Diskuze k článku

Ruka ruku...

Příspěvků 44

13.12.2006 9:01

Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...

seda 82.?.?.?

Díky za článek. "Normální" člověk, se tak nevyzná, není čas... Nechápu jen jedno...proč se tak divíte? Nadržování, úplatky (?), klientelizmus, protekce atd. to jsou přece normální projevy těch co jsou poplatní resp. vyznavači jediného Boha - Dolaru. Nebudu popírat, že i před listopadem 89 tyto svině existovali, ale jejich prohřešky (pár pytlů cementu,2 dělníci ze stavební party na týden na chatě podnikového pohlavára...) jsou marginální proti činnosti současných "managerů". Hodnotově se liší v dimenzích stovky řádů... Co dodat? Asi jen "NO COMMENT"! [mrknutí jedním okem]

123399

13.12.2006 9:38

RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 123399

Pane Šeďo
Tady, u Stwory, pláčete na nesprávném místě. Vašim soudruhům (ne mým) těch pár pytlů nestačilo. A že jste nebyl dost rychlý,...a dost svině(respekt),... a neměl tak špičaté lokty jako Vaši soudruzi......dále jen NO CEMMENT.

A k těm websites v ČR?
Díky těmto stránkám vím, že je česká omladina v pohodě. Spousta kvalitních webdesignerů, programátorů,hromady unikátních myšlenek,....prostě jim fandím a koukám, co vše dokážou.

123400

13.12.2006 10:24

RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...

B.D. 85.?.?.?

Reakce na 123400

nu co řící na tento článek...zřejmě pan Stwora nemá přehled o českém internetu...
pohybuju se na českém internetu již od jeho počátcích tj. roku 93 a všechny tyto osobností které jsou uvedené jako porota jsou opravdu nejznámější osobnosti a přispěli velkou měrou k jeho rozvoji. To že neznáte zvolených 5 osobnosti je opět tím, že vskutku nemáte v tom případě přehled - pak ale nemá smysl psát vůbec takovéto články když (pardon) plácáte o něčem o čem nemáte ani tušení. Všech těchto pět osobností je opravdu nejzněmějších mezi zkušenými uživateli (tj. ne BFU). Ano Ivo Lukačovič je majitel Seznamu a dalších několika nejnavštěvovanějších serverů v ČR, Dušan Janovský alias Yuhu je hlavní vedoucí největšího vyhledávače (ano Seznamu) a každý den komunikuje se širokou veřejností přes různá fóra odpovídá a vysvětluje, Jiří Peterka a Petr Staníček alias Pixy se zasloužili o rozvoj vysokorychlostního internetu v ČR, Patrick Zandl jeden ze "zakladatelů" českého internetu se svym mobil.cz dnes dela Marigold a novy projekt Stream.cz atd. atd.
V celém článku bych souhlasil s Vámi jen v tom že iDnes si nezaslouží prvním místo mezi zpravodajskými servery, což je trochu málo na článek [oči v sloup]

123402

13.12.2006 13:43

RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 123402

peterka, pixy a broadband? jak.. ucasti na nesmyslnych forech napojenych ma zbytecne ministerstvo s aktivitami vedoucimi prave k peprnetu? propagaci internetu?

lukacovic se svym ukradenym projektem? a naslednymi ze sveta kopirovanymi projekty, o kterych vam nakonec zrovna pixy rekne, ze jejich navstevnost je zalozena na zastaralem zvykovem nastaveni domaci stranky?

zandl a jeho patent na rozum?

jdete na google a zjistite, ze adolf hitler je na internetu (a i ceskem) vyrazne znamejsi postava - tvrzeni zalozeno na poctu vyhledanych stranek na jyxo.cz

123415

13.12.2006 13:54

RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 123415

hmm, a co tak fantastickeho stvoril Hitler na internetu, resp. jake "ceske" servery vybudoval? Ci jak jinak se zaslouzil o rozvoj "naseho" internetu?
Budme radi, ze v jeho dobe jeste nic podobneho neexistovalo... [oči v sloup]

123416

13.12.2006 15:00

RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 123416

presne to co propaguje broadbandove forum a proc peprnet nakonec dostal cenu..jediny problem ceskeho internetu


obsah....

hitler to narozdil od pixyho zvlada i po smrti [chechtot]

123418

14.12.2006 23:03

RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...

satai 62.?.?.?

Reakce na 123415

Doktora Peterku schodou okolnosti alespon zbezne znam osobne - absolvoval jsem nekolik semestru jeho prednasek a seminaru a pokud nic jineho, tak je to odbornik na slovo vzaty a velmi schopny pedagog.
Jeho "politickou" broadbancdovou aktivitu neznam, ale rozhodne venoval znacne usili technologicke osvete v teto oblasti

123491

13.12.2006 16:52

RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 123402

Opravdu. Kdyz jsou tak znamy a dobri, tak proc museli oni neomylni vybrat tech 5 top, z kterych konecne mohl volit nevzdelany internetovy plebs. Ztratil jsem uz podruhe kontakty na vse stare pratele!! [naštvaný] [naštvaný] Ale ted me diky sve vytrvalosti a neodbytnosti objevil, jeden uzasny clovek z me minulosti, takze verim ,ze se k nim dostanu brzo. Tentokrat budu ohledne kontaktu spolehat na tradicni tuzku a papir. Jsou providery na ceskem internetu od roku tusim 95, takze se preptam. Treba zaslouzilce o sit svetoveho formatu "Velkeho Bila" pokladali za zmrda co posunul software o 20 let zpatky.

123429

13.12.2006 21:20

RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...

sartori 62.?.?.?

Reakce na 123402

Co udelal Lukacovic pro cesky internet? Patrick Zandl? Ehm... A co jmena jako Pavel Satrapa, Tomas Marsalek a dalsi? O nich se nevi. A presto (take) diky nim cesky internet funguje.

123445

13.12.2006 22:59

RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...

listonos 85.?.?.?

Reakce na 123445

Mysim ze internet je tak zivotaschopne medium ze by fungoval aj keby tychto panov nebolo a privlastnovat si frcky za zasluhy o jeho sirenie a jeho cokolvek mi pride v nasich koncinach ako dost trapne.

123450

13.12.2006 12:53

RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...

seda 82.?.?.?

Reakce na 123400

Ani mne nepřekvapilo, že první kdo reagoval jste vy, Sodku!? Evidentně si libujete v tajemných pojmech, vy anglofilové.Že by jste ztratily pojem o češtině? Websites a webdesigneři... bla, bla, bla! Vy si opravdu myslíte, že lidé (jakéhokoliv věku) podnikající v informatice "jsou za vodou"? NEVÍTE NIC!!! Nevíte jak je,tuto omladinu jiní vykořisťují resp. zdírají! Ne proto, že jsou schopnější (ti majitelé), ale proto, že podivnou shodou okolností mají víc peněz. Tak, jako asi vy zacházíte se svými zaměstnanci...
A k vašemu "NO CEMMENT"...díky hajzlům, které vy obdivujete, se můj mateřský podnik "Štěrkovny a pískovny Olomouc" rozpadl a posléze převážná část padla do rukou zahraniční cementářské loby!? Jedině takovému emigrantovy jako vám, a vám podobným, to nepřipadá zvláštní...Ale každý soudný člověk, pokud není dement zralý pro Štěrnberk (psychiatrická léčebna), musí pochopit, že štěrk a písek v zemi nepotřebuje cizí kapitál, aby se vytěžil, přesítoval a prodal!!! A v situaci, kdy tady "visela" ve vzduchu masivní realizace dálnic a pod., může tyto podniky prodat jen hajzlovský zrádce - ODS!!!
"Dost svině" jsem nebyl ani v osobním životě a ani jinak, a ani bych nechtěl být (třeba by se mi špatně spalo). Navíc mám tu smůlu, že eskamotáž s pojmy mi není vlastní...Řeknite mi pane Sodku, kdo byl větší lhář: předlistopadová KSČ, nebo polistopadová ODS? Ale pravdu, se znalostí současného stavu!
Nedoufám, že řeknete pravdu, ale aspoň si ostatní čtenáři udělají obraz "kde kdo stojí". [mrknutí jedním okem]
Mír v duši... [smích]

123411

13.12.2006 16:29

RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 123411

>Ani mne nepřekvapilo, že první kdo reagoval jste vy, Sodku!?
Zdravim, pane Sedo[mrknutí jedním okem]

>Evidentně si libujete v tajemných pojmech, vy anglofilové.
Specialne Vam jsem odpovedel s diakritikou, coz delam velmi zridka. Navic nechapu, proc bych prvovyrazy, ktere byly a jsou pouzivany dodnes, mel prekladat.
Doma mluvime tremi jazyky a nejsme zadni "filove". Jsme obycejni lide,svetoobcané.

>Že by jste ztratily pojem o češtině?
Ach, Vy srandisto [chechtot]

> Websites a webdesigneři...
Pane Sedo. Chcete, abych specialne pro Vas vytahl Vase vyrazy? Radej ne[mrknutí jedním okem]

>Vy si opravdu myslíte, že lidé (jakéhokoliv
>věku) podnikající v informatice "jsou za vodou"?
Tvrdim snad toto? Ukazte mi, kde se takto vyjadruji.

>NEVÍTE NIC!!!
Vubec nic? Hmm,....

>Nevíte jak je,tuto omladinu jiní vykořisťují resp. zdírají!
Zadne takove neznam a pokud Vy ano, at podaji trestne oznameni na vykoristovatele, popr. at emigruji. Jako jsme to udelali my pred bolsevikem v rudym kabate.

> Tak,jako asi vy zacházíte se svými zaměstnanci...
Pane, jste uplne mimo. Socialni program pro sve zamestnance jsem zrusil. NEMAM JIZ ZADNE ZAMESTNANCE., NECHCI A NEPOTREBUJI [smích]

>A k vašemu "NO CEMMENT"...díky hajzlům, které vy obdivujete,

Ja, a nekoho obdivuji? Vy jste opravdu srandista. Pokud nekoho, nebo neco obdivuji, tak snad pekny zadek, chuzi a tak...telicko a dusicku mňam holky, damy, slecny...[mrknutí jedním okem]
A protoze jste uplne mimo mlade lidi, nevite, co NO CEMMENT znamena. Proste,...je to parodie na velmi pouzivane NO COMMENT,pane. Tak ja vy, anglofilove, casto pouzivate. [mrknutí jedním okem]

>Jedině takovému emigrantovy
>jako vám, a vám podobným
Vzdyt Vy o mem soukromi vubec nic nevite.Tak oc se zde porad snazite?
A emigrantovi,....podle vzoru Pán- Pánovi [mrknutí jedním okem]

>"visela" ve vzduchu masivní realizace dálnic a pod., může
>tyto podniky prodat jen hajzlovský zrádce - ODS!!!
Viz Severomoravska dalnice a miliardove ztraty za podpis bolsevika Zemana.
Vaseho bratra v rudem triku.

>kdo byl větší lhář:předlistopadová KSČ, nebo polistopadová ODS?
Ulhana kurwa zustane ulhanou kurwou, at uz si oblekne rudy, nebo se prevlekne do modreho. Stejni lide, stejni korytari, stejni alpinisti,poplatni systemu. At uz v realnem socialismu se Sovetskym svazem na vecne casy a nkdy jinak,... nebo pod taktovkou bankeru a zbrojaru, jenz dokazou vyssavat danoveho poplatnika v USA a dari se jim to i tady, diky volicum v CR. Voli parchanty, at teda maji zparchantely zivot.

>Nedoufám, že řeknete pravdu
Pane Sedo. Jime, pijeme, spime, chodime na zachod, nebo za holkama radove stejne. A to do te doby, nez nas promeni v popel a zazpivaji naposled. Tak co....
Dulezite je pater vzprima a neublizit. Rudy bolsevik se snazil sec mohl, aby zlomil. A vedome ublizoval, ponizoval......Dnes, jiz dosti prosedively, nejsem ochoten pristoupit na alternativu VSJO RAVNO. Svou prdel si umit utrit bez pomoci a nepotrebuji k zivotu diktat proletariatu.


V [cool]
world peace
a mir pouze Dobrym dusim,
kabaty neprevlikajicim

123427

17.12.2006 21:06

RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...

seda 82.?.?.?

Reakce na 123427

Sodku!, oslovte mě jen Šeďa, mně to nevadí - na formality si nepotrpím.
Omlouvám se za to "emigratov-y", ač tam mělo být "emigrantov-i"!
Dále:Vy tomu říkáte světo-občanství?!, No prosím, to jsou nové souvislosti...? Asi to souvisí s pořekadlem "kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem", bohužel o morálce to nic nevypovídá...!
>K "nevíte nic"...
...vytrženo ze souvislostí!, abych to upřesnil: Zcela určitě víte, co prospívá podnikateli, a se..te na to, co prospívá dělnému lidu...!
>K tomu,že omladinu zdírají..., a že takové vy neznáte...
...to je váš problém!.
>Jime, pijeme, spime, chodime na zachod, nebo za holkama radove stejne. A to do te doby, nez nas promeni v popel a zazpivaji naposled. Tak co....
Průser spočívá v tom, že až nás pozvou "na věčnost", tak si oba budeme myslet totéž, že "jíme, spíme, ect."...,neni to absurdní?
Jinak, co se týče mého okolí-opravdu nevíte o čem je řeč-kdybyste se díval, určitě byste viděl případy i ve svém okolí, ale asi jste byl,jako emigrant "slepý", nebo vděčný svým imigrantským přátelům...

123607

13.12.2006 9:55

České Noviny považuji za kvalitní médium

J. Bartak 89.?.?.?

O řád převyšují iDnes, natož bulvární Novinky. Co ale nechápu je úspěch seznam.cz. Ten server má výpadky (v řádu minut) snad denně. Provozuji internetovou kavárnu a nejčastěji odpovídám na dotaz: "Von zase nejde seznam jó? Se nemůžu dostat do mejlu."

[chechtot]

123401

13.12.2006 10:29

Pan Zandl a p. Lukacovic

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

jsou opravdu dobre priklady - ten jeden dobrym projektem skutecne ziskal pravo na rozum, ten druhy svuj projekt ziskal zadanim od sveho tehdejsiho zamestnavatele a pak s nim utekl [smích]

123403

13.12.2006 12:05

Ach ty komplexy

Dolfa dolfasan (zavináč) seznam (tečka) cz 84.?.?.?

Tak zakomplexovaný článek jsem už dlouho nečetl. Srovnávat zvedavce s jedním článkem denně se zpravodajskými servery jako je idnes.cz je velmi k pousmání.
To, z pěti "nej- nej- nej- internetovatelnější" osobností nezná autor ani jednu jasně naznačuje, jaký asi má přehled o internetu.(Hlasovali asi převážně čtenáři Lupy.cz, což je specificky tématicky zaměřená skupina, proto ty výsledky nejsou ani moc překvapivé)Váš skoro až nenávistný pohled na vítěze této kategorie nemá ani cenu komentovat.
Dělal jsem si letmý rychlý průzkum mezi známými a vámi zmiňované "dva kvalitní", [čti vámi čtené] blogy nezná vůbec nikdo, u těch pěti ohodnocených se občas známí chytali.
Nakonec pak máváte konspirační teorií, že je to všechno stejně podmáznuté atd. atd. Osobně bych se být hlasujícím v této anketě cítil uražen, vaším opakovaným zpochybňováním hlasu veřejnosti, či budeme-li brát anketu jako "necinknutou", tak hanění vkusu hlasujících.
Závěrečné pohrdání mainstreamem a stavění zvedavce.org do tařka undergroundu, jako čehosi naprosto skvělého a nepřekonatelného, čemu se nedostává patřičné úcty jen proto, že je možná místy trochu "politicky nekorektní" a čemu mocní/vláda/atd nepřejí, jsem už jen bral s trpným pousmáním.

123407

13.12.2006 15:21

RE: Ach ty komplexy

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 74.?.?.?

Reakce na 123407

>Tak zakomplexovaný článek jsem už dlouho nečetl. Srovnávat
>zvedavce s jedním článkem denně se zpravodajskými servery
>jako je idnes.cz je velmi k pousmání.

Máte pravdu. Srovnával jsem nesrovnatelné. Mě zmátlo to, že nikde v pravidlech neuváděli, že server musí uvést x-článků denně, aby se kvalifikoval.

>To, z pěti "nej- nej- nej- internetovatelnější" osobností
>nezná autor ani jednu jasně naznačuje, jaký asi má přehled
>o internetu.

Ale to jste špatně pochopil. Já je znám všechny, akorát ne osobně.

>Dělal jsem si letmý rychlý průzkum mezi známými a vámi
>zmiňované "dva kvalitní", [čti vámi čtené] blogy nezná
>vůbec nikdo, u těch pěti ohodnocených se občas známí
>chytali.

Ovšem. Čeho je to důkaz? Kvality?

>Nakonec pak máváte konspirační teorií, že je to všechno
>stejně podmáznuté atd. atd.

Podmáznuté? Ne. To neměli zapotřebí. Vždyť si tu soutěž sami pořádali a ty ceny si rozdali mezi sebou.

>Závěrečné pohrdání mainstreamem a stavění zvedavce.org do
>tařka undergroundu, jako čehosi naprosto skvělého a
>nepřekonatelného, čemu se nedostává patřičné úcty jen
>proto, že je možná místy trochu "politicky nekorektní" a
>čemu mocní/vláda/atd nepřejí, jsem už jen bral s trpným
>pousmáním.

Omlouvám se, jestli to tak vyznělo. Ale faktem je, že žádný server, který nejde s mainstreamem, nebyl oceněn. Jmenoval jsem (z těch opomenutých) BL, zapomněl jsem v článku zmínit skvělé stránky d-fens.

123419

13.12.2006 12:12

proč?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Zdravím,
nikdo Vám nebrání, abyste udělal svoji anketu. Samozřejmě má určitě chyby, ale hlasujících bylo podle vyjádření 11.000, což už je opravdu hodně.
Pravidla byly dány dopředu a Váš článek je zcela nesmyslný a hodný člověka, který nic neví o českém internetu.

Petr

123408

13.12.2006 13:38

RE: proč?

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 123408

11.000 klikacu?
i na cesky internet zcela zanedbatelne cislo

pro dalsi priklady navrhuji ankety na novinky.cz, idnes.cz apod... zasvecene nazory zasvecenych lidi..zcela netendencni terminy (fandeni novemu predsedovi KDU-CSL.. to uz skoro urazi)

123414

13.12.2006 15:21

Seznam.cz

skud 194.?.?.?

Ten již poslední dobou téměř nepoužívám, jelikož se mi zdá nezajímavý, nudný. Mapy.cz jsou teda nic moc, slovník taky za nic nestojí, zdaleka nepřeloží spoustu výrazů. Seznam.cz nenajde,to co jiné vyhledávače. Hlavní deviza celého tohoto portálu vězí v chatu. Server.lide.cz, který je asi nejnavštěvovanější diskuzní portál, kde se to hemží buzíky, vohnouty, pedofily, sexuálními uchylkáři a TVNova kulturou.
Ta jejich soutěž akorát zavání elitářstvím a poplácáváním po ramenou, že oni jsou víc, než ti druzí.
A že vyhrála Idnes?? Tomu se ani nedivím, dříve by za odporného komunismu vyhrálo Rudé právo, za nejpravdivější zpravodajství.

123420

13.12.2006 15:42

Pane Stworo,

Jiří Koubek yuri1 (zavináč) seznam (tečka) cz 147.?.?.?

nic ve zlém, ale z vašeho článku čiší zcela prosté zklamání z výsledků a tak se snažíte hledat chybu všude jen ne u sebe. Nejen, že si odporujete sám sobě přímo v článku, ale de facto za vším vidíte nějaké spiknutí.
Uvedu hned příklad: v osobnostech říkáte, že "nikoho z výše uvedených ani neznáte", ovšem v části o vyhodnocení blogů se objevuje jméno Iva Lukačoviče jako "čirou náhodou člen poroty (není to ten chlapík, co vlastní seznam.cz a další lukrativní štiky v zatuchlém prostředí českého internetu?)". Takže sám vidíte, že toho člověka velmi dobře znáte. Jen pro vaše upřesnění, IL si skutečně zaslouží být na prvním místě v dané anketě, jelikož není jen vlastníkem seznamu.cz, ale též jeho tvůrcem (přičemž takovouto prosperující firmu vytvořil takřka z ničeho); a on sám se chová velmi skromně (jezdí třeba MHD) a kromě své velké vášně létání se nijak neodličuje od průměrného občana České republiky.
No a podle pravidel, jak se objevilo i na Nezvědavci, platí "# U nominací budou vyloučena veškerá díla a služby se sexuální tématikou a projekty porušující platné zákony České republiky. Vyloučeny budou rovněž projekty a díla, vedoucí k rasové a náboženské nesnášenlivosti či xenofobii.", což mnohdy Zvědavec porušuje.

123421

13.12.2006 16:52

RE: Pane Stworo,

karel_danek 81.?.?.?

Reakce na 123421

"Vyloučeny budou rovněž projekty a díla, vedoucí k rasové a náboženské nesnášenlivosti či xenofobii.", což mnohdy Zvědavec porušuje."

Bohuzel toto by v pripade, kdybychom nezili v xenofobni a obecne nesnasenlive spolecnosti, vyloucilo prakticky vsechny nominovane. Zly islam, hodny Izrael apod... jsou typicke projevy vetsiny svetovych zdelovacich prostredku a tudiz i portalu idnes a spol. Tak dlouho a veskrze nasilne je nam podsouvan masmedii jednostranny pohled na celkove deni, az ho chapeme jako ten spravny.

123430

13.12.2006 16:57

RE: Pane Stworo,

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 74.?.?.?

Reakce na 123421

>nic ve zlém, ale z vašeho článku čiší zcela prosté
>zklamání z výsledků...

Fakt? To jsem nechtěl, ani jsem to tak necítil. Ale jste už několikerý, který na to upozorňuje, tak to asi bude pravda. Skutečně jsem to tak nemyslel. Mně přišla divná ta pravidla soutěže, že čtenáři nominují a pořadatelé z nominovaných vybírají pět prvních. Pořád to nechápu. Proč tam ta pořadatelská ruka zasahuje? Proč by nemohli čtenáři nominovat a žebříček by se tvořil automaticky počtem hlasů a nominací? A také mi ty počty nominací a počty hlasů chybí v konečném výsledku. Stále nevím, zda se zobrazovaly v průběhu soutěže. Doufal jsem, že to tu někdo napíše.

Označit iDnes jako nejlepší český zpravodajský server, je drzost. Nemám na to jiná slova. Je to zoufalství. iDnes je propagandisticky a vlezdoprdelismem na úrovni americké stanice FOX, ale FOX to aspoň umí profesionálně podat. Britské listy převyšují kvalitou zpravodajství iDnes několikanásobně. A i takové Právo je podle mého skromného názoru mnohem lepší.

123431

13.12.2006 15:52

S částmi článku nesouhlasím

David V. 80.?.?.?

S jménem Marek Antoš jsem se na netu setkal někdy v roce 1995, kdy na svých stránkách postkytl počítadlo přístupů pro ostatní tvůrce vlastních stránek. Časem vytvořil server Lupa, který byl v těch dobách zajímavým a užitečným zdrojem informací z oblasti připojení, ISP a internetu obecně. Takže už z tohoto pohledu do poroty podle mě patří.

Patrick Zandl - zakladatel Mobil serveru. Pro mě je to asi nejlepší novinář na českém internetu. Líbí se mi jeho styl psaní, jeho přednášky jsou nejen poučné, ale také podané zábavnou formou, takže při nich rozhodně neusínám. Jeho Marigold sloužil v počátcích jako velmi dobrý zdroj informací o WiFi. A i nyní se tam člověk dozví spoustu zajímavých věcí - upozorňuje na zajímavé trendy v zahraničí, o kterých většina lidí zde nemá ani potuchy.
Takže opět člověk, který do poroty patří a pro jeho blog bych také hlasoval.

Takže v porotě jsou určitě lidé, kteří by tam být měli a bohužel taky lidé, kteří jsou tam jen díky funkci ...

A abych taky s něčím také souhlasil [cool]
Mirun a jeho Aktovka-x.net byl (teda on ještě pořád je) naprosto úžasný zdroj zábavy i poučení - občas nechápu, jak něco takového se dá vymyslet [chechtot]

123422

14.12.2006 3:30

RE: S částmi článku nesouhlasím

Hypertrofim Avraam Blogze 211.?.?.?

Reakce na 123422

A co si myslite o soutezich, kde soutezici sedi zaroven v porote? neni to divne? [smích]

123459

13.12.2006 16:18

Internet v česku se ještě musí opečovávat

Nápověda 88.?.?.?

Celá IT kultura je v Česku ještě mezi lidmi obecně nezažita
a musí být proto chráněna.Nevím, jak ruka ruku myje,ale je fakt,
že jmenovaní patří k otcům zakladatelům českého netu.
Vždyť, jak je dlouho doba, co český net byla poušť!!!
Proto bych nebyl tak přísný.
Net je věcí budoucnosti a zde si nová mladá krev nenechá foukat
pod pytlík a udělá si pořádek.
Celý internet stojí ještě před velkou revolucí - jde o technický
skok, kdy bude možné přenášet daleko rychleji a daleko větší
objemy dat.Rozhodující jsou investice do technologií.
Potom teprve přijde to pravé maso, kdy se na net přestěhují
všechny digitální komplexy - tj. především televize a rozhlas
a vysokorychlostní internet nechá vzniknout zcela novým médiím,
která se budou naprosto přesně a cíleně zaobírat jenom jedním
vyhraněným tématům.
Není daleko doba, kdy budete velmi snadno moci jít na nějaké
zajímavé turistické cestě a nejenom tam / fantazii se meze
nekladou / a zde snímat vše, co vidíte kamerou a okamžitě
vaše zážitky a vize umístit on line na net.
Žádná cenzura nebude mít smysl, protože z povahy věci nebude
ani možná.
Takže si vůbec o net nedělám žádný strach.
Spíše se začnou klepat mocní, protože jim nová technika
a technologie vyrazí cenzorský klacek z ruky!!!
Je možné též zneužití, že každý bude moci šmírovat každého,
ale pokrok se zastavit nedá a s tím se musí naučit
nová společnost žít!!!
Zpátky žádná cesta není!

123425

13.12.2006 21:24

opečovávat?

J.P. 89.?.?.?

Reakce na 123425

nezlobte se, ale to mi příjde jako hloupý názor. CO má být chráněno? Kým??? čím??? nějakými soutěžemi a cenami? cože??

To je podobně choré, jako že "digitální televize se musí dostatečně propagovat - a proto na kampaň narveme ze státní kasy miliony korun" ...
Nepochybně je internet "zatím" jediné demokratické médium dostupné široké veřejnosti. A je to možná jedna z posledních šancí.
Ale mám obavu, že to tak dlouho nezůstane.. Všichni NWO kámoši už si dlouho drbou hlavu, jak to mít pod kontrolou a jediné co jim brání je technický problém... internet je decentralizovaný.
Sliby a naděje co všechno s internetem bude.. mi zas připadají jako sliby že ta "blikací bedýnka" (rozumějte TV) bude jednou umět vzdělávat i toho nejchudšího, přinese poznání a veskrze samá pozitiva. A podívejte se dnes - co v televizi jede a kdo se z toho nejvíc napase. [bliji]

Takže si to neidealizujte. Aktivity na internetu už jsou dávno rozděleny, tvrdý boj o zrno běží už nějakých 10 let... Investice do technologií nejsou rozhodným prvkem ve vývoji společnosti k něčemu lepšímu. A zejména ne ty, které budou sloužit jen vyvoleným.
TÍM DŮLEŽITÝM JE DLOUHODOBÁ A NESELEKTIVNÍ INVESTICE DO VZDĚLÁNÍ. A ta se samozřejmě nehodí do krámu těm nahoře. Oni budou živit internet penězi jen do té doby, dokud budou mít naději že jej jednou budou mít pod kontrolou. Pokud zjistí, že to je totálně bez kontroly, budou naopak dělat vše proto, aby vznikaly zpoplatnění a restrikce a úpadek.

Fandím internetu, ale jen jako virtuálnímu zprostředkovateli lidských hodnot, ne jako materiálnímu nástroji s ekonomickými cíli . Kašlu na sliby "co předčí dnešní fantazii" ... Protože většinou skutečně předčí, ale v tom horším smyslu. Podstatní jsou lidé, kteří internet (nebo nastupující medium) budou chtít/umět, použít tak, abychom byli lepšími lidmi, ne ještě hloupějšími ovcemi... Mám také velkou obavu, že nové generace nebudou chytřejší než ty starší.. budou jiné, ale budou už adaptovány na zcela šílený svět. Nebudou vnímat to špatné. Proto považuji za důležité v každé generaci propojovat více generací a předávat si znalosti. Díky mixu starého a nového může vzniknout to lepší... Nikdo ještě nebyl génius z čista jasna.

123446

15.12.2006 22:08

RE: Internet v česku se ještě musí opečovávat

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 123425

..dobrý, nápovědo.
Těší mě, čiperného staříka, že tu někdo vidí budoucnost reálně.
Ano. Za pár let se provalí všechny ty lži. Od boudy okolo Ježíše, kluka, který se naučil řeč vesmíru - přes "židův" vynález "daně z přidané hodnoty",dovedený do její dnešní nezbytné podoby "státního dluhu".
Až to lidi prokouknou a přestanou se bát umělých strachů, šířených těmi, kdo se mermo mocí snaží udržet dvoutisíciletý "status quo" (cesty do pekel)- tak se dnešní mládež konečně přestane flákat a trochu tu udělá pořádek.
Mají v palici už jiné "programy", ty jen čekají na "oživení". Nebudou se namáhat předčasně, "myslivost" jen cizí není.

123554

13.12.2006 16:23

No já nevim

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

ale z těch uvedených webů nikdo z mých známých nic nečte a ja taky ne....
Nasrat se dovedu i jiným způsobem....

No a pokud jde o větu, cituji:

Což mi příliš nekorespondovalo s tím, jak hezky psal na svém blogu. Ale budiž, třeba jsem mu byl nesympatický tak nějak od přirození.

Mám pouze jeden dotaz: tys mu ho ukazoval???


Krysa

123426

13.12.2006 17:40

Internet

n/a 212.?.?.?

Pokud mě paměť neklame, tak velké I proto, že
internet, extranet, intranet
Internet = síť postavená na základech ARPAnetu,
takže aby se odlišil rozdíl mezi obecným pojmem internet
a tím "našim" celosvětomým, tak Internet [mrknutí jedním okem]

123433

13.12.2006 21:15

cestina?

djb 83.?.?.?

Pane Editore,

"Ale budiž, třeba jsem mu byl nesympatický tak nějak od přirození."

Nemate na mysli "od mé přirozenosti?"

Jinak si myslim, ze zebricek zpravodajskych webu odpovida jejich popularite a preci vubec nelze brat vazne, ze by hlasovani ctenaru neco vypovidalo o kvalite zpravodajstvi. Jde jen o to, kdo to jak dokaze prodat.

Myslim, ze soutez byla regulerni.

123443

13.12.2006 21:27

RE: cestina?

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 74.?.?.?

Reakce na 123443

>"Ale budiž, třeba jsem mu byl nesympatický tak nějak od
>přirození."

>Nemate na mysli "od mé přirozenosti?"

Samozřejmě. Ono se to někdy tak lidově říká. "od přirození". Myslí se tím samozřejmě "od přirozenosti". Byl to překlep, ale úmyslný. Nemusíte mě proto opravovat. [smích]

123447

13.12.2006 22:55

RE: cestina?

djb 83.?.?.?

Reakce na 123447

Mate pravdu, nepochopil jsem to, v relativne vazne psanem clanku clovek obcas zapochybuje, zda nejake odlehceni neni omyl.

123449

13.12.2006 21:18

Přečtětě si titulek...

domini 83.?.?.?

Myslím, že pan Stwora chtěl opravdu jen poukázat na to, co předeslal už v prvních 5(?) řádcích.. že prostě, když pořádám nějakou soutěž, nebo jsem porotce nějakého klání, neměl bych se asi osobně účastnit.. a své obsazení nebo nominace odmítat.. jinak je to trapné.
ale pane stwora, takovýma koninama neztrácejte svůj drahocenný čas.. to byla soutěž sama pro sebe.. nicméně chápu..
kdyby mě někdo přihlásil do soutěže miss, smrtelně bych se urazila (konstatuji, že nejsem ošklivá, spíš naopak). ale kdybych nevyhrála, taky bych se z toho musela lidově řečeno "vyblejt"..
no, jsou to vaše noviny, tak proč ne.. držím palce!

123444

14.12.2006 12:44

RE: Přečtětě si titulek...

jeera 212.?.?.?

Reakce na 123444

Souhlasím s Vámi. Mám pocit, že diskutující příliš nepochopili autora. Vždyť u většiny soutěží bývá zvykem, a je to IMHO i součást slušného chování, že pokud pořádám soutěž, apriori z ní vyloučím sebe a své nejbližší (obecně řečeno). Pokud tak neučiním, automaticky se vystavuji nebezpečí střetu zájmů, ať byl výherce - příbuzný sebelepší.
To se prostě nedělá.
Jinak p.Zandl i p.Antoš jistě spoustu zásluh na českém netu bezpochyby mají...
Ad iDnes - snad největší hnůj co znám, ale je to jen můj osobní názor (a proto mi ho nikdo neberte [smích]

123473

13.12.2006 22:16

Největší hrozba

atp 88.?.?.?

je podle mě v tom, že česká média jsou pod kontrolou Němců. A v této souvislosti bych vyzdvihnul Britské listy za to, že hájí české zájmy co se týče sudeťáků a landsmannschaftu.

123448

14.12.2006 2:28

Koncim

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Mel jsem v umyslu tento krok ucinit uz drive, ale porad jsem jej oddaloval. A kdyz uz jsem se k nemu odhodlal, predbehla me svym odchodem pani Mindy a tim i zaskocila. Protoze jsem nechtel vyznit tak, ze se po ni opicim anebo ze jsme dokonce domluveni, zustal jsem. Ted uz vsak, bohuzel, je situace neunosna.

Velice mi vadi diskuze o konci sveta, chylici se valce a vselijakych nadchazejicich spolecenskych krizich. Clovek ma sam o sobe mnoho svych problemu, ve stari hlavne zdravotnich, a proto pri zajmovem spolcovani ma spise touhu a nebo az potrebu se rozptylit necim povznasejicim, posilujicim. Zvedavec byl pro me dlouho zdrojem predstav, ke kterym bych se nikdy nedokazal dopidit, i kdybych popustil fantazii sebevic, ale postupem doby takovym poutacem prestaval byt a dnes uz je mi nekdy vylozene neprijemny. Co to zapricinilo?

Jako dite jsem ministroval v rimskokatolickem kostele. Od peti do ctrnacti let. Soucasti teto sluzby byla ucast na pohrbech. Pokud bych mel vycislit, kolika techto tklivych akci jsem se celkem zucastnil, mozna bych se priblizil k tisicovce. (Bylo to ve meste, obcas byly i tri denne.) Bohuzel, kazde oplakavani pozustalych me strhavalo k obdobnemu projevu a vecer jsem pak se slzami v ocich usinal, coz ve mne zanechavalo narustajici precitlivelost, zejmena na negace. V dospelosti jsem sice pochopil, ze zivot je vlastne neustaly boj s negacemi, a k radosti dochazi jenom tehdy, jsou-li jako sok negace premozeny, coz me motivovalo k neustalemu zapoleni, jenomze ted, nekolik poslednich mesicu, se na techto strankach hodne casto pise o konci, hruzach, a ja uz proste si nemohu dovolit vice se tim zaobirat.

Proto oznamuji, ze koncim. Mam predsevzeti tyto stranky uz vubec neotevrit. Dekuji za pozornost.

Jiri Valtr

123457

14.12.2006 8:14

RE: Koncim

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 123457

>Zvedavec byl pro me dlouho zdrojem predstav, ke kterym bych se nikdy nedokazal dopidit, i kdybych popustil fantazii sebevic, ale postupem doby takovym poutacem prestaval byt a dnes uz je mi nekdy vylozene neprijemny.

>Clovek ma sam o sobe mnoho svych problemu, ve stari hlavne zdravotnich, a proto pri zajmovem spolcovani ma spise touhu a nebo az potrebu se rozptylit necim povznasejicim, posilujicim.

>Proto oznamuji, ze koncim. Mam predsevzeti tyto stranky uz vubec neotevrit.


Pane Valtře,

že vy vlastně ani tak moc odejít nechcete? Že vy vlastně tím demonstrativním sebeupálením voláte po tom, aby Zvědavec byl povznášnějícně posilujícím rozptýlením - neřku-li přímo rozkoší - dosud tepajících orgánů?

Zpěv, víno, ženy? Ne? Tak kudy, přes mokřiny a kamení .....?

to: editor
snad abyste ho přenesl, mlynáři?!

p.s.

>Co to zapricinilo?

>Jako dite jsem ministroval v rimskokatolickem kostele. Od peti do ctrnacti let ................

Ale fůůůůůůůj......! Pokud má Zvědavec prsty ve všech divech dnešního světa, tak v řiti římskokatolické církve je rozhodně nemá. Pokud se týče hnojných praktik římskokatolické církve vúči nezletiletým, tak tady se raději zdržím hutného komentáře. Nemusíte děkovat [mrknutí jedním okem]

Tom

123464

14.12.2006 8:31

RE: Koncim

JaJa 193.?.?.?

Reakce na 123457

Dobrý den pane Valtře. Nevím, jestli Vám nepíši s křížkem po funusu, ale snad si to ještě přečtete.

Máte pravdu, život je kurevský boj, kdy proti jedinci stojí téměř vždy obrovská přesila a pravidla slušného boje neexistují. Hledat v takovém boji pozitivní věci je vcelku jednoduché. Zvítězit dost dobře nejde, takže čím déle vydržíme a čím více jich pobijeme, tím lépe pro naše následovníky a to budiž naší odměnou, pozitivem a světlem! Vy zřejmě bojujete s myšlenkou, že jednou zvítězíte a k tomu potřebujete něco pozitivního. Na tuhle potřebu najít něco pozitivního jsem přišel již před několika lety a z toho důvodu naprosto ignoruji veškerá média a na Internetu si též pečlivě vybírám. Ono to hodné pomáhá změnit virtuální identitu, lézt na nové servery atd. Přesto všechno nevěřím tomu, že můžu zvítězit, protože tupost lidí je nekonečná. A snažit se tohle změnit v nějakých diskuzích je dost dobře nesmysl. Na tom zahyne naše rasa, ale to my už tu dávno nebudeme.

Mějte se fajn [smích] a přeji Vám hodně rychlé pakety jdoucí jen tam, kam je skutečně posíláte... [velký smích]

123466

14.12.2006 8:39

RE: Koncim

Tom 24.?.?.?

Reakce na 123457

>Zvedavec byl pro me dlouho zdrojem predstav, ke kterym bych se nikdy nedokazal dopidit, i kdybych popustil fantazii sebevic, ale postupem doby takovym poutacem prestaval byt a dnes uz je mi nekdy vylozene neprijemny.

>Clovek ma sam o sobe mnoho svych problemu, ve stari hlavne zdravotnich, a proto pri zajmovem spolcovani ma spise touhu a nebo az potrebu se rozptylit necim povznasejicim, posilujicim.

>Proto oznamuji, ze koncim. Mam predsevzeti tyto stranky uz vubec neotevrit.


Pane Valtře,

že vy vlastně ani tak moc odejít nechcete? Že vy vlastně tím demonstrativním sebeupálením voláte po tom, aby Zvědavec byl povznášnějícně posilujícím rozptýlením - neřku-li přímo rozkoší - dosud tepajících orgánů?

Zpěv, víno, ženy? Ne? Tak kudy, přes mokřiny a kamení .....?

to: editor
snad abyste ho přenesl, mlynáři?!

p.s.

>Co to zapricinilo?

>Jako dite jsem ministroval v rimskokatolickem kostele. Od peti do ctrnacti let ................

Ale fůůůůůůůj......! Pokud má Zvědavec prsty ve všech divech dnešního světa, tak v řiti římskokatolické církve je rozhodně nemá. Pokud se týče hnojných praktik římskokatolické církve vúči nezletiletým, tak tady se raději zdržím hutného komentáře. Nemusíte děkovat [mrknutí jedním okem]

123467

14.12.2006 11:21

Drobné nepřesnosti...

tnemec 193.?.?.?

Neberu vám, že můžete být, Vladimíre, tou soutěží, kterou já jsem ani nezaregistroval, pohoršen...

Kredit vašeho článku ale snižují nepřesnosti poměrně zásadního rázu...

Uvádíte, že cenu získal kromě iDNES.cz i server iHNED.cz, aby se "mafra nezlobila". Možná vám uniklo, že server iHNed.cz je serverem Hospodářských Novin, které vydává velká konkurence Mafry, tj. Ekonomia...

Pak se rozčilujete, že iDnes získalo cenu, přestože kvalita jejich zpravodajství není excelentní... sám ale v tomtéž odstavci uvádíte, že "nic lepšího není". Tak si v tom udělejte trochu pořádek. Když nic lepšího není, tak ... je to jakože první, ne? Čili první místo celkem není neoprávněné...

Neobhajuju nikoho a nic, jen poukazuju na faktické a logické nedostatky článku.

P.S. Oblast "Specializovaného zpravodajství" ve mě také vzbuzuje značné pochybnosti. Dělám v oboru krze auta, a tak se vyznám především v této oblasti. Nicméně například server Auto.cz (uznávám, že Tuning.cz je už příliš specifický) předčí servery minimálně od 3. místa rozdílem třídy... tak nevím...

123470

14.12.2006 14:47

RE: Drobné nepřesnosti...

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 74.?.?.?

Reakce na 123470

To jsou důležité věci, děkuji za opravy. Opravdu jsem nevěděl, že iHNED.cz patří někomu jinému. Opravím to v článku.

123477

15.12.2006 1:57

kohouti i podkohoutci kokrhaji na ceskem hnojniku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 68.?.?.?

kykyrykykyyyyyyyyyy. Zadne citovane Untermensch neznam.
Seznam nevyhleda nic. Mnoho citovanych denniku je zbolsevizovanych. Kdo je bohaty, $1mil neznamena mnoho, bohatost je relativni absolutne i relativne. Celkovy dojem o ceskem internetu ve mne vzdy vzbudu telefonni seznam ktery nefunguje. Seznam linek cellphones neexituje, jeden velky bordel v male zemi. Prumerny Cech nad tim pozdvihne ramena, tot vse. Tot cely obrazek o lidech a jejich velikosti. [oči v sloup]

123497

16.12.2006 11:58

Pozn.

Vanagu Bílý muž 85.?.?.?

NA REVOLUCI VŽDYCKY NĚKDO DOPLATÍ; SMUTNÉ JE, ŽE NEJČASTĚJI TO BÝVAJÍ TI, KVůLI KTERÝM VZNIKLA.

123573

Příspěvků: 44

13.12. 09:01 seda  Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...
13.12. 09:38 V. Sodek  RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...
13.12. 10:24 B.D.  RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...
13.12. 13:43 VaclavK  RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...
13.12. 13:54  RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...
13.12. 15:00 VaclavK  RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...
14.12. 23:03 satai  RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...
13.12. 16:52 Rene Bartosek  RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...
13.12. 21:20 sartori  RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...
13.12. 22:59 listonos  RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...
13.12. 12:53 seda  RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...
13.12. 16:29 V. Sodek  RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...
17.12. 21:06 seda  RE: Přece Vás to nemohlo překvapit, Vladimíre...
13.12. 09:55 J. Bartak  České Noviny považuji za kvalitní médium
13.12. 10:29 VaclavK  Pan Zandl a p. Lukacovic
13.12. 12:05 Dolfa  Ach ty komplexy
13.12. 15:21 Vladimír Stwora  RE: Ach ty komplexy
13.12. 12:12  proč?
13.12. 13:38 VaclavK  RE: proč?
13.12. 15:21 skud  Seznam.cz
13.12. 15:42 Jiří Koubek  Pane Stworo,
13.12. 16:52 karel_danek  RE: Pane Stworo,
13.12. 16:57 Vladimír Stwora  RE: Pane Stworo,
13.12. 15:52 David V.  S částmi článku nesouhlasím
14.12. 03:30 Hypertrofim Avraam Blogze  RE: S částmi článku nesouhlasím
13.12. 16:18 Nápověda  Internet v česku se ještě musí opečovávat
13.12. 21:24 J.P.  opečovávat?
15.12. 22:08 janko  RE: Internet v česku se ještě musí opečovávat
13.12. 16:23  No já nevim
13.12. 17:40 n/a  Internet
13.12. 21:15 djb  cestina?
13.12. 21:27 Vladimír Stwora  RE: cestina?
13.12. 22:55 djb  RE: cestina?
13.12. 21:18 domini  Přečtětě si titulek...
14.12. 12:44 jeera  RE: Přečtětě si titulek...
13.12. 22:16 atp  Největší hrozba
14.12. 02:28  Koncim
14.12. 08:14  RE: Koncim
14.12. 08:31 JaJa  RE: Koncim
14.12. 08:39 Tom  RE: Koncim
14.12. 11:21 tnemec  Drobné nepřesnosti...
14.12. 14:47 Vladimír Stwora  RE: Drobné nepřesnosti...
15.12. 01:57  kohouti i podkohoutci kokrhaji na ceskem hnojniku
16.12. 11:58 Vanagu Bílý muž  Pozn.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 53 čtenářů částkou 14 305 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 15

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu07.01.22 19:08 Česká republika 6

WHO si na Facebooku naběhla na vidle06.01.22 20:59 Neurčeno 0

Viník obrovského kalifornského požáru jmenován. A ne, není to globální oteplování06.01.22 17:43 USA 1

Vakcinační voodo - po každém očkování prudce naskočí úmrtnost "neočkovaných"06.01.22 15:07 Británie 2

Dezinformátoři a antivaxeři opět proti ČT?06.01.22 12:52 Británie 3

Marta Kubišová - peklo po 3. dávce06.01.22 09:20 Česká republika 4

Neočkovaní nedokončí zdravotnickou školu. Nesmí na praxi05.01.22 21:15 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
24,52 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
15,48 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
18,77 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,40 Kč
100 maď. forintů
6,88 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,16 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 067,16 Kč
1 unce stříbra
494,36 Kč
Bitcoin
917 766,29 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 244