Diskuze k článku

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Příspěvků 27

30.7.2002 18:13

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Honza 64.?.?.?

Pane Stwora ten "hrich" stare zebracky, je svatosti proti hrichum nejake Karly Homolkove, ktera dostala jenom 12 let vezeni. Vazne si myslite, ze tu starou pani poslou v kanade za mrize, jenom proto, ze nekoho pretahla holi?

3057

30.7.2002 20:56

RE: Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Aja 66.?.?.?

Reakce na 3057

Pane Stwora ten "hrich" stare zebracky, je svatosti proti hrichum
nejake Karly Homolkove, ktera dostala jenom 12 let vezeni. Vazne si
myslite, ze tu starou pani poslou v kanade za mrize, jenom proto, ze
nekoho pretahla holi?
Myslim,ze srovnavate nesrovnatelne.
Opravdu jsem dobre rozumnela vasemu textu?Shledavate jednani pani Horvathove jako temer korektni vezhledem k tomu,co provedla Karla Homolkova?
Pokud pani Horvathovou nerusi,ze podvodem vzbuzuje lidsky soucit,je to vec jejiho svedomi.Jestli jde ale na nekoho s holi,protoze jeji podfuk odhalil,je zasah policie na miste.Nemyslite?
A nam nezbyva,nez se za nase ceske spoluobcany stydet(at uz jde o K.Homolkovou,nebo pani Horvathovou).

3060

30.7.2002 23:14

RE: Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Marek. kmarek (zavináč) ca (tečka) 24.?.?.?

Reakce na 3060


A nam nezbyva,nez se za nase ceske spoluobcany stydet(at uz jde o
K.Homolkovou,nebo pani Horvathovou).

Tak aby bylo jasno,ta Karla homolka a jeji rodina
pochazeli z Rumunska.

3061

30.7.2002 18:26

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Morgan 64.?.?.?

Ten pripad sleduji od pocatku a vzdycky se musim ptat cim je takovy clovek jako Horvathova prinos pro Kanadu, cim obohati spolecnost (svou praci, svym charakterem). Kdysi jsem cetla, ze M. Forman nedostal zpocatku Green Card, protoze je reziser a tech asi meli ve Statech hodne, nakonec myslim urady sveho rozhodnuti v jeho pripade litovat nemusi. Docela by me zajimalo jestli ji urady mohou jeji statut odebrat....

3058

31.7.2002 1:00

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 65.?.?.?

Nevim kdo je Horvatova a neznam ani Homolkove pripad. Takze jen co jsem cetl. Margita je "perfekt" zrala na nekolik Oskaru, ale to by musela do USA, jelikoz v Kanade se neudeluji, tam se asi podobnym "hercum" penize daruji. To proto, ze Kanada je " lidumilnejsi", uz to prameni z citatu, ze je na socialni podpore.
Tady v USA by dostala kop do prdele a ne fucking "welfare", to je za prve, za druhe, po nekolika prokouknutych "hereckych" vykonech, by ji asi lide nic nedavali, pri nejhorsim na eventuelni stiznosti by ji vykazal policajt.
Je jasne proc cikani do USA nechteji, nejsme socialni stat; ted jste mohli sledovat jak zajezd "emigrujicich" romu(aby se chudaci slovem cikan neurazili), byl na ceste do Anglie (nekdo jim dal echo, ze to tam taky "jde"[mrknutí jedním okem], vracen na nemecke strane v Rozvadove(Waidhouse).
Na druhe strane ale bych chtel mit jeji nervy, trpelivost a drzost stat cely den
na jednom fleku, to musi byt natura a tu romaci skutecne maji zavidenihodnou!!!
Stefan

3062

31.7.2002 3:38

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Mne na tom clanku nejvice zaujalo to ,jak konecne nekteri lide od tisku dostali to ,co meli dostat uz davno kdyz stranili cikanum a ted konecne dostali od cikanky zaplaceno,je to snad na svete ojedineli pripad ,kdy nekdo vyplatil media primo na miste.

3064

31.7.2002 9:27

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Josef Doleček dolecek (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Tady přeci nejde o Horváthovou ale o chování cikánů obecně. Sám jsem se v jejich druhé vlasti ( Česku )setkával téměř denně s tím jak perfektně znají zákony a svá práva. S povinnostmi je tomu naopak. Mohl bych tady psát strany NEGATIVNÍCH zkušeností s cikány, ale to by nemělo smysl.
Řešením je liberální společnost, kde je kladen důraz na volbu jednotlivce, jeho odpovědnost za tuto volbu a minimalizování vlivu státu. Už ten samotný fakt, že se prostě musím nějak živit a že mi nikdo zadarmo nic nedá a že pokud se budu živit nekale tak to schytám a to tvrdě - by mohl přispět k normalizaci jejich chování, nebo pro mne osobně k lepšímu výsledku - snížení jejich porodnosti.
Možná někomu připadne méně solidární společnost tvrdá, ale mě zase nepřipadne příliš košer dát peníze, které jsem poctivě a tvrdě vydělal cikánům a jiným "sociálně potřebným" místo toho abych mohl např.svému synovi zaplatit o něco více kvalitnější vzdělání. ( I přínos lepšího vzdělání mého synka pro stát by byl asi větší než přínost vyžraného cikána.)

3066

31.7.2002 9:29

RE: Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Josef Doleček dolecek (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 3066

Ještě jsem zapoměl na jednu poznámku. Na severu Čech je jedním z rozšířených cikánských jmen : Čonka (czonka) . To prý v maďarštině znamená "bezruký". Za co že se kdysi sekaly ruce?

3067

4.12.2005 12:37

RE: Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Robert Čonka 213.?.?.?

Reakce na 3067

Volám sa Robert Čonka a nikto z mojich rodinných príslušníkov ani vetvy prarodičov nebol cigán a už vôbec nie zlodej. Neviem ako je natom inteligenčne nejaký Doleček ,ale asi ste na seba hrdý keď už viete používať internet. Skúste byť objektívnejší a nezaoberajte sa tak nízkymi spôsobmi hodnotenia ľudí ! Priezviská ! Bože koho by napadlo ,že Doleček znamená (Jamka do ktorej sa kadí).

30484

2.8.2002 3:56

RE: Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

R. 24.?.?.?

Reakce na 3066

Řešením je liberální společnost, kde je kladen důraz na volbu
jednotlivce, jeho odpovědnost za tuto volbu a minimalizování vlivu
státu.
Maximalny suhlas: www.lp.org

3099

31.7.2002 13:39

Političtí korekňáci dostávají na zadek

Jiří B. smirrgl (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Že by konečně rozum vítězil a někdo chtěl napsat pravdu? Vždyť to by asi mělo být podstatou novinařiny. Česká média(resp. v podstatě německá) se zajisté pohybují na špici žebříčku "připosranosti", pojmenovat něco pravým jménem?, najít příčinu a souvislosti? zbláznili jste se? uveřejnit něco o cikánské kriminalitě? ješišmarjá! to by byla sebevražda! Už se ani nepíše "pachatel snědé pleti, či kudrnatý, či špatně česky mluvící", foto se už vůbec neuvádí! Jedinou vyjímkou bývá bulvární Blesk. Obebrat snad cikánovi podporu, když odmítne pracovní místo? To by státní úředník nikdy neudělal, jó kdyby to byl běloch, to je jiná! Uveřejnit něco o cikánských kapsářích, kterých v ulicích řádí tisíce, či o dealerech drog a cikánských feťácích (Ostrava 65% cikánů na heroinu!!!) , né to by žádný český novinář neudělal i kdyby měl nastoupit k lopatě. Napsat snad něco o "letních vyžíracích zájezdech" do všemožných zemí Evropy? Utopie ! Cikán, to je tabuizované téma jako pro papeže četba porno časopisů. Žádný politik nic pravdivého neřekne, leda omleté žvásty o "asimilaci", "nutnosti pomocné ruky", "státní podpoře". No prostě demokracie musí uzrát, je-li někdo fašoun, pořádají k němu novináři zájezdy autobusy, je-li někdo cikán, co má na svědomí 350 násilných trestných činů, je osobou jaksi totálně nezajímavou, raděj se píše že okurky chytly plíseň a v ZOO se narodily malé kůzlátka! Jenže normálnímu člověku, co mu cikán každé tři měsíce vykrade auto a cikánky neustále strkají ruky do kapes na "politickou korektnostů s prominutím sere!

3068

31.7.2002 14:06

RE: Političtí korekňáci dostávají na zadek

Josef Doleček dolecek (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 3068

Jenže normálnímu člověku, co mu cikán každé tři měsíce
vykrade auto a cikánky neustále strkají ruky do kapes na "politickou
korektnostů s prominutím sere!

Máte pravdu. Západní společnost se tímto stylem žene do záhuby. Stane se obětí vlastní politické korektnosti.

3069

31.7.2002 21:18

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

L.B.Praha 212.?.?.?

Co se týče cikánů obecně:Nikdy zdůrazňuji,nikdy je nikdo nepřevychová.Kdo žije s otevřenýma očima to jistě ví.Každý má plnou pusu RASISMU,ale jen do té doby,než ho nějaký cikán(ne róm-to je blbost)přepadne nebo okrade apod. Politikům(víme kdo)kteří sie jich zastávají(lidská práva atd.)bych přál vedle jedné rodiny bydlet a hned by se angažoval jinak.Snížit jejich porodnost,na všechny stejný metr,a pak bude možná život v našich ulicích trochu bezpečnější.To je můj názor.

3071

28.8.2002 11:54

RE: Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Jaroslav Spunda 203.?.?.?

Reakce na 3071

Co se týče cikánů obecně:Nikdy zdůrazňuji,nikdy je nikdo
nepřevychová.Kdo žije s otevřenýma očima to jistě ví.Každý má plnou
pusu RASISMU,ale jen do té doby,než ho nějaký cikán(ne róm-to je
blbost)přepadne nebo okrade apod. Politikům(víme kdo)kteří sie jich
zastávají(lidská práva atd.)bych přál vedle jedné rodiny bydlet a hned
by se angažoval jinak.Snížit jejich porodnost,na všechny stejný metr,a
pak bude možná život v našich ulicích trochu bezpečnější.To je můj
názor.

Presne tak.

3646

1.8.2002 6:54

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Mirek, Montreal 24.?.?.?

Ja se divim, ze se lide pozastavuji nad cikanskou zebrackou.To my v Montrealu mame falesny zebraky vsude a hlavne ve stredu mesta. To jsou ti blbouni co jim neco daji. Ti co jsou bez prace a bez stale adresy muzou se venovat zpevu [smích] http://www.accueil-bonneau.qc.ca/services/chorale.html ( francouzsky ) a jinym pitomostem a najdou se vzdycky nejaci ti novinari, kteri budou nam hrat na city. Ti bezdomovci s tim jejich choralem natocili CD a jeli na turne. Ja bych docela klidne menil cikanskou zebracku za ty nase chudaky. Jen tak na odboceni v Quebecu na oslavy statniho statku 1. cervence se stehuje polovina naroda. Tak se taky najdou pytlici, kteri opusti stary byt aniz by si sehnali novy. A to je uplnej blbinec chyba je na tech kapitalistech co jsou vlastniky domu, na statu, na vlade a hlavne na starostech velkych mest jako je Montreal.Tak si predstavte, ze tech nekolik rodin, jenz nesehnali byt ani s tim, ze by jim vlada i mesto priplatilo na najmu byly ubytovany v jedne skole. A hned to slo do televize, jaky jsou to pomery a situace ktera ponizuje cloveka na sva prava a jeden ten chudak tam nadaval, ze si ani nemuze pripojit internet a ze mu chybi vic soukromi. Ja se mozna opakuji ale poslete mi tu cikanskou babku k nam do Montrealu a ja vam tam poslu ty nase bezdomovce. [smích]

3077

1.8.2002 15:31

RE: Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Aja 66.?.?.?

Reakce na 3077

Ja se divim, ze se lide pozastavuji nad cikanskou zebrackou.To my v
Montrealu mame falesny zebraky vsude a hlavne ve stredu mesta. To jsou
ti blbouni co jim neco daji. Ti co jsou bez prace a bez stale adresy
muzou se venovat zpevu [smích]
http://www.accueil-bonneau.qc.ca/services/chorale.html ( francouzsky )
a jinym pitomostem a najdou se vzdycky nejaci ti novinari, kteri budou
nam hrat na city. Ti bezdomovci s tim jejich choralem natocili CD a
jeli na turne. Ja bych docela klidne menil cikanskou zebracku za ty
nase chudaky. Jen tak na odboceni v Quebecu na oslavy statniho statku
1. cervence se stehuje polovina naroda. Tak se taky najdou pytlici,
kteri opusti stary byt aniz by si sehnali novy. A to je uplnej blbinec
chyba je na tech kapitalistech co jsou vlastniky domu, na statu, na
vlade a hlavne na starostech velkych mest jako je Montreal.Tak si
predstavte, ze tech nekolik rodin, jenz nesehnali byt ani s tim, ze by
jim vlada i mesto priplatilo na najmu byly ubytovany v jedne skole. A
hned to slo do televize, jaky jsou to pomery a situace ktera ponizuje
cloveka na sva prava a jeden ten chudak tam nadaval, ze si ani nemuze
pripojit internet a ze mu chybi vic soukromi. Ja se mozna opakuji ale
poslete mi tu cikanskou babku k nam do Montrealu a ja vam tam poslu ty
nase bezdomovce. [smích]


Kazdy vyspely kapitalisticky stat by se mel umet postarat o svoje stare a chude lidi.Je pravda,ze down town Montrealu pribylo natazenych rukou,jiste jsou mezi nimi i takove,ktere by mohly pracovat,ale to uz patri k zivotu.Nakonec choral z Accueil bonneau je docela dobry priklad,jak se bezdomovci mohou integrovat a pracovat(pokud,Mirku,povazujes zpev za praci).
..a jak je mozne,ze na pocatku tretiho tisicileti chybi v Montreale 400 bytu?Nekde je problem,nemyslis?Luxusnich bytu je dost,ale je nedostatek levnych,statem dotovanych.A ze lide opustili byty a nenasli si jine..jak jiste vis,je podepsana smlouva a pokud ji majitel neprodlouzi na dalsi obdobi,najemnik nema sanci a po vyprseni smlouvy je povinen se vystehovat,at ma ci nema novy byt.

3087

1.8.2002 16:13

Zebracka do Montrealu

Mirek, Montreal 24.?.?.?

Reakce na 3087
Kazdy vyspely kapitalisticky stat by se mel umet postarat o svoje
stare a chude lidi.Je pravda,ze down town Montrealu pribylo natazenych
rukou,jiste jsou mezi nimi i takove,ktere by mohly pracovat,ale to uz
patri k zivotu.Nakonec choral z Accueil bonneau je docela dobry
priklad,jak se bezdomovci mohou integrovat a
pracovat(pokud,Mirku,povazujes zpev za praci).

..a jak je mozne,ze na pocatku tretiho tisicileti chybi v Montreale
400 bytu?Nekde je problem,nemyslis?Luxusnich bytu je dost,ale je
nedostatek levnych,statem dotovanych.A ze lide opustili byty a nenasli
si jine..jak jiste vis,je podepsana smlouva a pokud ji majitel
neprodlouzi na dalsi obdobi,najemnik nema sanci a po vyprseni smlouvy
je povinen se vystehovat,at ma ci nema novy byt.

Nechtel bych z toho delat sagu na pokracovani jenom vysvetlit, ze me to vecne starani o chudaky stve, nechci mluvit o starych lidich, jenz si za malou penzi nemohou poradne zit ani ne o nemocnych a o stavu nasich spitalu. Chtel jsem jen poukazat na vysledek socializace Quebecke spolecnosti, kde se stale rika ; Chyba statu, chyba vlady, chyba cehokoli a cokoli jen si nepriznat, ze nekdy poradne kopnuti do zadku toho ci onoho jedince by bylo prospesnejsi. Kdyz jsem pred deseti lety prijel, nikdo mi nic zadarmo nedal. Sel jsem makat na stavby a po vecerech do skoly ( stredoskolske vysvedceni se moc neuznava ). Shodou okolnosti jsem mel moznost videt v jakem stavu nekteri najemnici opustili jejich byty [pláč] ( na cerno o pulnoci s pomoci kamosovyho privesu nebo s malym pick-upem ). Nevim jestli vlastnik domu na pronajem se nebude chtit priste pojistit a zadat reference z predchodlich adres. To tak k tem 400 schazejicich bytu. Kdyz jsem jeste pred neolika lety pracoval v konstrukci, skoncil jsem v roce 2000, mel jsem obrovsky problem shanet kvalifikovanou pracovni silu ( pokryvac mel 26 $ na hodinu a pomocnik na stavbe 16 $)vetsinou se mi dostalo odpovedi, ze na podpore se vsemi temi kouzly mu to dela okolo tisicovky cistyho mesicne, bez prace[smích] ale kdybych potreboval a platil "cash" tak pujde delat. Tak uz dost vysvetlovani, ta habka zebracka je uplny nic proti tem podvodum co se delaji kazdodenne alespon ma talent[smích] a ty chudaky co zebraj nabidnete jim praci a uvidite jak vemou nohy na ramena.[smích]

3090

1.8.2002 17:11

RE: Zebracka do Montrealu

Aja 66.?.?.?

Reakce na 3090
Davam ti zapravdu,cela Canada(Quebec obzvalste)jsou znacne"doleva".Problemy,ktere nastavaji a zhorsuji se si ve znacne mire zavinil stat sam.Tak dlouho pecoval o vsechny,az to doslo do stadia,ze se skoro nikdo neumi postarat sam o sebe.Jak je mozne,ze je vyhodnejsi zit na socialni podpore,nez pracovat za minimalni mzdu?Nekde udelal stat chybicku.Vyhoda nas(z byvaleho vychodniho bloku)je,ze se povetsinou umime postarat o sebe a sve rodiny.Ale jak vidno,i mezi nami jsou taci,co"v tom umi chodit" a socialnich vyhod zneuzivaji.
Nic neni idealni.
P.S.Vim,co umi najemnici udelat z bytu,ale znam i druhou stranu mince(jeden cas jsem v tom pracovala).

3091

3.8.2002 8:37

RE: Zebracka do Montrealu

Franta Flinta 24.?.?.?

Reakce na 3090

Kdyz uz se bavime o zebracich, dneska jsem u nas po ceste do prace videl jednoho s papundeklovou cedulkou, na ktery mel napsano "need money, beer and porn".

3138

5.8.2002 4:08

RE: Zebracka do Montrealu

Ruda 24.?.?.?

Reakce na 3138

Kdyz uz se bavime o zebracich, dneska jsem u nas po ceste do prace
videl jednoho s papundeklovou cedulkou, na ktery mel napsano "need
money, beer and porn".

Je to jiz okopirovane - Spravne to ale ma byt "Need money for beer and hooker".

3166

1.8.2002 17:13

RE: Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

my 2 cents 207.?.?.?

Reakce na 3087

Kazdy vyspely kapitalisticky stat by se mel umet postarat o svoje
stare a chude lidi.

ja jsem myslel, ze to byl zavazek socialistickych statu ...

..a jak je mozne,ze na pocatku tretiho tisicileti chybi v Montreale
400 bytu?

neprebyva nahodou v Montrealu 400 lidi kteri si nemuzou dovolit zit ve drahem meste ?
Co jim brani odejit ?


3092

1.8.2002 7:04

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Josef Doleček dolecek (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Tady v Čechách se říká vtip:
"Víš jak se řekne cikánsky daleko?
????
Toronto

3078

1.8.2002 15:02

Námět na reportáž

Emma Bovary 147.?.?.?

Margita Horváthová není jediná z ceských cikánů kdo z Ceska odešel do Kanady. Co třeba udělat obsáhlejší reportáž o životě několika cikánských rodin z různých míst Kanady. Předpokládám že osudy a zkušenosti mohou být různé.
Neustálé omílání tohoto jednoho kriminálního případu svědčí jen o Stworově zaujatosti.

3085

1.8.2002 20:47

RE: Námět na reportáž

ACA 216.?.?.?

Reakce na 3085

Udelat takovou reportaz by zabralo spoustu casu...Z tisku jsem vycetl,ze vetsina Cikanu je stale na welfaru (coz me prekvapuje,protoze konzervativci vykrikovali,ze nyni muze byt jedinec na socialni podpore maximalne 2 roky...ale to asi plati jen pri bile).Cast Cikanu se uchytla jako drobni podnikatele a cast se jich vratila do CR.Kanadsti ucitele se vytahly(s Indiany jim to ale zas moc nejde): Vsechna Cikanata uz davno mluvi dobre anglicky a mnoha pujdou studovat dal.Celkovy vysledek :Cikanske deti se zapoji do spolecnosti ,ale nekolik stovek dospelych budete zivit do konce jejich zivota svymi danovymi poplatky.

3093

2.8.2002 16:30

Re: ACA

Emma Bovary 147.?.?.?

Díky za informace. Pokud je pravda co píšete je argument o genetickém předurčení cikánů k asociálnosti falešný.

3123

2.8.2002 23:21

RE: Re: ACA

ACA 216.?.?.?

Reakce na 3123

Díky za informace. Pokud je pravda co píšete je argument o genetickém
předurčení cikánů k asociálnosti falešný.

Tez si myslim,ze se tem ucitelum u Cikanat podarilo prerusit zavislost na spolecnosti,a drzim jim palce. Jen se obavam,aby je nejaky levicak casem neosocil s geneticko/kulturni asimilacni genocidy [pláč] .

3131

12.8.2002 23:22

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Martin 64.?.?.?

Neteste se na rychly rozsudek. 9. zari by mel byt pouze stanoven datum na soudni preliceni, ale nejspise se cela vec bude nekolikrat odrocovat...
Zalezi na advokatech a financni solventnosti obzalovane.

3338

Příspěvků: 27

30.07. 18:13 Honza  Žebračka za mřížemi - ale trvalo to
30.07. 20:56 Aja  RE: Žebračka za mřížemi - ale trvalo to
30.07. 23:14 Marek.  RE: Žebračka za mřížemi - ale trvalo to
30.07. 18:26 Morgan  Žebračka za mřížemi - ale trvalo to
31.07. 01:00 stefan  Žebračka za mřížemi - ale trvalo to
31.07. 03:38 Robert Nohejl  Žebračka za mřížemi - ale trvalo to
31.07. 09:27 Josef Doleček  Žebračka za mřížemi - ale trvalo to
31.07. 09:29 Josef Doleček  RE: Žebračka za mřížemi - ale trvalo to
04.12. 12:37 Robert Čonka  RE: Žebračka za mřížemi - ale trvalo to
02.08. 03:56 R.  RE: Žebračka za mřížemi - ale trvalo to
31.07. 13:39 Jiří B.  Političtí korekňáci dostávají na zadek
31.07. 14:06 Josef Doleček  RE: Političtí korekňáci dostávají na zadek
31.07. 21:18 L.B.Praha  Žebračka za mřížemi - ale trvalo to
28.08. 11:54 Jaroslav Spunda  RE: Žebračka za mřížemi - ale trvalo to
01.08. 06:54 Mirek, Montreal  Žebračka za mřížemi - ale trvalo to
01.08. 15:31 Aja  RE: Žebračka za mřížemi - ale trvalo to
01.08. 16:13 Mirek, Montreal  Zebracka do Montrealu
01.08. 17:11 Aja  RE: Zebracka do Montrealu
03.08. 08:37 Franta Flinta  RE: Zebracka do Montrealu
05.08. 04:08 Ruda  RE: Zebracka do Montrealu
01.08. 17:13 my 2 cents  RE: Žebračka za mřížemi - ale trvalo to
01.08. 07:04 Josef Doleček  Žebračka za mřížemi - ale trvalo to
01.08. 15:02 Emma Bovary  Námět na reportáž
01.08. 20:47 ACA  RE: Námět na reportáž
02.08. 16:30 Emma Bovary  Re: ACA
02.08. 23:21 ACA  RE: Re: ACA
12.08. 23:22 Martin  Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nadčasový Karel Kryl01.03.21 10:39 Česká republika 0

Vláda natolik nevěří vlastním lidem, že proti nim chce povolat armádu28.02.21 19:30 Česká republika 6

Klíčem k překonání pandemie může být očkování dětí, tvrdí odborníci27.02.21 20:22 Česká republika 3

Prof. Krčméry sa skoro zadusil v respirátore. Sú rúška a respirátory skutočne bezpečné?27.02.21 15:13 Slovensko 3

Policejní zásahovka v Rusku proti těm, kteří se nenechají očkovat27.02.21 10:49 Rusko 9

Už zase policie bije bezbranné 14 leté děti!26.02.21 17:12 Česká republika 10

Bidermanova tabulka donucování26.02.21 16:25 Neurčeno 0

Vo švédskom Halmstade zakázali nosiť rúška na školách26.02.21 14:31 Švédsko 0

Pandemický zákon přijat. Vyhlašte nouzový stav znovu, vyzvala vládu opozice26.02.21 13:56 Česká republika 2

Kolářovo stržení Koněva, Novotného urážky. To se nám vrací26.02.21 11:22 Česká republika 3

Biden jde ve šlépějích Trumpa, levice je z toho na mrtvici25.02.21 22:42 USA 0

Česko si chce půjčit vakcínu od členských států, hlavně nebrat tu ruskou!24.02.21 21:18 Česká republika 8

Mohutné protesty v Madridu proti korona-teroru, média mlčí20.02.21 19:35 Španělsko 5

Totalitní zákon prošel bez ztráty kytičky18.02.21 22:57 Česká republika 6

PryGuma by celému národu nordinoval domácí vězení, ale sám jde fandit na fotbal18.02.21 22:31 Česká republika 2

Pozor! Zítra jednání o totalitním zákonu!17.02.21 20:49 Česká republika 4

Česká republika je v minusu 1 689 miliard korun za sedm let16.02.21 21:19 Česká republika 3

Scénář pandemie SPARS v letech 2025 – 202816.02.21 17:14 USA 1

Očkovanie učiteľov skomplikovalo otváranie škôl a škôlok. Niektorí pedagógovia po víkendovom očkovaní nie sú schopní prísť v pondelok do práce15.02.21 11:22 Slovensko 2

Covid bonus - potvrzení, že nemocnice mají větší vývar z covid pacientů 15.02.21 08:00 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,67 Kč
Euro
26,17 Kč
Libra
30,26 Kč
Kanadský dolar
17,04 Kč
Australský dolar
16,77 Kč
Švýcarský frank
23,84 Kč
100 japonských jenů
20,34 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,79 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 913,38 Kč
1 unce stříbra
582,44 Kč
Bitcoin
1 007 677,20 Kč

Poslední aktualizace: 1.3.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 515