Diskuze k článku

Irvingovo vítězství

Příspěvků 192

23.2.2006 1:21

David Irving a svoboda projevu

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

> Ač to zní sebeparadoxněji, je nyní v zájmu židovské obce propuštění Irvinga na svobodu.

To je pravda, pane Krali, ale jen z casti. Ano, na svobodu s nim a je po problemu a medialnim silenstvi v okurkove sezone. Jenze to take znamena, ze se muze vytvorit precedens, ze popirani "nepopiratelneho" holohoaxu nebude trestano, coz by mohlo byt pro zidovskou obec obzvlaste nebezpecne. Ono by se mohlo stat, ze si ze zvidavosti ci nudy nekdo precte, copak vlastne ti zatracovani Revizioniste popiraji a zjisti, ze nepopiraji holokaust, ale holohoax, jenz zide svym lhanim vytvorili z nestastne, tragicke epizodky lidstva za druhe svetove valky.
A mohlo by nekoho napadnout veru kacirska myslenka PROC se dnes skoro modlime za hollocost a jeho imaginarni obeti, kdyz se v historii odehraly daleko desivejsi organizovane a skutecne masakry nesrovnatelnych rozsahu (zidobolsevicka kolektivizace a 20 milionu obeti) o nichz se prakticky nehovori...? [zmaten] [zmaten] [zmaten]
Ale o tom, ze zidaci dostali za vyucenou, jejich nakradeny majetek byl zabaven a oni nuceni makat v koncentracich, kde se s nimi nezachazelo zrovna v rukavickych (a nejobavanejsi a nejkrutejsi kapove byli jejich soukmenovci) a hodne jich podlehlo nemocem, dost bylo popraveno za sabotaze a uteky a slusna varka jich zarvala kdyz spojenci rozbombardovali zasobovani - o tom se neustale ma mluvit?
Proc?
Copak nekdo muze brat (krome zidaku) vazne Talmudske pindy o nadrazenosti zidu nad nezidy? Snad krome zidu, samo [zahanbení]

PS. jinak mi zrovna dneska prisel zajimavy email "rozebirajici" (spis - snazici se pospinit a zdiskreditovat, ale tak trapne... [oči v sloup] [zahanbení] ) Predmluvu k Revisionismu od Jürgena Graga a o tom, jak "Osoba s virtuálním nickem "trodas" své svérazné pseudohistorické exhibice předvádí též na webu www.zvedavec.org " [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Pro zajemce rad preposlu, je to zajimave, jak arogance dokaze nekomu zatemnit mozek. Uz jen ten subjekt emailu: "Popirani holocaustu" [chechtot]
Pomooooc! Popiraji holohoaaaax! [chechtot] [chechtot] [chechtot]

http://ax2.old-cans.com/bendib/Denmark-cartoons.jpg

94486

23.2.2006 13:03

RE: David Irving a svoboda projevu

Prdelka 195.?.?.?

Reakce na 94486

Připomínám,že je zde nutné si položit onu základní
a dodnes nezodpovězenou otázku,proč vlastně vůbec
k holokaustu židů došlo. Co bylo skutečnou příčinou?
Přeci mně nebude nikdo tvrdit, že si najednou nějaký
nacista vzpomněl a řekl, budeme židy zavírat do KT
a "mydlit" na potkání.
Ona příčina je dodnes nejasná a skutečné historicky
probádané důvody jsem nikde nečetl.
Když bychom připustili,že bylo jakési SS "náboženství"
a jako takové mělo své "hrady" a "svatyně", potom
se snadno dostaneme k úvaze o rituální povaze
zabíjení židů!
Když vybijeme židy, zalíbíme se "Bohu" a ten nám dá
sílu zvítězit nad světem.
Nakonec svastika a další symboly jsou dokladem takového
záměru, který nemohl být zcela veřejný, protože kolidoval
s křesťanstvím v Německu.
V této poloze uvažování je důvodová obžaloba u soudu v Rakousku
zcestná.
Podobný záměr je "náboženství" komunismu, především za Stalina
v Rusku, kde opět ve věci "vítězství proletariátu" je vyvražděno na 50 milionu lidí.
Právě Stalin řekl, že zabití jednoho člověka je vražda, ale smrt
tisíců jsou už jenom dějiny.
Celé dějiny lidstva jsou jedním řetězcem vraždění.
Pouze zabíjení židů je vyjímečné!
Nakonec vyvolený národ musí mít priviligované zacházení
i v dějinách.
Zdá se mně celý tenhle soud upřímně řečeno blbý.
A myslím, že si páni sionisté "zadělávají" na další "průsery".
Antisemitismus je velice snadné rozdmýchat, právě podobnými
kroky.Není vyloučeno, že jde o záměr.
Karikatury mohameda také nejsou sami od sebe!

94563

23.2.2006 17:25

RE: David Irving a svoboda projevu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 94563

Soustřeďování Židů v ghettech a posléze v táborech převážně v Polsku nastalo po vstupu SSSR do války, do té doby byla snaha je spíše donutit k emigraci, alespoň ty politicky angažované (u nás např.Reicin). Je tedy velkou nadsázkou, pokud se v médiích prezentuje např. u nás 15.3.1939 jako "spadla klec". Je sotva pochopitelné, že by Hitler věřil, že se mu podaří vyhubit byť jen třeba polovinu židovstva, když měl v dosahu cca 1/3 počtu, limit operace Barbarossa byl Ural a o poražení USA neměl vůbec představu. Navíc budování ekonomicky nepřiliš úspěšných pracovních táborů a transport milionů těžce zatěžovaly napjatou surovinovou základnu a dopravní infrastrukturu. Rovněž by asi trval na tom, aby věrní spojenci Slovensko, Maďarsko a Itálie postupovali vůči "svým" Židům obdobně, což se ale nestalo (Slováci museli platit odvoz Židů /pouze nepokřtěných/ a dodávat jim do Osvětimi potraviny /klobásy jim prý esesáci občas snědli/).
Kromě nabízeného vysvětlení mytické posedlosti (kterou já spolu s revizionistickou školou odmítám, vždyť většina nacistických vůdců se těmto teoriím smála, někteří dokonce podřízeným zakazovali číst antisemitský "Der Stürmer"[mrknutí jedním okem] jsem četl o jakémsi ideologickém závazku chovat se k Židům jako účelově vytvořeným nepřátelům maximálně tvrdě a opodstatnit tak režim. Ale takovýto přístup by musel mít určité racionální jádro. Stalin zmasakroval dle vlastních slov 10 000 000 sedláků zřejmě proto, aby se neopakovala hanebná Leninova kapitulace, jakýsi předchůdce perestrojky, eufemisticky nazývaná NEP - fakticky návrat kapitalismu, protože rolníci nechtěli rudým dávat obilí za bezcenné papírky a chtěli zboží.
Tudíž si myslím, že Židé byli po dobu války jako nespolehliví (jejich vliv v SSSR a USA tehdy nebyl žádné tabu) soustředěni v těchto táborech (kde jejich úmrtí ovšem nebylo vězniteli želeno) a po případné vítězné východní válce by byli usazeni buď v jakési "rezervaci" v Haliči, nebo nuceni emigrovat, pokud by bylo kam. S tím také asi souvisí "problém" popíračů, kam se poděly statisíce Židů vyvezených z Maďarska, koncem války asi bylo jasné, že se rezervace konat nebude a tak byly zřejmě po neúspěšném pokusu o výměnu povražděny "rychleji" než jejich soukmenovci držení mnohdy celá léta v táborech a přeplněných ghettech.
To ovšem p.Irving netvrdí, většina jeho knih je naprosto korektních, jinak by se soudně neohražoval proti označení za "antisemitu".
Co se týče svastiky, je to starý hinduistický a vůbec orientální symbol štěstí a zdaru, slunce a větru, zaslechl jsem že i čistoty rasy, ale to asi jen okrajově. V Japonsku stáhla tuším Pepsi Cola reklamní postavičky robotů, kteří ji měli na hrudi a v publikaci o Tibetu byla posvátná hora Kajlas kupodivu vyfocena z té strany, kde není vskutku monumentální skobový kříž přes celý štít...

94589

24.2.2006 10:28

RE: David Irving a svoboda projevu

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 94589

jako student japonstiny se musim naucit i svastiku a jakakoli mapa mesta v japonsku jich bude mit relativne pozehnane [smích]

94671

24.2.2006 11:31

RE: David Irving a svoboda projevu

Jiří Koubek yuri1 (zavináč) seznam (tečka) cz 147.?.?.?

Reakce na 94671

V tom případě mi můžete potvrdit (nebo vyvrátit) toto.
Svastika vznikla při pozorování jádra komety (toto můžete jen potvrdit), reprezentuje koloběh života a smrti, záleží, jakým směrem jsou ramena natočena. A nacisté si vybrali zrovna tu verzi s koloběhem smrti.

94678

24.2.2006 14:09

RE: David Irving a svoboda projevu

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 94678

Nevim nic o komete, ale naciste maji rohy doprava a swastiku natocenou o 45° doprava take.
Starobyly symbol ma rohy doleva.

Zkuste ovsem tento rozdil vysvetlit zasahujicimu policistovi... [zahanbení] [pláč]

http://www.falundafa.org/czech/images/falun.jpg

94683

24.2.2006 18:33

RE: David Irving a svoboda projevu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 94678

O tom je zajímavý článek na Neviditelném psu v sekci Věda - Historie - Tajemství svastiky z 25.10.2005. Pravotočivá svastika sice byla symbolem bohyně smrti Kálí, ale povšechněji spíše symbolyzovala ženský princip oproti "mužské" levotočivé. Převažuje ale význam pozitivní. Před válkou to byl tzv. Lucky Cross - Luck, Life, Love, Light a oblíbený vojenský symbol (znaky na letadlech Finska a Lotyšska). Zřejmě se s ním setkali němečtí dobrovolníci "Železné divize" v Pobaltí za bojů proti židobolševikům.

94711

24.2.2006 13:48

RE: David Irving a svoboda projevu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 202.?.?.?

Reakce na 94563

>Připomínám,že je zde nutné si položit onu základní
>a dodnes nezodpovězenou otázku,proč vlastně vůbec
>k holokaustu židů došlo. Co bylo skutečnou příčinou?

Pane Peleska, k holocaustu doslo, protoze Hitler potreboval penize. A kde je rychleji schrastit, nez povrazdenim chytrych, podnikavych a proto i bohatych zidu?
Ale to prece vi kazde male dite, jakapak nezodpovezena otazka?!?!

94682

26.2.2006 9:46

RE: David Irving a svoboda projevu

Otaznik 195.?.?.?

Reakce na 94682

Proč pak ale vydalo Německo tolik prostředků na zabití Židů, kteří žádné velké peníze neměli a proč pronásledovalo za velkých vydání Židy důsledně po celé Evropě? Stačilo přece jen zabavit židovský majetek a vyštvat je z Evropy. A dále, proč se Židé pídí po odpovědi na tuto otázku, jak lze soudit z výpovědi člověka, který pomohl chytit Eichmana a v dokumnetu uvedl právě odpověď na tuto otázku jako jeden z důvodů jeho chycení a převozu do Izraele?
Obávám se, že to není tak jednoduché.

94858

27.2.2006 13:13

RE: David Irving a svoboda projevu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 202.?.?.?

Reakce na 94858

>Obávám se, že to není tak jednoduché.

Jiste ze to neni tak jednoduche. Svou roli hraly pochopitelne i rasismus a nenavist k zidum. Obe tyto vlastnosti ostatne dodnes prezivaji v hlavickach tech mene chytrejsich mezi nami.
[pláč]

94953

28.2.2006 3:45

RE: David Irving a svoboda projevu

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 94953

Opravdu myslite, ze s tim ma co delat intelekt? No, mozna mate pravdu a inteligence s tim souvisi. [mrknutí jedním okem]

95085

28.2.2006 14:45

RE: David Irving a svoboda projevu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 202.?.?.?

Reakce na 95085

>Opravdu myslite, ze s tim ma co delat intelekt? No, mozna mate
>pravdu a inteligence s tim souvisi. [mrknutí jedním okem]

Jisteze. Nevrazivost k Zidum nebo jinemu uspesnemu narodu je obvykle zapricinena nizsi inteligenci a tim i mensi uspesnosti dotycneho jedince.
Staci se podivat okolo.
[velký smích]

95165

1.3.2006 4:00

RE: David Irving a svoboda projevu

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 95165

Opravdu ja to nemuzu posoudit, ale jedna pani povidala, ze pry ta nevrazivost je jaksi na obou koncich mimo sedivy prumer. Jinak ja uspesnym narodum preju hromadu uspechu, akorat bych byl povdecnej kdyby to byla hra s nenulovym souctem- to je ted takove modni spojeni. No jo, jenomze ono ma pry skoro vsecko konec, zdroje trhy, odbyt produkce a tak. Dpkonce i ty bidne narody se snazi povznest a byt uspesne. No a kdyz vsichni budou mit ty uspesne ekonomiky s nadprodukci, tak kam vlastne ty prebytky budou vozit? [velký smích] [překvapení] [zmaten]

95254

1.3.2006 14:42

RE: David Irving a svoboda projevu

Otaznik 195.?.?.?

Reakce na 95254

Já jim taky přeju hromadu úspěchů, pokud mi z nich dají podíl. A nejlépe tak, že pro svůj podíl nebudu muset ani hnout prstem. [smích]

Tak, nemusí to být zrovna nadprodukce zboží, že jo? Může to být nadprodukce služeb, třeba zábavy, ochrany zdraví, masáží nebo drbání na zádech a já nevím čeho ještě.

95288

2.3.2006 4:22

RE: David Irving a svoboda projevu

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 95288

Svata pravda na sluzby jsem zapomel. Ty dokonce muzou nejaky cas drzet na uzde inflaci. Mno, ja si dycky myslel, ze je dulezite mit podlozene menu bud necim, co vsichni pochtivaji ( treba ropa) anebo realnym vykonem, takze ti ostatni si drzi bud nejake generalni platidlo anebo menu zeme odkud kupuji hromadu tovaru. Pokud vsak sluzby davaji stabilitu ekonomice, tak si USA vubec nemusi delat starost s obchodnim deficitem, v dusledku taky zhruba ctvrtinoveho propadu prumyslove vyroby za posledni rok. Sluzeb se v Americe vyuziva opravdu hojne. S tim by mohli ustat i ten zahranicni dluh.

95409

1.3.2006 14:36

RE: David Irving a svoboda projevu

Otaznik 195.?.?.?

Reakce na 95165

Souhlasím, ovšem jedním dechem bych rád dodal, že z mého hlediska je pak ta nevraživost oprávněná a pochopitelná. Je to strach o svoji existenci a kdo chce někomu vyčítat, že má strach o svoji existenci?
A následuje logicky pokračování, a tím je otázka, jestli vyšší inteligence, která je schopna ničit své okolí je něco co by to okolí mělo opěvovat a k čemu by mělo vzhlížet. Není pak pochopitelné, že to méně schopné a méně inteligentní okolí se pokusí svého, v tomto případě smrtelného nepřítele, raději zničit v zárodku, dokud je čas, dřív než bude pozdě?
Je to přece jen konkurenční boj o zdroje, ne? [mrknutí jedním okem]

95287

1.3.2006 16:31

RE: David Irving a svoboda projevu

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 95165

No on je tam ještě jeden důvod, ktrerému se ale každý rád vyhýbá. K úspěšnosti je třeba jisté bezohlednosti, nedostatek soucítění s těmi, kterým to ublíží a naprostá sobeckost. Někteří nejsou prostě ochotni jít pro úspěch tak daleko a za takovou cenu, ne že by na to neměli intelekt, jaksi vidí ještě trochu dál než do vlastní kapsy.

95293

2.3.2006 0:19

RE: David Irving a svoboda projevu

Otaznik 195.?.?.?

Reakce na 95293

Tak to je přesný. K tomu můžu jen dodat, že je otázka nakolik své počínání ti "úspěšní" vidí jako jakési "nemorální" chování. Ale, myslím si, že povětšinou ne, proto jsou tak "úspěšní". To úspěšní dávám do uvozovek, protože i to bych zpochybnil, i když k tomu potřebuju pohled na náš svět fakt z veliké dálky, a to spíš než vzdálenosti měřené v metrech, tak hlavně "vzdálenosti" měřené v letech.

95378

2.3.2006 0:45

RE: David Irving a svoboda projevu

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 95378

Ti "úspěšní" se právě sami sobě obhajují tím, že ti ostatní jsou hloupí. Nemůžou přeci uznat, že by někteří měli nějaké morální zábrany kdepak, "kdyby byli chytřejší dělali by to také". Jinak by nutně přišli na to, že jsou sami sobecký hajzlové a to přeci nejde. Znáte to obhajobu: když to neudělám já, udělá to někdo jinej a já z toho mít nic nebudu. Lumpárna, která funguje když se morální zábrany neberou vůbec v úvahu. "Každý je svině, někteří se jenom tváří jako slušný lidi" je čertova obhajoba.

95383

2.3.2006 0:57

RE: David Irving a svoboda projevu

Otaznik 195.?.?.?

Reakce na 95383

Rozumím. Nebo si aspoň myslím, že rozumím, ale já mám spíš pocit, že mnoho z těch úspěšných nevidí tu spoušť, kterou jejich "úspěch" zanechal po okolí. Ale můžu souhlasit i s tím co píšete.
Jak ale říkám, je otázka jestli čert vidí sám sebe jako něco nedobrého.
A taky ti "méně schopní" mohou říkat: "My bychom taky, ale nejsme jako oni.", že jo.
Kdo komu nahlédne do hlavy?

95389

2.3.2006 1:10

RE: David Irving a svoboda projevu

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 95389

Kdysi jeden můj dávný kámoš říkal: "Lepší vejmluva než hovno." Jasně že vymlouvat se můžou obě strany, pak je nutný se dívat na to jakej to má efekt. Je nakonec jedno, jestli vás někdo neokrádá, zda je to proto že je slušnej nebo blbej. Hlavně že neokrádá. To samý naopak. [chechtot]

95392

2.3.2006 2:47

RE: David Irving a svoboda projevu

Otaznik 195.?.?.?

Reakce na 95392

Jasně, ale jak se pozná kdo okrádá a kdo si bere to co mu "patří"? Kde je hranice, když budu dělat nějaký obchod, aby se řeklo: "To je v pořádku výdělek, jako odměna za službu, kterou koná.", a kdy už: "To není v pořádku, to je zlodějna!"? Pokud půjdete tímto směrem, dřív nebo později se dostanete k postoji známému z nedávných dob: "Všichni máme stejné žaludky!". Jedná se totiž o zdroje! A energie se nám do těl dostává prvotně skrz žaludek.

95398

2.3.2006 3:08

RE: David Irving a svoboda projevu

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 95398

Jak se to pozná? Když pro vás někdo něco udělá tak se sebe zeptejte jestli byste to za ty prachy udělal někomu jinýmu sám. Pokud ne, tak vás neokradl. Pokud jo, tudíž byste to taky uměl a za takový prachy byste vstal i o půlnoci v zimě, tak vás asi okradl. [chechtot] Gutt feeling. Samo že je to víc komplikovaný ale já to tak beru. Když si musím nechat něco udělat na autě a neomdlím, ani se mi neudělá špatně když se podívám na účet, tak je to slušnej kema. A nejen chlebem živ je člověk. Zkušenost mi naučila, že když se předem ptáte na cenu produktu a prodávající vám místo ceny začne napřed vykládat všelijaký kecy, jak je produkt dobrej ba přímo nejlepší a k ceně se nemá, tak sám ví že je přehnaná. [velký smích]

95402

2.3.2006 13:38

RE: David Irving a svoboda projevu

Otaznik 195.?.?.?

Reakce na 95402

No, teoreticky je to jednoduchý, že jo, ale podle čeho třeba odhadnete cenu lékařského ošetření nebo léku zvlášť když ani nevíte, jestli to všechno je pro vás nutné nebo ne? Do téhle debaty se mi ale nechce pouštět, protože sám nemám jasno. V praxi je to tak, že to člověk "nějak udělá" a většinou posléze vidí nebo ani radši nechce vidět, jestli to stálo za to.
Navíc, to co je pro jednoho akorát, je pro druhého příliš.
Nechme toho, nikam to nevede.
Končím [smích]

95499

2.3.2006 0:30

RE: David Irving a svoboda projevu

Otaznik 195.?.?.?

Reakce na 95293

Ale stejně by mě zajímalo, co tam vidí, když vidí dál, že neusilují o víc. Je také otázka v jakém směru je člověk "úspěšný", že jo. Třeba být úspěšný jako bavič je něco jiného než být úspěšný jako hromadný vrah nebo prodejce balené vody [mrknutí jedním okem]

95379

1.3.2006 14:27

RE: David Irving a svoboda projevu

Otaznik 195.?.?.?

Reakce na 95085

Vtip je v tom, že lidi mají rádi jednoduché odpovědi na složité otázky, protože se jim moc nechce přemýšlet a já je chápu, mají svých starostí až nad hlavu a chtějí mít klid, a další vtip je v tom, že některé odpovědi jsou tzv. "politicky nekorektní" a teď nemám na mysli jen politiku jako takovou, ale každodenní životní politiku každého z nás a mohl bych pokračovat, jenže se bojím, že když budu pokračovat, tak budu psát věci, které se nebudou moc líbit a dopadne to tak, že budu označen za pitomce, rasistu, fašistu a já nevím za co všechno, a pak už se nebude polemizovat s tím co se snažím vyjádřit, ale s tím za co budu označen.
Nakonec případ pana Irvinga je toho jasným důkazem. Nepolemizuje se o názorech, ale o jeho osobě, která se navíc, a nechci spekulovat o tom jak moc, identifikuje s nějakými názorovými a sociálními skupinami.
Dobře to udělal Petr Bakalář, když na něj útočili v souvislosti s vydáním jeho knihy Tabu v sociálních vědách. Když na adresu různých skupin, se kterými ho chtěli spojit, aby ho mohli vyexpelovat z tzv. "slušné společnosti" a tím pádem i fakticky zničit, řekl něco v tom smyslu: "Já vyzývám všechny takové, aby mě nekontaktovali a nedělali si ze mě hlásnou troubu. Co víc můžu udělat?".
Pokud jsem schopen "problematiku" židovské komunity v Evropě a ve světě schopen sledovat, tak mnozí z nich sami chtějí přijít na kloub tomu co se dělo a co se děje a tím pádem i na příčiny takového jevu jako byl holocaust a musím říct, že na to sami mají různé názory a mnozí z nich jsou znechuceni z toho, že si někteří udělali z holocaustu "živnost". Jeden takový článek jsem četl ve studentském časopise Babylon a byl to článek židovského autora a byl přetištěný s Jeruzalem Post.
Svět není černý a bílý, jak by ho chtělo tolik lidí vidět. A není žádná "PRAVDA". Jsou jen různé názory a to, pokud si můžu dovolit generalizaci, Židé vědí lépe a déle než ostatní populace v Evropě.

95286

23.2.2006 1:24

Svoboda projevu

tracy 84.?.?.?

„Svoboda projevů je buď absolutní, nebo není žádná.“

K tomu snad není co dodat..

94487

24.2.2006 10:55

RE: Svoboda projevu

petr 83.?.?.?

Reakce na 94487

viz iDnes.cz 26/1/2006:
Východočeští policisté vyšetřují případ podezření z propagace fašismu. Při silniční kontrole ve Světlé nad Sázavou zastavili 27letého řidiče, který měl v krvi alkohol. Když mu dali podepsat protokol, místo podpisu nakreslil hákový kříž. Hrozí mu za to až tři roky vězení.
[zmaten]

94676

23.2.2006 1:48

Velmi zapletene!

Stehno vondris (zavináč) earthlink (tečka) net 24.?.?.?

Mozno je to jednoducha ukazka prace tzv. uzitocnych idiotov,cize ludi,ktori sebabicovanim dospeli k presvedceniu o svojej uzitocnosti pre spolocnost,neuvedomujucich si,ze sposobuju jej destrukciu.
Alebo je to zakerne spyknutie ciernych sil popieracov uzakonenej pravdy,
s umyslom vytvorit martyra a uputat pozornost verejnosti.
Predpokladam ze nastane vseobecne zahmlievanie na strane masmedii,pre ktore pracuju ti prvi.
Mozeme skutocne zagratulovat justicnej masinerii za nadhernu ukazku objektivity a nezavislosti.Skutocne mozu byt na svoju pracu hrdi.
To co chceli dokazat,dokazali skutocne bravurne a silou argumentov a faktov presvedcivo dokazali verejnosti ze na nu seru.Dufam ze dostanu metale a vyznamne dozivotne posty aj pre svojich blizkych, aby vylucili akekolvek umysly z prospecharskych umyslov ci flexibilnosti chrbtice.
Gratulujem a dalej pracujte na sireni prava a zakonnosti.
S uctou Viktor

94489

23.2.2006 1:55

Jak autor clanku poznamenava

zap 65.?.?.?

process s Irvingem prisel ve velmi nevhodnou dobu, respektive jeden se musi divit, ze to vzhledem s temi Mohamedovymi karikaturami neodlozili. I absolutne nezasveceny a tim vice nestranny clovek se musi nutne ptat proc producenti karikatur nedostali 'palku' tez. Hanobeni jako 'hanobeni', ze?!

94490

23.2.2006 6:59

Tvrde po popiracich

albert 65.?.?.?

Az se zacnou SKUTECNE pronasledovat, sikanovat a veznit popiraci Jezise Krista - tak to zacne byt teprve zajimave! Budou takovi kolektivne nazyvani Anti-Kristy? Ci "nenavistnymi neo-Farizejci"? Nebo nepratele, skudci a nicitele tradicniho (krestanskeho, evropskeho) lidu?

94515

23.2.2006 7:09

Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.

Chládek 195.?.?.?

Nechápu proč někdo spojuje svobodu slova s tím co hlásá nějaký magor, nechápu proč ve světle dnes přístupných informací někdo píše lži o historii a ochotní idioti v této souvislosti mluví o svobodě slova. Divnej svět.

94516

23.2.2006 9:04

RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.

Brutus 193.?.?.?

Reakce na 94516

Souhlas,konečně rozumný názor po těch blábolech tady.
Třetí říše dostala na prdel.To je nezvratitelný fakt.A to že si pár magorů stýská,léčí komplexy a kartáčuje ve skříni uniformu SS po dědečkovi,na tom nic nezmění.

94527

23.2.2006 12:02

RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94527

Pár magorů...a proč z nich jsou tedy takové obavy? Proč je nutné "starého magora" odsoudit na 3 roky za věci, které kdysi tvrdil? S tím, co tvrdil, zásadně nesouhlasím...ale stejně, spíše ještě více, nesouhlasím s potlačováním svobody názoru!

A pokud je těchto pár magorů hrozbou demokraciím, tak za co ty demokracie stojí?

94548

23.2.2006 21:19

RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 94527

>Souhlas,konečně rozumný názor po těch blábolech tady.
No člověče, opatrně, opatrně.
>Třetí říše dostala na prdel.To je nezvratitelný fakt.
Raději o tom moc nemluvte. Co kdyby napadlo některého blouznivce zeptat se od koho dostali fašisti na prdel. Copak můžete s klidným svědomím říci, že od komunistů? Že Rudá armáda hnala Němce od Moskvy až do Raichstágu? No vidíte. To se dnes říkat nehodí. To je ještě o stupeň horší odpověď než tvrzení, že fašisti učili židy namísto šmelení pracovat.
>A to že si pár magorů stýská,léčí komplexy a kartáčuje ve
>skříni uniformu SS po dědečkovi,na tom nic nezmění.
No vidíte, tady jste přišel na to správné tvrzení. Irvingův dědeček byl u SS. S tím můžete udělat díru do světa. To vám s radostí otisknou všechny žido i položidovské noviny. A samozřejmě, že i noviny německé. Tedy u nás všechny noviny. A pak, že není svoboda slova. Lhát člověk může, až se mu od huby bude prášit a ještě za to dostane dobře zaplaceno. To, jako kdybyste chtěl tvrdit, že naše socanská vláda je dobrá vláda a že prospívá národu. Za takové tvrzení by z vás hned udělali aspoň ministra. No a vidíte ty nevděčníky. Mají svobodu to říkat a neváží si toho, nikdo tu svobodu nechce využít. Proto je nezbytné trochu jim zatnout tipec. Nevážíš si svobody slova? - šup s tebou na převýchovu do basy!
Svoboda slova je dnes u nás bezbřehá. Každý má možnost zjistit, co je správné říkat a co se říkat nesmí a má naprostou svobodu podle toho se chovat. Svoboda, jak správně říkali marxisti, je poznaná nutnost. Kdo tu nutnost poznat nechce, nic než basu nezaslouží.

94602

24.2.2006 6:34

RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 94527

Ja si nekartacuju zadnou uniformu, nejstarsi bratr od babrle byl ve vazbe mesic na gestapu v Opave vicemene kvuli kravine, padly na to vsechny prasata a rok holt vsichni bastili suchy erteple, ale kvalitni protein ma ve valce svou hodnotu a prastryc Karel byl po mesici venku. Nikdy o tom co se ten mesic delo nemluvil, aspon se svyma sestrama, mozna s pradedou... Druhy deda pracovne nasazen v Nemecku. Takze by me zajimalo, kdyz mam vyhrady, kam budu jaksi zaskatulkovan. Mimochodem zapomel jste se vyjadrit k mym reakcim drive. Od nekoho s tak zajimavym a originelnim nickem bych cekal vice. [velký smích] [velký smích]

94651

24.2.2006 10:38

RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 94527

to je kvuli chytrolinum jako ty... do treti rise je tu vetsine lidi vis co [smích]

94673

23.2.2006 9:23

RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.

Vlastimil Čech 213.?.?.?

Reakce na 94516

A kdo bude rozhodovat, který názor nemá právo být veřejně hlásán?
Sionští mudrcové? Inkvizice svatá? Nebo o tom dokonce rozhodne sám pan Chládek?

94528

23.2.2006 9:36

RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.

ludva 195.?.?.?

Reakce na 94516

Jestliže názor na historii je dán zákonem, tak historik nemůže zkoumat co je pravda a co lež. Vždyť nesmí pochybovat, smí přinášet jen ta fakta, která povoluje zákon. To nemá s historií nic společného, leda tak s Dějinami VKS(b). Nejde jen o svobodu slova, ale i svobodu historie jako vědy, nikoli víry.

94530

23.2.2006 9:55

RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.

nitram 213.?.?.?

Reakce na 94516

Milý Chládku, o tom, zda někdo je či není magor nemá rozhodovat trestní zákoník, ale rozum. A je-li kdokoliv za SVOU pravdu zavírán do chládku, milý Chládku, pak je kdykoliv možno každého Chládka zašít do chládku. Jen proto, že se v jisté chvíli jeví nepohodlným soudobým mocipánům.

A zašití Irvinga mne vede k zamyšlení, jak to vlastně s tím holokaustem bylo. Zvláště i proto, že velmi nedávno byla Faludža.

Není svoboda projevu, kde není svoboda po projevu. [smích]

94533

23.2.2006 12:18

Jak to s tim holokaustem vlastne bylo?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 94533

Mno, ja si myslim, ze revizioniste maji pravdu, nebot pro ne hoviri veskera fakta a udaje - zatimco proti nim nehovori v podstate nic, co uznavam - krome par zidovskych arcilharu a neustavnich zakonu.
Myslim, ze to docela dobre vystihl Jurgen Graf ve sve predmluve k Revizionismu, k nahlednuti pro zajemce o zajimave cteni zde:
http://trodas.wz.cz/index.php?act=ST&f=5&t=264
Co dodat?

Snad jen ze pokud se revizioniste myli, tak maji byt jejich argumenty vyvraceny - a ne aby byli zavirani.
To je dodava pointu jejich nazoru a potvrzuje, ze maji pravdu.

A ze tato pravda je svrchovane nepoholdna a nebezpecna.

Zname snad malo zidovskych lharu o holokaustu na to, abychom si mohli polozit zasadni otazku - PROC tak lzou?
(mno ano, pro penize, kdo by nelhal za penize, ze... [zahanbení] )

Ale kdyz lzou za penize - nebylo by dobre dat prostor i alternativnimu nazoru? Samo - zidaci budou skucet, ze je poburuje. Mno, to se snadno rika, ale nelze to dokazat - a navic ja take mohu tvrdit, ze pozaduji stihlani kazdeho, kdo tvrdi ze holokaust byl o 6-ti milionach zplynovanych zidu v neexistujicich plynovych komorach, nebot me to poburuje! [mrknutí jedním okem] [chechtot]

94549

24.2.2006 0:22

RE: Jak to s tim holokaustem vlastne bylo?

Samotář 213.?.?.?

Reakce na 94549

Trodas , proč voni si nedaj pokoj , vždyt´ voni si koledujou vo maler . [mrknutí jedním okem]
Ale vážně , dík za odkaz na tvoje stránky . Doufej jen , že totalita je pryč a někdo nebude chtít být papežtější než papež .

94616

23.2.2006 16:16

RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94516

>Nechápu proč někdo spojuje svobodu slova s tím co hlásá
>nějaký magor, nechápu proč ve světle dnes přístupných
>informací někdo píše lži o historii a ochotní idioti v
>této souvislosti mluví o svobodě slova. Divnej svět.
Jo, lidi jsou různé, pane Chládek, takovej je ten svět. Některé lidi jsou od přirození málo chápavé.

94581

24.2.2006 6:36

RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 94581

Jo v pripade pana Chladka bychom mohli uverit jeho teorii, ze to bude po tatinkovi.

94653

23.2.2006 9:48

...

franta 83.?.?.?

z holocaustu se stalo jakési evropské náboženství, které dělá jeden určitý národ nedotknutelným - bývalé oběti se proměnily ve stejné zrůdy, jaké kdysi usilovaly o jejich vyvraždění

94531

23.2.2006 12:22

RE: ...

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 94531

Srovnavat nacisticle a zidovske zlociny je velmi zajimave tema. Pokud se omezime na nase uzemi, Cechy a Morava - jenz je skoro 4x mensi nez Izrael - tak si nemuzeme nepovsimnout, za za 6let strasne valky tady naciste vyhladili jen dve vesnice, Lidice a Lezaky. A to zastrelili jen muze starsi 15-ti let. Zide v palestine vyvrazduji zeny a deti, stejne jako muze! A take zadna civilizovana poprava kulometem - sproste vrazdeni nevinnych vhazovanim granatu do domu, strilenim vybihajicich prezivsich obyvatel a buldozerovanim domu i s osazenstvem super buldozery Caterpillar. Proste terorismus jako vysity.
A ted se podivejme na motivy. Jaky meli nemci motiv na nase 2 ubohe vesnice? Aha, pomahanim a neoznamenim vysadkaru, kteri zabili druheho nejvyssiho pohlavara 3-ti rise, Heydricha. Hitlerova oblibence. Za tak silny uder na 3-ti risi jsme vyvazli pomerne lehce, ne?
Ale co udelali Palestinci zidum? Kdy jim zabili jejich ministerskeho predsedu? I toho Itzaka Rabina zabil zid a ne Palestinec... Tak proc zide vrazdi Palestince? A ted srovnejme mnozstvi - na urcite "nacisticke" wikipedii je seznam 424 (!) Izraelem vyhlazenych Palestinskych vesnic:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_destroyed_villages_during_the_1948_Arab-Israeli_war
A to se vetsinou jednalo o vetsi vesnice, nez Lidice a Lezaky. Takze - Kdo je vetsi zlocinec? Naciste za WW2 ci zide dnes?

94551

23.2.2006 12:27

RE: ...

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94551

Bože, už zase! Pane trodasi, tohle vaše srovnání je úplně neskutečně podlé! Kolik bylo obětí nacismu u nás? Jen tyto dvě vesnice???

A kolik lidí z těch dvou vesnic vědělo o nějakých výsadkářích, co? A ten zbytek, co nevěděl? Civilizovaná poprava kulometem...vy se mi snad zdáte!

Pak se mě tady někteří diví a nadávají mi, že vás mám za...ale ne, to už nemusím opakovat.

94553

24.2.2006 6:47

RE: ...

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 94553

Mno, nejakej J-C. Pressac poverenej a proverejenej historik dospel k cislu 300 000-500 000 obeti v Osvetimi. No, protoze nmel duveru predstavitelu Holoauxu, tak bych si jeste vyckal na par faktickych zkoumani, aby se vedelo kolik tech mrtvych bylo. A pokud jde o sionisticky teror, tak ten brzdilo pouze mezinarodni mineni a vetsi informovanost, nez za Hitlera. Takze oni se v Palestine trosicku museli krotit v rozletu. Jinak teror je teror, jatka jsou jatka. Pravda sionistum stacilo tri ctvrte milionu vydesenych Palestincu obratit na utek, v te dobe bylo Izraelcu ve "stare vlasti" celych 600 000. Palestincu tam bylo 1 300 000. Jeden by byl az prekvapenej, co donutilo opustit vice nez pulku naroda svou rodnou hroudu, kterou potom Izrael hdendle zkonfiskoval. Konfiskace, znarodneni takove hezke slova, ono ukradli by znelo blbe,ze.

94654

23.2.2006 13:00

Trodasi,

Aja 24.?.?.?

Reakce na 94551

zkuste nekdy cast vasich ideji ,alespon teoreticky, vyzkouset sam na sobe.
Vybral byste si "civilizovanou smrt kulometem", nebo granat do domecku?
Snad jediny rozdil je, ze v Lidicich skutecne postrileli "jen" muze od 15 let a vyse. Zatimco v palestinsko- izraelskem konfliktu si jedna ani druha strana s vekem zavrazdenych nedela hlavu.
A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

94561

23.2.2006 13:33

RE: Trodasi,

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 94561

Vzdyt je uplne fuk jak byli stari ti co zahynuli nebo jakeho byli pohlavi. Kazda vekova skupina ma sve misto ve spolecnoti. Zivot muj nebo Vas neni o nic mene cennejsi nez trileteho ditete, jenom kvuli tomu, ze si necurame do trenek/kalhotek a umime se o sebe postarat. Ta vyzdvihovana bezbranost jde, pri bombovem utoku nebo kulce do hlavy, do prdele a je to jenom prazdnej zvast!

-to jen takova moje uvaha, spis nez reakce na Aju.

94566

23.2.2006 13:39

RE: Trodasi,

Aja 24.?.?.?

Reakce na 94566

...ale ano, Pavle- Certe, souhlas. Nemla jsem na mysli nic jineho, proto ta "hojnost uvozovek".

94567

23.2.2006 15:29

RE: Trodasi,

Antiseptik 65.?.?.?

Reakce na 94566

Zeptejte se popravovaných rodičů jestli je jim to jedno, jestli popraví i jejich děti nebo ne. [oči v sloup]

94574

23.2.2006 15:54

RE: Trodasi,

Aja 24.?.?.?

Reakce na 94574

....zaciname byt ponekud morbidni.
Predpokladam, ze vase otazka je vice mene recnicka a odpoved necekate, je prece jasna.
To, ze Nemci popravili nevinne lidi a usetrili deti a zeny, to z nich nedela zadna dobraciska.
A tem mrtvejm, si myslim, je jedno, jestli je zabil kulomet, nebo granat.

94577

23.2.2006 22:04

RE: Trodasi,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94577

>Predpokladam, ze vase otazka je vice mene recnicka a odpoved
>necekate, je prece jasna.
Mno, paní Ajo, nevím jak panu antiseptikovi, ale mně ta jeho otázka připadá spíš principiální než řečnická. Mezi Lidicemi a třeba Deir Yassin nebo jinými zmasakrovanými palestinskými vesnicemi je z pohledu naší civilizace propastný rozdíl a ten (i když jen z malé části) otázka pana anitiseptika vystihuje.

>To, ze Nemci popravili nevinne lidi a usetrili deti a zeny, to z
>nich nedela zadna dobraciska.
To jistě ne, ale ve srovnání s Židy vypadnou ještě pořád jako gentlemani. Přečtěte si třeba o tom Deir Yassinu (a solidnách informací je i na inetu dost), jakým způsobem tam Židi vraždili - většinou ženy (některé i těhotné) a děti a ještě na to byli hrdi jako na bojové vítězství, které psalo historii Izraele.

>A tem mrtvejm, si myslim, je jedno, jestli je zabil kulomet,
>nebo granat.
Mno, mrtvejm už jistě, ale tak trochu se zamyslete, jak jim bylo při tom vraždění před smrtí, když podřezávali děti před očima matek, nebo dobíjeli bajonety, mačetami nebo pažbami matky před očima dětí. Pak si možná opravíte měřítko pro morbidnost.

Jinak pozoruji, že jste přejala od pana Yamato tu mystifikaci o popravách v Lidicích kulometem. To je první úspěšný krůček k přesvědčení, že je buřt zemřít před popravčí četou nebo být s celou rodinou podřezána, ubita bajonetem nebo zabita či smrtelně zraněna granátem a ponechána hodiny umírat v agonii.

Moje připomínka by měla být jistě adresována především jiným než Vám, Vy jste byla ale to příslovečné stéblo slámy, co zlomilo vembloudovi hřbet.

94604

23.2.2006 22:11

RE: Trodasi,

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94604

Moment, vy mystifikace, o civilizované popravě kulometem tu píše jako první pan trodas. A já komentuji to spojení "civilizovaná poprava kulometem".

94605

23.2.2006 23:21

RE: Trodasi,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94605

>Moment, vy mystifikace, o civilizované popravě kulometem tu
>píše jako první pan trodas. A já komentuji to spojení
>"civilizovaná poprava kulometem".
OK, tak Vy jste byl druhej a místo abyste pana trodase opravil, tak jste to ještě rozmáznul a přilípnul k tomu emotikon. V komentáři pana trodase mi to spojení s Lidicemi nedošlo, což on ani přímo nenapsal (ale dalo se to snad z toho "při dobré" vůli vyvodit). Já jsem si popravu kulometem s Lidicemi nespojil, protože průběh lidického masakru je notoricky znám a byl s německou důkladností nejen dost přesně zaprotokolován, ale také natočen na filmový záznam.

94608

23.2.2006 23:28

RE: Trodasi,

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94608

To už ale vážně nevíte, co si na mě najít? [velký smích]

Mě šlo o to příšerné spojení "civilizovaná poprava kulometem", OK? [mrknutí jedním okem]

94610

24.2.2006 0:07

RE: Trodasi,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94610

>To už ale vážně nevíte, co si na mě najít? [velký smích]
Já na Vás nic nepotřebuji hledat, Vy tady prezentujete dost často celý Smorgas board tlachů.

>Mě šlo o to příšerné spojení "civilizovaná poprava kulometem", OK? [mrknutí jedním okem]
Aha. Jenže v komentáři pana trodase nešlo o literární vkus nebo semantiku. Kdyby šlo, tak máte pravdu, že to je příšerný výraz.

94613

24.2.2006 0:23

RE: Trodasi,

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94613

Mně ovšem (samozřejmě) nešlo o literární vkus, ale o samotný názor tím zdělený...

94617

24.2.2006 0:37

RE: Trodasi,

Antiseptik 65.?.?.?

Reakce na 94617

Podívejte se na to takhle. Přesto že mrtvý prd ví, může být nějaký rozdíl v tom jak vás zabijí ne? Jako já bych třeba radši zastřelení, než se mnou granátem stěnu omítnout. Vím že je to nakonec jedno ale jde o to, že i v tom okamžiku můžou být rozdíly a v tom kontextu je třeba vidět poznámku Trodase.

94618

24.2.2006 0:44

RE: Trodasi,

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94618

Ale mě samozřejmě je jasné, co tím pan trodas myslel. Jen se pozastavuji nad tím, že hromadnou popravu kulometem (notabene bez soudu, kolektivní vina...) označuje jako civilizovanou!

Vám takový způsob popravy připadá civilizovaný???

Tedy pokud vůbec lze provést popravu civilizovaně, ovšem to už je hodně OT

94619

24.2.2006 1:09

RE: Trodasi,

Antiseptik 65.?.?.?

Reakce na 94619

Přesně. Jelikož poprava není civilizovaná, musíte to vidět jako relativní pojem. I zvíře se většinou zabíjí pokud možno čemu se říká humální usmrcení, tudíž rozdíly existujou. Prostě není jedno jak, i když je výsledek stejnej. Už to ale je dost, nejde očividně o rozpor v názorech, ale o to zda se dá postřílení kulometem nazvat civilizovaným zabitím. Bych si myslel, že proti vaření v oleji určitě a o proti vhození granátu do místnosti, kde nevíte kde kdo sedí taky skoro určitě. Taky jde o vizuální kontakt vraha s obětí, který může alespoň vrahovi znepříjemnit úkon. Vhozením granátu do místnosti se toho nejen zbavuje ale i si může myslet, že tam třeba vůbec nikdo nebyl. [smích]

94622

24.2.2006 1:15

RE: Trodasi,

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94622

To zní dobře, souhlasím.

Ovšem nutno říci, že podobné metody byly Němci (a samozřejmě zdaleky ne jen jimi) za WW II velmi často používány. To srovnání pana trodase je prostě naprosto zavádějící...

94624

24.2.2006 2:47

RE: Trodasi,

Antiseptik 65.?.?.?

Reakce na 94624

Tak ještě přidám jeden rozdíl. Německo bylo ve válce. Ve válce se dělají všelijaké věci. Nějak jsem si nevšiml že by Izrael a Palestina byli ve válce. Okupace ano, válka ale není. Těžko by i taková válka byla, Palestina nejenom že nemá armádu, nemá ani stát, co by tu armádu měl. Israel však má jak stát, tak armádu a ještě k tomu velkýho bráchu a atomový bomby. [smích] Moc fér to není že jo?

94628

24.2.2006 2:57

RE: Trodasi,

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94628

Hm...možná není oficiálně vyhlášena, toť vše. Hlavně je to, aspoň tedy podle mě, mnohem složitější než okupant-okupovaný.

Palestinci mají taky dost bráchů, všude okolo...akorát že ti jim moc pomoct nechtějí. No a není to tak dlouho, co tihle bráchové měli fakt velkýho bráchu s fůrou atomovek a spoustou dalších hraček...čili ta férovost, nu, zase je to složitější.

94629

24.2.2006 18:55

RE: Trodasi,

Antiseptik 65.?.?.?

Reakce na 94629

Takže až vám jednou někdo vleze do baráku, že se tam stěhuje, vykácí vám stromy, postřílí děti a postaví si kolem vás zeď, tak to je co vám taky řeknu. Budete mít prostě smůlu. [smích]
K těm bráchům, vy byste teda tenkrát dal přednost tomu aby rusové se do toho vrhli, způsobili světovou válku a my bychom zde už dávno nediskutovali. Já nevím jak si to představujete, jedna strana má drzost provokovat a ta druhá, pokud není ochotna rozmlátit svět, tak je holt srab. Vo co vám sakra de? [oči v sloup]

94716

25.2.2006 4:04

RE: Trodasi,

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 94629

Palestinci byli vyhnani z vlastni zeme, takze proc by se meli jit doprosovat k sousedum? Otazka zni kdo je agresorem v Palestine, kdo rozpoutal prvni teror, kdo skonfiskoval pudu a majetek hruzou posedlych uprchliku? Pokud vam to prijde kopmlikovane, tak pro muj jednoduchy lidovy rozum je to jasne jak facka.

94772

24.2.2006 8:15

RE: Trodasi,

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 94604

>>Predpokladam, ze vase otazka je vice mene recnicka a odpoved
>>necekate, je prece jasna.
>Mno, paní Ajo, nevím jak panu antiseptikovi, ale mně ta jeho
>otázka připadá spíš principiální než řečnická. Mezi
>Lidicemi a třeba Deir Yassin nebo jinými zmasakrovanými
>palestinskými vesnicemi je z pohledu naší civilizace
>propastný rozdíl a ten (i když jen z malé části) otázka
>pana anitiseptika vystihuje.

Pane Taborsky, ta otazka vystihuje s prominutim hovno. Zeptejte se kohokoliv, jestli si preje aby byl zabit i zbytek jeho rodiny nebo ne. Hadam, ze ve vetsine pripadu si deti nebudou prat popravu svych rodicu a prarodicu, dospeli svych rodicu a deti, prarodice svych deti a vnoucat... [oči v sloup]

94666

24.2.2006 14:31

RE: Trodasi,

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 94666

Certe, to je jeden uhel pohledu. Druhy je, ze rodice preci jen zemrou s tim, ze jejich deti budou zit. V tom je pro ne velmi vyznamny rozdil. Ze vyho ne nevidite, za to nemuzu [zahanbení]

Ne nadarmo lidske zrudy pri masovych popravach zastreli nejdrive deti a pak matku...

Pro ostatni nechapave - nejde mi o polemiku nad primerenosti neprimerenosti a prijatelnosti ci neprijatelnosti trestu smrti. Sam jednoznacne zastavam ty druhe moznosti v obou pripadech. Jenze poprava zastrelenim je cca. 100x humannejsim zpusobem rychleho usmrceni - i treba nez obeseni bez zlomeni vazu delsim padem tela, treba... [mrknutí jedním okem]

A kdzy vam nestaci muj nazor, tak si uvedomte, ze vojenska poprava zastrelenim je zvolena ze stejneho duvodu.

Cize pokud mam srovnat zidovsky a nacisticky zpusob vyhlazovani, tak na cele care vedou naciste. Chovani zidaku lze klasifikovat jen jako smyslu zbavene masakrovani nevinneho civilniho obyvatelstva.

Obyvatele Lidic a Lezaku alespon vedeli, za co umiraji. Obyvatele 424 Palestinskych vesnic ne, a uz vubec ne jejich deti.

Druha automaticky prehlizena vec je porovnani dvou cisel - cislice 2 a cisla 424.

A nakonec - ano, bylo tu daleko vice obeti nacku, nez jen Lidice a Lezaky. Ale tady se mluvilo o valecnych zlocinech a popravy partyzanu a vzbourencu jim nejsou. Sice jim fandim, ale zavdali si k tomu pricinu sami.

Naproti tomu, jako pricinu zavdali k masakrum Palestinci zidakum...???

Bydleni v koutu sveta, jenz nejaka sebranka prohlasi za sve, bohem prirknute, uzemi je zlocin...?

94687

24.2.2006 19:35

RE: Trodasi,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94666

Mno, a o to taky, alespoň já jsem tomu tak rozuměl, šlo, ne? Že pro muže je smrt snesitelnější, když věří, že jeho rodina přežije, než když jsou bestiálním způsobem ubíjeni členové rodiny před očima ostatních a s vědomím, že budou tím způsobem zabiti také. Jestli v tom rozdílu vidíte "s prominutím hovno" a ne otázkyhodnou úvahu, tak si říkáte o prominutí mnohem více než hovna.

94725

25.2.2006 10:43

RE: Trodasi,

cert 82.?.?.?

Reakce na 94725

Pane Taborsky, vubec ste me nepochopil a pan Antiseptik taky. Jeden mele o voze a druhej o koze... [naštvaný]

94794

24.2.2006 15:12

No,

Aja 24.?.?.?

Reakce na 94604

to jsem to pekne schytala za velblouda, pane Taborsky.
Antiseptikova otazka musela byt nutne recnicka. Jak se na takovou otazku da odpovedet je evidentni, neexistuje 129 odpovedi, je jen jedina .
O Deir Yassinu jsme tu uz kdysi davno diskutovali; to me vytocil leho, ktery tenhle masakr oznacil za politovanihodny omyl, nebo neco v tom smyslu, abych mu nekrivdila, presny termin si uz nepamatuju. Proste bagatelizoval.
Tehdy jsem do diskuze vkladala link na svedectvi clena Cerveneho krize, ociteho svedka te hruzy (tim chci naznacit, ze se v tehle otazce povazuji za dostatecne informovanou).
Nenutte me, vzivat se do pocitu lidi, kteri jsou ve fatalni zivotni situaci. Stava se mi to i tak velmi casto, me bezesne noci by vam mohly vypravet.
Je mozne, ze vy, muzsti, jste se hrou na vojacky dopracovali k jinemu postoji k lidskemu zivotu, nez ja. Mozna vam smrt z rukou protivnika v uniforme (a mozna i podle nejakych valecnych konvenci), prijde prijatelnejsi, humannejsi, nevim. Mohu vam priznat, ze byla jiste v Lidicich rychlejsi.
Presto mne Lidice pripadaji stejne zrudne, jako Deir Yassin. Neuznavam kolektivni vinu, nemuzu zlehcit jeden masakr jinym, vetsim masakrem (to bych argumentovala, jako leho).
Lidicke muze vystrileli, zeny deportovali a oddelili je od deti, Lidice srovnali se zemi. A co je pravdy na tom, ze deti, ktere "nebyly vhodne ke germanizaci", zemrely v polskem Chelmnu?
P.S. Domnivala jsem se, ze za tu pomerne dlouho dobu, co oba diskutujeme na Zvedavci, znate moje nazory. [pláč]

94695

24.2.2006 21:30

RE: No,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94695

Mno, schytla jste to za vemblouda, jak jsem i napsal a jak jste to i pochopila. Tak se omlouvám, ale přesto trvám na tom, že masakr v Deir Yassin (a dalších podobných palestinských vesnicích) byl jak v provedení tak i v příčinách neskonale zrůdnější.

Nemohu tvrdit, že znám všechny Vaše názory, ale k těm, které jste zde projevila, jsem měl vždy respekt i když jsem ho třeba náležitě neukázal a snad někdy i sklouznul bez špatného úmyslu ke srandě.

Co se stalo s lidickými dětmi v polském Chelmu nevím. Němci o tom jistě měli nějaký záznam a nepodložené vyprávěnky o zplynování v pojízdné plynové komoře beru se zrnkem soli.

94735

24.2.2006 6:56

RE: Trodasi,

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 94577

Pokusil jsem se vstoupit do domu. Tucet vojáků mne obklopil a namířili své kulomety na mne a jejich velitel mi zakázal se pohnout. Mrtví, pokud existují, budou prý přineseni ke mně. Dostal jsem se tak do jedné z nejvypjatějších situací ve svém životě, když jsem řekl těmto zločincům co si myslím o jejich chování a vyhrožoval jim vším na co jen jsem pomyslel, potom je odstrčil stranou a vešel do domu.
První místnost byla tmavá, v úplném nepořádku, ale nikdo tam nebyl. V té druhé kromě roztřískaného nábytku a nejrůznějších trosek jsem našel nějaká těla, byla studená. Tady bylo 'vyčištění' prováděno kulomety a ručními granáty. Bylo ukončeno pomocí nožů, jak mohl kdokoliv vidět. Stejné to bylo v další místnosti, ale když jsem se chystal ji opustit, uslyšel jsem něco jako povzdech. Díval jsem se všude, obrátil všechna těla a najednou našel malou nohu, ještě teplou. Bylo to malé děvčátko kolem deseti let, zmrzačené ručník granátem, ale stále živé. ... všude ten samý hrůzný pohled ... v této vesnici bylo čtyři sta lidí; okolo padesáti z nich uniklo a je dosud na živu. Zbytek byl svévolně zmasakrován, chladnokrevně, jak jsem si všiml, tato parta byla obdivuhodně disciplinovaná a jednala jen na povel.
Po jiné návštěvě Deir Jasinu jsem šel zpět do svého úřadu a byl jsem navštíven dvěma pány, dobře oblečenými do civilních šatů, a kteří na mne čekali déle než hodinu. Byl to velitel oddílu Irgunu a jeho pobočník. Připravili dokument a chtěli, abych ho podepsal. Bylo to prohlášení, že jsem byl jimi velmi laskavě přijat a dostal vše o co jsem požádal ve jménu své mise, a poděkování za pomoc, kterou jsem od nich dostal. Když jsem projevil známky váhání a dokonce se s nimi začal hádat, řekli, že pokud si vážím života, měl bych raději ihned podepsat. Mým jediným otevřeným vyjádřením bylo, že si svého života vůbec nevážím." [55] Tolik sef mezinarodniho Cerveneho krize.No az prijdete na ten rozdil mezi sionismem a nacismem dejte vedet, pro me jsou to jedna verbez.

94655

24.2.2006 14:35

RE: Trodasi,

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 94655

O zadnem rozdilu nevim [zahanbení]

...ah! Jeden me napada! Nacismus je odsuzovan a jeho zlociny holohoaxne pribarvovany do silenych rozmeru, zatimco o zlocinech sionistu se trapne mlci. A kdo nemlci miva vazne problemy. Od existencnich, po ztratu zivota (viz. pokus o odsouzeni Sharonka...) [oči v sloup]

Takze ano, rozdil tu je. V tom, jak se zlociny jednech a druhych prezentuji.


A na druhou stranu, proti zidovskemu vrazdeni byly nacisticke zpusoby primo vzorove humanni... [zahanbení]

94689

25.2.2006 4:06

RE: Trodasi,

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 94689

Ano na to jsem zapomel, jedni provedli denacizaci, omluvili se, zaplatili vysoke odskodneni a Ti druzi? [překvapení]

94773

25.2.2006 12:04

RE: Trodasi,

google 84.?.?.?

Reakce na 94773

>Ano na to jsem zapomel, jedni provedli denacizaci, omluvili se,
>zaplatili vysoke odskodneni ?

nie tak celkom presne s tym, ze ospravedlnili a zaplatili.
oni sa este stale, pernamentne ospravedlnuju a platia!
a ja sa vas pytam p. Bartosek, co z toho maju?
nebolo by lepsim riesenim, niekoho nakopat poriadne do zadku?94800

23.2.2006 19:59

A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

Ben Hur 70.?.?.?

Reakce na 94561

>Snad jediny rozdil je, ze v Lidicich skutecne postrileli "jen" muze od 15 >let a vyse.

Jak to bylo s lidickými dětmi vypráví paní Anna Nešporová rozená Horáková z Lidic v době tragedie provdaná Kohlíčková:

Ve starých Lidicích žilo k 10. červnu 1942 celkem 98 dětí. Po odebrání dětí matkám v aule kladenského gymnásia bylo 7 dětí ve věku do jednoho roku vybráno a odvezeno do Krčské nemocnice v Praze. Z těchto sedmi dětí se vrátilo po válce jen šest.
91 dětí, starších jednoho roku, bylo odvezeno do Polska do Lodže. V Lodži bylo vybráno dalších 9 na převýchovu v Německých rodinách. Všech devět se po válce vrátilo.
82 zbylých dětí bylo při převozu z Lodže do Chelmna usmrceno výfukovými plyny ve dvou nákladních automobilech upravených jako plynové komory.
Tyto děti se již nedožily příjezdu do Chelmna.
Po tragedii se narodilo ještě 6 dětí v Praze v Dykově ulici č.p. 20, kam byly těhotné ženy z Lidic soustředěny. Z těchto 6 dětí narozených po 10. červnu 1942 se vrátily jen 2.
Mě se v Dykově ulici narodila dcera Věnuška. Dala jsem jí jméno po manželovi Václavovi Kohlíčkovi, ale pokřtít jsem jí už nemohla, protože jsem byla záhy deportována do koncentračního tábora Rawensbrück v Německu.
Věnuška se mi již nikdy nevrátila !
V koncentračním táboře se jedné z našich žen narodil synek, který byl okamžitě esesmany usmrcen a jeho maminka, paní Hroníková, byla za to tenkrát hrozně zbita. To je ten Hroník, na medailích paní Uchytilové jmenovaný bez křestního jména. Byl poslední narozené lidické dítě ze starých Lidic.
Celou tragedii přežilo tedy jen 17 dětí ze 105.
Sto osmdesát čtyři lidických žen, které byly 12. června 1942 odtrženy od svých dětí, bylo (vyjma několika těhotných, ponechaných dočasně v Praze) převezeny do koncentračního tábora Ravensbrück. 12 dalších bylo do Ravensbrücku posláno dodatečně v následujících měsících. 53 lidických žen v koncentračních táborech a na pochodech smrti zahynulo.

94595

23.2.2006 23:33

Zase jste zabodoval, Hurvínku.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94595

A teď si to porovnejte s masakrem řen a dětí v Deir Yassinu. A můžete pominout i těch pár dalších desítek podobným způsobem zmaskrovaných palestinských vesnic. A to v době, kdy ti věčně ubližovaní Židi s holubiččí náturou vykřikovali do světa "Aby se už nikdy nic takového neopakovalo".

94612

24.2.2006 0:14

RE: Zase jste zabodoval, Hurvínku.

zdenek 72.?.?.?

Reakce na 94612

Kdykoli se tady nekdo zmini o cemkoli co napachali nemci, tak okamzite prispechate se svoji historkou o Deir Yassin, ale mne stejne furt neni jasne proc by to melo nejak omluvit chovani Nemcu v okupovanych zemich.
Kdyz Vas nahodou nekdo prijde vyfackat, tak zlost na nej Vas prejde, protoze nekde na opacnem konci sveta zfackovali nekoho jineho ?

94614

24.2.2006 6:35

RE: Zase jste zabodoval, Hurvínku.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94614

Pane Zdenku, ta "historka o Deir Yassinu" není moje - tu si sami o sobě napsali do historie moderního barbarství Židi. Fakt ovšem je, že bych pro pestrost mohl pokaždé psát o zmasakrování jiné palestinské vesnice, zauvažuji o tom. Němce tím neomlouvám, jenom ujazuji, že Židi byli a jsou neporovnatelně horší gauneři a přitom ještě ajvajvyjou, jak jim furt každý ubližoval a ubližuje.

94652

24.2.2006 9:13

RE: Neni to obracene ??

Kevin 87.?.?.?

Reakce na 94614

> Kdykoli se tady nekdo zmini o cemkoli co napachali nemci, tak okamzite prispechate se svoji historkou o Deir Yassin, ale mne stejne furt neni jasne proc by to melo nejak omluvit chovani Nemcu v okupovanych zemich.

Ja bych spis rekl, ze je to obracene. Staci poukazat na Deir Yassin, atomove zbrane mimo mezinarodni kontroly nebo na kterekoli zverstvo Zidovskeho naroda a statu Izrael a hned se vyroji nekdo, kdo mne nazve antisemitou a zacne poukazovat na utrpeni Zidu a holohoax...

Zrovinka nedavno tady na Zvedavci, kdyz jsem panu Yamatovi poukazal v diskusi o nuklearnim programu Iranu na Izraelske atomove zbrane, byl jsem "usazen" vyrokem, ze je to legitimni sebeobrana trpiciho naroda proti svym sousedum, vyhlazeni, holohoaxu a snad i proti ubytky fluoru v zubni sklovine... [mrknutí jedním okem]

94668

24.2.2006 14:13

RE: Neni to obracene ??

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94668

Tak takhle jsem to určitě nenapsal [chechtot]

94684

24.2.2006 16:27

RE: Neni to obracene ??

Kevin 87.?.?.?

Reakce na 94684

OK mate pravdu, ne doslova, pardon za nepresnou citaci

takze copy&paste:

>Jaderný program? No a co, jasná sebeobana. Genocida Palestinců? Jste s tímto až směšní...ale je mi jasné, že hůl je nutno najít.

>Nechápu tu antisemitičnost tohoto webzinu...

citace z vaseho prispevku http://www.zvedavec.org/nazory_1486.htm#ptr90518


94702

24.2.2006 16:53

RE: Neni to obracene ??

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94702

[velký smích] ...no ano, to je z těch prvních příspěvků, kdy jsem se ještě srovnával se Zvědavcem.

94705

25.2.2006 4:10

RE: Neni to obracene ??

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 94705

Aha, takze to byl jeden z nerozvaznych prvnich prispevku. [oči v sloup] No, az ta serie prvnich nerozvaznych prispevku skonci, tak dejte vedet. [překvapení] [velký smích]

94774

25.2.2006 6:56

RE: Neni to obracene ??

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94774

Podívejte, já své názory neměním moc často. To, co píšu, je prostě můj názor. Zatím mě tady (ani jinde) nic nepřesvědčilo, abych je výrazně měnil. A vy, kteří se zde pořád rozčilujete, jak jsou nekorektní názory neustále diskriminovány (a s tím i začasté souhlasím!), byste se tedy zase k těm jiným také chovat s vědomím, že je to názor, na který mám právo někdo jiný.

Chci tak moc?

94787

25.2.2006 19:10

RE: Neni to obracene ??

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94787

Pletete si názor s účelovou demagogií a překrucováním faktů, pane Yamato.

94827

26.2.2006 6:52

RE: Neni to obracene ??

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94827

Tak, pěkně...po bolševicku! Pro jiný názor jsme, ale když se nám nelíbí, tak je to "demagogie a překrucování faktů". Mě někdy třeba vase názory také přijdou demagogické a překroucené, ale co nadělám...já si svobody názoru skutečně vážím.

94852

24.2.2006 14:26

RE: Neni to obracene ??

zdenek 72.?.?.?

Reakce na 94668


>
>Zrovinka nedavno tady na Zvedavci, kdyz jsem panu Yamatovi
>poukazal v diskusi o nuklearnim programu Iranu na Izraelske
>atomove zbrane, byl jsem "usazen" vyrokem, ze je to legitimni
>sebeobrana trpiciho naroda proti svym sousedum, vyhlazeni,
>holohoaxu a snad i proti ubytky fluoru v zubni sklovine... [mrknutí jedním okem]

plny souhlas s panem Yamato, jeste bych snad dodal, ze je to nejen vlastni sebeobrana, ale taky posledni linie zakopu pred Evropou. Pak uz je na rade ona. A s tou mnohamilionovou patou kolonou, nevim, nevim.

94686

24.2.2006 18:34

RE: Neni to obracene ??

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94686

Jděte se zakopat s Evropou, to je NÁŠ poslední zákop - na záchranu Ameriky! My si na něj platíme a aktivně se do něj furt hlouběji a hlouběji zakopáváme.

94712

24.2.2006 18:55

RE: Neni to obracene ??

zdenek 72.?.?.?

Reakce na 94712

NAS posledni zakop je prave ta Evropa, a ten je poradne odflakly, skoro jako by tam nebyl.
Ted nevim jestli ta carka pred tim a tam patri nebo ne. Je tu nekdo, kdo to vyresi? Ony jsou nejake vyjimky kdy se pred tim muze pouzit, ale kdo si to ma pamatovat a pri tom tady resit problemy skoro celeho sveta. [mrknutí jedním okem]

94715

24.2.2006 19:10

RE: Neni to obracene ??

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94715

Tak si nedělejte starosti kam s čárkou a spěchejte se zakopávat.

94720

25.2.2006 4:14

RE: Neni to obracene ??

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 94720

No, az ti "nebezpecni dzihadisti" s atomovkama, ktere nemaji napadnou Evropu budou ji bombardovat, tak mam teprve v umyslu vzit kver do ruky a zacit s obranou. Zatim preventivni uder, coz je v diplomacii termin, pro agresy kterou provede tzv. spojenec prenecham na tech co ho tak nutne potrebuji. Krvacet za jakekoliv cizi zajmy nemam v umyslu!

94775

24.2.2006 3:29

Zase jsi nezabodoval Kadiboudo

Ben Hur 70.?.?.?

Reakce na 94612

>A teď si to porovnejte s masakrem řen a dětí v Deir Yassinu.

Nevim proc bych mel masakr v Yassinu porovnavat s Lidicemi. Nemaji spolu zadnou souvislost. Snad jen tu, ze obe udalosti ma na svedomi nacismus a fasismus (respektive jsou jeho vysledkem), ktery vy ohnive ohajujete. A uz vubec nevim proc bych mel jedno zverstvo omlouvat druhym, tak jak to s oblibou delate vy. Vy mate na kazdou prasarnu jeden lek - Masakr v Yassinu. Uz jste s tim ubohej. Navic je rozdil v tom, kdyz vas nekdo zavrazdi bez jakekoliv moznosti obrany a nebo nadeje na utek.

>A to v době, kdy
>ti věčně ubližovaní Židi s holubiččí náturou
>vykřikovali do světa "Aby se už nikdy nic takového
>neopakovalo".

Omyl, zidi si dali po valce heslo "Uz nikdy jako ovce". A ja se jim nedivim, ja bych si ho dal take, kdyz po svete jeste chodi lide jako jste vy.

94630

24.2.2006 7:10

RE: Zase jsi nezabodoval Kadiboudo

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 94630

Maji souvislost jsou to barbareske ciny, s tim ze v Deir Jasin nebyl nikdo kdo bu pomahal atentanu na nejakeho pohlavara. Jediny duvod bylo vyhnat Palestince z jejich zeme. Zide se pravem citi dotceni genocidou behem valky, ale sioniste meli styky s nacisty a prevzali jejich metody "reseni otazek." Nemam v umyslu maskrovat nikoho, ale nebudu kyvat radostne nebo tupe hlavou jak houpaci kun, kdyz nekdo toto provadi jinym! Jeden totiz nikdy nevi, kdyz se tech nestastniku nezastane, kdy na nej prijde rada. A kontinuita tohoto zhovadileho rezimu v Izraeli je jednoznacna, vzdyt Ariel Saron byl velitelem jednotky 101!! To co se nelibi me a panu Taborskemu, kdyz sionisti provadeli dokud slo, stejna svinstva jako naciste. Pokud to melo byt sionistickym poucenim z holocaustu- pak se od rezniku naucili delat reznicinu! Pokud vam tato souvislost uchazi, tak by jste mel na Blizsky vychod jezdet casteji, zrejme je to ve vasem pripade malo!!

94657

24.2.2006 8:07

RE: Zase jsi nezabodoval Kadiboudo

Ben Hur 70.?.?.?

Reakce na 94657

>Maji souvislost jsou to barbareske ciny, s tim ze v Deir Jasin
>nebyl nikdo kdo bu pomahal atentanu na nejakeho pohlavara.

Ne naprosto se mylyte. Obyvatele Lidic nemeli s atentatem nic spolecneho, to si pletete s Lezakama. Ale ani tem gestapo nedokazalo nejakou spoluucast.Pokud by tomu tak bylo, tak by vyvrazdili jen rodiny, ktere ucastniky atentatu prechovavali, jak se to stalo nekolika rodinam v Praze. Vyhlazeni obou vesnic byl akt pomsty na nevinnych lidech za ucelem vyvolani hruzy u verejnosti. V pripade masakru v Yassinu a dalsich vesnicich se jednalo o lokalni uzemni boje, kterych dejiny zaznamenaly statisice a ktere i v dnesni dobe probihaji v mnoha castech sveta bez valneho zajmu verejnosti. Divim se jen, ze vy jako velky obdivovatel a ucen pana Taborskeho o techto skutecnostech nevite nic. Na druhou stranu se prave proto nedivim, ze se stejne jako vas Velky Vzor snazite omlouvat zverstva jedne skupiny, zverstvy skupiny druhe. To je odpoved na zbytek vaseho zdlouhaveho zaveru, ve kterem se prave o toto usilovne snazite. A na ten stredni vychod se zajedte podivat vy, alespon na ctrnact dni, trochu se pobavit s lidmi, kteri tam ziji a trochu se kolem sebe rozhlizet. Ja jsem tam stravil hezkych par mesicu, takze vase doporuceni me netreba. A nejen ja, jsou tu i dalsi ctenari a diskuteri, ktere znam a kteri, tam pracovne stravili roky a s kterymi jste ve vecnem sporu, tim, ze jim vnucujete svoje nicim nepodlozene teorie.

94665

24.2.2006 14:46

RE: Zase jsi nezabodoval Kadiboudo

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 94665

> V pripade masakru v Yassinu a dalsich vesnicich se jednalo o lokalni uzemni boje, kterych dejiny zaznamenaly statisice a ktere i v dnesni dobe probihaji v mnoha castech sveta bez valneho zajmu verejnosti.

LOL [chechtot]
Ben Hure, uzemni boje probihaji mezi dvemi staty a jejich armadami. Nikoliv mezi polovojenskymi oddily psychopaticko-fasistickych vrahounu a civilnim obyvatelstvem.
A obe vesnice byly vinny z neoznameni vysadku (padaku) [oči v sloup]

Az zidum nekdo z Palestincu zabije ministerskeho predsedu tak uvidime, jak mirna bude odveta v tomto pripade [mrknutí jedním okem]

94691

25.2.2006 5:29

RE: Zase jsi nezabodoval Kadiboudo

Ben Hur 70.?.?.?

Reakce na 94691


>A obe vesnice byly vinny z neoznameni vysadku (padaku)

A kdo vam vypravel takovou blbost?
Záminkou pro vyhlazení Lidic se stal pochybný dopis, který byl zadržen v jedné továrně ve Slaném. Tajemný dopis vypadal, jako by jeho odesílatelem byl jeden z atentátníku. Jisté narážky směřovali ke dvou mladým můžum z Lidic, sloužícím v naší zahranicní armádě. Tato hypotéza stačila Hitlerovi a Frankovi, aby rozhodli o zničeni celé obce. 10. června 1942 byli Lidice vyhlazeny. Obec byla obklícena vojskem, lidé byli vyvedeni z domů a začala domovní prohlídka. Nic, co bylo nalezeno, nenasvědčovalo o nějakých kontaktech vesnice s odbojáři. Nalezeny byly pouze dvě lovecké pušky a rezavý revolver. Gestapo ale nastrčilo pár dalších důkazů - vysílačků, zbraně, munici, nelegální tiskoviny a ještě velké množství zboží podléhajícího řízenému hospodářství. Ty padáky se zrodily zřejmě jen ve vaší hlavě.
Parašutisti, kteří zabili Heidrycha, nebyli ani v Ležákách. Obrátili se na bývalého poručíka čs. armády Jindřicha Vaška, správce lomu Hluboká u Dachova, vzdáleného několik set metrů od Ležáků, který poskytl úkryt Jiřímu Potůčkovi ze skupiny Silver B, který tam umístil na půdě strojovny vysílačku . Od poloviny ledna 1942 začala vysílačka každou noc podávat depeše zpravodajského, vojenského i hospodářského charakteru. Po Čurdově udání, když Gestapo začalo zatýkat se vysílačka přestěhovala do Lázní Bohdaneč a další byla umístěna v Mněticích u Pardubic. Gestapo nikdy v Ležákách, ani v lomu Hluboká nenašlo důkazy o přechovávání parašutistů. Vesnice byla zlikvidována jen na základě udání.
To je odpověď i pro pana Bartoška, který o celém případu neví nic a odvolává se pouze na nesmysly prezentované panem Táborským a vámi.


>Az zidum nekdo z Palestincu zabije ministerskeho predsedu tak
>uvidime, jak mirna bude odveta v tomto pripade.

A co mají společného palestinci a židi se sadistickým vyhlazením nevinných čechů, převažne horníků v Lidicích._

94781

25.2.2006 4:24

RE: Zase jsi nezabodoval Kadiboudo

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 94665

No pan Taborsky rekl skoro presne, co jsem vam chtel sdelit a Trodas vam dodal detaily o tech padacich, ze slo o exemplarni trest ze strany nacistu s ti souhlasim. Za normalnich okolnosti bych to nepsal, protoze informacni hodnota je kulovy kemo, ale byl jsem obvinen, ze neodpovidam na padne argumenty. No, aby neslo o absolutni informacni kemo, jak jste to myslel s temi lokalnimi boji? Neco jako Palestinci s holyma rukama, proti granatum a kulometum? A kdyby slo o lokalni boje a neslo. Tak v Deir Yassin byli bezbranni civiliste!!! Ja nikomo nic nevnucuju, pouze sem tam reaguju a to dost detailne. Na konkretni lzivy argument s presnymi daty je jednoduch obrana vyvratit ho! Mimochodem obecne uvahy a generalizovane argumenty se vyvraceji mnohem hur. [mrknutí jedním okem]

94776

24.2.2006 18:18

RE: Teď jste tedy zabodoval nedostižně, Hurvínku.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94630

>Nevim proc bych mel masakr v Yassinu porovnavat s Lidicemi.
>Nemaji spolu zadnou souvislost. Snad jen tu, ze obe udalosti ma na svedomi nacismus a fasismus (respektive jsou jeho vysledkem),
>ktery vy ohnive ohajujete.
Hurvajz, že víte zřejmě kulové kemo o okolnostech lidického masakru bych Vám moc nezazlíval - mnoho lidí o nich zná jen z oficielní propagandy. Že jste ale i masakr v Deir Yassin přišil nacismu a fašismu, s takovou sionistickou chucpe jsem se ještě nesetkal.

Nacismus ani fašismus jsem nikdy neobhajoval, "ohnivě" ani jinak - to je asi tak stejný Váš fantasmagorismus, jako odpovědnost Němců za židovské atrocity v Palestině. Deir Yassin dávám a budu dávat do souvislosti jako sionistické Lidice; mimo jiné i proto, že za lidický masakr byli Němci (kolektivně a někteří jedinci i po zásluze) potrestáni a Židi doposud ne.


94709

24.2.2006 14:39

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 94595

> 82 zbylých dětí bylo při převozu z Lodže do Chelmna usmrceno výfukovými plyny ve dvou nákladních automobilech upravených jako plynové komory.

To je ale pekna blbost. Chelmno fungovalo jako transportni tabor a deti byly tak prevezeny ke svym novym rodicum... [mrknutí jedním okem]


PS. vyfukove zplodiny z dieseloveho motoru jeste nikdy nikoho nezabily a ani nezabiji - maji totiz v sobe celych 14% kysliku, coz na preziti staci. Nikdo pravda nerika, ze nezezelenate a nebudete kaslat este nejaky ten patek, nicmene nemuzete zemrit.
Je to tudiz blbost jak mraky [mrknutí jedním okem]

94690

24.2.2006 15:28

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

zdenek 72.?.?.?

Reakce na 94690


>
>To je ale pekna blbost. Chelmno fungovalo jako transportni tabor
>a deti byly tak prevezeny ke svym novym rodicum... [mrknutí jedním okem]

dalsi priklad humanity

>
>
>PS. vyfukove zplodiny z dieseloveho motoru jeste nikdy nikoho
>nezabily a ani nezabiji - maji totiz v sobe celych 14% kysliku,
>coz na preziti staci. Nikdo pravda nerika, ze nezezelenate a
>nebudete kaslat este nejaky ten patek, nicmene nemuzete zemrit.

>Je to tudiz blbost jak mraky [mrknutí jedním okem]

jak vis, ze to byly diesel motory

94698

24.2.2006 18:56

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

Ben Hur 70.?.?.?

Reakce na 94690

>To je ale pekna blbost. Chelmno fungovalo jako transportni tabor
>a deti byly tak prevezeny ke svym novym rodicum... [mrknutí jedním okem]

Na Kladně byly lidické děti po tři dny zkoumány, nakolik jsou z "rasového hlediska" vhodné k "převýchově". Tři byly vybrány hned na Kladně, dalších sedm dětí mladších jednoho roku bylo předáno německému sirotčinci v Praze-Krči, ostatních 88 bylo převezeno do Lodže (polsky Łódź, německy Lodsch, v listopadu 1940 Němci město přejmenovali na Litzmannstadt), kde z nich bylo k poněmčení určeno dalších 7. Zbývajících 81 dětí bylo 2. července 1942 převezeno do nedalekého vyhlazovacícho tábora Chełmno (německy Kulmhof) a tam, pravděpodobně ještě téhož dne, usmrceno výfukovými plyny ve speciálním vyhlazovacím automobilu. Dodatečně bylo na smrt do Chełmna posláno ještě jedno ze tří dětí, vybraných k poněmčení hned na začátku. Po válce se přeživší děti s vynaložením velkého úsilí podařilo v německých rodinách a ústavech vypátrat a navrátit jejich příbuzným, bylo jich však pouze 17.

>PS. vyfukove zplodiny z dieseloveho motoru jeste nikdy nikoho
>nezabily a ani nezabiji - maji totiz v sobe celych 14% kysliku,
>coz na preziti staci. Nikdo pravda nerika, ze nezezelenate a
>nebudete kaslat este nejaky ten patek, nicmene nemuzete zemrit.

To byly pane Trodas náklaďáky speciálně upravené na zabíjení. Vaše vědecké expertýzy si tedy klidně strčte za klobouk.

>Je to tudiz blbost jak mraky [mrknutí jedním okem]

Ne je to historický fakt. Blbost je to čím zoufale argumentujete vy : Celkem přišlo o život 340 lidických obyvatel (192 mužů, 60 žen a 88 dětí).

94718

25.2.2006 0:31

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

Zvědavej 64.?.?.?

Reakce na 94690

>PS. vyfukove zplodiny z dieseloveho motoru jeste nikdy nikoho
>nezabily a ani nezabiji - maji totiz v sobe celych 14% kysliku,
>coz na preziti staci.

Tak to se velice pletete, pane! Oxid uhelnatý vzniká všude, kde dochází k nedokonalému spalování, je tedy obsažen i ve výfukových plynech jak zážehových, tak vznětových motorů! Těch 14% O2, co uvádíte, tam může nastat pouze za určitých okolností. Tak leda při jízdě s kopce s uvolněným akcelerátorem. Ve většině režimu spalování vznětového motoru tam obsah CO je! Za určitého režimu až 2.7 mg na kilogram zplodin. Odstranit se dá pouze dodatečným spálením na katalitickém konvertoru.


>nebudete kaslat este nejaky ten patek, nicmene nemuzete zemrit.

>Je to tudiz blbost jak mraky [mrknutí jedním okem]

Blbost je to co tvrdíte Vy!

94747

25.2.2006 1:48

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

Emma 84.?.?.?

Reakce na 94747

>Blbost je to co tvrdíte Vy!<

To nepřekvapuje u této tragikomické postavičky co si říká "trodas" a myslí si že sežrala všechnu moudrost Světa a přitom je akorát k smíchu.

94750

25.2.2006 5:40

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

Ben Hur 70.?.?.?

Reakce na 94690

>To je ale pekna blbost. Chelmno fungovalo jako transportni tabor
>a deti byly tak prevezeny ke svym novym rodicum... [mrknutí jedním okem]

To je blbost na desátou. Chelmo bylo jedním z prvních vyhlazovacích táborů zbudovaných německou říší, nikoliv socialním ústavem na zaopatřování válečných sirotků nepřítele, jak zde nesmyslně tvrdíte.

>PS. vyfukove zplodiny z dieseloveho motoru jeste nikdy nikoho
>nezabily a ani nezabiji - maji totiz v sobe celych 14% kysliku,
>coz na preziti staci. Nikdo pravda nerika, ze nezezelenate a
>nebudete kaslat este nejaky ten patek, nicmene nemuzete zemrit.

The gas vans were supplied to the Einsatzgruppen and to the Chelmno death camps in November-December 1941. The killing in Chelmno began on December 8, 1941. By the middle of 1942, about thirty gas vans had been produced by a private car manufacturer, the Gabschat Farengewerke GMBH, Will=Walter Strasse 32-38, Berlin.

>Je to tudiz blbost jak mraky.

Souhlasím, to co tu tvrdíte vy, beze zbytku.

http://www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/images/Holocaust/o5.jpg

94782

26.2.2006 3:52

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94782

A na to, že ten rezatý vybrakovaný vrak na obrázku je gazowa komora pochodówa z Chelmna, máme vzít Vaše slovo, Ben Hurvínku? A si jako na to, že masakr v Deir Yassin mají na triku nacisti a fašisti, jak jste tady minule vypustil, žejo.

94849

26.2.2006 6:55

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94849

A proč by mezi Židy také nemohli být fašisti nebo nacisti? Jistě že také jsou. Neplatí přeci nacista = Němec.

94853

27.2.2006 6:48

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94853

>A proč by mezi Židy také nemohli být fašisti nebo nacisti?
A proč by nemohli? Jenže Ben Hurvínek zcela jasně psal o Židech sionistech, ve kterých tu bestialitu prej vyvolal nacismus, fašismus a rasismus hitlerovského Německa, ale to opravdu stojí za citování rovnou "from the horse´s mouth", tedy z Hurvínkovy:

>...nenavist v zidech vyvolal nacismus, fasismus a rasismus hitlerovskeho >Nemecka a jeho koncentrace se projevila zejmena tesne po skonceni valky, >treba v tom Deir Yassinu.
Takže podle Hurvínka z těch jinak holubiččích Židů gaunery a masové vrahy udělali Němci. A jak jsou učenliví! Jsou o pár řádů horší než jejich německý vzor.

94936

27.2.2006 6:55

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94936

Jasně, pak v jeho dalším příspěvku jsem to pochopil. Tak v tomhle budu (mimořádně [mrknutí jedním okem] ) na straně antisionistů. Protože omlouvat to Německými nacisty a utrpením za války, to prostě nejde.

94938

26.2.2006 9:38

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

Ben Hur 70.?.?.?

Reakce na 94849

>A na to, že ten rezatý vybrakovaný vrak na obrázku je gazowa
>komora pochodówa z Chelmna, máme vzít Vaše slovo, Ben
>Hurvínku?

Ano Kadiboudo, obrazek vraku Saurera je original jednoho ze tri pozivanych v Chelmnu.

After these experimental executions, Nebe came up with the idea of constructing a car with a hermitically sealed cabin for killing purposes. The carbon monoxide from the car's exhaust would be channeled into the sealed cabin, in which the victims stood. Nebe discussed the technical aspects of the idea with Dr. Heess and together they brought the proposal before Heydrich, who adopted it.

The Technical Department of the Reich Security Main Office, headed by SS Obersturmbannfuhrer Walter Rauff, developed a special vehicle for killing purposes. This vehicle resembled an ambulance or refrigerator truck and contained a hermetically sealed rear cabin. The victims were placed in the cabin and carbon monoxide was introduced by means of a pipe. The gassing process took between fifteen and thirty minutes. During this time the van was driven from the loading site to prepared graves.

Pouzivali se i dalsi (ty ovsem nejsou originalni. Jsou rekonstruovany podle vypovedi ocitych svedku) :

Diamond 38 Reo
http://www.deathcamps.org/gas_chambers/pic/38reo.jpg

Opel Blitz
http://www.deathcamps.org/gas_chambers/pic/opelblitz.jpg

a take Gas Trailery
http://www.deathcamps.org/gas_chambers/pic/bigtrailer.jpg

Rusti zajatci je nazyvali "dusegub". Nepouzivali se ovsem az do konce valky, nebot je brzy nahradili vykonnejsi plynove komory a krematoria staticka. Ktere ovsem podle vasich tezi byly poze odvsivovacimi stanicemi.

>A si jako na to, že masakr v Deir Yassin mají na
>triku nacisti a fašisti, jak jste tady minule vypustil, žejo.

Presne tak, Kadiboudo, nenavist v zidech vyvolal nacismus, fasismus a rasismus hitlerovskeho Nemecka a jeho koncentrace se projevila zejmena tesne po skonceni valky, treba v tom Deir Yassinu. Pro cely svet valka skoncila. Pro nektere skupiny zidu zacala, treba s lidmi jako jste vy, kteri rozsevaji rasistickou nenavist a nestiti se ani takovych uvah jako je ta vase nejzdarilejsi o humanim vyvrazdeni nevinych obcanu Lidic.

94857

26.2.2006 12:51

To jste teda přehnal!.

Vodník 62.?.?.?

Reakce na 94857

Obviňovat za židovské zločiny nacisty, kteří v nich tuhle zvířeckost vyvolali, tomu teda říkám chucpe!

94867

27.2.2006 4:45

Ben Hurvajz,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94857

tak koukám, že bych Vás měl nechat chvíli na pokoji samotnýho s Vašima fantasmagorickejma představama, abyste v nějakejch z Vašich chucpe záchvatů nepokousal nezúčastněné kolemstojící ve Vašem okolí.

94931

27.2.2006 6:32

Serboudo Taborsky

Ben Hur 70.?.?.?

Reakce na 94931

>tak koukám, že bych Vás měl nechat chvíli na pokoji
>samotnýho s Vašima fantasmagorickejma představama.

Tak koukam, ze bych mel nechat na pokoji ja vas. Jako vzdy jste se se svyma kecama dostal do uzkych, tak se to snazite zamaskovat vasimi prihlouplymi blaboly, ktere vzdy konci vasim bezmocnym penenim.

94934

27.2.2006 17:14

RE: Serboudo Taborsky

Dramenbejs 195.?.?.?

Reakce na 94934

>se se svyma kecama dostal do uzkych, tak se to snazite zamaskovat
>vasimi prihlouplymi blaboly, ktere vzdy konci vasim bezmocnym
>penenim.

No to s tím "Gas Trailery" to nemyslíte vážně!

Lepší raytrace/fotomontáže jsme s kamarádem osobně vyráběli už tak v roce 1990 na amigách!

94973

27.2.2006 18:06

RE: Serboudo Taborsky

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94973

Však tam má napsáno, že jde o rekonstrukci.

94981

27.2.2006 19:54

Rekonstrukce důkazů o holohoaxu! To je dobrej fór. Soutěž židovské lidové tvořivosti.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94981

Pomalu se prokousáváte k pravdě, co? Ten jeden náklaďáček vypadá jako zrekonstruovanej s pomačkaným blatníkem a prázdnou pneumatikou. Asi pro autenticitu, žejo. Mno, a ten trajler za traktorem vyrobil píčatoč a ne Němci. A zauvažoval jste někdy, jak by se do té budky na náklaďáčku vešlo těch 80 nebo kolik lidí? A jak by musela být zaneřáděná, kdyby se tam v naprosté panice dusili? A o tom ani zmínka v "očitých svědectvích". Lidé bděte, neblbněte.

94995

27.2.2006 21:03

RE: Serboudo Taborsky

Ben Hur 70.?.?.?

Reakce na 94973

>No to s tím "Gas Trailery" to nemyslíte vážně!

>Lepší raytrace/fotomontáže jsme s kamarádem osobně
>vyráběli už tak v roce 1990 na amigách!

Na obrazku toho Traileru je napsano : Picture created by ARCFI.
ARCFI = Aktion Reinhard Camps International Foundation

(Odstavec vypusten, napsan anglicky. Editor)

Jak uz jsem napsal v predchozich prispevcich. Pojizdne plynove komory se nepouzivali az do konce valky. Je tedy logicke, ze se nezachovali netknute s navodem k pouziti. Ale ani to by zidobijci Taborskemu nestacilo. Uz jenom to jak se Taborsky zoufale chyta vseho, aby mohl vyvracet neco, cemu nerozumi a nema o tom ani paru, je ukazkou jeho ubohe zaslepenosti. Existuje ovsem spousta pisemne dokumentace, vcetne objednavek a dodacich listu firem, ktere pro risske pohlavary tyto automobily vyrabely a upravovali, vcetne svedectvi ocitych svedku a v neposledni rade zaprotokolovanym priznanim SS Obersturmbannfuhrera Waltera Rauffa pred norimberskym tribunalem. Originalni dokumenty o navrhovanem vylepseni Gas Vanu s anglickym prekladem naleznete zde :
http://www.holocaust-history.org/19420605-rauff-spezialwagen/
Mohu zde zde klidne zverejnit dalsi, jsou jich tuny, ale pro puvodni zpochybnovani existence Gas vans z dilny pana Trodase je to co jsem zde uvedl myslim vice nez postacujici. Co se tyce pana Taborskeho ten se opet jak je to u nej zvykem, nezmohl na zadny protiargument, jen na tradicni hulvatsvi a hloupe zvasty.
Navic jejich existence souvisi s tematem tohoto clanku, nebot je to prave pan Irving, ktery se bezuspesne pokusil jejich existenci poprit. Zatimco Taborskeho obrana, kterou se pokousi omlouvat jedno svinstvo druhym nema s tematem nic spolecneho. Myslim, ze timto je tema existence Gas Vans a osud 84 lidickych deti, ktere v nich nasly smrt objasnena vice nez dostatecne a neni treba se k tomu opet vracet. Zabedneneho zidobijce nepresvedci nic. Ctenar, ktery dokaze byt alespon minimalne objektivni, by na tom co jsem zde uvedl mel najit alespon neco zajimaveho.

95002

2.3.2006 5:56

A basta fidli

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 95002

"Myslim, ze timto je tema existence Gas Vans ... objasnena vice nez dostatecne a neni treba se k tomu opet vracet."
Šalom, Váš Hurvínek.

95422

27.2.2006 6:59

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94857

Pane, to jste tomu dal! Vždyť já musím být, v tomto případě, chtě nechtě, ač v zásadě zastánce Izraele, na straně pana Táborského a dalších, jinak mých "protivníků"! Protože tato logika, že za zločin v D.J. můžou nacisti, to je hodně divoká "logika"...

94939

27.2.2006 7:25

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

Ben Hur 70.?.?.?

Reakce na 94939

>Pane, to jste tomu dal! Vždyť já musím být, v tomto
>případě, chtě nechtě, ač v zásadě zastánce Izraele, na
>straně pana Táborského a dalších, jinak mých
>"protivníků"! Protože tato logika, že za zločin v D.J.
>můžou nacisti, to je hodně divoká "logika"...

Pane ted jste tomu vy nasadil korunu tim, ze jste si nechal vnutit od zdejsich "historiku" myslenku, ze jsem prohlasil, ze za zlociny v Yassinu muzou naciste. Je to jejich obvykla taktika. Kdyz nevedi jak dal prekrouti smysl halvne toho o cem ta debata vlastne vubec neni. Pokud si prectete co jsem napsal vyse, nikde se tam nic takoveho nedoctete. Napsal jsem, ze nenavist v urcite skupine zidu vyvolal nacismus, kterym byli bezohledne behem valky pronasledovani a vyhlazovani. Ja myslim, ze smysl toho co jsem napsal je pro prumerne inteligentniho cloveka dost jasny. Nemusime ale mluvit jen o zidech. Zeptejte se nejakeho pametnika, nebo si nekde prectete jak to vypadalo po kvetnove revoluci treba v Praze. Kolik mrtvol plavalo ve Vltave. A nebyli to jenom nemci a nebylo to jenom v Praze. Stacilo udani, ze nekdo s nemci kolaboroval a byl na ulici lyncovan. A tech mrtvych bylo mnohem vic, nez treba v tom Yassinu. O odsunech nemcu ani nemluvim. Ty udavaci byli prevazne lidi, kteri prave s temi nemci kolaborovali a prehnanou aktivitou se snazili od sebe odpoutat pozornost. No a to je tak dost podobne tomu, co zde predvadi i pan Taborsky. Vi prd, dela chytreho a mlzi jen to hvizda. No a jestli mu to bastite tak Good Luck. On by bez bastounu na techto strankach proste nemohl existovat. Ctenari by ho vyprovodili, jako ho vyprovodili z jinych stranek.

94941

27.2.2006 14:07

Hurvínku, já bych tedy nerad, aby se ve Vás pobudilo zvíře, jak se podle Vás Židům stává

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94941

jako v té písničce "Pernej" den, znáte ji, ne? ("...nechtěj, aby se ve mně probudilo zvíířeee!"[mrknutí jedním okem]

Ale Vy si o nějaké to sprdnutí vysloveně koledujete. Vy byste měl stát před soudem místo Zündela, protože těmi Vašimi přiblblými propagandistickými blafy a obrázky o holocaustu z dílny rudoarmějských politruků ho zpochybňujete mnohem víc než on. Mno, Vás by asi, Hurvínku, nezavřeli do Zuchthausu, ale alespoň deset let cvokhausu by Vám sedělo jak prdel na hrnec.

94956

27.2.2006 14:56

RE: Hurvínku, já bych tedy nerad, aby se ve Vás pobudilo zvíře, jak se podle Vás Židům stává

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94956

Pane Táborský, děkuji za tento váš příspěvek. Málem jsem byl chvíli a na jedné straně s vámi, ale tímhle jste mě zachránil [velký smích]

94963

27.2.2006 16:27

RE: Hurvínku, já bych tedy nerad, aby se ve Vás pobudilo zvíře, jak se podle Vás Židům stává

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94963

Rádo se stalo, pane Yamato a jsem rád, že spolu nejsme na jedné straně, musel bych si v tom případě zaskočit k psychiatrovi na vyšetření.

BTW, jak jste strávil tenhle "created" (jinak se tomu říká "fabricated" ) důkaz o mobilních plynových komorách (Vložený obrázek
Nějak mi to připomíná ty "nevyvratitelné" důkazy o Saddámových zbraních hromadného ničení (mobilní laboratoře na výrobu anthraxu), prezentované Radě Bezpečnosti OSN naším Colin Powellem. Ještě lepšejší než ty obrázky bolševickejch politruků, ne?

94969

27.2.2006 18:09

RE: Hurvínku, já bych tedy nerad, aby se ve Vás pobudilo zvíře, jak se podle Vás Židům stává

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94969

Má tam napsáno, že jde o rekonstrukci podle svědků.

Opět nepřímo urážíte...asi jinak nemůžete. Ale když vám to dělá dobře [oči v sloup]

94982

27.2.2006 21:14

RE: Kadiboudo to co postihlo vas, se me stat nemuze

Ben Hur 70.?.?.?

Reakce na 94956

>jako v té písničce "Pernej" den, znáte ji, ne? ("...nechtěj,
>aby se ve mně probudilo zvíířeee!"[mrknutí jedním okem]

Ano znam. A dost mi pripominate zvire, ktere vzteky kope do dveri, kdyz mu nikdo neveri. Konecne jste se nasel. To se vam opravdu povedlo.

95005

27.2.2006 14:54

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94941

No, já vás tak pochopil. Ostatně i ty mrtvoly ve Vltavě atd. byly neomluvitelné.

Jinak se nebojte, že bych si toho od zdejších kádrů nechal nějak moc vnutit...a obzvláště od pana Táborského.

94962

27.2.2006 16:37

RE: Hurvínku, já bych tedy nerad, aby se ve Vás pobudilo zvíře, jak se podle Vás Židům stává

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94962

Pane Yamato, já Vám nic nevnucuji, určitě ne ty holohoaxické obrázky; to byl Hurvínek.

94971

27.2.2006 18:12

RE: Hurvínku, já bych tedy nerad, aby se ve Vás pobudilo zvíře, jak se podle Vás Židům stává

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94971

"Ale Vy si o nějaké to sprdnutí vysloveně koledujete. Vy byste měl stát před soudem místo Zündela, protože těmi Vašimi přiblblými propagandistickými blafy a obrázky o holocaustu z dílny rudoarmějských politruků ho zpochybňujete mnohem víc než on. Mno, Vás by asi, Hurvínku, nezavřeli do Zuchthausu, ale alespoň deset let cvokhausu by Vám sedělo jak prdel na hrnec."

Tohle jste napsal panu Ben Hurovi. Tady je vidět ta vaše tak obhajovaná svoboda názoru. A ty komunistické manýry s "cvokhausy". O to mi šlo.

94983

27.2.2006 19:19

RE: Hurvínku, já bych tedy nerad, aby se ve Vás pobudilo zvíře, jak se podle Vás Židům stává

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 71.?.?.?

Reakce na 94983

>Tady je vidět ta vaše tak obhajovaná svoboda názoru.
A co se Vám na tom nezdá, pane Yamato? Že by Hurvínkovi seděl cvokhaus je můj názor!

94987

27.2.2006 19:34

RE: Hurvínku, já bych tedy nerad, aby se ve Vás pobudilo zvíře, jak se podle Vás Židům stává

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94983

>Tohle jste napsal panu Ben Hurovi. Tady je vidět ta vaše tak
>obhajovaná svoboda názoru.
A co Vám straší se svobodou názoru, pane Yamato, co jsem napsal Hurvínkovi? Vždyť to je můj názor!

94988

27.2.2006 19:45

RE: Hurvínku, já bych tedy nerad, aby se ve Vás pobudilo zvíře, jak se podle Vás Židům stává

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94988

Váš názor je strkat lidi s jiným názorem do blázinců...a to už přesahuje někam jinam.

94992

27.2.2006 19:57

RE: Hurvínku, já bych tedy nerad, aby se ve Vás pobudilo zvíře, jak se podle Vás Židům stává

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94992

Jak jste si zase tohle zrekonstruoval, pane Yamato?

94997

27.2.2006 17:17

RE: Hurvínku, s Vámi to ale cloumá! Už si nevidíte ani do vlastní huby.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94941

>..., ze jste si nechal
>vnutit od zdejsich "historiku" myslenku, ze jsem prohlasil, ze za
>zlociny v Yassinu muzou naciste. Je to jejich obvykla taktika.
>Kdyz nevedi jak dal prekrouti smysl halvne toho o cem ta debata
>vlastne vubec neni. Pokud si prectete co jsem napsal vyse, nikde
se tam nic takoveho nedoctete. Napsal jsem, ze nenavist v urcite
skupine zidu vyvolal nacismus, kterym byli bezohledne behem valky pronasledovani a vyhlazovani.

Hurvínku, jestli mě mý voči nemáměj, tak jste v "příspěvku" 94857, mimo jiné voloviny, napsal:
>Presne tak, Kadiboudo, nenavist v zidech vyvolal nacismus, fasismus a >rasismus hitlerovskeho Nemecka a jeho koncentrace se projevila zejmena >tesne po skonceni valky, treba v tom Deir Yassinu.

94974

27.2.2006 21:25

RE: Hurvínku, s Vámi to ale cloumá! Už si nevidíte ani do vlastní huby.

Ben Hur 70.?.?.?

Reakce na 94974

>Hurvínku, jestli mě mý voči nemáměj, tak jste v
>"příspěvku" 94857, mimo jiné voloviny, napsal:

>>Presne tak, Kadiboudo, nenavist v zidech vyvolal nacismus,
>fasismus a >rasismus hitlerovskeho Nemecka a jeho koncentrace se
>projevila zejmena >tesne po skonceni valky, treba v tom Deir
>Yassinu.

Oci vas nemameji Kadiboudo, presne to jsem napsal. Neni tam ani slovo o tom, ze omlouvam zverstva v Yassinu, jak vy tvrdite a jak jste se to naivne snazil vnutit druhym. To je nejlepsim dukazem, ze to clouma s vami ne se mnou. Tak se do ty svy /urážka - cenzurováno -zkuste se ovládat/ radsi ani nedivejte.Timhle jste se z kecani usvedcil sam.

95009

2.3.2006 6:24

RE: Hurvínku, s Vámi to ale cloumá! Už si nevidíte ani do vlastní huby.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 95009

Hurvínku, Vy máte vopravdickej problém. Řekněte Špejblovi, ať Vám přečte a vysvětlí, co jste napsal předtím a jak jste se z toho pokoušel vykroutit potom. Sám to nesvedete.

95425

28.2.2006 4:03

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 94857

Mohl by jste me vysvetlit, jakym zpusobem se podarilo vyvolat evropskym fasistum nenavist u sionistu, kteri s nim od tricatych let vcetne jejich Svetoveho kongresu koketovali a cpali se mu do analu. Pomohli Nemecku o prolomeni ekonomickych sankci, v Anrufu o nich pochvalne psal na 11 pokracovani Pepa Goebels, i Heydrich delil Zidy na dve odlisne skupiny a sionistech se vyjadroval velmi pochvalne. A mohl by jste mne vysvetlit jakym zazrakem se zidovske obeti nacismu dotali do Irgunu, ozbrojene milice Jabotinskeho, ktera vznikla pred valkou? [překvapení] [oči v sloup] A pokud jde o srovnani Deir Jasin a Lidic. V Lidicich byli zeny a deti mladsi 15 let vyslany do lagru, muzi popraveni a vesnice srovnana se zemi. Opravdu hruzne barbarastvi. V deir Jasin se podarilo asi 50 lidem ze 400 utect. Zbytek byl zmasakrovan tezkymi kulomety, rucnimi granaty a docistovalo se nozi! Mnoho z obeti byli zeny a deti! A navic nacisti po nikom nechteli podepsat papir pod pohruzkou smrti, ze se vlastne nic nestalo. Naciste zodpovedni za masakry byli souzeni pred soudy, Nemci jako narod zaplatili a plati vysoke kompenzace ( nejakych 100 mld$) a Nemecko jako zeme prosla duslednou denacizaci. A stat, ktery ma primou kontinuity s Deir Jasin? [překvapení] [zahanbení]

95086

28.2.2006 7:39

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

Ben Hur 70.?.?.?

Reakce na 95086

>Mohl by jste me vysvetlit, jakym zpusobem se podarilo vyvolat
>evropskym fasistum nenavist u sionistu

Ne pane Bartosek, obavam se ze ve vasem pripade by se mi to nepodarilo. Zkusim to nazorne. Pan Zalozak dava dohromady mezinarodni legie, ktere by vyvrazdili celou ameriku, a jsem presvedcen, ze jeho pribuzni urcite neskoncili v plynovych komorach v USA. To vite lide maji ruzne libustky. A od slova neni nikdy daleko k cinum. Vratte se laskave na zacatek vetve teto diskuse a najdete v ni spoustu odpovedi na to co se ptate. Nesmite ovsem cist jen vylevy pana Taborskeho. Nemam chut opakovat to same do kola, zvlaste, kdyz k tomu neprilozite neco konkretniho co se dikuse opravdu tyka a omilate stale do kola Yassin. To pak jednomu pripada, ze jen cihate na to jak toho druheho nachytat na svestkach. Je opravdu zabavne sledovat vas, jak se v teto cinnosti stridate, bez absolutniho zajmu o samotny problem. Jeste naposled. Rec byla o detich z Lidic o kterych pan Trodas prohlasil, ze byly slusne vychovany v nemeckych rodinach, coz je pravda pouze castecna. 17 se jich vratilo, 84 bylo zplynovano v Chlemnu. Nevim proc tedy porad popisujete utrpeni jakym naciste po valce prosli a jak to pro ne bylo drahe. To me pripada jako pekna zidovina, o moc vetsi, nez od praveho zida. Valecne reparace cechum nezaplatili dodnes. A dluhy se platit musi. Nikdo je nenutil, aby je nadelali. A jestli vam pripada, ze byli potrestani neadekvatne, tak me jako cechovi ani nahodou.

95099

1.3.2006 4:10

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 95099

Cesko-nemecke vyrovnani? Oko za oko, zub za zub. Tak se vyrovnali Cesi a Nemci za druhou svetovou valku! Oni protektorat a my odsun. Odsrali to jako dycky obycejny lidickove! Pokud vam konfiskace sudet pripadne jako mala protihodnota, tot vec nazoru. Tem co sedi na Hradcanu a v parlamentu to prijde asi koser. Pokud jde o ceske Zidy, tak ti tusim byli odskodneni z jinych fondu,ze? Takze nebudu zabavnej a zeptam se primo jsou Deir Jasin a jine palestinske vesnice srovnatelne s Lidicemi nebo se jedna " o lokalni konflikty", jak jste racil uvest drive?

95255

26.2.2006 13:05

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

Klokan 210.?.?.?

Reakce na 94690

Mitchell G. Bard The Complete Idiot's Guide to World WarII.
Preji vam hezky ctenarsky zazitek pane Trodasi.(lze zakoupit na Amazon)
http://www.historyplace.com/worldwar2/holocaust/timeline.html
Tady si taky muzete neco vydolovat.

94869

26.2.2006 15:40

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 94869

Tak jsem s překvapením na tom zjistil, že se autor domnívá, že Rumunsko bylo přepadeno nacisty 7.10.1940. a až v listopadu se stalo německým spojencem. Ve skutečnosti byl postup opačný a vstup vojsk odsouhlasený rumunskou vládou (zřejmě jako garance vůči SSSR, který tehdy zabral rumunskou Moldávii a Bessarábii). Dále se zmiňuje 34 000 rumunských Židů a jen holokaustní oběti mají jít v Rumunsku do statisíců. Zřejmě to souvisí s odstoupením Banátu Maďarsku, ale pak se tito Židé asi dostali i do statistiky holokaustu v Maďarsku. A o takovéhle nesrovnalosti jde revizionistům, ne o totální popření židovské perzekuce.

94874

27.2.2006 19:44

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

Pravda 89.?.?.?

Reakce na 94595

Co je to za diskusi -bavime se o Irvingovi a najednou nekde vytahne Lidice- kdybych byl Nemcem, tak bych vytahl zabijeni sudet.Nemcu a veseni zajatcu na kandelabrech v Praze a strefovani se do ranenych zajetcu na ruznych mistech vcetne strileni a zabijeni zen a deti na moste v Usti n.L
A nebo pochod zen, deti a starcu z Brna, kde jich pri ceste na 700 zemrelo.Zkratka to je jako jeden z diskutujici rekl, ze nenavidi Nemce az do smrti, nebot jeho dedecek vyletl kominem anebo jak nas Arnost Lustig vypravuje zazitky z koncentraku, jak pojidali mrtve lidi a pili moc a jedli rukama atd atd.
Co delali Nemci resp.SSmani behem valky je o necem jinem nez o tom, co delali nasi lide v dobe hlubokeho miru a nekolik tydnu po valce.
Kdybych byl na miste toho, co vytahl Lidice, tak bych radeji drzel usta- to je zcela jina vec a pokud asi bude tvrdit, ze to byla pomsta tak se ho ptam - byla to pomsta na SSmanech anebo ne nevinnych zenach, matkach, kojencich a starcu.
Jeste mu neco dam do toho jeho mozku-mozna, ze prave jeho pribuzni kradli a zabijeli po valce Nemce a proto ta nenavist. A k tem Lidicim - byla ta ukrutnost, ktera by byla nejhorsi ve valce, kdybychom se chovali jako vitezove a ne jako smecka divochu.Tim jsme nepotrestali za Lidice, ale ukazali se, ze zadny narod nevrazdi porazeneho nepritele ani ve staroveku.
A ten dotycny s temi Lidicemi mel by vedet asi toto: ceska odbojova organizace varovala Benese pred atentatem na Heydricha, nebot to nejen rozbije celou tajnou organizaci, ale zahyne pri tom mnoho lidi.
Nevim jak by se choval jiny diktator , treba Stalin nebo Breznev, kdbychom mu zabili jeho 1.zastupce a nastupce Hitler pochopitelne chtel na gestapu, aby ihned nasli vinika a proto i ceska vlada vypsala 10 milionu korun jako odmenu.Gestapo se chytlo dopisu, ktere ziskalo od ceskeho tovarnika na baterie ve Slanem a tim padla vina Lidice.To by mel dotycny ve spojeni s Lidicemi vedet -

94991

27.2.2006 22:55

RE: S jednou věci s Vámi nemohu souhlasit:

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 94991

>Tim jsme nepotrestali za Lidice, ale ukazali se, ze zadny
>narod nevrazdi porazeneho nepritele ani ve staroveku.

Mno, podíváte-li se do Starého Zákona, tak uvidíte, že vyvraždit celá města poraženého nepřítele, dojednoho živáčka - starce, ženy, děti, je stará židovská tradice. A jsou na ni hrdi.

95054

27.2.2006 23:20

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

Ben Hur 70.?.?.?

Reakce na 94991

>Co je to za diskusi -bavime se o Irvingovi a najednou nekde
>vytahne Lidice-

Ta diskuse je o tom, kam se podelo 84 Lidickych deti, ktere e byly zplynovany v Chelmnu v Gas Vanech, jejichz existenci pan Irving popiral. S tematem clanku uzce souvisi, na rozdil od tohoto vaseho "vybuchu", ktery s Irvingem nema nic spolecneho.

>Jeste mu neco dam do toho jeho mozku-mozna, ze prave jeho
>pribuzni kradli a zabijeli po valce Nemce a proto ta nenavist.

Ja jim taky poskytnu neco pro ten jejich mozek. Muj otec byl prislusnikem cs. armady a celou valku stravil v zahranicnim odboji. Po valce souzen a veznen komunistickym rezimem na zaklade vykonstruovaneho zlocinu proti socialismu. Hovna ktera hazej na moji rodinu si usetrej pro tu jejich familii.

>Gestapo se chytlo dopisu,
>ktere ziskalo od ceskeho tovarnika na baterie ve Slanem a tim
>padla vina Lidice.To by mel dotycny ve spojeni s Lidicemi vedet -

Nejen, ze to vim, dokonce to v predeslych prispevcich dost podrobne popisuji, to jste si ale asi neracil precist. Vy jste si prisel jen zanadavat a zarozumovat. [zmaten]

95063

28.2.2006 6:45

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 95063

Irving pouze popřel komoru v Osvětimi, plynové komory na autech jsou prokázaná věc, používalo je už NKVD. Ale nevím, zda jsou důkazy, že ty děti zahynuly právě takto, dodnes koluje řada legend, třeba že existuje místo, kde je jmenovitě zachyceno 6 milionů židovských obětí, že existovaly specielní songy, které Židé zpívali před odchodem do komor (nedávno si to prý zopakovali při transferu z Gazy) atd.atp.

95094

28.2.2006 8:33

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

Ben Hur 70.?.?.?

Reakce na 95094

>Irving pouze popřel komoru v Osvětimi, plynové komory na
>autech jsou prokázaná věc, používalo je už NKVD.

Irving to ze zacatku popiral, nekde jsem narazil na jeho dopis. Tvrdil ze slouzili k dezinfekci odevu.Pokusim se to najit. Ted to ovsem nezapira, dokonce pedlozil dukazy.

(Odstavec vypusten, napsan anglicky. Editor)

>Ale
>nevím, zda jsou důkazy, že ty děti zahynuly právě takto,

Dukazy jsou ve vypovedi ocitych svedku a neni jich malo, a dale v priznanich nacistu, kteri se na vyhlazovani deti podileli.
Deti v koncentracnich taborech byly pro nacisty hodne nepohodlni vezni. Byly neproduktivni a ujidali z uz tak prazdneho talire. Ta veta je vynata z vypovedi jednoho z nich.

95104

28.2.2006 19:18

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 95104

Velitel Osvětimi Hoess také vypověděl, že zplynoval 2,4 milionu Židů, dnes se udává číslo maximálně poloviční, spíše čtvrtinové. To ovšem nebrání některým médiím tato tvrzení opakovat. Co se týče dětí v koncentrácích, tak přežily i židovské, které také ujídaly a navíc měly být patrně i přednostně likvidovány, když tábory byly vyhlazovací.Pochybuji, že by se okolo zplynování motalo hodně očitých svědků. Komory k dezinfekci oděvů byly v koncentráku pochopitelně také, ale i pamětníci o něm mluví jako o spíše pracovním táboru. Poválečná propaganda z něj ovšem učinila jakýsi nedotknutelný symbol genocidy, což brání poohlédnout se po skutečných vyhlazovacích táborech (vězňové Gulagu umírali v dolech na Kolymě a v Turkestánu ještě rychlejším tempem).

95235

1.3.2006 8:10

RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.

Klokan 210.?.?.?

Reakce na 95235

Osvetim mela vic casti.Osvetim I.,BrezinkaII. a BunaIII.Pod Brezinku spadalo pry jeste dalsich 40kmenovych(jestli se nepletu) a nektere byly pro lidi, co je tam nahnali na nucene prace.
http://fcit.coedu.usf.edu/holocaust/resource/document/DocAusc2.htm
http://www.nizkor.org/ftp.cgi/camps/auschwitz/cyanide/cyanide.001
Verim,ze pobyt v ruskych taborech byl stejne nezdravy.

95267

2.3.2006 6:39

Hurvínku, s Vámi to furt cloumá a furt si nevidíte do huby.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 95063

Čtenář:
>>Co je to za diskusi -bavime se o Irvingovi a najednou nekde
>>vytahne Lidice-
Hurvínek:
>Ta diskuse je o tom, kam se podelo 84 Lidickych deti,...

Hurvínku, poproste Špejbla, ať s Vámi zaskroluje na začátek této diskuse a přečte Vám, že není o lidických dětech. Ty jste do toho zatáhl Vy.

95426

23.2.2006 16:42

RE: ...

pindick microelephant (zavináč) centrum (tečka) cz 80.?.?.?

Reakce na 94551

John Sack: "Oko za oko".

94585

23.2.2006 10:27

když o něčem píšu, stojí zato napsat prvně o čem ...

kavol 193.?.?.?

ehm, a kolikže vlastně dostal?

... no, tak jsem nebyl línej a hledal, a zjistil jsem, že tři roky ... hmm

btw, "Historik-samouk byl zatčen loni v listopadu při běžné silniční kontrole ..." (http://www.ceskenoviny.cz/vyhledavani/index_view.php?id=173981) - [chechtot] ... [pláč] [naštvaný]

94535

23.2.2006 10:33

svoboda nazoru a svoboda projevu

vladimir vladimirpal (zavináč) seznam (tečka) cz 213.?.?.?

dali jsme náckům lekci,
byli jsme přespříliš měkcí,
nevadí, že to jde ztuha,
spraví to lekce druhá

94536

23.2.2006 10:36

...

Baldwin 62.?.?.?

Naprostý souhlas se článkem. Jediné, co mi na Irwingovi poněkud vadí je to, že zahodil celou svou práci a odvolal. Snad to byla jen klička pro soud a ne výsledek práce holocaustových inkvizitorů.

94538

23.2.2006 12:01

RE: ...

Kevin 87.?.?.?

Reakce na 94538

>Naprostý souhlas se článkem. Jediné, co mi na Irwingovi poněkud vadí je to, že zahodil celou svou práci a odvolal. Snad to byla jen klička pro soud a ne výsledek práce holocaustových inkvizitorů.

No pokud vim, tak mel na vyber. Bud dostane let 12 (a to by v jeho veku bylo asi dozivoti - z kriminalu by vysel osmdesatilety pokud vubec) a nebo odvola, dostne roky tri a za dva ho snad pusti za dobre chovani...

Co by jste si zvolili vy ??
[zmaten]

94547

23.2.2006 10:57

Hitlerova válka

Pavel Bočan meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 86.?.?.?

Vřele doporučuji Irvingovu knihu "Hitlerova válka". Skvělá práce, pečlivá dokumentace historických událostí. Žádný div, že se toto dílo nehodí židům do krámu! [mrknutí jedním okem]
http://obchod.aeromedia.cz/catalog/product_info.php?products_id=748&PHPSESSID=e0f8d61241417a55613947d7ce4e8d88
http://nacismus.mysteria.cz/angriff/index.php

94541

23.2.2006 12:21

RE: Hitlerova válka

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94541

Ano, skutečně kvalitní kniha. Co je zajímavé, že v tomto svém stěžejním díle není o popírání Holokaustu nic...a že s ním Hitler neměl zas tak mnoho co dělat, to mu, pokud vím, nikdo nevyvrátil. Ostatně je známo, že se soustředil převážně na válečné dění a politiku nechal jiným. Což jej sice nezbavuje podílu na vině, ale poněkud ji mění.

94550

23.2.2006 12:26

RE: Hitlerova válka

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 94550

Vsechno co jsem kdy cetl od Irwinga je nesmirne kvalitni historicka prace s fakty. Je hanbou, ze je historik zaviran - at ma jakkoliv nepohldne nazory - a ze nepoholdne nejsou jen zidum.

Predstavte si ty rusty preferenci fasisticky ladenych seskupeni a stran, kdyz se ukaze konecne pravda o tom, jak nam zidaci lhali o holokaustu...! [překvapení]

Zaplatime za to krutou cenu... [zahanbení]

94552

23.2.2006 12:29

RE: Hitlerova válka

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94552

Na první a druhé větě se shodnu dokonce i s vámi. Vychutnejme si tu vyjjímečnou situaci!

Myšleno naprosto vážně!

94554

23.2.2006 13:23

RE: Hitlerova válka

Brutus 193.?.?.?

Reakce na 94541

Hitlerova válka je žvást.....a opravdu nevím proč autory a pseudohistoriky takovýchto blábolů vůbec někdo bere vážně,kromě pár zakomplexovaných nácků,natož aby je nějak soudil.Nestojí za námahu.Ať si plácaj cokoliv,nechte je.Žádný paskvil a pažvást výsledek druhé světové války stejně nezmění.

94565

23.2.2006 14:54

RE: Hitlerova válka-Moc hezky jste to napsal.

NAFTAK katfan (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 94565

Pane Brutusi. Jistě jste ten "žvást"(já taky)četl, když ho odsuzujete,
prosil bych, abyste jenom tu nejvíce do očí bijící nepravdu, zde zkusil
uvést.Rád bych věděl jestli se shodnem v názorech. Z této knihy čerpali i
na vojenské akademii ve West pointu, tak bychom jim mohli spolu napsat aby
se vyvarovali této nebezpečné knihy, a nedej bože neoslabili světový mír.
Navic máte sympatickou přezdívku(jistě se váže k římským dějinám) a jsem rád, že se našel konečně někdo, kdo na tomto rasisticko-antisemisticko-
xenofobisticko nenávistném seskupení, plném paranoidních amaterských pseudo
historiků dokázal říct nebojácně pravdu. Pamatuji jak jsem se bál za komunistů vyjádřit také svůj názor a musel skrývat svůj obdiv k Izraeli.
Dnes mohu křičet od rána do večera: "Ať žije Izrael, záruka světového míru"
a vůbec nikdo mě za to netrestá. To svědčí o naší dynamicky se rozvíjející
společnosti, kterou si pisálky ze "Špionavce" rozvrátit nedáme. Moc hezkých
dní v boji(po odpovědi možná společném) za lepší zítřky přeje Nafťák.

94569

23.2.2006 15:33

RE: Hitlerova válka

Antiseptik 65.?.?.?

Reakce na 94565

"Nestojí za námahu.Ať si plácaj cokoliv,nechte je.Žádný paskvil a pažvást výsledek druhé světové války stejně nezmění."

To je přesné potvrzení faktu, že historii píšou vítězové. [smích]

94575

23.2.2006 16:18

RE: Hitlerova válka

Karel4u 207.?.?.?

Reakce na 94565

Jedna vec me vrta hlavou. Po precteni mnoha komentaru v ruznych publikacich na tento pripad, vsichni adresuji pana Irwinga slovy jako" amatersky, pseudo, fanatik."
Mohl by me nekdo rici, kdy znalost se zmeni ve vzdelani. Tedy ja vim, ze sahat na horka kamna je nebezpecne. Ovsem tim, ze jsem neprosel kursem termodinamiky jsem jen amaterem, ktereho znalost by nemela brana v potaz.
Ten annointment, ktery zmeni 25 leteho v kvalifikovaneho historika tim, ze byl schvalen komisi panu za stolem . Zatimco clovek ktery cely svuj zivot stravil vyzkumem je jen napadan. To same se tyce ekonomu atd.
Myslite, ze termin "cock suckers" by mohl byt aplikovan v tomto pripade?
Zda se mi, ze Zide jsou v situaci cloveka ktery jde se sitkem pro vodu. A aby prinesl vice, tak si vezme vetsi sitko. Je to absurdnost. Abyjste mohli nosit vodu v sitku tak musite zalepit dirky. Toto lepidlo by v tomto pripade byly informace. To je ovsem to posledni co si preji aby prislo na svetlo. Holocoust se zmenil z neceho abstraktniho kde si mohli pustit svou fantasii na vandr a trumfovat se ve vypraveni jako to delaji rybari v hospode, v husu ktera snasi zlata vejce kterou jim nekdo chce zabit.
Predstavte si to takto. Kdyz jste byli mali tak vam auto prejelo psa. To bylo place, kazdy vas litoval, daval sladkosti. A vzdy kdyz jste se o tom zminili tak jste neco dostali. Inu zvykli jste si na to a pouzivali to pozdeji v zivote. Potom jste prisli do mista kde vas hodnotili podle charakteru. Protoze jste byli rozmazleni tak jste se nikomu nezalibili. Tak prisla ta historka s pejskem. Ale, uz to nefungovalo. Lide si uvedomili, ze to pouzivate jen pro sve obohaceni a mozna, ze jste toho pejska ani nemel rad. Viz ta poznamka o neochote vyplatit sve spolublizni.
Nikdo se nenecha vyuzivat na vzdy. Ani na vecne casy nebylo na vecne casy.

94583

23.2.2006 22:43

RE: Hitlerova válka

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 94583

Tak mě napadlo, aniž bych si dovolil cokoliv zpochybňovat, ale jen tak čistě technicky :
Když američani topili pod kotli ve vlacích mumiemi starých egypťanů, tak z toho jistě měli viditelný prospěch. O mrtvých židech se však nikdy nikde nemluví či nepíše, že by z jejich zplynování měli Němci jakýkoliv prospěch. Snad jen ta výroba mýdla přinášela nějaký užitek. Fakticky na pálení mrtvol vynakládali údajně nedostatkovou naftu a v pecích asi vlaky uhlí. Tím fakticky poškozovali své válečné hospodářství státu. Za takové situace by snad židé měli platit restituce němcům a ne naopak.

Dalším, čistě teoretickým problémem je, zda jsme pro kolektivní odpovědnost či nikoliv. Teoretický příklad - abych se nikoho nedotknul : Čečenec zabije Rusa a Rusko vyhlásí Čečensku válku - zabíjeli Čečenci (anebo naopak). Zdá se, že v některých případech tato zásada kolektivní odpovědnosti je mezinárodně uznávána. Hansův dědeček zabil Itcikova dědečka a tak Hans musí platit Itcikovi. Nebo arabský šejk zabil několik amíků v NY a tak byli za trest kolektivně vybombardováni Afgánci. V jiných případech se zdá, že tato zásada neplatí. Např. tvrdit, že cikáni kradou, je trestné. Všichni rozhodně nekradou. Krade jich nanejvýš 95 %. Tak nevím? Kolektivní odpovědnost ano či ne? Asi podle okolností, jak kdy, co se nám líp právě hodí.

94607

23.2.2006 20:49

RE: Hitlerova válka

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94565

Hitlerova válka je jedna z nejlepších knih o WW II, kterou jsem vůbec četl. Jistě v ní mohou být omyly, ale nevěřím, že úmyslné a rozhodně nikoli nějaké velké. V které historické knize ostatně nějaké ty omyly nejsou?

Mimochodem, vůbec mi nepřipadá, že by Irving Hitlera popsal jako "sympaťáka", jak je často podsouváno. Jen ho prostě nepopisuje jako příšeru z hororu, jako mnozí jiní, ale prostě takového, jaký asi byl. Mimoto je kniha psaná z Hitlerova pohledu a na to je nutno také brát zřetel.

94598

24.2.2006 8:05

RE: Hitlerova válka

Pavel Bočan meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 86.?.?.?

Reakce na 94598

vůbec mi nepřipadá, že by Irving Hitlera popsal jako "sympaťáka"

Mně také ne. V té knize je několik zajímavých postřehů. M. Bormann je de facto hodnocen jako podržtaška, snažící se Hitlerovi zavděčit přestavbou a zvelebováním Hitlerova sídla. Heinrich Himmler je zase popisován coby pedant, který si dělá ohledně všeho poznámky do deníčku. Irving rozlišuje osobnosti jednotlivých nacistických pohlavárů a na rozdíl od šesticípých našeptávačů z nich nedělá masu polointeligentních šílenců. Ta kniha má prostě svou hodnotu, škoda jen její maloobchodní ceny. 600 korun je dost. [zahanbení]

94664

24.2.2006 14:52

RE: Hitlerova válka

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 94664

Kamarad mi ji poslal v pdfku, kdyby nekdo chtel...
Ale cist tolik stranek na CRT monitoru nedoporucuji a kniha je preci jen kniha... [smích]

94692

25.2.2006 4:28

RE: Hitlerova válka

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 94664

Opravdu? Pamatuju, ze seminar pana profesora Horejska Psychologicky rozbor osobnosti treti rise mel vysokou kvalitu, me osobne zaujal nejvic Heydrich. Zrejme se bych mel zajem o to pdf, co vy na to Trodas? [mrknutí jedním okem]

94777

25.2.2006 7:01

RE: Hitlerova válka

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 94777

Nepodporujte Warez a kupte si tu knihu. Ty openíze nejsou zas tak hrozné, ja kvalitní jak obsahem, tak provedením.

94788

28.2.2006 4:12

RE: Hitlerova válka

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 94788

Nechte to na mne. Zatim mam dokonce i pravo volit. [mrknutí jedním okem]

95087

24.2.2006 7:14

RE: Hitlerova válka

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 94565

A pan Brutus nam opet dal moznost pochoppit jeho genitalni myslenkove pochody, jsem uplne bez sebe zahlcen tou drtivou silou argumentu! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

94658

23.2.2006 11:29

historická pravda = institucionalizovaná lež

karin 195.?.?.?

Obávám se, že v těhle věcech už nikdo nic nevymyslí...zbývá jen nezapomínat na triviální, ale sebezáchovné pevné body myšlení. Pročpak a pro koho je tak důležité vymáhat "historickou pravdu"? Není to snad vždycky "Pravda" vítězů?Proč si na "vědeckém" výkladu historie tolik zakládaly právě nám důvěrně známé režimy s jejich deníky s Pravdou na titulní straně? Můj názor je, že samozřejmě člověk, kterého válcoval jakýkoli režim (může to být i tzv. demokracie, která "občana" za příhodných okolností dokáže eliminovat) má svoji nezcizitelnou paměť a dokud jí nepozbude, bude sám nejlépe vědět, "jak to bylo", kdo po něm šlapal a co chtěl. Jakákoli jiná "kolektivní" Velká Věc, ať už je to Paměť, Pravda nebo Vina je jen domluvená nebo také nařízená (že?) chiméra. Takže, proč je tak důležité, aby VŠICHNI přísahali na jediné správné dějiny, tím víc, čím méně je jejich žijících účastníků? Jaký to má praktický význam? Samozřejmě že jen pokud bude holokaust unikum, středem a těžištěm světové historie, nic horšího se nikdy nestalo a nestane, jen potud bude Izraeli a jeho loutkohercům vše na věky a předem dovoleno. Tečka.

94544

23.2.2006 12:43

Bravo, anonymní autore Králi

čtenář 86.?.?.?

Na druhé straně je až legrační, jak se v tom anonymní autor Král vyžívá. Píše, jako by přitom skákal radostí. Anonymní autore Králi, tak jste to napsal, je čas jít na pivo, musíte to pořádně zapít dobrým, českým pivem. A pokud se v restauraci dozvíte nějaké drby o politicích z ČSSD, nezapomeňte nám je tady zase sdělit jako výplod vaší investigativní žurnalistiky.

94557

23.2.2006 15:50

RE: Bravo, anonymní autore Králi

Dramenbejs 195.?.?.?

Reakce na 94557

Nejdříve jsem chtěl váš příspěvek jen ocitovat, aby se lidi mohli ještě jednou zasmát, ale rozvedu to.

Jak může někdo podepsaný jako "čtenář" označit jako anonyma někoho, kdo se podepsal, přestože se za tyto názory zavírá do vězení?

Neurazil třeba vaše názory? [zmaten]

94576

23.2.2006 16:14

RE: Bravo, anonymní autore Králi

čtenář 86.?.?.?

Reakce na 94576

Richard Král je pseudonym, tedy osoba píšící pod tímto pseudonymem vystupuje anonynmě. No a své bezvýznamné příspěvky do fóra, které sotva mají nějakou váhu, snad mohu psát anonymně.

94580

24.2.2006 7:16

RE: Bravo, anonymní autore Králi

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 94580

Muzete prece napsat clanek za jmeno si vybrat co chcete, pokud na to ovsem mate, ze? [mrknutí jedním okem]

94659

23.2.2006 14:55

Jeste (asi) neni konec

Misu 193.?.?.?

Tak pry se zalobce proti rozsudku odvolal... Trest se mu zda prilis mirny, trva na 10 letech... (Takto to vcera vecer zverejnila jista tiskova kancelar, jejiz jmeno nemohu uvest).
Jako kdyby prisel duch Leha... Pan zalobce si take neoveril, co je momentalne vhodne pro jistou natlakovou skupinu a svou prilisnou aktivitou ji zacina prokazovat "psi sluzbu"...

94570

23.2.2006 16:35

RE: Jeste (asi) neni konec

google 141.?.?.?

Reakce na 94570

>Tak pry se zalobce proti rozsudku odvolal... Trest se mu zda
>prilis mirny, trva na 10 letech... (Takto to vcera vecer
>zverejnila jista tiskova kancelar, jejiz jmeno nemohu uvest).

>Jako kdyby prisel duch Leha... Pan zalobce si take neoveril, co
>je momentalne vhodne pro jistou natlakovou skupinu a svou
>prilisnou aktivitou ji zacina prokazovat "psi sluzbu"...

no, musite to vidiet tak, ze ked mu napalia 10 rokov, tak bude medzi svojimi. nebezpecnymi "nackami", ideozlocincami a popieracmi holohoaxu.

ak by mu zostali len tie tri roky, to by sedel v jednej "napravno-vychovnej skupine" spolu s vrahmi, znasilnovatelmi, prznicmi malych deti, vypalnikmi a assassins.


napravno-vychovna skupina to nie ja nazov, to je priamo balada. [mrknutí jedním okem]

94584

23.2.2006 17:10

Na lzi o holokaustu stoji existence Israele!

js 200.?.?.?

A zide to velmi dobre vedi, ve snaze oddalit pad, o kterem mluvil i Putin udelaji prakticky cokoli. Nakonec si ten holokaust opravdu vykoleduji! Jeste chci upozornit - argumentuji tim, ze odsouzenim Irvinga prakticky zvitezi, copak neni tim pravym argumentem pravda a svoboda!? To je skutecne zlo - nemohu ho odsoudit jen proto, ze by tim zvitezil, ne proto, ze by byl nevinny ci mel pravdu. Pokud takto zdegenerovani jedinci maji vliv ve spolecnosti tak velky, spolecnost je smrtelne nemocna! Jeste jsem si vzpomel, podobny princip se uplatnil po pronasledovani arabskych teroristu (snad 70. a 80. leta!), byli to ale skutecne zlocinci, bylo vsak na nich vykonano jiste bezpravi a byli i muceni a pak zavrazdeni. V domeni, ze se tim zastavi se stal pravy opak! Narodil se za kazdeho snad nejmene tucet dalsich - jako by se jejich duch znasobil a vratil se na zem. Kolem teto skupiny (jednodude receno) se dnes pohybuji lide jako Ladin a vsichni ti agenti Mossadu, ktery pripravujou ty prasarny na blizkou budoucnost. Bude to nejaky vesmirny zakon, o kterem nemame ani potuchy a na kazdou podobnou lumparnu prijde patrne nejaka odpoved.

94588

23.2.2006 18:32

Dvojity standard

albert 134.?.?.?

Dvojity standard je jak zakladem "nabozenstvi" (tj. skupinove strategie, at "nabozenske", ci ateisticke vetve, obe rostou ze stejneho stromu, tak smeruji ke za stejnym cilem) zidu, tak i moralnim pilirem dnesni Ameriky.

V prilozenem clanku z otevrene zidovskych novin Forward (vetsina jineho masoveho tisku je sice tez v rukou zidu, ale o tom se nesmi mluvit, to by byl "antisemitismus"[mrknutí jedním okem] zidovka Lipstadt, v referenci na vyroci masakru nevinnych civilistu v Drazdanech na konci 2. svetove valky, pouziva vyraz "mytus Drazdan", a ve snaze redukovat pocet zavrazdenych civilistu behem teto bestialni akce "Spojencu" argumentuje pocet obeti.
Nyni: necht jeden, jako p. Irving, ci p. Zundel, nazve Holohoax "mytem", ci argumentuje a prokazuje nesmyslnost zplyneni 6 milionu zidu v par plynovych pecich !
http://forward.com/articles/2723

94591

24.2.2006 7:22

RE: Dvojity standard

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 94591

No,. jo no neni mrtvej jako mrtvej. No, ona je taky jenom clovek a muze se mylit. Mytus Drazdan, hmm. No, kdyz vydrzime do dubna tak nam mozna okomentuje i bombardovani Tokia. Pripadny"tokijsky mytus" vysel na 185 000 civilistu. A co "mytus Hirosimy a Nagasaki", za jak dlouho se stane mytem podle pani profesorky? [oči v sloup] [překvapení] [zmaten]

94660

24.2.2006 1:36

Uz za bolsevika se vedelo ze svobodu projevu ma kazdy. Na kazdy ma vsak svobodu po projevu :-)

zalozak 202.?.?.?

Je to ostudne. Vlastne si az clovek rika ze tohle snad bylo zinscenovano Rakusaky aby konecne ty nesmyslne zakony padly. Protoze, tohle je opravdu neco - odsoudit stareho muze za neco co pronesl pred 20-ti lety v jedne zemi.

94625

24.2.2006 6:57

Neverici v holohoax = hlava statu

albert 65.?.?.?

http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/4741042.stm
Ted jeste schazi, aby zide obvinily Mahmouda tim ze vlastne byl tim Ivanem Hroznym ktery operoval plynove pece na okupovanych uzemi!
Dalsi znak dvojiho zidovskeho standardu: Stejni zide kteri dnes chteji unest hlavu (gojimskeho) statu Iran pred internazi soud, a persecuovat ho za (logicky) nazor, branili vraha chazara-zida Shinermana/Sharona argumenty, ze nemuze byt souzen za (jim organizovane) genocidy v Sabra and Shatilla, nebot je "hlavou statu".
Dvoji standard, tak jak to stoji v Talmudu ...


94656

24.2.2006 15:00

RE: Neverici v holohoax = hlava statu

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 94656

Tak to je opravdu zvast z nejvetsich [chechtot]

Zidakum zacina s holohoaxem teci do bot, takze zkouseji delat bu bu bu, ale myslim, ze zacinaji byt spise smesni... [chechtot]

94694

24.2.2006 13:03

Trochu bokem - jeden metr pro všechny

Dramenbejs 195.?.?.?

Tak mi dneska ráno došlo, že podle měřítek, podle kterých mluví média o G. W. Bushovi a jeho válce, by byl vlastně Hitler "Bojovník proti terorismu!"
[smích] [velký smích] [oči v sloup]

94680

24.2.2006 14:57

RE: Trochu bokem - jeden metr pro všechny

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 94680

Za tento nazor muzete byt ovsem popotahovan a souzen a odsouzen k odneti svobody - nemluve o tom, ze budete okamzite onalepkovan za fasouna [mrknutí jedním okem] [velký smích] [chechtot]

94693

24.2.2006 15:15

RE: Trochu bokem - jeden metr pro všechny

Dramenbejs 195.?.?.?

Reakce na 94693

Pokud mi dovolí pokládat otázky, tak za chvíli bude jasné, kdo podporuje fašismus – a já to nebudu.

Navíc se budu vyhýbat Rakousku, Německu, Švýcarsku a dalším "demokratickým" zemím, kde se o některých věcech musí mluvit šeptem.

To Švýcarsko - sice nevím jestli tam někoho zabásli za mluvení, ale vzhledem k tomu, že banky ve švajcu zabavily účty soukromým osobám pod pohrůžkou bushovy administrativy, tak to tam s tou listinou základních práv a svobod taky nebude tak žhavé...

94696

27.2.2006 6:38

Iran ma take zajem

Klokan 210.?.?.?

http://www.iranian.ws/iran_news/publish/article_13330.shtml

94935

28.2.2006 4:15

A koho zatvoria za toto...constanta + hociake cislo=6 000 000

Marian 72.?.?.?

Je zaujimave ze vsade cisla idu dole...iba jedno sa stale nemeni..krucinal asi by sa mala zmenit aj matematika a vytvorit novy zakon na matematiku...proste constanta + hociake cislo=6 000 000
Berlínske noviny o revidovanom počte obetí v Majdanku
zdroj: stoertebeker.net

Po vojne sa najprv tvrdilo, že národní socialisti v Majdanku zabili 1,5 milióna ľudí, ale poľský vedúci oddelenia výskumu dnešného pamätníka Majdanek zistil, že počet obetí nemôže byť vyšší ako 78 000. Revízie počtu obetí tohto spôsobu nie sú ničím neobvyklým pre bývalé koncentračné tábory. Pripomeňme si v súvislosti s tým len Osvienčim, kde až do konca deväťdesiatych rokov bola oficiálne reč o štyroch miliónoch obetí, pokým sa poľská vláda nerozhodla tento podvod ukončiť a spomínané čísla nechala zmiznúť. Teraz sa počet obetí pre Osvienčim pohybuje v rozsahu od 1,4 milióna až po 500.000. Vzhľadom na najnovšie vedecké výskumy v Majdaneku by nás neprekvapilo, ak by aj tu ešte nebolo povedané posledné slovo.

S ohľadom na tieto vedecké výsledky sa zdá nepochopiteľné, že ešte stále existujú ľudia, ktorí sa držia 11 miliónovej dogmy. Našej republike môžeme ďakovať za to, že prípadným pochybnostiam o tomto čísle predsunula závoru v podobe trestného zákona a tým pádom nie je potreba o tom zbytočne diskutovať a lámať si hlavu. Aj redakcia Národného pozorovateľa sa pripája k legislatívne ustanovenému počtu obetí. A na sudcovskú žiadosť sme, samozrejme, radi ochotní presadzovať mýtus o plochom tvare Zeme.

Ale prejdime už k správe BERLINER ZEITUNG zo 4. januára 2006, ktorá píše k vedeckým výsledkom v Majdanku nasledovné:--------------------------------------------------------------------------------

78 000 mŕtvych v Majdanku, výskumník poľského koncentračného pamätníka reviduje číslo obetí smerom dole
Reinhard Markner

Poľsko-sovietska výskumná komisia v roku 1944 vyčíslila počet obetí koncentračného tábora Majdanek na zhruba 1,5 milióna. Historický výskum toto číslo odvtedy v niekoľkých krokoch skorigoval smerom nadol. „Odhadom zomrelo v Majdanku viac ako 230 000 ľudí, z toho asi 100 000 židov“, tak to dnes stojí na oficiálnych textoch pamätníka na mestskom okraji Lublinu. Tomasz Kranz, vedúci ich oddelenia vedeckého výskumu predložil úplne nové výpočty, ktoré boli zverejnené v „Zeszyty Majdanka“, zväzok 23. Prišiel na celkový počet 78 000 mŕtvych. Rozdiel sa vysvetľuje hlavne v tom, že Kranz počet nežidovských obetí nadhadzuje oveľa nižšie, ako to bolo doteraz zvykom. Židovské obete odhaduje – ako to už uviedol aj vo svojej predošlej práci – na 59 000.

Koncom októbra 1941 vybudovaný, oficiálne označený ako koncentračný tábor Lublin, bol po Osvienčime druhým najväčším pod Himmlerovou kontrolou. Až do 25 000 obyvateľov bolo rozdelených na päť polí po 22 barakov. 270 hektárov veľký pozemok mal prijať oveľa viac väzňov, ale pl

95088

28.2.2006 14:14

Aktualni link

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/4757506.stm

95149

28.2.2006 19:31

Taky jeden

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 95149

www.israelshamir.net/English/ForWhom.htm

95236

3.3.2006 18:34

Jak se zdá ,

hostující 85.?.?.?

'těžký zločinec'Irving to bude mít možná spočítaný.Vzhledem k jeho věku možná na doživotí.
http://pravo.novinky.cz/p053a12h.php

95729

Příspěvků: 192

23.02. 01:21 trodas  David Irving a svoboda projevu
23.02. 13:03 Prdelka  RE: David Irving a svoboda projevu
23.02. 17:25  RE: David Irving a svoboda projevu
24.02. 10:28 VaclavK  RE: David Irving a svoboda projevu
24.02. 11:31 Jiří Koubek  RE: David Irving a svoboda projevu
24.02. 14:09 trodas  RE: David Irving a svoboda projevu
24.02. 18:33  RE: David Irving a svoboda projevu
24.02. 13:48  RE: David Irving a svoboda projevu
26.02. 09:46 Otaznik  RE: David Irving a svoboda projevu
27.02. 13:13  RE: David Irving a svoboda projevu
28.02. 03:45 Rene Bartosek  RE: David Irving a svoboda projevu
28.02. 14:45  RE: David Irving a svoboda projevu
01.03. 04:00 Rene Bartosek  RE: David Irving a svoboda projevu
01.03. 14:42 Otaznik  RE: David Irving a svoboda projevu
02.03. 04:22 Rene Bartosek  RE: David Irving a svoboda projevu
01.03. 14:36 Otaznik  RE: David Irving a svoboda projevu
01.03. 16:31 Antiseptik  RE: David Irving a svoboda projevu
02.03. 00:19 Otaznik  RE: David Irving a svoboda projevu
02.03. 00:45 Antiseptik  RE: David Irving a svoboda projevu
02.03. 00:57 Otaznik  RE: David Irving a svoboda projevu
02.03. 01:10 Antiseptik  RE: David Irving a svoboda projevu
02.03. 02:47 Otaznik  RE: David Irving a svoboda projevu
02.03. 03:08 Antiseptik  RE: David Irving a svoboda projevu
02.03. 13:38 Otaznik  RE: David Irving a svoboda projevu
02.03. 00:30 Otaznik  RE: David Irving a svoboda projevu
01.03. 14:27 Otaznik  RE: David Irving a svoboda projevu
23.02. 01:24 tracy  Svoboda projevu
24.02. 10:55 petr  RE: Svoboda projevu
23.02. 01:48 Stehno  Velmi zapletene!
23.02. 01:55 zap  Jak autor clanku poznamenava
23.02. 06:59 albert  Tvrde po popiracich
23.02. 07:09 Chládek  Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.
23.02. 09:04 Brutus  RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.
23.02. 12:02 YAMATO  RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.
23.02. 21:19 Karel z Čech  RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.
24.02. 06:34 Rene Bartosek  RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.
24.02. 10:38 VaclavK  RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.
23.02. 09:23 Vlastimil Čech  RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.
23.02. 09:36 ludva  RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.
23.02. 09:55 nitram  RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.
23.02. 12:18 trodas  Jak to s tim holokaustem vlastne bylo?
24.02. 00:22 Samotář  RE: Jak to s tim holokaustem vlastne bylo?
23.02. 16:16 Jiří Táborský  RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.
24.02. 06:36 Rene Bartosek  RE: Každý má právo na svůj názor ale ne každý názor má právo být věřejně hlásán.
23.02. 09:48 franta  ...
23.02. 12:22 trodas  RE: ...
23.02. 12:27 YAMATO  RE: ...
24.02. 06:47 Rene Bartosek  RE: ...
23.02. 13:00 Aja  Trodasi,
23.02. 13:33 Pavel -Čert- Němec  RE: Trodasi,
23.02. 13:39 Aja  RE: Trodasi,
23.02. 15:29 Antiseptik  RE: Trodasi,
23.02. 15:54 Aja  RE: Trodasi,
23.02. 22:04 Jiří Táborský  RE: Trodasi,
23.02. 22:11 YAMATO  RE: Trodasi,
23.02. 23:21 Jiří Táborský  RE: Trodasi,
23.02. 23:28 YAMATO  RE: Trodasi,
24.02. 00:07 Jiří Táborský  RE: Trodasi,
24.02. 00:23 YAMATO  RE: Trodasi,
24.02. 00:37 Antiseptik  RE: Trodasi,
24.02. 00:44 YAMATO  RE: Trodasi,
24.02. 01:09 Antiseptik  RE: Trodasi,
24.02. 01:15 YAMATO  RE: Trodasi,
24.02. 02:47 Antiseptik  RE: Trodasi,
24.02. 02:57 YAMATO  RE: Trodasi,
24.02. 18:55 Antiseptik  RE: Trodasi,
25.02. 04:04 Rene Bartosek  RE: Trodasi,
24.02. 08:15 Pavel -Čert- Němec  RE: Trodasi,
24.02. 14:31 trodas  RE: Trodasi,
24.02. 19:35 Jiří Táborský  RE: Trodasi,
25.02. 10:43 cert  RE: Trodasi,
24.02. 15:12 Aja  No,
24.02. 21:30 Jiří Táborský  RE: No,
24.02. 06:56 Rene Bartosek  RE: Trodasi,
24.02. 14:35 trodas  RE: Trodasi,
25.02. 04:06 Rene Bartosek  RE: Trodasi,
25.02. 12:04 google  RE: Trodasi,
23.02. 19:59 Ben Hur  A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
23.02. 23:33 Jiří Táborský  Zase jste zabodoval, Hurvínku.
24.02. 00:14 zdenek  RE: Zase jste zabodoval, Hurvínku.
24.02. 06:35 Jiří Táborský  RE: Zase jste zabodoval, Hurvínku.
24.02. 09:13 Kevin  RE: Neni to obracene ??
24.02. 14:13 YAMATO  RE: Neni to obracene ??
24.02. 16:27 Kevin  RE: Neni to obracene ??
24.02. 16:53 YAMATO  RE: Neni to obracene ??
25.02. 04:10 Rene Bartosek  RE: Neni to obracene ??
25.02. 06:56 YAMATO  RE: Neni to obracene ??
25.02. 19:10 Jiří Táborský  RE: Neni to obracene ??
26.02. 06:52 YAMATO  RE: Neni to obracene ??
24.02. 14:26 zdenek  RE: Neni to obracene ??
24.02. 18:34 Jiří Táborský  RE: Neni to obracene ??
24.02. 18:55 zdenek  RE: Neni to obracene ??
24.02. 19:10 Jiří Táborský  RE: Neni to obracene ??
25.02. 04:14 Rene Bartosek  RE: Neni to obracene ??
24.02. 03:29 Ben Hur  Zase jsi nezabodoval Kadiboudo
24.02. 07:10 Rene Bartosek  RE: Zase jsi nezabodoval Kadiboudo
24.02. 08:07 Ben Hur  RE: Zase jsi nezabodoval Kadiboudo
24.02. 14:46 trodas  RE: Zase jsi nezabodoval Kadiboudo
25.02. 05:29 Ben Hur  RE: Zase jsi nezabodoval Kadiboudo
25.02. 04:24 Rene Bartosek  RE: Zase jsi nezabodoval Kadiboudo
24.02. 18:18 Jiří Táborský  RE: Teď jste tedy zabodoval nedostižně, Hurvínku.
24.02. 14:39 trodas  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
24.02. 15:28 zdenek  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
24.02. 18:56 Ben Hur  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
25.02. 00:31 Zvědavej  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
25.02. 01:48 Emma  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
25.02. 05:40 Ben Hur  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
26.02. 03:52 Jiří Táborský  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
26.02. 06:55 YAMATO  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
27.02. 06:48 Jiří Táborský  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
27.02. 06:55 YAMATO  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
26.02. 09:38 Ben Hur  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
26.02. 12:51 Vodník  To jste teda přehnal!.
27.02. 04:45 Jiří Táborský  Ben Hurvajz,
27.02. 06:32 Ben Hur  Serboudo Taborsky
27.02. 17:14 Dramenbejs  RE: Serboudo Taborsky
27.02. 18:06 YAMATO  RE: Serboudo Taborsky
27.02. 19:54 Jiří Táborský  Rekonstrukce důkazů o holohoaxu! To je dobrej fór. Soutěž židovské lidové tvořivosti.
27.02. 21:03 Ben Hur  RE: Serboudo Taborsky
02.03. 05:56 Jiří Táborský  A basta fidli
27.02. 06:59 YAMATO  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
27.02. 07:25 Ben Hur  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
27.02. 14:07 Jiří Táborský  Hurvínku, já bych tedy nerad, aby se ve Vás pobudilo zvíře, jak se podle Vás Židům stává
27.02. 14:56 YAMATO  RE: Hurvínku, já bych tedy nerad, aby se ve Vás pobudilo zvíře, jak se podle Vás Židům stává
27.02. 16:27 Jiří Táborský  RE: Hurvínku, já bych tedy nerad, aby se ve Vás pobudilo zvíře, jak se podle Vás Židům stává
27.02. 18:09 YAMATO  RE: Hurvínku, já bych tedy nerad, aby se ve Vás pobudilo zvíře, jak se podle Vás Židům stává
27.02. 21:14 Ben Hur  RE: Kadiboudo to co postihlo vas, se me stat nemuze
27.02. 14:54 YAMATO  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
27.02. 16:37 Jiří Táborský  RE: Hurvínku, já bych tedy nerad, aby se ve Vás pobudilo zvíře, jak se podle Vás Židům stává
27.02. 18:12 YAMATO  RE: Hurvínku, já bych tedy nerad, aby se ve Vás pobudilo zvíře, jak se podle Vás Židům stává
27.02. 19:19  RE: Hurvínku, já bych tedy nerad, aby se ve Vás pobudilo zvíře, jak se podle Vás Židům stává
27.02. 19:34 Jiří Táborský  RE: Hurvínku, já bych tedy nerad, aby se ve Vás pobudilo zvíře, jak se podle Vás Židům stává
27.02. 19:45 YAMATO  RE: Hurvínku, já bych tedy nerad, aby se ve Vás pobudilo zvíře, jak se podle Vás Židům stává
27.02. 19:57 Jiří Táborský  RE: Hurvínku, já bych tedy nerad, aby se ve Vás pobudilo zvíře, jak se podle Vás Židům stává
27.02. 17:17 Jiří Táborský  RE: Hurvínku, s Vámi to ale cloumá! Už si nevidíte ani do vlastní huby.
27.02. 21:25 Ben Hur  RE: Hurvínku, s Vámi to ale cloumá! Už si nevidíte ani do vlastní huby.
02.03. 06:24 Jiří Táborský  RE: Hurvínku, s Vámi to ale cloumá! Už si nevidíte ani do vlastní huby.
28.02. 04:03 Rene Bartosek  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
28.02. 07:39 Ben Hur  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
01.03. 04:10 Rene Bartosek  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
26.02. 13:05 Klokan  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
26.02. 15:40  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
27.02. 19:44 Pravda  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
27.02. 22:55 Jiří Táborský  RE: S jednou věci s Vámi nemohu souhlasit:
27.02. 23:20 Ben Hur  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
28.02. 06:45  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
28.02. 08:33 Ben Hur  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
28.02. 19:18  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
01.03. 08:10 Klokan  RE: A tem mrtvejm je to uz suma fuk, jak byli zabiti. Proste jsou mrtvi a tecka.
02.03. 06:39 Jiří Táborský  Hurvínku, s Vámi to furt cloumá a furt si nevidíte do huby.
23.02. 16:42 pindick  RE: ...
23.02. 10:27 kavol  když o něčem píšu, stojí zato napsat prvně o čem ...
23.02. 10:33 vladimir  svoboda nazoru a svoboda projevu
23.02. 10:36 Baldwin  ...
23.02. 12:01 Kevin  RE: ...
23.02. 10:57 Pavel Bočan  Hitlerova válka
23.02. 12:21 YAMATO  RE: Hitlerova válka
23.02. 12:26 trodas  RE: Hitlerova válka
23.02. 12:29 YAMATO  RE: Hitlerova válka
23.02. 13:23 Brutus  RE: Hitlerova válka
23.02. 14:54 NAFTAK  RE: Hitlerova válka-Moc hezky jste to napsal.
23.02. 15:33 Antiseptik  RE: Hitlerova válka
23.02. 16:18 Karel4u  RE: Hitlerova válka
23.02. 22:43 Karel z Čech  RE: Hitlerova válka
23.02. 20:49 YAMATO  RE: Hitlerova válka
24.02. 08:05 Pavel Bočan  RE: Hitlerova válka
24.02. 14:52 trodas  RE: Hitlerova válka
25.02. 04:28 Rene Bartosek  RE: Hitlerova válka
25.02. 07:01 YAMATO  RE: Hitlerova válka
28.02. 04:12 Rene Bartosek  RE: Hitlerova válka
24.02. 07:14 Rene Bartosek  RE: Hitlerova válka
23.02. 11:29 karin  historická pravda = institucionalizovaná lež
23.02. 12:43 čtenář  Bravo, anonymní autore Králi
23.02. 15:50 Dramenbejs  RE: Bravo, anonymní autore Králi
23.02. 16:14 čtenář  RE: Bravo, anonymní autore Králi
24.02. 07:16 Rene Bartosek  RE: Bravo, anonymní autore Králi
23.02. 14:55 Misu  Jeste (asi) neni konec
23.02. 16:35 google  RE: Jeste (asi) neni konec
23.02. 17:10 js  Na lzi o holokaustu stoji existence Israele!
23.02. 18:32 albert  Dvojity standard
24.02. 07:22 Rene Bartosek  RE: Dvojity standard
24.02. 01:36 zalozak  Uz za bolsevika se vedelo ze svobodu projevu ma kazdy. Na kazdy ma vsak svobodu po projevu :-)
24.02. 06:57 albert  Neverici v holohoax = hlava statu
24.02. 15:00 trodas  RE: Neverici v holohoax = hlava statu
24.02. 13:03 Dramenbejs  Trochu bokem - jeden metr pro všechny
24.02. 14:57 trodas  RE: Trochu bokem - jeden metr pro všechny
24.02. 15:15 Dramenbejs  RE: Trochu bokem - jeden metr pro všechny
27.02. 06:38 Klokan  Iran ma take zajem
28.02. 04:15 Marian  A koho zatvoria za toto...constanta + hociake cislo=6 000 000
28.02. 14:14 VaclavK  Aktualni link
28.02. 19:31  Taky jeden
03.03. 18:34 hostující  Jak se zdá ,

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 53 čtenářů částkou 14 305 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 15

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu07.01.22 19:08 Česká republika 6

WHO si na Facebooku naběhla na vidle06.01.22 20:59 Neurčeno 0

Viník obrovského kalifornského požáru jmenován. A ne, není to globální oteplování06.01.22 17:43 USA 1

Vakcinační voodo - po každém očkování prudce naskočí úmrtnost "neočkovaných"06.01.22 15:07 Británie 2

Dezinformátoři a antivaxeři opět proti ČT?06.01.22 12:52 Británie 3

Marta Kubišová - peklo po 3. dávce06.01.22 09:20 Česká republika 4

Neočkovaní nedokončí zdravotnickou školu. Nesmí na praxi05.01.22 21:15 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
24,52 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
15,48 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
18,77 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,40 Kč
100 maď. forintů
6,88 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,16 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 067,16 Kč
1 unce stříbra
494,36 Kč
Bitcoin
917 766,29 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 10 243