Diskuze k článku

Tlustý účet

Příspěvků 21

23.9.2006 21:26

Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...

seda 82.?.?.?

Vidím, že účastníky diskuze "na zvedavci" nelákájí kritické příspěvky na adresu ODS! Zatím to tak vypadá, že budu první.
Asi je to dobře, protože nejsem jejich volič a navíc jsem prožil privatizaci "made in Klaus" na vlastní kůži. I učitel národů Ámos by musel konstatovat, že rozsahem překročila tu pobělohorní zlodějnu, kterou zažil! Mám to "z první ruky..."
Kdysi jsem slyšel, že "paměť lidiček je krátká", ale ne moje!!!
Do své smrti nezapomenu "akce 3T" (Tlustý a spol.), které pohřbily naše zemědělství (minimálně jim zasadily vražednou ránu)!
Jinak Tlusý je přeci permanentí kritik ČSSD...za všechno možné!
Přesto si dovolí ze státních peněz dělat předvolební propagandu!?!?
Je to ale signifikatní!, protože jim (ODSákům) prošla ta PRVNÍ ZLODĚJNA,. při které,po "revoluci", "utíkali zloději před právníky"-a úspěšně, tak to zatím vypadá!
A tento parazit, Tlustý - ODS, by nám chtěl něco vykládat!? No to snad ne!!!!!

117483

23.9.2006 22:19

RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 117483

Bohu žel. Máte pravdu, skoro úplnou.

Já jsem takový svého druhu maniak. Maniak na informace. Již "v kolébce", ach to už je dávno (!!), coby kojenec, jsem zároveň s mateřským mlíkem nasával zprávy BBC ze starého elektronkového 1V2 zpětnovazebního radia/audionu. To rádio totiž bylo na takové konzole na zdi zrovna nad mou postýlkou a můj otec se strejdou tam pravidelně úpěnlivě manipulovali se zpětnovazebním konďákem, aby naladili RFE nebo BBC a odladili podivné bručení rušiček. Máti je vždy "zbuzerovala", že mě vzbudí.

Jenže já jsem to "dum dum dum dum" BBC, nebo znělku RFE miloval skoro jako tlukot matčina srdce z blahé prenatální doby. [smích]

Chtěl jsem tím naznačit, že naše rodina byla zcela antikomunistická a cosi si za to "odseděla". Rozhodně jsem do roku "sametovky" měl spíše idealizované představy o tak řečené "západní svobodě". Deziluze přišla ale vzápětí. Já, který prakticky patřil k "otcům zakladatelům" jak OF, tak ODS, jsem již velmi záhy zjistil, že vše je jinak.

Dnes vlastně prakticky lituji své aktivity v politice. Velmi jsem zmoudřel. Velmi mi pomohl - taky hodně dávno, v roce 1992 - jistý "Svědek Jehovův". Nepleťte si ale tyto Svědky s klasickými jehovisty. Tento člověk mi udělal školení a já fakticky prohlédl.

Není nic takového, jako pravičáci - levičáci. Jsou lidé zloději a lidé, kteří Boha a jeho Zákon ctí. Tak se věci mají, pane seda. I Vy sám, pane seda, co jsem Vás tady sledoval, jasně tíhnete k levičáctví. Ale to nic neznamená. Důležité je, jestli jste lump, nebo slušný člověk. A pravidla na určování, kdo je kdo - ty jsou jasně daná. A nikdo se z toho nevylže...

Mě už nechává současný vývoj "v klidu". Protože již vím, co se děje a jak to skončí a proč tomu tak je. Není to důležité ! Důležité ale je, jak každý jedinec dokáže sám sebe ochránit, aby se z něj nestal zloděj a lump ! A to je tedy opravdu obtížné ! [velký smích]

117491

24.9.2006 18:25

RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 117491

jasně tíhnete k levičáctví. Ale to nic neznamená.
--------------------------------------------------
Ale znamená a moc.
Klientela levicových stran je lehce popsatelná.Ale nebudu sprostý.

117556

24.9.2006 21:04

RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...

Dale Copper 64.?.?.?

Reakce na 117556

>Ale znamená a moc.
Klientela levicových stran je lehce popsatelná.Ale nebudu sprostý.<

To jako socky, nemakačenka? A co klientela pravicových stran? Egoisti , vychcánkové?
Jděte k šípku s podobnými paušaluzujícími soudy ty hlavně vypovídají o vás ale nebudu sprostý.

117569

24.9.2006 22:11

RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 117569

Není nutná taková přestřelka. Slušný člověk může být "postaru" i pravicového i levicového zaměření. Stejně jako lump může být napravo i nalevo.

Na tom nic není špatného, jestli je někdo levicově smýšlející člověk - de facto skutečně levicově zaměřený člověk má větší předpoklady být k tomu zároveň i slušný člověk. Z většiny pravičáků se totiž nakonec vyklubou skutečně znační vyčuránkové a egoisti daleko spíše, než slušní lidé, schopní pomoci druhým.

Je zcela evidentní, že nutně musí přijít nějaká nová myšlenka, něco jako "třetí cesta". Ovšem tento "terminus" je tak děsivě zprofanovaný, že jsem se málem "orosil", než jsem to napsal. Rozumnému člověku musí totiž být jasné, že kapitalismus v podstatě již skončil...

[velký smích] Řečeno s pseudoklasikem - "Blbost odkvetla a teď dozrávají plody..." Budou zatraceně kyselé, nahořklé a zhnilé. Si šmákneme !! [velký smích]

117578

24.9.2006 23:02

RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 117578

Pane Gejdos pisete:...rozumnemu cloveku musi totiz byt jasne, ze kapitalismus v podstate jiz zkoncil...
Vy jste nakej "naivka" [chechtot]
A myslite si, ze uz take "zkoncil" komunismus(myslim tim levicove zamereni)?

Dale pisete:...z pravicaku se totiz nakonec vyklubou skutecne znacni vycurankove a egoisti...
A vy jste nekdy videl nejakeho komunistu, kterej nebyl vychcanej jak "mraky"? [zmaten]
V byvalem Ceskoslovensku bylo zrejme 90% komunistu jen z toho, ze meli "vyhody". Zbylych 10 % bylo naivku, kteri si mysleli, ze to KSC opravdu mysli s lidma uprime. [pláč]

Mozna ze uz je opravdu na case "vyjit" do ulic, tak jak to udelali v Madarsku, a neco s tim udelat. [bliji]

117582

25.9.2006 17:19

RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 117582

Vy jste nakej "naivka" [chechtot]

No já nevím, jak to myslíte - Vy se mnou souhlasíte, nebo nesouhlasíte ? Nicméně je to snad zřetelně vidět, že kapitalismus je s dechem u konce. Globalizovaný kapitalismus je totiž něco, co samo sebe vylučuje - je to prostě nesmysl a protimluv. Tedy nevím, nechápete to ? Kapitalismus může fungovat pouze a jedině, když nekdo je (údajně) šikovný a vydělává. Ovšem i docela průměrná inteligence by člověku měla stačit k prosté logické úvaze - tam, kde někdo vydělává, musí na druhé straně někdo prodělávat.

A toto vážený pane Rejpale jaksi nelze globalizovat tak, aby by to vzápětí neskončilo totálním krachem !! Vážně se nad tím zamyslete...

A vy jste nekdy videl nejakeho komunistu, kterej nebyl vychcanej jak "mraky"?

Viděl. Mnohem častěji, než nevychcaného kapitalistu. Pokud pane Rejpale Vy nechcete ale něco vidět a chápat, potom Vám nelze pomoci. Nicméně bych si dovolil Vás vyzvat, aby jste se skutečně zamyslel nad "vstupními daty" světa tohoto, jak jej lze vnímat. Přece mi nechcete namluvit, že pravicově zaměřený člověk tak nějak principiálně má předpoklady být lidumil a naopak člověk spíše levicového zaměření je obráceně spíše "lidožrout" !!

Pokud ale si to tak myslíte, mohl by jste svoje premisy nějak objasnit ? Byla by to pro mě velmi vítaná informace, kterak lze k takovému závěru dospět. [velký smích]

117633

25.9.2006 0:17

RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...

Dale Copper 64.?.?.?

Reakce na 117578

>Není nutná taková přestřelka. Slušný člověk může být "postaru" i pravicového i levicového zaměření. Stejně jako lump může být napravo i nalevo.<

Přesně tohle jsem chtěl reakci na Vratislava říct. Nakonec něco podobného řeší Zdeněk Svěrák se svým filmovým "synem" v Obecné škole " A táto v které straně je nejvíc blbců"

>Je zcela evidentní, že nutně musí přijít nějaká nová myšlenka, něco jako "třetí cesta". Ovšem tento "terminus" je tak děsivě zprofanovaný, že jsem se málem "orosil", než jsem to napsal.<

Proti "Third Way" jako "cestě k nesvobodě" v minulosti brojil současný prezident Česka tehdy ještě jako premiér. V jednom interview pro jakési anglické noviny označili za typické exponenty Třetí cesty Tita, Franca, Havla, Clintona a Blaira (to je zajimavá směs no každý máme své dny)

>Rozumnému člověku musí totiž být jasné, že kapitalismus v podstatě již skončil... <

No nevím jestli kapitalismus ale demokracie asi ano. Tak se mi zdá že spíš směřujeme k čínskému modelu samozřejmě přizpůsobenému našim euro-americkým (popravy na fotbalových stadionech asi nebudou) poměrům tzn mix kapitalismu a policejního státu.
Jan Keller ve své předmluvě ke knize Slačálka a Tomka o Anarchismu http://www.ivysehrad.cz/katalog.asp?id=679 tvrdí že nám hrozí "globální feudalismus" ale možná má na mysli to samé.

117594

25.9.2006 18:42

RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 117569

Ale pane...
Tak se poohlédněte okolo sebe.Já znám pár levičáckých rodinek.Od nevzdělaných až po vš.Můje poznání je, že levičák může být jen blbec, nebo závistivá sviňa.

117645

25.9.2006 20:55

RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 117645

Víte pane Vratislave, Vy se se dopouštíte dost nepochopitelné chyby. Vy za tzv. "levičáky" považujete lidi, kteří to o sobě rozhlašují či jinak demonstrují. To ale přece nic skutečně neznamená pro reálnou klasifikaci dotyčného člověka. Rozhodující je přece skutečné chování dotyčného a to v celém rozsahu jeho bytí.

Přitom ale je velmi jasné a pochopitelné, že kdyby se Vám představil nějaký člověk a tvrdil o sobě, že je atomový fyzik, tvůrce nové "kvantové teorie relativity", nevěřím, že by jste mu jen tak uvěřil a bral jej jako atomového fyzika. Jiný člověk zase za Vámi může přijít a tvrdit, že je anděl. Skutečný anděl. Věřil by jste, bral by jste jej jako anděla ?

Hodně lidí o sobě tvrdí, že jsou křesťané. Domníváte se, že skutečně jsou ? Totiž, kdyby jste se nad tím do hloubky zamyslel, musel by jste uznat, že skutečný křesťan nutně musí být levicového zaměření v tom nejlepším slova smyslu. Nikoliv členové nějaké pofiderní strany, která o sobě tvrdí, že je tu komunistická, jindy socialisticka či sociálně demokratická. Tam jsou spíše levičáci v tom špatném slova smyslu, vlastně to vesměs nejsou skutečně levicově smýšlející lidé. Jen to o sobě tvrdí a zneužívají to. Většinou to budou docela hajzlíci, zloději a lumpi. Bohu žel to samé ale bude nejspíše platit o valné většině křesťanů...

Marná sláva - čeká nás třetí cesta ! Již brzy se objeví něco jiného, než pravice či levice. To je totiž už nefunkční přežitek. A kapitalismus skutečně brzy skončí, neexistuje možnost jeho záchrany - pokud lidstvo hodlá zachránit samo sebe. A to bude frkot !! [velký smích]

117656

26.9.2006 14:56

RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 117656

íte pane Vratislave, Vy se se dopouštíte dost nepochopitelné chyby. Vy za tzv. "levičáky" považujete lidi, kteří to o sobě rozhlašují či jinak demonstrují. To ale přece nic skutečně neznamená pro reálnou klasifikaci dotyčného člověka.
------------------------------------------------------------------
Ani neznám člověka co o sobě tvrdí, že je levičák.Znám ale dobře lidi, kteří volí Parouba a podobné exoty a taky vím proč.
Dám Vám dva klasické příklady.
1/Vyučený a zaměstnaný.Volí Paroubka,pač si vydělává jen 65 Korun za hodinu.Na otázku, jestli když Paroubek vyhraje volby, bude vydělávat 80 Korun za hodinu, nedokáže odpovědět.Vyvalí oči,udělá éééé´a to je všechno.Klasický blb.Ale dobře se stará o rodinu,moc nekrade, jen sem tam něco ve firmě veme./pár drátů/a pod.
2/oba vysokoškoláci.Ona tvrdí, že volí Paroubka, pač má " socialní cítění".Na otázku jak konkrétně se u ní projevuje to sociální cítění,jestli pro slabé něco dělá, posílá peníze atd.vyvalí oči a zase to éééé.Hovnajs.Ta ženská by nedala ani chlup.A když s jejím manželem trochu břinknu, tak o ní neřekne nic dobrého.Maximálně to, že jeho .... je zlá a závistivá ženská, co závidí sousedovi i suchý z nosu..Dohromady mají příjem 50000.
Tohle jsou pane Gejdiši klasičtí klienti levice.Co si budem namlouvat.

117714

31.10.2006 16:59

RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...

Tie.Bomber 194.?.?.?

Reakce na 117714

Ach jo, pane Vratislave, nic jste ještě nepochopil....
A dál vlajete tím praporem, který Vám někdo dal anebo jste si ho snad (nedejbůh) zhotovil, stojíte v čele modré beztvaré masy a křičíte "pryč s levičáky" protože levice je metla lidstva a levičáci jsou hlupáci.
Tímhle postojem hlasitě křičíte do světa, že jste sám ještě myšlenkově nedozrál do průměrného IQ, protože paušalizovat a házet všechny lidi s "levým" smýšlením na jednu hromadu je ještě větší krátkozrakost a hloupost, než jakou předvedly vaše dva "klasické příklady".

120511

27.9.2006 8:51

RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...

Marmot 213.?.?.?

Reakce na 117645

Já znám pár levičáckých i pravičáckých rodinek.Od nevzdělaných (i mezi pravičáky) až po vš. Moje poznání je, že mezi pravičáky je blbců a prospěchářských sviní daleko víc než mezi levičáky.

"Socky" na levé straně spektra bohatě vyvažují podnikatelé typu zastavárníků, šmelinářů s auty, provozovatelů občerstvení, pasáků a dalších podobných týpků, kteří sami sebe tímto "vyděláváním peněz" řadí mezi pravé businessmany a tím i logicky mezi ortodoxní pravičáky.
[bliji]

117755

2.10.2006 10:14

RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...

Zdena 88.?.?.?

Reakce na 117645

Vážený Vratislave,
to se tedy musíš kolem sebe pořádně rozhlénout a protřít si oči. Též bys také měl přesněji definovat, kdo to je "levičák" nebo "pravičák". Je např. mně dobře známá podnikatelka, která ročně přispívá desetitisíce na charitativní akce v rozvojových zemích, která známému, který se octl v těžké sociální situaci věnovala 200.000.-, která sponzoruje pobyty hendikepovaných u moře atd. "blbec nebo závistivá sviňa"?
Přitom nevolí ODS ani ČSSD, pilně pracuje, je vzdělaná, mluví čtyřmi jazyky.
Ona je prostě slušný člověk, kterému bylo dopřáno vykonávat práci, která ji baví a která se rozhlíží kolem sebe a pokud možno pomáhá tam, kde je to potřeba.
Ono to totiž je o lidskosti, slušnosti, přiměřené solidaritě.
No a Tlustý - to je prostě jiná kategorie, ten by byl "závistivá sviňa" bez ohledu na režim, ve kterém by se vyskytoval. kdyby se to bývalo nebylo otočilo, tak si myslím, ž by bez uzardění dělal třeba okresního tajemníka KSČ.

118183

25.9.2006 11:46

RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...

Dáša 83.?.?.?

Reakce na 117556

Nemáte to trochu zjednodušené?
Když se nelísáte k pravici, neznamená to nutně že jste levičák.

Každý ze zasloužilých polistopadových politiků má máslo na hlavě. Buďto se k nim otočíte zády, nebo si vyberete toho, kterému toho prokázali nejméně.
Ve finále jsou obě varianty stejně na h...o. [pláč]

117618

24.9.2006 12:49

RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...

halali 88.?.?.?

Reakce na 117483

Hlavu vzhůru soudruhu!Však ta Tvoje svita ještě neukázala všechno ono stačí číst noviny a i blbej pozná pravdu!Jen při odchodu z vlády si ti lumpové ještě rozdávali státní peníze.Co ty na to. CHytrolíne?
[zmaten]

117533

27.9.2006 17:47

RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...

jonáš 88.?.?.?

Reakce na 117483

A přitom jsou ty údaje moc zajímavý .. http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/foto.phtml?gid=765&id=29521&cid=169052 [velký smích]

117792

23.9.2006 22:41

Několik faktických chyb

Vlada 80.?.?.?

Bývalý komunista, nyní člen ODS Tlustý už zapomíná, že to byla právě ODS, která držela ty, které tak nyní kritizuje, u moci celé čtyři roky v letech 1998 – 2002 a umožňovala jim plundrovat státní finance.

Pokud by si pan Král dobře pamatoval dobu opoziční smlouvy, tak by věděl, že v té době byly jen 2 možnosti. Opoziční smlouva nebo menšinová vláda ČSSD, protože se KDU-ČSL vyjádřila, že s ODS do koalice nepůjde.

Opoziční smlouva pak držela ČSSD na uzdě co se týče zvyšování státního dluhu, růstu dan apod. Bez opoziční smlouvy by byl dnešní dluh ČR mnohem vyšší.

ODS k tomuto kroku přistoupila, přestože si byla velmi dobře vědoma, jak si tím pokazí image u voličů. Také na to doplatila. Ale to je právě rozdíl mezi ODS a ČSSD. Od ČSSD se nikdy nedočkáte žádné reformy, protože všechny nepopulární kroky (včetně potřebných reforem) jsou v ČSSD zakázány.

Více na http://cssd.unas.cz/

117494

24.9.2006 10:43

RE: Několik faktických chyb

Tonda 88.?.?.?

Reakce na 117494

to se obávám, že je pouze zbožné přání zamlžené fanatickou láskou k vůdci... já bych do politiky netahal politiku, protože o tu nejde. jde o moc => prachy. je to prosté.

117526

25.9.2006 14:57

RE: Několik faktických chyb

Dramenbejs 85.?.?.?

Reakce na 117526

Už jsem myslel, že ta diskuse bude úplně bez inteligence...

Egoistická onánie páně Gejdoše a pomatený dětský výkřik pana Vratislava netvoří žádnou intelektuální stimulaci. I ten následující flamewar s urážkami skrytými za tuny "cool" smajlíků, to jsem viděl snad v každé delší diskusi.

Díky za osvěžující drobek, sunu se jinam...

117625

25.9.2006 0:03

RE: Několik faktických chyb

Dale Copper 64.?.?.?

Reakce na 117494

Opoziční smlouva byla strategický tah ODS. Hlavním cílem byla změna volebního systému která by zlikvidovala malé strany které ubírali ODS voliče, mnohem důležitější ale bylo aby se ČSSD vládnutím zdiskreditovala a tím pádem by se nejsilnější stranou na levici stali nereformovaní komunisté. V Česku s většinovým volebním systémem by pak byly jen dvě relevantní strany ODS a KSČM. Volby by pochopitelně opakovaně vyhrávala ODS protože v každých volbách by hrozil "návrat k totalitě". ODS stratégové s IQ Mensa jako Miroslav Macek se ale krapet přepočítali a všechno nakonec dopadlo jinak.
Jinak není pravda že KDU (nebožtík Pepa Lux) nechtěla do vlády se Zemanem ve skutečnosti to bylo naopak a tuto spolupráci podporoval i Havel. Hlavu si ale postavil díky své ideologické zabedněnosti ("s levicí spolupracovat nebudeme" ODS takové skrupule neměla) tehdejší předseda na rychlo spíchnuté Unie Svobody Honza "Spacák" Ruml a tím odstartoval procesy které vedli k OS. Pasení krav v Tatrách asi nebude ta nejlepší průprava pro vrcholnou politiku.

117589

Příspěvků: 21

23.09. 21:26 seda  Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...
23.09. 22:19 Petr Gejdoš  RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...
24.09. 18:25 Vratislav  RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...
24.09. 21:04 Dale Copper  RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...
24.09. 22:11 Petr Gejdoš  RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...
24.09. 23:02 Rejpal  RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...
25.09. 17:19 Petr Gejdoš  RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...
25.09. 00:17 Dale Copper  RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...
25.09. 18:42 Vratislav  RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...
25.09. 20:55 Petr Gejdoš  RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...
26.09. 14:56 Vratislav  RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...
31.10. 16:59 Tie.Bomber  RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...
27.09. 08:51 Marmot  RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...
02.10. 10:14 Zdena  RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...
25.09. 11:46 Dáša  RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...
24.09. 12:49 halali  RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...
27.09. 17:47 jonáš  RE: Pan Tlustý-jeden z party ODS-áckých zlodějů...
23.09. 22:41 Vlada  Několik faktických chyb
24.09. 10:43 Tonda  RE: Několik faktických chyb
25.09. 14:57 Dramenbejs  RE: Několik faktických chyb
25.09. 00:03 Dale Copper  RE: Několik faktických chyb

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 53 čtenářů částkou 14 305 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 15

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu07.01.22 19:08 Česká republika 6

WHO si na Facebooku naběhla na vidle06.01.22 20:59 Neurčeno 0

Viník obrovského kalifornského požáru jmenován. A ne, není to globální oteplování06.01.22 17:43 USA 1

Vakcinační voodo - po každém očkování prudce naskočí úmrtnost "neočkovaných"06.01.22 15:07 Británie 2

Dezinformátoři a antivaxeři opět proti ČT?06.01.22 12:52 Británie 3

Marta Kubišová - peklo po 3. dávce06.01.22 09:20 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
24,52 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
15,48 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
18,77 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,40 Kč
100 maď. forintů
6,88 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,16 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 067,16 Kč
1 unce stříbra
494,36 Kč
Bitcoin
917 766,29 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 593