Diskuze k článku

Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?

Příspěvků 88

21.3.2007 3:37

Cas, cas, cas.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Znam tu studii, kterou si udajne nechal vypracovat JFK a ja verim, ze to udelal.Protokol z Zelezne hory tusim, mam to nekde vytisteno. Ke dlouhodobe funkcni globalizaci je vsak mozna pouze jedna cesta a to zezdeola. Podle poctu knihoven, vzdelavacich programu a ruznych grantu,apod si myslim, ze se o to elity aspon na Zapade pokusili. A to prestoze byla osobnost jako JFK zavrazdena casti elit, ktera preferuje jina reseni. V tom, ze jsme nedokazali jit po krku tem, co stali za smrti JFK jsem selhali a ted a v budoucnu budeme muset zaplatit ucet.

V tom vidim kamen urazu provest celou vec seshora. Kdo bude hegemonem a urcujicim prvkem NWO? A kdo se ma spokojit s druhymi nebo tretimi houslemi? USA nebudou schopny dosahnout celospektralni vojenske prevahy na jedinym realnym srovnatelnym vojenskym protivnikem a tim je Rusko. At kazdy zapomene tedy na silove reseni. A pokud bude nekdo tak hloupy, ze to zkusi a budeme mit krapet stesti, tak muzeme zacit znova od palice a pazourku!

Nektere veci treba lasku, pratelstvi, nenavist.... nejde kouskovat. Bud proste existuji nebo ne. A naopak jine veci treba mysleni, viru anebo taky moc nelze sjednotit, vzdy budou existovat principielne spodni proudy a fragmenty, ktere budou pusobit odstredive a to umerne sile usilijici o unifikaci.

Multikulturarismus jako cesta k odstarneni nabozenskych, nacionalnich, rasovych a kulturnich barier selhal. Byl totiz diktovan korektnim mysleni shora, lidi ho jako spolecensky celek nevzali vnuitrni za svuj postoj. To ani nebylo mozne, protoze nase vnitrni postoje, moralka, vnimani svete se formuji na zaklade kolektivniho ( ve smyslu k prislusnosti k nejakemu visimu celku narod, nabozenska obec, kmen...) v procesu vychovy a prejimani vzoru.

Muzeme se sice formalne tvarit korektne, ale ve vychove svych deti opoustime korektnost a chovame se spontane bez nejake velke pretvarky. Multikulturarismus tedy musi byt nas vnitrni skutecny postoj, aby cele kouzlo fungovalo. A tolerentni je spolecnost s rostoucim stupne vzdelanosti. Vzdelany jedinec bez represe bude ctit idee multikulturarsimu za predpokladu, ze tech vzdelanych bude dostecna vetsina, jinak se zpetne uplati xenofobni tendence. Na to vsak neni cas. Nemame desitky let, i kdyby elity vsadili na vzdelavani lidstva.

Pokud se tedy chceme vyhnout infernu, nezbyva nez se pokusit zmenit styl zivota zalozeny na konzumu. To znamena prebudovat ekonomicke modely fungovani vztahu, na kterych stoji moc nasich elit? Tyto elity neco podobneho pripusti pouze pokud skrze neco jineho ziskaji kontrolu anebo pokud by k tomu byly donuceny. Stale mame jako lidstvo silnou specifickou difernciaci na zaklade narodnim, nabozenskem .... Nutne bude potreba posilit vliv komunit, coz znamena oslabeni centralni moci.

131320

21.3.2007 9:35

RE: Cas, cas, cas.

Baldi 212.?.?.?

Reakce na 131320

Je jasné, že ku škrtom v spotrebe energií a konzumu bude musieť prísť. Čo mi nie je jasné, ako to pôjde do kopy so súčasným ekonomickým systémom, ktorý je založený na neustálom raste, pretože z tohto rastu sa splácajú úvery z minulosti pôsobiace ako katalizátor. Kto mi dá do kopy tieto absolútne protichodné záujmy bez spôsobenia obrovských otrasov, bude môj kandidát na Nobelovu cenu.

131333

22.3.2007 11:30

RE: Cas, cas, cas.

mpp 85.?.?.?

Reakce na 131333

Vaše poznámka znamená, že se některé státy a politici rozhodnou býti šetřivými, ve prospěch své i celosvětové budoucnosti. Dovoluji si upozornit, že k ničemu takovému v historii lidstva ještě nikdy nedošlo. Rozumné řešení vedoucí k omezení lidské rozežranosti nemá v naší historii precedens, nikdy se ani neuskuteční. Sežereme se navzájem, půjdeme cestou válek a vojenských diktatur, jako vždy, když byly v minulosti problémy.

Kdo z vás se vzdá ježdění svým autem, jen aby dejme tomu zabránil např. vojenskému vpádu našich spojenců do afriky ???
To se nestane, bude se válčit a drancovat.

131431

21.3.2007 10:54

RE: Cas, cas, cas.

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 131320

Na rozdíl od autora článku, který má velmi zkreslený pohled na situaci, je příspěvek pana Reného moudrý,i když asi také nepostihuje klíčové informační vrstvy.
Mocní plánují své kroky v rozměrech tisíciletí, proto události, kterých jsme svědky jsou kartami, kterými se hraje o zcela jiné pozice.
Technologie ovlivňování vědomí prostřednictvím přímého vstupu do něj je připravena ke globálnímu použití. Znovu opakuji, že "radary" a satelitní sítě jsou velmi účinnými nástroji pro ovládání nejen emocí určité skupiny obyvatel, ale i naprosto přesného řízení libovolného vybraného člověka. Technika od dob Nikoly Tesly už dávno funguje v informační vrstvě, přístupné jen špičkám elit.
A tyto elity mají - jako vše v přírodě také obě polarity, tu, která chce získat naprostou kontrolu nad populací na Zemi - a druhou, která má také napojení na "informační pole, nepřístupné v běžném stavu vědomí". Tato pole představují informační vrstvu, ovládanou typem inteligence, o kterém zde má málokdo přesnější představu. Zkrátka naše vědomí má ve vrstvách "pod námi" (zvířata, rostliny, hmota) také vrstvy "nad námi",které si kdysi mocní na této planetě formulovali do různých typů náboženství - dnes do různých politik.
To, že dnes má do těchto vrstev přístup i mnoho zcela neznámých lidí, to je znakem přeměny, která postupně probíhá v našem podvědomí. Jde o vrstvu, do které mám přístup i já. Proto mé komentáře nebudou akceptovatelné mnohými z vás, jsou jen souhrnem situace, který po napsání a při čtení zanechá stopy ve vědomí těm, kdo tyto vrstvy vnímají (Gejdoš a jiní). Ostatní je v různé pozici vlatních emocí zařadí do svého podvědomí, kde jakákoliv informace naváže právě díky polarizaci emocí na odpovídající egregor(myšlenkovou strukturu dějů zatím nematerializovaných). A jejich vědomí jim nabídne komentáře k mé nezpůsobilosti či drzosti.
Jsme svědky postupného zániku programu, vytvořeného před počátkem tohoto letopočtu těmi, kdo znali schopnosti "programu Člověk". Díky vrstvám inteligence nad naším "soustrojím" vědomí + podvědomí - je v současnosti už nadkritické množství populace v oblasti, která brání realizaci NWO v režii "elit", fungujících na principech násilí.
Do jaké míry je klíčovou "kartou" radar v ČR, to nemá cenu teď rozvádět. Vše se postupně rozkryje, aniž bych já nebo jiný jednotlivec měl možnost tento proces zastavit.
Postupně si budeme své bariery ve vědomí, dané zvykovým myšlením a omíláním různých pravd, prostupovat. Možná nebude na škodu si vpustit do hlavy texty od Jana van Helsinga (Tajné společnosti I, II), kde je mnoho ověřitelných informací. (a některé neověřitelné v běžném "betavědomí mozku"[mrknutí jedním okem]
Vaše vlastní emoce, které ve vás jeho texty vybudí - ty vám naznačí informační hladinu, ve které se pohybujete. Jde o proces,...Kráceno (Editor)

131335

21.3.2007 10:56

RE: Cas, cas, cas.

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 131335

Jde o proces, který leckdo "nevydýchá" v tomto svém životě. To nevadí, v dalším už buce mít lepší vyhlídky. To, že začneme poznávat principy a funkci "informačních balíčků", které dostáváme v podobě vloh či defektů do svého života - to je jen malinkou šipkou do období, které má tato lidmi obydlená planetární soustava ve svém "zadání"

131336

21.3.2007 11:19

RE: Cas, cas, cas.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 131336

Pánové René a Janko,

pro mne představujete dva aspekty stejného, pro mne "rozumného i citlivého" úhlu pohledu. "Program Člověk" asi musí nutně probíhat v kulisách, které mu kladou určitý "odpor", protože jen tak se může vyvíjet a upevňovat - podle známého hesla "co nás nezabije, to nás posílí". O hmatatelné výsledky našeho snažení v "realitě" jde spíš až druhotně, prvotní jsou záměry, směřování, úmysly a chtění každého jednoho z nás, z těch se budeme jednou "zodpovídat", a ty konečně vytvoří "realitu", ve které spočineme. Každému podle jeho víry, každému podle jeho povahy. [smích]

131338

21.3.2007 16:17

RE: Cas, cas, cas.

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 131336

Jsem se s otevřenýma očima zasnil - cítil jsem okamžitě, že kdybych chtěl napsat vše, co mě k tomu tady napadlo, nemylo by tu na to dostatek místa. Nebudu tedy k tomu raději psát nic, akorát - pane janko, tak nějak to je...

PS1 - asi jsem zřejmě již pochopil, proč dělám, co dělám ... [smích]

PS2 - k článku akorát, že tyhlety myšlenky mě napadaly již dost dávno a rovněž hodně dávno jsem zase usoudil, že "na akci" ve smyslu, jak si to absolutní většina představí, je pozdě již asi 40 let. Ale na druhou stranu - muselo to tak být, to je asi zcela jasné.

131366

21.3.2007 18:28

RE: Cas, cas, cas.

Erik 82.?.?.?

Reakce na 131335

"Technologie ovlivňování vědomí prostřednictvím přímého vstupu do něj je připravena ke globálnímu použití. "

- ano, taketo technologie naozaj existuju, a su aj do urcitej miery
funkcne.
Ale ludske vedomie ma obranne mechanizmy proti takemuto priamemu
ovplyvnovaniu, a osobne si myslim, ze netreba robit z toho az takeho strasiaka.

131374

21.3.2007 3:37

dokonceni

Rene Bartosek 68.?.?.?

Jedina nadeje pro nevalecnou budoucnost ve smyslu zaniku civilizace oproti nastartovani nove doby kamenne, Neni moznost abychom my plebs k necemu prinutitili elitu, ale ten prosty fakt, ze elita muze bud zvolit udrzeni moci, ale za cenu brutalni destrukce anebo muze volit kooperaci, ale za cenu snizeni podilu drzene moci. Presneji receno nejaka cast te fragmentovane moci. A my plebs ji muzeme dat podporu prosadit proti tem fragmentum moci, ktre zvoli destrukci.

Ted mame moznost rict ne, tem kteri chteji konfronaci s temi castmi planety, ktere disponuji znacnou casti zdroju. A muzeme polozit dsobry zaklad pro spolupraci do budoucna. Vubec bych se toho nebal. Spanelsko sice nakratko melo obrovsky prebytek drahych kovu z Noveho sveta, za ktere vse kupovalo, ale to vedlo k hospodrske "lenivosti a stagnaci" a zbytek Evropy se snazil za to zlato uspokojovat potreby na zdroje bohateho Spanelska. [mrknutí jedním okem]

131321

21.3.2007 4:27

technologie

texaskycizek 70.?.?.?

Autor nezni moc pesimisticky. Mam takovy dojem, ze doufa, ze zdravy rozum zvitezi.V jeho slovech:
Jen takový budoucí svět ospravedlní současné mocenské tlaky, převahu vojenských systémů a násilné zasahování do problémových oblastí světa stran USA a jeho spojenců. Jiný svět jako výsledek prosté hegemonie jedné světové síly nad zbytkem populace ani není možný, protože společenství tak velkého množství lidí se nedá dost dobře řídit natož pak ovládat. Výsledný řád musí být spontánně přijatým řádem a jako spontánní řád musí také dál fungovat.
Ta jedna svetova sila bude pochopitelne USA. A verte, ze to zvladne! Takze, damy a panove, nevzdavejte to. USA Vas zachrani. Do slova a do pismene. Ptate se cim? Novou technologii. Ptate se, kde se vezme nutna energie? Odpoved: na jeden meter ctverecny dopada slunecni energie v hodnote 1400 Wattu. Je to sice mimo atmosferu, ale dejte nam moznost to rozpracovat. A hlavne neznicte ten volny trh. Ten to bude vse spravne regulovat. Musi tam byt zisk, aby se nekdo zvedl a sel makat! Jinak to nejde! Souzi, rikejte si co chcete, jinak to nefunguje.
Samozrejme to budete zesmesnovat, ale v hloubi vasich srdci vite, ze je to to jedine co funguje. Odebiram celou radu technickych publikaci, jedna z nich vydavana od MIT - Massachusetts Institute of Technology vydavany jiz od roku 1899, kteri maji v hlavicce vytisteno - The Authority on the future of technology - autorita na budoucnost technologie. Mrknete se na : www.technologyreview.com to by jste neverili co vse je na ceste. V to ja verim. Technologie zachrani lidstvo. A pochopitelne musime mit naprostou drtivou vojenskou prevahu, aby to nejaky posukly politicky Dzingis chan nemohl prerusit!!!
Vas Texaskycizek

131322

21.3.2007 6:18

RE: technologie

Ouofjacket 155.?.?.?

Reakce na 131322

Pane Texasky Cizku,

stavite roli technologie do spasitele teto civilizace - coz je ovsem tragicky omyl. Jeden moudry clovek v minulem stoleti rekl, ze civilizace, ktera uprednostnuje techniku na ukor humanismu, nema sanci prezit. Je zcela jedno jestli touto super-technologii se bude snazit vyhrat Rusko nebo USA - bez podrizeni technologie skutecne humanitarni filosofii lidske existence nas proste ceka zahuba. Neni jiste nahodou, ze spickova technika je v rukou lidi posedlych touhou po moci - v armade, policii, tajnych sluzbach. Je dobre se podivat na film Ocelove mesto (Jaromir Hanzlik tam hraje hlavni roli) - at je jeho zpracovani jakkoli naivni, myslenka Julese Verna je platna dodnes. Takze tudy cesta k zachrane nepovede, pane Cizku!
Mluvite o "volnem trhu" jako sebe-regulujicim trznim mechanismu, udajnem spasiteli ekonomiky sveta. Volny trh? Pane Cizku, to si opravdu myslite, ze neco takoveho existuje? Pokud soudite podle toho, ze jeste stale mate svuj A/C byzniz, dejme tomu. Ale nevidite zrejme (nebo nechcete videt) pripady jako Enron, miliardove spekulace v tzv. "hedge funds", kolosalni svindly s mezinarodni menou, cenou nafty, zlovolnou manipulaci urokove miry, slucovani jiz bez toho kolosalnich nadnarodnich korporaci, atd. atd. Vite, ze zakladatel bankerske dynastie Rockefeleru byl vasnivym odpurcem toho cemu rikate "volny (svobodny) trh" a povazoval ho za mrhani casem, penezi a usilim? Jeho snem byl totalni monopol! O ten kazdemu velko-kapitalistovi jde, at to stoji cokoli! Vsimnul jste si za ty roky co zijete v USA kolik vam tam zustalo ocelarskeho, dulniho a automobiloveho prumyslu? Nevidite, ze technicky narocne obory, treba pocitace, se houfne stehuji do Indie, Pakistanu a Ciny za levnou pracovni silou (a ty americky delniku si trhni nohou, nasi akcionari chteji vyssi zisky)? Mam takovy dojem pane, ze je toho hodne co zatvrzele odmitate videt! A povazuji za smutne, ze ty, kteri Vam oponuji, nalepkujete "souzi, souzky" - cerny humor, jen co je pravda! A pritom jsem presvedcen, ze ne ani tak komunista, ale konzervativni krestan, by mel nejvetsi chut dat Vam par facek za ucelem urychleneho vystrizliveni!
Jeden z diskuteru zijicich v USA Vam nedavno napsal, ze asi zijete v nejakych uplne jinych USA, soude dle Vasich nazoru.
Mi emigrace umoznila prohlednout, Vase videni myslim naopak docela zatemnila... [pláč]

Outofjacket

131324

21.3.2007 17:37

RE: technologie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 131324

Pane out of jacket, muj nahled je z posice svetoobcana, nejsem ani Cech ani Amik. Povazuji se za obcana tohoto malinkeho sveta. Ta Vase filosofie jeste nikdy nikoho nenakrmila. Ta technologie to dela dnes a denne. Je to nase jedina nadeje. Pod vedenim rozumneho USA mozna prezijeme.
Vas, Texaskycizek

131372

21.3.2007 19:19

RE: technologie

albert1 148.?.?.?

Reakce na 131372

>Ta technologie
>to dela dnes a denne. Je to nase jedina nadeje. Pod vedenim
>rozumneho USA mozna prezijeme.
>Vas, Texaskycizek

"Pod (hrdinnym) vedenim, blaf-blaf-blaf...."
Sakra, to uz jsem kdysi nekde slysel. I to ze "porucime vetru. desti"....
Mily Mr. Vas-Texaskycizku, ktery rika ze je Cizek, a pak zase ze neni, bezte se vycpat!
Dnes v Americe se uz nic nevynaleza (tim myslim skutecne neco uzitecneho, ne vselijake BS a podradnymi krapy se kterymi je konsument zaplavovan na kazdem rohu), ta doba je pryc!
Osobne jsem radu let, az do 1996 pracoval ve vedouci technicke pozici pro kdysi nejvetsiho svetoveho (americkeho) vyrobce vetrnych elektraren. Vite jak ta firma dopadla? Fiaskem. Krachem. Diky neschopnemu vedeni firmy lumpy-zlodeji-lhari (kdo ale ve skutecnosti tahal spagaty z pozadi, kdo mohl mit zajem z diskreditovani obnovne energie, kdo vi? Ja to nevim) kteri prokazali, ze Enron nebyl prvni (v rozkradeni, vytunelovani, lhani, a podvody). Z Enronu si pani bosove sli na chvili odpocinout do chladku (teda 'jako', az se na ne zapomene ...A ten CEO co bleskove "umrel" tesne pred tim nez mel jit sedet - to je mooooc hodne zajimave), z vedeni nasi mile spolecnosti kdysi cislo 1 na vyrobu vetrnych turbin sedet nesel nikdo. A pravnici (nejvetsi koncentrace na svete jich je prave v S. Franciscu) si krasne privydelali ...

Od dob stareho Billa Boeinga (letecky prumysl), ci Henry Forda (auto-prumysl) tento kdysi skvost americke industrilizace (letectvi, autoprumysl) hodne ustrnul, nic se noveho za poslednich 40 let nevymyslelo. Auta jsou stejna (teda vetsi, aby chlastala vice paliva), od wide-body Boeing (747, 757, 767) se toho taky moc nezmenilo (krome kecu ze 777 je "prvni letadlo na svete zkonstruovane na pocitaci CATIA), a kdyby nebylo Nemcu, tak ani ty tryskove motory by nebyly.

Od doby klauna Reagana, ktery jako prvni zacal papouskovat vyrazy (naseptavacu z pozadi?) o nejake "service economy", ze v Americe se uz vyrabet nebude, pouze se bude servisovat (pomocnymi nadeniky, kteri ani nejsou vyuceni), a vzorove symbioze s komunistickou Cinou produkujici konsumni smejdy (zajdete si do Walmartu), to jde hezky z kopce. Ale zato se to nadherne vse olze!
O NWO (spojeni imperialistickeho zapadu s bolsevickym gigantem Cinou) jako prvni mluvil otevrene pred dychtivymi americkymi gojimy G. Bush Sr., nekdy tesne pred "padem" zelezne opony, ale ten plan (o dobyti sveta), ten je starodavny. Vic jak 2000 let stary. Doctete se o tom v Talmudu, ci Protokolech. O tom kdo tyto podvrhy dal dohromady, neni treba vest spory. Zajimave je sledovat identitu tech, kteri podle nich 100% jedou (to rekl i sam Henry Ford, 1921).

131380

21.3.2007 22:48

RE: technologie

Guru 84.?.?.?

Reakce na 131322

Mír se všemi,
autor předmětného článku patrně není mezi 85.000 novináři a techniky, kteří se již zaregistrovali k zaslání e-mailové zprávy okamžitě po ukončení validace 12ti členné vědecké komise, která od ledna testuje zařízení Steorn ORBO. O co jde?
Je to udělátko, které se chová jako Perpetuum mobile, není drahé, nepotřebuje exotické materiály k výrobě, neemituje škodliviny. 12ti členná komise nemá stanoven deadline, proto první týden července u příležitosti Global Warming Rock & Roll Week bude Steorn ORBO představeno veřejně v U.K. a U.S.
Steorn nebude ORBO vyrábět, bude pouze prodávat licence a to on-line. Za takovýchto okolností všechno vzlykání po ropné síle naších Ruských bratří a včerejším bohatství šejků ztrácí smysl.
Ztrácí smysl vysvětlovat, že k výrobě 10 galonů bioetanolu je třeba spálit 7 galonů dalšího paliva a v součtu těchto 17 galonů paliva vyprodukuje více CO2 než kolik tímto mělo být substituováno. Ti největší sdírači z kůže přijdou o nejvíce.
Pouhých 28 pracovníků malé Irské firmy změní svět.
Není třeba žádné sametové revoluce řízené z velvyslanectví nejmenované cizí mocnosti, svět bude změněn pouhou technickou inovací.
Takže vážení prosím poznačte si datum: 7.7.2007
(pokud vše začne o den dva dříve
malá shovívavost bude na místě).
A největší stát na světě Texas bude LOOSER.
(pozn: 98% U.S. vysokoškolských studentů v testu: Který stát
na světě je největší? odpovědělo: TEXAS)
Prostě éra ropy končí.

131387

22.3.2007 1:54

RE: technologie

listonos 85.?.?.?

Reakce na 131387

A mate nejake info ako to pokracuje? Aky zaver mala ta ich vedecka komisia co to mala zhodnotit? Som sa tam zaregistroval ale posledny mail mi prisiel 09/06.

Inak, keby to nejakym zazrakom naozaj fungovalo, tak to zmeni svet na nepoznanie do cca 5 rokov.

131405

22.3.2007 12:39

RE: technologie

Guru 84.?.?.?

Reakce na 131405

Zdravím Vás pane listonoši,
pečlivě jsem sledoval vývoj, takže:
- uzávěrka pro přihlášení vědců byla v 09/2006
- přihlásila se přes 5.000 osob (do testovací komise)
- finální výběr se provedl ze 492 osob, které měly
vědecký titul v 11/2006
- kontrakty obsahující NDA byly podepsány v 12/2006
- testování bylo zahájeno 01/2007
- po blamáži s Fleischmann-Ponc "cold Fusion", kdy
univerzity nedosáhly opakováním stejné výsledky,
byl zvolen tento postup:
- každý z 12 členů komise si sám vybral laboratoř
- každý z 12 členů si ORBO sám sestrojil podle
poskytnuté dokumentace
- testování obsahuje 3 fáze:
- 1. fáze: ověřit, že koeficient výkonnosti je vyšší než 1
- 2. fáze: ověřit, že nedochází k degradaci hlavních dílů
(tj. magnetů)
- 3. fáze: provedení kompletní termodynamické analýzy
- komise nemá stanoven deadline, tj. pokud uznají za nezbytné,
mohou ORBO testovat klidně rok, všeobecně se však
předpokládá, že mezi 04 až 07/2007 by se komise mohla
vyjádřit alespoň v bodech I. a II. (fáze)
- komise má povinnost výsledky zveřejnit

Výše uvedené se podstatně odlišuje od postupu všech předchozích
podvodníků, kteří se vždy vypařili, pokud mělo dojít
k jakémukoliv vědeckému testování + několik dalších indícií,
které mne ovšem stály několik set hodin pátrání, mi postačují k tomu, abych celou záležitost vyhodnotil takto:
s 90% pravděpodobnosti se nejedná o podvod, omyl ani aprílový žert.
7.7.2007 si prostě kupte noviny (ovšemže jenom ty, které nejsou ovládány osobami, jímž jejichž pravidla nedoporučují goyimům lhát).
Kdo na tom nejvíce vydělá:
- U.S.A.
- Čína
- Japonsko
- ČR
- Izrael
- Severní Korea
- aerolinky (i přesto, že ORBO je nevhodné pro jety)
- ti co pár měsíců počkají a potom si půjdou koupit neprodejná
auta s dieselem (po velké slevě)
- a mraky dalších (obyčejných lidí)
Kdo nejvíce prodělá:
- Nigerie
- Venezuela
- Libye
- Irák
- Rusko
- U.A.E., K.S.A., Kuwait
- automobilky nejprve prodělají, potom je čeká bonanza
- elektrárny
- a mraky dalších (většinou sdíračů z kůže)

Takže pokud vše bude jak předpokládám, některé záležitosti
se pohnou i bez válek. [mrknutí jedním okem]

131437

22.3.2007 17:22

RE: technologie

leo69 89.?.?.?

Reakce na 131437

Bylo by to krásné pomyšlení, mít takový nezávislý zdroj kdekoli je potřeba. Ale mám obavu, že to může být naopak. Totiž, pokud by ten přístroj byl realitou , byl všem dostupný a fungující, tak možná spíše válku vyvolá.

Představte si, že by tím, že by tento přístroj měl a mohl mít každý a tím by byly olejářské a energetické loby, které jsou v současnosti jedny z nejsilnějších v globálním světě, odstaveny od zisků. Tyto energetické a olejářské giganty jsou také podstatnou většinou vlastněny i státy a zisky z nich přispívají důležité části státních rozpočtů. Co se stane, pokud jejich zisky klesnou? Pokud bude klesat zisk státu, tak uvalí na používání takového zařízení poplatek formou daně. Ten může být takový (na nátlak různé loby), že bude výhodnější a třeba i levnější používat raději stále ropu, plyn, uhlí atp. Proti tlaku zdola, na tu okatou nesmyslnost, mohou začít být státem uplatňovány různé silové represe proti těm nejvíce poukazujícím na danou nesmyslnost a už jsme u bouří a třeba i války k svržení diktátu těchto loby atd.,atd...

Takže z mého pohledu by tato případná změna a přechod na nové zdroje energie nemusel proběhnout jen tak hladce...

m, [smích]

131457

22.3.2007 12:09

RE: technologie

SandWalker 87.?.?.?

Reakce na 131387

Pripada mi to jako pred sametovkou - komousi nemohli udrzet situci a nechali nas zvonit na ulicich. Davno meli vsak vsechno promyslene a zajistene....

ORBO bude verim revoluce a proc mocni teto planety nechaji tu vec pomalu vstoupit do dejin - to si muzeme domyslet na mnoho zpusobu.

Jinak tem klukum ze Steorn fandim na plne pecky, ale priteli - presto vsechno bych stale jeste chapal vec naprosto oddelene od vyroku typu vzlykani po ropné síle naších Ruských bratří a včerejším bohatství šejků ztrácí smysl.

Uz tady bylo nejednou receno, ze planeta se bez ropy neobejde a to klidne zapomenme na veskere pohonne hmoty.

Mam jednu zpravu ktera hodne napovida a to nejen o domelem oil peak ale i o valecnickych zamerech a politice USraele -

Nejvetsi a nejstarsi spolecnost sveho druhu ktera byla zalozena 1919 a dnes operuje na poli energie v 70 zemich sveta dala vale a dle americkeho tisku primo insultovala Ameriku - rozhodla se totiz premistnit svoje Corporate Headquarters vcetne Chairmana a executive officer na stredni vychod do UAE

Ano - jedna se o nechvalne znamy HALLIBURTON

A Dick Cheney se zase jen smeje.... a ve vyzile a vycerpane domovine zustavaji amici typu cizka s otevrenou pusou.

Myslite, ze ti hosi z Halliburtonu nepocitaji a nevi nic o ORBO ...???? [pláč]

131433

22.3.2007 13:51

RE: technologie

Guru 84.?.?.?

Reakce na 131433

Zdravím Vás pane SandWalker,

o Halliburtonu samozřejmě vím od první vteřiny (je to můj job).
Přímo na stránkách Steorn se přihlásilo 85.000 osob k e-mailovému odběru výsledků Validace okamžitě po ukončení.
Domnívám se, že většina z oněch 85.000 jsou novináři, technici a technici, kterým to dal příkazem šéfík. Můj osobní názor je ten, že o hypotetické možnosti fungování a existence ORBO jsou již vyrozuměni šéfikové mnoha automobilek, avšak zatím o tom mlčí. Jsem si jist, že již x měsíců chodí do diskuzního fóra člověk z Cummins což je firma kriticky monoprodukční (diesel motory, generátory atd.) a další.
Skutečné pohnutky vedení Halliburtonu jsou obchodním tajemstvím.
Israel již dlouho používá metodu "válčení rukou jiného", proto možná byl HAL vyslán do UAE jakožto politicky přijatelnější řešení. v UAE jsou naplánovány gigantické stavební projekty, HAL chce být prostě přímo u staveniště.
Chápu, že i měsíc po představení ORBO si všichni pojedeme k pumpě natankovat staromódní uhlovodíková paliva. Jety (6% celosvětové spotřeby) se bez toho neobejdou ještě dlouho.
Jde o perspektivu. Trhy reagují ihned.
Timeline:
- první demo produkt, čistě mechanická "hračka" bude v prodeji minutu po Validaci
- nekonečné "baterie" (tj. motor-generátory) do notebooků a jiné elektroniky se předpokládají do roka od Validace
- ORBO generátory pro vilky a domácnosti cca do 2 let
- ORBO v autech se předpokládá tak během 4-7 let

Steorn učinil veřejné prohlášení, že pro účely humanitární a na zavlažování pro třetí svět nebude požadovat licenční poplatky.

Sympatické gesto.

Ropa bude potřeba pro jety, na maziva a pro chemický průmysl.
Její "vydírací" strategický význam však postupně povadne.

Čistě technicky/hypoteticky: když bude chemik a technik mít k dispozici nekonečné množství energie zdarma, budou schopni synteticky vyrobit benzín i ze znečištěného vzduchu.
Je to pouze otázka nákladů.
Souhlasíte ?

Chudáci šejkové. Ráno se probudí a pochopí, že jejich jedinou záchranou je oněch 1.000 mld USD, minulých výnosů z ropy které nainvestovali do U.S. aj. Equities.
Ano, pád dolaru (jistěže samovolný a nikým nezamýšlený, obzvlášť, když důvěru v měnu podkopete zatajováním M3) jim pustil žilou, ale oni se zajistili na budoucnost.
Mysleli na budoucnost, kdy ropa dojde, nemysleli na budoucnost, kde ropu kromě pár chemiček již nikdo nebude chtít.
Před mnoha mnoha léty si AT&T nechala vyhotovit studii: kolik bude třeba spojovatelek na telef. ústřednách. Studie potvrdila, že do pár let budou muset všechny U.S. ženy pracovat na telef. ústřednách. Nikoho nenapadlo, že jednou číslo si vytočíte sám a automat. ústředna vás spojí.
Nyní jde o analogii, hodní hoši i zlí hoši plánovali jak nás budou ještě léta držet "za koule" a pouštět nám žilou.
Ráno se probudí a vše bude jinak (ovšemž...Kráceno (Editor)

131442

22.3.2007 15:32

RE: technologie

SandWalker 87.?.?.?

Reakce na 131442

Zdravim Vas jeste jednou priteli a dekuji za odpoved.

V podstate s Vami naprosto souhlasim az na nekolik detailu o vyznamu ropy. Jeji stavajici zneuziti neni na triku tech bohatych Sejku jak pisete, ale na mistnich pa-zakonech a skrticich klapkach kazdeho statu - potazmo a konce u managementu samozvanych riditelu modre planety.

Ropy je dostatek a jeji cenu netvori ani zdaleka Sejkove. Obrovske zisky na pridane hodnote pak po rafinaci zustavaji take jinde. Propaganda o nekolika bohatych Sejcich je jen levnou kamuflazi tech pravych gangstru.

Vyuziti ropy od mediciny pres plasty az po asfalty je zasadni - Sejkove nebohatnou z hyenozne pridane hodnoty na benzinech a jinych rafinovanych palivech - jste od fochu a tak jiste vite, proc si napr.v USA nedovoli postavit mocipani vice rafinerek.

Akci Halliburton prikladam velky vyznamovy potencial v odecitani toho co se deje a co se bude dit. V jejich budoucim pusobisti se nebude giganticky planovat - naopak, development bezi giganticky naplno. Neco malo o tom vim ... [cool] Jeden z duvodu proc Halliburton hodil Ameriku pres palubu a presidli, vidim take optikou nejake nove kulisarny (nic spolecneho se serzantem Lehem ten dela jen poskoka)
a bude to asi na tema noveho a jeste progresivnejsiho planu - drive si jeho majitele platili sami sobe pres dane v USA - ted kdyz je na to prilis videt a lod se potapi - budou si misto slozitych klicek s danemi ty prachy vyplacet primo. UAE - NoTax.

Co je ovsem opravdu zajimave je - ORBO - kdyz opomenu politickou smrst ktera v pripade uspechu kolem toho vznikne, myslite, ze to Steorn ukociruje po pravni strance??? Mate vice info o licencich? Diky za odpoved. SW

131450

22.3.2007 19:43

RE: technologie

Guru 84.?.?.?

Reakce na 131450

Také zdravím,
v mnohém Vám musím dát za pravdu. V UAE jsem pár let nebyl, takze jsem si nebyl jistý, zdali stále provozují Tax Free režim (před časem také TYCO přesídlilo někam do ráje a hned byl revanš v podobě zákona o státních zakázkách a vydušení čerstvě non-U.S. firmám).
Licence: Silně zjednodušeně zákony/směrnice patent. úřadů EU a U.K. nepřipouštějí možnost přijmout Perpetuum Mobile do patentovho řízení. Zákony U.S. to podmiňují dodáním funkčního modelu. Pokud vím, Steorn to řešil tím, že si patentoval tzv. Actuator, kterým mění magnetické pole kresby jsou na WEBu. Je to prostý plechový pásek se 3 magnetky a 1 stíněním.
CEO se vyjádřil tak, že kruh patentovat nelze a magnety existují odjakživa, takže je pro ně problém cokoliv patentovat.
Vše je tajné, laicky se však domnívám, že velkou roli hrají jevy jako: magnetická viskozita, mag. Lag (zpoždění) a nějaká hystereze. CEO se občas prořekl a z toho lze dedukovat, že extrémní důležitost hraje přesné časování. U každého druhu magnetů jiné. Např.: u Neodymiových v řádu 53 mikrosekund,
u ferro v řádu milisekund + přesná mechanika.
Zdůraznil, že bez obrovské výpočetní síly za levný peníz by to před 50 léty nezvládli (pokud by na dané anomálie narazili dříve). Na jejich diskuzním fóru je více vědátorů, z poznámek jsem pochopil, že veškeré dosavadní lidské znalosti o magnetismu jsou cca na 5% úrovni poznatelného.
Krátce: 3 roky se s použitím všech možných detekčních aparatur snažili zjistit, odkud to bere energii a doposud se to nezjistilo. CEO se vyjadřuje velmi opatrně a mírně zašifrovaně, nikdy nepoužívají termín Perpetuum Mobile.
Nejprve jsem byl přesvědčen, že jde o podvod. Po prostudování takových indícií jako např.: kdo je má uveden mezi svými referencemi, mi spadla čelist.
Po vyhodnocení tisíců indícií říkám: na 90% mají to, co tvrdí.
Výroky CEO jsem dešifroval asi takto: celé roky měli mašinu, která udělala jednu otáčku, zastavila se a poté udělala druhou otáčku. Tzn.: vhodné pro zavlažovací čerpadla, nevhodné do F1.
Nyní podle mne vybrušují verzi s konstantními otáčkami (s konstantní úhlovou rychlostí výstupního hřídele).
Dobrá zpráva: uvnitř udělátka je dost místa, takže se předpokládá, že elektro generátory se dají zabudovat integrálně dovnitř a vše funguje i s nejlevnějšími magnety.
To bude rozruch, co říkáte? [překvapení]

131468

22.3.2007 23:14

Zajímavá debata.

Zvědavej. 4.?.?.?

Reakce na 131468

Pánové,
Jak můžete cokoliv hodnotit, pokud Vám není znám princip činnosti? Nebo je někde k disposici schéma a popis? Jeden můj přítel se léta zabýval sestrojením magnetického motoru s permanetními magnety(za mého nemalého skepticismu). Vyřešil mechanickou soustavu časování magnetů na statoru, neustále vedl řeči, že až se to jednou uvede do pohybu, že největší problém to bude zastavit. [smích] [smích]
No, zkrátím to. Pochopitelně to po rozběhnutí běželo snad hodinu, než se ta vložená energie na rozběh spotřebovala v tom časovacím mechanismu těch magnetů. A tím to skončilo. Jsem silný skeptik věřit něčemu, co pracuje bez trvalého dodávání energie, jako toto. No ale říká se, že víra hory přenáší a Vy tomu věříte a já Vám víru brát netoužím. Až uvidím princip činnosti, můžeme soudit.

131488

23.3.2007 6:28

RE: Zajímavá debata.

SandWalker 87.?.?.?

Reakce na 131488

Jiste, souhlas. Vcera jsem na to tema mel zajimavy rozhovor s kamaradem. Neresilo se ani tak jestli to "pojede", neresilo se ani tak moc co vsechno se da na pripadny uspech navazat dobreho - budete se divit, otevreli jsme jaksi postupne tema:

CO ZA HRUZU BY TENTO OBJEV ZNAMENAL V PRAXI

Jeste ted mi beha mraz po zadech.

Dokazete si predstavit, ze ta vec se nebude chovat s ucinnosti 100% ale napriklad proklamovanych 280% ??? [překvapení] [překvapení] [překvapení]

Kdyz zapomeneme na vsechny zname zakony a prekousneme tu uvahu do predstavy, ze to opravdu "pojede"...... tak do nekolika let je po nasi planete ktera se proste odpari.

Zaver tohoto smeru uvahy - tahle zalezitost by nevyresila napriklad proklamovane oteplovani diky splodinam atd. - naopak zdroj nekonecne energie kdy prestal platit zakon o jejim zachovani, by pri nedokonalosti a nesvedomitosti lidi, znicil planetu mnohem drive. V opacnem pripade by nekonecne restrikce jak omezene ten pristroj pouzivat by nam z zivota udelaly teprve peklo a teror uradu a norem by neznal mezi.

Omlouvam se a je mi lito pane Guru, ale je to tak. A ted me treba ukamenujte. [zahanbení]

131501

23.3.2007 9:14

RE: Zajímavá debata.

Guru 84.?.?.?

Reakce na 131501

V poklidu pánové,
power density je v řádu 0,5 až 4W na 1 ccm udělátka.

Takže žádné odpařování planety není v plánu.

Pokud 100 násobně zvýšíte výkon všech doposud existujících motorů, strojů, elektráren atd. půjde pořád o ekvivalent cca 1% oproti energii dodané Zemi slunečními paprsky.

Nehodnotím princip, vyhodnocoval jsem několik tisíc indícií.

Kdo chce, zařídí se a vydělá balík.

Kdo nechce, bude 7.7. vykulovat oči a prskat.

Víc pro Vás nemohu udělat. [zmaten]

131506

23.3.2007 18:15

RE: Zajímavá debata.

SandWalker 87.?.?.?

Reakce na 131506

Zdravim pane Guru a pan Listonos.

Napsal jsem vyse, ze tem klukum v Irsku drzim palce a to plati.

!!! ALE a to je velke ALE !!!

Opomenu diskusi ktera nikam nevede asice na tema jestli je to mozne - ano vsechno je asi jaksi nekdy v danem case mozne - jestli ten cas nastal - budiz.

Resim ale ve svych otazkach naprostou nepripravenost a zasadni neukaznenost lidske populace k momentu rekneme 7.7.2007 tedy temer dnes.

MODEL. -
Udelatko opravdu "jede" - jak pisete pane Guru a tomu naprosto umim rozumet - k benzinkam se jezdi docasu dal, ale zacinaji male generatory pro PC a notasy - zacinaji a to jako houby po desti stredni generatory pro soukrome vily a domy, zacinaji......zacinaji a je jich rapidne kazdym dnem vice udelatka na entou a udelatka za chvili na vsechno.....

OTAZKA. -
Myslim, ze se shodneme, ze energie takto vytvorena zacne rapidne narustat - jednim z mnoha dusledku jeji promeny pri vyuziti je prave paradoxne teplo - a teplo poradne - proc....?

REALITA. -
Clovek lidsky, dnesni, rozmazleny, vychytraly a hlavne neukazneny (soucasnost tisickrat potvrdila) prece nebude utracet penize za drahe zateplovani domu - UDELATKO maka zadarmo a tak jedeeeem naplno. Svetlo a regulace vsech spotrebicu - (maminko zhasla jsi v garazi - minuly mesic to byl zase ucet) nic takoveho - proc vsude zhasinat (100 tisice domacnosti a vice [překvapení] ) UDELATKO sviti zadarmo v garazi a jinde muze prece svitit stale. Kvalitni ale super drahe hrnce ktere maji tepelnou setrovacnost - pchaaa - proc - varime naplno a zadarmo !!!!

Tak a to jsou jen prokotiny oproti vsem ostatnim postupne narustajicim energetickym prikonum - kam se to teplo - ta nascitana energie v prelidnene planete vyzari???

Co bude pri rapidnim mega progresu UDELATEK vseho druhu za pouhych deset roku...?

131536

24.3.2007 2:38

RE: Zajímavá debata.

listonos 85.?.?.?

Reakce na 131536

Zdravim,

Teplo:
Zabudate, ze prave sucasne zariadenia sluziace na vyrobu energie maju vdaka splodinam ktore produkuju zasadny podiel na oteplovani a to neratam teplo ktore len tak ujde do luftu, ci uz u spalovacich motorov, elektrarni alebo napriklad pri prenose z teplarni do bytov v mestach atd. Toto vsetko vam odpada. Skor by som videl presne opacny problem a to ten ze ked sa v priebehu par desatroci odbura vacsina emisii ktore sa dnes produkuju, ze prechodne moze nastat skor ochladenie. Ale ako tu uz bolo povedane, samotne teplo produkovane clovekom je uplne zanedbatelne - co je dnes problem su emisie ktore sposobuju oteplovanie. Okrem toho zabudate ze pomocou energie sa neda ziskavat len teplo ale aj chlad.

Mrhanie energie:
Sice budete mat energiu za babku ale uz nie spotrebice -napriklad tie ziarovky v garazi maju svoju zivotnost a nie su zadarmo. To ze ich dnes vypinate kvoli uctom za elektrinu a nie kvoli uctu za ziarovky je len preto, ze cena ziarovky je proti elektrine ktoru spotrebuje zanedbatelna. Jednoducho povedane, kto dnes pozera kam mu idu jeho prachy, tak bude vypinat to svetlo aj potom. Kto to nerobi dnes, nebude to robit nikdy. Jedine v com suhlasim je vykurovacie teplo a (mozno) zbytocne zateplovanie ale to bude zavisiet od pomeru ceny tych "udelatok" ktore tiez nebudu zadarmo a ceny zateplovania. A okrem toho ide o mechanicke zariadeneie, ktore bude mat limitovanu zivotnost, takze ho asi nenehate bezat len tak pre srandu. Myslim ze ta ekonomika tam stale bude fungovat.

Kam sa vyziari vsetka ta energia:
No presne tam kam aj dnes - ekosystem. Nie som na to odbornik ale pokial viem tak to ma co do cinenia s kolobehom CO2 (teda aspon myslim ze je to CO2 [smích] ) na planete. Nedavno som o tom pozeral dokument a vysvetlovali tam, ze vdaka pohybu tektonickych dosiek, sopecnej aktivite a zivotu, mame relativne stabilnu teplotu uz miliony rokov. Vysvetlenuie ale radsej neham na niekoho kto tomu rozumie.

131560

24.3.2007 11:52

RE: Zajímavá debata.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 131506

A jakým způsobem se na tom dá vydělat ????Poraďte !!

131565

24.3.2007 16:02

RE: Zajímavá debata.

Guru 84.?.?.?

Reakce na 131565

Pan Listonoš velmi přesně vystihnul realitu. Odpadní teplo všech strojů vytvořených člověk je pouhým malým zlomkem 1 procenta oproti teplu dopadajícího slunečního záření. Problémem je CO2 ze zplodin a metan z tajícího Sibiřského permafrostu (naprostý horor).
A k chlazeni asi tolik: Nejpikantnější na ORBO, že pokud se jím točí opačným směrem, tak údajně energie beze stopy mizí. Zmizí aniž by změnila formu. To je chlazeníčko.

Co se týče pana Anonyma. Soudím, že výše jsem se již vyjádřil,
kdo vydělá a kdo prodělá. Žádný zákon Vám od r. 1995 nezakazuje koupit si příslušné akcie nebo FX. Pokud jste však sdíračem z kůže, svou budoucnost již znáte: přijdete o hodně.

Nejsem zlomyslník, pouze tipuji budoucnost.

Nápověda/polemika pro slušné lidi:
Pokud se svět dozví, že je zde funkční a levné něco, co se chová jako Perpetuum mobile:
1) Stoupne nebo klesne následně cena ropy?
2) Pokud klesne cena ropy, má to nepříznivý nebo příznivý vliv
na obchodní/platební bilanci U.S.A.?
3) Pokud výše uvedené může mít pozitivní vliv na obchodní
/platební bilanci U.S.A., klesne nebo stoupne kurs dollaru?
4) Protože do 7.7. jsou Izraelští agenti v AIPAC aj. schopni
vyprovokovat klidně ještě další válku, je menší riziko
koupit si USD Futures dnes nebo těsně před pravděpodobným
dnem představení se ORBO?
5) Protože však FED od jisté doby utajuje statistiky M3
pod smyšlenou záminkou "že M3 již není důležité"
(a díky Miltonu Friedmanovi jistě všichni chápeme
důležitost M3), znamená to, že nemáme nejmenší tušení o tom,
zdali se M3 zvýšilo o 5 triliónů nebo o 50 triliónů (jak
zde před časem trefně poznamenal pan Stan "z řídkého vzduchu
vyráběných"[mrknutí jedním okem] U.S. dollarů, je jakákoliv sázka na kursy U.S.
dollaru, extrémně vysokým rizikem nebo malým rizikem?
6) Pokud při totální dýmové cloně kolem M3 je jakákoliv sázka
na U.S. dollar naprostou loterii, je menším nebo větším
rizikem investovat do čehokoliv jiného v seznamu "vydělají"
viz pár příspěvků výše?

Už se vidíte, jak plavete v penězích?

Pozn.: výše uvedené otázky nejsou investičními radami ani ničím podobného charakteru, jedná se pouze o polemiku hypoteticky možného vývoje budoucností (množné číslo).

131570

23.3.2007 11:04

RE: Zajímavá debata.

listonos 85.?.?.?

Reakce na 131501

Co by to znamenalo v praxi? Myslim ze okrem riesenia samotneho problemu s energiou, by to posunulo dalej hodne vela oblasti. Napriklad by sa zrazu uvolnil kopec penazi ktore dnes ludia vydavaju za energie a ktore sa budu moct pouzit inak. Za druhe, urcite to (v pripade ze by to nejakymzazarakom fungovalo) bude mat zasadny dopad na sucasnu fyziku, lebo bude treba vysvetlit jav ktory to vsetko stavia na hlavu. A nakoniec to moze fungovat ako startovaci mechanizmus pre vyvoj dalsich podobnych zariadeni, lebo je pravdepodobne ze po takejto prvej lastovicke sa zacnu vrazat prachy do vyvoja inych "neuskutocnitelnych" veci tak ako nikdy pred tym.

A ci je vobec mozne aby to fungovalo? Vsak kolko krat uz sa stalo, ze vsetci tvrdili, ze nieco mozne nie je, az sa nasiel nejaky magor ktory nevedel ze je to nemozne a jednoducho to spravil [smích]

131514

22.3.2007 14:20

RE: technologie

texaskycizek 70.?.?.?

Reakce na 131387

Pane Guru 84. Samozrejme to sleduji. Tez jsem sledoval tzv. cold fussion, pamatujete? (Ono to vlastne neni do dnes poradne vysvetleno). Doufam, ze se to ukaze funkcni. V nekterych pokusech dostavali az 400 procentni zisk. Co se tyce toho, kdo neco ztrati. Pochybuji, spise vsichni ziskame. Ropa - t.j. cerne zlato, ktere se da zpracovat na milion jinych veci. To je uplny hrich ji palit jak to delame dnes. Petrochemicky prumysl bude nadale prosperovat, akorat vyroba pohonych paliv se zacne zpomalovat. To si vezme predelani celeho sveta na nove pohone systemy. Hadejte kdo bude prosperovat? Ti co maji ropu v zemi, nebo ti co maji prumysl a technologii?
Vas, Texaskycizek

131444

21.3.2007 23:59

RE: technologie

Slayko 89.?.?.?

Reakce na 131322

to se budou pánové muset sakra snažit,aby něco konečně udělali pro energii a technologii,já v technologii věřim,jestli se to nepovede,tak máme smůlu VŠICHNI [zahanbení]

131395

21.3.2007 8:30

Jen žasnu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Do té doby je záhodno, aby stávající ložiska ropy, zemního plynu a uhlí byla společným bohatstvím všech, a k jejich čerpání se přistupovalo rovnoměrně, s rozvahou a bez zištných ekonomických tlaků. Ve hře je totiž čas. Dostatek času na propracování technologií a přechodu na nové systémy.

Pán nám zde předestřel fakticky,že v zájmu lidstva je -vrhnout se na země,které disponují ropou ,Demokraticky jim to ropu zabavit a demokraticky se o ní rozdělit ! No při probírání těchto pár vět -musí být každému jasné,že toto okolo demokracie ani neběželo,natož aby to s demokracií mělo cokoliv společného !!! Dnes je to ROPA - zítra to bude CÍN- pozítří PLATINA a tak stále dokola se demokraté budou vrhat na ty slabé,kteří díky tomu,že se usadili tam kde se usadili v dobách,kdy lidé potřebovali jen železo,hlínu a úrodnou půdu ??
Pán nám tady předestírá,že NWO je vlastně dobré a pro všechny výživné!!! Mne by tedy zajímalo,kdo jsou Ti "VŠICHNI"????
Dále hovoří o tom,že se "KRAKEN" probouzí.
Kraken,který je na nerosty nejbohatším státem na světě - pro něhož jakákoliv válka a nebo rozšiřování se násilnou cestou - znamená NEGATIVA- v kontextu s ubývajícíma surovinama,protože tato činnost si právě vyžaduje tu největší spotřebu těch ubývajících nerostů !!! Osobně to považuji za nelogické plácání a někde vzádu se mi rozblikal majáček NEBEZPEČÍ .
No ale nevěšme hlavu - Rus vždy mlčel, pracoval a pak předvedl něco,nad čím se každému zatočila hlava ! [chechtot]
Takže : Rusko zvažuje rozmístění vlastního štítu po ambasadách
Rusko navíc v reakci na rakety zvažuje, zda by nemohlo rozmístit prvky svého vlastního protiraketového systému na území svých velvyslanectví po světě. V rozhovoru pro časopis Novosti kosmonavtiki to připustil velitel ruských kosmických vojsk generál Vladimir Popovkin.

Popovkin v rozhovoru uvedl, že "kvantové optické stanice nové série", které by byly na ambasádách rozmístěny, pracují prakticky stále v automatickém režimu a nezaberou víc než půl místnosti.

Podle generála by v objektech ruských velvyslanectví mohly být rozmístěny radiolokační stanice systému kontroly kosmického prostoru. Rusko by tak bylo včas informováno i o startu raket, které radary z ruského území nezachytí, a včas reagovat.

Stanice by prý byly řízeny z Krasnoznamensku blízko Moskvy.

Novinky, ČTK ...... Nepotřebují 100ha. a ani miliardy- stačí jim 30m/2 a peněz podstatně méně !!!

[chechtot] [chechtot]

131330

21.3.2007 14:21

RE: Jen žasnu.

audiofil 72.?.?.?

Reakce na 131330

Přidám s k Vám: souhlasím s tím, že ve jménu přežití druhu Homo Sapiens je nutno něco udělat a to hned! Avšak tou exekutivní silou nemůže být skupina pseudointeligentních poturčeneckých loupežníků (Illuminati, většina khazar jews), kteří sami o sobě představují kobylky, které vysají kohokoliv a cokoliv, jen aby oni sami se měli lépe.

Já vidím řešení také ve zpřístupnění "tajných" informací, každý totiž musí s "ekoasketismem" začít sám u sebe.
Nespoléhat se na to, že "já se neuskromním, ať ti ostatní...". Řešení silou bude znamenat sice Brave New World, určitě však ve významu "Konec civilisace" (A. Huxley).

Řekl bych, že bude potřeba přiznat, že kapitalismus (tak, jak je v současnosti nastaven) je dokonavý - je to hra před koncem. Člověk je sice nejinteligentnější tvor, nikoli však nejinteligentnější "entita" na planetě. Tou entitou je planeta sama! Když připistíme myšlenku, že i planeta/Matka příroda (jak kdo chce) je "živá" (a to je), pak jde o nejvšší formu inteligence. Dala život všem svým živočichům (člověku také [velký smích]), a nejvyspělejší živočichové dosud neví, jak to udělala. Neví ani, jak funguje lidský mozek, který doposud nejinteligentnější z těch nejinteligentnějších nedokázali alespoň uspokojivě probádat.
Pokud bude Planetu některý tvor "iritovat" (s-át), Planeta se jej zbaví a ponechá tvory, kteří si jí váží (člověk utře nos).

Úvodní článek považuji za nebezpečnou sionistickou manipulaci a vrhnul na pana Stworu stín pochybnosti, na které straně vlastně stojí [smích]

131358

21.3.2007 11:42

Pohled na svet...

SandWalker 87.?.?.?

Po precteni clanku pana Lhotaka mi sviti primarne signalni svetlo. Citim jakousi nerovnovahu v realnych moznostech popsat jen tak lehce prilis siroke a tak zasadni tema. Autor se pokousi vytisknout obraz sveta v danem momentu, a to pouze z jednoho mista pohledu, otaceje se byt 360 smery, ale stale jen kolem sebe, byt mozna i s dobrou optikou, ktera ale v praxi nedohledne za horizont a dale jen tusi a nebo odecita a scita syntezu dat.

Svet a jeho dech v kazde minute je, myslim, vsak daleko slozitejsi. Na korektni posouzeni jednoho jedineho deje je nutno tento naopak vnimat prave z tech vsech 360 stupnu uhlu pohledu, avsak smerem vne. Jsem dalek zpochybnovani autora, vazim si kazde prace se spolecnym jmenovatelem.

Hovorim pouze o signalnim svetle a vice se v teto chvili ptam, nez komentuji….

Pokusme se tedy vnimat text clanku, ktery vznikl v jednom bode teto planety s danym potencialem informaci. Predstavme si mnoho dalsich, stejne pozitivne aktivnich lidi jako pan Lhotak, kteri si vezmou stejnou namahu a obetuji cas k popisu veci lidskych, kazdy ze sveho zakoreneneho mista k ziti – Cinan – Rus – Ind – Japonec. Myslim, ze se budou texty docela podstatne lisit, neboli, co vime my opravdu o komplikovanem mysleni Cinanu, kdo se vyzna v Indech, kteri sami mezi sebou musi casto komunikovat v anglictine protoze, jejich mnozstvi jazyku si neni mnohdy ani podobno – jak se nam zmodeloval nas vlastni pohled z naseho mista na jejich popis a vnimani soucasneho sveta z mista jejich, a to vse pri prostem a mnohdy zamerne nedokonalem prekladu do jednoho plitkeho svetoveho jazyka - o “prekladech” z Farsi ani nemluve.

Myslim, ze vypovidajici schopnost, jemnost, barva a vune jazyku sveta, kterymi lide vidi, popisuji a chteji se po svem treba i dohodnout, se da velmi snadno, levne, zlovolne a ucinne zmodelovat pres v podstate jednoduchou anglictinu, ktera je vlastne pak temer jedinym zdrojem velkeho dilu dostupnych informci.

Timto se omlouvam vsem Cechum, kteri umi napriklad perfektne cinsky.

Jedine tak muzu rozumet tomu, ze se vyskytnou v uvahach na dobra temata s dobrym zamerem (doufejme) tak smutne zavadejici informace jako 300 cestujicich princu nebo proč nebudují ve svých zemích průmysl a hmotné zázemí rozvinuté společnosti ….

…..ty ma svata dobroto, pane Lhotak, slysel jste o projektech techto Vami zminenych zemi jako napriklad Port Sohar, kde se za poslednich 5 roku nainvestovano do technologii od petrochemie, pres hutarstvi az po vysoke skolstvi (Maritime University) 12 billion USD na prostoru 7x4km? Slysel jste o mega projektu Dolphin - plynovodu napric arabskym poloostrovem? Doneslo se k Vam neco o JAAC –JXB rozbehnuteho projektu nejvetsiho letiste na svete o rozloze 140km ctverecnich (O Hare a Heathrow dohromady), ktere bude rocne prijimat 12 milionu cestujicich na sesti paralelnich runways? Vite, kde vznikl unikatni projekt na realne pribrzdeni globalniho oteplovani pomoci vyzivy a mnozeni planktonu, atd….. nebudu pokracovat v dlouhe rade vyctu zazemi, ktere vede prave naopak od vaseho tvrzeni ...Kráceno (Editor)

131340

21.3.2007 11:47

Pohled na svet...

SandWalker 87.?.?.?

Reakce na 131340

dokonceni...

nebudu pokracovat v dlouhe rade vyctu zazemi, ktere vede prave naopak od Vaseho tvrzeni k velmi kvalitne rozvinute spolecnosti – na uzemi, ktere pane Lhoak jednim smahem podsouvate ctenari do obrazu doby kamenne, kde se nikdo nezvedne do prace, protoze pali slunce.

Tak, to je, proc mi sviti pri cteni signalka a premyslim, jak dalece brat vazne i ostatni informace, ktere skyta zde zmineny clanek. Celou situaci dokresluje pan Lhotak absenci znalosti o soucasne vyzbroji a bojeschopnosti Ruska.

Posledni odstavec je pak pro me ale jiz opravdu zahadou. Myslel v nem snad autor vazne, ze je nutne

…prošlapat (rozumim vyvalcit?) cestu z nejvyšších mocenských postů, které disponují světovou ekonomikou (radoby)?

Takový svět musí umět vnímat přírodu jako společné bohatstvi – (rozumim po starem bolsevickem - vsechno je vsech a vsichni jsou si rovni – nekteri rovnejsi)????

Jen takový budoucí svět ospravedlní současné mocenské tlaky - NE TY NEOSPRAVEDLNI BOHUZEL NAPROSTO NIC

131341

21.3.2007 12:47

USA nás nezachrání ani omylem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

...museli by si na to napřed změnit státní zřízení někam do doby Startrek - Next generation nebo Strugačtí: Vlny tiší vítr.

Za dané situace sou tak myšlenkově na úrovni Ferengů, což nás zachránit rozhodně nemůže.

Především by museli vykopnout náboženství (množné číslo) někam do prdele za hranici ovlivňování státu (snad s vyjímkou Buddhismu a některých jiných východních směrů, které opravdu mohou přinést do myšlení pozitivní myšlenky) a pak poslat do hajzlu typicky "tržní hospodářství" kde se vše dělá jen pro prachy a "nikdy jinak". (Mohli bychom tak získat technologie, léky a systémy ulité kdesi v trezorech aby "nezavazely" dnešním výrobcům).
Pak si uvědomit, že nejde na planetě dělat bordel do nekonečna aniž by to na něco mělo vliv ač si to i Klaus myslí a zařídit se podle toho.
Spotřebovávat jen to, co je nevyhnutelně nutné a ne "cokoli a kolik chci dyť na to mám" a dělat výrobky, co vydrží léta a né jen dny.
Kontrolovat 100x co má nebo může mít na něco vliv a né dělat akce typu "serem na nějakou žabu v africe" a až vyscípá, tak zjistit, že by z ní byl na něco lék, nebo že žrala hmyzce, co ted něco vesele přenáší, neb je nic jinýho nežere...
Snížit okamžitě veškerou zbytečnou dopravu:
na hovno potřebujete někam lítat, stačí vám videokonference na webu! Pracovat se má nejlépe doma či co nejblíž domu a ne aby se každý ráno stěhovalo napříč republikou půl státu!
A už vubec né převážet cokoli napříč celou planetou, v důsledku čehož sou banány levnější jak brambory ač s vepřovým si je asi nedáte, že.
Když se někde dá něco pěstovat, pěstovat to TAM a ne dovážet to z nějaký prdele 4000km vzdálený!
Navíc: energie by rozhodně neměly být levnbější tím víc čím víc se jich spotřebuje ale naopak, protože jinak to k šetření nepovede! Viděli byste, jak rychle by se měnily např auta, kdyby cena benzínu či nafty progresívně stoupala s odebraným množstvím.
(pro prdel by stačilo zavest v USA ceny jako u nás: asi by se z toho posrali).

Když to nebudem dělat, tak takový filmy jako Mad Max 2. budou obratem realitou, ke které nás dovedou především USA...

Krysa

131346

21.3.2007 15:30

Poznámky autora

Radim radim (tečka) lhotak (zavináč) arsiqa (tečka) cz 83.?.?.?

Musím přiznat, že k napsání tohoto článku mě inspiroval Zvědavec. Jsem zde jen krátce a nemohu popřít vliv, jaký na mě tento webzin má. Vnímám jako zásadní fakt, že se zde setkávají lidé, Češi, s větším rozhledem, než je běžné pro řadového občana ČR. Je to jistě dáno tím, že mají zkušenosti se světem jiným, než je česká společnost, že jejich pohled je univerzálnější od běžného Čecha. Přesto se jejich pohledy v mnohém shodují, protože prožíváme dobu globalizace, v níž se osudy lidí a národů spojují v jeden osud světový.

Přiznávám také, že v mém textu jsem neměl ambice dokazovat nějakou pravdu o tomto světě. Mé myšlenky jsou více dojmem či empatií k jistým jevům a indiciím, mé zjednodušené shrnutí stavu a hlavního procesu v tom světě je pouhý názor vytvořený časem z vrstev skládajících ono betavědomí, jak o něm zajímavě napsal Janko. Jiná otázka je, existuje vůbec nějaký alespoň částečně objektivní diskurs současné postmoderní doby? Existuje někdo, kdo by dokázal říct, co je jeho základem, jaké fundamentální impulsy, sklony a tendence ho určují? Myslím si že ne. Více než kdy jindy poznáváme, jak málo dokáže lidský rozum pojmout a určit lidskou společnost, pokud přesahuje míru přehlédnutelného počtu svých členů.

Přesto si doba žádá závažné odpovědi, co dál dělat, pod tlakem hrozivých souvislostí, které vyplývají z dosud nebývalé expanze lidského druhu. Naše doba nemá historickou obdobu. Nikdy dřív neexistovala tak mocná skupina lidí (elita), která by mohla říci, že disponuje tak obrovským množstvím prostředků schopna ovlivňovat celý svět od jednoho malého PC. Globální problémy vyžadují globální řešení. NWO je zdá se mi proces, který byl neodvratně nastartován, a jako cíleně integrační proces je patrně i nutný. Jeho existenci dokazují více vlny odporu proti němu patrné na tomto serveru, než mé vlastní tvrzení o jeho uskutečňování. Dokáže někdo domyslet hrozby, jaké plynou z možnosti, že tento proces bude zastaven? Že nebude síly, která by dokázala uplatnit sjednocení lidí a národů na společném zájmu udržitelné budoucnosti? Nejsou všechna tvrzení o zákonitém a přirozeném vývoji lidstva těžkým omylem? Lze vůbec v tomto smyslu mluvit o evoluci a na nějaký takový spontánní proces spoléhat? Všechny etapy historické éry lidstva, všechny zlomy, slavná vítězství a pády byly předurčeny vždy nějakou ideou výjimečného ducha konkrétních lidí, filozofů, ideologů, vědců, právníků, která dokázala uvést do činnosti veliké síly bořící vše minulé a budující vizi nového řádu. Nikdy se lidé nedobrali nějaké zásadní změny bez duchovních vůdců, bez jasné ideje budoucího uspořádání.

131361

21.3.2007 15:34

Poznámky autora - 2

Radim radim (tečka) lhotak (zavináč) arsiqa (tečka) cz 83.?.?.?

Čekal jsem na svůj článek tvrdé reakce, možná nadávky, zatím čtu zajímavé názory. Z nich jako mně velice blízké vnímám myšlenky René Bartoška o nutnosti vytvořit si nezávisle na nějakém NWO vlastní sociální struktury komunitního (ne však národnostního) typu, které budou schopny sebeutváření v duchu konkrétní kultury a vědomí schopného ovlivňovat svět kolem sebe. V nich vidím multikulturní obsah nové společnosti a protipól moci elitních vrstev. Mrzí mě na druhé straně třeba reakce takového audiofila, který zprvu vyložil mně tak blízkou myšlenku o vyšší inteligenci přírody a nutnosti se jí podrobit a na konec se obrací na pana Stworu, aby učinil přítrž názorům, které nejsou kompatibilní...ale s čím?

NWO je zdá se realita prozatím reprezentovaná nadnárodní vládnoucí elitou a mám obavu, že onen plebs, náš odcizený, dezorientovaný, vyděšený a konzumní typ člověka se dá zmanipulovat do jejího područí velice snadno. Proto má smysl mluvit o takovýchto otázkách, aby NWO mohlo fungovat s naší uvědomělou účastí a s naším podílem na způsobu života v něm. Nejde tedy o to mu zabránit, ale spoluurčovat jeho obsah, stát se jeho aktivními spolutvůrci ve prospěch všeho, oč bychom neměli být okradeni, abychom zůstali lidmi.

131363

21.3.2007 16:15

RE: Poznámky autora - 2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 131363

Nejde tedy o to mu zabránit, ale spoluurčovat jeho obsah, stát se jeho aktivními spolutvůrci ve prospěch všeho, oč bychom neměli být okradeni, abychom zůstali lidmi.

No pane - hezky to zde domýšlíte,ale !!!!! Zajímalo by mne,zdali máte potuchu o tom,co si zakladatelé NWO- dali do vínku ??? Narážím tím na stanovený počet půl miliardy obyvatel této planety!!! Pokud bych toto číslo přijal,pak tím pádem přijímám i to,že někdo bude rozhodovat o tom,(ne v daleké budouctnosti)kdo bude moci mít potomka a kdo ne ??? Že nějaká hlava pomazaná bude určovat - čím kdo bude- bez možností výběru??? Dále by mne zajímalo - za koho de fakto kopete??? Víte komu je přisuzována myšlenka NWO ??? Kam tím míří ??? Přijetím NWO- se fakticky vzdávám své spolupůsobnosti na ovlivňování svého následného života s tím,že existuje rada pomazaných,kteří vše rozhodnou za mne ??? Nebylo by nakonec lepší vymazat celé lidstvo-těsně před tím než se vytvoří roboti ,kteří nahradí člověka a ponechat zde jen tu radu pomazaných???? Tak nějak nám goyim naindoktrinovat Harakiri- že bychom ho společně na povel provedli a rada pomazaných by měla klid????? Osobně opravdu nechápu směr Vašeho uvažování a vzdání se všeho,co z nás dělá jedince- který nemá nikde kopii!NWO- děkuji NECHCI -už jen díky svým dětem !!!!!! [překvapení] [překvapení]

131365

21.3.2007 18:52

RE: Poznámky autora - 2

Radim radim (tečka) lhotak (zavináč) arsiqa (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 131365

Po pravdě, taky by se mi líbilo, kdyby na planetě žilo půl miliardy lidí a já byl jedním z nich, a ještě lepší, kdyby se se svými obydlími a průmyslem nastěhovali pod zem a povrch planety vrátili do původního stavu před vlastní populační a technologickou expanzí. No, toho se jistě nedočkám a šťasten v divočině se už prohánět nebudu. Ale 2 miliardy bych viděl jako reálné tak za dvě generace, stačí, když v převážné míře přestaneme plodit potomky, uvědoměle a dobrovolně. Ženy už stejně většinou nestojí o sex a ochranu muže, křičí jak jsou samostatné a nezávislé, a sní o pacifickém světě bez násilí, bez adrenalinu, bez testosteronu a umělém oplodňování. V takovém případě se vždycky nějací ochotníci k předávání spermatu najdou a je na odbornících, aby vybírali ty optimální muže a ženy v poměru k dostupnosti obnovitelných zdrojů a genetické kvalitě aktérů. [cool] [cool] [cool]

131376

21.3.2007 19:10

RE: Poznámky autora - 2

audiofil 72.?.?.?

Reakce na 131376

Radime!! U narážky na pana Stworu jsem udělal smajlík, aby se každý dovtípil, že jde o ironii (i když - co když je Zvědavec stejný pseudodisent jako Charta 77 [velký smích]).
Mělo by Vám dojít, že za NWO stojí stejný rod lidí jako za nacismem, bolševickou revolucí a dalšími zvěrstvy. Jde o vzkříšení myšlenky hitlerovy (hitler, hess, heydrich = khazar jews) utopie 3. říše, to je podle Vás "přijatelné"?

131378

21.3.2007 20:17

RE: Poznámky autora - 2

Radim radim (tečka) lhotak (zavináč) arsiqa (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 131378

Nacismus a komunisnus mi přijdou už poněkud otřepané nálepky (i když stále hodné naší hlavy státu - viz jeho hodnocení environmentalistů), proč se nevrátit třeba k Napoleónovi, ke Karlu IV nebo rovnou k Alexandru Velikému? To by bylo originálnější. Největší zvěrstva v historii lidstva vymysleli křesťanští spasitelé duší, ti Vámi jmenovaní se od nich jen učili. Takové argumenty nikam nevedou. Žijeme v postmoderní době a pro ni nenajdete v minulosti analogii.

131381

21.3.2007 21:29

RE: Poznámky autora - 2

audiofil 72.?.?.?

Reakce na 131381

Nenapsal jsem komunismus - to je jen forma společenského zřízení (fungující tak trochu v Izraeli - kibucy), napsal jsem bolševická revoluce - do Ruska přišli poturčenci od Kaspického moře, kteři konvertovali k judaismu a začali fanatisovat ruský lid, stejně jako přišli jejich (khazars, Aškenazyi Jews) příbuzní do Německa a začali fanatisovat místní lid. A stejně jako teď přišli do ČR a fanatisují český lid. Vždy si najdou nějakou strunu toho či onoho národa, kterou "rozrezonují" [smích]

Každý národ má své "jednodušší" lidi, kteří se nechají snadno zfanatisovat (viz tzv. ODS UI -užiteční idioti [velký smích])

131383

21.3.2007 16:24

RE: Poznámky autora - 2

SandWalker 87.?.?.?

Reakce na 131363

Tak temto radkum a zvlastepak poslednimu odstavci rozumim dokonale a s uctou smekam pred myslenkou.

Stejne takovou merou ovsem zustavam velmi smutny - bohuzel v case budouciho deni zustane s nejvetsi pravdepodobnosti jen u teto myslenky kterou si dokazi predstavit v pochopeni a jasnozrivem prirozenem uchopeni populaci, jez ma stale jeste blize k lidskosti a prirode nez ke konzumu - ano tito lide jsou tou realnou skupinou pripravenou prijmout Vase uvahy a prirozene konat. Tim se samozrejme vsak stavaji tercem a nepohodlnym tvorstvem ktere je treba umlcet, vyhladit, vyvalcit a eliminovat.

Myslenka je naopak dnes jiz realne neplikovatelna prave na tu skupinu lidi kteri maji v rukou vsechny potrebne nastroje a ovladaji nezbytne discipliny k udrzeni chodu dejin dle jejich vlastniho vytyceneho smeru. Myslenka tohoto typu nemuze vejit v praxi v modelu ktery zahrnuje tak podivne stvoreni do jakeho se "vyvinul" soucasny CLOVEK

Jak rad bych se pletl.

131367

21.3.2007 17:26

RE: Poznámky autora - 2

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 131363

NWO, jak se dnes rýsuje, že by chtělo být === přibližně Aldous Huxley "Zánik civilizace"
Armagedon === vše, co popsali tzv. "Velcí Proroci", vyjmenuji třebas Nostradamus, když psali o "...dnech posledních" .. tedy ona realita, která se ještě sice nestala, ale jako by již dávno ano.

Myslím, že jediná utěcha, co tu zazněla, byla ve slovech, která tu kousek jinde napsal pan janko.

131371

22.3.2007 1:20

RE: Poznámky autora - 2

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 131363

Ja nemyslim, ze ty komunity musi byt pouze na nacionalnim zaklade a nebudou a nejsou, protoze problemy kterym budeme vystaveni nebudou nacionalniho charakteru. Lidi budou davat dohromady jejich potize jak vydobyt "svuj denni chleba, mit strechu nad hlavou a byt relativne v bezpeci". A komunity meli by byt dulezitym doplnkem centralnich moci, ne pouze formalitou.

Mimochodem ony uz ty komunity vznikly a vznikaji, vetsinou v mistech s vysokou nezamestnanosti ve vyspelych zemich. Predpokladam, ze v tzv. tretim svete mimo mesta existuji. Budouci tvrde vnejsi podminky, o kterych nemam nejmensich pochyb. Mohou kooperaci lidi v komunitach zacit realizovat zezdola myslenku multikulturarismu, jedina cesta jak to uskutecnit.

A silove reseni povede k destrukci. Rusove o vojenskou prevahu neusiluji, protoze cas pracuje pro ne. Navic nekdo je hrube podcenil a vicemene islamiste vyzbrojeni rucnimi zbranemi dali Rusku cas a finance ( vysoka cena ropy), aby mohlo obnovit sve strategicke vojenske prostredky. Krome tech uplne napravo to musi byt jasne vsem elitam. To ve mne uchovava nadeji do budoucna. Neni zadny kandidat na globalniho viteze, tudiz valka je velmi spatna volba.

131403

21.3.2007 19:15

Kýho výra !

FERDA ferr (zavináč) volny (tečka) cz 83.?.?.?

Vážení, jsem přešlý mrazem posledních 59 let, tedy žádný začátečník, ale musím říci, že nebudu nic víc dopisovat, aspoń jen proto, že je zde pro mne místo, kam si chodím léčit svůj skepticismus.
Od ranného mládí jsem byl postaven před soubor nikoliv nadpozitivně laděných dalších pokusů o omyly.
Dokonce jsem býval svým otcem, dokud žil, nesčetně žádán, abych se napřed zbrzdil a přemýšlel, než něco řeknu.
Po jisté zkušenosti s říkáním pravdy v den "osvobození = 21,8"
mi také ale došla trpělivost s tím neschopným balíkem kolem.
Nejsem si jist, že by mne jinde pochopili, ale zde to půjde.
Velmi děkuji všem, co zde publikují skoro plně moje pocity a s nimiž se cítím být za jedno. například pan Bartošek a Krysa, i když nejen oni mi pomáhají. Srdečný pozdrav z Moravy. [velký smích]

131379

21.3.2007 22:02

NWO je nejhorší zlo

Zorba 83.?.?.?

Nový světový řád(NWO) je nejhorší zlo a hrozba které lidstvo čelí. Autor článku si patrně plně neuvědomuje o co jd, jinak si nedovedu vysvětlit jak může něco takového jako NWO podporovat. Tenhle článek jenž ospravedlnuje(ačkoliv to autor snad tak nemyslel) zločinnou politiku USA a světovládné cíle Amerických a sionistických elit je přímo hrozný. Je třeba si plně uvědomit co NWO znamená a kdo za ním stojí. Jak jsem již napsal NWO chtějí nastolit Američtí, sionističtí a Bruselští mocipáni, nebot to bude znamenat jejich nadvládu nad celým světem. NWO znamená zánik všeho co bylo našim předkům po všechny věky svaté. Bude to zánik všech národů, kultur a ras, zánik suveréních států a náboženství, zánik všech tradičních hodnot, morálky a rodiny. NWO znamená že se lidstvo přemění v jednu multikulturní, zdegenerovanou, konzumní a egoistickou masu, jež tak bude snadno ovladatelná a jež bude žít pod nadvládou světovládných elit. A co se zdrojů týká tak i na to světovládci z bílého domu myslí a ovládnutí všech zdrojů je rovněž jejich cílem. NWO je podle mne ještě horší než komunismus nebo nacismus. Tvrzení že NWO je neodvratné a že jediným řešením globálních problému nám podsouvají sionistická media a tato tvrzení samozřejmě nejsou pravdivá. Je třeba si uvědomit že právě nastolení NWO je hlavním cílem zločinců jako Bush, Rumsfeld, Raicová, Clinton, Sharon a jejich nohsledů, doufám že ty zločince nechce nikdo informovaný podporovat. A hlavní politické a mediální síly jež prosazují NWO u nás jsou kolaborantské partaje jako ODS, ČSSD atd. a media jako NOVA, ČT, MF dnes atd. Já jsem jedině rád že jsou zde státy které jsou připraveny postavit se NWO na odpor, jako např. Irán, Rusko, Čína atd. Všechny ty agresivní války jež USA vedou a vedly(proti Srbům, Afganistánu, Iráku atd.) jsou jen jedním ze způsobů jak prosazovat NWO. Každý kdo se zajímá o tuto problematiku mi snad dá zapravdu, ostatně weby jako Zvědavec nebo např. prop a řada jiných jasně odhalují zločinnou podstatu NWO a zločince kteří jej nastolují. Snad si to ani sám autor článku neuvědomuje, ale tento článek je v podstatě obhajobou zločinné americko-sionistické politiky. Obhajobat v současné době NWO je stejné jako ve 30tých letech obhajovat nacistický nový řád a nebo za studené války obhajovat světovládu komunistů. NWO je prostě nejhorší hrozbou které čelíme nebot znamená naše zotročení a zničení.

131385

21.3.2007 22:49

RE: NWO je nejhorší zlo

audiofil 72.?.?.?

Reakce na 131385

"Má pravdu předsedo".....od A do Z Zorba popsal přesně, oč jde.

K TV médiím - je očividné, jak v posledních několika týdnech sionisti ovládli ČT = veřejnoprávní médium!! Mimochodem, kdyby se toho chopil trochu "zručnější" právník, myslím, že by žalobou u ES mohl na České Televizi (vlastně Českém státu) vysoudit tučnou sumičku (pro porušení objektivnosti atd.).

Např. jsem se posledních několik dnů "loučil" s Danielou Drtinovou (moderátorkou Události, komentáře), která říkala nahlas pravdivé věci. Říkal jsem si, "dobrou noc Danielo, myslím že Tě brzo vymění" [smích] A taky, že jo = před dvěma dny byla nahrazena. Mhm

131388

21.3.2007 23:25

RE: NWO je nejhorší zlo

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 131385

Naopak Zorbo, autor si velmi dobře uvědomuje o co v současném světě jde. Vznikly globální problémy a ty je třeba řešit globálně. Problém není v názvu Nového světového ordungu, ale v jeho obsahu. To, co si pod NWO představují neoconi uv USA není tím, co lidstvo pro své přežití potřebuje. Právě naopak.
Nový světový řád je velmi nutně třeba. Nikoliv však kapitalistický, založený na zásadě urvi co můžeš, ale humanitní, založený na jiných než striktně ekonomických základech.
Jistě, v článku jsou některé pasáže, které jako by obhajují současnou americkou politiku preventivních agresí za účelem ovládnutí surovinových zdrojů a strategických pozic. Z obsahu celého článku však předpokládám, že autor neměl toto v úmyslu. Resp. jsou to ideje dosud neučesané, pro základ další diskuze.
Jak by ten skutečně lidský NWO měl vypadat a fungovat zatím nikdo nepopsal, přestože lidé se o to pokoušejí již od nějakého 17.-18. století (utopičtí socialisté a jejich následníci a dávno před nimi ranní křesťané). Už ti věděli, že svět založený na starozákonních zásadách biblických Židů vede lidstvo do záhuby. Pokud se však nepodaří humánní NWO v co nejkratší době na celém světě prosadit, skončí lidstvo tam, kam v současné době rychle padá. Neoconi vedou svět k Armagedonu.
Bohužel nevěřím, že v současném světě existuje jakási tajemná rada nejbohatších moudrých, která se stará o budoucnost lidstva.

131391

22.3.2007 0:15

RE: NWO je nejhorší zlo

Radim radim (tečka) lhotak (zavináč) arsiqa (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 131391

Díky Karle, lepší obhajobu mých myšlenek bych nenapsal. Plně si ovědomuji hrozbu, o jaké píše Zorba, a několikrát jsem ji tady v diskuzi také naznačil. Jsem ale přesvědčen, že brojit proti NWO útoky na integrační procesy a na špičky stávající moci, nazývat je zločinci, sionisty či rudými kméry (výmysl) nemá žádný smysl. Ano, idea univerzalismu a sjednocení světa na pilířích universální moci světské a duchovní není nikterak nová a byla na ní postavena svatá říše římská. Roztříštěnost, ztráta tradic, kultury, lidských kořenů, to vše již nastalo a jde o to, jak hodnotu lidského života vskřísit. Nechat věci volnému běhu a rozkladu v maximalizaci druhu a sebestravování vede k záhubě nás i naší slavné elity. Ona si to uvědomuje a koná s využitím své moci tak, aby nás k NWO donutila jako ty mechanické ovce. Je na nás, abychom ji přinutili počítat s námi pozitivně, proto se ale musíme postavit pozitivně i k samému NWO, a především sami k sobě jako k lidem, kteří dokážou spolupracovat a hledat rozumná východiska.

131396

22.3.2007 5:21

RE: NWO je nejhorší zlo

albert1 24.?.?.?

Reakce na 131396

Ted jen zbyva par malickych otazek:
1. Proc by mel byt NWO k existenci sveta nezbytny? Je neco spatneho na OWO (Stare Usporadani Sveta, tj. tradicni rozdeleni sveta, tradicne rozdilne rasy, rozdilne narody spolecneho puvodu, rozdily ve vire/nabozenstvi, jednotlive rodiny uvnitr tradicnich narodu existujici na principu "ma rodina, ma tvrz", rozdily mezi zenami a muzi, etc.)?
2. Kdo bude organizovat, ci spise jiz planovite a dusledne organizuje tento NWO? Jaka sila mu/jim k takove cinosti dava pravomoc?
3. Budou se ti, co budou "in charge" NWO (integrace, diversita, tzv. "multikultura" tj. likvidace puvodnich kultur, krizeni ras v bezidenticnostni jedince kteri nebudou vedet ci jsou a ktera bije), jejich vlastni rodiny, jejich vlastni "narod", ucastnit tohoto integracniho procesu?
4. Jakych vysledku dosahly integraci (multikulti, diversita, rasove krizeni, a pod.) kdysi vyspele civilizace (dnes jiz neexistujici) na uzemi Egypta, Indie, Stredniho Vychodu?
Jakych vysledku?? Mno, tam se staci podivat dnes .... Svrab a nestovice ....

131412

22.3.2007 13:10

RE: NWO je nejhorší zlo

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 131412

>Ted jen zbyva par malickych otazek:
>1. Proc by mel byt NWO k existenci sveta nezbytny? Je neco
>spatneho na OWO (Stare Usporadani Sveta, tj. tradicni rozdeleni
>sveta, tradicne rozdilne rasy, rozdilne narody spolecneho puvodu,
>rozdily ve vire/nabozenstvi, jednotlive rodiny uvnitr tradicnich
>narodu existujici na principu "ma rodina, ma tvrz", rozdily mezi
>zenami a muzi, etc.)?

Tak je si myslím je naprosto zřejmé. Staré uspořádání světa přivedlo lidstvo do současné situace, na okraj zániku civilizace. Jde nejen blížící se vyčerpání energetických zdrojů, ale i mimořádné migrační přesuny plynoucí z populační explose a ze současné nemožnosti mas lidí přežít a uživit se v místech, kde se narodili a konečně hrozba jaderné války, které lidstvo vystavuje velmoc s nejvyšší spotřebou zdrojů.

>2. Kdo bude organizovat, ci spise jiz planovite a dusledne
>organizuje tento NWO? Jaka sila mu/jim k takove cinosti dava
>pravomoc?
To je skutečně velmi závažný problém. Před 60 roky mělo možnost být tímto vůdčím elementem OSN. Jenže vhodná situace se promeškala, z OSN se nestal nástroj rovnoprávné spolupráce celého lidstva, ale pouhý diskuzní klub s tendencí k prosazování lobbystických zájmů velmocenských bloků.
Může to být pouze nová mezinárodní síla na způsob současného organizování sjednocené Evropy. Problémy s tím spojené jistě netřeba tady opakovat.

>3. Budou se ti, co budou "in charge" NWO (integrace, diversita,
>tzv. "multikultura" tj. likvidace puvodnich kultur, krizeni ras v
>bezidenticnostni jedince kteri nebudou vedet ci jsou a ktera
>bije), jejich vlastni rodiny, jejich vlastni "narod", ucastnit
>tohoto integracniho procesu?
Politická a ekonomická integrace není totéž, co integrace kulturní. V novém uspořádání světa nemůže jít o multikulturu a rozplynutí národů. I na tom dnes pracuje EÚ, o konceptu tohoto uspořádání se vedou diskuze, či by se aspoň měly vést.
>4. Jakych vysledku dosahly integraci (multikulti, diversita,
>rasove krizeni, a pod.) kdysi vyspele civilizace (dnes jiz
>neexistujici) na uzemi Egypta, Indie, Stredniho Vychodu?

>Jakych vysledku?? Mno, tam se staci podivat dnes .... Svrab a
>nestovice ....
To je pochopitelně na delší povídání.

131439

22.3.2007 14:47

RE: NWO je nejhorší zlo

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 131412

>4. Jakych vysledku dosahly integraci kdysi vyspele civilizace (dnes jiz
>neexistujici) na uzemi Egypta, Indie, Stredniho Vychodu?

>Jakych vysledku?? Mno, tam se staci podivat dnes .... Svrab a
>nestovice ....
Z historie v tomto mnoho poučení čerpat nemůžeme.
Vezměme si, že člověk po naší planetě chodí zhruba 2-2,5 milionu let. Současný člověk pak jen pouhých cca 40.000 let. Psaná historie od klínopisných tabulek existuje cca max. 6 tisíc let a první civilizační útvary na způsob státu vznikly před nějakými 6, 8 či 12 tisíci lety (podle názoru některých historiků egyptské pyramidy začali stavět lidé cca 10.000 let před naším letopočtem).
Pro otázku, co dokázaly kdysi vyspělé civilizace, by bylo třeba si definovat, co si pod pojmem civilizace budeme společně představovat. Kdy třeba začíná euroatlantská civilizace? Starými Židy? Féničany? Řeky či Římany? Karlem Velikým? Židy a Maury ve Španělsku? Nebo až vytvořením prvních státních útvaru v Západní Evropě, kde krále korunoval papež? Podobně pak by bylo třeba určit časové trvání civilizací v Egyptě, v Indii, v Číně, v černé Africe či v Americe.
Odpovědět na položenou otázku se dá : Dokázaly přežít.
Vystvává pak další otázka, proč a jak ta která civilizace zanikla. Zda vyčerpáním vlastních zdrojů vývoje, v důsledku přírodních změn či následkem nájezdů sousedů.
Třeba civilizace v Číně přežíví nejméně 6.000 let a bez ovlivňování Západem by jistě bez problémů nejméně dalších 6 tisíc let mohla dál přežívat.
Ne tak civilizace Euroatlantská, která během posledních 200 let vyčerpala většinu neobnovitelných energetických zdrojů, vzniklých na naší planetě během stovek milionů let.
Čínská civilizace během tisíců let trvá ve stejném prostoru. Západní civilizace nemůže existovat bez územní expanze, bez získávání dalších surovin na jiných místech Zeměkoule, bez získávání odbytišť pro svojí výrobu.
Přestože peníze jako hodnotový ekvivalent pro směnu existují na celém světě a existovaly i v minulosti, tak v západním světě mají podstatně významnější postavení. Západ poptřebuje volný trh, volnou směnu a soukromé vlastnictví. Největším teroristou pro západního člověka jsou přírodní komunity, kde neexistuje soukromé vlastnictví. Kde nelze koupit půdu domorodců a postavit tam důl nebo hotel. Kde půda je všech, lesy jsou všech a voda je všech. Jak by bylo možné prodávat vodu afričanům v místech, kde tamní voda je jejich komunity? Takové komunity nepotřebují patentované osivo západních firem pro provozování svého zemědělství. Kde nelze prodat a koupit, tam nelze ani uplácet pro získání výhod. Tam peníze bank nemají žádnou hodnotu. Tam mezinárodní banka nemůže diktovat, jak lidi více ovládat. Civilizace nezávisející na své expanzi může žít a přežívat dlouhá staletí.

131445

22.3.2007 18:21

RE: NWO je nejhorší zlo

albert1 148.?.?.?

Reakce na 131445

>Kdy třeba začíná euroatlantská
>civilizace? Starými Židy?

Starymi Zidy ...

Karle,
neminil jste snad namisto rici "starymi" Israelity?
Je videt ze se zajimate o historii, ale verite ze i Bible je historicky dokument? Stary Zakon je takovou "rodinnou knihou" lidi kteri vzesli z Adama (hebr. aw-dam = ten ktery ukazuje krev v tvari, rudne, pokrytec. Viz Strong's Concordance #119, #120), a jejich interakce s mene "Bohem vyvolenymi" rasami, kmeny, narody nalezajici se na stejnem ci prilehlem uzemi, az po jejich "zanik" (ale psss, objevili se v milionech pod Novou Smlouvou, s novym jmenem)...
A verte Bibli ci ne, ci verte tomu ci ne, ale ne vsichni lide posli z Adama (muzou napr. cernosi zrudnout?), z vetve Adamitu (to nebyli zadni Zide) vzesli Hebrejci (ne zadni Zide), z nich Israelite (rovnez zadni Zide), a pouze jeden z 12 kmenu byli Yewhudii (potomci Judy, 4-teho syna Jakoba-Israele).

A vite ze nejen podle Bible ale i podle Flaviuse, ze 10+ kmenu Israele se po zajeti Asyrany do sve puvodni zeme biblickeho Israele (predtim Canaan) nikdy nevratily? Ale "zmizely" kolem 722 BC nekde v Zakavkazi, a zhruba v te dobe zacina migrace kmenu z teto oblasti do Evropy? Potomci techto lidi (coz byla vetsina Israelitu, 10+ kmenu) nikdy zadnymi Yewhudii/Ioudaios (ani podle kmenu Juda, ani pozdeji, jak je psano v Novem Zakone, ci ve Strong's podle zeme Judea, ci Judaismmu), ci Zidy chcete-li, nebyli: nevzesli ze syna Jakoba-Israele Judy, a nikdy nepraktikovali uchylne Tradice Starsich, ustene predavana doktryna farizeju, kolem 500 AD sepsana v - Talmud ..
Podle Noveho zakona, podle Josephus Flaviuse, podle rimskych historiku napr. Strabo, Tacitus, obyvatele Judei kratce pred a kratce po Kristovi, ci nasledovnici uchylne doktriny farizeju zname coby Judaismus (nebot farizejove byli usidleni v provincii Judea) byli diversifikovana multi-rasova smes (velka cast z nich byli konvertovani Edomite, jako Herod a jeho dynastie, predtim nepratele Israelitu na zivot i na smrt), svorne sjednocena Judaismem (v moderni dobe Talmudem. Rabin Wise definoval:"Moderni zid je produktem Talmudu"[mrknutí jedním okem].
Jak svedci NZ, Kristus a jeho apostolove se hlasili k Israelitum, ale nepratelsti Ioudaios (Zide) se k Israeli nikdy nehlasili, zakony Mojzise nenasledovali, naopak. Proc? Protoze Israelity nebyli, ale podle zeme a doktryny byli Ioudaios, ci Zide chcete-li (podobne vice a vice dnesnich Americanu nejsou Anglo-Saxoni). Mel jste na mysli tyto Zidy?
Mno, ti toho moc nedokazali, byla to internacionalni uchylna parazitni smes, a jako takova byla v letech 70-135 AD Rimany vypraskana z Palestiny ven. Pro utrpeni nadachazejicich generaci po celem svete....
Amen

131463

22.3.2007 23:14

RE: NWO je nejhorší zlo

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 131463

>>Kdy třeba začíná euroatlantská
>>civilizace? Starými Židy?
>
>Starymi Zidy ...
>
>Karle,
>neminil jste snad namisto rici "starymi" Israelity?

Alberte, myslím si, že článek, ke kterému zde diskutujeme, není o Židech ani židech a jejich historii. Pokud jsem v uvedené otázce použil označení Staří Židé, tak jistě každý pochopil, že jsem měl na mysli komunitu bohem vyvolených, o které se píše ve Starém zákoně. Pro označení Euro-atlantské civilizace se používá rovněž označení křesťansko-židovská civilizace. To označení má své hluboké opodstatnění, protože naše bílá civilizace na rozdlíl od jiných vychází z kořenů - morálních zásad uvedených v Bibli, tj. ve Starém i v Novém zákoně a z právních zásad - ze Římského práva. Z tohoto pohledu je zcela irelevantní, které israelitské či judské kmeny kde během své historie bloudily i kterak chazaři přišli k židovské víře. Navíc je celkem obecně známo, že označení Žid a židovství je poměrně mladého data, někdy z 18. století.

pro audiofila 72.?.?.? Reakce na 131445
Nevím jak jste četl mé výše uvedené příspěvky, ale zřejmě jste je nepochopil.
Lidstvo směřuje k zániku nikoliv v důsledku existence přírodních národů a neevropských civilizací, ale proto, že Evro-atlantská civilizace v honbě za ekonomických ziskem rabuje přírodní bohatství Země a vede kořistnické války. Bohužel ke škodě lidstva se způsob života bílého muže již rozšířil ohněm a mečem i ekonomickým nátlakem prakticky na celý svět.

Jsou však momenty z historie poměrně nedávné, že i naše bílá civilizace administrativně pomocí zákonů zasáhla do tržních vztahů volné soutěže v zájmu ochrany životního prostředí. Jde především o čistotu vody a ovzduší v průmyslových oblastech Německa, Japonska a Británie, které se proti době před cca 40 lety podstatně zvýšily. Evropa měla velké štěstí, že v té době do těchto záležitostí ještě profesor V. Klaus osobně nezasahoval.

131489

22.3.2007 23:45

RE: NWO je nejhorší zlo

audiofil 72.?.?.?

Reakce na 131489

Pane Karle, "nadčasově" jsem Vám odpověděl vlastně už před 3 hod. (viz. níže). Já si myslím, že "nový svět", tak jak ho vyprojektovali jeho archetekti nebude lepší než ten Old World Disorder, a to z prozaického důvodu:
Do této slepé uličky nás dostal Kapitál (skrze konzum/obžerství) a NWO taky naplánoval Kapitál. Pořád ti stejní lidé.

Vím, že díky tomu "konzumnímu" pokroku můžu napsat něco z pohodlí mého pokoje a za pár minut/vteřin si to v Kanadě někdo přečte, ano to je dobré. Ale teď (už je pozdě, pochopitelně) by se měla sejít "rada starších" a rozhodnout, jak dál a ne skupina fašistických (hlavně) adolescentů, kteří berou moudré stáří jako přítěž, kterou je nutno odhodit!

131492

23.3.2007 0:32

RE: NWO je nejhorší zlo

albert1 148.?.?.?

Reakce na 131489

> Pokud jsem v uvedené otázce použil označení Staří Židé, tak jistě
>každý pochopil, že jsem měl na mysli komunitu bohem
>vyvolených, o které se píše ve Starém zákoně.

Karle,
nazyvat pojmy nespravnym terminem (tj., ze Zide je to same co Israelite) je ten prvotni problem, ktery pak lehce svede neznale, aniz by si to vubec uvedomili, na spatnou cestu, a toho dokonale vyuzivaji ti kteri si tuto lez sami vymysleli (zide v Talmudu).
V Bibli NIKDE, at je to SZ, ci NZ, se nepravi ze by nejaci "Zide byli komunita vyvolenych". Stary Zakon pojednava o Israelitech, Novy Zakon mluvi o Zidech (v orig. reckem jazyce NZ Ioudaios, jiz pouze podle zeme ci prislusnosti ke kultu judaismus, ale ne ke kmenu Judah) a nemluvi o nich nijak dobre. Viz na mnoha mistech slovni utoky Krista, ci definice Pavla v První Epištola S. Pavla k Tesalonickým, kapitola 2: "Vy zajisté, bratří, následovníci učiněni jste církví Božích, kteréž jsou v Judei, v Kristu Ježíši; neb jste takovéž věci i vy trpěli od vašich vlastnich, jako i oni od Židů. 15 Kteříž jsou i Pána Ježíše zabili, i své vlastní proroky, a nás vyhnali, a Bohu se nelíbí, a všem lidem jsou odporní. 16 Nedopouštějíce nám mluviti k narodum, k tomu aby spaseni byli, aby tak vždy doplňovali hříchy své. Nebo vylit jest na ně hněv Boží konečný".
Slova Sv. Pavla mi nejak nepripadaji, ze by tato komunita Ioudaios (Zidu, chcete-li) byla "Bohem vyvolena". A tak mluvime li nekdy o biblickych Zidech, meli bychom zacit tam, kde tito Zide skoncili na uzemi Palestiny (ci Judei): v NZ, vyhnanim Rimany ven ze zeme, ktera kdysi patrila 12 kmenum (ale ne mezinarodni smesi, coz Ioudaios v te dobe byli), a vyneseni zla (perverse, parasitismus, nenavist) do pozdeji krestanske Evropy. Chazari - ti tomu o 800 let pozdeji jen nasadili cepec.

Proto si myslim, a tom urcite nejsem sam, ze kdyz Stary Zakon mluvi o vyvolenosti Israelitu, nemely by se terminy Israelita - Zid zamenovat; to jen slouzi tem, kteri si tuto lez sami vymysleli (a vepsali kolem 500 AD do Talmudu), a dnes si rikaji Zide/zide.
Vyvoleni lide Stareho Zakona byli ISRAELITE, a vetsina se po propusteni 10+ kmenu Asyrany na puvodni uzemi NIKDY nevratila. Je vice jak pravdepodobne, ze i vy mate v sobe vice israeliticke krve nez nejaci ti co si dnes rikaji zide. Israelite byli cista bila rasa, coz Zide/zide, jako celek, jiz v dobe Krista nebyli, a zajiste nejsou dnes. Staci si udelat vylet do Israele, budete se divit co je to tam za diversitu, a jak se Maticka Priroda vyradila! Udelal by Buh neco takoveho svym vyvolenym? [zmaten]

131494

24.3.2007 4:35

RE: NWO je nejhorší zlo

albert1 24.?.?.?

Reakce na 131489

Ani Hillel, ani Herod nebyli temi "vyvolenymi", Israelity. Prave naopak: Ti nenavideli Israelity (predky mnoha z vas, co toto ctete, s krestanskymi koreny), aby jejich (smisene) potomstvo (a to jeste davno pred dobou nez na scenu nastoupili asiaticti Chazari, kteri jsou naprosto trapni lhari) se za Israelity mohli vydavat.

Nevim, rozumite-li anglickemu textu natolik, ale Zid/zid Hillel byl (perverzni) Babylonec, Zid/zid Herod byl Edomita, stejne tak jako jeho dynastie zidovskych, ne-israelitickych, kralu provincie Judei, jejichz zakonem byly ustne predavane uchylne Tradice Starsich (ktere Kristus tak urputne napadal, ze delaji zakony Mojzise neplatnymi), kolem r. 500 Ad sepsany v Talmud.
Hillela az dodnes, zide miluji a opevuji. Proc? Jelikoz Kristus byl Mesias, syn Boha, Israelita z kmene Judah a Levi (po matce), tito "zide" (Hillel a Herod) byli podvrh (Zjeveni Sv. Jana, 2:9, 3:9). Hillel, a jejich dynastie ovladla Jeruzalemsky chram (kde vexlovali, a Jezis je odtud vypraskal bicem), a dnesni zide - to je podvrh na 10-tou, a vedou svet, diky tomu ze ochocili sve shabez goje, do zkazy ...
http://www.wacklepedia.com/h/hi/hillel_the_elder.html

131561

24.3.2007 13:49

RE: NWO je nejhorší zlo

audiofil 72.?.?.?

Reakce na 131561

Alberte1, přeji dobrý den a mám otázku: Mohl by jste prosím vysvětlit, jak Vy chápete Janovo zjevení? Mám za to, že v Bibli je zakódovaná celá historie lidstva, ale ne každý ji dokáže "rozkódovat". Případně může kdokoliv napsat, jak to chápe...

131566

24.3.2007 16:03

RE: NWO je nejhorší zlo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 131566

Jednou jsem někde v hlubinách netu narazil na jednu z mnoha zajímavých a svým způsobem přesvědčivých teorií - nacházíme se zde na Zemi v obdobě Matrixu, kam jsme ale vstoupili dobrovolně, za účelem "sebevzdělání" pomocí zkušenosti zažívané na vlastní "hmotnou" kůži. Toto své dobrovolné rozhodnutí vstoupit do "hry"jsme "zapomněli" (jinak by to celé nemělo tu didaktickou sílu a hodnotu), a nyní se prodíráme "všemi levely svého programu" zase "zpět", na začátek kruhové či snad spirálovité dráhy, kdy po dosažení plného počtu bodů budeme moci zase z matrixu vystoupit. Ta hra má svá určitá, předem stanovená a dobrovolně akceptovaná pravidla, a na jejích "kruciálních" bodech se nacházejí určité ukazatele, stopy, které jsme si předem prozíravě na cestu umístili. Ty ukazatele a stopy ale můžeme rozpoznat a pochopit pouze tehdy, když se ve hře dostaneme na určitou úroveň, kdy se "naladíme" na frekvenci, na jaké ony stopy "vysílají". Ještě lépe řečeno, ty ukazatele vysílají na širokém vlnovém spektru, a my je můžeme vidět a chápat různě, a to jak různí lidé různě, tak jeden jedinec v procesu svého vývoje, a to v závislosti na stupni tohoto vývoje - na stupni "mistrovství ve hře". No a tzv. zasvěcující texty, do kterých se počítají kosmologie, mytologie, pohádky, některé tzv. zasvěcující romány a svaté knihy všech náboženství jsou vlastně soubory těchto ukazatelů. Je tedy možné a dokonce nevyhnutelné a přirozené chápat je různě - dva lidé je nebudou chápat stejně, a ani Vy či já je nebudeme chápat stejně, přečteme-li je ve dvaceti, čtyříceti či šedesáti letech věku. Je zajímavé sdílet s jinými jejich stupeň "rozkódování" těchto textů, nicméně skutečně "platné" - tj. jedině pro Vás relevantní, je to, jak jim rozumíte Vy. Ono není ani tak důležité snažit se je rozkódovat jejich četbou v křesle, ale smyslem je snažit se žít svůj život tak, abychom postupovali "ve hře" stále výše, a tak se nalaďovali na stále lepší způsob vnímání a chápání nejen těchto textů, ale vůbec celé "reality", která se ukazateli a směrovkami jen hemží.

131571

22.3.2007 18:46

RE: NWO je nejhorší zlo

audiofil 72.?.?.?

Reakce na 131445

Pane Karle, vzpomněl jsem si na Z. Svěráka a film Co je vám doktore: "vy mi připadáte, jako plod, který chce bojovat s vlastní matkou" [smích]
Nepovažuji se za "přírodního teroristu", avšak "nový" člověk bude muset být i moudrý, ta moudrost implikuje i poznání, že člověk je součástí přírody, příroda je matka všeho. Ne kapitál!!

Kapitál je vlastně nepřítel "matky", protože ji vysává a nedává ji téměř nic. Proto si myslím, že "nový" člověk nemůže být materialistický kapitalista (přeji si, aby mi někdo nepodsouval něco o komunismu [velký smích]) K takovému závěru už přece došel nejeden intelektuál.

131464

23.3.2007 19:46

RE: NWO je nejhorší zlo

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 131445

Skvela uvaha!!!Nikde mne nenapadlo podivat se na to z tohodle uhlu pohledu a srovnat vek civilizaci a z toho vypozorovat, co zkracuje civilizici zivot a co ho naopak prodluzije. [smích] [cool] To je to v cem je nejvyssi cena hodnota neceho jako Zvedavec, ze takhle se lidi, kteri chteji mouhou vzajemne velmi obohatit. [smích] [mrknutí jedním okem]

131543

22.3.2007 5:26

RE: NWO je nejhorší zlo

albert1 24.?.?.?

Reakce na 131396

Jakych vysledku dosahla integraci (i.e, multikulti, diversita, rasove miseni, a pod.) treba Indie, pozrete se na tuto nadheru:
http://news.yahoo.com/s/csm/20070321/wl_csm/omumbai

A to ceka a nemine USA, a to prijde na Evropu, pokud lide se zdravym rozumem se neprobudi a nepostavi na odpor tem, kteri tento zlocin organizuji, a sami se neucastni a ucastnit nehodlaji s vymluvou na "nabozenstvi" ...

131413

22.3.2007 8:55

RE: NWO je nejhorší zlo

Outofjacket 155.?.?.?

Reakce na 131413

Alberte,

souhlasim, je to skutecne svrab a nestovice kam az oko dohledne! Me aspon tesi, ze se najde v tom stadu ovci vedenych na porazku tu a tam rozumny hlas (jako treba Tvuj, Bartoskuv, Hastrmanuv, Krysy, Janka, Trodase a dalsich), ktery dava najevo, ze jeho majitel jeste nema mozek vylizany oficialni propagandou (rikam si, jak asi musi zelenat zavisti na onom svete ten nedouk Goebels kdyz vidi co se dnes v jeho branzi deje!) A smekam pred svymi rodaky doma nebot vidim, ze politicke konformite nepodlehli do takove miry, jak to vidim v emigraci. Jestlize v Cesku ma rekneme 80% nazory shodne s temi politicky korektnimi, tak tady to je aspon 95% (a tech zbylych se vetsinou boji otevrit usta, aby na ne nahodou nekdo neukazal prstem jako na prisluhovace bin Ladina - ucebnicova demokracie a svoboda slova!!) S potesenim se divam na jiz ohrane kopie kazet s Simkem a Bubilkovou, jak roznaseji politiky na kopytech (tady by s nima vybehli mocipani velmi rychle - a jeste by je navic odsoudila i ta politicky korektni skupina obyvatel).

Zdravim,

Outofjacket

131423

22.3.2007 18:50

RE: NWO je nejhorší zlo

albert1 148.?.?.?

Reakce na 131423

Zdravim Outofjacket,
mam o Vas podobny nazor, je mi cti. Zajimave, ten pomer 80% a 95% jsem odhadoval take; A myslim si ze to asi bude tim, ze zde (asi jste v US) jednotlivcum a skupinam dnes uz vybranych z celeho sveta ze vsech narodu co jsou pod nebesy (zajimave, jak se to schoduje s Skutkové S. Apoštolů, kapitola 2:
Byli pak v Jeruzalémě přebývající Židé, muži nábožní, ze všelikého národu, kterýž pod nebem jest...) byla odnata jejich identita, kultura a tradice jejich predku, a namisto toho podstrcen maglajs (rika se tomu "multi-kultura", diversita, etc.) z ktereho se jednomu chce blit (alespon mne, a Vam asi taky). A pres ten maglajs se takova "multitude" (zajimave, ten vyraz se casto objevuje v NZ, a Kristus k nim mluvil tak aby mu nerozumeli) daleko lepe manipuluji (ke sve vlastni skaze, a k utrpeni tradicniho sveta) nez ti co dosud maji identitu, kulturu, tradice, historii (rozdilne narody, neposkvrnene puvodni rasy).
Proto dabelsky NWO dnes miri sve satanske kopii na tyto tradicni spolecnosti (predevsim Evropa), aby jim podstrcil maglajs, a pak pomaloucku, polehoucku je nenavratne nicit (napr. nizsi porodnosti, pak emigraci nizsich rasa 3. sveta ktere se mnozi v dobrych podminkach jako kralici, a misi se s puvodni populaci v MONGRELY).
To vse pod luciferianskym rouskem dobra, humanismu, a pod.
Mno, ne vsem to dochazi. Nekteri se narodili jako zadubovateli, budou zit jako zadubovateli, a stejne tak odejdou z tohoto sveta. A co bude s jejich potomstvem, to je nezajima, ci jim to mozna (diky zadubovatelnosti) ani nedochazi...
Asi ne nadarmo Kristus opakoval mnohokrat: "Ten ktery ma usi ke slyseni, necht nasloucha". Mno, jiz v te dobe, zrejme, ne vsichni meli ty usi k naslouchani, a Kristus to vedel velmi dobre.
Adios

131465

22.3.2007 20:57

RE: NWO je nejhorší zlo

Radim radim (tečka) lhotak (zavináč) arsiqa (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 131465

Ukažte mi, Alberte, na jednoho člověka z dnešní globální vesnice, který vnímá svoji identitu v národním státě, který má alespoň základní představu o tom, co je kultura a život podle tradice. Ten maglajs už dávno vznikl, ten maglajs je globalizace. Teď jde o to, jak z toho ven, jak najít cestu k nějaké identické kultuře a jak z ní vytvořit nějaké tradice, které by lidem dávaly zakotvení, smysl života a pojem morálky. Současné formy národních států existují velice krátce (cca 200 let) a jsou výsledkem filozofické moderny, která nastolila rozum jako organizátora veškerého života ve jménu pokroku a ideálního společenského řádu. Zároveň tak zlikvidovala funkci lidských společensví postavených na tradicích, identické kultuře a spontánním řádu. Taková společenství musejí být obnovena a národní státy zlikvidovány.

131473

22.3.2007 22:38

RE: NWO je nejhorší zlo

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 131473

Radime, odpovím na tento váš příspěvek i na ten o něco víš.
Samozřejmě je fakt že myšlenka "univerzalismu", tedy sjednocení světa je stará jako lidstvo samo. Vždy této myšlenky využívali různí tyrani toužící po světovládě. At už Alexandr Veliký, staří Římané, Čingischán, Habsburkové, Napoleon, Němci za první a druhé světové války nebo komunisté-židobolševici. Ti všichni chtěli sjednotit svět a nastolit jednu světovládu. Dnes se o to snaží Americko-sionistické elity. Pokaždé se ale jednalo o zlo. Obzvláště moderní dějiny to dokazují. At už se jednalo o světovládu nacistů nebo komunistů nebo dnes o americko-sionistickou světovládu(NWO). Vždy to znamenalo zotročení a ničení suveréních národů.
Vy chcete obnovení kultury, tradic a našich kořenů. Já chci totéž. Je ovšem třeba si uvědomit že za ztrátu našich tradic a prznění kultury můžou právě ony elity a jejich NWO. Odstranění všeho tradičního a národního a vytvoření jedné šedé celosvětové masy bez identity je jedním ze základních cílů NWO.
Pokud vás dobře chápu, tak v podstatě říkáte že si sice hrozbu ze strany oněch světovládných elit uvědomujete, ale myslíte si že boj proti nim je marný. Říkáté že nejlepší je s elitami nebojovat, nýbrž s nimi spolupracovat a tak docílit toho že NWO bude pro nás obyčejné smrtelníky snesitelnější. Vycházíte z přesvědčení že NWO se nedá porazit a navíc má i mnohá pozitiva. Pochopil jsem vás správně? Pokud ano pak vám musím říct že takové uvažování se rovná v podstatě kolaboraci(tím se vás ovšem nechci nijak dotknout). Stejně totiž uvažovala i velká část lidí kteří kolaborovali s nacisty a s komunisty. Např. za protektorátu byla taky řada lidí přesvědčena že Hitlera a jeho nový řád nelze porazit a že pro Český národ bude lepší když bude s nacisty spolupracovat a tak dosáhne toho že mu nacisté ponechají jakous takous autonomii a dovolí mu existovat. Samozřejmě byl tento postoj naprosto chybný. Ukázalo se že nejlepší bylo proti Němcům bojovat a tak dosáhnout osvobození a záchrany Českého národa. A stejné je to i s NWO. Řešení podle mne není ve spolupráci s elitami v naději že ty nastolí jakési NWO s lidskou tváří. Řešení je takové jaké zvolili Srbové, Rusové, Palestinci, Iráčané a další. Oni se totiž chopili zbraní a proti NWO bojují. A já věřím že zvítězíme a NWO společnými silami porazíme.
Ted odpovím na váš druhý příspěvek.
Lidí kteří vnímají svoji identitu v národním státě a žijí podle kultury a tradice svých předků je víc než dost. Právě tito lidé jsou nejhorší hrozbou pro NWO. Pravda, v Evropě jich je menšina(nejvíc jich je asi v Srbsku, Rusku). Ovšem na blízkém i dálném východě a v latinské Americe je jich stále ještě naprostá většina. USA a sionisti tam totiž stále ještě pořádně nerozšířili své jedy jako multikulti, globalizace, deka...Kráceno (Editor)

131483

22.3.2007 22:39

RE: NWO je nejhorší zlo-dokončení

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 131473

Lidí kteří vnímají svoji identitu v národním státě a žijí podle kultury a tradice svých předků je víc než dost. Právě tito lidé jsou nejhorší hrozbou pro NWO. Pravda, v Evropě jich je menšina(nejvíc jich je asi v Srbsku, Rusku). Ovšem na blízkém i dálném východě a v latinské Americe je jich stále ještě naprostá většina. USA a sionisti tam totiž stále ještě pořádně nerozšířili své jedy jako multikulti, globalizace, dekadence atd. Jak obnovit tradice a morálku v Evropě? Tak že odstraníme to co nás o tradice atd. připravuje. A připravují nás o ně světovládné elity, nebot zdegenerovaní lidé bez tradic a morálky se dají snadno ovládat. Moderní národní státy nezlikvidovali tradice, kultury atd. To vše zde existovalo i s moderními národními státy. O své tradice a kulturu začala Evropa přicházet teprve před zhruba 40-30 lety(východní teprve před zhruba 15 lety) pod vlivem globalizace, amerikanizace atd. tedy jevů jež souvisí s NWO a jež šíří elity. Právě národní státy tradičně chránili kulturu a svobodu svého národa. Nevím proč moderní národní státy vnímáte tak negativně, podle vás snad byly lepší feudální státy jež jim předcházely?
PS: Na váši reakci na můj příspěvek k vašemu článku o roli mužů a žen ve společnosti odpovím asi až zítra, dnes už nemám čas.

131484

22.3.2007 23:35

RE: NWO je nejhorší zlo-dokončení

Radim radim (tečka) lhotak (zavináč) arsiqa (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 131484

Zdegenerovaní a bez tradice už jsme nyní, bez NWO. Máte před očima stále tutéž sionistickou doktrínu a zřejmě nechcete vidět ani do historie. Srovnávat Alexandra Velikého, Římské impérium, Křesťanský universalismus a moderní zvrácené a násilné pokusy o ideální Utópie prostě nelze. Ty tradiční společenství rozbila teprve osvícenská idea svobody jednotlivce, která vyústila v nacionalistické uspořádání moderních národních států (rovnost, svornost, bratrství) jako individualizace národní identity. To byl naprosto násilný (viz francouzská revoluce) akt popření „zastaralých a nepokrokových“ tradic. Tady někde začíná ten úpadek a NWO s tím nemá nic společného. Jde o to vrátit se ke kořenům, a to musí lidé sami, přičemž národní státy je přesně ta struktura, která to nepřipustí. NWO jako multikulti, jak vy říkáte, může být příznivější právě pro utváření autonomních komunit, spontánních společenství, která každá podle svého mohou najít novou kulturu. Tím ale neříkám, že NWO je toho garantem nebo že by to mělo v plánu. O těchto možnostech se totiž začíná mluvit teprve ve spojitosti s globalizací, která v plné nahotě zobrazuje problém odcizení. A je dobře, že se taková potřeba začíná objevovat. Nacionalismus je však tím fenoménem, který stojí proti a převádí tu lidskou potřebu na otázky národnostní, čímž ji vyprazdňuje a převádí zpět na začátek celého problému.

131490

24.3.2007 21:27

RE: NWO je nejhorší zlo-dokončení

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 131490

Zdegenerovaní a bez tradic jsme už nyní, to je pravda. Ovšem můžou za to právě ti kteří NWO nastolují, nebot zničení morálky a tradic je součástí jejich plánu.
Co se toho srovnávání týče, měl jsem tím na mysli hlavně to že je všechny spojuje usilí o ovládnutí světa.
Osvícenství a revoluce(jako ta Francouzká) zničili starý středověký feudální systém. Odstranili vládu šlechty, nevolnictví, robotu atd. Jednalo se o zásadní společenskou změnu kdy společnst přestala být feudální a začala být kapitalistickou. Mám to chápat tak že podlůe vás by bylo lepší kdyby k osvícenství, francouzké revoluci nebo průmyslové revoluci nikdy nedošlo? Já ale těmi tradicemi myslím něco jiného. Mám tím na mysli základní hodnoty kterými se řídí každá civilizovaná společnost, nikoliv nějaké společensko-ekonomické uspořádání. Těmi základními hodnotami jsou např. náboženství, vlastenectví, tradiční rodina, morálka, národní kultura atd. O to vše jsme začali přicházet teprve pod vlivem globalizace a amerikanizace(tedy v podstatě pod vlivem NWO). A národy a vlastenectví zde byli odjakživa, i když je pravda že moderní nacionalismus vznikl teprve v dobách osvícenství.
Jde o to zachránit národ a svobodu. To je to kvůli čemu bojují např. Srbové, Iráčané nebo Palestinci proti žoldákům NWO. Uvědomte si že i takové věci jako výstavba americké radarové základny v Česku, bombardování Jugoslávie, válka v Iráku a Afganistánu a další americké agrese...to vše jsou věci jež slouží k nastolení NWO. Vy s tím vším snad souhlasíte?
Pakliže vás správně chápu tak doufáte že když lidé podpoří Americko-sionistické elity v úsilí o nastolení NWO pak oni dají lidem určitou míru autonomie a lidé tak budou moct být na světové vládě do jisté míry nezávislí. Podle mne je to špatná taktika. Pro lidi kteří brojí proti NWO je hlavním cílem záchrana vlasti a její svobody. Nastolení NWO znamená zánik našeho národa, kultury, náboženství, státnosti a svobody a to je pro mne ta nejhorší tragedie. Takže podle mne je spolupráce s elitami jež usilují o nastolení NWO špatná.
Ted odpovím na váši reakci na pana Svobodu:
Něřekl bych že vlastenci viní za vše špatné sionisty. Ale je pravda že sionisté tvoří jednu z nejduležitějších, neli přímo nejdůležitější, část elit jež usilují o nastolení NWO a naše zničení. Proto je kritika sionistů zcela správná.
Člověk by měl být vždy věrný svojí vlasti. Ztráta vlastenectví je podle mne tragedií, to je přesně to co světovládci z bílého domu a jejich nohsledi chtějí, abychom zapoměli na svoji vlast a tak se jim snadno podřídili.
PS: Na vaši reakci na můj příspěvek u vašeho článku o GeM jsem už odpověděl.

131588

24.3.2007 21:37

RE: NWO je nejhorší zlo-dokončení

Sklenička 213.?.?.?

Reakce na 131588

Zorbo, líp uděláš, když půjdeš našim fandit ve fotbale proti Němcům. [oči v sloup] [vyplazený jazyk]

131589

22.3.2007 22:03

RE: NWO je nejhorší zlo-odpovědi pro Karla a Radima

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 131391

Karle,
No dobrá, jste odpůrcem NWO které ve světě nastolují Americké a sionistické elity. To je ostatně jasné asi každému kdo zná vaše názory. Ale překvapil jste mne tím že sám voláte po nastolení nějakého jiného NWO. Co tím máte vlastně na mysli? Výraz NWO se používá pro americko-sionistickou světovládu, proto si myslím že bude lepší když pro uspořádání světa které považujete za nejlepší budete používat jiný výraz, aby nevznikl dojem že jste příznivcem NWO.
To co svět potřebuje je zastavení USraele a zabránit jim v dosažení světovlády(tedy nastolení NWO) v tom se snad shodnem? Podle mne po porážce USA a sionistů bude nejlepší když si jednotlivé národy budou vládnout samostatně a svobodně, budou mít své vlastní státy a budou hájit svoji vlastní kulturu a svébytnost.
Pana Radima a jeho článek jsem pochopil tak že tvrdí že NWO(tedy americko-sionistickou světovládu) je třeba podpořit a spoluprací s elitami je přimět aby ten svůj NWO polidštili. A s tím nesouhlasím. Jak jsem řekl já jsem proto abychom zabránili USraeli v dosažení světovlády, nebot jejich světovláda(tedy NWO) by znamenala naše zotročení a zánik.
První křestané nebo utopičtí socialisté apd. usilovali o zančně odlišné věci, nijak nesouvisející s NWO.
Uvědomte si že ti co bojují proti USraeli(Srbové, Iráčani, Palestinci, Afgánci atd.) bojují za svobodu a přežití svých národů. To je to oč tu v prvé řadě jde. Nikdo nebojuje za nějaké humání NWO(co si pod tím pojmem vlastně představujete?).
Ted reaguji na vaši reakci na pana Alberta.
Pan Albert má naprostou pravdu když říká že pro lidstvo je nejlepší "starý světový řád". Ten totiž není původcem dnešního stavu světa. Ti kteří jsou zodpovědní za katastrofální situaci v níž se nacházíme jsou ti samí kteří vytvářejí NWO. Oni uměle vyvolali většinu dnešních zásadních problémů(např. multikulti, morální úpadek, globalizaci std.) aby mohli lépe a snáze ovládnout svět. Odstraněním NWO odstraníme zároven i většinu našich zásadních problémů.
Zmínil jste něco v tom smyslu že EU by se měla podílet na vytváření nějakého nového uspořádání světa. Uvědomte si ale že ti co stojí za EU patří do stejné bandy jako sionisti a neokoni a všichni dohromady organizují NWO.
Politická a ekonomická integrace světa jen předchází integraci kulturní a etnické. Všechna tato zla jdou v ruku v ruce a zavším tím stojí jedna a ta samá elita amerických, sionistických a bruselských mocipánů.
Civilizace zanikají jakmile zdegenerují a opustí základní hodnoty na nichž vznikly.
A největšími nepřáteli pro USrael(tedy pro ty kteří organizují NWO) nejsou podle mne přírodní národy, ale naopak civilizované národy které se odmítají podřídit nadvládě Washingtonu.

131477

22.3.2007 23:39

RE: NWO je nejhorší zlo-odpovědi pro Karla a Radima

albert1 148.?.?.?

Reakce na 131477

Yowza! 100% souhlas, Zorbo

131491

23.3.2007 12:16

RE: NWO je nejhorší zlo-odpovědi pro Karla a Radima

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 131477

V dějinách lidstva existuje stále nějaký světový řád, způsob, jak se různé komunity chovají uvnitř i navenek. Tedy stále lidé, národy a státy žijí v nějakém řádu, byť by to byl z morálního pohledu neřád, jako momentálně za panování Bushe.
Protože stávající řád považujeme za nedokonalý ba přímo špatný, máme zájem na nějakém novém, lepším uspořádání mezinárodních vztahů i vztahů ve státě, tedy na novém lepším řádu.
To, že odmítám orwelovský pořádek - orwelovský řád, neznamená, že lepší budoucnost lidstva spatřuji v žití ve všeobecném chaozu. Vždyť co jiného je protikladem řádu - závazných pravidel chování, než chaoz.
Proto tvrdím, že je třeba vytvořit nějaký jiný světový řád, než ten současný řád "neřád", založený na právu silnějšího.
To samozřejmě není žádná nová myšlenka, tím se zabývají význační myslitelé již několik století. Na jistou dobu se v teoretické rovině do morálky prosadila myšlenka, že člověk by neměl být člověku vlkem. Bohužel současná americká vláda v protikladu se svojí rétorikou tento koncept v praxi stále silněji uplatňuje, zvláště proti některým národům a státům.

Pokusů o vytvoření nového, lepšího, humánějšího a spravedlivějšího světového řádu bylo již v minulosti hodně, byť měly pochopitelně vždy jen omezený lokální dosah. Žádný pokus však neuspěl i když z každého takového pokusu se nějaký ten střípek pokroku prosadil. Současným takovým pokusem je snaha o novou Evropu. O nové uspořádání se snažili jak moudří jednotlivci, filosofové či osvícení panovníci na trůnu, jednotlivci jako Thomas More i revoluční skupiny především komunistů či arabských nacionalistů, ve středověkých Čechách třeba pokus táboritů. Bohužel všechny dřívější pokusy ztroskotaly nebo se zvrhly. Důvod je vždy stejný - jsou to lidé a jejich osobní zájmy. Proto jsem ve víře v úspěch nových dalších pokusů dost skeptický. Pro možný úspěch dalších pokusů svědčí dnes jedna zásadní skutečnost - bez změny čeká lidstvo katastrofa.

131519

23.3.2007 23:38

RE: NWO je nejhorší zlo-odpovědi pro Karla a Radima

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 131519

Jistě že v dějinách lidstva existoval vždy nějaký systém či řád. My se zde ale bavíme o NWO, což je název pro americko-sionistickou světovládu.
My dnes nežijeme v nějakém současném řádu. Žijeme v přechodné době jež směřuje k nastolení NWO. Je zájem na lepším, (staro)novém uspořádání světa, aby byl svět zbaven americko-sionistické hrozby. Cestu k tomu vidím ve spolupráci národů a států jež jsou připraveny postavit se NWO na odpor. Po porážce NWO by mělo dojít k tomu že národy opět získají svoji samostatnost a svobodu a budou moct žít v duchu kultury a tradic předků. Ovšem každý národ by si měl vládnout samostatně bez cizí nadvlády.

Které pokusy máte konkrétně na mysli? Světový řád nastolený na celém světě znamená světovládu jedné mocenské skupiny. V moderních dějinách se o ovládnutí světa(tedy o nastolení nového světového řádu) pokusili komunisté-židobolševici, nacisté a dnes americko-sionistické elity. Jedni jsou horší než druzí a já jsem jedině rád že komunismus a nacismus byli poraženi a doufám že poražen bude i USrael. Pak zde vždy historicky byly boje jednotlivých národů(at už samostatně či v nějakém spojenectví) které usilovaly o nějaké zlepšení svojí situace. Např. udělali převrat aby svrhli nenáviděný režim, nebo bojovali proti agresirům a okupantům atd. Do této kategorie podle mne patří řada těch jež jste zminoval(Táborité, nacionalisté, osvícenští panovníci atd.). Co se nové Evropy týče, tak se opravdu divím že vám nevadí EU. Copak si neuvědomujete že EU, USA a sionisti jsou jedna a ta samá banda která náš národ i celý svět ohrožuje stejně? Pokud nedojde ke změně a vývoj bude pokračovat tak jak je nastaven pak dojde k nastolení NWO a to bude znamenat skutečnou katastrofu. Proto je potřeba USraeli za každou cenu zabránit aby své světovládné plány uskutečnil.

131555

25.3.2007 8:22

RE: NWO je nejhorší zlo

Anitram 217.?.?.?

Reakce na 131391

Vážený Karle.Bohužel ta rada nejbohatších(nikoliv nejmoudřejších) existuje. Informujte se na internetu, kdo je v Komité 300, co je to CFR a Trilaterální komise.V Trilaterální komisi je z Čechů Alexander Vondra a Vladimír Dlouhý a ještě další 3, bohužel jsem ještě nezjistila, kdo jsou ti další.(Havel?)
Ti, co usilují o NWO přesně vědí, jak by měl fungovat. Proč myslíte, že do nás cpou fluor a jód horem dolem?
Jsem z toho již delší dobu frustrovaná, hlavně kvůli svým krásným vnoučkům. Trochu naděje mi dal Janko, doufám pevně, že se NWO nepodaří.
Anitram

131599

23.3.2007 11:14

RE: NWO je nejhorší zlo

svoboda jirisvoboda (zavináč) bigstring (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 131385

Zorba má naprostou pravdu. NWO je opravdu zlo, neboť NWO znamená sionistickou světovládu, NWO znamená de facto příchod Mesiáše. Každý inteligentní žid nebere příchod mesiáše doslovně ale symbolicky- to znamená dosažení světovlády a NWO.
NWO znamená vyhlazení většiny lidstva z dnešních 6,58 miliardy lidí nemá zůstat ani třetina. Rusové mají být téměř vyhlazeni. Margaret Tatcherová naplánovala, že Rusů zbyde jen 15-20 milionů aby měl kdo pracovat v dolech. Afrika bude zcela vyhlazena, protože černoši jsou líní a tedy pro sionisty neužiteční. Celá Afrika se promění v jeden gigantický koncentrační tábor kde bude pracovat sto nebo dvě stě milionů Rusů, Amerických křesťanů a Evropských vlastenců. My co jsme hrdi na svou vlast a na svůj národ tam také skončíme.
Nebudu toho psát víc, NWO je dost široké téma. Vedl jsem se Zorbou velmi zajímavou a podmětnou diskuzi na téma NWO k článku Putina se pokusili ve Finsku okrást, vyšel před několika měwsíci, tak se tam podívejte a koho to zajímá, ať si stáhne knihu USA v rukou velkého bratra na www.vzdelavaci-institut.com
Vidím že Zvědavec není stránkou kde debatují vlastenci. Vlastenců, kteří čtou zvědavec je jen pár jako já, dále Zorba a pár dalších, nebudu jmenovat abych na někoho nezapoměl, onio ví o které se jedná. Jinak sem píší pouze sionisté a šábes gojímové jako jsou texaskycizek a Radim Lhoták. Takže nevím jestli sem má smysl něco psát, protože šábes gojímy typu čížka či Lhotáka nemá smysl o něčem přesvědčovat.
Jinak steornu moc nevěřím, bylo by to sice něco fantastického, ale není to moc reálné. Je to vlastně perpetuum mobile a to je v rozporu se zákonem zachování hmoty, který říká že hmota ani energie nemohou vznikat ani zanikat, pouze se přeměňovat. A tohle by znamenalo že energie vzniká z ničeho.
Nadějnější jsou termonukleární elektrárny. Ty by snad mohly vyřešit energetickou krizi. Veškerá doprava by se musela převést ze silnic na železnice, světová železniční síť , která má asi 1,5 mil. kilometrů by musela být mnohonásobně rozšířena a celá elektrifikována. Pro dopravu ve městech pak metro, tramvaje a trolejbusy, a pro dopravu do míst kam nevede železnice alektromobily. Až se jejich výroba rozjede ve velkém budou stát méně než klasická auta, jejich nevýhodou je že nedojedou moc daleko. Leteckou dopravu si budeme muset odepřít, a lodě mohou být poháněny jadernými reaktory.
Jediné v čem se Zorbou nesouhlasím je Čína. Čína je podle mě do NWO světového spiknutí zapojená, argumenty viz diskuze ke článku Putina se pokusili ve Finsku okrást.

A ještě informace z jiného soudku. Podívejte se na tabulku Světové banky MMF a CIA o HNP jednotlivých států v přepočtu na paritu kupní síly na adrese: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_%28PPP%29
budete velice překvapeni vzestupem nově industrializovaných zemí jako je Čína, Indie, B...Kráceno (Editor)

131515

23.3.2007 15:03

RE: NWO je nejhorší zlo

Radim radim (tečka) lhotak (zavináč) arsiqa (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 131515

Věřím tomu, že Zvědavec není ani platformou antisemitských fanatiků, kteří vidí sionistická spiknutí všude, kam se podívají, proto si myslím, že sem může psát své názory kdokoliv, kdo se upřímně zamýšlí nad vyřčenými otázkami.

Sionistou mě tedy ještě nikdo nenazval, a to jsem si už vyslechl lecos při svém neortodoxním pohledu na svět, leč co se týká vlastenectví, opravdu jsem již minimálně sto let za ideami národního obrození a prostý nacionálního sentimentu. Pravda, nežiji v cizí zemi, a starovlastenectví emigrantů docela chápu.

131527

23.3.2007 15:28

RE: NWO je nejhorší zlo

Osvetár 84.?.?.?

Reakce na 131527

>leč co
>se týká vlastenectví, opravdu jsem již minimálně sto let za
>ideami národního obrození a prostý nacionálního sentimentu.
>Pravda, nežiji v cizí zemi, a starovlastenectví emigrantů
>docela chápu.

radim, to ste trafili klinec presne na hlavicku!

nacionalny sentiment párovany s starovlastenectvom svedci o nesuverennosti v spolunazivani s inymi etniami; o "zakalenom pohlade" na skutocnost uz ani nehovorim.

zivot je o niecom inom! je to dynamicky a organicky proces a aj ked to tym vecne vcerajsim nepasuje, ide to dalej. a este ako [mrknutí jedním okem]

131528

23.3.2007 23:08

RE: NWO je nejhorší zlo

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 131515

Pane Svobodo, myslím že jste v kritice Zvědavce, či diskuzí na Zvědavci, příliš unáhlený. Do diskuzí přispívají lidé všech možných politických orientací. Jistě, najdou se zde i příznivci sionistů jako např. Texaskycizek, Stein a někteří další. Většinu(nebo alespon valnou část) diskutujících ovšem tvoří lidé kteří si uvědomují(někteří více, jiní méně) hrozbu kterou NWO představuje a kteří jasně odsuzují USrael. Jsou to např. pánové Hastrman, Trodas, Albert1, Outofjacket, audiofil, Medabeda, Zap a řada dalších, vyjmenovavát je všechny také nebudu a pokud jsem na někoho zapoměl tak se omlouvám. Pak jsou zde také lidé(kteří jsou spíše v menšině) kteří si sice uvědomují hrozbu kterou USrael představuje, ale ne se vším všudy a v některých věcech ještě tápají, nejsou si jistí nebo poznání pravdy mají teprve před sebou. Tak nějak to vidím já. Pan Lhoták je vyjmečný v tom že na jednu stranu odsuzuje některé věci související s NWO(např. feminismus), ale zároven tvrdí že je potřeba NWO nastolit a tak se v podstatě shoduje s USraelem...s takovou názorovou koncepcí jsem se ještě nesetkal.
Každopádně ale má smysl přispívat do diskuzí na Zvědavci. Vzdejší diskuze jsou velmi kvalitní a řada lidí se může navzájem názorově obohatit. Zároven diskuze určitě pomáhají lidem poznávat pravdu(pomáhali např. i mně). A Zvědavec jako celek je vynikající web, články a informace v nich jsou prvotřídní a pomáhají lidem dozvědět se pravdu o dění ve světě. Jistě i zde se může najít článek který není zas až tak dobrý, ovšem to jsou výjimky. Přímo tento článek: "Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?" považuji za velmi špatný, nebot schvaluje NWO, ale na jeden špatný článek snadno zapomenu, když jsou zde stovky vynikajích článků a bezpočet takových které odsuzují politiku sionistů a NWO.
Takže Svobodo, nenechte se otrávit nějakým Texaskýmčížkem a nebo jedním nepovedeným článkem.
PS: Děkoji za ten odkaz na tu knihu. Našel jsem tam celou řadu zajímavých knih. Nevíte náhodou jestli se někde nedají sehnat či objednat v tištěné-papírové podobě? Nerad totiž čtu knihy v elektronické podobě.

131554

24.3.2007 1:46

RE: NWO je nejhorší zlo

Radim radim (tečka) lhotak (zavináč) arsiqa (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 131554

Pane Zorbo, základním znakem globalizace je ambivalence. Určité jevy, které měly v kmenovém uspořádání jasný význam, v národním státě byly uchopeny ideologicky a podle toho více či méně přesvědčivě zařazeny, v globálních rozměrech potom vyznívají mnohoznačně, nelze o nich s jistotou říci, zda jsou dobré nebo špatné. Například v kmenovém společenství je dána jasná hierarchie a rozdělení moci do rukou konkrétních lidí, takové autority jsou považovány za dobro a nezvratitelnou nutnost. V moderních národních státech, které přestaly být obcí (Athény) nebo multikulturní civilizací (Římské impérium), se moc stává věcí politickou, za níž stojí vždy nějaká ideologie (nacionalismus, kapitalismus, socialismus) a šedé eminence v podobě skryté oligarchie či totalitních konspirátorů. Je to vrchol degradace ideálu společné věci a zneužití veřejného zájmu ve prospěch prospěchářských vrstev či jedinců na úkor ovládané většiny. Národní stát je také největší společenský útvar, kde je taková moc ještě možná, kde jedna zvrácená ideologie může být nástrojem manipulace mas, kde úzká skupina lidí může uchopit totalitní moc. Světové společenství je "kosmos" (universum), které již nelze plně ovládnout ani zotročit, kde pojem řád není "taxis" ve smyslu fungující organizační a mocenské struktury směřující k obětování jedinců ve prospěch celku a jeho ideje. Bojujete proti větrným mlýnům a Váš odbojný zápal spaluje Vaši soudnost a schopnost vidět perspektivně.

NWO nemůže nikdy být světovládou ve Vašem pojetí, nikdy nemůže být otrokářským řádem, pokud potencionální otroci zůstanou lidmi. To se prostě nedá uřídit. Otroky se staneme tehdy, pokud přestaneme být lidmi, a ta elita s námi bude schopná manipulovat jako s dobytkem. Chápete to? Nikdo z vás nemůže udělat hovězí kus, pokud nechcete. Leč až ho z vás udělá, nastane to, čeho se bojíte. NWO není program na uchopení moci elitou. Ta elita veškerou dostupnou moc má již nyní - to je fakt a ten se nezmění, pokud nezkonfiskujete její majetek socialistickou revolucí. O to Vám jde? NWO je program elity na řešení globálních problémů ekologických, které jinak řešit nelze. Nic víc a nic méně. A nic na tom nemění fakt, že jedna z cest, jak toho dosáhnout, je naše odlidštění. Současné státy ve věci globálního světa nikdy nebudou účinně spolupracovat, pokud zůstanou suverénní, to neodpovídá jejich povaze. A navíc k tomu nemají už v moci ani potřebné prostředky. Z toho plyne, že nutnost spolupráce vede k jejich integraci, jako v případě EU. Výsledkem bude nutně světové společenství.

131558

24.3.2007 1:48

RE: NWO je nejhorší zlo

Radim radim (tečka) lhotak (zavináč) arsiqa (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 131558

Pane Zorbo, Váš problém (a Vás podobných) je ten, že se bojíte sám sebe, aby se z Vás nestal ten dobytek, a myslíte si, že nějaký národní mocenský celek Vás jako vlastence ochrání. To se však mýlíte. Vy musíte začít hledat cestu sám k sobě a k lidem okolo Vás, musíte se stát člověkem, který je dost silný a sebevědomý na to, aby se nenechal zmanipulovat a dokázal spolupracovat se svými bližními na vlastním zachování. Nevím, zda to pochopíte, ale víc už k tomu asi neumím v této chvíli říct.

131559

24.3.2007 15:35

RE: NWO je nejhorší zlo

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 131559

Vlády různých diktátorů a tyranů nejsou ničím novým co přinesly národní státy. Od počátku civilizace zde vždy byli různí absolutní vládci a státy byly vždy ovlivnovány nějakou ideologií, náboženstvím atd. I politika je stejně stará jako samotná lidská civilizace. Ono řízení států v minulosti(at už se jednalo o městské státy, absolutní monarchie atd.) se příliš nelyšilo od řízení států v moderních dějinách. Principy jsou stále v podstatě stejné. Národní státy jsou to co zaručuje jednotlivým národům svobodu a existenci. Naši předci vždy bojovali za to abychom zde měli svůj stát a i dnes řada národů bojuje za svobodu své vlasti(např. Iráčané nebo Afgánci) a já jim fandím.
Mýlíte se když říkáte že NWO nikdy nemůže znamenat zotročení světa. Vždyt právě to je samotnou podstatou NWO. Pokud elity ponechají jednotlivým národům svobodu pak je ty národy nikdy nebudou poslouchat. Proto musí světovládci jednotlivé národy zotročit a zničit aby je mohli ovládnout. Do značné míry se jim to daří, stačí se podívat na severní Ameriku a většinu Evropy které již jsou plně pod nadvládou světovládných elit, kterým se zde již podařilo odstranit základní hodnoty a tradice a tak z dřívě hrdých lidí udělat jen zdegenerované multikulti stádo. A totéž se snaží udělat i se zbytkem světa. Každá světovláda znamená vždy zotročení národů a následně i jejich zničení.
NWO je program na ovládnutí světa Americko-sionistickými mocipány, to zde již zaznělo. Řešení globálních ekonomických problémů je pro ně až na druhém místě(viz chování Bushe který je jedním z hlavních představitelů NWO). V prvé řadě zničí všechny národy, jejich kulturu a morálku, nebot lidé zbavení národní identity dají lépe ovládat a nastolí vládu jediné světové vlády(vládu lidí jako Bush, Raicová, Baroso, Olmert atd.). Ta elita dnes zdaleka ještě nemá veškerou moc, nebot velká část světa se před ní ještě nesklonila. USA budou proto v dobyvačných válkách pokračovat dokud americko-sionistická elita nebude vládnout celému světu. Více se o tom dozvíte např. na odkazu jež zde doporučil pan Svoboda, nebo si pročtěte archiv Zvědavce, tam je řada článků na dané téma, nebo je i řada jiných webů jež se zajímají o danou problematiku.
Národní státy možná nedokážou řešit globální problémy tak jako potencionální jedna světová vláda. Ale tady jde o to že elitám jde především o nadvládu. Nebo si snad myslíte že USA vedou své dobyvačné války aby tak umožnili řešení ekologických problémů světa? Totéž platí i o EU, jejím hlavním smyslem je likvidovat Evropské národy a pomoci tak nastolení NWO.
My vlastenci chceme zachránit národ a svobodu, to je podle mne to nejdůležitější. A právě NWO ničí náš národ a bere nám svobodu. Proto jsme proti němu. Nenecháme se zmanipulovat. důkazem toho je podle mne to že nevěříme pro...Kráceno (Editor)

131568

24.3.2007 15:35

RE: NWO je nejhorší zlo

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 131559

My vlastenci chceme zachránit národ a svobodu, to je podle mne to nejdůležitější. A právě NWO ničí náš národ a bere nám svobodu. Proto jsme proti němu. Nenecháme se zmanipulovat. důkazem toho je podle mne to že nevěříme propagandě mocných a jejich lžím a vidíme to co se doopravdy děje v dneešním světě.

131569

25.3.2007 17:27

RE: NWO je nejhorší zlo

svoboda jirisvoboda (zavináč) bigstring (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 131569

Odpověď Zorbovi
Já vím, že sem píše řada vlastenců, nejmenoval jsem je abych na někoho nezapoměl, ani váš výčet není jistě úplný. Bohužel si však myslím že šábes-gójimové typu čížka, Lhotáka, Kubíka, atd převažují.
Na vzdělávacím institutu najdete vskutku řadu velice zajímavých knih, ale musíte dát pozor na to, že ne vše co se tam píše je pravda. NVI je v podstatě stránka neonacistického zaměření, takže nemůžete brát vážně všechny materiály, které jsou tam zveřejněny. Předpokládám že nejste nacista nebo ano? Já rozhodně nejsem. Já jsem český vlastenec a nacismus byl pro náš národ a pro všechny Slovany svého času stejnou, nebo dokonce ještě větší hrozbou než je dnešní sionismus. Z výše uvedeného důvodu neseženete tyto knihy v tištěné podobě, neboť řada z nich je ilegální. No doporučuji si přečíst knihy o Novém světovém řádu, sionismu, svobodných zednářích a iluminátech. Neztrácejte čas knihami o popírání holocaustu apod, to jsou nesmysly. Zajímavé jsou také Turnerovy deníky. Další zajímavé knihy najdete na stránce www.bratrstvi.tk to je vlastenecká stránka, kde se dozvíte věci nejen o politice, ale i o historii, slovanů i všech árijců, knihy o pohanském náboženství a mytologii apod. a také je tam ke stažení velmi dobrá blackmetalová hudba.

131618

25.3.2007 22:05

RE: NWO je nejhorší zlo

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 131618

Ano, můj výčet samozřejmě není ani zdaleka úplný. Já bych ovšem přecejen řekl že ti různí proami a židomilové jako Čížek nebo Kubík jsou zde v menšině, ale neřekl bych že to je až tak podstatné.
I já jsem si samozřejmě všiml že Národně vzdělávací institut je více méně neonacisticky zaměřen, takže se tam samozřejmě najde i nějaká ta nacistická propaganda. Ale podstatné je že je tam řada velmi zajímavých knih v nichž se člověk dozví pravdu a které nemají s neonacismem nic společného. Já samozřejmě nemám s nacismem nic společného. Jsem rovněž český vlastenec a uvědomuju si že nacismus je stejné zlo jako třeba komunismus nebo sionismus. Jinak jsem si všiml že tam jsou knihy hájící všechny možné(dnes politicky nekorektní) názory a pohledy na svět. Mně také zajímají knihy o NWO, politice USA a sionistů atd. O popírání holokaustu se nijak zvlášt nezajímám a rovněž s ním nesouhlasím, sice asi nebylo všechno tak jak se nám tvrdí, ale říkat že vůbec žádný holokaust nebyl mi přijde opravdu nesmyslné. Na ty stránky bratrství jsem se podíval, jsou opravdu hodně zajímavé, včetně knih, jen je škoda že tam nemají žádné diskuze nebo diskuzní forum.

131626

23.3.2007 8:29

Hehehe... pekne kecy

Rastikk 91.?.?.?

Zaujimalo by ma odkial autor cerpal fakty pre tuto analyzu. Zda sa mi ze z Blesku alebo Noveho Casu [chechtot]
- 100% ochrana proti jadrovemu utoku do roku 2010? Tak dobre som sa uz davno nepobavil. Odhliadnuc od toho, ze 100% ochrana ani nemoze existovat, system ktory buduje v sucasnosti USA ma podla simulovanych testov ucinnost tak 85%, jeho ucinnost v realnych situaciach je mimoriadne otazna (cital som odhady tak 40-60%), pretoze testy boli zamerne prisposobene tak, aby vykazovali co najlepsie vysledky. Podla mna sa zase raz jedna o snahu zbrojarskeho priemyslu co najviac podojit americky statny rozpocet.
- 100000 rakiet, ktore znicia ruske sila este pred ich pouzitim? To tiez znie ako z nejakeho propagacneho materialu US army. Vacsinou sa jedna o podzvukove rakety, ktore dokazu najmodernejsie ruske systemy vzdusnej obrany likvidovat s uspesnosotu cez 80%. Zopar sil by to zrejme schytalo ale urcite by to nestacilo na ucinne zastavenie ruskeho jadroveho protiutoku.
- ked uz sme pri tom, ziadna vojna sa neda vyhrat len zo vzduchu a ako sa ukazuje v Iraku bojaschopnost pozemnych jednotiek americkej armady je cim dalej tym pochybnejsia. Obavam sa, ze ruski muzici s dvoma litrami vodky v sebe by asi americkych rambov spoliehajucich sa na svoje moderne technologie asi vyprasili pomerne rychlo. [velký smích]
- co sa tyka Ciny, tak to sa mozeme len dohadovat, kolko maju high-tech zbrani od Rusov, taketo informacie sa my asi nikdy nedozvieme.
A navyse cely clanok vyzera tak, ze autor je vylozene zamerany proti niektorym statom, a to mu zabranuje vidiet veci objektivne.

131504

Příspěvků: 88

21.03. 03:37 Rene Bartosek  Cas, cas, cas.
21.03. 09:35 Baldi  RE: Cas, cas, cas.
22.03. 11:30 mpp  RE: Cas, cas, cas.
21.03. 10:54 janko  RE: Cas, cas, cas.
21.03. 10:56 janko  RE: Cas, cas, cas.
21.03. 11:19  RE: Cas, cas, cas.
21.03. 16:17 Petr Gejdoš  RE: Cas, cas, cas.
21.03. 18:28 Erik  RE: Cas, cas, cas.
21.03. 03:37 Rene Bartosek  dokonceni
21.03. 04:27 texaskycizek  technologie
21.03. 06:18 Ouofjacket  RE: technologie
21.03. 17:37  RE: technologie
21.03. 19:19 albert1  RE: technologie
21.03. 22:48 Guru  RE: technologie
22.03. 01:54 listonos  RE: technologie
22.03. 12:39 Guru  RE: technologie
22.03. 17:22 leo69  RE: technologie
22.03. 12:09 SandWalker  RE: technologie
22.03. 13:51 Guru  RE: technologie
22.03. 15:32 SandWalker  RE: technologie
22.03. 19:43 Guru  RE: technologie
22.03. 23:14 Zvědavej.  Zajímavá debata.
23.03. 06:28 SandWalker  RE: Zajímavá debata.
23.03. 09:14 Guru  RE: Zajímavá debata.
23.03. 18:15 SandWalker  RE: Zajímavá debata.
24.03. 02:38 listonos  RE: Zajímavá debata.
24.03. 11:52  RE: Zajímavá debata.
24.03. 16:02 Guru  RE: Zajímavá debata.
23.03. 11:04 listonos  RE: Zajímavá debata.
22.03. 14:20 texaskycizek  RE: technologie
21.03. 23:59 Slayko  RE: technologie
21.03. 08:30  Jen žasnu.
21.03. 14:21 audiofil  RE: Jen žasnu.
21.03. 11:42 SandWalker  Pohled na svet...
21.03. 11:47 SandWalker  Pohled na svet...
21.03. 12:47  USA nás nezachrání ani omylem
21.03. 15:30 Radim  Poznámky autora
21.03. 15:34 Radim  Poznámky autora - 2
21.03. 16:15  RE: Poznámky autora - 2
21.03. 18:52 Radim  RE: Poznámky autora - 2
21.03. 19:10 audiofil  RE: Poznámky autora - 2
21.03. 20:17 Radim  RE: Poznámky autora - 2
21.03. 21:29 audiofil  RE: Poznámky autora - 2
21.03. 16:24 SandWalker  RE: Poznámky autora - 2
21.03. 17:26 Petr Gejdoš  RE: Poznámky autora - 2
22.03. 01:20 Rene Bartosek  RE: Poznámky autora - 2
21.03. 19:15 FERDA  Kýho výra !
21.03. 22:02 Zorba  NWO je nejhorší zlo
21.03. 22:49 audiofil  RE: NWO je nejhorší zlo
21.03. 23:25 Karel z Čech  RE: NWO je nejhorší zlo
22.03. 00:15 Radim  RE: NWO je nejhorší zlo
22.03. 05:21 albert1  RE: NWO je nejhorší zlo
22.03. 13:10 Karel z Čech  RE: NWO je nejhorší zlo
22.03. 14:47 Karel z Čech  RE: NWO je nejhorší zlo
22.03. 18:21 albert1  RE: NWO je nejhorší zlo
22.03. 23:14 Karel z Čech  RE: NWO je nejhorší zlo
22.03. 23:45 audiofil  RE: NWO je nejhorší zlo
23.03. 00:32 albert1  RE: NWO je nejhorší zlo
24.03. 04:35 albert1  RE: NWO je nejhorší zlo
24.03. 13:49 audiofil  RE: NWO je nejhorší zlo
24.03. 16:03  RE: NWO je nejhorší zlo
22.03. 18:46 audiofil  RE: NWO je nejhorší zlo
23.03. 19:46 Rene Bartosek  RE: NWO je nejhorší zlo
22.03. 05:26 albert1  RE: NWO je nejhorší zlo
22.03. 08:55 Outofjacket  RE: NWO je nejhorší zlo
22.03. 18:50 albert1  RE: NWO je nejhorší zlo
22.03. 20:57 Radim  RE: NWO je nejhorší zlo
22.03. 22:38 Zorba  RE: NWO je nejhorší zlo
22.03. 22:39 Zorba  RE: NWO je nejhorší zlo-dokončení
22.03. 23:35 Radim  RE: NWO je nejhorší zlo-dokončení
24.03. 21:27 Zorba  RE: NWO je nejhorší zlo-dokončení
24.03. 21:37 Sklenička  RE: NWO je nejhorší zlo-dokončení
22.03. 22:03 Zorba  RE: NWO je nejhorší zlo-odpovědi pro Karla a Radima
22.03. 23:39 albert1  RE: NWO je nejhorší zlo-odpovědi pro Karla a Radima
23.03. 12:16 Karel z Čech  RE: NWO je nejhorší zlo-odpovědi pro Karla a Radima
23.03. 23:38 Zorba  RE: NWO je nejhorší zlo-odpovědi pro Karla a Radima
25.03. 08:22 Anitram  RE: NWO je nejhorší zlo
23.03. 11:14 svoboda  RE: NWO je nejhorší zlo
23.03. 15:03 Radim  RE: NWO je nejhorší zlo
23.03. 15:28 Osvetár  RE: NWO je nejhorší zlo
23.03. 23:08 Zorba  RE: NWO je nejhorší zlo
24.03. 01:46 Radim  RE: NWO je nejhorší zlo
24.03. 01:48 Radim  RE: NWO je nejhorší zlo
24.03. 15:35 Zorba  RE: NWO je nejhorší zlo
24.03. 15:35 Zorba  RE: NWO je nejhorší zlo
25.03. 17:27 svoboda  RE: NWO je nejhorší zlo
25.03. 22:05 Zorba  RE: NWO je nejhorší zlo
23.03. 08:29 Rastikk  Hehehe... pekne kecy

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 53 čtenářů částkou 14 305 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 0

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 0

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 15

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu07.01.22 19:08 Česká republika 6

WHO si na Facebooku naběhla na vidle06.01.22 20:59 Neurčeno 0

Viník obrovského kalifornského požáru jmenován. A ne, není to globální oteplování06.01.22 17:43 USA 1

Vakcinační voodo - po každém očkování prudce naskočí úmrtnost "neočkovaných"06.01.22 15:07 Británie 2

Dezinformátoři a antivaxeři opět proti ČT?06.01.22 12:52 Británie 3

Marta Kubišová - peklo po 3. dávce06.01.22 09:20 Česká republika 4

Neočkovaní nedokončí zdravotnickou školu. Nesmí na praxi05.01.22 21:15 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
24,52 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
17,12 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
18,80 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,40 Kč
100 maď. forintů
6,87 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,17 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 031,31 Kč
1 unce stříbra
493,09 Kč
Bitcoin
932 260,06 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 703