Diskuze k článku

Třetí obhajovací řeč

Příspěvků 187

5.5.2011 20:19

obhajovací řeč

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

V rámečku diskuzí je upozornění " pište jen máte-li co říci", no tak píši - od padesátých let co pamatuji "SE" moc nezměnilo.Jen "TO" má zase jinou ideologickou náplń.To pane Vladimíre přežijete,a dál bude Zvědavec v kurzu. manna

243432

6.5.2011 1:50

RE: obhajovací řeč

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 243432

Ako odpoveď na uvedený "rozsudok", by som navrhoval pouvažovať aktívnym čitateľom nad zbierkou zameranou na financovanie profesionálnej prípravy obžaloby,
resp. trestného oznámenia pre podozrenie z propagácie terorizmu, fašizmu (teroru konkrétnej známej menšiny voči väčšine), rasizmu, genocíde, zločinom proti ľudskosti zámernej zákernej dezinterpretácii podstaty Listiny základných práv a slobôd - slobody prejavu, obmedzovaniu zákl. ľudských práv a slobôd jednotlivca a spoločnosti s dlhodobým cieľom rozkladu spoločnosti a je hodnôt zameraným na aplikácie rôznych foriem fašizmu. Poprípade vlastizradu..

Objekty trestného oznámenia:
LPA(najlepšie je konkrétni predstavitelia Petr Jakeš,atď..), Jiri Bilina, predsedkyna senátu Milcová a štátny zástupca, žalobca Petr Bláha,..

Poslední dvaja zároveň za obzvlášť závažný precedent hrubého úmyselného zneužitia právomoci verejného činiteľa vo forme pokusu o dezinterpretáciu oficiálne deklarovanej podstaty nášho právneho systému, pokus o jeho zvrátenie proti záujmom verejnosti(rozvoja spoločnosti) s vedomým cieľom jej postupnej fašizácie.

Prípadne podozrenie zo založenia a prevádzkovania jednej zo zvlášť nebezpečných sofistikovaných nepriamo(tu viac krát detailne popisovanými podprahovými technikami) organizovaných teroristických skupín s vyššie uvedenými cieľmi, deklarujúcej verejne zásadne ich pravý opak.

Niečo a´la kauza "Skupinka" na Slovensku pár rokov dozadu [smích]
Nech to celé ale hlavne prebehne verejne!

Všetko myslím s plnou vážnosťou.
Dať hlavy dokopy a zložiť sa na právnika, dobrých právnikov.
Prípadne aj niektorých z čitateľov, ak vedia odborne pomôcť..
Možno naozaj dozrel čas.

Treba použiť vlastné zbrane skrytých ozajstných fašistov proti nim samým. Myslím, že nie som ďaleko od pravdy, keď tvrdím, že ich mieru chápania situácie sme už dávnejšie presiahli.
Poďme testovať ich metódy.
Nie všetky sú blbé a mnohé môžeme použiť, preveriť praxou a časom. Na tejto úrovni chápania.
Snáď sa dôsledkom stúpajúcej popularity procesu aj skryto-verejní kľúčoví protagonisti globálneho a lokálneho fašizmu nad sebou zamyslia a pokúsia sa byť znova ľuďmi. Inak budú na smiech a verejné opovrhnutie,..

Dostatočne dlho sme sa pozerali akým spôsobom sa tieto strelené decká hrajú. Hrajme sa našu hru na tom, čo oni považujú za svoje pieskovisko! Možno bude toto kontrolované zrýchlenie času jedným z ďalších naplnení úlohy OZ Zvedavec [velký smích]
OK, nebudem to ďalej rozvádzať, snáď chápete podstatu.
Nech sa to najprv v kľude uleží v hlavách..
Puding tiež najlepšie chutí studený.

u.

243465

6.5.2011 10:08

RE: obhajovací řeč

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 243465

To, co píšete, je dobré, ale my proti nim máme jednu nevýhodu. A ta je bohužel klíčová a povede zřejmě nakonec k našemu zániku. My nedržíme spolu. Nemáme tu potřebu si pomáhat navzájem. Nemluvím o individuální pomoci jeden druhému například s úklidem zahrady nebo nákupem, míním kolektivní pomoc v případech, kdy jde o určitou vyšší věc. Takovou, jejíž dopad se projeví až po čase.

Vždycky si vzpomenu na dva staré filmy, které úžasně přesně popisují jejich a naši povahu. Ten první - Obchod na korze, ten druhý Hoří, má panenko. V tom prvním si židé mezi sebou vybrali peníze a platili "Arijci" za převzetí židovského obchodu s nitěmi, protože věděli, že je to slušný člověk, v tom druhém naši lidé udělali sbírku pro muže, kterému shořel dům, na místo peněz tam dávali losy do tomboly.

To je, bohužel, pro nás výstižné a smutné vysvědčení. Nám nedochází, že když si nebudeme pomáhat, tak nepřežijeme.

243507

6.5.2011 10:26

RE: obhajovací řeč

manna 84.?.?.?

Reakce na 243507

Napsala jsem, že TO přežijete.Tím jsem nemyslela se nebránit.Mám zkušenosti se soudy politickými z padesátých let i bohužel z nynější doby, kdy se jedná o člena mojí rodiny.Celá rodina se skládá na advokáta, který pak ani neví jméno svého klienta atd...no.Jsou to bohužel kruté zkušenosti.Finančně na tom nejsme nejlépe, ale jsem schopná poslat určitou částku na účet nebo složenkou,. když to udělá více lidí a Vy nepropadnete depresím a nevzdáte to tak věřím,že Zvědavec neumře.Byla jsem osobně u minulého soudního líčení - včera 5.5.2011 jsem stavěla barikády z knih,.tak jako moje matka v pětačtyřicátém se mnou v bříšku. Zdravím a věřím, že to vydržíte.manna

243510

6.5.2011 10:34

RE: obhajovací řeč

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 243507

Ano, ale ONI jsou elitáři: Nešíří svoji sektu(náboženství) pro všechny, jako např. křesťané, hinduisté, budhisté nebo muslimové... Promyšleně zavedli několik "grades":

1) Halocho
2) Konvertita
3) ShabeSS GOJim
4) SioniSSta (např. William Hague, Václav Havel, MUDr. Přemyslav Sobotka ...)

Vložený obrázek

1) se dále dělí na raSSistické podskupiny:
Aškenazim - jedná se o Židy pocházející především ze střední a východní Evropy, tvoří více než 70% světové židovské populace. Dnes žijí především v Izraeli (48% populace), USA, Kanadě a Evropě.
Sfaradim - jedná se o Židy pocházející z oblasti Španělska a středomoří. Dnes žijí v Izraeli (spolu s Mizrachim 52% populace), Francii a Latinské Americe.
Mizrachim - Židé pocházející z arabských zemí, především Irák, Írán, Sýrie a Libanon. Mezi Mizrachim se počítají i exotické skupiny jako berberští Židé, horští Židé z Kavkazu, Kurdistánu apod. Hlavní centrum jejich populace je v Izraeli.
Kromě těchto velkých skupin existují ještě skupiny menší, jejichž příslušníci tvoří komunity v řádu stovek až tisíců členů. Jsou to např.:
Falašové - též Beta Israel tzv. Černí židé, pocházející především z Etiopie
Samaritáni - potomci severoizraelských kmenů a mezopotámského obyvatelstva z 1. tis. př.n.l.
Tejmanim - Židé z Jemenu
Bnej Menaše - indičtí Židé odvozující svůj původ od kmene Menaše
Ibo Bnej Jisrael - tzv. Igbo - Židé z Nigérie odvozující svůj původ od kmenů Gád, Zabulon a Menaše
Kaifeng - čínští Židé

Jen díky této vertikální struktuře jsou schopni si velet a řídit např. justiční mafie při Procesu...

243512

6.5.2011 11:49

RE: obhajovací řeč

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 243507

Máte plnú pravdu a je to jedna vec, ktorú sa od nich máme učiť. Neide však o to vyhrať bitku, ale vojnu. Danú konšteláciu beriem ako príležitosť nazbierať skúsenosť a otestovať zmeny v myslení, reakcie týchto inštitucionalizovaných harakiristov.

Vytvoriť podmienky s cieľom predmetne zaujať a angažovať čo najviac pochybovačov o správnom nastavení systému. Napriek všetkému mám dôveru v ľudí.

Každý sa rodí dobrý a ak je možné mu po dlhodobej antispoločenskej deformácii (školou, "náboženstvami", "slobodnými" médiami, filmami,..) otvoriť trochu oči a umožniť sebareflexiu, možno nie je dobré príliš dlho váhať.

Prípadne naozaj zvážiť nižšie od prispievateľa GF spomínané podanie žiadosti o prešetrenie ústavnosti evidentne protiústavného zákona o holohoaxte aj z dôvodu jeho evidentného obzvlášť závažného cieleného zneužívania istými protištátnymi kruhmi proti jednotlivcom a spoločnosti ako celku.

Ak ovčania naozaj nebudú mať záujem o budúcnosť spoločnosti, svojich detí a seba..stať sa občanmi,
vyzeralo by to naozaj, ako vravíte, na hlbší problém a riziko temnej, prípadne žiadnej budúcnosti by sa mierne zväčšilo.

Ak bude o riešenie situácie na báze reakcii záujem, vytvorte na to prípadne nejakú špeciálnu kolonku. Vy ste urobili pre spoločnosť veľmi veľa. Zvážiť situáciu, aby ste sa nepreťažili.
Tým by ste nikomu neprospeli a najmenej sebe..
Treba dať ďalším priestor na realizáciu.
Nemôžete riešiť všetko, keď u druhých niet rozumu a slobodnej vôle. Na to práve tí grázli hrajú..na pohodlnosť a kontrolu podvedomia stáda.

Z precedensov v dejinách globálny fašisti vedia, že samému sa to nikomu nepodarilo: Achnaton, Mojžiš, Ježiš, Mohamed, Budha,.. A v tom majú pravdu. Systém je však takto z najvyššej inštancie nastavený správne. Jeden z hlavných cieľov spoločnosti je totiž spomínané napĺňanie potenciálu čo najväčším počtom indivíduií nášho kolektívu.

Správcovia systému ho nastavili tak, že zneužívajú toto pravidlo vo svoj prospech.
Ostatne ako mnohé iné dobré objektívne pravidlá..
Netvrdím však, že by si to adminova periféria uvedomovala. Sú to akurát vlci, svorka, tiež podstatou samostatne neuvažujúci dav, stádo, konajúci deformovanou podprahovo centrálne systémom riadenou proaktívnou zvrhlou intuíciou. Bez morálky a schopnosti prehodnotiť príčinno-dôsledkové zväzy a zafixované stereotypy. Sú málokedy schopní vyísť za chápanie svojej funkcie, statusu, ktorej zrovna tak nie sú majiteľmi.

Masa si to však najprv musí uvedomiť. Na to máme net a stále ešte zatiaľ oficiálne deklarovanú slobodu slova.

243524

6.5.2011 15:33

RE: obhajovací řeč

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 188.?.?.?

Reakce na 243524

Pardon, to mala byť reakcia na pripomienku V.Stworu s číslom 243465. Pár krát mi padla prípojka..

Myslím, že by stačilo len urobiť nejakú spomínanú kolonku s názvom napr. PRÁVO, či iným podľa uváženia. Nech sa tunajšie horúce hlavy, ich kamaráti a známi môžu realizovať na konkrétnom zmysluplnom projekte.

Neide až tak o okamžitý efekt, ale o tendenciu. Samofinancovateľnú modelovú online občiansku iniciátívu s cieľom zabrániť fašizácii spoločnosti a použitia legálnych prostriedkov na súdne stíhanie protagonistov globálneho korporátneho fašizmu na báze judaizmu a iných podobných zvrátených rasistických "nadradených" pyramídových ideológii(LPA a spol., atď.). Použiteľnej aj na korekcie v politike komunálnej samosprávy, štátnej, medzinárodnej a neskôr globálnej politiky.

Pekne zdola s chápaním rovným, resp. vyšším vrchu pyramídky..
A zrazu sa nám akoby sama rozsype..
..v novej logike sociálneho správania zrazu poslední budu prvými a prví poslednými [smích]

Proste maličký verejný priestor na zber, výmenu a prípravu myšlienok s konkrétnym cieľom spoločného postupného vypracovania trestného oznámenia na spomínané osoby.
Taký väčší semestrálny projektík [velký smích]

Zahrnuté môžu byť samozrejme ďalšie a ďalšie opodstatnené obvinenia.

243556

11.5.2011 22:50

udo1

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 243556

V prvom rade treba najst pravnika zdielajuceho nazory prezentovane na zvedavec.org,iba osobnou angazovanostou pravneho zastupcu sa dosiahne dobrý ťah na bránu a nezlomnosť z čiastkových neúspechov.
Nájsť takého človeka bude problém, najlepší právnici pracujú pre druhústranu alebo sú sami jej členmi.

Ja si myslím, že to čo robí sionistických teroristov tak mocnými je existencia BANKY. Tú treba zničiť, to je jadro na ktoré treba zaútočiť a položiť ho. Aj za cenu veľkého súženia a chaosu,ktorý to prinesie. Súdiť sa podľa mňa nemá zmysel, je to mrhanie peniazmi, energiou a časom. Prečo? lebo aj tak všetci Gojim budu ďalej vyrábať pre banku, prichádzať o majetok a zadlžovať svoje deti.

243916

6.5.2011 12:59

RE: obhajovací řeč

fist.of.heaven 213.?.?.?

Reakce na 243507

promiňte,ale to je dost špatný příklad, hoří, má panenko.trošku znám formana.nic proti němu, ale on sám je takovej ten buran, přesně to točil o sobě, což je příznačné.nemyslím si, že češi nejsou solidární a tohle určitě nebylo ze života. to je spíš to klasické hanobení čechů, které provádí určití lidé, kteří se čechy necítí.a je v tom většinou velká projekce, respektive je to spíš než odrazem české povahy o tom, s kým se dotyční lidé stýkají a přátelí. je příznačné, že jsou to většinou nóbl lidé, kteří mezi běžné lidi nepřijdou, takže by měli mlčet, jejich výroky a výtvory jsou ostudou jejich, ne národní.a to samé ten druhý případ. babička mi říkala, že židé by nechali za první republiky lidi klidně chcípnout hlady, ale říkala, že vlastní nevyjímaje.takže to rozhodně není tak jednobarevné.lidi, co se drží tradic a zásady "prv rodina" většinou na všechny kašlou.i když samozřejmě košile je vždy bližší než kabát...

243538

6.5.2011 21:55

RE: obhajovací řeč

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 31.?.?.?

Reakce na 243507

"Nám nedochází, že když si nebudeme pomáhat, tak nepřežijeme."

blablabla

243598

9.5.2011 14:45

RE: obhajovací řeč

pietroo 195.?.?.?

Reakce na 243507

(právě jsem v bance zadal příkaz posílat měsíčně 500)

243787

5.5.2011 20:21

Výborně

cernakus 78.?.?.?

Doufám, že se odvoláte. Krajský soud Vám to sice zamítne, ale pak to vezmete výše a Nejvyšší soud to rozhodne ve váš prospěch jako už u obdobných případů. Očividně mají ilumináti na Krajském soudu svého člověka a problém je, že se mu to pořád vrací, takže by to točil donekonečna.

243433

6.5.2011 12:39

čl. 19 o všeobecné deklaraci lidských práv OSN ze dne 20.12.1948

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 243433

Každý má právo na svobodu přesvědčení a projevu. Toto právo nepřipouští, aby někdo utrpěl újmu pro svoje přesvědčení a zahrnuje právo vykládat, přijímat a rozšiřovat informace a myšlenky jakýmikoliv prostředky bez ohledu na hranice.

/čl. 19 o všeobecné deklaraci lidských práv OSN ze dne 20.12.1948/Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat i rozšiřovat ideje a informace. Cenzura je nepřípustná.

243535

7.5.2011 0:27

RE: čl. 19 o všeobecné deklaraci lidských práv OSN ze dne 20.12.1948

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 243535

Mate recht! V CDN a ani v USA co se hranic tyce popirani Holocaustu neni trestny a Zvedavec neni registrovanej v CZ! Po jistych informacich z ceskyho krateru uz verim, ze na deklaraci lidskejch prav ceskej soud sral, sere a bude srat jak na placatej sutr a proto dalsi obeti Holocoustu zidu se stal Vladimir Stwora a nikdo me o opaku zadnym projevem nepresvedci!

243619

5.5.2011 20:22

velmi dobré

dub 94.?.?.?

velmi dobré

243434

5.5.2011 20:53

Pokladam si otazku,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

co by tak asi poradil poradce pan Hajek panu prezidentovi, kdyby ten chtel slyset jeho nazor pote, kdy by se doslechl ci docetl, ze v Cesku byl souzen a dokonce odsouzen clovek za neco, co s touto zemi nema nic co do cineni. A to pomijim jeste vetsi absurditu, kterou jste jasne popsal v tomto clanku.

243435

6.5.2011 20:34

RE: Pokladam si otazku,

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 92.?.?.?

Reakce na 243435

znovu a znovu.Zítra prostě pošlu love,právníci,ty kurvy,očividně zdarma a pro blaho společosti pracovat nehodlají.[smích]

243593

5.5.2011 21:10

Ideoproces podle not tech, ktere nesmime autocenSSurne jmenovat

MoUdrostrak 88.?.?.?

Na Zvedavci neni duvod diskutovat: Naprosta vetsina nesehnutych oVcanu je souznejici - a Vanguardi & Co. patrne trzi od loutkaru za rozbijecstvi diskusi vice jinde...

Takze summa summarum, kdyby nebyl IDEOPROCES s panem Editorem, nemel bych ani duvod Zvedavce predplacet, protoze se naprosta vetsina clanku kryje s mym nazorem a presrilis mne nemohou uz obohatit nebo rozkolisat.

Vložený obrázek

Predplatne a nejakou tu podporu navic smeruju Zvedavci prave a jen proto, aby ji jako podporu citil i mucednik ve sparech tech, ktere nesmime jinde autocenSSurne jmenovat.


Po Plysi pred okradenim naroda o statky nahospodarene za zleho Bolsevika Venca Lahvac-Veskrna tvrdil, ze neexistuji zadne kuloarni tajne spolky, ze "dýmů-krásy" budou mit pravicujici a cinkajici oVcane takovou, jakou si ji zvoli v cestnych volbach za podpory "nezavislych" medii.

Vložený obrázek

Nezli se generace pravicujicich a cinkajicich pivnich Pepiku, co za zleho Bolsevika hrdinne a undergroundove poslouchali Kocaba, stacila rozkoukat, uz tu bil Bilderberg a naspanknizepan, Clovek v Plisni a vrcholem je ideoproceSS s panem Editorem.

Vložený obrázek

Vložený obrázek

243438

6.5.2011 9:41

RE: Ideoproces podle not tech, ktere nesmime autocenSSurne jmenovat

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 243438

Pane Moudrostraku, nyní se daleko lépe hodí obrázek, který jste vkládal nedávno:
Vložený obrázek

243501

6.5.2011 11:35

RE: Ideoproces podle not tech, ktere nesmime autocenSSurne jmenovat

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 243501

Sorry a díky!

243521

5.5.2011 21:46

veleznámá scéna

fohat 88.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=O2kJtr8B4YQ&feature=related

243442

5.5.2011 21:58

pochybovat bude je vyvozeno od slova chybovat!!!

lu.bro 78.?.?.?

Asi bude lepší popírat než pochybovat.... Kdyby tam příšlo stádo lidí s transparenty tak se nestane nic...

Ale chci se zeptat, někde jsem dříve narazil na video, dokument kde popisovali práve plynové komory ukazovali snímky, které právě popírali jejich možné využití. Nemáte někdo na toto video odkaz???

Myslím, že to bylo na google s českými titulky nebo slovenskymi už nevím.

243444

5.5.2011 22:29

RE: pochybovat bude je vyvozeno od slova chybovat!!!

AlA777 ali (tečka) 3n777 (zavináč) gmail (tečka) com 109.?.?.?

Reakce na 243444

Zname video je tady, je to od Davida Coleho, ktery sam zidovskeho puvodu hleda v Osvetimi dukazy o plynovych komorach.

243448

5.5.2011 23:46

RE: pochybovat bude je vyvozeno od slova chybovat!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 243448

To je ovšem naprosto zásadní video, po kterým jsem třeba já definitivně přestal věřit na legendy s komorama. Se divím, že je na Streamu ...

243455

5.5.2011 23:51

RE: pochybovat bude je vyvozeno od slova chybovat!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 243448

Já to nechápu. Jak je možný, že je tohle video na Streamu? To by měl přeci majitel Streamu dostat aspoň 100 let, jestli se na minoritním serveru za článek dávají 2 roky. [zmaten]

243456

8.5.2011 23:39

RE: pochybovat bude je vyvozeno od slova chybovat!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 243448

Nejlepší je, jak není odezva. Ve vláknech níže se rozebírá kdeco, ale k filmu Davida Colea nic.

243762

6.5.2011 10:15

RE: pochybovat bude je vyvozeno od slova chybovat!!!

Petr Řehák 194.?.?.?

Reakce na 243444

>Asi bude lepší popírat než pochybovat....

No mozna na tom opravdu neco bude.
Takovy klasicky vyholeny nacek v bomberu a s zeleznou tyci v ruce totiz neni rezimu tolik nebezpecny.
Na druhou stranu inteligentni clovek, ktery ma svobodnou mysl nespoutanou ani "oficialnim" nazorem, ale ani zadnym extremnim postojem ? .. Takovy muze byt pro rezim sakra problem ..

243509

5.5.2011 22:00

Výborně řečeno, jako předtím.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Škoda, že soud nemá povinnost okamžitě reagovat na Vaše námitky. To by byla podívaná, jak by se kroutili!

Dobře, že jste se odvolal, jen se nedejte. Oni Vás sice odsoudí, ale ta fraška musí být co nejostudnější! Tenhle process se jim doufám opravdu hodně vymstí!

243445

5.5.2011 22:14

Čo bolo protiprávne na súdnom procese s Ježišom?

abc 188.?.?.?

Páčilo sa mi vaša obhajoba Vladimír! Obzvlášť tá časť, kde ste citoval z evanjelia Jána politicko náboženský protiprávny proces s Ježišom, zinscenovaný náboženskými vodcami judaizmu. Od tej doby sa nič nezmenilo. Vidím vo vašom monstr procese paralelu, spočítajte si v koľkých bodoch.

1/ Súd nevypočul žiadne argumenty ani svedkov, ktorí by svedčili v prospech Ježiša
2/ Žiaden zo sudcov sa nepostavil na Ježišovu obhajobu, boli jeho nepriateľmi
3/ Kňazi hľadali falošných svedkov, aby mohli Ježiša odsúdiť na smrť
4/Prípad bol prerokúvaný v noci za zatvorenými dverami
5/Súdny proces sa začal aj skončil v ten istý deň a navyše to bol deň pred sviatkom
6/Pred Ježišovým zatknutím nebola podaná žiadna žaloba
7/Ježišovo tvrdenie, že je Mesiáš, označené za "rúhanie", nebolo prešetrené
8/Obvinenie bolo zmenené, keď bol prípad prednesený Pilátovi
9/Obvinenia boli falošné
10/Pilát považoval Ježiša za nevinného, ale aj tak ho dal popraviť, lebo sa zľakol židov, ktorí sa mu vyhrážali

Pritom židovské zákony zahŕňali tieto pravidlá:

1/ V prípade hrdelných trestných činov sa najskôr vypočúvali argumenty, ktoré mohli viesť k zbaveniu viny
2/Sudcovia mali urobiť všetko pre to, aby obžalovaného oslobodili
3/ Sudcovia mohli hľadať dôkazy v prospech obžalovaného, ale nie proti nemu
4/Svedkovia boli upozornení na závažnosť svojej úlohy
5/Svedkovia boli vypočúvaní po jednom, nie v prítomnosti iných svedkov
6/ Výpovede sa museli zhodovať vo všetkých dôležitých bodoch - v mieste, dni, a hodine spáchaného činu a podobne
7/ Hrdelné prípady sa museli prešetrovať aj uzavrieť za denného svetla
8/V prípade hrdelných zločinov sa súd mohol začať i skončiť v ten istý deň, ak bol rozsudok v prospech obžalovaného, ak bol v neprospech, prípad sa smel uzavrieť až nasledujúci deň
9/ Na posúdenie hrdelných prípadov bolo potrebných najmenej 23 sudcov
10/ Sudcovia sa pri hlasovaní za zbavenie viny alebo za odsúdenie striedali a začínali vždy tým najmladším, zapisovatelia zaznamenávali slová tých, ktorí boli zbavení viny, i tých ktorí boli za odsúdenie
11/ Na oslobodenie museli prevyšovať aspoň dva, ak bol za odsúdenie iba jeden hlas navyše, boli podľa potreby pridaní vždy dvaja ďalší sudcovia, až kým sa nedospelo k platnému rozhodnutiu
12/ Ak bol obžalovaný uznaný za vinného a žiaden sudca neprehovoril v jeho prospech, rozsudok bol neplatný, jednomyseľný výrok o vine sa považoval za "znak sprisahania"

V kontexte uvedeného máme možnosť uvažovať o vine alebo nevine, nespravodlivo odsúdeného Ježiša, jediného dokonalého človeka /ak nepočítame Adama/, ktorý bol bez hriechu a absolútne dodržoval svetský aj Boží zákon. Napriek tomu jeho vina znela : ten ktorý sa rúhal Bohu a protištátny burič...

Z uvedených dôvodov judaistickí vodcovia nemohli prijať Ježiša za mesiáša, a preto si svojho mesiáša vyhlásia sami. [bliji]

243446

6.5.2011 2:16

Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.

hc 90.?.?.?

Lavírujte, uhýbejte, lžete, zatloukejte, jak to okolnosti umožní. Na tom není nic špatného tváří v tvář mocenské zvůli. Za minulého režimu bylo osvědčenou metodou říkat "nic nevím, nic si nepamatuju, byl jsem ožralej". Klidně se jim tam rozbrečte a slibujte, že se polepšíte, a že už nikdy nic nic podobného neuděláte. A pak se jim na svých stránkách vysmějte. Ať si trhnou.

243468

6.5.2011 17:51

RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.

Dramenbejs 85.?.?.?

Reakce na 243468

To jako že se máme uchýlit k metodám sionistů, politiků a toho nejhoršího odpadu v české justici?

To vám nedošlo, že k takovému hnusu se slušný člověk nikdy nesníží? Že lži, podvody, vyhrožování, zavírání za názor jsou odporné hnusy, proti kterým pan Stwora za nás bojuje?

Že za nás Vladimír nasazuje kůži, právě proto, že se mu uzákonění lží a fašistické metody hluboce eklujou?

Styďte se!!!

243569

6.5.2011 18:32

RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 243569

"zavírání za názor"

P. Stwora tvrdí, že chtěl vyvolat diskusi, nikoliv že 4 milionová varianta je jeho názor.

Tak kde je tedy pravda?


P. Stwora bojuje zejména za svoji peněženku. Prokládá to sice údajným bojem za svobodu slova, ale sám cenzuruje dle libosti, není-li mu nějaký názor po chuti. Jediné, v čem zůstává konstantní, jsou jeho prosby o přísun peněz: "nenechte Zvědavce padnout" znamená "nenechte padnout můj příjem".

Ti, kdo uvěřili, že je za ně bojováno, se stali věřícími v nový kult. Uvědomte si však, že p. Stwora Kristem ani Janem Husem není. Pouze se do této pozice stylizuje, případně je některými jedinci z nedostatku představivosti, tvořivosti a schopnosti uvažovat permanentně stylizován.

S věřícími se však o předmětu jejich víry rozumně diskutovat nedá, tak tuším, jak bude na tento příspěvek reagováno.

243574

7.5.2011 14:51

RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.

erich 217.?.?.?

Reakce na 243574

Keď podla Vás tak cenzúruje, ako to že tu nechal prejsť tento Váš názor? Veď by na jeho základe mohli niektorý jeho "stúpenci" začať rozmýšlať či to náhodou nie je pravda a on by prišiel o príjem, z ktorého podľa Vás asi žije.
Keď už podľa Vás ani to že nechá na seba kidať špinu na svojich stránkach nie je dôkazom že sloboda slova je preňho posvätá, tak to už naozaj nie je čo dodať.

243647

7.5.2011 15:04

RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 243647

Jakou špínu? Špínou je pomluva, tedy lež. Je-li obsahem kritického příspěvku věcné zhodnocení situace, jedná se o její vykreslení, nikoliv o pomluvu.

Na židy se zde nadávat smí, a obhajuje se to svobodou slova.

243651

7.5.2011 15:09

RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.

Mgr. Jemelík 80.?.?.?

Reakce na 243647

Osobu na kterou reagujete neznám, ale napadlo mě něco:

co když se cenzuruje ne všechno, ale jenom tak, aby to vyznělo v neprospěch pisatele příspěvku a ve prospěch editora

Je to jen nápad, do zákulisí nevidím.Pokud "stoupenci" dosud nepřemýšleli, a potřebují k tomu podnět zvenčí, pak je cosi shnilého ve státě dánském...

243652

7.5.2011 15:22

RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 243652

To mně napadlo něco ještě lepšího.

Co když editor záměrně mate. Tuší, že by cenzurováné texty vyzněly v neprospěch pisatele, proto autocenzurně cenzuruje svoji cenzuru. Tato dvojitě cenzurovaná cenzura zamotá hlavu všem obyčejným práskačům a fízlům. Takovou dvojitě až trojitě zašifrovanou cenzuru cenzury by snad mohla rozlousknout jen taková geniální hlava jako např.Tydlitátová.
Mgr.Bc.Luxor M.B.A.

243654

8.5.2011 0:49

RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.

MedaBeda 93.?.?.?

Reakce na 243654

šplhat nemusíte, snad jste tu sám za sebe. Nebo snad ne?

243684

6.5.2011 21:35

RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.

hc 90.?.?.?

Reakce na 243569

Nic ve zlém, ale to je dost naivní názor. Jak je to líčeno, tak v celém tom procesu o právo nejde a tedy na něj ani nelze spoléhat.

243597

7.5.2011 0:02

RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 243597

Z celého procesu bylo a je naprosto jasné, že nešlo o žádné právo, šlo o odsouzení Vladimíra Stwory, což se jim stoprocentně, bohudík, nepodařilo. Soudkyně se rozhodla k tomu nejmírnějšímu odsouzení, 6 měsíců s podmínkou na dva roky.
Důležité bude pro pana Stworu - co je v té podmínce obsaženo (on se sice odvolal, takže ten podmínečný trest není ještě v platnosti), protože některé příspěvky na Zvědavci jsou nejenom silně protižidovské, někdy jen hloupé a nenávistné, ale jsou navíc zvláště pak nebezpečné pro další existenci Zvědavce.

243617

7.5.2011 0:23

RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 243617

To máte nepochybně pravdu, ale pokud za odpovědnost v diskuzi zrušíte svobodu projevu, pak je de facto mrtvá. Kolik času potřebuje někdo komu uchází souvislosti pro napsání nenávistného příspěvku? Co teprve provokáter obvzlášť jestliže je inteligentní a má vyjadřovací schopnosti? Buď to bude mázáno nebo to bude zrušeno. A co si budeme povídat o nějaké nenavistné příspěvky o události staré 60 let nejde, jde o aktualní kauzy probírané na tomto webu a jde o ty články a diskuze, kde se kriticky myslí o tom, co se v bedně neobjevuje. Zatím nešel shora befel, aby se zavřel krám. Jestli přijde, tak bude zavřeno a Vladimír nemusí ani skončit v base.

243618

6.5.2011 4:19

Hmm..

Rene Bartosek 75.?.?.?

Dobře řečeno. [cool] [mrknutí jedním okem]

243476

6.5.2011 5:08

Pilatove-soudcove,vzdy soudili dle zakonu,nebo bez nich, te doby, co zili.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Vezmeme dejiny do rukou a od prvni republiky,soudcove,prisel Hitler a vyhazel nejaky soudce,nevyhazel,soudili i za nej,Hitler odesel,ale oni zustali ve svych kreslech a soudili dal,prisel komunismus a soudili dal,sametova revoluce a soudi dal,neslysel jsem,ze by za predesle zakony byl odsouzen soudce v zakonech novich,ale v jadru se stale soudi podle jejich zakonu,ne zakonu statu,soud s Vondruzkou to dokazal.
! To, že Josef Vondruška nebyl prvostupňovým
soudem uznán vinným ovšem neznamená, že by od soudu odcházel bez viny,
tedy morálně rehabilitován a zcela očištěn! Nese vinu jako
spolupachatel na zločinném systému a teroru, kdy se jako vychovatel
aktivně podílel na vykořisťování levných pracovních sil v NVÚ
Minkovice u Liberce, kde porušoval tehdy platné zákony a drastickými
metodami donucoval odsouzené k plnění až 12 větších norem, než jaké
měli civilní zaměstnanci. Jednalo se o tejné pracovní tábory jako v 50
letech. Liberecký soud v podstatě veřejně vyhlásil, že za doby teroru
se v komunistických pracovních táborech nic nezákonného nedělo a oběti
si všechno jen vymýšlejí! Jak vidno k soudu se nechodí pro spravedlnost,
ale i pro osvobozující rozsudek pro zločince. Zbavení viny dozorce
Vondrušky je výsměchem spravedlnosti jako takové, a ukazuje to v jakém
marasmu se naše soudnictví nalézá. Nemáme tudíž právo prohlašovat, že
se Česká republika nalézá v plnohodnotné demokracii.

Takze,Pilat si ocistil,umyl ruce od zotpovednosti za smrt Krista,dnes si soudci myji ruce,jako cele genrac esoudcu pred nimi.Zminka o Nurimberskem procesu, pripomina osud Rudolfa hesse,jez seskocil padakem do Skotska,aby Britanii nabidl mir i s odstoupenim Hitlera,ze sve funkce,nikdy nebyl vyslisen ,zavreli jej do blazince,potom do vezeni a behem casu propousteli valecne zlocince,ale "posel Miru" musel zusta zavren,lid britanie nesmel vedet ze cela valka byla zbytecna,ze vlastne valku chtel Churchil,ktery jako jediny na celem svete zavrel posla miru a pozdeji jej odstranili i v pokrocilem veku,udajne se obesil ve stoprocentne hlidanem vezeni,proste nesmel se dostat k lidu obecnemu a rici pravdu.
Cela desetileti mame 24 hodinkampan o holocaustu,jez rovnez ma sve obeti,tech co maji zdravi rozum,posudte sami z usta zionistu USA v dobe valky,ackoliv to nem avliv ,stale tisic roku mude "pravda" medii 6 milionu zidovskych obeti.
Million Jews In WWII Europe From Anon 4-9-11 Jeff -
Excerpt from the FBI Files - A 'Zionist Organization of America' 1943 memo with Dr Heller being Chairman of the Zionist Organization of America.
I can't claim any great talent for mental arithmetic but I am fairly sure you can't get 6 million out of 2 million.
Vložený obrázek
Bylo by zajimave,jak k teto zprave by se vyjadril soud soudici pana Stworu, jsem si jist ,ze jeste nedostal nove instrukce od zionistu,takze se...Automaticky kráceno

243479

7.5.2011 3:35

RE: Pilatove-soudcove,vzdy soudili dle zakonu,nebo bez nich, te doby, co zili.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 243479

V tomto soudu a rozsudku jde o vec vyssiho principu a ne, ze panu Stworovi neco museli dat,jinymi slovy nemuseli mu dat nic, pokud soudci nekolaboruji s mocenskou elitou sveta, takto,ma pan Skwora,tak zvany kriminalni zaznam, jez muze byt pouzit v pristi zalobe.Pan Stwora byl pouzit i k zastrasovani vsech milovniku obcanskych prav ,svobody a demokracie.Jeste jinymi slovy,pan Stwora byl souzen podle zakonu,jez jsou ceskemu narodu cizi a jez svou totalitni silou nerepresentuje prava obcanu.
Prikladne Anglie ,Holansko a jine staty zapasi s prijmutim saary zakonu, jez se maji stat zakony mezinarodnimi,rovnez president bush podepsal privteleni zidovskych zakonu americanum,presne ,Bush podporil zamery 2% zidu v poctu 98% ne zidu a zde mame tak zvane mezinarodni zakony,jez se pouziji, kdyz je potreba a zase nepouziji, kdyz nevyhovuji tem ,jez je prosadili ve Spojenych Narodech,cili,Spojene Narody se svymi korupcnimi zakony se domaha takto ditatorialniho zpusobu v ovladani jinych zemi k potirani prav obcanu.Kdyz se Vas zeptam ,zda byste chteli podepsat a schvalit zakon na vlastni popravu,tak si budte myslet,ze jsem blazen, ale politici jako president Bush podepsal Noahide-zidovsky zakon tohoto zneni:He is accepted as a man by Jews and Moslems, but if anyone prays to Jesus, worships Jesus, praises Jesus, both Jews and Moslems believe that person has committed the worship of an idol, a death penalty offense. Technically, every Christian on earth would be guilty of idolatry, and deserving the death penalty.
Capital Punishment in Noahide law - English WikiNoah
Rabbi J. David Blech and Rabbi Ahron Soloveichik. Concerning the Maimonides exclusive use of capital punishment for Noahide violations, most rabbinic authorities disagree and hold ...www.wikinoah.org/index.php/Capital_Punishment_in_Noahide_law
Soudci dnes,ridici se nenarodnimi zakony,provadejici mezinarodni a jine zakony,kolaboruji s elitou sveta proti svym vlastnim obcanum.Soud s panem Stworou je toho dostatecnym prikladem.
Talmudic Jews believe that when their real Messiah comes, he will first destroy the Christians from the earth and this will be their sign he is the Messiah.
"When Messiah comes he will destroy the Christians: Sanhedrin 99a."
Vložený obrázek
Hodne lidi ,se uci plavat,az kdyz se lod potapi.
Vložený obrázek

243623

6.5.2011 6:05

Já osobně už nepochybuji.

Frank51 89.?.?.?

Jsem dávno přesvědčen, že židé opravdu ovládají všechno a mají vše pod kontrolou. Rozsudek je svinstvo, které nemá obdoby. Je to výsměch demokracii, která se tady skloňuje po dvacet let. Popírat vedoucí úlohu strany se taky nesmělo. Pane Vladimíre vydržte a bojujte stále na svých stránkách proti vymývačům mozků a jejich nohsledům.

243483

6.5.2011 7:00

RE: Já osobně už nepochybuji.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 243483

>Rozsudek je svinstvo, které nemá obdoby.
Obdobu ma. Necham to na vas, kterou dobu a system dosadite. Je jich vic nez dost.
>Je to výsměch demokracii, která se tady skloňuje po dvacet let.
Souhlas.
>Pane Vladimíre vydržte a bojujte stále na svých stránkách proti vymývačům mozků a jejich nohsledům.
To se rekne snadno. Jenomze pokud p. Stwora da na vase slova, pujde za katr, zatimco vy nadale zustanete na svobode; treba nastvany, otravene budete usinat, ale zustanete volny; a budete dal hrabat korunky, euro ci dolarky, a tak ty kurevske systemy podporovat.

Citite, jak pitomne zaznela ta vase podpora? Nejenom vase. I vsech podobnych.

Proc uz davno s temi darebaky neudelame v ramci moznosti opravdove zadost?

243484

6.5.2011 8:48

RE: Já osobně už nepochybuji.

HHBB 46.?.?.?

Reakce na 243483

>židé opravdu ovládají všechno a mají vše pod kontrolou
vás evidentně ano
>Rozsudek je svinstvo, které nemá obdoby
kdo se kdy soudil, tak ví, že minimálně jedna strana prohraje, proto může být nejméně 50% rozsudků považováno za svinstvo
>Je to výsměch demokracii
nedovedu si představit demokracii, kde by to takhle nemohlo probíhat... vláda je postavená na represi, justice je součástí represe, stejně tak zákony, které někdo musí nasmolit, a pak pod pohrůžkou vymáhat...vlastně je úplně jedno, co v nich je, na principu to nic nemění a výkaldy se mění s morálkou, minimálně 50% poražených stále zůstává, ale je to prakticky ke 100%, netýká se to pouze privilegovaných vyjmutých ze systému
>Pane Vladimíre vydržte a bojujte stále na svých stránkách proti vymývačům mozků a jejich nohsledům.
ale tímto způsobem na tom ten systém jede, potřebuje to jako sůl, proto čas od času dělá Zvědavci celkem slušnou reklamu v hlavních zprávách... dokonce už z editora udělal biblistu...a usmívá se pod fousy... [smích]

243493

6.5.2011 9:59

RE: Já osobně už nepochybuji.

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 243493

Ti co ovládají většinu světa a mají vše pod kontrolou se opravdu většinou hlásí k židovské víře. Svět řídí ti kteří mají moc nad penězi a našimi mozky. Většina bank je vlastněna židy a židé mají pod kontrolou i média. Zatímco mediální svět ovládli až v posledním (minulém) století, monetární systém ovládají mnohem déle. To pochopitelně neznamená, že "židé" mají vše pod kontrolou. Znamená to jen, že někteří židé jsou velmi schopní a umí velmi dobře umlčovat kritiky svých lumpáren bubákem antisemitismu. Znamená to také, že je mnoho lumpů nežidů a mnoho židů kritizuje tyto lumpárny stejně jako my tady [mrknutí jedním okem]

Problém není v principu žaloby, obhajoby a výsledku procesu ale v zákonech, které jsou psány tak aby jedni měli větší práva než jiní. Rozsudek je svinstvo protože zákony a procesy podle, kterých byl vynesen jsou svinské.

Tam, kde jsou v rámci LIDU někteří privilegovaní už nemůžeme mluvit o demokracii.

Souhlasím, že na tom ten systém "jede". A také na "tom" dojede. [cool]

243505

6.5.2011 10:55

RE: Já osobně už nepochybuji.

HHBB 46.?.?.?

Reakce na 243505

>Ti co ovládají většinu světa a mají vše pod kontrolou se opravdu většinou hlásí k židovské víře.
ale ale...to jste vyčetl v "alterstrýmu", nebo to tak sám chcete...
>Svět řídí ti, kteří mají moc nad penězi a našimi mozky.
to ano, tak si dávejte lepší pozor nad tím, co si myslíte (viz předchozí pozn.)
Pokud si myslíte, že svět je ovládán penězi, mysíte si to i o sobě? Jste ovládán penězi? Pak jste ale stejní jako ti, co udělají pro peníze cokoliv. Chcete to ještě vyčítat židům?
Prozradím vám tajemství - právě ti jsou ovládáni těmi, co jim peníze nevládnou...
>Většina bank je vlastněna židy a židé mají pod kontrolou i média
aby tato teze aspoň na oko platila, musela být překvalifikována charakteristika žida... proto je to vlastně v očích mnoha kdokoliv, kdo manipuluje s penězma... kdyby to měl být někdo jako "věřící žid", tak by to neplatilo ani na oko...
(můžete mi věřit, je to moje oblíbené téma)
Ostatně samotné banky jsou ovládány, ať je jejich "vlastníkem" kdokoliv. Jejich pozice je naprosto fiktivní a může skončit ze dne na den.
Společnost ovládá ten, kdo vládne její intelignecí a zpravodajským systémem - skutečnou funkční informační službou. Ta nemůže být uplatitelná (jinak je to jen průměrný bordel), musí fungovat na principech spřísahání. Pak můžete uvádět v život teze a antiteze, pak máte i šanci získávat stoupence a skutečný vliv (proboha, kolik myslíte, že mají židé stoupenců). Se stoupenci můžete vládnout, neboť můžete uplatnit represi. Pak teprve můžete použít justici.
>Znamená to jen, že někteří židé jsou velmi schopní
to jistě, ale je to historicky především schopný služebník systému, spadá tam i otrok? (ostatně i tak nějak je to i v bibli, židé jako otroci, jako vyhnanci, jako stoupenci, odpůrci apod.)
...
Jestli zrovna tady na to systém dojede... potřeboval bych najít nějaký příklad...to, co tady možná dojede, to bude jen něčí představa o systému [smích]

243515

6.5.2011 16:33

RE: Já osobně už nepochybuji.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 243515

Takze kdo podle Vas stoji na vrcholu financni pyramidy vybudovane lichvari za posledni cca tri stoleti, kdyz to nejsou Zide?Proc se sami za Zidy oznacuji a maji mocenskou organizaci uzce spjatou s Izraelem, ktery se deklaruje jako Zidovsky stat?Vite prece moc dobre, jak se jejich majetek nahromadil.

243560

6.5.2011 18:00

RE: Já osobně už nepochybuji.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 243560

Tak se nad tím zkuste zamyslet sám. Kdo ovládá celý západní svět? Židi? Ale kdepak. To bychom asi měli židovské vyznání, nebo ne? Jak jinak se západnímu světu říká? Už vám to začíná docházet? Vítr vane z Vatikánu, tam hledejte centrum systému. Říká vám něco Svatá říše římská? Dnes jsou její výkonnou mocí USA, předtím Anglie nebo Německo atd.

Víte, když chcete dělat prasárny, tak je nejlepší nastrčit někoho, kdo je bude dělat pro vás. Jinak by se mohlo stát, že až se někdo nasere, tak přijde a podřízne vám krk. Ale když neví, že za tím stojíte vy, tak půjde a podřízne vašeho slouhu. Víte kolikrát v historii už se to stalo?

243571

6.5.2011 19:07

RE: Já osobně už nepochybuji.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 243571

Me znalost urokovych poctu vede k tomu nazoru, ze tzv. zapadni svet ovlada hrstka mocnych lichvaru, kterym se naramne hodi do kramu, ze se radi k jakesi rase.Proc si tato rasa rika Zide je jeji problem, vyhovovalo ji to v minulost a vyhovuje ji to i ted.RK cirkev je jeji verny sluzebnik a skace jak piskaji.U bankovnich lichvaru si pujcuji jak verici tak i neverici.Az za nekolik let dluhy zapadnich zemi presahnou vsechny myslitelne hranice, co od vyvolene rasy budete ocekavat?Jeji soucit, vy naivko?

243579

6.5.2011 19:12

RE: Já osobně už nepochybuji.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 137.?.?.?

Reakce na 243560

1]Podívejte se do své občanky na své datum narození a račte mi sdělit, zda je onen letopočet židovský, či jiný.
Pokud jiný, definujte který, a kdo a kdy ho zavedl.

2]Pak si najděte sborník zákonů a račte mi sdělit, historicky z kterého práva tyto vycházejí. Židovského?

3]Poté si projeďte obory jako lékařství, biologie, právo, filosofie, filologie, teologie a historie a račte mi sdělit, v jakém jednom jazyce je u nich vedena odborná terminologie. V starozákonní hebrejštině, jidiš či ivritu? Nebo snad jiném jazyce?

4]Poté se podívejte na český státní znak, a račte mi sdělit, co je na něm vyobrazeno, a kdy a komu tato vyobrazení náležela, a kdo je pro tento znak vydobyl. Byli to židovští králové či válečníci?

5]Až budou Vánoce, kvůli čemu pojedete nakupovat do hypermarketu dárky pod stromeček? Kvůli dodržování židovského zvyku?

6]Až bude končit tento kalendářní rok, na počest kterého člověka budete moci být doma a posléze slavit ohňostrojem Nový rok? Jak se jmenoval a kdy žil a kvůli čemu se dostal do kalendáře? Byl Židem?
Existuje v historii říše, která slavila Nový rok ve stejnou dobu? Která?

7]Znáte jistě pojem "Otec Vlasti". Jak se nositel tohoto titulu jmenoval a které jiné tituly využíval? Tituly které říše to byly a na ideji jaké zaniklé říše byla tato založena?

8]Které říši odevzdávala česká knížata tribut a kde se nechala r. 845 konvertovat? Byla to židovská říše a náboženství, ke kterému tato knížata konvertovala byl judaismus?

9]Kdo je patronem české země, a jakého byl vyznání? Jaké mu bylo uděleno přízvisko a s kterým náboženstvím souvisí? S judaismem?

10]Zjistěte objem peněz vázaných na americkou FED a zjistěte objem peněz vázaných na evropské a čínské banky. Porovnejte je. Kdo má navrch?

bonusová:

11] Jakého vyznání jsou: šéf hradního protokolu Jindřich Forejt, Klausův mluvčí Petr Hájek, pracovník Klausova Centra pro ekonomiku a politiku Marek Loužek, premiér Nečas nebo ministr zahraničí Schwarzenberg? Židovského?

243580

6.5.2011 17:32

RE: Já osobně už nepochybuji.

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 243515

Ale HHBB vždyť Vy sám musíte uznat, že lidé jako Rotshield, Rockefeler, Soros, Morgan a další jsou opravdu židé. I oni sami to o sobě uvádí a svou etnicitu nijak neskrývají. Tak to prostě je ať si to přejeme nebo ne. Jistě i uznáte, že tito lidé mají MOC, která umožňuje, aby ty vytisknuté papírky mohly něco ovládat resp., aby oni mohli ovládat svět skrze ty papírky. Bez nich by se žádná ideologie, zpravodajské manipulace atp. nikdy neprosadily. O tom jinými slovy píšete vlastně i Vy sám níže. Asi jste nepochopil o čem jsem psal a proto ještě jednou. Je rozdíl mezi tvrzením, že za vším stojí židé a tvrzením, že ti co za vším stojí jsou židé. Víte jaký je ten rozdíl ? To první tvrzení je opřeno o filosofii, že ti "židé" nebo jakákoliv jiný rasa, etnikum, národ apod. mají určité jednání opřené o mentalitu a charakter nějak v genech. Z toho pak plyne eugenický závěr o různé kvalitě lidí dle jejich původu. Jinak řečeno .. JE TO ŽID A PROTO JE TO LUMP. To druhé tvrzení jen zmiňuje fakt o etnicitě ale o nějakou eugeniku zde nejde přestože lidé hledají motiv a souvislosti. Nakonec možná dojdeme k závěru, který jsem tu i já mnohokrát prezentoval a to, že vlastně ti mocní "židé" vlastně ani nemusí být židé či "Židé" a jde jen o lidi, kteří se "roubují" tam, kde se jim to zrovna hodí. Není tedy podstatné to, že jsou židé ale podstatné je jací jsou to lidé. Já osobně jsem se tu mnohokrát hádal s lidmi, kteří inklinují k eugenickému vnímání. V návaznosti na toto vysvětlení snad uznáte, že jste v rychle přijatém úsudku o mých názorech úplně mimo. Opravdu tu nejde o židy obecně ale o některé mocné lidi, kteří se z nějakého důvodu velmi aktivně k židovství hlásí. Jaký je ten důvod ?

Z židovství se vytvořilo cosi nedotknutelného a ti co se prohlašují za židy často obviňují odpůrce svých činů z antisemitismu. Jde o takový obranný štít. Existují zákony, kdy stát chrání zájem jen určitých etnik. Není přeci možné, aby bylo trestné zpochybňování a popírání pouze nacistického a komunistického genocida = skupin, které tímto genocidem utrpěly a současně, aby popírání či zpochybňování genocida jiného trestné nebylo. Takovéto zvýhodňování kohokoliv v rámci společnosti zákonitě vyvolá odpor a nakonec se vše obrátí vůči těm, kteří stojí v pozadí zneužívání právního systému. Ten nejhorší scénář je, že se ten odpor projeví ve formě zobecnění a nasměrování nenávisti plošně vůči nějakému etniku tj. dojde přesně k tomu co Vás tak vydráždilo a motivovalo Vaši reakci. Pochopte, že mě jde o pravý opak a proto je nutno odstranit skutečné příčiny, které k zobecňování vedou. Zákony musí hájit zájmy všech bez rozdílu a ne jen zájmy některých.

243567

6.5.2011 18:20

RE: Já osobně už nepochybuji.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 243567

"Z židovství se vytvořilo cosi nedotknutelného"

google search

"rothschild nwo"
About 946,000 results

"rotschild fed"
About 1,590,000 results

"jews nwo"
About 1,440,000 results

"holocaust rothschild"
About 936,000 results

"rockefeller nwo"
About 1,080,000 results

"zionist nwo"
About 739,000 results

Kampak se ta nedotknutelnost poděla?
Kampak se poděli ti, co prý všechno ovládají, že to nezcenzurovali?


"Pochopte, že mě jde o pravý opak a proto je nutno odstranit skutečné příčiny, které k zobecňování vedou."

Začněte tedy studovat, a ne přebírat to, co dávají na internetu. Internet je ten samý případ, jak když se díváte na televizi. Odpad smíchaný s polopravdami.

Stworovo mučednictví zárukou kvality není. Prostě naštval lidi z LPA. Tečka. Žadný Rotschild ani Izrael v tom nejede. Přiznejte si to.

"Ale HHBB vždyť Vy sám musíte uznat, že lidé jako Rotshield, Rockefeler, Soros, Morgan a další jsou opravdu židé."

Rothschild: Žid a křesťan
Rockefeller: křesťan - potomek francouzských protestantů, s vazbami na řád johanitů
Soros: maďarský žid ovlivněný filosofií Karla Poppera, z rodiny židů konvertovaných k protestantismu
Morgan (pokud myslíte J.P. nebo jeho potomky): episkopální křesťan

"Není přeci možné, aby bylo trestné zpochybňování a popírání pouze nacistického a komunistického genocida = skupin, které tímto genocidem utrpěly a současně, aby popírání či zpochybňování genocida jiného trestné nebylo."

Tak se nechte zvolit do parlamentu a změňte to. Je Vaší chybou, že nemáte dostatečně silnou lobby za to, co chcete Vy. Nic jste nedokázal, a závidíte, resp. vás tato disproporce bolí. To ovšem je opět výhradně Vaše chyba. Z pohledu moci přinejmenším.
Hru na volnost, rovnost a bratrství tu už historicky rozjely dvě skupiny: komunisté a křesťané. Ale jistě už ze zkušeností víte, že to je hloupost. Past pro naivní lidi, jenž nikdy nic co by hnulo věcmi k lepšímu nedokázali, kterými se to tu jen hemží.

Pokud někdo u někoho lobuje znamená, že moc drží v rukou ten, u koho je lobbováno. Což díky existenci židovské lobby AIPAC v USA vylučuje přítomnost židů na vedoucích postech.


Přes papírky se dají koupit služby, ale ne loajalita. Ta vychází z nadšení pro nějakou ideu. Z přesvědčení.

Ti, kdo si myslí, že židé ovládají svět prostřednictvím peněz jsou totiž ze střední a spodní sociální vrstvy se závistí vůči bohatým. Bohatí si to patrně nemyslí, nezávidí a vesele obchodují. Podívejte se na pana Kellnera. Nemarní čas pitomými a k ničemu nevedoucími tlachy jak pan Bartošek a jiní výtečníci se svými několika tisíci příspěvky, a v jeho letech je úspěšným, ženatým a bohatým člověkem, který mimo Rusko expanduje i do Číny. V čem je asi rozdíl?

243572

6.5.2011 19:13

RE: Já osobně už nepochybuji.

dub 94.?.?.?

Reakce na 243572

vy těm svým hovadinám snad i opravdu věříte[smích]

243581

6.5.2011 19:18

RE: Já osobně už nepochybuji.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 199.?.?.?

Reakce na 243581

Vy těm svým ano? [cool]

243583

6.5.2011 19:14

RE: Já osobně už nepochybuji.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 243572

Ano, souhlasim s vami. Ale jedna neodbytna otazka: Jedna se, tak jak to popisujete, stale jeste o demokracii? Demokracii podle zakladniho vykladu - vladci jsou zastupci lidu, kteri byli zvoleni ve svobodnych volbach. To slovo - svobodnych - bych rad zduraznil v souvislosti s temi penezi, jez jste tak nezaobalene vyzdvihl.

243582

6.5.2011 22:19

RE: Já osobně už nepochybuji.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Reakce na 243582

Demokracie tu nikdy nebyla. Tedy ani není.
Od okamžiku vzniku médií se rozpadá i to poslední: zdání, že existuje.
Mimoto, platónova vize demokracie byla poněkud jiná. S některými vrstvami tehdejší společnosti se v ní prostě nepočítalo.

Zajímavá je přímá demokracie švýcarského stylu, nebo libyjská džamáhíríja, reflektující názoru hlav kmenů-klanů. Ovšem v Libyi neexistuje občanská společnost. Každý je tam členem nějakého kmene, nějaké pospolitosti.


Svoboda - co je to svoboda?

Dělat si co chci, třebas i na úkor druhých? Přejít na červenou, ukrást někomu zmrzlinu, načůrat stařence na růže, které právě okopává?
Nebo je snad ještě svobodou taková svoboda, která končí tam, kde začíná svoboda jiných?
Nebo je svobodou svoboda si cokoliv zakoupit? Tedy daná nutností vydělávat?
Nebo je svobodou volba se nenaštvat když mi vybombardují rodinu?
Svoboda nepodlehnout prvnímu dojmu, sladce zaobalené navenek lákavé informaci, která mi "tak krásně pasuje"?

Volby jsou od slova "volba". K té lidi netlačí peníze, ale davová psychologie, jejímiž znalci se politici obklopují. Peníze zde hrají roli k rozhojnění informace, že právě jejich strana a jejich kandidát je úplně super.

Rozhoduje však dojem, to je u lidí klíčové. Volba barvy saka, kravaty, témat s kterými se vyrukuje, řeč těla, dramaturgie výstupu ap.

Lidé to rádi zbaští. Neumějí to jinak. Kritické myšlení je neoslovuje, vyznávají kus žvance a bulvár. Stačí jim to. A ani neusilují o změnu. Jen si na to někteří z nich hrají.

V praxi prostě svoboda neexistuje. Je to nedosažitelný ideál. Leda si vzít život. Smrt už svobodou je. Nic se neřeší, nic netrápí, žádné pokušení. Jen ticho. Dlouhé a věčné.

243599

7.5.2011 7:59

RE: Já osobně už nepochybuji.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 243599

>Demokracie tu nikdy nebyla. Tedy ani není.
Jeji zakladni princip tu existuje. Parlament zvoleny ve volbach, kde je moznost vyberu v nekontrolovatelnem protoru. Takze svoboda tu je zachovana.
>Od okamžiku vzniku médií se rozpadá i to poslední: zdání,
>že existuje.
To je druha vec. Duch demokracie je strasne krehky, lze jej zneuzit. Od toho mame ulice, kde lze projevit pripadny nesouhlas. Treba ted, kdy silna koalice chysta tvrda opatreni na nepravem miste. Proc odbory nevyhlasi generalni stavku? Jakou? Aby byl totalne ochuzen chod zeme. Aby se nepracovalo, nejezdila doprava, nelecilo se (kromě akutnich případů), aby byly zavreny obchody a aby lide prisli do ulic. Myslite, ze takova vlada by se udrzela? Myslite, ze parlament by nejednal podle naseho prani? Citite, kdo ma tu nejvetsi silu? Ze neni vyuzita, je nasi hlouposti.
>Mimoto, platónova vize demokracie byla poněkud jiná. S
>některými vrstvami tehdejší společnosti se v ní prostě
>nepočítalo.
Souhlas. Uz jsem se k tomu vyjadril vyse.
>Zajímavá je přímá demokracie švýcarského stylu, nebo
>libyjská džamáhíríja, reflektující názoru hlav
>kmenů-klanů. Ovšem v Libyi neexistuje občanská společnost.
>Každý je tam členem nějakého kmene, nějaké pospolitosti.
To je taky uz pretvoreny zaklad.
>Svoboda - co je to svoboda?
Kdyz se mohu vyjadrit a nebyt za to trestan. Kdyz pri volbach se vyjadrujeme ukrytim za plentu a nejsme za vyjadreni postizitelni.

>V praxi prostě svoboda neexistuje. Je to nedosažitelný ideál.
>Leda si vzít život. Smrt už svobodou je. Nic se neřeší, nic
>netrápí, žádné pokušení. Jen ticho. Dlouhé a věčné.
S cim to, clovece, porazenecky koketujete?

243629

7.5.2011 10:51

RE: Já osobně už nepochybuji.

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 243629

Ja by som s tou ulicou nebol taký istý.
Pamätáte na Grécko, keď boli tie veľké stávky a protesty.
Ako niektorý policajti v civilu provokovali k násilnostiam a rozbíjali kde čo, potom išli mlátiť protestujúcich a boli pri tom prichytení pri čine, [velký smích] alebo stačí spomenúť Anglicko keď policajti "náhodou" limuzínu presmerovali s princom Charles-om a Camiílou a hodil do nich jeden "demonštrant" kameň, alebo spomínate si na demonštrácie vo Francúzsku?

My preto nejdeme do ulíc, lebo jednak vieme, že to nič nevyrieši a jednak len si narobíme väčšie problémy. To neznamená, že súhlasíme, len to že radšej volíme pasívnu rezistenciu až do doby, kým nepríde čas na tvrdý smrteľný úder ktorým skolíme tento zločinný systém.

243635

7.5.2011 13:50

RE: Já osobně už nepochybuji.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 243635

>Ja by som s tou ulicou nebol taký istý.
>Pamätáte na Grécko, keď boli tie veľké stávky a protesty.
>Ako niektorý policajti v civilu provokovali k násilnostiam a
>rozbíjali kde čo, potom išli mlátiť protestujúcich a boli
>pri tom prichytení pri čine, [velký smích] alebo stačí spomenúť
>Anglicko keď policajti "náhodou" limuzínu presmerovali s
>princom Charles-om a Camiílou a hodil do nich jeden
>"demonštrant" kameň, alebo spomínate si na demonštrácie vo
>Francúzsku?
Uz jsem to tady napsal. Vzpomente si na Prahu 1989 anebo Kahiru 2011. Tam po "ulici" doslo k politicko-spolecenskym kotrmelcum. (To, ze nejsme z toho ted nadseni, je neco jineho. Ja tim chci jenom dokazal na konkretnich udalostech, ze to muze "skatule rozhybat".

243643

6.5.2011 19:28

RE: Já osobně už nepochybuji.

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 243572

Internet je odpad smíchaný s polopravdami ? Tak nám prozraďte ty relevantní zdroje ke studiu, které jsou nositeli osvícení a skutečné pravdy ? [mrknutí jedním okem] Tím nepopírám, že internet a média jsou žumpou. Jen mě zajímá, kde podle Vás ta žumpa není.

To že editor zvědavce naštval LPA víme všichni. O tom to není. Je to o justici a zákonech, které lze překroutit tak aby to LPA vyhovovalo. Že jsou ty zákony účelové a jen pro někoho vidí snad už všichni. Nevidí jen ti, kteří nechtějí vidět neboť jsou "studovaní" a čerpají ze studnice "skutečné pravdy".

Nikde jsem netvrdil, že jsou všichni bankéři židé. Mluvil jsem o těch lidech, kteří tento svět ovládají a často se k židovské víře hlásí. Tvrdil jsem, že je rozdíl mezi dvěma tvrzeními ve vztahu k židům a užívání moci ale jak vidím tak Vy ač studovaný ten rozdíl a to co jsem napsal stále nechápete. Nenamáhejte se tedy.

Je mojí chybou, že nemám dostatečně silné loby abych se prosadil ve volbách ? Myslíte to vážně nebo jste vážně tak naivní a myslíte si, že do parlamentu Vás dostanou slova a názory ? Prachy milej pane. Za vším jsou prachy. Pokud popřete i tento fakt tak se s Vámi nemám o čem bavit. Tento fakt vidíme denně všude kolem sebe. Korupce, zlodějna, prospěchářství .. prachy, prachy a zase prachy. Prachy a moc. Bez prachů není moc bez moci nejsou prachy. Co jsem dokázal nebo nedokázal a jestli někomu něco závidím nejste Vy schopen posoudit. Neznáte mě a jde tedy jen o Vaše domněnky. Ten Váš podsunutý žblept o volnosti a bratrství si rozvíjejte sám. Nebo můžete zkusit něco např. o pravdě a lásce .. to Vám možná půjde lépe [mrknutí jedním okem]

Skutečnou moc drží vždy loby. Ten u koho je lobováno se jen navenek tváří jako nositel moci. Jinak by se politika USA a dění ve světě tolik nepřibližovalo zájmům AIPACu.

Přes papírky se dá koupit vše včetně loajality. Ta fráze o nadšení pro ideu a o přesvědčení snad nestojí ani za komentář. Najdou se jistě výjimky ale výjimek ve světě možnosti si loajalitu koupit je jako šafránu.

Opakuji, že ti lidé co ovládají svět skrze moc a papírky jsou často židé ale to neznamená, že židé ovládají svět. Proč mi jen to opakování toho co jsem už řekl snad tisíckrát ve Vašem případě přijde jako marnost.

243585

6.5.2011 22:30

RE: Já osobně už nepochybuji.

quido2 81.?.?.?

Reakce na 243585

Dne 26.3.2003,za vlády premiéra Špidly jsme se ústy poslanců dozvěděli, jak ve skutečnosti probíhala privatizace v ČSR, a následně po rozdělení na dvě samostatné republiky v ČR. Bylo řečeno:

Národní majetek byl rozdán vytypovaným zájemcům bez zaplacení, které se požadovalo dodatečně. Takže mimo peněz zde hrála velkou roli příslušnost k mocenské skupině, která vytypovala zájemce. Schopnosti byly druhořadé. Kdo tvořil mocenskou skupinu jde zcela detailně dokladovat v bankovním sektoru.

243603

6.5.2011 22:40

RE: Já osobně už nepochybuji.

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 243603

Tak tak
Kdo ještě neviděl dokument "Kdyby mě zabili", tak doporučuji.
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10267432141-kdyby-me-zabili/410235100021004/

243604

6.5.2011 23:33

RE: Já osobně už nepochybuji.

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 46.?.?.?

Reakce na 243572

>Stworovo mučednictví zárukou kvality není. Prostě naštval lidi z LPA. Tečka. Žadný Rotschild ani Izrael v tom nejede. Přiznejte si to.

Fajn, nejede. Tak mi odpovězte na jednu triviální otázku. Kdo to jsou ti lidé z LPA, které Stwora naštval, že si můžou dovolit konstruovat soudní procesy?

Nebo jinak: Co je to za systém, kde existují určité skupiny, které není radno naštvávat, protože jim legislativa (nezaměňuj za pojem zákon) půjde na ruku, když budou hodně dlouho a hodně hlasitě řvát?

243613

8.5.2011 0:52

RE: Já osobně už nepochybuji.

MedaBeda 93.?.?.?

Reakce na 243613

Je to snadné: podejte trestní oznámení. Státním zástupcům jde o nekončící soudní proces. Více peněz. O židy nejde.

243685

8.5.2011 21:14

RE: Já osobně už nepochybuji.

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 243685

Ahoj Médo, zdravím tě příteli a kamaráde. Už si mi tady chyběl a nedivím se, že si to nevydržel a přišel hábečka (který se po krátké epizodě coby BN-ko zase vrátil ke svému pravému nicku) podpořit.

S tím trestním oznámením si děláš legraci nebo to myslíš, s tvrzením, že jde st.zástupcům prodlužováním procesu pouze o peníze, vážně?? ..[smích] Nebo si myslíš, že to v pokryteckém Systému, který je záměrně nastaven ve prospěch vyvolených křiklounů (kteří se nesmí jmenovat a nahlas kritizovat a sedí na strožocích peněz), má nějaké trestní oznámení naději na úspěch?

Píšeš, že, cituji: "o židy nejde", nasazuješ společně s HHBB a třetím vzadu mtk na KC a přitom si jsou obě struktury rovnocenné a o židy rozhodně jde. Obě skupiny manipulují prostými lidmi stejně, jedna vzešla z druhé, mají stejného jediného Boha a řídí se dodnes deprivantským Starým zákonem, byť to kvazikřesťané s prohlášeními o pravdě a lásce popírají.

Nechci ti radit, příteli, ale brzdi [smích], aby si později nemusel tyto diskuze zase zhrzeně opustit. A Peace s tebou.

jansmith[smích]

243752

10.5.2011 12:59

RE: Já osobně už nepochybuji.

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 46.?.?.?

Reakce na 243685

Na koho?

243843

10.5.2011 14:29

RE: Já osobně už nepochybuji.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 130.?.?.?

Reakce na 243843

na kohokoliv, komu chcete uškodit

státní zástupce si rád přivydělá, aniž by mu nějaký mytický žid (ovládající mozky Zvědavců) musel cokoliv šeptat

Kde není žalobce, není ani soudce.
Kde naopak žalobce je, soudce je také.

Prostinké.

243848

7.5.2011 10:37

Reakcia na hlúposti kolaboranta

Arton 78.?.?.?

Reakce na 243572

"Prostě naštval lidi z LPA. Tečka. Žadný Rotschild ani Izrael v tom nejede. Přiznejte si to."

A kto zakladal a podporuje hnutia ako LPA? Žiaden žida za týn nejede. ŽIADEN ŽID ZA TYM NEJEDE??? Vsadíte za pravdivosť tohto postrehu život vašeho dieťaťa?
A ďalej:
"Podívejte se na pana Kellnera. Nemarní čas pitomými a k ničemu nevedoucími tlachy jak pan Bartošek a jiní výtečníci se svými několika tisíci příspěvky,...."
Neviem, kto presne je "pán Kellner",ani ma to nezaujíma, ale zmysel vety je jasný:
KOLABORUJTE, starajte sa aj vy len a len o peniaze, a nestarajte sa o pravdu a hlbšie veci. Keď si zhulíte hlavu peniazmi, nebudeme mať problémy!

A to celé ešte aj oficialne zrejme podla zásady: kto má viac peňazí, má viac pravdy.
[smích]

243633

7.5.2011 16:14

RE: Reakcia na hlúposti kolaboranta

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 243633

Velmi trefné buďte v lajně nebo co na to máte vhodné předpokladu diktujte kde ta lajna přesně vede, že se pomalounku čím více blíží propasti, kdo si toho kromě pár tlachalů všimne, že ano? [smích] [mrknutí jedním okem]

243656

8.5.2011 2:26

RE: Reakcia na hlúposti kolaboranta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 99.?.?.?

Reakce na 243656

No, rekl jste to hezky.
Rikam si, ze takovouto pravdu snad i masa ci stado nejak tusi, ale nehlasi se k ni. Ono hodne lidi ma dojem, ze kdyz se nekomu dari a krade uspesne, neni vylouceno, ze se jim to take podari. Pokud ne, pridaji se ke zbytku [smích][smích][smích] a zacnou take nadavat. Na kazdy rezim.
Zajimave ale je, ze i dnes delnici nadavaji na komance, ac to byl snad jediny system, rezim, kde alespon naoko meli ve spolecnosti prvni misto [smích][smích][smích] Dnes uz zcela bezne ti pomladsi pravicovi lidickove v novnovych diskuzich zcela bezne nazyvaji tu masu "LUZA".
Mohl bych vypravet o pribramskych uranacich. Vsichni podepsali jakesi listy o tajne sve praci. Brali o rad vetsi plat nez jejich sousede. Obcas i 20 000, kdy treba ucitelka mela 1600 . Polovicka na komunisty nadavala a to cestou te druhe poloviny, ktere jako system branila. A i sedavali vzdaleni od sebe. Jak v praci, tak treba na Orlliku na rybach. Snad je trochu sblizovaly hospody Kotel jak Velky, tak Maly ci hospoda
U Kosu [smích][smích][smích], kde travili cele vsedni dny (po sfarani a okamzitem vyfarani) a makat sli vetsinou v sobotu a v nedeli.

243689

8.5.2011 13:39

RE: Já osobně už nepochybuji.

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 243572

Rockefeller: křesťan - potomek francouzských protestantů, s vazbami na řád johanitů

není tomu tak.....
pokud vás to zajímá, jde o starou židovskou rodinu poházející z území dnešního portugalska( serafini..doufám, že jsem to napsal správně) a poté(když jejich půjčky šlechtě téměř zničily zemi)nuceně přestěhovanou mimochodem i do německa....existuje litaratura, ryze jejich, která historii tohoto rodu podrobně definuje...
to že je to křestanská rodina je všeobecná mystifikce.
pokud máte zájem, mohu poslat odkazy a prolinky

243716

10.5.2011 15:53

RE: Já osobně už nepochybuji.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 199.?.?.?

Reakce na 243716

Vložený obrázek
Fra Ramon Perellos de Rocaful

Roquefeuil Versols


Vaše elementární neznalost názvu andaluských židů - Sefardů (jak se to kloubí s účelovým mýtem o chazarské či Aškenázské dominanci je otázkou) je alarmující, tudíž se nemohu spolehnout ani na spolehlivost Vašich údajně židovských pramenů. Ty na internet mohl dát kdokoliv.

Sefardé navíc byli po reconquistě Španělska (tečku za islámem ve Španělsku učinilo dobytí granadského emirátu r. 1492 Isabellou Kastilskou a Ferdinandem Aragonským) katolickými králi vyhnáni všichni (kromě konvertitů ke katolicismu - marranů). Za muslimů se jim dařilo mnohem lépe, neboť muslimové na rozdíl od křesťanů nepěstovali živelný antisemitismus.
(Ten je spolu s křesťanským na pořadu dne nyní, když bude se souhlasem lidí celého světa Izrael zničen a řada poté přijde na nepoddajné islámské státy. Dochází k pozvolné rekatolizaci Západu - menší církve ztrácejí, římskokatolická posiluje, a alterstream ze zákulisí dotovaný prestižními katolickými institucemi odvádí svoji černou práci v první liniitaké)

Až si toto dostudujete (z knih, nikoliv alterstreamových neomylných rychlokurzů na internetu), bude se o čem bavit. Dobře vybavené knihovny stále existují. Protože stále existují lidé, co nehledají (a naivně nestaví) oslí mosty na internetu, ale bádají a nepřebírají nekriticky vše, co je jim k věření předkládáno.
Je třeba brát zřetel i na to, kdo a z jakého prostředí informaci podává. Jedině kritickým srovnáním, a souběžným studiem několika oborů (historie a její pomocné disciplíny, religionistika, ohledně židů pak judaistika, ohledně nenávisti k židům pak jejich křesťanské kořeny (zřetel dejte zejména na bibliografii dole). Pak až získáte povědomí o tom, jak se věci přibližně mají (ale oproti všem bohorovně "vědoucím" budete na cestě k tomuto poznání mnohem dál než oni).
Pravdu vám žadný prorok nepřinese, i kdyby měl 5 stání před soudem a trčel 15 let ve vězení.
K relevantním informacím je třeba kvalifikace, dané poctivým, kritickým studiem s využitím pečlivě dokladovaných zdrojů, historických pramenů ap., nikoliv pochlebováním lidí mimo obor.

243852

6.5.2011 18:22

pokr.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 243567

Ti, kdo jsou přesvědčeni o židovské světovládě prostřednictvím peněz by se koupit nechali, a podle toho usuzují na svět.
Pak přijde nějaký paranoik, začne je krmit tím, co si sám nakopíroval bez elementárního kritického pohledu na věc na internetu, a rázem se do hlav přesune kupa sraček.

Opět výhradně problém lidí, kteří se takto nechají manipulovat.

Závidí-li židům jejich údajnou moc, proč sami nepostaví lepší ideu a organizaci? Proč namísto do Zvědavce nelijí peníze do vlastních společných firem, vlastních tajných organizací, vlastních lobby vzdorujících vlivu toho, co se jim nelíbí a prosazujících vlastní ideje? Proč nedefinují společný program a neplní ho?

Odpověď si musíte dát sám.

243573

6.5.2011 21:05

RE: pokr.

smoke 89.?.?.?

Reakce na 243573

Tvrdá slova, ale bohužel nemohu se vším souhlasit. Příliš anticipujete motivace lidí, které se nemusí do vašich škatulek vejít.

Tak především ta zdůrazňovaná závist vůči bohatým, což je mj. zásadní režimní kladivo na odpůrce reformovaných nomenklaturních kádrů, tj. privatizérů-tunelářů, defraudantů, prominentních právníků, šedých eminencí politiky a dalších "expertů". Přinejmenším podivné. Protože tyto parazity není možné porazit na jejich domácí půdě vystavěné mediální a zpravodajskou hrou (viz nesmyslná poznámka o zvolení do parlamentu), část lidí přijímá strategii pasivní rezistence, tzn. navzdory své inteligenci přijímají raději dobrovolnou skromnost, než by se podíleli na šíření oficiálně podporovaných lží, na úřadech kryli defraudace radních a ministrů, přijímali a napodobovali úlisnost a podrazáctví manažerů korporací apod. Tady si samozřejmě každý musí sáhnout do svého svědomí.

Ovšem největší perla je ta o "panu" Kellnerovi - dávat za vzor tuneláře a lichváře, to vyžaduje opravdu "zvláštní" naturel [oči v sloup]

243596

7.5.2011 12:27

RE: pokr.

Lin 80.?.?.?

Reakce na 243596

Tímto reaguju na celý váš příspěvek, tedy i na "úvod".
Nemohla jsem si přát lepší osvětu pro (mnou zastávanou) "teorii parazitů". Potvrzujete všechno - včetně toho, že "demokracie" , dělení na "chlívky" levice, pravice, náboženského vyznání, politických směrů "-ismu", je jen jedna velká hra. Hra parazitů se svými hostiteli. Z toho, co jste napsal, vyplývá, že zákony společnosti jsou tvořené na míru parazitům a v jejich prospěch. S tím souhlasím. Dál píšete, že "ti druzí" jsou vlastně neschopní závistivci a mají možnost si také "postavit" své organizace a být loajální ke svým myšlenkám (a tím prosadit změny).
Mýlíte se. Nelze hrát parazitickou hru s parazitickými pravidly a nebýt přitom sám parazitem (sociopatem, otrokářem - jak je libo, význam je obdobný).
Proč? No... protože neparaziti jsou "v nevýhodě" jednou maličkostí - a tou je existence jejich svědomí. Parazité svědomí nemají, tím se také "identifikují".
Takže aby neparazité uspěli, musí zvolit úplně odlišnou strategii. Toho se právě parazité bojí, proto pořád "lehce naznačují", že si ostatní s nimi můžou "změřit síly a nezávidět", ovšem předem vědí, že přijmout jejich postupy se rovná stát se tím, čím jsou oni, tj. - zbavit se svého svědomí. Což je pro ně dobré, získali "na svou stranu" dalšího hlupáka, který se zbavil pravého pokladu (svědomí) ve prospěch "zlatého telete".
Dávám vám za pravdu, že vůbec nejde o nějaké židy. Paraziti (sociopati) se totiž rozmnožili úplně všude, takže zakládat nějakou "teorii" na daných (a úmyslných) parazitických škatulkách je pošetilé - a přesně podle parazitických pravidel. Sám je tu "nenápadně" předkládáte - viz vaše tvrzení, že "rovnost, svoboda, bratrství" jsou z dílny komunistů a křesťanů. Nejsou. Pro parazity je typickým znakem, že jsou schopní páchat zločiny na vlastních lidech (= lidech své rasy, náboženského nebo politického přesvědčení, své národnosti).
PS: Dávat "závistivým neschopným pitomcům" (ovšem stále ještě se svědomím) za příklad pana P.Kellnera bylo od vás pošetilé... [smích]

243639

7.5.2011 16:52

RE: pokr.

HHBB 87.?.?.?

Reakce na 243639

Tento úsek vlákna mi připadá tak trochu "zamotaný". Pokusím se (snad nejen pro sebe) to trochu porovnat.

> Stworovo mučednictví zárukou kvality není. Prostě naštval lidi z LPA. Tečka. Žadný Rotschild ani Izrael v tom nejede. Přiznejte si to.
K tomu bych dodal, že motiv tady toho "procesu" je nejspíš velmi jednoduchý. Když mě podrážděný soused bude chtít nepřímo trápit, tak si na mě může najít jakýkoliv klacek v podobě zákona (to je celý les sytémem narafičených klacků) a můžeme se před spokojeným soudem řezat do alelůja. Když nějaký klacek je náhodou zlomen, jistě justice najde pohotově jiný, aby hra nezamrzla.
Ovšem takto samoúčelné to je jen zdánlivě. Chování soupeřících stran má své obecenstvo, a to má rádo drezy a své barvy. Nadšení obecenstva pro "svoje barvy" pak nutí ty své hrdiny do čím dál upřímějšího nasazení, a pak to teprve začíná mít ten správný charakter pro zákulisní organizátory "klání". Pak může boj postoupit na "vyšší level" za "vyšší cíle".

>Ti, kdo jsou přesvědčeni o židovské světovládě prostřednictvím peněz by se koupit nechali, a podle toho usuzují na svět.
Právě tahle věta je u 217ky určujícím klíčem, dle mého, k té trochu nešťastně zvolené kauze "Kellner".
Jestliže tu zcela upřímě celá škála diskutujících operuje univerzální mocí peněz, pak ovšem sama sebe popírá špiněním systému, který má tedy na penězích běžet. Pak je skutečně lepší přestat kňučet a jít za svým přesvědčením a chopit se moci = chopit se peněz. Pokud to nedělám a přesto v univerzální moc peněz věřím, tak si tu tisícema příspěvků akorát s... do huby (narozdíl od Kellnera).
Možná to tak bylo míněno...
Ale je tu jeden moment, který bych k tomu rád dodal. Tato "kellnerovská příležitost" je pečlivě připravena a je mocensky sychrována a sleduje jiné, než pouhé fnanční zájmy. Proto tam místo Kellnera může figurovat už pouze jen jiný Kellner. Tahle info má ale smysl jen pro ty, keří se nespokojí s tím, že peníze jsou jediným motivem a motorem procesu.

>Tak především ta zdůrazňovaná závist vůči bohatým, což je mj. zásadní režimní kladivo na odpůrce...
Tak to asi bude. Ale bohužel, tohle je asi skutečně hlavní motiv mnoha a mnoha zdejších ukřivděných příspěvků vinících chimérické zloděje chimérického etnického původu. Ale možná spíš než závist by byl lepší pojem "ublíženost". Tím ale nechci diskutovat oprávněnost toho pocitu. Spíše jeho zřejmou kontraproduktivnost.
Poznámku o "zvolení do parlamentu" by bylo možné spíše vnímat jako narážku na stále zde intenzivně propírané politické kauzy, jako by skutečně bylo možné tudy něco řešit. Tedy opět nejspíš povzdech nad zdejší (i obecnou) notorickou kontraproduktivitou jak v článcích, tak v diskuzích produkujích frustraci a opět zášť vůči univerzálnímu viníkovi.

243659

7.5.2011 16:52

RE: pokr.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 243639

>Takže aby neparazité uspěli, musí zvolit úplně odlišnou strategii. Toho se právě parazité bojí, proto pořád "lehce naznačují", že si ostatní s nimi můžou "změřit síly a nezávidět",
To nejspíš také platí, ale parazit má největší starost o druhé parazity. Noční můra parazita je jiný parazit. Není to boj o hostitele (ten je omámen a svou roli nevnímá), ale boj mezi parazity. Vítězí pak ten nejdůmyslnější systém, který selektuje a likviduje parazity tupé. Takový systém bude vítán i hostitelem, zajásá a se svým ideálním "láskyplným" a vytříbeným parazitem přivítá "NWO".

Parazita efektivně likvidovat ve velkém lze jen jediným způsobem. Ostře hlídat vše, co produkuji. Veškerou energii, veškeré úsilí. Jakmile někde vzniká něčeho přebytek, je zákonem vesmíru vyrobit parazita, aby takový systém uplýtval do rovnováhy.
...
Ale ten "Kellner" je tu fakt asi jen hořký povzdech nad pošetilostí víry v moc peněz. "Kellnerů" je jen několik a následovat je ve skutečnosti nelze, lze je pouze jen střídat, proto je jejich role dočasná a v pozadí ostře sledovaná.

hhbb

243660

7.5.2011 20:32

RE: pokr.

Lin 80.?.?.?

Reakce na 243660

Hábéčko, že jste to vy...[smích]Jsme dost mimo diskusi, snad nám to editor nebude mít za zlé.
Nejsem si jistá, jestli dobře rozumím. Proto napíšu jen k této části.
Souhlasím, že mezi parazity probíhá boj. Však jsem to už psala. A ovce jsou v tom boji důležité, protože jsou "jídlo". Každý parazit si hlídá, aby jeho stádečko bylo co největší (o to také jde, včetně toho NWO). Určitě kolem sebe sledujete, že paraziti sice vytvářejí koalice a spolky, ovšem trvání je krátkodobé a velice nejisté. Při nejbližší příležitosti "přítel přítele" sestřelí a ani nemrkne. Také se dnes říká, že vítězí "schopnější, chytřejší, úspěšnější, dravější", což je likvidace tupých parazitů v praxi - nebo také úplné vysátí hostitele (záleží na okolnostech). Funguje to od nejnižších stupínků.
Paraziti vždycky existovali a budou existovat v každé lidské společnosti. Dříve ale žili na okraji, lidé jimi opovrhovali. Oni totiž nic netvoří, protože to neumějí. Možná namítnete, že každý bača své ovce opečovává, tak proč... Jde o myšlení typu "když tvou ovci nemůžu mít já, tak ať raději chcípne - nebo - nedám ti svou ovci, to ji raději zabiju".
Víc nebudu rozebírat, nehodí se to sem. Jen "nakopnu" směrem ke svědomí... Ono je totiž jediným možným klíčem k evoluci. O peníze (bohatství) nejde, to je jen jedna z herních atrakcí...

243673

8.5.2011 10:42

RE: pokr.

HHBB 137.?.?.?

Reakce na 243673

Neřekl bych, že jsme tolik OT, už jen proto, jak se Z. profiluje, lépe řečeno, je již nyní i za pomoci justice a širší medialice profilován. To do jisté míry určuje i jeho potenciální čtenáře a budoucí podporovatele, což zase dál tlačí vydavatele do daných témat. A ta témata jsou samozřejmě nějak historicky vystavěna, viz obhajovací řeč editora a citování biblického příběhu.
...
S běžným parazitem si tu ale nevystačíme. Chovat si stádo není úplně to ono. Naopak, parazit je ten, kdo "mému stádu" škodí. Nemá asi cenu zabývat se kusy stáda, oni chtějí být takoví. Je jich zdrcující většina. A ti vlastně, pokud si to vůbec mohou uvědomit, a to za pomoci svého chovatele mohou, jsou přirozeně na straně svého pána proti společnému parazitickému nepříteli.
...
Ale stádo může být i bez pastýře, v zásadě ho nepotřebuje, to je ale problém na jiné úrovni a prakticky zdrcující většině populace je nepochpitelný. Z podstaty kusu stáda ve stádě ho ani nechce vidět. A to je asi to, co jsem chtěl naznačit. Pokud by stádo chtělo být bez svého superparazita (chovatele), muselo by se chovat velmi staticky, či rovnovážně. Jakmile bude dynamické směrem k produkci čehokoliv, (rezervy, potomstvo, bohatsví, pohodlí, ale také ideály, nápady, požitky apod.), tak se ocitne okamžitě v zájmu sil, které začne zákonitě vnímat jako parazitické. I kdyby je zavrhovalo sebevíce, začne je systematicky generovat i ze svých řad, ať chce nebo ne. Je to daň za způsobenou nerovnováhu hromaděním. Ale bez hromadění zase nemůžeme akcelerovat. Chceme-li zrychlovat, hromadíme a vychylujeme, ale také plýtváme energií (vůči univerzálnímu parazitu) a jsme pak právem (?) ukřivdění. Ale stále je to náš problém. Tím samozřejmě nemám v úmyslu popírat to, co jste napsala, spíš naopak. [smích]

243707

8.5.2011 13:01

RE: pokr.

Lin 80.?.?.?

Reakce na 243707

Už jste na vyšším levelu... [smích] Popisovala jsem jen parazity mezi námi, které je někdy dost těžké rozpoznat. Nefungují u nich všechny tři základní oblasti lidské osobnosti:
schopnost milovat + schopnost ovládat se, korigovat svou impulsivitu + pohrdání morálním uvažováním.
Parazit je citově chladný (otrlý), impulzívní (bez schopnosti či vůle korigovat své popudy, bez pocitu zodpovědnosti za své činy) a neschopný morálních emocí a morálního uvažování (ač je s morálními pravidly obeznámen), protože něco jako „morální pravidla“ neuznává.
A ukončím v duchu napsaného článku. Editor není ani prvním ani posledním, kdo čeli nebo čelí něčemu takovému Ráda bych připomněla loňský případ člena skupiny Pink Floyd Rogera Waterse. Tento celoživotní bojovník proti válce a násilí byl obviněný z antiseminitismu kvůli "nesprávně použitým symbolům" v této písni . Prý pořadí padajících symbolů (v začátku písně - po židovské hvězdě padá dolar) může být interpretováno jako "komnetář o Židech a penězích s následkem vyvolání nenávisti vůči Židům" a použité symboly "výrazně překračují linii směrem k antisemitismu".
Tak - kde to jsme? Jak si kdo může troufat předpokládat, co v kom ona nádherně použitá scéna vyvolá za asociace?
Díky za diskusi a zas někdy... [smích]

243713

7.5.2011 13:07

Prečo nie vlastné štruktúry?

Arton 78.?.?.?

Reakce na 243573

Odpoveď na vašu otázku je jednoduchá:

Každé zoskupenie potrebuje na svoje fungovanie určitú myšlienku.
Ale tá myšlienka, ktorá by združovala nacionálne, nordické respektíve eugenické svetonázory treba, aby tieto názory boli TOLEROVANE.

A to je prvotný problém, ten, ktorý sa teraz rieši, okolo ktorého prebieha trenie a procesy.

Ale nebojte sa, dôjde aj na štruktúry mocenské a finančné, o kultúrnych ani nehovoriac, ešte ich uvidíte.

243641

6.5.2011 19:42

RE: Já osobně už nepochybuji.

HHBB 208.?.?.?

Reakce na 243567

Já do toho zahrnu i odpověď pro pána výše.
Pokud je "žid" irelevantní, potom s ním argumentovat je matení, nebo sebematení. Pokud není, je potřeba říci, proč je ten argument argumentem.
Jestli máte na mysli vyznání "žid", tak do toho nepletu pojmy jako "etnicita". Pokud je pak podstatná ta etnicita, musím říci, v jakém smyslu etnicita, protože i tam je mnoho protichůdných výkladů.
"Finanční pyramida" není totéž co mocenská. Diskutovat proto o tom, že nějaký maďarský žid (blíže neurčený pojem) figuruje ve forbesově žebříčku, a proto velí světu, je totéž, jako tvrdit, že Obama je nejmocnější muž. Je to jen populární plácání pro spadlé brady.

Jenže jste mi nevysvětlil vaše vidění světa ohledně peněz, proto vám asi ani nemůžu vysvětlit, proč to vidím jinak. Sám jste pochopil, že ústava je hadr, já jsem dodal, že i zákony, a také proč. Rozčilovat se nad blbým zákonem je...jako rozčilovat se nad hadrem. Tenhle zákon je jako ten červený hadřík, chcete se za tím honit? Hadr nehájí zájmy ničí, stejně jako zákon... to je jen iluze. Zájmy se dají obhájit, bohužel, jen z pozice moci a rozložení sil.
(Máme v zákonech i ochranu brouků... vládnou světu?)
Rothschildové jsou z rodiny dvorních židů, kteří slouží hannoverské dynastii. Proto jsou dnes v Londýně. Dorazili tam s nimi, když hannoverský princ volič (kurfiřt) usedl na britský trůn. Byli a jsou to správci pokladny. Jelikož si berou i křesťanky a studují na křesťanských školách, a někteří jsou v katolických řádech, myslíte, že jsou kovaní židi? Morgani snad byli židi? Myslíte, že Rockefellerové, tradičně členové johanitského řádu pořádali se skutečnými židy nějaké veselice?

Ještě k pánovi nahoře. "Finanční pyramida" není rozhodně dílem posledních tří set let a hlavně nemá určující vliv na moc. Ti kdo mají moc, používají lichváře jako nástroj akumulace majetku. Je to hodně staré a "nekřesťanské", proto na to good boys používají bad boys. A hodně dlouho. Dokonce ani sám papež se neštítil lichvaření ve velkém a natvrdo (florentští medičejští), což pochopili, že "takhle je to špatně".
Není bez zajímavosti, že již ve středověké Evropě byl mezinárodní finanční systém v moci "chudých rytířů", stejně jako středozemský obchod a vojenské opěrné body. Jak jinak, než "chudých"...
"Židovský stát" je obnovené Jeruzalémské království, a protože je tam na špinavou práci, tak ti hodní dělaj mrtvýho brouka. Skutečnou hlavou je však Juan Carlos Bourbon (dědic papežské linie Farnese), Perés je jen hlava vlády loutkové, ale proč by vám tohle vůbec někdo cpal...

(pro dub: dube, prozraď, na čem stojí tvá "víra", podpoř svůj pádný "argument" [mrknutí jedním okem] )

243589

6.5.2011 20:59

RE: Já osobně už nepochybuji.

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 243589

S tím úvodem souhlasím. Je skutečně velmi diskutabilní kdo, že je vlastně ten žid a myslím, že ani samotní židé v tom nemají tak zcela jasno. Sami sebe rozdělují na mnoho skupin v nichž je někdo židem více a jiný méně. Židovství je vírou ale nejen vírou protože pak by byl každý konvertita postaven na roveň židovi dle původu. Jde také tedy o původ ale ten se těžko dokazuje přes veškeré snahy podchytit ten tzv. židovský gen. Být židem je také o zvycích, tradicích a kultuře. Asi nejblíže je definice jedné ženy na jejíž jméno si nevzpomínám, která židy označuje za náboženské etnikum.

Finanční a mocenská pyramida jsou navzájem propojené a navzájem se ovlivňují. Nelze tyto dvě veličiny oddělit. Představa, že moc je oddělena v dnešním světě od finančního systému a těch, kdo peníze tisknou je značně naivní. Ve skutečnosti je celý svět (státy) zadlužen u soukromých bankéřů (FED) a výkonná moc je pod výrazným a nepřehlédnutelným vlivem věřitelů.

Že jsou mnohé zákony a ústava jen hadrem se shodneme. Smysl se za tím honit má. Pokud se za tím honit nebudeme tak brzy u toho soudu budeme stát všichni a ne jen pan Stwora, který tu za naši svobodu nosí svou kůži na trh. Má to smyl i v případě, kdy se ta moc jeví jako příliš silná. Čím silnější a drzejší se ta moc jeví tím důraznější bychom měli být.

Zdá se mi, že jste to Vy kdo za každým rohem vidí židy [mrknutí jedním okem] Nebo jsou snad za každým rohem antisemité ? [smích] Na toto téma jsem se myslím vyjádřil více než jasně. Lépe to už neumím.

Rozplétat pavouka a moci je moc hezké ale pohybujeme se na poli konspirací, spekulací a domněnek ze kterých může být mnohé pravdou a mnohé může být dezinformací. Nemáme možnost si své informace ověřit na 100% protože vždy někde existují proti-informace, které mají také svou váhu. Zůstáváme tedy u nasbíraných informací a pomocí analýzy s podporou logiky se uchylujeme ke své víře či úsudku. Doufám, že si to uvědomujete. Nebo myslíte, že ta Vaše pravda je tou pravou pravdou ? [mrknutí jedním okem]

243595

6.5.2011 22:42

RE: Já osobně už nepochybuji.

HHBB 137.?.?.?

Reakce na 243595

Jeane, představa od něčeho oddělené moci je skutečně zvláštní (a není má a není až tak naivní), ale já tvrdím, že moc od peněz nepochází. To je něco jiného a doufám, že jasně řečeno. Jestli jste si již se mnou všiml, tak tento podivný konstrukt, že moc je od peněz, tu kde kdo používá jako stěžejní tezi s tím, že peníze pochází od židů...
Že Vám někdo svobodu vybojuje, třeba editor, to je, s dovolením, naivní.
>Zdá se mi, že jste to Vy kdo za každým rohem vidí židy. Nebo jsou snad za každým rohem antisemité ?
Už začínáte šprýmovat, že jo. Ale toto je první věta vlákna: "Jsem dávno přesvědčen, že židé opravdu ovládají všechno a mají vše pod kontrolou" a rozhodně není má, tím jsem si jist. [velký smích]
>Ti co ovládají většinu světa a mají vše pod kontrolou se opravdu většinou hlásí k židovské víře. Svět řídí ti kteří mají moc nad penězi a našimi mozky. Většina bank je vlastněna židy a židé mají pod kontrolou i média.
Není to můj výrok. A je to reakce na můj nesouhlas, všiměte si prosím... (ale u piva by Vám takový vtípek asi prošel [smích] )
>Zůstáváme tedy u nasbíraných informací a pomocí analýzy s podporou logiky se uchylujeme ke své víře či úsudku. Doufám, že si to uvědomujete.
Já ano, Jeane, proto si vzpomeňte, kde jste ty "židoviny" nasbíral.
Proto jen doplnění. FED je jen zlomeček financí. Nejvetším jeho vlastníkem je Bank of Amerika, která kdysi vznikla jako americká filiálka Bank of Italia. Také si všiměte, jak budova FEDu v NY vypadá. Stejně jako bývalá rezidence papeže ve Florencii. Vkus židů? Co myslíte... [mrknutí jedním okem]

243605

6.5.2011 8:19

Pyšná princezna

Tom 24.?.?.?

Tak jsem si zkouknul tu pohádku a málem mě to sestřelilo ze židle ...

Vložený obrázek

Ne, opravdu není výstižnějšího přirovnání: "... netrestat ševce v obavě, aby někdo v Půlnočním království neslyšel, jak si daleko za oceánem zpívá.

243489

6.5.2011 12:18

RE: Pyšná princezna

Aja 74.?.?.?

Reakce na 243489

...a nejen zpiva, on si k tomu jeste tancuje, svicko jedno.

243529

8.5.2011 6:23

RE: Pyšná princezna

Tom 24.?.?.?

Reakce na 243529

>...a nejen zpiva, on si k tomu jeste tancuje, svicko jedno.

Taktak, jen aby se nám to švícko neprotanečkovalo k další sérii koleček hovorů u soudu ...

243693

6.5.2011 23:50

RE: Pyšná princezna

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 243489

Poslyšte pane Tom to pozadí mi přijde nějaké ponuré. Ještě, aby tak Tydlli-fidli a spol. obvinila Vladimíra, že šíří jak žíká naš velký humanista blbou náladu. A ta fotka to je jasnej důkaz, že se na tom editor podílel. Nejenom schválil příspěvěk, ale ještě k tomu poskytl svůj obličej a dokonce se na tom ponurém pozadí, zcela jistě podezřele směje. I přes podmínku na krku mu vůbec nevadí. A to je taky ideozločin, protože čemu se kdo směje víme my STRANA ze všech nejlépe. Tak nevím? Jste taky provokatér jako já, nebo to bylo z mladické nerozvážnosti? [mrknutí jedním okem]

243616

8.5.2011 6:28

RE: Pyšná princezna

Tom 24.?.?.?

Reakce na 243616

To jsme to dopracovali! Dokonce už i vy, když jste zjistil, že editor je za šecko zodpovědnej, tak tady rozmazáváte takový blivajzy jako Tydli-nudli, štíří šíři, Velkohumanistu blbnoucího náladu a navrch vrhnete šavli tvrzením, že STRANA ví! Ano, STRANA, vědoma si svého posraného pozadí ani nemůže jinak! Ona musí! A to naše švícko jí za ten rozsudek ještě poděkuje ... Mno, nezasloužil-li by si on Daliborku, krásně zaoblenou, sexy nyvnou věžku? Snad aby k písním Novosvětským, tanečkům umným, ještě srandívárky zgustnul zhousti?

>Tak nevím? Jste taky provokatér jako já, nebo to bylo z mladické nerozvážnosti?

"Tak nevím?" Poslyšte, s tím otazníkem na konci, víte ... jo vy nevíte, že koketujete s tím literárním onanistou Šejkspírem? Až vás STRANA rady Český televize prožene literárním grémiem u soudu, tak vám přiklepnou výrok "Vím či nevím?" a děti se ovás budou učit ve škole! Jakoby nestačilo, že už i editor má našlápnuto stát se historickou osobností. "Milé děti, bylo, bylo ... To jsme si ještě mysleli, že máme svobodnej internet ..."

Ohledně té mladické nerozvážnosti, jo už se zase jedná o maldickou nerozvážnost. S vošumdešátkou na krku se mi podařilo překonat celoživotní stařeckou demenci ... a až zase maminka bude potřebovat vajíčka, tak mi napiš, Haničko. Pošlu!

243694

8.5.2011 13:35

RE: Pyšná princezna

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 243694

Mohl jsem mlčet? Žvanit či nežvanit? Ať zas někoho nepohorším. [velký smích] [mrknutí jedním okem]

P.S. Vypadá to, že svět je menší než jsem si myslel. [smích] [mrknutí jedním okem]

243715

8.5.2011 19:38

RE: Pyšná princezna

Tom 24.?.?.?

Reakce na 243715

Kdyby všichni takhle nemlčeli, představte si to TICHO! z podřezaných vládnoucích hrdel. [smích]

243744

6.5.2011 8:25

Žijeme v právním státě nebo v právní iluzi ?

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD jakožto součásti ústavního pořádku České republiky v článku hovoří takto:
Hlava druhá

Lidská práva a základní svobody

Oddíl první

Základní lidská práva a svobody

Článek 15
(1) Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Každý má právo změnit své náboženství nebo víru anebo být bez náboženského vyznání.
(2) Svoboda vědeckého bádání a umělecké tvorby je zaručena.
(3) Nikdo nemůže být nucen vykonávat vojenskou službu, pokud je to v rozporu s jeho svědomím nebo s jeho náboženským vyznáním. Podrobnosti stanoví zákon.

Článek 16
(1) Každý má právo svobodně projevovat své náboženství nebo víru buď sám nebo společně s jinými, soukromě nebo veřejně, bohoslužbou, vyučováním, náboženskými úkony nebo zachováváním obřadu.
(2) Církve a náboženské společnosti spravují své záležitosti, zejména ustavují své orgány, ustanovují své duchovní a zřizují řeholní a jiné církevní instituce nezávisle na státních orgánech.
(3) Zákon stanoví podmínky vyučování náboženství na státních školách.
(4) Výkon těchto práv může být omezen zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu veřejné bezpečnosti a pořádku, zdraví a mravnosti nebo práv a svobod druhých.
.............................................................
Tyto dva články jsou pro další úvahy naprosto stěžejní. Povšimněme si, že se zde v druhé větě článku 15 nehovoří pouze o náboženské víře ale o víře obecně ! Je tedy možné mít nejen náboženskou víru ale v podstatě VÍRU V COKOLIV a tato víra není a nemůže být omezena. Článek 16 upřesňuje, že takovou (jakoukoliv) víru (v cokoliv) může kdokoliv sám nebo společně s jinými PROJEVOVAT a to soukromě nebo VEŘEJNĚ ! Článek 16 nicméně v bodě 4 dává přednost zákonům, které mohou vytvořit výjimky. V této souvislosti musím zmínit naprostou nesmyslnost a principiální nebezpečnost takovéhoto bodu v němž se ústava podřizuje tendenční legislativě a potažmo zájmově orientovaným tvůrcům a vykonavatelům právní legislativy.

Co znamená "V něco nevěřit = pochybovat" ? Je to jen a jen PROJEV VÍRY. Nikdo z nás nemá takový dostatek informací a takové možnosti si osobně informace ověřit a je tedy v nucen mnoha interpretacím zejména historických skutečností pouze UVĚŘIT. Nebo také neuvěřit. V tom je svoboda VÍRY. Není jen v tom uvěřit v tu správnou VÍRU ale je to o tom VYBRAT SI SVOBODNĚ TO ČEMU VĚŘIT CHCI. O tom je článek 15. V článku 16 skrze bod 4. lze však negovat bod 1. Zákon určí, kdy svou víru nesmíte sdělovat jiným a tím ústavní právo umlčí. Už se nemluví o pochybování či "nevíře" (což je proces bezpečně uzavřený ve Vaší hlavě) ale o zpochybňování či popírání (což je proces kdy jde Vaše víra VEN Z VAŠÍ HLAVY K NĚKOMU JINÉMU). Zákon umlčí t...Automaticky kráceno

243490

6.5.2011 8:26

.. pokračování

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 243490

.... Zákon umlčí takovou sdělovanou víru pouze v určitých "vybraných" případech. Nelze totiž chránit zájem každého a proto zde bude vždy dvojí metr. Proto vznikají paradoxy, kdy je např. trestné zpochybňovat nacistickou a komunistickou genocidu ale jinou genocidu zpochybňovat lze beztrestně. Proto existují určitým nepsaným precedentem "chráněné" osoby a skupiny osob, které nelze kritizovat neboť by šlo o podněcování k nenávisti ale jiné skupiny osob kritizovat lze a to samozřejmě s důvodným předpokladem, že kritika vyvolá nenávist. Kdybychom měli brát zákon doslovně pak by byla trestná jakákoliv kritika, která může vyvolat něčí nenávist vůči jakékoliv skupině osob. Trestáni by byli všichni kritici nacismu a bolševismu, kteří sdělovali informace, jež v někom vyvolaly nenávist. Trestně odpovědný by byl novinář, který by popisoval činy násilníka a vraha protože FAKTA vyvolala v čtenářích nenávist. A oni všichni ti kritici MUSELI PŘEDPOKLÁDAT, že to nenávist vyvolá. Samozřejmě je tu opět jakýsi NEPSANÝ PRECEDENT vpravený do právního podvědomí naší jurisdikce a proto právníci či přizvaní tzv. odborní poradci, vždy dokáží vyhodnotit koho nenávidět lze a koho již ne. Kde se pracuje s podvědomím a somatickými markery ani není potřeba Ministerstva pravdy.

Ač se LZPS a upřesňující zákony snaží být navenek univerzální a nestranné z předchozích příkladů víme, že to tak není. ANI to tak nemůže být. Nelze vyjmenovat a v zákoně definovat všechny možné "úhrozy", které mohou ohrozit něčí svobody a práva. Zde padá na ústa fráze o tom, že má osobní svoboda končí tam kde začíná svoboda druhého. Je mnoho možných svobod druhých a je mnoho mých myšlenek, které by mohly se zájmy druhých přijít do konfliktu. Legislativně nelze ošetřit zájmy VŠECH a proto budou vžy ošetřeny jen zájmy někoho. Těch vlivnějších. Dnes to mohou být Valdemorti a zítra třeba nacisté nebo komunisté. Stačí jen aby vyhráli volby a upravili si zákony, které skrze čtvrté dodatky potlačí flexibilní ústavu aniž by bylo nutné na ní cokoliv měnit. Z toho tedy plyne, že zákonná ustanovení nemohou chránit VŠECHNY A UNIVERZÁLNĚ a je tedy nutné pouze vytvořit zákonné podmínky pro to aby se každý mohl chránit sám. ALE TO PŘECI JIŽ MÁME ! Každý může chránit svou ososbnost. Existují zákony, kdy se lze bránit např. proti pomluvě nebo ne ? Pokud zažalujete noviny, kde proti Vám otiskli lež jistě soud nařídí kompenzaci a noviny budou muset také zvěřejnit omluvu a "pravdu". Každý tedy má možnost se chránit proti lžím a pomluvám ale představa, že taková ochranu může za určitou (vybranou) skupinu osob převzít jurisdikce potažmo stát je špatná a nebezpečná. Takováto praxe vytvoří z takové skupiny zákonitě skupinu výjimečných, nedotknutelných a nad jinými upřednostněných.

Otázka je tedy jestli je taková ústava, kter

243491

6.5.2011 8:27

.. dokončení

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 243491

.. Otázka je tedy jestli je taková ústava, která popírá či POTLAČUJE samu sebe ve prospěch "dvojmetrovosti" a "politické popř. ideové zneužitelnosti nad ní nadřazených zákonů" smysluplnou ústavou. Taková ústava je dle mého názoru jen zbytečným cárem papíru mající vytvořit klamnou iluzi nějakých garancí čehokoliv. Naše ústava ve spojení s legis a juris ve své podobě vytváří z této země to co my sami nazýváme totalitní diktaturou. Rozdíl je jen jediný. Ten totalitní diktát k nám nepřichází skrze jednu viditelnou a lehce pranýřovatelnou osobu viz. např. Kadáfí, Mubarak atp. ale skrze skrytý a velmi promyšlený systém založený na podprahové manipulaci s naším myšlením. Pochopitelně, že v pozadí tohoto systému stojí opět nějaké ty konkrétní osoby. Jsem naprosto přesvědčen, že v této zemi není demokracie. V této zemi nevládne lid ale otrokáři našichi snů a iluzí.

243492

6.5.2011 9:07

RE: .. dokončení

Kájík hlavakarel (zavináč) gmail (tečka) com 90.?.?.?

Reakce na 243492

geniální!
díky moc

243494

6.5.2011 9:16

RE: .. dokončení

quido2 81.?.?.?

Reakce na 243492

Srdečně vás zdravím Jeane,

to co jste napsal popisuje i Martin Herzán ve své knize Totalitní světovláda Stručně přiblížím jeho osobnost. Od ledna 1997 předseda Commission of Conscience /Mezinárodní komise svědomí/-mezinárodní organizace pro odhalování zločinů proti lidskosti a ochranu lidských práv.

Následuje úryvek ze zhora uvedené knihy.

Dne 4.listopadu 1998 otřásla ČR naprosto nečekaná aféra. Aféra, která otřásla jak českými státními orgány, tak samotnou vládou USA. Toho dne byl totiž v ČR oficiálně odhalen koncentrační převýchovný tábor. Tento koncentrační tábor byl zřízen orgány USA v únoru 1998 na odlehlém místě, asi 10 kilometrů severozápadně od Brna v lokalitě nazvané Jelenice. Část hlídacího personálu tvořili Američané, kteří celý tábor řídili, zbytek provozního personálu byli najatí Češi, kteří původně očekávali práci vychovatelů.

Když oduševnělá část českého personálu zjistila, o jakou špinavou, nezákonnou a utajenou práci se jedná a kdo všechno je do ní zapleten, podařilo se několika z nich uniknout pozornosti a informovali o tomto táboře policii, patřičné úřady a tisk. Díky tomu byl dne 4.listopadu 1998/po 9.měsících fungování/ odhalen první koncentrační tábor od revoluce r.1989.

A jak vyšetřování pokračovalo je také poučné. Jsem tedy přesvědčen, že je třeba o metodách legislativy psát, abychom byli informovaní a mohli se aspoň částečně bránit.

Na konci knihy jsou napsány tyto věty: Kniha je věnována všem, kteří ve 20. století položili život proto, abychom mohli žít ve svobodném a morálním světě ve vzájemné lásce a ideálu pravdy. Pevně věřím, že se to jednou podaří.

243495

6.5.2011 9:30

RE: .. dokončení

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 243495

Také Vás zdravím Quido. Informace o táboře v Jelenicích se mi zdá tak neuvěřitelná, že ji prostě na základě jedné knihy nemohu bez ověření přijmout. Každý oponent pochopitelně přijde se zpochybněním osoby pana Herzána a označí jej za lháře. Jak tedy oponovat takovému nařčení a zpochybnění této informace ? Máte nějaké informace a zdroje pro ověření ? Nějací žijící svědci, snímky z místa apod ? Ve kterých místech to mělo přesně být (GPS) ? Je to skvělý námět na výzkum a následně i na článek a budu Vám vděčný za jakékoliv alternativní, informační odkazy, které nejsou jen opisem či interpretací Herzánovy práce.

243498

6.5.2011 11:16

RE: .. dokončení

quido2 81.?.?.?

Reakce na 243498

Pane Jeane, na konci knihy je dopis prezidenta Slovenské republiky Rudolfa Schustera, který se obrátil přímo na pana Herzána. V úvodu dopisu ze dne 20.4.2001 prezident píše: ďakujem Vám za Vašu zaujímavú knihu. Zaujala ma predovšetkým jej aktuálnosť a vecnosť.

Myslím si,že v tak vážné kauze je lepší mít informace přímo od autora-a také se domnívám,že mi pan Herzán promine, že vás takto směruju. V knize jsou totiž uvedeny mnohé další závažné údaje, jejichž ověření může poskytnout pouze autor.

Adresa autora knihy:
Martin HERZÁN
Bráfova 2
674 01 Třebíč

243519

6.5.2011 11:44

RE: .. dokončení

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 243519

O podobném nápravném lááágru je i film, odehrávající se na ostrůvku u Fidži, kam emeričtí zaneprázdnění PROZACující oVčané s dův ěrou odkládají svůj nehodný potěr...

243523

6.5.2011 12:15

RE: .. dokončení

quido2 81.?.?.?

Reakce na 243523

V Herzánově knize je toho mnohem víc. Kupř.: o koncentračních táborech v Austrálii.Cituji:
V Astrálii jsme si již jmenovali koncentrační tábory, které ještě v 70. letech oficiálně s požehnání vlády věznily, mučily,a likvidovaly nevinné, leč rasově a ideologicky odlišné občany. Šlo o koncentrační tábory v Cootamundře, Palm Island, Darwinu a na ostrově Fantome v Queenslandu.

Nebo: Koncentrační tábory v Izraeli už před rokem 1981 potvrdila i OSN na základě svého vyšetřování. Nic více se však proti těmto státním zvěrstvům v podstatě neudělalo. Atd, atd. Všimněte si věty, nic se však proti těmto státním zvěrstvům.... Pokud tedy chceme zachránit Zvědavce a pana Stworu, podpora je nutná.

243528

6.5.2011 12:23

RE: .. dokončení

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 243528

Díky Quido a hezký víkend

243531

7.5.2011 8:40

RE: .. dokončení

MoUdrostrak 109.?.?.?

Reakce na 243523

Jj. pane Quido, Australie (a vsichni AngloSaSSove) maji konzlagery v krvi: Australie vznikla jako jeden obri KONZENTRAK. Nejzrudnejsi trestnice jsou iDnes jako turisticke atrakce (sic!) k videni v TaSSmanii (podobne jako napr. Terezin). I ceska pravicujici emigrace musela v obdobe konzentraku stravit po 1948 nekolik let, nezli byla vpustena mezi "bile anglicke huby". A otrocit na plantazich a v dolech. 2nd vlna po 1968 uz to nezazila. A proto ji 1st "mazacka" emi-vlna mezi sebe prilis nepripoustela. Natolik se genozida, raSSismus, elitarstvi a xenofobie AngloSaSSu zanesla do krve i ceskym Pepikojc a Marenam... O australskych konzlagrech pro soucasne non-EU a non-USA immigranty radeji ani nemluve. ExceSSu v nich jsou plna i globalni zidovska media...

243631

7.5.2011 9:38

RE: .. dokončení

quido2 81.?.?.?

Reakce na 243631

Není pochyb pane MoUdrostrak, že na tomto webu přispívají do diskuse informovaní a inteligentní lidé. Tu Astrálii jste popsal správně. Přesto si myslím, že bychom se měli poučit od zednářů dle jejich hesla: Rozdílně postupovat, společně útočit - pokud se jedná o obranu Zvědavce. Pokud se nám to podaří, nebude to zrovna malé vítězství. A mějte se hezky. [smích]

243632

6.5.2011 14:01

RE: .. dokončení

martas300 68.?.?.?

Reakce na 243498

Prominte mi,ze se vam pletu do diskuze,ale jsem na 99% presvedcen,ze o tabore v Jelenicich byl natocen dokument v poradu "Na vlastni oci".Takze urcite ten dokument bude nekde v archivu.

243548

6.5.2011 14:18

RE: .. dokončení

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 243548

O tomto tématu jsem nic nevěděl. Nějak mi to uniklo. Z knihy pana Herzána jsem se dozvěděl, že nešlo o nějaký tábor pro politické odpůrce ale převýchovný tábor pro mladé Američany, který nemohl v souladu se zákony v USA fungovat na jejich území a proto byl umístěn (podobně jako Guantanamo) mimo území USA.

Proto byl zřejmě dokument i v klidu odvysílán. Vzniká tu totiž představa, že ti mladí Amíci byli nějací narkomani a násilníci a jejich převýchova je tedy v principu kosher.

Nyní mě tedy v první řadě zajímá za co byli ti Amíci skutečně internováni a proč nemohli být internováni ve své vlastní zemi. Jdu hledat. Díky za odkaz na možný zdroj.

243551

6.5.2011 20:22

RE: .. dokončení

martas300 68.?.?.?

Reakce na 243551

Nemate zac.Ano byl to tabor na prevychovu americkych deti,teenegeru.Jen tak letmo si pamatuji,ze v tom dokumentu vypovidali nekteri cesti zamestnanci o krutem zachazeni s temi detmi,pripoutavani policejnimi zelizky k radiatorum,odepirani jidla apod.
Jiz si to skutecne nepamatuji vse,ale mam dojem ze to musela byt nejaka soukroma agentura nebo dokonce nejaci manzele,kteri to vedli.No kazdopadne neni pochyb,ze obcas si ti dnesni nejen americti smradi odobny tabot zaslouzi,samozrejme ale jen do urcite miry.A zustava zde otazka,kdo jim povolil takove detske Guantanamo u nas zavest,a za kolik.

243592

6.5.2011 9:24

RE: .. dokončení

HHBB 46.?.?.?

Reakce na 243492

>Taková ústava je dle mého názoru jen zbytečným cárem papíru mající vytvořit klamnou iluzi nějakých garancí čehokoliv
takový je každý zákon, vláda (-kracie) je věcí síly a schopnosti ji uplatnit, a k tomu je potřeba stoupenců... jinými slovy, bez "věřících" to nejde
>jsem naprosto přesvědčen, že v této zemi není demokracie
ale kdepak, rozhlédněte se, pohovořte, poptejte se na věci a uvidíte... lidé to tak chtějí a vidí, proto to tak je...
Nebo Vy znáte někoho, kdo nechce vládu a represi?

243497

6.5.2011 9:44

RE: .. dokončení

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 243497

To mi připomíná jeden vtip, který jsem nedávno někde četl.

Přijde motorkář do pekla a je překvapen. Nic děsivého. Naopak. Všude motorky, rock, pivo a ženský. Super zábava. Pak přijde k jedněm dveřím, otevře je a šokuje ho co vidí. V místnosti ohnivé plameny, kotle s hříšníky a čerti, kteří do nich píchají vidlemi. V tom mu někdo poklepe na rameno. Sám Lucifer. Usměje se na něj a povídá .. "To je v pohodě, tohle jsou křesťani. Oni to tak chtějí" [smích]

Je smutné,že mnoho z nás si dobrovolně vybralo tu modrou pilulku a zůstali v Matrixu, kde mají sice jen iluzi svobody a blahobytu ale pro ně je to přijatelnější než realita. Prostě hrajeme cizí hru a stačí nám být pouhými hráči. Drží nás v systému JEJICH cukr a bič. Cukrem je prospěch, který máme tím, že se poklonkujeme pánům a bičem je existenční strach, že bychom snad svobodným projevením svého názoru mohli dojít nějaké újmy. Přijít např. o práci a tím dostat ty, kteří na nás závisí do problémů. Jsme vlastně jako ti křesťani a v tom kotli se necháme píchat vidlemi vlastně dobrovolně.

Tak jste to nějak myslel ? [cool]

243502

6.5.2011 10:12

RE: .. dokončení

HHBB 46.?.?.?

Reakce na 243502

Tak nějak...
jenom k té hře... hrajeme cizí hru, protože jsme ji přijali za vlastní... bez toho by se nehrálo, nebo bychom si (proboha!) museli hrát každý to svoje...
...
Ono to jako vtip zní, ale vtip to nejspíš tak docela není... Smrt je také vykládána jako "odchod" (exitus), což je poměrně jasný termín, ale to se pak musí "někam odejít". Podobně jako porod je odchod někam, o čem dítě nemělo páru jak to vypadá a určitě se mu z jeho světa nechtělo.
Zdá se, že všechno nějaký smysl má a zdá se, že každý je spoluautorem toho smyslu. Proto bych si pro jistotu žádný "hrůzy pekelný" nepředstavoval, jeden nikdy neví, jestli si tím na sebe skutečně něco nechystá nejen tady, ale i "tam". [mrknutí jedním okem]

243508

6.5.2011 10:48

RE: .. dokončení

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 243508

Peklo může nastat i na zemi:

Všimněme si, že ti, které nesmíme autocenSSurně jmenovat rozvracejí ovládáním médií, žurnalistiky a financí veškerou morálku - až na tu sobě nejvlastnější.

Mladá Predátorka může smilnit. Ale jen do doby, nežli vstoupí do manželství. Pak je držena zkrátka. Nejen muži, ale i ženskými příslušnicemi rodiny/klanu. Proc?

Právě proto, aby neprznila rodinu, nezavlékala nemoci, pochybné defektní levobočky - a nedávala špatný příklad mladším.

Stejně tak, pokud obřezanec poškodí obřezance - tak hajdy před rabbiho. A musí přijít pronto narovnání a usmíření. Škodit se smí jen GOJim/hovadům.

Majorita GOJim naopak s každou vydělanou korunou běží za pornografií, alkoholem a cinkrlátky Predátorů. A když už jim nezbývá, přijímají od Predátorů lichvu a zotročení.

Vložený obrázek

243514

6.5.2011 11:16

RE: .. dokončení

HHBB 46.?.?.?

Reakce na 243514

O jaké morálce to mluvíte? Ještě mi řekněte že o "křeSSťanské" a začnu brečet...pane moudroSStraku...(samozřejmě, že i peklo na zemi je důsledek pekelného myšlení)

Jen bych ocenil méně té obrázkové rudoprávní propagandy, ještě tím někoho nakonec oblbnete, člověče. [mrknutí jedním okem]

243520

6.5.2011 11:39

RE: .. dokončení

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 243520

KřesŤanská je na úbytu...

Tak snad jen mezilidské...

Propagandy není nikdy dost. Predátorští shabeSS GOJim v médiích už také šíří "jen" obrázky : plačících fluent angličtinou zlým Srbům spílajících jinak pologramotných horalů KosoWARs, vyhladovělých a utýraných Libyjců s GDP vyšším, nežli Rumunsko, Bulharsko a další perly EU, hodných Kravatožroutů atd.

Musím držet krok! Na pravicující oVčany obrázky platí nejlépe. Mají málo času, musí stále karbanit poker nebo sázet ve virtuálních hernách...

243522

6.5.2011 12:28

RE: .. dokončení

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 243508

Ano o tom to skutečně je. Pro mnohé je pohodlnější za sebe nechat rozhodovat druhé (ať je ta hra druhých jakákoliv) než aby proboha začali hrát sami [smích]

Aneb .. dostaneme jen to co si v naší mysli stvoříme. Chceme peklo .. dostaneme peklo. Chceme změnu .. ? Tož kdybychom ji nechtěli tak tady teď nesedíme, nepíšeme a netvoříme tu změnu, že ? [cool] [smích]

243533

6.5.2011 12:40

RE: .. dokončení

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 46.?.?.?

Reakce na 243492

Myslím si, že osob v pozadí ani není zapotřebí. Čímž ovšem nepopírám jejich existenci. Vždy se však najde dost užitečných idiotů, kteří jsou papežštější než papež a jejich agilita jde často daleko nad rámec původního plánu oněch neviditelných. V očekávání pamlsku v podobě funkce či jen souhlasného bučení sobě podobných štěkají, dorážejí a koušou. A osoby v pozadí se radují, že to půjde tak snadno ani samy nedoufaly. Je to jako to házení kameny po údajné čarodějnici v jedné z Twainových méně známých próz. Radši po ní hodí, než aby je, nedejbůh, někdo viděl, že neházejí, to by mohlo mít nedozírné následky a to bez ohledu na vlastní pochybnosti o správnosti svého počínání. Hlavně se hlídat, crimestop se tomu, tuším, říká a ospravedlnění je doublethink. Ten už tu přeci vidíme v praxi také.

243536

6.5.2011 13:14

RE: .. dokončení

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 243536

Vždy ten idiot co je papežštější než sám papež potřebuje nějaký motiv pro svou agitaci. Buď hmotný prospěch v podobě hozené mince nebo minimálně pochvalu. Jako takový věrný poskakující pejsek co ho páníček za něco pochválí. Obvykle jde o kombinaci obého tzn. že čoklik dostane nějaký ten cukřík a pak ještě tu pochvalu. Vlastně je tu ještě jeden důležitý motivační aspekt a to je odepření žrádla nebo pár za uši, když pejsek zlobí. Existují-li tedy čoklíci musí z pohledu prosté logiky existovat i ti páníčci. Na co bych aktivní idiot namáhal s agitací kdyby nebylo cukříku a rizika pohlavku ?! Existence skákajících čoklíků je tedy sama o sobě důkazem existence páníčků a jejich existenci tedy ani popřít nelze [smích]

Ten aspekt opakování toho co dělá většina je s tím spojen. Opět je tu v pozadí stejný motiv a ten je nyní viditelný v sociálním kontextu. Rybky v hejnu se pohybují stejným směrem, antilopa začne utíkat utíkají další. Je to o obraně. Dělám to co dělají ostatní protože je to bezpečnější než stát a nechat se někým sežrat. Jedna rybka či antilopa se pohnula a to značí nebezpečí. Hnu se tedy také. Nejde samozřejmě jen o nebezpečí. Vůdčí člen stáda se může pohnout třeba za lepší pastvou a ostatní jej jen následují. Tady jde o prospěch (cukr).

Krásně jde ten princip vidět u vlivu volebních preferencí na voliče. 80% lidí by dle průzkumu např. volilo TOP09. No tak to na tom něco musí být a i když jako člen stáda o nějaké TOP09 nic nevím tak ji budu volit protože 80% mých spolu-stádníků přeci nejsou tupci ne ? Tady už jen stačí vhodná iniciace pokud chceme stádem hnout z místa na místo. Popoženeme rybky, stádo ovcí nebo hovězího skotu nějakým tím nebezpečím nebo zdáním nebezpečí v podobě bafajícího ovčáckého psa. Zveřejníme třeba falešné preference v nějakém zfalšovaném průzkumu a z vylhaných preferencí se vlivem psychologie davu stanou preference reálné [smích]

Super si rozumíme babi [smích]

243543

10.5.2011 12:58

RE: Jen drobný dodatek

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 46.?.?.?

Reakce na 243543

Záměrně používám slovo "agilita", je to výraz, který se v posledních letech významově přesunul takřka výhradně do oblasti kynologie a tam rovněž náleží i způsob chování mnohých našich spoluobčanů. [mrknutí jedním okem]

243842

6.5.2011 23:06

RE: .. dokončení

Lin 80.?.?.?

Reakce na 243492

No jo, zní to dobře a určitě by takto dedukoval každý zdravý rozum, ale.. [smích]
Tenhle kontroverzní zákon byl schválený až v r. 2000, je tedy poměrně mladý a "neosahaný" (Maďaři ho mají od loňska, ti nepospíchali).
U nás můžeme za "vzornou iniciativu" pochválit pana Jiřího Payne, který "iniciativně inicioval" už před více jak deseti lety (Payne - dříve ODS, dneska Svobodní občané).
Výklad není jednotný. Podívejte se, co říká také jeden z výkladů, ač TZ vyloženě o holocaustu nemluví (je tam uvedené genocidium). Genocida byla páchaná na mnoha národech, ale obávám se, že kdyby inkriminovaný článek pochyboval (dle jiných tedy popíral) o počtu vyvražděných Poláků, nikdo by si ho ani nevšiml a dokonce by ho ani nenapadla nějaká "trestnost".
Navíc je v TZ uvedeno "zločiny nacistů a komunistů" a já si vůbec nejsem jista, zda nacistické zločiny vůči jiným národům nejsou veřejně bagatelizované a neméně popírané.

243609

6.5.2011 9:23

Svět je plný paradoxů

antilumpenkapitalista 78.?.?.?

V úvodu musím říci, že nepopírám holokaust. Ale když budu pokračovat, tak jsem překvapen, že národ, který byl postižen takovou genocidou, postupuje stejně vůči jiným národům (např.Palestincům)!? Např.zahrnování živých lidí buldozerem, krádež území a domovů, a hlavně vody!? V oblasti Izraele a Palestiny je voda ceněna zlatem!! Zablokování přístupu humanitární pomoci pod debilními záminkami!? Prostě hnus!! Hitler byl masový vrah, ale jak se liší izraelští pohlaváři od něj? V počtu mrtvol? No, Židi není čím se pyšnit!

243496

6.5.2011 10:40

RE: Svět je plný paradoxů

L.C. 194.?.?.?

Reakce na 243496

Co když Vám řeknu, že Hitler nebyl masový vrah, ale vizionář, který se bál toho, že se Evropa dostane do svinstev, jaké kolem sebe vidíme dnes a to, co udělal bylo něco, čím tomu chtěl zabránit. Šel na to ovšem zcela špatně a stvořil něco, co nakonec sežralo nejen jeho samotného, nejen německý národ, ale většinu národů Evropy. Národů původních, nikoli cizáckých naplavenin.
Co se Židů a Holocaustu týče. Počty obětí mi nesedí a s číslem 6 milionů zkrátka nesouhlasím. Já nikdy nebudu tvrdit, že žádný nebyl, ale v poslední době začínám být dojem, že to byla jen mimořádně propracovaná covert-ops akce, aby se kapitál z rukou širokých židovských mas dostal do rukou pár vyvolených sionistických rodin.

243513

6.5.2011 10:59

RE: Svět je plný paradoxů

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 243513

Adolf Hitler se nezjevil jen proto, že "chtěl". Byl produktem zbídačeného a vySSátého Německa, které právě Predátoři zadlužili a vySSávali až na kost. A Adolf Hitler navrhl ujařmenému a zoufalému oVčanstvu cestu z maraSSmu ven.

Navíc ke svému vzestupu se dal najmout jako Slovanobijec a bolševikobijec od AngloSaSSů k proslulému Drang nach Osten. Že mu nakonec kvůli Polsku vyhlásili válku, byla jen souhra okolností, když nedodržel s nimi dojednaný Status Quo v růstu námořní moci a začal být pro Anglii a její kolonie, ze kterých musel kupovat předražené suroviny a ropu, nebezpečným. Česko-slovensko a Východní Marku jako most na Východ slupl jako malinu[smích]

Pokud by Adolf Hitler pokorně při své východní expanSSi konSSumoval od Royal Dutch Shell, BP, Chevron & Co. předraženou ropu a benzín a pronajímal ji dobytá ruská naleziště jako Khodorkhovskyi , mohl možná ještě dnes hladit ve své Tisícileté Říši oVčáky po srsti...

Inu, za čím vším není ropa...a londýnské staré židovské rodiny ze Středního Východu...

243516

7.5.2011 12:46

RE: Svět je plný paradoxů

L.C. 90.?.?.?

Reakce na 243516

Bodejď by Československo neslupl, když mu ho Francie a Anglie věnovala jako na stříbrném tácu a ještě nám naši "přátelé" naznačili, že budeme-li se bránit, bude s námi nakládáno jako s agresorem.
O tom, jak tyto dvě země stahovaly Německo z kůže se nemluví stejně, jak US ekonomické sankce decimovaly Japonsko. V obou případech byla válka nevyhnutelná, protože do kouta zahnaná se brání i krysa, natož hrdé národy jako Němci, nebo Japonci.

Myslíte staré židovské rodiny, které již za války s Napoleonem financovaly jak jeho, tak britskou armádu [mrknutí jedním okem] ?

Mimochodem, jeden člověk, kterého si velmi vážím má pěkné pořekadlo: "Kdyby Židé neměli Hitlera, museli by si ho vymyslet".

243640

6.5.2011 11:07

RE: Svět je plný paradoxů

HHBB 46.?.?.?

Reakce na 243513

čím dál lépe...
Hitler byl prostředník, figura, nikdo...prostě médium, přes které se uplatńuje technika moci.
...
"Holokaust" je vyšinutá hra. Je to počítání obětí jako zásluh / nezásluh. O žádnou pravdu nejde. S typickým házením odpovědnosti na židy musí přijít i odepření zásuh - to zn. "holokaust nebyl" a "zásluhy se nekonají".
...
Ještě vám furt nedochází, odkud tohle schema myšlení pochází?

243518

6.5.2011 12:22

RE: Svět je plný paradoxů

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 243518

Hitler pochopitelně figura či prostředník byl. Jak by jinak bez finanční podpory mohl jeden člověk vyvolat to co následovalo ? Za Hitlerem toho bylo mnohem více ale démon je potřeba jen jeden, aby vše bylo přehlednější a pro masu stravitelnější. Nejinak je tomu u Stalina a dalších figur v dějinách.

Holokaust podle mne nebyla žádná hra ale důsledek toho o čem je tu řeč. Na počátku nacistické ideologie stála kritika monetární podstaty kapitalismu a nastupujícího vlivu sionismu. Je až překvapivé jak se tato kritika podobala dnešní kritice podložené empirickým poznáním lidí budících se z Matrixu. Až později do toho vstoupila Eugenika tj. idea zdůrazňující kvalitu Árijské rasy a NEKVALITU ras a etnik jiných zejména židů. Na pozadí monetárního kapitalismu totiž stojí jedinci proti kterým lze dav směrovat jen těžko. Dav na tyto lidi "nedosáhne". Žida má ale ve svém okolí každý a tak se to vše tedy hodí na židy. Už to nění nějaký Rotschield, Morgan nebo Rockefeler ale ti zpropadení židi co to mají v krvi. Pro zbídačený německý národ po válce a hospodářské krizi je to ideální terč na kterém se dá vybít vztek a zoufalství. Stačí vyjít do ulic, do protějšího vchodu a nějaký ten žid na uhašení nenávisti se tam najde. Já být na místě různých Rotschieldů apod. proti kterým to bylo na počátku, tak sám takovou ideologii podpořím protože se tím pozornost z mých "čachrů" přesune na obětní beránky. A pokud jde o beránky stejného náboženského etnika ještě lépe protože se to dá později využít. Toto je ale jen má spekulace. Jen tvrdím, že by takový motiv z pohledu logiky a účelu mohl být v pozadí. Ne, že tam je.

Odkud toto schéma myšlení pochází ?

243530

6.5.2011 13:08

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 243530

"Odkud toto schéma myšlení pochází ?"

Jejich (nynější) heslo je: KAT HOLON KOSMON.
Jejich (nynější) elitní jednotka používá heslo: IN HOC SIGNO VINCES.
Jejich (nynější) hlavní disciplínou je psychologie a morálka.
Jejich (nynější) vliv se uplatňuje zejména ve školství, tajných službách a médiích. Peníze zde nehrají roli - řada lidí dělá svoji práci z nadšení pro věc, nikoliv pro peníze.

Podle potřeby na svůj systém roubují cokoliv. Jsou tu od nepaměti (jejich styl myšlení) a nelze je porazit. Svým univezalismem mají navrch - vychází vstříc potřebám davů, ale vždy tak, aby to vyhovovalo jim.
Jejich věřící z toho neviňte, nemají ani vzdáleně tuchy, pro koho odvádí svoje ORA ET LABORA.
Používají duální systém - dobré a zlé, bílé a černé, peklo a nebe, alterstram a mainstream, MY a ONI, loutky versus loutkaři - ROZDĚL A PANUJ.

Jsou přísně hierarchičtí, fungují jako vojenská organizace s duchovním podtextem. Uvažují v horizontu staletí, proto je obtížné je stopovat. Pochází ze všech národů, a zároveň se jako členové národů necítí. Jsou přísně nadnárodní, asketičtí, vzdělaní, navenek milí, pohodoví, usměvaví, ochotní.
Jejich triumfem je triumf vůle, nikoliv peněz. Jejich zbraní je tvořivost, přizpůsobivost a čas.

Jejich nynější plán funguje precizně. USA i Izrael s nimi svůj boj těžce prohrávají.
Jsou tím, pro co horuje alterstream. Neboť on je zaměřen na ty, co přemýšlejí, proto je mnohem více promyšlen, precizován, mnohem více vzdělaných duchů se podílí na jeho tvorbě, a manipulaci s těmi, co se nenechají opít mainstreamem, a navenek tvrdí, že nejsou ovce.

Alterstream je hlásnou troubou jejich propagandy.


Vytváří uměle problémy, aby je pak přispěchali vyřešit.
Činí z lidí hříšníky, aby jim oni sami udělovali rozhřešení.
Zraňují do hloubky celé populace, aby je pak vlastníma rukama přišli léčit.
Pomáhají, aby jim byl člověk zavázán.
Obracejí se k trpícím a chudým, a tak získávají nepřetržitý tok nových pěšáků.

Nikdy úplně nezvítězí ani nikdy úplně neprohrají.
Jak také setřást něco, co vlastně potřebujete?

243541

6.5.2011 14:00

RE: Svět je plný paradoxů

HHBB 46.?.?.?

Reakce na 243530

Pořád s tou „finanční podporou“…
Může být v bankách peněz jak sena a nevyvoláte nic. Banky seberete, znárodníte, znehodnotíte, odstřelíte, zatknete bankéře, vyženete jejich rodiny, změníte zákony … cokoliv. Potřebujete mít moc, aby Vám ty papíry byly k něčemu dobré. Potřebuje věrnou masu, která vám poskytne energii. Potřebujete myšlenky, ideologii, potřebujete mít po ruce chutný duševní pokrm pro víry chtivé, pak můžete "dát i penězům moc".

Holokaust je spálení oběti ve smyslu židovského rituálu. Vám to použití termínu připadá nějak adekvátní? Pokud ano, tak přemýšlejte, kam se tím termínem vlastně směřuje. Nemluvím o válečných událostech, neboť se jednalo o zabíjení obecně. Pokud ale hovoříme o rituální oběti, začne to nabývat úplně jiných rozměrů.
Píšete o židovském etniku. Máte tím na mysli co… termín „Žid“ podle říšských zákonů z r. 1935, který se dnes korektně velmi využívá?
Přesně tak, tehdejší „kritika“ byla vystavěna stejně absurdně jako dnes, jako by to nedopadlo, jak to dopadlo…
Já ve svém okolí prakticky žádného žida neznám, natož Žida. Proto mi to připadá o to vyšinutější.
Dobrá… jsou tu Rockefellerové, Morgani, Rothschildové. Ale proč židi? Jenom proto, „že se to šušká na netu“? Máte za to, že jimi v nějakém smyslu jsou? V jakém? Pokud by to chtěli podpořit, tak nejspíš v jiném gardu, v daleko bezpečnějším, a to proto, že jimi vůbec nebyli… máme-li na mysli rituální obětování, tak přesně k tomu je oběť vybrána, vychována, obětována a oslavena.
Ale to přeci neudělá ovce s ovcí…

243547

6.5.2011 16:58

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 243547

Hitlerova smula spocivala v tom, ze si nechtel pujcovat a rozhodl se nahradit moc penez zalozenou na pujcovani zlata obycejnou lidskou praci.To mu nemohlo projit.Kdyby do nemeckeho zakonodarstvi tehdy nezaclenil Norimberske zakony, tak mel z Nemecka Sovetskou svazovou republiku.
Rothshildove o sobe tvrdi ze nejsou Zide?To je tedy novinka.Uz i Voloda Zelezny o sobe hrde prohlasoval, ze je Zid, kdyz zadal o licenci na televizni vysilani.Osvezte si pamet!

243563

6.5.2011 22:22

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Reakce na 243563

Rothschild = Železný?

Divná matematika [velký smích]
Ale kdo chce psa bít, hůl si vždy najde, žáno?

243600

7.5.2011 15:01

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 243600

Rothschild, Zelezny, Lauder, Bronstein, Apfelbaum a spol.Kdo hloupe nastavuje zada jako vy, tak se znovu docka karabace.Takovi uzitecni idioti roznasejici pravdu a lasku jsou dobri v kterekoli dobe.
V sovetskem Rusku byla krestanska cirkev znicena, pravoslavne kostely boreny, paleny, jen synagogy zustaly nedotcene.To je matematika podeprena realitou.To jen k tomu, kdo tvrdi, ze dnes vse ovlada cirkev.

243650

7.5.2011 21:25

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 137.?.?.?

Reakce na 243650

neblaznete, zlikvidovat sionisty byl sovetsky program hned po elektrifikaci

Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek

a taky neni cirkev jako cirkev a verici jsou potrava v kazdym pripade

243678

7.5.2011 22:54

RE: Svět je plný paradoxů

quido2 81.?.?.?

Reakce na 243678

Pokud úmyslně klamete, je to ubohý argument. Pokud to myslíte vážně tak je to ještě horší. [oči v sloup]

243681

8.5.2011 9:45

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 243681

pane, kolik vam je? to nebyl zadny argument, ale konstatovani. sovetsky rezim to nejen proklamoval, ale taky jednal a to i za hranicema.
prestante blouznit, co myslite, ze byly procesy v padesatych letech v ceskoslovensku
[oči v sloup]

243700

8.5.2011 13:09

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 243700

Vy clovece mlzite jak Voloda Zelezny.Kazdeho pravoslavneho Rusa, ktery si dovolil v bolsevickem Rusku rici neco o Protokolech sionskych mudrcu cekal dlouhodoby pobyt v Gulagu nebo popravci ceta.Stalin se stal antisionistou, protoze pomohl Zidum zalozit sionisticky stat Israel, ktery se kratce po svem vzniku stal silne proamericky a protisovetsky.Neni divu, ze sionisticke Zidy nenavidel jako naciste.

243714

8.5.2011 15:35

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 192.?.?.?

Reakce na 243714

hlavu zamlzenou gulagama mate vy.
zelezny jako rocild, riman jako pravoslavny, sionista jako zid, a co jeste

protokoly byly prakticky stale v nejake forme v sovetskem svazu replikovany
Vložený obrázek

zacnete si to uz trochu rovnat

243728

8.5.2011 17:41

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 243728

Sluselo by se uvest, ze ty obrazky, kterymi se tu snazite nekoho ohromit, jsou z doby, kdy se spolecne ditko Sovetskeho Svazu a Ceskoslovenska, Israel, pridalo otevrene na stranu USA.A kdyz se pak batuska Stalin za to zdrave nastval, tak se nekteri Zide v Sojuzu i v Ceskoslovensku (kolem Slanskeho) houpali na sibenicich.Dluhy nekdo zaplatit musel a zrada se neodpousti.
Slusi se dodat, ze takovyto antisemitismus proisraelskym sionistum vubec nevadil, protoze spustil masovou emigraci Zidu z Vychodni Evropy do Israele.
Vas snad za to mlzeni plati Vovka Zelezny, pravdomluvny a poctivy Zid ze Samary vydavajici se uspesne za Cecha[smích]

243738

8.5.2011 19:02

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 243738

vas patrne ohromily, zda se. je potreba ta "nezvratitelna historicka fakta" doplnit jeste nejakou dalsi beletrii, porad mate v tech teoriich hromady der, na novinkach jsou uz trochu dal
ten zelezny je dobry, ale cele to nezachrani, musite to jeste na mnoha mistech zalepit.
doplnujte, ale nejen matrix, je toho plny web, zeptejte se quida, nebo zajdete na stranky jehovistu, tam maji ty teze propracovnejsi a na biblicke bazi. jsou v budovani "faktu" jiz daleko. [velký smích]

243741

8.5.2011 19:43

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 243741

http://en.wikipedia.org/wiki/File:2nd_Congress_of_...
Na sionisticko-fasistickych Novinkach takovy snimek nikdy nezverejni, muzete trikrat hadat proc.
Kolik milionu mrtvych zustalo po radeni techto zvecnenych zidovskych individui, vite to?Klidne si tu mlzte dal.Predevsim bych uvital, kdybyste me a par lidi jako ja nazval levicovymi blazny nebo tak nejak, doufam ze nezklamete.

243745

8.5.2011 14:21

RE: Svět je plný paradoxů

quido2 81.?.?.?

Reakce na 243700

Je mi 73 let. A kdo blouzní, to jste vy. Nejen že neznáte nedávnou historii obou válek, ale neznáte ani již podrobně zmapovanou historii vzniku komunizmu. Mimoto, padesátá léta znám velmi dobře.

Komunizmus byl v předstihu promyšlen a naplánován ilumináty. Krátce k jeho historii. V roce 1829 američtí ilumináti slyšeli v New Yorku sérii přednášek britské iluministky Frances "Fanny" Wrightové. Těm, kteří se zůčastnili, bylo řečeno,že ilumináti organizují sjednocení nihilistických a ateistických skupin, spolu se všemi dalšími podvratnými skupinami, do mezinárodního hnutí, které bude známé jako komunizmus. V té době bylo Marxovi 11 a Engelsovi 9 let. Bylo to tehdy, kdy vzniklo slovo "komunizmus" a mělo se stát strašnou zbraní děsící celý svět a hnát zastrašené lidi do jednosvětového plánu iluminátů.

Viz: http://www.matrix-2001.cz/prispevky/exkluzivne/iluminati/
iluminat..

243720

8.5.2011 15:43

RE: Svět je plný paradoxů

Kysučan 89.?.?.?

Reakce na 243720

Zdravím quido,

klobúk dole (úplne úprimne), ak pri Vašom veku zahanbujete celú plejádu tu prítomných profesionálnych diskutérov, ktorých jediným cieľom je zamlžovať pravdu a posúvať ju do rôzných rovín poloprávd, a tak vlastne pôsobiť ako novodobé médium, špeciálne určených na alternatívne spochybnovačské weby! Veď vlastne preto sú tu...je to ich novodobá úloha mediálnych otrokov svojho zvráteného JA!
Netreba vôbec hovoriť, že pravda ( ako v prípade p. Stworu )je najväčším problémom dnešnej existencie ľudstva, ako takého!
Proste dnes si nikdo verejne nedovolí pochybovať voči proklamovanej(klamanej) pravde ...Aj p. Stwora sa na súde bránil len lžou. Nedokázal povedať otvorene, že KRÁĹ je vlastne nahý klamár...Veľmi dobre vie, že by ho postihol osud spochybňovačov dnešnej "pravdy"...
O to viac si cením tých, ktorí to dokázali, aj keď im potom zo života urobili malé peklo na Zemi, ako napr. Faurisson, Zundel, Leuchter a mnohí ďalší...
Čo na záver...Napadajú ma teraz slová slobodomurárskeho guru ČSSR..."Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí"!
Bože, určite neexistuješ v takej forme, ako Ťa predstavujú,pretože by si nikdy nepripustil,aby sa takýto ľudský odpad stal "revolúčnym hrdinom "...
Bohužiaľ (aké ironicky používané slovo), sa novodobí klamári ľudí premiestňujú do politických strán a stávajú sa popri náboženstvách novodobí vykladači PRAVDY...
[smích]
Dokedy ?

243729

8.5.2011 16:34

RE: Svět je plný paradoxů

quido2 81.?.?.?

Reakce na 243729

Já vás též zdravím pane Kysučan,

schválně, přečtěte si diskusní příspěvek o patro níž. Tam se mě 62 ptá, kam na to chodím. Ne aby si přečetli zdroj který uvádím, raději budou plkat o ničem. Jsem však přesvědčen, že tito diskutéři fakta znají a pouze mlží.

Prý chodím na mátrix pro tyto rozumy. Jenže zapomínají, že i jiné weby popisují historické události experimentu komunizmu ve faktech stejně. Liší se pouze slohová forma.

Pokud se jedná o novodobých vykladačou pravdy, jak píšete, i oni se dočkají. Kostky jsou vrženy, pracuje čas.

243735

8.5.2011 17:11

RE: Svět je plný paradoxů

Kysučan 89.?.?.?

Reakce na 243735

Taktiež zdravím pán quido,

ja čítam takmer všetky komentáre(niekedy síce s niekoľko dňovým oneskorením), ale je mi takmer všetko jasné...Ak tu niekto "plodí" príspevky od rána do večera ...Samozrejme, že tí diskutéri veľmi dobre všechny fakta znají... [smích]
Niekedy mám pocit, a to veľmi často, že tu diskutuje celá plejáda profesionálnych diskutérov ( hlavne cez týždeň, keď ich za to platia )a nestačím sa diviť...
Normálne pracujúci človek môže sem tam vyplodiť nejakú reakciu a obyčajne (vidím to aj u seba, keď si to potom s odstupom času prečítam )je veľmi emocionálna...
Vy quido ste už na zaslúženom odpočinku, ale aj podľa množstva IP pripojení ste podľa mňa jeden z tých, čo PRAVDU skutočne hľadá!

Som veľmi rád, že existujú aj ľudia,ako Vy quido, ktorí sú pravými ľuďmi...

Nenechajte sa znechutiť ...Historické udalosti určite nie sú také...aké nás učia v dejepise, v "novinách", v TV a iných control sračkách...

Novodobí agenti NWO...už to nezvrátia...ani na tomto webe...
Máte pravdu, že čas všetko lieči...A možno sa dožijeme aj toho, že poslední budú prvými...
Hoci, keď na to reálne pozerám, tak návrat k ľudským hodnotám bude veľmi bolestivý a dlhodobý...

Kysučan

243737

8.5.2011 18:56

RE: Svět je plný paradoxů

quido2 81.?.?.?

Reakce na 243737

Vaše poslední věta: Hoci, keď na to reálne pozerám, tak návrat k ludským hodnotám bude velmi bolesivý a dlhodobý.. Vídím to také tak pane Kysučan. A mějte se hezky. [smích]

243740

8.5.2011 15:47

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 243720

takze "americti iluminati" sli na prednasku jakesi iluministky "Fanny" a temhle "iluminatum" "iluministka" prozradila plan "iluminatu" na spojeni vsech podvrataku
[chechtot]
kam na to chodite? na ten matrix?

243730

8.5.2011 16:33

RE: Svět je plný paradoxů

smoke 89.?.?.?

Reakce na 243730

Zřejmě neznáte "nezvratná historická fakta", která se vyskytují nejen na Matrixu-2001, ale například i v knize od V. Uškujnika "Kagan a jeho bek". Odtud je známo, že sionističtí Židé drželi moc nad Stalinem v osobě lidového komisaře L.M. Kaganoviče až do roku 1952, kdy se Židům vzepřel, což následně zaplatil životem. Naštěstí v červnu 1953 dobyl maršál Žukov Lubjanku, svrhl vládu Židů reprezentovanou osobou L.P. Beriji, a zavládl zlatý věk pod taktovkou N.S. Chruščova [chechtot]

243734

8.5.2011 19:36

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 243734

diky smoke, to zni skutecne hrozive, to si musim precist, to vyslo v edici "KOD"?
[mrknutí jedním okem]

243743

9.5.2011 3:31

RE: Svět je plný paradoxů

smoke 89.?.?.?

Reakce na 243743

Odkaz na nezištně realizovaný český překlad zde [mrknutí jedním okem]

243769

9.5.2011 8:26

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 243769

perfektomundo [cool]
dik

243780

8.5.2011 15:11

RE: Svět je plný paradoxů

Andrew Siddur 85.?.?.?

Reakce na 243700

To, že v rozhlase tehdy po válce hlásili, kolik odsoudili osob „židovského původu“, mělo pouze jaksi usměrnit inteligenci, aby zbytečně neprovokovala, jak bylo jejím zvykem.

Pokud někoho tehdy popravovali, byl to člen KSČ (často fanatik, který se jen odchýlil od stranické linie) - Reicin, Slánský.

A to navíc jen proto, protože ti, kteří byli přesvědčeni, že nejsou nijak odchýleni od Strany, dostali strach, že kdyby neprovedli podobné čistky, tak je provedou Sověté – a provedou je i na nich samotných.

Že komunisti odsoudili, bohužel, i M. Horákovou, to dokazuje jen dvě věci:
1) potřebovali ukázat „lidu“, že vlk se může skrývat i v rouše beránčím
2) že si byli sakra jistí sami sebou - ale vlastně proč by si nebyli jistí, když i inteligence (Lustig?) nad tím mávala rukou, a mimo ČSR proces s nějakou Horákovou nikoho nezajímal.

Ad antisemitismus SSSR - ano, to je částečná pravda. Po vyhlášení Izraele se sovětští komunisté naštvali, že se Izrael nepřidal na stranu Tábora míru, a dávali mu to trochu sežrat. Ale opravdu jen trochu - zatímco západní antisemitiské obrázky si vystačily s karikaturami obecně, ty sovětské tepaly skoro výhradně jen sionismus a „přisluhování imperialistům“. Byly tedy jaksi rozlišující a snad i oprávněnější. Proč asi...

Nikdy dřív v SSSR žádný „oficiální“ antisemitismus nebyl.
Ani za Stalina na konci jeho éry, když pojal podezření, že ho jeho lékaři chtějí zabít. Dnes by jakékoli podezření zřejmě rozpustilo nabídnutí peněz, nicméně, ke smůle lékařů, Stalin byl ještě ze staré školy, která pochyby řešila pádněji.

243724

8.5.2011 15:51

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 243724

no, tak takhle kulantne by to nenapsali ani na novinkach [cool]

243731

8.5.2011 17:55

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 243731

Tak se tam na ne zase vratte, jiste na nich denne uplatnujete svuj intelektualni potencial.

243739

8.5.2011 19:14

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 243739

vratim, ale cekal jsem tu propracovanejsi oponenturu, takhle to mam lacino a odrazi se to i na nizsim platovem ohodnoceni.
presto dekuji, vy jste byl v argumentaci nejstatecnejsí
[cool]

PS.: vic ctete, treba rothkranze, jsou to tisice stran ideologicky, nabozensky i psychologicky detailne propracovane argumentace, proc jsou oni vinni jiz od narozeni a do pocatku veku za uplne vsechno, nemuzete skoncit u zelezneho, to je malo a ja pak zbytecne prijdu zkratka

243742

8.5.2011 20:05

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 243742

Na co jeste cekate, kdyz uz evidentne nemate co napsat k veci?

243746

8.5.2011 20:56

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 137.?.?.?

Reakce na 243746

cekam, jestli z vas jeste neco nevyjde, a je toho uzasne mnoho. (vy jste to uz precetl?)
mate pravdu, takove strasne snimky, jako jste nahore uvedl, ty muze uverejnit jiz jen posledni podzemni zdroj wikipedie.
vite jak dopadl ten komitet v peredi?
data umrti zleva:
1918, 1940, 1919, 1936, 1928
samozrejme ze meli vsechno a vsechny pod kontrolou a jejich umrti byla nahodna. maximalne se mohlo jednat o sebevrazdy, protoze se na tu svoji svetovladu uz nedokazali ani podivat a radeji se dobrovolne vycistili

diky, za tohle bych mohl nejaky ten sekel jeste vyinkasovat [cool]

243750

8.5.2011 23:36

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 243750

Zlocinci a jejich gangy se vzdycky vrazdi mezi sebou, tak uz to ve zlocineckem svete v boji o moc chodi.Za temito zlocinci v Rusku byla hromada desitek milionu mrtvych, takze se nedivme, ze jeden druheho, jak rikate, cistili.
Pokud mi budete tvrdit, ze bolsevicka hruzovlada byla realizovana etnickymi Rusy rizenymi z Vatikanu, tak gratuluji, s tak originalni hovadinou sioniste jeste nevyrukovali.

243761

9.5.2011 7:25

RE: Svět je plný paradoxů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 243761

kdyby to opravdu tak fungovalo, byl by svet davno raj. zlocinci by se uz sami vycistili jako v rusku a byla by to parada.
ale svet neni tak cernobily, jako legendy rimskych katoliku vyucovane jako dejiny.
proc si to chcete vysvetlovat tou nejblbesi moznou variantou, je prave jejich zasluha, protoze prave rimani krmi svet svymi verzemi dejin od nepameti. i tyhle scestne vymysly, hojne se vyskytujicich treba na webu makowa, jsou jejich "perly". nedrzel jsem jejich spicly v rusku za ruku, ale protoze chodi od nich to co chodi i na web, tak to nuti k zamysleni.
ruske pravoslavi lezelo v krku nejvic prave rimanum, a to zvlast, kdyz se car diky tomu choval na rimu nezavisle. kdyz budete takovou vzpurnou risi chtit potrestat, tak pouzijete ty ukrivdene, treba ruske zidy, a pak nakonec zametete i je.
premyslejte. kdyby se sami pokazde kdyz neco provedou vycistili, jak by asi tak mohli necemu vladnout. [smích]

243778

6.5.2011 9:37

ZRUSIT cely holokaustovy zakon

gf 65.?.?.?

Myslim, ze by to chtelo dotahnout az do konce pred ustavnim soudem a ZRUSIT cely holokaustovy zakon pro neslucitelnost s Ustavou a zejmena s Listinou..

Mozna by to chtelo vyhlasit sbirku, aby se mohl financovat dobry pravnik. Do takove bych byl ochoten prispet...

243500

9.5.2011 1:59

RE: ZRUSIT cely holokaustovy zakon

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 243500

Svet uz je tak propagandisticky holocaustem sfanatisovany,ze uz ani nevnima dokumenty te doby ,aby se neposkodila predstava ,jez se pro mnohe stala vyhodnym kseftem,nekteri diky "holocaustu" jiz nepracovali do konce sveho zivota a zili si za dobre odskodneni.
RECENTLY RELEASED RECORDS, SEALED FOR YEARS, SHOW “CONCENTRATION CAMP” DEATH TOTALS OF ONLY 271,301
SIX MILLION JEWS DID NOT DIE; THE WHOLE CLAIM WAS A COMPLETE FABRICATION

Je znama vec ,ze Nemci pokud zasobovani koncentracnich taboru zacalo vaznout ,tak povolili zasilani balicku od Cerveneho Krize ,ktery jednal na natlak zidovskych organisaci,takze,kazdy zid dostal svuj balicek,to znamena ,ze Cerveny Kriz mel presny soupis jmen na ktere balicky zasilali,oproti jinym veznum ,co nic nedostali, nebot toto byla akce zidovskych organisaci,zejmena ve svycarsku a USA.
A Factual Appraisal Of The 'Holocaust' By The Red Cross
By The Red Cross The Jews And The Concentration Camps: ... The ICRC soon established contact with camp commandants and launched a food relief ... >From the autumn of 1943 until May 1945, about 1112000 parcels with a total weight ... 204 ff) - Incidentally, it is frequently claimed that mass executions were carried ...
Red Cross Recipients Were Jews

The Report states that "As many as 9,000 parcels were packed daily. >From the autumn of 1943 until May 1945, about 1,112,000 parcels with a total weight of 4,500 tons were sent off to the concentration camps" (Vol. III, p. 80). In addition to food, these contained clothing and pharmaceutical supplies. "Parcels were sent to Dachau, Buchenwald, Sangerhausen, Sachsenhausen, Oranienburg, Flossenburg, Landsberg-am-Lech, Flöha, Ravensbrück, Hamburg-Neuengamme, Mauthausen, Theresienstadt, Auschwitz, Bergen-Belsen, to camps near Vienna and in Central and Southern Germany. The principal recipients were Belgians, Dutch, French, Greeks, Italians, Norwegians, Poles and stateless Jews" (Vol. III, p. 83).

Takze si to porovnejme,co je propaganda aco je pravda ,jak se veci ve zkutecnosti sbehly.Nemecko valcici na dvou frontach a pod neustalym bombardovanim mest kobercovymi nalety se snazilo stale udrzet chod svych pracovnich taboru,jako soucast prumyslove-valecne masinerie,nebotvetsina populace muzu byla na fronte.

Red Cross Report, "Jews who had the privilege of visas for Palestine were free to leave Hungary" (Vol. I, p. 648). Even after the replacement of the Horthy Government in 1944 (following its attempted armistice with the Soviet Union) with a government more dependent on German authority, the emigration of Jews continued.

http://www.rense.com/general69/factua.htm
Jaka, byla moralka te doby si muzeme overit,kdyz velitel-komandant byl nacistickych soudcem odsouzen za vykradani balicku Cerveneho krize povesenim-velitel tabora Koch, rozsudek byl vykonan , Koch mel v tabore zamestnanou i svou manzelku.
Nazis Punishing Nazis For Mistreating Jews Five concentration camp commanders were arrested, and two of them were shot. For example, Buchenwald commandant Karl Koch was executed by the SS for ...
...Automaticky kráceno

243763

9.5.2011 2:12

RE: ZRUSIT cely holokaustovy zakon

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 243763

Nazis Punishing Nazis For Mistreating Jews Five concentration camp commanders were arrested, and two of them were shot. For example, Buchenwald commandant Karl Koch was executed by the SS for ...
www.whale.to/c/nazis_punishing_nazis.html
-----------
The Fact Spielberg Suppressed: Commandant Amon Goeth was Arrested ... The war ended before Goeth could be executed by the SS, but other wicked concentration camp commandants (at Buchenwald and Lublin) were shot by the SS high ...
www.revisionisthistory.org/revisionist6.html
Historie je jina,nez jak je predkladan adnes ,ctenarum,co by pravda s vyhleden na "holocaust industry,jak profesor Finkelsten ohodnotil a tim byl i vyloucen a trestan temi,jez si z toho udelali obchod nadosmrti.Tak zvany Shindleruv list je jen propagandou a nema s historickou pravdou naprosto nic spolecneho.
http://www.ihr.org/jhr/v07/v07p405_Weber.html
http://www.fpp.co.uk/Auschwitz/docs/con ... Koch1.html
http://zundelsite.org/english/advanced_ ... t.008.html
Nakonec ,knizka z pera Jitky Gruntove, "Oscar Schindler-legenda a fatta rika mnohe. ISBN 80-85947-22-6
K objasneni ,co je zidovstvo,doporucuji precist knihu od Jindra Viezelova-"Posledni Chazari z Podkarpatske Rusi-
ISBN_80-86207-45-5.

243764

9.5.2011 3:12

RE: ZRUSIT cely holokaustovy zakon

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 243764

Vymejvarna mozku ,,Shindleruv list,, je fantasmagorie zida Poldeka Pfeferbergera kterezto cancy jako novelu sepsal Thomas Keneally a zfilmoval zid Spielberg.

243767

9.5.2011 4:03

RE: ZRUSIT cely holokaustovy zakon

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 243767

Thomas Keneally je znam v Australii,co by levicovy-komunisticky smyslejici spisovatel,jez o "holocaustu"-Schindlerovi slysel a z jeho zazemi napsal knihu ne na zaklade faktu,ale povesti,cehoz se ovsem chopili zide,jakozto od jineho svycarskeho holocaustoveho spisovatele,jehoz dilo bylo ovsem oceneno, o nemz se pozdeji zjistilo,ze v dobe druhe svetove valky prezival ve Svycarsku a nikdy v zadnem koncentraku nebyl,ovsem,zidovsky rabin na jeho literarni podvod reagoval,ze je take obet holocaustu protoze to dusevn eprozival,ackoliv neni zidem.Tudiz mnoha spisovatelska dila lze brat jako romany a ne historicke dilo, i,kdyz,zide vzdy vyuziji moznosti si ohrat svoji polivcicku".Nakonec, Lustinger se svym vydavanim horke polivky do nastavenych dlani a pojidani lidskeho masa se dostal do "historie" holocaustu,nebot z rad inteligence,odborniku,nepadlo ani jedno slovo odporu,ze veci odporuji zdravemu rozumu.
Takze i z kanadskeho tisku muzem cist,ze maly Moisher byl plynovan semkrat a vzdy prezil,svet to musi prijmou i se vsemi mediama,protoze zaprotestovat znamena stat se psancem ve vlastni zemi a neni kam emigrovat, pomsta se dedi,takze i nase deti jsou cilem odplaty za "hanobeni holocaustu" co naplat,ze zionisticka organisace v USA v roce 1943 vedela,ze Hitler ma v okupovane Evrope "pod palcem" jen 2 miliony zidu a v poznamce je ,ce mesici a roky jejich pocet bude ubyvat.Takze,shlednutim propagacniho filmu na TV o uteku zidu pres Japonsko, Iran a jinde se zaklada na pravde a tak cteme i o Japonskem Shindlerovi.
Propagacni heslo zidu ve zkutecnosti zni takto:Kdo zachrani jeden zidovsky zivot,jakoby zachranil cely svet!
Tedy,jen ten zidovsky,ne krestansky a nebo jiny.V necem vsak ,tak zvani zide maji pravdu:Every time we do something you tell me America will do this and will do that . . . I want to tell you something very clear: Don't worry about American pressure on Israel. We, the Jewish people, control America, and the Americans know it. - Israeli Prime Minister, Ariel Sharon, October 3, 2001, to Shimon Peres, as reported on Kol Yisrael radio.
When the National Socialists and their friends cry or whisper that this [the war] is brought about by Jews, they are perfectly right." --The Jewish magazine Sentinal (Chicago), 8 Oct 1940
Takze,Mel Gipson,je pronasledovan,protoze opakoval jen to,co zide napsali uz v roce 1940, dneska by to ovsem nepriznali.

Mel Gibson DUI incident - Wikipedia, the free encyclopediaMel Gibson was arrested on suspicion of driving under the influence (DUI) of .... Every human being is God's child, and if I wish to honor my God I have to honor his ... the quotation "Jews are responsible for all the wars in the world. ...
en.wikipedia.org/wiki/Mel_Gibson_DUI_incident - Cached - Similar

243771

9.5.2011 6:16

RE: ZRUSIT cely holokaustovy zakon

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 243763

Naklepejte si na Google The Arguments by Jurgen Graf. Je to tam tez cerny na bilym a tak inteligentne napsany ze z toho i rabini v rabinatu maj sracku do dnes!

243774

6.5.2011 9:48

Něco mi tu od nás všech chybí...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Něco mi tu od nás všech chybí... Zamyslel se někdo, jak funguje mechaniSSmus uličních/okrskových Jarmulkových COMMITTEDů?

Vložený obrázek

Jak proběhlo zákulisní přikazování k ukřižování pana Editora?

1) Jüdische Gemeinde in DIE Prag > obřezanec na soudní mafii?

2) Jüdische Gemeinde in DIE Prag > obřezanec mezi lobbisty/defraudanty > shabeSS GOJim na soudní mafii?

3) Jüdische Gemeinde in DIE Prag > shabeSS GOJim/obřezanec u Člověka v PlíSSni > shabeSS GOJim na soudní mafii?

Vložený obrázek

Jak je cítit z vyjádření paní soudkyně, rozhodovala pod tlakem (přímým či HR-ně zprostředkovaným) shabeSS GOJim či obřezanců při soudní mafii. Za několik let to jistojistě vyplave na povrch.

Vložený obrázek

Ale stálo by za zamyšlení, jak asi ten mechaniSSmus je udržován při životě - nejen při krytí rozkrádání stamilliard veřejných statků a všelidového vlastnictví...

243503

6.5.2011 12:01

Možná OT , ale dejte si pozor!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Dejte si POZOR! Při překliknutí ve ZVEDAVEC:

na Profil/Předplatné se objevil:

Na webových stránkách zvedavec.org se nachází obsah z webu nwoo.org, což je známý distributor malwaru. Jestliže tyto webové stránky navštívíte, můžete svůj počítač nakazit virem.

Tady to snad přečte víc příchozích. Za OT se omlouvám!

243526

7.5.2011 3:24

RE: Možná OT , ale dejte si pozor!

Saša 74.?.?.?

Reakce na 243526

Některé prohlížeče/browsers obsahují nastavitelné varování před navštívením některých webových stránek. Například MSIE 9 má v nastavení tak zvaný „SmartScreen Filter“, který posílá směrník ke kontrole s databází Microsoftu již prošvihnutých stránek, které v minulosti obsahovaly malware nebo přesměrování bez vědomí uživatele. Pravděpodobně je kontrolován textový obsah, když hláška říká: „se nachází obsah z webu“. Předpokládal bych, že je to něco nalepeného ze zmiňovaných stránek, ovšem buďte ubezpečen, že Zvědavec neobsahuje žádný malware!

243622

6.5.2011 13:07

to ustavení zákona

fist.of.heaven 213.?.?.?

o trestnosti holocaustu je opravdu velmi dost neslučitelné s naším právním řádem. po všech stránkách vybočuje a nehodí se. stálo by za to podat ústavní stížnost o posouzení zákona, zda je v souladu s ústavou a listinou a vůbec ústavním pořádkem.ale neznaje zákona o ústavním soudu, mám takové tušení, že laické podání není možné.a i kdyby se našel bystrý a možná i morální zákonodárce, pochybuju, že by si chtěl někdo pálit prsty a udělat ze sebe terč sionistické žlučovitosti a pomstychtivosti [pláč]

243539

6.5.2011 13:08

RE: to ustavení zákona

fist.of.heaven 213.?.?.?

Reakce na 243539

hhh, vypadlo mi o trestnosti "popírání" holocaustu [smích]

243540

6.5.2011 14:39

RE: to ustavení zákona

Erwin 91.?.?.?

Reakce na 243540

To je bezesporu.
Zamysleme se ovšem nad tím, proč byl tento zákon vytvořen. Jde o vybudování nedotknutelnosti. Nedotknutelnosti KOHO ?
Hovoří se v něm o nacistické a komunistické genocidě. Zkuste někdo napsat článek o tom, že na Ukrajině v době hladomorů nezemřelo 7, ale jen 6 milionů lidí. Jsem si zcela jist, že takový článek bude předmětem nezájmu. Vůbec už se nedá hovořit o nějakém trestním stíhání.
Kdo má zájem si podobným způsobem budovat nedotknutelnost ? A proč ?
Není samotný zákon důkazem pro mnohá tvrzení o lidech, kteří drží a chtějí uchopit čím dále větší moc ?
Z tohoto pohledu tyto teorie ztrácení punc konspirací.

243554

6.5.2011 15:39

RE: to ustavení zákona

HHBB 46.?.?.?

Reakce na 243554

To má logiku, pane Erwine a chápu, že to tak skutečně může vypadat... jenže podle stejné logiky by zákon o nedotknutelnosti nosorožce znamenal, že nosorožci si ho z titulu své moci prosadili a a mohou tak nerušeně pokračovat v pastvě, protože tím zcela jistě potlačili zájem o svůj nosoroh... [mrknutí jedním okem]

243557

6.5.2011 22:26

RE: to ustavení zákona

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Reakce na 243557

Nosorožčí lobby ovládá svět z Afriky!

A běda tomu, kdo by to zpochybňoval!

243601

6.5.2011 13:26

Svědomí

Kempeluc kempeluc (zavináč) email (tečka) cz 89.?.?.?

Svou krví, mízou, spermatem,
krmíte Světovládného tvora.
Teď pravá oběť holocaustu
je Vladimír Stwora.

243544

6.5.2011 14:28

RE: Svědomí

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 243544

... tak web jménem Zvědavec
dostal další kopanec,
a tématu "co je šoa"
vyhne se i Vláďa Stwora.
Na otázky této látky
ptejme se jen Tydlitátky...
[smích]

243552

6.5.2011 14:12

trochu oddychu neuškodí

fohat 88.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=CSmpdus2NjU [cool]

243550

6.5.2011 16:07

Politik vyjádřil názor ?

Luxor 195.?.?.?

Roman Joch: Popírání holokaustu nemá být trestné
Publikováno: 5.5.2011

"Čistě osobní názor: popírání holocustu nemusí být trestné, obhajoba holocaustu či navádění k němu ano."

"Jsem proti tomu, aby popírání holocaustu bylo kriminalizováno. Za popření historického faktu nemá jít člověk do vězení. Ani za popření existence Napoleona, ani za popírání jakobínské genocidy ve Vendeé (dnešní Francouzská republika se dodnes hlásí k revolučnímu republikánskému režimu, který onu genocidu v roce 1793 prováděl), dokonce ani za popírání Holocaustu. Nejsem za kriminalizaci projevu, který popírá, že se zločin stal. Jsem však za kriminalizaci projevu, který zločin obhajuje a navádí k němu. Takže, když někdo řekne „Holocaust nebyl“, podle mě by neměl jít do vězení; když však řekne „Holocaust byl, bylo to dobře a mělo by se to zopakovat“, podle mě by do vězení rozhodně jít měl! Stejně jako každý, kdo obhajuje zločiny Lenina, Stalina, Trockého, Maa, Che, atd. a navádí k pokračování v nich. "
Roman Joch

Zdroj:
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/7571-roman-joch-popirani-holokaustu-nema-byt-trestne.aspx

243559

6.5.2011 16:53

RE: Politik vyjádřil názor ?

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 243559

Kriminalizovat i pouhou obhajobu čehokoliv je také velmi sporné. Minimálně je tento Jochův názor určitým posunem správným směrem.

243561

6.5.2011 17:17

RE: Politik vyjádřil názor ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 243561

Vy mu to verite?Ten clovek je novodoby sionisticky inkvizitor, vypoustejici tyto sladke recicky, abyste se na ne prilepili jako moucha na mucholapku.Kdyby mel moc a moznost, tak pana Stworu by dostal na hranici ze sucheho klesti.

243565

6.5.2011 22:27

RE: Politik vyjádřil názor ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Reakce na 243565

spekulace

243602

7.5.2011 15:12

RE: Politik vyjádřil názor ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 243602

Vyvratte.Alespon jedinym jeho cinem nebo clankem.Joch je sionisticky fasista.Cesko takovymi Jochisty milujicimi USraHell oplyva.

243653

8.5.2011 1:03

RE: Politik vyjádřil názor ?

MedaBeda 93.?.?.?

Reakce na 243653

Joch je katolík.

"celá Pravda nesmíchaná s omyly je jen v Církvi katolické."
Roman Joch

zdroj

243686

8.5.2011 1:52

„Tati, pan J. je lidovec?“ – „Pan J. je blbec.“

Andrew Siddur 85.?.?.?

Reakce na 243686

>"celá Pravda nesmíchaná s omyly je jen v Církvi
>katolické."
>Roman Joch

To potom v nějaké církvi musí být i Izvěstija...

243687

7.5.2011 7:36

RE: Politik vyjádřil názor ?

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 243565

Popravdě nevěřím. Joch je pro-Usraelský řitní alpinista podobně jako Němcová, P.Sobotka, Havel a další. Jeho trapné vystoupení v TV v ohledně války v Libyi si ještě velmi dobře pamatuji. Mluvím o správném kroku v návaznosti na snahu zrušit nesmyslný zákon. Neměl jse tím na mysli, že Joch je správný chlap..

243626

7.5.2011 7:55

RE: Politik vyjádřil názor ?

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 243626

Já myslím, že jste to řekl přesně svým prvním komentářem.
O Jochovi si asi nikdo iluze neděláme, ale je třeba uznat, že toto prohlášení je posun správným směrem. Joch tím žádné politické body nezískal a může si tím i dost zavařit. A je zatím jediný, kdo se toho odvážil. Aniž bych ho chtěl glorifikovat, tak za sebe mu dávám palec nahoru.

243628

6.5.2011 16:55

RE: Politik vyjádřil názor ?

Andrew Siddur 62.?.?.?

Reakce na 243559

Nikoli politik, ale nějaká „kancelářská inteligence“, původně profilovaná zřejmě jako antiteze k zavilým havlistům, a nyní snad poradce našeho nynějšího krásného komunisticko-religiózního premiéra v naší nynější krásné antikomunisticko-ateistické zemi.

Nicméně velmi jasný, stručný, rozumný názor.

Očekávám, že se premiér za názor svého poradce bude taky kát a omlouvat, jako to udělal prezident u Hájka.
Všichni profesionální „lidskoprávní“ požadovatelé omluv všem a za všechno už číhají s nastraženýma ušima.

243562

7.5.2011 1:09

GL

clarc 188.?.?.?

Je to naprosto absurdni proces. Drzim Vam palce. Pravda se nastesti neda umlcet...

243620

7.5.2011 17:38

Končím se Ženklavou.

Andrew Siddur 85.?.?.?

Končím se Ženklavou.

Ano, je to tak. Čtu si výbornou diskusi za skvělou obhajobou, a příliš mne netěší jenom to, že někteří přispěvatelé volí omluvný tón („měli bychom se krotit, mnozí tu píšeme zbytečně protiženklavsky“), nebo naopak útočný („ta Ženklava si nedá pokoj, vsaďte se, že v soudní seděla půlka žensklavských!“).

Někde jsem dokonce zaslechl scestnou zkazku, že všechny příspěvky, které budou k Ženklavě kritické, se budou od nynějška kopírovat přímo na stůl k vrchnímu Ženklavovi, který by pak kvůli nim mohl svolat další soud.

Nevím, proč to všechno. Ženklavští si mohou mít soudů, kolik chtějí, když je tedy chtějí, ale ať je nezakládají na kritice jejich obce a přilehlého okolí.

Protože kdybych chtěl ženklavské napodobit, jako Čech bych nedělal celé dny nic jiného, než že bych si někam kopíroval proklamace o tuposti, malosti, zaprděnosti, závisti, a o tom, jak mají Češi a Češky křivé nohy a jedovatý dech. Kterých jsou všude mračna.

Někdo tu docela sugestivně poznamenal, jestli jiný vsadí život svého potomka na to, že u soudu nebyl žádný ženklavan.
Podle mě je to úplně jedno.

Těmito narážkami leda spolehlivě naštvete jak ženklavské, tak ty přespolní, co s tou obcí nemají nic společného.

Protože podle mého SOUDu jsou u všech soudů - a i níž - právě lidé, kteří jsou přehnaně citliví na kdejakou blbost, a přitom jim před očima uniká podstata. (Ono šest let VŠ studia se podepíše na každém.) To je hlavní problém. A je jedno, jestli jsou z Ženklavy, nebo z jiné pɹdele.

243664

7.5.2011 22:37

Voltaire a já Vám držíme palce..

Jan Gutbayer 85.?.?.?

Víte pane Stwora, já s Vámi souhlasím spíše zřídka, zaměření Zvědavce mi není nějak extra blízké a nesdílím mnohé z Vašich "paranoií". Nicméně tento proces s Vámi, který rovněž považuji za politický, je ostudný a je mi stydno, že je v tomto státě něco takového možné. Jakkoli mě to vzhledem k poznanému stavu našeho soudnictví, které mnohdy svědomitě hájí pomocí své mašinerie zájmy největších sviní a dává jim punc legality, vlastně tak moc nepřekvapuje.

Vyslovovat pochybnost, mít kritické myšlení (v původním slova smyslu, tedy podrobovat každou sebejasnější "pravdu" a její část nezaujatému zkoumání) je naprostým základem mého já. Mohu do morku kostí nesouhlasit s jiným názorem, ale budu se bít jako lev, aby ho dotyčný směl vyslovit. A mohl si za něj nést odpovědnost. Pokud někdo používá kontroverzní sdělení vědomě falešně a s touhou po zisku v jakékoli formě, nechť si za to nese následky. Ale i tak má prvotní právo říci své.

Držím Vám palce a doufám, že tento absurdní kafkovský proces skončí zcela ve Váš prospěch.

A máte pravdu. Ač o holokaustu sám nepochybuji, fakt, že se o něm pochybovat ze zákona nesmí mě pobuřuje a nutí mě se tou problematikou zaobírat a hledat si další informace.

243680

7.5.2011 23:36

RE: Voltaire a já Vám držíme palce..

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 243680

Súhlasím s Vami, pravda, ktorá musí byť uzákonená nie je pravda.

Preto sú pre systém nebezpeční ľudia ktorý kladú otázky, lebo uvažujú a uvažujúci človek sa ťažšie manipuluje a oberá sa o peniaze.

243683

Příspěvků: 187

05.05. 20:19  obhajovací řeč
06.05. 01:50 udo1  RE: obhajovací řeč
06.05. 10:08 Vladimír Stwora  RE: obhajovací řeč
06.05. 10:26 manna  RE: obhajovací řeč
06.05. 10:34 MoUdrostrak  RE: obhajovací řeč
06.05. 11:49 udo1  RE: obhajovací řeč
06.05. 15:33 udo1  RE: obhajovací řeč
11.05. 22:50  udo1
06.05. 12:59 fist.of.heaven  RE: obhajovací řeč
06.05. 21:55  RE: obhajovací řeč
09.05. 14:45 pietroo  RE: obhajovací řeč
05.05. 20:21 cernakus  Výborně
06.05. 12:39  čl. 19 o všeobecné deklaraci lidských práv OSN ze dne 20.12.1948
07.05. 00:27 Satanist  RE: čl. 19 o všeobecné deklaraci lidských práv OSN ze dne 20.12.1948
05.05. 20:22 dub  velmi dobré
05.05. 20:53  Pokladam si otazku,
06.05. 20:34 micha  RE: Pokladam si otazku,
05.05. 21:10 MoUdrostrak  Ideoproces podle not tech, ktere nesmime autocenSSurne jmenovat
06.05. 09:41 Luxor  RE: Ideoproces podle not tech, ktere nesmime autocenSSurne jmenovat
06.05. 11:35 MoUdrostrak  RE: Ideoproces podle not tech, ktere nesmime autocenSSurne jmenovat
05.05. 21:46 fohat  veleznámá scéna
05.05. 21:58 lu.bro  pochybovat bude je vyvozeno od slova chybovat!!!
05.05. 22:29 AlA777  RE: pochybovat bude je vyvozeno od slova chybovat!!!
05.05. 23:46  RE: pochybovat bude je vyvozeno od slova chybovat!!!
05.05. 23:51  RE: pochybovat bude je vyvozeno od slova chybovat!!!
08.05. 23:39  RE: pochybovat bude je vyvozeno od slova chybovat!!!
06.05. 10:15 Petr Řehák  RE: pochybovat bude je vyvozeno od slova chybovat!!!
05.05. 22:00  Výborně řečeno, jako předtím.
05.05. 22:14 abc  Čo bolo protiprávne na súdnom procese s Ježišom?
06.05. 02:16 hc  Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.
06.05. 17:51 Dramenbejs  RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.
06.05. 18:32  RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.
07.05. 14:51 erich  RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.
07.05. 15:04  RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.
07.05. 15:09 Mgr. Jemelík  RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.
07.05. 15:22 Luxor  RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.
08.05. 00:49 MedaBeda  RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.
06.05. 21:35 hc  RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.
07.05. 00:02 Arkan  RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.
07.05. 00:23 Rene Bartosek  RE: Hlavně se nenechte k ničemu vyprovokovat.
06.05. 04:19 Rene Bartosek  Hmm..
06.05. 05:08 Robert Nohejl  Pilatove-soudcove,vzdy soudili dle zakonu,nebo bez nich, te doby, co zili.
07.05. 03:35 Robert Nohejl  RE: Pilatove-soudcove,vzdy soudili dle zakonu,nebo bez nich, te doby, co zili.
06.05. 06:05 Frank51  Já osobně už nepochybuji.
06.05. 07:00  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 08:48 HHBB  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 09:59 jean.laroux  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 10:55 HHBB  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 16:33  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 18:00  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 19:07  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 19:12  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 17:32 jean.laroux  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 18:20  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 19:13 dub  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 19:18  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 19:14  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 22:19  RE: Já osobně už nepochybuji.
07.05. 07:59  RE: Já osobně už nepochybuji.
07.05. 10:51 Oracle  RE: Já osobně už nepochybuji.
07.05. 13:50  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 19:28 jean.laroux  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 22:30 quido2  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 22:40 Luxor  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 23:33 baba_Blažková  RE: Já osobně už nepochybuji.
08.05. 00:52 MedaBeda  RE: Já osobně už nepochybuji.
08.05. 21:14 jansmith1984  RE: Já osobně už nepochybuji.
10.05. 12:59 baba_Blažková  RE: Já osobně už nepochybuji.
10.05. 14:29  RE: Já osobně už nepochybuji.
07.05. 10:37 Arton  Reakcia na hlúposti kolaboranta
07.05. 16:14 Rene Bartosek  RE: Reakcia na hlúposti kolaboranta
08.05. 02:26  RE: Reakcia na hlúposti kolaboranta
08.05. 13:39 Vladimír Bílý  RE: Já osobně už nepochybuji.
10.05. 15:53  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 18:22  pokr.
06.05. 21:05 smoke  RE: pokr.
07.05. 12:27 Lin  RE: pokr.
07.05. 16:52 HHBB  RE: pokr.
07.05. 16:52  RE: pokr.
07.05. 20:32 Lin  RE: pokr.
08.05. 10:42 HHBB  RE: pokr.
08.05. 13:01 Lin  RE: pokr.
07.05. 13:07 Arton  Prečo nie vlastné štruktúry?
06.05. 19:42 HHBB  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 20:59 jean.laroux  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 22:42 HHBB  RE: Já osobně už nepochybuji.
06.05. 08:19 Tom  Pyšná princezna
06.05. 12:18 Aja  RE: Pyšná princezna
08.05. 06:23 Tom  RE: Pyšná princezna
06.05. 23:50 Rene Bartosek  RE: Pyšná princezna
08.05. 06:28 Tom  RE: Pyšná princezna
08.05. 13:35 Rene Bartosek  RE: Pyšná princezna
08.05. 19:38 Tom  RE: Pyšná princezna
06.05. 08:25 jean.laroux  Žijeme v právním státě nebo v právní iluzi ?
06.05. 08:26 jean.laroux  .. pokračování
06.05. 08:27 jean.laroux  .. dokončení
06.05. 09:07 Kájík  RE: .. dokončení
06.05. 09:16 quido2  RE: .. dokončení
06.05. 09:30 jean.laroux  RE: .. dokončení
06.05. 11:16 quido2  RE: .. dokončení
06.05. 11:44 MoUdrostrak  RE: .. dokončení
06.05. 12:15 quido2  RE: .. dokončení
06.05. 12:23 jean.laroux  RE: .. dokončení
07.05. 08:40 MoUdrostrak  RE: .. dokončení
07.05. 09:38 quido2  RE: .. dokončení
06.05. 14:01 martas300  RE: .. dokončení
06.05. 14:18 jean.laroux  RE: .. dokončení
06.05. 20:22 martas300  RE: .. dokončení
06.05. 09:24 HHBB  RE: .. dokončení
06.05. 09:44 jean.laroux  RE: .. dokončení
06.05. 10:12 HHBB  RE: .. dokončení
06.05. 10:48 MoUdrostrak  RE: .. dokončení
06.05. 11:16 HHBB  RE: .. dokončení
06.05. 11:39 MoUdrostrak  RE: .. dokončení
06.05. 12:28 jean.laroux  RE: .. dokončení
06.05. 12:40 baba_Blažková  RE: .. dokončení
06.05. 13:14 jean.laroux  RE: .. dokončení
10.05. 12:58 baba_Blažková  RE: Jen drobný dodatek
06.05. 23:06 Lin  RE: .. dokončení
06.05. 09:23 antilumpenkapitalista  Svět je plný paradoxů
06.05. 10:40 L.C.  RE: Svět je plný paradoxů
06.05. 10:59 MoUdrostrak  RE: Svět je plný paradoxů
07.05. 12:46 L.C.  RE: Svět je plný paradoxů
06.05. 11:07 HHBB  RE: Svět je plný paradoxů
06.05. 12:22 jean.laroux  RE: Svět je plný paradoxů
06.05. 13:08  RE: Svět je plný paradoxů
06.05. 14:00 HHBB  RE: Svět je plný paradoxů
06.05. 16:58  RE: Svět je plný paradoxů
06.05. 22:22  RE: Svět je plný paradoxů
07.05. 15:01  RE: Svět je plný paradoxů
07.05. 21:25  RE: Svět je plný paradoxů
07.05. 22:54 quido2  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 09:45  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 13:09  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 15:35  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 17:41  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 19:02  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 19:43  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 14:21 quido2  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 15:43 Kysučan  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 16:34 quido2  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 17:11 Kysučan  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 18:56 quido2  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 15:47  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 16:33 smoke  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 19:36  RE: Svět je plný paradoxů
09.05. 03:31 smoke  RE: Svět je plný paradoxů
09.05. 08:26  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 15:11 Andrew Siddur  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 15:51  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 17:55  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 19:14  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 20:05  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 20:56  RE: Svět je plný paradoxů
08.05. 23:36  RE: Svět je plný paradoxů
09.05. 07:25  RE: Svět je plný paradoxů
06.05. 09:37 gf  ZRUSIT cely holokaustovy zakon
09.05. 01:59 Robert Nohejl  RE: ZRUSIT cely holokaustovy zakon
09.05. 02:12 Robert Nohejl  RE: ZRUSIT cely holokaustovy zakon
09.05. 03:12 Satanist  RE: ZRUSIT cely holokaustovy zakon
09.05. 04:03 Robert Nohejl  RE: ZRUSIT cely holokaustovy zakon
09.05. 06:16 Satanist  RE: ZRUSIT cely holokaustovy zakon
06.05. 09:48 MoUdrostrak  Něco mi tu od nás všech chybí...
06.05. 12:01 MoUdrostrak  Možná OT , ale dejte si pozor!
07.05. 03:24 Saša  RE: Možná OT , ale dejte si pozor!
06.05. 13:07 fist.of.heaven  to ustavení zákona
06.05. 13:08 fist.of.heaven  RE: to ustavení zákona
06.05. 14:39 Erwin  RE: to ustavení zákona
06.05. 15:39 HHBB  RE: to ustavení zákona
06.05. 22:26  RE: to ustavení zákona
06.05. 13:26 Kempeluc  Svědomí
06.05. 14:28 Luxor  RE: Svědomí
06.05. 14:12 fohat  trochu oddychu neuškodí
06.05. 16:07 Luxor  Politik vyjádřil názor ?
06.05. 16:53 jean.laroux  RE: Politik vyjádřil názor ?
06.05. 17:17  RE: Politik vyjádřil názor ?
06.05. 22:27  RE: Politik vyjádřil názor ?
07.05. 15:12  RE: Politik vyjádřil názor ?
08.05. 01:03 MedaBeda  RE: Politik vyjádřil názor ?
08.05. 01:52 Andrew Siddur  „Tati, pan J. je lidovec?“ – „Pan J. je blbec.“
07.05. 07:36 jean.laroux  RE: Politik vyjádřil názor ?
07.05. 07:55 Luxor  RE: Politik vyjádřil názor ?
06.05. 16:55 Andrew Siddur  RE: Politik vyjádřil názor ?
07.05. 01:09 clarc  GL
07.05. 17:38 Andrew Siddur  Končím se Ženklavou.
07.05. 22:37 Jan Gutbayer  Voltaire a já Vám držíme palce..
07.05. 23:36 Oracle  RE: Voltaire a já Vám držíme palce..

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 53 čtenářů částkou 14 305 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 0

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 15

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu07.01.22 19:08 Česká republika 6

WHO si na Facebooku naběhla na vidle06.01.22 20:59 Neurčeno 0

Viník obrovského kalifornského požáru jmenován. A ne, není to globální oteplování06.01.22 17:43 USA 1

Vakcinační voodo - po každém očkování prudce naskočí úmrtnost "neočkovaných"06.01.22 15:07 Británie 2

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
24,52 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
15,48 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
18,77 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,40 Kč
100 maď. forintů
6,88 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,16 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 067,16 Kč
1 unce stříbra
494,36 Kč
Bitcoin
917 766,29 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 12 673