Diskuze k článku

Dvě stovky policistů dohlížely na sedmdesát demonstrantů

Příspěvků 240

28.10.2005 21:39

Nechci rikat, ze sem to rikal,

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

ale ja sem to opravdu rikal... [mrknutí jedním okem]

75952

28.10.2005 21:45

"Ti, kteří demonstrovali za porušování jeho lidských práv, byli označkováni za neonacisty"

St.art 146.?.?.?

Ale podivejme se, s kym stali v rade. Trochu blby.....takovyhle spojenci!

75954

28.10.2005 22:03

Pane Stwora,

Jiří Táborský 213.?.?.?

škoda, že jste na tu demonstraci nešel a načerpal jste jen přefiltrovanou mediální propagandu z televize; rozptýlilo by to Váš pesimismus. Holokoustniki prokázali naprosto jasně, že nejsou schopni civilní debaty a jen se snaží opozici a svobodu projevu uřvat, uječet a upískat - a kdyby to šlo, dát ji pozavírat. "Nacisti" se naopak chovali ukázněně a civilně a v této soutěži vyšli jako vítězi - samozřejmě ne v podání zglajchčaltrovaných medií. Opravdu škoda, že jste tam nebyl.

75957

28.10.2005 22:27

RE: Pane Stwora,

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 75957

>Holokoustniki prokázali naprosto jasně, že nejsou schopni civilní debaty a jen se snaží opozici a svobodu projevu uřvat, uječet a upískat - a kdyby to šlo, dát ji pozavírat.<

Během demonstrace se do davu neonacistů vmísila starší žena s izraelskou vlaječkou. Chtěla s nimi hovořit, ale neonacisté ji ignorovali. Žena se pak i na žádost policie přesunula mimo skupinu pravicových extremistů. "Já si velmi dobře pamatuji, co je to nacismus," řekla novinářům sedmasedmdesátiletá Ludmila Hallerová.

75959

28.10.2005 23:27

RE: Pane Stwora,

Jiří Táborský 213.?.?.?

Reakce na 75959

>Během demonstrace se do davu neonacistů vmísila starší žena
>s izraelskou vlaječkou. Chtěla s nimi hovořit, ale neonacisté
>ji ignorovali. Žena se pak i na žádost policie přesunula mimo
>skupinu pravicových extremistů. "Já si velmi dobře pamatuji,
>co je to nacismus," řekla novinářům sedmasedmdesátiletá
>Ludmila Hallerová.
Zřejmě jste to, paní Bovary viděla jen v televizi. Když někdo někoho ignoruje, tak je to furt civilnější než na něho řvát, aby šel domů nebo do prdele, jako to dělali soustavně holokoustniki, aniž by se někdo z "pravicových extremistů" k nim přibližoval, oslovoval je nebo se dokonce mezi ně vmísil. Jeden z "pravicových extremistů" se pokoušel té paní s izraelským mávátkem zcela slušně a trpělivě vysvětlovat, že to tady je demonstrace a nikoliv diskuzní fórum. Trpělivost nedošla náckům, ale policajtům a vykázali ji na místo, kde pořvávali, pískali na píšťaly a tloukli na buben její soukmenovci. Asi si řekli, že opatrnost je matka bedny s porcelánem.

75967

29.10.2005 9:23

RE: Pane Stwora,

A.W. 213.?.?.?

Reakce na 75967

Pokus o diskuzi na konci proběhl. Pořadatelé pujčili megafon panu Šináglovi, který původně přišel mezi odpůrce. Mluvil o demokracii,svobodě slova a vyzval odpůrce, že můžou své názory říct do megafonu. Ovšem nikdo nepřišel. Jen začli opět pískat a pokřikovat hamba....

76035

29.10.2005 23:01

Smím-li poznamenat,

Jiří Táborský 213.?.?.?

Reakce na 76035

pokus pana Šinágla promluvit byla velkolepá ironická prdel. Pan Šinágl je známá postava na pražské politické pouliční scéně. Je to postarší, distinguovaný gentlemen vysoké postavy a výborného vyjadřování, dobrý, zkušený, kultivovaný a často úspěšný debatér - a bez nejmenších pochybností sympatizant holokoustické kauzy; dokonce horlivě rozšiřoval emajlem výzvy a informace ke kontrademonstraci, organizované holokoustnikim.

Domnívám se, že mu velmi brzy došlo, že krávál holokoustniků k umlčení jakéhokoliv projevu se strany pořádajících "nácků" není nejchytřejším projevem svobody projevy jak dokázat intelektuální převahu. Požádal "nácky" a slovo a ti mu ho spolu s megafonem dali. Těžko říci, byl-li to nedostek vlasů na jeho vyčnívající hlavě či slova "demokracie" a "svoboda projevu", co vytočilo holokoustniki k nepříčetnosti jak stádo paviánů, když jim někdo bere banán. Uřvali, uječeli, uštěkali a vypískali ho - svého superaktivního podporovatele - tak, že si to bude jistě dlouho pamatovat.

76113

29.10.2005 0:02

RE: Pane Stwora,

kema 207.?.?.?

Reakce na 75959

Ja jsem tu pani s izraelskou vlajkou videl ve zpravach na CT1 (pres internet). A taky jsem videl skinheads, z nich nekteri meli obliceje zakryte satky. Takze tam nackove nakonec prisli.
Zajimalo by me tedy,kolik bylo mezi protestujicimi neonacistu a kolik tech ostatnich. Nikde se to totiz nemuzu dovedet. Na jakemsi diskusnim foru kdosi napsal, ze "problem byl, ze prisli i neonaciste", a nekdo mu odpovedel "byli tam sami skinheadi a jeden dedek".
Byl tam sakra z mistnich prispevatelu nekdo? A jestli ne, tak proc? Vzdyt se prece nemuseli michat mezi skinheads, mohli se jit aspon podivat a udelat nejake ty fotky. [oči v sloup]

75979

29.10.2005 4:58

RE: Pane Stwora,

Grovik 84.?.?.?

Reakce na 75979

Hmm jen poznamenam:
NOT NAZI NOT RED JUST PURE SKINHEADS.

To pro poradek.

76019

29.10.2005 22:03

RE: Pane Stwora,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 75979

Podle oděvu a účesu se sotva dalo poznat, zda dotyčný usiluje o vládu NSDAP (což by podle mne definovalo neonacistu). Ačkoli některá sdělovadla referovala, že většina měla zakryté tváře, bylo to cca 10 %. Projevy byly zcela rušeny pištěním Židů, Kasla a anarchistů & spol. Chápal bych nesouhlasnou reakci na řečníkova slova, ale odpůrci působili jako kdysi "Bilakův gramofon" v éteru a vůbec přitom netušili, o čem projevy jsou. Následně pak odmítli diskusi. Být pořadetelem a mít nazbyt čas a peníze, zvažoval bych žalobu pro urážku na cti pro způsob, jakým byla událost prezentována v médiích. Řečník se pak bavil rozumně s novináři, ale pochybuji, že by se nějaké zmíněné názory objevily ve zpravodajství. Sám jsem zaslechl jen zpravodajství na novém rockovém rádiu, kde se pochopitelně mlela mantra o neonacistech a jejich kamarádu Zundelovi, slovo dostal S.Karásek, který mluvil o zneužití svobody slova (podobně jako komunisté dřív o zneužití demokracie), pak dostala druhá strana otázku "Co si myslíte o holocaustu?" a odpověď "To nebudu komentovat, zazněly tu dva projevy" byla doplněna spokojenou douškou , že tyto nebyly slyšet.
Sám jsem se skryl v klubku tajných policistů, abych unikl medializaci. Sice se vyjadřovali o levicových dívčinách stylem, díky kterému jsem je začal považovat za ultrapravicové dokumentaristy, ale pak k nim přišli kolegové a vyrazili "zjišťovat totožnost".

76107

29.10.2005 23:16

Co do počtu "skinheadů"

Jiří Táborský 213.?.?.?

Reakce na 75979

na televizní obrazovce si je mohl i slabší počtář snadno spočítat - media se jistě snažila, aby se jim z objektivů žádný nepotratil. Pokud jste to počítání přece jen nestačil, tak jich tam bylo, včetně mého přítele s pleší jak koleno, necelý tucet.

76115

30.10.2005 0:22

Teď jsem koukal na ty včerejší zprávy ČT na internetu

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 76115

O lidech, kteří podporovali proti Zündelovu uvěznění se mluví pouze jako o neonacistech, televize zabírala pouze skiny. Redaktorka oslovila dva účastníky, jeden s ní mluvil (ten jediný uvedl skutečný důvod demonstrace), další (hololebec) to odmítl. Zprávy provázely otřesné záběry mrtvol a potetovaných dětských rukou. Skutečný důvod demonstrace byl zamlžen, ač nepochybuji, že z těch skinů jich tam pár (většina) bylo proto, že chtěli podpořit nácka v base, nikoli, že by jim šlo o svobodu názoru a vědeckého bádání.

Doufám, pane Táborský, že si to Mr. Šinágl skutečně bude pamatovat a že se mu rozsvítí...

76120

30.10.2005 1:19

RE: Teď jsem koukal na ty včerejší zprávy ČT na internetu

brozkeff noname (tečka) tm (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 76120

Ano, na to, co nám ČT předvedla, by se dalo z orwella citovat naprosto dokonale. Tak dokonalou masáž jsem už dlouho předtím neviděl. Jenom nevím, co z toho ta ČT má, to ty židovský spolky platí i jí?!

76126

30.10.2005 3:39

RE: Co do počtu

kema 207.?.?.?

Reakce na 76115

>na televizní obrazovce si je mohl i slabší počtář snadno
>spočítat - media se jistě snažila, aby se jim z objektivů
>žádný nepotratil. Pokud jste to počítání přece jen
>nestačil, tak jich tam bylo, včetně mého přítele s pleší
>jak koleno, necelý tucet.

A vy jste tam pane Taborsky byl? Ja ne, vono je to z Kanady moc daleko.
Podle televiznich zaberu a fotek se me zda, ze ta demonstrace byl peknej debakl. Prislo tam jen sedumdesat lidi a dvakrat tolik prislo vyjadrit nesouhlas.
Podle televiznich zaberu tam byla skinheadu vetsina. Zalezi, jak to pocitate. Jestli podle vas hosik v kozene bunde a vysokych botach ktery prijde vyjadrit podporu Zundelovi neni skinhead jen protoze ma trimilimetroveho jezoura, tak tam tech skinu bylo asi fakt jen "necely tucet". [smích]
A jeste jedna vec - v tomhle clanku je jeden omyl, na ktery nikdo jeste neupozornil.
Ernst Zundel BYL v Kanade za sve zlociny odsouzen. Vyhral ale odvolani pro nejake technicke nesrovnalosti.

76134

30.10.2005 10:54

RE: Co do počtu

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 76134

> Ernst Zundel BYL v Kanade za sve zlociny odsouzen. Vyhral ale odvolani pro nejake technicke nesrovnalosti.

Ehm? [zmaten] Mozna se pletu, ale nebyla tou "technickou nesrovnalosti" Leuchterova zprava?

cz
http://www.nsec-88.org/knihy/Leuchterova-zprava/LEUCHTEROVA-ZPRAVA.html

eng
http://www.nizkor.org/faqs/leuchter/

76160

30.10.2005 20:57

RE: Co do počtu

kema 207.?.?.?

Reakce na 76160

>Ehm? [zmaten] Mozna se pletu, ale nebyla tou "technickou nesrovnalosti"
>Leuchterova zprava?

Nebyla.
Odvolani bylo prijato kvuli technickym nesrovnalostem a odvolaci soud oznacil puvodni rozsudek za neustavni.
O Leuchterove zprave se doctete zajimave veci na wikipedii,
www.en.wikipedia.org/wiki/Fred_A._Leuchter
Napriklad takovou drobnost, ze vzdelani "inzenyra" Freda Leuchtera se omezilo na BA z historie, ze se k podvodu priznal a ze udelal co udelal za $35 000.
A takovych veci je tam spousta. Trodasi, nenechte se vodit za nos!!!

76198

31.10.2005 7:14

RE: Co do počtu

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 76198

to na co odkazujete jsou stejne ucelove lzi jako vymysl JDL ze Zundel napsal knihu opevujici Hitlera. Pravda si uz vsak razi cestu timto svetem a zanedlouho Vam pohledne do tvare, kema!

Jste pripraven.....??

76231

31.10.2005 8:43

RE: Co do počtu

kema 207.?.?.?

Reakce na 76231

>to na co odkazujete jsou stejne ucelove lzi jako vymysl JDL ze
>Zundel napsal knihu opevujici Hitlera. Pravda si uz vsak razi
>cestu timto svetem a zanedlouho Vam pohledne do tvare, kema!

>Jste pripraven.....??

Go ahead, make my day !!! [smích]

76239

31.10.2005 19:10

RE: Co do počtu

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 76198

Rozsudek byl NEUSTAVNI diky ne technickym, ale ZAVAZNYM PROCESNIM nesrovnalostem. To neni zadna malickost, to znamena, ze ten proces co Zundel prohral byl zmanipulovany.
Co se vzdelani tyce, tak ja bych rekl, ze tim, kolik prace a dobre odvedl na smrticich zarizenich dokazal, ze veci rozumi. Ostatne, delal to vetsinu zivota, cize se s nim v jeho zkusenostech malo-kdo muze merit. Bez ohledu na jeho dosazene vzdelani.
Jinak me docela zarazilo, jak neprofesielne byl vas vypad veden - osobne je me suma fuk, estli je Leuchter masovym vrahem, pedofilem ci dislektikem (nebo jen nemel cas dokoncit formalne studia diplomem) - me zajima, co zjistil a pokud byste si jeho zpravu cetl, tak se dovtipite i zdravym rozumem, ze jeho namitky jsou vice nez podstatne. Jsou primo majoritniho razu a neni mozne je prehlizet a je trapne autora nejak zase zkouset nalepkovat a diskreditovat.

O TOM REC NEBYLA!

Jeho zprava me jiste nejake chyby, nicmene zakladni a prubirsky kamen je, ze v mistnostech, oznacovanych jako plynove komory nejsou zadne zbytky po pouzivani plynu.
I male decko chape, ze kde nejsou stopy, nemohl byt plyn pouzivan.
Pokud nemohl byt plyn k zplynovani zidu pouzivam, jak jest vice nez jasne, je treba se ptat co se tam vlastne delo, jaky byl pocet obeti a proc je 20 stoleti stoletim velke lzi?! [naštvaný]

Ze jste, kema, treba nikdy zadny ventilacni system nedelal, nenavrhoval a neuvadel v provoz vas muze zbavit narceni z imbecility, pokud prehlednete nedostatecne (misty zadne!!!) vetraci otvory z plynovych komor ci vtipny fakt, ze vstup plynu a jeho odvadeni jsou (v jednom priade, kde je tusim jako v jedinem jakesi odvetravani instalovano) tesne vedle sebe, cimz je to tak efektivni, jako kdyby to nebylo... [zahanbení]

Nicmene chemicka cast Leuchterovy zpravy nebyla nikdy vyvracena ani malisenko zpochybnena a je naprosto fatalni.

Bavit se o nejakem plynovani zidu je od te doby nemozne.

A jakych veci je tam spousta? Mate clovece smulu, ze o vzduchotechnice neco vim, a tak Leuchterovi velice dobre rozumim. Ventilace neni zadna svanda.

Nechat se vodit za nos? No to prave nechci. Cize odmitam nadale naslouchat zidovskym holohoax-survivorum, jenz nevideli koncentrak ani z propagacni brozurky, jak se o nich s zeleznou pravidelnosti dozvidame, a hodlam si najit sve odpovedi na sve otazky.
Otazka plynovani zidu je navzdy vyresena - nekonalo se.

Kdo chce tvrdit opak, musi nejdrive vyvratit Leuchterovu a nasledne i daleko podrobnejsi, "suchoparnejsi", nicmene nabitou tak ostrami informacemi, az to mrazi - Rudolfovu zpravu.

A co povite na tohle, kama?
http://trodas.wz.cz/index.php?act=ST&f=5&t=264
Je to hezke cteni, specialne (alespon pro me) ta vedecka cast [mrknutí jedním okem]

76300

31.10.2005 20:46

Trodasi,

kema 207.?.?.?

Reakce na 76300

Toho vaseho Leuchtera jsem pokud vim neoznacil za pedofila. Pouze jsem napsal, ze lhal ve veci sveho vzdelani. V pripade svedka a soudniho znalce jiste zavazna vec.
Pokud umite alespon castecne anglicky, prectete si prosim muj odkaz z wikipedie. Zejmena prohlaseni vedouciho Alpha Analytical Labs. Jamese Rotha ktery prohlasil, ze by plyn do zdi pronikl jen do hloubky jedne desetiny lidskeho vlasu a proto va vzorcich nic nenasel.Po padesati letech. [oči v sloup]
Vzhledem k tomu, ze to byly prave jeho laboratore ktere provadely zkoumani vzorku a jednalo se o skutecneho odbornika, je v tomto bode Leuchterova zprava zcela bezcenna.
Se zbytkem dokumentu je to jeste horsi. Je tam totiz srovnavana konstrukce plynove komory k rychle poprave jednoho vezne se zarizenimi k masove likvidaci.
Mluvi se o nutnosti nateru sten, generatoru plynu, utesneni dveri, monitorovani celeho systemu a podobne.
Nacisticke plynove komory potrebovaly jen pevne dvere, ventilaci a diru ve strope, kterou se dovnitr hodily tablety, ze kterych se uvolnil smrtici plyn.
A nic z toho tam ani ted nechybi.
Ostatne - dodnes se timhle zpusobem travi na polich hlodavci - napr. prairie dogs na jihu Spojenych Statu. Do diry se vhodi 2-3 tablety, pokropi se vodou a dira i dalsi diry v okoli se zacpe zmackanymi novinami. Musite mit masku a pracovat rychle, jinak se otravite taky.
Zabit nekoho plynem je totiz snadne, i bez vynalezu pana Leuchtera.
Ostatne, jestli me neverite, zacpete si doma na hajzlu ventilaci a vyzkousejte to sam.
Jestli to prezijete, muzete me i nadale obvinovat z imbecility. [smích]

76307

1.11.2005 16:47

RE: Trodasi,

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 76307

Pedifila (a hromadu dalsich narceni) jsem pouzil jako priklad. Mate problemy s chapanim psaneho textu? [zmaten] Anglicky umim velice dobre, nicmene pokud verite, ze tak porezni substanci jako ja cihla a malta pronikl plyn do "hloubky jedne desetiny lidskeho vlasu", pak jste mentalne ratardovan. A kdokoliv to prohlasi je proste lhar.
Vzhledem k tomu, ze je tam spousta fotografii, kde je jasne videt pigment po reakci kyseliny jeste venku (!) na silne cihlove zdi DEZINFEKCNICH KOMOR a ne malo - zed je sakra modra - tak by uplne stacilo, kdyby jste se venoval cteni techto zprav s otevrenyma ocima a nikoliv poslepu [zahanbení]
Poprava jedne osoby je jednoducha v porovnani s popravou nijak nezabezpecenych mnoha osob v danem prostoru, nebot u plynu jde o jeho proudeni, a to se pohybem lidi muze snadno zmenit. Nacisticke komory nemely ani pevne (netesnici dvere), ani pouzitelnou ventilaci (casto (98% pripadu dochovanych komor - ZADNOU ventilaci) a k dire na strope neni zadna lavka - navic je evidentne dodatecne vyrazena...
A mezi hubenim hlodavcu a primatu je primarni rozdil, ale pokud nechapete prostupnost zdiva tak ztracim cas jeho vysvetlevanim. Jde o to, ze hlodavac dycha u zeme, zatimco clovek cca. 175cm nad zemi, coz prinasi problemy s prutokem vzduchu, plynu, odvetravanim, tesnenim, koncentraci a tak dale, a tak podobne.
Pokud US problemy s plynovanim a ustupovani od nej vas nepresvedcili, a budete nadale vyhrabavat podobne slaboduche argumenty o pronikani plynu do "hloubky jedne desetiny lidskeho vlasu", pak se muzeme o necem bavit. Vyvraceni takovych hovadin je pod mou uroven, nezlobte se, ale vyrostl jsem z materske skolky, kdy jsem se domnival, ze betonem voda neprotece, natozpak tak plyn... [zahanbení]

PS. na zachode nucene odvetravani ventilacni sachtou a ventilatorem zapiname jen nekdy a zijeme [mrknutí jedním okem] Zdravim pana imbecila.

76409

1.11.2005 20:25

RE: Trodasi,

kema 207.?.?.?

Reakce na 76409

>Pedifila (a hromadu dalsich narceni) jsem pouzil jako priklad.
>Mate problemy s chapanim psaneho textu? [zmaten]

Ne, nemam. Pouze me vase prirovnani pripadlo slaboduche. [smích]

>Anglicky umim velice
>dobre, nicmene pokud verite, ze tak porezni substanci jako ja
>cihla a malta pronikl plyn do "hloubky jedne desetiny lidskeho
>vlasu", pak jste mentalne ratardovan. A kdokoliv to prohlasi je
>proste lhar.

Jsem rad, ze zde nejsem sam kdo je "metalne retardovan" a navic lhar.
Spolu se mnou je to i vedouci Alpha Analytical Labs. pan James Roth.
Vzhledem k tomu, ze na chemickych analyzach tohoto odbornika stoji i Leuchterova zprava, zpochybnujete zde samotnou zpravu.

>Vzhledem k tomu, ze je tam spousta fotografii, kde je jasne videt
>pigment po reakci kyseliny jeste venku (!) na silne cihlove zdi
>DEZINFEKCNICH KOMOR a ne malo - zed je sakra modra - tak by uplne
>stacilo, kdyby jste se venoval cteni techto zprav s otevrenyma
>ocima a nikoliv poslepu [zahanbení]

To je zcela uspokojive vysvetleno na informacich ve Wikipedia. Protoze umite dobre anglicky, nebudu to prekladat.

>Poprava jedne osoby je jednoducha v porovnani s popravou nijak
>nezabezpecenych mnoha osob v danem prostoru, nebot u plynu jde o
>jeho proudeni, a to se pohybem lidi muze snadno zmenit.
>Nacisticke komory nemely ani pevne (netesnici dvere), ani
>pouzitelnou ventilaci (casto (98% pripadu dochovanych komor -
>ZADNOU ventilaci) a k dire na strope neni zadna lavka - navic je
>evidentne dodatecne vyrazena...

I na tento argument poskytuje mnou zmineny odkaz v encyklopedii uspokojivou odpoved. Cetl jste to vubec pane Trodas? Ja osobne jsem tu Leuchterovu zpravu precetl celou. (Allah me odpust [smích] )

>A mezi hubenim hlodavcu a primatu je primarni rozdil, ale pokud
>nechapete prostupnost zdiva tak ztracim cas jeho vysvetlevanim.
>Jde o to, ze hlodavac dycha u zeme, zatimco clovek cca. 175cm nad
>zemi, coz prinasi problemy s prutokem vzduchu, plynu,
>odvetravanim, tesnenim, koncentraci a tak dale, a tak podobne.

V mistnosti preplnene lidmi kteri rvou hruzou a snazi se utect bude asi plyn cirkulovat dostatecne rychle. Zalezi na koncentraci a dobe.
Verte mi, ze jak hlodavec tak i primat jsou savci. Vetsina leku a dalsich pripravku se ostatne testuje na krysach, nikoliv treba na hadech.

>Pokud US problemy s plynovanim a ustupovani od nej vas
>nepresvedcili, a budete nadale vyhrabavat podobne slaboduche
>argumenty o pronikani plynu do "hloubky jedne desetiny lidskeho
>vlasu", pak se muzeme o necem bavit. Vyvraceni takovych hovadin
>je pod mou uroven, nezlobte se, ale vyrostl jsem z materske
>skolky, kdy jsem se domnival, ze betonem voda neprotece, natozpak
>tak plyn... [zahanbení]

V plynovych komorach pro popravu jednoho zlocince je snaha o bezbolestnou popravu behem nekolika vterin za zachovani naproste bezpecnosti pro vsechny kolem.
Za valky v koncentracnich taborech urcenych pro "konecne reseni zidovske otazky" byly priority trosku jine. [oči v sloup]>PS. na zachode nucene odvetravani ventilacni sachtou a
>ventila...Kráceno (Editor)

76426

1.11.2005 20:30

RE: Trodasi,

kema 207.?.?.?

Reakce na 76409

>PS. na zachode nucene odvetravani ventilacni sachtou a
>ventilatorem zapiname jen nekdy a zijeme [mrknutí jedním okem] Zdravim pana
>imbecila.

Tak priste zkuste i ten plyn. (Nemyslim vas vlastni). A podejte nam zpravu.
Ten pozdrav si nechte pro sebe. [mrknutí jedním okem]

76427

2.11.2005 4:13

RE: Trodasi,

kema 207.?.?.?

Reakce na 76409

trodasi, ja jsem vam zde odpovedel, ale z nejakych zahadnych duvodu se to nezobrazuje. Najdete si to na spodku tehle stranky.
A do te doby nez se naucite diskutovat si toho imbecila nechte laskave pro sebe. [oči v sloup]

76457

21.5.2009 11:51

RE: Trodasi,

Jarek jarekfisar (zavináč) tiscali (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 76409

K tomu je třeba podotknout:I pokud by byly stěny z maximálně neprodyšného(neporézního) materiálu,například z kovu.pak při dotyku kyseliny kyanovodíkové s daným materiálem,pokud by to byl homogenní materiál,a nebo s některou ze složek heterogenního materiálu,dojde k některé z reakcí.Kyselina totiž není netečná látka.A výsledkem,redukční,oxidační či redoxní reakce by byla sloučenina.Cože je ta modrá barva na stěnách,nekoukal jsem se na žádnou reakci,ale asi jde o nějaký kovový komplex,třeba kyanatan železnatý,nebo podobně.Ten jde,i pokud by nešlo nalézt samotný Cyklon B,zcela bez problémů identifikovat.Smůla,že chybí i on.
Mě však zajímá i jiná věc.Je to samotná logistika.Jak byli zabiti a spáleni.Nikde jsem nenašel,jakým způsobem bylo v krematoriích topeno.Kdybych odhadl,že na spálení potřebovali kubík měkkého dřeva,a že bylo spáleno jen 1,5 milionu osob,je to docela dost dřeva,které je potřeba vytěžit,nechat alespoň rok poschnout, nařezat,dopravit.To musí udělat lidi.Výsledkem spálení není čistý popel.Mrkněte do kremačky,tam se pálí vysokou teplotou a přes to zůstávají velké kosti.Ty se melou na mlýnku a pak se teprve s popelem dávají do popelnice.Kdyby z každé mrtvoly spálené v kremačce zůstaly jen 3 kg nespálených zbytků,je to neuvěřitelné kvantum!!!!Kde je???A pak spálené zbytky,z lidí a dřeva.Zase jen 2 kila popela.Je lehký.Kam se poděly 3 miliony kilogramů popela??
Najděte k tomu něco a pošlete mi to na mail.Dík Jarek

191627

3.11.2005 3:13

Spor Trodas - Kema

Zvedavej 64.?.?.?

Reakce na 76307

Se zájmem jsem si přečetl Vaše komentáře. Četl jsem i ty různé vědecké zprávy. Nechci je zlečovat , ani se nikoho z Vás dotknout, ale pracoval jsem kdysi, jako mladý chemik v kyanové chemii několik let. (V továrně, kde se kdysi vyráběl pověstný Cyklón, později téměř to samé pod označením Uragan D. a mnoho dalších produktů kyanové chemie jako AKH, DPG atd.). Přímo ve výrobě kyanovodíku, který se vyráběl syntézou metanu a amoniaku. Mohu sdělit, že v prostorách, kde se vyskytoval po léta plynný kyanovodík se stěny, ani jiná zařízení nijak modře nezbarvila. Zdivo (cihly) a další kovové zařízení (potrubí)se zbarvilo modře pouze tehdy, když přišlo do styku s kapalnou kyselinou kyanovodíkovou. Tolik můj praktický poznatek.

76634

31.10.2005 20:59

RE: Co do počtu

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 76300

>A co povite na tohle, kama?
http://trodas.wz.cz/index.php?act=ST&f=5&t=264
Je to hezke cteni, specialne (alespon pro me) ta vedecka cast <

Hlavně ten utok na Raula Hilberga který je skutečným odborníkem na holocaust na rozdíl od těch Irvingů, Zundelů, Leuchterů a dalších šarlatánů. Jeho Destruction European Jews vyšla už v roce 1961 nevím proč zatím nebyla přeložena do češtiny.

76309

1.11.2005 2:55

RE: Co do počtu

kema 207.?.?.?

Reakce na 76309

Pani Emmo, ja jsem na Trodasovych strankach nasel jeste vetsi poklad.
Tentokrat napsany samotnym panem provozovatelem. [smích]


"Uz jako maly jsem se ptal a stale divil, proc 6 milionu zidu tak ochotne pochodovalo do koncentraku a plynovych komor, proc uz v zacatku - kdyz zida neodlisite pohledem od ne-zida - si na sve obleceni tak dobrovolne sili Davidovy hvezdy, etc, etc, etc.
Bylo mi to vsechno nejake divne."

Pane Trodas, to vam pripadalo "nejake divne" zcela pravem.
Tech 6 milionu zidu totiz nepochodovalo do koncentraku "ochotne". A rovnez si "dobrovolne" neprisivali Davidovy hvezdy.
Pokud jsou uz vase zakladni informace o holocaustu tak zkreslene, tak uz se vubec nedivim, ze pisete takove kraviny. [oči v sloup]

76327

1.11.2005 16:27

RE: Co do počtu

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 76327

To nas ucili ve skole a me se to nezdalo, nejaky problem?

A oni se snad neprisivali ty hvezdy sami a dobrovolne? [zmaten] [oči v sloup] Ja nevim, ale ja nedelam veci, ktere delat nechci... [mrknutí jedním okem]

76408

1.11.2005 20:40

RE: Co do počtu

kema 207.?.?.?

Reakce na 7

>To nas ucili ve skole a me se to nezdalo, nejaky problem?
>
>A oni se snad neprisivali ty hvezdy sami a dobrovolne? [zmaten] [oči v sloup]
>Ja nevim, ale ja nedelam veci, ktere delat nechci... [mrknutí jedním okem]

Sakra, to jste chodil do nejake velice zvlastni skoly. No - najdete si ve slovniku smysl slova "dobrovolny" a muzeme pokracovat v diskusi.

76428

31.10.2005 21:08

RE: Co do počtu

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 76300

Ovšem nejlepší je ten závěr to by se líbilo i našemu konservativnímu nacionalistovi Zorbovi [smích])

>Po zjištění, že vyhlazování Židů a vražedné plynové komory jsou jen velké podvody, pochopil jsem pravou povahu "západní demokracie" a začal jsem si uvědomovat fakt, že nepřátelská, cizí menšina je vedoucí silou, stojící za dekadencí a úpadkem západní společnosti. Holocaust je jenom nejextrémnější případ lží, kterými Židy ovládaná média otravují svět. Velmi důležitým příkladem je nenávistná propaganda vůči Iránské islámské republice. Židé a jejich poskoci nenávidí Irán, protože tato zem se odvážila vzdorovat politickému, vojenskému a kulturnímu imperializmu jediné zbývající velmoci, sionisty ovládaných USA. Je důležité si pamatovat, že lidé, kteří neustále lžou o "plynových komorách" a "šesti milionech" jsou ti samí, kteří neúnavně osočují Irán a islámskou revoluci. Jsou to stejní lidé, kteří propagují potraty, práva homosexuálů (včetně práva homosexuálů na svatbu s partnerem a adopci dětí), hardcore pornografii a podobné odpornosti.
< [smích] [smích] [smích]

76311

1.11.2005 16:25

RE: Co do počtu

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 76311

No ten konec je dost ulitlej [chechtot] [velký smích]
Ale recht ma v tom, ze se holohoax vsem strasne hodi do kramu [zahanbení]

76407

1.11.2005 11:32

RE: Co do počtu

Jiří Táborský 213.?.?.?

Reakce na 76134

>A vy jste tam pane Taborsky byl? Ja ne, vono je to z Kanady moc
>daleko.
Samozřejmě, že jsem tam byl. Jak bych si jako místními inteligenty vyhlašovaný bolševik a nacista mohl nechat něco takového ujít? A to mám od nás do Vlašské ulice v Praze ještě o kus dál než Vy z Kanady. Jen mě mrzí, že jsem se tam nesešel s nacistou Stworou, abychom potom spolu se skinheady urazili pár korbelů bavorského ležáku a zapěli Die Fahne Hoch.

>Podle televiznich zaberu a fotek se me zda,...
Taková zdání jsou u Vás docela normální, tím už se nevzrušujte.

>Podle televiznich zaberu tam byla skinheadu vetsina. Zalezi, jak
>to pocitate. Jestli podle vas hosik v kozene bunde a vysokych
>botach ktery prijde vyjadrit podporu Zundelovi neni skinhead jen
>protoze ma trimilimetroveho jezoura, tak tam tech skinu bylo asi
>fakt jen "necely tucet". [smích]

Jo, to televizní počítání skinheadů může být moc pěkně korektní počtářství. Zlášť když se počítají všichni plešatí, dohola oholení nebo na tři milimetry ojetí fízlové a placení provokatéři. Jedny noviny z nedostaku skinheadů otiskly i jakési staré foto z archivu se skinheady v letních tričkách - i pro ty nejhorkokrevnější bylo 28. října přece jen trochu chladno.

>Ernst Zundel BYL v Kanade za sve zlociny odsouzen. Vyhral ale
>odvolani pro nejake technicke nesrovnalosti.
Jo, technická nesrovnalost je i falešný svědek. Ale nebojte se, kemo, oni Němci teď všechny ty nesrovnalosti Zündelovi srovnají - srovnávání nesrovnalostí mají od prohrané války za trest v tom jejich Frfasungu.

76370

1.11.2005 19:55

RE: Co do počtu

kema 207.?.?.?

Reakce na 76370

>Samozřejmě, že jsem tam byl. Jak bych si jako místními
>inteligenty vyhlašovaný bolševik a nacista mohl nechat něco
>takového ujít? A to mám od nás do Vlašské ulice v Praze
>ještě o kus dál než Vy z Kanady. Jen mě mrzí, že jsem se
>tam nesešel s nacistou Stworou, abychom potom spolu se skinheady
>urazili pár korbelů bavorského ležáku a zapěli Die Fahne
>Hoch.

To vas pane Taborsky mrzi opravnene. Jeste vic by vas ale melo mrzet, ze jste tam neporidil nejake fotky. A zda se, ze je neporidil ani nikdo z vasich commrades.
Vite - od vynalezu fotografickeho pristroje uplynulo uz spousta vody a dnes jiz neni nutno hazet si hadr pres hlavu a macet sklenene desky v chemickych roztocich.
Naopak, vetsina dnesnich pristroju vyzaduje pouze nasmerovani a stisknuti spouste. My bysme se ted spolu s vami mohli kochat zabery na uslechtile, inteligentni tvare ucastniku demonstrace, kam se zasluhou Mossadu vetrelo nekolik holych lebek. [smích]

76423

1.11.2005 21:29

Milé kemo

Jiří Táborský 213.?.?.?

Reakce na 76423

>Jeste vic by vas ale melo
>mrzet, ze jste tam neporidil nejake fotky. A zda se, ze je
>neporidil ani nikdo z vasich commrades.
Vy opětovně děláte, milé kemo, absolutní uzávěry z toho, co se Vám zdá. Kupte si alespoň snář s méně vykolejenými výklady. Samozřejmě jsem tam pořídil nějaké fotky a i jeden můj starý známý, přirozený skinhead, pár pěkných udělal. Emajloval jsem pár z nich ještě téhož dne panu Stworovi; čeká asi ještě na reportáž.

>Vite - od vynalezu fotografickeho pristroje uplynulo uz spousta
>vody a dnes jiz neni nutno hazet si hadr pres hlavu a macet...
Milé kemo, tak nějak mi to připomíná Vaši interpretaci Vašich zdání.

76437

2.11.2005 4:28

RE: Milé kemo

kema 207.?.?.?

Reakce na 76437

>Vy opětovně děláte, milé kemo, absolutní uzávěry z toho,
>co se Vám zdá. Kupte si alespoň snář s méně vykolejenými
>výklady. Samozřejmě jsem tam pořídil nějaké fotky a i
>jeden můj starý známý, přirozený skinhead, pár pěkných
>udělal. Emajloval jsem pár z nich ještě téhož dne panu
>Stworovi; čeká asi ještě na reportáž.

Nedockavosti se primo tresu.

>Milé kemo, tak nějak mi to připomíná Vaši interpretaci
>Vašich zdání.

Mile kulove Taborsky, je me zcela jedno, co vam to pripomina. Stale ale cekam na vysledky vasi nesmirne nakladne fotograficke vypravy.
Cestovat pres Atlantik jenom aby tam bylo misto 69 lidi plnych 70 - to by snad ani nestalo zato !!!

>
>

76458

30.10.2005 4:01

RE: Pane Stwora,"Ta pani dobre pamatuje neonacisty ,ale zamerne si nepamatuje bolseviky

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 75959

Kdo byl driv ,neonacisti a nebo zidovsky bolsevici,kdo udelal ruskou,tak zvanou ,revoluci.kdyz Trocky-Bronstein s penezma z banky a 400 zidy cestoval z New Yorku udelat v Rusku revoluci a byl zadrzen kanadskou vladou a posleze na vyssi zadost propusten.To je jednoduche ,tak ,jak ta pani rikala ,pani take nerika ,ze to byl zidovsky kongres ktery vyhlasil uz v breznu 1933 Hitlerovi svatou valku,pani jenom pamatuje Kristalovou noc,ale nepamatuje zavrazdeni nacionalisty ve Svycarsku a zasreleni tretiho vyslance,takze ,pani pamatuje jen to ,co se ji hodi a takovych pani jsou tisice,ktere si nikdy nepodivaly do takoveho tabora Gulag,jak tam zide radili na krestanech,nebo to snad neni pravda?
"Our race (the Jews) is the Master Race. We are divine gods on this
planet. We are as different from the inferior races as they are from
insects. In fact, compared to our race, other races are beasts and animals,
cattle at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny
is to rule over the inferior races. Our earthly kingdom will be ruled by our
leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as our
slaves."
Prime Minister of Israel, Menechem Begin - 1977-1983

Nase rasa ,je panska ,nadrazen arasa,to nerekl Hitler,ale ,Hitler tohle vedel,co nevi ,ta pani a nevi ani mnohy z demonstrantu,zejmena to nevi nasi politici,kteri by to meli vedet predevsim.Ta pani se dozaduje falesneho soucitu zatimco bezcitne prehlizi ,ze zidy vyvolanou valkou zahynulo na 60 milionu krestanu,to tu pani k slzam nedozene,proc taky,krestani jsou dobytek,ze ano? Tak zvani neocon- zide dnes delaji valku v Iraku,Afganistanu,Somalii a jinde ,nebo snad Chiney,Rumsfeld ,Horowitz a Chertov nejsou zide?
Videli jste plakat jedineho zida za 2000 padlych Americanu?

76137

31.10.2005 7:23

RE: Pane Stwora,

gehen 195.?.?.?

Reakce na 75959

O ludmile Hallerové více na www.granosalis.cz. Letitá a dlouholetá bojovnice za evangelium a obrácení národa českého se v Boží síle objevuje na mnoha akcích. Docela památný je její odpor proti uvedení muzikálu Jesus christ superstar v Praze, protože neodpovídá Kristovu obrazu podle její skupiny. Pochybuji, že má potřebu s někým diskutovat, Izrael pro ni, stejně jako pro evangelikální a charismatické křestany, představuje Boží znamení blížící se apokalypsy a kdo se ho dotkne, jako by rýpl "do zřítelnice Božího oka".

76233

28.10.2005 22:19

Na ty blafy ČT a Novy jsem taky nevěřícně zíral

brozkeff noname (tečka) tm (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Šokovaně jsem od včerejška sledoval tón zpráv o nadcházející a problěhlé demonstraci a taky jsem nevěřil, co to tam povídali a jakým způsobem vybírali co se him hodilo. Připadal jsem si jako v Orwellově osmdesátémčtvrtém. To co teď předvedla ČT v událostech bylo opravdu šokující. Zvláště dojemné bylo na konci, jak redaktor povídal o tom jak zahynulo 6 miliónů, na pozadí s obrazovkami se záběry z koncentráků... jak dokonalá analogie s Orwellem!

Ovšem co za pár minut poté řekli na Nově, byla ještě větší síla -- tam tvrdili něco ve smyslu, "Zundel je tím nejhorším popiračem holocaustu"...

Tak jako tak mě ale překvapilo, jak moc času v ČT věnovali nějaké pididemonstraci 70 lidí! V Událostech, hlavní zpravodajské relaci dne, tomu vyhradili snad 4 minuty.

75958

28.10.2005 23:11

Hanba

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 75958

Hanba nam, ze jsme se dali zastrasit nalepkovanim a nesli jsme podporit demonstraci proti fasismu - aneb fasismus zacal zaviranim lidi pro jejich nazory.

Ponevadz jestli tu neco smrdi fasismem, tak je to statni zrizeni, v nemz ja zakonem narizeno, co si mate o holohoaxu myslet [zahanbení]

75964

28.10.2005 23:27

RE: Hanba

google 84.?.?.?

Reakce na 75964

je to smutne, ale je to bohuzial tak. kedze som v Prahe nebol, mal som sam pred sebou dobre alibi, sa tejto previerke vlastnej integrity nevystavit. pravda je ale taka, ze by som sa pred tym velvyslanectvom zrejme neobjavil.
mohol by som uviest viacero, aj dobrych, argumentov, ale skutocny dovod by bol obycajny, prasprosty, primitivny strach o vlastnu prdel.
bohuzial. [zahanbení]

75966

28.10.2005 23:42

RE: Hanba

St.art st (tečka) art (zavináč) email (tečka) cz 146.?.?.?

Reakce na 75966

Z prispivajicich tady bylo takovych zrejme vice. S takovou vsak budeme mit zachvili strach neco vyvesit i na diskusnim foru.
Jeden pripad, kdy dotycny musel jit vysvetlovat na policii uz tu myslim dokonce byl...
Stale vsak nemuzu pochopit, co dotycni, kteri sli s "cistymi" umysly demonstrovat za svobodu projevu, delali v jednom klubku s priznivci strihu na 3mm...

75974

28.10.2005 23:31

RE: Hanba

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 75964

Trodasi hlavně že ty sám si tady kdysi psal ""že na troše toho fašismu není nic špatného" a vyzdvihoval Frankovu diktaturu ve Španělsku. Současné zákony proti popírání holocaustu jsou prkotina ve srovnání např se zákonem na ochranu republiky který platil za tatíčka Masaryka kdy cenzura a zabavování dnešním jazykem bychom řekli "politicky nekorektních" tiskovin bylo běžná. Přitom žádný seriozní historik by období 1.republiky neoznačil jako fašistické. Mezi těmi kdo dnes demonstrovali na podporu Zundela byli jistě lidé kterým opravdu jde o princip tedy o tu svobodu slova ale taky tam bylo dost těch kteří si tu svobodu slova představují jako Stalin nebo Goebbels.

75969

28.10.2005 23:33

RE: Hanba

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 75969

Ja ji nevizdvihoval, ja jsem jen rekl, ze to proti komancum byla takova "fesacka diktatura", je co je pravda [mrknutí jedním okem] [vyplazený jazyk] A za tim si stojim.

S tou trochou nacismu - ano, stale na tom trvam a nevim, proc to zrovna vytahujes? [zmaten] Muzes mi to objasnit? [zmaten]

75971

28.10.2005 23:47

RE: Hanba

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 75971

>Ja ji nevizdvihoval, ja jsem jen rekl, ze to proti komancum byla takova "fesacka diktatura", je co je pravda [mrknutí jedním okem] [vyplazený jazyk] A za tim si stojim.<

No já nevím kolik mrtvol má na kontě Franco asi mín než Stalin nebo Hitler ale asi víc než Tonda Novotný nebo Husák. Jeho režim by asi nejvíc vyhovoval našemu vlastenci a nacyonalistovi Bůh-vlast-rodyna Zorbovi.

>S tou trochou nacismu - ano, stale na tom trvam a nevim, proc to zrovna vytahujes? [zmaten] Muzes mi to objasnit? [zmaten]<

Protože mi to přijde jako protiřečení a pokrytectví (trochu fašismu se nám hodí ale jen někdy že?)

75976

29.10.2005 19:10

RE: Hanba

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 75976

Ne, hodi se vzdycky, protoze fesismus de-facto (tedy to, co si z nej beru) sjednoduje lidi ve spojene v statnim utvaru a se stejnym zajmem o dotycny stat, zatimco vystupuje ostre proti elementum, jenz sleduji cizi, odlisne zajmy.
To je presne to, co potrebujeme v cesku jako sul. Potrebu definovat narodni ceske zajmy a stat si za nimi. Podivejte na USA - tak uz je to hooodne prehnene, ale de-facto je to presne to, z cehoz tu trosku potrebujeme.
Potrebujeme, abychom se nebavili o prodeji ci neprodeji zbrani cizim zemim, nebot prodej je v nasem narodnim zajmu a potrebujeme, aby to tak lide a politici umeli hrde rici a obhajit si to.
Rovnez tak nepotrebujeme podporovat cirkve, sekty a podivna spolecenstvi (obec zidovska, napriklad), jejichz zajmy jsou v diametralnim rozporu se zajmy ceske republiky, cize nevidim duvod je financne ani medianlne podporovat. Nemluve o tom, ze je v ceskem narodnim zajmu, aby kontrola strategickych podniku, odvetvi a mezi toto se radi i media - podlehala cechum a ne cizincum.

Uz si rozumime s tou troskou fasismu lepe?

Co se Franka tyce, tak excessy v obcanske valce neberu, beru stav jaky byl na konci 60-tych let, kdy se z Spanelska stala opravdu fesacka diktatura, jen co je pravda - od ni by se mohl Pinochet a Saddam jen ucit. Doporucuji trosku vice studia debatoveneho subjektu [mrknutí jedním okem]

76077

29.10.2005 21:12

RE: Hanba

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 76077

>Potrebujeme, abychom se nebavili o prodeji ci neprodeji zbrani cizim zemim, nebot prodej je v nasem narodnim zajmu a potrebujeme, aby to tak lide a politici umeli hrde rici a obhajit si to.<

Nevidím rozumný důvod vyvážet např radary Věra zemím jako Irán nebo Čína které ohrožují jiné země.

>Rovnez tak nepotrebujeme podporovat cirkve, sekty a podivna spolecenstvi (obec zidovska, napriklad), jejichz zajmy jsou v diametralnim rozporu se zajmy ceske republiky, cize nevidim duvod je financne ani medianlne podporovat.<

Proč jsou zájmy obce židovské v diametrálním rozporu se zájmy ČR. A co církev katolická a co jehovisti?

>Nemluve o tom, ze je v ceskem narodnim zajmu, aby kontrola strategickych podniku, odvetvi a mezi toto se radi i media - podlehala cechum a ne cizincum.<

Podle mne je důležitá existence kvalitní veřejnoprávní televize která bohužel v Česku neexistuje. Pokud jde o privátní média je celkem jedno jestli je vlastní Čech nebo cizinec ale osobně mi přijde lepší varianta když média vlastní cizinec nezávislý na vládě než domácí podnikatel spojený
s establishmentem.

>beru stav jaky byl na konci 60-tych let, kdy se z Spanelska stala opravdu fesacka diktatura, jen co je pravda - od ni by se mohl Pinochet a Saddam jen ucit. Doporucuji trosku vice studia debatoveneho subjektu<

Když Bunuel v roce 1961 natočil Viridianu tak mu ji frankistická cenzura zakázala http://www.imdb.com/title/tt0055601/ v ČSSR se tehdy točili filmy pomerně kritické k režimu bez státních zásahů. Samozřejmě to se změnilo po roce 1969. Trestnost homosexuality byla v ČSSR zrušena taky počátkem 60.let ve Španělsku až po Francově smrti. O Francovi vyšli v češtině v posledních letech dvě tlusté bichle.

76098

30.10.2005 16:05

RE: Hanba

A. 85.?.?.?

Reakce na 76098

> ...osobně mi přijde lepší varianta když média vlastní cizinec nezávislý na vládě než domácí podnikatel spojený s establishmentem.


Aneb jak řekl jeden politik, stejné národnosti jako zmíněný cizinec, vlastnící většinu "českých" novin a periodik: „Co nedokázali v dobytí Evropy naši otcové tanky, to jsme dokázali my silou ekonomickou.“ Jen dodejme, že v Čechách jim k tomu v mnoha případech opět dopomohla novodobá pátá kolona. A propaganda stále kvete, notně hnojena... a Sudetoněmecký landsmančaft v Praze s ní.

S trodasem nelze než souhlasit.

76169

31.10.2005 11:56

RE: Hanba

hmm 62.?.?.?

Reakce na 76098

>
>Nevidím rozumný důvod vyvážet např radary Věra zemím jako
>Irán nebo Čína které ohrožují jiné země.

Jake zeme ohrozuje Cina ? Tedy pomineme-li Tibet, ktery je zabran jiz nekolik desitek let. Ohrozuje snad Cina jine zeme mene nez USA ? Iran je neco jineho, proto michat Iran a Cinu z tohoto hlediska je asi jako michat Slovensko a Zimbabwe.

>Proč jsou zájmy obce židovské v diametrálním rozporu se
>zájmy ČR. A co církev katolická a co jehovisti?
Protoze je to zajmnova skupina, ktera ma delat vse pro rozvoj teto skupiny, klidne i proti zajmum jinych obcanu CR. Take proto ma byt odluka cirkve od statu. A tyka se to jehovistu, katoliku, protestantu, zidu proste vsech ..

>Podle mne je důležitá existence kvalitní veřejnoprávní
>televize která bohužel v Česku neexistuje. Pokud jde o
>privátní média je celkem jedno jestli je vlastní Čech nebo
>cizinec ale osobně mi přijde lepší varianta když média
>vlastní cizinec nezávislý na vládě než domácí podnikatel
>spojený
>s establishmentem.
Souhlas

76258

31.10.2005 21:00

RE: Hanba

kema 207.?.?.?

Reakce na 76258

>Jake zeme ohrozuje Cina ? Tedy pomineme-li Tibet, ktery je zabran
>jiz nekolik desitek let. Ohrozuje snad Cina jine zeme mene nez
>USA ? Iran je neco jineho, proto michat Iran a Cinu z tohoto
>hlediska je asi jako michat Slovensko a Zimbabwe.

Krome okupovaneho Tibetu napriklad demokratickou Indii nebo demokraticky Tchaiwan. A podporuje zlocineckou Severni Koreu.
Neni duvod, proc by clenska zeme NATO mela prodavat supertajnou techniku do komunisticke diktatury.

76310

1.11.2005 12:24

RE: Hanba

Jiří Táborský 213.?.?.?

Reakce na 76310

>Neni duvod, proc by clenska zeme NATO mela prodavat supertajnou
>techniku do komunisticke diktatury.

Mno, tomu důvodu se říká byznys. Já zase nerozumím tomu, proč by jen ČR nemohla prodávat zbraně, nebo dokonce vysloveně obranné zbraně, když jiné země různým totalitním režimům dodávají zbraně hromadného ničení.

Krásný příklad "byznysu" byl, když Havel na žádost USA zrušil dodávku 300 tanků pro Pakistán a Pakistánu obratem prodaly svoje tanky USA. Československé tanky potom rezatěly několik let na lodi, plavící se jak Bludný Holanďan kolem světa.

76375

31.10.2005 19:27

RE: Hanba

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 76098

Emo, bud se zacneme bavit jako dospeli, nebo z toho bude jen trapna prestrelka. Copak nechapete duvody prodeje Very? Vazne jste male dite? Tak po lopate. Je to v nasem narodnim zajmu, protoze a) finance b) vstup na vojenske trhy (vice statu bude mit zajem, kdyz bude Iran ci Cina spokojen) c) vytvoreni rovnovahy proti US agresi v prostoru strategicke dulezitosti (naleziste ropy)
Pokud chcete vest diskuzi a ne prestrelku, nenutte me, prosim, k vysvetlovani kazdeho obratu. Mam tu jen 3 000 znaku a casu nemam neomezene.

Zajmy obce zidovske sleduji zajmy financni (jak Cesky stat pumpnout o co nejvic) a zajmy svych clenu (penize) a zajmy Izraele (pryc s revizionity), cize jsou jednoznacne v rozpor s Ceskymi narodnimi zajmy. Totez plati o dalsich cirkvich a spolcich az sektach. To jsem preci jasne napsal a je to evidentni [oči v sloup]

Je otazkou, jestli typicky (viz svet) zidy vlastnena media splnuji vyse rozumna kriteria. Ja se domnivam, ze ne, a ze verejnopravni TV musi "vlastnit" stat s tim, ze jeji prijmy jsou prime - z koncesionarskych poplatku - a tim padem je to nezavisla instituce, jenz muze stat kritizovat jak chce, aniz by to ohrozilo jeji prijmy. Pokud mate lepsi reseni, sem s tim.

Co se Franka tyce, ja netvrdil ze to bylo neco, co bychom meli nasledovat. Jenze u nas se za natoceni neceho, co neproslo cenzurou zaviralo, ztracely se mista a nicily se zivoty vsem v rodine a ba i pribuzenstvu. Jeho film byl ostatne uveden v jinych statech, kde se na nej obcane Spanelska jeli podivat. Big deal.
Trestnost homosexuality by tu Zorba urcite privital a tenkrat byly pobobne nalady, cize... Dneska maji registrovane partnerstvi a jsou dale nez my. Co k tomu dodat? [zmaten]

76303

29.10.2005 23:36

RE: Hanba

Druid 84.?.?.?

Reakce na 76077

>Potrebujeme, abychom se nebavili o prodeji ci neprodeji zbrani cizim zemim, nebot prodej je v nasem narodnim zajmu a potrebujeme, aby to tak lide a politici umeli hrde rici a obhajit si to.

Muzete to trochu upresnit? Ktere zbrane a ktere zemi? A pred kym si to mame obhajovat?

76116

31.10.2005 19:36

RE: Hanba

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 76116

Vzpominene Very Iranu a Cine, rucni zbrane Iraku, Iranu a pod. statum (take neco do Afriky, tusim) jsme prestali dodavat (trhy okamzite zaplnili amici) dik Havlovi a tak by se dalo pokracovat.

Pred kym? Levicacko-sionistickymi politiky, pseudo humanisty a pred USA.

76305

31.10.2005 20:52

RE: Hanba

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 76305

>Vzpominene Very Iranu a Cine, rucni zbrane Iraku, Iranu a pod. statum (take neco do Afriky, tusim) jsme prestali dodavat (trhy okamzite zaplnili amici) dik Havlovi a tak by se dalo pokracovat.

Pred kym? Levicacko-sionistickymi politiky, pseudo humanisty a pred USA.<

Trodasi nemel nesmysly. Trhy těžko mohli zaplnit Amici když zmíněné země jsou embargovány Čína od masakru na Tchianmen a Irán od islámské revoluce 1979.
Holt po listopadu 89 se zásadně změnila zahraničněpolitická orientace tehdy ještě Československa a tak se přestalo vyvážet do všech těch Lybii, Sýrii a KLDR a dalších předtím spřátelených režimů. Já v tom nevidím žádnou tragédii. Kdesi jsem četla že např Dánsko dává před obchody s rudými zločinci z Číny přednost obchodování s Tchaj-wanem kde je liberální demokracie. Nevím proč bychom se nemohli chovat stejně. A to nemluvím o cílené likvidaci unikátní civilizace v Tibetu.
Btw: Co je to ten "pseudohumanismus" mám dojem že podobný termín se používá jen v Česku. Čulík v Blistech kdysi psal že v britském politickém diskursu je tento termín neznámý. Zkusím se ještě podívat do Googlu. [mrknutí jedním okem]

76308

1.11.2005 0:32

RE: Hanba

Druid 84.?.?.?

Reakce na 76305

Trodasi, vy si opravdu myslite, ze je pro nas vyhodne prodat Veru Cine nebo Iranu? Kolik si myslite ze jich koupi? Tipoval bych, ze jim bude stacit jedna. Ty ostatni si uz udelaji sami. Potencialnim protivnikum se neprodavaji nove zbrane to by bylo ponekud netakticke.

76320

2.11.2005 16:26

RE: Hanba

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 76320

potencialni protivniky z nich dela nase patolizalska vlada vrtici ohonem pri magickem slove "terorismus" a coby cica se otirajici o nohy pohlavaru NWO. A pritom to muzou byt nasi pratele ci spolupracovnici.

76543

2.11.2005 17:26

RE: Hanba

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 76320

>Potencialnim protivnikum se neprodavaji nove zbrane to by bylo
>ponekud netakticke.

Čína není žádný potenciální protivník, ale významný a vysoce perspektivní obchodní partner.
Tím nemám na mysli jejich současné dodávky hadrů a bot, ale skutečnost, že již vlastní skoro polovinu bušistánu.

76547

2.11.2005 19:35

RE: Hanba

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 76547

to jsem nevedel,zajimava informace. Nevite co konkretne? Napr. ktere sfery ap.?

76567

2.11.2005 19:56

RE: Hanba

leho 160.?.?.?

Reakce na 7

>to jsem nevedel,zajimava informace. Nevite co konkretne? Napr.
>ktere sfery ap.?

Karel jako obvykle keca...

76570

28.10.2005 23:03

Honby za proslejma registracema

jozin z bazin 128.?.?.?

...jsou jednim z nejdulezitejsich zdroju policejnich financi. Nemenej nahodou ty registracni znamky cas vod casu barvu pane Stwora aby to pan policajt na dalku poznal?

Musim Vam rict ze kdybyste demonstroval za kazdyho nestastnika co ma nesmyslny pravni problemy, nic jinyho byste nedelal. A kdyby na Vas lez strach z kazdyho toho nesmyslnyho pravniho problemu co si lidi dokazali uhnat, to byste se musel snad splachnout do zachoda.

75961

29.10.2005 11:49

RE: Honby za proslejma registracema

IVAn 85.?.?.?

Reakce na 75961

>...jsou jednim z nejdulezitejsich zdroju policejnich financi.
>Nemenej nahodou ty registracni znamky cas vod casu barvu pane
>Stwora aby to pan policajt na dalku poznal?

>
>Musim Vam rict ze kdybyste demonstroval za kazdyho nestastnika co
>ma nesmyslny pravni problemy, nic jinyho byste nedelal. A kdyby
>na Vas lez strach z kazdyho toho nesmyslnyho pravniho problemu co
>si lidi dokazali uhnat, to byste se musel snad splachnout do
>zachoda.

Známka o technické kontrole má barvu červenou, známka o emisní zkoušce má barvu modrou - nemění se (na rozdíl od dálničních známek). Ta kontrola je skutečně podivná, zvláště uvážíme-li, kolik "netechnických" škodovek a žigulů s černým osazenstvem české silnice brázdí [zmaten]

76042

29.10.2005 12:08

RE: Honby za proslejma registracema

IVAn 85.?.?.?

Reakce na 76042

Omlouvám se, tok myšlenek byl tentokrát rychlejší než psaní - samozřejmě emise jsou zelené [smích]

Jinak to vypadá, že cenzor na Novinkách zrušil diskusi na toto téma docela (nebo nějaký hacker z JDL) [mrknutí jedním okem]

76045

29.10.2005 12:12

RE: Honby za proslejma registracema

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 76042

>Známka o technické kontrole má barvu červenou, známka o
>emisní zkoušce má barvu modrou - nemění se (na rozdíl od
>dálničních známek). Ta kontrola je skutečně podivná,
>zvláště uvážíme-li, kolik "netechnických" škodovek a
>žigulů s černým osazenstvem české silnice brázdí [zmaten]

Emisní známka je zelená,jen pro úplnost.

Jinak by mohli chlupatí zjistit prošlou technickou třeba dalekohledem,ale to začíná být postavené na hlavu.Každopádně co tu někdo psal o tom,že se to dá zjistit přes registr-to je hloupost.STK a emise jsou naprosto nezávislé na registrech.Dostanete akorát razítko do techničáku,nálepku a protokol o provedení STK,nic víc.
Je fakt,že to zní zvláštně,že si toho bystré policejní oči všimly,ale myslím,že je asi zbytečné to brát do hloubky,člověk může být pak přehnaně paranoidní.

76046

29.10.2005 23:42

RE: Honby za proslejma registracema

Druid 84.?.?.?

Reakce na 76046

>Dostanete akorát razítko do techničáku,nálepku a protokol o provedení STK,nic víc.

...na to bych byt vami rozhodne nespolehal [mrknutí jedním okem]

76117

28.10.2005 23:04

nevím

kingpapaya kingpapaya (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

ze spousty maličkostí mohou vzniknuot velký starosti.fašounů taky nebyli na začátku miliony a rakovina kůže je taky na začátku bezvýznamná skvrnka.
je dobře ,když se ukazuje na stádo nácků ,většinu jsou to slaboši,co se rádi svezou v davu a kamery je odstraší-co by na to řekl v pondělí šéf-haha.určitě je to lepší,než když na koncertě skinů a nácků policajti stojí a je jim to jedno.

75962

28.10.2005 23:06

autore, JSTE VELKÝ HRDINA !!!

Martin 217.?.?.?

"Původně jsem se chystal na demonstraci také vyrazit. Nakonec jsem nešel. Dostal jsem strach. Strach z televizních kamer a z kamer policistů (v uniformách i v civilu)."

Stejně Vás znají a kromě toho máte kanadský pas.

"Takže jsme nakonec místo demonstrace vyrazili se známou do centra Prahy na nákupy."

Takhle si v Praze zashopovat,to je velkej požitek.

Popis zpráv, - nejsme blbí,koukáme taky,závěry si umíme vytvořit sami.

"Pocit, že… že jsme se také provinili zločinem závadného myšlení, stejně jako pan Zündel, …že policie to ví, …že se nějak dozvěděla, co si myslíme, …že nás v zápětí obviní z podpory nacismu a zavřou."

Na léčbu fobií se specializuje Dr.David, současný ředitel léčebny Bohnice a bývalý ministr zdravotnictví. Ve svém oboru kapacita.

"Náhoda? Ano, samozřejmě, že náhoda. Ale podivný pocit nejistoty zůstal. Máme strach. Všichni, kteří nějak vybočují z řady. A o to jde. Daří se jim to. Vyhrávají. My prohráváme. Dále už nemám co říct."

Pane, už z těch konspirací blbnete, začněte se věnovat něčemu užitečnějšímu.

75963

28.10.2005 23:27

Cenzura na novinky.cz opet zavalela.

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Zrusili mi k diskuze pod Zundelem prispevek.
http://www.novinky.cz/domaci/68415

A ne, pratele, nevyzival jsem v nem Hitlera. Neobouval jsem se do zidu, ani do cikanu, nic takoveho. Byl to VELMI slusny, az politicky korektni prispevek.

Bylo v nem uvedeno, ze si to media trosku popletli, nebot demonstrace nebyla neofasounu, ale PROTI FASISMU, jelikoz Zundel byl v Kanade veznen protipravne, bez udani duvodu a bez kontaktu s okolim a ze takove praktiky zavaneji fasismem, jenz rovnez zacal zaviranim lidi bez pravnich duvodu. Prispevek behem 1h 30min pozde ve statni svatek vecer zmizel.

Co si o tom mam myslet?
Chapal bych, kdybych mel nick typu "Hail Hitler" a volal po obnove plynovych komor, a aby nezapomneli na cikany - takove prispevky tam najdete v diskuzi a zustaly tam.
Seriozni prispevek do diskuze zmizel, protoze vyjadril nazor, ze jestlize tu neco smrdi fasismem, tak je to jednani vlad Kanady a Nemecka. O US radeji nemluvim, tam si nasli proslou VISU, coz normalne nikoho roky nevzrusuje ani u nelegalu, ani u "green card" pracovniku... [zahanbení]

Proc je diskuze takto ostrizim okem sledovana a prispevky ruseny?

To mam jako zacit verit na zidovske spiknuti, kontrolu medii a opravdu privolavat Armagedon na zidy, nebo co uz? To si ze me snad delaji srandu... Pridal jsem dalsi prispevek a uvidime, kurna uz. [naštvaný]

75968

28.10.2005 23:45

RE: Cenzura na novinky.cz opet zavalela.

detergent 194.?.?.?

Reakce na 75968

Sleduju tu diskusi už od večera a padají tam zajímavé názory. Bohužel ty nejzajímavější taky zhruba do hodiny mizí. Ještě bude veselo. [smích]

75975

29.10.2005 11:55

RE: Cenzura na novinky.cz opet zavalela.

IVAn 85.?.?.?

Reakce na 75968

Ano, mám podobnou zkušenost - příspěvek do diskuse na Novinkách neprošel vůbec, týkal se mého názoru, že jde o řízenou diskuzi a většina zde diskutujících jsou prvokatéři z JDL, kteří vedou téma svým směrem od podstaty věci. Očekávám také velký spád událostí [překvapení] [překvapení] [překvapení]

76044

29.10.2005 19:29

RE: Cenzura na novinky.cz opet zavalela.

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 76044

Spad nastal. Diskuze byla zrusena a nazdar.

76084

29.10.2005 0:56

Anti -zidi na Montrealske universite.

Peter Veliky 70.?.?.?

Par lisi zde poukazovalo nato jak ty oholene lebky v Praze (foto bylo umistnene v Lidovkach) mirumilovne demeonstrovali a chovali se pomalu jako dustojni otci. Tez poukazovali nato jak jsou zide na priklad v Kanade ochranovani a priviligovani.
V Montrealu na universite mel vystoupit na pozvani zidovskych studentu byvaly ministersky predseda Izraele Nentayahu. Muhamedansti studaci v Montrealu ho vypiskali na chodniku a nasilne mu zamezili vstup do university. Kanadska policie a president university tedy prednasku zrusili. Ustoupili muhamedanum. Pak nam zde neco vykladejte jak jsou zide v Kanade protektovani a tolerovani.
Ja vidim neco jineho.

75993

29.10.2005 5:36

RE: Anti -zidi na Montrealske universite.

hostující 85.?.?.?

Reakce na 75993

Podívejte,pro ty muhamedy je Nentayahu nepřítel.Něco jako terorista. A teď si představte ten rachot,kdyby muhamedi tam pozvali přednášet třeba Ussámu bin Ládina ! [velký smích]

76023

29.10.2005 5:40

RE: Anti -zidi na Montrealske universite.

zap 65.?.?.?

Reakce na 75993

"Pak nam zde neco vykladejte jak jsou zide v Kanade protektovani a tolerovani."
--------------------------------------------------------------------

Na urovni financnich instituci si proti nim neskrtnete. A muzete mit deset milionu, jste pro ne stale nic. Sice o neco vetsi nic, ale stale nic. [mrknutí jedním okem]

76024

29.10.2005 6:44

RE: Anti -zidi na Montrealske universite.

leho 66.?.?.?

Reakce na 75993

Totéž se stalo Bibimu Netanyahu na slavné komunistické univerzitě v Berkeley. Je téměř neuvěřitelné, jak mají bolševici v Berkeley plnou hubu keců o svobodě slova a toleranci, ale jenom pro ty, se kterými oni souhlasí. Že bych něco podobného už zažil v takové malé nedůležité zemičce někde ve středu Evropy?

76027

29.10.2005 20:48

RE: Anti -zidi na Montrealske universite.

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 75993

>Par lisi zde poukazovalo nato jak ty oholene lebky v Praze (foto bylo umistnene v Lidovkach)<

Mám dojem že to foto nebylo ze včerejší demonstraci. Zřejmě to mají někde v archivu a vždycky když je nějaká taková akce tak to vytáhnou.

76096

30.10.2005 3:48

RE: Anti -zidi na Montrealske universite.

kema 207.?.?.?

Reakce na 75993


>V Montrealu na universite mel vystoupit na pozvani zidovskych
>studentu byvaly ministersky predseda Izraele Nentayahu.
>Muhamedansti studaci v Montrealu ho vypiskali na chodniku a
>nasilne mu zamezili vstup do university. Kanadska policie a
>president university tedy prednasku zrusili. Ustoupili
>muhamedanum. Pak nam zde neco vykladejte jak jsou zide v Kanade
>protektovani a tolerovani.
>Ja vidim neco jineho.

Videl jsem o cele udalosti zajimavy film na Document Channel.
Muslimsti studenti spojeni s levicaky zdemolovali tehdy cast univerzity.
Jenze za par mesicu tihle stejni lide kandidovali do studentske samospravy a dostali ve volbach na prdel od umirnenych studentu kteri mezi sebou meli (hruzo hruzouci !!!) Zidy. [smích]

76135

29.10.2005 2:20

Hrstka odvaznych ?

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

>Demonstrace se zůčastnilo padesát až osmdesát odvážných, o kterých se >všechna česká média jednoznačně vyjádřila jako o neonacistech.

V cem spociva jejich odvaha. On jim nekdo ublizoval, nebo jim neco hrozilo?

76010

29.10.2005 19:22

RE: Hrstka odvaznych ?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 76010

http://1.im.cz/n/photo//05/98/12vvndf-gallerylarge.jpg

Co jim hrozilo? Treba zatceni jakymisi neuniformovanymi policisty, viz obrazek jenz ukazuje dle novinek:

Policisté odvádějí jednoho účastníka shromáždění neonacistů.
foto: PRÁVO/Petr Hloušek

76079

29.10.2005 19:32

RE: Hrstka odvaznych ?

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76079

>Co jim hrozilo? Treba zatceni jakymisi neuniformovanymi
>policisty, viz obrazek jenz ukazuje dle novinek:

Hm, a za hodinu uz ten zatceny sedi v hospode a pinda nesmysly o svem hrdinstvi. Hlavne, ze ten hrdina schovava tvar pred fotografem. To jediny co mu hrozi je, ze by ho nekdo znamy mohl poznat a dat mu pekne do drzky.

76085

29.10.2005 21:41

RE: Hrstka odvaznych ?

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76085

Hm, a za hodinu uz ten zatceny sedi v hospode a pinda nesmysly o svem hrdinstvi. Hlavne, ze ten hrdina schovava tvar pred fotografem.

To jediny co mu hrozi je, ze by ho nekdo znamy mohl poznat a dat mu pekne do drzky
_____________________________________________

No jasny, co muze z takove Blatnikove "hlavy" vzejit - jen nasili a nasili je fasismus a Blatnik je kdo ......... ??

76100

29.10.2005 21:46

RE: Hrstka odvaznych ?

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 76100

No kdo asi je - jedině že fašista !! [velký smích]

76102

29.10.2005 22:04

RE: Trochu mimo

Gdosy 85.?.?.?

Reakce na 76102

Ahoj Petge. Tak jak se vydařila cesta za poznáním. Psal jste tuším cosi o potopě?

76108

29.10.2005 21:48

RE: Hrstka odvaznych ?

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76100

>No jasny, co muze z takove Blatnikove "hlavy" vzejit - jen nasili
>a nasili je fasismus a Blatnik je kdo ......... ??

Nevim kdo je Blatnik pane Lev a je mi jedno co vychazi z jeho hlavy, ale za sebe vam mohu rici, ze jsem se zadne demonstrace v zivote nezucastnil a nezucastnim. Prenecham to debilum, kteri maji sklony k nasili a snazi se touto nasilnou formou vnucovat svoji vuli vetsine. To je smysl demonstraci i tech zdanlive pokojnych.

76103

29.10.2005 22:14

RE: Hrstka odvaznych ?

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76103

Nevim kdo je Blatnik pane Lev a je mi jedno co vychazi z jeho hlavy, ale za sebe vam mohu rici, ze jsem se zadne demonstrace v zivote nezucastnil a nezucastnim. Prenecham to debilum, kteri maji sklony k nasili a snazi se touto nasilnou formou vnucovat svoji vuli vetsine. To je smysl demonstraci i tech zdanlive pokojnych.
___________________________________________

Blatnik jste vy a k tomu jeste pomixovany s Hurvinkem a nehrejte si zde na schovavanou ............... no a co se tyce demonstraci ?! tak to je veliky pilir demokracie pane Blatniku. Jenomze u vas je slovo "demokracie" chapano jako u nas slovo - totalita ! ze ano ....

............. debilum, kteri maji sklony k nasili a snazi se touto nasilnou formou vnucovat svoji vuli vetsine.

To pisete vy ?!? pane Blatniku ?? Ja bych nikdy nepredpokladal, ze k sobe budete tak kriticky ...... a k tomu jeste verejne [oči v sloup] a na Zvedavci [překvapení] tak tomu se rika "gol" Blatniku.

76109

30.10.2005 0:25

RE: Hrstka odvaznych ?

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76109

>Blatnik jste vy a k tomu jeste pomixovany s Hurvinkem a nehrejte
>si zde na schovavanou

No kdyz myslite, ja vam to vyvracet nebudu. Na schovavanou si zde se svym inkognitem hrajete vy, ne ja. Moje jmeno a e-mail je pod kazdym mym prispevkem. Vase ani pod jednim. Tak klidne jdete demonstrovat, ze to neni pravda.

>............... no a co se tyce demonstraci
>?! tak to je veliky pilir demokracie pane Blatniku.

Shromazdeni nekolika desitek holych lebek a holych zadku je pilirem demokracie pro vas, ne pro mne. Proto to tak s vami vypada, pane Lev. Vy uz vubec nevite proti cemu, s kym a za co protestujete. Vy se jen jako otrok pripojujete ke vsemu spatnemu. Tak si tu svoji demokracii ve zdravi uzivejte, ja si budu uzivat tu svoji. Ta ovsem s tou vasi nema vubec nic spolecneho. Klidne si prozijte zbytek zivota v debilnich demonstracich usmrkanych pankacu, jako byla ta prazska, me to bude jen tesit. Vy si proste nedokazete priznat, ze to shromazdeni na podporu nacisty Zundela skoncilo stoprocentnim fiaskem. Tak se smazte pekne ve vlastni stave. Kazdy soudny clovek se nad vasim "rozhledem" jen bavi.

>Jenomze u vas
>je slovo "demokracie" chapano jako u nas slovo - totalita ! ze
>ano ....

Totalitni rezimy, nacismus, terorismus , zlocin a jejich vedouci predstavitele zde verejne obhajujete vy, ne ja, tak jdete se svejma kecinkama k Brdeckum.

>To pisete vy ?!? pane Blatniku ?? Ja bych nikdy nepredpokladal,
>ze k sobe budete tak kriticky ...... a k tomu jeste verejne
>[oči v sloup] a na Zvedavci [překvapení] tak tomu se rika "gol" Blatniku.

Kez byste vy byl k sobe alespon minimalne kriticky pane blabolil. Krome kopirovani vet druhych a nesmyslneho zvatlani, vztekani a nadavani jste na Zvedavce jeste nic neprinesl. Co se tyce golu, tech tu vidim dost a temer vsechny ve vasi siti, tak ze sebe klidne dal delejte veseleho pana. Kazdymu je stejne jasny, ze jste v jednom kuse nasranej.

76121

30.10.2005 4:17

RE: Hrstka odvaznych ?

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76121

Nepotrebuji Hurvinku Blatniku tolik psanych slov, ktere jste snesl na moji hlavu. Vidim, ze se potrebujete s nekym pobavit, ale ja se s vama a s Peshmerkou, tluchubou bavit nepotrebuji - skutecne ne !

Co se tyce "demokracie" a "demonstrace" , tak o tom si jeste jednou prectete muj predesly ( vam !! ) prispevek. Nikde jsem neuvedl, ze souhlasim s nejakou "demonstraci" !! Takze štěkáte a močíte, na špatnej strom Hurvinku, i kdyz demonstrace jsou demokraticke, ze ano Blatniku [velký smích] Za vasi totality jsme si mohli nechat o demonstracich snit. Akorat jste nas nechali Blatniku "demonstrovat" na Prvniho maje, ze ano .....

76139

30.10.2005 8:46

RE: Hrstka odvaznych ?

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76139

(Příspěvek zrušen. Začínáte být nechutně osobní. Urážíte.)

76152

30.10.2005 9:53

RE: Hrstka odvaznych ?

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76152

>(Příspěvek zrušen. Začínáte být nechutně osobní.
>Urážíte.)

Nikoliv pane Stwora, v tom prispevku jsem upozornoval pana Lva slusnou formou, ze urazi, a je osobni on a ne ja. Tak to neprekrucujte. Nebylo v nem nic nechutneho, ani urazliveho.

76157

30.10.2005 9:29

RE: Hrstka odvaznych ?

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 76103

ze jsem se zadne demonstrace v zivote nezucastnil a nezucastnim. Prenecham to debilum, kteri maji sklony k nasili a snazi se touto nasilnou formou vnucovat svoji vuli vetsine. To je smysl demonstraci i tech zdanlive pokojnych.
----------------------------------------------------------------------

Koukám, že pan Blahník zdatně kopíruje Kojzara z Rudého práva
[cool]

76156

31.10.2005 7:48

RE: Hrstka odvaznych ?

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76156

>Koukám, že pan Blahník zdatně kopíruje Kojzara z Rudého
>práva

To se klidne vykoukejte, Rude pravo nectu a Kojzara neznam. To je nejaky vas oblibenec?

76236

1.11.2005 23:48

RE: Hrstka odvaznych ?

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 76236

>>Koukám, že pan Blahník zdatně kopíruje Kojzara z Rudého
>>práva
>
>To se klidne vykoukejte, Rude pravo nectu a Kojzara neznam. To je
>nejaky vas oblibenec?

Tak to je něco jiného.Máte to v krvi.

76448

2.11.2005 3:07

RE: Hrstka odvaznych ?

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76448

>Koukám, že pan Blahník zdatně kopíruje Kojzara z Rudého
>práva

>To se klidne vykoukejte, Rude pravo nectu a Kojzara neznam. To
>je

>nejaky vas oblibenec?
>
>Tak to je něco jiného.Máte to v krvi.

Skoda odplivnout, natoz odpovidat.

76455

30.10.2005 19:21

RE: Hrstka odvaznych ?

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 76100

>Hm, a za hodinu uz ten zatceny sedi v hospode a pinda nesmysly o
>svem hrdinstvi. Hlavne, ze ten hrdina schovava tvar pred
>fotografem.

>
>To jediny co mu hrozi je, ze by ho nekdo znamy mohl poznat a
>dat mu pekne do drzky

>_____________________________________________
>
>No jasny, co muze z takove Blatnikove "hlavy" vzejit - jen nasili
>a nasili je fasismus a Blatnik je kdo ......... ??Blatnik má Lve bohužel pravdu. Pokud ten mladík fyzicky nenapadl policisty, tak s ním pouze sepíšou protokol a čau pipi.

76188

30.10.2005 21:53

RE: Hrstka odvaznych ?

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76188

Blatnik má Lve bohužel pravdu. Pokud ten mladík fyzicky nenapadl policisty, tak s ním pouze sepíšou protokol a čau pipi.
________________________________________________

Dášo, všichni si myslí, že mají "pravdu". I serioví vrazi [mrknutí jedním okem]

A to, že jste napsala, že Blatník: "má bohužel pravdu", tak ji bohuŽel má a ne, bohuDík !!

Promiňte mi Dášo, ale ztratila jste pointu mé odpovědi a smysl na tuto Blatníkovu větu:

"To jediny co mu hrozi je, ze by ho nekdo znamy mohl poznat a
dat mu pekne do drzky"


No a tím "známým" by mohl i být pán Hurvínek Blatník, který nenávidi demonstrace všeho druhu a plete si demokracii s totalitou.


76202

31.10.2005 1:24

RE: Hrstka odvaznych ?

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76202

>Promiňte mi Dášo, ale ztratila jste pointu mé odpovědi a
>smysl na tuto Blatníkovu větu:

Pointu jste ztratil od prvniho okamziku vy pane Lev. To proto, ze se nevenujete, tomu co pisi ti, ktere nenavidite a hned se vrhate do boje.
Pointa je v tom, ze v demonstrujicich fasistech na rozdil od pana Stwory nevidim zadne hrdiny. Ve state, kde nedokazou potrestat ani pedofilniho vraha, se asi tomu pankacovi stane co? Velky prd mily pane. A to ma byt hrdinstvi?

>"To jediny co mu hrozi je, ze by ho nekdo znamy mohl poznat a
>dat mu pekne do drzky"
>No a tím "známým" by mohl i být pán Hurvínek Blatník,
>který nenávidi demonstrace všeho druhu a plete si demokracii s
>totalitou.

Zase kecate, nikde jsem nenapsal, ze nenavidim demonstrace "vseho druhu". Nez zacnete priste zase kecat, tak si napred poradne prectete co kdo napsal a co tim mysli. Co se tyce toho typka co vedou policajti, tak na toho bych nesah ani kolejnici.

76219

31.10.2005 4:43

RE: Hrstka odvaznych ?

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76219

dnes 1:24
RE: Hrstka odvaznych ?

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?
Reakce na 76202

Zase kecate, nikde jsem nenapsal, ze nenavidim demonstrace "vseho druhu". Nez zacnete priste zase kecat, tak si napred poradne prectete co kdo napsal a co tim mysli. Co se tyce toho typka co vedou policajti, tak na toho bych nesah ani kolejnici.

A co je tohle Hurvinku ?:
VVVVVVVVVVVVVV

Demonstrace je shromazdeni luzy, ktera nema nic jineho na praci, nez delat bordel, rabovat a zvanit nesmysly, ktere normalniho cloveka nezajimaji. Plati je danovi poplatnici. I ty skody co nadelaji. Nejsou k nicemu, nic neresi.
Prave naopak. Zucastneni si proti sobe pouze postvou verejnost. Navic shromazdeni nekolika desitek zblblych neonacistu nelze povazovat za demonstraci, je to jen mizerne organizovana propaganda nacku"
.

Blahnik 29.10.05 19:47*

Vite co Blatniku, vy me vylozene unavujete. Bezte se pobavit na NEzvedavce, tam vas vsichni pochopi - so long

76226

31.10.2005 7:45

RE: Hrstka odvaznych ?

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76226

>Zase kecate, nikde jsem nenapsal, ze nenavidim demonstrace "vseho
>druhu". Nez zacnete priste zase kecat, tak si napred poradne
>prectete co kdo napsal a co tim mysli. Co se tyce toho typka co
>vedou policajti, tak na toho bych nesah ani kolejnici.

>A co je tohle Hurvinku ?:

>*Demonstrace je shromazdeni luzy, ktera nema nic jineho na
>praci, nez delat bordel, rabovat a zvanit nesmysly, ktere
>normalniho cloveka nezajimaji. Plati je danovi poplatnici. I ty
>skody co nadelaji. Nejsou k nicemu, nic neresi.
>Prave naopak. Zucastneni si proti sobe pouze postvou verejnost.
>Navic shromazdeni nekolika desitek zblblych neonacistu nelze
>povazovat za demonstraci, je to jen mizerne organizovana
>propaganda nacku"
.

Tam je nekde napsano, ze nenavidim demonstrace vseho druhu? To asi neumite cist. Dik, ze jste se z kecani usvedcil sam. A ze byste pochopil co jsem vlastne napsal v to ani nedoufam.

>Vite co Blatniku, vy me vylozene unavujete. Bezte se pobavit na
>NEzvedavce, tam vas vsichni pochopi - so long

Kdyz vas unavuju, tak to nectete, uz jsem vam to rikal vickrat. K tomu abyste reagoval na to co jsem napsal vas nenutim, tak co se vtirate? A pobavit se muzeme kdekoliv, jestli mate dost odvahy vlezt nekam, kde vas nechrani cenzura.

76235

31.10.2005 18:23

RE: Hrstka odvaznych ?

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 76202

>Blatnik má Lve bohužel pravdu. Pokud ten mladík fyzicky
>nenapadl policisty, tak s ním pouze sepíšou protokol a čau
>pipi.

>________________________________________________
>
>Dášo, všichni si myslí, že mají "pravdu". I serioví vrazi
>[mrknutí jedním okem]

>
>A to, že jste napsala, že Blatník: "má bohužel pravdu", tak
>ji bohuŽel má a ne, bohuDík !!

>
>Promiňte mi Dášo, ale ztratila jste pointu mé odpovědi a
>smysl na tuto Blatníkovu větu:

>
>"To jediny co mu hrozi je, ze by ho nekdo znamy mohl poznat a
>dat mu pekne do drzky"
>
>No a tím "známým" by mohl i být pán Hurvínek Blatník,
>který nenávidi demonstrace všeho druhu a plete si demokracii s
>totalitou.

a.) omlouvám se Blahnikovi za překlep v jeho jménu (nebyl to úmysl)
b.) z fotky nepoznám jestli ti policisté(?) vedou neonacistu, nebo jejich odpůrce.
c.) konstatování bylo obecné. Pokud je to neonacista a dával to najevo, tak to ještě nemusí nutně znamenat jeho potrestání-bohužel.
d.) v tomto kontextu pak skutečně může platit to co napsal Blahnik.
e.) já si také nemyslím, že demonstrace může cokoliv změnit. Taková žaloba u Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburgu, kde by byl žalován Německý stát pro porušování základních práv a svobod pana Zundela, to bylo jiné kafe. Navíc by celou kauzu postavila do jiného světla. Tím samozřejmě netvrdím, že s panem Zundelem souhlasím, ale i on má nějaká práva a nikdo, (tím méně státní orgány) mu je nesmí upírat.

76296

1.11.2005 2:57

RE: Hrstka odvaznych ?

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76296

>a.) omlouvám se Blahnikovi za překlep v jeho jménu (nebyl to
>úmysl)

To je OK. Je to jenom nick, mohl jsem si treba zvolit i Blatnika. Kdyz na tom pan Lev bude trvat, rad to pro nej udelam.

>b.) z fotky nepoznám jestli ti policisté(?) vedou neonacistu,
>nebo jejich odpůrce.

Ja na tom take nepoznam, jestli jsou to policiste, nebo hasici, jestli vedou holou lebku, nebo anarchistu, a jesli je to letos, nebo predloni.

>c.) konstatování bylo obecné. Pokud je to neonacista a dával
>to najevo, tak to ještě nemusí nutně znamenat jeho
>potrestání-bohužel.

>d.) v tomto kontextu pak skutečně může platit to co napsal
>Blahnik.

>e.) já si také nemyslím, že demonstrace může cokoliv
>změnit. Taková žaloba u Evropského soudu pro lidská práva
>ve Štrasburgu, kde by byl žalován Německý stát pro
>porušování základních práv a svobod pana Zundela, to bylo
>jiné kafe. Navíc by celou kauzu postavila do jiného světla.
>Tím samozřejmě netvrdím, že s panem Zundelem souhlasím, ale
>i on má nějaká práva a nikdo, (tím méně státní orgány)
>mu je nesmí upírat.

Presne tak Dano, demonstrace uz dnes nic nevyresi, pokud se shromazdeni sedmdesati lidi da vubec nazyvat demonstraci. Pokud ma nejaka skupina lidi s necim problem a mysli si, ze jich je dost na to aby se tim probleem zabyvala vlada, je daleko ucinejsi sebrat co nejvice podpisu a zaslat petici vlade. Pokud jich bude dost melo by vse probehnout ustavni cestou. Pokud tech podpisu bude jen sedmdesat, at na to zapomenou a nedelaji zbytecne bordel. Osobne si myslim, ze prumerna ceska rodinka ma jine starosti, nez se vazne zabyvat ukrivdeninkami nacisty Zundela v sousednim Nemecku. A v samotnem Nemecku, jak to tak vypada je to podobne. Tim se dostavam na zacatek, to jest k memu prvnimu prispevku, kde jsem se ptal v cem spociva hrdinstvi demonstrujicich. Na to pan Lev do tedka neodpovedel. Ani chytry pan TS. Jen z toho zase udelali jako vzdy neprehledny gulas.

76328

1.11.2005 3:52

RE: Hrstka odvaznych ?

TS 213.?.?.?

Reakce na 76328

>Presne tak Dano, demonstrace uz dnes nic nevyresi, pokud se
>shromazdeni sedmdesati lidi da vubec nazyvat demonstraci. Pokud
>ma nejaka skupina lidi s necim problem a mysli si, ze jich je
>dost na to aby se tim probleem zabyvala vlada, je daleko ucinejsi
>sebrat co nejvice podpisu a zaslat petici vlade.

Naivko. Demonstrace se neda hodit do kose tak snadno jako lejstro, a nejlepsi je ji nacasovat do nejake okurkove sezony kdy jsou media vdecna i za mrtvou krysu aby bylo o cem psat.

Takovych petic uz bylo... (...a demonstraci taky, ale tam je aspon veselo).

I kdyz lepsi je to zkombinovat.

>Tim se dostavam na zacatek, to jest k memu prvnimu
>prispevku, kde jsem se ptal v cem spociva hrdinstvi
>demonstrujicich.

Demonstrovat nechodi lide hrdinsti. Demonstrovat chodi lide nasrani.

76332

1.11.2005 4:23

RE: Hrstka odvaznych ?

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76328

>Presne tak Dano,

Dano ? Ja myslel, že "Dášo" ! A už jsme u toho Blatníku. Vy mě zde napadáte, že neumím po vás číst a ? .... mňo, je to s váma jasný [chechtot]

>demonstrace uz dnes nic nevyresi,

Blatniku, nemohu si pomoci, ale mirne receno, se zde stale ohanite tu nestastnou demonstraci na podporu "svobody slova", jako kdyby to byla jedina demonstrace v dejinach lidstva. Vy jste NIKDY !!! nedemonstroval ?? Skutecne ne ?? tak pak lzete clovece. Prave ted "demonstrujete" proti demonstraci ! Nezda se vam Blatniku ?? ( asi ze ne, jelikoz budete stale mlet tu svou, ehm ). [vyplazený jazyk]


76336

1.11.2005 7:17

RE: Hrstka odvaznych ?

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76336

>Blatniku, nemohu si pomoci, ale mirne receno, se zde stale
>ohanite tu nestastnou demonstraci na podporu "svobody slova",
>jako kdyby to byla jedina demonstrace v dejinach lidstva.

Pane Lev uz to pisu po treti. Shromazdeni sedmdesati pankacu na obhajobu Zundela neni demonstrace. To shromazdeni proste skoncilo fiaskem. A zahodit do kose se da, za tyden uz si na to nikdo ani nevzpomene. (to je pro Tyska)

>Vy jste
>NIKDY !!! nedemonstroval ?? Skutecne ne ?? tak pak lzete clovece.

No na jednu demonstraci bych si vzpomel. To me bylo asi sedmnact a cela skola vcetne reditele a vsech profesoru jsme sli smutecnim pochodem na Vaclavak na ucteni pamatky J.Palacha. Sli tam vsichni prazsti studenti.Bylo to v sedesatym osmym, nebo devatym.

>Prave ted "demonstrujete" proti demonstraci ! Nezda se vam
>Blatniku ?? ( asi ze ne, jelikoz budete stale mlet tu svou, ehm

Nedemonstruju, diskutuju. Demonstrujete tady vy, a nebudu vam pripominat co.

76350

1.11.2005 15:52

RE: Hrstka odvaznych ?

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 76336

Lve, každý má dnes právo demonstrovat. Proto se nám také demonstrace rozrostly jako houby po dešti. Začínám mít pomalu pocit, že tady všichni demonstrují proti všem a proti všemu. Promiňte ale vypadá to, že se nám tady objevuje nový fenomén - profesionální demostrant. Ten půjde kdykoliv , kamkoliv a bude demonstrovat proti čemukoliv.
Ne, nechci nijak snižovat ani zešměšňovat demonstrace ani demonstranty.
Jen si myslím, že dnes je to velice jednoduché, když vám za to nikdo nic neudělá, nevyhodí z práce, ze školy, nezabaví pas a podobně. A to ani v případě, že porušíte zákon. A politici? Ti to berou jako folklór.
Takže opravdu demonstrace něco změní?

76400

1.11.2005 16:13

RE: Hrstka odvaznych ?

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 76400

>Jen si myslím, že dnes je to velice jednoduché, když vám za
>to nikdo nic neudělá, nevyhodí z práce, ze školy, nezabaví
>pas a podobně.

Na to bych nevsazel. Podivejte se jak dopadla starenka, kdyz si pred domem vyvesila par vlajek, nekolik blbcu se vzdycky najde...

76405

1.11.2005 22:12

RE: Hrstka odvaznych ?

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76400

Takže opravdu demonstrace něco změní?
__________________________________________

Hmm Daso. Muj nazor na vec je ten, ze zmeni. Ano, zmeni Daso. Ale, je rozdil, jestli "demonstruje" pet ( 5 ) lidi a nebo sto ( 100 ) tisic lidi. Vite, jak si rikaji zide, ze "v jednote je sila" a to je jedina vec, kterou jim zavidim ( jo, jeste i ty penize [mrknutí jedním okem] [velký smích] ).

76443

2.11.2005 6:09

RE: Hrstka odvaznych ?

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76400

>Lve, každý má dnes právo demonstrovat. Proto se nám také
>demonstrace rozrostly jako houby po dešti. Začínám mít
>pomalu pocit, že tady všichni demonstrují proti všem a proti
>všemu. Promiňte ale vypadá to, že se nám tady objevuje nový
>fenomén - profesionální demostrant. Ten půjde kdykoliv ,
>kamkoliv a bude demonstrovat proti čemukoliv.

Dneska Lev a podobni budou demonstrace obhajovat a zitra obvini US, ze jim vnucuje svoji kulturu. Nekteri obcanci jsou opravdu k smichu.

>Ne, nechci nijak snižovat ani zešměšňovat demonstrace ani
>demonstranty.

To neni treba, oni to ochotne ve stadu udelaji za vas.

>Jen si myslím, že dnes je to velice jednoduché, když vám za
>to nikdo nic neudělá, nevyhodí z práce, ze školy, nezabaví
>pas a podobně. A to ani v případě, že porušíte zákon. A
>politici? Ti to berou jako folklór.

Policie jedna spravne. Ignorovat i kdyz se pokusi dav vyprovokovat incident. O to v podstate pri demonstracich zoufalcu jde. Dost casto incident vyvolany demonstranty slouzi k odvedeni pozornosti policie, aby cast demonstrantu mohla nerusene krast a rabovat.

>Takže opravdu demonstrace něco změní?

Na problemu vuci kteremu je zamerena, vubec nic. Demonstrant je ovsem spokojen. Vrati se domu a ma blazeny pocit, ze udelal veliky cin, ktery pohne zemskou osou. Nejvice je spokojen "demonstrant dalkovy", jako je pan Lev. Ten to oddemonstruje doma u pocitace, nebo u televize a je presvedcen ze postavil zaklady pilire demokracie.

76459

30.10.2005 5:04

RE: Hrstka odvaznych ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 129.?.?.?

Reakce na 76085

>>Co jim hrozilo? Treba zatceni jakymisi neuniformovanymi
>>policisty, viz obrazek jenz ukazuje dle novinek:
>
>Hm, a za hodinu uz ten zatceny sedi v hospode a pinda nesmysly o
>svem hrdinstvi. Hlavne, ze ten hrdina schovava tvar pred
>fotografem. To jediny co mu hrozi je, ze by ho nekdo znamy mohl
>poznat a dat mu pekne do drzky.
Jak to vite?

76146

31.10.2005 1:29

RE: Hrstka odvaznych ?

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76146

>Co jim hrozilo? Treba zatceni jakymisi neuniformovanymi
>policisty, viz obrazek jenz ukazuje dle novinek:

>Hm, a za hodinu uz ten zatceny sedi v hospode a pinda nesmysly o

>svem hrdinstvi. Hlavne, ze ten hrdina schovava tvar pred
>fotografem. To jediny co mu hrozi je, ze by ho nekdo znamy mohl
>poznat a dat mu pekne do drzky.

>Jak to vite?

Stejne tak dobre jako vy vite, ze ten snimek je z te demonstrace. Netvrdim nikde, ze to vim, napsal jsem jenom co si o tom myslim.

76220

30.10.2005 22:18

RE: Hrstka odvaznych ?

Ruda 24.?.?.?

Reakce na 76079

Ty neuniformomovany policajti vypadaji jak spravni bonzaci z "rusky mafie". Buch vi od kud ten obrazek je. [zmaten]

76208

29.10.2005 4:48

Vzdorovat ci ne.

zap 65.?.?.?

pokousim se tu o parafrazi 'bojovat ci ne' a v konecnem dopadu - byt ci ne. Totiz, na 'boj' nemame, ten je predem ztracen, clanek autora je toho dukazem. Pritom jak vidime ze vsech naznaku universalniho tlaku na nas, nutnost boje ci alespon pasivniho odporu tu je. Jinak nevyjdeme se svym svedomim.

Odpor neni zalezitost modniho nebo salonniho zajmu. Mame-li odhodlani ke vzdoru, potom je treba pomyslet jak ho uvest v cinnost. Jinak at uz z jakehokoli duvodu, at uz pro pohodlnost ci strach, ci neschopnost vytrvat a obetovat se je lepe nechat tuto vec 'ptakum'.

Tim se ovsem neuspokoji nas cit pro nespravedlnost a utlak. Je to zacarovany kruh... [zmaten]

76018

29.10.2005 5:03

I kdybych prisel k tomuto tematu

zap 65.?.?.?

'cerstvy a novy', pri trose kritickeho mysleni a prirozene zvidavosti bych si nutne musel klast otazky: kdo to jsou neonaciste? Proc ta predpona -neo? Proc jsou zli? Kdo to rozhodl? Proc to tak je? Proc se proti nim vede takova mohutna odrazovaci kampan? Kdo mi zodpovi tyto otazky?

Proc ten, kdo ma takovou moralni a vseprevysujici jistotu se musi branit zodpovidani tohoto druhu otazek? Odpoved v podobe zelizek a obvineni z neceho, o cem nemam paru proste nemohu prijmout. Tady jde o slusnou otazku. Ja jsem tu dobu nezazil... Proc mam verit nevysvetlenym tvrzenim? Stale se mi nedostava vysvetleni. Dostane se mi?[naštvaný]

76020

4.11.2005 4:29

RE: I kdybych prisel k tomuto tematu

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76020

>'cerstvy a novy', pri trose kritickeho mysleni a prirozene
>zvidavosti bych si nutne musel klast otazky: kdo to jsou
>neonaciste?

Neonaciste, jak uz napovida predpona jsou mladi novodobi naciste, proste smrkaci jako ti co se sesli v Praze a jejichz pokus o demonstraci skoncil stoprocentnim fiaskem.

(Poznamka editora: To, co jste ted napsal, beru jako snahu o umernou odpoved na predlozenou otazku. Ale mam potiz akceptovat nasledujici dodatek.)

Naciste jsou stari skalni , jako napr. pan Nohejl, Taborsky, vy a Albert.

(Pokracovani editora: Navazite se jim do oponenta - zneuzit slusne polozenou otazku k napadnuti tazajiciho, nema s demokracii nic spolecneho. Strelnici, jakou tim vypadem predvadite, bych tu nechtel zavest.)

76822

5.11.2005 4:24

RE: I kdybych prisel k tomuto tematu

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76822

>'cerstvy a novy', pri trose kritickeho mysleni a prirozene
>zvidavosti bych si nutne musel klast otazky: kdo to jsou
>neonaciste?

>Neonaciste, jak uz napovida predpona jsou mladi novodobi naciste,
>proste smrkaci jako ti co se sesli v Praze a jejichz pokus o
>demonstraci skoncil stoprocentnim fiaskem.

>(Poznamka editora: To, co jste ted napsal, beru jako snahu o
>umernou odpoved na predlozenou otazku. Ale mam potiz akceptovat
>nasledujici dodatek.)

>Naciste jsou stari skalni , jako napr. pan Nohejl, Taborsky, vy a
>Albert.

>(Pokracovani editora: Navazite se jim do oponenta - zneuzit
>slusne polozenou otazku k napadnuti tazajiciho, nema s demokracii
>nic spolecneho. Strelnici, jakou tim vypadem predvadite, bych tu
>nechtel zavest.)

Pane Stwora, jestlize obhajuji rasismus, jsem rasista, nacismus-nacista, komunismus-komunista, demokracii-demokrat atd. Ja na rozdil od vas nemam problemy akceptovat co je naprosto zjevne. Mohu s vami, ale urcite souhlasit v tom, ze komunistu, nacistu a teroristu si nevazim. Mozna, ze jsem sam kdo si takovych lidi nevazi, ale urcite nejsem sam, kdo si o nich mysli to same co ja a dal jim to uz mnohokrat na vasem Zvedavci najevo. Jeste bych si jich jako oponentu mohl vazit, pokud by se komunista nestydel za to, ze je komunista, nacista, ze je nacista atd. A to neni pripad panu, ktere jsem jmenoval. Co se tyce strelnice, tu jste zde zavedl vy sam svou jednostrannou cenzurou. Ta predevsim nema nic spolecneho s demokracii. Zvlaste takova, kde na jedne strane je strelec a na druhe cil, kteremu jste po vystrelu odebral moznost se branit. Tak vypada ta vase strelnice. Strelci jsou ti, kdo hani USA, ti co nepritakaji a neopakuji plky Lva, Taborskeho, Karla, atd jsou jen papirovy terc. Mozna, ze vy to tak ze sveho pohledu nevidite, anebo nectete nekonecne urazky treba pana Lva, nebo Taborskeho a nevnimate, ze uz je temer kazdy slusny ctenar ignoruje. Nevsiml jste si treba toho, ze Lev od prvniho okamziku co vstoupil na Zvedavce se nepokusil ani jednou o nejakou diskusi (a toto by melo podle mne byt predevsim diskusni forum) a omezuje sve vystupy pouze na urazky, nadavky a ponizovani ne oponentu, protoze on zadne nema, diky sve neschopnosti diskutovat. Nerikam to proto, ze bych si na nej a Taborskeho stezoval, to nemam zapotrebi, dokazu se obhajit sam. Od prvniho okamziku jsem jejich sprostactvi ignoroval a jen jednou jsem se do nich pustil uz jste mi sebral pistoli a udelal jste ze me papirovy terc. Ten jste udelal ze vsech co jim oponovali. Ani to me nevadi, ti panove jsou totiz hrozne spatni strelci a jeste horsi recnici. Vadi mi to, ze neustale napominate ty nepravy. No a protoze jeste nikdo na svete nevynalezl a nezavedl cenzuru, ktera by byla spravedliva, tak ani vy s tou svoji zcela logicky spravedlivy nemuzete byt. A to ani kdybyste chtel.

76961

5.11.2005 4:53

RE: I kdybych prisel k tomuto tematu

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 76961

Nás je více, kteří ty příspěvky schvalujeme. Sám jsem ten text ani nečetl (což neznamená nutně, že s tím nesouhlasím, pouze upozorňuji, že vidíte-li podpis editor, nemusím to být já.)

76964

5.11.2005 5:08

RE: I kdybych prisel k tomuto tematu

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76964

>Nás je více, kteří ty příspěvky schvalujeme. Sám jsem ten
>text ani nečetl (což neznamená nutně, že s tím
>nesouhlasím, pouze upozorňuji, že vidíte-li podpis editor,
>nemusím to být já.)

Jinymi slovy deset strelcu a jeden papirovy terc. No co nadelam. I tak jeste drzim dost slusne pohromade po te kanonade. Me hned prislo divne, ze me v jednom prispevku varujete podruhe, kdyz jsem zadne prvni varovani nedostal. Ted jsem z toho jelen. Kolik teda tech varovani mam jeste k dobru?

76966

5.11.2005 8:16

RE: I kdybych prisel k tomuto tematu

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76966

Kolik teda tech varovani mam jeste k dobru? [zmaten] [zmaten]
____________________________________________

[chechtot] [chechtot] [chechtot] mIn [chechtot] [chechtot] [chechtot]

76982

5.11.2005 5:39

RE: I kdybych prisel k tomuto tematu

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76961

Ale, ale pane Blahnik, vy jste se tady nam pekne vyplakal. Vsechno, co jste zde vepsal, ze ja Lev a pan Taborsky vam ublizuji, tak to je vase sugesce a urazena jesitnost. Bezte plakat na Nezvedavce. Nikdo ( mimo vam podobny ), neni na vas zde zvedavy. Stejne jste vznetlivy, urazlivy a vulgarni - tak jako ja ....... tak co ?, uz je vam lip pane Ben Hure, alias pane Blahniku. A propo, kdy si minite opet zmenit nickname ? Nejlepsi doba je po Vanocich, co rikate pane. [vyplazený jazyk]

(Prosim, zacnete se i vy predevsim zabyvat tematem. Dekuji. Editor)

76971

5.11.2005 6:08

RE: I kdybych prisel k tomuto tematu

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76971

Ja jsem odpovidal panu Stworovi, s vami jsem se nebavil a tom textu nikde neplacu i kdyz nad vami bych asi mel.S panem Taboskym mi klidne ublizovat muzete, jste mi oba naprosto lhostejni, jen se vasimi plky bavim, tot vse. Hlavne, ze si ho timhle privolavate na pomoc, ze hrdiny Lve.
To ze se mne chcete zbavit a posilate mne na jiny web je znakem vasi urazene jesitnosti, nikoliv me. Tez to jak suverene tvrdite za vsechny ctenare, ze na mne nikdo neni zvedavy svedci o vasi dusevni labilite a vznetlivosti, kterezto vlastnosti trapne a vulgarne prisuzujete me. Mate smulu pri korenspondenci s vami jsem naprosto klidny, clovek jako vy me z miry nevyvede ani nahodou. Co se tyce meho nicku je vam do nej slusne receno hovno. Presto, ze se upenlive znazite muj nick neustale menit, pod jmenem Z.Blaha je od meho prvniho vstupu porad stejny, tak tady nekvakejte, pane Lev a zkuste se pod svoje ubohosti jednou podepsat vy svym jmenem.

76975

5.11.2005 8:10

RE: I kdybych prisel k tomuto tematu

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76975

>Ja jsem odpovidal panu Stworovi, s vami jsem se nebavil a tom
>textu nikde neplacu i kdyz nad vami bych asi mel.S panem Taboskym
>mi klidne ublizovat muzete, jste mi oba naprosto lhostejni, jen
>se vasimi plky bavim, tot vse. Hlavne, ze si ho timhle
>privolavate na pomoc, ze hrdiny Lve.

>To ze se mne chcete zbavit a posilate mne na jiny web je znakem
>vasi urazene jesitnosti, nikoliv me. Tez to jak suverene tvrdite
>za vsechny ctenare, ze na mne nikdo neni zvedavy svedci o vasi
>dusevni labilite a vznetlivosti, kterezto vlastnosti trapne a
>vulgarne prisuzujete me. Mate smulu pri korenspondenci s vami
>jsem naprosto klidny, clovek jako vy me z miry nevyvede ani
>nahodou. Co se tyce meho nicku je vam do nej slusne receno hovno.
>Presto, ze se upenlive znazite muj nick neustale menit, pod
>jmenem Z.Blaha je od meho prvniho vstupu porad stejny, tak tady
>nekvakejte, pane Lev a zkuste se pod svoje ubohosti jednou
>podepsat vy svym jmenem.
___________________________________________

(Prosim, zacnete se i vy predevsim zabyvat tematem. Dekuji. Editor)

Tak dobra, k tematu: tech policistu na te demonstraci, kterou nekteri "lide" nenavidi, bylo skutecne jen dveste. Ale tak demonstruje Lev smich Blahnikovi >>>> [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

76981

5.11.2005 9:05

RE: I kdybych prisel k tomuto tematu

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76981

>Tak dobra, k tematu: tech policistu na te demonstraci, kterou
>nekteri "lide" nenavidi, bylo skutecne jen dveste. Ale tak
>demonstruje Lev smich Blahnikovi >>>> [chechtot] [chechtot] [chechtot]
>[chechtot]

Pane Lev, je moc hezke, ze jste za svuj text placnul ctyri smajliky, ale ja si nejsem jisty, jestli vubec vite cemu se smejete. Pokud na te vasi demonstraci bylo vice policistu nez demonstrujicich, tak kdo tam vlasne demonstroval? Tvrdite zde ze to byla demonstrace na podporu svobodneho vyjadreni slova a snad tomu i verite. Nevim jestli jste videl film Schindleruv list a pokud ano jestli jste ho videl z edice dvou DVD. Na jednom je film a na druhem dve hodiny dokumentarnich zaberu a rozhovoru s lidmi, kteri jsou pametniky, to jest primymi svedky. Promitani tohoto filmu se znazil vas nacisticky idol Zundel fanaticky zabranit a nepral si aby verejnost slysela o fasismu pravdu. Chtel svobodnym lidem zakazat, aby svobodne mluvili. Jiste vy mi reknete, ze vsichni ti lide jsou prolhani zidi a ze jim nemuzeme verit ani slovo. Ale i kdyby vsichni lhali, je to od Zundela porad braneni svobodneho projevu. A vy tady chcete nekoho presvedcovat o tom, ze sedmdesat holejch lebek bojuje za to, ze verejnost mu brani ve svobodnem projevu. Pcha, jdete se vycpat vy budovateli demokratickych piliru. Ted bych se mel smat ja, ale nebudu i kdyz ta vase uzkostliva starost o propagatora fasismu Zundela a o jeho prava opravdu k smichu je. A soude podle bohate ucasti na demonstraci urcite nejen me. Takze se dal vysmivejte milionum svych krajanu, kteri se na tu vasi demonstraci jednoduse vysrali, tak jako bych se na ni vysral ja, ale nepresvedcujte me uz o vasem vlastenectvi. Pokuste se to svoje vlastenectvi necim prokazat, kdyz uz nicim, tak aspon rozumnym nazorem. Pokud na to mate.

76992

5.11.2005 13:58

RE: I kdybych prisel k tomuto tematu

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76992

Vazeny pane Blahniku, zbytecne plytvate slovy a zbytecne zabirate svymi nesmysly misto na Zvedavci. Vy me mimo jine chcete usvedcit o "nejake" provedene manifestaci v Praze, s kterou nemam nic spolecneho a NIKDY jsem se NEVYJADRIL, jestli s tou manifestaci souhlasim, nebo ne !

Snazite se ze me mermomoci ( kdyz mi ted nemuzete pod Demoklovym mecem jinad drze nadat ), takze se snazite mermomoci publiku na Zvedavci dokazat, ze jsem fasista a ze nejsem vlastenec a jine vase nepodlozene hovadiny, ktere muzete napsat vy a k tomu jeste o nicem. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Akorat jsem zde podotkl, ze to byla manifestace na podporu svobody slova a s tim souhlasim ! Vy asi ve "svobodnem slovu" vidite fasizmus a nevlastenectvi. Hold, vy jste z jine planety a nebo jste jeste mentalne v podruci totality. Kdyby dnes nebylo "svobody slova" mily pane, tak vase hloupe nazory ktere zde pisete, byste si mohl pro sebe septat nekde v koute !

77007

5.11.2005 18:42

RE: I kdybych prisel k tomuto tematu

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 77007

>Vazeny pane Blahniku, zbytecne plytvate slovy

To mate pravdu pane Lev. A jeste bych dodal, ze nejsem sam, kdo s vami zbytecne ztraci cas.

>a zbytecne zabirate
>svymi nesmysly misto na Zvedavci.

Zatim co vy ho svymi vlasteneckymi vstupy, nadavanim, hulvatstvim, zesmesnovanim druhych a tunami smajliku duchaplne vyplnujete. Kolik mista jste si koupil, ze si vyhrazujete pravo kdo a kolik ho ma vyplnovat.

>Vy me mimo jine chcete usvedcit
>o "nejake" provedene manifestaci v Praze, s kterou nemam nic
>spolecneho a NIKDY jsem se NEVYJADRIL, jestli s tou manifestaci
>souhlasim, nebo ne !

Ted uz opravdu nevim, jestli se bavime o stejne akci. Ja jsem na televizi zadnou demonstraci nevidel. Videl jsem pouze dost trapny pokus mladiku o nacistickou provokaci. Moc by me zajimalo pri jejich prumernem veku, kolikrat a kdo jim upiral svobodu slova.

>Snazite se ze me mermomoci ( kdyz mi ted nemuzete pod Demoklovym
>mecem jinad drze nadat ),

Nadavani milerad prenecham vam, nejen proto, ze jste na nej expert, ale taky proto, ze se tesite vyhode nadavat svym oponentum bez omezeni.

>takze se snazite mermomoci publiku na
>Zvedavci dokazat, ze jsem fasista

O to se nesnazim ja, na tom tvrde pracujete vy. Mlatite kolem sebe hlava nehlava a vubec nepremyslite nad tim co vypoustite do sveta.

>a ze nejsem vlastenec a jine
>vase nepodlozene hovadiny, ktere muzete napsat vy a k tomu jeste
>o nicem.

Zase jste k tematu nerekl ani prd a hajite zde jenom vasi vzacnou a nedotknutelnou vlasteneckou kuzicku. Uz jsem vam to napsal nekolikrat. Kdyz jsou pro vas moje nazory hovadina, tak na ne nereagujte. A pokud budete na nazory me a jinych ctenaru v budoucnu reagovat prineste do diskuse argumenty a nejen to vase vecne lamentovni a obhajovani vaseho vzacneho charakteru. Jste s tim uz opravdu otravnej.

>Akorat jsem zde podotkl, ze to byla manifestace na podporu
>svobody slova a s tim souhlasim ! Vy asi ve "svobodnem slovu"
>vidite fasizmus a nevlastenectvi.

V trapnem pokusu neonacistu o provokaci, ktera dopadla zalostne protoze cesi kaslou na ukrivdeninky vyzraneho nacisty Zundela nevidim zadne vlastenectvi, uz jsem vam to napsal nekolikrat.

>Hold, vy jste z jine planety a
>nebo jste jeste mentalne v podruci totality.

Do sveho podruci me soudruzi nedostali ani v totalitnim rezimu, proto ziju tam kde ziju a vracet to nebudu. To nema nic spolecneho s vlastenectvim, to je jenom neduvera.

>Kdyby dnes nebylo
>"svobody slova" mily pane, tak vase hloupe nazory ktere zde
>pisete, byste si mohl pro sebe septat nekde v koute !

Tu svobodu slova, mily pane jste nevybudoval vy ani pan Zundel se svymi vernymi. Zato ji ale bohate vyuzivate stejne jako ti vasi provokateri k propagaci nacismu. Kdybych tu svobodu nechal na vas, tak nebudu smet septat ani v tom koute.77032

5.11.2005 7:44

RE: I kdybych prisel k tomuto tematu

hostující 85.?.?.?

Reakce na 76961

Myslím,že se mýlíte.
Dokonce mám pocit,že takový pan Albert je zde pravděpodobně nejcenzurovanější.

76979

29.10.2005 5:13

Israel first !

albert 70.?.?.?

Zatimco holokaustnici, a to jak zide, tak i i jejich shabozgojimi, ci tzv. "spravedlivi gojimi" (tez v anglictine znami coby "ass kisssers" ci "brown-nosers"[mrknutí jedním okem] se svedomite snazi udrzovat yiddish "Oy-vey, oy-vey! Pogroma! Holokaust (ci spravne Holohoax) v chodu, tak zde mame jidish politbyro, ktere drzi Dubayu pod koulema. A nejenom Dubyau, ale i miliony ochocenych gojimu (pro ne vse, ceka jedno : rasova integrace. Shalom !)
Irrational hatred for Jews? Why, who would suspect that the neocons were partial to Israel at all, or that their first loyalty lies with a country other than the USA?

Paul Wolfowitz - Jew
Richard Perle - Jew
Douglas Feith - Jew
Lewis Libby - Jew
Elliott Abrams - Jew
Irving Kristol - Jew
Norman Podhoretz - Jew
Madeleine - Jew

Vsichni z nich lzou, vrazdi, kradou. I ten Libby - krasny "blondaty krasavec" (s chazarskymi znaky) ! A Dubaya (s IQ = 91) stoji s nimi ..
Israel first ! Shalom.
http://news.yahoo.com/s/ap/20051029/ap_on_go_pr_wh/bush_cia_leak

76021

29.10.2005 6:28

Madeleine

Konrad 69.?.?.?

Reakce na 76021

i ty kolacky??? Ty maly cukrovy ke kafi??? Zidi??? No do prdele, uz je nejim. Ja myslel, ze jsou francouzsky.

76026

29.10.2005 18:47

RE: Madeleine

Alex Juchelka 129.?.?.?

Reakce na 76026

Bohužel ano, viz následující:

Gender: Girl
Origin: Hebrew
Meaning: "Woman from Magdala."

Notes: Variant of Madeleine, which is the French version. Place name: Magdala was a town on the Sea of Galilee, the home of Saint Mary Magdalen, whom Jesus healed and who was present at his crucifixion.

Literary: Ludwig Bemelmann's (žid) children's books had a French schoolgirl character wearing a wide-brimmed hat named Madeline. Actresses Madeline Kahn (židovka), Madeleine Stowe (dcera židovských rodičů z Kostariky).

---

Mám rád Prousta a mnohokrát jsem si požitkem toto křehké cukroví stejného jména, o kterém se autor zmiňuje ve vzpomínkách na své dětství, nechal rozplynout v ústech, zapíjené lipovým čajem. Po tomto odhalení již nikdy více! Jsou opravdu všude... ; ) Dokonce mám snad podezření, že samotný Proust byl po matce žid...

Zajímavé pojednání o Madeleine a židovské zlobě je rovněž možno najít zde: http://www.sprcha.com/comments/2005/8/13/225435/223/753?rst=1#753.

76075

29.10.2005 19:04

RE: Madeleine

Aja 24.?.?.?

Reakce na 76075

Ty kolacky vskutku proslavil a jsou dobre.
Hezky se o nich zminuje i autor Proustovy biografie, Edmund White.
Potvrzuje vase slova o Proustove puvodu. Otec krestan, matka zidovka.
Proust nikdy nepraktikoval, zidu se udajne stranil (ale mozna oni jeho, pro jeho homosexualitu...kdo vi).

76076

29.10.2005 19:27

RE: Madeleine

Alex Juchelka 129.?.?.?

Reakce na 76076

Ano, muselo to být hrozné, mít do těla vtetovaný ten hrozivý hebrejský kód a zároveň milovat jejich cukroví...

Všimněte si ale prosím, že Proust kosumuje Madeleinky zásadně rozmáčené lahodným a s chutí cukroví IMhO lépe souznějícím (gójským) lipovým čajem, kdežto pravý žid by zřejmě dal přednost vulgární a acidické semitské kahvě (qahwah)...

76083

29.10.2005 20:05

RE: Madeleine

Aja 24.?.?.?

Reakce na 76083

Shodou okolnosti jsem si zivotopis koupila pred nekolika dny, ci-li jsem se jeste neprodrala k zaveru.
Mozna mu lipovy caj varil krestansky tatinek. [smích]
Jinak ta konzumace se jevi ve svetle autorova popisu, jako jista posedlost; cpal se tim soustavne a zavedl tenhle "obrad" do dobove, francouzske mondenni spolecnosti.
Ja je radeji s cafe au lait, je to mnam.

76089

29.10.2005 20:42

RE: Madeleine

Alex Juchelka 129.?.?.?

Reakce na 76089

Tak příště dobrou chuť! Já jsem dokonce kdysi, jak to ještě za bolševika postupně vycházelo, přečetl celé Hledání ztraceného času, Proustovy nekonečné atmosférické popisy miluji a i později jsem je vždy v patřičných lokalitách ve Francii, na pozadí dnešní reality, 'viděl'.

Pro zajímavost - ta růžová nebo pomerančová voda, která se do originálního receptu do Madeleinek přidává, je prý pozůstatkem po několika symbolických kapkách krve křesťanských dětí (neorthodoxní židé ji nahrazovali krví jehněčí, či kůzlečí), která byla součástí originálního židovského receptu na toto cukroví, a jejíž přidávání je dnes nesprávně židům přisuzováno při výrobě macesů... ; )

76095

30.10.2005 1:48

RE: Madeleine

Aja 24.?.?.?

Reakce na 76095

Take jsem ho kdysi cetla, ted ho louskam v orginale; nevzpominam si, kdo ho prelozil, original se mi jevi trosku odlisny, nevim, mozna prekladem, mozna jen casovym odstupem.
Tehdy se mi zdal zdlouhavy, ted vychutnavam.
P.S. Tady je delaji s ruzovou vodou, tedy ty kolacky.

76128

29.10.2005 20:36

RE: Madeleine

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 76075

>Madeleine Stowe (dcera židovských rodičů z Kostariky).
<

Madeleine Stowe je taky židovka? Tady se o tom nic nepíše.

Madeleine Stowe (born August 18, 1958) is an American actress. She was born in Eagle Rock, a community next to Los Angeles, California, the eldest of three sisters. Her father was British, while her mother had immigrated from Costa Rica as a young woman. Her father suffered from multiple sclerosis, which threw a shadow of sadness over her childhood.

76092

29.10.2005 21:04

RE: Madeleine

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 129.?.?.?

Reakce na 76092

Zřejmě jsem to nesprávně formuloval - pouze po mamince z Kostariky. Mireya Mora je údajně potomkem staré větve španělských žid, která přišla na Pyrenejský polostrov s Maurskou invazí a po porážce Maurů zůstala ve Španělsku, odkud později emigrovala do kolonií... Nejsem ale na židovskou otázku odborníkem a tak se mohu mýlit! ; )

76097

29.10.2005 21:27

RE: Madeleine

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 129.?.?.?

Reakce na 76092

Sorry, již jsem se odhlásil a komentář pro Vás tudíž nechtě vložil anonymně...

Alex Juchelka

76099

29.10.2005 20:40

RE: Madeleine

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 76075

Díky za ten odkaz na Sprchu je tam výstižné hodnocení některých zdejších exotů ze Zvědavce

"Albert je super, v emeryce vynalezl raketoplan, ci co, ale hnusny zidi mu ukradli vynalez, tak odjel do Costa Rica realizovat Hochy z Brazilie a bojuje za vymyceni feminismu a rasovou cistotu odtud. Je bozsky, ale jeste vic k zulibani je Bobby Nohyl. Ten je ale na hranici tezke psychozy a obcas uz mu neni vubec rozumet. Jedny z nejlepsich exemplaru v Pavilonu, kde Mr.Taborsky taky stoupa v zebricku primatu [mrknutí jedním okem]))" [smích]))

76093

29.10.2005 21:45

RE: Madeleine

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76075

Alex Juchelka 129.?.?.?
_______________________________

......... [smích] no to snad neniiiii mozne .......... zdravim Vas velmi srdecne pane Juchelka. Opet mezi nami na Zvedavci. Mam velikou radost [smích] [smích] [smích] [smích]

76101

30.10.2005 17:32

Taktéž zdravím pane Lve!

Alex Juchelka 129.?.?.?

Reakce na 76101

Jsem tu jen na skok, když jsem zahlédl pana (neo) 'Con-ráda'... ; )

76177

30.10.2005 18:01

RE: Taktéž zdravím pane Lve!

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76177

Jsem tu jen na skok, když jsem zahlédl pana (neo) 'Con-ráda'... ; )
____________________________________________

Ano, chapu. Mejte se nejlip pane Juchelko [smích]

76178

30.10.2005 0:14

Tedy, ti nam davaj....

Aja 24.?.?.?

Reakce na 76075

>http://www.sprcha.com/comments/2005/8/13/225435/223/753?rst=1#75

Asi mas maji radi malo, skoro vubec. [pláč]

76119

30.10.2005 1:21

pani Ajo

Konrad 69.?.?.?

Reakce na 76119

sice s Vasimi nazory temer vzdy nesouhlasim, ale ve zdejsim prostredi jste jednou z vzacnych vyjimek - zdate se normalni a neco vite. Rad/nerad, to neresim, neznam Vas.

Muj dlouhodoby spor je s nekym jinym o necem naprosto jinem nez je politicky nazor.

76127

30.10.2005 2:57

RE: pani Ajo

Aja 24.?.?.?

Reakce na 76127

>sice s Vasimi nazory temer vzdy nesouhlasim, ale ve zdejsim
>prostredi jste jednou z vzacnych vyjimek - zdate se normalni a
>neco vite. Rad/nerad, to neresim, neznam Vas.

>
>Muj dlouhodoby spor je s nekym jinym o necem naprosto jinem nez
>je politicky nazor.
Priznavam, ze nerozumim, co mi chcete sdelit. A co resit. [zmaten]

76130

30.10.2005 6:28

RE: Tedy, ti nam davaj....

Tom 24.?.?.?

Reakce na 76119

>>http://www.sprcha.com/comments/2005/8/13/225435/223/753?rst=1#7
>5

>
>Asi mas maji radi malo, skoro vubec. [pláč]

Neplačte. Vymáčení intelikenti mají rádi pouze suchý ručník, suché Martini a suché z nosu. Jen si zkuste vysedávat pár tejdnů po Sprchou a uvidíte, co všechno se vám spustí. A nebude to jenom rýma.

76149

30.10.2005 16:43

Sprcha

brozkeff noname (tečka) tm (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 76149

Božínku, ta Sprcha se nám zvrhla! A to já jsem ji před necelým rokem objevil, celý nadšený tam dokonce napsal i článek: http://www.sprcha.com/story/2005/2/18/22019/9494, pak nevěřícně zíral, jak se diskuze pod ním plní komenřářemi, a pak jsem tak už nepřišel.

Teďka to vypadá jako bitka Zvědavec vs. Sprcha, asi o tom na sprchu něco napíšu...

76172

30.10.2005 17:05

RE: Sprcha

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 76172

>asi o tom na
>sprchu něco napíšu...
To by mohlo být zajímavé! Nebo kdybyste chtěl, můžete i sem: http://vrbanettest.myblogsite.com/

Já jsem se ze začátku domníval, že Sprcha je/mohla by být takovým protipólem Neviditelného Psa, zejména té úrovně těch diskusí tam. Nicméně v průběhu vývoje se Sprcha stala protipólem Zvědavce a v jistém smyslu si na tom právě zakládá.

Já se sice neztotožňuji s ideologickým nábojem celé řady Zvědavcovývh článků a komentářů, ale diskuse je tu IMHO nesrovnatelně svobodnější než tam. Je zde dáván prostor i exotům všeho druhu a dokonce se tu čas od času objeví i ten Nilbert, který tvrdil, že ho sem p.Stwora nepouští.

Bylo by zajímavé, jak dlouho by na Sprše vydržel někdo tak ideologicky antagonistický, jako je zde leho, kema, Arkán nebo Včelička...

76174

31.10.2005 1:20

No, Mr.Brozkeff,

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 76172

obávám se, že jste nedopadl nejlépe: jste považován za flamera, který tam přišel se zlým úmyslem... [zmaten]

76217

30.10.2005 18:03

Ja,

Aja 24.?.?.?

Reakce na 76149

Tome, neplacu. Jen jednu slzicku jsem uronila, mozna i radostnou, ze se nekdo, nekde, nekdy.....
Obcas na Sprchu i Vrbu zajdu, tak posedet, podumat....pocist, dva prsticky ohrat a zase jdu.

76180

29.10.2005 19:23

RE: Israel first !

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 76021

Maji si vic, snazit, treba takhle?

http://ax2.old-cans.com/bendib/F-4-Muslim-countries.jpg

[velký smích] [velký smích] [velký smích]

76081

29.10.2005 6:26

Cemu pomaha holokaust ?

albert 70.?.?.?

K zakryvani kriminalnich zlocinu, kterych se zide, diky intensivni lzive propagande, vice a vice na druhych - dopousti.

Dnes, napr. Libby :
Obvineni :
The five charges against I. Lewis "Scooter" Libby Jr. carry a total maximum penalty of 30 years in prison and $1.25 million in fines. A look at the charges as outlined in a 22-page indictment released Friday:


• Count one. Obstruction of justice.

• Count two. False statement.

• Count three. False statement.

• Count four. Perjury.

• Count five. Perjury

Lzi, podvody, okradani druhych (nezidu). To ke vsemu zidy nabada Talmud, to je zidovske "nabozenstvi", obsazene i v "motlitbe" Kol Nidre. Tento odpad )"motlitba"[mrknutí jedním okem] umoznuje zidum se na zacatku roku (nedavno) se "modlit" do budouciho roku s tim, ze to co a omlouvat naslibuji, k cemu se zavazi, mohou kdykoliv a porusit... "Motlitba" ... "Nabozenstvi"...

Libby je ten "pravy" american. Zid chazarskeho puvodu (vzhled nelze) z vychodni Evropy. Proto pri nem Bush stoji. Lharu, zlodejum vrahum, lupicum - totiz nic jineho nezbyva. Tomu se rika americke "judeo-krestanstvi".
A jak rekl Dubya, "kdo nejde s nami, jde proti nam". Libby by jen mohl dodat : "A takovy je i antisemita, holokaust denier, nazi, a rasista " ...

76025

29.10.2005 6:59

Zvědavec pevně v táboře neonacismu

leho 66.?.?.?

A neslevuje ze své propagandy publikováním polopravd, tak jak jsme byli zvyklí z doby komunismu:

...který je pochopitelně vinen (ačkoliv jej dosud žádný soud nedokázal usvědčit) ze šíření antisemitismu a popírání (už nikoliv zpochybňování ale rovnou popírání) holocaustu...

Autor jaksi "opomenul" dodat, že obvinění také obsahují propagandu klasického nacismu z doby hitlerovy. Právě proto byl vyexpedován do Německa, jelikož jako na německého občana se na něj vztahuje zákon o zákazu šíření nacistické ideologie. Dle mého názoru by rozhodně mělo být šíření této zhoubné ideologie trestné na celém světě...

76028

29.10.2005 13:18

RE: Zvědavec pevně v táboře neonacismu

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 76028

>A neslevuje ze své propagandy publikováním polopravd, tak jak
>jsme byli zvyklí z doby komunismu:

>
>...který je pochopitelně vinen (ačkoliv jej dosud žádný
>soud nedokázal usvědčit) ze šíření antisemitismu a
>popírání (už nikoliv zpochybňování ale rovnou popírání)
>holocaustu...


>
>Autor jaksi "opomenul" dodat, že obvinění také obsahují
>propagandu klasického nacismu z doby hitlerovy. Právě proto
>byl vyexpedován do Německa, jelikož jako na německého
>občana se na něj vztahuje zákon o zákazu šíření
>nacistické ideologie. Dle mého názoru by rozhodně mělo být
>šíření této zhoubné ideologie trestné na celém světě...

Svatá pravda. Nacismus, rasismus , komunismu, náboženská nesnášenlivost, to všechno jsou zhoubné ideologie, které by měly být trestné na celém světě.

Bohužel jsou více či méně tolerovány všude na světě.


76058

29.10.2005 13:32

RE: Zvědavec pevně v táboře neonacismu

Gdosy 85.?.?.?

Reakce na 76028

Můj milý. Pokud bychom opravdu a do důsledku sledovali tok dějin, muselo by nás zaujmout mnohem více aspektů, jenž ne vždy mají cokoliv společného s nacizmem. Ono už jen samo tvrzení o módním anti-ami zavání nedostatkem informací jak z oblasti módních trendů, tak z oblasti historických faktů. Netvrdím že jste trotl, protože nehodlám urážet duševně narušené jedince. A hlavně by bylo nutné spektrum pojmů v této oblasti rozšířit o zcela nový obrat. I když diagnóza lehoicie by zajisté našla své plnohodnotné uplatnění. Pokud odsuzujete určité historické období, nikdy nemůžete naprosto přesně interpretovat fakta, protože musíte svá tvrzení omezit na jednostranné hodnocení, jenž vašemu názoru vyhovují. Můžeme si např. položit otázku, proč zrovna US vadí tolik nacizmus, zatímco němečtí vědci, jenž mají na svědomí bezpočet lidských životů byli právě v USA vysoce ceněni. Tedy v USA a Rusku. Cožpak ten kdo nacizmus přímo podporuje není nacista? A potom se musíme ptát proč nikdo neodsoudil ty firmy jenž se až do zapojení US do války na zbrojení Německa přímo podíleli. Já vím že jsou to stokrát opakovaná obvinění, ale je zjevné že zatímco revizionista je považován takřka za vraha, vrazi jsou stále beztrestní. Jděte prosím s tím lehaním doprdele.

76059

29.10.2005 14:11

RE: Zvědavec pevně v táboře neonacismu

zap 65.?.?.?

Reakce na 76028

Ten tzv. holokaust je jen 'red herring', to vsichni vime. Mohlo by to byt prave tak o necem jinem. A ano, melo by to byt o necem uplne jinem. A o tom se uz vubec nesmi mluvit. A proto ten predikament s h-caustem.

Je to symbol vzajemneho uvedomeni si jejich moci nad nami. Je to jako kdyz nekdo podstatne sinejsi, proti kteremu nemate v pestnim boji sanci vam dava 'cuchnout': chces to zkusit? Smrdi hrbitovem! [cool]

76065

29.10.2005 14:20

RE: Zvědavec pevně v táboře neonacismu s "lehem" vcele

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76028

..... se na něj vztahuje zákon o zákazu šíření nacistické ideologie. Dle mého názoru by rozhodně mělo být šíření této zhoubné ideologie trestné na celém světě...
______________________________________________

No v tom pripade, byste mel uz "leho" sedet v lapaku s dozivotnim trestem. No vidite "leho", i vy se dovedete odsoudit s vasim anti-ami/nazi smyslenim !

76066

29.10.2005 19:27

RE: Zvědavec pevně v táboře neonacismu s

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76066

>No v tom pripade, byste mel uz "leho" sedet v lapaku s dozivotnim
>trestem. No vidite "leho", i vy se dovedete odsoudit s vasim
>anti-ami/nazi smyslenim !

Za sireni nacismu, rasizmu a terorismu, byste tam mel zcela logicky sedet vy pane Lev, ale par jedincu jako jste vy za to nikomu nestoji.

76082

29.10.2005 21:55

RE: Zvědavec pevně v táboře neonacismu s

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76082

.......... nikomu nestoji.
____________________________

Blatniku, ze vam nestoji, tak to je vas problem [oči v sloup] ale, zeby nikomu, tak to se mi nechce skutecne verit .......

76105

30.10.2005 8:55

RE: Zvědavec pevně v táboře neonacismu s

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76105

>Blatniku, ze vam nestoji, tak to je vas problem [oči v sloup] ale,
>zeby nikomu, tak to se mi nechce skutecne verit .......

Hlavne, kdyz to rikate vy pane Lev. Vy tady akorat soulozite hubou.

76154

29.10.2005 8:41

auto

bara 81.?.?.?

vase znama je dost odvazna, pokud jezdi bez technicke, ono totiz pak vam neplati povinne ruceni a pripadne skody platite ze sveho, a ono pokud se jedna o skody na zdravi, tak to jde az do milionu, a jak to panove fizlove zjistili? ted uz to delaji vcelku pravidelne, chvilku jedou za vami, odeslou spz a vrati se jim udaje, na zadne nalepovaci kolecko koukat nemuseji

76030

29.10.2005 10:02

RE: auto

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 76030

Od kdy vsechny stanice STK posilaji povinne udaje do policejniho registru?

76036

29.10.2005 13:41

RE: auto

Jirka 217.?.?.?

Reakce na 76036

Udaje o technicke kontrole jsou v centralni databazi vozidel jiz nekolik let. Policista odesle SPZ vozidla a vzapeti mu prijde kompletni "historie" vozidla vcetne udaje o posledni prohlidce, tak jak to tu psal nekdo prede mnou. Navic mnoho hlidek je vybaveno i v terenu online terminaly. Nejsme tu zas tak moc 100 za opicema, pane Stwora[smích])) Jizda bez platne TK je dost zavazny prohresek,a presne jak to tu zase nekdo psal, koledujete si o pekny maler, v pripade nehody je to vsechno na Vas a pojistovna si umeje ruce.Rozhodne bych v tom nehledal nejake spiknuti, tyto kontroly probihaji zcela bezne. A podle mne je to dobre, protoze pokud Vas takovehle auto naboura, je s tim kupa problemu a neprijemnosti. Auto bez TK nema proste na silnici co delat.

76062

29.10.2005 9:21

JSEM VELMI ZKLAMÁN...

delta.100 194.?.?.?

Pane Stwora,
velmi jste mě zklamal,velmi.
Byl jste v Praze a místo,aby jste se zůčastnil demonstrace na podporu politického vězně E.Zundela, šel jste raději na nákupy [oči v sloup]
Hm,pro mě od této chvíle už nikdy nebudu brát Vaše příspěvky na tomto webu upřímně: zachoval jste se,omluvte ten příkrý výraz, ZBABĚLE.
Oč jste lepší než ti tupí Kanaďané či Američané,které tady tak často kritizujete,oč jste lepší než to "stádo ovcí" do kterého se tak rád svými příspěvky navážíte,nebo je necháte kritizovat články jiných..?
Šel jste raději "shoppovat" [zahanbení] Hm, doufám,že jste aspoň výhodně nakoupil v některém hyper - super - řetězci, ceny byly jistě akční, nabídky zboží výhodné, no, nekupte to. A večer pak, krkajíce po porci dobře propečeného bůčku,se sklenicí piva v ruce, jste se u zpráv TV N@va rozčiloval,že přišlo 200 policistů proti 70 demonstrantům.
Vím,že Vaše účast by E.Zundela nezachránila,ale... Ale,škoda slov.

Na druhé straně,ale aspoň oceňuji,že jste nám tady netvrdil,že jste se statečně zůčastnil demonstrace, robocopům z Policie ČR, Izraeli a všem sráčům tohoto světa navzdory - ale napsal pravdu.

PS: Já jsem se demonstrace nezůčastnil také: Nejsem z Prahy,ale ze severu Moravy, pracuji v nepřetržitém provozu a šéf mě odmítl dát dovolenou, protože by jinak musel jít na směnu místo mě on. Tak snad příště.

Hezký víkend všem!

76034

29.10.2005 10:23

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 217.?.?.?

Reakce na 76034

Pokusím se to vysvětlit. Vždycky jsem měl podvědomý odpor k masovým akcím. Ať z té či oné strany. Každý dav mě leká. A demonstrace - to je vlastně také dav jedinců, kteří v tom okamžiku propůjčili svou tělesnou schránkou k určitému cíli. Každý dav je manipulován. Vždy. Ať už řečníkem nebo spoluúčastníky. Jakmile jste součástí davu, už nejste sám sebou. Myslím si, že lépe mohu nějaké věci pomoci tím, když zůstanu osamocen a dělám jen to, co opravdu chci.

A abych vás uklidnil s tím nákupem. Vlastně jsme nešli nakupovat. Dali jsme si v shoping centre kafe a má známá koupila smetanu. To je všechno.

76038

29.10.2005 10:48

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 76038

Také mi to přišlo velice vtipné ale opravdu mně to také dost zklamalo.
[pláč]
Pane Stwora na to že bydlíte v Kanadě, byl jste se v Praze, hlásáte svobodu slova, píšete články o tom jak bychom měli vyjádřit podporu panu E.Z. a nakonec když už jste byl na místě skutek utek...

...je mi z toho smutno [pláč] a právě jak už tady bylo napsáno odnesou to všichni, protože je tu plno slov a málo činů

76039

29.10.2005 19:38

Ciny?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 76039

A co si pod temi ciny jako predstavujete, pane? [zmaten]

Vyhodit do vzduchu firlarnu? Parlament? Synagogu? ...tim jim jen dodate munici do medialni masinerie a nepomuzete-si...

Soucasny system je temer nezranitelny - pokud protestujete, velmi rychle vas onalepkuji do nejake skupiny (anarchiste, fasouni, teroriste, uchylaci...) a tim padem se jakakoliv zprava uvadi jako "fasouni demonstrovali za dalsiho fasouna", coz dost lidi odradi, aby vubec zjistovali co je Ernst Zundel zac... [naštvaný]

76087

29.10.2005 23:49

Další analogie s Orwellem...

brozkeff noname (tečka) tm (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 76087

No vidíte, další analogie s Orwellem... jakže to v tom osmdesátém čtvrtém vlastně dopadlo? Myslím, že nijak pozitivně, že?
Dávejte si pozor na Knihu a podobné vynálezy, staňte se součástí tupého davu a nevyčnívejte...a třeba se v NWO budete mít dobře...

Ale teď vážně -- má někdo chuť napsat ČT, Nově, případně dalším médiím, aby se vyjádřili k tomu, co odvysílali/udělali? Já o tom už docela uvažuju, jenom předpokládám, že dokud nezvednu telefon a "nevytočím" (roztomilý dvojsmysl) přímo někoho z vyšších pozic, tak se odpovědi nedočkám[pláč] ...už by mě jenom zajímalo, kdo dává v Novinkách.cz ty pokyny na cenzuru příspěvků.

Nakonec ještě jedno takové povzdechnutí - ideální by bylo, kdyby na té demonstraci žádní fašouni s IQ 75 nebyli, pak už by si ani ČT nedovolila tam dát fiktivní záběr někoho takového. Předpokládám, že nikdo záznam demonstrace nemá, že?

76118

29.10.2005 12:12

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

doktor 81.?.?.?

Reakce na 76038

[oči v sloup] v tomhle jsem za jedno se Stworou ..ukazovat se po boku holohlavcu v trikach Ordo Lumen Templi vyhlasenych tim ze jsou to agresivni rasisti a vyhledavaji problem kudy chodi je pro me rovnez neprijatelne prestoze v tomto konkretnim pripade souhlasim s hlavni myslenkou o svobode projevu, takova demonstrace muze poskodit jak zajmy pana Zundela tak osobni bezpecnost kazdeho kdo neni neonacista a prisel by tuto akci podporit. Myslim ze se jasne ukazuje ze pokud chceme byt uspesni v boji s NWO musi byt tento boj veden pod hlavickou NOVE neonalepkovane a nepospinene organizace jinak jsme zcela bez sance!!! Na demonstraci proti konferenci DNY EU a USA tedy protest proti navsteve prednich predstavitelu New World Order v Praze se dostavilo rovnez sotva 70 lidi v mediich tehoz wecera oznamkovanych jako "anarchiste"! !! Myslim ze jedinou pruchozi cestou je zalozit nove hnuti neco jako ANTI-NWO a sdruzit v nem vsechny lidi kterym se soucasny totalitni system nelibi!!! Pokud se protesty proti new world order budou poradat po hlavickami organizaci jako Narodni Odpor nebo AFA vetsinova spolecnost je proste bude ignorowat a media je zneuziji proti nam samotnym ..onalepkujou nas za fasisty nebo komunisty jak se jim hodi ..jadro pudla ovsem klasicky ututlaji a zatlucou!!! lidi kteri nesouhlasi s tim co se deje tedy jakasi opozice NWO je spousta ..bohuzel jsou rozdeleni do spousty podskupin ktere jsou vzajemne stvany proti sobe ..je treba sjednotit se a povstat jedine tak nas bude na pristi demonstraci za svobodu vic nez 70!!!

76047

29.10.2005 12:46

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 76047

Pán Doktor,vaše myšlenka není nezajímavá,ale napadá mě otázka,zda-li to všechno stojí za námahu.Samozřejmě,že NWO není má modla a nechci žít tak jak mi jiní hodlají vnutit.Podstatné je kolik lidí se realně uvědomuje to co se děje a kam to vše směřuje.Spousta lidá je dnes"opilá"tím,že si mohou koupit kde co,že mohou cestovat kam chtějí,mohou konzumovat co hrdlo a mysl ráčí.Když se to vezme kolem a kolem tak lidé jsou spokojení,i když jejich spokojenost je vyplněná tím,že si koupí nové auto,domácí kino a podívají se večer na televizi.Ano,třeba si každý zanadává jak se má špatně(a kdo to nedělá,že [oči v sloup] ),ale svým způsobem se ti lidé mají docela dobře-jíst co mají,bydlet kde taky a tak svým spůsobem jen reptají,ale nemají důvod vyvýjet nějakou aktivitu.

A teď do toho příjdete vy se svým anti-NWO a začnete lidem říkat co se děje.Jak myslíte,že to dopadne?Budete opět za fašistu,nacistu,nebo anarchistu(spousta lidí stejně ten rozdíl nechápe),zkrátka budete jen jeden z mnoha extrémistů,který má možnost oslovit davy jen zkrze jednostraně zaujatá media,tzn.že se vám jen lidé vysmějí,nebo opačně,vám vynadají.

K tomu,aby se něo skutečně stalo nemůže být demonstrace složená jen z pár desítek lidí.Takový počet je velmi snadné onálepkovat jako neonacisty.O to horším efektem působí jeden z demonstrujících,kterého se media zeptají proč tam stojí a co se mu nelíbí.Nedivila bych se,kdyby si televizní štáb vybral záměrně největší chudinku s holou lebkou,aby dostala co nejsnáze rozcupovatelnou odpověď.Těch lidí tam nemůže být jen pár,ale musí jich být tisíce,protože ty tisíce se nedají tak snadno nasypat do škatule"Náckové",obzvlášť,když mezi nimi budou lidé různého věku,pohlaví a snad i rasy.To může skutečně nějak působit,ale osobně si myslím,že je téměř nemožné přesvědčit takové spousty lidí,které by dokázaly"vychýlit jazýček vah".

76056

29.10.2005 19:11

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 76047

navrhuji se dat k buzerantum, ti kdyz protestuji tak je jich 1/2 milionu [pláč]

76078

30.10.2005 19:16

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 76047

mit negaci v nazvu (ANTI-NWO) necitim jako nejstastnejsi napad. Prosazujete energii zkazy, ale co potom? Zkusme naopak nabidnout neco LEPSIHO nez je zidozednarsky fasismus jmenem NWO. Na hromade trosek NWO by se stejne nedalo prezit. Chce to novou IDEU,ktere lze DOSAHNOUT!!! IDEU,jenz odvede ovce z ohrady NWO do neohrazenych pastvin,ktere pro ne nalezneme. Pastvin,ve kterych se budou moci stat sami sebou.
Moje idea je zalozena na skryte a v potencialu silne nabozenske tradici,coz muze mnoho lidi odradit,jsou-li nenabozenskeho smysleni.
Postmoderna a dekonstruktivismus zbortily vsechny nase konstrukce,nadeje zebra u zrezivelych dveri,topime se v bahnu vlastni nemohoucnosti a strachu z mocneho,velmi mocneho nepritele. On ne. On svou konstrukci stale ma. Svoji zhoubnou ideologii,pro kterou jsou ochotny umirat tisice sabesboys a jejich followers.
A nakonec prijdeme na to,ze i my hledame urcitou konstrukci,takovou,ktera by nam vyhovovala. Ale nikdo asi netusi,kde zacit,krom tech kteri by nicili nepritele-NWO. Kde zacit? A zacinat vubec? Neni snazsi odevzdat sve zivoty NWO? Pro potechu Synagogy Satanovy? Pro klid v dusi,pro pocit,ze kdyz budu delat to co chteji,tak ze mi uz daji POKOJ???!!! Na to si odpovezte kazdy sam.
Rikam vam, my uz jsme davno stejne zacali. Ten zacatek byl Zvedavec,diskuse na nem, revizionismus atd. Ale pouze zacatek boje proti NWO. My potrebujeme jeste druhy zacatek. Zacatek budovani nove koncepce,ktera se bude jako vez tycit na ruinami NWO. Koncepce,v niz nebude mista pro uzkoprse a zjednodusene videni sveta a vesmiru. A vlastne to ani neni koncepce. Je to proces rozpominani se na sama sebe,na svoji podstatu,svoje nitro. Jadro,ktere nic nemuze ani naznakem ohrozit.
"Mam klice od mnoha bran,ale chci od vas jedine-musite vedet,jaky klic ode me chcete a zda skutecne projdete branou,kterou si zvolite."
Muj mejl mate. Nalozte kazdy s touto informaci,jak uznate za vhodne. Sanci mame. Ale seskupeni to musi byt mohutne.

76187

29.10.2005 12:20

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

TT 194.?.?.?

Reakce na 76038

Teď s vámi naprosto souhlasím. To je to, o čem jsem tu několikrát psal do diskuze (ikdyž to asi nikdo nečetl). Vzývání do zbraně...dav demonstrantů...a opět jen ovce. Nesnáším davy...

Minulý týden jsem viděl 1984 s Johnem Hurtem a musim říct, že mě film nezklamal. Ta atmosféra..nádhera. Hodně se přiblížil knížce. Ikdyž se Orwel plete v jednom - lidi nemusí žít v bídě, aby jim byl vypláchnut mozek. Kapitalismus to dokazuje. Každopádně konec filmu ani knížky nebyl optimistickej..stejně jako v reálu. Prohráváme, a to proto, že my NEMÁME v rukách média a ovcí bylo vždycky víc. Lidi potřebujou být ovce - to dokazuje historie.

A Vy, jakožto vydavatel Zvědavce, si dejte pozor na to, aby vám google při vyhledání slova "Zvědavec" nepřilepil nálepku "neonacistický web". Může se to stát a neprospěje to

76048

29.10.2005 12:23

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

Had 81.?.?.?

Reakce na 76038

>Vždycky jsem měl podvědomý odpor k masovým akcím. Ať z té či oné strany. >Každý dav mě leká. A demonstrace - to je vlastně také dav jedinců, kteří v >tom okamžiku propůjčili svou tělesnou schránkou k určitému cíli. Každý dav je >manipulován. Vždy. Ať už řečníkem nebo spoluúčastníky. Jakmile jste součástí >davu, už nejste sám sebou.
Správně.

>Myslím si, že lépe mohu nějaké věci pomoci tím, když zůstanu osamocen a dělám >jen to, co opravdu chci.
Ano. Každý má přece své místo a "úkol". Jako např. leho zde v debatách.
Pro vyjádření nesouhlasu se skutečnou nebo domnělou nespravedlností a prosazení změny tendencí v životě není vždy potřeba "cinkat klíčky" nebo bombardovat jinověrce a "magory".
Kupodivu stačí poznat a změnit sám sebe (i částečně, ovšem čím více, tím lépe), poznat tímto procesem změny souvztažnosti I mezi námi lidmi. Tyto zkušenosti pak použít pro "zasazení" jiných, kvalitativně lepších tendencí, které správně živeny jednou uzrají a stanou se "názorem" a přirozeným způsobem života našich potomků. I tímto lze naplnit idealistické ambice těch, kdo již nechtějí ubližovat, ale hledají porozumění a harmonii.
Takto nám předali naši předchůdci plody své snahy, nálady a myšlenky a my je odžíváme a tvoříme podmínky individuální i společné budoucnosti.
Jak jsme na tom? [pláč]

76049

29.10.2005 12:27

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

delta.100 194.?.?.?

Reakce na 76038

[smích] Dobře, budiž Vám odpuštěno, když máte fobii z hlučícího davu.

Nemusíte tedy volat: "Mea culpa, mea maxima culpa" > už proto, že jste vytvořil Zvědavce, web, kde se můžeme scházet, diskutovat a dovídat se informace,které by nám jinak zůstali utajeny.

A jak už jsem psal: oceňuji,že jste napsal pravdu o své neúčasti a nelakoval nás nějakou revolverovou historkou [chechtot] .

A úplně na závěr: jen díky webu Zvědavec vím, kdo je Ernst Zundel...
[smích]

76051

29.10.2005 13:41

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

zap 65.?.?.?

Reakce na 76038

Nejsou ale takove dmonstrace idealnim zivnym prostredim pro 'zvedavce'? Ano kdysi to byvalo presne podle scenare a nezazivne. Dnes je jina doba, muzete se dosyta vykricet, hazet po policajtech kameni, dostat obuchem za ucho, pripadne i zelizka....neni to dobrodruzstvi?

Pokud jde o me, zucastnil jsem se demonstrace zatim jen jednou. Bylo to na jare 1999 proti zlovolnemu bombardovani Jugoslavie. Jiste ze tam byli policejni fotografove a mam asi policejni zaznam. To je v poradku, s tim pocitam. Je mi toho lito, ci jsem snad zmenil nazor? Absolutne ne!

76061

29.10.2005 19:47

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76038

>A demonstrace - to je vlastně také dav jedinců, kteří
>v tom okamžiku propůjčili svou tělesnou schránkou k
>určitému cíli.

Demonstrace je shromazdeni luzy, ktera nema nic jineho na praci, nez delat bordel, rabovat a zvanit nesmysly, ktere normalniho cloveka nezajimaji. Plati je danovi poplatnici. I ty skody co nadelaji. Nejsou k nicemu, nic neresi.
Prave naopak. Zucastneni si proti sobe pouze postvou verejnost. Navic shromazdeni nekolika desitek zblblych neonacistu nelze povazovat za demonstraci, je to jen mizerne organizovana propaganda nacku.

76088

30.10.2005 5:10

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

TS 213.?.?.?

Reakce na 76088

>Demonstrace je shromazdeni luzy, ktera nema nic jineho na praci,
>nez delat bordel, rabovat a zvanit nesmysly, ktere normalniho
>cloveka nezajimaji. Plati je danovi poplatnici. I ty skody co
>nadelaji. Nejsou k nicemu, nic neresi.

Tohle mi pripomina svata slova promlouvana rudymi kazateli z televiznich obrazovek nekdy koncem listopadu 1989.

Vox populi, pane Blahnik. Libit se vam nemusi.

76148

31.10.2005 7:58

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76148

>Demonstrace je shromazdeni luzy, ktera nema nic jineho na praci,
>nez delat bordel, rabovat a zvanit nesmysly, ktere normalniho
>cloveka nezajimaji. Plati je danovi poplatnici. I ty skody co
>nadelaji. Nejsou k nicemu, nic neresi.

>Tohle mi pripomina svata slova promlouvana rudymi kazateli z
>televiznich obrazovek nekdy koncem listopadu 1989.

>Vox populi, pane Blahnik. Libit se vam nemusi.

Ze to rikate zrovna vy pane Tysku. Ja jsem vyrozumnel z vasich prispevku (a nejen z vasich), ze vam v cesku za komunistu bylo lepe. A take to, ze byste si prali navrat. Tak k cemu vam ta demonstrace tedy vlastne byla? Demokracie se vam nelibi, tak co vlastne chcete. Proc a za co demonstrujete?

76237

31.10.2005 15:27

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

Ruda 24.?.?.?

Reakce na 76237

Demonstruji protoze je to, zatim povolene. Az se jim vrati jejich "oblibeny" komunismus, tak pak uz bude "utrum" [pláč]

76279

31.10.2005 19:24

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

TS 213.?.?.?

Reakce na 76237

>Ze to rikate zrovna vy pane Tysku. Ja jsem vyrozumnel z vasich
>prispevku (a nejen z vasich), ze vam v cesku za komunistu bylo lepe.

Dneska je v mode vyzdvihovat prednosti soucasnosti a nedostatky minulosti a zapominat na druhe strany techto minci.

>A take to, ze byste si prali navrat.

Mne je jedno jaky ismus je, pokud je s lidskou tvari.

>Tak k cemu vam ta demonstrace tedy vlastne byla?

Ono se to zvrhlo. Jako asi kazda revoluce.

>Demokracie se vam nelibi, tak co
>vlastne chcete. Proc a za co demonstrujete?

To, cemu se ted rika demokracie, je demokracie asi do takove miry, jako to, cemu se rikalo komunismus, bylo komunismem.

76302

1.11.2005 3:14

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76302

>Dneska je v mode vyzdvihovat prednosti soucasnosti a nedostatky
>minulosti a zapominat na druhe strany techto minci.

To neni moda, to je trend, tak to bylo vzdycky, aspon co ja pamatuji. Jenze ja uz jsem postupem doby z toho venku.

>Mne je jedno jaky ismus je, pokud je s lidskou tvari.

Ten take pamatuji. Nic moc. Hlavne mel kratke trvani. Kdo ho ukoncil, urcite vite. Lidskost je dobra pouze k tomu, ze ji nelidskost prevalcuje.

>Ono se to zvrhlo. Jako asi kazda revoluce.

No vidite a ja u toho tenkrat chtel byt. Cekal jsem na to cely leta. Dalsi zkusenost.

>To, cemu se ted rika demokracie, je demokracie asi do takove
>miry, jako to, cemu se rikalo komunismus, bylo komunismem.

Jak kde a jak kdo.

76330

29.10.2005 13:48

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

zap 65.?.?.?

Reakce na 76034

"....pracuji v nepřetržitém provozu a šéf mě odmítl dát dovolenou, protože by jinak musel jít na směnu místo mě on."
---------------------------------------------------------------------

Asi Vas zna jako svoje boty a tak se nechtel s Vami dostat do pruseru. [chechtot]


"Tak snad příště."
----------------------------------------------------------------------

No to doufam! [smích]

76063

30.10.2005 0:48

RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...

delta.100 193.?.?.?

Reakce na 76063

Oj joj, Ty slepičí prdelko [chechtot]

76123

29.10.2005 11:53

Zvláštní přístup

krysa 84.?.?.?

Tento stát má velice zvláštní přístup: ač tvrdí, že fašismus i komunismus je to samé, proti těm co označí za neonacisty pořádá manévry, zatím co neokomunisty vesele podporuje. Za výkřik "nacisti jsou svině" vám bude poděkováno, zatímco za výkřik "komunisti jsou svině" BUDETE PATRNĚ OPĚT ZATČENI, MINIMÁLNĚ ZA RUŠENÍ POKOJNÉHO SHROMÁŽDĚNÍ KOMANČŮ! Obdobně budete zatčeni za cokoli byť jen připomínající např. svastiku, zatímco rudé hvězdy a zkřížený vecajk můžete mít kde chcete a v jakékoli velikosti: též jsem neslyšel, že by někoho zatkli a soudili za prodej Gottwaldových spisů.
Navíc všichni, co mají něco proti Židům nebo cigánům jsou automaticky rasisti, což říkají především ti, v jejichž okolí v okruhu 2km cigána neuvidíš...
Čemu se tedy ještě divíte? Nezapomeňte, že Paroubek má stejný kecy jako Gottwald a čssd se od ksčm liší pouze názvem. Zatím...
No a po volbách, které vyhraje čssd podpořená komanči, začne opět milé znárodňování... a všichni mající jiný názor budou jasní neonacisti, fašisti a jiní isti a pujdou sedět do komunistických lágrů řízených židobolševiky.

A řešení? Pokud takový převrat začne, musíme je postřílet rychleji než oni nás! Jinak to nevidím: je totiž na čase, abych né já emigrovat na západ, ale abychom kolektivně nahnali komanče na Sibiř nebo do severní Koreje a už je odtam nepustili!!! No a jestli tam náhodou bude epidemie ptačí chřipky...tak tím líp!


76043

29.10.2005 12:33

židé hrozí

Jouda 85.?.?.?

Domnívám se, že Izrael je malou, ale přitom nejmocnější zemí na světě. Většina tzv. neokonzervativců, kteří natlačili Bushe do války proti Iráku, byli Židé jako Wolfowitz a Perle. Ohrožoval Irák USA? Rozhodně ne. Ale byl potencionálním nebezpečim pro Izrael. Podívejte se na mapu. Irán by si měl dávat pozor, židé mohou zaútočit i na něj.

76052

29.10.2005 23:07

RE: židé hrozí

agir 195.?.?.?

Reakce na 76052

>Irán by si měl dávat pozor, židé mohou zaútočit i na něj.

A proto zřejmě ubohý ohrožený Mahmúd Ahmadinedžád vypleskl to, co vypleskl. Věřím, že na Zvědavci sklidí vřelé sympatie.

76114

30.10.2005 4:00

RE: židé hrozí

kema 207.?.?.?

Reakce na 76114

>>Irán by si měl dávat pozor, židé mohou zaútočit i na
>něj.

>A proto zřejmě ubohý ohrožený Mahmúd Ahmadinedžád
>vypleskl to, co vypleskl. Věřím, že na Zvědavci sklidí
>vřelé sympatie.

Jo, ze pry ma byt Izrael "vymazan z mapy".
A Izrael zase naopak pozadal o vylouceni Iranu z OSN.
Jeste bude veselo. [smích]

76136

30.10.2005 15:47

RE: židé hrozí

krysa 84.?.?.?

Reakce na 76136

>>>Irán by si měl dávat pozor, židé mohou zaútočit i na
>>něj.
>
>>A proto zřejmě ubohý ohrožený Mahmúd Ahmadinedžád
>>vypleskl to, co vypleskl. Věřím, že na Zvědavci sklidí
>>vřelé sympatie.
>
>Jo, ze pry ma byt Izrael "vymazan z mapy".
>A Izrael zase naopak pozadal o vylouceni Iranu z OSN.
>Jeste bude veselo. [smích]
>

Izrael se bude blbě vymazávat z mapy když má jaderných zbraní jak nasraných.... to by dokázaly jen USA či Rusko...
Blbý je, že v USA je židů jak nasraných...

76168

30.10.2005 18:14

RE: židé hrozí

agir 195.?.?.?

Reakce na 76168

>Izrael se bude blbě vymazávat z mapy když má jaderných
>zbraní jak nasraných.... to by dokázaly jen USA či Rusko...

A vás to mrzí? Uvítal byste, kdyby to šlo snadněji?

76181

1.11.2005 13:30

RE: židé hrozí

krysa 84.?.?.?

Reakce na 76181

>>Izrael se bude blbě vymazávat z mapy když má jaderných
>>zbraní jak nasraných.... to by dokázaly jen USA či Rusko...
>
>A vás to mrzí? Uvítal byste, kdyby to šlo snadněji?

Z pohledu toho, kdo a jak tam drží pazouru nad tim jaderným knoflíkem, tak jo! To je miň spolehlivá banda jak v Rusku tak i jak v USA.

A vás pak můj názor udivuje??? Nerad bych se dočkal toho, aby nějaký pablb z Izraele začal odpalovat rakety "v sebeobraně" a "preventivním útoku" kam se dá!!! Stačily mi ty kydy jednoho Izraelce na téma, že celá Evropa je proti nim, a jestli na ně někdo zaútočí, oni musí zničit i celou Evropu.
Sorry, už netušim, kdo to byl, a jestli to bylo na tomto webu, ale smysl toho kydu si pamatuji přesně. Takže doufám, že "něco" "odněkud" PRO SICHR míří i na Tel Aviv a Haifu...
Blbý je, že to moc nepomuže, neb jsou to ti sami fanatici jak Arabi a raděj zničí celou planetu... (ne běžní lidi ať už v Izraeli nebo v arabských státech - obvykle jde o zkurvené politiky a zasranou armádu!)

76380

30.10.2005 20:06

RE: židé hrozí

TS 213.?.?.?

Reakce na 76168

>Izrael se bude blbě vymazávat z mapy když má jaderných
>zbraní jak nasraných.... to by dokázaly jen USA či Rusko...

Nebylo by jednodussi je proste prestehovat? Takova Arizona nebo Nevada to je takove siroko daleko nic, a navic okolo skoro zadni nastvani Arabove.

Zkusil uz nekdo spocitat ekonomickou rozvahu na takovyhle projekt, a porovnat naklady s cenou vojenske pomoci, dotaci a potrebneho zbrojeni na udrzeni soucasneho statu quo? Mozna by to nebylo ani tak moc let za kolik by se takova akce sama zaplatila.

76191

30.10.2005 22:10

RE: židé hrozí

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 76191

No,myšlenka je to dobrá,ale kdyby to bylo tak snadné,tak už by se dávno stalo."Netrpí"tam ti ubozí židé hlavně kvuli Jeruzalému a svatým místům obecně?Ta se budou špatně stěhovat.

76206

31.10.2005 7:19

RE: židé hrozí

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 76206

Jeruzalem je svate misto Judejcu a muslimu; zide-lid chazarsky, tam nemaji co pohledavat.

76232

1.11.2005 7:26

RE: židé hrozí

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76191

>>Izrael se bude blbě vymazávat z mapy když má jaderných
>>zbraní jak nasraných.... to by dokázaly jen USA či Rusko...
>
>Nebylo by jednodussi je proste prestehovat? Takova Arizona nebo
>Nevada to je takove siroko daleko nic, a navic okolo skoro zadni
>nastvani Arabove.

Daleko jednodussi by bylo prestehovat palestince do cech, kdyz je tam mate tak radi. Samozrejme i s partyzanama. Ja myslel ze vam a dalsim vadi, ze US ovladaji zidi a najednou je sem chcete narvat vsechny. Spatna by nebyla Australie. Pan Nohejl by si k nim alespon vytvoril vrelejsi vztah.

76351

1.11.2005 13:31

RE: židé hrozí

krysa 84.?.?.?

Reakce na 76351

>>>Izrael se bude blbě vymazávat z mapy když má jaderných
>>>zbraní jak nasraných.... to by dokázaly jen USA či
>Rusko...

>>
>>Nebylo by jednodussi je proste prestehovat? Takova Arizona nebo
>

>>Nevada to je takove siroko daleko nic, a navic okolo skoro zadni
>

>>nastvani Arabove.
>
>Daleko jednodussi by bylo prestehovat palestince do cech, kdyz je
>tam mate tak radi. Samozrejme i s partyzanama. Ja myslel ze vam a
>dalsim vadi, ze US ovladaji zidi a najednou je sem chcete narvat
>vsechny. Spatna by nebyla Australie. Pan Nohejl by si k nim
>alespon vytvoril vrelejsi vztah.

Abych si zaryl: na Sibiři je místa.... co tak tam mimojiné udělat taky stát pro cigány???

76381

1.11.2005 15:28

RE: židé hrozí

Ruda 24.?.?.?

Reakce na 76381

Proc treba neposlat cigany do Palestiny. Tam by se mozna "ujali".
Ziji tam take snedi obcane a tak by bylo po problemu. Bordel si tam mohou delat jaky chteji. [smích]

76392

30.10.2005 18:55

RE: židé hrozí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 76114

Zkraje bylo uváděno, že uvedená slova padla jako citace slov ajatoláha Chomejního - ostatně na konferenci Svět bez sionismu se podobné výroky daly čekat. V další mediální prezentaci se pak od toho, že se jednalo o citát upustilo a třeba Prima uváděla zpravodajství pod výrazným titulkem Dovolil si moc. Jinak není přiliš daleko doba, kdy OOP uznávalo víc států než Izrael, takže s vyloučením z OSN to asi neprojde.
Ne že bych nějak zvlášť musel Persii, je to dědičný nepřítel Západu. Sotva je porazil císař Herakleios porazil, už měl na krku mohamedány. Jedno peklo opouštíš a druhé začíná...

76185

30.10.2005 19:21

RE: židé hrozí

hostující 85.?.?.?

Reakce na 76185

Kdybych měl citovat všechny perly Šarona,Buše,Wolfíka...ojé,asi bych se dnes nevyspal

76189

29.10.2005 15:13

mluvci

v79 217.?.?.?

Neni pravda, ze mluvci podpurnych demonstantu nedostal slovo - v reportazi na CT1 to bylo, holohlavy muz, v cernem kabatu rikal do kamery, proc prisli demonstrovat. O zbytku si muzete myslet, co chcete, ale mluvci slovo dostal.

76068

29.10.2005 16:24

RE: mluvci

demonstrant 213.?.?.?

Reakce na 76068

Mě tiskový mluvčí akce politolog Bc. Petr Kalinovský rozhodně jako holohlavý nepřijde.Dovolil bych si říct že nemá ani krátký sestřih ale vy jste to zcela jiste přest tu kšiltovku viděl lépe. [cool]

76070

29.10.2005 16:49

Skutečně ty komunistické Novinky tu diskusi vymazaly

Jarmila 85.?.?.?

a místo toho tam napsaly toto:
Jelikož se v diskusi objevila spousta příspěvků překračující pravidla slušného chování, byla diskuse u toho článku zrušena. Všem slušným diskujícím se redakce omlouvá.

Přitom já jsem tu diskusi ráno na popud trodase četla a neviděla jsem tam vůbec nic špatného proti pravidlům slušného chování- jenom tam prostě vítězily názory, že svoboda slova se nemá vzdělanému historikovi panu Zündelovi upírat.
Ano, je to tak, na komunistických Novinkách existuje cenzura jako prase- mně taky do hodiny smazávali kritiku na české poměry nebo když jsem kritizovala nemorálního Uzla a tak podobně.


76071

29.10.2005 17:30

RE: Skutečně ty komunistické Novinky tu diskusi vymazaly

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 76071

Ono to není jen na novinkách,ale i třeba idnes maže o stošest a budou stále přibývat.Otázka co je lepší,jestli to,že ten příspěvek smažou anebo to,že ho stihne najít naše dořitěsekopající ideopolicie a pozve si nás pro podání vysvětlení.I když i to by bylo zajímavé.

76072

29.10.2005 17:52

stejné,jako to bylo czechtekem

bio 212.?.?.?

oficiální media předvedla úplně stejně zkreslované info,jako bylo to o cztk05.Akorát,že to se vám líbilo....zmlátit ty asociální smažky,že... ochutnáváte vlastní medicínu...a bude hůř

76073

29.10.2005 21:48

S vyjimkou Polska, za poslednich 1000 let ..

albert 70.?.?.?

(Off topic. Příspěvek zrušen. Editor)

76104

30.10.2005 3:23

RE: S vyjimkou Polska, za poslednich 1000 let ..

albert 70.?.?.?

Reakce na 76104

>(Off topic. Příspěvek zrušen. Editor)

Pane Editore, vase rozhodnuti zni jako ze "byl Holokaust, a basta fidly"! Ale vsak jste majitelem tohoto zido-gojskeho schmoozovaciho pratelstvi, a pekne demograticky sefujete cenzure. A jak se zda, propoustite jen to, co se libi zidum.
Vsak to je dnes vseobecny znak politicke korektnosti: "kdo nejde s nami (s Gotwaldem, Bushem, zidy ci bolsheviky), jde proti nam".
Skoda ze se jim (zidum) nelibil muj prispevek (pzn. jako vetsina mnozststvi mych predchozich, co jste zrusil. A to anichz bych mluvil sproste, pouzival pornografii, kterou sam na svem Zvedavci predkladate, ci pisete).
Shalom

76133

30.10.2005 0:42

Hurá, všimla si toho i Anička!

brozkeff noname (tečka) tm (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

http://www.abclinuxu.cz/blog/ze_zivota/2005/10/28/107064

76122

30.10.2005 18:03

RE: Hurá, všimla si toho i Anička!

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 76122

Take jsem ji tam jeden prispevek hodil, protoze jsem narazil na velmi zajimavy textik (pri hledani Rudolfovy zpravy v cestine) od jisteho Jürgena Grafa a s sokem zjistil, ze stranka neni vice dostupna a byla zrusena (!), tak jsem vyuzil nastesti funkcniho archivu googla a rychle si to zazalohoval na sve forum:

http://trodas.wz.cz/index.php?act=ST&f=5&t=264

...tak doufam, ze to nekoho potesi stejne jako me [velký smích] Specialne cast nazvana Vědecké zkoumání je poutavym ctenim, jen je cloveku trosku nevolno z vsech tech predeslych lzi, to ma autor pravdu [zahanbení]

76179

30.10.2005 10:09

STK

Jirka H. 62.?.?.?

Jen je zahada, proc ta pravnicka vlastne mela nalepku o provedeni STK u 4 roky staryho auta. Prvni 4 roky auta na STK uz ze zakona nemusi a mam pocit, ze tim padem prvni nalepku vam nalepi az po ctyrech letech na 1. STK [smích]

76158

31.10.2005 16:14

RE: STK

Jirka 194.?.?.?

Reakce na 76158

To je nesmysl. Nalepku ma i nove vozidlo, prave s datumem platnosti 4roky, jinymi slovy, datum dalsi TK je nastaveno az za 4roky. Tu obdrzite pri registraci vozidla (tedy v momente kdy vyfasujete novou SPZ (dnes registracni znacku). Ta pani za okenkem Vam ji tam hned nalepi a basta[smích])

76284

1.11.2005 9:39

RE: STK

Jirka H. 62.?.?.?

Reakce na 76284

Kouknul jsem na vlastni auto a je to tak, fakt ji tam lepi s platnosti 4 roky [smích]
Takze mela pani smulu, ze zrovna letos ty 4 roky pretahla.

76357

30.10.2005 13:24

o demosntraci, strachu a podělané technické

Kamil Brzák microelephant (zavináč) centrum (tečka) cz 83.?.?.?

Ahoj Vladimíre,
strach je reakce na neznámo. Nevíš, co můžeš všechno očekávat anebo víš, čeho je Tvůj protivník schopen, a bojíš se, že to použije a Ty nebudeš vědet, co proti tomu dělat.

Srdce velí "žádnou pokoru, svobodu navždy", ale primární nervová soustava a vzpomínky nebo úvahy stojí proti němu. I když se jedná o neporovnatelné, co do rozsahu (ale velmi zásadní, co do základů) - podobný boj vedu já v našem domě. Výbor spoluvlastníku se stal samozvaným usurpátorem a buzerátorem ostatních vlastníků. Nikdo nic nepodniká, všichni mají strach. I já mám lechtání v hrudním koši, je mi to nepříjemné, cítím v sobě stres, ale nemíním podlehnout tlaku. Ani výboru, ani obecnému ustrašenému mínění.

U svého chlíva je třeba začít. Půjdu proti zásahům do svého soukromí a cítím v sobě, že to tak bude jak na lokální úrovni, tak v širším měřítku.

Možná jednoho dne zmizím. Až míra trpělivosti oponentů bude níže, než mnou produkované požadavky, potřeby. Seru na to, o čem je jinak život? Být vohnout? Dostávat drobek a držet hubu? Není jedno, kdo Ti velí, jestli komouš, odouš, socdouš nebo jiný zmrd?

I když je mi z toho všeho hnusně, rozhodně nehodlám rezignovat. Pokud mě nezradí hlava a nezcvoknu z toho narůstajícího tlaku, jdu do toho. Pro svoji dcerku, pro svoji ženu, rodinu, pro sebe i svoje přátele. Chci aby oni a ostatní ochotní poslouchat věděli, že není jen masa a nic. Je masa a pak jsem tu já. A nedám jim nic zadarmo.

Neomlouvám se za emotivní výlev, protože co píšu zároveň cítím. Pokud cítíš potřebu to zabalit, nebudu Tě odrazovat, dokážu pochopit, že je demotivující neustále pořád dokola se snažit zvedat lidem víčka. Jenom věz, že nejsi sám. Že tu je hodně lidí, kteří to cítí podobně. Možná jim jen chybí komunikační nástroj.

Proto díky za Zvedavce. Snaž se aby byl. Doména stojí pár stovek ročně, hostin pár stovek za čtvrtletí. To není velká daň za svobodu [smích]

PS: doufám že jsem informátorům udělal radost a těším se na odezvu

76163

30.10.2005 15:04

RE: o demosntraci, strachu a podělané technické

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76163

................... těším se na odezvu
_______________________________________

Ano, odezvu ? tak tady je - za sebe: velmi rozumne pane Brzak. Kezby bylo takovych rovnych lidi vic, jako Vy pane. Hlavne se nenechat zlomit ! Nezapomente pane, ze jen silnejsi prezivaji ! Mate muj respekt !! - Lev

76165

30.10.2005 16:13

Problém

krysa 84.?.?.?

je v tom, že dnešní mládež zajímá tak esli je povolený čekštěk, nebo velkej brácha a vyhulení....
Krásná to cesta k zavedení nové totality: stačí, když v TV budou Vyhulení a Brácha, neb politika "nikoho nesere" a většina jsou "anarchisti" domnívající se, že nikým a nijak neřízený bordel je demokracie, a to v době, kdy se naše vláda domnívá, že demokracie je to, když všechno řídí oni... Pokud někdo chce řád, jde patrně dle tisku a vlády o "neonacisty"...
Do toho se kafrá o rasismu ( např. Uhl, kterej by měl bydlet v Brně na Francouzské, aby si "užil" "reality show" a podobní)
Ostatně i každej anarchista navíc miluje cigány a kde koho, ovšem do té doby než okradou jeho, a konečně mu dají přes držku aby mu to konečně došlo... ...jakože PAK mu to dojde.

Nejsem propagátorem kapitalismu ani komunismu: oboje v daném provedení stojí za to samý hovno!

Bohužel mám dojem, že u nás dosáhnem neskutečných výsledků:

normální lidi budou uplně v prdeli, zatímco ti ve vládě a v balíku budou mít uplně jedno, jaký zřízení tady bude...což už patrně platí i tak...76170

30.10.2005 17:27

Problém je ve špatném výkladu slova 'demokracie'

brozkeff noname (tečka) tm (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 76170

DEMOKRACIE je doslova 'Vláda lidu'. To všichni chceme. Jenomže vláda lidu znamená, že si zvolíme zástupce , kteří za nás budou vládnout. A nemůžeme chtít demokracii a přitom tvrdit, že nás politika nezajímá... tak tomu ale bohužel je.

76176

30.10.2005 18:31

RE: Problém je ve špatném výkladu slova 'demokracie'

Aja 24.?.?.?

Reakce na 76176

DEMOKRACIE je doslova 'Vláda lidu'. To všichni chceme.
Ja ne, prosim.
Vlady lidu jsem si uz uzila, dekuji.
At zije kral !!!!!

76182

31.10.2005 7:08

RE: Problém je ve špatném výkladu slova 'demokracie'

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 76182

ano pani Ajo,at zije kral!!! Viva rex!!!

http://www.korunaceska.org

76229

31.10.2005 7:13

RE: Problém je ve špatném výkladu slova 'demokracie'

Misu 193.?.?.?

Reakce na 76229

A proc ne?

76230

31.10.2005 13:45

RE: Problém je ve špatném výkladu slova 'demokracie'

Aja 24.?.?.?

Reakce na 76229

>ano pani Ajo,at zije kral!!! Viva rex!!!
>
>http://www.korunaceska.org
[smích]

76270

31.10.2005 18:16

RE: Problém je ve špatném výkladu slova 'demokracie'

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 76270

To je ono, monarchie by byla řešením. Ale žádná zpotvořená stavovská monarchie - musí to být absolutistická monarchie. Aby přestalo zabíjení času prostoduchým plácáním v internetových diskuzích a všichni nevolníci by šli robotovat. Kdo by zapnul doma internet - tak hned s ním na lavici a dráb by ho zlískal lískovkou, že by ho takové chutě přešly. A každý nejméně na 7 let na vojnu - lépe na 30 let. A samozřejmě právo první noci pro každého šlechtice, který své poddané dovolí uzavřít sňatek.
Mnoho krásných a účelných institutů se v té době najde, které zaslouží obnovení. Žádná dovolená u moře, ale tělo cvičí práce v kamenolomu, v lese nebo na poli. A hlavně přísné tělesné tresty pro každého, kdo bez svolení pána opustí místo svého pobytu a práce. Jó, to bejvávaly časy.

76295

30.10.2005 18:44

RE: Problém je ve špatném výkladu slova 'demokracie'

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 76176

Já myslím,že právě dnešní doba ukazuje nejlépe,že demokracie není už to pravé.Lidé sice na své vlady plivají(a já se jim nedivím),ale zároveň to neberou nijak vážně-nezajímá je to.Jediný způsob jak mohou lidé zasáhnout je jednou za 4roky někoho zvolit,někoho,jehož tvář většinou znají jen z médii.Tenhle systém je čím dál tím více vzdálen člověku samotnému a člověk ztrácí pocit,že má možnost něco ovlivnit.Teď je to mnohem silnější,když spoustu rozhodování se děje v Bruselu,tedy tam,kde mají minimální ponětí o tom co lidé chtějí.Místo demokracie by bylo lepší říkat současnému zřízení byrokracie,neboť každý člověk je svázán příkazy a zákazy a začíná se v tom všem ztácet.Vláda by měla sloužit lidem a ne lidé vládě.

Je ale pravda,že nemáme nic lepšího a je snažší sehnout hřbet,než s tím začít něco dělat [pláč] .

76184

1.11.2005 14:06

RE: Problém je ve špatném výkladu slova 'demokracie'

krysa 84.?.?.?

Reakce na 76184

ad: Je ale pravda,že nemáme nic lepšího a je snažší sehnout hřbet,než s tím začít něco dělat

No probém je v tom, že když s tim začnete něco dělat, jste rázem terorista a je u prdele v jakém zřízení s tím zkoušíte něco dělat, hi!!!

A hlavně: i kdyby byla (a možná je) teorie jiného zřízení,přece doprdele nečekáte, že nad tim bude někdo ve vládě jásat??? Kvuli tomu do ní nelezli! A to NIKDE, ani na Kubě, ani v USA, ani v Rusku, ba ani u nas, že!
(A za Hitlera v Německu a za Stalina v SSSR taky né...)

To ovšem neznamená, že nic lepšiho jako kapitalismus, komunismus a fašismus není, že... to VŽDY tvrdí jen představitelé DANEHO ZŘÍZENI!!!
..a ti, co za dané doby jsou "v balíku"...

For ovšem je, že i tohle se časem potvrdí... tedy to, že existují jiné cesty, ale nikdo je nebude chtít (lidi jo, vlády ne) - tím ale nemyslím nějaký náboženský systém. To je ta samá křivá banda... (možná s vyjímkoéu buddhismu).

No a že to po dobrým nepujde je taky jasný, že: co se nezměnilo nějakou revolucí, to se nezměnilo nikdy. A tim nemyslím velkou řijnovou v listopadě...

Rád bych ještě dodal, že řada "ismů" (neříkám, že žádný!) ve své původní myšlence NIKDY neobsahovala zrůdnosti, kterých se pak dopouštěli ve jménu daného "ismu" jeho představitelé...

Prostě jisté věci s jistýma lidma nejsou uskutečnitelné v dané době!

A pro prdel králikum a pro čtenáře sci-fi: valná většina sci-fi ať už z bývalého SSSR (bratři Strugačtí) či z USA (seriál Startrek a pod) ukazuje, že SOUCASNE zřízení prostě v budoucnosti NEBUDOU existovat - a patrně to bude pravda. Otrokáři si taky nedokázali představit jiný systém, že?! A kde jsou? No jednak v prdeli, druhak mezi zaměstnavateli v rozvojových zemích...
Nicméně: VY MÁTE DOJEM, ŽE to CO ZA SPOLEČNOST JE POPISOVÁNO např. ve Startreku, či dnes v serii Enterprise je "zlatý americký kapitalismus" ???
(Pokud jo, napište mi podle čeho se tak domníváte... osobně bych řekl, že ukázka pozemské společnosti a la USA jsou Ferengové z Deep Space Nine či Voyager, hi!!!)
Strugačtí zas popisují sice dle vás "komunistickou společnost" ale prdel je v tom, že když to pořádně čtete, zjistíte, že od doby Startreku se to zas tak neliší, co?! Ale o tom bych moh psát jěště dlouhé stránky... ovšem aby se dalo diskutovat, museli byste to taky číst (nebo vidět).76384

1.11.2005 13:40

RE: Problém je ve špatném výkladu slova 'demokracie'

krysa 84.?.?.?

Reakce na 76176

>DEMOKRACIE je doslova 'Vláda lidu'. To všichni chceme.
>Jenomže vláda lidu znamená, že si zvolíme zástupce ,
>kteří za nás budou vládnout. A nemůžeme chtít demokracii a
>přitom tvrdit, že nás politika nezajímá... tak tomu ale
>bohužel je.

Tak to chce jinak: vládu v provedení (a místní úřady taky) že zvolení budou dělat to, co se jim odsouhlasí a řekne!

Né že vy ste nás zvolili a my to te´d budem celý volební období kurvit!
A né že někoho ve voleném období není jak odvolat!
..etc...


76382

30.10.2005 20:30

REVOLUČNÍ SPRAVEDLNOST...

delta.100 193.?.?.?

Opět trochu off-topic,ale tahle fotka je prostě cool [chechtot]http://www.eleferno.cz/secur14s794/Fotodoc/stalin2/ni023.jpg

76194

31.10.2005 2:21

RE: REVOLUČNÍ SPRAVEDLNOST...

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 76194

Nj, Lupus [vyplazený jazyk] [velký smích]

Delta, delta, z vas se klube pekny uchylak[velký smích] [velký smích] [velký smích]

76223

31.10.2005 5:37

TEROR POLICIE ČR !

delta.100 193.?.?.?

Bezmezného šikanování už se dopouští na českých silnicích i dopravní Policie... [chechtot]


http://img43.imagevenue.com/img.php?loc=loc207&image=3e6_porno_forum.net_12.jpg

76227

31.10.2005 5:39

RE: TEROR POLICIE ČR !

delta.100 193.?.?.?

Reakce na 76227

...nějak se neukázal link na www, tak ještě jeden pokus:

http://porno-forum.net/index.php/topic,458.msg1147.html#msg1147

76228

31.10.2005 18:42

Davam za pravdu, prohravame!

js 200.?.?.?

O techto vecech jsem vedl spousty diskusi, bezuspesne. Lide odmitaji hledat pravdu, jak v Evrope, tak (podle me mnohem, mnohem vice) v Americe. Sioniste maji velke zastani verejnosti, jsou to chudacci, kteri utrpeli holokaustem. Umi ve spravny cas ohnout zada a jeste ve spravnejsi cas zlomit ty vase. Mit osobnost nebo cest neni jejich obor, naopak jsou parazitem na te vasi. Podle bible je to 'bozi' narod, ktery je pronasledovan ne proto, ze dela prasarny, ale proto, ze je proste 'bozi'. A kdo proti 'bohu' kdyz 'on' s nimi? Chci vas vsechny (i pana Putina) ujistit, Israel nezanikne nyni, islamske proroctvi se nenaplnmi, je to soucast planu sionistu, stejne jako 'snaha' Nemecka za 2. valky! Ja osobne predpokladam, ze to muze stat po prichodu jejich krale, jelikoz ani krestanske proroctvi se nemusi naplnit. Dobre, to je vse, jen pokud se neptaji lide, mohu se zeptat ja? Ac ocenuji snahy nekterych jedincu (zidu) toto zvratit, predevsim ultraortodoxnich zidu... nekonstatuji, jen se ptam: je toto misto svet, nebo sionsky mrdnik?

76299

1.11.2005 0:34

nekorektní zpráva

shark 85.?.?.?

obvinění se netýkalo závadového myšlení, ale trestného činu popírání holokaustu, paragrafované znění je součástí německého právního řádu.
na tomto webu ovšem není překrucování a antisemitismus nic nového

76321

1.11.2005 4:06

Vrele doporucuji

zap 65.?.?.?

zde pritomnemu obecenstvu se zahledet na stranku:http://www.savethemales.ca

Je tam velmi pripadne napsany clanek. Pan Makow se prekonava. Jen cekam (se strachem a zalem) kdy mu sklapnou na zapesti zelizka. [zmaten]

Myslim, ze je to jeden z tech mala, kteri maji pro strach udelano. [cool]

76334

1.11.2005 11:17

Neni tak uplne pravda,

Zrzek 147.?.?.?

ze by ten televizni sot byl tak hroznej (viz http://www.czech-tv.cz/vysilani/28.10.2005.html). Strani sice zidakum, ale na druhou stranu je v nem obsazeno vse, co je treba. Zastupce protestujicich mohl vyjadrit, ze Zundel by mel byt souzen, bylo receno, z ceho je Zundel obvinen a jaky trest mu za to hrozi.

Problem je podle mne jiny. Clovek si v te zmeti informaci nestihne uvedomit, co se vlastne ve zprave rika. Rika se tam, ze je nekdo souzen za nazor, ktery se lisi od oficialne schvaleneho a ze mu za to hrozi az 10 let vezeni. A asi je pravda, ze hruzne obrazky z lagru nepomohou divakovi zorientovat se.

Je vsak mozne, ze na vine je take to, ze v TV novinach neni dost casu na podrobny popis daneho problemu.

76367

1.11.2005 11:21

RE: Neni tak uplne pravda,

Zrzek 147.?.?.?

Reakce na 76367

Omlouvam se, poslechl jsem si to jeste jednou, hrozi mu jen 5 let [smích]

76368

1.11.2005 11:28

Co je to goloubkove proti dobe, kdy komunisticka VB a LM rezali lidi na Vaclavaku a jinde hlava nehlava

Kvik 82.?.?.?

Prodavacky z lahudek, biletarky duchodkyne z kina Blanik stejne tak jako demostranty vinej nevinej to bylo fuk .

To byla teprv doba !

Komunisticke zakony umoznily deportace lidi bez dokladu a penez, v nekterych pripadech i bez bot do hlubokych brdskych hvozdu, pendrekovy zakon daval soudum pravomoc k pokute 18.000 kcs za "ucast na nepovolenem shromazdeni 8mi nasobek prumerne ciste mzdy jako pokuta nebyl spatny co goloubkove?

V dnesni dobe mate vubec vic svobod nez ve ktere jste mohli doufat v dobe kdy jste hrkali klicky a STB kula plany jak uridit prevrat smerem k realne socialistickemu statu.

Mate vyssi realne prijmy, lepsi zivotni prostredi, jste zdravejsi, zijete dele nez za komunismu.

Vazte si toho

Kvik

76369

1.11.2005 13:15

RE: Co je to goloubkove proti dobe, kdy komunisticka VB a LM rezali lidi na Vaclavaku a jinde hlava nehlava

zap 65.?.?.?

Reakce na 76369

Tak toho bych si teda vazil!

Toto je perfektni ukazka argumentace pouzivane k potlaceni alternativniho nazoru. S tim samym operovali komousi pred 30-ti lety s poukazem na neblahe jevy v kapitalismu. Takze tohleto asi pracovat nebude. Vse je relativni, pouze svoboda je absolutni. Svoboda mysleni a nasledne svoboda nesouhlasu s oficielni linkou. Nemame-li ji, nemame svobodu a tudiz demokracie je nemozna.

Oba systemy, jak ten byvaly-quasi komunisticky, tak ten soucasny quasi-demokraticky maji spolecneho jmenovatele. A oba jsou opresivni. Z blata do zakalene vody. [oči v sloup]

76378

1.11.2005 13:17

RE: Co je to goloubkove proti dobe, kdy komunisticka VB a LM rezali lidi na Vaclavaku a jinde hlava nehlava

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 76369

Jiste, nakonec i ti na CzechTecu muzou byt radi, ze je zmlatili policajti. Kdyby jejich auto smetl na dalnici kamion, tak mohli byt mrtvi. Jo vazit si toho co clovek ma a drzet hubu, vzdycky muze byt hur. To je moc hezke motto, kdyby nebyla "demokracie" a porad dostatek tech, kteri si na ukor nas cpou kapsy a vymysli zakony, kterymi se nam snazi zacpat huby... A jiste, me to muze byt fuk, plat mam slusnej, zdravi dobre, pupek plnej a bez o hledu na vladu slusnou budoucnost pred sebou, ale me to sakra jedno neni a nezalezi na tom, jak moc si vazim toho co mam...

76379

1.11.2005 14:41

RE: Co je to goloubkove proti dobe, kdy komunisticka VB a LM rezali lidi na Vaclavaku a jinde hlava nehlava

Kvik 85.?.?.?

Reakce na 76379

To jste me mozna nepochopil. Rikam jen ze BYLO hur a to nejenom po strance pravne politicke.

Ostatne popirani holocaustu jako prove of democracy je zajimavym pocinem, nebot pokud demokracie ponecha tohle krakorani bez povsimnuti tak si koleduje o poradny prusvih.
Pokud ho ovsem potresta je vzapeti napadena jako potlacovatelka svobody slova. Trochu schizofrenni situace ze ?

Vsiml jste si ze popiranim komunistickeho holocastu jste se v ocich vetsiny evropskych vykladacu demokracie nedopustil niceho ?
Je tu zjevny rozpor na jedne strane 20.000.000 primych obeti nacismu na strane druhe zhruba trojnasobek obeti komunismu.

Lze tedy skutecne namitnout ze postup policie vuci obhajcum popiracu holocaustu by vyzadoval stejny postup proti obdivovatelum komunistu.
Osobne je mi to fuk.
Blekotavy skinhead nebo klopotavy komous. Dusevni uroven obou v prumeru je stejna. Ideologicka vybava a sklon k "konecnemu reseni" je zhruba stejny.
Nic nez narod & proletari vsech zemi spojte se je zde nejaky rozdil ?

Nenavist k zidum& nenavist k tridam& nenavist k barevnym& nenavist k nekomunistum.....NIKDE ZADNY VIDITELNY ROZDIL

A NAKONEC KOMUNISTY I NARODNI SOCIALISTY ( LEVICAKY&PRAVICAKY) POJI JAKO TMEL UMNE BRUSLENI V MANTINELECH DEMOKRACIE.

ODSTRANTE TYTO MANTINELY A KOMOUS NEBO NACEK VAM UKAZI SVOJI TRIDU
a bude peklo peklicko

Kvik76386

2.11.2005 11:51

RE: Co je to goloubkove proti dobe, kdy komunisticka VB a LM rezali lidi na Vaclavaku a jinde hlava nehlava

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 76386

Ve vasem clanku michate pate pres devate,davate komunisty dohromady s pravicaky,tak za prve ,komunismus je zidovsky vynalez ,jinymi slovy ,komunismus a judaismus je jedno a to same ,jak samotny rabbini oznacili,komunismus je internacionalismus s planem nastolit ,tak zvane konecne vitezstvi nad kapitalismem,coz dnes neni pravda ,nebot nejbohatsi kapitaliste jsou zidi a ty uz by jiste nechteli prodelat zadnou protiburzuasni revoluci,pobit bohate a vse rozdat chudym ,jak vzdy tvrdili.Pravicaky nazyvame vsechny ty "kdo nejde s nami je proti nam",jinymi slovy ,lidi ,jez si hledi sveho naroda a nemaji zadny zajem delat nekde v cizich zemich revoluci,takze, v kratkosti jsou to naprosto rozdilne tabory.Samozrejme ,ze k pravicakum pridame vse spatne ,co jen na svete existuje ,aby na internacionalistech-komunistech -judaismu ,nezustalo naprosto nic spatneho,takze ,pravicak ,je rassista ,neonacista ,nacista,terrorista,slova jez nahradila kdysi uzivane slovo ,narodovec ,vlastenec,dnes by mezinarodnimi medii uz neprosel ,co by vlastenec ,Havlisek Borovsky a nebo Jirasek,Nemcova, a tisice jinych-je to vse hra se slovy ,ktere meni hodnotu puvodnich oznaceni,v praxi ,ten ,kdo bojuje za svou zem se nema za co stydet,kdyz protestuje ,na to ma obcanske pravo ,kdo mu jej bere,tak ,ten je ten zlocinec ,politicky kriminalnik.
Byt i oznacen za nacistu,vlastence ,je lepsi ,nez byt vasal k delani revoluci a mordovani nevinnych lidi,takze ,obcane vlastence nemas se za co stydet ,neslouzis cizim zajmum ,cizim lidem ,nezrazujes vlastni zemi,tak ,jak zide provadeji spionaz v zemi kde ziji ve prospech statu Israel,naopak ,jako obcan vlatsenec odhaluj takove lidi ,jez slouzi cizim zajmum ,proti zajmum zeme ,kde docasne ziji,kdyz nadelaji hodne hnoje ,tak se odvali jinam.
V anglictine slovo ,gay znamenalo chlapec ,dnes se toto slovo spojuje s homosexualem,tedy s necim ,co nikdy nemelo nic spolecneho,kdo meni vyznam takovych slov ,uz necham na ctenarove mysleni.
Nacionalni zide v ramci tak zvaneho nabozenstvi se nezzili ani za nekolik tisic eroku se zemnemi,kde zili,jejich nacionalismus zakotveny v Talmud je zcela oddeloval od ostatnich lidi,takze nemaji pravo poukazovat na narodovce -vlastence v jejich vlastni zemi,kde ziji od nepameti,proto ,kazdeho ,kdo Vam rekne ,ze jste neonacista ,tak se jej zeptejte ,co to vlastne je a uvidite odezvu lidske hlouposti ,mozku omyvanem tiskovymi magnaty a zkoruplovanymi politiky spolecne s pseudohistoriky,jez otravuji nesmyly vlastni mladez.
Budte hrdi na svuj vlastenecky postoj a na sva obcanska prava vyjadrid svuj nazor a nenechte se vyvest z miry hlupaky a provokatery.
Jestlize tam je nekdo s Israelskou vlajeckou,tak jej okamzite poslete do Israelu.

76500

2.11.2005 12:13

RE: Co je to goloubkove proti dobe, kdy komunisticka VB a LM rezali lidi na Vaclavaku a jinde hlava nehlava

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 76369

>Mate vyssi realne prijmy, lepsi zivotni prostredi, jste
>zdravejsi, zijete dele nez za komunismu.

>
>Vazte si toho
>
>Kvik
>

Jsem v myšlení pomalejší a tak to nechápu.
Proti době vlády komunistů se máme líp a tak se u nás průmětrná délka života prodlužuje. To chápu. Jak je ale možné, že se průměrná délka života prodlužuje také třeba v Británii, kde žádní komunisté nevládli?
http://www.blisty.cz/2005/10/31/art25575.html
Británie
Průměrná délka života směřuje ke stovce
http://www.blisty.cz/2005/11/2/art25577.html
Přichází vláda šedin

Že by snad ti komunisté v tom byli nevinně? [překvapení] [velký smích] [velký smích]

76505

2.11.2005 11:57

Ten hlavni terror ,teprva prijde ,kdyz se slusni lide nedaji dohromady

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

And while I lectured there, something fascinating happened.

A Sephardic Messianic Jew, Saida (pronounced "Saheeda"[mrknutí jedním okem], began nodding as I talked about FUTURE CONCENTRATION CAMPS and GUILLOTINES and BOXCARS AND SHACKLES and how THE CHRISTIANS IN AMERICA WERE THEIR MAJOR TARGET FOR DESTRUCTION, among others.

Puzzled, I asked her HOW SHE KNEW.

And she fully admitted in front of all the members I was lecturing to, THAT SHE KNEW...BECAUSE HER JEWISH RELATIVES THEMSELVES WERE WARNING HER!

They are NOT Believers in Messiah, as she is. These particular Jewish relatives were from New York City.


She said, "I KNOW that all these things you are talking about are true...BECAUSE MY JEWISH RELATIVES ARE WARNING ME, 'COME OUT OF THIS [MESSIANIC/CHRISTIAN FAITH IN JESUS] WHILE YOU CAN! Because PRETTY SOON...THE CHRISTIANS ARE GONNA GET THEIRS for WHAT THEY HAVE DONE TO US JEWS!"

She admitted to me and the Messianic congregation that SHE KNEW ALL ABOUT THE CONCENTRATION CAMPS AND MARTIAL LAW ACTIVITIES TO COME, because of what her Jewish relatives told her.

And SHE KNEW that THIS COMING PERSECUTION would be directed PRIMARILY AGAINST CHRISTIANS..again because of what her Jewish relatives admitted to her.

And Saida admitted, in front of her entire Messianic congregation, that her Jewish relatives were joining with OTHER Jews of the Jewish community in their eagerness to have THE CHRISTIANS ARRESTED AND KILLED IN THE CAMPS UNDER MARTIAL LAW.

She admitted that THE JEWS IN AMERICA PERSONALLY FEEL THAT THIS IS "PAYBACK TIME FOR THE CHRISTIANS" because of two thousand years of perceived Christian persecution of the Jews. MANY Jews in the USA know about coming MARTIAL LAW and the dark purposes behind it. I discovered this while working among them.

And if THIS is the case, WHY then do you think that THERE IS AN EASTERN EUROPEAN JEW, Michael Chertoff, in the role of HOMELAND SECURITY DIRECTOR???
And if THIS is the case, WHY then do you think that THERE IS AN EASTERN EUROPEAN JEW, Michael Chertoff, in the role of HOMELAND SECURITY DIRECTOR???

Could it be that he was made director, because, as a Jew, he is in perfect agreement with the Jewish perspective on the coming MARTIAL LAW AGENDA??? And in perfect agreement with the PLANNED round up and termination of the Christians of this nation as well???

Noahide Enforcement to their dragon the devil

In Michael Chertof's mind, is MARTIAL LAW going to be used as the tool of "PAYBACK TIME FOR THE CHRISTIANS" by the Jews in power in Washington DC???

( By the way, in Russian, "CHERT" when spelled with the Russian "E" accntuated with the "YOH" markings over it, means "DEVIL."

"CHERTOF" actually means in Russian: "SON OF THE DEVIL."[mrknutí jedním okem]

76502

2.11.2005 15:17

Jakoby vyšli od jednoho stolu

Corvus 193.?.?.?

Dovolím si použít výňatek z orig. zprávy:

"Tak nějak mi docházejí argumenty a chuť bojovat. Ta manipulace s fakty je děsivá, způsob, jakým se prezentují polopravdy a mírné lží, dokonalý. A hlavně je děsivá ta jednolitost a stejnost, jakým jsou fakta prezentována. Jako kdyby ty texty vyšly od stejného stolu."

Nemá tam být jakoby, ani kdyby. Ty texty vyšly od stejného stolu. A mám i trochu pocit, že si dokážu rámcově představit od jakého.

76529

3.11.2005 3:57

'..uz se vubec nedivim, ze pisete takove kraviny..' (Pane Trodas)

Peter Veliky 70.?.?.?

Kdyby to byly jen ty kraviny! Von je jeste podtrhne temi jeho smailiky, ktere sem lepi v hojnem poctu, jako studaci grafity na hajzlech.
Jemu by Zvedavec mel pocitat za kazdeho toho maleho ksichtika ktereho sem nalepi nejakej rozumnej poplatek. Vsadil bych se ze by nam ty ksichtiky prestal sem potom lepit. Fuj tajfl.
JO - A co ty jeho karikatury z padesatych let, to je zradlo co? Oni to ti byvali komousi maji hrozne radi. Kdyby to alespon byly nejake karikatury od Neprakty, ale on pouziva ty same autory co kdysi karikutovali strycka Sama a mandelinku bramborovou.

76638

3.11.2005 7:10

RE: '..uz se vubec nedivim, ze pisete takove kraviny..' (Pane Trodas)

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 76638

>Kdyby to byly jen ty kraviny! Von je jeste podtrhne temi jeho
>smailiky, ktere sem lepi v hojnem poctu, jako studaci grafity na
>hajzlech.

>Jemu by Zvedavec mel pocitat za kazdeho toho maleho ksichtika
>ktereho sem nalepi nejakej rozumnej poplatek. Vsadil bych se ze
>by nam ty ksichtiky prestal sem potom lepit. Fuj tajfl.

>JO - A co ty jeho karikatury z padesatych let, to je zradlo co?
>Oni to ti byvali komousi maji hrozne radi. Kdyby to alespon byly
>nejake karikatury od Neprakty, ale on pouziva ty same autory co
>kdysi karikutovali strycka Sama a mandelinku bramborovou.

No, to víte Petře, každý dělá jen to, co umí. A když je to "ubohé" a stále dokola a navíc se autor sám názorově shoduje s tou obrázkovou tvorbou, tak je nejspíš ubohý taky. Angličtinou se chlubí, ale češtinu przní jen to hvízdá, což ale není jen jeho případ. [oči v sloup]

76651

3.11.2005 14:05

RE: '..uz se vubec nedivim, ze pisete takove kraviny..' (Pane Trodas)

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 76638

tomu se rika ubiti argumenty...

76704

Příspěvků: 240

28.10. 21:39 Pavel -Čert- Němec  Nechci rikat, ze sem to rikal,
28.10. 21:45 St.art  "Ti, kteří demonstrovali za porušování jeho lidských práv, byli označkováni za neonacisty"
28.10. 22:03 Jiří Táborský  Pane Stwora,
28.10. 22:27 Emma Bovary  RE: Pane Stwora,
28.10. 23:27 Jiří Táborský  RE: Pane Stwora,
29.10. 09:23 A.W.  RE: Pane Stwora,
29.10. 23:01 Jiří Táborský  Smím-li poznamenat,
29.10. 00:02 kema  RE: Pane Stwora,
29.10. 04:58 Grovik  RE: Pane Stwora,
29.10. 22:03  RE: Pane Stwora,
29.10. 23:16 Jiří Táborský  Co do počtu "skinheadů"
30.10. 00:22 Vodník  Teď jsem koukal na ty včerejší zprávy ČT na internetu
30.10. 01:19 brozkeff  RE: Teď jsem koukal na ty včerejší zprávy ČT na internetu
30.10. 03:39 kema  RE: Co do počtu
30.10. 10:54 trodas  RE: Co do počtu
30.10. 20:57 kema  RE: Co do počtu
31.10. 07:14 MedaBeda  RE: Co do počtu
31.10. 08:43 kema  RE: Co do počtu
31.10. 19:10 trodas  RE: Co do počtu
31.10. 20:46 kema  Trodasi,
01.11. 16:47 trodas  RE: Trodasi,
01.11. 20:25 kema  RE: Trodasi,
01.11. 20:30 kema  RE: Trodasi,
02.11. 04:13 kema  RE: Trodasi,
21.05. 11:51 Jarek  RE: Trodasi,
03.11. 03:13 Zvedavej  Spor Trodas - Kema
31.10. 20:59 Emma Bovary  RE: Co do počtu
01.11. 02:55 kema  RE: Co do počtu
01.11. 16:27 trodas  RE: Co do počtu
01.11. 20:40 kema  RE: Co do počtu
31.10. 21:08 Emma Bovary  RE: Co do počtu
01.11. 16:25 trodas  RE: Co do počtu
01.11. 11:32 Jiří Táborský  RE: Co do počtu
01.11. 19:55 kema  RE: Co do počtu
01.11. 21:29 Jiří Táborský  Milé kemo
02.11. 04:28 kema  RE: Milé kemo
30.10. 04:01 Robert Nohejl  RE: Pane Stwora,"Ta pani dobre pamatuje neonacisty ,ale zamerne si nepamatuje bolseviky
31.10. 07:23 gehen  RE: Pane Stwora,
28.10. 22:19 brozkeff  Na ty blafy ČT a Novy jsem taky nevěřícně zíral
28.10. 23:11 trodas  Hanba
28.10. 23:27 google  RE: Hanba
28.10. 23:42 St.art  RE: Hanba
28.10. 23:31 Emma Bovary  RE: Hanba
28.10. 23:33 trodas  RE: Hanba
28.10. 23:47 Emma Bovary  RE: Hanba
29.10. 19:10 trodas  RE: Hanba
29.10. 21:12 Emma Bovary  RE: Hanba
30.10. 16:05 A.  RE: Hanba
31.10. 11:56 hmm  RE: Hanba
31.10. 21:00 kema  RE: Hanba
01.11. 12:24 Jiří Táborský  RE: Hanba
31.10. 19:27 trodas  RE: Hanba
29.10. 23:36 Druid  RE: Hanba
31.10. 19:36 trodas  RE: Hanba
31.10. 20:52 Emma Bovary  RE: Hanba
01.11. 00:32 Druid  RE: Hanba
02.11. 16:26 MedaBeda  RE: Hanba
02.11. 17:26 Karel z Čech  RE: Hanba
02.11. 19:35 MedaBeda  RE: Hanba
02.11. 19:56 leho  RE: Hanba
28.10. 23:03 jozin z bazin  Honby za proslejma registracema
29.10. 11:49 IVAn  RE: Honby za proslejma registracema
29.10. 12:08 IVAn  RE: Honby za proslejma registracema
29.10. 12:12 Alexa  RE: Honby za proslejma registracema
29.10. 23:42 Druid  RE: Honby za proslejma registracema
28.10. 23:04 kingpapaya  nevím
28.10. 23:06 Martin  autore, JSTE VELKÝ HRDINA !!!
28.10. 23:27 trodas  Cenzura na novinky.cz opet zavalela.
28.10. 23:45 detergent  RE: Cenzura na novinky.cz opet zavalela.
29.10. 11:55 IVAn  RE: Cenzura na novinky.cz opet zavalela.
29.10. 19:29 trodas  RE: Cenzura na novinky.cz opet zavalela.
29.10. 00:56 Peter Veliky  Anti -zidi na Montrealske universite.
29.10. 05:36 hostující  RE: Anti -zidi na Montrealske universite.
29.10. 05:40 zap  RE: Anti -zidi na Montrealske universite.
29.10. 06:44 leho  RE: Anti -zidi na Montrealske universite.
29.10. 20:48 Emma Bovary  RE: Anti -zidi na Montrealske universite.
30.10. 03:48 kema  RE: Anti -zidi na Montrealske universite.
29.10. 02:20 Blahnik  Hrstka odvaznych ?
29.10. 19:22 trodas  RE: Hrstka odvaznych ?
29.10. 19:32 Blahnik  RE: Hrstka odvaznych ?
29.10. 21:41 Lev  RE: Hrstka odvaznych ?
29.10. 21:46 Petr Gejdoš  RE: Hrstka odvaznych ?
29.10. 22:04 Gdosy  RE: Trochu mimo
29.10. 21:48 Blahnik  RE: Hrstka odvaznych ?
29.10. 22:14 Lev  RE: Hrstka odvaznych ?
30.10. 00:25 Blahnik  RE: Hrstka odvaznych ?
30.10. 04:17 Lev  RE: Hrstka odvaznych ?
30.10. 08:46 Blahnik  RE: Hrstka odvaznych ?
30.10. 09:53 Blahnik  RE: Hrstka odvaznych ?
30.10. 09:29 Vratislav  RE: Hrstka odvaznych ?
31.10. 07:48 Blahnik  RE: Hrstka odvaznych ?
01.11. 23:48 Vratislav  RE: Hrstka odvaznych ?
02.11. 03:07 Blahnik  RE: Hrstka odvaznych ?
30.10. 19:21 Dáša  RE: Hrstka odvaznych ?
30.10. 21:53 Lev  RE: Hrstka odvaznych ?
31.10. 01:24 Blahnik  RE: Hrstka odvaznych ?
31.10. 04:43 Lev  RE: Hrstka odvaznych ?
31.10. 07:45 Blahnik  RE: Hrstka odvaznych ?
31.10. 18:23 Dáša  RE: Hrstka odvaznych ?
01.11. 02:57 Blahnik  RE: Hrstka odvaznych ?
01.11. 03:52 TS  RE: Hrstka odvaznych ?
01.11. 04:23 Lev  RE: Hrstka odvaznych ?
01.11. 07:17 Blahnik  RE: Hrstka odvaznych ?
01.11. 15:52 Dáša  RE: Hrstka odvaznych ?
01.11. 16:13 Pavel -Čert- Němec  RE: Hrstka odvaznych ?
01.11. 22:12 Lev  RE: Hrstka odvaznych ?
02.11. 06:09 Blahnik  RE: Hrstka odvaznych ?
30.10. 05:04  RE: Hrstka odvaznych ?
31.10. 01:29 Blahnik  RE: Hrstka odvaznych ?
30.10. 22:18 Ruda  RE: Hrstka odvaznych ?
29.10. 04:48 zap  Vzdorovat ci ne.
29.10. 05:03 zap  I kdybych prisel k tomuto tematu
04.11. 04:29 Blahnik  RE: I kdybych prisel k tomuto tematu
05.11. 04:24 Blahnik  RE: I kdybych prisel k tomuto tematu
05.11. 04:53 Vladimír Stwora  RE: I kdybych prisel k tomuto tematu
05.11. 05:08 Blahnik  RE: I kdybych prisel k tomuto tematu
05.11. 08:16 Lev  RE: I kdybych prisel k tomuto tematu
05.11. 05:39 Lev  RE: I kdybych prisel k tomuto tematu
05.11. 06:08 Blahnik  RE: I kdybych prisel k tomuto tematu
05.11. 08:10 Lev  RE: I kdybych prisel k tomuto tematu
05.11. 09:05 Blahnik  RE: I kdybych prisel k tomuto tematu
05.11. 13:58 Lev  RE: I kdybych prisel k tomuto tematu
05.11. 18:42 Blahnik  RE: I kdybych prisel k tomuto tematu
05.11. 07:44 hostující  RE: I kdybych prisel k tomuto tematu
29.10. 05:13 albert  Israel first !
29.10. 06:28 Konrad  Madeleine
29.10. 18:47 Alex Juchelka  RE: Madeleine
29.10. 19:04 Aja  RE: Madeleine
29.10. 19:27 Alex Juchelka  RE: Madeleine
29.10. 20:05 Aja  RE: Madeleine
29.10. 20:42 Alex Juchelka  RE: Madeleine
30.10. 01:48 Aja  RE: Madeleine
29.10. 20:36 Emma Bovary  RE: Madeleine
29.10. 21:04  RE: Madeleine
29.10. 21:27  RE: Madeleine
29.10. 20:40 Emma Bovary  RE: Madeleine
29.10. 21:45 Lev  RE: Madeleine
30.10. 17:32 Alex Juchelka  Taktéž zdravím pane Lve!
30.10. 18:01 Lev  RE: Taktéž zdravím pane Lve!
30.10. 00:14 Aja  Tedy, ti nam davaj....
30.10. 01:21 Konrad  pani Ajo
30.10. 02:57 Aja  RE: pani Ajo
30.10. 06:28 Tom  RE: Tedy, ti nam davaj....
30.10. 16:43 brozkeff  Sprcha
30.10. 17:05 Vodník  RE: Sprcha
31.10. 01:20 Vodník  No, Mr.Brozkeff,
30.10. 18:03 Aja  Ja,
29.10. 19:23 trodas  RE: Israel first !
29.10. 06:26 albert  Cemu pomaha holokaust ?
29.10. 06:59 leho  Zvědavec pevně v táboře neonacismu
29.10. 13:18 Dáša  RE: Zvědavec pevně v táboře neonacismu
29.10. 13:32 Gdosy  RE: Zvědavec pevně v táboře neonacismu
29.10. 14:11 zap  RE: Zvědavec pevně v táboře neonacismu
29.10. 14:20 Lev  RE: Zvědavec pevně v táboře neonacismu s "lehem" vcele
29.10. 19:27 Blahnik  RE: Zvědavec pevně v táboře neonacismu s
29.10. 21:55 Lev  RE: Zvědavec pevně v táboře neonacismu s
30.10. 08:55 Blahnik  RE: Zvědavec pevně v táboře neonacismu s
29.10. 08:41 bara  auto
29.10. 10:02 Pavel -Čert- Němec  RE: auto
29.10. 13:41 Jirka  RE: auto
29.10. 09:21 delta.100  JSEM VELMI ZKLAMÁN...
29.10. 10:23 Vladimír Stwora  RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...
29.10. 10:48  RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...
29.10. 19:38 trodas  Ciny?
29.10. 23:49 brozkeff  Další analogie s Orwellem...
29.10. 12:12 doktor  RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...
29.10. 12:46 Alexa  RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...
29.10. 19:11 Vcelicka  RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...
30.10. 19:16 MedaBeda  RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...
29.10. 12:20 TT  RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...
29.10. 12:23 Had  RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...
29.10. 12:27 delta.100  RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...
29.10. 13:41 zap  RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...
29.10. 19:47 Blahnik  RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...
30.10. 05:10 TS  RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...
31.10. 07:58 Blahnik  RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...
31.10. 15:27 Ruda  RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...
31.10. 19:24 TS  RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...
01.11. 03:14 Blahnik  RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...
29.10. 13:48 zap  RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...
30.10. 00:48 delta.100  RE: JSEM VELMI ZKLAMÁN...
29.10. 11:53 krysa  Zvláštní přístup
29.10. 12:33 Jouda  židé hrozí
29.10. 23:07 agir  RE: židé hrozí
30.10. 04:00 kema  RE: židé hrozí
30.10. 15:47 krysa  RE: židé hrozí
30.10. 18:14 agir  RE: židé hrozí
01.11. 13:30 krysa  RE: židé hrozí
30.10. 20:06 TS  RE: židé hrozí
30.10. 22:10 Alexa  RE: židé hrozí
31.10. 07:19 MedaBeda  RE: židé hrozí
01.11. 07:26 Blahnik  RE: židé hrozí
01.11. 13:31 krysa  RE: židé hrozí
01.11. 15:28 Ruda  RE: židé hrozí
30.10. 18:55  RE: židé hrozí
30.10. 19:21 hostující  RE: židé hrozí
29.10. 15:13 v79  mluvci
29.10. 16:24 demonstrant  RE: mluvci
29.10. 16:49 Jarmila  Skutečně ty komunistické Novinky tu diskusi vymazaly
29.10. 17:30 Alexa  RE: Skutečně ty komunistické Novinky tu diskusi vymazaly
29.10. 17:52 bio  stejné,jako to bylo czechtekem
29.10. 21:48 albert  S vyjimkou Polska, za poslednich 1000 let ..
30.10. 03:23 albert  RE: S vyjimkou Polska, za poslednich 1000 let ..
30.10. 00:42 brozkeff  Hurá, všimla si toho i Anička!
30.10. 18:03 trodas  RE: Hurá, všimla si toho i Anička!
30.10. 10:09 Jirka H.  STK
31.10. 16:14 Jirka  RE: STK
01.11. 09:39 Jirka H.  RE: STK
30.10. 13:24 Kamil Brzák  o demosntraci, strachu a podělané technické
30.10. 15:04 Lev  RE: o demosntraci, strachu a podělané technické
30.10. 16:13 krysa  Problém
30.10. 17:27 brozkeff  Problém je ve špatném výkladu slova 'demokracie'
30.10. 18:31 Aja  RE: Problém je ve špatném výkladu slova 'demokracie'
31.10. 07:08 MedaBeda  RE: Problém je ve špatném výkladu slova 'demokracie'
31.10. 07:13 Misu  RE: Problém je ve špatném výkladu slova 'demokracie'
31.10. 13:45 Aja  RE: Problém je ve špatném výkladu slova 'demokracie'
31.10. 18:16 Karel z Čech  RE: Problém je ve špatném výkladu slova 'demokracie'
30.10. 18:44 Alexa  RE: Problém je ve špatném výkladu slova 'demokracie'
01.11. 14:06 krysa  RE: Problém je ve špatném výkladu slova 'demokracie'
01.11. 13:40 krysa  RE: Problém je ve špatném výkladu slova 'demokracie'
30.10. 20:30 delta.100  REVOLUČNÍ SPRAVEDLNOST...
31.10. 02:21 trodas  RE: REVOLUČNÍ SPRAVEDLNOST...
31.10. 05:37 delta.100  TEROR POLICIE ČR !
31.10. 05:39 delta.100  RE: TEROR POLICIE ČR !
31.10. 18:42 js  Davam za pravdu, prohravame!
01.11. 00:34 shark  nekorektní zpráva
01.11. 04:06 zap  Vrele doporucuji
01.11. 11:17 Zrzek  Neni tak uplne pravda,
01.11. 11:21 Zrzek  RE: Neni tak uplne pravda,
01.11. 11:28 Kvik  Co je to goloubkove proti dobe, kdy komunisticka VB a LM rezali lidi na Vaclavaku a jinde hlava nehlava
01.11. 13:15 zap  RE: Co je to goloubkove proti dobe, kdy komunisticka VB a LM rezali lidi na Vaclavaku a jinde hlava nehlava
01.11. 13:17 Pavel -Čert- Němec  RE: Co je to goloubkove proti dobe, kdy komunisticka VB a LM rezali lidi na Vaclavaku a jinde hlava nehlava
01.11. 14:41 Kvik  RE: Co je to goloubkove proti dobe, kdy komunisticka VB a LM rezali lidi na Vaclavaku a jinde hlava nehlava
02.11. 11:51 Robert Nohejl  RE: Co je to goloubkove proti dobe, kdy komunisticka VB a LM rezali lidi na Vaclavaku a jinde hlava nehlava
02.11. 12:13 Karel z Čech  RE: Co je to goloubkove proti dobe, kdy komunisticka VB a LM rezali lidi na Vaclavaku a jinde hlava nehlava
02.11. 11:57 Robert Nohejl  Ten hlavni terror ,teprva prijde ,kdyz se slusni lide nedaji dohromady
02.11. 15:17 Corvus  Jakoby vyšli od jednoho stolu
03.11. 03:57 Peter Veliky  '..uz se vubec nedivim, ze pisete takove kraviny..' (Pane Trodas)
03.11. 07:10 Sidonius Zdenek M  RE: '..uz se vubec nedivim, ze pisete takove kraviny..' (Pane Trodas)
03.11. 14:05 Pavel -Čert- Němec  RE: '..uz se vubec nedivim, ze pisete takove kraviny..' (Pane Trodas)

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 746 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 0

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,40 Kč
Euro
24,28 Kč
Libra
29,16 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,46 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
18,73 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,83 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
28,02 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 379,68 Kč
1 unce stříbra
515,89 Kč
Bitcoin
896 762,79 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 14 121