Diskuze k článku

Také Tony Blair věřil, že Bůh ho žádá, aby šel bojovat se zlem

Příspěvků 30

15.6.2009 2:12

Hajzlík, je to.

ELCID 90.?.?.?

Buď je Blair blázen, nebo grázl, který se teď snaží získat funkci prezidenta EU, dojímáním o tom, jak byl veden Bohem atd...
Když byl takový křesťan, jak tu o tom čteme, proč lezl do zadku židům?

193302

15.6.2009 2:35

RE: Hajzlík, je to.

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 193302

Blair je prodejnej grázl a vždy jím byl.

193305

15.6.2009 11:59

RE: Hajzlík, je to.

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 193305

Nemáte pravdu.
Blair ja predajný hlupák. [cool]

193330

17.6.2009 18:51

RE: Hajzlík, je to.

kon 90.?.?.?

Reakce na 193330

Zvedavec si zaslouží skoro nic nesdělující reakce? Viz výš. [pláč]

193522

15.6.2009 7:02

Pokrytectví

Krabat 80.?.?.?

Je smutným a dlouho známým faktem, že ve většině zemí vládnou "malí" lidé. Prostě ti, kteří měli nejostřejší lokty a nebáli se jít přes mrtvoly, aby se dostali na svůj vysněný post. Nejhorší na tom všem je, když se jejich hloupost spojí s náboženstvím. Nechápejte mě však špatně, na náboženství lze najít i mnoho pozitivního. Tragikomické ovšem je, že se nejvíce válek vede ve jménu spravedlivého a milující Boha. Takhle pokrytecky se omlouvají důvody, proč musí v nějakém jiném koutu světa umřít tisíce lidí. Jsou obětováni pro pochybnou víru někoho jiného, kdo umlčí své svědomí tím, že na jeho straně stojí Bůh.

Člověk by očekával, že se lidstvo někam posouvá a skutečně se vyvíjí. Ale jestliže se vynoří z nejvyšší politiky tak primitivní vzorec chování, pak pořád žijeme myšlenkově někde ve středověku. Chci doufat, že většina lidí si cestu k víře a Bohu hledá méně agresivní cestou. Nerozumím tomu, proč tolik náboženství hlásá, že Bůh je bezpodmínečný, milující všechny a vše a přesto si tolik věřících neustále hledá důvody, jak svou víru obcházet a vysvětlovat jiným způsobem.

193312

15.6.2009 9:20

RE: Pokrytectví

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 193312

Na naboženství najdete něco špatného a i něco dobrého,na komunismu ,také najdete něco špatného a něco dobrého, jenom pod tou komunistickou diktatůrou najdete,že nacismus je jen ajen špatný a zase naopak,ten zionismus a judaismus je to nejlepší,co lidsvo má podporovat a kdo nepodporuje,tak je nacista a je třeba s ním zatocčit.Shrneme to, Bush, řekl, jasně,kdo není s námi,je proti nám.Židé říkají ,antisemitisti jsou všichni ti,jež nemáme rádi, v jejich řadách antisemitisti a antizonisti se jmenují,jako , sami sebe nenávidějí.Dokonce v minulosti tyto věci v komunismu léčili a kdo byl nevylečitelný,tak zkončil v blázinci, tak zvaní židé rovněh hlásají,že antisemitismus je nemoc a je třeba ji léčit.Osobně bych se přikláněl léčit neonacismus a můžeme začít třeba zde.
Source : Ruth Bondy, "The Emissary: a life of Enzo Sereni" (p.45).</B>
This policy of collaboration reached its apogee in 1941, when the most extremist Zionist group, the "LEHI" ("Fighters for the Liberation of Israel"[mrknutí jedním okem], led by Abraham Stern and, after his death, by a triumvirate of which Itzak Shamir was a member, committed " an unforgivable crime from the moral point of view : advocating an alliance with Hitler, with Nazi Germany, against Great Britain. "

--------------


(From a letter to the Ottawa Citizen from Levant, April 27, 2009)


In 1965 and 1966, the Canadian Jewish Congress helped organize the fledgling Canadian Nazi Party. That sounds crazy, but it's true, and I wrote about it in Shakedown, my new book about Canada's human rights commissions.

In a letter to the editor in the Citizen last week, the CJC's current co-president, Rabbi Reuven Bulka, called my book's description of the CJC's role "fiction." He said all the CJC did for the Nazis was buy them a bottle of rum.

It's true that the CJC did buy drinks for Nazis in the 1960s. That's pretty strange in itself, and I'd like to hear more of Rabbi Bulka's thoughts on spending Jewish charitable donations that way. But the CJC did a lot more than that: they hired an ex-cop named John Garrity to go to work for the Canadian Nazi Party.
Vložený obrázek

Cinkání klíči nepomáhá, jen si vypomente, když jste něco špatného provedli, tak ,jak jste se klidili, když táta vzal řemen do rukou, na tyhle ganstery je třeb ařemen a né nějaké cinkání.

193321

15.6.2009 14:40

RE: Pokrytectví

udo 89.?.?.?

Reakce na 193321

komunizmus a dalsie tzv.izmy=materialisticky ateizmus, nabozenstvo=idealisticky ateizmus. su to umelo vytvorene, popripade z dobrej myslienky pretvorene skazonosne cesty, v ktorych su zakomponovane na kamuflaz aj pohlady toho, ktoreho niektori nazyvaju bohom. v ich jadre su vzdy zakomponovane antagonizmy s inymi izmami, ci nabozenstvami, majuce za ciel buduce konflikty. presne podla jedneho zo zakladnych principov tohto konceptu - rozdeluj a panuj.
boha, ci najvyssie riadenie treba hladat osobne, nie cez sprostredkovatelov. nebyt lenivy, ci pohodlny. je to v kazdom z nas. stopy toho su hadam aj v tych (tazko ich nazvat ludmi), co sa snazia uz nejaky ten cas uchylne vladnut svetu. tzv. satanisti nie su deti co z dlhej chvile pod obratenym krizom obetuju kura. realny prakticky satanizmus,to je bezduchy otrokarsky neludsky system, ktory sa snazi presadit prave tato "elita".

193340

15.6.2009 9:40

RE: Pokrytectví

mkadlec 89.?.?.?

Reakce na 193312

Vsechna hierarchicka nabozenstvi tvrdi, ze buh je absolutne milujici, spravedlivy, milosrdny, odpoustejici atd, atd, ale vsechna se rozchazeji v tom, ke komu. A koneckoncu zname z historie hlasku "Pozabijejte je vsechny, Pan si je prebere."

193323

15.6.2009 7:09

Citát z povinné četby

insider 78.?.?.?

Jan Drda Němá barikáda---- GOTT MIT UNS na opascích, granáty v holínkách. Holt se to tak opakuje, že to člověka již ani nesere, spíše nudí,ta neoriginalita a otřepané duvody. [bliji] [bliji]

193313

15.6.2009 7:15

Boh a ľudia

nono2 193.?.?.?

Mňa vždy fascinuje (v tom najhoršom zmysle slova) ako sa Boh zneužije na všetko zlé v mene akéhosi Božieho plánu. Nikdy Boh nežiadal aby sme zabíjali (židovský Jahve - JHV nie je bohom) kradli, robili veci zlé.
Boh dal svetu zákony, ktoré sú spravodlivé a fungujú bez toho, či sa nám to páči alebo nie. Nuž pomni človeče: len to čo zaseješ, budeš žať.

193314

15.6.2009 10:29

RE: Boh a ľudia

abc 85.?.?.?

Reakce na 193314

Neviem odkiaľ si dospel k záveru,že JHV nie je boh? V Biblii sa predsa meno pravého Boha Stvoriteľa JHVH vyskytuje vyše 7000 krát! Božie slovo takisto vysvetľuje príčinu zla na Zemi. Satan vzniesol spornú otázku:Či má Boh JHVH právo vládnuť? Nakoľko bolo treba túto otázku raz a navždy vyriešiť,JHVH dovolil Satanovi vládnuť. Celý svet je preto v Satanovej moci. Dočasne. Takže tu sa bavíme o diablových nie Božích deťoch.Jediní kto má v týchto veciach jasno sú Boží /JHVH/svedkovia. Bližšie info pozri na:http://www.watchtower.org/b/index.html

193325

15.6.2009 12:57

RE: Boh a ľudia

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 193325

Prosím vás, nepropagujte tady náboženské sekty. Těmhle nesmyslům můžou věřit jen jedinci slabého ducha, děti a staré babičky, případně nešťastní lidé, co mají problémy se svojí identitou. Svědci Jehovovi jsou klasická pyramida, kde pitomci dole živí vychcánky nahoře.

193336

16.6.2009 11:53

RE: Boh a ľudia

ltokar.sk 85.?.?.?

Reakce na 193336

JS nejsou sekta. Vyraz sekta je presne definovana, a podle ni je sektou kazda krestanska odnoz, ktera nezije jak zili prvni krestane. I kdyz je mozne treba leccos vycitat, tezko muzes popirat, ze JS ziji podle vzoru prvnich krestanu.
Navic .. pyramida to neni, dle Tveho vyjadreni je videt, ze o tom nic nevis. Coz je skoda, zbytecne pak stves ...

193400

15.6.2009 14:22

RE: Boh a ľudia

Krabat 80.?.?.?

Reakce na 193325

Každé náboženství, které šíří bludy typu satan, hřích, zatracení, boží soud a trest, boží přikázání atp. je zcestné. Nic takového neexistuje. Na jednu stranu se tady vytahuje na světlo všemocný, dokonalý, bezpodmínečný a milující Bůh a na stranu druhou by tento všemocný, dokonalý a bezdpomínečně milující Bůh měl prohrávat s nějakým satanem nebo trestat lidské duše. To je trochu schizofrenní ideologie. Jinými slovy to jsou jenom prostředky mocných, jak ovládat lidské stádo pod hrozbou božího trestu.
Až si lidi uvědomí, že nic takového neexistuje, že Bůh = láska = život, pak se změní svět. Jak řekl klasik: "Věřím v Boha, ale nevěřím v náboženství."

193339

15.6.2009 19:20

RE: Boh a ľudia

abc 85.?.?.?

Reakce na 193339

Viem,že by ste radšej čítali niečo iné,čo sa netýka vášho ega,ale svet jednoducho odzrkadľuje vlastnosti jeho vládcu satana diabla.Ak hriech neexistuje,prečo zomierame,prečo sme chorí,prečo ničíme svoje životy a zem a na zemi víťazí zlo /dočasne/? Boh /JHVH/ jednoducho vládne tromi sposobmi, Stvoriteľskými zákonmi, svedomím a Bibliou /zatiaľ/.Onedlho však zavládne nad celou zemou prostredníctvom jeho mesiášskeho kráľovstva Ježiša Krista.Verte tomu,že nikto so slobodomurárov, ani iluminátov ani chazarov,ktorý celý odboj voči Bohu zastrešujú v novom svete spravodlivosti žiť nebudú. A o to ide,aby sme sa vzájomne poučili.Predsa odvolávka na nejakú webovú stránku nie je hriech. Či áno?

193352

15.6.2009 20:42

RE: Boh a ľudia

Krabat 80.?.?.?

Reakce na 193352

To je na delší diskuzi, která sem nepatří. Svět je v takových problémech kvůli mnoha různým věcem, mezi něž patří třeba už naše výchova v dětství. Věříme, že jsme individuality a těžko si dokážeme představit, že všichni tvoříme jednu jedinou bytost, že jsme součástí Boha. Pokud by lidé uvěřili, že jsou součástí celku, pak nemá smysl, aby si ubližovali navzájem, protože by škodili současně i sami sobě.

V tomhle směru mě nejvíce oslovila teorie tvoření vlastní reality. Zkuste si o tom něco přečíst, třeba Hovory s Bohem od Walsche (doporučuji), případně něco podobného na http://moebius.webnode.cz/news/the-secret/. Každý hledá svou cestu jinde a jinak a já svým srdcem cítím, že nic jako hřích, satan a smrt neexistuje. Nejúžasnější na tom všem je, když zjistíte, že svůj vlastní život skutečně můžete řídit, že to prostě funguje. Pak začnete žít vědomě, podle vlastních představ a nenecháte se bezmocně unášet proudem. Obětujte tomu pár hodin, přečtěte si knížku a možná pochopíte spoustu věcí.

193357

15.6.2009 18:43

RE: Boh a ľudia

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 193325

Podľa Angelológie dejín od V. Páleša je Jehova archaniel Gabriel konajúci v znamení Mesiaca. Teda ten, ktorý dozoruje vtelenie ducha do hmoty. Všimnite si lunárny kalendár u Židov, Arabov.

193351

15.6.2009 20:24

RE: Boh a ľudia

abc 85.?.?.?

Reakce na 193351

Zastavuje sa mi rozum nad toľkými hlúposťami,ktoré sú schopní ľudia veriť...Aj Deniken napísal,že Jehova bol kozmonaut,ktorý komunikoval s Mojžíšom prostredníctvom archy...

193355

15.6.2009 8:13

Pokrytec

Fred 84.?.?.?

Bůh je výmluva na právo umožňující vraždit. Je to iluzorní autorita, která má vraždy a týrání ospravedlňovat. Bůh neexistuje, existuje jen pro ty, co potřebují uklidnit své svědomí.

193318

15.6.2009 9:21

Slzy dojetí

Maut 88.?.?.?

Člověk by se málem rozplakal dojetím. Tak ona je ta Rothschildova děvka nakonec božím bojovníkem? Upřesnilo to nemorální prase, s kterým či čím bohem svoje prasárny konzultuje?

193322

16.6.2009 5:16

RE: Slzy dojetí

p. 125.?.?.?

Reakce na 193322

...tak tu mame hluboce ,hluboce vericiho Blaira presvedceneho take ..inu vezme flintu a pujde bojovat za sve presvedceni do Afganistanu,Iraku,nebo jinam kde se chysta valka a NEBO se schova pod sukni sve zeny....???

193379

15.6.2009 11:17

Diskreditace

žabí muž 85.?.?.?

Tohle se musí hodnotit jen a pouze jako součást cílené diskreditace křesťanství. Kdyby to měla být pravda, tak by Tony Blair musel být velmi hloupý člověk. A on hloupý není. On je velmi inteligentní.

---------
Vezměte si třeba jen to Kosovo... Slepá a bezvýhradná podpora barbarských muslimských narkomafiánů a masových vrahů, kteří vraždí a vyhání pravoslavné Srby a boří jejich chrámy a kláštery. Podpora křesťanství jako hrom. Hahahahaha.

193326

15.6.2009 17:04

RE: Diskreditace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 193326

Absolútny súhlas.

Ako sa prevalujú všetky pravé dôvody, Bush ani Blair nemá iné východisko ako odvolať sa na vyššiu moc, aby ich ľudia ľutovali, alebo brali, že boli "pod vplyvom". Pre mnohú moc je súčasne diskreditácia kresťanstva bitie dvoch múch jednou ranou.
Obaja politici sú na hranie rolí zvyklí, len pokračujú v akejsi osobnej rekonvalescencii, hájením svojej reputácie.

193347

16.6.2009 22:09

RE: Diskreditace

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 93.?.?.?

Reakce na 193326

Tak jsem si na Tonyho vyžádal papíry,a řeknu Ti žabí muži,žádná sláva. [smích]

193439

16.6.2009 22:24

RE: Diskreditace a srbske ledviny

steve 70.?.?.?

Reakce na 193326

pravoslavné Srby a boří jejich chrámy a kláštery. Podpora křesťanství jako hrom
.. u techto "Tonyu" je vzdy charakteristicka jedna zasadni vec: kde je svinstvo - tam jsou "Tonyove" ..Treba mu nejaky penizek z tech vykuchanych krestanskych Srbu cinknul do pytliku .. Takovymi "bohy" Tonyove" nikdy nepohrdaji ..
Pridej si k tomu jeho pritele Dicka CH., nejvetsi hlinikovy dul v Evrope ..
..No a potom se tem Bozim vnuknutim divit ani nebudes. Panbuh je Tonymu dobrej kdyz mu sype. Kdyby prestal sypat, bude Tony strilet z Aurory na Zimni palac a "zkolchoznovat". A zase to bude sypat ..

193445

15.6.2009 11:26

Náboženství a pseudonáboženství

Eldedkus 81.?.?.?

Pokud někdo ospravedlňuje násilí nebo nedej bože intervence křesťanstvím buď lže vědomě, nebo je hlupák. Neexistuje morální ospravedlnění násilí, není na něj místo ani v křesťanství, jak ostatně dokazuje evangelium. Když podle evangelia, základního kamene křesťanské nauky, J.K. přichází k židovským zákoníkům, kteří chtějí kamenovat z "pozice dobra" hříšnici, zastává se jí. Často se obklopuje těmi, kteří by z pohledu morálky podle Tonyho měli být poraženi dobrem. A oni skutečně jsou. Jenom to dobro pan Blair zaměnil s agresí. Dovolím si citovat z Janova Evangelia: Milujte se navzájem, jako jsem já miloval vás. To je k čemu evangelium vyzívá, to je spůsob, jakým evangelium hlásá bojovat se zlem. Ostatně když Jejíš vysí na kříži, za předpokladu že byl synem božím (což je i základní předpoklad Tonyho víry), mohl se zlem bojovat docela snadno. Pokud mohl mojžíš nechat rozestoupit z moci hospodina moře, tím snáze by přece mohl Ježíš zlikvidovat ty, kteří ho ukřižovali. Jenže ono je to jinak. Ježíš jim odpouští. To je definitivní porážka zla. Né agrese, ale láska. Pokud na zlo zlem odpovídáme, stavíme se tak na jeho stranu a činíme jej legitimním. Pokud na něj odpovídáme dobrem, neporážíme zlo fyzicky (až na vyjímky, kterou byl třeba Maxmilián Kolbehttp://cs.wikipedia.org/wiki/Maxmili%C3%A1n_Kolbe), ale morálně. Tony tedy lže! Nám a možná i sobě. To že mu bránili mluvit o své výře je dobře, protože pokud jí ospravedlňuje ZLO, je to bludař a sektář. Ostatně jako každý, kdo své zlé činy prohlašuje za dobro. Kdo zlo které páchá, ospravedlňuje Bohem, který ovšem podle jasného odkazu evangelia, chce po lidech dobro. ( krásné vyjádření je v tomto filmu http://www.csfd.cz/film/33176-quo-vadis/)

193327

15.6.2009 12:54

talmud s křesťanskou tváří

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Blair i Bush vždy dělali politiku ve prospěch Izraele a satanovy synagogy a v naprostém rozporu se zásadami které hlásá křesťanství. Přesto se křesťanstvím a jeho hodnotami neustále ohánějí (zejména Bush), není to "trochu" divné? [oči v sloup]

193335

15.6.2009 22:19

Nesmysl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Kdyby byl Blair skutečně křesťan tak by nepodporoval agresi proti Jugoslávii, kde Británie podporovala muslimské Albánce proti křesťanským Srbům

193361

17.6.2009 13:45

Krestanstvi a komunismus jedno jest

Oldspy 80.?.?.?

A je uplne jedno, jakou formou dochazi k jejich naplneni. Podstata zustava stejna-rovnostarstvi, podpora malosti a slabosti, tendence k prumernosti. Urcite krestanstvi sehralo svoji roli predevsim v ranem stredoveku, kdy do jisty miry sjednotilo Evropu v boji proti muslimasum a konzervovalo velkou cast vyspele rimske kultury. ted je to vsak uz dlouhou dobu brzda a prebytecna zalezitost. Nanestesti naboz. fundamentalismus ve svete(a netyka se to jen krestanstvi) narusta.

193487

17.6.2009 18:06

Tony Blair katolíkem

ggbrbghrheg 85.?.?.?

Upozorňuji také na velmi zajímavý fakt. Tony Blair krátce poté, co odešel z postu premiéra, oficiálně přestoupil do katolické církve. V tom je velká symbolika a velký kalkul - cílená diskreditace římskokatolické církve ve VB. Ve VB je totiž Anglikánská církev totálně rozvrácená. Už téměř nic z ní nezbývá. Ve VB je už nyní paradoxně víc římskokatolíků než anglikánů, římskokatolíci tam stojí víc při sobě a méně podléhají liberalismu. A právě přestup Blaira ke katolíkům britským katolíkům uškodí: Zaprvé Tony Blair je velký liberál: Labour Party stojí za veškerým liberálním neřádem, který rozvrátil Británii (potraty, podpora homoušů, imigrace atd atd)..., zadruhé my dobře víme, jak sviňácky se Tony Blair jako premiér choval i v mezinárodní politice (útok na Kosovo, války v Íráku a v Agh.) aj.

193515

Příspěvků: 30

15.06. 02:12 ELCID  Hajzlík, je to.
15.06. 02:35 Antiseptik  RE: Hajzlík, je to.
15.06. 11:59 Oracle  RE: Hajzlík, je to.
17.06. 18:51 kon  RE: Hajzlík, je to.
15.06. 07:02 Krabat  Pokrytectví
15.06. 09:20 kozoroh  RE: Pokrytectví
15.06. 14:40 udo  RE: Pokrytectví
15.06. 09:40 mkadlec  RE: Pokrytectví
15.06. 07:09 insider  Citát z povinné četby
15.06. 07:15 nono2  Boh a ľudia
15.06. 10:29 abc  RE: Boh a ľudia
15.06. 12:57 hestroy  RE: Boh a ľudia
16.06. 11:53 ltokar.sk  RE: Boh a ľudia
15.06. 14:22 Krabat  RE: Boh a ľudia
15.06. 19:20 abc  RE: Boh a ľudia
15.06. 20:42 Krabat  RE: Boh a ľudia
15.06. 18:43  RE: Boh a ľudia
15.06. 20:24 abc  RE: Boh a ľudia
15.06. 08:13 Fred  Pokrytec
15.06. 09:21 Maut  Slzy dojetí
16.06. 05:16 p.  RE: Slzy dojetí
15.06. 11:17 žabí muž  Diskreditace
15.06. 17:04  RE: Diskreditace
16.06. 22:09 micha  RE: Diskreditace
16.06. 22:24 steve  RE: Diskreditace a srbske ledviny
15.06. 11:26 Eldedkus  Náboženství a pseudonáboženství
15.06. 12:54  talmud s křesťanskou tváří
15.06. 22:19  Nesmysl
17.06. 13:45 Oldspy  Krestanstvi a komunismus jedno jest
17.06. 18:06 ggbrbghrheg  Tony Blair katolíkem

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 0

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 7

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 7

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 2

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 6

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,22 Kč
Kanadský dolar
17,72 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 236 937,03 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 253