Diskuze k článku

V Evropě končí sociální smír

Příspěvků 44

12.10.2010 4:00

Dobra,veci jsou spatne,ale,co to nadela,az dolar padne na kolena?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

http://beforeitsnews.com/story/205/111/Obama_Set_To_Flee_America_As_US_Dollar_Faces_50_Devaluation.html
Obama Set To Flee America As US Dollar Faces 50% Devaluation
Vložený obrázek
Osobne zastavam nazor,ze Ceska republika nemela vsupovat do Evropskeho Spolecenstvi, ze ,tak by v pripade spatnych hospodarskych pomeru lepe zdorovala zasahum zvenci, do jejich vnitrnich zalezitosti.Vsichni vime ,ze vyvolavanim strachu,z inflace a boje proti terrorismu,ktery je tvoren politickymi terroristy ma obcana a cele staty nahnad do "bezpecnostniho kose", to je jedne svetove vlady s procesem vzdat se svych svobod a plne se odevzdat do rukou ELITY, jez se nijak netaji svymi plany, kdo bud esedet v kreslech nejvysich, uz ani nemusime hledat, spise,sledovat,jak kolaboranti bojuji o sva k pristi kresla v tom nastolenem, "novem raji".
Kdo, nebojuje o svou svobodu,tak si ji nezaslouzi!
Prikladem z poslednich dnu,je nelichotiva poznamka komentatora Ricardo Sanchez, jez byl okamzite zbaven sveho mista a hlavn epod cim natlakem.
The way Ricardo Sanchez has been fired and treated by the media after getting fired, proves his point that Jewish people have a huge amount of power in the media and entertainment today. Everyone is scared to defend him.
Takze,financni krise ,bude i politickou krisi a nekde i nabozenskou a i rasovou,padnely v ramci udalosti zakon, otevrou se dvere nasili vseho druhu, mnozi si pujdou vyridit i osobni ucty, jak tomu bylo i v minulosti.Pri teto prilezitosti nezapomenme na plany spojit tri staty, Kanadu,USA a Mexiko s jednou menou ameriko, jejiz podobu jsme jiz drive otiskli na strankach Zvedavce.Doposavad v minulosti,kazda hospodarska krise vedla k valce, Anglie nemohla vystat hospodarske uspechy Nemecka, to je nezmenitelny fakt, proto Churchil prohlasil,ze valka neni proti Hitlerovi,ale,proti nemeckemu obcanstvu.
A grim report prepared for Prime Minister Putin by Russian Ministry of Finance experts warns today that the United States is expected to be ordered by its G-20 counterparts at its October 21-23 meeting in South Korea to devalue the US Dollar by no less than 50% in order to stave off what is widely believed to be an imminent collapse of the World’s economic system.
Rescue Plan for Planet Earth. There is no salvation for civilization, or even the human race, other than the creation of a world government." ~ Albert Einstein

229848

12.10.2010 8:08

RE: Dobra,veci jsou spatne,ale,co to nadela,az dolar padne na kolena?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 229848

Nemecku se opet skvele dari - a jeho 17. spolkove slovansky govorici zemi tez. Jen by nesmela nyni sanovat tunely svych elit.

Nemecko odmitalo 20 let "skvelou" emerickou, irskou, pobaltskou a islandskou zarucene prosperitni cestu. Dokonce se zle spolcilo se zlymi rudymi slovanskymi Rusy a vytvorilo si z Ruska prime produktovody po dne more! Co si to proti pravicujicim zarucenym brozurkam vubec dovolilo?! Melo prece tlumit produkci a cechrat sluzby, jak ucil moUdry Ronnie Reagan a Maggie Thatcher, hail them!

Ti drzi Nemci si dovolili drzet drze socialni smir! Nemci malo odmenovali hodne burzovni hrace. A dorovnavali z jejich zaslouzenych pozitku statut drze pracujici a produkujici chatre! Ta pracujici chatra, ktera ma ve skvelem Spojenem Kralovstvi prece plynomery na chodbach na mince! A v Nemecku si jezdi v novych Mercedesech a Audinach, no fuj! A skveli burziani se nemaji cim odlisit! Maggie i Ronnie by meli HNED vstat z hrobu a udelat zase poradek!

A ted ta drza namyslena nemecka socialni chatra si dovoluje produkovat zbozi, ktere nema ve svete konkurenci! A jeste vytvari Nemecku exportni prebytek! Zas bude valka! Zas kvuli zlemu Nemecku! Zase jsme v Nemecku i v jeji 17. spolkove slovansky govorici zemi neposlechli moUdrou Maggie a Ronnieho!

Kdy uz konecne vyslapneme na jedinou spravnou cestu nizkych dani Irska, Pobalti, JůYsEj a Islandu?! A zacneme se jen vzajemne obsluhovat?! A prestaneme produkovat exportni prebytky?! Za vse tohle predvalecne zlo muze zly EUropsky socialni stat!

229856

13.10.2010 0:35

jestli jsou tvé myšlenky stejně precizní jako text....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 229848

tak asi usínáš a budíš se každý den ječící hrůzou ze snů [chechtot] [překvapení] [překvapení]

229906

12.10.2010 7:08

Socialni smir...

KROKODYL2 95.?.?.?

Socialni smir? Myslite tu vec, ktera oznacuje stav, kdyz mene vzdelani, schopni, nadani, ci proste jen mene ochotni pracovat, ci praci odmitajici jsou presvedceni, ze maji PRAVO na prostredky tech, kteri jsou vice nadani, vzdelani a venuji praci treba dvakrat vice casu nez ty ostatni? A v ramci tohoto pocitu PRAVA vyhrozuji, ze pokud to takto nebude dal, tak budou neposlusni?

Chapu, ze kdyz s timto stavem jiz dochazi druhe skupine trpelivost, tak ti co prece maji 'PRAVO' vychazeji do ulic, ale spise bych doporucil, smer DO PRACE... Era pecenych holubu koncí.

Zapomente uz prosim na socialistickou Evropu. Dekuji.

229852

12.10.2010 7:47

RE: Socialni smir...

D. 96.?.?.?

Reakce na 229852

Samozrejme chapu,ze krokodyl tezko muze znat rozdil mezi slovy socialni a socialisticky,ale kdyz uz tady zpatra rozdava sva moudra o PRAVU..mozna by neuskodilo trochu sebevzdelani.

229854

12.10.2010 7:49

RE: Socialni smir...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 229852

Socialisticka Evropa nevznikla proto, ze si par "hodnych", skvelych a pracovitych reklo: dejme vic tem osklivym a zlym a mene schopnym.

Naopak, si hodni chteli konecne sveho mamonu, ktery nebyli schopni ani uhlidat, si uzit. A dostat se obcas mimo brany zlatych kleci.

Naprosto to same probiha dneska v Rusku a v Cine. Bohati uz jsou bohati a chteji klid a stabilitu. Doby, kdy jeli v obrnenych jeepech, doprovazeni ochrankou, nepatri mezi nejskvelejsi zazitky jejich zivota.

Chapu, ze pokud jste si par mesicu podobny "statut" vyjimecnosti a neprehlednutelnosti neprozil, tak mozna po plotu se zabetonovanymi strepy, kamerami a budkou pro strazneho okolo sveho zaslouzeneho podnikatelskeho baroka touzite [zmaten]

229855

12.10.2010 8:56

RE: Socialni smir...

waterfall 193.?.?.?

Reakce na 229855

No pokud nejste zrovna Tom Cruise, nebo nechodíte ověšen zlatem jako cikánský baron, jistě není pro "boháče" problém vyjít mezi dělný lid... Betonové ploty a kamery chrání majetek, nikoliv pána... pán se (v myším kožíšku) může v klidu vydat mezi plebs...

229858

13.10.2010 7:35

RE: Socialni smir...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 229858

No, nevim zda vubec cestujete?

Ubezpecuju Vas, ze staci par dnu nebo tydnu nekde ve snu ceskych pravicaku = "trhu bez privlastku", kde nemusite platit dane a o vsechno se musite postarat sam.

A velice rad se budete z anarchie a bujare kriminality vracet do jakehokoliv nebo vice socialniho statu!

O kozisek Vas bezpecne pripravi poskok warlorda nebo policajt, kteremu mistni Radej Jóóóhn zoptimalizoval prijmy a odkazal s pravicujicim popevkem ho samotneho na sebe a sve schopnosti [chechtot]

229916

13.10.2010 14:02

RE: Socialni smir...

tmo 89.?.?.?

Reakce na 229916

Vy si ten svět představujete jako jednu nekonečnou vydíračku ze strany sjednoceného světového proletariátu -tak jednoduchoučké to ale není! jednak ti malí nejsou ani zdaleka sjednocení, protože se navzájem koušou o drobky, a závidí si, že tamten má drobky dva, a ten dokonce tři. a zadruhé: možnosti řízení (nejen zjevného) jsou dány spíše těm bohatším, kteří si nějaké služby mohou koupit... třeba média. jednotlivec dole nejen neznamená žádné nebezpečí pro stát, jehož bezpečnost je placena i vykonávána samotnými malými dole, ale téměř nikdy se nemůže zvednout ze dna až na vrchol - a pokud ano, já mu to přeju... pak je opravdu schopný. tím pádem už se ale sám neřadí ke spodině.
ke zdem se střepy a strážní věži: lze to i jinak - nechat problémové revolučníky vydusit, až zjistí, že práci (tedy jídlo a střechu nad hlavou) opravdu nemusí mít každý, a že práce je třeba si vážit jako velké laskavosti. on život bojující a umírající revoluční zvěře není až tak uspokojivý (ženy a děti to těžko snášejí), a to během boje, a dokonce ani po jeho konci, v případném komunistickém "ráji". a člověk se vždy vydává cestou nejmenšího odporu a největšího uspokojení... tedy mnohem raději na 8 hodin do práce a pak v klidu k rodině, na nákupy, do kina, do hospody, nebo prostě s dětmi do bezpečného parku nebo jinam do přírody. každopádně má rád každý bezpečí, prostředí bez otravné či vraždící rudé lůzy. proto se dnes už poučení malí sami budou snažit zbavit se těch radikálních šílenců, kteří je chtějí o jejich klid a příjemné výdobytky připravit.
a bohatí? ti přece nemusejí být za zdí se střepy - mohou si vyhradit vhodné ostrovy s příjemným klimatem a loajálními sloužícími, kde si místní vedení i bezpečnostní a vojenské složky zaplatí, a pro řízení svých firem si mohou zjednat vedoucí (dnes někdy nazývané "ředitele" ). a ti jim udělají řídící práci, odeberou všechny starosti a zajistí chod firem i příjem.

momentální protesty nejsou bouře z hladu, ale akce z rozežranosti! nikdo z dnes protestujících státních zaměstnanců neví, co je hlad nebo bída. NIKDO, ani jeden nezná hlad... na rozdíl od milionů lidí Indie, Afriky i jiných oblastí. přesto však protestují... zřejmě proti relativnímu blahobytu, o který bez práce mohou snadno přijít. nikde není psáno, že bída a násilí je vyhrazeno jen Africe.
a to se těm státním zaměstnancům -dost často neužitečným parazitům- zdá hodně snížení platů max. o 10%, přičemž v privátní sféře se to někde stalo hned na začátku krize, tedy už přede dvěma lety... a nikdo neprotestoval. -není práce/zakázky, tedy buď budeme propouštět, nebo si všichni snížíme plat. hotové, vyřízené. jenže pro státní zaměstnance živené námi ostatními je tohle složitá matematika... palice jim to nebere.
a tak je "skvělou" cestou k bídě, zničit ten ...Automaticky kráceno

229937

13.10.2010 14:06

RE: Socialni smir...

tmo 89.?.?.?

Reakce na 229916

>dokončení:

a tak je "skvělou" cestou k bídě, zničit ten náš komfortnější systém, nepracovat (nevytvářet ty hodnoty, které nás odlišují od hladovějící Afriky či Indie) a flákat se po ulicích, případně vše rozmlátit. klidně i vlastní kvartýr a sousedovic auto, a pak se okrádat navzájem a vraždit se a znásilňovat, třeba jako lůza na Haiti, bez jakékoliv morálky duchovní i pracovní. jo jo... samo se nikdy nic neudělalo. ani ten rozdíl mezi blahobytem a bídou, mezi Afrikou a Evropou. ale to některým soudruhům nedochází. mají dojem, že mají PRÁVO na prostředky pro život, a to i bez práce, bez sebemenšího pozitivního přičinění se.
a nekvalitní jedinci z lůzy samozřejmě nedomýšlejí a nedocení kvalitu vedení, že je potřebují... že je někdo dostal tam, na jaké úrovni dnes jsme. mají mylný dojem, že se tam dostali sami, že svou tupounskou řízenou prací si to vše zařídili, vytvořili, a že si to i dobudoucna zařídí. prdlajs - nedokážou úspěšně zorganizovat ani svůj vlastní život... natož ostatní, aby to k něčemu vypadalo. rozbíjet umí každý osel. ale stavět, organizovat a motivovat je vždy mnohem těžší. a nejvíc neschopným chudáčkům se obvykle zdá, že je vše hrozně snadné. nevidí si ani na špičku nosu. při jejich iq jim ta náročnost, obtížnost ani nedojde. a po rozbití je už pozdě.
stejně mám ale zato, že je celé to vzrušení předčasné. pitomečci si zastávkují a časem přijdou na to, že kde nic není, ani čert nebere... že aby jich mohlo být stále stejně a pořád líp placených, že bychom my ostatní museli odvádět státu pro ně víc a víc. což nedáme, protože úřednictvo ani moc nepotřebujeme.

229938

13.10.2010 14:48

RE: Socialni smir...

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 229938

Jedinou pravdu co jste zde vyslovil je kde nic není ani smrt nebere. Takže pokud není dostatek pracovních příležitostí tak se sice můžete vymlouvat na co chcete, ale lidi nezaměstnáte. Ti nemakačenkové to ovšem rozhodně nezpůsobili, oni ty pracovní příležitosti to daleké ciziny neodvezli. Nepleťte si prosím práci, při které vznikají hodnoty, s činností spekulantů při které vznikají pouze škody. Připomínáte mi našeho premiéra Harpera, který také viní fakt že se Kanada do rady bezpečnosti nedostala na opozici, ač si za to může sám vlastní zaujatostí v zahraniční politice. Jedete v dobře vyjeté koleji, čím víc se pár obohacuje na většině tím víc se většina viní za to že nepracují když nemají kde. Běžte s tím už někam prosím Vás. Ještě mi řekněte že ti nemakačenkové rozprodali národní hospodářství do ciziny aby nemuseli pracovat. [smích]

229940

13.10.2010 15:19

RE: Socialni smir...

tmo 89.?.?.?

Reakce na 229940

drahý kanaďane [smích] já jsem o tom, že někdo nepracuje, nenapsal ani slovo! to jste si vymyslel vy. podobně ani o spekulantech jsem nenapsal ani písmenko... kde to berete?
ostatně dělení světa na "my a ti druzí", "my doma si ochranářstvím práci podržíme, světu nedáme nic" je pěkně zastaralé a nefunkční. krom toho i sobecké - pokud nedáte alespoň tu primitivní práci ven, bude venku jiný proletář nešťastný, že nemá na chleba. a produkci vlastních firem drahá nekvalifikovaná práce prodraží - nelze nějakou firmu nutit, že musí vyrábět draze = nekonkurenceschopně, a díky tomu třeba i krachnout, když konkurence z jiného státu levné dělníky využije (a proč ne? i vás snad někdo nutí nakupovat draze, když víte, že to je někde o dost levnější?).
a hlavně: tím, že se bude dělat i primitivní práce doma, se neuvolní ruce pro rekvalifikaci lidí, změnu poptávky po jistém druhu pracovní síly a nebudou se provádět sofistikovanější činnosti (změna druhu podnikání, výzkum, vývoj, pokročilé obory technické, farmaceutické a další, na nichž je nejvyšší přidaná hodnota). ochranářská ekonomika škodí sama sobě, ustrne na delší dobu v jednom bodě, zatímco jinde se věci mění.
mimochodem: Harper mě moc nezajímá. slyšel jsem ale, že Německo bylo jasné, a rozhodovalo se mezi Portugalskem a Kanadou. Kanada nakonec sama odstoupila, ne že neuspěla, a už vůbec ne kvůli své politice zaměstnanosti, jak se asi pokoušíte dávat do spojitosti.

práce na světě je nekonečně mnoho. jen ji pochopit/uvidět a chopit se jí. nebo snad máte dojem, že je již vše vymyšleno a uděláno? myslíte, že není dál kam jít? že je vše úplně nejlepší, že nelze nic zlepšit? koukáte někdy kolem sebe?
každý nedostatek skýtá potenciál pro podnikavého/chytrého/schopného, který tu "mezeru na trhu" vidí a využije. jenže to bohužel chce jiný druh, než degenerované lemply, kteří mají dojem, že o ně někdo musí pečovat, ačkoliv oni nijak světu neprospívají. anebo jde o hloupé "setrvačníky" zalezlé za nadbytečnými úřednickými stoly, kteří se celý život jen bojí, že je někdo zbaví jejich zbytečné byrokratické "práce", anebo momentálně, že jim někdo sáhne na platy, které se sice mohly léta pravidelně zvyšovat, ale nyní se prý ani jednou nemohou snížit, když jsme se na ně dostatečně nesložili a nechceme je už dál platit v tom množství nebo v té výši.
mimochodem snížení platových objemů o 10% neznamená snížení platu o 10% (viz nižší daň z nižšího základu), ale může být i snížen počet nepotřebných zaměstnanců (a ostatním zůstane stejně) nebo se může lépe rozlišovat na pracovité a potřebné, a na ty druhé, kteří mohou chodit domů klidně i o 20% lehčí. -máte potíž s takovým rozlišením, a že se pomocí takové motivace rozhýbou líné vody úřadů a podobně?

229943

13.10.2010 17:17

RE: Socialni smir...

hc 90.?.?.?

Reakce na 229943

Žijete v trapném sebeklamu. Mezi lidmi, které lze označovat za intelektuální elitu, byste takových, jaké vy označujete za "schopné a úspěšné", našel ve všech dobách pramálo.

229946

13.10.2010 20:03

RE: Socialni smir...

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 229943

Mezera na trhu? Nenechte se vysmát, ty se přece nehledají, ty se uměle vytvářejí. Chce to jen kapitál na masivní reklamní kampaň (MMS), či zaplatit šikovného lobbistu a podmáznout pár politiků (dětské sedačky, očkovací látky).
Jinak - mně osobně chybí kusovka. Abych nekouřila víc, než je nezbytné. Ale tu zatrhli. Pro naše dobro, of course.

229950

16.10.2010 12:47

RE: Socialni smir...

tmo 89.?.?.?

Reakce na 229950

>Mezera na trhu? Nenechte se vysmát, ty se přece nehledají, ty se uměle vytvářejí
Rád se nechám poučit od odbornice! [smích] Kolik jste jich už sama našla nebo vytvořila?
>Chce to jen kapitál na masivní reklamní kampaň
Ahaaa... dobrý... A proč, když to (podle vás) chce jen tak málo, proč to neuděláte?
Mluvíte samozřejmě úplné nesmysly. Samozřejmě touha po něčem se provokuje i reklamou, ale to hlavní je být podnikavým člověkem s otevřenýma očima a hlavou, který je schopen odhadnout, co většina z davů bude chtít/potřebovat. A co zatím nikdo neposkytuje. Toto je základ! To další je jen posílení prodejů.
A že vám chybí peníze? To je obvyklá nesmyslný výmluva neschopných, kteří nehledají, jak něco udělat, ale jak se omluvit, že to udělat stejně nemohli... - "z objektivních důvodů", "osud jim nepřál", "špatně se narodili", "ti druzí mu zabránili vydělat si dost peněz"... atd.
>mně osobně chybí kusovka. Abych nekouřila víc, než je nezbytné. Ale tu zatrhli.
Jasně... "oni" -a opět jste z obliga. Jste jako suchý list ve větru, že? Nemáte šanci. -Anebo ji spíš nevidíte či nemáte odvahu využít? "Oni" totiž zakázali jen kusovky nebalené, prodávané volně z 20-kusového otevřeného balíčku (to je skutečně nehygienické... ani malé perníčky se neprodávají z otevřeného sáčku). Vyrábějte jednotlivě balené, a pokud je takových zájemců hodně, jistě uspějete (jenže ono jich hodně není, takových mimozemšťanů je mizivých pár kusů).
Jenže jsou i takoví, kteří dokážou vzdorovat, dokážou se vyrovnat s daným prostředím, podmínkami (přizpůsobit se, to je totiž typickým znakem schopnějších organismů, určených k přežití... ty ostatní jsou k vyhynutí. zaslouženě).
nemec-vyzral-na-zakaz-eu-stare-zarovky-prodava-jako-topna-telesa
Jiným příkladem, jak právě na regulaci se daly vydělat miliony, možná miliardy, byla prohibice v USA - tam taky nějací "oni" zakázali alkohol... a trh se toho chopil po svém. jen někteří to využili. většina ostatních nejspíš připomínala ufňukanou bábu blažkovou.

230102

16.10.2010 18:41

RE: Socialni smir...

dub 78.?.?.?

Reakce na 230102

tak teď jste mě opravdu pobavil s tou prohibicí[velký smích]
trh se toho chopil? ale nikoliv příteli, chopili se toho ti, kdo tu prohibici nařídili. stejně jako je tomu u drog a dalších věcí.

takže "oni" si jen šikovně vytvořili podmínky pro neoprávěně extrémně vysokou cenu, aby se víc napakovali a mohli za státní peníze a se státním aparátem likvidovat konkurenci.
a to nejen v daném oboru podnikání, ale i jinde, protože díky extrémním ziskům v této branži mohli likvidovat konkurenci cenovým dumpingem v jiných sférách a dosáhnou tak i tam svého kýženého monopolu.

takže tu hezky nadáváte ostatním, jací jsou to blbci, ale tím blcem jste tu zjevně vy, protože vlastně netušíte, jak věci fungují...
takže než začnete radit ostatním, udělte si nejdříve radu sobě.

230129

16.10.2010 22:39

RE: Socialni smir...

tmo 89.?.?.?

Reakce na 230129

>chopili se toho ti, kdo tu prohibici nařídili
[velký smích] tak teď jsem naopak pobaven já. pokud vím, gangy netvoří zákony. a zákony tam překonávala italská a irská mafie.
>mohli likvidovat konkurenci cenovým dumpingem v jiných sférách
Hmm, tak to je mimořádně rafinované [velký smích] vydělat peníze na alkoholu, a pak je utratit dotací (dumpingem) v jiných oborech. -je to samozřejmě naprostá pitomost.
>takže tu hezky nadáváte ostatním, jací jsou to blbci
To jsem dosud nepsal, lháři.
>ale tím blcem jste tu zjevně vy
Právě jsi sám dokázal, kdo je tu sprostý, a zjevně i to druhé [mrknutí jedním okem]

230137

17.10.2010 0:35

RE: Socialni smir...

dub 78.?.?.?

Reakce na 230137

jasně, mafie zákony netvoří, a proto máme tak krásnou demográcii a zákony, které ji vyhovují.
ne rothschild a spol. nevlastnili východo a západoindickou společnost, ne, oni netvoří zákony a neprofitují z drog a pašování jakéhokoliv druhu, nezadržují patenty, aby se mohli pakovat na monopolech všeho druhu, to dělají přeci pouliční gangy, tihle hoši jsou dobro samo a působí pro blaho lidstva.
rothschildovo výrok o penězích a tvorbě zákonů byl asi jen hromadná halucinace, stejně jako vazby amerických politiků na rockefellery, morgany a jiné pohůnky, kteří z jejich pověření ty zákony prosadili...

no, tak si tomu věřte. je to váš problém, ne můj [cool]
ale mnohem radši mám klasické české pohádky, než ty vaše.[smích]

230141

17.10.2010 1:24

RE: Socialni smir...

tmo 89.?.?.?

Reakce na 230141

trapas... matlat dohromady gangstery, obchodující s alkoholem v prohibiční době, se západoindickou společností, rotschildem, s patenty a "demokracií". fakt trapas. tím spíše, že to celé směruješ někam, kam chceš ty, ale úplně jinam, než jak jsem psal výše já - že ani blbé zákony nemohou chytrého člověka omezit. že i když EU zakáže 100W žárovku, někdo to dokáže šikovně obejít a využít -zřejmě je ten němec dle tebe taky nějaký politik, nebo to asi nějak prosadil v EU, aby mohl začít podnikat, co? proč vůbec reaguješ, když nedokážeš normálně vnímat?
>je to váš problém, ne můj
jak já pozoruju, problém máš ty... sám se sebou i se mnou.
>ale mnohem radši mám klasické české pohádky, než ty vaše
já mám zase rád inteligentní lidi a rozumné diskuse. a tato takovou charakteristiku nemá ani náhodou. jestli ono to nebude nějakým zadubeným dubem.

230143

17.10.2010 10:38

RE: Socialni smir...

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 230137

že mafie netvoří zákony?
zvláštní že v ČR se jí to daří viz solární tunel
ono stačí podmáznout příslušné politiky že [mrknutí jedním okem]
doporučuji sundat klapky z očí [mrknutí jedním okem]

230150

13.10.2010 20:47

RE: Socialni smir...

mazz 82.?.?.?

Reakce na 229943

hustý!!! asi jste do sveho pohledu zapomel trosku toho lidstvi pridat... napr. nase lesy potrebuji presazet na smisene (tedy na ty puvodni co tu byly), zemedelska puda je potreba predelat (větrolamy, remizky, aleje, meandry, mokrady atd.), ale do toho se nikomu nechce... proc? zisk... veskery zadny, jen starosti a náklady... pokrivene mysleni tvori pokrivene nazory... šupem rozjímat [smích]

PS:ano z pohledu zisku jsme vsichni, tedy tech 99% neschopní...

229952

12.10.2010 9:01

RE: Socialni smir...

tatíček 90.?.?.?

Reakce na 229852

Krokodýle, tady už nejde o nějaké létající pečené holuby, tady jde o holé přežití. Spousta lidí, kteří celý život pracovali, je najednou v situaci, kdy jsou díky "úsporám", podivným konkurenčním pletichám a různým tunelům náhle bez práce, a protože už jsme téměř všichni zotročeni dluhem, není divu, že budoucnost je nutno očekávat s jakousi mrazivou hrůzou. Stále je ještě odkud brát = zdroje tu jsou = a vypadá to, že další desetiletí bude ve znamení exekucí, zabavování majetků, které ještě zbyly, a postupné srážení těch jak říkáš méně vzdělaných, schopných a nadaných ne na hladinu jakéhosi alespoň minimálně důstojného přežití, ale až k samému dnu, tj. naprosté sociální vyloučenosti.
Návrhy na budování jakýchsi sběrných táborů už přece existují. A jsme v Čechách, takže opět až do extrému! Ne každému je totiž shůry dáno a ne každý dostane stejný díl štěstí. Ovšem, uvidíš, jak si náhle pár dalších zbohatlíků řekne, když může mít Kellner boeinga, proč bych nemohl i já?
A obávám se, že spíš než my od zemí na západ od nás pochytíme něco pozitivního - ony pochytí od nás to špatné, až zjistí, že to funguje.

229859

12.10.2010 11:35

RE: Socialni smir...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 229859

Prave pro to ze je v teto zemi takova spousta krokodylu, kteri si nevidi na spicku nosu, tlumoci otrepane fraze, stavi sve argumenty na lzich kterym sami naleteli, je to tady v takovem pruseru, jakem to je. Bud jsou tak hloupi, nebo mladi a nezkuseni, nebo coz je horsi tak cynicti a zli. Take je kolem nas pekna radka lidi, kterym je to proste u prdele. Takze to odserou i Ti, kterym to jedno neni a dlouhou dobu na chystajici se pruser poukazovali. Cesko asi musi byt proklete. Lidi v teto zemi tleskaji opatrenim, ktera vubec nejsou nutna, ktera je vezmou u drzky za situaci kterou nezpusobily a nezavinily. Tleskaji lidem, kteri tuto situaci aktivne vytvareli a podileli se na ni. Asi je to prirozeny vyber. V prirode kdyz moucha uveri, ze chameleon je jenom vetvicka, o kterou se lze oprit, skonci jako potrava. Kdyz lide v teto zemi jeste veri takovym argumentum, jako napsal krokodyl, kdyz veri slibum politiku, kdyz nepouzivaji kriticke mysleni a svoje vlastni zkusenosti.... potom holt skonci jako potrava.

229867

12.10.2010 12:04

RE: Socialni smir...

Winston 87.?.?.?

Reakce na 229852

Ale jdi, krokodýle. Ty tvoje proklamace jsou směšné a jak přes kopírák. Zřejmě si neuvědomuješ , že ty masy méně nadaných, vzdělaných a "líných", kterými ty tak ostentativně pohrdáš, jsou pro skutečné puppeteery velmi důležití? Je jich totiž i přes jejich dost mizivou kupní sílu opravdu hodně. Bez nich by tohle globální panoptikum nemohlo nikdy fungovat. To je ale asi nad úroveň tvého chápání. Ty a tobě podobní nejste pro tyto loutkovodiče vůbec postřehnutelní. Tak jen se snaž, ať máš tu kuličku pěkně velkou. Doporučuji si přečíst Hostinu Trimalchionovu od Petronia. Dost poučné.

229870

12.10.2010 13:29

RE: Socialni smir...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 229852

Tak pan KROKODYL tady kvíká krokodyly slzy?
Mne by jen zajímalo...Voni jsou kerej KROKODYL? ten hytrej a nebo ten nehytrej(plebsově BLBEJ) Věděj pán KRKODYL..Voni mohou bejt hytrej až na půdu a pokud nebudou mít ten nehytrej plebs..tak se mohou jít jen vycpat a hytré myšlenky si akoráte tak někam zapsat..třá černou křídou do komína.
A na konec...mne by zajímalo,kde berou tu KOSHEER myšlenku,že jsou to zrovna von,co je hytrej,vzdělanej a schopnjší??? [chechtot] To nač reaguji........není zrovinka z nejchytřejšího KROKODYLYHO košíku! [mrknutí jedním okem]

229871

13.10.2010 2:24

RE: Socialni smir...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 229852

Přestaňte už roztrušovat tu svoji goebbelsovskou propagandu o tom, jak ti vzdělaní, pracovití a schopní se mají v tomto systému po zásluze dobře. Je to naopak, ti slušní, a mezi nimi i lidé vysoce vzdělaní, jako například vědci, lékaři a učitelé, odvádějí poctivou a vysoce kvalifikovanou práci, bez které by společnost nemohla trvale fungovat, poctivě platí daně a přitom žijí na hranici chudoby. Svoji práci dělají částečně pro lásku k ní samotné, částečně proto, že je to potřeba a také proto, že mizerné peníze, které za svou práci dostanou, nepovažují za nejvyšší hodnotu. Naopak ti "schopnější" se věnují politice, svým tunelům a předstírání nulového zisku, aby z něj nemuseli zaplatit žádné daně. A kromě toho se věnují ohlupování národa, který má věřit, že je vše v pořádku.

Vzdělání má samozřejmě vysokou hodnotu pro poznání a vědění samotné, pro vnitřní rozvoj člověka, ale vysoký životní standard nikomu nezajistí, k tomu se dnes mnohem víc hodí jiné schopnosti - především silný žaludek a žádné skrupule. Pohleďte na naše politiky, kolik z nich je skutečně vzdělaných, kolik z nich získalo své akademické tituly poctivě, vědeckou prací, a kolik z nich aspoň trochu přesahuje svou inteligencí bývalé komunistické pohlaváry. Doba romantického kapitalismu, kdy se věřilo, že zbohatnout se dá i poctivou prací (a byla to i částečně pravda) je dávno pryč, pokud chcete zbohatnout dnes, nestačí jen poctivě pracovat (třebas i jako podnikatel), musíte i někoho pořádně okrást.

229907

13.10.2010 7:29

RE: Socialni smir...

prostej člověk 85.?.?.?

Reakce na 229907

Jejda, že zrovinka Vy, píšete něco o propagandě. Goebbels z druhého břehu, abych použil vaše přirovnání. Ještě tu chybí zástupce propagandy dělného a zemědělného lidu a bude to tu do třetice všeho....

229915

13.10.2010 11:26

RE: Socialni smir...

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 229915

Vy toho pána znáte? Že píšete zrovna VY? Víte, být prostým člověkem je v pořádku. Ale být prosťáčkem, to už není úplně ideální. Ale to byste měl zrovna VY vědět nejlépe, že? Ale jsem rád, že se najde někdo, pro koho práce prostých lidí nemá žádnou cenu. Je vidět, že si se soudruhem krokodýlem dobře rozumíte! A to je moc dobře. Jen více takových jako jste vy a krokodýl. Pak bude na zemi úplný ráj. Nebo je to přesně naopak?

Původně jsem vůbec nechtěl na krokodýlí úplně nesmyslné žvásty reagovat, ale jak se tu začíná krokodýlí rodinka zvětšovat, tak jsem nemohl odolat. To byl můj poslední příspěvek. Tak si toho važte.

229931

13.10.2010 11:56

RE: Socialni smir...

prostej člověk 85.?.?.?

Reakce na 229931

Jak jste přišel na to, že si se soudruhem krokodýlem rozumím [překvapení] , nebo že si nevážím vlastní práce [překvapení] .
Jen jsem chtěl vyjádřit, že beru propagandu, jako propagandu, ať už zazní odkudkoli, tedy i od krokodýla. Vím, že jako prostej prosťáček se neumím dobře vyjadřovat, ale to by měl geniální spravedlivej andělům na roveň postavenej inteligent, jako Vy, rozklíčovat. Případně mi poradit, abych se příště vyjádřil lépe. I tak si toho vážím.

229934

13.10.2010 18:30

RE: Socialni smir...

Anonymus 109.?.?.?

Reakce na 229931

Hestroyku, nevyhrožuj!, kde by ti tak bylo, jako na Zvědavci?
Co bys dělal s načatým časem?
Vím, že editor tě bedlivě sleduje orlím okem, ale třeba bude s tebou shovívavý - doufám, že tě nevytočím do ruda, a pak nebudou problémy [velký smích]

To: prostej člověk 85...
>Ještě tu chybí zástupce propagandy dělného a zemědělného lidu a >bude to tu do třetice všeho...

Jsem zde, a budeme komplet, co potřebujete slyšet pánové ke své spokojenosti?
Budeme se bavit o zemědělství jako takovém, a jeho vlivu na celou společnost a tvorbu krajiny se všemi problémy?
Nebo budeme jen povrchně hodnotit nezaměstnanost, její podporu atd.

Každopádně si buďme vědomi. Ať je to ruka zemědělného nebo dělného lidu, jednou nás všechny dostihne spravedlivá pěst dělnické třídy pokud budeme tyto lidi přehlížet, ponižovat a diskriminovat.
Nikomu nepomůže fňukat, že je něco víc, než ten druhý, že umí svého spoluobčana více odřít z kůže atd. Dělnická pěst uděří!
s tím počítejme - a pokud se bude postupovat jako doposud, ta doba nebude daleko.

229948

13.10.2010 9:46

RE: Socialni smir...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 229852

Do jaké práce? Vy někde vidíte ty desetitisíce volných míst?

A pokud de o tu socialistickou Evropu, to bysme napřed nesměli být v EU a nesměl by do všeho kafrat Brusel!

Krysa

229926

12.10.2010 11:26

hulvát Nečas

=íšžč=íáqš 193.?.?.?

Premiér Petr Nečas po úterním (14. září 2010) jednání tripartity řekl: „I kdyby nás odboráři utloukli čepicemi, tak z posledních sil budeme chroptět: Deset procent dolů!“

229866

12.10.2010 15:20

O tom, co všechno se dá vydávat za "slušňáka"

chlap z gulama 77.?.?.?

Reakce na 229866

Agónii rozpadající se strany gaunerů, mafiánů a grázlů všeho druhu má zastavit rytíř smutné postavy
http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=2197

229877

12.10.2010 11:54

Richarde Králi,

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

je škoda, že také vidíte situaci skrze filtr, nazval bych jej "odborový". Ten vám bráni vidět jejich situaci v širších souvislostech než které popisujete.

Asi si neuvědomujete, že když se má překlápět nějaká veliká lumpárna, je k tomu zapotřebí "postupných kroků".
A tyhle kroky vždy představují lidé. Lidé, kteří sice ještě jsou svázáni s minulými praxemi, ale kteří už vidí, že tak to dál nejde. A zároveň nejsou v systému tak zahákováni, že by při změně svého přístupu byli společensky nebo fyzicky zlikvidováni.
Samozřejmě, že nám vládly mafie, že mnozí kdesi v pozadí stále tahají za provázky - ale vzduch se čistí.
Jakobyste z historie neznal taktiku "trojského koně". Stále jen tlučete na vrata stejnou holí.

Je třeba místo hole zkusti třeba proutek, ještě živý. Občerstvit své koleje myšlení a najít třeba na Kalouskovi aspoň tu snahu a ověřit si, nakolik on do politického pozadí (rektálu) vidí. Jestli se třeba už nesouká ven.

Bez omezení nemakačenků to nepůjde. A postavit se na odpor musí každý ve svém nejbližším okolí - bohužel to ssebou nese ztrátu oblíbenosti. A ta je zas ale zdrojem požitků od svého nadřízeného. Ovce vyplní každou pitomost, odvykla si myslet. Neví, že ušetřit sobě práci znamená udělat to, co měl udělat její nadřízený - třeba navrhnout jiný pracovní postup, nebo formulář.
A hezky zdůraznit, že je to její (té ovce) nápad. A tím se z ní stane beran. Nikoliv "beránek bóží" - jak si to přáli ti, co systém absolutní pokory nastavili a realizovali.
Asi nejen pro pana Krále je příznačné úzce směrované napadání situace, je totiž obtížné změnit své osobní nastavení - a naučit se vidět situaci v širších souvislostech. Nebo aspoň z jiného "protisměru".
Systém moci, založené na úskocích se postupně rozpadá, to snad vidí i pan Král. A že změnu musí provádět ti, kdo starý systém znají nejlíp, protože v něm žili - to mu zatím nedošlo. Noví lidé by jen překlopili lumpárny do jiného kabátu - to se dělo tak dlouho, že ti, co tam dnes jsou, už vědí, že tudy cesta nevede.
Ale postupné kroky dělat tak, aby byly schůdné i pro "majitele provázků" - je trochu delší trať.

Nikdo z nás, včetně pana Krále, nechce dobrovolně opustit to, čemu věnoval svou energii. Proto se nastavení nových forem ekonomiky musí táhnout několik let, aby si ti mocní i ti chudí stačili uvědomovat to, co ve svém vidění situace přehlédli, co sami pokazili. A hlavně si musíme pěstovat vnímavost na to, kdo se veze a kdo dělá. A naučit se mu to slušným způsobem říct.

To, že naše media neupozorňují na situaci jinde, to má své hlubší důvody, bohužel opět zcela "mimozemské", souvisící s překlopením globálního podvědomí do globálního vědomí. Ale to je téma pro jiné posluchače....

229869

12.10.2010 16:02

RE: Richarde Králi,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 229869

Vazeny Janko. Vy asi vidite dal za oponu, nez kdokoliv z nas, nicmene Vas zacinam podezrivat, ze snad reformnim krokum verite, nebo jim snad fandite. Zacinam si myslet, ze zduchovnujete veci, ktere duchovni nejsou a hledate zkryty smysl jinde, nez kde je. Tady zadna reforma ekonomickeho modelu neprobiha. Probudte se.Tady jde o sprostou kradez. Nic vic, nic min. V prvni a v posledni rade jde o obrovske prachy. Cilem jejich snazeni je se dostat na posledni tri financni pilire CR, kam nedosahl soukromy investor. Temi je Zdravotnictvi, Skolstvi a Duchody. Stat stale disponuje stovkami miliard na provoz techto piliru. Piliru, ktere si obcane plati z dani. A k temto pilirum se chce dostat soukromy investor. Chce se dostat k temto neuveritelnym penezum. Tady jde o tak velke penize, ze si to nedovedete predstavit. Takze nam budou lhat, vyhrozovat, budou delat opatreni, ktera poskodi funkcnost techto piliru, aby potom tvrdili, ze znaji jediny spravny zpusob jak pilire opravit. No a pokud se jim to povede, tak pak vsichni splaceme nad vejdelkem. Co my? My jsme pitomci co si to nechaji libit, ale co nase deti. Ty nemuzou za to co jim svoji hlouposti, lenosti, duverivosti, najivitou, pripravujeme.

229879

12.10.2010 17:07

RE: Richarde Králi,

mazz 82.?.?.?

Reakce na 229879

právě, až bude vše soukromé a většina chudá [smích]
pak teprve začne reforma s velkym R [smích]
www.uscm.cz

229882

12.10.2010 20:56

RE: Richarde Králi,

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 229879

používám jen selský rozum, opřený o spoustu prožitků v "alfa frekvenci" mozku. A tyto prožitky se během cca 20 let uspořádaly (také jsem trochu pomáhal) do zcela jiného příběhu o povaze prostoru, ve kterém žijeme, kterému říkáme vesmír.
Platí zákon akce a reakce, dokonce i v rámci historie a budoucnosti. Jak daleko vidíme do své historie, tak daleko dovedeme s určitou pravděpodobností předpovídat možné události.
Asi nemá cenu zde popisovat fakt, že pod prvním plánem každé události jsou i plány další, vytvořené pro užší skupinu. Kódování vzkazů prostřednictvím komentovaných událostí leccos napoví právě ty komentáře, to víme také skoro všichni. Učíme se rozeznat, kdo je autorem komentářů ve zprávách, do jaké míry si lidé nechají dělat z pusy záchod.
Hra s penězi ale zdaleka není prvoplánovým cílem pro ty, kdo chtějí řídit Zemi. A já nemám možnost v krátkosti vysvětlit, jak jazyky určují expanzi a kvalitu vnímání a myšlení.
Možná znáte princip magnetických motorů, které se po impulzu roztočí a po dosažení určité (počtem a kvalitou dané)rychlosti přejdou do rotačního stálého pohybu.
Na tomto principu fungují i pohybové struktury "chemických prvků" - s tím rozdílem že místo rotačního pohybu je to pohyb pulzní. To je první věc, kterou leckdo obtížně spolkne.

Transformace společnosti, která je v běhu i prostřednictvím peněžních toků má za cíl kompletně překopat naše znalosti o povaze fyziky. Chvíli potrvá, než lidi přijmou skutečnost, že nehmotná složka lidského těla (a všech cyklických jevů v přírodě) je stále a neoddělitelně propojená v celé galaxii. Máme sice vědecké příběhy o kvantové a strunové povaze energií, ze kterých se skládáme i my - ale jazyk, který propojí příběhy vědy s příběhy duchovních nauk - ten je naší mateřštinou.
I proto se tu děje dost podivných událostí, které by jiný národ už dávno řešil silou. Naše síla je ve schopnost řešit vše až na poslední okamžik. Náš jazyk svůj cit pro vyostření rovnováhy (písmeno "r"[mrknutí jedním okem] vybavil háčkem a poněkud složitější zvukovou podobou.
Už dnes je známo, že DNA je v podstatě komplexní, složitá zvuková struktura. A ta se mění přeci pomocí jazyků, asociací, které nás vedou hluboko do historie téhle Země i této galaxie. Mnoho lidí se dostalo do geometrie této soustavy, ale nechtějí se vrátit zas na zem - a vzdát se duchovního jazyka.
Moje práce spočívá v nabídce pozitivní verze reality, snažím se propojit své poznatky s událostmi okolo nás. Mám proto své důvody i nástroje. Změnu asociačních řad v našem myšlení zajistí používání tzv. "abecedy lidštiny"- vrstvy významů každého písmene i každé číslice. Jak? Pomocí čtení slova od jeho středu, kmitem k písmenu vpravo a vlevo.
Až vznikne zájem, budu tento způsob vnímání a myšlení vyučovat. Zatím zájem není, lidé mají starosti ...Automaticky kráceno

229893

12.10.2010 22:06

RE: Richarde Králi,

mazz 82.?.?.?

Reakce na 229893

publikujete to nekde na webu?

229898

13.10.2010 0:33

RE: Richarde Králi,

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 229898

web připravuji, některé texty (abecedu) pošlu mailem, ale bez praxe to asi nebude stačit.
janko@karao.cz

229905

12.10.2010 20:44

Systémový krach mafiánského kapitalismu se nějak zastřít musí !

63 88.?.?.?

Je celkem zbytečné se unavovat celkem jasným ekonomickým faktem,
o "bankrotu" systému, který je založen na zcela nesmyslném růstu a konzumu za každou cenu a který rozpoutal globální krizi, když nám bankovní mafie z USA ukázala skvělou cestu k "zářným zítřkům",kdy se dnes Amerika podobá Titaniku! Nahoře se hraje a plesá a do trupu už nezadržitelně vniká voda.
Jenom vznáším prostý dotaz, co bude potom a jak "velký třesk" dopadne.
Je podzim a jsem smutný, ale nejenom z něho! Vždy jsem byl velký optimista, ale čuju velký mazec! [pláč]

229891

12.10.2010 22:37

RE: Systémový krach mafiánského kapitalismu se nějak zastřít musí !

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 229891

Jak velký mazec to bude záleží na prostých lidech. Normálně se kola veletoče zastaví, naštěstí nejsme na Titaniku a tak se nepotopíme, jenom nikam nepoplujeme. Pomalu a polehoučku lze potom rozbíhat zcela miniaturní ekonomiku založenou na přežití, doslova na koleně, i kdyby to mělo být na výměnném obchodě. Oni brambory vyrostou a věci se dají opravit. Zapomenout na koupi nových věcí od zkrachovalých firem a obejít se s tím co máme nějakou třeby i delší dobu. Nakonec nemaje práci není třeba nikam jezdit ani spěchat. Hlavně k tomu nepustit ty co to všechno zvorali, na nic potřeba stejně nejsou. [smích]

229902

12.10.2010 21:42

Za tátu pracujících žluťácké odbory nenašly vhodnější figuru

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

než exagenta StB, KSČM je krotký spolek gerontů dobrý leda tak na pravicové předvolební strašení, retardovaný lid volí tváře vnucované manipulantskými masmédii a přátelsky se kření na mongoloidní i jiné kolonisty beroucí mu práci a snižující její cenu - hořké plody sametové revoluce, řekl bych ...
Inu, stát je již rozkraden a tudíž nezbývá než okrádat občany, kapitalismus, zejména v podání vyvolených cizáků, není zaopatřovací ústav a užívat zemského bohatství pro rozvoj národa se nepovoluje, multi-kulti musí bejt - a levota to chápe až moc dobře a barevné vítá, k nemalé radosti vykořisťovatelů u nás i jinde...

229897

12.10.2010 23:40

Teď se ukáže pravda

smutnyklaun 84.?.?.?

Česká media pracují až na výjimky v žoldu zbohatlíků a tunelářů, proto např. bagatelizují stav ekonomiky USA, neinformují o velkých sociálních nepokojích v Evropě, ignorují fakt, že většina západních zemí je velmi zadlužena a vůbec informují tak, aby jejich chlebodárci byli spokojeni.O jejich objektivitě a vyváženosti zpravodajství by se dalo s úspěchem pochybovat. Evropské státy, které měly pokrokové sociální zákonodárství, jsou trnem v oku nenasytných boháčů celého světa. Obávám se, že pokud by se sociální bouře přenesly i do české kotliny, vyjevilo by se velmi rychle k čemu vlastně máme armádu, policii, soudy a jak je to vlastně s tou demokracií.

229904

13.10.2010 11:06

Tož pojďme taky do ulic

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Ve Francii a jiných zemích se protestuje mnohem více. My dřepíme doma na zadku. To se bojíme ? O co ? O práci ? Osobně bych to se složitou a drahou organizací demonstrací nepřeháněl byť jsou samozřejmě masové demonstrace potřeba. Jeden takový návrh jak bez nákladů začít protestovat jsem uvedl v diskuzi pod článkem "Vondro, Schwarzenbergu, jste nepřátelé míru a nepřátelé státu! Odstupte!".

229929

Příspěvků: 44

12.10. 04:00 Robert Nohejl  Dobra,veci jsou spatne,ale,co to nadela,az dolar padne na kolena?
12.10. 08:08 MoUdrostrak  RE: Dobra,veci jsou spatne,ale,co to nadela,az dolar padne na kolena?
13.10. 00:35  jestli jsou tvé myšlenky stejně precizní jako text....
12.10. 07:08 KROKODYL2  Socialni smir...
12.10. 07:47 D.  RE: Socialni smir...
12.10. 07:49 MoUdrostrak  RE: Socialni smir...
12.10. 08:56 waterfall  RE: Socialni smir...
13.10. 07:35 MoUdrostrak  RE: Socialni smir...
13.10. 14:02 tmo  RE: Socialni smir...
13.10. 14:06 tmo  RE: Socialni smir...
13.10. 14:48 Antiseptik  RE: Socialni smir...
13.10. 15:19 tmo  RE: Socialni smir...
13.10. 17:17 hc  RE: Socialni smir...
13.10. 20:03 baba_Blažková  RE: Socialni smir...
16.10. 12:47 tmo  RE: Socialni smir...
16.10. 18:41 dub  RE: Socialni smir...
16.10. 22:39 tmo  RE: Socialni smir...
17.10. 00:35 dub  RE: Socialni smir...
17.10. 01:24 tmo  RE: Socialni smir...
17.10. 10:38 aristokrat  RE: Socialni smir...
13.10. 20:47 mazz  RE: Socialni smir...
12.10. 09:01 tatíček  RE: Socialni smir...
12.10. 11:35  RE: Socialni smir...
12.10. 12:04 Winston  RE: Socialni smir...
12.10. 13:29  RE: Socialni smir...
13.10. 02:24  RE: Socialni smir...
13.10. 07:29 prostej člověk  RE: Socialni smir...
13.10. 11:26 hestroy  RE: Socialni smir...
13.10. 11:56 prostej člověk  RE: Socialni smir...
13.10. 18:30 Anonymus  RE: Socialni smir...
13.10. 09:46  RE: Socialni smir...
12.10. 11:26 =íšžč=íáqš  hulvát Nečas
12.10. 15:20 chlap z gulama  O tom, co všechno se dá vydávat za "slušňáka"
12.10. 11:54 janko  Richarde Králi,
12.10. 16:02  RE: Richarde Králi,
12.10. 17:07 mazz  RE: Richarde Králi,
12.10. 20:56 janko  RE: Richarde Králi,
12.10. 22:06 mazz  RE: Richarde Králi,
13.10. 00:33 janko  RE: Richarde Králi,
12.10. 20:44 63  Systémový krach mafiánského kapitalismu se nějak zastřít musí !
12.10. 22:37 Antiseptik  RE: Systémový krach mafiánského kapitalismu se nějak zastřít musí !
12.10. 21:42  Za tátu pracujících žluťácké odbory nenašly vhodnější figuru
12.10. 23:40 smutnyklaun  Teď se ukáže pravda
13.10. 11:06 jean.laroux  Tož pojďme taky do ulic

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

9

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 21 čtenářů částkou 3 039 korun, což je 9 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 2

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 0

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 3

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 5

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Měnové kurzy

USD
22,62 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,08 Kč
Švýcarský frank
24,41 Kč
100 japonských jenů
19,90 Kč
Čínský juan
3,55 Kč
Polský zloty
5,55 Kč
100 maď. forintů
6,93 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,60 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 394,19 Kč
1 unce stříbra
510,71 Kč
Bitcoin
1 159 501,65 Kč

Poslední aktualizace: 7.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 183