Diskuze k článku

Hizballáh zničil izraelskou válečnou loď

Příspěvků 56

4.8.2006 5:24

Izrael MOZNA znicil

kema 207.?.?.?

Me se to nejak nezda - nikdo tu zpravu o znicene Izraelske lodi zatim nepotvrdil. A Hizbullaci nejsou zrovna nestranny zdroj informaci.
Taky nevim, jak prisli na to, ze ti vojaci a dustojnici na te lodi byli sioniste. Copak jsou vsichni Izraelci sioniste ? [oči v sloup]
Zato jsem se ve zpravach dovedel, ze tech obeti v Qana nebylo pres 60 jak rikaly prvni zpravy, ale 28.
Ja vim, i to je prilis. Zvlaste kdyz se jedna o same zeny a deti.
A to je podle Izraele prave problem. Muzi v bojovem veku byli v te dobe udajne zamestnani pred barakem odpalovanim raket a tak se jim ten nestastny zasah sklepa obytneho domu vyhnul.
Nemusite tomu verit - ja jsem jen chtel upozornit, ze neni jen cerna a bila.

112616

4.8.2006 6:05

RE: Izrael MOZNA znicil

Arkan 70.?.?.?

Reakce na 112616

Vždyť také Hizbis (Hezbollahs) žádnou loď nezničili. Před několika dny, což potvrdila i IDF (námořní oddělení) se jim podařilo trefit jednu izraelskou vojenskou loď, jelikož její velitel "chrápal" a neuvedl v činnost veškeré obranné prostředky. Od té doby se nic podobného nestalo.

Arabové jsou obsesivně-kompulsivní lháři, kteří pokud mají příležitost něco pustit do světa z propagandistického důvodu, neváhají ani vteřinu. Pro ně podobně jako pro Richarda Krále nula sem nula tam nic neznamená. Řada těch dojímavých scén je inscenována pro "přiblblé" západní agentury, které jim to uvěří (viz pořad "60 minutes", který normálně není na straně Izraelců, ukazující jak se to dělá stylem Palywood).

Oběti kaťuší, ať již osob dospělých či dětí, palestinských Arabů či Židů neuvidíte často, neboť Židé se na rozdíl od Arabů "nevyžívají" v ukazování mrtvých a umírajících. Židé na rozdíl od Arabů si svých lidí váží a proto jsou ochotni pro 8 zabitých a 2 unesených vojáků jít do války bez ohledu jak na to celý svět reaguje. A celý svět, včetně Arabů, kromě profesionálních "protestantů" zatím reaguje podezřele klidně. A běda Hizbolláhu, pokud dopadnou bomby na Tel Aviv, pak míra tolerance přeteče a celý Libanon bude velice trpět a infrastrukturu budou budovat dalších dvacet let. A stačilo velice málo, propustit unesené a přestat bombardovat Izrael.

112621

4.8.2006 8:14

RE: Izrael MOZNA znicil

Lev. 82.?.?.?

Reakce na 112621

>Arabové jsou obsesivně-kompulsivní lháři, kteří pokud mají příležitost něco >pustit do světa z propagandistického důvodu, neváhají ani vteřinu. Pro ně >podobně jako pro Richarda Krále nula sem nula tam nic neznamená. Řada >těch dojímavých scén je inscenována pro "přiblblé" západní agentury, které >jim to uvěří (viz pořad "60 minutes", který normálně není na straně Izraelců, >ukazující jak se to dělá stylem Palywood).

>Oběti kaťuší, ať již osob dospělých či dětí, palestinských Arabů či Židů >neuvidíte často, neboť Židé se na rozdíl od Arabů "nevyžívají" v ukazování >mrtvých a umírajících. Židé na rozdíl od Arabů si svých lidí váží a proto jsou >ochotni pro 8 zabitých a 2 unesených vojáků jít do války bez ohledu jak na >to celý svět reaguje. A celý svět, včetně Arabů, kromě >profesionálních "protestantů" zatím reaguje podezřele klidně. A běda >Hizbolláhu, pokud dopadnou bomby na Tel Aviv, pak míra tolerance přeteče >a celý Libanon bude velice trpět a infrastrukturu budou budovat dalších >dvacet let. A stačilo velice málo, propustit unesené a přestat bombardovat >Izrael.
________________________________________________________

Z kterych/jakych medii to mate pane Arkan ? A nebo, to je jen Vase vlastni uvaha ? ( Vse spravne Cesky napsano ? )

112627

5.8.2006 1:07

RE: Jména jazyků

Arkan 70.?.?.?

Reakce na 112627

(Zrušeno, odchylujete se od tématu. Všechny reagující příspěvky vymazány. Editor.)

112709

4.8.2006 9:05

RE: Izrael MOZNA znicil

Mindy 217.?.?.?

Reakce na 112621

[překvapení] Vy jste psycholoK-průkopník, Arkane. Diagnostikovat poruchu osobnosti (btw. myslel jste zřejmě obsedantně-kompulzivní, žééé) u celého etnika to je majstrštyk. Rozpracujte to. A vezměte to šmahem. Navrhuji (hrozně ráda se zúčastňuju. Čehokoliv... [chechtot] ) :
1) Arabáši - obsedantně-kompulzivní(anakastická) porucha - to už máme hotový
2) Židi - paranoidní porucha( Subtypy: dětský, fanatický, škodlivý, zatvrzelý, kverulantní, nesnášenlivý), antisociální porucha
3) Běloši - schizoidní porucha, narcistická porucha, a dál všechny klasifikované, rozpracované i dosud latentně dřímající poruchy ( JSME FAKT DĚSNÝ...hi,hi,hi)
4) Hnědky - histrionská porucha, pasivně-agresivní porucha
5) Černoušci - vyhýbavá (anxiózní) porucha,
6) Žloutenky - emočně nestabilní (hraniční) porucha
7) Eskymáci(Inuité) a Evenkové - depresivní porucha

S přáním mnoha vědeckých úspěchů. [smích]
Mindy (pomvěd)

112629

5.8.2006 0:56

RE: Izrael MOZNA znicil

Karel4u 207.?.?.?

Reakce na 112621

Ale, pane Arkan, co to povidate. Zide si pry svych mrtvych vazi a neukazuji je. To je prece blbost. Kdyby je meli, tak by se s nimi chlubili jako hrdy otec s fotkami Bar Mitzvah.
Pamatujete si Holocoust. Vsude fotky. Hubeni mrtvi zide. Zivi hubeni zidi. To bylo zrejme naposledy, kdy jste jeste mohli videt zida hubeneho. A o tom lhani. Kdyz jso Arabove semite a lzou, zide jsou semite, my vime, ze se rika: prolhany jako zid, jak muzete tedy rici, ze zidi nelzou. Tedy vy lzete.
A proc si myslite, ze by meli delat to co jim naridite. Kdyby propustili ty zajate vojaky. Ja vam reknu. Delaji tu nejlepsi propagacni valku co muzou. Jestli bude Israel bombardovat jeste tak tyden, mimochodem, dnes ti zidovsti vojevudci udelali zase tak trochu "pupu". Zacali bombardovat Krestanskou cast Bejrutu. Jestli budou takhle pokracovat, tak je zacnou bombardovat USA. Zde ambiciosni zide volaji po utoku na Syrii a Iran. Cim vice budou takhle popichovat tak se od nich lide odvrati. Oni ti lide totiz vi, ze by to byli prave jejich deti ktere by byly obetavany za Israel. Uz jsem vide sticker: Gibson for president. A :no American children for Israe. Teste se na podzim. Vcera dostal Rumsfeld vynadano. Vypadal jako maly kluk.

112708

5.8.2006 3:57

RE: Izrael MOZNA znicil

Arkan 70.?.?.?

Reakce na 112708

Prozatím dopadlo na území státu Izrael 2 400 raket různých typů, různých modelů, to jen tak na úvod (dnes večer to může být i o trochu více). Osobně neznám stát, který by si na sebe nechal dennodenně střílet "rachejtle".

Na rozdíl od IDF (IAF) tyto rakety, ač účinné a schopné zabíjení, nejsou velice přesné, čili dopadají tak říkajíc "kam se jim zachce" (hlavně že zabijí sionisty) ve stylu "padni komu padni" a to zahrnuje i West Bank (Západní pobřeží Jordánu, čili Palestince a.k.a.Palis). V čem se též liší je to, že si nevybírají mezi vojáky a civilisty, oni je prostě vystřelí - jako to dělali Rusové (Stalinovy varhany) a kam to padne tam to padne. Aby se dosáhlo větších ztrát jsou vystřelovány hlavně ráno a večer, kdy Izraelci buď odcházejí do práce či se vracejí. Celkové ztráty na izraelském obyvatelstvu se pohybují kolem 59 usmrcených, a pár stovek zraněných.

Reportáže ze státu Izrael se většinou omezují na výčet nových mrtvých civilistů či vojáků (u těch jsou uvedena vždy jména, hodnosti, místo původu, případně den a místo pohřbu)) bez potřeby histrionického uveřejňování fotografií, které s oblibou Hizbis a Palis demonstrují pro světové agentury a které pan editor Stwora, Nohejl či Trodas s takovou chutí zde uveřejňují.

To že těch ztrát, i přes ten velký počet vypálených raket, je relativně málo, je důkazem toho, že se Židé z minulosti poučili a každý dům jak v městě tak i na venkově má dobře vybudovaný, i když ne vždy dobře udržovaný, protiletecký úkryt a navíc ve městech jsou v každém bloku veřejné kryty. Stejně tomu tak bylo i za Protektorátu za II. světové války a až do nedávna jste nedostal povolení ke stavbě nového domu ve Švýcarsku, pokud v plánech nebyl i protiletecký úkryt.

Pokud jde o Vaše informace o bombardování křesťanské části Bejrutu (jména náboženství se píší malým písmenem, čili křesťanské, židovské, muslimské apod. zapište si to někam), došlo jen k bombardování mostů a silnic spojujících Bejrut se severem Syrie a nikoliv k bombardování křesťanských čtvrtí. Na druhé straně čtvrtě sympatizující s Hezbis dostaly dnes večer nový "nášup" bomb.

Už se těším na ten den, kdy Američané začnou bombardovat svého jediného
spolehlivého stoupence na Blízkém východě. Četl jste asi moc příspěvků od našeho "poglavnika" (Nezavisna Država Serbska) a velkého vlastence Zorby, navíc právě teď procházíme obdobím velkých veder a někdy i výpadků elektřiny (naštěstí to už zítra končí), takže se Vašemu závěru příspěvku napsanému za tak vysokých teplot ani nedivím.


[mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

112715

5.8.2006 5:46

RE: Izrael MOZNA znicil

Karel4u 207.?.?.?

Reakce na 112715

No a co, vzdyt vy si tu masaz zaslouzite. Chovali jste se jako opravdu osklive dite, kteremu je kazdeho lito a snazi se byt k nemu hodny. To dite je tak rozmazlene a zacne si myslet, ze je specialni a krasne a kazdy mu musi vse prominout. Vzdyt mu nikdo neodporuje. Ale ve svem pocitu se myli. Vsichni ho potichu nenavidi. Ale, ten maly osklivy neposeda si to neuvedomi a stale radi hur.
Vy stale nemuzete uverit, ze vas v USA nijak opravdu nemusi. To co slysite v radiu, ktere je zidy ovladane je takzvana samomasaz. Takova moralni onanie. Jen tak na okraj, opravdu si myslite, ze je Bushova vlada oblibena a Americani jsou tak hloupi, ze vam zerou ty zidovske kidy? Nerika vam ta scena s Gibsonem nic? A to jsou miliony lidi kteri nejen souhlasi s Gibsonem, ale mu fandi. Neuvedomujete si, ze jeste pred triceti lety jste nemeli pristup do Country clubu? Opravdu si myslite, ze se to "opravdove" mineni zmenilo? Probudte se Arkanku.
S tim bombardovanim mostu a cest. To jste vy geniove zase pohnojili. Nevsimli jste si, ze se vas snazi nalakat nekam odkud neni cesta zpatky. A jestli si myslis, ze jste jedinni kdo ma nuklearni zbrane... Jste jako pod mikroskopem. To, ze Jacques Chirac rekl, ze odpovi na teroristicky atak nuklearnimi zbranemi bylo prelozeno Israelem jako, ze chce jit po Al Kaide. Ne, pane, Pan president chtel rici, ze kdyz Israel pouzije jaderne zbrane, tak Francie odpovi stejnou minci. A co teprve Rusko. Myslis si, ze oni si nechaji znicit infrastrukturu Iranu? Zase spatne. No, Arkaniste, co ty na to. Ty jeden uciteli.

112718

5.8.2006 8:14

Peshmerga Arkan - unicum !

Lev. 82.?.?.?

Reakce na 112718

Pane Karle4 zdravim, myslite, ze ucitel zidovskych narodu pan Arkan Peshmerga Mrg. [vyplazený jazyk] pochopi ? Ani nahodou. I on je dobry sionisticky, velmi "vzdelany", provokater a lhář.

112720

5.8.2006 15:23

RE: Peshmerga Arkan - unicum !

Karel4u 207.?.?.?

Reakce na 112720

Vite pane Lev, ja jsem pro Israel. Ja jim jen tak trochu radim protoze je mam rad. Je to jako kdyby si vas soused koupil toho velkyho zurivyho psa a cvicil ho stekat a behat za malymi skolaky kdyz jdou okolo. To je jako Amerika a Israel. Ted ale nevim, kdo je ten pes a kdo soused, ale to jen tak mimo.
Vy mu rikate, pane Kohn, ten pes vam nadela problemy, on nekoho kousne a ten clovek se vam pomsti. Pan Kohn, misto aby se nad tim zamyslel vam rekne:" drzte hubu, pane Cech, to je moje vec, ja si muzu delat co chci."
Vy si povzdechnete a nechate to byt.
No a co se nestane, druhy den ten pes kousne malou holcicku jejich tatinek mel na pana Kohna spadeno uz leta. Ten prijde a zbije pana Kohna tak, ze ten se z toho posere. A co vic, ten pan ma kamarada u danoveho uradu a ten zjisti, ze pan Kohn sidil na danich. Cili, tak se to na pana Kohna sesype. On si myslel, ze se ho vsichni boji, ale oni jen cekali na moznost si to s nim vyridit.

112737

6.8.2006 16:27

RE: Izrael MOZNA znicil

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 112621

Tak, jo. Kolik je tedy podle vasich hodnovernych udaju mrtvych na obou stranach? Kolik je vojaku? Kolik civilistu? Kolik deti? Jake jsou materialni skody zpusobene v Libanonu a Palestine? Co je pricinou vysokeho poctu obeti mezi civilisty v Libanonu? Rad si poslechnu vase konkretni argumenty. A pokud jde o "unesene"? Cetl jsem verzi, ze slo o oddil izraelskych vojaku operujicich na libanonskem uzemi. V prestrelce s Hizballahem jich osm bylo zabito a dva zajati ( vyskytovali se s zbranemi na uzemi ciziho statu, takze o unosu nemuze byt rec). Jak to teda bylo?

112808

6.8.2006 17:09

RE: Izrael MOZNA znicil

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 112808

Na to Vám pan Arkan asi neodpoví, zato ale s radostí Vám opraví chyby v češtině. [smích]

112814

6.8.2006 19:16

RE: Osobně nevím, proč

Arkan 70.?.?.?

Reakce na 112808

( Zrušeno. Osobně urážíte oponenta, Arkane. Editorka )

112823

7.8.2006 17:05

RE: Izrael MOZNA znicil

Arkan 70.?.?.?

Reakce na 112808

Dnes ráno, tj. ještě před zahájením nových leteckých operací IAF, pozemních operací IDF a odpalováním raket a kaťuší z libanonské strany, nejnovější stav ztrát byl následující: celkové ztráty - 102 Izraelců, 58 vojáků (včetně rezervistů), 38 civilistů (z toho 15 izraelských Arabů a Drúzů), 6 mrtvých v Gaze, Samaře). Mezi izraelskými civilisty a izraelskými Araby a Drúzy se nacházejí i ženy, důchodci, děti a mladiství. Izraelské ztráty jsou ověřitelné, neboť jména obětí, jejich věk, pohlaví atd. se denně uveřejňují (tisk, rozhlas, TV) včetně informaci týkající se pohřbu.

Pokud jde o libanonské ztráty, tam se konečné výsledky často liší, neboť záleží na tom, která organizace (libanonská vláda nebo Hizbis) informace vypouští do světa. Občas se nějaké mrtvoly přesunou z márnic či chladících kamionů z propagandistických důvodů na jiná místa (případ města Qana). Mrtvoly pak vypadají, hlavně mrtvé děti, velmi popelavě a zároveň bez viditelných zranění a krve. Ten poměr bude asi tak 1:10. Na jednoho Izraelce asi deset Libanonců.

Co je překvapivé - a začíná být i pro mezinárodní tiskové agentury podezřelé - je malý počet ztrát padlých mučedníků Hizbollahu a velký počet civilistů. To bude asi tím, že se ty "rachejtle" vystřelují tak říkajíc samy o sobě ve stylu "okno se rozbilo". Kdo to okno rozbil se neví, ono se tak nějak samo o sobě rozbilo.

K celému konfliktu došlo 12. července 2006 kolem 7:00 ranní. Nejprve začala minometná a kaťušová palba na izraelské město Šlomi a Shebaa Farms (to byl takový zastírací manévr). Pak jednotky Hizbollahu přešly hranici a mezi mošavem Za'rit a mošavem Štula (což je území patříci státu Izrael a jako takové uznáváno i OSN) překvapily IDF vojáky patrolující ve 2 Humvees.

Tři IDF vojáci byli zabiti, několik zraněno a dva byli uneseni na libanonské území. IDF po příjezdu na místo konfliktu a ošetření zraněných pak vyslala jeden tank typu Merkava za účelem pronásledování únosců. Tank při přechodu hranic najel na protitankovou minu, která tam již byla předem připravena a čtyřčlenná posádka tanku zahynula. Další voják IDF zahynul v průběhu dne. Všechny tyto informace jsou dostupné na Internetu (v angličtině, francouzštině, němčině, češtině i čoboláčtině apod.) a pocházejí z věrohodných a spolehlivých pramenů.

Závěrem bych jen chtěl podotknout, že k celému konfliktu a těm nesmírným ztrátám na životech a majetku na obou stranách nemuselo dojít, kdyby Hizbis (a v případě Gazy Palis) propustili ty unesené vojáky a přestali ostřelovat Izrael, jak jim to radila izraelská vláda. Ale jak už říkal Claudius Caecus, "Faber est suae quisque fortunae" (Každý je strůjcem svého osudu) a "Qui bonum respuit consilium, sibi ipsi nocet" (Kdo odmítá dobrou radu, sám sobě škodí).

[mrknutí jedním okem]

112895

7.8.2006 17:33

Pane Arknštajn, když se tak hezky odvoláváte na klasiku,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 112895

> "Qui bonum respuit consilium, sibi ipsi
>nocet" (Kdo odmítá dobrou radu, sám sobě škodí),
smím Vám, ve vší patřičné úctě, dát dobrou radu? Běžte s tou prolhanou židovskou propagandou do prdele.

112900

7.8.2006 20:56

RE: Pane Arknštajn, když se tak hezky odvoláváte na klasiku,

Emil 66.?.?.?

Reakce na 112900

tedy pane Taborsky, kdyz uz jste u te klasiky tak snad byste neodmitnul tuto: "Nisi mecum concubueris, tromocratae uicerint". To jenom preventivni zamysleni v afirmativni situaci...

112922

9.8.2006 1:26

RE: Pane Arknštajn, když se tak hezky odvoláváte na klasiku,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 112922

Ave Emilius!
Vy jste ministroval s Arknštajnem, že se tady vy dva předvádíte jakobyste při tom něco pochytili z latiny?

113131

7.8.2006 21:36

RE: Táboráku, co dceruška, ještě smrdí doma

Arkan 70.?.?.?

Reakce na 112900

anebo se Vám jí již podařilo "prodat"? Tohle asi neprojde cenzurou, ale vzhledem k Vašemu doporučení, které se týkalo "židovské propagandy" a odchodu do řitního otvoru - (jako obvykle jste sprostý, ale příspíváte na provoz Zvědavce, tudíž je Vám vše dovoleno) - by, pokud je editor vyvážený a nestranný, což často nebývá, projít mělo.

Protiargumenty sice nemáte, takže to řešíte jen jako obvykle sprosťárnou. Táboráku plápolej, táboráku jásej, jak jsme zpívávali na čundrech. [chechtot]

112925

7.8.2006 23:09

RE: Táboráku, co dceruška, ještě smrdí doma

Druid 84.?.?.?

Reakce na 112925

Arkane, nedokazu posoudit jestli jsou Vase prispevky vice nebo mene pravdive nez ty od pana Taborskeho. Co vsak dokazu posoudit velmi snadno je zpusob jakym proti panu Taborskemu bojujete. Zatimco on Vas (entitu Arkana) odesle "nekam" s (ne)Vasim, dle jeho mineni vylhanym sionistickym propagandistickym prispevkem (s ohledem na to, ze nejste v miste konfliktu a Vase zprostredkovane informace mohou byt zkreslene) Vy pouzivate ty nejtezsi podpasovky, ktere navic nemirite primo ale trefujete se do jeho dcery kterou nam tady drive v dobre vire ukazal na fotografii.
Takze jedna rada ode mne, pro Vas. Nedelejte to!

112931

8.8.2006 4:01

RE: Táboráku, co dceruška, ještě smrdí doma

kema 207.?.?.?

Reakce na 112931

Pane Druid,
nez se uplne oddate svemu spravedlimu rozhorceni, kliknete si prosim na prispevky obou panu (plus dobraka #129) a venujte kazdemu z nich alespon 5 minut.
Jestli se vam i potom nekonecne se opakujici urazky a neonacisticke blaboly Taborskeho a cisla 129 budou zdat kultivovanejsi a diskusi prospesnejsi nez Arkanovy, pak je nejspis zavada ve vasem prijimaci. [oči v sloup]

112959

9.8.2006 2:11

Milé kemo,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 112959

komentář pana Druida mi nepřipadl rozhořčený a jestli se Vám nelíbil jeho výrok o něčem podpasovém v souvislosti s Arknštajnem, tak to má pravdu - Arkanštajn je mi skutečně u prdele, což je neoddiskutovalně pod pasem. BTW, není mi tam, jak asi tušíte, sám.

Až budete mluvit s Arknštajnem, řekněte mu nějak šetrně, že si furt nemusí dělat starosti o mé děti. Už dávno vyletěly z hnízda, což se mu jako blbounovi nejapnému, třepajícímu tady nemohoucně zakrnělými pahýlky křidýlek, zdá zřejmě nepochopitelné.

113139

9.8.2006 2:17

RE: Táboráku, co dceruška, ještě smrdí doma

Druid 84.?.?.?

Reakce na 112959

Kemo, zacal bych Vasim ponekud zvlastnim pozadavkem na mne.
Pokud bych mel opravdu venovat 5 minut kazdemu prispevku obou panu + #129
(jsou to tyto prispevky: Arkan, P. Peshmerga, P. Tsahal, P.Peshmerga, P.Peshmerga Mgr Paed, P.Peshmerga san, P.Peshmerga, Peshmerga bey, Petr A. Novak, Petr Alexander Novak + Jiří Táborský + #129, Ignac)
jen zbeznym spocitanim jsem zjistil, ze jich je cca 815+2458+125=3398 priblizne tedy 283 hodin cteni. Dekuji za nabidku, nemam zajem.

Ja vim, myslel jste to jinak ale bohuzel napsal presne tak, jak jsem Vam predvedl, takze vlastne po me chcete abych spravne pochopil to, co spatne napisete. Dobra, to uz je lepsi, s tim muj prijimac problem nema.
Dam tedy na Vasi radu a zacnu se venovat zde poslednimu prispevku Arkana.
Mno... zajimava je veta v zavorce: (jako obvykle jste sprostý, ale příspíváte na provoz Zvědavce, tudíž je Vám vše dovoleno)
a ted mam ja zabavu pro Vas. Podivejte se do Seznamu daru a pokud tam nahodou nebude jmeno Jiří Táborský tak zkuste najít v jeho prispevcich kde se zminuje o sve podpore Zvedavci. Ja jsem to zkusil oboje a nepochodil jsem.
Vyzkousel jsem totez u Arkana a vysledek se dostavil
http://www.zvedavec.org/nazory_1666.htm
doporucuji Vam porovnat si text prispevku s vetou v zavorce a zvlastni pozornost pak venujte pozdravu...

113141

9.8.2006 4:11

RE: Táboráku, co dceruška, ještě smrdí doma

kema 207.?.?.?

Reakce na 113141

Well, pane Druid,
ja jsem po vas nechtel 283 hodin, ale pouhych patnact minut. Nemate cas, O.K. kdo ten cas dneka ma, ze.
Problem je v tom, ze jste zareagoval na vymenu nazoru dvou lidi, kdy ten prvni napsal 32-radkovy rozbor situace v Libanonu a ten druhy mu odpovedel:
"smím Vám, ve vší patřičné úctě, dát dobrou radu? Běžte s tou prolhanou židovskou propagandou do prdele".
Nacez se hulvatovi dostalo umerne odpovedi.
Pane Druid, kazdy mame sve preference, sve nazory a sve antipatie. Dale si tedy ctete "vtipne" prispevky pana Taborskeho, me osobne uz ty jeho "kulova kema" srandovni nepripadaji hodne dlouho.
Az Taborsky napise (na rozdil od Arkana) neco skutecne zajimaveho a noveho do diskuse, rad se dam poucit.

113147

9.8.2006 11:51

RE: Táboráku, co dceruška, ještě smrdí doma

Druid 81.?.?.?

Reakce na 113147

Kemo, docetl jste muj prispevek do pulky a uz vite jak se veci maji. Dam vam tedy jine srovnani
Arkan pise:
>Arabové jsou obsesivně-kompulsivní lháři, kteří pokud mají příležitost něco pustit do světa z propagandistického důvodu, neváhají ani vteřinu.
Taborsky pise:
>Běžte s tou prolhanou židovskou propagandou do prdele
Tvrzeni proti tvrzeni. Musim se tedy soustredit nikoliv na to CO mi kdo rika ale KDO mi to rika. Vice nez Vami doporucenych patnact minut jsem venoval overovani toho, co se zde na Zvedavci overit da a zacal jsem prvnim tvrzenim ktere vypada jako FAKT a je nam tak predkladano.

Arkan (112925) - (jako obvykle jste sprostý, ale příspíváte na provoz Zvědavce, tudíž je Vám vše dovoleno)

Prosim Vas jeste jednou o nalezeni zdroje pro toto tvrzeni.

113186

9.8.2006 19:00

RE: Táboráku, co dceruška, ještě smrdí doma

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 113186

Pana značky "kema" zaženete v diskusi do kouta lehce, jenže pocitu satisfakce se Vám nedostane. On totiž zmizí systémem "machalaj machalaj" a vynoří se někde úplně jinde "s úsměvem na rtech". Jako by se "nechumelilo", jako by se nic netvrdilo - Vy o voze, on o koze... Čili veškerá diskuse zbytečná a je to ztráta času - budiž panu "kema" země lehká.

Již jsem se sice panu značky "kema" dokonce za to, co dále uvedu, omluvil - to mi ale nemůže zabránit, abych poněkud slušněji znova nezopakoval tady toto:

Pan vcelku viditelně zbaběle skrytý pod nick "kema" postupuje jako evidentní provokatér a to placený. Je vcelku jedno, jak je placený - jestli je v žoldu přímo, nebo je "lapen" v nějaké organizaci, která jej spasila a on jí musí takto být vděčen již trvale. To nevím, vypadá to na druhou možnost. Pan kema vždy na nový článek rychle zareaguje trapně provokativním způsobem, pro který se mi velmi obtížně hledá nějaké označení, které by bylo výstižnější, než že: po kemovsky. Tohleto víceméně s přesností absolutní již dávno vystihl pan Táborský termínem "kulové kemo".

S panem "kema" je jakákoli diskuse zbytečná. On vždy bez ohledu na fakta něco vyřkne a pak se velmi obratně vyhýbá faktům a chytá za každé ne zcela dokonale zvolené slovíčko. O fakta mu nejde - pouze popichuje a provokuje. Že pane kema, poznáváte se doufám !

dodatek:
Nějaký čas jsem si paranoicky myslel, že přímo spolupracuje s panem Stworou. Jak taková "roztleskavačka". [velký smích]

113240

8.8.2006 0:11

RE: Táboráku, co dceruška, ještě smrdí doma

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 129.?.?.?

Reakce na 112925

>anebo se Vám jí již podařilo "prodat"? Tohle asi neprojde
>cenzurou, ale vzhledem k Vašemu doporučení, které se týkalo
>"židovské propagandy" a odchodu do řitního otvoru - (jako
>obvykle jste sprostý, ale příspíváte na provoz Zvědavce,
>tudíž je Vám vše dovoleno) - by, pokud je editor
>vyvážený a nestranný, což často nebývá, projít mělo.

>
>Protiargumenty sice nemáte, takže to řešíte jen jako obvykle
>sprosťárnou. Táboráku plápolej, táboráku jásej, jak jsme
>zpívávali na čundrech. [chechtot]

Nebude mi vadit, jestli mi tento prispevek nebude vpusten do diskuze. Ucel splni uz jen tim ze bude cenzora nucena dodatecne precist Arkanovy posledni vyroky a treba dojde k presvedceni ze by mel bejt dodatecne zlikvidovanej. Arkane jste (cenzurováno, urážíte), ktery zasluhuje po ty nevymachany tlame. Snesu jakejkoliv primej utok, ale zavadet do diskuse deti jako rozhodujici uder to je ksindlovina.

112935

7.8.2006 17:41

RE: Izrael MOZNA znicil

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 112895

Zrovna tak k tomu vraždění nemuselo dojít, kdyby Israel přistoupil na výměnu zajatých IDF vojáků za zavřené Palestince/Hezballah v Israeli. Tak se normálně taková věc přece řeší ne? Nedivte se velkýmu počtu požadovaných Palestinců, sami israelité je tak málo cení proti vlastním.

112903

7.8.2006 18:22

RE: Nevím proč by měl

Arkan 70.?.?.?

Reakce na 112903

stát Izrael přistoupit na výměnu unesených (nikoliv zajatých) IDF vojáků za libanonské či palestinské teroristy, když v obou případech došlo k únosům na území státu Izrael. To by jen vedlo k dalším únosům a teroristickým akcím jak ze strany Palis či Hizbis.

Tak se normálně řeší takový problém u Antiseptiků, ale nikoliv za vlády Ehuda Olmerta. Obě strany se tentokráte evidentně navzájem podcenily. Izrael narazil na jiný druh teroristů a zcela zřetelně, možná i vědomě, "zachrápal" a dal Hizbis šest relativně bezproblémových let k vyzbrojení, vycvičení a k přípravě podzemních bunkrů, skladišť zbraní, a nechal se překvapit.

Na druhé straně Hizbollah, hlavně Hassan Nasrallah, se domníval, že po únosu dvou vojáků IDF dojde k výměně - jak tomu pravidelně bývalo v minulosti. K výměně nedošlo a Ehud Olmert a jeho ministr obrany dal "skoro" volnou ruku izraelské armádě. Výsledkem je dennodenní zabíjení (nikoliv vraždění, ten rozdíl mezi zabitím a vraždou si najděte na Internetu) a obrovské materiální ztráty na obou stranách. A to podotýkám, že IAF využívá, jak sami přiznali, jen 20% své kapacity. Pochopitelně letadla a piloti se střídají podle hesla "Poznej svět and bomb the shit out of them", ale k pravidelnému střídání vojáků dochází i u pozemních jednotek.

Pokud jde o cenění nebo necenění svých občanů, onus je evidentně na straně Arabů. Ti mají k životům svých bratrů a sester podobný přístup jako Rusové, Číňané, Korejci, Iránci, tzv. "nas mnogo".

112912

7.8.2006 20:02

RE: Nevím proč by měl

Antiseptik 65.?.?.?

Reakce na 112912

Alespoň se u Antiseptiků neválčí Arkane. Víte vono je to až trapný jak Israel se ohání právy, které ovšem jiným nedopřeje. Vše se nakonec dá lehce shrnout na: Situace napjatá, když uděláme A bude válka, když B tak nebude, ale budeme vypadat jako srabové, takže A!!!!!!!! Hlavně ať nikdo neřekne, že je Israel srab nebo i snad jenom tolerantní, to raději válku, ať to stojí co chce. Vzhledem ke ztrátám na straně Lebanonské armády, je čas aby se přidala to pranice.

112915

7.8.2006 20:04

RE: Nevím proč by měl

guglik 84.?.?.?

Reakce na 112912

>Výsledkem je dennodenní zabíjení
>(nikoliv vraždění, ten rozdíl mezi zabitím a vraždou si
>najděte na Internetu) a obrovské materiální ztráty na obou stranách.

rozdiel medzi zabijanim a vrazdenim v zidovskom ponimani, je nam vsetkym znamy z talmudu:

ked aj goj udrie isrelitu, zasluzi smrt. ked da niekto zidovi facku, je to tak, akoby vyfackal boha.
Synhedrin 58 b


ked si to prelozime z toho satanskeho versovania, do normalnej reci, znamena to asi tolko:
goj sa nesmie dotknut zida ani v sebaobrane, to by bola vrazda. vsetko co urobi zid gojom, aj keby to bolo vrazdenie deti americkymi raketami z F16-iek, je to tomu vasemu pomstychtivemu, krvilacnemu JAHWE-mu, mile.

samozrejme, pan peshmerga, arkan, kurd, zid alebo co to vlastne vsetko ste, je mi jasne, ze citovanie talmudu gojom, je vrcholne nebezpecna zalezitost. pozrime sa, co na tu temu vravia vase mudre knihy!

Synhedrin 59
ked sa goj zaobera torou, zasluzi smrt


ale nemam vam to za zle. vy za to vlastne ani nemozete, vy ste potomkovia a produkt farizejov a ktori kricali pred ponskym pilatom:
krv a smrt Krista na nase hlavy a na hlavy nasich deti!
a vy ste si to odskakali vrodenou zlobou a necitlivostou voci kazdemu, kto nema pejzateho fotra a obrezaneho vtacka.

>A to podotýkám, že IAF využívá, jak sami
>přiznali, jen 20% své kapacity.

IAF? [zmaten]
tu vam pan arkan, peshmerga, kurd ci zid, tak trochu nerozumiem.
co maju kapacity "International Aikido Federation-IAF" spolocne s zidovskym vycinanim v Libanone?

uz vam nacisto rajbe vo vezi?

rozlucim sa s vami citatom jedneho osvieteneho zidovskeho rabina, ktory povedal:

Tři jsou drzí : pes mezi savci, kohout mezi ptáky, Izrael mezi národy

112916

7.8.2006 21:17

RE: Nevím proč by měl

Arkan 70.?.?.?

Reakce na 112916

Ale nebuďte somár, Čoboláku, a nemíchejte nějaké plky z Tory do politiky izraelské sekulární vlády. Ti představitelé izraelské vlády mohou být věřící židé, ale stejně tak jako moderní křesťané nejsou zrovna absolventy Bohnic.

Súrne potrebujete objasnenie zkratky IAF. To "nie je má, má je nie je" níč spoločného z International Aikido Federation, len označuje Israeli Air Force (Izraelské letecké sily) niečo na zposob SAF (Slovak Air Force) za Slovenského štátu, a.k.a. Čobolácké letecké sily a 2 rýchle motorizované divízie, ktorých ste poslali do Ruska.

"Slovensko mobilízuje, calý svet sa tresie" ste písali vo slovenských novinách. A terazky níč. [chechtot]

112924

7.8.2006 22:31

RE: Nevím proč by měl

google 84.?.?.?

Reakce na 112924

>Ale nebuďte somár, Čoboláku,

vy nebudte osol, Zidaku, (sedia mi ciarky a ostatna gramatika?)

>a nemíchejte nějaké plky z
>Tory do politiky izraelské sekulární vlády.

zvonku to tak vyzera, ze ti vasi sekularni obrezanci, vojnovi zlocinci (olmert&spol), tej nesekularnej vyvolenosti v celku uverili.

>Ti představitelé izraelské vlády mohou být věřící židé,
>ale stejně tak jako moderní křesťané nejsou zrovna
>absolventy Bohnic.

ziadna hodnota, len trapna zidovska propaganda a blabot

>Súrne potrebujete objasnenie zkratky IAF. To "nie je má, má
>je nie je" níč spoločného z International Aikido Federation,
>len označuje Israeli Air Force (Izraelské letecké sily)

vy, zasluzili clen KSC a jarmulkar (v principe je to iste), sa kuknite do talmudu, ci tam nahodou nepisu nieco o gojskej ironii.
ta starecka demencia, vam zobrala este aj tie zbytky povestneho zidovskeho zmyslu pre humor a namiesto toho viete byt len, po zidovsky, chlipny.

>na zposob SAF (Slovak Air Force) za Slovenského štátu, a.k.a.
>Čobolácké letecké sily a 2 rýchle motorizované divízie,
>ktorých ste poslali do Ruska.
>"Slovensko mobilízuje, calý svet sa tresie" ste písali vo
>slovenských novinách.

pozrite sa pejzaku, myslim si, ze by ste sa bez nasupu zbrani z mojej vlasti, neprezili ani rok v tej arabskej pusti. len za poslednych 5 rokov sme vam dodali zbrojne systemy za 2 miliardy dollarov. (napr. ponorky)

co sa tyka Slovenska, to vas odskodnuje miliardami SK, tiez regularne rok co rok.
keby to investovali do armady, namiesto do rozvoju zidovstva, tak by mali na Slovensku jednu z najmodernejsich armad Europy.

Praci cest, sudruh arkan!

112927

8.8.2006 3:41

RE: Nevím proč by měl

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 112912

To, ze masakr v Libanonu nebyl nazvan pravym jmenem, tj. hrubym porusenim mezinarodniho prava je zasluhou USA a jeho veta. A Britanie s Nemeckem ( zrejme pecene prase, ktere si junior tak pochvaloval) ke kterym se na summitu EU pridalo hanebne i Cesko. Plivu na tuhle vladu s kovanym predelanym komancem Paroubkem v cele, protoze oni timto plivli na mou zemi. Nemluve o tom, ze tento polovicaty postoj EU dal sionistum zelenou k dalsim vojenskym operacim. Takova je kruta pravda, at se nam to libi nebo ne. Ta krev i se stinem hanby, ktera je prolevana v Libanonu pada i na nase hlavy a ze svych rukou ji jen tak lehce nesmyjeme.

Vzhledem k technicke a predevsim absolutni letecke prevaze me sionisti opravdu ohromili svou vysokou vojenskou kvalitou a uspechy, kterych se jim podarilo v Libanonu dosahnout. Olmert si pocina v Libanonu stejne uspesne jako Mussolini v Habesi!!

A pokud jde o cenu zivotu Arabu ci Rusu. U jednech plati dusledne starozakonni oko za oko rikaji tomu krevni msta. A to "nas mnogo" neni ruske heslo, ale jineho etnika s mimoradnymi mimikry. Pokud vim, Putin nedavno rekl, ze za svymi lidmi Moskva stoji a vydal rozkaz, aby tajne sluzby sundali ty, co souviseji se ctyrmi mrtvymi diplomaty v Iraku. Respekt je takovy, ze Cecenci se verejne od cele akce distancovali. Cinane udelali znacne dusno okolo americkeho veta, pri rezoluci RB OSN. Zrejme je smrt jednoho plukovnika namichla, prestoze je Cinanu "mnogo" jak jste nas inteligentne nevim jestli v rodnem jazyce poucil. U vas jde totiz rodny jazyk tezko odhadnout.Mnoo, bude se tesit na dalsi zajimave postrehy.

112955

8.8.2006 3:19

RE: Izrael MOZNA znicil

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 112895

Mno postupne pry ABC ci jina TV stanice uvedla neco jineho o pocatku konfliktu a kupodivu konkretni informacni hodnota sla dolu. Zajimavy realny efekt entropie v praxi. Mam pocit, ze s panem Taborskym by to slo probrat podrobnejc. Za druhe nevim proc, nejak se v nasich svobodnych mediich nemluvi prilis o strukture obeti na obou stranach, ani se neporovnaji skody a tak podobne. Junior napr. nehodla zarazit doplnovani izraelske armady chytrymi us bombami v ramci bratrske pomoci, ale durazne varuje Syrii a Iran z podpory Hizbalahu. Zada aby vicemene Hizbalah byl prohlasen za teroristickou organizaci, zrejme z duvodu ze EU jej nema na juniorove protiteroristickem seznamu. Pokud jde o pocitani mrtvych, tak se v tech nasich mediich objevuji uvahy typu udaje od Izraele, udaje dle Libanonu, pripadne udaje dle mezinarodnich organizaci jako Cerveny kriz, ci AI. Mozna kdyby izraelske letectvo "omylem" netrefilo tou chytrou laserem pres satelit navadenou americkou bombou s toleranci plus minus 4m stanoviste pozorovatelu OSN a nesestrelilo vsechno co se hybe po torzu sjizdnych silnic vcetne sanitek, tak bychom mel vice presnych informaci od novinaru a zachranaru. Uprimne receno, kdyby chlapci z izraelskeho letectva sli v Konopisti na bazanty byl bych velmi zvedav, co vsechno by "omylem" trefili. [velký smích] [velký smích] Nastesti bydlim od Konopiste dost daleko. [mrknutí jedním okem]
Tohle je posledni odkaz valku v Libanonu z novinek.cz http;//www.novinky.cz/zahranicni/izrael-pry-planuje-v-libanonu-zasahnout-i-symboly-vlady_92367_50brp.html
Na konci odkazu mate souvisejici clanky, zdroj byva bud CTK. Podle postuju arabskych velvyslancu vuci CR a "krestanskeho" ministra zahranici Svobody jiste hodnoverny zdroj. Ci nejaka velka zahranicni agentura, od kterych novinky.cz zrejme prebiraji zakladni fakta.

112954

8.8.2006 10:48

RE: Izrael MOZNA znicil

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 112954

Kdesi jsem jakési čísla o obětech na obou stranách zachytil - na straně Israele jde asi z 50% o vojáky. Složení obětí na libanoské straně bude s takovými pány jako Arkan či kema docela diskutabilní. Oni Vám totiž řeknou, že i když se bude na 90% většinou jednat o civilisty, že jsou to po vzoru seržanta Kulíska stejně již od kolébky až po případy ležící na jednotce intenzivní péče všechno džihadisti. hm.. [velký smích]

Ano - přesnost těch přesných bomb je zarážející. Považoval bych za signifikantní, že by posléze Mezinárodní soud pro tyto zločiny sídlil v Norimberku.

113009

4.8.2006 17:29

RE: Izrael MOZNA znicil

hmmm 62.?.?.?

Reakce na 112616

Kemo tak jedne desinformaci neverite (zniceni lodi) jine ano (mrtvych bylo "jen" 28) s Vama je to tezke [mrknutí jedním okem]

112674

5.8.2006 22:47

RE: Izrael MOZNA znicil

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 112674

Ale no tak, vzdyt je to vice nez jasne, ne? Pan Arkan ma vybranou stranu na ktere stoji a tak musi prizpusobovat informace tak, aby to hovorilo v jeji prospech. Cize jedny obeti silene nafounkne (Arkane, do tech 59-ti obeti zidovskych vrahu pocitate i vojaky, vidte? To pak docela odpovida... [zahanbení] [mrknutí jedním okem] ) a druhe srazi na nejnizsi mozny pocet (roztrhane nozicky se spatne pocitaji...) [naštvaný]

Oboji je lez a to ucelova lez. A vy jste mu nalatel tim, ze s tim chcete o tomhle vubec diskutovat. Jako kdybyste nevedel, ze o zidovskych lzich se nediskutuje, viz holohoax [mrknutí jedním okem]

112763

4.8.2006 20:13

RE: Izrael MOZNA znicil

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 112616

Pane kema - už zase rýpete ??

Proč mi neodpovídáte na to záhadné letadlo, co to podle Vás "napralo" do Pentagonu ? Nevíte si s tím rady a tak jako obvykle zbaběle utečete. Tady je to zdánlivě jednodušší, že jo - tady můžete mlžit a mlžit, protože stejně nejde nic dokázat.

Me se to nejak nezda - nikdo tu zpravu o znicene Izraelske lodi zatim nepotvrdil.

Bodejť se Vám budou Israelci chlubit, co se jim to stalo. Ale kousek níže Vám tam dal link pan archer :

http://www.atmonline.cz/news/2006/srpen/010806b.htm

... a vypadá to důvěryhodně. Myslíte si tedy dále co ? Zase utečete ?

112690

5.8.2006 1:12

RE: Izrael MOZNA znicil

kema 207.?.?.?

Reakce na 112690

>Pane kema - už zase rýpete ??
>Proč mi neodpovídáte na to záhadné letadlo, co to podle Vás
>"napralo" do Pentagonu ? Nevíte si s tím rady a tak jako
>obvykle zbaběle utečete. Tady je to zdánlivě jednodušší,
>že jo - tady můžete mlžit a mlžit, protože stejně nejde
>nic dokázat.

Pane Gejdosi, nerypu. Pouze pisi svuj nazor. A na rozdil od vas se nechci za kazdou cenu hadat a mit posledni slovo.
S tim letadlem uz vam to nekdo vysvetlil mnohem lepe nez ja. Mam to opakovat? Mam opakovat, ze velocity temer 100 tun hlinikovych slitin, paliva, kontejneru se zbozim a cestujicich dokaze pri rychlosti 600 km/hodinu (nikoliv 800km jak mylne uvadite)prorazit diru ve zdene budove? Ne velkou diru, ale diru vetsi nez dva tritunove motory zavesene blizko u trupu. Proc se opakovat? Kdyz verite nesmyslnym konspiracnim teoriim, verte jim klidne dal.


>Bodejť se Vám budou Israelci chlubit, co se jim to stalo. Ale
>kousek níže Vám tam dal link pan archer :
>http://www.atmonline.cz/news/2006/srpen/010806b.htm
>... a vypadá to důvěryhodně. Myslíte si tedy dále co ? Zase
>utečete ?

Ten link je velice zajmavy a Archerovi za nej dekuji. Dost jasne je tam vysvetleno, proc musi Izrael bombardovat i mosty a dalsi prijezdove komunikace smer Syrie daleko od svych hranic.
O te lodi se zminuje velice strucne. Ja porad postradam verohodnou informaci ktera by potvrdila jeji potopeni a smrt vsech 53 "sionistickych" namorniku.
Celkove ztraty IDF jsou totiz stale jen okolo 40 vojaku.

112710

4.8.2006 20:50

RE: Izrael MOZNA znicil

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 112616

Pane Kemo,
ano, není jen černá a bílá. Já CHCI věřit, že i v Izraeli jsou lidé, kteří nesouhlasí s politikou Izraele. CHCI věřit, že odsuzují vraždění žen a dětí. Ale jak si mám vysvětlit toto video na kterém vidím možná 10-12 leté děti, které by dokázaly ve své nenávisti zabít. Kdo je to učí? Kde se to v nich bere? Pokud jsou takto jsou vychovávány, nikdy se to nemůže zastavit.
http://www.libertyforum.org/showflat.php?Cat=&Board=news_international&Number=294821889#Post294821889

Řekněte, ale upřímně, co to ve Vás vyvolává...

112693

5.8.2006 15:57

RE: Izrael MOZNA znicil

pastinak 23cenzura (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 112693

To sou zidovske deti??tak trosku nechapu jak muzou hazet kameni a tem lidem se nic nedeje..To jako kdyz na vas hodi dite kamen tak vas nezrani??To video trosku nechapu.... [zmaten]

112738

4.8.2006 7:42

MF

MF 194.?.?.?

Žvanění mohamedánů bylo vždycky na vysoké úrovni. Perfektně to vystihl Karel May v té osobě co se jmenovala myslím Hadží Halef Omar nebo tak nějak. Ale úplně mě dostal ten Sadámův ministr, když hlásil, že obklíčíli američany a likvidují je a přitom ho v podstatě americký tank píchal hlavní do zadku.

112623

4.8.2006 9:01

RE: MF

meloun 89.?.?.?

Reakce na 112623

To jo[smích]. Lepší snad už je jenom ta o holokaustu [velký smích]

112628

4.8.2006 10:04

RE: MF

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 112628

>To jo[smích]. Lepší snad už je jenom ta o holokaustu [velký smích]

Také jim za ni celý svět hází do klobouku.
Tedy až na pár jedinců, kteří nerozumí umění a chtějí místo uměleckého díla pravdu. Ti ignoranti nechápou, co je umělecká licence.

112632

4.8.2006 10:51

RE: MF

V. Sodek 62.?.?.?

Reakce na 112623

...a přitom ho v podstatě americký tank píchal hlavní do zadku.
Ano,hlaven US tanku mel u zadku, ale u nej doma v kuchyni.
Ten tank musel ronit obri slzy, kdyz byl poslan okupovat zemi s tisiciletou tradici, rizen zaprodanym pacholkem, placenym z nakradenych penez.

V[zmaten]
world peace

112638

4.8.2006 11:31

RE: MF

MF 194.?.?.?

Reakce na 112638

Jo, vyspělé kultury tam kdysi byly. Ale to už je dávno.

112645

4.8.2006 12:31

RE: MF

V. Sodek 62.?.?.?

Reakce na 112645

to:MF
Jste rodily Iracan?
Pokud nejste, tak si nejdriv zamette doma pred svým prahem. Mate hovno co strkat hlavne nasich tanku do kuchyne cizich narodu. A navic za nase penize.

V
world peace

112647

4.8.2006 16:57

RE: MF

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 112647

>to:MF

>Mate hovno co strkat hlavne nasich tanku do kuchyne cizich
>narodu. A navic za nase penize.
>V
>world peace
Vladimíre, to přece nejde, to by bylo proti židovské přirozenosti. Židé se vždy řídili heslem : Když se dva perou, třetí se směje. Vždycky byli nebo chtěli být tím třetím, který oba dva ty peroucí se svými penězi podporuje, aby je pak oba ztáhli o poskytnuté půjčky s vysokými úroky.
Sionismus, to už jsou židé na vyšším stupni vývoje. Ti už se naučili peroucím se stranám strkat ne vlastní, ale cizí peníze a sami mít z toho profit.
Proto Vaše rada se jeví jako ohromné zpátečnictví ve vývoji světového židovstva.
Samozřejmě, že ten profit nejde všem židům rovnoměrně. Někteří z něj mají více a někteří nic nebo i ztrátu. O ty, co v konfliktech tratí, nikdy nejde. Ti mají to nejmenší slovo. Hlavní slovo mají ti, kteří získávají profit největší.

Polovina světového židovstva žije v USA. Je proto jen přirozené, že postrkují americké tanky do kuchyní a špíží jiných národů. Vždyť v USA je dost goímů, kteří se za americké peníze budou snažit, aby židé mohli světu vládnout. V Evropě jsou židé již dost profláknutí a tak jejich snaha, aby evropané dělali totéž, co američané, je ne vždy úspěšná.

112671

5.8.2006 2:03

RE: MF

Karel4u 207.?.?.?

Reakce na 112623

Von pane Mother F., von ten pan ministr mluvil o budoucnosti, von mel pravdu. Tri roky pozdeji a 2600 mrtvejch a 20000 a to nejmene zmrzacenejch, von opravdu nijak neprehanel. Mimochodem, hezke jmeno, pane Mother F.

112713

4.8.2006 9:57

Něco na tom bude.

archer 88.?.?.?

1.8.2006
Kde bere Hizbaláh své zbraně?

.............Izraelskou bojovou loď třídy Saar 5 v současném konfliktu v Libanonu zničila střela čínského původu C-802. Tento reálný případ dokazuje relativně nové nebezpečí transferu technologií zbraňových systémů teroristickým hnutím a skupinám z Íránu......

www.atmonline.cz

112630

4.8.2006 18:41

RE: Něco na tom bude.

Timur 82.?.?.?

Reakce na 112630

Tu čínskou střelu řídil okopírovaný americký naváděcí systém, který Židé tajně prodali spolu s dalšími technologiemi a s protilodními střelami Harpoon a protivzdušnými střelami Pythoon Číně, za Clintona, tedy v době, kdy ještě byli s Čínou velcí kamarádi. Američanům v průzkumných námořních Orionech málem vypadly oči z důlků, když tyto velmi výkonné a nebezpečné střely uviděli na závěsnících čínských migů se kterými se v polovině devadesátých let začali při svých hlídkových letech potkávat. Opravdu jsem už četl všelicos, ale takovou míru proradnosti, křiváctví a takové podrazáctví ke svému velkému ochránci a mecenáši, to jsem opravdu ještě nikdy neviděl. Ten zničený Saar, to je jen malá odplata za toto svinstvo, čeho se Židé vůči Američanům dopustili. Moc doporučuji všem přečíst si paměti bývalého kaci Mossadu Ostrovského, o tom, jak Židé v jednom výcvikovém táboře školili tajně dvě skupiny smrtelně znepřátelených Sinhálců a Tamilů, kteří se potom doma krutě vraždili. Jejich židovští školitelé se potom mohli smíchy potrhat, když na to vzpomínali. Obvzlášť pikantní byl popis školení těch Tamilů, kteří potom prováděli sebevražedné útoky při nichž zabili krom jiných i ministerského předsedu Indie Gandhího. Opravdu můžu říci, nic odpornějšího jsem v životě nikdy nečetl.

112677

4.8.2006 20:15

RE: Něco na tom bude.

cz_dragon 199.?.?.?

Reakce na 112630

Zidi udelalali jednu velkou chybu, vetsi uz nemohli udelat, kdyz zabili podplukovnika Du Zhaoyu.

http://news.xinhuanet.com/english/2006-07/26/xinsrc_292070327081623409275.jpg

China si to s nimi vyridi, ja jsem o tom presvedcen, jiz dnes Cina poskytuje pomoc Libanonu. A smichy bych se neudrzel, kdyby zidi Cine sestreli letadlo.

112691

5.8.2006 22:55

RE: Něco na tom bude.

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 112691

Doufejme, ze to Cinane zidakum jen tak nedaruji. Prinejmensim jako vhodny dar by jim mohli poslat par strel na vyzkouseni - zabiji tim dve mouchy jednou ranou - pomsti se vrahounum a otestuji si, jestli jejich technika i pri sotva poucene (nikoliv vycvicene) obsluze muze zaznamenat uspechy proti zidackum.

Mimochodem ten prvni delovy clun sejmula Iranska raketa, nicmene spotrebovali dve strely, coz je diletanstvi...

Dve strely na 4 zidy a jednu lod, to je plytvani. Iranci musi zapracovat na lepsi navigaci - strela naprogramovana na zasah zvrchu minula... [zahanbení] [oči v sloup]

112764

4.8.2006 18:58

Opravdu?

Emil 66.?.?.?

vase vlhke sny vam delaji mapu Izraele na kalhotach. Hizballah je vyznamne zredukovana a jejich sponsor Iran je na ceste ku zpovedi...

112682

5.8.2006 1:23

RE: Opravdu?

ZAJDANus 193.?.?.?

Reakce na 112682

jojo.....viva ISRAEL

112711

5.8.2006 1:26

pro všechny andílky :))))

ZAJDANus 193.?.?.?

hele kluci.....až zas budete myslet na boha..nezapomente, že tukate do klavesnice....a ze jde taky cestovat do vesmiru.....nez Vam narostou kridelka....prectete si neco z fyziky a obcas podivejte na starTrek ....aby ste nám náhodou neulítli [smích])))

112712

Příspěvků: 56

04.08. 05:24 kema  Izrael MOZNA znicil
04.08. 06:05 Arkan  RE: Izrael MOZNA znicil
04.08. 08:14 Lev.  RE: Izrael MOZNA znicil
05.08. 01:07 Arkan  RE: Jména jazyků
04.08. 09:05 Mindy  RE: Izrael MOZNA znicil
05.08. 00:56 Karel4u  RE: Izrael MOZNA znicil
05.08. 03:57 Arkan  RE: Izrael MOZNA znicil
05.08. 05:46 Karel4u  RE: Izrael MOZNA znicil
05.08. 08:14 Lev.  Peshmerga Arkan - unicum !
05.08. 15:23 Karel4u  RE: Peshmerga Arkan - unicum !
06.08. 16:27 Rene Bartosek  RE: Izrael MOZNA znicil
06.08. 17:09 Petr Gejdoš  RE: Izrael MOZNA znicil
06.08. 19:16 Arkan  RE: Osobně nevím, proč
07.08. 17:05 Arkan  RE: Izrael MOZNA znicil
07.08. 17:33 Jiří Táborský  Pane Arknštajn, když se tak hezky odvoláváte na klasiku,
07.08. 20:56 Emil  RE: Pane Arknštajn, když se tak hezky odvoláváte na klasiku,
09.08. 01:26 Jiří Táborský  RE: Pane Arknštajn, když se tak hezky odvoláváte na klasiku,
07.08. 21:36 Arkan  RE: Táboráku, co dceruška, ještě smrdí doma
07.08. 23:09 Druid  RE: Táboráku, co dceruška, ještě smrdí doma
08.08. 04:01 kema  RE: Táboráku, co dceruška, ještě smrdí doma
09.08. 02:11 Jiří Táborský  Milé kemo,
09.08. 02:17 Druid  RE: Táboráku, co dceruška, ještě smrdí doma
09.08. 04:11 kema  RE: Táboráku, co dceruška, ještě smrdí doma
09.08. 11:51 Druid  RE: Táboráku, co dceruška, ještě smrdí doma
09.08. 19:00 Petr Gejdoš  RE: Táboráku, co dceruška, ještě smrdí doma
08.08. 00:11  RE: Táboráku, co dceruška, ještě smrdí doma
07.08. 17:41 Antiseptik  RE: Izrael MOZNA znicil
07.08. 18:22 Arkan  RE: Nevím proč by měl
07.08. 20:02 Antiseptik  RE: Nevím proč by měl
07.08. 20:04 guglik  RE: Nevím proč by měl
07.08. 21:17 Arkan  RE: Nevím proč by měl
07.08. 22:31 google  RE: Nevím proč by měl
08.08. 03:41 Rene Bartosek  RE: Nevím proč by měl
08.08. 03:19 Rene Bartosek  RE: Izrael MOZNA znicil
08.08. 10:48 Petr Gejdoš  RE: Izrael MOZNA znicil
04.08. 17:29 hmmm  RE: Izrael MOZNA znicil
05.08. 22:47 trodas  RE: Izrael MOZNA znicil
04.08. 20:13 Petr Gejdoš  RE: Izrael MOZNA znicil
05.08. 01:12 kema  RE: Izrael MOZNA znicil
04.08. 20:50  RE: Izrael MOZNA znicil
05.08. 15:57 pastinak  RE: Izrael MOZNA znicil
04.08. 07:42 MF  MF
04.08. 09:01 meloun  RE: MF
04.08. 10:04 Karel z Čech  RE: MF
04.08. 10:51 V. Sodek  RE: MF
04.08. 11:31 MF  RE: MF
04.08. 12:31 V. Sodek  RE: MF
04.08. 16:57 Karel z Čech  RE: MF
05.08. 02:03 Karel4u  RE: MF
04.08. 09:57 archer  Něco na tom bude.
04.08. 18:41 Timur  RE: Něco na tom bude.
04.08. 20:15 cz_dragon  RE: Něco na tom bude.
05.08. 22:55 trodas  RE: Něco na tom bude.
04.08. 18:58 Emil  Opravdu?
05.08. 01:23 ZAJDANus  RE: Opravdu?
05.08. 01:26 ZAJDANus  pro všechny andílky :))))

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 746 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,40 Kč
Euro
24,28 Kč
Libra
29,16 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,46 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
18,73 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,83 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
28,02 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 379,68 Kč
1 unce stříbra
515,89 Kč
Bitcoin
896 762,79 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 335