Diskuze k článku

Kdo chce klid a mír, ten je vždycky zneškodněn

Příspěvků 26

18.5.2011 4:01

wtf

r.k. 188.?.?.?

kazdej druhej pubescent dnesni doby by spachal v pisemny casti matury z cestiny mensi sracku nez je todle, vsadil bych svy vosoupany dziny ze autor jeste neoslavil ani dva krize ale ma jasno jako king [chechtot]

244293

18.5.2011 15:25

RE: wtf

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 244293

Hej, hej r.k., tých ideologických zástancov systematizovanej inštitucionalizovanej krádeže by som na Jankovom mieste radšej z toho vynechal.

Dáva totiž celkom peknú rozprávku do realite neprimeranej roviny. Obhajoba najstaršej známej mafie a jej fašistickej doktríny úspešnosti = 2.Izaiiášovho zákona v skratke:
"Svojim nedáš na úrok a druhým áno a budeš takto vládnuť nad celým svetom!"

..stavia autora článku do nepríjemnej pozície satanistu, resp. tak trochu do skupiny osôb zrelých na trestné oznámenie s verejnej propagácie a schvaľovania obzvlášť nebezpečných trestných činov systematickej krádeže a podvodu, organizovania nebezpečnej zločineckej teroristickej skupiny za účelom genocídy a zámerným zločinom s cieľom deštrukcie spoločnosti a štátu ako celku, zločinom proti ľudskosti, atď..atď.. [smích]

244326

19.5.2011 2:39

RE: wtf

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 99.?.?.?

Reakce na 244293

Vazeny to pane, vy bude asi z kategorie chytrych mudrcu, typu obchodni priruci, co za nic neruci. Navic asi emigrant, co nakukal imigracnim, jak nekompromisne bojoval s rudym zlem.
Vite. Clovek, ktery nekomentuje obah, nevyjadri ci s nim souhlasi ci ma vyhrady ci absolutne nesouhlasi, ale dotyka se autora, je podle mne smejdik.
Jiste, ma se dbat na urcitou vetnou skladbu a myslenkovy proud, minimalizovat preklepy. Ale pokud autor to napise jak to napise a to prispevek jeste ke vsemu prispevek podnetny, mel by takovy rypak jako jste vy pekne drzet proste hubu. Takovi jako jste lidickove jsou prave zdrojem sily pro ty ruzne nacky a diktatorky.Radi se schovaji za silneho a zpoza buku hazeji na kolemjdouci kameny.
Tady, mam a mel jsem ten dojem, ma pravo kazdy napsat cosi, pokud ma co rici a ne se trefovat do pisatelu jako panar co si potaji kouse nechty, navic s nudli u nosu. Jiste, psat k veci, slusneji, tim neohrozovat Zvedavce.
Cest Buh

244356

19.5.2011 7:28

RE: wtf

r.k. 188.?.?.?

Reakce na 244356

Základem je přiznání si, že se nemáme nejhůř jak se nám neustále snaží podivnou krizí nakažená média a politici vnutit.
Mne se celkem nedavno, v novorocnim projevu 2008, snazil vnutit jako svemu poddanemu - tedy rovnou z Hradu, sam nejvyssi politik, ze se "mame tak dobre jako nikdy" a "vazme si toho".
Souhlasim, setrvacnik se jeste nezastavil, to ze jedem do dluhu rychlej nez bankrotarska Amerika je celkem banalni, stejne jako to, ze uz ted je nad nebesa jasne ze nebudeme mit na vyplatu duchodu za 15 let, a na zdravotnictvi jeste drive, ale zijme realitou, vzdyt zivot je prece kratky..

Druzí na ráně jsou menšiny na našem území. Na ty se také vina hojně svádí. O Romech ví každý svoje a na jejich adresu bylo řečeno a napsáno opravdu mnoho. Nechci tu o nich polemizovat ani je jinak soudit. Když píšu tento text, jde mi spíš o zvednutí varovného ukazováčku, a ne vstyčení arogantního prostředníčku.
Pri zalostnem ceskem porodnim indexu je otazka jak dlouho jeste budou mensiny mensinami. Mimochodem, sam autor nezakryva ze zije a konzumuje akorat na vlastni triko, takze prispevek primo od zdroje..
Ano, o Romech vi kazdy svoje - vzdyt to je naprosto logicky, byt nic nerikajici vyrok.
Ja vim tedy taky neco svoje. Treba to, ze Romove dokazi myslet krome na sebe i na sve potomky, jejich potomci zas na sve rodice, bezdomovectvi nepraktikuji, a ve starobincich taky nekonci.
Jen tak mimochodem, vloni jsem sel vikendovou prochazkou lesem, az jsem dosel k jakemusi nove budovanemu staveni na kterem o nedeli makali jenom tihle opaleni. Jeden me jen tak sam od sebe pozdravil a dal mi papir plny zampionu ktere u baraku nasel, prej si je mam uvarit ze jinak by se zkazily, sam je prej nema kde udelat. Tak jsem podekoval a vecer jsem mel dobrou veceri.

...Vietnamci. Spousta Čechů se na ně dívá skrz prsty, neví co si o nich mají myslet, neví jestli jim můžou věřit, převážně je nemají příliš v lásce, a už vůbec s nimi nehledají společnou řeč.
Pokud nekdo nehleda spolecnou rec, tak jsou to Vietnamci, nikoliv Cesi, a proc bych se mel Vietnamcum divit.. Na rozdil od Cechu jsou disciplinovani, nestezujici si, mentalitou jsou nekde uplne v jinem svete. Proc by meli hledat spolecnou rec u naprosto opacne mentality nez jsou oni sami? Ke svemu multi-kulturnimu obohaceni? To by museli byt hloupi, jenomze Asiati jak znamo vubec hloupi nejsou, nakonec kdyby byli hloupi, tezko by se prosadili v tisice kilometru vzdalene a odlisne kulture. A kteri Cesi nemaji Vietnamce v lasce? No mozna ti, kteri nejsou radi ze jim Vietnamci uvarej dobre jidlo v jejich Asia barech a prodaji levne tricka na trzisti, pripadne ti, kteri nemaji v lasce krome sveho psa nikoho.

Naštěstí byl nedaleko jeden rakouský mládenec, který je slyšel a uvolil se pomoci trpícímu lidu. Vymyslel spoustu zlepšováků a reforem, ale co bylo nejdůležitější, vymyslel společného nepřítele, který za všechno mohl. Podívejte na ty židy! Žádný z nich poctivě nepracuje, jenom kupč....Automaticky kráceno

244364

19.5.2011 22:20

RE: wtf

Frank51 89.?.?.?

Reakce na 244364

Já osobně jsem žida nikdy makat neviděl. Stejně jako Vietnamce.

244392

19.5.2011 7:37

RE: wtf

r.k. 188.?.?.?

Reakce na 244356

Naštěstí byl nedaleko jeden rakouský mládenec, který je slyšel a uvolil se pomoci trpícímu lidu. Vymyslel spoustu zlepšováků a reforem, ale co bylo nejdůležitější, vymyslel společného nepřítele, který za všechno mohl. Podívejte na ty židy! Žádný z nich poctivě nepracuje, jenom kupčí, mají svá společenství a vypadají jinak než my! Mají velké peníze a majetky, které patří nám, obyčejným lidem! To se musí zarazit!
Zidi delali jenom to, co jim krestani dovolili, a to byla vicemene akorat kseftologie, protoze se ji krestani sami stitili, jinak meli Zidi vetsinu oboru lidske cinnosti po staleti zapovezenou. Pogromy na Zidy nejsou zalezitosti jednoho 20.stoleti nybrz 2000 let historie, pravda autor je dobre zmasirovan Holocaustem™ takze neni co divu tak omezenemu zaberu..

244365

20.5.2011 1:00

Ani ve starém Římě Židé nepěstovali ředkvičky a to jim to nikdo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 244365

nezapovídal. A nějaký Cicero se už tenkrát o nich vyjadřoval jako o notně vlivné a nebezpečné skupině (a i mnozí jiní po něm). I ve středověku byly ojedinělé neúspěšné pokusy donutit je k zemědělství, ruská vláda v 19.stol. promrhala v podobných marných pokusech statisícové částky (viz Solženicyn, 200 let pospolu).
Drželi se prostě toho, co více sypalo (lichvu zapovídá ostatně i judaismus - pro souvěrce). Od držby půdy byli ve středověku drženi hlavně proto, že tato byla tehdy téměř výhradním zdrojem zisku a díky metodě vytváření peněz z ničeho by se záhy ocitla v rukou cizorodého "podnikavého a pracovitého" etnika, což (oproti dnešku) tehdy neměli za ideální stav.
A co se týče těch druhých výtečníků, opravdu nevím, proč bych měl pociťovat obdiv k nezvaným vetřelcům, prosperujícím na náš úkor z paše, drogařiny, daňových úniků a odlišné mentality.
Velebení jejich (v globálním měřítku naprosto unikátní) intervence má opravdu co dělat se ztrátou zdravého rozumu - a ono několik "prosperujících" VN obchůdků pár metrů od sebe ostatně opravdu podezřelá záležitost je ...
A pochopitelně jsou ti druzí i "žlutým koněm" těch prvních, kteří jsou jim vděčni za roli, jakou sehráli při podlomení podlomení amerického sebevědomí (za lvího podílu vyvoleneckých médií) - a na obranu asijských kolegů vypotí nejednu nehoráznou lež...

244399

25.5.2011 7:38

RE: wtf

Rejpal 184.?.?.?

Reakce na 244356

Docela by me zajimalo, co mate proti emigrantum [zmaten]
A jeste jim sproste nadavat [bliji]
Zase nejakej komunista [naštvaný]

244705

18.5.2011 9:00

Máme je mít rádi?

Pavel77 216.?.?.?

Mějme se rádi a Slunce v duši. To je sice krásné, ale naivní heslo. Říkat to cikánům, nebo evropským muslimům je naprosto zbytečné. Např. muslimové k nám do Evropy imigrují, protože se chtějí mít lépe, ale nás nenávidí a opovrhují námi. Chtějí nás ovládnout a konvertovat na svoji víru. Útočí na nás svými požadavky a svojí porodností a na okupovaných územích staví mešity. Vytvářejí gheta, kam se bojí policie i hasiči. Celé se to dá shrnout do věty: Muslimové, cikáni i Vietnamci nás kolonizují a vedou proti nám natalitní válku. Proč bychom je měli mít rádi? Celý multikulturalismus pravděpodobně skončí občanskou válkou v roce 2029:
http://www.youtube.com/watch?v=Kw9ME-ThvVY&fea...
Modlení muslimů na ulicích v Paříži(z toho jde opravdu hrůza):
http://www.youtube.com/watch?v=pw64Qmk6sMs

244301

18.5.2011 11:52

RE: Máme je mít rádi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 244301

Domnívám se, že s takovým konvenčním myšlením, které zde prezentujete, chodíte na Zvědavce "jenom dělat svou práci". A možná bych se i vsadil, že sociální a imigrační politiku evropských zemí dělali vaši soukmenovci. Pokud se cítíte natalitně ohrožen na svém území, tak se množte - tak jak to dělá Palestinský národ v Palestině. Pokud své menšiny živíte sociálními dávkami (podle teorie jste si to dobrovolně demokraticky zvolil) tak buď změňte systém, nebo se těšte z toho, jak k vašemu blahu parádně funguje.

Problém Čechů je ten, že nechali média, aby v nich vypěstovala a nadále kultivovala vzájemnou závist a nenávist - díky níž nechodíte do večerky k Čechovi, ale např. k Vietnamci, který do večerky k Čechovi nechodí. Nesoudržnost oslabuje hostitelský národ.

244313

21.5.2011 4:22

RE: Máme je mít rádi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 244313

>Domnívám se, že s takovým konvenčním myšlením, které zde
>prezentujete, chodíte na Zvědavce "jenom dělat svou práci". A
>možná bych se i vsadil, že sociální a imigrační politiku
>evropských zemí dělali vaši soukmenovci.
Nerozumim vasi reakci. To, co tady pise vami kritizovany predchudce, je podle vas nezvedavcovske. Hm. A ta jim doporucena videa taky? Jsou ty filmove zabery z atelieru, jsou vymyslene? Ne. Tak podle jakeho meritka jste dospel k tomu, ze tady ma "jenom dělat svou práci"?

244439

18.5.2011 9:08

Zrovna včera

kolokol 93.?.?.?

mě tak napadlo, jestli třaba editora vedení tohoto servru nemůže nenápadně tlačit i k postoji, který by se dal označit jako příliš zaujatý (právě vůči nějaké menšině). A tak si myslím, že je dobře, když se tu objeví podobný článek. Byť poněkud mísí hrušky s jabkama a byť jeho autor evidentně přehlédl rozpor, který sám nastínil - neřeší, proč musí být ten, Kdo chce klid ..., zneškodněn.

244302

18.5.2011 10:09

RE: Zrovna včera

Erwin 91.?.?.?

Reakce na 244302

Také mě to trochu zarazilo. Jakoby Vietnamci, kteří si přejí klid a mír měli být zneškodněni xenofobními Čechy.
Faktem je též rozpor mezi politikou multi-kulti a zprávami z poslední doby ohledně pěstíren konopí. Tyto zprávy jistě nejsou náhodné a určitě dokáží vyvolat v lidech určité negativní postoje.
Nedokážu si to úplně přesně srovnat v hlavě.
Vysvětlení o tom, aby se lidé nazaobírali skutečnými problémy a měli na očích tyto podružné problémy, mi příjde ne úplně dostačující. Popírá to politiku multi-kulti.
Kdo ví, co s námi plánují.
Zdravá společnost (v příměrech, jak o tom píše například pan Lhoták) nepotřebuje vůbec řešit podobné malicherné problémy jako cigáni, Vietnamci a podobně. Jsou to podružné věci, které, pokud bychom žili ve společnosti skutečně zdravé, se vyřeší samy.

244304

19.5.2011 2:54

RE: Zrovna včera

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 99.?.?.?

Reakce na 244304

Vietnamci jdou po dvou liniich. Ti mladi se snazi z casti integrovat, zcasti nemohou, jsou drzeni starymi Vietnamci ve svych ritualech ( ucikanu plati zasadne to druhe). Kupuji kamenne domy, proc ne. Zbozi jim dovazeji nekde z Honkongu do poskeho trojmesti, drive to delala Sabena, kde je i bezcelni pasmo a cesti dopravci jim to vozi do Kosiku a ruzne. Cili zbozi levne a bez radnych dokladu. No a potom nemusi platit dane, zadne DPH. To je ta druha stranka veci. Udajne pripravuji statni kasu o 70 - 90 miliard rocne. No, co to je, zejo, vic Babakove rokradou.
Mozna i ma pravo ten obcan cesky se ptat, a co na to vlada. Nemluvim radeji o state rizene vychove cikanu k nepracovitosti. Za 30 000/mesic bych take nedelal.
Ze jsou to malickosti ? A proc se musi u lekare platit neco jako vstupne a zdrazi se i zakroky v nemocnicich ?

244358

18.5.2011 9:21

Tanec opričniku s maskami

fohat 88.?.?.?

Přepálil jsem si méně kvalitní vhs do dvd,kde mimo jiné je klíčový rozhovor Antonína Přidala s Jánem Zákopčaníkem.Od roku 1995 dosud provedla česká společnost kotrmelec k horšímu,konkrétně výroky Tatány Míkové,že dotazy na chemtrails jsou TERORISTICKÉ...Při osobním pruzkumu ruzných pražských Večerek,vzácně narážím na český personál a zde bohužel je sortiment zboží nápadně podobný socialistickým krámum někde na zapadlé dědině.Jako rodilý Pražák vděčně nakupuji třeba ve dvě ráno,kde je nepřetržitý asijský provoz.Holandští usedlící se začali stěhovat z Jižních Čech,nebot nevydrželi soustředěný nápor české malosti,závisti,nízké podlosti.Začíná se silně ukazovat stín,neboli pravá povaha jednotlivcu a zákonitě na principu karmy,neboli příčiny a následku přijde odplata.Proč nyní? Matka Země má dost kořistnických manýru šílených lidí....Edgar Tolle předal lidem klíčové evangelium jménem Nová Země.A kdo je zralý na přečtení,doporučují v slabých chvílých si náhodně otevřít,kde nalezne podporu. [cool] [cool]

244303

18.5.2011 11:58

RE: výroky Taťány Míkové

solitus 90.?.?.?

Reakce na 244303

http://orgo-net.blogspot.com/2011/05/ct-oznacuje-dotazy-na-geoinzenyring-za.html
Diskutujici jsou oznaceni za skupinu, jejich laicke otazky za teror, zajimave.

244314

18.5.2011 10:55

Bylo to jinak...

Kudykam 74.?.?.?

Bylo nebylo, byl jeden takový spolek grázlů, říkejme jim třeba Svinějisté, který hrozně toužil po vlastní zemi, aby měl zástěrku pro své lumpárny. Ale na to, aby mohli svou vyvolenou zemi obsadit, měli málo lidí: jejich soukmenovcům se v království dobře dařilo, od starousedlíků byli po těch staletích skoro k nerozeznání, obchodovali, bohatli, měli v království společenské, kulturní, obchodní i rodinné vazby. No zkrátka nechtělo se jim praštit se živností, opustit rodinu a jít kolonizovat poušť.
Naštěstí přišel ten rakouský mládenec: slovo dalo slovo, Svinějisté mu pomohli k moci a on jim za to slíbil, že soukmenovcům Svinějistů trochu znepříjemní život, aby ochotněji odešli kolonizovat poušť.

Jak to nakonec dopadlo, to všichni víme. Můžeme se jen dohadovat, jestli ty miliony obětí byly součástí původního plánu. Mě by to vůbec nepřekvapilo. [velký smích]

244308

18.5.2011 18:10

RE: Bylo to jinak...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 244308

a pak jeho zemicce vyhlasili hospodarskou valku ihned pote, co mu jak pistete, pomohli k moci?Dost chatrna konstrukce.

244330

19.5.2011 20:48

RE: Bylo to jinak...

šestý rozměr 89.?.?.?

Reakce na 244330

To ale vůbec není chatrná konstrukce. Nejlepší byznys pro ten spolek grázlů (říkejme jim opět Svinějisté) je válka, při které Svinějisté financují obě strany. Tak to bylo, je a brzy zase bude.
Slunce v duši [smích]

244385

18.5.2011 11:09

oproti xichtíkům naší současné vlády...

r.m. 94.?.?.?

...Vietnamci nejsou náš problém, bude to jiná menšina...ta která si po úspěšném lezení do zadku rusákům nasadila jarmulky na ty svoje kolaborantský palice...
a Tolle je podle mne mimozemšťan [chechtot]

244309

20.5.2011 1:59

Vietnamci jsou problém, okolní země se jich nezbavovaly náhodou ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 244309

Za falešným úsměvem zákeřnost krysy. Organizovaný vietnamský zločin...
Zajímavá je jejich téměř jednoznačně kladné mediální zobrazení, zejména v počátcích invaze, kdy se k nám stahovali hlavně z Německa, kde obdrželi výpalné. I když převládalo držení pantu, TV bystře nabídla "uvítací" seriál Josef a Li, sugerující, že po nahrabání si v naší přebohaté zemi odjedou domů ...

244401

20.5.2011 13:07

RE: Vietnamci jsou problém, okolní země se jich nezbavovaly náhodou ...

Miloš 80.?.?.?

Reakce na 244401

Ta první věta by se mohla tesat do kamene (osobní zkušenost)
Je zajímavý,kolik těch kšeftů jim jede i přes to,že tam nepáchne noha co?Ona se ta tráva,chlast atd. musí někde vyprat...
A další co mě rozesmálo,že cikáni nepěstujou bezdomovectví [smích] Myslíte si,že libovolnej bezdomovec by byl na ulici,kdyby mu někdo neustále cpal náhradní bydlení za to co zničil a beztak tam neplatil nájem?
Nemám problém s nikým,kdo se chová jako člověk a může bejt třeba zelenej,ale tyhle kecy mě dostávaj.

244414

21.5.2011 0:27

RE: Vietnamci jsou problém, okolní země se jich nezbavovaly náhodou ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 99.?.?.?

Reakce na 244414

Vietnamci budou problem.
Ja si moc dobre pamatuji, jak se sem dostavali po sametove. Prijeli, protoze, protoze uz tu meli ty co zde studovali. Jeden s tech mazaku, s obvlast velikou hlavou je vodil asi tak po 15-ti do "strojaku" a tam dostavali potvrzeni o praci. "Strojak", velky zavod, postaveny v ramci utlumu uranoceho prumyslu zrovna jeden Ital, majitel, po nocich vystehovaval, myslim moderni cislicove rizene stroje, velke i obri, do Italie. Jako na srot. Zejo. No a nekdo holt dostaval do kapsy. Dnes, ten s tou velikou hlavou dnes vlastni velikansky obchodni dum a mozna 30 bilych zen tam za 6 000 prodava. On sam tam chodi jako pav. On umoznil legalizaci mozna 400, podle nekterych mozna 700 a mozna vice tech zlutasu.
Oni jsou jedine na "dobry" kseft. je zajimave, ze kanadstvi Vietnamci invetuji v Cesku do tech velikych pestiren matjanky. Nic s nima ale po case nepujde delat, dostavaji obcanstvi. To nase povedene vlady Cechum ze Zakarpatske Ukrajiny ci Kazachstanu i odjinud davat nechteli.

244431

18.5.2011 17:59

Nic ve zlem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

ale co to ma znamenat? [zmaten]

244329

19.5.2011 19:29

přátelé

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

ten Honzík si snad dělá prču nebo co?! [zmaten]

244383

20.5.2011 21:51

Je tam nepravda!

filip s 89.?.?.?

V článku je nepravda, vietnamská menšina pracovala v našich továrnách již před dvaceti lety, i v průběhu dalších let jsem viděl občany vietnamské národnosti pracovat v tuzemských podnicích, i ve výkopech...

Cituji-Podstatná paralela je podle mě v tom, že Vietnamce také nevidíme nikde pracovat na stavbě nebo v továrně. Také mají převážně své obchody, ve kterých celkem slušně prosperují. To se nám ale může jevit podezřele.

244428

Příspěvků: 26

18.05. 04:01 r.k.  wtf
18.05. 15:25 udo1  RE: wtf
19.05. 02:39  RE: wtf
19.05. 07:28 r.k.  RE: wtf
19.05. 22:20 Frank51  RE: wtf
19.05. 07:37 r.k.  RE: wtf
20.05. 01:00  Ani ve starém Římě Židé nepěstovali ředkvičky a to jim to nikdo
25.05. 07:38 Rejpal  RE: wtf
18.05. 09:00 Pavel77  Máme je mít rádi?
18.05. 11:52  RE: Máme je mít rádi?
21.05. 04:22  RE: Máme je mít rádi?
18.05. 09:08 kolokol  Zrovna včera
18.05. 10:09 Erwin  RE: Zrovna včera
19.05. 02:54  RE: Zrovna včera
18.05. 09:21 fohat  Tanec opričniku s maskami
18.05. 11:58 solitus  RE: výroky Taťány Míkové
18.05. 10:55 Kudykam  Bylo to jinak...
18.05. 18:10  RE: Bylo to jinak...
19.05. 20:48 šestý rozměr  RE: Bylo to jinak...
18.05. 11:09 r.m.  oproti xichtíkům naší současné vlády...
20.05. 01:59  Vietnamci jsou problém, okolní země se jich nezbavovaly náhodou ...
20.05. 13:07 Miloš  RE: Vietnamci jsou problém, okolní země se jich nezbavovaly náhodou ...
21.05. 00:27  RE: Vietnamci jsou problém, okolní země se jich nezbavovaly náhodou ...
18.05. 17:59  Nic ve zlem
19.05. 19:29  přátelé
20.05. 21:51 filip s  Je tam nepravda!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 3

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 1

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

Měnové kurzy

USD
21,65 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,74 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
19,69 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,31 Kč
1 unce stříbra
484,86 Kč
Bitcoin
1 046 477,60 Kč

Poslední aktualizace: 18.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 789