Diskuze k článku

Topolánkovo hrdinství aneb nové zrození chlapa s gulama?

Příspěvků 37

18.3.2008 10:25

doplnění

TonyT 195.?.?.?

- „modrý“ ráj bez školného na VŠ

- také nezapomeňte na Bursíka a jeho vyhýbavé odpovědi na otázku, zda je Strana zelených pravicová nebo levicová. "Zelení nejsou ani levicoví, ani pravicoví. Jsou zelení." lhal Bursík.

- a též jak týden před volbami Martin Bursík vyhodil ze SZ levicovou frakci z Ostravska.

156734

18.3.2008 11:01

Nezapomenout, jak Topolánek kádroval

Jana Trávníčková 195.?.?.?

Dočetla jsem se o vyjádření Mirka Topolánka, že je třeba rozpoutat diskusi o způsobech boje proti komunismu. Já pak v tomto případě trvám na tom, aby KSČM prosazovala diskusi o postoji v minulém režimu lidí typu Mirka Topolánka.

On, jako synek z prominentní komunistické rodiny a svazácký funkcionář, využíval všechny vymoženosti doby minulé. Rozhodoval o osudech lidí, psal na ně posudky a jak je dnes silně antikomunistický, tak byl více než aktivní v boji proti špinavému kapitalismu.

Pane Topolánku, najděte mimo své vulgární a hloupé výrazy také jednou odvahu a zachovejte se jako chlap s gulama, ale i s rozumem a postavte se veřejně před národ a otevřeně sdělte svoji minulost. Vy a soudruh Zdeněk Sýkora, kádrový ředitel v Závodě automatizace a mechanizace OKD, jste kádrovali lidi, kteří měli i dvě vysoké školy a tím, že byli na úrovni vás ohrožovali. Vy jste v minulém režimu rozhodoval o bytí a nebytí mnohých, kteří kvůli Vám a vám podobným byli nuceni jít za ten ostnatý drát. Ještě nás dost žije, kteří si to pamatují! A mimo jiné, víte, kolik bylo v 50. letech podřezaných pohraničníků, hochů ve věku vašeho syna, hrdiny jako Mašínové?

Paní poslankyni Miroslavě Němcové chci vzkázat, že se nemusí bát mladých komunistů. To jsou čistí mladí lidé se silným sociálním cítěním a do strany v dnešní, pro komunisty velmi těžké době nevstoupili z vypočítavosti, jako kdysi mnozí dnešní antikomunisté. Bojte se, paní Němcová, Topolánků, sama sebe, své arogance, která se rovná hlouposti, a oba se bojte svého svědomí. Ovšem pokud vůbec nějaké máte!

156735

18.3.2008 10:44

Vztah lidský degradován na peněžní

Stanislava Kučerová 195.?.?.?

Již delší dobu bych měla navštívit svého lékaře kvůli svým chronickým neduhům. Ale stydím se ho vyhledat. Cítím se zahanbeně a poníženě. Potupně ve své lidské důstojnosti. Dosud byl můj vztah k lékaři lidský, teď byl mezi nás vložen poplatek. Vztah se stává - s výrazným symbolickým účinkem - peněžním. Vidím v tom záměr. Není pravda, že musíme platit, abychom si svého zdraví vážili. Kdo si ho neváží, ten pro 30 Kč svůj životní styl nezmění. Ale kdo si ho váží, musí být zdrcen. Zdraví má přece cenu nevýslovnou, a péče o ně je vztah důvěry a odpovědnosti mezi pacientem a lékařem. Poplatek tento vztah degraduje na vztah peněžní. Je to výcvik na ekonomické pojetí zdravotnictví. Péče o zdraví musí být zboží - bude se prodávat a kupovat jako každé jiné. Chceš zboží? Zaplať! Ne nadarmo nás nedávno pan Julínek v televizi poučil: Klient musí do domova důchodců (nebo jiného zařízení) přijít s nějakými penězi, aby byl pro personál zajímavým, aby se mu věnovali . Takže i v péči o staré a nemocné budou rozhodovat peníze, ne ohledy na člověka a jeho potřeby. Tak daleko jsme se již dostali s uznáním přirozené důstojnosti a rovných a nezcizitelných práv členů lidské rodiny , o kterých hovoří Všeobecná deklarace lidských práv?

156736

18.3.2008 16:04

RE: Vztah lidský degradován na peněžní

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 156736

K lékaři zajděte. 2 nicky během pár minut..... a zaplaťte 2x [chechtot]

156749

19.3.2008 20:51

RE: Vztah lidský degradován na peněžní

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 156749

Tady mate jinou degradaci. Dle vasi reakce chapu, ze moralka je pro vas terra inkognita. Tohle je ale o degradaci neviditelne ruky trhu, zrejme podle obsahu prispevku mezi zubarema v nekterych regionech uplne chcipla, je to mikroekonomicke urovni zdravotnictvi. I tak lze z ruznych uhlu pohledu videt profesi lekare, kterou si verejnost v otazce povolani aspon v CR ceni nejvice, aspon podle posledniho pruzkumu, ktery jsem registroval. Doktori nevydelavaji zdaleka nejvic, takze co jim dava punc prestize ve spolecnosti? Ze by postoj autorky prispevku, na ktery reagujete?
http://www.blisty.cz/2008/3/19/art39633.html

Kdyz se podivama na pocinani FED, tak zrejme na makrourovni uz nejde zamaskovat, ze mrtvola lepe receno maketa neviditelneho trhu, protoze v tomto ekonomickem levlu nikdy trh neexistoval, definitivne za oficialniho smutku natahuje brka. Napadlo me to v kontextu, ze v USA podle posledniho pruzkumu, co jsem registroval par tydny zpatky, uz lekari nejsou tak vazenou profesi na rozdil od ekonomickych manazeru.

Mozna, ze prestiz profesni a spolecenska v USA, zase velmi rychle doktorum stoupne. A mozna zacneme zivot vnimat mene ekonomicky a vice lidsky. Ono to tak byva v tezkych casech, kdy lidem by vseobecen do smichu byt prilis nemelo, ze se raduji z malych velkych veci a smejou se vice opravdove. Ono vubec se v takovych dobach zije vice intezivne a opravdove. I umirani nebo bolest a utrpeni je vice intezivnejsi. To vsak k ziti na plno patri.

156816

20.3.2008 10:05

RE: Vztah lidský degradován na peněžní

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 156816

Pane René, mi se nechce diskutovat nad článkem, co napsal nějaký srandista, nebo blázen. Proti blbosti, totiž nejde najít argument a nikam to nevede. Blázni nemají šanci pochopit, že každá sranda něco stojí a rajcují se srdceryvnými canci o barierách 30ti Korun, nevyčíslitelnou cenou zdraví...... jdu hledat kapesník
[mrknutí jedním okem]

156859

20.3.2008 10:21

RE: Vztah lidský degradován na peněžní

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 156859

>Blázni nemají šanci pochopit, že každá sranda něco stojí a rajcují se srdceryvnými canci o barierách 30ti Korun, nevyčíslitelnou cenou zdraví...... jdu hledat kapesník

Z toho jsem jelen [zmaten]
Vy to tedy jste schopen vyčíslit, nebo nejste??

156861

20.3.2008 16:42

RE: Vztah lidský degradován na peněžní

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 156861

Vy to tedy jste schopen vyčíslit, nebo nejste??
-----------------------------------------------
Já se tím vůbec nerajcuju.

156889

24.3.2008 13:14

RE: Vztah lidský degradován na peněžní

seda 82.?.?.?

Reakce na 156889

>Já se tím vůbec nerajcuju.
Z toho jsem pochopil, že buď jste zazobané hovado, pro které je 30,- Kč zrnko v milionové hromadě, nebo žijete v zemljance jako bezdomovec a k lékařům nechodíte...ale jak by jste se dostal na internet, že? Takže asi to první! A ještě je tu jeden pohled: Nové působení zbohatlíků a jim ze zadků lezoucích "kapitánů" medií (noviny, televize a rozhlas v ČR!!!!) vytváří atmosféru, že kdo kritizuje neoprávněný zisk, je zapšklý závistník, ale pravda je jinde!!! Např. stávající poplatky u lékaře, lékárníka a pod....znamenají co? Jedině to, že stát nechce ohodnotit jejich práci, a proto tuto "povinnost" naložil na bedra svých občanů...hlavně starých a nemocných!? To je ta pravda a láska, kterou jste lidu slibovali v listopadu 89? No, potěš nás Bůh...

157122

24.3.2008 19:04

RE: Vztah lidský degradován na peněžní

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 157122

Vy komoušové pořáde něco od státu chcete.Tuhle učitelkám, potom dochtorům, úředníkům, na kůltůru, jindy "menšinám".
Ale tomu státu, musí peníze někdo vydělat....

157126

24.3.2008 19:04

RE: Vztah lidský degradován na peněžní

Spytihněv 85.?.?.?

Reakce na 157126

>Vy komoušové pořáde něco od státu chcete.
Komoušové a stát jest jedno a totéž. Tam kde končí stát, tam končí i ti Vaši „komoušové“.

>Tuhle učitelkám, potom dochtorům, úředníkům, na kůltůru, jindy "menšinám".
Tak to vymysleli právě ti Vaši komoušové, kteří se právě díky tomuto drží stále u moci. Po zápaďácku se tomu říká „rozděl a panuj“.

>Ale tomu státu, musí peníze někdo vydělat....
Přesně v tom je ten kámen úrazu. Ten stát je totiž té komoušské povahy, a nikdy nebude mít dost. S množstvím odebraných peněz roste jeho moc. Daně a poplatky jsou to co miluje, je to jeho parketa, a proto existuje – aby zpoplatňoval a danil.

K tomu jen pro Vaše doplnění povědomostí. Celé tzv. „zdravotnictví“ je pak výsledkem tohoto současného komoušského systému, který se sem postupně plíží přes oceán. Výsledek je předem znám. Budete platit stále více a stále méně dostanete. Problém je ten, že stát vždy tvrdí opak a na to vynalezl politiku.
Pokud se tím „nerajcujete“, tak to může znamenat jen jediné, že Vy jste ten komouš, a právě z toho žijete...

157129

25.3.2008 6:53

RE: Vztah lidský degradován na peněžní

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 157126

Pan Spytihněv Vám to moc dobře napsal. Co je to ve skutečnosti stát? Stát je ve skutečnosti 200 neomezeně vládnoucích, zkorumpovaných, komoušských poslanců, kteří mají za cíl co nejvíc zotročit, finančně zbídačit a porobit obyvatelstvo. To co oni odsouhlasují, to nejsou žádné reformy, ale všemi směry ZDRAŽOVÁNÍ- to je ten správný název. Jsou to ti samí komouši, kteří ačkoliv na dopravu berou všelijaké tisícové příplatky, tak stejně mají MHD zcela nelogicky zdarma. Ti samí komouši, kteří ačkoliv mají oproti obyvatelstvu obrovské, nadstandartní platy, tak se neštítí mít jídlo v poslanecké kantýně za dotované ceny. To samé i bydlení či poslanecká dovolená- oni jsou tak „chudí“, že to též mají vše téměř zdarma a bohatě dotované. A tito bezcharakterní komouši, tito lidé bez špetky morálky, se neštítí znepřístupnit zdravotní péči chudým důchodcům a nevýdělečným dětem. [bliji]

157145

21.3.2008 5:48

RE: Vztah lidský degradován na peněžní

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 156859

Reforma zdravotnictvi je nutna, avsak ne v rezii farmaceuticke lobby, jak to predvadi Julinek. To je jakoby delal reformu stolovani Otesanek. Za druhe nevim, jak vy, ale ja podle prvni reakce nevim, kdo je na druhe strane dratu. A i kdyz mi momentalne materialni nouze nehrozi, tak si dokazu predstavit, ze jsou lidi, kteri muzu mit hluboko do kapsy. Abych byl uprimny, ja povazuju vetsinu ceskeho naroda za kouzelniky, protoze nevim jak bych s tim prumerem v Cesku osobne vyzil. To je jedna z pricin meho osobniho respektu, ktery chovam k lidickam zijicim v CR.


A lidi, co dosahuji na ten cesky prumer mezd nejsou zadni nefachcenka, zivotni minimum a socialni davky se pohybuji mnohem nize. Vubec nerad bych mluvil o seniorech, kteri cely zivot fungovali platili dane a z nich byla postavena treba infrastruktura zdravotnictvi a oni jsou nejvici byti touto "pseudoreformou".

Zprivatizovani statnich nemocnic je nepripustna cesta, jak privatni sektor levne muze ziskat pod cenou, veci ktere by jinak porizoval s velkym nakladem. Nemluvim o tom, jak by to melo byt udelano trzne pri plosne privatizaci, kdy stat rika "my se toho zbavime." To tlaci cenu zatracen dolu.

Dale spital neni fabrika, k masine kdyz to bude komlikovana vyroba zaucite cloveka za mesic. Vychovat kvalitni zdravotni sestru je o necem jinem, mit sehrany tym, ktery zvladne operaci je uplne o necem jinem. Tohle nelze degradovat pouze na ekonomicke vztahy, protoze to jasne prekracuje jejich rozmer. I z toho prameni ucta, ktere se lekarska profese tesi ve spolecnosti.

156928

21.3.2008 15:44

RE: Vztah lidský degradován na peněžní

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 156928

Já myslím, že lepší Julínkova reforma, než žádná. Proti privátním nemocnicím nic nemám.Kamarád si poležel v jedné Rakouské / po úrazu/ a nemohl si to vynachválit. A nic neplatil.

156960

22.3.2008 17:49

RE: Vztah lidský degradován na peněžní

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 156960

Ja proti privatnim nemocnic, kde si budovy pristrojove vybaveni a dlasi veci zpalati kazdy privatni vlastnik v plne hodnote sam, taky nemam vubec nic. Rozhodne ma vsak spoustu pripominek k tomu, ziskat tyhle nezbytne veci pro podnikani za "lidovou cenu" pod zastitou hesla z ciziho krev netece.

157041

18.3.2008 16:49

RE: Vztah lidský degradován na peněžní

Kája Neslepý 85.?.?.?

Reakce na 156736

Homocystein je toxin,který, po objevení se v krvi, signalizuje budoucí výskyt
některé z civilizačních chorob.
Farmakoncerny a všichni,kteří jsou na ně nabaleni,včetně politikářů,kteří by měli hájit zájmy národa,mají velký zájem,aby se nové poznatky o homocysteinu nedostaly na veřejnost.

Zdraví dnes,nmohem víc než dřív,závisí na každém z nás.
Je k tomu nezbytná znalost některých souvislostí,nejlépe 2000let starých přímo od pramene zveřejněných v Evangeliu Esejských(je např. v knížce pana Zajdy Cesta k nesmrtelnosti).
Nebo,pro většinu lidí přijatelnější informace,na stránkách
Karla Erbena
homocystein
a rovněž velmi zajímavé a podstatné formace část ZDRAVÍČKO.

156751

19.3.2008 20:49

RE: Vztah lidský degradován na peněžní

Spytihněv 85.?.?.?

Reakce na 156736

Já s Vámi souhlasím. Poplatek je v prvé řadě průlom do principu. A to principu solidarity. Bohužel toto cítění je dáno jen výše vyvinutým tvorům, a tam asi ještě nejsme. Lidská práva jsou tedy jen to, o co se sami postaráme.

Že byl systém zneužíván? Asi ano. A to z obou stran. A dnes? Bude to jednoznačné, systém zneužívaný pouze jednou stranou.

Řešení se ale nabízí samo. Využít pokud možno něco jiného, než nabízí slavné „zdravotnictví“. To bude mít pak za následek postupné tlačení na finanční pilu (to přijde tak jako tak) až do sociální neúnosnosti, pak nastane kolaps. Kdo bude připraven, bude ve výhodě.

156819

18.3.2008 13:34

co dodat?

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Mediální masáž proti všemu, co je "nalevo" se za čas musí překlopit proti těm, kdo ji produkují. Zákon akce a reakce zatím ještě nikdo nezrušil.

A míru pasivního či aktivního odporu si musí každý z nás zvolit sám. Síly našeho vědomí pokračují silami našeho podvědomí. Jen je zatím, bez radaru (!?!), nelze řídit jako naše vědomí - pomocí medií nebo ignorováním už tak pokřivených zákonů.

Venda a jeho snaha ovládnout i soudy mu přinese jen tvrdší odezvu v době, která se blíží.
Rozklad sil, které drží stávající bordel pohromadě, ten lze přerušit válkou - nebo dokončit.

Válka znamená opakování civilizace.
Dokončení projektu "neviditelné moci" ale nevede k k běžnému, (i když jen zdánlivému) překlopení systému, (který se jim podařil naposledy u nás už v nenápadném, sametovém provedení).

Překlápět se bude (a už to dávno začalo) celková struktura vzdělanosti, postavená na církví pokrouceném modelu křesťanství.
Nikdo s tím dnes nic neudělá, stáváme se roboty, kteří jen dodělávají to, co se musí stát.
Jiný Venda kdysi mluvil o nezvratném procesu pravdy. Jen neuvedl, čí pravda to bude. Možná to ani nevěděl, nikdo ji neznáme celou. Přicházející události každého z nás stále vedou přesně tam, kde si kopeme svůj další osud.
Panu Kučerovi děkuji za popis situace, měli by ho lidi dostávat do schránek místo lákadel na půjčky. Kdo se toho ujme?

156741

18.3.2008 14:38

kam dal mozek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Co může člověk čekat od chlapa,který má "gule" místo mozku?

156744

18.3.2008 19:29

jen detail

0neR 83.?.?.?

"Projevil se pravý „chlap s gulama“, jak o sobě předseda ODS rád říká?"

Pokud vím, tak to o sobě rád neříká, s oblibou to o něm říkají jen návštěvníci diskuzí na serveru novinky.cz .. [mrknutí jedním okem]

Tím se nijak nezastávám Topolánka a toho, co dělá, jen pro upřesnění.

156752

18.3.2008 21:42

RE: jen detail

Dan Kučera 217.?.?.?

Reakce na 156752

Před volbou předsedy ODS Topolánek prohlásil, že „nový předseda musí být správný chlap s gulama”, dnes tvrdí, že nemyslel sebe, ale Tošenovského.

Topolánek byl také za své prohlášení, které nyní popírá, nominován na cenu Kyselá žába.

Zmiňovaný výraz naleznete také např. v knize "Mirek Topolánek osobně", kterou sám pokřtil.

S těmi Novinkami.cz se bohužel také mýlíte, protože to o něm říkají např. v diskuzích :

blog Topolánka na aktualne.centrum.cz
zpravy.idnes.cz
azpravy.atlas.cz
článkek na ahaonline.cz (Chlípný Topolánek! Osahával missky!)

Zkuste někdy využít výhod např. Googlu apod.

156755

21.3.2008 20:19

RE: jen detail

0neR 83.?.?.?

Reakce na 156755

1. Neznám google? To jste trochu naivní [mrknutí jedním okem]
2. "Projevil se pravý „chlap s gulama“, jak o sobě předseda ODS rád říká?" Z toho, jak je to napsáno, vyplývá, že to Topolánek říká opakovaně, rád a často. To však nedělá a dělají to za něj jiní. On řekl to, co jste psal vy, o tom samozřejmě vím, jinak bych také nepsal žádnou reakci. Jde mi o to, že to, jak je to napsáno, je zavádějící.
3. Zkuste si někdy zajít na novinky. Je to tam k smíchu...nebo k pláči?

156976

21.3.2008 20:36

RE: jen detail

Dan Kučera 217.?.?.?

Reakce na 156976

Vážený, jestli je něco zavádějícího, tak vaše slovní spojení "jen na Novinkách". Dokázal jsem Vám, že lžete a Vaše reakce ? Manipulativní demagogie. Diskuze na Novinkách.cz probíhá v podobném duchu, jako na většině ostatních zpravodajských webů. Položte si raději otázku, proč jsou příspěvky lidí v těchto diskuzích vesměs protivládní a protiamerické. A to nejen u internetového zpravodajství deníku Právo.

156979

21.3.2008 20:53

RE: jen detail

0neR 83.?.?.?

Reakce na 156979

Vážený [smích]
Neodvádějte řeč jinam. Vytrháváte z kontextu. A teď se tu už můžeme jen hádat a hádat... Tím "jen na Novinkách" jsem nemyslel jen a pouze Novinky, ale Novinky a podobné diskuze. Měl jsem to asi přesněji napsat, to uznávám. Nenapadlo mě, že někdo tady bude slovíčkařit a osočovat mě ze lži a brát to tak moc vážně jako vy a hledat něco, co jsem vůbec nemyslel... Klidně mě nyní pranýřujte za lež a manipulativní demagogii. Mě jde celou dobu jen o jedno a to, že to o sobě zkrátka Topolánek rád neříká. Vidím rozpor v tom, že někdo toto řekne a poté to někdy zmíní, přičemž odkazuje na onen první výrok a mezi tím, že to o sobě někdo rád říká. Když někdo o sobě něco rád říká, tak si představím, že téměř při každém setkání s tím toto řekne, nebo ve skoro každém jeho psaném projevu toto zmíní. To Topolánek nedělá. Howgh.

156982

22.3.2008 8:54

RE: jen detail

Dan Kučera 217.?.?.?

Reakce na 156982

Podívejte se, myslím, že nechám na každém čtenáři celé naší diskuze, aby si udělal názor, kdo slovíčkaří a kdo ne.

Apropo, nikde jsem nenapsal, že protivládní a protiamerické příspěvky lidí mají jen jeden důvod, tak nechápu, proč s tímto názorem polemizujete.

157010

22.3.2008 9:58

RE: jen detail

0neR 83.?.?.?

Reakce na 157010

To s těmi názory také nebylo na vás, proto jsem to dal jako dodatek. Je to můj pohled. Pokud chcete, ty skupiny lidí mohu vypsat.

157011

21.3.2008 21:39

RE: jen detail

0neR 83.?.?.?

Reakce na 156979

Ještě dodatek. Tu otázku, proč jsou příspěvky lidí v těchto diskuzích většinou protivládní a protiamerické, jsem si položil. Důvody jsou různé, ne jen jeden a neexistuje nic jako "průměrný protiamerický aktivista". Je více skupin lidí, více důvodů. Více zájmů.

156983

19.3.2008 2:59

Tady budu Topolánka bránit

osg 88.?.?.?

Topolánkovo prohlášení bylo na místě a ČR velmi pomohlo, po faux-pas, že o Kosovu se rozhodneme až tak učiní většina Evropy bylo nezbytné ukázat že "máme koule"

Pokud na tom nasbírá politické body pak zaslouženě - ono takovéto prohlášení není pro toho, kdo ho řekne úplně bezpečné a ČR to opravdu pomohlo.

Topolánka nepovažuji za dobrého politika, ale tímto u mě rozhodně získal.

156757

19.3.2008 11:26

RE: Tady budu Topolánka bránit

Pavel -Čert- Němec 195.?.?.?

Reakce na 156757

Je treba rozlisovat dve veci. Za prve politicka rozhodnuti a za druhe politicka prohlaseni. Co se tyce rozhodnuti, tedy konkretnich cinu, ma Topolanek "gule" jen pokud jde proti obcanum CR. Co se tyce prohlaseni, jde jen o ziskani politickeho kapitalu. Jeho vyrok muze byt sympaticky, ale nic ve vztahu k USA neprinasi, je to jen placnuti do vetru, na chvili vystrcil hlavu z americke prdele aby neco placnul a honem zpatky do tepla. Nic kvuli cemu bysme se meli vzrusovat...

156770

19.3.2008 11:44

RE: Tady budu Topolánka bránit

osg 88.?.?.?

Reakce na 156770

Topolánek tímhle rozhodně posílil diplomatickou pozici ČR, nejde o to, aby to přineslo něco ve vztahu k USA, jde o to, že tím ukázal, že máme možnosti a pak se mnohem lépe vyjednává. (o čemkoliv)

156773

19.3.2008 14:13

RE: Tady budu Topolánka bránit

Pavel -Čert- Němec 195.?.?.?

Reakce na 156773

Diplomaticka pozice neni o jednom vyroku. Nam se mozna zda, ze to tem americanum pekne natrel, ale ve skutecnosti se nestalo nic. Jen dokazal, ze v nepodstatnych vecech umi jednat emotivne, v dulezitych vecech se ale presne drzi jedne linie a pravdepodobnost ze se zmeni je uplne stejna pred timto vyrokem jako po nem. Nechapu , ze na to nekdo skocil...

156782

19.3.2008 21:20

RE: Tady budu Topolánka bránit

osg 88.?.?.?

Reakce na 156782

Nikdo přeci netvrdí, že jeden výrok bude všemocný, ale je to bezpochyby krůček správným směrem (a 10 takových je sakra znát)

Topolánka to nedělá "lepším člověkem" nebo něco takového pouze udělal dobrou věc, kterou bychom měli ocenit.

156818

20.3.2008 9:40

RE: Tady budu Topolánka bránit

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 156818

Lépe se vyjednává?

A o čem, proboha? O čem vyjednává Tupolánek s USA?

To jste tady všichni tak slepí, že nevidíte věci v souvislostech?

Předpokládám, že na tomto webu je spousta lidí, kteří se zabývají všemi těmi "Qui bono"
a mají v malíku všechny konspirační teorie, že mnoho z nich si uvědomuje, že doba
čipování lidí se přibližuje mílovými kroky.

A teď k jádru pudla.

Viděla (a slyšela) jsem na TV, jak se pan Topol plácá po rameni, jak je príma,
že se mu povidlo zrušit vízovou povinnost bláblá. I Novinky v souladu s politickou
korektností pějí ódy na tento jeho záslužný čin. A já marně čekala na rozbor zde
na Zvědavci, na skutečnou analýzu toho, kam to vede.
Tak si to, milí a vážení představme. Vy si sednete k PC. V drtivé většině případů
buď v práci nebo doma, kdo by chodil do int. caffé, když dnes už je cenová politika
providerů na kapánek jiné úrovni než před dvěma lety, že.
A začnete "vyplňovat formulář". Odpovíte na "pár" "jednoduchých otázek".
Já se ptám, jakých. A pokud dneska by mělo stačit odpovědět kam konkrétně chcete
(dle mého skromného názoru je po tom každému hovno), co nám zaručuje, že následně
nezačnou přibývat dotazy jako proč tam jedete, s kým se budete bavit, jak dlouho,
kam potom pojedete odtamtud, a kde jste byli dosud, etc., etc.
Nikdo z pěvců ód na tento "záslužný čin" páně Topolánkojc nevidí kam to směřuje?
Nikomu to skutečně nic nepřipomíná?
Nikdo netuší kam to vede?
Nikomu nevadí, že na serveru XY bude jednou provždy zaarchivováno, že dne 30. 3. 2009
si Anežka Hodinová-Spurná zažádala o "propustku" do Nejdemokratičtějšízeměnasvětě,
kam chce odjet 18. 9. téhož roku, má v úmyslu navštívit svou tetičku Agátu, která je
podezřelá z podzemní činnosti a navíc strýček Ferenc se kdysi zodpovídal z nelegální
výroby alkoholu a jejich hojné potomstvo.... (doplňte dle fantazie), samozřejmě včetně
odkazů na dosavadní činnost Anežky Hodinové-Spurné a údajů o IP adrese, z níž
bylo požádáno a případných údajů o jejím bratrovi, na nějž je napsaná linka, protože
Anežka nemá doma počítač... (opět dále doplňte sami).

Do kravské prdele, jsme my to (ČR) ale průkopníky, což? A je s podivem, že kupříkladu
těm zabedněným Germánům a Frantíkům to vadí, mrchy jedny namyšlený, jako kdyby si
mysleli, že mají patent na EU, co?

Ale Topol jim ukázal a jasně dal na srozuměnou, že nám nebudou kecat do naší suverenity.

Načež nás nacpal do chřtánu armády Nejdemokratičtějšízeměnasvětě, zaměstnal a pověřil
tisíce lobbistů a agitátorů aby nám, zabedněnému a neinteligentnímu národu bylo
vysvětleno s definitivní platností, že je príma mít na území cizí armádu, však s tím
máme bohaté zkušenosti.

Pak něco plácne o Jiříkově Nejdemokratičtějšízeminasvětě a plebs se může posrat.

Jsme my to ale pat...Automaticky kráceno

156849

20.3.2008 9:28

RE: Tady budu Topolánka bránit - pokračování

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 156818

Jsme my to ale patrioti! A jak suverénní!

(A mezitím se Topol s Křákem ve Vajthauzu nad sklenkou bourbonu, jak je bezva,
že jim ten tupý lid ty jejich TV gesta baští. Bušík má svůj terorismus, Topol
svou suverenitu a heleďme se, on je ten vlk skutečně nažranej a koza nedotčena)

Kdyby to nebylo tak tragické, tak je to skoro k smíchu.

156850

20.3.2008 11:57

RE: Tady budu Topolánka bránit - joo? A pred kym a cim?

Aja 74.?.?.?

Reakce na 156850

...a pri te prilezitosti se ptam, proc se mluvi o zruseni vizove povinnosti? To jako, ze se nebude stat ve fronte pred ambasadou? Takova blbost.
Nevim, jak pro koho, ale pro me dosud znamena bezvizovej styk jediny, vezmu pas, jdu, jedu, letim.

Utahnou nas recickama jak na vareny nudli a ani nemusi bejt tak uplne dovarena.

Kdosi tady hovoril o tom, ze nam vladnou elity...to je snad termin z jine epochy; kdybych se mela jen okrajove domnivat, ze je pan Topolanek soucasti elity (naroda?), byla bych nucena prehodnotit vyznam terminu "elita".

156870

20.3.2008 22:08

RE: Tady budu Topolánka bránit - joo? A pred kym a cim?

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 156870

I "elita" potřebuje své užitečné idioty

156913

20.3.2008 13:23

RE: Tady budu Topolánka bránit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 156770

ad: Co se tyce rozhodnuti, tedy konkretnich cinu, ma Topolanek "gule" jen pokud jde proti obcanum CR.

-------

No a ti by ho konečně měli do nich pořádně nakopat!!!

Krysa

156876

Příspěvků: 37

18.03. 10:25 TonyT  doplnění
18.03. 11:01 Jana Trávníčková  Nezapomenout, jak Topolánek kádroval
18.03. 10:44 Stanislava Kučerová  Vztah lidský degradován na peněžní
18.03. 16:04 Vratislav  RE: Vztah lidský degradován na peněžní
19.03. 20:51 Rene Bartosek  RE: Vztah lidský degradován na peněžní
20.03. 10:05 Vratislav  RE: Vztah lidský degradován na peněžní
20.03. 10:21 Spytihněv  RE: Vztah lidský degradován na peněžní
20.03. 16:42 Vratislav  RE: Vztah lidský degradován na peněžní
24.03. 13:14 seda  RE: Vztah lidský degradován na peněžní
24.03. 19:04 Vratislav  RE: Vztah lidský degradován na peněžní
24.03. 19:04 Spytihněv  RE: Vztah lidský degradován na peněžní
25.03. 06:53 Jarmila  RE: Vztah lidský degradován na peněžní
21.03. 05:48 Rene Bartosek  RE: Vztah lidský degradován na peněžní
21.03. 15:44 Vratislav  RE: Vztah lidský degradován na peněžní
22.03. 17:49 Rene Bartosek  RE: Vztah lidský degradován na peněžní
18.03. 16:49 Kája Neslepý  RE: Vztah lidský degradován na peněžní
19.03. 20:49 Spytihněv  RE: Vztah lidský degradován na peněžní
18.03. 13:34 janko  co dodat?
18.03. 14:38  kam dal mozek
18.03. 19:29 0neR  jen detail
18.03. 21:42 Dan Kučera  RE: jen detail
21.03. 20:19 0neR  RE: jen detail
21.03. 20:36 Dan Kučera  RE: jen detail
21.03. 20:53 0neR  RE: jen detail
22.03. 08:54 Dan Kučera  RE: jen detail
22.03. 09:58 0neR  RE: jen detail
21.03. 21:39 0neR  RE: jen detail
19.03. 02:59 osg  Tady budu Topolánka bránit
19.03. 11:26 Pavel -Čert- Němec  RE: Tady budu Topolánka bránit
19.03. 11:44 osg  RE: Tady budu Topolánka bránit
19.03. 14:13 Pavel -Čert- Němec  RE: Tady budu Topolánka bránit
19.03. 21:20 osg  RE: Tady budu Topolánka bránit
20.03. 09:40 baba_Blažková  RE: Tady budu Topolánka bránit
20.03. 09:28 baba_Blažková  RE: Tady budu Topolánka bránit - pokračování
20.03. 11:57 Aja  RE: Tady budu Topolánka bránit - joo? A pred kym a cim?
20.03. 22:08 baba_Blažková  RE: Tady budu Topolánka bránit - joo? A pred kym a cim?
20.03. 13:23  RE: Tady budu Topolánka bránit

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 746 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,40 Kč
Euro
24,28 Kč
Libra
29,16 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,46 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
18,73 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,83 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
28,02 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 379,68 Kč
1 unce stříbra
515,89 Kč
Bitcoin
896 762,79 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 965