Diskuze k článku

Tábor Svatých – Jean Raspail

Příspěvků 13

8.3.2010 4:17

Abyste rozumeli,tak prvni co musite udelat,je precist Rabbinovicuv projev

kozoroh 61.?.?.?

http://www.rense.com/general45/full.htm
'Our Race Will Rule Undisputed Over The World' http://rense.com/general45/race.htm
http://abbc.com/quotes/q001-050.htm
RABBI RABINOVICH'S SPEECH OF JANUARY 12TH, 1952 Our interests in Washington are greatly extending the Point Four Program (viz. Colombo Plan) for developing industry in backward areas of the world, so that after the industrial plants and cities of Europe and America are destroyed by atomic warfare, the Whites can offer no resistance against the large masses of the dark races, who will maintain an unchallenged technological superiority.
Ve svete opravdu jde o preziti bile rasy,bily clovek je stale pod mediama ukazovan,jako zlocinec ,oproti ostatnim lidem ,kteri pouzivaji toto obvineni ke svemu vlastnimu prospechu,coz je videt na emigraci barevnych lidi o vsech statu s bilou populaci,tak to totiz dnes je,kdo to nevidi,tak musi byt opravdu slepi a hluchy.

Vložený obrázek


http://www.theoccidentalobserver.net/authors/Connelly-WhiteVictimizationII.html
Edgar J. Steele took it upon himself to catalog examples of anti-White attitudes among mainstream Black and Jewish figures in an insightful essay some years back:
If You See Black… Don't Go Back!
"Keep bashing the dead White males, and the live ones, and the females, too, until the social construct known as the White race is destroyed. Not deconstructed, but destroyed." — Noel Ignatiev, Jewish Harvard professor and editor of Race Traitor magazine (Washington Times, September 4, 2002)
"The White race is the cancer of human history." — Susan Sontag (much-celebrated Jewish "intellectual," whose recent passing was lamented loudly in Jewish circles)
"I don’t care about your idiot children." — Willie Brown (Mayor of San Francisco, to a white parent complaining that affirmative action would penalize his children), quoted in The Social Contract (Summer 1998, p. 290)
"It's always illegitimate for White men to organize as White men." — William Raspberry (Black columnist), Dubiously Exclusive, (Washington Post, Nov. 24, 1995)
"Q: What kind of world do you want to leave to your children?
A: A world in which there aren't any white people. . . ." — Leonard Jeffries (chairman of the African-American studies department of the City College of New York), interviewed by T.L. Stanclu and Nisha Mohammed, Rutherford Magazine (May 1995, p. 13)
"You guys have been practicing discrimination for years. Now it is our turn." — Black Supreme Court Justice Thurgood Marshall (in a conversation with Justice William Douglas about racial preferences, quoted by William O. Douglas, The Court Years, 1939–1975 (New York, Random House, 1980)In essence, the goal is to displace White Americans with non-Whites, and, in particular, to replace White elites with Jews. In this struggle with non-Jewish leaders, Jews have at least two choices: they can either massacre or expel their rivals, as they did in Russia during the Revolution. Aleksandr...Automaticky kráceno

214346

8.3.2010 9:40

Nelze přehlédnout

Sam Ting Wong 213.?.?.?

že existuje existuje dvojí metr. Když cikán nadává Čechům do k.rev apod. tak je to projev jejich kultury, ale když je to obráceně, tak je to rasismus. To samé a ještě horší platí ve vztahu židů k ostatním rasám. Takový nepoměr nemůže dopadnout dobře a ti, kdo to podněcují, to vědí velmi dobře. Nas.aná populace si tak bude hledět nepodstatných věcí, zatímco loutkaři si v klidu vyřídí svoji agendu (privatizace všeho a čehokoli, co vydělává peníze a dává moc, vakcinace ovčanů látkami, které ohrožují naše zdraví a plodnost atd.).
Osobně nemám problém přátelit se s lidmi jiné národnosti/rasy/náboženství atd., ale z tohohle jde strach. Tady se buduje atmosféra jako v předválečné Bosně a jednoho dne to rupne a lidi se do sebe pustí bez toho, že by vůbec chápali, že je to umělá konstrukce a že ti na druhé straně barikády se cítí úplně stejně. Ale vysvětlujte to někomu, kdo věří zprávám z Novy...

214356

8.3.2010 18:05

Švédští cigáni

daniela 95.?.?.?

Vzpomínám na článek v kterémsi časopise(bohužel už nevím,o jaký časopis šlo),který vyšel pár měsíců po převratu.Hovořilo se v něm,kterak švédové mají obrovský zájem o adopci našich cigáňat z našich tehdejších přeplněných dětských domovů.Kterak jim naše vlády naštěstí vychází vstříc,financují ochotně adoptivním rodinám učitelky švédštiny pro ty"poněkud temperamentní"ale roztomilé [velký smích] děti.Dále pár fotek,kde mezi blonďatými malými švédy ti naši temperamentní v nových rodinách.Jestli pamatuji dobře,tehdejších zdařilých adopcí bylo něco přes 200.Pochybuji,že nám za bezproblémovou adopci přidou někdy poděkovat.
Takže,toť důvod,proč mají dnes své cigány i švédové. [oči v sloup]

214384

8.3.2010 18:59

RE: Švédští cigáni

canario447 canario447 (zavináč) centrum (tečka) sk 190.?.?.?

Reakce na 214384

Nahodou, to je celkom zaujimave.Ak to prebehlo tesne po prevrate tak uplynulo uz 20 rokov co je cas jednej generacie, a bolo by celkom zaujimave urobit nejaky prieskum ako sa adoptovalo tych 200 deti u tych svedov.Inak povedane ci si zachovali svoje sklony k populacnej explozii, svoje zvyky,alebo vychovou v inom prostredi sa z tych nasich ciganskych deti stali uplne normalny obcania iba s trochu tmavsou pletou. Kazdopadne by to mohlo sluzit ako podklad k dalsej praci s "tzv" neprisposobitelnou mensinou, ktora ale uz velmi rychlo moze prerast vo vacsinu

214390

8.3.2010 19:48

RE: Švédští cigáni

daniela 95.?.?.?

Reakce na 214390

Bohužel, více o tom nevím. Ale také by mě zajímalo, jak tento "experiment" dopadnul.Možná o tom bude někdo ze zdejších diskutérů vědět více.
I když,mnohé české rodiny si také osvojili cigáně a jak mi je známo, z mých zdrojů,moc radosti a úspěchů tyhle rodiny nezískaly.S geny,které se dědí po rodičich a přímých předcích se pravděpodobně až tako moc manipulovat nedá.

214397

8.3.2010 22:21

POPULAČNÍ KALKULAČKA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 214390

"...., moze prerast vo vacsinu." Ne může, ale přeroste! Podle populační kalkulačky už v roce 2050 bude na Slovensku více cikánů než Slováků! U nás to nastane o něco později. Nepodporuje se naše porodnost, ale porodnost nepřizpůsobivých. Jde opravdu o likvidaci bílé rasy. Nyní právě začíná dovoz imigrantů z Afriky na Slovensko: http://www.pluska.sk/slovensko/spolocnost/slovensk...
Populační kalkulačka: http://www.incorrect.asp2.cz/populace.aspx

214402

8.3.2010 22:37

RE: POPULAČNÍ KALKULAČKA

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Reakce na 214402

Blbé je, že až se to po*ere, tak bude hodně zlé. Už teď je mi líto mých dětí, které v tom budou muset žít.
Kde jen jsou ti blaničtí rytíři?

214404

9.3.2010 5:33

RE: POPULAČNÍ KALKULAČKA

p. 125.?.?.?

Reakce na 214402

v Tramtarii/Australia/ dostali cerni skoro bilion na stavbu palacu a opravy palacu ktere stacili v kratke dobe zdevastovat.Nikdo nespocita triliony ktere natekly do kapes cernych. Stale to neni dost. Nyni se nasla zaminka . Doziji se v prumeru o nekolik let mene nez bili/nehnou se od flasky vice nez metr./ Dostanou proto skoro 6 bilionu!!!/miliard v Cesku/. Discriminace neni nic jineho nez vrazedna zbran proti bilym muzum.

214410

9.3.2010 0:27

RE: Švédští cigáni

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 214390

Myslím, že výsledky byly neuspokojivé, i když multikultisti to pochopitelně tutlají. Jeden případ z novější doby skončil tragicky ...
Švédsko je zřejmě coby germánská země určena k obzvláště rychlému zaplavení barevnými a svého času tam padl názor, že má být kriminalizováno i „extrémně kladné hodnocení vlastní kulturní identity“ .
I u nás boj proti různým bojácným (-fobům) přitvrzuje - justice je už těm politicky nevhodným strachům odnaučí ...

214406

9.3.2010 17:15

RE: Švédští cigáni

daniela 95.?.?.?

Reakce na 214406

Myslím, že výsledky byly neuspokojivé

No,je to tak, jak jsem si myslela či si jistě myslí ona,vlastním rozumem uvažující, většina.Geny neoklameš.A může být prostředí k výchově sebevíc dokonalejší.
Švédsko ve své, kdysi přirozené podstatě, bylo národ blonďaků s modrýma očima.Což velmi "nepřirozeně" "vynikalo v naplánované multikulti.Tedy tady asi důvod, proč snaha více přibarvit.

214444

9.3.2010 2:48

Ze vseho lze vytriskat penize i z rasismu, tak,jak Indove v Australii

kozoroh 59.?.?.?

Nedavno probehla zprava o nasili na Indinskych studentech a Indove zalovali,ze v Australii stale vladne rasismus a ze opusti Australske university a tim, Australie nedostane "poplatky" za studie,ale,nijak jim nepripadne to,ze Australska mladez se nedostane na studia,jiz obsazena zahranicnimi studenty ,jez plati vic a tim jsou pro university vyhodnejsi,navic ,po zkonceni studii se zahranicni studenti nechteji vratit do svych zemi a tim,prispivaji ke zvyseni nezamestnanosti Australanu.Nakonec jedna vrazda ,opet Inda podnitila politiky letet do Indie a omlouvat se a nam na tv rikat ,kolik dolaru ztratime ,"ztratou" Indu, takze i policie si sla zahrat pratelsky kriket s indiskymi studenty ukazat,ze neni rassisticka, mezitim zatkli jineho Inda za vrazdu Inda a po par tydnu zmizel 3-lety kluk a propaganda rasismu se rozjela nanovo a opet politici v plnem proudu slibovali,co se jen dalo,jen ,aby Indove studujici v Australii,co by zdroj statnich prijmu, Australii neopustili.
Vysledek,vrazdu ditete udelal opet Ind dobre znamy v rodine.
A man has been charged over the death of three-year-old Indian boy Gurshan Singh, whose body was found on a roadside in Melbourne's north on Thursday.
Indie,jako kastovni spolecnost je jedna znejvice rasistickych statu sveta, je znam pripad z Prahy, kde se mela otevrit Indicka restaurace,ale kuchari byli kazdy z jine kasty,vysledek byl ten,ze ten z vyssi kasty nenastoupil do prace dokud, toho s kasty, tedy nizzsi, neodstranili a to bylo prosim bylo za komunismu a vlada nakonec "Rasistickemu prani" podlehla,ackoliv chtela internacionalne udelat beztridni spolecnost celeho sveta,pritom ovsem zapomela na svou tridu privilegovanych komunistu.Takze,ten kolotoc s rasismem,kde si na sve prisli studenti,omluvy,ulevy,pozvani, ulehceni,propagaci a jine,solicitori,policie,politici,media,novinari a mnoho jinych, vse za penize danovych poplatniku v letech do Indie a zpet,velky humbuk a najednou ticho,vrahem byl Ind.Je jasne,ze az Indove dostuduji,takze budou mit mnohem snadnejsi cestu k emigracnimu uredniku,ktery bude mit direkce od politiku, jak se ma k nim zachovat, nikomu z nich neprijde na mysli,ze mozna tisice studentu domacich, Australanu, muselo zustat doma a nebo si najit jine zamestnani a jejich inteligence zkoncila "na hnojisti" zatimco jini, z jine zeme, obsadi dobre placena mista bez pocitu rasismu k domacim studentum.University, jsou dnes obchodem a na domaci populaci, mene vydelecnou se nebere ohled,business je business,penize mluvi sami za sebe, takze se s tim rasismem se da manipulovat vselijak. Zprava o rasismu v Australii proletla vsemi mediema sveta, ted,jde o to,zda svetova media uverejni pravdu o vrahovi, jez je Ind.
Je to tak,jak v americkych novinach,kde jsem cetl ,ze bily supr-rassista ,plnym jmenem, ublizil cernym a dole bylo,jak byla znasilnena a zavrazdena panem K.P a nic vic,poucen jsem hned vedel,ze pan K.P je cernoch,ale to noviny nemohli vytisknout-cerny- to ne, to neni zadouci,za to -bily- byl plne jmenovan, proste media jsou velmi sensitivni ve sve praci s vymyvanim mozku a jedno...Automaticky kráceno

214407

9.3.2010 4:42

Navod ,jak jit na to ,dostat se k penezum bez prace.

kozoroh 59.?.?.?

Vložený obrázek
Fake documents: Lavinia Olmazu allegedly helped Romanian migrants to claim millions in benefits
Proste a kratce legalni cestou,krast ve velkem se ted presvedci v Britanii , v zemi,kde sveho casu s Kanadou a USA vinili Ceskou republiku z rasismu,jestli si dobre vzpominate na Americkeho kongresmena.Proste ,rasismus" to je velky obchod ,kdyz se to vezme za spravny konec.Krestansti pravnici si pri tom prijdou na sve take, takze ne jenom cikani udelaji vydelek.
Cast clanku:The academic, who has campaigned for greater understanding of gipsy culture, is accused with Enachi of using a supposedly charitable organisation called Roma Concern to help coordinate the fraud.

The couple appeared at Westminster Magistrates' Court on Friday alongside six gipsies, each of whom is alleged to have pocketed thousands of pounds from the scam.Under rules introduced when Romania joined the EU in 2006, Romanian migrants cannot get a National Insurance number - which is the key to getting benefits - unless they can prove they have paid employment lined up.


Olmazu and her boyfriend are accused of giving unemployed Romanians false documentation which purported to offer them work. They are also said to have provided false invoices and references purportedly showing they were working.

Scores then used fraudulently obtained NI numbers to claim child benefit, working tax credit and child tax credit, the court heard.

The fraud was allegedly facilitated by Enachi, who attended Benefits Agency interviews with Romanians as a translator.

Obcane , s politiky dnesni doby budes platit vsecko a kazdemu,jenom ne sam sobe.Myslim,ze Leninovo ucit se ucit se by prislo vhod pro krestanske,bile osazenstvo,aby se predevsicm nenechalo doslova okradat svymi parazitujicimi politiky a jejich experty ve jmenu zakona a prava ,kde obcan nema zadne pravo oproti jinym.
*Stelian Dumitru, 23, and his brothers Ardelean, 24, Daniel, 20, and Cristian, 29, appeared alongside Stelian's girlfriend Leventica Vasile, 24, and Cristian's girlfriend Paula Mihai, 29. They all live in council properties in Tottenham, North London.

Stelian and Vasile - who is a beggar - were said to have obtained £27,000 from the scam. Cristian, a Big Issue vendor, and his girlfriend - who have six children between the ages of nine months and 11 - allegedly obtained £36,000. Daniel, a father of two, is said to have obtained £12,515. Mr McCabe said:
'This case concerns an organised campaign to obtain benefit. 'The two main defendants, under the umbrella of a supposed charitable organisation called Roma Concern, facilitated the obtaining of National Insurance numbers.
Cely clanek ma nazev:Female campaigner for gipsy rights 'ran £2.6m benefit scam for Romanians'

Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1256175/Campaigner-gipsy-rights-ran-2-6m-benefit-scam.html##ixzz0heBVzlxs

214408

10.3.2010 2:03

RE: Navod ,jak jit na to ,dostat se k penezum bez prace.

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 214408

Je to, jako v pohadce o trech sudickach, jenze zde nenavist,rasismus a zlocin jsou dnes propagovane staty, jez ze vsech demokratickych statu jsou nejdemokratejci a vydelavaji na rasismu triliony dolaru. Neco jineho rikaji verejnosti a neco jineho delaji ve zkutecnosti.
Prikladem,chytrosti politiku a zbrojnich koncernu je zeme se "Sochou Svobody", kde, tato zeme zije v klidu a pohode a radi jinym, jak maji zit, tak, jen v roce 2009 prodali na 14 milionu zbrani a 14,033.824.000 bilionu streliva. Kdyz se v Africe dva kmeny podporou medii dostanou na zcenu nenavisti a zapocne valka, tak prvni zeme demokracie a spravedlnosti, jez bojuje proti rasismu okamzite obou stranam doda zbrane potrebne k zabijeni a rasismus se projevil, co by dobry obchod.
V Africe se bojuje, stat proti statu, kmen proti kmenu, politicke strany, marxisti, nabozenske rozdily a tak Etiopsky hlad v letech 1984-85, kde miliony Ethiopskych obyvatel zemrelo hladem, civilni valkou, tak se stal svetove znamou udalosti a proto zapadni svet udelal "zachrannou akci" - "krestanskou pomoc a vysledek byl, ze 95 milionu se dostalo na nakup zbrani, celkem,95% sbirky ve prospech hladovejicich.
Ackoliv,se melo zakoupit obily a jine potraviny,tak "marxisticti rebelove" se dostali k dolarum ke svemu vlastnimu vyzbrojeni, tedy, penize charitativniho charakteru byly pouzity k nenavisti, rasismu a kriminalite. Otazka je, kde ty zbrane nakoupili? Odpoved, uz muzete znat, kdo byl nejrychlejsi s nabidkou "pomoci".
BBC News-Ethiopia famine aid`spend on weapons`
http://news.bbc.co.uk/2/hi/afrika/8535189.stm
V Australii v Sydney-skem procesu s libanonskymi muslimy, kteri byli hrdi na sve nabozenske presvedceni, ale, "nepravem"odsouzeni za znasilneni dvou devcat s tim: ze, jsou Australanky, a tak si udajne nic jineho nezaslouzily! Jinymi slovy,ve sve vlastni zemi,cizinci s cizim nabozenstvim, se dopusti kriminalniho zlocinu, ktery v ramci rasismu je vlastne kriminalni cin, ktery, ale oni, za kriminalni cin nepovazuji a soudce jim dal termin od jednoho roku do sesti let,coz mnozi komentovali jako zradu na vlastnich lidech, ale protekcni rezim trva dal, elitu nezajima osud lidi na ulicich. (I was raped becouse of my nationality)Rasismus je predevsim zbran na manipulaci lidi ke svemu vlastnimu prospechu,presto nekteri Jihoafricane uz vzpominaji na aparteid -rasismus, na neco ,kde se meli lepsi nez dnes pod "cernou vladou",tak,jak nekteri na dobre dny komunismu, oproti dnesni demokracii v Cechach.

214483

Příspěvků: 13

08.03. 04:17 kozoroh  Abyste rozumeli,tak prvni co musite udelat,je precist Rabbinovicuv projev
08.03. 09:40 Sam Ting Wong  Nelze přehlédnout
08.03. 18:05 daniela  Švédští cigáni
08.03. 18:59 canario447  RE: Švédští cigáni
08.03. 19:48 daniela  RE: Švédští cigáni
08.03. 22:21  POPULAČNÍ KALKULAČKA
08.03. 22:37 Sam Ting Wong  RE: POPULAČNÍ KALKULAČKA
09.03. 05:33 p.  RE: POPULAČNÍ KALKULAČKA
09.03. 00:27  RE: Švédští cigáni
09.03. 17:15 daniela  RE: Švédští cigáni
09.03. 02:48 kozoroh  Ze vseho lze vytriskat penize i z rasismu, tak,jak Indove v Australii
09.03. 04:42 kozoroh  Navod ,jak jit na to ,dostat se k penezum bez prace.
10.03. 02:03 kozoroh  RE: Navod ,jak jit na to ,dostat se k penezum bez prace.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 104 čtenářů částkou 16 005 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,96 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,15 Kč
Švýcarský frank
24,11 Kč
100 japonských jenů
21,02 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,08 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 630,91 Kč
1 unce stříbra
510,23 Kč
Bitcoin
411 870,71 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 219