Diskuze k článku

Muž, který podvedl CIA

Příspěvků 9

27.12.2009 9:31

Takovych je vic

vidlacky 77.?.?.?

a jeste chytrejsich [chechtot]
reportaz
http://alles-schallundrauch.blogspot.com/
je v Nemcine - pokud nekdo muzete aspon casti prelozit do Cestiny [cool]

208093

27.12.2009 14:51

RE: Takovych je vic

Jirkakuse nci (zavináč) gmx (tečka) com 217.?.?.?

Reakce na 208093

Zavadeni doveho platidla VIR v Lipsku je dosti obsahly clanek. Behem meho surfovani v internetu jsem narazil na adresu http://userpage.fu-berlin.de/~roehrigw/diplomarbeiten/Freigeldpraxis.pdf
S teto prace volne prekladam kratickou pasaz:
Instruktivni priklad dnesni financne-hospodarske reality.
140.000 zamestnancu spolecnosti Peugeot vytvorili v prvnim pulroku 1998 vydelek ve vysi 2,2 miliardy franku (330 mil. $ kurs 6Fr./1$) Byl to jeden s nejlepsich pulrocnich vysledku.
V te same dobe vytvorilo 340 makleru v Citibank se svymi devizovymi spekulacemi vydelek ve vysi 552 mil.$
Pro osobu to znamena 400x vetsi vydelek. V porovnani mezi realnym hospodarskym vykonem a spekulaci volnymi ci virualnimi penezi je vytezek v pomeru 1:400 Je zrejme ze za techto okolnosti je motivace k vytvareni realnych hodnot velice nizka. Realnym vykonem se tedy dosahuje stale mensich vysledku nez se spekulaci nahromadenych penez. Beze zmneny tohoto systemu, musi nutne dochazet k instabilite celosveoveho hospodarstvi a ve sve vnitrni protichudnosti vede dnesni system k celkovemu krachu.

208112

27.12.2009 17:07

RE: Takovych je vic

ighb 91.?.?.?

Reakce na 208093

http://alles-schallundrauch.blogspot.com/

Jak šéf Klimatické rady OSN profituje z klimatické hysterie

Nikdo nemá celosvětově větší vliv na klimatickou politiku vlád kvůli lidmi zapříčiněného oteplování klimatu než největší alarmista Rajendra Kumar Pachauri, předseda Klimatické rady OSN nebo Mezivládního panelu klimatické změny (IPCC). Je taky osobou, která nejvíce osobně profituje z vytváření této paniky, protože je podílníkem nespočetných firem a organizací, kde získává své bohatství poradnictvím a účastí - a tyto firmy a organizace vydělávají jeho klimatickými doporučeními. Je na čase se na tuto osobu podívat blíže.

Pachauri byl hnací silou Konference o klimatu v Kodani a jeho studie o klimatickém oteplování, kterou zveřejnil v roce 2007, je základou pro všechna světová klimatická rozhodnutí. Je oslavován politiky a sdělovacími prostředky jako klimatický vědec č. 1 a zahrnován vyznamenáními. Jako předseda Světové klimatické rady převzal roku 2007 spolu s Al Gorem Nobelovou cenu míru.

Přitom není vědec, nýbrž je indickým ekonomem a železničním inženýrem. Nemá žádnou kvalifikaci co se týká klimatického výzkumu a stejně jako Al Gore nemá o klimatu ani ponětí – absolutně žádné. Jak se přesto stal předsedou Světové klimatické rady je záhada a skandál sám o sobě. Ukazuje se tak, že IPCC nemá s vědou nic společného, nýbrž je politické gremium, které má jen jeden úkol – všemi prostčedky šířit „klimatickou lež“.

Tento už dříve tušený cíl IPCC byl potvrzen, když vyšly najevo e-maily norwichské CRU, z nichž je zřetelné, že klimatičtí výzkumníci falšovali klimatická data, aby vytvořili dojem klimatického ohřívání, které ve skutečnosti neexistuje. Tato falšovaná data jsou tedy základem pro tvrzení světové klimatické rady, že nás ohrožuje lidskou činností produkovaný CO2, vytvářející ohřívání klimatu.

Tento vědecký podvod byl nejnověji znovu doložen
(http://rt.com/Top_News/2009-12-18/data-cherry-picked-climatologists.html?fullstory ),
když ruští klimatičtí výzkumníci si stěžovali, že Centrum klimatického výzkumu University East Anglia převzali z měření teplot v Rusku v úvahu pro svůj klimatický model jen ty, které odpovídají thesi ohřívání, zatímco data, hovořící o ochlazování zcela ignorovali. Kromě toho akceptovali jen měření z městských měřících stanic, které kvůli zástavbě naznačovaly oteplování – a měření z širých ruských plání, ukazující nezměněný trend, prostě vyhodili.

Nikdo se však o celý ten podvod, známý pod termínem Climagate nezajímá. Media a politiky nezajímá, že klimatický guru Pachauri nemá žádnou vědeckou kvalifikaci v oboru klimatu, že celovětově byla teplotní data pod jeho vedením falšována ku prospěchu these o oteplování, nýbrž je jim taky zcela jedno, že Pachauri udržuje celosvětově portfolio obchodních zájmů...Automaticky kráceno

208125

27.12.2009 18:25

druhá část překladu http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2009/12/wie-der-chef-des-uno-klimarats-von-der.html

ighb 91.?.?.?

Reakce na 208125

nýbrž je jim taky zcela jedno, že Pachauri udržuje celosvětově portfolio obchodních zájmů v organizacích, které vydělávají miliardy doporučeními IPCC – které jsou postaveny na zfalšovaných údajích.

U těchto skupin se jedná o banky, olejové, plynové a energetické koncerny, pojišťovny a investiční firmy, které jsou velmi silně účastny v „obchodu s CO2“ a „ekologické technologii“ - na trhu s nejrychleji rostoucích a bilionových ziscích vytvářejících odvětvích. Kromě své funkce předsedy IPCC je Rajendra Pachauri činný u nespočetných organizací, hrajících vedoucí roli v mezinárodním „klimatickém průmyslu“.

Proto je na místě otázka, jak je možné, že světový klimapapež je účasten osobně v tolika firmách, koncernech a průmyslových skupinách, které přímo profitují z poradenství IPCC? Proč tuto skutečnost ještě nenapadal a nezveřejnil žádný investigativní novinář?

Ach ano, to je blbá otázka, že? Profesionální meiální prostituti mají přece v roli propagačních orgánů za úkol šířit klimatickou lež mezi lid a současně potlačovat všechny kritické hlasy, představovat kritiky jako znásilńovatele planety a házet na ně špínu. To funguje dobře. Opravdové ničitele přírody – amrickou vojenskou mašinérii a válečnou politiku nepřipomínají nikdy.

Je zcela naivní věřit, že „seriozní media“ jsou zde proto, aby lidstvu zprostředkovala pravdu o tom, co se s klimatem děje. Media musí ochrańovat zájmy opravdových vlastníků světa - jen proto jsou zde – a „majitelé zeměkoule“ chtějí, abychom věřili, že se klima otepluje kvůli našeho CO2 a proto se musíme masivně omezovat, být kontrolováni a pro naše hříchy trestáni – platbami.

Už několikráte byly tvrzení Rajendry Pachauriho, jeho přednášky a diagramy použité ve Zprávě IPCC z roku 2007 alternativními klimatickými vědci napadeny jako falsa a on sám byl žádán, aby je stáhl, protože nemají žádný vědecký základ. Jeho "vyprávění" se opírá o pseudovědu, manipulovaná data, o klimatické modely, ohýbané podle přání a potřeby a nemající s realitou nic společného. Pachauri je šarlatán a lhář.

U příležitosti klimatické konference jsou kritizovány i jeho osobní vztahy k organizacím, které profitují z jeho tvrzení. Tak byl rozšířen otevřený dopis adresovaný všem 192 účastněným zemím, který ukazuje zájmový konflikt Rajendry Pachauriho a který protožádá jeho odstoupení z ředitelské funkce IPCC.

208129

27.12.2009 19:09

RE: dokončení překladu http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2009/12/wie-der-chef-des-uno-klimarats-von-der.html

ighb 91.?.?.?

Reakce na 208129

(střední část, kde autor vypočítává dřívější činnost a funkce Rajendry Pachauriho, jsem vynechal...)

...Neuvěřitelné je, že všichni ti "zelení" politici a ochránci přírody v Evropě a na světě vůbec, nechápou o jaký masivní zájmový konflikt zde jde - dokonce jaký nebezpečně výbušný podvod se zde provádí a jsou tak hloupí, že se tváří tvář těmto faktům ještě vehementně zasazují pro politiku lidmi zapříčiněného údajného klimatického oteplování, šířenou IPCC - a opravdu vážně věří, že Klimatická rada OSN, klimatičtí výzkumníci a vlády to s ochranou klimatu myslí poctivě. Přitom účastníci tohoto klimatického průmyslu jen plní své kapsy - a kapsy těch v pozadí - na účet nás všech.

Žijeme zřetelně ve dvou paralelních světech. V jednom, pomocí strachu uměle vytvořeném mainstreamovými medii, vládami, velkokoncerny a věřiteli kultu klimatického oteplování, v kterém je zcela v pořádku, když vědci pro politický cíl lžou a klamou, kde my, jako veřejnost, máme platit biliony pro řešení problému, který vůbec neexistuje. A reálný svět, v kterém zbytek nás žije.

208133

27.12.2009 21:52

RE: druhá část překladu http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2009/12/wie-der-chef-des-uno-klimarats-von-der.html

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 208129

Dekuji perfektne prelozeno! [smích]

208156

29.12.2009 15:33

RE: druhá část překladu http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2009/12/wie-der-chef-des-uno-klimarats-von-der.html

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 208129

Taky jsem chtel podekovat za preklad. S jazyky jsem na tom mizerne. A to jsem trapil ctyri roky ucitele gymnazia svym mucenim jazyka velkeho Goetheho.[smích]

208282

27.12.2009 11:25

nic nového, řekl bych a taky to doložím

FERDA ferr (zavináč) volny (tečka) cz 217.?.?.?

Kyberiada 1978 Stanislaw Lem Polsko
vydáno 1983 CZ

Výprava šestá, čili, jak Trurl a Klapacius stvořili démona druhého stupně, aby piráta Tlamsu přemohli

strana 156 - "Tohle se mi líbí," odvětil tázaný.
"Obohacuji se o poznatky, to je má životní záliba, můj koníček, za nějž vděčím svému vyššímu vzdělání"
"Jaké autentické a drahocenné informace si žádáš?" optal se Klapacius

Zde se popisuje jak vyrobit "informačního démona"
pomocí analýzy proudícího vzduchu přes číslicovou filtraci
takže vlastně vznikl generátor náhodných čísel a jejich následný rozbor
to mělo pomoci překonat jiného démona,
který chtěl "vědět všechno"

Dtto je Echelon, tedy podobně pomatené zařízení,
které analyzujíc "všechno" má následně "vydetekovat" všechno o ničem"

Toto pravděpodobně "zneužil" uvedený pitomec a prodal to ještě větším pitomcům-- to je podle jistého receptu vysvětlení o nadřazenosti

Jestliže takto vypadá "svoboda projevu a informace", pak je výhodné
použít větrných tunelů ke zkoumání rozpadu pampelišek

Výsledek bude stejný a dokonce může vysvětlit padání betonu volným pádem samo do sebe-- jak se ostatně "povedlo v jednom případě" 911 [chechtot]

208101

27.12.2009 21:11

RE: nic nového, řekl bych a taky to doložím

JPG 89.?.?.?

Reakce na 208101

kniha naprosto nepřekonatelná,
zmíněná povídka zde
http://eldar.cz/myf/txt/lem_-_kyberiada.html#jak_trurl_a_klapacius_stvorili_demona

208152

Příspěvků: 9

27.12. 09:31 vidlacky  Takovych je vic
27.12. 14:51 Jirkakuse  RE: Takovych je vic
27.12. 17:07 ighb  RE: Takovych je vic
27.12. 18:25 ighb  druhá část překladu http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2009/12/wie-der-chef-des-uno-klimarats-von-der.html
27.12. 19:09 ighb  RE: dokončení překladu http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2009/12/wie-der-chef-des-uno-klimarats-von-der.html
27.12. 21:52  RE: druhá část překladu http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2009/12/wie-der-chef-des-uno-klimarats-von-der.html
29.12. 15:33 Rene Bartosek  RE: druhá část překladu http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2009/12/wie-der-chef-des-uno-klimarats-von-der.html
27.12. 11:25 FERDA  nic nového, řekl bych a taky to doložím
27.12. 21:11 JPG  RE: nic nového, řekl bych a taky to doložím

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,21 Kč
Libra
29,21 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
21,08 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 758,58 Kč
1 unce stříbra
481,67 Kč
Bitcoin
405 834,69 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 153