Diskuze k článku

Sláva šéfovi prezidentské kanceláře

Příspěvků 33

8.11.2008 6:24

Obamick

Tom 24.?.?.?

Po přečtení tohoto článku mě tak napadlo, koho že si to ti amíci vlastně zvolili. A než jsem začal tvořit, tak jsem zjistil, že ta představa je už i na tričkách! [pláč]

Vložený obrázek

175322

8.11.2008 11:38

Obrat o 180°

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Když si vzpomenu, že tu ještě v pondělí Stwora psal, jak Obama musí být zvolen, ale že Republikáni určitě zfalšují volby, aby nebyl a teď ho očerňuje... [chechtot] [chechtot]

175332

8.11.2008 16:38

RE: Obrat o 180°

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 175332

>Když si vzpomenu, že tu ještě v pondělí Stwora psal, jak
>Obama musí být zvolen, ale že Republikáni určitě zfalšují
>volby, aby nebyl a teď ho očerňuje... [chechtot] [chechtot]

Budto nectete, ci vam to proste nedojde: Jak je uvedeno na samotnem konci, editor tento clanek nestvoril, pouze ho prelozil z anglictiny, z www.counterpunch.org, do cestiny. Rozumite vy vubec jaky je v tom rozdil? Bez pochyby patrite k tem kteri napadaji prekladatele textu, je to pro vas to same coby byti autorem. Jako byl napr. pronasledovan p. Zitko za preklad Mein Kampf. Tak budte hrdy na svou vlastni logicnost ..

175348

8.11.2008 20:30

RE: Obrat o 180°

Kropáč kropac20 (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 175332

Snad abyste si vzpomenul na svoje předchozí příspěvky na Zvědavci. Co tu vlastně pohledáváte? Článek je důkazem respektování jiného názoru stešjně tak jako skutečnost, že sem nemáte zablokovaný přístup.

175357

8.11.2008 14:04

Dešifrováno

Guru 78.?.?.?

Již se mi podařilo dešifrovat, o čem to v hádankách drmolí
Krvavá Madlena, Biden, Powell a Brzezinski, když mluví o záhadné mezinárodní krizi v lednu, která si vyžádá nepopulární opatření:

Oni cintají o Irácké vládě, která odmítne podepsat Agreement o nekonečné okupaci, základnách, beztrestnosti atd.

U.S. okupačním vojskům vyprší po novém roce mandát OSN.

To je celá "krize".

Teď ještě co v jejich slovníku znamená "nepopulární" opatření.

Pro zuřivé talmudisty a šábes gojíma to může znamenat

a) stažení vojsk (jako katastrofa pro jejich ideologii)

b) ilegální pokračování v okupaci (jako nepopulární v očích světového mínění)

příspěvek není možné přidat k relevantnímu článku, proto je zde

175341

8.11.2008 17:08

Autor

richard2 86.?.?.?

vášnivě a fanaticky kritisuje, ale - například právě Carter si sice vybral "válečníka" Zbyňka - jenže právě za Carterovy vlády došlo ke snížení obranyschopnosti USA téměř na nulu, Rusové si po světě (Rudé Brigády, ETA, IRA, Jižní Amerika, Afrika) dělali co chtěli a ve finále Carter zradil (po Taiwanu) i klíčového spojence USA na Blízkém Východě, iránského šacha.

Odkud se tedy berou autorovy obavy z "válečníka" zrovna po boku Obamy[smích]Obama děla politiku Demokratické strany USA a ta má v plánu dělat to samé, co za Cartera[smích]bez obav, na jednotlivcích a jejich jménech nezáleží[smích]

175349

8.11.2008 19:14

RE: Autor

mt-svk 91.?.?.?

Reakce na 175349

Ibaže počas úradovania Jimmyho Cartera bola politická situácia odlišná. Svet bol bipolárny, USA neviazli v žiadnom konflikte, boli v úplne inej ekonomickej situácii atď.

P.S. Mohol by mi niekto poradiť, ako si mám stiahnuť titulky do filmu? Konkrétne sa jedná o Zeitgeist - Addendum. Ďakujem.

175354

8.11.2008 19:52

RE: Autor

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 175354

normálně stáhneš ten soubor ne? hod to do přehrávače VLC a tam je otevřeš současně s tím videem ale i winamp umí pustit titulky když je soubor s titulkama a filmem v jednom adresáři... taky je důležitý aby byly bez chyb a synchronizovaný

175355

8.11.2008 21:18

RE: Autor

mt-svk 91.?.?.?

Reakce na 175355

Zle som sa vyjadrila, myslela som umiestnenie tituliek do videa. Prepáč.

175358

8.11.2008 23:36

RE: Autor

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 175358

zagugluj 911 a tam to najdes...

175363

9.11.2008 10:37

RE: Autor

Cerw 82.?.?.?

Reakce na 175354

mt-svk bacha na addendum je to globalisticka reklama a s puvodnim zeitgeistem nesouvisi i kdyz se to na prvni pohled nezda - je to nafutrovany pravdolaskou a futuristickymi kecy ale autori jsou zrejmi

GEGEN NWO
GEGEN ZIONIZM

175386

8.11.2008 17:44

Nastoleni Obamy je casti dablova planu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Predem: To co uvedu, za to me nikdo nemusi napadat nesmysly jako byti "rasistou", "nackem", a takovymi podobnymi zvasty a placy bezmyslenkovite papouskovane. Neb toto o sobe prohlasil dnes American c.1, sam americky president Obama Husein Barak:
"Mutts like me"
http://news.yahoo.com/s/ap/20081108/ap_on_el_pr/mu...
Prelozeno z clanku:
Pouze tremi ledabylymi slovy Obama pripomel kazdemu, jak naprosto rozdilna bude jeho administrativa - a nevyhnutelne jak tato zeme bude...A v dobe, kdy bili v teto zemi nejsou mnoho let vzdaleni od stani se mensinou.
Pro ty co nevi co je to "mutt" (v angl. to same co "mongrel"[mrknutí jedním okem]: Hybrid, bastard, parchant, misenec, krizenec, pes zkrizene rasy.
Nastoleni Obamy (zadne zvoleni) je casti Luciferovy propagandy znicit druh 'aw-dam' (clovek, Adam - ze Strong's Concordance, hebr. sekce SZ #120, 'aw-dam = ten co ukazuje krev v tvari, rudne, brunatni, porytec), tez znamou coby "bili".
Necht jeden se zamysli nad fakty: Bez rozdilu rasy, rasove smesi, etc., Obama ziskal celkove 53%, od "bilych" obdrzel 44%, ale od negro volicu obdrzel neuveritelnych 97%! A tech se zucastnilo voleb, jak nikdy predtim, i toho nejhorsiho druhu (parasite zijicich na welfru, nicitele, drogiste, etc.). A bez ostychu, i v masovych propagandistickych mediich (dnes 100% kontrolujici masove sdelovaci prostredky) tito "afroamericane" bez ostychu a strachu byti nazvani "rasiste" priznavaji ze volili Obamu protoze je "black" (zajimave, bila matka, cerny otec - dite je provzdy cerne ..).
Toto je casti hrozive propagandy: Obama zaklada priklad, predevsim pro mlada aw-dam devcata, ze je OK se parit s cernymi/barevnymi. Je to prece moderni, a navic, z takovych svazku se pak rodi "mutts", a ti se pak jednou muzou stat uspesnymi sportovci, herci, umelci, diky afirmativni akci ziskaji vselijake privilegie na universitach a zamestanich, dokonce se muzou stat presidentem jako Obama!
Kdo toto, tuto zrudnou a exterminacni FINAL SOLUTION z ktere nebude jiz NIKDY navratu do puvodni podoby, organizuje? Kdo na tom ma zajem? Kdo z tohoto ma radost, ale pritom sam se teto modifikace neucastni, jen tam pristrkava ty druhe? Kdo to je? Staci se podivat na fotografii (video) clanku z yahoo news, na druh toho, o nemz je rec v puvodnim clanku. Na toho naseptavce, syna toho co se podilel jako clen Irgunu na vrazde sefa OSN Folke Bernadotte v Palestine, 17.zari 1948, a jenz nyni sleduje Obamu ze zezadu ..
Ci na tuto vtipnou karikaturu:
http://www.kingidentity.com/lib.html
Co bude dal? Pro Evropu 50 milionu "delniku" z Afriky, aby se mohli podilet na Luciferove planu exterminace civilizace AW-DAM tam kde se nachazi v nejvetsi koncentraci, tj. v Evrope? [pláč]

175350

8.11.2008 20:04

RE: Nastoleni Obamy je casti dablova planu

Magnus Maximus 88.?.?.?

Reakce na 175350

Velmi dobrý postřeh. Skutečně jde jednoznačně o rozleptání majoritní bílé populace jak v USA, tak ve zbytku tzv. euroatlantické civilizace. Taková populace je pak výborně ovladatelná. Nečeká nás nic dobrého zdá se.

175356

8.11.2008 22:33

RE: Nastoleni Obamy je casti dablova planu

Martin Tomis 88.?.?.?

Reakce na 175350

Ačkoliv jsem jen svátečním čtenářem a přispivatelem, myslím si, že Zvědavec a příspěvky diskutérů nikdy nedbaly na ověřování faktů; ať už to byl zlý úmysl či pouze hloupost.
Nicméně příspěvek „Nastoleni Obamy je casti dablova planu“ je opravdu hodně mimo mísu. Přispivatel sice správně přeložil Obamovu větu „Mutts like me“ a následnou první větu zprávy na yahoonews, ale následujícím výkladem těchto citátů zcela popřel smysl Obamova výroku a z mimořádně pozitivního sdělení yahoo news se uchýlil o obyčejnému rasismu.

Obama řekl: „Oříšek jako já.“ a yahoo opravdu napsalo: „Pouze tremi ledabylymi slovy Obama pripomel kazdemu, jak naprosto rozdilna bude jeho administrativa - a nevyhnutelne jak tato zeme bude.“ Problém je v tom, že výrokem „Oříšek jako já“ Obama charakterizoval, jakého pejska koupí dcerám (to je jen jedno kritérium, dalším je, že bude hypoalergetický). Když pak yahoonews napsaly, to dokazuje jak odlišná administrativa bude, znamenalo to jediné: nikoliv že si Obama vezme do úřadu „Mutts like him“ jak naznačuje přispěvatel, ale že bude bez okolků mluvit o rasových tématech, která byla dříve tabu.

175359

9.11.2008 3:09

RE: Nastoleni Obamy je casti dablova planu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 175359

"Matka bila, otec cerny, z toho afro-americky president (pzn.: jak je toto mozne, kdyz matka je "bila"? Snad dobra otazka pro slepicky ktere by bilou maminku chtely kopirovat). Zde je president, kteremu nebude obtizne diskutovat RASU, komplexni a nevyreseny problem, ktery pro mnohe neni pohodlnym predmetem aby se o tom otevrene mluvilo (z angl. textu: here is a president who will be quite at ease discussing RACE, a complex issue as unresolved as it is uncomfortable for many to talk about openly). Vydava toto signal, ze v pristich 4 letech, zeme velmi pravdepodobne uslysi vice o RASE z Bileho Domu - z perspektivy CERNEHO muze (opet, ma bilou maminka - jak je to mozne ze je CERNY? Dobra otazka pro bile slipky ktere by Obamovu maminku chtely nasledovat) - vice jak kdy predtim? (z angl. textu: the country is likely to hear more about race from the White House — and from the perspective of a black man — than it ever has before?)
A dalsi rasove reference jsou obsazeny v clanku, pro ty co jsou schopni rozumet angl. textu a maji vsech 5-p pohromade, neni treba dalsiho prekladu.

Tak zadny Orisek, p. Tomis! Puvodni clanek v anglictine jasne narazi na RASOVY KOMPLEX. A vubec, proc lzete? Myslite si ze ja, ci mnozstvi jinych ctenaru Zvedavce nerozumi anglickemu textu aby si to vyhodnotili sami a pak se nechali nachytat na vasem BS o nejakem Oriskovi? Jste tak vskutku povyseny, ze kdyz neco placnete, ze vam to druzi (gojimi) automaticky spolknou? Proc to delate? Koho representujete? Ci, co se snazite docilit? Oblbnout me? Kdyz jsem prozil 30 let v Jew-Es-Ej a po par letech prisel na to celkem lehce co je to dneska za oblbovak pro gojimy? Ci chcete oblbnout jine? To je velmi podezrele. Ale pro me za me, jen se snazte, kdyz vam to p. editor uverejni. Na druhe strane ti co rozumi a nespi, snad ti se probudi. Pokud uz se neprobudili. Doufejme. Tak jen tak dale, p. Tomis! Houst a vetsi kapky, at se vi "who is who, and who is jew". [cool]

175368

9.11.2008 3:49

RE: Nastoleni Obamy je casti dablova planu

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 175368

Nemyslím si, že pan Tomis lže. A spíše jsem nakloněn jeho vysvětlení než vašemu. Co to furt všichni s tou rasou máte? Je černoch. No a co? Kéž by to byla jeho jediná chyba...

Uvidíme, jestli toho začne zneužívat, jestli začne upřednostňovat černochy a zavádět další affirmative actions. Pak budeme mít problém. Zatím se o svém původu dokáže, zdá se, bavit s nadhledem a s vtipem. Je jen málo lidí na jeho pozici, kteří by o sobě veřejně řekli jsem taková uliční směs. Jeho poznámka je mi rozhodně sympatická.

175373

9.11.2008 15:47

RE: Nastoleni Obamy je casti dablova planu

rockmother 88.?.?.?

Reakce na 175373

Konečně rozumné slovo. Svého času lidé psali herci Chudíkovi o svých ortopedických problémech / Nemocnice na kraji města, seriál, kde Chudík hrál jednu z hlavních postav, klaďas až na půdu /. Kéž by barva kůže byla Obamovou jedinou chybou!!!

175400

9.11.2008 18:52

RE: Nastoleni Obamy je casti dablova planu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 175373

>Co to furt všichni s tou rasou máte?
>Je černoch. No a co? Kéž by to byla jeho jediná chyba...
>Uvidíme, jestli toho začne zneužívat, jestli začne
>upřednostňovat černochy a zavádět další affirmative
>actions. Pak budeme mít problém. Zatím se o svém původu
>dokáže, zdá se, bavit s nadhledem a s vtipem. Je jen málo
>lidí na jeho pozici, kteří by o sobě veřejně řekli jsem
>taková uliční směs. Jeho poznámka je mi rozhodně
>sympatická.

Podivejte se na dnesni Haiti, rozkladajici se na jedne casti ostrova, byvale Francouzke kolonie, kdysi nazyvan "sperkem Karibiku". R. 1806 bili a mulati kdyz nebyli zmasakrovani cernymi, tak utekli. Dnes je Haiti prakticky cerne jako bota, zamorene AIDS, korupci, loupenim, je to nejchudsi zeme Zapadni Hemisfery. Muzou za to rasisti? Tezko, zeme je 100% negro (nedavno unesli i cs. misionare, vykupne - nebo smrt). Pro zajimavost, druha cast ostrova patri Dominikanske Republice, a ta na tom neni tak zle. Muzou za to rasisti? Mozna, protoze D.R. ma stale cast populace evropskeho puvodu.
Ci Zimbabwe, do 1978 Rhodesie. Rhodesie byla kdysi, co se tyce zivotniho standartu, na 2. miste na africkem kontinentu. Rezim Ian Smith padl, zeme padla do rukou cernych, velka vetsina bilych kdyz nebyla zmasakrovana, musela utect. A Zimbabwe dnes? Korupce, hlad, loupeni, utrpeni, nejvetsi inflace sveta. Muzou za to bili rasisti? Tezko, Zimbabwe je 100% v negro rukou.
Ci Jihoafricka Republika. Kdysi zeme s nejvyssim zivotni urovni na africkem kontinentu, s peclivym apartheidem, ale i pres takovy "osklivy rasismus" statisice cernochu ilegalne emigrovalo do JAR z okolnich 100% negro zemi. A dnes? Zeme je v v negro rukou, ti bili co tam zbyli ze strachu ziji v chranenych ghetech, zivotni standart padl hluboce dolu, dnes ani nejsou schopni postavit stadiony pro nadchazejici MS ve fotbale.
Ci dalsi prakticky 100% cerne zeme: Dnesni Kongo, zachvacene nasilim, vrazdenim, hladem, chudobou, nemoci (cholera, AIDS). Ci Nigerie. Liberie, atd., atd.
Dokaze mi jeden jmenovat alespon jednu, jedinou zem na svete, ktera ma vetsinu negro populace, vlada zeme je rovnez 100% v rukou cernochu, ktera prosperuje alespon tak jako ta nejchudsi zeme Evropy?
Ci co takhle negro enklavy v USA, jako Detroid? Cast Chicaga? Cast Oklandu, Calif.? Vetsina Washington DC? Vetsina Philadelphie? Cast New Yorku? Cast Baltimore? Cast Atlanty? Cast New Orleans (po Katrine, namisto pomoci, rabovani, loupeni - kym ??)? O jakych castech to mluvime? O castech ktere maji vetsinu populace rasoveho typu Baraka Husseina Obamy, jsou cerni, ci mulati.
A dnes, v dobe kdy svet se zmita v globalni ekonomicke (ale i moralni) krizi ma prijit mulato Obama, a celou zemekouli z toho marastu vytahnout? Doufejme, ze ma Aladinovu Kouzelnou Lampu, a ze se mu ta vyjimecna vyjimka nemajici historicke obdoby, konecne podari .. [cool]

175410

9.11.2008 15:21

RE: Nastoleni Obamy je casti dablova planu

Oli63 88.?.?.?

Reakce na 175368

Podľa mňa je v tomto momente úplne irelevantné či je Obama beloch, černoch alebo hotentoten.
Jediná relevantná vec je to kto, resp. ČO je jeho ŠÉFOM kancelárie - vzhľadom k jeho právomociam vo vládnucej hierarchii.

A myslím, že vec sa pomaly vyjasňuje a zase raz Chazarské mimikry dokázali vyje.ať s gojimami.

....uvidíme...

175397

8.11.2008 22:38

Informace z článku na pravou míru:

Martin Tomis 88.?.?.?

Na pravou míru bych uvedl tvrzení o službě Rahma Emanuela v IDF. V roce 1991 Saddámův Irák odstřeloval Scudy Tel Aviv a USA zakázaly, z obavy před vyvoláním rozporů mezi arabským členy proti-Saddámovské koalice, aby Izrael nebezpečí eliminoval. Rahm Emanuel, ačkoliv v té době již neměl Izraelské občanství (kterého se ve svých 18 letech zřekl), se přihlásil jako civilní dobrovolník. Pokud mu to legislativa USA a Izraele dovoluje, nevidím v tom problém. Vzhledem k tomu, že v roce 1991 už za sebou měl nemalé profesní úspěchy a místo toho se rozhodl opravovat armádní náklaďáky, naopak jeho rozhodnutí oceňuji.

Pochybuji o pravdivosti tvrzení, že je „zažraný Likudnik“: v roce 1993 sehrál důležitou úlohu při uzavření „dohody z Oslo“, kterou většina izraelské pravice považovala za velmi nevýhodnou.

Dalším bodem je argument, že jeho snaha o výběr pro-válečných kandidátů stála Demokraty prohru. Vzhledem k tomu, že v „midterm elections“ bývá znovuzvoleno až 95% reprezentantů, nevidím v jeho činnosti podstatné nedostatky.
Podle informací ve článku (parafrázuji: „demokraté získali 28 nových křesel“ a „Rahm vybral 22 kandidátů, z nichž jen 8 bylo zvoleno“) naopak podle mě dosáhl úspěchu: Republikáni měli před volbami cca 230 kongresmanů, tj. demokrati museli vybrat minimálně nových 230 protikandidátů. Jen 28 nových protikandidátů ale uspělo v boji proti stávajícím republikánským držitelům křesel, tj. zhruba 1 z 8. Z Rahmových kandidátů ale podle článku vyhrálo 8 z 22, tedy zhruba 1/3!!!

Článek dále vychvaluje paní Cegelisovou. Podotýkám, že jí neznám a proto nebudu vynášet žádné hodnotové soudy, pouze uvádím, že když v roce 2004 kandidovala, získal její republikánský soupeř více hlasů, než ve stejném roce v daném okrsku u prezidentských voleb prezident Bush. Evidentně tedy nebyla „silnou váhou“.

Reakci ale vyžaduje zejména tvrzení, že „60 % voličů chtělo mír“ a bylo tedy pro stažení vojáků. To opravdu zavání populismem, neboť stažení v Iráku v té době by žádný mír zcela jistě nepřineslo – americká veřejnost si to uvědomovala (minimálně podle informací z února 2008), neboť podle Gallupova ústavu 57% dotázaných uvedlo, že více Iráčanů zemře pokud se USA stáhnou, zatímco jen 27% uvedlo, že stažení přinese snížení násilí. Jak ukazují vývoj z posledního roku a půl, uklidnění v Iráku přineslo až navýšení počtu jednotek v Iráku a zapojování místních umírněných sil do boje proti radikálům.
Touha po stažení tedy s touhou po míru neměla nic společného, spíš naopak.

175360

9.11.2008 2:18

RE: Informace z článku na pravou míru:

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 175360

Zajímavé argumenty, napište to autorovi článku: alexandercockburn@asis.com.

175367

9.11.2008 3:50

RE: Informace z článku na pravou míru:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 175360

Samozrejme mne nikdo nemuze presvedcit ze nekdo kdo projde na tuto funkci Cisare -neb skutecne je cisar - tam muze se dostat bez prokadrovani Aipacu a desitek jinych " policy maker" podpurnych spolku ovladanych absolutne zidy. To ze si " zvolil" tohoto krasavce ktery nepochybne je jednim z nejskalnejsich , jen potvrzuje ze je to vse jen velky podvod jako vzdy . Dulezitejsi ovsem bude co ma za lubem mozna si nekdo vzpomene ze Bush byl udajne pro napominani Israele ale na tiskovce kde prohlasi ze "ON " ten koho mysli vi , prijel sud na ledu Sharon behem tydne do Ameriky a spolu s Barakem a Netanyahu a bylo po nafukovani a gestech. Mozna mu pripomneli Kennedyho ktery take myslel ze si muze rikat a delat co chce a 14 dnu po tom co presne definoval (viz u-tube)parasity kteri ochromuji spolecnost byl za zahadnych okolnosti zavrazden. Ovsem muze to byt genialni tah protoze on skutecne z titulu sve moci ma moznost veci usmernit k obrazu svemu. Do hlavy mu nikdo nevidi a celkem si myslim bylo velmi strategicke zklidnit zidy kteri mu ale absolutne neverili a neveri a volili ho az na zaklade a nahle doporuceni (vzpomente Floridu a jina hnizda Alzheimer zazobancu . [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk]
Vubec bych se nedivil kdyby Velka Tlama -pytel na zmije Lieberman nezacal podporovat jako clen "democrat" Obamu .

175374

9.11.2008 1:12

Wikipedia a smazání článku o BE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

To jsem byl já, kdo podal návrh na smazání článku [smích]

175365

9.11.2008 3:44

Zde ho mate v plne krase

Youza 70.?.?.?

http://news.yahoo.com/nphotos/Obama-Chicago-news-c...
Jine fotografie tohoto nadlidskeho & vyvoleneho dozorce, naseptavace naseh mileho US presidenta, "Massa-Bo", nasleduji..

175369

9.11.2008 4:54

RE: Zde ho mate v plne krase

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 175369

Tak to je vystizny snimek, jeste ze mu nedal facku,ale asi mu to dal potom.

doporucuji clanek (dlouhy) v listech"Michail Chazin: USA budú čoskoro čeliť novej Veľkej depresii 8350 "

Je to rusky pohled na vec ale velmi zajimavy.

175375

9.11.2008 9:57

RE: Zde ho mate v plne krase

Saša 74.?.?.?

Reakce na 175375

Myslíte na BL a na Okně „Michail Chazin: USA budú čoskoro čeliť novej Veľkej depresii“

175383

9.11.2008 14:43

kabalista a mafiozo sefom prezidentskej kancelarie

google 84.?.?.?

preklady zo spiegel.de, z clanku "Rhambo pre Obamu".

"Emanuel pochadza z bohatej, silne nabozensky zalozenej zidovskej rodiny."

ako to ale myslia? je to zidovstvo u neho nabozenstvom alebo narodnostou?
alebo oboje?

"Vecer po volebnom vitazstve B.Clintona 1992, v kruhu "priatelov", vzdy zakrical nahlas
meno politika, ktory "skodil" Clintonovi a zakazdym pritom vrazil noz do stola."


"Emanuel nechal pred dvere jedneho analytika, ktoreho anketove vysledky
o B.Clintonovi, neodpovedali celkom jeho predstavam, polozit mrtvu rybu."


osobne mi to je jedno, ale viete si predstavit, co by to bol za rozruch v SIOMEDIACH,
keby sa vedelo napr. o sefovi kancelarie V.Klausa, alebo R.Fica, ze sa radi hraju na mafianov?

pamätate sa na rozruch okolo Max Mosley-a, ktory si dovolil privatne,
nie v na verejnom mieste, ako to urobil Emanuel, usporiadat privatnu
sex-party v uniformach, ktore pripominali nacisticke?
a to pritom ja Max Mosley len prezidentom FIA, to znamena
automobilovej organizacie. napriek tomu siel skrz vsetky sio-media
"spravodlivy pokrik" po jeho rezignacii z funkcie.
bol to obrovsky skandal, ktory sa udrzal v mediach niekolko mesiacov.

ked nieco podobne, dokonca este horsie urobi zid, na omnoho dolezitejsiom poste,
tak media k tomu blahovolne mlcia. je to holt rozdiel, co si moze dovolit vyvoleny zidko
a co si moze dovolit goj.

175395

9.11.2008 15:32

RE: kabalista a mafiozo sefom prezidentskej kancelarie

Vodník 94.?.?.?

Reakce na 175395

To je Česká republika zase na čele trendu: tam sa títo mafiosi-priatelia najvyšších politikov strielajú po hospodách. [chechtot]

175398

9.11.2008 16:26

RE: kabalista a mafiozo sefom prezidentskej kancelarie

google 84.?.?.?

Reakce na 175398

>To je Česká republika zase na čele trendu: tam sa títo
>mafiosi-priatelia najvyšších politikov strielajú po
>hospodách. [chechtot]

vobec to nepopieram, ze to su skutocni mafiosi. politika
predstavovala vzdy najvyssiu mafisticku kastu.
ide mi skor o to, ze si media, u ktorych sa vzdy vsetko vysvetluje
bulvarom, senzaciechtivostou a tuzbou po zarobku/naklade,
prave u Emanuela Rhamba takuto senzaciu nechaju ujst
a nerozmazavaju to denno-denne na titulnych strankach.

175402

9.11.2008 20:08

RE: kabalista a mafiozo sefom prezidentskej kancelarie

Vodník 94.?.?.?

Reakce na 175402

Pravdaže nerozmazávajú - to by bolo opätovné posielanie Židov do plynu a príprava ďalšieho holokaustu. Že práve Vy to neviete?!... [oči v sloup]

175414

9.11.2008 19:54

RE: kabalista a mafiozo sefom prezidentskej kancelarie

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 93.?.?.?

Reakce na 175395

Musíte mě omluvit,ale mám tady OT vzkaz pro pana Kaplického: doufám,že to s tím rejnokem neklapne. [smích]

175412

9.11.2008 15:41

obama? no nevím...

fist.of.heaven 93.?.?.?

vždycky jsem měl z obamy divný pocit.a když jsem viděl, jak před volbami řečnil.pro mě je to jenom nechutně ctižádostivý populista, který udělá vše,aby se prosadil.takovéto lidi považuji za nebezpečné.navíc jsou snadno vydíratelní.a také nejsou imunní na různé "výhodné"nabídky.a navíc vychází najevo, že to prostě byl druhej ze dvou kandidátů.jeden typickej.druhej netypickej.ale pořád žádná volba.prostě v americe už nebyl dlouho ani opravdovej kandidát,natož prezident.to už není vážně suverénní stát... [pláč]

175399

10.11.2008 3:04

Dalsi Obamuv loutkovodic

Youza 70.?.?.?

Yiddish propganda se v dobe predvolebni snazila presentovat Obamu coby "nebezpeci pro bezpecnost Izraele", coby "muslima" - ze pry jeho otec nebyl negro, ale byl arab, muslim, pak ze vetsina Izraelcu je proti Obamovi, ze pry podporuji McCaina... Right, jako vzdycky, at to gojim spolkne jako malinu i s navijakem..
Pak Obama je "zvolen", a ejhle! Prvni jeho sef, prvy loutkovodic a naseptavac v jednom pry vybrany Obamou (ha-ha-ha! Vtip dne) je arogantni zid-zlodej, rozeny Izraelec, Rahm Emanuel, jehoz otec, yidd-chazar Benjamin Auerbach byl zionisticky terorista a vrah:
http://www.erichufschmid.net/TFC/Bollyn-Emanuel.ht...
A nyni, nas mily "muslim" Obama ma dalsiho sefa, tzv. transition chief, dalsiho loutkovodice, Massa Boba! Dalsi znamy chazarsky yidd, jmenem John Podesta!
http://news.yahoo.com/s/ap/20081110/ap_on_go_pr_wh...
Mno, zacina se to zajimave vyvijet: "Nebezpeci pro Izrael", "muslim" Obama je na trunu, a prvni dva jeho sefove jsou --- yidds-khazars! [překvapení]

175422

Příspěvků: 33

08.11. 06:24 Tom  Obamick
08.11. 11:38  Obrat o 180°
08.11. 16:38  RE: Obrat o 180°
08.11. 20:30 Kropáč  RE: Obrat o 180°
08.11. 14:04 Guru  Dešifrováno
08.11. 17:08 richard2  Autor
08.11. 19:14 mt-svk  RE: Autor
08.11. 19:52 aristokrat  RE: Autor
08.11. 21:18 mt-svk  RE: Autor
08.11. 23:36  RE: Autor
09.11. 10:37 Cerw  RE: Autor
08.11. 17:44  Nastoleni Obamy je casti dablova planu
08.11. 20:04 Magnus Maximus  RE: Nastoleni Obamy je casti dablova planu
08.11. 22:33 Martin Tomis  RE: Nastoleni Obamy je casti dablova planu
09.11. 03:09  RE: Nastoleni Obamy je casti dablova planu
09.11. 03:49 Vladimír Stwora  RE: Nastoleni Obamy je casti dablova planu
09.11. 15:47 rockmother  RE: Nastoleni Obamy je casti dablova planu
09.11. 18:52  RE: Nastoleni Obamy je casti dablova planu
09.11. 15:21 Oli63  RE: Nastoleni Obamy je casti dablova planu
08.11. 22:38 Martin Tomis  Informace z článku na pravou míru:
09.11. 02:18 Vladimír Stwora  RE: Informace z článku na pravou míru:
09.11. 03:50  RE: Informace z článku na pravou míru:
09.11. 01:12  Wikipedia a smazání článku o BE
09.11. 03:44 Youza  Zde ho mate v plne krase
09.11. 04:54  RE: Zde ho mate v plne krase
09.11. 09:57 Saša  RE: Zde ho mate v plne krase
09.11. 14:43 google  kabalista a mafiozo sefom prezidentskej kancelarie
09.11. 15:32 Vodník  RE: kabalista a mafiozo sefom prezidentskej kancelarie
09.11. 16:26 google  RE: kabalista a mafiozo sefom prezidentskej kancelarie
09.11. 20:08 Vodník  RE: kabalista a mafiozo sefom prezidentskej kancelarie
09.11. 19:54 micha  RE: kabalista a mafiozo sefom prezidentskej kancelarie
09.11. 15:41 fist.of.heaven  obama? no nevím...
10.11. 03:04 Youza  Dalsi Obamuv loutkovodic

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 603,07 Kč
1 unce stříbra
578,59 Kč
Bitcoin
1 225 850,53 Kč

Poslední aktualizace: 8.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 231