Diskuze k článku

Nezklamal!

Příspěvků 46

23.1.2007 0:47

Nezklamal

Karel4u 207.?.?.?

Aby to nebylo dlouhe tak budu pouzivat kratke vety.
Vsimete si, ze jsou narody dobyvacne a narody dobyte.
Kdyz se podivate na takzvana moudra prislovi techto narodu, tak si vsimnete, ze dynamika techto se rozlisuje. Zvlaste pak ctenim Americanu, kteri (ti drivejsi) jsou briliantni.
To co rikaji miri k ciste analyse a korekci a castokrat je to receno, ze to az sebeposkozuje. Napriklad senator Kenedy ktery je demokrat. Da se rici, ze je to dynamika muzska.
Na druhe strane narody podmanene, jako Cechy, tam panuje dynamika zenska. Snazi se vzdy nalezti nejakeho protektora. Vetsina prislovi maji tendenci vedeni k mediokrite.
I ve vzdelani je dulezitejsi forma a (podlezani).
Tam jsou zide. Nikdy svobodni a tak jako mysi chodi podel zdi.
Proto pan Neff se nemuze hrde stoupnout a zarvat" Ja mam koule a ty me tlaci a ten pocit me nuti byt hrdym clovekem nezavisle zeme plne hrdych inteligentnich lidi." Ne, on jako ten nezodpovedny clovek ktery cura do bazenu, otravuje prostredi a jako kurva ktera hleda pasaka, on se ani na chvilku nezamysli nad svym krysim dilem, Jidasovsky darovat republiku mozna na stoleti nekomu kdo ji pouzije, at je to na ukladani smeti, nebo na "obranne" cachry. Stydet by se mel.

126419

23.1.2007 1:57

A to není všechno

Vodník 81.?.?.?

Já jsem včera pod tím úvodníkem celý den diskutoval. Dnešní úvodník (který je mimochodem ve stejném duchu, záležitost je evidentně "horká" ) a Kovaničův podobně laděný článek jsem okomentoval asi třikrát, načež VŠECHNY moje příspěvky z dneška i ze včerejška zmizely!! Censor zjistil, že propustil rozvratné názory a rychle to napravil. Na Psa mám (už potřetí) zablokovaný přístup. [chechtot]

No, jako masa s jednolitým myšlením mi připadá spíše Neffem, Kovaničem & spol. zpracovaná česká tzv. "pravice", která s radostným hurá strká hlavu do amerického chomoutu, jenž považuje za osvobození.

126425

23.1.2007 2:10

RE: A to není všechno

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 126425

Vás jsem si tam všiml Herr Unterwassermann. A fandil jsem Vám. Boj s lidskou naivitou a hloupostí však nelze moc vyhrát. Nejvíc mě štve ta bezmoc. Ti naši "sráči" (pardon [bliji] ) o tom mluví, jako by to byla již hotová věc. Krucinál. Já jsem opravdu naštván. Ale co lze dělat více ? Dělám pro to vše a stejně je to málo. [pláč]

126430

23.1.2007 2:17

RE: A to není všechno

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 126430

To jsem psal já Sklenička [velký smích]

126432

23.1.2007 5:38

RE: A to není všechno

N 24.?.?.?

Reakce na 126432

Jak si on dovolil neco podepsat, kdyz vetsina lidi je proti? Asi dostal peknou odmenu do sve kapsi. A je uz znamo, ze Bush vi jak kupovat lidi.
Jen kdyby jsme ty rozhodovatele mohli kopnout..

126449

23.1.2007 6:39

Koho zaujmy?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

"Každý její výpad za hranice Spojených států vždy sledoval jen a pouze jejich vlastní zájmy."

Keby to bola pravda, tak by to bolo v poriadku, nie? Koho ineho zaujmy by mali sledovat?

Takze naopak, vypady americkej armady v ziadnom pripade nesleduju zaujmy americanov, resp. nie su v ich prospech.

126450

23.1.2007 7:22

Neviditelný pes se pěkně zviditelnil!

Jarmila 85.?.?.?

Ano, pan Neff se nám vybarvil jako bezcharakterní člověk- to je hořké poznání. A cenzora mu tam dělá pan Wagner, který maže na potkání kdekoho. Spousta lidí tam má zákaz, já tedy sice ještě ne, ale už dávno mě tam nebaví cokoliv psát, protože už dávno jsem zjistila, jak podávají informace tendenčně a nepravdivě.

126457

23.1.2007 9:55

Co máte proti OBRANNÉ základně?

J. Barták 89.?.?.?

Kdyby si o kilometr vedle chtěli postavit podobnou Rusové (a dobře zaplatili), taky nemám nic proti. Opravdu. Pokud by tedy existovala spolehlivá záruka, že na našem území nebudou rozmístěny ŽÁDNÉ útočné hlavice (a "dočaně" i celá cizí vojska). Ale systém pasivní ochrany? Proč ne. Je pochopitelné, že nikdo nechce aby mu spadla na hlavu jaderná bomba. Moskva dělá podle mého názoru bu bu bu, protože se to od ní prostě očekává... Na skvělé mobilní Topol-M (nosí je na zádech vskutku elegantní vozítko) a nejnovějši Bulavy bude beztak americký deštník krátký. I když pomineme zprávy o jaderných programech KLDR a Íránu, atomovkami disponuje již nyní mj. i Čína a Pakistán - a jeden nikdy neví, jak dlouho budou tyto země udržovat se Západem přátelské vztahy. Naši pradědové v třiatřicátém váhali, jestli začít budovat pohraniční pevnosti. Dva roky přešlapování se ošklivě vymstily; když přišel Mnichov, nebyli jsme na Hitlerovi armádu připraveni. Bush je nepochybně idiot, ale to nic nemění na faktu, že OBRANNÁ základna nikomu neublíží.

126471

23.1.2007 15:22

RE: Co máte proti OBRANNÉ základně?

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 126471

Já mám proti obranné základně to, že předpokladem úspěšného útoku je vyřazení obrany. V tomto případě si umím představit, jak na tuto základnu letí některá ze skvělých, Ruských, taktických střel. Aby, až potom, mohly v klidu letět ty balistické.

Navíc, i v těch nejobhajujícnějších článcích se dovídáme, že balistické rakety se sundavají mimo atmosféru. A nikdo mě nepřesvědčí, že raketa, která letí do ČR, bude tady u nás ještě mimo atmosféru. Je zřejmé, že nad námi a současně mimo atmosféru, může být pouze jeden druh raket. Ruských, když poletí do US.

126506

23.1.2007 15:52

RE: Co máte proti OBRANNÉ základně?

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 126471

Kdyby si o kilometr vedle chtěli postavit podobnou Rusové (a dobře zaplatili), taky nemám nic proti. Opravdu.

... zajímavé, leč patrně nerealizovatelné. Ale nastoluje to úvahu - pokud není toto zařízení namířeno proti Rusku, potom se naskytá otázka - proč ne s Ruskem ? Vždyť klaďme si otázky dále - v tomto případě, když to není proti Rusku a přesto to není v Rusku, což by rozum při pohledu na globus té naší "nebohé" planety měl nutně napovídat, potom to nemůže vlastně aspoň trochu být proti Rusku a tedy to taky říká, kdo s tím "špatným" Iránem spolupracuje. Potom ale je jasné, že to tedy vlastně proti Rusku je ! Protože, jestli Rusko s Iránem spolupracuje - což napovídá, proč ta základna a radar není v Rusku - potom ty řeči, že to je jen proti jednotlivým "zlým teroristickým" raketám nedávají smysl. Protože Rusko vypáli najednou 300 raket a pak celá ta šaškárna ztrácí smysl. Čili z toho zase plyne, že by bylo dobré pro USA vědět, že Rusáci "něco kutí" se svými raketami a od toho je ten radar tady a tedy je to proti Rusku ! Chápete ten zmatený kolotoč úvah, pane J. Bartáku ?

Čili, Vaše primární úvaha o tom, že by tu mohli "mít svoje" i Rusáci, tak ta je od základu nesmyslná a celé zařízení je primárně a evidentně proti Rusku.

Potom jsme u další úvahy - pustí USA někoho, aby kontroloval, zda ty jejich protirakety nejsou náhodou rakety 1. úderu s jadernou náloží ? Pročpak se to asi pan Kennedy tak čílil v době tzv. "kubánské krize" ? No přece přesně kvůli tomu ! Takže by nikdo neměl říkat, že Rusi dělají jen takové propagandistické bububu - je to totiž přesně "kubánská krize naopak" ! Chápete i to pane J. Bartáku ? Hrajete šachy pane J. Bartáku ? Stále se Vám celá situace zamlouvá ? Stále si někdo myslí, že to zvyšeje bezpečnost České republiky ? Evropy ? Světa ? [velký smích]

126509

23.1.2007 17:13

RE: Co máte proti OBRANNÉ základně?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 126509

Mno, kdyz roztocite kolotoc ve zbrojeni na penizky, tak se na takove veci jako bezpecnost nehledi, obvzlast na bezpecnost nejakych malych evropskych zemi a jeste ke vsemu clenu NATO.. Jenom by me zajimalo, co by takovy kovany neocon jako Cheney povazoval v pripade prvniho uderu za prijatelnou vyhru? To, ze by prezil odpoved v bunkru? [pláč] [pláč] [naštvaný] [naštvaný]

126524

23.1.2007 18:34

RE: Co máte proti OBRANNÉ základně?

QWSAQ 193.?.?.?

Reakce na 126509

Další z vašich brilantních úvah, které se ale nakonec zase ztratí kdesi v síti.
(Jak rád bych je slyšel jinde, třeba ve zpravodajství ČéTé. Otázka zní, jak je tam dostat...) [zmaten]

126530

24.1.2007 10:43

Dobře jste mne pobavil, pane Petře Gajdoši.

J. Barták 89.?.?.?

Reakce na 126509

Nezávidím Vám Vaše vidění světa, pane Petře Gajdoši! [smích] Otázka protiraketových systémů se již řeší v rámci Rady NATO-Rusko. Pochvaluje si to sám Sergej Ivanov. (http://www.nato.int/docu/review/2005/issue4/czech/special.html) a jak pravil nakonec i premiér TOPOLáNek (neplést s Topol-M): "...i oni budou muset časem přistoupit k systému protiraketové obranné bezpečnosti". Myslíte, že je v zájmu Moskvy, aby Teherán disponoval stejně vyspělými nosiči? Kdepak. Oni jen chtějí zabít dvě mouchy jednou ranou: 1) nechají si dobře zaplatit za svoji technologii 2) pozlobí NATO (a zejména USA); Američané kvůli tomu proinvestují miliardy dolarů, které by jinak mohli použít třeba právě proti zájmům Ruska. Protože jak jste trefně podotknul, když Putin vypálí naráz 300 moderních balistických raket, s globálním oteplováním už si nemusíme dělat žádné starosti... Rusko tedy tímto systémem ohroženo NENÍ. Ba dalo by se dokonce říci, že protiraketovou obranou je "ohrožena" každá jaderná mocnost (a země na vlastnictví atomových zbraní aspirující) KROMĚ Spojených států a Ruska. Neboť víte co dělá z velmoci supervelmoc? Že ne? No přeci schopnost ZNIČIT NEPŘÍTELE, ne mu jen trošku pocuchat pěšinku. Čili, Vaše primární úvaha o tom, že celé zařízení je primárně a evidentně proti Rusku, tak ta je od základu nesmyslná. Rakety s jadernou hlavicí na našem území? Proboha proč? Slyšel jste někdy o jaderné triádě, coby základu doktríny MAD (Mutual(ly) Assured Destruction)? Slyšel jste někdy o teorii her, pane Petře Gajdoši? Připusťmě nyní na malou chvíli, že Američané by opravdu tucet, dva tucty takových raket ve střední Evropě rozmístili a "zapomněli" o tom naši vládu informovat. Za jak dlouho se to provalí? Víte, existuje činnost známá pod pojmem špionáž. Nepochybuji, že Putin by byl radostí bez sebe, kdyby nějaký blbec ve Washingtonu udělal tak hloupou chybu. Znamenalo by to, že USA jsou naprosto nespolehlivý partner. A já Vám garantuji, že by následovalo bleskové stažení naprosté většiny amerických vojsk z Evropy, protože to už by chlapci a děvčata z propagandy do outu neuhráli. 20 let by jim žádá demokratická země nedovolila postavit na svém území ani kůlničku na dříví; možná by přišel i rozpad NATO. Vžiji-li se do role amerického prezidenta nebo generála, vyplatil by se mi takový hazard, zvlášť za situce, kdy disponuji pozemními odpalovacími zařízeními, mám strategické ponorky a bombardéry? Hrál jste kromě šachů někdy i go, pane Petře Gajdoši? Viděl jste film Dr. Strangelove, pane Petře Gajdoši? Opravdu si ještě někdo myslí, že je ta základna namířená proti Rusku, které nám vedle USA jako jedniné může zajistit pěknou, dlouhou jadernou zimu, i kdyby si Amíci nakrásně rozmístili po světě tisícovku podobných raket? Opravdu si ještě někdo myslí, že Rusko může poškodit sestřelení cizích raket s jadernou hlavicí?
[velký smích]

126598

24.1.2007 18:21

I já se dobře bavím, pane J. Bartáku !

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 126598

Hraji i šachy, i GO. Pokud nehrajete s hodinama bleskovky, potom se jedná o dosti statickou záležitost. A v tom by to mohlo být, to Vaše evidentní nepochopení situace vcelku.

Zajisté se pane J. Bartáku zajímáte o svět s "i maximálním nadhledem" a potom by jste měl vědět odpovědí na jisté, zdánlivě nesouvisející otázky:

1)Udávaný oficiální federální dluh USA již koliduje s hodnotou 10 000 miliard dolarů (ne amerických miliard, pane J. Bartáku - českých miliard ...) a odhadovaný komplexní tzv. "vnitřní" nebo taky "časový" (dlouhodobý horizont) dluh atakuje částku 70 000 miliard dolarů. Zamyslel jste se někdy, jak asi pánové v Bílém domě plánují tyto dluhy splácet ?

2)Americká zahraniční politika se vyznačuje již 200 let chladnokrevnou přimočarostí realizace jistých plánů, které bychom "z fleku" mohli charakterizovat jako dejme tomu "světovládné". Nebudu to rozmazávat, abych to neprodlužoval, ale pokud nevíte, o čem píši, řekněte a dovysvětlím to.

3)Globální stav planety je takový, že faktická agonie lidského druhu již probíhá - nevěříte ? Nechtěl bych to tady podrobně dokládat, dejte mi adresu a soukromě Vám to napíšu. "Nějaké" řešení se blíží, ale to řešení není - a to značně - po chuti a v souladu s představami USA a jeho zcela tajemného spojence ... [velký smích]

Vy jste si pane J. Bartáku nevšimnul mnoha věcí, nevšimnul jste si, že se jmenuji Petr Gejdoš, nevšímáte si ani toho, že doposud v té naší pokrytecky prolhané civilizaci psali dějiny vítězové a tedy víme jak. A nebo jste si všimnul a pak mě uvádíte do rozpaků. Nechci zde být neslušný, ale Váš výrok : "Čili, Vaše primární úvaha o tom, že celé zařízení je primárně a evidentně proti Rusku, tak ta je od základu nesmyslná. " mi skoro ani jinou možnost nedává.

Nemíním se s Vámi tady "škubat", čí úvaha je od základů nesmyslná. Nic to neřeší. Ale důvody, které na podporu svých úvah uvádíte, jakože že :"Slyšel jste někdy o teorii her, pane Petře Gajdoši? Připusťmě nyní na malou chvíli, že Američané by opravdu tucet, dva tucty takových raket ve střední Evropě rozmístili a "zapomněli" o tom naši vládu informovat. Za jak dlouho se to provalí? Víte, existuje činnost známá pod pojmem špionáž. Nepochybuji, že Putin by byl radostí bez sebe, kdyby nějaký blbec ve Washingtonu udělal tak hloupou chybu. Znamenalo by to, že USA jsou naprosto nespolehlivý partner. "

No a tedy co ? Co je toto za argument ? Pane, nejsem zvědavý na to, že mě budete nutit spoléhat se na jakousi pomyslnou slušnost a spolehlivost USA ! Těch samých USA, které klidně nechají kšeftovat svou CIA s drogama, aby mohla tato pak dělat vlastní zahraniční politiku. Která si tu v Evropě prokazatelně tajně lítá a porušuje tolik všelijakých mezinárodních úmluv a pravidel, že by jste to pane J. Bartáku v papírové formě ani neunesl. [velký smích]

126645

24.1.2007 21:27

Za zkomolení Vašeho jména se omlouvám...

J. Barták 89.?.?.?

Reakce na 126645

...nebylo to záměrné. Pardon. [oči v sloup]

ad 3: tohle by mne zajímalo. Myslím to vážně, bez ironie. Moje adresa e-mailová je jb.cb@centrum.cz

ad (ne)spolehlivost USA: ano, podraz tohoto typu bych opravdu psychicky ani fyzicky neunesl.

[mrknutí jedním okem]

126659

25.1.2007 0:23

RE: Za zkomolení Vašeho jména se omlouvám...

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 126659

Mily pane Bartaku, moc hezky diskutujete, ale ma to jednu chybu. Pouzivate jen malo fantasie.
To co pisete budi dojem studenta ktery ma povoleno pouzivat jen vybrane argumenty. Bohuzel opravdovy zivot takovy neni.
Bude pro vas lepsi kdyz nebudete tak duverivy.

126675

25.1.2007 10:28

Pro někoho je lepší nebýt tak důvěřivý...

J. Barták 89.?.?.?

Reakce na 126675

...pro jiného zase aby nebyl tak paranoidní. [mrknutí jedním okem]

Každému co jeho jest. [chechtot]

126714

24.1.2007 18:42

RE: Co máte proti OBRANNÉ základně?

petr z jbc 85.?.?.?

Reakce na 126471

víte, že i obránci střílí góly?

126646

23.1.2007 9:59

Neff

Josef Švejk 82.?.?.?

Neff byl pro mě autoritou, dokud jsem ho znal jako autora sci-fi - Povídky Vejce naruby a naposled trilogie Země v ohrožení, Země bojující, Země vítězná - mimochodem zajímavá vize národa Umranů, kteří dřímou v určité části populace a po osvícení paprskem aktivovaným na Marsu se právě z těchto lidí stanou ještěři - Umrani. Někdy si připadám, že možná odhalil více, než chtěl - Umrani si jeli na svoje vlastní triko, bojovali vlastní válku, na lidi víceméně srali a měli svůj podzemní Ráj naplněný špičkovou technikou a zbraněmi.
Po té, co jsem sledoval jeho adoraci a nadšení nad jedinou "demokracií" na Východě a vášnivé lezení do řiti USA, se mi ten člověk jako osoba zhnusil a jeho ksicht tolik podobný dalšímu arogantnímu všeumělci Krausovi - jsme jedné krve ty a já - nemůžu ani vidět.
Ať už Umrani, Židé, nebo jiní Alliens - oni prostě nemůžou jednak jinak, než jak jednají - jdou si za svým a nějaký osud lidstva, potažmo Země je jim u zadnice. No a my, protože jim to baštíme a necháváme se od nich zblbnout a koupit, my si jiné vládce nezasloužíme. Alespoň do doby, než nám přestane být jedno co s námi bude v horizontu dalším, než období výplaty.

126472

23.1.2007 14:41

Nic na svete nie je stale

gibarian zo Solarisu 195.?.?.?

Pana Neffa som si velmi vazil a jeho predchadzajucu tvorbu si vazim doteraz (Antologie sci-fi Neco jej jinak, zivotopis J.Verna atd.). Ale nieco davno sa mu stalo [oči v sloup] .Ako nadmieru popularny clovek v byvalom rezime bol pouzity, iste so svojim suhlasom. Su za tym peniaze, popularita ...? Este za byvaleho rezimu sa dost vyzival v obdive k Jamesu Bondovi aj so svojim otcom Vladimirom, ktoreho mam rad ako spisovatela, ale "triedne
korene" su silnejsie [chechtot] . Skoda cloveka zostava mi iba [bliji]

126503

24.1.2007 11:43

Neni to zavist?

Kaja Marik 85.?.?.?

Jen jestli Vladimire nezavidis. NP ma mnohem vice ctenaru, autorske clanky tam pisi skutecni profesionalove a Neff se tim skutecne zivi aniz by musel prosit o penize.
Neco tak zlucovite nenavistneho a uboheho jako jsi prave zplodil ty by Neff nikdy nedokazal.Jednak protoze je gentleman a pak taky proto, ze nad tebou intelektualne cni jako obr nad trpaslikem.

126603

24.1.2007 14:27

RE: Neni to zavist?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 126603

Jen mala poznamka Editorce. Mame tady myslim zase jeden navrat a Jarmila je v tom nevinne. Porovnejte podobnost pouzite retoriky, oba prispevky deli par minut...

copy&paste:


Re: boj s Neffem
Autor: mikin 01/24/2007 2:57am
Pes je prvotridni, profesionalni web ktery vydelava slusne penize. Navic tam pisou prvotridni autori jako napriklad Ota Ulc, ktery Stworu kopl do prdele.
Proto ta nenavist, proto ta zavist hlupaka, jehoz komunisticko-nacisticky paskvil malokdo cte, ktery musi o penize zebrat nebo ctenare vydirat a kterym lide pohrdaji.

126620

24.1.2007 14:57

RE: Neni to zavist?

Mindy 217.?.?.?

Reakce na 126620

No jeden návrat tu máme tedy určitě. My, mindy, jsme hrozne roztoulaný stwoření. [smích]
Kája Mařík a Jarmila zobrazují stejnou IP adresu. [oči v sloup]

Co se týče Mikina a jeho dvou spolubojovníků Kulíska a Ben Hura, tak ti se klonují a replikují i na tom jejich Placatišti. Aby se tam nebáli. Takový pěkný životní program.
[chechtot]
Mindy

126626

24.1.2007 15:33

RE: Neni to zavist?

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 126626

Tak Vás zdravím Mindy, že jste se tu konečně zase objevila, ale jak říkám, s Kájou Maříkem nemám nic společného. Doufám, že mi věříte to, že bych žádné nečestnosti nebyla schopna.

126630

24.1.2007 15:40

RE: Neni to zavist?

Mindy 217.?.?.?

Reakce na 126630

[smích] OMLUVA je dole, Jarmilo. S chutí bych si dala pár za ucho. Červený nebo bílý? Mindy

126633

25.1.2007 11:41

RE: Neni to zavist?

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 126633

Ještě jsem se chtěla zeptat paní Mindo, ten Kája Mařík, co má stejnou IP adresu se mnou je jediný případ, nebo těch příspěvků se stejnou IP adresou bylo víc? Ale stejně se nemohu zbavit dojmu, že Vám ležím v žaludku, neboť jste hned tak na mně nepřátelsky vyjela.

Jinak se omlouvám za tu nabídku k posezení při víně, bylo to unáhlené, nechci se v žádném případě vnucovat. Byla to jen zdvořilá reakce na Vaši reakci, ale ve skutečnosti jsem dost nespolečenská a na žádná setkání s někým se nijak netřesu. Máte pravdu, všude plno sněhu, necháme to všechno zatím být, dokud ledy neroztají.

126723

25.1.2007 13:18

RE: Neni to zavist?

SandWalker 87.?.?.?

Reakce na 126626

MARHABA Mindy

[smích]

126736

25.1.2007 14:07

RE: Neni to zavist?

Kevin 91.?.?.?

Reakce na 126626

Zdravim a vitam zpatky Mindy.

Jen na vysvetleni. Je tomu uz dost let, co byla IP adresa jednoznacnou identifikaci pocitace. Dneska je pocitacu a sitovych zarizeni o dost vic nez adres a zadny poskytovatel internetu si nedovoli plytvani 1 pocitac = 1 adresa. To je spis vyjimka pro ty co si o to pozadaji a zaplati. Proto se pouzivaji ruzne triky. Jednak dynamicke pridelovani adres kdy se pocita s tim, ze nikdy nejsou pripojeni vsichni najednou a tak se adresa prideli po prihlaseni k poskytovateli internetu (caste u internetu pres mobilni telefon) a jednak preklad sitovych adres (tzv. NAT), kde ma kazdy pocitac v mistni siti svou interni adresu a cela sit pritom vystupuje navenek pod 1-2 IP adresami (caste u lokalnich projektu a komunitnich siti). Za jednou IP adresou se tedy stejne dobre muze skryvat pulka mesta, velka firma, nebo muze mit stejnou adresu dneska nekdo z Chebu a zitra z Usti. Kuprikladu ja tento prispevek pisu podle IP ze site Slovak Telecomu a pritom sedim doma... [smích] [mrknutí jedním okem]

Treba vy jste napsala svych 380 prispevku z 68 ruznych adres. Tipoval bych to na internet pres kabelovku nebo komunitni sit mensiho poskytovatele. Pani Jarmila svych 1100 prispevku napsala z 633 ruznych adres. To spis odpovida internetu pres mobilniho operatora (GPRS, UNMTS) nebo pripojeni pres DSL Ceskeho Telecomu... Podle IP se uz dnes neda soudit ani odsuzovat, pokud nemate k dispozici logovaci soubory poskytovatele, kteremu dana IP patri. A na ty ma zatim narok jen policie...

126739

25.1.2007 16:29

RE: Neni to zavist?

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 126739

Ano, správně Kevine, připojuji se přes mobilního operátora GPRS. [smích] Takže Kája Mařík nejsem a bylo by záhodno, aby sám Kája Mařík se ozval a uvedl vše na pravou míru, pokud se za své názory nestydí.

126768

26.1.2007 1:47

RE: Neni to zavist?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 126768

Mno ja bych spise rekl, ze se Merik schovava pro sicher. Takze zatim bude jina emoce. Zdravim Mindy, klidne to maznete je to silne OT. [velký smích] [smích] [mrknutí jedním okem]

126838

24.1.2007 15:30

RE: Neni to zavist?

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 126603

To jsem tedy v Jiříkově vidění. [zmaten] Výhradně a zásadně používám jen své vlastní jméno Jarmila a žádné jiné. Přísahám na svou vlastní smrt i smrt svých dětí. Jak si vůbec o mně něco takového můžete myslet pane Stworo nebo Mindy? To si vážně o mně myslíte, že jsem falešná? Své příspěvky píšu ze svého bytu, takže je vyloučeno, že by z MÉHO bytu je psal ještě někdo jiný. Proč má někdo stejnou IP adresu jako já nemám tušení, protože jsem počítačový analfabet.

126629

24.1.2007 15:35

RE: Neni to zavist?

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 126629

Jarmilo, samozřejmě, že vím, že jste to nebyla vy. Omlouvám se.

126631

24.1.2007 16:02

RE: Neni to zavist?

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 126631

Tak to mi spadl kámen ze srdce. [smích] Hrozně jsem se zase lekla, co jsem to zas provedla, aniž bych o tom měla tušení. [oči v sloup]

126634

25.1.2007 13:40

RE: Neni to zavist?

SandWalker 87.?.?.?

Reakce na 126634

....na Youkonu vcera vyjimecne nesnezilo a tak Mikin nemusel pluhovat - odlozil svoji nejmilejsi knizku, Kaju Marika mezi ostatni niknaks na krbovou rimsu a v teto asociaci se vrhnul do kazdodenniho boje se Zvedvcem - no a Vy jste do toho Jarmilo nevinne spadla.

Kdo cte zvedavce dele nez 14 dnu - okamzite poznal slang a styl bratrstva kocici pracky - te hrde armady vsech peti bojovniku od Dawsonu po Dallas.
Jen naprosty laik by Vas vazne spojoval se zde transponovanym zvastem.

Pekny den - broucek SW[cool]

126737

25.1.2007 14:07

RE: Neni to zavist?

SandWalker 87.?.?.?

Reakce na 126737

Omlouvam se pri te reci za OT, ale nemuzu si pomoci zde nepostovat vzkaz "nasemu" Lehovi.

Clovece Leho, [překvapení] vy me neprestanete sokovat!!!!

Opravdu se podepisujete za majitele tvurce a duchovniho spravce stranek "nezvedavec" ???

Takovy kanal, urazky a sprostou prasarnu jakou u sebe nechate postovat - viz obsahy prispevku na tema "Mindy zpet na Zvjedavci" - jsem opravdu snad jeste nikdy necetl na verejnem webu.

Jeste jednou omluva Vladimire za zneuziti prostoru ke vzkazum, ale pri postovani na jejich web bych se musel zakonite

[bliji]

126740

25.1.2007 21:00

RE: Neni to zavist?

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 126737

A já Vám přeji hezkou dobrou noc a překrásné sny písečný broučku.[smích] Říkáte, že jen naprostý laik by mě spojoval s tím žvástem? To máte velkou pravdu. Ale v tom případě si neodpustím trochu zarýt, jak mám ve zvyku: paní Mindy je naprostý laik. [velký smích]

126800

24.1.2007 15:35

RE: Neni to zavist?

Mindy 217.?.?.?

Reakce na 126629

[pláč] [pláč] [pláč] Jarmilo, omlouvám se. Asi tak 67x nebo ták. Vyskočila mi prostě IP s vašimi příspěvky a dvěma jmény. Vladimír tu moji (debilní) ediční poznámku už smazal. On tohle pozná, já ne. Dlužím vám sedmičku archivního.... [smích] . Mindy

126632

24.1.2007 16:04

RE: Neni to zavist?

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 126632

Stačí jen jedna omluva Mindy a jsem moc ráda, že se to vysvětlilo. Na víno si s Vámi klidně někam zajdu, když budete chtít a zvu Vás já. [smích]

126635

24.1.2007 17:00

RE: Neni to zavist?

Mindy 217.?.?.?

Reakce na 126635

[smích] Ráda půjdu, Jarmilo.Uděláme si takový minisraz Zvědavkyň. Pokud tedy někdy přestane sněžit - já tu mám asi 1/2 až 3/4 metru snížku jen za dnešek [překvapení] . Zdravím. Mindy

126640

24.1.2007 17:11

RE: Neni to zavist?

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 126640

Tak platí Mindy. Udejte čas a místo a já se přizpůsobím. A abychom to tu neřešily veřejně, zde je můj mail: kubata1 zavináč seznam.cz. Dodatečně jsem si vzpomněla, že tento problém existoval již na starém, původním Neviditelném psu. Tenkrát tam byly zveřejňovány úplně celé IP adresy a několika lidem se stalo, že měli zcela totožné. Ti ostatní si nevadili, ale byla tam jedna ženská, která měla nick Rpuť a z ní si nepřetržitě střílel nick Duch zluch, který měl stejnou adresu jako ona- vydával se za ní a lidi nevěděli kdo je kdo a ona jeho zlotřilosti musela furt dementovat.

126641

24.1.2007 12:47

Tak jsem take sepsal clanek... pokud je zajem... lze ho zverejnit i tady..

_Grovik 89.?.?.?

http://grovik.net/view.php?cisloclanku=2007010006

126609

24.1.2007 18:47

RE: Tak jsem take sepsal clanek... pokud je zajem... lze ho zverejnit i tady..

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 126609

Je to zcela jasné, pane Grovik. ještě to vysvětlete tomu stratégovi, panu Bartákovi...

126647

25.1.2007 1:35

RE: to P.G.

Průchozí 213.?.?.?

Reakce na 126647

Klídek, Petře!
Včera v noci jsem si dal práci a vyhledal na YouTube všechno o ABM a ruských zbraních. Kopie linků jsem posílal kamarádovi, dříve dost hodně vysokém důstojníku PVOS, jehož úsudku si hodně vážím. Když se zastaví, a to dělá pravidelně každé léto, vypráví o tom, co viděl v Kazachstánu, kam naši jezdili dělat ostré střelby raketami.
Jak tak ty linky chodily, trousily se od něj různé poznámky.
Tohle je o ruských antiraketách:

http://www.youtube.com/watch?v=xkkwJmHccRg&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=1UnR948vKKQ&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=Bdz0NL-hZS8&mode=related&search=

Na to přítel: ".... tohle jsem v devadesátych viděl v Kazachstánu naostro na vlastní oči."
Mimoto, Rusové jsou v případě balistického útoku na ně připraveni doslova zasvinit prostor kolem Země miliony ocelových kuliček obíhajících v protisměru. Vymeteno! Kolizní rychlost je pak okolo 27km/s. KAŽDÁ hlavice přitom přijde o to, co jí umožňuje prostup do atmosféry - štít s chladící kryonikou... takže trapně shoří. Není pochyb, že by přitom zařvalo úplně všechno, co tam obíhá, ale účel světí prostředky
---------------

Takhle se vypouští satelit v USA (povšimni si toho husího entuziasmu!)
http://www.youtube.com/watch?v=gL1xUWgBlFw&mode=related&search

a takhle se dostane na oběžnou dráhu satelit o stejné hmotnosti - nosič Topol-M (startovní příprava trvá 2 minuty) http://www.youtube.com/watch?v=Qn5Q0bK_4go&mode=related&search

Stejně tak rychle by se tam nahoru dostaly i kontejnery se zmíněnými kuličkami...

Mno. Zkraťme to. Jeho poslední věta nutí k řádnému zamyšlení:
"... prohlídkou pár videí s technikou 30 let starou, kterou dnes kluci z východu rozprodávají jako odpad kde komu, se nějak nemůžu zbavit dojmu, že nějací idioti klackem zjišťují, jestli jsou sršni doma..."

126683

25.1.2007 8:12

RE: to P.G.

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 126683

Zdravím pane "Průchozí",

stále studuji a jsem v klidu - nebo neklidu ??? [velký smích]

Mi vrtá hlavou ta "tajemná zbraň", která znamená onen již mytologický "oheň z nebe". Pokud se nepletu ve výkladech velkých Proroků, existuje zde zbraň, která se zcela vymyká zatím i scifi představám běžných smrtelníků a vycházeje z výroků ruských činovníků snad od 70. let, ztratily pro ně i pro mě dnes vlastně již klasické ZHN svou váhu. Jak píšeš - staré harampádí.

Mohl by z mého stylu psaní vyplynout pro někoho, že "jako bych" se na ten Armagedon snad těšil. To by ale byl omyl, mám děti a navzdory jakýmkoli pokrokům v myšlení jsem stále ještě dost klasicky neklidný. Hm... [smích]

PS - uvažoval jsi poslední dobou nad americkým stonehenge ? Já jo.

126702

24.1.2007 21:40

PANU NEFFOVI ZE Z VOLE /Z BURANOVA/

KIWI 88.?.?.?

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=20051... [bliji]

126661

25.1.2007 8:46

???

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Papír snese mnoho, ale internet ještě více. Že ano, pane Stwora ?

126706

Příspěvků: 46

23.01. 00:47 Karel4u  Nezklamal
23.01. 01:57 Vodník  A to není všechno
23.01. 02:10  RE: A to není všechno
23.01. 02:17  RE: A to není všechno
23.01. 05:38 N  RE: A to není všechno
23.01. 06:39  Koho zaujmy?
23.01. 07:22 Jarmila  Neviditelný pes se pěkně zviditelnil!
23.01. 09:55 J. Barták  Co máte proti OBRANNÉ základně?
23.01. 15:22 DavidZ  RE: Co máte proti OBRANNÉ základně?
23.01. 15:52 Petr Gejdoš  RE: Co máte proti OBRANNÉ základně?
23.01. 17:13 Rene Bartosek  RE: Co máte proti OBRANNÉ základně?
23.01. 18:34 QWSAQ  RE: Co máte proti OBRANNÉ základně?
24.01. 10:43 J. Barták  Dobře jste mne pobavil, pane Petře Gajdoši.
24.01. 18:21 Petr Gejdoš  I já se dobře bavím, pane J. Bartáku !
24.01. 21:27 J. Barták  Za zkomolení Vašeho jména se omlouvám...
25.01. 00:23 karel4u  RE: Za zkomolení Vašeho jména se omlouvám...
25.01. 10:28 J. Barták  Pro někoho je lepší nebýt tak důvěřivý...
24.01. 18:42 petr z jbc  RE: Co máte proti OBRANNÉ základně?
23.01. 09:59 Josef Švejk  Neff
23.01. 14:41 gibarian zo Solarisu  Nic na svete nie je stale
24.01. 11:43 Kaja Marik  Neni to zavist?
24.01. 14:27  RE: Neni to zavist?
24.01. 14:57 Mindy  RE: Neni to zavist?
24.01. 15:33 Jarmila  RE: Neni to zavist?
24.01. 15:40 Mindy  RE: Neni to zavist?
25.01. 11:41 Jarmila  RE: Neni to zavist?
25.01. 13:18 SandWalker  RE: Neni to zavist?
25.01. 14:07 Kevin  RE: Neni to zavist?
25.01. 16:29 Jarmila  RE: Neni to zavist?
26.01. 01:47 Rene Bartosek  RE: Neni to zavist?
24.01. 15:30 Jarmila  RE: Neni to zavist?
24.01. 15:35 Vladimír Stwora  RE: Neni to zavist?
24.01. 16:02 Jarmila  RE: Neni to zavist?
25.01. 13:40 SandWalker  RE: Neni to zavist?
25.01. 14:07 SandWalker  RE: Neni to zavist?
25.01. 21:00 Jarmila  RE: Neni to zavist?
24.01. 15:35 Mindy  RE: Neni to zavist?
24.01. 16:04 Jarmila  RE: Neni to zavist?
24.01. 17:00 Mindy  RE: Neni to zavist?
24.01. 17:11 Jarmila  RE: Neni to zavist?
24.01. 12:47 _Grovik  Tak jsem take sepsal clanek... pokud je zajem... lze ho zverejnit i tady..
24.01. 18:47 Petr Gejdoš  RE: Tak jsem take sepsal clanek... pokud je zajem... lze ho zverejnit i tady..
25.01. 01:35 Průchozí  RE: to P.G.
25.01. 08:12 Petr Gejdoš  RE: to P.G.
24.01. 21:40 KIWI  PANU NEFFOVI ZE Z VOLE /Z BURANOVA/
25.01. 08:46  ???

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,01 Kč
Švýcarský frank
23,72 Kč
100 japonských jenů
19,75 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,60 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 368,06 Kč
1 unce stříbra
550,65 Kč
Bitcoin
832 680,87 Kč

Poslední aktualizace: 26.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 671