Diskuze k článku

Člověk z fotografie

Příspěvků 260

26.10.2005 0:06

"Neznam zadneho nasilnika v Americke armade"

Misu 193.?.?.?

Tak co Leho, zase modni anti ami kecy?

75515

26.10.2005 0:43

RE:

leho 66.?.?.?

Reakce na 75515

>Tak co Leho, zase modni anti ami kecy?


Zřejmě většina článku kecy jsou, ale musím přiznat, že jsem u toho nebyl, tedy nevím jistě. Ale s jistotou mohu prohlásit, že se běžně nic takového pod americkým velením neděje a kdyby se dělo, tak brzy se na to přijde a viníci budou potrestáni, jako ostatně byli v případě aféry v této věznici. Také dodám, že v době provalení aféry už soud s viníky začal, což znamená, že by viníci stejně byli odsouzeni i kdyby se to nerozmázlo v novinách. Nutno připomenout, že autor píše do komunistického webu Campo Antiimperialista a komunisté, jak známo, si na pravdomluvnost nikdy moc nepotrpěli. Takže článek beru s velkou rezervou a ano, považuji ho za populární anti-ami propagandu...

75517

26.10.2005 1:13

"leho" opet prasi:

Lev 68.?.?.?

Reakce na 75517

Nutno připomenout, že autor píše do komunistického webu Campo Antiimperialista a komunisté, jak známo, si na pravdomluvnost nikdy moc nepotrpěli. Takže článek beru s velkou rezervou a ano, považuji ho za populární anti-ami propagandu...
_______________________________________________________

Sakra "leho" a do ceho pise nas soudruh president Bush ? Do zachodove desky ?? My biti amici mame stesti, ze Bush se svym bilodomnim klanem, nam NIKDY !! nelhal. To jsou ti nasi spravni neokoni. Kde se na ne hrabou bolsevici, pche, ze ano .... [chechtot]

75520

26.10.2005 2:51

RE:

Belveder pilsenaaa (zavináč) yahoo (tečka) com 64.?.?.?

Reakce na 75517

Potrestani vinici?To si z nas snad utahujete kolego.Bushovci potrestali par US vojacku,ale hlavni iniciatori a nadrizeni se beztrestne tesi denim radovankam.Chcete snad tvrdit,ze administrativa teto moderni americke mucirny nebyla obeznamena s provoznimi zvyklostmi jejich instituce?To by ovsem nasvedcovalo o propastnem nezajmu americkych oficialu.Vy si tu muzete psat co vas na jazyku lezi,ale zbytek sveta moc dobre vi,kdo je skutecnym zloduchem a kdo pacha zlociny pricici se nejen Zenevskym konvencim ale i fundamentalnim lidskym moralnim normam.

75534

26.10.2005 10:18

RE:

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 75517

Autor možná píše na více stran, ale ne všude mu to otisknou či zveřejní. Co třeba takový Nezvědavec, zveřejní tento článek také?

75603

26.10.2005 1:24

Umuceni veznove v Iraku

jan 67.?.?.?

http://www.upi.com/NewsTrack/view.php?StoryID=20051025-095810-4005r

ACLU: 21 U.S. prisoner deaths homicides
NEW YORK, Oct. 25 (UPI) -- Autopsy results from 44 U.S. prisoner deaths show at least 21 of them were homicides at the hands of military officials, a U.S. rights group said Tuesday.

The American Civil Liberties Union and four other rights groups obtained reports on deaths in Iraq and Afghanistan from the Department of Defense in response to a Freedom of Information Act request.

The documents show detainees were hooded, gagged, strangled, beaten with blunt objects, subjected to sleep deprivation and to hot and cold environmental conditions.

The group's report said eight of the 21 homicides appear to have resulted from abusive techniques used on detainees, in some instances, by the CIA, Navy Seals and military intelligence personnel.

The autopsy reports list deaths by strangulation, asphyxiation and blunt force injuries, while an overwhelming majority of the so-called "natural deaths" were attributed to "Arteriosclerotic Cardiovascular Disease."

The report was issued the same day the Washington Post reported the Bush administration was working at amending a Senate bill that would exclude the CIA from a ban on abusive techniques in interrogation.

© Copyright 2005 United Press International, Inc. All Rights Reserved

75523

26.10.2005 1:25

Nic nového pod sluncem, to už jsme jednou zažili, jen jsme o 55 let dále...

Zvedavej 165.?.?.?

http://www.totalita.cz/stb/met_fyz.php


# Vykachlíkovaná místnost s odpadem v podlaze.
V jednom rohu zástěna omezující pohyb vyšetřovaného, který v ní stojí.
Ruku má připevněnou pomocí řetězu ke kruhu ve stropě a nohu stejným způsobem k podlaze místnosti.

donucovací metody:
Vyšetřovatel sedí u stolu a vlastní fyzickou práci vykonávají přítomní milicionáři nebo vojáci základní služby

vyšetřovaní jsou:

mláceni pěstí, holí, nohou od stolu - čímkoliv,
mučeni elektrickým proudem 220V - přímo ze zásuvky..........
#

JINÁ Z METOD:

nejznámější místa, ve kterých byla používána:
o Praha věznice Ruzyň
o zřejmě Uherské Hradiště

podstata metody:

Vyšetřovanému je nitrožilně aplikována dávka drogy "Scopolamin". tato chemikálie způsobí ochromení jeho mysli. Vyšetřovaný je poté ochoten se přiznat k čemukoliv.... Atd...


75524

26.10.2005 4:15

RE: Nic nového pod sluncem, to už jsme jednou zažili, jen jsme o 55 let dále...

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 75524

Cesky narod se nikdy moc nezajimal ,kdo je kdo,kdo byl komunista ,tak byl komunista a dal se neslo,co je zac.To je ovsem nam vsem na skodu,nebot takovy pan-soudruh-zid Hora ,ktery byl pokrestanstely zid,coz jim vubec nedela namahu ,proto i Vatican mel zidovske papeze a kardinaly,aby zvladli sve prihlouple ovecky,tak ,jak komunisticka legitimace je opravnovala ,zidy-chazary zachazet s krestany ,jak s dobytkem,coz jim Talmud rika stokrate ,co jsme a podle toho to vypadalo ve veznicich a na popravistich.Takze Hora-steinse stal hlavnim vysetrovatelem a mucil ceske vlastence v tak zvanem Domecku,za svou praci potom mu rodna komunisticko-zidovska strana dal amisto na ministrstvu skolstvi,aby dalsi generaci krestanu nalezite pripravil k zidovskym ucelum-komunistickym,jakoby.Jeho konicek pri muceni byli zejmena katolicky knezi, na coz dnes Vatikan zapomel a bratri se se zidama ,protoze maji moc a penize a rika se ,ze 2000 roku,kdy zide byli neprateli katolicizmu zcela pominulo a dnes se nazyvaji bratri v Kristu,uz je i bible k prepsani a nevhodne pasaze nebudou otisteny.Dalsi dobrak ,co si sgustnul na vlastencich,dnes by rekli nacistech ,byl zid -soudruh Pich-Tuma,jez ve sluzbach STB delal divi,podilel se na nekolika politickych vrazdach-terrorismu,ackoliv nevim ,zda to plati o tak zvanych zidech,ze by take mohli delat terrorismus,tak ,tento dobrak byl Sametem rehabilitovan,jez ma na svedomi_(zide jej nemaji)ubitim k smrti nekolika politickych veznu,byl rovnez prvni ,kdo vnikl do bytu Jana Masaryka,kdyz si zkocil ,pozadu z okna a odnasel odtud jakesi veci.Takze je na lidech si doplnit mezery ,kdo je kdo,nakonec se Tuma -Pich povesil,ze strachu,ze se docka odvety za sve zasluhy a cinu talmudistickeho komunismu.Kolik oddelal nasich lidi se asi nikdy nedozvime a i kdyz ,tak ,kdo dnes ma vubec zajem neco takoveho vedet.Konec jeho zivota byl ukoncen v Trutnove v hodnosti vraha -kapitan a STB,predcasne se povesil,dnes by mel dobrou penzi na stari ,za sve sluzby zidovstvu.

75546

26.10.2005 15:11

RE: Nic nového pod sluncem, to už jsme jednou zažili, jen jsme o 55 let dále...

Maki Hira 83.?.?.?

Reakce na 75546

Opravdu miluju židobijce neschopné cokoliv formulovat. Řekl bych, že máte buď nějaký osobní problém, nebo jste deprivant. Existuje kromě Vás nějaký nežid?

75639

26.10.2005 2:15

Tak co Leho, zase modni anti ami kecy?

Peter Veliky 70.?.?.?

Pane Miso, ja cetl zazitky par rukojmich co se dostali do rukou tech muhamedanskych hrdlorezu. Jen par jich mohlo svedcit o zverstvech co na nich pachali muhamedi.
Tem mene lucky urezali hlavy tupym nozem. Opakuji -tupym nozem.
Posledni dobou si ti good for nothing bastards uvedomili ze rezani hlav nedelalo moc dobre jejich PR campaign a prestali to delat verejne.
Tohle nejsou anti muhamedanske kecy. Al Jazera ta jejich video natacena zverstva ochotne vysilala do vsech muhamedanskych zemi.
Vy Cesi se proste nepoucite. Ctyricet let do Vas hustili komousi a jeste ted jim verite a sedate na lep. (Asi ze zvyku)..

75528

26.10.2005 6:42

RE: Tak co Leho, zase modni anti ami kecy?

hostující 85.?.?.?

Reakce na 75528

A ty jsi co???Já jsem Čech a nestydím se za to.Pověz nám.
Přečti si literaturu o 2 sv.válce,případně se optej pamnětníků.
Partyzánský (teroristický, podle nacistických okupantů) oddíl Olga v roce 45 zajal německého generála von Mullera.
Do zajetí padly i témněř dvě desítky mladých (18-20let) německých vojáků.
Generál i několik důstojníků byli v dubnu předáni Rusům.
A prostí vojáci? Popraveni noži!!!Některým i ty hlavy byly odřezány.
Podobně se vedlo přistiženým okupantům ve Francii,Řecku,Jugoslávii,Rusku...
A ještě jedna poznámka.
Ti muhamedi,pravděpodobně okupují USA,zabíjí místní civilisty,vězní je,kde s nimi zachází přímo po bolševicku, tyto své oběti poté nazývají teroristy,bombardují jejich města,chtějí tam zavést svoji muhamedánskou 'něcokracii',odčerpat jejich př.zdroje...
Jeli tomu tak, mají ami moje sympatie i podporu! Včetně jejich prezidenta!

75570

26.10.2005 10:30

RE: Tak co Leho, zase modni anti ami kecy?

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 75528

To video z věznice Abú Ghraib, kde zakuklenci řežou hlavu americkému židovi v oranžovém vězeňském munduru, jsme viděli asi všichni.

Chybička se vloudila, režisér snímku si neuvědomil, že islamisté zadržené rukojmí do amerických mundurů nenavlékají. Pentagon za tento klip jistě Mosadu dobře zaplatil.

75605

26.10.2005 3:11

kdo pacha zlociny pricici se nejen Zenevskym konvencim ale i fundamentalnim lidskym moralnim normam.

Peter Veliky 70.?.?.?

Jak byste kvalifikoval urezavani hlav muhamedy? Uz to neco rika, ze ty fotky vubec spatrili svetlo sveta.

75538

26.10.2005 3:47

RE: kdo pacha zlociny pricici se nejen Zenevskym konvencim ale i fundamentalnim lidskym moralnim normam.

Misu 193.?.?.?

Reakce na 75538

Jako trest bezny v teto kulturni oblasti pro ty, kteri se znacne provinili proti tamejsimu pravu, treba okupaci svrchovaneho statu, nebo kolaboraci s okupanty.

USA ma plnou hubu kecu o sve vyjimecnosti, o spravedlnosti, o hummanim pristupu, o osvobozeni, takze by se uz z principu nemela chovat timto zpusobem. Nelze ho omlouvat stylem "oni take a vic".

75539

26.10.2005 10:11

RE: kdo pacha zlociny pricici se nejen Zenevskym konvencim ale i fundamentalnim lidskym moralnim normam.

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 75539

No jo, ale co by jim zbylo, kdyby se vzdali toho "oni take a vic"? to by byli uplne v prdeli... [chechtot] Zapominaji, ze se hlasi k vyspele zapadni krestanske kulture a pritom se chovaji jak hovada a jeste se u toho biji do prsou. Nam, co se na to divame z pohledu treti osoby, se chce z toho zvracet...

75601

26.10.2005 10:33

RE: kdo pacha zlociny pricici se nejen Zenevskym konvencim ale i fundamentalnim lidskym moralnim normam.

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 75538

Spíše bych se ptal, zda pracovníci Mossadu jsou skuteční "muhamedi" nebo jen převlečení?

75606

26.10.2005 12:35

RE: kdo pacha zlociny pricici se nejen Zenevskym konvencim ale i fundamentalnim lidskym moralnim normam.

A. 85.?.?.?

Reakce na 75538

A co tohle:

Nový Bushův generální prokurátor považuje Ženevské konvence za "zastaralé" (11.11.2004) http://www.blisty.cz/2004/11/12/art20561.html

75617

26.10.2005 4:21

Sakra,

kema 207.?.?.?

sakra, nejak se me to cele nezda.
Clanek od neznameho norskeho novinare, naprosto zadne dukazy.
Ten clovek s kapi na hlave muze byt kdokoliv. Kdekoliv. Kdykoliv.
A pak ta jednostrannost - to me pripomina film ktery jsem na cernobilem televizoru Dajana videl na vojne. Byl o manzelech Rosenbergovych. (V Americe popravenych komunistickych spionech).
Vylozene hral na city a tak se nikdo nedivil, kdyz se zvedl ze zidle jisty pologramotny deleslouzici cetar z vychodniho Slovenska a zacal hulakat: vy kurvy americke, vy kurvy americke.
Tenhle clanek tady zajiste vzbudi podobne emoce a nenavist. Ale pokud je to vsechno nesmysl, k cemu to bude? [oči v sloup]
Jedne veci ale verim - ze to pretiskly Muslimske Listy. [mrknutí jedním okem]

Jen tak mimochodem - dnes byly oznameny vysledky irackeho referenda o nove ustave.
Pro hlasovalo 78%, proti 22%.
Opravdu ti lide nechteji demokracii? [mrknutí jedním okem]

75547

26.10.2005 4:27

RE: Sakra,

Misu 193.?.?.?

Reakce na 75547

>Jen tak mimochodem - dnes byly oznameny vysledky irackeho
>referenda o nove ustave.

>Pro hlasovalo 78%, proti 22%.
>Opravdu ti lide nechteji demokracii? [mrknutí jedním okem]
>
Nejde prece o to, kdo voli, ale kdo a jak pocita...
Mimochodem, malem to tem nasim poctarum uteklo, dve provincie proti, to bude chtit asi trosku "osvobozeni". Nebo to byl umysl, aby se dodalo verohodnosti?

Kdo na regulernost dohlizel? Tedy krome velkeho bratra USA? Kdo muze bezpecne potvrdit, ze vysledky nebyly zmanipulovany?

75550

26.10.2005 4:34

RE: Sakra,

Lev 68.?.?.?

Reakce na 75550

jezisi Misu, v Iraku se voli podle demokratickeho modelu USA. Jenomze ti iracane jsou uz z toho deni tak zblbli, ze si asi mysli, ze kdyz odvoli a budou na vse prikyvovat, tak nase hrdinna US armada pujde domu ( USA ) odpocivat a do Iraku se uz nevrati. Nemohu sice za Iracany hovorit, ale tak v kostce, by to mohlo nejak vypadat. [mrknutí jedním okem]

75554

26.10.2005 6:47

RE: Sakra,

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 75554

pane leffe opravdu nevim jak muzete zit v americe a psat takove zhovadilosti, dnes jak jiste vite ze zprav v US of A napocitali 2000 vojaka zabiteho v Iraku. Nemyslite ze to vase povidani neni zrovna na miste? [překvapení]

75571

26.10.2005 7:10

RE: Sakra,

Misu 193.?.?.?

Reakce na 75571

No a co? Pokud vim, tak jako vojak musim pocitat s tim, ze muzu zhebnout, je to moje rozhodnuti jit to riskovat. Do Iraku je nikdo nezval, nahnali je tam pomoci lzi a pro penize mocnych, okupuji cizi stat, navic s naprosto jinou kulturou, kterou neznaji a nedokazou respektovat. Kazdy z nich prece mohl v okamziku, kdy prisel rozkaz, v ramci osobni iniciativy, zcela demokraticky (jak zde prohlasuje Leho) odmitnout. Tak nevim, proc bych je mel litovat.
A kdyby to snad bylo trochu jinak (znate tu pisen od Status Quo - In The Army Now), tak se muzu zlobit jedine na politiky, kteri si vymysleli lzivou zaminku, aby si lecili sve komplexy, aby si nahrabali (nebo dali nahrabat svym sponzorum, kteri je do funkci pomoci sponzorskych daru dosadili).
Paradoxne, cim vice tech mrtvych bude, tim spise se zacnou normalni lide ptat, proc tam vlastne ty kluky posilaji. A treba to nakonec politiky donuti stahnout se. I kdyz ted uz je to tak rozesrane, ze asi neni cesty zpet. Je mi jenom lito obycejnych Iracanu, kteri jsou temi nejvetsimi obetmi.

75573

26.10.2005 10:17

RE: Sakra,

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 75571

Vite jak se rekne 2000 mrtvych okupantu na ctyri? "malo"... [chechtot]

75602

26.10.2005 11:08

RE: Sakra,

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 75602

Jistě přibydou brzy další.

Názor ZBIGNIEWA BRZEZINSKÉHO : Američané klamou sami sebe, když věří tvrzením, že teroristé jsou motivováni především abstraktní "nenávistí ke svobodě" a že jejich činy jsou odrazem hlubokého kulturního nepřátelství. Kdyby tomu tak bylo, byly by Stockholm nebo Rio de Janeiro stejně ohroženy jako New York City. Kromě obyvatel New Yorku se však hlavními oběťmi závažných teroristických útoků stali Australané na Bali, Španělé v Madridu, Izraelci v Tel Avivu, Egypťané na Sinaji a Britové v Londýně.
Mezi těmito událostmi tedy existuje zřetelné politické pojítko: Cíli jsou američtí spojenci a státy na Americe závislé, účastnící se stále rozsáhlejší americké vojenské intervence na Blízkém východě. Teroristé se nerodí, teroristy vytvářejí události, zážitky, dojmy, nenávisti, etnické mýty, historická paměť, náboženský fanatismus a promyšlené vymývání mozků. Formují je také obrazy, které vidí v televizi, a zejména jejich pocit hněvu nad tím, co považují za brutální ponižování důstojnosti svých souvěrců těžce vyzbrojenými cizinci. Obrovská politická nenávist k Americe, Británii a Izraeli přivádí terorismu nové rekruty nejen na Blízkém východě.
http://zpravy.centrum.cz/svet/clanek.phtml?id=409714

75611

26.10.2005 13:42

RE: Sakra,

Lev 68.?.?.?

Reakce na 75571

pane leffe opravdu nevim jak muzete zit v americe a psat takove zhovadilosti, dnes jak jiste vite ze zprav v US of A napocitali 2000 vojaka zabiteho v Iraku. Nemyslite ze to vase povidani neni zrovna na miste?
___________________________________________________

Poslouchaji Vcelicka, ja na vase zhovadile kecy kakam. Ja jsem proti agresy, at je kdekoliv a jakakoliv a NIKDY !! ji nebudu schvalovat a podporovat, tak jako vy v sedesatem osmem i nyni. Zerte tem lumpum z ruky ! Jste bez patere ubozaku !

75624

26.10.2005 5:29

RE: Sakra,

kema 207.?.?.?

Reakce na 75550


>Nejde prece o to, kdo voli, ale kdo a jak pocita...
>Mimochodem, malem to tem nasim poctarum uteklo, dve provincie
>proti, to bude chtit asi trosku "osvobozeni". Nebo to byl umysl,
>aby se dodalo verohodnosti?

K zamitnuti ustavy byl nutny dvoutretinovy nesouhlas ve trech provinciich.
Nepovedlo se. [mrknutí jedním okem]

>Kdo na regulernost dohlizel? Tedy krome velkeho bratra USA? Kdo
>muze bezpecne potvrdit, ze vysledky nebyly zmanipulovany?

Spousta lidi. Vcetne inspektoru U.N.

75563

26.10.2005 10:40

RE: Sakra,

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 75563

>>Kdo na regulernost dohlizel? Tedy krome velkeho bratra USA? Kdo
>

>>muze bezpecne potvrdit, ze vysledky nebyly zmanipulovany?
>
>Spousta lidi. Vcetne inspektoru U.N.
>
Hlavně ti, co přisypávali hlasovací lístky tak, že hlasů pro ústavu bylo v okrsku víc jak všech voličů.

75608

26.10.2005 5:29

RE: Sakra,

Karel $u 207.?.?.?

Reakce na 75547

Pane Kemo, ac se snazite ze vsech sil, zaprit toto opravdu neni mozne. Uz proto, ze oficialni priznani teto situace v Abu Ghraib se stalo nejen odvolanim pani velitelky, ale take potrestanim viniku. Ackoliv toto potrestani, vlastne operace ochrana vyssich sarzi stala armadu moralku muzstva. Vlastne jen domobrany ktera nyni prisaha, ze se na to vysere a ze bude delat jen to, aby prezila.
Jinak, zrovna minuly tyden sla na PBS dvou hodinova reportaz prave o tomto vezeni. Ta zvirectva jsou nepopiratelna.
Ja chapu, ze vase popirani toho neni z duvodu nejakych sympatii k Irackemu lidu. Protoze vim, ze jste se o nich mnohokrat vyjadril jako o magorech. Verte mi, stejne jako zide kteri umirali v koncentracnich taborech meli pravo na zivot. Nechcete take doufam take poprit skutecnost smrti milionu zidu? Doufam, ze nejste jeden z tech fasistu kteri se nestiti niceho, jen aby mohli propagovat svou vec.

75565

26.10.2005 6:27

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 75565

>Ja chapu, ze vase popirani toho neni z duvodu nejakych sympatii k
>Irackemu lidu. Protoze vim, ze jste se o nich mnohokrat vyjadril
>jako o magorech.

Irácký lid nejsou z drtivé většiny magoři. Magoři jsou džihádisté, kteří se rekrutují ze zbytků saddámova režimu a dovozu z okolních států jako Sýrie, Jordánsko, Saudská Arábie a Egypt. Ovšem pravdu popíráte vy, ne Kema nebo já...

75569

26.10.2005 7:20

RE: Sakra,

Misu 193.?.?.?

Reakce na 75569

>Irácký lid nejsou z drtivé většiny magoři. Magoři jsou
>džihádisté, kteří se rekrutují ze zbytků saddámova
>režimu a dovozu z okolních států jako Sýrie, Jordánsko,
>Saudská Arábie a Egypt. Ovšem pravdu popíráte vy, ne Kema
>nebo já...

No vidis, a ty by jsi na ne hazel atom... [chechtot]
S tim dovozem jsi zase nejak blbe. Assad si sakra rozmysli podporovat povstalecke hnuti, tusi k cemu by to vedlo, navic jako doktor ma ponekud jiny uhel pohledu nez ten vas "pilot". Kdyz CIA (nebo Mossad, ci jine tajne sluzby) odpraskli Haririho, rychle si pospisil se stazenim svych vojsk, jen aby udrzel klid a ochranil svou zemi pred "osvoboditeli". Jordansko? No, to nevim, tam snad...
Saudska Arabie? Kurva, to jsou prece vasi nejvetsi kamosi, proc jim Jirik nezavola a neserve je (nebo alespon nepoprosi), at si tam udelaji poradek...
Egypt? Ten spise resi ochranu turistu, bez nich by nic nebyl a on si to velmi dobre uvedomuje.

Nicmene, myslim ze to bude z 99% prave SA. Ale na tu se nesmi sahnout.

75575

26.10.2005 7:56

RE: Sakra,

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 75575

>Assad si sakra rozmysli
>podporovat povstalecke hnuti, tusi k cemu by to vedlo, navic jako
>doktor ma ponekud jiny uhel pohledu nez ten vas "pilot". Kdyz CIA
>(nebo Mossad, ci jine tajne sluzby) odpraskli Haririho, rychle si
>pospisil se stazenim svych vojsk, jen aby udrzel klid a ochranil
>svou zemi pred "osvoboditeli". Jordansko? No, to nevim, tam
>snad...

Pane Misu, nemecky vysetrovatel UN Dethlev Mehlis ma v rukou dukazy vypracovane na vyslechu 500 svedku, ze vrazdu Haririho nese zodpovednost Asadova rodina a ma dukazy, ze vrazdu zorganizoval Assaduv bratr Maher a jeho svagr gen. Asef Shawkat. Minuly tyden zavrazdili hlavu syrske tajne sluzby (zadna sebevrazda), ktery mel byt vyslechnut Mehlisem, aby nemohl mluvit. Haitham Maleh obhajce lidskych prav dvakrat vezneny syrskym rezimem k tomu rika : Assad by mel zahajit proti Shawkatovi a ostatnim vysetrovani a uveznit je. Jestli to ale udela dostane se do trablu s jeho rodinou. Syrska zpravodajska sluzba donutila islamskeho militanta Ahmada Abu Adasse, aby cely atentat natocil na video. Potom Adass zmizel a byl prohlasen za mrtveho. Un bude v nejblizsich dnech projednavat sankce na Syrii, pokud Assad neumozni vysetrovatelum hovorit se vsemi svedky, bude nadale odmitat spolupraci s vysetrovateli a chranit a podporovat islamske militanty vrazdici na uzemi Iraku.

75580

26.10.2005 8:23

RE: Sakra,

Misu 193.?.?.?

Reakce na 75580

Hmm, takze za to nemuze Assad, ale lide, kteri ho chteji dostat mimo. Ze by opozice? nebo nekdo zvnejsku neco dohodl?

Hariri byl pro odchod syrskych vojks z Libanonu. Prvni vec, co Assad udelal, bylo, ze stahl sve vojaky domu. Ma tohle logiku? On prece dobre vedel, ze smrt politika, co prosazuje odchod cizich vojsk, si cely svet vylozi jako snahu tam ta vojska udrzet. Tak blbej ani senilni jeste neni. takze to opravdu vypada, ze to na nej nekdo navlekl. Koho k tomu pouzil, to je otazkou, kazdy se totiz da koupit, zalezi na cene (proc uz nekdo tedy neprasknul Usamu, to mi neni jasne).

75585

26.10.2005 10:47

RE: Sakra,

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 75585

Zřejmě někde zeleným papírkům lidé už mnc nevěří.

75609

27.10.2005 7:30

RE: Sakra,

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 75585

>Hmm, takze za to nemuze Assad, ale lide, kteri ho chteji dostat
>mimo. Ze by opozice? nebo nekdo zvnejsku neco dohodl?

Pane Misu, tohle neni uvaha z me hlavy. To co jsem tu napsal je ve velmi hrube zkratce oficialni prohlaseni mluvci OSN Maggie Forley. Pokud o nem pochybujete, nezbyva vam nic jineho, nez vyckat veci pristich. Jeho oposice v soucasne dobe reprezentuji velmoci , ktere jsou cleny OSN, USA, Francie, Nemecko a Britanie. To jest i ty co nesouhlasily z invazi do Iraku. Tak si to preberte.


>Hariri byl pro odchod syrskych vojks z Libanonu. Prvni vec, co
>Assad udelal, bylo, ze stahl sve vojaky domu. Ma tohle logiku? On
>prece dobre vedel, ze smrt politika, co prosazuje odchod cizich
>vojsk, si cely svet vylozi jako snahu tam ta vojska udrzet. Tak
>blbej ani senilni jeste neni. takze to opravdu vypada, ze to na
>nej nekdo navlekl. Koho k tomu pouzil, to je otazkou, kazdy se
>totiz da koupit, zalezi na cene (proc uz nekdo tedy neprasknul
>Usamu, to mi neni jasne).

Inspektori OSN chteji po Assadovi pouze, aby jim umoznil soukrome rozhovory se svedky. Assad se tomu stejne jako pred nim Hussejn brani. Proc? Na verejnosti tvrdi, ze bude spolupracovat s OSN a na druhe strane jeho velvyslanec v OSN neustale lze a tvrdi, ze veskere vysetrovani je komplot proti Syrske vlade. Jakou ma u vas logiku tohle jednani. Assad se se svou politikou dostal na tenky led a nevi jak dal. Nechat zavrit brachu a svagra, to asi neudela. Mohli by ho odstranit stejne jako odstranili uz par nepohodlnych svedku. Druha moznost je privest Syrii do dlouholetych sankci a mozna i do vojenske intervence tentokrat vojsky OSN, to taky neni moc dobry. No nechtel bych byt na jeho miste. Rozhodnou se, ale bude muset a to dost rychle.

75689

26.10.2005 11:59

RE: Sakra,

google 84.?.?.?

Reakce na 75580

>Pane Misu, nemecky vysetrovatel UN Dethlev Mehlis ma v rukou
>dukazy vypracovane na vyslechu 500 svedku, ze vrazdu Haririho
>nese zodpovednost Asadova rodina a ma dukazy, ze vrazdu
>zorganizoval Assaduv bratr Maher a jeho svagr gen.Asef Shawkat.

tak sa prizrime, co vravi na pracu nemeckeho?(skutocne nemeckeho?) vysetrovatela, maistreamova nemecka tlac, Der Spiegel.

zacneme titulkom:

"Zentraler Zeuge in Mehlis-Report ist verurteilter Betrüger"

preklad:

Hlavny svedok v Mehlisovej sprave je odsudeny podvodnik

takze nam to pekne zacina.
dalej stoja v clanku fakty, ktore sa daju nazvat prinajmensiom podozrive.

doslovne preklady z clanku:

Udajny agent tajnej sluzby al-Sadik, 42, na ktoreho vypovedi je postavena hlavna cast vysetrovania, bol v minulosti medzi inym trestany kvoli zprenevere penazi a podvodom.
Aj UNO komisia ma pochybnosti o doveryhodnosti syrskeho svedka. Sadik dokazatelne klamal vo viacerych castiach svojej vypovede.

dalsia zaujimava vypoved z clanku je:

Ocividne obdrzal Sadik za svoju vypoved od niekoho peniaze.
Podla vypovede jeho brata, sa u neho Sadik zaciatkom jesene ohlasil telefonicky z Pariza a povedal mu:

ICH BIN JETZT MILLLIONÄR!

SOM TERAZ MILIONAROM!!!


http://www.spiegel.de/politik/ausland/0,1518,381056,00.html

ale samozrejme, ze treba tieto informacie brat s rezervou.
ako nam leho-kemo hned prezradia, je Spiegel zdruzenie lavicovych fanatickych novinarov nenavidiacich vsetko dobre a spravodlive.. eeeeh, pardon americke! [mrknutí jedním okem]

75613

26.10.2005 9:59

RE: Sakra,

kema 207.?.?.?

Reakce na 75565

>Pane Kemo, ac se snazite ze vsech sil, zaprit toto opravdu neni
>mozne. Uz proto, ze oficialni priznani teto situace v Abu Ghraib
>se stalo nejen odvolanim pani velitelky, ale take potrestanim
>viniku. Ackoliv toto potrestani, vlastne operace ochrana vyssich
>sarzi stala armadu moralku muzstva. Vlastne jen domobrany ktera
>nyni prisaha, ze se na to vysere a ze bude delat jen to, aby
>prezila.
>Jinak, zrovna minuly tyden sla na PBS dvou hodinova reportaz
>prave o tomto vezeni. Ta zvirectva jsou nepopiratelna.

Pane Karel, prectete si znovu, co jsem napsal. Nezpochybnuji porusovani zakonu v te veznici. Pravda, hruzam ktere se tam dely za Saddama se to nevyrovnalo, ale zakony tam porusovany byly. Zpochybnuji pravdivost tohoto clanku, jestli mate nejake dukazy na jeho podporu, rad si je prectu.

>Ja chapu, ze vase popirani toho neni z duvodu nejakych sympatii k
>Irackemu lidu. Protoze vim, ze jste se o nich mnohokrat vyjadril
>jako o magorech. Verte mi, stejne jako zide kteri umirali v
>koncentracnich taborech meli pravo na zivot. Nechcete take doufam
>take poprit skutecnost smrti milionu zidu? Doufam, ze nejste
>jeden z tech fasistu kteri se nestiti niceho, jen aby mohli
>propagovat svou vec.

Napiste me prosim vas, kde a kdy jsem se vyjadril o "irackem lidu" jako o magorech. Ja jsem na techto strankach naopak jeden z mala, ktery ma iracany za normalni lidi, kteri si zaslouzi zit ve svobodne, demokraticke zemi.
Rovnez smrt milionu zidu jsem zde nikdy nepopiral. Na to jsou tady jini experti. [zmaten]

75598

26.10.2005 14:27

RE: Sakra,

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 75598

>Pane Karel, prectete si znovu, co jsem napsal. Nezpochybnuji
>porusovani zakonu v te veznici. Pravda, hruzam ktere se tam dely
>za Saddama se to nevyrovnalo, ale zakony tam porusovany byly.
>Zpochybnuji pravdivost tohoto clanku, jestli mate nejake dukazy
>na jeho podporu, rad si je prectu.

No,když tu pořád vyžadujete důkazy,tak nejdřív předložte důkazy o tom,že to co prováděl Saddám je průkazně horší než to co provádějí američtí vojáci.Pak se můžem bavit dál.

>Napiste me prosim vas, kde a kdy jsem se vyjadril o "irackem
>lidu" jako o magorech. Ja jsem na techto strankach naopak jeden z
>mala, ktery ma iracany za normalni lidi, kteri si zaslouzi zit ve
>svobodne, demokraticke zemi.

Já mám také iráčany za normální lidi,kteří si chtějí zařídit věci po svém a ne po americku.
Vůbec,kdo dává americkým vojákům právo na zřizování věznic,na bachaření,na zatýkání?Jestli mi řeknete,že prozatimní irácká vláda,tak se nejspíš mýlíte.Ta se sama strachuje o svůj zadek.

Celý problém je,že američané se chovají v iráku jako naprosto autonomní síla.Dělají si co chtějí a nikomu nepodléhají.V tom je ten problém.Vlastně celý problém je ten,že tam američanené nemají co dělat,stejně jsou tam na dluh.

75629

26.10.2005 15:08

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 75629

>No,když tu pořád vyžadujete důkazy,tak nejdřív předložte
>důkazy o tom,že to co prováděl Saddám je průkazně horší
>než to co provádějí američtí vojáci.Pak se můžem bavit
>dál.

Alexo, důkazů je tolik, že se nevejdou ani do několika knih. Přečtěte si třeba knížku od Jean Sasson Mayada o Mayde Al-Askari, už jsem o tom tady psal. Důkazy jsou také v podobě masových hrobů, které jsou rozesety po celém Iráku. Američané způsobili nepřímo smrt asi dvěma desítkám nejhorších saddámových pochopů. Naproti tomu saddámův režim způsobil přímo smrt nejméně několika stovkám tisíc nevinných občanů.

>Já mám také iráčany za normální lidi,kteří si chtějí
>zařídit věci po svém a ne po americku.

A směli by například z peněz utržených za ropu také podporovat teroristická hnutí na zničení jiných demokratických států?

75638

26.10.2005 18:47

RE: Sakra,

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 75638

>Já mám také iráčany za normální lidi,kteří si chtějí
>zařídit věci po svém a ne po americku.

>A směli by například z peněz utržených za ropu také podporovat teroristická >hnutí na zničení jiných demokratických států?


A kde berete tu jistotu, že budou tyto peníze směřovat k teroristům? To že tohle tvrdí Bush ještě neznamená, že to je pravda.
Ostatně , peníze které USA trvale cpou Izraeli také nejsou určeny k zalesnění pouště. To vám ale nevadí, že?

Vy dělíte teroristy na zlé (muslimové) a dobré (ostatní).
Jenže ono je putna jestli to jsou lidé z Hamásu, ETA, IRA, popř. vašich domácích polovojenských bojůvek. Pořád to jsou teroristi.
Měřte všem stejným metrem.

75658

27.10.2005 0:10

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 75658

>A kde berete tu jistotu, že budou tyto peníze směřovat k
>teroristům? To že tohle tvrdí Bush ještě neznamená, že to
>je pravda.

Jeden z mých kolegů osobně viděl v bagdádském archívu diplom rodině úspěšného sebevraha, ke kterému měl být vystaven šek na $25000. Bush si nevymýšlí na rozdíl od vás.

>Ostatně , peníze které USA trvale cpou Izraeli také nejsou
>určeny k zalesnění pouště. To vám ale nevadí, že?

Izrael na rozdíl od zbytku všech arabských zemí je jedna z nejlépe fungujících demokracií na planetě. Že to Evropané nechápou je jiný problém.

>Vy dělíte teroristy na zlé (muslimové) a dobré (ostatní).
>Jenže ono je putna jestli to jsou lidé z Hamásu, ETA, IRA,
>popř. vašich domácích polovojenských bojůvek. Pořád to
>jsou teroristi.

Už jsem dlouho neslyšel o teroristickém útoku provedeném někým jiným než fanatickými muslimy. Vy ano?

75667

27.10.2005 0:40

RE: Sakra,

David 84.?.?.?

Reakce na 75667

"Izrael na rozdíl od zbytku všech arabských zemí je jedna z nejlépe fungujících demokracií na planetě. Že to Evropané nechápou je jiný problém"
No nevim serzo,ja tam 3 roky zil a nic takovyho se mi nezdalo....MAj tam stejnej bordel,jako vsude jinde na svete....(korupce (Saronuv syn),kriminalita,spousta drog a podob. vymozenosti) A hlavne,bez tech americkejch zelenejch by uz davno byli v p....

75670

27.10.2005 6:02

RE: Sakra,

albert 70.?.?.?

Reakce na 75667

>Jeden z mých kolegů osobně viděl v bagdádském archívu
>diplom rodině úspěšného sebevraha, ke kterému měl být
>vystaven šek na $25000. Bush si nevymýšlí na rozdíl od vás.

Tak to teda musi byt prafda prafdouci ...

>Izrael na rozdíl od zbytku všech arabských zemí je jedna z
>nejlépe fungujících demokracií na planetě. Že to Evropané
>nechápou je jiný problém.

Jo, demogracie - ale pro JEN pro zidy (at ti uz jsou jakekoli rasove ci etnicke smesi, nebot moderni zide jsou MISENCI)

http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/3863235.stm


http://www.whatreallyhappened.com/
October 26

1. "There is a huge gap between us (Jews) and our enemies ­not just in ability but in morality, culture, sanctity of life, and conscience. They are our neighbors here, but it seems as if at a distance of a few hundred meters away, there are people who do not belong to our continent, to our world, but actually belong to a different galaxy." Israeli president Moshe Katsav. The Jerusalem Post, May 10, 2001

2. "The Palestinians are like crocodiles, the more you give them meat, they want more".... Ehud Barak, Prime Minister of Israel at the time - August 28, 2000. Reported in the Jerusalem Post August 30, 2000

3. " [The Palestinians are] beasts walking on two legs." Menahim Begin, speech to the Knesset, quoted in Amnon Kapeliouk, "Begin and the Beasts". New Statesman, 25 June 1982.

4. "The Palestinians" would be crushed like grasshoppers ... heads smashed against the boulders and walls." " Isreali Prime Minister (at the time) in a speech to Jewish settlers New York Times April 1, 1988

5. "When we have settled the land, all the Arabs will be able to do about it will be to scurry around like drugged cockroaches in a bottle." Raphael Eitan, Chief of Staff of the Israeli Defence Forces, New York Times, 14 April 1983.

6. "How can we return the occupied territories? There is nobody to return them to." Golda Maier, March 8, 1969.

7. "There was no such thing as Palestinians, they never existed." Golda Maier Israeli Prime Minister June 15, 1969

8. "The thesis that the danger of genocide was hanging over us in June 1967 and that Israel was fighting for its physical existence is only bluff, which was born and developed after the war." Israeli General Matityahu Peled, Ha'aretz, 19 March 1972.

9. David Ben Gurion (the first Israeli Prime Minister): "If I were an Arab leader, I would never sign an agreement with Israel. It is normal; we have taken their country. It is true God promised it to us, but how could that interest them? Our God is not theirs. There has been Anti - Semitism, the Nazis, Hitler, Auschwitz, but was that their fault ? They see but one thing: we have come and we have stolen their country. Why would they accept that?" Quoted by Nahum Goldmann in Le Paraddoxe Juif (The Jewish Paradox), pp121.

10. Ben Gurion also warned in 1948 : "We must do everything to insure they ( the Palestinians) never do return." Assuring his fellow Zionists that Palestinians will ...Kráceno (Editor)

75684

27.10.2005 10:33

RE: Sakra,

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 75667

Izrael na rozdíl od zbytku všech arabských zemí je jedna z nejlépe fungujících demokracií na planetě. Že to Evropané nechápou je jiný problém.
----------------------------------------------------------------------
Děláte si z lidí kozy, že jo, kujóne. [chechtot]
Jedna z nejlépe fungujících demokracií na celé planetě!!!!
A ti hňupové to nechápou. [chechtot]
Tak si už něco přečtěte a pak melte.

75693

27.10.2005 12:03

Pár fakt o státu Izrael

Adapa 82.?.?.?

Reakce na 75667

Zdravím Leho,
zarazila mne Tvá věta, že Izrael je jedna z nejlépe fungujících demokracií na naší planetě. Já to vidím trochu jinak. Jistě, můj pohled je silně ovlivněn tím, že jediní majitelé izrealských pasů, které osobně znám, jsou původem Arabové.
Ale dovolím si sem vložit jeden odkaz v angličtině o státě Izrael, doporučuji k přečtení a k zamyšlení.
http://www.arabmail.de/facts.html

75702

27.10.2005 15:03

RE: Pár fakt o státu Izrael

leho 66.?.?.?

Reakce na 75702

Adapo, v odkazu se mimo jiné tvrdí:
Did you know that Israel has for decades routinely sent assassins to kill political enemies in other countries?
Všichni víme, že se jedná o vedoucí organizací, které posílají maniakální sebevrahy vybuchovat v jeruzalémské MHD, restauracích a na ostatních veřejných místech, školy a univerzity nevyjímaje. Takže žádní "političtí nepřátelé", odkaz v tomhle lže, takže cokoliv ostatního se na stránce tvrdí beru s rezervou a rovnež tomu nevěřím.

75729

27.10.2005 15:39

RE: Pár fakt o státu Izrael

Adapa 82.?.?.?

Reakce na 75729

Leho,
v žádném případě netvrdím, že všechny ty body tam jsou pravdivé. Ale hlavně jsem to tady chtěl uvést, jako zamyšlení nad tím, zda je Izrael skutečně jednou z nejlepších demokracií...
Mně tam hlavně zaráží ten fakt, že židé a nežidé mají jiné SPZ. Překvapilo mne třeba to s tou poštovní známkou, kde je židovský terorista...
A já o tom, že jsou demokracií pochybuji i z toho důvodu, že znám lidi z Palestiny, kteří nenávidí Izraelce a vykládali mi o svých osudech.
Ale vím, že nejsem objektivní. Můj názor na Izrael je ovlivněn tím, že jsem nikdy nemohl jen tak poklábosit třeba s Židem z Izrale. Jediný člověk s izraelským pasem, kterého znám a s nímž se občas scházím nad kafčem, je arabský křesťan, bývalý řidič izraelské sanitky, který ale už asi pět let žije v Brně.

75738

27.10.2005 20:30

RE: Pár fakt o státu Izrael

leho 160.?.?.?

Reakce na 75738

> Mně tam hlavně zaráží ten fakt, že židé a nežidé mají
>jiné SPZ.

V Izraeli jsem byl dva mesice a znacek jsem si nevsiml. Nedivil bych se, kdyby se take jednalo o lez. Jak jsem napsal, pokud ve zdroji najdu jednu lez, povazuji zdroj za silne pochybny a dalsi informace schanim jinde.

75777

28.10.2005 11:37

RE: Pár fakt o státu Izrael

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 7

Jako voják, Leho, byste měl být tedy všímavější, protože někdy to přehlédnutí SPZ vás může v Izraeli stát "kejhák", když třeba čekáte v Tel Avivu na autobus. To byla jedna z prvních věcí, na kterou nás v Izraeli upozornili. V životě jsem se tak často nedíval doleva a hned zase doprava jako v té zaslíbené zemi, snad kromě pobytu v Paříži. Ale tam to nebylo kvůli teroristům ale kvůli psím hovnům, kterých tam je požehnaně.

75876

27.10.2005 14:46

RE: Sakra,

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 75667

>Jeden z mých kolegů osobně viděl v bagdádském archívu
>diplom rodině úspěšného sebevraha, ke kterému měl být
>vystaven šek na $25000. Bush si nevymýšlí na rozdíl od vás.

Diplomy si můžete pověsit leda tak na zeď. A co ten šek? Měl být, nebo byl? To je totiž podstatný rozdíl. Zatím to vypadá, že tento váš argument patří do kategorie JPP. S tím Bushem asi budete mít pravdu. Pokud je mi známo tak útok na Irák (jak sám řekl) mu přikázal Bůh. Škoda jen, že to Bushovi nemůže dosvědčit.


>Izrael na rozdíl od zbytku všech arabských zemí je jedna z
>nejlépe fungujících demokracií na planetě. Že to Evropané
>nechápou je jiný problém.

Izrael není Arabská země a ta jeho demokracie je velice diskutabilní. To ovšem nic nemění na faktu, že peníze inkasované od USA nejsou používány na rozvoj, ale na expanzi a likvidaci "neposlušných" sousedů.


>>Jenže ono je putna jestli to jsou lidé z Hamásu, ETA, IRA,
>>popř. vašich domácích polovojenských bojůvek. Pořád to
>>jsou teroristi.
>
>Už jsem dlouho neslyšel o teroristickém útoku provedeném
>někým jiným než fanatickými muslimy. Vy ano?

Ale ano, teroristických skupin je na celém světě mnoho a každá z nich je svým způsobem aktivní. Ono je ale zbytečné strašit Evropu Tamilskými tygry, ti jsou poněkud z ruky.

75726

27.10.2005 15:14

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 75726

>Diplomy si můžete pověsit leda tak na zeď. A co ten šek?
>Měl být, nebo byl?

Alexo, takových šeků bylo vystaveno mnoho, ten můj známý jenom osobně viděl v archívu certifikát neboli diplom. Chtěl jsem tím demonstrovat, že já se nemusím spoléhat na zprávy přežvýkané levicovými novináři nebo ještě hůře, nějakým fanatickým Zvědavcem. Nuže, nevěřte, jak už jsem napsal, žijte si ve světě nenávisti k Americe, máte k tomu ústavou zajištěné právo, na rozdíl od občanů žijících v drtivé většině arabských zemích, kde to není právo, ale povinnost. Jedná se o hodně podobnou situaci, jako dříve byla situace v bývalých zemí východního bloku, jenom s tím rozdílem, že tyhle režimy jsou mnohem brutálnější. To vás ovšem nezajímá a nepřemýšlíte o tom, jelikož vás více zajímají kecy o tom, co Bushovi řekl bůh...

75732

27.10.2005 15:28

RE: Sakra,

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 75732

Tohle přece není o nenávisti k Americe. To je o zaslepenosti některých jednotlivců.
Vy ani váš známý jste žáden šek nikdy neviděli. Přesto s jistotou tvrdíte, že jich bylo vystaveno mnoho. Na jaké informace se tedy spoléháte? Nejsou snad ze stejného zdroje, ze kterého čerpá Bush?

75736

27.10.2005 14:57

RE: Sakra,

google 84.?.?.?

Reakce na 75667

>Jeden z mých kolegů osobně viděl v bagdádském archívu
>diplom rodině úspěšného sebevraha, ke kterému měl být
>vystaven šek na $25000.
>Bush si nevymýšlí na rozdíl od vás.

jeden z mojich kolegov, zase osobne videl Lochnessku potvoru srat na Vaclavaku brikety. (ale mohol si ju len pomylit s paedr.peschmergom, udatnym sionisticko-kurdskym bojovnikom)

Moj kolega si vobec, ale vobec nevymysla! presne tak ako Busch.

>Izrael na rozdíl od zbytku všech arabských zemí
>je jedna z nejlépe fungujících demokracií na planetě.
>Že to Evropané nechápou je jiný problém.

Leho, na rozdiel od inych prispievatelov na tomto fore, je bystry chlapik, GI s IQ pod zelenou helmou a M16-kou, ktory jediny je schopny rozoznat Buschovu predstavu sveta a konsekvente ju analyzovat a presadzovat.
na rozdiel od dvojrozmernych jedincov, zijucich vo svojom pomätenom virtualnom svete, nakazenych laviciarskym virusom.
Ze to Eskimaci nechapu, to je ina vec.
V najhorsiom pripade ich to naucime demokraticky chapat, aj keby sme mali otvorit na severe druhu frontu!


75728

27.10.2005 15:07

A ja

Aja 24.?.?.?

Reakce na 75728

mam zase kolegu, ktery sedi v ridicim centru "kamer-sledovacek" v Praze a ten mi rikal, ze tu Lochnessku na Vaclavaku fakt videl.
A ten muj kolega nikdy nekeca, stejne, jako reditel zemekoule.
Jeste stesti, ze ty kolegy mame.

75731

27.10.2005 20:10

RE: A ja

kema 207.?.?.?

Reakce na 75731

Saddam opravdu ty seky pro rodiny palestinskych sebevrahu vypisoval a nikdy se tim netajil. Naopak si tim zvysoval popularitu u extremistu v arabskem svete.
Vzpominam si, ze i na pude OSN slouzila tato skutecnost jako argument proti programu "Oil for Food". Naslo se totiz par rozumnych kteri rikali ze kdyz ma Saddam penize na podporu rodin palestinskych teroristu a stavbu palacu, mel by mit penize i na potrebnejsi veci.
Vime bohuzel, jak to s "Oil for Food" dopadlo.

75774

28.10.2005 2:30

RE: A ja

Karel $u 207.?.?.?

Reakce na 75774

Kemo, jak si predstavujete ze to probihalo.
Pane presidente, zde mame diplomy pro ty teroristy z Palestiny a podepiste take seky.
Za prve Kemo, president zeme by se nekompromitoval spojenim s necim ilegalnim.
Za druhe, 25000 je spousta penez na sek. Uz to vidim v bance.
Zde mam sek na 25000 a chtel bych ho smenit. Urednik, Izraelsky agent se usmeje a rekne: a kdepak jste vydelal tolik penez? Ale pane Sharanski, vite, muj syn je suicidal terorista a on se vybouch. Ja mu vzdy rikal: Ty u tech zkousek vybouchnes a on se vzdycky jen usmival. A ted nam vybouch v Jerusaleme.
No tak to tedy chcete velke bankovky?
Vidite jak je absurdni to co rikate? Stydte se za to.

75841

28.10.2005 3:48

RE: A ja

Misu 193.?.?.?

Reakce na 7

Pane Karle, takto nechutne "roznest na kopytech" tzv. "JPP - tedy jednim dobrym kamaradem vojakem (kymkoliv, kdo vas napadne)" argumentaci a "ocite svedectvi", to se opravdu nedela... [chechtot]
Jsem zvedav, jestli nekdo z potrefenych hus bude na vas reagovat, tedy krome klasickych nalepek levicactvi, komousstvi, apod. Zajimal by me spise alternativni scenar, jak by podle nich probihala ta smena seku na hotovost...

A na konec, dobre jsem se zasmal, krasne jste ten dialog vymyslel.

75847

28.10.2005 18:57

RE: A ja

leho 160.?.?.?

Reakce na 7

>Vidite jak je absurdni to co rikate? Stydte se za to.

Neni to absurdni, arabske banky rutinne platby provadeji. V Palestine je to dnes bezny zpusob zivota, ze syny a dokonce i dcery za penezitou podporu rodice posilaji vybuchovat do jeruzalemske MHD, jelikoz neexistuje jina moznost obzivy. Zeptejte se lidi, kteri tam ziji...

75926

28.10.2005 12:51

RE: A ja

google 84.?.?.?

Reakce na 75731

vdaka Aja, ze ste mi to potvrdili z druheho nezavisleho zdroja. existuju na tomto fore jedinci, ktori by mi mohli neverit! [oči v sloup]

75882

28.10.2005 13:43

RE: A ja

Aja 24.?.?.?

Reakce na 75882

>vdaka Aja, ze ste mi to potvrdili z druheho nezavisleho zdroja.
>existuju na tomto fore jedinci, ktori by mi mohli neverit! [oči v sloup]
>
..a vite, ze bych vam docela verila, ze verite, ze jsou tu taci, co by neverili?
[mrknutí jedním okem]

75888

3.11.2005 0:14

leho nedoslychavy :)

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 75667

> Už jsem dlouho neslyšel o teroristickém útoku provedeném někým jiným než fanatickými muslimy. Vy ano?

Jo jo. Pred cca. mesicem a pul vletel zmagoreny zid do autobusu, prepravujici palestince a 4 stacil zastrelit a par zranit, ze ho premohli a zcela logicky zlyncovali [mrknutí jedním okem]

(jinak by dostal mene jak 8let, 8let bylo za streleni Brita do hlavy - to vite, odvadel cvicne terc... errr, palestinske deti do bezpeci pred strelbou...)

76596

3.11.2005 23:22

RE: leho nedoslychavy :)

google 62.?.?.?

Reakce na 76596

>> Už jsem dlouho neslyšel o teroristickém útoku provedeném
>někým jiným než fanatickými muslimy. Vy ano?

>
>Jo jo. Pred cca. mesicem a pul vletel zmagoreny zid do autobusu,
>prepravujici palestince a 4 stacil zastrelit a par zranit, ze ho
>premohli a zcela logicky zlyncovali [mrknutí jedním okem]

aky zmagoreny? [zmaten]
normalny!

76787

4.11.2005 4:15

RE: leho nedoslychavy :)

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 76596

> Už jsem dlouho neslyšel o teroristickém útoku provedeném
>někým jiným než fanatickými muslimy. Vy ano?

>Jo jo. Pred cca. mesicem a pul vletel zmagoreny zid do autobusu,
>prepravujici palestince a 4 stacil zastrelit a par zranit, ze ho
>premohli a zcela logicky zlyncovali [mrknutí jedním okem]

Ten zmagorely zid byl arab s israelskym obcanstvim, vojensky zbeh, jen tak pro upresneni. Pokud by byl zatcen zodpovidal by se za vrazdu stejne jako kazdy jiny zlocinec. Kdyz uz jste u toho cca, tak cca dva tydny po tom oslavovali hrdinni partyzani Hamas v Gaze sve vitezstvi jednim ze svych militaristickych pruvodu a explodoval jim nakladak s tema jejich Kasim strelama. Zabilo to cca 18 lidi, vesmes Hamasaky, ale taky ctyri stankare. Abas na mediich prohlasil, ze se jednalo o neodborne zachazeni s podomacku vyrobenymi vybusninami. Hamasaci samozrejme prohlasili, ze je to utok sionistu, kteri jim nepreji jejich vitezstvi a nesetrili pri tom vyhruzkami a sliby msty. Trestani ani lynchovani se nekonalo. Spravedlnost jako vzdy pri akcich palestinskych banditu odtahla s neporizenou.

76819

26.10.2005 20:15

RE: Sakra,

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 75638

>Alexo, důkazů je tolik, že se nevejdou ani do několika knih.
>Přečtěte si třeba knížku od Jean Sasson Mayada o Mayde
>Al-Askari,

Dvě otázky:1)je to rodilý američan? 2)je to republikán nebo demokrat?

To,že někdo napíše knížku ještě neznamená,že to je skutečnost.Ke spoustě konfliktů,situacím,aj.bylo napsáno mnoho knih,ale to,že něco vytiskneme na papír neznamená,že to tím potvrdíme jako fakt.Každá kniha je svým způsobem zaujatá.Důkazem jsou knihy zabývající se politickými tématy,napsané v období studené války.Tehdy byl obsah"usměrněn"původem autora.Nejinak je tomu dnes a když čtete takovou knihu,musíte to brát v potaz.

>už jsem o tom tady psal. Důkazy jsou také v podobě
>masových hrobů, které jsou rozesety po celém Iráku.

No,je zajímavé,že ve vztahu se Saddámovým procesem se mluví jen o těch 143mrtvých(nevím přesně) z vesnice,kde na něho byl spáchán atentát.A nezdá se,že by američané hledali masové hroby(viz.samotný článek).

>Američané způsobili nepřímo smrt asi dvěma desítkám
>nejhorších saddámových pochopů.

A kolika civilním osobám se nikdy nedozvíme.

>Naproti tomu saddámův
>režim způsobil přímo smrt nejméně několika stovkám tisíc
>nevinných občanů.

A jsme zase na začátku [oči v sloup] .

>A směli by například z peněz utržených za ropu také
>podporovat teroristická hnutí na zničení jiných
>demokratických států?

Nerozumím této formulaci.Spojené státy také hromadí ropu,aby mohli uživit svou válečnou mašinerii a aby mohli kdykoliv a kdekoliv zasáhnout"ve jménu svobody a demokracie".Někdo jiný by jejich chování nazval terorismem.

75661

27.10.2005 0:39

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 75661

>Spojené státy také hromadí
>ropu,aby mohli uživit svou válečnou mašinerii a aby mohli
>kdykoliv a kdekoliv zasáhnout"ve jménu svobody a
>demokracie".Někdo jiný by jejich chování nazval terorismem.

V tomhle je právě rozdíl mezi vámi a mnou. Já uznávám hodnoty naší západní civilizace jako hodnoty univerzální pro všechny občany všech zemí na planetě. Vy ale uznáváte hodnoty maniakálních muslimských vrahů a proto je pro vás nynější politika americké vlády je pro vás terorismem. Je s podivem, že vám vůbec nevadí režimy, které neuznávají jakákoliv práva žen, kde je například možno klidně ženy obětovat ve jménu dobrého jména rodiny. A už se ani nezmiňuji o svobodě slova, za puštění huby na špacír zlikvidují vás i s rodinou. A tak bych mohl pokračovat. Já taktéž odmítám tolerovat teroristické útoky na území mé země, z čehož plyne nenávist ke všem režimům, které podporují jakoukoliv formu terorismu. Já raději půjdu bojovat do zemí teroristů než abych ty zmrdy honil po ulicích New Yorku nebo San Franciska. Vám je to buď jedno, nebo si snad myslíte, že ti teroristé mají právo na své činy, neboť k nim byli vyprovokováni invazí do Iráku. Ale to se strašně mýlíte, jelikož oni tu byli už dlouho před tím a jelikož minulé administrativy nijak se nenamáhaly tvrději zakročit, problém se rozrostl do daleko větších rozměrů. Nikdo je nevyprovokoval, naopak, jejich chuť roste s neschopností západních demokracií se jim postavit. Nebo si myslíte, že když USA odvolá své vojáky se všech zemí a odzbrojí, že nastane konečně mír? Jistě víte, k čemu odzbrojení vedlo mezi dvěma světovými válkami a pak co se stalo, když byla aplikována politika síly vúči SSSR. Je nad slunce jasné, že ta samá politika zlikviduje také arabské diktátorské režimy...

75669

27.10.2005 3:57

RE: Sakra,

TS 213.?.?.?

Reakce na 75669

>V tomhle je právě rozdíl mezi vámi a mnou. Já uznávám
>hodnoty naší západní civilizace jako hodnoty univerzální
>pro všechny občany všech zemí na planetě.

Tak co takhle vybrane obcany vybranych zemi prestat ve jmenu geopolitickeho vlivu masakrovat?

>Vy ale uznáváte hodnoty maniakálních muslimských vrahů a proto je pro vás
>nynější politika americké vlády je pro vás terorismem.

Terorista zustane teroristou i kdyz si navlikne mundur.

>A už se ani nezmiňuji o svobodě slova, za puštění huby na špacír
>zlikvidují vás i s rodinou.

HUAC

>A tak bych mohl pokračovat. Já
>taktéž odmítám tolerovat teroristické útoky na území mé
>země, z čehož plyne nenávist ke všem režimům, které
>podporují jakoukoliv formu terorismu.

Vysvetlete proc maji Rusove problemy s Cecenci a Americane s Araby, a porovnejte s kym ma problemy treba takove Norsko. Take porovnejte ve kterych oblastech tyto tri subjekty vedou aktivni vojenske operace. Korelace nahodna?

>Já raději půjdu bojovat
>do zemí teroristů než abych ty zmrdy honil po ulicích New
>Yorku nebo San Franciska.

A PRAVE PROTO ze strilite turbany nekde v pousti z nich mate strach v NYC.

>Ale to se strašně
>mýlíte, jelikož oni tu byli už dlouho před tím a jelikož
>minulé administrativy nijak se nenamáhaly tvrději zakročit,
>problém se rozrostl do daleko větších rozměrů.

Problem rostl s kazdou intervencionistickou operaci. Akce-reakce.

>Nikdo je nevyprovokoval, naopak, jejich chuť roste s neschopností
>západních demokracií se jim postavit.

Jejich chut roste s tim, jak se do nich stoura. Nasrani civiliste se mnohem lepe rekrutuji.

>Nebo si myslíte, že když USA odvolá své vojáky se všech zemí a odzbrojí, že
>nastane konečně mír?

Nemusite savlicky hned zahazovat. Staci kdyz s nima prestanete chrastit a vezmete si je domu.

>Jistě víte, k čemu odzbrojení vedlo mezi dvěma světovými válkami a pak co se
>stalo, když byla aplikována politika síly vúči SSSR.

A proc jste si teda nedovolili hodit na Rusa atom? Nebylo to nahodou kvuli tomu, ze Rus mel atom taky? Jeste i dnes nejsou nejhorsi, porovnejte treba schopnosti protiraketoveho destniku s manevrovacimi schopnostmi a protilaserove odolnosti navratoveho modulu rakety Topol-M.

>Je nad slunce jasné, že ta samá politika zlikviduje také arabské diktátorské
>režimy...

Takhle z nich udelate akorat jeden velky kalifat. Akce-reakce.

Anebo si stihnou poridit ci od Rusa ci Cinana koupit atom, a pak uz si na ne netroufnete.

Divoke rambovani jeste nikdy nic definitivne nevyresilo. Podivejte treba na Balkan. Nebo na Cecnu.

75681

27.10.2005 6:39

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 75681

>Divoke rambovani jeste nikdy nic definitivne nevyresilo.
>Podivejte treba na Balkan. Nebo na Cecnu.

A co třeba 2. světová válka? Ta také nic nevyřešila?

75686

27.10.2005 7:50

RE: Sakra,

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 75686

No, to mi vysvětlete, leho, co vyřešil Hitler tím, že vyhlásil válku většině Evropy.
Popřípadě - abychom zbytečně neslovíčkařili o oficiálním vyhlášení války - jisté země prostě obsadil. Domnívám se, že pointa zůstává stejná.

75690

27.10.2005 13:53

RE: Sakra,

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 75669

Povím vám,každá vaše další reakce je ještě větší perla než předchozí.

>V tomhle je právě rozdíl mezi vámi a mnou. Já uznávám
>hodnoty naší západní civilizace jako hodnoty univerzální
>pro všechny občany všech zemí na planetě.

Jaké hodnoty má západní civilizace?Čím se to poměřuje?Tím,kolik máte v rodině aut?Jaký je váš roční plat?Kolikrát týdně chodíte do restaurace na hamburgery s colou?

Západní civilizace stále upadá svým konzumním stylem života.Jen brát a nic nedávat.Pokud se má někdo začít měnit a zamýšlet se nad sebou,tak je to jedině západ.Neříkám,že máme všichni nosit turbany.Nejde o změnu image,ale o změnu myšlení a to je pro západ neuvěřitelně těžké.Ty skutečné hodnoty už západ dávno zapomněl.

>Vy ale uznáváte
>hodnoty maniakálních muslimských vrahů a proto je pro vás
>nynější politika americké vlády je pro vás terorismem.

Neuznávám jak muslimské,tak americké vrahy,v tom je ten vtip.Vy mi ale opět vložíte do úst něco,co jsem neřekla a s tím pak dál operujete.Pokrytecké.

>Je s
>podivem, že vám vůbec nevadí režimy, které neuznávají
>jakákoliv práva žen, kde je například možno klidně ženy
>obětovat ve jménu dobrého jména rodiny. A už se ani
>nezmiňuji o svobodě slova, za puštění huby na špacír
>zlikvidují vás i s rodinou.

Neřekla jsem,že tohle všechno se mi líbí,ale není přeci řešení,když nějaký stát má svůj společenský systém,vjet mu abramsy na dvorek a říct:"tak,a teď se to bude dělat podle nás".Navíc zapomínáte,že právě i to křesťanství si prošlo podobným obdobím(upálené"čarodějnice"byly nezřídka záletné ženy).

>A tak bych mohl pokračovat.

No,jak chcete.

>Já taktéž odmítám tolerovat teroristické útoky na území mé
>země, z čehož plyne nenávist ke všem režimům, které
>podporují jakoukoliv formu terorismu.

Už jsem tu ale načla pochybnosti o těch takzvaných teroristických útocích.Pokud začnu hrát vaši hru,tak útok na Irák byl proveden jen a pouze kvuli ZHN,které NEBYLY NIKDY NALEZENY.Nějaká demokracie přeci nikoho nenapadla,to byl až na rychlo sešitý a nedůvěryhodný plán"B".

>Já raději půjdu bojovat do zemí teroristů než abych ty zmrdy honil po >ulicích New Yorku nebo San Franciska.

Víte že ruští vojáci šli bojovat do Afghánistánu se stejnou představou?

>Vám je to buď jedno, nebo si snad myslíte, že ti teroristé mají právo na >své činy, neboť k nim byli vyprovokováni invazí do Iráku.

Nic takové jsem neřekla,opět mi vkládáte do úst cizí formulace.

75717

27.10.2005 13:57

RE: Sakra,

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 75669

Pokračování...

>Ale to se strašně mýlíte, jelikož oni tu byli už dlouho před tím

A jsme opět u toho.Jako relevantní budu brát teroristické útoky na americké ambasády,které mohli být spáchány Usámou.Údajně to byla odveta za to,že američtí vojáci pobývají v islámských zemích,kde prokazatelně nemají co dělat(např.Saudská arábie).

>jelikož minulé administrativy nijak se nenamáhaly tvrději zakročit,
>problém se rozrostl do daleko větších rozměrů.

Otázka je proč nezaútočily.Protože Clinton byl příliš inteligentní a věděl,že to nemá ani význam a že to je píchání do vosího hnízda??Kdo to ví,odpoví. [velký smích]

>Nikdo je nevyprovokoval, naopak, jejich chuť roste s neschopností
>západních demokracií se jim postavit.Nebo si myslíte, že
>když USA odvolá své vojáky se všech zemí a odzbrojí, že
>nastane konečně mír?

USA jsou snad jediný stát,který má vojenské základny snad po celém světě.Oni si už tím o to neříkají?On je někdo zve?Ano,pro některé státy to bývá výhoda v tom,že dostanou peníze,ale zároveň je na ně víc vidět.Jiný stát nemá tolik základen a nepoužívá tak agresivní politiky jako USA.

>Jistě víte, k čemu odzbrojení vedlo mezi dvěma světovými válkami a pak co >se stalo, když byla aplikována politika síly vúči SSSR. Je nad slunce >jasné, že ta samá politika zlikviduje také arabské diktátorské
>režimy...

Podle mě světové uspořádání spočívá v tom,že bude rovnováha sil.Ta zčásti už nastupuje.Krom USA je tu Rusko a Čína.Nefandím ani jednomu,ale jsem ráda,že tu jsou.Jiné velmoci nejsou a jiné faktory nehrají takovou roli.Islámské státy nejsou výbojné jak mi tu stále tvrdíte.Už TS vám tu psal,že všechno je to otázka Akce a Reakce.Proto nikdy nezkončí konflikt mezi Palestinou a Izreaelem,Sev.Irskem a Británii,atd.Nikdo nechce ustoupit a každý se chce mstít.

Co se týče USA a SSSR za studené války,to je kapitola sama osobě a netvrďte mi tady,že USA byly vždy ti hodní a SSSR vždy ti špatní.Nebyla jsem jediná kdo vám psal,že vidíte jen a pouze černobíle.Nevím,možná je to profesní deformace,každopádně už toho vychází vaše vidění USA jako"těch dobrých"je poněkud chorobné.

Příjemný den [mrknutí jedním okem] .

75718

27.10.2005 15:23

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 75718

>nezkončí konflikt mezi Palestinou a Izreaelem,Sev.Irskem a
>Británii,atd.Nikdo nechce ustoupit a každý se chce mstít.

Alexo, asi jste si nevšimla, že konflikt mezi Severním Irskem a Británií už dávno skončil. USA neobsadily Irák jenom kvůli ZHN, ale hlavně kvůli nedodržení podmínek příměří z roku 1991. Dále Irák ignoroval asi 17 rezolucí OSN a to se ani nezmiňuji o korupci programu "Ropa za potraviny". Jednalo se o podobnou situaci jako ve 30. letech s Německem. Nebo si také myslíte, že Iráku se mělo dovolit obsadit Kuvajt a pak v pohodě financovat saddámovo impérium nákupem ropy?

75734

27.10.2005 18:06

RE: Sakra,

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 75734

Koukám,že diskutovat s vámi je těžké,když se vyhýbáte spoustě toho co jsem napsala(co třeba ten západ?).Co se týče konfliktu v Sev.Irsku...ano,mediálně přestal být,ale nenávist v těch lidech stále je.

Co se týče resolucí OSN,tak ty už byly vyvráceny o pár řádků níže.

Mějte se [mrknutí jedním okem] .

75756

27.10.2005 18:18

RE: Sakra,

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 75756

>Koukám,že diskutovat s vámi je těžké,když se vyhýbáte
>spoustě toho co jsem napsala

To je klasika. Musite s nim komunikovat maximalne jednim jednoduchym souvetim o jedne vete hlavni a maximalne jedne vete vedlejsi na prispevek. Snizite tim sanci, ze bude plkat o hovne z jeho prumernych 99.99% minimalne na 95%. Pri trose trpelivosti se jiste dockate smysluplne reakce...

75757

27.10.2005 18:26

RE: Sakra,

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 7

>Pri trose trpelivosti se jiste dockate smysluplne reakce...

Oh,vy optimisto [oči v sloup] ... [smích]

75758

27.10.2005 20:32

RE: Sakra,

leho 160.?.?.?

Reakce na 75756

>Koukám,že diskutovat s vámi je těžké,když se vyhýbáte
>spoustě toho co jsem napsala(co třeba ten západ?).

Alexo, nevyhybam, jenom nemam cas odpovidat na vsechny vase propagandisticke pitominy...

75779

28.10.2005 2:44

RE: Sakra,

Karel $u 207.?.?.?

Reakce na 75756

Pani Alexo, doufam, ze jste nekdy slysela slovo "Gordicky uzel". Zde pan Gordo se dostal do situace v diskusi, v ktere bylo marne neco vysvetlovat. Inu vzal tedy mec a tal. Roztal toho uzla ve dvi. Ve velkem meritku se toto nazyva Holocoust.

75842

27.10.2005 23:45

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 75718

>Otázka je proč nezaútočily.Protože Clinton byl příliš
>inteligentní a věděl,že to nemá ani význam a že to je
>píchání do vosího hnízda??Kdo to ví,odpoví. [velký smích]

Jestli Clinton byl inteligentní, pak ovšem svou inteligenci používal úplně někde jinde než v práci. Přečtěte si knížku od Buzze Pattersona "Dereliction of Duty". Dozvíte se, jak raději hrál golf, než aby dělal kritická rozhodnutí. Dovíte se, jak jako jediný prezident v dějinách ztratil kartičku s kódy na odstartování atomových raket, jelikož v té době měl problémy s Monikou. Dozvíte se, jak Buzze Pattersona nechal stát samotného na chodníku s kufříkem se zařízením na odstartování atomových raket. Jak raději ujížděl z Washingtonu na výlety po světě, aby utekl před svými skandály. A tak dále a tak dále. Já vím, on se vám tento prezident velice líbí, neboť dělal v úřadě všechno možné kromě věnování se státním záležitostem...

75810

27.10.2005 23:51

RE: Sakra,

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 75810

Já vím,že je zbytečné vám něco říkat,ale úplně stačí,když vedle sebe dáme Bushe a Clintona.Clinton je inteligentní,kdyžto Bush je prostě typický americký vidlák,který měl tu kliku,že se narodil do docela dobře zajištěné rodiny.

75813

27.10.2005 23:58

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 75813

>Já vím,že je zbytečné vám něco říkat,ale úplně
>stačí,když vedle sebe dáme Bushe a Clintona.Clinton je
>inteligentní,kdyžto Bush je prostě typický americký
>vidlák,který měl tu kliku,že se narodil do docela dobře
>zajištěné rodiny.

1. Váš argument, Alexo, patří do kategorie "stačí se na něj podívat, na vola jednoho!" Jinak řečeno, váš argument je neskonale hloupý...

2. A jak mu pomohlo, že se narodil do dobré rodiny? Ve škole mu to nepomohlo, v pilotní vojenské škole už vůbec ne a do úřadu guvernéra v Texasu byl zvolen ve svobodných volbách, v prezidentských jakbysmet...

75815

28.10.2005 0:01

RE: Sakra,

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 7

Pan Stwora dobře udělal,že vás tu nechal. [chechtot]

75816

28.10.2005 0:07

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 0

>Pan Stwora dobře udělal,že vás tu nechal.

Dobře se bavíte, já ostatně také, jinak bych sem nepsal. Ale máte tedy kromě smajlíků nějaký argument? Jestli ne, jste pouze

(Zbytek vety vypusten, urazka diskutujicicho. Editor.)

75818

28.10.2005 0:12

RE: Sakra,

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 0

Hmm...to je zvláštní,já ale žádné"antibushovské módní tričko"nemám... [zmaten] [zmaten]

75820

28.10.2005 0:31

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 0

>Hmm...to je zvláštní,já ale žádné"antibushovské módní
>tričko"nemám...

...imaginární tričko. Jak to vypadá, že asi nic rozumného z vás nevypadne...

75825

28.10.2005 10:45

RE: Sakra,

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 0

Zato z vás padají samé bludy.

75869

28.10.2005 12:16

RE: Sakra,

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 75810

>>Otázka je proč nezaútočily.Protože Clinton byl příliš
>>inteligentní a věděl,že to nemá ani význam a že to je
>>píchání do vosího hnízda??Kdo to ví,odpoví. [velký smích]
>
>Jestli Clinton byl inteligentní, pak ovšem svou inteligenci
>používal úplně někde jinde než v práci. Přečtěte si
>knížku od Buzze Pattersona "Dereliction of Duty". Dozvíte se,
>jak raději hrál golf, než aby dělal kritická rozhodnutí.
>Dovíte se, jak jako jediný prezident v dějinách ztratil
>kartičku s kódy na odstartování atomových raket, jelikož v
>té době měl problémy s Monikou. Dozvíte se, jak Buzze
>Pattersona nechal stát samotného na chodníku s kufříkem se
>zařízením na odstartování atomových raket. Jak raději
>ujížděl z Washingtonu na výlety po světě, aby utekl před
>svými skandály. A tak dále a tak dále. Já vím, on se vám
>tento prezident velice líbí, neboť dělal v úřadě všechno
>možné kromě věnování se státním záležitostem...Leho, musím konstatovat že jste vskutku sečtělý člověk. Jen si nejsem jistá, zda to čtení knih ,není ve vašem případě na škodu.
Čím více čtete, tím v tom máte větší chaos. Ale možná to bude jen výběrem literatury.

75878

28.10.2005 15:08

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 75878

>Čím více čtete, tím v tom máte větší chaos. Ale možná
>to bude jen výběrem literatury.

Jistě, Dášo, pro vás ano. Já totiž čtu knížky od lidí, kteří u událostech byli a kteří si ty věci nevymysleli ve svých pracovnách. Pro někoho to může být problém, jelikož mají problémy s realitou...

75894

31.10.2005 13:01

RE: Sakra,

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 7

>>Čím více čtete, tím v tom máte větší chaos. Ale možná
>

>>to bude jen výběrem literatury.
>
>Jistě, Dášo, pro vás ano. Já totiž čtu knížky od lidí,
>kteří u událostech byli a kteří si ty věci nevymysleli ve
>svých pracovnách. Pro někoho to může být problém, jelikož
>mají problémy s realitou...

A předpokládám, že byli na té "správné" straně a mají ty "správné" názory na věc.

76265

27.10.2005 6:55

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 75661

>To,že někdo napíše knížku ještě neznamená,že to je
>skutečnost.

V knížce Mayada členka prominentní sunnitské rodiny vypráví své zážitky z doby saddámova režimu. Jestli se jedná o pravdivý příběh si taktéž možno ověřit z jiných zdrojů, jelikož se jedná o v Iráku velmi známou osobu. Najděte si knížku třeba na Vltava.cz, vyšla i v Češtině. Dále je na trhu množství jiných knížek očitých svědků saddámova režimu, kteří v Iráku pobývali jak za Saddáma, tak po osvobození americkou armádou. Jedna z nich je například "Blinded by the Sunlight" od Mathew McAllestera, britského novináře a antibushovce. Jeho antibushismus rozhodně nezměnil můj názor na mého vrchního velitele, neboť on se v knize omezuje hlavně na své zážitky a ty mluví samy za sebe.

75687

27.10.2005 15:21

RE: Sakra,

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 75687

Víte Leho, mohli bychom vámi prezentované důvody útoku na Irák snad i akceptovat, kdyby je váš prezident tak často neměnil.

1. držení chemických a biologických zbraní a jasné důkazy o jejich připravovaném použití. Bum, zbraně nikdy nebyly nalezeny, dnes už víme, že to byla účelová lež k získání podpory ostatních zemí.

2. svržení Saddámova režimu a "osvobození" Iráčanů od tyrana. Bum, Iráčané neprojevují dostatečnou vděčnost a jak to tak vypadá nepovažují USA za osvoboditele , ale za okupanty. Čím to je?

3. Sám Bůh přikazuje Bushovi zaútočit na Irák (nový způsob šíření křesťanství ?).Bum, tento rozhovor byl beze svědků a patří spíše do oblasti psychiatrie.

4. Likvidace režimu, který na svém území shromažďuje teroristy a podporuje jejich útoky proti USA. Bum, teroristé z okolních zemí se houfně začali stahovat na území Iráku až po invazi USA. A to z důvodu boje proti agresorovi.

Takže co argument to lež. Nemůžete čekat, že budete každou chvíli měnit či doplňovat důvody k napadení svrchovaného státu a ostatní vám to budou žrát.

75733

27.10.2005 15:28

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 75733

Co argument, to levičácká lež. Jak jste sama, Dášo, napsala, u bushova rozhovoru s bohem nikdo nebyl, takže se zcela určitě jedná o módní lež. A bum, Irák použil jako jediná země v historii chemické zbraně proti civilistům, takže ne že takové zbraně nikdy neměl. A bum bác, všechny vaše zbývající argumenty jsou také módní lži pomatených levičáků...

75735

27.10.2005 15:31

RE: Sakra,

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 75735

Sákryš, tyhle informace zazněly v televizi z úst Bushe a Tonyho Blaira. Oni jsou fakt pomatení levičáci?
Tak teď už je to jasné.

75737

27.10.2005 15:44

RE: Sakra,

Adapa 82.?.?.?

Reakce na 75737

Tony Blair je levičák určitě [smích] Už aby zase v Británii vyhrála stará dobrá konzervativní strana [mrknutí jedním okem]

75740

27.10.2005 15:54

RE: Sakra,

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 7

Takže Leho má částečně pravdu. Za všechno můžou kryptokomunisti a levičáci. Bush a Blairem.
Aspoň jsme je konečně odhalili.

75742

27.10.2005 16:43

RE: Sakra,

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 0

Leho se teď vrátil domů jako hrdina a toho levičáka bušíka z Bílého domu vykope. Vždyť v létě sliboval, jak nam do konce roku předvede, co je zač.

75748

27.10.2005 23:53

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 75737

>Sákryš, tyhle informace zazněly v televizi z úst Bushe a
>Tonyho Blaira. Oni jsou fakt pomatení levičáci?

Dášo, vy jste slyšela osobně Bushe něco takového říci? Mám na mysli v originále a v Angličtině, například v České televizi jsem už slyšel několikrát rádoby "přeložené" lži amerických vojáků a politiků. Já jsem nic takového neslyšel, pokud se pletu, jistě víte datum a příležitost kdy něco takového bylo řečeno...

75814

28.10.2005 12:31

RE: Sakra,

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 7

>Dášo, vy jste slyšela osobně Bushe něco takového říci?
>Mám na mysli v originále a v Angličtině,

Pravda, v české televizi mluví Bush i Blaire pouze česky (bůh ví proč).
Tak to tady musí mít mezi tlumočníky jen samé nepřátele, když jim taková slova vkládají do úst. No fuj.

> například v
>České televizi jsem už slyšel několikrát rádoby
>"přeložené" lži amerických vojáků a politiků.

Jak víte, že se jednalo o rádoby přeložené lži? Tedy byly to lži, nebo rádoby přeložené?


>Já jsem nic takového neslyšel, pokud se pletu, jistě víte datum a
>příležitost kdy něco takového bylo řečeno...

Ale Leho, snad si nemyslíte, že sedím u televize, nahrávám si na video perly Bushe a vedu si přesnou evidenci kdy , kde , a při jaké příležitosti...
tenhle argument je i pod vaši úroveň.


75879

28.10.2005 13:05

RE: Sakra,

google 84.?.?.?

Reakce na 7

>Dášo, vy jste slyšela osobně Bushe něco takového říci?
>Mám na mysli v originále a v Angličtině, například v
>České televizi jsem už slyšel několikrát rádoby
>"přeložené" lži amerických vojáků a politiků. Já jsem
>nic takového neslyšel, pokud se pletu, jistě víte datum a
>příležitost kdy něco takového bylo řečeno...

Leho, ty chodiaci dokaz opravnenosti prenatalneho vysetrovania plodu, ty si videl osobne, na vlastne oci, napriklad v zidovskej televizii v usa, sadamove atomove a chemicke zbrane?

75885

28.10.2005 15:12

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 0

>tenhle argument je i pod vaši úroveň.

Samozřejmě, že není. Můžete si datum pamatovat jenom přibližně a jestli šlo o tiskovou konferenci nebo projev v Senátu si člověk může pamatovat celkem přesně. Ale vy si nepamatujete nic, takže zcela jistě lžete...

75895

30.10.2005 11:06

RE: Sakra,

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 0

>>tenhle argument je i pod vaši úroveň.
>
>Samozřejmě, že není. Můžete si datum pamatovat jenom
>přibližně a jestli šlo o tiskovou konferenci nebo projev v
>Senátu si člověk může pamatovat celkem přesně. Ale vy si
>nepamatujete nic, takže zcela jistě lžete...


Dobrá Leho, Blaire toto tvrdil na zasedání sněmovny lordů když vysvětloval kde vzal informace , které ho opravňovaly k útoku.

Bush při nějaké tiskové konferenci, která měla stejný důvod.

Už jste zapomněl na tu aféru s "údajnou" sebevraždou dr. Davida Kellyho, britského odborníka na irácké zbraně hromadného ničení?

Po tomhle průšvihu měli oba dva co dělat a těžce hledali argumenty, zvláště když Bush tvrdil, že tyto informace měli od Britů a Britové je údajně zase měli potvrzeny od USA.

Tehdy se začal na scéně objevovat argument nedodržení rezolucí OSN.

Vy si zřejmě Bushovy projevy v Senátu pamatujete naprosto přesně.
To že si ty jeho výmysly a bláboly nepamatuji doslova, ještě neznamená, že lžu.

76161

27.10.2005 15:53

RE: Sakra,

Adapa 82.?.?.?

Reakce na 75735

Zdravím, Leho.
dovolím si tady skopírovat část e-mailu, kdy český poslanec Jan Vidím zdůrazňoval před válkou v Iráku nebezpečnost Sadáma Husajna:

Již dnes je možné z otevřených zdrojů doložit, že Irák porušuje prakticky všechny rezoluce Rady bezpečnosti OSN, které k němu podle článku VII. Charty OSN tato organizace přijala, a to zejména v oblastech :

pokračuje ve výrobě chemických a biologických látek;
má vojenské plány na využití chemických a biologických zbraní (i proti vlastní šíitské populaci); některé z těchto zbraní mohou být připraveny k použití během 45 minut po vydání rozkazu;
vyvinul mobilní laboratoře pro vojenské účely, což potvrzuje dřívější zprávy o mobilních výrobnách látek použitelných při biologické válce;
uskutečňoval nezákonné aktivity s cílem získat kontrolované materiály, které lze také použít v chemických a biologických programech;
pokoušel se obstarat větší množství uranu z Afriky, přestože nemá žádné programy mírového využití jaderné energie, pro něž by jej potřeboval;
povolal zpět odborníky k práci na jaderném programu;
v rozporu s limity stanovenými OSN :
1. ponechal si až 20 střel al-Husajn s doletem 650 km, které mohou nést chemické nebo biologické bojové hlavice
2. zahájil rozmisťování raket s kapalným palivem al-Samoud a využil nepřítomnosti zbrojních inspektorů k práci na zvýšení jejich doletu na alespoň 200 km, což přesahuje limit 150 km;
3. zahájil výrobu raket s kapalným palivem Ababil-100 a pokouší se zvýšit jejich doletu na alespoň 200 km, což přesahuje limit 150 km;
vybudoval nové zařízení pro testování motorů určené pro vývoj střel schopných dosáhnout Kypr, členy NATO Řecko a Turecko) a také všechny sousední státy Iráku a Izrael;
* uskutečňoval nezákonné aktivity s cílem získat materiál potřebný k nezákonnému vývoji střel s dlouhým doletem.

Porušování těchto rezolucí mělo být důvodem pro válku. Ale já osobně bych řekl, že tyto důvody se ukázaly být falešné. Oprav mne, prosím, pokud se mýlím.
Můj názor na válka v Iráku dobře znáš. Je dobře, že USA do Iráku šly, je dobře, že Sadáma Husajna svrhly. Ale měly to udělat už v roce 1991. Ale znáš také pokračování toho mého názoru, že pak došlo ke zlomu, kdy se v očích Iráčanů Američané změnily z osvoboditelů v okupanty. A mám pocit, že Američané měly být upřímní a říci, že se třeba rozhodli skoncovat se všema diktátory atd. atd. Ty důvody, co se prezentovaly před válkou mi přijdou nyní vážně jako vyvrácené.

75741

27.10.2005 20:38

RE: Sakra,

leho 160.?.?.?

Reakce na 75741

> Můj názor na válka v Iráku dobře znáš. Je dobře, že USA
>do Iráku šly, je dobře, že Sadáma Husajna svrhly. Ale měly
>to udělat už v roce 1991. Ale znáš také pokračování toho
>mého názoru, že pak došlo ke zlomu, kdy se v očích
>Iráčanů Američané změnily z osvoboditelů v okupanty. A
>mám pocit, že Američané měly být upřímní a říci, že
>se třeba rozhodli skoncovat se všema diktátory atd. atd. Ty
>důvody, co se prezentovaly před válkou mi přijdou nyní
>vážně jako vyvrácené.

Adapo, sdilim nazor, ze se melo se Saddamem skoncit uz v roce 1991. Jinak ty duvody okupace jsou stejne jako v roce 1991, od te doby se saddamuv rezim nezmenil. V dnesni dobe si svet nemuze pestovat psychopatickeho diktatora s prijmem desitek miliard dolaru. Meli jsme tu Hitlera a myslim, ze by se svet z te zkusenosti konecne mel poucit...

75780

27.10.2005 20:49

RE: Sakra,

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 7

Srovnávat Hitlera a Husajna je demagogie stejně tak jako byla demagogie srovnávání Miloševiče a Hitlera během náletů na Jugošku v roce 99. Hitler byl v roce 1938 v čele jedné z nejbohatších zemí Světa s dobře vyzbrojenou armádou a představoval nebezpečí pro celou Evropu. Neodpustím si přitom poznámku že v tehdejší UK a USA měl i své obdivovatele v řadách konzervativní pravice (lord Beaverbook, páter Coughlin, Wiliam Randolph Hearst) za to jak zatočil s komunisty a odboráři. Poučný v tomto je např film Jamese Ivoryho The Remains of the Day s Anthony Hopkinsem a Emmou Thompson http://www.imdb.com/title/tt0107943/ Najdi si někdy v archivu co psal v té době Daily Mail.
Saddám v roce 2003 byl jen třetiřadý diktátor který neměl pod kontrolou ani celou svoji zemi UK/USA letecké zony na jihu a severu země a jeho země byl zdecimována 12-ti letým embargem.

75781

28.10.2005 15:20

RE: Sakra,

Aja 24.?.?.?

Reakce na 0

Neodpustím si přitom poznámku že v tehdejší UK a USA měl i své obdivovatele v řadách konzervativní pravice
..nemluve o British Union of Fascist v cele s O. Mosley. To bylo pekny kvitko.
Nakonec ho v roce 1945 zatkli a zavreli (na zaklade neceho obdobneho, jako byl zatcen Zundel, bez soudu a na neomezene dlouho dobu).

75897

27.10.2005 15:41

RE: Sakra,

Lev 68.?.?.?

Reakce na 75733

>Víte Leho, mohli bychom vámi prezentované důvody útoku na
>Irák snad i akceptovat, kdyby je váš prezident tak často
>neměnil.

>1. držení chemických a biologických zbraní a jasné důkazy
>o jejich připravovaném použití. Bum, zbraně nikdy nebyly
>nalezeny, dnes už víme, že to byla účelová lež k
>získání podpory ostatních zemí.

>2. svržení Saddámova režimu a "osvobození" Iráčanů od
>tyrana. Bum, Iráčané neprojevují dostatečnou vděčnost a
>jak to tak vypadá nepovažují USA za osvoboditele , ale za
>okupanty. Čím to je?

>3. Sám Bůh přikazuje Bushovi zaútočit na Irák (nový
>způsob šíření křesťanství ?).Bum, tento rozhovor byl beze
>svědků a patří spíše do oblasti psychiatrie.

>4. Likvidace režimu, který na svém území shromažďuje
>teroristy a podporuje jejich útoky proti USA. Bum, teroristé z
>okolních zemí se houfně začali stahovat na území Iráku až
>po invazi USA. A to z důvodu boje proti agresorovi.

>Takže co argument to lež. Nemůžete čekat, že budete každou
>chvíli měnit či doplňovat důvody k napadení svrchovaného
>státu a ostatní vám to budou žrát.
______________________________________________

Mate stoprocentni pravdu pani Daso. Ale, nez oschl inkoust na Vasem pergamenu, mistr "leho", prisel s dalsi lzi:

USA neobsadily Irák jenom kvůli ZHN, ale hlavně kvůli nedodržení podmínek příměří z roku 1991. Dále Irák ignoroval asi 17 rezolucí OSN a to se ani nezmiňuji o korupci programu "Ropa za potraviny". Jednalo se o podobnou situaci jako ve 30. letech s Německem. Nebo si také myslíte, že Iráku se mělo dovolit obsadit Kuvajt a pak v pohodě financovat saddámovo impérium nákupem ropy?
75734
_______________________________________________

Priklonil bych se k te korupci v OSN, hm, ale kdo vi, kde ty penize vsude sly pri rozdelovani, ze ano ...


75739

27.10.2005 16:39

RE: Sakra,

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 75739

>Priklonil bych se k te korupci v OSN, hm, ale kdo vi, kde ty
>penize vsude sly pri rozdelovani, ze ano ...

Za korupci v OSN si Irák skutečně zasloužil bombardování a okupaci. Je to hanebnost. Ono vůbec ta amerika je taková moc ohleduplná a humanistická. Vždyť třeba při poslední argenticko-britské válce mohly USA bombardovat a okupovat za trest Kongo, které má bohaté nerostné zásoby. A vida, amíci nevyužili ke své škodě takovou dobrou příležitost. Zaručeně by v takové válce USA vyhrály a tak nebyl žádný důvod k obavám. To třeba takové Severní Korea, to je něco jiného. Jít do války tam je vošajstlich. Tam by amíci mohli dostat na prdel a proto se musí opatrně. Ale v Kongu se bát nemuseli, stejně jako se nemuseli bát jít do Iráku, který 10 let předtím přišel o svojí armádu nebo do Afganistánu, který prakticky žádnou centrální armádu neměl a kde navíc byla svého druhu občanská válka mezi Talibanem a Severní aliancí. Severní aliance s podporou USA válku snadno vyhrála a hrdinou byl bušík.

75746

27.10.2005 18:31

RE: Sakra,

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 75746

ale Kajo, zapomel ste dodat, ze Amerika vyrobila AIDS aby vyhubila Afriku a mohla si vsechno nerostne bohatstvi sebrat. Uz jednou tady byl rozpis, kde vsude Amerika valci, komu ublizuje a jake z toho ma zvratne zisky. Jediny problem ktery vidim ja, je ze vse je stale drazsi benzin o 100% v jednom roce a ekonomie furt stagnuje, nemluve o deficitu ktery stale roste zavratnou rychlosti. Pokud vse, co je zde psano, by pomahalo americanum, dnes bych se valel v kupe dolaru ale to ja ne, ja mam zadluzene i pravnuky vcetne vnuku a starcu minimalne kazdy 100K, takze navrhnete nejakou valku, kde muzem sebrat otroky a zlato, jako to delal stary Rim a ja se do toho pustim.
Preci nechcete, aby bushistan padnul a nebylo o cem psat. No a pokud chce nekdo z Cech, se stehovat do USA aby nam pomohl budovat kapitalizmus, pospeste si, davame totiz spoustu penez na nove pohranicare s Mexikem a Kanadou. [smích] Uz se sem bratrickove dostanete jen legalne na pracovni vizum [pláč]

75759

27.10.2005 19:04

RE: Sakra,

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 7

Vite existuje neco jako kolobeh penez. Ty penize, kterymi vlada zadluzila Vas a ostatni danove poplatniky, v neci kapse skoncily. Akcionari zbrojarskych koncernu a jinych firem, jejichz zvysena produkce je pro beh valky nepostradatelna, si polepsili. Stejne tak vyssi cena benzinu pouze zrychlila presun penez z nasich kapes do jinych. Holt za to, ze neumite investovat, my nemuzeme. Stejne tak nemuzeme za to, ze podporujete vladu, ktera Vas zadluzuje na nekolik generaci dopredu kvuli tomu, ze si neumite spocitat 1+1.

75761

28.10.2005 18:51

RE: Sakra,

leho 160.?.?.?

Reakce na 75629

>No,když tu pořád vyžadujete důkazy,tak nejdřív předložte
>důkazy o tom,že to co prováděl Saddám je průkazně horší
>než to co provádějí američtí vojáci.Pak se můžem bavit
>dál.

Muzete se klidne bavit uz tedka. Co delaji americti vojaci v Iraku se dovite osobne ode mne, jelikoz ja jsem se odtamtud vratil minuly tyden po mesicnim pobytu jako americky vojak. Za dalsi existuje plno zdroju od lidi, kteri v Iraku pobyvali za Saddama, napriklad uz zminena knizka "Blinded by the Sunlight" od britskeho novinare, ktery take pobyval ve vezeni Abu Ghraib za Saddama jako vezen. A krome techto muzete najit mnoho dalsich zdroju od lidi, kteri v Iraku ziji nebo tam rovnez zili a pracovali. Nic, vam, Alexo v tom nebrani, ale problem je, ze vy jen tak papouskujete modni anti-ami propagandu bez znalosti jakychkoliv informaci a kdyz uz se k vam ty informace dostanou, tak tvrdite, ze jde o propagandu. Jste to tedy vy, s kym zadna diskuze neni mozna, stejne jako s komunisty, nacisty a jim podobnych kreatur...

75923

28.10.2005 19:04

RE: Sakra,

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 75923

>Muzete se klidne bavit uz tedka. Co delaji americti vojaci v
>Iraku se dovite osobne ode mne, jelikoz ja jsem se odtamtud
>vratil minuly tyden po mesicnim pobytu jako americky vojak.

Leho, ale tady tvrdíte už minimálně pět měsíců, že jste v Iráku. Teď zase mluvíte o měsíčním pobytu. Jak vůbec chcete někoho přesvědčit o své pravdě, když si protiřečíte i v takových banalitách jako je délka vašeho údajného pobytu v Iráku?


75927

28.10.2005 19:09

RE: Sakra,

leho 160.?.?.?

Reakce na 75927

>>Muzete se klidne bavit uz tedka. Co delaji americti vojaci v
>>Iraku se dovite osobne ode mne, jelikoz ja jsem se odtamtud
>>vratil minuly tyden po mesicnim pobytu jako americky vojak.

Sorry, preklep, 8-mi mesicnim pobytu. Jak znamo, US Army posila vojaky do Iraku minimalne na rok, ja jsem ale stravil pres 3 mesice v Kuvajtu...

75929

28.10.2005 19:13

RE: Sakra,

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 75929

A kdy a jak dlouho jste byl v Palestině?

75931

28.10.2005 19:18

RE: Sakra,

leho 160.?.?.?

Reakce na 75931

>A kdy a jak dlouho jste byl v Palestině?

V Palestine jsem nebyl ale byl jsem pocatkem devadesatych let dva mesice v Izraeli. Mam ale par znamych Palestincu...

75935

28.10.2005 19:26

RE: Sakra,

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 75935

>>A kdy a jak dlouho jste byl v Palestině?
>
>V Palestine jsem nebyl ale byl jsem pocatkem devadesatych let dva
>mesice v Izraeli. Mam ale par znamych Palestincu...

Máte vskutku obrovské množství známých po celém světě. A "dobře informovaných" známých.
Řekněte mi, jak to stíháte třídit a vyhodnocovat tak velké množství informací, vybírat co je pravda a co ne. Kde potom berete čas na službu vlasti?

75937

28.10.2005 21:15

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 75937

>Řekněte mi, jak to stíháte třídit a vyhodnocovat tak velké
>množství informací, vybírat co je pravda a co ne. Kde potom
>berete čas na službu vlasti?

Žádný problém, Dášo, tihle známí mi vůbec žádný čas nezabírají, jelikož je potkávám v místě svého bydliště. Rovněž se nejedná o žádné obrovské množství informací, stačí pár rozhovorů a také třeba vím o koho jde přes své jiné známé. Pro vás ale je to nepochopitelné, neboť i když se nejedná o velké kvantum informací, jejich obsah je pro vás nepřijatelný a tak se zoufale snažíte najít důvody, jak vysvětlit popisované skutečnosti aby pasovaly do vaší ideologie. Ale oni nepasují a pasovat nebudou, jelikož vy žijete ve vysněném světě...

75949

29.10.2005 12:41

RE: Sakra,

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 7

> Pro vás ale je to nepochopitelné, neboť i když
>se nejedná o velké kvantum informací, jejich obsah je pro vás
>nepřijatelný a tak se zoufale snažíte najít důvody, jak
>vysvětlit popisované skutečnosti aby pasovaly do vaší
>ideologie. Ale oni nepasují a pasovat nebudou, jelikož vy
>žijete ve vysněném světě...

Leho, to není o nepochopení obsahu vašich informací. Víte, ať příjde řeč na cokoli, Abú Graib, Guantanámo, Palestina, Izrael, Německo, atd.atd.,
tak vy vždy naprosto přesně víte co se tam odehrálo, kdo lže.
Pochybuji, že jste vždy přímým účastníkem dění, stejně tak pochybuji, že jsou vždy přímými účastníky vaši známí, kteří vás potom podrobně informují.
Jste to právě vy, který vaří z vody, vymýšlí argumenty a manipuluje s fakty.

Pokud chcete tvrdit , že jen vy máte pravdu předpokládám, že jste si ty informace ověřil z několika na sobě nezávislých zdrojů. A to je skutečně velmi náročné na čas.

76055

29.10.2005 12:51

RE: Sakra,

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 0

jen tak mimochodem, docela by mě zajímalo co řeknete na tohle:
http://www.novinky.cz/zahranicni/68431-bushuv-spickovy-urednik-obvinen-z-tezkych-zlocinu.html

76057

28.10.2005 19:17

RE: Sakra,

leho 160.?.?.?

Reakce na 75927

>Leho, ale tady tvrdíte už minimálně pět měsíců, že jste
>v Iráku. Teď zase mluvíte o měsíčním pobytu.

Vsadim se, ze se Zvedavci meho preklepu chyti a budou me usvedcovat ze lzi. Ale jsem porad v US Army Sergeant First Class a i kdyz bych v Iraku byl jakkoliv kratce, tak porad mam jeste plno kolegu, kteri chodi v irackych mestech na patroly, takze me vsichni se svou pomatenou anti-ami propagandou muzou polibit ...

75934

28.10.2005 19:22

RE: Sakra,

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 75934

>Vsadim se, ze se Zvedavci meho preklepu chyti a budou me
>usvedcovat ze lzi. Ale jsem porad v US Army Sergeant First Class
>a i kdyz bych v Iraku byl jakkoliv kratce, tak porad mam jeste
>plno kolegu, kteri chodi v irackych mestech na patroly, takze me
>vsichni se svou pomatenou anti-ami propagandou muzou polibit ...

Ale Leho, nemá smysl se chytat vašich překlepů, i kdyby jste tam byl týden, tak určitě jste se stačil seznámit se všemi , kteří tam slouží. Je pro ně určitě dost náročné sepisovat po každé patrole hlášení a předávat vám ho. Ale co by pro kamaráda neudělali. [smích]

75936

28.10.2005 20:03

RE: Sakra,

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 75934

>takze me vsichni se svou pomatenou anti-ami propagandou muzou polibit ...

Tak to ne,žádné usmiřování nebude. [vyplazený jazyk]

75940

28.10.2005 19:11

RE: Sakra,

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 75923

Víte proč se na to ptám?Protože když tu čtu vás nebo Kemu,tak mám dojem,že Saddám byl ten nejhorší ze všech diktátorů a americká armáda,která jeho režim svrhla(to nepopírám)je ta jediná dobrá.A evropa jsou jen ubožáci,co Saddámovi jen pomáhali.Takhle mi to zní od vás.

Vy si často protiřečíte,už třeba je to,že jste tu teď nedávno řekl,že zdroj,kde jednou lhali pro vás je silně pochybný(což mi nepříjde divné),co mi divné příjde je to,že váš vrchní velitel(vy víte kterého myslím,už jsme tu o něm mluvili včera)lhal několikrát ohledně důvodů proč útočit na Irák.Všechny ty důvody znáte a přesto je popíráte ač(nebo právě proto)je řekl sám stělesněný bůh Bush.

Přečetla jsem tu od vás mnoho slov a nelituji toho stráveného času.Alespoň vím,že vy máte jen tu svou pravdu.Ta pravda je jen svatosvatě bílá.Neuznáte chybu vašich spolubojovníků(což dokážu pochopit,ale už to je samo o sobě snaha nevidět skutečnost),popíráte nesmyslná tvrzení Bushova(například o hovorech s bohem),stále dokola tu tvrdíte,jak američané osvobozují Irák(o čemž mohou mluvit samotní iráčané a máte tu hned v článku tvrzení jednoho z nich,které má naprosto stejnou hodnotu jako tvrzení jakéhokoliv jiného člověka tedy i amerického vojáka).Já už od vás vážně čekám,kdy nám tu předvedete plány na napadení Íránu,popřípadě vyhlazení palestinkých"osadníků".Stále mi tu tvrdíte jak jsem mimo realitu.Ano,máte pravdu,jsem mimo realitu,mimo tu vaši realitu a silně pochybuju,že vy jste někdy v té skutečnosti žil.

Vy trpíte jednou zásadní vadou:vidíte jen černobíle.Skutečnost je taková,že nic není černobílého.

75930

28.10.2005 21:04

RE: Sakra,

hostující 85.?.?.?

Reakce na 75930

Já opravdu nerozumím tomu,co nám zde leho popisuje.Měl jsem bratra.Ten pracoval několik let jako montér na výstavbě rafinerií v okolí Basry,i jinde.Nikdy jsem od něj neslyšel ,že by popisoval nějaké hromadné popravy,hromadné hroby,policejní teror a masová zatýkání,tak jak nám to zde líčí leho,kemo a spol.Taktéž v Iráku pracovali tisíce českých montérů a ani tito nikdy o ničem takovém nemluvili.A tak mě napadá.Tak jako si v bílém domě pletou Slovensko,Česko a Slovinsko,nespletli se tito pánové a místo do Saudské Arábie,či Izraele, neposlali své holubičky míru a demokracie do Saddámova Iráku [velký smích] ?

75943

28.10.2005 21:38

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 75930

>váš vrchní velitel(vy víte kterého myslím,už jsme
>tu o něm mluvili včera)lhal několikrát ohledně důvodů
>proč útočit na Irák

Alexo, zase papouškujete módní levičácké kecy. Podle vás musel Bush lhát, jelikož se ZHN nenašly. Ale Irák je jeden čas měl a dokonce je jako jediná země v dějinách použil proti civilnímu obyvatelstvu. Po první válce v zálivu dle mírových ujednání měl předložit, že všecnny tyto zbraně zničil. Ale Saddám nikdy nepředložil nic, kromě jedenácti tisíc stran arabského textu o ničem v prosinci roku 2002. Následovala jedna rezoluce OSN za druhou, dlouhé roky tahání OSN inspektorů za nos a nakonec úplný výkop inspektorů ze země koncem 90. let. Přečtěte si od vedoucího inspekčního týmu Rolfa Ekeuse jeho zprávy o programech na výrobu ZHN v Iráku během 90. let. Inspektoři se vrátili sice v roce 2002, ale následovalo zase obvyklé tahání za nos místo aktivní spolupráce iráckých institucí se členy týmu. Za této situace trpělivost americké vlády v čele s prezidentem Bushem vypršela a saddámův režim je ten tam. Já nikde nevidím v bushových prohlášeních jedinou větu, ve které by lhal. Neschopnost najít ZHN ve velkém množství neznamená, že Bush lhal, on není vševědoucí, jako vy, Alexo. O saddámově podpoře terorismu jsem se už zmínil, ale nějaký čas jsem nepsal o jeho bláznivých synáčkách. Co myslíte, Alexo, jaký by byl svět s bláznem v čele Iráku jakým byl takový Qusay?

>Neuznáte chybu
>vašich spolubojovníků

Samozřejmě uznávám. Moji spolubojovníci chybovali a kolikrát je to stálo život. Oni ale chybovali úplně jinak, než vy si myslíte. Chybovali hlavně tím, že se úzkostlivě snažili zachovat životy a nestříleli, když měli. Oni si totiž neuvědmili, že nechávají na živu džihádisty, kteří sice budou nějaký týden zavření, ale pak zase budou na svobodě páchat sebevražedné atentáty, například.

75951

28.10.2005 21:51

RE: Sakra,

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 75951

Ale kdeze, byly zarucene informace od CIA o ZHN, i kdyz nakonec vubec zadne nebyly. Mas spatnou pamet...

Mimochodem co to je "dolozit, ze neco bylo zniceno". Kdyz je neco zniceno, tak to neexistuje. A to se pak tezko neco doklada. K napadeni Iraku by doslo takjaktak. Nejakej stoh papiru, kterej neco doklada by nikdo neuznal. Leda, ze by si Saddam nechal prohledat i zasuvku s trenyrkama a rozorat celej Irak. To by ale neudelal nikdo! Takze jsme zpatky u faktu, ze k invazi by doslo a ze Bush jenom hledal zaminku, ktera se navic ukazala jako lziva...

75956

28.10.2005 22:34

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 75956

>Ale kdeze, byly zarucene informace od CIA o ZHN, i kdyz nakonec
>vubec zadne nebyly. Mas spatnou pamet...

Ani CIA není neomylná a jak známo, má hodně daleko aby věděla o všem, co se kde šustne. Nebo, Čerte, ty si myslíš, že CIA je tak dokonalá zpravodajská agentura, že ví o všech ZHN kde všude jsou na naší zeměkouli?

>
>Mimochodem co to je "dolozit, ze neco bylo zniceno". Kdyz je neco
>zniceno, tak to neexistuje.

Samozřejmě, že je možné dokumentovat zničení. Máme v dnešní moderní době k dispozici různé pomůcky k dokumentaci zničení čehokoliv jako foťáky, kamery a všelijaké přístroje, které jsou schopny prokázat zničení jistých chemikálií. Ostatně jistě si pamatuješ na Kaddáfího, ten si do země pozval inspektory a ukázal jim, jak si hezky zlikvidoval svůj vlastní program na výrobu ZHN, protože se bál, že by s ním bylo naloženo jako s jeho kamarádem Saddámem.

>K napadeni Iraku by doslo takjaktak.

Ty máš, Čerte, křišťálovou kouli, která ti odpoví na všechna tvoje by...??

75960

29.10.2005 8:44

RE: Sakra,

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 75960

>>Ale kdeze, byly zarucene informace od CIA o ZHN, i kdyz nakonec
>

>>vubec zadne nebyly. Mas spatnou pamet...
>
>Ani CIA není neomylná a jak známo, má hodně daleko aby
>věděla o všem, co se kde šustne. Nebo, Čerte, ty si
>myslíš, že CIA je tak dokonalá zpravodajská agentura, že
>ví o všech ZHN kde všude jsou na naší zeměkouli?

Potom je ovsem prinejmensim nezodpovedne,hloupe a arogantni na jejich tvrzenich stavet argumentaci ke vzniku valky za tisice miliard dolaru z kapes danovych poplatniku a tisice zivotu svych vojaku...

>>Mimochodem co to je "dolozit, ze neco bylo zniceno". Kdyz je
>neco

>>zniceno, tak to neexistuje.
>
>Samozřejmě, že je možné dokumentovat zničení. Máme v
>dnešní moderní době k dispozici různé pomůcky k
>dokumentaci zničení čehokoliv jako foťáky, kamery a
>všelijaké přístroje, které jsou schopny prokázat zničení
>jistých chemikálií. Ostatně jistě si pamatuješ na
>Kaddáfího, ten si do země pozval inspektory a ukázal jim, jak
>si hezky zlikvidoval svůj vlastní program na výrobu ZHN,
>protože se bál, že by s ním bylo naloženo jako s jeho
>kamarádem Saddámem.

Je snad 100% jistota, ze si Kaddafi nekam neschoval 10 barelu chemikalii?

>>K napadeni Iraku by doslo takjaktak.
>
>Ty máš, Čerte, křišťálovou kouli, která ti odpoví na
>všechna tvoje by...??
Presne to vystihuje prislovi: "kdyz chces psa bit, hul se vzdycky najde"

76031

29.10.2005 20:40

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 76031

>Potom je ovsem prinejmensim nezodpovedne,hloupe a arogantni na
>jejich tvrzenich stavet argumentaci ke vzniku valky za tisice
>miliard dolaru z kapes danovych poplatniku a tisice zivotu svych
>vojaku...

Válka nebyla postavená na tvrzení CIA. Válka byla hlavně zahájena kvůli nesplnění podmínek příměří. Už jsem to tu napsal snad 1000x plus to bylo publikováno nejméně milionkrát, ale módním anti-ami charakterům to nějak nechce lézt do jejich pomatených mozkoven...

76094

1.11.2005 20:54

RE: Sakra,

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 76031

>Potom je ovsem prinejmensim nezodpovedne,hloupe a arogantni na
>jejich tvrzenich stavet argumentaci ke vzniku valky za tisice
>miliard dolaru z kapes danovych poplatniku a tisice zivotu svych
>vojaku...

Ono dost záleží na tom, kdo ti daňoví poplatníci jsou. Primitivům to nezodpovědné, hloupé a arogantní nepřipadá. No a když je primitivů většina.....

Jak se říká, každý lid má vládu, kterou si zaslouží. Vždyť konečně vláda také pochází z toho konkrétního lidu. No a když to vyvolení ještě trochu podmáznou, tak lid tancuje, jak vyvolení pískají. Většině stačí chléb a hry.

76430

28.10.2005 23:34

RE: Sakra,

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 75951

Dobře,nechme některé věco stranou,protože snad na ničem se nedohodneme.
Včera jsem kroužila po stránkách Nillberta Nullingswotha(počítá se tento zdroj informací?)a tam jsem našla jednu zajímavou informaci:

>Americký prezident si našel intelektuálního guru - izraelského politika
>Natana Ščaranského. Bushe inspirovala zejména Ščaranského myšlenka, že
>nejdříve je nutno blízkovýchodní arabské režimy demokratizovat, a teprve
>pak s nimi vyjednávat o míru.

Podle pana Ščaranského(nemusím snad udávat jeho původ,že ne?)se řídí Bush při "demokratizaci"blízkého východu.Tito dva pánové jsou prý dlouho přáteli(nepochybně byli přáteli před 9/11/2001)a Bush se zhlédl v jeho vidění blízkovýchodní politiky(samozřejmě nikterak zaujaté,jak jinak se sluší na původ pana Ščaranského,že).Nemůže to celé být s tím irákem tak,že o invazi na Irák se rozhodlo tak jako tak,ať Irák měl nebo neměl ZHN?

Jen dodatek,kdopak poskytl(nebo vůbec umožnil mít)chemické ZHN Saddámovi?

Ohledně toho,kdo měl vladnout v Iráku vám neodpoví nejspíš nikdo,dokonce ani rodilý iráčan,protože jak už jsem řekla,je to specifikum blízkovýchodních států,že mají mnoho frakcí a etnik,které se jen stěží dohodnou o tom,kdo bude vládnout.

75973

28.10.2005 23:52

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 75973

Alexo, Bush četl Šaranského knížku "Case for Democracy". Určitě vyšla také v češtině a tak si jí přečtěte a potom kritizujte na základě myšlenek v knížce Bushe i Šaranského. Kritizovat spisovatele pouze dle rasy a původu je primitivismus rasistů a nacistů. Jistě víte, že Natan Šaranský byl slavný sovětský disident, jeden z těch, kteří přispěli k pádu sovětského impéria. Možná ale je to jeden z důvodů, proč ho nemáte ráda, stejně jako Zvědavci. Mimochodem byl vyměněn za československého špiona Koechera někdy v roce 1986.

75977

29.10.2005 0:24

RE: Sakra,

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 75977

To je jeden z mnoha důkazů,že s vámi se nedá rozumně mluvit.Je úplně jedno,že Ščaranski je žid,jde o tu jeho myšlenku demokratizace blízkého východu(podotýkám,že USA to vzali násilnou cestou a to kritizuju,jestli jste to stále nepostřehl),ale vy jste to nepochopil na co jsem narážela.Možná,že máte načteno hodně knih,ale mezilidská komunikace se tím nevyřeší.

75982

29.10.2005 0:43

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 75982

>To je jeden z mnoha důkazů,že s vámi se nedá rozumně
>mluvit.Je úplně jedno,že Ščaranski je žid,jde o tu jeho
>myšlenku demokratizace blízkého východu

Šaranský mluví o demokracii a demokratizaci obecně všude na světě, nejenom na Blízkém východě. Základní myšlenka jeho knížky je, že lidé všude na světě bez rasových i kulturních rozdílů touží žít v míru a bezpečí a ne ve válce a nejistotě. A dále myšlenku rozvíjí, že je nemorální smlouvat s diktátory, kteří nejsou odpovědní svým voličům tak jako západní politici. A tak dále, z knížky se dovíte také zajímavé věci o jeho působení coby sovětský disident. Vy totiž kritizujete Šaranského myšlenku demokratizace Blízkého východu aniž byste věděla, jaká jeho myšlenka vlastně je. Ale vy si asi knížku nepřečtete, neboť se jedná o kontrarevoluční a revizionistickou literaturu...

75986

29.10.2005 1:01

RE: Sakra,

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 7

To co mi popisujete je krásná,doslova nádherná idea,ale jakmile ji budete chtít začlenit do reálu,ta narazíte,jako narážejí americké jednotky v iráku.
Blízký východ je úplně jiné kafe,ti lidé jsou jiní,musí se k té demokracii dopracovat za desítky let sami.Ta demokracie se tam jen tak"neudělá"tím,že vy tam budete za pomocí síly držet celé to divadlo pohromadě.Třeba takový Afghánistán se k té demokracii mohl sám dopracovat už ve 20.letech minulého století(nebýt sovětského svazu).

Je to tak těžké pochopit co tím vším co říkám mám na mysli?Jestli je,tak mi dejte vědět,já to víc rozepíšu extra jen pro vás [mrknutí jedním okem] .

75996

29.10.2005 1:59

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 0

>Je to tak těžké pochopit co tím vším co říkám mám na
>mysli?Jestli je,tak mi dejte vědět,já to víc rozepíšu extra
>jen pro vás

Je to hodně těžké pochopit, neboť nejenom bychom se té demokracie na Středním východě určitě nikdy nedožili, ale dožili bychom se ještě horších věcí než bylo 9/11. Trend stále častějších a krvavějších teroristických útoků ze strany militantního islámu v 90. letech je více než patrný i když USA odzbrojovaly a snažili se zvláště muslimům zalíbit bráněním jejich zájmů na Balkáně a i vyhnáním Saddáma z Kuvajtu. No a oni se nám odvděčili atentáty 9/11. Je úžasné, že se najde takové množství lidí, kteří věří, že jsme se o atentáty nějakým způsobem zasloužili sami. Ta demokracie se tam neudělá jinak, než že jim ji předáme na stříbrném talíři tak jako kdysi Japoncům a dalším národům po 2. světové válce. Jednáním a obchodováním s krvavými diktátorskými režimy jenom potvrdíme jejich legitimitu. Diktátoři totiž v žádném případě nemají zájem, aby jejich země se staly demokratickými. Je také velmi podivuhodné, že i mnozí inteligentní a studovaní lidé na takové jednoduché zákonitosti ještě nepřišli...

76003

29.10.2005 2:11

RE: Sakra,

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 0

Jako mluvení s vrbou.

Jen se prosím připoutejte než půjdete spát.Země je totiž placatá a mohl byste spadnout do kosmu až se obrátí. [oči v sloup]

76006

29.10.2005 2:13

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 75982

>Je úplně jedno,že Ščaranski je žid,

Alexo, je vám to jedno a nebo není? Napsala jste:

Podle pana Ščaranského(nemusím snad udávat jeho původ,že ne?)

Podle toho co jste napsala, vypadalo to jako narážka na jeho židovský původ. Nebo jste tím myslela něco jiného? Jestli ne, tak ale stejně vám není jedno jakého je původu. Z toho jsem usoudil, že jste rasistka...

76007

29.10.2005 2:19

RE: Sakra,

leho 66.?.?.?

Reakce na 0

>Blízký východ je úplně jiné kafe,ti lidé jsou jiní,musí
>se k té demokracii dopracovat za desítky let sami.

Jak jsou jiní, proč se musí dopracovat k demokracii sami? Kde vidíte jejich schopnost nebo trend, že to dokáží sami? Já vidím trend, že pokud se nechají na pokoji, tak situace se ještě zhorší. Jenom díky svržení Saddáma je naděje na demokracii v Libanonu, Egyptě, Saudské Arábii, Kuvajtu... Lybie se vzdala programu výroby ZHN, a tak dále...

76008

29.10.2005 12:24

RE: Sakra,

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 75951

> Já nikde nevidím v
>bushových prohlášeních jedinou větu, ve které by lhal.
>Neschopnost najít ZHN ve velkém množství neznamená, že Bush
>lhal, on není vševědoucí, jako vy, Alexo.

Problém je v tom, že ZHN nebyly nalezeny v žádném množství. Bush nemusí být vševědoucí, ale pokud chce napadnout svrchovaný stát, měl by proto mít pádný a neotřesitelný důvod. A za rezoluce OSN se neschovávejte. Pokud je mi známo, tak nikdo nedal USA pravomoc chovat se jako světová policie. Útok na Irák OSN nepodpořila, takže USA a Velká Británie vtrhly na území svrchovaného státu bez jakéhokoliv mandátu. Důvody k útoku se hledaly dodatečně a hledají a upravují se podle potřeby dodnes.


>podpoře terorismu jsem se už zmínil, ale nějaký čas jsem
>nepsal o jeho bláznivých synáčkách. Co myslíte, Alexo,
>jaký by byl svět s bláznem v čele Iráku jakým byl takový
>Qusay?

Ale USA podporovaly a dodnes podporují teroristické skupiny v Izraeli, to nemluvím o různých diktátorech v různých koutech světa.
Ale to je terorismus made in USA, který je naprosto v pořádku.

76050

3.11.2005 0:26

Tak to teda ne!

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 76050

> Bush nemusí být vševědoucí, ale pokud chce napadnout svrchovaný stát, měl by proto mít pádný a neotřesitelný důvod.

Pokud ma kdokoliv, nemusi to byt jen Bush, choutky napadnout jakykoliv druhy stat, mel by byt urychlene zpacifikovan a prevezen dp psychiatricke lecebny a studena a tepla a studena a tepla a tak do zblba [pláč]

Zadne duvody pro masove vrazdeni lidi zvane valka neobstoji u kohokoliv mysliciho. ZHN ne-ZHN.

76597

28.10.2005 2:13

RE: Sakra,

Karel $u 207.?.?.?

Reakce na 75598

Pane Kemo, Vase neustupne presvedceni o situaci v Iraqu, ktere se ani v nejmensim podoba realite je prinejmensim podezrele. Pres to, ze proti teto operaci hovori nejen levice v USA, ale take uz i clenove Republikanske strany, Vy a jeste par Vasich kamaradu hovori jako ze skriptu.
Neni pochyb, ze tato operace se nepovedla. Puvodni duvod uz je davno zapomenut, Israel neni bezpecnejsi, nafta netece a co vice, pres to, ze si namlouvate blizky prichod demokracie s novou konstituci, toto se take zrejme neuskutecni. Dokonce bych tuto novou konstituci prirovnal k patentu na kradeni. Neco jako bylo v Cechach za Klause.
Rikate, ze mnoho Iracanu jsou radi, ze Agresori jsou v jejich zemi. No, kdyby jste se v 68. zeptal Bilaka nebo Indry, ti by vam take rekli jak jsou radi, ze spojenecka vojska je prisli osvobodit.
Nejhorsi je, jak se tento konflikt, zaroven s jeho autory stava nepopularni. Presto ze Rumsfelda uklidili, Volfovice take nikde neuvidite a Bush je na tom hure a hure. Pres to, ze vsechny "Talk shows" hovori jako vy, nebo Vy jako oni, situace se pro Vas nezlepsuje. Cindy Sheehan prohlasila, ze jeji syn zemrel pro Israel. To na ni spustilo takovou sprchu hoven z vasi strany, ze to melo opacny dopad.
A zase se zacina s antisemitismem. Proc. Eternal Hubris. Jakoby percepce reality Zidu nemela dimensi sebezachovy. Kdyz to mame tak to strcime vsem lidem na obdiv. A kdyz to neni dost velke, tak to nafoukneme. Nikdo si totiz neuvedomuje,ze je neustale na ocich. A to teple misto na slunci trva vzdy jen kratkou dobu. Z toho mam strach pane Kemo. Zakony jsou sice hezke, ale nejhure se zakony upheld na policejni stanici.

75840

26.10.2005 13:36

..mate dvoji

Aja 24.?.?.?

Reakce na 75547

metr, Kemo.
Pisete: sakra, nejak se me to cele nezda.
Clanek od neznameho norskeho novinare, naprosto zadne dukazy.
Ten clovek s kapi na hlave muze byt kdokoliv. Kdekoliv. Kdykoliv.


Jiste, je moznost fotomontaze, vypovedi mohou byt zmanipulovane a ten novinar, hmm, kdovijaky pisalek. Svedci? Kecaj.

Nezpochybnuji porusovani zakonu v te veznici. Pravda, hruzam ktere se tam dely za Saddama se to nevyrovnalo, ale zakony tam porusovany byly. Zpochybnuji pravdivost tohoto clanku, jestli mate nejake dukazy na jeho podporu, rad si je prectu.

A na zaklade ceho jste si tak jist, ze za Saddama se dela ve veznicich vetsi zverstva, nez ted?
Po precteni zprav jinych pisalku, po shlednuti fotodokumentu, svedectvi?
Clovek je neverici Tomas, chce si "sahnout"...a jak je to s vami, Kemo?

75623

26.10.2005 23:47

RE: ..mate dvoji

kema 207.?.?.?

Reakce na 75623

>Jiste, je moznost fotomontaze, vypovedi mohou byt zmanipulovane a
>ten novinar, hmm, kdovijaky pisalek. Svedci? Kecaj.

Proc fotomontaz? Ten clovek s kapi na hlave muze byt treba Mickey Mouse. Jeho totoznost by se stejne nepoznala.


>A na zaklade ceho jste si tak jist, ze za Saddama se dela ve
>veznicich vetsi zverstva, nez ted?
>Po precteni zprav jinych pisalku, po shlednuti fotodokumentu,
>svedectvi?

Ano, po shlednuti fotodokumentu, svedectvi,zprav novinaru kteri pracuji pro seriozni media a kteri jsou zodpovedni za to, co napisi.
Ty zlociny v Saddamovych veznicich (vcetne Abu Ghriab) byly primo obludne. Lide byli muceni a popravovani ve velkem, vetsinou zcela bezduvodne. Dukazu, vcetne masovych hrobu je spousta.
Vysetrovani z doby po odstraneni Saddama Hussaina naopak dokazalo, ze veznove (ted uz skutecni zlocinci) byli nekterymi dozorci ponizovani. A to ne v ojedinelych pripadech. Nejake popravy nebo fyzicke muceni se podle vseho ovsem nekonalo.
To pochopitelne neni zadna omluva. Vojaci demokraticke zeme si neco takoveho dovolit nesmi a bylo spravne, ze byli potrestani.
Na zaver bych chtel rict, ze zpochybnovani prokazanych zlocinu Saddamova rezimu je v demokraticke zemi zcela legalni, ale ja osobne to povazuji za stejne hnusne jako zpochybnovani holocaustu, nebo zlocinu kterych se dopustili (a jeste dopousteji) komunisti.


>Clovek je neverici Tomas, chce si "sahnout"...a jak je to s vami,
>Kemo?

Tak nejak podobne. Chci alespon nejake dukazy. A ten jednostranny, zaujaty clanek je rozhodne neposkytuje.

75665

27.10.2005 2:00

Jasne,Kemo,

Aja 24.?.?.?

Reakce na 75665

pod kapi mohla byt i Snehurka a sedm trpasliku.
Jaky duvod mate k tomu nepripustit, ze to byl zmineny starosta? Nesahl jste si.
Ano, po shlednuti fotodokumentu, svedectvi,zprav novinaru kteri pracuji pro seriozni media a kteri jsou zodpovedni za to, co napisi

Aha, tady jste si sahl, sice zprostredkovane, ale sahl.
Seriozni media, zodpovedni. Zodpovedni komu?

Na zaver bych chtel rict, ze zpochybnovani prokazanych zlocinu Saddamova rezimu je v demokraticke zemi zcela legalni, ale ja osobne to povazuji za stejne hnusne jako zpochybnovani holocaustu, nebo zlocinu kterych se dopustili (a jeste dopousteji) komunisti

Mozna ctu komentare nedusledne, ale zatim jsem tu nenarazila na nikoho, kdo by povazoval Saddama za nevinnou hrdlicku.
Naskytuje se otazka, co pavazujete za dukaz, zatim se zda, ze dukazem je pro vas vsechno, co zapada do vaseho videni sveta.

75675

27.10.2005 21:13

RE: Jasne,Kemo,

kema 207.?.?.?

Reakce na 75675

>pod kapi mohla byt i Snehurka a sedm trpasliku.
>Jaky duvod mate k tomu nepripustit, ze to byl zmineny starosta?
>Nesahl jste si.

Nerekl bych "nepripustit". Pouze to povazuji na zaklade clanku otisteneho v Osudu, Muslimskych Listech a Zvedavci za krajne nepravdepodobne.


>Aha, tady jste si sahl, sice zprostredkovane, ale sahl.
>Seriozni media, zodpovedni. Zodpovedni komu?

Zodpovedni sami sobe, zodpovedni svym ctenarum, zkratka zodpovedni.
Pamatujete si na ten kraval kdyz se prislo na to, ze jeden z redaktoru New York Times si zpravy a reportaze roky proste vymyslel ?
To se vydavateli maleho webiku stane tezko. Na jednu stranu je to vyhoda, protoze takovy clovek muze psat a pretiskovat co chce. K takovym informacim ovsem musite pristupovat s rezervou.
To nemyslim jako kritiku ruznych webiku, jen jako varovani pred prilisnou duverivosti.


>Mozna ctu komentare nedusledne, ale zatim jsem tu nenarazila na
>nikoho, kdo by povazoval Saddama za nevinnou hrdlicku.

To teda fakt ctete nedusledne. Tady se v diskusi rikaly uz veci. [mrknutí jedním okem] I Hitlera nebo Stalina tady nekteri povazuji za nevinatka.

>Naskytuje se otazka, co pavazujete za dukaz, zatim se zda, ze
>dukazem je pro vas vsechno, co zapada do vaseho videni sveta.

Ja sam sebe povazuji za docela kritickeho ke VSEM informacim.
Ale podivejte se treba zrovna na tenhle clanek.
Kdyby byli Americani fakt takovi lumpove,tak ten pan starosta by dnes nebehal po svete a nevykrikoval sva obvineni.
Podle me ten clanek vyvraci sam sebe. [mrknutí jedním okem]

75783

27.10.2005 21:49

Hmmm,

Aja 24.?.?.?

Reakce na 75783

ja bych nerekla, ze jsem k informacim kriticka, jako vy, spis neduveriva a je celkem jedno, odkud pochazeji.
Soucasnost nas zahrnuje az zavaluje zpravami, casto protichudnymi, a je slozite a nekdy nemozne si pravdivost overit.
Nekdy pravda vyjde najevo casem, nekdy vubec.
Clovek se bud upenlive drzi toho, cemu sam veri (nebo prinejmensim verit chce), nebo se necha "tahat z extremu do extremu", eventuelne se prestane zajimat o deni kolem. Tecka.
No a co se US Army tyka, nemuze prece vrazdit nepohodlne svedky, kdyz prinasi do Iraku "mirovou ratolest a zavadi zapadni model demokracie", nemuze se chovat jako islamsti extremiste, ne? Nebo snad ano?

75790

29.10.2005 0:46

RE: Hmmm,

kema 207.?.?.?

Reakce na 75790

Hmmm,
no tak nejak jsem to myslel. US se podle me opravdu nemuze chovat jako islamsti extremiste, a taky se tak podle vseho nechova.
Proto si take porad myslim, ze si ten clanek protireci. Tot vse.

75987

27.10.2005 5:32

RE: ..mate dvoji

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 75665

>Proc fotomontaz? Ten clovek s kapi na hlave muze byt treba Mickey
>Mouse. Jeho totoznost by se stejne nepoznala.

Ta kape se napadne podoba Haloween kostymu za ctrnact dol. z K-martu.

75683

27.10.2005 14:00

RE: ..mate dvoji

Lev 68.?.?.?

Reakce na 75683

Ta kape se napadne podoba Haloween kostymu za ctrnact dol. z K-martu.
______________________________________________

Jen tak dal Blatniku. Takovi fašouni, jako vy a kulovy kemo, maji z lidske tragedie srandu. Nezapomente na Bozi mlyny, at vas neco podobneho jeste nepotka - i kdyz jste fašouni, tak bych vam to ani moc nepral [cool]

75719

27.10.2005 16:53

'..Takovi fasiste jako jste Vy a Kemo..''

Peter Veliky 205.?.?.?

Reakce na 75719

Ja si vyprosuji a durazne protestuji ze jsem tez nebyl v predeslem artiklu jmenovan nacistem !
Kdyz se kdysi v Cesku podepisoval manifest 2.000 slo, zrovna tak jsem byl nasranej ze me nikdo nepozval k podepsani. Znami herci a popove hvezdy podepsali, pak odvolali ze strachu. Nyni uz jsem trochu starsi a uvedomuji si ze i tech 2000 slov bylo vlastne psanou komousi, ale tenkrat se povazovali za jakysi (i kdyz typicky Cesky) odboj.

75750

27.10.2005 18:47

RE: ..mate dvoji

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 75719

napadlo vas, ze ty Bozi mlyny padly na toho cloveka s tou kapi na hlave? Ono od klavesnice je to docela lehke byt pacifista, ja si osobne nedovedu predstavit byt bachar v nejakem vezeni, kde me kazdy nenavidi a kde skoro z urcitosti mam 99% veznu kteri neco vi kde a jak zabit meho kamarada v poli

Z meho uhlu pohledu, bacharum ruplo v bedne, nehlede na to, ze se jednalo o MP coz uz samo osobe staci k poznani mentality techto "vojaku" No a tak budeme stale kibicovat, jak je to strasne co si ti amici dovolili a jak bych se zachoval ja. hmmm asi tady kazdy kdo kritizuje cetl Foglara a mysli si, ze tak svet vypada. [pláč]

75760

27.10.2005 19:10

RE: ..mate dvoji

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 75760

Kulovy Vcelko, jiste Vam neuslo, ze se vlada snazi vyjmout agenty CIA z dopadu mezinarodni umluvy o pravech veznu, aby mohli zcela legalne vezne mucit. Tedy neni zadny trend podobne praktiky vymitit, naopak je snaha je legalizovat...

75763

29.10.2005 8:44

RE: ..mate dvoji

Blahnik zblaha (zavináč) sbcglobal (tečka) net 70.?.?.?

Reakce na 75719

>Ta kape se napadne podoba Haloween kostymu za ctrnact dol. z
>K-martu.

>______________________________________________
>
>Jen tak dal Blatniku. Takovi fašouni, jako vy a kulovy kemo,
>maji z lidske tragedie srandu.

Mate pravdu, z toho snimku srandu mam, a hlavne z cloveka, ktery ho podvrhl.Tragedii na nem nevidim.

>Nezapomente na Bozi mlyny,

Nezapominam pane Lev, ale nejak moc nefungujou, budto jsou opravdu moc pomaly, nebo jim uz nestojite za to. Kdyby pracovali tak jak maji, tak byste vypadal jak tatarskej biftek.

>at vas
>neco podobneho jeste nepotka- i kdyz jste fašouni, tak bych vam
>to ani moc nepral.

Bez starosti, nepotka, i kdyz je mi jasny jak moc byste si to pral. Nebo snad prave proto. Fasoun je pane Lev ten clovek, ktery fasismus a fasisty obhajuje a obdivuje, jako napr. vas pritel Taborsky, Nohejl, Albert a dalsi. Verim, ze jste se nerad spletl a ze ten privlastek byl urcen jim.

76032

26.10.2005 4:52

Uplne odbocuji, ale ma to co delat s pravdou podle USA

Misu 193.?.?.?

Dnes jsem videl dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).
Par veci me zarazilo. Pozemni stredisko pry nemelo po padu dostatek dat k vysetreni pricin havarie. Pry by se jim hodil letovy zapisovac z paluby, ktery toho ale pri vstupu do atmosfery obvykle moc nezaznamenava. Jenze prave pri tomto letu byl preprogramovan pro plny zaznam vsech myslitelnych udaju. Tento zapisovac neni bohuzel nijak chranen jako treba cerna skrinka letadel, je to normalni digitalni paskovy magnetofon. Sice ho zkouseli hledat, ale neuspeli. Pak experti provedli vypocet drahy jeho padu a poslali na mista, ktera uz predtim prohledli (protoze jim to tak ve vypoctech vyslo) dalsi lidi. A voila! Nasli ho na mytince v lese, s vlajici pretrzenou paskou, bez nejmensiho poskozeni. Vsechny udaje naprosto citelne, snadno prehratelne. A pak uz to slo rychle. Zjistili, kde k poskozeni vzniklo, udelali test... Ouha, on ten kus peny pri prvnim vystrelu na casti nabezne listy nic neudelal. Tak znova, dalsi analyza. Vezmeme jiny panel, pod jinym uhlem, BUM a povedlo se, je v nem dira jak do pr...e. A jsme doma, takto to bylo. Hotovo, konec, titulky.
Pripomina mi to pas M. Atty poletujici na hromade neidentifikovatelnych trosek 767 a WTC...

75556

26.10.2005 4:55

Nemoralnost ,je jedna z nejsilnejsich zbrani ,tak zvanych zidu k zniceni vseho"nezidovskeho".

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Yesha Speaks Out
Re: Yesha Wants You!
by Anonymous at 05:23PM (EDT) on Jul 26, 2005 | Permanent Link
free vintage porn
see britney spear naked t
jjjs tgp tit
teen cumshot galleries
free black booty porn sites
free celeb porn pictures
movie shemp xxx
female ass fucking
totally free porn galleries
east indian porn movie
index of free hentai xxx porn
free no avi anime porn
blonde bikini model
big dick small woman
anal sex video samples
wwwack man naked woman w
black lesbian with big tit
fucking mature redhead
arizona escort gay
cum movie shemale
wwwack fat free naked woman r
tit cunt pussy
paris hilton sex videotape
free porn web cam sites
pornstar free sex movies
international bikini sex
gay gymnast nude
free lesbo
mature amature models
black black cock fucking slut white
download pistol sex
hot brunette fucking
satin slip fetish porn
porn mailing email
mother son fucks
celebrity douglass oops uk
non nude teen video
juegos eroticos download
anal hardcore russian sex
free taboo sex story
gay male sex xxx
teen sex thumb
classic gallery porn star
big dick
adult babys diaper in
french gay porn
gratis porn star video
mature sex free pictures
porn free hardcore
lesbian kissing and pics
car dick suck
pregnant bang xxx
tit gallery
gay travel greece
free gay anal mpeg
hardcore vivo sex movies
latina babe nude
furniture michigan naked
free pix porn daily
female cum mpeg
lesbian teen quizzes
small tit thumbnail
streaming video sex
how to search for french amateur porn
free anal porn gallery
interracial sex videos by amatuers
free naked pictures lesbian cheerleaders
www car naked picture woman x
free porn stars galleries
reality porn milf
latina ass
natural teen lesbians
girl photos porn
black booty pussy
free pics black girls white cum
safe oral sex
free blonde porn movies
asian kiko tgp
hot bikini gallery
porn and violence the relationship
mother and father fucking daughter
footage hilton home paris xxx
babe calendar car
free hentai porn mpegs
cul gay photo
amateur xxx password
celebrity nude paparazzi picture
female ejaculation cum
college girls dorm room
milf whore video
classic porn stars free
ebony free sex vids
darlene xxx movie post
nude sexy asian
blonde blow job movie
gratis porn pornografia
pure teen porn pics
naked female gallery
fotos conos
japanese sex toons
gallery jennifer lopez nude pic
bikini in kelly teen
download free xxx movies
discrete sex story
biggest dick hardcore
adult story fiction
cruise florida gay
blow job teen tit
mamadas de jovencitas
free mpeg sex site
fetish movie tgps
fucking photo
com mafia sex xxx
free no membership videos sex
sexy blonde blow job
free lesbian bondage and sm
milf porn site
free nude woman wallpaper
doctor fetish sex
bubble butts xxx

75558

26.10.2005 5:31

RE: Nemoralnost ,je jedna z nejsilnejsich zbrani ,tak zvanych zidu k zniceni vseho

kema 207.?.?.?

Reakce na 75558

Hodte na neho sit !!! [velký smích]

75566

26.10.2005 5:29

Zide prijmou jakekoliv nabozenstvi,jakykoliv politicky system ,jen ,kdyz dostanou moc .

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Now back to our original thoughts. With that accomplished, that old serpent, called the Devil, The Great Red Dragon, was going to deceive the whole world by deceptively animating the Roman Catholic Church and use her image as a mask to hide his progress toward WORLD DOMINATION.Mrs. Van Hyning, seeking knowledge on these very same facts, being related to you, asked several priests in Rome who referred her to a priest which was a researcher with an extraordinary library. Here is her account of it: "Mrs. Van Hyning, I am surprised at your surprise. You are a student of history ‑ and you know that both the Borgias and the Mediciis are Jew families of Italy. Surely you know that there have been Popes from both of these houses. Perhaps it will surprise you to know that WE The Catholic Church have had 20 Jew Popes, and when you have sufficient time, which may coincide with my free time, I can show you these names and dates. You will learn from these that the crimes committed in the name of the Catholic Church were under Jew Popes. The leader of the Inquisition was one ‑ de Torquemada, A Jew." [342]
When the Jews describe the killing of 75,000 of their enemies in the Book of Esther, they were describing a typical Mossad operation, and they have been celebrating their Purim every year ever since [This was broadcast to the nation on May 1, 1989 when a Jewess revealed on the Ophra Wenfray show on NBC that she had participated in the killing of young Christian children, and preparing their blood for Jewish religious rituals. And that the police in many cities knew this, but would not act upon it because of the power of the Jews]. Killing their enemies is what they men by the saying "having a good day."
Proto neni zadneho divu,ze vsechny komunisticke strany v Evrope byli plne zidu,kteri dnes jsou ve vsech jinych politickych stranach,ale vsichni dohromady jsou vojaci Talmudu.Vrazdy ,tak zvanych komunistu,byli vrazdy vyznavacu talmudu,coz mnozi nevedi,kdo byl vlastne kdo.

75564

26.10.2005 13:36

dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).

Peter Veliky 205.?.?.?

Kdyby tenhle rozbor kastastrofy Columbie napsal nas pan znamej pan Robert Nohejl, nedivil bych se. Sakra, uz budou svadet na CIA a Mossad i ty nejbeznejsi katastrofy v USA, vcetne snad hurikanu a bitky poulicnich gangs ve mestech USA a Kanady !!

75622

26.10.2005 14:35

RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 75622

Víte proč spadla columbie??Protože američané jsou naprosto stejní lemplové jako všude jinde.

A vůbec,ono mluví samo za sebe,když je roční rozpočet na armádu 400mld.dolarů a NASA dostane"ubohých"18mld.dolarů.

75631

26.10.2005 23:49

RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).

kema 207.?.?.?

Reakce na 75631

>A vůbec,ono mluví samo za sebe,když je roční rozpočet na
>armádu 400mld.dolarů a NASA dostane"ubohých"18mld.dolarů.

Znate nejakou zemi ktera poskytuje na vyzkum vesmiru vic? [mrknutí jedním okem]

75666

27.10.2005 14:07

RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 75666

Vy a Leho jste jako malé děti.

Vám nepříjde ten poměr poněkud...ehm,...no,...nevyrovnaný? [oči v sloup]

USA už dnávno nejsou na piedestalu co se týče vesmírného výzkumu a explorace.Pokud vím,tak si NASA už několik let stěžuje na malý rozpočet.Potřebuje nové raketoplány,protože ty současné jsou prostě nedodělky a peníze na nové skrátka stále nemá,protože US army musí poslat do iráku hromadu nových humwee na barbecue.

75721

27.10.2005 21:18

RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).

kema 207.?.?.?

Reakce na 75721

Aha, takze vy takovou zemi, ktera poskytuje na kosmicky vyzkum vice penez nez udajne krachujici Amerika neznate.
Tak to jsme dva. Ja totiz taky ne.

75786

27.10.2005 22:23

RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 75786

Vy a Leho jste jako malé děti.Opakuji znovu. [velký smích]

75795

27.10.2005 23:22

RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).

leho 66.?.?.?

Reakce na 75795

>Vy a Leho jste jako malé děti.Opakuji znovu.

Alexo, ale tisíckrát opakovaná lež se nestane nikdy pravdou, ani na Zvědavci...

75803

27.10.2005 23:28

RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 75803

No vždyť říkám,že jste jako malí. [velký smích]

Pokaždé odpovíte,nebo lépe"odpovíte",jen na to,co dokážete pozřít.
A vaše argumentace je slabá.

75805

29.10.2005 0:55

RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).

kema 207.?.?.?

Reakce na 75805

No dobre, pani Alexo. Podle vas jsme jako mali kluci a nase argumenty jsou slabe.
Vy jste si vybrala pro svou kritickou poznamku zemi, ktera vydava na vyzkum vesmiru nejvetsi castku na svete.
Proc jste si nevybrala nejakou jeste lidnatejsi zemi, ktera dava mnohem mene?!
Nebudte jako mala holka a napiste nejaky silny argument. [mrknutí jedním okem]

75991

29.10.2005 1:11

RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 75991

Vy jste se chytnul toho,že to je přeci nejvíc ze všech zemí na světě.Bodejť by ne,když mají USA největší rozpočet na světě.Pokud chcete srovnávat,tak to musíte dělat poměrově.Tj.vzít celkový rozpočet na rok a rozpočet na kosmický program a srovnávat jednotlivé země s kosmickým programem.Vy mi tu jen házíte takovéhle dětské argumenty o tom kdo je lepší.

75998

30.10.2005 4:11

RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).

kema 207.?.?.?

Reakce na 75998

Pockejte Alexo, vy to tady ted schytate. [smích]
Tady na tech strankach je totiz znacne mnozstvi odborniku na bidny stav americke ekonomiky.
Dolary jsou podle nich bezcenne papirky, Amerika je na pokraji bankrotu, miliony lidi zivori pod hranici bidy.
A vy chcete vyhazovat penize, za ktere by se chudi aspon najedli polevky.
Vsak pockejte az si to precte takovy Trodas. Roznese vas na kopytech !!!

76138

3.11.2005 0:57

RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 7

Ehm? Kdo vam dovolil tady hrozit mym nickem? A este mi ho komolit? (trodas ma vsechna pismenka mala, jestli to vasemu zraku uniklo)

Jinak vas prispevek je zcela klasickou ukazkou toho, na co se zmuzete - na nejapne radobyargumenty. Vydaje na kosmicky vyzkum skutecne musite porovnavat s HDP dane zeme, a to se vam najednou nehodi do kramu, ze?

Cim to, ze kdyz neni emerica v necem no. 1, tak se to najednou nehodi a je treba vymyslet jak to zaonacit, aby byla stale no. 1, i kdyz tim trosku prekroutite pravdu? [oči v sloup] [zahanbení]

76601

28.10.2005 3:57

RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 75622

Tak ,at si to Petr (maly-malickaty ) precte sam o sobe ,co nam vecne ublizovana vrstva holocaustovych pohrobku slibuje verejne z lavic nasich universit;
Exterminating White People
October 27th, 2005

I’ve long believed that there’s only one difference between Adolf Hitler and some of the misbegotten souls who lurk among us: means. I don’t know that I subscribe to the notion that power corrupts, but I do know that it releases inhibitions, causing one’s true colors to shine through.

Inhibitions, however, don’t seem to bedevil one Dr. Kamau Kambon. The Raleigh activist, book store owner, and former instructor at North Carolina State University advocated the “extermination of white people” while speaking at a Pro-black Media Forum at Howard Law School, in an event that was covered in its entirety by C-SPAN.

This esteemed molder of young minds contended that whites have an “international plantation” for blacks, making “every white person on earth a plantation master.” He continued, “You’re either supporting white people in their process of death, or you’re for African liberation.”

Kambon expanded upon the transgressions of white devils and emphatically promulgated a solution, saying,

...(white people) have retina scans, they have what they call racial profiling, DNA banks, and they’re monitoring our people to try to prevent the one person from coming up with the one idea. And the one idea is, how we are going to exterminate white people because that in my estimation is the only conclusion I have come to. We have to exterminate white people off the face of the planet to solve this problem.

Then, waxing particularly passionate he stated,

“White people want to kill us. I want you to understand that. They want to kill you. They want to kill you because that is part of their plan.”

The cherry on top of his demagoguery was when he entreated the audience to

“get very serious and not be diverted from coming up with a solution to the problem, and the problem on the planet is white people.”

Would this be the “Final Solution”?

http://www.americanthinker.com/articles.php?article_id=4939
Nejak se nam ten plan na "final solution"zvrtnul,ze by Hitler mel nakonec pravdu, na rozdil od nas nikdo nezatoci s panem profesorem a s jeho rasove nenavistnym projevem,kdo by z politiku vubec mel tu odvahu,jediny ,kdo ji mel ,byl prave jmenovany Hitler,kdyz videl jak,tak zvany" Red Bund" slozeny vyhradne z zidu,(Karl Leibknecht a Rossi Luxenburg ) demoluje zakonnou vladu Nemecka,nebot vsude na svete se zide zmocnili zbrani jenom terrorem ,tak zvane revoluce.

75848

26.10.2005 15:08

Kagan, extreme edition

brozkeff noname (tečka) tm (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Robert Kagan to přece dobře tvrdí, že USA má ten svůj tradiční Hobbesobský přístup ráda a evropské myšlenky světového míru podle Kanta pokládá za nesmyslné (a překonané)... ovšem tohle už je síla.

75637

27.10.2005 0:58

'..Irácký lid nejsou z drtivé většiny magoři. Magoři jsou džihádisté..' (Pan Leho)

Peter Veliky 70.?.?.?

Vase experince byti mezi nimi by Vas mela za tu dobu poucit co jsou oni vlastne zac.
Je jich urcite par desitek z cele jejich populace s kterymi bych si i sedl po dlouhem uvazovani na cafe nekde v bezpeci, kde bych vedel ze me a jine navstevniky nehodlaji vyhodit do luftu.
Meli jsme tez na vojne (na divizi) vojenskeho prokuratora kterej byl (svet se podrz) cikanem. !!!!! Jak ten ty nebohe cikany mydlil! Daval jim ty nejvetsi palety! Nu a to byl asi jen jeden cikan, o kterem se dalo rici ze umi cist a psat. Co tim chci rici? Vyjimka tvori pravidlo.
Zas me zde nekdo za tohle nazve fasistou - urcite nejakej komunista.
A jen dousek na zamysleni: Iranskej inteligentni president vyzval muhamedy z celeho sveta aby smetli Izrael z povrchu zemskeho.
To se nam zde zase rozviri debata na podporu toho Iranskeho blbce!

75672

27.10.2005 14:10

RE: '..Irácký lid nejsou z drtivé většiny magoři. Magoři jsou džihádisté..' (Pan Leho)

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 75672

>To se nam zde zase rozviri debata na podporu toho Iranskeho
>blbce!

No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem. Vemte to podle sebe. Jste vy prezident?

75723

28.10.2005 9:49

Iranci maji prezidenta jakeho chteji

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 75723

A evidentne vyjadruje jejich touhy. Bohuzel to smrdi Hitlerem, i zidaci by meli mit svuj stat, uz proto, aby nelezli do jinych zemi, a na nejake konecne reseni neverim - ono se k zidum prestupuje ne ne zaklade narodniho, ale financniho citeni, cize jen tak nevymrou ani je nikdo nevybombarduje... [zahanbení]

75868

28.10.2005 12:47

RE: '..Irácký lid nejsou z drtivé většiny magoři. Magoři jsou džihádisté..' (Pan Leho)

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 75672


>A jen dousek na zamysleni: Iranskej inteligentni president vyzval
>muhamedy z celeho sveta aby smetli Izrael z povrchu zemskeho.

>To se nam zde zase rozviri debata na podporu toho Iranskeho
>blbce!

Asi nebude dobrý diplomat. To nejde hlásat nahlas myšlenky, které určitě občas napadnou i jeho Evropské kolegy.

75881

28.10.2005 13:03

RE: '..Irácký lid nejsou z drtivé většiny magoři. Magoři jsou džihádisté..' (Pan Leho)

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 75881

>Asi nebude dobrý diplomat. To nejde hlásat nahlas myšlenky,
>které určitě občas napadnou i jeho Evropské kolegy.

Diplomat dozajista dobrý není,ale rozhodně to není takový blázen,jak tu proameričtí bojovníci za"svobodu"tvrdí.
Celé to divadlo má podstatu v tom,že aby se nově utvořený stát(říkejme mu třeba Izrael)stal skutečným uznávaným státem,tak ho musí jako stát někdo uznat.V dnešní době samozřejmě stačí,že dotyčný stát bude uznán USA,což je jeden z necelých 200 států světa.Irán patřil vždy ke státům,které Izrael nikdy neuznaly.Z jeho hlediska to není stát.Tohle celé má svou logiku a Irán,včetně ostatních islámských zemí je v pozici zvířete zahnaného do kouta a nemá moc možností jak nesouhlasit se státem Izrael.

75884

28.10.2005 19:07

RE: '..Irácký lid nejsou z drtivé většiny magoři. Magoři jsou džihádisté..' (Pan Leho)

leho 160.?.?.?

Reakce na 75881

>Asi nebude dobrý diplomat. To nejde hlásat nahlas myšlenky,
>které určitě občas napadnou i jeho Evropské kolegy.

On neni nejen diplomat, ale je to profesionalni terorista, ktery byl vedouci skupiny, ktera vzala roku 1979 americke diplomaty jako rukojmi. Jako reakce na tento akt valky tehdejsi prezident Jimmy Peanutbrain Carter vydal prohlaseni ve smyslu, ze brani diplomatu jako rukojmi je v poradku, kdyz se jim nic nestane. Tato politika Peanutbraina Cartera vedla neprimo do pruseru, ve kterych se nachazime v dnesni dobe...

75928

3.11.2005 1:10

RE: '..Irácký lid nejsou z drtivé většiny magoři. Magoři jsou džihádisté..' (Pan Leho)

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 75928

Mno, on to Carter ale udelal proto, aby zachoval tvar USA a nemeli jste z ostudy kabat [zahanbení] [oči v sloup]

Moc pekne se mu neodvdecujete...!

Jiste vite, ze se ho vasi soukmenovci z US army pokusili podrzet a nachystali riskantni odvaznou akci na osvobozeni, jenz se ovsem nerealizovala pote, co se helikoptery, jenz je meli dovezt na misto a rizene neprilis zkusenymi piloty (slaboucka piskova boure prisla a jaji byli...), srazily s letadly (tusim klasicke Herkulesy?) v nichz specialiste prijeli a dost jich zarvalo... [zahanbení]

Se samo stava, nicmene klast to za vinu Carterovi je ignoracie historie jak brno.

76603

27.10.2005 14:31

No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

Peter Veliky 205.?.?.?

Pane Karle z Cech:
Videl jste tu Iranskou luzu pred lety, jak oslavovali zabrani USA embassy v Teheranu? Jak u toho skrepcili? Fuj Tajfl! Tenkrat se ten slavnej US president Carter ukazal! Nezapomenu nikdy jak oznamil na tiskove konferenci ze se za osud Americkych rukojmi modli kazdou nedeli v kostele se svou dcerou! Iranska populace si zvolila presidenta, kterej jim hral do noty a sliboval jim zniceni Izraele, vyvinuti A bomby atd. Nu uvidime co na ne vytasi Izrael. Ti nemaji ve zvyku cekat az jim bomba spadne na hlavu. Co to dalo prace USA vlade v dobe prvni 'Storm Desert' valky je (Izrael) drzet na uzde, aby se nerevansovali za ty Scuds ktere jim tam Sadam hazel!

75725

27.10.2005 17:08

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

TS 213.?.?.?

Reakce na 75725

>Videl jste tu Iranskou luzu pred lety, jak oslavovali zabrani USA
>embassy v Teheranu? Jak u toho skrepcili? Fuj Tajfl!

Kdopak jim tam par let predtim nechal vypucet US-loajalniho diktatora?

Akce-reakce.

Vase smula je, ze to, co jakz takz fungovalo v Latinske Americe, seredne nefunguje na Blizkem Vychode.


>Co to dalo prace USA vlade v dobe prvni 'Storm Desert' valky je
>(Izrael) drzet na uzde, aby se nerevansovali za ty Scuds ktere
>jim tam Sadam hazel!

Zahrnuje to protiraketove rakety PATRIOT co nadelaly samy o sobe vic skody nez tech par mizerne navadenych SCUDu co se jim nahodou podarilo doletet?

75753

27.10.2005 23:27

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

leho 66.?.?.?

Reakce na 75753

>Kdopak jim tam par let predtim nechal vypucet US-loajalniho
>diktatora?

A jak všichni rozumní Íránci buď vypadli ze země jako Češi za komunismu anebo s brekem vzpomínají na šáha. Toť podobnost s komunismem přímo ukázková, včetně lidských práv. A vlastně já zapomněl, tady nikdo rozumný není, vy téměř všichni s nostalgií vzpomínáte na komunismus...

75804

28.10.2005 3:30

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

TS 213.?.?.?

Reakce na 75804

>A jak všichni rozumní Íránci buď vypadli ze země jako
>Češi za komunismu anebo s brekem vzpomínají na šáha. Toť
>podobnost s komunismem přímo ukázková, včetně lidských
>práv. A vlastně já zapomněl, tady nikdo rozumný není, vy
>téměř všichni s nostalgií vzpomínáte na komunismus...

Cetl jste neco o historii Iranu?
Zkuste treba tohle.
http://en.wikipedia.org/wiki/History_of_Iran

Kdyz uz dosazujete diktatory, a nestarate se o to, ze je jejich lid nesnasi, nemuzete se divit, ze jsou cas od casu svrzeni.

Akce-reakce.

A to ani nezminuji Iran-Contra.

Kdyz uz jsme u toho, muzete prosim vysvetlit otazku legality a legitimity Operace Ajax?
http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Ajax

Pokud trochu odbocime, mame jeste Operaci PBSUCCESS v Guatemale. Muzete se rozpovidat i o ni.
http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_PBSUCCESS

Projektu a operaci dane agentury je pekna paleta. Nekompletni seznam treba zde:
http://en.wikipedia.org/wiki/Category:CIA_operations

Co vy NATO, serzante? Nechcete se vyjadrit k operacim mezinarodniho charakteru a jejich vlivu na duveryhodnost a reputaci jejich provozovatele a sponzora?

75845

28.10.2005 9:23

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 75845

TS - to se neda cist [pláč] Jeste chvilku takoveho cteni a lidi budou chtit luhum a jim podobnym rezat hlavy tupymi nozi [pláč]

75866

28.10.2005 15:24

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

leho 66.?.?.?

Reakce na 75845

>Co vy NATO, serzante? Nechcete se vyjadrit k operacim
>mezinarodniho charakteru a jejich vlivu na duveryhodnost a
>reputaci jejich provozovatele a sponzora?

TS, vidím, odkud vítr vane, skutečně jsem se nemýlil o vašem "pokrokovém" smýšlení. Irán, Guatmemala a mnoho další země s aktivním dělnickým hnutím (pardon, s plánem KGB nebo NKVD nastolit diktaturu proletariátu) mělo se ocitnout v táboře míru a socialistmu podobně jako Vietnam, Kuba či Severní Korea. Vám se rozhodně více zamlouval nejkrvavější režim v historii lidstva zodpovědný nejméně za 100 milionů životů a dalších mhoho milionů nevinných umírajících v gulagách. A to nepočítám ty miliony, kteří byli nuceni opustit své domovy, mezi něž se počítám také já...

75898

28.10.2005 19:51

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 75898

Jasně, režim, za všechno může režim. Lidi ne. Lidi za nic nemůžou. [oči v sloup]

75939

1.11.2005 1:08

GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 75939

Hrrrrr, znicit krt... pardon, komunisty! [velký smích] [chechtot] [velký smích]

76322

1.11.2005 2:41

RE: GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)

kema 207.?.?.?

Reakce na 76322

Trodasi, Daso,Lve a ostatni nepratele "americkeho imperialismu".
Prectete si tohle - je to v dnesnich BL.
A kupte si i tu Mitrochinovu knizku. Treba se vam v hlavickach rozsviti. [smích]

http://www.blisty.cz/art/25589.html

76326

1.11.2005 4:50

RE: GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76326

Trodasi, Daso,Lve a ostatni nepratele "americkeho imperialismu".
______________________________________________________

Kulovy kemo. Mi bude stacit, kdyz budu mit pratele jako jste vy ( ale presvedceni svoje ) a nikdy se nedostanu do pruseru ! "americky imperialismus", tak tento slogan kulovy kemo, mate jeste z vasich stranickych skolenich a nebo z pionyrskych schuzek. [chechtot]

"A kupte si i tu Mitrochinovu knizku". ....... hm kemo a kolik dostavate za reklamu teto uvadene Mitrochinove knihy ? - zeby jsme se šabli [mrknutí jedním okem] ?

76338

1.11.2005 15:17

RE: GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)

leho 66.?.?.?

Reakce na 76338

>Kulovy kemo

Kemo, Lev přece nečte!! Tomu stačí obyčejný selský rozum a pro něj je lepší zůstat blbej. Ještě by se nám vzdělal a na Zvědavci by nebyla taková sranda...

76389

1.11.2005 15:42

RE: GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 76389

Porad je lepsi selskej rozum nez drceny vojensky prirucky jako napln dute makovice... [chechtot]

76396

1.11.2005 21:40

RE: GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76389

Kemo, Lev přece nečte!! Tomu stačí obyčejný selský rozum a pro něj je lepší zůstat blbej. Ještě by se nám vzdělal a na Zvědavci by nebyla taková sranda...
_______________________________________

No a kdyz uz jsme u te sectelosti "leho", tak ja znam jednoho blba, ktery se vydava za nejakeho serzanta US Army a ten uz "precetl" toliko knih, ze z toho zcvokovatel a ma z toho i dokonce stinomanii, ze pry ho stale pronasleduji dzihadiste, anti-ami a bolsevici vseho druhu. Poti se mu z toho nohy a prestehoval se pry udajne do rise Velkeho Satana, kde si mysli, ze pres svuj Apple Notebook, ovlada svet. To je ale blbec, ze ?? A to ze srandou uz nema vubec nic spolecneho. Co myslite serzante "leho", je to jeho vrozena vada ? [oči v sloup]

76439

1.11.2005 21:58

RE: GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 7

Psychické nemoci mohou být vrozené, ale i získané např. z nadměrného rozrušení. Leho jako voják má náročný byssnis, může se dostat i do oblasti, kde se střílí. No a když je někdo třeba náhodně střelený, tak psychická nemoc může vypuknout.
Léčení pak spočívá hlavně v klidu a pokud možno nemocnému na jeho bludy přikyvovat. Hlavně se nesmí rozrušovat, aby nebyl agresivní a nemoc se mu nezhoršila. No a samozřejmě stále brát uklidňující prášky.
Doktor Včelička by nám o tom mohl udělat přednášku.

Leho za bojové situace to nemá lehké, někdy v tom mumraji vzít prášky nestihne. No a to pak se vyskytnou u nemocného bludy, kterým on sám věří.

76441

2.11.2005 9:49

RE: GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 0


>Leho jako voják má náročný byssnis, může se dostat i do oblasti, kde se
>střílí. No a když je někdo třeba náhodně střelený, tak psychická nemoc
>může vypuknout.
>Leho za bojové situace to nemá lehké, někdy v tom mumraji
>vzít prášky nestihne. No a to pak se vyskytnou u nemocného
>bludy, kterým on sám věří.


Počítačové hry můžou být velmi nebezpečné. Někteří labilnější jedinci si myslí, že jsou v realitě.
Psychiatři to už uznávají jako nemoc, ale výsledky v léčbě nejsou nijak valné.


76481

3.11.2005 3:21

RE: GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)

TS 213.?.?.?

Reakce na 0

>Počítačové hry můžou být velmi nebezpečné. Někteří
>labilnější jedinci si myslí, že jsou v realitě.

Neco horsiho. S dnesnimi zbranovymi systemy si mohou docela snadno myslet, ze hraji pocitacovou hru. Uz te prvni valce se rikalo Nintendo War.

Z osmikilometrove vysky z bombarderu, nebo od ciste nablyskane planzety z CIC, to se to zabiji kdyz ty streva nemusite videt. Ti mravenci co pobihaji pres displeje thermal imaging systemu prece ani nevypadaji jako lidi, co?

76635

1.11.2005 10:34

RE: GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)

google 62.?.?.?

Reakce na 76326

>Trodasi, Daso,Lve a ostatni nepratele "americkeho imperialismu".
>Prectete si tohle - je to v dnesnich BL.
>A kupte si i tu Mitrochinovu knizku. Treba se vam v hlavickach
>rozsviti. [smích]

>http://www.blisty.cz/art/25589.html

len si autor toho clanku na BL trosicku myli pojmy a dojmy, alebo schvalne zatajuje najdolezitejsie fakty.
podla starej talmudistickej poucky. ked vyhras Nobelovu cenu, tak si zid, ked das vyvrazdit 4000 polskych dostojnikov, tak si Rus.

pripomina mi to trochu ten vtip

otazka na radio Jerewan:
je to pravda, ze v Moskve rozdavali zdarma auta?
radio Jerewan:
ano, len nie v Moskve, ale v Jerusaleme
nie auta, ale bicykle
nie rozdavali, ale kradli

tak je to aj s tymi "ruskymi" agentmi v Mitrochinovej knihe

nie Rusi, ale sovieti/zidia
nie pre KGB, ale pre Israel
nie je to minulost, robia to dodnes. len si zmenili mena a organizacie.
napriklad na Homeland security agency(asylum pre vsetkych KGB,STASI, StB,STB agentov v usa. ze beru len byvalych komunistickych agentov zidovskeho povodu, je iste len nahoda)

takze, sa menia mena a mesta, len contractor a ulohy zostavaju tie iste.
stary Mccarthy by sa v hrobe obratil.

76363

1.11.2005 15:24

RE: GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 76326

Kemo, nikdo nepopírá, že Rusové měli prsty v mnoha špinavostech. Stejně jako Američani.
Nemám pochopení ani pro jedny z nich. Jak říkám, jeden za osmnáct , druhý bez dvou za dvacet.

76391

28.10.2005 9:36

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 75753

Sak zidaci se Saddamovi preci pomstili uplne velkolepe, po DesertStormu, no ne? Co to embargo a co tedka ta okupace? [zmaten]

Ja myslim, ze jako ukazka - kdo si bude zahravat s nami, zle skonci - je to dostatecne vymluvne a odstrasujici, ne? [zmaten]

Co se tyce toho, jak instalovani Pinocheta jaks-taks fungovalo v jizni Americe, tak to je zpusobeno blizkosti US a provazanosti ekonomik - eg. zamnestnavanim Chilanu US investory.
On jim ten Salvador Allende tam totiz zacal ty jejich bussinesy tak trosku dostavat pod kontrolu statu (muzeme rici - znarodnovat), coz se logicky VELICE nelibilo, takze ti "okradani" zatlacili na Nixona aby s tim neco udelal a mohlo se dale v poklidu koristit na levne pracovni sile [mrknutí jedním okem]

Proto ta ekonomicka uspesnost diktatorskeho rezimu, jenz by byla jinak nemozna.

Bohuzel je tento priklad mnohymi nepochopen a zustava tak ukazkou, ze i diktatura muze zajistit ekonomickou prosperitu - zatimco to neni pravda, jen kapital a mnozstvi pracovnich mist muze toto zpusobit [zahanbení]

Druha otazka je, jestli je rozumne nechat cizim korporacim kontrolu nad strategickymi zdroji (rafinerie, vodarny, zemedelstvi...) - podle me je to blbost a stejne to vidi ex KGB Putin, viz jak zatocil s Chlondrovskym a Jukosem [mrknutí jedním okem] Ze by takove znovuzrozeni Allendeho ideji? Nemeli by Putina sesadit? [chechtot] [mrknutí jedním okem]

75867

30.10.2005 4:26

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

kema 207.?.?.?

Reakce na 75867

>Co se tyce toho, jak instalovani Pinocheta jaks-taks fungovalo v
>jizni Americe, tak to je zpusobeno blizkosti US a provazanosti
>ekonomik - eg. zamnestnavanim Chilanu US investory.

Trodasi - hospodarsky zazrak v Chile nezpusobila "blizkost US". Staci se podivat na mapu. [smích]
Zpusobil to navrat k trzni ekonomii a odvrzeni socialistickych sracek, ktere se tam zkouseli propasovat azbuci.

>On jim ten Salvador Allende tam totiz zacal ty jejich bussinesy
>tak trosku dostavat pod kontrolu statu (muzeme rici -
>znarodnovat), coz se logicky VELICE nelibilo, takze ti "okradani"
>zatlacili na Nixona aby s tim neco udelal a mohlo se dale v
>poklidu koristit na levne pracovni sile [mrknutí jedním okem]

Znarodnovani JE kradez. Jedini lide kteri tohle nechapou jsou komousi a to ty nejsi, ze ne ?


>Proto ta ekonomicka uspesnost diktatorskeho rezimu, jenz by byla
>jinak nemozna.

Ha, ha. Diktatura ktera prejde na trzni ekonomii prosperovat muze. Podivej se na Cinu. Tam uz z komunismu zustal jen ten nazev.
Jenze kdyz se lidem zacne darit lepe, chcou mit i tu svobodu. A nakonec ji dostanou - proto ji uz dostali v Chile. A nikoliv na diktatorske Kube.

76141

30.10.2005 7:45

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

hostující 85.?.?.?

Reakce na 76141

Ha, ha. Diktatura ktera prejde na trzni ekonomii prosperovat muze. Podivej se na Cinu. Tam uz z komunismu zustal jen ten nazev.
Jenze kdyz se lidem zacne darit lepe, chcou mit i tu svobodu. A nakonec ji dostanou - proto ji uz dostali v Chile. A nikoliv na diktatorske Kube.


No, kemo, rád bych zdílel váš optimismus. Jenže mám pocit že se dost pletete.
To , co se děje v Číně až příliš připomíná starý , dobrý NEP soudruha Vladimíra Iljíče.
Komunizmus v žádném případě není mrtvý jako ten starý čínský, nebo zkostnatělý, jako ten kubánský.
Komunizmus se pouze změnil. Přispůsobil novým podmínkám. A sbírá síly! A jednou, jako rakovinový nádor opět vybují, v podobě možná ještě horší, než byla ta kterou jsme už poznali.
A věřte tomu, nebo ne, i ta vaše Amerika (ale nejen ona) je plná ložisek nákazy.
A kemo, obávám se, že ten váš vošingtonský 'zázrak' jenom to všechno urychlí! Nebo TI, co jej mají na provázku!

76150

1.11.2005 21:10

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 76141

Trodasi - hospodarsky zazrak v Chile nezpusobila "blizkost US".
>Staci se podivat na mapu. [smích]

>Zpusobil to navrat k trzni ekonomii a odvrzeni socialistickych
>sracek, ktere se tam zkouseli propasovat azbuci.

No nesmíme zapomínat, že podobný hospodářský zázrak tržní ami ekonomika vybudavala tako v Argentině. Až tam lidé radostí [překvapení] zaplakali, když o všechno přišli.

76433

30.10.2005 0:51

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

leho 66.?.?.?

Reakce na 75753

>Kdopak jim tam par let predtim nechal vypucet US-loajalniho
>diktatora?

USA jim tam pomohly instalovat šáha na začátku padesátých let a přebdběhly tak úspěšně SSSR, který si na Irán rovněž brousil zuby. Já bych řekl, že to bylo rozhodně před více než pár lety i v roce 1979 a také šách držel pod zámkem jenom pár "politických", komunistů a islámských fanatiků na rozdíl od komunistů, kteří se se svými odpůrci nikdy nepárali a neváhali by uvěznit klidě milion lidí a další milion vyhnat ze země. A ty samé USA v čele s Peanutbrainem Carterem toho samého šáha nechaly na holičkách a raději nechali vést tuto zemi duševně chorým ajatolláhem Chomejním. Co tedy nestihli komunisté v 50. letech, tak poté stihli islámisté v posledních 25 letech, zruinovat tuto zemi po stránce materielní i lidské. Takže jak už jsem se zmínil, na začátku dnešních průserů byla peanutbrainova pomatená politika...

76125

30.10.2005 10:40

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 76125

>>Kdopak jim tam par let predtim nechal vypucet US-loajalniho
>>diktatora?
>
>USA jim tam pomohly instalovat šáha na začátku padesátých
>let ...
> A ty samé USA v čele s >Peanutbrainem Carterem toho samého šáha nechaly na holičkách >a raději nechali vést tuto zemi duševně chorým ajatolláhem
>Chomejním.

Ano, to je jen jeden z příkladů vměšování USA do vnitřních záležitostí cizích zemí. Vyměňuje diktátory podle své potřeby , dosazuje psychopaty protože má pocit , že to budou loutky v jejich rukou. Když už diktátor přeroste své tvůrce a odmítne poslouchat, tak USA nasadí armádu a jde hrdinně, v zájmu demokracie tyrana odstranit.

Závěr : USA pouze sklízí úrodu, kterou zasela, v konečném důsledku je to právě USA, která představuje největší bezpečnostní riziko na naší planetě.

76159

30.10.2005 21:32

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

leho 66.?.?.?

Reakce na 76159

>Ano, to je jen jeden z příkladů vměšování USA do
>vnitřních záležitostí cizích zemí.

Dášo, takže se USA podle vás neměly vměšovat a nechat SSSR instalovat vládu dělníků a rolníků. Jistě by se to mohamedům tak líbilo, že by po rozpadu rudého impéria nebyl žádný problém a všichni by byli Velkému Satatnu vděční, že nechal SSSR si dělat co se mu zlíbí. Jistě si, Dášo uvědomujete, v jakém stavu jsou dnes země, ve kterých SSSR během své existence instaloval spřátelené režimy. Jestli to nevíte, tak vždy ve velmi žalostném...

>Vyměňuje diktátory
>podle své potřeby , dosazuje psychopaty protože má pocit ,
>že to budou loutky v jejich rukou.

Psali jsme o Iránu a pokud vím, šáh nebyl žádný psychopat. V Iráku Saddáma USA nedosadily, pokud si dobře pamatuji. Vypadá to, že nevíte, že Irán a Irák jsou dva různé státy...

>Když už diktátor přeroste
>své tvůrce a odmítne poslouchat, tak USA nasadí armádu a jde
>hrdinně, v zájmu demokracie tyrana odstranit.

Vzhledem k tomu, že máte pomateny základní historická a zeměpisná data, tak vaše teorie jsou pak ještě více pomatené...

76200

31.10.2005 12:57

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 76200

>Dášo, takže se USA podle vás neměly vměšovat a nechat SSSR
>instalovat vládu dělníků a rolníků. Jistě by se to
>mohamedům tak líbilo, že by po rozpadu rudého impéria nebyl
>žádný problém a všichni by byli Velkému Satatnu vděční,
>že nechal SSSR si dělat co se mu zlíbí.

Nevidím rozdíl mezi vměšováním USA a SSSR, obě velmoci tvrdí, že jim jde o dobro a spravedlnost. Ve skutečnosti jen o rozšíření svého vlivu a z toho plynoucí zisky. Jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet.

>Jistě si, Dášo uvědomujete, v jakém stavu jsou dnes země, ve kterých SSSR
>během své existence instaloval spřátelené režimy. Jestli to
>nevíte, tak vždy ve velmi žalostném...

To jistě, a jak vypadá Irák kde jste tiše tolerovali Saddáma dnes?

>>Vyměňuje diktátory
>>podle své potřeby , dosazuje psychopaty protože má pocit ,
>>že to budou loutky v jejich rukou.

>Psali jsme o Iránu a pokud vím, šáh nebyl žádný psychopat.
>V Iráku Saddáma USA nedosadily, pokud si dobře pamatuji.
>Vypadá to, že nevíte, že Irán a Irák jsou dva různé
>státy...

>USA jim tam pomohly instalovat šáha na začátku padesátých
>let ...
> A ty samé USA v čele s >Peanutbrainem Carterem toho samého šáha nechaly na holičkách >a raději nechali vést tuto zemi duševně chorým ajatolláhem
>Chomejním.
Tak toto jsou vaše slova. Co se týče Saddáma, tak Bush senior ho držel u moci hezky dlouho, měl možnost zbavit ho vlády v době Irácko-Kuvajtského konfliktu, kdy měl podporu i muslimských zemí. Neudělal to, proč asi?
Vím dobře, že Irán a Irák jsou dva různé státy. Horší je, že vy nevíte, že mezi tolerováním Chomejního a Saddáma není žádný rozdíl.

>>Když už diktátor přeroste
>>své tvůrce a odmítne poslouchat, tak USA nasadí armádu a
>jde

>>hrdinně, v zájmu demokracie tyrana odstranit.
>
>Vzhledem k tomu, že máte pomateny základní historická a
>zeměpisná data, tak vaše teorie jsou pak ještě více
>pomatené...

Skutečně? A co mám pomatené? To nejsou teorie , ale fakta.

76264

1.11.2005 15:22

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

leho 66.?.?.?

Reakce na 76264

>Nevidím rozdíl mezi vměšováním USA a SSSR

Komunismus vynalezený v SSSR je zodpovědný za sto miliónů životů a zplundroval většinu planety. Naprotitomu jeďte se podívat někdy do západní části Německa a uvidíte, co například pro Němce znamenalo vměšování USA. Dášo, také volíte komunisty?

76390

1.11.2005 15:37

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 76390

Komunismus nebyl vynalezený v SSSR- to jen pro vaši informaci.
Jistě miliony životů nejsou zanedbatelné, stejně jako další miliony, které má na svědomí fašistické Německo, statisíce - Frankovo Španělsko, ochrana demokracie made in USA ve Vietnamu... takhle můžeme pokračovat donekonečna.
Do toho je nutné započítat také statisíce životů, které byly zmařeny různými diktátory , které chránilo a dosadilo USA. Afrika je v tomto kontextu zářným příkladem.
Západní Německo, také argument. Až na to že kdyby amíci nepotřebovali mít své základny v Evropě a jejich rakety blízko do Ruska, tak by se na nějakou demokracii v Německu zvysoka vy......

Ne, nevolím komunisty, vy ano?

76394

1.11.2005 16:12

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

hostující 85.?.?.?

Reakce na 76390

No,leho,vidím,že se naše názory v některých otázkách dokáží docela přiblížit.Pouze bych polemizoval s tím že komunizmus byl vynalezený CCCP.
Mám takový pocit,že zmíněný systém přivedli v život příslušnicí jistého neslovanského národa, a v Rusku jej poté jiní příslušnicí téhož národa uvedli (i s těmi důsledky o kterých píšete)v život.
No,a protože nám občas doporučujete literaturu k rozšíření našich obzorů,tak i já nechci zůstat pozadu, mám pro vás tip na světovou morální autoritu.A to Alexandra Solženicyna a jeho opravdu objektivní dílo zabývající se i touto tématikou: 'Dvě stě let pospolu'
Přeji hezký čtenářský zážitek!

76404

2.11.2005 6:32

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

leho 66.?.?.?

Reakce na 76404

Hostující, "Dvěstě let pospolu" od Solženicina neznám. Není to nějaká jeho novější knížka? Moje profesorka ruštiny tady v Americe, rodačka z Moskvy a expertka na ruskou literaturu, má na jeho poslední díla názor, že jak byly solženicinovy knihy jako Soustroví Gulag brilantní, tak jeho poslední tvorba je překvapivý propadák. Už si ale nepamatuji, o které knize to mluvila...

76465

2.11.2005 7:20

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

hostující 85.?.?.?

Reakce na 76465

Promiňte leho,ještě se pořád směju vaši poslední brilantní odpovědi. [velký smích] Tak jenom stručně.
Pořád opravdu nevím ,kam s vámi.
Řek bych,že jsou pouze dvě možnosti.
Buď vám jde o recesi a dobře nás, sebe,i pana editora bavíte.Prostě něco jako komik, klaun v Grossmanově cirkuse Buš.(A k tomu se přikláním já - když člověk dostane po ránu pořádnej kopanec dobrý nálady,hnedle je na tom božím světě líp [velký smích] )
A nebo jste zakuklenej komunista a opravdu,ale opravdu tu Ameriku nemáte rád a děláte vše proto aby jste proti ní nasral co nejvíce lidí. [naštvaný]
No,to by bylo od vás,ale hódně sprostý!To bychom si nerozuměli! [naštvaný]
Žádná jiná možnost neni!

76471

2.11.2005 9:43

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

Dáša 80.?.?.?

Reakce na 76465

Gospódi,[oči v sloup] [oči v sloup]
člověk , který nenávidí Rusáky ma vlastní profesorku ruštiny.
K čemupak vám bude v Americe ruština?
Že by Bušík plánoval útok na Moskvu?
Taky je možné, že plánujete vstup do nějakého ruskojazyčného gangu?
[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

76480

2.11.2005 10:23

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

hostující 85.?.?.?

Reakce na 76480

K čemupak vám bude v Americe ruština?
Že by Bušík plánoval útok na Moskvu?

Ajaj.Teď aby tak nemělo leho průšvih.Takhle neprofesionálně se zachovat!
Může ale v tom být úmysl!Znáte poručíka Goodbodyho z románu 'Jak jsem vyhrál válku'? [chechtot]
Tam vyfasovali beranice s kožichy a vylodili se v Africe.
Tak ,když se nám lehové začnou učit rusky,aby to nakonec neodnesli třeba Číňani! [velký smích]

76484

2.11.2005 11:09

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 76480

Spis bych tipoval, ze si pojede do ruska pro manzelku, jak to praktikuji nekteri amici. Jestli je tak skaredej jak je blbej, tak mu nic jinyho nezbyde. Nejaka ta chuda holka z Chelyabinsku si ho treba pro par zelenych papirku veme... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

76494

28.10.2005 3:01

RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

Karel $u 207.?.?.?

Reakce na 75725

Pane Veliky, Carter nechtel skakat tak jak chtel Israel a proto mu Zide nemohou prijit na chut.

75843

27.10.2005 16:47

kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

Peter Veliky 205.?.?.?

Pane Karle z Cech:
Podivejte se na Ceske presidenty nyni i v historii. Ktery z nich byl chytrej?
President Bush uhodil hrebik na hlavicku kdyz o nich prohlasil ze jsou 'Axis of Evil'. Any objections?

75749

28.10.2005 21:15

RE: kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 75749

To s tím "Axis of Evil" není z Bushovy hlavy ale přišel s tím David Frum kanadský Žid co píše Bushovi projevy který získal US občanství

Frum is widely cited as having authored the phrase "axis of evil," which he discusses in his book.

75948

28.10.2005 21:40

RE: kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem

leho 66.?.?.?

Reakce na 75948

>Frum is widely cited as having authored the phrase "axis of
>evil," which he discusses in his book.

Emmo, není to nakonec jedno, kdo to napsal první? Důležité je, že je to pravda...(vlastně už bez Iráku)

75953

27.10.2005 23:18

Víc než 2000 firem uplácelo Husajnův režim

Adapa 82.?.?.?

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/index_view.php?id=154867

75801

27.10.2005 23:30

RE: Víc než 2000 firem uplácelo Husajnův režim

leho 66.?.?.?

Reakce na 75801

Hrozně bych se divil, kdyby žádná česká firma se nezúčastnila korupce programu "Ropa za potraviny". Soudím už jenom podle počtu provozuschopných proudových letadel Delfín těsně před svržením Saddáma v roce 2003.

75806

27.10.2005 23:35

RE: Víc než 2000 firem uplácelo Husajnův režim

Adapa 82.?.?.?

Reakce na 75806

Také si myslím, že by se tam nějaká česká firma našla... Ale pamatuji si dobu, kdy se do Iráku posílalo zboží z Česka přes různé drobné lidi, protože si Iráčané mohli pro osobní potřebu dovést až 100 kilo různých věcí.
Takže o letadlech bych nevěděl, ale o ložiskách, svíčkách do aut a tak jsem něco tu a tam slyšel [mrknutí jedním okem]

75807

28.10.2005 0:30

Valka v Iraku jako flash-gamesa :))))

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

http://www.idleworm.com/nws/2002/11/iraq2.shtml

Enjoy! [chechtot] [velký smích] [chechtot]

75824

28.10.2005 4:09

Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Amazingly enough, when 9-11 happened, the main instigators were all in place in the George W. Bush administration:

Richard Perle -zid-,emerged as Chairman of George’ Bush’s Defense Policy Board Advisory Committee;

Douglas Feith-zid-, emerged as Under Secretary of Defense and the Pentagon’s Policy Advisor; and the list of Jews pushing for war with Iraq suddenly grew larger and larger:

Paul Wolfowitz,-zid-, was Deputy Defense Secretary and campaign advisor;

Robert Satloff,-zid- was U.S. National Security Council Advisor;

Rabbi Dov Zekheim -zid-was Under Secretary of Defense and Comptroller;

Elliott Abrams,-zid- National Security Council Advisor;

Marc Grossman,-zid- Under Secretary of State for Political Affairs;
proste ,vsichni zide u hlavnich ,klicovych pozic moci
Richard Haass, Director of Policy Planning at the State Department and Director of National Security Programs;

Henry Kissinger, former Secretary of State a Pentagon advisor who sits on the Pentagon’s Defense Policy Board;

James Schlesinger, another Pentagon advisor who also sits on the Pentagon’s Defense Policy Board;

Robert Zoellick, the U.S.’s Trade Representative;

Mel Sembler, President of the Export-Import Bank of the United States;

Israeli citizen Ari Fleischer, who served as the official White House spokesman for the first Bush administration;

Joshua Bolten, Bush’s Chief Policy Director;

Steve Goldsmith, Senior Advisor to the President and domestic policy advisor;

Mark Weinberger, the Assistant Secretary of the Treasury;

Samuel Bodman, Deputy Secretary of Commerce;

Bonnie Cohen, Under Secretary of State for Management;

Ruth Davis, the Director of the Foreign Service Institute;

Lincoln Bloomfield, Assistant Secretary of State for Political Military Affairs;

Jay Lefkowitz, General Counsel of the Office of Budget and Management;

David Frum, Bush’s official White House speechwriter;

Ken Melman, White House Political Director;

Brad Blakeman, White House Director of Scheduling; and, possibly most importantly of all,

George Tenet, head of the CIA. It was the Jew Tenet who manufactured all the welter of lies, half truths and deceptions about Saddam Hussein and Iraq.

Using the attack of 9-11 (carried out by Muslim extremists in direct response to America’s support for Israel against the Arab states) as an excuse, the Jews running the Bush administration saw their chance: use the media and a barrage of lies to whip up the American public to support a war on Iraq.
his fact did not get in the way of the Masters of the Lie: Based on CIA Jew Tenet supplied information, Iraq was accused not only of harboring and training Al-Qaeda operatives, but of storing and building the dreaded “Weapons of Mass Destruction” which were going to be used against America in particular.

The core of the Jews’ lies were contained in the CIA report entitled “Iraq’s Weapons of Mass Destruction Programs,” (Central Intelligence Agency, October 2002). According to the Jew Tenet, Iraq was:

Renewing the ...Kráceno (Editor)

75850

28.10.2005 18:57

RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 75850

pane Nohejl, znamena to tedy, ze zid je chytrejsi nez krestan? Nebo si myslite, ze zidi v americke vlade jsou jen proto, ze jsou zidi? No a pokud je zid chytrejsi, neni tedy na miste aby byli ve vlade?Myslite si, ze Amerika vede svou politiku na zaklade Talmutu? Nejak mi to vse neni jasne, napiste vlastnimi slovy jak to s temi zidy vidite. No a co australska vlada, kolik ta ma zidu, co ceska vlada. Je vubec mozne dat dohromady tolik zidu? Treba proto v Africe chcipaj hlady, nemaj tam dost zidu [smích]

75925

28.10.2005 21:06

RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum

leho 66.?.?.?

Reakce na 75925

>pane Nohejl, znamena to tedy, ze zid je chytrejsi nez krestan?

Robert nám tu nedávno prohlásil, že i křesťané jsou převlečení židé. Jediní čistí jsou džihádisté, Stalin, Hitler a Robert Nohejl. No možná jsem ještě na pár zapomněl...

75945

29.10.2005 0:41

RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum

google 84.?.?.?

Reakce na 75925

>pane Nohejl, znamena to tedy, ze zid je chytrejsi nez krestan?

nie chytrejsi. vychcanejsi, riadiaci sa podla talmudu skupinovou strategiou, ktora uprednostnuje pomoc zidovi pred krestanom aj keby zida nenavidel a krestan by bol sympaticky. pokial to je v talmude vobec povolene povazovat krestanov za sympatickych...

>Nebo si myslite, ze zidi v americke vlade jsou jen proto, ze jsou
>zidi?

ano

>No a pokud je zid chytrejsi, neni tedy na miste aby byli ve
>vlade?

bzum-bzum, este raz, nemyl si vychcaneho a unscrupulously s chytrym.
a odkedy su vo vlade chytri ludia? odvtedy co nastupil v usa georgi busik??

>Myslite si, ze Amerika vede svou politiku na zaklade
>Talmutu?

Amerika, nie americka vlada a podla talmudu, nie podla talmutu(len aby si si to nepomylil s amuletom)..

>Nejak mi to vse neni jasne

a co je na tom divne alebo nove? [zmaten]

75985

29.10.2005 2:20

RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 75985

>nie chytrejsi. vychcanejsi,

Tak tady pozor "Zglganej", podle toho by většina českého národa byla židovská. O Slovácích radši nemluvím, někteří z nich se aspoň naučili dělat z kozích vemen patrontašky.


riadiaci sa podla talmudu skupinovou
>strategiou, ktora uprednostnuje pomoc zidovi pred krestanom aj
>keby zida nenavidel a krestan by bol sympaticky. pokial to je v
>talmude vobec povolene povazovat krestanov za sympatickych...

>
>>Nebo si myslite, ze zidi v americke vlade jsou jen proto, ze
>jsou

>>zidi?
>
>ano
>
>>No a pokud je zid chytrejsi, neni tedy na miste aby byli ve
>>vlade?
>
>bzum-bzum, este raz, nemyl si vychcaneho a unscrupulously s
>chytrym.

No tak teda beze vší iromie Glgoš, zkus se podívat na to, kolik nositelů Nobelových cen, umělců, myslitelů a chytrých lidí, je židovského původu. Nesvědčí to taky o něčem ? A jestliže se židi dopouštějí toho, čeho se dopouštějí, pak je to zase blbost a neschopnost těch druhých, že je to nechají dělat.

>a odkedy su vo vlade chytri ludia? odvtedy co nastupil v usa
>georgi busik??

>
>>Myslite si, ze Amerika vede svou politiku na zaklade
>>Talmutu?
>
>Amerika, nie americka vlada a podla talmudu, nie podla
>talmutu(len aby si si to nepomylil s amuletom)..

>
>>Nejak mi to vse neni jasne
>
>a co je na tom divne alebo nove? [zmaten]

Hogyal bengalis tygris baszom csikos fas ával ! Asi ta maďarština nebude přesná, ale ty si s tím poradíš, když už seš polyglot. [chechtot]

76009

29.10.2005 10:02

RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum

google 84.?.?.?

Reakce na 76009

>Hogyal bengalis tygris baszom csikos fas ával ! Asi ta maďarština nebude >přesná, ale ty si s tím poradíš, když už seš polyglot. [chechtot]

vzdy lepsie polyglot, nez polykokot s hlavou otrepanou o zachodovu misu, ze?

a moc tu nepen ani neprskaj, nepomoze ti to. tiez patris medzi krysy, ktore som kvoli nedostatku predstavivosti, inteligencie a jednoducho vsetkeho, presunul z klietky na pozorovanie, do klietky na krmenie. takze ta v buducnosti uz nebudem ani ignorovat.

76037

29.10.2005 10:57

RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 76037

Serem na takú robotu, idem Vysoká Tatra slnko páliť. Kúpim si prckaté káro sako, píčatý semiš polobaganč a v hotelu Nalepený kapitán si dam zahrať piesničku od menstruačnej skupiny Súloža Pohanku "Choď odo mňa bliž", ktorú tak pekne zpievá Melánia Onániová. A večerom tam k tanci bude hrať sláčikový orchester Gejzy Dusímsa moju oblúbenú "Keď ma opúšťá slovenský námorník". Len ta trúba jim tam chýbá, len ta trúba. [velký smích]

76040

29.10.2005 19:37

RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 75985

guguugl (podobnost ciste nahodna kojeneckemu zvatlani) to byla otazka panu Nohejlovi, vas sem se na nic neptal. No ale kdyz uz tak rozume odpovidate jak se vam stalo, ze jste zapomel slovo VCELICKA, nebo vy vcelickam u vas na vesnici rikate bzum bzum?

76086

29.10.2005 22:41

RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum

google 84.?.?.?

Reakce na 76086

>guguugl (podobnost ciste nahodna kojeneckemu zvatlani)

u vas nie cisto nahodna, bzum-bzum.

>to byla
>otazka panu Nohejlovi, vas sem se na nic neptal. No ale kdyz uz
>tak rozume odpovidate jak se vam stalo, ze jste zapomel slovo
>VCELICKA, nebo vy vcelickam u vas na vesnici rikate bzum bzum?

u nas na vesnici, v Mnichove, vravime vcelickam Biene Maja. len Vcelickam vravime bzum-bzum, aby sme udrzali vyznamovo-rasovu cistotu v zvieracej risi, nechciac urazat skutocne usilovne vcielky. [mrknutí jedním okem]
inac, musim vas pochvalit, ste v zivotnej forme. niektore vase kommentare v poslednej dobe, ma takmer zhodili s kresla.

76111

31.10.2005 11:40

RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 75925

Odpoved si pane vcelicka najdete sam ,chce to cas ,abyste se podival do historie a odpovedel si "jsou zidi chytrejsi?"
Nakonec ,ta otazka ,uz na Zvedavci byla davno zotpovezena.Co si myslite za vice jek jednoho tisice roku se zide vsude kam se navezli,do jakekoliv zeme,zcela svou drzosti a kriminalitou zcela zneschopnili a odevasad byli vyhnani,coz byl jejich uz primo tradicni pogrom ,kde slo i o zivoty,myslite ,ze takove jednani je chytre?
Najdete si seznam zemi,vlad a nabozenstvi,jez nakonec poznali ,ze s zidy se neda vyjit po dobrem,dnesni ,"jeste zatim bile civilisaci "to bude dlouho trvat ,nez dojdou k tomu k cemu evropsti kralove dosli,jeden po druhem ,kazdy ,kdo jim 'chudakum" nabidl nove pusobiste ,tak za par desitek roku splakal nad vydelkem a vyhnal je nakonec take.
Prikladem je vzorovy stat Israel ,je zse otrasa financnimi a politickymi skandaly jeden za druhym ,ani Sheron se mu nevyhnul s podvodama,nebot na podvodech a lzich je postavena jejich" vira".
Politicky je jejich roztahovacnoust neudrzitelna ,oz planu na velky Israel,az po revoluce v minulosti,komunismus,atentaty,anarchismus ,vrazdy vseho druhu,jez provedli i na clenech Spojenych Narodu,tak i jak na carske rodine.

“I don't know something called International Principles. I vow that I'll burn every Palestinian child (that) will be born in this area. The Palestinian woman and child is more dangerous than the man, because the Palestinian child's existence infers that generations will go on, but the man causes limited danger. I vow that if I was just an Israeli civilian and I met a Palestinian I would burn him and I would make him suffer before killing him. With one hit I've killed 750 Palestinians (in Rafah in 1956). I wanted to encourage my soldiers by raping Arabic girls as the Palestinian women is a slave for Jews, and we do whatever we want to her and nobody tells us what we shall do but we tell others what they shall do." Ariel Sharon, current Prime Minister, in an interview with General Ouze Merham, 1956

"We must use terror, assassination, intimidation, land confiscation, and the cutting of all social services to rid the Galilee of its Arab population." David Ben-Gurion, May 1948, to the General Staff.

Nakonec vseho, i ty koncentracni tabory bezeli za pomoci kapa a zidovsky kapo, byl panem, jak zachazeli se svymi soukmenovci je zbytecne popisovat.
After June, 1943, the gas chamber was reserved exclusively for Jews and Gypsies. Three hundred and sixty corpses every half-hour, which was all the time it took to reduce human flesh to ashes, made 720 per hour, or 17,280 corpses per twenty-four hour shift. And the ovens, with murderous efficiency, functioned day and night. However, one must also reckon the death pits, which could destroy another 8,000 cadavers a day. In round numbers, about 24,000 corpses were handled each day. An admirable production record, one that speaks well for German industry." (Paperback edition, pp80-81). [No trace of any remains of or in ‘death pits’ has been found.]

76255

31.10.2005 22:38

RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 76255

>Nakonec ,ta otazka ,uz na Zvedavci byla davno zotpovezena.Co si
>myslite za vice jek jednoho tisice roku se zide vsude kam se
>navezli,do jakekoliv zeme,zcela svou drzosti a kriminalitou zcela
>zneschopnili a odevasad byli vyhnani,coz byl jejich uz primo
>tradicni pogrom ,kde slo i o zivoty,myslite ,ze takove jednani je
>chytre?

Pane Nohejhl, zkuste si přečíst knihu, ketrou napsal Noah Gordon (žid) "The Jerusalem Diamond" (česká verze je -Tajemný diamant), on se tam taky zmiňuje o tom, jak byli postupně Židé vypovězeni a vytlačeni z různých zemí Evropy. Ale poněvadž autor je sám taky žid, tak je to jeho podání poněkud jiné, než jaké jste zvyklý tady prosazovat vy a jsem přesvědčen, že tu knihu ani nevezmete do rukou, natož abyste ji četl. Přecevšak si myslím, že slouží k lepšímu, když si člověk může přečíst názory a pohledy obou stran. Tak hodně štěstí ! [smích]

76315

28.10.2005 15:52

'..Zahrnuje to protiraketove rakety PATRIOT ? ..'

Peter Veliky 205.?.?.?

Ne nezhrnuje pane TS.
Ocekaval jsem tehdy Izraelsky uder, ktery by udelal nynejsi valku v Iraku bezpredmetnou. Izrael by vedel jak s nimi zatocit, coz uz dokazal v obrane proti muhamedum nejmene trikrat.
USA tehda museli twisted their arms aby je udrzeli na uzde.
Skoda ze Izrael uz nema generaly jako byl Moshe Dayan.
Americkych generalu ucinne akce jsou vzdy nabourane kongresem a levicackymi 'obranci miru' skreky jak jsme videli v dobe Vietnamu.

75903

3.11.2005 2:57

RE: '..Zahrnuje to protiraketove rakety PATRIOT ? ..'

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 75903

> Americkych generalu ucinne akce jsou vzdy nabourane kongresem a levicackymi 'obranci miru' skreky jak jsme videli v dobe Vietnamu.

Aha, takze za vsechny vojenske neuspechy USA muzou levicovi rozvraceci a bylo by nejlepsi, aby armada mohla jen "delat svou praci" a zadni levicaci je nemohli kritizovat, kdyz nahodou griluje civilisty nekde pro zabavu, protoze to neprispiva nadseni obyvatelstva pro valku? [oči v sloup] [překvapení] [vyplazený jazyk]

Aha, tak uz si zaciname rozumnet lip, dekuji.

Jen si davejte pozor, presne tyhle uvahy odstartovali fasismus v Nemecku. Take se standardni problemy zacaly resit (protoze to bylo potreba) nestandardnimi zpusoby a kde skoncili...? [oči v sloup] [zahanbení]

A protoze nejste sam, par rodilych amiku ma stejny nazor, tak nezbyva nez konstatovat - davejte si tak u vas v US of A na tyhle fasisticke myslenky pozor, ani se nenadejete a bude D.R.A.F.T. a pujdete bojovat proti tridnimu nepriteli vaseho zivotniho stylu, clovece...! [pláč]

76629

29.10.2005 1:07

instalovani Pinocheta jaks-taks fungovalo v jizni Americe

Peter Veliky 70.?.?.?

A fungovalo dobre ! Tem se stemi komousi nemazlil! jeho vojaci je vysazovali za jizdy z helikopter nad morem. Mel by dostat vyznamenani. Po jeho zakroku proti uniim a levicackym bojuvkam, ekonomie v Chile se zvedla o 80% behem dvou let!
Na potvrzeni mych slov a kdybych byl pan Trodas, nalepil bych sem na konec nejmene pet smailiku (jak si v tom lebedi pan Trodas).

75997

29.10.2005 11:17

RE: instalovani Pinocheta jaks-taks fungovalo v jizni Americe

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 75997

Podobným způsobem to praktikovali i v Argentině, proto je tam do dnešního dne kolem 30000 "desaparidos" (zmizelých občanů). Jenže namísto helikopter používala argentiská armáda transportních letadel, kam se jich vešlo více a snížily se podstatně náklady. I ve vietnamské válce bylo pár vietkongů vyhozeno z helikopter, aby přinutili ty druhé k výpovědím. Je to sice nestandardní řešení nicméně velice účinné a permanentně permanentní. Ušetří se na ubytování, krmení vězňů, nedochází ke vzpourám a hladovkám a hlavně je to bez novinářů a TV kamer. Kdyby to Izraelci praktikovali v Negevské poušti, za krátkou dobu by nebyly věznice tak přeplněné.
Za té poslední války izraelská armáda ani někdy nebrala egyptské vojáky jako zajatce, prostě jim prostříleli nákladní vozy a džípy a nechali je v poušti zemřít žízní. Dodnes jsou tam stovky nepohřbených vojáků.

76041

29.10.2005 13:52

RE: instalovani Pinocheta jaks-taks fungovalo v jizni Americe

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76041

>Podobným způsobem to praktikovali i v Argentině, proto je tam
>do dnešního dne kolem 30000 "desaparidos" (zmizelých
>občanů). Jenže namísto helikopter používala argentiská
>armáda transportních letadel, kam se jich vešlo více a
>snížily se podstatně náklady. I ve vietnamské válce bylo
>pár vietkongů vyhozeno z helikopter, aby přinutili ty druhé k
>výpovědím. Je to sice nestandardní řešení nicméně velice
>účinné a permanentně permanentní. Ušetří se na
>ubytování, krmení vězňů, nedochází ke vzpourám a
>hladovkám a hlavně je to bez novinářů a TV kamer. Kdyby to
>Izraelci praktikovali v Negevské poušti, za krátkou dobu by
>nebyly věznice tak přeplněné.

>Za té poslední války izraelská armáda ani někdy nebrala
>egyptské vojáky jako zajatce, prostě jim prostříleli
>nákladní vozy a džípy a nechali je v poušti zemřít
>žízní. Dodnes jsou tam stovky nepohřbených vojáků.
_______________________________________________________

Arkane/Peshmergo, jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek, ale strasne kruta bestie, ktera se sadisticky vyziva v muceni a tyrani lidi. Takovi, jako vy, uz zacinaji v mladi, tyranim a mucenim zvirat [naštvaný] Je mi z vas hnusne pane [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

76064

30.10.2005 4:33

RE: instalovani Pinocheta jaks-taks fungovalo v jizni Americe

kema 207.?.?.?

Reakce na 76064

Cestujici roztrhani bombou v autobuse pana Lva prilis nedojmou.
Zkuste mu ale sahnout na komouse a teroristy a z pana Lva je najednou utlocitny humanista. [oči v sloup]

76142

30.10.2005 4:56

RE: instalovani Pinocheta jaks-taks fungovalo v jizni Americe

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76142

Cestujici roztrhani bombou v autobuse pana Lva prilis nedojmou.
Zkuste mu ale sahnout na komouse a teroristy a z pana Lva je najednou utlocitny humanista. [oči v sloup]
___________________________________

Kulovy kemo, je videt, ze se dobre umite bavit na cizi ucet - jasny, vdyt to je jedna z charekteristik vyvolenych - proste, nedat nic, ale vyryzovat co nejvic, ze ano kulovy kemo [cool]

Jak vy kemo zase vite, jakpak to bylo s tou bombou v tom autobuse. Nedal ji tam, jen tak nahodou, nekdo z vasich soukmenovcu z vasi kadibudky ? ani bych se tomu moc nedivil. Vy jste totiz schopni vseho ! tak a o to se teda budu hodne nyni zajimat

76145

30.10.2005 15:20

RE: instalovani Pinocheta jaks-taks fungovalo v jizni Americe

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 76142

Pane Kema,
když si přečtete ten můj příspěvek vidíte někde, že bych osobně obhajoval podobné metody. Byl to příspěvek informačního druhu, který se v případě pochybností o údajích dá dokázat.

Nicméně v očích Lva Mojsejeviče jsem nejenom zlý člověk, ale i krutá bestie, která sadisticky vyzývá k mučení a týrání lidí. Dokonce jsou mi připisovány i mé "hříchy" z mládí, tj. týrání a mučení zvířat. Ten člověk není hloupý, jen LMD.

76167

29.10.2005 15:30

jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,

Peter Veliky 205.?.?.?

Pan Pesmerga/Arkan v jeho reakci neprojevil ani stin souhlasu s praktikami zbavovani se nepratel. Cet jsem to dvakrat a vychazi mi z toho ze jen konstatoval fakt. (Pro informaci ctenarum).
Clovek proto ze nenavidi teroristy, komunisty, poulicni gangy a jine zrudy nemusi byt zly clovek.

76069

29.10.2005 19:23

RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 76069

pane Petre on leffik ma velice vyhraneny pocit o tom, kdo je dobry a kdo spatny a vobycejne se mu z toho dela velice zle, to se asi zase precpal macesama [zmaten]

76080

29.10.2005 22:31

RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76080

pane Petre on leffik ma velice vyhraneny pocit o tom, kdo je dobry a kdo spatny a vobycejne se mu z toho dela velice zle, to se asi zase precpal macesama [zmaten]
________________________________

Vcelaku, co to tady placate, vzdyt tomu neni vubec rozumet. ..... vy jste z te medoviny uplnej kuku, ze ano ...... [oči v sloup]

76110

30.10.2005 8:10

RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 76110

no to jsem rad leffiku ze tomu nerozumite, jinak rozumite vsemu ze ano [chechtot]

76151

30.10.2005 12:58

RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 76069

4 Petr Veliký - problém je v tom, že Vy umíte, na rozdíl od toho vesnického burana Lva Mojsejeviče, číst, a nejenom číst ale i rozumně psát.

Můj příspěvek byl jen takovým doplněním k příspěvku jiného čtenáře, jen takovým upozorněním, že k podobným metodám likvidace nepřátel docházelo i v jiných zemích. Ke zvěrstvům nakonec docházelo i v Čechách, takže na sadismus a zvěrstva nemá žádný národ či rasa patent. Jak jste si povšimnul, nikde jsem neschvaloval používání těchto metod. Ale to je zase otázka jak kdo umí číst.

Od toho burana jsem ještě nečetl jediný příspěvek, který by dával smysl. Většinou se jeho "projevy" omezují na jedinou větu, kterou s někým buď souhlasí (rektální alpinismus) či někomu blahopřeje či obdivuje (rektální alpinismus). Už jsem mu jednou psal, že by byl ideálním členem Mutual Admiration Society. Jinak se specializuje na různé ty, dalo by se říci dětinské výrazy, jako např. Hurvínek, kadibudka apod. V minulosti si podobná stvoření nechávali panovníci u dvora pro zábavu.

76162

30.10.2005 14:45

RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76162

4 Petr Veliký - problém je v tom, že Vy umíte, na rozdíl od toho vesnického burana Lva Mojsejeviče, číst, a nejenom číst ale i rozumně psát.
________________________________________________

Hm Organe Peshmergo, ackoliv jste velmi inteligenti a vybirate si k sobe i velmi inteligentni spolecniky - viz Petr Veliky ( "jaky sel, tak takoveho potkal " ), tek me nemate v cem prekvapit. V kazdem pripade i kdyz pochazim z mesta, jsem tim "vesnickym buranem" a na vase "vrozene" IQ urcite nemam, ale hlavne mam cisty štít !! sam pred sebou - nejsem zlocinec a hnusny vulgar vudci zenam, jako vy pane. Je lepsi byt "buranem" nez blbem Organe Peshmergo Mgr. ( Mgr. - hm, zeby zkratka Magora ? ).

"Už jsem mu jednou psal, že by byl ideálním členem Mutual Admiration Society. Jinak se specializuje na různé ty, dalo by se říci dětinské výrazy, jako např. Hurvínek, kadibudka apod. V minulosti si podobná stvoření nechávali panovníci u dvora pro zábavu".

Příště Pešmo Orgáne, byste mohl více připěnit [chechtot] [chechtot] ...... co říkáte přítelíčku - 6


76164

30.10.2005 16:19

RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 76164

Na to, abyste mohl posuzovat, zda jsem velmi inteligentní nebo ne, nemáte ani dostatek teoretických znalostí ani dostatek praktických zkušeností. Na to jsou jisté testy, jako např. Raven Matrices (Mensa), Wechsler, Stanford-Binet apod. A ani tyto testy nejsou bez chyb, některé jsou více, některé jsou méně rasově, kulturně a společensky defektivní a některé v dnešní "politicky korektní" době a společnosti neakceptovatelné.

Pokud máte sám před sebou čistý štít, tak to je jen velice dobře, snažte se ho udržet. Já čistý štít nemám, dávám přednost neprůstřelné vestě a 9 mm P.A., model 85 Auto (Italy), chrání lépe.

Říkáte, "Nejsem zločinec", ale v očích bývalého komunistického režimu jste pravděpodobně spáchal trestný čin nezákonného opuštění Československé republiky, takže alespoň v minulosti jste již "zločincem" jednou byl. (Já mimochodem také, dostal jsem devět a pozvání si je odkroutit na Bytízi. Jelikož jsem sprostý nejenom vůči ženám (hnusný vulgar, to nové slovo jste si vymyslel sám nebo vám s ním někdo pomáhal?), tak jsem je poslal do prdele a oni mi pak přidali).

Pokud jde o ženy, ty mají dnes to o co si léta koledovaly, rovnoprávnost, a když si to některá zaslouží podle vzoru "na hrubý pytel, hrubá záplata", tak nevím proč bych jí nemohl "někam" poslat jenom kvůli tomu, že má mezi nohama Ludolfovo číslo.

Závěrem přeji jen příjemné prožití nedělního odpoledne, tady svítí sluníčko a jako obvykle "já se na Vás, Vy se na mě...". [mrknutí jedním okem]

76171

30.10.2005 17:12

RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,

Lev 68.?.?.?

Reakce na 76171

Říkáte, "Nejsem zločinec", ale v očích bývalého komunistického režimu jste pravděpodobně spáchal trestný čin nezákonného opuštění Československé republiky, takže alespoň v minulosti jste již "zločincem" jednou byl.
___________________________________________

No vidite Orgáne Pešmo Mgr.. Aspon jste neco "zleho" na me spendlickem vystoural. Akorat je rozdil v tom, ze jsem nemusel mit s sebou neprůstřelnou vestu a 9 mm P.A., model 85 Auto (Italy) a nemusel jsem se pres hranice prostřílet [cool]

"Závěrem přeji jen příjemné prožití nedělního odpoledne, tady svítí sluníčko a jako obvykle "já se na Vás, Vy se na mě...""

Já vám taktéž [velký smích] - přeji, bez pěnění [vyplazený jazyk]

76175

1.11.2005 9:53

RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,

google 62.?.?.?

Reakce na 76171

>Na to, abyste mohl posuzovat, zda jsem velmi inteligentní nebo
>ne, nemáte ani dostatek teoretických znalostí ani dostatek
>praktických zkušeností. Na to jsou jisté testy, jako např.
>Raven Matrices (Mensa), Wechsler, Stanford-Binetć apod. A ani tyto
>testy nejsou bez chyb, některé jsou více, některé jsou
>méně rasově, kulturně a společensky defektivní a některé
>v dnešní "politicky korektní" době a společnosti
>neakceptovatelné.

no neviem, ci by to mal byt s tym posudzovanim tej inteligencie[zmaten] az taky problem. krysa sa vopcha dolabyrintu, kde je za kazdu prekonanu prekazku, odmenovana zradlom.
po mesiaci mam jasne vysledky.
tlusta krysa=mudra krysa
vychudnuta krysa=blba krysa

co sa tyka Ravena, Wechslera a pod., paedr. krvilacny Peshmerga alias zurivy Arkan, co si s tymi testami u teba pocat? dat ti ich zjest? [zmaten]

76359

31.10.2005 7:35

RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 76162

>Od toho burana jsem ještě nečetl jediný příspěvek, který
>by dával smysl. Většinou se jeho "projevy" omezují na jedinou
>větu, kterou s někým buď souhlasí (rektální alpinismus)
>či někomu blahopřeje či obdivuje (rektální alpinismus). Už
>jsem mu jednou psal, že by byl ideálním členem Mutual
>Admiration Society. Jinak se specializuje na různé ty, dalo by
>se říci dětinské výrazy, jako např. Hurvínek, kadibudka
>apod. V minulosti si podobná stvoření nechávali panovníci u
>dvora pro zábavu.

Příteli Arkane, dovolte mi malou poznámku. Ta stvoření na panovnických dvorech o kterých se zmiňujete (šašci neboli klauni), tak to snad měli být celkem chytří a inteligentní lidé, takže mně to tady nějak neštymuje. [smích]

76234

31.10.2005 8:03

RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 76234

S Vaším příspěvkem nelze jinak než souhlasit. Pochopitelně, že ta stvoření, známá pod různými jmény, byla obvykle velice inteligentní, vtipná apod. Častokrát se mnohý z nich později stal panovníkovým důvěrníkem, někdy i vysokým vládním úředníkem a poradcem. Čas od času někdo z nich ovšem "ztratil" i hlavu.
Kromě těchto inteligentních šašků-lidí, se na panovnických dvorech "zaměstnávali" i lidé typu Josef Vyskočil (Pepa Vyskoč). Ti pak byli denně "biti jako žito" a jinak zneužíváni. To by byl případ jistého Lva Mojsejeviče.

76238

1.11.2005 14:33

vi nekdo z vas o tomto experimentu?

vlada 82.?.?.?

aneb vime ceho (ne)jsme schopni?
http://www.reflex.cz/Clanek21411.html

76385

2.11.2005 13:16

RE: vi nekdo z vas o tomto experimentu?

Klokan 210.?.?.?

Reakce na 76385

Delalo se vice podobnych experimentu.Jestli vas to zajima,zkuste si precist Zahady experimentalni psychologie od D.D.Cumminsove nebo Abecedu lidske destruktivity od E.Froma,kde jsou odkazy na presne zdroje.

76513

3.11.2005 2:06

RE: vi nekdo z vas o tomto experimentu?

Klokan 210.?.?.?

Reakce na 76513

Pardon,oprava. Anatomie lidske destruktivity E.Fromm.

76615

2.11.2005 15:30

RE: vi nekdo z vas o tomto experimentu?

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 76385

Podle Leha bude P.Zimbardo zcela jistě módní anti-ami a levičák.Tento doktor má skutečně pod čepicí.Četla jsem o několika jeho pokusech a bezpochyby moc zajímavé včetně toho vězeňského.Moc hezký byl nedávný článek o jeho setkání s naším kašparem Havlem,který ho chtěl krmit o svobodných USA a P.Zimbardo ho spolehlivě umlčel.Tuším,že se Zimbardem byl nedávno rozhovor v časopisu Týden.Taktéž doporučuju.

76536

3.11.2005 4:12

RE: vi nekdo z vas o tomto experimentu?

Klokan 210.?.?.?

Reakce na 76536

Alexo, v tom clanku neni nic o tom,ze by Havel vykladal neco o svobodach v USA a byl vyveden z omylu.
P.Zimbardo zato mluvi o tzv.vlasteneckem zakone,a ze jeho schvaleni omezuje svobodu americanu a stavi G.Bushe do stejne rady jako Hitlera a Stalina.Sam sebe poklada za disidenta,kteremu se splnil "americky sen".Mimochodem, u soudu obhajoval vojaky z tehle afery,kdy uzil toho sveho "vezenskeho experimentu",ktery byl drive znam vice mezi odborniky nebo citovan v jistem druhu literatury.
Nic proti nemu,ted se momentalne opaji slavou,ale chci ho videt,jak by disidentil za Stalina ci Ady.
A jeho dalsi vyroky?Ty byly uz davno vyrceny jinymi a lepe.

76639

3.11.2005 6:08

RE: vi nekdo z vas o tomto experimentu?

TS 213.?.?.?

Reakce na 76639

>Mimochodem, u soudu obhajoval vojaky z
>tehle afery,kdy uzil toho sveho "vezenskeho experimentu",ktery
>byl drive znam vice mezi odborniky nebo citovan v jistem druhu literatury.

Docela s nim i souhlasim. Odsoudili pesce, ale ti, co meli vedet co se z lidi stane ve vhodnych podminkach a presto ty podminky vytvorili a nezkontrolovali ze se to nepodela, zustanou nepotrestani sedet na svych kreslech. Double-whammy pro chudaky peony.

>Nic proti nemu,ted se momentalne opaji slavou,ale chci ho
>videt,jak by disidentil za Stalina ci Ady.

Podstatne nenapadneji.

>A jeho dalsi vyroky?Ty byly uz davno vyrceny jinymi a lepe.

Ano, ale az od Zimbarda jsme je slyseli i tady.

76647

3.11.2005 12:13

Klokane,mála poznámečka

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 76639

Klokane klokane [oči v sloup] ,vy máte také selektivní pozornost,že?

Já jsem psala:
>Moc hezký byl nedávný článek o jeho setkání s naším kašparem Havlem,který ho
>chtěl krmit o svobodných USA a P.Zimbardo ho spolehlivě umlčel.

A vy mi píšete:
>Alexo, v tom clanku neni nic o tom,ze by Havel vykladal neco o svobodach v
>USA a byl vyveden z omylu.

No samozřejmě,že v tom článku ,na který odkazujete nic takového není,já jsem to přeci ani netvrdila.
Jestli mohu poradit,než na něco budete reagovat,tak si to pozorně přečtěte.

76692

4.11.2005 0:47

RE: Klokane,mála poznámečka

Klokan 210.?.?.?

Reakce na 76692

Mam na mysli jeho rozhovor s Havlem.V tom pripade,ze se mylim,budte tak hodna a zacitujte mi vasi verzi.Nepochybne mate lepsi zrak,alespon na to co se vam hodi do kramu.

76798

4.11.2005 11:51

RE: Klokane,mála poznámečka

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 76798

Co chcete víc?Vždyť jsem vám to napsala,že jsem měla na mysli rozhovor,který proběhl mezi Zimbardem a Havlem někdy před třemi týdny a ne ten rozhovor,nakterý jste dával odkaz. ... [oči v sloup]

76855

4.11.2005 13:09

RE: Klokane,mála poznámečka

Klokan 210.?.?.?

Reakce na 76855

V tom pripade me nemusite napadat,ze se vyznacuji selektivni pozornosti,to bude spise vas problem.V diskusi po clankem se skvi vase moudra a jedno reply,ktere vam doporucuje doplnit si vzdelani.Pravda,naucte se cist.
A ty svoje arogantni manyry si nechte od cesty.

76867

4.11.2005 17:46

RE: Klokane,mála poznámečka

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 76867

Nemusíte se hned čertit,já něco napsala a vy jste mi řekl,že jsem mimo,přitom jste si to ani pořádně nepřečetl.Proto jsem vám řekla,že máte selektivní pozornost.Pokud jsem se vás tím příliš dotkla,omlouvám se.

...

76899

5.11.2005 12:01

RE: Klokane,mála poznámečka

Klokan 210.?.?.?

Reakce na 76899

Alexo,nezlobte se,ale to, co vy tu predvadite je alibismus.Omluvu neprijimam a odmitam to dal resit.A nebylo vam receno,ze jste mimo,ale,ze vami podane tvrzeni se v tom clanku nenaleza.

76998

5.11.2005 20:00

RE: Klokane,mála poznámečka

Alexa alexa66 (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 76998

>,ale,ze vami podane tvrzeni se v tom clanku nenaleza.

Fajn,tak mi ukažte,kde přesně jsem to řekla.Nemám ráda když mě obviňujete z alibismu bezdůvodně.

77049

Příspěvků: 260

26.10. 00:06 Misu  "Neznam zadneho nasilnika v Americke armade"
26.10. 00:43 leho  RE:
26.10. 01:13 Lev  "leho" opet prasi:
26.10. 02:51 Belveder  RE:
26.10. 10:18 Karel z Čech  RE:
26.10. 01:24 jan  Umuceni veznove v Iraku
26.10. 01:25 Zvedavej  Nic nového pod sluncem, to už jsme jednou zažili, jen jsme o 55 let dále...
26.10. 04:15 Robert Nohejl  RE: Nic nového pod sluncem, to už jsme jednou zažili, jen jsme o 55 let dále...
26.10. 15:11 Maki Hira  RE: Nic nového pod sluncem, to už jsme jednou zažili, jen jsme o 55 let dále...
26.10. 02:15 Peter Veliky  Tak co Leho, zase modni anti ami kecy?
26.10. 06:42 hostující  RE: Tak co Leho, zase modni anti ami kecy?
26.10. 10:30 Karel z Čech  RE: Tak co Leho, zase modni anti ami kecy?
26.10. 03:11 Peter Veliky  kdo pacha zlociny pricici se nejen Zenevskym konvencim ale i fundamentalnim lidskym moralnim normam.
26.10. 03:47 Misu  RE: kdo pacha zlociny pricici se nejen Zenevskym konvencim ale i fundamentalnim lidskym moralnim normam.
26.10. 10:11 Pavel -Čert- Němec  RE: kdo pacha zlociny pricici se nejen Zenevskym konvencim ale i fundamentalnim lidskym moralnim normam.
26.10. 10:33 Karel z Čech  RE: kdo pacha zlociny pricici se nejen Zenevskym konvencim ale i fundamentalnim lidskym moralnim normam.
26.10. 12:35 A.  RE: kdo pacha zlociny pricici se nejen Zenevskym konvencim ale i fundamentalnim lidskym moralnim normam.
26.10. 04:21 kema  Sakra,
26.10. 04:27 Misu  RE: Sakra,
26.10. 04:34 Lev  RE: Sakra,
26.10. 06:47 Vcelicka  RE: Sakra,
26.10. 07:10 Misu  RE: Sakra,
26.10. 10:17 Pavel -Čert- Němec  RE: Sakra,
26.10. 11:08 Karel z Čech  RE: Sakra,
26.10. 13:42 Lev  RE: Sakra,
26.10. 05:29 kema  RE: Sakra,
26.10. 10:40 Karel z Čech  RE: Sakra,
26.10. 05:29 Karel $u  RE: Sakra,
26.10. 06:27 leho  RE: Sakra,
26.10. 07:20 Misu  RE: Sakra,
26.10. 07:56 Blahnik  RE: Sakra,
26.10. 08:23 Misu  RE: Sakra,
26.10. 10:47 Karel z Čech  RE: Sakra,
27.10. 07:30 Blahnik  RE: Sakra,
26.10. 11:59 google  RE: Sakra,
26.10. 09:59 kema  RE: Sakra,
26.10. 14:27 Alexa  RE: Sakra,
26.10. 15:08 leho  RE: Sakra,
26.10. 18:47 Dáša  RE: Sakra,
27.10. 00:10 leho  RE: Sakra,
27.10. 00:40 David  RE: Sakra,
27.10. 06:02 albert  RE: Sakra,
27.10. 10:33 Vratislav  RE: Sakra,
27.10. 12:03 Adapa  Pár fakt o státu Izrael
27.10. 15:03 leho  RE: Pár fakt o státu Izrael
27.10. 15:39 Adapa  RE: Pár fakt o státu Izrael
27.10. 20:30 leho  RE: Pár fakt o státu Izrael
28.10. 11:37 Arkan  RE: Pár fakt o státu Izrael
27.10. 14:46 Dáša  RE: Sakra,
27.10. 15:14 leho  RE: Sakra,
27.10. 15:28 Dáša  RE: Sakra,
27.10. 14:57 google  RE: Sakra,
27.10. 15:07 Aja  A ja
27.10. 20:10 kema  RE: A ja
28.10. 02:30 Karel $u  RE: A ja
28.10. 03:48 Misu  RE: A ja
28.10. 18:57 leho  RE: A ja
28.10. 12:51 google  RE: A ja
28.10. 13:43 Aja  RE: A ja
03.11. 00:14 trodas  leho nedoslychavy :)
03.11. 23:22 google  RE: leho nedoslychavy :)
04.11. 04:15 Blahnik  RE: leho nedoslychavy :)
26.10. 20:15 Alexa  RE: Sakra,
27.10. 00:39 leho  RE: Sakra,
27.10. 03:57 TS  RE: Sakra,
27.10. 06:39 leho  RE: Sakra,
27.10. 07:50 baba_Blažková  RE: Sakra,
27.10. 13:53 Alexa  RE: Sakra,
27.10. 13:57 Alexa  RE: Sakra,
27.10. 15:23 leho  RE: Sakra,
27.10. 18:06 Alexa  RE: Sakra,
27.10. 18:18 Pavel -Čert- Němec  RE: Sakra,
27.10. 18:26 Alexa  RE: Sakra,
27.10. 20:32 leho  RE: Sakra,
28.10. 02:44 Karel $u  RE: Sakra,
27.10. 23:45 leho  RE: Sakra,
27.10. 23:51 Alexa  RE: Sakra,
27.10. 23:58 leho  RE: Sakra,
28.10. 00:01 Alexa  RE: Sakra,
28.10. 00:07 leho  RE: Sakra,
28.10. 00:12 Alexa  RE: Sakra,
28.10. 00:31 leho  RE: Sakra,
28.10. 10:45 Alexa  RE: Sakra,
28.10. 12:16 Dáša  RE: Sakra,
28.10. 15:08 leho  RE: Sakra,
31.10. 13:01 Dáša  RE: Sakra,
27.10. 06:55 leho  RE: Sakra,
27.10. 15:21 Dáša  RE: Sakra,
27.10. 15:28 leho  RE: Sakra,
27.10. 15:31 Dáša  RE: Sakra,
27.10. 15:44 Adapa  RE: Sakra,
27.10. 15:54 Dáša  RE: Sakra,
27.10. 16:43 Karel z Čech  RE: Sakra,
27.10. 23:53 leho  RE: Sakra,
28.10. 12:31 Dáša  RE: Sakra,
28.10. 13:05 google  RE: Sakra,
28.10. 15:12 leho  RE: Sakra,
30.10. 11:06 Dáša  RE: Sakra,
27.10. 15:53 Adapa  RE: Sakra,
27.10. 20:38 leho  RE: Sakra,
27.10. 20:49 Emma Bovary  RE: Sakra,
28.10. 15:20 Aja  RE: Sakra,
27.10. 15:41 Lev  RE: Sakra,
27.10. 16:39 Karel z Čech  RE: Sakra,
27.10. 18:31 Vcelicka  RE: Sakra,
27.10. 19:04 Pavel -Čert- Němec  RE: Sakra,
28.10. 18:51 leho  RE: Sakra,
28.10. 19:04 Dáša  RE: Sakra,
28.10. 19:09 leho  RE: Sakra,
28.10. 19:13 Dáša  RE: Sakra,
28.10. 19:18 leho  RE: Sakra,
28.10. 19:26 Dáša  RE: Sakra,
28.10. 21:15 leho  RE: Sakra,
29.10. 12:41 Dáša  RE: Sakra,
29.10. 12:51 Dáša  RE: Sakra,
28.10. 19:17 leho  RE: Sakra,
28.10. 19:22 Dáša  RE: Sakra,
28.10. 20:03 Alexa  RE: Sakra,
28.10. 19:11 Alexa  RE: Sakra,
28.10. 21:04 hostující  RE: Sakra,
28.10. 21:38 leho  RE: Sakra,
28.10. 21:51 Pavel -Čert- Němec  RE: Sakra,
28.10. 22:34 leho  RE: Sakra,
29.10. 08:44 Pavel -Čert- Němec  RE: Sakra,
29.10. 20:40 leho  RE: Sakra,
01.11. 20:54 Karel z Čech  RE: Sakra,
28.10. 23:34 Alexa  RE: Sakra,
28.10. 23:52 leho  RE: Sakra,
29.10. 00:24 Alexa  RE: Sakra,
29.10. 00:43 leho  RE: Sakra,
29.10. 01:01 Alexa  RE: Sakra,
29.10. 01:59 leho  RE: Sakra,
29.10. 02:11 Alexa  RE: Sakra,
29.10. 02:13 leho  RE: Sakra,
29.10. 02:19 leho  RE: Sakra,
29.10. 12:24 Dáša  RE: Sakra,
03.11. 00:26 trodas  Tak to teda ne!
28.10. 02:13 Karel $u  RE: Sakra,
26.10. 13:36 Aja  ..mate dvoji
26.10. 23:47 kema  RE: ..mate dvoji
27.10. 02:00 Aja  Jasne,Kemo,
27.10. 21:13 kema  RE: Jasne,Kemo,
27.10. 21:49 Aja  Hmmm,
29.10. 00:46 kema  RE: Hmmm,
27.10. 05:32 Blahnik  RE: ..mate dvoji
27.10. 14:00 Lev  RE: ..mate dvoji
27.10. 16:53 Peter Veliky  '..Takovi fasiste jako jste Vy a Kemo..''
27.10. 18:47 Vcelicka  RE: ..mate dvoji
27.10. 19:10 Pavel -Čert- Němec  RE: ..mate dvoji
29.10. 08:44 Blahnik  RE: ..mate dvoji
26.10. 04:52 Misu  Uplne odbocuji, ale ma to co delat s pravdou podle USA
26.10. 04:55 Robert Nohejl  Nemoralnost ,je jedna z nejsilnejsich zbrani ,tak zvanych zidu k zniceni vseho"nezidovskeho".
26.10. 05:31 kema  RE: Nemoralnost ,je jedna z nejsilnejsich zbrani ,tak zvanych zidu k zniceni vseho
26.10. 05:29 Robert Nohejl  Zide prijmou jakekoliv nabozenstvi,jakykoliv politicky system ,jen ,kdyz dostanou moc .
26.10. 13:36 Peter Veliky  dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).
26.10. 14:35 Alexa  RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).
26.10. 23:49 kema  RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).
27.10. 14:07 Alexa  RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).
27.10. 21:18 kema  RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).
27.10. 22:23 Alexa  RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).
27.10. 23:22 leho  RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).
27.10. 23:28 Alexa  RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).
29.10. 00:55 kema  RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).
29.10. 01:11 Alexa  RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).
30.10. 04:11 kema  RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).
03.11. 00:57 trodas  RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).
28.10. 03:57 Robert Nohejl  RE: dokument o ztrate Culumbie (National Geographic).
26.10. 15:08 brozkeff  Kagan, extreme edition
27.10. 00:58 Peter Veliky  '..Irácký lid nejsou z drtivé většiny magoři. Magoři jsou džihádisté..' (Pan Leho)
27.10. 14:10 Karel z Čech  RE: '..Irácký lid nejsou z drtivé většiny magoři. Magoři jsou džihádisté..' (Pan Leho)
28.10. 09:49 trodas  Iranci maji prezidenta jakeho chteji
28.10. 12:47 Dáša  RE: '..Irácký lid nejsou z drtivé většiny magoři. Magoři jsou džihádisté..' (Pan Leho)
28.10. 13:03 Alexa  RE: '..Irácký lid nejsou z drtivé většiny magoři. Magoři jsou džihádisté..' (Pan Leho)
28.10. 19:07 leho  RE: '..Irácký lid nejsou z drtivé většiny magoři. Magoři jsou džihádisté..' (Pan Leho)
03.11. 01:10 trodas  RE: '..Irácký lid nejsou z drtivé většiny magoři. Magoři jsou džihádisté..' (Pan Leho)
27.10. 14:31 Peter Veliky  No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
27.10. 17:08 TS  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
27.10. 23:27 leho  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
28.10. 03:30 TS  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
28.10. 09:23 trodas  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
28.10. 15:24 leho  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
28.10. 19:51 baba_Blažková  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
01.11. 01:08 trodas  GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)
01.11. 02:41 kema  RE: GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)
01.11. 04:50 Lev  RE: GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)
01.11. 15:17 leho  RE: GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)
01.11. 15:42 Pavel -Čert- Němec  RE: GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)
01.11. 21:40 Lev  RE: GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)
01.11. 21:58 Karel z Čech  RE: GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)
02.11. 09:49 Dáša  RE: GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)
03.11. 03:21 TS  RE: GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)
01.11. 10:34 google  RE: GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)
01.11. 15:24 Dáša  RE: GWB - no kdyby NEbyl blbec, tak by NEnebyl prezidentem ;)
28.10. 09:36 trodas  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
30.10. 04:26 kema  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
30.10. 07:45 hostující  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
01.11. 21:10 Karel z Čech  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
30.10. 00:51 leho  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
30.10. 10:40 Dáša  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
30.10. 21:32 leho  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
31.10. 12:57 Dáša  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
01.11. 15:22 leho  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
01.11. 15:37 Dáša  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
01.11. 16:12 hostující  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
02.11. 06:32 leho  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
02.11. 07:20 hostující  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
02.11. 09:43 Dáša  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
02.11. 10:23 hostující  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
02.11. 11:09 Pavel -Čert- Němec  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
28.10. 03:01 Karel $u  RE: No kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
27.10. 16:47 Peter Veliky  kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
28.10. 21:15 Emma Bovary  RE: kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
28.10. 21:40 leho  RE: kdyby byl blbec, tak by asi nebyl prezidentem
27.10. 23:18 Adapa  Víc než 2000 firem uplácelo Husajnův režim
27.10. 23:30 leho  RE: Víc než 2000 firem uplácelo Husajnův režim
27.10. 23:35 Adapa  RE: Víc než 2000 firem uplácelo Husajnův režim
28.10. 00:30 trodas  Valka v Iraku jako flash-gamesa :))))
28.10. 04:09 Robert Nohejl  Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum
28.10. 18:57 Vcelicka  RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum
28.10. 21:06 leho  RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum
29.10. 00:41 google  RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum
29.10. 02:20 Sidonius Zdenek M  RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum
29.10. 10:02 google  RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum
29.10. 10:57 Arkan  RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum
29.10. 19:37 Vcelicka  RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum
29.10. 22:41 google  RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum
31.10. 11:40 Robert Nohejl  RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum
31.10. 22:38 Sidonius Zdenek M  RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum
28.10. 15:52 Peter Veliky  '..Zahrnuje to protiraketove rakety PATRIOT ? ..'
03.11. 02:57 trodas  RE: '..Zahrnuje to protiraketove rakety PATRIOT ? ..'
29.10. 01:07 Peter Veliky  instalovani Pinocheta jaks-taks fungovalo v jizni Americe
29.10. 11:17 Arkan  RE: instalovani Pinocheta jaks-taks fungovalo v jizni Americe
29.10. 13:52 Lev  RE: instalovani Pinocheta jaks-taks fungovalo v jizni Americe
30.10. 04:33 kema  RE: instalovani Pinocheta jaks-taks fungovalo v jizni Americe
30.10. 04:56 Lev  RE: instalovani Pinocheta jaks-taks fungovalo v jizni Americe
30.10. 15:20 Arkan  RE: instalovani Pinocheta jaks-taks fungovalo v jizni Americe
29.10. 15:30 Peter Veliky   jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,
29.10. 19:23 Vcelicka  RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,
29.10. 22:31 Lev  RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,
30.10. 08:10 Vcelicka  RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,
30.10. 12:58 Arkan  RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,
30.10. 14:45 Lev  RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,
30.10. 16:19 Arkan  RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,
30.10. 17:12 Lev  RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,
01.11. 09:53 google  RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,
31.10. 07:35 Sidonius Zdenek M  RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,
31.10. 08:03 Arkan  RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,
01.11. 14:33 vlada  vi nekdo z vas o tomto experimentu?
02.11. 13:16 Klokan  RE: vi nekdo z vas o tomto experimentu?
03.11. 02:06 Klokan  RE: vi nekdo z vas o tomto experimentu?
02.11. 15:30 Alexa  RE: vi nekdo z vas o tomto experimentu?
03.11. 04:12 Klokan  RE: vi nekdo z vas o tomto experimentu?
03.11. 06:08 TS  RE: vi nekdo z vas o tomto experimentu?
03.11. 12:13 Alexa  Klokane,mála poznámečka
04.11. 00:47 Klokan  RE: Klokane,mála poznámečka
04.11. 11:51 Alexa  RE: Klokane,mála poznámečka
04.11. 13:09 Klokan  RE: Klokane,mála poznámečka
04.11. 17:46 Alexa  RE: Klokane,mála poznámečka
05.11. 12:01 Klokan  RE: Klokane,mála poznámečka
05.11. 20:00 Alexa  RE: Klokane,mála poznámečka

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 0

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 10

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 3

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,23 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 251 219,64 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 10 186