Diskuze k článku

Globalizace a militarizace: Hlavní příčiny celosvětové války proti lidstvu

Příspěvků 17

28.10.2010 5:41

Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Kdysi jsem cetl "Vampire killer 2000" artikl nejvice dekoronovaneho americkeho policisty, ktery jezdil po svete a prednasel o budoucnosti teto civilisace.Mimo jin erekl,ze svet se rozdeli na tri hlavni mista, sjednocena Amerika se svou menou,sjednocena Evropa se svou menou a sjednocena Asie se svou menou,az se toho dosahne,tak se vsechny tri celky sjednoti v jednu svetovou vladu, kdosahnuti tohoto planu bude pouzito psychologie lokalnich valek, anarchismu, tedy i boje proti tak zvanemu terrorismu, vse za ucelem, aby obcan sva prav a asvobodu prodal za bezpecnost,jinymi slovy ve zmatku ktery vznikne i s hospodarskym kolapsem, tak nam poskytnutou politici "ochranu". Potom,svet bude rozdelen do vice jak 70 provincii,kazda vlada bude mit svou armadu v jine zemi a z te zeme jejich armada bude drzet nasi bezpecnost.
http://land.netonecom.net/ref/vk2k.shtml
Rozdeleni sveta na zapad a vychod a nebo krestansky svet a muslimsky, zapomente, veleni bude ciste v rukou pozehnanych a vybranych samovyvolencu,coz je znat uz ted.
Rusko kývlo na požadavek západních států a zapojí se do války v Afghánistánu. Jednadvacet let po sovětsko-afghánské válce dodá Moskva jednotkám NATO své vrtulníky a vycvičí afghánské vojáky. Ve středu to uvedl britský deník The Independent s odvoláním na západní i ruské zdroje.
http://www.novinky.cz/clanek/215202-rusove-se-zapoji-do-konfliktu-v-afghanistanu.html
Ceska republika bude v zone 58 spolecne s Rakouskem a Madarskem.Mapa byla ukazana v Londyne v roce 1952 od spolecnosti World Association of Parlamentians for World Governmant
Oblast 12: Australie
Oblast 32: Uruguay, Argentina
Oblast 55: Jugoslavie, Recko, Albanie, Rumunsko, Bulharsko. (Kazdy, z Vas, muze dnes, uz shlednout, kde jsou Americke zakladny v byvalych zemich Warsavskeho paktu. )
Oblast 58: Rakousko,Madarsko,Cechy_tenkrate jeste Ceskoslovensko.
Oblast 75: Indie, Nepal, Blutan, Tibet, ( pred anexi Cinou ) Vychodni Pakistan.
Oblast 85: Kazasska republika, Turmenska rep.,Tadzicka rep.Kirkizska rep.( je dobre vedet dnes v kolika z techto zemi dnes jsou.)
http://strangemaps.files.worldpress.com/2008/08/worldtroopmap.gif
Druha moznost mapy;http://strangemaps.files.worldpress.com/2008/08/03/303-world-government......gif
Zde stoji za povsimnuti ,ze US armada bude i v Cechach.
K situaci v Iraku:Anyone surprised or shocked to find that Iraqi security forces killed or tortured people is living on their own private planet. These were Saddam's killers and torturers first. Then they became ours. What do killers and torturers do?

231207

28.10.2010 14:20

RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.

tojejedno 109.?.?.?

Reakce na 231207

treba si davat pozor na ulozene odkazy.
pred ich umiestnenim si treba overit, ci su este funkcne.
to na margo strangemaps.files.worldpress.com

231235

28.10.2010 22:35

RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 231207

Variánt budúceho vývoja je 1000 a 1.
Budeme čakať, kým sa nám budú snažiť natlačiť do gebule 1000000 a 1., aby sme si samy zahrali luskáčika? [velký smích]
Ak nie je alternatíva, treba ju sformulovať.
Nemá zmysel strašiť sa navzájom a projektovať stále katastrofickejšie scenáre.
Znova: Qui bono?
Nechajme im ich Šeherezádu a Tisíc a jedna apokalyptických rozprávok. Asi nič iné, ako epilepi nepoznajú, nevedia sa poučiť a preto tak asi aj skončia. To neni náš biznis. Ostatne.. je ich fakt iba zlomok populácie.
Stačí, ak každý pár ovciam vo svojom okolí otvorí oči a spustí sa opačný pyramídový efekt. Všetko bude v poriadku.
Paradoxne je to veľmi jednoduché..

Človek potrebuje bojovať za niečo, nie proti niečomu.

231256

29.10.2010 15:06

RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.

quido2 81.?.?.?

Reakce na 231256

Pane Udo, to není o strašení. Jednak jich není hrstka, protože k odhadu 55-62 milionů Židů je třeba přičíst desítky milionů sluhů. Nehledě k tomu, že Židé zastávají vrcholné pozice ve vládách různých zemmí a dalších rozhodujících odvětvích veřejného života.

231306

29.10.2010 22:34

RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 231306

100, či 200 miliónov..
Aj tak to nie je viac, ako v sociálnopsychológických analýzach spomínaných 5% populácie.
Súčasná situácia je motiváciou pre rast jednotlivca a kolektívu.
Vždy bude Prírodou, Bohom,.. vzhľadom na mieru chápania situácie a postoja más podporená najlepšia možná varianta vývoja. Preto Globálny prediktor pracuje spôsobom analýzy a podpory tendendencii, ktoré koordinuje so svojimi cieľmi. To sa od nich máme učiť. Ak naše ciele budú v užšom súlade s najvyššími cieľmi, bude podporená naša varianta. Preto byť vypracovaná alternatíva tlupoelitárneho Biblického konceptu, ak ešte neexistuje.

Dovolil by som si inak uviesť jeden Váš detail na správnu mieru, aby zase nevznikali nedorozumenia..
40, 50, či 60 miliónov "Židov"..
Vieme, že to nie je národ a ani náboženstvo v pravom slova zmysle.. Judaizmus je v hlbokej podstate jedna z najstarších fašistických ideológii vytvorená pre potreby riadiaceho aparátu spomínanej Biblickej koncepcie pravdepodobne niekedy 3000 rokov dozadu. Starší známy fašistický model je asi už iba indický kastový systém. Judaizmus je len lepšie maskovaný. Najmä jeho neskoršie varianty prerobené na otrokárske ateistické ideológie(dnešné svetové náboženstvá).

V poslednej dobe boli pre riadiaci aparát a otrokov vyvynuté, resp. zvrátené ďalšie ideológie, ktoré sú vo fáze testovania:
tzv. Scientológia, niektoré východné sekty, či extrámne kresťanské a muslimské odnože.

Judaizmus je elitárny spôsob rozmýšľania so silným prvkom nadradenosti, tvrdo egoistickej spolupatričnosti elity a slepej oddanosti spomínaným myšlienkam. Vieme, ako sa správajú k "pochybovačom", či "sebanenávistníkom". Otázky a uvažovanie mimo "normy" tohto virtuálneho systému je pre nich proste neprípustné. To je ich tragédia. Nie sú schopní sa poučiť a vedú svoje okolie do záhuby, pričom by mohli tak veľmi pomôcť. To ale nemôžeme riešiť za nich, iba im priať, aby si boli schopní uvedomiť pre koho pracujú a čo z toho plynie pre ich osud a osud ich potomkov a blízkych. Ochranné mechanizmy, bloky ich ideológie sú nastavené veľmi profesionálne a preto je extrémne ťažké s nimi o tom diskutovať. Väčšinou to končí z ich strany v totálnej ignorácii reality, poprípade v nenávistných hysterických záchvatoch.

231352

29.10.2010 23:10

RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.

quido2 81.?.?.?

Reakce na 231352

Máte velký přehled a znalosti- to je fakt. Mám ale jisté pochybnosti pokud se jedná o další globální vývoj. Jak píšete: Ochranné mechanizmy,bloky jejich ideologie jsou nastaveny velmi profesionálně a proto je extémně těžké s nimi o tom diskutovat.
Mimoto se nevzdali- stále pokračuje, a to tvrdě, tah na branku kterou je NWO.

231354

29.10.2010 23:49

RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 231354

Taky tě zdravím quido2 a spěchám s varováním, které bych ti nedoporučoval podceňovat..[smích]


Pozor na to, co kacířskou myšlenkou (ve věci rizika NWO a o tom, že by tento koncept mohli nějak ze zálohy ovlivňovat ti, kteří se nesmí jmenovat) naznačuješ.

Mohl by se totiž objevit diskuzní přítel a kamarád hábečko a za prvé tě upozornit na riziko vyvolávání pogromů a za druhé ti vysvětlit, že nikoli dle jejich vlastních slov Bohem Milení Vyvolení a jejich Dualistická Ideologie Judaismus, ale Katolická církev (jezovité, maltézáci) jsou tím, na koho je třeba upřít zaostřený objektiv až v první řadě a o kom není problém široce (skrze heraldiku, rodokmeny, citáty a fotografie - na to byl vedle hábečka, než emigroval, expert Méda) diskutovat.

Tebou zmínění budou podle HB pouze slaboduché oběti a před jakoukoli adresnou kritikou nebo debatou o nich je třeba je v rámci korektního školení gojímů ochraňovat.

A končím, než mi na hlavu přiletí od editora čočka..[smích]

A Peace se všemi,


jansmith[smích]

231356

30.10.2010 20:31

RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.

quido2 81.?.?.?

Reakce na 231356

Díky Jane. Já tyto pány vůbec nepodceňuju,ba naopak. Vím,že dokážou skřípnout každého kdo překročí lajnu. Na druhé straně si říkám, jsem úplná nula a nestojím jim za námahu. Existují však záštiplní a zlomyslní lidé a ti jsou nejnebezpečnější. Dokážou z prkotiny udělat nebezpečnou kauzu. To jsem už zažil za komunistů.

Před asi 34 léty jsem silně prochladl a výsledkem byl zánět nadvarlete. Byl jsem léčen ve Fakultní nemocnici Brno na Pekařské. Před propuštěním z nemocnice jsem četl Rudé právo, kde byl článek o důchodech týkající se invalidních vojáků. V dobré náladě jsem to okomentoval a vyjádřil názor, že většina z těch statečných a obětavých vojáků je již po smrti. Na druhý den před propuštěním přišel primář s doprovodem a prohlásil, že budu na vyšetření a že on s tím nemá nic společného. Poté přišel kulhavý zřízenec s pojíznou židlí a vybídl mě, abych si na ni sedl. Řekl jsem kdepak, já jdu dneska domů a můžu chodit. Zřízenec mě vyvedl na dvůr, bylo asi 10 stupňů pod nulou. Měl jsem pouze nemocniční spodní prádlo a plášt. Kulhavý zřízenec chodil po dvoře dokola, že prý nemůže najít oddělení kam jdeme. Byla mi zima a začal jsem tušit, že je zle. Kolem procházela lékařka. Té jsem se zeptal zdali neví kde je oddělení (ten název jsem už zapomněl), které nemůže zřízenec najít. Křečovitě se zasmála a řekla. Tady za rohem. Na víc jsem nečekal a řekl jsem zřízenci, že mu ukážu kde to je. Za rohem se objevil nápis. Psychiatrie, nemoci z povolání. Vkročil jsem do do chodby. V té byly instalované ocelové klece se řetězy. Na konci chodby byla ordinace lékaře. Zaklepal jsem na dveře a okamžitě se objevil lékař. Zřízenec se hrnul do ordinace. Lékař ale řekl: vy ne! A vybídl mě, abych šel dovnitř. Byl už o všem informován a díky tomuto PANU DOKTOROVI jsem neskončil na psychatrii. Také prohlásil, že mi musí předepsat léky a co s nimi mám udělat. Doma jsem je spláchl do WC a byl jsem vyléčen.

Takže i za komunistů existovali, dobří a charakterní lidé, a existovali také pěkné svině.

231408

30.10.2010 20:49

RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.

quido2 81.?.?.?

Reakce na 231408

Doplnění.
Ten článek v Rudém právu se týkal bývalého SSSR a ruských vojáků.

231409

31.10.2010 2:12

RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 109.?.?.?

Reakce na 231354

Je to myslim vyzva, ako hovoria nasi bratia v triku americania Quido.. [smích]
To sa zas mozeme od nich ucit.
Cely zivot sa ucime. Treba sa vzdy snazit pytat:
V com ma ten druhy pravdu a preco? Iba tak mozeme ist dalej. V com nesuhlasime, to ignorujeme. GP pracuje rovnako. To je zaklad.
Musime proste postavit alternativu. Nic viac, a nic menej. je to hra v ktorej ide o nas zivot a zivoty nasich deti. Myslim ze sa rozumieme [smích]
Netreba sa bat. Boh, ci najvyssie Vudu nam pomoze. To je iste.
Ak ponukaju lepsie alternativy, aj ked su len docasne, maju proste navrch. Konvergentna vnimava konstrukcia, nie destrukcia. Aspon na tejto urovni..
Oni vidia mozno ciel v nejakom NWO. Co kolvek si pod tym predstavuju..
Mozno to nie je zla vec, to NWO. Mozno si ale my pod tym vieme predstavit nieco lepsie. Nejake globalne koordinacne centrum a taktiez lokalne tu tak ci tak bude. O tom niet pochyb. Otazka je ake bude, co tam budu za ludia a na zaklade coho budu vybrani?

231422

31.10.2010 9:41

RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.

quido2 81.?.?.?

Reakce na 231422

Pane Udo, je to jak píšete. Celý život se učíme. Ano, v dialogu je třeba se ptát, včem má ten druhý pravdu a proč. V takové konstruktivní debatě je svoboda slova základním pilířem. Právě zde, při obraně svobody slova by měla mnohem intenzívněji spolupracovat nezkorumpovaná inteligence. V sázce je budoucnost civilizace a jak píšete - budoucnost našich dětí.

Podívejte se kupř. na krátký osud naší společné vlasti- Československa. Platili jsme válečné reparace za WWI a sjednocený svobodný stát, abychom po několika letech byli zase rozděleni a opět vycucáni jako plást medu. Osamělým kritikem je Zdeněk Patrick. Přečtěte si prosím jeho tři poslední články. Jsou krátké a výstižné. http://smit.wz.cz

Vy jste také jeden z těch probuzených intelektuálů, kteří usilují o řešení a nikoli o problémy a zotročení. Mám však jednu výhradu, pokud jsem to dobře pochopil, k moci masy lidí, na kterou poukazujete. Masa lidí je druhořadá a většinou znežitá. Hybatelem je vždy malá skupina lidí, nebo dokonce jedinec. Podívejte se jak dopadl bývalý SSSR. Proti Gorbačovi byli stovky vlivných osobností, od generálů po intelektuály. Přesto došlo k rozbití SSSR díky tomuto jednomu člověku. Podle učebnice pro ruské policisty byl Gorbačov sionistickým agentem. Příručka má copyright ministerstva vnitra. A také Sergej Chelemendik, ruský spisovatel žijící na Slovensku napsal: Michail Gorbačov, nejlepší Němec.

Můžeme tedy diskutovat o prospěšnosti či opaku NWO, pouze za předpokladu, že legislativní atmosféra nám to dovolí.

231440

5.11.2010 18:18

RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 231440

Bol som nejaký čas odcestovaný - OoO(Out of office)..
Re:quido2 8..
1.Áno, sme svojim spôsobom "odsúdení" ku spolupráci [smích]

2.k článku Zdeňka Patricka:
ktoré konkrétne myslíte?
Pošlite prosím presné linky a ja sa pokusim nájsť si čas a vyjadrím sa ku nim, ak je to pre Vás dôležité.

3.napísali ste:
"Masa lidí je druhořadá a většinou zneužitá."
V podstate súhlasím. Vždy sá nájdu chápajúce, "osvietené" osoby, ktoré chcú masu tam, či onam posunúť. Niektorí pre dobro obecné a niektorí, žiaľ, pre osobné. Z tu neraz spomínaních objektívnych sociologických príčin ľudskej psychiky poväčšine vyhrajú, aj pri stave fifty-fifty, tí druhí. Preto je tak dôležitá práve Vami spomínaná masa, chápanie a nastavenie jednotky masy - mňa, Teba, nás všetkých. Ak nechápe a nezaujíma ju obecný chod vecí, dostaneme nevyhnutne vyššie spomínanú tradičnú situáciu. Všeobecný nezáujem o veci verejné, stres a nedanie času na uvažovanie a vzdelávanie sú z tohto pohľadu pochopiteľne jedným z prvoradých cieľov riadiacej štruktúry elít.
Ak sa masa bude snažiť chápať reálnu situáciu a jednotky masy budú prejavovať snahu osobne bez sprostredkovateľov kooperovať s s Prírodou, Bohom bude pozitívny posun. Ten aj nastal..
Reálnou hybnou silou zmeny spoločnosti je predsa len energia, emócie más.. Cieľom je, aby boli kontrolované ňou samou v kooperácii so spomenutou najvyššou entitou. Ak by sa tento proces zastavil, či dokonca obrátil, mali by sme naozaj vážny problém..

4.napísali ste:
"Proti Gorbačovi byli stovky vlivných osobností, od generálů po intelektuály. Přesto došlo k rozbití SSSR díky tomuto jednomu člověku. Podle učebnice pro ruské policisty byl Gorbačov sionistickým agentem. Příručka má copyright ministerstva vnitra."

5.Ku Gorbačovovi, alias Camel..
Pokiaľ viem, MV Ruskej fedarácie, FSB, či býv. KGB má aj ďalšie, významnejšie verzie s copyrightom a prípadne aj s odporúčaním Dumy, ktoré sú vypracované omnoho komplexnejšie a pojednávajú o role "Camela" v trochu inom svetle..
Niektoré som spomínal a boli tu na ne dané linky.

6.Chelemendik má mnohé zaujímavé názory, ale nebral by som ho všeobecne ako merítko reality..

232028

5.11.2010 18:21

RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 231440

dodatok..

7."Můžeme tedy diskutovat o prospěšnosti či opaku NWO, pouze za předpokladu, že legislativní atmosféra nám to dovolí."

Opakujem.. Pokiaľ legislatíva, ktorej úlohou je chrániť súčasný zámerne chybný systém, nezodpovedá realite a potrebám ľudí, je neprípustné sa riadiť podľa jej zvráteností. Kto tak činí, sa ňou snaží ospravedlniť, alebo ju dokonca vytvára, nesie automaticky zodpovednosť. Osobnú a samozrejme aj kolektívnu(rodina a blízki). Ak žije v rámci ilúzie virtuálneho legislatívneho systému, jeho prebudenie bude reálne. Také sú proste najvyššie objektívne pravidlá. Tzv. Právny systém, ako napr. aj tzv. náboženstvá má každý povinnosť hodnotiť. Čo je dobré, používať, čo nie je dobré, aspoň ignorovať, poprípade definovať, ako by to malo podľa jeho chápania a postoja k životu byť. Tam niekde sa autoidentifikuje spoločnosť a jednotlivec.

Vždy inak platilo, pletí a bude platiť toľkokrát spomínané:
"Miera komplikovanosti zákonodarstva je priamoúmerná miere nedôvere spoločnosti v samú seba a z toho vyplývajúcich dôsledkov"

232029

6.11.2010 9:29

RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.

quido2 81.?.?.?

Reakce na 232029

Podnětné články zdeňka Patricka na http://smit.wz.cz Objeví se základní stránka webu se seznamem článků. Podívejte se prosím na tyto: Hexadron (24.10.2010), -Zlatá hvězda Margita (18.10.2010),- Cokoli udělali nebylo dobré (17.10.2010)

Pokud budete mít čas, stojí za přečtení mnohé jiné,kupř: zabývající se Babylonií. Západnímu člověku, kterému univerzity předkládají zcela spekulativní obraz historie a tím ho matou, se jeví tyto články nevěrohodné, avšak, i na novinkách nedávno vyšel článek, že v Jižní Africe objevili jeskyni, která vydává svědectví, že Homo sapiens zde žil a vyráběl nástroje již 56 nebo 57 tisíc let zpět. Nebyl to tedy primitivní poloop, ale člověk moudrý. Takže i tato poslední informace dává K.O. současnému názoru, že počátky člověka moudrého spadají do období 40 000 let zpět.

K bodu 7) Na Zvědavci vyšel článek DEBAKL DEMOKRATů (4.11.2010) V diskuzi ke článku pan abc 188 Reakce na 231942 Malá lekcia z demokracie made in USA-pokračovanie. Zde jsou uvedeny tři podnětná vídea, která si prosím zhlédněte, neboť, pojednávají o meritu naší debaty.

Zdraví Quido

232061

28.10.2010 15:32

Všimněte si

Abstrakt bezpenez2010 (zavináč) seznam (tečka) cz 78.?.?.?

..jak se pokoušejí vycvičit naši logiku na obavu o tzv. LIDSTVO (Kdo to má být jako?) a ne o ČLOVĚKA- jedince, který je TEN skutečně utlačovaný a likvidovaný (např. omezováním možností pro něj). Výmysl jménem chovná stanice Lidstvo ať si strčí někam. My sami každý jsme samo-státný ORGANISMUS, nikoliv až v závislosti na "lidstvu-civilizaci"-což je fakticky umělý protipřirozený konstrukt a není se čemu divit, že jsme z něj ne-mocní. Pozor na SLOVA!

231238

28.10.2010 18:39

RE: Všimněte si

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 231238

>..jak se pokoušejí vycvičit naši logiku na obavu o tzv. LIDSTVO (Kdo to má být jako?)

to je církev po inovaci

[smích]

231247

29.10.2010 12:29

RE: Všimněte si

Abstrakt 78.?.?.?

Reakce na 231247

Je možné, že došlo k zavádějícímu překladu. Neznám originální článek. Je-li Humanity překládáno jako "Lidstvo", pak to nemusí být vždy v původním smyslu. Tím mohlo být např. spíše " válka proti lidskosti " - což zcela mění význam. Bylo-li tam Mankind, pak by asi šlo o pojem Lidstva jako soubor jedinců. Avšak co to vlastně je? / Typicky senzační slovní pomotávky jsou u věcí jako: UFO a "mimozemšťani" - Zaprvé to není vůbec to samé (UFO je pouze označení pro jakýkoliv předmět, který letěl a nebyl identifikován) a za druhé jako "mimozemšťané" se často překládá (zvláště ve filmech) pojem NON-HUMAN INTELLIGENCE což ale znamená "NELIDSKÁ (bez lidskosti) inteligence (čili rozlišování) a nikoli "mimozemšťani". To, že taková nelidskost se šíří jako invaze lze i pozorovat. Je to vyvoláno nastavením Systémů, pravidel hry, na kterou se tvorové snaží adaptovat.

231293

Příspěvků: 17

28.10. 05:41 Robert Nohejl  Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.
28.10. 14:20 tojejedno  RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.
28.10. 22:35 udo1  RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.
29.10. 15:06 quido2  RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.
29.10. 22:34 udo1  RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.
29.10. 23:10 quido2  RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.
29.10. 23:49 jansmith1984  RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.
30.10. 20:31 quido2  RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.
30.10. 20:49 quido2  RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.
31.10. 02:12 udo1  RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.
31.10. 09:41 quido2  RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.
05.11. 18:18 udo1  RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.
05.11. 18:21 udo1  RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.
06.11. 09:29 quido2  RE: Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.
28.10. 15:32 Abstrakt  Všimněte si
28.10. 18:39 HHBB  RE: Všimněte si
29.10. 12:29 Abstrakt  RE: Všimněte si

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 82 čtenářů částkou 18 174 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 0

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 4

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
24,31 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,43 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
18,87 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,79 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,95 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 530,22 Kč
1 unce stříbra
524,78 Kč
Bitcoin
835 608,06 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 991