Diskuze k článku

Registrované partnerství: konečně úspěch

Příspěvků 176

22.12.2005 5:50

Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Adapa 82.?.?.?

No, já bych to tipnul na pedofilii. Teď jsem s tím sice ještě dělají cavyky, je to trestné, ale za pár let nás začnou přesvědčovat, že je to normální...
Zrovna nedávno jsem někde četl článek, že žena je připravená mít již ve 12 letech po biologické stránce děti, takže teoreticky může být ve 24 letech již babičkou. Jeden čas to prý tak bylo běžné v počátcích antického Řecka...
Takže se možná ještě dočkám toho, že za nějakých padesát let, budu udiveně zvedat obočí, že si na mojí třeba dvanáctiletou vnučku dělá zálusk muž mého věku...
A do toho všeho se tu ještě objevují asexuálové, bisexuálové... Radši nemluvím o dalších...

85036

22.12.2005 7:10

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85036

Nektere kultury, treba muslimove povazuji prvni menstruaci za hranici, kdy se z ditete stava zena. No, ja mam ponekud jiny nazor. Povazuju deti za budoucnost a bohatstvi kazdeho naroda. Z tohoto duvodu nemam pro pedofily nejmensi slitovani, muj nazor je, ze kdyz ne sekyra, tak kastrace je jedina mozna opoved na druhy pripad poruseni zakona v tomto bode. Poprve vysoky trest odneti svobody a ustavni leceni. Pokud jde o homosexualy vyhovuje me v tomto smeru Britanie, jednoznacne bez adopce deti. Kdyz vezmu v potaz zivotni trampoty "babky blazkove" jako prikladu tisicu rozvedenych zen, tak v CR ktera nema penize na podporu techto neuplnych rodin s detmi, bych homosexualum nepriznal zadne danove ulevy!!! Rodina i neuplna ( s detmi) je zakladem statu, registrovane partnerstvi ani nahodou.

85048

22.12.2005 11:24

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 85048

Rene Bartosek - hmmm, hmmm, a jaky ze je ten jejich zlocin??? [zmaten]

85088

22.12.2005 14:17

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

kavol 193.?.?.?

Reakce na 85088

ehm, nějak mi z kontextu psaní páně Bartoška není jasné, koho myslíte "jejich" a proč se ptáte na "zločin"? [zmaten]

85120

23.12.2005 5:56

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85088

Zlocin je dle meho pedofilie, a odmitam ji dat na stejnou uroven s homosexualitou, i kdyz oboji muzeme priradit k " k mensinovym sexualnim orientacim." Na druhou stranu pro adopci deti me osobne trestni bezuhonost nestaci. Deti jsou nase budoucnost. A krome adopce deti dopufam, ze homosexualove budou rovnopravni se mnou. Ja taky nemam nejmensi pravu na zvyhodneni, ktere prislusi rodine s detmi.

85224

23.12.2005 11:17

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Adapa 82.?.?.?

Reakce na 85048

Rodina i neuplna ( s detmi) je zakladem statu,
>registrovane partnerstvi ani nahodou.

100 % souhlas

85247

28.12.2005 15:46

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

hmm 62.?.?.?

Reakce na 85247

Nesmysl zaklad statu jsou jeho obcane a je naprosto jedno jestli vyrostli v rodine, na ulici,v decaku. Jde o to jak se do spolecnosti zapoji.

85860

28.12.2005 16:55

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Adapa 84.?.?.?

Reakce na 85860

Zdravím, pane Hmm.
Nemyslím si, že idea rodiny jako základu státu je nesmysl. Podle mne rodina stmeluje, dokáže si navzájem pomáhat, drží při sobě a má určitou vlastní morálku. Samozřejmě že mluvím o rodině takové jaká by měla být a né rodině rozvrácené.
Občan je individualista a myslí hlavně na sebe. Neříkám, že je to špatné. Ale potřeba obětovat se pro druhé, uskrovnit se, pomoci druhým, naučit se kompromisům - to vše se dá právě v rodině.
Proto podle mne je rodina základem státu a né občan.
Ale plně s Vámi souhlasím, že jde o to, jak se občan do společnosti zapojí.

Na každém z nás je, zda se rozhodneme si nějak vydělat na své živobytí a nebo zda chceme v podobě sociálních dávek jen parazitovat na státu.

85878

29.1.2006 14:14

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

lev 86.?.?.?

Reakce na 85878

hezky receno, ano rodina stmeluje, dokáže si navzájem pomáhat, drží při sobě a má určitou vlastní morálku. Znamena to, ze jeji clenove se o sebe navzajem postarajim pokud se nekomu z nich neco spatneho prihodi, ze se budou navzajem zivit, pokud treba jeden prijde o praci, a samozrejme, tim uspori statu penize i starosti, ktere by s nimi mel v pripade, ze by zili bez rodiny a bez lidi, kteri se o ne postaraji.
naoplatku pak rodina od statu ziska nejake jistoty - napr. kdyz jeden z clenu zemre, dedi jeho partner/ka automaticky ap.

Naprosty souhlas... jenom mi reknete, jaky v tomto scenari ma vyznam pohlavi clenu rodiny? - zadny

90955

22.12.2005 17:09

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 85036

Odpověď je snad jasná, ne? [překvapení]

..současně však jsme svědky tendencí zaujmout k pedofilii podobný postoj jako k homosexualitě...současně však probíhá ve společnosti proces, o kterém nikdo nereferuje: Lobbystické skupiny a jednotlivci se pokoušejí „odlišit“ zneužívání mladistvých od údajně „neškodného sexuálního vztahu dospělých k dětem“. Stejně tak má být za zcela normální sexuální chování prohlášen sadomasochismus. Tento trend směřuje k naprostému uvolnění sexuální morálky. Lékařka Christl R. Vonholdová v časopise „Idea“ zveřejnila na toto téma pozoruhodnou analýzu. Vonholdová je vedoucí Německého institutu pro mládež a společnost v Reichelsheimu

V západní společnosti se stále více rozmáhá hnutí, které tvrdí, že sexuální zneužívání dětí není ve všech případech škodlivé. Škodlivé je prý jen tehdy, když se jedná o násilí. Pedofilii je prý možno rozdělit na „zlou“ a „dobrou“. „Dobrá“ pedofilie je „erotické sexuální zacházení s dětmi, které se odehrává v rámci lásky a náklonnosti“. „Zlá“ pedofilie je jen taková, při které se používá nucení a násilí. „Dobrou“ pedofilii prý mohou děti prožívat pozitivně. Proto je třeba tento způsob sexuality odkriminalizovat. Nelze prý ji označit obecně za úchylku nebo narušenou sexualitu, spíše je třeba ji chápat jako „alternativní životní způsob“.

Pro mnohé z nás znějí tato tvrzení jako zcestná nebo nevěrohodná. Našla však své přijetí ve významných oblastech společnosti.
1. Oblast práva: V prosinci 2003 trestní komora mnichovského vrchního zemské soudu propustila z vazby pedofila s odůvodněním, že jeho sexuální jednání s chlapci a děvčaty ve věku od 6 do 13 let nezanechalo na nich žádné zřejmé poškození. Soudce se odvolával na to, že se „v těchto případech nic nedělo proti vůli dětí a ty byly evidentně na tomto způsobu sexuálního zacházení samy zainteresovány“.
2. Věda: 19. května 2003 jednala nejvlivnější Americká psychiatrická společnost na sympoziu v San Franciscu již podruhé o tom, zda nemají být sadomasochismus a pedofilie vyřazeny z diagnostického seznamu sexuálních deviací. Argumenty přitom zněly do všech podrobností stejně jako v případě homosexuality, která byla ze seznamu vyřazena v roce 1973. V odůvodnění se říká, že pedofilie je druh sexuální orientace a může představovat normální chování. Pedofil není nemocná osoba, ale společenská diskriminace by ho do takového stavu mohla přivést...


...psychiatrická společnost homosexualitu v roce 1973 „normalizovala“. V důsledku toho byla homosexualita pozdvižena jako „alternativní životní styl“ a byla zavedena zákonná opatření uznávající životní partnerství homosexuálů..

85140

22.12.2005 22:34

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 85140

Sado-Masochismus je opravdu natolik rozsireny (v ruznych az hruznych formach), ze bavit se o nem jako o uchylce, muze jen neinformovany (ci naivni) jedinec [mrknutí jedním okem]
Pedofilie je take celkem bezna rovnez (vcera jsem dostal email, za kolik se borecek co mu je 18 muze pomazlit s mou segrou, co je ji 13... [oči v sloup] ), nicmene neni tak uplne neskodna... Zatimco co si dva DOSPELI a SVEPRAVNI delaji v soukromi, po tom je kazdemu suma fuk putna. Hmmm [smích]

85182

22.12.2005 23:01

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85140

Sado-masochismus?! ...nebuďte tak potrefený,víte,jak se tyhle praktiky rychle rozšiřují?Navíc,od přírody je každý z nás buď submisivní nebo dominantní a z toho vyplývá masochismus a sadismus.Už podle Freuda byly patologické jevy jen vyhraněnými odchylkami od normálu.Kupříkladu rozdíl mezi člověkem,který má obcesivně-kompulzivní poruchu a tím takzvaně normálním je minimální.Ten kdo má OCP jen častěji kontroluje zda-li zamkl(t o já dělám občas i 3-4krát),vypnul světla aj.

Jenže podle vás je norma bible a tím veškeré debaty hasnou.Sexualita je lidem velmi blízká a tím,že ji budete zbytečně potlačovat naděláte mnoho škody.Navíc,vidíte někdy sex na veřejnosti(jedno jestli mezi homosexuály nebo heterosexuály)?Já ne,maximálně v létě na pláži,kdy se párky(muž a žena)nenápadně uspokojují.

85184

23.12.2005 0:55

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85184

>Sado-masochismus?! ...nebuďte tak potrefený,víte,jak se tyhle praktiky rychle rozšiřují?
A to má podle vás být kritérium správnosti?? Jakpak rychle se nám asi rozšiřuje kriminalita nebo drogy? [chechtot] [překvapení]

...běžné jsou však také tzv. vícečetné abnormity sexuální preference - to jest spojení několika "úchylek" najednou, nešťastnou kombinací bývá například spojení homosexuální orientace, pedofilie a sadismu...

Já už teda nestačím ani koukat, jak si to vše ohýbáte. [překvapení] [překvapení] [překvapení]

>Navíc,od přírody je každý z nás buď submisivní nebo dominantní a z toho vyplývá masochismus a sadismus.
Sadismus je totální odchylka, ve které se uspokojení dostaví po vykonání fyzických nebo morálních ublížení na partnerovi. Masochismus je potom také odchylka, kde uspokojení vychází z vyhledávání sexuální rozkoše v přijímání fyzické bolesti nebo morálního ponižování. Sadomasochismus je následně mixem předešlých zvláštností.
Původní chápání sadismu a masochismu vysvětlovalo tyto odchylky jako jedinou, která se vyjadřovala dvěma formami: aktivní a/či pasivní...


>Už podle Freuda byly patologické jevy jen vyhraněnými odchylkami od normálu.
Freud vidí dítě jako bytost, ve které jsou přítomny všechny úchylky, které se projevují různými pudy a postupně s věkem mizí, centralizují se, organizují se a míří k jedinému normálnímu cíli. („Jediný normální cíl“ Freud chápe jako heterosexuální páření, pozn. aut.) Nabízí se tedy myšlenka, abychom obecnou úchylku nechápali jako anomálii. Nicméně tato úchylka se stává patologickým symptomem, když zabírá místo normálnímu sexuálnímu životu. Freud tvrdí, že v případě úchylky je sexuální cíl viditelný ve dvou formách, aktivní, anebo pasivní (sadistický a masochistický). Odchylka je především poznamenaná symptomy fixace nebo regrese v dětských etapách psychosexuálního vývoje...

>Jenže podle vás je norma bible a tím veškeré debaty hasnou.
Dobře, tak z budhismu:
"Ztráta semene, ať je jakkoliv způsobena, je příčinou zkrácení délky života. Ve východních erotických učeních se ztráta semene rovná zabití Buddhy. Nejenže je orgasmem porušena touha, ale je také dočasně ztracena vůle k osvícení sebe sama."...
(tato citace se nemusí nutně shodovat s názorem autora příspěvku) [chechtot]

>Sexualita je lidem velmi blízká a tím,že ji budete zbytečně potlačovat naděláte mnoho škody.
I tady si opět pletete pojmy. Nikdo sexualitu nepotlačuje, nýbrž reguluje. A to je veliký rozdíl. Nebo si myslíte, že by např. někteří mužští jedinci neměli svou sexualitu "potlačovat" a skočit na první ženskou, co uvidí?? [chechtot]

Vy jste se nám teda odkopala... [chechtot]

85195

23.12.2005 15:08

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85195

>A to má podle vás být kritérium správnosti?? Jakpak rychle
>se nám asi rozšiřuje kriminalita nebo drogy? [chechtot] [překvapení]

Kriterium správnosti není.Podle mě by se lidé měli chovat tak,aby neomezili druhé.Máte co dodat?
A proč sem cpete kriminalitu a drogy?Nespojujte něco,co nemá moc blízké vazby.Kriminalita a drogy jsou spíš obecnou nemocí společnosti.Často za ní mohou nepřímo právě nefunkční rodiny(heterosexuální rodiny podotýkám).

>...běžné jsou však také tzv. vícečetné abnormity
>sexuální preference - to jest spojení několika "úchylek"
>najednou, nešťastnou kombinací bývá například spojení
>homosexuální orientace, pedofilie a sadismu...

>Já už teda nestačím ani koukat, jak si to vše ohýbáte. [překvapení]
>[překvapení] [překvapení]

Pravdou je,že nevím to tím chtěl"básník"říct.

>Sadismus je totální odchylka, ve které se
...
>aktivní a/či pasivní...


Proč mi tu vypisujete definice z psychologických knih?Já moc dobře vím co je"S" a co"M".Víte,vy nemáte spojení s lidmi.Víte kolik lidí trpí touhle"odchylkou"?Kdy přestává být odchylka odchylkou?Zajděte si do sexshopů a ptejte se,jak moc často se kupují pouta,roubíky,anální kolíky...Pochopíte,že stav"normálnosti v sex.praktikách"nabývá nového pojmu.Nenásilně - přirozeně,tím,že padají tabu v sexu.

>Freud vidí dítě jako bytost, ve které jsou přítomny
...
>fixace nebo regrese v dětských etapách psychosexuálního
>vývoje...[/i]

Co se Freuda týče,Zkuste třeba"matky psychoanalýzy".Tj Helen Deutchovou nebo Karen Horneyovou.Podle mě se zdá,že vám Freud nevoní,ale psychoanalýza,kterou práve Freud"vytáhl na světlo",pomohla spoustě lidem a dokázala,že nejdůležitější je pro dítě vývoj prvních 5ti let.Ososbně znám pár lidí,pro které je psychoanalýza dobrým lékem.

>Dobře, tak z budhismu:
>"Ztráta semene, ať je jakkoliv způsobena, je příčinou
...
>orgasmem porušena touha, ale je také dočasně ztracena vůle k
>osvícení sebe sama."...


No,já proti tomu nic nemám.Kdo chce sexovat,může,kdo chce vystoupit po pomyslném schodišti k božství,ten zvolí askezi a tedy sex nebude.

>I tady si opět pletete pojmy. Nikdo sexualitu nepotlačuje,

Četl jste Freuda,ale tohle se vám do paměti nevrylo.Hmmm...asi jste ho nečetl dobře.

>nýbrž reguluje. A to je veliký rozdíl. Nebo si myslíte,
>že by např. někteří mužští jedinci neměli svou sexualitu
>"potlačovat" a skočit na první ženskou, co uvidí?? [chechtot]

No,od regulace k potlačení je blízko.Podívejte,sadismus a masochismus je součástí většiny lidí(kdo říká že ne,buď lže,nebo je pouze latentní),nikdo ho nikomu nezakazuje a je spousta lidí,kterým související sexuální praktiky vyhovují.Tedy,proč strkáte nos do něčeho,čemu evidentně"rozumíte"jen z knih?

>Vy jste se nám teda odkopala... [chechtot]

[zmaten]

85264

23.12.2005 18:07

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85264

>Kriterium správnosti není.Podle mě by se lidé měli chovat
>tak,aby neomezili druhé.Máte co dodat?
Ano mám. Např. HOS křičí, že je HES omezují a jsou diskriminováni. Myslím, že v obou debatách padlo dosti seriózních argumentů, aby bylo zjevné, že je to lež!!
Navíc jsem reagoval na vaše Sado-masochismus?! ...nebuďte tak potrefený,víte,jak se tyhle praktiky rychle rozšiřují?

>A proč sem cpete kriminalitu a drogy?Nespojujte něco,co nemá
>moc blízké vazby.Kriminalita a drogy jsou spíš obecnou
Tak mi vysvětlete, proč jsou neustále spojovány ve společnosti pojmy: drogy, prostituce, násilí.

>Často za ní mohou nepřímo právě nefunkční rodiny(heterosexuální rodiny podotýkám).
No ještě, že už nezbývá tolik času, aby nás přesvědčili homosexuálové a sadom., že to umí opravdu "lépe"... [překvapení] [chechtot]

>Pravdou je,že nevím to tím chtěl"básník"říct.
Citoval jsem vám z názoru jiného psychologa, neb vaše "nebuďte tak potrefený a dále" hovoří o "normálním".

>Proč mi tu vypisujete definice z psychologických knih?Já moc
Když to tak dobře víte, tak proč "lakujete normalitou", když definice hovoří jasně?

>lidmi.Víte kolik lidí trpí touhle"odchylkou"?Kdy přestává
>být odchylka odchylkou?
A kde je ta hranice, kdy přestává být odchylka odchylkou?

To přeci nemyslíte vážně. Není to třeba tím, že už lidé nevědí, jak by se "nasytili", protože je už "normální" způsob nebaví...?

>Co se Freuda týče,Zkuste třeba"matky psychoanalýzy".Tj Helen...
To jsem nikde nepopřel, naopak s tím souhlasím (vývoj dítěte 5...). Já jsem to dal celé, neb F mluví o normálním cíli. Kdežto vy si normu a F přizpůsobujete podle svého.

>No,já proti tomu nic nemám.Kdo chce sexovat,může,kdo chce
Reagoval jsem na podle vás je norma bible a tím veškeré debaty hasnou.

>Četl jste Freuda,ale tohle se vám do paměti nevrylo.Hmmm...asi
Vy jste nepsala o F, tato věta navazovala na vaše tvrzení, které jsem výše zvýraznil.

>No,od regulace k potlačení je blízko.Podívejte,sadismus a
>masochismus je součástí většiny lidí(kdo říká že...
Promiňte, ale jestli tedy z praxe obhajujete sadmo a maso, tak mě (nás) poučte. Máte obě "odchylky" nebo jen jednu? A kterou? Jak se to u vás projevuje v praxi? [chechtot]

Vy jste asi s F a ostatními chodila do školy, že citujete z jeho díla a doporučujete mi ostatní autory. A pokud se s nimi tedy v praxi nesetkám, tak je mi četba k ničemu.
Tento váš argument neberu. Ad absurdum by znamenal, že nemůžete studovat a odkazovat se na zkušenosti nebo názory jiných. A vy neděláte, krom odkazu na vaše "zážitky" nic jiného. Nezdá se vám to už trošku hloupé?

>>Vy jste se nám teda odkopala... [chechtot]
>
> [zmaten]
Zhodnocení vašeho postoje citátem z díla našeho předního vědce Járy Cimrmana. [mrknutí jedním okem]

85282

23.12.2005 21:10

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85282

>Ano mám. Např. HOS křičí, že je HES omezují a jsou ...

No,homosexuálové křičí...obvyklý argument,hlavně to berete jako obvykle,tj.křičí jeden - křičí všichni.Pokud budete takhle paušalizovat,tak není důvod k debatě.Já jsem třeba nikde nekřičela,nelezu do medii,nepíšu články o homoseualitě a především jsem nikde nedemonstrovala za RP.

>Tak mi vysvětlete, proč jsou neustále spojovány ve
>společnosti pojmy: drogy, prostituce, násilí.

Když to nevíte,tak proč tím šermujete?Proč lidé berou drogy?proč bují prostituce?proč je násilí?To vše se dá odůvodnit a často to bývají právě sociální problémy s počátkem především v dysfunkční rodině.Mohu rozvést chcete-li.

>No ještě, že už nezbývá tolik času, aby nás
...
>"lépe"... [překvapení] [chechtot]

Vzhledem k té ironii netřeba něco odpovědět.Já nikomu neradím co má dělat,jen konstatuji to co kolem nás je.

>Citoval jsem vám z názoru jiného psychologa, neb vaše ...

OK

>Když to tak dobře víte, tak proč "lakujete normalitou",
>když definice hovoří jasně?

Ano,normalita,jaká je tedy definice?Moc mě to zajímá.Je normální ten,kdo je bílý,heterosexuál,výška mezi 170-180cm...nebo jak?Zkuste si popovídat s psychologem a uvide,jak on bude mít rád ten výraz"normální".


>A kde je ta hranice, kdy přestává být odchylka odchylkou?

Odpovídat otázkou je neslušné.

>To přeci nemyslíte vážně. Není to třeba tím, že už ...

Nebo možná lidi přestala bavit poloha na misionáře.Faktem je,že sex už dávno není jen k plození(to mi tu jistě mnoho jiných potvrdí)a tím,jak lidé přestávají v sexu vidět tabu si nachází způsoby jak se nejlépe uspokojit navzájem.Je to špatné?Jakmile začnete strkat nos lidem do ložnic,tak končí osobní svoboda.Navíc,ta normalita v sexu je ještě více sporadická.

>To jsem nikde nepopřel, naopak s tím souhlasím (vývoj ...

Váš komentář nebyl jednoznačný.Tedy omluva za mé nepochopení.

>Reagoval jsem na podle vás je norma bible a tím veškeré debaty hasnou.

A vy s tím co jste tu napsal souhlasíte?Pokud ne,tak nechápu proč jste to sem dal.

OK - viz výše.

>Promiňte, ale jestli tedy z praxe obhajujete sadmo a maso, tak ...

Děláte si ze mě prdel,že ano?Proč vám budu něco vysvětlovat,když to ani nechcete slyšet.

>Vy jste asi s F a ostatními chodila do školy, že citujete z ...

No comment,začínáte se projevovat jako demagog.

>Tento váš argument neberu. ...

To je těžké,když jste zavilý katolík(doufám,že se nepletu)a zároveň se vyznáte v psychologii.Tohle podle moc nejde dohromady.To,že jsem vám doporučila jiné psychoanalytyčky je špatné?On se totiž Freud v mnoha věcech mýlil a tyto nesrovnalosti udaly na pravou míru jeho následovnice.Dobře tedy,příště s vámi budu jednat stroze a odpovídat budu jen velmi neutrálně,abych vás zase nepoškorpila.

85304

23.12.2005 22:30

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85304

>No,homosexuálové křičí...obvyklý argument,hlavně to berete
Ale řeč je snad o nutnosti RP. Nebo se pletu? To že jsou jednotlivci, kterým je to jedno nebo to neobhajují beru. Ale vy jste v předešlých příspěvcích obhajovala nutnost RP kvůli "zrovnoprávnění HOS".

>Když to nevíte,tak proč tím šermujete?Proč lidé berou
Já jsem se ptal na vaše zdůvodnění, jelikož naše pohledy se v mnohém hodně rozcházejí.

>počátkem především v dysfunkční rodině.Mohu rozvést
>chcete-li.
Asi je logické a žádoucí, že se děti povětšinou rodily a rodí do rodiny (hes), takže z ní jedinci povětšinou (zatím) pocházejí. To, že je rodina v krizi ovšem neznamená, že je pro vývoj dítěte špatná, potažmo, že existuje něco lepšího.
Jde o připravenost a zodpovědnost lidí, kteří chystají založit rodinu. A to už je věc jiná. To škola neučí. A žel se to děti nenaučí mnohdy ani v rodině, takže se to celé zacyklí. Dnes se klade důraz na "vyuku práce s PC" a kvantum znalostí, ale škola neučí už ani slušnému chování, ani základům psychologie a porozumění vztahům.
Namísto hodnoty "darování se druhému na celý život" a zodpovědnosti při výběru partnera učí "techniku navlékání kondomu", (někde dokonce už od 2. třídy) a preferuje co nejrannější zkušenosti v oblasti sexu. Namísto zdůrazňování lásky (nemám na mysli cit zamilovanosti, ale vůli přemoci své ego a dělat něco dobrého pro druhé i když se mi zrovna nechce) učí, jak si co nejlépe užít, mnohdy na úkor druhého. V tom vidím tragédii doby. V důrazu na sobectví a ve ztrátě motivů pro dobro.

>Vzhledem k té ironii netřeba něco odpovědět.Já nikomu
Neradím, jen nabízím jiný pohled než současný mainstreamový. [mrknutí jedním okem]

>Ano,normalita,jaká je tedy definice?Moc mě to zajímá.Je
Po Vánocích to zkusím, s jedním profesně už léta spolupracuju. [mrknutí jedním okem]

Tak aspoň jednu pro vás z mých oblíbených: Dobíhají dva psychologové na tramvaj, přičemž jim ujede. Tak vydýchávají na zastávce a ten jeden tomu druhému po chvíli povídá: Chceš si o tom promluvit? [mrknutí jedním okem]

>Odpovídat otázkou je neslušné.
No vy jste odborník, tak se ptám. [mrknutí jedním okem]

>Nebo možná lidi přestala bavit poloha na misionáře.Faktem
Nikdo netvrdí jen k plození. Mezi mužem a ženou by měl být příležitostí k obdarování druhého a darování se druhému. Jinak se pohybujeme na úrovni "dát si zmrzlinu, protože mám teď chuť". A to je pro tak veliké dary "poněkud" degradující.

>tabu si nachází způsoby jak se nejlépe uspokojit navzájem.Je to špatné?
Pokud při tom lidé ztrácejí svou důstojnost, tak můj názor je, že ano.

>Jakmile začnete strkat nos lidem do ložnic,tak
Ano, v tom to je! Nikdo jim nestrká nos do ložnic! Tam je to jejich věc. Ale mluvíme o normě a zákonech společnosti a to už je podstatný rozdíl!

(pokr...)

85322

23.12.2005 23:52

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85322

>Ale řeč je snad o nutnosti RP.Ale vy jste v předešlých příspěvcích
>obhajovala nutnost RP kvůli"zrovnoprávnění HOS".

Ano,ale z hlediska právního.Pokud jste si všiml,tak nekříčím,neoháním se diskriminací,dávám jen svůj pohled na věc.Tedy jednejte se mnou a nepoužívejte proti mě jiných homosexuálů.Já mohu jednat jen za sebe.

>Jde o připravenost a zodpovědnost lidí, kteří chystají
>založit rodinu. A to už je věc jiná.

To je věc velmi složitá.Děti přebírají vzory svých rodičů a přenášejí je na své děti.Tím se kopírují různé společenské neduhy,životný styl a filozofie.Je to především o rodičích samotných a co bude třeba z dnešních dětí,když je dnes IN žít na dluh?(jen názorný příklad).

>To škola neučí. A žel se to děti nenaučí mnohdy ani v rodině, takže se to
>celé zacyklí.

Souhlas.

>Dnes se klade důraz na "vyuku práce s PC" a kvantum znalostí, ale škola >neučí už ani slušnému chování, ani základům psychologie a porozumění >vztahům.

Mnoho z toho má učit rodina,ale jak může rodina dítě učit vztahům,když sama rodina má potíže - například s komunikací mezi sebou.

>Namísto hodnoty "darování se druhému na celý život" a
>zodpovědnosti při výběru partnera učí "techniku
>navlékání kondomu", (někde dokonce už od 2. třídy) a
>preferuje co nejrannější zkušenosti v oblasti sexu.

K tomu si netroufám něco říct,takové věci ani nevím.Nás to neučili a přesto to umím(k čemu je věc druhá).

>Namísto zdůrazňování lásky (nemám na mysli cit zamilovanosti, ale
...
>když se mi zrovna nechce) učí, jak si co nejlépe užít,
>mnohdy na úkor druhého.

Ano,ale to je trendem stále narůstajícího individualismu(který je IN)a ztrácí se sociální vazby a svým způsobem je to i ztráta identity - lidé jsou si navzájem odcizení.

>V tom vidím tragédii doby. V důrazu na sobectví a ve ztrátě motivů pro >dobro.

V tomhle se shodnem,ale když se podíváte kolem sebe...pochopíte proč tomu tak je.Spravedlnost totiž pozbývá na váze.

>Po Vánocích to zkusím, s jedním profesně už léta spolupracuju. [mrknutí jedním okem]

Doporučuju,znám pár psychologů a nemají to rádi,protože k tomu není norma.

>No vy jste odborník, tak se ptám. [mrknutí jedním okem]

Já jsem mladá a strkám nos kde je to jen pro"velký kluky" [mrknutí jedním okem] .

>Nikdo netvrdí jen k plození. Mezi mužem a ženou by měl
...
>protože mám teď chuť". A to je pro tak veliké dary
>"poněkud" degradující.

Tohle je relativní.Někdo má sex pro ukojení ega,někdo chce udělat dobře tomu druhému,potěšit,projevit svou lásku fyzicky.To jak to udělá není důležité,hlavně,že ten druhý souhlasí a chce to.

>Ano, v tom to je! Nikdo jim nestrká nos do ložnic! Tam je to
>jejich věc. Ale mluvíme o normě a zákonech společnosti a
>to už je podstatný rozdíl!

Mluvíme o RP?Tedy mé názory znáte,jeden zazněl hned na začátku reakce.

85341

24.12.2005 14:22

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 85322

Trošku se vmísím..
>>No,homosexuálové křičí...obvyklý argument,hlavně to
>berete
>Ale řeč je snad o nutnosti RP. Nebo se pletu? To že jsou
>jednotlivci, kterým je to jedno nebo to neobhajují beru. Ale vy
>jste v předešlých příspěvcích obhajovala nutnost RP kvůli
>"zrovnoprávnění HOS".
Proč vám tak vadí, že skupina lidí, která je ze zákona znevýhodněná oproti tzv. "normální " většině, požaduje aby se s ní jednalo stejně?

>>počátkem především v dysfunkční rodině.Mohu rozvést
>>chcete-li.
>Asi je logické a žádoucí, že se děti povětšinou rodily a
>rodí do rodiny (hes), takže z ní jedinci povětšinou (zatím)
>pocházejí. To, že je rodina v krizi ovšem neznamená, že je
>pro vývoj dítěte špatná, potažmo, že existuje něco
>lepšího.
Dysfunkční rodina je pro vývoj dítěte špatná,
existují lepší varianty.

>Jde o připravenost a zodpovědnost lidí, kteří chystají
>založit rodinu. A to už je věc jiná. To škola neučí. A
>žel se to děti nenaučí mnohdy ani v rodině, takže se to
>celé zacyklí. Dnes se klade důraz na "vyuku práce s PC" a
>kvantum znalostí, ale škola neučí už ani slušnému
>chování, ani základům psychologie a porozumění vztahům.

A jak si představujete, že by to škola měla učit?Např." Milé děti správná rodina je , když se maminka s tatínkem mají rádi, neperou se, neřvou po sobě, nemlátí děti a všichni se navzájem milují. Příští týden si pustíme film jak to má vypadat.Akorát Janička a Honzík můžou jít domů , protože to znají z praxe. "[oči v sloup]

85395

24.12.2005 14:53

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85395

>Proč vám tak vadí, že skupina lidí, která je ze zákona
>znevýhodněná oproti tzv. "normální " většině, požaduje
>aby se s ní jednalo stejně?
Čím je znevýhodněná?? V čem se s nimi nejedná stejně??

Ludvík Vaculík měl jednou tu "drzost" vyslovit to, co si myslí většina obyvatel naší země, ba dokonce co si vždy myslela i většina lidí v dějinách: totiž že homosexualita není normální a homosexuálové by tudíž neměli stahovat linii normality ke své úchylce. To Vaculík napsal; a napsal tak naprostou pravdu...

>Dysfunkční rodina je pro vývoj dítěte špatná, existují lepší varianty.
Souhlasím. Jedinou lepší variantou je funční rodina. A aby nedošlo k mýlce, mám na mysli rodinu, kde rodiče jsou muž a žena.
Nebo máte nějaký genitální, pardon geniální objev na nobelovku? [chechtot]

>A jak si představujete, že by to škola měla učit?Např."
>Milé děti správná rodina je , když se maminka s tatínkem
>mají rádi, neperou se, neřvou po sobě, nemlátí děti a
>všichni se navzájem milují. Příští týden si pustíme film
>jak to má vypadat.Akorát Janička a Honzík můžou jít domů
>, protože to znají z praxe. "[oči v sloup]
To je typické, výuka pomocí filmů a videa. [chechtot] Jaký to obraz současné české školy. [pláč] Nic jiného vás opravdu nenapadá? Nejste vy čirou náhodou "pedagogem"? [chechtot] Na to se mi fakt už ani nechce reagovat... [zmaten]

85400

24.12.2005 15:06

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 85400

>>Proč vám tak vadí, že skupina lidí, která je ze zákona
>>znevýhodněná oproti tzv. "normální " většině, požaduje
>>aby se s ní jednalo stejně?
>Čím je znevýhodněná?? V čem se s nimi nejedná stejně??
Proboha, vy ty příspěvky nečtete? Už se to tady omlelo tisíckrát.[zmaten]

>Ludvík Vaculík měl jednou tu "drzost" vyslovit to, co
>si myslí většina obyvatel naší země, ba dokonce co si vždy
>myslela i většina lidí v dějinách: totiž že homosexualita
>není normální a homosexuálové by tudíž neměli stahovat
>linii normality ke své úchylce. To Vaculík napsal; a napsal
>tak naprostou pravdu...

Podle vás určitě. A můžu si dovolit ten luxus mít jiný názor než pan Vaculík?
>
>>Dysfunkční rodina je pro vývoj dítěte špatná, existují
>lepší varianty.

>Souhlasím. Jedinou lepší variantou je funční rodina. A aby
>nedošlo k mýlce, mám na mysli rodinu, kde rodiče jsou muž a
>žena.

>Nebo máte nějaký genitální, pardon geniální objev na
>nobelovku? [chechtot]
A tohle má být jako argument?????

>>A jak si představujete, že by to škola měla učit?Např."
>>Milé děti správná rodina je , když se maminka s tatínkem
>>mají rádi, neperou se, neřvou po sobě, nemlátí děti a
>>všichni se navzájem milují. Příští týden si pustíme
>film jak to má vypadat.Akorát Janička a Honzík můžou jít domů
>>, protože to znají z praxe. "[oči v sloup]
>To je typické, výuka pomocí filmů a videa. [chechtot] Jaký to
>obraz současné české školy. [pláč] Nic jiného vás opravdu
>nenapadá? Nejste vy čirou náhodou "pedagogem"? [chechtot] Na to se
>mi fakt už ani nechce reagovat... [zmaten]

Nejsem pedagog. Vy určitě najdete v Bibli spousty zaručených rad jak vylepšit naše školství, rodinu, společnost....
Škoda jen, že ty dobré rady nefungovaly před tisíci let a nebudou fungovat ani dnes.
Dost mě zaráží, že tak vehemetně a v podstatě bez pádného důvodu bojujete proti homosexuálům ( já vím je to napsáno v Bibli). Na druhou stranu vám zřejmě vůbec nevadí praktiky prvních lidí na zemi. Ostatně sám jste je tady popsal.Jak je vidět účel světí prostředky. [chechtot]

85402

24.12.2005 15:44

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85402

>Podle vás určitě. A můžu si dovolit ten luxus mít jiný
>názor než pan Vaculík?
A nemáte, snad? Nebo vás někdo za něj zavírá či šikanuje tak, jak se to po světě stává praxí v případě vyslovení názoru, který zde zastávám??

>A tohle má být jako argument?????
Ne, ten naopak očekávám od vás pro tu lepší variantu.

>Nejsem pedagog.
To mi spadl kámen ze srdce... [chechtot]

>Vy určitě najdete v Bibli spousty zaručených
>rad jak vylepšit naše školství, rodinu, společnost....
Nejen tam, ale i od lidí, kteří k tomu mají co říci, neb se tím roky zabývají. [mrknutí jedním okem] Např. Thomas K. Johnson, PhD.

...v současné době bývá toto odmítání náboženské etiky zpochybňováno, a to způsobem, který může být pro někoho překvapivý - empirickými výzkumy v oblasti společenských věd. Celá řada nových empirických studií z oblasti psychologie a sociologie ukazuje, že se lidé v životě těší pohodě a štěstí, žijí-li celý život v jediném svazku, v rámci něhož se odehrává pohlavní život. Není tudíž opodstatněné, aby byly tradiční náboženské normy namířené proti rozvodům a nemanželskému pohlavnímu životu považovány za nesmyslná pravidla, jejichž původem je despotický či dokonce neexistující Bůh...

>Škoda jen, že ty dobré rady nefungovaly před tisíci let a nebudou fungovat ani dnes.
A kde berete tu jistotu, že nefungovaly a nebudou fungovat? Viz. předchozí citace.

>Dost mě zaráží, že tak vehemetně a v podstatě bez
>pádného důvodu bojujete proti homosexuálům ( já vím je to
Tady mě fakt už nic nenapadá pokud se vás nechci dotknout osobně. Vy patrně nečtete, co píšu? Ukažte mi, kde bojuji proti homosexuálům!? [zmaten]

>napsáno v Bibli). Na druhou stranu vám zřejmě vůbec nevadí
>praktiky prvních lidí na zemi. Ostatně sám jste je tady
>popsal.Jak je vidět účel světí prostředky. [chechtot]
Nenapsal jsem, že mi vadí a nenapsal jsem, že mi nevadí. Snažil jsem se pouze poskytnout informace, jak to být mohlo, bez vynášení unáhlených soudů. Navíc jsem vás nejprve upozornil, že to asi nebude lehké a že spoustu souvislostí a událostí tak, jak jsou vysloveny (napsány) patrně nepochopíte. [zmaten]
Nevím, proč mi neustále podsouváte myšlenky a slova, která jsem nenapsal. [oči v sloup]

85408

24.12.2005 19:03

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 85408

>A nemáte, snad? Nebo vás někdo za něj zavírá či šikanuje
>tak, jak se to po světě stává praxí v případě vyslovení
>názoru, který zde zastávám??
Sice nevím kde za tyto názory "šikanují", ale budiž.
Hm, tak mě napadá, že s těmi lidskými fóbiemi se roztrhnul pytel. A za chvíli se může stát, že davy "úctyhodných občanů" budou hřímat proti všemu.
>>A tohle má být jako argument?????
>Ne, ten naopak očekávám od vás pro tu lepší variantu.
A co rodič, který vychovává dítě sám?
>>Nejsem pedagog.
>To mi spadl kámen ze srdce... [chechtot]
Proč? Myslíte si,že vaše názora jsou ty jediné vhodné pro výchovu dětí?
>>Vy určitě najdete v Bibli spousty zaručených
>>rad jak vylepšit naše školství, rodinu, společnost....
>společenských věd. Celá řada nových empirických studií z
>oblasti psychologie a sociologie ukazuje, že se lidé v životě
>těší pohodě a štěstí, žijí-li celý život v jediném
>svazku, v rámci něhož se odehrává pohlavní život. Není
>tudíž opodstatněné, aby byly tradiční náboženské normy
>namířené proti rozvodům a nemanželskému pohlavnímu životu
>považovány za nesmyslná pravidla, jejichž původem je
>despotický či dokonce neexistující Bůh...[/i]
Já jsem zase četla výsledky jiných "výzkumů " , kde sexuologové i psychologové tvrdili, že lidé nejsou stvořeni k tomu, aby žili v jednom svazku až do smrti.
Ale to nic, každý se chce nějak uživit a výzkumníci taky.[velký smích]
>>Škoda jen, že ty dobré rady nefungovaly před tisíci let a
>nebudou fungovat ani dnes.
>A kde berete tu jistotu, že nefungovaly a nebudou fungovat? Viz.
>předchozí citace.
A kde jste přišel na to, že fungují? To že to vyšlo vám ještě nic neznamená. Znáte statistiky rozvodovosti? Asi ne.
>>Dost mě zaráží, že tak vehemetně a v podstatě bez
>>pádného důvodu bojujete proti homosexuálům ( já vím je to
>Tady mě fakt už nic nenapadá pokud se vás nechci dotknout
>osobně. Vy patrně nečtete, co píšu?
Ukažte mi, kde bojuji
>proti homosexuálům!? [zmaten]
Vážně, tak se vraťte ke svým příspěvkům, kde jako argumentaci proti používáte excesy několika jedinců a děsíte hrůznou budoucností, kdy se společnost ocitne ve "spárech různých úchylů".
Nebo jsem si to snad vyložila přesně opačně než bylo vámi myšleno?
>>napsáno v Bibli). Na druhou stranu vám zřejmě vůbec nevadí
>>praktiky prvních lidí na zemi. Ostatně sám jste je tady
>>popsal.Jak je vidět účel světí prostředky. [chechtot]
>Nenapsal jsem, že mi vadí a nenapsal jsem, že mi nevadí.
>Snažil jsem se pouze poskytnout informace, jak to být mohlo,
Mně to připadalo jako oznámení holého faktu.
>Nevím, proč mi
neustále* podsouváte myšlenky a
>slova, která jsem nenapsal. [oči v sloup]
Ale já vám přece nic nepodsouvám. Reaguji na vaše příspěvky tak jak je chápu. [smích]

85439

26.12.2005 17:21

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85439

>Sice nevím kde za tyto názory "šikanují", ale budiž.
Už jsem vám na tuto otázku jednou odpovídal zde
http://www.zvedavec.org/nazory_1445.htm#ptr83563. Že by paměť? [mrknutí jedním okem]

Další např. Rock Buttiglione.

Podstata je v tomto vyjádření:
...začínají se šířit zákony proti lidem, kteří mají na fenomén homosexuality odlišný názor. Nic jiného než odlišný názor. Nespílají a nenadávají nikomu, jen říkají, že homosexualitu osobně nepovažují za přirozenou formu sexuality. Díky těmto zákonům se o tom zakazuje diskuse. Vždyť už dnes u nás je takřka tabu diskuse ohledně léčitelnosti homosexuality...

>A co rodič, který vychovává dítě sám?
Ano, to může být ve specifickém případě lepší varianta, ale nikoliv obecně.

>Proč? Myslíte si,že vaše názora jsou ty jediné vhodné pro výchovu dětí?
Nemyslím. Ale to, co se děje v současném českém zateizovaném a "zfeminizovaném" školství je vážně dost hrůza... ?:

>A kde jste přišel na to, že fungují? To že to vyšlo vám ještě nic neznamená. Znáte statistiky rozvodovosti? Asi ne.
Znám. A taky "znám" statistiky nehodovosti na silnicích. V případě stejné argumentace bych analogicky musel dojít k závěru, že doprava jakýmkoliv dopravním prostředkem, včetně chůze pěšky, je špatná. Ale já vím, že nehodovost je důsledkem lidského selhání, egoismu a porušování daných pravidel. Analogie s manželstvím v tomto příkladě není čistě náhodná. [překvapení]

>Vážně, tak se vraťte ke svým příspěvkům, kde jako argumentaci proti používáte excesy několika jedinců...
1. Několikrát už jsem vysvětloval rozdíl mezi homosexuální orientací a homosexuálními praktikami.
2. To co nazýváte "excesy jednotlivců" jsou povětšinou slova těch, kdo v tomto udávají směr, nikoliv "obyčejných" homosexuálů.
3. vyjádření "prostých" homosexuálů:
...nikdo neodporuje spolkům sdružujícím homosexuály. Proto je jim umožněno, aby přeháněli bez omezení, a vždy se velice úspěšně prezentují v roli oběti...

...že to pro ně nepřichází v úvahu (manželství). Je to prý hezké a dají se z toho vytěžit určité finanční výhody, ale manželství nechtějí. Je to z toho důvodu, že homosexuální pud je nenasytitelný a jedná se o neurotický pud, obsesi. Ze začátku si člověk dělá iluze o tom, že s tímto konkrétním přítelem bude šťastný, ale po několika letech zjistí, jak to ve skutečnosti je. K tomu slova jedné cynické lesbičky: To, co bychom chtěli, je nemožné.

>Ale já vám přece nic nepodsouvám. Reaguji na vaše příspěvky tak jak je chápu. [smích]
No, možná by bylo poctivější napsat "jak je chci chápat". [mrknutí jedním okem] Váše citace, na kterou jsem reagoval:
>Na druhou stranu vám zřejmě vůbec nevadí praktiky prvních lidí na zemi. Ostatně sám jste je tady popsal.Jak je vidět účel světí prostředky

85589

23.12.2005 22:52

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85304

>A vy s tím co jste tu napsal souhlasíte?Pokud ne,tak nechápu
>proč jste to sem dal.
Máte na mysli http://www.zvedavec.org/nazory_1457.htm?PHPSESSID=498295391988ec444bf99796e62bba39#ptr85140 ?
Pokud ano, tak vy jste názoru, že je popsaný trend vpořádku?

>Děláte si ze mě prdel,že ano?Proč vám budu něco
>vysvětlovat,když to ani nechcete slyšet.
Ne, jen jsem se snažil být vůči vám důsledný pokud používáte argumenty typu "načteno z knih - neprožito - zamítá se".

>No comment,začínáte se projevovat jako demagog.
Jenom jsem vás chtěl trošku vybudit, abyste zvážila, jakým způsobem občas argumentujete. Váže se k předešlému i dalšímu.

>Tohle podle moc nejde dohromady.
A proč, smím-li se ptát? Znáte např. jméno Max Kašparů?
Jinak tohle nás taky kdysi učili. Věřící nesměli být např. lékaři nebo pedagogové. A když se někdo setkal s věřícím, potažmo katolíkem, který byl "titulovaný", to už byla katastrofa na prášky pro dotyčného.. [chechtot] Toto nemám načteno, ale prožito. [velký smích]

Jednalo se o Tedy,proč strkáte nos do něčeho,čemu evidentně"rozumíte"jen z knih? Proč mě tedy odkazujete na knihy, když do toho nemám strkat nos, protože i kdybych je prostudoval, tak to budu mít zase jen načtené z knih. Mám z toho nějakou cestu kromě vlastního prožitku? [mrknutí jedním okem] Trošku mi to připomíná solipsismus, ale ten vyvrátil Jára Cimrman pomocí externismu. [velký smích]

>On se totiž Freud v mnoha věcech
>mýlil a tyto nesrovnalosti udaly na pravou míru jeho
>následovnice.
Ano, ale vy jste začala s F. A on není právě z toho důvodu, který uvádíte, "samospasitelný".

To je totiž trošku bludný kruh. My se rádi odkazujeme na současné poznatky vědy a některé závěry mohou být klamné a po čase zjistíme, že byly. Navíc máme všichni bez rozdílu selektivní vidění. Já se snažím slyšet a číst, co mi ostatní sdělují a často se při tom přistihnu rovněž. Ale - aspoň o tom vím. [mrknutí jedním okem] Mnozí ne. A tak - když je jedna věc potvrzena 100 pádných argumentů a 1 argument je proti (krásným příkladem je výzkum původu Turínského rubáše), tak mnozí vidí jen tu 1, těch 100 nevidí. Konkrétně u TR asi 98 vědeckých metod potvrdilo jeho autentičnost, kdežto jedna nevyšla kvůli chybné aplikaci metody. A konečný výsledek světa? Hurá není pravý!

Ještě doplním pěknou paralelu se smrtí a vírou v další život:
...2 miminka se baví v matčině břiše o tom, co bude po porodu... jedno tvrdí, že to je jenom začátek, že konečně uvidí Matku, která je živí a stará se o ně. Druhé tvrdí, že nikdo takový není, že je živí pupeční šňůra a že po porodu se už nikdy nikdo nevrátil zpět a že je to tedy konec...

85327

24.12.2005 0:06

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85327

>Pokud ano, tak vy jste názoru, že je popsaný trend
>vpořádku?

Ne,reagovala jsem na ten budhistický"útržek",budhismus přece není to jediné a pravé náboženství,ne?

>Ne, jen jsem se snažil být vůči vám důsledný pokud
>používáte argumenty typu "načteno z knih - neprožito -
>zamítá se".

To,na co narážím je to,že v knihách je spousta věcí ,ale když si je přečtete,tak se ne vždy dokážete vcítit do člověka,pro kterého je daná problematika osobním"denním chlebem".Knihy neumí popsat pocity a emoce...ty se musí zažít.

>Jenom jsem vás chtěl trošku vybudit, abyste zvážila, jakým
>způsobem občas argumentujete. Váže se k předešlému i
>dalšímu.

Je pravdou,že se mi z vás občas hrne krev do hlavy.Ale to i z mnoha jiných tady.

>A proč, smím-li se ptát? Znáte např. jméno Max Kašparů?
...
>už byla katastrofa na prášky pro dotyčného.. [chechtot] Toto
>nemám načteno, ale prožito. [velký smích]

Souhlas.tohle není správné,ale na druhou stranu dokáž pochopit i tu druhou stranu.Nevím proč,ale z věřících co se snaží vykládat svou víru mi naskakuje husí kůže...snad je to ten přednes,zaujatost,tón hlasu...[zmaten] nevím,ale je fakt,že podle toho se nedá člověk odsoudit.Ale lidé jsou takoví.

>Jednalo se o Tedy,proč strkáte nos do něčeho,čemu
>evidentně"rozumíte"jen z knih? Proč mě tedy odkazujete na
>knihy, když do toho nemám strkat nos, protože i kdybych je
>prostudoval, tak to budu mít zase jen načtené z knih. Mám z
>toho nějakou cestu kromě vlastního prožitku? [mrknutí jedním okem] Trošku mi to
>připomíná solipsismus, ale ten vyvrátil Jára Cimrman pomocí
>externismu. [velký smích]

V tomhle směru jsem se vyjádřila k tomu sado-masochismu.O tom v knihách najdete často jen mizerně formulovanou teorii.

>Ano, ale vy jste začala s F. A on není právě z toho důvodu,
>který uvádíte, "samospasitelný".

Jistě,ale já jsem vytáhla jeho pohled na patologické chování u lidí.S tím se stotožňuju a zatím jsem se nedočetla,že by to bylo přežité.

>To je totiž trošku bludný kruh. My se rádi odkazujeme na
...
>metody. A konečný výsledek světa? Hurá není pravý!

Tohle je o tom,jak kdo přemýšlí,jak analyzuje problém.jak moc ho dané téma zajímá.Veskrze máte pravdu.Já se snažím,ale nikdo není dokonalý.O rubáši tu diskuze byla - nezapojila jsem se,protože nejsem zainteresovaná.

>...2 miminka se baví v matčině břiše o tom, co bude po
>porodu... jedno tvrdí, že to je jenom začátek, že konečně
>uvidí Matku, která je živí a stará se o ně. Druhé tvrdí,
>že nikdo takový není, že je živí pupeční šňůra a že
>po porodu se už nikdy nikdo nevrátil zpět a že je to tedy
>konec...


Hezké [smích] ale já patřím mezi ty,co věří na další životy.A zrovna si vyžírám trest za život minulý.

85344

26.12.2005 14:51

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85344

>Ne,reagovala jsem na ten budhistický"útržek",budhismus přece
>není to jediné a pravé náboženství,ne?
Ne, jen jsem chtěl ukázat postoj např. budhismu, který preferujete a se kterým nesouhlasím a jeví se mi jako nesprávný. To jsem vyjádřil dovětkem pod citátem...

>To,na co narážím je to,že v knihách je spousta věcí ,ale
>když si je přečtete,tak se ne vždy dokážete vcítit do
>člověka,pro kterého je daná problematika osobním"denním
>chlebem".Knihy neumí popsat pocity a emoce...ty se musí
>zažít.
To máte svým způsobem pravdu, ale nemohu a ani nemusím zažít vše. Navíc záleží na empatii čtenáře a schopnosti jistého transferu. Jsou události v životě, které, když je jedinec prožije (a vytrpí a přetrpí), dokáže díky nim pochopit jiné události, které neprožil a tím i jiné lidi. Samozřejmě "vodcamcaď po camcaď". [velký smích]

>Souhlas.tohle není správné,ale na druhou stranu dokáž
>pochopit i tu druhou stranu.Nevím proč,ale z věřících co se
>snaží vykládat svou víru mi naskakuje husí kůže...snad je
>to ten přednes,zaujatost,tón hlasu...[zmaten] nevím,ale je fakt,že
>podle toho se nedá člověk odsoudit.Ale lidé jsou takoví.
Ano, lidé jsou takoví a tak odsuzují kde koho. Každého, kdo se vymyká "mlčící většině". Navíc odsuzují člověka nikoliv jeho činy, což je naprosto zásadní omyl tohoto světa.
To naskakování husí kůže bych možná taky dovedl trošku osvětlit, ale to už by bylo moc. [mrknutí jedním okem]

>Jistě,ale já jsem vytáhla jeho pohled na patologické
>chování u lidí.S tím se stotožňuju a zatím jsem se
>nedočetla,že by to bylo přežité.
Přežité to být nemusí, alespoň ne ve smyslu, že bylo objeveno ve stejném duchu něco novějšího pro skupinu lidí, kteří takovéto vysvětlení preferují. Může existovat paralelní vysvětlení, které stejná skupina lidí nepříjme, protože vychází z jiných předpokladů. Ale to je věcí odborníků, do toho bych se nerad pouštěl.

>Hezké [smích] ale já patřím mezi ty,co věří na další životy.A zrovna si vyžírám trest za život minulý.
Samozřejmě, věřit můžete. Já vám jen říkám, že to tak není. [mrknutí jedním okem] Tajemství vašeho utrpení je podstatně hlubší a nevyžírate si nic ze svých minulých životů.

85571

26.12.2005 22:12

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85571

>Ne, jen jsem chtěl ukázat postoj např. budhismu, který
>preferujete a se kterým nesouhlasím a jeví se mi jako
>nesprávný. To jsem vyjádřil dovětkem pod citátem...

No a já se s tím stotožňuju.

>To máte svým způsobem pravdu, ale nemohu a ani nemusím
>zažít vše. Navíc záleží na empatii čtenáře a schopnosti
>jistého transferu. Jsou události v životě, které, když je
>jedinec prožije (a vytrpí a přetrpí), dokáže díky nim
>pochopit jiné události, které neprožil a tím i jiné lidi.
>Samozřejmě "vodcamcaď po camcaď". [velký smích]

Ano,souhlasím.


>Ano, lidé jsou takoví a tak odsuzují kde koho. Každého, kdo
>se vymyká "mlčící většině". Navíc odsuzují člověka
>nikoliv jeho činy, což je naprosto zásadní omyl tohoto
>světa.

O tom bych mohla mnoho a mnoho povídat,ale je to mé skromné tajemství.Každopádně s lidmi mám spíš špatné zkušenosti a často se ocitám právě v roli"šmahem zaškatulkované"byť neprávem.

>To naskakování husí kůže bych možná taky dovedl trošku
>osvětlit, ale to už by bylo moc. [mrknutí jedním okem]

To je v pořádku,já si poradím [mrknutí jedním okem] .

>Přežité to být nemusí, alespoň ne ve smyslu, že bylo
>objeveno ve stejném duchu něco novějšího pro skupinu lidí,
>kteří takovéto vysvětlení preferují. Může existovat
>paralelní vysvětlení, které stejná skupina lidí nepříjme,
>protože vychází z jiných předpokladů. Ale to je věcí
>odborníků, do toho bych se nerad pouštěl.

Tak,vysvětlil jste mi to až tak,že jsem mimo [zmaten]

>Samozřejmě, věřit můžete. Já vám jen říkám, že to tak
>není. [mrknutí jedním okem]

Podle vás,samozřejmě.

>Tajemství vašeho utrpení je podstatně hlubší a
>nevyžírate si nic ze svých minulých životů.

Váš názor,podle mé víry tomu tak je.

85617

27.12.2005 10:17

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Had 81.?.?.?

Reakce na 85617

Zdravím Alexo,
>Váš názor,podle mé víry tomu tak je.
Vybavil se mi jeden dobrý bonmot, kterým nonšalantně ukončoval jeden známý různé debaty:" Ty máš názor, já mám pravdu..." [velký smích] a odkráčel hrdě středem.

I tahle Vaše debata mi oživuje jeden můj(?) postřeh. Pro potvrzení postojů vyplývajícíh z "osudového zařazení - resp. kvalit svého zrození" si každý z nás najde odpovídající sestavu názorů, myšlenkových osnov atd.
Pod tímto úhlem pohledu na Váš slovní tenis, si opět uvědomuji, jak cenné je umění "nemít názor". Rozuměj: nikoliv "kam vítr, tam plášť", anobrž cílená, systematická zdrženlivost k zaujímání myšlenkových konstrukcí a názorů a upřednostňování pozorování všeho, co taková debata v jedinci, potažmo v okolí vyvolává.
Ono je v podstatě úplně jedno, kdo má "pravdu". Důležité je, jak člověk umí zpracovat své reakce (semínka budoucího dění)i z takové diskuze - také proto si např. klábosení na Zvědavci docela považuji a baví mě. Poučuje.

85676

27.12.2005 18:19

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85676

I já vás zdravím Hade.

Popřemýšlela jsem nad tím co jste napsal a ani nebylo třeba dlouho mudrovat a musím uznat,že máte pravdu.

Vím,že dělám tu chybu,že jsem příliš emotivní,občas i agresivní(pouze slovně,fyzicky to neumím).Vím,že se trochu podvědomě,trochu vědomě snažím obhájit sama sebe a zároveň i přesvědčit oponenta.A také vím,že beru svůj názor jako stěžejní a často jediný správný(ač vtip spočívá v tom,že pravda a názor je vždy subjektivní).Vadí mi to,ale přesto se toho dopouštím.Jsem člověk a tedy nedokonalá bytost,stejně jako všichni ostatní.Za svůj krátký život jsem svou osobnost vcelku dobře"vypěstovala"a tohle jsou už jen drobné kvítky plevele,ale plevel...ten je v každé zahradě.Někteří zahradníci se s ním netrápí,nechají ho rašit,někteří ho utrhnou,ale bez kořínků a plevel začne znovu růst a někteří se snaží ho trhat i s kořínky - není to snadné,protože některé kořínky jsou hodně hluboko,ale přesto je to ze všech variant ta pravá.

Každý člověk časem zraje,ale zrání chce svůj čas.Stejně tak zraju i já,ale moc dobře vím,že předemnou je spousta"plevele"a že to chce čas na zrání.

85721

27.12.2005 23:59

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Had 81.?.?.?

Reakce na 85721

Opět pozdravení, Alexo,

ehm, nezamýšlel jsem ten můj předchozí příspěvěk mentorsky. Pobavila Jste mě a trochu jsem to ještě popošťouchnul...
Ta Vaše "agresivita" rozhodně k té debatě patří. Ostatně vždyť je to jen energie. To ale jistě vnímáte sama.
Navíc Vaše příspěvky jsou kvalitní dost (neurážíte a píšete zajímavě k věci), takže k vadění toho příliš v rámci klábosení není.

S tou zahradou je to dobré. Příliš se nemluví o tom, že po vyplevelení je nutno hlídat "novou setbu", aby do uvolněných řádků proti vůli dotyčného zahradníka nenapochodovali nežádoucí "trifidi". [mrknutí jedním okem] Také je dobré kombinovat systematické pěstění ušlechtilých květů a plevele si příliš nevšímat, aby zahradník netrpěl zbytečnými výčitkami, že je neschopný a že tu nádhernou zahradu plnou pohody a harmonie nevybuduje. Každý zahradník během praxe získá tu správnou pružnost. Tu pracuje jako zběsilý, tu nechá s klidem a úsměvem pracovat "přírodu"...

Šťastnou ruku při výběru dodavatelů zahradních technologií přeji. [smích]

85760

28.12.2005 14:38

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85760

Zdravím i já [smích]

I když se mohu zdát dost kritická,jsem taky dost sebekritická a vím,že bych některé reakce mohla pojmout mírněji a s větším ohledem na druhého.I proto jsem váš příspěvek vzala jako mentorování.Chvílemi mám pocit,že moje jednání musí být neuvěřitelně průhledné.

Se zahrádkou jste to skvěle doplnil.Sebe bych pasovala do role zahradníka amatéra,ale se zdravým přístupem ke své zahrádce.Jestli jednou bude dílo dokonáno,tak to jistě nebude prvotřídní japonská zahrada,ale bude to hezké a klidné místo,kde si ráda sednu na lavičku a budu tiše rozjímat.

Přeji hezký den [mrknutí jedním okem] .

85842

24.12.2005 2:44

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Jano 213.?.?.?

Reakce na 85327

A co by na to povedal taky Wilhelm Reich?
http://en.wikipedia.org/wiki/Orgone_energy

Reich agreed with Freud that sexual development was the origin of mental disorder. They both believed that most psychological states were dictated by unconscious processes; that infant sexuality develops early but is repressed, and that this has important consequences for mental health. They were both atheists, believing that morality is a repression of the sexuality of individuals imposed on them as they move from childhood to maturity. As sexual repression was the cause of the neuroses, the best cure would be to have an active, guilt-free sex life. He argued that such a liberation could come about only through a morality not imposed by a repressive economic structure.

85358

26.12.2005 14:55

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85358

A třeba i Thomas K. Johnson:

Už od osvícenství se etika založená na náboženství těšila mezi mnoha západními vzdělanci nevalné pověsti. Jako hlavní představitel tohoto přístupu by mohl být uveden Sigmund Freud, který považoval židovsko-křesťanskou etiku za iracionální, vyvolávající pocity viny a omezující přirozené lidské svobody. Společně s mnoha dalšími mysliteli byl stoupencem racionálnějšího přístupu v etice. Pokud existovalo ohnisko sváru v pohledu na židovsko-křesťanskou etiku, pak to byla problematika manželství a sexu. Právě tuto část židovsko-křesťanské etiky uvedení intelektuálové odmítají nejostřeji. Toto odmítnutí pak v kultuře vešlo ve známost jako tzv. "sexuální revoluce"...

85572

23.12.2005 7:06

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 85184

"Muč mě!" škemrá masochista
"NE!" řekl sadista krutým hlasem.
[vyplazený jazyk]

85230

23.12.2005 10:05

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

kavol 193.?.?.?

Reakce na 85184

>Navíc,od přírody je každý z nás buď submisivní nebo dominantní
>a z toho vyplývá masochismus a sadismus.

to se teď učí ve škole nebo jste na to přišla sama? [oči v sloup]

ponechme stranou teoretizování, vezměme konkrétní příklad: že jsou ty vánoce, tak já na sebe prozradím, že mám sklony k sadismu a že ve většině situací se chovám submisivně - HA, a co vy teď s tím, dle mého chování usoudíte, že jsem submisiv, a jak z toho vyvodíte ten sadismus, který jste jasně přiřkla ("... z toho vyplývá" ) dominantům? [zmaten]

85239

23.12.2005 14:47

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85239

>to se teď učí ve škole nebo jste na to přišla sama? [oči v sloup]

Vtipálku [smích] .Já se narozdíl od Janka jiných vyjadřuji k něčemu,co mám sama zažité.

>ponechme stranou teoretizování, vezměme konkrétní příklad:
>že jsou ty vánoce, tak já na sebe prozradím, že mám sklony
>k sadismu a že ve většině situací se chovám submisivně -
>HA, a co vy teď s tím, dle mého chování usoudíte, že jsem
>submisiv, a jak z toho vyvodíte ten sadismus, který jste jasně
>přiřkla ("... z toho vyplývá" ) dominantům? [zmaten]

To co jste popsal - mám pocit,že si ze mě stejně tropíte blázna [velký smích] - to je také možné.Nejsou jen dominantní a submisivní,ale mohou být takzvaní"switchové",tedy mají v sobě kousek obojího...tak i tak,stejně na jeden pól inklinují více.Jina,jak jsem u sebe diagnostikoval ten sadimus?To by mě velice zajímalo.

85263

2.1.2006 15:08

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

kavol 193.?.?.?

Reakce na 85263

...
>To co jste popsal - mám pocit,že si ze mě stejně tropíte
>blázna [velký smích] - to je také možné.Nejsou jen dominantní a
>submisivní,ale mohou být takzvaní"switchové",tedy mají v
>sobě kousek obojího...

hm, tedy přiznáváte, že co jste napsala předtím je poněkud zjednodušené, tedy není tak úplně pravda, tedy ... no tedy, jak já jsem četl kus vaší diskuse s Jankem výše, řekl bych, že zcela nepokrytě kecáte a melete jen to, co se vám hodí do krámu [oči v sloup]

tedy, omlouvám se za osobní výpad, ale jest to rychlejší a upřímnější, nežli rozpitvávat každou blbost napsanou výše, a býti frustrován z toho, že i přes důkladnou protiargumentaci si stále vedete svou

nesouhlasím s Jankovým "světonázorem", ale on jej alespoň narozdíl od mnohých jiných důkladně podložil a většinu jeho východisek nelze rozporovat

>tak i tak,stejně na jeden pól inklinují více.

to jakože "switch inklinující k sadismu" hraje 182x do roka subíka a 183x dominanta, zatímco když je to 183x subík a 182x dominant, tak je to "switch inklinující k masochismu", akorát na přestupný rok je problém to určit? [chechtot]

ne, promiňte, toto opět není příliš korektní reakce, jenže nepovažuji za reálné najít nějaký dostatečně průkazný průzkum, jak se lidé chovají (kdo si dělá v ložnici čárky? [smích]), a pak tady nad ním bádat, co je dostatečně nad hranicí statistické chyby, aby o tom mohlo být prohlášeno "více na jeden pól", a dále zda to procento lidí kolem středu, kteří přes tu chybu nevyčnívají, je dostatečně malé, aby se dalo zanedbat (ano, souhlasím, většina jednu z rolí přijímá významně častěji) ... takže nevím, co jiného mám s tím vaším "a just mám pravdu" dělat - vono totiž zmínka o switchích stejně nijak nevysvětluje to, že se jedna povaha chová převážně podle vzorce, který jste přiřkla druhé (a tuším, že s tím "inklinováním na pól" se to přiřazení snažíte potvrdit)

>Jina,jak jsem u sebe diagnostikoval ten sadimus?

jste muž a nevíte, jak to s vámi je, či se s překlepem ptáte mě? [velký smích]
(eh, nic osobního, není mým cílem nějak znevažovat lidi pro jejich češtinu, jen si tak napůl sám pro sebe dokazuji, jací jsou pitomci ti, co tvrdí, že na pravopise nezáleží a netřeba se jej učit a dodržovat, chceme-li diskutovat a ne vést de facto monology)

inu ... odkázal bych vás s dotazem na svoji přítulkyni, případně na výběr serverů, kde se občas ochomýtnu, a tak vůbec ... jestli na to máte nějaký formální test, tak sem s ním [mrknutí jedním okem]

p.s. reakci v této diskusi nejspíše číst nebudu (ostatně, kdoví, kdo vůbec bude číst tento můj slint), tak bych prosil případně nějaké upozornění ...

86336

23.12.2005 17:44

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

krysa 84.?.?.?

Reakce na 85140

Sorry, ale tento příspěvek mi připadá jak "pi#ovina".
Voni si to snad ti homosexuáli a lesby vybrali jako "životní styL", že??? A genetika je na hovno, že?? A abych si ku*va zaryl, transsexuáli jsou taky "úchylové! A to zvlášť zvrácení, že ???!
Nejste "náhodou" katolík a občan USA???
A členem "White power" či jak se ta fašistická banda jmenuje???

Jde odchylku, nikoliv "úchylku" a je geneticky předprogramovaná,
takže žádné léčení dnes neni!

Já teda nejsu gay ani trans něco, ale sere mne, když tu někdo kafrá kraviny!!!

85280

23.12.2005 20:56

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85280

>Sorry, ale tento příspěvek mi připadá jak "pi#ovina".
>Voni si to snad ti homosexuáli a lesby vybrali jako "životní
>styL", že??? A genetika je na hovno, že?? A abych si ku*va
>zaryl, transsexuáli jsou taky "úchylové! A to zvlášť
>zvrácení, že ???!
Jestli umíte číst, tak čtěte! Je rozdíl mezi homosexuálním zaměřením neboli orientací a homosexuálním chováním. To, že někdo cítí přitažlivost ke stejnému pohlaví ještě neznamená, že si musí hrát spolu na "muže a ženu". Vyvoďte si stejnou analogii pro pedofily o které je ve zprávě řeč.

>Jde odchylku, nikoliv "úchylku" a je geneticky
>předprogramovaná,
Ne ve všech případech. Tohle je jen část pravdy. A dokonce možná ta menší. [mrknutí jedním okem]

>Já teda nejsu gay ani trans něco, ale sere mne, když tu někdo
>kafrá kraviny!!!
Jako třeba vy? [překvapení]

85300

24.12.2005 14:27

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 85300

>Jestli umíte číst, tak čtěte! Je rozdíl mezi
>homosexuálním zaměřením neboli orientací a homosexuálním
>chováním. To, že někdo cítí přitažlivost ke stejnému
>pohlaví ještě neznamená, že si musí hrát spolu na "muže a
>ženu". Vyvoďte si stejnou analogii pro pedofily o které je ve
>zprávě řeč.

Já tedy nevím, ale jste si jistý, že si vždy hrají na muže a ženu?
A tu analogii s pedofily bych prosila vysvětlit.

>>Jde odchylku, nikoliv "úchylku" a je geneticky
>>předprogramovaná,
>Ne ve všech případech. Tohle je jen část pravdy. A dokonce
>možná ta menší. [mrknutí jedním okem]

Janku, chcete tím snad říct, že někdo onecmocněl homosexualitou?

85397

24.12.2005 15:12

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85397

>Já tedy nevím, ale jste si jistý, že si vždy hrají na muže a ženu?
1. je tento termín v uvozovkách, což něco implikuje.
2. nenapsal jsem vždy, tedy - v mnoha případech ano.

>A tu analogii s pedofily bych prosila vysvětlit.
Už jsem tu o tom psal. Je rozdíl mezi tzv. orientací a chováním. Jestliže někdo "od přírody" cítí přitažlivost stejným pohlavím (v případě ostatních úchylek nebo odchylek, jak chcete, jiným objektem), neznamená to a priori, že se tak musí chovat.
Toto se neustále směšuje. Proto znovu: nemám nic proti lidem, kteří touto abnormalitou trpí. Ale v případě, kdy si osobují právo uznat jejich chování veřejně za správné, tedy uzákonit, tak s tím nesouhlasím! Jsem ochoten je tolerovat v jejich ložnicích, to je "jejich věc", ale ne jejich vynucované "záplaty na svědomí".

Zrovna tak, jak argumentovali a argumentují homosexuální nátlakové skupiny mohou argumentovat a postupovat ostatní (pedofilové, zoo.., nekro.., atd.) a tvrdit, že je společnost diskriminuje. O tom, že tento trend už nastupuje byl onen úryvek z článku, který před časem vyšel a kde je to snad jasně řečeno...
Viz. http://www.zvedavec.org/nazory_1457.htm?PHPSESSID=c1acf20501e31bd7f031908ff13bd00b#ptr85140


>Janku, chcete tím snad říct, že někdo onecmocněl homosexualitou?
Reagoval jsem na to, co bylo řečeno. Homosexualita není vždy geneticky podmíněna.

85403

24.12.2005 17:28

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85403

>1. je tento termín v uvozovkách, což něco implikuje.
>2. nenapsal jsem vždy, tedy - v mnoha případech ano.

Pokud vím,tak jste říkal,že jste nikdy žádného homosexuála nepotkal.Jen jste o nich slyšel.Kde tedy berete ty znalosti?Z doslechu? [chechtot]


>Už jsem tu o tom psal. Je rozdíl mezi tzv. orientací a
>chováním. Jestliže někdo "od přírody" cítí
>přitažlivost stejným pohlavím (v případě ostatních
>úchylek nebo odchylek, jak chcete, jiným objektem), neznamená
>to a priori, že se tak musí chovat.

Tohle jsem stále nepochopila.Jsem homosexuální,ale nechovám se nějak neobvykle.Jak se chovají homosexuálové?Já myslím,že naprosto stejně jako heterosexuálové.Jen je přitahují lidé stejného pohlaví a to není chování,ale sexuální preference.

>Zrovna tak, jak argumentovali a argumentují homosexuální
>nátlakové skupiny mohou argumentovat a postupovat ostatní
>(pedofilové, zoo.., nekro.., atd.) a tvrdit, že je společnost
>diskriminuje. O tom, že tento trend už nastupuje byl onen
>úryvek z článku, který před časem vyšel a kde je to snad
>jasně řečeno...

To je typická pitomina.Homosexualita je orientace na člověka stejného pohlaví a v ničem se nedá nazvat deviací,kdyžto ty -fílie co jste tu znovu a znovu nadhodil jsou konkrétní preference specifických"objektů"a jsou obecně považovány za deviace.Navíc -filové mají nutkání k danému jednání.

>Reagoval jsem na to, co bylo řečeno. Homosexualita není vždy geneticky >podmíněna.

Ano,ona totiž není vůbec geneticky podmíněna.Gen homosexuality je prostě pitomost.

85428

26.12.2005 15:39

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85428

>Pokud vím,tak jste říkal,že jste nikdy žádného...
Ukažte mi příspěvek, kde jsem to řekl (napsal).

>Tohle jsem stále nepochopila.Jsem homosexuální,ale nechovám se nějak neobvykle.Jak se chovají homosexuálové?...
Tak ještě jednou polopatisticky. To, že je někdo zaměřen na jiné pohlaví je věc jedna. To je homosexuální zaměření a neznamená to, že tento člověk nutně musí homosexualní způsoby v pohlavním životě praktikovat. To je ten generální rozdíl. Nesměšujme homosexuály a jejich praktiky pohlavního života, neboli "chování". Jsem schopen jejich praktiky tolerovat v jejich ložnicích. Ale nebudu je tolerovat způsobem, jakým jsou mi a veřejnosti předkládány a vnucovány jako přirozená alternativa nebo něco naprosto přirozeného a normálního.
Toto nerozlišování je jablkem sváru. Homosexuál (nepočítám lidi, kteří už "roupama neví co by, tak si jen chtějí zkusit něco jiného", kterých asi není zrovna málo) je člověk, který si zasluhuje pozornost a pomoc jako každý jiný člověk, mající "problém". Ale ne způsobem "vše je OK, nic se neděje, jsi naprosto vpořádku". Pohlavní styk mezi homosexuály není a nemůže být přirozený, ať si na to vynutí papír jaký chtějí. Zrovna tak, jako tma nikdy nebude světlem i když na to uděláte zákon!

>To je typická pitomina.Homosexualita je orientace na člověka
>stejného pohlaví a v ničem se nedá nazvat deviací,kdyžto ty
>-fílie co jste tu znovu a znovu nadhodil jsou konkrétní
>preference specifických"objektů"a jsou obecně považovány za
>deviace.Navíc -filové mají nutkání k danému jednání.

Jsou obecně považovány... Zrovna tak, jako byla před lety hs obecně považována. A o to jde! Jedná se o těch +filích tak, jak jsem z daného článku vytáhl. To, co se teď děje, je jen začátek a schválené zákony velice důležitý průlom pro uznání +filií.

A homosexuál "nepreferuje" svůj objekt? Nebo chcete říci, že pedofil má jeden konkrétní objekt a jiný ho nezajímá??

Homosexuálové necítí "nutkání"? A proč tedy žijí pohlavně?

>Ano,ona totiž není vůbec geneticky podmíněna.Gen
>homosexuality je prostě pitomost.
To je váš názor. Vědci se tím, pokud je mi známo, "dohadují" a tak konečné resumé ve vztahu homosexualita vs. genetika nebylo učiněno. Proto jsem napsal "ne vždy".

...Andrea Camperiová-Cianiová a ta ve své studii, uveřejněné v odborné časopise Proceedings of the Royal Society, uvádí, že genetické faktory mající vliv na homosexuální orientaci souvisí s chromozomem X, který se dědí po matce. „Nejdůležitějším zjištěním je, že tyto geny ovlivňují nejen homosexualitu u mužů, ale také zároveň zvyšují plodnost u žen a dědí se po matce, nikoli po otci,“...

85576

26.12.2005 17:56

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

LG lg (zavináč) zion (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 85576

Jaka prirozena alternativa??? A jeste ji vam nekdo vnucuje? Mo hu vedet kdo a kde?

85591

26.12.2005 19:56

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85591

>Jaka prirozena alternativa???
Chcete snad říci, že RP není alternativou manželství nebo rodiny? Nebo se vám nezdá slovo "přirozená"?

>A jeste ji vam nekdo vnucuje?
Máte pocit, že se tento zákon a způsob života opravdu nikomu nevnucuje? Tak proč ta mediální masáž už několik let?? Proč se ho hs lobby snaží prosadit několikrát za rok neustále dokola už několik let v parlamentu? Proč v jiných zemích po prosazení zákona o RP po čase navazují zákony o možnosti adopcí dětí homosexuálními "registrovanými partnery"? Navíc po proklamacích před schválením RP, že "toto nikdy"? A když ji nikdo nevnucuje, tak proč vůbec zákon a proč se (v jiných zemích, kde už jsou dále) kriminalizuje jakýkoliv odlišný názor?

>Mo hu vedet kdo a kde?
Politici a tzv. "hnutí za práva homosexuálů"... Téměř ve všech sdělovacích prostředcích u nás. V některých dalších zemích je to obdobné.

Bonusy:

...Americká psychiatrická asociace hlasovala(!) již v roce 1973 pro to, aby homosexualita již nebyla označována za zdravotní poruchu...

...v květnu 2003 na sympóziu APA prohlásil jeden z jeho účastníků: "Jestliže není úchylkou homosexualita, neměly by se za úchylné označovat ani jiné sexuální praktiky, jako např. sadomasochismus a pedofilie...

Dokonce mám informaci o tom, že už i pedofilii, sadismus a masochismus vyškrtli ze seznamu zdravotních poruch, ale nemám to zatím ověřeno z jiných zdrojů.

...tři roky před vyškrtnutím homosexuality ze seznamu zdravotních poruch homosexuální aktivisté vzali útokem výroční schůzi Americké psychiatrické asociace a uprostřed panelové diskuze o homosexualitě nazvali psychoanalytika Irvinga Biebera před jeho šokovanými kolegy "sviní". Asociace, stejně jako předtím univerzity, kapitulovala...

85603

26.12.2005 22:52

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85576

>Ukažte mi příspěvek, kde jsem to řekl (napsal).

Pardon,ale neumím dát odkaz přesně na vaši reakci;jedná se o reakci v článku Pár otázek k RP:
>>A jsme opět u toho. Vy nemáte žádnou špatnou zkušenost s
>>homosexuály. Možná jste se v životě dosud s žádným
>>nesetkal. Ale je to psáno v Bibli, tak je to pravda a finito.

>Chvála Pánu Bohu. A zatím ani ne s pedofily a vrahy. Se zloději už ano.
>A navíc, nemusím vše na vlastní kůži, snažím se učit a čerpat ze >zkušeností jiných...

Třeba jsem to ale špatně pochopila,v tom případě předem omluva.

>To je homosexuální zaměření

Nebo také orientace.

>a neznamená to, že tento člověk nutně musí homosexualní
...

Co to jsou homosexuální způsoby?

>Nesměšujme
homosexuály a jejich praktiky pohlavního života, neboli
...

Stále nechápu,co homosexuálové dělají tak hrozného?Lesbičky se především mazlí(to dělají HTRSX.také)a co se týče gayů,tak co vím mezi nimi není anální sex nějak moc častý(a mimochodem anální styk HTRSX. také praktikují).

>Ale nebudu je tolerovat způsobem, jakým jsou mi a veřejnosti předkládány
...

Budiž,ale s tímhle já se nesetkávám,takže těžko posuzovat.

>Toto nerozlišování je jablkem sváru. Homosexuál
...

Popsala bych to z vlastního pohledu,ale u mě je to složitější.Mě stačí respekt cízími stejně jako já respektuji ostatní.

>Pohlavní styk mezi homosexuály
není a nemůže být přirozený, ať si na to
>vynutí papír jaký chtějí.

Ale tím se dostáváme k jádru pudla,podle vás je RP pouze jakýsi legalizovaný sex mezi homosexuály?Jde především o lásku dvou lidí navzájem,to,jestli budou provozovat sex mei sebou je jejich věc.I dva běžní manžele nemusí mít děti a pořádat třeba grupensex.V tom minulém článku jsem se zmínila,že jde hlavně o jakési právní ohraničení.Tedy,že zákon něco takového bude brát navědomí.

>Jsou
obecně považovány*... Zrovna tak, jako byla před lety
...

Podle mě je to pouze osvěta,homosexuál je člověk jako každý jiný,jen se dokáže zamilovat do stejného pohlaví jako jen on sám.Já bych se do chlapa nezamilovala ani za nic,nejde to,protože mě muži nepřitahují.Jsem tedy jakýsi -fil.Díky vám za váš postoj ke mě.

>A proč tedy žijí pohlavně?

Pohlavně žije spousta lidí,to bylo trochu mimo.

>To je váš názor. Vědci se tím, pokud je mi známo,
...

Jistě,můj názor,ale kdybyste se to snažil vidět z pohledu tohoto názoru,tak by vám to dalo možná větší smysl.Jedná se o dysbalanci hormonálních hladin při těhotenství co to zapřičiňuje a tím pádem získá můž sexuální preference ženy a naopak.To,že se nato díváte jako na genetickou záležitost vám nedovolí to vidět jako já(navíc jste heterosexuál).
Homosexuálové nepředávají své genetické informace a tedy by se"gen homosexuality"časem úplně vytratil.

85623

27.12.2005 16:20

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85623

>Třeba jsem to ale špatně pochopila,v tom případě předem
>omluva.

Vpořádku. Vaše reakce zněla takto:
>Pokud vím,tak jste říkal,že jste nikdy žádného homosexuála nepotkal.Jen jste o nich slyšel.Kde tedy berete ty znalosti?Z doslechu?

Ve vámi uvedené citaci odpovídám na špatnou zkušenost, nikoliv na to, že jsem se s nikým takovým v životě nesetkal. To by bylo při té četnosti jakou sami uvádějí trošku podivné, ne? [mrknutí jedním okem]

>Co to jsou homosexuální způsoby?
Nenašel jsem tehdy vhodnější slovo pro sexuální činnost HOS.

>Stále nechápu,co homosexuálové dělají tak
>hrozného?Lesbičky se především mazlí(to dělají

To, že to dělají HES, neznamená, že je to správné a přirozené. Tento otvor je určen primárně k něčemu naprosto jinému a jeho (zne)užívání právě k těmto praktikám vede v důsledku k onemocněním zmíněných partií. Někteří lékaři specialisté mezi sebou mluví, co se některých nemocí týče, o "nemoci gayů".
Některé ženy, které se "podrobily" takovémuto způsobu vyžadovanému jejich partnerem mají dodnes problémy. Konkrétně, sám jsem mluvil pouze s jednou, která přiznala, že to udělala "z lásky", protože si to její partner přál, ale byla to pro ni otřesná a bolestivá zkušenost, po které má dodnes následky. Končila slovy - už nikdy více...
Že se spolu HOS ženy "jenom" mazlí a sexuálně vzrušují je rovněž nepřirozené. Navíc mužská a ženská HOS mají svá specifika. Obojí je povětšinou psychickou záležitostí, o čemž mluví i % úspěšné terapie. U žen navíc vychází z prožitku v době dospívání a zklamání ve vztazích s muži. Museli bychom rozebrat motivy a vztahy atd...

>Ale tím se dostáváme k jádru pudla,podle vás je RP pouze
>jakýsi legalizovaný sex mezi homosexuály?Jde především o
>lásku dvou lidí navzájem,to,jestli budou provozovat sex mei
>sebou je jejich věc.
Tak proč se vztahuje pouze na HOS??
Viz. příklad http://www.zvedavec.org/nazory_1457.htm?PHPSESSID=1d31bdf69e6f34e0738f29fe3cee3911#ptr85134

>I dva běžní manžele nemusí mít děti a pořádat třeba grupensex.
Pokud to nedělají veřejně a nechtějí mít na to zákon a tím výhody oproti zbytku společnosti, pak je to jejich věcí...

>V tom minulém článku jsem se zmínila,že jde hlavně o jakési právní ohraničení.Tedy,že zákon něco takového bude brát navědomí.

Nejen, že to bude brát na vědomí, on je preferuje oproti ostatním. Navíc je to jen začátek. Přibude adopce dětí a kriminalizování jiného názoru, což se v jiných zemích už děje. Nejedná se pouze o nadstandardní práva menšiny. Za tím je podstatně víc, co mnoho lidí zatím není schopno dohlédnout...
http://www.zvedavec.org/pohledy_1459.htm?PHPSESSID=d63461707ec591d876f5a6191a292851

(pokr...)

85706

27.12.2005 17:52

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85706

>Ve vámi uvedené citaci odpovídám na špatnou zkušenost,
>nikoliv na to, že jsem se s nikým takovým v životě nesetkal.
>To by bylo při té četnosti jakou sami uvádějí trošku
>podivné, ne? [mrknutí jedním okem]

Nu dobře.

>To, že to dělají HES, neznamená, že je to správné a
>přirozené. Tento otvor je určen primárně k něčemu naprosto
>jinému a jeho (zne)užívání právě k těmto praktikám vede
>v důsledku k onemocněním zmíněných partií. Někteří
>lékaři specialisté mezi sebou mluví, co se některých
>nemocí týče, o "nemoci gayů".

Dobře.Co se týe análního sexu,fakt je,že spousta párů které to zkoušejí poprvé,to zkoušejí i naposled.Proč?Protože neznají teorii.Říká se,že kdo maže,ten jede(ano,bylo to původně v souvislosti s něčím jiným)a jinak je tu další aspekt.Mohla bych to rozebrat,ale jen pokud je zájem.Sama za sebe řeknu,že anální sex je příjemný(v této oblasti je mnoho nervových zakončení,které poskytnou mnoho zážitků [mrknutí jedním okem] ),jen se to musí provozovat opatrně,musí se znát víc než to,jak to vypadá na pohled a ne ve stylu:"mámo,zkusíme to co ukazovali v televizi,jóó".

>Některé ženy, které se "podrobily" takovémuto způsobu
>vyžadovanému jejich partnerem mají dodnes problémy.
>Konkrétně, sám jsem mluvil pouze s jednou, která přiznala,
>že to udělala "z lásky", protože si to její partner přál,
>ale byla to pro ni otřesná a bolestivá zkušenost, po které
>má dodnes následky. Končila slovy - už nikdy více...

Ano,ale to je zase tím,že někdo chce něco zkusit,ale neví jak na to - chtíč muže v tu chvíli může být silnější.

>Že se spolu HOS ženy "jenom" mazlí a sexuálně vzrušují je
...
>čemž mluví i % úspěšné terapie.

Co je podle vás sex?Jen to"zasunutí"(nevím,jak kulantněji to nazvat)?Je mnoho žen(asi 10%),které za celý svůj život nemají orgasmus a přesto mají sex rády.Mazlení a předehra je nedílnou součástí klasického sexu.Zasunutí je pouze akt rozmnožení.Tedy to co provádějí lesbičky je sex,pokud to není sex,tak co?Zvrhlé ukájení?


>Tak proč se vztahuje pouze na HOS??

Proč by nemělo?Heterosexuálové se mohou ženit/vdávat a to zase nemohou homosexuálové.Co tedy kompromis - heterosexuálové a homosexuálové se budou moci partnersky registrovat a ženit/vdávat,ano ? [smích]

>Nejen, že to bude brát na vědomí, on je preferuje oproti
>ostatním.

V čem?Neříkejte že kvuli tomu,že RP nemohou uzavřít heterosexuálové,na to už jsem odpověděla výše.

>... a kriminalizování jiného názoru, což se v jiných >zemích už děje.

No dobře,ale já přeci nikoho kriminalizovat nechci.Co se týče článku na který narážíte - kdo podal návrh na zbavení imunity?kdo podal žalobu?byl to homosexuál?

>Za tím je podstatně víc, co mnoho lidí zatím není schopno dohlédnout...

To je ale bohužel za spoustou zákonů.

85714

27.12.2005 19:13

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85714

>Dobře.Co se týe análního sexu,fakt je,že spousta párů
>které to zkoušejí poprvé,to zkoušejí i...

...dokonce s použitím kondomu je anální pohlavní styk škodlivý především pro "přijímacího" partnera. Řitní svěrač je předurčen pouze k minimálnímu roztahování a může být tedy pohlavním stykem do této oblasti těžce poškozen. Další poměrně rozšířené praktiky, jako zavádění různých předmětů a dokonce i pěsti do anu ("fisting" ) způsobuje ještě větší škody. U homosexuálních mužů se vyskytují poruchy svěračů s mimovolným odchodem stolice (inkontinencí), který si může vyžádat dokonce i nošení plen. Často trpí řitními vředy, trhlinami a hemoroidy. Častější je také výskyt rakoviny anu a s ohledem na blízkou anatomickou polohu také postižení prostaty...

...statistiky říkají, že alespoň 75% homosexuálních mužů jsou nosiči jedné nebo více infekčních nemocí, dále, že asi 75% prodělalo alespoň jednu pohlavní nemoc, avšak nemusí být momentálně nemocní, a konečně, že 40% onemocní v průběhu jednoho roku...

4 z deseti mužů mají v současné době určitý vztah, ale pouze 1 z nich je věrný svému partnerovi, avšak také on bude v průběhu jednoho roku nevěrný.
4 neměli nikdy vztah, který by trval déle než jeden rok, pouze 1 měl vztah, který byl delší než tři roky.
6 z nich měli pravidelně pohlavní styk s cizími osobami, v průměru měl každý alespoň dva partnery měsíčně.
3 z nich se příležitostně účastní orgií, 1 je sadomasochista a 1 pedofil.
3 muži z deseti jsou v současné době alkoholici, 5 bylo alkoholiky kdysi, 4 užívali drogy.
3 kouří cigarety, 5 užívá pravidelně alespoň jednu ilegální drogu, 3 konzumují více drog.
4 byli akutně depresivní, 3 vážně uvažovali o sebevraždě, 2 se o sebevraždu pokusili.
8 mělo v minulosti přenosnou pohlavní nemoc, 8 jsou momentálně nosiči zárodků nakažlivé nemoci.
3 trpí v současné době na základě těchto zárodků zažívacími nebo močovými obtížemi.
Alespoň 3 byli infikováni HIV a 1 má AIDS.
(podle T. E. Schmidt: Straight & Narrow? Compassion & Clarity in the Homosexual Debate)

>Co je podle vás sex?Jen to"zasunutí"(nevím,jak kulantněji to...
Ne, sex není pouze koitus. Muž a žena se svou rozdílností a komplementaritou mají přirozenou dispozici k naplnění vztahu. Sex je onou pověstnou třešničkou na dortě. Pokud je bez hlubšího vztahu, je to pouze sobecké ukojení pudu dvěma jedinci. Pak už je asi opravdu jedno, zda hos nebo hes. [pláč]
Vzhledem k uvedeným statistikám nemůže být o nějakém trvalém vztahu obecně mezi hos řeč...

Navíc, pokud nerespektujeme hranice přirozených zákonitostí nebo si je posouváme, jak je každému libo, musíte zákony vztáhnout i na ostatní - polygamisty a všechny ty zmiňované +filie. Jinak i oni budou "diskriminováni".

(pokr...)

85724

27.12.2005 20:32

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85724

>...dokonce s použitím kondomu je anální pohlavní styk
>škodlivý především pro "přijímacího" partnera. Řitní
>svěrač je předurčen pouze k minimálnímu roztahování a
>může být tedy pohlavním stykem do této oblasti těžce
>poškozen. Další poměrně rozšířené praktiky, jako
>zavádění různých předmětů a dokonce i pěsti do anu
>("fisting" ) způsobuje ještě větší škody. U
>homosexuálních mužů se vyskytují poruchy svěračů s
>mimovolným odchodem stolice (inkontinencí), který si může
>vyžádat dokonce i nošení plen. Často trpí řitními vředy,
>trhlinami a hemoroidy. Častější je také výskyt rakoviny anu
>a s ohledem na blízkou anatomickou polohu také postižení
>prostaty...


Na hemeroidy je dobrý klystýr.Jinak já jsem mluvila o mazání a ne kondomu.

>[i]...statistiky říkají, že alespoň 75% homosexuálních
...
>Clarity in the Homosexual Debate)

Ehm...a co lesby?O těch ani slovo?

>Ne, sex není pouze koitus.

Souhlas.

>Muž a žena se svou rozdílností a komplementaritou mají
přirozenou >dispozici* k naplnění vztahu.

Souhlas...a nejen muž a žena.

>Sex je onou pověstnou třešničkou na dortě.

No,já myslela,že orgasmus [velký smích] .

>Pokud je bez hlubšího vztahu, je to pouze sobecké ukojení pudu dvěma
>jedinci. Pak už je asi opravdu jedno, zda hos nebo hes. [pláč]

Ano,souhlasím bez výhrad.

>Vzhledem k uvedeným statistikám nemůže být o nějakém
>trvalém vztahu obecně mezi hos řeč...

Ach ano,statistiky:soused má jedno kuře a já žádné ...
Víte,že podle statistik má Paroubek stále větší volební preference [zmaten]

>Navíc, pokud nerespektujeme hranice přirozených zákonitostí
>nebo si je posouváme, jak je každému libo, musíte zákony
>vztáhnout i na ostatní - polygamisty a všechny ty zmiňované
>+filie. Jinak i oni budou "diskriminováni".

V muslimském světě je polygamie běžná.U afrických domorodců také.Nalejme si čistého vína,mluvíte tu o jakési normě v západních zemí,založených na vlně křesťanství v minulosti.Vtomhle směru stále utočím na tu onu"normálnost",která vlastně rázem mění svou definici třeba při cestě letadlem ze západu na východ.

85733

27.12.2005 21:41

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85733

>Na hemeroidy je dobrý klystýr.Jinak já jsem mluvila o mazání
>a ne kondomu.
Chtěl jsem pouze touto citací ukázat, že tento způsob nebude zrovna přirozený...

>Ehm...a co lesby?O těch ani slovo?
Hmm, zatím ne. Čekal jsem, že se ozvete. [mrknutí jedním okem] Ale kouknu se.

>Souhlas...a nejen muž a žena.
No to právě ne. Jak jsou si tělesně a psychicky 2 ženy nebo 2 muži komlementární?? Potažmo komplementárnější než muž a žena??

>No,já myslela,že orgasmus [velký smích] .
Pokud mluvím o vztahu muže a ženy, tak se jedná o sex jakožto komplex činností, nikoliv pouze o orgasmus jakožto část. Pak je sex třešničkou na dortu celého vztahu. Kde nefunguje jádro vztahu, orgasmus to už nezachrání. [velký smích] Jinak řečeno - sex bez vztahu "nefunguje", vztah bez sexu ano.
Mj. pro muže může být větší slastí obdarovat svou ženu, než si prožít vlastní orgasmus. [mrknutí jedním okem]

>Ach ano,statistiky:soused má jedno kuře a já žádné ...
>Víte,že podle statistik má Paroubek stále větší volební
>preference [zmaten]
Dobře. Vím, jak "potratáři" tvrdě falšovaly statistiky v USA v 60. letech a jak se nechali amíci a posléze i ostatní zmasírovat. Vím, jak je "zfalšoval" Kinsey, který je od 40. a 50. let pokládán za "otce" sexuální revoluce. Právě proto se snažili snad aspoň trošku seriózní výzkumnící se v tom vyznat a tyto výzkumy a statistiky jsou snad součástí. Jak jinak se chcete něčeho dobrat? Vy mi tu budete tvrdit, jak se mají hs rádi a jak jim jde "jenom" o vztah a já vám budu tvrdit že ne. Pak jsme na rovině osobní víry ve své tvrzení, ničím nepodložené.
Politické statistiky bych sem už vůbec netahal. Ty mají své naprosté specifikum. [chechtot] Nicméně to, že rostou jeho preference v tomto národě mě nikterak (žel) nepřekvapuje...

>V muslimském světě je polygamie běžná.U afrických
>domorodců také.Nalejme si čistého vína,mluvíte tu o jakési
>normě v západních zemí,založených na vlně křesťanství v
Ano, tím je dána norma. A já říkám, že do doby, než se od této normy začali lidé odklánět se jim (i nám) žilo lépe. Jinými slovy - jsem přesvědčen o tom, že křesťanský model společnosti je ten nejlepší, který lidstvo má. Tím nemám na mysli současnou karikaturu, která se už křesťanskou společností nebo civilizací dá nazývat pouze podle kořenů, z kterých vzešla... [pláč]

85745

28.12.2005 13:24

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85745

>Chtěl jsem pouze touto citací ukázat, že tento způsob nebude
>zrovna přirozený...

Pochopila jsem.Z biologického hlediska tělo nebylo uzpúsobeno.Je to však možná a při dodržování základních pravidel to není nebezpečné.

>No to právě ne. Jak jsou si tělesně a psychicky 2 ženy nebo
>2 muži komlementární?? Potažmo komplementárnější než
>muž a žena??

Říká se,že ženě rozumí nejlépe zase jen žena,totéž bych očekávala u mužů.Pokud jsou tito navíc homosexuální,není co řešit.

>Pokud mluvím o vztahu muže a ženy, tak se jedná o sex
...
>řečeno - sex bez vztahu "nefunguje", vztah bez sexu ano.

Jistě,já o řekla především jako nadsázku.

>Mj. pro muže může být větší slastí obdarovat svou ženu,
>než si prožít vlastní orgasmus. [mrknutí jedním okem]

Ale jistě,ovšem může to být i posilnění vlastnho ega - muž si může říkat,že svou ženu dokázal uspokojit.O to horší to pak může být,když se mu to nepodaří.

>Dobře. Vím, jak "potratáři" tvrdě falšovaly statistiky v
>USA v 60. letech a jak se nechali amíci a posléze i ostatní
...
>tvrdit že ne. Pak jsme na rovině osobní víry ve své
>tvrzení, ničím nepodložené.

Teď shrnu veškeré reakce ohledně statistik,ať to má trochu formu.
Nechci tvrdit,že všechny statistiky jsou podvrh,nebo naopak 100%ně pravdivé.(pro zajímavost,podle ČTU je v ČR 10,240mil.obyv. ,podle Min.Vnitra 10,460mil.obyv. a teď co je správně [zmaten] ).Myslím,že kdybych byla víc agilní a energická,tak si dám jistě tu práci,že budu třeba půl dne hledat a jistě najdu statistiku,která tu vaši nepodpoří ba i vyvrátí.Proto příliš na statistiky nedávám.Zvláštně ne v kontroverních tematech jako je homosexualita,protože jsou tu dvě znepřátelené strany a statistiky se užívají jako zbraní největších(hlavně díky učinnosti).Už vůbec se nerozepisuju o stylu,jakým se statistiky provádí(ty politické především).
Chápu,že je třeba znát jisté obecné informace,které nevyčtete,musíte jich dosáhnout průzkumem - ale když něco dělají lidé,kdo ověří,že to udělali ve stylu fair play?

>Ano, tím je dána norma. A já říkám, že do doby, než se od
>této normy začali lidé odklánět se jim (i nám) žilo lépe.

Já jsem mladá,nedovedu posoudit.Nějaký konkrétní morální řád je jistě vhodný.

>Jinými slovy - jsem přesvědčen o tom, že křesťanský model
>společnosti je ten nejlepší, který lidstvo má.

Dobrý jistě,avšak nejlepší...?To je opět na polemiku.Nejde o to jaký je řád,ale jde o to jací jsou lidé.

>Tím nemám na mysli současnou karikaturu, která se už křesťanskou
>společností nebo civilizací dá nazývat pouze podle kořenů,
>z kterých vzešla... [pláč]

No vida,a co lidí(politiků obzvláště)se tím ohání,jací jsme křesťané.

85834

28.12.2005 13:56

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Gdosy 195.?.?.?

Reakce na 85834

Milá Alexo, už jsem to tu jednou cosi psal a nehodlám se k tomu vracet. Mužský a ženský element nejsou protikladné. To jsou jen křesťanské a feministické žvásty. Platí zde opak a také to, že energie žen nebo mužů je ve vzájemném vztahu neutrální. Proto je vzájemné soužití dvou žen nebo mužů mnohem více pohodové. Ze vztahu mezi mužem a ženou se utváří velmi silná energie popisovaná v mnoha starých náboženstvích. Schopnost zužitkovat a obohatit se touto energíí pak rozhoduje o dobrém nebo špatném vztahu. Lidé často dávají rovnítko mezi pojem láska a sex. Nic takového však neexistuje. A v neposlední řadě platí že sex není duchovní, ale tělesný prožitek. Dostat jej na duchovní úroveň dá dost práce a v případě dvou neutrálních energíí je to zhola nemožné.
Množství homosexuálních vztahů přímo vypovídá o duchovní úrovni společnosti. Tím však tyto vztahy neodsuzuji. Pouze říkám kam naše materialistická společnost vede. Jsou to neradostné konce.

85836

31.12.2005 22:20

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85834

>Pochopila jsem.Z biologického hlediska tělo nebylo
>uzpúsobeno.Je to však možná a při dodržování základních
>pravidel to není nebezpečné.
Prostě věříte, že skočíte do propasti a i když před vámi 99 lidí přišlo tímto rozhodnutím o život, vy zajisté ne...

>Říká se,že ženě rozumí nejlépe zase jen žena,totéž
>bych očekávala u mužů.Pokud jsou tito navíc
>homosexuální,není co řešit.
Pokud si ze mně neděláte legraci, pak nemám co dodat. Jen bych rád věděl u kterých profesorů jste studovala logiku a psychologii...

>Ale jistě,ovšem může to být i posilnění vlastnho ega -
>muž si může říkat,že svou ženu dokázal uspokojit.O to
>horší to pak může být,když se mu to nepodaří.
Kdo chce psa bít... Pokud mluvíte "opět z vlastní zkušenosti", nemám co dodat... [chechtot]

>Teď shrnu veškeré reakce ohledně statistik,ať to má trochu
>formu...
Na to se mi už ani nechce reagovat. Nejen že zapletete do vědeckých statistik polititku, ale poté, co jste tu několikrát psala o "vlastní zkušenosti" zpochybníte empirické výzkumy ostatních...

>Já jsem mladá,nedovedu posoudit.Nějaký konkrétní morální
>řád je jistě vhodný.
Názory, které tu prezentujete se dají shrnout do věty - každý sám sobě bohem, neexistuje daný řád, neexistuje pevný Zákon. V tom případě by platilo to, o čem píše tuším Dostojevskij. Pokusím se to volně říci. Jestliže neexistuje Smysl života, pak jsou všechny zákony na nic a nic mi nebrání vzít svého bližního klackem po hlavě a na chvíli si užít jeho hmotných statků, než vezme po hlavě někdo mě, aby si na chvíli taky užil...
Žel, mnoho lidí v současnosti přijalo tuto ateistickou životní filozofii. Její plody zakoušíme všichni.

Jestliže Bůh není, pak nám může být opravdu vše jedno a nic nemá smysl. Jsme na tom všichni stejně, věřící i nevěřící, ti co se snaží i ti co na to kašlou a profitují nebo se vezou. Po smrti nic není a všichni jdeme do "tmy". Věřící si max. trošku zkomplikoval život. Žádná odměna za snahu a vykonané dobro, žádný trest za zlo, které člověk napáchal...

Pokud mám pravdu já (nebo se jí alespoň hodně blížím) a Bůh je, potom se situace radikálně mění. Ti co tvrdí, že není a nedal lidem návod, jak žít budou patrně velice nemile překvapeni a přes veškerou Boží snahu a Lásku budou "hodně smutní" z toho, o co vše se vlastní vinou okradli (nejen) tady na Zemi...

>Dobrý jistě,avšak nejlepší...?To je opět na polemiku.Nejde
>o to jaký je řád,ale jde o to jací jsou lidé.
Opět váš skvělý protimluv. Zamyslete se nad tím, co jste napsala...

>No vida,a co lidí(politiků obzvláště)se tím ohání,jací
>jsme křesťané.
Hmm, opět jeden z vašich skvělých... Stejně tak mohu o sobě tvrdit, že jsem muslim i když jsem Korán a celou muslimskou nauku viděl max. z jedoucího vlaku a vůbec podle toho nežiju. [oči v sloup]

86198

27.12.2005 19:17

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85714

(...pokr)

>Proč by nemělo?Heterosexuálové se mohou ženit/vdávat a to...

>V čem?Neříkejte že kvuli tomu,že RP nemohou uzavřít
>heterosexuálové,na to už jsem odpověděla výše.
Dával jsem vám příklad třeba sourozenců, kteří jsou tímto zákonem zcela viditelně diskriminováni...

>No dobře,ale já přeci nikoho kriminalizovat nechci.Co se
To, že vy něco nechcete pro ně nic neznamená. Promiňte mi to, ale tohle je typický názor "zneužitého pěšáka". To mi tvrdili řadoví komunisté před 20-ti lety taky. [pláč]

>týče článku na který narážíte - kdo podal návrh na
>zbavení imunity?kdo podal žalobu?byl to homosexuál?

>To je ale bohužel za spoustou zákonů.

Už jsem to možná psal. Tahle "hra" je daleko "vyšší", než je schopen obyčejný člověk dohlédnout. HS se stali pouze beranidlem někoho jiného. Byli zneužiti a někteří už to vědí a mluví o tom...

...mnoho homosexuálů chce “manželství” jako uznání jejich vztahu, který je pro ně mezistupněm, “ale to, co opravdu chtějí, je uznání jejich životního stylu”, řekl dr.Aardweg. Cituje jednoho amerického homosexuála: “Bojujte za manželství osob stejného pohlaví a jeho výhody. Když se toho dosáhne, přeměňte celou definici manželství, abychom mohli požadovat právo na sňatek ne proto, že máme rádi morální hodnoty společnosti, ale proto, že chceme radikálně změnit pojem manželství. Manželství je mýtus a zastaralá záležitost”. Většina homosexuálů však o manželství nemá zájem, protože si je vědoma, že není schopna žít v monogamním vztahu...

...Dr. Aardweg řekl, že proti rodině od roku 1952 vystupují různá mezinárodní hnutí sexuální reformy. Na Západě již existuje aktivní hnutí za legalizaci pedofilie, která je podobnou sexuální obsesí jako homosexualita. Podle programu "otce" sexuální reformy, Alfreda Kinseye, který sám byl homosexuál a pedofil, měl být legalizován i incest. Celý tento program převzala Mezinárodní federace plánovaného rodičovství a financovala Rockefelerova nadace...

85725

27.12.2005 20:51

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85725

>Dával jsem vám příklad třeba sourozenců, kteří jsou
>tímto zákonem zcela viditelně diskriminováni...

Sourozenců?Pardon,to mi nějak uniklo.Má nepozornost.

>To, že vy něco nechcete pro ně nic neznamená. Promiňte mi
>to, ale tohle je typický názor "zneužitého pěšáka". To mi
>tvrdili řadoví komunisté před 20-ti lety taky. [pláč]

Chcete mě srovnávat s komunisty?Od toho jsou tu jiní.Vy mi tu skoro vyčítáte postoje lidí,kteří se ohání tím,že chrání má práva,ale já jsem jim mandát nedala a tedy nemluví za mě.Klidně vám to dám na papíře s podpisem.

>Už jsem to možná psal. Tahle "hra" je daleko "vyšší", než
>je schopen obyčejný člověk dohlédnout. HS se stali pouze
>beranidlem někoho jiného. Byli zneužiti a někteří už to
>vědí a mluví o tom...

Něco jste tu nastínil,vím.S tímhle souhlasím.Za nikoho ani za sebe nelobuju a beru jako ten nejmenší človíček,se kterým si každý vytře pr... [pláč] .


>...mnoho homosexuálů chce “manželství” jako uznání
>jejich vztahu, který je pro ně mezistupněm, “ale to, co
...
>manželství nemá zájem, protože si je vědoma, že není
>schopna žít v monogamním vztahu[/red]...


Ač nereaguji na vaše slova,tak tohle nevyvracím.Někteří z homosexuálů(mužů)jistě trpí frustrací a chtějí to heterosexuálním"vrátit".


>...Dr. Aardweg řekl, že proti rodině od roku 1952
>vystupují různá mezinárodní hnutí sexuální
>reformy
. Na Západě již existuje aktivní hnutí za
>legalizaci pedofilie, která je podobnou sexuální obsesí jako
>homosexualita.


Nic proti,ale tohle srovnávání mě s pedofily mi příjde dost nefér.

>Podle programu "otce" sexuální reformy, Alfreda
>Kinseye, který sám byl homosexuál a pedofil, měl být
>legalizován i incest
. Celý tento program převzala
>Mezinárodní federace plánovaného rodičovství a financovala
>Rockefelerova nadace...


Tohle mi příjde mimo mísu.Je to jen poukázání na to,že"za vším hledej žida".

85737

27.12.2005 22:20

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85737

>Chcete mě srovnávat s komunisty?Od toho jsou tu jiní.Vy mi tu
Ne, pouze jsem vzal příklad z nedávné minulosti. Mnozí z nich to mysleli dobře a věřili tomu. Jimi se pak oháněla všemocná strana. Zrovna tak vaše přání žít ve vztahu podobném manželství zneužívá někdo docela jiný. Jen a to jsem měl na mysli.

>chrání má práva,ale já jsem jim mandát nedala a tedy
>nemluví za mě.Klidně vám to dám na papíře s podpisem.
Ano, ale vy obhajujete zákon o RP jakožto správný, který prosazuje skupina lidí, která křičí něco o diskriminaci hos...

>Nic proti,ale tohle srovnávání mě s pedofily mi příjde dost
>nefér.
Tak znovu. Nesrovnávám vás jako konkrétní osobu. Pouze se snažím už dlouho vysvětlit, že to, co se děje je součástí dlouhodobého útoku na společnost a rodinu. Navíc, pokud se argumentace odvíjí v pojmech "práva a diskriminace hos menšiny" a chceme-li být důslední, pak musíme vzít ostatní menšiny v úvahu a jsme tam, kde pořád dokola říkám a co vám naprosto logicky připadá jako nefér nebo zcestné. Pokud je pravda, co jsem četl, že APA už vyškrtla pedofilii, sadismus a masochismus ze seznamu zdravotních poruch, tak už jsou hos na stejné lodi a pedofilové mohou křičet také, že jsou diskriminováni. A o to jde. Tohle už nikdo nezastaví... Až vyvrcholení událostí, které jsem naznačil a které už naplno běží a po kterých už tu bude naprosto jiné klima...

>Tohle mi příjde mimo mísu.Je to jen poukázání na to,že"za
>vším hledej žida".
Pokud budete znát ostatní souvislosti, tak už to tak "mimo mísu" nebude. Bez ohledu na to, že se některé věci zpočátku mohou jevit jako neuvěřitelné. A s přihlédnutím k tomu, že za těch 50-60 let naprosto hmatatelně vidíme, že to nebylo jen do větru...

85749

28.12.2005 13:44

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85749

>Ne, pouze jsem vzal příklad z nedávné minulosti. Mnozí z
>nich to mysleli dobře a věřili tomu. Jimi se pak oháněla
>všemocná strana. Zrovna tak vaše přání žít ve vztahu
>podobném manželství zneužívá někdo docela jiný. Jen a to
>jsem měl na mysli.

Já to také myslím,dobře a názory,za kterými si stojím jsou z mého hlediska racionální.Nedělám tu politickou agitku.

>Ano, ale vy obhajujete zákon o RP jakožto správný, který
>prosazuje skupina lidí, která křičí něco o diskriminaci
>hos...

Žádný zákon napsaný u nás v ČR není správný,ale zákon o RP beru jako velký benefit vůči mě,"lesbě".

>Tak znovu. Nesrovnávám vás jako konkrétní osobu.

Ano,já narážela na vaše statistiky,které homosexualitu srovnávají s pedofilii nebo jinými.Navíc,pedofilie je zákonem zapovězená,kdyžto homosexualita ne(i když i to tu dříve bylo).

>Navíc, pokud se argumentace odvíjí v pojmech "práva a diskriminace
>hos menšiny" a chceme-li být důslední, pak musíme vzít
>ostatní menšiny v úvahu

Dobře,započtěte tedy třeba turky,iráčany,atd. - také menšiny.

>Pokud je pravda, co jsem četl, že APA už vyškrtla
>pedofilii, sadismus a masochismus ze seznamu zdravotních poruch,

Jaký význam má přítomnost daných na seznamu zdravotních poruch?
http://pf03.wz.cz/text/mkn.htm když se tady podíváte,tak je svým způsobem spousta lidí nemocných.Jaký význam má tedy seznam nemocí,když v se v něm najde spousta těch,co vrdí,že jsou normální-zdraví(tedy i duševně).

>Pokud budete znát ostatní souvislosti, tak už to tak "mimo
>mísu" nebude. Bez ohledu na to, že se některé věci
>zpočátku mohou jevit jako neuvěřitelné. A s přihlédnutím
>k tomu, že za těch 50-60 let naprosto hmatatelně vidíme, že
>to nebylo jen do větru...

Ano,mám určitou představu,nakonec,čtu tu docela bděle všechny diskuze.Má to háček,v plánech židů je toho spousta a je snad řešením snažit se automaticky o to,aby to bylo vše opačně,než chtějí oni?

85835

31.12.2005 22:56

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85835

>Já to také myslím,dobře a názory,za kterými si stojím jsou
>z mého hlediska racionální.Nedělám tu politickou agitku.
V tom to asi je. z mého hlediska racionální. Ten kdo si nařídí hodinky podle špatného etalonu má taky "ze svého hlediska" správný čas...

>Žádný zákon napsaný u nás v ČR není správný,ale zákon
Tak to je přinejmenším velice odvážné tvrzení... I při svých četných výhradách k právnímu (ne)pořádku bych se pod něj nepodepsal.

>o RP beru jako velký benefit vůči mě,"lesbě".
A o to vpodstatě jde.

>Navíc,pedofilie je zákonem zapovězená,kdyžto homosexualita ne(i když i to tu dříve bylo).
A zrovna tak se ve světě snaží jiné skupiny, aby pedofilové měli "své zákony a benefity". Už mě nebaví dokola psát, že se jedná o průlom, který už nikdo nezastaví. Tedy zastaví, ale odskáčem to všichni. [pláč]

>Dobře,započtěte tedy třeba turky,iráčany,atd. - také
>menšiny.
Takže pověstné hrušky a jablka. Taky logika. [pláč] Vážně se domníváte, že jsem měl na mysli v této diskusi právě tyto menšiny?? [chechtot] [oči v sloup] [chechtot]

>Jaký význam má přítomnost daných na seznamu zdravotních
>poruch?

>http://pf03.wz.cz/text/mkn.htm když se tady podíváte,tak je
>svým způsobem spousta lidí nemocných.Jaký význam má tedy
>seznam nemocí,když v se v něm najde spousta těch,co vrdí,že
>jsou normální-zdraví(tedy i duševně).
Pak vůbec nechápu, že si lékaři a vědci dávají tu práci. [oči v sloup]
A zase - svým způsobem. Takže vlastně není rozdíl mezi lehkou disfunkcí a těžkou úchylkou... Kam vy na to chodíte? [oči v sloup]
Píšete tu občas způsobem, který může vzbudit zdání "fundovaného psychologa". Proto se ptám. Studovala jste psychologii jakožto obor na některé škole? Pokud ano, působíte jako psycholog v praxi?

>Ano,mám určitou představu,nakonec,čtu tu docela bděle
>všechny diskuze.Má to háček,v plánech židů je toho spousta
>a je snad řešením snažit se automaticky o to,aby to bylo vše
>opačně,než chtějí oni?
Podle vás patrně ne. I když by to bylo špatné, budeme souhlasit. [pláč] Navíc nepřisuzuji tuto tendenci primárně židům nebo Židům. To jste si vyvodila vy. Nehledě na to, že opravdu ani neznám jejich skutečné plány. [překvapení]

Ve smyslu takovéto logiky nechápu, proč se mnou diskutujete, když mám diametrálně odlišný názor od vašeho...

86200

27.12.2005 16:28

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85623

(...pokr)

>Podle mě je to pouze osvěta,homosexuál je člověk jako
>každý jiný,jen se dokáže zamilovat do stejného pohlaví
>jako jen on sám.

Ano - zamilovat. Já se taky umím zamilovat co půl roku do jiné ženy. Ale to přece není láska!

...na základě německého průzkumu z roku 1996 mezi aktivními homosexuály (což je v podstatě podskupina, jelikož není známo, kolik homosexuálů není aktivních) se ukázalo, že méně než jedna pětina žije v monogamním vztahu. 60% z této jedné pětiny nebydlelo spolu. Z toho je možno usoudit, že většina homosexuálních vztahů nejsou vztahy pevné. Z mnoha průzkumů je dobře známo, že aktivní homosexuál má průměrně stovky partnerů, i když má stálého partnera. Podle dalšího německého průzkumu trval pevný vztah déle než pět let pouze u 7%. Podle amerických průzkumů gay-psychologů si pouze 4% byla navzájem věrná a tyto vztahy trvaly méně než pět let. Je možno říci, že jen velmi malá skupina homosexuálů něco jako manželství chce a je toho schopna. Podle sčítání lidu v USA v roce 1993 podstatně méně než 1% dospělých mělo stálý homosexuální vztah.

V homosexuální literatuře je možno se dočíst, že mnoho homosexuálů chce manželství jako uznání jejich vztahu, který je pro ně mezistupněm, ale to, co opravdu chtějí, je uznání jejich životního stylu. Manželství je krokem k tomuto uznání.>Já bych se do chlapa nezamilovala ani za
>nic,nejde to,protože mě muži nepřitahují.Jsem tedy jakýsi
>-fil.Díky vám za váš postoj ke mě.
Tento argument je od vás poněkud nefér. Já bych se do chlapa taky nikdy nezamiloval. Nezabíhejme do osobní roviny.

>Pohlavně žije spousta lidí,to bylo trochu mimo.
Bylo v kontextu předešlého "Homosexuálové necítí "nutkání"? A proč tedy žijí pohlavně?" Mám chápat, že souhlasíte a já jsem mimo i vzhledem k +filům, kteří "cítí nutkání" a žíjí pohlavně??

>Jistě,můj názor,ale kdybyste se to snažil vidět z pohledu
>tohoto názoru,tak by vám to dalo možná větší smysl.Jedná
Já neobhajuji "gen homosexuality". Toho jsem dalek. Má původní reakce se týkala nepřesnosti v textu...

85707

27.12.2005 18:07

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85707

>Ano - zamilovat. Já se taky umím zamilovat co půl roku do
>jiné ženy. Ale to přece není láska!

Ano,ale zamilování je jeden z atributů lásky.

>...na základě německého průzkumu z roku 1996 mezi
...
>lidu v USA v roce 1993 podstatně méně než 1% dospělých
>mělo stálý homosexuální vztah.

No,fajn tedy,tohle už jsem celé četla,tedy ty útržky mi nemusíte předkládat.Už jsem tu mluvila i o průkaznosti průzkumů a faktem je,že každý průzkum se musí brát s odstupem.

>V homosexuální literatuře je možno se dočíst, že
>mnoho homosexuálů chce manželství jako uznání jejich
>vztahu, který je pro ně mezistupněm, ale to, co opravdu
>chtějí, je uznání jejich životního stylu
.
>Manželství je krokem k tomuto uznání.


Homosexuální literatura [zmaten] no tak jo... Potíž je,že já mluvím o homosexualitě z vlastního pohledu(a zkušenosti) a mám vtíravý pocit,že podle vás bych skoro neměla ani existovat a když už,tak být ráda,že mě tu na té kouli z bláta necháte žít.Jsem člověk jako mnoho jiných,jen mě narozdíl od jiných žen přitahují také ženy.Bude mi fuk,jestli mě a mojí přítelkyni někdo uzná jako pár nebo ne,ale chci mít ta samá legislativní práva a povinnosti jako běžná manželství.Tím nesnížím jejich vážnost,nijak je tím neomezím.Zkuste mi jasně vyjádřit svůj názor na tohle,bez nějakých dalších prognóz o tom,že tohle je jen začátek.


>Tento argument je od vás poněkud nefér. Já bych se do chlapa
>taky nikdy nezamiloval. Nezabíhejme do osobní roviny.

Nezabíhám,ale už nevím jak vám vysvětlit homosexualitu,vy v tom totiž vidíte jen ten sex.A o tom to přeci primárně není,stejně jako u heterosexuálů.

>Bylo v kontextu předešlého "Homosexuálové necítí
>"nutkání"? A proč tedy žijí pohlavně?" Mám chápat, že
>souhlasíte a já jsem mimo i vzhledem k +filům, kteří "cítí
>nutkání" a žíjí pohlavně??

Abychom si rozuměli,pod pojmem pohlavní život si představuju pár(jedno jakýkoliv),ale takový,kde jeden nebo oba jsou hetero/homosexuální(asexuál či frigidní žena asi těžko budou pohlavně žít)a provozují sex(nezáleží na četnosti).Tedy při tomhle mém vnímání daného termínu jaksi zaniká smysl vaší reakce.

85718

27.12.2005 20:10

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85718

>Ano,ale zamilování je jeden z atributů lásky.
To je sice pravda, ale nedá se zůstat pouze u tohoto atributu. Tak to bylo míněno. To už souvisí s promiskuitou. Lidé často zaměňují pojem láska a pouhá zamilovanost. Vyjádřit, co ve skutečnosti znamená pojem láska umí dnes málokdo.

>průzkumů a faktem je,že každý průzkum se musí brát s
>odstupem.
Ano, hlavně pokud se nám nehodí... [pláč]

>Homosexuální literatura [zmaten] no tak jo... Potíž je,že já
>mluvím o homosexualitě z vlastního pohledu(a zkušenosti) a
Já už jsem vám jednou psal, ať nazabíháte do osobní roviny. Jinými slovy, ať nepoužíváte svůj vlastní příklad, pokud byste ho neobjasnila celý. Jinak je to celé velice zavádějící a postavené na vodě...

>ne,ale chci mít ta samá legislativní práva a povinnosti jako
>běžná manželství.Tím nesnížím jejich vážnost,nijak je
Chtít můžete, ale neznamená, že musíte. Tak jako nemůže slepý řídit auto nebo letadlo i když chce a cítí se být diskriminován. Zrovna tak může být diskriminován hluchý, že nemůže být sólistou Nár. opery... Daleko poctivější je příjmout toto své omezení a nechtít za každou cenu to, co mít prostě nemůžu. V konečném důsledku se to zase otočí proti vám.

A celá stať by se dala napsat o dopadu na děti...


>Nezabíhám,ale už nevím jak vám vysvětlit homosexualitu,vy v
>tom totiž vidíte jen ten sex.A o tom to přeci primárně
>není,stejně jako u heterosexuálů.
Chcete mi jinými slovy slovy říci, že hos spolu pohlavně nežijí?? O tom už jsme přeci polemizovali. A pokud se nejedná o sex, tak co ty statistiky?? Neříkám, že teoreticky neexistuje výjimka. Ale ta čísla z praxe mluví naprosto jasně o promiskuitě hs. Nestavějme si vzdušné zámky. Trvalý vztah hos je spíše výjimkou, zatímco u hes je pořád ještě normou i když porušovanou.

>Abychom si rozuměli,pod pojmem pohlavní život si představuju
>pár(jedno jakýkoliv),ale takový,kde jeden nebo oba jsou
pár, jedno jakýkoliv - tedy i 50-ti letý muž a 10-ti letá dívka?? Pokud zůstaneme u lidí. Už se mi fakt nechce zabíhat do zoofilie, kde se jedinec může také cítit diskriminovaný...

85731

27.12.2005 21:05

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85731

>To je sice pravda, ale nedá se zůstat pouze u tohoto atributu.
>Tak to bylo míněno. To už souvisí s promiskuitou. Lidé
>často zaměňují pojem láska a pouhá zamilovanost.
>Vyjádřit, co ve skutečnosti znamená pojem láska umí dnes
>málokdo.

Ano,bez rozdílu orientace.

>Ano, hlavně pokud se nám nehodí... [pláč]

Jistě,to platí obecně.

>Já už jsem vám jednou psal, ať nazabíháte do osobní
>roviny. Jinými slovy, ať nepoužíváte svůj vlastní
>příklad, pokud byste ho neobjasnila celý. Jinak je to celé
>velice zavádějící a postavené na vodě...

Ano,ale vy mi tu stále poukazujete na to,jak jsou homosexuálové promiskuitní,jak berou drogy,jak často pijí alkohol...(a mimochodem minimálně se tu zmiňujete o lesbách - nejsou průzkumy?).


>Tak jako nemůže slepý řídit auto nebo letadlo i když chce a cítí se být
>diskriminován. Zrovna tak může být diskriminován hluchý, že nemůže být
>sólistou Nár. opery...

Tohle přehlížím,jsou to příklady mimo.

>Daleko poctivější je příjmout toto své omezení a nechtít za každou cenu
>to, co mít prostě nemůžu. V konečném důsledku se to zase
>otočí proti vám.

V určitých případech ano,ne vždy.

>A celá stať by se dala napsat o dopadu na děti...

...,které žijí v neúplných či nefungujících rodinách.


>Chcete mi jinými slovy slovy říci, že hos spolu pohlavně
>nežijí??

Mohou a nemusí,stejně jako heterosexuálové.

>A pokud se nejedná o sex, tak co ty statistiky??

Kousek výš v předchozí reakci...

>Neříkám, že teoreticky neexistuje výjimka.

Ale přesto mi tu šermujete statistikami.

>Ale ta čísla z praxe mluví naprosto jasně o promiskuitě hs.

Jistě,mluví především za homosexuální muže...ptám se po několikáté:co ženy?

>Trvalý vztah hos je spíše výjimkou, zatímco u hes je pořád
>ještě normou i když porušovanou.

Jistě,podle statistik...


>pár, jedno jakýkoliv - tedy i 50-ti letý muž a 10-ti letá
>dívka??

Mluvím v mezích zákona.

>Pokud zůstaneme u lidí. Už se mi fakt nechce zabíhat
>do zoofilie, kde se jedinec může také cítit
>diskriminovaný...

Jistě,mám vás také začít srovnávat s muži znásilňujícími ženy?

85740

27.12.2005 22:45

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85740

>Ano,bez rozdílu orientace.
Pokud pomineme sex, tak ano. Ale znovu se dostaneme ke statistikám a ke zbožným přáním některých lidí. Hos to říkají mnohdy neskrývaně. Nejde jim o vztah a soužití, jde jim o sex. Citace jsem uvedl.

>Jistě,to platí obecně.
Pokud narážíte na mě, pak se snažím vzít v úvahu všechny statistiky a výzkumy, jsou-li aspoň trošku seriózní.

>Ano,ale vy mi tu stále poukazujete na to,jak jsou
>homosexuálové promiskuitní,jak berou drogy,jak často pijí
>alkohol...(a mimochodem minimálně se tu zmiňujete o lesbách -
>nejsou průzkumy?).
A jak nemohu nezahrnout fakta, která z těchto výzkumů vyplývají, když se mi neustále snažíte pouze slovy dokázat, že tomu tak není. Už jsem vám psal, že pak jsme na rovině "věřím, čemu chci".

>Tohle přehlížím,jsou to příklady mimo.
A já říkám, že nejsou, naopak jsou velice podobné.

>...,které žijí v neúplných či nefungujících rodinách.
Ano i o těch, které si to budou chtít vyzkoušet, protože je to přece "normální" a zabřednou do takových psychických problémů, že to budou mít na celý život.

>Mohou a nemusí,stejně jako heterosexuálové.
Zase jsme u statistik, které vypovídají jasně. Většinou se jedná hlavně o sexuální zážitky a promiskuitu s tím spojenou...


>>Neříkám, že teoreticky neexistuje výjimka.
>
>Ale přesto mi tu šermujete statistikami.
A proč ne?? Copak v tomto ohledu jsou směrodatné výjimky??

>Jistě,mluví především za homosexuální muže...ptám se po
>několikáté:co ženy?
Pokusím se najít, jak je to s ženami.

>Jistě,podle statistik...
A podle čeho jiného?? Podle vašeho zdání nebo přání??

>Mluvím v mezích zákona.
V mezích zákona není hos vztah v současné době roven hes. Až vstoupí v platnost zákon o RP, pak se to rozjede naplno jako v ostatních zemích. Za několik let mohou být pedofilové i hos "zrovnoprávněni" s hes. Vývoj tam jednoznačně spěje.
Za bolševika byl zákon, "že říkat pravdu je trestné". Jinými slovy - vládnoucí parta si udělá zákon na cokoliv...

>Jistě,mám vás také začít srovnávat s muži
>znásilňujícími ženy?
Můžete. Já se v tomto necítím být diskriminovaný.

85751

28.12.2005 14:00

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85751

>Pokud pomineme sex, tak ano.

Sex je až jakýmsi sekundárním projevem lásky,je však opomenutelný.

>Pokud narážíte na mě, pak se snažím vzít v úvahu všechny
>statistiky a výzkumy, jsou-li aspoň trošku seriózní.

Bylo to myšleno obecně.Viz mé vyjádření ke statistikám.


>A já říkám, že nejsou, naopak jsou velice podobné.

Slepý nemůže řídit letadlo,protože mu to fyzické tělo nedovolí.Homosexuálové mohou vstupovat do svazku,protože jim to fyzické tělo i duševní stav dovolí.

>to přece "normální" a zabřednou do takových psychických
>problémů, že to budou mít na celý život.

Já to myslela obecně,bez rozdílů orientace.Mimochodem,těch negativních vlivů na děti je spousta a především nejhorší bývá základní škola,kde je každá odchylka od průměru ostatními trestána.Další mohou být rodiče,ač jejich chování nemusí být přímo úmyslné,může to mít nezvratný vliv,třeba až do konce života.

>V mezích zákona není hos vztah v současné době roven hes.
>Až vstoupí v platnost zákon o RP, pak se to rozjede naplno
>jako v ostatních zemích. Za několik let mohou být pedofilové
>i hos "zrovnoprávněni" s hes. Vývoj tam jednoznačně spěje.

Nepochopil jste mě,já měla na mysli,že vztach mezi 50ti letým a desetiletou je mimo zákon.

>Za bolševika byl zákon, "že říkat pravdu je trestné".
>Jinými slovy - vládnoucí parta si udělá zákon na
>cokoliv...

Jistě,i dnes je trestné mluvit co si myslíte,nejen komunisti měli patent.

>Můžete. Já se v tomto necítím být diskriminovaný.

Já se necítím diskriminovaná,jen mi vadí,když mě někdo přirovnává k pedofilům.

85837

31.12.2005 23:42

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85837

>Slepý nemůže řídit letadlo,protože mu to fyzické tělo nedovolí...
Proč by nevidoucímu nedovolilo fyzické tělo řídit auto?? Já jsem nemluvil o bezrukém a zároveň beznohém, pouze o slepci.

>Homosexuálové mohou vstupovat do svazku,protože jim to fyzické tělo i duševní stav dovolí.

...kdo studuje fakta, dojde k závěru, že homosexualita je psychická porucha. Kdo se skutečně těmito fakty zabývá, zjistí, že je sice pravda, že lidé takto trpí, ale že to není jiné, než u jiných sexuálních obsesí (chorobná nutkavost, posedlost), které jsou srovnatelné i s jinými v heterosexuální oblasti... jako terapeut jsem se věnoval stovkám postižených, mluvil jsem s nimi a doprovázel je. Publikoval jsem články a knihy. Mohu říci, že rozumím jak těmto lidem, tak i jejich problémům.. (Dr. Gerard J.M. van den Aardweg)

..rovněž jiné psychopatologické stavy se vyskytují u homosexuálních jedinců výrazně častěji než u běžné populace. Podle Williamse a spol. 40% homosexuálních mužů trpělo v minulosti těžkou depresí (3% v běžné populaci). Podle Bella a Weinberga mělo vážné sebevražedné úmysly 35% homosexuálních mužů (oproti 11% heterosexuálních mužů); u žen pak 31% lesbiček (versus 24% heterosexuálních žen). Rozdíly jsou ještě výraznější u sebevražedných pokusů: 18% homosexuálních mužů a 23% homosexuálních žen se pokusilo o sebevraždu (versus 3 respektive 11% heterosexuálních mužů respektive žen). (K. Jay, A. Young, The Gay Report, New York, Summit, 1979)

>Já to myslela obecně,bez rozdílů orientace.Mimochodem,těch
>negativních vlivů na děti je spousta...
Tak jim pro jistotu přidáme ještě další v podobě zmatku v pojmech rodina, otec, matka, manželství... [pláč]

>Nepochopil jste mě,já měla na mysli,že vztach mezi 50ti
>letým a desetiletou je mimo zákon.
Zapoměla jste dodat ZATÍM.

..v průběhu své praxe jsem hovořil s mnoha pedofily a nemají jednoduchý život. Tito lidé však také stojí před volbou, co mají dělat - povolit nutkání, obhajovat se, takto žít a mít pocit, že jsou šťastní... na západní polokouli existuje aktivní hnutí za legalizaci pedofilie (NAMBLA) a výsledky jejich snažení jsou dále, než si mnozí myslí. Ve skutečnosti nemáme žádné jiné logické argumenty proti sňatku pedofilů než to, že se jedná o děti. Ale ta druhá strana ihned odpoví, že když to dítě chce, proč by k tomu nemohlo dojít. Samozřejmě pak logicky scházejí argumenty, protože když je jednou legalizován sňatek homosexuálů, pak nejsou jiné argumenty proti legalizaci pedofilie. Pedofil trpí stejným způsobem. Existuje více způsobů soužití takového nestandardního druhu (např. polygamie, aj.), proti nimž jsme ztratili již všechny argumenty... (Dr. Gerard J.M. van den Aardweg)

86205

28.12.2005 1:27

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85740

>(a mimochodem minimálně se tu zmiňujete o lesbách - nejsou průzkumy?).
Ale jsou, jen je třeba více hledat. [mrknutí jedním okem]

..hos styl života vede v průměru k dramaticky zkrácené délce života...Délka života hos s dočasným stálým partnerem byla 39-40 let (nepočítaje zemřelé na AIDS!), u lesbiček 44 let. ... Lesbičky měly 100x vyšší pravděpodobnost zemřít při autonehodě než stejně staré hes ženy (a vyšší riziko úmrtí na rakovinu jater)..

..z 229 lesbiček mělo 10% jen jednu sexuální partnerku, 21% 2, 23% 3, atd. Také zde byla promiskuita: 3% měla jednu sexuální partnerku, 9% 2, 15% 3-4, 33% 5-9, 16% 10-14, 10% 15-24, atd. Tato čísla dávají na srozuměnou, že homosexualita a stabilní vytvoření páru spolu nesouvisí. Jedna studie z roku 1968 ukázala, že jen 17% hos žijících žen v USA mělo vztah trvající deset nebo více let..

..tyto údaje jsou důležité nejen pro úsudek o (ne)pravděpodobnosti trvalého gay/lesbického "manželství", ale ještě více pro posouzení situace, do které přijdou adoptivní děti u takových "rodičů".
Ve srovnání s heterosexuálními vztahy se rozpadají homosexuální vztahy již během prvních osmnácti měsíců mnohem častěji. A nevěra gayů i lesbiček je mnohem vyšší..


..zkušenost učí, že ženy žijící jako lesbičky jsou často málo k dětem přívětivé, málo citlivé pro potřeby a zájmy dítěte. Jejich vlastní pocity a vztahy mají přednost, jejich sebestřednost je činí zpravidla obzvlášť nevhodnými pro roli matky. O postoji lesbiček vůči dětem vypovídá to, že jsou poměrně často pro potrat a význačně figurují v radikálním feministickém hnutí. Podle Masterse a Johnsona jdou na potrat častěji než ostatní ženy... Autoři porovnali 92 "stálých" lesbických párů s 57 hes ženami, které měly pevné vztahy. 22 lesbiček bylo matkami 21 (nyní žijících) dětí, 11 dětí však potratily. 49 hes žen bylo matkami 65 dětí a 13x měly potrat. Tento statisticky významný rozdíl ukazuje sníženou mateřskou zodpovědnost (snížený mateřský cit) u hos žen... Mimochodem, většina hos nechce děti vůbec..

..9 dcer lesbiček proti 4 hes matek se cítilo přitahováno k vlastnímu pohlaví a že 6 dcer lesbiček proti žádné hes matek homosexuálně experimentovalo..

..dcery hos matek se oblékaly jako chlapci více, než dcery osamělých hes matek, měly častější zájem o mužská povolání, hrály si více s chlapeckými hračkami a chovaly se více jako "divoch"..

..ze 17-ti dotázaných s jedním homosexuálním rodičem sdělilo 5 (29%), že tento rodič měl s nimi sexuální styk. Z 5165 bez homosexuálního rodiče referovalo 29 (0.6%) o incestu..

..podle Gay Report z roku 1979 mělo 23% sexuálně aktivních gayů a 6% lesbiček jeden sexuální styk s nezletilým..

Citace zdrojů neuvádím, vzhledem k místu, ale mohu doložit.

85765

28.12.2005 14:15

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85765

>..hos styl života vede v průměru k dramaticky zkrácené
>délce života...Délka života hos s dočasným stálým
>partnerem byla 39-40 let (nepočítaje zemřelé na AIDS!), u
>lesbiček 44 let. ... Lesbičky měly 100x vyšší
>pravděpodobnost zemřít při autonehodě než stejně staré
>hes ženy (a vyšší riziko úmrtí na rakovinu jater)..


Otázka je,jaké jsou důvody.V té době to mohly být duševní potíže,kvuli nepříjímání homosexuální ženy okolím.Nakonec,i dnešní homosexuálové v pubertě mají potíže jak se svou identitou,tak i s okolím(které si své vzory přebralo od svých rodičů).

>..z 229 lesbiček mělo 10% jen jednu sexuální partnerku,
>21% 2, 23% 3, atd. Také zde byla promiskuita: 3% měla jednu
>sexuální partnerku, 9% 2, 15% 3-4, 33% 5-9, 16% 10-14, 10%
>15-24, atd. Tato čísla dávají na srozuměnou, že
>homosexualita a stabilní vytvoření páru spolu nesouvisí.
>Jedna studie z roku 1968 ukázala, že jen 17% hos žijících
>žen v USA mělo vztah trvající deset nebo více let..


Tahle čísla by balo dobré znát z dnešní doby a srovnat je se stavem u heterosexálních párů.Pak to může mít vypovídající hodnotu.

>adoptivní děti u takových "rodičů"*.

>Ve srovnání s heterosexuálními vztahy se rozpadají
>homosexuální vztahy již během prvních osmnácti měsíců
>mnohem častěji. A nevěra gayů i lesbiček je mnohem
>vyšší..[/i]

Opět to může silně korelovat s tím,co si homosexuálové zažily během dětství a puberty.

..podle Gay Report z roku 1979 mělo 23% sexuálně aktivních gayů a 6% lesbiček jeden sexuální styk s nezletilým..

Homosexuál=pedofil?Rychlý ortel.Opět statistiky a otázka nad jejich průkazností.Navíc je otázka kdo stál za časopisem Gay report.

Jinak netvrdím,že spousta z výše uvedeného je lží a výmyslem.Ovšem spousta toho je také jen příčinou psychosexuálního vývoje v dětství a pubertě.To však není o tom,že si dotyčný zvolí svou orientaci,ale tuší,že se cítí jinak než ostatní.Když to začne tušit okolí,tak to může mít někdy až nepříjemné následky.Tedy,homosexualita je pro mnoho lid překážkou,kvuli přístupu k okolí,stejně,jako na tom byly před 60-70lety svoboné matky(například).

Zkrátka člověk je sice tvor svým způsobem nezávislý,ale z hlediska psychologického se na něj musíte dívat v kontextu s prostředím(rodina,škola,přátelé...).

>Citace zdrojů neuvádím, vzhledem k místu, ale mohu doložit.

Pokud to nebude vadit,měla bych zájem.

85839

1.1.2006 0:39

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85839

>Tahle čísla by balo dobré znát z dnešní doby a srovnat je se stavem u heterosexálních párů.Pak to může mít vypovídající hodnotu.

(J. Satinover, 1999)
---
Parametr Homosexuálové (Hos) Heterosexuálové (Hes) Poměr Hos:Hes
celkem procent populace (muži) 2,8% 97,2% 1:35
celkem% populace (ženy) 1,4% 98,6% 1:70
průměrný počet životních partnerů 50 4 12:1
monogamie p) <2% 83% 1:41
průměrný počet partnerů v posledních 12 měsících 8 1,2 7:1
anální pohlavní styk v posledních 12 měsících 65% (muži) 9,5% (ženy) 13:1
---
p) Definováno zde jako 100% věrnosti svému manželovi(ce) nebo partnerovi. 26% heterosexuálů má pouze jednoho životního partnera (vezměte v úvahu, že asi 50 manželství končí rozvodem a někteří, kteří se ožení respektive provdají podruhé, nebudou zařazení do těchto 26%, ale budou ve výše uvedených 83%).

>Homosexuál=pedofil?Rychlý ortel.Opět statistiky a otázka nad jejich průkazností.
Ten jste ovšem vyslovila pouze vy, nikdo jiný.

>Navíc je otázka kdo stál za časopisem Gay report.
Podle názvu určitě "ti homofóbní heterosexuální křesťané"... [chechtot] [oči v sloup] [chechtot]
Jako ostatně za všemi těmito časopisy http://www.clga.ca/Material/PeriodicalsLGBT/inven/oov/g5.htm [oči v sloup]

>Jinak netvrdím,že spousta z výše uvedeného je lží a výmyslem.
Vaše reakce na uvedené citace z odborné literatury přinejmenším naznačují opak.

>Ovšem spousta toho je také jen příčinou psychosexuálního vývoje v dětství a pubertě.To však není o tom,že si dotyčný zvolí svou orientaci,ale tuší,že se cítí jinak než ostatní.Když to začne tušit okolí,tak to může mít někdy až nepříjemné následky.

Hlavně pokud se těmto lidem bude tvrdit, že je to naprosto normální a nic se neděje. Tím jim opravdu hodně pomůžeme... [oči v sloup]

>okolí,stejně,jako na tom byly před 60-70lety svoboné
>matky(například).
To se asi nedá srovnat. Svobodná matka je sice stav ne příliš žádoucí, ale přesto přirozený. Narozdíl od homosexuality.

>Zkrátka člověk je sice tvor svým způsobem nezávislý,ale z
No, jak kdy a jak na čem. Opravdu jenom "svým způsobem".

>hlediska psychologického se na něj musíte dívat v kontextu s
>prostředím(rodina,škola,přátelé...).
A Co z toho vyvozujete za závěry?

>Pokud to nebude vadit,měla bych zájem.

Mosen, N. Homosexualität, Gesellschaft und Politik: Bericht eines Insiders. Mesizin und Ideologie, 1997
Masters, W.H. & Johnson, V.E. Homosexuality in perspective. New York: Bantam, 1979
Cameron, P. & Cameron, K. Homosexual parents. Adolescence, 1996
Golombok, S. & Tasker, F. Do parents influence the sexual orientation of their children? Findings from a longitudinal study of lesbian families. Developmental Psychology, 1996
Green, R. et al. Lesbian mothers and their children: A comparison with solo parent heterosexual mothers and their children. Archives of Sexual Behavior, 1986
Siegmund, G. Die Natur der menschlichen Sexua...Kráceno (Editor)

86208

24.12.2005 14:05

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 85140

Janku dobrá pedofilie je něco jako hodný zloděj. [mrknutí jedním okem]

85392

24.12.2005 14:19

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85392

>Janku dobrá pedofilie je něco jako hodný zloděj. [mrknutí jedním okem]

Nebo jako smažená sněhová koule... [mrknutí jedním okem]

85394

22.12.2005 23:07

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Pavel ntpng (zavináč) austarnet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 85036

pane Adapa,
Je to pouze otazkou casu a pedofilove bodou uznavani jako legalnisexualni alternativa.svet je zkorumpovany do morku kosti je to smutne ale je to tak.vzdycky jsem byl presvedven a nikdy nezmnenim nazor ze Rit byla stvorena Bohem ci prirodou jako odpadove roura, nema naprosto zadny jiny ucel. Bohem ci prirodou myslim v co chcete verit. Rit rozhodne nebyla stvorena k sexualnimu ukajeni. Kazdy obycejne inteligentni clovek mi bude muset dat za pravdu

85185

23.12.2005 1:47

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85185

>nezmnenim nazor ze Rit byla stvorena Bohem ci prirodou jako
>odpadove roura, nema naprosto zadny jiny ucel. Bohem ci prirodou
>myslim v co chcete verit. Rit rozhodne nebyla stvorena k
>sexualnimu ukajeni. Kazdy obycejne inteligentni clovek mi bude
>muset dat za pravdu

>Rit rozhodne nebyla stvorena k sexualnimu ukajeni.

Díky náčelníku, že ses mě zastal. [chechtot]

...průjmového onemocnění jsou po celém světě často způsobené známými střevními patogeny – shigelami...

...v posledních desetiletích minulého století byl v Kanadě a USA zaznamenán zvýšený výskyt epidemií shigelóz v komunitě homosexuálních mužů (HSM), kdy k přenosu a rozšíření infekce došlo sexuálním kontaktem. Jedna z prvních zpráv o sexuálním přenosu shigelové infekce mezi HSM se v odborném tisku objevila v roce 1974 v USA Na přelomu století se objevily podobné případy shigelóz v Britské Kolumbii a San Francisku v USA...


...v období let 1999-2001 bylo potvrzeno 76 případů shigelové infekce. Sérotypizací se určilo druhové zařazení - Shigella flexneri 3 a Shigella sonnei. Většina nemocných byli muži, převážně s homosexuální orientací, ojediněle byli někteří HIV pozitivní...

...výsledky analýzy souboru kmenů shigel poukazují na častý výskyt epidemií (2000-2001) v HSM komunitě a na možný sexuální způsob přenosu infekce...

Sdělení upozorňuje na nebezpečí možného sexuálního přenosu závažných střevních patogenů jako je Shigella spp. a Campylobacter jejuni u HSM. V rámci prevence je nutná osvěta gayů a bisexuálních mužů k omezení jakýchkoli tělesných kontaktů v době enterických potíží.


diferenciální diagnóza idiopatických střevních zánětů
...Amebóza je geopolitní nákaza. Prvok Entamoeba histolytica se u člověka vyskytuje ve formě vegetativní a cystické....Bývá popisován zvýšený výskyt onemocnění u homosexuálů

...Proktitidy venerické a sexuálně přenesené se vyskytují zejména u homosexuálů nebo bisexuálů s četnými sexuálními partnery. Obvykle jsou označovány jako „gay bowel syndrom“...

...mydiová proktitida je vyvolána nákazou hlamydium trachomatis a je diagnostikovaná u homosexuálních mužů...

To je strašný, samej homofób a ještě k tomu doktor... [překvapení] [chechtot] [překvapení] [chechtot]

85202

24.12.2005 14:31

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 85202

Nic proti, přednáška je to zajímavá. Akorát bych dodala, že platí opět i pro heterosexuály. [chechtot]

85398

24.12.2005 15:52

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85398

>Nic proti, přednáška je to zajímavá. Akorát bych dodala,
>že platí opět i pro heterosexuály. [chechtot]

A ono se někde v textu říká, že ne? [chechtot]

85414

23.12.2005 7:04

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 85185

>Rit byla stvorena Bohem ci prirodou jako odpadove roura, nema naprosto zadny jiny ucel. Bohem ci prirodou myslim v co chcete verit. Rit rozhodne nebyla stvorena k sexualnimu ukajeni. Kazdy obycejne inteligentni clovek mi bude muset dat za pravdu

Hahahaha, tendle argument tu byl už tak před půl rokem, pak taky někdy na podzim, opravte mě, jestli se pletu, a já na něj znova odpovím - A ÚSTA BYLA STVOŘENA K PŘIJÍMÁNÍ POTRAVY, kapišto? Takže ode dneška, Pavle, žádný ocicmávání, nedejbože soulož do hlavy (zdravím Jarmilu lol)

85228

23.12.2005 7:51

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Zdenek Matoušek zdenekm (zavináč) primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 85228

Já nevím Kačko, ale to "rectum" po dlouhodobém používání ještě k něčemu "jinému" než je vyprazdňování, vypadá strašlivě. Já sám tuto zkušenost bohudík nemám, ale mám známou, která je zdravotní sestra (děvucha z Ludgeřovic), pracuje v jakémsi sanatoriu, kde jsou většinou starší a přestárlí lidé a ta má dost velkou zkušenost s lidmi, kteří se velmi často oddávali této "kratochvíli". Nejen, že se jim ten anál ne a ne zhojit, ale mají z toho různé druhy nemocí, protože "vydělat" se čas od času musí a ty mraky baktérií, které mají skončit v "porcelánu", pak napadají jejich organismus a způsobují jim velké újmy na zdraví. Takže s těmi ústy bych to v porovnání s tím análním otvorem, neviděl tak černě. Následky vlastně žádné a pokud to tomu protějšku nevadí, tak je to v pořádku. I když si myslím, že ta ústa byla určitě předurčena jen k přijímání potravy a tekutin. A už jsme u toho.
[chechtot]

85232

23.12.2005 18:36

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 85232

Ale jistě, Zdeňku, ale taková povedená opilá kosa... nebo poopiční ranní "tlamopuch", taky nic moc... a nikdo se tu nad tím neošklíbá [mrknutí jedním okem]

85287

23.12.2005 21:59

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85228

Ale no tak Blazkova, chtelo by to trochu taktu! [cool] [velký smích] [velký smích]

85316

23.12.2005 19:37

Nezvedejte moc obočí, pane Adapa

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 85036

>Takže se možná ještě dočkám toho, že za nějakých
>padesát let, budu udiveně zvedat obočí, že si na mojí
>třeba dvanáctiletou vnučku dělá zálusk muž mého věku...
Pro některé kultury to platí už několik tisíc let - a dodnes.
http://en.wikipedia.org/wiki/Bat_mitzvah

85294

24.12.2005 11:03

RE: Nezvedejte moc obočí, pane Adapa

Adapa 84.?.?.?

Reakce na 85294

Zdraví, pane Táborský.
Tak naštěstí do této kultury nepatřím, takže mne to snad přeci jen mine [mrknutí jedním okem]

85379

23.12.2005 20:01

RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?

Ivo 83.?.?.?

Reakce na 85036

Zadny strom neroste stejne jako ostatni, zadna krava nema stejne filajove fleki jako ta krava Milka, co doji mlecnou cokoladu. Smirte se s tim, ze vyjimky byly, jsou a budou a kvuli toho neni treba stavet vice sibenic.
Pokud budeme skatulkovat lidi na poly, bi, homo, mono muzeme zavest take kategorii stereo, nebo pojidac kyseleho zeli, nebo pijak podmasli (ktere uz ani podmaslim neni). Ze jsou registrovani hochy nebo lesby? No a co? Bojim se spise tech, ktere neznam - tech, kteri o svych vadach vedi a v koutku si predstavuji s odkapavajici slinou, ze nekomu neco udelaji. Tady je to riziko a tim pedofilie je a proto nemuze volne existovat. Proto se neboj, ze bude legalizovana.
Byt homosexual (a v koutku si tisknout ruku s kamaradkou nebo kamaradem), nebo krast bezmocnym a nedavat tam, kde by to potrebnym pomohlo a pomohlo (i jejich detem) co je horsi?
Vykasli se na to, ze je neco registrovaneho, jen se o tom vi. Nemyslim, ze riziko je u registrovanych partneru, ale u tech skrytych uchylek, ktere neni mozne odhalit, dokud uchylka nezlomi ducha sveho nositele. proto si myslim, ze je zbytecne se zabyvat uchylkami, ktere neublizuji,
Horsi je, ze zabijet dusevne muze vice politiku nez uchylnych lidi, takze co je normalni? A ti (v politice) jsou vzdelani vedi, ze rubass nema kapsu ani na minci a presto nemaji dost. Tim spise si myslim, ze je potreba konecne rozvazit tu defenestraci.

[chechtot]

85295

22.12.2005 7:17

Homosexualita...

Ruda 24.?.?.?

Kdyz je nekdo "uchylak", tak by to ale nemel delat na verejnosti. Kdyz uz ty "problemy" ma, tak by se mel pokusit je lecit. Kdyz to nepomuze, tak holt s tim uz musi zit. Nemyslim si, ze by se to melo legalizovat. V budoucnosti s tim bude mnoho problemu. [pláč]

85049

22.12.2005 13:25

RE: Homosexualita...

krysa 84.?.?.?

Reakce na 85049

Nikdy jsem neslyšel, že by se homosexualita dala léčit... a taky pokud vím, nikomu se to nepovedlo.
A pokud vím, existuje i u zvířat.
A co za problémy by mohly být po legalizaci by mne vážně zajímalo...
Osobně si myslím, že přístup ve smyslu "co se mi nelíbí, to zakážu" je typicky totalitní (fašistický či komunistický a nebo projev fanatiků církví).
Jinak bych taky byl radši, kdyby např. legalizovali spíš "trávu"...


85109

22.12.2005 20:04

RE: Homosexualita...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 85109

Chtěl jsem jen upozornit, že jsem častým svědkem toho, jak se v diskuzích používá homosexualita je i u zvířat. Jdná se o lež. Poskakování dvou samců po sobě je u jistých zvířat jen jakési dominance nad druhým každopádně nejde o homosexualitu jak ji chápeme u lidí.

A řekl bych, že homosexualitu tady nikdo nezakazuje.

85163

24.12.2005 14:35

RE: Homosexualita...

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 85163

>Chtěl jsem jen upozornit, že jsem častým svědkem toho, jak
>se v diskuzích používá homosexualita je i u zvířat. Jdná
>se o lež. Poskakování dvou samců po sobě je u jistých
>zvířat jen jakési dominance nad druhým každopádně nejde o
>homosexualitu jak ji chápeme u lidí.

Tak to jste na omylu. To jste ještě neviděl sousedčina Yorkšíra.

>A řekl bych, že homosexualitu tady nikdo nezakazuje.
>
>

85399

23.12.2005 5:02

RE: Homosexualita...

Belveder 64.?.?.?

Reakce na 85049

v budoucnu bude mnoho problemu a zlegalizovana sexualni perverzita nicemu nenapomuze

85217

22.12.2005 7:28

Úpadek.

MF 194.?.?.?

Je to jenom další známka úpadku západní civilizace. Homosexualita byla vždycky, v antice zcela veřejná, nikdy ale nikoho ani nenapadlo z nich udělat před zákonem rodinu. Je to umíráček nad naším světem jak ho známe.

85051

22.12.2005 8:40

RE: Úpadek.

čtenář 84.?.?.?

Reakce na 85051

Důkazem, že západní civilizace upadá, jsou lidé jako seš ty. Netolerantní, zlí a nepřející, co šíří nenávist.

85066

22.12.2005 14:21

RE: Úpadek.

kavol 193.?.?.?

Reakce na 85066

nastavuješ si zrcadlo? z tvého příspěvku jed přímo kape ...

85122

22.12.2005 11:35

RE: Úpadek.

Miki 212.?.?.?

Reakce na 85051

Jasně, že je to úpadek. V novinách jsem četl článek na toto téma a byl tam odkaz na hloubkovou studii jednoho sociologa (jméno si nepamatuji, ale bylo uvedeno). V oné studii autor analyzoval příčiny úpadku a zániku různých říší a civilizací od starověku po současnost. A zjistil zajímavou věc, a to že jenom minum starých civilizací zaniklo v důsledku vnějších vlivů - (např.) v důsledku vojenského napadení jinou říší. V drtivé většině případů zanikla civilizace "zevnitř" totiž v důsledku pozvolného (a stále sílícího) rozkladu společnosti z důvodu úpadku základních morálních hodnot. A co vidíme v naší "západní" civilizaci dnes? Jaký je rozdíl proti civilizaci starého Říma? "Chléb a hry" - jsme se učili ve škole při hodinách dějepisu, to byla poslední fáze římské říše. jak to dopadlo, každý ví. A vzhledem k tomu, že vývoj civilizace se pohybuje ve spirále, je jen otázkou času, kdy přeskočí zpět na předchozí smyčku.

85090

22.12.2005 14:06

RE: Úpadek.

dr Ozd 83.?.?.?

Reakce na 85051

ten "umiracek" je - bohuzel - velmi vystizna metafora. Pripomina eliotovu "pustinu" (interpretuji nepresne, ale v jednom miste rika asi toto: konec, to nebude zadny velky tresk, jen zaknourani). toho knourani si posledni dobou uzivame mraky, a knourani homosexualni je jen jednim z nich.
cela nase civilizace zije trvale pod vlivem pocitu viny: v nejasne "osobni" podobe ho tak trochu ma kazdy, takze ho staci ucelovou manipulaci konkretizovat a pak uz jen vydirat, vydirat a vydirat. holocaust, homosexualove. kazdy, kdo vytvori tzv. mensinu, i kdyz mensinou nikdy nebyl (feministky), kdo chce skryt programovy parazitismnus (znacna cast cikanske populace) atd. pominout nelze ani dnes uz znacne velkou skupinu tzv.publicistu, kteri si z vydirani udelali zivnost... atd.

85118

22.12.2005 8:22

Registrovane partnerstvi v teto podobe pro homo-spoluobcany je opravdu jen a jen pokus o jinou formu manzelstvi

zalozak 202.?.?.?

Zakladnim problemem vsech obhajcu tohoto usporadani je naproste nepochopeni vyznamu instituce manzelstvi. Je pravda ze v tom nadelala zretelny zmatek take cirkev formou ruznych prikazu a zakazu ale i ty mely v podstate ochrany charakter.

Rodina - mysleno muz a zena - ja nejmensi omezene samostatnou jednotkou lidke spolecnosti ktera ma schopnost se uzivit a nahradit (rozmnozovat). Manzelstvi neni nic jineho nez formalni ochrana tohoto celku. Ve spocnostech kde muz uzivil vice zen z duvodu zrychleni "rozsirovani" rodin vznilo mnohozenstvi, v chudych zemich (napr. Indie) naopak vice muzu sdilelo a zivilo jednu zenu... Definice manzelstvi tedy neni a nikdy nebyla odvozena od sexualnich preferenci ale od onoho "hospodarko-biologickeho" faktu.


V dobach a spolecnostech kde ekonomicke vazby rodiny byly a jsou stale jeste klicove pro preziti napr. ve vetsine Asie (neb socialni system tam se jmenuje rodina) by otazka nejakeho registrovaneho partnerstvi ani neprisla na pretres. Proto take i v Antice homo styk byl akceptovany ale nikdy nikoho nenapadlo aby ze sve sexualni preference vytvarel rodinu.

Zejmena nechutne na cele zalezitosti je to ze neni absolutne pravdou ze by nebylo mozne usporadat majetkove vztahy spolu zijiciho paru i bez registrovaneho partnerstvi. Existuji smlouvy, existuje plna moc, existuje zavet a tak dale a tak dale......

85061

22.12.2005 17:20

RE: Registrovane partnerstvi v teto podobe pro homo-spoluobcany je opravdu jen a jen pokus o jinou formu manzelstvi

LG lg (zavináč) zion (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 85061

Rodina - mysleno muz a zena...

Zase jeden, ktery nevi, co je to rodina. No cos... Rodina vznika az narozenim potomka. Do te doby to jsou jen manzele.

A ted mi reknete, v cem se lisi bezdetny menzelsky par od registrovanych partneru? A jeste jedna otazka, proc maji bezdetne manzelske pary uplne stejne vyhody, jako rodina?

Zejmena nechutne na cele zalezitosti je to ze neni absolutne pravdou ze by nebylo mozne usporadat majetkove vztahy spolu zijiciho paru i bez registrovaneho partnerstvi. Existuji smlouvy, existuje plna moc, existuje zavet a tak dale a tak dale......

Rikate, ze to jse osetrit smlouvou. Uvedomujete si, ze manzelstvi je taky smlouva? Reknete, proc jste proti smlouve v pripade RP? Proc jste proti vytvoreni smlouvy o PR?

85142

22.12.2005 8:47

úpadek ? Určitě.

Taranis 80.?.?.?

Podle různých moudrých pánů úpadek společnosti nastává když:
-"šlechta" si staví honosné paláce
-nejbohatší lidé mají příjmy srovnatelné s hrubým domácím produktem
-sexuální úchylky se stano běžnou společenskou normou

85068

22.12.2005 9:00

Proč nechtějí žít na hromádce?

rubAAtor 212.?.?.?

Nechápu, proč chtějí mít homosexuálové úředně posvěcený svazek a media nás neustále přesvědčují, že bez něj jsou srašlivě diskriminováni. Vždyť tatáž media nám stále tvrdí, že pro dnešní mladou generaci je manželství jen bezcenným "cárem papíru", o který nikdo nemá zájem a moderní je "žít na hromádce"! Proč o ten cár papíru homosexuálové tolik stojí, když je to tak nemoderní? Nejlépší bude, když se celá společnost obrátí naruby. Kdepak rodina - základ státu. Naopak, rodinu je třeba ze společnosti zcela vymýtit, že ano?!

85069

22.12.2005 9:18

ehm

v79 217.?.?.?

"Homosexuálové si uzurpují cosi, co jim obecně a tradičně nepatří."

Zeny si taky uzurpovaly neco, co jim obecne a tradicne nepatrilo - volebni pravo.
Cernosi si take po importu do Ameriky uzurpovali neco, co jim obecne a tradicne nepatrilo - svobobu.

Mne registrovane partnerstvi nevadi (jde o prakticke vyhody pro dvojice, napr. jestlize s nekym spojim existenci a majetek a on pak umre, bylo by fer mit moznost o ten spolecne nabyty majetek neprijit), u deti v jejich peci bych vahal, ale na cem se stavi ta negace, ze by deti nemeli vychovavat? Mame s tim nejakou zkusenost, nebo se to stavi jen na nasem odporu vuci nenormalite? V cem to je?? [zmaten] A co je vubec normalni? Spousta "normalnich" manzelstvi tak nebo tak nefunguje, navzdory predpokladu, ze deti vychovava idealni duo: muz-zena. V tomhle to nebude.

85073

22.12.2005 9:53

RE: ehm

Zdenek Matoušek zdenekm (zavináč) primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 85073

>Mne registrovane partnerstvi nevadi (jde o prakticke vyhody pro
>dvojice, napr. jestlize s nekym spojim existenci a majetek a on
>pak umre, bylo by fer mit moznost o ten spolecne nabyty majetek
>neprijit), u deti v jejich peci bych vahal, ale na cem se stavi
>ta negace, ze by deti nemeli vychovavat? Mame s tim nejakou
>zkusenost, nebo se to stavi jen na nasem odporu vuci nenormalite?
>V cem to je?? [zmaten] A co je vubec normalni? Spousta "normalnich"
>manzelstvi tak nebo tak nefunguje, navzdory predpokladu, ze deti
>vychovava idealni duo: muz-zena. V tomhle to nebude.

Řekl bych, že k tomu stačí docela obyčejný "selský rozum", který zaplať Pánbu většina lidí má, až na vyjímky, se kterými se shodnout, je asi velmi podobné tomu, jako se měl Jan Masaryk shodnout se Stalinem, když mu to Beneš nařizoval. Už jsem to napsal v minulé diskuzi, co si myslím o adopci dětí homosexuálními páry, nepřipustit jakoukoliv diskuzi. Šmytec ! Když si vy "vejlupkové" nemůžete "obstarat" ty děti přirozeným způsobem, tak bohužel, nic !
[naštvaný]

85077

22.12.2005 14:06

RE: ehm

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 85073

Ono navíc je otázka, co to je být normální? Podle psychologů a psychiatrů cca 90% lidí je nějakým způsobem nenormálních. Pro výchovu dětí jistě není rozvedené manželství normálním výchovným prostředím. A takových je dnes víc jak 50%. Vedle toho existuje další velká skupina manželství, kde manželé žijí odděleně, nehospodaří spolu a pokud to dobře funguje, tak si alespoň děti občas půjčují.
Televize nám předvedla na konkrétních příkladech, jak soud uložil manželce, která manžela 30 let neviděla a žije léta s jiným partnerem, aby manželovi nyní poskytovala pravidelné výživné. Případ skutečně na odstřel.

Rodina je základ státu hlásali křesťané, hlásali komunisté a hlásají dnes u nás kapitalisté. Ovšem ty státy si každá uvedená skupina představuje poněkud jinak. Argumentovat v této souvislosti se státem je poněkud zavádějící.
Navíc je třeba vidět i vzrůstající rozdíl mezi obsahem pojmu rodina a manželství. Současná rodina se bez manželství docela dobře obejde. To je zřetelné ze stále vzrůstajícího počtu rodin, kde manželství partneři neuzavřeli.
Manželství se dnes stává přežitkem. Možná zanedlouho i mnoho heterogenních párů dá přednost uzavření registrovaného partnerství než přežilého manželství. Staromilcům se tento názor jistě bude jevit nepřirozeným, ale je třeba se smířit s tím, že žijeme již ve 21. století.

85117

26.12.2005 20:44

RE: ehm

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 85117

Nejotřesnější je na "naší" úpravě RP právě fakt, že je utvořeno výlučně pro dvojice stejného pohlaví a znemožňuje uzavírání partnerství s výhodami polygamistům, skupinám starým přátel důchodového věku apod. Pak by snad mělo určitý význam. Že je manželství přežitek, hlásali bolšáni v dobách své největší slávy a myslím, že je přežije. A sodomity asi taky.

85606

22.12.2005 14:33

RE: ehm

kavol 193.?.?.?

Reakce na 85073

zkuste pro příště tak nemlžit ...

>Zeny si taky uzurpovaly neco, co jim obecne a tradicne nepatrilo
>- volebni pravo.

odkdy mají volební právo muži?

>Cernosi si take po importu do Ameriky uzurpovali neco, co jim
>obecne a tradicne nepatrilo - svobobu.

ehm, oni snad v Africe neměli svobodu?

85125

22.12.2005 15:19

RE: ehm

v79 217.?.?.?

Reakce na 85125

>zkuste pro příště tak nemlžit ...
>
>>Zeny si taky uzurpovaly neco, co jim obecne a tradicne nepatrilo
>

>>- volebni pravo.
>
>odkdy mají volební právo muži?
>
>>Cernosi si take po importu do Ameriky uzurpovali neco, co jim
>>obecne a tradicne nepatrilo - svobobu.
>
>ehm, oni snad v Africe neměli svobodu?

Pane kavol, zrejme jsme si nerozumeli - ja jsem pro registrovane partnerstvi a uvedene priklady mi mely poslouzit jako podpora pro argumentaci "proc ano" - napadnout vyrazy jako "tradicni" a "obecne". Chapeme?
Z pohledu muze 19. stoleti bylo volebni pravo pro zeny nejspise straslivou katastrofou, ktera vedla k upadku civilizace, coz je stejna retorika, jako tu vede nekolik zaseklych mozku.

85128

22.12.2005 17:53

RE: ehm

kavol 193.?.?.?

Reakce na 85128

>Pane kavol, zrejme jsme si nerozumeli - ja jsem pro registrovane
>partnerstvi

to je mi naprosto jasné

>a uvedene priklady mi mely poslouzit jako podpora pro
>argumentaci "proc ano" - napadnout vyrazy jako "tradicni" a
>"obecne". Chapeme?

chápu, čeho jste tím chtěl dosáhnout, nicméně to mi nebrání v tom, abych vás upozornil na to, že je to pitomost

tedy ještě jednou:

- černoši byli před svým nuceným importem do Ameriky svobodní, zároveň s těmi zotročenými žilo po světě spousta jiných svobodných, takže rozhodně nelze říci, že jim svoboda "obecně a tradičně" nepatřila

- volební právo bylo ženám poprvé přiznáno 1776 ... ale asi nemá smyslu bavit se o extrémech, řeč je o ČR, takže: v Československu bylo uzákoněno všeobecné volební právo hned od počátku, tj. od roku 1918; za Rakouska-Uherska se pokud vím nevolilo (ale ruku do ohně bych zato nedal, nejsem dějepisec)

>Z pohledu muze 19. stoleti bylo volebni pravo pro zeny nejspise
>straslivou katastrofou, ktera vedla k upadku civilizace, coz je
>stejna retorika, jako tu vede nekolik zaseklych mozku.

mno, "zaseklost" pozoruji spíše u těch, co tvrdí, že k žádnému úpadku nedochází ...

ano, s tím mužem 19. století můžete mít pravdu, ale ten si v tomto smyslu neměl moc na co stěžovat (viz výše), navíc takovéto srovnání v míře "tradičnosti" a "obecnosti" nikoliv kulhá, ale přímo jede na invalidním vozíčku ... "tradice" manželství muže (mužů) s ženou (ženami) je o mnoho starší a (speciálně v naší kultuře) zažitější nežli nějaké starověké (natož novověké) "demokracie"; "obecnost" manželství muže (mužů) s ženou (ženami) jde napříč kulturami, které třeba doteď nějaké volební právo neuznávají vůbec ...

jinak, i přes výhrady k vašim argumentům, souhlasím, že ta rétorika není zrovna nejšťastnější ... což ovšem nemění nic na tom, že v tom co říká kus pravdy je

85148

23.12.2005 6:16

RE: ehm

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85073

No, pokud jde o vychovu deti. Tak my lide jsem o proti zviratum komplikovane bytosti s bohatym dusevnim zivotem. Nereagujeme pouze na zaklade podnetu a instiktu, ale na zaklade sve svobodne vule nezavisle na sve zvireci casti. Sexualita tady jednoznacne je k reprodukci potomstva. O tom jaky vliv ma dusevno na cloveka, svedci neprijemny fakt starnuti a vymirani modernich spolecnosti. Z tohoto duvodu povazuju adopci deti homosexualy ( lesby si ji samozrejme opatri legalne) za neprijatelny experiment. Podivejte se v USA se razila vychova deti bez telesnych trestu, dejte tady pohlavek diteti na verejnosti a zavrou vas do basy jako zlocince. No dneska sociologove soudi, ze to nebyl zas tak nejlepsi napad. Bylo by nejlepsi se vratit o 25 let zpatky. Bohuzel to nejde, protoze je to uz soucasti zakonu, vyrostli generace lidi pro nez je to prirozeny stav a pohlavek pro ne neni pohlavkem, ale aktem tyrani. Pro me je zavolat na rodice poldy kvuli par facek naprosto neprijatelne, ale pro lidi v USA... Adopce deti mi pripada daleko hlubsi a vaznejsi problem, nezli vychova bez pohlavku. No, za nejakych 35 let budu pravdepodobne mrtvy nebo na konci sveho zivota, takze by me pripadne problemy z nejake adopce homosexualy mohly byt ukradene. Nemuzu si pomoct, ale me na tom zalezi, zrejme malo egoismu.

85225

22.12.2005 9:59

pozitivna diskriminacia

google 84.?.?.?

velmi sa mi paci orwellovsky vyraz pozitivna diskriminacia. my im sice sfinancujeme ich lenivost skombinovanu s ich vysokou fertilitou, ich specialne sauny, deklarovane ako kulturne centra vymeny skusenosti a informacii, homosexualne orientovanej mensiny, dame pravo im studovat s horsim prospechom a k tomu stipendium, ospravedlnime sa pravidelne kazdy rok, za 2000 rokov imaginarnej "nespravodlivosti", napr. za to ze nemozu rodit, lebo priroda zabudla ich teplemu partnerovi namontovat rodidla, pomenujeme po nich ulice, mosty a namestia, dostanu celosvetove dni oslav holohoaxu, den teplosa, tyzden Angely Davisovej, znasilnime vlastnu semantiku a budem ich nazyvat na poziadanie sovieti, romovia, homosexuali, cierni afroamericania, bielym odoberieme zbrane a sebaobranu proti farebnym nazveme rasizmom, za ktory su trestne sadzby automaticky 10x vyssie, aby to nemali prilis tazko si k socialu zarobit par grosov poulicnym piratstvom na bielych, ale napriek tomu to, stale zostane z nasej strany, len ta skurvena diskriminacia.

85080

22.12.2005 16:42

RE: pozitivna diskriminacia

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 85080

"Zpráva z tisku":
Sloupkař Daily Telegraphu Tom Utley se snaží o pozitivní pohled na věc. "Na rozdíl od chystaného zákona proti kouření tenhle aspoň někomu udělal radost," píše Utley. To ale nic nemění na tom, že je to naprostý nesmysl.

"Sexuální styk má tři funkce: počít děti, vyvolávat tělesnou slast, dát druhému najevo svou lásku k němu. Jenom první funkce má zajímat stát. O zbylé dvě se vláda nemá starat o nic víc, než já se starám o to, co dělá Sir Elton v ložnici."

Podle Utleyho je registrované partnerství a právo dědit po partnerovi dokonce nespravedlivé. On má například dvě sestry, které spolu vychovávají jeho neteř.

Protože ale o sebe sexuálně nemají žádný zájem, až jedna umře, bude muset druhá prodat dům, aby zaplatila dědickou daň. Eltonu Johnovi a jeho partnerovi nic takového nehrozí.

"Proto nikdy nemůžu plně souhlasit s registrovaným partnerstvím, dokud vláda dědickou daň nezruší všem - včetně mých sester."

85134

23.12.2005 7:05

RE: pozitivna diskriminacia

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 85134

Proto nikdy nemůžu plně souhlasit s registrovaným partnerstvím, dokud vláda dědickou daň nezruší všem - včetně mých sester."
----------------------------------------------------------------------
Zdanění smrti blízkého člověka....divím se, že se tohodle tématu nějaká politická strana aktivněji nechytla.

85229

30.12.2005 23:58

RE: pozitivna diskriminacia

TS 213.?.?.?

Reakce na 85134

>Protože ale o sebe sexuálně nemají žádný zájem, až
>jedna umře, bude muset druhá prodat dům, aby zaplatila
>dědickou daň. Eltonu Johnovi a jeho partnerovi nic takového
>nehrozí.

Ovsem to, ze o sebe nemaji sexualni zajem, prece nemusi prislusny urad vedet. Co jim brani pred byrokratem simulovat, a dostat prislusnou bumazku?

86088

31.12.2005 15:00

RE: pozitivna diskriminacia

Janek 85.?.?.?

Reakce na 86088

>Ovsem to, ze o sebe nemaji sexualni zajem, prece nemusi prislusny
>urad vedet. Co jim brani pred byrokratem simulovat, a dostat
>prislusnou bumazku?

Třeba to, že některým lidem je pořád ještě proti srsti lhát i když je to, jak vidím, pro (asi) většinu lidí již naprosto normální.
Nebo to, že pokud jsou sourozenci, tak by to patrně bylo na pováženou a i kdyby nebyli v příbuzenském vztahu, tak nevím, proč by o sobě před úředníkem a potažmo před lidmi (úřední tajemství v ČR už existuje jenom kdesi na papíře, v praxi neexistuje ani náhodou) měli něco takového prohlašovat a tím obcházet zákon, který údajně nikoho nediskriminuje.

A taky to, že sami HOS povětšinou argumentují tím, že jejich "svazek" se netýká hlavně sexu, ale je to "láskyplný" vztah...

86157

22.12.2005 19:50

Neviem, google, ako Ty chápeš ten termín,

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 85080

ale pre mňa "positívna diskriminácia" neznamená niečo positívneho v tom smysle ako "dobrého, chvályhodného". Ja vnímam positívnu diskrimináciu ako rovnako nespravodlivú ako diskriminácia negatívna. Ako nespravodlivé a škodlivé uprednostňovanie jednej skupiny na úkor zvyšku.

Ak majú homosexuáli v Británii možnosť uzatvárať registrované partnerstvo a heterosexuálom ostáva len sa zosobášiť, potom môžeme hovoriť o nespravedlivej positívnej diskriminácii homosexuálov.

85161

23.12.2005 2:03

RE: Neviem, google, ako Ty chápeš ten termín,

google 84.?.?.?

Reakce na 85161

pozitivna diskriminacia je svindel z NLP(Neuro-Linguistic Programming)
Neuro (nervovy-engrammovy koncept), Linguistika und Programmovanie (cielovedoma organizacia informacneho toku)

to nie je nahodne vybrane slovne spojenie, ale cielavedomo.
pre tych co su pozitivne diskriminovani, to znamena, ze to bude prijemne(pozitivna diskriminacia), ale status diskriminovaneho nestratia(pozitivna diskriminacia), tym padom ani vyhody, s tym spojene.
pre "diskriminujucu" väcsinu to na druhej strane znamena, ze doplacanie na mensiny nikdy neskonci, pretoze hoci im davame z naseho viac nez sebe, aj tak je to nadalej predsa len diskriminacia. na prvy pohlad sice len semanticky, ale podvedomim prijimana a akceptovana aj ako obsahova skutocnost, ktora sa nikdy neskonci. to vsetko sa deje na podprahovej urovni s cielom zadusit/neutralizovat u "diskriminujucej" väcsiny prirodzeny odpor uz v zarodku(vyvolava pocit viny a s tym spojene pokanie namiesto vzbury proti jasnej nespravodlivosti) a na druhej strane, podporuje a zväcsuje nenazranost mensiny (sice ich korumpuje a oni to tusia, ale ich aj hned uspakaja vraviac, ze si to zasluzia, ved predsa su diskriminovani).

85204

22.12.2005 11:06

Mám dotaz:

Vodník 82.?.?.?

v ČR neexistuje "registrované partnerství" pro heterosexuály? Pokud ne, stejně jako v Británii, pak se jedná o positivní diskriminaci. Pokud ano, pak se IMHO jedná skutečně o zrovnoprávnění (najmě v otázkách pense, dědictví apod.).

Ani v Británii ovšem nepovolili sňatky, ačkoli o tom média takhle referují. Ve všech případech se jedná o registrované partnerství. To je naprosto v pořádku a Británie by ho měla umožnit i heterosexuálům, kteří jsou teď v tomto smyslu diskriminováni.

85086

22.12.2005 14:24

RE: Mám dotaz:

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 85086

Na tom neco je, ale myslim, ze registrovane partnerstvi je pro vsechny, ne? [velký smích]

85124

22.12.2005 11:47

V důsledku to ublíží hlavně homosexuálům.

J. H. 62.?.?.?

Nevím, jestli jste si všimli, že tuhle zvrhlost prosazovali hlavně lidé, kteří sami homosexuální nejsou a z důvodů, o kterých se můžeme jen dohadovat.
Důsledek každé neodůvodněné výsady samozřejmě je, že lidé mají skutečný důvod těmi zvýhodněnými, v tomto případě homosexuály opovrhovat. Vzpomeňte si na všeobecné mínění o komunistech za minulého režimu. Nebo ještě lepší příklad: Dokud být šlechticem znamenalo jednak závazek k ušlechtilosti, jednak povinnost vojensky chránit, třeba i za cenu vlastního života oddané poddané, bylo šlechtictví úctyhodnou výsadou. Dneska je leda úpadkovým projevem méněcenného snobství.

85092

22.12.2005 13:30

RE: V důsledku to ublíží hlavně homosexuálům.

krysa 84.?.?.?

Reakce na 85092

ad: Důsledek každé neodůvodněné výsady samozřejmě je, že lidé mají skutečný důvod těmi zvýhodněnými, v tomto případě homosexuály opovrhovat.

Lidi furt něčím opovrhují: do té doby, než zjistí, že se to týká jich nebo jejich rodiny. A pak je najednou všechno jinak...

85110

22.12.2005 11:48

Kdo to zaplatí?

Honza 212.?.?.?

Homosexuálové jsou snad osvobozeni od placení daní? Mám dojem, že je platí jako kdokoliv jiný. Na otázku: Kdo to zaplatí? Je tedy jednoduchá odpověď. Těžko bude mít tato menšina větší podíl na "sňatcích a rozvodech" než jaké je její procento ve společnosti.

A hlavně registrované partnerství je pro každého, ne jen pro homosexuály, jestli se nemýlím.

85093

22.12.2005 15:55

RE: Kdo to zaplatí?

Honza 212.?.?.?

Reakce na 85093

Mýlil jsem se. Není pro každého. Zákon platí jen pro osoby stejného pohlaví. Nechápu proč [zmaten]

85130

22.12.2005 16:41

RE: Kdo to zaplatí?

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 85130

Tak to se tu pravděpodobně příště slezem u diskuse na téma povolit či nepovolit heterosexuálům registrované partnerství [mrknutí jedním okem]

85133

22.12.2005 12:00

nesouhlasim

Kamil 195.?.?.?

je na spolecnosti a na poslancich, aby posoudili, co z pozadavku homosexualu je opravnene a co ne. situace proste neni takova, ze vsechny jejich mozne pozadavky jsou opravnene, a ani takova, ze vsechny jsou neopravnene. kazda skupina ma moznost snazit se v demokracii prosazovat sve zajmy a kazda to i dela, neni duvod k hysterii.

osobne mi vadi spis ty zajmove skupiny, ktere smahem odsuzuji cokoli a kohokoli, a ktere me obtezuji plamennou retorikou presne ve stylu tohoto clanku.. mnohem vic nez obrazky nejakych desne uspesnych homocelebrit v casopisech..

85097

22.12.2005 13:44

Nazdar panove!

Francis 80.?.?.?

Je mi 26 let, jiz 6 let obtezuji sve okoli svym modnim vystrelovanim -kdyz se napr. vodime s pritelkyni za ruku. Delame to jen proto, abychom se tesily z narazek na nas. To nam dava odvahu ukazovat se znova a znova, jsme psychoadrenalinove sportovkyne - to vite byt hetero to uz je takove retro.
Dale: bydlime ve vetsim meste. V nasi skupince neformalniho setkavani lesb. a bi. zen diskutujeme na besedach, jezdime na vylety, cteme basne, sportujeme. (Nechodime osahavat male deti... Setkava se nas vice jak tricet. Z tohoto poctu je 10 paru ve vztahu vice jak 2 roky. Chceme deti, budeme je mit a nektere uz deti maji! A tak jako svobodne matky s ditetem o ktere nebude pravne postarano - protoze bude ditetem lesbicke rodicky - budeme pobirat soc. davky. Muze si hledat nebudem - na to uz jsme dost stary. PS: Pracuji ve skolstvi.

85112

22.12.2005 14:23

RE: Nazdar panove!

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 85112

A jejej [chechtot]

85123

22.12.2005 18:24

RE: Nazdar panove!

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 85112

Přijďte nám na svatbu nebo na párty, bude prdééél!

85151

22.12.2005 19:01

RE: Nazdar panove!

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85112

kdyz pujdete do sperm banky tak se neopomente zeptat, jestli nemaji nejake sperma homosexualu, mozna se vam pak povede mit opravdove potomky [velký smích]

85158

22.12.2005 13:46

Homosexualita

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

je prirozenym dusledkem premnozeni populace na teto planete. Priroda si nas timto redukuje (nepocitaje v to plosne katastrofy) na unosnou mez. Jeste bude hur...

85114

22.12.2005 14:41

špatný článek pana Richarda Krále

AL 88.?.?.?

Pan Král zase napsal jako obvykle svůj subjektivní názor a většina lidí, samozřejmě řekne "on má pravdu".. ale...
Homosexuálové jsou stranou, ničím nás neobtěžují. Chodí do svých klubů a hospod, nemazlí se na veřejnosti (výjimky jsou všude) jako heterosexuální páry. Oni se nám vůbec nevnucují a ničím nás neotravují. Ted chtěli akorát registrované partnerství, aby mohli mít různé výhody (např. až jeden z nich bude v nemocnici, tak ten druhý může být informován o jeho stavu). Je logické, že postupem času bodou chtít větší pravomoce, ale to se bude odvíjet podle situace v zahraničí a podle toho, co schválí homosexuálům tam.
Nadávat jim za jejich orientaci, z toho jsem už vyrost. Prostě to tak je, podobně jako v přírodě. Je to o toleranci. Nemůžete překousnout, že má někdo menšinový názor. A ještě něco: Co se týče gayů, tak mám s nimi jenom dobré zkušenosti, chovají se daleko lépe než heterosexuálové.

85126

22.12.2005 15:10

RE: špatný článek pana Richarda Krále

M 193.?.?.?

Reakce na 85126

kéž byste měl pravdu ! Ale nemáte. Oni se nám vnucují. Ze všech stran na nás chrlí média propagandu, jak je to normální a pod, v seríalu "Spi sladce" jsem musel vytrpět homosexuální scény (musel, protože jedinečnost tématu toho seriálu - provoz pohřebního ústavu- mě nutila dívat se i když se mi z homosexuálních scén zvedal žaludek). Dokud nebyla homosexuální propaganda, nijak mi nevadili. Ale postupně na jejich vlezlé zásahy do mého života začínám být velmi alergický. Já jim nepouštím z rádia, že jsou hovada, ať mi tedy oni přestanou na každé stanici (vím že to přeháním) dokazovat, jak je to normální. Přestaňte otravovat mou mysl vašimi homosexuálními slastmi ! Už mě pěkně SERE.. ! Ještě chvilku a budu Vás, vy ublížení homosexuálové upřímně nesnášet. Nejste už pro mě obyčejní lidi, kterým nemám právo kecat do života. Jste vyřvávající menšina, která chce kecat do života mě a já se budu bránit ! Nestačí vám, že si můžete dělat co chcete, ale odmítáte pro mě udělat to, co já dělám roky pro vás - ignoruji vás. Ale Vy mě se svou propagandou ignorovat nedokážete a tím mi pijete krev.

85127

22.12.2005 18:20

RE: špatný článek pana Richarda Krále

AL 88.?.?.?

Reakce na 85127

Jak dlouho chodíte na zvědavce? Pokud dlouho, tak nejspíš zbytečně, neboť tento server nemá za úkol vám jen ukazovat problémy z jiného pohledu, ale především vás má naučit přemýšlet svým mozkem. JEstli vám média znepřijemnují život, tak nemějte vztek na homosexuály, akorát tím dáváte najevo, jak moc nad váma média vítězí..

85150

22.12.2005 15:22

RE: špatný článek pana Richarda Krále

google 84.?.?.?

Reakce na 85126

> Co se týče gayů, tak mám s nimi jenom dobré
>zkušenosti, chovají se daleko lépe než heterosexuálové.

ja, ako heterosexual, mam zase daleko lepsie skusenosti s heterosexualmi! [mrknutí jedním okem]

85129

22.12.2005 16:51

RE: špatný článek pana Richarda Krále

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 85129

Tipla bych že konkrétně s heterosexuálkami [mrknutí jedním okem]

85136

22.12.2005 20:56

RE: článek pana Richarda Krále

google 84.?.?.?

Reakce na 85136

>Tipla bych že konkrétně s heterosexuálkami

zalezi od miesta situacie, nalady a pocasia. napriklad k hokeju uprednostnujem chlapov. [mrknutí jedním okem]

mal som pred piatimi rokmi kolegynu(z teplej hviezdy), ktora o mna vobec nestala(trosku o moju manzelku) a boli sme skutocne dobri priatelia. zacal som chodit do cinkarne(pre neskor narodenych do fitness clubu) a jedneho dna sa jej chvalim, ze ako mi narastli svaly. ona ma chytila za bicepsy a potom za prsia a vravi ironicky, nooo rastuu.
ja som ju na oplatku chytil za jej prsia a vravim: zato ty ich mas stale rovnake! najprv som myslel, ze ma zavrazdi, potom sa zacala smiat a vravi, ze takto jej rovnopravnost este nikto, nikdy nezademonstroval.

85173

23.12.2005 6:22

RE: špatný článek pana Richarda Krále

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85136

Nejste opravdu taky heterosexual? [mrknutí jedním okem]

85226

22.12.2005 17:30

Legalne zaregistrovani

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 71.?.?.?

Timto novym zakonem se ale odhaluji, ze si muze nejaky zivel udelat seznam a napadat je. [zmaten]

85145

22.12.2005 17:35

Muze si hledat nebudem - na to uz jsme dost stary (Francis)

Kombajn kombajnovic 205.?.?.?

Ale na deti stare nejsou - co ?! Je mi tech deti moc a moc lito.
Vim, ze bych zakazal svym detem si hrat s detmi, ktere pochazi s 'rodiny' kterou vede Muz&muz anebo Zena&zena.
Hnus, jen si zkuste predstavit dusledky tehle zvrhlosti !

85146

22.12.2005 18:56

RE: Muze si hledat nebudem - na to uz jsme dost stary (Francis)

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85146

kombajne predstavuji si dusledky zvrhlosti, rano vstane tata-mama udela detem snidani a vypravi je do skoly (pripadne odveze do skolky) tata-tata pripravi tatovi-mame snidani. Oba pak svorne vypadnou do zamestnani programovat. Po ceste ze zamestnani jeden nakoupi druhy uvari a oba delaji ukoly s detma. Pak se rekne dobrou noc a co delaji ve sve loznici deti nevidi.
Pak tu mame dalsi skupinu, ktera ma sice sklony jine ale predstavuju si tu zvrhlost. Rano tata-tata rozdeli ukoly, ty pujdes krast na Mustek, ty zase na Staromak. Sejdeme se na Karlaku a pujdem na obed. Ty stara zustanes doma, zajdi na socialku pro pridavky a trosku je tam servy, kdo ma zit za 70 tisic mesicne se ctyrma fakanama. No a vecer si udelame u Fera taborak, dostal novej byt ve vystavbe. Rad si predstavuji dusledky zvrhlosti. S jednim se priznam, i me se zveda zaludek kdyz se dva chlapci libaji ovsem to je muj nazor a ten nebudu zbytecne roztrusovat, me se totiz zveda zaludek o na pitve.

85156

22.12.2005 23:43

O co jde autorovi?

jirka 213.?.?.?

Myslím, že autor s oblibou kritizuje vše o čem se momentálně mluví. Zatím jsem s ním vždy souhlasím, bohužel, už to neplatí. Nemyslím si že se homosexuálové nějakým způsobem snaží zneužít právní systém. Prostě žádají to na co mají právo, nehledal bych v tom nic jiného. Z tohoto článku mám navíc pocit jako by homosexuál "nebyl jeden z nás". Nemůžeme přece argumentovat tím, že na rozdíl od tradiční rodiny nám (většinové společnosti) jejich právní svazek nic nepřináší..?! O tom to přece není. Bohužel, historicky jen díky lidské malosti většinové společnosti se tito nepovažovali za "normální" a mám pocit že tento názor ještě stále někde zahnívá v autorově mysli.Otázka zrovnoprávnění homosexuálů nestojí na tom jestli mají co nabídnout tradičně založené společnosti. Je to otázka lidské moudrosti, tolerance, pokroku a (trochu nadneseně) cestě k naší dokonalosti. Jako lidé jsme si všichni rovni, ať jde o barvu pleti, politické přesvědčení nebo sex.orientaci - to je pro mě nejvyšší princip a taky principálně je pro mě nepochopitelné že ještě dnes má někdo vyšší práva a někdo menší.

85187

23.12.2005 6:29

RE: O co jde autorovi?

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85187

Stat a spolecnost potrebuje deti ( totalitni stat by je nejrdeji vlastnil ), takze podpora rodiny ma svou logiku. Ostatni vcetne homosexualu musi lidove receno utrit hubu, protoze uz tak na nas ze vsech stran breci, ze je nedostatek zdroju. A jinak pokud jde o tu rovnostarkou spolecnost, tak ja zrejme ziju nekde jinde, tady kolem me se vyskytuji rovni a rovnejsi.

85227

23.12.2005 10:22

RE: O co jde autorovi?

kavol 193.?.?.?

Reakce na 85187

>Nemyslím si že se homosexuálové nějakým způsobem snaží zneužít
>právní systém. Prostě žádají

nežádají, vynucují si - nedávno zde padla informace, že se o RP hlasovalo více než 200krát ... to vám přijde jako normální postup? o kterou jinou věc bylo takto "prostě žádáno"?

>to na co mají právo, nehledal bych v tom nic jiného.

jaké právo? kde se bere? "je z mého nového Jaru"?

>Nemůžeme přece argumentovat tím, že na
>rozdíl od tradiční rodiny nám (většinové společnosti)
>jejich právní svazek nic nepřináší..?!

proč ne?
není to snad pravda; co nám přinese jejich zvýhodnění?

>Otázka zrovnoprávnění homosexuálů

ještě jednou: JAKÉ ZROVNOPRÁVNĚNÍ? [zmaten]

jaké právo jim bylo upřeno na základě sexuální orientace?

>ještě dnes má někdo vyšší práva a někdo menší.

a do třetice: O JAKÝCH PRÁVECH MLUVÍTE??? [zmaten]

85243

23.12.2005 2:03

Kdyz ,uz se ma bila civilisace rozpadnout,tak,at se to delaporadne.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Politici si uz delaji zalusk na dvanactilete holcicky a tak v mnohych vladach tlaci na snizeni vekove hranice deti k pouziti v sexu,to same ,na chlapecky vysazene a jine. Sveho casu take Spojene Narody ,jez jsou za kazdym programem pro blaho nasich deti ,prisla s brozurkou,jak dospivajici divky se maji vyhnout nechtenemu tehotenstvi a reknu Vam ,ze zde je znat expertu "prace" doporucili jim sexse zviraty,to je vysledek ,jez mame platit v tak zvane "globalni dani" co zatim vlady plati extra v prispevcich pro Spojene Narody.
Kazdopadne o blaho rodiny je v tomto smeru pecovano ze vsech stran ,buzeranti si pomalu na sve choutky zaridi odchovnou detskou farmu,jestli se vam to zda fantasticke ,tak si prectete artikl ,kde se doslova rika ,ze bila civilisace bude znicena pomoci homosexualu,"Homosexual Agenda",tak se to jmenuje,nase drahe zeny se svym feminsismem rovnez prispivaji k urychleni konce ,rodiny ,jako takove,vselijaci odbornici a pravnici se stouraji v zakonech ,aby krok za krokem se dospelo k "vytouzenemu cili" nove a osvicene spolecnosti,tak zidovsky Hollywood "se snazi ,jak muze a dela pro to,co se da ,bila blondyna s cernym pritelem v tech nejlepsich sexualnich posicich a v detailu,tak zvani filosofove ,jako Peter Singer -zidak ,rovnez doporucuje sex se zviraty,ale urcite ne pro stat Israel ,to je jen pro prihlouple krestany.Rovnez multikulturarismus prispel a vysledek se dostavil v podobe kriminality,ktera postupem casu prejde na leceni techto pripadu za penize danovych poplatniku k priziveni se armady na to utvorenych uredniku,kdo bude delat,opravdu nevim.
--------
Updated Wednesday, December 21, 2005 3:08 PM

SPIC SEX SAVAGE ESCAPES JAIL
RAPED SEVEN, AGES 11 THROUGH 79; ATTEMPTED RAPE OF FOUR OTHERS!
Hey cops: Hunt this filthy animal down and kill him in the street. Do NOT take him alive.
-----
Updated Wednesday, December 21, 2005 10:12 AM

WHITE WIFE ARRESTED IN MURDER OF U.S. NAVY RESERVIST, KILLED THREE DAYS AFTER RETURNING HOME FROM MIDDLE EAST
Turns out the wife is a race-traitor SLUT who was screwing the negroes who killed her husband!
Filthy White pig is such a freak, she not only slept with niggers while her husband was away defending our country in war, she went so far as to have the nigs shoot HER with a superficial wound, to throw cops off the trail of her black buck pleasure studs! This degenerate White whore should be taken from the jail and LYNCHED!
-------
Updated Tuesday, December 20, 2005 2:51 PM

SOUTH CAROLINA WHITE MAN CHAINED TO PICK-UP TRUCK, DRAGGED BY NEGROES WHO MADE RACIAL SLURS. . . . .
NIGGERS SENTENCED TO 14 YEARS FOR "CAR JACKING"; NOT A HATE CRIME!!!!.
The men forced the victim into his own pickup truck, ordered him to drive to a nearby field and made him take his clothes off, authorities said.

The victim was then beaten with a tire iron and burned with a cigarette lighter, chained to the truck and dragged up the road .

I think it would be poetic justice if someone chained the local sheriff and the federal prosecutor to the back of a pick up truck and dragged them --...Kráceno (Editor)

85205

23.12.2005 10:11

Tak tak

Axeli_Machal 82.?.?.?

Naprosto souhlasím s Panem Richardem Králem.

85241

23.12.2005 13:21

Jeden z nejlepsich clanku...

zaplatil 65.?.?.?

od pana Krale. Skutecne, tzv. normalni lide jsou v mensine. Nejvice me udivuje, ze je tolik tepluchu i mezi Cechy. Nebo jich tolik neni a jenom rinci poklickami?

V kazdem pripade muzeme pozorovat trend ve kterem se normalni lide zacinaji chovat coby homici (tak jako muzi pricmrndavaji feministkam), jen aby 'zapadli'. Nikdo se nechce odlisovat, ze? [vyplazený jazyk]

85254

23.12.2005 18:55

RE: Jeden z nejlepsich clanku...

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85254

>Nejvice me udivuje, ze je tolik tepluchu i mezi Cechy. Nebo jich
>tolik neni a jenom rinci poklickami?

Možná bude stačit poučení z (našeho velkého vzoru [chechtot] ) USA. [překvapení]

Mám na mysli tzv. "Kynseyovu statistiku", kterou se dlouho hs oháněli.
Kynsey nedělal vědeckou statistiku, měl udělat v 50. letech kurs o homosexualitě a neměl podklady, tak začal "zpovídat sousedy přes plot" a při těchto "výzkumech" se dostal k 10% homosexuálů v populaci USA.

Pokud by to bylo jeho 10%, pak to znamená, že v USA je srovnatelně hs jako např. černochů... Co vy na to obyvatelé USA? [chechtot]

Seriózní výzkumy se dostávají k číslu 1-3%.

Používali jsme toto číslo (10%) v době, kdy většina homosexuálů zůstávala v ústraní. Vytvářeli jsme tím dojem o našem velikém počtu. (Tom Stoddard, bývalý vůdčí představitel jednoho homosexuálně orientovaného fondu)

Proč celý ten humbuk kolem RP? Je třeba uznat, že homosexuální jednání je zcela normální. Pokud je něco normální, pak to vychází z lidské přirozenosti. A pokud to vychází z lidské přirozenosti, tak to nemůže být špatné...
Prostě potřebují mít bumážku na to, že to co dělají není nic špatného.... A kdo tvrdí, že jo, tak je homofob a patří za katr! Že nás tam ale jednou bude!? [překvapení]

85289

24.12.2005 14:54

RE: Jeden z nejlepsich clanku...

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 85289

>Mám na mysli tzv. "Kynseyovu statistiku", kterou se dlouho hs
>oháněli.
>Kynsey nedělal vědeckou statistiku, měl udělat v 50. letech
>kurs o homosexualitě a neměl podklady, tak začal "zpovídat
>sousedy přes plot" a při těchto "výzkumech" se dostal k 10%
>homosexuálů v populaci USA.

>
>Pokud by to bylo jeho 10%, pak to znamená, že v USA je
>srovnatelně hs jako např. černochů... Co vy na to obyvatelé
>USA? [chechtot]

>
>Seriózní výzkumy se dostávají k číslu 1-3%.
>
>Používali jsme toto číslo (10%) v době, kdy
>většina homosexuálů zůstávala v ústraní. Vytvářeli jsme
>tím dojem o našem velikém počtu.
(Tom Stoddard,
>bývalý vůdčí představitel jednoho homosexuálně
>orientovaného fondu)

A počítali do toho i homosexuální kněze?

85401

24.12.2005 15:16

RE: Jeden z nejlepsich clanku...

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85401

>A počítali do toho i homosexuální kněze?

Řekl bych, že ano. A doufám, že i pegagogy. [mrknutí jedním okem]

...pedofilie neboli pohlavní zneužívání nezletilých, kterého se dopouštěli někteří duchovní, vyvolalo velké pozdvižení, pohoršení a soudní procesy, vymáhání odškodného v řádu milionů dolarů. Mezitím bylo šetřením v USA zjištěno, že pohlavní zneužívání, kterého se dopouštějí učitelé, nejméně 100x překračuje to, co bylo zjištěno u duchovních...

85404

24.12.2005 19:07

RE: Jeden z nejlepsich clanku...

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 85404

>>A počítali do toho i homosexuální kněze?
>
>Řekl bych, že ano. A doufám, že i pegagogy. [mrknutí jedním okem]
>
>...pedofilie neboli pohlavní zneužívání nezletilých,
>kterého se dopouštěli někteří duchovní, vyvolalo velké
>pozdvižení, pohoršení a soudní procesy, vymáhání
>odškodného v řádu milionů dolarů. Mezitím bylo
>šetřením v USA zjištěno, že pohlavní zneužívání,
>kterého se dopouštějí učitelé, nejméně 100x překračuje
>to, co bylo zjištěno u duchovních
...


[chechtot]

85440

25.12.2005 11:49

RE: Jeden z nejlepsich clanku...

hostující 85.?.?.?

Reakce na 85404

No,pane Janku,omlouvám se,že tento příspěvek bude možná podle některých OT,ale podle mne,asi ne tak docela.
Z nevšedním zájmem sleduji Váš 'boj s větrnými mlýny',který zde svádíte už několik dnů,s jakou trpělivostí a věcností čelíte mnohdy nesmyslným až fanaticky nenávistným útokům a urážkám i nařčením ze strany většiny (ale ne všech) Vašich oponentů ,aniž by jste se snížil k odpovědím stejnou mincí! Těmto lidem vůbec nejde o naše 'menšinové' spoluobčany! Zcela evidentně a nepokrytě ZNEUŽÍVAJÍ jejich problémů (a věřím tomu,že tito těch problémů mají - nikdo z nás si nedokáže představit být v kůži mladého člověka,který po letech hledání a tápání, o sobě zjišťuje 'pravdu'[mrknutí jedním okem] , které přetaveny v jakousi ideologickou palici se snaží použít proti jiné menšině v této společnosti,a to menšině křesťanů!
Proto při čtení nejen této diskuze se mi neustále vtírá jedna myšlenka.
Kde se bere mezi některými lidmi tolik zloby a nenávisti,při které i zcela zřejmě inteligentní jedinci chvílemi ztrácejí svou soudnost?
Stačí si vzpomenout, k čemu se snížili někteří na různých fórech, v době ,když umíral Svatý Otec!
Nebo jiný příklad : Před několika lety,příbuzní žijící v jisté části republiky,kde se křesťanství stalo už skoro úplným ''přežitkem minulosti''přihlásili své děti na výuku náboženství! Co ty si poté ve škole zažily...(i ze strany ''pedagogů''[mrknutí jedním okem]
Tak mě napadá,co by se asi stalo,kdyby to samé se přihodilo židovským dětem,kvůli svému židovství?
A nebo homosexuálním dětem homosexuálů ? (jednou až...)
No,zanechme pesimismu v tento krásný svátek a krásný den.
Příjemné prožití Svátků Vánočních Vám,panu editorovi i VŠEM Zvědavcům !

85497

26.12.2005 14:21

RE: Jeden z nejlepsich clanku...

Janek jaatu (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 85497

>Těmto lidem vůbec nejde o naše 'menšinové' spoluobčany! Zcela evidentně a nepokrytě ZNEUŽÍVAJÍ jejich problémů (a věřím tomu,že tito těch...
Souhlasím.

>Kde se bere mezi některými lidmi tolik zloby a nenávisti,při které i zcela zřejmě inteligentní jedinci chvílemi ztrácejí svou soudnost?
Snažil jsem se to vysvětlit několikrát. Jsme v pozici člověka, který má v domě zdroj radioaktivity, který očima nevidí a přesto mu v jeho důsledku padají vlasy, rozkladá se krev a je zdrojem dalších problémů a nemocí. Jelikož ho nevidí očima, tak nevěří, že nějaký takový zdroj existuje a v důsledku toho proti němu "nebojuje". Připomínám, že abstrahuji od dnešního poznání, kdy takový zdroj mohu změřit. Je to jen podobenství. [mrknutí jedním okem] Byly doby, kdy to nešlo a lidé nevěděli, že něco takového existuje.
To je současný stav věci, jak jsem měl možnost ho poznat. Jenom s tím rozdílem, že lidé už zapomněli...

>Nebo jiný příklad : Před několika lety,příbuzní žijící v jisté části republiky,kde se křesťanství stalo už skoro úplným ''přežitkem minulosti''přihlásili své děti na výuku náboženství! Co ty si poté ve škole zažily...(i ze strany ''pedagogů''[mrknutí jedním okem]
Ano, tuto toleranci, kterou po křesťanech všichni ostatní neustále vyžadují znám a okusil jsem ji několikrát na vlastní kůži.
Stačí se zamyslet nad jedním "velice logickým" argumetem, který tu zaznívá. Jak se mohou děti v 21. stol. učit jinou teorii vzniku světa než evoluční... Nějak nápadně mi to připomíná postoj tzv. "vědeckého ateismu" z dob ne tak dávno minulých...

>Tak mě napadá,co by se asi stalo,kdyby to samé se přihodilo židovským dětem,kvůli svému židovství?
Nebo muslimským dětem. Nechce se mi domyslet....

>A nebo homosexuálním dětem homosexuálů ? (jednou až...)
Toho se bojím. Ti, co takovýmto způsobem brojí za "práva homosexuálů" si neuvědomují, jakou lavinu uvádějí do pohybu... Ti, co to celé zosnovali si to naopak velice dobře uvědomují, existují jejich neskrývaná prohlášení o nutnosti zničit "klasickou" rodinu. Homosexuálové jsou obětí manipulace už teď a někteří o tom ví a mluví. Může se stát, že je ta lavina časem smete ve smyslu rčení, že "každá revoluce nakonec pozře své vlastní děti". Stačí se podívat na některé názory v diskusích tzv. nár. socialistických stran... [pláč]

85566

23.12.2005 16:36

A my zoofilové a nekrofilové zase nic !!!!!!!

Robinzon 62.?.?.?

Co bude s mou kozou po mé smrti, na to nechci ani pomyslet. A do nemocnice ji za mnou taky nepustí. A pak že máme demokracii...

85274

23.12.2005 19:08

RE: A my zoofilové a nekrofilové zase nic !!!!!!!

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 85274

koza po vasi smrti bude s vama pochovana jako dukaz vecne lasky [pláč]

85290

23.12.2005 18:10

re: a obecně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Budete ještě dlouho kecat o "homo" a "lesbách"?
Kurva jakej to má vliv na kvalitu jejich práce???
Jste snad z nějaký jižní prdele USA, či tak, kde bude hrůza, kdybyste měli říct, že vás před teroristickou akcí zachránila "černá lesba z FBI!"!!!?
To se asi radši zatřelíte sami že?

TO by byl pruser jak to vysvělit, že??!

KOLIK z vas mluví ze zkušenosti a kolik Z VAS někde v baru balil gay nebo vy lesbu?? A abych si zaryl: KOLIK chlapů řve proti lesbám, neb čuměli "v baru na lovu" a nesmyslně a nevýsledně se sápali po krásné babě - co byla lesba???

Tak mě s těma kecama neserte...

Realita je JINDE!.. a NE NA VAŠEM TEXASKÝM DVORKU....

85283

23.12.2005 22:16

RE: re: a obecně

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85283

Ja seru na kvalitu prace homo i lesb. Seru i na to jestli jsem si nekdy rekl to je kost, dal bych si rict a byla to lesba. Rozhodne neseru na to, aby meli pravo adoptovat deti. Ani na to, aby meli dokonce nejake zvyhodneni od spolecnosti. Jestli drive byli pronasledovani a perzekuovani O.K. Nase soucasna spolecnost jim nedluzi nic, a ja neminim jen tak koukat jak bude nekdo zkouset vytvorit novou dojnou kravu, ktera se bude jmenovat "homocaust." Krome adopce deti a podpory statu, ktera nalezi pouze rodine s detmi se BUDOU MUSET JAKO VSICNI OSTATNI I HOMO A LESBY SE SPOKOJIT POUZE S PRAVY, KTERE NALEZI VSEM OSTATNIM HETEROUSUM!! Navic vetsina lidi v Texasu nebyla, a kdyz se ti nazory lidi na Zvedavci nelibi, tak tu neztracej cas. Na druhou stranu bych to bral jako takovou sondu do reality, oni lide toho moc nenakecaj verejne, ale uzakonit adopci deti homo, by znamenalo spachat stylove pokliticke harakiry. A nasi politici to velmi dobre vedi.

85320

24.12.2005 9:18

RE: re: a obecně

LG lg (zavináč) zion (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 85320

Reknete jedno jedne zvyhodneni oproti ostatnim!!!

85373

30.12.2005 4:11

RE: re: a obecně

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85373

To byla hruba zaplata na hrubeho anonyma. [mrknutí jedním okem] Jinak pravdepodobne jsem jako bezuhonny pred zakonem v pripade, ze se ozenim schopen adoptovat deti. V tomto bode mam naprosto nekompromisni nazor, homosexualove bez adopce, takze diskriminacni pravidlo, ale v Britanii nemeli nejmensi problem to uzakonit. Spravne predpokladate, ze jsem zneni tohoto zakona nevidel, presto vsak obecne trvam na tom, ze jakekoliv ulevy a podpory od statu by mela pobirat pouze rodina s detmi, vcetne neuplnych rodin. Vzhledem na muj postoj k adopci deti jsou homosexualove mimo misu, ale jsou na tom stejne jako vsichni singl, aspon doufam.

85983

24.12.2005 1:15

buzeranti

eugen 160.?.?.?

nepochopim co zde a i mnohde jinde nekteri resite. v pripade homousu jde o odporny geneticky odpad,o neco co se jednoznacne nepovedlo a tito hnusni uchylove by meli byt radi,ze je zatim nikdo nepronasleduje,neodstranuje a ne si jeste ke vsemu vymahat pro sebe specialni buzerzakony.
stejne mi neni jasne jak registrovane partnerstvi mohlo byt schvaleno kdyz naprosta vetsina lidi homouse odsuzuje a najednou maji od nasi normalni absolutni vetsiny svuj zakon ktery posvecuje buzerantstvi.
nelibi se mi vlada ktera by lidu chtela vzit zbrane a devianty stavi na piedestal normalnosti,legality a nedotknutelnosti. ovsem zalezi jen na nas jak dlouho zde takove to vlady budou [mrknutí jedním okem] ............

85353

24.12.2005 9:17

RE: buzeranti

LG lg (zavináč) zion (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 85353

kdyz naprosta vetsina lidi homouse odsuzuje
A to jste vzal kde? Nevarite nahodou z vody?

tito hnusni uchylove by meli byt radi,ze je zatim nikdo nepronasleduje,neodstranuje
Nastesti tu mame demokracii. Jejim jednim nosnym pilirem je ochrana mensin.

Hmm...
To jsem zvedavy, co byste rikal, kdyby vas pripadny syn byl homosexulal - jsou to preci vase geneticke informace, ktere jste mu predal...

Jinak mi pripominate toho chlapka z filmu Americka krasa, co tak brojil proti homosexualum. [mrknutí jedním okem]

85372

24.12.2005 15:48

RE: buzeranti

eugen 160.?.?.?

Reakce na 85372

A to jste vzal kde? Nevarite nahodou z vody?
tak si s lidmi na tema homousove popovidejte.........


Nastesti tu mame demokracii. Jejim jednim nosnym pilirem je ochrana mensin.
pokud nejaky system chrani mensiny o ktere nikdo nestoji tak to neni demokracie nybrz totalita kterou je treba znicit..........

pripadny syn byl homosexulal
mate smulu,nemnozim se............


Jinak mi pripominate toho chlapka z filmu Americka krasa, co tak brojil proti homosexualum
neznam ale tusim,ze vas oblibeny protagonista byl asi buzerant; no u mne neuspejete,ja nejsem.......

85411

24.12.2005 16:05

RE: buzeranti

LG lg (zavináč) zion (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 85411

tak si s lidmi na tema homousove popovidejte...
Pokud ti lide jsou z okruhu vasich kamosu, potom se tomu vysledku nedivim...

Na to nema smysl reagovat...

Copak copak??

Podobnou reakci jsem predpokladal.

PS jsem heterosexual.

85418

25.12.2005 14:42

haha

michellle 213.?.?.?

pane krali,
homosexualove podle vas nejsou pro spolecnost prinosem, copak oni nepracuji???neplati dane???A co byste udelal s neplodnymi, ti prece podle vas, taky nicim spolecnosti neprispeji. je mi spatne z netolerance, kterou sirite. At si delaji, co chteji nejen za zdmi svych loznic, ale vsude, vzdyt nam tom muze byt naprosto jedno. je neuveritelne, jak se kazdy starame o cizi veci, A registrivane partnerstvi je ohromny krok dopredu. Vite co, ja bych jim klidne sverila i deti.

85501

25.12.2005 19:28

RE: haha

google 84.?.?.?

Reakce na 85501

>Vite co, ja bych jim klidne sverila i deti.

a mate vobec nejake?

85521

25.12.2005 20:09

RE: haha

Ruda 24.?.?.?

Reakce na 85501

Podivejte se, my deti nemame a to snad ze me dela nejakou "zrudu". Do prace chodim, cili dane z toho take platim a tim tedy spolecnosti prispivam.
Znam ale take hodne lidi, kteri maji az 10 deti(prevazne tech snedych spoluobcanu) a ty nedelaji a dane neplati, cili nejsou take spolecnosti nic platni
[pláč]

85525

26.12.2005 13:03

RE: haha

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 85525

Ne, pane Rudo žádná zrůda samozřejmě nejste. Je totiž mnoho manželských párů, které nemají a z mnoha různých důvodů ani nebudou mít děti. To jen odpůrci homosexuálů se chytají každého stébla .
Na tomto příkladu:" muž a žena mají být spolu, protože plodí děti." chtějí dokázat že pár , který nezplodí potomka není pro společnost žádným přínosem.
Což je samozřejmě pitomost jak vrata.

85564

28.12.2005 1:15

RE: haha

Zdenek Matoušek zdenekm (zavináč) primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 85501

>pane krali,
>homosexualove podle vas nejsou pro spolecnost prinosem, copak oni
>nepracuji???neplati dane???A co byste udelal s neplodnymi, ti
>prece podle vas, taky nicim spolecnosti neprispeji. je mi spatne
>z netolerance, kterou sirite. At si delaji, co chteji nejen za
>zdmi svych loznic, ale vsude, vzdyt nam tom muze byt naprosto
>jedno. je neuveritelne, jak se kazdy starame o cizi veci, A
>registrivane partnerstvi je ohromny krok dopredu. Vite co, ja
>bych jim klidne sverila i deti.

Ponechme stranou otázku, kdo je přínosem pro společnost, ta je začasto problematická i u ostatních lidí. Ale rád bych slyšel od zastánců té adopce dětí partnery stejného pohlaví, když se například takové adoptované dítě bude zajímat o spoustu "zajímavých" věcí, například, jak se třeba narodilo a jak se rodí další děti, proč má dva tatínky apod., jak a co budou takovému dítěti říkat, "vychovávat příkladem", tedy působit na jeho psychiku, když tenhle potomek bude většinou kolem sebe mít děti z heterosexuálních manželství ? Tohle mně připadá tak zvrácené a troufalé od těch "ubožáků", kteří přesto všechno chtějí ty děti adoptovat, že by za tu jejich "rozjívenost" měli dostat akorát pár facek. Navzdory tomu, že se některým zde nelíbí to přirovnání se slepcem, který chce pilotovat letadlo, tak je to právě a přesně tak. Oni si nechtějí připustit, že na některé "činnosti" nebyli dostatečně vybaveni, ale snaží se to všelijak zamaskovat a přesvědčit ostatní, že tomu tak je. Ten slepec si to ale uvědomuje a netrvá na tom, aby mu to letadlo svěřili ! Snad ten Nostradamus měl pravdu a ten konec světa bude co nevidět.
[naštvaný]

85763

29.12.2005 1:22

Jobovy zvěsti online

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 85763

www.nostradamusonline.com/sample_chapter.php

85909

29.12.2005 3:27

RE: haha

Ruda 24.?.?.?

Reakce na 85501

Jeden muj znamy vzdy rikal: "Nektery zensky jsou vsechny stejny(ale jen nektery)".
Ted uz to ale nerika, protoze je mezi nimi tolik "muzatek", ze uz je ani chlapi nechtej [pláč]

85913

30.12.2005 4:13

RE: haha

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85501

Svoje vlastni jim klidne sverte. [oči v sloup]

85984

26.12.2005 9:02

Je nutné jít s modernou

Eurorealista 85.?.?.?

Pane autore máte plnou pravdu. Dnes je in být homosexuál nebo raději bisexuál ( normální lidé to považují za obyčejnou rozprasenost ). Pokud si neberete do postele partnery obojího pohlaví, různého věku a různého počtu, tak jste dnes beznadějně zaostalý. Začnete se sebou něco dělat.

85554

28.12.2005 15:44

hmm

hmm 62.?.?.?

Stat neni definovan jako neco slozene z heterosexualnich rodin. Stat je definovan spise jako misto kde ziji lide uznavajici vicemene stejne pravni zaklady. To ze je rodina zaklad statu jsou kecy stare tak 50 let od komunistu, protoze bylo potreba,aby populace utesene vzrustala. To jiz treba neni. Navic rodina stejne jako homosexualni par zajistuji budoucnost a fungovani stejne. Prece mi nechcete tvrdit, ze dve zeny zijici v paru nemohou mit kazda dite a toto dite vychovat ? V tom pripade se prece vyvazuje muzsky homosexualni par. Proste je tu spousta homofobu, kteri tvrdi, ze jim homosexualove nevadi, ale nemohou jim prijit ani na jmeno, nedej boze, aby nektery takovy prisel k nim domu na navstevu. Jestli vam vadi tak si jich nevsimejte. Ja to tak delam s komunistama, nackama, krestanama a proste vsema radikalama a mam klid.

85859

29.12.2005 16:21

RE: hmm

eugen 160.?.?.?

Reakce na 85859

a ja se hlasim za homofoby kteri naopak rikaji,ze jim buzeranti vadi [mrknutí jedním okem] .......

85953

30.12.2005 4:18

RE: hmm

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 85859

Chcete tvrdit takovou hovadinu, ze moderni zapadni spolecnosti mladnou, takze vicemene nepotrebuji deti? [oči v sloup] Dve zeny lesbien si jiste poridi bez problemu dite, ale dva chlapci maji problem, a v kazdem pripade by bylo dobre, kdyby riskovali konflikt se zakonem, nez aby jim jako " normalni fungujici rodine" byli svereny deti.

85985

30.12.2005 20:47

RE: hmm

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 85985

No jo, pane Bartošek, ale, jak už jsem se ptala předtím, co pak? Dotaženo do extrému by podle některých bylo zřejmě nejlepší potom takovýmto lidem jejich vlastní děti odebírat. Čistě a jenom kvůli jejich orientaci a způsobu života.

86070

3.1.2006 2:15

RE: hmm

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 86070

Pokud prechazime do osobni roviny problemu, pak mam otazku vy by jste sve deti nechala adoptovat homosexualy? Jinak s odebranim deti matce zasadne nesouhlasim, je naprosto bezpredne, zda se jedna o lesbien, ci ne. V tomto pripade je kriterium, zda se jedna o " normalniho cloveka", ve smyslu ze neohrozuje dite jako alkoholik, narkoman, mentalne postizeny, ci dusevne nebezpecny clovek diteti( pedofil, sadista....). V tomto pripade bych nedotahoval do extremu, protoze se dostavame uplne mimo misu. Nikdo nechce ( krome statu, obvzlaste totalitniho ) odebirat deti matkam.

86380

30.12.2005 21:38

RE: hmm

anonymus 62.?.?.?

Reakce na 85859

Proste je tu spousta homofobu, kteri tvrdi, ze jim homosexualove nevadi, ale nemohou jim prijit ani na jmeno, nedej boze, aby nektery takovy prisel k nim domu na navstevu

Podívejte,jsou i takoví,kterým vadí pouze ''profesionální bukvice''.To je můj případ.Mezi běžtnými homosexuály mám přátele.Ale lidi co si na tom postavili kariéru?....no fuj [naštvaný]

86076

30.12.2005 22:56

RE: hmm

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 86076

>Podívejte,jsou i takoví,kterým vadí pouze ''profesionální
>bukvice''.To je můj případ.Mezi běžtnými homosexuály mám
>přátele.Ale lidi co si na tom postavili kariéru?....no fuj [naštvaný]


Chtěla bych se bych se zeptat zcelá vážně,kdo je"profesionální bukvice"?Já se moc o známé osobnosti nezajímám,tak nevím kdopak dělá špatnou reklamu.Díky za odpověď [mrknutí jedním okem] .

86079

2.1.2006 15:31

RE: hmm

kavol 193.?.?.?

Reakce na 86079

>Chtěla bych se bych se zeptat zcelá vážně,kdo je"profesionální bukvice"?

například http://zvedavec.org/vezkratce_1175.htm

... mno, i když, co já jsem ho kdy zahlíd, přijde mi spíš, že by bylo docela dobrý, kdyby všichni houmíci byli jako on, a že z něj "profesionální bukvici" dělaj spíš různí jiní než on sám ze sebe (ale taky se nezajímám, tak newim, třeba si ho idealizuju)

86339

3.1.2006 2:23

RE: hmm

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 86076

Blbost, pokud vim v ochotnickem divadle, kde hraji mi pratele jsou homosexualove. Tusim o koho jde, ale pripada mi ubohe si to uverit, takze se ptat nebudu. V kazdem pripade ja respektuju je a ocekavam, ze oni budou respektovat me. Takze dat lidem, co maji kriticke vyhrady k homosexualni komunite, nalepku homofobo mne neodbyte primona jine nalepky napr. antisemitismus, kde je jakokoliv kritika, zmenena automaticky na nenavist a podle toho se s kritiky jedna. Doufam, ze slo pouze o neprilis podarenou formulaci a ne o stejnou prasivou taktiku ( ale ucinnou [naštvaný] ) jako v pripade sionistu.

86382

31.1.2006 15:08

Buzeranti mají v koulích zmatek

heterák 212.?.?.?

Odporuje to všechno zdravému rozumu. Nikdo podle mého názoru nemá nic proti tomu co si tito lidé dělají v soukromí. Nikdy ale přece nemohou mít stejné postavení jako klasické ( doufám, že ještě normální ) rodiny.
Rodina byla a je přece základ státu a rodina dává státu budoucnost, děti, stabilitu...
Buzna je pouze buzna. V soukromí neškodí, ale společnosti neprospívá
( z hlediska budoucnosti )

Takže mějte se rádi, přeji dostatek lubrikantu, ale nesnažte se diskriminovat většinovou populaci...

91286

Příspěvků: 176

22.12. 05:50 Adapa  Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
22.12. 07:10 Rene Bartosek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
22.12. 11:24 trodas  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
22.12. 14:17 kavol  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
23.12. 05:56 Rene Bartosek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
23.12. 11:17 Adapa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
28.12. 15:46 hmm  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
28.12. 16:55 Adapa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
29.01. 14:14 lev  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
22.12. 17:09 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
22.12. 22:34 trodas  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
22.12. 23:01 Alexa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
23.12. 00:55 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
23.12. 15:08 Alexa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
23.12. 18:07 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
23.12. 21:10 Alexa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
23.12. 22:30 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
23.12. 23:52 Alexa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
24.12. 14:22 Dáša  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
24.12. 14:53 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
24.12. 15:06 Dáša  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
24.12. 15:44 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
24.12. 19:03 Dáša  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
26.12. 17:21 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
23.12. 22:52 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
24.12. 00:06 Alexa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
26.12. 14:51 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
26.12. 22:12 Alexa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
27.12. 10:17 Had  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
27.12. 18:19 Alexa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
27.12. 23:59 Had  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
28.12. 14:38 Alexa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
24.12. 02:44 Jano  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
26.12. 14:55 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
23.12. 07:06 baba_Blažková  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
23.12. 10:05 kavol  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
23.12. 14:47 Alexa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
02.01. 15:08 kavol  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
23.12. 17:44 krysa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
23.12. 20:56 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
24.12. 14:27 Dáša  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
24.12. 15:12 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
24.12. 17:28 Alexa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
26.12. 15:39 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
26.12. 17:56 LG  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
26.12. 19:56 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
26.12. 22:52 Alexa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
27.12. 16:20 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
27.12. 17:52 Alexa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
27.12. 19:13 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
27.12. 20:32 Alexa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
27.12. 21:41 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
28.12. 13:24 Alexa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
28.12. 13:56 Gdosy  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
31.12. 22:20 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
27.12. 19:17 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
27.12. 20:51 Alexa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
27.12. 22:20 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
28.12. 13:44 Alexa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
31.12. 22:56 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
27.12. 16:28 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
27.12. 18:07 Alexa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
27.12. 20:10 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
27.12. 21:05 Alexa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
27.12. 22:45 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
28.12. 14:00 Alexa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
31.12. 23:42 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
28.12. 01:27 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
28.12. 14:15 Alexa  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
01.01. 00:39 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
24.12. 14:05 Dáša  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
24.12. 14:19 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
22.12. 23:07 Pavel  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
23.12. 01:47 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
24.12. 14:31 Dáša  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
24.12. 15:52 Janek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
23.12. 07:04 baba_Blažková  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
23.12. 07:51 Zdenek Matoušek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
23.12. 18:36 baba_Blažková  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
23.12. 21:59 Rene Bartosek  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
23.12. 19:37 Jiří Táborský  Nezvedejte moc obočí, pane Adapa
24.12. 11:03 Adapa  RE: Nezvedejte moc obočí, pane Adapa
23.12. 20:01 Ivo  RE: Ptám se: Co bude zlegalizováno a pozitivně diskriminováno dále?
22.12. 07:17 Ruda  Homosexualita...
22.12. 13:25 krysa  RE: Homosexualita...
22.12. 20:04  RE: Homosexualita...
24.12. 14:35 Dáša  RE: Homosexualita...
23.12. 05:02 Belveder  RE: Homosexualita...
22.12. 07:28 MF  Úpadek.
22.12. 08:40 čtenář  RE: Úpadek.
22.12. 14:21 kavol  RE: Úpadek.
22.12. 11:35 Miki  RE: Úpadek.
22.12. 14:06 dr Ozd  RE: Úpadek.
22.12. 08:22 zalozak  Registrovane partnerstvi v teto podobe pro homo-spoluobcany je opravdu jen a jen pokus o jinou formu manzelstvi
22.12. 17:20 LG  RE: Registrovane partnerstvi v teto podobe pro homo-spoluobcany je opravdu jen a jen pokus o jinou formu manzelstvi
22.12. 08:47 Taranis  úpadek ? Určitě.
22.12. 09:00 rubAAtor  Proč nechtějí žít na hromádce?
22.12. 09:18 v79  ehm
22.12. 09:53 Zdenek Matoušek  RE: ehm
22.12. 14:06 Karel z Čech  RE: ehm
26.12. 20:44  RE: ehm
22.12. 14:33 kavol  RE: ehm
22.12. 15:19 v79  RE: ehm
22.12. 17:53 kavol  RE: ehm
23.12. 06:16 Rene Bartosek  RE: ehm
22.12. 09:59 google  pozitivna diskriminacia
22.12. 16:42 Janek  RE: pozitivna diskriminacia
23.12. 07:05 Vratislav  RE: pozitivna diskriminacia
30.12. 23:58 TS  RE: pozitivna diskriminacia
31.12. 15:00 Janek  RE: pozitivna diskriminacia
22.12. 19:50 Vodník  Neviem, google, ako Ty chápeš ten termín,
23.12. 02:03 google  RE: Neviem, google, ako Ty chápeš ten termín,
22.12. 11:06 Vodník  Mám dotaz:
22.12. 14:24 trodas  RE: Mám dotaz:
22.12. 11:47 J. H.  V důsledku to ublíží hlavně homosexuálům.
22.12. 13:30 krysa  RE: V důsledku to ublíží hlavně homosexuálům.
22.12. 11:48 Honza  Kdo to zaplatí?
22.12. 15:55 Honza  RE: Kdo to zaplatí?
22.12. 16:41 baba_Blažková  RE: Kdo to zaplatí?
22.12. 12:00 Kamil  nesouhlasim
22.12. 13:44 Francis  Nazdar panove!
22.12. 14:23 trodas  RE: Nazdar panove!
22.12. 18:24 Arkan  RE: Nazdar panove!
22.12. 19:01 Vcelicka  RE: Nazdar panove!
22.12. 13:46 MedaBeda  Homosexualita
22.12. 14:41 AL  špatný článek pana Richarda Krále
22.12. 15:10 M  RE: špatný článek pana Richarda Krále
22.12. 18:20 AL  RE: špatný článek pana Richarda Krále
22.12. 15:22 google  RE: špatný článek pana Richarda Krále
22.12. 16:51 baba_Blažková  RE: špatný článek pana Richarda Krále
22.12. 20:56 google  RE: článek pana Richarda Krále
23.12. 06:22 Rene Bartosek  RE: špatný článek pana Richarda Krále
22.12. 17:30  Legalne zaregistrovani
22.12. 17:35 Kombajn kombajnovic  Muze si hledat nebudem - na to uz jsme dost stary (Francis)
22.12. 18:56 Vcelicka  RE: Muze si hledat nebudem - na to uz jsme dost stary (Francis)
22.12. 23:43 jirka  O co jde autorovi?
23.12. 06:29 Rene Bartosek  RE: O co jde autorovi?
23.12. 10:22 kavol  RE: O co jde autorovi?
23.12. 02:03 Robert Nohejl  Kdyz ,uz se ma bila civilisace rozpadnout,tak,at se to delaporadne.
23.12. 10:11 Axeli_Machal  Tak tak
23.12. 13:21 zaplatil  Jeden z nejlepsich clanku...
23.12. 18:55 Janek  RE: Jeden z nejlepsich clanku...
24.12. 14:54 Dáša  RE: Jeden z nejlepsich clanku...
24.12. 15:16 Janek  RE: Jeden z nejlepsich clanku...
24.12. 19:07 Dáša  RE: Jeden z nejlepsich clanku...
25.12. 11:49 hostující  RE: Jeden z nejlepsich clanku...
26.12. 14:21 Janek  RE: Jeden z nejlepsich clanku...
23.12. 16:36 Robinzon  A my zoofilové a nekrofilové zase nic !!!!!!!
23.12. 19:08 Vcelicka  RE: A my zoofilové a nekrofilové zase nic !!!!!!!
23.12. 18:10  re: a obecně
23.12. 22:16 Rene Bartosek  RE: re: a obecně
24.12. 09:18 LG  RE: re: a obecně
30.12. 04:11 Rene Bartosek  RE: re: a obecně
24.12. 01:15 eugen  buzeranti
24.12. 09:17 LG  RE: buzeranti
24.12. 15:48 eugen  RE: buzeranti
24.12. 16:05 LG  RE: buzeranti
25.12. 14:42 michellle  haha
25.12. 19:28 google  RE: haha
25.12. 20:09 Ruda  RE: haha
26.12. 13:03 Dáša  RE: haha
28.12. 01:15 Zdenek Matoušek  RE: haha
29.12. 01:22  Jobovy zvěsti online
29.12. 03:27 Ruda  RE: haha
30.12. 04:13 Rene Bartosek  RE: haha
26.12. 09:02 Eurorealista  Je nutné jít s modernou
28.12. 15:44 hmm  hmm
29.12. 16:21 eugen  RE: hmm
30.12. 04:18 Rene Bartosek  RE: hmm
30.12. 20:47 baba_Blažková  RE: hmm
03.01. 02:15 Rene Bartosek  RE: hmm
30.12. 21:38 anonymus  RE: hmm
30.12. 22:56 Alexa  RE: hmm
02.01. 15:31 kavol  RE: hmm
03.01. 02:23 Rene Bartosek  RE: hmm
31.01. 15:08 heterák  Buzeranti mají v koulích zmatek

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 2

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 4

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 3

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
22,78 Kč
Euro
25,68 Kč
Libra
30,36 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,26 Kč
Švýcarský frank
24,60 Kč
100 japonských jenů
20,05 Kč
Čínský juan
3,57 Kč
Polský zloty
5,46 Kč
100 maď. forintů
6,95 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 843,93 Kč
1 unce stříbra
532,51 Kč
Bitcoin
1 306 012,33 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 062