Diskuze k článku

Směřujeme ke světovládě. Havel tleská, Klaus varuje

Příspěvků 66

29.1.2010 1:53

Vize

Aja 74.?.?.?

Nekolik prani pro budoucnost .
Jen si je umet splnit.

210921

29.1.2010 6:44

Jeden je 15+5 a ten druhy, 20-5,staci si vybrat

kozoroh 59.?.?.?

Oba Vaclavove pristrcili Cechy pres Evropskou Unii k jedne svetove vlade, politici menuzou rici,ze nevedi,co delaji a co udelali, zejmena pri takove admade poradcu, jen si vzpomente na prvni Havlovi poradce a jejich pozadi a musi Vam byt jasne ,ze to nebud enaprosto zadny prinos pro obyvatelstvo Cech a Moravi.
Nakonec ,odpojeni Slovenska ,uz bylo davno na programu,tak zvaneho Karlovarskeho setkani i kdyz zpravy byly jen sporadicke a nic v tisku,ovsem.Nakonec ,proc vinit jen presidenty,vzdyt to je zalezitost celeho naroda, Havel na hrad, jednohlasne zvoleni komunistickym parlamentem, tak proc si ze sve pohodlnosti myslet,stezovat, mame to co jsme si sami ""nechali usit""Kazdy ten,co nechodi k volbam a nebo ten, co voli,jen tak pro srandu , sklizi to,co zasel,to plati vsude na svete.Heslem lenochu,je "po nas potopa" a nebo,on nekdo prijde a udela to za nas, a nebo take, stejne bych nic nezmenil.
Rozprodat narodni hospodarstvi lidu, kteri svou praci a danemi byli na tom zucastneni do privatnich kapes,zlodejna narodniho majetku, to byl program Klause, ted zmoudrel a bude si sypat popel na hlavu?
Havel napomahal NATO v bombardovani Jugoslavie, usnadnim moslimum k expansi do Evropy a s tim cestu k dragovemu obchodu, takze s obema presidenty,zadna slava,jakmile je Havel vyznamenavan v zahranici,tak to svedci,ze zasluhy nebyli pro cesky stat,ale pro nekoho jineho, nakonec ,jeho ukazka v Americe v ramci zednarske loze dala lidem s mozkem na spravnem miste jasne znat,kam se ubirame, kam kracime.Beztrestnost komunistu byla peceti,kdo je kdo.Ztrata urcitych seznamu z narodniho archivu, byla dalsi ukazka,ze si moc Cesky narod nepomuze.Dnes ,kdyz se obcan podiva na cokoliv,tak zjisti,ze jemu ,co by Cech, mu nic nepatri, Kozeny rekl rovnou,tady,uz se neda nic ukrast,vsechno je uz rozkradeno!
*Narode, neplakej,dnes v celem svete je to stejne, agenti jedne svetove vlady pracuji vsude a na vsem, co jim vadi k jejich ceste ke svetovlade,az ji dosahnout,tak prijdou "odmeny" zcela jineho razu, nez plisky na prsa skorumplovanych statniku.
Najdete si ,kde se rika ,ze i nejlepsiz goyimu musi byt utraceni,aspon nejaka "spravedlnost" pro zradce.

210927

29.1.2010 11:43

RE: Jeden je 15+5 a ten druhy, 20-5,staci si vybrat

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 210927

A.) Kozorohu, zkuste dohlédnout na další účel kroků a skutků, které ti dva udělali, takhle jste si jen vylil bolístku - prvoplánovým viděním situace.
B.) Rozumný člověk si aspoň dovede vybrat, který z vládců mu víc vyhovuje, to jsem se z vaší reakce nedočetl. Takže platí za A.

210957

30.1.2010 4:16

RE: Jeden je 15+5 a ten druhy, 20-5,staci si vybrat

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 210957

Mam silny dojem ,ze jste nepochopil kritickou situaci Cech do ktere jsme se dostali v ramci lenosti premyslet, hospodska politika se nam ted jevi, ze jsme slapli vedle, kdyz uz neni kde brat,co prodat,co zasmelit. Havel,kapitan a Klaus, zastupce kapitana,role se vymenili,Klaus je kapitan a Havel zastupce,oba dva Vam prodavaji vstupeku na lod Titanik, s ujistenim,ze je to nepotopitelna lod, na horni palube hrajou, takze zadne starosti,ze ano?
Byvale Ceskoslovensko pod komunisty nemelo prakticky dluhu,svym zpusobem jsme i s tim malem pomerne dobre hospodarili, hodne se i rozdavalo zadarmo, i kdyz, jako strategickou surovinu,jsme dali zadarmo "osvoboditelum", jenze ted,surovinove zasoby se rapidne zmensuji,narodni prumysl je ve vsech moznych rukach, stat neni sobestacny, ubyva zemedelske pudy,kaci se lesy,mnohe majetky jsou v kdejakych kukach jenom ne v ceskych,tisk a propaganda tv je rovnez v cizich rukach, tak, co nam vlasne zustalo,kdyz odecteme rostouci dluh, ktery muze byt mnohokrate vetsi nez tech 111.000.Coz mi pripada,jako kdyz se mlade mamince narodilo dite n apalube Titaniku.Tradicni zbozi, ktere jsme vyvazeli do zahranici je,kde ?
Premyslejte trochu, jaka je nase budoucnost "prodaneho kramu" a nemyslete,ktery z tech dvou,co udela a co neudelal,cestu ,kterou nam vybrali,do evropskeho spolecenstvi, je chybna cesta, kam vede a kde konci?
Nebude dlouho trvat a seberou nam nasi ceskou korunu, to znamena,pokud ztratite svou menu,tak,jako stat jste prestal existovat.Nasi obcane-vojaci,zoldneri jsou pouzivani v zemich, ktere nam, co by narodu,nikdy nic neudelali spatneho a ted bojujem v cizich sluzbach a umirame,pritom,jsme si sami za sebe ve jmenu svobody nikdy poradne nevystrelii,posledni hrdina -vlastenec byl stabni kapitan Moravek,na Prasnem moste, kde ukoncil svuj zivot. Ve vetsine hlav se ceka na Josefa Svejka jez prijede na svatovaclavskem koni udelat zazrak.Doktori,kteri neco znali ,odesli pryc,rovnez mnoho jinych statu potrebnych odeslo, mnoha mista ,jako Karlovi Vary se staly casti Ruska a ne Cech a mnoho jineho,mnozi nevidi budoucnost a to je velmi zle, zejmena pro mlade lidi s pocinajicim dluhem 111.000 korun, nez zkonci skolu to bude mnohonasobne vic.Jsme vytunelovany.

211001

30.1.2010 9:57

RE: Jeden je 15+5 a ten druhy, 20-5,staci si vybrat

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 211001

Kozorohu, asi nemá smysl vám vymlouvat vaše vidění situace, neznáte asi principy, na kterých je postavená funkce peněz, tohoto derivátu matematiky, která jej v sobě obsahuje především.
Nepochopíte virtualitu "státního dluhu" ani faktu, že vlastnictví čehokoliv představuje především potřebu starat se o to.
Když jste takový "myslivec", tak se musíte vrátit až do období, kdy se člověk učil zapisovat své pocity a potřeby pomocí slabičného písma (různého významu první a druhé slabiky, jedna pro mocné, druhá pro "písaře", nevolníky v neolitu).

Ale to je na jinou diskuzi, přeju vám, abyste si našel práci, která vás uspokojí a dovedl svým nadřízeným nabídnout zlepšení svých - a následně i jejich pracovních podmínek.
Zatím nechápete, proč to píšu, to nevadí.
Vy tu nabídku totiž musíte postavit tak, aby obě strany měly co ztratit. Zatím jen bekáte jako ovečka, melete to, co už všichni víme.
Ano, ulevil jste si, to je pozitivum aspoň pro vás. Tak ještě tu trochu inspirace tam, kam svou činností dosáhnete. Neřešte to, na co nedosáhnete.

211014

31.1.2010 4:19

RE: Jeden je 15+5 a ten druhy, 20-5,staci si vybrat

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 211014

Napsal jste:Nepochopíte virtualitu "státního dluhu" ani faktu, že vlastnictví čehokoliv představuje především potřebu starat se o to.
Dluhem 111.000 to zacina s ujistenim ekonomu,ze jsme na "spravne ceste".
Vložený obrázek
Takhle pozdeji vypad atrillion dolaru statniho dluhu, visualni pohled obcana a dluhu
Vložený obrázek
Jestli si nasi ekonomove a politici vezmou priklad z "americkeho hospodarstvi, tak;U.S. National Debt in $100 bills
After seeing What does one TRILLION dollars look like?, I've gotten quite a few requests to translate that into the U.S. National Debt, currently 11 trillion dollars as of March, 2009.

Tak,zkoncime po prikladu USA,takto:
Vložený obrázek

Jak,pisete:
Zatím jen bekáte jako ovečka, melete to, co už všichni víme.

Tak,ted doopravdy vite,jak muzete zkoncit s podvodnymi politiky a ekonomy, ten maly muzicek vedle te hromady penez, muzete byt VY sam.
Uvedomte si ,ze Ceska republikavlezla do mezinarodniho obchodu,kde trilionove cifry litaji bez jakehokoliv podlozeni v tomto "svetovem bankovnictvi" a mnozi z nich berou vydelek,procenta do milionu dolaru,za nic.Navic i zlate cihli v mnohych bankach jsou falesne take.

211083

31.1.2010 23:02

RE: Jeden je 15+5 a ten druhy, 20-5,staci si vybrat

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 211083

no, možná víte, že k rozjetí laviny stačí něco velmi, velmi malilinkého, Takže místo bekání hledejte, co to může být - a neobhajujte svou, byť všemi přijímanou pohádku.
Snad aspoň víte, že opakováním ta "pravda" ale i lež roste. Ňouma se nikdy nebude snažit hledat řešení, raději přidá polínko na hromadu předchozích.

211123

31.1.2010 12:52

RE: Jeden je 15+5 a ten druhy, 20-5,staci si vybrat

baki 83.?.?.?

Reakce na 211014

Janko!! Doslova mě fascinuje Vaše představa, že "Vy tomu rozumíte" kdežto ostatní tomu nerozumějí, nechápou, bekají a pod.
Byl jsem na rozpacích, jestli mám vůbec na Vaše názory reagovat. Asi ne, ale přesto reaguji:
- Pokud narážíme na hypotézy kolem sebe, neznamená to, že zrovna ta Vaše hypotéza je správná. Hypotéz na téma, které není podložené fakty, můžeme vytvořit nekonečné množství a všechny hypotézy pak mají stejnou "vědeckou" hodnotu. Pouze "Objevy faktů" můžou buď některé hypotézy vyvrátit (jsou-li na základě nových objevů nemožné), nebo dokonce nějakou hypotézu "potvrdit" jako "zákonitost". Pokud tomu tak není, nemá smysl kohokoli osočovat, že tomu nerozumí, že to nechápe a pod. Protože není vyloučeno, že on to chápe správně, kdežto právě Vy tomu nerozumíte. Těch, kteří se domnívají že "něco objevili", se po naší planetě pohybuje v řádech statisíce.

211096

31.1.2010 23:10

RE: Jeden je 15+5 a ten druhy, 20-5,staci si vybrat

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 211096

Baki, budete si na tu představu asi muset zvyknout.
Hypotéza přestává být hypotézou, pokud ladí s nástroji, kterými je vytvořena.
Nějak asi netušíte, proč u číslic známe jejich vzájemný význam - stupně velikosti, ale u písmen nám to nikdo neřekl. A víte proč? Anebo je to podle vás nemožné? On mobil před pár lety byl také utopíí, víte?

A já na to zkrátka přišel.
Nevím, kdy se vy budete učit "abecedu lidštiny". Je analogií k tabulce chemických prvků. Proto některé poznatky prezentuji, a hledám lidi, kteří potřebují dalším jen nepotřebují dokazovat, že nic nového nejde vymyslet.
Takže si myslete co chcete, reagovat nemusíte. spád událostí vám napoví, kdy se o významy samotných písmen začít zajímat.

211125

2.2.2010 2:39

RE: Jeden je 15+5 a ten druhy, 20-5,staci si vybrat

Brabec 84.?.?.?

Reakce na 210927

Člověče, máte hlavu, máte rozum ? Lituji, ale na Klause nemáte.

211190

29.1.2010 7:45

pane autore

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

"Klaus se Havlových vizí děsí, stejně jako se Havel zase děsí vlastenectví a úcty k národu"

Zejména pod toto se podepisuji! [překvapení]

210928

29.1.2010 8:58

Asi to tak má být

xxxxxx 80.?.?.?

Dobře nám tak, Klaus je jediný kdo chtěl referendum, každy z nás ho mohl podpořit a s bídou to udělalo pár lidí. V parlamentu EU jeho projev vypískávali a jen pár lidí, kteří se nebojí riskovat svůj plat, prohlásilo, že Klaus má s novodobou totalitou pravdu. Kdo chce vidět, tak uvidí a ostatní, což je bohužel většina má Klause pod složkou komické postavy s věšteckou koulí. Proč neustále někoho přesvědčovat ? S většinou pohne spíše snadná hypotéka, média a slevy v hypermarketu, než zamyšlení nad tím co se vlastně děje, co se stane s úvěry za pár let, co sledují v televizi a kupují v hypermarketech. Nakonec nás stejně upálí, nebo podrobí převýchově. Sametová revoluce byla jedna velká fraška která proběhla v několika státech, takže co dělat když víme, že ani zvonění klíčů nic nezměnilo a vše je dávno naplánováno ?

210933

29.1.2010 8:59

"Řízené stárnutí populace" je cesta k záchraně Evropské civilizace.

vili 87.?.?.?

U v celku inteligentně napsaného článku, mi vadí nepochopení tak jednoduché věci, jako jsou "nepříjemnosti" spojené s přemnožením člověka. Že k tomu dochází a teď nemluvím o Evropě, ale světě jako celku je nevyvratitelný fakt, před kterým může inteligentní člověk zavírat oči pouze je-li zbabělec, nebo demagog. V Evropě probíhá proces poklesu původního obyvatelstva, což je
proces potřebný a při kladném přístupu využitelný. Jako si půda potřebuje odpočinout v cyklu ročních období, tak i společnost si odpočine od "růstu" (v zimě stromy nerostou). Aby nedošlo k destrukci společnosti při jejím stárnutí, je nutno tento proces řídit(jen hloupý sedlák se nezásobil na zimu a jen velmi hladový snědl i obilí na jarní setí). Tento řízený proces, by vyžadoval změny ve všech oblastech lidské činnosti (např. legislativa- poloviční trestní sazby pro mladistvé, zaveďme dvojnásobné trestní sazby při zneužití seniora staršího sedumdesáti let). Bude potřebné podpořit společensky kvalitní výuku přírodních a technických věd.
Věda a technika, mohou ulehčit stárnutí a možnost pracovat i ve vyšším věku. Potřebujeme ocenit lidi, jejichž vzdělání stojí na solidních vědeckých základech(matematice, chemii ,fyzice, biologii), nikoli šíbry, kteří s pochybnými tituly ekonomů, či právníků(z Plzně) "šibují s čísly v bublinkovém světě ekonomismu". Samozřejmě by klesal počet obyvatel. Zároveň by díky podpoře exaktních věd mohla růst technologická úroveń společnosti, což souvisí i s výkonem ekonomiky a obrany schopnosti. Nižší nároky na čerpání energie a surovin by se staly velmi kladným průvodním jevem a i ztoho plynoucí vyšší soběstačnost v jejich zajišťování. Tento proces poklesu již probíhá, ale zmatení politici jej odmítají vzít na vědomí jako klad (připravit se a využít jej) a nabízejí jako alternativu zničení evropské kultury dovozem lidí z Asie a Afriky. Tedy řízené stárnutí v sobě zahrnuje přijetí myšlenky poklesu populace jako kladného jevu, přípravu na něj a jeho využití, ne zneužití(viz. dovoz levné pracovní síly s Asie a ničení Evropské civilizace ).

210934

29.1.2010 11:29

RE:

kosticka 194.?.?.?

Reakce na 210934

Hmm tak tomu říkám názor racionálního inteligenta - pár vyvolených má řídit reprodukci ostatních. Človíčku nešťastná, ty také patříš mezi těch 99%, kteří nepochopili smysl existence...

210953

29.1.2010 16:00

RE:

vili 87.?.?.?

Reakce na 210953

Milý "šťastný človíčku", četl jsi velmi nepozorně. Ani slůvkem jsem se nezmínil o řízení reprodukce "radou vyvolených". Upozornil jsem pouze na možnost kladného postoje k vývoji, jehož jsme nedobrovolnými účastníky. Demografické statistiky (domácí i zahraniční) jsou veřejně dostupné a na rozdíl od průzkumů veřejného mínění zpravidla nezfalšované. To k mojí racionalitě. Ke smyslu existence podotýkám pouze to, že nespočetné zástupy filozofů si s ní lámou hlavu co paměť lidstva sahá a jistě v tom budou pokračovat až do "skonání věků". Pomozte jim. Já si netroufám, co jsem já proti nim.

210980

1.2.2010 12:07

RE:

šťastný človíček 194.?.?.?

Reakce na 210980

Pokud jsi "zamrzl" v slepé uličce klasické filozofie, pak se nedivím, že jsi oblbnutej demograf. statistikou a podobnejma koninama - manipulátoři májí z takových jako jsi Ty opravdu radost [mrknutí jedním okem]

211153

29.1.2010 12:09

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 210934

Souhlasím s vaším negativním hodnocením dopadu imigrace z Asie a Afriky pod záminkou dovozu levné pracovní síly, a ve skutečnosti za účelem likvidace původní Evropské civilizace.

Dovoluji si ale pochybovat o obecně OBECNĚ SDÍLENÉM KLIŠÉ O PŘEMNOŽENÍ OBYVATELSTVA NAŠÍ PLANETY. Číslo 7 miliard či 8 miliard zní hrozivě, ale umíme si aspoň pro začátek představit, kolik to vlastně je?

Tak třeba "Spartakiádně": pokud by se všichni lidé na zemi postavili na značky vzdálené od sebe 1 metr, tak těch 7 miliard by zaplnilo "Strahov" o rozloze méně než 84km x 84 km. Pro lepší představu je to cca 1/2 rozlohy Okresu Benešov...

Samozřejmě, nechci být teď poučován o banalitách typu, že na práci a bydlení 1 člověka nestačí políčko 1m2, a taky vím, že ne celý povrch Země tvoří úrodná půda, že souše je jenom 1/3... Taky mám základní školu.

Chci pouze vyprovokovat ke kritickému myšlení o všech tvrzeních, která jaksi automaticky přebíráme z médií bez přemýšlení. Takto totiž SI NECHÁVÁME VNUCOVAT PŘEDSTAVU EXISTENCE PROBLÉMŮ, KTERÉ NEEXISTUJÍ a PŘISTUPUJEME NA ŘEŠENÍ, KTERÁ JSOU NÁM VNUCOVÁNA.

Ať je ultimativním regulátorem počtu členů rodiny množství potravin a jiných nezbytných zdrojů, které si člověk dokáže vypěstovat nebo směnou za svou práci pro svou rodinu získat. Tak tomu totiž bylo před nástupem tzv. "sociálního státu" a tolik zneužívaných sociálních dávek vždycky. Díky tomu PROBLÉM PŘEMNOŽENÍ LIDSTVA NEMŮŽE VZNIKNOUT, neboť nikdy nebude na Zemi víc lidí, než potravin (a jiných prostředků), které pro své přežití potřebují.

210959

29.1.2010 16:24

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

vili 87.?.?.?

Reakce na 210959

Nenapsal jsem, že cílem dovozu pracovních sil je likvidace Evropské civilizace. Cílem je "obyčejná" touha po zisku. Likvidace je pouhý důsledek. Ta Vaše "samoregulace", je přesně to před čím se snažím varovat. Ano samoregulace kdysi fungovala a to dosti brutálně. Připomenu pouze dvě epidemie moru, které takřka vylidnili Evropu. Pomíjím války, hladomory a nízkou úroveň lékařské péče. Pokud přistoupíme na tento způsob regulace, musíme se smířit s dosti nehezkou představou budoucnosti (pobyt v Osvětimi vedle této budoucnosti může vypadat jako pobyt v rajské zahradě). A také jste přehlédl jednu vlastnost člověka, kterou zapomněl do svých vizí zakalkulovat i takový velikán jako byl Marx. Člověk a jeho vlastnosti se nemění z žádnou změnou společenského systému. Pořád chce víc a to je problém.

210981

30.1.2010 16:45

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

daniela 95.?.?.?

Reakce na 210959

SI NECHÁVÁME VNUCOVAT PŘEDSTAVU EXISTENCE PROBLÉMŮ, KTERÉ NEEXISTUJÍ a PŘISTUPUJEME NA ŘEŠENÍ, KTERÁ JSOU NÁM VNUCOVÁNA.

Souhlasím s Vámi.Jde opět o mediální převýchovu a propagandu,jehož účelem není nic jiného,než snížit počty lidí pro lepší kontrolu v novém NWO.V případě,že by měla na mocné "prasknout"nějaká špína,jako jsou genocidy národů,hubení afričanů pomocí AIDS,hladomoru apod.,aby se pak jen mávlo nad obrovskými počty mrtvých rukou,ve smyslu,však co,beztak je nás mnoho a země by nás jednou neuživila.Není pravda!Když je malý státeček(příkladem nám může být bývalé plně soběstačné Československo)schopný dobře nasytit a tak i uživit takové množství obyvatel,není možné, aby téhož nebyla schopná naše planeta.Přeci neosídlujeme na naší planetě každý metr čtverečný! Ani 10 miliard živých duší by napokrylo celý povrch země.Mám také za to,že kdyby měla země čelit přemnožení,poradila by si s tím sama.Od toho nepotřebuje naše vladaře.

211035

30.1.2010 20:03

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 211035

Jedním z projevů a funkcí mainstreamu, propagandy, tezí pseudoautorit je popisovat věci a dění jinak, než jak tomu je ve skutečnosti.

Tu se něco vynechá, támhle zdůrazní, onde pokřiví a náhle vzniká (pro snadnější dosahovaní MOCI a peněz do těch správných kapes nebo dalších košér cílů) JINÁ REALITA. Je to realita virtuální, která má pomocí eufemismů, principu Zevšeobecňování, nabrnkávání lidského Strachu, či dalších animálních pudů a instinktů v povaze člověka (podobně jako je tomu v případě zde probíraných informací o přelidněnosti Planety) zblbnout nebo připravit ovce na možné pozdější události.


Pojďme se proto zkusit odvážně a s nadhledem zeptat sami sebe..[smích]

1. Hlásá dnes a denně mainstream (a zamysleme se nad tím KDO jej globálně ovládá a tím podmiňuje názory a chování nevědomé a "spící" většiny) nutnost spolupráce a nedeformované! synergie mezi lidmi, etniky či rasami nebo podněcuje (jak se naopak popisem virtuálního nepřítele a cílených krizí) k obavám a nenávisti??

2. Jaké filmy, dokumenty a další "umělecké" projekty dominují dokumentaristice a všelidové zábavě, kdy pořady nabádající diváky (posluchače) ke skromnosti, spolupráci s druhými a následování morálních a etických principů jsou v menšině nebo parodovány?

3. Kteří lidé v pozicích tzv. E/elit a tzv. autorit se chovají svým příkladem jako důvěryhodné a nezprofanované vzory ctnosti a humanity pro ostatní a kterým se dá pro to co konají (nikoli pro to, co pokrytecky prohlašují) VĚŘIT? V minulosti "pár" co hlásali Pravdu a porozumění bylo a z historie známe jak mnozí dopadli.

4. Jak je možné, že farizejové a pokrytci v politice i jinde (kteří vládnou a kážou ostatním o morálce, Pravdě a Lásce) se obvykle v bohatství až luxusu dožívají vysokého věku a umírají většinou v posteli, zatímco ti "druzí" bývají "tak nějak" umlčeni?

5. Pamatujeme na Jindřicha Františka Bobliga z Edelstadtu a spousty dalších před nim i po něm?

6. Co je to za Systém, který toto umožňuje a KDO napsal jeho source-code???

7. Vymyslili tento pokřivený Systém tzv. obyčejní lidé nebo jsou od nepaměti jen jako nevědomé a vystrašené ovce ve vleku vyvolených Ovčáků a jejich za peníze a výhody všeho schopných a ochotných Lokajů?Těchto naprosto konkrétních otázek je o něco méně než bodů v desateru..[smích] a tudíž by neměl být problém se nad nimi nezávisle a bez jakékoli podjatosti či emocí chvíli zamyslet.

A Peace se všemi, kteří to nejen udělají, ale také si bez lhaní do vlastní kapsy nejen na tyto, ale i spousty dalších navazujících otázek (hned TEĎ a nikoli až "NĚKDY" ) odpoví... A s těmi, kdo to ze strachu, co by se mohli dovědět neudělají, samozřejmě také.


jansmith[smích]

211049

30.1.2010 21:04

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

Recensor 213.?.?.?

Reakce na 210959

Upřesnění [mrknutí jedním okem]

Tak třeba "Spartakiádně": pokud by se všichni lidé na zemi postavili na značky vzdálené od sebe 1 metr, tak těch 7 miliard by zaplnilo "Strahov" o rozloze méně než 84km x 84 km. Pro lepší představu je to cca 1/2 rozlohy Okresu Benešov...

Pro ještě lepší představu ... je to cca pětinásobek
rozlohy okresu Benešov,
neboť 84 x 84 / 1475 = 4,78

211055

30.1.2010 23:34

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

olfess 78.?.?.?

Reakce na 211055

Ale tohle je super příklad !!! [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Díky! To budu používat, když mi zase někdo bude vykládat, že se nemám co divit, že je nás prostě moc!

211070

30.1.2010 23:51

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

olfess 78.?.?.?

Reakce na 211070

Jo tak nebudu to používat, ono to bude špatně.
Nemělo by být 2.647 km x 2.647 km ????

To by pak bylo 7.006.609 km2 tedy 7 miliard metrů

Je to tak ne?
[mrknutí jedním okem]

211072

30.1.2010 23:55

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

olfess 78.?.?.?

Reakce na 211072

Tedy 70% rozlohy Evropy ...

211073

31.1.2010 0:26

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

Recensor 213.?.?.?

Reakce na 211072

>Jo tak nebudu to používat, ono to bude špatně.
>Nemělo by být 2.647 km x 2.647 km ????
>To by pak bylo 7.006.609 km2 tedy 7 miliard metrů
>Je to tak ne?

Samozřejmě, že ... to tak není.

Na čtverec o straně 2647 km by se lidstvo vešlo tak, že by každý "cvičenec" měl kolem sebe "parcelu" o velikosti 1000 metrů čtverečních, což je plocha, která již dokonce může dostačovat k jeho obživě, uvažujeme-li, že se na ní dá vypěstovat např. 800 kg pšenice ročně.

211079

31.1.2010 19:03

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

olfess 78.?.?.?

Reakce na 211079

Jj, už to vidim kolego, promiň !!!!,
choval jsem se ke čtverci, jako by to byla přímka. [pláč]
Nicméně, tím líp, alespoň je na tvém příkladu lépe vidět absurdita celého snižování populace.

Ještě jednou sorry [mrknutí jedním okem]!!!

211113

31.1.2010 12:56

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 211072

ted jsem to počítal a odmocnina ze 7mi miliard je 83666,...
takže to je fakt těch 85x85 km
a spočítal jsem že kdyby měl každý k dispozici 1 hektar což je 100x100 metrů pak by zabírali celkem 72 milionů km2 což je hrubým odhadem zhruba 60% rozlohy souše

211097

31.1.2010 22:55

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 211097

No a co teprve kdybychom se namačkali do krychle, každý do jednoho krychlového metru? [velký smích]

211122

1.2.2010 1:14

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

Recensor 213.?.?.?

Reakce na 211122

To by bylo plýtvání místem.

Vložený obrázek

[mrknutí jedním okem]

Takhle úsporně naskládaní bychom se vešli všichni do Orlické přehrady.

211128

1.2.2010 0:30

Myslím, že k problému nelze přistupovat aritmeticky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 211097

Např. půdy přirozeně plodící (bez umělých zásahů) je všeho všudy 11 % a nějaká rovnoměrná planetární distribuce zdrojů je pochopitelně utopická.
Je zajímavé, že kdosi má v "bílých" zemích velmi velký zájem na množení a dovozu problematických etnik, zatímco na druhém konci světa se za globálního pochvalného mručení po dlouhá léta bránilo množení lidem s vysokým IQ ...

211126

1.2.2010 10:18

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

Saša 74.?.?.?

Reakce na 211097

>což je 100x100 metrů pak by zabírali celkem 72 milionů km2
>což je hrubým odhadem zhruba 60% rozlohy souše

100x100 metrů nemusí být ideální.
Jeden můj přítel dojemně vzpomíná na svou vlast a každému vykládá, jak v ČR nemůžete být od hospody dál než půl hodiny pěšky – na začátku a na konci každé vesnice je přece hospoda a vesnice nejsou od sebe vzdálené více jak 5Km. Optimista nechce vidět přelidnění. Zapomínáme, že skoro polovina souše není k životu ani optimální, za předpokladu zachování současné kvality života se tam prostě žít nevyplatí (dlouhá krutá zima nebo extrémní horka). Nevidíme odpadky, v kterých se svět topí. Ničení lesů a moří. Můj doufejme pesimistický dojem je, že nás čeká zkrácení kvality a délky života (která zatím možná roste a průměrné délky života, která se zatím prodlužuje). Platí to i pro země s menší hustotou obyvatel než Evropa! Viz
http://www.ct24.cz/svet/78388-australie-vraci-abor...

211138

2.2.2010 4:05

RE: Jak se zda ,tak elita sveta uz ma reseni, co s nami.

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 210934

Za celou historii lidstva,se jinak nepremyslelo,nez, jak znicit druhe lidi,jak vyvolat valku, jak, zdokonalit prostredky na zabijeni, ten , kdo veri v bibli, tak by si mel spocitat kolikrate je tam napsano ,znicit,zabit,potrestat jine lidi ve jmenu BOHA, svym zpusobem je to svou podstatou, nejkrvavejsi kniha pro krestanske pouceni-vedeni.Je tu vubec nekdo z mocnych,kdo nechce valku?----------Od doby ukonceni druhe svetove valky, nebyl na teto planete jeden den miru, aby se nekde nebojovalo, nezabijelo!
Kdybych byl Ufounem,chtel bych navazat kontakt s lidmi a nebo bych pridal plyn,abych byl co nejrychleji pryc ,od teto vecne bojujici, vrazdici planety?
Japan, China, Russia and WWIII:
As I have stated in previous articles, I believe that the current and future alliance between Russia, Japan and China is a prelude to the next war; East versus West. I also believe that part of their strategy is to partially "de-capitate" the Leadership in the West. I also expect this to have a huge impact on Western intelligence agencies like the CIA, MI6 and Mossad.
The Western Illuminati created both Communism and Fascism to destroy whole races they view as undesirable, and to ultimately eliminate the Middle Class and establish a universal "Forced Labor Camp". According to the Georgia Guidestones, and statements from the Global Elite, they desire to reduce the population of the earth by 90%. They will move towards this goal with a global conflict that will be known as World War III. This will be a war of extermination that will see the widespread and targeted use of Chemical, Biological and Nuclear weapons.
According to the Book of Revelations, this global conflict will wipe 1/3rd of the world's population completely off the map and will see the largest armies assembled and mobilized in the earth's history.
While the relations
http://www.moneyteachers.org/Japan.htm

211192

29.1.2010 10:35

Sytý hladovému nevěří

Oto Sas 78.?.?.?

Já bych,byl také optimistou,kdybych měl takové příjmy,jaké má Klaus a to ještě k tomu nezdaněné [chechtot]

210948

29.1.2010 11:40

RE: Sytý hladovému nevěří

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 210948

teeeda ! [překvapení] to jsi se ukazal ! [oči v sloup] Tohle je teda primivni reakce !!!! Mne je to jedno kolik ma (Klaus)Cech/nekdo plat.... nikdo si hmotne statky ssebou do hrobu nevezme...a ty hodnoty zustavaji v Cesku .

210956

29.1.2010 14:25

RE: Sytý hladovému nevěří

h@luzak 85.?.?.?

Reakce na 210948

No vidíte, já jsem optimistou. O schopnosti či vysoké příjmy pochopitelně usiluji. A samozřejmě nechci, aby mne o část příjmů banda loupežníků-"Jánošíků" pravidelně připravovala. Proč loupežníků? Protože mě pod pohrůžkou násilí (odnětí svobody) nutí, abych odevzdal část vlastního majetku ve prospěch jiných (např. v rámci "přerozdělování" či na činnosti, které po státu nechci a neužívám).

Vivat laissez faire, Bastiat, Mises, Rothbard i Klaus.

210971

29.1.2010 11:30

OT, avšak velmi důležité

Unus de Bohemia 147.?.?.?

omlouvám se za to, že to je OT. Avšak tato zpráva je velmi důležitá:
http://relax.lidovky.cz/ln-zdravi.asp?c=A100116_12... Zatím to je ohledně prasečí chřipky první vlaštovka.

210954

29.1.2010 12:20

RE: OT, avšak velmi důležité

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 210954

Ne tak důležitá. Mainstreemová média se jenom snaží získat u naivní veřejnosti kredit, který ztratila propagací toho nesmyslu o prasečí chřipce a jiných agend. Ale kdo je dnes bere vážně? Kdo si je zítra otevře s nadějí, že se dočte pravdu?

Pravdu hodí do válu jenom málo, občas a pouze proto, aby k němu zase přilákala lidi.

210961

29.1.2010 12:32

prislo E-mailem....bylo by to k smichu, kdyby to nebylo k placi...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Krize? Jaká krize?

Tomáš Franke

O současné ekonomické krizi kolují v tisku hotové romány. Bohužel, ve většině z nich se autoři dopouštějí jedné zásadní nepřesnosti. Srovnávají současnou ekonomickou situaci s Velkou hospodářskou krizí z roku 1929.

Současná krize je ale něco naprosto jiného. Vlastně bychom vůbec neměli používat slovo krize. Není to vůbec krize, jako ta v roce 1929. Je to počátek konce fungování amerického principu ekonomiky.

Tak jako se před dvaceti lety sesypal komunistický socialismus jako domeček z karet, tak se dnes hroutí americká ekonomika. K pochopení toho, proč k tomuto kolapsu došlo vůbec nepotřebujete ekonomické vzdělání. Spíše se k tomu hodí zdravý český selský rozum.

Představte si, že jste vynalezli integrovaný obvod. Součástka, kterou dnes najdete snad úplně ve všem. Součástku, bez které vám neprodají ani rohlík, protože i kasa v obchodě je vlastně počítač.

Jistá firma v Americe vynalezla integrovaný obvod. Jen pro úplnost, byla to firma FAIRCHILD a bylo to v roce 1958. Jenomže vedení firmy chtělo větší zisky, proto výrobní linku přemístilo z Kalifornie do Číny.

Číňané se jistě dají vyškolit na obsluhování naší plně automatické linky a na rozdíl od Američanů to budou dělat „za hrst rýže“. A nám (vedení firmy FAIRCHILD) vzroste zisk – to přece není k zahození, že jo.

Přibližně ve stejné době přišla jistá firma AMPEX na fintu, jak nahrávat obraz na magnetický pásek. Ano, jde o princip, se kterým se naprostá většina z nás setkala u své VHS.

A AMPEX se ani nenamáhal s hledáním americké firmy, která by to vyráběla a rovnou prodal veškerou technologii Japoncům. A tak to šlo s jednou firmou za druhou.

Zatímco v 50. letech bylo v USA na 30 firem, které vyráběly televizní technologie, v roce 1987 zbyla jen jediná – ZENITH. Když rozmontujete počítač, do jehož monitoru právě teď koukáte, snadno zjistíte, že asi 95 % součástek v něm je z Číny, Japonska nebo přilehlých států.

Jenomže ekonomika je hlavně o tom, že se věci a peníze otáčejí. Lidé pracují, vydělávají za svou práci peníze a za ty peníze si zase koupí jiné věci, které se vyrábějí v dalších továrnách.

Jenomže s odsunem výroby z Ameriky spolu s ní odcházela i práce. Střední třída, nejpočetnější skupina obyvatelstva začala chudnout. V 80. letech vyhlásil president REAGAN tzv. ekonomiku služeb.

O co šlo? Byla uměle vytvořena pracovní místa ve sféře služeb a ta byla zaplňována nezaměstnanými z výroby, kterých rychle přibývalo. Tím, že si všichni budou navzájem prát prádlo, půjčovat videokazety nebo podávat na sebe žaloby se ale stát neuživí !

Odchodem výrobních odvětví také klesala konkurenceschopnost Ameriky. Tak se stalo, že Čína, která vyrábí výrobky pro půl světa začala vzkvétat, zatímco Amerika, kde se vyráběly zbraně a speciální výrobky pro pár spe...Automaticky kráceno

210963

29.1.2010 13:10

Klaus má pravdu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Ale nechápu, jak Havel může být pro multikulturalismus a současně pro snížení počtu lidí. Právě v Evropě multikulti způsobuje přemnožení muslimů, kteří se množí 10x rychleji než bílí, kteří vymírají. Vypadá to, že multikulturalismus je program na likvidaci bílé rasy! A to že zeměkoule má omezené zdroje je každému jasné. Hezký film na toto téma:
http://mustwatch.hztz.cz/film/story-of-stuff/
Jinak Klausův skeptický pohled na budoucnost je mnohem bližší pravdě.

210968

29.1.2010 13:42

nová totalita?

Drn 195.?.?.?

Totalita nám nehrozí. Ta už tu je. Jedna mocenská skupina totálně určuje co pravda je a co není. Mají k tomu totálně všechny hromadné sdělovací prostředky. Až na pár vyjímek, které se bojí sotva pípnout na jiných místech než které pokládají za své, jim totální většina lidí věří.

Globální problémy nutně potřebují globální řešení a tudíž globální vládu. Bastardstvo utvoření takové vlády bude brzdit, neměli by v ní rozhodující slovo.

210969

29.1.2010 14:34

opravdu Klaus proti Havlovi ?

Střelec 77.?.?.?

nemohu se vším souhlasit

210972

29.1.2010 15:24

posledni odstavec

Choronzon 85.?.?.?

Dovolil bych si se ohradit proti poslednímu odstavci. Pány světovlády JSOU bohužel v souladu s lidskou přirozeností (pokud neco takoveho vubec existuje [velký smích]).

Lidé touží být zotročení. Nechtějí myslet sami za sebe. Nechtějí zodpovědnost nas svými životy ani svým konáním. Ten kdo jim nabídne pokojné PŘEŽÍVÁNÍ a ochranu před nebezpečími se snadno stane jejich vůdcem. A začíná se tvořit pyramida...

Proto si myslím, že bohužel světovláda je nevyhnutelná. A dříve nebo později nastane tak či tak.

Malá naděje snad může být, že koneckonců ani světovláda nemusí být apriorně špatná. Budou ji zase tvořit lidé a ti ji promění buďto v nový zlatý věk nebo Orwellovskou noční můru.

210975

29.1.2010 15:55

RE: posledni odstavec

Kolokol 93.?.?.?

Reakce na 210975

Protože však nejznámějším scénářem představujícím to, co dnes označujeme jako NWO, jsou Protokoly sionských mudrců, platí Vaše chmurná vize. S tou výhradou, že světovládu tohot typu nepovažuji za nevyhnutelnou respektive udržitelnou (1000 let).

210979

30.1.2010 5:57

jdete uz mi z dilny

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Reakce na 210979

Umite neco jineho nez neustale napadat Izrael? Melete porad jedno a to same dokola a hledata ve vsem vynika a to holt musi byt Izrael.No a pak chvilku lamentujete nad muslimy,cikany a jinymi neevropskymi narody.Lide jsou v zasade vsude ve svete mirumilovni a pratelsti a je tomu i tak v Izraeli,Bangladesi nebo Turecku.Tak uz prosim vas nechte te nenavistne propagandy a radeji udelejte nejaky dobry skutek pro sve spoluobcany.Uvidite jak se hned budete lip citit.Budte zdrav.

211002

31.1.2010 0:23

RE: jdete uz mi z dilny

Kolokol 93.?.?.?

Reakce na 211002

To vás tak nadzvedlo poukázání na Protokoly ? Na to mám jednoduchou odpověď. Byli to jiní laskaví a mírumilovní lidé, kteří je napsali, ne já. Já si je pouze přečetl. A pak mám za to, že jsem toho ani nenapsal tolik, aby v tom někdo soudný mohl objevit tolik negativního, tak jako vy.

211077

31.1.2010 13:29

RE: jdete uz mi z dilny

jansmith1984 91.?.?.?

Reakce na 211077

64ka zareagoval s největší pravděpodobností na Protokoly, protože na nic jiného způsobem, kterým reagoval ani reagovat nemohl.


Pár věcí by si ale při své emotivní obhajobě Izraele měl možná uvědomit...[smích]

V první řadě Kolokol nikde na Izrael neodkazoval. Nevšiml jsem si, že by tento stát (který vznikl v OSN za diskutabilního přispění světových Mocností na úkor původních obyvatel Palestiny podobně pokryteckým mechanismem jak Mocnosti zafungovaly pro něčí benefit v Mnichově před WW2) ve svých odkazech Kolokol někde zmínil.

Legrační na tom je, že superanon ajpina 64 vydedukovala zmínku o Protokolech sionských mudrců jako napadání Izraele, a to jako by nevěděla, že zde není v souvislostí s Protokoly řeč o Izraeli jako takovém, ale o SIONISTICKÉM HNUTÍ, které stát Izrael (dokonce v rozporu s názorem ortodoxních, zřejmě tedy semitských židů) za pomoci pokřivené diplomacie a NÁSILÍ cestou různých Lokajů vytvořilo a nadále cestou budování nezákonných osad a dalších košér aktivit (např. tím jak se chová na západním břehu nebo v Gaze) rozšiřuje...

Tento pokus přesně zapadá do snah mainstreamových Ovčáků mlžit a ZEVŠEOBECŇOVAT a zde pro znepřehlednění konkrétních Vazeb spojit voldemortí sionistické E/elity s ostatními obyvateli Izraele a s Ž/židy po celém Světě obecně.


Pokud se ze strany 64ky nejedná o farizejské klouzání, tak se minimálně jedná o další fenomen, kterým jsou lidé v područí brainwashingu sionistického establishmentu oblbování a tím je pokus vyvolávat lítost nad chudáky nespravedlivě kritizovanými židy.

Problém ale je, že "svět" je i díky globální síti stále více o aktivitách sionistických izraelských E/elit či globálních bankéřských dynastií informován a pokud něco zasluhuje soucit, tak je to snaha přes všechny dostupné informace (v Gaze Goldstonova zpráva apod.) sionistické a další pokrytecké aktivity, které kupodivu odpovídají tezím z Protokolů, zastírat a omlouvat.


jansmith[smích]

211100

29.1.2010 15:44

Narodne staty su minulost

Rastík 195.?.?.?

Treba si uvedomit, ze klasicke narodne staty uz coskoro budu minulostou, ci sa to panovi Klausovi paci alebo nie. Globalizacia totiz rychlo likviduje aku-taku kulturnu a etnicku homogenost narodov, takze koncepcia narodneho statu je uz jednoducho zastarala. Prave celosvetova centralizovana vlada je jedna z alternativ, ktora moze sucasny system nahradit. Ani mne sa tato alternativa nepaci, ale ak jej chceme predist, nemozeme lipnut na prekonanom narodnom state, ale prist s alternativou, ktora bude v sucasnom prostredi funkcna a zaroven nam zachova dostatocnu mieru slobody.
Ja osobne sa domnievam, ze NWO aj tak nema sancu na uspech, pretoze zvysovanie centralizacie systemu bude zvysovat aj jeho energeticke naroky. A ich pokryvanie bude coraz tazsie. Ale mozno ti, co o svetovladu usiluju, maju v supliku nejaku utajenu technologiu, ktora im pomoze sa s tym vysporiadat. V kazdom pripade to bude zaujimave...

210978

29.1.2010 18:44

RE: Narodne staty su minulost

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 210978

Rastíku, když budou všichni uvažovat jako ty, tak se toho trpkého konce dočkáte.
Centrální vláda nemusí mít strukturu pyramidovou, může mít i rotační - po jednotlivých národech.
Uvědom si prosím, že národní jazyky jsou obdobou odborných, a matematika je nástrojem/jazykem společným.
Takže výsledky jednotlivých národů mohou vždy obohatit celek.
A během např. pěti let se najde pro řídící zemi konkurent, který ji ve svých parametrech může o předsednictví připravit. Lidi nemusí být jen blbci, držící se mocí mermo nějakého majetku, o který se beztak potom musí jen starat....

210984

29.1.2010 19:27

RE: Narodne staty su minulost

Aja 74.?.?.?

Reakce na 210978

Muzete uvest duvody, ktere vas dovedly k vysloveni myslenky o zastaralosti koncepce narodniho statu?
Rikate, ze narodni stat je prekonany. Cim?
Dik.

210986

29.1.2010 17:30

Havel na hrad!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Ano, stojim za tim co řikam. Havel na hrad! určitě v Izraeli nejaky hrad se najde [smích]

210983

29.1.2010 19:01

Opravdu je rozdíl mezi Havlem a Klausem ?

Střelec 77.?.?.?

Článek je dobrý, ale mám k němu několik připomínek.

Klaus varuje před světovládou. Jak to ale ladí s tím co sám pomáhal nastolit ? Rozvrat národního hospodářství , krachy podniků a uvolnění cesty cizím a nadnárodním společnostem. Pohřbení podniků, které mohly vyrábět, neboť odbyt by měli domácí. Např.zemědělské a potravinářské podniky.

Havel má pravdu v tom, že se naše země mění v gigantickou a nevzhlednou aglomeraci skladišť atd. Rovněž je pravda, že lidí na planetě přibývá natolik, že zdroje nemohou stačit, pokud bude veškeré obyvatelstvo žít na úrovni obyvatel vyspělých zemí. Konstatování této skutečnosti není žádná lež. Otázkou však je co s tím, když je naprosto nepřijatelná umělá redukce lidstva pomocí válek, biologických zbraní a jiných zločinů. Právě tady demonstruje Havel své pokrytectví. Hovoří o humanitě a propaguje agrese.(Srbsko, Irák ...)

Klaus má zase obavy z multikulturality, globalizace a potlačení národních kultur. V článku je dáno najevo, že jsou to obavy méně závažné než ty Klausovy. Proč by měly být méně závažné ? Přece zdravá "matička země" je předpokladem zdravého života lidí. Proto je považuji za stejně závažné jako ty obavy Klausovy, které on dává při každé příležitosti najevo.

Otázka zde je pouze v tom jak oba pánové pracují,o co se zasazují a co je výsledkem jejich činnosti. Podle mne je to u obou jedno a totéž. Práce ve prospěch globalizovaného světa, podřízeného jednomu centru, které je již vytvořeno, ale zatím nedisponuje vládou nad celou planetou. U nás však vládne nepochybně a k tomu přispěli oba prezidenti v uplynulých dvaceti letech svým podstatným dílem.

[naštvaný]

210985

29.1.2010 23:39

RE: Opravdu je rozdíl mezi Havlem a Klausem ?

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 210985

Střelče, možná je to jinak, že se teprve hledá model, jak mnoho národů propojit tak, aby jim to společné pomáhalo a to vzájemně rozdílné celek nerušilo.
A je pravda, že tenhle první pokus s Lisabonským paskvilem se moc nepovedl, vede k pyramidální stavbě.
A než se dostaneme k "buňkové", to bude chvilku trvat.
Hran buňky ve včelím plástu je myslím šest. včelky to mají už zmáknuté, na nás to čeká. Stěnami "buňky" (národního státu) může být šest společných vazeb.
Například : pravidla vzájemného zasahovánído hospodaření (přebytky nabízet, potřeby kupovat, tranzit vyměňovat...), pravidla vzájemné pomoci, (výše účelové daně, referenda o jejím využití) a pravidla společného sociálního statutu (chceš bydlet u nás, tak dodržuj naše pravidla).....,

Určitě jsou tu lidi, co by našli důležitější společné zájmy pro nehierarchickou strukturu světa.

Pravidlo je jednoduché, starej se o to, co tě zajímá, ale jsi za své vstupy i zodpovědný. Když tě nic nezajímá, táhni jinam.

A než se tohle dostane lidem do hlavy, to bude ještě chvíli trvat.

210994

29.1.2010 20:30

autor se myli

Stan 91.?.?.?

k totalite nesmerujeme, ta uz zde je, smerujeme ale k celosvetovemu ekonomickemu kolapsu, nevyhnutelne. Co bude po nem je ve hvezdach, jelikoz ale pravidlo "blizsi kosile nezli kabat" ma stale platnost a jelikoz prave ti radoby svetovladci pujdou nejvic na hubu, bude to vsechno mozne jen ne celosvetova vlada. [velký smích]

210989

29.1.2010 20:40

Myslím,že ...

daniela 95.?.?.?

Klaus je možná upřímně zděšený,kam až tento stát přivedl.Možná je právě on ten,který to vždy s námi myslel upřímně.Žel,zavedl nás na pokraj propasti a nyní si sype popel na hlavu..
Havel, onen VV,slavný Vašek,o kterém si mnozí mysleli,že už o něm v našem státě neuslyšíme,jakoby omládl,znovu se vrací po letech na scénu.Člověka až dráždí,že znova musí poslouchat jeho moudra o pravdě a lásce.Mnichovská dohoda byla proti tomu jen slabým odvarem.Tehdy šlo "jen"o naše pohraničí.Tenhle bývalý kotelník,povýšil v nových časech na pekelníka a nejraději by nás i s tím našim lvem českým viděl už zítra pod hvězdou Davidovou.Jiný dojem z jeho výroků opravdu nemám.Slyšet z úst amerického nohsleda,že je nás na této planetě moc,z toho mi opravdu naskakuje husí kůže.Oni nám tedy budou i určovat,kdo má dovoleno žít?! No, všichni svatí s námi!Budeme to ještě moc potřebovat.
[překvapení] [překvapení]

210990

29.1.2010 23:54

RE: Myslím,že ...

hc 90.?.?.?

Reakce na 210990

>Mnichovská dohoda byla proti tomu jen slabým odvarem.Tehdy šlo "jen"o naše pohraničí.

V Mnichově nešlo jen o naše pohraničí. Mnichov byl součástí širšího plánu, respektive spiknutí. A dodnes se to neprovalilo. Kdy se provalí, o co se hraje dnes? Vidět je jenom vrchol ledovce.

210995

30.1.2010 4:13

RE: V Mnichově nešlo jen o naše pohraničí.

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 210995

1938 Mnichov- CSR darovane Hitlerovi, cimz byl nasmerovan smerem Polsko.
1945 Yalta CSR darovane Stalinovi, jakoby jedna zrada nestacila.
1947 CSR Zbytecne zbrane poslane Sionistum do Palestiny na pomoc vybit tamejsi populaci a zalozit dnesni stat Izrael.

Mnohe jine zajimavosti nabadaji myslenku, ze cela valka byla rizena a bez ni se nemhlo uskutecnit zalozeni Izraele.
[bliji]

211000

30.1.2010 14:37

RE: Myslím,že ...

daniela 95.?.?.?

Reakce na 210995

Máte pravdu.Já s Vámi plně souhlasím.

211024

29.1.2010 22:10

Kořeny dnešní argumentace o evropské integraci

čochtan 213.?.?.?

Našel jsem někde na síti při surfování tento zajímavý článek, jenž původně zveřejil na svém blogu Ladislav Jakl:

Dám vám hádanku. Přečtěte si následující řádky a pak si odpovězte: je člověk, který tyto řádky označí za výplod čistokrevného nacismu, provokatér, národovec a extremistický euroskeptik? Nebo spíše poučený demokrat?

„Během padesáti let se budou pokolení, jež nás budou následovat, s jistým pobavením dívat na spory, které se momentálně v Evropě politicky odehrávají. Budou vidět v „dramatických konfliktech národů" mnoha malých evropských států pouze rodinné rozmíšky. Jsem přesvědčen, že během padesáti let se nebude myslet pouze v (pojmech) zemí - mnoho dnešních problémů pak úplně vybledne a mnoho z nich toho nezbude; bude se pak myslet v (pojmech) kontinentů a evropské myšlení budou naplňovat a budou jím hýbat možná mnohem větší problémy.

V žádném případě si nesmíte myslet, že my, pokud zavádíme v Evropě jistý proces pravidel, to děláme proto, abychom jednotlivým národům zkrátili život. Podle mého názoru se musí pojem svobody nějakého národa uvést do souladu se skutečnostmi, před kterými dnes stojíme, a s jednoduchými otázkami účelnosti. Tak jako v rodině nemůže mít jeden její člen právo rušit trvale svou sobeckostí její vnitřní mír, tak nemůže ani jednotlivý národ v Evropě mít natrvalo možnost stavět se proti všeobecnému zavádění pravidel."

Citát pochází z projevu říšského ministra Josepha Goebbelse k českým kulturním tvůrcům a novinářům, proneseného v Berlíně 11. září roku 1940.

Jestliže se vám tyto řádky zdály být výplodem čistokrevného nacismu, opravdu se nemusíte považovat za provokatéra, národovce a extremistického euroskeptika. Možná jste spíše poučení demokrati.

Ladislav Jakl|čtvrtek 4. prosinec 2008

210991

29.1.2010 22:57

RE: Kořeny dnešní argumentace o evropské integraci

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 210991

Dal jsem ten citát do rubriky K zamyšlení. Doufám, že vám to nevadí.

210992

30.1.2010 7:24

RE: Kořeny dnešní argumentace o evropské integraci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 210991

Neda mi to .....
abych to nenapsala...Sokovalo me to! Snad to dokonce i smazu...27.1.2010 ( pred 11,00hod) jsem jako obvykle sla k lekari.Chodivam s psikem pesky pres mesto a pak si zajdeme do "kantiny"-"kavarny" v zidovskem domove duchodcu na kafe. (Uz tak cinim 6 let). 27.1. t.r. mne traumatizovalo, ze mi "Caffe krem" jak se ve Svycarsku rika obycejne kave se smetanou v tech malych kelimcich odmitli dat do porcelanoveho salku, ale dali mi kavu do papiroveho kelimku. Protoze jsem v kantine "jako doma" a nemam zadne zabrany, tak jsem tu pani pozadala, ze nechci kafe v kelimku, ale normalni kavu jako obvykle do salku a ze si to JAKO OBVYKLE vypiju v predu u "recepce" . Dama nereagovala a hned vedle pultu sedeli dva panove - kuchari a sledovali vsechno deni a ten mladsi mi nakonec (pratelsky ??) rekl, pani to nejde my tu mame KO^SER nadobi......
[překvapení] [překvapení] [zmaten] [zahanbení]
Je to dneska 3.den co se mi to stalo a kdybyste vedeli co vsechno si myslim!!!!!!
Shrnu to do jedne vety, kterou jsem od mala slychavala !!!
: "my vsichni lidi jsme bratri"!
[překvapení] [překvapení]

211004

30.1.2010 22:52

RE: Kořeny dnešní argumentace o evropské integraci

daniela 95.?.?.?

Reakce na 210991

2.Světová válka byl jen jeden z mnoha nevydařených pokusů,podmanit si svět,vytvořit jednu vládu.NWO je myšlenka stará tisíce let.
Dnes zažíváme další z pokusů.Sionisté jsou o kus dále.Donutili vlády jednotlivých států k poslušnosti,přesvědčovacími metodami mnohé přesvědčili,že míšením ras a rušením hranic států se neděje nic strašného a vlastně si jsme všichni rovni.Je to všechno jedna velká lež.I my jsme oproti válečným generacím o kousek dále.Na vlastních zkušenostech poznáváme,že smýšením ras lidí do jednoho celku dobrotu nedělá a dělat nemůže.
Pokud říšský ministr Goebbels dokázal mluvit tak květnatě,že by leckterý Euronadšenec zajásal, pak to mluví o jediném.Pocházel ze stejné Bilderbergovy líhně,jako dnešní partička (vy)volených.

211063

30.1.2010 23:48

RE: Kořeny dnešní argumentace o evropské integraci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 211063

Zaujímavý článok http://prop.sk/nova_franska_risa.html

211071

30.1.2010 0:21

v kapitalismu člověk vykořisťuje člověka, v komunismu je tomu naopak

malomocny 88.?.?.?

v kapitalismu člověk vykořisťuje člověka, v komunismu je tomu naopak

210996

30.1.2010 8:32

Celkem pěkný článek...

Jiří Poděbradský 85.?.?.?

...ale bohužel mám stále problém s Bartošem jako proradarovým radikálem.

211007

31.1.2010 19:36

V článku je dost věcí k zamyšlení...

kubrt 94.?.?.?

Ovšem hrozím se okamžiku kdy z Mladýho Franty vykopnou Komárka nebo Steigerwalda.

211115

1.2.2010 23:09

Demagogie

novocián 90.?.?.?

Demagogie Bartoše, Havla i Klause. (Ostatně Klaus nic jiného neumí). Takřka všechny typy vadných "argumentů" např. podle http://holbachia.sweb.cz/texty/jine/fallacies.htm; doplněné ještě neurčitým strašením vším možným.
Asi největší lží je ztotožňováníní NWO podle amerických iluminátů se světovou či evropskou sjednocenou demokratickou vládou.To první znamená nekontrolované ovládání světa úzkou skupinou nejbohatších Američanů.Spojení demokratických národů do větších celků znamená naopak posílení státu proti monopolům a tedy oslabení nadvlády boháčů.
Vůbec nejde o to jestli je na světě států dvě stě nebo jeden- ale o to, aby tam vládnul lid a ne elita.
K přelidnění světa dodávám, že to je dávno známá věc.Varoval před tím už starý Janeček, a to už bude nějakých 30 tisíc let !
Nebude dost sobů aby se tolik lidí mohlo uživit !

211186

Příspěvků: 66

29.01. 01:53 Aja  Vize
29.01. 06:44 kozoroh  Jeden je 15+5 a ten druhy, 20-5,staci si vybrat
29.01. 11:43 janko  RE: Jeden je 15+5 a ten druhy, 20-5,staci si vybrat
30.01. 04:16 kozoroh  RE: Jeden je 15+5 a ten druhy, 20-5,staci si vybrat
30.01. 09:57 janko  RE: Jeden je 15+5 a ten druhy, 20-5,staci si vybrat
31.01. 04:19 kozoroh  RE: Jeden je 15+5 a ten druhy, 20-5,staci si vybrat
31.01. 23:02 janko  RE: Jeden je 15+5 a ten druhy, 20-5,staci si vybrat
31.01. 12:52 baki  RE: Jeden je 15+5 a ten druhy, 20-5,staci si vybrat
31.01. 23:10 janko  RE: Jeden je 15+5 a ten druhy, 20-5,staci si vybrat
02.02. 02:39 Brabec  RE: Jeden je 15+5 a ten druhy, 20-5,staci si vybrat
29.01. 07:45 MedaBeda  pane autore
29.01. 08:58 xxxxxx  Asi to tak má být
29.01. 08:59 vili  "Řízené stárnutí populace" je cesta k záchraně Evropské civilizace.
29.01. 11:29 kosticka  RE:
29.01. 16:00 vili  RE:
01.02. 12:07 šťastný človíček  RE:
29.01. 12:09  RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?
29.01. 16:24 vili  RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?
30.01. 16:45 daniela  RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?
30.01. 20:03 jansmith1984  RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?
30.01. 21:04 Recensor  RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?
30.01. 23:34 olfess  RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?
30.01. 23:51 olfess  RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?
30.01. 23:55 olfess  RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?
31.01. 00:26 Recensor  RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?
31.01. 19:03 olfess  RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?
31.01. 12:56 aristokrat  RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?
31.01. 22:55 Antiseptik  RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?
01.02. 01:14 Recensor  RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?
01.02. 00:30  Myslím, že k problému nelze přistupovat aritmeticky
01.02. 10:18 Saša  RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?
02.02. 04:05 kozoroh  RE: Jak se zda ,tak elita sveta uz ma reseni, co s nami.
29.01. 10:35 Oto Sas  Sytý hladovému nevěří
29.01. 11:40  RE: Sytý hladovému nevěří
29.01. 14:25 h@luzak  RE: Sytý hladovému nevěří
29.01. 11:30 Unus de Bohemia  OT, avšak velmi důležité
29.01. 12:20  RE: OT, avšak velmi důležité
29.01. 12:32  prislo E-mailem....bylo by to k smichu, kdyby to nebylo k placi...
29.01. 13:10  Klaus má pravdu
29.01. 13:42 Drn  nová totalita?
29.01. 14:34 Střelec  opravdu Klaus proti Havlovi ?
29.01. 15:24 Choronzon  posledni odstavec
29.01. 15:55 Kolokol  RE: posledni odstavec
30.01. 05:57  jdete uz mi z dilny
31.01. 00:23 Kolokol  RE: jdete uz mi z dilny
31.01. 13:29 jansmith1984  RE: jdete uz mi z dilny
29.01. 15:44 Rastík  Narodne staty su minulost
29.01. 18:44 janko  RE: Narodne staty su minulost
29.01. 19:27 Aja  RE: Narodne staty su minulost
29.01. 17:30  Havel na hrad!!!
29.01. 19:01 Střelec  Opravdu je rozdíl mezi Havlem a Klausem ?
29.01. 23:39 janko  RE: Opravdu je rozdíl mezi Havlem a Klausem ?
29.01. 20:30 Stan  autor se myli
29.01. 20:40 daniela  Myslím,že ...
29.01. 23:54 hc  RE: Myslím,že ...
30.01. 04:13 vodnik007  RE: V Mnichově nešlo jen o naše pohraničí.
30.01. 14:37 daniela  RE: Myslím,že ...
29.01. 22:10 čochtan  Kořeny dnešní argumentace o evropské integraci
29.01. 22:57 Vladimír Stwora  RE: Kořeny dnešní argumentace o evropské integraci
30.01. 07:24  RE: Kořeny dnešní argumentace o evropské integraci
30.01. 22:52 daniela  RE: Kořeny dnešní argumentace o evropské integraci
30.01. 23:48  RE: Kořeny dnešní argumentace o evropské integraci
30.01. 00:21 malomocny  v kapitalismu člověk vykořisťuje člověka, v komunismu je tomu naopak
30.01. 08:32 Jiří Poděbradský  Celkem pěkný článek...
31.01. 19:36 kubrt  V článku je dost věcí k zamyšlení...
01.02. 23:09 novocián  Demagogie

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 1

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 0

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 7

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,52 Kč
Australský dolar
15,75 Kč
Švýcarský frank
24,53 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,99 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 133,05 Kč
1 unce stříbra
507,22 Kč
Bitcoin
1 165 963,56 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 064