Diskuze k článku

Jste připraveni na jadernou válku?

Příspěvků 36

6.9.2008 23:17

zavřete už konečně tuhle žumpu!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

(Původně jsem tento příspěvek pustil, ale teď jej mažu. Uvědomil jsem si, že hnědokošiláči mají dnes službu a jsou otravní. Editor)

170031

7.9.2008 4:29

Hnedokosilaci??

Jagger 90.?.?.?

Tim konkretne minite koho, ja si pod hnedokosilacema predstavuji nacisty.... [zmaten] [zmaten]

170043

7.9.2008 7:03

RE: Hnedokosilaci??

Saša 74.?.?.?

Reakce na 170043

>Tim konkretne minite koho,

Odpověď na Vaši otázku je hned v první větě:

hnědokošiláči s vymytými mozky toužící projevit svoji frustraci útočením na někoho, jedno koho a kde.
Od těchto hnědokošiláčů dostávám emaily a musím konstatovat, že jejich nenávistná ignorance je skutečně mimořádná. Všichni jsou republikány, ale považují sami sebe za konzervativce. Nemají tušení, kdo jsem, ale protože jsem kritizoval agresivní Bushův režim a jeho zahraniční politiku, považuji mě za „liberálního komouše“.
Jedinou smysluplnou větou, kterou tato legie blbců byla schopna dát dohromady, bylo: „Pokud tak nenávidíte Ameriku, proč se nepřestěhujete na Kubu?“
Takový je tedy současný stav Reaganem jmenovaných kandidátů v dnešní republikánské straně. Podle jejich měřítek by i Reagan byl „liberální komouš“, který by se měl přestěhovat na Kubu.
Hnědokošiláči nás dostanou do více válek. A skutečně, oni válkou žijí.“


Souvislost s Vaší představou jistě je, ale aby nemohlo být použito jen rovnítko, některé rysy jsou zmodernizovány. Vlastenectví stejně jako víra a známé lepší zítřky je zneužito propagandou a glorifikací moci. Vývojově je zdokonalené nářadí propagandy a učí se z předcházejících režimů. "Četaři" se neštítí žádných prostředků. Mají plnou hubu práva na život a neštítí se zabíjet, oběti nepočítat. Natahují nám pytle přes hlavy, stejně jako svým zajatcům. Údajně za vše mohou Rusové, kteří jistě za bývalého tak zvaného komunizmu trpěli stejně nebo více než Češi. „Vhodně“ zaměňují národnost za bývalé vedení. Ve skutečnosti jim ta národnost ani moc neříká, ale mají „Vlastenecký zákon“. Na směrníku se dočtete: Osm politických aktivistů bylo zatčeno na základě zákona z roku 2002, Patriot Act, který zásadním způsobem omezuje občanské svobody včetně svobody projevu. Účastníky protestů proti republikánskému sjezdu v St Paul v Minnesotě zatkla policie za to, že protestovali proti dosavadní Bushově politice. Celkem se k "uvítání" účastníků republikánského sjezdu sešlo na deset tisíc protestujících.

170050

7.9.2008 14:17

RE: Hnedokosilaci??

85.?.?.?

Reakce na 170050

To je otázka, kdo jsou hnědokošiláci?

Blíží se doba a již je zde, kdy zabíjení nevinných lid a ničení jejich existence je v pořádku, děje-li se masově a pod dobrou mediální "masáží", zatímco za slova opět lidé budou a vždy byli, teď jen zase přituhuje, (neboť celý systém stojí na lži už i v zcela manipulačních médiích neudržitelné !!!)

Dotaz si tak trochu vztahuji i já. Také jsem měl za komunismu kritiku, že jsem "pravičák", když se z komunistů stali "pravičáci" a já píšu stále stejně, jsem zase "levičák" ....

No a hnědokošiláči jsou lidé, kteří mají hnědé košile. Pokud by někdo chtěl zažalovat větu, že se hnědokošiláci chovají tak a tak, s tím, že to je přirovnávání někoho ke Gestapu (pro příklad), musel by prokázat jaký odstín editor myslel.

Brzy budou webby, půjde-li to takto dál vypadat asi takto:

Cenzura, cenzura, cenzura připravují cenzura cenzura, cenzura nedovolují, cenzura cenzura cenzura, ještě bych chtěl upozornit na důležitý fakt cenzura cenzura cenzura cenzura, což by mohlo vyústi v cenzura cenzura cenzura.

Tři bloky cenzurovány vzhledem k prevenci myšlenkéhového trestného činu pobuřování podle paragrafu 345/09 ....

Závěrem cenzura cenzura, každý sám...

170056

8.9.2008 22:53

RE: Hnedokosilaci??

supino1 213.?.?.?

Reakce na 170056

vlastne máte pravdu...aj web má byť kontrolovaný, zrejme aj cenzurovaný....ono sa mi to tak zdá...čo takto zaviesť trestný čin úmyslu??...a to bude vinný každý jeden...

170161

8.9.2008 22:24

RE: Hnedokosilaci??

supino1 213.?.?.?

Reakce na 170050

ak by nebolo tzv. "teroristických útokov" na Dvojičky?..bolo by to možné?...tak ma napadlo...cui prodeste???...z tých útokov....kto rozmýšľa, vie, alebo aspoň má divný pocit...

170158

7.9.2008 4:31

Silenstvi Bushovy administrativy

Wesley 24.?.?.?

je nestestim pro cely svet. Osm let nadvlady valecne oligarchie zbankrotovalo americke hospodarstvi natolik, ze uz za normalnich okolnosti neni nadeje na jeho obnovu. Proto pro USA zbyva jen valecne reseni, pri kterem by se nepredstavitelne vysoke americke dluhy "prelily" na zbytek sveta. Hlavne na zeme, ktere jako valecni "loosers" skonci v modernim otroctvi.
Mimochodem, vcera na CNN (Larry King Live) rekl Michael Moore, ze kazdy den okupace Iraku stoji americkeho danoveho poplatnika tri sta padesat millionu dollaru ($ 350,000,0000.00)!!! Takovyto nenormalni stav nemuze prece trvat do nekonecna a lze se pravem domnivat, ze na vyreseni tak velkeho, zavazneho a neunosneho problemu pracuji nejen vojensti generalove, ale i ekonomicti experti. Take je znamo, ze islam je velice tvrdy orisek se kterym neni radno si zahravat, natoz libovolne orat.
No zkratim to, mysleli jsme si, ze vzato z historickeho pohledu zijeme v te nejlepsi dobe lidskeho byti, ale bohuzel, velice brzo na nas vsechny ceka velmi osklivy a celosvetovy pruser.

170044

8.9.2008 23:02

RE: Silenstvi Bushovy administrativy

supino1 213.?.?.?

Reakce na 170044

nemyslím, že osem rokov zruinovalo USA ekonomiku....USA, ako štát, na tom pracovali oveľa dlhšie...nakoniec.. USA žili vždy na niečí dlh...
M. Moore, treba prečítať, tiež nemusí mať vždy a vo všetkom pravdu....
Islám....USA nestačilo, že pomohli ZSSR padnúť v Afganistane?...sami tam nabehli???...totálna hlúposť, alebo ide len o peniaze....

170162

7.9.2008 5:12

Mayovia

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Píše sa rok 2008, do roku 2012 a Mayského konca jedného dlhého počítania a celkej zmeny zostáva práve jedno volebné obdobie.

A práve preto vyhrá McCain, ktorý to dokočíruje do definitívneko konca - debilne - rovnako, ako to pred ním kočíroval bubush.
Obama by to mohol zmeniť, rovnako ako ťahal ameriku z najhorších ekonomických sračiek Clinton.
Ale to by len len predĺžilo agóniu a utrpenie milionov. S McCainom to budú mať za sebou aspoň rýchlo - a s nimi aj terajšie usporiadanie sveta.
Počítam s tým, že ja osobne som pri "veľkej zmene" priamo na odpis - profesiou i názormi. Neteší ma to. Ale pokiaľ sa zmena stane tak, ako predpokladám, som pripravený vytrvať na svojom mieste až do posledného kola.

170046

7.9.2008 9:17

RE: Mayovia

Cerw 82.?.?.?

Reakce na 170046

myslet si ze je rozdíl mezi Obamou a McCainem je nebezpecny optimismus az vylozena naivita -> udela presne to a jen to co mu pani s davidovou hvezdou prikazi - a pro ne jsme gojove a s goji se nepocita ... (tzn. kde konkretne vidite rozdil???)

soucasny System (v USA nebo v Evrope) se sam od sebe (tj. zevnitr) jen tak nezmeni a bude nutne ho zmenit zvenci

170052

8.9.2008 15:59

RE: Mayovia

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 170046

A co na to Nostradamus a slepý mládenec ze Starých pověstí českých?

170132

7.9.2008 16:56

jsme připraveni na jaderný úder?

Leimas 88.?.?.?

No, pěkný článek, nic méně copak Američani, ale co naši koryfejové, jsou připraveni na jaderný úder proti radaru v Brdech? Scénář ruské reakce je napsaný tak by naši politici měli říct jak jsou připraveni na den po té. Řekněme, že Rusko po vyhrocení situace preventivně udeří jadernou hlavicí na radar a situace přejde pod hrozbou vzájemného zničení k řadě šarvátek blokádám a na konec k vyjednávání. Situace se vrátí ke skoro normálu až na maličkost jménem Brdy.
Jestli si dobře pamatuji v charakteristice JZ se psalo asi toto „jaderné zbraně jsou nejmohutnější ze zbraní hromadného ničení, devastující účinky jaderného výbuchu způsobují šok a podlamují morálku vojsk i civilního obyvatelstva, následné škody na infrastruktuře a zdraví osob dlouhodobě ovlivňují schopnost politického vedení státu vést ozbrojený boj. Naše vláda se bojovat nechystá, ale co lidé žijící v perspektivně ohrožených místech?
Počítá vláda s vytvořením státních rezerv pro pomoc postiženým lidem? Můj odhad je že když se rusko rozhodne udeřit tak způsobem „co mám to dám“ tak že může zvolit sílu nálože až 500kt a zvolí výbuch nadzemní co možná nejvýše při zaručeném zničení antény radaru tlakovou vlnou. Větší výška způsobí „menší“ škody způsobené tlakovou vlnou v epicentru, ale zato zraní a vyděsí víc lidí v širokém okolí pravděpodobně od Klatov až po Prahu. Výbuch způsobí rozsáhlé požáry v lesích i v zástavbě a závaly komunikací. Účinek bude znásoben panikou která vypukne po zhroucení telekomunikačních sítí a elektrických rozvodů následkem mechanického poškození tlakovou vlnou a elektromagnetickým impulzem. Odhaduji že šokem z výbuchu a následnou apatií bude postiženo kolem milionu osob a nejmíň sto tisíc bude navíc ještě zraněno, výbuchem, ozářením, popálením a poškozením zraku. Ekonomické dopady pocítí celá republika v oblasti potravin, světla tepla a zdravotní péče. Počítá s tím naše vláda? Počítají s tím občané? Tento čert není namalovaný.

170058

7.9.2008 18:24

RE: jsme připraveni na jaderný úder?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 170058

Jel soudruh tatrou 603 a vidí velkou frontu na maso a ptá se Na co je ta fronta? No na maso. MY NEMÁME MASO? No MY jo ale ONI NE.Takhle se bude řešit nějaká ochrana plebejcu při uderu. [bliji]

170060

7.9.2008 19:37

RE: jsme připraveni na jaderný úder?

IP 62.?.?.?

Reakce na 170060

Po přečtení http://www.blisty.cz/2008/9/5/art42590.html jsem usoudil na představit následující vývoj:

1) Rusové budou považovat za výhodné pokračování stávající politiky USA v osobě McCaina a jeho týmu, protože jim toto americké angažmá na Středním Východě uvolňuje ruce.
2) Mohou začít s masívnějšími dodávkami zbraní na Střední Východ, aby situaci Američanů a NATO ještě více zkomplikovali.
3) Je možné, že přímo anebo nepřímo ohrozí samou existenci státu Izrael.
4) Zesílí provokace v postsovětských a případně i postkomunistických státech (kde to bude možné).
5) Budou štěpit Evropu jednáním s jednotlivými státy (zvláště s Německem, Francií, vyloučit nelze ani Itálii).
6) Budou deklarovat v Evropě zlé a hodné státy z hlediska Ruska a těm zlým budou slibovat různé požitky jako zastavení přívodu energie, raketojaderné útoky apodobně.
7) Nepovede-li tato taktika k dostatečnému oslabení euroatlantického společenství, přejdou k přimým vojenským akcím, tak aby si pro následující raketojaderný konflikt s USA vytvořili co nejlepší pozici (zvláště zničením antiraketového deštníku).

Mějme ale na paměti, že tento konflikt byl Rusům víceméně vnucen, protože z dlouhodobého hlediska (muslimové, Čína) mají podobné zájmy s USA i Evropou, pouze nemaji zájem hrát pěšáka a otloukánka v "Projektu pro nové americké století" od neocons. Rusové přece nepotřebují ani cizí území ani cizí suroviny a na rozdíl od SSSR nepotřebují šířit svou ideologii a vědí, že se mají od světa co učit. Naopak se zdá, že mají málo lidí na tak velké území. Kdo tomu nevěří, ať si ověří masívní ruské odzbrojování po rozpadu SSSR. Pokud by chtěli napadnout Evropu, nedělali by to. A dokonce mohli zaútočit, když se SSSR rozpadal. Je to přece jedna z možností, vyřešit politické a ekonomické problémy válkou. Ale oni přijali mírové řešení ...

170062

7.9.2008 23:51

RE: jsme připraveni na jaderný úder?

sxgo 78.?.?.?

Reakce na 170062

>3) Je možné, že přímo anebo nepřímo ohrozí samou
>existenci státu Izrael.
[smích] [vyplazený jazyk] [chechtot] [chechtot]
...a to tam majú 80 000 hladujúcich obetí holokaustu!!
http://www.youtube.com/watch?v=eGD38fXk4lo

170077

9.9.2008 18:00

RE: jsme připraveni na jaderný úder?

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 170077

Tak jsem se na to mrk a opravdu na tech uryvkach z dokumentarnich filmu to rozhodne nevypada na holocaust jak nam s nim furt chtej vymejvat mozky protoze vsichni ti zidi za tim plotem a na drevenych prycnach v tom koncentraku jsou zivy , zdravy , pohyblivy i usmevavy a podle toho jak jsou vykrmeny nevypadaj na to , ze by se stravovali mizerne ! [chechtot] [velký smích] [vyplazený jazyk]

170215

8.9.2008 23:43

RE: jsme připraveni na jaderný úder?

supino1 213.?.?.?

Reakce na 170062

čo takto zmeniť názov útočníka?...vo väčšine bodov by skôr platili USA ako útočník...samozrejme, bod 3; neplatí..

170163

9.9.2008 9:27

RE: jsme připraveni na jaderný úder?

IP 194.?.?.?

Reakce na 170163

V tomto svém příspěvku jsem opustil jakékoliv moralizování a vzal jsem v úvahu spíš vojenskotaktickou stránku. Zde má význam aktivita, protože čekat, až mě neoconi spálí atomovým ohněm, nemá smysl.
Nepřímý tlak na Izrael (např. pomocí vyzbrojení Sýrie a Iránu) má smysl, protože může vyvolat neklid v americkém sionistickém křídle a tím neocony v USA oslabit.

170185

13.9.2008 3:58

RE: jsme připraveni na jaderný úder?

p 125.?.?.?

Reakce na 170062

..,.zda se podle chovani rusu ze maji neco z lubem,muze to byt nejaka nova zbran/soude dle chovani US a sebevedomi rusu/..zacatkem 70let jisty p.Brzezinsky navrhl vietnamizovat Afganistan a v roce 80 +nekolik bilionu rusove museli utect,nyni ale na oplatku rusove celkem malou pomoci muzou rozvratit NATO i US a pripravit krvavou lazen vsude na blizkem vychode a zvratit rezimy Egypta,A.Arabie a dalsich a samozrejme totalni porazku v Afganistanu !!!Myslim ze zoldaci kteri bojuji za USRAEL pozoruji ekonomicky vyvoj a jestlize jejich rodiny a deti zacnou pocitovat fin.problemy vypukne znacna nespokojenost tyhle veci jdou pak velmi rychle jiste NATO zoldaci pobezi prvni......

170489

7.9.2008 20:08

RE: NEMÁME MASO

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 170060

Za mene ostry komentar o frontach na maso dostal muj tata od komunistu dva roky zalare, kde s nim zachazeli hure nez s vrahy.

170065

7.9.2008 20:33

RE: NEMÁME MASO

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 170065

prevence prevence,moje maličkost je vegetarián,nemá auto, má penzi, kterou by pohrdal kanadský NEZAMĚSTNATELNÝ,bycikl ve sklepě,jen nafouknout gumy,až to, jak se říkalo kdysi, PRASKNE. [chechtot]

170066

7.9.2008 20:52

RE: jsme připraveni na jaderný úder?

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 170058

Asi je nutno se připravit a mít možnost po takovémto úderu vyslat na Rusko tisíce miniaturních letadel k jejichž obsahu by se sice ani ebola ani španělská chřipka nehlásily, ale přece jen by s ním měly mnoho společného.
A čím dříve budeme mít možnost něco takového sovětskému, pardon, ruskému, velvyslanci špitnout do ouška, tím dříve budeme proti takovémuto jadernému útoku docela slušně zabezpečeni.

170069

7.9.2008 21:13

RE: jsme připraveni na jaderný úder?

jansmith1984 85.?.?.?

Reakce na 170069

Proč A.S. Pergilli meleš o Ruském jaderném útoku, když jediný stát, který kdy historicky použil jadernou zbraň proti civilům byly za pravdu, lásku a demokracii[smích] bojující USA? Není ti to nějak divné?

Navíc se zkus zamyslet, kdo koho geograficky obkličuje vlastními základnami na územích zpřátelených režimů a která mocnost vedla od konce WW2 více expanzivních konfliktů na cizím území.

Porovnej si, kolik jich vedl Sovětský svaz neboli nyní Rusko a kolik USA (a pěkně daleko od Ameriky) a dojdeš k zajímavému poměru.
jansmith[smích]

170072

8.9.2008 20:37

RE: jsme připraveni na jaderný úder?

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 170072

Ruským jaderným útokem vyhrožují odpůrci radaru a i komentovaný článek zdůrazňuje takovouto ruskou odpověď jako jednu z možných reakcí Ruska. MMCH - nebýt US jaderné bomby, tak by "železná opona" visela v lepším případě nad lamanšským kanálem, v horším nad Atlantikem.
Reakce na komentář o jednu pozici níž: Ano, mám-li menší území a méně vojáků, a nechci-li být otrokem toho, kdo oplývá oběma těmito komoditami a dává najevo úmysly mě přepadnout, tak musím mít větší nebo alespoň sofistikovanější klacek.
Reakce na komentář ještě níž: Proto v příspěvku uvádím, že by se ta ebola a chřipka "nepoznaly". Osobně jsem přesvědčen, že by se ta ebola dala geneticky vylepšit tak, aby se přenášela i v podmínkách mírného pásma. A smrtnost u španělské chřipky byla kolem 15 - 20 % a navíc byla soustředěna na dospělé od nějakých 17 - 18 do 50 - 60, mladší a starší ji přežívali líp. A když upoutáte na lůžko přes polovinu dospělých v produkltivním věku a z nich polovina zemře, tak se státní struktura jednoduše sesype jak domeček z karet.

170154

8.9.2008 23:54

RE: jsme připraveni na jaderný úder?

mt-svk 213.?.?.?

Reakce na 170154

Nie sú to náhodou USA ktoré sa vyhrážajú preventívnym jadrovým útokom? Nie sú to USA, ktoré najviac militarizujú a "humanitárne "bombardujú sebe nepohodlné reźimy? Nie sú to náhodou USA, ktoré sa každému vyhráža? Nie sú to náhodou USA, ktoré nedodrźujú zmluvy? A nie ste vy imbecil, pretože iba imbecil môže niekomu priať, aby sa nakazili nejakým vírom.

170165

9.9.2008 0:29

RE: jsme připraveni na jaderný úder?

supino1 213.?.?.?

Reakce na 170154

Pán Pergill, a čo tzakto začať používať hlavu..a hlavne mozog, aj na rozmýšľanie???...Vaše štatistiky o úmrtnosti sú možno pravdivé...ale o jadrovom útoku???...ak to myslíte vážne, dajte si odťať hlavu a stačí vám parazól..neboli deštník...aspoň vám nenaprší do krku...

170167

9.9.2008 0:20

RE: jsme připraveni na jaderný úder?

supino1 213.?.?.?

Reakce na 170072

Pravdu máš, a veľkú...málokto si uvedomuje, ako sa cítia Rusi, keď ich Amíci..evidentne ...kto je taký slepý?...obkľučujú v mene demokracie... Pána pergilíka si nie je ani hodno všimnúť.....ak tvrdí niečo o ruskom jaderom útoku...
Stručne...kto oklamal koho, pri rozpade VZ?...dalo by sa písať aj ďalej...nevidím dôvod..

170166

7.9.2008 23:03

RE: jsme připraveni na jaderný úder?

JPG 89.?.?.?

Reakce na 170069

to mi připomíná: Bu Bu Bu, já mám bombu! Cha!, to Jááá mam větší BOMBU! Ne! Ne! Já mám větší a lepší bombu!!!! Vítěz budu Jááááá!!!!
..ne ,ne... já mám něco chytřejšího!

Tyhle pomatený názory patří do cvokhauzu. Uvědomujete si to?

170075

7.9.2008 23:06

RE: jsme připraveni na jaderný úder?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 170069

Jude solution will be used on its users.

170076

8.9.2008 0:53

RE: jsme připraveni na jaderný úder?

wilonix 213.?.?.?

Reakce na 170069

Abych ti řekl tak z Eboly bych na Evropskym území (nebo dokonce na území chladné Rusi) strach neměl - pokud jde o španělskou chřipku tak tu bych dostal snad radši než tu obyčejnou - proboha když už si vymyslíš nějakou hovadinu tak si alespoň ověř základní fakta - Ebola se v chladném a suchém prostředí šíří velmi obťížně a ztrácí hodně ze své síly a španělská chřipka neni svou 2-5% mortalitou příliš obávaná.

170080

8.9.2008 1:25

RE: jsme připraveni na jaderný úder?

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 170080

Omezte, prosím, počet svých diskuzních příspěvků. Tento měsíc jich máte už 20. Nárok máte na 10. Další příspěvky budu pouštět jen pokud budou velmi kvalitní. Editor.

170082

13.9.2008 4:05

RE: jsme připraveni na jaderný úder?

p 125.?.?.?

Reakce na 170069

...blbost kdyz medved zavre ropu do Ceska zmrznete jako drozdi a rus nemusi se namahat/radar taky potrebuje energii atd./..neco na nas hazet

170490

8.9.2008 13:43

RE: jsme připraveni na jaderný úder?

rataj 85.?.?.?

Reakce na 170058

Nevidím to moc růžově, CO obyvatelstva, pokud je mi známo, neexistuje. Jo, každou první středu v měsíci se zkouší sirény, ale o tom, co jejich houkání znamená, nemají šajn ani mnozí úředníci. A ani to velkoformátové Rudé právo už není k mání, abychom je mohli použít jako atom-pláštěnku. Ale vláda?, ta s tím nabeton počítá, ta je jistě zasichrována.

170120

7.9.2008 18:26

Ja sa radšej videjkami:

sxg 78.?.?.?

Demokracia, strach, korporácie, dane...
http://www.youtube.com/watch?v=28j8k3Pcbp4
Fašizmus na 14...
http://www.youtube.com/watch?v=UWq073TG5zg
Harašenie:
http://www.youtube.com/watch?v=ByV3o9nuDR4

170061

8.9.2008 19:13

Situace v Pakistánu, vyzbrojeného jadernými zbraněmi, určitě stojí za pozornost.

Jan Pikl jpikl (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Nejsem komentátor, pouze laik, ale vidina, že se dostanou pakistánské jaderné zbraně do rukou militantních extremistů, je prabídná. Titíž matlalové nás přesvědčují, že jejich základna u nás musí být. Válka s mloky byla jen divadelní hra, toto je však syrová skutečnost. Dnes se dá těžko v této partii odhadnout vítěze. Pokud by chtěl zvítězit rozum, musí přidat.

170147

13.9.2008 18:56

Budoucnost je již daná.

dodo 88.?.?.?

Kostky již byly dávno vrženy... a tak že ten radar Rusové beztrestně zlikvidují jen co bude schopný provozu o tom nemůže být nejmenších pochybností. Není k tomu zapotřebí ani žádných nukleárních náloží, mají-li k dispozici křižující střely s dostatečnou přesností, vybavené hlavicí s "vakuovou" pumou. Bez "sfouknuté" antény si ta obsluha v bunkru může nanejvýš pouštět z nudy porno, nebo kačera Donalda. USA, NATO, či EU se zmůžou tak nanejvýš na "ostré" diplomatické nóty, jako v roce 1968, nebudou-li chtít rozpoutat nekontrolovatelný proces vzájemných termonukleárních úderů. Totéž platí o těch aniraketách v Polsku, kde záměna údajné kinetické za nukleární hlavici je rutinní záležitost a samo vypuštění na pozemní cíl je pak autonomní proces, bez potřeby toho radaru u nás, což Rusové nemohou nechat bez odezvy.

Horší je to s následnou budoucností, kdy nutně vypukne světová finanční a tím i hospodářská krize, takže jedině válka o dostupné zdroje surovin a energií bude pro oligarchy východiskem k udržení se u moci nad přeživším torzem lidstva, zbude-li vůbec jaké.

Vlastními silami tento průběh dějin lidstvo není schopno odvrátit, pokud nenastane razantní odklon od vlády kapitálu, s jeho postižením individua mamonem, egoizmem a touhou ovládat jiné. Jistá naděje na dostatečně silný impulz ke sjednocení a umravnění lidstva se sice rýsuje v poznání, že Stvořitel nám uvolnil materiální důkaz o své existenci, jak se to popisuje na
http://www.razdva.cz/jaroha

Zda to ale lidstvo přijme za své včas, to je velkou neznámou, třebaže jinou alternativu na svou další existenci nemá.

170521

Příspěvků: 36

06.09. 23:17  zavřete už konečně tuhle žumpu!
07.09. 04:29 Jagger  Hnedokosilaci??
07.09. 07:03 Saša  RE: Hnedokosilaci??
07.09. 14:17  RE: Hnedokosilaci??
08.09. 22:53 supino1  RE: Hnedokosilaci??
08.09. 22:24 supino1  RE: Hnedokosilaci??
07.09. 04:31 Wesley  Silenstvi Bushovy administrativy
08.09. 23:02 supino1  RE: Silenstvi Bushovy administrativy
07.09. 05:12  Mayovia
07.09. 09:17 Cerw  RE: Mayovia
08.09. 15:59 Vanguard  RE: Mayovia
07.09. 16:56 Leimas  jsme připraveni na jaderný úder?
07.09. 18:24  RE: jsme připraveni na jaderný úder?
07.09. 19:37 IP  RE: jsme připraveni na jaderný úder?
07.09. 23:51 sxgo  RE: jsme připraveni na jaderný úder?
09.09. 18:00 Kadence crazy  RE: jsme připraveni na jaderný úder?
08.09. 23:43 supino1  RE: jsme připraveni na jaderný úder?
09.09. 09:27 IP  RE: jsme připraveni na jaderný úder?
13.09. 03:58 p  RE: jsme připraveni na jaderný úder?
07.09. 20:08 vodnik007  RE: NEMÁME MASO
07.09. 20:33  RE: NEMÁME MASO
07.09. 20:52 A.S. Pergill  RE: jsme připraveni na jaderný úder?
07.09. 21:13 jansmith1984  RE: jsme připraveni na jaderný úder?
08.09. 20:37 A.S. Pergill  RE: jsme připraveni na jaderný úder?
08.09. 23:54 mt-svk  RE: jsme připraveni na jaderný úder?
09.09. 00:29 supino1  RE: jsme připraveni na jaderný úder?
09.09. 00:20 supino1  RE: jsme připraveni na jaderný úder?
07.09. 23:03 JPG  RE: jsme připraveni na jaderný úder?
07.09. 23:06  RE: jsme připraveni na jaderný úder?
08.09. 00:53 wilonix  RE: jsme připraveni na jaderný úder?
08.09. 01:25 Vladimír Stwora  RE: jsme připraveni na jaderný úder?
13.09. 04:05 p  RE: jsme připraveni na jaderný úder?
08.09. 13:43 rataj  RE: jsme připraveni na jaderný úder?
07.09. 18:26 sxg  Ja sa radšej videjkami:
08.09. 19:13 Jan Pikl  Situace v Pakistánu, vyzbrojeného jadernými zbraněmi, určitě stojí za pozornost.
13.09. 18:56 dodo  Budoucnost je již daná.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 3

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 0

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 7

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,52 Kč
Australský dolar
15,75 Kč
Švýcarský frank
24,53 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,99 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 133,05 Kč
1 unce stříbra
507,22 Kč
Bitcoin
1 165 963,56 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 867