Diskuze k článku

Jak můžeme dovolit, aby to pokračovalo?

Příspěvků 91

27.11.2006 13:33

Jak? Snadno. Budeme pohodlne verit mediim.

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Izrael ma preci pravo na obranu, ne? Zadna rezoluce OSN č. 242 aby se stahnul z okupovanych uzemi preci neexistuje, ze? Osadnici jsou preci naprosto legalni, a existenci rezoluce OSN 465 potvrzujici jejich ocividnou nelegalnost preci nezname, nebo ano? Etc.

(Odstavec zrusen, zpochybnujete holocaust. E)

http://www.novinky.cz/zahranicni/hamas-hrozi-izraeli-treti-intifadou_102240_1acd3.html

"Jestliže naše požadavky nebudou splněny, Palestinci zastaví veškeré politické aktivity a zahájí třetí intifádu a otevřený boj," prohlásil.
(poznamka - Infantiadou se myslel neozbrojeny boj, neco jako obcanska neposlusnost a to je prvni nerozum, zidaci neslysi na neco takoveho, jen na vojenskou dominaci...)

To by bylo konecne neco rozumneho, protoze neexistuje dohoda, kterou by zidaci neporusili. Neexistuje moznost, jak s nimi jednat. Neexistuje moznost, jak ignorovat realitu.

Cim drive Palestinci pochopi, ze to, co se deje v Gaze je priprava na to same ve vestim meritku na Zapadnim brehu, tim lepe. Falesne zidacke sliby jenz je po sedesat let udrzuji v cekani na to, az zide odtahnou do hranic v 1947 vymerenych OSN 181... (Zruseno, dalsi zpochybneni holocaustu. E)

Vložený obrázek

122349

27.11.2006 14:26

Také jsme zapomněli na Irák, kde je někde ještě hůře

Nápověda 88.?.?.?

Dám zde do příspěvku prohlášení Michaela Moora.
Myslím, že analogie je jasná.

27.11.2006
Michael Moore: Musíme činit pokání. Stáhněte teď americká vojska z Iráku
Mail, který subskribentům rozesílá Michael Moore

Přátelé, zítra je den, kdy budeme v Iráku déle, než jsme byli v celé druhé světové válce.
Ano, je to tak. Dokázali jsme porazit celé nacistické Německo, Mussoliniho a celé japonské impérium za KRATŠÍ dobu, než po kterou trvalo jediné světové supervelmoci zajistit silnici z letiště do centra Bagdádu.
A nám se nepodařilo ani to.
Po 1347 dnech, za stejnou dobu jsme prošli celou Severní Afrikou, provedli jsme invazi na pláže v Itálii, dobyli jsme jižního Tichomoří a osvobodili celou západní Evropu. Teď ale nedokážeme po více než tři a půl letech ovládnout ani jedinou silnici a ochránit se před podomácku vyrobenou bombou ze dvou plechovek, umístěnou v díře v silnici. Není divu, že pětadvacetiminutová cesta taxíkem z letiště do Bagdádu nyní stojí přibližně 35 000 dolarů. A součástí ceny není ani zatracená helma.
Je toto naprosté selhání vinou našich vojsk? To sotva. To proto, že žádné množství vojsk ani vrtulníky ani demokracie, vystřelovaná z hlavně zbraně, nepovede v Iráku k válečnému vítězství. Je to prohraná válka, protože jsme nikdy neměli právo ji vyhrát, prohraná, protože ji zahájili muži, kteří nikdy ve válce nebyli, muži, kteří se schovávají za jinými, které posílají bojovat a umírat.

Poslouchejme, co říkají Iráčané, podle nedávného průzkumu, který provedla University of Maryland:

71 procent všech Iráčanů si nyní přeje, aby Spojené státy z Iráku odešly
61 procent všech Iráčanů nyní PODPORUJE povstalecké útoky proti americkým vojákům. Ano, drtivá většina iráckých občanů je přesvědčena, že naši vojáci by měli být zabíjeni a mrzačeni. Tak co tam proboha ještě děláme? Jak to, že nám to nedochází?
Je celá řada způsobů jak osvobodit nějakou zemi. Většinou povstanou obyvatelé té země a osvobodí se sami. Tak jsme to udělali my. Lze to také udělat nenásilnou hromadnou občanskou neposlušností. Tak to udělala Indie. Můžete taky donutit svět, aby určitý režim bojkotoval, takže začne být v takové izolaci, že kapituluje. Tak to udělala Jihoafrická republika. Anebo
prostě můžete jen čekat a dříve nebo později královy legie prostě odejdou (někdy proto, že je jim příliš zima). Tak to udělali v Kanadě.
Jediným způsobem, jak se to NEDĚLÁ, je provést invazi do nějaké země a říct tamějším lidem: "Jsme tady, abychom vás osvobodili!" - když oni sami NEUČINILI pro své osvobození nic. Kde byli všichni ti sebevražední atentátnici, když je Saddám utiskoval? Kde byli všichni ti povstalci a proč neumisťovali na silnice bomby, když tam jezdily zločinecké konvoje Saddáma Husajna? Jasně, starej Saddám byl krutej despota - ale nebyl na...Kráceno (Editor)

122351

27.11.2006 14:29

Pokračování předchozí části

Nápověda 88.?.?.?

Pokračování:
Jediným způsobem, jak se to NEDĚLÁ, je provést invazi do nějaké země a říct tamějším lidem: "Jsme tady, abychom vás osvobodili!" - když oni sami NEUČINILI pro své osvobození nic. Kde byli všichni ti sebevražední atentátnici, když je Saddám utiskoval? Kde byli všichni ti povstalci a proč neumisťovali na silnice bomby, když tam jezdily zločinecké konvoje Saddáma Husajna? Jasně, starej Saddám byl krutej despota - ale nebyl natolik krutý, aby v boji proti němu riskovaly tisíce lidí svůj krk. "Ale ne, Miku, přestaň! Saddám by je býval zabil!"
Opravdu? A vy si myslíte, že anglický král Jiří nezabil žádné z povstalců proti anglické vládě v amerických koloniích? Vy si myslíte, že bojovníci za americkou nezávislost Patrick Henry anebo Tom Pain se nebáli? Ale nepřestali. Když nejsou desetitisíce lidí ochotny obětovat svou krev za svržení diktátora, to by mělo být prvním varováním, že se nebudou ochotně
účastnit na tom, když se rozhodnete je osvobodit.
Země může jinému národu POMOCI svrhnout tyrana (to udělali pro nás Francouzi během naší revoluce), avšak poté, co jim pomůžete, odejdete. Okamžitě.
Francouzi u nás nezůstali a nenařizovali nám, jakou si máme vytvořit vládu.
Neříkali "zůstaneme tady, protože chceme vaše přírodní zdroje." Nechali nás na pokoji a nám to trvalo šest let, než se v Americe konaly první volby. A pak jsme tu měli krvavou občanskou válku. To se holt děje a historie je plná takovýchto příkladů. Francouzi neřekli: "Jo, my budeme muset v té Americe zůstat, jinak se ti Američané navzájem vyvraždí kvůli té otázce otroctví!"
Osvobozovací válka má naději na úspěch jen tehdy, pokud utlačovani lidé, kteří jsou osvobozováni, mají za sebou vlastní občany - a skupinu washingtonů, jeffersonů, franklinů, ghandích a mandelů, kteří jim stojí v čele. Kde jsou v Iráku tyto majáky svobody? Vždyť je to vtip a je to vtip na náš úkor, ale 655 000 Iráčanů (zdroj John Hopkins University je v důsledku naší invaze mrtvých, takže holt je ten krutý vtip na jejich úkor. Aspoň byli natrvalo osvobozeni.
Takže nechci slyšet ani jediné další slovo o tom, že vyšleme další vojáky (Ameriko, probuď se, John McCain zešílel) anebo že je "zaměstnáme jinak", anebo že počkáme čtyři měsíce, než je začneme "pomalu odvolávat". Existuje jen jediné řešení a tím je: Odejít. Teď. Začněme dnes večer. Odejít z Iráku
co nejrychleji. I když to lidé dobrého srdce a svědomí nechtějí přijmout, i když je to hrozné, přijmout porážku, nedá se udělat nic jiného než odčinit ty škody, které jsme způsobili. Co se stalo, nedá se odestát. Kdybyste jeli autem v opilosti a zabili jste dítě, to dítě už nevzkřísíte. Jestliže provedete invazi do země a zničíte ji, vyvoláte v ní občanskou válku, nemůžete nic dělat, dokud se kouř neusadí a krev někdo nevytře. Pak možná
můžete činit pokání...Kráceno (Editor)

122352

27.11.2006 14:30

Pokračování předchozí části

Nápověda 88.?.?.?

Pokračování:
Pak možná
můžete činit pokání za zvěrstva, která jste spáchali a pomoci žijícím navrátit se k lepšímu životu.
Sovětský svaz opustil Afghánistán za 36 týdnů. Učinili to a při odchodu neutrpěli skoro žádné ztráty. Uvědomili si chybu, kterou udělali, a stáhli svá vojska. Následovala občanská válka. Vyhráli zločinci. Později jsme zločince svrhli a skončilo to happy endem. Vidíte? Nakonec to všechno funguje.
Odpovědnost ukončit tuto válku nyní leží na Demokratech. Kongres ovládá finance a ústava praví, že jen Kongres může vyhlašovat válku. Reid a Pelosiová nyní mají moc ukončit toto šílenství. Neučiní-li to, vyvolá to hněv voličů. Demokraté, my to myslíme vážně, a jestli nám nevěříte, jen si tu válku veďte další měsíc. Budeme proti vám bojovat usilovněji než proti
Republikánům. Na úvodní stránce mého serveru jsou fotografie Nancy Pelosiové a Harryho Reida, vyrobené z koláže fotografií amerických vojáků, kteří zemřeli v Bushově válce. Ale brzo to už bude i válka amerických Demokratů, pokud se neprovede razantní akce.
Požadujeme toto:
1. Stáhněte vojska teď. Ne za půl roku. TEĎ. Přestaňte hledat způsob jak vyhrát. Nemůžeme vyhrát. Prohráli jsme. Někdy člověk prohraje. Teď se to stalo. Buďte odvážní a přiznejte to.
2. Omluvte se našim vojákům a napravte to. Řekněte jim, že litujeme, že jich bylo zneužito k vedení války, která neměla NIC společného s naší národní bezpečností. Musíme se o ně postarat, aby trpěli co nejméně. Duševně i tělesně zmrzačeným lidem se musí dostat nejlepší péče a podstatného finančního odškodnění. Rodiny usmrcených vojáků si zaslouží nejhlubší omluvu a musí být o ně postaráno po zbytek jejich života.
3. Musíme učinit pokání za zvěrstva, která jsme napáchali na lidu Iráku. Je málo horších zel, než je vést válku založenou na lži, provést invazi do země proto, že chcete to, co tam mají pod zemí. Teď zemře mnoho dalších lidí. Jejich krev je na našich rukou, bez ohledu na to, pro koho jsme hlasovali.
Pokud platíte daně, přispěli jste na ty tři miliardy dolarů týdně, které se nyní vydávají na to, aby se Irák stal skutečným peklem. Až občanská válka skončí, musíme pomoci znovuvybudovat Irák. Nemůže se nám dostat odpuštění, pokud neučiníme pokání.
Závěrem chci říct, že je jedna zásadní věc, kterou vím. My Američané jsme lepší než to, co se provádělo a provádí naším jménem. Většina z nás byla nešťastná a rozhněvaná po 11. září a zbláznili jsme se. Neuvažovali jsme racionálně a nikdy jsme se nepodívali na mapu. Protože nás udržují v nevědomosti naše zoufale trapné školství a naše líná média, nevíme nic o historii.
Nevěděli jsme, že Saddáma jsme financovali a vyzbrojovali po
dlouhá léta právě MY, a to i v letech, kdy masakroval Kurdy. Byl na naší straně. My jsme nevěděli, co je to s...Kráceno (Editor)

122353

27.11.2006 14:31

Pokračování předchozí části

Nápověda 88.?.?.?

Pokračování:
Nevěděli jsme, že Saddáma jsme financovali a vyzbrojovali po
dlouhá léta právě MY, a to i v letech, kdy masakroval Kurdy. Byl na naší straně. My jsme nevěděli, co je to sunnita či šiita, v životě jsme ta slova neslyšeli. Osmdesát procent našich mladých dospělých lidí (podle časopisu National Geographic) nedokázalo Irák najít na mapě. Naši vedoucí politikové zneužívali naší stupidity, manipulovali nás lžemi a vystrašili nás k smrti.
Ale v jádru jsme dobří lidé. Možná že se učíme pomalu, ale heslo "Mise byla úspěšně dokončena" se nám zdálo divné a brzo jsme začali vznášet otázky. A pak jsme začalí být chytřejší. A 7. listopadu letošního roku jsme se opravdu rozčílili a pokusili jsme se napravit své chyby. Většina z nás nyní zná
> pravdu. Většina má nyní silný pocit smutku a viny a doufá, že se nám to nějak všechno podaří zase napravit.
Bohužel se to nepodaří. Takže přijmeme následky svých činů a uděláme, co je v našich sílách, abychom byli k dispozici, kdyby se kdy Iráčané znovu odvážili nás v budoucnosti požádat o pomoc. Prosíme je o odpuštění.
Požadujeme, aby nás Demokraté poslouchali a stáhli okamžitě americká vojska z Iráku.

Váš

Michael Moore

122354

27.11.2006 17:47

RE: Pokračování předchozí části

Pavel Bočan meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 86.?.?.?

Reakce na 122354

Ovšem, tohle všechno jsou obecná fakta. Někteří lidé a uslintaný trpaslík ze Saskatoonu to bohužel nechápou. Nebo jen dělají, že to nechápou? [zmaten]

122371

27.11.2006 14:54

80:1

Abu Allah 72.?.?.?

Mno, nevim. Skoly nemam. Ale pokud nekdo opravdu strili do sousedniho mesta rakety, zabije jednoho clovicka a odvetou ztrati 80 vlastnich clovicku tak, tak - tak by snad udelal nejlip, kdyby ty rachejtle prestal strilet. Nebo se mylim?

122359

27.11.2006 15:48

RE: 80:1

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 122359

to se mylite... zapominate na veci typu - legalni pravo na odpor, vule naroda, nutnost se projevit proti okupantum.. ale chapu, jste i pres svuj nick cech a nam to proste neni dano - viz dejiny

122363

27.11.2006 15:58

RE: 80:1

Abu Allah 209.?.?.?

Reakce na 122363

Eh, Palestinci jsou asi takovy narod jako Hanaci. A strileni rachejtli na lidicky vedlejsiho mesta neni zadny odpor, ale cunarna.

122364

27.11.2006 16:32

RE: 80:1

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 122364

Eh, Palestinci jsou asi takovy narod jako Hanaci. A strileni rachejtli na lidicky vedlejsiho mesta neni zadny odpor, ale cunarna.

Hm - potom kde je nějaký národ ?

Hm - navrhněte něco jiného, než střílení rachejtlí. Totiž miliarda spokojeně přežraně ztučnělých tzv. "zápaďáků" i takhle, při veškereém tom střílení těch rachejtlí, spokojeně dále přežvykuje svoje burgery a zapíjí kolou. Co tedy navrhujete udělat, aby něco udělali ?

122365

27.11.2006 17:09

RE: 80:1

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 122365

moje definice naroda je asi takova - pokud chcete byt narodem a nekdo jiny vam to chce znemoznit protoze ma maniakalni sklony, pak pokud strilite rachejtle, jste narod, jinak ne... tady mate jasne definovany rozdil mezi hanou a palestinci.

dale mi vubec neni jasne, proc bych mel usilovat o prizen nebo dokonce podporu nejakych burgeru prezvukajicich dychacu kysliku?

122367

27.11.2006 18:26

RE: 80:1

Abu Allah 38.?.?.?

Reakce na 122367

Mno, narod jsou napriklad Arabove. Egyptsti Arabove rachejtle k sousedum nestrili a ziji se sousedy v miru. Dokonce ani palestinsti Arabove z Jordanska se zabijenim civilistu v sousedni zemi nezabavaji a ziji se sousedy jak? Ziji se sousedy v miru.
Smytec, kakac, zavinac.

122375

27.11.2006 18:36

RE: 80:1

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 122375

zrejme proto, ze je nikdo neokupuje, ale na to byste nejdriv musel prijit [naštvaný]

122376

27.11.2006 21:38

RE: 80:1

Abu Allah 72.?.?.?

Reakce na 122376

Ale jdete, jaka okupace. Podivejte na mapu z roku 1947 od toho Trodase. Arabum zbyla v Palestine spousta pudy. To Sudetakum kteri taky kolaborovali s Hitlerem nezbylo vubec nic.
Kdyby se Arabove se svymi novymi sousedy domluvili, mohli se ledacos priucit a mohli obchodem s nimi bohatnout. Cele to uzemi by bylo hotovy raj na zemi a Arabove by ted mohli posilat treba do Darfouru penize. A ne tem chudakum jeste uzirat z misky.

122384

28.11.2006 2:41

RE: 80:1

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 122384

Celych 15% pudy? Mimochodem, kdo je na duhem konci dratu nejaky stary znamy? Vsechny teroristicke praktiky maji primat u jednoho naroda a Palestinci to nejsou. A pokud jde o ten rok 1947, tak nekdo rozpoutal v Palestine teror symbolem je Deir Jasin, uteklo 750 000 lidi strachem podotykam,ze Zidu bylo tehdy v Palestine nejakych 650 000, a kdyz odchazeli Britove, tak jejich vojaci davali zbrane hadejte komu? Irgun a jine siono-fasisticke bojuvky to nebyli.

122397

28.11.2006 9:44

RE: 80:1

Petr Zasmazka 72.?.?.?

Reakce na 122397

Zde se mylite, Bartosku. Podle te mapky meli zide v roce 1947 56% pudy, vice nez polovinu z toho vsak tvorila Negevska poust. Stejne jako pan Abu se priklanim k nazoru, ze by palestinsti Arabove meli s tim nasilim proti civilistum prestat dokud je cas. Izrael jim prave dnes nabidl ruku ke smireni.

122416

28.11.2006 10:36

RE: 80:1

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 122416

jen dve jarmulky a k tomu par osad strcime a pak zase pujdeme

tato mirova nabidka je stejne jako jakakoli jina bezpredmetna
a) bez navratu k puvodnim hranicim (rok je sporny)
b) pravo navratu
c) reparace
d) jeruzalem jako hlavni mesto

zeptejte se Mr. Olmerta kam az mu jeho ultra-pravicovi fasisticti koalicni partneri dovoli zajit

122421

28.11.2006 16:27

RE: 80:1

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 122416

loupez zustane loupezi, i kdyz je dodatecne posvecena tehdy podplacenou OSN a s tim nikdo nic nenadela, dokud bude Palestine vladnout izraelsky rezim.
Palestinci byli vrazdeni davno pred vznikem Izraele zurivymi soldateskami, o kterych se pan Bartosek zminuje, a to uz zidovskym prechudcum izraelcu nikdo neodpare, bude na to vzdy pamatovano.A na tom byl Izrael postaven, neni se tedy cemu divit,ze tam hned arabske armady po jeho vzniku vletely.
Ostatni akce jsou pouze sekundarniho typu, tudiz prisuzovat zodpovednost za tu celou ohavnost co se na Blizkem vychode deje Palestincum je totalni zhovadilost.

Nasili proti civilistum? Prestat? A co byste radil svate IDF? Take prestat? To uz ne, ze ano? Totiz kdyz je to akce IDF tak jsou to vedlejsi ztraty, kdezto kdyz kassam naslepo odpali muz co prisel o rodinu, uz je to zavily terorista vrazdici civilisty.

Radim jim-dupnou si na agresivni osadniky, co nici Palestincum zavlazovaci zarizeni,pole a olivove haje, jinak se pak nemuzou divit, ze sem tam nekteremu z nich selzou nervy a nejakeho toho drzouna odstreli.

A posledni otazka, jak je to s temi rezolucemi? Tu prvni zaplacenou poslechli a desitky dalsich ne? A kdyz mackaj cudlik u americkyho golema aby hlasoval Najn!,taky stopro oukej? Nejsou trochu vycurany? [zmaten]

122439

28.11.2006 18:21

RE: 80:1

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 122439

jeste bych upresnil - IDF neexistuje, slusnejsi media jiz pouzivaji termin IOF

je to rozhodne termin blize k realite..

122449

28.11.2006 19:46

RE: 80:1

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 122449

mate recht Vaclave [zahanbení]

122454

29.11.2006 1:25

RE: 80:1

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 122416

A kolik pouste tvorila puda Palestincu Zasmazko? V roce 1947 byla zidovska populace v Palestine nejakych 30% vuci Palestincum. A kdo o tom rozhodl ve prospech sionistu velmoci v OSN, ktere melo nejakych 50 clenu? Treti svet tehdy byli kolonie. Drtiva vetsina z teto zidovske populace se v Palestine nenarodila, ale emigrovala. Znacna cast zidovske populace pochazi ze zemi, kde byli Zide bezpecni pred holocaustem. Vzdyt sionisti sami prilis nestali o evropske Zidy, kteri nechteli jit doprovolne do Palestiny. A v case kdy jim slo o zivot lobovaly sionisticke organizace treba v USA proti prijeti evropskych Zidu prchajicich pred nacismem. Sioniste nabidli ruku pro smireni, protoze jejich mezinarodni pozici totalne posrana bombardovanim civilistu v Libanonu je k tomu silne tlaci. Byli natolik hloupy, ze dokazali svymi letovymi produkcemi nasrat Francouze i Nemce, kteri pusobi v Libanonu. Mezinarodni izolace a bojkot jsou veci, ktere si zadna zeme nemuze dovolit. Tim mene militaristicky stat jako Izrael, staci se podivat na mapu Blizskeho vychodu a myslet. K tomu si pripocteme ekonomickou situaci a budouci alternativy pro USA. A skoro kazdemu dojde, ze Izrael musi konecne seriozne zacit vyjednavat o miru a usporadani s Palestinci. Bud vyjedna mir anebo padne. A pohravat si s myslenkou, ze by sioniste mohli pouzit jako prvni svuj jaderny arsenal? O dusledcich pro Zidy po celem svete, tedy casto ty co se sisonismem nemaji nic spolecneho. Radeji to nebudu ani zvazovat. Muzu se mylit v nejakem numeru, ale celkove jsem o palestinske otazce velmi dobre informovan, a jsem si v dobre vedom, kdo je kdo v tomto konfliktu. Preptejte se na to nikla, ktery podle stylu bude nejaky "stary znamy". Zatim nemam chut vyhledat si detaily, protoze pro lidi vaseho typu to nema smysl. Vetsinou debatu ukonci, ze v minulosti se nema cenu hrabat. Jiste pokud se nekdo se svou minulosti vyrovna jako Nemci s nacismem, tak je to pravda. Sionismum ma vsak kontinuitu od tricatych let 20. st. az po soucasnost. Znacna cast politickych lidru, ktera by stanula pred tribunalem podobnem tomu v Norimberku by byla odsouzena. Co je to za demokracii, kdy premier jako treba Saron nemuze do EU, protoze by mohl skoncit v base? Nejde o zadnou dobrou vuli tu sionisti neznaji, oni stejne jako kazde jine fasisticke hnuti rozumi pouze sile a tlaku. Nemusi to byt pouze zbrane, co vyvola zmenu. Pripad rezimu v JAR je toho jasnym dukazem.

122469

29.11.2006 9:14

RE: 80:1

Petr Zasmazka 72.?.?.?

Reakce na 122469

Myslim Bartosku, ze pletete pate pres devate. Historie je plna nejruznejsich mensin nebo casti narodu ktere prisly o pudu. Se spravedlnosti to ma jen velmi malo spolecneho a zivot jde dal. Nasi sudetaci jeste dodnes protestuji, ale bombu do prazske putyky nikdo z nich dat nejde, protoze by jim to bylo houby platne.
Kdyby ti Arabove v Palestine nemeli tak dlouhe vedeni a byli realiste, vedeli by ze s zidama nic neporidi. Emigrovali by a meli by se dneska lepe nez predtim. Jenze ani to uz asi nepujde, protoze po tom co za poslednich sedesat let predvedli o ne uz nikdo nestoji. Dokonce ani okolni arabske zeme ne.

122487

29.11.2006 10:25

RE: 80:1

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 122487

sudetaci maji tedy nizsi odhodlani, i kdyz po politicke linii to zkousi dale, a dnes maji mozna cast pudy zpet prostym odkoupenim - kdepak se asi inspirovali?

122492

30.11.2006 1:27

RE: 80:1

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 122487

Tak jak si po dlouhe dobe dam tu praci a zlehka tu palestinskou otazku v logice veci rozvedu, aby to nebylo pate pres devate, Zasmazko. [velký smích] [velký smích] Nejlepe to bude formou clanku, aby se to dalo poradne probrat. [mrknutí jedním okem]

122517

29.11.2006 10:23

RE: 80:1

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 122469

snad jen nekolik poznamek

a)sionismus ma kontinuitu DALEKO delsi
b)Saron se uz smazi v pekle a tuk bude odkapavat hodne dlouho
c)co se tyce jaderneho utoku, ma to odkaz v zidovske vire tedy pri nejakem ruznymi mensimi (pseudo)ohrozenimi vyvolanym socialnim posunem a nasledne jeste vetsi radikalizaci interni politiky je mozne samozrejme vse

122491

28.11.2006 18:57

Poslyste Vy "Otce Boha"....

SandWalker 87.?.?.?

Reakce na 122384

...jak si po arabsky velkohube rikate -
delate si z nas tady prdel? Odpovim si radeji sam, ANO.

Mimochodem prestante zbytecne maskovat svoji identitu priblblym textem jako napriklad "...od toho Trodase" ...vsak vy Trodase uz dlouho dobre znate.

Vam by nestacilo cist tento clanek povinne ani petkrat dokola pred spanim - stejne tady budete dal postovat bezcitne sve nesmysly jako napriklad ...Arabove se svymi novymi sousedy domluvili, mohli se ledacos priucit... vite tak akorat kulove kemo o sousedech Palestincu napriklad v Gaze. Dam Vam konkretni priklad jeden za vsechny o jejich sousedech.

Jelikoz jiz nevi co by si okupanti zleho jeste vice vymysleli - davaji posledni dobou vlastnim civilnim zlocincum vaznych nasilnych cinu odsouzenych na dlouhodobe tresty na vybranou - a) kriminal b)spakuj se se svoji celou rodinou a zacni bydlet v primem sousedstvi s Gazou.

122452

28.11.2006 21:36

RE: Poslyste Vy

Abu Allah 66.?.?.?

Reakce na 122452

Poslouchejte Piskochodce, prdel si delate podle vseho vy, oni toho nesmyslneho nasili maji totiz po krk uz skoro vsichni. Dokonce i Abbas a Olmert. Jenze Olmert ma na rozdil od Abbase nad svymi ozbrojenci kontrolu.
Takze je jasne, kde je ta zaba na prameni. Pokud me nektery z zidobijcu vysvetli, jak odpaleni rakety nebo bomby na trzisti pomaha miru, budu moooc rad.

122459

30.11.2006 10:30

RE: Poslyste Vy

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 122459

Olmert ma po krk nasili? [chechtot] [chechtot] [chechtot]
vy jste se minul povolanim. Mohl byste hrat kejklire pred Zdi narku a vybirat spropitne.
Zniceny Libanon je vyrazem Olmertova nenasili? Nebo snad nema sve ozbrojence pod kontrolou? [velký smích] [naštvaný]

A okupace uzemi, pridelenych Palestincum, to je tez holubicka miru? Ignorace OSN ve veci stazeni se? Stovky zen a deti v izraelskych veznicich? Agresivni zidovsti osadnici, zejmena ze statu byvaleho Sovetskeho svazu, kradouci dalsi a dalsi pudu? Kdo tady zas hasi pozar benzinem?

122535

28.11.2006 18:23

RE: 80:1

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 122375

arabove narod nejsou.. to je etnicka skupina ..

achich jo..

egypt je narod ale i pres mirovou dohodu se jednou jiste do akce zapoji, nepodari -li se nevalecne reseni

co se tyce zminky o palestincich zijicich v zahranici, jde casto o socialne profiltrovane lidi bez vetsiho narodniho citeni a takovych najdete kdekoli hodne, arabu, zidu, krestanu apod

zbytek pak ale financne odboji velmi ucinne pomaha, ale vlastni "cas" do toho nedaji

tak asi tak

122450

27.11.2006 17:00

RE: 80:1

Bombík 194.?.?.?

Reakce na 122364

No jo, jenže těm "Hanákům" jak říkáte, chodí po hranici jiní ne-Hanáci, bombardují jim elektrárny a nemocnice, míří na ně samopaly a znemožňují jim přístup k životně důležité vodě. V jejich vlastní zemi. A ze sto pantátů jeden nevydrží a vystřelí si rachejtličku. Za to musí umřít dalších 80 Hanáckých pantátů. Už to začínáte chápat?

122366

27.11.2006 17:12

RE: 80:1

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 122364

jde o zcela moralne a pravne podchyceny odpor...

ty &%£$*&(&^$ sionisto [smích]

122368

27.11.2006 17:16

RE: 80:1

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 122368

s manifestaci maniakalnich sklonu (viz vyse)

reseni - rachejtle

122369

28.11.2006 2:52

RE: 80:1

Nikl 24.?.?.?

Reakce na 122359

A kdyby prestal strilet rakety, co by pak chudak delal? [zmaten]

122398

28.11.2006 13:37

RE: 80:1

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 122398

Tady se neni o cem bavit. Nelze vtrhnout nekomu do zeme a zacit tvrdit ze je moje, protoze "bla bla bla". Tady zadny duvod neobstoji. Zadny buh neexistuje. Zidi s nim nemaji zadnou smlouvu a pokud maji, tak ho chci v soudni sini a chci jasne od nej slyset, co ze ti zidi maji v Palestine dostat a za jakych podminek...

Arabum zustalo dost pudy? To je fakt logika... Zkusime to jinak. Prijdu k vam na zahradu a prohlasim, ze 44% pudy je tedka mych. Aby vam tech 56% zustalo. Pravda, rozdeleni udelam tak sikovne, ze z vasich 56% bude 75% z toho plocha zastavena domem a zbyvajicich 25% maly uzky pas k nicemu mezi domem a plotem na ulici - s vyjimkou cesticky k domu, tak bude moje a vy mi budete platit za jeji uzivani. A pokud se kazdy tyden ci 14 dni nepredstavite s novou kartickou, o jejiz povoleni musite zazadat, tak na vas muze byt kdykoliv zahajena palba. Nasledne si vzpomenu, ze inzenyrske site prochazi taktez mym uzemim a neinstaluji na ne sve ventily a podle svych potreb vam vase potreby omezim. Clovek treba vydrzi bez vody dva dny, tak si budete zvykat. A samozrejmne platit. Vas legalni prijem vam bude rovnez zabaven a protoze vsechno k vam domu proudi pres me uzemi, tak budu rozhodovat na co mate narok, a na co ne.

Jak se vam TAKOVYCH 56% bude libit?

Ze je to extremne sileny priklad? Tak vezte tomu, ze Palestinci jsou na tom jeste podstatne hur nez v uvedenem prikladu...

Hry s buhvi-jak pocitanymi procenty jsou smesne, podivejte se na mapku nahore v diskusi...

(Nezverejnujte obrazky, uz vam to bylo receno nekolikrat. E)

Vložený obrázek

122427

27.11.2006 18:15

Ti "ubozí a trpící" Palestinci

rickover 62.?.?.?

dostávají ročně 500 mio dolarů z Evropské Unie a další stamilióny dolarů z prostředků OSN (50 % VŠECH výdajů OSN na VŠECHNY uprchlíky světa), nemluvě o dalších stamiliónech dolarů od Iránu. Pokud by chtěli doopravdy svůj stát, mohli ho vyhlásit před 50 lety, nic jim v tom nebránilo - jenže holt oni si usmysleli nerespektovat rozhodnutí správce bývalého tureckého území - OSN a rozhodli se vyhladit Israel z mapy světa, Gaza a West Bank jim nestačila. (West Bank je jádro a nejúrodnější část historické Judeje, takže na rozdělení doplatili spíše Židé.) Za všechny finanční prostředky (dříve do nich cpala stamilióny dolarů i Varšavská Smlouva) si pořizovali kvalitní zbraně, unášeli západoevropská letadla a vraždili nevinné cestující a členy posádek, pokusili se neúspěšně ovládnout Jordánsko, kde povraždili desetitisíce jordánských Arabů, v polovině 70.let to samé provedli - úspěšně - v Libanonu, zabili 144 000 Libanonců a zničili jim celý jejich stát. V roce 1990 řádili v Saddámem Hussajnem anektovaném Kuvajtu tak, že i irácké Republikánské Gardy a tajná policie byli šokováni. Dnes 10 000 Palestinců si v Iráku hraje na "irácký odboj" a denodenně masakruje irácké civilisty. V Iránu působí jako mučitelé tamních politických vězňů - dokáží dělat věci na které Peršan nemá žaludek. V dnešním Libanonu působí v řadách Hisbulláhu. No a v Israeli se nikdy nezmohli navíc, než na vyhazování do povětří autobusů, restaurací a dětských diskoték a nepřetržité denodenní ostřelování území Israele ze svých raketometů. Takže na soucit žádný nárok nemají, jako Čech nemám důvod podporovat zločince a a litovat vrahy, kterých se samotní jejich muslimští soukmenovci štítí. A Israel ať si klidně brání své území, jsou v právu a jediné, co dělají špatně je, že jsou příliš ohleduplní.

122373

27.11.2006 19:41

RE: Ti

Nápověda 88.?.?.?

Reakce na 122373

V Palestině bylo roku 1920 cca 8 - 10% židů, kteří žili
s arabským a také málo početným křesťanským obyvatelstvem
v pohodě a smíru.
Poté se židovští sionisté rozhodli, že Palestina bude postupně
jejich a začali různými úskoky arabské obyvatelstvo vytlačovat
z jejich území.
Tady začala sionistická špinavost , která trvá dodnes.
A ty kecy , kde Palestinci zničili Libanon a zabili 144.000
Libanonců!!!
Kam na ty úžasné kecy chodíš.
Rickovere pěkně si zase odejdi na svůj web, kam patříš,
mezi Leho Mikiny a jiné Kemokrávy a přestaň zde šířit
odpornou sionistickou propagandu.
Oni mají páni sionisté pěkně ocas sklesklý mezi nohama.
Bohužel se jim podařilo dobře a oprávněně nasrat mnoho
miliónů muslimů a my v budoucnosti ještě dlouho budeme
"sklízet" jejich draččí setbu.
Dneska si říkám - od prasáckých, vraždících nácků s modrou šesticípou hvězdou ,co nejdále!!!
Zvěrstva, která provádí zlotřilá armáda státu Izrael, jsou
v mezinárodním kontextu , nepřehlédnutelná a nakonec,
poslední útok na Libanon je naprosto dokreslující,
co sionistická hovada dokážou.

122380

28.11.2006 13:39

RE: Ti

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 122380

Me prislo smesne, jak si pan mysli, ze mu nekdo skoci na to, ze Libanon okupoval nekdo jiny nez zidaci. Pry - Palestinci. No lol [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Kdo tomuhle muze na setinu sekundy uverit? [zmaten] [oči v sloup] [chechtot]

122428

28.11.2006 16:33

RE: Ti

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 122428

je to holt BOREC a Goebbels je proti tomu slaby odvar [chechtot]

122440

27.11.2006 23:02

RE: Ti

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 122373

[smích] Moje slova

122385

28.11.2006 21:43

RE: Ti

A. 85.?.?.?

Reakce na 122373

Kolik dostává ročně Izrael od USA? Jednu, dvě, tři miliardy? Dost na to, aby Palestincům jakýkoli stát znemožnil, že?

122460

27.11.2006 18:36

ja si naopak myslim,

Erik 217.?.?.?

ze Moslimovia mali byt uz davno podstatne odvaznejsi, a poslat cely Izrael do mora, ako sa neuspesne pokusaju uz cez 50rokov.
Vyriesila by sa tym cela problematika daneho regionu, a sekali by sa iba medzi sebou, a to je vzdy lepsia varianta.

122377

27.11.2006 19:31

RE: ja si naopak myslim,

stein55 84.?.?.?

Reakce na 122377

>...a poslat cely Izrael do mora...

nic noveho pod slnkom pan erik [mrknutí jedním okem] mossad uz "prebehol" davno aj tuto variantu.

nech sa paci -> http://holeinthesheet.org/images/Israel.jpg

stein55

122379

28.11.2006 20:06

RE: ja si naopak myslim,

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 122379

to by ale zidovsti osadnici v Palestinske West Bank meli plaz primo za domem. Idealni reseni,vidte pane Stein? [velký smích]

Vložený obrázek

122455

28.11.2006 21:00

RE: ja si naopak myslim,

stein55 84.?.?.?

Reakce na 122455

>Idealni reseni,vidte pane Stein? [velký smích]

to viete medabeda, zadarmo nie je ani smrt. aj ta stoji zivot. -> takze nieco, za nieco [mrknutí jedním okem]

stein55

122458

1.12.2006 9:08

RE: ja si naopak myslim,

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 122458

obětovat kvůli pláži celý stát, to už musí být nátura [chechtot]

122570

1.12.2006 12:18

RE: ja si naopak myslim,

stein55 84.?.?.?

Reakce na 122570

>obětovat kvůli pláži celý stát, to už musí být nátura
>[chechtot]

pan medabeda ste uplne off_topic! [velký smích] ten cely erik_thread zacina s -> [citát] "ja si naopak myslim,ze Moslimovia mali byt uz davno podstatne odvaznejsi, a poslat cely Izrael do mora, ako sa neuspesne pokusaju uz cez 50rokov."

stein55

122576

1.12.2006 18:11

RE: ja si naopak myslim,

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 122576

nejsem, pisete, ze mossad uz tu variantu predbehnul. A v tom duchu reaguji [mrknutí jedním okem]

122600

1.12.2006 18:38

RE: ja si naopak myslim,

stein55 84.?.?.?

Reakce na 122600

ok, ok - snad pre buducnost; ja som postavil to slovo do "zatvoriek". tym padom to bola ironia [mrknutí jedním okem]

stein55

122606

27.11.2006 23:09

Palestinci podepsali příměří a šli střílet na Izrael

Vanguard 62.?.?.?

http://www.novinky.cz/zahranicni/vychod/palestinci-podepsali-primeri-a-sli-strilet-na-izrael_102274_ibld9.html

122386

28.11.2006 1:18

RE: Palestinci podepsali příměří a šli střílet na Izrael

Marian 74.?.?.?

Reakce na 122386

(Prispevek zrusen. Neunosne pritizidovsky. E)

122392

28.11.2006 10:03

Pan Vladimir,

dharma 91.?.?.?

trochu ma prekvapilo, že ste porušili svoj dobrý zvyk uviesť zdroj článku.
Verím že to bolo nechtiac, že ste proste iba zabudli.

122418

28.11.2006 13:43

RE: Pan Vladimir,

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 122418

V tom clanku se hlavne pise, ze zidaci podepsali primeri, ale akce vojska pokracovaly. Cize logicky i Palestinci jim tam poslali nejake rachejtle.

A toho jednoho mrtveho zidaka si snad zidi zabili sami, ci co [chechtot] Neverim, ze ty prskavky muzou nekoho ohrozit, a kdyby tak tam IDF davno postavi Patriot baterii... [mrknutí jedním okem]

Pokud tak necini, tak neplni svou obrannou ulohu a je to jen utocna sebranka zvykla na strileni zen a deti. Pche. Hezbollah by mel provest invazi do Izraele aby jim dal za vyucenou - za Libanon! [velký smích]

122429

28.11.2006 14:15

RE: Pan Vladimir,

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 122429

Myslím, že si i ve své protižidovské zaslepenosti dokážete představit, že invaze Hizballáhu do Izraele je to, co si izrealští politici přejí nejvíc...jednak by jim to dalo zapravdu ohledně jejich tvrzení o Hizballáhu jako teroristické organizaci a jednak by byl Hizballáh bit jako žito...přece jen, otevřené napadení protivníkova území je něco úplně jiného než partyzánská válka ve vlastních městech (ve které Hizballáh bohužel uspěl, nutno uznat).

122430

28.11.2006 15:46

RE: Pan Vladimir,

Nápověda 88.?.?.?

Reakce na 122430

Obávám se , že se nad pány sionisty stahují těžké mraky.
Američani totálně posrali okupaci Iráku,kde už jenom budou
koukat, kde nechal tesař díru.
Irák bude rozdělen a značnou část budou ovládat iránsky
nalaďené státní útvary, Izraeli nepřátelské.
Bohužel, to co chtěli sionisté - zničit nepřátelský Irák,
se jim dvakrát silněji vrátí.
Asi se dočkáme zajímavého politického posunu.
Zlotřilá izraelská vrahounská banda bude ještě prosit,
aby je okolní státy nechali v klidu na pokoji.
A budou muset také pěkně "vyčůrat" území , které ukradli
Palestincům.
Bůh je mocný a každý chvilku tahá pilku!

122435

28.11.2006 16:45

RE: Pan Vladimir,

dharma 91.?.?.?

Reakce na 122435

Ja som trochu rozvinul svoju myšlienku o kométe a prišiel som na ešte lepšie riešenie celej situácie, ako by bolo pád kométy doprostred izraela...
Ideálne by bolo, keby všemohúci najvyšší prehovoril do svedomia židov, prehovoril by im do duše a oni by zrazu získali totálne osvietenie, v dôsledku čoho by pochopili zvrhlosť svojho doterajšieho konania a ten neúspešný nacisticko-sociálny pokus menom izrael by proste ukončili a rozpustili...

122442

28.11.2006 16:50

RE: Pan Vladimir,

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 122442

no je otazkou co se to nakonec na Izrael snese. Pan Gejdos tlumocic Nostradama hovori o "nebeskem ohni".

122443

28.11.2006 17:11

RE: Pan Vladimir,

stein55 84.?.?.?

Reakce na 122442

>Ideálne by bolo, keby všemohúci najvyšší prehovoril do
>svedomia židov...[snip]... a ten neúspešný
>nacisticko-sociálny pokus menom izrael by proste ukončili a
>rozpustili...

uz sa na tom pracuje [mrknutí jedním okem] -> http://www.hostarea.de/server-11/November-098fce4ea7.jpg

stein55

122445

1.12.2006 6:35

RE: Panko stein55

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 122445

"uz sa na tom pracuje"

Konečně s vámi mohu souhlasit, pane stein55. Už aby se to uskutečnilo! Dovedete si představit, jak celý svět bude bouřlivě oslavovat a po dlouhém orgasmu konečně dojde k uvolnění?
Konec mezinárodního teroru, konec nebezpečí zničení celého světa
a nakonec i vaše maminka bude mít radost, že se synek vrátil zpátky domů. Nemohu se už dočkat, až tady nastane trvalý mír a všichni budeme žít v harmonii!

122566

1.12.2006 12:24

RE: Panko stein55

stein55 84.?.?.?

Reakce na 122566

>Konečně s vámi mohu souhlasit...

pan mirda som velmi spokojny, ze sa mi podarilo zachranit vas weekend [mrknutí jedním okem]

stein55

122577

2.12.2006 14:40

RE: Panko stein55

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 122577

Pane stein, divím se vám. Co si od toho slibujete?

>pan mirda som velmi spokojny, ze sa mi podarilo zachranit vas
>weekend [mrknutí jedním okem]

Vůbec nejde o něčí veekend, ale o životy chudých Palestinců.
Co si od toho slibujete? Momentální zisk na jejich úkor?

122648

28.11.2006 17:02

RE: Pan Vladimir,

Had 88.?.?.?

Reakce na 122430

>invaze Hizballáhu do Izraele je to, co si izrealští politici přejí >nejvíc...jednak by jim to dalo zapravdu ohledně jejich tvrzení o >Hizballáhu jako teroristické organizaci
Ergo kládivo - invaze IDF do Libanonu potvrzuje, že IDF je teroristická organizace.
>ve které Hizballáh bohužel uspěl, nutno uznat).
Proč bohužel? Alespoň se cháska chazarská trochu zamyslí nad svou nabubřelostí, a napadne je (snad),že nejsou takové perly lidství, jak stále umně výbornou propagandou vnucují laxnímu okolí...

122444

28.11.2006 18:20

RE: Pan Vladimir,

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 122444

Bohužel proto, že mé sympatie patří spíš Izraeli než Hizballáhu.

122448

8.12.2006 20:28

RE: Pan Vladimir,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 122448

Potom si pekný chudák. Zvedaví som či by si bol spokojný keby nejaký žid hádzal bombu na hlavu tvojej rodine. Potom by si rozmýšľal inak.

123115

28.11.2006 20:12

prazvlastni shoda nahod

zvedavej kluk 82.?.?.?

Uvedomuji Pana Stworu ze na tuto stranku se odkazuji na webu Národního Odporu primo v sekci ČLÁNKY OD JINUD
Nenarazim tim ani na N. Odpor ani pro mne naopak legitimniho Zvedavce (s jeho diskusemi uz to tak ale vzdy nevidim).

V pripade NO se nejedna o web ktery by se narozdil od Zvedavce proti rasismu otevrene vyhranoval, narozdil od Osud, Prop nebo Prefer statement. Proto bych se jako provozovatel tohoto webu citil poskozovan. A tim myslim urcite mateni "verejnosti".

Pokud to autor tohoto webu take tak vidi, mohlo by se jednat o poskozovani jmena Zvedavce, ktery se otevrene vyhranuje i proti antisemitismu a jiz se k tomu mnohokrat vyjadroval. Naopak Narodni Odpor k antisemitismu bohuzel nejspise zachazi.
http://www.odpor.org/index.php?page=clanky&kat=&clanek=486

Z me strany se nejdena o zadnou formu donasecstvi ale shodou okolnosti o nahodne upozorneni na pravdepodobne klamave zneuzivani materialu ze Zvedavce priznivci antisemitismu.

Nebudu napadat NO ze se jedna o jakousi mensi sionistickou kliku, ktera se snazi prispinit Zvedavce odkazovanim se na neho ve stylu "allied" a to nenapadne pomoci sekce ČLÁNKY OD JINUD.

NO jiz mnoha clanky viz "Pavel Eichler bez masky" zachazi opravdu hluboho pod uroven Zvedavce a to nema ani diskusni forum.

Osobne bych si to vubec nenechal libit, ale osobne bych s predstavitely nechtel ani nijak komunikovat.

Zajimava shoda nahod.

122456

28.11.2006 20:50

RE: prazvlastni shoda nahod

Mindy 217.?.?.?

Reakce na 122456

[naštvaný] Dovolím si odpovědět za Vladimíra Stworu, zvedavej kluku.Protože je na obchodní cestě.
Vítám, že jste toto téma sem vnesl a výjimečně budu tolerovat, že je of topic. Abych mohla odpovědět. Diskuzi k tomuto problému ( spíše než tématu) pak, prosím, případně založte na Fóru Zvědavce.

Webové stranky ultrapravicové organizace Národní odpor odkazují na články uveřejněné ve Zvědavci už od samého počátku svého vzniku. Tedy cca od začátku tohoto roku. Samotné články ovšem nepřejímají. Pouze vždy uvedou citaci - jednu nebo dvě věty, kterými ten který článek začíná, a poté odkážou jak výslovně ( napíšou adresu webových stránek Zvědavce) tak i fakticky ( kliknutím na slovo "více" vás nasměrují rovnou na naše stránky. Toto jim bohužel autorský zákon umožňuje provozovat i bez svolení autora citovaného článku. Pro nás to konkrétně znamená, že právní cestou věc řešit prakticky úspěšně nejde. Byla by sice možná žaloba na, zjednodušeně řečeno poškozování dobrého jména apod, ale při výkonnosti našich soudů a klopotnosti dokazování těchto nehmotných materií, bychom se výsledku dobrali nebo spíš nedobrali za dobu velice dlouhou. Takže tudy cesta moc nevede.

V. Stwora se, proto pány z Národního odporu snaží opakovaně kontaktovat a žádá je, aby Zvědavce tímto způsobem nediskreditovali a neodkazovali na něj na svém webu. Emaily se ovšem vrátily jako nedoručitelné a pánové z NO nás citují stále.
Budeme se i nadále snažit se těchto nepříjemných přísavek zbavit. Zatím jsme v tom úspěch něměli, ale zkoušet to nepřestaneme.
Vadí nám to velice. Od těchto webových stránek i od této organizace se striktně DISTANCUJEME.
Mindy

122457

28.11.2006 23:14

RE: prazvlastni shoda nahod

zvedavej kluk 82.?.?.?

Reakce na 122457

omlouvam se ale nejsem registrovan, muzete proto prosim forum zalozit nekdo z jiz diskutujicich?.. kazdopadne by bylo dobre tyto prispevky Panu Stworovi nejakym zpusobem pripomenout

NO by mohl byt brzy resen ze strany MF Dnes pro zastrasovani jejiho redaktora http://www.odpor.org/index.php?page=clanky&kat=&clanek=486
, ale bohuzel se muze jednat o jakehosi trojskeho kone, nebo i o "nepovedenou" pojistku ze strany NO

ohledne skutecneho "poslani" NO si opravdu nejsem jist

hiphopova komunita ohledne techto kauz pochopitelne moc jasno nema[pláč]

kdovi zda by bylo lepsi vyhranit se proti NO drive nez se bude o neco pokouset MF Dnes, kauzy ohledne neonacismu a fasisimu ve spojeni s nekolika novinari posledni dobou zacinaji gradovat

mimochodem jak dopadla MF Dnes u Etické komise Syndikátu Novinářů ČR http://www.blisty.cz/2006/11/24/art31406.html, asi je toho jeste porad malo..

omlouvam ze vytvarim prispevky s takovymto nabojem

prosim cenzora aby tento prispevek predal spise Panu Stworovi namisto uverejneni do diskuse[smích]

verim tomu ze se jedna spise o drobnost

122464

29.11.2006 13:03

Jak zajistit klid na tomto území ?

SPECZ 81.?.?.?

Celkem jednoduše. Stačí několik vhodně umístěných neutronových pum k dokonalé desinfekci tohoto prostoru od všeho živého. Nikdo už nebude trpět a zbytečně umírat. Jinak tam bude bordel navěky.

122497

29.11.2006 17:12

FREE PALESTINA

jigal 194.?.?.?

http://www.freepalestina.estranky.cz/stranka/jesis-bil-palestinec-a-bojoval-proti-zionistum

122504

29.11.2006 22:28

RE: FREE PALESTINA

stein55 84.?.?.?

Reakce na 122504

báječné!

stein55

122513

30.11.2006 1:34

RE: FREE PALESTINA

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 122504

Jezis byl Zid, ktery byl napul umlacen kameny jinymi Zidy. Po te predveden pred Pilata Pontskeho, ktery jim dal vybrat mezi smrti vraha Barnabase a Jezisovou. A po jejich volbe byl rimsky mistodrzici natolik zdesen, ze si nad Jezisovou smrti aspon zkusil umit ruce od krve. A hlavne mi za to negratulujte pane Stein, protoze je povazuju Krista za nekoho, z rady tech "kdo prinaseli lidstvu v temnote svetlo."

122518

30.11.2006 3:12

RE: FREE PALESTINA

NoFear 129.?.?.?

Reakce na 122518

zaujimave ako ludia radi vecne zacinaju tu story o jezisovi z biblie,
ked v skutocnosti nie je jediny vierohodny (podla historickych standartov - to znamena ze Josepheus etc tam nezapada) dokaz o tom ze jezis existoval.
Preto cirkev vecne po ludoch chce aby "verili".
A preto ma za sebou historiu sfalsovanych artifaktov, pocnuc jezisovymi predkozkami a konciac turinskym zavojom.

Rene, tvoj prispevok vyjadruje tvoju vieru a nie dokazany fakt.

A aby som ti zobral posledne iluzie o biblickom jezisovi - otvor novy testament a precitaj si ake mal jezis nazory na otroctvo.
(to este nehovorim o homosexualoch a zenach).

122523

1.12.2006 17:58

RE: FREE PALESTINA

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 122523

Vy o moji vire nevite vubec nic. To za prve. Nick NoFear mne nic nerika, takze si netykame. To za druhe. A dukaz o existenci ci neexistenci transcedentalniho jsoucna s usmevem prenecham jinym. Ja si ponecham svou viru. Mimochodem nektera evangelia nezarazena v bibli jsem cetl a o cirkvich jako organizacich mam velmi nelichotive mineni. A v mem prispevku neslo vubec o to poukazovat ne nejakou vinu Zidu, koneckoncu Kristus a rada pred nim byli Zide. Pouze se mi nelibi, kdyz nekdo dle meho osobniho nazoru chce odvest diskusi od tematu, ktere mu zrejme prilis "nejde pod fousy". [mrknutí jedním okem]

122597

30.11.2006 12:29

RE: FREE PALESTINA

stein55 84.?.?.?

Reakce na 122518

>A hlavne mi za to negratulujte pane
>Stein, protoze je povazuju Krista za nekoho, z rady tech "kdo
>prinaseli lidstvu v temnote svetlo."

pan rene vasu vieru a postoj k jezisovi vam neberiem; je mozne, ze ste nieco prehliadli?

moje báječné sa vstahovalo na celu webstranku "svobodná palestína"! najprv som myslel, ze zle vidim, ale kratka exkurzia v tej stranke mi potvrdila, ze sa jedna o skutocne figliarsku akciu [mrknutí jedním okem] vid. eulenspiegel ->http://sk.wikipedia.org/wiki/Till_Eulenspiegel

stein55

122537

30.11.2006 15:50

RE: FREE PALESTINA

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 122537

Pán Stein, na tú stránku niekto odkazoval už na NP. Ja som sa ani tak nezasmial, už iba preto, lebo viem, že za takú paródiu na Židov a Izrael by autori boli stíhaní za antisemitismus. A že sa nemerá rovnakým metrom a zbabelci si teda robia srandu z Arabov (ale aj kresťanov), zato mi nie je do smiechu...

122542

30.11.2006 16:24

RE: FREE PALESTINA

stein55 84.?.?.?

Reakce na 122542

> zato mi nie je do smiechu...

mne neslo o smiech/vysmech, ale ta ako_keby diletantsky pouzita cestina + "do oci bijuce" historicke nezmysly je to, co tuto stranku kvalifikuje ako genialnu - imho.

svet hore nohami; holt eulenspiegel.

stein55

122543

30.11.2006 14:18

RE: FREE PALESTINA

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 122504

koukám, že židovská pátá kolona nemá roupama co dělat, tak si krátí volné chvíle vytvářením podobných webů [bliji]

122540

30.11.2006 16:29

RE: FREE PALESTINA

stein55 84.?.?.?

Reakce na 122540

>tak si krátí volné chvíle...

...aspon pride trochu pohybu do tohoto "tocenia sa v kruhu"; stale tie iste dogmaticke debaty -> za vsetko, dokonca aj za to, ze niekto ma problemy so stolicou, alebo ze dnes rano bola hmla, mozu len sionisti atd......[mrknutí jedním okem]

stein55

122544

1.12.2006 9:06

RE: FREE PALESTINA

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 122544

jste první kdo tvrdí, že sionisti mohou za problémy se stolicí a mlhu. Kromě Vás nikdo jiný.

pane Stein ta trocha pohybu má jediný cíl, vehnat křesťany do války s muslimy, aby zůstal Izrael zachován,a mohl se roztáhnout mezi Nil a Eufrat-řeky jenž jsou na izraelské vlajce, a jeho firmy mohly nadále sypat penízky do svých vreciek a upevňovat pouta nad planetou zkrze různé korporace. Právě takovýto web má za účel pošpinit muslimy resp. Palestince co nejvíc, a s tím nemohu souhlasit.

122569

1.12.2006 12:35

RE: FREE PALESTINA

stein55 84.?.?.?

Reakce na 122569

>...a s tím nemohu souhlasit.

pan medabeda, to je presne ten bod! aj ked nebudem suhlasit s vasou mienkou, respektujem ju a budem prvy, ktory bude za to bojovat, aby ste vy vasu mienku mohol slobodne predniest! a sice kdekolvek a kedykolvek!

doslo vam to?

stein55

122578

1.12.2006 13:33

RE: FREE PALESTINA

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 122578

>budem prvy, ktory bude za to bojovat, aby ste vy vasu mienku mohol slobodne predniest! a sice kdekolvek a kedykolvek!

A povězte mi, p. stein55. Mohl by se ten Váš boj týkat i Irvinga a Zűndela?

122582

1.12.2006 15:41

RE: FREE PALESTINA

stein55 84.?.?.?

Reakce na 122582

>Mohl by se ten Váš boj týkat i Irvinga a Zűndela?

lutujem, ale nemohol. zdovodnenie?

nech sa paci -> pani irving a zűndel si vybrali myslitelne nepasujuce podium na sirenie svojich teorii a tym padom mali smolu! oni to totiz skusali v krajinach, ktorych trestne zakonodarstvo to nielen ze zakazuje, ale aj stiha.

dufam, ze neocakavate odo mna, aby som v ramci boja za slobodu prejavu porusil platne zakony tych, alebo onych statov.

stein55

p.s.: a to vsetko bez ohladu na obsah teorii a ich dokazov, ktore horeuvedeni pani zastupuju.

122588

1.12.2006 16:06

RE: FREE PALESTINA

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 122588

Víte, svoboda projevu je (prý) západní civilizací chápána jako právo UNIVERZÁLNÍ. To jste nevěděl? Co kdyby někdo, někde přijal zákon o tom, že šoa je lež? Také byste za toho, kdo v té zemi říká něco jiného, nebojoval? Ono totiž bojovat za svobodu projevu pouze tam, kde není svoboda projevu ohrožena, věru není velké hrdinství.

A to vše bez ohledu na obsah teorií a jiných důkazů, které zhora uvedení páni zastupují.

122589

1.12.2006 16:37

RE: FREE PALESTINA

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 122589

A nakonec, praktickou ukázku máme na dobré cestě. V Turecku platí zákon, který zakazuje mluvit o masakru Arménů. A ve Francii je na dobré cestě zákon (nebo už platí?), který zakazuje popírání téhož. A víte, kde je svoboda slova potlačována? V OBOU těchto státech. A bojovat za ni je potřeba právě tam, kde je potlačována. To dá rozum.

Jenže já se obávám, že toto neselektivní chápání svobod je právě Vám, p. stein55, cizí. Zkrátka, svoboda ano ale jen ta povolená, že? [chechtot]

122590

1.12.2006 16:37

RE: FREE PALESTINA

stein55 84.?.?.?

Reakce na 122589

pan david, aby sme to vratili na tu uroven, kde to aj patri -> moj boj o slobode prejavu sa vstahoval k prispevku medabeda v jednej kontraverznej diskusii tu, v jednej viac_menej uzavretej skupiny zvedavec. nic viacej, ale ani nic menej.

to ale, co sa vy snazite sem "dotiahnut", je elementarne; ak niekto porusi platne zakony krajiny, je stihany - ten kto ho pred sudom obhajuje, musi byt pravna osoba, inac sa dostava do konfliktu s platnym zakonom.

obhajoba na verejnosti je bud anarchia, alebo prinajmensom revolta proti platnym zakonom. ludsky zrozumitelne, ale de facto "boj proti veternym mlynom" s moznou konzekvenciou byt stihany a odsudeny.

>Co kdyby někdo, někde přijal zákon o tom, že šoa je lež?

ak to bude niekde platny zakon, tak sa bude dodrzovat -> opak bude mat - pozri hore - konzekvencie.

mne to osobne nevadi, ze je niekto o tom presveceny a tvrdi, ze shoa je len vydarena reklamna sionisticko_propagandisticka kampan. nech mu to sluzi!

stein55

122591

1.12.2006 17:00

RE: FREE PALESTINA

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 122591

O.K. Jsem rád, že známe Váš názor na to, co je svoboda projevu. Svobodně říkat to, co se smí. Za ostatní do kriminálu.

Děkuji.

122592

1.12.2006 17:26

RE: FREE PALESTINA

stein55 84.?.?.?

Reakce na 122592

>...Svobodně říkat to, co se smí. Za ostatní do kriminálu.

ked je to vsetko, co ste s toho rozumel, tak lutujem! na druhej strane ale, to mozno pasuje do vasej "malej nasobilky zivota". tiez v poriadku.

poculi ste uz vobec niekedy o demokratickom systeme, kde sa protinazory riesia v parlamente a nie na ulici, alebo v krcme?

stein55

122593

1.12.2006 17:53

RE: FREE PALESTINA

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 122593

Ne, steine. Svoboda je na lidech. Ne na parlamentech. Parlamenty ji pouze omezují. Nepleťte si svobodu a demokracii a zkuste si přečíst Listinu základních práv a svobod. Takhle se to jmenuje v ČR a něco podobného platí i jinde. To je taková malá násobilka lidských práv. Víte? A trochu Vám pomohu. NIKDE se tam nepíše, že jsou věci, které se mohou říkat jen někde. Protože to už pak nejsou svobody.

Navíc Vám nějak přestávám rozumět. Psal jste, že bude, za právo médi bédi říkat svůj názor, bojovat "kdekolvek a kedykolvek". A teď už je to jen v parlamentu. A asi ani ne Vy, že?

Tak ještě jednou. SVOBODA a DEMOKRACIE není totéž. A tím bychom mohli skončit. Jinak se v záplavě keců ztratí Vaše chápání svobod. A to bych nerad.

122596

1.12.2006 18:15

RE: FREE PALESTINA

stein55 84.?.?.?

Reakce na 122596

>A tím bychom mohli skončit.

d`accord! zrozumeny.

stein55

122601

1.12.2006 18:05

RE: FREE PALESTINA

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 122578

toho si vazim. Cestne.

122598

4.12.2006 14:55

Islam - čo takto dať si fatwu?

stein55 84.?.?.?

Ján Babarík píše: "Islam pre mňa už dávno nie je len náboženstvom. V mojich predstavách je náboženstvo kostol, viera, sväté obrázky, ale hlavne výsostne intímne územie jednotlivca. Islam považujem za ideológiu, ktorá - nech sa na to pozerám akokoľvek všestranne - nie je kompaktibilná s tou, v ktorej si prajem žiť. Od svojich veriacich vyžaduje podriadenosť v takmer všetkých oblastiach praktického života. Čo by mi mohlo byť jedno, keby táto ideológia nevyžadovala podriadenosť aj odomňa a mojich najbližších, resp. keby som nemal pocit, že k tomuto požiadavku dôjde. A ja ten pocit mám a teraz vám vysvetlím prečo."

celý článok -> http://babarik.blog.sme.sk/c/71850/Islam-co-takto-dat-si-fatwu.html

stein55

122769

5.12.2006 4:12

RE: Islam - čo takto dať si fatwu?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 122769

Aha a kolik, ze vlastne islamsti duchovni tech fatew vydaji? Je jich vice nez napr. rozsudku smrti v USA ci jinych zemi, kde funguje trest smrti? Kolik je vlastne muslimu podlehajici jejich nabozenskym zakonum? Miliarda nebo vice? Mno, nebezpecnejsi jsou ty "tajne fatwy" ruznych ideologii. V techto pripadech ma nestastnik jenz je cilem mnohem mensi sanci na preziti.

122787

Příspěvků: 91

27.11. 13:33 trodas  Jak? Snadno. Budeme pohodlne verit mediim.
27.11. 14:26 Nápověda  Také jsme zapomněli na Irák, kde je někde ještě hůře
27.11. 14:29 Nápověda  Pokračování předchozí části
27.11. 14:30 Nápověda  Pokračování předchozí části
27.11. 14:31 Nápověda  Pokračování předchozí části
27.11. 17:47 Pavel Bočan  RE: Pokračování předchozí části
27.11. 14:54 Abu Allah  80:1
27.11. 15:48 VaclavK  RE: 80:1
27.11. 15:58 Abu Allah  RE: 80:1
27.11. 16:32 Petr Gejdoš  RE: 80:1
27.11. 17:09 VaclavK  RE: 80:1
27.11. 18:26 Abu Allah  RE: 80:1
27.11. 18:36 MedaBeda  RE: 80:1
27.11. 21:38 Abu Allah  RE: 80:1
28.11. 02:41 Rene Bartosek  RE: 80:1
28.11. 09:44 Petr Zasmazka  RE: 80:1
28.11. 10:36 VaclavK  RE: 80:1
28.11. 16:27 MedaBeda  RE: 80:1
28.11. 18:21 VaclavK  RE: 80:1
28.11. 19:46 MedaBeda  RE: 80:1
29.11. 01:25 Rene Bartosek  RE: 80:1
29.11. 09:14 Petr Zasmazka  RE: 80:1
29.11. 10:25 VaclavK  RE: 80:1
30.11. 01:27 Rene Bartosek  RE: 80:1
29.11. 10:23 VaclavK  RE: 80:1
28.11. 18:57 SandWalker  Poslyste Vy "Otce Boha"....
28.11. 21:36 Abu Allah  RE: Poslyste Vy
30.11. 10:30 MedaBeda  RE: Poslyste Vy
28.11. 18:23 VaclavK  RE: 80:1
27.11. 17:00 Bombík  RE: 80:1
27.11. 17:12 VaclavK  RE: 80:1
27.11. 17:16 VaclavK  RE: 80:1
28.11. 02:52 Nikl  RE: 80:1
28.11. 13:37 trodas  RE: 80:1
27.11. 18:15 rickover  Ti "ubozí a trpící" Palestinci
27.11. 19:41 Nápověda  RE: Ti
28.11. 13:39 trodas  RE: Ti
28.11. 16:33 MedaBeda  RE: Ti
27.11. 23:02 Vanguard  RE: Ti
28.11. 21:43 A.  RE: Ti
27.11. 18:36 Erik  ja si naopak myslim,
27.11. 19:31 stein55  RE: ja si naopak myslim,
28.11. 20:06 MedaBeda  RE: ja si naopak myslim,
28.11. 21:00 stein55  RE: ja si naopak myslim,
01.12. 09:08 MedaBeda  RE: ja si naopak myslim,
01.12. 12:18 stein55  RE: ja si naopak myslim,
01.12. 18:11 MedaBeda  RE: ja si naopak myslim,
01.12. 18:38 stein55  RE: ja si naopak myslim,
27.11. 23:09 Vanguard  Palestinci podepsali příměří a šli střílet na Izrael
28.11. 01:18 Marian  RE: Palestinci podepsali příměří a šli střílet na Izrael
28.11. 10:03 dharma  Pan Vladimir,
28.11. 13:43 trodas  RE: Pan Vladimir,
28.11. 14:15 Vanguard  RE: Pan Vladimir,
28.11. 15:46 Nápověda  RE: Pan Vladimir,
28.11. 16:45 dharma  RE: Pan Vladimir,
28.11. 16:50 MedaBeda  RE: Pan Vladimir,
28.11. 17:11 stein55  RE: Pan Vladimir,
01.12. 06:35 Mirda  RE: Panko stein55
01.12. 12:24 stein55  RE: Panko stein55
02.12. 14:40 Mirda  RE: Panko stein55
28.11. 17:02 Had  RE: Pan Vladimir,
28.11. 18:20 Vanguard  RE: Pan Vladimir,
08.12. 20:28  RE: Pan Vladimir,
28.11. 20:12 zvedavej kluk  prazvlastni shoda nahod
28.11. 20:50 Mindy  RE: prazvlastni shoda nahod
28.11. 23:14 zvedavej kluk  RE: prazvlastni shoda nahod
29.11. 13:03 SPECZ  Jak zajistit klid na tomto území ?
29.11. 17:12 jigal  FREE PALESTINA
29.11. 22:28 stein55  RE: FREE PALESTINA
30.11. 01:34 Rene Bartosek  RE: FREE PALESTINA
30.11. 03:12 NoFear  RE: FREE PALESTINA
01.12. 17:58 Rene Bartosek  RE: FREE PALESTINA
30.11. 12:29 stein55  RE: FREE PALESTINA
30.11. 15:50 Vodník  RE: FREE PALESTINA
30.11. 16:24 stein55  RE: FREE PALESTINA
30.11. 14:18 MedaBeda  RE: FREE PALESTINA
30.11. 16:29 stein55  RE: FREE PALESTINA
01.12. 09:06 MedaBeda  RE: FREE PALESTINA
01.12. 12:35 stein55  RE: FREE PALESTINA
01.12. 13:33 DavidZ  RE: FREE PALESTINA
01.12. 15:41 stein55  RE: FREE PALESTINA
01.12. 16:06 DavidZ  RE: FREE PALESTINA
01.12. 16:37 DavidZ  RE: FREE PALESTINA
01.12. 16:37 stein55  RE: FREE PALESTINA
01.12. 17:00 DavidZ  RE: FREE PALESTINA
01.12. 17:26 stein55  RE: FREE PALESTINA
01.12. 17:53 DavidZ  RE: FREE PALESTINA
01.12. 18:15 stein55  RE: FREE PALESTINA
01.12. 18:05 MedaBeda  RE: FREE PALESTINA
04.12. 14:55 stein55  Islam - čo takto dať si fatwu?
05.12. 04:12 Rene Bartosek  RE: Islam - čo takto dať si fatwu?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 74 čtenářů částkou 16 946 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,29 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
18,82 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,82 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 004,55 Kč
1 unce stříbra
503,75 Kč
Bitcoin
899 231,48 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 502