Diskuze k článku

Vzpomínka na Benny Hilla

Příspěvků 41

20.7.2008 5:00

Nesmysl

dzejkob 74.?.?.?

To je cele pekny nesmysl. Jaci emisari politicke korektnosti ? Benny Hill byl jak v kanadske, tak v britske televizi k videni az do konce minuleho stoleti a pak se proste okoukal. Stejne jako se okoukaly naprosto genialni kanadske show SCTV a Kids in the Hall (Los Ninos il el Corridor). Mam pocit, ze trpite paranoiou, clovece.

165715

20.7.2008 6:12

RE: Nesmysl

Tom 24.?.?.?

Reakce na 165715

Nesmysl?

Smysl!

To je to, co vám uniká ... Přijměte moji hlubokou soustrast.

165717

20.7.2008 9:17

RE: Nesmysl

Solitaire 78.?.?.?

Reakce na 165715

Nevím jestli je to nesmysl, ale pravda to asi nebude. To, že je pan Stwora paranoidní je dlouho známá věc. Vidět ve všude záhadné cenzory, díky nimž vše zmizí je opravdu nemysl. Benny Hill zmizel nejspíš proto, že už nikoho nezajímal. Byl prostě nahrazen tvrdším a vulgárnějším humorem, který jede dneska (viz. Mr. Bean a létající špinavá plena). Je to možná smutné, ale je to tak a patří to k vývoji společnosti není to vina kohosi záhadného.
Takový Monthy Pythoni také korektní rozhodně nebyli a dodnes jsou populární a žádaní a nikdo je nezakázal.
A jen tak mimochodem Bennyho Hilla dávali krátce po revoluci i na ČT. Pak už ne, ale to bylo spíš sledovaností než korekností. Ostaně kde jste naposledy viděli něco od Mr. Beana? Ten už je taky dost pasé.

165726

20.7.2008 18:24

RE: Nesmysl

Reach_ 88.?.?.?

Reakce na 165726

panebože s prvními dvěma větami mohu souhlasit, ale pak .... [oči v sloup]
Rowan Atkinson je čistý génius - viděl jste například jeho mluvené skeče o pekle atd ???
Hill je proti němu nenáročná estráda, ale dnes už pro pobavení v domově důchodců.

165749

22.7.2008 15:23

Monty Pythonův židovský cirkus

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 165726

Benny Hill byl odejit protože:
a)feminizmus jakožto prostředek ke snižování mezipohlavních kontaktů a tím i porodnosti (pomalá genocida) a poštvávání žen proti mužům (rozděl a panuj) -tady pan Stwora trefil hřebíček na hlavičku. Že je feminizmus dílem Nosatých a k čemu slouží je v konspiračních kruzích všeobecně známo.První zmínka je už v Protokolech.
(Lechtivý Bennyho humor škádlení mezi ženou a mužem spíše podporuje a oslavuje)
b)multikulturalizmus jakožto prostředek k likvidaci národních států zevnitř. Nosatí lidé namají zájem aby se dělala legrace z menšin.
c)nezesměšňuje křesťanství a tradiční hodnoty jak to činí MontyPythoni a Mr.Bean.

Byl odstraněn, protože svým lidským humorem bránil nástupu ideologicky "správných" a instruovaných bavičů, kteří zesměšňují vše, co bylo předchozím generacím svaté.

Například Beanův škodolibý chucpe humor je na míle daleko od toho Bennyho.Snad v každém díle má Mr.Bean nějakou oběť, která na jeho humor doplácí, a taky nějakou britskou tradici, ze které si dělá legraci (viděli jste jeden jediný díl, ve kterém by zesměšňoval barevného přistěhovalce nebo homosexuála? a navíc tak brutálně, jak zesměšňuje brity a jejich zvyky?)

Monty Pythoni, to už je skutečně židovský chucpe cirkus. Co Mr.Bean naznačil, do toho jdou oni už na plno. Ostatně na ničem jiném než na pošklebování se britům a jejich staletým tradicím jejich "humor" nestojí. Vlastně ještě na jednom. Na zesměšňování křesťanství a posmívání se křesťanům. V každém díle je aspoň jeden skeč věnovaný křesťanům. Dokonce mají celovečerní ideologicky převýchovný film na toto téma: Život Briana. Ostatně to věděl už i Goebbels, že nejúčinnější ideologická propaganda je ta vtipná a humorná. Dnes máme místo Goebbelsovské karikatury žida denně před očima karikatury křesťana a tradičního bílého (homofobního,konzervativního,nemoderního,prudérního,provinčního)obyvatele Evropy. Typickou ukázkou toho druhého je film "Lepší už to nebude" s Jackem Nicholsonem.

Toliko ve stručnosti k danému tématu. Celá problematika vymývání mozků gojimů pomocí židovského "zábavního" průmyslu by si vyžádala sérii článků.

165874

22.7.2008 17:49

RE: Monty Pythonův židovský cirkus

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 165874

Velice trefne. Od Monty Pythona ma i Zivot Briana i Holy Grail ( na ten se semtam podivam). Musim uznat, ze kdyz jsem necetl mezi radky, tak jsem se tem filmuv smal vice od srdce. A je zajimave, ze jsou korektni temata, ktera jsou tabu, jak na to spravne upozornujete. Jinak je neslededuju, ani Beana.

165884

22.7.2008 23:25

RE: Monty Pythonův židovský cirkus

Sven 84.?.?.?

Reakce na 165884

Nie uplne, tento skec je napriklad velmi trefny.
http://www.youtube.com/watch?v=tyQvjKqXA0Y&fea...

165904

20.7.2008 7:11

Politická korektnost...

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Také jsem sledoval a těšíval se na Benny Hill Show. Lehce rajcovní podívaná a šibalský výraz v obličeji komika Bennyho ve mne vyvolávaly mnohdy návaly smíchu. Mr. Bean je naopak slabá, řekl bych až ubohá náhražka, kterou někteří stále ještě nazývají komedie. Jinými slovy - trapný humor, který jsem přestal sledovat a považuji to za plýtvání času. Politická korektnost však vyžaduje jiný typ zábavy. Takový Borat (Saša Cohen) a nebo Sarah Silverman. To je ono. Začít s morálním rozvratem společnosti. Sex na reklamě při nabídce zboží, sex v muzikálech, sex ve filmech v produkci Hollywoodu, sex na Zvědavci na hlavní stránce dole - pardon, to už z nějakého důvodu zmizelo, zkrátka - sex všude, kam se člověk podívá. Ale pozor! Vtipy na teplouše? Ani nápad, to by mohlo špatně dopadnout. Stejně tak karikatury užitečných idiotů, kteří se jaksi "náhodou" vyšplhali na politickou scénu. Ani takový humor se už mnohým nelíbí. Humoru ubývá, vážení. Už pomalu není čemu se od srdce a s chutí zařechtat. A přitom je to právě humor, který otevírá dveře do lidských duší, vyvolá úsměv, přátelské poplácání, obejmutí a také a to hlavní - humor je ten nejlepší lékař. Takže více humoru vám všem vespolek. Ha, ha, ha, a myslím to upřímně.
[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

165719

20.7.2008 8:05

RE: Politická korektnost...

Tom 24.?.?.?

Reakce na 165719

>Začít s morálním rozvratem společnosti. Sex na reklamě při nabídce zboží, sex v muzikálech, sex ve filmech v produkci Hollywoodu, sex na Zvědavci na hlavní stránce dole - pardon, to už z nějakého důvodu zmizelo, zkrátka - sex všude, kam se člověk podívá.

Ooops!

Obávám se, že tady jste velice přestřelil, dobrý muži. Což neznáte ono přísloví:"Čiň čertu dobře, blahem se ti odmění."? [smích]

Sex morálním rozvratem společnosti? Ale jděte ... Což neřekl-li bůh: "Jděte a šoustejte?" Nevyplýváliž z těch božích slov, že sex je prostě boží dopuštění? Znáte snad lepší meducínu na mezilidské vztahy, než je sex?

Položil jste si někdy otázku, z jakého důvodu je do této jedinečné meducíny účelově přimíchána jakási morálka?

165722

20.7.2008 14:02

RE: Politická korektnost...

jansmith1984 85.?.?.?

Reakce na 165722

Píšeš Tome, že mirda ve svém popisu reality velice přestřelil, ale něco mi říká, že ten, kdo je tak trochu mimo není on, ale ty sám.

Je to hlavně proto, že tvůj odsudek a samotné posouzení role sexu v životech lidí značně zjednodušuje podstatu a co je význačnější, úplně pomíji něco, co mezi řádky zmiňuje i mirda.

Ty svými slovy (a slova je třeba používat správně a uvážlivě, protože mají energii a dokáží se zhmotňovat) totiž stavíš sex nebo jinými slovy páření mezi lidmi, stejně jako tak s negativním podprahovým účinkem na nevědomé ovčanstvo činí i mainstreamová umělecká tvorba, reklama apod., na vyšší úroveň než mu přináleží.

Sex je v pořádku, i tělesná láska patří k životu lidí, ale je to pouze nádstavba k něčemu co je podstatou všeho a to je Láska a nejlépe láska bezpodmínečná (výrazem bezpodmínečná je myšleno - bez podmínek!!). Všimni si, kde všude se slovo láska např. v hudbě nebo filmech objevuje a až při bližším zkoumání uvidíš, že se ve většině případů nejedná o Lásku ale právě jen o sex, tedy jinými slovy se jedná jen o závislost na tělesném kontaktu a dalšími dráždidly.

Jsi si jistý, že ten tzv. Bůh řekl "jděte a šoustejte" a myslel tím sexujte bez lásky??? Přesně tak to totiž interpretuješ a přesně tak je totiž z důvodu nevědomosti a neujasněnosti si pojmů a hodnot nejen uměleckými tvůrci manipulováno s představami a hodnotivými žebříčky většinového ovčanstva, se všemi s tím spojenými negativními důsledky na mezilidské vztahy a lidskou společnost jako takovou. A toto pojmové Mitote se netýká jen lásky, ale i všeho ostatního kolem nás.

Vzpomeň proč Bůh dle mytologie seslal oheň na Sodomu. Nebylo to proto, že tamní lidé povýšili sex a nestřídmý, nemorální život nad opravdové hodnoty?

Myslet si, že sex je nejlepší medicínou na lidské vztahy je velice úsměvné. [smích] Možná všechny starosti, vztahové problémy nebo nevyřešené záležitosti na několik vteřin co trvá orgasmus zmizí, ale garantuji ti, že až rozkoš odezní, naplno se vrátí a po cestě na sebe nabalí ještě další.

Je to jako s humorem, který může být moudrý a laskavý, stejně jako nechutný, zakomplexovaný, arogantní, zesměšňující nebo podbízející se. Jako dole, tak i nahoře řekl údajně Ježíš a zkus se Tome zamyslet jak to myslel.

Proto se mi líbí i hodnocení stylu a humoru Benny Hilla, jak to ve svém článku napsal p. Stwora a proto se domnívám, že i případné karikatury zde na Zvědavci by měly ve svém důsledku (přes veškerou parodii nebo ironii) vyzařovat jenom pozitivní energii.
jansmith[smích]

165736

21.7.2008 6:39

RE: Politická korektnost...

Tom 24.?.?.?

Reakce na 165736

>... stavíš sex nebo jinými slovy páření mezi lidmi, stejně jako tak s negativním podprahovým účinkem na nevědomé ovčanstvo činí i mainstreamová umělecká tvorba, reklama apod., na vyšší úroveň než mu přináleží.

Na jakou úroveň já to kladu, na to bych si dovolil odpovědět slovy pana Stwory, který tady krásně píše:

>Benny Hill hodně stavěl na normálnosti a zažitých modelech chování. Já nevím, jestli mi rozumíte, on si dělal srandu z toho, že mužům se většinou líbí hezké ženy, a že ženám není proti mysli, když se je muž snaží získat. Ale dokázal si dělat srandu třeba i z farářů, z teplých, dokázal vyhmátnout komičnost situace ...

A je to právě sex, který je nevyčerpatelnou studnicí komických situací - už jenom zažité modely oněch směšných pohybů [smích]

Vezme-li sex do úst politik, vlk v rouše beránčím či jiný Benedikt Zlatoústý - vykladače Jeho slova nevyjímaje - stává se v ten moment pro mne komikem okamžiku. Jaký dopad má sex vláčený na prázdném piedestalu morálky na nevědomého ovčana, je problém zase jen toho ovčana. Faktem pouze zůstává, že odsuzování sexu morálkou nemá jiného než účelového významu - rozpad společnosti. Spokojený občan je úhlavním nepřítelem každému režimu.

Občan pokojně souložíci životem nevzpomene jména politikova, nevzpomene slov morálních vykladačů ... nepotřebuje prostředníka. Občan pokojně souložící životem se obrací rovnou k Bohu. Proto mám rád pokojně souložící Slováky. Viete čo hovoria Slováci vo chvilach najvyššej rozkoše? "Boha mu!" [velký smích]

165794

21.7.2008 8:41

RE: Politická korektnost...

Corleone 72.?.?.?

Reakce na 165736

>Myslet si, že sex je nejlepší medicínou na lidské vztahy je
>velice úsměvné. [smích] Možná všechny starosti, vztahové
>problémy nebo nevyřešené záležitosti na několik vteřin co
>trvá orgasmus zmizí, ale garantuji ti, že až rozkoš odezní,
>naplno se vrátí a po cestě na sebe nabalí ještě další.

Ano, to je pravda, už staří Římané říkali - "Post coitum, omne animal triste".

165797

20.7.2008 14:01

RE: Politická korektnost...

z.a.p 99.?.?.?

Reakce na 165722

Zechs je samozrejme prirozeny jak prirozeni samo, na tom nikdo z nas nic nezmeni. S 'moralnosti' (radeji moralizovanim) ci bez ni. Co Mirda napada je jeho zneuziti (k reklame a podobne). A to je ne-prirozene. Panaboha nechte laskave napokoji.

165738

20.7.2008 15:21

RE: Politická korektnost...

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 165722

>Obávám se, že tady jste velice přestřelil, dobrý muži.
-------
Ooops! Máte pravdu, Tome, dobrý muži. Trošíčku jsem to přepísk. Teď tady vypadám jako nějaký starý pur(i)tán s měkkým.
Nás vyzrálé kozáky přece hned tak něco nerozhází:

Vložený obrázek

Při psaní mého příspěvku jsem si vzpomněl na své mládí. Bylo mi tehdy třináct, nebo čtrnáct. V televizi ČT běžel nějaký film a žena na obrazovce si začala svlékat halenku. Dálkové ovládače tehdy ještě nebyly a táta obratem vystřelil k televizi a stáhnul jasnost do černého. Dějství pokračovalo už jako zvuková kulisa. Ještě jsem stačil zahlédnout nakrátko bílou podprsenku a to bylo vše. Další odkládání spodního prádla se nekonalo. Žena si oblékla jinou halenku a mohl jsem pokračovat ve sledování.
Tady vidíš, co jsem si v mládí musel vytrpět. [chechtot]
Doba je jiná. Jenom klika, že už máme dálkové ovládače.

Jak se tady už někdo zmínil. I mně se jeví humor za bývalého režimu humornější. Rád si zavzpomínám na Felixe Holtzmana a jeho "na tělo" vtipy. Jeden ze silvestra: Jak se jmenují lidé, kteří nejedí maso. Kolega: no přece vegetariáni. Felix: Ne, ne...jo už to mám - důchodci. Doba se tedy nezměnila, ale humor ano. [smích] [pláč]

165741

20.7.2008 17:13

RE: Politická korektnost...

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 165741

A jeden na doplnění.
Mladík odchází v restauraci na WC a povídá své nové přítelkyni:
"Slečno, omluvte mě prosím na moment, jdu si
popovídat s mým důvěrným přítelem, kterého Vám
představím později." [velký smích]

165742

20.7.2008 18:06

RE: Politická korektnost...

dzejkob 74.?.?.?

Reakce na 165742

Omyl Mirdo.
dalkove ovladace uz tehdy existovaly, ale jen na prohnilem zapade. A ten vas vtip mel v antikomunistickych, politicky nekorektnich kruzich jinou obdobu. Pred odchodem za ucelem vykonani male potreby se rikalo: jdu podat ruku Fidelovi.
Tem kterym se zda, ze televizni humor byl za komunisticke diktatury lepsi bych rad vzkazal, ze to nebylo DIKY komunistum, ale NAVZDORY komunistum.

165747

20.7.2008 9:17

Komici

mt-svk 213.?.?.?

Nebudem chodiť ďaleko. Keď si porovnám komédie a komikov za socializmu a dnešných časov, vychádza mi z toho víťazne socializmus. Je to smutné, ale je to tak. Aspoň na Slovensku.

165727

20.7.2008 10:18

RE: Komici

dzejkob 74.?.?.?

Reakce na 165727

Mate pravdu panko. No nielen komedii, ale aj tragedii bolo za socializmu o vela viacej a su nezabudnutelne.

165729

20.7.2008 10:11

VKUS JE RUZNÝ

panelák obama 78.?.?.?

mne osobně oslovují hoši, jako fousatý SPIKE JONES,nebo MONTE PYTHON http://de.youtube.com/watch?v=pgn_aNCBXKw&feature=related [chechtot] [chechtot]

165728

20.7.2008 10:39

Maly kousek pravdy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 76.?.?.?

V prve rade Benny byl homosexual. Krasne divky ktere kolem nej tancovaly mu proste nic nerikaly. A co se tyce jeho smrti, zemrel nechutne jak nekdy devianti umiraji. Pri onanovani pred televizni show homosexualu si utahoval pasek kolem krku, aby zaskrtil krcni tepny, coz pomaha vyseptalym onanistum k ztoporeni a konecne ejakulaci. Tu noc to proste prehnal a srdce to nevydrzelo. Pred sebou na stole mel, kdyz ho nasli pres milion liber v hotovosti. Proc? To nikdo nevi. Videt do duse sexualne naruseneho cloveka jeste dnesni veda nedokaze. Myslim ovsem, ze vzhledem k jeho popularite (ja jsem ho proste zral) se o jeho skutecnem zivote nikdy pravdive mluvit nebude.

165730

20.7.2008 10:51

B.Hill

Lapsus 89.?.?.?

Humor B.Hilla mám také moc rád.
Souhlasím s tím,že Mr.Bean mu nesahá ani po kolena.
To už je takový "uprděný" humor,co se dobře chodí do
estrád na TV N@va... [oči v sloup] [oči v sloup]

165731

20.7.2008 13:26

V Čechách

G3 85.?.?.?

I u nás se Benny Hill vysílal, dokonce (myslím) už za socialismu.

165734

20.7.2008 15:01

RE: V Čechách

z.a.p 99.?.?.?

Reakce na 165734

To by nemelo byt s podivem. Totiz, charakter Benny Hilla je v mnoha rolich pracujici clovek - proletar. Je v tom citit jeste hodne z doby min. predsedy H. Willsona kdy socialni spravedlnost byla na prednim miste pozornosti v britske domaci politice.

165739

21.7.2008 0:51

RE: V Čechách

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 165734

Asi tedy i na Moravě. Ale to slovo je tady TABU, tak promiňte, burani.

165781

20.7.2008 13:36

Jooo Ben, komu by se nelibil!

z.a.p 99.?.?.?

Nejpresnejsi jmeno pro jeho figuru by asi bylo "old sillybugger". A to ze se stal obeti politicke korektnosti verim. Cokoli je normalni a prirozene je ji v ceste. Mr.Bean je naproti tomu panic-nanic; nuda.

165735

20.7.2008 14:12

Laskavý humor...

Reach_ 88.?.?.?

...ale velmi velmi slabý, určený pro "lidové vrstvy".
Na většinu klipíků jsem neměl sílu se dokoukat...
Rowan Atkinson a Saša Cohen jsou někde úplně jinde, Hill je proti nim jako Kodeš proti Nadalovi nebo Federerovi.
Ale jinak jsem za článek rád, zapadá do mého celkového obrazu "zvědavce".

165737

20.7.2008 20:47

RE: Laskavý humor...

kubrt 89.?.?.?

Reakce na 165737

No jestli jste vy ta vyšší vrstva tak děkuju bohu že jsem se narodil ( a umřu ) jako plebs. A že mám, zaplaťlenin, pořád ještě pár kamarádů pro který udělám práci za děkuju a oni pro mně taky. Ale jinak jsem též rád že jste nevybočil ze svého obrazu. Mervilleux,continuez...jak prý odvětil ten stařičký generál na odpověď černocha...znáte otázku,mysliteli? [vyplazený jazyk]

165766

20.7.2008 21:24

RE: Laskavý humor...

Reach_ 88.?.?.?

Reakce na 165766

Budiž Vám to přáno Kubrte.
Já si nechám Čtvrtníčka, Atkinsona, Cohena a vy si nechte Hilla, Novotnýho a Trošku.
Je to tak v pořádku [velký smích]
Otázku neznám.
Jinak dělat za děkuju je nesmysl, jde kdyžtak o bártr, kde oba subjekty si nedovedou stanovit cenu své služby....nemá to nic společného s opravdovou pomocí, je to přežitek socialismu. Ale uznávám, že někde v Horní dolní s platem 12 tis. to může být chápáno jinak.
Astalavista baby

165767

20.7.2008 14:24

policejní teror v Rakousku

nect 86.?.?.?

Rakousko už více než šest týdnů vězní 10 ochránců zvířat

3. 7. 2008 - PRAHA [Econnect/Společnost pro zvířata]
Společnost pro zvířata (Society for Animals) je šokována děním v Rakousku – 21. května 2008 bylo zatčeno 10 osob aktivních v organizacích pro ochranu zvířat a od té doby jsou neustále drženi ve vyšetřovací vazbě bez vznesené obžaloby. Společnost pro zvířata pořádá dnes ve 13:30 protest před rakouským velvyslanectvím.

Tito lidé jsou obviňováni z vytváření zločinecké organizace, přičemž státní moc nebyla, podle informací rakouské organizace VGT – Verein Gegen Tierfabriken, dosud schopna předložit žádné důkazy a se zadrženými zachází v některých případech jako s nejtěžšími zločinci.

"Policie vnikla v 6 h ráno do několika desítek domů a kanceláří, obviněné doslova vytáhla z postele, nasadila želízka, neumožnila telefonát právníkovi a blízkým, některé nechala stát neoblečené i třeba 2 hodiny před vlastním domem, obrátila vzhůru jejich byt, dům či kancelář a nesdělila co vlastně hledá. Také zacházení s uvězněnými ve vězení je velmi diskutabilní, jednomu ze zadržených byla násilím odebrána DNA, kriminalisté se snažili účelově změnit jedno svědectví," uvedla Dita Michaličková ze Společnosti pro zvířata.

Dvěmi z 10 zadržovaných jsou také členové Evropské koalice pro hospodářská zvířata, kterou založila mezinárodní organizace na ochranu hospodářských zvířat Compassion in World Farming: Martin Balluch – prezident VGT, a Jurgen Faulmann – koordinátor mezinárodní organizace Four Paws. Martin Balluch drží od svého zadržení hladovku, tedy více než 6 týdnů. Po 14 dnech byl převezen do vězeňské nemocnice a byla mu nasazena umělá výživa.

"Naše organizace protestuje proti způsobu zatčení a vedení vyšetřování: žádná zřejmá obžaloba, držení lidí bez zjevných důvodů ve vyšetřovací vazbě a brutálnost vedení celého zásahu 21. 5. Naše organizace vyznává pouze nenásilí, slušné a legální jednání. Zvířatům pomáháme formou jednání se státními představiteli a představiteli zájmových skupin, pokojnými demonstracemi, informováním veřejnosti či účastí na změnách legislativy," dodala Dita Michaličková ze Společnosti pro zvířata.

Organizacím na ochranu zvířat v Rakousku se v posledních letech podařilo prosadit velmi pokrokové změny, které zachránily mnoho stovek až milionů zvířat ze strádání a bolesti a uchránilo je před dalším týráním: dokázaly prosadit zákaz použití volně žijících zvířat v cirkusech, zákaz chovu slepic ve všech typech klecích (jako jediná země na světě), zákaz chovu kožešinových zvířat, zákaz chovu králíků v klecích.

V Rakousku je k dispozici mnoho útulků pro psy a kočky, mnoho stanic pro zraněná volně žijící zvířata, dokonce útulky pro medvědy a hospodářská zvířata a další zvířata. To vše by nebylo m...Automaticky kráceno

165740

20.7.2008 18:57

vtip o teplouších

Janecek 69.?.?.?

1) Ty videa nejdou spustit kromě toho prvního.

2)Tohle je dost drsnej vtip a tak nevím jestli projde cenzůrou:
Dva buzeranti mají v lese sex and po jeho ukončení se jde jeden z nich, ten co hrál ženskou, vysrat, pak se otočí a vidí, že se to jeho hovno hýbe. Hned volá na to ho druhýho ať se jde rychle podívat, že z toho jejich milování vzešlo něco živýho. Ten přiběhne a vyjeveně na to chvíli čumí jak se to hovno hýbe. Po chvíli to rukou rozhrábne a říká: "Ty vole, nic živýho, jen jsi posral žábu..."

165754

20.7.2008 21:52

RE: vtip o teplouších

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 165754

>1) Ty videa nejdou spustit kromě toho prvního.

Zkoušel jsem, mně to funguje. Má ještě někdo další podobný problém?

165770

20.7.2008 23:07

RE: vtip o teplouších

Janecek 69.?.?.?

Reakce na 165770

Ted mi to taky jede. Kdyz sem na to klikal pred tim tak to hlasilo, ze to neni dostupne. Asi na to klikalo moc lidi najednou?

165777

21.7.2008 14:59

RE: vtip o teplouších

mig 195.?.?.?

Reakce na 165754

Mě - jakožto teploušovi - vůbec nevadí vtipy o teplouších, pokud je čemu se zasmát. Bohužel, takových vtipů je poskrovnu.

Většinou se jejich pointy opakují nebo jsou prostě přiblblé. Podobně přiblbé jsou často i vtipy o policajtech a blondýnách, ale v těchto kategoriích aspoň existují i výborné kameňáky. Ne tak mezi vtipy o teplouších. Přitom naše "super" komunita nabízí tolik variant divností...

Jenže ty divnosti už asi nejsou divné. A v tom to vězí. Třeba vysmívaný anál - vždyť ho dneska dělá kdekdo i se svou partnerkou [mrknutí jedním okem]

165807

20.7.2008 19:41

Policejní teror v Rakousku - pokračování

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

V Rakousku je k dispozici mnoho útulků pro psy a kočky, mnoho stanic pro zraněná volně žijící zvířata, dokonce útulky pro medvědy a hospodářská zvířata a další zvířata. To vše by nebylo možné bez práce a energie stovek lidí hájících právo zvířat na důstojný život.

"Žádáme rakouské představitele, aby státní policejní orgány Rakouska okamžitě ukončily zadržování 10 vězněných ochránců zvířat, aby předložily přesné znění obžaloby a evidentní důkazy, aby navrátily technické vybavení jako počítače a mobily a archívy několika organizací na ochranu zvířat, které při razii zabavily a podle současných informací v něm nenašly žádné důkazy o trestní činnosti," řekla Dita Michaličková ze Společnosti pro zvířata.

Společnost pro zvířata vyjádří svůj protest před rakouským velvyslanectvím (Viktora Hugo 500/10, Praha 5) dnes ve čtvrtek ve 13:30 a předá svojí žádost paní velvyslankyni. Tento protest také podporují další organizace pro ochranu zvířat v ČR, které se připojují ke společnému prohlášení.

http://zpravodajstvi.ecn.cz/index.stm?apc=zzvx1--&x=2102278

165756

20.7.2008 20:56

RE: Policejní teror v Rakousku - pokračování

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 165756

To jste mně měl poslat jako samostatný článek a ne to tady cpát do diskuze, nota bene off topic. Určitě bych to uveřejnil.

165762

20.7.2008 22:05

RE: Policejní teror v Rakousku - pokračování

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 165756

No, ono to Rakousko je vážně velmi divné. On ten Fritzl se dopustil takových zvěrstev a oni přemýšlejí nad tím, z čeho ho jako mají obvinit. Fakt divná země.

165774

21.7.2008 1:27

Myslím, že článek ťal do živého,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

jak lze soudit z toho, že se hned vyrojila tlupa ohnivých kritiků, obviňující autora z paranoie a svádící zamlčování tvorby talentovaného, byť již historii náležícího komika omladině "sledovaností" (kterou lze těžko navýšit, když se jeho skeče nikomu neukáží).
Ale moc bych nesnižoval Atkinsona, je to jen odlišný druh humoru (opravdu ovšem "přijatelnější" pro kulturní marxisty ovládající četná "západní" média), víc než Mr.Bean se mi líbí "mluvený" cynik Blackadder, zvláště v sérii dělající si psinu z počátku skluzu bělochů do dnešních pozlátkem nablýskaných pekel - první světové války.
Je opravdu tristní, že nás političtí korektčíci dotlačili do situace, kdy je dovoleno používat v humoru stereotypů jen židovským komikům...

165782

21.7.2008 3:31

RE: Myslím, že článek ťal do živého,

Saša 74.?.?.?

Reakce na 165782

>jak lze soudit z toho, že se hned vyrojila tlupa ohnivých
>kritiků,

Ta tlupa je pan Reach nejméně 3x, ale tomu se ještě nikdy zcela nic na Zvědavci nelíbilo. On již ze "zásady"...

165783

22.7.2008 10:40

Můj názor

Kasťa 85.?.?.?

Dobrý den pane Stworo,

Dovolím si krátce reagovat. Je mi 33 let Bennyho Hilla jsem viděl poprvé ve 14 letech a více méně mě bavily skeče s lechtivým podtextem. NArážky na politiku, nebo homosexualitu jsem asi díky svému nízkému věku a původnímu znění neregistroval. Každopádně jsem hltal každou další epizodu a bylo mi dost líto, že se tato estáda moc neobjevovala v české TV. Včera jsem si díky vašemu článku po 15 letech zase Bennyho pustil a byl jsem natěšený jako malé děcko. Jenže nepřišlo to co jsem očekával, ano zasmál jsem se a Benny se mi pořád líbí, ale ten šmrnc už to pro mě nemělo. Možná jsem díky prožitým věcem otupěl a zhrubnul, možná taky podléhám mainstreamu, ale spíš si myslím, že zde platí že do jedné řeky dvakrát nevstoupíš. Každopádně děkuji za skvělé připomenutí ve své době skvělého komika. A děkuji i za váš pohled na věc.

165858

22.7.2008 11:40

Benny se mi líbil a líbí ..........

Javor 83.?.?.?

mě se hlavně líbila scénka, kdy klaun Benny dělá striptýz a to tak důkladně až na kostru a i tu nakonec "odhodil", jeho něžný humor je mi blízký. O Bennym se říkalo, že je druhý nejbohatší v Aglii po královně a že je na své penízky opatrný, že se ráno holí ve vodě ve které si vařil vajíčka k snídani a to, že se neoženil, je prostě tím, že na ženský byl pouze před kamerou a možná na veřejnosti, jinak v soukromí to bylo jinak. Ať byl v osobním životě, jaký chtěl, měl veký dar rozesmívat lidi a to umí málo kdo [chechtot] [chechtot] [chechtot]

165864

31.3.2009 23:34

BAD WOLF

michal-Bad wolf 213.?.?.?

Zdravim, jsem velky fanda Bennyho hilla, je smutne co se mu stalo , a taky ze jej v teto dobe zna malo lidi v CR. nevim jak zahranicemi. kdyz jsem poprve videl v polske tv jeho show tak jsem doslova brecel smichy, a to i ted. i hudba kterou pouzival byla genialni. vytvorit takove scenky umel jen Benny hill.

ps: az uvidite nekoho s trickem Benny hill, tak to budu ja [smích]

187618

Příspěvků: 41

20.07. 05:00 dzejkob  Nesmysl
20.07. 06:12 Tom  RE: Nesmysl
20.07. 09:17 Solitaire  RE: Nesmysl
20.07. 18:24 Reach_  RE: Nesmysl
22.07. 15:23  Monty Pythonův židovský cirkus
22.07. 17:49 Rene Bartosek  RE: Monty Pythonův židovský cirkus
22.07. 23:25 Sven  RE: Monty Pythonův židovský cirkus
20.07. 07:11 Mirda  Politická korektnost...
20.07. 08:05 Tom  RE: Politická korektnost...
20.07. 14:02 jansmith1984  RE: Politická korektnost...
21.07. 06:39 Tom  RE: Politická korektnost...
21.07. 08:41 Corleone  RE: Politická korektnost...
20.07. 14:01 z.a.p  RE: Politická korektnost...
20.07. 15:21 Mirda  RE: Politická korektnost...
20.07. 17:13 Mirda  RE: Politická korektnost...
20.07. 18:06 dzejkob  RE: Politická korektnost...
20.07. 09:17 mt-svk  Komici
20.07. 10:18 dzejkob  RE: Komici
20.07. 10:11 panelák obama  VKUS JE RUZNÝ
20.07. 10:39  Maly kousek pravdy
20.07. 10:51 Lapsus  B.Hill
20.07. 13:26 G3  V Čechách
20.07. 15:01 z.a.p  RE: V Čechách
21.07. 00:51  RE: V Čechách
20.07. 13:36 z.a.p  Jooo Ben, komu by se nelibil!
20.07. 14:12 Reach_  Laskavý humor...
20.07. 20:47 kubrt  RE: Laskavý humor...
20.07. 21:24 Reach_  RE: Laskavý humor...
20.07. 14:24 nect  policejní teror v Rakousku
20.07. 18:57 Janecek  vtip o teplouších
20.07. 21:52 Vladimír Stwora  RE: vtip o teplouších
20.07. 23:07 Janecek  RE: vtip o teplouších
21.07. 14:59 mig  RE: vtip o teplouších
20.07. 19:41  Policejní teror v Rakousku - pokračování
20.07. 20:56 Vladimír Stwora  RE: Policejní teror v Rakousku - pokračování
20.07. 22:05 Jarmila  RE: Policejní teror v Rakousku - pokračování
21.07. 01:27  Myslím, že článek ťal do živého,
21.07. 03:31 Saša  RE: Myslím, že článek ťal do živého,
22.07. 10:40 Kasťa  Můj názor
22.07. 11:40 Javor  Benny se mi líbil a líbí ..........
31.03. 23:34 michal-Bad wolf  BAD WOLF

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 2

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 4

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 3

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
22,78 Kč
Euro
25,68 Kč
Libra
30,36 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,26 Kč
Švýcarský frank
24,60 Kč
100 japonských jenů
20,05 Kč
Čínský juan
3,57 Kč
Polský zloty
5,46 Kč
100 maď. forintů
6,95 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 843,93 Kč
1 unce stříbra
532,51 Kč
Bitcoin
1 306 012,33 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 588