Diskuze k článku

Masová psychóza v USA

Příspěvků 12

1.8.2011 9:23

-

Luxor 195.?.?.?

Teda pane Ridgeway vy si ale koledujete. Hlavní světová expertka na psychiatrii madame Rowlingová by nad vaším článkem vyjádřila hluboké zděšení.
http://www.zvedavec.org/vezkratce-1294.htm?PHPSESS...

249616

1.8.2011 11:21

noví klienti v Česku

autodr. 77.?.?.?

Vybodovaní řidiči musí k psychologovi
http://www.denik.cz/z_domova/vybodovani-ridici-mus...

249625

1.8.2011 12:48

jojo

pietroo 195.?.?.?

dneska už všechny léky jsou na bázi serotoninu, takže vlastně není rozdíl mezi antidepresivem a lékem na psychózu. takže ten rozdíl se velmi stírá a v tom bude příčina o čem píše článek. oba fungují na stejném principu, serotoninu, jen se liší sílou a způsobem jakým tělu serotonin dodává. buď ho dodává přímo nebo stimuluje tělo aby si ho vyrábělo samo, případně u léků na psychózu (risperidon, abilify) se blokuje imunitní systém, aby tak rychle neodbourával serotonin a nervové buňky měly tak delší čas na předání si informace pomocí toho serotoninu.
já mám problémy s chronickou únavou, žádné léky na mne nikdy nezabraly ani milimetr, deprese jsem nikdy žádné něměl, měl jsem možnost sledovat jak celá ta lékařská branže funguje. buď z vás chtějí dělat blbce, nebo sugerovat vám depresi atd. a když nic nepomůže, tak vás jako sprostě vykopnou ať jdete makat a překonáte to. od té doby už mám na "vědce" averzi. vynadají vám na imunologii když v krvi nic moc nenajdou, maximálně nějaké hraniční hodnoty, sprostě vás vykopnou, no a na psychiatrii se to opakuje.
jinak je asi veřejným tajemstvím, že ambulatní psychiatr vlastně nic nedělá, 90 procent případů jsou totiž deprese, tam nemá co řešit, odklikne léky. Jakékoliv jiné diagnózy pro něj vždy určuje psycholog. A pak pošle člověka do nemocnice. to je celé. veškerou práci za psychiatra, co by si člověk intuitivně představoval nedělá psychiatr ale psycholog. ambulatní psychiatr není prakticky nic jiného než klikač léků na diagnózy které mu určil někdo jiný (psycholog,nemocnioce: tam je to zase psycholog kdo určí diagnózu, psychiatr to jen odkývne a udělá třeba ct mozku a hotovo.) Ambulatní psychiatr ale bere já nevím kolikrát víc peněz než ten psycholog, který se s člověkem musí bavit, psychiatr jen pro formu pár vět a odklikne léky. dobrý kšeft, v příštím životě budu asi klikač léků.

249635

1.8.2011 14:10

RE: jojo

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 249635

Teda to jsou mi zase novinky. Měl bych pár dotazů:
1. Prosím, který lék přímo dodává tělu serotonin ?
2. Já myslel, že Risperidon blokací 5HT2 receptoru centrálně blokuje zpětné vychytávání serotoninu a tím se zvyšuje jeho hladina. O blokaci imunitního systému slyším poprvé- můžete mi dát nějaký odkaz ?
3. Jak přesně vám vynadali a pak sprostě vykopli ?

249642

3.8.2011 5:48

RE: jojo

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 249642

Odkaz už v diskuzi byl uveden,ale nemůžu si odpustit komentář. Celý příběh začíná ošetřovateli v psychiatrických léčebnách s morfinem a opiem. Potom to pokarčuje reklamou na heroin v novinách. Kokain propaguje "ctihodný" Freud, dělá to na nevědeckém základě jako celé tohle špatné panoptikum za 80 miliard ročně stojí dodnes. Přesněji řečeno stojí na nepadložených doměnkách, hlasování psychiatrů a přeřvávání psychiatrů, propojených s farmaceutickými koncerny a mediálně proipagnadě, která si s pravdou nebo vědo hlavu nedělá. Koupenými politiky, kontrolními úřady jako FDA, a samozřejmě WHO.

Rizikové slupiny jsou pod stresem, to jsou dnes když máme tu krizi na západě všichni. Ale což mi hnulo žlučí, matky pečující o děti, těhotné ženy, a taky děti. U děti došlo k nárustu psychických poruch za poslednáích deset let řádově o tisíce %, a snižuje se věk při předpisování psychofarmak. Strom se ohýbá mladý, narkomanem nejlíp od narození by si mohli dát na reklamní slogan. Vedlejší účinky jsou cukrovka, choroby srdce, vysiký krevní tlak... a světe drž se psychofarmaka spůsobují deprese a jiné psychické problémy. Počet sebevražd pokud jsem to správně pochopil je 24 000 ročně, kde se na to hrabou teroristi.

Mno, Kraepelin kolem roku 1900 došel k závěru po celoživotní námaze, že nelze rozlišit duševně zdravého od duševně nemocného. O sedmdesát let později to potvrdil experiment s nastrčenými doprovolníky. Kromě jednoho byli všichni diagnostikovaní jako schizofrenici. I když se začali okamžitě chovat normálně, nikdo si ničeho nevšimnul. Z cvokárny byli propuštěni teprve po té, co pedepsali, že jsou uzdraveni. Ale big farma s americkou asociací psachiatrů si vypomohli s teorií chemické nerovnováhy mozku. Prej hapruje počet neurotransmiterů. To zní nóbl obyčejnej človíček by si z toho i sedl na prdel, poněvadž neví, že ty transmitery tak nejdou spočítat.

Kolik ji má normální nebo nemocný člověk však není podstatné. Poněvadž výrok hodný idiota, byť s profesorou z Harvardu všemu dává korunu. Nikdo není normální. Hluboká to myšlenka, zřejmě uvědomělej, pracovitej a zažranej do svý psychiatrický profese. Těžko říct, zda více pan profesor byl více nebezpečný jedinec pro pacienty nebo pro studenty? Moderní propaganda z toho vyvodilo ten závěr, že kde není empirický důkaz, lze bez rizika i natvrdo lhát. Ano, někdy ve skrytu přemýšlím o pernamentní evoluci a kladu si otázku, zda část tzv. elity by nemohla pocházet z prasete? [bliji]
http://www.czechfreepress.cz/zdravotnictvi/byznys-...

249754

3.8.2011 8:43

RE: jojo

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 249754

To já ale určitě nezpochybňuji, o šíleném nadužívání psychofarmak bych mohl vyprávět. Moje dotazy byly čistě specifické, protože nemám rád řeči typu "jedna paní povídala", (a odpověďi jsem se pochopitelně nedočkal).

249763

3.8.2011 8:48

RE: jojo

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 249763

Ještě pro přesnost- nezpochybňuji váš příspěvek, kromě předposledního odstavce. Věta, že není rozdílu mezi duševně zdravým a nemocným je tedy trochu úsměvná. Pokud myslíte fyziognomii tak máte snad pravdu, pokud se ale poznámka týkala chování, tak doporučuji exkurzi na uzavřené psychaitrické oddělení.

249766

1.8.2011 14:14

Je to o lidech, kteří se cítí být "pacienty"

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Člověk normálně reaguje na podněty ve svém okolí. Něco ho bolí, něco ho mrzí, něco ho sere. Ale nemůže s tím nic dělat. Je naprosto normální, že tyto podněty se kumulují tím, jak je člověk potlačuje, aby příliš nevyčníval. Když už toho má právě akorát, může udělat pouze dvě věci. Buďto zatočit s příčinami anebo "implodovat" - nervově se zhroutit. Pokud nechce zažít onu implozi a vidí, že k ní neodvratně spěje, nechá si zobání napsat zavčasu. Pokud už implodoval, zobání dostane v rámci stabilizace. Zatočit s příčinami totiž bývá zpravidla nad lidské síly jednotivce. Nebo si to alespoň myslí - je mu to denodenně podsouváno; svět je v pořádku, takhle to má být, to ty máš problém.

A tak společnost místo aby zvedla zadky a zatočila s problémy, které se nás všech niterně týkají, spokojeně zobe.
Problémy už tolik nezasahují, vždyť ono je to vlastně jedno, zatím žiju, zatím dýchám, zatím mám co jíst, sedím v teple a zítřek ještě nenastal. Ten budeme řešit zítra.

Velice žádoucí pro kalousky (eufemismus), kteří si tím pádem dělají s našimi životy, co chtějí, a společnost s rozostřeným vnímáním na to kašle.

Až se pomyslné společensko-sociální nůžky rozevřou natolik, že budeme dostávat lístky na základní potraviny, abychom jim nevychcípali a mohli na ně od nevidím do nevidím otročit, nedílnou součástí tohoto asociálního programu budou i lístky na "zobání". Občane, spolkni piluli a hlavně se nestarej, co mezitím vyvádíme my, vrchnost.

249643

1.8.2011 16:46

Umyslně "popletený" článek?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Je to úmyslně?

Na počátku článku je spousta nesmyslů: např. i v (iDnes krachujících a zbankrotovaných) JůYsEj jsou i nejsilnější léky na překyselení žaludku bez předpisu (samozřejmě to nebezpečně ohrožuje zdraví).

Nepředpisové léky tam mají podobné kiosky, jako v pravicujícím Česku se prodávají plechovky s kolou a/nebo sušenky rodiny MARS. Na druhou stranu je sortiment volně prodejných léků asi stejně ne/monopolní, jako v Česku počet značek větších benzínových stanic. Tzn. kartel a "trh" jen na oko...

Dále v článku není nic překvapivého. Že jsou JůYsEj Národ PROZAC/u se ví odjakživa. Kdo to neví, existuje už nejméně deset let i příznačný film: http://www.csfd.cz/film/17501-prozacovy-narod/


Přetvářka je v JůYsEj nasazena od probuzení do zhasnutí lampičky u postele: a to něco stojí! Chlastat je nekorektní (v NYC tomu říkají "trestný čin proti KVALITĚ(sic!) života". A zavedl to Rudolph Giuliani v.r. Proto všichni zbylí fetují PROZAC nebo jiné berličky, aby "Ba'ťo/stroj" co nejdéle ustáli. A před executorem co nejdéle šlapat vodu se školným, poplatky za léčení a "léky" na non-stop přetvářku vydrželi.

Pravicující zinkající Pepíci a Lídl/ující Mařenky stojí v čele EUropských národů toužících po ryze komečním zdravotnictví, tak se jistě k PROZAC/Brotherhood s milovaným a obdivovaným "národem Hvězd a Pruhů" dopracují brzy... [mrknutí jedním okem]

249653

1.8.2011 22:51

Masová psychóza v USA, biznis s vymyslenými chorobami

abc 188.?.?.?

http://www.cez-okno.net/clanok/add/biznis-s-vymysl...

249664

3.8.2011 23:15

Další stupeň šílenství

Pavel Krpec 188.?.?.?

V podstatě souhlasím s autorem článku. Mám bohužel blízkou, ne však osobní zkušenost téměř se všemi jedy uvedenými v článku. Účinek je po dobu několika let téměř nulový, nepočítám li otupělost, ospalost, sebevražedné myšlenky, ztrátu veškerých sociálních vazeb. Na druhé straně pan doktor v novém Superbu, 6x do roka na semináři, 2x za léto na dovolené, to samé v zimě. Moderní ordinace, medicínští reprezentanti - největší drogoví dealeři si u něj podávají dveře a Perpetuum mobile se hýbe vpřed. Všem, kteří důvěřují psychofarmakům bych chtěl říct: 1. Doposud nikdo nevysvětlil skutečnou podstatu funkce mozku. 2. Není změřená a tudíž známá potřebná koncentrace látek Serotoninu a Dopaminu v tzv. normálním zdravém mozku. Proto není principielně možné jakkoliv šetrně tyto látky dávkovat. 3. U některých antidepresiv a antipszchotik měly placebo látky vyšší prokázanou účinnost než léčivo samo. Těch věcí, které bych chtěl říct je víc, ale většina lidí o nich ví. Zkuste si prosím přečíst knihu od Johna Virapena, Nežádoucí účinek smrt. Je to bývalý medicínský reprezentant a manager firmy Eli Lilly vyrábějící třeba Zyprexu nebo tak populární v USA Prozac. Neříkám, že věřím všemu, ale informace v knize uvedené tak nějak samy zapadají do celého schématu. Je šílenství naší generace, že dovolíme takové zločiny na nás a naších dětech jen pro hrstku lotrů chtivých peněz a moci.

249802

9.8.2011 23:03

Přesčasy dělají z lidí alkoholiky, varuje nová studie

Šeker 77.?.?.?

Přesčasy dělají z lidí alkoholiky, varuje nová studie
http://aktualne.centrum.cz/veda/clanek.phtml?id=71...

250353

Příspěvků: 12

01.08. 09:23 Luxor  -
01.08. 11:21 autodr.  noví klienti v Česku
01.08. 12:48 pietroo  jojo
01.08. 14:10 Luxor  RE: jojo
03.08. 05:48 Rene Bartosek  RE: jojo
03.08. 08:43 Luxor  RE: jojo
03.08. 08:48 Luxor  RE: jojo
01.08. 14:14 baba_Blažková  Je to o lidech, kteří se cítí být "pacienty"
01.08. 16:46 MoUdrostrak  Umyslně "popletený" článek?!
01.08. 22:51 abc  Masová psychóza v USA, biznis s vymyslenými chorobami
03.08. 23:15 Pavel Krpec  Další stupeň šílenství
09.08. 23:03 Šeker  Přesčasy dělají z lidí alkoholiky, varuje nová studie

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,01 Kč
Švýcarský frank
23,72 Kč
100 japonských jenů
19,75 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,60 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 368,06 Kč
1 unce stříbra
550,65 Kč
Bitcoin
832 680,87 Kč

Poslední aktualizace: 26.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 805