Diskuze k článku

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

Příspěvků 101

26.1.2009 2:40

Hm

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Krásny článok, emotívny a bohužiaľ pravdivý. [pláč]
Bárs by ľudia boli múdrejší. [pláč]

182111

26.1.2009 3:38

...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

ja by som skor uvital aby autor neurazal nacizmus.nemecky vojaci az na par fanatikov boli urcite celkom fajn ludia a to viem aj z rozpravania rodicov,ze sa nespravali k ostatnym ako k podludom a urcite nestielali male deti pre zabavu.
dovodov ktore ma vedu k tomu je urcite viac,nemusime si predsa nahovarat nic ked vieme,ako bol nacizmus(a je)demonizovany, pritom kazdy historik,ktory rad vniesol trochu svetla do problemu je prenasledovany.
tento clanok aj ked je inak dobry mi vdaka tymto prirovnaniam 'nesadol'.

182117

26.1.2009 10:15

RE: ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 182117

- masakr v Babím Jaru, kde zvláštní jednotky SS (Einsatzgruppen) ve dnech 29. a 30. září 1941 postřílely přes 33 tisíc kyjevských Židů. Celkem zde bylo povražděno a v masových hrobech zahrabáno 100 tisíc (dle některých zdrojů 200 tisíc) sovětských občanů.
-Němečtí okupanti používali drastických metod nejen vůči zajatým sovětským vojákům, ale zejména i vůči civilnímu obyvatelstvu. Lidé byli mnohdy doslova vražděni „na potkání,“ zvláště v době, kdy byly zřejmé neúspěchy německé armády. Německá armáda a zejména oddíly SS používali civilistů jako cvičných cílů při střelbách, docházelo k hromadným popravám, k upalování rolníků, pohřbívání lidí zaživa, znásilňování žen a jejich zneužívání k nucené prostituci, masovému zabíjení lidí v partyzánských oblastech, vypalování měst a vesnic.
- Například při pracích na výstavbu německých podzemních továren, kde pracovali zajatci (zejména ze slovanských zemí, zajatci Rudé armády), byla počítána průměrná životnost člověka provádějící tuto nelidskou práci jeden měsíc.
-Taktika vydírání rukojmími – zpravidla se jednalo o vyhlašované akce, při nichž bylo oznámeno, že za každého zabitého německého vojáka, či uskutečněnou sabotážní akci, bude popraven určitý počet civilních osob. Tyto hrozby byly většinou realizovány. Nejkrutější podmínky byly přitom na východní frontě, když velitelství německé branné moci vydalo dne 16. září 1941 příkaz, že za každého zabitého německého vojáka bude zatřeleno 50 – 100 civilních osob. V jejich provádění se angažovala většinou vojska Waffen SS.
- a další zločiny Wehrmachtu a SS na které zde není dost místa 'Oradour,a pod.)
Pokud si myslis ze vojaci Whrmachtu zfanatizováni nacismem, bojující do konce války a vraždící stroje, které mučily, vraždily a loupily když už bylo jasné, že válka je pro ně prohraná byli celkem fajn lidi tak se jdi podivat do Osvětimi nebo Dachau a zamysli se nad sebou.
>ja by som skor uvital aby autor neurazal nacizmus.nemecky vojaci
>az na par fanatikov boli urcite celkom fajn ludia a to viem aj z
>rozpravania rodicov,ze sa nespravali k ostatnym ako k podludom a
>urcite nestielali male deti pre zabavu.

>dovodov ktore ma vedu k tomu je urcite viac,nemusime si predsa
>nahovarat nic ked vieme,ako bol nacizmus(a je)demonizovany,
>pritom kazdy historik,ktory rad vniesol trochu svetla do problemu
>je prenasledovany.

>tento clanok aj ked je inak dobry mi vdaka tymto prirovnaniam
>'nesadol'.

182135

26.1.2009 14:02

RE: ...

Cosmic 194.?.?.?

Reakce na 182135

Ano souhlasím s Vámi, takto to totiž dopadá, když jsou nějakému národu vymývány mozky ve smyslu jeho "vyvolenosti", ať to byli Germáni nebo Hebrejci. Oba tyto národy totiž nic nepochopily a toto jsou bohužel hrůzné důsledky takové manipulace davů.

182169

28.1.2009 11:16

RE: ...

Valentino Rukavicka 194.?.?.?

Reakce na 182169

>Ano souhlasím s Vámi, takto to totiž dopadá, když jsou
>nějakému národu vymývány mozky ve smyslu jeho "vyvolenosti",
>ať to byli Germáni nebo Hebrejci. Oba tyto národy totiž nic
>nepochopily a toto jsou bohužel hrůzné důsledky takové
>manipulace davů.


naprosto soulasim s touto reakci
a doplnil bych to tim, ze info na tomto serveru povazuju za stejnou demagogii jako ta, kterou dostavame od americanu, nebo verejnych medii, popripade, ktere rusko serviruje svym lidem doma...

Nicmene, povazuji to tuza server zajimavy a obcas si tu kousek neceho prectu, abych si rozsiril obzory.

182327

28.1.2009 1:56

RE: ...Už jste někdy slyšel o hloubkovém rengenu,který ukáže......

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 182135

vše co je v podzemí a hlavně ukáže zda zemina byla narušena ,nějakou vykopávkou a nebo něčím jiným,taková mašinka ,už byla použita i některých koncentračních táborech a zaznam ukazal,že v těchto místech,kde údajně mají být pohřbeni tisíce těl,žádná těla nejsou a narušení zeminy nebylo, takže i v Babím Jaru se doposavad neodkryly žádné hromadné hroby, jen se propaguje ,že tam jsou. Také je známa politika Stalina,jež z ohrožených území nechal židy evakuovat hlouběji do Ruska.Hitler na žádost vlády USA propustil všechny židovské příbuzné Roosevelta a Baruch do USA. Je velice dobře známa historka odjezdu vlaku v rámci humanitarního programu,židovských dětí do Anglie, takže ,né všude byly ukrutnosti,nakonec ,k dnešnímu Israelu a to co udělali v Gaze se to nedá přirovnat,tam hladem ničí původní palestínské obyvatelstvo,před očima celého světa.Druhou věcí je ,což tak zvaní židé přiznávají, že mnoho popravených nacisty,nebylo popraveno z hlediska jejich"židovství", ale ,co by partytáni,jen si přečtěte paměti zakladatele lovce nacistů a budete překvapen,třeba částí,jak si udajně podřezal žili a oni jej dali do nemocnice SS a take ,jak dělal na opravě železničních vagonů,kde měl vlastní kancelař a pro osobní ochranu mohl nosit pistoli,Weisenthal, celkem ,třikrate změnil svou výpověd,ale první výpověd je stale na světě a v archivech Nurimberského procesu.
Mnoho,těchto trpitelů,už bylo usvědčeno ze lži,tak,jak mnozí podávali"pravdivé" svědectvi,že Dachau a jinde,byly plynové komory, až je musela židovská "historička"Deborah Lipstadt opravit,že to tak není,ale ,kolik takových dodnes pořadá přednáškys těmi samými lži a inkasuje posluchače, proto dnes největší ranu dal Vatikán, když prohlásil,že se otazka holocaustu bude diskutovat.Takže ,ten nediskutatelný holocaust se stane celosvětově diskutatelný,tak,jak fosforové bomby,nebyly použity a ted už přiznávají,že byly použity, ale s dodatkem ,v ramci mezinárodních norem,ktere Israel nikdy nepodepsal,tak ,jak kdysi bolševické Rusko,nebot to jsou stále jedni a ti samý,až pravda vyjde plně najevo,tak jak se zachová zbytek světa proti těmto lhářům.
=================
"I fully agree with General Washington, that we must protect this young nation from an insidious influence and impenetration. The menace, gentlemen, is the Jews."
(Passage of Benjamin Franklin's speech in a "CHIT CHAT AROUND THE TABLE DURING INTERMISSION,"

182290

29.1.2009 23:07

RE: ...

mtk 80.?.?.?

Reakce na 182135

>německé armády. Německá armáda a zejména oddíly SS
>používali civilistů jako cvičných cílů při střelbách,
>docházelo k hromadným popravám, k upalování rolníků,
>pohřbívání lidí zaživa, znásilňování žen a jejich
>zneužívání k nucené prostituci, masovému zabíjení lidí v
>partyzánských oblastech, vypalování měst a vesnic.

>- Například při pracích na výstavbu německých podzemních
>továren, kde pracovali zajatci (zejména ze slovanských zemí,
>zajatci Rudé armády), byla počítána průměrná životnost
>člověka provádějící tuto nelidskou práci jeden měsíc.


bla, bla, bla. A taky Němci za WWI napichovali děti na bajonety, tvrdila britská média. Pak se musela GB vláda omluvit za tady ty nejapné pomluvy. Návaly nepravdivého hnoje je v "historických příručkách vítězů" mraky. Nečtěte to už ... [oči v sloup]

182459

26.1.2009 10:24

RE: ...

ctenar 62.?.?.?

Reakce na 182117

No nevim nacismus si urazky zaslouzi.
O cem mluvite vy jsou jednotky Wermachtu. Je znamo, ze hlavne zpocatku valky se tyto jednotky nechovali nijak bestialne. Prosime nezamenovat s jednotkami SS o kterych se tohle rict neda. Samozrejme postupem valky, kdy elitni jednotky Wermachtu byly zniceny a na jejich misto nastupuji novi, vetsinou mladi nezkuseni vojaci se tato praxe meni. A hodne ji zmenil utok na SSSR a vzajemne chovani k zajatcum na vychodni fronte.

182137

28.1.2009 3:06

havet a mongolove prisli z Vychodu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Reakce na 182117

nejvetsi havet byli ozrali bratri co k nam nekolikrat v minulem stoleti vtrhli,vse co treba jen vzdalene pripominalo zenske pohlavi znasilnili,vse co se jen trochu lesklo a dalo se nacpat do tanku a kapes ukradli a jeste dokazali nakazit evropske narody syfilidou,blechama a bolsevizmem

182299

28.1.2009 5:40

Tak už je to tady, z louže pod okap, místo ruských filcek, americký svrab!

Montaznik 88.?.?.?

Reakce na 182299

Taková jedna prostá lidová říkačka! A hlas lidu, hlas boží!

182306

26.1.2009 4:22

Hruza

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Takovou snusku nesmyslu jsem necetl co je rok stary... Tak pokrytecke, neznalost historie, zavadejci...
Izraelskou vyhlazovaci valku prirovnavat k nemeckemu Blitzkriegu?? Nemci obsadili za 14 dni CELE Polsko - ztraty na obou stranach minimalni, Izrael neobsadil nic, jenom vrazdil Palestince.
Autor se snazi timto clankem bojovat proti lzim a nespravedlnosti, ale pritom od tech samych lidi ty lzi prijima ( PTAM SE, PROC NENI POVOLENA REVIZE HISTORIE??? PROC SE NESMI VEST DISKUZE O tzv. Holocaustu?? - proc asi ze[smích] viz. ty blaboly o tom jak nad Nemcema sedel nejvetsi Tyran - Hitler si aspon na nic nehral a jednal na rovinu, coz se o Zidech - Izraeli rict neda .
Strata casu, autor je bud komunista nebo utopista..
[smích]

182120

26.1.2009 9:36

RE: Hruza

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 182120

Samozřejmě že srovnání je plně na místě právě s nacistickým Německem. Zde máte k porovnání 2 zdůvodnění začátků války.
První je zdůvodnění napadení Polska. To druhé je převzato od Israelců v době napadení Gazy. Nejděte "rozdíl".

1/ Nakonec jsme se konečně dočkali. Po nekonečných letech židovských provokací, polských útoků vedených teroristy z Polska podporovanými ruskými a českými kolaboranty , ale zejména Ruskem, z pásma hranic na německé civilní obyvatelstvo, se odhodlal náš vůdce a naše Říše k adekvátní obranné vojenské operaci. Přestože se marně po léta dovolával podpory své bezpečnosti u představitelů světa, byli jsme přehlíženi a civilní oběti byly bagatelizovány.


2/ Nakonec jsme se konečně dočkali. Po nekonečných letech sebevražedných, raketových a minometných útoků vedených teroristickou organizací Hamas podporovanou islámskými státy, zejména Iránem, z pásma Gazy na izraelské civilní obyvatelstvo, se odhodlal Izrael k adekvátní obranné vojenské operaci. Přestože se marně po léta dovolával podpory své bezpečnosti u představitelů světa, zejména OSN, byl přehlížen a civilní oběti byly bagatelizovány

[naštvaný]

182134

28.1.2009 17:13

RE: Hruza

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 182134

1. Masakry civilistu, zabrane uzemi ZADNE!!

2. Straty na civilnim obyvatelstvu minimalni, zabrane uzemi CELE POLSKO!!
[oči v sloup]

182355

26.1.2009 10:25

RE: Hruza

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 182120

Nebuďte jednostranně zaměřený. Každý rozumný člověk dnes již ví, že historie WWII byla silně překroucena zejména Norimberským procesem (nějaká podoba se soudem v Haagu s Miloševičem a dalšími ???), nicméně malovat si nacistické Německo jako demokratický stát... Zas bych to neviděl tak optimisticky. Vraždění a nespravedlnost zela JISTĚ probíhalo.

Řekl bych, že autor záměrně používá židovské argumenty (Holokaust), celosvětově přijímané a přítomné v každé učebnici dějepisu. Je jedno, nakolik se shodují se skutečností, neboť historii nelze revidovat (zatím???). Je to něco jako použít zbraně nepřítele proti němu.

Tak to chápu já.

182138

26.1.2009 12:29

RE: Hruza

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 182138

A chápete to, Hestroyi, stejně jako já. Omlouvat nacistické německo není vůbec namístě. Odsuzovat sionistický antisemitizmus a vraždění Palestinců nesemitskými židy je vždy třeba. Německý nacizmus a sionizmus jsou si v ledačems podobné (ideologická východiska, očekávaný cíl, atd.), nikoliv však stejné.

182158

27.1.2009 2:54

RE: Hruza

achabisko j,achab (zavináč) volny (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 182120

Hruzo, já te snad ani nechci provokovat. Kdybys alespon maličko tušil, co je to *milchemet micwa, třeba bys sklapnul. Anebo se vyvaroval těch evidentních hloupostí, které sám klapeš prstama na keybord. Užij si ten pocit, že tě někdo čte, ale nedělej si starosti. Nejsi nijak méněcenný, z toho se dá uzdravit anebo vyrůst. Chce to jen víc se zajímat o podstatné, přetat honit (ptáky i triko) a začít bejt maličko konstruktivní

-acb-

182205

26.1.2009 11:55

Vsichni jste vedle

H.&K. 202.?.?.?

Vsechno jsou to nesmysly. Hamas vystrilel na Izrael pres 4000 raket a byl mnohokrat varovan. Ze zabil malo zidu je pravda, ovsem ne proto ze by se nepokousel o pravy opak. Obrana Izraele byla legitimni, umirnena a Izrael udelal vsechno pro to, aby zabranil zbytecnym obetem mezi civilisty. Podle meho nazoru mel Izrael plne pravo pouzit namisto nesmirne drahych chytrych bomb a raket kobercove bombardovani a tezke delostrelectvo.
Jestli si nekdo zaslouzi srovnani s nacisty, tak je to prave Hamas. Pochybuji ovsem, zeby nacisti byli tak blbi a pousteli se do valky ktera je predem prohrana a pak si stridave stezovali a stridave se chlubili vitezstvim.

182151

26.1.2009 13:37

RE: Vsichni jste vedle

Peter Micko 78.?.?.?

Reakce na 182151

[bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

182164

26.1.2009 14:28

RE: Vsichni jste vedle

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 182151

[bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

182170

26.1.2009 14:46

RE: Vsichni jste vedle

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 182151

Ty jeden siofašistický [bliji] . Že ťa ešte matka Zem nepohltila za takú nehoráznu propagandu a hory klamstiev a poloprávd.

182172

26.1.2009 15:20

RE: Vsichni jste vedle

Aja 74.?.?.?

Reakce na 182151

Vy mate informace jeste jednoznacnejsi, nez mainstream, i ten v Cechach zverejnil, nebo se mozna podrekl, ze primeri, ktere v prosinci vyprselo, porusil Izrael.
Sdelili to velmi salamounsky; primeri melo skoncit, myslim, 18. 12. Izrael "tusil", ze je Hamas porusi a tak den predem odstreloval Gazu.

Jestlize je, podle vaseho nazoru, izraelska armada (ci Izrael, jako takovy) v tehle agesi umirnena, ani nechci premyslet o tom, co by se stalo, kdyby "umirnena" nebyla.

182173

26.1.2009 16:12

RE: Vsichni jste vedle

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 182151

Podle vaseho receptu, kdybych byl vas soused a vy me treba umyslne hodil vajgla na travnik, mohl bych vam pobit cast clenu rodiny a zdemolovat vase obydli?
Chcete rict, ze Izrael se ridi podle Nacistickeho Nemecka, ktere zabralo Sudety pravem a nakonec okupovalo cele Ceskoslovensko? Vzdyt ti Cesi byli svine a utlacovali sve nemecke obyvatele.
Rikavalo se oko za oko ale vy rikate oko za sto oci [naštvaný]

182176

26.1.2009 16:56

RE: Vsichni jste vedle

Vodník 94.?.?.?

Reakce na 182151

>Izrael udelal vsechno pro to, aby
>zabranil zbytecnym obetem mezi civilisty.
To jsou tedy Židé naprostí žabaři ve srovnání s Hamásem! Ale naprostí! Hamás zabil 13 Israelců, z toho 10 vojáků (pardon, pár si jich zabili ve friendly fire Israelci sami), IDF zabila 1300 Palestinců, z toho asi 400(?) hamásníků (předpokládejme, že všichni byli terroristi, ačkoli to není totéž). Procento effektivity si spočítejte sám.

>Podle meho nazoru mel
>Izrael plne pravo pouzit namisto nesmirne drahych chytrych bomb a
>raket kobercove bombardovani a tezke delostrelectvo.
Váš názor Vás staví po bok nacistů, kommunistů a jiných genocidálních zločinců. Je to názor vyvrhele lidstva! [naštvaný]

>Jestli si nekdo zaslouzi srovnani s nacisty, tak je to prave
>Hamas. Pochybuji ovsem, zeby nacisti byli tak blbi a pousteli se
>do valky ktera je predem prohrana a pak si stridave stezovali a
>stridave se chlubili vitezstvim.
Nikoli. Nacistické manýry vykazuje ve svém výsledku počínání Israele, i přes ujišťování, že se snaží civilisty šetřit. A jakkoli je válka Palestinců proti Israeli zatím stále předem prohraná, začíná to israelské vítězství stále víc a víc připomínat vítězství Pyrrhovo...

182180

27.1.2009 7:11

RE: Vsichni jste vedle

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 182180

Z těch 10 izraelských vojáků si 4 vojáky zabili oni sami, takže by je správně neměli započítávat do obětí Hamasu. Je to otevřený podvod. To už by tam mohli započítávat třeba náhodné oběti dopravních nehod v Jeruzalémě. Takže 13 mínus 4 rovná se devět obětí. Přičemž ty oběti nikdo ani okem nespatřil, ani nebyla zveřejněna jejich jména. Jak má izraelská oligarchie ve zvyku lhát kudy chodí, tak jim nevěřím ani těch 9 obětí. Domnívám se, že si je vymysleli. Protože když je někdo tak sprostý a nečestný, že zabrání celému světu, aby umístil do Gazy pozorovatele a rovněž zamezí všem světovým novinářům přístup do Gazy, pak nemohu takovým křivým a záludným nacistickým týpkům věřit ani nos mezi očima.

Ale dejme tomu, že těch 9 lidí bylo skutečně zabito. A jaký je proti tomu výsledek v Gaze? Gaza srovnaná se zemí, statisíce hladovějích a žiznicích lidí bez elektřiny a lékařského ošetření, zavřeni v neprospustném největším koncentráku světa. 1300 mrtvých, z toho 900 bezbranných, neozbrojených civilistů. 5400 zraněných, které nemá kdo ošetřit, takže budou další mrtví, které už nikdo nebude započítávat. Takže co z toho všeho vyplývá? Že se Izrael skutečně chová jako jako ti nejhorší vrazi, kteří provádějí holocaust Palestinců, jako ti nejhorší SS nacisti.

182207

27.1.2009 11:10

RE: Vsichni jste vedle

H.&K. 115.?.?.?

Reakce na 182180

Nevim Vodniku, kam vy, Aja a vam podobni na ta cisla a informace chodite. Za 7 let ostrelovani zahynulo v jiznim Izraeli nekolik desitek civilistu a jen nekolik vojaku. Naproti tomu vetsina obeti izraelskych bomb byli lide, kteri jsou za ty utoky odpovedni. Tedy clenove Hamasu. Odpoved jednou prijit musela a jsem rad, ze byla durazna. Myslim, ze to nejsem ja kdo si zaslouzi postavit poboku nacistu a komunistu, ale naopak vy.
Informace kterou zde napsala Aja je uz naprosta nepravda. Od vyprseni primeri do zahajeni operace Lite olovo uplynuly dva tydny, behem kterych Hamas strilel rakety a Izrael znovu a znovu varoval. Marne.
Nejsem ani zid ani sionista, ale ocividne dezinformace, lzi a jednostrannost nesnasim.

182225

27.1.2009 19:09

RE: Vsichni jste vedle

Aja 74.?.?.?

Reakce na 182225

Informace z ceskeho tisku zde

Zajimava je predevsim nasledujici cast:

Odpoledne už jeho členové vyslali jedenáct raket kasám na izraelské území. Izrael dopředu s vypovězením příměří počítal a už ve středu bombardoval v Gaze místo, odkud radikálové rakety vystřelují.

Primeri vyprselo 19.prosince, to je patek, ale Izrael bombardoval Gazu jiz ve stredu, tj.17. prosince. Tak jak se to da vysvetlit?
Jasneeee, primeri porusil Hamas, Izrael ho bombardoval preventivne, ale to se nepocita.

Tak, ted mi jeste jednou naznacite, ze lzu, tak na vas ze screanu vyskocim a jednu vam vrazim, ne pestovku, ale poradny pohlavek.

182265

28.1.2009 9:27

RE: Vsichni jste vedle

H.&K. 202.?.?.?

Reakce na 182265

Pani, operace Lite Olovo zacala az 27 prosince v 10:30 SEC. Najdete si to na Wikipedii.
To o cem vy mluvite byla jedna z beznych prestrelek kterou Izrael reagoval na start Kassamu. Primeri porusil Hamas.
Vam by neuskodilo, aby po vas a vasich detech nekdo strilel 7 let rakety. Pak byste mozna pochopila, jake je to zit roky v hruze z teroristu.

182311

28.1.2009 9:50

RE: Vsichni jste vedle

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 182311

>Pani, operace Lite Olovo zacala az 27 prosince v 10:30 SEC.
>Najdete si to na Wikipedii.

>To o cem vy mluvite byla jedna z beznych prestrelek kterou Izrael


"Preventivně" Izrael bombardoval Gazu již 17. prosince. V hrozbě terorizmu žijí Palestnci stále, Izraelci je střílí jak králíky. Čtěte Haaretz. Izrael běžně dělá atentáty na představitele legální vlády Hamaz a na každého obyvatele okupovaného území, které má "pod protektorátem". Izrael hledá záminku jak Palestince vyhubit.

182313

28.1.2009 10:19

RE: Vsichni jste vedle

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 182311

Neztrapňujte se víc, než je nutné! Slyšel jste někdy o varšavském ghettu? Také byste tak nadával na židy, kteří by z něj vystřelovali podomácku dělané rachejtle na území okolo ghetta? Pokud nejste úplný lhář, zkuste mi odpovědět, zda byste je za to nechal "po právu" pozabíjet (samozřejmě jen ty "teroristy"[mrknutí jedním okem], nebo byste to považoval za odpor proti bezpráví, vraždění a okupaci?

182317

28.1.2009 12:32

RE: Vsichni jste vedle

Aja 74.?.?.?

Reakce na 182311

>Pani, operace Lite Olovo zacala az 27 prosince v 10:30 SEC.
>Najdete si to na Wikipedii.

>To o cem vy mluvite byla jedna z beznych prestrelek kterou Izrael
>reagoval na start Kassamu. Primeri porusil Hamas.

>Vam by neuskodilo, aby po vas a vasich detech nekdo strilel 7 let
>rakety. Pak byste mozna pochopila, jake je to zit roky v hruze z
>teroristu.

Tak jeste jednou a pomalu.

Na zaklade ceho zacala zacala vojenska agrese Izraele v Gaze?
Udajne, jako odpoved na poruseni primeri.

Kdy vyprselo zminene primeri?
19. prosince 2 008.

Kdo ho porusil?
Izrael, ktery preventivne bombardoval Gazu jiz 17. prosince 2 008.

Pomaleji a strucneji to opravdu nejde.

Na rozdil od vas si nepreju, aby nekdo hazel cokoliv, bomby pak zejmena, na vase deti.

Kdyby se to tu smelo, rekla bych vam, ze jste hloupy a zly clovek, nesmi se to a tak se to, k vasi skode, nikdy nedozvite.

182336

28.1.2009 17:46

RE: Vsichni jste vedle

Pavel -Čert- Němec 195.?.?.?

Reakce na 182336

Ajo,

Izrael porusil primeri uz 4. listopadu, kdyz zabil 6 clenu Hamasu pod naprosto smesnou zaminkou, ze kopali tunel aby unesli nejakeho izraelskeho vojaka. Mimochodem v tento den byl zvolen Obama, lepsi kryti si k teto provokaci ani nemohli vybrat. Od uzavreni primeri az do tohoto dne nevystrelil Hamas ani jedinou raketu a az prekvapive uspesne zabranoval ostatnim organizacim aby tak cinily. Pocet raket za mesic se dal spocitat na prstech jedne ruky a odpovidal poklesu o 98%. Po dobu primeri nezemrel jediny Izraelec, naopak asi 16 Palestincu bylo zabito na Zapadnim brehu. V neposledni rade pak Izrael celou dobu pritvrzoval blokadu hranic. Posledni do teto mozaiky zapada priprava operace davno pred porusenim primeri, dokonce jeste pred jeho uzavrenim a stahnuti z Gazy v den inaugurace B.O.

182358

28.1.2009 18:13

RE: Vsichni jste vedle

Aja 74.?.?.?

Reakce na 182358

Nepochybne, Pavle, na TV5 davali i par zaberu z "modelu Gazy", ve kterem IDF nacvicovala.
"Sikovne" pak vtrhli do realne Gazy tesne po Vanocich, pred koncem sefovani EU Francii a nastupem spratelene CR a pred nastupem prezidenta Obamy.

V komunikaci s H&K bych se spokojila s dukazem kolem konce primeri a s argumenty oficialniho tisku.
Zda se, ze bezuspesne. Co uz nadelam? [zmaten]

182359

27.1.2009 21:15

RE: Vsichni jste vedle

Vodník 94.?.?.?

Reakce na 182225

>Myslim, ze to nejsem ja kdo si
>zaslouzi postavit poboku nacistu a komunistu, ale naopak vy.
Mám na to opačný názor. K situaci Israel vs. Hamás konkrétně s Vámi nehodlám ztrácet dalších slov.

>Nejsem ani zid ani sionista, ale ocividne dezinformace, lzi a
>jednostrannost nesnasim.
Co nejste, je mi fuk. Já jsem si udělal obrázek o tom, co s největší pravděpodobností jste. A ten byste si věru nedal za rámeček! [naštvaný]

182271

28.1.2009 0:17

RE: Vsichni jste vedle

Montaznik 88.?.?.?

Reakce na 182225

Hele H&K tedy kecáš jako Palacký!
...Naproti tomu vetsina obeti izraelskych bomb byli lide, kteri jsou za ty utoky odpovedni. Tedy clenove Hamasu....
Mohl by jsi tenhle výrok nějak doložit! 1300 povražděných Palestinců, kteří byli postříleni jako zajíci na honu, 5400 zraněných a Gaza vypadá jako Drážďany po válce! To se to panečku válčí, když sedím za "páčkami" letadel a tanků a bourám jeden barák za druhým a Palestinci nemají skoro žádnou výzbroj, jenom nekonečný vztek, že jim Izrael i po tom co odešel z Gazy a stáhnul ilegální osady, dělal peklo na zemi v podobě uzavřených hranic a všeobecné šikany na přechodech! Vůbec se nedivím, že ve volbách v Gaze zvítězil Hamás. Ale to Izrael potřeboval, protože vlastně Hamás je "dítě" Mossadu, protože vznikl především za podpory Izraele a byl namířen proti levicové OOP Jásira Arafata!
Stejný příběh jako v Afganistánu, kde též silné militantní islámské hnutí, jako je Taliban, je relikt z války a "dítě" CIA a USA ve válce proti SSSR v Afganistánu!!!
Také drogové, zločinecké doupě, Kosovo, je také ze stejné líhně,
made in USA!!!

182284

28.1.2009 12:07

RE: Vsichni jste vedle

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 182284

Velmi pěkně jsi to shrnul Montazniku a zejména je zajímavá věta "Taliban, je relikt z války a "dítě" CIA a USA ve válce proti SSSR v Afganistánu!!!"


Podobně se CIA angažovala v Chile proti DEMOKRATICKY zvolenému prezidentu Aliendemu viz. Pinochet, jeho junta a zvěrstva, která ve jménu pravdy, lásky a demokracie po zavraždění Aliendeho vytvářela.

Celý svět je toho plný viz. další jihoamerické státy atd. atd. atd.To jsou totiž přesně ty SOUVISLOSTI, které běžný (brainwashed) občan nevidí a když je donucen je vnímat, tak se zuby nechty brání.


jansmith[smích]

182332

28.1.2009 19:12

RE: Vsichni jste vedle

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182225

>Nejsem ani zid ani sionista...
-------------------------------
Takže polehčující okolnosti můžeme vyloučit. [chechtot] [chechtot]
Zbývají nám tedy dvě možnosti pro tvoje očividné dezinformace.
a) Trucovitá povaha - v zásadě "Proti" ať se jedná o cokoliv.
b) Zavděčit se výše uvedeným...co když přece jenom jsou ty protokoly pravdivé?
add b) - prostuduj si to ještě jednou. "V nově ustanoveném NWO není s gojimy počítáno. Jenom ti, kteří na vytvoření jedné světové vlády s "námi" spolupracují, budou dobře odměněni".

Vodník i paní Aja mají pravdu. Až si to sám ověříš (číst umíš, ale jenom něco), tak tady očekávám tvoji veřejnou omluvu.
Jinak se jevíš jako slušný člověk, stejně jako my všichni ostatní. Nenávidíš násilí a to se hodnotí. Jenom se díváš špatným směrem.

182364

7.2.2009 19:44

RE: Vsichni jste vedle

amiourka kamio (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 182225

Poslyš, kde jsi na to přišel, že co sebevražedný atentátník, zo člen Hamásu? Najdi si prosím překlad slova Hamás a zjistíš, co je původní politickou vizí tohoto hnutí. Najdi si též proměny mapy v uplynulých 50 letech, běž si stoupnout na izraelsko-palestinské hranice - a uvidíš, proč tolik zoufalství.

183301

26.1.2009 12:09

Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté

František 192.?.?.?

Nedá mi to se neozvat. Srovnávat německou operaci v Polsku v roce 1939, kdy Němci bojovali v řádné válce s Poláky, kteří odmítali jednat o právu Němců v Gdaňsku a jinde na sebeurčení s izraelským vražděním a kasakrům v Gaze je nesmysl.

Pokud chce ovšem autor používat slova židovské holoax propagandy proti Izraeli, to je jiná.

Izrael provádí holocaust Palestinců již 50 let. S natolik bestiální a krutou Genocidou, kterou vymysleli a provádějí izraelští sionisté se nacisté nemohou vůbec rovnat.
Izraelští fanatici mají jaderné zbraně, které "šílený" Hitler opakovaně odmítal. Američtí fanatici již jaderné zbraně dokonce použili.

182155

26.1.2009 18:45

RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté

Stan 91.?.?.?

Reakce na 182155

nezvan nesmysly, Nemci byli stejny dobytek jako ted Zidi, ani Wehrmacht nebyl lepsi nez SS, putovni vystava v Nemecku to jasne dokazala.

182189

26.1.2009 23:10

RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182189

>...putovni vystava v Nemecku to jasne dokazala.
------------------
[chechtot] [chechtot] [chechtot] Zřejmě bude hodně záležet na tom, kdo s ní putuje? [velký smích]

182197

26.1.2009 23:30

RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 182189

No jestli tomu věříte co na té výstavě ukazují-to nevíte že ta výstava už jednou byla zrušena pro falzifikáty?A nemáte nhodou vysvětlení proč není výstava o ruských a amerických zvěrstvech?

182198

27.1.2009 8:52

RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté

Stan 91.?.?.?

Reakce na 182198

vystava byla pouze jednim z cetnych dukazu, i to co nebylo zfalsovano bohate staci, krome toho mi staci svedectvi mych ceskych!! rodicu, ti to zazili. Pokud se tyka ruskych a americkych dobytku, stejne jako israelskych, vysvetleni samozrejme mam, nehodlam zde ale nosit drivi do lesa a omilat co vetsia zde pritomnych davno chape. [chechtot]

182214

28.1.2009 17:29

RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182214

>...i to co nebylo zfalsovano bohate staci...
---------
Když už je jenom malá část výstavy zfalšována, neztrácí celý ten "skanzen" na věrohodnosti? Nechci v žádném případě zlehčovat zločiny fašismu, ale dívejme se na historické události z jiného úhlu pohledu. Proč došlo k válce a komu to prospělo? Proč se nám skutečná historie zatajuje a samozřejmě...jaké jsou následky "prohrané" války? Následky, které můžeme pozorovat právě v tyto dny na Středním východě a v dnešních tragických událostech(!) Možná až potom i zbytek zde přítomných diskutujících začnou lépe chápat souvislosti.
Proč jsem napsal "prohrané" války v uvozovkách? To nechám na každém tápajícím k uvážení.

182356

29.1.2009 23:23

RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté

mtk 80.?.?.?

Reakce na 182356

Někdy se až bojím pravdy o WWII, abych se totiž neposr..l z té obludné lži, kterou nám kdosi instaloval do kebulí... [chechtot]

182464

30.1.2009 2:39

RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182464

>Někdy se až bojím pravdy o WWII...
------
Mohu říct, že mám celkem obstojný přehled o událostech WWII., i o těch, o kterých se nesmí hovořit [chechtot] [chechtot] a stále ještě objevuji další nové a nové informace. Ač to zní až neuvěřitelně, tak mnohem šokující byly události až po válce. Život je příliš krátký na to, abych přestal číst...nechci umřít v nevědomosti. [velký smích]
P.S. Tome, co jsem slíbil brzy pošlu. Nezapomněl jsem.

182479

7.2.2009 19:53

RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté

amiourka kamio (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 182464

No v Itálii jeden pan Barnes napsal knihu Sociální spravedlnost a chystal ekonomickou reformu. V každém případě Bank of England to poslala ke dnu.
Dnes se hovoří o monetární reformě - totiž že vlastníky bohatství by nebyly banky - ovšem lidová moudrost praví - o to se pokoušeli Lincoln a Kennedy a oba byli zavražděni.

183303

26.1.2009 12:17

Velmi se obávám že svět ničemu říkat NE nebude

Fernet 213.?.?.?

Velmi se obávám že svět ničemu říkat NE nebude. Vše bylo naplánováno tak abychom měli starosti s krizí. No a ve chvíli, kdy všechny státy hodlají řešit krizi půjčkami si nikdo nedovolí nějak ostřeji vystoput proti těm, kteří ovládají světové finance.
[bliji]

182156

26.1.2009 12:32

srovnání

188 85.?.?.?

srovnání fotek toho, co dělali Němci s tím , co dělaji Izraelci
http://mwcnews.net/content/view/27972/264/

182159

26.1.2009 23:53

RE: srovnání

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 182159

Tohle stojí za vidění
Occupation 101

182199

27.1.2009 7:56

RE: srovnání

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182199

Tohle stojí za vidění...
--------------------------
Rozhodně to za vidění stojí a díky Antiseptiku za odkaz. Tohle by se mělo vysílat na každé televizní stanici včetně České televize a TV Nova, aby svět viděl to utrpení v životech Palestinců. Život horší než v koncentračních táborech. Oplocení ostnatým drátem, všude kontrolní stanoviště, střílení do bezbranných civilistů i dětí a dokonce tam byla zmínka i o těch plynových komorách. Jak jsem už napsal...horší než v koncentráku. A tak se namísto pravdivého informování o situaci v pásmu Gaza (Judea a Summaria), vysílají holocaustové povídky na vytvoření kouřové clony před očima lidí.

V uvedeném videu rozmlouvají především samotní židé a jeden z nich vykládá: "Mojí prarodiče mi řekli, že do roku 1922 zde židé žili s Palestinci v naprosté shodě. Navzájem si hlídali děti, navštěvovali se, pomáhali si na políčku...zkrátka vzájemné porozumění a přátelství, až do té doby, než začali Palestinu násilně osídlovat sionisté.

Jediné, co jsem shledal na tom videu potěšující je to, že už konečně nastává mírové hnutí a to dokonce podněcované samotnými židy Izraelci. Židi, kteří stále ještě mají v sobě tu normální lidskost, svědomí, morální zásady a soucit s utrpením jiných nevinných lidí, stejně jako všichni ostatní mírumilovní lidé. Již delší dobu si uvědomuji a je to i moje skrytá touha, že změna musí nastat zevnitř, tak jako v každém režimu. S potěšením musím konstatovat, že ta změna už nastává. Jedině samotní židé se musí vzepřít své zločinecké sionistické vládě a domáhat se ukončení té nesmyslné a ilegální rozpínavosti spojené s etnickou čistkou....genocidou Palestinského obyvatelstva.

Nemá-li zločinec nástroj k provedení zločinu, tak se zločin s největší pravděpodobností ani neuskuteční. Snad tohle bylo motivací, ale skutečnost je taková, že 1674 mladých lidí odmítlo vstoupit do IDF - izraelské okupační armády a nehodlají pro sionistickou vládu vraždit jiné lidi. 323 mládežníků za tento hrdinný čin bylo uvrženo do vězení. Tyto informace mám jednak z uvedeného videa, ale také od organizace mírového hnutí
"Židé volají po míru"
, jehož jsem sám členem.

Snad toho tolik nepožaduji, když navrhnu zdejším diskutujícím židovského vyznání, aby si vzali příklad z jejich kolegů v Izraeli? Přátelé, vyzývám Vás k následování. Podpořte Vaše mírové hnutí. Spojte se s výše uvedenou organizací a snad v dohledné době už tady nemusíme diskutovat o počtech zabitých židů a Palestinců. Vždyť je to naprostý nesmysl a nehorázný zločin proti lidskosti. My všichni i oni - na Středním východě - touží žít v míru a ve shodě. A ti z Vás, kteří žijí v Izraeli, napište svému zástupci v parlamentu [url=http://www.knesset.gov.il/allsite/QGenTxt...Automaticky kráceno

182209

27.1.2009 7:58

RE: srovnání

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182209

- pokračování -

A ti z Vás, kteří žijí v Izraeli, napište svému zástupci v parlamentu (Knesset) a dožadujte se zastavení válečných operací. Nikam to nevede a snad se nám tímto i podaří odvrátit třetí světovou válku.
Děkuji, Mirda

182210

28.1.2009 15:04

RE: srovnání

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 182210

A ti z vás, kteří žijete v pásmu Gazy, napište svým předákům. Napište jim, že další válku už nechcete. Že už si nepřejete strádat kvůli jejich krvavým ziskům. Že ještě nikdy a nikde na světě nebyla vedena válka, v níž jedna strana trvale už 60 let prohrává a přitom iracionálně trvá na úplném zničení protivníka. Napište, že už nejste ochotni nasazovat své životy, zdraví i majetek za prosazování jejich stupidního cíle.

Děkuji, Vojta49

182346

28.1.2009 19:38

RE: srovnání

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182346

Vojto, abych odpověděl, tak musím porušit naši smlouvu o vzájemném neútočení. Začal jsi to ty, tak poslouchej.
Nebudu ti vyvaracet ty tvoje sarkastické výkřiky. Na to jsem si už zvykl a zajistě i ostatní zdejší čtenáři. Předně...doplň si vzdělání, týkající se vzniku sionismu a události ohledně vzniku Palestiny. Potom snad i ty pochopíš? Možná se i zastydíš za své projevy a přidáš se k nám.
Uvažuj o tom. Mirda


>A ti z vás, kteří žijete v pásmu Gazy, napište svým
>předákům. Napište jim, že další válku už nechcete. Že
>už si nepřejete strádat kvůli jejich krvavým ziskům. Že
>ještě nikdy a nikde na světě nebyla vedena válka, v níž
>jedna strana trvale už 60 let prohrává a přitom
>iracionálně trvá na úplném zničení protivníka. Napište,
>že už nejste ochotni nasazovat své životy, zdraví i majetek
>za prosazování jejich stupidního cíle.

>
>Děkuji, Vojta49

182366

28.1.2009 23:19

RE: srovnání

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 182366

Oba jsme zde vyzvali znepřátelené strany k míru. Co je na tom dle Vás sarkastického? Vy snad s mou výzvou nesouhlasíte?

182378

29.1.2009 0:11

RE: srovnání

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182378

Co je na tom sarkastického? ? ? ? ? ?... Prvně si přečti odkaz, který jsem v příspěvku shora zanechal a potom můžeme spolu diskutovat. Jinak i tahle odpověď má v sobě značnou dávku sarkasmu. Zřejmě to skutečně bude ta tvoje povaha? Pokud máš opravdu zájem něco udělat pro smír, tak se v tom druhém odkazu zaregistruj a staň se skutečným bojovníkem a nejenom "nahubě". Jsem zvědav, co mi na to odpovíš? Nemusíš být Arabem, ani židovského vyznání.

Dychtivě očekávám tvoji reakci na příspěvek dole od "jansmith" a dej si záležet. Žádné dvojsmyslné a nebo vyhýbavé odpovědi, jinak jsme spolu opět skončili a smlouva o vzájemném neútočení pokračuje.

182381

29.1.2009 23:34

RE: srovnání

mtk 80.?.?.?

Reakce na 182381

Vojín Vojtalín opět drze přifrčel s nabitými baterkami, duracellkami. Tak s chutí do toho, půl je hotovo. S kovaným talmudistou to ale bude těžký, je jak úhoř. [chechtot]

182465

8.2.2009 3:31

RE: srovnání

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 182366

marnost nad marnost Mirdo. Vojta prostě bude trvat na tom že tento konflikt trvající už přes půl století je vlastně hospodská rvačka, kde se neví kdo si začal a jde hlavně o to aby skončila a všichni šli domů vystřízlivět a olízat si rány. Bohužel je to trochu jinak, jako přirovnání spíš by se hodila situace, kdy úřad dovolil se rodině nastěhovat někomu do bytu, což je samo o sobě dost bláznivej nápad ale úřad byli kolonizátoři a rodina byla nejen ublížená ale i mocná a bohatá a ti co v tom bytě bydleli těch se nikdo neptal, neb to byli podle nich pouze pěstitelé oliv a o politiku se nestarali. To je ovšem jen začátek, který sám stačí tu rodinu dost nasrat. Nová rodinka ovšem oplývající nově nabytým bydlením a prachama, nehledě na pocit ublížení, který jim dodal jaksi oprávnění získat víc, původní rodinku začal terorizovat, zabírat víc a víc místa, fackovat jim děti apod. Když se původní rodina pokusila bránit, byla označená ihned za útočníka. Úřad na to samozřejmě reagoval, ale pouze řečma, rezolucema a usneseníma, jak to na úřadu chodí. Proč? Jednoduchý a z mnoha důvody.
1. Úřad to dovolil a vypadal by jako pitomec kdyby to teď zakazoval.
2. Vzikl by problém co teda s tím kam tu novou rodin dát.
3. Nová rodina má prachy a vliv, byl by z toho průser.
4. Hlavně že jsou pryč, zpátky je nechceme.
5. Dyk koho zajímaj ti oliváři, ono to nějak vyhnije.

Nevyhnilo jak je vidět, ale po tolika letech už to jaksi rušit ani nelze. Podle mne ani moc řešit, ne bez velkých bolestí a následných dalších nespravedlností. Vojta sice vidí rvačku a podsouvá oboustranou vinu, ale pravda je, že se ví kdo to začal a dodnes to provokuje, doufajíc že původní rodina to buď vzdá a odejde, nebo prostě chcípne. A byt bude celej jejich. Ohánět se zákonitostí v tomto případě je děláním ze zákona a spravedlnosti prodejnou děvku. Což by proti zločinům tam už napáchaným bylo asi to nejmenší. [smích]

183325

8.2.2009 8:52

RE: srovnání

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183325

Opravdu si doposud nejsem jistý, zda-li Vojta jenom provokuje a nebo si tady hraje na pitomce. Ale je docela i možné, že si ani tak moc nehraje. Sám nevím a on to nikdy nepřizná a nebo si to neuvědomuje. No, budiž. Vraťme se k tomu Izraeli. Píšeš:

>...ale po tolika letech už to jaksi rušit ani nelze.
------------
Čím víc o tom člověk uvažuje a čím víc sleduje tamnější situaci, tak kdyby to byl jenom hrad v pískovišti, tak rozhodně rozmetat, zlikvidovat, zrušit, zničit a začít znovu a už pořádně. Tohle totiž nikdy neskončí. Jistě nemusím připomínat, že se Izraeli říká Rothschildland - přeloženo - satanášovo doupě. Izrael a sionismus jsou pouze další dvě figurky na Rothschildově šachovnici a bude-li potřeba, budou obětovány. Teď jde o to, jede-li všechno doposud podle plánu a nebo si už rozpustilý spratek sionismu dělá co chce.

Dát všechno do pořádku by znamenalo zrušit FED a zrušit vliv mezinárodních bankéřů. Každá dotace, každá zásilka zbraní, to jsou jenom další peníze na úrok těm výše uvedeným. Zrušit jakoukoliv finanční podporu. Postupovat stejně jako s Německem po první světové válce, ne-li přísněji. Zrušit armádu a zrušit zbraně. I policii stačí jenom pendrek, tak jak to je v dnešní Palestině. Profesor Tel Avivské university, Šlomo Sand už vypracoval pravdivou a věrohodnou historii židů a Izraele, takže se mají z čeho učit. A málem jsem zapomněl na to nejpodstatnější a to, zrušit sionismus. Vymydlené mozky nechat vyvětrat a snad tak za dvě až tři generace nastane skutečná změna. A potom už jenom žít společně a ve shodě tak, jak to bylo před nástupem sionismu. Mám na mysli více návrhů, ale to všechno je stejně jenom utopie, takže si nechám tyto sny na dobrou noc. [mrknutí jedním okem]

183331

28.1.2009 21:18

RE: srovnání

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 182346

Je fajn, že jsi se zde zase objevil Vojto49 a že mám příležitost navázat tam, kde jsme skončili v jiné diskuzi a případní čtenáři mají díky tobě a naším reakcím opět možnost dále korigovat svůj pohled na "věc".


Něco už vyjádřil ve svém příspěvku k tobě mirda a já bych si dovolil něco přidat.[smích]

Už v našich dřívějších diskuzích jsi se od některých Zvědavců dozvěděl, že v debatě pouze kloužeš po povrchu (viz. hestroyovo přirovnání) a přímému střetu se vyhýbáš. Je pravda, že diskutuješ kultivovanou formou, což je ti ke cti. Místo oficialit se pojďme ale raději bavit konkrétněji.


Opakuji, že oceňuji, že jsi konečně pod nátlakem přestal RELATIVIZOVAT zlo, které si Izraelci a Palestinci (nikoli národy, ale konkrétní lidé viz. zneužívaný princip kolektivní viny) navzájem způsobují a že jsi uznal, že Izrael NEZPOCHYBNITELNĚ a s obrovským náskokem v zabíjení a ponižování druhých (zejména civilistů - např. dětí viz. 400 mrtvých) VEDE. Máš malé bezvýznamné plus Vojto.[smích]


Pojďme tedy k několika konkrétním dotazům:

Otázka 1. Jak dalece je legitimní režim (stát), který pro svůj vznik využívá terorismus tj. krvavé násilí VIZ. Izrael a židovská teroristicka organizace Irgun aj. viz. jejich krvavé akce? A pokud tak činí v osvíceném 20.st a pokud takový režim/stát bez uzardění o sobě vyhlašuje, že je demokratický a že věří v Boha, tudíž by měl o to striktněji (aby byl důvěryhodný) dodržovat přikázání "NEZABIJEŠ) a pokračuje takto ve stejných kolejích i ve století 21.???

Otázka 2. Co si myslíš o starém, ale nikoli ojedinělém incidentu ze strany izraelských IDF viz. CÍLENÉ a naprosto VĚDOMÉ zničení pozorovacího stanoviště UNIFIL 25. července 2006 v jižním Libanonu???

Přidám podrobnosti:

Při tomto incidentu zahynuli 4 NEOZBROJENÍ vojenští pozorovatelé OSN: Kanaďan, Číňan, Fin a Rakušan.

TO BE CONTINUED:

182369

28.1.2009 21:18

RE: srovnání

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 182346

DOKONČENÍ:

Velitel pozorovacího stanoviště komunikoval vysílačkou MNOHOKRÁT několik hodin před dopadem smrtící pumy (nebo granátu, což je jedno) s izraelským velením a upozorňoval jej na přibližující se bombardování, které stále více ohrožovalo bezpečnost jeho stanoviště.

MARNĚ. On i jeho 3 kolegové byli nakonec při dopadu bomby usmrceni. Údajně se kolem stanoviště mohli pohybovat bojovnicí Hizbaláhu a IDF tím odůvodňovala útok.


UPOZORNĚNÍ pro laiky. Tento druh letecké pumy nebo dělostř. granátu je velmi přesný, obvykle u let. pumy naváděn laserovým paprskem. Náhodný dopad je podle odborníků vyloučen, zvláště po mnohahodinové palebné přípravě.


Dotaz Vojto. Je správné a ospraveditelné (i kdyby se Hizbaláh kolem opravdu pohyboval, což nelze prokázat!!!), aby to bylo důvodem k usmrcení neozbrojených vojenských pozorovatelů, kteří plní úkoly pod mandátem OSN? Není to projevem zbabělosti a arogance nejvyššího kalibru???

Generální tajemník OSN Kofi Annan vzápětí vyjádřil své rozhořčení nad incidentem, který označil za "záměrný zásah". Izrael vyjádřil nad smrtí čtveřice pozorovatelů OSN hlubokou lítost, kategoricky se ale ohradil proti Annanově výroku. Podle Izraele šlo o "NEÚMYSLNÉ ZABITÍ" a "politováníhodný OMYL".?!?!?

jansmith[smích]


PS:

Otázka 3. Škola s dětmi v Gaze může být také zasažena pumami s BÍLÝM FOSFOREM z F-16 jen proto, že se kolem mohou motat bojovníci Hamasu a je normální, aby při tom bylo usmrceno X civilistů????

A co říkáš na případy, kdy byli palestinští civilisté usmrceni Izraelci potom, co byli izraelskými vojáky instruováni, aby vyšli z budovy do otevřeného prostoru (viz. svědecké výpovědi)???

Mezinárodní mise: Izrael v Gaze hrubě porušil humanitární právo
http://www.novinky.cz/clanek/159789-mezinarodni-mise-izrael-v-gaze-hrube-porusil-humanitarni-pravo.html


Stále kličkuješ, ale nyní odpověz PŘÍMO Vojto49.

Otázka 4. JSOU tyto zbabělé činy nebo NEJSOU válečnými zločiny pro Mezinárodní soudní dvůr (ICJ) v Haagu???

Otázka 5. Zaslouží sionistický režim, který takto brutálně postupuje, politování nad tzv. holokaustem, který tak rád stále připomíná.

182370

29.1.2009 0:12

RE: srovnání

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 182370

Rád odpovím na všechny Vaše otázky Jene. A doufám, že i Vy na mé.

add 1. Dle mezinárodního práva je Izrael legitimní stát. S tím nic neuděláme.

add 2. až 4. Ano, politici a ozbrojené složky Izraele se dopustili na palestinských Arabech a jiných nevinných lidech řady válečných zločinů. Pro objektivitu je třeba dodat, že i palestinští ozbrojenci se dopustili řady zločinů na izraelských občanech. Uznávám, že vždy daleko více trpěli Palestinci. Všechny tyto zločiny by měly být vyšetřeny a potrestány Mezinárodním soudem. Tak.

add 5. Tato otázka je nesmyslná, Jene. Režim nic nepodstupuje, ani nic nepřipomíná. Režimu nelze dát pár facek, ani jej politovat. Za vším stojí lidé. Ti jsou (spolu se slepými přírodními silami) příčinou veškerého ZLA. Takže já bych navrhoval některé lidi v Izraeli řádně vyfackovat a jiné třeba i politovat. A na palestinských Arabech aplikovat totéž. A předáky obou stran fackovat tak dlouho, dokud se nedohodnou na mírovém soužití svých samostatných států.

A teď se ukažte Vy, Jene. Dejme tomu, že jsme nějakým zázrakem dosáhli potrestání viníků všech zločinů na obou stranách konfliktu. Jaký další postup navrhnete? Naženete obyvatele Izraele do moře a vrátíte Palestinu Arabům? Nebo naženete do moře Palestince? Teď prokažte svou objektivitu a navrhněte oboustranně přijatelné řešení. A nezapomeňte přitom, že palestinští předáci celých 60 let konfliktu trvají na tom, že Izrael musí být zničen a žádné jiné řešení nejsou ochotni akceptovat.

Vidíte Jene, že jsem nikterak nekličkoval a všechny Vaše otázky zodpověděl. Teď je řada na Vás. [smích]

182383

29.1.2009 11:56

RE: srovnání

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 182383

Díky za reakci Vojto a pojďme si to projít postupně.


Add 1. Souhlasím s tvou tezí, že Izrael je dle mezin. práva legitimní stát. O tom, ale nebylo pochyb. Že ale prosadil svou legitimitu nečestným a nesportovním způsobem (viz. historická fakta) není důležité??? Odpovíš na dotaz?

Je zajímavé sledovat, jak byla Británie spočátku proti vytvoření státu Izrael, ale postupně svůj názor změnila. Nestalo se tak náhodou zejména pro vzrůstající vliv rodu Rotschildů, který svými (vyspekulovanými) penězi vše postupně v Británii na úkor Arabů a původních obyvatel Palestiny v Británii a OSN proloboval? Odpovíš na dotaz?

Abychom si rozuměli Vojto. Mě totiž zajímal tvůj názor na to, zdali je Izrael legitimní stát z MORÁLNÍHO hlediska (kterému rozebrání se TY ale STÁLE VYHÝBÁŠ a vždy sklouzneš do zobecňování). A to zejména proto, co bylo zmíněno výše a dále pro fakt, že vznikl za pomoci metod teroru a násilí (Irgun aj.) a a že i ve 21.st terorizuje mnohem slabší, stejně jako tak ve své době činilo hitlerovské Německo vůči ostatním porobeným národům.

Teror, který v boji za svou nezávislost a právo na sebeurčení vůči Izraeli páchají Palestinci je (jak jsi přiznal) nesrovnatelně menší než opačně.Add 2 až 4. Je potěšitelné, že souhlasíš s potrestáním všech viníků válečných zločinů mezinárodním soudem.

Co si ale myslíš o tom, že Izrael potřebné smlouvy, které by to umožňovaly pokud vím nepodepsal? Nasredin, mirda nebo hestroy by možná přihodili i nějaká fakta. Odpovíš na dotaz?

Nepodělil jsi se o názor ohledně přístupu a morálky izraelského sionistického režimu ve věci usmrení 4 neozbrojených vojenských pozorovatelů 25. července 2006 v jižním Libanonu. To je to kličkování v praxi Vojto. Byl to čin hodný demokratického (moderního) izraelského státu, který vyhlašuje, že Protokoly sionských mudrců a tajné pasáže Talmudu jsou padělky a že se Izrael se podle nich nechová??? Odpovíš na dotaz?

Co si myslíš o tom, že režim cestou rabínů a politiků nejen tyto, ale i další zbabělé činy viz. GAZA schvaluje a přímo své lidi k nim PODNĚCUJE??? Nemáš pocit, že největším vyníkem válečných zločinů ze strany Izraele nejsou pěšáci na šachovnici, ale mocenské a náboženské špičky, které jsou ale s US za zády nepostižitelné? Myslíš si Vojto, že termín "Státní terorismus" odpovídá Izraelské politice nebo ne? Odpovíš na dotaz?

TO BE CONTINUED

182410

29.1.2009 12:01

RE: srovnání

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 182383

DOKONČENÍ:

Add 5. Máš pravdu, za vším stojí lidé a režim jsou také lidé. Má otázka ale nebyla nesmyslná.

Ptal jsem se, zdali sionistický režim, který takto brutálně postupuje, zasluhuje politování nad tzv. holokaustem, který tak rád stále připomíná. Odpovědi jsi se VYHNUL Vojto a ironicky jsi navrhnul vše řešit vyfackováním předáků obou stran.[smích]

Proč nám (světoobčanům) ale předáci sionistického izraelského vedení cestou ZPŘÁTELENÝCH či VLASTNĚNÝCH korporátních médií stále dokola podsouvají pocit viny a odpovědnosti za strasti, které byl židovský národ nucen v minulosti vytrpět (viz. např. tzv. holokaust) bez toho, aby hovořili o VŠECH souvislostech s tím spojených? Odpovíš na dotaz?

Proč nezdůrazňují mnohem vyšší počty zavraděných na straně ostatních porobených národů než bylo diskutovaných 6mil evropských Židů? Odpovíš na dotaz?

Proč každou snahu zkoumat, jak to tehdy opravdu bylo a CO K NĚMU VEDLO označují za antisemitismus a dokonce by vědecky podložené zkoumání historie holokaustu nejraději na celém světě legislativně ZAKÁZALI???? Odpovíš na dotaz?


A na závěr, co se týče tvého dotazu, jaký postup bych navrhoval, tak rozhodně by to nebylo nahnání někoho do moře.

Pokud něco takového někdo navrhuje, vždy se jedná o náboženský nebo politický extrémismus a normálně uvažující člověk (kterých je nejen v Palestině, ale na celém světě většina) s tím nesouhlasí. Dokonce ani prezident Iránu Ahmadinežád nikdy neřekl co je mu sionisty podsouváno o vymazání Izraele z mapy světa. Ve skutečnosti prohlásil (zpřátelený tisk to z nějakého důvodu překroutil[smích]), že z mapy světa bude vymazán sionistický režim v Izraeli, zodpovědný za genocidu Palestinců.A pokud jde o můj vlastní nástin řešení problému mezi Izraelem a Palestinci, tak ten jsem již vyjádřil v předchozích příspěvcích i na jiných vláknech.

Pokud jsi je četl, odpověď jsi již OBDRŽEL. Pokud ne, dohledej si ho a dej vědět, co si o něm myslíš.


jansmith[smích]

182412

29.1.2009 18:23

RE: srovnání

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 182412

Nepřipadá Vám Jene naše diskuse maličko nevyvážená? Já jsem poctivě odpověděl na všechny Vaše otázky. Odsoudil jsem i usmrcení civilních pozorovatelů cituji "Ano, politici a ozbrojené složky Izraele se dopustili na palestinských Arabech a jiných nevinných lidech řady válečných zločinů." A Vy nejste ochoten oplatit mi to třemi větami odpovědi na mou jedinou otázku? Nestojím Vám ani za to, poskytnout mi alespoň odkaz na Váš již jednou vyslovený názor?

182433

29.1.2009 14:49

RE: srovnání

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 182383

Vy nekličkujete, jenom sprostě lžete jako když tiskne. Už tady padlo desítky různých dokonalých komentářů,ve kterých diskutéři dopodrobna vysvětlovali,jak se věci mají a kde je ta pravá pravda, zejména René Bartošek si dal tu práci a vše dokonale vysvětlil- abyste Vy zase jako by nic tady dělal ze sebe blbého až na půdu. S Vámi se vážně nedá diskutovat, protože ze sebe záměrně děláte tupce.

182416

29.1.2009 15:36

RE: srovnání

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 182416

Ne, nedělá tupce. Jen se zoufale snaží obhajovat neobhajitelné. To je prostě náš sedmilhář Vojta49. Mlží, lže, překrucuje, uhýbá, ohýbá, zcela dle oficiální strategie výlučně židovského nacistického rasistického státu. To, že to dělá vcelku kultivovanou formou, ještě neznamená, že nelže. Je to smutný případ... Nechápu, proč s ním ztrácíte všichni čas. I kdybyste mu dokázali, že předmět, na který se dívá, je černá krychle, během pěti minut vám velice sofistikovaným způsobem vysvětlí, že je to vlastně bílá koule. A to prosím bez nejmenší známky studu. A dokonce pak bude hrdý, jak to všechno blahosklonně vysvětlil.

182421

29.1.2009 17:47

RE: srovnání

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 182416

Že mi zde spílají "rozhněvaní mladí mužové", jimž jejich "spravedlivé rozhořčení" zatemňuje mysl, jsem si zvykl. Ovšem osočí-li mě ze "sprosté lži" člověk, jako Vy, je to vážné. Buďte tak velmi laskava, paní Jarmilo, a ukažte mi ta má konkrétní slova, jimiž jsem se dopustil takové hanebnosti. A mohu-li poprosit, nevkládejte do mých úst nic, co jsem neřekl.

Já si žádných lží, natož sprostých, nejsem vědom. Pokud mé "lži" neukážete, budu nucen Vaše slova chápat jako velmi nečestný pokus znechutit mi další diskusi. To jste chtěla?

182428

29.1.2009 21:13

RE: srovnání

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 182428

Dobře Vojto. Tak zkuste alespoň jednou neuhnout od jádra problému a zodpovězte mi jednu otázku:

Kdyby židé ve varšavském ghettu stříleli přes plot rachejtle, které by ojediněle někoho zranily či zabily, jak byste se stavěl k jejich následnému zmasakrování jednotkami SS a policie?

182450

30.1.2009 6:54

RE: srovnání

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 182428

Pane Vojto, já jsem s Vámi skončila. Nemá to cenu, pan Mirda má pravdu. Už na Vaše příspěvky nebudu reagovat, protože Vy jste schopný, stejně jako pan Koubek, omlouvat i tu největší prasárnu pod sluncem. A to, že Izrael rozbombardoval nejmodernější technikou (pěkně z dálky, aby si nikdo neublížil) celou Gazu a zmasakroval neozbrojené civilní obyvatelstvo, je prasárna prvního řádu, která není na žádný způsob omluvitelná. Jenže Vy se nám snažíte nalhat, že to omluvitelné je, a tím si i sám sobě lžete do vlastní kapsy i do svého svědomí, pokud nějaké máte.

182491

30.1.2009 7:34

RE: srovnání

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182491

My jsme zkrátka vyrůstali na jiných morálních zásadách, paní Jarmilo. Proto nás utrpení jiných bolí. Ale ten ovád...(chtěl jsem napsat hovado, ale moje novoroční předsevztí diskutovat s Vojtou slušně mi v tom brání)...tak tedy ten ovád musel vyrůstat na Talmudu, jinak to není možné? Ještě štěstí, že se takových psychopatů za jednu generaci nenarodí tolik a stále ještě dobro převládá nad zlem.

182494

30.1.2009 7:51

RE: srovnání

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 182494

No, zrovna jsem si ten Talmud vytiskla a čtu si ho, tak jsem na to zvědavá, co všechno se dozvím.

182496

29.1.2009 18:44

RE: srovnání

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182416

Jendo, obdivuji se tvojí trpělivosti a vysoké úrovni diplomacie v reakci na Vojtu49. Dovolím si vstoupit do diskuze a odpovědět na několik tvojích dotazů.

>Add 1. Souhlasím s tvou tezí, že Izrael je dle mezin. práva legitimní stát.
---------------
Absolutně není! Tady zaměňujeme výraz "legální" a "legitimní".
Stát Izrael byl vytvořen na základě podvodu, čili nemůže být legitimní (právo podložené morálními zásadami za všeobecného souhlasu všech zúčastněných stran).
O legálním konceptu lze rovněž pochybovat(!) Vezmeme-li v úvahu znění Balforské deklarace, na základě které byla Palestina vyjmuta z britského mandátu a předána do drápů prezidentovi světové sionistické federace "baronu" Rothschildovi. Tady je doslovný překlad:
Balfourská Deklarace, Úřad zahraničních věcí
2. listopadu 1917

Drahý Lorde Rothschilde,
V zastoupení Vaší nejvyšší vlády Vám s potěšením předávám následující prohlášení s kladným vyřízením židovské sionistické žádosti, které bylo schváleno vládním shromážděním.

"Vaše nejvyšší vláda kladně rozhodla o zřízení židovského národního domova v Palestině a s nejlepšími úmysly se bude podílet na úspěšném vytvoření uvedeného projektu.
Je nutné podotknout, že jakákoliv občanská a náboženská práva existujících ne-židovských společenství, nesmí být porušována.
Stejně tak, práva a politická orientace, kterými mohli příchozí židé disponovat v jiných zemích.

Byl bych vděčný, uvědomíte-li o této Deklaraci Vaši Sionistickou Federaci.

Váš důvěrný
Arthur James Balfour
Ministr zahraničních věcí Velké Británie
(bývalý britský předseda vlády)
Tady je odkaz. Nemusím snad ani podotýkat, že podmínky této deklarace jsou porušovány soustavně, již od předání deklarace, do dnešních dnů. Pokud platnost deklarace nebyla zrušena, tak stát Izrael nemá právo z důvodů porušování deklarace na svoji existenci. Jedná se potlačování práv a svobod nejen Palestinců, ale i obyvatel jiného náboženského vyznání žijících v Izraeli. Domnívám se, že si tohle sionistická vláda Izraele plně uvědomuje. Proto můžeme slyšet téměř ve všech veřejných projevech, kde ospravedlňují své teroristické útoky, následující slova: "Promiňte, že se bráníme...Sousedé nám odmítají uznat právo na existenci...Naše sebeobrana je pouze reakce na útoky teroristů" atd.,atd..., tohle však všichni už velmi dobře známe...pardon, zapomněl jsem na Vojtu49. Jak vyplývá z jeho příspěvků, Vojta asi nemá vůbec ponětí, o čem je řeč?????


>Je zajímavé sledovat, jak byla Británie spočátku proti vytvoření státu Izrael, ale postupně svůj názor změnila. Nestalo se tak náhodou zejména pro vzrůstající vliv rodu Rotschildů, který svými (vyspekulovanými) penězi vše postupně v Brit...Automaticky kráceno

182435

29.1.2009 18:48

RE: srovnání

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182435

- dokončení -

>Je zajímavé sledovat, jak byla Británie spočátku proti vytvoření státu Izrael, ale postupně svůj názor změnila. Nestalo se tak náhodou zejména pro vzrůstající vliv rodu Rotschildů, který svými (vyspekulovanými) penězi vše postupně v Británii na úkor Arabů a původních obyvatel Palestiny v Británii a OSN proloboval?
-----------
Tahle situace se vyskytla několikrát. Porovnal bych to k váhám, kde na jedné misce je názor a odpor světové věřejnosi (včetně některých členů britské vlády) a na druhé misce je vliv klanu Rothschildů, potažmo sionistické organizace. Připomeňme si, že Palestina byla po pádu Ottomanovy říše britskou kolonií. Jaký je rozdíl mezi kolonizátory a okupující armádou Izraele? Kolonizátoři udržují v zemi zákon a pořádek a okupanti toto porušují. Došlo to až tak daleko, že teroristické organizace, jako Stern gang (Irgun) a Haganah, již od samotného počátku "zalidňování" Palestiny (čti - vyvražďování původních obyvatel), začaly vyvražďovat i samotné kolonizátory. Proto ten útlum v povoleném osídlování. Před vypuknutím druhé světové války si Velká Británie vyhradila limit nových osídlenců (myslím, že to bylo 70,000). V roce 1942 vyšel zákaz deportace židů do Palestiny (tzv. Bílá listina). Tady bych viděl vliv sionistů k úmyslnému ponechání židů v Evropě na pospas fašistům a k následnému vydírání Německa za tyto zločiny. Ale to už by byla jiná kapitola a o podrobnostech se nebudu rozepisovat.
Existují stovky článků skutečné historie a doufám, že nás (celý svět) ta pravda jednou začne mlátit do očí. Vojta49 se bude divit.

Děkuji za reakce v této větvi i paní Jarmile a Jindřichovi. Všiml jsem si, že Vojta v mezičase odpověděl, ale už musím valit, nemám čas si to přečíst a pokračovat.

182436

29.1.2009 20:36

RE: srovnání

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 182436

Díky mirdo za oba tvé velmi zajímavé příspěvky, které na faktech, podrobnostech a zejména historických DůKAZECH doplňují to, co jsem se Vojtovi a přeneseně i ostatním čtenářům diskuze snažil sdělit i já.

Vazba Rotschildů na dění v Británii před WW2 a po ní je jeden z demaskujících příkladů. Historie bitvy u Waterloo a jak díky ní k majetku židovský bankéř Nathan Mayer Rotschild přišel také o něčem vypovídá.


Úžasný příklad toho, že když se lidé dobré vůle (nejen) v hledání a interpretaci zastrčených informací spojí, jejich potenciál se několikanásobuje a schopnost blížit se podstatě akceleruje.


Je tady několi Zvědavců jako ty, hestroy, Montaznik, Rene, Nasredin i další, kteří mají dar a schopnost vyhledávat informace a umějí je brilantně a v pravou chvíli dávat do srozumitelné souvislosti.

I díky vám Genius loci tohoto webzinu stále silněji rezonuje do prostoru.

jansmith[smích]
PS:

Předpokládám Vojto49, že si tyto řádky také přečteš a na tvůj příspěvek č. 182433 odpovím tedy rovnou zde.


Tedy, do doby, než mi odpovíš na mé KONKRÉTNÍ otázky (viz. mé předchozí příspěvky tobě) nemá smysl, abychom se dále přetahovali.

Neodpověděl jsi mi na několik jednoduchých dotazů a do chvíle než tak učiníš je míč na tvé straně hřiště. A to ať už se budeš snažit odpovědím vyhnout nebo vykrucovat jakkoli.


Nejen mne zajímá tvůj názor, ale věř mi i spoustu dalších čtenářů této diskuze a obraz, který si o sobě zde svým kličkováním nebo naopak rovným postojem domaluješ je plně v tvých rukou.


Neber to jako nátlak. Vím, že odpovědět v intencích toho co zde prosazuješ bez toho, abys přímo označil sionistický Izrael jako nemorální a nehumánní režim (navíc schovávající se za klišé o moderní demokracii) prakticky nelze, ale pokud neodpovíš, přesouvám tě do "šuplíčku" férové diskuze neschopných a k jako takovým změním druh energie, kterou do diskuze s takovými lidmi investuji.

Už v naší "dávné" debatě o podjatosti oficiální (bushovy - NIST) verze vyšetřování útoků z 9/11, kdy ty jsi jakékoli pokrytectví bushovy administrativy popíral, k tomu došlo. Později jsem tě tolerantně rehabilitoval, dokonce se tě zde poslední dobou zastával a věřil, že se situace nebude v budoucnu opakovat. Uvidíme.

jansmith[smích]

182446

30.1.2009 0:09

RE: srovnání

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 182446

Není to tak dlouho, Jene, co jsme se dohodli, že rovnice ZLO=LIDÉ je o moc blíže pravdě, než ZLO=ŽIDÉ. A teď prosím pohleďte zpět, třeba na tento svůj příspěvek.

Zbyla-li Vám alespoň špetka soudnosti, spatříte v každé své "konkrétní otázce" totéž. Fanatické naléhání tak už konečně přiznej, že ZLO=ŽIDÉ, následované rudým Odpovíš na dotaz?, evokujícím ránu pendrekem. Z čeho soudíte, že já jsem v pozici provinilce povinen odpovídat na Vaše otázky? A Vy, jako vyšetřovatel, nespokojený s mými odpověďmi, jste oprávněn klást další a další? A ještě ke všemu takovým způsobem, že otázky nepřipouštějí jiné odpovědi, než ty, které si přejete slyšet?

A odpovědi na mé jednoduché otázky? Těm se vytrvale vyhýbáte. Ještě stále jsem od Vás neslyšel, jak je možné, že v ghetu jménem Gaza je dnes 1,3 milionu obyvatel, když ještě před deseti lety jich tam byla polovina. Jak to, že každá tamní žena má průměrně 6 dětí? Jak si něco takového mohou dovolit lidé v podmínkách koncentreačního tábora? Z čeho ti lidé žijí? Z čeho financují svou infrastrukturu? Kde mají původ astronomické majetky palestinských vůdců? Když tam ti lidé tak strašně trpí, proč neutečou jinam, kde jim a jejich dětem nehrozí smrt?

Vsuvka pro pana Hestroye. Promiňte pane, ale Vaše otázka je k smíchu. Kdyby Židé z Waršavského gheta úmyslně a cíleně zabili jen jediného německého oficíra, nastal by skutečný masakr. Masakr v tom smyslu, že živý by vyvázl sotva každý desátý. Tak totiž masakrovali fašisté. A na veřejné mínění se rozhodně nikoho neptali. Nebo si nevzpomínáte, kolik českých životů stál jediný fašista - Heydrich?

Lituji Jene, ale je to má chyba. Už několikrát v minulosti jsme spolu diskutovali (třeba na téma rovnost lidí). Vždy to skončilo podobně, jako dnes. Na Vaší (s prominutím) fanatické víře ve "svou jedinou a svatou pravdu", nepřipouštějící sebemenších pochybností. Ještě stále věříte, že máte pro lidstvo stejnou cenu, jako měli třeba Einstein nebo Mozart?

A já Vám znovu uvěřil, že čtete (krom zdejších diskusí) i něco jiného, třeba Koukolíka. Bohužel. Vám vůbec nejde o to, dozvědět se něco nového. Naopak. Vy prahnete po jediném. Potvrdit a upevnit si tu "svou jedinou, pravou ... víru".

Přeji Vám mnoho úspěchů do všech Vašich budoucích dnů. Dovoluji si odhadnout, že každý Váš zítřek bude klopotným všedním dnem stejně, jako byl včerejšek. Protože bude nekončícím bojem za Vaši "víru a pravdu". Já patřím Jene k lidem, kteří dávají přednost dnům svátečním. Proto je pro mně každý nový den svátkem. Svátkem poznání. [smích]

182471

30.1.2009 2:09

RE: srovnání

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 182471

Děkuji, Vojto, za další várku ohavných klamů.

> Kdyby Židé z Waršavského gheta úmyslně a cíleně zabili jen jediného německého oficíra, nastal by skutečný masakr. Masakr v tom smyslu, že živý by vyvázl sotva každý desátý. Tak totiž masakrovali fašisté.

Opět jste neodpověděl a přesunul řeč jinam (chápu proč jste to udělal). Víte na co jsem se vás ptal? Zopakuji to ještě jednou.

Kdyby židé ve varšavském ghettu stříleli přes plot rachejtle, které by ojediněle někoho zranily či zabily, jak byste se stavěl k jejich následnému zmasakrování jednotkami SS a policie?

>ZLO=ŽIDÉ, následované rudým Odpovíš na dotaz?, evokujícím ránu pendrekem.

Nebuďte směšný. I když je to spíš k pláči, to co tu předvádíte... Místo odpovědí se snažíte jen překroutit jasné otázky, které vám byly položeny. Místo abyste odpověděl, vnucujete tazatelovi vaše zvrácené domněnky.

Nevím, počkejte, nakonec jsem to nezvládl a musím si odskočit... [bliji] Tolik k vašemu stylu diskuse.

182476

30.1.2009 6:32

RE: srovnání

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182471

Vojto, odpovídáš přesně podle očekávání a když Tě kdokoliv z nás chce přimět k samostatnému myšlení a schopnosti si vytvořit logický názor, tak odpovíš toto:

>Lituji Jene, ale je to má chyba. Už několikrát v minulosti jsme spolu diskutovali (třeba na téma rovnost lidí). Vždy to skončilo podobně, jako dnes. Na Vaší (s prominutím) fanatické víře se "svou jedinou a svatou pravdu", nepřipouštějící sebemenších pochybností. Ještě stále věříte, že máte pro lidstvo stejnou cenu, jako měli třeba Einstein nebo Mozart? ...Bohužel. Vám vůbec nejde o to, dozvědět se něco nového. Naopak. Vy prahnete po jediném. Potvrdit a upevnit si tu "svou jedinou, pravou víru".
------
Jak sám vidíš, nikam jsme se nedostali. Stejné si o Tobě myslí většina z nás (abych byl konkrétní - většina diskutujících v této větvi, včetně mne). Tak tedy: zůstaň si zabedněncem a jak sám píšeš:

>Já patřím Jene k lidem, kteří dávají přednost dnům svátečním. Proto je pro mně každý nový den svátkem. Svátkem poznání. [smích]
-------
Svatá prostoto. [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Žij si tedy v té své sladké nevědomsti a snaž se neunavovat ostatní. Jediným přínosem této diskuze bylo pro mne poznání, že Ty nejsi provokatér, ale úplně obyčejný cvok.

182489

30.1.2009 12:15

RE: srovnání

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 182489

Pro snažší orientaci a návaznost odpovím Vojtovi49 pod příspěvkem mirdy.


Víš Vojto, narozdíl od mirdy jsem já od okamžiku co jsme se poprvé střetli cítil, že nejsi žádný řadový provokatér a tudíž ani za "žold" zde fungující sionistický diskutér.

Nechci tě soudit ani nálepkovat a vždy budu věřit, že jsi v jádru slušným a čestným člověkem, který se snaží hledat ve světě SOBĚ vlastním způsobem pravdu. Dokonce některé tvé úvahy považují za podnětné, a to jsem zde i v diskuzi nejednou vyjádřil.


Problém našeho světa není ale v nevyhnutelnosti platnosti přírodních zákonů, lidských pudů a instinktů, které ty stavíš nad VYŠŠÍ principy humanity, k jejichž chápání se lidská rasa za dlouhého evolučního procesu postupně dopracovala. Dává ji to konečně ŠANCI si uvědomit vliv animálních pudů na její myšlení a konání (viz. MUDr. Koukolík) a změnit Systém (nikoli vytvořený Bohem, ale konkrétními lidmi), který toto vše negativně podporuje v NĚCO finálně hodného LIDSKÝCH BYTOSTÍ.

Ano Vojto, je to lidský Spirit a nepokroucené a nezneužité duchovní principy mnohdy málo známých duchovních učitelů, které pokud se správně uchopí, mohou podle mne jako jediné tuto MANIPULOVANOU, tragikomickou, sebestřednou a nevědomou civilizaci humanizovat.

Lidstvo jako celek se nechová TAK JAK SE CHOVÁ k vůli daným přírodním parametrům, ale chová se tak na základě výchovy k bludům, dogmatům, mýtům a dalším ovládacím programům samozvaných elit, které tyto nástroje vládnutí vůči nevědomým, vystrašeným, podřízeným a opakovaně decimovaným masám, z pozice těch kdo mají virtuálněskutečnou moc a patent na pravdu od Boha, historicky aplikují. To je informace, kterou jsi TY Vojto, podle toho jak se vyjadřuješ a jaké hodnoty prezentuješ, stále nedotčen.[smích]


Něco se ale mění. Stále více (a nyní i díky fenomenu zvanému internet) přibývá lidí, kteří se z těchto ovládacích programů vládnoucích elit vyvazují a začínají vidět stále jasněji za oponu.

Jedním průvodním znakem těchto lidí je, že přestávají společenské děje RELATIVIZOVAT, ale začínají nazývat věci PRAVÝMI jmény a také že začínají jasně deklarovat na čí straně stojí.


Všimni si Vojto, že tohle jsi Ty za celou dobu nedokázal a dokonce i ve věci tak do očí bijící historické nespravedlnosti Izraele vůči Palestincům zůstáváš tak nějak NAD TÍM a raději v bezpečné vzdálenosti filozofuješ o ZLU a Židech.

Svými vyjádřeními zde jsi nepřesvědčil nejen mne, ale myslím že ani ostatní na propagandě NEZÁVISLÉ čtenáře a protože jsi se jako tradičně a navíc DOTČENĚ vyhnul odpovědím na několik cíleně KONKRÉTNÍCH otázek, které by jasně ukázaly co pro tebe znamenají pojmy MORÁLKA či ETIKA a umožnily ti jasně deklarovat na které straně stojíš, tvůj obraz zde se ti zdárně domalovat nepodařilo.

jansmith

182516

31.1.2009 1:26

RE: srovnání

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 182516

Chceme-li Jene korektně posoudit libovolný problém, musíme se udržet NAD NÍM. Jakmile ztratíme odstup a začneme se emocionálně angažovat, objektivita je pryč. Emoce totiž způsobí, že namísto racionálního chci vědět nastoupí iracionální věřím. Neudivuje Vás, jak dobře jsem už před deseti dny v příspěvku o Zvláštnostech mozku odhadl výsledek této naší diskuse?

Společně s paní Jarmilou a pány Mirdou a Hestroyem jste do písmene naplnili mou předpověď. Vaše víra vás zcela pohltila. Opakovaně a systematicky jste hledali nové a nové argumenty. Ovšem jen ty „správné“ a s jediným cílem. Ne něco nového odhalit. Nýbrž znovu a znovu potvrzovat, jak jsou ti Židé zlí. A tím upevňovat své vlastní přesvědčení. A mě k němu přivést.

Já se všemi Vašimi argumenty o prokázaném zlu souhlasil. Připojil se k přání, viníky potrestat. Všechno málo. Neučinil jsem to hlavní. Nepřipojil se k Vaší víře. Co víc? Navrhl jsem, pokusit se nahlédnout hlouběji do motivací obou stran. Zda není třeba nějaký maličký kousek ZLA i na té druhé straně. Ovšem zkoumat palestinské motivace? To je TABU! Tato otázka natolik ohrožuje Vaši víru, že si netroufnete o ní vůbec hovořit. Ani jí bagatelizovat. Vy jí jednoduše ignorujete.

Až dojemně působila Vaše snaha, Jene, ochránit mě a odvést od „zakázaného“ tématu. Opakovaně jste mě vybízel, abych „neklouzal po povrchu“ a věnoval se důležitým zprávám o židovských zločinech, jež jste hromadil, co pilná včelka. S důvěrou, že když mi jich dodáte dost, musím přece „uvěřit“. Díky, Vaši snahu oceňuji.

Lidé, kteří šťourají věřícím do jejich přesvědčení, jsou v očích věřících zlí. A tak, ač jsem ani slůvkem nikdy a nikde nehájil židovské špatnosti, byl jsem vašimi společnými silami těžce znectěn. Nebyly napadány mé argumenty (jsou přece TABU). Vždy byla na kříž přibíjena má osoba, má morálka, mé vlastnosti. Což se v korektních diskusích považuje za nepřípustné, nebo ne?

K „problému našeho světa“. Chceme-li Jene „změnit Systém“ (tedy lidi, jejich touhy, emoce, myšlení, vztahy mezi nimi), musíme dokonale porozumět tomu, jak toto vše funguje. Víra na to opravdu nestačí.

A bohužel nefunguje ani víra, v možnost převýchovy lidí. Kolik pokusů o změnu člověka jeho převýchovou už skončilo v lidských dějinách fiaskem? Zkoušet to znovu a znovu a ignorovat zjevné signály neúspěchu, se v teorii nazývá Jene stupiditou. Pan Koukolík tomuto fenoménu věnoval rozsáhlé pojednání. Vřele doporučuji.

Jsem přesvědčen Jene, že máte na víc. Rozhodně jste schopen studovat a kriticky myslet. Nespokojujte se s jednostranným pohledem na svět. V žádné oblasti. Vědět je skutečně o moc víc, než věřit. Držím palec.[smích]

182563

31.1.2009 12:15

RE: srovnání

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 182563

Díky Vojto za odpověď, která opět potvrzuje můj názor, že tvé příspěvky patří mezi podnětné. Pojďme tedy diskutovat o jednotlivých myšlenkách.


Za ztěžejní bych vybral tu, ve které říkáš, že pokud chceme změnit svět, musíme věcem, vztahům, emocím, myšlení apod. dokonale porozumět a porozumět i tomu jak vše funguje.

Jako "B" je ale nutno dodat, že pokud hodláme měnit svět, jako první věc musíme pochopit a změnit SAMI SEBE. Měli bychom se jej naučit vnímat a dění na něm ve VŠECH jeho souvislostech a zejména se osvobodit od závislosti na všech formách PROPAGANDY a IDEOLOGIE. I náboženské ideologie a propagandy, která NENÍ totéž jako VÍRA v lidmi vymyšleného Boha.

Všimni si, že tento proces probíhá od doby, co si člověk uvědomil své "JÁ", čímž se ale zároveň dostal do područí JÁ EGA jako sice dočasně nutného principu pro přežití, ale pokud není EGO nositelem pochopeno a zvládnuto, mění se na princip negativní a destruktivní. Ego nevědomého člověka dokáže zničit nebo minimálně zotročit jak svého nositele, tak skrze ty MOCNÉ, vládnoucí individuality i všechny ostatní.

A dostávám se k "výchově", nikoli "převýchově", jak jsi tento proces pojmenoval ty. Převýchova lidí k obrazu vychovatelů, kteří sledují takovou převýchovou pod pláštíkem VELKÝCH slov jen své sobecké cíle a o tom co se skrývá za pojmem "výchova k humanitě" buď nic neví nebo přesněji nechtěji vědět, je logicky odsouzena (viz. historie) k neuspěchu.

Nejen v historii, ale i v naší "moderní"[smích] společnosti tyto snahy běží vedle sebe paralelně. O převýchovu lidí k obrazu svému se cestou teze "chléb a hry" a přímé nebo podprahové manipulace podvědomí nevědomého občana stále sofistikovaněji snaží tzv. mocenské (náboženské) elity a naopak o výchovu lidí k humanitě se snaží ti, kteří jako moudří DUCHOVNÍ UČITELÉ už POCHOPILI jak vše funguje nebo jako my se k porozumění blížíme.

(Co je zajímavé, MUDr. Koulík je jistě velmi schopný vědec a z vědeckého (materiálního) hlediska posouvá porozumění lidí hodně kupředu, ale i on (pokud jej studuješ pečlivě) se duchovních aspektů chápání světa příliš nedotýká. Důležitá poznámka: Duchovno není myšleno jako totéž co víra.[smích])


Pokračuji. Problém je, že první tzv. mocenská skupina má k dispozici k dosahování svých cílů všechny materiální (mocenské) instrumenty (bankovní a peněžní systém, tisk, zábavní, sportovní průmysl, média!!! apod.), zatímco druhá měla dříve k dispozici jen ty duchovní a materiální okrajově. POZOR: Až do dnešní doby, kdy internet (kouzlem nechtěného) VYTRHL mocným MONOPOL na informace a mezi lidmi se začínají stále rychleji šířit nejen duchovní myšlenky vedoucí k humanitě, ale i tomu odpovídající relevantní informace.

TO BE CONTINUED

182597

31.1.2009 12:16

RE: srovnání

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 182563

DOKONČENÍ:

A dostáváme se k informacím a faktům.

Nejen ve věci konfliktu na blízkém východě, ale i v jiných souvislostech se mezi běžnými lidmi, a to je ta výchova k humanitě (mimochodem probíhající i na Zvědavci), stále více šíří NEZDEFORMOVANÉ informace, které by mocní rádi udrželi buď navždy k obrazu svému zdeformované nebo raději je po vzoru Orwella z paměti lidí úplně vymazali.


Ohledně konfliktu mezi Izraelem a Palestinou takových pro jisté mocenské lobby nepříjemných (a nejen historických) informací zde na Zvědavci i jinde zaznělo MNOHO a jejich smyslem nebylo ukázat na absolutního viníka konfliktu, protože každá strana se nějak zúčastnila, ale upozornit na historické pokrytectví Sionismu a zejména na KONKRÉTNÍCH příkladech dokumentovat, že tento režim ZPROFANOVAL všechny hodnoty, které tak okázale a s pocitem oběti propaguje.

Opakovaně zdůrazňuji, že nepopírám, že i Palestinci páchají zlo vůči Izraelcům (byť v opravdové sebeobraně a neporovnatelně menší).

Narozdíl od mne ty se na akty násilí, které Izrael vůčí bezbranným užívá konkrétním názorem reagovat NEODVAŽUJEŠ (VIZ: arogantně zničené pozor. stanoviště a 4 mrtví neozbrojení voj. pozorovatelé UN nebo používání fosforových a cluster bomb vůči civilistům v Gaze nebo vraždy dospělých i dětí před domy, kde byly dříve ukryty apod. apod.) To je pro mne Vojto signálem, že i ty jsi stejně jako sionistický režim nedůvěryhodný nebo jak říká hestroy: kloužeš po povrchu.


Navíc se opakovaně snažíš PODSOUVAT názor (a zajímalo by mne proč?), že lidé, kteří vystupují proti pokrytectví sionismu viní za páchané zlo Židy jako národ, přitom se jasně bavíme o sionistech a obyčejných zločincích. Stále se někdo pokouší tahat do problému emoce viz. např. pokus o ZÁKAZ historického studia dějin tzv. holokaustu a všechny potencionální kritiky sionistického režimu, a zejména ty OPRÁVNĚNÉ viz. historická a současná fakta, OBVINIT z antisemitismu a tím UMLČET.


Víš Vojto, pokud bys alespoň jasně odsoudil sionistický režim, pro který (VIZ. důkazy) elementární zásady MORÁLKY, ETIKY nebo VÁLEČNÉHO PRÁVA nejsou důležité a arogantně a dokonce pokrytecky z pozice oběti je ve 21.st pošpalává, mohl bych tě (přesto že neuznáváš historické okolnosti zneužití OSN k založení státu Izrael) chápat.


Dokonce i motivace Palestinců, potažmo Hamasu zde byla v diskuzi mnohokrát vysvětlena. Četl jsi ty argumenty? Dokonce i fakt, který tak rádi vyzdvihují a kritizují PROsionističtí diskutéři o tom, proč populace Palestinců neklesá, ale narůstá byla zde racionálně vysvětlena.

Vidíš Vojto? Nic z toho NENÍ, jak se snažíš podsouvat, TABUIZOVÁNO a přesto se s tímto argumentem snažíš operovat.

Bohužel zvláštní, přesto v jistém smyslu hodné soucitu.


jansmith[smích]

182598

31.1.2009 16:15

RE: srovnání

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182563

Pro zachování posloupnosti diskuze, reaguji na příspěvek od "jansmith" tady.
--------------------
Jendo, v podstatě není co dodat. Napsal jsi to výstižně a pravdivě. Je jednoznačně vidět, že problém bude, ať už záměrně a nebo z nepochopení na straně Vojty49. Nechci napsat "jako vždy", protože jsem stejně jako Ty doufal, že se ve Vojtovi probudí něco, čemu my říkáme svědomí a skutečný (pravdivý) náhled na světové události a uvědomí si, co je pro nás pro lidstvo vitálně důležité k přežití a zachování naší civilizace.

Z nějakého neobjasnitelného důvodu Vojta tuto naší snahu nazývá "VÍROU", kterou my tady prosazujeme s očekáváním, že se k nám Vojta přidá. Budiž...nazvěme to klidně i vírou. Ano, je to naše víra v lepší svět. Svět bez válek a bez násilí. Víra, že lidstvo se jednou konečně vymaní z tohoto, pro mnohé "neviditelného" otroctví a dobrovolně a nevědomky nezabředne do toho nového, které je už pro nás plánováno v blízké budoucnosti. Komu nic neříká "pracovní" název - Nový světový řád a Jedna světová vláda, ten asi skutečně nikdy nepochopí souvislosti a je přesvědčen, že to jsou ti druzí, kteří trpí halucinacemi.

Na závěr jedna Vojtovina k zamyšlení (přeneseno shora uvedeného Vojtova příspěvku):
>...Ještě stále věříte, že máte pro lidstvo stejnou cenu, jako měli třeba Einstein nebo Mozart?
---
Neplatí zde náhodou přísloví: "Podle sebe soudím Tebe"? Přátelé, uvědomujeme si vůbec, že se nám tady v diskuzích pohybuje "Legenda" současnosti? Zatím "bohužel" nepochopena.

182620

31.1.2009 19:18

RE: srovnání

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 182620

Plný souhlas mirdo. Jsem zvědav, jestli Vojta překročí svůj stín a konečně se vyjádří. Toto vlákno je za zenitem, ale nevadí. Určitě je to přemýšlivý člověk a chápu, že na některé dotazy se mu odpovídá (přímo, nikoli obloukem[smích]) velice těžko. To, že nedokáže čestně a bez vytáček odsoudit zločinné chování sionistického režimu v Izraeli vůči civilistům je jasným důkazem.

Navíc, svět se zatřásl po tom, co si vůči sionistům "dovolil" Turecký premier v Davosu při roztržce s Peresem a moderátorem. Uvidíme, jestli se najdou další odvážní politici.


Že se Vojta vyjádří k věci, ale po dosavadních zkušenostech dost pochybuji a pokud se sem ještě vrátí, předpokládám, že bude dále dotčeně kličkovat.


Nevadí. Pokud se mne týká, tak si myslím, že Vojta díky naší výměně názorů hodně POMOHL k zaujetí vlastního stanoviska mnoha zatím se neorientujícím Zvědavcům a pokud nepřestane, jsem ochoten mu v jeho nevědomém poslání dále pomáhat.

Nemám s tím problém, nakonec je to zábava a jeden má aspoň příležitost dále tříbit a dohledávat informace.


Také se těším až se Vojta49 se svými úvahami NAD VĚCÍ zase objeví v nějakém jiném vlákně a budu mít příležitost mu znovu položit VŠECHNY dříve jím dosud nezodpovězené (a možná i nové) otázky. A to i proto, že přiložím patřičný vysvětlující komentář a to se mu bude kličkovat velmi, ale opravdu velmi[smích] obtížně.


Tobě díky za spolupráci.


jansmith[smích]

182643

8.2.2009 9:41

RE: srovnání

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182643

Tohle mi tady uniklo. Rovněž mne těšilo, Jendo a těším se na další utkání. [velký smích]

183334

27.1.2009 9:08

RE: srovnání

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 182159

Velmi výmluvná kolekce fotografií, které není vůbec třeba jakkoliv komentovat. Při prohlížení jde mráz po zádech. Přínosný argument!

182215

26.1.2009 23:02

Jen tak pro porovnání

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Angloameričané také nevedly válku proti nacionálnímu socialismu ale proti Německu jako takovému.Zárlily na uspěchy Německa a chtěli vyřadit konkurenta v Evropě.Nic nového pod sluncem

182194

27.1.2009 2:06

Perspektivni dohoda?

Rene Bartosek 76.?.?.?

Egypt tlaci na Hamas, aby prijal rychle podminky, ktere nabizi soucasna izraelska vlada s rukama od krve. Krev civilistu v Gaze dostala sionisticky rezim do velmi choulostive mezinarodni situace. Jsou to Palestinci, kdo by meli z toho ziskat lepsi pozici pro vyjednavani. Jakou hodnotu bude mit vlastne rychla dohoda, pokud vyhraje v Izraeli volby pravice doplnena spolkem fasistu okolo Liebermana? Mozna ani hodnotu toho papiru, na kterem je napsana. Jestli ma byt dosazena skutecneho pokroku v mirovem procesu, pak partnerem pro jednani je nova izraelska vlada, at uz volby vyhraje kdokoliv. Dohoda uzavrena ted, ktera nebude novou vladou respektovana, je naprosto bezcenna!!

182202

27.1.2009 12:44

Z roku 1967

Jaroslav Kažík 86.?.?.?

mám vzpomínku: Izrael zahájil agresi proti SAR - takto zněl titulek z Rudého Práva 5-6-1967, bylo mi 10 let a nevěděl jsem tehdy ještě nic o nějakém Izraeli a SAR, nicméně zvídavě jsem se kouknul na mapu - na jedné straně olbřímí koalice Egypta, Sýrie, Jordánska, Libanonu, Iráku, Saúdské Arabie, Jemenu - na druhé straně pidistát s rozměry jednoho okresu, to byl ten Izrael, byl miniaturní i ve srovnání se Sinajským poloostrovem, co se v mapě Egypta téměř ztrácel, natož celé té arabské koalice - a tomhle kolosálními obry obklopeném mikrostátu tehdejší komunistcká propaganda tvrdila, že prý je útočník.

Nezdálo se mi to a tak jsem léta sledoval blízkovýchodní události, šlo to ráz na ráz, palestinské únosy amerických a západoevropských civilních dopravních letadel, bezuzdné vraždění cestujících i posádek, zmasakrování tisíců Jordánců, později desítek tisíců Libanonců, palestinské guerilly v Iránu i v Kuvajtu, vše náležitě propagandou oslavované jako hrdinský boj palestinského lidu. Vše dostatečně ilustrativní, aby si člověkl za ta léta o Palestincích o těchto protekčních, komunisty tolik oslavovaných sprostých vrazích arabských, izraelských, perských amerických a západoevropských žen a dětí udělal obrázek.

Proto sláva malému Izraeli, že se nebojí těmto vrahům postavit. A proto celý svět každý slušný člověk jednou musí říci stop palestinskému nacismu, za mrtvé Jordánce a Libanonce, za všechny oběti palestinského teroru.

182244

28.1.2009 2:19

RE: Z roku 1967

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 182244

Kazdy slusny clovek vaseho razeni?[překvapení] Jakmile slysim, ze nekdo zacne zvanit o tom, ze lidi musi delat tohle a tohle ve jmenu nejake "velke povetsinou jedine pravdy", nemuzu si pomoct vzdycky si vybavim tricata leta a Hitlera se Stalinem. Dokonce i ten bolsevicko-goebbelsovsky patos nechybi ve forme vyjadrovani. Holt te "velke idee" se nejak bez patosu neobejdou. Ty "mensi idee" si vystaci casto pouze s informacnim obsahem, i kdyz treba Kantuv udiv nad vesmirem a skutecnou humanitou, vyvolava az posvatne ticho, protoze ty informace jsou podany uzasnou formou. Bohudik to Kant napsal bez toho patosu a imperativu masam.

P.S. Viry jsou viditelne elektronovym mikroskopem, a zkosily vice lidi nez vsechno ostatni dohromady. A to prosim jsme my lidi suverenne nejdrsnejsi predator na planete uz nejaky ten patek. Predatori vseobecne jsou mensi nez bylozravci, ponevazd by jinak brzo vychcipali hladem. Jenomze pouzit tak stupidni logickou konstrukci na mezinarodni vztahy muze jenom pablb. Mozna by to stalo za to, vzit do uvahy az budete koukat na fleky na globusu a uvazovat o teoretickem zebricku agresivity. [velký smích] [velký smích]

182292

27.1.2009 13:51

jsou horší

Mirek22 195.?.?.?

je tam rozdíl; Wehrmacht neútočil proti civilistům - alespoň cíleně; za WWII jediné cílené útoky proti civilistům - Drážďany a Hirošima; složky Waffen SS také židy nezabijely; oddíly Totenkopf (služba v koncentracích) byla jakýmsi trestním práporem pro příslušníky Waffen SS, kam posílali sloužit provinilce;

182248

27.1.2009 22:51

RE: jsou horší

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 182248

No, je to přesně naopak, než se domníváte. Divize Waffen SS prosluly svou ukrutností, zejména na Východní frontě a mají na svědomí mnoho milionů zavražděných, všech národností. Dále píšete, že wehrmacht měl smysl pro pravidla války, že neútočil proti civilistům. Mohl byste rozvést, kdo pak pobil na 22,5 mil. Rusů, Bělorusů, Ukrajinců, a jiných národů SSSR? Ztráty na vojácích byly okolo 10 mil. Zbyvá asi 12,5 mil. dalších, civilních obětí. Kdo je podle Vás pobil. A nechoďte sem s tím, že to byl Stalin. To bylo jinak a jindy. Neříká Vám nic "taktika spálené země"?

182279

29.1.2009 2:52

RE: jsou horší

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182279

Vynikající připomínka, Nasredine a jsem rád, že jsi se o tomhle zmínil:
>Neříká Vám nic "taktika spálené země"?
------
Dovolím si to trochu rozvést, ale nejprve pro pochopení událostí si ujasněme, kdo nám tady na zemi režíruje novodobé dějiny a to už od období napoleonských válek, včetně války "severu proti jihu" (Konfederace a Unie), kdo zorchestroval francouzskou revoluci, židobolševickou revoluci v Rusku, první i druhou světovou válku a jiné lumpárny tragických světových politických událostí. Stejná skupina lidí, která financovala bolševickou revoluci v Rusku, rovněž financovala nacistickou stranu Německa. Jeden z Rothschildů v Anglii financoval generála Wellingtona a jeho brácha ve Francii financoval Napoleona.

Jak vidíš, Nasredine, všechno je dlohodobě a důsledně naplánováno a v několika různých alternativách a po několik generací. Nic se neděje náhodou. První světová válka byla rozpoutána za účelem vytvoření státu Izrael a úspěšného provedení Ruské revoluce, včetně zavraždění ruského cara s celou jeho rodinou. To byla pomsta a současně i výstraha, jak to dopadne, když se někdo vzepře požadavkům klanu Rothschildů. Součástí plánu bylo i rozložení Rakousko-Uherské říše. Všechno se podařilo, až na to založení státu Izrael. Proto se krátce po válce rozjely plány na vytvoření podmínek k rozpoutání druhé světové války. To se provedlo na Versailské "mírové" konferenci v roce 1919. Podotýkám, plán byl - zatáhnout Německo do války (včetně případného totálního zničení) a vytvořit podmínky pro založení státu Izrael.

Tentokráte nic nebylo ponecháno náhodě, ale znáš to...už jsme tady spolu měli debatu o události "Dunkirk", takže jak je vidět, někdy se věci vymknou z rukou a nejede se přesně podle plánu. Stejně tak i ta "Taktika spálené země", jak jsi správně upozornil a překvapuje mne, jaký máš přehled. Válečné zločiny fašistů měly být použity pro vytvoření poválečné kompenzace. Čím větší zločiny, tím větší kompenzace. Proto se na fašouny svedla i událost v Katyňském lese a hromadný hrob ve Vinici, což byla "důsledná" práce NKVD. Bylo toho mnohem, mnohem víc, ale hledáním odkazů a s překladem článků bych se sem na několik dní nevrátil. Čili...on ten Stalin v tom měl přece jenom prsty. Nějak mi do toho zapadá i "heidrichiáda", především proto, že naši hrdinové byly vyslány z Anglie.

Během Norimberského soudu (divadelního představení pro veřejnost, když víme, kdo to organizoval) se řešily i zločiny vypálených vesnic, čili "taktika spálené země". Tam, kde postupovala fronta Whermachtu, tam se objevovaly vypálené vesnice a byli vyvražděni všichni obyvatelé. Dotyčný velitel byl za tyhle zločiny odsouzen k trestu smrti, ale než byl rozsudek vykonán, objevily se důkazy, že v uvedené lokalitě fronta vůbec neproběhla a ač se to bude zdát neuvěřitelné - vzhledem...Automaticky kráceno

182387

29.1.2009 2:55

RE: jsou horší

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182387

- pokračování -

...objevily se důkazy, že v uvedené lokalitě fronta vůbec neproběhla a ač se to bude zdát neuvěřitelné - vzhledem k zaměření soudu - obžalovaný byl zproštěn viny. Objevili se i svědkové, kteří se zachránili a potvrdili řádění místních zločinců (údajně chazarského původu), kteří v předpokládaném směru fronty přepadávali vesničky, znásilňovali ženy, ukradli co se dalo a celou vesničku zapálili. Zdá se to téměř, jako by to bylo na objednávku. To bychom asi tak měli k té taktice spálené země. Další vyšetřování uvedené "taktiky" nepokračovalo, aby se tím náhodou nezpochybnily i jiné zločiny a celá aféra proto vyšuměla do pozadí. Ale tohle jsi jistě věděl, jinak bys to tady nezmiňoval. Podmínky pro založení státu Izrael však byly vytvořeny, čili druhá světová válka "splnila" svůj účel.

182388

29.1.2009 15:17

RE: jsou horší

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 182388

Ano, souhlasím. Ledacos vím a ledacos jsem musel dohledat. Také je známou věcí, že Stalin před Němci přesunul většinu židů do bezpečí, na východ. Taktiku spálené země použil jak SSSR, tak nacisti (ti i s lidmi). Motivace této taktiky byla opačná.

SS organizovala vyvraždění čtrnácti miliónů lidí. Přibližně šesti miliónů Židů(nekomentuji), pěti miliónů Rusů, dvou miliónů Poláků, půl miliónu Romů a půl miliónu ostatních, včetně - téměř dvou set tisíc nežidovských Němců a Rakušanů. Mentálně nebo fyzicky handicapovaných a takzvaných nepřátel říše.

Jednotky Totenkopf, původně jen strážní služba byla později začleněna do SS a nasazena do bojů. (SS-Totenkopf, Historie divize s umrlčí lebkou ve znaku 1939-45, autor Chris MANN)

Více o struktuře Divize Waffen SS, např.: http://www.fronta.cz/divize-waffen-ss

182419

30.1.2009 7:07

RE: jsou horší

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182419

Zajímavý odkaz a zajímavá diskuze uvnitř. Díky Nasredine. Jak vidím, tak počty obětí se v každém zdroji liší. Zdalipak víš, že i tohle byl jeden z důvodů války? Snížit lidskou populaci. Gojim vraždí gojima a "vyvolení z vyvolených" si počítají kolik jim ta válka vynesla. Čím více zničené infrastruktury, čím více zničené vojenské techniky, čím více zdemolovaných budov, čím více...atd., tím déle se budou splácet půjčky vládám u všech zúčastněných stran a navršené úroky tu splátku protáhnou na desítky let. A gojim to ze svých daní zase zaplatí. Možná jsi o tom nečetl, ale to vraždění pokračovalo i po válce. V knize "Jiné ztráty" se uvádí, že spojenci (USA a Británie) dlouho po kapitulaci Německa zavraždili odhadem 4 miliony Německých civilistů a válečných zajatců. Děly se hrůzné prasárny, kterým se ani nechce věřit, že by tohle "vítězové" byli schopni udělat. Nechci však zabíhat hlouběji do tématu, přestože zde hovořím o těch samých lidech - zločiny sionistů.

182492

7.2.2009 21:56

RE: jsou horší

Felda 85.?.?.?

Reakce na 182492

Milý Mirdo, ... ty si se už opravdu zbláznil !!! ... [bliji] ..
Píšeš, že gojim vraždí gojima a "vyvolení" počítají, kolik jim ta válka vynesla ! .. [velký smích] ... Trochu si zapomněl dodat, že gojim především zabíjel "vyvolené" (jestli to byly 4 miliony či 6 milionů se už nepřu, páč je to pořád hodně) .. Dále si zapomněl, že tu 2.ww vyhlásili fanatičtí fašističtí Němci, když se nejdříve obuli do svých "vyvolených" a ne že tu válku rozpoutali "vyvolení" ! .. Prostě seš lhář, Mirdo ! [bliji]

183309

8.2.2009 0:32

Smutné číst příspěvky plné naočkované nenávisti proti Němcům

Martyn30 81.?.?.?

Reakce na 183309

Poválečná propagandistická mašineria vykonala své. Z Němců, poražených, jsou ty zrůdy. Z židů oběti. Co na tom, že Německo trpělo nejvíc. Co na tom, že v Dráždanech v ohnivém pekle upekli osvoboditelé čtvrt milionu lidí za pár dní. Co na tom, že historická fakta říkají, že WW2 zahájila Anglie s Francií, když vyhlásila válku Německu a ne naopak. Co na tom, že Německo zahájilo válku s Polskem po jeho odmítnutí práva Němců v Polsku na sebeurčení viz. kniha od Svena Hedina (trochu podobné jako bombardování Srbska, protože nechce uznat Kosovo). Kdo byl fanatik? Ten, kdo použil atomovou bombu, nebo ten, kdo založil Osvětim? Proč je diskuse o holocaustu zakázaná? Mirda se nezbláznil. Jen umí přemýšlet a mít vlastní názor.

183316

8.2.2009 17:38

RE: Smutné číst příspěvky plné naočkované nenávisti proti Němcům

Dale Coper 84.?.?.?

Reakce na 183316

>Co na tom, že historická fakta říkají, že WW2 zahájila Anglie s Francií, když vyhlásila válku Německu a ne naopak. Co na tom, že Německo zahájilo válku s Polskem po jeho odmítnutí práva Němců v Polsku na sebeurčení viz. kniha od Svena Hedina (trochu podobné jako bombardování Srbska, protože nechce uznat Kosovo)<

To jako že nacistické Německo bylo v pozici Srbska [smích] [chechtot]
A ten Sven Hedin
Hedin a nacismus

Obecně řečeno se Sven Hedin obdivoval Německu. Byl pangermanistou, velké Německo pro něj představovalo záruku před zničením Germánů Slovany. Od roku 1936 byl v čilém kontaktu s předními představiteli Třetí říše včetně Adolfa Hitlera. Z vlastního zájmu a s pomocí vysoce postavených nacistických úředníků procestoval v letech 1935 a 1936 Německo (při té příležitost zavítal též do Československa - byl v Praze, Karlových Varech, Ústí nad Labem a v Brně - a do Rakouska) a ze svých cest sepsal knihu, v níž k nacistickému Německu projevoval otevřený obdiv. Z dochované korespondence je zcela zřejmé, že si během celé války byl plně vědom dopadů nacistické politiky na obyvatelstvo, včetně obyvatelstva Židovského. Věděl o deportacích do koncentračních i vyhlazovacích táborů a mlčky s nimi souhlasil. Ani po válce se od své předválečné a válečné činnosti nijak nedistancoval, naopak se k ní hlásil: v roce 1949 vydal další knihu, v níž se snažil své smýšlení částečně ospravedlnit. Z korespondence však vyplývá, že mnoho informací sám zatajil či zkreslil.

183348

8.2.2009 23:22

RE: Smutné číst příspěvky plné naočkované nenávisti proti Němcům

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183348

>Obecně řečeno se Sven Hedin obdivoval Německu...a ze svých cest sepsal knihu, v níž k nacistickému Německu projevoval otevřený obdiv.
--------
Dívejme se na historické události z jiného úhlu pohledu. Nic se neděje náhodou. Všechno je předem připraveno a předem naplánováno a to v několika variantách. Někdy něco nevýjde a tak se vytvoří podmínky pro variantu č.2. Takhle byla naplánována první i druhá světová válka. Německo bylo již od počátků dvacátého století technologicky nesvyspělejší zemí v Evropě a samozřejmě poskytovalo tímto záruku splácení reparací. Připomínám, že války byly financovány na obou stranách stejnými lidmi a v případě totálního zničení "nepřítele", vítězná strana se zavazuje za vyrovnání dluhů (nákladů války).

Četl jsem článek pojednávající o WWII., kde byly probírány tajné informace o tom, že Německo mělo být druhou světovou válkou zničeno úplně a na jeho místě měl vzniknout židovský stát Izrael. Ale tohle byla varianta č.2 a to pouze v případě, že Palestina jim nebude na zasedání OSN schválena. Jistě si teď dovedeme představit, jak by se "soused" Izrael choval ke svým sousedům v Evropě a především vůči Československu?

Už jenom samotná skutečnost, že se nesmí bádat a ani hovořit o historických událostech, to už samo o sobě naznačuje, že to, co se nám předkládá, jsou vesměs vymyšlené pohádky a navíc chráněné zákonem. Copak je tohle za nesmysl v jedenadvacátém století? To už samo o sobě popírá předhozené příběhy a tím se současně znevažují skutečné zločiny, které se nepochybně staly, ale nikdo tomu už nebude věřit. Proto se konají ty putovní výstavy a stavějí se holocaustová muzea a znovu a znovu se předvádějí obecenstvu hrůzy druhé světové války. Jakmile se jednou objeví prokázané lži, představení končí a opona jde nahoru. Lidé tomu přestávají věřit - ale současně - tím více začnout bádat a hledat alternativní informace.

Nebudu zabíhat do podrobností. Jenom jsem chtěl tímto poukázat, že národní socialismus a německý národ má stejný podíl na hrůzách války, jako všichni ostatní zúčastnění, ale především ti, kdož válku naplánovali. Nacismus jako ideologie se stále těší značné oblibě a to právě ve svaté zemi.

183370

8.2.2009 0:34

RE: jsou horší

mtk 80.?.?.?

Reakce na 183309

Člověče, vemte si kýbl, než si sednete za computer, je to tady teď celé zablité .... a nebylo to 6 mil, nýbrž 666 trilionů. Máte vy vůbec představu, jak se Němci nadřeli, aby to stihli v limitu? Chudáci, taková obětavost .... [vyplazený jazyk] [chechtot]

183317

8.2.2009 9:30

RE: jsou horší

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183309

>Prostě seš lhář, Mirdo !
---------------------------
Můžeme si to zrekapitulovat. Zahrajme si spolu na holocaust a přímo v Osvětimi. Ten protiletadlový bunkr, který byl po válce předělán na plynovou komoru tam ještě je. Ty zajistíš židy a já někde seženu odvšivovací prostředek cyklon B. Možná ho ještě vyrábí v Rothschildově továrně na chemikálie IG Farben, jako za války? Máme na to rok a půl a uvidíme, kdo tady lže? Uděláme si takový malý revisionismus. Ale moment. O tom se přece nesmí mluvit a holocaust se už nikdy nesmí opakovat. To znamená, že se to už nikdy nedozvíme. Škoda. Nezbývá tedy než si doplnit vědomosti a potom cancej. Zaručeně se budeš se divit a asi i padneš na hubu? Všechno bylo jinak a s těmi blejníky opatrně, ať si nepobryndáš košili.

P.S. Pánové tady dole ve větvi, díky za doplnění. Obávám se, že to Feldovi stejně už asi nepomůže.

183333

Příspěvků: 101

26.01. 02:40 Oracle  Hm
26.01. 03:38  ...
26.01. 10:15  RE: ...
26.01. 14:02 Cosmic  RE: ...
28.01. 11:16 Valentino Rukavicka  RE: ...
28.01. 01:56 kozoroh  RE: ...Už jste někdy slyšel o hloubkovém rengenu,který ukáže......
29.01. 23:07 mtk  RE: ...
26.01. 10:24 ctenar  RE: ...
28.01. 03:06  havet a mongolove prisli z Vychodu
28.01. 05:40 Montaznik  Tak už je to tady, z louže pod okap, místo ruských filcek, americký svrab!
26.01. 04:22  Hruza
26.01. 09:36  RE: Hruza
28.01. 17:13  RE: Hruza
26.01. 10:25 hestroy  RE: Hruza
26.01. 12:29 Nasredin  RE: Hruza
27.01. 02:54 achabisko  RE: Hruza
26.01. 11:55 H.&K.  Vsichni jste vedle
26.01. 13:37 Peter Micko  RE: Vsichni jste vedle
26.01. 14:28 Jarmila  RE: Vsichni jste vedle
26.01. 14:46 Oracle  RE: Vsichni jste vedle
26.01. 15:20 Aja  RE: Vsichni jste vedle
26.01. 16:12 vodnik007  RE: Vsichni jste vedle
26.01. 16:56 Vodník  RE: Vsichni jste vedle
27.01. 07:11 Jarmila  RE: Vsichni jste vedle
27.01. 11:10 H.&K.  RE: Vsichni jste vedle
27.01. 19:09 Aja  RE: Vsichni jste vedle
28.01. 09:27 H.&K.  RE: Vsichni jste vedle
28.01. 09:50  RE: Vsichni jste vedle
28.01. 10:19 hestroy  RE: Vsichni jste vedle
28.01. 12:32 Aja  RE: Vsichni jste vedle
28.01. 17:46 Pavel -Čert- Němec  RE: Vsichni jste vedle
28.01. 18:13 Aja  RE: Vsichni jste vedle
27.01. 21:15 Vodník  RE: Vsichni jste vedle
28.01. 00:17 Montaznik  RE: Vsichni jste vedle
28.01. 12:07 jansmith1984  RE: Vsichni jste vedle
28.01. 19:12 Mirda  RE: Vsichni jste vedle
07.02. 19:44 amiourka  RE: Vsichni jste vedle
26.01. 12:09 František  Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté
26.01. 18:45 Stan  RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté
26.01. 23:10 Mirda  RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté
26.01. 23:30  RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté
27.01. 08:52 Stan  RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté
28.01. 17:29 Mirda  RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté
29.01. 23:23 mtk  RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté
30.01. 02:39 Mirda  RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté
07.02. 19:53 amiourka  RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté
26.01. 12:17 Fernet  Velmi se obávám že svět ničemu říkat NE nebude
26.01. 12:32 188  srovnání
26.01. 23:53 Antiseptik  RE: srovnání
27.01. 07:56 Mirda  RE: srovnání
27.01. 07:58 Mirda  RE: srovnání
28.01. 15:04 Vojta49  RE: srovnání
28.01. 19:38 Mirda  RE: srovnání
28.01. 23:19 Vojta49  RE: srovnání
29.01. 00:11 Mirda  RE: srovnání
29.01. 23:34 mtk  RE: srovnání
08.02. 03:31 Antiseptik  RE: srovnání
08.02. 08:52 Mirda  RE: srovnání
28.01. 21:18 jansmith1984  RE: srovnání
28.01. 21:18 jansmith1984  RE: srovnání
29.01. 00:12 Vojta49  RE: srovnání
29.01. 11:56 jansmith1984  RE: srovnání
29.01. 12:01 jansmith1984  RE: srovnání
29.01. 18:23 Vojta49  RE: srovnání
29.01. 14:49 Jarmila  RE: srovnání
29.01. 15:36 hestroy  RE: srovnání
29.01. 17:47 Vojta49  RE: srovnání
29.01. 21:13 hestroy  RE: srovnání
30.01. 06:54 Jarmila  RE: srovnání
30.01. 07:34 Mirda  RE: srovnání
30.01. 07:51 Jarmila  RE: srovnání
29.01. 18:44 Mirda  RE: srovnání
29.01. 18:48 Mirda  RE: srovnání
29.01. 20:36 jansmith1984  RE: srovnání
30.01. 00:09 Vojta49  RE: srovnání
30.01. 02:09 hestroy  RE: srovnání
30.01. 06:32 Mirda  RE: srovnání
30.01. 12:15 jansmith1984  RE: srovnání
31.01. 01:26 Vojta49  RE: srovnání
31.01. 12:15 jansmith1984  RE: srovnání
31.01. 12:16 jansmith1984  RE: srovnání
31.01. 16:15 Mirda  RE: srovnání
31.01. 19:18 jansmith1984  RE: srovnání
08.02. 09:41 Mirda  RE: srovnání
27.01. 09:08 Nasredin  RE: srovnání
26.01. 23:02  Jen tak pro porovnání
27.01. 02:06 Rene Bartosek  Perspektivni dohoda?
27.01. 12:44 Jaroslav Kažík  Z roku 1967
28.01. 02:19 Rene Bartosek  RE: Z roku 1967
27.01. 13:51 Mirek22  jsou horší
27.01. 22:51 Nasredin  RE: jsou horší
29.01. 02:52 Mirda  RE: jsou horší
29.01. 02:55 Mirda  RE: jsou horší
29.01. 15:17 Nasredin  RE: jsou horší
30.01. 07:07 Mirda  RE: jsou horší
07.02. 21:56 Felda  RE: jsou horší
08.02. 00:32 Martyn30  Smutné číst příspěvky plné naočkované nenávisti proti Němcům
08.02. 17:38 Dale Coper  RE: Smutné číst příspěvky plné naočkované nenávisti proti Němcům
08.02. 23:22 Mirda  RE: Smutné číst příspěvky plné naočkované nenávisti proti Němcům
08.02. 00:34 mtk  RE: jsou horší
08.02. 09:30 Mirda  RE: jsou horší

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

68

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 129 čtenářů částkou 23 723 korun, což je 68 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Česko si chce půjčit vakcínu od členských států, hlavně nebrat tu ruskou!24.02.21 21:18 Česká republika 0

Mohutné protesty v Madridu proti korona-teroru, média mlčí20.02.21 19:35 Španělsko 5

Totalitní zákon prošel bez ztráty kytičky18.02.21 22:57 Česká republika 6

PryGuma by celému národu nordinoval domácí vězení, ale sám jde fandit na fotbal18.02.21 22:31 Česká republika 1

Pozor! Zítra jednání o totalitním zákonu!17.02.21 20:49 Česká republika 4

Česká republika je v minusu 1 689 miliard korun za sedm let16.02.21 21:19 Česká republika 3

Scénář pandemie SPARS v letech 2025 – 202816.02.21 17:14 USA 1

Očkovanie učiteľov skomplikovalo otváranie škôl a škôlok. Niektorí pedagógovia po víkendovom očkovaní nie sú schopní prísť v pondelok do práce15.02.21 11:22 Slovensko 2

Covid bonus - potvrzení, že nemocnice mají větší vývar z covid pacientů 15.02.21 08:00 Česká republika 1

Mystifikace s úmrtími za rok 202015.02.21 01:42 Česká republika 0

Už zase média rozjíždí prolhanou manipulační kampaň a přitom se usvědčují ze lží13.02.21 16:40 Česká republika 6

Německo dnešních dnů: policejní teror, přepadovky doma, zatýkání12.02.21 16:44 Německo 3

První prokázané úmrtí po vakcíně v Čechách10.02.21 22:00 Česká republika 1

Ve Švédsku v nouzi spustili elektrárnu na naftu10.02.21 15:31 Švédsko 2

Desítky demonstrací proti zákonu podporujícímu handl s dětmi, česká média mlčí10.02.21 10:45 Francie 3

Bitcoin za milión!09.02.21 14:26 Neurčeno 5

Vakcína s největší pravděpodobností způsobuje onemocnění COVID09.02.21 11:08 Česká republika 9

A jedeme dál podle plánu: vnitro koupí mrazáky na mrtvoly, které neexistují09.02.21 10:50 Česká republika 2

Neviditelný pes: Neuvěřitelně otevřený článek o ukradených volbách v USA09.02.21 00:23 Česká republika 3

Slovenská televize manipuluje chybně zobrazenými grafy07.02.21 12:26 Slovensko 3

Měnové kurzy

USD
21,41 Kč
Euro
26,00 Kč
Libra
30,20 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,99 Kč
Švýcarský frank
23,60 Kč
100 japonských jenů
20,22 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,08 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 596,29 Kč
1 unce stříbra
596,06 Kč
Bitcoin
1 059 999,12 Kč

Poslední aktualizace: 24.2.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 254