Diskuze k článku

Energetická podstata všech procesů včetně ekonomických, současné situace a příčin ekonomické krize

Příspěvků 32

21.5.2010 1:34

Naprosto zásadní článek!!!!

Laskavý 88.?.?.?

Je nutné se soustředit na podstatu bytí a jeho smysl, pokud se vůbec smysl bytí nechá o svojí "tajemnost" okrást!
Je nutné začít postupně přehodnocovat všechna kritéria současného "poznání" a vrátit se zpět ke kořenům smyslu lidského života na této planetě!!!
A hlavně naslouchat každému, kdo se snaží současný lidský celoplanetární marazmus povznést z bláta lidské pošetilosti a ničivé prázdnoty "rozumu"!!! [smích] [smích] [smích] [smích] [smích] [smích] [smích] [smích]

219798

21.5.2010 12:10

RE: Naprosto zásadní článek!!!!

udo udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 219798

Áno zvyšovať všeobecnú informovanosť, klásť dobré otázky, prehodnocovať. Používať správne starú dobrú dialektiku. Žiaden boj protikladov, ale spoznávanie Pravdy ako celku, spájať nie rozdeľovať. Úprimnú snahu a neustále zvyšovanie miery chápania každého pri adekvátnej mravnej-hodnotovej stupnici. Bez toho to nejde. Potom je možné veci meniť cielene rýchlo, v súlade s najvyššími pravidlami a zámermi. Pri morálnom intuitívnom vnímaní pravidiel (Miery) spoločného vedomia (Svedomia).

Čo a komu vlastne dlžíte som sa aj ja už par krát pýtal.

P.Zelenka myslím načrtol riešenie..
Tzv. Finančnú energiu najlepšie priamo kryť reálnou energiou=elektrickou ako invariantom a prostriedkom zmeny, čo zamedzí nešťastnej inflácii. Drvivá väčšina všetkého sa vyrába a dopravuje na báze el. energie. Koľko je elektriny, toľko je tovarov a služieb. "Vyrobenie" jej väčšieho množstva znamená viac peňazí a viac tovarov a služieb pri nulovej inflácii. Ak je výroba tak, ako v súčastnosti zefektívňovaná, je možné znížiť celoplošne ceny, čo reálne zvýši životnú ˇuroveň zdola pre všetkých a nielen "elity", ako pri inflácii.

Inak hmota a energia sa naozaj nedajú oddeliť. V tom mal Einstein pravdu. Energia je len zmenou formy hmoty jedného stavu na druhý. Napr. keď topim ľad spotrebujem energiu (teplo). Opačne, keď ho odoberiem, mám nazad z pevného skupenstva tekutý.

p.Zelenka:"Pokud jsou tyto teorie platné, tak se z nich dá vyvodit, že všechny jevy lze v podstatě redukovat na energetické procesy. V obecné myšlenkové konstrukci se dá v redukci pokračovat tak, že vše je pouze procesem výměny informací."

Zase súhlasím - hmota a energia je procesom výmeny, či usporiadania informácie v časo-priestore (znova Einstein [smích]). Keď ideme týmto smerom ďalej, príde automaticky otázka: A čo je čas a čo je priestor? Korán: "Boh stvoril rôzne veci a nadelil ich mierou (usporiadanosťou= pravidlami=zákonmi,)". Je to o úroveň vyššie spoločným slovom Miera. Ďalej Biblia: Genezis = Stvorenie (hmoty) "Na počiatku bolo slovo (kód=informácia), to slovo bolo od Boha a to slovo bolo Boh (celá, kompletná informácia nadelená celou mierou=zhmotnenie)". Tak vznikol obrazne povedané svet. Každý hmota, obraz je teda miera informácie. To je podstata tzv. svätej trojice, či ak chceme tvorenia.

Všade je kus pravdy, len ho treba nájsť a deformáciu(lož) odstrániť, naPraviť.

Hmm .. trochu nahustené ..

219823

21.5.2010 3:27

Muze to bejt i jinak .....

Satanist 75.?.?.?

Sodoma Gomora kdyz se to tak veme ktera jak tvrdi proroci uz brzo israelcum rozkopne vrata Israele dokoran taky bude energetickou podstatou procesu a to driv nez zpunktuji NWO. Nikdo snad neprehlid ten fakt, ze lidi skoro vsude co se tyce pricin ekonomicky krize zacinaj bejt cim dal tim vic nasrany! A o tom ze z jiskricky se muze stat firestorm nejsou zadny pochybnosti. Nakonec historie se opakuje a kdyz se podivate na http://jewexpulsion.org/ se o honbe na skodnou ktera byla krecht na zidy muzete docist. [velký smích]

219800

21.5.2010 8:03

to autor

mazz 82.?.?.?

Dobrý den pane Zelenka,
opravdu dobrý článek [smích]
jste jeden z mála, který to celé pochopil...
řešení tohoto "bludného kruhu" už máte [velký smích]
PS: obávám se, že na vrcholu pyramidy stojí čína či papež, ale můžu se klidně mýlit...
www.uscm.cz = království boží

219804

21.5.2010 10:19

RE: to autor

quido2 81.?.?.?

Reakce na 219804

Kdo sedí na vrcholu pyramidy?
Když pomineme krále Šalamouna a judejské mudrce a jejich metodiku na skryté ovládnutí světa, máme tady něco časově bližšího.

Nejmocnější zednářský řád B nai B rith byl založen ve čtyřicátých letech dvacátého století ve Spojených státech amerických. Jeho členy jsou 300 vůdčích židovských osobností. Užší grémium představuje počet 72 a nejužší grémium počet 16. Tito lidé de fakto řídí světa běh. Čína tam nepatří.

Židé jsou stále mocní, o tom není pochyb. Aliance Izraele utajuje skutečné počty Židů a uvádí, že jich ve světě žije 17 milionů. K tomu ale přistupují míšenci, kteří taktéž patří do jejich společenství. Podle zasvěcených odhadů jich ve světě žije 55 až 62 milionů. Tedˇk tomu připočtěte armádu sluhů nežidů, kteří spolupracují, a máte zde početnou komunitu, řízenou tisíciletími ověřenou metodikou. V žádném případě nepotřebují k vládnutí Čínu. Stačí si sami.

219814

21.5.2010 10:58

RE: to autor

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 219814

to co se deje, neni otazka poslednich 100 let... [překvapení]

219819

29.5.2010 9:04

RE: to autor

quido2 81.?.?.?

Reakce na 219819

No jistě, je to otázka téměř 3 000 let. POdceňovat tyto stratégy je velmi nebezpečné. Rusko by mohlo vyprávět.

220509

23.5.2010 12:15

RE: to autor

mtk 88.?.?.?

Reakce na 219814

>Nejmocnější zednářský řád B nai B rith byl založen ve čtyřicátých letech dvacátého století ve Spojených státech amerických. Jeho členy jsou 300 vůdčích židovských osobností. Užší grémium představuje počet 72 a nejužší grémium počet 16. Tito lidé de fakto řídí světa běh.
To je opravdu "perfektní". Právě jste se asi vrátil ze zasedání, žejo... Židé z B'n'B že řídí svět? [chechtot] To bude nějaký překlep, nebo co ....

219941

24.5.2010 12:20

RE: to autor

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 219941

Těch "zasvěcených" informací je celá řada. Docela by mě zajímalo, kdo to pouští do oběhu, že mu to ti lidé tak zobou. [cool]

219989

24.5.2010 13:42

RE: to autor

mtk 88.?.?.?

Reakce na 219989

No přece ti z b'n'b, co nevědí, která bije. [chechtot] (Tím smíchem zakrývám svou takynevědomost [oči v sloup] )

219992

29.5.2010 11:40

RE: to autor

quido2 81.?.?.?

Reakce na 219941

To není překlep. B´naiB´rith byla založena 13,října 1843, viz článek VS: Karel Schwanzerberg a B´nai B´rith. A nejmocnější organizace tohoto řádu byla založena ve čtyřicátých letech dvacátého století v USA.

220520

21.5.2010 13:17

RE: to autor

f-čelař 78.?.?.?

Reakce na 219804

Papež, nebo Čína…
To jsou dvě veličiny, které se v této úrovni míjí.
Když se řekne Evropa, máme na mysli bílou civilizaci, když se řekne papež, je to idea „Řím“, když se řekne „Řím“, je to říše, a jsme u „říše bílých s římskou hlavou“… tedy žádné „NWO“, ale pěkně starý koncept „věčné říše“, tedy všepohlcujícího (tzv.katolického) impéria (Ameriku nevyjímaje). Ono to má také své mocné tzv. „reformační“ odpůrce, kteří katolickou ideu „dekatolizují“ a tím dochází k „drobení“ pyramidy v jejích jednotlivých úrovních. Nicméně nosnou silou je stále představa „nejvyššího“, proto drobení pyramidy, přechází vždy do nakupení pyramidy nové.
„NWO“ byl určitý nápad po „překvapivém“ rozpadu tzv. východního bloku, který byl však překvapivý jen na určité úrovni, kde panovala představa „bipolárního“, potažmo „multipolárního“ světa, i ten byl ale vždy od určité úrovně stejně vnímán jako unipolární svět bílé civilizace, o jejíž případné hlavě (či svazku hlav) se lze pouze domnívat o koho jde (ale to stejně stále nevylučuje síly se zcela jinou představou o uspořádání).
Tím jsem chtěl naznačit, že se vždy jedná o prolínání sil. A to má projevy v čase jako nějaká období a doby. A podle toho, jak se liší představy o uspořádání světa (world order), tak se budou lišit i ony fáze na cestě „k tomu“, nebo „od toho“. Jinak řečeno, pro někoho to může být cesta k „NWO“ a pro druhého naopak cesta do „světového bordelu“. Z pohledu těch, co skrze dědu Buše prezentovaly své názory v OSN, je nejspíš nutno nyní projít fází chaosu, aby bylo možné směřovat ke kýženému uspořádání, přičemž vůbec není vyloučeno, že právě onen proces rozpadu byl mnohými aktéry v jiném levlu považován za cestu k jejich představě „NWO“, přičemž v další úrovni „vzestup k NWO“ zcela jistě ještě nezačal.
Co se týká „zachování energie“, to je přijímané dogma, které zase od určité úrovně nemusí platit. Mezi hmotu a energii lze dát rovnítko, je to vlastně totéž, jen v různém údobí projevu (hmota je hmatatelná energie). I zhuštěná síla – hmota, má své počáteční a konečné projevy, kdy vzniká její projev, pak se zachovává a pak zaniká. Má teda svou fázi nebytí, do které se zhroutí nebo rozptýlí a svou fázi bytí, ve které se proměňuje (zachovává). A to celé probíhá zase kolem nějakého bodu rovnováhy. Pokud to budeme domýšlet, tak náš „hmotný“ svět ve svém projevu je již světem řetězce následků. Lze to skutečně ovlivnit v „říši příčin“, když je to vlastně „mimo“? No, ten kdo to dokáže, je skutečným vládcem tohoto světa. A já jsem přesvědčen, že když to dokáže jeden, může i druhý, jen to procento těch co na to ještě nemohou přijít, bude někde ke stu.

219831

21.5.2010 9:27

promyšlená loupež

fohat 85.?.?.?

se konala při obléhání Prahy švédskou soldateskou.Vojáci dostali rozkaz,aby vyloupili a odvezli do Švédska obsah strahovské knihovny.Domnívám se,že Skandidávci dodnes čerpají z těchto pokladu ducha,nebot prý nedopustili privatizaci státního stříbra,VODÁREN,ELEKTRÁREN,nebot lidská bytost má bytostně právo si přiměřeně lacino zatopit a osprchovat se.Ale pár drobtu zde v Praze zustalo,totiž po staletí udržováný genetický fond tak zvaného selského rozumu,odstupu a klidnějších reakcí na karmické události. [cool]

219809

21.5.2010 9:52

Zdánlivý paradox

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

V závěru jste vytvořil dvě verze:
>Dokonce soudím, že smyslem této krize již možná ani není získávání dalších finančních prostředků a majetku. Přikláním se spíše k verzi, že účelem je odčerpání finančních prostředků a majetku od ostatních, což má za následek snížení jejich i tak již relativní nezávislosti a na druhé straně zvýšení moci těch, kteří krizi vyvolali.
Ty jsou ale pouze formálním náhledem na jakýsi vnitřní motiv elit.
Vytváření a udržování nedostatku je jejich společný jmenovatel. A jsme u toho paradoxu.Zdrojem moci i bohatství je lid. Ale ne lid bohatý, nýbrž chudý a hladový, je zdrojem bohatství a moci. Motivaci k přežití má od přírody. Ale aby mu vydržela pokud možno až do hrobu, je potřeba neustále odebírat produkci tomuto lidu formou nějakého desátku i kdyby se tato měla zcela znehodnotit. Tím je tento udržován v nedostatku a trvalé snaze se vyhrabat z bídy. Také se tím udržuje jistá stabilitu vrcholu pyramidy, dusí se tím vznik možné konkurence...
Jinak skvělý článek. Velmi šikovný model. Nepostihuje však plně existující multipolaritu, která je nad rámec modelu.

219810

21.5.2010 15:09

Zlatofilové čipují zlato ve státní pokladně! Jiný druh energie v ohrožení!

Carla 93.?.?.?

"Pokud byla transformována v jinou energii, tak v energii, která je opět velmi snadno transformovatelná do energie finanční (např. zlato), nebo byla použita na získání prostředků, které jsou schopny transformovat různé druhy energie na energie vhodné pro uspokojení potřeb lidí (např. výrobní prostředky)".

Zajímavé úvahy poukazující na jednu z hlavních příčin současné rychle se prohlubující katastrofy civilizace. Nezažranost a nemorální drancování „padlými elitami“ bych k tomu čistě energetickému pojetí zařadil také, nelze vynechat. Předpokládám, že ovlivnění toku energií(penězovodů) je až druhotná příčina. Prvotní příčinou bude zajisté myšlenka a úmysl nějakého stále mocichtivého a pokřiveného úchyla(tedy nenažrance(ů)) jít na věc.

S tou proměnou ukradené energie na zlato je to trefa pane Zelenko, neboť
“ zlatofilové“ dokonce chtěli jeden čas dát do cihliček ve státní pokladně čipy, aby jim je náhodou nějaký darebák nevyměnil za kočičí! Kontrola pohybu holt musí být, co kdyby!

Pokud by to byla jiná forma energie v osobním vlastnictví je nutná rozsáhlá ochranka, aby jinej dobrák fígl nevyčíhal!
Pokud též připustím možnost, že něco osobně dlužím ve smyslu státního dluhu posilním a potvrdím dál zadlužování.Zastavit ho lze jen legálním a svéprávným odmítnutím dluhu, o němž jsem neměl možnost spolurozhodovat přenesením na skutečného ne fiktivního viníka. Trestní zákon tak postupuje k občanovi,- stát je osvobozen od trestní odpovědnosti jeho zástupců?!Zase moderní trend. V minulosti tomu tak jistě nebylo! Pokud partner v společné domácnosti zadluží druhého bez jeho souhlasu a vědomí říkáme tomu podraz a hůř. Dojde-li na exekuci je to…ještě horší terminologie. V měřítku státu to neplatí? Na hrubý pytel hrubá záplata! Přesun dluhu na občana je prašivost a nelegální manipulace! Platíme daní až hrůza-říkávalo se dříve , že feudálové vykořisťovali desátkem-kolik je to „dvaadvacátků“ dnes?
[mrknutí jedním okem] [smích]

219842

21.5.2010 17:03

jen malá úvaha

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Ten článek je dobrý, ale nevím, jaký je rozdíl mezi vlastněním energie a jejím ovládáním. Myslím , že je to totéž. Pokud držím ruku na kohoutu s tokem energie, tak ji jako vlastním. Té energii je to vlastně jedno, podstata tkví v jejím ovládání. Jestli někdo zadržuje energii nebo někam jen směruje, považuji za zbytečné rozlišování.
Směrování toků energie je dnes velice dobře vidět. Peníze tečou stále rychleji od chudých k bohatým za aktivní účasti všech. Jestli je bohatí nakonec nevlastní, ale jen s nimi nakládají, je asi úplně jedno.

Naproti tomu mi v článku chybí rozlišení mezi skutečnými a umělými potřebami. Pokud někdo rozjede kampaň na vytvoření umělých potřeb, tak nezačne to náhodou blokovat uspokojování těch skutečných potřeb? Na jídle, sexu, oblečení lze krásně demonstrovat vytvoření umělé potřeby, která dávno nemá s uspokojením opravdové potřeby nic společného. V primitivních společnostech existujících ještě dnes nepotřebují žádné peníze na uspokojení těchto potřeb. V moderní společnosti mohutní výroba nesmyslů, které nemají nic společného s uspokojením skutečných potřeb.
Výroba nemůže mohutnět donekonečna, takže ikdyby současná ekonomická krize byla umělá, tak by nutně musela jednou přijít nějaká krize neumělá a zcela reálná. [smích]

219849

21.5.2010 18:24

RE: jen malá úvaha

mazz 82.?.?.?

Reakce na 219849

vychovat si "ovce" a pak jim vladnout... [smích]
PS:mozna ze evropa, amerika a dalsi jsou "slechteni" k zaniku...
a pak zlute plemeno zaplavilo svet... [pláč]

219854

21.5.2010 21:47

energia, zotrvačnosť, hybnosť, pohyb

ppppp 87.?.?.?

Rád by som naznačil, že v článku je pojem energia vysvetlený dosť jednostranne, a umožňuje príliš mnoho neistých interpretácií.
Pod energiou obvykle rozumieme to, čo nejakým spôsobom môžeme využiť. Ťažko tiež hneď písať, že základný element je jednorozmerná struna. Predsa len ide o model a mnohé závery sú predčasné a interpretácie unáhlené, nie je všetkým dňom koniec. Pokiaľ autor článku napísal, že častice sú, alebo predstavujú iba energiu, tak by som tiež napísal, že z hľadiska zaužívaného používania pojmu energia, by bolo vhodnejšie napísať, že častica je modelovaná napríklad strunou, alebo plochou v nejakom pohybe, alebo v nejakej konfigurácii. Prelieva sa hybnosť v súlade s modelom o zachovaní hybnosti. Teda večný bezstratový a nejako usporiadaný zotrvačný pohyb. Pokiaľ porušíme toto usporiadanie (alebo sa nejako poruší v čase) tak, že to nejde vrátiť späť, tak hovoríme o zmene alebo využití energie, pretože pôvodné usporiadanie pohybu častíc zmení nevratne svoje bezstratové a zotrvačné usporiadanie na iné rovnako bezstratové a zotrvačné. Pokiaľ by sa zmenilo vratne, teda by se iba vymenili hybnosti, uplatnila zotrvačnosť, tak by sme žiadnu zmenu energie neregistrovali.
To je tiež znakom toho, že každé získanie alebo premena energie sú podmienené zhoršením kvality alebo organizácie pôvodného usporiadania častíc, strún, alebo nejakých iných elementov priestoru.
Používaním a premenou energie sa tiež rozumie iba to zhoršenie kvality a potenciálu pôvodného usporiadania častíc.
Túto kvalitu samo osebe nedokážu navýšiť ani živé organizmy(ako sa často mylne uvádza), pokiaľ sa berú dlhodobo a vrátane svojho okolia potrebného pre ich život. Z nášho pohľadu je lokálne tým zdrojom potrebnej kvality energie Slnko. Z vyššieho pohľadu ťažko povedať.
Tiež kvôli tomu nejde získavať energiu z kadejakých záhadných zdrojov, pretože je na jej očakávanú premenu požadovaná určitá jej minimálna organizácia, usporiadanie, poriadok, rád.
Najnižším stupňom organizácie pohybu(energie) je teplo s teplotou blízkou reliktnému žiareniu vzdialeného vesmíru (4 Kelviny nad absolútnou nulou). Na Zemi je to teplo s teplotou okolia. Pokiaľ nejakú vstupnú energiu s vyššou usporiadanosťou(napríklad vyššou teplotou) nezdegenerujeme na teplotu okolia, tak ju môžeme premieňať a použiť na nami želaný proces, alebo meniť priebeh prirodzeného procesu. Premena energie prebieha teda iba vtedy, ak sa sústava častíc môže dostať na nižší stupeň organizácie rýchlejšie, než by sa to dialo bez uvažovanej premeny samo. Nadnesene povedané získavame energiu rýchlejším kazením sveta, iba tomu dostatočne bráni Slnko ako dlhodobý zdroj. To je aj dôvod, prečo sa negatívnym živlom v spoločnosti ľahko vyskakuje, keď idú iba z kopca.

219865

22.5.2010 0:14

RE: energia, zotrvačnosť, hybnosť, pohyb

udo udo321123zavinacbodkask 91.?.?.?

Reakce na 219865

Nie hmota, energia, čas, priestor(4), na čom sú postavené (zvrátené) humanitné, aj prírodné vedy. Základný omyl.. Hmota (zároveň energia-nerozlučné), miera = usporiadanosť = pravidlá = zákony = vzorce (čas a priestor v merných jednotkách) a informácia (kód) = 3. To sa javí byť pravou podstatou filozofie a tzv. vedeckého prístupu ako takého. Nechať to sadnúť a zrazu sa vyjasní a môžeme ísť ďalej

219879

23.5.2010 10:53

jen tři slova

Choronzon 85.?.?.?

Ach můj bože. [překvapení]

219936

23.5.2010 14:35

RE: jen tři slova

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 219936

Tak článek splnil svůj účel, když Vás přivedl alespoň k víře v boha, když vlastní text jste nepochopil.

219943

24.5.2010 14:01

RE: jen tři slova

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 219936

Poslechni svého Pána, střílej,střílej...Au... [velký smích]

219993

24.5.2010 21:55

RE: jen tři slova

mtk 88.?.?.?

Reakce na 219993

a já chci to druhé video! [velký smích]

220011

24.5.2010 23:40

To nejdůležitější

Rostislav Mucha 85.?.?.?

Z jinak vcelku konvenčního článku stojí za to vypíchnout následující citaci:

"Téměř všechny státy (alespoň ty významné) mají dluhy a některé dokonce dluhy tak obrovské, že je nereálné přepokládat, že by je vůbec mohly splatit. Moje otázka zní – komu všechny tyto státy dluží? Kdo kupuje to neuvěřitelné množství státních dluhopisů všech zemí, když většina velkých bank je na tom tak špatně, že je stát musí zachraňovat vytvořením dalších dluhů, které jsou opět kryty prodejem dalších dluhopisů?"

Má na to někdo z přítomných názor, který by netvořily jen "odborné" nebo "zasvěcené" kecy? Státy nemají monetární suverenitu, takže: kdo ty dluhy pořád kupuje a za co?

220018

24.5.2010 23:45

RE: To nejdůležitější

steve 70.?.?.?

Reakce na 220018

.. kdo ty dluhy pořád kupuje a za co?
---
.. [chechtot] Nikdo a za Nic .., a vidite, ze to "stmeluje" ...

220020

24.5.2010 23:50

RE: To nejdůležitější

Rostislav Mucha 85.?.?.?

Reakce na 220020

Dobrý fór, to uznávám. Ale jinak jste taky bezradný. A to jsem se domníval, že v dnešní internetové době se nedá nic utajit...

220022

24.5.2010 23:56

RE: To nejdůležitější

steve 70.?.?.?

Reakce na 220022

.. vzdyd je to tak jednoduche .., nauc, donut lidi tomu VERIT ..

220023

25.5.2010 0:36

RE: To nejdůležitější

Rostislav Mucha 85.?.?.?

Reakce na 220023

Proč si myslíte, že jsou ty dluhy fiktivní?

220031

25.5.2010 0:46

RE: To nejdůležitější

steve 70.?.?.?

Reakce na 220031

.. protoze slouzi realite (demagogii). Ten zluty odstin nateru pum je prijemny na prvni pohled ..., nebo uprednostnujete modre odstiny ??

220034

25.5.2010 0:58

RE: To nejdůležitější

Rostislav Mucha 85.?.?.?

Reakce na 220034

Pane steve, z naší malé diskuse mám pocit, že oba uvažujeme podobně - a oba prd víme. Přeji dobrou noc z deštivé České republiky.

220035

25.5.2010 5:40

RE: To nejdůležitější

Datel 75.?.?.?

Reakce na 220035

To jsme tri co vime prd. Stavim domy , banka mi da pujcku. Dejme tomu 200 az 300 tisic. Nikdo z tech penez nevidi ani cent. Vse probiha pres banku. Moji zamestnaci nevidi ani cent, velkododavatele nevidi ani cent, ja nevidim ani cent. No a dum stoji a je banky, no po splaceni kupujicim dostane banka za to vlastne trikrat tolik a nikdo nevidi ani cent. Ono to je vlastne taky maly komunismus. [chechtot]

220043

25.5.2010 16:05

RE: To nejdůležitější

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 220043

A že viete prd. [oči v sloup] [mrknutí jedním okem]

220094

Příspěvků: 32

21.05. 01:34 Laskavý  Naprosto zásadní článek!!!!
21.05. 12:10 udo  RE: Naprosto zásadní článek!!!!
21.05. 03:27 Satanist  Muze to bejt i jinak .....
21.05. 08:03 mazz  to autor
21.05. 10:19 quido2  RE: to autor
21.05. 10:58  RE: to autor
29.05. 09:04 quido2  RE: to autor
23.05. 12:15 mtk  RE: to autor
24.05. 12:20 MedaBeda  RE: to autor
24.05. 13:42 mtk  RE: to autor
29.05. 11:40 quido2  RE: to autor
21.05. 13:17 f-čelař  RE: to autor
21.05. 09:27 fohat  promyšlená loupež
21.05. 09:52  Zdánlivý paradox
21.05. 15:09 Carla  Zlatofilové čipují zlato ve státní pokladně! Jiný druh energie v ohrožení!
21.05. 17:03  jen malá úvaha
21.05. 18:24 mazz  RE: jen malá úvaha
21.05. 21:47 ppppp  energia, zotrvačnosť, hybnosť, pohyb
22.05. 00:14 udo  RE: energia, zotrvačnosť, hybnosť, pohyb
23.05. 10:53 Choronzon  jen tři slova
23.05. 14:35  RE: jen tři slova
24.05. 14:01 MedaBeda  RE: jen tři slova
24.05. 21:55 mtk  RE: jen tři slova
24.05. 23:40 Rostislav Mucha  To nejdůležitější
24.05. 23:45 steve  RE: To nejdůležitější
24.05. 23:50 Rostislav Mucha  RE: To nejdůležitější
24.05. 23:56 steve  RE: To nejdůležitější
25.05. 00:36 Rostislav Mucha  RE: To nejdůležitější
25.05. 00:46 steve  RE: To nejdůležitější
25.05. 00:58 Rostislav Mucha  RE: To nejdůležitější
25.05. 05:40 Datel  RE: To nejdůležitější
25.05. 16:05 Oracle  RE: To nejdůležitější

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 94 čtenářů částkou 16 491 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 0

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 0

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 1

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 14

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

Měnové kurzy

USD
21,62 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
15,79 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,50 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 888,86 Kč
1 unce stříbra
490,47 Kč
Bitcoin
958 817,95 Kč

Poslední aktualizace: 24.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 006