Diskuze k článku

Globální pyramidy moci

Příspěvků 79

6.11.2007 2:03

Tady na

Kadence crazy 154.?.?.?

http://www.honestmadiatoday.com/recentNews.htm najdete detaily k tematu .

146529

6.11.2007 8:03

Jde o dobre zkorumpovany a zprzneny system zvany demokracie

Wesley 24.?.?.?

Gratuluji autorce za skvely clanek! Uzitecni idiote mluvi stale o demokracii, zatimco financni system globalnich pyramid moci nejenze krachuje, ale zene lidstvo zpatky do otroctvi a historie lidstva se bude opakovat...
[bliji]

146540

6.11.2007 13:30

RE: Jde o dobre zkorumpovany a zprzneny system zvany demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146540

Snad máte pravdu, že dobrých lidí neubývá, ale jistá si tak nejsem. Když přijmeme myšlenku, že ti skutečně mocní vládci světa si pohrávají se světem jako kočka s myší již několik staletí, tak je nám najednou spousta souvislostí jasných. Že totiž i komunistické režimy byly z jejich strany velký experiment, zda by se celé lidstvo nedalo vést pomocí hrubé síly. Po padesátiletém experimentu ale zjistili, že komunistická diktatura je slepá ulička, že ten režim nefunguje a celý stagnuje- protože otroci odmítají pracovat. Zjistili, že zdánlivá demokracie je daleko lepší, protože se pak otroci s větším nadšením pachtí a dřou za pozemskými statky. Naberou si nikdy nekončící půjčky a dřou nadšeně až do smrti. Že prostě diktatura peněz je mnohem účinnější než nějaká ideologická diktatura.

O té pyramidě moci v socialismu nikdo ani na okamžik nepochyboval. Kdejaký okresní tajemník byl schvalován až kdesi v Moskvě, českoslovenští soudruzi na slovo poslouchali moskevské soudruhy a sami měli dokonalou síť kádrováků, přes které se nedostal na lepší práci žádný kverulant. Jenže jsme netušili, že po puči se dostaneme z deště pod okap- protože do otrocké pyramidy založené na vlastnictví majetku se dostává celý svět.

146559

6.11.2007 10:59

evolučně Zlo vítězí nad dobrem, protože zlých lidí přibývá

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Připojuji se ke gratulaci, článek je vynikající. Definice elit mírou vnitřní svobody, nikoli "schopnostmi" nebo "úspěchem", pojetí malých pyramid překonává rozdělení na ty dobré a ty zlé...

Jen s tím co jsem napsal do předmětu nemohu souhlasit. V první řadě se nebude jednat o evoluci biologickou. A potom mám dojem, že zlých lidí je pořád stejně jako dobrých. Jenom systém dospívá do stavu vyčerpání, konkurence se zostřuje, po rozpadu bipolárního světa se odstraňují lidská práva (použitá ve "svobodnmém světě" jenom jako zbraň proti těm druhým) a "dobří" lidé si musí vybrat, jestli chtějí žít a zajistit svým blízkým slušný životní standard, nebo nebýt tak dobří. Navíc média se globalizují a centralizují, a zprávy o nevhodném dobru se jim daří účiněji než dříve potlačovat.

146546

6.11.2007 13:53

RE: evolučně Zlo vítězí nad dobrem, protože zlých lidí přibývá

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146546

pardon, jsem to spletla, ten text nad Vámi co jsem napsala, patřil Vám.

146561

6.11.2007 11:18

Dobře napsané

jansmith1984 85.?.?.?

Dobře napsaný článek. Škoda, že je tak šokující, že ho většina "humanoidů" buď ani nedočte nebo obratem zavrhne jako konspirační teorii nebo blábol. Věci by prospělo, pokud by autorka zaměřila svou úvahu méně obecně a přidala i nějaké konkrétní informace.

Abychom se z obecné roviny přesunuli do roviny adresnější, tak zde si mohou zájemci např. prohlédnout jak zmíněné pyramidy fungují:
ZEITGEIST, Duch doby, část 3 (ekonomické souvislosti), české titulky.
Komentář:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Zeitgeist_The_Movie
Video:
http://video.google.com/videoplay?docid=7462852758...

146547

6.11.2007 14:32

RE: Dobře napsané

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146547

Konspirace všemi směry skutečně existují a dnes a denně se o nich dočítáme kupodivu i v denním mainstreamu. Chcete nějaké konkrétní příklady, tak Vám je poskytnu z dnešní MFD. Jak známo paní Paroubková založila sdružení a během krátké doby vybrala 30 milionů korun. Víte jak poznáte jakékoliv autentické sdružení či nějakou autentickou pidistraničku? Že jsou chudí jak kostelní myši a nesejde se jim za celý rok dohromady od sponzorů ani 10 tisíc. Pokud paní Paroubková obdržela tolik peněz, pak se nejedná o sponzory, ale prostě o investory, kteří čekají, že se jim jejich investice bohatě vrátí. Koneckonců ten rozdíl vidíte i zde na Zvědavci, kdy pan vydavatel nemůže sehnat za svou práci za měsíc ani pitomých 25 tisíc.

Pak tu máme pana Šloufa, který se přátelil s mafiánem Mrázkem. V tomto případě jsou pánové tak klientelisticky vzájemně propojeni, až jde z toho hlava kolem. Pan Šlouf dělal hlavního poradce Zemanovi a vyjednával odepsání ruského dluhu s Barakem Alonem, který vytuneloval komerční banku o 8 miliard, ve které šéfoval pan Salcmann. Ale pan Salcman odešel v tu chvíli na záchod a tak se tedy nedalo nic dělat. Pan Hejl z BÚ se taky stýkal s mafiány, ale nikomu to nevadilo. A pan Langer radši ÚOOZ rovnou rozpustil, ať je od nich pokoj a do ničeho se zbytečně nevrtají.Zkrátka, co vám mám povídat, oni jsou všichni tak strašně vzájemně propojeni, že nemá cenu to dál popisovat, to bych nikdy neskončila.

A do třetice: v Maďarsku vznikají jakési Národní gardy namířené proti Slovensku. Při pohledu na dokonale padnoucí stejnokroje mi je okamžitě jasné, že jsou ti hoši někým financováni. Za vším vždy hledejte peníze, odkud je ti lidé mají, protože jak říkám, jakákaliv autentická sdružení vždy smrdí halířem.

146565

6.11.2007 15:11

RE: Dobře napsané

jansmith1984 85.?.?.?

Reakce na 146565

Souhlasím s vámi Jarmilo, jestli se nebudete zlobit za oslovení, ale já měl spíše na mysli, že by bylo dobré hovořit konkrétněji i o špičkách pyramidy, tedy o lidech či silách, kteří tahají za nitky v globálním měřítku.

A výrazem "konspirační teorie" jsem měl na mysli okolnost, kdy paradoxně laicka veřejnost (za příspění sofistikovaných mediálních masáží, cílené výchovy, nevědomé lidské mysli a krátké lidské paměti) chápe podobná kontroverzní sdělení nezávislých odborníků a osobností, které umí dávat věci do souvislostí, jako konspiraci a odmítá jim uvěřit (viz: 9/11, JFK, operace Northwood apod). A nejen to. Jako správní otroci, kteří si své otroctví neuvědomují, dokonce své vůdce (nacházející se na všech stupních pyramidy) hájí a jsou ochotní za jejich ideje v rozporu s vlastními zájmy i fyzicky bojovat (a v konečném důsledku i překvapeně umírat).
3 dílný dokument ZEITGEIST Duch doby (viz: komentář z Wikipedie) o tom hovoří dostatečně výmluvně:
http://video.google.com/videoplay?docid=-686108267122535204

Politické a mocenské poměry v naší zemi jsou pak jen důsledkem systému jehož původci sedí úplně na jiných židlích a jinde a příklady z našeho rybníka vše jen dokreslují.

Jinak, dnes poprvé jsem navštívil vaše webové stránky a všem doporučuji si je projít. Skvělé čtení.

146573

7.11.2007 6:46

RE: Dobře napsané

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146573

Žraločích skupin (špiček pyramid s okem), které v globálním měřítku tahají za nitky je hned několik. Nejzřetelnější je žraločí skupina stojící za Bushem. Tyto skupiny, zdá se, spolu bojují o konečnou světovládu. Je zajímavé, že když jsou zveřejňováni nejbohatší lidé světa, tak nikdy nejsou mezi nimi zvřejňováni světoví zbrojaři nebo drogoví baroni, kteří jsou zajisté také nesmírně bohatí. Ale třeba takový Gates, který je rovněž velmi bohatý, do špiček bojujíci o světovládu nepatří.

Co se týče třeba Ruska, můj osobní názor je ten, že špičková ruská žraločí skupina je ve skutečnosti tajně domluvená s americkou žraločí skupinou. Obě skupiny se ale navenek tváří jako soupeři, ve skutečnosti jsou však spolčeni. Obě skupiny začnou nadměrně zbrojit ( z čehož obě nesmírně vydělají), ale pak nepůjdou po krku sobě, ale společně udeří na někoho třetího. Utvrzuje mě v tom ta skutečnost, že americké oligarchii vůbec nevadilo, že ve VŠECH postkomunistických zemích se po revolucích ujali vlády opět komunisté coby bohatí kapitalisté. Taková perlička nakonec: Když se náš malý žraloček Kellner dral v Rusku za kořistí,narazil tam na většího žraloka Děripasku.[smích]

Díky za pochvalu ohledně mého webu, ale čeká mě ještě velmi mnoho práce, než to bude konečně dokonalé.

146617

6.11.2007 16:03

RE: Dobře napsané

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 146565

Omluvám se Jarmilo, že jsem vás na dokument ZEITGEIST - Duch doby upozorňoval. Až později jsem zjistil, že vám je jeho existence známá, ale snad zmíněný link na Wikipedii a video.google bude k užitku i ostatním čtenářům vlákna, kteří se s nim dosud ještě nesetkali.
jansmith

146574

6.11.2007 11:58

Vzpoura

Robocrep 85.?.?.?

Mám takový sen. Kdyby se podařilo zorganizovat a založit něco takového jako... TV Zvědavec / V programu by mohla být spousta různých věcí - diskusní pořady, kde by dostali slovo všichni kdo mají smysluplný názor a nějaký program (narozdíl od ČT, kde kromě vládních a opzičních parlamentních stran všechny ignorují)
Dál dokumenty, které mají nesmyslné označení "kontroverzní" a týkají se devastace přírody nebo zločinů nadnárodních společností. Z filmů například 1984, Vrtěti psem, Koyaanisquatsi, Mooreho dokumenty, je toho spousta. Zkrátka protiváhu toho, čím lidi krmí Nova a Prima

Licenci na digitální vysílání dostane každý

V roce 1994 dostal Vladimír Železný licenci na základě lží, kdy radě nasliboval pouze ty nejkvalitnéjší pořady, jak zábavné tak vzdělávací. V rámci skromného českého trhu se tak stal jakýmsi mediálním magnátem, a i když dnes už mu TV Nova nepatří, dál pokračuje v oblbování většiny obyvatel.
Já nezapomínám:
Psal se rok 1999 a Reynolds Koranteng zahájil TV noviny: "Máme konečně dobrou zprávu. Letouny NATO zahájily bombardování Srbska..."
[bliji]

146550

6.11.2007 14:21

RE: TV Nova

Guru 84.?.?.?

Reakce na 146550

k oné vylhané cestě k licenci pro TV Nova mne nejvíce pobavilo, když předčítali obsah původní podané žádosti:
.... a budeme vysílat také kulturní pořady jako např.: POEZII ...

válel jsem se smíchy, opravdový Chazar by měl alespoň umět lhát přesvědčivěji

146563

6.11.2007 14:07

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146550

Ono by úplně stačilo pane Robocrepe, kdyby byla zavedena přímá demokracie a většinová společnost si mohla úplně sama rozhodnout ve většině případů, co chce a co nikoliv. To by fakt ti vládnoucí manipulátoři měli definitivně po ptákách.

146567

6.11.2007 14:23

RE: Vzpoura

osg 88.?.?.?

Reakce na 146567

Tady je ovšem jeden zásadní problém - většina lidí je ovládána -> to co se nazývá přímou demokracií má s opravdovou demokracií málo společného.

146568

7.11.2007 7:12

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146568

Nevím proč mluvíte takové hlouposti, že to co se nazývá přímou demokracií má s opravdovou demokracií málo společného. Slovo demokracie znamená: demo-lid, kracie-vláda. Dohromady to tedy znamená vláda lidu. To co tady ale máme není vláda lidu ani náhodou. Zastupitelská demokracie je fraška všech frašek.Světu vládne neomezeně Moneykracie, která si zaplatí své poskoky, zvané politiky, kteří splní každý její příkaz. Radar je toho nádhernou ukázkou.

146618

7.11.2007 15:41

RE: Vzpoura

KTE 212.?.?.?

Reakce na 146618

Se opravdu bavím [smích] Šermuje se tu pojmy přímá demokracie, zastupitelská demokracie, opravdová demokracie, ale protože jsem zřejmě natvrdlý, té vaší opravdové demokracii nerozumím. Většina normálních lidí je podle vás hloupé stádo, co tedy s nimi? Takové přece nemůžeme nechat rozhodovat a bylo by tudíž žádoucí v opravdové demokracii omezit volební právo? Ať vládnou elity (volní radikálové - skutečná elita lidstva)? A co s těmi poskoky, kteří dnes tak oddaně souží vládnoucí moci? Zkusíme koncentrační tábory? A v dalším kroku zasadíme tvrdou ránu moneykracii a zrušíme peníze? Bezva, ale to už se blížíme k Pol Potovi nebo k Talibánu... Opravdový přímý účetní internetový demokrat ze mě prostě nebude...

146641

8.11.2007 7:35

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146641

Nejste natvrdlý, jenom si potřebujete utřídit pojmy. Ono by ve skutečnosti nešlo o přímou demokracii, ale polopřímou, protože hlava-poslanci by zůstali zachováni. Velmi se mýlíte, já nepovažuji normální lidi za hloupé stádo, ale za POSLUŠNÉ stádo. Poslušní jsou proto, protože se bojí o svou existenci založenou na zaměstnaneckém poměru. Ale v okamžiku, kdyby normální lidé dostali větší pravomoce k rozhodování o svém životě i o poslancích, tak by přestali být tak tupě pasivní, ale aktivně by se zúčastnili procesu spoluvládnutí. Takto nám vládnou navolené svině v podstatě neomezeně a my s tím nemůžeme nic udělat. I ti poskoci, alias lokajíčci lokajů by si narovnali záda a ve volbách by to těm větším lokajům mocných hezky natřeli.

No prosím, jestli Vám to vyhovuje jednou za čtyři roky navolit předem připravené loutky, tak si choďte k volbám dál. Já již budu do urny házet pouze tento text: zastupitelská demokracie je velký podvod, žádám přímé internetové účetní volby.[smích]

146693

8.11.2007 13:31

RE: Vzpoura

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 146693

Odhaduji, že nejpozději do deseti let (pravděpodobně již dříve), budeme volit po internetu. Co budete paní Jarmilo dělat potom?

146710

9.11.2007 8:14

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146710

Cože? Už včera bylo pozdě,natož do deseti let. Ovšem velmi důležité taky je, aby byl zaveden takový internetový volební systém, kde by se nedalo nijak podvádět s výsledky, a který by byl napříč všemi směry a všemi lidmi na internetu veřejně kontrolovatelný. A tuhle podmínku nesplňuje žádný dosavadní volební systém, jen ten můj.

Co budu dělat potom? Já se nikdy ani na okamžik nenudím. Možná se na stará kolena vrátím zpět i k malování obrazů.

146756

6.11.2007 14:29

RE: Vzpoura

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 146567

>Ono by úplně stačilo pane Robocrepe, kdyby byla zavedena
>přímá demokracie a většinová společnost si mohla úplně
>sama rozhodnout ve většině případů, co chce a co nikoliv.
>To by fakt ti vládnoucí manipulátoři měli definitivně po
>ptákách.
PropánaKrále, co jsou to konkrétně ty většiny případů, kdy většinová společnost má rozhodnout sama co chce a co ne? A jak chcete zabránit, aby nebyla manipulátory zmanipulovaná?

146571

6.11.2007 16:09

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146571

T o je nadmíru jednoduché pane Vratislave. Díky internetovým volbám by se většinová společnost, to jest 90 procent lidí změnilo z nevolníků na volné radikály, kteří by si sami rozhodovali o spoustě věcí podle svého vlastního vědomí a svědomí. Mýlíte se, zmanipulovaní nejsou většinoví lidé, ale těch 200 zkorumpovaných poslanců, kteří hlasují, jak jim lobisté a vládci poručí.Většinová společnost by si prostřednictvím internetových účetních voleb sama rozhodla nejen o tom, zda si přeje umělý letní čas, či nikoliv, ale rozhodovala by přímo i o konkrétních zákonech a odvolávání konkrétních zkorumpovaných politiků.

Jestli Vás to zajímá, tak tu internetovou účetní refomu mám zveřejněnou na svém webu. Víte, já Vám něco řeknu. Lidé jsou líní si celou tu reformu přečíst, ale pak mají na mě plno nesmyslných dotazů, které by neměli, kdyby si to poctivě celé přečetli.

146578

6.11.2007 21:01

RE: Vzpoura

Robocrep 85.?.?.?

Reakce na 146578

Já myslím, že na volné radikály by se proměnilo ne celých 90 procent, ale pouze o trochu vyšší počet lidí než jaký dnes chodí k volbám. Ale i tak je to o dost lepší.

146588

7.11.2007 20:23

RE: Vzpoura

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 146578

T o je nadmíru jednoduché pane Vratislave...........
---------------------------------------------------------------
je to jednoduché na první pohled. Ani 1000 internetů nezmění nic na tom, že většinu společnosti tvoří lidé, kteří mají problém dát všech 5 dohromady a ti, obdaření normálním selským rozumem, jsou v drtivé menšině.A nechávat tuhle většinu přímo rozhodovat, je sadomaso [mrknutí jedním okem]
Začněte tím, koho vyloučit z účasti na přímé demokracii.
Třebas osoby trestané, neplatící daně, dát tam hranici vzdělání..
a pak by to možná dávalo smysl.

146664

8.11.2007 7:40

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146664

Mluvíte strašné nesmysly pane Vratislave. Vy popíráte i současné volby jako takové. Protože i k nynějším volbám chodí VŠICHNI lidé bez rozdílu a mají na to plné právo. Nemáte vůbec pravdu, že většina společnosti jsou samí nesvéprávní pitomci. Kdyby měli lidé možnost rozhodovat o obecně prospěšných věcech, které se doktýkají všech lidí, tak by rozhodovali ve většinovém hlasování tím nejoptimálnějším způsobem.

Tahle skutečnost se dala vypozorovat i ze všech voleb, které se udály od revoluce. Vždycky byla v celku z daných možností zvolena ta nejlepší momentální varianta, ale stejně to lidu nebylo nic platné. Protože si musíte uvědomit, že ty pravolevé poslušné figurky jsou tam předem připravené a plní pak přání vládců a lobistů, nejsou tam od toho, aby prosazovali obecně prospěšné věci, které prospívají celé společnosti jako celku.

146694

8.11.2007 21:26

RE: Vzpoura

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 146694

Asi se paní Jarmilo s tou většinou míjíte. Já s ní do styku příjdu a je mi občas zle.
A jestli vždy ve volbách vyhrála ta nejlepší momentální varianta.....
to pochybuju.

146745

9.11.2007 8:16

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146745

Existuje pane Vratislave taková matematická zákonitost, že když o něčem rozhoduje obrovské množství lidí, tak zvítězí nakonec ta nejlepší varianta. I když je v tom množství lidí velké množství blbců, jak Vy si myslíte. Část blbců rozhoduje tak, a část blbců rozhoduje onak- a v konečném výsledku kupodivu zvítězí ta nejsprávnější varianta a to je ta matematická zákonitost.[smích]

146757

6.11.2007 16:39

RE: Vzpoura

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 146571

Manipulovaná jistě bude. Manipulovaná byla, i je. Ale háček je v tom, že když se rozhoduje o konkrétních věcech, jsou ve hře konkrétní zájmy každého, a manipulace se často mine účinkem.

Volby často končívají plichtou nebo něčím blízkým, díky manipulaci a díky tomu, že se nerozhoduje o konkrétní věci. Na kandidáty zastupitelství můžete nakydat špíny kolik chcete, a můžete si vymyslet co chcete. Projde to a funguje to. Ale chcete radši dálnici na Olomouc, nebo do Rakous? Chcete Euroústavu, nebo ne? Proč evropští politici nechtějí referendum o ústavě? Pochybují o své schopnosti úspěšně zmanipulovat veřejné mínění?

Kromě toho manipulovaný je i parlament i obecní zastupitelstva. Tato zastupitelská tělesa jsou navíc i podplatitelná. A výsledky jejich práce nic moc.

146579

7.11.2007 20:13

RE: Vzpoura

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 146579

Manipulovaná jistě bude. Manipulovaná byla, i je. Ale háček je v tom, že když se rozhoduje o konkrétních věcech, jsou ve hře konkrétní zájmy každého, a manipulace se často mine účinkem.
----------------------------------------------------------------
Ale v tomhle okamžiku nastupuje lidská blbost a jiné hnusoty.
Kamarád zažil referendum ohledně zateplení jedné stěny v činžáku.
Tedy šlo o to zda 3 rodiny budou mít doma teplejc.
Jak myslíte že rozhodlo referendum 15 ti rodin?
5 rodin pro a blbá většina řvala, co jako z toho budou mít voni.
Ať žije přímá demokracie.
[chechtot]

146667

8.11.2007 8:21

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146667

Zde popisujete úplně jinou situaci, než jak by probíhala všeobecná referenda. Ve všeobecných referendech by šlo o všeobecné problémy, které by se týkaly všech, nejen vybraných skupin obyvatelstva. Jako třeba nenormální letní čas. Jsem přesvědčena, že většina národa by v referendu rozhodla, aby platil astronomický čas, nikoliv něčí výmysl, fungující ze setrvačnosti nesmyslně dál.

146695

8.11.2007 22:19

RE: Vzpoura

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 146695

Astronomický - neastronomický čas já nevím jestli to má smysl řešit referendem, pač lidem to je jedno. Slyším o něm jen jednou za 4 roky, když pekař Pecka chce kandidovat do parlamentu a nějaký reportér si chce vydělat reportáží prachy.
A všeobecných problémů k rozhodování masou moc neni.

146746

9.11.2007 7:51

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146746

To víte, že by mělo smysl řešit i ten astronomický čas referendem. Dokonce já zastávám myšlenku, že i kdyby k referendu přišlo pouhé 1 procento lidí, tak by mělo být platné. A to z toho důvodu, že to jedno procento představuje 60 tisíc lidí- a názor tolika lidí má mnohem větší váhu než hlasování 200 zkorumpovaných poslanců. Já osobně bych se toho referenda o čase taky zúčastnila, protože mi ten letní čas taky vadí. Vždycky nejméně 14 dnů mám rozhozené spaní při přechodu na zimní či letní čas. A moje kočky ten přechod taky ignorují a vyžadují maso pěkně pořád v tu správnou astronomickou hodinu.

Všeobecných problémů, které se týkají všech lidí je k rozhodování strašná spousta a né že ne. Tam kde by šlo o střet zájmů různých zájmových skupin, tam by se pochopitelně rozhodovalo jinak, tam by se referendum nekonalo. Důležité by ale bylo, aby vždy zvítězilo řešení, kde obecně prospěšný zájem by zvítězil nad zájmem jednotlivců.

146758

6.11.2007 11:53

hezké ale...

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 85.?.?.?

článek chápu ale nesedí mi tam ty procenta.....Špičku pyramidy netvoří 10% ale 3%.Z matematického hlediska , ale i z praxe. (10% je ve skutečnosti cca 600 milionů lidí)Ve vstahu k článku poté i z oněch zmíněných 3% je nutno vyseparovat pouze 3% lidí(což je cca 50 milionů lidí), kteří Jsou bohatí.Další 3% z těchto 3% (cca 1.5 milionu)jsou bohatí a podílí se na moci.
A z těchto 3% pouze další 3%(cca 50.000 lidí) vládnou tomuto světu....(nejsou-li to další 3% z dalších 3%(1500 lidí).....co je zřejmně realné).Ve skutečnosti představuje Elitu ještě menší množství - opět 3% ....tedy cca 50 entit...těžko říci zdali lidí...
v ostatních věcech se nepřu z autorem.....

146553

6.11.2007 14:25

Ta procenta

Guru 84.?.?.?

Reakce na 146553

Souhlasím s panem Bílým, článek je napsán silně zjednodušeně, aby se zvýšila šance, že bude pochopen lidem prostým, procenta však zcela jistě nesedí.
Špičky Negativních elit to je pouze několik set lidí, tj. 0,00001% obyvatelstva planety. Širší špičky Negativníc elit, kterým je dohozen/dovolen občas za odměnu "dobrý" obchod tj. řádově jenom několik miliónů "šťastlivců/poslušných byznysmenů nepotížistů/úplatkářů" tj. cca 0,2% obyvatelstva planety. Značná část z tzv. Skutečné elity - zejména "umělci" atd. jsou pouze konformními nájemnými ubožáky, kteří napíši tisíciprvní scénář na téma "útok na Pearl Harbor překvapil pana F.D.R." (poté co pečlivě 9 měsíců realizovali 8 bodový plán provokace jeho poradce p. Arthura McColluma) a dalších 300 "umělců svobodných jako ptáci" - tedy údajná Skutečná nezávislá elita si zahraje ve filmu podle cinknutého scénáře.
Z toho mi plyne, že Opravdové Skutečné svobodné elity bude asi trochu méně cca 10 až 200 milónů osob, tj. 0,15 až 3% povětšinou z řad čistých investorů atp.
Zbytek jsou houfy lokajů na Finančních úřadech, Stavebních odborech v pozicích kde nedošáhnou na úplatky atd.
A jistě potom také miliardy ovcí, které si cestou do práce přečtou v Blesku velmi důležité info: jak se Britney lesknul nos

146562

6.11.2007 14:29

Souhlasím

Vodník 81.?.?.?

Reakce na 146553

Ty procenta vůbec nesedí. Těch skutečných vládců je jen fragment. Dále bych lokaje mocných rozdělil na pár procent zdánlivě mocných a zbytek, který patří spíš do té masy poslušných zaměstnanců, jen tak nějak direktněji spojených s lokaji. Volných radikálů nevím kolik je - nevím jestli bych mezi ně zařadil Ghándího, Lennona nebo Kryla určitě ne (zřejmě ani Horákovou), spíš třeba nějaké mnichy, potulné cikánské muzikanty atd. - a co Osáma?? [velký smích] Poslušných zaměstnanců bude - i s těmi, které bych přesunul ze skupiny "Lokajové" - tak třetina. Zdaleka největší skupinu na tomto světě tvoří ti poslední: ti nejchudší. Vy se na to díváte jen v mantinelech bohatého západního světa a tady je "chudých" opravdu jen těch cca 10%. Ale globálně je těchto právě nejvíc a jsou to oni, kteří nejvíc nesou tíhu zločinů těch nahoře.

Jinak myslím, že z mého komentáře vyplynulo, že rámcově s obsahem článku celkem souhlasím.

146566

6.11.2007 14:09

RE: Souhlasím

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146566

Souhlasím S Vámi i s panem Vladimírem Bílým, že ty procenta nemusí sedět. Ale já jsem to vše pochopitelně odhadla jen tak orientačně, šlo mi hlavně o popsání té světové struktury moci. Každou tu vrstvu jsem přirovnala k nějakému zvířeti, ale na tu nejchudší vrstvu jsem nenašla žádné vhodné zvíře.

Těch skutečných vládců světa skutečně asi bude jen mizivý fragment, na druhé straně ale tím, že lokajové mocných rovněž disponují určitým dílem moci jsou také velmi nebezpeční, protože i oni mají konkrétní „zásluhu“ na fungování celého toho dobře promyšleného systému moci.

Nevím proč odmítáte Lennona nebo Kryla či Horákovou, ale já bych třeba mezi volné radikály zařadila třeba i Čapka nebo Haška. Prostě všechny lidi, kteří se nezpronevěřili svému vnitřnímu přesvědčení a jeli si vždy podle svého vědomí a svědomí, bez ohledu na existující poměry.

Potulní cikáni mohou být pochopitelně též volní radikálové, ale nejsou mocným nijak nebezpeční, protože jsou chudí. Nejnebezpečnější pro mocné jsou volní radikálové patřící mezi střední třídu, kteří mají vlastní majetek a nejsou odkázáni na zaměstnanecký poměr. Ano, i Osáma byl patrně volný radikál.

146570

6.11.2007 16:11

RE: Souhlasím

JanK 88.?.?.?

Reakce na 146570

k tomu zvířeti - na chudé by se snad hodil ( co do bezmocnosti ) snad jen plankton. Je obrovský rozdíl mezi tím, jak může (sociálně) do světa zasáhnout milionář a člověk, co stěží přežívá. [oči v sloup]

146580

7.11.2007 16:04

RE: Souhlasím

poutník 194.?.?.?

Reakce na 146570

Je pravda, že v současném stavu světa, kdy další etepa vrcholí (věk Vodnáře),dochází k celkovému demaskování stavu věcí. V článku je toho hodně dobře nastíněno, ale celkový náhled pokračuje ještě dále, než by se na první (pozemský) pohled mohlo zdát. Ona mocenská pyramida totiž sahá ještě mnohem výše a to až do těch nejjemnohmotnějších oblastí tohoto světa (který nezahrnuje jenom "to" co můžeme vidět pouhýma očima). Ač se může mnohým (a také samozřejmě bude) zdát, že se jedná o sci-fi nebo blouznění, lidé mírně obeznámeni s pojmy patřící do oblastí jako je magie nebo esoterika budou zajisté znát něco astrálním světě, nebo o tom, že pozemskou smrtí nic nekončí. Ve skutečnosti je právě ona astrální oblast domovem mnoha bratrstev, kde se plánuje dění na zemi ne na 2 nebo 3, ale na stovky let dopředu. Ve skutečnosti můžeme vidět původ veškeré manipulace právě zde. Kdo viděl film Matrix, možná ani netuší, jak daleko bylo toto dílko podobné realitě. My lidé na této straně světa, sloužíme jako "výrobna potravy" pro entity na straně druhé (manipulací s lidským vědomím dochází ke vzniku vibrací a sil, které slouží jako potrava pro entity "onoho" světa, které se za každou cenu snaží udržet sami sebe naživu (neb proces umírání i rozkladu samozřejmě působí i na druhé straně - astrální). Neboť po ztrátě fyzického těla již není možnost vlastnit étery nutné pro "život", je nutné takovéto étery získávat z "ještě živých" na tomto světě (hrubohmotném). Celkový pohled na stav světa je ve skutečnosti tak tragickým pohledem vzájemného zajetí a vykořisťování sil, že zdaleka ne každý, je schopen jej nahlédnout.
Označit za "volné radikály" nějaká jména typu Kryl nebo Horáková je směšné. Pravý "radikál" je ještě mnohem radikálnější než si dokážete představit. Nebude ho zajímat nějaká politika (koneckonců LEVÁ nebo PRAVÁ jsou jen dva konce JEDNÉ tyče, dobré lze poznat jedině když existuje i zlé, čím víc míru - tím více války), pravý radikál jde až za hranice celého světa s jeho dvojakostí, pravý radikál jde až za hranice samotného stvoření a protože tím se přestává podílet na tvorbě "potravy" (rozumněj vibrací lidského vědomí) pro entity jemnohmotných oblastí, stává se terčem potírání..neboť se z hlediska kvality vědomí stává pro ony entity "nestravitelným"........
Skutečnost jde mnohem mnohem dále, než si kdokoli jen dokáže představit.

146643

7.11.2007 23:22

RE: Souhlasím

jansmith1984 85.?.?.?

Reakce na 146643

Zajimava uvaha od poutnika. Trosku to evokuje i Carlose Castanedu a uceni jeho Dona Juana.

146680

8.11.2007 7:45

RE: Souhlasím

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146643

Tak vysoko moje přízemní mysl jako ta Vaše, nesahá. Nemyslím si, že když existuje dobro, musí nutně existovat taky zlo a už vůbec nevěřím tomu, že čím víc míru, tím víc musí být války. Skutečný svět je o principu jin-jang, které se vzájemně doplňují a spolupracují, točí se spolu ve vesmíru a nikdo z nich není zlý, či válečnický, jenom je jiný než ten druhý.

146696

10.11.2007 1:49

RE: Souhlasím

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 146643

Dobrý, poutníče. Ano, máš mnoho pravdy, ale je vázaná víc emočně, než situaci patří. Ony entity (jemnohmotné) v "nejvyšším patře" jsou opět neutrální, jako ta hůl. A veškeré vrstvy entit pod touto hladinou obhodpodařují své "podřízené" tak, aby v projeveném světě (kam patříme my, s tělem) jednotlivé laboratoře (planetární systémy) vykazovaly nějaký pokrok = pohyb. Cykly civilizací měl dokončit už minulý okruh - Atlantida. Ale nepodařilo se převést řízení lidské společnosti do hladiny našeho druhého informačního systému, do podvědomí. Toho si byli architekti této civilizace vědomi. Proto princip latiny (navázání dvou číslic = vrstev poznání - k jednomu charakteristickému zvuku = písmenu) vedlo k podobné koalici (dva proti třetímu) i v projeveném světě. Rozvoj vědy a technologií, postavený na pozorování zvenčí, očima, vstupuje do koalice s praktikami předchozí civilizace, kdy létání a mžiková materializace byly realizovány zevnitř, osobním vědomím. A to v podobě "společného jmenovatele. Mobil na rozdíl od telepatie lze vypnout - a může si ho koupit skoro každý)

A opět tato absolutní moc v Atlantidě vedla k válce mocných, místo atomovek měli vodu. Ona je obdobou společného materiálu mezi mocí myšlenky a dostupnou technologií. Dnes zkoumání hmoty vedlo k jiné formě "společného jmenovatele", k zisku ohromné energie z minima hmoty. A je také moc absolutně korumpovala, voda (potopa)tak pomohla rozpustit tyto energie a vytvořit tak ve velmi vzdáleném prostoru základnu, kterou v této době naplňujeme. Úžasné schopnosti (ale také šílené defekty!) člověka jsou distribuovány z tohoto vzdáleného prostoru právě koloběhem nehmotných informací ve vodě, (vedle operace osmikončetinového "dvojdítěte" jsou lidé, kteří umí levitovat a čerpat různé energie z prostoru, ohýbání nerezových lžic..)
Patřím k těm, kteří tyto schopnosti sice nemají, ale mohou dění ve světě sledovat oběma systémy člověka (řízená "schizofrenie"[mrknutí jedním okem] a zařazovat do odpovídajících informačních vrstev. Propojování fantazie a reálu se projevuje v synchronicitách. A množina shod s dalšími lidmi vylučuje postupně princip nahodilosti. Začínáme se vzájemně poznávat a naše podvědomí pospojuje to, co víme každý jinak.
Vítám tě do klubu.

146804

6.11.2007 18:54

RE: hezké ale...

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 146553

Na spicce pyramidy jiste sedi pouze mala hrstka lidi, kteri maji vliv na deni pod nimi.
Jsou odhady, ze jich muze byt jen kolem deseti. Lokajove a poslusni "zamestnanci" je dobra ilustrace oddane tridy lidi, kteri si ziji v luxusu.
Spodek pyramidy by se dal nazvat stadem ovci, ktere se bez premysleni pasou ve svych ohradach. V tom obrovskem stadu ovci jeste najdeme jiste procento cernych ovci a kojotu. Snad neni tezke uhodnout kdo jsou. [cool]

146582

7.11.2007 0:17

RE: hezké ale...

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 146582

Deset? To je malo, to by tou pojatou moci praskli. Musi jich byt vice a nebudou rozhodne v jedne "pyramide", to by jsme uz davno beceli a bruceli v jednom velkem Gulagu. [mrknutí jedním okem]

146599

7.11.2007 6:58

RE: hezké ale...

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146599

Souhlas.[smích]

146619

6.11.2007 12:47

Volní radikálové ,docela dobrá naivita

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

lidé jako Kryl a další jak byli zmíněni možná jednali pro svobodu ,ale zcela v zájmu oněch zmiňovaných proto se tomuto směju. Všechny revoluce které vedou rádoby ke svobodě jsou v jejich rukách ,kdo řve pro demokracii řve pro jejich vládu.
Stejně je směšné si myslet ,že lidé se vrací do dob útlaku ,zajímavé jak jejich masáži o historii věříte ,naopak tolik svobody co bylo v minulosti (především středověk) už asi nezažijeme.Asi tak.

146554

6.11.2007 13:51

Dobrý článek

osg 88.?.?.?

Hezky napsaný článek, ale nesouhlasím s těmi procenty mocných - do těch 10% musí být započítáni i "vyšší lokajové". Opravdu mocných (tzn kteří se chovají jako mocní a nemají nikoho "nad sebou"[mrknutí jedním okem] je sotva procento.

146555

6.11.2007 13:35

CLANOK

marcel KE 84.?.?.?

Pekne napisany clanok. Skoda, ze je len pravdivy. [pláč]

146557

6.11.2007 14:45

Trochu jiný pohled

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 85.?.?.?

Takto nahlížejí toto téma komunisté :

Nejvyšší formací třídní společnosti je imperialismus… Ten V. I. Lenin definoval jako parazitický, zahnívající a nad propastí…

V. I. Lenin dále zdůrazňoval, že nelze porozumět ani jedinému jevu mravního života v třídní společnosti, pokud nevycházíme z jejího třídního rozdělení, ...

Soudruh Stalin nás učí .... Studovat novou třídní společnost bez ohledu na to, co si sama o sobě myslí a nepopisovat ...

Tomuto cíli slouží i spojení boje proti diskriminaci s bojem třídním, protože třídní charakter společnosti podmiňuje a násobí odcizení a diskriminační ...

C í l e m komunistů je odstranění třídní společnosti, v níž jedni vykořisťují a ovládají druhé, a vybudování sociálně spravedlivé komunistické společnosti, ...

---------------------------------------------------------


Já si naopak myslím, že pokusů o beztřídní společnost už bylo dosti. Stalin si onu "špičku pypamidy" brutálně vyvraždil, ostatní komunističtí diletanti ji ze svých zemí vyhnali do exilu. Jen z Československa emigrovaly v létech 1948 až 1989 2000000 (slovy dva miliony!!!) lidí. A určitě to nebyli lidé, ze spodních pater autorčiny pyramidy. A důsledek? Totální mravní úpadek (krom pár stovek těch nejstatečnějších všichni občané trpně odkývali bratrskou pomoc v 68. roce) a beznadějné zaostávání ve všech oborech lidské činnosti.

Proto vyzývám. Važme si a hýčkejme svou špičku pyramidy. Bez ní by nám bylo ouvej.

146572

6.11.2007 21:54

RE: Trochu jiný pohled

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Reakce na 146572

Jen k té emigraci: nevím, odkud čerpáte číslo dva miliony, ale tady - http://www.mvcr.cz/azyl/integrace2/nks01/prispevek... - se uvádí, že od roku 1948 až do 1989 emigrovalo z ČS. asi 500 000 lidí (není to sice přesný údaj, jak je uvedeno, ale že by se sekli o jeden a půl milionu se mi nezdá).

146590

6.11.2007 23:42

RE: Trochu jiný pohled

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 146590

A jak by to změnilo důsledky, kdyby šlo "jen o půl milionu" emigrantů?

Na zdroj svého čísla si nevzpomínám. Jistě vím jen to, že krajanské české a slovenské společnosti v USA a Kanadě mají dohromady přes jeden a půl milionu členů.

146597

7.11.2007 7:27

RE: Trochu jiný pohled

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146572

Nechápu, proč bych si měla vážit bezpáteřních lokajů mocných.V současné době není v naší politické čpičce VÚBEC NIKDO, koho bych si mohla vážit. Všemi do jednoho pohrdám včetně Klause.

146620

7.11.2007 13:46

RE: Trochu jiný pohled

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 146620

Stará moudrost praví: Každý národ má takovou politickou reprezentaci, jakou si zaslouží.

Ostatně špičku pyramidy zdaleka netvoří jen politici. Jsou v ní především vědci, podnikatelé, umělci, špičkoví lékaři, právníci, učitelé, ... Vskutku všemi pohrdáte?

146635

7.11.2007 17:51

RE: Trochu jiný pohled

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146635

To co tady papouškujete není žádná stará moudrost, ale pouze slogan záměrně vymyšlený a rozšířený na oblbnutí mas. Z té samé dílny sloganů jako: Nejsme jako oni.

My si rozhodně takovou politickou reprezentaci jakou máme nezasloužíme, protože ti mafiáni si dělají co chtějí, ať volíme, koho volíme. Volit někoho jednou za čtyři roky a pak nesmět už vůbec do ničeho mluvit je fraška nad všechny frašky. My bychom si takovou vládu zasloužili jakou máme jedině až teprve tehdy, až bychom si své reprezentanty volili přímou demokracií a tyto reprezentanty měli možnost taky kdykoliv odvolat, pokud by se chovali jako dobytek nebo jako Čunek. Vůbec nejlepší ze všeho však je, když by si občané o hlavních věcech rozhodovali úplně sami tak jako ve Švýcarsku.

Špičku pyramidy tvoří zásadně jen politici a vláda, lékaře a ostatní do toho vůbec netahejte, protože nemají možnost hlasovat o zákonech.

146649

7.11.2007 21:43

RE: Trochu jiný pohled

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 146649

Je mi líto, paní Jarmilo, ale ona stará moudrost vskutku platí. Důkazem toho jsou mimo jiné i Vaše příspěvky v této diskusi. Dodnes jste nezískala žádného zaníceného stoupence své myšlenky.

Vy vidíte řešení všech problémů v přímé demokracii, případně ve Vašem účetním volebním systému. Já naopak tvrdím, že dokud budou lidé líní, nevzdělaní, zbabělí, vypočítaví, chamtiví, sobečtí, ..., nic z Vašich návrhů nepomůže.

Ve všech společenských formacích na lidi platilo jediné. Odměna a/nebo trest. Někdo by řekl motivace. Faraóni s dobře nastavenými motivačními pravidly dokázali přimět davy, aby postavily stavby, nad jejichž velkolepostí dodnes žasneme. Baťa dokázal pomocí promyšleného motivačního systému vytvořit výrobní a obchodní impérium světového významu.

Komunističtí diletanti "dokázali" pomocí demotivujícího kádrování a prostřednictvím nivelizace mezd během pár desetiletí totálně zničit původně špičkové světové značky Tatra, JAWA, ZETOR, ČZ, Baťa, Walter, Škoda, Aero, ... a fakticky rozvrátit celou ekonomiku této země.

Nabízím. Pojďme společně hledat způsob, jak prostřednictvím systému odměn a trestů primět politiky (a také justici, policii, armádu, ...) k tomu, abychom se za jejich činy nemuseli stydět.

Předem varuji, je to nesmírně obtížný úkol.

146671

8.11.2007 8:26

RE: Trochu jiný pohled

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146671

Znovu opakuji pane Vojto, že to není žádná moudrost, ale někým záměrně vymyšlený slogan. To je zajímavé, že tento slogan za komunistů neexistoval, nikdo v totalitě netvrdil, že máme takovou vládu, jakou si zasloužíme. A musíte si uvědomit, že ta totalita v podstatě trvá dál, jenom je rafinovaně rozprostřena do „jako“ více soupeřících stran. Já mám spoustu zanícených stoupenců, jenže ti stoupenci jsou CHUDÍ lidé, nikoliv vládci a jejich lokajové, kteří uplatňují svou moc PŘES PENÍZE, lépe řečeno přes neomezené množství peněz.

Není Vám pane Vojto vůbec divné, že úplně všechny, ale úplně všechny věci dnes probíhají přes internet, pouze volby a hlasování probíhá stále jak za časů Marie Terezie? Proč asi? Inu proto, že většinové společnost je v rukou pár vládců, kteří si v podstatě neomezeně vládnou a tito kapři si svůj rybník nevypustí.
Faraoni neměli žádná motivační pravidla, měli pouze otroky, které nahnali na stavby pomocí biče a pod trestem smrti. Ano,Baťa je celkem dobrý motivační příklad- jako by bylo dobrou motivací pro většinovou společnost, kdyby se mohla pomocí přímé demokracie více účastnit rozhodovacích dějů.

Ano, komunismus byl vymyšlen Marxem jako totalitní vládnutí, ale neosvědčilo se. Už jsem to psala, lepší je vládnout otrokům přes peníze. No a systém odměn a trestů pro politiky i ostatní- o tom přesně je ten můj volební systém.

146697

8.11.2007 8:48

RE: Trochu jiný pohled

Robocrep 85.?.?.?

Reakce na 146671

Že "Každý národ má takovou politickou reprezentaci, jakou si zaslouží" Je jedno z nejhorších pořekadel století. Je to totiž ve skutečnosti PŘESNĚ NAOPAK. Národ který je tolerantní, nevýbojný a přijímá k sobě jak lidi tak myšlenky národů jiných bývá svojí reprezentací odrbán. Naproti tomu národ který si váží sám sebe a chce zachovat svoji integritu, většinou nevědomky vynese do čela někoho, kdo toho krutě zneužije. A vy myslíte že si to zaslouží?

146702

10.11.2007 1:45

RE: Trochu jiný pohled

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 146671

Vojto, jde to i jinak. Nabídnutím volby mezi odměnou "za nic" anebo osobní zodpovědností za své rozhodnutí. Místo cukru a biče jen dva cukry ke "hladině" svědomí.
Ale na to, aby něco podobného zafungovalo se má spící populace ještě moc dobře. Ale asi ta doba utahování opasků přijde, možná už v příštím roce. Po případných předčasných volbách by se situace měla rapidně lepšit, protože lidi už začínají vnímat, kdo jde do politiky za karierou a kdo se snahou pomoct sobě i ostatním. Určitěje dost lidí,co mají dobré projekty, ale bez šance je realizovat.

146806

10.11.2007 17:11

RE: Trochu jiný pohled

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 146806

Nejsem si jist, zda dobře rozumím větě "nabídnutím volby mezi odměnou za nic nebo zodpovědností za své rozhodnutí". Jako že mám volit mezi jistotou slušné sociální podpory nebo nejistotou vydělávat si jako podnikatel, když nic pořádného neumím a ještě k tomu jsem líný se něco učit? To myslíte vážně?

Rovněž nerozumím, jak s tím souvisejí případné předčasné volby? Dle mého názoru jde naprostá většina lidí do politiky zejména pro vlastní prospěch. Pro co jiného? Tím prospěchem jsou pak nejen peníze, ale též společenská prestiž a moc. Předčasné volby s tím neudělají vůbec nic.

Docela rád bych také viděl člověka, který má "dobrý projekt" a není schopen jej realizovat. Prosím o odkaz na některého z nich. Dobrý projekt je charakteristický tím, že má i jiné stoupence, než svého autora.

146819

11.11.2007 14:54

RE: Trochu jiný pohled

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 146819

Vojto, některé projekty ty stoupence získají až za čas. A to že všechny. A čím větší projekt, tím déle to trvá. Pro kulatou planetu se taky hned tak někdo nenadchl. A to, co se děje dnes v hladinách vědomí a podvědomí lidí - to je obdobné, jen v oblasti, pro kterou mnozí nemají referenční systém = školní vzdělání. Vnímat své svědomí mají ti bez peněz, co mají projekty. Ti druzí to mají obráceně. Ale to jistě víš také.

Vydrž. Někdo má projekty, jiný peníze na ně. Dokud se ti dva nepotkají, jde vše postaru. A ti, co mají peníze, ti podporují jen projekty, stejného typu. Víš jak pečlivě jsou připravované náhody? Opravdu si myslíš, že náhoda existuje?
Bohužel je těžké v několika větách popsat velikost prostoru, který se podílí např. na tom, která čísla "vyfouká vzduch v losování Sazky". Koncept doutisícileté funkce "jednoboha" je obdobou toho, čím byla "placatá" Země.
Koncepce spolupráce uhlíkové a křemíkové inteligence je ta nová podoba "bucha". A tu děláme všici. Matrix známe jen v negativní podobě, ale existuje i jiná. Jen je třeba některé zvykové významy pojmů trochu opravit. Třeba že slovo demokracie a jeho původní obsah - má dnes podobu demokratůry (demo = "nástřel" skutečnosti + kratůra = diktatůra či kreatůra, vyber si).

A kdo nic pořádného neumí a ještě je líný, ten skape, dojede na to, čím žije. Máš něco proti tomu? Já ne. Protože odměna "za nic" už funguje moc dlouho. Ale jen ve skupině těch, kdo svědomí ignorují. Příběh "o zlatníkovi" asi znáš, trvá už 2000 let, od vzniku daně z přidané hodnoty, kterou někdo nepřidal. Kdo? ten, kdo ti půjčil s úrokem větším, než odpovídá nákladům na "údržbu peněz". Film "Zeitgeist" asi znáš, jestli ne, tak víš, co máš udělat.

146856

7.11.2007 15:52

RE: Trochu jiný pohled

Robocrep 85.?.?.?

Reakce na 146620

Aniž bych chtěl dělat reklamu nějaké straně nebo člověku, přečtěte si tady: http://www.psp.cz/eknih/2006ps/stenprot/022schuz/s022266.htm
Jak mluví pan Zaorálek.(můžete kliknout na další/minulý a srovnejte s jinými řečníky)
Jistě, sám takhle nic nezmůže, na to není dost radikální. Ale příjemně překvapuje.

146639

8.11.2007 8:21

RE: Trochu jiný pohled

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146639

Mluví moc hezky ten pan Zaorálek. Jenže si musíte uvědomit jednu věc pane Robocrepe- že oni čas od času mluví hezky každý z nich. Tím si vždycky vylepší u většinového obyvatelstva své momentální image, ale to je všechno. Po OVOCI poznáte je, řekl prý Ježíš.A tím ovocem měl na mysli VÝSLEDKY jejich konání, nikoliv hezké řečičky, či jednotlivé činy jednotlivých politiků. Oni jsou spolu domluvení, a tak konečným výsledkem vždy je, co již dávno bylo rozhodnuto někde v zákusilí skutečnými vládci. Mějte stále na mysli, že i pan Zaorálek je pouhý lokaj mocných, i se svými krásnými řečičkami.Krásné řečičky tuhle vedla na Neviditelném psu i Bobošíková, že by až jeden nad její útlocitností zaplakal. Jinak ale známá svazačka a tvrdá kariéristka.

146699

8.11.2007 19:50

RE: Trochu jiný pohled

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 146699

Presně tak, plný souhlas.

Na druhou stranu p. Zaorálek podle mně aspoň patří mezi určitou sortu politiků, kteří se drží v mantinelech relativní slušnosti projevu a určité kultivovanosti, což je přístup, který je jiným sebestředným a arogantním nohsledům ve vládě, parlamentu, senátu apod. (minulým i současným) vysoce ukradený. Vědí moc dobře, že v naší pseudodemokracii (stejně jako v totalitě), jsou v zásadě nepostižitelní a pokud dojde v rámci tzv. "svobodných voleb" [velký smích] k výměně této vládnoucí garnitury, tak oni jen vymění svá křesílka za jiná -lukrativní- v byznysu a jinde, protože svůj úkol lokaje ke spokojenosti mocných za oponou, již splnili. Čest vyjímkám - protože věřím, že i mezi nimi se čas od času objeví poctivý jedinec. Otázkou je, jak dlouho mu to při těch všech lákadlech a prebendách vydrží a jestli jej "čistící" mechanismus, včas než napáchá nějaké škody, [smích] rychle nevystrnadí!!!

Samozřejmě, že se tím ale pokrytectví systému, který se tváří jako by zde byl pro většinové obyvatelstvo a přitom tomu je přesně naopak, neřeší.

Jay Kinney reviews Zeitgeist, the Movie.
Názory lidí v angl.
--- http://www.boingboing.net/2007/08/06/jay-kinney-reviews-z.html ---

146735

9.11.2007 8:21

RE: Trochu jiný pohled

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146735

Víte, oni mají tu technologii moci dokonale propracovanou. Malé strany se do parlamentu nedostanou a ve velkých stranách mají rebely velmi dobře ohlídané. Vemte si jak je vlastně celá věc směšná, když 96 procent obyvatelstva jsou nestraníci a vládne jim 4 procenta straníků. A z těch 4 procent straníků vládne promile zasvěcených lidí, ti ostatní jsou tam jen křoví do počtu.

Ale vraťme se k panu Zaorálkovi. Je možné, že patří k autenticky poctivým lidem, který jedná sám za sebe podle svého vědomí a svědomí. Oni občas připustí k moci i tyto jednotlivce, protože je potřebují kvůli zdání, že ve vysoké politice se pohybují i velmi čestní lidé. Tito lidé často promlouvají v médiích a dělají dobré jméno své straně. Ve skutečnosti ale slouží jako užiteční idioti. Když jsou po nějaké době již nepohodlní, jsou odstraněni. Takovým užitečným člověkem byl svého času pan Karas v KDU ČSL. Míval velmi často články v MFD, z kterých vyplývalo, že je to hluboce věřící a mravný člověk, což házelo gloriolu i na jeho stranu, že jsou tam samí takoví ortodoxně věřící a mravní lidé. Čili i pan Zaorálek se svými krásnými řečmi je naprosto neškodný, protože bude kdykoliv přehlasován většinou- a o to tady jde, o ty skutečné počty. To je to výsledné OVOCE.

146759

6.11.2007 15:54

10% je moc

Pavel z pardubic 212.?.?.?

Já mám dokonce pocit, že i těch 10% "vládců" je ještě nadhodnocené. Že jich bude tak 5%. A zbytek jsme my.

146577

6.11.2007 17:17

Snad jen dodat

Latinec 148.?.?.?

Novus Ordo Seclorum, znamena Nove Usporadani Doby, ci tez v angl. New World Order, NWO, Nove Usporadani Sveta.
Tento konspiracni plan sama-sebou prohlasenych za "elitu", ci "vyvolene" k ovladnuti sveta ma svuj puvod v Babylonu. Jezis Kristus tento perversni a pro druhe opresivni okultni plan, v te dobe znamy coby "Tradition of Elders" (Tradice Starsich, viz Novy Zakona a Josephus Flavius), napadal a odsuzoval jak jen mohl, vcetne jejich nositelu Farizeju, vladcu (Herodianu puvodu ne Israelitickeho, nybrz z cananitickych Edomitu obrezanych na Judaismus po dobyti J. Hyrcanusem kolem 135 BC), knezi a zakonodarcu. A ti ho za to zabili.
Tradice Starsich se zakladaly na principalni lzi, ze v dobe kdy Mojzis obdrzel od Boha Desatero (sepsane na hlinenych tabulkach), tak politbyro 70 "starsinu" (jak zajimave ze "starsinove" se objevovali i v CCCP) sedelo pod horou Zion, a tam od Boha obdrzeli daleko rozsahlejsi ustni instrukce nez Mojzis obdrzel v psanem Desateru. Tyto Tradice Starsich se mely ustne predavat (to je "vylepsovat", prekrucovat, pitvorit, a perversnit) az do doby Krista, az konecne kolem roku 500, po doplneni o Kristu a krestanech, sepsany v - Talmud ... Tam je pozice "vyvolenych" (tj. lidi) a sluhu (tj. zvirat v lidske podobe), se svymi pravy a povinostmi, dopodrobna sepsana pro nadchazejici generace tech "vyvolenych".
V nove dobe to byl G.H.W. Bush (syn zakladatele "Skull and Bones" ktery pozdeji financoval Adolfa Hitlera a nemecky Narodni Socialismus), ktery 11.zari 1990 pred US kongresem otevrene oznamil novinku: nastoleni "New World Order". Jak zajimave, take 9-11 ...
http://www.911researchers.com/node/439
Pani autorka to snad prehnala s 10% tech "elitnich", tech je daleko mene.
Ze komunismus a (konsumni, materialisticky) NWO je jen ruka v rukave dokazuje, ze lokajove (tj. komuniste, StBaci, praskaci, etc.) starokomunismu se v rychlosti prevlekli z umastenych monterek do sametovych habitu NWO, dnes jsou nejoddanejsimi spolupracovniky NWO (napr. Topolanek, ex predseda SSM, jeho otec podnikovy predseda KSC), a Zapad se nikdy neodvazil pozastavit nad jejich minulosti. Protoze NWO (svetovy socialismus vetsiny "diversifikovanych" poddanych, a mensinove, tj. DNA vybrane "elity"[mrknutí jedním okem], je ve sve podstate jen konecna materialisticka faze komunismu ("Kazdemu podle zasluh, kazdemu podle potreby": kredit/lichva, a progresivne se zvysujici dane), a prostituty (i.e., prevlecene komouse), kteri za zvanec udelajici cokoli, nutne potrebuje ..
Otec moderni lichvy (jehoz potomci dnes sedi na vrchu pyramidy svetoveho financnictvi, Federalni Reservy) prohlasil: "Nechte me kontrolovat finance narodu, a pak me nezajima kdo dela politiku". Nebot i ta kurva, dostane-li zaplaceno, vyhrne sukne ..

146581

7.11.2007 7:10

RE: Snad jen dodat

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146581

Tenhle Váš příspěvek je velmi zajímavý. To jsem netušila, že ten obrázek pyramidy s okem na vrcholku pochází až někdy z dob Krista. Ani jsem nevěděla, co znamená ten latinský nápis. No, vidíte, jak všechno souvisí se vším.

146621

31.12.2007 3:59

RE: Snad jen dodat

Alena 89.?.?.?

Reakce na 146581

Mimochodem je tato pyramida se vševidoucim okem symbolem tzv. Illuminátů / Freemasonů, tajné společnosti usilující o Nove Usporadani Sveta, dalšími symboly jsou např. pěti- nebo šesticípá hvězda nebo sova aj. Tato symbolika je velice rozšířená, když si jí člověk začne všímat, v Americe je skoro všudypřítomná. Používají ji podniky, filmové a hudební společnosti, výrobci aut, atd. Je i na jednodolarových bankovkách nebo v uspořádání města Washington DC atd. atd. Více o těchto symbolech:
1. část: http://www.youtube.com/watch?v=dtwdZeTpecY
2. část: http://www.youtube.com/watch?v=r_CWpbm2GxA&feature=related
3. část: http://www.youtube.com/watch?v=I5ZlebT2kuM&feature=related

Je to všechno jen náhoda. Když si člověk připustí, že není, je to až děsivé.
Dříve to bylo i na mě až moc 'konspirační', ale množství důkazů mě nakonec přesvědčilo. Podívejte se sami např. na video natočené skrytou kamerou reportérem Alexem Jonesem v lokalitě Bohemian Grove, kam se každý rok sjíždí největší 'smetánka', aby se zúčastnila magických rituálů:
http://video.google.com/videoplay?docid=-82095917705734983

Nebo jeho volné pokračování:
http://video.google.com/videoplay?docid=2500924140588760933

Poslechněte si také řeč bývalého prezidenta USA J.F. Kennedyho těsně před jeho zavražděním:
http://www.youtube.com/watch?v=ru4TbL8aweE

A úplně nejlépe se podívejte na šokující dokument ENDGAME, kde se dozvíte, co tato elita plánuje pro zbytek lidstva:
http://video.google.com/videoplay?docid=1070329053600562261

Když si člověk uvědomí, jací lidé chtějí ovládnout tento svět, tak z toho běhá mráz po zádech. Napadá mě k tomu jenom, že je musíme zastavit!

150201

6.11.2007 21:55

Na vrcholku pyramidy

pietroo 194.?.?.?

je možná matematicky jen jeden, nebo jen několik. A určitě k nim nepatří ti, které vidíme v televizi. "Tiší vládnou světu", ne exhibicionisté. [smích]
Můžete mi dát kontakt na Vaše webové stránky o přímé demokracii? Dík.

146592

7.11.2007 5:04

RE: Na vrcholku pyramidy

Saša 209.?.?.?

Reakce na 146592

>Můžete mi dát kontakt na Vaše webové stránky o přímé
>demokracii? Dík.

Vyberte si z článků na Zvědavci http://www.zvedavec.org/autori/237-jarmila-kubatov... nebo napište autorce kubata1 na seznam.cz
(" na " nahradíte zavináčem @)

146611

7.11.2007 7:53

RE: Na vrcholku pyramidy

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146592

Reforma voleb zde:
http://www.kubata.nazory.cz/clanky/kap20.htm

146622

7.11.2007 3:38

Lokajové mocných

Soudce Lynch 82.?.?.?

Ano, mate naprostou pravdu. Sedi ve vlade a jsou z Moravy...viz. Topolanek, Cunek, Rujbrova atd. A pak vsichni maji keci na Prazaky a neuvedomuji si, odkad ze se tito patolizalove priplazili do Prahy...?
[pláč]
Procpak se zRadar bude stavet u Prahy a ne na Morave? Protoze (vladnouci)Moravane by si ho tam prece nedali...
[bliji] [bliji] [bliji]

146608

7.11.2007 17:48

RE: Lokajové mocných

Dramenbejs 85.?.?.?

Reakce na 146608

Hele vole brzdi s těmi Moraváky. To že jsou Top., Čun. a Ruj. hajzlové nic neříká o moravácích, spíše o politicích.

Lidi se do Prahy plazí kvůli tomu, že se na regiony SERE a peníze se lijou převážně do Prahy.

146652

7.11.2007 18:29

RE: Lokajové mocných

Soudce Lynch 82.?.?.?

Reakce na 146652

Protoze mam uctu ..., tak jsem nenapsal: Moravaky ale Moravany

Ale rekni, ze se mylim...

146655

8.11.2007 15:39

RE: Lokajové mocných

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 146608

Koukam, ze by to chtelo opet rozdelit Ceskou Republiku na 2 rozdilne zeme? Nestacilo, ze se odtrhli Slovaci? [pláč]

146715

7.11.2007 17:38

Tak jsem skoncil s editovanim WIKI

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Snazil jsem se upozornit na anglicke wiki na kriticky dokument "Zeitgeist - The Movie". Zabanovan jsem byl do 10ti minut!!!

"""
Blocked
You have been indefinitely blocked from editing in accordance with Wikipedia's blocking policy for repeated abuse of editing privileges. If you believe this block is unjustified you may contest this block by adding the text {unblock|your reason here} below.

—Wknight94 (talk) 15:45, 7 November 2007 (UTC)
"""

Wiki je cenzurovana SIONISTY nebo prosionistickymi "uzitecnymi idioty".

146651

7.11.2007 20:41

RE: Tak jsem skoncil s editovanim WIKI

lendak 85.?.?.?

Reakce na 146651

Clanek s "Zeitgeist - The Movie" na anglicke Wikipedii byl udajne odstranen jiz pred casem. Ze by nastaval cenzura nepohodlnych informaci? Prectete se Orwella 1984, abyste vedeli do ceho dete lidi.

Uvidime, jak dlouho link na Zeitgeist - The Movie vydrzi na ceske Wikipedii.
Zatim funguje:
Zeitgeist

Lidi si mohou v pseudodemokracii nadavat, brblat, ale nesmi to prehanet, ze, protoze pak prijde velky bratr a bud je zastrasi nebo jim vypere uz predeprane mozky. Diky internetu maji kluci mafiansky ted problem informace kontrolovat. Uvidime co s nim v ramci boje proti terorismu udelaji. Opakuji, prectete si Orwell 1984.

146670

8.11.2007 8:50

RE: Tak jsem skoncil s editovanim WIKI

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 146670

Souhlasím s Vámi.[smích]

146700

8.11.2007 13:33

dokument

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

pusťte si to na - http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=6437 -,je tam první i třetí díl s titulky

146708

9.11.2007 13:36

*„Tak je to“,*

rusel 62.?.?.?

na pravdu i lež, na dobré i špatné zprávy odpovídal takto pořád stejně zenový mistr Hakuin z Japonska. Cituji dále z časopisu MEDIUM/č.7/2007:“Dovolil formě přítomného okamžiku, aby byla taková, jaká je a nenechal se zatáhnout do dramatu dané situace. Existoval pro něj jen přítomný okamžik a ten byl prostě takový, jaký byl. Nic si nebral osobně. Nebyl ničí obětí. Byl v dokonalé jednotě se vším , co se dělo, takže to nad ním nemělo žádnou moc. Když vzdorujete tomu, co se děje, jste tomu vydáni na milost, a okolní svět určuje, jestli jste šťastní nebo nešťastní. …. Hakuin udělal vždy to, co bylo v daném okamžiku potřeba….“
A ještě z téhož časopisu: J. Krishnamurti, významný indický filozof a duchovní učitel, „při jedné ze svých promluv, téměř na sklonku života, překvapil své publikum otázkou:“ Chcete znát mé tajemství?“ a řekl jen:“ Nebráním se tomu, co se děje, to je celé mé tajemství.“
„To, co se děje, se samozřejmě vztahuje k realitě přítomného – jiný než přítomný okamžik ani neexistuje. Být zajedno s tím, co je, znamená nebránit se vnitřně tomu, co se děje. To znamená nehodnotit to v duchu jako dobré nebo špatné, ale nechat to být.“ Tak je to. „Znamená to, že byste se v životě neměli snažit o žádné změny? Právě naopak. Pokud bude naše činnost vycházet z vnitřního spojení s přítomným okamžikem, bude podporována vyšší inteligencí. Životem samotným.“
Podle mého názoru jsou to úvahy vhodné pro zamyšlení každého z nás, někteří až příliš snadno odsuzujeme druhé, ale sami si nedokážeme přiznat vlastní nedostatky, nejsme ochotni změnit své chování a tak přispíváme k tomu, aby svět byl takový, jaký je.

146769

20.6.2008 12:28

Bohužel jim nejde o peníze

platipus 80.?.?.?

Té stovce co je nahoře jde jen o moc o světový řád který budou oni ovládat.
Viz http://911.yweb.sk/filmy.html EndGame - Alex Jones

O skutečném důvodu vzniku 1. a 2. světové války
O tom kdo vládne světu a čeho oni jsou schopný
O roli EU v celosvětovém NWO. doporučuji.
!!!!!

163584

Příspěvků: 79

06.11. 02:03 Kadence crazy  Tady na
06.11. 08:03 Wesley  Jde o dobre zkorumpovany a zprzneny system zvany demokracie
06.11. 13:30 Jarmila  RE: Jde o dobre zkorumpovany a zprzneny system zvany demokracie
06.11. 10:59  evolučně Zlo vítězí nad dobrem, protože zlých lidí přibývá
06.11. 13:53 Jarmila  RE: evolučně Zlo vítězí nad dobrem, protože zlých lidí přibývá
06.11. 11:18 jansmith1984  Dobře napsané
06.11. 14:32 Jarmila  RE: Dobře napsané
06.11. 15:11 jansmith1984  RE: Dobře napsané
07.11. 06:46 Jarmila  RE: Dobře napsané
06.11. 16:03 jansmith1984  RE: Dobře napsané
06.11. 11:58 Robocrep  Vzpoura
06.11. 14:21 Guru  RE: TV Nova
06.11. 14:07 Jarmila  RE: Vzpoura
06.11. 14:23 osg  RE: Vzpoura
07.11. 07:12 Jarmila  RE: Vzpoura
07.11. 15:41 KTE  RE: Vzpoura
08.11. 07:35 Jarmila  RE: Vzpoura
08.11. 13:31 Vojta49  RE: Vzpoura
09.11. 08:14 Jarmila  RE: Vzpoura
06.11. 14:29 Vratislav  RE: Vzpoura
06.11. 16:09 Jarmila  RE: Vzpoura
06.11. 21:01 Robocrep  RE: Vzpoura
07.11. 20:23 Vratislav  RE: Vzpoura
08.11. 07:40 Jarmila  RE: Vzpoura
08.11. 21:26 Vratislav  RE: Vzpoura
09.11. 08:16 Jarmila  RE: Vzpoura
06.11. 16:39  RE: Vzpoura
07.11. 20:13 Vratislav  RE: Vzpoura
08.11. 08:21 Jarmila  RE: Vzpoura
08.11. 22:19 Vratislav  RE: Vzpoura
09.11. 07:51 Jarmila  RE: Vzpoura
06.11. 11:53 Vladimír Bílý  hezké ale...
06.11. 14:25 Guru  Ta procenta
06.11. 14:29 Vodník  Souhlasím
06.11. 14:09 Jarmila  RE: Souhlasím
06.11. 16:11 JanK  RE: Souhlasím
07.11. 16:04 poutník  RE: Souhlasím
07.11. 23:22 jansmith1984  RE: Souhlasím
08.11. 07:45 Jarmila  RE: Souhlasím
10.11. 01:49 janko  RE: Souhlasím
06.11. 18:54 Hastrman  RE: hezké ale...
07.11. 00:17 Rene Bartosek  RE: hezké ale...
07.11. 06:58 Jarmila  RE: hezké ale...
06.11. 12:47  Volní radikálové ,docela dobrá naivita
06.11. 13:51 osg  Dobrý článek
06.11. 13:35 marcel KE  CLANOK
06.11. 14:45 Vojta49  Trochu jiný pohled
06.11. 21:54 Muchomůrka červená  RE: Trochu jiný pohled
06.11. 23:42 Vojta49  RE: Trochu jiný pohled
07.11. 07:27 Jarmila  RE: Trochu jiný pohled
07.11. 13:46 Vojta49  RE: Trochu jiný pohled
07.11. 17:51 Jarmila  RE: Trochu jiný pohled
07.11. 21:43 Vojta49  RE: Trochu jiný pohled
08.11. 08:26 Jarmila  RE: Trochu jiný pohled
08.11. 08:48 Robocrep  RE: Trochu jiný pohled
10.11. 01:45 janko  RE: Trochu jiný pohled
10.11. 17:11 Vojta49  RE: Trochu jiný pohled
11.11. 14:54 janko  RE: Trochu jiný pohled
07.11. 15:52 Robocrep  RE: Trochu jiný pohled
08.11. 08:21 Jarmila  RE: Trochu jiný pohled
08.11. 19:50 jansmith1984  RE: Trochu jiný pohled
09.11. 08:21 Jarmila  RE: Trochu jiný pohled
06.11. 15:54 Pavel z pardubic  10% je moc
06.11. 17:17 Latinec  Snad jen dodat
07.11. 07:10 Jarmila  RE: Snad jen dodat
31.12. 03:59 Alena  RE: Snad jen dodat
06.11. 21:55 pietroo  Na vrcholku pyramidy
07.11. 05:04 Saša  RE: Na vrcholku pyramidy
07.11. 07:53 Jarmila  RE: Na vrcholku pyramidy
07.11. 03:38 Soudce Lynch  Lokajové mocných
07.11. 17:48 Dramenbejs  RE: Lokajové mocných
07.11. 18:29 Soudce Lynch  RE: Lokajové mocných
08.11. 15:39 Rejpal  RE: Lokajové mocných
07.11. 17:38  Tak jsem skoncil s editovanim WIKI
07.11. 20:41 lendak  RE: Tak jsem skoncil s editovanim WIKI
08.11. 08:50 Jarmila  RE: Tak jsem skoncil s editovanim WIKI
08.11. 13:33  dokument
09.11. 13:36 rusel  *„Tak je to“,*
20.06. 12:28 platipus  Bohužel jim nejde o peníze

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 82 čtenářů částkou 18 174 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 0

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 4

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
24,31 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,43 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
18,87 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,79 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,95 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 530,22 Kč
1 unce stříbra
524,78 Kč
Bitcoin
835 608,06 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 915