Diskuze k článku

Zvědavec se profesionalizuje

Příspěvků 40

3.7.2006 0:41

Titulek

YAMATO 62.?.?.?

No, sice asi budu obviněn, že vám lezu kamsi, ale, člověče, mě se ten nový styl velmi líbí!

Ale abych to s tou chválou nepřeháněl: ta zeměkoule je tam jak pěst na oko poslance Dolejše...dejte si říct a něco s ní proveďte, aspoň ji barevně slaďte, když už musí být.

109697

3.7.2006 2:03

RE: Titulek

Ben Hur. 70.?.?.?

Reakce na 109697

>Ale abych to s tou chválou nepřeháněl: ta zeměkoule je tam
>jak pěst na oko poslance Dolejše...dejte si říct a něco s
>ní proveďte, aspoň ji barevně slaďte, když už musí být.

Mam stejny nazor jako Yamato. Az na to logo je to pekne. Za tim neni nic osobniho.

109703

3.7.2006 2:04

RE: Titulek

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 109697

Ne. To logo zůstane tak jak je neboť se mi líbí jeho zdánlivá "nedokonalost". Mohu vás potěšit tím, že ho designer původně také předělal, ale přinutil jsem ho s pistolí v ruce, aby to vrátil. [cool]

109704

3.7.2006 10:52

RE: Titulek

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 109704

Tak když myslíte. Taková piha na kráse [mrknutí jedním okem]

Jo a díky, Bene.

109718

3.7.2006 11:22

RE: Titulek

brancoleone 85.?.?.?

Reakce na 109704

Tiez sa prihovaram za upravu loga. Stacilo by tu zemegulu odfarbit na oranzovo pripadne svetlo ruzovo alebo aj do zelenej by bola - hlavne tam podrebujete pridat nejaky kontrast aspon trochu.

109721

3.7.2006 1:17

Je to veiice

JesusJimenez 213.?.?.?

gut [cool] jen tak dal...

109701

3.7.2006 3:39

Americane maji dobre prislovi

Postevacek 72.?.?.?

Don't fix what's not broken...

109707

3.7.2006 11:08

Nový design se mi nelíbí

Jarmila 85.?.?.?

Musím s lítostí konstatovat, že se mi daleko víc líbí starý Zvědavec, protože je hezky vesele zelený. Zelená mi dělá dobře na oči, kdežto šedivá barva mě inspiruje ke smutku a k šedivé náladě. Už když někdy před rokem byla v diskusích šedivá barva změněná na zelenou, tak jsem se zaradovala, protože ani tam se mi ta šedivá barva vůbec nelíbila. Takže ta veselá zelená zeměkoule s tou ještě veselejší červenou tečkou se mi momentálně líbí nejvíc, protože je to jediný veselý bod, na kterém může spočinout mé oko. Naopak to šedivé oko nalevo mne odpuzuje, je mi protivné, protože mi připomíná to celosvětové šmírácké orwellovské NWO oko, které čím dál víc bude šmejdit všemi směry již v blízké budoucnosti v našem soukromí.

Neviditelný pes změnil asi před rokem design- a dodnes jsem si na něj nezvykla, dodnes se mi hrubě nelíbí, a z toho důvodu tam ani na diskuse nechodím.

109719

3.7.2006 11:20

par pripomienok

brancoleone 85.?.?.?

Ak mozem k tomu designu par pripomienok. Celkovo sa mi to paci az na par detailov.

Zahlavie: Ta kolaz s okom a nejakou krajinou je ok, az na to ze je monochromaticka, co je tiez ok, akurat je monochromaticka moc do fialova a chcelo by to do modra aby to viac korespondovalo z ostatkom.

Dalej by to chcelo v strede trochu ozivit, mozno nadpisy clankov tou svetlo ruzovou ako su vpravo britske listy, pripadne ruzovou ten bold text medzi nadpisom a perexom - dost je to tam teraz fadne. Pripadne nadpis clanku svetlomodrou ako su odkazy vpravo na britske listy. A mozno by to len chcelo pozadie v strednom bloku trochu viac zosvetlit, aby to viac kontrastovalo s ostatkom, lebo teraz ma clovek pocit akoby sa nebolo coho chytit pohladom. Potrebujete mat na uvodnej stranke nieco kam hned padne cloveku pohlad.

A este v lavom bloku by bolo zrusit podciarknutie odkazov v menu - su tam len odkazy, takze neni nutne podciarkovat a bude to vyzerat o poznanie lepsie. Mimochodom vpravo nadpisy podciarknute nie su.

Ale inak myslim ze moze byt.

109720

3.7.2006 11:56

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Na prvni pohled to nevypada spatne, jen doufam, ze na prvni strance bude vic odkazu na clanky, nez jen na dva nejnovejsi [mrknutí jedním okem] (aspon tak 4)

109723

3.7.2006 12:04

Výběr barev

jp 89.?.?.?

byl jistě proveden profesionálně, je velmi konzistentní, ale původní zelené byly příjemnější - naprosto souhlasím s paní Jarmilou - a originálnější. Webů s barevným laděním podobným tomu novému návrhu je mnoho.

Pokud se nemýlím, stále ještě je možné používat vedle nového tvaru slova diskuze i tvar původní, přirozenější a přímo nabádající k pečlivější výslovnosti - diskuSe. Nemohli byste se k tomu přiklonit - mne ta Z vždycky přímo bodnou do očí. Ok, jsem už postarší obnošený pán, ale jak jsem uvedl, oba tvary jsou (pevně doufám) správné, tak proč se přiklánět k tomu vulgárnějšímu, že?

109724

3.7.2006 12:17

Nic ve zlem,

Cesky Honza 194.?.?.?

ale ta seda barva je fakt priserna!

109725

3.7.2006 15:33

proč?

Axel 147.?.?.?

Proč se vše musí upravovat na "profesionální šeď"? Skoro všechny stránky se poslední dobou tzv. profesionalizují - to jest mění se na graficky a dýzajnově dokonalé, dokonale šedé, dokonale nudné. Odstíny šedi k sobě přece tak pěkně ladí... Kde jsou ty doby s bgcolor="magenta", textcolor="green" a Font size="+4 "? Zbyly nám prťavé fontíky a šedá na šedé a "blogy", kam jsou odkazováni ti, co by chtěli něco říci, ale které stejně nikdo nechce poslouchat.
Snad jediné stránky, které nepodlehly tomuto módnímu samonivelizačnímu trendu jsou www.vesmirnilide.cz; ach jo.
Kde skončil root.cz (puvodně bílé na černém, špičkový site v oboru?) - ano dnes je šedivý na šedém podkladě a obsah je příšerný - a jak se autor také bránil zuby nehty, když ho lidé posílali s novým designem k šípku; bojoval za ten nový hnusný vzhled jako lev. A root je pod vodou.
Autor tohoto webu se bude za nový "profesionální" design bít také, nepochybuju, že změnu provede. Vždyť "lidé neradi přestavují nábytek, ale pak jsou spokojeni" a "dělali to špičkoví odborníci, tak to musí být správně". Za měsíc za dva už nevybere na Zvědavce dost peněz. A nebude ho škoda. Třeba se pak najde někdo, kdo udělá nové, neuniformní stránky, žluté písmena na fialovém podkladě, který ale bude mít co říci a který to bude chtít říci nahlas ...

109734

3.7.2006 17:44

Korektní design

Roman 84.?.?.?

Velmi korektní design se vám povedl, ostatně podobný trend panuje většině kvalitně dělanému (placenému) webu na celém světě. Logo není třeba ani odbarvovat, či barevně sjednocovat, spíš touha po jeho změně (odbarvení od staré zelené podoby) klade otázku vhodnosti výběru současného designu a zapomenutí toho starého. Dosud jste měli velmi jednoduchý user friendly design, který do očí bijící neprofesionalitou lákal k podrobnému shlédnutí obsahu dohromady společně s velmi nepovedeným a amatérsky nezvládnutým logem (ovšem tím opět velmi přitažlivým a sladěným). Nyní ono logo vtahujete do designu kvalitního a člověk v tom má trochu chaos. Myslím, že těmito změnami nevytváříte onen profesionální web, u nějž čtenář prahne po zprostředkování kontaktu právě s prací nadmírou osobní, originální, svobodnou a klidně neprofesionální úrovně, nýbrž vytváříte nudný, neoriginální a draze placený všední paskvil.

Kolik to bude čtenáře stát ???

109742

3.7.2006 18:50

RE: Korektní design

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 109742

>Myslím, že těmito změnami
>nevytváříte onen profesionální web, u nějž čtenář
>prahne po zprostředkování kontaktu právě s prací nadmírou
>osobní, originální, svobodnou a klidně neprofesionální
>úrovně, nýbrž vytváříte nudný, neoriginální a draze
>placený všední paskvil.

Myslím, že ne. U Zvědavce je důležitější obsah než forma. Forma by měla být vkusná a neměla by rušit. Chci říct, že by vizuální vjemy neměly převažovat a celkově byste se při čtení měli cítit pohodlně. Proto jsem trval na nenápadném designu spíše do šeda. Lidi sem přece nechodí proto, že jejich fantazii dráždí jedovatě zelené rámečky a oni si pak říkají: "co tam ten amatérský trouba zase napsal?"

109748

3.7.2006 19:08

RE: Korektní design

Roman 84.?.?.?

Reakce na 109748

V předchozí reakci jste uvedl názor, s nímž se ztotožňuji, bohužel ale pouze v případě designu starého !

Dle mého názoru ony "jedovaté rámečky" tolik nedráždí, ba naopak v koncepci celého minulého (ještě současného) designu jsou tím, co se dá nazvat formou neobtěžující. Aby tato forma mohla nést i přívlastek vkusná, provedl bych pouze barevnou korekci a slazení současné zelené, jež oku vyjde vstříc. Právě toto neplatí u nového designu, kde šedá barva není rozhodně zárukou nevtíravého designu. Vkusná a nerušící forma je vždy jednoduchá, eliminující ovládací prvky rozdílných barev a tvarů do pozadí.

Neodpověděl jste mi zcela, proto se ještě jednou ptám. Kolik nový webdesign stál ?

Děkuji.

109749

3.7.2006 19:20

RE: Korektní design

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 109749

I vy zvědavče! [velký smích] Cena, kterou jsem zaplatil, spadá do kategorie, které se nesdělují. Přece nechcete být jako kanadská vláda, která si nárokuje znát VŠECHNO o svých ovečkách?

Barevná korekce - no, vždyť to je ono. Vždyť to bude JEN barevná korekce. Všechny čudlíky zůstanou tam, kde jsou teď.

Kolik hlav, tolik názorů. Vám a paní Jarmile se současná zelená líbí. Paní Včeličková ji považuje za nevkusnou a amatérskou, nebo jak se vyjádřila (už si přesně nepamatuji). Je fakt, že i současná trojkombinace dvou zelených a černá byla vybrána pečlivě podle teorie barev. Přesto se najde mnoho těch, kterým se nelíbí.

A je mi líto, že nemohu souhlasit s tvrzením, že šedá je zárukou nevtíravého designu. Šedá má zajímavou vlastnost. Jako jediná barva v celé škále barev může být buď nudná nebo zajímavá. A určitě je nevtíravá. Počkejte, až uvidíte výsledek. Ten návrh, co je součástí článku - tam chybí detaily. Např. ikonky rubrik apod. Takže to nemůžete posoudit objektivně. A právě detaily dělají věc zajímavou.

109751

3.7.2006 19:36

RE: Korektní design

Roman 84.?.?.?

Reakce na 109751

Ale no tak, řekněte mi prosím jak se jmenuje ona teorie barev, podle které byly vybrány barvy stávající ? [překvapení]

Je to jinak opravdu jen věc názoru, proto k závěru naší diskuse přidám bonbónek z jiné sféry....a věřte mi, že mi zabral skoro pět minut [velký smích]

Já: ..Právě toto neplatí u nového designu, kde šedá barva není rozhodně zárukou nevtíravého designu..

Vy: ..nemohu souhlasit s tvrzením, že šedá je zárukou nevtíravého designu..

Zdravím.

109754

3.7.2006 19:47

RE: Korektní design

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 109754

>Ale no tak, řekněte mi prosím jak se jmenuje ona teorie barev,
>podle které byly vybrány barvy stávající ? [překvapení]

Použil jsem tenkrát při výběru barev míchatka barev Petra Stáníčka:
http://www.wellstyled.com/tools/colorscheme2/
http://www.dgx.cz/tools/colormixer/ring.php

Bohužel, původní míchátko už tam není. [pláč]

>... proto k závěru naší
>diskuse přidám bonbónek z jiné sféry....

Vy jeden šťouro [velký smích] Příliš mnoho negací v jedné větě mě zmate. Jen si spočítejte ta ne- ve vaší větě.

109757

3.7.2006 20:52

RE: Korektní design

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 109751

pane Stwora,nechci byt rejpal,a strilet takrikajic malem do vlastnich rad(Zvedavec je mi polem pro precizaci nazoru a vynorovani politiky neoblibenych informaci), ale miluji pravdu a korektnost,ac se tato platforma nazyva politicky nekorektni, a dosud jsem ji neobdaril ani korunou. Nalijte vsak prosim cisteho vina:

Vladimir Stwora -prispevek cislo 109751

RE: Korektní design
"I vy zvědavče! [velký smích] Cena, kterou jsem zaplatil, spadá do kategorie, které se nesdělují. Přece nechcete být jako kanadská vláda, která si nárokuje znát VŠECHNO o svých ovečkách?"Vladimir Stwora -prispevek cislo 108136

RE: Respekt,
Budu o tom uvažovat. Čtenáři mají právo vědět, kam jdou jejich peníze.[smích]nic ve zlem, chci mit jen jasno. Jista moznost jak resit tento hermeneuticky paradox je sdelovat "citlive" informace alespon tem,kteri plati- deje se tak?

S uctou Ursus

109761

3.7.2006 21:49

RE: Korektní design

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 109761

Auvajs. Nebijte mě. Já vím, že jsem to řekl. "Uvažovat" neznamená "udělat". Ještě pořád nad tím uvažuji. [smích]

109762

3.7.2006 21:58

RE: Korektní design

Gejdoslav 62.?.?.?

Reakce na 109762

Já bych tu cenu rád věděl, ale nebudu naléhat, jelikož jsem nepřispěl ani korunu. Jestlipak ti, co Vás vyzývali (MedaBeda, Roman,...), přispěli? [velký smích]

Ale kdybych přispěl, docela rád bych věděl, jak Zvědavec hospodaří, jak je nakládáno s penězi, které jsem poslal. Například Britské listy mají absolutně transparentní financování (zveřejňují ho za každý měsíc) - http://www.blisty.cz/2006/7/3/art28911.html

Co Vy na to, pane Stwora? [smích]

(Ať žije Petr Gejdoš! Sláva mu! ... To jen k mému nicku.)

109763

4.7.2006 10:15

RE: Korektní design

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 109763

"Jestlipak ti, co Vás vyzývali (MedaBeda, Roman,...), přispěli? [velký smích] "

pane Gejdoslave,ja jsem se priznal hned ze ne [chechtot] [chechtot] [chechtot]
(viz. muj prispevek 109761 [mrknutí jedním okem])

pane Stwora,ja Vas nebiju,to by bylo podle a neomalene,a vzhledem k tomu,ze jste vytvoril svym zpusobem unikatni web, a naplnil ho mnoha hodinami prace,by to bylo vuci Vam i nefer.
Drzim Vam palce v dalsi praci i v uvazovani o tom zda bude financovani Zvedavce transparentni a zda jen pro platice,ci i pro nas co neplatime.

[velký smích] [velký smích] [velký smích]

109789

3.7.2006 23:55

technická

Gejdoslav 62.?.?.?

Reakce na 109762

Malá technická poznámka. V úvodní výzvě - Sázka na Zvědavce - máte v poslední větě "Sázka na na Zvědavce začíná.....teď!" dvakrát "na na" [smích]

// Ať žije Petr Gejdoš! Sláva mu! \

109765

4.7.2006 0:08

RE: technická

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 109765

Opraveno. Děkuji.

109766

3.7.2006 19:21

RE: Korektní design

Roman 84.?.?.?

Reakce na 109748

Samozřejmě neberte moji kritiku jako věc napadající Vaši snahu dát Zvědavci nový design... [mrknutí jedním okem]

Naladím-li na prostou notu, Zvědavec byl pro mne vždy zajímavý právě tím, jak z něj dýchalo určité lidské nadšení a zájem vyměňovat si informace touto formou v kvalitě, jakou omezené možnosti umožňují. Touto profesionalizací pro mne celé kouzlo jednoduše mizí...

109752

3.7.2006 19:50

RE: Korektní design

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 109752

Jo. Já vám rozumím. Ale nebojte se. Nadšení zůstává. Jen obal bude vkusnější.

109758

3.7.2006 19:25

Nový design...

LJM 83.?.?.?

... je absolutně OK! Líbí se mi více než ten současný! Jen tak dál!

109753

4.7.2006 0:13

Starší lepší

TomasEU 86.?.?.?

NElíbí se mi vůbec, líbí se mi současný design. K čemu to vlastně je měnit grafický layout? jen to stojí prachy a nové čtenáře to nepřinese, současným to také nic nového nepřinese. Bude to moderní, ale kýčovitá a neoriginální věc. Proč všechny "moderní" weby chtějí mít stejný grafický layout a vypadat stejně? Není to nudné? S novýým grafickým layoutem končím číst zvědavce, protože bude vypadat na chlup stejně jako stovky tisíc jiných neoriginálních, avšak současně moderních webů. Fuj.

109767

4.7.2006 2:16

Návrh

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 109767

Možná by se dalo udělat to, že by zůstali oba Zvědavci, starý i nový. Do nového bychom chodili pod současným jménem a do starého třeba pod jménem stary.zvedavec.org nebo puvodni.zvedavec.org. S tím, že vylepšování kódu se ovšem bude týkat jen nového Zvědavce. Starý bude zakonzervován a jediné změny se budou týkat zalátání případných bezpečnostních děr.

Chcete to tak udělat? A pokud ano, navrhněte, jak by se měl "starý" Zvědavec jmenovat. Musí to být jedno slovo, které nahradí to www.

109770

4.7.2006 4:20

RE: Návrh

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 109770

> Starý bude zakonzervován a
>jediné změny se budou týkat zalátání případných
>bezpečnostních děr.

Rozumím-li tomu dobře, tak ten zakonzervovaný Zvědavec se změní v archiv a nové články se zobrazí pouze v tom novém? V tom případě by mohl být link na archiv pro platící čtenáře na titulní stránce něco jako je nyní link na Fórum nebo Blog.

109776

4.7.2006 13:58

RE: Návrh

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 109776

Ne, absolutně ne. Bude obsahově naprosto identický s novým Zvědavcem, protože bude čerpat ze stejné databáze. Když jsem hovořil o zakonzervování, mínil jsem vnitřní kód, skripty, programy. Že ho prostě přestanu vylepšovat. Podobně, jako Microsoft před časem přestal podporovat Windows 95 a pak 98.

109799

4.7.2006 13:40

RE: Návrh

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 109770

Co old Zvědavec? Jako starý dobrý old Shatterhand. [smích]

109798

4.7.2006 19:40

RE: Návrh

TomasEU 86.?.?.?

Reakce na 109770

Jsem rozhodně pro. Přijde mi to jako dobré a konstruktivní řešení. Každý si bude moci rozhodnout, jestli bude číst zvědavce v novém grafickém hávu, nebo zůstane u současného. Žádný název mě nenapadá. Ale de facto na něm nezáleží, většina lidí ho má uložených v Bookmarks, takže si jen na něj upraví odkaz.

109819

4.7.2006 1:22

novy design

nsix 64.?.?.?

vypada dobre a k zamereni webu sedi, misto kritiky "vsechno spatne" by nebylo od veci poslat sve navrhy k upravam stranek.

109769

4.7.2006 9:05

RE: novy design

Axel 147.?.?.?

Reakce na 109769

Vypadá dobře, čož o to, to snad nikdo nenapadá, jen jde o to, zda vůbec někdo, mimo firmy, která za to dostane zaplaceno, stojí o to, aby se současný vzhled měnil.
Má se to asi tak - žena, kterou milujete, která je zvláštní a také vypadá zvláštně, netuctově, se nechá přesvědčit známou, která je kadeřnicí, aby si zašla do salónu krásy. Když vyjde ven, uvidíte dokonale upravenou, ale tuctovou, zmalovanou ženu s melírem, a pod vrstvou pudru marně hledáte onu zvláštnost, která vás na ni původně upoutala. Tu už nenajdete - a po zvláštnostech duše tuctově vypadající ženy už nebudete mít chuť dále pátrat. Zajdete do parku a zbalíte nějakou další, s pihama a trochu křivým nosem...

109784

4.7.2006 20:05

Vsem

Aja 24.?.?.?

se nezavdecite, i kdyby byly navrzeny dalsi a dalsi upravy. Nevim, zda vubec stalo za to, davat novou upravu k "vyjadreni a odsouhlaseni".
Podle odborniku je zelena barva uklidnujici, me, kombinace zelenych na Zvedavci doslova drazdila, zustala jsem sverepe u "klasiky". Vim, ze jste se zminoval, ze i ty zelene "michal nekdo, kdo umi", mne se nezavdecil. [pláč]
Nova uprava s modrou barvou se mi zamlouva daleko vic. Je to vzdycky otazka osobnihu vkusu a nejspis i zvyku.

109821

5.7.2006 5:32

RE: Vsem

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 109821

Mám naprosto stejný názor a to doslova a do písmene. Přestože mám zvolenou klasiku, tak z nějakého důvodu mi to někdy naběhlo v té zelené
moderně. Zelenou mám přitom rád, ale tohle je jako facka pro neplatiče členství.
A k tomu názvu? Paní Jarmila navrhuje název OLD, ale vždyť i tohle je ještě kojenec v plenách. Před nějakým časem Coca Cola začala experimentovat s jinými příchutěmi a nápoj originálního receptu se vytratil z trhu. Zákazníci si ho však vyžádali a objevil se opět na trhu pod názvem Classic. A tak tedy jak se již zde zmínila paní Aja - klasika nebo klasický by
mohla být přijatelná volba?

109846

7.7.2006 2:00

Novy design je v pohode

xAo 89.?.?.?

me se to libi. akorat jsem osobne zaujaty proti modre barve na webech, tristiva zelen by se mi urcite libila vic.

109934

8.7.2006 6:34

RE: Novy design je v pohode

Sasa z Taskentu 70.?.?.?

Reakce na 109934

>me se to libi. akorat jsem osobne zaujaty proti modre barve na
>webech, tristiva zelen by se mi urcite libila vic.

Ja bych si pral ruzovy.

110028

Příspěvků: 40

03.07. 00:41 YAMATO  Titulek
03.07. 02:03 Ben Hur.  RE: Titulek
03.07. 02:04 Vladimír Stwora  RE: Titulek
03.07. 10:52 YAMATO  RE: Titulek
03.07. 11:22 brancoleone  RE: Titulek
03.07. 01:17 JesusJimenez  Je to veiice
03.07. 03:39 Postevacek  Americane maji dobre prislovi
03.07. 11:08 Jarmila  Nový design se mi nelíbí
03.07. 11:20 brancoleone  par pripomienok
03.07. 11:56  
03.07. 12:04 jp  Výběr barev
03.07. 12:17 Cesky Honza  Nic ve zlem,
03.07. 15:33 Axel  proč?
03.07. 17:44 Roman  Korektní design
03.07. 18:50 Vladimír Stwora  RE: Korektní design
03.07. 19:08 Roman  RE: Korektní design
03.07. 19:20 Vladimír Stwora  RE: Korektní design
03.07. 19:36 Roman  RE: Korektní design
03.07. 19:47 Vladimír Stwora  RE: Korektní design
03.07. 20:52 MedaBeda  RE: Korektní design
03.07. 21:49 Vladimír Stwora  RE: Korektní design
03.07. 21:58 Gejdoslav  RE: Korektní design
04.07. 10:15 MedaBeda  RE: Korektní design
03.07. 23:55 Gejdoslav  technická
04.07. 00:08 Vladimír Stwora  RE: technická
03.07. 19:21 Roman  RE: Korektní design
03.07. 19:50 Vladimír Stwora  RE: Korektní design
03.07. 19:25 LJM  Nový design...
04.07. 00:13 TomasEU  Starší lepší
04.07. 02:16 Vladimír Stwora  Návrh
04.07. 04:20 Mirda  RE: Návrh
04.07. 13:58 Vladimír Stwora  RE: Návrh
04.07. 13:40 Jarmila  RE: Návrh
04.07. 19:40 TomasEU  RE: Návrh
04.07. 01:22 nsix  novy design
04.07. 09:05 Axel  RE: novy design
04.07. 20:05 Aja  Vsem
05.07. 05:32 Mirda  RE: Vsem
07.07. 02:00 xAo  Novy design je v pohode
08.07. 06:34 Sasa z Taskentu  RE: Novy design je v pohode

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

55

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 19 409 korun, což je 55 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 9

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 7

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
26,08 Kč
Libra
29,47 Kč
Kanadský dolar
17,00 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,74 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
29,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 031,68 Kč
1 unce stříbra
553,24 Kč
Bitcoin
668 425,07 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 916