Diskuze k článku

Ariel Šaron

Příspěvků 245

6.1.2006 23:14

Kralovsky cernobile

kema 207.?.?.?

Jako obvykle je to Kralovsky neobjektivni a cernobile.
Krome nepodlozenych a casto zkreslenych obvineni ani slovo o tom, kolik udelal Saron v poslednich letech pro mir a kolik nenavisti si za to vyslouzil u fanatiku na obou stranach konfliktu.
A uz vubec ne ani zminka o nove politicke strane kterou zalozil, protoze jeho Likud byl podle jeho nazoru prilis napravo. [oči v sloup]

86971

7.1.2006 1:09

RE: Kralovsky cernobile

Mark 65.?.?.?

Reakce na 86971

Kolko toho Sharon urobil pre mier? Stalin tiez kolko urobil pre mier tym ze dal zlikvidovat miliony ludi...vsak to robil pre mier

86984

7.1.2006 1:23

RE: Kralovsky cernobile

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 86971

Jako obvykle je to Kralovsky neobjektivni a cernobile.
------------------------------------------------------------------------

A opet a bez prekvapeni

obhajuje pan Khema tu 'spravnou' stranu, jak naprogramovany robot Emil. Jak obdivuhodne, jak dojemne. Zadne moralni zabrany, natoz hodnoty.

Hlavne kdyz je to 'protikomunisticke', co? Nemel by nekdo pripomenout, ze Izraelci jsou jedini uspesni provozovatele komunismu? Ano je to tak, penize a komunismus jdou dobre dohromady pane Shemo. Kibutznici jako vino! [smích]

86986

7.1.2006 10:37

RE: Kralovsky cernobile

kema 207.?.?.?

Reakce na 86986

Zrezivele sovetske tanky na bojistich Stredniho Vychodu, stejne tak jako sestrelene Migy s pulmesicem na kridlech dokazuji, ze nevis o cem mluvis Zapici.
Soudruzi ti lhali.
Zdravstvuj!!!!!

87033

7.1.2006 14:57

RE: Kralovsky cernobile

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 87033

Posledni bitva se blizi,

Krmici bullshitem. Uvidis, jak dobra je ruska (a cinska) vyzbroj, tes se! Vis kupr. ze americti kosmonauti letaji na sovetskych (ruskych) vesmirnych lodich? [velký smích]

87054

7.1.2006 15:25

RE: Kralovsky cernobile

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 86971

Jako obvykle pan Král ve svém článku uvádí řadu, někdy nepotvrzených, historických údajů a jako obvykle se ze stovek obětí stávají tisíce a z tisíců statisíce, nakonec jde jenom o nulu.

Zmiňuje se o článku v MF, ve kterém je Šaron popsán jako správný muž, přísný generál a šarmantní člověk. Jak správný byl, to nemohu posoudit, ale rozhodně to byl dobrý i když mnohdy neukázněný voják a generál, ochotný riskovat a neuposlechnout rozkazy svých nadřízených. Mnohokrát mu to vyšlo a byl nesmírně úspěšný, ale nakonec mu to zlomilo krk a ukončilo jeho vojenskou kariéru.

Šarmantní člověk - být šarmantním člověkem není tak složité (vyžaduje to jistě trochu inteligence). I takový říšský kancléř Adolf Hitler dokázal být nesmírně šarmantním člověkem, který přínášel dámám květiny, bonboniéry, zval do divadel atd., o tom by vám mohla povědět něco i naše Lída Bárová či Ada Mussolini-Ciano. Na rozdíl od Šarona byl Dolfi ještě vegetarián, nekuřák a nepil alkohol a o jeho osobní statečnosti v I. světové válce jistě svědčí Železný kříž, který se prostým vojákům jen tak "mýrnix týrnix" nedával.

Pan Král se zmiňuje též o Hagana a popisuje jí jako organizaci, která připravovala násilnou okupaci Palestiny či, nedej B-že, i následnou genocidu Palestinců. Tady zcela vědomě překrucuje pravdu. Hagana (obrana) vznikla jako polovojenská organizace (něco jako Lidové milice, dokonce měla v čele hodně židovských socialistů) na obranu židovských kibuců, zemědělských osad proti nájezdům palestinských Arabů (hlavně Beduínů, kteří jsou ekvivalentem, do dnešního dne, našich Indo-Čechů. Snad jen s tím rozdílem, že jsou i ozbrojeni.) Hagana byla organizace defenzivní, socialistická, spolupracující s Britskou správou Palestiny a podle potřeby Britů i cvičena a vyzbrojena, někdy zase pronásledována, jak se to holt těm proradným Britům hodilo. Kdyby totiž Hagana byla, jak píše pan Král, organizace útočná, pak by nemohly vzniknout dvě opravdu teroristické židovské skupiny, Irgun a Lehi (Šternův gang).

Na rozdíl od Arabů přes 30 000 židů žijících na území Palestinského protektorátu se zúčastnilo II. světové války v řadách britské armády, zatím co Arabové se připravovali na příchod německé armády, či aktivně vyjednávali s Německem o poválečném řešení "židovské otázky".

Změna v myšlení Hagana nastala až po II. světové válce, kdy si i Ben Gurion a jeho spolupracovníci uvědomili, že Britové - přes všechny ty sliby a židovskou spolupráci v době války - nemají v úmyslu umožnit vytvoření samostatného státu Izrael.

Závěrem chci jen dodat, že Šaron je (byl?) pragmatický člověk, který v posledních letech udělal jak pro Izrael tak i pro Palestince spoustu dobrého, člověk, který měl odvahu a nebál se udělat velmi nepopulární kroky,který bude těžko k nahrazení.

87058

7.1.2006 15:43

RE: Kralovsky cernobile

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 87058

Pane Arkane,

musim Vam priznat (a myslim, ze jsem tak jiz ucinil) znalost a jistou erudovanost. Jen se divim, je-li mozne obsahnout tolik faktualni znalosti a zda si tu a tam historicka fakta 'neprikraslujete'.

Co Vam nemohu uprit je, v teto situaci snaha o pohled 'mezi', za coz mate moje uznani. To si ale mohou dovolit je ti, kteri nejsou zaangazovani ve sporu. A v tom mam jistou pochybnost, neb si myslim, ze i my jsme v tom do jiste miry take.

Myslim, ze nebudu daleko od pravdy kdyz reknu, ze v tomto rozdelenem svete je mnohdy zlocinec jednech, svetec druhych.

87060

7.1.2006 16:22

RE: Kralovsky cernobile

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 87060

[i]musim Vam priznat (a myslim, ze jsem tak jiz ucinil) znalost a jistou erudovanost. Jen se divim, je-li mozne obsahnout tolik faktualni znalosti a zda si tu a tam historicka fakta 'neprikraslujete'. [/]

Pane Zaplatile,
ptáte se, zdali je možné obsáhnout tolik faktuálních znalostí a nepřikrašlovat si data, možné to je. Já osobně při psaní normálních článků - tj. "nenasíracích", kdy si pochopitelně neberu žádné servítky, za což jsem si vysloužil určitý titul - začínám s tím co si pamatuji, s tím co jsem prožil nebo s tím co jsem se v různých školách různého stupně naučil.

V dnešní době, v době Internetu, v době, kdy si můžete během několika vteřin ověřit data, informace, jména, spelling - you name it - pochopitelně nelze tak beztrestně lhát jako to bylo možné v minulosti. Takže v případě, že si nejsem jist, zda se určitá událost, datum, osobnost atd. udála, ověřím si to z nejrůznějších pramenů, jelikož se zásadně řídím heslem českých legionářů, tj. "Nikomu nevěř, nikoho se nepros a neboj se".

Pokud jde o tu vaši závěrečnou poznámku, že zločinec jedněch je světcem pro druhé, to existuje a bude existovat vždycky. Pro Palestince je sebevražedný terorista šahíd (mučedník), pro Izraelce je to sebevražedný terorista.

87067

9.1.2006 14:27

RE: Kralovsky cernobile

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 87058

>...pak by nemohly vzniknout dvě opravdu teroristické židovské skupiny, >Irgun a Lehi (Šternův gang).

Tak ted je mi to jasny, ten zidovskej terorista leho se pouze prepsal pri zadavani nicku, ono je totiz O hned vedle I, on to mel byt puvodne lehi. Me byl ten smejd hned podezrelej... [velký smích]

87339

8.1.2006 13:57

RE: Kralovsky cernobile

JOHNY_FiASKO 82.?.?.?

Reakce na 86971

Kazdy kto "udrzuje vojnu" je darebak, ako Arafat tak aj Sharon...
Bez ohladu na to, ako to lutuje....
Nechapu a ani nemaju sajn o com je zivot a ten je hlavne o zivote...
Pochybujem, ze to Sharon alebo Arafat (alebo kema) vedia, a neviem to ani ja...
Ako mozu sposobit smrt, bez toho, aby aspon tusili co ta smrt vlastne je...
Sharon umre, umrel aj Arafat a mne je jasne, ze sa v nebi nestretnu [smích]

87173

9.1.2006 1:50

RE: Kralovsky cernobile

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 86971

Ktere informace jsou nepravdive a budte laskave konkretni, stejne jako autor clanku!! A pokud nemate co rict k obsahu, ale pouze k autorovy, tak by bylo racionalni mlcet. [oči v sloup]

87250

7.1.2006 0:33

Není hezčího nekrologu pro Ariela Šarona

Old Shatterhand 80.?.?.?

než to, že jeho nepřátelé mu ani teď nemohou přijít na jméno. Je/Byl to jeden z největších izraelských politiků vůbec, pro Izrael udělal strašně moc, a pan Richard Král a jemu podobní, sami totálně bezvýznamní a bezmocní, ať se tou svou nenávistí třeba zalknou. Když se kácí les, tak lítaj třísky.

86976

7.1.2006 6:18

RE: Není hezčího nekrologu pro Ariela Šarona

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 86976

Pane Setrny, nedalo by se tedy rici, ze tim co jste rekl" kdyz se kaci les, tak letaji trisky", ze vlastne jste oduvodnil Holocoust? I tam bylo urcite nepratelstvi mezi Nemci a "postizenymi" a vlastne to byl zpusob valky. Kdyz vezmete model koncentracniho tabora a porovnate ho k pripadu Hirosimy a Nagasaki, ma to mnoho spolecneho a za ty se USA take neomluvili. Bylo to proto, ze tu valku vyhrali? Take tam, stejne jako v taborech zahynulo spousty civilistu. Rozdil je tedy jen, ze obyvatele techto mest tam bydleli originalne, zatimco obyvatele taboru tam byli dopraveni dodatecne. Mrtvi je mrtvi. A podle vasich slov ucel sveti prostredky. Mozna, ze mec bije na obe ostri.

87020

7.1.2006 12:57

RE: Není hezčího nekrologu pro Ariela Šarona

krysa 84.?.?.?

Reakce na 86976

ad: Když se kácí les, tak lítaj třísky.

Až budete "kácet les" tak řeknite, pudu si stoupnout někam dál, bokem....

87044

7.1.2006 15:46

RE: Není hezčího nekrologu pro Ariela Šarona

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 86976

Problém je v tom, zda co je dobré pro Izrael, je dobré pro jeho okolí.Amerického daňového polatníka neni ani třeba zmiňovat

87062

7.1.2006 0:46

Fanj, takze jdeme kacet les k Shaterhandum...

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

...a kdyz "nahodou" padajici "prerostle trisky" vyhladi jeho rodinu, tak se budeme tvarit, ze se nic nedeje. Nu dobra tedy... [zahanbení]

Pan kema nam tu zase chce naznacit, ze pro genocidu Palestincu nejsou zadne dukazy. Inu, ono je jich dosti, jen se k nim nikdo nehlasi... Kuprikladu na Wikipedii (a kdyby to tam nekdo mohl napadnou a vyvratit, tak to udelal a bylo by to stazeno) se nachazi seznam ne mene, nez 424. Ctyrista dvacet ctyri, kemo.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_destroyed_villages_during_the_1948_Arab-Israeli_war

Cituji nahodny priklad:

al-Qastal
Location 13 km north of Baysan
Israeli occupation date May 28, 1948
Israeli military operation Gidion operation
Israeli attacking brigade Golani Brigade
Remaining population after occupation 0 (the village was destroyed in September 1948)
Remaining structures after occupation 0 (the village was destroyed in September 1948)
Population 1596: 28, 1931: 149, 1945: 190
Number of houses 1931: 28
Israeli settlement none
Public structures One mosque, a shrine

86977

7.1.2006 0:48

Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine:

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

District of Acre
Amqa
Arab al-Samniyya
al-Bassa
al-Birwa
al-Damun
Dayr al-Qassi
al-Ghabisiyya
Iqrit
Iribbin, Khirbat
Jiddin, Khirbat
al-Kabri
Kafr 'Inan
Kuwaykat
al-Manshiyya
al-Mansura
Mi'ar
al-Nabi Rubin
al-Nahr
al-Ruways
Sha'ab
Suhmata
al-Sumayriyya
Suruh
al-Tall
Tarbikha
Tarshiha
Umm al-Faraj
al-Zeeb
District of Baysan
Arab al-'Arida
Arab al-Bawati
Arab al-Safa
al-Ashrafiyya
al-Bira
Danna
Farwana
al-Fatur
al-Ghazzawiyya
al-Hamidiyya
al-Hamra
Jabbul
Kafra
Kawkab al-Hawa
al-Khunayzir
Masil al-Jizl
al-Murassas
Qumya
al-Sakhina
al-Samiriyya
Sirin
Tall al-Shawk
al-Taqa, Khirbat
al-Tira
Umm Sabuna, Khirbat
Yubla
Zab'a
al-Zawiya, Khirbat
District of Beersheba
al'Imra
al-Jammama
al-Khalasa
District of Gaza
Arab Suqrir
Barbara (Gaza)
Barqa
al-Batani al-Gharbi
al-Batani al-Sharqi
Bayt 'Affa
Bayt Daras
Bayt Jirja
Bayt Tima
Bi'lin
Burayr
Dayr Sunayd
Dimra
al-Faluja
Hamama
Hatta
Hiribya
Huj
Hulayqat
Ibdis
Iraq al-Manshiyya
'Iraq Suwaydan
Isdud
al-Jaladiyya
Julis
al-Jura
Jusayr
Karatiyya
Kawfakha
Kawkaba
al-Khisas
al-Masmiyya al-Kabira
al-Masmiyya al-Saghira
al-Muharraqa
Najd (Gaza)
Ni'ilya
Qastina
al-Sawafir al-Gharbiyya
al-Sawafir al-Shamaliyya
al-Sawafir al-Sharqiyya
Simsim
Summil
Tall al-Turmus
Yasur
District of Haifa
Abu Shusha
Abu Zurayq
Arab al-Fuqara
Arab al-Nufay'at
Arab Zahrat al-Dumayri
Atlit
Ayn Ghazal
Ayn Hawd
Balad al-Shaykh
Barrat Qisarya
Burayka
al-Burj, Khirbat
al-Butaymat
Daliyat al-Rawha'
al-Dumun, Khirbat
al-Ghubayya al-Fawqa
al-Ghubayya al-Tahta
Hawsha
Ijzim
Jaba'
al-Jalama
Kabara
al-Kafrayn
Kafr Lam
al-Kasayir, Khirbat
Khubbayza
Lid, Khirbat
al-Manara, Khirbat
al-Mansi
al-Mansura, Khirbat
al-Mazar
al-Naghnaghiyya
Qannir
Qira
Qisarya
Qumbaza, Khirbat
al-Rihaniyya
Sabbarin
al-Sarafand
al-Sarkas, Khirbat
Sa'sa', Khirbat
al-Sawamir
al-Shuna, Khirbat
al-Sindiyana
al-Tantura
al-Tira
Umm al-Shawf
Umm al-Zinat
Wa'arat al-Sarris
Wadi 'Ara
Yajur
District of Hebron
Ajjur
Barqusya
Bayt Jibrin
Bayt Nattif
al-Dawayima
Dayr al-Dubban
Dayr Nakhkhas
Kudna
Mughallis
al-Qubayba
Ra'na
Tall al-Safi
Thikrin
Umm Burj, Khirbat
Zakariyya
Zayta
District of Jaffa
al-'Abbasiyya
Abu Kishk
Bayt Dajan
Biyar 'Adas
Fajja
al-Haram
Ijlil al-Qibliyya
Ijlil al-Shamaliyya
al-Jammasin al-Gharbi
al-Jammasin al-Sharqi
Jarisha
Kafr 'Ana
al-Khayriyya
al-Mas'udiyya
al-Mirr
al-Muwaylih
Rantiya
al-Safiriyya
Salama
Saqiya
al-Sawalima
al-Shaykh Muwannis
Yazur

86978

7.1.2006 0:49

Sionisté mi nevadí

Nori Kazu norikazuokamoto (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Kdyby všichni Židé byli jako Šaron, žilo by se Evropanům pravděpodobně lépe. Sionisty žijící v Izraeli, pro Izrael, a za Izrael bojující nevidím jako primární hrozbu.
Pokud někam Židé patří, tak do Izraele.
A co na to Palestinci?
Nechci říkat, že je mi to jedno, ale nemám důvod k nim mít blíž než k Židům. Bližší židovská košile než islámský kabát, ale především mysleme na svoji kůži, protože ikdyž je ta košile určitě přímo na kůži snesitelnější, než ten kabát, taky občas může pěkně škrábat. A tak se ji nebojme občas trošku přežehlit, aby si případní roztoči uvědomili, že patří do košile a ne na kůži a že je jen na nás, jestli tu košili chceme dál nosit. Pokud se chtějí roztoči jen zahřát v košili, je mi to jedno, ale jak začnou kousat, půjde košile do pračky.

86979

7.1.2006 1:38

RE: Sionisté mi nevadí

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 86979

Bližší židovská košile než islámský kabát, ale především mysleme na svoji kůži, protože ikdyž je ta košile určitě přímo na kůži snesitelnější, než ten kabát....
-------------------------------------------------------------------------

No, rozvijite tu pekne teorie, p. Kazu,

nicmene nic nenahradi primou zkusenost. Sam jsem tam nebyl, to je pravda a asi bych tam asi nejel, ale znam duverne 3 lidi, kteri tam cas pobyli, jeden se tam dokonce vraci, neb se mu tam vdala dcera(!).

Vsichni shodne a nezvisle rikaji toto: Izraelci Vas budou varovat pred Araby, aby jste se jim vyhnuli, ze jsou neduveryhodni a zakerni. A pritom mi vsichni schodne rekli, ze Arabove (Palestinci) jsou naopak pratelsti a pohostini. A tez a bez prekvapeni Izraelci jsou pry chladni, uzkoprsi a nepristupni. Tedy, az na vyjimky. Verim, ze se jich take par dobrych najde, ale neni to pravidlo. Videl jsem ale na kanadske zidovske etnicke televizi, jak zdejsi Zide na ty izraelke kleli. Jeden dokonce (v angline rekl, ze jsou "rude and pushy assholes". Meli by jsme se s nim o tom hadat? Nezbyva nez tam jet a overit si to. Tak si hodte shekelem....

86987

7.1.2006 2:30

RE: Sionisté mi nevadí

eugen 160.?.?.?

Reakce na 86979

pokud soudruh kazu nemluvi o tom jak by nam chtel vzit zbrane za coz doufam trestu neunikne [smích] tak s nim mnohdy i souhlasim neb izraelsti,prozapadni zide mi jsou nesrovnatelne blizsi nez kterykoliv arab.
povazuji za zcela logicke,ze kazdy normalni evropan se prikloni k izraelcum a ne k jejich i nasim islamskym nepratelum jejichz osud mi je zcela lhostejny kdyz tedy jeste nejsou u sveho alaha.
samotneho sharona vidim jako obrovskeho bojovnika a hrdinu nejen sve zeme k nemuz vzhlizim s obdivem a uctou a jehoz zivot bych hned velmi rad vymenil za zivoty nemale casti ctenaru zvedavce kteri zaprodavaji svou rasu sympatiemi k arabakum a podobne spine.
kazdy by si mel ujasnit ke ktere strane patri.

86994

7.1.2006 6:35

RE: Sionisté mi nevadí

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 86994

Me se ale zda, ze Vy se snazite ty Araby pospinit. Mate zrejme zajem na tom, aby jsme je nenavideli, chcete nas postvat proti nim a popripade manipulovat nas aby jsme za vas bojovali.
Ja ale Araby znam jinak. Jsou to ale Zide, ktere znam jako hystericke nenavistne mrchy, ktere se povysuji nad ostatni lidi, jak jasne vyplyva z vaseho prispevku. Jako hadi se vplizi a dokazi v rekordni dobe otravit cele narody. To je zname po "tisice"? let. A ted se nam snazite namluvit, ze jste jini. Jen se podivejte, co zidovsky vliv udelal USA. Uz jenom ten skandal s Abramofem, ktery se pokousel koupit si statniky. Nejvice spionu v Americkych vezenich je pro israelskych. Vzdyt i ti, co ukradli tajemstvi o atomove bombe byly zide. Israel prodal Cine tajne US. zbrane, to je take zrada.

87023

7.1.2006 14:03

RE: Sionisté mi nevadí

Nori Kazu norikazuokamoto (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 87023

Ejhle, rozumný příspěvek. Ano, pozor na Židy. Nenechme je nás ovládali a využívali. To, co tu píšete všechno beru. Správně! Ale to se přece vůbec nevylučuje s podporou Izraele při obraně jeho území nebo s potřebným odchodem muslimských kolonizátorů, chci říct imigrantů, z Evropy. Ano, židé nejsou žádní beránci. Jsou spjatí s úpadkem Západu, marxismus je jejich doménou. Dostaňme je tam, kde nám neublíží. A to je Izrael. Podporujme Sionisty v Izraeli, zlikvidujme neomarxisty u nás doma.

87050

7.1.2006 15:09

RE: Sionisté mi nevadí

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 87050

Podporujme Sionisty v Izraeli, zlikvidujme neomarxisty u nás doma.
------------------------------------------------------------------------

Kez by to tak pracovalo, p. Kazu!

vytvorenim sionistickeho statu zatim na jejich vlivu na svet nic nezmenilo, spis naopak. Zadne 'zavreni do chlivka' se nestalo. A ten 'neo-marxismus? Nevim co tim myslite, ja vim, ze ma vyrazene vsechny predni zuby. To hnuti levice, co ted vidite je nove a ocistene. Je to navrat k moralite a socialni spravedlnosti. Tezko tomu neco vycist. Jenomze toho se uz na blizkem a strednim vychode vzdali a proto vidite tez tzv. 'dzihadismus'.

87055

8.1.2006 1:38

RE: Sionisté mi nevadí

Nori Kazu norikazuokamoto (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 87055

Pokud si chcete přečíst něco o "Západní kulturní revoluci" jako nástroji neomarxistů, doporučuji knihu "Smrt Západu" od Patricka Buchanana.
Od autora se můžu lišit názorově v ledasčem, ale ikdyby nic jiného, tak alespoň "skvěle" (realisticky temně, bohužel) popisuje v jakém jsme srabu [pláč]
Pokud jste hluboce věřící, vaše srdce to v ledasčem asi potěší. Pokud ne, alespoň se zamyslíte nad úlohou křesťanství v naší civilizaci.

87137

9.1.2006 14:36

RE: Sionisté mi nevadí

LalaLalovic 217.?.?.?

Reakce na 87050

Pane - : Nori Kazu !!
Velice jste mne udivil !! Je to již delší čas,kdy jste mne označil za Nacistu,Fašistu a jiného - istu- , když jsem poukazoval na jasné cíle židovského etnika a těch ktří se k nim hlásí,jako na záměry pro mne NEVYHOVUJÍCÍ !!!! Nyní- jestli jsem to dobře pochopil,tak hovoříte o tom samém,co já tehdy,akorát jinýmy slovy !!!! Takže bych byl rád,kdyby jste na novinkách názorově nepodléhal tamním židozednářům - a upřimě jim to napsal a psal jako já !!! Židovská otázka v Evropě ???? - Všechny vystěhovat do - Země zaslíbené-Krví otců zkropené- OSN jasně VYTÝČENÉ !!
Za pochopení pane Kazu- Děkuji !!LalaLalovic!

87340

7.1.2006 12:07

RE: Sionisté mi nevadí

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 86994

>samotneho sharona vidim jako obrovskeho bojovnika a hrdinu nejen
>sve zeme k nemuz vzhlizim s obdivem a uctou a jehoz zivot bych
>hned velmi rad vymenil za zivoty nemale casti ctenaru zvedavce
>kteri zaprodavaji svou rasu sympatiemi k arabakum a podobne
>spine.

>kazdy by si mel ujasnit ke ktere strane patri.

No,co dodat.Ač to od vás hezké není,je slušností poděkovat i za to,co nikdo vlastně nechce.I já jsem na straně arabů...

Tedy měňte.

Ovšem,aby to bylo fér,tak nejdřív,když tak ochotně nabízíte cizí životy se vzdejte toho svého,když jste tak udatný.

87039

7.1.2006 12:31

RE: Sionisté mi nevadí

Nori Kazu norikazuokamoto (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 87039

Udatnost je, pokud zabízíte svůj život za život vašich přátel. Pokud ovšem máte na výběr, zda za život přítele nabídnout život svůj či životy svých nepřátel, jste idiot ne hrdina, pokud volíte nabídku svého života.
Ale eugen to tak stejně nemyslel a ikdyby, má to opravdu cenu rozebírat?

Mohu se zeptat, proč stojíte na straně Arabů?
Předpokládám samozřejmě, že nejbližší jsou vám Češi, pak jiní evropané a až teprve potom před Židy upřednostňujete Araby.
Židé mohou být evropanům jak užiteční, tak nebezpeční.
Nebezpečí od Arabů jsem si taky vědom. Teď mi ale řekněte, jak nám mohou být užiteční?
Nebo jste masochistka?

87041

7.1.2006 18:40

RE: Sionisté mi nevadí

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 87041

>Udatnost je, pokud zabízíte svůj život za život vašich
>...
>ne hrdina, pokud volíte nabídku svého života.

Ano a tak to řekl pan Eugen...je tedy dle vás idiot.Já ho chápu,jemu se zkrátka nelíbí něčí vyhraněné názory a píše sem takhle připitomělé argumenty,aby si vybil frustraci(ví bůh z čeho).Proto jsem k tomu něco chtěla dodat.

>Ale eugen to tak stejně nemyslel a ikdyby, má to opravdu cenu
>rozebírat?

Cítila jsem,že se to týká mě.Je špatné,že reaguju na něco,co se mě týká?

>Mohu se zeptat, proč stojíte na straně Arabů?

Proč?Protože mám plné zuby mediální proamerické a prozápadní masáže.Mám plné zuby těch rádoby expertů na islámský terorismus a všechny ostatní.Vadí mi,že česko se cpe opět do dalších zadků,aniž by se nějak ptalo svých občanů zda-li o to stojí.
Nenapadlo vás,že ty řeči o tom,že"teroristé"se snaží zníčit náš životní styl(bože,tak nízké cíle [oči v sloup] ) a podobné bludy jsou z úst západních a prozápadních(jak jinak)hlasatelů a od těch východních nic nevíme?Já to vidím tak,že jsme uprostřed válečné(za tím si stojím)propagandy a nikdo nám zatím nebyl ochoten(ani nechtěl)naservírovat také pohled druhé strany.

Nevím jak vy,přesto všechno co se mi třeba v islámské kultuře nelíbí jí vidím jako někoho,kdo je v defenzívě a celý západ(USA především)jsou naopak v těžké ofenzívě a nás se snaží vtáhnout do boje.

Tedy,vybírám si stranu slabšího a neprávem obviněného.Nakonec,sama jsem tu měla článek,ve kterém jsem se vjádřila k současné situaci.

>Předpokládám samozřejmě, že nejbližší jsou vám Češi,
>pak jiní evropané a až teprve potom před Židy
>upřednostňujete Araby.

Češi?Potkala jsem několik čechů,za které se stydím tak,že bych klidně změnila občanství.Je mi jedno,zda-li je ten onen čech,rus,maďar nebo třeba číňan.Jistě,je pro mě trochu neobvyklé setkání s černochem nebo se"žlutým"ale nejde o povrch,ale o to,jaký člověk je.

>Židé mohou být evropanům jak užiteční, tak nebezpeční.
>Nebezpečí od Arabů jsem si taky vědom. Teď mi ale řekněte,
>jak nám mohou být užiteční?

Jak nám mohou být užiteční židé(sionisté)?Věděla bych čím mohou být nebezpeční.

A arabové?Kde jsou důkazy o tom,že mozky atentátů v evropě byli arabové(pěšáky nepočítejme,když budu mít peníze,tak vám na sebevražedný atentát seženu třeba 10 čechů)?Pro media a vládu je to vše hotové,ale nikdo nikdy nenašel ty,kteří skutečně plánovali útoky.Hlavně že nám media hrozí tím,že atentát v Londýně byl spáchán za pomocí jen řádově stovek liber - jaký to má vše účel?Všechno má svůj účel,tedy i ty atentáty a přeberte si,komu to nejvíce pomohlo - co třeba zvýšený sběr osobních údajů?

>Nebo jste masochistka?

"Co mi není rovno,po tom je mi hovno"(Pulp fiction)

87085

7.1.2006 19:17

RE: Sionisté mi nevadí

Aja 24.?.?.?

Reakce na 87085

Bingo, Alexo !!
Nekomu nestaci, ze fandite slusnym lidem, budou vas tlacit k vyjadreni, jestli davate prednost Arabum pred Zidy, ci naopak.
Jeste jim, pro klid v dusi sdelte, zda uprednostnujete naturu Novaka z Hornich Kotehulek, nebo toho druheno Novaka z Dolnich Kotehulek. [mrknutí jedním okem]

87089

10.1.2006 1:49

RE: Sionisté mi nevadí

jozin z bazin 128.?.?.?

Reakce na 87085

Muzu se vas zeptat jaka informace a kde presne by se musela objevit, abyste si zacala myslet ze ty, kteri "skutecne" planovali utoky, nekdo nasel?

Vy si myslite, ze penize by vam pomohly najit deset ceskych sebevrahu?

Komu presne prospel zvyseny sber osobnich udaju? Chcete rict, ze atentaty organizoval dr. XY co dostal grant na konstrukci nejakeho informacniho sita?

A prosim sionisti jsou vam osobne uzitecni tim, ze jste za nimi v zavetri. A ze by vam tenhle vetricek nevonel, na to vemte jed.

87405

10.1.2006 19:08

RE: Sionisté mi nevadí

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 87405

>Muzu se vas zeptat jaka informace a kde presne by se musela
>objevit, abyste si zacala myslet ze ty, kteri "skutecne"
>planovali utoky, nekdo nasel?

Nejde o to kde,jde o to,aby byly podané jasné důkazy,že to byl ten dotyčný,soudil ho nezávislý soud(to by bylo skutečně těžké)a hlavně,aby byla dodržena presumpce neviny a ne,aby nám media hlásala jak už mají toho velkého teroristu ještě před rozsudkem.

Ale tak to chodí,mozek operace není nikdy odhalen,asi proto,že je pro jisté kruhy nežádoucí,aby byl odhalen.

A propo,jaký je váš názor?

>Vy si myslite, ze penize by vam pomohly najit deset ceskych
>sebevrahu?

Jistě,není to o národnosti,ale o tom,v jakém stavu jakého člověka naleznete.Mnoho lidí během života zažije situaci,kdy se mu kus štěstí nenávratně zbortí(tragická smrt blízkého,kupříkladu).Často za to může vnější vliv a takhle labilního člověka je pak snadné přesvědčit,že se musí pomstít...a vy mu v tom velkoryse pomůžete,jste přeci jeho přítel.

Myslíte si snad,že sebevražední atentátníci jsou sebevědomí a zdraví lidé?Jistě že ne,jsou to lidé,kteří jsou zmanipulovaní a manipulovatelnost není v rase či vyznání,je to čistě o člověku a situaci ve které je.

>Komu presne prospel zvyseny sber osobnich udaju? Chcete rict, ze
>atentaty organizoval dr. XY co dostal grant na konstrukci
>nejakeho informacniho sita?

Nedělejte hloupého.Stát už dávno odposlouchává víc lidí než je třeba(znám mnoho případů z vlastního okolí)a když by mu navíc přibyly údaje o tom co kdo dělá...člověk nemůže být svobodný,když o něm víte vše a když o něm víte vše,můžete ho dle potřeby i vydírat.Nikdo není bez chyb a každý má své máslíčko na hlavě.Jaké pak je to vaše? [smích] Jsem zvědavá,že?Nebojte,on to už stejně ví někdo další.

>A prosim sionisti jsou vam osobne uzitecni tim, ze jste za nimi v
>zavetri. A ze by vam tenhle vetricek nevonel, na to vemte jed.

Tohle jsem nepochopila...to víte,ta mládež [oči v sloup] .

87526

10.1.2006 20:46

RE: Sionisté mi nevadí

jozin z bazin 128.?.?.?

Reakce na 87526

No muj nazor je ten ze aspon v tech pripadech z evropy bych to byl schopen spichnout dohromady sam a "lip", takze zadnej "mozek" existovat nemusi a ani neexistuje. Existuje jen par totalnich ubozaku, maly predvoj armady stamilionu totalnich ubozaku.

A to zavetri vam milerad vysvetlim. Otazka do proverky z antropologie zni: Mohou mirove spoluzit dve spolecnosti, jedna bohata, ktera nerodi deti, a druha super chuda co ma deti jako smeti? Existuje na to nejaky dejinny priklad? Spravnou odpoved vam podstrcim na tahaku: ne a jeste jednou ne. No a momentalne mezi tema dvema spolecnostma trci jako hrebik a hromosvod ten nepovedenej sionistickej sen. Ty starosti, co sionisti maji, budou brzo starosti vase, ale prece jenom s nejakym tim zpozdenim. K tomu jsou vam uzitecni, k tem par letum zpozdeni. Budeme se vsichni tesit, s jakou noblesou se s temi starostmi budete vyrovnavat vy.

87534

11.1.2006 3:03

RE: Sionisté mi nevadí

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87534

Pokud moderni spolecnosti nevybrednou z dlouhodobe krize a jsou v dlouhodobe krizi, vsecko nejde merit na ekonomicke uspechy, tak zakonite padnou jak uz se to stalo v minulosti lidske civilizace mnohokrat. Spatna zprava je v tomto bode technologicka uroven zbranovych systemu, kdy v agonii mohou strhnout do zkazy cele lidstvo. Vuci teto alternative je globalizace o malinko lepsi. Asi jako zhoubna rakovina, proti okamzitemu vykrvaceni, takze nic moc vyhlidka. Soldateska neni reseni problemu, problem je ztrata vitality zapadnich narodu infikovanych dekadenci a demoralizaci, ztrata viry, ze mohou neco ovlivnit ve svem zajmu v stavajicich demokraciich. Nutno podtknout, ze stale vice rozviraji celisti rozdilu mezi realnym uplatnovanim "demokracie" a tim co je psano v konstitucich. Obdobi padu Rimske republiky by nam mohlo nabidnout zajimave principialni pararely.

87575

13.1.2006 7:48

RE: Sionisté mi vadí

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 87534

Co tady mluvíte s cesty o nějakém závětří díky sionistům? Jsou to právě sionisté, kdo seje vítr na Středním Východě a to ještě před zřízením státu Izrael.

87867

13.1.2006 20:47

RE: Sionisté mi vadí

jozin z bazin 128.?.?.?

Reakce na 87867

Aha, takze sionisti maji ty vysoke predstavitele co volaji po vyhlazeni celych narodu; ty kazatele co dennodenne volaji po valce proti zapadu; ty vydavatele ucebnic pro male deti ktere ukazujou arabsky svet jako neobydleny a bez hospodarstvi; taky ucej svy skolni deti ty pisnicky "zab araba, zab araba"; taky nabizej uplne ubohou uplatu uplnejm ubozakum aby se sli vodpalit na nahodne vybranou svatecni veceri a podobne. A to jo, takhle se seje vitr, to mate fakt.

No ja bych navrhnul ten pripitek na budouci mirovou spolupraci evropskych a arabskych zemi, jednech co sedej na hromadach penez, s zenskejma co nerodej deti a s prumyslem zavislym na arabsky rope, a tech druhejch s hromadama chudaku a zajimavejma kazatelema. Budeme se vsichni tesit.87952

7.1.2006 13:10

RE: Sionisté mi nevadí

krysa 84.?.?.?

Reakce na 87039

Hééj, jako jaký zaprodávání rasy??? Ste "klansman" vod Ku Klux Klanu??

(To byste si v Brně na Bratislavské užil, hi!!! )

A jaký "ujasňování stran"? Sorry, ale pulku Arabů přežívám líp, jak Paroubka s "DRáthem"... (a Vietnamce všechny, hi!)

Mě je totiž u prdele, esli je někdo Arab nebo Žid, ovšem do té doby, než mi začne vyhrožovat - pak dostane do držky bez ohledu na jeho národnost!

Univerzálně nic takovýho jako zlý Arabi a hodní Židi neexistuje!
No a zkurvové všech národností používají ty samý metody...

87045

7.1.2006 13:55

RE: Sionisté mi nevadí

Nori Kazu norikazuokamoto (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 87045


Hééj, jako jaký zaprodávání rasy???

Rasová identita je jednou z nejdůležitějších, nebojme si to přiznat a vyvoďme z toho závěry. Nic víc, nic míň.

Ste "klansman" vod Ku Klux Klanu??

Ne.

To byste si v Brně na Bratislavské užil, hi!!!

Brněnský Bronx je vyhlášenou lokalitou, vím. Ale do smíchu mi z toho není.

Mě je totiž u prdele, esli je někdo Arab nebo Žid, ...

A jste si jistý, že i jim je to jedno? Je to asi jako říkat vrahovi, ať se vás nebojí, že vy mu přece nic neuděláte. Islám má naprosto jasno, kdo je to "my" a kdo "oni". A Židé? Bez pevné společné identity by už dávno jako společenství neexistovali.

...ovšem do té doby, než mi začne vyhrožovat - pak dostane do držky bez ohledu na jeho národnost!

Doporučuji vám víc přemýšlet o budoucnosti. Pokud některé věci zanedbáte, tak si s tou svou "přesdržkovou" argumentací nevystačíte. A co teprve vaše děti?

Univerzálně nic takovýho jako zlý Arabi a hodní Židi neexistuje!

To nikdo netvrdí. Každý Cikán taky není primitiv. Ale opravdu pokud něco není stoprocentní, neberete na to zřetel? Pak se vám ty pěsti asi musí opravdu dost často hodit.

No a zkurvové všech národností používají ty samý metody...

A opravdu se musíme se všemi "zkurvy" všech národností stýkat přímo v Česku, přímo u nás doma? Proč?

Vaše vidění světa odpovídá dnešní běžné výchově. Ale položte si prosím občas otázku: vážně by na takové výchově mohla vzniknout evropská civilizace?
Nebo alespoň: udržíme vůbec při této výchově alespoň to, co nám odkázali naši předci taky pro naše děti?

87049

7.1.2006 17:45

RE: Sionisté mi nevadí

krysa 84.?.?.?

Reakce na 87049

ad:


Hééj, jako jaký zaprodávání rasy???

Rasová identita je jednou z nejdůležitějších, nebojme si to přiznat a vyvoďme z toho závěry. Nic víc, nic míň.


----

CO tím myslíte??? Já na rasový identity zvysoka seru. Pokud se mi bude líbit Asiatka z Taivanu s předkama z Číny a USA, tak se mám snad "rasově" (nebo rasisticky??) raděj "realizovat" s babou z Břeclavi???

Z "rasových identit" mám hlavně dojem, že "někomu jebe" a při vzpomínání, kdo to vymyslel, mě napadá akorát Hitler, Goebbels a Stalin!
Z TOHO JA vyvozuju ZAVERY!

OSTATNĚ, CO KDYBYCH SI VZAL BABU Z USA: a představte si, že vona bude indiánka! Ten průser, že?! Není bílá, není katolička, A JE PATRNĚ "DIVOŠKA"!!! Že???

Je zvláštní, že si např. extra v USA málo lidí uvědomuje, že nebýt indiánů kmene Navaho a jejich jazyka používaného "jako kod" v válce s Japonskem, byly by celý slavný USA asi v prdeli, že???

Navíc z mýho pohledu jsou "američani" akorát indiáni, ostatní jsou pouze přistěhovalci a jejich potomci...

A TED z toho VYVODTE TY ZAVERY!!!

87079

7.1.2006 23:36

RE: Sionisté mi nevadí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 87079

Měl byste se zamyslet, jak to, že se ostatní kultury kromě multi kulti propagandou masírované evropsko-severoamerické dívají na rasy tmavší pleti a divočejších mravů skrz prsty ? Dokonce i Cikáni pohrdají těmi, kteří se spojí s "gadžou" a přistupují k nám s pozoruhodnou směsí supremacismu a pocitu méněcennosti.
A Stalin se v rasovém učení moc nevyžíval, s japonským ministrem zahraničí křepčil a vykřikoval "Všichni jsme Asiati!", ke konci života neměl rád své židovské příbuzné, ale to asi souviselo s tím, jak Židy nakonec prokoukl.
Ten popularizovaný kód Navajo měl význam jen jako urychlení a utajení lokální komunikace, jinak by se asi musel užívat kód klasický jako u zbytku armád WW II, z nichž některé taky vyhrály. A nedávno se našla v USA velmi stará kostra velice neindiánsky tvarovaná, takže kdovíjak to vlastně bylo s těmi "Natives".

87130

7.1.2006 15:52

RE: Sionisté mi nevadí

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 86994

samotneho sharona vidim jako obrovskeho bojovnika a hrdinu nejen sve zeme........

--------------------------------------------------------------------A které země ještě je ten Šaron hrdinou soudruhu Eugo? [velký smích] [velký smích]

87064

7.1.2006 19:20

RE: Sionisté mi nevadí

eugen 160.?.?.?

Reakce na 87064

soudruhu vrato,sharon je hrdinou vsech zemi v nichz ziji lide co ho uznavaji.

87091

7.1.2006 20:04

RE: Sionisté mi nevadí

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 87091

Mohl by jste to nějak vysvětlit pane/soudruhu eugen, které že jsou to země ?

87097

7.1.2006 20:18

RE: Sionisté mi nevadí

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 87097

Ono nejde tak ani o to,které země to jsou,ale zda lidé v těch zemích vědí celou pravdu.Tedy nejen to hezké,ale i to nehezké.

Přiznejme si to,žádný sebekladnější hrdina není dokonalý [chechtot] a že jsou za ním stovky,ba i tisíce mrtvých nevinných?!v televizi nic takového nedávali,tak to jistě nebude pravda.

87099

7.1.2006 21:51

RE: Sionisté mi nevadí

eugen 160.?.?.?

Reakce na 87097

pane/soudruhu gejdosi [smích] sharon je oficialne hrdinou jen izraele,neoficialne vsak vsech zemi v nichz ziji lide co fandi izraelcum,zejmena evropa a usa.
opravdu nevim co je na tom k vysvetlovani ale co bych pro vas neudelal.

87115

7.1.2006 22:10

RE: Sionisté mi nevadí

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 87115

Clovece, euzeeene, z ktereho pekla jste se tu vzal?
Neprisel jste ze schuze?
Sotva se ukazete a hned rikate kazdemu 'soudruhu'.
Jak jste usoudil, ze my chceme byt Vasimi soudruhy?
Takove privilegium si musite nejprve vyslouzit!
A do te doby budete jenom drzoun. [naštvaný]

87122

8.1.2006 14:11

RE: Sionisté mi nevadí

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 87122

No, já musím pana eugena omluvit, ale to si začal s tím soudruh/panem já - jednak to byla reakce na to, že pan eugen výše nějakého vráťu nazval soudruhem, já k tomu slušně přidal i toho pána.

Mi ale šlo spíše o to, aby soudruh eugen vysvětlil, jestli třeba náhodou není do počtu těch států, které si Šarona velice váží a mají jej za idol, nepatří třeba i Česká republika !?!? To abych se pak totiž vystěhoval ! [překvapení] Mým idolem totiž není. Mi sionisti nevadí vůbec, pokud jsou shromážděni na své hoře Sion - všichni do jednoho - a tam již navždy zůstanou.

87175

7.1.2006 21:35

RE: Sionisté mi nevadí

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 87091

To je moudrost sama..... [velký smích]

v Kanade - Labradoru take miluji tulene a proto je brzy na jare masove zabijeji. Jsou z nich dobre kozisky.... [cool]

87111

10.1.2006 17:33

RE: Sionisté mi nevadí

hmm 62.?.?.?

Reakce na 86994

Špína jste Vy pane s vašimy fašistickými a rasistickými názory. Raději si nechám do domu nastěhovat 10 arabů než jediného trotla jako VY. A nepatřím k žádné straně. Nevím co to všechny popadlo vytvářet uměle nějaké strany.

87500

9.1.2006 1:52

RE: Sionisté mi nevadí

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 86979

Myslite, ze pro gojim neenfikovane islamem, maji sionisti lepsi model souziti? [oči v sloup]

87251

9.1.2006 22:56

RE: Sionisté mi nevadí

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 86979

>Kdyby všichni Židé byli jako Šaron, žilo by se Evropanům pravděpodobně lépe<

Zásadně s tím nesouhlasím (Můj názor: čím méně Židů jako Šaron a Netanjahu tím lépe pro samotné Židy i pro Palestince) i když chápu že český nacionalista bude mít pochopení pro židovského nacionalistu. Uznávám ale že se v dnešní situaci orientujete podstatně líp než někteří zdejší diskutéři.

87395

7.1.2006 0:50

Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine2:

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

District of Jerusalem
Allar
Aqqur
Artuf
Ayn Karim
Bayt 'Itab
Bayt Mahsir
Bayt Naqquba
Bayt Thul
Bayt Umm al-Mays
al-Burayj
Dayr Aban
Dayr 'Amr
Dayr al-Hawa
Dayr Rafat
Dayr al-Shaykh
Deir Yassin
Ishwa'
Islin
Ism Allah, Khirbat
Jarash
al-Jura
Kasla
al-Lawz, Khirbat
Lifta
al-Maliha
Nitaf
al-Qabu
Qalunya
al-Qastal
Ras Abu 'Ammar
Sar'a
Saris
Satif
Sheikh Badr
Suba
Sufla
al-Tannur, Khirbat
al-'Umur, Khirbat
al-Walaja
District of Jinin
Ayn al-Mansi
al-Jawfa, Khirbat
al-Lajjun
al-Mazar
Nuris
Zir'in
District of Nazareth
Indur
Ma'lul
al-Mujaydil
Saffuriyya
District of al-Ramla
al-Lydd City
Abu al-Fadl
Abu Shusha
Ajanjul
Aqir
Barfiliya
al-Barriyya
Bashsh it (edited - added space - to pass the enti-swearing control)
Bayt Far, Khirbat
Bayt Jiz
Bayt Nabala
Bayt Nuba
Bayt Shanna
Bayt Susin
Bir Ma'in
Bir Salim
al-Burj
al-Buwayra, Khirbat
Daniyal
Dayr Abu Salama
Dayr Ayyub
Dayr Muhaysin
Dayr Tarif
al-Duhayriyya, Khirbat
al-Haditha
Idnibba
Imwas
Innaba
Jilya
Jimzu
Kharruba
al-Khayma
Khulda
al-Kunayyisa
al-Latrun
al-Maghar
Majdal Yaba
al-Mansura
al-Mukhayzin
al-Muzayri'a
al-Na'ani
al-Nabi Rubin
Qatra
Qazaza
al-Qubab
al-Qubayba
Qula
al-Ramla
Sajad
Salbit
Sarafand al-'Amar
Sarafand al-Kharab
Saydun
Shahma
Shilta
al-Tina
al-Tira
Umm Kalkha
Wadi Hunayn
Yalu
Yibna
Zakariyya, Khirbat
Zarnuqa
District of Safad
Abil al-Qamh
al-'Abisiyya
Akbara
Alma
Ammuqa
Arab al-Shamalina
Arab al-Zubayd
Ayn al-Zaytun
Baysamun
Biriyya
al-Butayha
al-Buwayziyya
Dallata
al-Dawwara
Dayshum
al-Dirbashiyya
al-Dirdara
Fara
al-Farradiyya
Fir'im
Ghabbatiyya
Ghuraba
al-Hamra'
Harrawi
Hunin
al-Husayniyya
Jahula
al-Ja'una
Jubb Yusuf
Kafr Bir'im
al-Khalisa
Khan al-Duwayr
Karraza, Khirbat
al-Khisas
Khiyam al-Walid
Kirad al-Baqqara
Kirad al-Ghannama
Lazzaza
Madahil
al-Malikiyya
Mallaha
al-Manshiyya
al-Mansura
Mansurat al-Khayt
Marus
Mirun
al-Muftakhira
Mughr al-Khayt
al-Muntar, Khirbat
al-Nabi Yusha'
al-Na'ima
Qabba'a
Qadas
Qaddita
Qaytiyya
al-Qudayriyya
al-Ras al-Ahmar
Sabalan
Safsaf
Saliha
al-Salihiyya
al-Sammu'i
al-Sanbariyya
Sa'sa'
al-Shawka al-Tahta
al-Shuna
Taytaba
Tulayl
al-'Ulmaniyya
al-'Urayfiyya
al-Wayziyya
Yarda
al-Zahiriyya al-Tahta
al-Zanghariyya
al-Zawiya
al-Zuq al-Fawqani
al-Zuq al-Tahtani
District of Tiberias
Awlam
al-Dalhamiyya
Ghuwayr Abu Shusha
Hadatha
al-Hamma
Hittin
Kafr Sabt
Lubya
Ma'dhar
al-Majdal
al-Manara
al-Manshiyya
al-Mansura
Nasir al-Din
Nimrin
al-Nuqayb
Samakh
al-Samakiyya
al-Samra
al-Shajara
al-Tabigha
al-'Ubaydiyya
Wadi al-Hamam
al-Wa'ra al-Sawda', Khirbat
Yaquq

86980

7.1.2006 0:51

Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine3:

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

District of Tulkaram
Bayt Lid, Khirbat
Bayyarat Hannun
Fardisya
Ghabat Kafr Sur
al-Jalama
Kafr Saba
al-Majdal, Khirbat
al-Manshiyya
Miska
Qaqun
Raml Zayta
Umm Khalid
Tabsur
Wadi al-Hawarith
Wadi Qabbani
al-Zababida, Khirbat
Zalafa, Khirbat

PS. omlouvam se za rozsah Zidovske genocidy, ale bylo ji treba uvest v plnem rozsahu k vasemu posouzeni.

Prectete si prosim, prosim, kazde jmeno. Dluzite to obyvatelum, jenz zaplatili zivotem za smutnou skutecnost, ze v zemi Palestinske nebyli zidy.

86981

7.1.2006 1:41

RE: Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine3:

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 86981

Tak tohle holokast neni?

Asi ne, kdyz pri tom nepouzili plyn....... [oči v sloup] [oči v sloup]

86990

7.1.2006 6:34

RE: Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine3:

Nillbert Nullingsworth 85.?.?.?

Reakce na 86981

co to znamená "povětšinou vyhlazeným"??? [smích]
...podle tebe? [velký smích]

87022

7.1.2006 14:05

RE: Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine3:

djb 83.?.?.?

Reakce na 87022

Ja Vam to vysvetlim.

"Povetsinou vyhlazenym" vyznamove znaci, ze nektere vesnice byly vyhlazeny zcela, a v nekterych pripadech byli i prezivsi obyvatele. Povetsinou se zde vztahuje k vesnicim, tj. vetsina vesnic byla vyhlazena, nejde o vetsinu vyhlazenych obyvatel, ani samozrejme o vetsinove vyhlazeneho jednotlivce.

K fakticke informaci Vam ale nereknu nic.

Zajimave na tom je jen to, ze zatimco lide hajici zajmy Palestincu obvykle pisi historicka fakta a uzivaji rozumu, tak lide hajici opacne zajmy vetsinou inteligenci nevykazuji vubec (napr. nechapou jednoducha slovni spojeni), faktu se od nich "povetsinou" nedockame, konkretnich popreni udalosti "udajne" spachanych proti palestinske strane se taky nedockame. Zpravidla to konci u nadavek do komunistu a obecnych reci typu "cele to je blbost".

A ted mi reknete, Vy vesela kopo, komu mam tedy verit?

87051

9.1.2006 1:53

RE: Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine3:

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87022

To znamena, ze nektera jmena nelze najit na novejsich mapach. Pripadne na stejnych mistech stoji jine vesnice s jinymi jmeny.

87252

7.1.2006 6:55

RE: Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine3:

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 86981

pane Trodas, mate nejake blizsi udaje kolik v kazde te vesnici zilo Palestincu? Mate nejake udaje jestli byli postrileni, nebo jen tak prasteni lopatou pred zakopanim? Seznamy jsou to dlouhe, je vubec mozne, ze na takovem malem uzemi Palestiny bylo tolik znicenych vesnic? Nebude to nahodou zidovska propaganda? Vsim jsem se ve vasem prvnim prispevku ze zacinate v sestnactem stoleti, nejsou nahodou nejake tyto vesnice jeste pred sestnactym stoletim znicene? Mozna, zebychom se dostali az do dob, kdy v Betleme se narodil Jezis Kristus, Dnes ku prikladu v Betleme zije pouze 2% krestanu arabu tam pry zije vic nez zidu. Tak co udelame, prestehujem zidy do Australie k panu Nohejlovi? Nebo mozna na jizni Moravu, tam by je urcite uvitali.

87026

7.1.2006 11:09

RE: Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine3:

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 87026

Chytremu napovez, blbeho... [zahanbení]

Co zkusit pro vice informace ten link, hmmm? Uz jsem z nej udelal jednu citaci, nemuzu citovat vse...

Ja vim, ze ve vasem pripade mysleni boli, ale zkuste to. Treba to nebude tak strasne...

87036

7.1.2006 15:51

RE: Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine3:

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 87026

Pane Vcelka, proc, kdys se neco tyka Zidovskych zlocinu a vrazd navinnych lidi se snazite jit do minuskulnich detailu, se snahou zdiskreditovat clanek, zatimco kdyz se nekdo zajima o vase obeti, tak prisne lpite na nediskutovatelnosti problemu. Dokonce jdete tak daleko, ze kriminalizujete dotazujici.

87063

7.1.2006 16:20

RE: Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine3:

TS 213.?.?.?

Reakce na 87026

>...Nebo mozna na jizni Moravu, tam by je urcite uvitali.

Radsi ne. Oni by tam zbuldozerovali pulku vinic, a pak by se divili, ze jim byvali vinari zapaluji auta.

87066

7.1.2006 1:04

Valecny zlocinec,tento muz je zotpovedny za vyvrazdeni tisicu uprchliku z Palestiny.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Coz, mnohym nic nerika,pro ne ,Sheron bude stale svaty,jez chtel mir z toho ,co zide nakradli,nechte si ukrast barak a potom muzete mit mirove dohovory ,jestli Vam zlodej milostive neco da zpet do uzivani,samozrejme az se mu verejne omluvite ,ze jste o nem rekli ,ze je zlodej.Vise uvedene prispevky radozidu nemuzem brat vazne ,ale ,jaka je zkutecnost Sherona a vsech ostatnich ,tak zvanych zidy-chazaru.


1. "There is a huge gap between us (Jews) and our enemies ­not just in ability but in morality, culture, sanctity of life, and conscience. They are our neighbors here, but it seems as if at a distance of a few hundred meters away, there are people who do not belong to our continent, to our world, but actually belong to a different galaxy." Israeli president Moshe Katsav. The Jerusalem Post, May 10, 2001

2. "The Palestinians are like crocodiles, the more you give them meat, they want more".... Ehud Barak, Prime Minister of Israel at the time - August 28, 2000. Reported in the Jerusalem Post August 30, 2000

3. " [The Palestinians are] beasts walking on two legs." Menahim Begin, speech to the Knesset, quoted in Amnon Kapeliouk, "Begin and the Beasts". New Statesman, 25 June 1982.

4. "The Palestinians" would be crushed like grasshoppers ... heads smashed against the boulders and walls." " Israeli Prime Minister (at the time) in a speech to Jewish settlers New York Times April 1, 1988

5. "When we have settled the land, all the Arabs will be able to do about it will be to scurry around like drugged cockroaches in a bottle." Raphael Eitan, Chief of Staff of the Israeli Defense Forces, New York Times, 14 April 1983.

6. "How can we return the occupied territories? There is nobody to return them to." Golda Meir, March 8, 1969.

7. "There was no such thing as Palestinians, they never existed." Golda Maier Israeli Prime Minister June 15, 1969

8. "The thesis that the danger of genocide was hanging over us in June 1967 and that Israel was fighting for its physical existence is only bluff, which was born and developed after the war." Israeli General Matityahu Peled, Ha'aretz, 19 March 1972.

9. David Ben Gurion (the first Israeli Prime Minister): "If I were an Arab leader, I would never sign an agreement with Israel. It is normal; we have taken their country. It is true God promised it to us, but how could that interest them? Our God is not theirs. There has been Anti - Semitism, the Nazis, Hitler, Auschwitz, but was that their fault ? They see but one thing: we have come and we have stolen their country. Why would they accept that?" Quoted by Nahum Goldmann in Le Paraddoxe Juif (The Jewish Paradox), pp121.

9a. Ben Gurion also warned in 1948 : "We must do everything to insure they ( the Palestinians) never do return." Assuring his fellow Zionists that Palestinians will never come back to their homes. "The old will die and the young will forget."

10. "We have to kill all the Palestinians unless they are resigned to live here as slaves." Chairman Heilbrun of the Committee for the Re-election of Genera...Kráceno (Editor)

86982

7.1.2006 6:42

RE: Valecny zlocinec,tento muz je zotpovedny za vyvrazdeni tisicu uprchliku z Palestiny.

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 86982

mate pravdu pane Nohejl, postavime v Australii mesity a zaplatime kazdemu arabovi ktery zabije zida. Arabu je desetkrat vic tak urcite nejaci zbydou. No a tem muzeme pridelit pudu v Australii, je vas tam jen neco pres dvacet milionu a zemi mate stejne velkou jako USA. Arabove vymlatej vas belochy a bude raj na zemi. Alah il Alah.

87024

7.1.2006 15:20

RE: Valecny zlocinec,tento muz je zotpovedny za vyvrazdeni tisicu uprchliku z Palestiny.

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 87024

Vy jste ale 'projektant' pane Vcelicko!

Proc nevenujete svuj talent projekci lepsiho ulu? Vcelicky (nerku-li vcelari) by Vam za to byli vdecni! [chechtot]

87056

7.1.2006 1:14

Valecny zlocinec Sharon

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?19. Rabin's description of the conquest of Lydda, after the completion of Plan Dalet. "We shall reduce the Arab population to a community of woodcutters and waiters" Uri Lubrani, PM Ben-Gurion's special adviser on Arab Affairs, 1960. From "The Arabs in Israel" by Sabri Jiryas.

20. "There are some who believe that the non-Jewish population, even in a high percentage, within our borders will be more effectively under our surveillance; and there are some who believe the contrary, i.e., that it is easier to carry out surveillance over the activities of a neighbor than over those of a tenant. [I] tend to support the latter view and have an additional argument:...the need to sustain the character of the state which will henceforth be Jewish...with a non-Jewish minority limited to 15 percent. I had already reached this fundamental position as early as 1940 [and] it is entered in my diary." Joseph Weitz, head of the Jewish Agency's Colonization Department. From Israel: an Apartheid State by Uri Davis, p.5.

21. "Everybody has to move, run and grab as many hilltops as they can to enlarge the settlements because everything we take now will stay ours... Everything we don't grab will go to them." Ariel Sharon, Israeli Foreign Minister, addressing a meeting of militants from the extreme right-wing Tsomet Party, Agence France Presse, November 15, 1998.

22. "It is the duty of Israeli leaders to explain to public opinion, clearly and courageously, a certain number of facts that are forgotten with time. The first of these is that there is no Zionism, colonialization or Jewish State without the eviction of the Arabs and the expropriation of their lands." Yoram Bar Porath, Yediot Aahronot, of 14 July 1972.

23. "Spirit the penniless population across the frontier by denying it employment... Both the process of expropriation and the removal of the poor must be carried out discreetly and circumspectly." Theodore Herzl, founder of the World Zionist Organization, speaking of the Arabs of Palestine, Complete Diaries, June 12, 1895 entry.

Ted ,jenom musime doufat a,by nase kolaborantske vlady nevyhlasili narodni smutek,ono i tak se budou predhanet v patolizalskych citech otrocke poslusnosti,uz to na TV zacalo
Zajimave je ,kdyz vyvrazdili zeny ,deti a starce v uprchlickych taborech s pouzitim,tak zvane "krestanske falangy" to pro pristi dejiny ,prece tam nemohlo byt prozidovske falangy ,ze ano,to krestanske v tech vrazdach se primo provokativne vyjima,nakonec neni divu,propaganda je jejich nejsilnejsi zbrani.
Speaking of racism, the ideal held forth in the Constitution and Declaration of Independence is that no one race is superior to others; that no one race should rule by virtue of being a specific race. We even fought a civil war partly on that principle, and while the United States has not always lived up to that ideal, we have never surrendered it as our goal. So, when Arial Sharon openly bragged on October 3rd that, "We, the Jewish people, control America, and the Americans know it", why should I not find this statement o...Kráceno (Editor)

86985

7.1.2006 1:39

Už je to tady

Emma Bovary 84.?.?.?

http://www.blisty.cz/art/26458.html

86988

7.1.2006 2:23

RE: Už je to tady

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 86988

Mno, alespoň vidíte, jaké assholes tvoří nosný sloup americké proizraelské politiky. Kemo a leho by mohli Robertsonovi psát kázání a Zmatoušek a Bahník by mu mohli ministrovat.

86993

7.1.2006 2:49

RE: Už je to tady

zdenek matoušek zdenekm (zavináč) primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 86993

>Mno, alespoň vidíte, jaké assholes tvoří nosný sloup
>americké proizraelské politiky. Kemo a leho by mohli
>Robertsonovi psát kázání a Zmatoušek a Bahník by mu mohli
>ministrovat.

Zato vy můžete tak akorát asistovat při výrobě a použití "hnojiv", herr Latrinen - General ! ( ! )

Ať už byl Šaron takový, nebo makový, Arafat nebyl vůbec lepší, ale jaký to "vyhraněný" přístup, že ? O jednom se píše bezmála jako o světci a o druhém, jako o odporném zločinci. Ale příkladů máme taky pár - Lenin, Stalin, Hitler, Hussein, takže nic nového pod Sluncem. Většinou je to tak, že čím víc lidí ten zločinec zabije, tím víc se o něm píše a tím víc je populární. [oči v sloup]

86996

7.1.2006 7:08

A pan Zmatoušek zase už tlačí svůj vozejček na vyviklaných kolečkách...

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 86996

(Jaksi jsem byl zase odregistrován a tak mám to potěšení, pane Zmatoušek, Vám to napsat podruhé.)

Co zase vojtíte a zmatkujete, pane Zmatoušek, a zatáháváte do toho Šáróna, Arafata, Lenina, Stalina a jiné gaunery jejich třídy? Řeč byla jen o malých kemech - faráři Robertsonovi, Vás a Vašich spolubojovnících z lehovy kadibudky.

Kdybych se měl nekdy zabývat výrobou a použitím hnojiv, kterouž kvalifikaci mi se mi snažíte udělit, tak bych si nemohl přát nic víc, než dostat vás kadibudkáře jako materiál. Vás by stačilo rovnou tak jak jste vyvážet na pole a zaorat.

>tak, že čím víc lidí ten zločinec zabije, tím víc se o
>něm píše a tím víc je populární. [oči v sloup]
Tak to tedy dávejte bacha, jak se teď budou moci o Šáronovi soukmenovci a šábesboys upsat a ukecat. Škoda, že to to jeho náboženství nedovoluje, ale vypadal by moc pěkně jako malé vydání leninsko-stalinistické mumie ve skleněné rakvi. Mno, ale na druhé straně, kvůli tolika toho špeku by se jim mohl sžluknout jako Gottwald.

87028

7.1.2006 8:48

Sekretreservaten ! Nur für general Lagerstein ! Dienstlich.

zdenek matoušek zdenekm (zavináč) primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 87028

>(Jaksi jsem byl zase odregistrován a tak mám to potěšení,
>pane Zmatoušek, Vám to napsat podruhé.)

Ich gratuliere Ihnen, Herr Latrinen-General !
To bude zase asi ten strejda Alzheimer, ale na to už jsme zvyklí.

>
>Co zase vojtíte a zmatkujete, pane Zmatoušek, a zatáháváte
>do toho Šáróna, Arafata, Lenina, Stalina a jiné gaunery
>jejich třídy? Řeč byla jen o malých kemech - faráři
>Robertsonovi, Vás a Vašich spolubojovnících z lehovy
>kadibudky.

Nic nevojtím ! Jenže kdybych napsal jen tu první větu, tak mně to Velký Vožď nepustí. A nota bene, to téma tady teď, je "Šaron", pokud jste si ještě neráčil všimnout. Ale jak jsem si ráčil všimnout já, mnozí psavci tady v něm vidí némlich ten "samej systém", jako byli ti zmínění odborníci na lidská jatka.

>
>Kdybych se měl nekdy zabývat výrobou a použitím hnojiv,
>kterouž kvalifikaci mi se mi snažíte udělit, tak bych si
>nemohl přát nic víc, než dostat vás kadibudkáře jako
>materiál. Vás by stačilo rovnou tak jak jste vyvážet na pole
>a zaorat.

No já mám za to, že Voni by k tomu mohli mít víc než dostatečnou ekspíryjenc, dyť voni už sou těma lejnama tak umazanej, po tom dlouhodobým zaobcházení s něma, že by z nich byl "hnojař" jedna radost.
A možná taky znaj to starý, český rčení vo tej jámě, co jeden druhýmu kopá ? Já jenom aby se nespletli !


>>tak, že čím víc lidí ten zločinec zabije, tím víc se o
>>něm píše a tím víc je populární. [oči v sloup]

>Tak to tedy dávejte bacha, jak se teď budou moci o Šáronovi
>soukmenovci a šábesboys upsat a ukecat. Škoda, že to to jeho
>náboženství nedovoluje, ale vypadal by moc pěkně jako malé
>vydání leninsko-stalinistické mumie ve skleněné rakvi. Mno,
>ale na druhé straně, kvůli tolika toho špeku by se jim mohl
>sžluknout jako Gottwald.

Mně je to úplně šuma-fuk, co se teď bude o něm psát. To se dělá vždycky, ať je to z té, či oné strany. Co mě ovšem udivuje je, jak se některé, či něčí "činy" posuzují třeba kladně, ale u někoho jiného zase záporně, třebaže jsou ty činy stejné, nebo velmi podobné. Asi to bude zase podle jiného rčení - "Když dva dělají totéž, není to totéž". [smích]

87029

7.1.2006 11:13

RE: Už je to tady

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 86996

http://ax2.old-cans.com/bendib/Arafat.jpg

87037

10.1.2006 18:01

RE: Už je to tady

leho 160.?.?.?

Reakce na 87037

Jeste sem vylep Hitlera, Trodasi, a bude to dokonale...

87507

11.1.2006 3:06

RE: Už je to tady

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87507

Sharona s Bushem jsem tady nekde zahlid, ale mate pravdu kdyz velci reznici, tak vsichni.

87576

7.1.2006 10:29

Vazeny pane vydavateli

kema 207.?.?.?

Reakce na 86993

>Mno, alespoň vidíte, jaké assholes tvoří nosný sloup
>americké proizraelské politiky. Kemo a leho by mohli
>Robertsonovi psát kázání a Zmatoušek a Bahník by mu mohli
>ministrovat.

Vazeny pane vydavateli.
Protoze jsem stejne jako vy zastancem svobody slova, nepreji si zadne cenzurni zasahy na tomto jiste zajimavem webu.
Protoze jsem vsak panem Taborskym nazyvan "asshole" (nemecky arschloch, cesky dira do prdele) a "kulovy kemo" (parafraze na vulgarismus "kulovy hovno" ), rad bych v zajmu vyvazenosti diskuse ziskal vas souhlas k novemu osloveni pana Taborskeho, ktere by nepodlehalo cenzure.
Rad bych ho v diskusi nazyval "zasranym nacistickym curakem".
Doufam, ze vam tento vyraz pripada za danych okolnosti adekvatni.
Predem dekuji za odpoved.

87031

7.1.2006 12:16

RE: Vazeny pane vydavateli

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 87031

>Protoze jsem vsak panem Taborskym nazyvan "asshole" (nemecky
>arschloch, cesky dira do prdele) a "kulovy kemo" (parafraze na
>vulgarismus "kulovy hovno" ), rad bych v zajmu vyvazenosti
>diskuse ziskal vas souhlas k novemu osloveni pana Taborskeho,
>ktere by nepodlehalo cenzure.

Já vážně nevím,ale asshole,tedy díra do prdele je vlastně anus,nebo rectum a je to nesprosté,tak co máte?Prostě jste byl nazván análním otvorem.Hlavu vzhůru,mohl jste dopadnout hůř,mnohem hůř [smích] .

>Rad bych ho v diskusi nazyval "zasranym nacistickym curakem".
>Doufam, ze vam tento vyraz pripada za danych okolnosti
>adekvatni.

Čůrák už je sprosté slovo,ač se tu několik takových nositelů toho jména pohybuje.Oni jsou ale natolik slušní,že se tu takto navzájem neoslovují.

87040

7.1.2006 16:56

RE: Vazeny pane vydavateli

kema 207.?.?.?

Reakce na 87040

Mylite se Alexo.
Asshole je vulgarni oznaceni pro anus ci rectum, stejne jako curak je vulgarni oznaceni pro penis nebo pyj.
Ale nebojte se, ja tak Taborskyho oznacovat nebudu. Poskodilo by to diskusi. Nejsme jako oni [smích]
Chtel jsem ho zkratka jen upozornit, ze to s tim svym hulvatstvim prehani.

87074

7.1.2006 18:54

RE: Vazeny pane vydavateli

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 87074

>Mylite se Alexo.
>Asshole je vulgarni oznaceni pro anus ci rectum, stejne jako
>curak je vulgarni oznaceni pro penis nebo pyj.

>Ale nebojte se, ja tak Taborskyho oznacovat nebudu. Poskodilo by
>to diskusi. Nejsme jako oni [smích]

>Chtel jsem ho zkratka jen upozornit, ze to s tim svym hulvatstvim
>prehani.

Dovoluji si dodat, že č...k bývá někdy jediným přesným označením určitých jedinců Homo Sapiens.

87086

7.1.2006 19:39

RE: Vazeny pane vydavateli

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 87086

Sákryš, zapomněla jsem dodat to nejdůležitější. Aby nedošlo k nějaké mýlce. Pan Táborský mezi tyto "určité jedince Homo Sapiens" nepatří.

87096

7.1.2006 15:24

RE: Vazeny pane vydavateli

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 87031

Tak po tehle reakci si zacinam p. Taborskeho teprve vazit. Snest takove urazky, to musi byt opravdovy hrdina!

87057

7.1.2006 17:03

RE: Vazeny pane vydavateli

kema 207.?.?.?

Reakce na 87057

>Tak po tehle reakci si zacinam p. Taborskeho teprve vazit. Snest
>takove urazky, to musi byt opravdovy hrdina!

Jestli se hrdinstvi meri poctem obdrzenych urazek, pak jsme ja a pan Leho velehrdinove.
Vzpominam si na vyrok naseho byvaleho ministerskeho predsedy Trudeau:
Uz me nadavali hur, a lepsi lide [mrknutí jedním okem]

87075

7.1.2006 19:30

RE: Vazeny pane vydavateli

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 87031

Milé kemo,

nejsem sice vydavatel, ale poněvadž se Váš intelektuální návrh týká mne, myslím, že Vám mohu odpovědět, když už se vydavatel k Vámi vyžádanému souhlasu nemá. Můžete mě nazývat jak chcete, jenom mi neříkejte soudruhu. Být Vámi nazýván "zasranym curakem" považuji za lichotku při srovnání být Vámi nazýván Vaším soudruhem.

87094

7.1.2006 20:50

RE: Vazeny pane vydavateli

kema 207.?.?.?

Reakce na 87094

Mile Tabo,
we have a deal.
Ani ja bych nesnesl byt clenem stejne organizace jako vy.

(Nechteli byste toho pitomeho dohadovani zanechat? Myslite, ze nekoho zajima spor, kdo z vas je vetsi c...k?)

87104

8.1.2006 2:12

RE: Vazeny pane vydavateli

kema 207.?.?.?

Reakce na 87104

>(Nechteli byste toho pitomeho dohadovani zanechat? Myslite, ze
>nekoho zajima spor, kdo z vas je vetsi c...k?)

Dobry napad.
I kdyz jsem s tim nezacal, necham toho jako prvni a moralni vitezstvi bude moje.
[cool]

87139

8.1.2006 3:11

RE: Vazeny pane vydavateli

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 87104

>(Nechteli byste toho pitomeho dohadovani zanechat? Myslite, ze
>nekoho zajima spor, kdo z vas je vetsi c...k?)

Pane Stworo, od kdy jste přestal dělat v českém textu háčky a čárky?[velký smích] Nebo už i Vy píšete z kadibudky na kemově píčatoči?

87146

7.1.2006 21:51

RE: Vazeny pane vydavateli

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 87094

Být Vámi nazýván "zasranym curakem" považuji za lichotku při srovnání být Vámi nazýván Vaším soudruhem.
--------------------------------------------------------------------------

Ach, mame to 'zabavu' s tim Kremou, neniliz pravda....

von si dobrak neuvedomuje k cemu ty organy, kterymi nas nazyva jsou dobre. Jak by se asi citil bez 'ohonu'? Cim by odhanel mouchy? Byl by jeste takovym vyrecnym hrdinou? Pochybuji. O tech jeho rohach ani nemluvim!

Nakonec, jeden cas (a to v ruznych kulturach) byl okolo one zminene casti cely kult. Takze bych to za nadavku nepovazoval. Pokud jde o vymesovaci konec strev, i ten ma svoji obrovskou dulezitost. Nebylo by vhodne uvalit na Kemcu v teto souvislosti prokleti druhu: "tak a kdyz mas namitky proti riti, tak ti preji aby jsi se nemohl vy_rat"! Osobne myslim, ze by to zaslouzil. [velký smích]

87116

9.1.2006 2:13

RE: Vazeny pane vydavateli

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87031

To jste me kemo zklamal, takovy slusny clovek. Nejak vam ty eufemismy moc nejdou. Navic to nacisticky se vam moc nepovedlo, obavam se ze A.H. by seskrkal Ustavu USA dukladneji, ale hlavne rychleji nez velky nacelnik, kdezto pan Taborsky prisahal vernost USA. Doufam, ze timto privlastkem nechcete neco naznacit o USA. Jinak mate pravdu, ze slusnost a zdvorilisti v kyberprostoru to je spatne. Ja osobne to vidim takovym pocitem beztrestnosti a chybejici zpetne vazby. V osobnim kontaktu je lepe premyslet o dusledcich. Uz z toho duvodu, ze vas oblicej se muze stat vseobecne znamy v neuveritelne siroke komunite lidi. To vite svet je maly a znamych nasich znamych je hodne, jak vam nekdo prifari na zaklade vasich projevu nalepku nebezpecneho blba, tak se to s vami veze.

87253

9.1.2006 2:30

RE: Vazeny pane vydavateli

kema 207.?.?.?

Reakce na 87253

Pane Bartosek,
ja se zpravidla snazim sproste nenadavat. A kdyz uz se necham strhnout, je to pouze odpoved na hulvatstvi jinych.
Navic se me dari nebyt vetsi hulvat nez oni. Vase nedavna zaplava urazek na adresu pana Blahnika svedci o tom, ze se ode me mate co ucit.
Se zaverem vaseho prispevku souhlasim, byt povazovan za nebezpecneho blba je za normalmich okolnosti opravdu neprijemne.
Prijemne to muze byt jen v pripade, ze vas za nebezpecneho blba povazuje nacista ci komunista.

87256

9.1.2006 5:16

Na základě vašich projevů

zdenek matoušek zdenekm (zavináč) primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 87253

>Jinak mate pravdu, ze slusnost a zdvorilisti v kyberprostoru to
>je spatne. Ja osobne to vidim takovym pocitem beztrestnosti a
>chybejici zpetne vazby. V osobnim kontaktu je lepe premyslet o
>dusledcich. Uz z toho duvodu, ze vas oblicej se muze stat
>vseobecne znamy v neuveritelne siroke komunite lidi. To vite svet
>je maly a znamych nasich znamych je hodne, jak vam nekdo prifari
>na zaklade vasich projevu nalepku nebezpecneho blba, tak se to s
>vami veze.

To se ti celkem povedlo s tím "přifařením" té nálepky. Je to přesně tak jak říkáš - "na základě vašich projevů". Já si pořád nějak neumím dát dohromady, že když někdo naseká v jedné větě několik pravopisných chyb a vyjadřuje se jako Milouš Jakešů, že by to jeho IQ bylo nějak moc valné. I obličej někdy dost napoví, ale ten psaný, či mluvený projev je o moc vydatnější. Jak vidno, tobě často nečiní problém mluvit o věcech, které znáš jen okrajově, nebo vůbec, ale tím vehementněji se o to snažíš, stačí se jen podívat, kolik komentářů už si sem stačil v krátkém, časovém sledu mrsknout. Ten "nebezpečný blb" nikdy neví, že je nebezpečný, právě naopak, myslí si jak je moudrý a potřebný. Asi se nebudu příliš mýlit, když řeknu, že právě díky i takovým "esům", jako jsi ty, dostává Zvědavec takový ráz, jaký má. [smích]

87279

10.1.2006 3:24

RE: Na základě vašich projevů

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87279

Pane Stwora pokud mate vyhrady k mym projevum na Zvedavci, dejte mi prosim vedet! Mozna ma pan Matousek pravdu a jsem opravdu blb co skodi Zvedavci a to bych opravdu nerad! Jinak gramatiku uz se mnou rozebirate potreti pokud jste cestinar a dokazu to pochopit, ale pokud se tesite dusevnimi zdravi nebylo prilis obtizne akceptovat muj projev, cist prece nemusite. Moje jmeno je dost dlouhe, aby jste to mohl preskocit. K vasim prispevkum se vyjadruju zridka, takze by tady nemel byt problem. Jinak dekuju za ten preklad latinskeho hesla, to vite jsem pouze stredoskolak z gymnazia v obdobi komunizmu, ale IQ testy jsem delal uz ve svobodne dobe. Chapejte prijmaci rizeni ( chteli holt mit katedru co bude mit zvuk geometricky test s polovicni dobou na vypracovani, pouze jeden clovek z tisice stihl projit komplet test nebojte byl to kamos) a tak, ale nelekjte se neukoncil jsem. Rodice to stalo hromadu penez i zklamani, ale myslim ze me maji radi. No, v testech z menzy podobny vysledek ( stahl jsem si je z netu kvuli exslecny mela komplex, ze je prilis hloupa a ja ji miloval. Mela skore okolo 125, byla stastna asi 30 s nez se zeptala kolik mam ja, no pozdeji sem si zvedavosti udelal zkousku jen tak pro sebe), stejne tak geometricke testy, ktere pouzivali Nemcouri za valky. No, mozna vas potesi, ze mam mozna podprumerne emocionalni kvokani, jazyk dlazdice ( ale umim to i lip podle situace a taky by jste nemel podcenovat vliv prostredi na jazykovy projev, to vite stavba neni akademicke forum ) a gramatiku zaka zvlastni skoly. Jazyky jsem vzdycky nesnasel, a kdyz neco nesnasim tak podle toho vypada. Doufam, ze gramatiku i kvokani uz jsem si jednou provzdy vysvetlili, protoze pokud by jste se k tomu jeste jednou po tomto detailnim rozboru musel vracet, povazoval bych vas za mentalne postizineho. Mimochodem o kvokacich testech mam mizerne mineni, protoze pokud budete trenovat, tak behem rekneme dvou tri tydnu muzete znatelne navysit sve skutecne skore. Objektivni jsou dle meho nazoru geometricke testy, bez treningu samozrejme. [mrknutí jedním okem]

87418

10.1.2006 5:38

RE: Na základě Tvých projevů

zdenek matoušek zdenekm (zavináč) primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 87418

(Zrušeno. Uštěpačný, zlý příspěvek s osobním napadáním.)

87433

10.1.2006 5:48

RE: Na základě Tvých projevů

zdenek matoušek zdenekm (zavináč) primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 87433

>(Zrušeno. Uštěpačný, zlý příspěvek s osobním
>napadáním.)

Vladimíre, Váš přístup a cit pro posuzování "nekterých" komentářů je opravdu někdy až dojemný. [překvapení] [oči v sloup]

87436

10.1.2006 6:03

RE: Na základě Tvých projevů

Ruda 24.?.?.?

Reakce na 87436

Skoda Zdenku, ze ti pan Stwora prispevek zrusil. Urcite zase nebyl tak spatny. Holt ale zrejme nebyl "politicky" korektni. [zmaten]

87438

10.1.2006 6:19

RE: Na základě Tvých projevů

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87433

Klidne to tam dejte pane Stwora, ja se rad pobavim!! [velký smích] [mrknutí jedním okem]

87442

7.1.2006 6:21

RE: Už je to tady

Nillbert Nullingsworth 85.?.?.?

Reakce na 86988

www.jdl.czechian.net/katrina.html

87021

7.1.2006 13:12

RE: Už je to tady

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 87021

Zajímavé.
Škoda jen, že při vykonávání trestu to Bůh nevzal přez Washington a Bílý Dům.
Tam by ten trest alespoň splnil svůj účel.

87046

7.1.2006 15:27

RE: Už je to tady

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 87021

Clovece jste soudny?

Kdo vam bude takovy marrast cist? Komunisti starych casu jsou s jejich propagandou hadr....[zmaten]

87059

7.1.2006 14:14

RE: Už je to tady

Aja 24.?.?.?

Reakce na 86988

No, Pat Robertson je blb vseobecne a v tomhle pripade extrablb.
Jaky bozi trest u 77-letiteho, obezniho cloveka?
Za svoji minulost mel byt Sharon souzen na zemi. Nebyl ( Izrael dobre vi, proc neuznava mezinarodni soud).
Nad jeho "odchodem" jsou rozpaciti i Palestinci, na jedne strane ho posilaji do pekel, na strane druhe se obavaji Sharonova nastupce. Neni treba ho jeste pohrbivat, ale i v pripade preziti je jasne, ze nasledky poskozeni mozku jsou nezvratne.
A vlcaci si brousi zoubky.
http://www.jnewswire.com/library/article.php?articleid=936
A co Rice? Zrusila cestu do Australie z duvodu "temer pietnich", nebo vi neco, co my nevime?

87052

7.1.2006 1:40

Three Key Witnesses Against Sharon Assassinated

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Summary

In 1982, the Zionist warlord (Ariel Scheiderman aka Ariel Sharon), invaded Beirut to kill off the PLO. During the invasion, 30,000 innocent Lebanese were killed. President Reagan talked the PLO into fleeing to Tunisia, but their families stayed in the Sabra and Shatilla refugee camps. Sharon sent in an Israeli proxy force, known as the Phalange Militia, and they killed 3500 women, and children of the PLO families.

In 2001, a Belgian court decided to prosecute Ariel Sharon. Before the trial could begin, the three main witnesses against Sharon were assassinated.
Elie Hobieka-http://judicial-inc.biz/Hoebie1.jpg


The Mossad had a parked car, loaded with explosives, along Hoeika's route, and when Hobeika's Land Rover drove by, they detonated the bomb.

The explosion killed three people, and damaged surrounding buildings.Mr Ghanem-http://judicial-inc.biz/Hoebie32.jpg


Mr Ghanem was Hobeika's political deputy, and he held documents that Hobeika intended to present to Belgian lawyers in their attempt to indict Mr Sharon for the Sabra massacres.

Ghanem died of a heart attack, while driving, a few hundred meters from where Hoebika died four days before.

Michael Nassar-http://judicial-inc.biz/Hoebie33.jpg


Michael Nassar was Phalangist leader involved in the massacre, and planned to testify. He was shot dead in Brazil by a man firing a pistol equipped with a silencer. His young wife, Marie, was shot down beside him.

With the deaths of these three key witnesses, the secrets of the Sabra and Shatilla Palestinian camp massacres in 1982 have gone to the grave.
http://judicial-inc.biz/Hoebie46.jpg
http://judicial-inc.biz/Hoebie47.jpg

The Sabra and Shatilla massacre was one of the most barbarous events in recent history. Thousands of unarmed and defenseless Palestinian refugees-- old men, women, and children-- were butchered in an orgy of savage killing. On December 16, 1982, the United Nations General Assembly condemned the massacre and declared it to be an act of genocide.
Sharon and Eitan Authorized The Massacre

Rafael Eitan, Israel's Chief of Staff, before the Israeli Commission of Inquiry, that it was taken by him and by Sharon on September 14, 1982. This was followed by meetings between those two military chiefs and the Phalangist commanders to coordinate the operation of the militiamen's entry into the camps. The decision to allow the militiamen's entry into the camps was approved by the Israeli Cabinet on September 16, after it began to be put into execution.86989

7.1.2006 3:21

Kdo je ,Arial Sheron ?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

http://www.halturnershow.com/LegacyOfArielSharon.html

87004

7.1.2006 6:08

Myšlenková impotence

Nillbert Nullingsworth 85.?.?.?

takovej blábol bych se styděl vystavit na net, sloh jak ze zvláštní školy, plácání pátý přes devátý, lži tak trapný že se tomu dá akorát smát.... co má za smysl takovej článek?! např. ten "proslulý" termín "šaronovy lidice" google vůbec nenajde.... [smích] ach jo, takovej soupeř - to je prd zábava... [oči v sloup]

Nill - www.jdl.czechian.net

87019

7.1.2006 7:06

RE: Myšlenková impotence

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 87019

no Nillbert kdyz to tak podavate, byl jsem na vasi website a mohu s cistym srdcem prohlasit, ze vase uprava je totalni fiasko, obsah jak by smet a dokonce tam mate velice primitivni link, "pokud se vam tato website nelibi kliknete sem". No takze hrdino, nez budete nekomu vypravet, jak je myslenkove impotentni predelejte si nejdriv vasi webku. No a jen male upozorneni, co se tyce webky o ktere hovorite o te vam nic nepovim protoze jsem se tam ani nesel podivat. Byl to pouze vas blabol, ktery mi prinutil vam napsat.
No a vam byti souper hahahaha jste pouze zidovska s^usna za vas by se poradny zid stydel. S^alom hrdino S^ipky.

87027

7.1.2006 22:22

RE: Myšlenková impotence

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 87027

No a vam byti souper hahahaha jste pouze zidovska s^usna za vas by se poradny zid stydel. S^alom hrdino S^ipky.
-----------------------------------------------------------------------

Mate u me bod, p. Vcelicko!

Ja jsem tam byl take a mam podobny dojem, dokonce jsem to nazval v prispevku shora 'marrast' se dvema 'r', aby pri vysloveni drncela okna. Rikalo se take: "je to tak blbe, ze to az mlati dverma".
[velký smích]

87124

7.1.2006 19:13

RE: Myšlenková impotence

Pavel Bočan 213.?.?.?

Reakce na 87019

Ta stránka je tedy něco... [chechtot] Opravdu, větší nesmysl jsem snad v životě neviděl. Dobrá nanejvýš tak pro pobavení zahálejících Zigeuners. Ty jsi, milý Nillberte, jen směšná, obyčejná...jak se hebrejsky řekne nula? [chechtot]

87088

7.1.2006 19:27

RE: Myšlenková impotence

TS 213.?.?.?

Reakce na 87088

>Ty jsi, milý Nillberte, jen směšná, obyčejná...jak se hebrejsky řekne nula?

Myslim si, ze "nula" neni uplne presny vyraz.
http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_troll

87093

7.1.2006 20:06

RE: Myšlenková impotence

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 87093

Tak tedy, přestaňme krmit trolly.


http://www.troll.eaglepack.cz/img/troll%20logo.gif

87098

7.1.2006 20:20

RE: Myšlenková impotence

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 87093

No,on je Nillbert spíš internet trotl.

87100

7.1.2006 21:54

RE: Myšlenková impotence

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 87100

[chechtot] [chechtot] [chechtot] Mate bod! [velký smích]

http://ax2.old-cans.com/NetTroll.jpg

A dost krmeni Trollu ci trotlu [mrknutí jedním okem]

87117

7.1.2006 19:20

RE: Myšlenková impotence

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 87019

Poslyšte, žádám vás, abys přestal zneužívat tohoto prostoru k propagaci svých stránek. Nepřeji si, aby z mých stránek existoval link na takové sračky. Jestli nejste schopen sehnat jinak návštěvnost, dejte si někam do mainstreamových novin placený inzerát. Pokud to tady ještě jednou plácnete, zruším příspěvek a vás převedu na watch list.

87090

7.1.2006 19:33

RE: Myšlenková impotence

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 87090

>Poslyšte, žádám vás, abys přestal zneužívat tohoto
>prostoru k propagaci svých stránek. Nepřeji si, aby z mých
>stránek existoval link na takové sračky. Jestli nejste schopen
>sehnat jinak návštěvnost, dejte si někam do mainstreamových
>novin placený inzerát. Pokud to tady ještě jednou plácnete,
>zruším příspěvek a vás převedu na watch list.

Pane Stwora, nerozčilujte se. Já jsem doteď ani netušila, že něco takového vůbec existuje. Mrkla jsem tam a musím konstatovat, že některé články jsou skutečné "literární skvosty". Například tento : Co čte George W. Bush. Musím uznat, že průpovídky typu :... objasňování Bushova a Ščaranského inteletuálního milostného románku..., nebo :... Tento vzor prostého hocha se selským rozumem... mi vehnaly slzy (smíchu) do očí.
Tyto stránky zcela jistě vejdou do dějin žurnalistiky. A studenti na celém světě se budou učit jak se nemá psát pokud nechtějí být za blba. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

87095

7.1.2006 20:27

RE: Myšlenková impotence

Pavel Bočan meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 87095

Tyto stránky zcela jistě vejdou do dějin žurnalistiky.

Spíše se obávám, že nenávratně zmizí v propadlišti dějin. Ale snaha, ta se cení. Zvláště při prezentaci takových kravin. [chechtot]

87102

7.1.2006 20:37

RE: Myšlenková impotence

Pavel Bočan meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 87090

takové sračky

Souhlasím s vámi. [cool] Rozhodně ale nemusíte mít obavy, že by se tomu člověku někdy podařilo ohledně jeho stránek zajistit jinou, než jednorázovou návštěvnost. [chechtot]

87103

7.1.2006 21:26

RE: Myšlenková impotence

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 87103

Nejde jen o návštěvnost. Já mu odmítám předávat část svého Page Rank (http://www.google.com/technology/). To je hodnota, kterou rozděluje vyhledávač Google podle toho kde a jak často je některá stránka citována (linkována) na váženější stránky. Každý odkaz z kvalitní stránky někam "propůjčí" část svého page rank odkazovanému zdroji. A čím vyšší je page rank, tím výše je pak odkaz na Google umístěn.

87109

8.1.2006 4:19

RE: Myšlenková impotence

Nillbert Nullingsworth 85.?.?.?

Reakce na 87109

moje stránky jsou nečtenější židovský stránky v český republice - vzhledem k tomu že je nemám od neustálého somrování příspěvků , DMSesek atd atd - mám uplně v prdeli nákej pagerank .... nebo co to je [chechtot] , jestli si nalháváš že tady tenhle ten tvůj zoufalec(R) bere někdo z ROZUMNEJCH LIDÍ vážně - tak je mi tě líto [chechtot] ...celý tohle tady je jen hromosvod cca 20 tragédů [velký smích] uplně zbytečně a naivně propadaš deziluzi o vlastnim významu - přečti si někdy co se o tobě kde píše, nejen u mě - KDEKOLIV, dokaž si že nejsi zbabělec a udělej to pro sebe [mrknutí jedním okem]

87149

8.1.2006 5:22

RE: Myšlenková impotence

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 87149

Nillberte tak si je běž číst znovu a znovu, přestaň tady otravovat když se tu nelíbí, poviný to tu přece není. Leda že by ti platili za to že nás bezvýznamný tady votravuješ? [smích]

87159

8.1.2006 6:09

RE: Myšlenková impotence

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 129.?.?.?

Reakce na 87149

>moje stránky jsou nečtenější židovský stránky v český
>republice

Nejste vy clovece nemocnej? Dejte to vsechno co ste kdy napsal precist nejakymu odbornikovi a on vam urci diagnozu. Nemel by to bejt velkej problem.

87163

8.1.2006 12:32

RE: Myšlenková impotence

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 87163

Já bych to tipla na megalomanství(viz.ty žblepty na jeho stránkách)a pak by to byla jistě maniodeprese.Moc často se tu neukazuje a tak bych usoudila,že jeho manická fáze bude dost krátká ne moc častá.Nejspíš žije celé dny v depresích a v paranoi.Tehdy jistě vymýšlí plány na uchvácení celého světa za pomocí jeho neutronových bomb. [oči v sloup]

87170

9.1.2006 1:05

RE: Něco z psychiatrie

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 87170

>Já bych to tipla na megalomanství(viz.ty žblepty na jeho stránkách)a pak by to byla jistě maniodeprese.Moc často se tu neukazuje a tak bych usoudila,že jeho manická fáze bude dost krátká ne moc častá.Nejspíš žije celé dny v depresích a v paranoi.Tehdy jistě vymýšlí plány na uchvácení celého světa za pomocí jeho neutronových bomb.<

Manio-depresivní psychoza (jinak též bipolar afective disorder) se neslučuje s paranoidními myšlenkami. Kombinace střídání mánie a deprese s paranoidními stavy je obvykle diagnostikována jako schizoafektivní porucha
http://en.wikipedia.org/wiki/Schizoaffective_disorder
Megalomanství se v manické fazi (dotyčný si o sobě myslí že je ten největší
"king"[mrknutí jedním okem] vyskytuje.

87237

9.1.2006 18:15

RE: Něco z psychiatrie

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 87237

Manodepresivní psychoza,jinak také Biopolární afektivní porucha(proč to sem dáváte anglicky?)nebo po staru také Cyklothymie se vyznačuje manickými a depresivními fázemi.Měla jste někdy depresi?Myslím těžkou depresi?Kdyby jste ji měla,tak byste věděla,že těžká deprese(či depresivní fáze při maniodepresi)nevylučuje paranoiu.

Jinak,pod termín schizoafektivní porucha se dnes skrývá kde co.V tomhle směru je wikipedie poněkud slaboučký zdroj.

Jinak,osobní otázečka:vy jste vždycky takhle vážně vážná?Nepochopila jste tu trochu nadsázky?Já tám příště dám nějaké smajlíky,aby to bylo jasné [mrknutí jedním okem] .

87366

9.1.2006 20:13

RE: Něco z psychiatrie

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 87366

Já bych neřešila schizofrenii, psychózu, paranoiu, ani jiné maniakální poruchy.Toto si prostě zaslouží mít vlastní diagnózu :"Nilbertova duševní porucha" . [chechtot] [chechtot] [chechtot]

87379

9.1.2006 20:39

RE: Něco z psychiatrie

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 87379

Myslím,že nejenom Nillbert se stává pojmem,ale jsou tu i jiní,kteří se brzy zapíšou do slovníku jako výrazy pro různé objekty(měkké,mokré a zapáchající) [smích] .

87384

10.1.2006 3:02

RE: Myšlenková impotence

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 87163

Proč by nemohly být jeho stránky nejčtenější židovský stránky v český republice? Mluví většině Židů z duše a mluví jejich způsobem - když jsou spolu sami. Někteří Židi by mu proto mohli snad vytýkat, že je příliš otevřený.

87415

10.1.2006 3:28

RE: Myšlenková impotence

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87415

To by ho mohl nekdo bonznout, zajimave by bylo jak by se Nilbert srovnal s kabalistickou kletbou? [velký smích] [velký smích]

87420

8.1.2006 19:34

RE: Myšlenková impotence

IVAn 85.?.?.?

Reakce na 87149

"moje stránky jsou nečtenější židovský stránky v český republice" - tak to se ti povedlo, ty židovskej kluku [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] Tedy NEČTENĚJŠÍ opravdu jsou, napiš ještě, s čím je srovnáváš? S židovskou MF DNES, židovským PRÁVEM, židovskými Lidovkami nebo s jiným periodikem? To ti moc nepoděkují soukmenovci od Lubaviche, he he!!! Takováhle neznalost jazyka hostitelské země se pijavicím nemá stávat!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

87207

8.1.2006 20:00

RE: Myšlenková impotence

Kevin 87.?.?.?

Reakce na 87149

>moje stránky jsou nečtenější židovský stránky v český republice

Hauuuuuuuuuuuu, takze nejctenejsi zidovsky stranky v Cesky republice... Takze budto to je s inteligencii Ceskych zidu mnohem horsi nez jsem predpokladal, nebo jsi jen bohapusty provokater a kecal...

Myslim, ze vic ctenaru nez tvy stranky maji i stranky specializovane na majitele zahradnich zeleznic v meritku 1:4 v Ceske republice. Osobne si totiz neumim predstavit cloveka s IQ nad 40, ktery se na tvy stranky podiva vice nez jednou kdyz omylem nasledoval link v nektery z diskusii. Tvy kecy totiz delaji zidum tak medvedi sluzbu, ze vazne uvazuji zda ve skutecnosti nejsi mlady neonacista a antisemita, ktery ma v naplni prace zesmesnovat zidy a jejich inteligenci.

87211

9.1.2006 2:27

RE: Myšlenková impotence

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87149

Nilberte s takovym uspechem mas urcite dost prace to udrzovat v chodu, jak jsem si vsiml novym ulovkem tveho neodolatelneho webu se stal serant Kulisek, zkus to dat do anglictiny a muzes se tesit na mezinarodni uspech, ceta serganta na to urcite jukne, prinejhorsim na befel veliciho poddustojnika. Pro vojaky tam nezapomen pridat vice zelene!! [velký smích] [velký smích]

87255

9.1.2006 21:05

RE: Myšlenková impotence

L.T. 194.?.?.?

Reakce na 87149

Nillberte,

take jsem se na ty vase stranky koukl a pocitam, ze jste tady nejvaznejsi adept na to byt obtezovan statni moci za "podnecovani". Zadny stesti s tou Vasi webpage neudelate.

87388

8.1.2006 4:28

RE: Myšlenková impotence

Nillbert Nullingsworth 85.?.?.?

Reakce na 87090

[chechtot] ...bojim bojim bojim [velký smích]
.....a přitom tam máš takový pěkný fotečky...
[chechtot] [velký smích] [chechtot] [velký smích] [chechtot] [velký smích] [chechtot] [velký smích]

87151

8.1.2006 22:45

RE: Myšlenková impotence

Jiří Koubek yuri1 (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 87151

Inteligence pisatele by se někdy dala vyjádřit jako poměr smajlíků na počet slov smysluplného textu.
Když jsem původně zabrousil na vaši stránku, pomyslel jsem si slova jako "recese" nebo "trochu nepovedený fórek". Bohužel po přečtení vašich příspěvků zde jsem pochopil, že je to míněno vážně. To si opravdu myslíte takové věci?

87222

9.1.2006 0:04

RE: Myšlenková impotence

leho 160.?.?.?

Reakce na 87090

>Nepřeji si, aby z mých
>stránek existoval link na takové sračky.

Vladimíre, proč nemůžete tolerovat jiný názor než ten váš? Co vám KONKRÉTNĚ na JDL vadí? Můžete prezentovat nějakou tu sračku a zdůvodnit, proč je to sračka? (O co, že editor Vladimír neodpoví...)

87228

9.1.2006 0:26

RE: Myšlenková impotence

Nori Kazu norikazuokamoto (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 87228


O co, že editor Vladimír neodpoví...

Hmmmm, být panem Stworou, tak teď asi fakt neodpovím.
Kdyby měl každému "vohnoutovi" povinně odpovídat na otázku ukončenou touto frází, asi by si na sebe zbytečně šil bič.
Měl jste do té závorky raději napsat kouzelné slůvko.
A nemyslel jsem tím "abraka dabra" [smích]

87233

9.1.2006 2:32

RE: Myšlenková impotence

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87228

No, ja jsem par tech plivancu cetl a neprekvapuje me, ze pan Stwora se nechce vyjadrovat, ale pokud se vam to libi sergante proti gustu zadny disputat, za jedne zasadni podminky samozrejme, ze s tim neobtezujete okoli. Jinak pokud se vam ta sracka libi, zaberte na Nezvedavci a muzete navazat uspesnou spolupraci, ale davajte si pri tom bacha na frcky, aby vam nejake neodebrali.

87257

9.1.2006 2:21

RE: Myšlenková impotence

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87019

Chtelo byt na vas net pridat trochu vice fosforove zelene a rychleji blikat, vasi priznivci to jiste maji radi a oceni to. Pravda IQ sumici travy potrebuje ty pismenka v zivejsich barvach a by se na to bylo schopno soustredit a prelouskat trochu plynuleji delsi slova. Jinak v diskusnich poradech v TV je vetsinou zakazano delat skrytou reklamu na firmicky, obvzlast rodinne firmicky jsou tabu. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

87254

7.1.2006 12:55

Myslím si

krysa 84.?.?.?

že bude problém! Ono to v posledních letech vypadalo, že jak Arafat, tak Šaron se snažili o jakési dohody, něco vyšlo, něco né...

Problém je v tom, že je mužou oba nahradit lidi, co se o dohody snažit vůbec nebudou a pojede to celý s velkým hukotem do prdele...

Ostatně, není to zajímavý, že dycky dyž se někdo snaží o nějaký dohody, brzy zaklepe tlapkama???! Bylo by zajímavý podívat se, komu to prospěje...

87042

7.1.2006 21:59

RE: Myslím si

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 87042

Tohoto se obavam take a je mi odpovidano, ze Sharon byl ale opravavdu strasny zlocinec. Ano, ja tom vim, ale...

Jak clovek starne, tak se otupuji jeho extremisticne nazory a ma blize k vyjednavani. To ostatne naznacilo o stahnuti (sice za penize USA, ale alespon ze tak) nelegalnich usidlencu-se z Gazy.

A proto, ze se najdou lide, jenz ho prokleji VooDoo "ohnivymi dutkami" a tak dale, tak mam dojem, ze se vzdy muze najit nejaky dalsi extremista a situaci jeste zhorsit, zatimco Sharon uz od Infantiady zadne velke provokace neprovadel a jedine co provadel byly uplatky a okradani svych bliznich zidu, jenz mu to urcite drive ci pozdeji spocitaj [velký smích]

87119

7.1.2006 13:41

Mimochodem

krysa 84.?.?.?

no je u prdele, kdo je kde a jaké národnosti, neb za všechny prasárny můžou politici a jejich oblbování lidí!

Nebo myslíte, že by bez Hitlera obyvatelé Německa jen tak zničehonic napadli půl Evropy nebo totéž posléze udělali Rusi bez Stalina?

DYCKY jde jedné osobě (či několika málo) o NĚCO, na co musí doblbnou celý národ, tedy hlavně těch, co mají v hlavě nasraný místo vlastního myšlení, takže se do těch sraček dá implantovat cokoli od fašismu přes komunismus až po KuKluxKlan a jiné sračky!
(Dnes to dělá v USA Bush, a u nás ten pablb Paroubek s DRáthem..)

Prostě, politici i s jejich "ideama" by měli jít do prdele a to rychle!
(A představitelé církví, coby další problémoví hlasatelé taky)

A dále:
Normálního člověka ani nenapadne, že by měl mít např. za problém, že vaše manželka je z např. Malajsie, dokud mu to jak problém nebude nějaký politický pablb rvát denně 4 hodiny v TV do hlavy! /(a někdo doma)

Jenže: "vona je z Asie, buhví, co má za nemoci, a navíc není katolička a neleze do kostela, umí blbě česky (ale to, že navíc umí anglicky a francouzsky, což vaše stará né, už nikdo neberete, že),a kupuje "divný věci",
určitě pašuje drogy (zvláště máte li manželku z Kolumbie či pod), vaří místo svíčkové divný jídla, neumývá před Velikonocema okna, a hlavně:
vypadá jako Lexa Doig (viz TV seriál Andromeda) zatim co vaše stará má 80kilo a chodí doma v teplákách s natáčkama na hlavě!"
No a vaše stará vám tak 6x denně předhodí, co čumíte sousedce na kozy,
takže v závěru nejde o rasy ale o to, že do vás ryje stará co na sousedku nemá, a vás navíc sere, že soused má lepší babu jak vy což nemůžete nikde přiznat, a tak dle metody "ať sousedovi koza chcípne" postupuje vše dál,
neb "když já ne, tak von už vůbec ne!"
A druhej den už lítáte po ulici s povlakem od polštářu na hlavě a pálíte před barákem kříže a hulákáte hovadiny o "čistotě rasy" ač psa máte podvraťáka...

A není nad "čistotu rasy" - ale zašukali byste si, kdybyste se k té sousedce dostali, co???!
....ostatně, stejně je to asi děvka, neb kdyby nebyla, tak by nemohla vypadat jak vypadá!

Takže odkud takový názory asi plynou???

87048

7.1.2006 14:23

RE: Mimochodem

Nori Kazu norikazuokamoto (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 87048


no je u prdele, kdo je kde a jaké národnosti, neb za všechny prasárny můžou politici a jejich oblbování lidí!

Není to "u prdele". Je to asi jako když si na nárazník přivaříte traverzu a argumentujete tím, že pokud do vás nějakej blb nenabourá, tak je to přece jedno. Ne, je potřeba předvídat.

Nebo myslíte, že by bez Hitlera obyvatelé Německa jen tak zničehonic napadli půl Evropy nebo totéž posléze udělali Rusi bez Stalina?

Války se vedly a vést se budou. A víte kdo na to vždy doplatil jako první? Pacifisté [smích]

Prostě, politici i s jejich "ideama" by měli jít do prdele a to rychle!
(A představitelé církví, coby další problémoví hlasatelé taky)

Ideje můžete nahradit, ale ne se jich zbavit. Lidi nejsou jen kus masa s kešeňou v ruce.

A dále:
Normálního člověka ani nenapadne, že by měl mít např. za problém, že vaše manželka je z např. Malajsie, dokud mu to jak problém nebude nějaký politický pablb rvát denně 4 hodiny v TV do hlavy! /(a někdo doma)

Helemese, takže tisíc let tu nikdo nebyl normální?
Aha. Ještě že už ty správné normy k nám dorazily, jinak nevím, kde by bez nich naše civilizace zkončila [oči v sloup]

Pokud jde o "vaši sousedku", lidský pudy jsou jedna věc a nemají často moc společného s tím, co může být pto společnost užitečné. Slabost není ctnost!!! Přiznejme si to. Lidi vždycky hřešili, ale aspoň si nenamlouvali, že vlastně všechno dělají správně.

87053

7.1.2006 15:46

RE: Mimochodem

krysa 84.?.?.?

Reakce na 87053

>
>no je u prdele, kdo je kde a jaké národnosti, neb za všechny
>prasárny můžou politici a jejich oblbování lidí!

>

>Není to "u prdele". Je to asi jako když si na nárazník
>přivaříte traverzu a argumentujete tím, že pokud do vás
>nějakej blb nenabourá, tak je to přece jedno. Ne, je potřeba
>předvídat.

Většina normálních lidí předvídala, že Paroubek je pablb a s Dráthem pojede zdravotnictví do prdele, problém je v tom, že abych to změnil, musel bych je "teroristicky zastřelit"! Samotný předvídání v politice je na prd, neb to většina lidí ignoruje a jakákoli varování jsou jako házení perel sviním!>
>Nebo myslíte, že by bez Hitlera obyvatelé Německa jen tak
>zničehonic napadli půl Evropy nebo totéž posléze udělali
>Rusi bez Stalina?

>

>Války se vedly a vést se budou. A víte kdo na to vždy
>doplatil jako první? Pacifisté [smích]

No války se vedou, protože je vedou politici řídící armády a oblbující lidi prohlášeníma, "že je to nutný". Ovšem PRO NĚ a ne pro ty lidi, co do tý války pošlou!
Kromě armády a politiků se do nich obyčejně nikdo nežene....
Jinak doporučuju např. film "Vlasy", ten je přesnej...
USA asi fakt musely "nutně" osvobodit Vietnam, že?
A Irák taky...
A Irán zítra....


>
>Prostě, politici i s jejich "ideama" by měli jít do prdele a
>to rychle!

>(A představitelé církví, coby další problémoví hlasatelé
>taky)

>

>Ideje můžete nahradit, ale ne se jich zbavit. Lidi nejsou jen
>kus masa s kešeňou v ruce.

No tady skoro jo, hi!!!
Aneb: "čelem k masám", jak říkal ten řezník...

>
>A dále:
>Normálního člověka ani nenapadne, že by měl mít např. za
>problém, že vaše manželka je z např. Malajsie, dokud mu to
>jak problém nebude nějaký politický pablb rvát denně 4
>hodiny v TV do hlavy! /(a někdo doma)

>

>Helemese, takže tisíc let tu nikdo nebyl normální?
>Aha. Ještě že už ty správné normy k nám dorazily, jinak
>nevím, kde by bez nich naše civilizace zkončila [oči v sloup]

Takže když někdo tvrdil tisíc let, že nesmim kvuli rase mit babu z Malajsie, ale musím mít babu z "horní dolní u Práglu" tak je to jako dobrý, jo??? Vlastně "nejlepší" ???
Smíšení ras ( nedej buh v mém případě "zmyšení"[mrknutí jedním okem] je asi strašná věc!!!
A asi DYCKY to bude K HORSIMU, a ne nahodou k LEPSIMU, že???

>
>Pokud jde o "vaši sousedku", lidský pudy jsou jedna věc a
>nemají často moc společného s tím, co může být pto
>společnost užitečné. Slabost není ctnost!!! Přiznejme si
>to. Lidi vždycky hřešili, ale aspoň si nenamlouvali, že
>vlastně všechno dělají správně.

Bože, takže já dyž si seženu babu z Malajsie, či Číny, navíc nejsa katolík neb inklinuju k buddhismu (což je asi taky zločin...), jsem "hříšník" (podle koho a čeho??), patrně sexuálně zvrácenej, "kazím rasu",
mám slabost na hezký baby jiný rasy, který ...Kráceno (Editor)

87061

7.1.2006 16:38

RE: Mimochodem

TS 213.?.?.?

Reakce na 87053

>Není to "u prdele".

Je, a hodne blizko. Barva kuze je asi tak relevantni jako barva kosile. Dokud neprijde nejaky paznecht a nechce si prihrat svoji polivcicku na umele zduraznovanych rozdilech.

>Války se vedly a vést se budou. A víte kdo na to vždy
>doplatil jako první? Pacifisté [smích]

Bez politiku (a jejich historickych/socialnich ekvivalentu) a jejich priblblych recicek by nebylo valek. Vsimnete si, kolik propagandistickeho usili je pred kazdou valkou treba vyvinout, aby se dosahlo pozadovaneho stupne nenavisti k "nepriteli".

>Pokud jde o "vaši sousedku", lidský pudy jsou jedna věc a
>nemají často moc společného s tím, co může být pto
>společnost užitečné.

Co je to "uzitek pro spolecnost"? Kdo ma pravo urcovat z ktereho regionu ma/nema pochazet "spravna" manzelka?

>Lidi vždycky hřešili, ale aspoň si nenamlouvali, že vlastně všechno dělají správně.

Kdo, jakym pravem, a podle jakych kriterii urcuje, co je to "hrich"?

87070

9.1.2006 18:54

RE: Mimochodem

L.T. 194.?.?.?

Reakce na 87070

Je, a hodne blizko. Barva kuze je asi tak relevantni jako barva kosile. Dokud neprijde nejaky paznecht a nechce si prihrat svoji polivcicku na umele zduraznovanych rozdilech.


Skutecne u prdele? A zkusil jste to vysvetlovat v nejakem tom multikulturnim raji? A nebo jaksi podvedome chapete, ze neni dobre se vydavat na mista, kam policie nechodi ani za dne a tuhle pravdu vlastne jen "predavate" dal?

Bez politiku (a jejich historickych/socialnich ekvivalentu) a jejich priblblych recicek by nebylo valek. Vsimnete si, kolik propagandistickeho usili je pred kazdou valkou treba vyvinout, aby se dosahlo pozadovaneho stupne nenavisti k "nepriteli".

Slepice nebo vejce? A krom toho, nejak sem si nevsiml ze by obliba jiste jedne narodnosti mensiny souvisela s akcemi politiku.

Co je to "uzitek pro spolecnost"? Kdo ma pravo urcovat z ktereho regionu ma/nema pochazet "spravna" manzelka?

Obrovska kriminalita, horici ctvrti, rozpadajici se socialni systemy, nabozenske, socialni a rasove nepokoje. Ehm ehm. Obavam se, ze bez lobotomie Vami nabizeny "deal" neprijmu.

Kdo, jakym pravem, a podle jakych kriterii urcuje, co je to "hrich"?

Evoluce. A neni odvolani ani druha sance.

87372

7.1.2006 16:01

RE: Mimochodem

Tomas 147.?.?.?

Reakce na 87048

Pane Stworo, měl byste nějaké příspěvky revidovat. Kdo má číst výplody nějakého anarchisty, ktere osobne šacuji tak někde mezi osmým pivem, druhou okenou a čtvrtou hodinou ranní. [oči v sloup]

87065

7.1.2006 17:24

RE: Mimochodem

krysa 84.?.?.?

Reakce na 87065

>Pane Stworo, měl byste nějaké příspěvky revidovat. Kdo má
>číst výplody nějakého anarchisty, ktere osobne šacuji tak
>někde mezi osmým pivem, druhou okenou a čtvrtou hodinou
>ranní. [oči v sloup]

Jestli tím dotyčný myslí mne, tak piju červený víno z jižní Moravy, nevypil jsem ho ještě ani půl litru, okenu nepoužívám ani na vokna, a jeho názor na cenzuru i ostatní vysvětlují pak vše!

Jinak řečeno "kdo má číst" výplody "fašistických klerikálních bílých (i jiných) rasistů, obyčejně antiekologického smýšlení, podporujících celosvětový militarismus" navíc ve svůj prospěch??? - i kdyby to psali ve čtyry odpoledne po sodovce???

Jinak řečeno, TADY by dotyčný dostal po držce a byl by klid, TAM kde je, nechť si vezme ten povlak na polštář, přidělá si tam barevnou bambulu,
a de si v pátek večer skákat kolem zapálenýho kříže jako "velký mág KKK"!
Tím názorně vyjádří svoje "myšlení" (v úvozovkách proto, že pochybuju, že myslí, má-li čím) a svoje vztahy k okolí....

POKUD ho to napadne TADY, tak mu někdo tak nakope držku, že se nebude stačit divit!
No a pokud bude ještě "zdvíhat pracku", tak se nebude stačit divit, neb mu na to nezbude čas!

Já sice nesnáším cigány, ale ne proto, že jsou cigáni, ale protože 90% z nich v mém okolí krade. Ale jestli někdo zkusí mi kafrat do toho, co mám dělat, odkud mám mít babu, nebo o "white catholic power" či co, , tak to zkusí jen jednou!

87077

7.1.2006 22:12

RE: Mimochodem

eugen 160.?.?.?

Reakce na 87077

pokud vim tak prave nekde u olomouce vznikla ceska sekce ku klux klanu a jen doufam,ze nezanedbavaji take deratizaci [mrknutí jedním okem] ..........

87123

9.1.2006 21:37

RE: Mimochodem

krysa 84.?.?.?

Reakce na 87123

>pokud vim tak prave nekde u olomouce vznikla ceska sekce ku klux
>klanu a jen doufam,ze nezanedbavaji take deratizaci [mrknutí jedním okem] ..........

Dovedu si živě představit výsledek: pár maníků v povlacích s "moravskými lidovými motivy" a s flaškou slivovice a tvarůžek v ruce poskakuje kolem
ohně za lidově kukluxklanových popěvků a občasných výskoků s valaškou ve stylu "já jsem Vinnetou a kdo je víc"...
Po půlnoci pak vyjedou "na akci" a vypálí stan místního bezdomovce, bývalého to sturmfuhrera SS, na což si půjčí sirky od místního Vietnamce, vedoucího místní pobočku "Přátel Vietnamu" a v klidu odejdou domů, neb "Aranka by jim zatnula típec kdyby přišli dom pozdě"...

87393

7.1.2006 22:09

RE: Mimochodem

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 87048

Co se Lexy tyce, tak abyste meli predstavu o cem se mluvi [velký smích]

http://webfantasy.info/Lexa_Doig/Images/Lexa_Doig_01.jpg

http://lexadoig.hyperlink.cz/pages/lexa/filmography/images/lexa.jpg

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/4/4b/Rommie_-3-.jpg/250px-Rommie_-3-.jpg

[vyplazený jazyk]

Jinak se traduje, ze deti ze smysenych manzelstvi kde se smisi lide z vzdalenych koutu byvaji temer genialni, ale v druhe generaci se to zase vrati na temer blbe. Co je na tom pravdy netusim a obavam se, ze jde o bohapuste generalizovani, i kdyz jednoho takoveho genia znam... [zahanbení]

87121

7.1.2006 23:19

RE: Mimochodem

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 87121

To jsou klasicka 'bibma', Trodasi.

Ta treti je maskovana do podoby 'kofbojky'.
Ja mam osobne problem s temi kostnatymi anglosaskymi obliceji,
moc charmu (alespon pro me) to nema. [mrknutí jedním okem]

87129

8.1.2006 12:43

RE: Mimochodem

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 87129

>Ta treti je maskovana do podoby 'kofbojky'.
>Ja mam osobne problem s temi kostnatymi anglosaskymi obliceji,
>moc charmu (alespon pro me) to nema. [mrknutí jedním okem]

Safra,takže byste si nedal říct,ani kdyby vám zazvonila u dveří? [mrknutí jedním okem]

Mě se líbí... [velký smích] a hlavně na té poslední fotce(jako'kofbojka' ) [smích]

87171

8.1.2006 14:56

RE: Mimochodem

zap 65.?.?.?

Reakce na 87171

Odpoved je Ne, Alexo.

Vysvetlovat to dale nebudu, nechci byt k zenskemu pokoleni hruby.
Take proto ze vim, ze zeny sami tim ani vinny nejsou... [smích]

87178

8.1.2006 16:20

RE: Mimochodem

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 87178

Vysvětlovat nemusíte,já jen tak škádlila [mrknutí jedním okem] .

87187

8.1.2006 13:08

RE: Mimochodem

V. Sodek 84.?.?.?

Reakce na 87129

>Ja mam osobne problem s temi kostnatymi anglosaskymi obliceji,
>moc charmu (alespon pro me) to nema. [mrknutí jedním okem]
Nic anglosaskeho nevidim.
Ten "kostnaty efekt je obycejna blush-on rouge [mrknutí jedním okem]

87172

8.1.2006 18:58

pricmoudla

Belveder 64.?.?.?

Reakce na 87121

tahle je taky nejaka pricmoudla

87202

8.1.2006 20:03

RE: Mimochodem

Kevin 87.?.?.?

Reakce na 87121

Co dodat. Snad jen slova jedny znamy pisnicky:

"Pěkná, pěkná, pěkná..."

V serialu Andromeda byla fakt "k sežrání", jak videt i na poslednim obrazku...

87212

9.1.2006 18:36

RE: Mimochodem

L.T. 194.?.?.?

Reakce na 87048

To je zajimava teorie, ta s Lexou Doig. Nicmene kazda teorie je tak dobra nakolik obstoji v testu s realitou. A takovym testem reality pak jsou milionova ghetta v Americe (Jizni Chicago, Vychodni LA) pripadne horici ctvrti ve francouzskych, britskych nebo danskych mestech.

Ono televiznima serialama, fotbalovyma hvezdama a zpevakama to zacina, ale nanestesti to konci horici Parizi.

Ale nekdy tomuhle fenomenu take rikam kebabovy intelektualismus. Jidlo je totiz krome tech sportovcu tak jediny pseudoargument priznivcu multikulti, ktery je jen polosileny a nikoliv uplne sileny. Prodat svou budoucnost za televizni serial a kus kebabu? Inu proc ne, vzdyt jsme "konzumni spolecnost" a kdo by se staral o zitrek.

87369

9.1.2006 18:55

RE: Mimochodem

V. Sodek 84.?.?.?

Reakce na 87369

Nevim, jakou zivotni zkusenost mate Vy, ale ja mohu rici, ze drtiva vetsina lidi v East LA zije s usmevem na tvari a v pohode.Neni treba se pozastavovat nad gang members. To je kapitola sama pro sebe a to temer v kazdem vetsim meste na svete, vcetne nasi Maticky Prahy.

87373

9.1.2006 20:43

RE: Mimochodem

L.T. 194.?.?.?

Reakce na 87373

Osobni zkusenost s East LA nastesti nemam zadnou a to co jsem o tom miste slysel me presvedcilo, ze bude i lepsi kdyz to tak zustane. Vy ji mate?

Posledni zpravy jez se ke mne donesly hovori o tom, ze se tam ponekud rozpadla duhova koalice hispanic s blacks a uz spolu bojuji i na skolach. Jinak se tam cim dal tim vic rozleza Mara Salvatrucha. Myslim, ze statistiky kriminalnich cinu hovori za vse.

Zajimave ovsem je, ze kdyz dojde na East LA, zacnou se v rozhovoru osivat i klasicka americka "bleeding hearts" (takze mozna ne az zase tak klasicka .. ), zatimco Vy jste mi rovnou vzal dech tvrzenim, ze "drtiva vetsina lidi v East LA zije s usmevem na tvari a v pohode." Vzhledem k tomu, ze to slysim poprve tak je to urcite pribeh ktery stoji za precteni ... Jsem jedno velke oko [smích].

87386

9.1.2006 22:52

RE: Mimochodem

V. Sodek 84.?.?.?

Reakce na 87386

2 L.T.
Deset let jsem zil v Glendale a Burbank, coz je velmi blizko East LA.
Nejde ani tak o misto, kde tito lide ziji, ale o zpusob zivota a ten, ikdyz je relativne chudy, ma sve kouzlo.Rozepisovat se ale o tom nechci, nema to smysl.
Drtivou vetsinu obyvatel tvori latinos, blacks ziji South Central- mix s latinos, tam je to trochu heavy, ale kdo by tam po 22hod vecer jezdil a daval se vsanc drug dealers, kteri si hlidaji sva terratoria.
Ale, jak jsem jiz psal,... drug dealers vynechavam,...ti jsou v kazdem vetsim meste.
Ten, kdo umi v LA zit, si vzdy najde to pekne, nezavisle na ostatnim. Ostatni vam daji dost prostoru, coz se o zlodejich v CR rici neda.Tady si musi clovek davat pozor temer vsude, hlavne kdyz musite jit na urad a neco potrebuje. Tam vas okradou i o tu posledni kapku cti, kterou clovek ma.
Nejaky dotaz? [cool]

87394

10.1.2006 3:32

RE: Mimochodem

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87394

No, v " cernem" Denveru jsem si dovolili na Havana ave a okoli chodit po ulici pesky okolo devate desate vecer, muzu vas ujisti, ze v Chicagu by si to nikdo znas peti nelajznul.

87421

10.1.2006 9:05

RE: Mimochodem

V. Sodek 84.?.?.?

Reakce na 87421

>No, v " cernem" Denveru jsem si dovolili na Havana ave a okoli
>chodit po ulici pesky okolo devate desate vecer, muzu vas ujisti,
>ze v Chicagu by si to nikdo znas peti nelajznul.
Byla rec o East LA.
Oblast, kde v drtive vetsine ziji latinos, nikoliv South Central LA.
Rozdil tak velky, o jakem se zminujete i vy ve vasich zkusenostech [mrknutí jedním okem]
(a znovu se zminuji,...vynechme drug dealer. Ti delaji problemy vsude, nejen East LA. )

87446

10.1.2006 14:55

RE: Mimochodem

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87446

Vite pane Sodek pro me neni podstatne jestli si gangy hlidaji reviry, ale jestli muzu v bezpeci po te ulici jit. V L.A. jsem nebyl, v Denveru to bylo pomerne bezpecne, i kdyz po nas koukal vyjevene kazdy druhy, V Chicagu by to proste bylo nebezpecny. Omlouvam se, ze jsem ponekud odskocil od tematu, ale myslim si, ze to spolu docela souvisi.

87486

7.1.2006 17:56

Nevděk

Pavel Bočan meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 213.?.?.?

Pak je tu ještě ten příšerný nevděk, co světem vládne. [chechtot]
http://www.wilsonsalmanac.com/toons/sharon.gif

87082

7.1.2006 21:23

Je záhadou, proč se Šaron na poslední chvíli změnil

jude 62.?.?.?

Je záhadou, proč se Šaron na poslední chvíli změnil

Šaron, kterého jsem nenáviděl, se za poslední dva roky dramaticky změnil, ale do jaké míry byl ochoten přijmout smíření, ptá se izraelský spisovatel Amos Oz, zakladatel hnutí Peace Now:

Ariel Šaron žil po většinu života jako farmář-voják. Nejprve bránil vlastní vesnici před útočníky, pak pronásledoval své nepřátele, dobýval a ničil jejich vesnice, pak stavěl vlastní nové vesnice, pak je vojensky bránil, pak znovu pronásledoval nepřátele, a tak dál, znovu a znovu, jako v začarovaném kruhu.

Začalo to v mládí, kdy proti sobě začali bojovat kluci pastevci, během let se z toho staly obrovské války s mnoha tisíci tanků na obou stranách. Po celý svůj život zastával názor, že to, čeho nelze dosáhnout silou, lze dosáhnout větším množství síly. Tvrdil, že když my Izraelci vytvoříme určité věci, Arabové to budou muset přijmout a svět to nakonec bude muset uznat.

Během války o Suezský průplav hrozil vyslat armádu proti politikům, pokud by udělali Arabům jediný ústupek. Provedl krutou invazi do Libanonu a pokusil se vytvořit silou na Blízkém východě nový pořádek. Založil stovky osad se statisíci židovskými osadníky na Západním břehu, v pásmu Gaza, na Sinai, na Golanských výšinách.

Šaron pro mě symbolizoval všechno, co nesnáším na své zemi: svatouškovství, založené na násilí, směsici brutality a sebelítosti, nekonečnou chtivost po území a mystické náboženské výrazivo, které mi vždycky z úst tohoto světského, hedonistického vojáka připadalo pokrytecké. Nikdo jiný než Šaron nezosobňoval opilost tolika Izraelců mocí.

A pak, před dvěma lety, došlo k náhlé, záhadné proměně. Začal hovořit úplně jiným jazykem. Začal říkat, že okupace je katastrofou pro okupované i pro okupanty. Začal hovořit o dvou státech pro oba národy. Uvedl, že hodlá stáhnout židovské osadníky a izraelskou armádu z Gazy. A nakonec to provedl.

Jenže měl jen dva roky na to, aby odčinil to, co předtím dělal 35 let. Všechny osady na Západním břehu a na Golanských výšinách stále ještě stojí jako památníky Šaronovi.

Nikdo neví, proč se v závěru svého života tak změnil a co ještě chtěl udělat pro věc smíření.

Šaron nikdy nezasedl s Palestinci a nikdy s nimi nebyl ochoten hovořit tak, jak spolu mluví sousedi. A nyní nás opouští a říká nám toto: Pochopil jsem, že jsem dělal chyby. Snažil jsem se je nakonec napravit, ale můj život na to byl příliš krátký.

zdroj: http://www.blisty.cz/2006/1/6/art26468.html

87107

8.1.2006 4:46

RE: Je záhadou, proč se Šaron na poslední chvíli změnil

Vandal 206.?.?.?

Reakce na 87107

Lidé, nenechte se těmito židovskými žvásty zmást. Šaron během svého prokletého života vždy byl a až do doby kdy bude prdět do palestincům ukradené hlíny zavitým sionistou toho nejvyššího řádu. K nijaké morfaci ze zločince na mírumilovníka nedošlo. Vyklizení Gazy byl jen jeho strategický tah, který zásobil televizní globální společnosti stovkami hodin TV záznamů, které nám byly vnuceny židy ovládanými medii do našich bytů, aby je celý svět opět viděl jako oběti. Tentokrát následkem nelidského rozhodnutí jejich vlastního Fuhrera, který vyhnal vlastní lidi z jejich bohem zaslíbené země na nátlak cvoka Buše, kterému to haprovalo v Iráku. Dlouho před několikrát odkládaným odsunem okupantů z Gazy se v americkém tisku mluvilo otevřeně o prohlášení Šaronova poradce (jmáno si nepamatuji) hebrejskému tisku, že odsunem z Gazy se velmocemi dohodnutá ROAD MAP uloží do formaldehydu (jeho vlastní slova) a tím se odsune na neurčito, na NIKDY. Okupace Gazy se totiž stávala neudržitelnou nejenom z ekonomického, ale i čistě vojenského důvodu.
Noví rekruti do armády ztráceli více a více chut se stát terčem obráncům Gazy, strategicky toto území nestálo za to, aby jednoho civilistu chránili tři vojáci a Bílý Dům si za kulisami Šaronovi stěžoval, že si bude muset utáhnou opasek (myslím Izrael, ne Šaron), protože Bush a jeho sionistická banda potřebuje dolary v Afganistánu, Iráku a dále pak v Syrii a Iránu. Saudská Arábie je také později v plánu a PRIZE má podle plánu být samotný Egypt.Gaza je pro palestince v současné době k ničemu, protože tam nikdo neinvestuje svoje peníze (obrovská nezaměstnanost), odstřelovací pásmo, které se v nacistických koncentrácích měřilo na metry se v Izraeli měří na kilometry. Jediná možná cesta z tohoto "palestinského nebe" je kontrolovaná židy, tak si dovedete představit jak těm "nevděčníkům" ztrpčují život.

87155

9.1.2006 2:36

RE: Je záhadou, proč se Šaron na poslední chvíli změnil

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87107

Ze by strach o svou nesmrtelnou dusi?

87258

7.1.2006 21:36

Šaron má prý velkou naději na přežití

jude 62.?.?.?

Šaron má prý velkou naději na přežití

Izraelský premiér Ariel Šaron má velkou šanci na přežití, jeho rozumové schopnosti ale budou po sérii mozkových mrtvic omezené. Podle izraelské televize Channel 2 to vyplývá z výroku jednoho z chirurgů, kteří se podíleli na operacích ministerského předsedy.

více zde:

http://ihned.cz/index.php?p=003000&m=d&article[id]=17555710
http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/4589802.stm
http://www.guardian.co.uk/israel/Story/0,2763,1681138,00.html

87112

9.1.2006 20:21

RE: Šaron má prý velkou naději na přežití

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 87112

>Šaron má prý velkou naději na přežití
>
>Izraelský premiér Ariel Šaron má velkou šanci na přežití,
>jeho rozumové schopnosti ale budou po sérii mozkových mrtvic
>omezené. Podle izraelské televize Channel 2 to vyplývá z
>výroku jednoho z chirurgů, kteří se podíleli na operacích
>ministerského předsedy.


A co z toho? Co ho čeká ? V lepším případě, zbytek života v posteli, dekubita, pampersy, tekutá strava.
Živá mrtvola.

87381

9.1.2006 20:41

RE: Šaron má prý velkou naději na přežití

hostující 85.?.?.?

Reakce na 87381

A potom ,že prý nemelou!
(Přesto to nepřeji opravdu nikomu!)

87385

7.1.2006 21:45

Arabové a Šaron

jude 62.?.?.?

Mnoho Arabů doufá v premiérovo uzdravení. "Pokud Šaron zemře, ovlivní to mírový proces. Šaron šel dlouhou dobu cestou k míru a je jediným izraelským vůdcem schopným nastolit mír s Palestinci," vyjádřil se Palestinec ze západního břehu Jordánu Džalál Salmán (26).

zdroj: iHNed.cz

87114

7.1.2006 22:04

RE: Arabové a Šaron

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 87114

Jsem rad, ze tomu veris Judo.

Nahle zmeny mysli cloveka se deji, to je pravda. Ale hrichy ktere udelal behem zivota, se jiz odparat nedaji. A tak to bude s kazdym z nas. Nase celozivotni nafukovani bude zaviset jen na milosti Bozi.

87120

9.1.2006 2:48

RE: Arabové a Šaron

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87114

Mozna prezije, mozna vzhledem na levou malo poskozenou hemisferu bude schopen mluvit a myslet. Vzhledem. ze o prave hemisfere nejsou zadne reference to bude mizerie. V kazdem pripade v politice je vyrizeny, a ta nova strana bez sve vyrazne persony nevyhraje volby. Takovy jako Netanjahu je prevalcuji, a jaky je nazor jinych subjektu na reseni palestincke otazky je jasne. V Israeli je to s politickou etikou takova mizerie, ze nejenom clovek ktery nemuze navstit EU, aby ho nezavreli do basy muze byt premierem, ale pokud zacne mit ochotu na nejake kompromisy ohledne Palestincu, staci, aby mu hrozila smrt je povazovan evropskymi politiky za vyznamnou personu, ponekud tragikomicke v pripade cloveka, ktereho nemohli jako premiera pozvat na oficialni navstevu, aby nahodou neskoncil v base. Jeste vetsi tragedii je, ze tato metoda vlka ktere sem tam jenom kousne, ale uz nedavi ovce, se vryla do mysli Palestincum. Takova je realita tvari tvar vetsim krivdam zacnou lidem casem pokladat ty mensi za jakysi pokriveny druh prava.

87262

7.1.2006 21:56

Ariel Sharon - muz miru

Ross Hedvicek 62.?.?.?

Byl to ferovy chlap a opravdovy rovny vojak. A pritel Ameriky, tedy i muj. (Ja jsem totiz American).

God bles Amerika!

87118

7.1.2006 22:42

RE: Ariel Sharon - muz miru

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 87118

No tak s timhle si moc u pana Gejdose(alias Nostradamus) "nesplhnete" [smích] Urcite na vas posle ty jeho "vymysly", aby znicili Ameriku.

87125

7.1.2006 23:11

RE: Ariel Sharon - muz miru

zaplatil 65.?.?.?

Reakce na 87118

(Ja jsem totiz American).
-----------------------------------------------------------------------

Tesilo me!

My jsme zase Cesi a Slovaci.
O svaty Vaclave, vevedo zeme Ceske, nedej zahynouti nam ani budoucim!

Amen!

87127

8.1.2006 0:12

RE: Ariel Sharon - muz miru

Zvědavej 165.?.?.?

Reakce na 87118

>.... (Ja jsem totiz American).

>
>God bles Amerika!

Rossi, jako Američan, bez pravopisných chyb, prosím. [chechtot]

87132

8.1.2006 4:07

RE: Ariel Sharon - muz miru

V. Sodek 84.?.?.?

Reakce na 87118

Byl to ferovy chlap ........ A pritel Ameriky,
tedy i muj. (Ja jsem totiz American).

Asi neplatis dane.Jinak by te muselo srat, ze tve penize jsou pouzivany temi tvymi "ferovymi soukmenovci" k potlacovani zakladnich lidskych prav v okupovane Palestine.
Dle tveho nickname a stylu psani typuji, ze jsi duchodce zijici v Cechach, ci na Morave.
A pokud se hlasis k sionismu, tak pak uz vubec neni o cem dééchat.

87147

8.1.2006 5:30

RE: Ariel Sharon - muz miru

Aja 24.?.?.?

Reakce na 87147

Pane Sodku, vy neznate Hedvicka?
http://www.humintel.com/

87160

8.1.2006 10:32

RE: Ariel Sharon - muz miru

V. Sodek 84.?.?.?

Reakce na 87160

Ne, pani Ajo, neznal.
Ale po precteni clanku uvedeneho na jeho website,
viz.Jaro Filip - Moje oblubene maily

Jak nebyt cizincem
Ross Hedvicek

tak za takovou diskreditaci emigrantu bych mu s chuti nakopal prdel došpičata.

On je totiz American, jak se nam zde snazil naznacit.
Ale nikde jsem se nedozvedel, jestli je obcan USA, Kanady, nebo treba jihoamericke Venezuely.
A kdyz si ze sveho jmena Rostislav udela chazarske Ross,....treba je to zavadejici, treba se mylim...ale tak nejak to na me zapusobilo. Treba je to jen takovej uzvatlanej Nullik.

87166

8.1.2006 11:13

RE: Ariel Sharon - muz miru

V. Sodek 84.?.?.?

Reakce na 87166

Chtel bych dodat, ze me ten pan trochu popletl clankem z floridske navstevy u holice a pak obsahem jineho clanku zneni:
Mladistvym Euro-picam bych rad pripomenul, ze tady jen tak plane neteoretizuju, a ze i ja jsem udelal svou cast a davno. Ti co jsou tady na sme--l vice let si jiste vzpominaji na me historky o tom, jak jsem zaclenoval (ano, ponekud drsne, uznavam) anglicky nemluvici emigranty z Rumunska, Srbska i Somalie do kanadske spolecnosti.
Nechci studovat pana emigranta.Ale co je dobre pro USA at necha jinym, rozumnejsim.

87167

8.1.2006 17:06

RE: Ariel Sharon - muz miru

Aja 24.?.?.?

Reakce na 87166

Mam dojem, ze zije opravdu na Floride. Kdo vi.
Nakonec je to fuk, hlavne, ze je American, ne? [chechtot]

87192

8.1.2006 22:29

RE: Ariel Sharon - muz miru

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 87192

Mozna tak American z Vysosan [chechtot]

87218

8.1.2006 5:11

RE: Ariel Sharon - muz miru

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 87118

To God bless America,uz je zakazane zidy,dokonce i oficelni prohlaseni ,jako Abraham Lincoln ,uz ke konci projevu ,kdy rekl God Bless Amerika ,uz je vymazano,je videt ,ze jste uplne zaspal dobu,myslim ,ze na Sherona budou nejvic vzpominat namornici z lodi SS Liberty.Take ,aby se vam lepsi vzpominalo ,tak si to musite zaplatit kazdy rok s 16,000,000,000.oo dollary pro stat Israel,take jim musite posilat tu nejlepsi vojenskou technologii ,ktera i tak je v ramci spionaze Israelu na dennim poradku,rovnez i filmove studio jez natacelo ze strechy pad vyskovych budov ,Vam to bud estale pripominat ,nebot uzitecnych idiotu na svete pomalu ubyva.
Silverstein Answers WTC Building 7 Charges
Says "pull it" meant to evacuate firefighters, but there were no firefighters in the building

Paul Joseph Watson | January 5 2006

After nearly two years of steadfast silence, Silverstein Properties have finally responded to questions about what Larry Silverstein meant when he told a PBS documentary that WTC Building 7 was "pulled" in the late afternoon of September 11 2001.

Building 7 occupied a city block immediately north of the World Trade Center complex. Photos taken minutes before its collapse show small fires on two or three floors. Building 7 became only the third steel building in history before or since 9/11 to collapse from fire damage. The other two were the North and South towers of the World Trade Center.

Any building that was not owned by Silverstein Properties strangely remained upright.

Photo and video evidence of the collapse shows classic indications of a controlled demolition. The standard 'crimp' in the center-left top of the building and the subsequent 'squibs' of smoke as it collapses clearly represent explosive demolition.

Even Dan Rather, commenting on the collapse for CBS News said that the collapse was, "reminiscent of those pictures we’ve all seen too much on television before, where a building was deliberately destroyed by well placed dynamite to knock it down.”

--------
George Bush insists that Iran must not be allowed to develop nuclear weapons. So why, six years ago, did the CIA give the Iranians blueprints to build a bomb?
The senior CIA officer could see that the Russian was nervous, and so he tried to downplay the significance of what they were asking him to do. He said the CIA was mounting the operation simply to find out where the Iranians were with their nuclear programme. This was just an intelligence-gathering effort, the CIA officer said, not an illegal attempt to give Iran the bomb. He suggested that the Iranians already had the technology he was going to hand over to them. It was all a game.
---------
Pristi Vanoce ,uz Santa Claus nebude!!
JEWS IN TEL AVIV ATTACK, BEAT "SANTA CLAUS"
NEW YEARS EVE CROWD SET UPON SANTA SCREAMING "DEAD CHRISTIAN" AS THEY BEAT HIM!!
This shows the level of utter HATRED that real jews have for Christians!
The best part of this whole story is that the guy they beat, was a JEW! He dresses up like Sanata Claus as a New Years Eve tradition. He walked into...Kráceno (Editor)

87156

8.1.2006 6:05

RE: Ariel Sharon - muz miru

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 87118

>Byl to ferovy chlap a opravdovy rovny vojak. A pritel Ameriky,
>tedy i muj.
Mno, Vy jste nám za posledních pár let pěkně zesenilněl, pane Hedvíček.

87162

9.1.2006 2:54

RE: Ariel Sharon - muz miru

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87118

To je fakt jeho vojaci ferove hodili do baraku granat a pak ty civili co to nahodou prezili ferove postrileli. Nedocistovali jak v Deir Jasin rucne nozi, zrejme meli lepci zasobovani strelivem. V kazdem pripade vzhledem na obrovske sumy, technologickou a politickou podporu jsou USA pritelem Izraele, co za to dostavaji lidickove v Americe zpatky, by me opravdu zajimalo? Mozna by jste me to mohl prozradit. V kazdem pripade mate pravdu v jednom God bless Amerika!

87263

7.1.2006 23:00

pacifista Sharon

Belveder 64.?.?.?

Jak si vubec nekdo muze dovolit sproste napadat velikyho humanistu,pacifistu,cloveka ,ktery usiloval po desetileti o druzbu s arabskym svetem.Svet ztraci velikeho cloveka.

87126

8.1.2006 1:15

Myslim,ze by Arial Sheron neprosel ani u Nurimberskeho soudu,kde si zide udelali sve vlastni,dodatecne zakony.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

http://www.solargeneral.com/hatenews/data/upimages/17bullets.jpg

Why the dying Sharon is a War Criminal, An eye-witness report of the 1982 Sabra and Shatila massacre by Dr. Ben Alofs, MediaMonitors
http://www.mediamonitors.net/drbenalofs1.html

I am a Dutch doctor, currently living in North-Wales. In the summer of 1982 I was working as a nurse in West-Beirut, which at the time was being besieged by the Israeli army.Kratka ukazka z clanku:At the street corners I saw young Lebanese men. They were armed and were looking towards the south. What were they waiting for? Six days later than planned, I returned to burnt-out Akka hospital. An ambulance driver told me that Intissar had been in the nurses' residence in the underground department of the hospital when the Phalangists entered. She was gang-raped and then murdered. Her body was mutilated beyond recognition. Only by the rings on her fingers could her parents identify her.

Intissar cries out for justice. 2000 innocent people cry out for justice. It would give satisfaction, if Sharon ­on a visit to Europe- would be arrested and transferred to Scheveningen prison. Am I being too cynical when I say that Europe is failing when it comes to putting Israeli war criminals on trial? And am I too pessimistic when I say that 'Sabra and Shatila' was neither the first, nor the last war crime committed by Ariel Sharon?


Many rabbis and professionals have told me recently that they fear for their jobs should they even begin to articulate their doubts about Israeli policy--much less give explicit support to calls for an end to the occupation." -- Rabbi Michael Lerner April 28, 2002 in the Los Angeles Times

87136

8.1.2006 4:15

Treba poznat dejiny

Karel 65.?.?.?

Ctete www.jewwatch.com

87148

8.1.2006 14:53

RE: Treba poznat dejiny

zap 65.?.?.?

Reakce na 87148

Dik Karle,

maji to ted lepe zorganizovane. Pryc je provokacni dvouportret Lenin/Chertoff, vse vypada seriozne a kultivovane. Tak se ma delat osveta. Lacine senzacebudeni nema vahu.

87177

8.1.2006 4:41

Jako Lenin ..

albert 70.?.?.?

.. tak i tento masovy vrah si zaslouzi, aby skoncil jako navoskovana mumie v mauzoleu.
Tak jak ex-komuniste se klanili zbytkum sifliticke zakrpatele zrudy jmenem Lenin, tak i zide, a obdivovatele zidu, se muzou brzo klanet zbytkum Sharona-Shinermana.
Shinerman a Lenin maji spolecneho jmenovatele: jsou turko-mongol-evro chazarskeho puvodu (ci spise chazarske internacionalni "diversifikovane" smesi se vsim co se za poslednich 2000 let namanulo, vyznavatele Satana, s nenavisti vuci Kristu a jinym ne jejich "diversifikovaneho" druhu), - a skoncili svuj zivot tak jak skoncili. Jako masovi vrazi a zlocinci.
Slova americke mulatky Kundulizy Rajc, ze "vsichni Americti obcane, dojednoho, se modli za spasu Sharona" jsou to, co dnesni Amerika representuje : LEZ.

87154

9.1.2006 2:59

RE: Jako Lenin ..

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87154

Pravda ja osobne znam jednoho inspektora ze stavby Amika, ktery se zanej urcite nemodli.

87264

8.1.2006 5:15

Doporucuji vsem kdo ctou v anglictine...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 65.?.?.?

"Them or Us"
AIPAC on Trial
By JAMES PETRAS
na www.counterpunch.org

Toto je vec zasadniho, ale zasadniho (bez prehaneni) vyznamu a muze ovlivnit zda a kdy pujde Amerika do valky s Iranem (a nebo take s nekym jinym). Jedna se o aferu odhalenou v r. 2004 a roztouci do stale obludnejsich proporci. Hlavni akteri maji byt souzeni v dubnu (!!) tohoto roku. Lepsi datum vybrat nemohli. Snad, snad se Amerika zacina probouzet... kez by!

87158

8.1.2006 14:36

Proc Izrael musi zutocit prvni..

Peter Veliky 70.?.?.?

Vcera jsem shlednul zajimavou diskusi vojenskych stategistu na Kanadske televizi. Nyni teprve chapu Izraelcu panicky strach z Iranske atomove bomby. Vedeli jste (Vy vsici zidobijci) ze staci jedina atomova bomba na zlikvidovani Izraelske populace? S timhle nazorem na te besede souhlasili vsechny strany vojenskych stategistu. Tez vyslo najevo, ze Iranska klika umistila atomovych bomb production v tesne blizkosti major obydlenych mest.
Nebudu se vubec divit az jedno rano otrevru noviny a v nich bude tucnym titulkem oznameno 'Izrael svrhl atomove bomby na Iranske mamy s detmy'.
Izraelcum to ovsem bude jedno, pujde o jejich preziti.
Jeste se modlete aby to Sharon prezil. Jakmile zezlo prevezme Nentayahu, nad Iranem se zvedne 'atomovej hrib'..
Pekna vyhlidka, co? Jsem zvedav zdali svetovi 'obranci miru' tak jako v Iraku pujdou svymi tely chranit ty atomove sites.

87176

8.1.2006 16:13

RE: Proc Izrael musi zutocit prvni..

TS 213.?.?.?

Reakce na 87176

>Vedeli jste (Vy vsici zidobijci) ze staci
>jedina atomova bomba na zlikvidovani Izraelske populace?

O duvod vic chovat se k sousedum slusne.

>Nebudu se vubec divit az jedno rano otrevru noviny a v nich bude
>tucnym titulkem oznameno 'Izrael svrhl atomove bomby na Iranske
>mamy s detmy'.

Cimz sam sobe podepise ortel.

>Izraelcum to ovsem bude jedno, pujde o jejich preziti.

Nebude. Prave proto, ze pujde o jejich preziti. Uz ted je na ne v regionu nasrany kazdy druhy. Pokud napadnou souseda jadernymi zbranemi, ztrati i ten zbytek pozice, ktery jeste maji. Bez mezinarodni podpory skonci za chvili v mori, a dobre to vedi. Technologickou prevahu sice maji, ale s ponicenou infrastrukturou se jim ji dlouho udrzet nepovede.

Vyroky toho iranskeho hlavouna mi pripominaji vyroky jineho hlavouna o zniceni "Rise Zla". A ten taky zbrojil co to slo.

87183

8.1.2006 16:14

Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 87176

>Tez vyslo najevo, ze Iranska klika umistila atomovych
>bomb production v tesne blizkosti major obydlenych mest.
Která to byla města, to už jsi zapomněl, Kecale Velikej, co?

>Jsem zvedav zdali svetovi 'obranci miru' tak jako v Iraku pujdou svymi tely chranit ty atomove sites.
Já jsem zase zvědavej, kolik se po debaklu propagandy o iráckých zbraních hromadného ničení najde idiotů, kteří uvěří další propagandě Židů a jejich přicmrndovačů o "atomových sites" v "těsné blízkosti major obydlených měst" v Iránu.


87185

8.1.2006 16:31

RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?

Peter Veliky 70.?.?.?

Reakce na 87185

Tu disturbing debatu jsem sledoval na Kanadske telivizi, ne na zpravach z Taborskeho kadibudky.
Ti experti budou urcite vedet vice nez Vy a ja.

87188

8.1.2006 18:38

RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 87188

>Tu disturbing debatu jsem sledoval na Kanadske telivizi, ne na
>zpravach z Taborskeho kadibudky.
Co Ty víš, Rasputine, když jsi v permanentním samohonkovém deliriu, na co se koukáš? A furt Ti ještě nedošlo, že tu kadibudku, odkud rámusíš, má na povel četař Kulíšek.

>Ti experti budou urcite vedet vice nez Vy a ja.
Jako to věděli před iráckým tažením, žejo. Mimochodem, vždycky jsou placeni za "expertýzu" podle objednávky zákazníka.

87198

10.1.2006 23:43

RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?

leho 160.?.?.?

Reakce na 87198

Soudruhu Taborsky, zacina byt pravidlem, ze jak se dostanete do uzkych a nevite kudy kam, tak vytahnete vas nejvetsi vynalez, kadiboudu...

87551

11.1.2006 3:14

RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87551

Kadibudka tam byla, ale i argumentaci, zrejme jste je prehlid sergo. [mrknutí jedním okem]

87578

11.1.2006 22:16

RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?

leho 160.?.?.?

Reakce na 87578

>Kadibudka tam byla, ale i argumentaci

Tak tu argumentaci ja tedy postradam. Muzete kdyztak mi ji, Bartosku, pripomenout??

87668

12.1.2006 3:28

RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87668

Placena expertyza neni argument?

87690

8.1.2006 17:39

RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 87185

Von ten veliký pán to má trochu vygumované v hlavě, soudě podle toho, co napsal tady výše. [velký smích] Jedno je ale jisté - Izrael ty zbraně má - i když se dušuje, že ne - a zřejmě si s přemýšlením, použít/nepoužít nehodlá dělat velké starosti.

Situace se vyhrocuje a můžeme si být jistí, že žádná strana neuhne. USA a Izrael proto, protože si myslí, že se jim nic nemůže stát. Irán proto, že nemá kam. Vrchní propagandisti jako leho, kema a spol. se nemusí namáhat to vysvětlovat, stačí se podívat, jak to bylo v Iráku.

Pravda může být jen na jedné straně, vojenské řešení s nukleárními zbraněmi však příliš pravdu hledat nepomůže. A potom již nebude mít pravdu nikdo, respektive největší pravdu bude mít ten, kdo přežije - nastoupí "mazec" na největší možné ploše - celosvětově.

Nechci jméno Nostradamus vůbec ani zmiňovat, ale už se stalo... je to silnější než já [velký smích] Izrael bude zničen. Svět bude taky víceméně zničen. Nukleární, biologické i chemické zbraně budou použity, ale jen částečně. Bude použita i ještě dosud nepoužitá zbraň, která předčí vše zatím známé o třídu. Vítězství bude na straně Evropy, ale slavit jej nikdo nebude - dokonce jistý pan Pyrhos měl mnohem větší důvod se po svých vítězstvích radovat a slavit, než tomu bude teď ...

Jedno ale tu je ještě nejasné - věřím, že nejužší vedení Izraele velmi velmi hodně zvažují situaci podle Starého Zákona a podle proroků. Na rozdíl od kámoše totiž mají trochu rozum. A ten rozum jim nutně říká to samé, co třeba i já vidím při studiu téhož. Totiž - nyní není vůbec již jisté, že právě oni jsou ti vyvolení ! A to jich mate a váhají, jinak by neváhali vůbec.

hmmm... znalci by si měli ještě občerstvit své znalosti, možná se pletou a vše je jinak. Ostatně to tak bývá dobrým zvykem ! [velký smích]

87195

12.1.2006 1:15

RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 87185

>Já jsem zase zvědavej, kolik se po debaklu propagandy o iráckých zbraních hromadného ničení najde idiotů, kteří uvěří další propagandě Židů a jejich přicmrndovačů o "atomových sites" v "těsné blízkosti major obydlených měst" v Iránu.

<

Jenže na rozdíl od těch pohádek že se Saddám chystá napadnout NYC ABC zbraněma tohle možná pravda je paradoxně proto že US administrativa v kauze Iraq lhala tak v kauze Iran ji bude věřit min lidí.

87678

12.1.2006 2:03

RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?

Aja 24.?.?.?

Reakce na 87678

>
>Jenže na rozdíl od těch pohádek že se Saddám chystá
>napadnout NYC ABC zbraněma tohle možná pravda je paradoxně
>proto že US administrativa v kauze Iraq lhala tak v kauze Iran
>ji bude věřit min lidí.

Ma to logiku, kdyz furt nekdo hulaka "Vlk, vlk, vlk" a vlk nikde, dopadne to jak v te pohadce. Vlk se muze objevit, ale nikdo uz na nej nebude verit.
Pak misto "hledani ZHN" zacne hra na demokratizaci, jako bychom nevedli, ze demokratizace s flintou je kolonizace.

87687

13.1.2006 0:14

RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?

leho 160.?.?.?

Reakce na 87678

>Jenže na rozdíl od těch pohádek že se Saddám chystá
>napadnout NYC ABC zbraněma tohle možná pravda je paradoxně
>proto že US administrativa v kauze Iraq lhala tak v kauze Iran
>ji bude věřit min lidí.

Emmo, ještě nikdy jsem neviděl žádné důkazy módního tvrzení, že Bush lhal. Můžete kdyžtak tady publikovat, jaké měla vláda USA informace na stolech při poradách v Bílém domě v době těsně před svržením Saddáma? Ostatně další důvody napadení Iráku jsme tu už milionkrát diskutovali, jako například 17 rezolucí OSN z důvodu nesplnění podmínek příměří z roku 1991...

87835

14.1.2006 19:50

RE: Serzante, dukazy

Kevin 87.?.?.?

Reakce na 87835

Mily serzante, ukazte mi aspon jeden dukaz, ze Saddam mel zbrane hromadneho niceni. Pokud to neudelate, lzete stejne jako ten vas prezident. Kdepak jsou ty "mobilni laboratore", ktere jsme sledovali na tak hezky vyrendrovanych obrazcich jako z nejake pocitacove hry? Kdepak jsou ty chemicke zbrane ? A nebo je pro vas dukaz tech par zrezivelych granatu ze stopama Sarinu starych 10 a vic let ??? Protoze NIC JINEHO se navzdory velke snaze US army zatim nenaslo. Ja vim, pan otec dnesniho prezidenta toho Saddamovi prodal hodne, ale odpovezte: "Kde jsou ty zbrane hromadneho niceni, kvuli kterym USA zautocili na Irak ???"


A mimochodem. Pokud by mela bezpecnostni rada OSN schvalit bombardovani zeme prokazatelne vyrabejici obrovske mnozstvi zbrani hromadneho niceni, musela by naridit bombardovani USA. Tam se ve vyzkumnych komplexech ve Fort Detrick a v podzemnich laboratorich v Nevade produkuji navzdory mezinarodnim dohodam tisice tun latek, proti kterym je Antrax detska hracka. Geneticky modifikovane viry Eboly, selektivni "geneticke cistice" zabijejici jen lidi s jistymi znaky (cernochy, hispance...). Vzdyt i ten antrax, kterym utocili "teroristi" po 9/11 na kongres USA byl made in USA ...

88179

13.1.2006 0:16

RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?

leho 160.?.?.?

Reakce na 87678

>Jenže na rozdíl od těch pohádek že se Saddám chystá
>napadnout NYC ABC zbraněma

Kdo konkrétně tohle prohlašoval?

87837

13.1.2006 0:35

RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 87837

>Kdo konkrétně tohle prohlašoval?<

Coulterovic Anička jěště předtím něž to začalo někdy v létě 2002.

87840

13.1.2006 1:14

RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?

leho 160.?.?.?

Reakce na 87840

Emmo, Ann Coulter je nezávislá aktivistka a ne členkou vlády USA, to za prvé. Za druhé, máte přesný citát v angličtině? A v neposlední řadě v roce 2002 se dalo něco takového tušit, jelikož jak si všichni velmi dobře pamatujeme, tak Saddám se nějak netajil, že má k dispozici několik tisíc ke všemu odhodlaných sebevrahů a že nikdy neměl v úmyslu splnit dohody z roku 1991, které se týkaly zničení všech iráckých ZHN...

87844

8.1.2006 16:43

Zajimavy clanek - nutno precist

Peter Veliky 70.?.?.?

Podotykam ze tohle nevyslo z kadibudky pana Taborskeho..

http://www.theaustralian.news.com.au/common/story_page/0,5744,17763837%255E601,00.html

87190

8.1.2006 18:49

RE: Zajimavy clanek - nutno precist

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 87190

Žuňkni si ještě jednou samohonky na vyjasnění mysli a řekni nám, co to má společného s Tvým povykováním na Irán, na Irán, Raputine.

87200

8.1.2006 17:17

Ross Hedvicek

Kombajn Kombajnovic 70.?.?.?

Tenhle clovek je trnem v pate vsem levicakum v Cesku. Pri me posledni navsteve jen jsem vyrknul jeho jmeno, vsichni kolem mne zacali nadavat na emigranty. Kdyz Cech nadava, tak je to dobre.
Hedvicek si ve svych komentarich nebere ubrousek pod hubu.
Mohli bychom ho prirovnat k O.Rally z Fox news. Oba se zasadne neserou rici veci tak jak jsou.

87193

8.1.2006 19:01

RE: Ross Hedvicek

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 87193

>Hedvicek si ve svych komentarich nebere ubrousek pod hubu.
To ne, protože ubrousek by někdy nestačil a potřeboval by si držet "pod hubou" kýbl.

87203

8.1.2006 22:36

RE: Ross Hedvicek

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 87203

Kybl by byl moc maly, on by potreboval poradny necky [chechtot]

87221

9.1.2006 3:04

RE: Ross Hedvicek

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87193

To vite blbec je nebezpecny na vsechny strany ja ho znam virtualne par minut a zacinam pro zichr na vsechny strany vopatrnej. [velký smích] [velký smích]

87265

10.1.2006 23:01

RE: Ross Hedvicek

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 87265

Rosta Hedviček je legendární postava českého cyberprostoru. Jeden čas mi od něj chodili v pravidelných intervalech spamy kde popisoval tu svoje zážitky z USA a Kanady (nejlepši bylo jak dělal disjockeye v bordelu kdesi v provincii Ouebec kousek od hranic ze Státy) tu z domova (hlavně z vojny).
Fandové fenoménu "Hedviček" založili na Lidovkách diskusní skupinu "Nesmyslný blábol"která je zasvěcena tomuto originálnímu lidovému filozofovi, historikovi a politologovi http://lidovky.zpravy.cz/diskuse.asp?iddiskuse=nesmyslbla
Své "fanoušky" má i na českém diskusním servru Okoun
http://www.okoun.cz/boards/ross_hedvicek

87547

9.1.2006 3:15

V politice Israelu se nic nezmeni,v ramci Talmud maji k disposici tisice Sheronu.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Israel je v rukach Kabala-rabbinu ,kteri z pozadi ridi politiku Israelu,ktery si z Ameriky udelal Novy Jerusalem,odkud ridi pres Ameriku zahranicni politiku Israelu,Talmud je zakladem vseho ,co Israel a zide -tak zvani provadeji,Talmudem se ridil i Sheron ,od prvnich zacatku vyhlazovani palestinskych vesnic k podvodnemu ustaveni chazarskeho statu se jemnem Israel.
Amerika a Americani ,jsou v situaci neprime okupace temito lidmi,nebrali v uvahu varovani svych narodnich vudcu a dnes je situace pro ne malo zavidehodna o to vic clovek muze kroutit hlavou ,jak muzou evropske narody "nevidet a neslyset" a nebo byt zcela zkoruplovany,bez odpovednosti ke svym lidem ,slouzit zajmum Chazaru ze sve narodem urcene funkce a nejenom politici ,ale cele krestanske organisace slouzi ve veci Talmud.
----------
How Chrsitian and Jewish Zionists and terrorists undermined the US
Looking back, it seems now that 1994 was a special year in US history. It is the year that Jack Abramoff is said to have begun his Congressional shopping spree, looking for US Congress people for sale. It is also the year that Benjamin Netanyahu, Richard Perle, Douglas Feith and other Zionist notables crafted the now infamous “Clean Break” strategy that led the United States into Iraq under the false pretense that Saddam Hussein had weapons of mass destruction, a lie that was crafted by Judith Miller, a Zionist ideologue and possible Israeli intelligence operative
---------
All of this Messianic nonsense is designed to trick Jews into conversion to Christianity. Some Protestant fundamentalists believe if all Jews will convert, their "savior god" Jesus will finally return as He failed to do 2000 years ago. Some others may go this route because they are too lazy to learn Judaism and its complex rules and rituals and look for a shortcut. Jews make conversion very hard to weed-out people like this. Regardless of the reason, a Jew is one that follows Judaism, period.

If our phony Jew above knew anything about Judaism, he would know that Gentiles don't even need to convert to Judaism. There are thousands who have come to proudly identify as a Noachide, or B'nai Noah (children of Noah) while Jews alone are covered by the Sinai Covenant.
--------
Planem ,techto Chazaru ,prevliknutych za zidy je Velky Israel ,sahajici od reky Nilu az po Eufrat a plan ,ze Jerusalem se stane nejhlavnejsim mestem sveta v ramci Jedne Svetove Vlady ,kde nasi krestansti representanti doufaji,ze dostanou ,od tak zvanych zidu zidli,nectou Talmud ,kde se rika ,ze i nejlepsi s Goyimu musi byt utracen.
Arial Sheron ,neni tragedie Israelu,tragedie je ,ze nikdy nestal za sve zlociny pred soudem sveta.
* According to Benjamin H. Freedman, himself a Jew and an apparent long-time associate and confidant of presidents and statesmen, in an address presented in 1961 at the Willard Hotel in Washington, D.C., the Khazars were so belligerent and hostile that they were eventually run out of Asia and scattered amongst the nations of Eastern Europe. Heinrich von Neustadt, around 1300, wrote of them as the "terr...Kráceno (Editor)

87268

9.1.2006 11:35

Na upíra platí kolík do srdce...........

Arielshitstein Arielshitstein (zavináč) yahoo (tečka) com 24.?.?.?

Dokud ten tlustej vampír chrápe,tak by mu měl někdo zatlouct kolík do srdce,než se probudí a zase poletí chlastat Palestinskou krev,hehehe.

87318

9.1.2006 19:34

Pane Nohejle, ideový spřízněnec pro vás...

Vanguard 62.?.?.?

Saudsko-americký profesor se staví za Ahmadínežáda
Autor: Islám Info | Publikováno: 09.01.2006 | Rubrika: Rozhovory

Západní akademický svět je, pokud jde o studia Středního východu, arabistiky a islámských studií, plný profesorů, jejichž pohled na islám se pohybuje od naivního idealismu přes vědomou apologetiku až k nenávisti vůči všemu západnímu, jako v tomto případě.

Z rozhovorů s Dr. Abdullahem Muhammadem Sindim (viz http://memri.org/bin/latestnews.cgi?ID=SD106506), profesorem politických věd, který přednášel na univerzitě v Saudské Arábii a na několika dalších amerických univerzitách.

Otázka: Íránský prezident Mahmoud Ahmadínežád řekl, že si myslí, že holocaust je mýtus. Nicméně také řekl, že některé evropské země trvají na tom, že Hitler zabil během druhé světové války milióny nevinných židů, a zeptal se Evropanů, proč nedají část svých zemí židům, pokud mají pravdu. Jaký je váš pohled na tuto záležitost?

Dr. Sindi: Z celého srdce s prezidentem Ahmadínežádem souhlasím. Nedošlo k ničemu takovému jako holocaust. Tak zvaný holocaust není ničím jiným než židovsko-sionistickou propagandou. Neexistuje žádný důkaz, že by jediný žid byl v nacistickém Německu nebo na okupovaných územích zplynován nebo spálen. S propagandou holocaustu začali sionističtí židé, aby získali celosvětovou sympatii k vytvoření Izraele po druhé světové válce. Detailně jsem to popsal ve své knize (The Arabs and the West: The Contributions and the Inflictions).Také jsem napsal detailní článek “Holocaust je typický sionistický mýtus”. (viz http://abbc.net/sindi/typic.htm)

Prezident Amhadínežád má na sto procent pravdu a je na sto procent logický, když říká, že pokud evropské státy trvají na tom, že nacistické Německo zplynovalo a spálilo šest miliónů židů, pak by Německo nebo Rakousko mělo být skutečně místem pro tento ničemný stát Izrael. Ve skutečnosti je tento nelegální a nelegitimní stát tím, kdo provedl skutečný holocaust proti palestinským lidem (viz http://info.pravdaoislamu.cz/index.php/jasir-arafat), jak muslimům, tak křesťanům.Otázka: Poukázal jste na to, že sionistický režim v Izraeli rozšiřuje své zbraně hromadného ničení, zatímco americká administrativa to neodsuzuje. Odkud pochází tento rozpor?

Dr. Sindi: Tento rozpor pochází ze skutečnosti, že samotné Spojené státy jsou ovládány židy. Nejmocnější židé na světě jsou ve Washingtonu a ve Spojených státech. A protože Amerika vždycky jedná jako izraelská kolonie. Díky tomu Spojené státy vládnou celému světu, ale ve skutečnosti mu vládnou židé, jak řekl před dvěma lety malajsijský premiér.

USA se bojí, že Írán představuje hrozbu pro jejich vojenskou a politickou vládu nad arabskými a muslimskými zeměmi, a z toho důvodu se snaží útočit na Írán, Hizballáh a Sýrii, protože Spojené státy jednají jménem státu Izra...Kráceno (Editor)

87375

9.1.2006 19:35

RE: Pane Nohejle, ideový spřízněnec pro vás...II.

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 87375

Američtí židé jsou v extrémně mocné pozici. Tvoří pouze dvě procenta americké populace, ale ovládají média, vládu a americkou zahraniční politiku.Otázka: Jednou z velkých myšlenek Ajatolláha Imáma Chomeiniho bylo, že Íránská islámská revoluce nebyla spojena s Východem ani Západem. Řekl byste nám, je Islámská revoluce stále nezávislá na západních a východních mocnostech?

Dr. Sindi: Ano, přesně. Je to v Koránu, a Imám Chomeini velmi jasně zdůrazňoval, že jsme islámští lidé, a že nebudeme následovat kapitalistický imperialistický západ, ani komunistický a socialistický východ. V důsledku toho Írán stál jako unikátní příklad mezi těmito dvěma giganty, kteří proti sobě bojovali v tak zvané studené válce, a dokázal si udržet nezávislost jak na Sovětském svazu, tak na Washingtonu.

Jak víte, pro malý národ je těžké bojovat proti velkým gigantům, ale Írán uspěl v boji proti největšímu Satanovi, jak ho Imám Chomeini nazýval. Všichni Arabové v Saudské Arábii, Maroku, Libyi a Africe vědí, že Chomeini měl pravdu, když říkal, že Washington a Spojené státy jsou velkým Satanem.

Po kolapsu Sovětského svazu dostal Washington svobodu dělat si ve světě cokoliv se mu zachce. Není žádná opoziční síla, která by jeho brutalitu zastavila. V důsledku toho Washington začal diktovat a vměšovat se do záležitostí arabských zemí, protože všechny uznávají slova Imáma Chomeiniho o velkém Satanovi.

Převzato z Islám Info

http://www.eurabia.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=159

87376

11.1.2006 3:12

RE: Pane Nohejle, ideový spřízněnec pro vás...

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 87375

Israel dnes ma na stovky nuklearnich zbrani s pomoci Britanie a s pomoci zidovske Ameriky ,kde si zide ,co by ,jakoby Americane odhlasovali,jakokoliv "pomoc" statu Israel,takze ,tak jak zide Rotchild a zid Balford si odhlasovali ten slavny dokument k ustaveni statu Israel,Balford ,co by Brotsky obcan,co by zide ,jakoby Americane,proste ,je treba jit ke korenum veci.Dnes se lide divi ,co to ti politikove Iranu a jinych rikaji o zidovstvi ,ale oni maji v zaklad epravdu,zidovska moc se "upekla" pomoci krestanskych politiku,ale ve zkutecnosti dobre maskovanych zidu,nekde ,uz se maskovat nepotrebuji ,nebot jsou ve vlade a ridi "krestansky stat",tam ,kde jeste nejsou plne u moci ,tak ,tam je situace jina.
nakonec v cele mezinarodni politice by zide naprosto ztratili svuj vliv ,kdyby se ridili heslem ;Nedelej jinym to ,co sam nemas rad !!"Takovou politiku ovsem neprijmou ,to neni v jejich planu,v jejich planu je rozestvat muslimske zeme proti zemim krestanskym a opacne,tak ,jak to udelali ve vsech predchozich valkach,takze i na "Mirove konferenci" se ptali lide ,zda v Americe take vubec ziji krestane,kdyz cela delegace ,co by za krestanskou zemi byla zidovska.
Nakonec ,ruska revoluce ,nebyla vubec ruska,ze ano ,ale zidovska .kdyz 520 komisaru vladnoucinad zivotem a smrti bylo pres 480 zidu a u ostatnich nemuzem s jistotou rici jejich puvod,co to jen trvalo Leninovi ,nez se prislo na to ,ze to je Scrul-Blank -zid.
Takze ,hodne spinavosti na vrub krestanu delaji zide na vlivnych mistech,ale u muslimu je to s obtizemi,trochu se to dari v Iraku ,kde kurdove jsou povazovani za zidy a jejich mluvci je zid ,co by "kurdsky vudce" ,tak ,jak s delnickym vudcem Leninem.
Proste ,zide dokazali vytvorit v radach krestanu s podplacenim a politickou moci dokonaly zmatek,ze nikdo nevi ,kdo je kdo?
Politici si s tim hlavu lamat nemusi,ti ziji ,jak jepice ,jenom po dobu sveho funkcniho obdobi,co to prinese narodu,zda spatne a nebo dobre ,neni na jejich mysli,hlavne ,ze to prinese jim a podle toho to tak vsude vypada a bude to cim dal tim horsi.
Dnes staci se podivat do Prahy,za komunismu nikdo ani zida nevidel a dnes,mate je pomalu vsude,stat dokonce plati skody zpusobene jejich podvody-Israel za zidy neplati nic,to jen neznaly a kolaborujici krestane ,plati vsechno ,co jen ma nadech zidovstava.
Muslimske zeme maji lepsi soudrznost ,narodni a nabozenskou ,nez zeme krestanske,zde se uz vubec neda ani mluvit o nejake soudruznosti.Takovy Vaclav Sladek by si za heslo:"Budeli kazdy z nas z kremene ,bude cely narod z kvadru"odslouzil sva trestanecka leta za rasismus na Pankraci ,mozna i v cele ,kde byl K.H. Frank.
Takze,nedivme se kritickemu postoji ,muslimskych zemi ,kde kolaborace s zidy ,zatim nema misto,maji mnohem zdravejsi nazory na vec ,nez zmatenykrestan ,jez je prilis pod vlivem svych zkorumplovanych krestanu a jakoby krestanu.

87577

11.1.2006 3:19

RE: Pane Nohejle, ideový spřízněnec pro vás...

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87577

Mel by jste psat casteji Cesky, radeji min prispevku, ale prelozit to. [smích] [smích]

87579

11.1.2006 10:56

Prekladat ,neprekladat ,clanky,tot otazka.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

To jsme probrali uz nejmin desekrate,nas narod se ponejvice zklada z kritiku na praci druhych ,mnozi z nich nic neprelozi ,ale ,kdyz vidi preklad nekoho druheho ,tak se octnou na koni v tom ,co spatneho prelozil a proto ja zachovavam i ke skode neanglicky ctoucim ctenarum ,originalni test ,abych nebyl vlacen nekonecnymi stratami casu v neplodne diskusi ,ktere skovo ,co znamena.Je mi to lito ,ale takova je zkutecna pravda s prekladem ruznych i kdyz velmi zajimavych clanku,tak mi "odpuste me viny a mejte se mnou soucit."
Arial Sheron byl dokonce nazvan muzem miru,tady lze pochybovat o zdravem rozumu navrhovatelu,protoze v ramci jejich bodovani ,by byl asi Arial Sheron posledni,predbehnuty mnoha jinymi vytecniky tohodle sveta,mozna ,ze to je jak s Mandelou ,ktery za sve revolucni praxe zabil par odpurcu ,potom dostal rozum a dal se na cestu miru a tim si vyslouzil byt jmenovan.
Tak,tedy zakladni pravidlo ,byt navrzen je ,aby, jste nejdrive byli zly a necitelni,potom dostali rozum a zacli razit opak sveho puvodniho pusobeni a cena miru Vas nemine,co ti poctivy ,co nikdy nikoho nezabili,tak ,to je pisek v mori a nestoji za to.Muzem to videt i na zaslouzenych bolsevickych vudcich i takovy Marx na skonku zivota se zase pridal k judaismu ,jakozto potiratel vseho cirkevniho v hodine smrti se nechal na posledni cestu zaopatrit knezem,proste lide se meni podle menicich se okolnosti.Ja jsem takhle dospel k presvedceni ,ze cenu miru muze dostat i nejvetsi darebak,nebot dnesni svet nezna uz ,co je spravedlnost a o moralce se nebudu uz vubec rozepisovat, mladym lidem by se to mohlo zdat ze dohanim Julius Werna v oboru fantasie.
Zide nas uvadeji do sveta fantasie profesionalne ,ale realita pro nas zapovezena ,je ta ,ze zide ,nejsou zide ,ale Chazari,necht ,tedy v originale z zidovskych-chazarskych pramenu se presvedcime.
"There is an abundance of ancient place names in the Ukraine and Poland, which derive from 'Khazar' or 'Zhid' (Jew)." (Arthur Koestler, The Thirteenth Tribe, Random House, 1967, p. 145).
the Idumeans (Edomites) were...made Jews...and a Turkish people (Khazars) were mainly Jews in South Russia...The main part of Jewry never was in Judea and had never come out of Judea." (H.G. Wells, The Outline of History, 3rd ed., MacMillian, 1921, p. 494).
Takze ,slovo na zaver,zide ,nejsou zide ,vsechno ostatni jsou,ale ne zide.Jeste na vic nejsou Bohem vybrani a ani nemohou byt,nejsou zide,neni jejich otec biblicky Abraham a nebo Mojzis,nejsou zide,ale za to lzou svetu o vsem moznem a koukaji vsude ,kde z koho vyrazit nejaky ten dollar a dostat se k moci vsude ,kde to jde,Joe Slovo ,litevsky zid tancoval s cernochy na podiu,jen ,kdyz je mohl revolucne ovladat.
Zid ,Zapata (tak se ovsem ve zkutecnosti nejmenoval ) topil Mexicany v krvy revoluce,tak ,jak bolsevici i s velkym delnickym vudcem ,ktery nikdy nedelal ,mimo revoluce,vsichni ,tak zvani zide.
Svet by si mel v teto otazce ,jednou pro vzdy udelat jasno,kdo je kdo,aby si z nas ,tak zvani zide nedelali sasky.Ty ,jez rikas ,zes chudym ,ale ty jsi bohatym,ty jez rikas ,ze s zid ,ale jim ...Kráceno (Editor)

87613

12.1.2006 3:38

RE: Prekladat ,neprekladat ,clanky,tot otazka.

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87613

Mozna aspon to co pokladate za velmi dulezite. A gramatika ci nejake drobne nepresnosti, to se vytribi aniz by jste s tim musel ztracet cas. Co clovek to nazor. [smích]

87691

11.1.2006 22:38

Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot

leho 160.?.?.?

...palestinskeho a izraelskeho. Kdyz zemrel Arafat, tak Izraelci udalost presli bez nejakych incidentu, strileni do vzduchu a bez jakychkoliv oslav. Jakmile se rozsirila zprava, ze Saron je v nebezpeci zivota, tak Palestinci hned zacali slavit strilenim do vzduchu a pecenim cukrovi, mimo jine. Palestinska kultura je kulturou smrti a destrukce vsech pozitivnich hodnot nasi civilizace...

87669

11.1.2006 22:39

RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot

leho 160.?.?.?

Reakce na 87669

...vsech narodu vcetne palestinskeho a izraelskeho...

87670

12.1.2006 3:39

RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87670

Chcete rict, ze kdyz umiral Arafat, tak sionisti se modlili u zdi narku, jo? Tedka nemluvim o charedim, ale o sionistech!! [oči v sloup]

87692

12.1.2006 4:20

RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 87692

4 R. Bartošek

Když umíral rafík raís PA (soudruh prezident) Yassir Arafat, tak se pravděpodobně moc Židů u Zdi nářků za něho nemodlilo, možná pár, vždycky se najdou lidé, kteří se modlí či pláčí za umírajícího či zemřelého a může to být nejenom člověk ale i zvíře. Pokud si pamatuji, takové - hlavně ženy - profesionální plačky se vyskytovaly i v Česku, které za určitou peněžitou odměnu, plakaly a hlasitě naříkaly (podle tarifu) za nebožtíka jeden den nebo i více. Za více peněz více muziky, resp. více pláče a nářku. [mrknutí jedním okem]

Nicméně - a můžete si to najít v archivu Jerusalem Post - rozhodně nedocházelo ke spontánním projevům radosti, pečení sladkostí a rozdávání bonbónů, jako k tomu dochází v dnešní Palestině (Gaza a West Bank). Židé, podobně jako jiné civilizované národy, mají či zachovávají při takovýchto příležitostech - na rozdíl od dnešních arabských barbarů - určitou úroveň, určité dekorum.

Vláda státu Izrael naopak vycházela vstříc všem požadavkům představitelů Palestinské administrativy, nabídla helikoptéry, letadlo pro převoz, otevřela letiště, umožnila volný přístup novinářům, otevřela hranice, atd. atd. a to nejenom při jeho umírání ve Francii, ale zvláště pak při jeho pohřbu v Palestině.

Tak se totiž chovají normální lidé, i když mají či v minulosti měli se svými protivníky problémy, ale palestinská sběř naplněná bezednou a nesmyslnou nenávistí ke všemu izraelskému se chová tak jak se chovají dnešní Palestinci, jako sběř.
[oči v sloup]


87697

12.1.2006 4:47

RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87697

No mozna kdyby Palestinci sedeli na zadku ve vlastni zemi a ne za plotem v pasmu Gazy, tak by byli taky vice kultivovanejsi, nemyslite pane Arkan? [mrknutí jedním okem]

87701

12.1.2006 4:59

RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 87701

4 R. Bartošek

Po této vaší reakci jsem dospěl k názoru, že my dva si už nemáme v budoucnosti co říci. Have a nice day and , most importantly, do not react to my contributions, consider it as "Cease and desist order". [oči v sloup]

87704

12.1.2006 5:15

RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 87704

Ja na vas nereaguje vetsinou odrazim vypady, i kdyz posledni dobou jste opravdu slusny. Zvedavec je vsak otevrene forum, takze pokud vyslovite svuj nazor tezko si muzete vyvesit povoleny seznam potencionalnich diskuteru s pravem reakce na vas prispevek. Ja taky musim odpovidat na podnety pochybne hodnoty, ci pacifikovat osobni utoky. Delam to i kdyz se skripenim zubu ( penize mozna jde tisknout, ale s casem je to horsi hezky to vyjadril Capek, nepochybuji ze vite co myslim), jako zarny motivacni vzor se mi jevi ustupky Hitlerovi- cesta do pekel. Pokud vam svobodne diskusni forum nevyhovuje, bude te si muset najit nejake ktere bude v souladu s vasimi predstavami. Ja vam mohu slibit jedine, co uzivam pro vsechny. Pokud nenapadaji, nenapadam, ale kdy a na co se rozhodnu reagovat nema s vami ( ani jinou osobou) nic spolecneho. Taky hezky den.

87706

12.1.2006 9:56

RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot

V. Sodek 84.?.?.?

Reakce na 87706

Gratuluji, Rene.
Respekt.

87738

12.1.2006 8:26

RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot

leho 64.?.?.?

Reakce na 87692

>Chcete rict, ze kdyz umiral Arafat, tak sionisti se modlili u zdi
>narku, jo? Tedka nemluvim o charedim, ale o sionistech!!

Bartošku, neslyšel jsem nikdy o Izraelcích že by slavili, když zabili nějakého předního teroristu nebo když zemřel Arafat. Naproti tomu Palestinci se chovají jako zvěř, stačí vzpomenout na arafatův pohřeb a třeba také na jejich oslavy při útocích 9/11. Jejich kultura je kultura smrti což je třeba si uvědomit...

87724

12.1.2006 13:36

RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 87724

Ano je to kultura smrti, ale jejich smrti. V podstate je to sebedestrukcni a smrtonosna kultura odporu proti nespravedlivemu utlaku, tot vse... [vyplazený jazyk]

87756

12.1.2006 14:05

RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot

TS 213.?.?.?

Reakce na 87756

>Ano je to kultura smrti, ale jejich smrti.

Co se tyce smrti a odporu jako alternative k okupaci, jista paralela existuje i v ekonomii.
http://en.wikipedia.org/wiki/Poison_pill

87760

13.1.2006 1:24

RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot

leho 160.?.?.?

Reakce na 87756

>Ano je to kultura smrti, ale jejich smrti.

Pokud je mi známo oběti palestinských sebevrahů jsou téměř výhradně nepalestinští civilisté...

87845

13.1.2006 18:52

RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 87845

>>Ano je to kultura smrti, ale jejich smrti.
>
>Pokud je mi známo oběti palestinských sebevrahů jsou téměř
>výhradně nepalestinští civilisté...


A co oběti "řezníka", či "buldozeru" (ty přezdívky jsem mu nevybrala já) Šarona.
Divíte se , že Palestinci slaví? Oni na rozdíl od těch "civilizovaných" lidí mají s tímto člověkem velmi zlé zkušenosti a dobrou paměť.

87936

13.1.2006 21:58

RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot

leho 64.?.?.?

Reakce na 87936

Dášo, psal jsem o obětích palestinských teroristů, takže já o voze vy o koze. V předchozím příspěvku jsem se nedivil, ale psal jsem o palestinské kultuře smrti. Jistě si pamatujete jak se chovali když zemřel Arafat, chovali se mírně řečeno jak divá zvěř. Pokud se ztotožňujete s jejich kulturou raději než s kulturou západní, tak prosím, je to vaše věc...

87972

14.1.2006 19:06

RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 87972

>Dášo, psal jsem o obětích palestinských teroristů, takže
>já o voze vy o koze.

Ale vůbec ne Leho. Já totiž nedělím terorismus na Palestinský, Izraelský, Irský, Americký či jakýkoli jiný. Následek je vždy stejný - smrt nevinných lidí.

88172

14.1.2006 19:46

RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot

Aja 24.?.?.?

Reakce na 88172

Zdravim, Daso, dala jsem vam tu dve adresy, tykajici se druhe Intifady, nevim, zda to bude k precteni, mam to ve francouzstine (je to pomerne dlouhe, byla jsem lina to prekladat a takhle mi to prelozil Google).

Souhlasim s vami.
Sekani hlavicek je fuj, obalit se bombou a nechat se vybouchnout v davu je fuj, divat se na to, jak izraelska armada vrazdi palestince je fuj.
Od zacatku druhe Intifady do kvetna 2 004 bylo 4 046 mrtvych.
3 057 Palestincu
919 Izraelcanu (Izraelcu?)


http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=fr&u=http://www.monde-diplomatique.fr/cahier/proche-orient/chronointifada2part1&prev=/search%3Fq%3DChronologie%2Bde%2Bla%2Bdeuxi%25C3%25A8me%2BIntifada%2B%26hl%3Den%26lr%3D%26sa%3DG

http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=fr&u=http://www.monde-diplomatique.fr/cahier/proche-orient/chronointifada2part2&prev=/search%3Fq%3DChronologie%2Bde%2Bla%2Bdeuxi%25C3%25A8me%2BIntifada%2B%26hl%3Den%26lr%3D%26sa%3DG

88178

14.1.2006 20:13

RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 88178

Také zdravím Ájo, díky za link, ale francouštinu neovládám takže tady si moc nepočtu.

88191

14.1.2006 20:37

RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot

Aja 24.?.?.?

Reakce na 88191

>Také zdravím Ájo, díky za link, ale francouštinu neovládám
>takže tady si moc nepočtu.

>
>
Ja myslela, ze vam to Google prelozil do anglictiny.
Neprelozil, nebo to nefunguje? Mne ten preklad, i kdyz vselijaky, ukazal.

88200

14.1.2006 3:00

RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 87724

Zrejme se sionisti lepe kontroluji a ovladaji nemyslite? Mozna je to i jinak, my taky nestrilime salvy z kanonu, kdyz porazime dobytek. [pláč]

88048

14.1.2006 20:26

RE: To je nesrovnatelná aktivita.

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 88048

Když v nerovném boji zabíjí strana, která je nejen favorit díky výzbroji ale skutečně silnější, tak proč by oslavovala? Vždyť je to normální. To je jako kdy budou hrát hokej Horní Hodkovičky proti národnímu mančaftu, kdy tá nároďák gól, kdo se proboha bude divit? Jó ale kdy daj hodkovičky branku, to se bude střílet do vzduchu i tam. Mimo to že domácí vždycky více slaví při obraně před okupanty, pokud se nebojí, nepamatuju se že by Wehrmacht jásal když zastřelili někoho někde na ulici, ať už v Paříži nebo v jinde.

88194

14.1.2006 1:46

Dobre informovani,oproti Lehovi.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Palestinci jsou kruti k zidum,okupantum,chazarum,zionistum ,cim to asi je ? Ze by byli dobre infromovani , "s kym maji tu cest".Nakonec cast posudku si mohou precist z historie o "laskavosti" techto okupantu v minulosti,ze ano?

These Christians are but a few of the 100,000,000 Christian innocents who were exterminated by All Anti-Christian Jewish Red Commissars in Russia under the orders of Trotsky, the Jewish Commissar of Commissars. Yet Spielberg will never Direct a "Schindler's List" Movie for them or their genocide. Why is that? Because Jews did it.

My relatives and my fellow Christians were murdered in the USSR under Jewish Marxism between 1917-1945, and many of the Marxists came to Russia from New York to do this to Christians in 1917 after Jacob Schiff, the Jewish anti-Christian maniac banker who owned The Guaranty National Trust, the largest bank in the United States, financed Lenin and Trotsky $35 million for the Red Revolution and the mass killing of these Christian souls. We must never forget this.
-------
"Lavrentija Berija composed the resolution to murder 27,500 Polish officers, soldiers and civilians. When the mem-bers of the Polit-Bureau gathe-red on March 5, 1940, Berija’s resolution was adopted and subsequently carried out in Katyn and other places."
Der Spiegel, Germany, 8/1996, page 147.

Along with most members of the Polit-Buro, Berija was also a Jew. The International Military Trubunal of Nuremberg charged the German Wehrmacht and the SS for the Katyn-Massacre. The German defendants were not permitted to defend themselves against the Katyn indictment as they were not allowed to produce evidence against Auschwitz accusations.

V dobe druhe svetove valky se zidovske Capo vyznamenalo na vsech veznich,bez rozdilu.
Teeth were pulled out and limbs were chopped off bodies by Jewish hands. (Josef Zelkowicz in Trunk, 1972, p. 510)


88039

14.1.2006 2:32

RE: Dobre informovani,oproti Lehovi.

leho 64.?.?.?

Reakce na 88039

>Palestinci jsou kruti k zidum,okupantum,chazarum,zionistum

Jsou také krutí sami k sobě. Neváhají mimo jiné obětovat také své vlastní děti pro dobro věci. Zkrátka vyznávají kulturu smrti. Děkuji pěkně, já s takovým národem nechci nic mít...

88044

15.1.2006 0:53

Leho-Děkuji pěkně, já s takovým národem nechci nic mít...

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Mate pravdu ,proto byste meli z Palestiny vypadnout tam ,kam patrite.
Cela staleti zili Palestinci-Arabove ,krestani v miru s irackymi zidy,az do doby kdy askenazi-chazar terroristi se zacli nezakonne stehovat do Palestiny,takze od techto dablu se naucili se jim branit,proto dnes na ne pouzivate to nejhorsi,protoze dobre vite ,ze pravo je na jejich strane,israel vyrostl na lzi a nasili a take tak jednoho dne sejde s povrchu zeme.
Sharon v roce 1956 v zidovskych novinech rekl:
"Neznam nic co je nazvano Mezinarodni principly. Prisaham, ze upalim kazde palestinske dite, ktere se v teto oblasti narodi. Palestinska zena a dite je daleko nebezpecnejsi nez muz, protozo palestinske dite zarucuje, ze generace bude pokracovat, ale muz limituje nebezpeci. Prisaham, kdybych byl jen izrealsky civilista a potkal jsem palestince, ze jej upalim a necham je trpet pred tim, nez jej zabiju. Jednim zasahem jsem zabil 750 palestincu (v Rafah 1956). Chci podporit me vojaky aby znasilnovali arabske divky nebot palestinske zeny jsou sluzebnicemi Zidu a my jim muzeme udelat cokoliv chceme a nikdo nam nemuze rici co mame udelat ale my rikame jinym co maji delat.
Ariel Sharon, current Israeli Prime Minister, In an interview with
General Ouze Merham, 1956

"Kdyz ma dospely muz sex a malou divkou je to nic." Kethuboth 11b
"Pokud je zid pokousen delat zlo, ma jit do jineho mesta kde ho jini neznaji a vykonat je tam." Moed Kattan 17a
"Jen Zide jsou lidmi" Baba Mezia 114a - 114b
"Zid muze krast od nezida." Baba Mezia 24a
Dale rikaji ze Marie spala s mnoha muzi, ze Jezis (as) byl ukrizovan za carodejnictvi, ten kdo prolije krev nezida se rovna tomu, kdo obetuje Bohu. Zid muze mit sex s ditemem dokud jemu neni 9 let. Devce 3 roky a jeden den je zpusobila mit snatek - intimni styk a pokud s nim ma sex zemreleho manzela bratr, pak pripada jemu.... a dalsi.
Myslite si ze kdyby ty protokoly byly pravdive, ze zide by se k nim verejne priznali? Nerikam, ze vsichni jsou spatni, ale taky nebudu tvrdit, ze se s nima budu prateli a vyhledavat jejich spolecnost. Budu se k nim chovat slusne, jako k jinemu cloveku, ale Buh nas pred jejich naturou varoval a my i ,kdyz si myslime ze zrovna ten ci onen je hodny, nevidime do jeho srdce.

Zjeveni s. Jana,3-9Aj,davamt z zberi satanovy ty,jez kteriz se*pravi byti zide a nejsou,ale klamaji.

88262

15.1.2006 1:13

RE: Leho-Děkuji pěkně, já s takovým národem nechci nic mít...

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 88262

Já se k nim chovám jako k jinejm lidem, protože tím pro mě jsou. Pokud se chovaj jako lidi tak je tak vidím, pokud by mě snad chtěli dát najevo že si nejsme rovni, v tem moment se přestanu s nima bavit.

88266

15.1.2006 13:55

Tady nejde ,kdo s kym mluvi a jak,tady jde o to,kdo je zlodej a kdo postizeny.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Kdo ,krade a kdo je okradeny,proto UN nazyva Israelske okupacni jednotky jejich pravym jmenem.Tito ,tak zvani zide nikdy do teto zeme nepatri,95% dnes ,tak zvanych zidu v Isrealu jsou Chazari.
willie_175: ACCORDING TO THE STANDARD JEWISH ENCYCLOPEDIA 96% OF ALL THE JEWS KNOWN TO THE WORLD TODAY ARE THE DESCENDANTS OF THE KHAZAR TRIBES OF RUSSIA, EASTERN EUROPE AND WESTERN MONGOLIA; THESE ARE THE ASKNAZI JEWS, THE OTHER MAJOR SECT OF THE JEWS ARE THE SEPHARDIC JEWS,

willie_175: AND THEY ARE A BASTARD PEOPLE FROM THE MIXING OF THE CANAANITES, HITITES, AMORITES, PERIZZITES, HIVITES, JEBUSITES, GIRGASHITES, KENITES, EDOMITES AND SOME TRUE ISRAELITES. THE JEWS HAVE NEVER BEEN ISREALITES; THEY ARE NOT ISRAELITES NOW; AND THEY WILL NEVER BE ISRAELITES.
Kdyz nechcete s nikym mluvit ,kdo si mysli ,ze je neco vyssiho nez Vy ,tak proc nasi statnici a politici mluvi (lezou po kolenou )s takzvanymi zidy,kteri nejsou.
"We Jews regard our race as superior to all humanity, and look forward, not to its ultimate union with other races, but to its triumph over them."

Goldwin Smith, Jewish Professor of Modern History at Oxford University, October, 1981

Anglicky kral ,udelal konec ,vydridustvi zidu,tou dobou asi nevedel ,ze je antisemitista na vydriduchy.
And if anyone die indebted to the Jews, his
wife shall have her dower and pay nothing of that debt;
and if any children of the deceased are left under
age, necessaries shall be provided for them in keeping
with the holding of the deceased; and out of the
residue the debt shall be paid, reserving, however,
service due to feudal lords; in like manner let it be
done touching debts due to others than Jews.

Magna Charta, Section 11

V dnesni Americe soudi Abramoff ,jez okradal krestanske a indianske organisace o dollary na svoje osobni konte ,podivny "Bozi "vyber techto samovyvolenych ,al ek cemu,spionaz v Americe a podrazy vseho druhu,coz uz vedeli v Anglii o nekolik stoleti zpet.
I know thy works, and tribulation, and poverty, (but thou art rich) and I know the blasphemy of them which say they are Jews, and are not, but are the synagogue of Satan. Rev 2:9

Behold, I will make them of the synagogue of Satan, which say they are Jews, and are not, but do lie; behold, I will make them to come and worship before thy feet, and to know that I have loved thee. Rev 3:9

Neni divu,ze tisknou cenzurovanou Bibli a roznaseji ji kde komu a na druhou stranu nuti Vatikan vymazat vsechny zminky o spatnostech zidu.

Propaganda tisiciletych lzi:Gittin 57b . Claims that four billion Jews were killed by the Romans in the city of Bethar.

Gittin 58a claims that 16 million Jewish
children were wrapped in scrolls and burned alive by the Romans.

88328

16.1.2006 1:54

Kdysi, chudak je dnesnim agresorem,presvecte se samy v jejich ponizenosti roku 1919

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

http://globalfire.tv/nj/graphs/1919holo.gif

Dnes ,uz neprosi o pomoc ,"v nouzi" strachu o zivot ,dnes diktuji mezinarodni politiku,vlady se jich boji,politici maji plne kalhoty,tak ,jak posledni pripad ukazuje v Norsku,co to ma delat s Israelem a jsou cely bez sebe.Holocaustova propaganda vykonala svoje s pomoci kolaborantu a bozich prisluhovatelu se dnes zide stali vedouci silou sveta ,jejich cinnost muzem najit jak v Rusku ,tak v Americe a tak i prisluhovani vsech malych statu nasledujicich "supervelmoci" ,co nasleduji Israela sve domaci-stinovou vladu.
Norwegian government supports Israel's war on Palestine
("for fear of the Jews"?)
The Norwegian government has long supported Israel and has been active in years of attempts to broker peace between the Israelis and Palestinians. That's what Prime Minister Jens Stoltenberg tried to stress, when downplaying the boycott call by the Socialist Left party (SV).

Finance Minister Kristin Halvorsen hails from the Socialist Left herself, and acknowledged her party's boycott call. She tried to distance herself from it, stressing that the boycott wasn't government policy, but the damage was done.

Israel's ambassador to Norway immediately appeared on Norwegian Broadcasting (NRK)'s nightly news, to complain about and criticize the boycott call. Norwegian Foreign Minister Jonas Gahr Støre felt compelled to send a letter to the Israelis, in an attempt to clarify that the government doesn't condone a boycott and remains a supporter of Israel.
In an interview for IRIB on the 2004 American elections, Sindia said the American people "are easily brainwashed, they do not understand anything about parties or international affairs, and they have very little understanding of what is going on the Arab and Muslim countries."

"The Jews run the media and the Jews brainwash the American people [about] the Arab-Israeli conflict, and they do not understand what is going on," he said. "It is true that Americans do not want their children ... to be [be drafted into] the army or to go over [to Iraq] to die. …"
"Wars are the Jews harvest, for with them we wipe out the Christians and get control of their gold. We have already killed 100-million of them, and the end is not yet." (Chief Rabbi in France, in 1859, Rabbi Reichorn).
"Ambassador Henry Morgenthau declared 'America is our Zion.'" (America Our Zion, Says Morgenthau Assailing Zionism, The World, June, 27, 1921, p. 22).*

88445

Příspěvků: 245

06.01. 23:14 kema  Kralovsky cernobile
07.01. 01:09 Mark  RE: Kralovsky cernobile
07.01. 01:23 zaplatil  RE: Kralovsky cernobile
07.01. 10:37 kema  RE: Kralovsky cernobile
07.01. 14:57 zaplatil  RE: Kralovsky cernobile
07.01. 15:25 Arkan  RE: Kralovsky cernobile
07.01. 15:43 zaplatil  RE: Kralovsky cernobile
07.01. 16:22 Arkan  RE: Kralovsky cernobile
09.01. 14:27 Pavel -Čert- Němec  RE: Kralovsky cernobile
08.01. 13:57 JOHNY_FiASKO  RE: Kralovsky cernobile
09.01. 01:50 Rene Bartosek  RE: Kralovsky cernobile
07.01. 00:33 Old Shatterhand  Není hezčího nekrologu pro Ariela Šarona
07.01. 06:18 karel4u  RE: Není hezčího nekrologu pro Ariela Šarona
07.01. 12:57 krysa  RE: Není hezčího nekrologu pro Ariela Šarona
07.01. 15:46 Vratislav  RE: Není hezčího nekrologu pro Ariela Šarona
07.01. 00:46 trodas  Fanj, takze jdeme kacet les k Shaterhandum...
07.01. 00:48 trodas  Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine:
07.01. 00:49 Nori Kazu  Sionisté mi nevadí
07.01. 01:38 zaplatil  RE: Sionisté mi nevadí
07.01. 02:30 eugen  RE: Sionisté mi nevadí
07.01. 06:35 karel4u  RE: Sionisté mi nevadí
07.01. 14:03 Nori Kazu  RE: Sionisté mi nevadí
07.01. 15:09 zaplatil  RE: Sionisté mi nevadí
08.01. 01:38 Nori Kazu  RE: Sionisté mi nevadí
09.01. 14:36 LalaLalovic  RE: Sionisté mi nevadí
07.01. 12:07 Alexa  RE: Sionisté mi nevadí
07.01. 12:31 Nori Kazu  RE: Sionisté mi nevadí
07.01. 18:40 Alexa  RE: Sionisté mi nevadí
07.01. 19:17 Aja  RE: Sionisté mi nevadí
10.01. 01:49 jozin z bazin  RE: Sionisté mi nevadí
10.01. 19:08 Alexa  RE: Sionisté mi nevadí
10.01. 20:46 jozin z bazin  RE: Sionisté mi nevadí
11.01. 03:03 Rene Bartosek  RE: Sionisté mi nevadí
13.01. 07:48 Jiří Táborský  RE: Sionisté mi vadí
13.01. 20:47 jozin z bazin  RE: Sionisté mi vadí
07.01. 13:10 krysa  RE: Sionisté mi nevadí
07.01. 13:55 Nori Kazu  RE: Sionisté mi nevadí
07.01. 17:45 krysa  RE: Sionisté mi nevadí
07.01. 23:36  RE: Sionisté mi nevadí
07.01. 15:52 Vratislav  RE: Sionisté mi nevadí
07.01. 19:20 eugen  RE: Sionisté mi nevadí
07.01. 20:04 Petr Gejdoš  RE: Sionisté mi nevadí
07.01. 20:18 Alexa  RE: Sionisté mi nevadí
07.01. 21:51 eugen  RE: Sionisté mi nevadí
07.01. 22:10 zaplatil  RE: Sionisté mi nevadí
08.01. 14:11 Petr Gejdoš  RE: Sionisté mi nevadí
07.01. 21:35 zaplatil  RE: Sionisté mi nevadí
10.01. 17:33 hmm  RE: Sionisté mi nevadí
09.01. 01:52 Rene Bartosek  RE: Sionisté mi nevadí
09.01. 22:56 Emma Bovary  RE: Sionisté mi nevadí
07.01. 00:50 trodas  Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine2:
07.01. 00:51 trodas  Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine3:
07.01. 01:41 zaplatil  RE: Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine3:
07.01. 06:34 Nillbert Nullingsworth  RE: Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine3:
07.01. 14:05 djb  RE: Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine3:
09.01. 01:53 Rene Bartosek  RE: Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine3:
07.01. 06:55 Vcelicka  RE: Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine3:
07.01. 11:09 trodas  RE: Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine3:
07.01. 15:51 karel4u  RE: Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine3:
07.01. 16:20 TS  RE: Seznam znicenych vesnic s povetsinou vyhlazenym obyvatelstvem Zidy v Palestine3:
07.01. 01:04 Robert Nohejl  Valecny zlocinec,tento muz je zotpovedny za vyvrazdeni tisicu uprchliku z Palestiny.
07.01. 06:42 Vcelicka  RE: Valecny zlocinec,tento muz je zotpovedny za vyvrazdeni tisicu uprchliku z Palestiny.
07.01. 15:20 zaplatil  RE: Valecny zlocinec,tento muz je zotpovedny za vyvrazdeni tisicu uprchliku z Palestiny.
07.01. 01:14 Robert Nohejl  Valecny zlocinec Sharon
07.01. 01:39 Emma Bovary  Už je to tady
07.01. 02:23 Jiří Táborský  RE: Už je to tady
07.01. 02:49 zdenek matoušek  RE: Už je to tady
07.01. 07:08 Jiří Táborský  A pan Zmatoušek zase už tlačí svůj vozejček na vyviklaných kolečkách...
07.01. 08:48 zdenek matoušek  Sekretreservaten ! Nur für general Lagerstein ! Dienstlich.
07.01. 11:13 trodas  RE: Už je to tady
10.01. 18:01 leho  RE: Už je to tady
11.01. 03:06 Rene Bartosek  RE: Už je to tady
07.01. 10:29 kema  Vazeny pane vydavateli
07.01. 12:16 Alexa  RE: Vazeny pane vydavateli
07.01. 16:56 kema  RE: Vazeny pane vydavateli
07.01. 18:54 Dáša  RE: Vazeny pane vydavateli
07.01. 19:39 Dáša  RE: Vazeny pane vydavateli
07.01. 15:24 zaplatil  RE: Vazeny pane vydavateli
07.01. 17:03 kema  RE: Vazeny pane vydavateli
07.01. 19:30 Jiří Táborský  RE: Vazeny pane vydavateli
07.01. 20:50 kema  RE: Vazeny pane vydavateli
08.01. 02:12 kema  RE: Vazeny pane vydavateli
08.01. 03:11 Jiří Táborský  RE: Vazeny pane vydavateli
07.01. 21:51 zaplatil  RE: Vazeny pane vydavateli
09.01. 02:13 Rene Bartosek  RE: Vazeny pane vydavateli
09.01. 02:30 kema  RE: Vazeny pane vydavateli
09.01. 05:16 zdenek matoušek  Na základě vašich projevů
10.01. 03:24 Rene Bartosek  RE: Na základě vašich projevů
10.01. 05:38 zdenek matoušek  RE: Na základě Tvých projevů
10.01. 05:48 zdenek matoušek  RE: Na základě Tvých projevů
10.01. 06:03 Ruda  RE: Na základě Tvých projevů
10.01. 06:19 Rene Bartosek  RE: Na základě Tvých projevů
07.01. 06:21 Nillbert Nullingsworth  RE: Už je to tady
07.01. 13:12 Dáša  RE: Už je to tady
07.01. 15:27 zaplatil  RE: Už je to tady
07.01. 14:14 Aja  RE: Už je to tady
07.01. 01:40 Robert Nohejl  Three Key Witnesses Against Sharon Assassinated
07.01. 03:21 Robert Nohejl  Kdo je ,Arial Sheron ?
07.01. 06:08 Nillbert Nullingsworth  Myšlenková impotence
07.01. 07:06 Vcelicka  RE: Myšlenková impotence
07.01. 22:22 zaplatil  RE: Myšlenková impotence
07.01. 19:13 Pavel Bočan  RE: Myšlenková impotence
07.01. 19:27 TS  RE: Myšlenková impotence
07.01. 20:06 Dáša  RE: Myšlenková impotence
07.01. 20:20 Alexa  RE: Myšlenková impotence
07.01. 21:54 trodas  RE: Myšlenková impotence
07.01. 19:20 Vladimír Stwora  RE: Myšlenková impotence
07.01. 19:33 Dáša  RE: Myšlenková impotence
07.01. 20:27 Pavel Bočan  RE: Myšlenková impotence
07.01. 20:37 Pavel Bočan  RE: Myšlenková impotence
07.01. 21:26 Vladimír Stwora  RE: Myšlenková impotence
08.01. 04:19 Nillbert Nullingsworth  RE: Myšlenková impotence
08.01. 05:22 Antiseptik  RE: Myšlenková impotence
08.01. 06:09  RE: Myšlenková impotence
08.01. 12:32 Alexa  RE: Myšlenková impotence
09.01. 01:05 Emma Bovary  RE: Něco z psychiatrie
09.01. 18:15 Alexa  RE: Něco z psychiatrie
09.01. 20:13 Dáša  RE: Něco z psychiatrie
09.01. 20:39 Alexa  RE: Něco z psychiatrie
10.01. 03:02 Jiří Táborský  RE: Myšlenková impotence
10.01. 03:28 Rene Bartosek  RE: Myšlenková impotence
08.01. 19:34 IVAn  RE: Myšlenková impotence
08.01. 20:00 Kevin  RE: Myšlenková impotence
09.01. 02:27 Rene Bartosek  RE: Myšlenková impotence
09.01. 21:05 L.T.  RE: Myšlenková impotence
08.01. 04:28 Nillbert Nullingsworth  RE: Myšlenková impotence
08.01. 22:45 Jiří Koubek  RE: Myšlenková impotence
09.01. 00:04 leho  RE: Myšlenková impotence
09.01. 00:26 Nori Kazu  RE: Myšlenková impotence
09.01. 02:32 Rene Bartosek  RE: Myšlenková impotence
09.01. 02:21 Rene Bartosek  RE: Myšlenková impotence
07.01. 12:55 krysa  Myslím si
07.01. 21:59 trodas  RE: Myslím si
07.01. 13:41 krysa  Mimochodem
07.01. 14:23 Nori Kazu  RE: Mimochodem
07.01. 15:46 krysa  RE: Mimochodem
07.01. 16:38 TS  RE: Mimochodem
09.01. 18:54 L.T.  RE: Mimochodem
07.01. 16:01 Tomas  RE: Mimochodem
07.01. 17:24 krysa  RE: Mimochodem
07.01. 22:12 eugen  RE: Mimochodem
09.01. 21:37 krysa  RE: Mimochodem
07.01. 22:09 trodas  RE: Mimochodem
07.01. 23:19 zaplatil  RE: Mimochodem
08.01. 12:43 Alexa  RE: Mimochodem
08.01. 14:56 zap  RE: Mimochodem
08.01. 16:20 Alexa  RE: Mimochodem
08.01. 13:08 V. Sodek  RE: Mimochodem
08.01. 18:58 Belveder  pricmoudla
08.01. 20:03 Kevin  RE: Mimochodem
09.01. 18:36 L.T.  RE: Mimochodem
09.01. 18:55 V. Sodek  RE: Mimochodem
09.01. 20:43 L.T.  RE: Mimochodem
09.01. 22:52 V. Sodek  RE: Mimochodem
10.01. 03:32 Rene Bartosek  RE: Mimochodem
10.01. 09:05 V. Sodek  RE: Mimochodem
10.01. 14:55 Rene Bartosek  RE: Mimochodem
07.01. 17:56 Pavel Bočan  Nevděk
07.01. 21:23 jude  Je záhadou, proč se Šaron na poslední chvíli změnil
08.01. 04:46 Vandal  RE: Je záhadou, proč se Šaron na poslední chvíli změnil
09.01. 02:36 Rene Bartosek  RE: Je záhadou, proč se Šaron na poslední chvíli změnil
07.01. 21:36 jude  Šaron má prý velkou naději na přežití
09.01. 20:21 Dáša  RE: Šaron má prý velkou naději na přežití
09.01. 20:41 hostující  RE: Šaron má prý velkou naději na přežití
07.01. 21:45 jude  Arabové a Šaron
07.01. 22:04 zaplatil  RE: Arabové a Šaron
09.01. 02:48 Rene Bartosek  RE: Arabové a Šaron
07.01. 21:56 Ross Hedvicek  Ariel Sharon - muz miru
07.01. 22:42 Rejpal  RE: Ariel Sharon - muz miru
07.01. 23:11 zaplatil  RE: Ariel Sharon - muz miru
08.01. 00:12 Zvědavej  RE: Ariel Sharon - muz miru
08.01. 04:07 V. Sodek  RE: Ariel Sharon - muz miru
08.01. 05:30 Aja  RE: Ariel Sharon - muz miru
08.01. 10:32 V. Sodek  RE: Ariel Sharon - muz miru
08.01. 11:13 V. Sodek  RE: Ariel Sharon - muz miru
08.01. 17:06 Aja  RE: Ariel Sharon - muz miru
08.01. 22:29 Rejpal  RE: Ariel Sharon - muz miru
08.01. 05:11 Robert Nohejl  RE: Ariel Sharon - muz miru
08.01. 06:05 Jiří Táborský  RE: Ariel Sharon - muz miru
09.01. 02:54 Rene Bartosek  RE: Ariel Sharon - muz miru
07.01. 23:00 Belveder  pacifista Sharon
08.01. 01:15 Robert Nohejl  Myslim,ze by Arial Sheron neprosel ani u Nurimberskeho soudu,kde si zide udelali sve vlastni,dodatecne zakony.
08.01. 04:15 Karel  Treba poznat dejiny
08.01. 14:53 zap  RE: Treba poznat dejiny
08.01. 04:41 albert  Jako Lenin ..
09.01. 02:59 Rene Bartosek  RE: Jako Lenin ..
08.01. 05:15  Doporucuji vsem kdo ctou v anglictine...
08.01. 14:36 Peter Veliky  Proc Izrael musi zutocit prvni..
08.01. 16:13 TS  RE: Proc Izrael musi zutocit prvni..
08.01. 16:14 Jiří Táborský  Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?
08.01. 16:31 Peter Veliky  RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?
08.01. 18:38 Jiří Táborský  RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?
10.01. 23:43 leho  RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?
11.01. 03:14 Rene Bartosek  RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?
11.01. 22:16 leho  RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?
12.01. 03:28 Rene Bartosek  RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?
08.01. 17:39 Petr Gejdoš  RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?
12.01. 01:15 Emma Bovary  RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?
12.01. 02:03 Aja  RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?
13.01. 00:14 leho  RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?
14.01. 19:50 Kevin  RE: Serzante, dukazy
13.01. 00:16 leho  RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?
13.01. 00:35 Emma Bovary  RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?
13.01. 01:14 leho  RE: Kolik jsi dneska vypil samohonky, pomatenej Rasputine?
08.01. 16:43 Peter Veliky  Zajimavy clanek - nutno precist
08.01. 18:49 Jiří Táborský  RE: Zajimavy clanek - nutno precist
08.01. 17:17 Kombajn Kombajnovic  Ross Hedvicek
08.01. 19:01 Jiří Táborský  RE: Ross Hedvicek
08.01. 22:36 Rejpal  RE: Ross Hedvicek
09.01. 03:04 Rene Bartosek  RE: Ross Hedvicek
10.01. 23:01 Emma Bovary  RE: Ross Hedvicek
09.01. 03:15 Robert Nohejl  V politice Israelu se nic nezmeni,v ramci Talmud maji k disposici tisice Sheronu.
09.01. 11:35 Arielshitstein  Na upíra platí kolík do srdce...........
09.01. 19:34 Vanguard  Pane Nohejle, ideový spřízněnec pro vás...
09.01. 19:35 Vanguard  RE: Pane Nohejle, ideový spřízněnec pro vás...II.
11.01. 03:12 Robert Nohejl  RE: Pane Nohejle, ideový spřízněnec pro vás...
11.01. 03:19 Rene Bartosek  RE: Pane Nohejle, ideový spřízněnec pro vás...
11.01. 10:56 Robert Nohejl  Prekladat ,neprekladat ,clanky,tot otazka.
12.01. 03:38 Rene Bartosek  RE: Prekladat ,neprekladat ,clanky,tot otazka.
11.01. 22:38 leho  Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot
11.01. 22:39 leho  RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot
12.01. 03:39 Rene Bartosek  RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot
12.01. 04:20 Arkan  RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot
12.01. 04:47 Rene Bartosek  RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot
12.01. 04:59 Arkan  RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot
12.01. 05:15 Rene Bartosek  RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot
12.01. 09:56 V. Sodek  RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot
12.01. 08:26 leho  RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot
12.01. 13:36 Pavel -Čert- Němec  RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot
12.01. 14:05 TS  RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot
13.01. 01:24 leho  RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot
13.01. 18:52 Dáša  RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot
13.01. 21:58 leho  RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot
14.01. 19:06 Dáša  RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot
14.01. 19:46 Aja  RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot
14.01. 20:13 Dáša  RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot
14.01. 20:37 Aja  RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot
14.01. 03:00 Rene Bartosek  RE: Palestinska kultura je kulturou smrti a pozitivnich hodnot
14.01. 20:26 Antiseptik  RE: To je nesrovnatelná aktivita.
14.01. 01:46 Robert Nohejl  Dobre informovani,oproti Lehovi.
14.01. 02:32 leho  RE: Dobre informovani,oproti Lehovi.
15.01. 00:53 Robert Nohejl  Leho-Děkuji pěkně, já s takovým národem nechci nic mít...
15.01. 01:13 Antiseptik  RE: Leho-Děkuji pěkně, já s takovým národem nechci nic mít...
15.01. 13:55 Robert Nohejl  Tady nejde ,kdo s kym mluvi a jak,tady jde o to,kdo je zlodej a kdo postizeny.
16.01. 01:54 Robert Nohejl  Kdysi, chudak je dnesnim agresorem,presvecte se samy v jejich ponizenosti roku 1919

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 53 čtenářů částkou 14 305 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 0

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 0

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 15

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu07.01.22 19:08 Česká republika 6

WHO si na Facebooku naběhla na vidle06.01.22 20:59 Neurčeno 0

Viník obrovského kalifornského požáru jmenován. A ne, není to globální oteplování06.01.22 17:43 USA 1

Vakcinační voodo - po každém očkování prudce naskočí úmrtnost "neočkovaných"06.01.22 15:07 Británie 2

Dezinformátoři a antivaxeři opět proti ČT?06.01.22 12:52 Británie 3

Marta Kubišová - peklo po 3. dávce06.01.22 09:20 Česká republika 4

Neočkovaní nedokončí zdravotnickou školu. Nesmí na praxi05.01.22 21:15 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
24,52 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
17,12 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
18,80 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,40 Kč
100 maď. forintů
6,87 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,17 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 031,31 Kč
1 unce stříbra
493,09 Kč
Bitcoin
932 260,06 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 12 384