Diskuze k článku

AT & T se snaží utajit dokument usvědčující americkou vládu z rozsáhlých odposlechů

Příspěvků 17

14.4.2006 9:29

totalita

eugen 160.?.?.?

osobne zpravam tohoto typu kolem americkych imperialistu verim neb oni nemaji zadny duvod proc to nedelati,velmi to zapada do mych predstav o nich a navic jsou k tomu dnes jiz dostatecne technicke moznosti. ono totiz v zadne vyspele zemi nejde fysicky monitorovati veskerou komunikaci jenze pokud se do toho vlozi digitalni,softwarova technika zamerena na scanovani klicovych slov taxe diametralne meni situace a kapacitne nemozne se razem stava realnou skutecnosti. no a co se tyce svetoveho samozvaneho policajta usa tak by byl naopak zazrak a nemozny omyl kdyby tyto praktiky plosne nevyuzivali. mozna v pripade masivniho vojenskeho utoku na jejich zemi by americka vlada trochu pozmenila sve starosti ale jinou cestu ke zlepseni stavu veci jen tak nevidim.
no on ostatne prijde den........

103412

14.4.2006 11:14

Highway to hell

Skzitesek 217.?.?.?

Sifrovat, sifrovat a jeste jednou sifrovat....

Snazi se z nas mit hloupoucke ovecky,
takove velke poklidne stado,
obcas pribehnou vlci,
par ovecek uchvati,
stado rozrusi,
a za chvili je zase klid....

103423

20.4.2006 15:15

RE: Highway to hell

Damian 195.?.?.?

Reakce na 103423

Hehe, kto sifruje, na toho si posvietia ako na prveho a jeho komunikaciu okamzite lamu a tyka sa to najma sifrovania telefonnej komunikacie.Kto chce komunikovat tajne, dohodne si napr. osobne specialny slovnik.Je vsak pravda,ze 99.9999% ludi nema co skryvat, skutocny zamer spehovania obcanov je iny - odchytavanie citlivych obchodnych informacii a ich vyuzivanie napr. v prospech konkurencie, ktora je previazana s tou,ci onou vladou...

103883

14.4.2006 17:47

Kdo jsou ty společnosti...?

Robert 62.?.?.?

Dopis napsal pan Sean Morton, který pracuje jako novinář v Delfi Associates Newsletter, webmasterovi stránek www.purola.iwarp.com. Dopis uvádím v nezkráceném znění.

"Vážený Jeremy,

Dr. Neruda v přepisech interview a také v první knize říkal o mnohých organizacích. Udělal jsem si jejich seznam a chci ti říct, co jsem našel.

Firma CONNECTION TECHNOLOGIES: Mají prezentaci na www.connectech.com. Prodávají různé díly, dráty, stroje. Jsou něco jako předsunutý sklad pro NSA, přesně, jak řekl Neruda. Zabývají se hlavně neobvyklými leteckými konstrukcemi, ale slouží také jako sklad pro některé větší obchody se zbraněmi s Izraelem, Čínou a Islámskými a africkými státy.

Společnost OMNIGON: Neruda říkal, že byli zásobováni různými mimozemskými technologiemi, v první řadě systémem mimozemských matematických algoritmů, které by mohly zvýšit rychlost internetových přenosů dat o více jak 10.000 %. Říkal, že OMNIGON by měla být přední společností pro zavádění velké části technologií ACIO do světa. Tu společnost jsem našel v Carlsbadu, v Kalifornii a poslal jsem jim předběžnou žádost o sdělení možností investování v jejich společnosti. Při nákupu majetku v celkové hodnotě nejméně 100.000 USD dostanete akcii za 6 USD. Vyžádal jsem si informace a investiční portfolio. A zjistil jsem, že tito lidé tvoří strašidelné ústředí! Elaine Giffordová, se kterou jsem mluvil, byla ředitelkou oddělení Zahraniční komunikace nějakých 28 let! Její manžel, který je jedním z jejich vědců, pracoval pro National Reconnection Office asi 20 let (NRO - což znamená, že byl v AREA 51). Jejich správní rada je plná lidí, kteří se podíleli na různých utajených a nelegálních operacích po celém světě.

Po tom, co jsem se o nich zmínil v našem "DELPHI ASSOCIATES NEWSLETTER", dostal jsem od jejich právníků dopis, abych okamžitě přestal a zdržel se psaní o nich... a to jsem se pouze o nich zmínil, jako o příležitosti k investicím. Je to záhada, vzhledem k tomu, že je to společnost jako každá jiná, která se prodejem akcií snaží sehnat peníze.

Společnost CELTERRA je pobočkou OMNIGONu. Vyvinula velice pokročilou formu umělé počítačové inteligence, kterou nazvali "PROPH-IT". Systém PROPH-IT propojuje dohromady četné globální systémy do sítě z optických vláken, které jsou právě nyní pokládány, a které budou propojovat firmy napříč zeměkouli a to pomocí úplně nové informační technologie!

INCUNABULA: Je to stránka, která si vede skutečně zajímavě. Tento termín jsem poprvé slyšel před asi dvaceti lety ve vysokých zpravodajských kruzích. Moje rodina byla velice vojenská, a mám dva strýce, kteří pracovali v INTELu pro Válečné námořnictvo a Námořní Armádní sbory. Také pořád udržuji určité kontakty na vysoké úrovni uvnitř MI-6, neboli Britského INTELu. Byl jsem ohromen, když jsem četl, že toto Neruda použil ve svých mat...Kráceno (Editor)

103440

14.4.2006 17:51

2 Kdo jsou ty společnosti...?

Robert 62.?.?.?

Byl jsem ohromen, když jsem četl, že toto Neruda použil ve svých materiálech o Wingmakers. Nikdy bych si nepomyslel, že by kdokoliv měl přístup k informacím na této úrovni. INCUNABULA je supertajné soukromé kódové označení něčeho, co se veřejně jmenuje BILDERBERGERS, což znamená označení nesmírně bohaté královské kliky, která dostala svůj název podle své schůzky v hotelu Bilderberg v Baden-Badenu v Německu v roce 1953. Byla to skupina královského původu, kterou započal princ Barnhard Nizozemský.
Slovo "Incunabula" znamená v překladu "Hnízdo hadů", v latině doslovně "Brloh zmijí", slova, která Ježíš použil na své nepřátele. Tito lidé se schází každý rok, aby ovládali politiku světa.

"The Nereus Syndicate": Neruda říká, že jsou to hlavně finančníci, kteří používali technologie ovlivňování počasí pro manipulaci světovými trhy. Společnost existuje pod tímto označením. Zdá se, že je to bankovní kartel, který buďto pracuje ve spojení, anebo někdy proti INCUNABULE. Vše, co vím je, že mají kvartální schůze s vysoce postavenými finančníky.

Těch společností je tam daleko více! Ale připozdívá se. Původně jsem si myslel, že materiál o Tvůrcích křídel by mohl být velice dobře zpracovaným podvodem. Ale po tom, co jsem provedl výzkum a zjišťování těch společností, které Dr. Jamisson Neruda zmiňoval ve třetím interview a v nové knize, jsem přesvědčen, že je to pravda! A jestliže je to podvod, pak ten, kdo to provedl, má velice přesné informace na velmi vysoké úrovni!

Klidně použijte tyto informace, pro jakékoliv účely!

103441

14.4.2006 20:17

RE: 2 Kdo jsou ty společnosti...?

zap 65.?.?.?

Reakce na 103441

Tyto informace zapadaji to kontextu clanku uverejnenych zde:
http://www.savethemales.ca/index.html.

Dle autora posledniho clanku: "How elites play the God" se mluvi o 'Tavistock human relations group' coz je vlastne vykonna organizace illuminatu, konkretne tez skupiny zvane 'bilderberger'. (Mimo jine 'tavistoci' tez pred-pripravili Hitlera k jeho 'historickemu poslani'. Stravil v teto instituci rok a pul pred 1. svetovou valkou.)

Hypoteza je, ze tato instituce je autorem dlouhodobeho managementu zivota na Zemi po vice nez 100let. Vse co se deje je programove rizeno a pripravovano do posledniho detailu. Neexistuje zajmova skupina, instituce ci organizace, ktera by nebyla na Tavistock nejak napojena.

Poslanim a ucelem je satansky NWO coby nastroj moci svetovych elit. A soucasti prostredku vedoucich k dosazeni tohoto cile je samozrejme i sbirani informaci - odposlouchavanim. Nikdo nemluvi vice 'pravdu' nez v soukromych hovorech.

103446

14.4.2006 19:49

Odposlechy nejsou jen americkou specialitou

zap 65.?.?.?

jak ukazuje pripad chyceni mafiana Provenzana. Chytili jej prave odposlechem soukromych hovoru. A to se muselo dit (na Sicilii a jiste po cele Italii) velmi dlouho. 'Kmotr' Provenzano unikal spravedlnosti po 40 let!

Pocitejme s odposlouchavanim jako s beznou rutinou. Kdykoli s nekym mluvim na telefonu, mam to vzdy na mysli. Clovek nemusi byt mafian nebo alkaidista aby meli o nej zajem. Verim, ze si ukladaji informace na utvoreni 'profilu' o vetsine z nas.

103445

16.4.2006 17:51

RE: Odposlechy nejsou jen americkou specialitou

Trilobit 83.?.?.?

Reakce na 103445

Pane Zap, mám obavu, že informace o Vás byly právě uloženy. Viz: http://zvedavec.nazory.cz/

103564

17.4.2006 8:42

RE: Odposlechy nejsou jen americkou specialitou

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 103564

Tahle web stranka, kterou tady "nabizite" vysla jestli se nemylim na Sprse. Ty zrovna nemaji Zvedavce v lasce. Nebo se mylim SPRSACI?

103604

17.4.2006 19:20

RE: Odposlechy nejsou jen americkou specialitou

Trilobit 83.?.?.?

Reakce na 103604

Jo aha, vy jste rozdělení na Zvědavce a SPRŠÁKY. Tedy něco jako Kapuletové a Montekové nebo Rychlé šípy a Vontové?

No ale co to má společného s informacemi obsaženými v tom textu. To si fakt myslíte, že nás nesledují? Že to tak není?

103632

19.4.2006 6:43

RE: Odposlechy nejsou jen americkou specialitou

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 103632

Nikdo nas nesleduje, maximalne tak pan Stwora [chechtot]

103758

19.4.2006 11:13

RE: Odposlechy nejsou jen americkou specialitou

Honza777 213.?.?.?

Reakce na 103445

Verim, ze si
>ukladaji informace na utvoreni 'profilu' o vetsine z nas.

Přesně tak ! Každá diktatura a násilí - to tzv. "demokratické" nevyjímaje - stojí na lži. Každá totalita začíná sbíráním a tříděním informací. Pro každou totalitu (výchova a život ve lži) znamená každý svobodomyslný člověk, každý "nebojící se myslet jinak", každý kdo nepodléhá ideologii zlatého telete, manipulaci a lži, když ne přímo nepřítele, tak potenciální nebezpečí. Pro každou totalitu je charakteristický strach. Vytváření a budování prostředí strachu, kontrola a hlídání všeho a všech, podezřívavost vůči všemu a všem. " Budoucnost " není svoboda a demokracie, jak se mnozí naivně a mylně domnívají, ale čtečky a kamery - ZAVEDENÍ TOTÁLNÍ KONTROLY NAD LIDMI.

" Nikdo není tak beznadějně zotročený, jako ti, kteří falešně věří, že jsou svobodní "....Johan Wolfgang von Goethe103776

14.4.2006 23:26

Jednou ze 'zvlastnich kvalifikaci' firmy NARUS

zap 65.?.?.?

ktera ma instalovat system v Sanghaji je take toto:

2006.04.05 Shanghai Telecom, which has 6.2 million landlines, plans to use Narus Inc.’s system to improve its ability to block “unauthorized” Internet calls...

Blokovat 'neautorizovane' obsilky? No to potom muze uz prohlizet vse, kdy pozna, ktere jsou 'neautorizovane'. Proste 'otpornici' na svem miste. [naštvaný]

103457

15.4.2006 5:18

ZKAZA LIDSTVA A SVETA

Novy 89.?.?.?

TEN KDO SE ZAMYSLI NAD VYVOJEM SPOLECNOSTI ZA POSLEDNI DEKADY MUSI NUTNE DOSPET K ZAVERU ZE VSE VICE A VICE SMERUJE K JEDNOMU CILI - K SVETOVLADE NEKTERYCH SKUPIN A PROTO BYLO NUTNO
A/ LIDSKOU SPOLECNOST MORALNE ZDEVASTOVAT A KORUMPOVAT POLITIKY
B/ VYTVORIT STRACH ABY LIDI NEVIDELI NIC JINEHO NEZ TERORISMUS
C/ PRESTAT KRITIZOVAT SPATNOU MORALKU A OBDIVOVAT CELEBRITY
D/ ZAMERIT LIDI NA OBDIV JEDINCU; SPORTOVCU;HERCU
E/ ROZSIRIT KORUPCI;PROSTITUCI;PORNO;MEZI SIROKE VRSTVY A VSE TOLEROVAT
F/ OMEZIT VLIV CIRKCE A DOSADIT JAKO PAPEZE SLABE JEDINCE-
G/ ABY JAKO VZOR NEBYL CESTNY STATNIK ALE TEN KTERY JE VYDIRATELNY

K tomu mozna dat tyto priklady. Clinton byl znamy sexualni maniak a tak mu nastrcili Lewinskou. Bush mel za cely zivot take ruzne malery jako alkoholismus a drogy- a proto musel vyhrat volby
Polsky papez ani za okupace behem valky nemel cisty stit a novy nemecky papez musi take poslouchat a byt sticha jinak se mu pripomene holokaust
Ani jeden z nich nevystoupil a nevystoupi, aby varoval lidstvo pred zkazou pred spatnou moralkou a souhlasi se vsim co se deje.
Kdo ma lidstvo zachranit - novy Kristus - toho by zlikvidovali - anebo take ukrizovali a zavreli, pokud by chtel rici pravdu.
A LIDI JAKO TO STADO MLCI A RADUJI SE Z MAJETKU; ZE SEXUALNICH VYSTREDNOSTI:SOUHLASI ABY NE VEDCI ALE FOTBALISTE A SEXY ZENY VYDELAVALI MILIONY A MLCI KE VSEMU CO JE V ROZPORU S MORALKOU MEDIA JSOU V RUKACH TECH KTERE TAKOVOU DEVASTACI SPOLECNOSTI PODORUJI NEKOLIKRATE ROZVEDENI JSOU OSLAVOVANI PODVODY POLITIKU SOUDY TOLERUJI A LIDI JE ZNOVU VOLI

kAM SPEJE NASE LIDSKA SPOLECNOST A KDO CHCE ABY SVET NENAVIDEL MUSLIMY
TEN KTERY MA ZA CIL -LIDSKA ZDEVASTOVANA SPOLECNOST SE NECHA OVLADAT

103481

15.4.2006 7:51

RE: ZKAZA LIDSTVA A SVETA

nitram 213.?.?.?

Reakce na 103481

No vidíte, nemusí vždy přijít Kristus, aby řekl pravdu. Teď jste ji řekl Vy. Dík a přeji Vám hezké Velikonoce. Jakož i všem, kteří Zvědavce navštěvují. [smích] [smích] [smích]

103483

15.4.2006 22:30

RE: ZKAZA LIDSTVA A SVETA

zap 65.?.?.?

Reakce na 103483

Ja se tez pripojuji.

Mysleme na nadeji, na spasu!
Jediny utulek, jediny unik je v nas.
V hloubi nasi duse, kterou sdilime s nasim Tvurcem.
Jednejme moralne! [smích]

103524

15.4.2006 16:48

RE: ZKAZA LIDSTVA A SVETA

Tom 24.?.?.?

Reakce na 103481

>TEN KDO SE ZAMYSLI NAD VYVOJEM SPOLECNOSTI ZA POSLEDNI DEKADY
>MUSI NUTNE DOSPET K ZAVERU ...

... že mu dneska nepomůže už ani to, když se odstěhuje někam hodně daleko!

http://i2.tinypic.com/vhx5jk.jpg

103514

Příspěvků: 17

14.04. 09:29 eugen  totalita
14.04. 11:14 Skzitesek  Highway to hell
20.04. 15:15 Damian  RE: Highway to hell
14.04. 17:47 Robert  Kdo jsou ty společnosti...?
14.04. 17:51 Robert  2 Kdo jsou ty společnosti...?
14.04. 20:17 zap  RE: 2 Kdo jsou ty společnosti...?
14.04. 19:49 zap  Odposlechy nejsou jen americkou specialitou
16.04. 17:51 Trilobit  RE: Odposlechy nejsou jen americkou specialitou
17.04. 08:42 Rejpal  RE: Odposlechy nejsou jen americkou specialitou
17.04. 19:20 Trilobit  RE: Odposlechy nejsou jen americkou specialitou
19.04. 06:43 Rejpal  RE: Odposlechy nejsou jen americkou specialitou
19.04. 11:13 Honza777  RE: Odposlechy nejsou jen americkou specialitou
14.04. 23:26 zap  Jednou ze 'zvlastnich kvalifikaci' firmy NARUS
15.04. 05:18 Novy  ZKAZA LIDSTVA A SVETA
15.04. 07:51 nitram  RE: ZKAZA LIDSTVA A SVETA
15.04. 22:30 zap  RE: ZKAZA LIDSTVA A SVETA
15.04. 16:48 Tom  RE: ZKAZA LIDSTVA A SVETA

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 74 čtenářů částkou 16 946 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,29 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
18,82 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,82 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 004,55 Kč
1 unce stříbra
503,75 Kč
Bitcoin
899 231,48 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 671