Diskuze k článku

Jsem a vždy budu demokrat!

Příspěvků 109

25.4.2006 2:33

Plne souhlasim

Aaron Katz 207.?.?.?

Jsem rad, ze konecne slysime praveho Zionistickeho fasistu.
Ma absolutni pravdu, demokracie by mela byt to co on by schvalil. Nikdy, opakuji nikdy by lide nemeli ani myslet veci ktere by mu nebyly pohodlne. Jsem rad, ze by se nebal pouzit ani tech nejradikalnejsich prostredku, to jest" strilet je bez soudu" aby se citil bezpecnejsi.
Protoze, jak si to mohou ti strasni Palestinci se svymi tanky a helikopterami a buldozery. Co to kecam, oni nemaji tyto zbrane, to jsou Israelci, no moje chyba.
Tedy, jak si ti Palestinci mohou dovolit branit se proti oficialne brutalnim Israelskym katum. Oni by si preci meli lehnout a nechat se pasivne ovladat a nechat si ukradnout zemi.
Dekuji pane Fuciku za vas "Mein Kampf". Doufam, ze vas nebudou soudit za opisovani originalu.

104242

25.4.2006 2:57

Potěš tě koště !!!!

Jaroslav Chvátal 82.?.?.?

Říkávala má babička a já to musím konstatovat v souvislosti se zřejmě napůl šíleným pisatelem onoho anonymního panfletu. Jinými slovy pane jo, ještě dlouho bude trvat než se jistí jedinci probudí z mrákot. Hlavně aby to vůbec ještě stihly.

104243

25.4.2006 7:08

RE: Potěš tě koště !!!!

Chládek 195.?.?.?

Reakce na 104243

Vážený panfletisto, někteří jedinci, což dokazuje Tvůj příspěvek to netihly a zřejmě nikdy nestihnou.

104260

25.4.2006 3:53

juldo!!!

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 4.?.?.?

jaky ty jsi demokrat, uz jen to, ze nosis jmeno bolsevickeho barbara, at uz je to tve prave, ci vymyslene a at uz julda byl imaginarni osoba anebo nikoliv, to na veci nic nemeni, ze nam zde chces otevrit "oci"!!!!!
neboj, ty my zde mame otevrenejsi jiz dlouho a stale vice lidi je otevira a otevirat bude!!! zaujalo mne tve chabe vysvetleni "spravne" volby byt "faggott", cesky tedy "buzna", vulgo buzerant!! pak si juliku uvedom, ze i pres tuto svobodnou volbu, je to volba proti prirode!!! tak nam tady nemel o vyvoji spolecnosti a podobne zvasty!!! jo, nakonec vyvojem spolecnosti bude "spravne" si vzit vlastni sestru, bratra ci dite, v ramci uspory financi, kdyz nam to tu pujde s tou ekonomikou tak blbe, co?

104244

25.4.2006 13:55

RE: juldo!!!

Jan Špaček Starlingsecond (zavináč) centrum (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 104244

>zaujalo mne tve chabe vysvetleni
>"spravne" volby byt "faggott", cesky tedy "buzna", vulgo
>buzerant!! pak si juliku uvedom, ze i pres tuto svobodnou volbu,
>je to volba proti prirode!!!

volba proti přírodě? není volba proti přírodě i to že se narodí mentálně zaostalejší dítě, nebo s nějakou fyzickou vadou například slepotou? ten člověk snad proto že je "proti normálu, proti přírodě a přežití nejsilnějšího" nemá právo na stejný život jako my "normální"? to mi prosím vysvětlete

104298

25.4.2006 15:45

RE: juldo!!!

Deimos 147.?.?.?

Reakce na 104298

Vážený pán Špaček - teraz budem barbar - ale žiaľ z HĽADISKA PRÍRODY nemá.

Neduživé mačence mačka zadrhne sama. Ja - epileptik - by som pred 200 - 300 rokmi buď zomrel, alebo sa moje telo vymotalo z choroby samé. V Európe by som pravdepodobne zomrel na hranici. Sme len živočíšny druh, nič iné.

V tomto sa ale (asi) odlišujeme od zvierat, pretože naše skupiny sa postarajú o chorých, slepých a vadných. Mne keby sa narodilo choré dieťa, tiež by som ho neutopil. Cítite ten rozdiel? Je to strašné, ale slabí jedinci by za normálnych okoloností neprežili a nemali tak právo rozmnožovať sa (o tom to je - zachovanie druhu). Úžasné na tom je, že silní jedinci sa o tých slabých napriek tomu starajú. Preto sme asi ľudia.

Čo sa týka homosexuálov - z tohto pohľadu sú prirodzene menejcenní, pretože nie sú schopní reprodukcie (alebo asi so sebazaprením A URČITE NIE SO SVOJIM PARTNEROM!). Môžeme ich tolerovať, ale z prírodného hľadiska rovnaký štatúto ako heterosexuálovia nemajú.

Je to napísané strašne, uznávam, ale keď ide človek "k meritu veci" tak z neho vypadne niečo takéto.

104312

25.4.2006 18:26

RE: juldo!!!

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 104312

Teď tady taky přidám na toto konto jednu barbarskou myšlenku...
Kolik různých člověčích chorob má základ v genetických predispozicích? Kolik jedinců s takovýmito chorobami by se dožilo věku, kdy mohou mít vlastní děti, nebýt lékařské péče? Není to od nich poněkud nezodpovědné, předávat tuto genetickou "nadílku" dalším generacím?

A co neplodnost? Kolik lidí s ní má problémy? OKi, jde-li o věci jako jsou u žen např. "banální" srůsty na vejcovodech po nějakém tom přechozeném zánětu, zde se to přímo netýká schopnosti vajíčka splynout se spermií. Ale co mužská neplodnost? Ta se nám tu rozmáhá čím dál více, a já bych to nesváděla jen na špatné životní prostředí. Počátek skutečného problému bych viděla v momentě, kdy lékař vzal tu polomrtvou neschopnou spermii a vpodstatě násilně ji vpravil do vajíčka. A hle, máme zde další generaci mužů, kteří mají problémy s plodností. A hurá opět do asistované reprodukce.

Já neříkám, že by se různým způsobem "vadní" lidé měli střílet, či nechat umřít. Ale je třeba myslet dopředu, co tím hraním si na Boha můžeme způsobit. Pak už nám nezbude nic jiného než klonování, a to už bude pozdě.

Tak, a teď by ze mě měl asi Áda radost. [pláč]

104325

25.4.2006 18:53

RE: juldo!!!

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 104325

Babko, babko. Tady jste vedle jak ta jedle. Je vidět , že o IVF vůbec nic nevíte a nemáte ani tušení co všechno způsobuje neplodnost. Můžu Vás ujistit, že snížená produkce spermií není výsledkem nějaké degenerace. A už vůbec je nesmysl, že potomek bude tímto problémem trpět taky. Ono totiž není, ani jisté jestli to bude kluk nebo holka. [mrknutí jedním okem]
A kde jste přišla na to, že k oplodnění se používají "polomrtvé a neschopné" spermie????
O těch "banálních" srůstech by se dalo taky hodně dlouho povídat. To splynutí vajíčka a spermie je totiž nejjednodušší krok. Důležité je ,jestli se narýhovaná buňka uchytí v děloze a ta ji dokáže udržet. Tady podstatná část pokusů o IVF totiž končí. [pláč]

Buďte ráda, že tato zkušenost Vás minula. Ostatně za pár let se zřejmě budeme rozmnožovat pouze tímto způsobem.
[pláč]

104328

25.4.2006 19:31

RE: juldo!!!

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 104328

Fajn, a chcete mi tím říct, že nemám pravdu, že jde-li o poruchy, ať už jakéhokoli charakteru, nenarůstá tím zátěž genofondu jako takového?

Polomrtvé je špatný výraz, dobrá, bude vám Teratozoospermie či Nekrospermie vyhovovat lépe? Chcete mi tvrdit, že trvají-li rodiče na asistované reprodukci v těchto případech, nedělá se to tak, že se vybere to nejživotaschopnější z daného vzorku a pak se "asistuje", tedy laicky řečeno, nabere se ta nejlepší (v rámci možností) a vpraví do vajíčka?

Divila byste se, také s tímto mám zkušenost. Osobní. Tedy - ne že bych měla něco se spermiemi, ovšem...
Ale oplodňovat mě uměle, to naštěstí nikdy nebylo třeba. Já tak spíš čelím problémům zcela opačného charakteru. A peněz to stojí... a pojišťovny to neproplácí... [velký smích]

104333

27.4.2006 15:23

RE: juldo!!!

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 104333

Nemáte pravdu ve formulaci "jakéholiv charakteru". Sterilita není "pouze" problémem genetickým. Neznamená to nutně, že každá porucha (ať u muže, či u ženy )se přenáší na další generace. Píšete , že máte s tímhle osobní zkušenost.Dost mě tedy potom udivuje vaše kategorické tvrzení.
U každého oplodnění se vždy vybírá ta života neschopnější spermie.Je to logické. Mimochodem k znehodnocení kvality a množství spermií bohatě stačí vyšší teploty , či těsné a špatně prodyšné kalhoty.
Jinak vám gratuluju, že jste nemusela anabázi s IVF podstoupit, patříte mezi ty šťastnější.
[smích]

104496

29.4.2006 12:55

RE: juldo!!!

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 104496

A co takhle cukrovka?

104672

29.4.2006 17:51

RE: juldo!!!

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 104496

V poradku, pani Daso jiste faktoru je hromada. Pokud vsak vezmu medicinu a stav genofondu lidstva zatim jsou to vicemene dva protopoly. Pravda situace se muze dramaticky zmenit s pokrokem v genetice. A rekneme v kyborgizaci lidstva. Dostavame se na hranici, ktera je vymezena pouze bohum a tou je cilene stvoreni s jistymi pozadavky na vlastnosti "produktu". Prekrocili jsme dalsi moralni hranici a byla otevrena Pandorina skrinka, jejihz dusledky pocinaji mravnim rovinou a konce vsemi myslitelnymi rovinami pro lidstvo, budeme teprve poznavat.

104695

25.4.2006 16:13

RE: juldo!!!

eugen 160.?.?.?

Reakce na 104298

>volba proti přírodě? není volba proti přírodě i to že se
>narodí mentálně zaostalejší dítě, nebo s nějakou fyzickou
>vadou například slepotou? ten člověk snad proto že je "proti
>normálu, proti přírodě a přežití nejsilnějšího" nemá
>právo na stejný život jako my "normální"? to mi prosím
>vysvětlete
kdyz se tak ptate tak vam tedy odpovidam,ano nema neb je neco co si ho neni schopno vybojovati a treba ve starovekke sparte by byl davno hozen ze skaly a u zvirecich pribuznych by ho sama kozisci maminka zahubila pokud by to nahodou neposlo samo.

104315

25.4.2006 17:05

RE: juldo!!!

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 207.?.?.?

Reakce na 104315

eugen,
julda a jeho stoupenci by ti rekli ze jsi zaspal vyvoj anebo ze nejdes s dobou!!! [smích] [velký smích] [oči v sloup]

104319

25.4.2006 19:03

RE: juldo!!!

eugen 160.?.?.?

Reakce na 104319


>julda a jeho stoupenci by ti rekli
stefan,ty ale vis co ja na juldu a jeho stoupence.....[velký smích]

104330

25.4.2006 19:47

RE: juldo!!!

Jan Špaček Starlingsecond (zavináč) centrum (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 104315

> kdyz se tak ptate tak vam tedy odpovidam,ano nema neb je neco co
>si ho neni schopno vybojovati a treba ve starovekke sparte by byl
>davno hozen ze skaly a u zvirecich pribuznych by ho sama kozisci
>maminka zahubila pokud by to nahodou neposlo samo.


nemá právo na normální život? jenom proto že se narodil s jistou odlišností? není právě to co nás odlišuje společenským vývojem od mnoha zvířat že se staráme o slabší jedince a že jim dáváme stejnou šanci na život jako máme my?

a copak v dnešní době musí každý člověk aby přežil a žil hodnotný život bojovat? v dnešní době kdy bojujeme slovy a ne pažemi?!

104335

26.4.2006 13:22

RE: juldo!!!

Deimos 147.?.?.?

Reakce na 104335

Nie. V dnešnej dobe stačí, aby človek žil hodnotne - tak, ako mu to jeho schopnosti umožňujú.

Ak chce niekto namietať, že život je "o inom", a že si treba pre seba urvať čo najviac - len si dovolím pripomenúť, že aj keby všetci kradli, vždy bude platiť nepokradneš. A tak je to so všetkým...

104397

25.4.2006 3:55

Na to se neda nic rici,kdyz se nekdo narodi ,jako parez ,tak parezem zustane.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Tak zvani zide si nikdy nepripustili ,ze vubec necim mohli byt vinni ,jejich propaganda a nebo lepe receno zidovska pravda je odjakziva vzdycky nahnala do pogromu,od jejich pogromu na domaci obyvatelstvo,co uz nemohlo vydrzet jejich vydridustvi a aroganci a otevrenou drzost,proto anglicka slechta-rytiri v dobe obeda krale ,drzeli klid a ticho ,jako uctu k jejich krali,jen zide se chovali na kralovskem dvore halasne a tak ,par rytiru ,co uz jich meli dost ,tak je ztrestali na miste,samozrejme ,ze to byl stredoveky antisemitismus,jenze ten antisemitismus na zaklade antikrestanstvi byl ve vsech zemich kam zid evkrocili,Marie Teresie je vyhnala ,Cesky kral je vyhnal take ,proste kazdy jich mel pln ezuby,nakonec ,dnesni ,tak zvani zide se dnes chovaji agresivne a neomalene v USA ,takze ,Americane poznajito ,co meli Nemci v roce 1930 a ve Wiemarske republice a zatoci s zidy v USA take,to jiste bude antisemitismus take,proste ,oni maji svuj vyklad veci,kdyz Vam reknou ,ze denne palili Nemci 2 miliony zidu,tak tomu musite verit,kdyz ne ,tak pouziji sebe a kolaborantu,sluhu a otroku,proste vse proti Vam.Zacatek dopisu je prikladem,Vyasi neuverejnite muj clanek,kde vsude na svete zvitezila zidovska vlada ,tak byla tam svoboda tisku,vubec ne tvrda totalita -zidovskeho tipu,ale zde ma pisatel strach ,zda se mu dostane demokratickych vyhod ,co by jako kazdemu z nas ,ale u tak zvanych
zidu ve vladnim kresle to vubec nepripada v uvahu,nakonec marxisticky Israel je opravdu svetu zarnym prikladem,proc ,pisatel z obav o sve demokraticke pravo,o ktere nikdy neusiloval ,nejede do zeme nejprikladnejsi,proc prasituje na demokracii tech ,co mu udajne ublizujia nebo zase pouziva sve drzosti ,aby mohl vinit demokraticke obcany a uvodem upozornit,ja jsem neco jineho ,nez vy.
Sledoval jsem urcite cenzorem dobre prolezly pribeh zidovske lesbicky,ktera ve sve modlidbe se modli a dekuje ,ze B-h udelal a oddelil zidovsky narod od jinych,citite tu nadrazenost,ten rassismus ,zabaleny do tak zvane viry,tim ,ze jsou neco jineho ,jsou k tomu ,aby druhym vladli,cili,zotrocili je i v jejich vlastnich zemich.
Smozrejme ,toto vi mnohem vice zidu,kteri vedi,jak takovy tlak dela protitlak a konci vzpomenutym pogromem,nakonec rabbin Pinkas to doslova rika svym souvercum,ze co si navari,to si take musi snist,v tom je ta spravedlnost,kterou zide nemohou spolknout,ze by necim vubec mohli byt vinni. Chamberlain, he says, stated that America and the world Jews had forced England into the war.Chamberlain priznal,ze Amerika a svetove zidovstvo nastrcilo Anglii do valky ,nepripomina Vam to neco ,co se dnes deje ve Washingtonu.
> The Jews declared war against Germany
On March 24, 1933, the Jewish World Congress, then under the leadership of
Chaim Weizman, declared war on Germany on behalf of the Jews of the world.
http://www.corax.org/revisionism/misc/encampment.html

Pisatel by nam mel vysvetlit tuto malou cast historie,jak ,je mozne ,ze Nemci povolili zidum volne odject ze zeme na kterou vyhlasili valku?
*Why did Rabbi Baeck never leave the Third Reich, the land of concentration c...Kráceno (Editor)

104245

25.4.2006 14:20

RE: Na to se neda nic rici,kdyz se nekdo narodi ,jako parez ,tak parezem zustane.

Jan Špaček Starlingsecond (zavináč) centrum (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 104245

tak mi tak příde že za každou špatnou věcí co se na světě stala vidíte žida, být židem tak bych si opravdu myslel že jsem vyvolený když židé dokáží všechno od vymyšlení si holokaustu přes 11.září až po začátek všech válek 20.století. Jenom doufám že to myslíte s nadsázkou protože to je strach ze všeho židovského a utkvělá představa že za všechno můžou ONI. A to mi neříkejte že myslíte vážně tak dokonalí přece židé nejsou!

104302

25.4.2006 14:28

RE: Na to se neda nic rici,kdyz se nekdo narodi ,jako parez ,tak parezem zustane.

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 104302

Tak to neznáte pana Nohejla. Ten to nejen myslí smrtelně vážně, ale ještě se musí krotit.

104303

26.4.2006 2:36

RE: Na to se neda nic rici,kdyz se nekdo narodi ,jako parez ,tak parezem zustane.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 104302

Nakonec ,je ve vasich rukach a na vasem presvedceni,jit a hledat pravdu,tedy ne propagandu,nevim ,jak jste star,ale ,jen se seznamte s padesatymi lety v Ceskoslovensku,to je dukaz lezici Vam po dnosem ,nemusite studovat ,jak se to sehralo s prvni svetovou valkou a nebo ,jak si zorganisovali druhou svetovou valku.vemte to ,co je Vam nejblize a prostudujte si Slanskyho -Salzmana eru,kdo byl ve vlade pod jemnem soudruh ave zkutecnosti byl ,Kdo?
Nakonec ,ani tyi vezneni mnohdy nevedeli,co proslim hradcanskym domeckem ,kdo je tam "osetroval" a mnozi to nevedi dodnes ,proc asi?Proc ,tak najednou pri tom sametu,coz je rarita sama o sobe ,zlikvidovali zaznamy zidovskych agentu STB a nakonec si vezmete prvni pradce Havla,kdo by v prvni rade ,aby byl "vybran",proste jen stridani strazi z jedne a te same rodiny.Ja nechci ,aby mi lid enaprosto verili co pisi ,co rikam ,ja chce ,aby lid ese sami sebevzdelali a sami patrali nakolik mam pravdy,kde nemam pravdu,tak dekuji za kazde upozorneni ,ze veci jsou jinak ,zatim ,i zide ,se kterymi jsem mel moznost dikutovat se nakonec schodli se mnou ,nakonec ,vezmete to ,ze mnozi z nich vedi,co ridi a za co jsou zotpovedni,staci se podivat na zidovske -israelske linky ,jak oslavuji,ze Bily Dum je plny zidy a ze vlastne nikdy nebyli tak u moci v Americe ,jako je to dnes.
Myslite ,ze do americkych ucebnic pro deti ve skole za nejakych dvacet roku bude napsano,ze zide zcela ovladli americkou vnitrni a zahranicni politiku,jestli ne ,tak se nedivte ,ze i Vy nic o veci nevite,protoze i u Vas doma Vam zamlcuji pravy stav veci,podekujte Zvedavci,ze aspon touto cestou se neco dozvite,aspon poznate nakolik je kosher kuchyne v Bilem Dome,nebot ze svetoveho tisku nejsou tak hloupi ,aby Vam otevirali oci.Komunismus je judaismus a judaismus je komunismus ,vysvetlete nasim zaslouzilym a uz prestarlym soudruhum ,ze slouzili zidum a ne narodu.
Mnozi , z tech zaslouzilych to ani nechteji ,uplne zatmeni mozku ocenene dobrou penzi a hlavne zaslouzilym odpocinkem za zlociny spachane na Ceskem narode a hlavne ,bez trestne ,zajistenym ,kym?
Koho,zas mate ve vlade?
Nakonec,dejte nam vedet ,kam az jste dospel ve svem studiu,jestli vubec mate zajem zjistit historickou parvdu a venovat ji svuj cas.

104357

26.4.2006 3:58

RE: Na to se neda nic rici,kdyz se nekdo narodi ,jako parez ,tak parezem zustane.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 104302

Rikate: A to mi neříkejte že myslíte vážně tak dokonalí přece židé nejsou!
Zide v Bushove vlade a administraci,prevzato z zidovskych linek,kde ukazuji ,jak jsou hrdi,ze vlastne valdnou Americe a pres Ameriku zbytku sveta.(zde se zeptejte sam sebe ,zda Ceska vlada pomaha Americe v Iraku a Afganistanu )
Elliott Abrams Director of the National Security Council's Office for Democracy, Human Rights and International Operations
Jeffrey Berkowitz (2005-2006) White House Liaison to the Jewish Community and then office of presidential scheduling
Stuart Bernstein Ambassador to Denmark
Brad Blakeman White House Director of Scheduling
Josh Bolten (2006- ) Chief of Staff
Nancy Brinker Ambassador to Hungary
Michael Chertoff Head of the Justice Department's criminal division
Douglas Feith (2001-2005 ) Under Secretary of Defense for Policy
Ari Fleischer (2001-2003) White House Press Secretary
David Frum (2001-2002) Speechwriter
Chris Gersten Principal Deputy Assistant Secretary, Administration for Children and Families at HHS
Adam Goldman (2001-2003) White House Liaison to the Jewish Community
Blake Gottesman President's personal aide
Daniel Kurtzer Ambassador to Israel
Frank Lavin Ambassador to Singapore
Jay Lefkowitz (2001-2004) Deputy Assistant to the President and Director of the Domestic Policy Council
I. Lewis Libby (2001-2005)
Chief of Staff to the Vice President
Ken Mehlman White House Political Director
John Miller Director, State Departement Office to Monitor and Combat Trafficking in Persons
Noam Neusner (2004-2005) White House Liaison to the Jewish Community
Mel Sembler Ambassador to Italy
Martin Silverstein Ambassador to Uruguay
Cliff Sobel Ambassador to the Netherlands
Tevi Troy (2003-2004) White House Liaison to the Jewish Community
Mark D. Weinberg Assistant Secretary of Housing and Urban Development for Public Affairs
Ron Weiser Ambassador to Slovakia
Paul Wolfowitz (2001-2005) Deputy Secretary of Defense
Dov Zakheim (2001-2004) Undersecretary of Defense (Controller)
Jay Zeidman (2006- ) White House Liaison to the Jewish Community
A ,ted se zeptejte sam sebe ,kolik v ramci populace Ameriky je zidu v Americe?
Nakolik jsou zide zastoupeni v Americke vlade a administraci,je to tak ,jak kdysi v Rusko v te proklamovane "bolsevicke" vlade ,kde 520 nejvyssich komisaru bylo 485 zidu a u ostatnich si nebyli moc jisti,tak ,jak s Leninem-Scrull,zidovska matka, ma i Bush zidovske pozadi?
Kdo, tedy podle vas vladne Americe ,tak ,jak vladnul v Rusku?
http://www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/US-Israel/bushjews.html
Vedel jste vubec o tom ,co jsou tito lide zac?
Kdyz se zeptali zidovskeho senatora ,kdo je prvni v jeho mysli,zda USA a nebo Israel,tak odpovedel ,ze Israel ,ovsem.
Nakonec ,vsichni tito tak zvani "Americani" maji dvoji statni prislusnost ,Israelskou a potom Americkou,rika Vam to neco?
-------
Jerusalem Post-25 dubna-Nejvyssi mozne postaveni v Bilem Dome jde do rukou zidu
http://www.jpost.com/servlet/Satellite.?cid-114349891131&pagename-J...Kráceno (Editor)

104363

26.4.2006 4:20

RE: Na to se neda nic rici,kdyz se nekdo narodi ,jako parez ,tak parezem zustane.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 104302

Dovetek[vyplazený jazyk]o zamestnani Joshua Bolten ,jako vedouciho stabu Bileho Domu,US president prijmul dalsiho zida ,Joe Kaplan.
On -Bush p[roste zamestnava nejlepsi lidi z nejlepsich,jak rika Nathan Diament,ktery je vedoucim Washingtonskeho uradu pro Ortodoxni zidy,proste a kratce ,bez zidu se Bily Dum ,ani neu.......a nebo ,take jinymi slovy
....... na 2% zidovske populace v USA se Dily Dum jenom jima hemzi,kam se podivate,kde jetech 98% zbyvajicich obcanu USA?
Jetsli Vam to nikde v tisku nenapsali ,tak ctete rovnou zidovsky tisk ,tam pisi vsecko.
-----------------
Rabbin v Israelu cte neonacisticke noviny a cely autobus plny zidu na nej kuli krvave podlityma ocima a jeho soused rika,jste zid ,proc tohle vubec ctete?
On rika,kdyz ctu zidovsky tisk,tak ctu same narky ,jak se rozplivame ve smisenem manzelstvi,jak cely svet je proti nam ,jak nemame sanci prezit,jak jsme maly a tak dale.
Ale ,kdyz ctu nacisty,tak ctu ,jak kazda banka je nase ,jak ovladame Ameriku,jak diktujeme ostatnimu svetu,jak zdorujeme narizeni Spojenych Narodu,to je prece zdaleka lepsi cteni,co rikate?
V zasade mi nikdo neverte ,co zde demonstruji,ale verte Arial Sharon ,kdy zrekl 3 Rijna ,2001 novinarum ana israelskem radiu:Amerika ,to jsme my zide a oni -americani, to dobre vedi.

Kterakoliv zeme na svete podporujici ,tak zvanou Americkou politiku ,vlatsne podporuje Israelskou politiku,dosadit Israel do kresla jedne svetove vlady ,necekejte ,az Vam to z tohoto kresla reknou zide sami.

http://www.compuserb.com/16jew600.jpg
http://globalfire.tv/nj/graphs/isrlcel1.gif

104366

28.4.2006 0:56

RE: Na to se neda nic rici,kdyz se nekdo narodi ,jako parez ,tak parezem zustane.

Ezop cz_dragon (zavináč) seznam (tečka) cz 4.?.?.?

Reakce na 104245

Pro ty rozumi Anglicky muzou nasledovat URL links a pro ty kdo nerozumi tak trochu prelozim a vysvetlim:

Kdyz se mluvi o zalozeni USA, nebo kdyz se zeptate nejakeho vzedlanejsiho Americana na jakych zakladech Spojeny staty byli zalolozeny, tak Vam odpovi na „Judeo-Christian Principles“, „Zidovsko-Krestanskych zakladech“! Na Bibli!

Následujici článek je o tom co se stalo v USA 20 brezna 1991, Prezident Bush Sr. podepsal spolecny usneseni US Kongresu a toto usneseni se stalo zakonem USA. Toto usneseni nese nevinny název a ustanovilo 26 brezen 1991 jako „Vzdelavaci den USA“.

Co se za timto noblesnim názvu skrýva?

„Public Law 102-14“ neni vubec o vzdelani, ale s durazem rika ze veskera civilizace od zacatku sveta byla zalozena na "The Seven Noahide Laws", „na sedmi Noemovych zakonech“. Tento zakon ma hrozivy dusledky.

Co jsou "The Seven Noahide Laws" a od kud prisli. Ja se s vami vsadim ze nemate poneti o tom co je sedum Noemovych zakonů.Techto sedum domělich universalnich zakonu, k nam pricházeji ze Źidovského Talmudu. V Talmudu je napsani ze techto sedum zakonu dal Buh Noemovi na hore Sinai a dusledkum toho je ze tyto zakony jsou zavazny pro cele lidstvo.
Don Bell rika ze tyto zakony maji původ v mistickém a satanickém Babylonském Talmudu., ktery žadný Křestan nevzal za své posvatné pismo. Talmud je nam představen Zidami jako Bohem inspirovany svatý pismo, ale praktycky učinek je přesny opak toho co Buh zamýšlel.

H.J.RES.104 : To designate March 26, 1991, as "Education Day, U.S.A.".
Sponsor: Rep Michel, Robert H. [IL-18] (introduced 1/31/1991)
Latest Major Action: 3/20/1991 Became Public Law No: 102-14.

http://www.cephas-library.com/nwo/nwo_the_final_trap.html

http://thomas.loc.gov/cgi-bin/query/D?c102:1:./temp/~c102OTZpCg::

104565

28.4.2006 4:34

RE: Na to se neda nic rici,kdyz se nekdo narodi ,jako parez ,tak parezem zustane.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 104565

Parezem je cely zkorumplovany krestansky svet ,zide se nijak netaji ,nahledem na krestany,tedy,dobytek,jak nas nazyvaji,coz nevadi zadne komisi pro lidska prava a zadne vlade ,jakoby ,krestaneske v zajmu zakona o nenavisti a antisemitismu,proste mjedny zakony pro nas ,a jine zakony pro ne -samoosvicene.
Charedi Rabbis Rush To Disavow Anti-Gentile Book
Narodni vedouci extraprominentni,jak ani jinak nemuze byt Ultra -ortodoxni zidovske Yeshiva se rychle odtahl od sveho drivejsiho zaka jez nabozenske citeni prehnal s otevrenou nenavicti zalozenou ovsem na Bozim slove ,ke vsemu gentals -dobytek,zvire ,bist ,jez musi byt utracen,tak ,zde zacina mirnym,ze gentals -nezide,jsou "naprosto dabelsky" a tak zvany zide ,naopak,zcela oddeleni a ovsem geneticky nadrizena rasa.(To neni Hitleruv Main Kamf,prosim, tim ,uz Hitler byl daleko pred nami obeznamen ,zatimco my se dnes tomu ucime)Takove literalni dilo ,plne lasky k bliznimu,jakoby,napsalrabbin Saadya Grama a nebo take si necha rikat,Beth Medrash Govoha,Jez uci v te yeshiva v Lakewood ,N.J. V Americe ,primo uprostred krestanske zeme ,uci zidy nenavidet krestany,pozoruhodne,tak se nedivte ze USA prijali do zakona Noahilisticky zakony.
Tak ,tento ucitel budouci zidovske generace ,co za ne umiraji Americani ve svete,napsal knihu,kde v zaklade na rasismu a genetice ukazuje ,jak jsou zide nadrazenou rasou nad vsemi ostatnimi na svete,samozrejme ,kniha neni k otevreni oci "dobytka" ale ,je psana hebrejsky pod nazvem "Romemut Yisrael Ufarashat Hagalut"Jinymi slovy ,neco ,prislo svetu ve znamost ,co by gentals nemeli vedet,jak se lidove rika "prepisknul to",ale nakonec i Talmud se nijak neskryva ,jak si tak zvani zide pomuzou se zdavit vsech nezidovskych .Nejvetsi legrace je na tom,ze ,kniha byla napsana za podpory krestanskych danovych poplatniku,v odmene holocaustovym pozustatkum z fedealniho-statniho rozpoctuUSA,kdyz rikam ,ze krestani jsou parezi,kdo vubec z toho ministerstav vi na co plati,co podporuji,tedy,ten dobytek ,z toho federalniho ministrstva ,mozna s bossem ,co je osviceny.
*The controversy over Grama's book comes as the yeshiva is close to securing $500,000 in federal funds for a Holocaust library (see accompanying story on Page 4).
Jak ,kniha zduraznuje ,goi je naprosty vytvor dabla (samozrejme ,ze se i tak podle toho s nim musi zachazet.)
http://www.forward.com/issues/2003/03.12.19/news4a.html
Charedi Rabbis Rush To Disavow Anti-Gentile Book by Allan Nadler .
www.lukeford.net/profiles/profiles/avi_shafran.htm - 71k

Rabbi David Bar-Chayim on Gentiles
Rabbi David Bar-Chayim, published the study, The Jews Are Called "Man".Nakonec ,tech ,kteri uz se nemuzou udrzet ve svem ,tak zvanem nabozenskem zapalu si to konecne vyridit se vsemi nezidovskymi,co by konecne reseni ,pod vlajkou jedne svetove vlady,to zacinaji uskutecnovat pres sve otroky v Americe a "Amerika " jde zotrocit dalsi,kdyz je to tak proste ,to pochopit,kdo jen trochu premysli.

http://www.come-and-hear.com/editor/flag150.jpg

104586

25.4.2006 3:55

julda fulda

jirka 65.?.?.?

Ze by vstal z mrtvych?

104246

25.4.2006 4:01

Roky už se snažím...

Esmate esmt (zavináč) centrum (tečka) cz 80.?.?.?

Roky už se marně snažím o obrodu komunismu v naší milované vlasti. Tato demokracie v podání pana Fučíka se mi ale natolik zalíbila, že se ze mne stal přesvědčený demokrat. [chechtot]

104248

25.4.2006 4:06

Say it ain't so, Mr Stwora!

Vandal 206.?.?.?

Budte tak laskav pane Stworo a přesvědčte nás, že jste si to vše sám nevymyslel.
A jestliže ten člověk za nálepkou Julia Fučíka je pacientem Bohnic na krátkodobé propustce, nemohl jste vybrat lepší příklad toho, jak by nám všem prospěla lobotomie.

104249

25.4.2006 16:48

RE: Say it ain't so, Mr Stwora!

mogul 217.?.?.?

Reakce na 104249

samozrejme, ze ten clanek je podvrh. autor (pan stwora) se prozradil pasazi o utocich palestincu proti demokraticke armade izraele. takto by nemohl argumentovat nikdo, kdo by to myslel vazne. palestinsti teroriste se dopousteji nasili "odvazne" ve valne vetsine proti civilistum. pan stwora chtel timto clankem zrejme pobavit neonacisticke zvedavce (ti to vsak nepochopili) a zesmesnit nazorove odpurce.

104317

25.4.2006 18:29

RE: Say it ain't so, Mr Stwora!

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 104317

i kdyz si myslite neco jineho nez pisete, mate i problem s porozumenim soucasne situace v palestine - utoky jsou sice zamereny na bezna mista, ale v izraeli jakozto vojenskem rezimu neexistuji civiliste-i deti maji jasnou vojenskou dochazku-za jejich osobnost jsou pak zodpovedni rodice-vojaci, nevojak neexistuje-pouze neschopny vojenske sluzby

ostate izrael nedokaze ani, sice hazi sve rakety take na civilnich mistech ale neumi to udelat casto jinak nez z bezpilotnich letadel, tady nejde ani tak o technicky pokrok ale spise o extremni moralni dilema - ja osobne se domnivam, ze uchyli -li se nekdo k tamovemu kroku je treba boj prenest ZPET na osobni uroven- ulice

104326

26.4.2006 10:45

RE: Say it ain't so, Mr Stwora!

benjamin freedman 149.?.?.?

Reakce na 104317

dalsi co rozprava o demokracii Izraelu.

V Izraeli sa Zid nemoze ozenit s nezidovkou a naopak.
Takemuto zriadeniu sa nevravi demokracia ale apartheid.

A ked neveris ze takyto email Stworovi mohol dojst, odporucim ta na diskusne forum hocijakeho dennika, napr. pravda.sk a zistis ze zopar takychto magorov sa vzdy najde.

104387

26.4.2006 18:55

RE: Say it ain't so, Mr Stwora!

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 104387

No jo, všude je něco, že...jinde zas je problém sňatek muslima s křesťankou, přestoupení na jinou víru...a jak halasně jsou zde takové země hájeny.

104425

27.4.2006 11:54

RE: Say it ain't so, Mr Stwora!

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 104425

Je-li to ovšem důvod ty země bombardovat, ptám se, proč nikdo nebombarduje Izrael? Že by kvůli nekontrolovaným atomovkám? Takže pokud chce stát omezovat něčí práva, musí mít nejdřív atomovku? Vypadá to tak.

Vidíte to moc černobíle. Svět není černobílý. To je právě zásadní omyl bušistánců, demokratistů. Málokdo si totiž myslí, že ajatolláh a spol. jsou kdovíjak svatí. Ale nikdo je nemůže bobardovat, protože se mu jejich postoj k manželství nelíbí. Navíc, když se tím bombardováním na postoji muslimů k manželství nic nezmění.

104482

27.4.2006 18:47

RE: Say it ain't so, Mr Stwora!

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 104482

Moment moment, já že to beru černobíle? V čem? Kde třeba píšu o tom, že výše napsené je důvod pro bombardování???

104512

27.4.2006 20:43

RE: Say it ain't so, Mr Stwora!

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 104512

A Vy si snad nemyslíte, že je potřeba bombardovat Irák, Irán a jiné podobné teroristy?

Pokud ne, hluboce se omlouvám, patrně jsem se zmýlil v adrese.

104521

27.4.2006 20:59

RE: Say it ain't so, Mr Stwora!

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 104521

To jste se skutečně zmýlil.

Pokud něco provedou, tak tvrdě do nich! Pokud by, pro příklad, Írán použil jadernou zbraň proti komukoliv, tak by měl být "spálen" (a možná i doslova) takovým způsobem, že už by se nikdy nikdo neodvážil něco takověho udělat. Ale až poté, nikoli preventivně!

Ano, pro oponenty, nezabránilo by se těžkým ztrátám (např., opět pro příklad, zničený Tel Aviv). Ale to není vždy to hlavní. Ostatně my nevíme, zda se něco stane či ne. To je ten problém "prevence", že může udělat více škody, než když k ní nedojde. Nevíme, co se stane...

A samozřejmě všem stejným metrem.

U Iráku dodnes nejsem přesvědčen o nutnosti zásahu, ačkoli odstranění saddámova režimu určitě neželím. To samé platí pro bombardování Srbska, ačkoli miloševičův režim byl nehezký.

A naopak při dělení Jugoslávie se domnívám, že se spíše asi zasáhnout mělo (proti všem stranám tak, aby byly zastaveny masakry, etnické čistky...).

104526

27.4.2006 22:46

RE: Say it ain't so, Mr Stwora!

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 104526

No to co píšeš o Iránu je podle mne značně demagogické. Iránci sedí hezky doma a jsou rádi že jsou rádi. Jestli někdo děla "neplechu" tak jedině Američaní kteří se roztahují po celém světě.

Co se týká Iráku nebo bombardování Jugoslávie tak to podle mne byly jasné agrese proti suverénním zemím.

A na závěr nesouhlasím s tím že se mělo zasahovat v bývalé Jugoslávii. Kdo má právo zasahovat v něčí zemi a dělat tam pořádky podle sebe? Nikdo.

104548

27.4.2006 23:59

RE: Say it ain't so, Mr Stwora!

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 104548

Člověče, umíš číst? Píši tam jasně a zřetelně, že jde o PŘÍKLAD! Čili o jakou demagogii jde?

A odpověz mi: kdyby Írán (hypoteticky) jako první použil jadernou zbraň, tak bys jednal jak?

K Jugoslávii začátku 90 let: kdyby se tam včas zasáhlo, tak mohla být zastavena občanská válca, masakry...tam nešlo v té době o dělání pořádků podle sebe, ale o dělání vůbec nějakého pořádku. A samozřejmě je otázka, zda by tento zásah nevedl zas k jiným negativům.

104555

1.5.2006 19:02

RE: Say it ain't so, Mr Stwora!

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 104555

A proč by to dělal? To je stejné jako se někoho zeptat co bych dělal kdyby třeba Polsko jako první zaútočilo na Německo(1939) nebo Srbsko na Rakousko(1914). Iránci určitě nejsou žádní hlupáci. Chtějí jen žít podle svého a vládnout si sami. Je na tom snad něco špatného.

Co se týká Jugoslávie. Byl to právě západ(USA a Německo) který tu válku podnítil a pomáhal ji rozpoutat. A zásah by ničemu nepomohl, akorát by na tom Srbové byli ještě hůř a Chorvati a Bosnáci mnohem líp. Takže by pomohl asi je Chorvatům a Bosnákům.

104860

29.4.2006 17:55

RE: Say it ain't so, Mr Stwora!

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 104425

No to vase vsude neco se tusim v nacistickem Nemecku nejlepe hodi jista pasaz z Norimberskych zakonu. [překvapení] [oči v sloup]

104700

25.4.2006 4:14

No to mi za poslední příspěvek stojí

Antiseptik 65.?.?.?

Juldo, ty si snad děláš srandu. Sice blbou, ale srandu. Anebo si nevidíš na špičku nosu. Demagogie je jediný slovo co mi napadá. Kam se na to Leho hrabe. Tak oni ti muslimové jen tak zničeho nic, ač jim nikdo nikdz nic nedělal, si asi řekli jeden krásnej den vrhneme se na Ameriku, sice je hodná, ale mz jsme čerti. Oj oj oj. Na druhou stranu možná že dosáhneš takovým příspěvkem záslužné činosti, totiž sjednotíš snad i nesjednotitelné. Proti sobě.

104251

25.4.2006 4:24

RE: No to mi za poslední příspěvek stojí

zap 69.?.?.?

Reakce na 104251

Me v tehle souvislosti prichazi na mysl

uvod do Scientologie(velmi podivna veda)....lide se deli na:
1. znale;
2. neznale, kteri se pri urcitem usili mohou neco naucit;
3. zdeformovane (aberees) kteri tuto schopnost nemaji.

Problem: kam zaradit pisatele clanku? [zmaten]

104253

25.4.2006 10:50

RE: No to mi za poslední příspěvek stojí

Honza777 213.?.?.?

Reakce na 104253

Přesně tak! [chechtot] [chechtot]
Pisatel článku je evidentně mimo realitu. Obsah jeho článku je důkazem nevědomosti a brainwashingu více než výmluvným, důkazem prosté pravdy: hlupáka se na nic neptej, řekne ti to sám.

K: Problem: kam zaradit pisatele clanku?

Obávám se, že se už zařadil. Svým myšlením (blbostí) se - obrazně řečeno - dávno zařadil do fronty obětí utopií, čekání na zázrak, realizace "světlých zítřků", "družstevnívh lánů", mávátek a hesel "kdo nejde s námi, jde proti nám", nástupišť do koncentráků a plynových komor na jejicnž konci je vždy nějaká obdoba onoho „Arbeit macht Frei“. Kdo se nepoučil z dějin, je nucen si je znovu prožít...

Svoboda a demokracie nejsou zadarmo a žádají si své oběti.(J.F.)

Není pochyb, že J.F. je jednou z nich.

104281

26.4.2006 0:24

RE: No to mi za poslední příspěvek stojí

zap 69.?.?.?

Reakce na 104281

Vzhledem k tomu, ze 'demogracie' je povazovana za sprostou nadavku,
si ten 'foolda' jiz vynadal dost! [smích]

104349

26.4.2006 6:11

RE: No to mi za poslední příspěvek stojí

Aja 24.?.?.?

Reakce na 104253

Me v tehle souvislosti prichazi na mysl

uvod do Scientologie(velmi podivna veda)....


Zape, neni to spis nabozenstvi, nez veda?

104372

25.4.2006 4:18

A ja myslel,

zap 69.?.?.?

ze to psal Oleg Koshe(ro)voy... [chechtot]

104252

25.4.2006 4:25

Neni ten clanek provokace?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 129.?.?.?

Nesnazi se ten demokrat vymamit nazory a pak je velkymu bratrovi predlozit? Ani bych se nedivil.

104254

25.4.2006 6:16

Na každém šprochu pravda trochu

čtenář 86.?.?.?

Inu, na každém šprochu pravda trochu. Je pravda, že Zvědavec staví svůj obsah podle předchozího předsudku vůči určitým skupinám lidí.

104255

25.4.2006 7:37

RE: Na každém šprochu pravda trochu

Zrzek 147.?.?.?

Reakce na 104255

Tak to s vami nesouhlasim. Zatim ziju v domeni, ze na Zvedavci muze psat kazdy, kdo pise trochu slusne. A to, ze prevazuji urcite nazory, jen neco rika o slozeni ctenaru a prispevatelu. Ale na tom nevidim nic spatneho, tak je to i u jinych "tiskovin", ne?

Jinak clanek me velmi pobavil, hlavne ta pasaz o boji USA s terorismem [smích] a o tom, ze homosexualita je normalni - autor zrejme nevi, ze na rozmnozovani jsou potreba dva zivocichove opacneho pohlavi (vicemene [velký smích] ).

104266

25.4.2006 6:29

Uf!

Tom 24.?.?.?

Juldo-Fuldo, skvělá práce! Ještě přihoď cikány a Julda-Čulda ti to vytlačí až na Britskejch listech!

104256

25.4.2006 19:11

RE: Uf!

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 104256

Kdyz se zde objevilo o cikanech.
Misto debat o popirani Holokaustu fanatiky, melo by se take psat o popirani nezidovskych obeti, v kazdem televiznim programu o zidovskych ztratach.
Cikani nejsou lide? A co Ostatni, kteri zahynuli spolu s zidy?
Mel by se ustanovit zakon, ze kdyz se pise o koncentracich, musi se psat o vsech obetech a ne pouze o zidovskych.
WW2 stala 50 milionu zivotu. 6 milionu je pouha cast teto strasne valky!
[zmaten]

104331

27.4.2006 22:51

RE: Uf!

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 104331

Souhlas. Taky nechápu proč se neustále mluví jen o Židovském holokaustu, jako by nikdo jiný za druhé světové nezemřel. Vždyt nacisté mají na svědomí zhruba 35 milionů Slovanů, vedle této genocidy bledne i ta Židovská. A i přesto se pořád mluví jen o Židech a o jiných obětech téměř vůbec.

104550

28.4.2006 0:05

RE: Uf!

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 104550

No já nevím, asi jak kde kdo čtete...

104556

30.4.2006 19:16

RE: Uf!

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 104556

"jak kde kdo čtete..."
Precist se da vse, kdyz se hleda ale Holokaust je servirovan na prvnim miste a je zameren pouze na zidovske obeti!
Jakoby ostatni lide nemeli stejnou hodnotu [zmaten]

104792

25.4.2006 6:55

Morrest

Morrest Morrest (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

>O tom, jak by sami rádi pronásledovali své odpůrce, taktně mlčí…

Existuje jistá skupina "nelidí", které byla pronásledována a která v současném světě pronásleduje své odpůrce, ba i jejich děti, provádí masakrování civilistů s tichým mezinárodním souhlasem, plánuje a provádí únosy na územích cizích států a ještě se chová tak, že na to má nezadatelné právo. Požaduje placení výpalného a hraje si na ublížené, dotčené a ochranyhodné.
Když se nad tím člověk zamyslí, tak každá myšlenka má své meze a lidová moudrost praví, že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Ten "džbán" už je pěkně nakřáplej, tak se snad brzo dočkáme. Jenom aby v něm nebylo víc jedu, než jsme si ochotni přiznat...

Malachius O´Morgan - Gloria olive - to nic, to přejde.

104258

25.4.2006 7:12

11. zari...

Rejpal 24.?.?.?

Julda ve svem clanku pise; Pohadkam, ze si 11. zari USA udelali sami, muze verit jen blazen.
Predstavte si Juldo, ze tady na Zvedavci tomu veri spousta lidi, a nejenom zde.
Ja tomu tedy neverim, to by uz musela byt hotova Sodoma Gomorra.
[pláč]

104261

25.4.2006 10:36

RE: 11. zari...

Jiří Rýpar 85.?.?.?

Reakce na 104261

Pošlu ti DVD které to dokazuje.Pak bádej [smích]

Vesměs mi nezbývá než souhlasit s velkou většinou reakcí.
1)AntiSIONISMUS není antisemitismus
2)Nejsem podřadný, jak tvrdí-protože nevěřím v židovského B-h-.
3)Všechny velké války byly a jsou placeny z jednoho zdroje.
4)11.září 2001 je podle mého názoru převratem provedeným proti demokracii a ne na její obranu.

Julda ať si klidně věří všemu co mu nacpou do kebule.
Není to až směšné jak "NEJVĚTŠÍ OBRÁNCI DEMOKRACIE" jako Julda,neumí udržet na uzdě své Fašistické touhy střílet.Juldové patří do vězení,ne lidi co svobodně myslí.ČAU

104279

25.4.2006 7:22

Ten článek je samozřejmě ptákovina ...

VV jjjvvv (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

... a nejspíš opožděný apríl. Ale docela dobře je tam popsán postoj dnešních propagandistů (ať už státních nebo monopolních novinových) ke svobodě slova.
Např.: S nástupem femonacismu, tzn. totalitní ideologie, skrývající se za sociální hnutí feminismu (stejně jako nacionální socialismus, který se "přilepil" na sociální hnutí dělníků a proto NSDAP ) máme ale náhle podivnou SLEPOTU v našich médiích. Femonacistky otevřeně a už i na fakultách VŠ hlásají DEKOMPOZICI PATRIARCHÁLNÍ SPOLEČNOSTI, tedy konečné domrdání jak demokracie tak celé společnosti. A to je "demokraty" dokonce honorováno ročně stovkami milionů ze státního rozpočtu.
(domrdání viz. http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2005103003)

104264

25.4.2006 8:13

Pane Stworo

YAMATO 62.?.?.?

Máte toto zapotřebí? Vaši příznivci se jistě tetelí blahem a můžou se nejspíš roztrhat smíchy. Ale pro nezaujaté lidi je to zjavná propaganda...

104269

25.4.2006 8:31

Námitka.

MF 194.?.?.?

Mám námitky proti pasáži o homosexuálech. Oni sami si řekli o to, že ostatní se na ně dívají s despektem, nebo až nepřátelsky. Kdyby se t.zv. nezviditelňovali, svými požadavky na oficiální sňatky nedráždili normální lidi, neprovokovali demonstracemi a nepředváděli skorosex na očích všem, nikomu by myslím nevadili. Takhle vadí i mně.

104270

25.4.2006 8:56

Julius

john bombardon 82.?.?.?

Na Fučíka mi nešahejte, ten udal nejmíň tři komunistický buňky než ho zařízli. [velký smích]

104272

25.4.2006 9:05

Doplnění čtenáře:-)))

LACO 62.?.?.?

Tak tohleto je síla a bohužel vzorek "přesvědčení" 80-90% lidí. Typická ukázka "správně" namasírovaného mozku.. Takhle to dopadá, když někdo nedokáže (nebo nechce) nahlédnout za hranice ČT, Novy, MF Hnus, bráno v českých poměrech. [naštvaný]

104273

25.4.2006 9:25

Rozhled

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 195.?.?.?

Nelze přesvědčit člověka, který nevidí za vlastní humna, že něco je jinak. Předžvýkané informace mu vytvářejí srozumitelný obraz světa a on nemusí hledat záludnosti. On NEVÍ, že za humny něco je. Možná i tuší, jenže se toho bojí a tak mu to mozek filtruje.

Člověk si musí v první řadě uvědomit, že vždy existují informace o nichž neví. (Tohle tvrzení vypadá banálně ale ne každý s tím pracuje. Viz J.F.) Začít je hledat porovnávat...a má po jistotě. A to je dost nepohodlné.

Nemyslete si, projevuje se to i v tom zmiňovaném antisemitismu. Spousta z nás se dopracovala k tomu, že za velkou část zla mohou ONI. A velká část si to redukovala na židy a šábes boys. Jenže to není ono. To jsou obecně špatní lidé, mezi nimiž je mnoho židů. (Znáte to, sklenice optimisty je z poloviny plná a pesimisty poloprázdná [smích])

Nebo-li! I redukce potíží světa na židy, je plodem stejného nedostatku rozhledu, jako redukce téhož na teroristy.

104274

25.4.2006 9:34

RE: Rozhled

Honza777 213.?.?.?

Reakce na 104274

>Nelze přesvědčit člověka, který nevidí za vlastní humna,
>že něco je jinak. Předžvýkané informace mu vytvářejí
>srozumitelný obraz světa a on nemusí hledat záludnosti. On
>NEVÍ, že za humny něco je. Možná i tuší, jenže se toho
>bojí a tak mu to mozek filtruje.

Člověk si musí v první řadě uvědomit, že vždy existují informace o nichž neví.

Naprostý souhlas! SVATÁ PRAVDA! Uvědomit, připustit a přiznat.

104275

25.4.2006 10:19

fucik

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

se historicky znemoznil, ale zrejme mel pocit, ze to uz vyprchalo a proto to sel napravit.. ale je samozrejme nutne to pausalne neodmitnout a umerny cas nad tim stravit...

jeho nickname naznacuje, ze v nas vidi nepratele - kdo je nepritel komunismu? samozrejme fasismus, jsou to dva kohouti na jednom smetisti - proto takto nalepkuje, je nelogicke psat clovek vyjadrujici souhlas

104278

25.4.2006 10:43

Bez prekvapeni ....

Lev. 82.?.?.?

Co jeste k tomuto clanku vic dodat ? Pekny vyplod z Nezvedavcovy kuchyne. Presne tak smysleji pani Nezvedavci ....... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

104280

25.4.2006 10:50

b52

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

podla mna je cely clanok len vtip, ktory napisal v.stwora, pretoze
inac sa to ani neda brat
ved takuto ubohu obhajobu terajsieho rezimu by nesplodil ani leho...

104282

25.4.2006 10:52

Nezname se pane odnekud ???

SandWalker 80.?.?.?

...tak pratele nemate po cteni tech blabolu kostrbate poskladanych do stale se opakujiciho a tudiz trapne vyvanuleho textu takovy dojem, ze to pise nekde za tremi horami a tremi rekami (rozumej poradny IP tunel) sam velky Mr. Leho? [oči v sloup]

104283

25.4.2006 11:00

RE: Nezname se pane odnekud ???

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 104283

Hmm, vysoce morální postoj pisatele by tomu nasvědčoval. [chechtot]

104285

25.4.2006 10:52

Takovych nazoru vice

Petr Rehak 195.?.?.?

No nejakou dobu jsem sem nezavital a kdyz uz tak se k nicemu nevyjadroval .. ale jsem velice rad ze jsem si tento clanek precetl. A takovych jen vice a houst .. presne takovy si rad prectu kdyz si myslim ze je vsechno v pohode a lide maji mozna i trosku rozumu. Okamzite me vyvede z omylu [smích]
Vyjadrovat se k obsahu nema smysl nebot na nazor ktery je naprosto nelogicky a behem 3 odstavcu ji protirecici ma pravo kazdy.
Jen tak dal a takovych clanku vice. Jen skoda ze v diskuzich uz neni videt LEHO jeho prispevky se me vetcinou cetli stejne dobre.
No nic nesedet v praci dal bych si jako dezert neco menciho treba pernikovou chaloupku [mrknutí jedním okem]

104284

25.4.2006 11:04

REAKCE K ČLÁNKU

karel klozar 212.?.?.?

: -))))))))))))))))))))

: -((((((((((((((((((((

104286

25.4.2006 11:32

Milý Fučíku

detergent 194.?.?.?

Nesouhlasím s vámi ani co by se za nehet vešlo, ale budu do krve bojovat za to, abyste svůj názor směl hlásat bez rizika pronásledování. To je rozdíl mezi mou a vaší vizí "demokracie". [smích]

104288

25.4.2006 11:55

Vážený pán J.F.,

Michal Bartek mbartek (zavináč) zoznam (tečka) sk 84.?.?.?

nežijete Vy náhodou v MATRIX-e?

104289

25.4.2006 12:21

škoda

dub 62.?.?.?

že pisatel nezveřejnil, na které klinice mu byla amputace mozku provedena. tak skvělá práce přeci zaslouží ocenění.

104292

25.4.2006 12:33

Té radosti...

krysa 84.?.?.?

ad: Oblíbeným terčem Zvědavce jsou homosexuálové. Jako každý zbabělec i Zvědavec útočí na bezbrannou skupinu, která se provinila jenom tím, že je. Homosexualita není zločin, ale naprosto normální sexuální orientace naprosto rovnocenná orientaci heterosexuální. Copak jsou někteří lidé méně cenní jenom proto, že milují osobu stejného pohlaví? Je mi ze zvědavců zle!
----------

Re: Osobně se nedomnívám, že homosexualita je NAPROSTO NORMALNI orientace!
Jde o ANOMALII či odchylku (všimněte si že píšu odchylku a nikoli úchylku!)
To by mohlo za chvíli byt normální, i když bača poleze na ovci...
třeba ju taky miluje, že... a jak třeba pedofili milují malý děti!
Tedy minimálně to říkají... takže láskou bych tady taky neoperoval.
Podstatný je to, že by kvůli tomu neměli být homosexuáli ZVYHODNOVANI
oproti ostatním. No a já mám pocit, že některé zákony vedou k tomu, že jsou!
Problém menšin je často v tom, že řvou nikoli aby měli STEJNA prava ale aby měli VETSI prava!

--------Zvědavec také stále útočí na politiku USA, ale kdyby Spojené státy nevedly tak zarputilý (a někdy i marný či nespravedlivý) boj proti mezinárodnímu terorismu, mohl by mezi muslimskými teroristy vyrůst nový Hitler a z muslimů noví nacisté.
---------
Re: takhle ovšem muže vyrůst fašismus i ve Spojených státech...zvláště když přiznáváte, že vedou nespravedlivý boj... kromtoho se dostáváte na systém "kdo je proti USA, je terorista" na základě toho, že nejspíš proti teroristům bojují jen USA, teda podle vás.

---------
O jejich fanatismu svědčí nejen různá provolání jejich vůdců, ale například i situace v Izraeli, kdy se sebevražední atentnátníci neštítí ani útoků na pořádkové jednotky demokratického izraelského státu. Pohádkám, že si 11. září USA udělaly sami, může věřit jen blázen. USA jsou vyspělou demokracií s letitou tradicí.
-----------
Re: proto tam (v USA) taky čas od času odstřelí prezidenta, že... ostatně pokud jde o ten Izrael, myslíte si že Shin Bet či MOSSAD používají jíný formy výslechu jak např. Gestapo, KGB či CIA a StB nebo Stasi?
No a o provolání "vůdců" v Izraeli a USA by bylo líp radši nemluvit...

-----------

Až donedávna byla v USA až příliš velká svoboda, která umožnila, že si nepřátelé demokracie a našeho způsobu života mohli být jistí svou beztrestností. Guantanámo je jediným možným výsledkem chyby, kterou si demokratičtí představitelé uvědomili za pět minut dvanáct. Je lepší zmařit nevinný život, než přijít o výdobytky civilizace a budoucnost. I tady platí – svoboda a demokracie nejsou zadarmo a žádají si své oběti. Bohužel.

Re: A vzhůru k novým Gulagům, zákonům jako Patriot Act, obecným odposlechům a čtení pošty jak za StB, etc....

-------------

104293

25.4.2006 12:34

Té radosti ..2.

krysa 84.?.?.?

Ad:
Demokracie má spoustu chyb a nedostatků, ale já raději budu žít v demokratickém státě i s těmito chybami než v diktatuře, kde nebudeme moci říci, co si myslíme, kde nám bude někdo neustále kontrolovat naše soukromí, kde nebudeme moci jezdit, kam chceme a tak dále. Copak jsme již zapomněli, proč naši dědové umírali v boji proti fašismu?
------

Múžete mi vysvětlit jak rozlišujete mezi diktaturou a americkou demokracií, když "svoboda" je v obojím stejná? Včetně té kontroly myšlení, vyjadřování, telefonů, pošty, odposlechů, etc?

Copak jste již zapomněl, proč naši dědové umírali v boji proti fašismu a komunismu???


104294

25.4.2006 13:52

no zde tedy o sqelem clanku nemuze byti reci

eugen 160.?.?.?

fuciku,fuciku vubec se nedivim proc pisatele tohoto jmena koncivaji na opratce[velký smích]

kdyz pominu,ze revizioniste maji byti udajne zlocinci tak jiz zbyva jen to,ze jejich obhajovani neni nicim jinym nez hajenim svobody slova a svobody vubec.
nehlede na to,ze zrejme maji v mnohem pravdu.

kdo se zastava buzerantu je u mne neco podobneho jako oni a tudiz mi z nej je podobne zle jako jemu ze zvedavcu[mrknutí jedním okem]

na politiku usa dnes utoci jiz snad vsichni s vyjimkou jejich tvurcu.

jak chcete zit v demokracii kdyz sam vehementne prosazujete totalitu nejhrubsiho zrna?!

104297

25.4.2006 14:12

Svoboda nezna hranice

JAZ 87.?.?.?

Pri cteni clanku jsem se neubranil lehkemu usmesku na sve tvari, ale take povzdechu. Vetsina nedorozumeni pri jakekoli debate prameni z nedostatecneho vymezeni ci objasneni pojmu pro temat dulezitych. A tak se stava ze jedinec majici potrebu vyjadrit svuj nazor komentuje temat na zaklade vlastniho, jeho srdci a rozumu nejblizsiho vykladu skutecnosti. Ostatne, tak je tomu i v mem pripade. Pozn.(to pro pripad selekce reakci na muj prispevek [mrknutí jedním okem]
Kdyz jsem clanek docetl, doznal jsem, ze musim naprosto souhlasit s poslednim odstavcem. Vypada totiz, jako by ho psala jina osoba nez pisatel predchoziho textu. A tak se nemuzu ubranit dojmu, ze pan Fucik si nekde precetl, mozna i doslovne pouzil text nekoho, kdo o demokracii psal a pohuzil ho jako motivaci k vlastnimu vyjadreni predstavy o fungovani demokraticke spolecnosti. Z nazoru pana Fucika citim jeho niterni strach o jeho vlastni malinkou svobodu poctive vydrenou na poli vzrustajici kapitalisticke a birokraticke spolecnosti, kde je demokracie pouze nalepkou a alibizmem opravnujicim kohokoli cinit cokoli. Nedivim se panu Fucikovi, ze citi nejistotu v mihave existenci sve ohranicene svobody. Kazdy ji nekdy pocitujeme tvari v tvari moci, ktera tak lehce dokaze ovladat nase zivoty a na zaklade jakehokoli podezreni mas treba vymazat ze sveta v zajmu ochrany naroda.
A proto pane Fuciku, at rikame co chceme, kazdemu z nas, presne jak pisete, se muze stat, ze drive ci pozdeji budeme oznaceni za nepritele rezimu, jen proto, ze vyjadrime svuj nazor a obavu o svoji "ohranicenou svobodu" a budeme zatceni, ci rovnou zastreleni bez soudu. Nehlede na to, jaky vyklad dekokracie pouzivame pro svoji potrebu.

104300

25.4.2006 15:02

Nevěřím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Tohle jste si museli poslat sami [chechtot] Nevěřím, že tenhle tlamocvik někdo opravdu poslal a myslel vážně [velký smích]

104307

25.4.2006 15:19

RE: Nevěřím

Honza777 213.?.?.?

Reakce na 104307

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

104308

25.4.2006 19:53

RE: Nevěřím

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 104307

Pane! [chechtot] Takovouhle blbost by nikdo nezfalšoval. To je někdo nakrmený "Stars and stripes." Falzifikát by měl odchylky k normalitě, zejména jazykové. Tohle je bez chyb. Totálně blbé, odshora dolů. A ten slovník, stylistika...někdo už to tu nadhodil. Autorem je někdo z Nezvedavce. Má to přesně toho ducha.

104336

27.4.2006 18:14

RE: Nevěřím

Pontifex 217.?.?.?

Reakce na 104336

Občas by stačilo si přečíst diskuze na severech jako je idnes a nebo centrum.cz, by jste koukal co tam lidí píší za názory. Ne nepodobné tomuto "vejšplechtu" s názvem "Jsem a vždy budu demokrat". [smích]

104511

27.4.2006 20:41

RE: Nevěřím

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 104511

Souhlas. Blb vymyslí blbost. A že jich je kolem k vidění habaděj. Blbů i blbostí. Ale rozumný člověk, pokud bude falšovat blbost, nebude to čistokrevná blbost a bude to k rozeznání.

104520

25.4.2006 15:29

reakcia na autora clanku

tsunlai 194.?.?.?

pan Fucik si podla mna zjavne velmi ulavil, pretoze keby to bol clovek, ktory ma seriozne zaujem diskutovat aj s inymi ludmi, ktori maju iny nazor ako on sam, nepisal by maily, ale sa zapojil do diskusie.
Co je vsak na celom tomto smutne- ze ludi s klapkami na ociach, ktori su hrdi, ze nenavidia ci uz moslimov alebo dokonca Arabov( lebo povacsine v tom nevidia ziadny rozdiel),je stale velmi vela a napriek tomu, ze o tom nic nevedia, odsudia ich na zaklade sprav v mediach, ktore o tomto velmi radi pisu. co je vsak zaujimave-co robi druha strana- napr. sionisti- nas nezaujima. Je samozrejme ovela jednoduchsie sa na problem pozerat iba z jenej stranky, naco by sme si to zbytocne komplikovali, ked mozeme nakydat vela hnoja iba na jednych a bude to hotove!

104311

25.4.2006 16:42

RE: reakcia na autora clanku

krysa 84.?.?.?

Reakce na 104311

Co je vsak na celom tomto smutne- ze ludi s klapkami na ociach, ktori su hrdi, ze nenavidia ci uz moslimov alebo dokonca Arabov( lebo povacsine v tom nevidia ziadny rozdiel),je stale velmi vela a napriek tomu, ze o tom nic nevedia, odsudia ich na zaklade sprav v mediach, ktore o tomto velmi radi pisu. co je vsak zaujimave-co robi druha strana- napr. sionisti- nas nezaujima. Je samozrejme ovela jednoduchsie sa na problem pozerat iba z jenej stranky, naco by sme si to zbytocne komplikovali, ked mozeme nakydat vela hnoja iba na jednych a bude to hotove!

---

To je prece u nas typicke! A u vas na SLovensku asi taky, hi!
Na druhe strane, kdyby prisli Arabi, uz zitra se stavi na namesti Svobody mesita a vlada se se zdvizenyma zadkama klani smerem k Mecce...
Kdyz odejdou a prijdou Zidi, bude mit kazdej cepicku a fousa az po prdel a mesita se za tyden prestavi na synagogu...

104316

25.4.2006 17:25

Ten článek je podle mne provokace

Emma Bovary 84.?.?.?

Pochybuji že to "Julius Fučík" myslí vážně. Jestli ano tak ten odstavec o homosexuálech podepisuji. Zbytek je jasný fašismus který se ale rafinovaně maskuje jako radikální antifašismus.

104320

25.4.2006 19:01

Nechápu , jsem jako Alenka v říši divů

cybervlk cybervlk (zavináč) centrum (tečka) cz 83.?.?.?

[pláč] je zvláštní jakým stylem autor píše [pláč] odvolává se na demokracii a je
na sebe strašně hrdý , jak to těm Zvědavcům natřel [překvapení] je potřeba so však uvědomit , že dějiny jsou trochu složitější a Naše skvělá přítomnost umí odsoudit vše na jednu hromadu [oči v sloup] kritizuje hnědost zvědavce a maluje vše rudě ,ba drsně bolševicky [zmaten] Zvědavec je skvělý a články mají dost smyslu , tento článek je mimo [zahanbení]

104329

25.4.2006 19:41

Samozřejmě...

retaliator 85.?.?.?

Samozřejmě, že je to jen recese...ale povedena! [velký smích]

104334

25.4.2006 20:20

Je to kvalitni diskusni prispevek, jak zada redakce?

Sova 89.?.?.?

Nevim, co tim chtel " basnik " rici - chtel se pripojit k tem, co kazdeho by zavreli, ktery by mel jiny nazor? Nikdo nepopira, ze naciste zavitali Zidy, nektere jiste i vrazdili - ale dam tomu Fucikovi otazku?
Jak to ze se tolik lidi vratilo z koncentraku - u nas napr. dobre znamy zidovsky spisovatel a tesi se dobremu zdravi a tisice jinych, kteri odesli prevazne do USA anebo Weisman, znamy honic nacistu a zemrel ve veku 90 let ve Vidni- anebo nas byv.kom.prezident Novotny a tisce dalsich?

104340

25.4.2006 20:40

RE: Je to kvalitni diskusni prispevek, jak zada redakce?

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 104340

Takže nakonec je škoda, že ta válka neskončila později a nezlikvidovali je úplně všechny, ne? A jistě víte, že hrdinné SS (nemyslím teď Waffen SS) se koncem války mohli z valné části posrat strachy a najednou že Židy a další vězně v KT nelikvidovali, ale dokobce i chránili jako "alibi". Ostatně proč by také jinak likvidovali celou mašinerii, jak to jen šlo...

104341

25.4.2006 20:42

Jsem a vždy budu fašista!

JOLLY JOCKER 83.?.?.?

Když jsem si přečetl Fučíkův článek, musel jsem se poněkud hořce usmát. Vidíte to, milí čtenáři Zvědavce, kam to s tou demokracií spěje. Teď je mi naprosto jasné, proč lidé typu autora článku tak nenávidí fašismus a nacismus: nejde jim o nevinné oběti nebo o zavražděné židy, jsou nepřáteli systému, který neumožňuje jakékoliv překročení zákona, jakoukoliv zlodějnu, násilí nebo podvod a veškeré takové případy tvrdě trestá. Oni sami by totiž rádi tyto zločiny páchali, a k tomu potřebují bezzubou slabošskou demokracii. Jeden můj známý, velmi starý pán, jednou vzpomínal jak bylo za Protektorátu bezpečno na ulicích. Bydlel tehdy v 1.p. vily, přičemž přízemí bylo zařízené ale neobydlené. Nikdy po celou dobu Protektorátu nemusel zamykat dům a nikdy se nemusel bát že by se mu někdo do domu vloupal. A mimochodem: to okřídlené heslo v úvodu autorova článku není Práce - kázeň - pořádek, (to poslední slovo mu asi nejvíc pije krev), ale PRÁCE - KÁZEŇ - ODVAHA! a je to vyloženě heslo českých fašistů, Gajdovců. Když tak přemýšlím o morálním profilu autora článku, zcela chápu smysl jiného fašistického hesla : MNOHO CTI - MNOHO NEPŘÁTEL. Ano, skutečně, čestní a rovní lidé mají většinou mnoho nepřátel, hlavně takových křiváků jako je autor té výše uvedené zhovadilosti.

104342

25.4.2006 22:32

RE: Jsem a vždy budu fašista!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 104342

>nejde jim o nevinné oběti nebo o zavražděné židy, jsou nepřáteli systému, který neumožňuje jakékoliv překročení zákona, jakoukoliv zlodějnu, násilí nebo podvod a veškeré takové případy tvrdě trestá.<

Trestá? Spíš jste chtěl napsat vykonává ne?

>Oni sami by totiž rádi tyto zločiny páchali, a k tomu potřebují bezzubou slabošskou demokracii. Jeden můj známý, velmi starý pán, jednou vzpomínal jak bylo za Protektorátu bezpečno na ulicích. Bydlel tehdy v 1.p. vily, přičemž přízemí bylo zařízené ale neobydlené. Nikdy po celou dobu Protektorátu nemusel zamykat dům a nikdy se nemusel bát že by se mu někdo do domu vloupal<

O jak dojemné[smích]) Na pomyslné misce vah to zřejmě dle pana Jolly Jokera vyváží víc jak těch 300 000 tisíc zavražděných Čechů a Slováků.

>A mimochodem: to okřídlené heslo v úvodu autorova článku není Práce - kázeň - pořádek, (to poslední slovo mu asi nejvíc pije krev)<

No mne taky už jen proto že jakýmsi "pořádkem" se zaštitovali různí straničtí tajemníci před rokem 89.

>Když tak přemýšlím o morálním profilu autora článku<

Morální profil autora článku je naprosto stejný jako váš. Vy jste obhájce hnusné antihumanistické ideologie která své odpůrce vraždila. J.Fučík navrhuje něco podobného. Vám může být maximálně přičteno ke cti že hrajete na rozdíl od něj s otevřenými kartami a ke svému přesvědčení se otevřené hlásíte.

>zcela chápu smysl jiného fašistického hesla : MNOHO CTI - MNOHO NEPŘÁTEL. Ano, skutečně, čestní a rovní lidé mají většinou mnoho nepřátel, hlavně takových křiváků jako je autor té výše uvedené zhovadilosti.<

Většinová společnost obvykle reaguje odmítavě na jakékoliv extrémnější postoje. I radikální ekologismus, radikální feminismus, radikální humanrightismus etc bude mít "mnoho nepřátel". To není v žádné souvislosti s tím jestli zastánci těchto postojů jsou "čestní a rovní lidé".


104347

27.4.2006 22:05

RE: Jsem a vždy budu fašista!

JOLLY JOCKER 83.?.?.?

Reakce na 104347

Paní Emmo, dovolte abych Vás trochu poopravil: Těch mrtvých Čechů nebylo 300 000, ale 360 000. Paradoxem ovšem zůstává, že to byl právě president Beneš, zapřísáhlý demokrat a odpůrce fašismu, který svou zbabělou politikou umožnil smrt těchto vynikajících vlastenců a v převážné většině nesmírně statečných lidí, když náš národ bez boje vydal do rukou nacistů. Naproti tomu to byl právě Radola Gajda, vůdce českých fašistů, který byl jedním z nejzapřísáhlejších zastánců ozbrojeného boje a obrany vlasti proti hitlerovskému Německu. Ještě večer před vstupem německých vojsk do naší vlasti se snažil organizovat dobrovolnické skupiny obránců z řad NOF a tvrdil, že v Praze bude střílet každý kanál. Bohužel už bylo pozdě a takový zoufalý odpor by byl sebevraždou. Takže, prosím, oběti českých vlastenců nepřičítejte na vrub fašistům, ale zbabělým a slabošským politikům sloužícím slabošskému systému. To že jsem vyzvedl dodržování zákonů ve fašistických režimech a v nacismu nemělo nic společného se zavražděnými vlastenci. Chtěl jsem jen demonstrovat, jaký protiklad existuje dnes proti tehdejší době co se týká kriminality. Domnívám se, že až bude v naší demokracii alespoň stejná jistota bezpečnosti a ochrany proti kriminalitě jako tehdy, pak budete mít morální právo komentovat tehdejší stav ironickými poznámkami. Ale to dřív tráva zmodrá, než se toho dočkáme.
Máte pravdu, jsem zastáncem antihumanistické ideologie. Když totiž vidím, kam ta vaše humanistická ideologie vede, jsem k tomu donucen. Vaši humanisté povraždili bez mrknutí oka a bez varování miliony lidí v Hirošimě a Nagasaki, během jediné noci dokázali povraždit 300 000 lidí v Drážďanech, v Iráku dlouhá léty díky jejich blokádě umíraly děti nedostatkem léků a díky nim je tam dnes občanská válka, zaútočili na suverénní Jugoslávii a bombardovali tam civilní objekty včetně porodnic a škol,načež zavinili exodus statisíců Srbů břed bandity z UCK, bez mrknutí oka dovolují negerským komandům vraždit bílé farmáře v Zimbabwe, Nigerii a JAR, vyvolali řadu lokálních konfliktů po celém světě, podporovali a zbraněmi zásobovali Taliban, tolerují bestiální zacházení Židů s Palestinci atd atd. Nebudu pokračovat, protože to nemá smysl. Vaši humanisté jsou ta nejodpornější smečka pokrytců a vrahů, jaké se žádný fašistický režim na celém světě ani náznakem nevyrovnal. A až zase příště budete někoho povýšenecky odsuzovat za to že má jiné názory než Vy, projděte se nejdřív ulicemi Vašeho města. Uvidíte bandy loupeživých cikánů a fasády domů ozdobené sprejerskými klikyháky. Nebojte se, nevím kde žijete. Nemusím to vědět. Je to totiž všude stejné. A to ještě zatím u nás nehoří auta, školy a nemocnice jako v Paříži, Bruselu a jinde. Ale budou.

104541

27.4.2006 23:12

RE: Jsem a vždy budu fašista!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 104541

Svádět oběti nacismu na Beneše mne připadá stejné jako argumenty některých českých komunistů že oběti zinscenovaných procesů z padesátých let byli "oběti studené války"
Většina vašeho komentáře svědčí o tom že žijete v nějakém hodně černobílém Světě a o mých názorech nevíte absolutně nic. Věřte tomu ale velká část těch kteří jsou proti jakékoliv formě autoritářského nebo totalitního režimu a kteří by se dali označit jako humanisté rozhodně neschvalují bombardování Dráždan, svržení atomových pum na Hirošimu a Nagasaki, embargo vůči Iráku, kritizuje Israel, utok na Jugoslávii, etnické čistky prováděný albánskými fašisty z KLA v Kosovu(btw: v té souvislosti mne napadá výběr vašich obětí je dost selektivní proč se např nezmíníte že KLA vyhnala i kosovské Romy a že Srbové byli v mnohem větším množství vyhnáni Chorvaty z Krajiny ale tak trochu tuším proč stejně tak proč nepřipomínáte že většina obětí Mugabeho režimu není bílá [mrknutí jedním okem] )
Zásadní rozdíl mezi námi dvěma je v tom že moje postoje jsou skutečně antiestablishmentové zatímco vy reprezentujete směr který ve skutečnosti představuje jakýsi "paralelní establishment" a nabízí alternativní vizi společnosti která by občanské svobody osekala ještě víc než vládcové dnešního Světa. Píšete že fašistické režimy nemají na svědomí tolik obětí jako představitelé liberálních demokracií (předpokládám že těmi fašisty myslíte jen Mussoliniho) no samozřejmě taky na to neměli tolik času. Jaký je ale rozdíl mezi Americkou invazí do Iráku před třemi lety a napadením Habeše v roce 1935? Váš problém je že si neuvědomujete že v podstatě každý režim má jisté rysy fašismu v menší nebo větší míře. Vaše názory odsuzuji protože je považuji za útok na moji svobodu a vaše cesta neznamená zlepšení současného neutěšeného stavu dnešního Světa ale naopak vystupnování těch jeho nejodpudivějších stránek do extrému. P.S Graffiti pokud nejsou na historicky cenných budovách mi nevadí.

104552

16.5.2006 21:15

RE: Jsem a vždy budu fašista!

JOLLY JOCKER 83.?.?.?

Reakce na 104552

Paní Emmo, pokud píšete, že nevím nic o Vašich názorech, potom Vám bohužel musím opáčit, že ani vy nevíte nic o těch mých. Jste bohužel v zajetí obecných představ. Píšete, že každý režim má určité rysy fašismu. Ovšem správnější by bylo napsat, že fašismus má některé rysy demokracie a monarchismu. Fašismus je totiž dědicem politických systémů, které mu předcházely (přečtěte si Mussoliniho Politickou a společenskou doktrínu fašismu). Měla byste si uvědomit, že establishment bude existovat vždy a vždy existoval. Pokud si myslíte, že se tomu lze vyhnout, dostáváte se do sfér nějakých anarchistických ideí budování ráje na zemi. Ovšem je velký rozdíl, když tento establishment pracuje pro rozvoj státu a národa, nebo když pracuje proti němu. Establishment, který oba kritizujeme, se zaštiťuje humanismem, demokracíí a lidskými právy a v jejich jménu vraždí,lže, krade a ponižuje celé národy. Do vlastní země tento establishment vsazuje cizorodé živly, aby tak vyvolal zmatek a udržel vlastní lid v mantinelech osobních starostí. To mu dovoluje vládnout podle hesla "rozděl a panuj".

Establishment, který já obhajuji, pracuje pro posílení role státu a národa, buduje impérium a prosperitu. Snaží se lid sjednotit a vést ho vytýčeným směrem (ohledně sjednocení společnosti Vám doporučuji Othmara Spanna Skutečný stát). Tento establishment pracuje podle hesla "sjednoť a vládni".

Co se týče Vašeho srovnání Habeše a Iráku, jsou to diametrálně odlišné případy. Mussolini vpadl do Habeše v situaci, kdy veškeré ostatní oblasti Afriky byly kolonizovány Anglií, Francií a Španělskem, tedy liberálnědemokratickými státy. Jelikož po 1. sv. v. si tyto země jako vítězné mocnosti rozebraly všechny kolonie a Itálie utřela nudli i přesto že bojovala za nemalých obětí na straně Dohody, Mussolini se rozhodl tuto křivdu napravit. Pokud se nemýlím, Bushovy pohnutky i politické klima dnešní postkoloniální doby je trochu odlišné.

Pokud tvrdíte, že fašisté neměli tolik času se projevit jako vaši demokratičtí humanisté, rád bych Vás upozornil na skutečnost, že Mussolini neměl koncentrační tábory, pouze pro zločince solné doly na Sicílii, kde se počet vězňů pohyboval v řádu stovek (během 2 let zlikvidoval mafii, což se nikomu předtím ani potom nepodařilo). Svoje polické odpůrce, mezi nimi i zapšklé komunisty, posílal do vyhnanství do vesniček v Apeninách, kde nemohli škodit, nicméně žili volně a běžným občanským životem. To se ovšem nedá říci o demokratech v USA, kteří měli pro Italy a Japonce koncentráky pohotově k mání a drželi je tam bez soudu celou válku. Podobně si bez soudu odseděl 6 let v lágru vůdce anglické BUF sir Oswald Mosley. A stejně tak jsou těmito demokratickými státy vězněni lidé v tajných koncentrácích po celém světě i dnes. Inu, demokracie, dítě humanistického myšlení...

106050

16.5.2006 22:30

RE: Jsem a vždy budu fašista!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 106050

Ano máte pravdu že establishment bude existovat vždy ale já chci žít v zemi a vždy budu preferovat takový systém kde bude možné jeho představitele beztrestně kritizovat, satiricky zesměšnovat prostě kde si můžu říct na plnou hubu říct co si myslím. A to v tom vašem "Skutečném státě" možné nebylo.
Jistě Mussoliniho režim zacházel se svými odpůrci lépe než Stalin nebo Hitler, nebyl antisemita a rasista v určitých obdobích dokonce zastával postoje které by mu vynesli od některých zdejších diskutérů označení "shabbez-boy" [smích]). Jenže takovými argumenty je možné obhájit i normalizační režim dr Husáka. Přepadení Habeše těžko obhájíte nemluvě o tom že byl při tom použito chemických zbraní. Jinak předpokládám že mezi ty zločince v solných dolech v duchu vašeho příspěvku v diskusi k článku o nespokojených českých emigrantech v USA počítáte i homosexuály že? To vaše heslo "sjednot a vládni" mne připomíná jiné heslo které se občas skandovalo během demonstrací v roce 1989 "V jednotě je síla" a při kterém mi běhal mráz po zádech. Z takové vize společnosti kde jsou všichni stejní a milují svého "vůdce" kterému oddaně slouží a nežádoucí odchylky jsou usměrněny je mi na zvracení.
Nevím nic o tom že by ItaloAmeričané během WW2 byli internováni vím jen že mnoho Amerických Italů podporovalo F.D.R a bojovalo v Evropě proti nacismu a fašismu. Pokud jde o Japonce tak byly internováni jen ti z Kalifornie.
V roce 1988 dostali od Reagana každý $ 20 000. Mosley (btw podle Orwella šlo o velmi hloupého člověka) byl v luxusní internaci v letech 1940-43.
> A stejně tak jsou těmito demokratickými státy vězněni lidé v tajných koncentrácích po celém světě i dnes<

To ovšem není projev demokracie ale autoritářství nebo chcete li fašismu a nevím proč to množné číslo dělají to jen USA. Koho vězní "v tajných koncentrácích po celém Světě" Švédsko, Švýcarsko nebo Španělsko?

106061

16.5.2006 23:02

Ad Sir Oswald Mosley :-))

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 106050

Elvis Costello

Less Than Zero

Calling Mister Oswald with the swastika tattoo,
there is a vacancy waiting in the English voodoo,
carving "v" for vandal on the guilty boy's head.
When he's had enough of that maybe you'll take him to bed
to teach him he's alive before he wishes he was dead.

[Chorus:]
Turn up the TV. No one listening will suspect,
even your mother won't detect it,
no your father won't know.
they think that I've got no respect
but everything means less than zero.
Hey, ooh hey, hey, ooh hey.

Oswald and his sister are doing it again.
They've got the finest home movies that you have ever seen.
They've got a thousand variations: every service with a smile.
They're gonna take a little break, and they'll be back after a while.
well I hear that South America is coming into style.

[Chorus]

A pistol was still smoking, a man lay on the floor.
Mister Oswald said he had an understanding with the law.
He said he heard about a couple living in the USA.
He said they traded in their baby for a Chevrolet.
Let's talk about the future now we've put the past away.

[Chorus]

106066

28.4.2006 0:47

Proč nejsem fašista

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 104541

Pane Jokere jen tak pro vaše zamyšlení
V češtině to není bohužel celé
http://ld.johanesville.net/orwell-14-ohlednuti-za-spanelskou-valkou?page=7¨


http://www.netcharles.com/orwell/essays/lookingback1.htm

104563

16.5.2006 22:15

RE: Proč nejsem fašista

JOLLY JOCKER 83.?.?.?

Reakce na 104563

No, paní Emmo, už jsem pochopil čemu říkáte humanismus. Rozumím, proč chováte sympatie k "výkvětu dělnické třídy", s nímž se autor knihy setkal v Leninových kasárnách. Opravdu je to pro mne téma k zamyšlení, nicméně se domnívám, že moje závěry budou diametrálně odlišné těch Vašich. Já totiž narozdíl od Vás chápu, že řád a hierarchie je nutná k zachování civilizace. A nejen to, je nutná k přežití lidstva. Proto moje sympatie patří bojovníkům, kteří v té válce stáli na straně řádu.

106059

16.5.2006 22:56

RE: Proč nejsem fašista

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 106059

>No, paní Emmo, už jsem pochopil čemu říkáte humanismus. Rozumím, proč chováte sympatie k "výkvětu dělnické třídy", s nímž se autor knihy setkal v Leninových kasárnách. Opravdu je to pro mne téma k zamyšlení, nicméně se domnívám, že moje závěry budou diametrálně odlišné těch Vašich. Já totiž narozdíl od Vás chápu, že řád a hierarchie je nutná k zachování civilizace. A nejen to, je nutná k přežití lidstva. Proto moje sympatie patří bojovníkům, kteří v té válce stáli na straně řádu.<

Samozřejme a já rovněž chápu že pravděpodobně chodíte nakrátko ostříhán, vlastníte zbrojní pas a několik druhů střelných zbraní kterými se chlubíte svým známým, adorujete "sílu", kompromis považujete za "slabost", buzeranty by jste posílal do léčeben a fetáky do lomů, nesnášite rockovou hudbu a vůbec moderní a postmoderní umění, milujete válečnou literaturu a filmy ovšem ne Remarqa nebo Platoon to je "škodlivý pacifismus". No sem docela zapadnete takových je vás tady víc ač někteří si na rozdíl od vás nepřiznají že jsou fašisté.
Podívejte vaše bizarní názory jsou mi celkem volné pokud se vaše názory ve společnosti nestanou většinové jste jen neškodný podivín. Pro mne jste jen směšný ultrakonformní maloměštácký suchar.

106065

27.4.2006 23:04

RE: Jsem a vždy budu fašista!

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 104342

S hodnocením protektorátu rozhodně nesouhlasím. Možná bylo bezpečno, ale vyvážíto snad fakt že náš národ tehdy zažíval obdobý nejhorší poroby a útlaku, že jsme byli okupováni a nacisté se nás připravovali zlikvidovat jako národ? To rozhodně ne.

Souhlasím ale s tím že Gajda byl dobrý vlastenec, ještě lepší ale byl Kramář nebo oba Rašíni a velmi dobrý byl i Masaryk.

104551

29.4.2006 22:36

RE: Jsem a vždy budu fašista!

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 104551

>Souhlasím ale s tím že Gajda byl dobrý vlastenec<

http://im.lide.cz/photo/big/25/2482425-3942341.jpg
[smích]

104730

16.5.2006 20:16

RE: Jsem a vždy budu fašista!

JOLLY JOCKER 83.?.?.?

Reakce na 104551

Pane Zorbo, nikdy jsem neřekl že by bezpečnost na ulicích měla vyvážit smrt nejlepších synů a dcer našeho národa. Nemíchejte, prosím, hrušky a pušky. Ve svém příspěvku jsem se snažil odsoudit slabost a bezzubost současné liberální demokracie. Snad se mnou budete souhlasit, když spolu s klasikem řeknu, že "kde není řád, tam není ani štěstí".

106043

25.4.2006 22:11

Předpokládám

G3 85.?.?.?

že to byl jen nějaký ironický vtip. Nebo že by tohle opravdu někdo myslel vážně?

104345

25.4.2006 22:28

Cha cha!

LJM 85.?.?.?

Tak Zvědavec nám hnědne, jo? [chechtot]

104346

26.4.2006 23:18

Svoboda, která si žádá nevinné oběti, není skutečná svoboda, ale otroctví

Dr. Sátor Báč 88.?.?.?

"Pohádkám, že si 11. září USA udělaly sami, může věřit jen blázen." Musím říci, že tento názor bych mohl zdílet pouze v případě, že bych sledoval pouze informace v hlavních médiích a nikdy se nepokusil ani trochu se z vlastní iniciativy podívat do špinavé kuchyně zákulisní politiky. Ono totiž, v oficiálních a dostupných veřejných pramenech, o kterých se mnoho nemluví, se dá najít hodně věcí, které bezúhonnost USA zcela vylučují. * Další poznámka: "svoboda a demokracie nejsou zadarmo a žádají si své oběti". Nevím,jestli jste demokrat. Pokud byste tou obětí byl vy, co byste asi tak říkal. A pokud je někdo zadržován neprávé po mnoho let ve vězení, může se mluvit vůbec o nějaké svobodě. Pak si nikdo nemůže být jist, zda tam sám neskončí, ale to není svoboda, pane. A myslíte, že způsob života naší "západní civilizace" je opravdu jen a jen ten správný. Jak dlouho to tato civilizace takto vydrží? Názory výše uvedeného článku mi připomínají stalinskou propagandu, ale z opačné strany.

104450

27.4.2006 12:54

"Je lepší zmařit nevinný život, než přijít o výdobytky civilizace a budoucnost."

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Bastard.

104487

27.4.2006 22:32

S tímto článkem rozhodně nesouhlasím

Zorba 83.?.?.?

Asi nikoho nepřekvapí že s tímto článkem nesouhlasím. Je to jen demagogická propaganda dnešního režimu. Jsem vděčný Zvědavci že je takový jaký je a píše to co píše, je totiž jednou z mála stránek na kterých se člověk dozví skutečnou pravdu a ne jen propagandu a lži.

K homosexualitě. Jedná se o zvrhlost a úchylku která je pro naši společnost nebezpečná a škodlivá. Je jen dobře že Zvědavec homosexualitu kritizuje.

K Americké politice. USA dnes představují pro svět stejnou hrozbu jako v minulosti nacisté a boj proti USA je totéž co v minulosti boj proti nacismu. Ti kteří dnes kritizují USA a čelí jejich zločinné politice jsou stejnými hrdiny jako naši dědové jež v minulosti bojovali proti Německé agresi. Arabové a řada dalších národů se jen brání před americkou rozpínavostí.

A na závěr dodám že antiamericky orientovaní lidé dnes hájí tytéž hodnoty jako naši dědové jež umírali v boji proti nacismu, my i oni totiž hájíme svobodu, existenci národa a naši tradiční kulturu a odkaz předků. Oproti tomu takzvaní "demokrati" kteří podporují současný zločinný režim a agresivní politiku USA jsou stejnými zrádci jako ti co v minulosti kolaborovali s komunisty nebo nacisty.

104546

17.5.2017 20:24

Kde jsme ?

Jízlivec 85.?.?.?

Je tady svoboda slova, nebo je to jen zaklinadlo a ve skutečnosti svoboda slova nefunguje ?
Hoffmanův deník, nejen mnou často navštěvovaná veřejná tribuna,kterou samozřejmě navštěvovali lidé různých názorů ale sprostota se tam neobjevovala. Spíše se tam asi vyskytovaly ne vždy rádoslyšené názory lidí.
Dnes ti kdo mají sympatie k Zemanovi a Babišovi a dalším jsou vymazáváni a hanobeni. Babiš je nazýván zlodějem a dalšími vybranými jmény. Ovšem pan Kalousek respektive celá TROP 09 a ODS jsou hrdiny. Nicméně kolik toho zprivatizovali tak,že řada lidí přišla o práci, kolik vyrobili bezdomovců a podobných zlořádů, o tom se nepíše. Ti všichni dle redaktorů a taky dle zejména Pražáků, bylo OK. Kde tedy žijem ? No v reálném rádoby kapitalismu. To je ale pro skutečný kapitalismus surová urážka protože tak jak se chová naše současná vláda je už jen bezskrupulozní okrádání běžných občanů, pracujících, důchodců a dalších, zatímco pražská a rádoby pražská smetánka si žije nad poměry.
Teď by to asi chtělo vyjít do ulic ale ne tak jak pár potřeštěnců co producírují svými protesty proti Zemanovi a Babišovi. Nejsem fanda Zemana ani Babiše ale trochu mi to ještě myslí.

357850

Příspěvků: 109

25.04. 02:33 Aaron Katz  Plne souhlasim
25.04. 02:57 Jaroslav Chvátal  Potěš tě koště !!!!
25.04. 07:08 Chládek  RE: Potěš tě koště !!!!
25.04. 03:53 stefan  juldo!!!
25.04. 13:55 Jan Špaček  RE: juldo!!!
25.04. 15:45 Deimos  RE: juldo!!!
25.04. 18:26 baba_Blažková  RE: juldo!!!
25.04. 18:53 Dáša  RE: juldo!!!
25.04. 19:31 baba_Blažková  RE: juldo!!!
27.04. 15:23 Dáša  RE: juldo!!!
29.04. 12:55 baba_Blažková  RE: juldo!!!
29.04. 17:51 Rene Bartosek  RE: juldo!!!
25.04. 16:13 eugen  RE: juldo!!!
25.04. 17:05 stefan  RE: juldo!!!
25.04. 19:03 eugen  RE: juldo!!!
25.04. 19:47 Jan Špaček  RE: juldo!!!
26.04. 13:22 Deimos  RE: juldo!!!
25.04. 03:55 Robert Nohejl  Na to se neda nic rici,kdyz se nekdo narodi ,jako parez ,tak parezem zustane.
25.04. 14:20 Jan Špaček  RE: Na to se neda nic rici,kdyz se nekdo narodi ,jako parez ,tak parezem zustane.
25.04. 14:28 YAMATO  RE: Na to se neda nic rici,kdyz se nekdo narodi ,jako parez ,tak parezem zustane.
26.04. 02:36 Robert Nohejl  RE: Na to se neda nic rici,kdyz se nekdo narodi ,jako parez ,tak parezem zustane.
26.04. 03:58 Robert Nohejl  RE: Na to se neda nic rici,kdyz se nekdo narodi ,jako parez ,tak parezem zustane.
26.04. 04:20 Robert Nohejl  RE: Na to se neda nic rici,kdyz se nekdo narodi ,jako parez ,tak parezem zustane.
28.04. 00:56 Ezop  RE: Na to se neda nic rici,kdyz se nekdo narodi ,jako parez ,tak parezem zustane.
28.04. 04:34 Robert Nohejl  RE: Na to se neda nic rici,kdyz se nekdo narodi ,jako parez ,tak parezem zustane.
25.04. 03:55 jirka  julda fulda
25.04. 04:01 Esmate  Roky už se snažím...
25.04. 04:06 Vandal  Say it ain't so, Mr Stwora!
25.04. 16:48 mogul  RE: Say it ain't so, Mr Stwora!
25.04. 18:29 VaclavK  RE: Say it ain't so, Mr Stwora!
26.04. 10:45 benjamin freedman  RE: Say it ain't so, Mr Stwora!
26.04. 18:55 YAMATO  RE: Say it ain't so, Mr Stwora!
27.04. 11:54 DavidZ  RE: Say it ain't so, Mr Stwora!
27.04. 18:47 YAMATO  RE: Say it ain't so, Mr Stwora!
27.04. 20:43 DavidZ  RE: Say it ain't so, Mr Stwora!
27.04. 20:59 YAMATO  RE: Say it ain't so, Mr Stwora!
27.04. 22:46 Zorba  RE: Say it ain't so, Mr Stwora!
27.04. 23:59 YAMATO  RE: Say it ain't so, Mr Stwora!
01.05. 19:02 Zorba  RE: Say it ain't so, Mr Stwora!
29.04. 17:55 Rene Bartosek  RE: Say it ain't so, Mr Stwora!
25.04. 04:14 Antiseptik  No to mi za poslední příspěvek stojí
25.04. 04:24 zap  RE: No to mi za poslední příspěvek stojí
25.04. 10:50 Honza777  RE: No to mi za poslední příspěvek stojí
26.04. 00:24 zap  RE: No to mi za poslední příspěvek stojí
26.04. 06:11 Aja  RE: No to mi za poslední příspěvek stojí
25.04. 04:18 zap  A ja myslel,
25.04. 04:25  Neni ten clanek provokace?
25.04. 06:16 čtenář  Na každém šprochu pravda trochu
25.04. 07:37 Zrzek  RE: Na každém šprochu pravda trochu
25.04. 06:29 Tom  Uf!
25.04. 19:11 Hastrman  RE: Uf!
27.04. 22:51 Zorba  RE: Uf!
28.04. 00:05 YAMATO  RE: Uf!
30.04. 19:16 Hastrman  RE: Uf!
25.04. 06:55 Morrest  Morrest
25.04. 07:12 Rejpal  11. zari...
25.04. 10:36 Jiří Rýpar  RE: 11. zari...
25.04. 07:22 VV  Ten článek je samozřejmě ptákovina ...
25.04. 08:13 YAMATO  Pane Stworo
25.04. 08:31 MF  Námitka.
25.04. 08:56 john bombardon  Julius
25.04. 09:05 LACO  Doplnění čtenáře:-)))
25.04. 09:25 DavidZ  Rozhled
25.04. 09:34 Honza777  RE: Rozhled
25.04. 10:19 VaclavK  fucik
25.04. 10:43 Lev.  Bez prekvapeni ....
25.04. 10:50  b52
25.04. 10:52 SandWalker  Nezname se pane odnekud ???
25.04. 11:00 DavidZ  RE: Nezname se pane odnekud ???
25.04. 10:52 Petr Rehak  Takovych nazoru vice
25.04. 11:04 karel klozar  REAKCE K ČLÁNKU
25.04. 11:32 detergent  Milý Fučíku
25.04. 11:55 Michal Bartek  Vážený pán J.F.,
25.04. 12:21 dub  škoda
25.04. 12:33 krysa  Té radosti...
25.04. 12:34 krysa  Té radosti ..2.
25.04. 13:52 eugen  no zde tedy o sqelem clanku nemuze byti reci
25.04. 14:12 JAZ  Svoboda nezna hranice
25.04. 15:02  Nevěřím
25.04. 15:19 Honza777  RE: Nevěřím
25.04. 19:53 DavidZ  RE: Nevěřím
27.04. 18:14 Pontifex  RE: Nevěřím
27.04. 20:41 DavidZ  RE: Nevěřím
25.04. 15:29 tsunlai  reakcia na autora clanku
25.04. 16:42 krysa  RE: reakcia na autora clanku
25.04. 17:25 Emma Bovary  Ten článek je podle mne provokace
25.04. 19:01 cybervlk  Nechápu , jsem jako Alenka v říši divů
25.04. 19:41 retaliator  Samozřejmě...
25.04. 20:20 Sova  Je to kvalitni diskusni prispevek, jak zada redakce?
25.04. 20:40 YAMATO  RE: Je to kvalitni diskusni prispevek, jak zada redakce?
25.04. 20:42 JOLLY JOCKER  Jsem a vždy budu fašista!
25.04. 22:32 Emma Bovary  RE: Jsem a vždy budu fašista!
27.04. 22:05 JOLLY JOCKER  RE: Jsem a vždy budu fašista!
27.04. 23:12 Emma Bovary  RE: Jsem a vždy budu fašista!
16.05. 21:15 JOLLY JOCKER  RE: Jsem a vždy budu fašista!
16.05. 22:30 Emma Bovary  RE: Jsem a vždy budu fašista!
16.05. 23:02 Emma Bovary  Ad Sir Oswald Mosley :-))
28.04. 00:47 Emma Bovary  Proč nejsem fašista
16.05. 22:15 JOLLY JOCKER  RE: Proč nejsem fašista
16.05. 22:56 Emma Bovary  RE: Proč nejsem fašista
27.04. 23:04 Zorba  RE: Jsem a vždy budu fašista!
29.04. 22:36 Emma Bovary  RE: Jsem a vždy budu fašista!
16.05. 20:16 JOLLY JOCKER  RE: Jsem a vždy budu fašista!
25.04. 22:11 G3  Předpokládám
25.04. 22:28 LJM  Cha cha!
26.04. 23:18 Dr. Sátor Báč  Svoboda, která si žádá nevinné oběti, není skutečná svoboda, ale otroctví
27.04. 12:54 MedaBeda  "Je lepší zmařit nevinný život, než přijít o výdobytky civilizace a budoucnost."
27.04. 22:32 Zorba  S tímto článkem rozhodně nesouhlasím
17.05. 20:24 Jízlivec  Kde jsme ?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 53 čtenářů částkou 14 305 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 0

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 0

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 15

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu07.01.22 19:08 Česká republika 6

WHO si na Facebooku naběhla na vidle06.01.22 20:59 Neurčeno 0

Viník obrovského kalifornského požáru jmenován. A ne, není to globální oteplování06.01.22 17:43 USA 1

Vakcinační voodo - po každém očkování prudce naskočí úmrtnost "neočkovaných"06.01.22 15:07 Británie 2

Dezinformátoři a antivaxeři opět proti ČT?06.01.22 12:52 Británie 3

Marta Kubišová - peklo po 3. dávce06.01.22 09:20 Česká republika 4

Neočkovaní nedokončí zdravotnickou školu. Nesmí na praxi05.01.22 21:15 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
24,52 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
17,12 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
18,80 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,40 Kč
100 maď. forintů
6,87 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,17 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 031,31 Kč
1 unce stříbra
493,09 Kč
Bitcoin
932 260,06 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 670