Diskuze k článku

USA: Zraněný predátor se stává nebezpečným

Příspěvků 49

1.4.2007 7:58

Záminku má...

hombredavid 213.?.?.?

Myslím tím zajaté britské námořníky. Pohádka se opakuje (pokolikáté už). Vždyť je to průhledné....ale účel světí prostředky.

132003

1.4.2007 9:22

Nazveme to ponižující? Žádné pytlíky na hlavě, elektrické šoky a mlácení. Iránci jsou jasně zcela necivilizovaní.

Saša 142.?.?.?

Reakce na 132003

31. března vyšla v Guardian reakce na články Britského tisku komentující zajetí 15ti námořníků. Nejdříve jsem měl pocit, že je to politický humor, asi se mýlím je to pohled té velké „necivilizované“ části světa.. „Call that humiliation?“ je mistrně anglicky napsáno spisovatelem a filmovým direktorem Terry Jones. Další články tohoto autora v Guardian.

Sdílím rozhořčení britského tisku nad zacházením s našimi námořníky, kteří byli Iránem nařčeni z ilegálního vniknutí do Iránských vod. Nás by ani ve snu nenapadlo takto zacházet se zajatci – dovolit jim kouřit cigaretu například, když bylo dokázáno, že kouření zabíjí. Nutit ubohou vojínku Faye Turney nasadit si černý šátek a pak ukazovat ten obrázek světu – mají Iránci představu civilizovaného chování? Pro Boha, co je špatného s nasazením pytle přes hlavu? To je to co my děláme s chycenými Muslimy: dáme jim pytel přes hlavu, aby se jim hůř dýchalo. Teprve potom je zcela akceptovatelné je fotografovat a šířit obrázky neb zajatci jsou k nepoznání a nemohou být tedy poníženi jako tito nešťastní Britští vojáci.

Je rovněž nepřijatelné, aby Britští zajatci byli nuceni mluvit na televizi a řekli něco čeho mohou později litovat. Kdyby jim Iránci zalepili ústa páskou na lepení kovových spojů jako to děláme my našim zajatcům, vůbec by nemohli mluvit. Samozřejmě, asi se jim hůř dýchá – zvláště s pytlem přes hlavu – ale v nejmenším nejsou ponižováni.

O čem to mluví, dovolovat jim psát dopisy domů se sdělením, že jsou pořádku? Je na čase, aby se Iránci přiřadili k ostatnímu civilizovanému světu: měli by dopřát zajatcům soukromí samotky. To je jedna z mnoha výsad z jaké se těší zajatci na Guantánamo Bay.

Opravdová známka civilizované země je, že se neukvapuje s obviněním osob zajatých v čerstvě napadeném státě. Ku příkladu, chovanci na Guntanámo se těší z maximálního soukromí jaké si jeden může jen přát již skoro po pět let a až nyní byl první obviněn. Jaký to kontrast, ostudní Iránci spěchají se strkáním zajatců před kamery.

Navíc je zcela jasné, že Iránci nedopřávají Britským zajatcům žádná prostná a tělocvik. Americká armáda zaručuje, že se Iráčtí zajatci mohou radovat z tělocviku. Jsou to vzrušující „stresové pozice“, očekává se od nich setrvání hodiny v takové pozici, aby si zpevnili břišní svaly. Běžné jsou nuceni opakovaně cvičit střídavě stát na patách a do dřepu. Má to za následek intenzivní bolest a nakonec svaly přestanou prostě pracovat. Je to dobrá a zdravá legrace s bonusem, že se přiznají k čemukoli.

..pokračování..

132008

1.4.2007 9:27

Nazveme to ponižující? Žádné pytlíky na hlavě, elektrické šoky a mlácení. Iránci jsou jasně zcela necivilizovaní.

Saša 142.?.?.?

Reakce na 132008

..pokračování..
To mě přivádí ke konečnému konstatování, že je jasně vidět ze vzhledu vojínky Turney na televizi, jak je pod nátlakem. Novináři přemluvili behaviourální psychology, aby prohlédli záznam a všichni ji shledali „nešťastnou a stresovanou“.
Co je odpudivé, jak lstivě ji Iránci učinili „nešťastnou a stresovanou“. Nejsou na ni vidět známky ran elektrického proudu, drobné popáleniny nebo modřiny v obličeji. To je nepřijatelné. Zajatci mají být pod nátlakem jako v kompromitujících sexuálních posicích nebo elektrické šoky na přirození a fotografovat je, tak jak v Abu Ghraib. Fotografie mají obíhat po civilizovaném světě, aby každý přesně viděl co se děje.

Jak Stephen Glover poukázal v Daily Mail, třeba by nebylo správné rozbombardovat Irán odvetou za ponížení našich vojáků, ale je zcela jasné, že Iránci musí trpět – buď zvýšením sankcí, jak navrhuje zmíněný denník nebo to jednoduše nechat na presidentu Bushi, nechť se rychle splní jeho přání, napadení Iránu a nechť přinese demokracii a západní hodnoty do této další země stejně jak v Iráku.

132010

1.4.2007 15:30

RE: Politicka satira :)

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 132010

Ano, to je vic nez presne.
Tak Iran je pry ten spatny, ze zadrzuje valecne zlocince kteri na zaklade lzi okupuji Irak a ted jim mame verit, ze byli v Irackych vodach a ne v Iranskych... To je sarada, nebo co?! Jim preskocilo, ne?!
Nejlepsi je, jak je Iran ma "fofrem vratit". No, a kdy USSaci vrati uz 3 mesice zadrzovane Iranske DIPLOMATY?!?! Po jejich vraceni se da o necem takovem mluvit. Kdyz se omluvi a Britanie da zaruky, ze se "selhani navigace" nebude opakovat. Navic ti Iransti DIPLOMATE ani nic neudelali, na rozdil od techhle arogantnich valecnych zlocincu, co si mysli, ze jim patri cely svet a kazdy, kdo jim ukaze tvrdou ruku je diktator, terorista a tak dale. Bla bla bla bla.
Pokud maji dukazy, a GPS logy by mit meli, tak at je zverejni at vidime, ze byli v Irackych vodach. Ale protoze krome drzych prohlaseni nic nezverejnuji, tak mi prijde logicke, ze ma pravdu Iran (ostatne, Iranci jsou tam DOMA, tihle jsou tam jen jako cizi najezdnici!) a ne Britanie.
A nejvice se mi libilo, jak EU (EU!!!) zacala pozadovat propusteni valecnych zlocincu. Hmmm. Kdy ze EU pozadovala propusteni treba Palestinske vlady, zlocinne zadrzovane Izraelci? To bylo ticho po pesine a nic vic. Kdy ze se EU zastala Iranskych diplomatu, falesne obvinenych (kdyby to obvineni melo nejake podklady, uz bychom je videli) z podpory povstalcu v Iraku a uz nejaky ten patek zadrzovanych v "humannich zarizenich" jako je Abu Ghraib?!

To tady vsem v EU preskocilo? [překvapení]

132026

2.4.2007 6:18

RE: Politicka satira :)

Hugof 81.?.?.?

Reakce na 132026

Standardní výzvědná operace! Je docela možné, že tam byli Britové PRÁVĚ proto, aby je chytili... Prostě hra na kočičku a myšičku! Myšička je Ahmadínežád... Pár skoro nasranejch výlevů, pak se do toho vkládá GWB, jenž prostě "půjde nebohé rozvědčíky osvobodit" za mohutného potlesku hlubinných jaderných pum! Když budou mít britští rozvědčíci kousek toho pokakanýho štěstíčka, osvobozovací akci GWB i přežijou... Nebo taky ne...

132066

2.4.2007 11:44

RE: Politicka satira :)

leo69 89.?.?.?

Reakce na 132066

Nebo také vůbec ty námořníky nemá Irán, ale jsou hezky k dispozici v nějakém útulném filmovém studiu a velká hra na osvobození rukojmích se začala...

m, [smích]

132077

2.4.2007 19:22

RE: Politicka satira :)

Hugof 81.?.?.?

Reakce na 132077

Vypadá to jako maňáskové divadlo... Třeba Ahmadínežád koupil už rozlehlý pozemek nedaleko jiného ranče v Argentině! Už jenom čeká na gáži od Amíků, a pak v klidu zatáhne hypotéku a hodí nohy na lavici na dřevěné verandě... Až to taky zabalí kámoš Jirka Procházka a donde na čerstvě odšpuntovanou Lagavulinku! ;o)

132097

1.4.2007 9:17

Začiatok konca

Sid 91.?.?.?

Myslím, že ako zranené zviera sa chovajú skôk ajatolláhovia. Ten trápny cirkus okolo Britov je taký predsmrtný kŕč Islamskej republiky. Tá je niečo ako Tretia ríša alebo Pol Potova Kambodža- projekt ktorý stál státisíce životov a mal nulový význam. Už tak niekedy v lete by mohli v televízí vysielať ako vešajú Chameneího. Ten pohlad by stál za to.

132007

1.4.2007 10:44

RE: Začiatok konca

J. H. 85.?.?.?

Reakce na 132007

Vy si zkoušíte Orwellovo "1984" v praxi?
J. H.

132014

1.4.2007 11:10

RE: Začiatok konca

Sid 91.?.?.?

Reakce na 132014

Neviem čo ste tým myslel, ale jasné je že Orwell bol konzervatívec a bol proti všetkým formám totality. Aj komunistickým aj nacistickým. Niečo také ako Chomejního režim si asi ani nevedel predstaviť, ale keby vedel, určite by vznikla dalšia kniha.

132017

1.4.2007 12:42

RE: Začiatok konca

TT 88.?.?.?

Reakce na 132017

Aj demokratickým potažmo kapitalistickým, tak jak je známe..

132023

1.4.2007 15:58

RE: Začiatok konca

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 132017

Mily pane Sid a ostatni. Po letech pozorovani diskusi a snahy presvedcit diskutujici jsem objevil, ze nekdy prijde cas, protoze vlastne diskuse preji tem kteri v zakulisi si delaji co chteji.
Tedy, prijde cas slapnout hadovi na krk, jinak vas ustkne. Je to v zajmu preziti. Vsimete si, jak had hovori a jak jedna.
Vse co se v historii stalo se stalo z duvodu a jen soucasna ideologie nastolena infiltraci ktera dokazala zapusobit na prirozene city, dokazala otupit pocit spravedlnosti.

132028

1.4.2007 17:58

RE: Začiatok konca

J. H. 85.?.?.?

Reakce na 132017

>Neviem čo ste tým myslel,
To se dalo čekat. Přitom by stačilo knihu si přečíst. A nemusel byste číst ani moc dlouho, abyste se poznal. Pro Vaše pohodlí Vám kousek ocituji: "Obecenstvo se ohromně bavilo při záběrech, na nichž se velký tlustý chlap pokoušel uplavat před helikoptérou, která jej pronásledovala; nejdřív ho bylo vidět, jak se převaluje ve vodě jako delfín, potom ho bylo vidět přes zaměřovače kulometu helikoptéry, pak v něm byly už samé díry a moře okolo se zbarvilo do růžova a potom se potopil, jako by těmi dírami do něho pronikla voda. obecenstvo řvalo smíchy, potom bylo vidět záchranný člun plný dětí a nad ním se vznášela helikoptéra, na přídi seděla žena středních let, možná židovka, s tříletým chlapečkem v náručí. chlapeček křičel hrůzou a ukrýval tvář na její hrudi, jako by se chtěl zarýt až do ní, a ta žena ho objímala a konejšila, i když sama byla ztuhlá hrůzou a stále ho co nejvíc kryla tělem, jako by si myslela, že ho její náruč uchrání před střelami. potom helikoptéra shodila dvacetikilovou bombu, strašlivý záblesk a celý člun se rozletěl na třísky. následoval úžasný záběr na dětskou ruku jak stoupá vysoko vysoko do vzduchu to musela brát nějaká helikoptéra s kamerou ve špici v řadách vyhrazených pro členy strany se ozval obrovský potlesk."

132037

1.4.2007 20:51

RE: Začiatok konca

Sid 91.?.?.?

Reakce na 132037

Takto nejako si ja predstavujem kameňovanie alebo verejné obesenie nejakého 16 ročného dievčaťa. Ona má strach, ludia čumia a mullahovua si robia niečo v nohaviciach. Hádam Orwell predsa predpovedal aj islamskú republiku.

132047

1.4.2007 22:05

RE: Začiatok konca

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 132047

Každá propaganda musí byť populárna na takom intelektuálnom stupni, aby jej aj najhlúpejší z tých, voči ktorým je nasmerovaná, porozumeli... Cez jej šikovné a ustavičné aplikovanie, ľudia môžu vidieť raj ako peklo a naopak - najhorší spôsob života môžu považovať na raj.
(Adolf Hitler)

Hitler by mal z teba radosť [chechtot]

132053

1.4.2007 22:05

RE: Začiatok konca

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 132047

To je zajimave pane Sid, ja si takhle predstavuji Vase obeseni.

132054

1.4.2007 22:17

RE: Začiatok konca

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Reakce na 132054

>ja si takhle predstavuji Vase obeseni.


Vložený obrázek

132055

1.4.2007 22:24

RE: Začiatok konca

Mindy 217.?.?.?

Reakce na 132055

[oči v sloup] Pánové, stačilo. Už se nevěšejte. Nebo se klidně pověste, ale ne zde. Hezký večer. Mindy - editorka

132057

2.4.2007 20:02

RE: Začiatok konca

Paulito 193.?.?.?

Reakce na 132057

Pani podnikatelka Mindy nam sdeluji nove pindy.

132100

2.4.2007 1:21

RE: Začiatok konca

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 132055

No, neni potreba takto se vzrusovat nad spekulovanym osudem pana Sida. Myslel jsem to jen obrazne.
Vetsina lidi, kdyz hovori o zpusobu boje, tak to vzdy berou z posice agresora.
Vzdy rikaji: ja bych to tak nedelal, nebo, ja bych byl mirnejsim veznitelem.
Aby clovek opravdu dosahl pochopeni lidi kterym je ublizovano, musi se vmyslet do jejich situace.
Slysime: ti Palestinci terorisuji Israel a nebo, nepochopeni nad tim, ze se nevzdaji totalne zidovske nadvlade.
Nikdy, tedy na zapade jsem neslysel pohled z Palestinske strany.
Tamhle to byl nas dum a ted tam bydli rodina zidu ktera nam ho ukradla, nebo: nemame vodu na zalevani oliv, ale usedlici nad ulici maji plavecke baseny.
Chapete ten rozdil.
Ovsem zide si nikdy nepripusti ten soucitny pohled na lidi. Ani pred valkou, tedy druhou svetovou, ani pred prvni, ani nyni pred tou Iranskou ani pred Irackou ani pred lonskou agresi, ani nereknou dekuji tem padlym a zmrzacenym Americanum kteri jako telata opousteji sve domovy a jdou zabijet za zidovskou causu.

132063

2.4.2007 0:19

RE: Začiatok konca

Sid 84.?.?.?

Reakce na 132054

Nepochybujem, že by Vám to prinieslo radosť, ale hádam nie až takú, že precvičíte pravačku? To si nechajte pre nejaký film, ak už nie je po ruke slečna.

132060

3.4.2007 8:38

RE: Začiatok konca

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 132060

Áno pánko Sid .
Něhá si tu pravačku pre voľajaký film-aj keď ma nyní tak napadá? Ten film sa budě v brzku nakrůcať- lebo budě založené filmové štůdio- World Goyim Films a nakrůcať sa budě "Celkom posledný dieľ -M A D A G A S K A R - země to vysněná-rebem Herzlem vymodlená.
Len sa tak v kůtiku duše obávam,že skÓr z teho budě skanzen-byvší Entity než života plná země!! Vietě- kto s čím zachádza-tým aj schádza!!! [bliji]

132128

1.4.2007 22:22

RE: Začiatok konca

z.a.p 74.?.?.?

Reakce na 132047

Clovece, odkud Vy mate tu potrebu neustale negativne komentovat na to o nem nevite zhola nic. Rikam ze nevite, protoze nam tu pretlumocujete propagandu. A propaganda je vzdy lez. My Vam sice za to dekujem, ale verte, pri trose dobre vule si ty pakarny muzeme nalest sami.

Chcete-li kritizovat (notabene v nejhrubsich terminech) zvyklosti nejake jine spolecnosti, mel by jste si setsakramentsky jisty, ze Vase vlastni spolecnost je VZOROVA. Jinak se vystavujete posmeskum.

Je tomu tak??

z.a.p

132056

1.4.2007 12:40

RE: Začiatok konca

Mike-- 89.?.?.?

Reakce na 132007

Sise, Side. Možná někdy uvidíte, že to za co bojujete nestoji ani za pohled. Nejlepe byste udelal, kdybyste hrdinné armádě SS amerických jel pomoci.. [mrknutí jedním okem]

132022

2.4.2007 7:44

RE: Začiatok konca

Hugof 81.?.?.?

Reakce na 132007

Zase jeden, co tam byl a má dokonale jasno! ;o) Doufám, že nás tady brzo obsaděj taky - za Fica a pravda že aj za Zaorálka! Mudrujem, tak budem potom mudrovat teprv! Zvlášť to Slovensko mi dneska připadne jako Kambodža...

132068

1.4.2007 17:21

Jen tak mimo diskusi

Hastrman 71.?.?.?

Musim se smat kdyz vidim "Zraněný predátor se stává nebezpečným...Každá šelma, která je zraněna...mainstreamových médií" [chechtot] [zmaten]

132033

1.4.2007 18:14

Takže válečné hrátky pokračují

Kant 194.?.?.?

Ušatej Tóny potřebuje nějak sjednotit znepokojený pracující lid, zdá se že "vlastenecká" média a jestřábové míru spustí kampaň jako před útokem na Falklandy.Kohopak kromě USSáků ještě seženou do svojí koalice proti "všesvětovému islámskému zlu", troufám si tvrdit, že proti odhodlaným Iráncům by to s pár Harriery a paragánským výsadkem nešlo.

132039

1.4.2007 19:18

Selma je nebezpecna ....

z.a.p 74.?.?.?

a technicky vzato, nevim kdo a jak ji zastavi. Rusko na to asi nema, Cina na to rozhodne nema o Iranu nemluve. Tech 15-20 let od doby kdy SSSR prestal byt protivahou bylo dostatek casu k tomu, aby SS ziskaly totalni vojenskou prevahu. Uvedomme si: budouci mozna valka se nemusi nezbytne vest stovkami tisicu vojaku; moderni technika umoznuje jen velmi omezeny pocet patricne vycviceneho personalu (rekneme jen nekolik set az tisice) k vykonani hruzneho dila kdekoli na Zemi. A to jsou skutecne tzv. profesionalove schopni udelat - vymazat cast lidske civilizace behem nekolika hodin v zajmu jakesi pofiderni a vylhane ideologie typu 'demokracie' dle predstav a v zajmu financniho kapitalu.

Propadam proto skepsi? Ne. Verim ba jsem presvedcen, ze az krize dostoupi toho praveho bodu, proste dojde k prevratu a to prave v doupeti one selmy. Predchozi vice nez dvousetlety vyvoj ve SS a oddanost mnoha Americanu myslenkam spravedlnosti, rovnosti lidi a prave svobody nemuze zmizet s povrchu povedomi sveta jen proto, ze nejaka zlocinecka klika si to tak preje mit. Ano, bude to pravdepodobne vysoke drama, ale verim pevne na vyhru dobra. V zajmu celeho sveta, v zajmu lidskeho rozumu.

z.a.p

132043

1.4.2007 20:59

RE: Selma je nebezpecna .... doplneni

z.a.p 74.?.?.?

Reakce na 132043

Nekdy koncem unora t.r. byl ucinen pokus urcite skupiny uvnitr 'ozbrojenych sil' SS zajmout viceprezidenta. Stalo se tak pri prilezitosti jeho navstevy v Australii. Ruska bezpecnostni organizace FSB oznamila, ze Chenney-ho letadlo ucinilo po startu nahly navrat a potom spesne zase odletelo. Na letistni plochu byly vylozeny tri predmety pripominajici lidska tela. Ruska sluzba, pozorujici pohyby vyznacnych osob v americkem vedeni dedukuje, ze doslo k vymene nasili zrejme v pokusu Chenney-e zajmout.

Kdyby tomu bylo tak, spadalo by to celkem vhodne do spojeni s nedavnymi protesty vysoce postavenych cinitelu v armade (vyslouzilych i slouzicich) Spojenych statu. Da se jen ocekavat, ze existuje (mozna vice) skupina 'silneho nesouhlasu' s americkou vladni politikou primo v ozbrojenych silach SS. Je tu nekolik domnenek a pozorovani, vzajemne se doplnujicich.

z.a.p

132050

2.4.2007 8:05

RE: Selma je nebezpecna ....

Hugof 81.?.?.?

Reakce na 132043

Něco jiného je jaderná mocenská "protiváha" a něco jiného je protiváha silová... Je ale pravda, že si ten náš Svět rozebírají Rusko s USA po vzájemné dohodě! Rusko snad ani nemá zájem na tom, aby USA neobsadily Írán! Ba naopak! Bestie musí žrát, aby z ní bylo možno později ukrajovat...

To není o "utlačovaném" Íránském lidu - ten je se svým socialismem spokojen minimálně stejně, jako jsme s ním byli spokojeni před rokem 1989 my! A kdyby jej až tolik hnětl, vyjde do ulic sám! Ostatně volby v Íránu probíhají demokraticky (alespoň zahraniční pozorovatelé jej tak charakterizovali a neshledávali na nich nějakou přímou snahu po manipulaci - rozhodně byly poslední prezidentské volby v Íránu méně zmanipulované, než předposlední a poslední v USA!!!)

Možná si tady pár pomýlených nácků (koukám hlavně ze Slovenska - pozdravujte Fica až ho bude fackovat ten váš milovaný Bush!) stýská, že nás raději taky před 89. rokem "neosvobozovali chrabří američtí vojáci" jako osvobozovali Irák (v první vlně bombardování zahynulo kolem 6000 lidí) a možná nás měli osvobozovat tak, jako v Srbsku (tam zařvalo taky 6000 lidí, kteří ani nevěděli, vo co v tom Kosově vlastně go a proč albánci migrují do Kosova z Albánie pozuby vyzbrojení vším, co v Albánii nakradli) osvobozovali mmj. i afgánské teroristy placené CIA v Kosově v řadách UCK... Docela by mě bavilo sledovat ty silácké xichty u nás, kdyby nás osvobozovali!

Írán musí totiž platit za naše hříchy - ne za ty svoje... Strašně se za to stydím!!! [pláč]

132069

2.4.2007 8:18

RE: Selma je nebezpecna ....

Hugof 81.?.?.?

Reakce na 132069

IMHO: Saddámův bestiální režim charakterizovali znalci blízkovýchodních poměrů, jako nejdemokratičtější na Arabském poloostrově! Je to docela směšné, že jsme jej šmahem odsuzovali za jeho zločiny (do nichž jsme jej ostatně sami našoférovali viz napadení Íránu ZHN a podobná akcička proti Kurdům!) a přitom nám vůbec nevadí mnohem zhovadilejší totalitní režimy, jako je Saudská Arábie a podobně! Holt, tyhle totality USA potřebují! Tak jsou to "humánní totality"! I když je v nich z politických důvodů mučeno a zabíjeno nesrovnatelně více lidí, než kolik jich v posledních 5 letech své hrůzovlády pozabíjel Saddám - nesrovnatelně více, než jich vězní muslimská náboženská rada v Íránu...

132070

2.4.2007 12:44

RE: Selma je nebezpecna ....

google 84.?.?.?

Reakce na 132069

>Možná si tady pár pomýlených nácků (koukám hlavně ze
>Slovenska - pozdravujte Fica až ho bude fackovat ten váš
>milovaný Bush!) stýská, že nás raději taky před 89. rokem
>"neosvobozovali chrabří američtí vojáci" a
>možná nás měli osvobozovat tak, jako v Srbsku .......

pan Hugof, nie ste vy prilis rychly pri tom vasom deleni sveta na zly a dobry,
na nackov (hlavně ze Slovenska) a tych druhych?
nepripominate tym tiez tak trochu rychlopalneho Busha,
ktory sice nema paru o nicom, ale striela na vsetko co sa pohne?
ak by ste tu trochu dlhsie pobudol, predtym nez vynesiete vase tvrde rozsudky o pomylenych slovenskych nackoch,
tak by ste sa dozvedel, ze tito slovenski nackovia, su väcsinou postarsi pani z israela, zidia,
ktori prezili mladost na Slovensku.
pritiahol ich sem do fora isty distingvovany, ale vsetkymi mastami mazany sofista, pan Stein z Haify, ak sa nemylim.
tito pani zidia sa vyznacuju tym, ze ked pride rec na politiku, tak podporuju vzdy, vsade a do poslednej kvapki krvi (tej vasej, samozrejme)
tie najnemoznejsie, najnezmyselnejsie hovädiny, ake z usraela vyjdu.
ako su napriklad:
us-radary v Cechach
pravo na bombardovanie civilneho obyvatelstva vsade, kde sa im zamanie,
v Iraku, v Somalsku, v Irane, v Juhoslavii, v Afghanistane, v Libanone...
pravo na vypalne eeeh....pardon na odskodnenie do 120-tej generacie, atd...

oni su proste za kazdu kokotinu, aka by cloveka napadla a plne presvedceni, ze maju pravdu,
presne tak ako vy ste presvedceny, ze mate pravdu (hoci ju v tomto pripade zrejme aj mate).

pomimo toho, ale tito pani tu tiez maju pravo zdielat svoj nazor, podla pravidiel diskusie a berte to
ako moznost potrenovat sa v retorike
ako moznost verifikovat si vlastne nazory
ako mentalny trening

len nezneuzivajte ich sposob diskusie a nezjednodusujte to
do polohy nackovia/nenackovia!
ked uz pre nic ineho, tak aspon preto, ze to nie je pravda.

tito cteni pani totiz nie su ani fickovci ani "nackovia".

co to ma vobec znamenat?
nacek je predsa clen nacistickej strany, alebo sa mylim?
bol tu predtym stalym hostom jeden transvestita z Prahy, Emma Bovary, pre ktoreho bol kazdy "nackom",
kto nemal politicky korektne nazory, to znamenalo tie iste ako on/ona.

dalsi fakt, ktory prehliadate, je fakt, ze je to prave clen Bezpecnostnej rady OSN, Slovensko, teda aj Fico,
ktore ako jediny clen vystupuje proti oddeleniu Kosova od Srbska.

>Írán musí totiž platit za naše hříchy - ne za ty svoje...

v tom s vami suhlasim.

>Strašně se za to stydím!!! [pláč]

ja sa nikdy nehanbim za to, co som neurobil alebo co som nepodporoval.
ci uz fyzicky alebo retoricky.
tato cesta vedie väcsinou rovno do pekla.
napriek tomu robim proti nim vsetko, co je v mojich silach.
a verte mi, nie je toho malo, co sa da proti nim urobit.
oni uz dychaju z poslednych sil, len si to ludia este celkom neuvedomili [mrknutí jedním okem]

132080

2.4.2007 19:18

RE: Selma je nebezpecna ....

Hugof 81.?.?.?

Reakce na 132080

Máte do velké míry pravdu! Dokonce i to moje nařčení z náckovství byla jenom snaha "inkriminované lačnící po muslimské krvi" comožná urazit - čímž jsem však spíše urazil i nacionalistu Fica, kterého zase za jeho odvahu definovat současnou americkou vládu, docela obdivuju.

S dalším dělením někdejší Jugoslávie si, pravda, moc rady nevím... Připadne mi spíše zbytečné, ale je fakt, že nevím nic o morfologii místa, takže soudit nemohu - tedy ani nemohu dát Ficovi zapravdu, či s ním polemizovat...

V každém případě díky za "usměrnění"! [mrknutí jedním okem]

132096

2.4.2007 21:32

tak by som si prial...

dharma 84.?.?.?

Tak by som si velmi prial, nech sa tym novodobym Rimanom uz niekto postavi...
Nech im da niekto taku do rypaku, ze by sa zlozili...
Nech si uz niekto povie:
"A mne se zdá, a mne se zdá že už je čas...
říct mu už dost, říct mu už dost! Vem tě ďas!
To je náš svět... a krysý jed nechcem už brát..."

Nech už USA a jeho chorému mozočku Isralelu niekto zasadí takú ranu, ktorú už nerozchodí...

Nech už je svatý pokoj na zemi...

132105

2.4.2007 21:58

RE: tak by som si prial...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Reakce na 132105

..tak nekňuč, neskuč, nelamentuj, ale konečne začni na motto nech...niekto zasadí takú ranu sam! Nech už je teda svatý pokoj na zemi...

132106

3.4.2007 0:13

RE: tak by som si prial...

dharma 91.?.?.?

Reakce na 132106

no ty si teda velky hrdina...
kamarati ta kedy naposledy prefackali?
...apropos... mas ty vobec kamaratov?

132111

3.4.2007 22:33

RE: tak by som si prial...

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 132105

>Tak by som si velmi prial, nech sa tym novodobym Rimanom uz
>niekto postavi...
>Nech im da niekto taku do rypaku, ze by sa zlozili...
>Nech si uz niekto povie:
>"A mne se zdá, a mne se zdá že už je čas...
>říct mu už dost, říct mu už dost! Vem tě ďas!
>To je náš svět... a krysý jed nechcem už brát...
>Nech už USA a jeho chorému mozočku Isralelu niekto zasadí
>takú ranu, ktorú už nerozchodí...
>Nech už je svatý pokoj na zemi...

Jednou k tomu určitě dojde. Predátor(=USA) je sice zraněný, ale ještě zdaleka neztratil svoji sílu a je jisté že v dobyvačných válkách bude pokračovat tak dlouho dokud jej někdo definitivně nerozdrtí. Naštěstí ve světě už se formuje spojenectví států které jsou připraveny postavit se predátorovi do cesty a zastavit jej. Jsou to především Čína a Rusko(pouze tyto dvě velmoci mají dost síly aby definitivně jednou provždy porazili USA) a další menší země, snad se k nim přidají i některé Evropské státy(pokud se dokáží včas zbavit americko-sionistické nadvlády). Každopádně jsem přesvědčen že sionistickým mocipánům z Wasingtonu a Bruselu se nepodaří ovládnout svět a že predátor=USA budou nakonec na hlavu poraženy stejně jako Německo za první a druhé světové. Takže podle mne se zcela jistě svět jednou spojí a USA a sionisty zastaví...armády Ruska, Číny, Francie, Iránu, Venezuely a bezpočtu dalších zemí budou nakonec pochodovat po amerických městech. Já si totiž myslím že USA nedokáží zvítězit. Otázkou podle mne jen je kdy zbytku světa dojde trpělivost a rozhodne se sionisticko-americké světovládce jednou pro vždy zastavit. Myslím si ale že během amerického útoku proti Iránu k tomu ještě nedojde.

132189

3.4.2007 23:09

RE: tak by som si prial...

dharma 84.?.?.?

Reakce na 132189

...viete pane, nieje zrovna mojim snom, aby akekolvek armady pochodovali po akychkolvek cudzich mestach...
Aj ti amíci, ktorí žijú v tých amerických mestách, hoci zvedení hŕstkou judeofašistov, predsalen sú iba obyčajní ľudia, ktorí túžia po obyčajnom ľudskom šťastí... aspoň si to myslím...
Ja by som za ideálne povazoval proste im utratit celu armadu (ziadni vojnovi zajatci - vsetko na bitunok, su to zoldaci, vrahovia z povolania) a nechat americky lud napokoji... [smích]
(pripadne im este pripomenut, komu sa maju podakovat za to, ze skoncili tam kde skoncili... oni by si uz potom doma upratali aj sami...)

Viete, zrovna dnes jeden nas politik menom Slota, ktoreho som nikdy nemal rad pre jeho hlupe šovinisticke reči (hlavne v ožratom stave), tak tento politik dnes povedal, že "achtisariho navrh na riešenie kosova je kopa hnoja" a že "USA su likvidatormi celych narodov"...

Tento človek, (zrejme plati "In Vino Veritas"[mrknutí jedním okem], jediny nabral odvahu nazvat veci pravymi menami...
Zacina mi byt sympaticky (mimochodom uz dlho som od neho nepocul nic take sproste šovinisticke, ako mal vo zvyku kydat este pred dvomi rokmi...), ale aj tak som trochu smutny z toho, že som sa niečoho podobneho nedožil od inych politikov...

132191

4.4.2007 1:36

RE: tak by som si prial...

SEQUOIA 66.?.?.?

Reakce na 132191

Vazeny Pan Dharma,
mate moj uplny suhlas v tejto zalezitosti a Vas popis ukazuje zrely a triezvy pohlad a rozumne riesenie.Chcem len pripomenut diskutujucim ze ten pochod cudzich armad by bolo podobny na uzemi USA,aky najdete momentalne v Iraku.Toto neni provokacia,ale len pripomienka na jednu malu ale zasadne rozhodujucu vec,o ktorej mnoho ludi nevedia,alebo vediet nechcu.Podla Ustavy USA,kazdy ma PRAVO vlastnit strelnu zbran,mimo Kriminalov.Tato zbran nemoze fungovat plne ako automat.V skutocnosti skoro kazdy tu zbran aj ma a polemizovat nechcem ci je to dobre alebo zle.Takze,tie cudzie vojska pri pochode krajinou USA by dostali asi tak na fraka ,ako dnes dostavaju Americke vojska v Iraku.Tieto zbrane aj keby niekdo chcel zakonom stiahnut z obehu,je to nemozne a hlavne tie spred roku 1979.Ten arzenal v rukach ludu je tak obrovsky,ze okupovat toto uzemie by bolo v skutocnosti nemozne.Municia je v USA az prilis lacna.Mozno ze ty "Founding Fathers "vedely trosku viac o ludskej povahe.Mozno ze z tohto dovodu bolo tolko volnych zbrani aj v Iraku.KOSOVO.Pan Achtisary v skutocnosti len prispieva k buducej vojne.Avsak ja vidim dalekosliahlejsie nasledky vo fargmentacii Slovanskych Narodov.Je to eventualne zaniknutie nasej schopnosti prezit ako narody.Dufam ze je to omyl a ze jedneho dna ...nastane ...PAX SLAVONIKA. Janko SLOTA sa ozval a po prvy raz povedal aj kus pravdy.Prajem pekny vecer.

132196

5.4.2007 13:33

RE: tak by som si prial...

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 132191

Ale vždyt já si taky nepřeju aby jakékoliv cizí armády pochodovali po cizích mšstech. Jde ale o to že v případě USA bohužel asi jiné řešení nebude. Nestačí jen agresora vyhnat z okupovaného území, musíte jej dorazit na jeho vlastním území a tak jednou pro vždy tu hrozbu eliminovat. Tak se to udělalo z Německem za světových válek a dnes je od něj pokoj.
Jistě že v Ameických městech jsou vesměs obyčejní lidé, ale ti byli i v Německých městech za světových válek. Zločiny spáchané USA po celém světě to nijak neomlouvá a hrozbu neumenšuje.
Zlikvidovat armádu a nechat na pokoji lid, to zní jistě dobře, ale bohužel v praxi je to nereálné. Armáda a lid jsou ve válce plně propojeni(např. při totální mobilizaci) a přenést válku na území agresora je jednou z podmínek absolutního vítezství. Já jinou reálnou možnost bohužel nevidím a abych řekl pravdu tak mi Amerických agresorů není líto.

Slota je mi sympatický, nevím jaké výroky máte na mysli, ale podle toho co vím tak to je dobrý vlastenec. A těmito prohlášeními o Kosovu a zločinné politice USA to jen potvrdil. Pochybuju že se na Slovensku najdou lepší politici než ti ze SNS.

132284

5.4.2007 14:00

RE: tak by som si prial...

Sid 91.?.?.?

Reakce na 132284

Povedal, že Albánci sú teroristi napojení na Al- Kájdu. Iné jeho výroky o islame sú ešte lepšie. Pochybujem, že by ti ešte bol sympatický.

132285

5.4.2007 14:11

RE: tak by som si prial...

dharma 91.?.?.?

Reakce na 132284

K tomu Slotovi... no... viete... on sice je vlastenec, ale pred par rokmi, ked sa zapisoval do povedomia, spraval sa a mal reci, ze by som mu za to dal naslahat 25 na holu rit rovno na namesti, nech to vsetci vidia... proste sa spraval ako kokot...
Ožratý z balkona nejakej budovy ošťal dvoch turkov - napriklad... (podotykam, ze neide o to, ze to boli turci... proste ostavat ludi z balkona sa nepatri...) boli toho plne spravy... ano, čítate správne... normalne sa na nich vyšťal... a mal sproste reči.. podotykam väčšinou v ožratom stave... [bliji]
(on zas malokedy bol triezvy, to je tiež pravda...)
Mal blbe reči o maďaroch, ale aj o turkoch... a vobec...
(na tomto mieste by som mozno mal povedat, ze z isteho hladiska mal aj pravdu ... ale clovek ktory je sledovany masami a utvara verejnu mienku by sa mal vyjadrovat inak..., to za prve a za druhe, mal by sa sustredit na pozitiva a snazit sa o konstruktivne kroky... kdezto jeho vyroky (hoci z isteho hladiska pravdive) narobili dost skod vo vztahoch madarov a slovakov)

No a co sa ameriky tyka... nesuhlasil by som s vami celkom, ze sa neda polozit na kolena bez toho, aby armady vpochodovali do ich miest...

Stacilo by k tomu par malickosti... a vôla...
Stacilo by keby Cina (a idealne by bolo keby vsetky staty sveta, alebo aspon zopar najvyznamnejsich) premenila vsetky svoje rezervy z dolara na hocico ine, nasledne by zostrelila vsetky US satelity a rusko by vydalo povel 2 - 3 jadrovym ponorkam, aby zasiahli vsetky vojenske ciele v USA... to vsetko v priebehu jedneho tyzdna...

ano viem, je to krajne nerealisticke... ale predstavte si, ze by bola ta potrebna vôla... keby si niekto, niekto kto zavazi, povedal:
"A mne se zdá, a mne se zdá ze uz je cas..."

132287

5.4.2007 17:02

RE: tak by som si prial...-odpovědi pro Sida a Dharmu

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 132287

Uznávám že Slota se někdy choval jako hulvát, to ano, ale podstatné podle mne je že má odvahu říkat pravdu a hájit svůj národ. To o tom močení z okna jsem slyšel, je to opravdu hnus, ale taky jsem četl že to prý není pravda, že to prý byla jen propaganda která měla Slotu pošpinit, nedivil bych se kdyby to tak doopravdy bylo.
Jeho výroky byly možná ostré, ale když si uvědomíme že Madaři mají neusále tu drzost nárokovat si nějakým způsobem Slovenské území, tak si myslím že není od věci když se někdo otevřeně Madarským nárokům postaví a ukáže Madarům odhodlání bránit celistvost svojí země.

Co se USA týče, myslím že řešení ve stylu normální konvenční války je reálnější než nějaká ekonomická blogáda a lepší než jaderná válka. Položit USA ekonomicky, to zní dobře ale je to podle mne nereálné. Zaprvé pro Čínu a další státy je jistě výhodné obchodovat v dolarech, jinak by to přece nedělali. A i kdyby se dolarů opravdu zbavili, tak by tím USA pouze vyprovokovali k nové agresi(USA by se jistě bez boje nevzdali), takže by jsme se té válce stejně nakonec nevyhli. Kdyby opravdu někdo odpálil jaderné střely na všechny vojenské cíle v USA tak by to mělo mnohem horší dopad než vstup antiamerických vojska na území USA a likvidace Americké moci na jejich vlastní půdě. Ten dopad by byl horší jak pro Americký lid tak i pro nás. USA by totiž úder opětovaly a došlo by k celosvětové jaderné válce jež nemůže skončit jinak než úplným zničením lidstva a světa , což si přece nikdo nepřeje. Takže jediným rozumným řešením je podle mne vytvořit silné antiamerické spojenectví a vést proti USA konvenčí válku jež(doufejme) skončí definitivní porážkou americko-sionistické hrozby a jejich doražením na jejich území(aby byl od nich jednou pro vždy pokoj). Ekonomická blokáda nic neřeší protože by stejně skončila válkou. A jaderná válka je nesrovnatelně horší než konvenční.
Ta vůle zastavit americko-sionistickou touhu po světovládě zde je, Rusko, Čína a další menší země už masivně zbrojí a připravují se na obranou válku proti USA. Jejich vedoucí politici si moc dobře uvědomují hrozbu ze strany americko-sionistických světovládců a je dobře že jsou odhodláni ji zastavit. Takže ten den kdy někdo řekne: "A mne se zdá, a mne se zdá ze uz je cas..." přijde, jakmile to USA s agresivitou jednou přeženou.

Side, mně je sympatický nebot hájí svůj národ a odsuzuje agresivní politiku USA a NATO.

132302

5.4.2007 17:19

RE: tak by som si prial...-odpovědi pro Sida a Dharmu

dharma 91.?.?.?

Reakce na 132302

Ano, pan Zorba, v tomto bode je sympaticky aj mne...
Som nesmierne stastny, ze aspon niekto ma odvahu nazyvat veci pravymi menami...

A chcel by som Vam povedat nieco viac k tomu Slotovmu patriotizmu...
Patriotizmus je spravny a uznavam to, avsak p Slota si na tomto poli dava vlastne goly...
Ono totiz nikomu neprospeje, ak Slota bude madarom, ktori si narokuju na autonomiu, nadavat, ze prisli na krpatych konoch...

Ovela viac by prospelo, keby sa p. Slota vyjadroval k veci a rozumne...
Ale uznajte, reci typu: "co chcu tí skaredí mongoli co sem prisli na krpatych konoch" - tak to nikomu neprospeje, naopak, moze iba uskodit...

Co sa toho mocenia z balkonu tyka, ono sa to dost rozmazavalo, nikto to nikdy nedokazal, ani nevyvratil, ale ja osobne som presvedceny ze je to pravda... Slota mal obdobie, ked sa spijal do "nemtudom"...
Zhruba z toho obdobia pochadza aj jeho vykrik "do tankoch na budapest"... bol tak zdraty, ze sa ani nevedel poriadne vyjadrit po slovensky - uznajte, ze v takom pripade by bolo rozumnejsie keby mlcal...

Jednou vetou: Absolutne suhlasim s postojom p. Slotu a bol by som velmi rad, keby nasiel VHODNU formu, ako tieto postoje prezentovat a presadzovat.

132306

5.4.2007 17:26

RE: tak by som si prial...-odpovědi pro Sida a Dharmu

dharma 91.?.?.?

Reakce na 132302

s tou amerikou mate asi pravdu, hoci ste nezobrali do uvahy tu cast, kde predpokladam znicenie vsetkych americkych satelitov, ktoré sú klúcové v US obrane...
...niesom odborník a neviem to posúdit, ale myslím, ze ich sance na odvetný úder by sa bez satelitov blizili nule.

...a je tu este jedna moznost, asi najsympatickejsia:
Ze by sa p. Boh [velký smích] konecne vyjadril...
napriklad by mu mohol "uklouznout" nejaky ten "nebesský kámen" alebo aj zopár - tak (ne)stastne, ze by padli na tie správne miesta...
[velký smích]

to uz je ale úlet [velký smích]

132307

5.4.2007 17:09

RE: tak by som si prial...

SEQUOIA 66.?.?.?

Reakce na 132287

Pan Dharma.Na tuto temu som sa ozval uz predtym a ako som povedal vo vecsine s Vami suhlasim,ale?Ja sa obavam niecoho ineho ze prv nez Cina bude mat sancu premenit dolarove rezervy tak USA mozu jednoducho zmanit peniaze v akomkolvek prepocte chcu.Ano,malo by to urcite dosledky,ale cina strati na tom viac ako USA,. Kto bude kupovat ich v podstate vecsinovu vyrobu?Takze sami padnu na kolena z ekonomickych dovodov. Keby vsetky staty sveta chcely zmenit peniaze na nieco ine,tak tym padom v skutocnosti odpustily vsetok dlh Spojenym Statom ,pretoze ten dlh je denominovany v dolaroch.Lenze, na co sa to da zmenit?EURO? Skoro az smiesne,pretoze je to harok papiera ako ten dolar,cize kryty nicim. Ved dosial Narodne Banky jednotlkivych Statov v EU vypredavaju zlato na svetovych trhoh,co zatial vlada USA nema v umysle.Dalej,z tym RUSKOM to neni az tak ruzove(za poslednych 6 rokov som toho tam precestoval az moc)a ta armada neni az tak kohesivna ako sa moze zdat.To uz davno neni Sovietsky Svaz.Verte mi.Kazdy kto len moze sa snazi do Armady Ruskej Federacie ne ist.Takze len ty najchudobnejsi co nevedia podplatit sa tam dostanu.Precitajte si nieco o pomeroch pre bezneho vojaka V RF. Maju aj velmi dobre Komandos ale to este nic neznaci.Ponorky? Americania maju v tomto technologicku a numericku prevahu,ktoru za buduce desatrocie Rusi nedobehnu.To neznaci ze sa snazim povedat ze Rusi nemaju ziadnu dobru technologiu.Ba naopak v letectve su velmi dobry a raketovou silou tiez.Lenze ak dojde k termonuklearnej vymene na oboch stranach ,tak nase diskusie su k nicomu,lebo v tom momente ludska civilizacia ako ju dnes pozname jednoducho prestala existovat.Malickost na zaver,ludstvo neni jednotne a z toho dovodu je toto len hypoteza.Spojit cely svet voci USA nikdy nebude jednoduche a preto sa pouziva teza,rozdel a panuj,ktora dodnes funguje v prospech USA az velmi dobre.Vid,POLSKO a CESKA REPUBLIKA ohladom radarov,etc....SEQUOIA

132304

5.4.2007 20:15

RE: tak by som si prial...

dharma 91.?.?.?

Reakce na 132304

...no, to co pisete je logicke a neda sa nesuhlasit.

... ja myslim, ze tak teda zatelefonujem p. Bohu [velký smích]

priputajte sa [velký smích]

132316

5.4.2007 22:16

RE: tak by som si prial...

SEQUOIA 66.?.?.?

Reakce na 132316

...viete ze s tym panom Bohom je este mozna zachrana.Priroda sa meni,alebo radsej povedane jej nasledky.Z tohto sa da dedukovat ze eventualne dalsie zivelne pohromi sa uskutocnia a to su tie prave javy,ktore asi najviac ohrozuju ekonomicky potencial USA.Par hurikanov ako bola Katrina a asi situacia sa zmeni az prilis rychlo.Vid;New Orleans,Louisiana.Pridajte este k tomu HOUSTON,TEXAS co je ropny kapital Spojenych Statov a mozte mat lepsiu predstavu.Devastaciou tohto ropneho mega centra,a bez pohonnych hmot,depresia by bola asi az velmi pravdepodobna.
Na zaver- k Bohu len tolko;SIT NOMEN DOMINUS BENEDICTUM .APB
SEQUOIA

132321

5.4.2007 14:34

atack

clarc 213.?.?.?

takovych novinek uz bylo. porad to same dokola a vzdycky se pise, ze to prijde brzy. ja osobne uz prestavam verit, ze k nejakemu utoku dojde. ale jestli nekdy dojde, tak asi ne v nejblizsi dobe, spis mozna za par let...

132289

Příspěvků: 49

01.04. 07:58 hombredavid  Záminku má...
01.04. 09:22 Saša  Nazveme to ponižující? Žádné pytlíky na hlavě, elektrické šoky a mlácení. Iránci jsou jasně zcela necivilizovaní.
01.04. 09:27 Saša  Nazveme to ponižující? Žádné pytlíky na hlavě, elektrické šoky a mlácení. Iránci jsou jasně zcela necivilizovaní.
01.04. 15:30 trodas  RE: Politicka satira :)
02.04. 06:18 Hugof  RE: Politicka satira :)
02.04. 11:44 leo69  RE: Politicka satira :)
02.04. 19:22 Hugof  RE: Politicka satira :)
01.04. 09:17 Sid  Začiatok konca
01.04. 10:44 J. H.  RE: Začiatok konca
01.04. 11:10 Sid  RE: Začiatok konca
01.04. 12:42 TT  RE: Začiatok konca
01.04. 15:58 karel4u  RE: Začiatok konca
01.04. 17:58 J. H.  RE: Začiatok konca
01.04. 20:51 Sid  RE: Začiatok konca
01.04. 22:05  RE: Začiatok konca
01.04. 22:05 karel4u  RE: Začiatok konca
01.04. 22:17  RE: Začiatok konca
01.04. 22:24 Mindy  RE: Začiatok konca
02.04. 20:02 Paulito  RE: Začiatok konca
02.04. 01:21 karel4u  RE: Začiatok konca
02.04. 00:19 Sid  RE: Začiatok konca
03.04. 08:38  RE: Začiatok konca
01.04. 22:22 z.a.p  RE: Začiatok konca
01.04. 12:40 Mike--  RE: Začiatok konca
02.04. 07:44 Hugof  RE: Začiatok konca
01.04. 17:21 Hastrman  Jen tak mimo diskusi
01.04. 18:14 Kant  Takže válečné hrátky pokračují
01.04. 19:18 z.a.p  Selma je nebezpecna ....
01.04. 20:59 z.a.p  RE: Selma je nebezpecna .... doplneni
02.04. 08:05 Hugof  RE: Selma je nebezpecna ....
02.04. 08:18 Hugof  RE: Selma je nebezpecna ....
02.04. 12:44 google  RE: Selma je nebezpecna ....
02.04. 19:18 Hugof  RE: Selma je nebezpecna ....
02.04. 21:32 dharma  tak by som si prial...
02.04. 21:58  RE: tak by som si prial...
03.04. 00:13 dharma  RE: tak by som si prial...
03.04. 22:33 Zorba  RE: tak by som si prial...
03.04. 23:09 dharma  RE: tak by som si prial...
04.04. 01:36 SEQUOIA  RE: tak by som si prial...
05.04. 13:33 Zorba  RE: tak by som si prial...
05.04. 14:00 Sid  RE: tak by som si prial...
05.04. 14:11 dharma  RE: tak by som si prial...
05.04. 17:02 Zorba  RE: tak by som si prial...-odpovědi pro Sida a Dharmu
05.04. 17:19 dharma  RE: tak by som si prial...-odpovědi pro Sida a Dharmu
05.04. 17:26 dharma  RE: tak by som si prial...-odpovědi pro Sida a Dharmu
05.04. 17:09 SEQUOIA  RE: tak by som si prial...
05.04. 20:15 dharma  RE: tak by som si prial...
05.04. 22:16 SEQUOIA  RE: tak by som si prial...
05.04. 14:34 clarc  atack

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 74 čtenářů částkou 16 946 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,29 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
18,82 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,82 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 004,55 Kč
1 unce stříbra
503,75 Kč
Bitcoin
899 231,48 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 462