Diskuze k článku

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

Příspěvků 123

15.9.2009 8:48

The definitive truth about 9/11

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

http://missinglinksmovie.blogspot.com/

The facts will make it abundantly clear that the so-called 9/11 “Truth” movement has been infiltrated and is ultimately controlled by the same criminal group who masterminded the attacks. As they say, 'if you want to control the dissent you lead the dissent.' Utilizing evidence from the FBI, CIA, NSA, US Armed Forces Intelligence sectors, Foreign Intelligence organizations, local law enforcement agencies and independent investigators, Missing Links goes where no other 9/11 video has dared to.

200354

15.9.2009 9:02

Charlie Sheen's Video Message to President Obama

mkadlec 62.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=ZyKR2-A0KPU

200359

15.9.2009 9:56

Přesně o toto jde!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

http://www.blisty.cz/2009/9/15/art48953.html

200368

15.9.2009 11:06

Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

Carlos Irwin Estévez (Charlie Sheen) je synem Ramon Gerarda Antonia Estéveze (jinak Martina Sheena), který adoptoval jméno arcibiskupa Fultona J. Sheena. Charlie Sheen spolupracuje s Alexem Jonesem a oba jsou součástí širšího a staršího projektu.
Právě jezuitský koadjutor Jones dělá z Sheena tvář hledačů pravdy o 9/11. O co však jde. Je to hra na pravdu, kdy ke lži je postavena alternativní lež lidmi obvykle akceptovaná jako pravda (předpoklad je, že lidé jsou naučeni, že proti lži je pravda).
Abych přiblížil.
Jak si vysvětlit třeba spojení Pat Buchanan a Alex Jones v „alternativních“ pořadech?
Totiž Pat Buchanan a Tom Braden založili „Congress for Cultural Freedom (CCF)“, přes který však byly masivně financovány mediální projekty CIA v rámci operace „Mockingbird“.
A kdo je Pat Buchanan ? Kromě toho, že byl spolupracovníkem protřelého CIA Toma Bradena je i tento jesuity vyškolený žurnalista od roku 1987 maltézským rytířem. Je také účastníkem „The McLaughlin Group“. (O jezuitovi McLauglinovi jsem se zmiňoval už jinde).

Nevysvětluje se tím, tak trochu, nejlépe placená role v televizi pro Sheena po jeho angažování v hnutí hledačů pravdy?

200377

15.9.2009 14:12

RE: Divné, že...

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 200377

To, že infiltrace a vypouštění nepravdivých informací je úspěšná technika k zpochybnění jakékoliv snahy se dopátrat pravdy, je jasné. Co není jasné je, zda Váš článek neslouží stejnému účelu.

200392

15.9.2009 15:59

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

Reakce na 200392

Antiseptiku, poukazuji jen na velice pokročilou sepsi lidského společenství. Pokud se vystavíme vlivu médií, vystavujeme se vymývání mozků. Pokud se vystavíme alternativním médiím, hrozí nám zasvinění mozků…
To, co jsem napsal, jsou méně známé (ne však tajné) věci v souvislostech, které nikdo servírovat nebude. Vycházím z určité dějinné rekonstrukce, která mi dává nějaký smysl.
Jestli je pravdivá?
Tak to je pouze otázka přesvědčení, já to nechávám otevřené a za nějakou svátost to nevydávám. Ať si s tím každý dělá, co chce. [smích]

PS.: můžu to podpořit celou haldou dalších souvislostí, které opět někdo bude těžko nabízet...

200402

15.9.2009 23:49

RE: Divné, že...

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 200402

Poukazujte si na co chcete. Mě jde o to, že když někdo něco infiltroval a snaží se přivést posluchače, čtenáře či diváky na špatnou stopu, tak tu stopu (špatnou) musí nějak do toho co říká vsunout. Jinak vlastně nic neudělat než podpořil hnutí místo aby ho zmátl. A já jsem si nevšiml (možná že jsem se dost ostře nedíval) že by Charlie Sheen vlastně něco někomu vsunoval. Chce jen aby se to vyšetřilo jaskyi opravdově a ne jen tak na oko. Takže pokud je Charlie členem nějaké matoucí mainsreamové instituce tak pro ně prd udělal. Jak se jmenoval když se narodil mě nezajímá a s kým se stýká taky ne. Tak paranoidní zase nejsem abych viděl na všem něco špatně. Vono totiž pak už nezbude nic co by mohlo být dobře. A pořád nevím co si myslíte o 911 Vy?

200431

16.9.2009 1:11

RE: Divné, že...

serpico 77.?.?.?

Reakce na 200431

tak to je docela slušnej útok... [cool]

200439

16.9.2009 7:00

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 200431

Když se někdo tváří jako „hledač pravdy“, tak jím musí opravdu být?
Stejná média, co vyfabulovala příběh č.1, budou zničehonic oslavovat hrdinu „pravdivého“ příběhu č.2?
>Takže pokud je Charlie členem nějaké matoucí mainsreamové instituce tak pro ně prd udělal.
Poskytl jim svou okoukanou tvář, což je někdy více, než nějaká tvrzení (převzatá z úst skutečných oponentů)
>Tak paranoidní zase nejsem abych viděl na všem něco špatně.
Tak ještě znovu, řešit špatně/dobře můžeme, až když víme, o co jde a sem patří i to, jak se Charlie ke své nové roli dostal
>Vono totiž pak už nezbude nic co by mohlo být dobře.
Pokud budeme to „dobro“ očekávat třeba ze CNN, tak se asi načekáme…
To se opravdu nezdá být podivné, že někdo je takový „borec“, že postaví důkazy na dokladech vytažených z „pekla kde se tavila ocel“, aby pak přišel usměvavý herec, který to vítězoslavně celonárodně „odhalí“? [překvapení]
To má být jako už to „dobře“?

200451

16.9.2009 11:07

RE: Divné, že...

mtk 78.?.?.?

Reakce na 200431

Pane Antiseptiku, není zvláštní, že spousta lidí kvůli podpoře názorů o "inside job" ohledně 911 přichází o zaměstnání (politici, hasiči, architekti), zatímco Sheen si lebedí na výsluní? Nestojí to za analýzu? Nevím, jak to je, ale HHBB zde podal zajímavou možnost. Samozřejmě i váš pohled nelze smést ze stolu jen tak. [mrknutí jedním okem]

200480

16.9.2009 13:03

RE: Divné, že...

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 200480

Je a není. Teda zvláštní. Pokud někdo vysloveně přijde s alternativou že za 911 je buď vláda nebo dokonce Mossad, přijde o místo. Minimálně. Pokud, jako Charlie jenom podotýká že vysvětlení podané vládou neodpovídá pravdě, avšak nezmiňuje že by to znamenalo že je za 911 vláda nebo někdo z ní, pouze že vysvětlení neodpovídá pravdě a důkazům, tak mu místo zůstane. Charlie nechává dveře dokořán otevřené pro nové vysvětlení, čímž poskytuje vládě možnost si vymyslet lepší (ať už odpovídající pravdě nebo ne) a sobě možnost být herec a ne bezdomovec.
Pro HHBB, jo možná že máte pravdu, já jenom mám pocit že pseudo-hledači pravdy, ti co mlží přijdou většinou s nějakou alternativou, která je pitomost a tím celé hledání pravdy zpochybní. Nepřijdou s otevřenou otázkou bez známky řešení jako Charlie, protože to nic nezpochybňuje, kromě oficiální verze.
Ovšem problém vědců je že vytváří důkazy o nepravdivosti oficiální verze a to se trestá. A dosud nevím co si HHBB myslíte Vy, já si myslím že vzhledem k tomu že Osáma pracuje už mnoho let pro CIA za tím klidně být může, ovšem z jeho hlavy to není, CIA agent dělá co se mu řekne a ne co si sám zamane. A letadla klidně unesená Araby být mohla, ovšem za vydatné pomoci a bez vědomí proč to vlastně dělají, co z toho nakonec bude. No a když už necháte někoho vrazit do mrakodrapu letadlem, tak si za prvé vyberete nějaký který se dobře hodí (ztrátový a plný azbestu, na to si ho Silverstýn pronajal) a pak, jelikož nevíte jestli by náhodou nespadl a ke všemu třeba bokem, ho připravíte k implozi, jiná možnost ani není. Poslední co potřebujete si udělat v Manhattanu takovou katastrofu, kdy se nakonec sesype baráků dvacet a mrtvol je desítky tisíc a škoda kterou neunesete. To by nebyla žádná sranda, to by se těm Arabům líbilo.
Pak už jenom postupně vytvoříte více pokusů po světě, aby obraz toho že teror je skutečný a válka proti němu je nutná byl úplný. No a že se do toho schová mnoho jiných lumpáren, je jasné. False flag jako Brno. [smích]

200491

16.9.2009 16:50

RE: Divné, že...

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 200491

a to si vážně myslíte že za 9/11 stála amrická administrativa? ta banda blbců kolem jirka chodič křoví? copak nevidíte tu všeobecnou snahu médií celou debatu takto směrovat? já netvrdím že v tom neměli prsty ale že by to vymysleli naplánovali a provedli je poměrně silné kafe
na druhou stranu nesouhlasím ani s HHBB s tím že za vším hledej jezuitu i ti jezuti jsou pouhá armáda v něčích službách
jestli ono to nakonec není tak že jsou zde určité netity či tajné spolky které vedou spolu boj o planetu zemi každá má svou "armádu" a my ubyčejní lidé jsme jen pouhá zvířata pobíhající po bitevním poli a nestíháme valit bulvy co že se to kolem nás děje [mrknutí jedním okem]

200509

16.9.2009 18:15

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 200509

>na druhou stranu nesouhlasím ani s HHBB
Tak to s ním nesouhlasím také [mrknutí jedním okem] . Celou jezuitskou kauzu vytahuji proto, že stále ještě viditelně stojí v pozadí patrně nejvýznamnější mocenské struktury dneška a jsou nejspíš motorem onoho NWO. Pokud by ale neměli oponenty, tak tu již máme jeden teokratický inkviziční superstát (ono NWO), ač se někdy zdá, že už do něj není daleko. Jinde jsem popsal, jak je dnes ta říše postavena a jaký prodělala vývoj.
Co je také zřejmé, že z jejich elitních škol vychází mnoho klíčových postav, a zvláště vazba na tajné služby je více než jasná. Dalším řádem propojeným právě s jezuity jsou maltézští rytíři (johanité, špitálníci), kteří sídlí v Římě hned vedle nich. Již jednou jsem zmiňoval, že prakticky každý pohlavár něčeho globálního je členem tohoto řádu. Tyto dva řády jsou hlavní oporou papeže. A kdo je papež? Ten je pokračovatel moci římských imperátorů, po kterých také zdědil svůj titul velekněze. A jsme doma.
Jenže my si nemůžeme vůbec být jisti ničím, co je vydáváno za historii, neboť drtivá většina toho co známe, je psáno právě v zájmu toho, co ztělesňují. Včetně bible. A včetně koránu. A včetně historie jak jezuitů, tak i dalších řádů. Bůh ví, jak daleko sahá kontinuita tohoto impéria.
Okultní pozadí této aktivity je také jasně patrné. Náboženství, ideologie, politika, to vše již vytváří několikavrstvou clonu, kdy populace je udržována v samoúčelných činnostech a bloudění.
Do toho spadá i obviňování všech ze všeho. Židé jsou pak oblíbeným (a pro tyto účely zvlášť pečlivě pěstovaným) terčem už po velice dlouhou dobu. Židama už můžeme v pohodě strašit i novorozence.
No a jak to souvisí s 9/11. Pokud pomineme síť dezinformačních webů stylu Alexe Jonese, kteří stále opakují dokola totéž, že za všechno může truhlík Busch, který je ve spojení se zakuklenými Židy ve FEDu, a také rád pokřikuje na bilderbergy, tak máme věřit tomu, že za to můžou fousatí mohamedáni. Jenže to vše jsou hozené dýmovnice, protože je tu ten srdečný vztah Jonese a Sheena. A kam vede ta vazba jsem už popsal hned nahoře. Žádné historky, jen to co se najde v encyklopediích.
A proč to všechno? To jsi vlastně zmínil už před tím. Prostě někdo další se chce stěhovat do Jeruzléma, a to se vší parádou...

200515

16.9.2009 20:02

RE: Divné, že...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 200515

Otázkou ovšem je, zda řád maltézkých rytířů a jezujité jsou dnes suverénní řády nebo řády zcela podstaveny svobodnými zednáři a tím zcela kontrolovány a ovládány Syny smlouvy(BB). Zcela jistě to druhé, takže na řád maltézkých rytířů, jezujitů atd. můžeme zapomenout, neboť to jsou jen zednářské lóže se zavádějícími názvy. Tyto názvy nyní tedy představují něco zcela odlišného než v minulosti.
A mnohem větší otázka je kdo a co je dnes vlastně papež. Mnoho pravověrných katolíků v tom vůbec nemá jasno a řeší dilema zda být čí nebýt věrni papeži.

200519

16.9.2009 21:47

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 200519

To ale vůbec není otázkou. Stačí si o tom cokoliv zjistit. To, že některá z lóží fouká do polívky jezuitům, je asi tak pravděpodobné, jako že závodní organizace ROH dirigovala politbyro. Navíc tyto řády jsou charakteristické vnitřími kruhy, odkud už obvykle není cesty zpět (proč asi).
A je-li suverénní Suverénní vojenský hospitální řád sv. Jana v Jeruzalémě, na Rhodu a na Maltě… No jak se to vezme. Třeba jeden vnitřní kruh tvoří Podvazkový řád, což je hrstka lidí obvykle sedící na některém z trůnů bývalých či současných monarchií. Kdo nepatří do rodinky, no tak se tam nikdy nepodívá (zednář/nezednář). Obdobou je Řád zlatého rouna, kde je současnými velmistry Karel Habsbursko-Lotrinský a Juan Carlos I. Prostě suverenitu těchto spolků nelze měřit běžným měřítkem.
Papež je logicky styčným bodem těchto řádů. Myslím, že problémy ostatních pravověrných katolíků nejsou tak docela jejich problémy. [smích]
(No a zednáři jsou dnes vlastně taková náborová líheň pro budoucí politické nádeníky.)

Ale Mirko D., to jsi zase to moje povídání tady až tak dobře nestudoval…
Koukni třeba na diskuzi sem, nebo sem, nebo jen koukni do některé publikace, která se tím zabývá… [mrknutí jedním okem]

200530

17.9.2009 0:09

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 200530

takže prázdného plácání bez jakéhokoliv náznaku důkazu bylo myslím dnes už dost. [smích]

Tady jsou FAKTA :

Totiž.
Kt.církev a její všechny součásti vč. zmiňovaných jezuitů představuje pro svob.zednářstvo a hlavně a především „Nový světový pořádek „ jími prosazovaný jediného nebezpečného a účinného protivníka,kterého se bojí a proto se ji snaží v průběhu doby zničit všemi možnými a myslitelnými prostředky: LŽÍ (žáno) ,osočováním,omezováním zákony,krvavým pronásledováním,infiltrací a následným vnitřním rozkladem.

1818-1819 – plán tehdejšího italského a pravděpodobně i evropského vedení - Hlavního trhu mimo jiné praví:“…na nás je ,abychom pokud možno co nejvíce rozšířili nenávist vůči církvi…(Snažíte se).náš konečný cíl je DEFINITIVNÍ ZNIČENÍ katolicizmu i celé křesťanské idee. Tato práce není prací na jeden den ,měsíc,rok.Může trvat mnoho let,možná staletí….
1857 – belgické lóže vyhlásili:…svob.zednářství zničí křesťanstvo i za cenu použití násilí…
1872 – Nizozemí :našim věčným nepřítelem je kat.církev….
1879 – svob.z. kongres ve Francii : ..odkřesťančit všemi možnými způsoby a především zničit kat. církev..
1892 – stanovisko Velkého východu Itálie …naši válku s papežstvím s nadšením sledují svob.z. celého světa…
1902 – Francie svob.z.časopis L’Acacia :..svob.z. je antikatolicismus
1929 – Konvent Velkého východu ,Francie :…získáme prostor na ukor všech církevních vlivů,které představují překážku,kterou je potřeba zničit….
1948 – Hugo Lenzi ,představitel svob.z. :..s církví budeme muset svést nesmiřitelný boj,dokud nedosáhneme plné laicizace státu ,což umožni zničit všechno zjevné náboženství i církev….
1956 – VII.mezinárodní konference skotského ritu v Havaně se usnesla …vést co nejaktivnější válku proti katolické církvi….
90.léta 20.století pokračují ve stejném duchu……..

Nadále nechávám bez dalších komentářů i odpovědí.Soudný člověk si svůj názor vytvoří sám.

200539

17.9.2009 6:54

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 200539

Předně, katolickou církev lze chápat mnoha směry a nemusíme vždy všichni hovořit o tom samém.
Pokud si někdo nárokuje moc nad ostatními, tak musí počítat s tím, že se budou objevovat i jiní co chtějí to samé.
Ty uvedené výroky mohou být i „fakta“, otázka však je, proč byly vyřčeny a za jakým účelem a pro jakou hru.
A to je pak nerozmotatelné. [mrknutí jedním okem]

Takže faktem již dlouho zůstává toto:
Vložený obrázek

200556

17.9.2009 12:55

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 200556

Jak jsem již napsal .K.C. se svoji více než miliardou členů je největší překážkou k vytvoření NWO. Papež sice nevlastní žádné divize [smích] ,ale už jen samotné učení církve je s Novými pořádky ,ať už se je snažili zavést bolševici,nacisté ,či dnešní mocipáni (http://www.natia.cz/vyber/vyber_cz.asp?page=2&subpage=1&sublevel=31) v naprostém a ostrém rozporu. Samozřejmě,že v každé době i každé situaci,instituci i každé společnosti se najdou jedinci, kteří buď ze zbabělosti ,nebo i pro vlastní prospěch se nechají zlákat ke kolaboraci s agresorem.
Výroky,které jsem zde namátkou uvedl jsou pouhým zlomkem autentických vyjádření různých představitelů zed.lóží k jejich přístupu vůči křesťanství. Také vývoj a genocidum prováděné na křesťanech všude tam ,kde se zednáři pomocí násilí snažili dostat k moci jednoznačně vyvrací to,co jste zde postoval a nepopiratelně dokládá mé vyjádření.
Je pravdou,že v posledních letech těchto siláckých vyjádření tolik neuniká - o to více však je pracováno na zničení oponenta jinými prostředky: Rozhlas,tisk,televize,knihy ,filmy nejen hoollywoodské provenience ,školní osnovy, internetové servry.... - to všechno je zapojeno do konečného řešení křesťanské otázky. Tato likvidace křesťanství takto „sametově“ probíhá však pouze v tk.zv. civilizované části světa. V té druhé části je každým rokem dokumentováno na STATISÍCE případů vražd křesťanů pouze a jen pro jejich přesvědčení!!! A naše televize,rozhlas,tisk, školní osnovy,hoollywoodské trháky , internetové servry jak jinak – MLČÍ! Ovšem,jaká je jejich reakce ,stane-li se něco podobného jednomu jedinému židovi ? Není snad i toto naprosto neprůstřelným popřením vašich teorií?
Ještě k těm vašim obrázkům. Pokusím se rozvinout. Pakliže zachytím představitele církve s mobilním telefonem u ucha určitě to dokládá „fakt“ , jeho konspirace, kdy domlouvá další podrobnosti NWO.
Trochu osobních dojmů závěrem. Musím přiznat,že tyto a podobné diskuze byly a jsou pro mne velkým přínosem, neboť jsem si uvědomil ,naprosté „temno „ v podvědomí mnoha lidí o tak zákládních věcech ,jako je křesťanství,jeho historie,společenská úloha i souvislosti.Také jsem si uvědomil ,že tato neznalost ,které se není co divit, po tolika desetiletích atikřesťanské propagandy , zanechala spousty lidí – ne jejich vinou - zmatených, duchovně zmrzačených ,bez jakýchkoliv jistot,právě v rukou oněch manipulátorů a inženýrů lidských duší přesně jak to bylo plánováno v „jízdním řádu“ - rádoby nastávajících vládců .

http://www.natia.cz/vyber/vyber_cz.asp?page=2&subpage=0
http://www.protiprudu.info/slobo_uvod.html

200590

17.9.2009 18:05

RE: Divné, že...

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 200590

aha takže když chce někdo celosvětově vládnout tak bude vyvolávat ve všech preventivně nenávist a to ještě tak že vždycky všem sportovně ukáže co se bude v takovém režimu dít [chechtot]
nebo to je tak že když chce někdo celosvětově vládnout tak si vytvoří tajné společnosti jako jakési armády a bude jejich pomocí "obštastnovat" svět tak dlouho dokud lidi nebudou prosit aby je té hrůzy zbavil a přenechají mu za to klidně veškerou svobodu a práva [zmaten]

200598

17.9.2009 18:23

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 200590

>Pakliže zachytím představitele církve s mobilním telefonem u ucha určitě to dokládá „fakt“ , jeho konspirace, kdy domlouvá další podrobnosti NWO.
Tak to s tebou můžu souhlasit, nedokládá. Jenže to, co je vytesáno do kamene, a to, co je součástí rituálu, není přesně ten samý případ…
> K.C. se svoji více než miliardou členů je největší překážkou k vytvoření NWO
>Tato likvidace křesťanství takto „sametově“ probíhá však pouze v tk.zv. civilizované části světa. V té druhé části je každým rokem dokumentováno na STATISÍCE případů vražd křesťanů pouze a jen pro jejich přesvědčení!!!
Ale to jsi určitě ještě nezapočítal celé ekumenické hnutí. Pokud bych to měl brát doslova, tak ta likvidace se podobá spíše bujení.
Jenže to má být dobře, nebo špatně? Totiž přesně tady se to vůbec neodehrává a nějaké počty v tom vůbec nehrají roli už jen proto, že křesťanství jako takové a KC se vůbec nemusí shodovat, či dokonce to může být zcela rozdílná záležitost, tedy i veškerá nařčení z antikřesťanské propagandy jsou uvařená z vody a samy o sobě jsou propagandou.

Já trochu rozvinu to, co před chvílí přede mnou naznačil aristokrat. (Ale neber to zle, nestojím nějak proti křesťanům [smích] )
Co se týká toho výčtu faktů.
Tak od počátku 19.st. jsou zednáři prakticky kompletně infiltrováni právě jezuitským řádem. Tedy výroky můžeme také považovat za provokace a vyvolávání paniky. Příklad: Pokud by ODS začala prohlašovat že chce vymýtit ČSSD, tak to lze považovat jen za debilitu. Daleko pravděpodobnější je situace, kdy to bude vykřikovat převlečený soc.dem. v jejich řadách a takto začal celou opozici rozkládat. Svět je už prostě sem tam takový. [mrknutí jedním okem]
Já samozřejmě chápu rozhořčení pravověrných katolíků, neboť takto mají pocit, že svět se proti nim spiknul. Pravděpodobnější však je, že rozklad křesťanství jde právě z jejich řad, protože KC je prakticky nereformovatelné těleso a mnohý křesťan si klade otázku, na co takový aparát potřebuje.

Jinak od počátku 20.st. je školství v USA prakticky pod kontrolou jezuitského řádu. Tedy dnešní „US elity“ jsou plně v jejich službách. Jak se ti líbí výsledky jejich snažení… Myslím, že asi moc ne. Jenže než začnu všechno svalovat na lucipera, tak bych si měl nejdřív zamést před vlastním prahem. (No, aspoň trochu [mrknutí jedním okem] )

200600

21.9.2009 6:42

RE: Divné, že...

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 200600

"ak od počátku 19.st. jsou zednáři prakticky kompletně infiltrováni právě jezuitským řádem."

Jak se jim to podařilo?

200848

21.9.2009 9:36

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

Reakce na 200848

Kompletně není to pravé slovo. Jde o určitá klíčová místa, která jsou pro chod a vůbec poslání, nebo smysl takových celků rozhodující.
Začalo to destabilizací evropských monarchií z Francie (revoluce, Napoleon, obd. v Americe) a postupnou výměnou neloajálních za loajální, kdo se nepoddal, záhadně zemřel, nebo byl zastřelen fanatickým vrahem odněkud, či něco špatného snědl. Tento šířící se teror, často zvaný revoluce, byl ideologicky zpracován do tezí o sociální spravedlnosti a střídání společenského uspořádání, vzniku tříd atd.
A právě tento řád měl velice blízko k pohlavárům na mnoha místech v Evropě. Když se jich někdy okolo poloviny 18.st. zkoušeli zbavit, prostě změnili taktiku. Ještě jinde jsem zmiňoval, kdo skutečně stojí za vznikem bavorských iluminátů, kteří vlastně stáli v pozadí fanatiků v různých pozicích zednářstva.
Vlastně kompletní infiltrace – míněno doslova, by byla i tak k ničemu. Lepší je dočasně nastolit vládu „demokracií“, které se ve skutečnosti stávají fašistickým diktátem skupin, což postupně populaci znechutí jakkoliv se dále zabývat myšlenkou nějakého podílu na moci, byť dočasně nabyté. Protokoly jsou v tomto směru celkem trefná analýza, ať si už o autorství myslíme cokoliv, ale předpokládám, že se zde autor nehodlal udat.
Dnes zcela evidentně tzv. válka proti teroru nepřináší nic jiného, než plíživou instalaci inkvizičního systému.
(Ještě bych dodal, že i za tímto řádem by se dala očekávat dobře skrytá síla, která bude ztělesňovat určité nadčasové poslání, ztělesněné v pokrevní linii.)

200857

17.9.2009 10:41

RE: Divné, že...

Sam Ting Wong 213.?.?.?

Reakce na 200539

To že chce někdo zničit katolickou církev mě nijak nepohoršuje. Stejně je to paskvil, který má s Kristovým učením jen velmi málo společného.
Tak ať si kluci dají do držky a nechají nás na pokoji.

200579

17.9.2009 11:19

RE: Divné, že...

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 200579

Problém Katolíckej cirkvi je, že ho založil Pavol, a náš "milý apoštol" Pavol bol dogmatik, machiavellista obludných rozmerov a totálne rozvrátil Ježišovo učnie.
So zničením cirkvi nesúhlasím kvôli jednej veci, sú tam aj taký ľudia, ktorý sa snažia žiť v súlade s Ježišovým učením a snažia naozaj pomôcť ľuďom.

200581

17.9.2009 22:51

RE: Divné, že...

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 92.?.?.?

Reakce na 200581

Pavel není žádný ista.Těžko rozvrátit pro učedlníka učnie Pána. [mrknutí jedním okem] [smích]

200615

17.9.2009 13:27

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 200579

Milý Same.Ty zřejmě moc v obraze nebudeš.Viď? Neboť,neměj obavy , ta tvá držka přijde na řadu hned jako možná první,až se zbaví držek onoho "paskvilu",jak jsi hezky napsal.

200591

17.9.2009 17:48

RE: Divné, že...

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 200579

"To že chce někdo zničit katolickou církev mě nijak nepohoršuje."

Okolo r. 2013, bosenští vahhábovští sunnité dobijí městský stát
Vatikán. Kosovský narkobaron Thaci jim rád pomůže.

Vložený obrázek

Současný papež je poslední.

200596

17.9.2009 19:30

RE: Divné, že...

Mirko D: 82.?.?.?

Reakce na 200530

Směrodatné osobnosti a kruhy jezuitského řádu se už po desetiletí
zabývají "smířením" KC a zednářstva a tím vydávají KC jejímu nejnebezpečnějšímu a nejnesmiřitelnějšímu nepříteli.
Svatý Ignác z Loyoly by už asi sotva poznal svůj řád, který založil k obraně papežství a Církve před nepřáteli.
Když od tebe čtu toto-To, že některá z lóží fouká do polívky jezuitům, je asi tak pravděpodobné, jako že závodní organizace ROH dirigovala politbyro-tak v tom spatřuji jen dvě věci, tvůj nedostatečný rozhled v tomto směru nebo naopak rozhled velmi dobrý a záměrné překrucování jasných faktů. Přikláním se k druhé možnosti.
Jinak "suverénní" maltézský rytířský řád má se zednáři mnoho
společného – například řadu členstva. [smích] O některých prominentních řádových členech je známo, že sedí v lóžích, např. arcivévodova Otto von Habsburg. Otto von Habsburg je mj. od r. 1973 vůdcem Panevropské unie jako přímý nástupce vysokostupňového zednáře Richarda N. Coudenhove-Kalergiho. Že by mohlo být prezidentství tak významné organizace k propagování sionistických světovládných záměrů jako je Panevropská unie
svěřeno nějaké nezasvěcenné osobě je zcela vyloučeno. To členství v lóži tohoto Habsburka jen potvrzuje a s Karlem Habsbursko-Lotrinským to nebude jinak. Papežové jako Jan XXIII, Pavel VI a Jan Pavel II byli zcela jistě logicky styčným bodem těchto řádů podstavených a vedených zednáři. O současném papeži zatím nemám jasno, uvítal bych nějaké info v tomto směru, ovšem od jiného účasníka diskuze, o dezinformace nemám zájem.
V předešlé reakci jsem nevyplnil jméno, nebyl to záměr, jen pouhé opomenutí.

200603

17.9.2009 21:54

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 200603

No tak, na co ten ukřivděný tón. Jsi fajn a máš v mnohém pravdu a sem tam se i shodujeme. [smích]
Dnes se to již opravdu prolíná a určitě jsi si i všiml, že právě ty papežské řády stojí na vrcholu toho zednářského žebříku. A skutečně jezuiti se snaží o „propojení“ od dob bavorských iluminátů, které zřídili jako pobočku jejich alumbrados. Jejich úsilí a píle skutečně vzbuzují úžas, ať si o tom myslíme cokoliv.
Jinak současný papež má velice blízko právě k maltézským rytířům a vypadá to, že vzešel právě z jejich řad, kde je od r.1999.
A na usmířenou ti dám i odkaz , že se tedy nejedná o žádné dezinfo. (I když, kdo ví… [mrknutí jedním okem] )

PS.: A jako bonus, ještě něco blížeji k tématu... Slyšel jsi o jednotkách Blackwater? No tak si představ, že ty operují právě ze své domovské základny na Maltě. (Soukromá armáda... na Maltě... papež je rytíř z Malty... Irák... dvojčata... huh... [překvapení] )

200612

18.9.2009 7:47

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 200612

Trochu mi ty tvé "důkazy" připomínají "Protokoly" . Znáš je? Samozřejmě ,že ano. Vždyť jedeš přesně v jejich intencích. Tvůj jednoznačný cíl není mne přesvědčit. Spíš kalit vodu. Mást. Samozřejmě,že mne ne. Ty víš,že já vím.Ty víš že tě znám. Že vím o co ti jde.
Ty víš,že přesně naplňuješ i autentické výroky které jsem výše uvedl. Ty to víš.Já to vím : Ony ,podle tebe tupé ovce na které jsi se zaměřil a které jsem výše též popsal, ony jsou tvůj cíl. Máš pocit ,že jim můžeš prodat jakýkoliv šit. Ale dej si pozor ,aby jsi se nesplet .Tito lidé,ač skutečně ne vlastní vinnou souvislostí neznalí, hloupí nejsou !Tito lidé také přemýšlí! To ale ty nevíš. Já ano. A jednou oni prohlédnou.

Vím, odpovídám na něco,co nebylo určeno mě,nicméně odpovídám i na to,co je psáno výše.Zajednou.A také končím tuto jednostranou "diskuzi" kdy jedna strana předkládá důkazy,autentické citáty i literaturu,zatímco strana druhá pouze plácá,vaří z vody ,vymýšlí si na celé stránky, fabuluje ,ale fakt a důkaz nepřinesla ani jeden !
Jestli můžu uplně závěrem . Doporučil bych ti ,příteli raději se věnovat něčemu pro tebe užitečnějšímu než takto ztrácet čas u blikající obrazovky. Co se tak věnovat psaní sci-fi povídek? Tam by jsi mohl daleko lépe uplatnit svoji bujnou fantazii i jistý fabulační talent a při troše štěstí i nějaký ten groš si vydělat. Čistý groš myslím. [smích]

200636

18.9.2009 8:30

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

Reakce na 200636

Přeci se nezapojuješ do diskuze, aby jsi ji stále ukončoval. Moje povídky jsou sci-fi, tvoje zase pravda…Vlastně se krásně doplňujeme. [smích]
Nemá cenu, abych se dál utajoval, vlastně jsem na sebe všechno už prásknul v těch protokolech. Tak já se vzdávám, skutečně, jsem to oko v tom trianglu. [mrknutí jedním okem]

200642

18.9.2009 11:37

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 200642

Ale kdepak příteli,kdepak oko! [smích]
Toliko malinký černoušek ,mouřenínek,právě konající svoji práci....

200660

18.9.2009 15:54

RE: Divné, že...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 200660

Už se ti někdy přihodilo, že tě prostě někdo nějak podvedl, nebo oblafnul, nebo tak něco? Třeba jen při hře. Mě už mockrát. A prostě jednoho dne jsem si řekl, že na to dlabu, ať si podvádějí. Není mi to fuk, ale nijak se tím netrápím, prostě to beru jako když si natrhnu rukáv.
No a prostě některé věci nejsou tak svaté, jak někdy vypadají.
A jak napsal aristokrat v příspěvku pode mnou:
>vůbec nepochybuji že se v KC nachází velká spousta čestných a dobrých lidí jsem přesvědčen že je jich drtivá většina
No a je mi jasné, že jsi jedním z nich. Ale je tam také to bohužel a určitě i to má nějaký svůj smysl.

HHBB, tvůj přítel a malinký mouřenínek ve službě [mrknutí jedním okem].

200690

18.9.2009 16:57

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 200690

[smích] [smích] [smích]

200695

18.9.2009 21:36

RE: Divné, že...

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 92.?.?.?

Reakce na 200695

Dnes mám chuť na pořádnou machiavellisstickou hlášku: Roma locuta,causa finita. [smích]

200717

19.9.2009 0:45

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 200717

Rozumím,ale ne, není to tak.
Pouze se mi už nechce pokračovat. Vždy a pořád všechno dokola ,pořád stejně.Je to únavné..... [smích]

200723

19.9.2009 15:43

RE: Divné, že...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 200723

Možná by bylo lepší soustředit se spíš na obranu víry než na obranu církve. Jde o vnitřní obsah toho, čemu věříme, o to, "kde je naše srdce" - tam je náš poklad. Ostatní jsou jen slova, slova, slova a manipulace, manipulace a manipulace....

200765

20.9.2009 23:20

RE: Divné, že...

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 200765

"Možná by bylo lepší soustředit se spíš na obranu víry než na obranu církve."

Je to problematické. Pro křesťany je církev Nevěsta Kristova, vedená Duchem svatým. Proto jakékoliv svinstvo v ní se vyskytující, nezapadající do tohoto obrazu, je opomíjeno, zastíráno a lidé na něj poukazující považováni za nepřátele, židobolševiky a zednáře (jak už se nám poštěstilo i zde).
Kvůli chybně postavenému tomuto dogmatu, jsou pak nuceni hájit tuto organizaci až do hořkého konce, bez vyhlídky na změnu ani osvobození ze služby, protože pro Krista se přeci umírá, ne?
Víra pak nabývá spíše fanaticko-válečných konotací (anebo ublíženecko-defensivních, dle nátury věřících), a její duchovně-transcendetní rozměr se vytrácí. To pak zapřičiňuje odliv ovcí, což utvrzuje válečníky a ublížence zpětně v jejich postojích ("Satan je všude kolem, vidíme znaky jeho působení v našich řadách."[mrknutí jedním okem]a sebedestruktivní spirála KC nabírá na obrátkách.

200839

21.9.2009 13:17

RE: Divné, že...

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 200839

Souhlasím s každou větou.

Ale nebudu už vstupovat do diskuse na toto téma. Můj děda byl do konce života zapálený komunista. Naprosto a slepě věřil tomu, co mu strana řekla.

Byl to zlý člověk? Naopak. Velice hodný a myslel to dobře pro všechny. Bohužel však nebyl schopen pochopit, že ušlechtilé myšlenky komunismu jsou jen prázdná slova v podání lidí, co KSČ vedli. Ti již dávno věděli, že je to jen a pouze organizovaná ideologie.

Nabízí se jedna otázka. Byla KSČ založena lidmi, kteří to mysleli upřímně, nebo lidmi, kteří na této ideologiii chtěli vydělat a zaopatřit si tím svoje živobytí?

Nebo byla KSČ postupně infiltrována oportunisty (pro neznalé, toto slovo vychází ze slova oportunity, tedy příležitost)?

Ať tak či tak, většina lidí zřejmě pochopila, že KSČ nakonec (od začátku) řídili lidé, kteým byla vlastní ideologie ukradená, neřídili se jí a jen na ní vydělávali.

A teď přichází poslední otázka. Mělo cenu tohle vysvětlovat mému dědovi, který KSČ VĚŘIL celý život?

Odpověď. Samozřejmě ne. Tolik můj názor k celé otázce KC.

Pan Takyjeden a ostatní bigotní katolíci mi jistě prominou... [mrknutí jedním okem]

I když bych se mohl ptát dál. Co je důležitější? Kristovo učení v jeho nejčistší podobě, nebo KC? Kdo je důležitější? Kristus nebo papež? Jaký je rozdíl mezi modlitbou doma ve svém pokoji, nebo v kostele? Zaručí svaté přijímání zlepšení charakteru člověka? Zaručí to členství v této církvi? Je členství v KC zárukou pochopení duchovna? Je to zárukou pochopení Kristova učení?

A ještě jedna věc. Docházelo vlivem KC k vylepšování Kristova učení? Bylo nutné napsat stohy knih, bylo potřeba určit všechna pravidla ke správnému "pochopení" Kristova učení?

Nicméně začíná mi docházet, že církev je likvidována ne proto, protože je v podstatě zkažená. Ale proto, že se někdo chystá zaujmout její místo. A to, že to už nemusí být církev, jejíž motem je slitování a odpuštění místo pomsty, je nabíledni.

200873

24.9.2009 10:55

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 200873

Zdravím Jindro. Opět musím s mnohým ,co píšeš souhlasit,ale opět [smích] bych měl nějakou tu otázku.
Co si představuješ pod pojmem "bigotní katolík" ? Může být i nebigotní katolík? Nebo třeba bigotní antikatolík? Nebo třeba nebigotní antikatolík?
Nevím proč se domníváš že ten ,kdo hájí utlačovanou menšinu, musí nutně sám k ní patřit? Nebo dokonce být bigotní? Přu se zde s někým stran teologických otázek,dle kterých by se tak dalo usuzovat? Co když jsem protestant,nebo pravoslavný,nebo ateista....? Co když mám uplně jinou víru a pouze fanatizmus antikatolické propagandy přítomné po mnoho desetiletí absolutně všude,vyšroubovaný do neskutečných , primitivníě-absurdních rozměrů (viz. Méďa,či Hahabebe,či třeba pan Talmud,Dan Brown a Hoolywood) ,kontra skutečně nezávislé zdroje i určitá znalost (opravdu se nechci vytahovat) problému ,minulosti a prostředí, kombinovaná třeba smyslem pro fér plej mne nutí reagovat?
Abych parafrázoval jistý výrok
Teď si jdou pro katolíky.Zítra si přijdou pro protestanty a pozítří pro mohamedány.Poté,co si jednou odvedou i různé ty "zvědavce" , nezbude nikoho,kdo by se mne zastal,až si přijdou pro mne.
Myslíš ,že je to, až zase tak moc veliká paranoia? [smích]

("přijít" si mohou různými způsoby i prostředky)

201036

24.9.2009 17:47

RE: Divné, že...

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 201036

[chechtot]

To jsi napsal hezky, ten začátek. Ten termín používám pro křesťany, kteří jedou praktikování víry dle příručky. Ale to jistě víš [smích]

Jinak musím říci, že přesto, že mám konkrétně ke KC velké výhrady, zejména k jejím šéfům, nebezpečí zničení této církve a její nahrazení nějakou opravdu fanatickou náboženskou sektou (příklady ani nemusím uvádět) je daleko větší, než její nedokonalost.

A vůbec, napiš mi na mail, ať to můžem někdy probrat osobně. jsem@vzduch.cz

[mrknutí jedním okem]

201044

24.9.2009 16:43

RE: Divné, že...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 200839

Znovu opakuju - možná by bylo lepší soustředit se na svou víru a ne na půtky mezi církvemi a sektami. Málokdo je tak "pevný ve víře", aby mohl soudit víru jiných. Fanatismus se občas ozývá i v těchto soudech...

201043

18.9.2009 11:57

RE: Divné, že...

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 200636

argumentuješ citáty nějakých pošahanců.... můžeš za ně strčit ruku do ohně že to nejsou lháři?
není vám divné že konspirátoři proti všemu lidstvu a vůbec celému světu na sebe vše prozradí s předstihem?
jinak s tebou souhlasím v tom že katolická církev stojí v cestě ovládnutí světa
ano stála by pokud by jí neovládali ti kteří jí zřejmě ovládají
vůbec nepochybuji že se v KC nachází velká spousta čestných a dobrých lidí jsem přesvědčen že je jich drtivá většina problém však bude u kormidla...bohužel

200662

18.9.2009 16:38

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 200662

Hmm,dějiny jsou plné prohlášení různých lhářů i pošahanců ,kteří se své proklamované plány snažili zrealizovat. Namátkou: Když lidojed ,který sežral půlku vesnice začne trojčit,že sežere i zbytek,co myslíš věřit mu,že to myslí vážně ,a podle toho se zachovat,nebo to jen tak smést ze stolu ,s tím,že je to jen neškodný cvok?
Nebo ,když Adolf Hitler veřejně hulákal : ...ti,kteří se nám smáli,dnes už se nesmějí a ti ,kteří se přesto ještě smějí,brzy se smát přestanou... ,co myslíš ,pakliže by tato slova byla myšlena na tebe ,tvoje rodiče,tvoje děti,tvoji rodinu ,nebo národ, začneš se smát ještě víc s tím,že Ada je stejně jenom takový neškodný , pošahaný strejda ? Přemýšlej.
A udělej si výlet do historie. Ne té kterou určili hloupým (podle nich hloupým) ovcím a pro ně upravili . Dá to práci, ale pořád se ještě dá něco najít.Zatím. Ostatně pro začátek jsem zde pár tipů už nabídl.
Budeš se divit,co všechno ve školních osnovách dnes chybí.
Vendé za Francozské(zednářské) revoluce, Mexiko dvacátých let dvacátého století, VŘSR v Rusku a její protagonisté ,kdy až do poloviny dvacátých let platilo bolševik=zednář,kdo to byli Marx,Engels,Lenin,Trockij......, co víš o Španělsku a sebrance slétnuvší se na tuto zem z celého světa zavádět tam nové pořádky....Atd,atd......
Takže ještě jednou. Když lidojed s hubou od krve křičí:" sežeru tě " - já ,na rozdíl od tebe jeho úmyslu věřím. Byť jindy by byl stokrát usvědčený lhář. [smích]

200694

18.9.2009 21:24

RE: Divné, že...

Mirko D. 82.?.?.?

Reakce na 200612

Já mám pravdu v mnohém a ty bohužel jen sem tam... V tom se shodujeme. [smích]
Nic se neprolíná, jsou buď členové řádu nebo zednáři infiltrovaní v řádu. Tyto řády nestojí na vrcholu zednářského že bříčku, ale na vrcholu zednářského zájmu o jejich cílené ideologické podvracení a propašování zrádců a sabotérů do klíčových pozic v těchto řádech a bohužel nejen tam. A právě proti katolické církvi tuto strategii sleduje sionisticky řízené zednářstvo s nejvyšší intenzitou. Rozluštění toho všeho lze najít zase v údajně zfalšovaných protokolech sionských chytráků a v různých plátcích vydávaných následovníky těchto chytráků. V jednom z nich lze najít například toto- "Naším jediným velkým historickým nepřítelem, naším nejnebezpečnějším protivníkem je Řím v každé podobě a ve všech svých odnožích. Vždy, když začíná zapadat slunce Říma, vychází hvězda Jeruzaléma".
Jak tu psal "Taky jeden", on ví a ty víš, ale i jiní vědí... Takže zanech lichotek a nehodnoť mé tóny.

200715

18.9.2009 12:02

RE: Divné, že...

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 200603

"Svatý Ignác z Loyoly by už asi sotva poznal svůj řád, který založil k obraně papežství a Církve před nepřáteli."

A k expanzi KC do celého světa [mrknutí jedním okem]

200665

18.9.2009 19:11

RE: Divné, že...

Mirko D. 82.?.?.?

Reakce na 200665

Církev nemůže omezovat svou pozornost jen na křesťany a ty z nekřesťanů, kteří si přejí křest. Má se rovněž přibližovat i každé jiné lidské bytosti, i když ta třeba dá najevo, že se nechce stát křesťanem. Církev si netroufá odvrhnout, odepsat nebo ignorovat jakoukoli lidskou bytost. Dalekosáhlé přikázání, všechny srdečně oslovit, je Církvi dáno Kristem, Spasitelem světa - J 3,42
Ježíš Kristus pověřil apoštoly před svým nanebevzetím tímto: "Jdouce do veškerého světa, hlásejte evangelium
všemu stvoření. Kdo uvěří a pokřtěn bude, spasen bude; kdo však neuvěří, bude zavržen " - Mk 16,15

To bys měl vědět, anebo se rabi v synagoze nezmínil... [mrknutí jedním okem]

200707

18.9.2009 22:41

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 200707

Ctěl jsem to tedy už nechat na Římu, ale prostě mi to nedá, zdá se mi, že tomu chybí pár poznámek. [mrknutí jedním okem]

>Církev nemůže omezovat svou pozornost jen na křesťany a ty z nekřesťanů, kteří si přejí křest.
Musí se zaměřit zvláště na ty, co si ho nepřejí.

>Má se rovněž přibližovat i každé jiné lidské bytosti, i když ta třeba dá najevo, že se nechce stát křesťanem.
To že nechceš, ji prostě nezajímá.

>Církev si netroufá odvrhnout, odepsat nebo ignorovat jakoukoli lidskou bytost.
Prostě všichni, nebo nikdo.

>Dalekosáhlé přikázání, všechny srdečně oslovit, je Církvi dáno Kristem, Spasitelem světa - J 3,42
Když všechny, tak celý svět, a to je prostě dáno.

>Kdo uvěří a pokřtěn bude, spasen bude; kdo však neuvěří, bude zavržen " - Mk 16,15
Kdo se nepoddá, zatratíme ho zaživa i po smrti.

Neměl by jsi něco více k tématu? (takový věci by mohly nakonec i někoho vyděsit)

200720

19.9.2009 12:03

RE: Divné, že...

mtk 80.?.?.?

Reakce na 200720

Tak to bysme měli. [cool]

200753

19.9.2009 12:33

RE: Divné, že...

Mirko D. 82.?.?.?

Reakce na 200720

To byl jen takový malý chyták. Takto právě překrucují slova Krista a Apoštolů zednáři infiltrovaní v KC. Toto jsou právě slova jednoho z nich-"Církev nemůže omezovat svou pozornost jen na křesťany a ty z nekřesťanů, kteří si přejí křest. Má se rovněž přibližovat i každé jiné lidské bytosti, i když ta třeba dá najevo, že se nechce stát křesťanem". Takto pojímají a záměrně chybně vysvětlují Písmo.
Kristus takovýto příkaz nikdy nedal, v Evangeliu se totiž
o tom dočítáme zcela opačně. Před vysláním dvaasedmdesáti učedníků jim totiž nařídil: „Když však vejdete do města a nepřijmou vás, vyjděte ven z něho a rcete: "Setřásáme vám i prach, který se nám na nohou přichytil z města vašeho; to
však vězte, že se přiblížilo království Boží."

200758

19.9.2009 15:54

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 200758

[mrknutí jedním okem] No, trochu se mi ulevilo, tak snad to už bude v pořádku...

200769

20.9.2009 22:54

RE: Divné, že...

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 200769

asi ano. Nejvyšší pohanský velekněz (pontifex maximus) dorazí brzy do našeho kotlíku, a zrovna na staroslovanský dožínkový svátek (28. září) který byl překryt sv. Václavem, se odehraje obřad v místě jeho vraždy - Staré Boleslavi, kde také tento svátek onen den slavil. Ta symbolika sklizně, vraždy a příjezdu římského teokratora bije do očí. [cool]

200837

21.9.2009 10:09

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 200837

Tak tak.Také proto naše jezovitská a největší celoplošná televize NOVA symbolicky týden před návštěvou tohoto velekněze vysílá historickospolečenský hraný dokument ,kde na základě především talmudem dokázaných faktů jej oslavuje a velebí ,čímž mu zde připravuje podmínky a půdu v co nejvřelejší uvítání i k náboru nových vatikánských špionů (ty staré ,jak známo komunisté vedeni s v pozadí vykukujícími jezuity už v padesátých letech odhalili) .
A právě i na tomto drsně pro-katolickém a pro-vatikánském jezovitském uměleckofaktografickém díle nazvaném mazaně "Šifra Mistra Leonarda" lze dokomentovat onu příslovečnou lstivost těchto mistrů lží,přetvářky a mystifikace [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Poté,až onen námi zmiňovaný satanistický velekněz (všiměme si na některých snímcích z Vatikánu symbolu satanizmu-převráceného kříže umísťovaného pobliž papežů) svojí návštěvou zlomí odpor několika protikatolických hrdinných bojovníků ,kteří spolu s členy KSČ neohroženě poukazují na rejdy a pikle celé této "Nevěstky Satana" ,čímž jako už jediní a poslední mohykáni bráni Zeměkouli od zavedení Nových pořádků - jezovitského NWO,poté už nic nebude stát v cestě k usednutí na trůn novému KRÁLI JERUZALÉMA!

200859

21.9.2009 12:27

RE: Divné, že...

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 200859

"Také proto naše jezovitská a největší celoplošná televize NOVA"

A já měl za to, že ji vlastní předseda World Jewish Congress...rodilý žid. Ajtakrajta! Musím poopravit, píšu si do deníčku.

"KRÁLI JERUZALÉMA!"

O tento titul zápasí KC, sionisté i muslimové rovným dílem, v závěsu se zednáři, satanisty, ilumináty a jehovisty, vzájemně intrikují a vzájemně se infiltrují, takže adeptů máme dosti a můžeme vybírat. Že by stylem ententýky dva špalíky?
[velký smích]

Popravdě řečeno mě to jako Slovana nezajímá. Ať si bojují své žabomyší války. Ale ať je netahají k nám, do naší země a zemí našich bratří - v té chvíli už mi to jedno není. [cool]

200867

21.9.2009 18:37

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 200867

Bum.
>Ale ať je netahají k nám, do naší země a zemí našich bratří - v té chvíli už mi to jedno není.
Vše co stojí vně je totiž ohrožením všeho uvnitř. Proto to bylo, je a bude zataženo.
A pak přichází výcvik: ponížení, poslušnost, pocit viny, strach, odcizení světu…
A vtloukat a vtloukat. Jedno ve jménu čeho, hodí se cokoliv. Rozdávat pilulky „pravdy“. Krmit, aby zobali…
Vlastní poznání, sebepoznání, sebeprobuzení, to je přesně tam, kam rozdávači pravd nechtějí pustit ty co jim to tak papají.
Ani slovanská tradice se nevyhnula postupnému „přijímání“ čehokoliv. Dnes je situace až ve stavu sebezatracování a naopak přijímání vnucených „pravd“ již jako vlastních tradic.
Cituji:
“Nábožensko - národní zvyky. V českém národě se zachovalo dodnes mnoho nábožensko - národních zvyků. Svůj vznik mají většinou v době baroka. Tehdy kněží, národní buditelé v lásce k národu a k církvi vytvářeli ve svých farnostech různé zvyky a v nich vždy spojovali prvek národní s náboženským. Zvláště v tom vynikali jezuité. ... Přicházejí předně s působivou liturgií, lidovými pobožnostmi a s mariánskou úctou. Za vesnicemi a městy budují poutní kostely, kapličky, křížové cesty a boží muka. Tato doba národního obrození dala našemu národu i překrásné národní kroje, písně a tance, jimiž se jistě i dnes chlubíme ve světě. ... Při těchto nábožensko - národních zvycích a poutích se člověk důvěrněji setkával s Bohem, Pannou Marií a s církví. Bylo by proto velmi nezodpovědné tyto staleté zvyklosti ve farnostech rušit či je odbývat slovy: »Vždyť je to jenom folklór, formalita, není tam nic duchovního.« ” (Katolický týdeník č.15, 12.4.1998)

Jo...jo...

200896

21.9.2009 9:47

RE: Divné, že...

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 200769

našel jsem něco zajímavého, mrkni na ten znak na autě mezi nápisem MILITARY a POLICE

Vložený obrázek

Mají pod palcem i KFOR.

[mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

200858

21.9.2009 13:11

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

Reakce na 200858

Generální zástupce jednotek Špitálníků Černá-voda je Joseph Schmitz (přirozeně maltézský rytíř).
Vložený obrázek
Ten byl také donedávna generálním inspektorem Pentagonu. Co je však ještě zajímavé, je také členem Opus Dei.
[mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

200871

21.9.2009 16:24

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 200871

Ano,.já pořád ,kde bereš tolik zajimavých námětů,pro svá nevyvratitelná tvrzení.A on to Hallywood! [velký smích]
Je vidět že TV Nova našla dalšího svého nováka.
Pardon.Diváka! [velký smích]

200881

21.9.2009 18:30

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 200881

Třeba tady je jeden odkaz , nechce se mi to překládat, je to jakési rozčarování nad konspiracemi v maltských novinách, protože se přitom vůbec nedaří vysvětlit zmiňované souvislosti, když to celé je vlastně humanitární záležitost…(no, to už od někud známe, i zde máme humaniťáky z Římského klubu [mrknutí jedním okem] ). Je tam celkem jasně zmiňováno přesně to, co jsem zmiňoval i já, ale do románů to má docela daleko.

200894

20.9.2009 23:04

RE: Divné, že...

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 200707

"Kdo uvěří a pokřtěn bude, spasen bude; kdo však neuvěří, bude zavržen " - Mk 16,15

To bys měl vědět, anebo se rabi v synagoze nezmínil... "

V pořádku. Spásy není třeba, neb Nový Jeruzalém není jediným z transcendentních světů. Máme tu nebe Jahvovo, Šivovo, Krišnovo, sféry 5 Buddhů, slovanský VšehoMir a řadu dalších. Každý má své vstupní parametry, svůj klíč k přijetí, svoji řeholi, svůj kodex/manuál - desatera, jamy a nijamy, sútry, činy vhodné a nevhodné .

Zavržení se pak v tomto ohledu nejeví nijak drastickým, ba naopak - jinověrec chápe do morku kostí, jak je to s tou vynucenou křesťanskou "láskou": Je podmíněná, jak vyplývá z Tvého citátu. Což mi nyní srovnalo veškerý pohled na tento problém.

Rabi se nezmínil. Asi proto, že žádného neznám. Budu muset poprosit (mezi jinými) Peruna a Svaroga, aby mi nějakého poslali do cesty, třeba to vyjde a pochlubí se. [velký smích]

200838

16.9.2009 20:22

RE: Divné, že...

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 200515

Pane HHBB, mohl byste mi prosím napsat na mail? Rád bych s vámi hovořil osobně. Vaše názory jsou mi velice blízké! jsem@vzduch.cz

200521

16.9.2009 22:37

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 200521

Jasně, zajdeme třeba někam na pivo. [mrknutí jedním okem]

200533

16.9.2009 23:33

RE: Divné, že...

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 200509

Podívejte se na to takhle. Mě je jedno jaká banda blbců to byla, ale k tomu aby se akce 911 povedla, ať už to organizoval kdokoliv a z kteréhokoliv důvodu, musela mít přinejmenším podporu a pomoc od 1. USAF (která nezasáhla), bezpečnost zodpovědnou za dvojčata (kvůli umístění výbušnin), Pentagonu a Noradu. Ne nutně podporu vědomou, stačí když bylo dodáno alternativní vysvětlení proč nezasahovat. Všechny tyto organizace mohly být ovlivněny pouze jednou silou a tou byla US vláda a nebo Pentagon. Takže někdo vysoko v Americké administrativě za tím stál, možná že jenom poslouchal rozkazy odněkud jinud, ovšem to je potom ještě horší průšvih, když největší mocnost světa není vlastně svéprávná.
Pokud to udělali jezuité, tak se asi museli hodně modlit aby znemožnily zásah USAF, která byla právě zaneprázdněna cvičením proti teroristům (stejně jako potom v Londýně), jaká shoda náhod.
Nebo to snat udělali číňani neb potřebovali rychle tuny železa? [chechtot] [chechtot]

200535

17.9.2009 0:02

RE: Divné, že...

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 200535

já netvrdím že US gov. v tom neměla prsty
ale něco jinýho je říct "provedla to americká administrativa" to je blbost stejná jako to že to provedlo 19 divochů kdesi z afghánistánu

200537

17.9.2009 9:34

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

Reakce na 200535

Udělal to ten a ten. Tak to se patrně nikdy nedovíme. Z jednoduchého důvodu. Prostě tzv. demokracie je fašizmus jak vyšitý. To je kolektivní forma vlády, čímž je prosáknutý celý systém. Takže kde jaké spolky a skupiny jsou tu od ubíjení populace jednotlivců. Kdo je však za něco skutečně zodpovědný, je v takovém systému naprosto nemožné se dopátrat a dočkáme se pouze mlžení. Ale to je jen forma výkonu moci.
Proto skutečně vládne ten, kdo ovládá vědomí. A proto je tu také školství, zvláště to „elitní“. A že tam učí „venkovský učitel“ nebude zrovna přesný popis. A tady se pak líhne ta „elita“ té dnešní lidské pospolitosti.
Neříkám nic o tom, co je dobře, nebo špatně, jen chci naznačit, jak funguje systém. A vůbec mi nejde o démonizaci třeba jezuitů. Pokud se však chceme zamyslet nad stavem třeba v USA a jeho „elitami“, tak musíme vzít v úvahu především toto .
Takže nejen modlit, ale také i to další... [mrknutí jedním okem]

200573

19.9.2009 1:13

RE: Divné, že...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 200573

Ono už to jezovitské vzdělávání už také není co bývalo, v odkaze se údajně popisuje universita imeni Ignáce z Loyoly.

200725

19.9.2009 14:14

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 200725

Přirozeně tomu obrazu vzdělání odpovídá i obraz těch, kteří pak „elitně řídí“ oddané „neelity“. Ovšem asi by bylo bláhové si myslet, že členové řádu ve vyšším stupni zasvěcení se vzdělávají stejně…
Za povšimnutí určitě stojí tyto dvě instituce.
(Stupně zasvěcení asi mají svůj podstatný význam pro to, co v nejvyšších stupních považují právě za své poslání, což nemusí být zcela ve shodě s tím, co si myslí ti níže.)

200764

16.9.2009 14:10

RE: Divné, že...

serpico 77.?.?.?

Reakce na 200480

možná se pletu ale neřekl bych,že si Sheen lebedí na výsluní,kdy naposledy jste ho viděl v nějakém solidním filmu???

200500

17.9.2009 10:04

RE: Divné, že...

mtk 78.?.?.?

Reakce na 200500

Někde nahoře a taky v článku máte odpověď.
P.S. Na to, jak je to mizerný herec, se tomu nikterak nedivím.

200574

16.9.2009 10:54

RE: Divné, že...

mtk 78.?.?.?

Reakce na 200402

>PS.: můžu to podpořit celou haldou dalších souvislostí,
>které opět někdo bude těžko nabízet...
Tak bez otálení a přemlouvání, prosím. Ať to můžu projet Antiseptikovým rentgenem. Nelze pominout žádnou variantu, tak sem s info i dezinfo. [mrknutí jedním okem]

200477

16.9.2009 15:42

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

Reakce na 200477

[smích]
Hele, zcela upřímně. V klidu usedni a začni si představovat, jak lidem třeba kolem roku 88 vysvětluješ, že Svobodná Evropa, Hlas Ameriky, chartisti a disidenti, že to všechno je pořád tatáž maškaráda ve hře o ovce…
Absurdní, že… Když už vůbec budou vědět o čem mluvíš, tak tě budou mít za politruka, nebo rovnou za agenta.
No a teď si přiznejme, že jsme se zas tak moc nezměnili... [mrknutí jedním okem]

Tak ať žije Charlie Sheen, náš nový disident a pravdohledač! [cool]

200504

17.9.2009 10:11

RE: Divné, že...

mtk 78.?.?.?

Reakce na 200504

Já to myslel vážně. [pláč] Tvoje příspěvky shledávám velmi zajímavé. [mrknutí jedním okem]

200576

17.9.2009 12:44

RE: Divné, že...

HHBB 88.?.?.?

Reakce na 200576

To byl jen takový vtípek směrem k podezřívavcům…
Jsem rád, že se někdo zajímá se mnou, i případně oponuje, bez toho by to bylo nezáživné.

Jinak souhlasím s Antiseptikem v tom, že Charlie nedělá nic, než že žádá vyjasnění přinejmenším nejasného. Potud dobré, legitimní, ale my už víme svoje… [mrknutí jedním okem]
A tak mě hned poprvé, co s tím vylezl, napadlo, že to je již divadlo v rámci širokého mlžení. (Určitě nejen mě). No a čistě ze zvědavosti co za tím vězí, jsem se v tom trochu pošťoural (samozřejmě šťourají i jiní) no a ejhle, Alex Jones. No a tenhle týpek je mi divnej už dost dlouho. Jeho reportáže a „vyšetřovací“ metody jsou stejně podivné, jako jeho „informátoři“. No a pak jsem si poslechl pár jeho relací s Buchananem, a tam se to Jonesovo „výtržnictví“ směrem k mocným změnilo na to „yes sir“.
No a odtud vane ten větřík „alternativních“ médií. To není jen agent Jones. To je celá síť vydatně sponzorovaná z daní lidí v rámci dezinformačních operací schovaných do „bohulibých“ projektů na své vlastní „alternativní“ oblbování. I ti samotní žurnalisté patrně netuší, kdo všechno na ně věší „zaručené“ informace. A přiznejme si, že takový dezinformační agent bude spíše „ukřivděný strejda“, než James Bond.
V tom samotném hnutí se již objevila téměř desítka „bývalých“ agentů tajné služby, co také „hledají pravdu“. Samozřejmě i samotnému hnutí se nevyhnula záhadná úmrtí.
No tak i toto je pozadí toho, čemu propůjčil tvář Charlie.

200589

15.9.2009 19:54

RE: Divné, že...

Mirko D. 82.?.?.?

Reakce na 200392

Že je to zajímavé s tím naším kolegou na diskuzi-panem HHBB...Jeho příspěvky sleduji a přemýšlím co nám chce vlastně sdělit, stále více mi připadá jako nějaký sioagent. Takový sofistikovanější, snaží se směrovat myšlenky možných čtenářů jím určeným směrem, a to někdy i s pomocí přitakávače. Jo jo, za vše může katolická církev, i sionisty a mistry a tovaryše všeho druhu má pod palcem [smích] a II. vatikánský koncil byla jen taková bouda pro Alíka [smích]

200415

15.9.2009 22:38

RE: Divné, že...

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 200415

>Jeho příspěvky sleduji a přemýšlím co nám chce vlastně sdělit
To je potěšující Mirko D., že mě máš pod drobnohledem. Každou spornou záležitost, nebo nejasnost, rád prodiskutuji. Jako sioagent i s pomocníky přitakávači (sioagenti v zácviku) o tom přeci něco musím vědět. [cool]
>Jo jo, za vše může katolická církev, i sionisty a mistry a tovaryše všeho druhu má pod palcem
To je tvůj názor, nebo jsi to vyvodil, nebo...snad jsem to někde nenapsal?!
>II. vatikánský koncil byla jen taková bouda pro Alíka
To jsem netušil, opravdu? Jenom pro Alíka?

Pokud je na mém příspěvku v tomto vlákně něco zavádějícího, nebo snad něco sionistického, či dokonce ďábelského, rád to tu na místě prodiskutuji. (Zdálo se mi to celkem jasné a připadá mi, že aristokrat v reakci níže mému celkem věcnému sdělení porozuměl).
>snaží se směrovat myšlenky možných čtenářů jím určeným směrem
Tak na to pozor, mohl bych ti nabourat přesvědčení…a sofistikovaně [mrknutí jedním okem]

Takže jak to je, Charlie prostě před kamerou prozřel a byl za to odměněn...

200428

19.9.2009 1:59

RE: Asi má pan HHBB raději Phelpse než Jonese ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 200415

Možná to myslí "upřímně", i když s Jonesem není vše "v pořádku", jezoviti mají již své nejlepší časy za sebou - zřejmě nová taktika, jak mlžit okolo ožehavého tématu ...

200727

19.9.2009 10:10

RE: Asi má pan HHBB raději Phelpse než Jonese ...

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 200727

Pokud by byl „konspirační hardcore“ mlžení ve stylu Phelpse, tak se přirozeně budu snažit rozpouštět tuto mlhu již ve vlastním zájmu, ale jedná se o styl jiný...
Ale když diskutující postaví veškeré argumenty na zřejmě a možná, nelze to chápat zase jinak, než mlžení. (Zřejmě již z nejistoty říci cokoliv konkrétního k věci.)
No a pak se nám fórum začne rozpadat na diskutující, co se snaží zamyslet nad souvislostmi a na ty, co nejen žádnou souvislosti nepřináší, ale naopak veškeré rozmlžují svými pocity ve stylu zřejmě, protože možná.
Takže abych na fóru nemlžil, dávám odkazy pokud možno na zdroje encyklopedického charakteru s tím, že poukazuji právě na zamlžované souvislosti. No např. pokud chci vědět co je papež zač, nebudu nikoho okazovat na Phelpse, ale přímo na katolické stránky, které bohužel sami katolíci podrobně nečtou.
Podobně ten odkaz ohledně školství. Když poukazuji na stav „elit“ v USA, dám odkaz třeba rovnou sem a ne kamsi, abych dále nemlžil, ale rozmlžoval. Pokud budu mít chuť vznášet další souvislosti třeba s jednotkami Blackwater, tak dám odkaz přímo na encyklopedie. Tam se každý v klidu dočte, že velení jsou maltézští rytíři a pokud nebude líný, tak si najde i jejich rodokmeny s vazbou až na pohlaváry třetí říše. A vůbec nemusí někam do „hlubin webu“. To, že v EU v tichosti prošel dokument o jejich umístění na Maltu je přirozené, neboť média se zabývají trenýrkami poslanců.

Abych to shrnul, již na začátku vlákna je jasná souvislost a vazba „hledače“ Sheena na Jonese a Jonesova vazba přímo na velryby US propagandistického mainstreamu a jejich vazba nejen na tajné služby, ale i jezovity. Žádné možná, protože... Co chcete více… Odkazy zase někam do „hlubin sítě“ páně diskutéra?
V případě Phelpse mám za to, že se jedná o dosti bojovného protestanta vycházejícího z biblických pravd. Tedy pokud to o něm můžeme s jistotou prohlásit, víme co je zač a známe potom přirozeně i jeho pochopitelné motivy, které se ani nesnaží nijak zamlžit či utajovat.
Jenže v případě tvrzení 83.?.?.? o lepších časech jezovitů si lze myslet to samé, jako o tvrzení KC, že je chudá. [mrknutí jedním okem]

200742

15.9.2009 14:26

RE: Divné, že...

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 200377

YES!
tohle je jen pouhé hledání obětního beránka
i na izrael dojde všeho do času [smích]

200394

15.9.2009 14:26

Mossad + USA = 9/11 ..?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 119.?.?.?

To se domniva byvaly italsky president Francesco Cossiga v nasledujicich odkazech, (bohuzel pouze v anglictine).
http://www.antiwar.com/justin/j030802.html
http://www.prisonplanet.com/articles/december2007/...
http://activistnyc.wordpress.com/2007/12/09/former...
http://mwcnews.net/content/view/18569/26

200395

15.9.2009 17:51

RE: Mossad + USA = 9/11 ..?

pet277 84.?.?.?

Reakce na 200395

pre tych co nevedia anglicky
http://www.protiprudu.info/september09.html#byv

200412

15.9.2009 17:27

Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 208.?.?.?

Charlie Sheen kromě peněz nemá prakticky žádnou autoritu o 9/11 mluvit. Není a nikdy nebyl členem vlády a nikdy nebyl a není zaměstnán u žádné agentury, kde by měl přístup k nějakým faktům. On pouze používá své peníze na zviditelnění se a šíření té své "pravdy".

200410

15.9.2009 21:36

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Andrevs 62.?.?.?

Reakce na 200410

Tak isto ako všetci diskutujúci na tomto serveri, myslím že má pr´vo povedať svoj názor, to že ho budú vidieť a počuť milióny ľudí, zato môže sláva a peniaze ktoré sám získal. Je slobodný, môže si hovoriť čo chce, kde chce.

200425

16.9.2009 0:05

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

freedomFIGHTER 217.?.?.?

Reakce na 200410

A aku vahu ma tvoje bolsevicke TVRDENIE?!? Podla teba IBA osoba, ktora pracovala 10 a viac rokov v tajnej sluzbe ci sedela v parlamente - MA PRAVO ZAPOCHYBOVAT O OFICIALNEJ VERZII (a to aj napriek tomu, ze je uplne SMIESNA az STUPIDNA ) ci VYSLOVIT SVOJ NAZOR NA DEJINNE UDALOSTI ?!? Takze TOTO JE TA <NWO> DEMOKRACIA ?!? Dobre vediet... [oči v sloup] Esteze LUDIA tvojho rangu boli v historii len "dopoctu"... aj ked dnes je tomu zial inak...vdaka istej skupine ludi-kt. tychto OVCANOM nutne potrebuje

200434

16.9.2009 4:57

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Semerad 76.?.?.?

Reakce na 200410

>Charlie Sheen kromě peněz nemá prakticky žádnou autoritu o
>9/11 mluvit. Není a nikdy nebyl členem vlády a nikdy nebyl a
>není zaměstnán u žádné agentury, kde by měl přístup k
>nějakým faktům. On pouze používá své peníze na
>zviditelnění se a šíření té své "pravdy".

Ono to u rodinky mexickych komunistu Sheenu, kde senor Martin ma kazdeho synacka s jinou sluzebnou, uz neni valne ani s temi prijmy. Z Hollywoodu uz je vyrazili davno. Jejich konspiracni pindy jsou jen dalsim dukazem, jak se bezcharakterni verbez snazi smyt krev z rukou pravych vrahu. Marne. Cely svet vi, kdo na palubach ctyr letadel vrazdil. (Pro pana Hestroye. Narodnost vrahu byla Saudove, Egypt, Emiraty, Jordansko=Palestinci a vetsina bez nacionalni identifikace, cili Palestici. Vsichni bez rozdilu narodnosti vrazdili ve jmenu Palestinskeho lidu a s jeho podporou, dokazanou oslavami po utoku, kdu se ve vsech Palestinskych mestech slavilo, tancilo a palili se US vlajky.) Sheenove jsou opravdu ti pravi, co do toho maji co mluvit. Zbavit je obcanstvi a kopnout pres Rio Grande zpatky tam kam patri.

200446

16.9.2009 18:26

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 200446

Zaplaťpámbů, že po nich zůstaly ty pasy. Oni sami se vypařili, ale pasy zůstaly, že? Tomu může opravdu uvěřit jen intelektuálně nevyvinutý jedinec.

A nepleťte si ty tancující. Těch 5 tancujících "Arabů" byli nakonec Izraelci.

Snažíte se dobře, nicméně pořád používáte argumenty, kterým dnes uvěří tak leda někdo ze Spolku hulvátů, nacistů a rasistů, mezi které tak skvěle zapadáte!

200516

17.9.2009 2:45

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 208.?.?.?

Reakce na 200516

>Zaplaťpámbů, že po nich zůstaly ty pasy. Oni sami se
>vypařili, ale pasy zůstaly, že? Tomu může opravdu uvěřit
>jen intelektuálně nevyvinutý jedinec.

A proč ne? Že pasy nechali mezi dalšími svými osobními věcmi v zaparkovaném autě přeci není nic divného. Taky oni sami se zase tak moc nevypařili, jejich pozůstatky se našli v troskách mrakodrapů stejně tak jako pozůstatky drtivé většiny obětí. Já myslel, že snad tohle ví každé malé dítě.

200543

17.9.2009 3:59

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Semerad 76.?.?.?

Reakce na 200516

>Zaplaťpámbů, že po nich zůstaly ty pasy. Oni sami se
>vypařili, ale pasy zůstaly, že? Tomu může opravdu uvěřit
>jen intelektuálně nevyvinutý jedinec.

To je jen drza konspiracni lez. Navic poradne hloupa. Vsechny ctyri lety byly vnitrostatni a zadne pasy nikdo z nich nepotreboval.

>A nepleťte si ty tancující. Těch 5 tancujících "Arabů"
>Izraelci.

Dalsi blbost. Uz jste byl upozornen nekolikrat, kdyz jste sem tuto hovadinu postoval, ze nerozumite anglicky. Ti Izraelci nemaji nic s utokem na WTC spolecneho. Byli vyhosteni pro poruseni imigracniho zakona. Dalsi zalostna pecka vedle.

>Snažíte se dobře, nicméně pořád používáte argumenty,
>kterým dnes uvěří tak leda někdo ze
>Spolku hulvátů, nacistů a
>rasistů, mezi které tak skvěle zapadáte!

Vy nepouzivate naopak zase argumenty zadne. Jen lzi pomatenych konspiratoru, kteri se uz dostali do slepe ulicky, ze postuji takove kraviny, ze by nad nimi zaplakal i ten posledni blb, a svuj fanatismus. Absence vlastniho nazoru je u vas uz zrejme jako i v jinych tematech tradicni. Vam neni totiz ani co verit. Nikdy jste neodpovedel na to, kam se podeli ctyri letadla, proc desetitisice zucastnenych, vcetne svedku rodinnych prislusniku, kteri situace na palubach unesenych letadel podrobne popsali v telefonickych hovorech z nich nekteri meli spojeni vcetne letusky do poslednich vterin, uz osm let zaryte lze a pravdu nam vzdy vyjevi nekdo, kdo o tom nema ani paru, jako komuniste Sheenove, nebo vy. Tomu odpovida i vas posledni zoufaly pokus setrast ze svych beder pravdu postovanim neceho, co si dokazi najit i bez prispeni vaseho mdleho rozumu. Jedine na co vam staci je zarazovat kazdeho tam, kde ho potrebujete mit. Na vic hochu nestacite.

200547

18.9.2009 17:08

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 200547

Voni sou vazne vtipnej pane Semerad.
Mam pro nich par otazek.

1) Letový koridor každého dopravního letadla je velmi přísně kontrolovaná záležitost. V podstatě okamžitě poté co se letadlo odchýlí z kursu daného letovým plánem, je kontaktováno letovou kontrolou s požadavkem na vysvětlení. Není li je schopno podat, startují stíhače aby potenciální hrozbu eliminovaly. Tato akce od změny kurzu do vizuálního kontaku stíhače s potenciálně nebezpečným letadlem obvykle trvá do deseti minut. Od změny kurzu do nárazu prvního letadla do WTC uběhlo cca 40 minut.
Jak je tohle možné?
2) Americká zpravodajská síť o chystaných útocích údajně nic nevěděla. Ale 4 hodiny po útoku znala organizaci, která útok provedla, jména všech 19ti únosců letadel a jméno Usáma bin Ládin. Pokud vím, ten se k útokům přiznal až později.
Jak je možné, že tato na světě nejvýkonnější zpravodajská síť prokázala tolik neschopnosti na staně jedné a tolik výkonnosti na straně druhé?
3) Jak je možné aby 6 z 19 sebevražedných útočníků bylo naživu?
4) Jak je možné aby na místě katastrofy byl nalezen pas (jen) jednoho z útočníků a ještě nebyl ani očouzený, když všechno kolem bylo na prach nebo roztavené?

200697

19.9.2009 2:09

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 208.?.?.?

Reakce na 200697

>1) Letový koridor každého dopravního letadla je velmi
>přísně kontrolovaná záležitost. V podstatě okamžitě
>poté co se letadlo odchýlí z kursu daného letovým plánem,
>je kontaktováno letovou kontrolou s požadavkem na vysvětlení.
>Není li je schopno podat, startují stíhače aby potenciální
>hrozbu eliminovaly. Tato akce od změny kurzu do vizuálního
>kontaku stíhače s potenciálně nebezpečným letadlem obvykle
>trvá do deseti minut. Od změny kurzu do nárazu prvního
>letadla do WTC uběhlo cca 40 minut.

Do 10 minut? To myslíte vážně? Vy znáte jak to chodí u armády? Já mám jenom mlhavou představu, ale myslím si, že to probíhá zhruba takto: Letadlo je z kurzu a zdá se, že je něco v nepořádku. Letoví kontroloři se spojí s vojenskou složkou a nahlásí situaci. Vojáci situaci rychle analyzují, to trvá nejméně 10 až 15 minut, musí si říci kde, kdo, kdy, kam a musí se zdůvodnit zásah stíhačů. Když se to stihne do 15 minut, je to hodně rychle. Velitel letky je zavolán a má úkol zavolat piloty, kteří sedí u televize v odpočinkové místnosti. Piloti se zvednou, sbalí saky paky a běží k veliteli. To je 5 minut. Tak to už máme 20 minut od prvotní zjištění situace. Velitel teď vysvětlí pilotům kde, kdo, kdy, kam a jak. To trvá dalších 10 minut, nejméně. Takže to už je 30 minut a piloti teď kontrolují připravené stíhačky, svojí výstroj a nasedají do kokpitu, nahodí motory. Dalších nejmíň 5 minut v čudu a to máme 35 minut. Nahozené motory a roluje se ke startu. Stíhačky startují, když jde všechno hodně hladce je to 5 minut, celkově 40 minut a první unesené letadlo nalétává do prvního mrakodrapu. Stíhačky ve vzduchu, mezitím se analyzuje druhé letadlo, změna letového plánu, stíhačky otáčí hledat druhý let. Než vůbec se přiblíží k letadlu tak nalétává do druhého mrakodrapu. Teď letí další letadlo na Pentagon. Zkrátka stíhačky neměli vůbec šanci. Tahle část vaší teorie je bezesporu mylná. Odkud to víte, těch 10 minut?

200729

19.9.2009 2:39

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

mkadlec 85.?.?.?

Reakce na 200729

Myslim to vazne. Vim jak to chodi u armady, nejaky cas jsem tam stravil a ne jen zakladni vojenskou sluzbu. Ujistuju vas ze reakci do deseti minut mely i socialisticke letky rychle reakce. Koneckoncu proto se jim tak rika.

200731

19.9.2009 15:52

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 208.?.?.?

Reakce na 200731

>Myslim to vazne. Vim jak to chodi u armady, nejaky cas jsem tam
>stravil a ne jen zakladni vojenskou sluzbu. Ujistuju vas ze
>reakci do deseti minut mely i socialisticke letky rychle reakce.
>Koneckoncu proto se jim tak rika.

Víte co? Asi přiznám, že máte pravdu. Ve Varšavské smlouvě to tak chodilo, jelikož Ruská doktrína dovolovala sestřelovat dopravní letadla, ti ani dnes na životy civilistů vůbec nehledí, viz sestřelení Korejského dopravního Boeingu KAL 007. Naproti tomu americká doktrína vůbec nepočítala až do 9/11, že by nějaké útoky na Americké půdě byly vedeny dopravními letadly, jejich stíhači nebyli trénováni a nikdy nepočítali, že by museli útočit na dopravní letadla s civilisty. Proto ty časové prodlevy.

200767

19.9.2009 18:12

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

serpico 77.?.?.?

Reakce na 200767

"Naproti tomu americká doktrína vůbec nepočítala až do 9/11, že by nějaké útoky na Americké půdě byly vedeny dopravními letadly, jejich stíhači nebyli trénováni a nikdy nepočítali, že by museli útočit na dopravní letadla s civilisty. Proto ty časové prodlevy."

tomuhle blábolu opravdu věříte nebo jste jen už nic lepšího nevymyslel??!! [oči v sloup]

200777

19.9.2009 21:44

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 65.?.?.?

Reakce na 200777

>"Naproti tomu americká doktrína vůbec nepočítala až do
>9/11, že by nějaké útoky na Americké půdě byly vedeny
>dopravními letadly, jejich stíhači nebyli trénováni a nikdy
>nepočítali, že by museli útočit na dopravní letadla s
>civilisty. Proto ty časové prodlevy."

>
>tomuhle blábolu opravdu věříte nebo jste jen už nic
>lepšího nevymyslel??!! [oči v sloup]

Proč bych tomu nevěřil, když je to pravda?

200786

19.9.2009 20:47

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 200767

Ty jsi vážně legrační Josephe 208.?.?.?. Plácl jsi sem sestřelení Korejského dopravního Boeingu KAL 007 někde u Sachalinu v r.1983 a úplně (tzv. správně košér) vynechal opačný případ, kdy Američané sestřelili Iránské dopravní letadlo s 290 lidmi na palubě v r. 1988.

Nebo ty jsi neslyšel o kauze křižníku USS Vincennes???

Výborně se tady v tomto kontextu vyjímá tvůj blud, cituji: "jejich stíhači nebyli trénováni a nikdy nepočítali, že by museli útočit na dopravní letadla s civilisty."


O tom, že KAL 007 byl součástí špionážního letu za pravdu a lásku bojujících USA a tam, kde se pohyboval neměl co dělat (z nezjištěných příčin se odchýlil z pravidelné trasy, vletěl do sovětského vzdušného prostoru a byl zde 1. září 1983 sestřelen. Mimochodem ve stejnou dobu se tam pohyboval jako dvojník další letou RC-135???) si v dnešní době už cvrlikají vrabci na střeše.


To, že iránské letadlo bylo kompletně na obvyklé trase a Vincennes se nacházel čtyři kilometry hluboko ve výsostných iránských vodách, kde neměl co pohledávat si ani vrabci necvrlikají, protože to je oficiální údaj. Mimochodem kapitán US křížníku byl po akci (opět správně košér...[smích]) vyznamenán, místo aby jej potrestali za zbytečné zabítí 290 civilistů z nedbalosti, navíc při narušení výsostných vod jiného státu!!!


Připomíná mi to stejný přístup jako v případě ministra obrany USA Rumsfelda, který nebyl nijak popotahován za debakl NORADU a USAirforce při útocích 9/11. To je náhodička, co?


Ještě tady budeš bulíkovat ostatní Josephe nebo si půjdeš raději někam do ústraní plácnout sám sobě pár výchovných pohlavků?


jansmith[smích]

200782

19.9.2009 21:17

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 65.?.?.?

Reakce na 200782

Tak především korejský Boeing se neoctl v sovětském vzdušném prostoru z nezjištěných příčin, ale ze zcela zjištěných a konkrétních příčin chyby pilotů a nedokonalosti navigačního systému. Americké sestřelení iránského letadla bylo něco úplně jiného hlavně proto, že iránci schválně namontovali do civilního letadla vojenský transpondér a tudíž se letadlo jevilo jako vojenské, zvláště když manévrovalo(určitě schválně) tak, aby to vypadalo, že chce USS Vincennes napadnout. Kapitán Vincennes nemohl čekat na vizuální kontakt a sestřelil letadlo raketou z lodě, protože byl právem přesvědčen, že se jedná o vojenské letadlo. Iránské letadlo samozřejmě nebylo na své obvyklé trase, ale úplně mimo v operačním prostoru USS Vincennes. Iránci tenkrát obětovali své civilisty aby světu ukázali, jaký je to Velký Satan, ty zatracené USA. Jsem dost překvapen, že sedáte na lep iránským ajatolláhům. Co se týče KAL 007, ten nebyl na žádném špionážním letu, to je dnes plně dokázaný sovětský výmysl. Taky jsem překvapen, že tuhle pohádku rusákům žerete i s navijákem. A Rumsfeld neměl co dělat s debaklem NORRADU, protože NORRAD neměl tenkrát v popisu práce sledovat a sestřelovat dopravní letadla pokud by se odchýlila od kursu. Tenkrát NORRAD byl na úplně něco jiného a 9/11 změnil radikálně jeho úkoly. Ono si stačí uvědomit pár faktů, aby člověk nepropadl totální zmatenosti, co se to v dnešním světě vlastně děje. Pro někoho je to jednoduché zatímco pro jiného takřka nemožné. Což je dost neveselý fakt.

200784

20.9.2009 8:10

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 200784

Zbytečně obhajujete Rumsfelda, neboť tento týpek je v celé věci víc než podezřelý, neboť je do těchto zločinů zcela jasně přímo namočený. Je to je člověk zasvěcený, který přesně ví, jak to všechno bylo. Byl přímo přítomen v Pentagonu, když do něj údajně narazilo letadlo- pomáhal odklízet neexistující trosky vypařeného letadla. V popředí vidíme Rumsfelda, za ním pětimetrovou díru, kterou by nemohlo udělat ani nějaké malé letadýlko, natož obří letoun s rozpětím křídel 13 metrů. Prostě je to všechno tak šíleně postavené na hlavu, že člověk nad tou drzostí těch vládnoucí zločinců jenom lapá nevěřícně po dechu. Takhle veřejně si dělat otevřeně z celého světa srandu a být nepotrestán za své zločiny- to dovedou jenom v Americe a v Izraeli.

200800

20.9.2009 13:44

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 200784

Jasně Josephe 65.?.?.?, Je vidět, že v tom máš jasno a jakýkoli protiargument, který nekoresponduje s oficiální verzí nepřijmeš. Ty dokonce nepřijímáš ani informace podjatého mainstreamu, který ten problém s vysílací frekvencí vysvětlil a vůbec ne ke cti kapitána křižníku, či obsluhy.http://technet.idnes.cz/proc-americane-sestrelili-...

Takže pro nechápavé ještě jednou a naposledy: Křižník Vincennes se nacházel čtyři kilometry hluboko ve výsostných iránských vodách, kde neměl co pohledávat. Ve chvíli, kdy loď vystřelila na letadlo, které křížilo jejich dráhu a usmrtila 290 nevinných civilistů, nacházela se na iránském území! Kapitán nebyl nijak potrestán, naopak byl VYZNAMENÁN.

Mimochodem pilot KAL 007 byl údajně velmi zkušený matador, takže navigační chyba pilota je stejně pravděpodobná, jako že tam nebyl další letoun, který se skrýval za radarovým stínem KAL 007 a prováděl samotnou špionáž.

A co se týče Rumsfelda, tak ti uniklo, že byl ministrem obrany zodpovědným za všechno, co se kde šustne a ani takový průser jako 9/11 se jeho kariéry nijak nedotkl. Naopak, z funkce odešel až po mnoha letech a hádej kam? No přece do byznysu s Tamiflu, vždyť ovce potřebují očkovat neustále, viď???Legrační je, že věříš (nebo možná nejen ve zdejších debatách posluhuješ?) lidem, kteří byli již tolikrát přistižení při lži, že opakovaně jim věřit může jen podobný exot jako ten údajný pilot atentátník, který to napálil po složitém manévru do Pentagonu z opačné strany než měl Rumsfeld kancelář a do strany, kde se zrovna prováděla rekonstrukce. Další zajímavá náhodička, co říkáš? A to ani nezmiňuji variantu, že do Pentagonu velký dopravní Boening nenarazil, ale šlo o něco podstatně menšího, že to ani surveillance kamery nezachytily...[smích]


Takže, my si napíšem matice a vy si napište hadice, Josephe.....[smích], i když pokud chceš tuto diskuzi prodlužovat, tak klidně. Aspoň se díky ní stále více nových čtenářů Zvědavce zamyslí nad tím, jak to asi toho 11.září opravdu bylo a zejména KOMU TO všechno PROSPĚLO!!!


jansmith[smích]

200817

21.9.2009 18:15

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 208.?.?.?

Reakce na 200817

> Ty dokonce nepřijímáš ani informace
>podjatého mainstreamu, který ten problém s vysílací
>frekvencí vysvětlil a vůbec ne ke cti kapitána křižníku,
>obsluhy.http://technet.idnes.cz/proc-americane-sestrelili-...

>
>Takže pro nechápavé ještě jednou a naposledy: Křižník
>Vincennes se nacházel čtyři kilometry hluboko ve výsostných
>iránských vodách, kde neměl co pohledávat. Ve chvíli, kdy
>loď vystřelila na letadlo, které křížilo jejich dráhu a
>usmrtila 290 nevinných civilistů, nacházela se na iránském
>území!
Kapitán nebyl nijak potrestán, naopak byl
>VYZNAMENÁN.

Podle článku kapitán vůbec za sestřelení nemohl. USS Vincennes byla uprostřed boje a kapitánovy informace byly takového rázu, že měl všechny důvody pokládat iránské dopravní letadlo za nepřátelskou stíhačku a že se nacházel v iránských vodách během napadení iránskými čluny vůbec nic neznamená, spíše kapitánovi je tento fakt možné přičíst ke cti než naopak. Přiznám, že jsem se možná mýlil ve svém tvrzení, že iránci nastrčili dopravní Airbus do oblasti naschvál, na to nejsou zatím žádné důkazy i když tuto možnost není možné úplně vyloučit.

200893

23.9.2009 20:14

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 200893

Dobře Josephe. Zůstaneme u těch hadic a Peace s tebou.


Jansmith[smích]

201011

21.9.2009 1:04

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 200784

Soveti mimo jine v 80-tych letech modernizovali varovny radarovy system. A ten se pri letu KAL 007 "rozsvitil" jako vanocni stromecek. Ale rad si k tomu "dokazanemu" spionaznimu vymyslu poslechnu detaily. O dukazech samozrejme nemuze byt nejmensi rec, to by jste musel mit pristup do archivu tajnych sluzeb predevsim v USA, Rusku a Japonsku. Nebo neco na ten zpusob a pravo z techto archivu zverejnovat informace. V kazdem pripade Moskva od te doby s provokaci podobneho typu nema problemy a silne pochybuju, ze by si nekdo neco podobneho lajznul dneska nebo v blizke budoucnosti. Nekdo posila protestni diplomaticke noty ( a kdyz s tim zacne, tak to muze byt nekonecna zalezitost ), nekdo sestreli letadlo ze strategickych duvodu behem vrcholici studene valky a nekdo jako supervelmoc povestna leteckou a technologickou prevahou "nedokaze" zabranit koordinovanemu utoku "civilnimi" letadly na budovy.
http://www.blisty.cz/art/29008.html

200841

21.9.2009 1:15

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 200841

Pokud jde o studenou valku a navigacni omyly, tak je tady 20.4.78 let KAL 902,letící z Paříže do Soulu.
http://kostlanova.blog.idnes.cz/c/100368/KAL-007-I...

200842

21.9.2009 1:23

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 200842

Taky slo o instalaci raket Pershing v zapadni Evrope a silne zapodoevropske obcanske spolecnosti byly proti tomuto planu.

200843

20.9.2009 11:51

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

mkadlec 85.?.?.?

Reakce na 200767

Bezny postup pri takovych situacich dopravni letadlo doletet a eskortovat mimo nebezpecnou zonu nebo vizualne navest na pristani na nejake letiste. Teprve kdyz letadlo odporuje nebo nereaguje, naleduje Fox one, strela vzduch - vzduch. Tak jsou piloti a jejich velitele trenovanni.

americká doktrína vůbec nepočítala až do 9/11, že by nějaké útoky na Americké půdě byly vedeny dopravními letadly

Nemate pravdu. Doktrina mozna ne ale NORAD cvicil i takovouhle situaci uz 2 roky pred 2001. WTC1 a WTC2 byly konstruovany s ohledem na to ze do nich muze narazit dopravni letadlo.

200807

21.9.2009 16:09

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 208.?.?.?

Reakce na 200807

>Bezny postup pri takovych situacich dopravni letadlo doletet a
>eskortovat mimo nebezpecnou zonu nebo vizualne navest na pristani
>na nejake letiste. Teprve kdyz letadlo odporuje nebo nereaguje,
>naleduje Fox one, strela vzduch - vzduch. Tak jsou piloti a
>jejich velitele trenovanni.

Tak jsou dnes trénováni, ale tenkrát byli trénováni pouze a jenom pro případ narušení vzdušného prostoru vojenským letadlem. Útok civilním letadlem do 11. září roku 2001 nikdo nepředpokládal. Tedy, opravím se, CIA věděla o plánu Al-Kajdy použít dopravní letadla pro útok na civilní cíle už od roku 1995, ale nesměla tuto informaci uvolnit k použití jiným vládním složkám aka FBI nebo vojenské rozvědce. Zástupkyně předsedy nejvyššího soudu USA Jamie Gorelick výslovně takovou komunikaci mezi tajnými službami zakázala. Nemůže se potom nikdo divit, že se objevují konspirační teorie, protože CIA de-facto o plánovaných atentátech věděla, ale nikomu to nesměla hlásit a Clinton na vládní porady posílal pouze sekretářku a to ještě jenom někdy, on sám se s celou svou vládou zřídkakdy o něčem radil. No a pak ta samá Jamie Gorelick, která de-facto zařídila a umožnila Al-Kajdě atentáty 9/11 provést, byla předsedkyní komise kongresu pro vyšetřování útoků. Tomu se u nás říká kozel zahradníkem a právě proto konečná oficiální zpráva o atentátech vypadá nedůvěryhodně. Takové to potom je, když nějaká mamina od plotny nařizuje tajným službám velmoci jako USA co mají a nemají dělat a americký prezident radši šoustá v oválné pracovně než aby se věnoval státním záležitostem.

>
>americká doktrína vůbec nepočítala až do 9/11, že by
>nějaké útoky na Americké půdě byly vedeny dopravními
>letadly


>
>Nemate pravdu. Doktrina mozna ne ale NORAD cvicil i takovouhle
>situaci uz 2 roky pred 2001. WTC1 a WTC2 byly konstruovany s
>ohledem na to ze do nich muze narazit dopravni letadlo.

NORAD možná něco cvičil, to je klidně možné, ale americké vojenské letectvo rozhodně na něco takového nebylo připraveno.

200880

23.9.2009 21:22

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 200880

[chechtot]

201014

24.9.2009 10:28

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

mtk 80.?.?.?

Reakce na 200880

Aha, takže zodpovědná osoba je Jamie Gorelick. A jak to s ní tedy dopadlo? Bručí, visí anebo je vo hlavu kračí? Anebo si vyhřívá prdýlku na Havaji? [chechtot] [chechtot]

201035

19.9.2009 3:22

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

mkadlec 85.?.?.?

Reakce na 200729

Ono je to totiz takhle.
Letova kontrola: (do vysilacky) "Let XXX, jste mimo letovy plan, muzete to vysvetlit?"
Pilot: (mlci)
Letova kontrola: "Let XXX, jste z predepsaneho kursu, potvrdte prijem."
Pilot: Allah akbar! (nebo mlci)
Letova kontrola: (macka cervene tlacitko) Zde letova kontrola Praha - Ruzyne, mame tady situaci, Let XXX, koordinaty aaa, bbb, ccc, ddd, eee.
Dispecer hotovostni letky: Rozumim. (macka cervene tlacitko)
(sirena, jsme na 30 vterinach)
Piloti ve sluzbe obleceni vybihaji na plochu z hotovostni mistnosti, kde, pravda, koukali na televizi. Usedaji do predem zkontrolovanych letadel (2 minuty 30 sekund), startuji, roluji podle pokynu sluzbukonajiciho velitele smeny a startuji (cca 4 minuty)
Koodinaty se dozvidaji az ve vzduchu, stejne jako dalsi pokyny (vizualni kontakt, eliminovat cil, eskortovat cil, atd...)
doba doletu k cili je samozrejme podle vzdalenosti ale v USA, zemi prospikovane leteckymi zakladnami ( v blizkosti kazdeho mesta s civilnim letistem jedna dve jsou ) by to vic jak tech zbyvajicich 6 minut byt nemelo.

zdroj: osobni ucast na cviceni hotovostni letky Plzen - Line 1988
stroje: 3 x Mig 21
Vysvetlivky:
Piloti ve sluzbe konaji sluzbu plne ustrojeni. (pretlakove obleky, prilba na dosah)
Smeny jsou osmihodinove, tzn. piloti nemusi a nesmi spat.
Stroje urcene k vykonu sluzby jsou zkontrolovany pred predanim sluzby a jednou behem sluzby. Protokol je predavan pri predani sluzby. Natankovana, nabita a v plne pohotovosti stoji pripravena na urcenem miste na letistni plose. Staci nastartovat.

200733

19.9.2009 10:11

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 200733

V době hlubokého socialismu se přihodilo, že jugoslávské dopravní letadlo nad českým územím bez zdánlivých příčin havarovalo. Zachránila se tenkrát jediná letuška. Až teprve nedávno bylo v tisku přiznáno, že to letadlo bylo ve skutečnosti sestřeleno bezpečnostními silami. On tenkrát zrovna k nám letěl nějaký vysoký polský papaláš, a tak soudruzi to dopravní letadlo klidně nechali během pár minut sestřelit, protože se omylem vychýlilo ze své předepsané dráhy.

Takže už tenkrát, před 20 lety, existovala okamžitá rychlá reakce proti nebezpečí. To co se stalo v USA, to nemá obdoby v celé historii lidstva a jasně vše ukazuje na to, že to byl skutečně inside job a nic jiného.

200743

19.9.2009 15:51

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 200733

>Letova kontrola: "Let XXX, jste z predepsaneho kursu, potvrdte prijem."
>Pilot: Allah akbar! (nebo mlci)
A tady pokračuje topsíkryt „originál“, dovedně zakrytý vyšetřovací komisí:
Letová kontrola: „gádémit“ (vytáčí telefon), „wtfak“ (vytáčí po druhé), „šit“ (asi po 20 min.) „Máme faknpráblem, kde je křoví?“
Záhadný hlas: „Ve škole, wcgou?“
Letová kontrola: „Ládin, Jóžin a Olin něco křičí a letí směrem na fakn pentagán...“
Záhadný hlas (asi Donald nebo velký Dik): „Fakit, to bude bulšit, máš nějaký dýtejls?“
Letová kontrola: „Máme mesič od nějakýho traveler, že jim sami kopou és...“
Záhadný hlas: „Oukéj, volám křoví, jestli vzbudíme naše gúdbójs“
Letová kontrola: „Yes, Sir, počkáme“
Záhadný hlas (cca po 120 min.): „Křoví viděl všechno ve školní tývý, bójs nech spát“
Letová kontrola: „Oukéj, Sér, kápytét, bááj“

200766

19.9.2009 10:30

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Oli63 88.?.?.?

Reakce na 200729

PVO Žatec 1987

Vzlet lietadiel v plnej bojovej pohotovosti
MiG 23 - 4 minúty po vyhlásení
MiG 21 - 7 minút po vyhlásení
24 hodín denne, 365 dní v roku.

A môžem ubezpečiť, že v prípade vážnej situácie by boli na nohách do 30 min všetky 3 letky (36 plne vyzbrojených migov), ktorých personál a piloti sladko spali.

200746

19.9.2009 12:11

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

mtk 80.?.?.?

Reakce na 200746

Tak se nám tu zas jedna obřezaná trubka z nezvědavce kapánek ztrapnila.
P.S. Viď, Semeráde? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

200754

19.9.2009 13:09

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 200746

Přesně tak, hotovostní piloti zasahují 24hod denně do několika minut od poplachu a v USA a Kanadě není oblast, kde by nebyli schopni zasáhnout do 10min (ať nežeru do 20min...[smích]) od vzletu.

Styl jakým fungoval 11. září 01 NORAD a US AirForce je výsměchem všemu co o nejúžasnějších amerických rambech světový mainstream (Hollywood) od svého vzniku pro potěchu ovcí, lokajů a patriotů produkuje.


Úplnou náhodou??? byli zrovna ten den hotovostní stíhači záměstnání nějakým cvičením na druhém konci Ameriky a ačkoli by pro ně nebyl problém dostihnout podezřelé letouny do několika minut od vyhlášení poplachu, nikdo je neaktivoval.

Proč asi, že?


Za takový organizační paskvil, který vedl ke zmíněným následkům by musel resignovat (pokud ne přímo prezident USA) minimálně Ministr obrany (Rumsfeld) a všichni nejvyšší pohlaváří NORADU, potažmo US leteckých sil.

Zkus si Semerade zjistit, kdo z nejvýše zodpovědných byl nějak tehdy potrestán, a to minimálně odchodem z funkce a potom plkej ty svoje pokrytecké rozbory. Nezapomeň se take zamyslet nad tím, proč si atentátník za kniplem k útoku na Pentagon po velmi komplikovaném a na pilotáž náročném přiblížení vybral právě opačnou stranu budovy než tu, kde měl kanceláře ministr obrany Rumsfeld a navíc tu, která byla v dlouhodobé rekonstrukci a tudíž minimálně obsazena personálem.

Ten sebevražedný pilot musel byl vážně magor, když si dal tak záležet, aby způsobil v Pntagonu menší škody než bylo možné. Škoda, že FBI za několik minut po útoku zabavila všechny záběry kamer v okolí. Třeba bychom mohli vidět, co to za tím kniplem sedělo za exota...[smích]

A tohle jsou jen jediné malinkaté indicie na inside job z mnoha, které již byly tady na Zvědavci i jinde tisíckrát pojmenovány.


Jen ovce nebo kolaboranti mohou stále dokola jako flašinet obhajovat oficiální verzi vyšetřování útoků (nebýt námitek a rozhořčení pozůstalých po obětech a aktivistů, tak by Bush s Chaneyným ani žádné vyšetřování nenařídili) a přesně to celé zapadá do farizejského přístupu, kterým jsou nejen USA dlouhodobě mediálně i jinak ovládány.

jansmith[smích]

200762

19.9.2009 10:42

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

djb 90.?.?.?

Reakce na 200729

Popsal jste to poeticky, ale asi sám tušíte, že 40ti minutový pohotovostní systém by byl na nic a prošel by revizí.

Z Vašich tvrzení např.: Piloti balí a běží 5 minut? Sakra, vždyť mají pohotovost, to jakože dokouří najdou spoďáry a běží?
Omyl, ti běží prakticky hned 1 minuta.

Pilot neběží k veliteli ale do letadla, co by dělal u velitele, má být v pohotovosti ve vzduchu a příkazy, popř. odvolání akce dostane tam (existují vysílačky). Jistě chápete, že je lepší, když pilot jde zbytečně do hangáru, než když během cesty k "veliteli" někdo zbourá mrakodrap.

etc.

Dole Vám to již jiný popsal daleko lépe.

200748

17.9.2009 0:03

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 200446

kdo nesouhlasí s oficiální verzí 9/11 je komunista
kdo chce diskutovat o holocaustu je antisemita
kdo píše na zvědavec příspěvky jako "semerád" je zřejmě mdlého rozumu [vyplazený jazyk]

200538

17.9.2009 8:00

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Semerad 76.?.?.?

Reakce na 200538

>kdo nesouhlasí s oficiální verzí 9/11 je komunista

Vy popiraci jste uz s temi konspiracemi smesni. Konspirace o 9/11 maji jen jediny cil. Svest stupidnimi blaboly vinu na zidy a tim ziskat argumenty na zpochybnovani existence demokratickeho statu Izrael.

>kdo chce diskutovat o holocaustu je antisemita

Popirani holocaustu ma ten samy cil. Zpochybnit a znicit stat Izrael.

>kdo píše na zvědavec příspěvky jako "semerád" je zřejmě
>mdlého rozumu [vyplazený jazyk]

Nezkryvejte svou zlobu veselymi smajliky. Uz to je pokrytectvi. Odpovedet na me otazky neumite, ze? Co jste mi tedy vlastne chtel rici? Rozumne vysvetlit ctenaru proc jsem mdleho rozumu nejspise take nezvladate, kdyz se nezmuzete na lepsi vykon nez ten, ktery jste prave predvedl. Je to bida Antilatrino.

200558

19.9.2009 3:41

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 208.?.?.?

Reakce na 200538

>kdo nesouhlasí s oficiální verzí 9/11 je komunista

Jsem komunista? Já také nesouhlasím s oficiální verzí kde se zametalo pod koberec ostošest, ale ti jednotlivci, co tvrdí že to spáchala americká vláda, židé nebo kdovíkdo, si potřebují dávat mokré obklady na hlavu nebo dělat něco aby to pomohlo jejich chorobnému stavu. Oficiální zpráva opravdu není nic jiného než "Cover My Ass Report", ale to neznamená, že letadla neunesli Arabové spolu s Mohamedem Attou a že to celé nevedl skutečně Bin Laden z jeskyně kdesi v Afgánu.

200734

21.9.2009 9:35

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 200734

Ono ani tak nejde o to kdo to provedl, jako spis o to kdo to naplanoval a zaplatil. A o tom se nanestesti v Oficialni Zprave nemluvi.

200855

19.9.2009 16:43

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 200538

Jsou tady dva Semeradove a podle toho, jak to je psano, tipuju, ze jsou to dva ruzni lide.

200771

19.9.2009 16:55

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 200771

vím
rozdíl mezi semerád a václav semerád chápu a potvrzuji [mrknutí jedním okem]

200774

19.9.2009 17:16

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 200771

Buď máte pravdu, alebo má rozdelenú osobnosť. [mrknutí jedním okem]

200775

17.9.2009 1:53

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 200446

Vidím že pan Semerád raději věří že americká vláda a její obrana, včetně leteckých sil, jsou naprostý magoři které by vyhodili i z Indie nepustili je ani štípat v tramvaji lístky, než aby připustil že tu něco smrdí. Ani Charlie ani Martin to neudělali, ale to je jedno, hlavně když se to na někoho svede, pryč s nimi když se mnou nesouhlasí. [oči v sloup]

200542

16.9.2009 8:09

Myslím že se takto vyjádřil už dříve

Choronzon 85.?.?.?

v nějakém talk show.

Ale ironicky.. Co takhle vytvořit nový cejch. novou nálepku - Popírač září. A stíhat ideozločince kteří nehlásají s nadšením jedinou a médii hlásanou pravdu? Uf.. od té doby co jsem se probudil je mi občas nějak z toho světa smutno.

200454

17.9.2009 11:28

A CO MOTIVACE?

rratamahata 90.?.?.?

Vnimam jako zbytecne polemizovat o faktech ke kterym nemam hmatatelny dukaz. Jedine co ze sve pozice mohu analyzovat je pravdepodobnost motivu.
Shrnu motiv-zisk z 911 (protoze vsechno co delame delame pro zisk) jak jej vnimam ja.
ZISK OFICIALNIHO VINIKA:
Nabozenska motivace?? asi tezko cilem by byl spise Vatikan.
Ekonomicka motivace? co tim vytezim paklize zborim dva z pohledu realitniho maklere v podstate nezajimave domy?
Afekt? byva dilem okamziku, nikoli dukladne prupravy.
ZISK USA:
Zaminka k valce a ziskani uzemi - at uz transportni cesty nebo ropnych nalezist.
Ziskani politicke kontroly nad timto ekonomicky velmi zajimavym uzemim.
ZISK 3. STRANY??:
Tou by mohl byt system kdyz se dva perou, 3. se smeje .a vydelava - v tomto pripade jistou dominance nad okolnimi staty.
Berte to jako tama k diskusi kdo muze byt tou treti stranou a co je vlastne mechanizmem motiv-zisk

200582

Příspěvků: 123

15.09. 08:48  The definitive truth about 9/11
15.09. 09:02 mkadlec  Charlie Sheen's Video Message to President Obama
15.09. 09:56  Přesně o toto jde!
15.09. 11:06 HHBB  Divné, že...
15.09. 14:12 Antiseptik  RE: Divné, že...
15.09. 15:59 HHBB  RE: Divné, že...
15.09. 23:49 Antiseptik  RE: Divné, že...
16.09. 01:11 serpico  RE: Divné, že...
16.09. 07:00 HHBB  RE: Divné, že...
16.09. 11:07 mtk  RE: Divné, že...
16.09. 13:03 Antiseptik  RE: Divné, že...
16.09. 16:50 aristokrat  RE: Divné, že...
16.09. 18:15 HHBB  RE: Divné, že...
16.09. 20:02  RE: Divné, že...
16.09. 21:47 HHBB  RE: Divné, že...
17.09. 00:09 Takyjeden  RE: Divné, že...
17.09. 06:54 HHBB  RE: Divné, že...
17.09. 12:55 Takyjeden  RE: Divné, že...
17.09. 18:05 aristokrat  RE: Divné, že...
17.09. 18:23 HHBB  RE: Divné, že...
21.09. 06:42 MedaBeda  RE: Divné, že...
21.09. 09:36 HHBB  RE: Divné, že...
17.09. 10:41 Sam Ting Wong  RE: Divné, že...
17.09. 11:19 Oracle  RE: Divné, že...
17.09. 22:51 micha  RE: Divné, že...
17.09. 13:27 Takyjeden  RE: Divné, že...
17.09. 17:48 MedaBeda  RE: Divné, že...
17.09. 19:30 Mirko D:  RE: Divné, že...
17.09. 21:54 HHBB  RE: Divné, že...
18.09. 07:47 Takyjeden  RE: Divné, že...
18.09. 08:30 HHBB  RE: Divné, že...
18.09. 11:37 Takyjeden  RE: Divné, že...
18.09. 15:54  RE: Divné, že...
18.09. 16:57 Takyjeden  RE: Divné, že...
18.09. 21:36 micha  RE: Divné, že...
19.09. 00:45 Takyjeden  RE: Divné, že...
19.09. 15:43  RE: Divné, že...
20.09. 23:20 MedaBeda  RE: Divné, že...
21.09. 13:17 hestroy  RE: Divné, že...
24.09. 10:55 Takyjeden  RE: Divné, že...
24.09. 17:47 hestroy  RE: Divné, že...
24.09. 16:43  RE: Divné, že...
18.09. 11:57 aristokrat  RE: Divné, že...
18.09. 16:38 Takyjeden  RE: Divné, že...
18.09. 21:24 Mirko D.  RE: Divné, že...
18.09. 12:02 MedaBeda  RE: Divné, že...
18.09. 19:11 Mirko D.  RE: Divné, že...
18.09. 22:41 HHBB  RE: Divné, že...
19.09. 12:03 mtk  RE: Divné, že...
19.09. 12:33 Mirko D.  RE: Divné, že...
19.09. 15:54 HHBB  RE: Divné, že...
20.09. 22:54 MedaBeda  RE: Divné, že...
21.09. 10:09 Takyjeden  RE: Divné, že...
21.09. 12:27 MedaBeda  RE: Divné, že...
21.09. 18:37 HHBB  RE: Divné, že...
21.09. 09:47 MedaBeda  RE: Divné, že...
21.09. 13:11 HHBB  RE: Divné, že...
21.09. 16:24 Takyjeden  RE: Divné, že...
21.09. 18:30 HHBB  RE: Divné, že...
20.09. 23:04 MedaBeda  RE: Divné, že...
16.09. 20:22 hestroy  RE: Divné, že...
16.09. 22:37 HHBB  RE: Divné, že...
16.09. 23:33 Antiseptik  RE: Divné, že...
17.09. 00:02 aristokrat  RE: Divné, že...
17.09. 09:34 HHBB  RE: Divné, že...
19.09. 01:13  RE: Divné, že...
19.09. 14:14 HHBB  RE: Divné, že...
16.09. 14:10 serpico  RE: Divné, že...
17.09. 10:04 mtk  RE: Divné, že...
16.09. 10:54 mtk  RE: Divné, že...
16.09. 15:42 HHBB  RE: Divné, že...
17.09. 10:11 mtk  RE: Divné, že...
17.09. 12:44 HHBB  RE: Divné, že...
15.09. 19:54 Mirko D.  RE: Divné, že...
15.09. 22:38 HHBB  RE: Divné, že...
19.09. 01:59  RE: Asi má pan HHBB raději Phelpse než Jonese ...
19.09. 10:10 HHBB  RE: Asi má pan HHBB raději Phelpse než Jonese ...
15.09. 14:26 aristokrat  RE: Divné, že...
15.09. 14:26  Mossad + USA = 9/11 ..?
15.09. 17:51 pet277  RE: Mossad + USA = 9/11 ..?
15.09. 17:27  Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
15.09. 21:36 Andrevs  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
16.09. 00:05 freedomFIGHTER  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
16.09. 04:57 Semerad  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
16.09. 18:26 hestroy  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
17.09. 02:45  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
17.09. 03:59 Semerad  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
18.09. 17:08 mkadlec  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
19.09. 02:09  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
19.09. 02:39 mkadlec  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
19.09. 15:52  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
19.09. 18:12 serpico  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
19.09. 21:44  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
19.09. 20:47 jansmith1984  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
19.09. 21:17  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
20.09. 08:10 Jarmila  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
20.09. 13:44 jansmith1984  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
21.09. 18:15  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
23.09. 20:14 jansmith1984  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
21.09. 01:04 Rene Bartosek  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
21.09. 01:15 Rene Bartosek  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
21.09. 01:23 Rene Bartosek  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
20.09. 11:51 mkadlec  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
21.09. 16:09  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
23.09. 21:22 hestroy  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
24.09. 10:28 mtk  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
19.09. 03:22 mkadlec  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
19.09. 10:11 Jarmila  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
19.09. 15:51 HHBB  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
19.09. 10:30 Oli63  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
19.09. 12:11 mtk  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
19.09. 13:09 jansmith1984  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
19.09. 10:42 djb  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
17.09. 00:03 aristokrat  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
17.09. 08:00 Semerad  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
19.09. 03:41  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
21.09. 09:35 mkadlec  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
19.09. 16:43 Rene Bartosek  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
19.09. 16:55 aristokrat  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
19.09. 17:16 Oracle  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
17.09. 01:53 Antiseptik  RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.
16.09. 08:09 Choronzon  Myslím že se takto vyjádřil už dříve
17.09. 11:28 rratamahata  A CO MOTIVACE?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

103

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 117 čtenářů částkou 36 210 korun, což je 103 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 12

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 2

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Měnové kurzy

USD
22,18 Kč
Euro
25,73 Kč
Libra
30,53 Kč
Kanadský dolar
17,93 Kč
Australský dolar
16,67 Kč
Švýcarský frank
24,09 Kč
100 japonských jenů
19,47 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 002,52 Kč
1 unce stříbra
541,44 Kč
Bitcoin
1 393 304,63 Kč

Poslední aktualizace: 26.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 337