Diskuze k článku

Proč uznává Los Angeles Times právo na existenci Izraele?

Příspěvků 32

26.3.2007 10:27

Proč uznává magazín Times právo na existenci Izraele?

Cynik 212.?.?.?

Autor by sa mal vyvarovať nadmernému užívaniu psychotropných látok. Takéto niečo môže vymyslieť naozaj len narkoman, moslim, konvertita na islam, alebo užitočný idiot.

131638

26.3.2007 11:32

Tak to je moc krasne napsano.

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

A pripomina mi to onu manipulaci jakou jsme se tu zaobirali nedavno rozborem obalky casopisu Life z sedesatych let.

Je to ten samy trik. Tam take slo o to, jestli studentum umoznit nejakou miru spolupodileni-se na rozhodovani o latce...

Cely trik byl v tom, ze se toto zasadni "jestli vubec" preskocilo a debata se vedla o tom JAKOU MIRU spolurozhodovani bychom studentum meli povolit...

Tohle je preci to same v blede modrem. Kde je debata o tom, proc Palestinsky stat nevznikl, ac to rezoluce OSN v 1947 jasne rika a je dokonce na prvnim miste pred Izraelem?
A jakym pravem chce nekdo, aby pronasledovani lide, perzekuovani Izraelci, Izraelce uznavali? Izrael jejich pravo na existenci, stat a svou vlast neuznava uz 60 let. Pozadavek na uznani Izraele nema tudiz zadne opodstatneni a neni mozne takovy zlocinecky a teroristicky stat nikdy uznat.

Vložený obrázek

131643

26.3.2007 14:31

RE: Tak to je moc krasne napsano.

Osvetár 72.?.?.?

Reakce na 131643

>Kde je debata o tom, proc Palestinsky stat nevznikl, ac to rezoluce OSN v 1947 jasne rika a je dokonce na prvnim miste pred Izraelem?

Ziadate si debatu? Prosim! Aj ked je mi to jasne, ze nebude zo psa slanina, ani z vlka baranina, tu je skrateny pokus o osvetu:

14. maja 1948 vyhlasil Izrael na uzemi urcenom OSN svoj vlastny stat. 15.maja 1948 vstupilo 6 armad (Egypt, Syria, Libanon, Transjordansko,Saudska Arabia a Irak) na uzemie Izraelu a zacalo ozbrojeny utok. Zahal (IDF), zidovske milicie ((Haganah, Irgun, Lehi) ako aj Druzi so svojimi miliciami stali na druhej strane fronty.

Palstincania miesto toho, aby si vytvorili na svojom uzemi tiez vlastny stat, cakali radsej na vysledok toho stretu; samozrejme s nadejou rychlej porazky prave vytvoreneho statu Izrael, cim by sa otazka vyhlasenia/vytvorenia Palestinskeho statu zrejme zjednodusila.

Palestincania, ako vieme cakaju este stale vyhlasenie svojho vlastneho statu.

Prvá arabsko-izraelská vojna - 1948 Arab-Israeli War

Vložený obrázek

Pramene: klikni si! - klikni si este raz!

131654

26.3.2007 18:25

RE: Tak to je moc krasne napsano.

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 131654

majster Osvetár, nejako ste zabudli rozviesť myšlienku o židovských teroristoch ktorí vraždili Arabov ešte pred vyhlásením Izraela

sú to také tri skupinky,
http://en.wikipedia.org/wiki/Irgun
(okrem iných bol zabitý aj http://en.wikipedia.org/wiki/Folke_Bernadotte#Assa... )
http://en.wikipedia.org/wiki/Stern_Gang
http://en.wikipedia.org/wiki/Haganah
ktoré eufemisticky nazývate milicie, v skutočnosti sú to teroristické jednotky zfanatizovaných icikov, ktoré systematicky masakrovali okrem Arabov aj Britov. Ozajstná vďačnosť!!! [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] Poklona!

náborový plagát Haganahu
Vložený obrázek

podobnosť s nacistami a komunistami čisto náhodná?
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/9/9...
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thum...

majster Osvetár, keď osveta, tak ozajstná!
http://en.wikipedia.org/wiki/Enlightenment_%28conc...

131662

26.3.2007 22:47

RE: Tak to je moc krasne napsano.

Osvetár 84.?.?.?

Reakce na 131662

>...nejako ste zabudli rozviesť myšlienku o židovských teroristoch ktorí vraždili Arabov ešte pred vyhlásením Izraela...

Pan MedaBeda,

tema bola "zalozenie statu Izrael" a k tomu som Trodasovi odpovedal. Inac som velmi rad, ze moj skromny pokus o osvetu Vas dostal k studovaniu podkladov; to mozno tiez menovat ciel osvety.

apropos plagaty - to je jedno na ktorej strane, ale styl plagatovania zodpovedá duchu casu.

Vami polozeny plagat nie je plagat haganah, ale plagat verbovania
Jewish Brigade Group, ktora bojovala pod britskou vlajkou pocas WWII v Europe. Konkretne v Taliansku, Juhoslavii, Rakusku, Belgii a v Nizozemsku.

Text -> "Vojaci 1915-1918 podte k vlajke!" -> V WWI bojovali zidia v Jewish Legion WWI.

V tomto zmysle.

131666

27.3.2007 7:24

RE: Tak to je moc krasne napsano.

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 131666

duch doby... nech je v tomto po Vašom. S plagátom som sa pomýlil, ospravedlnujem sa.

Ale založeniu Izraela niečo predchádzalo. V Palestine zrazu nezostúpili shora svätí anjelici s hexagramom na lopte a zrazu si nevyhlasovali založenie nového štadiónu, bez ohľadu na okolie. To veru nie. Vyhlásenie malo svoju kontinuitu. A o tu mi ide. Lebo tam je židovský(presnejšie sionistický, lebo, vďaka B-hu,nie všetci židia sa nechali zviesť na toto šialenstvo) problém. Nie v arabskej vojne,či Araboch ako sa nám snažíte nahovoriť. Ta vojna bola už len reakciou. Ja hľadám PRVOTNÚ akciu.
A som presvečený, že tou prvou akciou bolo židovské masívne prisťahovalectvo pod záumienkou "návratu", spojené s vyháňaním arabských starousedlíkov.

" ze moj skromny pokus o osvetu Vas dostal k studovaniu podkladov"

priveľa si fandíte, studovaniu podkladov sa venujem systematicky od tej doby,čo navštevujem Zvedavca, a to už je možno 2 roky. Vy tu ste možno okolo pol roka, pokial nemeníte nicky ako zopár hrdinov ktorí sa boja argumentovať.
Takže sorry ... [chechtot]

131673

27.3.2007 12:30

RE: Tak to je moc krasne napsano.

Osvetár 87.?.?.?

Reakce na 131673

>Ja hľadám PRVOTNÚ akciu.

Pan MedaBeda,

to by sme mohli/museli kludne zacat od "Adama a Evy" (v tomto kontexte je to skutocne pekna slovna hracka) a to by urcite "prevalilo" ramec tejto debaty.

Ja si teraz nedovolim posmesne kritizovat Vase prehlasenie; citujem Vas "studovaniu podkladov sa venujem systematicky od tej doby,čo navštevujem Zvedavca, a to už je možno 2 roky", ale len konstatujem, ze to nie je privela [mrknutí jedním okem]

> Takže sorry ... [chechtot]

nie je nutne; rado sa stalo!

131687

27.3.2007 19:11

RE: Tak to je moc krasne napsano.

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 131687

"to by sme mohli/museli kludne zacat od "Adama a Evy" (v tomto kontexte je to skutocne pekna slovna hracka) a to by urcite "prevalilo" ramec tejto debaty."

to by sme mohli. Ale do chvíľe, pokým sa nevyjadríte k vlastnému obsahu mojho prehlásenia, máte smolu. Lebo utekáte (či to tak aspoň silno vyzerá) od vyjadrenia sa voči mojmu názoru o napchaní sa na územie a vyháňaní usedlíkov.

"ale len konstatujem, ze to nie je privela"

d^oležitý nie je objem dát, ale ich správna interpretácia. Pre niekoho je vražda hrdinským činom, pre iného sprostým podliactvom. O tom to je.

131714

27.3.2007 20:57

RE: Tak to je moc krasne napsano.

Osvetár 84.?.?.?

Reakce na 131714

>Ale do chvíľe, pokým sa nevyjadríte k
>vlastnému obsahu mojho prehlásenia, máte smolu. Lebo utekáte
>(či to tak aspoň silno vyzerá) od vyjadrenia sa voči mojmu
>názoru o napchaní sa na územie a vyháňaní usedlíkov.

Pan MedaBeda,

vyjadrit sa nutne k niecomu nemusim a hlavne vtedy nie, ked sa Vas prispevok - aspon s casti - oddialuje od topic. Prestovsetko ale respektujem Vase pripomienky.

Tema bola/je casovo presne definovane a islo o bezprostredne podmienky zalozenia statu Izrael vs. (este) nezalozenie statu Palestina. Citujem z prispevku # 131643 - autor Trodas, na ktory som odpovedal "...Kde je debata o tom, proc Palestinsky stat nevznikl, ac to rezoluce OSN v 1947 jasne rika a je dokonce na prvnim miste pred Izraelem?..."

V tomto zmysle.

131720

28.3.2007 4:01

RE: Tak to je moc krasne napsano.

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 131720

Rok 1947 ma bezprostredni kontinuitu stim co mu predchazelo. Palestinske povstani v letech 1936-39 na jehoz potlaceni se podileli vyznamnym zpusobem krome kolonialnich vojaku taky sionisticke kvazijednotky z nihz vyrostl Irgun a Hagana. Rozbor provedl pro britskou korunu lord Pell. A po roce 1947 mate taky neprtrzitou kontinuitu. Saron jako velitel jednotky 101 v padesatych letech a Saron jako premier v novem tisicileti.

At vsak delam co delam nemohu se dostat ke kontinuite vyhnani Zidu z Palestiny Rimany. Sefardim tam pravda zustali, ale ti zili s Araby relativne v pokoji po stovky let. Problemy zacali az s imigracnimi vlnami nesefardickych Zidu, kteri prisli s doktrinou sionismu. Neni bez zajimavosti, ze sionismus jako spravne zidovstvi opevovali fasisticke spicky typu Mussoliniho, Goebbelse ci Heydricha. Vrana k vrane seda, neni-liz pravda?

131751

27.3.2007 10:55

RE: Tak to je moc krasne napsano.

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 131654

Oni to tak vidi i nekteri zide.
"We, Jews of Conscience, demand that the U.S. government:

Require Israel to stop its brutal siege on Gaza and on Lebanon and call for an unconditional cease fire.
Require Israel to stop the expansion of the Israeli Wall of Separation, dismantle the completed sections, and completely withdraw from Gaza, the West Bank and East Jerusalem.
Support the United Nations resolutions demanding that Israel uphold international law and support the sanctions against Israel necessary to enforce these resolutions.
End military and economic aid to Israel.
Support reparations for the Palestinian and Lebanese people for the death and destruction they have suffered and for aid towards the rebuilding of their countries."
http://www.jewsforajustpeace.com/

http://www.workingtv.com/finkelstein.html

131681

26.3.2007 14:49

RE: Tak to je moc krasne napsano.

Sid 91.?.?.?

Reakce na 131643

Izrael robí predovšetkým chybu v tom, že dúfa v nejaké vzájomné uznanie. Keby som ja bol Olmert, stiahnem sa úplne zo Západného brehu (možno s výnomkou najväčších osád) a Gazy a uznal by som Palestínsky štát bez ohľadu na to, či by oni uznali Izrael. Ale potom jeden jediný kássam alebo samovražedný útok a bral by som to ako deklaráciu vojny od susedného suverénneho štátu a rozoútal by som skutočnú vojenskú akciu a Hamas, Islamský džihád a všetci ich podporovatelia by to mali zrátané. A OSN by musela akceptovať nutnosť obrany. V súčasnom stave majú totiž proti teroristom zviazané ruky.

131655

27.3.2007 10:48

RE: Tak to je moc krasne napsano.

Bibi 212.?.?.?

Reakce na 131655

Prepáčte Sid nechcem Vám brať Váš pohľad a názor. Ocenujem že sa ho držite. To že ste keen on z Iránskych žien to sa mi tiež pači na Vás lebo aj mňa vie očariť ich prirodzená krása ak práve nemajú založenu ninja masku.Rozdílek je v tom, že v žiadnom prípade neschvalulem zlikvidovať ako vy ich nazívate " mullahov".. aj ked ,,by to boli pekné iránske ženy?..asi nie..alebo aspon predtým sa tak trochu s nimi pohrať všakže. Mate niečo z vojaka Greena ktory znasilnil male dievča v Iraku a potom ho zavraždil.Čo vá s vedie k tomu pozerať na ostatných , ktorí maju svoje náboženstvo a tradicie radi a uctievaju ich, zbožnujú svoje rodiny a svojich sheikov aby ste ich nenávideli? Može to byť pocit že ste niečo viac?..že mate nejake predurčenie byť niečo viac?..Možno. Teraz "Váš Olmert a Izrael". Izrael robí chybu predovšetkým preto že vôbec existuje. Že existuje zločinmi, vraždami, útlakom, mučením, lsťou, založený a umelo udržiavaný "PATVAR" zvaný Izrael. Nafúknutá bublina plná jedovatého plynu. Keby som bol ja Olmert...asi by som to neprežil.ALe keby sa dali veci napraviť..bolo by vhodne vratit všetkých odkial prišli. Vojnových zločincov odsúdit rychlo a dať im čo si zaslúžia. Sionizmus zrušiť a zakázať ako zločinecký nacizmus, ponechať Neturei Karta. Chazari by ostali Chazarmi a všetci europsky Chazari by neboli židia ale europskymi Chazarmi. A hlavne Palestína by bola po desaťročiach späť v rukách ľudí ktorí ju majú už tisícročia a sú potomkami, Kanaáncov,Egypťanov, Chetitov, Churitov,Féničanov,Filistincov,Hebrejow /ale ozajstých a nie Chazarov/, Grékov, Rimanov,Arabov,Križiakov atď..Čiže dnešných utláčaných Palestínčanov.

131679

27.3.2007 17:34

RE: Tak to je moc krasne napsano.

Sid 84.?.?.?

Reakce na 131679

Ak si nahodíte do goolu mená Atefeh Rajabi, Dina Parnabi alebo Nasrin Taliq, uvidíte prečo nebudem nikdy fandiť islamskej republike. Čo sa týka toho Greena, mal by dostať tret smrti. A čo sa týka Izraela, uvedomte si. že práve ludia s antisemitským zmýšlaním presvedčili Holanďana, Nemca alebo Čecha, že je Žid kôli tomu, že má napríklad jedného deda Žida. Oni sa tomu museli len prispôsobiť a nájsť si vlastný štát.

131703

26.3.2007 17:42

Zidovsky stat.

Hastrman 71.?.?.?

Zaslouzi si zide vlastni stat? Samozrejme ze kazdy musi nekde zit ale otazka je, musi-li Israel exisovat prave tam, v Palestine.
Historicke misto, kteremu se take rika Holly land je dulezite pro temer vsechny viry pochazejici z Biblickych zakladu. Takze i dnes se musime zamyslet nad nabozenstvim. Jsou zide Bohem vyvoleni? Opira se dnesni politika o nabozenstvi?
Zrovna tak se musime zamyslet nad motivem obyvatel Israele. Kolik jich opravdu veri a ridi se podle duchovnich pravidel? Je nasili spravna cesta k udrzeni statu tam, kde neni bezpecno?
Take si musime uvedomit, ze zide jsou, vyjma cikanu, jedina skupina, ktera ma vetsinu obyvatel mimo svoji "domovinu". Jsou spokojeni a nijak se nehrnou do Israele.

It was only in the 19th century that some Jews began to take the matter of the return to Zion into their own hands. To be sure, the first Jewish reaction to the upheavals created by the Enlightenment and the spread of liberal principles was not Zionism. Initially, some Jews called for the reform of Jewish religion in order to harmonize Judaism with the demands of liberal modernity.
http://pewforum.org/events/index.php?EventID=137

131660

26.3.2007 18:16

Ad cynik

gibarian 195.?.?.?

Ako vidno Texas je aj na Slovensku. Ziaden argument len kecy.
Pre priaznivcov statu Izrael: ako mozu mat Chazari pravo na stat
v oblasti Stredneho Vychodu, ked geneticky su zmeska turkotatarov
a ostatnych obyvatelov Europy? Zato, ze cast z nich vyznava judaizmus, ci skor talmudizmus, mozu sa vtrepat do biblickych
krajin. Slovaci ako krestania, zaberme cely Apeninsky poloostrov
a nechajme si to schvalit OSN, ved sme trpeli madarizacou. Mimochodom aj tam boli Chazari velmi cinni [chechtot] [překvapení] [chechtot]

131661

28.3.2007 11:18

Evropané přestupují na islám

stein55 84.?.?.?

Menšina nemůže mít právo veta a říkat většině, jak má žít. Většina se nemůže cítit cizincem ve vlastní zemi. Kdo se uráží nad vánočním stromkem nebo vánočním přáním, ukazuje jen svou citovou lakotu.

Doba džihádistů otevírá novou dimenzi v našem boji. Západní Evropa je ukázkou, jak sekularizace a nedostatek nacionalismu připravuje cestu islámu k přetvoření akulturní Evropy v islamismus, v Eurábii.

Vložený obrázek

nech sa páči - celý článok -> klik.

stein55

131761

28.3.2007 12:16

RE: Evropané přestupují na islám

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 131761

Kdo se uráží nad vánočním stromkem, ukazuje nejen svou citovou lakotu, ale spíš zbytečnou přecitlivělost a hlavně naprostý nedostatek taktiky a strategie. Daleko šikovnější je takové chování hostující menšiny, která své (náboženské?) přesvědčení nevykřikuje nahlas, ale zaměřuje se na (zejména) ekonomické ovládnutí hostící většiny postupně a skrytě.

131763

28.3.2007 12:28

RE: Evropané přestupují na islám

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 131761

PS
Čímž jsem chtěl říci, že uctívání zlatého telete je také "náboženství" nebo spíše kult, a v pravém slova smyslu KŘESŤANSKÝCH zemích je uctívání obchodu a zisku nade vše taky znakem totálního vítězství takto smýšlející menšiny nad většinou....

131765

28.3.2007 12:56

RE: Evropané přestupují na islám

Aja 24.?.?.?

Reakce na 131761

Tohle tema by zaslouzilo trochu objektivity, pane steine.

Vzpominate na minule Vanoce, kdy rabin chtel soudit americke letiste za vanocni vyzdobu?

Nebo na montrealskou YMCA, kde byla cira skla v oknech nahrazena nepruhlednymi, aby pohled na cvicici zeny neurazel deti ze synagogy (mistni hit "accomodement raisonnable"?

Nemusim mit za plotem mesitu, ale nechat zit vetsinu ve vlastni tradici, by mely respektovat vsechny mensiny.

131766

28.3.2007 13:06

RE: Evropané přestupují na islám

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 131766

Hledat v tomto tématu objektivitu je asi tak nadějný jako doufat že alespoň kus toho co jeden vypustí do záchodu není ho.no ale čokoláda. [chechtot] Mimochodem YWCA zase instaluje průhledný okna se žaluzijema. Je ale docela podivné žít ve světě kontrolovaným zionisty a mít přitom strach z islámistů. Kde je ten hajnej, co by je vyhnal všetkých????

131768

28.3.2007 16:38

RE: Evropané přestupují na islám

Aja 24.?.?.?

Reakce na 131768

>Hledat v tomto tématu objektivitu je asi tak nadějný jako
>doufat že alespoň kus toho co jeden vypustí do záchodu není
>ho.no ale čokoláda. [chechtot] Mimochodem YWCA zase instaluje
>průhledný okna se žaluzijema. Je ale docela podivné žít ve
>světě kontrolovaným zionisty a mít přitom strach z
>islámistů. Kde je ten hajnej, co by je vyhnal všetkých????

Pravda, rika se, ze objektivni neni nikdo. Ani odbornici v exaktnich vedach. [smích]
O zmene oken v YWCA jsem cetla, ted mi doslo, ze sverepe pisu YMCA.
[zahanbení]

131780

28.3.2007 14:52

RE: Evropané přestupují na islám

stein55 84.?.?.?

Reakce na 131766

Pani Aja,

ako vzdy, je to len otazka zorneho uhlu; väcsina ludi je samozrejme mierumilovna. extremne vychylky vlavo/v pravo sa najdu v kazdej etnii - to nie je ale smerodajne! pokial sa nachadzame v demokratickom systeme.

ten clanok som vybral/linkoval len z dovodu popisu "tendencii" v europe. neviem, ci ovladate nemcinu, preto, ako priklad moznej "tendencie" vam to linkujem aj v slovencine -> koran alarm. - telesne trestanie. -
rozsudok.

stein55

131773

28.3.2007 16:34

RE: Evropané přestupují na islám

Aja 24.?.?.?

Reakce na 131773

ten clanok som vybral/linkoval len z dovodu popisu "tendencii" v europe

Mate na mysli tendence Evropanu, napr. v clanku zminenou soudkyni?
Vsechny etnicke skupiny v Evrope(i jinde), pujdou ve svych pozadavcich(v ramci multi- kulti), tak daleko, kam az je Evropane(a jini) nechaji dojit.
No, soudkyne je "blbka" a jak uz to byva, poturcenec horsi Turka:

Predstavitelia Ústrednej rady moslimov v Nemecku vyhlásili, že sudkyňa mala jednoznačne rozhodnúť podľa nemeckých zákonov. "Násilie a týranie ľudí, či mužov alebo žien, je prirodzene dôvodom pre rozvod aj v islame", píše sa vo vyhlásení rady.

Moje reakce byla predevsim na vasi citaci z clanku, na ktery uvadite link:

Menšina nemůže mít právo veta a říkat většině, jak má žít. Většina se nemůže cítit cizincem ve vlastní zemi. Kdo se uráží nad vánočním stromkem nebo vánočním přáním, ukazuje jen svou citovou lakotu

P.S. dekuju za slovenstinu, moje nemcina je takova, nooo, skoro zadna.

131779

28.3.2007 16:59

RE: Evropané přestupují na islám

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 131779

>Vsechny etnicke skupiny v Evrope(i jinde), pujdou ve svych
>pozadavcich(v ramci multi- kulti), tak daleko, kam az je
>Evropane(a jini) nechaji dojit.

Pani Aja,

presne to je ten bod, na ktory som chcel poukazat! Ten rozsudok bol/je len priklad moznej, ticho po pesine sa bliziacej tendencii "uhybanie" z pravnej normy; v tomto pripade specialne nemeckeho zakonodarstva.

stein55

131781

29.3.2007 10:53

RE: Evropané přestupují na islám

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 131781

Pán Stein, a či ste sa ozvali v prípade rozsudku Ernsta Zündela? Obdivujem Vaše bohorovné názory, za chrbtom mocenský aparát celej Európy. To sa to žvaní a poučuje....

131820

29.3.2007 15:57

RE: Evropané přestupují na islám

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 131820

>Pán Stein, a či ste sa ozvali v prípade rozsudku Ernsta
>Zündela? Obdivujem Vaše bohorovné názory, za chrbtom
>mocenský aparát celej Európy. To sa to žvaní a poučuje....

pre istotu som si prebehol ten cely thread, ale nevidim ziadnu logicku suvislost vasho prispevku k teme! Tolko k tomu pojmu To sa to žvaní [mrknutí jedním okem]

stein55

p.s.: ak uz sem teda s kontextu a hlavne nasilu "pchate" kauzu Zündel, len tolko - ja som tu zpravu o sudnom jednani a rozsudku vzal na vedomie.

131830

30.3.2007 7:33

RE: Evropané přestupují na islám

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 131830

Pán Stein, ďakujem za odpoveď. Poučnejšiu, než si myslíte.

131864

30.3.2007 10:45

RE: Evropané přestupují na islám

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 131864

>Poučnejšiu, než si myslíte.

q.e.d. (quod erat demonstrandum) [cool]

stein55

131880

31.3.2007 7:21

RE: Evropané přestupují na islám

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 131880

Pán Stein, ľúbite Euc(k)lida? Nič v zlom, rozumieť si nikdy nebudeme,ale nemusíme po sebe hneď strieľat, že? (a ak tak iba v sebaobrane [smích] )

131946

31.3.2007 12:53

RE: Evropané přestupují na islám

stein55 84.?.?.?

Reakce na 131946

ok - zrozumeny! euklid mal/ma na mna, ako muzikanta vplyv cez jeho diatonicku stupnicu/skalu. ak to znamena lasku, tak ano, lubim euklida [mrknutí jedním okem]

stein55

131958

31.3.2007 23:37

RE: Evropané přestupují na islám

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 131773

>väcsina ludi je samozrejme mierumilovna.
[chechtot] kdyby to tak bylo, tak by se žilo na naší planetě také "mírumilovně", protože ale většina je jaká je, tak i si většina musí drbat hlavu, zda nepůjde vše poněkud urychleněji do kytek...

131986

Příspěvků: 32

26.03. 10:27 Cynik  Proč uznává magazín Times právo na existenci Izraele?
26.03. 11:32 trodas  Tak to je moc krasne napsano.
26.03. 14:31 Osvetár  RE: Tak to je moc krasne napsano.
26.03. 18:25 MedaBeda  RE: Tak to je moc krasne napsano.
26.03. 22:47 Osvetár  RE: Tak to je moc krasne napsano.
27.03. 07:24 MedaBeda  RE: Tak to je moc krasne napsano.
27.03. 12:30 Osvetár  RE: Tak to je moc krasne napsano.
27.03. 19:11 MedaBeda  RE: Tak to je moc krasne napsano.
27.03. 20:57 Osvetár  RE: Tak to je moc krasne napsano.
28.03. 04:01 Rene Bartosek  RE: Tak to je moc krasne napsano.
27.03. 10:55 Hastrman  RE: Tak to je moc krasne napsano.
26.03. 14:49 Sid  RE: Tak to je moc krasne napsano.
27.03. 10:48 Bibi  RE: Tak to je moc krasne napsano.
27.03. 17:34 Sid  RE: Tak to je moc krasne napsano.
26.03. 17:42 Hastrman  Zidovsky stat.
26.03. 18:16 gibarian  Ad cynik
28.03. 11:18 stein55  Evropané přestupují na islám
28.03. 12:16  RE: Evropané přestupují na islám
28.03. 12:28  RE: Evropané přestupují na islám
28.03. 12:56 Aja  RE: Evropané přestupují na islám
28.03. 13:06 Antiseptik  RE: Evropané přestupují na islám
28.03. 16:38 Aja  RE: Evropané přestupují na islám
28.03. 14:52 stein55  RE: Evropané přestupují na islám
28.03. 16:34 Aja  RE: Evropané přestupují na islám
28.03. 16:59  RE: Evropané přestupují na islám
29.03. 10:53  RE: Evropané přestupují na islám
29.03. 15:57  RE: Evropané přestupují na islám
30.03. 07:33  RE: Evropané přestupují na islám
30.03. 10:45  RE: Evropané přestupují na islám
31.03. 07:21  RE: Evropané přestupují na islám
31.03. 12:53 stein55  RE: Evropané přestupují na islám
31.03. 23:37  RE: Evropané přestupují na islám

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 115 čtenářů částkou 23 204 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 0

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 111,16 Kč
1 unce stříbra
548,15 Kč
Bitcoin
838 497,66 Kč

Poslední aktualizace: 26.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 320