Diskuze k článku

Dennis Kucinich kritizuje Bushovu administrativu za přípravu války s Íránem a špehování amerických občanů

Příspěvků 27

27.8.2007 3:29

Co nebo kdo může pohnout Amerikou?

Pramen 88.?.?.?

Nechci být katastrofickým věštcem budoucnosti, ale mám takové tušení, že stojíme před nějakým novým úderem ze strany Bushe a jeho chlapců.
Dolar je na lopatkách, ještě dýchá, ale už hodně ztěžka a když si
neřekne o oddechový čas, prohraje celý zápas.
V Iráku se zvítězit vojensky nedá a jakou má Bush možnost?
Půjde teď před kongres na koberec a tam mu kongresmani naloží , co se do něj vejde a odtáhne , jak spráskaný pes, protože jeho teze o navýšení počtu vojáků je též vadná.
Afganistán je také jeden velký průser, protože válčit s negramotnými a všeho schopnými bojovníky, dobře nadrogovanými heroinem a řádně vyškolenými k totální nenávisti a ideově závislými na svých kmenových vůdcích, je logisticky pro armádu NATO nemožné.
Armády NATO zde budou pomalu uvláčeny a unaveny k smrti.
Pod tíhou všech těchto okolností musí Bush a jeho zločinná vláda
něco udělat.
Nechci příliš oponovat článku, ale útok na Irán je příliš okatý.
Nejdřív musí být nějaký nový důvod k válce.
Ale ten najít nebude už tak jednoduché , jako byl útok na WTC.
Vůbec nevím, co si páni neokonzervativci vymyslí, ale moc velký repertoár není. Je potřeba nějak ohromit světovou i americkou
veřejnost a tak si myslím ,že to vypadá na atom.
Taková malá atomová bombička když někde šikovně bouchne, to by mohla být ta správná rozbuška pro světové veřejné mínění.
Jak se jednou zlo rozjede, už se nezastaví před ničím!

142633

27.8.2007 21:42

RE: Co nebo kdo může pohnout Amerikou?

dfgds 77.?.?.?

Reakce na 142633

Ne, nepůjde před kongres, člověče kde berete tak zvráceně demokratické názory ? Vy nečtete historii ? Udělá to stejně, jako mnoho amerických prezidentů před ním, řekne : "Jdeme do války !" Stejně jako A. Lincoln, který nařídil bez kongresu blokádu jižanských přístávů, stejně jako další prezidenti po něm. Kolik válek se schvalovalo v kongresu ? Ani ne polovina. Vivat demokracie. Jenže tento typ demokracie je v praxi úplně k ničemu. Ach jo.

142679

28.8.2007 3:00

RE: Co nebo kdo může pohnout Amerikou?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 142633

20070812203349 [cool] NO - POKUD BY TO NĚKDE MĚLO MALIČKO BOUCHNOUT, ASI SE BUDE LÍP PŘIPRAVENÝM . Viz např.: http://podnety.cz/podnet-cislo-20070812203349

142684

27.8.2007 9:45

Ne Ahmadinežád, Ano odposlechy

Martin Tomis martin (tečka) tomis (zavináč) hotmail (tečka) com 211.?.?.?

Změna Iránského režimu by rozhodně nebyla na škodu. Ahmadinežád nemá zdaleka takovou podporu, jak se může v zahraničí zdát. Při prosincových volbách do obecních zastupitelstev a do Sboru Odborníků utrpěli jím podporovaní kandidáti výraznou porážku. Asi 30 poslanců Amhadinežáda pozvalo “na kobereček“ do Parlamentu. A přední ekonomové zaslali prezidentovi dopis kritizující jeho špatnou hospodářskou politiku.

Přestože Irán opravdu není demokracií, existuje tam silná opozice, která může legitimně zaujmout místo radikálů.

Jak ukázala Irácká zkušenost, vedení válek na Blízkém východě s cílem změny režimu, může dopadnout velmi špatně. Ale jsou i jiné možnosti, jak přispět ke kolapsu Ahmadinežáda.
Jeho oporou jsou v článku zmíněné Revoluční gardy. Z těch se za téměř 30 let stala velmi vlivná politická síla, zejména díky kontrole ekonomicky silných firem. Jak píše nedávný The Economist, Gardisté například z vlastní pravomoci zavřeli teheránské Chomejního Mezinárodní letiště, protože tendr na jeho provozovatele prohrála jedna z jimi vlastněných firem.

Pokud by tedy Západ “dal vydělat“ firmám spojených s opozicí (např. bývalý umírněný prezident Rafsanžání je jedním z nejbohatších Iránských podnikatelů), bylo by to rozhodně efektivnější řešení než zákaz investic do Iránu.

Změnou Iránského vedení by se mohla situace na Blízkém východě uklidnit. Irán je hlavním sponzorem sunnitského Hamásu a šíitského Hizbaláhu; dvou teroristických organizací, jejichž cílem je zničení státu Izrael. Od těchto dvou skupin pochází pravděpodobně nejtvrdší proti-americká a proti-židovská propaganda na Blízkém východě (al-Manar je zakázána i v relativně pro-arabské Francii). Destabilizující efekt Iránu na BV je tedy zřejmý, nemluvě o jeho podpoře Šíitským povstalcům v Iráku.

Co se týče Kucinichova prohlášení o “omezování svobod“ Američanů, existuje jednoduchý argument PRO přísnější sledovací systémy: Pokud sledování dokáže zamezit teroristickým útokům proti Američanům, je zcela ospravedlnitelné, protože ten, kdo nic neskrývá se nemá čeho bát. Každý má samozřejmě nějaké tajemství, ale sledovací programy se zajímají pouze o typ informací, které jsou nutné pro NÁRODNÍ BEZPEČNOST a nevinného člověka nemohou kompromitovat už proto, že jsou (alespoň v primární fázi) vyhodnocovány technikou a ne lidmi.

142638

27.8.2007 16:14

RE: Ne Ahmadinežád, Ano odposlechy

Blue litr (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 142638

Koukám vy jste tím terorismem taky pěkně chycený. Pokud někdo na území USA prováděl či plánoval teroristické útoky, byla to jen sama americká vláda.

142655

27.8.2007 18:05

RE: Ne Ahmadinežád, Ano odposlechy

Sid 84.?.?.?

Reakce na 142638

Súhlasím, odstránením mullahov sa veľa vyrieši.

Čo sa týka podpory režimu samotnými Iráncami, dosť o to pochybujem. Veď aj náš komunistický režim brojil proti americkému imperializmu, ale ľudí to absolútne nezaujímalo. Mali svoje problémy a to majú určite aj Iránci.

142659

27.8.2007 19:27

RE: Ne Ahmadinežád, Ano odposlechy

Datel 206.?.?.?

Reakce na 142659

Ja si myslim ze by se hodne vyresilo odstranenim lidi jak vy. Pokud nebyli lidi vaseho typu v Palestine , nevim ze by Blizky Vychod byl problematicky jak je. A navic odstranenim " Mullahov " se nic nevyresi. Najdete si jineho nepritele. Znam par lidi z Iranu a Iraku , vesmes prijemni a pohostinni. Znam par sionistu - ojebavaci. Znam par Zidu vcelku prijemni lide.

142667

28.8.2007 6:30

RE: Ne Ahmadinežád, Ano odposlechy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 142659

kedysi tiez existovali politologovia no tu sa im hovorilo politčeskoj rukovoditeľ (politruk) niektori ich pohrobkovia tu ostali napriklad Samson spolupracovnik s STB, Meseznikov co vypusti hlupost storocia o Putinovi a ani sa nezacervena, myslim si ze takito ludia typu politologa su ti co rozostvavaju narody proti sebe, mali by ich asi eliminovat, mozno by mali ostat na akademickej pode, tam urobia menej bordelu ako v skutocnom zivote,

142687

28.8.2007 6:54

RE: Ne Ahmadinežád, Ano odposlechy

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 142659

Chlape, vy jste jak kolovrátek. Umíte si představit, že bychom v Česku odstranili všechny faráře? Myslíte, že by to šlo? A to v tom Íránu mají mulláhové mnohem, mnohem větší váhu, než faráři u nás.

142688

28.8.2007 8:47

RE: Ne Ahmadinežád, Ano odposlechy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 142659

Některé lidi nepřesvědčí ani holocaust, že násilným odstraněním "nežádoucích" elementů se nevyřeší NIKDY NIC...

142692

30.8.2007 16:48

RE: Ne Ahmadinežád, Ano odposlechy

ctenar 62.?.?.?

Reakce na 142659

Něco jiného je podporovat vládu když jste jaktakž v pohodě. Vstoupí-li do země cizí vojska, spousta lidí je schopna bránit ne vládu, ale svoji zem. A chytrá vláda toho využije.
Takže i když mají lidé tam svoje problémy, útok na jejich zemi je spojí (a to neplatí jen pro Írán, koukněte co udělali s američany jen teroristické útoky).

142850

29.8.2007 0:47

RE: Ne Ahmadinežád, Ano odposlechy

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 142638

Opravdu? A co vsechno jste treba osobne vy ochoten obetovat v zajmu te bezpecnosti svobodne spolecnosti? Treba tu svobodu? A je nesvobodna spolecnost bezpecna pro jednotlivce, kteri neskacou jak totalitni nacelnictvo piska? Jsou vubec jedinci s jinymi nazory treba, je to prospesne pro spolecnost? Nebo je pro spolecnost prospesna "filtrace" nazoru a ty nevhodne nazory odstranit, aby nenarusovali zbytek lidicek? A ta technika ma takovou inteligenci, ze k primarnimu vyhodnocovani netreba lidskeho dohledu? [překvapení] [mrknutí jedním okem]

142727

30.8.2007 16:42

RE: Ne Ahmadinežád, Ano odposlechy

ctenar 62.?.?.?

Reakce na 142638

Bohužel k tomu mohu napsat jen to, že tezi o tom kdo nic neskrývá už měli komunisti.
Každý něco skrývá, někdo nechce aby se mu přislo na milenku, jiný může mít třebas "špatnou" sexuální orientaci atd ...
Kdo určí které data nesmí "uniknout" např. v ostrém předvolebním boji ?
Kdo bude kontrolovat ty lidi co s nimi nakládají ?

142848

27.8.2007 10:45

leteckých senzorů, které proniknou mraky, ale i budovami a podzemními bunkry

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Nepřehání autor trochu?

142642

27.8.2007 10:35

Chybné informace v původním článku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 38.?.?.?

"Kucinich, jediný prezidentský kandidát, který v roce 2002 hlasoval proti opatřením, jež připravila iráckou válku" je záměrně lživé vyjádření, které se často objevuje v kampaních Demokratické strany a médií.

Republikánský kandidát na prezidenta, Ron Paul, nejen hlasoval "proti opatřením, jež připravila iráckou válku", ale hlasoval jako jeden z mála proti válce samotné (lze ověřit na stránkách amerického kongresu, kde jsou uloženy výsledky hlasování).

Tento nezávislý postoj mu vynesl (stejně jako u nás iniciativě Ne základnám) bojkot médií a snahu Republikánů o jeho odstranění z debat prezidentské kampaně. Důvodem je také to, že Ron Paul, kdykoli se objevil v debatě, získal podporu většiny diváků (často i příznivců Demokratické strany) a nechal za sebou i ty nejznámnější kandidáty. Při nedávném průzkumu volebních preferencí pomocí simulovaných voleb (Alabama Straw Poll) získal Ron Paul 81% všech hlasů a pokud ho nikdo nezastřelí (jako JFK), může být příštím americkým prezidentem.

Jeho zvolení by prospělo i České Republice, protože Ron Paul je proti zasahování do vnitřních záležitostí ostatních států, proti válkám a proto velmi pravděpodobně i proti základnám u nás. Ron Paul makes sense

142644

27.8.2007 15:49

RE: Chybné informace v původním článku

cz_dragon 199.?.?.?

Reakce na 142644

Zrovna jsem chtel pridat informace o Ron Paulovi, ale predbehl jste mi!
Ja bych chtel jenom pridat trochu sveho nazoru, Kucinich je priserny levicak, dalo by se rict, ze jeho nazory jsou primo jak vysite z komunistickeho manifesta! Kucinichovy nazory na spolecnost, nemaji nic s demokraii spolecneho, jenom to ze zaujal postoj proti valce v Iraku.....

Vic o Ron Paul:
http://www.house.gov/paul/
http://en.wikipedia.org/wiki/Political_positions_of_Ron_Paul
http://www.lewrockwell.com/paul/paul-arch.html
http://www.dailypaul.com/
http://www.youtube.com/profile?user=RonPaul2008dotcom

142654

27.8.2007 16:52

RE: Chybné informace v původním článku

cz_dragon 199.?.?.?

Reakce na 142644

Vložený obrázek

142656

27.8.2007 15:35

jak lide zacinaji smýšlet..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Nevinné lidské životy má s největší pravděpodobností opět na svědomí rozbujelý rakovinový vřed planety Země=USA. Pokud by za požáry stáli náboženští fanatici z muslimských zemí, USA je vycvičily, zafinancovaly... ještě v dobách, kdy USA byly posedlé svrhnout legitimní sekulární vládu Babraka Karmala a Nadžibuláha v Afghanistánu. Všemožně již v té době podporovaly Ládinovce, nakonec se jim to vymstilo 11.září. USA se neštítily ve svém antikomunistickém běsnění dokonce podporovat nejextrémnější ultralevičácký režim Polpotovců - Rudých Khmérů s miliony obětí - lidských životů. USA se neštítily dokonce tento zrůdný ultralevičácký režim dokonce podporovat VEŘEJNĚ v OSN, což lze ověřit v dokumentech o hlasování. Chce se mi z politiky USA zvracet.Kambodžu nakonec osvobodil od této ultralevičácké tyranie, podporované USA , socialistický Vietnam s podporou SSSR. Mimochodem kvůli levičáctví se SSSR rozešel i s Čínou. Chce se mi z politiky USA zvracet ! Pokud však plameny zažehli řečtí žháři, zase za to může zvrácený totalitní režim v USA a jejich úchylové z Hulí v údu, odkud zaplevelují svět filmy, kdy dvě třetiny "děje" tvoří VÝBUCHY, OHEŇ, krev, násilí a mrtvoly. PYROMANII, stejně jako sadismus a nekrofilii řadí sexuologové mezi sexuální úchylky. Tyto úchylácké scény zákonitě zvyšují počet i choutky takto ujetejch jedinců. Úchylové totiž musí bejt již samotní režiséři těchto filmů, hold maj prachy, tak točej. Ještě zvrácenější vliv na svět má však skrytý politický propagandistický podtext ve většině US filmů.Fašistické Německo by mohlo v mnohém závidět.Vlastenecká hudba (4 verze pro všechny filmy), zvukové efekty trhající uši, kdy dialog zaniká..., prostě filmy bez myšlenky, hnusnej brak, šířící malomyslnost u ostatních národů, jenž má za cíl udělat z lidí slaboduchý dav křičící Amerika!Amerika ! , a ráno si "svobodně" oblékající tričko s nápisem US ARMY. To, co píšu se jeví jako hodně nadsazené, mnohdy i úmyslně přeháním, ale zde nic nadsazené není, vše se tak stalo, je třeba hledat souvislosti, ano USA přímo nedrží v ruce zápalky, na to mají lidi, které předtím proti někomu tyto teroristické praktiky naučili, A ládin poté, co skončil studia v Turecku se stal spolupracovníkem CIA, tyto živly z celého muslimského světa USA školily ve zpravodajských technikách, jak se vyhnout detekcím na letištích v praní špinavých peněz...Aurčitě SSSR a světský režim v Afghanistánu byl menším zlem, než "demokracie" alá USA - Talibán..., kdy ted nakonec s nimi musí bojovat a my jak pitomci po jejich boku.Je to totéž, jako bych si na Tebe, jako na svého souseda jen proto, že děláš doma po výplatě stojku (paralela s SSSR hospodářstvím), si najal zabijáka, který Ti zavraždí někoho s rodiny a podpálí chalupu a nakonec, to samé provede i tobě.

142652

27.8.2007 15:53

jak lidé začínají smýšlet..pokr.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

(paralela s tím jak USA vycvičili tyto šílence a nakonec se jim to 11. září vratílo, ale bohužel celému západnímu světu a hlavně vlezdoprdelkům.) m.j. Řecko, pokud se nepletu má v Iráku nebo Afghanistánu také vojáky, pod ne, tak mě oprav. Ale, budiž Afghanistán se USA vymstil a vojska jsou tam z požehnáním OSN, ale USA pokračují V Iráku (bez mandátu OSN) svrhly Sadáma, představitele opět sekulárního režimu, který náboženské fanatiky, nacionalismus..., byť krutě, držel na uzdě. A tyto národy demokracii nechtějí, ti, co prohrají volby je neuznaj, ozbrojí se a teče krev. Oni jsou spokojení pokud mají svého diktátora nebo monarchu, byť třeba tyrana . A pár tamních Havlů přece nestojí za to, aby svět byl kvůli tomu ve SRAČKÁCH.
Nic nepřekrucuji, nepřekrucuji ani tehdy, když napíšu, že největším filozofem všech dob byl V.I.Lenin, který napsal, že náboženství je droga a to, že, kde dnes teče krev, tak se točí kolem náboženství (také nacionalismu, rasismu a nekontrolované moci peněz) je svatá PRAVDA !!! V žádném případě neobhajuji Stalina a ujetej reál. socialismus Stalinova typu. Jinak Lenin ve svém dopise, než zemřel před Stalinem varoval, Stalinova klika dopis ale zatajila.Hra na PC je mnohdy dost drastičtější, než hra se samopalem, proto říkám, že leccos je důmyslně skryto v určité fiktivní realitě, o to je to záludnější. A někdy ani skrytě, ve hrách (Vietkong...) jsou prezentován jako nepřítel konkrétní národ a ovlivňováno dokonce pol. myšlení a historie. Totéž hry a filmy, kde arabáči jsou prezentováni jako pitomci a odstřelováni, bombardováni...Jinak Amíci si 11. zaří sami natočili, v mnoha filmech s podobným dějem a vše zachranoval prezident. Bush měl být po 11. září sesazen a ne že se při svém bezprostředním projevu po 11. září usmíval a mrkal na svou manželku při tiskovce, cítil se jako ve filmu, kdy teď spasí Ameriku a svět. To je prostě to jejich tupé US myšlení, a v tom vyrůstá spousta. Dokážu si představit, jaké představy a pohled na ostatní svět musí mít" logicky" už malej ami kluk. myslíš, že někdy v životě pochopí, že není jen Amerika ? Muslimskej fanatik si také mohl říci, natočili si to, tak jim ty jejich úchylné fantasmagorie splníme.Inteligentní jedinec kvuli hře na PC nebude páchat zlo, ale jedinci Bushova kalibru se v tom mohou vzhlédnout. V každém příspěvku , co píšu, je určitá nadsázka, ono mnoho lidí bez té nadsázky se potom nad problémem ani nezamyslí, jdu papat a pak se koupat v moři, čau.

142653

27.8.2007 18:17

Ja viem

Erricco 91.?.?.?

čo môže pohnúť Amerikou !Naozajstný teroristický útok na biely dom a pentagón !!!

1. Zbavila by sa tým asi 80% naozajstných teroristov ktorí ju ohrozujú.

2. Ludia by konečne videli,ako naozaj takýto útok vyzerá a že takéto útoky prichádzajú nečakane a väčšina ludí práve vtedy nemá v práci volno,lietadla sa nevyparujú a vzdušná obrana nie je na pikniku.Trochu viac krvi "naživo" by im neuškodilo,aj ked by bohužial bola ich vlastná [bliji]

142663

27.8.2007 19:23

Tenhle stary o smutnym Americanovi jiste znate .

Kadence crazy 154.?.?.?

Sednu do auta , zapnu radio a tam skoro na kazdy frekvenci to je samy terrorista . Doma pustim TV a tam lhavy projev Bushe o Afghanistanu a Iraku . Znechucene vezmu do ruky noviny a tam fotka Bushe s jeho cancama o Iranu a atomovych zbranich . Uz jsem z toho unaveny a tak vezmu do ruky casopis a tam clanek s kritikou o Venezuele a Kube a fotka Bushe . Dostal jsem z toho hlad a tak zajedu do cinsky restaurace . Bojim se vzit do ruky jidelni listek .......

142670

27.8.2007 20:18

Nevím, nerozumím tomu!

Hugof 81.?.?.?

Je ale možné, že ani ti nejinteligentnější američané neuvědomili, že od 9. 11. 2001 nemají nejdemokratičtější ústavu na Světě, ale paskvil, proti němuž je i Německá říšská ústava z roku 1933 po požáru Reichstagu dokonale liberálním státním zákonem??? [překvapení]

To musí být hodně vymaštěná země, že o tom nemá ani páru... [oči v sloup]

142672

27.8.2007 21:43

Opakování historie

tgfh 77.?.?.?

"Dejte mi záminku, vítěze se nikdo nebude ptát na důvody !"

Adolf Hitler před napadením Polska

142680

28.8.2007 3:51

RE: Opakování historie

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 142680

Tohle je docela zajimavy . Naklepte si na google SEMA Concentration Camps a muzete zirat kam ta democracie speje .......

142685

28.8.2007 16:40

RE: Opakování historie

petr sleder petr (tečka) sleder (zavináč) seznam (tečka) cz 88.?.?.?

Reakce na 142685

Když už, tak FEMA.

142711

28.8.2007 18:25

RE: Opakování historie

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 142711

Dekuju Vam ze jste me to opravil . Jsem se nedopatrenim preklep . Za tu chybu se omlouvam .

142714

30.8.2007 8:30

pozor

rtzerzter 77.?.?.?

Reakce na 142714

když už tak v Yahoo a ne v Google, který si na vás pamatuje, co vyhledáváte.

142817

Příspěvků: 27

27.08. 03:29 Pramen  Co nebo kdo může pohnout Amerikou?
27.08. 21:42 dfgds  RE: Co nebo kdo může pohnout Amerikou?
28.08. 03:00  RE: Co nebo kdo může pohnout Amerikou?
27.08. 09:45 Martin Tomis  Ne Ahmadinežád, Ano odposlechy
27.08. 16:14 Blue  RE: Ne Ahmadinežád, Ano odposlechy
27.08. 18:05 Sid  RE: Ne Ahmadinežád, Ano odposlechy
27.08. 19:27 Datel  RE: Ne Ahmadinežád, Ano odposlechy
28.08. 06:30  RE: Ne Ahmadinežád, Ano odposlechy
28.08. 06:54 DavidZ  RE: Ne Ahmadinežád, Ano odposlechy
28.08. 08:47  RE: Ne Ahmadinežád, Ano odposlechy
30.08. 16:48 ctenar  RE: Ne Ahmadinežád, Ano odposlechy
29.08. 00:47 Rene Bartosek  RE: Ne Ahmadinežád, Ano odposlechy
30.08. 16:42 ctenar  RE: Ne Ahmadinežád, Ano odposlechy
27.08. 10:45  leteckých senzorů, které proniknou mraky, ale i budovami a podzemními bunkry
27.08. 10:35  Chybné informace v původním článku
27.08. 15:49 cz_dragon  RE: Chybné informace v původním článku
27.08. 16:52 cz_dragon  RE: Chybné informace v původním článku
27.08. 15:35  jak lide zacinaji smýšlet..
27.08. 15:53  jak lidé začínají smýšlet..pokr.
27.08. 18:17 Erricco  Ja viem
27.08. 19:23 Kadence crazy  Tenhle stary o smutnym Americanovi jiste znate .
27.08. 20:18 Hugof  Nevím, nerozumím tomu!
27.08. 21:43 tgfh  Opakování historie
28.08. 03:51 Kadence crazy  RE: Opakování historie
28.08. 16:40 petr sleder  RE: Opakování historie
28.08. 18:25 Kadence crazy  RE: Opakování historie
30.08. 08:30 rtzerzter  pozor

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

55

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 19 409 korun, což je 55 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 9

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 7

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
26,08 Kč
Libra
29,47 Kč
Kanadský dolar
17,00 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,74 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
29,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 031,68 Kč
1 unce stříbra
553,24 Kč
Bitcoin
668 425,07 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 039