Diskuze k článku

Bush udělal z USA kolonii Izraele!!!

Příspěvků 30

22.1.2007 0:36

Velmi presna uvaha.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Mam na mysli financovani valky bez souhlasu Kongresu. Jiste nejaka ta miliarda $ neni pro loutkare problem, takze Kongres nema realne zadny vliv na pritomnost ci nepritomnost US Army v Iraku. Navic v pripade vyznamnejsi eskalace konfliktu muze president mit duvod vyhlasit vyjmecny stav. A tim politicky eliminovat jakykoliv vliv Kongresu.

126299

22.1.2007 1:20

Pokracovani tematu clanku v anglictine zde: http://www.iamthewitness.com/

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

http://www.iamthewitness.com/

We at The French Connection are not racist, xenophobic, homophobic, or prejudiced against any race, creed, or national origin. We are prejudiced only against criminals.

Spread the word: 9/11 was not an "inside job", 9/11 Was A Zionist Job.

The ground shaking radio shows that will snap your neck in odd directions if you listen for a while.

Listen to Benjamin Freedman, a former Zionist, as he explains some of the diabolical plots that helped set the stage for the endless wars in the Mideast.

126301

22.1.2007 1:26

s čím kdo zachází.....

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Z širšího pohledu jde v článku jen o ukázku počátku konce systému, který byl instalován před cca 2000 lety. Rozpad tohoto systému, založeného na spolupráci lumpů je zřejmý. Jejich snaha o ovládnutí světa silou nepočítala s fenoménem internetu. Díky rozvoji IT vyrostla generace lidí, kteří si nejen zde skládají kostičky vývoje.
Dostupnost historických i současných informací tak podřeže strom, který byl vybudován na základě tehdy dostupných (v Egyptě) vědomostí o funkci člověka ve vesmíru. Koncept této civilizace je postavený na ovládání většiny menšinou, která měla odjakživa dost času k přípravě informací, potřebných pro udržení své moci. To se pomocí internetu změnilo, naštěstí.
Budeme svědky ostudy, kterou naše i cizí bratrstva "černé pracky" postupně zažijí. Sami se stanou obětmi svých praktik. Už to funguje, ale padají jen menší rybky. Lidi za Křovínkem nikdo nezná, ale i na ně dojde, nepřehodí-li včas vyhybku. Ti vzadu vědí, co planeta provádí, jak reaguje na jejich snahy. Nejsou sami, kdo umí číst z chování přírody. Ta jen reaguje na myšlenkové soubory lidí v ní žijících. Jsme její děti - a asi už je mnoho lidí, kteří vědí a prožili ve svých "jiných stavech vědomí" jak vlastně funguje člověk v energoinformačních polích, které církev kdysi nazvala duší a duchem. Ona sama se bude zodpovídat, proč volila cestu zatajování informací - a naučila to své služebníky v politice.
Podobně jako lze dnes dálkově operovat člověka pomocí robotického přístroje, napojeného na síť, tak lze číst a ovlivňovat informace z prostoru. Snaha o ovládnutí počasí se zatím vymyká těm, kdo jej umí "číst" a překládat do řeči politiky, cílené k vytvoření bohů a otroků na Zemi. Doba zraje a budeme sklízet, co jsme zasadili. Spád událostí nelze urychlit ani zdržet, i když si ještě mnozí myslí, že to jde. Každý uděláme jen to, co musíme - to je základní zákon a řídící síla vesmíru. Kdo to nedělá, chybuje. Druhou silou, komplementární k té první je "měl bych", třetí, na kterou doplatí naše vrchnost, se jmenuje "můžu", a poslední, kterou si mnozí z nás dali na první místo je síla schovaná do slova "chci".
|Na rozdíl od pohádek fyziků o přitažlivosti protonů síla těchto slov vedla od vzniku vesmíru až do jeho dnešní i budoucí podoby. Jen tehdá ta slova ještě prvkové Uhlík ani Křemík neznali. Koňskou fyziku se teprve budeme učit.

Ale tam, na počátku, kdy vznikal prostor a čas, tam ještě nikdo z místních nebyl, takže radši zůstanu za blázna já. A to do doby, než pochopí síly čtyř zmíněných slov, určených k manipulaci vlastního vědomí i další.

126303

22.1.2007 2:20

Bush a jeho parta už asi udělá kulové kemo!

Nápověda 88.?.?.?

Americký seržant Paul Cortéz přiznal podíl viny na znásilnění a vraždě čtrnáctileté Iráčanky a vyvraždění její rodiny. Nehrozí mu proto už trest smrti. Souhlasil též, že bude spolupracovat při procesu s dalšími třemi vojáky obviněnými v případu.

To je taková dílčí zpráva, jak se vyvíjí situace v Iráku.
Dnes padlo v Iráku 17 amerických okupantů.. Bylo sestřeleno
letadlo, kde zahynulo 12 okupantů a 5 bylo pobito při přepadu
kolony aut.

Jsem toho názoru, že okupanti již přestávají mít nad situací
v Iráku kontrolu a to příliš dobrá zpráva není.
V takovém případě se může stát cokoliv.
Šiíté a sunité jsou ještě zvladatelní - budou poslouchat svoje
náboženské vůdce, ale když se "utrhnou" Kurdové, tak je vyděláno!
Je jich hodně a mají ještě bratříčky v Turecku - přesně několik
milionů.Tahle lavina když se sesype, tak bude běhat Bush
v oválné pracovně, jako čamrda a nikdo mu nepomůže, ani ti,
od kterých se do tohoto průseru nechal zatáhnout.
Kurdové budou chtít právo na sebeurčení a mají na to dle mezinárodních regulí nárok. Jak to Bush vysvětlí Turecku?
A je to horská oblast, kde budou mít domorodci výhodu a jsou
dobře vyzbrojeni, takže nějaká rychlá vojenská akce nepřichází
v úvahu.A nakonec si budou Kurdové nárokovat víc území , protože
byli desetiletí utlačovaní a vražděni a mezinárodní společenství
je bude v takovém úsilí podporovat. Jde o boj za nezávislost.
Podívejte se laskavě do mapy o jaký flák země jde a Kurdové jsou
také v Pakistánu a Iránu. I oni mohou žádat totéž. Princip
sebeurčení platí a zde jde o bývalé kolonie, kde byli obyvatelé
rozděleni násilím!!!
Tohle sioconi přehlédli a Irán je proti tomu legrace.
Irán je stát, se kterým se nechá nějak jednat,
ale s obrovskou masou hodně nasraných Kurdů se nedomluvíte.
Ta masa je cca 22 milionů lidí!!!
Popravený Saddám na Kurdy pouštěl plyn.Co na ně bude pouštět
hovádko z Bílého domu?

126308

22.1.2007 3:57

blazinkove

texaskycizek 70.?.?.?

Tak Vy cesti blazinkove si myslite, ze neco ovlivnite tim, ze si budete poustet hubu na spacir zde na Zvedavci? To se hodne mylite. Americky president v druhe polovine sveho druheho terminu, si vice mene muze delat co se mu zda vhodne. Zadne tlaky na znovuzvoleni neexistuji. Takze, George Bush si bude delat co uzna za vhodne. A celkem nikdo ho nemuze zastavit. Sam jsem zvedav jak toto vse dopadne. Jiz jsem se drive vyjadril, ze kdyby bylo po mem, tak pritel USA, Saddam, je stale jeste u moci, kontroluje Kuwait a Saudskou Arabii a pripravuje se k utoku na Iran. Je tam ale takovy maly zadrhel. Po mem nebude, ani po Vasem, damy a panove a obcasni soudruzi. Bude to tak, jak uzna pan George Walker Bush za vhodne. At se Vam to libi, nebo ne. Tak se jenom divejte, na nic nemate vubec zadny vliv. Mozna na ctenost Zvedavce a spotrebu piva v CR, to je tak vse. Jakozto narod, v mnozstvi obyvatelstva nejste vubec nic, v prumyslove vyrobe neznamenate tez vubec nic. Vas oddany, Texaskycizek

126318

22.1.2007 7:33

RE: blazinkove

Blue litr (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 126318

>Tak
>se jenom divejte, na nic nemate vubec zadny vliv. Mozna na
>ctenost Zvedavce a spotrebu piva v CR, to je tak vse. Jakozto
>narod, v mnozstvi obyvatelstva nejste vubec nic, v prumyslove
>vyrobe neznamenate tez vubec nic. Vas oddany, Texaskycizek

Texaský ptáku, to co tady píšeš ukazuje, že jsi normální ostuda české země a vlastizrádce, kolaborant. Pokud tvoje matka byla Češka, tak se nyní otáčí v hrobě, koho že to porodila. Divím se, že ještě vůbec píšeš česky, když jsou podle tebe češi takové nuly. Co jsi zač, když se nehlásíš k Čechám a českému národu? Ty už nejsi Čech, podle toho s jakým despektem o českém národu píšeš a kdyby jsi žil v jiné době, tak se vsadím, že ty jako první budeš hajlovat a podporovat protektorát Böhmen und Mähren !
Jsi normální parazit, který se přiživuje na (možná) silné ekonomice USA, který zbaběle utekl ze své vlasti a te´d se jí ještě vysmívá.
Pochybuji, že ti někdy dojde, že velikost národa není v tom, kolik má obyvatel.

Je mi z tebe na blití [bliji]

126335

22.1.2007 9:13

RE: blazinkove

Esmate esmt (zavináč) centrum (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 126335

Uklidni se Blue.

Texaský Čížek není Čech. Je pravděpodobně pouze "rodilý Čech" jako i všichni ostatní "rodilí" Franzouzi, Američané, atd. jsou ve skutečnosti "zajordánští slované". Nebo jeden z těch, co jejich terminologii naplno převzal. Tuto možnost nevylučuji.

A jako takovému mu není zatěžko říkat: "vy blbí Češi", protože on není Čech. A má radost z toho, jak blbí Češi nejsou schopni pochopit jak může on, jako Čech, mluvit o blbých Češích.

Což je případ i mé "rodilé" sestřenice, která v Praze úspěšně vychovává své děti v přesvědčení, že "Češi jsou blbí, smrdí a neumí si vládnout". Toto je v těchto "kruzích" normání.

126341

23.1.2007 11:43

RE: blazinkove

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 126341

A jako takovému mu není zatěžko říkat: "vy blbí Češi", protože on není Čech. A má radost z toho, jak blbí Češi nejsou schopni pochopit jak může on, jako Čech, mluvit o blbých Češích.
-------------------------------------------------------------------
Že když český vůl přejde čáru, stává se mustangem nevíte? A že to platí i naopak?
[mrknutí jedním okem]

126482

23.1.2007 12:09

RE: blazinkove

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 126341

Nemá to s tím zda je někdo čech nebo ne nic co dělat. Patří pouze mezi většinu světové populace, která když zjistila, že samostatné myšlení nejen bolí ale také se za něj nic neplatí, tak ho vypnula. Nechá za sebemyslet jiné, "chytřejší" a tím je přece nutně chytřejší než ty blbečkové co ještě používají vlastní mozek na víc než jen jako rádio na přijímání chytrosti od těch "chytrých". Z toho ho může vyvést pouze trpké objevení pravdy, že ti chytří nemyslí pro něj a jeho blaho ale ale pro sebe a pro své.

126485

22.1.2007 16:24

RE: blazinkove

texaskycizek 70.?.?.?

Reakce na 126335

Pane Blue (Modry) doufam, ze jste pri tom psani nezmodral.Moje matka se nemuze otacet v hrobe protoze jeste zije (93). Doufam, ze mam po ni zdravy korinek.Muzete mi laskave vysvetlit v cem je ta tzv. velikost naroda? Nemyslim, ze by byl nas narod v cemkoliv lepsi nez ty okolni. V teto dobe povazuji za stesti, ze jsme cleny sjednocene Evropy. Ano, pak neco znamename. Jako 10 milionku, verte, ze nic moc. Metropolitni oblast, ve ktere ziji ma take tolik obyvatel. Myslim, ze je daleko lepsi byt realista, nez byt vlastenec. A opravdu si nemohu na nic vzpomenout cim by cesi obzvlaste vynikali (mimo konsumu piva). Mozna tim, ze se vzdy nechame prevalcovat od sousedu, aniz by kdokoliv pozvedl zbran? To jste mel na mysli? Ja bych Vam dal za priklad zidy. Tez maly narod, ktery nemuze doufat, ze nekoho udupe jenom mnozstvim bot. Tak se venuji vzdelani. Jedna z prvnich praci, co jsem delal po prichodu do US byla soferovani limusiny pro zidovskou milionarskou rodinu (meli ty limusiny 2)Ja jsem vozil babicku. Neverili by jste, jakou peci venuji vzdelavani svych deti a vnoucat. Neustalou. Nepretrzitou. Ne jenom ve skole. Modelovali je jak z jilu. Jenom jsem oci valil co se vse da delat. A to pochopitelne vede k exelenci zvoleneho oboru a pozdeji dominaci v odvetvi. A tim se da neco dokazat. Mozkem. Ne recickama. Ne pivnim vlastenectvim. Mimo to, coze jsem to napsal despektujiciho o nasem narode? Ze je nas malo a nemame nejakou vynikajici prumyslovou zakladnu? Co z toho neni pravda?
Vas, Texaskycizek

126368

22.1.2007 18:53

RE: blazinkove

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 126368

Tak a teď nevím, který je Váš národ a který je Náš národ, kdo je to My a kdo je to Vy. Jedno vím jistě, Vy (Američané) jste se stali otroky židů, protože jste negramoti(krom US židů) propagujete po celém světě 400 let jak se pasou krávy a žerete hamburgry a jezdíte někde v Texasu v obchoďáku kombajnem

126384

22.1.2007 22:17

RE: blazinkove

equi 213.?.?.?

Reakce na 126368

Nestotožňujem sa s názormi Texaského čížka. Ale jednu vec si musíme priznať. Židia sú neuveriteľne súdržní a zároveň vzdelaný. Pretože národ, ktorý je nevzdelaný, nemôže mať takú silnú lobby. Teraz ale najmä myslím Židov v diaspóre a nie štát Izrael, pretože tam to začína pomaly ale isto upadať so vzdelaním (podľa mňa, ak sa mýlim, opravte ma). Bohužiaľ, tieto vlastnosti, ktoré majú Židia využívajú ako využívajú [pláč] .

126402

22.1.2007 23:15

RE: blazinkove

stein55 84.?.?.?

Reakce na 126402

>...a nie štát Izrael, pretože tam to začína pomaly ale isto upadať so vzdelaním (podľa mňa, ak sa mýlim, opravte ma)

tymto ta opravujem.

stein55

126410

23.1.2007 21:27

RE: blazinkove

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 126410

[smích] stručné, jasné a výstižné ... [smích]

126544

22.1.2007 9:15

RE: blazinkove

jjj 85.?.?.?

Reakce na 126318

Když jsem naposled pil s Bushem plzeňské a překládal mu ty nejlepší části ze Zvědavce (ne Čížku, tvoje to SKUTEČNĚ NEBYLY!!!), neměl jsem pocit, že by se s ním nedalo dohodnout.

On je pouze naštvanej, že až mu skončí volební období, bude zase dvojitá nula a každý 18-ti letý programátor si vydělá víc než on. Tak proto udělal ten kontrakt s ropařema, že jim obežene kus Středního Východu plotem aby tam mohli v klidu těžit. Jako každý správný Američan má pouze jednu ideologii ve známém tvaru $.

126343

22.1.2007 11:20

RE: blazinkove

Dáša 83.?.?.?

Reakce na 126318

Texaskycizku, Vám je těžko něco vysvětlovat. Ostatně jak se dá vysvětlovat cokoliv lidem, kteří musí mít na záchodové štětce upozornění, že není určena k čištění zubů?
A jak je vidno některým ani tohle nestačí. [chechtot]

126349

22.1.2007 18:58

RE: blazinkove

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 126318

Dvakrat byli prezidenti v historii Spojenych statu vystaveni procesu s nazvem impeachment, ale ja osobne to nepovazuju za nejdulezitejsi regulacni mechanismus. President Bush si musi byt vedom, ze rozpoutat valku v Iranu znamena nutne paralyzovat cinnost Kongresu. Ukazuje se, ze vaznost situace zredukovala na minimum vliv pate kolony AIPAC na zakonodarny sbor USA. Omezit cinnost Kongresu ve prospech vlady vsak muze pouze vyjmecny stav. Vicemne to znamena jit primo proti USA a jeho obcanum. K tomu ma jakykoliv clovek s elementarnim narodnim citenim tvrdy vnitrni odpor. A president Bush je z Texasu. A sionisti, neocons i loutkari jsou si toho vedomi. Reknu vam jedno nikdy jsem nevkladal to presidenta Bushe prilis nadeje, ale v tomhletom bode ano. A verim, ze se nakonec rozhodne spravne.

126386

22.1.2007 20:52

RE: blazinkove

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 126386

Netřeba vkládat do kohokoliv jakési naděje :"Reknu vam jedno nikdy jsem nevkladal to presidenta Bushe prilis nadeje, ale v tomhletom bode ano. A verim, ze se nakonec rozhodne spravne."

Vývoj jede jakoby v kolejích, vytvořených již nevelmi ovlivnitelnými okolnostmí a silou událostí. Čili - ta cesta je daná a ani president USA již na to nemá podstatný vliv. Má vliv na nějaké technické detaily, vcelku ale na nic !

Je nutno si uvědomit, že lidstvo v několika oblastech již globálně překročilo určité limity a cesta zpět není, nemluvě již o tom, že některé ty limity byly odhaleny v době, kdy již byly překročeny. Tedy - udělám si radost a zmíním Proroky a Nostradama zejména ! Ti se nepletou ani omylem... [velký smích]

126394

22.1.2007 22:06

RE: blazinkove

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 126394

Pane Gejdos me je nejblizsi pojeti budoucnosti z vize Kwizach Haderacha Herbertovi Duny. Jakmile se dostaneme do nejakych uzlovych bodu a zvolime nejakou alternativu, pak tato alternativa nabere svou energii a prakticky do vycerpani teto energie neni nicim ovlivnitelna. Samozrejme existuji jevy, ktere mohou teto "alternative" energii dodavat nebo ubirat. Nektere jsou nezavisle na lidskem faktoru. Plne souhlasim s tim, ze svuj zivot zacala zit nova alternativa budoucnosti lidstva. Velmi mocna a vuci lidstvu tvrda alternativa, prestoze si to lide vetsinou neuvedomuji. Kazdy z nas se k tomu bude muset nakonec nejak postavit. A bud se prida teto altrantive ci se ji postavi. Toto je muj vyklad "boje synu svetla a tmy". [smích] [mrknutí jedním okem]

126399

22.1.2007 21:39

RE: blazinkove

B. 195.?.?.?

Reakce na 126318

Možná, že tady v čechách nemáme na události takový vliv, aby sme je zastavili. Na druhou stranu nemáme ruce (nohy, záda, ...) od krve. A Boží mlýny melou. Takže se stane to, co my (lidé) budeme v součtu chtít, aby se stalo.
Vaší osoby je mi pane Texaskýčížku líto. A to je tak všechno, co se k Vám dá říct.

126398

23.1.2007 2:01

RE: blazinkove

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 71.?.?.?

Reakce na 126318

Jakozto
>narod, v mnozstvi obyvatelstva nejste vubec nic, v prumyslove
>vyrobe neznamenate tez vubec nic. Vas oddany, Texaskycizek
tady mas absolutni pravdu kocourkovska bolsevicka luza si jen hraje na kapitalismus a demokracii a ani nevi co to je!!!
a presto ze jsem i cech tak mi je teda za ty chytroliny v cr stydno a zaroven smutno jak dojebali zemi!!! [smích] [cool] [mrknutí jedním okem]

126426

23.1.2007 5:19

RE: blazinkove

juniper 69.?.?.?

Reakce na 126318

Berte pana Čížka jako typického představitele zhruba 25% těch nejkonzervativnějších Američanů a vezměte si z toho ponaučení, jak myslí a jedná čtvrtina USA. (Bušův approval rate).
Ted je zrovna na koni, protože "jeho" lidé jsou u moci.
Bohužel, tak to v Americe funguje. Až přijde zase k moci někdo s IQ větší než 91 bude zase líp.

Možná by jste, pane Čížek, nebyl tak zlej na svoji starou vlast, kdyby jste věděl, že dala Americe jednu z nedůležitějsích osobností její historie, (z vašeho pohledu), žida-sionistu pražského původu jménem Louis Dembitz Brandeis.
Narodil se myslím až v Americe, ale rodiče pocházeli z Prahy.
Stal se soudcem Nejvyššího soudu a velmi blízkym přítelem prezidenta W. Wilsona, (který zrovna nebyl z těch nejbystřejších). O jeho zvláštním a silném vlivu na prezidenta Wilsona se můžete dočíst v řadě židovských pojednání např.:
"The Origin of the Balfour Declaration" (The Jewish Chronicle, February 7, 1936) nebo "Challenging Years" (G.P. Putnam's Sons, New York, 1949) atd.
Z velké části právě skrze něho a jeho vliv na prezidenta, USA vstoupily do I. světové války a jsou dnes zemí, kterou tak milujete a obdivujete.
On také drží prvenství v tom smyslu, že jako první vysoký státní činitel USA byl prvořadě loajální jiné myšlence (sionismu), než americké demokracii. (Zvyk dnes běžně praktikovaný v jakékoliv vládní instituci USA).
Takže pane Čížek, učit se, učit se, učit se, jak ti židé, nebo nakonec nebudete mít rád nikoho.

126448

22.1.2007 5:01

Ochoceni golemove

albert1 24.?.?.?

Z (vetsiny) americanu se postupem doby stava stado ochocenych golemu; takovy diversifikovany gojimsky kolchoz o jakem se ani rabinu Loewemu nezdalo.

Jak je mozne ze vubec neco takoveho se v USA stalo? Celkem jednoduche:
a) predat veskerou kontrolu USA, na vsech frontach (finance, media, politiku, zabavu, nabozenstvi, skolstvi, zdravotnictvi) do rukou zidu (podobne jako tomu bylo pri vzniku CCCP). Pripravit si sit gojimskych prostitu-zradcu (vcetne Bushe, ackoliv na "priznani" kdy Bush prohlasi ze je potomkem zida Matyase Bushe ktery kolem 1742 z prazskeho zidovskeho ghetta vyemigroval do Noveho Sveta si jeste chvilku muzeme pockat), kteri za jidasuv krejcar pro zidovu globalni agendu NWO udelaji cokoliv.
b) vytvorit sit tzv. zion-krestanskych kostelu, a gojimum tam neustale nakukavat (diky gojimskym kazatelum-prostitutum souhlasicich za Jidasuv krejcar nalhavat gojimum cokoliv) ze dnesni zide jsou "primymi potomky biblickych Israelitu", ze jsou "vyvoleni Bohem", ze "Kristus byl zid, byl jeden z nich (tech dnesnich zidu, kteri jsou z zhruba 95% puvodu chazarskeho, tj. turko=mongolske smesi ktera za dalsich 1200 let se smisila se vsim s cim se dalo)", a ze bez zidu by americti gojimi "nemeli sveho Spasitele". A vlastne ani America by nebyla objevena, nebot velmi pravdepodobne Columbus byl zid, a kdyby nebyl, tak prvni krok na pevnine Noveho Sveta ucinil Columbusuv lekar Torres, a ten byl 100% (ci pohadkovy) zid.

b) sebrat, zlikvidovat, zpitvorit ci uplne znicit identitu, tradice a kulturu dnesnich tzv. bilych Americanu, potomku kdysi evropskych emigrantu. Nakukat jim (potomkum), ze to byli zli Evropani co jednou jejich hodne predky (jiz v te dobe samozrejme dobrotive a nabozensky zalozene Americane) z Evropy vyhnali se zlou, a ze dnes cely svet je takove jaci jsou (i s tou jejich multi-kulti diversitou kterou jim zide vyprodukovali a podstrcili) nenavidi, zavidi jim, a chce jim sebrat vse to co maji. I tu "demogracii", "svobodu", hamburgry, ball games, a jeji tluste (nemohoucimi) zeny co chteji byt (jak jim to zid neustale pripomina) jako chlapi ...

A gojimi-golemove jsou na svete: "One nation under God". "God bless America". "United we stand". A pak hlavne - "Israel first".

A internacionalni zid se chechta, radosti si mne obrizku. Mezitim americti gojimi-golemove se dale ve sve lasce ke svemu vlastnimu internacionalnim "druhu" dale mezi sebou laskyplne "diversifikuji". Jak kdysi prohlasil jeden muj kolega (mimochodem American): "Az vsechny ty rasy co tady jsou (v USA) se promichaji, to pak bude teprve zajimave!"
Vskutku, to bude jednou zajimave.
A zid se chechta, lepsi diversifikovany kolchoz golemu si nemohl prat: Kolonie oddanych golemu, o ktere se ani Micurinovi (a natoz rabinovi Loewemu) nezdalo.
A svet tradicnich gojimu necht se pred internacionalch kolchozem golemu, pod hrdinskym vedenim internacionalniho zidstva, trese!

126323

22.1.2007 10:31

RE: Ochoceni golemove

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 126323

Alberte1,
Dekujeme za Vas hluboce vystizny clanek s vynikajicimi ceskymi jadrnymi terminy! [cool]

126346

23.1.2007 2:05

RE: Ochoceni golemove

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 71.?.?.?

Reakce na 126346

jo vystizny je a koho zajima vystizna cestina, ty anonyme komensky uciteli narodu [chechtot]

126428

22.1.2007 7:41

zaujimavy link

dano 212.?.?.?

trosku off topic, ospravedlnujem sa, ale zaujimavy clanok na itnews.sk. Tak sa nam to tam v U.S.A. pomalicky ale isto kurvi...
http://www.itnews.sk/buxus_dev/generate_page.php?p...

126336

23.1.2007 2:07

RE: zaujimavy link

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 71.?.?.?

Reakce na 126336

Tak sa nam to tam v U.S.A. pomalicky ale isto
>kurvi...

no tak to mas absolutni pravdu, jiz to neni jak za mladsich casu ameriky
[cool]

126429

23.1.2007 6:48

Kdo ovladne svet?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Co lide jsou lidmi, tak vzdy se nekteri snazi vladnout vsem.Z dnesniho pohledu tedy ani Hitler nebo Stalin nebyli vyjimkou.Tragicke je ovsem, ze muze nastat doba, kdy takove silence jiz nikdo nezastavi a Bush ma neomezenou moc tak jak to meli pred nim Hitler a Stalin.Demokracie,kterou hlasa je zrovna takovy fenomen jako fasismus a komunismus.Az se klika kolem Bushe natolik upevni s pomoci vyhrozovani terorismem, nastoli v USA a podrizenym statum diktaturu demokracie a omezi svobodu mysleni a mluveni, pak je to pocatek zkazy sveta, jak to bible predvida.Otazkou je co udela Cina, ovsem pak budou lide stat pred osudovym rozhodnutim - diktatura demokracie anebo cinsky globalismus.
Je tragicky osuduve pro dnesni generaci, ze ke vsemu jen necinne prihlizi tak jako pred tim Nemci nebo Rusove.Jak muze jeste dnes po tolika zkusenost nekdo mluvit o vine Nemcu, kdyz to same dnes lze rici o Americanech, kteri voli lidi do cela.?To je take taktika propagandy - pripominat neustale holokaust, aby lide nevideli soucasnost.
Zda USA je izraelskou kolonii nebo neni je jina vec, ale zajimave je ze na vsech vysokych postech jsou Zide.

126452

23.1.2007 10:56

7. provincie

Pavel Bočan meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 213.?.?.?

Vždy jsem oponoval hlasům tvrdícím, že Izrael je 51. státem Jew's es ej. Naopak - USA jsou sedmou izraelskou provincií. Včera vyšla zpráva, že Jew's es ej, největší dlužník OSN, navrhly rezoluci o popírání holohoaxu. Kouzelné, není-liž pravda? [bliji]

126477

23.1.2007 17:08

RE: 7. provincie

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 126477

Tak zavaznou rezoluci rikate. Mno, otevreli se nemecke archivy. To by bylo, aby si nekdo dovolil psat studii na zaklade autentickych dokumentu. A kdyz tak ho soupnem do basy, anebo lepe nedovolime neco takoveho zverejnit!! [mrknutí jedním okem]

126523

Příspěvků: 30

22.01. 00:36 Rene Bartosek  Velmi presna uvaha.
22.01. 01:20  Pokracovani tematu clanku v anglictine zde: http://www.iamthewitness.com/
22.01. 01:26 janko  s čím kdo zachází.....
22.01. 02:20 Nápověda  Bush a jeho parta už asi udělá kulové kemo!
22.01. 03:57 texaskycizek  blazinkove
22.01. 07:33 Blue  RE: blazinkove
22.01. 09:13 Esmate  RE: blazinkove
23.01. 11:43 Vratislav  RE: blazinkove
23.01. 12:09 Antiseptik  RE: blazinkove
22.01. 16:24 texaskycizek  RE: blazinkove
22.01. 18:53  RE: blazinkove
22.01. 22:17 equi  RE: blazinkove
22.01. 23:15 stein55  RE: blazinkove
23.01. 21:27 Petr Gejdoš  RE: blazinkove
22.01. 09:15 jjj  RE: blazinkove
22.01. 11:20 Dáša  RE: blazinkove
22.01. 18:58 Rene Bartosek  RE: blazinkove
22.01. 20:52 Petr Gejdoš  RE: blazinkove
22.01. 22:06 Rene Bartosek  RE: blazinkove
22.01. 21:39 B.  RE: blazinkove
23.01. 02:01 stefan  RE: blazinkove
23.01. 05:19 juniper  RE: blazinkove
22.01. 05:01 albert1  Ochoceni golemove
22.01. 10:31  RE: Ochoceni golemove
23.01. 02:05 stefan  RE: Ochoceni golemove
22.01. 07:41 dano  zaujimavy link
23.01. 02:07 stefan  RE: zaujimavy link
23.01. 06:48  Kdo ovladne svet?
23.01. 10:56 Pavel Bočan  7. provincie
23.01. 17:08 Rene Bartosek  RE: 7. provincie

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 3

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 7

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 1

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 7

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 2

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 6

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Nový řád. Už nevěřím, že covid je náhoda. Zakázaný Hnízdil přitvrdil22.11.21 15:59 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,22 Kč
Kanadský dolar
17,72 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 236 937,03 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 213