Diskuze k článku

Elie Wiesel má problém

Příspěvků 24

20.3.2009 5:36

Tady jde předevšín o kšeft a to pak jdou žerty stranou,že ano?

kozoroh 59.?.?.?

Na Elie Waisel si jen tak nepřijdete,kšeft je kšeft,když učtuje přednášku o "holocaustu" a za 45 minut si řekne 24.000 dolarů spí se v nejlepším hotelu,tak ,takový kšeft si přece nenechát eutect,až ,už je nařčení jakékoliv.Nobelovu cenu dostane i lhář a vůbec se divím ,že neexistuje Nobelova cena za lhaní,pan Elie Weisel má těch to problémů vicero,zejména popisováním jeho vězenského života v "mlýnech smrti",ktere v několika rozdílních desetiletích ,rozdílně ,vždy, pravdivě, popsal,až se z něho stal profesionál.Tohle ,přece známe z období komunismu,jakmile v přednášce padlo svolo Lenin,tak všechno se stalo pravdou a svět dnes je postaven už na této jedné alternatívě a nehodlá z ní ustoupit,ty ,co dělali komunistickou propagandu,dělají dnes celosvětovou a proto budem povinně slavit holocaustový den a dětí,školy povinně jezdit do Osvětimi a poslouchat přednášky mnoha jiných Weiselů.Takže je jedno ,jestli Wiesel je Wiesel a nebo ne.
Základem bude účel vlivu na stádo a k tomu patří tučná odměna ,za úsilí přesvědčit,po dobrém a i po zlém,oboje programy už zakořenily v celosvětovém programu,jedné světové vlády, s jedným názorem ,na všechno.Pan Wiensenthal se také chtěl soudit Skrajským,ale,změnil vemi rychle svůj názor.Jak,říkám,když jde o peníze a o ty vždy jde především,tak ,všechny žerty stranou, to bude mít zajímavý vývoj,ale ,nečekejte zázraky,zázrak bude ,když se pisatel dožije požehnaného věku, jestli dřív neutrpí ztrátu paměti, což může být i jeho osobní štěstí.

186906

21.3.2009 2:32

RE: Tady jde předevšín o kšeft a to pak jdou žerty stranou,že ano?

p 125.?.?.?

Reakce na 186906

...rekl bych PODVODNE ziskane penize nikoliv a nikdy poctive vydelane,tohle jiz provozuji po tisicileti

186962

20.3.2009 8:52

Hmm, zajímavé

Jan X. 78.?.?.?

Počkáme si na důkazy. Jediná otázka: Proč se tato story objevuje až teď? A proč se Gruner hned pouští do Williamsona? Když ten už přece na příkaz Vatikánu odvolal.
viz. zde Není to trochu kopání do mrtvoly?
Zajímavé jsou i ony diskuse pod články.
Docela me ovšem dostalo, jak toho "Wiesela" dostal další vyvolenec Madoff a obral ho o všechno. viz zde
Spletité jsou cesty páně... [oči v sloup]

186915

20.3.2009 16:24

RE: Hmm, zajímavé

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 186915

>Počkáme si na důkazy.
----------------------
Zloděj křičí, chyťte zloděje. Psychopat Elie Wiesel nazval Bernarda Madoffa psychopatem. Podvodník a rovněž kriminální zločinec Elie Wiesel nyní očekává, že Obama vykouzlí další záchranný balíček na finanční odškodnění Madoffem oškubaných investorů a mnoha z nich zlodějů, jako je náš kouzelník Elie. Šéf centrálního daňového úřadu IRS (Internal Revenue Service), který je také z rodu vyvolených oznámil, že finanční ztráty investorů v Madoffově Ponziho podvodu, jsou odepsatelné z daní jako ztráty. Člověk se nestačí divit nad drzostí těchto "nadaných" zločinců.

>...Jediná otázka: Proč se tato story objevuje až teď? A proč se Gruner hned pouští do Williamsona? Když ten už přece na příkaz Vatikánu odvolal.
-----------------
Williamson neodvolal. Pouze se omluvil, že svým prohlášením urazil jistou skupinu lidí, kteří prošli útrapama fašistického režimu Třetí říše a neočekával takovou reakci. Kdyby tušil, co to vyvolá, nikdy by to neřekl na veřejnosti. A proč se pravda dostává na povrch právě nyní a v takových dávkách? Zákon akce-reakce. Jak jinak se bránit snahám o založení NWO, než odhalováním pravdivé historie? Kdo se nepoučí ze své nedávné historie, je odkázán si ji opět zopakovat. Tak to vidím já.

186939

20.3.2009 20:23

RE: Hmm, zajímavé

jp 84.?.?.?

Reakce na 186915

Hmm, nedostal. Madoff Wiesela. Zapomněl jste nebo nečetl?

186949

21.3.2009 15:32

RE: Hmm, zajímavé

Jan X. 78.?.?.?

Reakce na 186949

Nojo tak to jsem tedy bohužel zatím nečetl, to je velice zajímavé.

186970

20.3.2009 8:55

spatna uroda

insider 85.?.?.?

tak se nam to pestovani terorismu,krize,holocaustu nejak nedari.To slunce Alcyonu,rezleptava 3dimenzi stoletych lzi.Chemtrails tomu nezabrani.

186916

20.3.2009 14:00

Izrael ztrácí lidskou tvář

Montaznik 88.?.?.?

Našel jsem zajímavý příspěvek na Neviditelné psu , kde se pan Neff snaží hájit vraždění izraelské armády při posledním útoku na Gazu.
V roce 1920 žilo na území , kde je dnes Izrael a Palestina cca 10% židů a co je podstatné , žili s ostatním arabským obyvatelstvem v pohodě , i přes to , že měli rozdílná náboženství! Potom se ale sionisté jednostranně rozhodli, že si na cizím území vytvoří stát. Asi jako když sojka snese vejce do cizího hnízda - myslím, že jde o dobrý příměr.Úskoky a násilí na arabském obyvatelstvu pokračují do teď a poslední vražedný útok na Gazu už je jenom vyvrcholením stále pokračující genocidy ze strany Izraele na Palestincích. Izrael je rasistický stát , kde mají plná občanská práva pouze židé a izraelští arabové, kterých je cca 20%, plná občanská práva nemají! Jenom aby si dobře páni židé uvědomili, co dělají . Asi čerpají z historie , kdy byli především v Německu také lidmi druhé kategorie!To je buď špatná paměť, nebo příklady táhnou! Dnes je vidět, že se v Izraeli dostala k moci pravicová rasistická vláda, od které se můžeme ještě nadít věcí, asi jako když se dostal k moci v Německu Hitler! A pan Neff by se měl stydět, že napíše takovou ohavnou jednostrannou agitku! Fuj,fuj! Asi byl málo osudem skřípnut a říká si o další příkoří, které mu může Prozřetelnost nadělit, když bude pokračovat v tomto svinstvu, které napsal. Nejsem na žádné straně, ale vraždy , kterých se dopouštějí vojáci izraelské armády nelze opomenout a nelze zahalit do nějakých ideologických hávů o boji proti islámu!Můžete se pane Neff jenom tiše stydět, nic jiného vám již nezbývá!

186934

20.3.2009 15:17

RE: Izrael ztrácí lidskou tvář

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 67.?.?.?

Reakce na 186934

Proc by se mel pan Neff-stein stydet? Jen haji svou viru a jak vite, tito lide se nestydi. Podobne jako se nestydi vyskrabek Ben Hur a zbytek crew nezvedavych chudaku. Myslite ze se Havel za neco stydi?

Je jen otazka proc to delaji, zda ze slepe viry a hlouposti, nebo je za tim neco vic a plni plan podle sitoveho grafu.

Vemte si napriklad film Demolition man - v hlavni roli s rozmrazenym rambem. Driv to bylo tak jasne kdo je hodny a kdo zly. Dnes ve svetle dnesnich udalosti se nejak ta jistota rozplyva. Rambo je zachranil, a od te toby mohli byt zase svobodni a delat grafiti po zdech dle libosti.

186937

22.3.2009 1:02

RE: Izrael ztrácí lidskou tvář

peca PETR (tečka) OUJESKY (zavináč) SBCGLOBAL (tečka) NET 75.?.?.?

Reakce na 186934

Mate 100%pravdu p.Neff je podvodnik a ziskava karieru,ktera ho jednou bude moc stat.Jen si vzpomente kdyz mu zabily dceru jak vyvadel v tisku a co kdyz vse bylo JINAK!

186978

20.3.2009 17:02

Wieselova dojná kráva

Dale Coper 94.?.?.?

Wiesel je jeden z těch kdo si z shoa udělali slušný byznys. Kdo četl Holocust Industry Normana Finkelsteina to ví už delší dobu.

186942

20.3.2009 21:48

Chazari jsou mistri v lhani

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

At je to jak je, zidovskym Chazarum se musi dat kredit: jsou to mistri ve lhani ktere maji vrozene v krvi, a babylonsky Talmud je pro ne jak sity na miru. Elie Wiesel je zarnym prikladem, ten by klidne mohl byt vyhlasen za krale (kagan) Chazaru!
Jan se v diskuzi pta, "proc se tato story (Gruner) objevuje az ted?"
To je velmi dobra otazka, na kterou by se mohla nalezt odpoved az se ta najde na otazku "proc se najednou z jedenoho Srba Josiase Kumpfa, od roku 1956 otevrene zijiciho v USA, kdyz je mu pak 83 let, se v roce 2009 stane nacisticka bestie z koncentraku, takovy dalsi Ivan Hrozny, je zprosten obcanstvi, a na stara kolena vykopnut z USA do Rakouska, kde se ho samozrejme budou stitit, neb prece zadna evropska zem (Neruda: "Pro strach zidovsky"[mrknutí jedním okem] nechce s nejakymi nacky mit nic spolecneho?"
http://www.nydailynews.com/news/us_world/2009/03/1...
A takovych, jako je tento Srbak, nebylo v USA zatim malo. A cim starsi, tim lepsi. Jako vino. Treba soucasne Wall Street se muze zmitat ve vaznych problemech, ale Holohoxni prumysl, ten jen musi vzkvetat! [cool]

186953

21.3.2009 0:12

Podílel se na vraždě 8000 Židů za den. V Rakousku promlčeno

nekdo 89.?.?.?

Takto zni titulek na novinkach. To cislo jsou pouze zide a kde mame cikany a dalsi nepohodlny lidi. Naciste posilali do koncentraku, jak zidy, tak cikany + lidi co byli proti nacizmu. To jsou strasne obrovsky cisla a kdyz zabijeli denne 8000zidu, tak kolik ostatnich lidí. Ty cisla jsou strasne vysoko. Tomu se mi ani nechce verit.

186959

21.3.2009 2:57

RE: Podílel se na vraždě 8000 Židů za den. V Rakousku promlčeno

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 186959

To je za 365 dní ročně na 2,920.000 židů,vezmeme=li,že nacisti takto úřadovali od otevřeni Dachau, tak ,vlastně žádný žid nezůstal,kdyby jen šest válečných roků,tak , máme číslo
17 520 000, to by si je ještě někde museli půjčit,aby splnili denní kvotu.
Jak, to tak vypadá,tak,když je někdo už senilní, což ve věku 83 let není vzácnost, tak ,to se dá omluvit,ale ,co se nedá omluvit je tto ,že když se ta senilnost" hodí do krámu", že jí ti ostatní se zdarvím rozumem používají,takže se vyskytne otazka ,kdo je vlastně víc nemocný,tisk,propagace a lehkoživkové žijicí z toho a nebo ten Děda?
Vůbec ,bych se nedivil,kdyby tahle historka nepřišla do čítanek pro děti, nikdo dětem nevysvětlí ,jak mohl denně "dodělávat" popravené,ale to už je při dnešních světových poměrech nepodstatné, takovými maličkostmi se nebudem zdržovat,ža ano?

186963

21.3.2009 17:05

RE: Podílel se na vraždě 8000 Židů za den. V Rakousku promlčeno

nekdo 89.?.?.?

Reakce na 186963

No proto je mi to divny, ale to nebyli jen zide, byli tam cikani a jeste obicejni lide. Takze dejme tomu ze 17milionu zidu, udajne zabili. Ale i kdyby popravovali dalsich 10 milionu nezidu, tech ostatnich tak je to 27milionu dohromady. To jsou pomalu 2 dnesni Ceske republiky. Cely je to prehnany. TAky jsem toho nazoru ze, se to proste hodi do kramu a kdyz zminuji koncentraky, tak se media vzdy zmini pouze o zidech.

186973

23.3.2009 16:31

RE: Podílel se na vraždě 8000 Židů za den. V Rakousku promlčeno

ctenar 193.?.?.?

Reakce na 186963

Konecne reseni se zacalo aplikovat v roce 1942. Tak jsou to spise 3 roky nez 6.

187055

21.3.2009 8:12

proc Nemecko a Rakousko trsta vezenim pochybovace

vaclaus 84.?.?.?

Elie Wiesel nikomu nic neudelal. Nikoho nezavrel do koncentraku, nikoho nezabil. Mozna, ze se vydava za nekoho jineho, mozna, ze opsal knihu, mozna, ze si lecos vymyslel. Mozna, ze se trochu pomatl. Mozna, ze se proste msti. Ja osobne bych zdechnul, kdybych musel zit v podminkach zobrazenych na fotografii v clanku. A pokud bych to prezil, tak bych chtel satisfakci a potrestani viniku.

Podstatna je otazka, proc zeme, ktere jsou odpovedne za pronasledovani Zidu v letech 1933 az 1945 a ktere Zidy opravdu zabijeli jenom proto, ze byli Zide (a o tom nepochybuji zadni pochybovaci o holocoustu), trestaji vezenim ty, kteri pochybuji o rozsahu a technice tohoto zabijeni. Jedna se zejmena o Nemecko a Rakousko. Proc zlocinec tresta toho, kdo neveri v jeho zlocin? Proc se zakazuje jakakoliv diskuze na toto tema? Proc nemecka kanclerka nuti papeze, aby verejne prohlasil, ze veri v Holocoust a on to udela. Nedavno dostal 6 let vezeni Horst Mahler, ktery na sebe mimochodem sam podal trestni oznameni, ze je holocoustovy pochybovac. Kdo stoji za touto stredovekou politikou a z jakeho duvodu?

186966

23.3.2009 20:25

RE: proc Nemecko a Rakousko trsta vezenim pochybovace

udo 89.?.?.?

Reakce na 186966

podpichnutie pan vaclaus? [smích]
pre ostatnych:
tzv. zidia davno nie su narod v klasickom pojme. ci niekedy boli, alebo nie, nie je podstatne. je to koncepcia a ideologia vymyslena a nainfikovana elitou hodne davno. osoby priklanajuce sa k tymto principom by sa v dnesnom jazyku dali nazvat v ramci pyramidy manazeri, ci dostojnici. su zaroven naraznikom medzi obycajnymi ludmi a elitou. na jednej strane z toho financne tazia, ale na strane druhej, jak som tu uz raz napisal, boli, su a budu vzdy znovu a znovu obetovani pre ciele elity. obcas to cloveka nahneva, co robia, ludia urobia pogrom, ale po principe sa nejde.

tzv. sionizmus je tiez z dlhodobeho hladiska len nastrojom v tom zmysle, ze nie je ziaduce, aby zili ludia, co sa povazuju za nejaky narod zidov, vo svojom state. pre elitu su potrebni roztruseni po svete vo svojich funkciach. to je pricina, preco je mier na blizkom vychode principialne neziaduci. samozrejme su aj medzi tymi ludmi urcite frakcie. jeden z novych nastupnych modelov mala byt tzv. scientologia.
ale, ako je zname, ich stara osvedcena strategia je vzdy: nezabudnut na ciel, hrat na viacero stran akymikolvek prostriadkami, ci cestami.

187076

23.3.2009 20:37

RE: proc Nemecko a Rakousko trsta vezenim pochybovace

udo 89.?.?.?

Reakce na 186966

pre doplnenie:
ich postupy su kratko scasti dobre popisane napr. v Mirdovom diskusnom prispevku:
http://www.zvedavec.org/nazory-3082.htm

187078

21.3.2009 15:58

RE: proc Nemecko a Rakousko trsta vezenim pochybovace

Plynospoustec 66.?.?.?

>Elie Wiesel nikomu nic neudelal. Nikoho nezavrel do koncentraku,
>nikoho nezabil. Mozna, ze se vydava za nekoho jineho, mozna, ze
>opsal knihu, mozna, ze si lecos vymyslel. Mozna, ze se trochu
>pomatl. Mozna, ze se proste msti. Ja osobne bych zdechnul,
>kdybych musel zit v podminkach zobrazenych na fotografii v
>clanku. A pokud bych to prezil, tak bych chtel satisfakci a
>potrestani viniku.

A co udelali Palestinci kteri od nepameti ziji ve sve zemi, zidovskym chazarum kteri je vrazdi, uloupili jim co se dalo, a dnes je drzi v koncentracich? Ne 2, ci 3 roky, ale alespon 60 let!!
Vy treba mate problemy se dnes vzit do kuzi internovancu v koncentracnich taborech 2 svetove valky. Pravda, tezko prozit neco z minulosti k cemu se jiz nelze vratit. Ale proc si DNES nezajedete do Gazy? Do West Bank? Do Yizrrrroele, a tam zit NE mezi zidovskymi chazary a temi co se radi k jejich gangu a spolecenske sovinisticke strategii, ale zit mezi autentickou populaci Palestiny, mezi Palestinci! Tak jak si to treba vyzkousela pozdeji zbuldozerovana Rachel Corrie? A tam se nechat vyhanet z obydli, okradat, olupovat, bombardovat, odstrelovat, buldozerovat potomky tech "prezivsich". To je tech, jak rikate, co "nikdy nic nikomu neudelali". Ja bych jeste dodal o tech "co nikdy nic nikomu neudelali", protoze to rika Talmud: tech B-hem VYVOLENYCH, jedinych lidi na zemskem povrchu trpicich pritomnosti zvirat v lidske podobe, o kterych poucuje svaty Talmud - od narozeni kriminalni Gentiles, Goyim, nezide!
Izraelský voják o Gaze: Zabili jsme ženu se dvěma dětmi

Co rabini rekli izraelskym vojakum: "Zabijejte nezidy!"

Rika se ze Bozi mlyny melou pomalu ale jiste. A tak necht doufejme, ze jak rikate, ze i tem prezivsim Palestincum se dostane jednou satisfakce, a budou moci trestat!

186971

23.3.2009 0:52

RE: proc Nemecko a Rakousko trsta vezenim pochybovace

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 186971

Celý Israel a celé,tak zvané židovstvo,přežívá jen na základě terroru a lží, plus Weisel, ten je vzor pro ně.
Na stránkách Zvědavce už prošlo mnoho názorů a náhledů na, tak zvané "židovstvo" a uměle utvořený stát Israel. Jeden z nejlepších historických pohledů, dávající velmi dobrou možnost porozumět tomuto "židovstvu" je od židů, samotných a já jsem s eseznámil s jednou takovou, pamětihodnou, historickou prací pana Naeim Giladi, jež všem čtenářům Z vědavce vřele doporučuji. Pan Giladi je iracký žid, jehož rodina sídlila v Iraku daleko před Kristem, přesně šestset roků před křestanstvím, v Haroom, potomci Babylonců, ve svém ranném věku byl zapáleným zionistou o to jeho paměti jsou důležitější. Pan Giladi napsal "The Jews of Iraq", jež podrobně popisuje pozadí mnoha akcí zionistů, kteří později, jej donutili emigrovat do USA.
http;//www.inminds.com/jews-of-iraq.html
a je to 25 stránek ke čtení a nejdůležitější z této práce je probuzení ze sionistického=zionistického snu, když i on byl vtažen do procesu terrorismu a zabíjení. Nakonec, sám na sobě poznal, že varovná slova jeho otce došla naplnění a on zjistil, že tak zvaní Askenáčtí židé naprosto, nejsou v jeho pojetí této země, s falešnou minulosti žádnými židy, ale "alien", jež nemají k nim naprosto nic společného, ani jazykem, ani kultůrou a nebo tradicí, natož historií.
Paměti jeho životní tragédie odhalují i zákulisní manévry Britské okupace vedené praxí, rozděl a panuj, jež ukazaly, jak snadné je poštvat lidi s rozdílným "náboženstvím", jednoho protidruhému za použití převleků a propagandy tisku=zpráv k dosažení svých kolonialních záměrů. Pozorný čtenář jistě ocení toto dílo, jež nám dnes dá ojedinělou možnost k nahlédnutí do této části země, jejiž historická pravda není líbivým artiklem dnešních dnů, možná, že i mnozí, tak zvaní "židé" se nechají poučit panem Giladi.

187008

22.3.2009 7:12

Anuaci...

Rejpal 24.?.?.?

Doufam ze az v roce 2012 priletej Anuaci, ze si vsechny ty Zidy odvezou zpet na svou planetu. Mozna ze potom bude na svete pokoj.
Moc tomu ale neverim, lidi si najdou zase nejakou jinou "obet"

186980

24.3.2009 0:01

Ja som uz davno tvrdil axiomu "Never nikdy Chazarovi"

Gibi z Wilsonova 195.?.?.?

pokial z toho moze vytrieskat peniaze bude sa este vydavat aj za Pilata Pontskeho. Tato kauza ma vobec neprekvapuje, iba potvrdzuje co si myslim o vacsine Chazarov. Musime sa este
k tym ludskym spinam vyjadrovat? Pravda su aj dobri a inteligentni Chazari, ale je ich bohuzial velmi malo a svojich nechutnych a chamtivych sukmenovcov neprecislia. Takze "Gojomovia" pozor, stale vas chcu ti "sikovni" okradnut!

187097

Příspěvků: 24

20.03. 05:36 kozoroh  Tady jde předevšín o kšeft a to pak jdou žerty stranou,že ano?
21.03. 02:32 p  RE: Tady jde předevšín o kšeft a to pak jdou žerty stranou,že ano?
20.03. 08:52 Jan X.  Hmm, zajímavé
20.03. 16:24 Mirda  RE: Hmm, zajímavé
20.03. 20:23 jp  RE: Hmm, zajímavé
21.03. 15:32 Jan X.  RE: Hmm, zajímavé
20.03. 08:55 insider  spatna uroda
20.03. 10:47 brekeke  odkaz
20.03. 14:00 Montaznik  Izrael ztrácí lidskou tvář
20.03. 15:17  RE: Izrael ztrácí lidskou tvář
22.03. 01:02 peca  RE: Izrael ztrácí lidskou tvář
20.03. 17:02 Dale Coper  Wieselova dojná kráva
20.03. 21:48  Chazari jsou mistri v lhani
21.03. 00:12 nekdo  Podílel se na vraždě 8000 Židů za den. V Rakousku promlčeno
21.03. 02:57 kozoroh  RE: Podílel se na vraždě 8000 Židů za den. V Rakousku promlčeno
21.03. 17:05 nekdo  RE: Podílel se na vraždě 8000 Židů za den. V Rakousku promlčeno
23.03. 16:31 ctenar  RE: Podílel se na vraždě 8000 Židů za den. V Rakousku promlčeno
21.03. 08:12 vaclaus  proc Nemecko a Rakousko trsta vezenim pochybovace
23.03. 20:25 udo  RE: proc Nemecko a Rakousko trsta vezenim pochybovace
23.03. 20:37 udo  RE: proc Nemecko a Rakousko trsta vezenim pochybovace
21.03. 15:58 Plynospoustec  RE: proc Nemecko a Rakousko trsta vezenim pochybovace
23.03. 00:52 kozoroh  RE: proc Nemecko a Rakousko trsta vezenim pochybovace
22.03. 07:12 Rejpal  Anuaci...
24.03. 00:01 Gibi z Wilsonova  Ja som uz davno tvrdil axiomu "Never nikdy Chazarovi"

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Následky rozhodnutí EU dopadne na občany tvrdě již tuto zimu. A tím to bohužel neskončí26.09.21 08:07 Evropská unie 1

Pre tých, ktorí ešte veria na tzv. demo - voľby 25.09.21 22:17 Německo 0

Lékař ze záchranky kandiduje za Volný blok25.09.21 22:00 Česká republika 0

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 3

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 8

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 16

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,60 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 987,72 Kč
1 unce stříbra
486,95 Kč
Bitcoin
916 278,38 Kč

Poslední aktualizace: 26.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 691