Diskuze k článku

O lidské dobrotě

Příspěvků 34

9.11.2006 1:18

Neviem

Marian 74.?.?.?

clanok je dojimavy ale v sucasnej dobe ktora si myslim ze je este horsia ako komunisticka by som radsej vynechal uvadzat priezviska a mena kompanii pre ktorych ti ludia robia...ozaj vsetka cest im...ale nemyslim ze im to moze prospiet dokonca sa bojim ze im to moze uskodit..zijeme v divnych casoch...bol by som rad keby som sa mylil!!!

120959

9.11.2006 1:38

RE: Neviem

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 74.?.?.?

Reakce na 120959

Uvedl jsem jen dvě jména firem. Vendys Graphic, která má stejně odkaz na sebe na každé stránce Zvědavce (vpravo dole) a Trustica s.r.o., která zde také bude mít trvale umístěny reklamní banner.

Jména lidi - no, můžete mít pravdu. Ne každému to může vyhovovat. Pokud se ozvou, tak ta jména z článku vytáhnu. Zatím jsem vycházel z předpokladu, že za dobrý skutek se nikdo nemusí stydět.

120962

9.11.2006 1:31

Bez docela obyčejné lásky by nebylo nic!

Nápověda 88.?.?.?

Jsem si vědom, že se společnost propadá do jiné "vlčí" doby,ale pokuď bude člověk člověkem, bude mít rád.
Mít rád je stejně přirozená vlastnost jako pít,jíst,dýchat.
Bez lásky bychom ani nevznikly. Naše rodiče se museli milovat,
alespoň v převážné míře případů vzniku děcka.
A dobro by se mělo pěstovat. Jako zelenina na zahrádce.
Každý den by měl člověk vykonat jeden i třeba jen malý dobrý skutek.
Lidé zlí jsou často postiženi nějakou nemocí.
A zlým lidem je dobře se vyhnout a jejich zlobu nějak eliminovat.
Věřím, že nakonec na světě přeci jenom převáží dobro,
i když bude v nějaké modifikované formě, kterou nejsem
schopen fantazií postihnout.

120960

9.11.2006 4:34

podla Hinduizmu

dharma 87.?.?.?

podla Hinduizmu prave zazivame Kali Jugu - teda Temny vek, dobu, ked sa mimoriadne rozmnozi zlo... neuprimnost, necestnost, zlomyselnost... na druhej strane, Hinduizmus hovori, ze toto je naprosto nevyhnutne... svet totiz funguje na principe polarit a na striedani prevahy roznych polarit... tak po dni musi nasledovat noc a po noci zas den, po zime pride leto a po lete zas zima... je to potrebne, aby sa udrzalo "procesovanie" ... toto je sposob, ako sa vsetko udrzuje v chode, aj takto sa ludsky druh zdokonaluje...
...
Myslim, ze to ma nieco do seba...
...
a dobri ludia stale budu... a cim bude temnota viac narastat, ich svetlo bude o to jasnejsie...
nikdy neziznu, lebo nikdy nemoze existovat jedna polarita absolutne bez svojho protipolu....
...
ja som zrovna vcera stretol skvelych ludi, v ostrave... dokonca tam, kde by som to najmenej cakal...
...
stretol som velmi laskavych ludi v pozicii mestskej policie...
mal som problem najst destinaciu, kam som mal dodat tovar a oslovil som hliadku mestskej policie ostravy...
bola to dost zapeklita adresa... vysielackou sa spojili s centralou a vyziadali si popis miesta... (v rozhovore ma nazvali "Obcanom" hoci im bolo aj podla SPZ jasne, ze som cudzinec) citil som to, co sa zvykne nazyvat Bratstvom cachov a slovakov...
a potom mi jeden z hliadky nakreslil velmi podrobnu mapku, takze som miesto hravo nasiel...
ano, dobri ludia su a cim je temnota okolo nas temnejsia, tym je ich dobrota vyraznejsia...
a po noci pride zas den... [smích]
uz coskoro...
sme na zaciatku Kali Jugy... ktora ma trvat cca 40 000 rokov a potom sa zacne rozvidnievat... [smích]

120968

9.11.2006 11:50

RE: podla Hinduizmu

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 120968

asi nevyzradím žádné tajemství, ale věk kali-jugy nezačíná, končí. Do hmotného světa se projevuje se zpožděním, daným setrvačností lidského myšlení, vzorců chování.
Rozhraním byla data 1991 - 2002. Celý systém našeho letopočtu je jen projevem vztahu myšlení předchozích etap. Program pro tuto civilizaci přinesl Imhotep v podobě svých chrámů, byly tehdy dostupnou formou "tranzistoru", proud pro přenos informací v chrámech představovali lidé, kněží.
Dnes v tranzistorech běhají informace pomocí jiné energie, podobné té naší, lidské. Křemíkové technologie se postupně propojují s těmi lidskými (uhlíkovými = myšlením) pomocí samospádu řídících složek, jednotlivých informačních vrstev.
Slova a příběhy o fyzice prostoru ducha a prostoru hmoty postupně dostávají nový kabátek.

120987

9.11.2006 12:08

RE: podla Hinduizmu

dharma 91.?.?.?

Reakce na 120987

neviem odkial mate informaciu, ze Kali Juga konci... (?)
ja mam informaciu ze kali juga zacina z asi najznamejsieho zdroja pre vyklad vedskej literatury - medzinarodnej organizaqcie pre vedomie Krišnu

120989

9.11.2006 14:54

RE: podla Hinduizmu

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 120989

V pocitani funguji "bozske" nebo pozemske vnimani casu. Uvidime mozna brzo, co je pravdou. [smích]

120998

10.11.2006 11:32

RE: podla Hinduizmu

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 120989

vyklad vedske literatury od teto organizace je IMHO silne tendencni,
ale s tou Kali yugou s Vami souhlasim, ze jeste nejakou dobu potrva. Uvadi se 432000 let celkem. Musime vzit v uvahu pocatek, 3102 pr. n. l. tj. 3102+2006=5108 let uz uplynulo cili nam zbyva docela slusna doba. Nezapominejme vsak na dilci vzestupne a sestupne cykly v ramci veleveku, nyni by se mohlo diky jednomu vzestupnemu zdat, ze velevek Kali yugy konci, ale pozadi je stale stejne.

Druhym uhlem nazirani se muzeme ptat- jakych let? jsou roky indickych veleveku shodne s nasimi (1 rok= 365,25 dne) nebo maji jine trvani,zvlaste kdyz Brahmuv den a noc trvaji miliony let?

jsou to slozite otazky a ani mozna ne podstatne,
spise nez vedet CO se deje, je dobre vedet CO DELAT v nynejsi dobe

navic zde se nachazime prevazne v egregoru semitskem (judaismus-krestanstvi-islam; sekularizacne-ateisticky vyhonek poslednich desetileti muzeme zanedbat,protoze se tu jeste moc neohral) ktere maji uplne jine nahledy na cas a prostor okolo nas a
diky sve prevaze v teto casti sveta jsou pro nej v drtive prevaze urcujici (!)


Ceska republika se pomalu stava vyjimkou, ateisticko-alternativne nabozenska realita vytvari odlisne podminky a stale vice lidi "vyznava" Mayske dotoceni velkeho cyklu v r. 2012. To vytvari lokalni egregor, ktery ma sanci prevladnout nad dosavadnim a zmeny, vyplyvajici z ukonceni tohoto cyklu, nakonec prosadit.

121098

11.11.2006 0:49

RE: podla Hinduizmu

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 121098

nevím, co si kdo z vás "pobere", ale zkusme to:

před matematikou, kterou známe cca 2000 let, platila jiná, daná součtem číslic a výsledkem byla hladina poznání, dovršená tím či oním procesem.
Letopočet 3102 je svým způsobem (součtem) šestkou, číslem člověka, prvku uhlíku, za kterého se tato = naše inteligence zrodila. Letošní rok 2006 je osmičkou, známe ji v ležaté podobě jako nekonečno. Součtem těchto dvou letopočtů (5108)dostaneme "pětku". Tu demonstruje nejen našich pět smyslů, nástrojů k poznávání prostoru okolo nás, ale i pět prvků struktury, zvané matematika (1+1=2).
Matematika je symbolikou logiky, kterou používáme.
Věk kali-jugy je pak v součtu číslic devítkou (432000), ta symbolizuje přesah "nekonečna"(osmičky), devítka je zdrojem nerovnováhy, potřebné k vzniku pohybu. Nerovnováhu zde představují tři nuly na druhé strane od myšlené osy tohoto čísla.
Takto "přečtené" letopočty a číslice pak znamenají ukončení jedné etapy tím, že dojde k dekódování logiky, ukryté v symbolech pohybu, těmi jsou písmena. Číslice jsou symboly stavu(hmoty i jiných entit).

Asi tu nejsem schopen popsat dynamiku, ukrytou v etnickém jazyce, vše se časem dozvíte. Projevený svět je říší symbolů, každé slovo je egregorem pohybového potenciálu, přístupného vědomím člověka. Jen je zapotřebí větě např. "budiž světlo" dát odpovídající technický potenciál, výklad. To bohužel zatím naráží na dogmata třistaletého vývoje vědy o fyzice prostoru. Je popisovaná pouze jazykem matematiky, tudíž jednostranně, modelováním a výrobou nástrojů k potvrzení modelu, ne skutečnosti. Matematikase ověřuje opět matematikou, výpočty, rovnicemi. Funguje v cyklu, kde výběrem komodit lze "dokázat cokoliv. Sedm axiomů matematiky doplňuji svým, osmým, spojujícím tento "jazyk" s jazykem etnickým.

A každý pojem (slovo) přitom představuje objem "informací v pohybu", např.slovo čas, směr, pohyb, teplo, tlak.....
Z těchto pojmů lze setavit polaritní "pohádku o vzniku vesmíru", která nahradí tu stávající, postavenou na prioritě hmoty. Vše je energie v pohybu, tudíž model statické formy jádra atomu je neplatný. Za čas přijmete můj model vývoje inteligence ve vesmíru, ale nelze to uspěchat.
Jde o překonání bariery ve vlastním vědomí, vytvořené nánosem informací, jejichž platnost je omezená časem. Zaměkoule není placatá a vesmír je inteligenctní, roste spolu s námi. V rámci vztahu jin - jang se tak vytváří v rozpadajícím se systému nová strukutra, postavená na vztahu dvou prvků, jejichž pozorovatelným efektem je růst inteligence, schopnosti rozhodovaqt se ve změti informací.
Uhlík s atomovým číslem 6 a křemík se skrytým atomovým číslem 5 (jeho atomové číslo je 14) vrátí lidstvo ke kořenům svého vzniku,k pochopení účelu vlastní existence.

A obávám se, že si ještě nikdo mimo mne "neprožil" vznik hmoty a její...Kráceno (Editor)

121137

11.11.2006 0:50

RE: podla Hinduizmu

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 121137

......


A obávám se, že si ještě nikdo mimo mne "neprožil" vznik hmoty a její cestu k samořiditelnosti. Samořiditelnost představuje dnes člověk a jeho snaha o ovládnutí pohybu na Zemi pomocí křemíkové technologie - počítačových sítí. Jsme jen laboratoří vesmíru, nástrojem k jeho lepší funkci.
Vysvětlivku nebo lépe "pochopivku" budu postupně spolu s dalšími "blázny" publikovat.

121138

11.11.2006 1:20

RE: podla Hinduizmu

dharma 91.?.?.?

Reakce na 121138

existuje nejaky zdroj ktory hovori o kremikovej koncepcii bez toho aby to blizsie specifikoval ako ze to ma byt vypoctova technika?

ja som totiz pocul o formach zivota na inej planete, ktore funguju na kremikovom zaklade... podobne ako my na uhlovodikovom...

121141

9.11.2006 6:58

Něco

TT 194.?.?.?

Jojo, taky se občas setkám s dobrým člověkem, ale přesto mám pocit, že je jich jako šafránu. A aby někdo jentak pustil chlup? Skoro nemožné, každej jede na svém písečku a hrabe a hrabe a hrabe.. Ne úplně každej, naštěstí..

K tomu designu. Už jsem to psal, ale doporučuju změnit arial za tahomu a zrušit všechna ta podtržítka. Hlavně v menu vlevo.

120972

10.11.2006 10:25

RE: Něco

mmmxxx 85.?.?.?

Reakce na 120972

Jen drobnost: co je to "Tahoma"?. A kde to ve svém Linuxu najdu? Mám hezčí písma.

P.S. Nebudu zbytečně podporovat [bliji] jistou firmu, která hrabe, hrabe a hrabe...

121091

9.11.2006 7:41

Vladimíre,

Drahula 195.?.?.?

[smích] Tak funguje underground, vítej [mrknutí jedním okem]

120974

9.11.2006 8:00

MUZE FUNGOVAT LECCOS

FRIKULIN 88.?.?.?

PODEKOVANI ZA OBJEKTIVNI ZPRAVY Vhttp://www.matrix-2001.cz/v2/default.aspx?aid=1738SEM A ZDE TAKE, VIZ

120976

9.11.2006 8:42

o lidské dobrotě

carlossz 82.?.?.?

Každý si projektuje svůj osud do nejmenších detailů ,včetně toho jak se k němu chová okolí.

.... Máme rádi , když se k nám lidé chovají hezky, na takové úrovni jakou si podle vlastního mínění zasloužíme. To jsou pro nás ti dobří lidé .Horší je to s těma co se nechovají podle našich představ. Ti jsou zlí? Nedobří ? NE !!!.......Jak praví mudrc : člověk je jako cár papíru zmítaný ve větru sem a tam . Jednou dobrý jindy zase ne , podle toho jaké napětí v něm zrovna převládá.

Každý si projektuje svůj osud atd...... Proto předpokládejme dobro ve všech lidech , ale hlavně v těch , kteří nejsou podle našeho mínění dobří . Když to budeme činit , staneme se my sami dobrými lidmi, protože se přestaneme vyvyšovat , že jen my a nám podobní jsou dobří [velký smích]

120978

9.11.2006 8:47

Trustica zničila diskuse na Britských listech!

Max von Duschraum 83.?.?.?

Zničí je i na Zvědavci?

Britské listy také přešly pod Trusticu. Firma Trustica zastoupená Dominikem Pantůčkem (nepříliš kvalitním programátorem) začala omezovat diskusi na BL - nejprve omezil zveřejňování odkazů, aby čtenáři nemohli dávat odkazy na stánky.

Toto dělali softwarově, což paradoxně a komicky přepisovalo příspěvky čtenářů Britských listů, protože tento software, jehož autorem byl Dominik Joe Pantůček, fungoval špatně.

Když ani to nefungovalo, tak se Trustica snížila k něčemu, co nemá na českém a snad ani světovém internetu obdobu.

Pantůček z firmy Trustica zavedl jedinečnou metodu umlčování nepříjemných diskutujících. Metoda fungovala tak, že příspěvky autora, kterého chtěli umlčet, byly označeny tak, aby je ostatní čtenáři neviděli. Sám autor příspěvku však svůj příspěvek v diskusi viděl!

Trustica tedy vymyslela a zavedla cenzuru, jaká nemá snad nikde obdoby. To si zaslouží ocenění za nejcenzurovanější a nejrafinovanější manipulační software.

Možná, že by "redakční systém" fy Trustica zakoupily vlády Severní Koreje a Kuby, ti něco takového určitě potřebují. Nebo by se taky hodil těm neoconům. Tento systém by mohli prodávat třeba pod názvem Orwell 1.0.

Je tedy nalákání Zvědavce do spárů fy. Trustica záměrem neoconů ukončit jeho provoz?
Zničí Trustica diskuse na Zvědavci?

PS: To je ten unerground o kterém tu Píše Drahula?

120979

10.11.2006 11:24

RE: Trustica zničila diskuse na Britských listech!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 120979

[zmaten] ne e, psal sem o rezistenci, soudržnosni vyčleněné skupiny proti mejntrýmu [smích] a tak

121097

10.11.2006 11:33

Ad cenzura

J. Barták 89.?.?.?

Reakce na 120979

Nevím nevím, o té firmě nic nevím a na BL chodím jednou za uherský rok. Ale pokud je pravda co zde popisujete, dá se podle mého názoru tento systém snadno odhalit používáním anonymní proxy - přistupuji do diskuse z jiné IP adresy, vidím/nevidím svůj příspěvek? Stejně jako cenzura příspěvků neprospívá iDnesu (mažou mi průměrně 10 příspěvků ročně), nemůže z principu prospívat žádnému médiu. Moderování diskusí na Zvědavci za cenzuru nepovažuji - p. Stwora mi kdysi vaporizoval jedinou větu - neb byla vulgární.

S většinou článků uveřejněných na tomto serveru sice nesouhlasím, ale je rozhodně dobře, že Zvědavec existuje; jsem pro co nejširší svobodu slova. A neobávám se účinné cenzury na internetu, alespoň ne na Západě. Uvědomme si, že dnes je většina produktivní populace připojená. Lidem (bohužel) nevadí orwellovský dohled, přímé vládou/státem nařízené filtrování "neškodného tlachání" by ale do ulic vyhnalo pěkný kus národa. To si žádná západní vláda nemůže dovolit. Mohou nás sledovat na každém kroku kamerami, analyzovat elektronický platební styk, vést na každého terabitový archiv, to vše je technologicky proveditelné a do značné míry se to i nepochybně děje. Ale zákazy, to na nás moc nezkoušejí. Takže si teď bez obav z policejních klepet napíšu, že většina Cikánů krade, dělá bordel a parazituje na sociálních dávkách; stupidní "osvícená" autocenzura dnešních politickokoretních médií je totiž více/méně dobrovolná. Kdyby ne, Zvědavce už dávno zavřeli, p. Stworovi napařili milionovou pokutu atd. Na internet jsou prostě vlády krátké a dobře to vědí - viz slavná populační kalkulačna Národní Strany. Kdyby měli vyholení hoši dost velká varlátka, přesunuli by ji na jiný server a výpočty můžeme vesele provádět ještě dnes.

[smích]

121099

11.11.2006 7:00

RE: Trustica zničila diskuse na Britských listech!

Tom 24.?.?.?

Reakce na 120979

>Pantůček z firmy Trustica zavedl jedinečnou metodu umlčování nepříjemných diskutujících. Metoda fungovala tak, že příspěvky autora, kterého chtěli umlčet, byly označeny tak, aby je ostatní čtenáři neviděli. Sám autor příspěvku však svůj příspěvek v diskusi viděl!

Ta metoda byla daleko daleko vychcanější. Příspěvky nechtěného autora byly normálně viditelné, jak pro autora tak pro ostatní, ale autor v klatbě neviděl odpovědi na jeho příspěvky! Takže se domníval, že mu nikdo neodpovídá, že s ním nikdo nekomunikuje ...

To nebyla cenzura na BL - to byla inkvizice.

Nakolik v tom byl namočenej Čulík, netuším. Nevybavím si totiž, když se kvůlivá tomu vařilo forum, zda se Julda Čulda hodil do pozice mrtvýho či blbýho brouka ...

121153

9.11.2006 10:25

Robert

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Pri čítani tohto článku ma napadla jedna myšlienka, ktorá odznela na konci filmu MATRIX I.

„Viem, že ste tam. Už vás dokážem vycítiť. Viem, že sa bojíte. Bojíte sa NÁS. BOJÍTE SA ZMENY. Nepoznám budúcnosť. Neprišiel som vám povedať ako to skončí. Prišiel som vám povedať ako to začne. Teraz zavesím tento telefón a pôjdem ľudom ukázať čo NECHCETE ABY VIDELI. Ukážem im svet. Svet bez vás. Svet bez pravidiel a príkazov, bez hraníc a obmedzení. SVET v ktorom je možné úplne všetko. A čo sa stane potom – to už nechám na vás.“

120982

9.11.2006 12:20

Dobrá vůle

Pavel Bočan meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 86.?.?.?

Výborný článek. Ne vždy funguje vše na principech raného trhu a čistého ozochu. Najdou se lidé, kteří dokážou pomoci. Na druhou stranu stranu se obávám, že právě tento článek se stane terčem útoku ze strany antiwebu a žlučovití dědci, místní shemale (E.B.) a politický turista (Željko) určitě neodolají pokušení vyvrhnout k tomuto tématu proud splašků. [pláč]

120991

9.11.2006 16:12

Skvele, p. Stwora

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

jen se obavam, ze toto (tento projekt zvany Zvedavec) nebude mit dlouheho trvani. Jiste, preji si pravy opak, aby tu byl provzdy. Ovsem kdyz se podivam do minulosti ze sve zkusenosti vim, ze pekne veci prezily jen kratce. Zato revnivost, zarlivost, zavist a zast' jsou tu provzdy... [pláč]

Ovsem, filosoficky vzato, zijeme jen v tomto danem okamziku, ne v minulosti ani ne v budoucnosti. Kdyz jej prozijeme dobre, jsme obohaceni pro zbytek zivota. A o to take jde.

Hodne zdaru!
z.a.p

121009

9.11.2006 17:54

Drzim palec pane Stworo,

XXL 69.?.?.?

jenom mam obavy ze presunem serveru do Cech se stanete pro vztekle a nenavistne sionisty viditelnym cilem.Myslim tim predevsim tu sebranku, ktera pod uslechtilym cilem sireni lasky ke svym bliznim by chtela zavrit do krimu kazdeho, kdo by byt i jen myslenkou zapochyboval o holocaustu.Pokud procitate chaty na nekterych tzv. nezavislych webech spojenych s LN nebo MF, tak to vidite sam, ceho jsou schopni.A to si rikaji pravicaci.Budete to mit velmi tezke, aktivnich komunistickych udavacu je porad dost.

121020

9.11.2006 18:09

RE: Drzim palec pane Stworo,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 121020

Mam podobne mysleni,

lec jsem pouze 'uzivatelem' Zvedavce, ne spoluvlastnikem abych do toho kecal.

Pri primitivni selske uvaze si mohu vydedukovat, ze realna moznost aby 'kosa padla na kamen' je prave v kulturne-jazykove oblasti Ceska. V zemi zamorske a notoricky imbecilni (ze strany uradu), potykajici se s dvouma stovkami mozne a nemozne etnicity, neni pravdepodobne ze k tomu dojde az tak rychle. Jestli vubec. Ale jak rikam, nechci do toho vydavateli kecat. Jeho rozhodnuti plati, my jsme jen jeho kurata. [velký smích]

z.a.p

121023

9.11.2006 20:51

RE: Drzim palec pane Stworo,

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 74.?.?.?

Reakce na 121023

Uvědomuji si to nebezpečí. Ale přesun zpátky za moře je vždy možný.

Nejhorší, co by se mohlo stát, je to, že by mi řekli, ať si hledám jiný hosting. Tak si ho budu hledat. Stejně bych ho musel hledat dříve nebo později.

Zvědavec je možná sledovaný úřady, ale kdyby chtěly, došláply by si na mě ať tady nebo tam. Dokonce si myslím, že z jistého hlediska to bude bezpečnější pro vás - čtenáře. Nechtějte po mě vědět proč, to tady psát nebudu, leda do soukromého mailu.

121047

10.11.2006 0:17

RE: Drzim palec pane Stworo,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 121047

"Nechtějte po mě vědět proč, to tady psát nebudu, leda do soukromého mailu.'
-----------------------------------------------------------

Nechme to tajne, p. Stwora.

My jiste zadnou nelegalitu nedelame; mam za to, ze jsme jen 'spolecensky uvedomely spolek'. Svoboda slova a sdruzovani je nam zarucena ustavami obou zemi. Ale je tez znamo, ze jejich platnost ma sve meze a vse se necha vylozit nekolika zpusoby.

Jinak samozrejne vime, ze kdo chce psa bit, vzdy si hul najde a absolutni bezpeci neexistuje at jsme treba nekde v Pacifiku.

z.a.p [smích]

121059

9.11.2006 22:13

Programovani webu

PL 81.?.?.?

"Některým z těch, co nabídli pomoc, jsem ublížil. Nikdy mě nepřestane trápit svědomí nad člověkem, který mi asi před rokem napsal, a nabídl mi, že mi pomůže s programováním."

Pane Stwora, myslim ze mluvite o mne. (@datam*) Vymenili jsme si nekolik emailu na dane tema. V tom pripade vas ujistuji, ze nema cenu se tim trapit. Je pravou ze vase odpoved mi prisla docela sverazna, ale odmlcel jsem se z vetsi casti vinou zdravotnich problemu. Pak jsem uz nevidel bod na ktery bych mohl navazat. Na mem (vysoce pozitivnim) vztahu ke zvedavci to nic nezmenilo.

121052

10.11.2006 0:33

RE: Programovani webu

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 74.?.?.?

Reakce na 121052

Uf. Tak to jsem rád, že jste se ozval. [mrknutí jedním okem] Díky za vaší tehdejší nabídku. Fakt jsem vás nechtěl urazit.

121061

10.11.2006 18:06

Paní ze Slovenska

Prcek 62.?.?.?

Nikdy nezapomenu na paní ze Slovenska, která poslední den v měsíci poslala 5000 Kč na provoz Zvědavce, aby se nemuselo zavírat, ačkoliv sama má plat 7500 Sk. Takový skutek vás ohromí, prostě na to nestačí jen poděkovat. Mělo by se udělat něco více, ale co? Jak vyjádřit svou vděčnost?

Ažbude Zvědavec v plusu, pošlete ji 5000,- zpět plus 5000,- navrch. Argument už vidím... Zvědavec není nikdy v plusu..
A nebo je to kec jak povzbudit lidi v posílaní peněz.

121124

10.11.2006 19:13

RE: Paní ze Slovenska

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 74.?.?.?

Reakce na 121124

S těmi penězi už mám plán. Vrátím je na Slovensko, kam patří. Ale ne té paní, to bych jí urazil. Dám je tam, kde jsou nejvíce potřeba.

121127

11.11.2006 1:27

RE: Paní ze Slovenska

dharma 91.?.?.?

Reakce na 121127

a kde su, prosim, podla Vas najviac potreba?
myslim ze ak ich naozaj chcete poslat na slovensko, potom ta pani je ta, ktora by ich mala dostat, 7500sk je biedne malo...
to je moj nazor, ale rad by som vedel, kde su podla vas viac treba?

121143

12.11.2006 7:09

RE: Paní ze Slovenska

carlossz 213.?.?.?

Reakce na 121127

No pane Stwora ! Já být Váma , tak ty peníze nechám na zvědavce . Na to byly přece určeny !!! Myslím , že ta paní by se urazila v případě , že ty peníze dáte někam jinam . Vždyť je to stejné jako když dostanete dar "od srdce" a vy ho dáte někomu jinému a ještě k tomu to oznámíte dárci.Tím ji velice raníte . Já být v té situaci , tak bych se za takovou úvahu styděl a veřejně se dárkyni omluvil . Na Vaši omluvu hovoří fakt , že jste podlehl našeptávání závistivcům . To se občas stává , když Vás někdo osočí! [smích]

121217

12.11.2006 11:37

RE: Paní ze Slovenska

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 121217

>No pane Stwora ! Já být Váma

to: carlossz

Prave ze nejste. [mrknutí jedním okem]
Pan Stwora si pocina presne tak, jak se na zacinajiciho( v oboru podnikani) slusi a patri. Jen ho nechte,....kazdy prehmat mu pomuze vytvorit si predstavu kvalitnejsi kontury etiky spojene s dennimi starostmi zivnostnika.

121244

Příspěvků: 34

09.11. 01:18 Marian  Neviem
09.11. 01:38 Vladimír Stwora  RE: Neviem
09.11. 01:31 Nápověda  Bez docela obyčejné lásky by nebylo nic!
09.11. 04:34 dharma  podla Hinduizmu
09.11. 11:50 janko  RE: podla Hinduizmu
09.11. 12:08 dharma  RE: podla Hinduizmu
09.11. 14:54 Rene Bartosek  RE: podla Hinduizmu
10.11. 11:32 MedaBeda  RE: podla Hinduizmu
11.11. 00:49 janko  RE: podla Hinduizmu
11.11. 00:50 janko  RE: podla Hinduizmu
11.11. 01:20 dharma  RE: podla Hinduizmu
09.11. 06:58 TT  Něco
10.11. 10:25 mmmxxx  RE: Něco
09.11. 07:41 Drahula  Vladimíre,
09.11. 08:00 FRIKULIN  MUZE FUNGOVAT LECCOS
09.11. 08:42 carlossz  o lidské dobrotě
09.11. 08:47 Max von Duschraum  Trustica zničila diskuse na Britských listech!
10.11. 11:24  RE: Trustica zničila diskuse na Britských listech!
10.11. 11:33 J. Barták  Ad cenzura
11.11. 07:00 Tom  RE: Trustica zničila diskuse na Britských listech!
09.11. 10:25  Robert
09.11. 12:20 Pavel Bočan  Dobrá vůle
09.11. 16:12  Skvele, p. Stwora
09.11. 17:54 XXL  Drzim palec pane Stworo,
09.11. 18:09  RE: Drzim palec pane Stworo,
09.11. 20:51 Vladimír Stwora  RE: Drzim palec pane Stworo,
10.11. 00:17  RE: Drzim palec pane Stworo,
09.11. 22:13 PL  Programovani webu
10.11. 00:33 Vladimír Stwora  RE: Programovani webu
10.11. 18:06 Prcek  Paní ze Slovenska
10.11. 19:13 Vladimír Stwora  RE: Paní ze Slovenska
11.11. 01:27 dharma  RE: Paní ze Slovenska
12.11. 07:09 carlossz  RE: Paní ze Slovenska
12.11. 11:37 V. Sodek  RE: Paní ze Slovenska

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

74

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 139 čtenářů částkou 25 989 korun, což je 74 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Biden jde ve šlépějích Trumpa, levice je z toho na mrtvici25.02.21 22:42 USA 0

Česko si chce půjčit vakcínu od členských států, hlavně nebrat tu ruskou!24.02.21 21:18 Česká republika 6

Mohutné protesty v Madridu proti korona-teroru, média mlčí20.02.21 19:35 Španělsko 5

Totalitní zákon prošel bez ztráty kytičky18.02.21 22:57 Česká republika 6

PryGuma by celému národu nordinoval domácí vězení, ale sám jde fandit na fotbal18.02.21 22:31 Česká republika 2

Pozor! Zítra jednání o totalitním zákonu!17.02.21 20:49 Česká republika 4

Česká republika je v minusu 1 689 miliard korun za sedm let16.02.21 21:19 Česká republika 3

Scénář pandemie SPARS v letech 2025 – 202816.02.21 17:14 USA 1

Očkovanie učiteľov skomplikovalo otváranie škôl a škôlok. Niektorí pedagógovia po víkendovom očkovaní nie sú schopní prísť v pondelok do práce15.02.21 11:22 Slovensko 2

Covid bonus - potvrzení, že nemocnice mají větší vývar z covid pacientů 15.02.21 08:00 Česká republika 1

Mystifikace s úmrtími za rok 202015.02.21 01:42 Česká republika 0

Už zase média rozjíždí prolhanou manipulační kampaň a přitom se usvědčují ze lží13.02.21 16:40 Česká republika 6

Německo dnešních dnů: policejní teror, přepadovky doma, zatýkání12.02.21 16:44 Německo 3

První prokázané úmrtí po vakcíně v Čechách10.02.21 22:00 Česká republika 1

Ve Švédsku v nouzi spustili elektrárnu na naftu10.02.21 15:31 Švédsko 2

Desítky demonstrací proti zákonu podporujícímu handl s dětmi, česká média mlčí10.02.21 10:45 Francie 3

Bitcoin za milión!09.02.21 14:26 Neurčeno 5

Vakcína s největší pravděpodobností způsobuje onemocnění COVID09.02.21 11:08 Česká republika 9

A jedeme dál podle plánu: vnitro koupí mrazáky na mrtvoly, které neexistují09.02.21 10:50 Česká republika 2

Neviditelný pes: Neuvěřitelně otevřený článek o ukradených volbách v USA09.02.21 00:23 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,42 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
30,21 Kč
Kanadský dolar
17,10 Kč
Australský dolar
17,03 Kč
Švýcarský frank
23,71 Kč
100 japonských jenů
20,17 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,80 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,82 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 135,20 Kč
1 unce stříbra
594,73 Kč
Bitcoin
1 087 477,54 Kč

Poslední aktualizace: 25.2.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 344