Diskuze k článku

Španělé zažehli evropské protesty

Příspěvků 96

2.6.2011 3:01

Myslim si

Satanist 154.?.?.?

,ze nam Europska Unie jestli tak pude dal moc dlouho nevydrzi. Voni lidi jak je videt jsou po cely Europe fakt cim dal tim vic nasrany a pribejva jich kazdym dnem.

245297

2.6.2011 10:20

RE: Myslim si

Saša 74.?.?.?

Reakce na 245297

Evropské a světové demonstrace byly zastíněny násilným a revolučním neklidem na Středním východě. Evropané stále naivně věří v sílu svého hlasu. Médii jsou však ignorovány nebo úmyslně zastíněny reportážemi o sexuálních skandálech. Nesmysly o nastolení demokracie bombardováním Libye, Afghánistánu, Pákistánu atp. Mimochodem „NATO“ hodlá dobýt Libyi do konce září!
- Pentagon zdvojnásobí počet bezpilotních letadel řízených z Nevady.
- Polský vojenský soud osvobodil svých 7 vojáků podezřelých z vraždy deseti Afgánských svatebčanů, žen a dětí. O tom se nepíše.

Anti-austerity/anti-big bank bailout protests had been sporadically erupting throughout Europe for over a year. But these Spanish demonstrations signaled a major turning point. It was the unrest and discontent in Europe that led us to forecast our “Off With Their Heads” trend that would lead to revolts and topple governments (Trends Journal, Autumn 2010).

245311

2.6.2011 16:22

RE: Myslim si

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 245311

Je to presne tak jak pisete ke skode Europanu. Jednou se vzpamatujou az budou dotahovat opasky k pateri. A pak potece krev!

245329

4.6.2011 19:37

RE: Myslim si

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 245297

Brutalni zabery z demostrace ve Spanelsku:

http://pravdu.cz/policejni-brutalita/policejni-brutalita-ve-spanelsku

245506

7.6.2011 21:59

RE: Myslim si

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 245506

Něco podobného. Jaký asi člověk může dělat policistu!!!??
http://www.youtube.com/watch?v=NlAj4zPAglQ&fea...
[pláč] [pláč] [pláč]

245640

2.6.2011 6:40

Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Nevole pana Editora k M-15 je tak silná, že mi zcensuroval příspěvek Ve zkratce, kde jsem annoncoval v pondělí fakt, že veřejnoprávní Česká TV uznala(sic!), že autocenSSurovala a bojkotovala zprávy o těchto událostech ve Španělsku.

Upozorňoval jsem P.T. návštěvníky Zvedavec.org, že se v úterý (tj. předevčírem ve 20:10 CEST) budou na CT24 dít v Hyde Parku věci, protože zástupkyně ředitele Nových médií Pavlína Kvapilová se rozhodla pozvat do studia Daniel Vazquez
a Carme Laguardovou, mladé česky hovořící Španěly žijící v Česku - a pravicujícího Traiana Urbana, opinionmakera českého tunelářského a demokraturního establishmentu resp. hispanistu z Metropolitní university (sic!) Praha.

Vložený obrázek

Na bannerech ve studiu běžely dokola naštvané příspěvky diváků, kteří si nebrali s tuneláři a defraudanty žádné servítky.

Pravicující opinionmaker Traian Urban se snažil znevažovat M-15 a španělskou mládež. Daniel Vazquez a Carme Laguardová se ovšem nenechali zatlačit do kouta a podobně klidně a argumentačně logicky vysvětlovali, kde se M-15 vyskytlo a k čemu míří a směřuje. Uvedli i, že všechna česká média úmyslně aurocenSSurně ignorovala jejich příspěvky o M-15, které jim zasílali.

Vložený obrázek]

Např. zaznělo, že je třeba Demokracii Ver.1 nahradit Demokracií Ver.2. Protože Demokracie.1 již byla ukradena a vykradena.

Zkrátka pravicující nasazený opinionmaker Traian Urban ztrácel značně půdu pod nohama s tradičními pravicujícími a egoiSSujícími poučkami ve stylu Prof. Big Toonnela z Hradu.

Vložený obrázek

Pokud tento příspevěk pan Editor opět nezcenSSuruje, můžete si udělat sami úsudek o prošvihnutém a zmeškaném pořadu, který značně posunuje povědomí o současném pravicujícím českém názorovém světě na: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10252839638-hyd...

245303

2.6.2011 7:59

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 245303

Panika i strach a to tak velkej, ze se predstavitelum jakyhokoliv eraru z takovejch demonstraci na ulicich v kazdym mestecku strachy svira prdel! A az lidem dojde vopravdu trpelivost bude zle a potece krev! Bude to tak jak v Nemecku v dobach kdy Nemec potreboval na koupi bochniku chleba plnou nusi marek a kdyz se opozdil o dve hodiny tak na stejnej bochnik chleba potreboval ty nuse penez dve........ Neni velkym tajemstvim ze vopasek se necha utahovat jen k pateri a dal to nejde. A lidem pak uz nezbejva opravdu nic jinyho nez bojovat vo svou existenci likvidovanim vsech tech erarnich parazitu. A ze se jednou likvidovat budou na to vemte jed!

245304

2.6.2011 9:51

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 245304

Souhlas, ne nahodou si ex-minister dopravy hRebicek dal postavit villku v SAE. A dalsi pravicujici ODSaci, tunelari, defraudanti a privatiseri zaplavili svymi villkami Toskansky Spindl, Floridu a dalsi kouty sveta.

Nekdy se mi zveda zaludek z ceskych podnikatelu, kteri mluvi o sockach, verbezi, idiotech a zm®dech, kdyz maji na mysli sve zamestnance nebo spoluoVcany. Nuzky uz se rozevrely nad miru snesitelnou pro lidi, co si na par kliknuti jsou schopni overit lez a pravdu. Osobne mi to muze byt ukradene, protoze diky bohu nepatrim ani k hypotekarum, ani leasingarum ani splatkarum. A dali panbuh ani do konce zivota patrit nebudu.

Na druhou stranu mi nebavi ve state, kde neexistovala driv "kriminalita z nouze" a clovek mohl byt vsude v klidu, hledat hlidana parkoviste, investovat do allarmu a zabezpeceni. Mensi mesta se meni v liduprazdne ulice, kde existuji jen herny a nevestince a par kramu Vietnamcu. Krachuje jeden cesky obchudek za druhym, lide zacinaji mit zkazene zuby, siri se drive eradikovane nemoci chudych TBC apod. Dulezite je, ze kazdy "pravicuje", neciti se byt "sockou" a voli Nasehopanaknizepana.

Zatim Cesko neni na tom nejak katastrofalne, v porovnani se sirym svetem. Z idiotskych hlupanu, co dobrovolne a naivne nastavuji kapsy Predatorum, tleskaji rozkradani nemocnic, zdravotniho a socialniho systemu a znasilneni medii, je mi ale stale vice na bliti.

245308

2.6.2011 9:03

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Saša 74.?.?.?

Reakce na 245303

>Nevole pana Editora k M-15

Paní Baba Blažková Ve zkratce Děje se něco, o čem bychom neměli vědět? Odkazuje na článek s naprosto totožným tématem! Nevinil bych editora.

Snad menší obdobné demonstrace jsou v řadě měst na celém světě! (Jak ukazuje Váš obrázek) Demonstrace nejsou politických stran, ale proti tak zvané demokracii, vládě několika nejbohatších rodin a šetření na základních životních podmínkách ostatních. Stránky o tak zvaných
Peoples Assemblies/Lidových shromážděních.
http://www.peoplesassemblies.org/2011/05/the-assem...
Takže ono nejde jen o arabské revoluce, ale nespokojenost je celosvětová. O tom se již nepíše.

245306

2.6.2011 10:09

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 245306

Pan Editor "stopil" prispevek, ktery jsem napsal v pondeli po 20:00 CEST (14:00 EDT/HAE). S prispevky expost Baby Blazkove to tedy nema nic spolecneho...

Cert to vzal (nebylo to poprve a patrne ani ne naposledy), kdyby neannoncoval prevratny salto mortale CT/CT24, ktere melo nastat za necelych 24 hodin tj. v utery ve 20:10 CEST. Dukaz autocenSSury a filtru i na ceskem Google ?!: http://www.google.cz/search?sourceid=chrome&ie...

Je uplne silene, ze z celeho sveta (od relativne zamoznych lidi) mi tecou uz nekolik mesicu protiizraelske prispevky na muj facebook. A v Cesku stale vetsina "uspesnych pratel" pravicuje a sioniSSuje.

Umyslne se tam (na FB) nijak politicko-nazorove neprojevuju, abych to mohl nezaujate paSSivne porovnavat a nebyl bannovan a vyobcovavan.

Socialni site v Cesku jsou uplne zaorany v jinych brazdach, nezli mimo Cesko. Blbe je, kdyz podobnou infekci jsou postizeni i expatrioti a countrymen, kteri patrne drive cinkali a za zleho Bolsevííííka poslouchali hrdinne a undergroundove Kocabu.

Pravicujme, tunelujme, nic kloudneho nebudujme, z mrsin se pak obsluhujme[smích]

UHODNOUT-VYHOVET-PREZIT

245310

2.6.2011 11:01

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Saša 74.?.?.?

Reakce na 245310

Celosvětové demonstrace chápu jako vzpouru proti sociální nespravedlnosti. Zlomek procenta (převážně amerických) multimiliardářů vlastní 39% veškerých světových prostředků a oni chtějí více. Oni musí stále bohatnout, což je princip systému, zákonitě všichni ostatní musí chudnout. Bublina praská.

245312

2.6.2011 11:13

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 245312

Souhlas!

P.S.:


V zemi jako je Indie, našimi konkurenty nejsou jiní výrobci. Skutečnou konkurencí je chudoba. – Tomáš J.Baťa

Základem dobrého křesťanského života není ani chudoba ani bohatství, nýbrž přiměřené vlastnictví materiálních prostředků. – Konrád Adenauer

Chudoba a bohatství jsou pojmy pro nedostatek a nadbytek. - Demokritos z Abdér

Chudobě chybí mnoho, lakotě všechno. - Lucius Annaeus Seneca

Chudoba je stejně tak veřejným zlem jako soukromým neštěstím.
Trpěti je zločinem na národu. - George Bernard Shaw

245315

2.6.2011 11:12

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

quido2 81.?.?.?

Reakce na 245310

Kde žijete pane MoUdrostrak? Vždyť vy tady otevřeně a soustavně, ventilujete řekl bych, skoro revuluční témata. Chápu editora, je opět možné obvinit Zvědavce. Není to opravdu lehké v jeho postavení. Když zavřeli za vylepování samolepek neonacistického Národného odporu (NO) Patrika Vondráka a Michaelu Dupovou, divím se,že jste stále svobodný? A neberte to jako kritiku. A vůbec, oni ti pravicující mladí lidé mají zato,že nakonec budou také vlastnit v toskánsku krásné haciendy a budou si užívat života. Kdo by to nechtěl,že jo? Jinak celý společenský vývoj tady u nás je skutečně kritický. Lidé se začínají bát.

245314

2.6.2011 12:30

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 245314

Vážený pane Quido, V Reflexu vyšel nyní rozhovor pravicující "nezávislé" žurnalistky Pavlíny Wolfové/Filipovské, manželky lobbisty Karola Wolfa s Jožo Rážem ze skupiny Elán. Myslím si, že ke stavu věcí vezdejších nic není lépe vypovídající, nežli tento rozhovor a pozadí a rozdílné životní etapy a lidský rozhled obou aktérů.


Pavlína Wolfová (Filipovská), pravicující choť Károlko Wolfa) a ex-souložnice Radka Johnů: Chtěli jste dobýt Emeriku, za jeden z důležitých vrcholů považujete Carnegie Hall, ale když náhodou mluvíte o Americe, tak hodně skepticky.

Jozef (JOŽO) Ráž, psycholog, absolvent UK v Bratislavě, spevák skupiny ELÁN, hudobník:

Vložený obrázek

Projel jsem ji (Emeriku) dvakrát celou, tak jako jsem komplet projel Sovětský Svaz. V Americe jsem si neměl s kým co říct, ti lidi jsou tam pitomí, tam bych neměl co dělat. Žijí tam v masovém měřítku pitomci, kteří neumějí číst a psát. V Rusku jsou lid chytří. Řidič autobusu v Moskvě si s vámi klidně popovídá o filozofii.

P.W: Ale pitomci jsou všude, ne? Taky jsem tu dneska mluvila se dvěma pumpaři, kteří by podle mě měli
vrátit školné.

J.R: To je jasné, všude je dost pitomců, ale v Americe je jich nejvíc.

P.W: Ted’ Američané dopadli bin Ládína a to jistým způsobem ulevilo celému světu. Vám ne?

J.R:Já tomu nevěřím.

P.W: Čemu?

J.R: Tomu, že ho zabili, nevěřím. Nikomu nic nevnucuji, mám na to svůj názor. Amerika je v hrozné
krizi a dělá všechno možné na svojí záchranu, ale skončí strašně zle.

P.W: To my tedy asi také, jsme její spojenci.

J.R: Já ne.


) Károlko Wolf: Ke konci září 1999 vyšlo najevo v redakci Mladé fronty iDnes, že Karol Wolf, slovenský zpravodaj tohoto českého deníku, je ve Slovenské republice spoluvlastníkem PR agentury. Jmenuje se Dynamic Relations a je to slovenská pobočka české lobbingové agentury Dynamic Partners, v jejímž čele stojí kontroverzní Ivo Slavík. Firma Dynamic Partners před několika lety organizovala ODS její volební kampaň. Do kontroverze se dostala v souvislosti s tím, že na ni byly vypisovány zakázky Státního úřadu pro informatiku pod vedením Karla Berky!!!
Jakmile vyšly najevo informace, že se reportér Karel Wolf vlastnicky podílí na firmě Dynamic Relations, šéfredaktor MFD Petr Šabata si Wolfa zavolal a nařídil mu, aby se nechal ze slovenského obchodního rejstříku vymazat (nikoliv, aby svůj podíl prodal), protože by to MFD poškodilo, kdyby to vyšlo najevo, že údajně nezávislý reportér vydělává spoluvlastnictvim agentury PR.
iHned za několik dní byla uspořádána mimořádná hromada Dynamic Relations. Záhadným a dosud nevysvětlitelným způsobem zmizelo tehdy jméno Karola Wolfa ze standardního výpisu z OR okamžitě!
 

Vložený obrázek

245318

2.6.2011 12:44

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

quido2 81.?.?.?

Reakce na 245318

Díky pane Mou.. a hezký zbytek dne.

245320

2.6.2011 14:46

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

jen tak 97.?.?.?

Reakce na 245318

Né, že bych se chtěl zastávat nějak zvlášť Američanů, ale sem tam koukám přes internet na TV z Česka. Když kouknu třeba na Primu a pořad "nikdo není dokonalý" a vidím tamní úroveň vědomostí zejména mladé generace, tak s tou hloupostí té americké to vidím fifty - fifty. [smích]

Mimo téma: Zadejte si http://www.iprima.cz/videoarchiv a klikněte si na "Soukromá dramata 2011 (22)". První část je věnována příběhu, kdy ruskojazyčná mafie koupí v ČR zámek (kam prý má jezdit i Putin) a chce si koupit celou vesnici. Koukněte se jaké methody používá, jak dopadne český člověk ve vlastní zemi a jakou "moc" tam má policie, která mu má pomáhat a chránit ho.... Opravdu to stojí za shlédnutí. Ponechám bez komentáře. Jinak bych musel [bliji] [bliji] [bliji]

245327

2.6.2011 16:24

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 245327

Ale stále platí, že největší koncentrace hloupých je v JůYsEj. Možná se najde Čech na vesnici, který má problém určit, kde je Delaware. Ale jen v Emerice se najde sebevědomý týpek, který není schopný odpovědět na otázku, kde nebo dokonce co je Evropa[velký smích]

O tom, že je Amerika plná negramotnosti, o tom taky žádná. I střelec sioniSStické demokratky v Arizoně prohlásil, že k její exekuci ho vedl její nezájem o negramotné voliče v jejím obvodě, kterým bezostyšně (spolu s dalšími polytyki) lhala - a oni neměli šanci si díky negramotnosti cokoliv ověřit z nezávislých zdrojů.

O tom, jak šafářují emeričtí manejdžeři svědčí nejlépe osud Tatry, Letu Kunovice a dalších jimy v pravicujícím Česku zničených, dříve světoznámých českých brandů.

Vložený obrázek

Emerický žid Lauder stál Česko a jeho pravicující poplatníky min. 10.000.000.000 CZK. O standardu např. Moskvy, Petrohradu versus ghett Philly nebo Detroitu či totálně předlužené a sociálně vytunelované Californie po řádění pravicujícího Arnnieho, kterého předtím dusil "zlý a neprosperiující" rakouský sociální stát, anii nemluvě.

Vložený obrázek

245330

2.6.2011 16:28

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 245330

jimi

245331

2.6.2011 17:08

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 46.?.?.?

Reakce na 245327

Pořad nikdo není dokonalý se dělá takto: Chodíte s kamerou po ulici a vyhledáváte "týpky", tj. bezďáky, romy, blondýny v růžových bundičkách atd. K obecným zásadám patří, že nikdy nepokládáte otázky lidem, kteří třeba sedí na lavičce a čtou knihu. Ba i dreďák často zaskočí.
Potřebný "vzorek" obyvatelstva musí být alespoň 2x větší, než kolik jich pak do vysílání pustíte. Ono totiž i asociálně vyhlížející týpci mohou překvapit nečekaným všeobecným rozhledem. Takže nakonec vyberete ty opravdu nejvýživnější a ty potom pustíte národu, ať konzumenti sraček na TV jsou pak každý zvlášť pyšní, jak jsou yntelygentňý, vždyť, koukej, Máňo, ani ten chlápek, co byl v TV posledně to nevěděl...

Tedy, takovéto pořady bych v žádném případě nebrala coby relevantní ukazatel výše či níže IQ národa českého. O tom vypovídá spíš neutuchající obliba skupiny Kabát, ale to je na jinou debatu.

Každopádně, milý pane "jen tak", berte onen pořad spíše jako názorný návod, jak falšovat průzkumy veřejného mínění, volební preference atd.
[bliji]

245335

2.6.2011 17:53

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

jen tak 97.?.?.?

Reakce na 245335

Zdravím, paní. Určitě ten pořad Prima TV neberu jako obrázek českého národa, to mi věřte. Proto jsem tam taky dal smajlík...
Ale co jsem pozoroval při všech návštěvách od roku 91, co jsem tam zavítal poprvé od dob v emigraci, nemohu si nevšimnout úpadku vzdělání mladé a nejmladší generace oproti době tzv, komunismu, která je teď kdekým zprava očerňována. Může to být ovšem subjektivní názor, nezkoumal jsem celou společnost, pochopitelně. [mrknutí jedním okem]
Víte, díky úrovni vzdělání z doby totality, se velká řada z nás tady v emigraci dokázala prosadit.
Tím zároveň odpovídám panu Moudrostrak. Je to tak, nevzdělaných pitomců tady asi najdete určitě víc ve srovnání s ČR i Ruskem. To určitě nepopírám. Bohužel, myslím, že tento stav US Governmentu spíše vyhovuje. Chtěl jsem jen poukázat, že tento trend je patrný i v ČR.

245339

2.6.2011 12:53

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 245314

Viete je to tak, myslia si vo svojej blaženosti, že nás zvládnu ale keď rachne ekonomika tak i cinkajúci pravicujúci pivný tatíci zistia, že niečo nie je v poriadku. Možno im dôjde, že kvôli masovému skrachovaniu podnikov nebudú mať pivo a keby bolo pivo, tak nie je to začo kúpiť, tak to ich naštve. Naštvaním pivným tatíkom dôjde že ich ojeb@li a keďže nemôžu viesť pravicujúce reči pri pive, tak vyjdú do ulíc.

Samozrejme, vrchnosť bude hasiť požiar, ale nebude to nič platné, lebo oheň už bude na streche. dodávam že oni dovolili to aby ich poddaný prišli o všetko.

245321

2.6.2011 13:12

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

mo 85.?.?.?

Reakce na 245321

Člověče vy jste úplně mimo. Na který planetě žijete? [chechtot] Pivní tatíci u piva vedou zásadně "levicující" kecy a nadávají na všechno a na všechny. To jste si s něčím určitě popletl.

245322

2.6.2011 17:52

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 245322

No to urcite: V kazde ceske hospode - i ta nejvetsi realna socka - se kaSSa, je pravicove smyslejicim volicem, voli Knizete a libi se mu polosvleceny holky z Veci Verejnejch...

I ta nejvetsi socka se kaSSa, ze 90-100 korun za den v nemocnici je pro neho prd.

Nejvic se ta socka, co se pred minutou cela vysypada do forbesa v den vyplaty boji, aby se nevratil zlej Paroubek s bradavici, panderem a kojeneckou botickou od Diora. A nejvic se desi ta socka navratu zleho Bolsevíííka, protoze by nemohla poslouchat svobodne Kocabu.

Socka proste voli Lucku (Talmankovou/Toopolankovou) a NASI nezadluzenou budoucnost JUDr. Andreu Ceskovou (btw. doktorat z Plzne 2005!). [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk]

245338

2.6.2011 18:02

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 245338

Andrea - naše nezadlužená budoucnost!

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Starosta Jančík se stal na chvíli europoslancem - místo 'Andrey'

14. července 2009 22:08
PRAHA/ŠTRASBURK - Kontroverzní starosta Prahy 5 Milan Jančík z ODS získal zajímavý "vedlejšák". Včera jel na zahajovací schůzi Evropského parlamentu do Štrasburku, aby tam vyřídil formality nutné při nástupu nového europoslance.
Ne snad, že by se jím stal tento muž opředený mnoha kauzami, který v minulosti například autem najížděl do strážníka. Jeho blízká přítelkyně Andrea Češková, která v kampani zatajila voličům i velké části ODS vysoký stupeň těhotenství, skončila kvůli zdravotním potížím v nemocnici.

Ve Štrasburku ji zastupoval právě Jančík. "Pan Jančík sem skutečně přijel převzít nějaké papíry. Paní Češková to pak musí vyplnit. Pan Jančík není její asistent. Přijel jí prokázat jen službu

Vložený obrázek

245340

3.6.2011 7:26

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 245340

Pane Moudrostraku, nevím proč stále tak vehementně propagujete levici, když volit ČSSD nebo komouše, je totéž, jako spadnout z bláta do louže. Mnohokrát zde bylo řečeno, že pravoleví politici jsou ve skutečnosti domluvená mafie, táhnoucí v zákulisí za jeden provaz- navíc instruovaná a řízená ještě většími šéfiky- globální „elitou“.

Momentálně mají tyto pravolevé loutky za úkol, co nejvíce na všech frontách ožebračit lid. Oni chtějí celosvětovou krizi VYVOLAT, nikoliv ji zažehnat. Děje se tak ve všech státech podle jediného scénáře současně- možná má v plánu globální „elita“ vyvolat válku.

Takže řešením není volit levici, jak zde pořád propagujete (protože i komunisti s ČSSD se budou v budoucnu chovat jako hovada, to Vám garantuji!), ale NEJÍT k volbám vůbec a žádat přímou demokracii. Také je účelné hromadně uplatňovat na všech frontách, ve všech sférách života, občanskou neposlušnost a osobní statečnost.

245373

3.6.2011 8:20

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 245373

Vážená paní Jarmilo, v posledním Reflexu vyšel rozhovor "Česká politika? Jenom byznys" S MARTINEM KRATOCHVÍLEM (65), prezidentem Bontonu, svého času největší společnosti v domácím zábavním průmyslu, mj. i kumpánem Michaela Kocáby z "věhlasného" vytunelovaného fondu Trend.

Kromě jiného v něm prohlašuje své "moUdro" ve smyslu, že garnitůra politiků za minulého režimu, tj. Zlého Bolševíííka, se alespoň zvně snažila vzbudit zdání, že páchá "veřejné dobro", přičemž nynější (pravicující) "holky a kluci" jen bezostyšně rozebírají a kradou, jakmile se do politiky přes své voliče dostanou.

Vložený obrázek

Já to cítím naprosto, naprosto, ale naprosto stejně: Za Zlého Bolševíííka se stavěly supervybavené nemocnice, divadla, školy, továrny a špičkové výzkumné ústavy. Okolo toho všeho VŠICHNI pomálu kradli a rozkrádali. Ale ty nemocnice, školy, university, institjůty byly tím, co dodnes dělí zpitomnělou Emeriku od inteligentní EUropy / primitivismus od civilisace / pornografii od kultury.

Pravice má JEDINOU tezi: ať si každý nakrade, kolik unese a ostatní mu jsou ochotni tolerovat = proto osud ČR za pravicujících vlád měl vždy jednoznačný trend = DOLů. Za Zlých Soccanů se dávali Zlé investiční pobídky, přišla zlá TCPA a zlá KIA + výkumná a vývojová centra = díky tomu dnes není tady bída a krize, jako v pravicujících vzorech = IRSKU, POBALTÍ, UKRAJINĚ etc.

Chápu Vás, že sedíte na obláčku nad tím vším maraSSmem. A snažíte se nakreslit idylu na "zelené louce". Mně jen stačí pohled do opět zkomírajících českých prdelákovů, kde se stahuje jedna roleta krámku za druhou, aby v nich byly za den dva otevírány herny, zastavárny - nebo byly měsíce na prodej a pronájem.

Dám Vám jedno ponaučení zkušených investorů:
1. přijeď do cizí země, vykašli se na tlumočníky, lokální advokáty a "dragomany" http://en.wikipedia.org/wiki/Dragoman.
2. Vyjeď na nejvyšší bod nad městem/regionem, který Tě zájímá. A podívej se s kopce dolů, kolik uvidíš vztyčených věžových jeřábů.

Vložený obrázek

Je naprosto jedno, o jaký "Prdelákov" a "rozvojovku" jde.

A) Tam, kde jsou jeřáby (v pohybu) se investicím daří a bude pár let určitě dařit.

Vložený obrázek

B) Tam, kde jsou jen zmoUdralé illegální megaboardy s Prof. Big Toonnelem nebo roztouženými zdravotními sestřičkami,

Vložený obrázek

těšícími se na "SVÉ nízké daně z příjmu", tam je potřeba hooodně rychle vzít nohy na ramena.

A se svými investicemi utíkat, utíkat, utíkat - až (třeba) do zlé Číny ke zlým Communistům (a jejich jeřábům).

245375

3.6.2011 8:57

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 245375

Pane Moudrostraku, je třeba vidět události v jednotlivých zemích v globálních souvislostech. To znamená mít na paměti stále to, že světu vládne úzká skupina globálních banksterů, kteří si se světem dělají co chtějí. Místní politici v jednotlivých zemích jsou jen jejich poslušné loutky a je jedno, jestli se označují za pravici nebo levici.

Tuhle jednoduchou pravdu už dávno poznal i velký hrdina a vlastenec beduín Kaddáfí, který dokázal vzdorovat globálním zločincům celých 40 let. Své poznatky shrnul ve své Zelené knize, z níž Vám zde otisknu na ukázku jen pár názorů, ale rozhodně stojí za to, si tu jeho knihu přečíst celou:

Parlament je falešným zastoupením lidu a parlamentní systém je scestným řešením problému
demokracie. Parlament je původně zakládán, aby zastupoval lid, ale to samo o sobe je
nedemokratické, protože demokracie znamená moc lidu a nikoli moc jeho zástupců.
Národum je ponecháno jen falešné vnejší zdání demokracie, která se projevuje stáním
v dlouhých frontách pri vhazování hlasovacího lístku do volební urny.
Strana je soudobou diktaturou. Je to moderní diktátorský nástroj vlády.
Úcelem zrízení strany je vytvorení nástroje na ovládání lidu, zejména na ovládání neclenu
strany prostrednictvím strany. V zásade se strana opírá o svévolnou autoritárskou teorii..., tj. nadvládu majitelu strany nad ostatními jednotlivými príslušníky lidu. Strana predpokládá, že její nástup k moci je cestou k dosažení jejích cílu, a predstírá, že její cíle jsou cíli lidu. To je teorie ospravedlnování diktatury strany, která je základem pro jakoukoli diktaturu. Bez ohledu na to, kolik je stran, platí stále tatáž teorie. Ale existence mnoha stran stupnuje boj o moc, což vede ke znicení jakýchkoli plánu, sloužících spolecnosti.
Strana puvodne vzniká, aby zastupovala lid. Potom vedoucí skupina strany zastupuje její
cleny a nejvyšší vudce strany reprezentuje vedoucí skupinu. Z toho vyplývá, že hra stran je
podvodnou fraškou založenou na klamné forme demokracie, mající mocenský, sobecký obsah,
založený na manévrech, tricích a politické hre. To vše potvrzuje, že systém stran je diktátorský, byt i s moderním nástrojem. Systém stran je otevrenou a nikoli skrytou diktaturou.

http://www.ksm.cz/zelenakniha.pdf

245378

3.6.2011 9:52

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 245378

Vážená paní Jarmilo, o tom žádná - souhlasím s Vámi na 99,99% ve všech Vašich tezích, kromě jediné: pasivní resitence vůči volbám.

Zelenou knihu jsem dostal jako dítě kdysi od libyjského diplomata coby present pro mne přes jednoho z mých rodičů. Velice jsem si jí vážil a i později měla u mne Plukovníkova džamahírie otevřené místo v srdci - narozdíl od pravicujících muslimských Knížat v jejich zrůdných proamerických diktaturách. S Libijí a Libýjci jsem se dostal do obchodních nebo jiných kontaktů mnohokrát poté v životě různě po světě - a vždy k naprosté spokojenosti! Plukovníka si velice vážím, i když jsem dříve se musel nad některými jeho eskapádami pousmát. V posledních letech se mi stávalo, že jsem mnohokrát přijel do velké světové metropole zrovna ve chvíli, kdy tam páchal oficiální návštěvu - a by nepřehlédnutelným - a top headlinem zpráv i společenské konverzace - small talks všude - na různých levelech a úrovních.

V čem se ale s Vámi neshodnu, je fakt, že Vy házíte včechny shabeSS-GOJim do jednoho pytle. Já tvrdím, že jsou shabeSS-GOJim, kteří se přiživují (vyžadovanou korupcí) na importu investic a exportu investičních celků. Jiní shabeSS-GOJim místo toho parazitují na podvodných armádních nákupech, rozkrádání nemocnic, penzijního systému nebo zaprodávání území pro zRADAR. A já si mohu zvolit mezi tím, kterého shabeSS-GOJim volbou u urny upřednostním.

A) Zda chci mít: KIA, TPCA, technologická centra a další http://www.czechinvest.org/programy-podpory

B) Nebo vyplundrovaný státní budget za podvodné armádní zakázky, rozkradené nemocnice, zničený důchodový systém, děravé silnice a nedostavěné dálnice, a konstatovat, že v letech 2007 až 2008 bylo vyplaceno pouze 17,6 z celkem 233,2 miliard korun, které měla ČR ve fondech EU k dispozici. To v praxi znamená, že v české ekonomice nevzniklo zhruba 200 000 nových pracovních míst a pokles hrubého domácího produktu byl o dvě až tři procenta vyšší, než mohl být. Například v operačním programu Výzkum a vývoj pro inovace bylo k dispozici přes 18 miliard korun. Z nich bylo vyčerpáno 0 korun. Dokonce nebyla schválena ani jediná žádost v tomto programu. V době rostoucí nezaměstnanosti je alarmující i stav programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Zde jsme z více než 14 miliard dokázali vyčerpat pouhých 440 milionů korun. Související program Vzdělávání pro konkurenceschopnost je na tom ještě hůře: ze 14 miliard jsme do ČR dostali jen 91 milionů korun.

http://img.ihned.cz/attachment.php/390/28851390/tu...

Někdo si přikrádá z fondů a investic. Pro někoho je to velká fuška a myslivna, tak krade "JEN" ze státního budgetu a věřejných statků - a fondy a investice jdou za jeho koruptovlády "rozpočtové odpovědnosti" vniveč. To je rozdíl v ČR, který dělí pravicující politiky a ty druhé!

245385

3.6.2011 10:20

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 245385

Nejít k volbám není pasivní rezistence pane Moudrostraku, ale je to aktivní odpor.[smích] Kdyby to tak jako já udělalo alespoň 51 procent voličů, pak by zlegalizovaní lupiči těžko mohli tvrdit, že byli řádně zvoleni lidem. Protože oni by řádně zvoleni nebyli a oni by to moc dobře věděli- nemohli by se volbami tak ohánět, že jejich vláda je ovčany naprosto legální. Protože by byla v zásadě nelegální, přestože JEJICH zákony by byli na jejich straně.

Nevidím žádného rozdílu mezi vládou lživého Zemana, kmotra Paroubka, mafiána Grosse, či baziliška Špidly oproti údajné pravici, což jsou ve skutečnosti taky bolševici. „Antikomunista“ Zeman obklopený 19 komunisty, v čele s kovaným bolševikem Šloufem tvrdil, že po ODS přebírá spálenou zem- pak ji rozkradl a spálil ještě více. Proto lid přestal věřit levici a volil zase pravici. Když lid zjistil, že pravice opět stojí za ......, tak zvolil Paroubka a upřímného chlapce Grosse. Pak zase lid zjistil, jací jsou to gauneři, napojení už přímo na struktury mafie, tak mu nezbývalo zase volit pravici. Pak uvěřili tichošlápkovi Špidlovi. Ten ale když se dostal k moci, tak kam šlápl, tam 10 let tráva nerostla. Zejména poškodil svým nesmyslným nařízením nejméně 100 tisíc drobných živnostníků, kteří kvůli němu museli praštit se svými předraženými živnostenskými lidmi.

Zkrátka a dobře, mě už k těmto podvodným hrátkám, zvaným volby, nikdy nikdo nevyláká, dokud nebude nastolena přímá demokracie.

245388

4.6.2011 7:19

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

six 87.?.?.?

Reakce na 245388

Sic se s Vámi vě většině shodnu, o nejití k volbám jako nejlepším řešení tedy ne.
Pokud by se dle Vás řídili lidé ve Španělsku/na Islandu, tak by pasivně seděli doma na prdeli. Ale oni kupodivu jdou a vyjadřují svůj názor.
Pokud zůstáváte pasivní, no tak hold se musíte řídit tím, co za vás odsouhlasí druzí. A výběr z malých stran tu byl.

Přeji Vám pěkný víkend [smích]

245463

4.6.2011 10:30

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 245388

"Když lid zjistil, že pravice opět stojí za ......, tak zvolil Paroubka a upřímného chlapce Grosse. Pak zase lid zjistil, jací jsou to gauneři, napojení už přímo na struktury mafie, tak mu nezbývalo zase volit pravici."

Ale takhle to, vážená paní Jarmilo, opravdu nestojí. Gauneři jsou všichni=nalevo i napravo=naprostá většina je napojená "na mafii". Stejně, jako naprostá většina podnikatelů a živnostníků funguje a dodává své produkty a služby těm, kteří jsou napojeni na státní zakázky a tendry. Ad absurdum v tom jedeme všichni, ať jako davatelé práce nebo zaměstnanci. Na konci je vždy ten, kdo "sežene" tendr pro ministerstvo, resort nebo projekt (dálnice, nemocnice, výzkumného úkolu, sanace, rekultivace...). Ve slušnější společnosti si řekne o 5-10% provize, v pravicujícím klauSSostánu či veškrnistánu je běžné "přefiltrovat" mnohonásobně víc.

I ve Finsku, Švýcarsku nebo Singapore je zadavatel "pozván" na exkurzi, na večeři, na yachtu, golfík nebo do nevěstince "zpečetit" s lobbistou a dodavatelem business. Jen je vše víc skryté, kultivované a "uklizené". Snažíte se řešit neřešitelné = důležité není ZDA, ale MÍRA a ÚČEL.


PŘÍKLAD jasný pro každého:
Pokud nakupuju pro ČSA airbusy, audiny a "služby" - a mastím si na provizích kapsu, je to LUMPÁRNA +1.

Pokud ČSA škrtím a vědomě poškozuji, úmyslně je přivádím do insolvence, rozprodávám díky (odůvodňuji pak) tomu nejvíce prosperující divize "kámošům" lobbistů, vyklízím "nezištně" share tuzemské a zahraniční konkurenci, tak je to LUMPÁRNA -1.

http://img.ihned.cz/attachment.php/830/22673830/wA...

Socani samozřejmě kradou a jedou v provizích, ale nezašantročují a netunelují "naostro" a tupě, jako pravice, krytá pravicujícími médii, žurnalisty a oVčany.

Vložený obrázek

Včera jsem jen úplně náhodou Vám dával odkaz na prošvihnutí milliard z dotací EU, protože je pravucující vláda nedokázala schválit tak, aby je dokázala dát rozkrást těm správným Lajos Bacsum a Pepům z HongKongu.

Odpoledne se zase otevřelo stavidlo s pokutami za bratru čtvrt milliardy z Vaší i mé kapSSy za tupost dřívějších pravicujících hejtmanů v regiónech http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/19902... Dokážete si představit, jaký by to byl povyk v pravicujících médiích, kdyby to samé úmyslně způsobil DrÁth?

245469

4.6.2011 17:59

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 245469

Co Vám mám na tohle říct pane Moudrostraku? Že mě jednoduše nepřesvědčíte o užitečnosti levicových politiků, i kdybyste mě stokrát přesvědčoval. Koneckonců se to nepodařilo ani panu jansmithovi a to je co říct, to je člověk, kterému důvěřuji. Pro mě jsou politici všeobecně, jak pravicoví, tak i levicoví, děsná svoloč, či jak to řekl jadrně ten Slovák na Doležitém: jsou to kurvy prodejné. Takže s politiky jsem definitivně skončila, již nikdy je nebudu chodit volit.

Já když nejdu k volbám, tak ze mě po volbách alespoň nikdo nemůže dělat vola a zas mi tvrdit: Dobře ti tak, koho jsi si zvolila, toho máš. Tím že nikoho nevolím, mohu každému takovému pitomci, který obvykle rád rozhlašuje slogan, že lid má takovou vládu, jakou si zaslouží, říct: Já jsem nikoho z těch pravolevých zločinců nevolila, to není moje vláda, mě nezastupují!! Proto mohu všechny ty pravolevé gaunery do jednoho kritizovat a žádat je, aby odstoupili. Ale ti lidé, kteří jako tupci chodí neustále dokola volit tyto domluvené organizované zločince, jedno jestli levé nebo pravé, ti si stěžovat nemohou, protože je sami dobrovolně zlegalizovali.

V dětství s námi máma hrála takovou hru: když se nám dětem nechtělo ráno z postele, tak nás chytla za nohy a zeptala se: Zaplatils? Když jsme řekli že ano, tak řekla: A jedéém! A vytáhla nás z postele. A když jsme řekli: Nezaplatil, tak řekla: A dolů z vozu! A vytáhla nás z postele taky.

To samé se děje při volbě pravolevých politiků. Ať volíme, koho volíme, vždy je to špatně a vždy prohráváme. Lid nemůže v zastupitelské totalitě nikdy vyhrát, protože je to podvod na entou. Proto jedině přímá demokracie a nic jiného může spasit svět před globálními pijavicemi, které si všechny ty pravolevé politické kurvy vydržují.

Prosímvás, pane Moudrostraku, takové naivní dělení jako socani, nebo republikáni, demokrati, vždyť je to tak směšné.

245498

4.6.2011 19:03

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Had.. 82.?.?.?

Reakce na 245498

>mohu každému takovému pitomci, který obvykle rád rozhlašuje >slogan, že lid má takovou vládu, jakou si zaslouží,
[velký smích] stále žádný posun,pořád se nechcete ani zamyslet, že to tak je nikoliv kvůli volbám, ale kvůli silám a principům, které odmítáte a nechcete vidět, abyste nemusela změnit svůj zaběhnutý, rigidní myšlenkový a pocitový "software"...
Proč nepřipustíte (nebo se alespoň zkusíte zamyslet), že myšlenka (popř. i nálada samotná) je ta výchozí energie, která určí kvalitu života jak jednotlivce, tak společnosti? Tak může začít svítat, že volby, debaty, revoluce atd. JSOU JIŽ VÝSLEDNICÍ ( kvalitativním součtem oněch běžně nevnímaných a obecně neuznávaných ZDROJŮ kvalit života), NIKOLIV PŘÍČINOU .
>Proto jedině přímá demokracie a nic jiného může spasit svět >před globálními pijavicemi, které si všechny ty pravolevé >politické kurvy vydržují.
To je ovšem hodně odvážné tvrzení - myslíte, že stejně hloupý, lenivý, bečící dav díky změně politického klimatu náhle zmoudří, zvýší svůj energetický potenciál, z ovcí civějících na bednu a cpoucích se hambáčem se stanou aktivní, šťastní lidé, rozvíjející své niterné a fyzické kvality směrem k LEPŠÍ (nesobecké, moudré atd.) KVALITĚ?
Troufám si tvrdit, že nikoliv. Nejdříve se co nejvíce lidí musí změnit ve smyslu shora řečeného a pak se začne měnit klima v politice a v životě vůbec.
Do té doby budou hloupí, nevědomí lidé stále strkat žezla moci do rukou svých otrokářů a katů, kteří dokáží vystihnout, na kterou strunu sobeckosti tomu davu zabrnkat.

Prostě - MYŠLENKA MÁ SÍLU. Jen déle trvá, než se prosadí jako viditelný, hmotný děj. [cool]

245503

5.6.2011 7:48

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 245503

Co tedy KONKRÉTNĚ navrhujete pane hade? Volit, nevolit, či jenom intenzivně meditovat?

Když je někdo ve vězení spoután okovy a o jeho životě rozhodují dozorci, jak ten člověk může ovlivnit svůj osud svými myšlenkami či svými náladami? Když je těmi okovy pevně spoután celý národ, jak se může ten národ svými myšlenkami, náladami a psychickou energií z těch okovů dostat?

Na rozdíl od Vás si nemyslím, že jsou občané jako celek hloupí, leniví, bečící. Oni jenom nemají vůbec žádnou možnost rozhodovat o svém osudu, jsou pevně uvrženi v okovech. Vždyť ani nemají možnost odvolat politiky. Myšlenka má sílu, ale moc peněz je mnohem větší. Jinak by se nemohlo stát, že asi dvacet židovských bankéřských rodin ovládá celý svět.

245541

5.6.2011 15:06

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Had.. 82.?.?.?

Reakce na 245541

>Co tedy KONKRÉTNĚ navrhujete pane hade? Volit, nevolit, či jenom >intenzivně meditovat?
Pod slovním spojením "intenzivně meditovat" si představujete Vy osobně jakou činnost? Vždyť Vy ani nevíte, co meditace, soustřeďování, niterné usebrání, rozjímání atd. atd. představují za konkrétní činnosti s jakým výsledkem. Tak proč to zde vůbec nadhazujete? Kvůli lacinému zesměšňování a ironii? Z Vaší strany je tahle formulka na základě ignorantství (nikoliv hlouposti jako takové, ale ve smyslu naprostého TEORETICKÉHO NEVZDĚLÁNÍ A NECHÁPÁNÍ) velmi nepovedený a nefér úder.
Osobně nevolím, protože není koho. Stávající systém se mi nelíbí a nehodlám ho ještě posilovat účastí v té taškařici zvané "demokratické" volby. Tak lhostejně k tomuto (volby) žiji jinak a platím, co platit mám.
Další moje práce na zlepšení života? No, zkuste hádat.

A co dělat? Ve svých mnoha příspěvcích jsem to zde již psal a opakovat se v této konkrétní odpovědi není až tak nutné.
Nicméně:
- každý si za svůj život nese 100% zodpovědnost.
- každý z nás se v každém okamžiku nachází přesně tam, kde si svými skutky zaslouží být
- pochopením, prožitím těchto jednoduchých pravd a zákonitostí se může každý sám za sebe snažit vybřednout z okolností, které se mu nelíbí a pracovat na zlepšení svého života. Prostá změna orientace nálady a postoje již mění prožívání. Změněné prožívání přitahuje jiné (ADEKVÁTNÍ) situace, lidi atd. atd...
>Když je někdo ve vězení spoután okovy a o jeho životě rozhodují >dozorci, jak ten člověk může ovlivnit svůj osud svými >myšlenkami či svými náladami?
Ryze hypotetický dotaz. Ale samozřejmě i toto lze. I v tom vězení lze mnohé pochopit a odžít.
Když je těmi okovy pevně spoután >celý národ, jak se může ten národ svými myšlenkami, náladami a >psychickou energií z těch okovů dostat?
To musí každý sám za sebe poznat a nabýt vlastní zkušenost, jak to vlastně s tím utvářením života a osudu je. Co je dobro, co je zlo a jak vznikají. Čím více jedinců si tímto poznáním projde a pracuje v tomto duchu, tím větší "nákazu" tento způsob života vyvolá. Ostatně pokud jste nevypozorovala, že názory na utváření společenského, politického a hospodářského života jsou uzrálým projektem (uzrálými myšlenkami a názory) silných jedinců, nikoliv myšlenek davu, tak máte ještě mnoho co odkrývat a učit se.
Už jste alespoň TEORETICKY zkusila se fenoménem "neviditelna" (tedy skutečného zdroje vnějších okolností) zaobírat? Zamyslet se, poskládat si alespoň v mysli (když už ne vlastní zkušenost z nějaké praxe) nějaké základní údaje a nahlédnout prostou selskou logikou do onoho rčení:"nikdo neodejde, aniž zaplatí do posledního haléře"?
Ostatně jen pro Vás: pokud se budete dostatečně tvrdošíjně držet toho svého projektu (myšlenka, nálada) přímé demokracie, tak se to jed...Automaticky kráceno

245561

5.6.2011 15:07

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Had.. 82.?.?.?

Reakce na 245541

II. část:
Ostatně jen pro Vás: pokud se budete dostatečně tvrdošíjně držet toho svého projektu (myšlenka, nálada) přímé demokracie, tak se to jednou nejspíš zhmotní, zrealizuje (dle Vašeho stupně energie). Možná to bude i po Vaší smrti (možná i dříve) a Vaši potomci si (a v nich i Vaše částečky) si budou muset odžít plody Vaší vytrvalé, tvrdošíjné práce - takhle nějak se Vám může alespoň trochu přiblížit onen matematicky přesný zákon příčin a následků. Příkladem z Vašeho života.
>Na rozdíl od Vás si nemyslím, že jsou občané jako celek hloupí, >leniví, bečící.
To je v pořádku. Váš názor. Jelikož vidím, jak si hlavouni s většinou občanstva vytírají prdel, tak mi jaksi logicky vychází, že převážná většina lidstva z blbosti tedy NEVĚDOMOSTI, lenosti, zoufalství a slabosti prostě poslouží jako to utěrátko hoven... je snad znakem síly, rozumu, moudrosti a statečnosti to, že VĚTŠINA DOPUSTÍ, ABY VZNIKLY TAKOVÉ ZÁKONY, KTERÉ JI TERORIZUJÍ, OMEZUJÍ? NE!!! Přesně tohle vše, prosté současné okolnosti, to vše je důkaz, že dav, masa, převážná většina je jenom jakási halda tvorů-troubů, se kterou si SAMI SOBĚ VLÁDNOUCÍ jedinci dělají, co uznají za vhodné.
>Oni jenom nemají vůbec žádnou možnost rozhodovat o svém osudu, >jsou pevně uvrženi v okovech.
Stále totéž - PROČ JIM (MOCNÝM) VĚTŠINA DOVOLUJE TY OKOVY NASADIT A UDRŽOVAT!? Jenom hlupák si po zjištění, že okovy má nesnaží je odstranit, nebo alespoň nechat si je nasadit znovu a znovu a znovu...
Každý si v každém okamžiku rozhoduje o svém osudu. Až se mu to líbí, nebo ne. Ať to uznává, nebo popírá. Ať to zná, nebo nezná. To je ten slepý a matematicky přesný zákon života... Kdo má sílu, energii a poznání, kdo si umí poručit a vládnout, poroučí a vládne svému osudu úměrně té své síle a energii, úměrně svému poznání, svému rozhledu, svému rozumu.
JE TO PROSTÉ...

245562

6.6.2011 5:31

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 245562

Nepochybně každý, i ten kdo si to nemyslí je pánem svého osudu a nese za něj plně odpovědnost. Na druhou stranu právě stupeň "poznání" je kámen úrazu, i špatné plošné podmínky nepatrně na jeho cestě ovlivní duchovního mistra, ale lidí, kteří stojí na začátku cesty jsou na tom ohledně ovlivnitelnosti svých životů mnohem hůře.

245577

5.6.2011 12:35

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

hc 90.?.?.?

Reakce na 245469

Přesně. Ti naši "pravičáci" jsou následníci reálsocialistických vexláků a šmelinářů. A říct o nich, že kradou, je nepřesné. Oni nekradou, oni rabují.

245557

5.6.2011 18:04

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

smoke 89.?.?.?

Reakce na 245557

Přesně tak - mě vždy nejvíc pobaví ti tzv. pravičáci (rozuměj "reformní" komouši, estébáci, veksláci, jejich potomci apod.), kteří kážou ostatním o konkurenci, o nutnosti uspět na zglobalizovaném trhu, o "sockách", žijících z daní, přičemž oni mají své firmičky pevně přisáty na veřejné rozpočty, takže se z tohoto pohledu vlastně jedná o ty největší "socky", které navíc užírají z daní ne tisíce, ale rovnou miliony Kč. Např. prodloužení dálničního přivaděče v Plzni o 750 metrů nás vyšlo na hezkých 280 milionů Kč z daní pracujícího lidu (nadnárodní korporace pochopitelně zisk z ČR vyvádí, takže zde daně neplatí).

http://plzen.idnes.cz/plzen-ma-novy-dalnicni-priva...

245567

5.6.2011 14:35

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

quido2 81.?.?.?

Reakce na 245388

Píšete: Nevidím žádného rozdílu mezi vládou lživého Zemana, kmotra Paroubka, mafiána Grose,či baziliška Špidly oproti údajné pravici, což jsou ve skutečnosti taky bolševici.

Opět zavádějící a generalizující údaje. Předkládám vybrané ukazatele sociálně ekonomického rozvoje ČR.

Vláda OF v letech 1990-1992, průměrný roční pokles HDP-7,2%

Vláda ODS v letech 1993-2009, průměrný roční růst HDP +1,7%

Vlády ČSSD v letech 1993-2006, průměrný roční růst HDP +3,8%

http://www.zvedavec.org (2.9.2010)

A to není vše. Od roku 1990, tedy v době kdy se ujala vlády ODS, zaznamenal graf indexu Down Jones růst z hodnoty 2000 na hodnotu kolem 11 000. To je 550% nárůst! To umožnilo vykradení poskomunistických zemí včetně bývalé ČSR.

Nad velkým rozkrádáním se pozastavil i Miloš Zeman, který prohlásil, že se jedná o loupež století. A víme jak dopadl. Je tedy jisté, že nepatřil mezi vyvolené.

245560

4.6.2011 2:03

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Saša 74.?.?.?

Reakce na 245373

>řízená ještě většími šéfiky- globální „elitou“.

Kdo je globální elita? V našem systému, kdo má nějakou „investici“ (rozuměj velký majetek) očekává nějakou procentuální návratnost. Z větší „investice“ je nejen větší procentuální zisk, ale můžeme najmout více lobbyistů, právníků, politiků a lépe maximalizovat „návratnost“. Kdyby to multimiliardář nedělal, hrozí mu, že časem zanikne a druzí chamtivější ho sežerou. Systém podporuje nejchamtivější z chamtivých.
http://www.eugeneiww.org/images/wealthdistusa1.jpg
40% of world's wealth owned by 1% of population


>Oni chtějí celosvětovou krizi VYVOLAT, nikoliv ji zažehnat.

Hlavně na ní chtějí vydělat. Přece když milión/y lidí ožebračím, musím na tom mít nějaký zisk. Je to stejné jako s válkou, to je největší kšeft.
V tom jednom procentu světově nejzámožnějších je stejné uspořádání jako ve všeobecné populaci a ve skutečnosti svět řídí několik rodin. Můžeme se jen dohadovat, jestli jich je pět nebo pět set.

245456

4.6.2011 7:28

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 245456

I Slováci už přicházejí na to, jak funguje dnešní svět. Na Doležitém zvítězil tento diskusní příspěvek, s kterým se rovněž ztotožňuji:

 Uz davno a stale nas zapredavaju ako otrokoch pre zahranicne firmy a nadnarodne koncerny.Uz dokonca aj Korejcom a Cinanom...Statisice Slovakov bolo nutenych utiect za pracou zahranice.A este sa politicke strany predbiehaju kto a kolko investoroch pritiahol na Slovensko a pritom tu prisli len preto aby ojebali Slovenskeho robotnika!

Veru nemaju sa cim chvalit!Mozu sa hambit za takeho investora co da Slovakovi 300-400 euro .....Takychto investoroch vsade v europe kopu do RI
TI!

Politici slovenske firmy umyselne zapredali a zlikvidovali su to KURVY.

Preco nedavali-ju Slovenskym firmam 10-rocne danove prazdniny tak ako zahranicnym investorom? Naco je nam SAV? Naco su im tituly ked toto svin
stvo neoj*ebu politikom o hlavu?
Najprv co bolo dobre tak to sprivatizovali a rozkradli ...pritom na tvorbe tohto majetku sa podielali aj terajsi dochodcovia ..no aku-ze rezervu pre ich dochodky ztoho vyclenili?Nijaku!Teraz nas len zadlzuju za uzerske uroky bankarom a ILLUMINATOM!

CHCU ESTE VASU DUSU!

Je potrebné zbaviť sa tých, čo svet uvrhli do bankových úverov a poisťovníctva. Odstaviť ich,.. teda odísť z ich evidencie. Vytvoriť si pomaly malé sebestačné spolky s vlastnými pozemkami. Na určitý čas žiť z vlastných prostriedkov a oni sa rozsypú aj sami.

Zdravá spoločnosť sa však nikdy nedá zviesť na prenechanie svojich záležitostí cudzincom. Rovnako nepustí z rúk ani svoje hospodárstvo a bohatstvo svojej krajiny. Skutočné bohatstvo je založené na využití prírodných zdrojov a pracovných schopností a usilovnosti obyvateľov krajiny, nie finančných špekuláciách. Vydávanie meny nekrytej reálnou hodnotou je pyramídovou hrou ktorá nebude trvať donekonečna. Skutočný hospodársky rozmach znamená zvyšovanie reálnej výroby, nie finančné machinácie a odzrkadlí sa v životnej úrovni v krajine, nie v papierových číslach prezentovaných „analytikmi“.

Slobodomurarsko-zidovska cvarga podporovana iluminatormi sa snazi rozbit moralku, ma pod kontrolou banky, financie , media. Nastoluje svetovladu, manipuluje a vymyva ludom mozgy. Mnohi nevedia, ze tuto planetu kontroluje 20 zidackych rodin, je to hnoj a odpad, ktory nici narodne povedomie, rozbija sudrznost, vyvolava nepokoje a rozbroj, v pozadi si upevnuje pozicie, ale narody sa prebudzaju a zacinaju konecne chapat ze svetove pijavice su zodpovedne za ten humus, zlo, odpad, ktori nivoci celu planetu..DOKEDY??

245464

2.6.2011 17:26

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 245321

u nás i u vás je společnost převrácena na hlavu mladí stojí při systému a střední generace demonstruje
takže u nás bude společnost donucena přijmout změnu bankrotem ekonomiky
a vrchnost zatím požár pomáhá zapalovat (například současná vláda v ČR a její snaha nasrat všechny občany včetně nemluvnat)
já to vidím tak že díky rozvinutým informačním technologiím a informační společnosti vůbec už nebude potřeba k ovládání mas hierarchická struktura společnosti protože masy budou ovládány jaksi na dálku
prostě zmizí obslužná "elita" typu politiků velkopodnikatelů finančníků bankéřů apod a bude jen uzoučká elita ovládajících a ovládané masy na které tím pádem zbude daleko víc zdrojů čímž pádem se jim i povede lépe
tím ovládáním nemyslím nic špatného ale prostě přiznejme si že pokud se má udržet rozvinutá civilizace tak je nutné nějaký pořádek udržovat
poslední dobou jsem nad tím hodně přemýšlel a můj názor je že pravděpodobně vstupujeme do utopického komunismu (i když se tomu klidně může říkat jinak)

245336

2.6.2011 19:11

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 245336

>takže u nás bude společnost donucena přijmout změnu
>bankrotem ekonomiky
>poslední dobou jsem nad tím hodně přemýšlel a můj názor
>je že pravděpodobně vstupujeme do utopického komunismu (i
>když se tomu klidně může říkat jinak)

Čo tak ju nazvať utopickým judaizmom. [velký smích] Veď v talmude je napísané na každého Žida bude pripadať viac než 1000 otrokov.

Nuž "elity" sveta snažia zaviesť staro egyptsko-izraelský koncept NWO so značnou redukciou populácie (nejaká horšia varianta súčasného systémového otroctva), nič z toho nebude. Jednak by došlo ku totálnemu kolapsu v prípade rýchlej masovej vyvražďovaní(nech zvolia akúkoľvek metódu, to sa nastane ak sa to udeje počas jednej generácie), jednak nebudú mať na to čas a (hlavne) možnosť.

245345

2.6.2011 23:47

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 245345

to by bylo abys do toho toho žida nějak nenapasoval vid? [velký smích]
podle mého názoru jsou všechny ty -ismy různými tezemi a antitezemi a má přijít určitá syntéza
a pak to můžou být všechno pokusy s cílem získání dat o tom jak budou lidi reagovat na různé situace
oni zřejmě potřebují tu změnu provést s co největším souhlasem co největšího počtu lidí musí tam být co nejméně křivd protože spokojeným občanům se snadno a levně vládne
a co se týče depopulace tak na to nevěřím nedává to smysl depopulace v evropě a v USA by nic nevyřešila z hlediska počtu lidí a zase depopulace v asii by nic nevyřešila z hlediska psotřeby zdrojů
bohatě bude stačit bankrot finančního systému (který je nevyhnutelný) a s ním spojené snížení životní úrovně která se samozřejmě svede na ten systém a dobu minulou
no a zároven je třeba zabránit válkám a sociálním bouřím protože by to mohlo ohrozit stabilitu civilizace a hrozil by totální kolaps což by bylo vcelku hloupé se vracet o 2000 let zpět
takže já jsem optimista z hlediska provedení a realista z hlediska toho co bude

245360

3.6.2011 8:16

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 245360

Bylo by dobré pane aristokrate, kdybyste přestal používat mainstreamový termín depopulace. Já myslím, že tento termín někdo schválně vymyslel a hodil na internet, aby neznělo tak hrozně: vyvražďování lidstva. Cítíte ten rozdíl? Depopulace zní tak nějak neškodně a mile, něco jako deratizace. Kdežto když někdo napíše na rovinu, třeba jako pan Oracle, že by se jednalo o sprosté vyvražďování lidstva, pak už to tak neškodně nezní.

245374

3.6.2011 9:48

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 46.?.?.?

Reakce na 245360

>...bohatě bude stačit bankrot finančního systému (který je nevyhnutelný) a s ním spojené snížení životní úrovně která se samozřejmě svede na ten systém a dobu minulou...

Proboha kam až chcete snižovat životní úroveň? My už teď ze dvou platů stěží vyžijem! A nejsme jediní, tady na Ostravsku jsou tisíce takových rodin - oba pracují, ale třeba o steaku si mohou nechat leda tak zdát! Mohl by mi někdo konečně vysvětlit (teď budu parafrázovat páně Marčáka), proč jediné, co je v tomto státě laciné je naše pracovní síla? [překvapení]

245384

3.6.2011 11:09

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 245360

Faktom je že väčšina "elity" usilujúci o NWO je sionista (žid), a mať pod sebou viac než 1000 bezprávnych systémových otrokov je taký príjemný pocit pre väčšinu psychopatických/sociopatických predátorov, pardon "elít".

spokojným občanom sa nevládne ľahko, ustresovaným občanom ktorý padli do dlhovej pasce a nemajú čas ani sa zamyslieť nad príčinou stresov, no tým sa vládne ľahko.

245393

6.6.2011 8:55

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

HHBB 46.?.?.?

Reakce na 245393

>Faktom je že väčšina "elity" usilujúci o NWO je sionista (žid)
faktem je to proto, že se to prodrbává na netu?
Vyděšení z "NWO" je velmi prosté... strach z toho, že nevím co bude, protože nemám nad sebou kontrolu... a za všechno může zlý tamudistický žid, protože se špatně stará o dobytek... [chechtot]
...
Ustresovaný "občan" je ustresovaný sám sebou, protože se krmí stresujícími bláboly v médiích a je úplně jedno, jestli je to TV, nebo internet. Prostě jde, zapne si to a krmí se tím. A neutratí ho žádný nosatý bankster, ale půjde a ve stresu odkrouhne souseda, do kterého si promítne bankstera... stačit bude už jen podezřele znějící jméno a nečí ukazovák. A pak už depopulace pojede jak po másle. Stačí dobytku dát jen klacky do rukou. No, co myslíš, má cenu nad tím brečet?

245582

6.6.2011 17:55

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 245582

Keby starali o "dobytok", tak by to bolo dobré a aj ja by som vítal to NWO. [oči v sloup] Bohužiaľ nestarajú sa o nás, sú horší ako Džingischánove hordy, tí rabovali, pľundrovali, zabíjali, znásilňovali (nie nutne v tomto poradí) a následne zaviedli svoje pravidlá. Títo bastardi sa ustrnuli v prvej fáze.

Nestačí, že z každého chcú urobiť bezprávneho systémového otroka (nie že by som nebol systémový otrok, ale ešte mám nejaké práva), obrať o všetko ale chcú nás ešte aj vyhubiť, a Vy sa tu rehocete. [naštvaný]

PS: Mne je to vo všeobecnosti jedno aké má človek vierovyznanie, ale keď niekto je bastard a ešte k tomu to čo robí zdôvodňuje náboženskými prikázaniami alebo eugenickými/rasistickými hodnotami/dôvodmi. Tak ma to serie a veľmi. [bliji]

245600

2.6.2011 17:07

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Alex323 62.?.?.?

Reakce na 245303

Hladal som odkaz na tu mapu. Tu je: Peoples of Europe, wake up!

245333

2.6.2011 19:45

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 245303

>Nevole pana Editora k M-15 je tak silná, že mi zcensuroval
>příspěvek Ve zkratce,

Co to motáte? Ani nevím, co to je M-15. Váš příspěvek byl jen emocionální výlev.

245347

2.6.2011 20:16

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 245347

Inu dobře, když myslíte a chcete...

245350

2.6.2011 17:07

Kdyz jsem videl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

ty zabery, na nichz obrneni policajti busi pendreky do sedicich lidi, tak se mi hned vybavil nas exprezident Havel.Na co jeste ceka?Uz davno mel protestovat pred spanelskym velvyslanectvim proti organizovanemu nasili a porusovani demokracie v EU!!

245334

2.6.2011 22:41

pro editora

Lin 85.?.?.?

Vladimíre, varujete před přílišným optimismem. Prý demonstrace nic neřeší. No ano, možná doteď. Jenže časy se mění, víte? To, co se nyní děje pod hnutím "Demokracii hned!" je noční můrou našich "elit". To je přesně to ono, z čeho mají prdelky v kalupu. Proč? [smích]
Podívejte se, jaká věková skupina se "angažuje". Ti nejmladší, na začátku dospělého života, kteří nemají budoucnost (jak ji trefně označují někteří glosátoři). Ne že by se jí vzdala, ale prostě ji v takto nastavené společnosti nevidí a nemá. Bez práce, bez bydlení, bez možnosti založit rodinu (a také ji uživit). Nedávno jsme se o tom tady bavili - jsou oním "průserem", na který si systém díky své nenažranosti a asociálnosti zadělal. Oni nemají co ztratit - a to je ona výhoda, pro kterou jsou silní. Stejný mechanismus beznaděje, který dokáže "vytvořit" sebevražedného atentátníka. Už chápete? Nedají se ničím zlomit ani zastrašit, protože NIC nemají a NIC lepšího na ně nečeká. A nechtějí tenhle systém, který jim nic nenabízí a ještě si bere. Zatím chtějí vše "mírovou cestou", ale říkám - zatím. Jestliže represe proti nim přerostou únosnou mez, bude to zlé.
Ne nadarmo už od r.2009 probíhají (i u nás) všemožné policejní "nacvičovačky" proti demonstrantům v ulicích. Proč asi, když my jsme v tomto ohledu relativně klidná země?
Dál - není to až tak nepromyšlené, jak by se mohlo na první pohled zdát. Plány "musíme něco udělat, takhle už to dál nejde" jsou v jejich hlavách už dávno. Možná ještě nemají úplně jasno, co chtějí, ale to se vystříbří. Hlavní je, že přesně vědí, co nechtějí. Pro ně je "změna systému" mottem životním. Nevím, ale podle mého TOHLE je vážné a "elity" to vědí (proto také "operativně" využívají tuto sílu v některých arabských zemích). Žádné "klíče".
Je to vendeta , pravá a nefalšovaná. V té ukázce (vložené v r. 2007) vás možná cosi trkne. Jestli je to maska - trefa. Porovnejte z dostupnými videi z demonstrací (nejen španělských).

245354

2.6.2011 23:10

RE: pro editora

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 245354

Čas ukáže.

Ale kdy v historii byly nějaké spontánní demonstrace a protesty úspěšné? Ty, co byly úspěšné, byly vždy úspěšné, protože tak to bylo naplánováno a tak to někdo chtěl. Včetně např. Velké francouzské revoluce.

Ty ostatní byly ignorovány nebo rozdrceny.

A platí ještě jedno smutné pravidlo. Pokud náhodou byly protesty úspěšné a svrhly stávající vládu, ta nová byla vždy a bez vyjímky horší. Možná až časem, ale byla.

245356

2.6.2011 23:36

RE: pro editora

Lin 85.?.?.?

Reakce na 245356

No to určitě - že čas ukáže... [smích]I kdyby se navrhované změny povedly, bude trvat několik generací, než se to vypiluje.
Je tu ale jedno "ALE", které dnešní dobu odlišuje od těch ostatních, o kterých píšete. Dá se díky komunikačním technologiím velice rychle získat informace z jiných zemí. A to je dost velká vzpruha = že v tom nejedete sám (sami), takže neprohráváte. Již jedna výzva k podpoře se jim povedla (minulý víkend), další bude zas tento víkend. Několikatisícové to bylo nejen v tom Španělsku, ale také v Řecku, Francii a Itálii. Přidala se i Praha.
Jo... a ještě jedna indície, že je cosi většího "ve vzduchu"... Tou je, že vylezli se svou výzvou pravdoláskovci a dělají si jakési morální právo na "vůdcovství". A to je také dle mého ohromné nebezpečí těchto "revolucí pro změnu". Že budou ukradené, využité a zneužité.

245358

3.6.2011 10:12

RE: pro editora

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 46.?.?.?

Reakce na 245356

Vladimíre, musíš si ale uvědomit, že kupříkladu v dobách Velké francouzské revoluce nebyl internet. V devětaosmdesátém také víc než polovina lidí nevěděla, co se děje.

A musel bys být slepý, kdybys neviděl, že lidé skutečně v této chvíli mají představu, co přesně by se mělo změnit v systému. LIDÉ JSOU TENTOKRÁT INFORMOVANÍ.

Nedávno jsem tu vzpomněla, že před nedlouhou dobou, ani ne stovkou let, bylo pro "ty nahoře" jednodušší milión lidí ovládnout (rozuměj zmanipulovat) než zabít. Dnes je jednodušší milión lidí zabít než ovládnout. A to je fakt.

Proto mají tak nahnáno, zkoušejí to přes informační embarga, skrz média nám implantují do mozků, že vlastně nejsme schopní ani tušit, co skutečně potřebujem, píchají nám do těl svinstva, dělají z nás závislé zombie... A stejně ti lidé do těch ulic jdou, není to zvláštní? Vždyť nám přes sračkomety všichni tvrdí, že ten správný intelektuál je se systémem spokojen, tak kde udělali soudruzi z NDR chybu tentokrát?

245387

3.6.2011 16:07

RE: pro editora

tmo 89.?.?.?

Reakce na 245387

>v dobách Velké francouzské revoluce nebyl internet
---no a co? dnes zase nejsou věci, co byly tenkrát. PODSTATNÉ je, že ta tehdejší revoluce byla uměle vybuzená a manipulovaná, a skončila tak, jak dle plánovačů měla - rozkladem jednoho řádu na prvočinitele, aby bylo možno sestavit něco nového -dle plánu, v čele samozřejmě s osobami dle plánu, v pozadí s osobami stále podobnými. lid (dav) jen poslouží pro hrubou práci, jako tažný dobytek odtáhne tu změnu... a pak se má hůř než předtím. jako vždy, u KAŽDÉ revoluce!!!
to potvrzuje i Lin:
>[Lin] Několikatisícové to bylo nejen v tom Španělsku, ale také v Řecku, Francii a Itálii. Přidala se i Praha.
---a co? vždyť srocovat se není žádné umění. vybudit emocionálně dav umí každý vyslaný manipulátor! v množství není inteligence (viz prof. Koukolík: dav má nižší inteligenci než nejhloupější jedinec v něm). proto od davu (i kdyby to byly miliony hlav) nikdy nevzejde nic dobrého. opět, jako vždy, nový řád ustanoví chytřejší INDIVIDUALITY.
ten tupý dav si snad myslí, že na řvaním na ulici nebo vysedáváním na náměstí vzniknou nějaké nové hodnoty, ze kterých se bude mít lépe??? ještě nikdy se tak nestalo, je to proti logice. hodnoty vznikají hlavou a rukama, při práci duševní i fyzické.
>[Lin] Jo... a ještě jedna indície, že je cosi většího "ve vzduchu"... Tou je, že vylezli se svou výzvou pravdoláskovci a dělají si jakési morální právo na "vůdcovství". A to je také dle mého ohromné nebezpečí těchto "revolucí pro změnu". Že budou ukradené, využité a zneužité.
---ale toto přesně potvrzuje vše, co píšu výše! pro davy není naděje. a jde bohužel o davy hlupáků, i když si někdo myslí, že mládež přece není hloupá, že jsou tam studenti, tedy inteligenti. kdyby za něco stáli, vynikli by individuálně. protože za nic nestojí, nemají práci ani naději/budoucnost, a tak se spojují se stejně méněcennými. a nedochází jim ta základní psychologická poučka (Koukolíkova).
A i když je pak dosaženo nějaké změny, nebývá to ve prospěch spodiny/ulice, ale ve prospěch jiných. a ta změna je většinou završena dle plánu (samozřejmě dle plánu jiných, kteří věci ovlivňují inteligentně, z pozadí, za použití svých nemalých individuálních prostředků - peněz, vlivu, známostí, kontaktů, to vše ovládající média, komunikace, zásobování, tajné služby, policii... a v detailech i některé "jen náhodou" vyčnívající vůdce revoluce.
>zkoušejí to přes informační embarga, skrz média nám implantují do mozků
---oni to nemusejí zkoušet! [velký smích] oni ta média vlastní!!! a co není v médiích, to není realita (alespoň u naprosté většiny lidí) -už ti to dochází? takže oni skutečně řídí myšlenky, implantují, tlumí, usměrňují...
>LIDÉ JSOU TENTOKRÁT INFORMOVANÍ
---hahaha! dav je složen z podprůměru. a dav ví jen to, co si navzájem ten manipulovaný podprůměr...Automaticky kráceno

245411

3.6.2011 16:11

RE: pro editora

tmo 89.?.?.?

Reakce na 245387

dokončení:

>LIDÉ JSOU TENTOKRÁT INFORMOVANÍ
---hahaha! dav je složen z podprůměru. a dav ví jen to, co si navzájem ten manipulovaný podprůměr sděluje. -nic lepšího dav neví! a neumí. (kromě hrubé síly, která boří, a ne buduje něco lepšího).
prostě pokud je to přání pánů za oponou, revoluce budou a uspějí (třeba i jen jako výměna garnitury =zdání změny).
pokud ne, neuspějí. tečka.
a i kdyby se něco vymklo kontrole, zbude pro dav jen bída a chaos, a stejně se to nakonec vrátí do rukou těch inteligentnějších individualit.

>A stejně ti lidé do těch ulic jdou, není to zvláštní? Vždyť nám přes sračkomety všichni tvrdí, že ten správný intelektuál je se systémem spokojen
---to je pokřivený výklad! je třeba se na to podívat z jiného úhlu, z výšky, z perspektivy. -pokud je někdo v ulicích, není to proto, že je úspěšný a spokojený. správný intelektuál není na ulici. ne že by byl se vším spokojen, ale VYUŽÍVÁ DANÉHO SYSTÉMU, má na to, aby se zorientoval a profitoval. frustrovaný a (marně) protestující je ten, kdo je neúspěšný, zatuhlý, tažený událostmi, oběť (opak toho, který předkládá vize, určuje co se bude dít a realizuje to).
>kde udělali soudruzi z NDR chybu tentokrát?
---je možné, že někde ano, ale opravují ji. a jen nějakým prosťáčkům se to jeví, že začíná vláda lidu [chechtot] ...že to tamti už nemají v rukou. zatím jde velmi pravděpodobně o řízené procesy.

245412

3.6.2011 17:47

RE: pro editora

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 46.?.?.?

Reakce na 245412

A co že zrovna ta vaše křesťanská duše se chví o nás bezvěrce? Vždyť přece pokud by tomu tak bylo, tak vy první byste měl jásat, jak si to ten nevědomý dav šine pro nový obojek ver. 2.0 .

Co se těch Vašich údajně nevytvořených hodnot týče, hodnoty jsou. Jen jsou systematicky likvidovány či "přeskupovány" - do soukromých kapes, pochopitelně.
Pokud se na naši zemi podíváte coby na zdroj, pokud vezmete v potaz úrodnost její půdy, kvalitu vody, nerostné bohatství, toto jsou hodnoty. Naše země, naše vlast je dost velká a bohatá na to, aby uživila nás všechny. Stačí si ji ohlídat před Predátory (včetně církve).

Žádný systém není dokonalý. Ale tím, že se bude sedět na zadku se nikdy nic nezlepšilo. A že změny jsou vždy jen k horšímu? COŽE? Copak my se ještě pořád učíme, že Země je placatá a za opačné tvrzení se upaluje na hranici?

Nikdy jsem neřekla, že nastává vláda lidu. Jen je třeba, aby lidi dali jasně najevo, že "vocamcaď pocamcaď", protože dokud to najevo nedají, ten šroub se utahovat pořád dál.

245422

4.6.2011 17:04

RE: pro editora

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 245422

(útočný, hádavý příspěvek. Navíc bez podpisu. Cenzurováno. Editor.)

245490

4.6.2011 17:16

RE: pro editora

tmo 89.?.?.?

Reakce na 245490

nelžete a nevymýšlejte pseudodůvody k cenzuře.
nehádal jsem se, nýbrž rozumně diskutoval, reagoval na předešlou odpověď a naváděl k jinému pohledu na věci.
a podepsaný jsem tím, že jsem registrovaný. nicméně to dolů klidně ještě připíšu.
mimochodem asi zvládáte rychločtení, když jste cenzuru provedl během pár sekund. asi jste na ten příspěvek už čekal a PŘEDEM to bloknul.
---------------------

já se o tebe nijak zvlášť nechvěju, ale nejsem ani škodolibý (abych někomu přál nové trápení), a hlavně jsem to psal proto, že jsem chtěl hlupáčky malinko zorientovat, uspořádat jim pohled na realitu, a také varovat před zbytečností, protože zbytečné věci nesnáším, a předem jasně zbytečná revoluce ti skutečně nic dobrého nepřinese... pokud se tedy nevyžíváš v násilnostech a chaosu. a to bys jako starostlivá matka neměla.

co se hodnot týče, to nejsou zdroje. hovořil jsem o VYTVÁŘENÍ hodnot, to jest lidskou činností, snažením. to, co máme za dobrý podklad v přírodě, to je jen potenciál pro lidské snažení a lidské dobro.
na každé dobré půdě bude tak jako tak někdo pracovat. není v zájmu nikoho, aby ležela ladem... ať už patří komukoliv. a tobě nepatří, takže ty do toho nemáš co kecat. tvoje zbytečná starost. mimochodem byla bys ochotná na té půdě pracovat? kolik dní jsi odmakala na poli? nebo v lese? -no vidíš, zas jen držkuješ a držku strkáš do cizích věcí.

>tím, že se bude sedět na zadku se nikdy nic nezlepšilo
---no sláva! takže konečně zvedneš to své pozadí od diskusí a půjdeš se svou vlastní šikovností uživit lépe, než to děláš dosud? ale pokud nic neumíš, pokud nemáš co nabídnout, budeš chudá i nadále a budeš zřejmě i dál žvanit tady a filosofovat o "obecných", "cizích" hranicích "vocamcaď pocamcaď", a s nataženou rukou si půjdeš pro dávky, pro peníze, které vydělal prací někdo jiný (asi šikovnější, ale ty mu je nespravedlivě bereš, aby i nadále přetrvávala existence neschopná se i sama prosadit a uživit).
>protože dokud to najevo nedají, ten šroub se utahovat pořád dál
---jenže ten šroub se neutahuje skupinově, ale každý vůči každému!!! každý se musí v té lidské smečce nějak prosadit... sám sebe nahoru (svými schopnostmi a pílí) a jiné zatlačit (chtíc-nechtíc) dolů. -ano, takto to funguje, ať se to komu líbí či nelíbí.
takže TY ukaž, že máš právo na místo na slunci... že umíš něco unikátního, o co bude ve tvém okolí zájem... za co ti někdo bude ochoten zaplatit. a pokud to skutečně dokážeš, už nebudeš potřebovat mektat cosi o šroubech a vytvářet třídní dělení/vidění světa. peníze totiž dává někdo někomu osobně, ne třída třídě. DOKAŽ třeba, že jsi skvělá zpěvačka, a lidé z agentur tě zahrnou penězi, protože vyprodáš mnoho hal/sálů. pak o tobě přece nerozhoduje nějaká třída, nikdo ti žádné šrouby neutáhne.
tmo

245493

4.6.2011 18:47

RE: pro editora

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 245493

Bože to jsou cancy, to snad ani není pravda, že někdo může být takový embryo. [chechtot]

245501

6.6.2011 12:39

RE: pro editora

HHBB 46.?.?.?

Reakce na 245501

Cancy možná, ale všiměte si jedné věci. Tmo výborně chápe, jak šlape systém, a jaké jsou v něm role. Má v tomto směru určitě precizní výchovu, proto je také vůči systému nekritický a "nepokojný dobytek" ho tak nějak popuzuje.
Ty cancy mohou být v kontextu poučnější, než fabulace o židovských piklech. [mrknutí jedním okem]

245593

7.6.2011 23:05

RE: pro editora

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 245593

No slava, uz jsem si myslel, ze tzv. zidovsky stat Izrael je opravdu skutecnost.Nastesti je to fabulace o zidovskych piklech.

245643

8.6.2011 7:23

RE: pro editora

HHBB 81.?.?.?

Reakce na 245643

Když už píšete "tzv. židovský", tak je to tzv. skutečnost. "Tzv." je něco, čemu se tak říká, nebo má říkat, aby vznikl nějaký dojem o skutečnosti... takže tomu vlastně sám nevěříte. [smích]

245654

8.6.2011 18:03

RE: pro editora

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 245654

Neverim predevsim vasim fabulacim, ze Israel neni zadny zidovsky stat.

245677

8.6.2011 20:01

RE: pro editora

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Reakce na 245677

To chápu, jinak by se vám to docela rychle sesypalo... [mrknutí jedním okem]
Proto jsem před tím naznačoval, že některé příspěvky, ač jsou nepříjemné (a ani s tím nemusím souhlasit) mi mohou v jistých souvislostech říci více, než médii vyvolané fabulace, ty o tzv. židovském státu nevyjímaje, neboť i ten stát pro židy nemusí být totéž co "židovský". Ale to také závisí na tom, jaké souvislosti jsem schopen sám odpozorovat a co naopak nekriticky vstřebám jako někým podávanou informaci.

245684

10.6.2011 21:52

RE: pro editora

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 245684

az vstrebate na vlastni oci bily fosfor, tak mozna prozrete a budete se vysmivat vsem tem kecum o zidovskem spiknuti jeste vic.Rychle se to sype, to je pravda, clovek by az necekal, jak rychle se to muze sesypat.

245801

7.6.2011 15:15

RE: pro editora

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 46.?.?.?

Reakce na 245493

Pane trno, vy záměrně lžete. Tak ještě jednou. Já jsem na "sociálce" pro dávku nebyla pomalu dobrých deset let. Ale teď se tam chystám. Protože tady se mění pravidla za pochodu a když už si člověk naplánuje přežití a má na to, aby přežil, zase se najde nějaký důvod ten pomyslný šroub přitáhnout - zdražit energie, vodu, bydlení.

Pokud narážíte na mou další činnost mimo brigády, kterou mám ještě při mateřské (která pro mě činí 3.800 ká s platností od 1. 1. t. r.), tak věřte, že já nejlíp vím, nakolik kvalitně zpívám, 90 % lidí to neví, protože jsou hluší, což je moje klika, podívejme se pravdě do očí. Avšak není to o nic horší než jak to dělá např. jedna protekční neteřinka na naší pop-scéně. Takže neurážejte.

Bohužel, moje dcerka, která má teď necelý rok, ještě nemůže do školky. Za hlídání platím kamarádce a dávám vpodstatě půlku z toho, co vydělám. Kdybych dala dcerku do jeslí, tak jsem ještě v mínusu při pálce 70 ká na hodinu plus jídlo (plus cesta, plínky, atd.) Já pracuju za 80 ká na hodinu, což v tomto regionu je velice slušná mzda. Kdybych si však najala profesionální chůvu, tak chce na hodinu minimálně stovku. Mohla bych brát výživné, of course, ale věřte mi, že soud, který řeší otce mojí dcery je v běhu a zatím ještě pořád neproběhlo ani jedno stání. A navíc už zase slyším ty hlasy o tom, jak jsem si neměla pořizovat dítě, jak jsem měla jít na potrat a jak chudáčci tatínkové a jejich práva. Mít dítě je záležitost z mého hlediska víceméně metafyzická a škatulkovat to do "vyplatí se / nevyplatí" je zhovadilost nejhrubšího zrna. A to byste jako správný křesťan měl vědět.

Takže než se začnete opět pouštět do osobních výpadů.
1) Pracuju na dohodu o provedení práce
2) Přivydělávám si o víkendech muzicírováním
3) Vyrábím profi hudební podklady, což je však činnost velmi příležitostná a není to tím, že bych nebyla dobrá

Nicméně je to pořád málo už z toho důvodu, že nájem s poplatky a energiemi mě vyjde na cca 9 tis Kč/měs.

Tedy - ještě nějaký další nápad, jak vylepšit můj rozpočet mimo poskytování sexuálních služeb za úplatu ať už formou svobodného podnikání či formou "výhodného sňatku"?
Ne? Tak držte zobák, držte se tématu a nese.te se do mého způsobu života, o kterém víte leda ho.no.

245631

7.6.2011 23:15

RE: pro editora

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 245631

na ty trapne prispevky clena takzvane Strany Svobodnych Obcanu se vykaslete.Je ponekud dusevne vychyleny z toho, ze se mu svet vycteny z Klausovych prirucek hrouti pred ocima, pomoci urazek a provokaci si hleda dalsiho vnitrniho nepritele.

245646

4.6.2011 20:38

RE: pro editora

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 245412

Škoda, že to vše podáváte tak namyšleně, povýšenecky a vztekle. Když se tohle sobecké a zbytečně urážlivé odfiltruje, tak jsou to dobré postřehy...

245511

6.6.2011 18:55

RE: pro editora

Petr Křivý 199.?.?.?

Reakce na 245511

Dobrý den všem,

Ani jsem do diskuse nechtěl vstupovat, ale rád bych se pana Tma zastal. Pan Tmo je dobrý katolík, tělem i duší. Je vidět, že od malička chodil na katechismus a každou neděli do kostela.

Ta jeho povýšennost je pouhým zhodnocením faktu, že pan Tmo ostatní ubožáky převyšuje o několik tříd. A jak jinak by mohl pan Tmo, jako dobrý křesťan a katolík, ukázat ostatnímu dobytku, že je vysoce nad nimi? Jedině si vzpomenout na večery strávené s knězem v něžném rozjímání. Prostě pan Tmo nemůže za to, jak ho jeho rodina a kostel vychovali.

Proto je pro něj těžké napsat byť jediný příspěvek, kde by ostatní neoznačil za debily, pitomce, jejich příspěvky za kecy, bláboly atd. Copak nechápete, jak ho hloupost malých Čecháčků deprimuje? Kupříkladu, jak byste vy nazval někoho, kdo by s vámi v diskusi nesouhlasil? Nemyslíte, že idiot je ten nejlepší výraz?

Prostě to musíte brát tak, že je to mluva dobře vychovaného katolíka, který ví, jak se na českou verbež musí. Pan Tmo má totiž, jelikož je to dobrý katolík, velmi dobrý vztah k Německu, které je mu velkým vzorem a oporou. A Čecháčkové se mu z duše hnusí.

Takže bych byl velice nerad, kdyby editor naučné a milé příspěvky pana Tma cenzuroval. Bylo by škoda přijít o názornou ukázku, jak by se měl dobrý křesťan a katolík chovat v souladu s knihou knih Biblí.

Přeji všem krásný den a pomodlím se za pana editora i ostatní nicotné Čecháčky deset Zdrávasů.

Petr Křivý

245603

2.6.2011 23:29

Ještě mě napadlo

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 245354

A navíc, vždyť ti lidi ani neví, co vlastně chtějí, a nechápou, kdo je jejich skutečný nepřítel.

Chtějí práci, ale kde ji vzít? Kdyby se dostali k moci, kde ji vezmou?

Chtějí se mít dobře, chtějí sociální stát, odmítají šetřit. No, to je sice pochopitelné, ale naivní. Netuší, jak toho dosáhnout. Nemají žádný plán, žádnou strategii, žádného vůdce.

Co se "revolucí" v arabských zemích týče, psali jsme tady několikrát, že odvěkým snem Izraele je, aby všechny arabské státy bojovaly mezi sebou nebo aby v nich byly občanské války a nepokoje - jedině tak se paranoidní a strachem podělaní občané Izraele budou cítit bezpeční. To, co probíhá v arabském světě, je realizace jejich ďábelských plánů v přímém přenosu.

245357

2.6.2011 23:39

RE: Ještě mě napadlo

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 245357

1)nikdy žádná velká úspěšná revoluce nebyla řízena odspodu vždy byli ti dole použiti jen jako síla k prosazení něčeho
2)to že nemají práci je záměr bylo potřeba je nasrat aby vyšli do ulic
přeci si nemyslíte že to co například u nás ted vládne jsou nějací hlupáci oni moc dobře vědí co dělají plní pouze záměry svých pánů kteří se rozhodli s tímto systémem zkoncovat
3)oni nepotřebují žádný plán copak lidé v roce 1989 měli nějaký plán? plán mají ti kdo to celé vyvolali a tím je likvidace současného systému
4) a co se revolucí kolem izraele týče jsem přesvědčen že jde o odstranění proizraelských státníků - pragmatiků aby se izrael nedovolal pomoci ani podpory

nebojte se vše jde podle plánu ostatně jako vždy

245359

3.6.2011 9:57

RE: Ještě mě napadlo

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 46.?.?.?

Reakce na 245359

>1)nikdy žádná velká úspěšná revoluce nebyla řízena odspodu vždy byli ti dole použiti jen jako síla k prosazení něčeho

Nikdy v historii neměli lidé takový přístup k informacím jako nyní

>2)to že nemají práci je záměr bylo potřeba je nasrat aby vyšli do ulic přeci si nemyslíte že to co například u nás ted vládne jsou nějací hlupáci oni moc dobře vědí co dělají plní pouze záměry svých pánů kteří se rozhodli s tímto systémem zkoncovat

Vzhledem k tomu, na co poukazuji výše, není na 100%, že jim to vyjde.

>3)oni nepotřebují žádný plán copak lidé v roce 1989 měli nějaký plán? plán mají ti kdo to celé vyvolali a tím je likvidace současného systému

Kéž už by to bylo

>4) a co se revolucí kolem izraele týče jsem přesvědčen že jde o odstranění proizraelských státníků - pragmatiků aby se izrael nedovolal pomoci ani podpory

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu...

>nebojte se vše jde podle plánu ostatně jako vždy

Jen aby [cool]

245386

2.6.2011 23:48

RE: Ještě mě napadlo

Lin 85.?.?.?

Reakce na 245357

Práce je dost a peněz taky. A k likvidaci dluhů by úplně postačilo zbavit se úroků = neplatit je, uhradit jen čistou "hodnotu". Ono k tomu stejně dojde, ale to je ještě vzdálené. [smích]
PS: Vím, že působím jako blbec s těmahle řečičkama a taky vím, že to nemůžu dokázat. Ale na politiky dnešního typu a celý tenhle špinavý systém už bylo "zaplacené šrotovné". Nedá se stavět na tom, co doteď platilo. Ale jak říkám - nemůžu dokázat... Takže to berte s rezervou, ju? [smích]
Dobrou...

245361

3.6.2011 0:07

RE: Ještě mě napadlo

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 245361

Paní Lin, nejste žádný blbec. Kéž byste měla pravdu. Ale můj vrozený realistický optimismus mi říká, že všechno je jinak.

Ostatně pokud chcete vědět, kam nás ten vlak doveze, přečtěte si PSM. To je nejpřesnější jízdní řád událostí posledních 150 let.

245363

3.6.2011 10:37

RE: Ještě mě napadlo

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 245363

Musím súhlasiť všetkými Vašimi príspevkami, čo ste napísali pod tento článok.
V súvislosti s európskymi protestmi viem dve veci:
1) nesplnia svoje deklarované ciele (čo je napísané v tej petícií), nezvrhne systém, a to je dobré, ktovie čo by sa stalo keby sa im to podarilo,
2) síce nesplní deklarovaný účel, ale splní iný-skutočný účel, a to je prosím vás primäť masy aby uvideli skutočnú tvár systému (neviem kto tento plán vymyslel a dal k všetkému impulz, ale tí dotyční sú géniovia).
Keď masy zistia že politici nie sú tu aby sa o nich starali, ale aby chránili záujmy "elít" a oblbovali ich; keď zistia že úradníci nie sú tu aby starali o chod štátu, ale aby ich komandovali nezmyselnými predpismi; keď zistia že polícia nie je tu preto aby ich chránili, ale preto aby ich mlátili a chránili vrchnosť a keď zistia, že protestmi a prevratmi nič nezmenia, tak vtedy máme šancu niečo zmeniť, skôr nie.

PS: Neviem ako v Česku, ale na Slovensku vypuknú masové protestné akcie počas druhej Ficovej vlády, hoci to bude záležať od toho ako zle na tom budeme.

245390

3.6.2011 19:42

RE: Ještě mě napadlo

Lin 85.?.?.?

Reakce na 245390

Oracle, moc vám děkuju, vystihl jste pár slovy všechno. Lidé se prostě musí přesvědčit sami a na vlastní kůži. To je nejlepší recept na "prozření".
A na Slovensku se minulý víkend zapojila i Bratislava a Košice. V Evropě demonstrovalo celkem 29 měst. Tuším, že nebudete čekat na 2.Ficovou vládu. [smích]
K těm "géniům" se také přikláním, čím dál víc je zjevné, že jde o "protiplán". Jednak v uveřejňovaných materiálech a jednak v důslednosti. Systém se sice snaží cenzurovat, ale některé "báchorky" oznamují spolupráci různých hackerských es proti uplatňované cenzuře.

245434

3.6.2011 18:38

RE: Ještě mě napadlo

Lin 85.?.?.?

Reakce na 245363

Ale jo, podle fahrplanu se určitě jede, já ten "jízdní řád" četla. Pokusím se zas obšírně, snad se smysl neztratí. Čeho bychom si bez potíží všimnout mohli, revolty "jinde" = mimo "západní svět", jsou elitami nejen vítané a podporované, ale také provokované. Horší je to "doma" v Evropě nebo USA. Jak jsem dneska zjistila, cenzura opět nespala a mnohé materiály z evropských demonstrací vymazala. Všimla jsem si, že mažou hlavně to, kde je jasně vidět policejní brutalita (= mlácení až "na krev" ). A teď k věci, kterou tak trocha odkryl už Oracle přede mnou.
Po celou "demokratickou" dobu se do nás snaží hustit, že ulice je pro nás nebezpečná. Propagovaným modelem "systému" je: do práce - nakoupit - domů. Model "můj dům, můj hrad" (a čím větší zabezpečení, oddělenost od sousedů - tím lépe), s lidmi se stýkat co nejméně (a když, tak jen v rámci různých zájmových komunit), protože jsou zlí a závistiví. Potřebu komunikace nám přeci bohatě pokryjí sociální sítě. Bez rizika "živého kontaktu" s cizí osobou. Navíc je soustavně shromažďovací právo relativizováno, odsouváno až k hranici kriminality. Na ulicích se shromažďují jen živly. Demonstrují jen socky, líné pracovat, ujídající svým počínáním ze společného krajíce a působící poklidným občanům jen potíže. Nebo extrémisti, teroristi a anarchisti. Nebo levičáci. Nebo lidé s podivnými "koníčky" (viz fanoučci všeho druhu - od sportu přes ekologii až k homosexuálům). "Slušní lidé" se přeci veřejně neshromažďují (krom volebních mítinků) = přesně takový obrázek je nám vtloukán systematicky do hlavy. A je úmyslně podporovaný třeba i benevolencí k pochybné imigrací (viz mafie nebo žoldáci z Afriky, také radikální muslimové). Brusel chce nyní imigrační zákony ještě změkčit. A vůči komu? Hlavně kvůli "chudákům z Libye, kterým je třeba pomoci". Ovšem - to, že se nejedná o Libyjčany, ale o libyjské gastarbaitery ze Somálska, Sudánu, Eritrey apod. - to už neřeknou. Jsou to muslimové, takže se evropská islamofóbie ještě utuží. Proč se to děje? No... ony ty "muslimské živly" mají svůj úkol = udržet nás v Evropě doma, mimo ulici a ve strachu z ulice. Evropané jsou podle "jízdního řádu" určení k poslušné práci a "dojení". Však už mají jednotné velení, jednotné zákony a v Bruselu repliku babylonské věže. "Západní svět" je pracovní lágr inteligentních otroků 1.kategorie, kteří se nemají na nic ptát, jen souhlasit, dávat svůj um, nápady a práci "celku" a "být šťastní" ve svém udělu (proto také ten relativní blahobyt oproti zbytku světa).
Jiná kategorie otroků (a k jinému účelu) je Afrika nebo Arábie.
-pokr.-

245426

3.6.2011 19:01

RE: Ještě mě napadlo

Lin 85.?.?.?

Reakce na 245426

- pokr.-
Evropské odosobnění jedince je žádoucí. Člověk bez kořenů nebo sociálních pout je ideálním otrokem s vysokou efektivitou práce. Navíc - bez pevných kontaktů s jinými lidmi se nebude domlouvat s ostatními a "buntovat se". Těmi kontakty myslím nedůvěru, podezíravost, strach z ostatních, absenci pravého přátelství. Nemůžete se sjednotit a táhnout za jeden provaz, když nevěříte tomu, kdo stojí vedle vás.
Elity byly přesvědčené (a možná ještě jsou), že Evropan se již nikdy proti systému sjednotit nemůže. Viz všechny ty režimy, které lámaly nejen naše páteře. Režimy, kde ideál nestojí o žádné "družení se", ale naopak využívá každé slabosti "bližního", donáší, udává, mamoní, parazituje. Heslo "každý se o sebe stará sám" je sice pravdivé, ale v trocha jiném smyslu, než je prezentované.
Na Evropu je potřeba "jiné oči"... Stále se jede podle "řádu", ale už jen z mediálních zpráv (někdy mám pocit, že snad jde o vtip) a chování politiků je možné usoudit, že "cosi" se hatí, že s tím nebylo počítané.

245430

3.6.2011 17:22

RE: Ještě mě napadlo

tmo 89.?.?.?

Reakce na 245361

(Cenzurováno. Opět urážíte diskutující. Poslední varování. Editor.)

245419

3.6.2011 21:32

RE: Ještě mě napadlo

Antiseptik 70.?.?.?

Reakce na 245419

No jistě máte pravdu, neb důkazem správnosti stavu věcí dnes je fakt že vše funguje bezvadně, země nekrachují jedna po druhé, nůžky se nerozevírají, střední vrstva prosperuje a lid se nebouří. Co se takhle probudit? Asi ne, to by byl moc velký šok co?

245441

4.6.2011 7:37

RE: Ještě mě napadlo

six 87.?.?.?

Reakce na 245419

Dle toho co píšete to snad vypadá,že pracujete v bankovnickém sektoru. Napadlo vás někdy, že ty vaše moudra máte naučeny a věříte tomu proto že vám to někdo řekl?
A co takhle zapojit váš vlastní rozum?

Cítím, že váš svět pomalu končí [smích] Párkrát ještě kopnete....Ale docela by se mi líbilo, kdyby se poté na Zemi určilo nějaké uzavřené soběstačné území, kde by jste se VY mohli navzájem realizovat, a to bez svého vlivu na okolí. To vše pouze v rámci přání toho nejlepšího pro vás, což je dát vám to, co sami chcete po ostatních. [smích]

245465

4.6.2011 16:26

RE: Ještě mě napadlo

tmo 89.?.?.?

Reakce na 245465

@antiseptik:
>vše funguje bezvadně, země nekrachují jedna po druhé, nůžky se nerozevírají, střední vrstva prosperuje a lid se nebouří.
---proč jsi takový křivák? já jsem snad něco z toho, co zde blekotáš, napsal?

@six:
>to snad vypadá,že pracujete v bankovnickém sektoru
---chyba! nepracuju tam, a nikdy jsem nepracoval.
>Napadlo vás někdy, že ty vaše moudra máte naučeny a věříte tomu proto že vám to někdo řekl?
---samozřejmě by mě to napadlo. ale potíž je v tom, že mi to nikdo neřekl, ale ty pravdy, co jsem psal, jsem vypozoroval sám v praxi. a myslel jsem při tom právě vlastním rozumem. zdravým, selským... logickým.

@druid:
tento zoufalec ještě stále nepochopil, že půjčky bez úroků nemohou z principu existovat!
- pokud nebude úrok=odměna za službu, nikdo nebude půjčovat=vystavovat své peníze riziku a odkládat sám sobě spotřebu, když za to nedostane ani kačku odměny.
- pokud by někdo (stát) přece jen půjčoval, a to ne vlastní, nýbrž nekryté emitované peníze bez úroku, každý z lidu by takto zdarma rozdávané peníze chtěl. tím pádem by se k nim buď dostal každý, a měna by pak krachla, zcela by se znehodnotila všem (hyperinflace), anebo by úvěr dostali jen vyvolení kamarádi státního úředníka, rozhodujícího o emisi a úvěrech, a pak by šlo jen o poloviční znehodnocení peněz, ale zato o stoprocentní nespravedlnost vůči lidu, nevyvolenému.
rozdávání peněz zdarma nikdy nepřinese víc bohatství, protože trh nekrytou emisi pozná a brzy přizpůsobí cenovou hladinu. a půjčky bez úroků jsou v podstatě rozdávání nekrytých peněz... znehodnocování měny.

myšlení není předností ani koníčkem skoro nikoho zde... jen tupé blábolení a lži či posměšné poznámky zoufalců, co jen štěkají, že se jim to nyní nelíbí... ale ani netuší, jak by se to mohlo nově funkčně uspořádat. prostě by pitomečci rádi revoluci, ale ani nevědí oč usilovat; rádi by někoho okradli, ale netuší že to není trvalá perspektiva, snad by i rádi zabili ty nenáviděné, kteří je aspoň jakš-takž drží ve funkčním systému, a rádi by někoho zavírali do uzavřeného území (rezervace), ale sami by si pak zoufali na své straně ohrady.
prostě dělat cokoliv jiného, než se poctivě snažit a trpělivě si vydělat tolik, kolik si dle trhu zaslouží. trh sám ocení bohatstvím ty, kdo něco umí, kdo mají co nabídnout, i ty druhé, neschopné nebo méně schopné a tím pádem logicky chudé a nespokojené řvouny. a na tomto se žádnou revolucí v žádné době nemůže nic změnit. schopní a z jakéhokoliv důvodu žádaní se mají lépe. vždy. -dobří bojovníci, chytří lidé, šikovní lidé (špičkoví odborníci, sportovci, umělci)... a těchto žádaných je vždy menšina, zatímco těch, co ten rozdíl bohatství musejí zaplatit, musí být z principu hodně. -co na této logice chcete měnit? vždyť toto je prostě pravda, a vždy byla i vždy bude!

245484

5.6.2011 0:31

RE: Ještě mě napadlo

six 87.?.?.?

Reakce na 245484

s typy jako jste vy je obvykle ztráta času komunikovat o čemkoliv. Opakuji, přeji vám žít v tom nejlepším světě, v tom, který máte v hlavě. Jen prosím, netahejte do něho ostatní.

Poznámka...... třeba se někdo kdo to neví nad tím zamyslí: Stát z principu nemůže být nikdy zadlužen, pokud funguje správně. Stát emituje peníze pomocí státních zakázek, pokud je to potřeba, tedy ne žádné emitování zadarmo, tj. nekryté peníze jako to dělá FED / MMF a žádné půjčování od bank za stupidní úroky nebo jakésy dluhopisy.
Chápete jak s vámi vyjebávají?

245532

5.6.2011 1:45

RE: Ještě mě napadlo

djb 90.?.?.?

Reakce na 245484

>vlastní, nýbrž nekryté emitované peníze bez úroku, každý
>z lidu by takto zdarma rozdávané peníze chtěl. tím pádem by
>se k nim buď dostal každý, a měna by pak krachla, zcela by se
>znehodnotila všem (hyperinflace), anebo by úvěr dostali jen


Nesmysl tmo Vy to zkrátka vůbec nechápete a jen omíláte "politická zdůvodnění".

Ono totiž lidé si půjčují na základě schopnosti splácet a ta není primárně ovlivněna výší úroku, ale dobou splácení.
Pokud to nechápete, uvědomte si, že jdou velmi dobře na odbyt hypotéky s delší dobou splácení ačkoliv to znamená vyšší cenu peněz.

Není nic jednoduššího, než omezit dobu splácení a půjčit si opět nebude moci každý. Ty Vaše "peníze zadarmo" neexistují, každý musí pak chodit do práce, nebo začít podnikat a třeba deset let tvrdě makat, aby ty "peníze zadarmo", mohl vydělat a splatit.

Samozřejmě - není důvod aby se tak chovala soukromá banka.
Osobně proti úrokům nic nemám (s výjimkou centrálních bank, které nemají ani existovat), ale lezou mi na nervy tyhle řeči.


>rozdávání peněz zdarma nikdy nepřinese víc bohatství,

Ale, vážně ? A slyšel jste někdy o dotacích ? to je zajímavé, peníze za úrok fungují, peníze zdarma fungují, ale jakmile je řeč o penězích za nulový úrok, které se musí pak tvrdě vydělat a vracet, tak je oheň na střeše.

Nahradit dotace bezúročnými půjčkami by naopak byl hodně výhodný krok, bylo by možné podpořit více začínajících podnikatelů a stát si to vybere na daních.

245537

4.6.2011 1:47

RE: Ještě mě napadlo

Druid 84.?.?.?

Reakce na 245361

>Práce je dost a peněz taky. A k likvidaci dluhů by úplně
>postačilo zbavit se úroků = neplatit je, uhradit jen čistou
>"hodnotu". Ono k tomu stejně dojde, ale to je ještě
>vzdálené. [smích]

Lin, píšete dobře ale mám pocit, že nejde o likvidaci dluhů, nýbrž pouze o likvidaci úroků. I v bezúročné ekonomice, která není zase tak vzdálená jak se domníváte, je možné dlužit. Leč bezúročně. A to je velký rozdíl.
Palivo ekonomiky (oběživo) ke svému oběhu nepotřebuje další (to stejné) palivo. Platit penězi budeme vždy jen cenu a nikdy ne hodnotu i přesto, že se nám to současný ekonomický model snaží namluvit. viz
http://cs.wikipedia.org/wiki/Cena

btw. tady naštěstí nic dokazovat nemusíte, nejsme u soudu [mrknutí jedním okem]

245454

5.6.2011 11:16

RE: Ještě mě napadlo

Lin 85.?.?.?

Reakce na 245454

Váš pocit je správný. Myslela jsem na úroky, protože ty nafukují dluhy do astronomických částek.
Na půjčení si nebo půjčování není nic zavrženíhodného. Horší je lichva = půjčování na úrok. Proto také byla hodně dlouho zakázaná jako "přečin proti mravům" v celé křesťanské společnosti. Bohužel - byla. V islámu tohle pravidlo "nečistého" platí dodnes, takže islámské banky se bez úroků obejdou. Líp téma vysvětlili "djb" a "six" o kousek výše.
A pravda, že ona bezúročná ekonomika nemusí být tak vzdálená. [smích] Viz události na Islandu ("ve zkratce" o tom informovala "baba blažková", ale, bohužel, to nějak zapadlo). Nevím, do jaké míry je to pravdivé, ale netové zdroje uvádějí, že Islanďani si "vystáli na ulicích" svržení své vlády, referendum, nové Ústavodárné shromáždění (ne z řad politiků, nabízených stranami), změnu ústavy (navržené lidmi), právní odpovědnost politiků i bankéřů (někteří byli již zatčeni), znárodnění islandských bank. Politicky bylo toto označeno za nebezpečné a "masmédiím vyjednávači EU údajně nabídli v některých zemích daňové úlevy výměnou za mlčení".
Je to málo? Mně by to pro začátek celkem stačilo. [smích]

A peníze skutečně jsou. Jen u nás vyhazujeme oknem ročně (skromným odhadem) víc jak 200 miliard z rozpočtu, nehospodárně se také nakládá s dotacemi z EU. O dalších ztrátách díky lobbystickým "zakázkám" asi netřeba mluvit.
K systému "demokracie" se nedávno docela dobře vyjádřil Baudyš ml.: "Pražští intelektuálové sepsali chvályhodnou petici, abychom skoncovali s korupční společností. Pomíjejí přitom fakt, že demokracie jako společenské zřízení a) přímo vede k populismu nereálných slibů voličům. b) Vede k útokům na demokracii ve formě soukromých zájmů. Politik se lobbistovi nemůže ubránit, protože lobbista je vždy o krok napřed. Jeden ze signatářů petice Petr Drulák, ředitel Ústavu mezinárodních vztahů, nedávno v Lidových novinách přesvědčivě ukázal, že demokracie se proti korupci bránit neumí a nikdy se proti ní bránit neuměla. Že si soukromé zájmy demokracii vždycky zkorumpují, jak se jim zlíbí. Netýká se to pouze Česka, dělá to takhle zcela nerušeně Světová banka. Denně korumpuje politiky na celé planetě výhodami nebo zastrašováním. Více viz zpověď lovce ekonomik, Johna Perkinse."
Zdravím a díky [smích]

245548

2.6.2011 22:52

Doufam, ze se mylim...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Doufam, ze se mylim..., ale vyvoj okolo "bacterie" (zejmena geneticke krizeni) mi vyvolava pocit, ze se brzy dozvime je
ji syrsky/rusky/cinsky "zaruceny" puvod[pláč]

245355

3.6.2011 19:43

RE: Doufam, ze se mylim...

Lin 85.?.?.?

Reakce na 245355

Nemýlil jste se. Už je to tady. Novinky právě teď oznamují, že EHEC je pomstou radikálních muslimů za alLádina. [bliji]

245435

3.6.2011 22:48

RE: Doufam, ze se mylim...

Kysučan 89.?.?.?

Reakce na 245435

Zdravím Lin,
je to úplne jasné,

treba vymyslieť ďalšiu "hrozbu" pre ľudstvo...vtáčia chrípka,choroba šialených kráv,prasačia chrípka,teraz EHEC...
No, veď už sú trápni... [smích]
Žiadna invencia v ich marketingu znamená, že elitárne IQ trošku degraduje...ale, to je len zdanie.
Rád by som sa mýlil, ale s najväčšou bombou sa len za chvíľku zoznámime.Vymyslená prasačia chrípka bola asi len slabý odvar...
Tzv. testovanie oviec nerušene prebieha a skrytá genocída naďalej pokračuje (GMO,aditíva do potravín a nápojov,chemtrails,drogy ai.).
Samozrejme politici...to nevidia, resp. tomu nemôžu venovať pozornosť.
Ostáva teda otázka, komu slúžia tí ministri zdravotníctva, hlavní hygienici a samozrejme i ďalší zo širokého spektra politických vyvolencov...Ľudu???
To by asi bol nejapný vtip.
Dúfam, že na príklade dnešných dní prekvapujúcich,nelogických a rozmanitých epidémii,vymyslených teroristických rozprávok, každý pochopí, že Vami zvolení politici sú len bohužiaľ ...celkom dobre platené kurvy( ospravedlňujem sa ...dobre platené prostitútky, pretože za to berú nemalé peniaze)!
Ale, bohužiaľ...ste si ich zvolili...
Po 4 - och rokoch si zvolíte iných a potom zistíte, že výber na jednotlivé pozície je prakticky rovnaký...
Napr. Raši alebo Uhliarik...ministri zdravotníctva v SR...len nie Vášho zdravia ľudia, ale "zdravia" Pfizeru alebo iných globálnych koncernov...Že vám náklady, cez všetky klamlivé promo akcie , stúpli o 50% a viac, sa vôbec nedivte ...
Ale ONI to myslia skutočne dobre...
Jednoducho nekonzumujte ich liečiva, pretože oni vás vôbec neliečia...
Postupným znižovaním dávok, na množstvo civilizačných chorôb a následne ich úplným vysadením, zistíte, že ich vôbec nepotrebujete...
A vrcholom vášho poznania bude, že VY vlastne vôbec nepotrebujete politikov...

245447

3.6.2011 15:44

Zbytečné, jalové a plané žlučovité lamentování.

Pauk 90.?.?.?

Račte si kliknout na:
http://www.seaplanet.eu/index.php/cs/souvislosti/1...

245405

4.6.2011 23:26

no vyřvou...

fist.of.heaven 213.?.?.?

když je příčina zácpa, lidé se vyřvou. pokud problém trvá, navíc je dlouhodobý, tak asi těžko.problémy tu jsou velmi dlouho.ale protože se neřeší, zvětšují a zasahují stále více lidí, tak se lidem otevírají oči a od řečí je to vede k činům.na počátku i velkých společenských změn byly vždy takovéto věci. protože to probouzí tu správnou náladu pro změnu, tento pocit lidi spojuje a rozšiřuje se to. časem se vyvine jakýsi kolektivní duch.sjednocení lidé jsou schopni ve smyslu společenském prakticky všeho, proto se toho i mocní velmi bojí a všechno co dělají směřuje k tomu lidi rozdělovat. bez toho aby se lidi sjednotili, ujasnili si problém i vydiskutovali možnosti řešení to nejde, nevím jak byste si to představoval.pokud se samozřejmě nejedná o konspiraci pár disidentů, kteří se scházejí v bytech a plánují převrat. samozřejmě, že takovéto akce vyvolávají reakce. represe, aktivace a použití tajných složek k jejich hlavnímu účelu (boj proti vnitřnímu nepříteli a nepřátelům režimu), přesuny a ukrývání peněz a majetků, skartace nepohodlných seznamů a informací obecně atd. prostě taková příprava na převlečení kabátů.ale jinak to nejde...

245528

Příspěvků: 96

02.06. 03:01 Satanist  Myslim si
02.06. 10:20 Saša  RE: Myslim si
02.06. 16:22 Satanist  RE: Myslim si
04.06. 19:37  RE: Myslim si
07.06. 21:59  RE: Myslim si
02.06. 06:40 MoUdrostrak  Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 07:59 Satanist  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 09:51 MoUdrostrak  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 09:03 Saša  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 10:09 MoUdrostrak  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 11:01 Saša  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 11:13 MoUdrostrak  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 11:12 quido2  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 12:30 MoUdrostrak  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 12:44 quido2  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 14:46 jen tak  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 16:24 MoUdrostrak  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 16:28 MoUdrostrak  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 17:08 baba_Blažková  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 17:53 jen tak  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 12:53 Oracle  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 13:12 mo  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 17:52 MoUdrostrak  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 18:02 MoUdrostrak  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
03.06. 07:26 Jarmila  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
03.06. 08:20 MoUdrostrak  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
03.06. 08:57 Jarmila  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
03.06. 09:52 MoUdrostrak  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
03.06. 10:20 Jarmila  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
04.06. 07:19 six  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
04.06. 10:30 MoUdrostrak  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
04.06. 17:59 Jarmila  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
04.06. 19:03 Had..  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
05.06. 07:48 Jarmila  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
05.06. 15:06 Had..  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
05.06. 15:07 Had..  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
06.06. 05:31 Rene Bartosek  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
05.06. 12:35 hc  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
05.06. 18:04 smoke  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
05.06. 14:35 quido2  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
04.06. 02:03 Saša  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
04.06. 07:28 Jarmila  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 17:26 aristokrat  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 19:11 Oracle  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 23:47 aristokrat  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
03.06. 08:16 Jarmila  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
03.06. 09:48 baba_Blažková  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
03.06. 11:09 Oracle  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
06.06. 08:55 HHBB  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
06.06. 17:55 Oracle  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 17:07 Alex323  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 19:45 Vladimír Stwora  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 20:16 MoUdrostrak  RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!
02.06. 17:07  Kdyz jsem videl
02.06. 22:41 Lin  pro editora
02.06. 23:10 Vladimír Stwora  RE: pro editora
02.06. 23:36 Lin  RE: pro editora
03.06. 10:12 baba_Blažková  RE: pro editora
03.06. 16:07 tmo  RE: pro editora
03.06. 16:11 tmo  RE: pro editora
03.06. 17:47 baba_Blažková  RE: pro editora
04.06. 17:04  RE: pro editora
04.06. 17:16 tmo  RE: pro editora
04.06. 18:47 Jarmila  RE: pro editora
06.06. 12:39 HHBB  RE: pro editora
07.06. 23:05  RE: pro editora
08.06. 07:23 HHBB  RE: pro editora
08.06. 18:03  RE: pro editora
08.06. 20:01  RE: pro editora
10.06. 21:52  RE: pro editora
07.06. 15:15 baba_Blažková  RE: pro editora
07.06. 23:15  RE: pro editora
04.06. 20:38  RE: pro editora
06.06. 18:55 Petr Křivý  RE: pro editora
02.06. 23:29 Vladimír Stwora  Ještě mě napadlo
02.06. 23:39 aristokrat  RE: Ještě mě napadlo
03.06. 09:57 baba_Blažková  RE: Ještě mě napadlo
02.06. 23:48 Lin  RE: Ještě mě napadlo
03.06. 00:07 Vladimír Stwora  RE: Ještě mě napadlo
03.06. 10:37 Oracle  RE: Ještě mě napadlo
03.06. 19:42 Lin  RE: Ještě mě napadlo
03.06. 18:38 Lin  RE: Ještě mě napadlo
03.06. 19:01 Lin  RE: Ještě mě napadlo
03.06. 17:22 tmo  RE: Ještě mě napadlo
03.06. 21:32 Antiseptik  RE: Ještě mě napadlo
04.06. 07:37 six  RE: Ještě mě napadlo
04.06. 16:26 tmo  RE: Ještě mě napadlo
05.06. 00:31 six  RE: Ještě mě napadlo
05.06. 01:45 djb  RE: Ještě mě napadlo
04.06. 01:47 Druid  RE: Ještě mě napadlo
05.06. 11:16 Lin  RE: Ještě mě napadlo
02.06. 22:52 MoUdrostrak  Doufam, ze se mylim...
03.06. 19:43 Lin  RE: Doufam, ze se mylim...
03.06. 22:48 Kysučan  RE: Doufam, ze se mylim...
03.06. 15:44 Pauk  Zbytečné, jalové a plané žlučovité lamentování.
04.06. 23:26 fist.of.heaven  no vyřvou...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 53 čtenářů částkou 14 305 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 15

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu07.01.22 19:08 Česká republika 6

WHO si na Facebooku naběhla na vidle06.01.22 20:59 Neurčeno 0

Viník obrovského kalifornského požáru jmenován. A ne, není to globální oteplování06.01.22 17:43 USA 1

Vakcinační voodo - po každém očkování prudce naskočí úmrtnost "neočkovaných"06.01.22 15:07 Británie 2

Dezinformátoři a antivaxeři opět proti ČT?06.01.22 12:52 Británie 3

Marta Kubišová - peklo po 3. dávce06.01.22 09:20 Česká republika 4

Neočkovaní nedokončí zdravotnickou školu. Nesmí na praxi05.01.22 21:15 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
24,52 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
15,48 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
18,77 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,40 Kč
100 maď. forintů
6,88 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,16 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 067,16 Kč
1 unce stříbra
494,36 Kč
Bitcoin
917 766,29 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 10 252