Diskuze k článku

Lavina internetových útoků jako na zavolanou před schválením zákona na omezení internetu

Příspěvků 19

17.7.2009 15:09

Parafrázujem

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Ryba smrdí od Obami/Sorosa. [bliji]

195931

17.7.2009 15:53

RE: Parafrázujem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 195931

Jak že to říkla posledně pan Rockeffeler ? Internet ohrožuje naše cíle? [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

195935

19.7.2009 23:32

RE: Parafrázujem

Grovik 81.?.?.?

Reakce na 195935

Pochopitelne, internet roste tak rychle a tak rychle se meni jako se meni lide, je tezke planovat neco rok do predu kdyz netusis jak to za rok bude vypadat.

Do ted mohla media snadno manipulovat, protoze dokud vychazeli papirove noviny, ktere vse brali z CTK nebyl problem zverejnit blabol. 90% lidi si ho nemohlo overit z vice zdroju.

Dnes v dobe internetu staci pochybnost a informace si na googlu nebo kdekoliv jinde muze inteligetni clovek najit behem nkolika vterin. Proto ten strach z internetu. Prohlubuje pochybnosti a pomaha pochopit. Osvobozuje informace.

196012

17.7.2009 15:33

Toz to se bavim.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Desitky let dokazou organizace typu Pentagon, CIA nebo specializovana super-utajovana NSA drzet krok se smirovacim vyvovojem vcetne technologickeho. Navic desitky let aktivne toto cmuchani provozuji. Eufemicky se tomu rika spionaz v zajmu bezpecnostni statu se srandovnimi nazvy jako Echelon. A ted najednou nekdo z nejakeho okresniho preboru jako KLDR predstavuje realne riziko? O amaterech mimo oraganozovanou ligu bez technickeho vybaveni a moznosti simulaci a vyhodnoceni diverznich technik, ktere ma stat anio nemluve. Je to stejne, jako kdyz mrtvy bin Ladin odpali udajne nuklearni rachejtli, kterou nema, navede ji radary a druzecimi, ktere nema. Pomoci vysoce speciolizovanych tymu expertu, kteri tuto techniku budou obsluhovat, ktere taky nema. A vsechno to probehne perefektne sybchronizovane v case nejlepe nula, ze si to nikdo nevsimne.[velký smích] [velký smích]

Vojenske technologie vytvari specializovane zabezpecne vysokopacitni datalinky vzduchem. A proti komu jsou tyhle novinky? Proti KLDR nebo proti extremistum? Proc nejmenovali rovnou Cinu nebo Rusko nebo mohli jmenovat i sebe jako nejvetsi bezpecnostni riziko na netu. Kdybych osobne mel zajem, aby Kongres zkrouhnul svobodu internetu, bud bych v pozici security umoznil nejake utoky blizko hlasovani o zakone. Temto utokum bych venoval sirokou medialni publicitu i s prislusnym znepokojujicim expertnim vyjadrenim. Laikove, kteri o tom budou hlasovat z odborneho hlediska stejne vedi kulove.

V pripade neschopnosti ci absenci utocniku by nezbyvalo nez rozjet hezky utajenou diverzi, ale to uz je takove vachrlate, protoze spouista afer v minulosti kiksla na nejakem selhani lidskeho faktoru. A tomhle pripade by to samozrejme byl prusvih, ktery by snahy o kontrolu internetu " pod dobrem" definitivne pohrbil. Zajimave, Cina pozastavila sve snahy o kontrolu site a na Zapade se specha. Mozna to skutecne zacina byt horke s zadostmi o azyl, ale do Kanady to asi nebude ten spravny smer. [velký smích] [velký smích]

195934

17.7.2009 16:23

RE: Toz to se bavim.

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 195934

Pane Bartošek, prosím neraďte jim ještě jak na to. Ať si na to přijdou sami. Totiž čím je obrana a šmírování dokonalejší, tím se v realitě zdá být ta bezpečnost menší. Ale jenom zdá, neb o bezpečnost očividně nešlo, to je jenom zástěrka pro lidi, jde o nebezbečnost, v tom jsou ty pravý prachy. Ať už jde o stát, nebo individua, co je peněz v security pro domy, auta, počítače, osoby. Jeden by se nedivil kdyby, jako si CIA vymýšlí a vydržuje alkajdu, si firmy prodávající bezbečnostní zařízení na domy a auta vydržovali zloděje. Už Chaplin jim dávno tuto myšlenku vnuknul s tím sklenářem co měl kluka co rozbíjel okna. [velký smích]

195939

17.7.2009 16:07

Ta severní Korea

Karel z Čech 88.?.?.?

jako jedna z největších současných internetových velmocí má pro hackerské útoky ty nejlepší předpoklady. Korejci umějí pracovat už i s kladivem. A kladivem je vybavená již skoro každá severokorejská domácnost a každý trochu větší podnik.

[chechtot]

Vševědoucí američané to jistě vezmou za nezvratný prokázaný fakt, protože již z minulosti vědí, že korejci umí hákovat lopatama. Se změnou století přešli od hákování k hackování.

195937

17.7.2009 18:50

RE: Ta severní Korea

Vymazaný člen 89.?.?.?

Reakce na 195937

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

195944

17.7.2009 20:27

watch this :)

in-ocean 80.?.?.?

http://www.tpuc.org/node/558

195947

17.7.2009 22:57

ilsa 93.?.?.?

Každá skutečná svoboda těch dole ohrožuje moc těch nahoře. Co myslíte, nechají si to líbit?

195951

18.7.2009 8:21

RE: Co myslíte, nechají si to líbit?

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 195951

Sazim na "inside job" [cool]

http://www.hsdl.org/hslog/?q=node/950

195956

18.7.2009 6:21

Odstranit lidi od pravdy a nechat jim jen propagandu korupčních politiků.

kozoroh 61.?.?.?

Nakonec,propaganda rádoby vládců světa je internetem dokonale používána,ale,vadí jim hlavně protiváha pravdy, kdy čtenář začíná srovnávat a tím i přemýšlet, to se netýká národní inteligence ovšem, ti tvrdí to ,za co jsou placeni a ty také nejsou radobyvládcům nebezpeční,spíše naopak.
=============
That commenter on your blog may actually be working for the Israeli government
Posted on July 14 2009 by Cecilie Surasky under Government , Media.
Straight out of Avigdor Lieberman’s Foreign Ministry: a new Internet Fighting Team! Israeli students and demobilized soldiers get paid to pretend they are just regular folks and leave pro-Israel comments on Twitter, Facebook, YouTube and other sites. The effort is meant to fight the “well-oiled machine” of “pro-Palestinian websites, with huge budgets… with content from the Hamas news agency.” The approach was test-marketed during Israel’s assault on Gaza, and by groups like Give Israel Your United Support, a controversial effort to use instant-access technology to crowd-source Israel advocates to fill in flash polls or vote up key articles on social networking sites.
=========
Ale ,i tak zvaní židé mnohdy řeknou více, než nežidé, jako Haáretz.com "Ringworm and radiation, kde ,píší, jak stát Israel nechal Sephartické děti ozářit radiem 35.000 krát v maximalním záření,ještě dnes najdete na internetu 100.000 Radiations =A Review,http;//www. rense.com/general56/radia.htm
A nebo dokonce rozhovor s paní April Graspie ,jež jménem "americké" vlády ujištovala Saddam Hussejna ,že se nebudou míchat do sporů arabských států o olej, tímto ujištěním Saddam vtrhnul do Kuwaitu a stal se špatným a "americká diplomacie" SI UMYLA RUCE,JAKO ŘÍMSKÝ GUVERNER OD SMRTI KRISTA.
Kam, by to svět došel s pravdou, když i několik staletí lidé věřili,že Země je plochá a stačilo to k životu také, Vatikán strašil peklem a lidé raději hlady a nebo ve válkách pomřeli, než by svou duši vydali peklu. A, tady, naši samovládci mají starost o naše duše s plánem do budoucna nadělat uměle pracovníky a to bez mozku, co by jen a jen, poslušné automaty, někteří už jsou tak nasměrovaný z domu do hospodz a z hospody domů.

195954

19.7.2009 4:44

RE: Odstranit lidi od pravdy a nechat jim jen propagandu korupčních politiků.

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 195954

INTERNET JE SOLÍ V OČÍCH RADOBYVLÁDCŮ, ALE , NA DRUHOU STRANU POUŽÍVAJÍ INTERNETU KE SVÝM CÍLŮM,TAK ,TEDY NECHTĚNÉ ZRUŠME A VLASTNÍ PROPAGANDU PODPOŘÍME.
============
K posouzení dávám v originale "The Guardian,Saturday July 3, 2004, Vikram Dodd, "Howard airs family's Auswitz ordeal"
Interviewer Sue Lawley"
While at Auschwitz, she had been in a gas chamber three times and for various reasons-once they actually ran out of gas-had got out to tell the tale:
The Montreal Gayette-August 5, 1993, St.Laurent= napsali doslova, že 11 letý Moshe Peer přežil v koncentračním táboře Bergen=Belsen šestkrát plynování.
"Author recounts experiences in Nazi concentration camp"
========
Názor posluchčstva nemusí být jejich názorem,jak se můžem dočíst výše,oni si takhle oslavují svými vlastními lidmi jejich akce a zakrývají falešnou propagandou,co by, jakoby čtenářů své zločiny.Co se nehodí ,tak se časem stáhne,třeba populární pořad paní Oprah ,kde se mluví o židovském vražebném rituálu a nebo ,jak "americký" diplomat,paní April GLASPIE UJISTILA SADDAM HUSSEJNA ,ŽE SE AMERIKA NEBUDE MÍCHAT DO VNITŘNÍCH ARABSKÝCH SPORŮ O OLEJ A TÍM SVĚTU VZÍT MOŽNOST ÚSUDKU,ŽE AMERIKA DĚLÁ VÁLKY TÍMTO ZPŮSOBEM,COŽ JE OPAK NURIMBERSKÉHO PROCESU S "nacistickými válečnými zločinci".April Glaspie transcript je ještě možnost číst na internetu,ale ,né na dlouho.Co, takhle 1000,000 Radiations=A Review od By Barry Chamish,který říká ,jak se Israel zbavoval Sephartických dětí ,které dostali 35,000 krát radiové ozařování,což vedlo k smrti dětí.RINGWORM AND RADIATION (ISRAELI STZLE)NAYI GERMANZ? To ,jsou věci ,co by čtenář nežidovského původu neměl nikdy číst, pravda je pro ně hrozná zbran
http;//www.rence.com/general56/radia.htm
Na druhou stranu jsou tu hlasy samotných ,tak , zvaných židů, jež dávají světu signal,že všichni židé nejsou stejní a tak i zpráva od Haáretz nadělá obrovské škody v rámci internetové populace, vezměme za příklad článek z 16-02-2005, kde se píše " Soap said made from Jews in Holocaust found in Israel, přece většína přemýšlivých a dobře informovaných lidí se musí smát, jakožto zprávě o plynových komorách, kdzž se ví , že na území Německa žádné nebyly, což přiznali i Israelští historikové, ale ,proč ne ,propaganda jde dál.
----------------
Gitta Sereny, one of Britain's most famous Jewish journalists and a recognized holocaust researcher, wrote a new book: The German Trauma: Experiences and Reflections 1938-2001, (Penguin Books). The Times reviewed the book and interviewed Mrs. Sereny. Mrs. Sereny said in the Interview (Times of Aug 29. 2001) the following:
"Why on earth have all these people who made Auschwitz into a sacred cow ... A terrible place -- but it was not an extermination camp."
-------------
Prakticky vzato, jako ve všem josu penéze, na jedné straně je internet žehnán, pokud na něm vydělávají, ale na druhou stranu nechtě...Automaticky kráceno

195977

18.7.2009 13:32

samořiditelnost

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

jakmile si uvědomíme, že vše probíhá samořidící se silou, odvozenou od zákona akce a reakce (dobově známého jako "nahoře a dole"[mrknutí jedním okem] - tak zjistíme, že nejen naše těla a mozky se chvíli derou "na slunce" - ale pak spolehlivě směřují zpátky do země.

A veškeré ideologie a technologe mají stejný průběh, jen v delších (někdy velmi dlouhých) cyklech.
Internet nebo mobil je na takové úrovni, kdy se blíží tomu, co kdysi dávno fungovalo jako telepatie - bezdrátové dorozumívání se na dálku.
Internet mohou sice vypnout - ale ublíží jim víc než nám. Budou ostrůvkem bohatých, ale bez informací, protože jejich satelitní elektrické soustavy lze zas ovládat i rozvinutějšími civilizacemi, které náš vývoj sledují (podobně jako my sledujeme a zlepšujeme třeba chov zvířat).

Nebýt této hrozby "z vesmíru"[smích], tak už internet dávno nefunguje. Hra o čas (pro nenápadné řešení redukce obvyvatelstva) zřejmě končí s koncem tohoto roku, - připravené naočkování prasečí chřipky, prezentované jako očkování proti ní, bude jednou za zkoušek naší inteligence. A odvahy.
Řízení našeho myšlení medializací frašky s chřipkou je vedle přímého útoku asi už poslední zbraní těch, kdo potřebují redukovat počet obyvatel Země.
Je na našich Vítech a dalších rozumných lidech, aby nabídli řešení, hodné jejich "hygienické odbornosti".
Neočekávám, že by někdo uvěřil tvrzení, že naše imunita se odvíjí od našeho vnitřního přesvědčení, od vnitřního programu "být zdravý". Přesto tak naše tělo a psychika funguje. Každá nemoc začíná od psychiky, ta nemocem připravuje = otvírá jí dveře.

195964

20.7.2009 23:24

RE: samořiditelnost

Peeetr phejda (zavináč) seznam (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 195964

Delší dobu sleduju Vaše názory a přesto že se mi zdají často pitažené za vlasy, něco mi našeptává, že je na nich hodně pravdy. Nemáte nějaké internetové stránky kam píšete svoje názory? Kdyžtak mi napište na email. Díky

196072

21.7.2009 18:07

RE: samořiditelnost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 196072

uplne s vami suhlasim a tu je jeho adresa:
www.karao.estranky.cz

S pozdravom
Jozef [smích]

196116

18.7.2009 19:16

totalna kontrola

etela6 82.?.?.?

Chcu to mat totalne pod kontrolou nielen na internete. Toto uz funguje:
www.mind-control.npage.eu

195970

21.7.2009 20:57

RE: totalna kontrola

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 195970

Když to funguje, tak proč konečně nezačnou?!? Nač čekají? Už aby udělali z "nepřizpůsobivých a nevzdělatelných" vzdělané a pracovité! Ale rychle, prosím!!! [naštvaný]

196129

21.7.2009 23:21

RE: totalna kontrola

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 92.?.?.?

Reakce na 196129

Tobě se to říká Vojto,rychle,ale podívej se do zrcadla prosím. [smích]

196134

22.7.2009 22:57

RE: totalna kontrola

google 93.?.?.?

Reakce na 196129

>Když to funguje, tak proč konečně nezačnou?!? Nač čekají?

to je skutocne paradoxny vykrik, prave od vas.
akoze nezacali panko holoVojtos?
zacali s vami a zo spolkom cvicenych simpanzich shabesovcov
a funguje to na 100%, u vas vsetkych.

viete, to je ako pri pokeri. ked nevidite blba pri stole,
ktoreho zanedlho osklbu, tak mozete vychadzat z toho,
ze ste nim vy sam.
a kedze vy nevidite, ze uz zacali, tak....co uz na to povedat? [zmaten]

ze to nefunguje na vsetkych, tomu je vzdy tak, to je v nature veci.
mala sanca tu je a bude vzdy. jedno ako mocno pritiahnu skrutky.
vela stastia, vy cvicena opi....uups! sorry [zahanbení] , chcel som napisat, vy indelekdual.

196213

Příspěvků: 19

17.07. 15:09 Oracle  Parafrázujem
17.07. 15:53  RE: Parafrázujem
19.07. 23:32 Grovik  RE: Parafrázujem
17.07. 15:33 Rene Bartosek  Toz to se bavim.
17.07. 16:23 Antiseptik  RE: Toz to se bavim.
17.07. 16:07 Karel z Čech  Ta severní Korea
17.07. 18:50 Vymazaný člen  RE: Ta severní Korea
17.07. 20:27 in-ocean  watch this :)
17.07. 22:57 ilsa  
18.07. 08:21 vodnik007  RE: Co myslíte, nechají si to líbit?
18.07. 06:21 kozoroh  Odstranit lidi od pravdy a nechat jim jen propagandu korupčních politiků.
19.07. 04:44 kozoroh  RE: Odstranit lidi od pravdy a nechat jim jen propagandu korupčních politiků.
18.07. 13:32 janko  samořiditelnost
20.07. 23:24 Peeetr  RE: samořiditelnost
21.07. 18:07  RE: samořiditelnost
18.07. 19:16 etela6  totalna kontrola
21.07. 20:57 Vojta49  RE: totalna kontrola
21.07. 23:21 micha  RE: totalna kontrola
22.07. 22:57 google  RE: totalna kontrola

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 1

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Měnové kurzy

USD
21,66 Kč
Euro
26,16 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
16,65 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,90 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,28 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,29 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 822,05 Kč
1 unce stříbra
541,57 Kč
Bitcoin
786 034,04 Kč

Poslední aktualizace: 18.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 739