Diskuze k článku

Izraelská lobby a americká zahraniční politika, díl I.

Příspěvků 44

14.12.2006 6:42

mozky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 65.?.?.?

Vse je zalozeno na mozkovych schopnostech. Zide je maji. A jsou ochotni je rozvijet. Vedou svoje decka ke studiu, tim padem k exelenci a pozdeji do vedoucich posic. To neplati jenom v USA. Znate nejakeho, neni nahodou vas sef? Co je zidovskych jmen spojeno s vynalezy, vedeckymi theoriemi atd. atd.
Uplatneno v politice, maji obrovsky vliv na Spojene Staty, politicky i financni. To jim nikdo nemuze uprit. (Vim, ze nekdo to upre). Ja tak z legrace rikam, ze Israel je 51 stat USA. A mozna, ze znamena jeste vice. Jak rikam, jsou ve vedeni, tak vedou, kam chteji.
Zde se to jenom neustale omila, proc, nac, jak, kde, komu. Az je to unavne. Smirte se s tim. Budou si delat co chteji a co uznaji za vhodne. Osobne si nemyslim, ze to je Spojenym Statum na ukor. Asi se bude muset kvuli tomu vyresit problem s mohamedanstvim, ale to se bude muset stejne udelat drive, nebo pozdeji.
Jeste jednou, maji mozky!

123463

14.12.2006 16:15

RE: mozky

Mravokárce duševněchorých 193.?.?.?

Reakce na 123463

Lidé co mají mozky nevraždí ty ostatní z ideologických důvodů, natož aby to dělali pro potěšení. Ti, co vedou dnešní Israel a USA tedy zákonitě nepatří k naší civilizaci. Smiřte se s tím. Co jim nedovolí ostatní svět ukrást, tak už neukradnou. Rozdíl mezi židovstvím a sionismem jste zřejmě doposud nepochopil. My, inteligentní a poučení lidé chceme témto poukazováním na rasistickou podstatu Israele zabránit jen podobnému zvěrstvu, jaké již v historii rozpoutali ti sami předchudci těch dnešních sionistů.
Ještě jednou - mějte mozek!
[chechtot] [oči v sloup]

123480

14.12.2006 18:40

RE: mozky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 216.?.?.?

Reakce na 123480

Myslim, ze jste tu uchylku oznacil spravne; ospravedlnovat takove chovani je rasizmus!

Jinak to neni mozno popsat. Bud jsme si vsichni rovni, jak rika ostatne i americka konstituce a nebo ne. Jestlize ne, pak jsme jeste vice a daleko vice v moralnim bahne do ktereho zabredla Treti rise.

z.a.p

123485

14.12.2006 20:46

RE: mozky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 216.?.?.?

Reakce na 123463

Mozky.... hmm, dle toho jak se chovaji se jeden musi tazat.
Take ale maji ....obrizky.

Je mozne, ze v brzke budoucnosti budeme vsichni (muzskeho pohlavi) nuceni se jim podrobit. Jako dukaz oddanosti a pratelsvi!
http://www.circumcisioncenter.com/

z.a.p

123487

14.12.2006 21:49

RE: mozky

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 123463

Pane - odpustím si ty vcelku zdá se zbytečné "proslovy" s Vašimi nic neříkajícími čísly a nicky, Vás lze stále stejně poznat.

Já kromě primitivů, kteří nemají rádi ani Ž/židy, ani černochy, ani indiány, ani Araby, ani "kohokoli" - pokud je jakkoli jiný - ještě nikdy žádného antisemitu nepotkal. A ti, které jsem výše takto charakterizoval - ti nestojí za řeč.

Tedy proč to píšu tak rozvláčně. Kdyby kupříkladu ti Vaši Židé/židé své schopnosti využívali pro něco, co je obecně prospěšné a co neškodí lidem, kdyby své případné schopnosti využívali humánně a nikoliv jinak - nikoho by nenapadlo vůbec o tom ani uvažovat - toto Vás pane nenapadlo? Ale pane s mnoha anonymními jmény, Ž/židé jaksi obecně jsou známí ve světě, že kolem sebe šíří spíše negaci - proto jsou stále "na partesu". Kdyby v ničem jiném, potom v absolutním popírání základu křesťanství. Pokud si myslíte, že to není pravda, potom asi chodíte po světě se zavázanýma očima a ucpanýma ušima jen po hmatu.

Píšete: "Budou si delat co chteji a co uznaji za vhodne." No a tedy - pokud oni mají právo dělat si co chtějí, proč to ale upírat druhým ? Nežidé mají to samé právo si delat co chtějí a co uznají za vhodné. Do důsledku - nebo snad nikoli ?

Po celém světě, když se někde sejdou "černokošiláči", tak tam vždy slídí stovky policajtů, jestli se tam náhodou nezdraví vztyčenou pravicí. Zajímavé ale je, že nikdo nechodí čmuchat po synagogách, jestli se tam nemluví o gojímském dobytku. hm ... Hitlerovi a Němcům jest vyčítán a kladen za vinu nedokončený pokus o vyvraždění jednoho národa. Židům nikdo nevyčítá, že skutečně důsledně a nemilosrdně vykynožili "do mrtě" původní obyvatelstvo Kanaanu před 3300 léty. Zajímavé.

No nic, škoda řeči... [velký smích]

123489

14.12.2006 23:52

RE: mozky

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 123489

Dobre napsane. Snad by to chtelo dodat, ze holokaustovou pohadku bohate prekonava realita a utrpeni Palestincu za poslednich 60 let. A to, ze maji tmavsi, semitskou, barvu kuze jeste neospravedlnuje jejich vrazdeni...

A zide ze maji mozky? [zmaten] [chechtot] Zajimave. Jeste pred 200 lety jejich Rabinove tvrdili, ze objev Ameriky neni mozny, ze je to nejaky vymysl... [velký smích] [chechtot]

To je panecku ukazka mozku [chechtot] [velký smích]

123493

16.12.2006 5:42

RE: mozky

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 123493

>Dobre napsane. Snad by to chtelo dodat, ze holokaustovou pohadku
>bohate prekonava realita a utrpeni Palestincu za poslednich 60
>let. A to, ze maji tmavsi, semitskou, barvu kuze jeste
>neospravedlnuje jejich vrazdeni...

Pan stein55 nám to už jednou vysvětlil. Palestinci se údajně nedokáží asimilovat a také se prý rozmnožují? Tohle je ten důvod, proč je prý musí israelští gauneři vyvražďovat a zabírat jejich zem.
[oči v sloup] [naštvaný] [naštvaný]

123566

15.12.2006 0:29

RE: mozky

Had 217.?.?.?

Reakce na 123463

Jak to děláte, že Jste takřka vždy v první linii debaty s něčím obhajujícím sionismus a křováctví?
Ale to neva - o kvalitě člověka zdaleka nerozhoduje jeho mozek!
Zkuste ho ale použít, abyste tohle pochopil.
Ještě jednou - o kvalitě člověka zdaleka nerozhoduje výkonné používání mozku.
Použijte ho!

123494

15.12.2006 17:25

RE: mozky

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 123494

>Jak to děláte, že Jste takřka vždy v první linii debaty s
>něčím obhajujícím sionismus a křováctví?

Hade
Mikimouth kulove Kemo ti zcela jiste neodpovi. Ale zeptej se pana Stwory, proc si tu alpu vtiravou stale drzi na Zvedavci, kdyz vi, ze dobleface z Yukonu zase sem vlezl zadnimi vratky.
Potravou cizopasniku z lehobudky budou diskuze na Zvedavci,.... to uz tak bude. Ale proc editor nechava tak okate vlezleho agenta s teplou vodou šířit jasne protiamericke bludy,
cituji:
Smirte se s tim. Budou si delat co chteji a co uznaji za vhodne.
Ten patolizac z Kanady neustale provokuje Us citizens. Snad jen Seremed,Vcelka Hanka s ocasem,nenamita.

......Jen proto, ze jsou oba Kanadane?
Takovou spinu si dovoli psat u Stwory v kuchyni. [zmaten]

Ale at si pan Stwora dela svuj business jak uzna sam za vhodne. Treba v tandemu s cizopasniky.
Vznasim podezreni.
Doufam, ze tentokrate se mylim.

123541

16.12.2006 0:09

RE: mozky

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 123541

I kema pochopil, ze bez nazorove opozice neni rozumna pestra diskuse. Ma pravdu bez jemu podobnych bychom za chvili kyvali v diskusi hlavou jak houpaci kone. Takze ja mu drzim palce, aby zase byl prvni prispavetel do diskuse u noveho clanku. [velký smích] [velký smích]

123556

15.12.2006 3:51

RE: mozky

Belveder 64.?.?.?

Reakce na 123463

To je sice vsechno moc hezky,ale na druhou stranu zadny stat nema pravo k tomy,aby utlacoval a ozebracoval sve sousedy,ktere vyhnal z vlastnich domovu v Palestine a do dnesniho dne okupuje a zabira dalsi neizraelske uzemi.
Behem tohoto procesu stradaji statisice civilistu ,vcetne deti,zen a starcu a vidina mirumilovneho rozreseni teto nekonecne krize v Middle East je v nedohlednu.Svetem harasi zbrane,casteji nez zdravo se mluvi i o tzv. taktickem pouziti nuklearnich zbrani a vy tady melete kolego o nejake intelektualni nadrazenosti zidovstva.
Svet se v soucasnosti myslim dostava do hodne moc prekerne situace a vy si nedovedete predstavit cestu kompromisu a smireni.To je smutne a ostrasujici.

123501

15.12.2006 4:39

RE: mozky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 123501

Tak zadny stat nema pravo na to nebo ono? Jedine prapuvodni pravo, ktere vsude plati, je pravo silnejsiho. V tomto pripade pravo chytrejsiho, ale podlozene zbranemi. Normalni spolecnosti pouzivaji pravo silnejsiho neustale. I kdyz vy to vidite vypsane na papire a vydane a odsouhlasene jako zakony, presto to je to pravo silnejsiho, vynucovane policii, pripadne armadou. Vzhledem k tomu, ze obyvatelstvo sveta neni a nemuze byt na stejne intelektualni urovni, ti chytrejsi vedou ten zbytek. Zrovna tak, jako rodic vede sva decka a obcas pouzije silu, aby je donutil. Ja se omlouvam, ze vam odporuji. Rikate, ze je to smutne a odstrasujici. Jaka je alternativa, podat se? Jit jejich muslimskym smerem? Myslite, ze jsou osvicenejsi a laskavejsi? Silne pochybuji. Demokracie funguje a spolecnosti v ni prosperuji. Ze zide pouzivaji svoji intelektualitu k tomu, aby demokracii mohli tez mit, je neco spatneho? Jak rikam, radsi budu nasledovat chytreho zida, nez silneho, omezeneho proletare se samopalem. To snad jiz znate, ne?

123504

15.12.2006 7:42

RE: mozky

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 123504

tak to uz se tesim az po svem napadeni Iran pouzije ono pravo silnejsiho,jak uvadite [smích]

uz se skutecne TESIM [smích]

123517

15.12.2006 10:45

RE: mozky

skud 194.?.?.?

Reakce na 123504

Haha. A co, když vám ten silnější, kterého budete následovat a budete mu zobat z dlaní jako děcko, vás nakonec podvede?? Hodí na vás boudu a udělá z vás idiota? Podle vaší zvrácene a zdegenerované logiky budete ještě jásat, že áááno?? Jistě ano, protože je to liberální demokrat stojící na straně Dobra (?)
Opravdu jsem dlouho neviděl porci tak naivního a dětinského myšlení jako u vás. Zvykl jsem si, že takto naivní zdegenerovaní kidé jsou většinou komouši a jim podobní.
Ne není to pravda. Mnoho takových lidí se vyskytují mezi tzv. přesvědčenými "liberálními-konzervativními demokraty", kteří čtou MF Hnus.
Jsem přesvědčen, že takoví lidé jako VY spíše zakrývají svoje komplexy a hledají různé berličky v orientaci v životě.

123523

15.12.2006 15:23

RE: mozky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 216.?.?.?

Reakce na 123504

Lidska spolecnost (domnele) udelala

od konce 18. stoleti pokrok. Rika se tomu Demokracie. Jejim ucelem bylo zrovnopravnit lide bez rozdilu rasy, nabozenstvi, narodnosti a socialniho puvodu. To se zpocatku ujalo, neb to dovolilo rust nove spolecenske tridy a posililo to sebevedomi a prosperitu vetsiny lidi.

Je to bohuzel to same zaklinadlo, ktere se ted pouziva k agresi proti jinym narodum a kulturam. Je provozovano k ucelu prave opacnemu nez bylo zamysleno: znesvobodneni, podmaneni a vykoristovani. Tedy k navratu neceho co je prekonane a skodlive - imperialniho feudalismu, ne-li primo otrokarstvi. A to je to o cem Vy mluvite a v cem se zrejme vidite. Dost smutne, nemyslite?

Mel by jste si udelat poradek v pojmech a mozna se podivat do zakladu dejinne dialektiky.

z.a.p

123532

16.12.2006 3:23

RE: mozky

Belveder 64.?.?.?

Reakce na 123504

Prestante se porad ohanet slovem 'zide'.Mluvime tady o state Israel.ktery je signatarem mnoha mezinarodnich smluv a clenem OSN a jako takovy je zodpovedny za respektovani zakladnich lidskych prav.Nevim o jake demokracii tady mluvite ,ale ta israelska se rozhodne moderni evropske demokracii moc nepodoba.Je to stat ,ktery zvyhodnuje a uprednostnuje cast sveho obyvatelstva podle rasovych linii.Je to smutny fakt,ale Palestinci a jini nezide nemaji stejnych prav v tomto 'zidovskem state' jako zide.Jak by se zbytek sveta dival na spolecnost,kde by dominantni pozici zaujimala jen urcita cast obyvatelstva,ktera by byla bud rasove ci nabozensky odlisna?Dnesni Israel nepouziva svoji "intelektualitu",ale spise nabozensky fanatismus,ktery je hnacim motorem ilegalni uzemni rozpinavosti tohoto agresivniho statu.
Svetu mir, Belveder

123560

15.12.2006 4:53

RE: mozky

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 123463

[velký smích] [velký smích] [velký smích] Vy si myslite, ze ostatni maji zrejme v hlave puste misto. 15 000 000 lidicek ma vladnout miliardam? Zatim nedokazali nic vic, znez nasrat spoustu obycejnych lidi. Za posledni 2 000 let jednoznacne vevodi svetovemu zebricku nepopularity. Dneska to dopracovali tak daleko, ze staty kteri maji byt jejich spojenci musi zavadet represivni specialni zakony proti vlastnim obcanum. Co ocekavate az to praskne? O svem nejblizsim spojenci tvrdi, ze jeho vrcholne ridici struktury jsou infiltrovany islamofasisty. Mam pocit, ze sioniste jsou mimo realitu. Jsou natolik opili pouzivanim sily ve svych vnitrnich vecech, ze jim nedochazi nepripustnost pouzivat tuto strategii mimo Izrael napr. v USA (islamofasisti). Tento zpusob jednani, proti nim stavi lidi, kteri by jinak zadnou antipatii nemeli a to na vyznamnych postech. Pribyva lidi na Zapade, kteri pres hrozbu perzekuce na zaklade legislativy nemini mlcet. Svata inkvizece sice upalila Bruna a umlcela Galillea, zmeny ktere prisly vsak zastavit nedokazala. Pokud Zide sami nedokazi odstavit sionisty od moci, a nikdo jiny to udelat nemuze, pak se ocitnou brzo ve velkem prusvihu. Predevsim Ti, co se sionismem maji malo spolecneho.

123506

15.12.2006 13:10

RE: mozky

Pert 195.?.?.?

Reakce na 123463

Dovoluji si upozornit, že Marx byl židovského původu. Také zakladatelé SSSR Trockij (nebo Troickij), Zinověv a Kameněv byli původem Židé - než je Stalin zlikvidoval. Podobně jako Lenin a Stalin jsou to jejich revoluční jména, občanskými jmény se jmenovali jinak (nevím už jak a nechce se mi to teď hledat). Měli bychom ty komunisty následovat?

123526

18.12.2006 3:37

RE: mozky

Major Domus 211.?.?.?

Reakce na 123526

Paneboze jak dlouho jeste bude nekdo tvrdit, ze Stalin byl Zid? Zid byl pouze Lenin po dedeckovi sve matky, Zidi byli Malenkov, Kaganovic, Berija, Molotov, vetsina "ruskych" akademiku, vetsina ruskych vedcu pracujicich na a-bombe, ale rozhodne ne Stalin. Ten byl Gruzinec.

123629

18.12.2006 8:19

RE: mozky

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 123629

puvodnim jmenem se jmenoval Dzugasvili, coz znamena "syn zida". Takze to byl gruzinsky zid.

123644

18.12.2006 11:05

RE: mozky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 123526

>Dovoluji si upozornit, že Marx byl židovského původu.
No a žid byl také Schickelgruber, později zvaný Hitler, přestože to popíral. Prostě kdo mi nejde pod nos, je Žid nebo komunista. Nebo obojí. Jak krásně jednoduchý je ten svět, že?
J. H.

123648

18.12.2006 13:58

RE: mozky

stein55 84.?.?.?

Reakce na 123648

>Jak krásně jednoduchý je ten svět, že?

to viete j.h.,

mnohi to maju tak "jednoducho" najradsej [smích]

teraz nieco pre tych, ktori si este stale myslia, za predtym bolo vsetko lepsie....jeden komunista hovori o jednom zidovi. ja som bol prave prvak a vypocul som si nasledovny prejav sudruha prezidenta k vianociam 1952 [smích]

http://www.pozitivni-noviny.cz/IMAGES-1/MFF/Zapotocky_small.jpg

nech sa paci -> http://www.hostarea.de/server-12/Dezember-8fab5b7698.mp3

stein55

123651

18.12.2006 16:30

RE: mozky

Nápověda 88.?.?.?

Reakce na 123651

Pánové,
dovolím si poznámku trochu na tělo.
Přeci je jedno, kdo se jak narodil, zdali měl či neměl
v příbuzenstvu židovské předky.Židovství samo o sobě je přeci
náboženství a když někoho určuji podle těchto kritérií, jsem rasista.Já se vám divím, že po všech diskuzích zde na Zvědavci,
jste schopni takový blábol vyplodit.
Člověk je určen především a to bezvýhradně tím,co dělá,jaké zastává názory a ne původem.
Buď jste úplně "napaření" nebo jenom navedení!!!
Marx byl synem rabína a jeho kritika tehdejšího světa povstávala
z hlubokého přesvědčení o nápravu, i když prostředky , které
propagoval, jako třídní boj a jiné nesmyslné úvahy,dostali
obludný charakter a cca 50 milionů povražděných hovoří samo za
sebe.Sám Marx se také v posledních pracích kriticky zamýšlí
nad třídním bojem a polemizuje sám se sebou, zdali násilí je tou správnou cestou, ale komunistický manifest byl již na světě a džin vypuštěn z lahve!
Proto také i u nás byl Marx cenzurován a nesměl vyjít celý!!!
Proklamovali jenom to, co se "rudým" feudálům hodilo,protože nazývat některé podlidi ze sadistickými sklony komunisty, je urážka samotných "slušných" komunistů, kterých také nebylo zase tak málo.
Předesílám, komunista jsem nebyl, k volbám jsem nechodil
a i jinak mě byl "minulý" režim hodně u prdele, protože
byl až na nějaké vyjímky, veden blbečkama, pro které nemám
patřičné jméno.

123653

19.12.2006 1:11

RE: mozky

G.G. 84.?.?.?

Reakce na 123648

Ja vobec nerozumiem vasemu prispevku.

>Prostě kdo mi nejde pod nos, je Žid nebo komunista.
>Nebo obojí. Jak krásně jednoduchý je ten svět, že?

No ak to takto jednoducho robite vy, to je vasa vec pan J.H.
Len preco vychadzate z toho, ze druhi to robia presne tak isto ako vy?

Nesmieme sa snad dnes ani zamysliet nad tym,
komu napriklad mozeme podakovat za ten kommunisticky raj?
Spada to snad tiez pod zakon o "holohoaxovej lzi"?
alebo to len odporuje talmudskemu pravidlu, ze "demaskovany zid je hlupy zid"?
Chcete snad zapriecat, ze Karolko Marxovie bol zid? a Kaganovic, Berija a dedo od Lenina menom Israel Blank, Allbight-Korbelova, Kissinger, Wolfowitz, Sharon, Olmert?

Smieme sa snad dnes este zamyslat nad faktom, ze nadporucik Wehrmachtu Helmut Schmidt, ktory bol nemeckym kanclerom (1974-1982) mal tiez zidovsky povod?
Hral tento jeho zidovsky povod nejaku rolu, vo fakte pozvanie tisicov tureckych gastarbeiterov do Nemecka, alebo nie?

O co vam vlastne ide?

Co je divne na tom, ze sa chcem dozvediet, ci bol Napoleon z Korziky, Nero Riman alebo Menachem Begin rusky zid?
To vy chcete urcovat hranice, ako daleko sa smieme historickymi aj akymikolvek inymi faktami zaoberat?
Aj keby to len boli dive spekulacie.
Preco si, alebo nam, chcete zakladat nahubok?

123670

19.12.2006 11:50

RE: mozky

stein55 84.?.?.?

Reakce na 123670

>Smieme sa snad dnes este zamyslat nad faktom, ze nadporucik
>Wehrmachtu Helmut Schmidt, ktory bol nemeckym kanclerom
>(1974-1982) mal tiez zidovsky povod? Hral tento jeho zidovsky povod nejaku rolu, vo fakte pozvanie tisicov tureckych gastarbeiterov do Nemecka, alebo nie?

g.g. urcite nie! [smích] ked uz zamávate podozrievanim/pojmamy, tak aspon korektne!

->

1955 bis 1968

Die Bundesregierung vereinbart Anwerbeabkommen Vereinbarung (zwischen zwei Ländern) mit Italien (1955), Griechenland (1960), Türkei (1961), Marokko (1963), Portugal (1964), Tunesien (1965) und dem ehemaligen Jugoslawien (1968).

(nemecka spolkova vlada dohodla s nasledovnymi statmi tkzv. verbovaciu/najimaciu dohodu o pracovnych silach)

stein55

123677

19.12.2006 18:30

RE: mozky

g.g. 84.?.?.?

Reakce na 123677

Viete citat pan Stein?
Pisal som o tom, ci je mozne sa nad tym zamyslat, aj keby to mala byt len spekulacia!

za druhe

Turci v 60-tych rokoch dostavali casovo ohranicene zmluvy.
Az SPD s Hlemutom Schmidtom a Willi Brandtom presadila neskor neohraniceny import, hlavne malo vzdelanych Turkov z Anatolie do NSR.

za tretie

Ja povazujem napriek tomu Schmidta za jedneho z najuprimnejsich politikov, aky kedy stal na nemeckej povojnovej scene.

Nejde o Turkov ani o zidov, ide o slobodu prejavu a myslenia.
Ked bude ta dodrziavana a znesie sa system privilegii pre vyvolene skupiny a mensiny a zavedie sa spravodlivost pre kazdeho rovnako, vyriesia sa ine problemy velmi lahko.

123700

19.12.2006 18:49

RE: mozky

stein55 84.?.?.?

Reakce na 123700

>Ja povazujem napriek tomu Schmidta za jedneho z najuprimnejsich
>politikov, aky kedy stal na nemeckej povojnovej scene.

to mozem len potvrdit! este dnes, ak mam tu moznost, sledujem s pozitkom jeho prednasky a/alebo talkshows, kde je casto len jedinym hostom.

>Nejde o Turkov ani o zidov, ide o slobodu prejavu a myslenia.

suhlasim; mna rusila len ta vasa - IMHO zbytocna - poznamka:... mal tiez zidovsky povod...

ked uz, tak uz - ak mal zidovsky povod, tak bol platny len podla tkzv. norimberskych rasovych zakonov! aby mohol byt zid, musel by mat zidovsku matku. ale to ide od temy.

stein55

p.s.:
>...a zavedie sa spravodlivost pre kazdeho
>rovnako, vyriesia sa ine problemy velmi lahko.

d´accord

123701

18.12.2006 2:25

RE: mozky

Datel 206.?.?.?

Reakce na 123463

Zide ani nejsou tak schopni , jak vseho schopni. To je jediny rozdil mezi nima a ostatnima.

123622

18.12.2006 5:22

RE: mozky

Nápověda 88.?.?.?

Reakce na 123463

Ano židé, jako náboženská skupina jsou v pořádku, ale existuje
jedna větev, která začíná u Nathana Rotchilda z Franfurtktu
a jeho rozvětvené bankovní rodině,která ukrutně zbohatla
hlavně na Napoleonských válkách a která má dodnes "prstíčky"
v mnoha špatnostech tohoto světa.
Ono je nutno přesně definovat mezi zbožným židem a sionistou
a také mezi bankovními globálními hyenami židovského původu
a mezi běžnými obchodníky.
Na obranu židů, ale uvádím,že zločinné bankovní operace, které
jsou dnes přisuzovány židům,se stali normou v obchodním světě!!!
Bohužel, "západní" společnost usilovně pracuje na svojí
sebedestrukci!!!

123639

14.12.2006 14:08

Uz na zakladni skole...

Outofjacket 124.?.?.?

...platilo, ze na skolnim dvorku byl panem ten kluk, ktery mel nejtvrdsi pesti a dovedl je bez rozpaku pouzivat. To jsem si dlouhou dobu taky myslel dokud jsem v jednom konkretnim pripadu neprisel nahodou na to, ze ten nami obavany rvac poustel zilou jinym na tajny pokyn docela nenapadneho a maleho kluka, ktery mu nejen daval opisovat domaci ukoly, ale taky podstrkoval dobre svaciny ktere mu davala maminka...a delal to docela dovedne takze jsme na to my ostatni trubci zabedneni prisli az kdyz jsme byli ze zakladni skoly venku. No a ten maly a chytry mel zajimave prijmeni - Goldstein. Nepochybuji, ze uspesne vystudoval (uz tenkrat mel same jednicky), je dnes velice uspesny a kam se pohne, tam dostane nekdo nepohodlny na jeho popud do nosu...
Tuhle historku si pripomenu velice casto kdyz se divam na "pratelske vztahy" Izraele a USA - a kdo je kdo na tomhle skolnim dvorku zvanem "svet" nemusim vysvetlovat.

Outofjacket [chechtot]

123476

14.12.2006 18:45

RE: Uz na zakladni skole...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 216.?.?.?

Reakce na 123476

To zni az neuveritelne... byl to 'styn' !

Jak se takovi lide dokazi vetrit do prizne?
Nemaji vlastni hrdost, nerozumim tomu; skutecne
jsme asi jiny druh. [zmaten]

z.a.p

123486

16.12.2006 6:50

RE: Uz na zakladni skole...

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 123476

Vystižné objasnění situace, pane outofjacket.
Drzost dnešního Goldsteina došla až tak daleko, že už nerozdává svačinky od maminky, ale krade je přímo z aktovky toho rváče a s úsměvem mu s tím mává před obličejem. Stejné platí s úhradou na vzdělání.
Školství v Israeli je naprosto zdarma a je placeno z daní občanů Spojených států a Německa. Jak snadné je studovat za cizí a nakradené peníze. Ne všechny lukrativní a vlivná zaměstnání se dají koupit, proto se židé navzájem protlačují k dosažení universitního vzdělání se snahou ovládnout společnost.
Tohle však vůbec neznamená, že by "vyvolený národ" měl jaksi vyšší inteligenci než ostatní lidé. Sjednocení a vzájemná pomoc je pouze jejich metoda, jak dosáhnout svých cílů zotročit a později zlikvidovat nás ostatní. Je až s podivem, že se my Češi a Slováci nedokážeme sjednotit a postavit se proti tomuto zlu společně. Stále se zde často nacházejí jedinci co nedokáží, nebo nechtějí pochopit podstatu věci. Uši zakapané voskem sionismu a oči zavázané černou páskou! [oči v sloup] [naštvaný]

123567

14.12.2006 18:31

Vite co mi lezi na mysli?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 216.?.?.?

Co mi lezi na mysli je znalost vsech tech veci co o nich autori pisou, ci lepe receno, jejich (vesmes dobrovolna) ignorace sirokou verejnosti. My diskuteri, kriticti k politice 'velkych a mocnych', jsme obeznameni a diky vymene na tomto foru dost do detailu s vsemi souvislosti a zamery nejspinavejsi kliky v historii lidstva.

Co ale vseobecna poulace, ta ktera plati defakto svym potem a krvi tato dobrodruzstvi? Dovede si nekdo predstavit, co by se stalo, kdyby tato masa lidi (desitky, ne-li stovky milionu) si to razem uvedomila? Dovede si nekdo predstavit tu ocistu? Mam z te predstavy hruzu. Ne, nepanikarim protoze je znama vec, zalozena na zkusenosti a znalosti historie, ze veci dostanou konecne svuj pruchod.

Je celkem nepodstatne zda my, par snilku, se priklanime na stranu tu si onu. Dulezite je vedet, ze tohle nepujde provzdy. Proste nemuze. Dava nam to moznost pochopit, pripravit se a prijmout to co prijde. At je to sebehroznejsi.

z.a.p

123484

15.12.2006 1:41

RE: Vite co mi lezi na mysli?

Outofjacket 124.?.?.?

Reakce na 123484

Ano pane "216", ptate se zcela spravne, "Dovede si nekdo predstavit tu ocistu?" Pripomnel jste mi tim vyrok pana Henryho Forda, zakladatele svetozname automobilky, o nemz jen malo lidi vi, ze se dokazal otevrene postavit proti tem, ktere tak velebi autor prvniho diskusniho prispevku. Rekl:

"It is well enough that people of the nation do not understand our banking and monetary system, for if they did, I believe there would be a revolution before tomorrow morning." HENRY FORD

(Je dobre, ze lide tohoto naroda nerozumi nasemu bankovnimu a peneznimu systemu, protoze kdyby mu rozumeli, verim, ze by doslo k revoluci pred zitrejsim ranem.)

Ovladani penez - zcela bezcennych kusu papiru (nebo novodobeji pouhych datovych vstupu na pocitaci banky) je alfou a omegou moci, kterou vladne Svetova Elita nad miliardami bozich hovad, slepych, hluchych a moralne i materialne zkorumpovanych, presne podle jejich nabozenske super-rasisticke a ultra-fanaticke filosofie:

"Kazda zidovska duse je bohu milejsi a prijemnejsi nez vsechny duse jinych narodu sveta, jejichz duse pochazeji od dabla a jsou takovymi dusemi, jako maji zvirata."

"Jen Zide znamenaji neco na tomto svete, jsou proto prirovnavani ku psenici, kdezto ostatni narodove ku plevam."

"Kdyby nebyli Israelite na zemi, ani by neprselo, ani by slunce nesvitilo, nebot kvuli nim se to vsecko deje."

Predpokladam, ze autor prvniho diskusniho prispevku se s touto filosofii zcela ztotoznuje.

Outofjacket
[pláč] [zmaten]

123496

18.12.2006 1:50

RE: Vite co mi lezi na mysli?

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 123496

V dnesnim svete goyimu je nabozenstvi dosti stranou. Jezisek se moc neslavi ale Santa Claus se dnes vyvazi do celeho sveta. Seasons Greeting a Winter Holidays prevzaly staromodni Merry Christmas. Koho dnes zajima kdo vlastne Jezis byl. Lide se radeji bavi filmy, kde Jezis soulozil s prostitutkou a dokonce mel potomky.
Jini zase nabadaji, ze byl i homosexual. Kdo prinasi takove napady a dela i filmy?

Mezitim zide jsou stale vyvoleny narod, Buh je miluje a dokonce si je tak ceni, ze jim dava vyssi hodnotu nez obycejnych bezcennych goyimu. Kolik zidu opravdu veri, ze jsou vyvoleni?
Myslim, ze je potreba vybalancovat honbu za antisemitismem a donutit je aby se zamysleli nad jejich vlastnim rasismem.
[bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

123620

15.12.2006 2:07

ocista prije

Sajal 68.?.?.?

jednou velmi brzy zmizi s povrchu zemskeho. Zide v usa se jiz dnes obavaji pogromu. Lidem se otviraji oci. Masmedialni zidovske silenstvi propagangy a rozesirani cloveka proti cloveku konci. Televize? dnes ji uz nikdo nesleduje. Konecne reseni je jedine uspesne reseni.

123498

15.12.2006 4:39

RE: ocista prije

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 123498

Hmm, tomu se necha verit,

prave jsem neco cetl o jadernem raketovem potencialu Izraele. Maji (podle Wikipedie) mit nekolik tisic (!!) raket Jericho III. Jejich dolet je 6000km. Myslite, ze kdyz jim pujde o kejhaky, ze to nechaji ladem?

Mam zato, ze O'mrd navstivil Evropu jen za ucelem 'ohmatavani' svalu... vsude se po breznevsku objima. Asi si opravdu nejsou Amerikou tak jisti. Asi je to pravda co se o nich rika, ze neveri nikdy a nikomu. To je tedy jista cesta, jak si delat 'pratele'...

z.a.p

123505

15.12.2006 7:46

RE: ocista prije

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 123505

"Myslite, ze kdyz jim pujde o kejhaky, ze to nechaji ladem?"

meli by, protoze jestli to pouzijou, schytaji to i ti,co v tom nemaji prsty,globalne a peclive,aby uz nikdy k nicemu podobnemu nemuselo dojit

123518

16.12.2006 1:51

RE: ocista prije

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 123518

Předpokládám že Židé jsou chytří a spočítají si jak velikou část světa by museli zničit aniž by se do nich nikdo z té obrovské planety do nich netrefil ani třeba jednou, takže jsou jim atomovky pouze na vyhrožování a vydírání jako každýmu kdo je má.

123558

18.12.2006 8:34

RE: ocista prije

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 123558

Kéž by to tak bylo. Jenže víme, že jsou schopní naprosto všeho. Ale to nás na druhou stranu NESMÍ zastrašit. Protože jedině strach má schopnost paralyzovat. Tudíž odvahu a nesedět se založenýma rukama a brzy je máme z krku.

Koneckonců by stačilo Izrael ohradit plotem,v hranicích z r.1967, hlídat hranice vojsky OSN a nahnat je všechny dovnitř a nepouštět ven. Zbytek už by zůstal na nich. Časem by si vzájemně podřezali krky a pomřeli hlady v tom svém zeleném ráji uprostřed nehostinné pouště. Bez vnějšího násilí, se vší elegancí. [velký smích]

123645

18.12.2006 0:48

RE: ocista prije

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 123498

Konecne reseni nemusi byt natolik drasticke. Staci zaridit neco podobneho co maji proti rasismu. Mnohe firmy jsou nuceny najmout jiste mnozstvi cernych......
Stacilo by odhalit kolik zidu ovlivnuje kazdy byznys a take vybalancovat s umernym poctem goyimu. Lide by si meli vsimat co se tyka Israele a zadat podobne pro ostatni staty.

123619

17.12.2006 21:46

Jo soudruzi, a kdo Vám brání být natolik pilný a studovaný jako Židé ? Že by Vaše vlastní lenost ?

Mejla 85.?.?.?

Nechci idealizovat Židy už jen kvůli jejich ďábelskému vynálezu jménem komunismus, ale vyberte si - chtěli byste mít za sousedy raději tisíc Židů nebo tisíc Arabů ? A pokud padne Izrael, je na řadě Evropa. Technická poznámka: ta Američanka rozdrcená buldozerem uvedená v článku si bohužel nevšimla, že řidič ji přes radlici nemůže vidět.

123609

18.12.2006 0:42

RE: Jo soudruzi, a kdo Vám brání být natolik pilný a studovaný jako Židé ? Že by Vaše vlastní lenost ?

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 123609

Tisic Orientalcu! Ti take studuji, jsou uzasne pracoviti a nikoho neodstrkuji.
Kdo zije mezi orientalci o tom muze svedcit.
Mezi Zidy bude navzdy goyim a mezi Araby infidel. Oni vlastne mysli stejne.
Muzeme se rozpovidat, kdo je vlastne vetsi rasista! [bliji]

123617

18.12.2006 3:53

RE: Všechno špatně!...

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 123609

Dovolím si vám nadzvednout klapky s očí.

Zaprvé - žid je náboženský příslušník judaismu a ne členem národnostní skupiny. Takže máme křesťany a máme i židy a ne - Židy.

>Nechci idealizovat Židy už jen kvůli jejich ďábelskému
>vynálezu jménem komunismus...

Tady se zmíním o tom vzdělání. Za komunismu, zájemce o studium na universitě, musel mít otce členem KSČ a nebo být sám členem. Tímto si komouši zajistili totalitu a vyloučili potenciální oposici. Eliminací inteligence (intelektuálů) si pěstovali,
dalo by se říci, stádo ovcí. Přesně stejné se začíná objevovat nyní.
Kdo není židem-sionistou, nedostane se na universitu. Na schopnostech nezáleží. Tohle příjde, pokud se toho zla nezbavíme.
Židé studují za cizí a nakradené peníze. Školství v Israeli je zdarma a je placené z daní US občanů a t.zv. odškodněním za t.zv. holokaust Německem. Židům žijícím mimo Israel se dostává pro studium rovněž finanční pomoci nenávratnýma půjčkama od různých židovských organizací. To se potom studuje, že ano?
Našinec, aby se uživil a byl schopen zaplatit si školné, musí často studovat večerně při zaměstnání.
Vaše poznámka o pilných židech a vlastní lenosti je více než nemístná a urážlivá.
Koho si zvolit za souseda - žida, nebo Araba? jak se ptáte dále:
>...ale vyberte si - chtěli byste mít
>za sousedy raději tisíc Židů nebo tisíc Arabů ? A pokud
>padne Izrael, je na řadě Evropa.

Rozlišujte na dobro a na zlo. Na národnosti a náboženství přeci nezáleží. Pokud padne Israel, tak máme vyhráno. Není zapotřebí se obávat o Evropu a zbytek světa.

> Technická poznámka: ta
>Američanka rozdrcená buldozerem uvedená v článku si bohužel
>nevšimla, že řidič ji přes radlici nemůže vidět.

Jednak tam neměl co dělat, protože demoloval na cizím území. Před radlicí ji samozřejmě neviděl, ale věděl, že tam je a pokračoval v jízdě.
Ještě upřesnění. Sionismus je politické hnutí na ovládnutí světa. Pod rouškou judaismu se sionisté tváří jako židé. Tuto strategii používají na likvidaci odporu. Kdo bojuje proti sionistům takhle prokazují, že bojuje proti židům. Anti-semité.
Což je již soudně trestáno. Anti-sionismus by jinak byla demokratická volba na potlačení politického hnutí.
Takže jsou židé-sionisté, křesťané-sionisté a budete se divit,
že existuje i muslim-sionista. Těch však mnoho není.
Už jste slyšel/a něco o NWO, nebo také nový světový řád?

123630

Příspěvků: 44

14.12. 06:42  mozky
14.12. 16:15 Mravokárce duševněchorých  RE: mozky
14.12. 18:40  RE: mozky
14.12. 20:46  RE: mozky
14.12. 21:49 Petr Gejdoš  RE: mozky
14.12. 23:52 trodas  RE: mozky
16.12. 05:42 Mirda  RE: mozky
15.12. 00:29 Had  RE: mozky
15.12. 17:25 V. Sodek  RE: mozky
16.12. 00:09 Rene Bartosek  RE: mozky
15.12. 03:51 Belveder  RE: mozky
15.12. 04:39  RE: mozky
15.12. 07:42 MedaBeda  RE: mozky
15.12. 10:45 skud  RE: mozky
15.12. 15:23  RE: mozky
16.12. 03:23 Belveder  RE: mozky
15.12. 04:53 Rene Bartosek  RE: mozky
15.12. 13:10 Pert  RE: mozky
18.12. 03:37 Major Domus  RE: mozky
18.12. 08:19 MedaBeda  RE: mozky
18.12. 11:05  RE: mozky
18.12. 13:58 stein55  RE: mozky
18.12. 16:30 Nápověda  RE: mozky
19.12. 01:11 G.G.  RE: mozky
19.12. 11:50 stein55  RE: mozky
19.12. 18:30 g.g.  RE: mozky
19.12. 18:49 stein55  RE: mozky
18.12. 02:25 Datel  RE: mozky
18.12. 05:22 Nápověda  RE: mozky
14.12. 14:08 Outofjacket  Uz na zakladni skole...
14.12. 18:45  RE: Uz na zakladni skole...
16.12. 06:50 Mirda  RE: Uz na zakladni skole...
14.12. 18:31  Vite co mi lezi na mysli?
15.12. 01:41 Outofjacket  RE: Vite co mi lezi na mysli?
18.12. 01:50 Hastrman  RE: Vite co mi lezi na mysli?
15.12. 02:07 Sajal  ocista prije
15.12. 04:39  RE: ocista prije
15.12. 07:46 MedaBeda  RE: ocista prije
16.12. 01:51 Antiseptik  RE: ocista prije
18.12. 08:34 MedaBeda  RE: ocista prije
18.12. 00:48 Hastrman  RE: ocista prije
17.12. 21:46 Mejla  Jo soudruzi, a kdo Vám brání být natolik pilný a studovaný jako Židé ? Že by Vaše vlastní lenost ?
18.12. 00:42 Hastrman  RE: Jo soudruzi, a kdo Vám brání být natolik pilný a studovaný jako Židé ? Že by Vaše vlastní lenost ?
18.12. 03:53 Mirda  RE: Všechno špatně!...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Následky rozhodnutí EU dopadne na občany tvrdě již tuto zimu. A tím to bohužel neskončí26.09.21 08:07 Evropská unie 1

Pre tých, ktorí ešte veria na tzv. demo - voľby 25.09.21 22:17 Německo 0

Lékař ze záchranky kandiduje za Volný blok25.09.21 22:00 Česká republika 0

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 3

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 8

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 17

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,60 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 987,72 Kč
1 unce stříbra
486,95 Kč
Bitcoin
916 278,38 Kč

Poslední aktualizace: 26.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 355