Diskuze k článku

Ideozločinec Germar Rudolf

Příspěvků 125

4.10.2005 2:00

Holokaustová lobby ztrácí půdu pod nohama....

Reinhard.Bohm 62.?.?.?

Pochopitelně je pronásledován! Dokázal věděcky pravdu o cyklonu B! V oficiální verzi prostředek k vraždění milionů židů.... Vyvrácením tvrzení o použití této látky z velké části popírá tvzení o vraždění v plynových komorách. Chybí-li prostředek k vraždě, tato se nekonala, nebo konala jinak a v jiném měřítku.....

73190

4.10.2005 9:47

Holokaustová lobby ztrácí půdu pod nohama....

tutinek 62.?.?.?

Reakce na 73190

...! Bohuzel neztraci.
Ty sektarske pro-sionistice bludy jse jim porad dari sirit vzapadnim svete. Zblby multikulti politici jim to zerou z navijakem. Zpochobneni v malem je ok, ale ve velkem (otevrene) je hotova sebevrazda! Ano mnoho zidu zakalilo hroznym zpusobem za DSV, ale ze jich bylo tolik a ze to bylo tak industrielne/tovarne umyslne udelano, jsi utahuje z nasi duvery.
Takove male zpochybneni: Vsechny holocau$t koncentraky byly na uzemi okupovane Sovetskym Svazem (diktatorem Stalinem). Nikdo ze zapadu tyto koncentraky nenavstivil pri objevu, ale az på mnoha letech. Vsechna informace o tom co zde bylo sla pres komunisty a jejich prdelozizace.
Kdy Soveti o necem rekli pravdu? [oči v sloup]

73218

5.10.2005 0:55

RE: Holokaustová lobby ztrácí půdu pod nohama....

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 73218

Kdy Soveti o necem rekli pravdu?

Inu, to je snadne, mily Watsone. Kdyz se jim to hodilo do kramu [zahanbení]
Cize - pokud Amici neco provedli, zkonili ci se proste projevily prvni imperialisticke sklony - tak rekli pravdu, obcas i nepribasnenou.

Problem je, ze te pravdy bylo malo a byla dost neuveritelna - a schovana v vsech tech ostatnich lzich - ze jsme jim neverili, ani kdyz rikali (vyjmecne) pravdu [pláč]

A v pripade koncentraku bych jim veril asi jako s Katyni [mrknutí jedním okem] [chechtot]
Budou zapirat este dalsich 50 - 100 let [pláč]

73313

11.10.2005 19:17

RE: Holokaustová lobby ztrácí půdu pod nohama....

kema 207.?.?.?

Reakce na 73218

>Takove male zpochybneni: Vsechny holocau$t koncentraky byly na
>uzemi okupovane Sovetskym Svazem (diktatorem Stalinem). Nikdo ze
>zapadu tyto koncentraky nenavstivil pri objevu, ale az på mnoha
>letech. Vsechna informace o tom co zde bylo sla pres komunisty a

Pekna pitomost [oči v sloup]
Napriklad koncentracni tabor Dachau osvobodili Americani. Pise o tom i Mr. Zundel. Slovo liberation pochopitelne pise v uvozovkach a Americany obvinuje z valecnych zlocinu.
Mimochodem, filmove zabery, kdy americky velitel nahnal tisice nemeckych civilistu aby se na tu hruzu sli podivat jsou dodnes zname.
Preji vam pro priste vice stesti ve zpochybnovani nacistickych zverstev.
[oči v sloup]

73932

4.10.2005 17:19

RE: Holokaustová lobby ztrácí půdu pod nohama....

Zvedavej z NY 64.?.?.?

Reakce na 73190

Jenom by mne zajímalo, zda je možné nalézt po tolika létech na zdech osvětimských plynových komor stopy po kyanovodíku? Je mi známo, že kyanovodík (lépe řečeno kyselina kyanovodíková, která vzniká z kyanovodíku a vlhkosti ve vzduchu) může reagovat se složkami omítky na zdech na kyanid vápenatý. OK. Ale tato sloučenina je poměrně nestálá a během krátkého času se rozkládá, působením vlhkosti a kysličníku uhličitého zpět na uhličitan vápenatý a kyanovodík, který vyprchá po krátké době do ovzduší a po tolika létech mohu s jistotou věřit, že se ho nedá v prostorách, kde byl používán, nalézt ani stopa. Takže to je teda ''důkaz'' jako řemen!

73248

4.10.2005 20:35

RE: Holokaustová lobby ztrácí půdu pod nohama....

Reinhard.Bohm 62.?.?.?

Reakce na 73248

Pravda kyanid vapenatý není příliš stabilní sloučenina,ale kyanidy železa jsou velmi stále pigmenty modré barvy! A o ty v Leuchterove zprávě jde! Dají se prokázat po desítkách let! A také že dokázány byly a to v desinsekčních(hmyz hubících) komorách.
Navíc Cyklon B byl granulát napuštěný kyselinou kyanovodíkovou HCN,která se nejvíce odpařuje při teplotách nad 20 st.C. V "plynových" komorách takováto teplota nebyla ani v létě. Navíc tvrzení o rychlosti s jakou lidé umírali, jsou nejčastěji druhu... jako že chvíli křičeli a pak bylo "strašlivé" ticho...
To by odpovídalo vysoké koncentraci kyanovodíku na kubický metr vzduchu. To by museli být komory vyhřívány! Teplota komor se přitom pohybovala okolo 15 st. C v létě a v zimě to bylo o dost méně.
V Leuchterove zprávě se navíc dozvíte,že by v KT musely být krematorní pece dokonalejší než máme v současnosti....

73263

4.10.2005 21:03

RE: Holokaustová lobby ztrácí půdu pod nohama....

TS 213.?.?.?

Reakce na 73248

>Je mi známo, že kyanovodík (lépe řečeno kyselina
>kyanovodíková, která vzniká z kyanovodíku a vlhkosti ve
>vzduchu) může reagovat se složkami omítky na zdech na kyanid
>vápenatý. OK. Ale tato sloučenina je poměrně nestálá a
>během krátkého času se rozkládá...

Kyanidovy anion je velmi nachylny k tvorbe komplexu s kovy, zejmena se zelezem. Takovy hexakyanozelezitanovy anion je slusne stabilni zalezitost. Tento muze dale tvorit nerozpustne soli, napr. berlinskou nebo Turnbullovu modr, ktere mohou v materialu vydrzet po staleti.

Vic treba zde:
http://www.holocaust-history.org/auschwitz/chemistry/blue/
(TAKHLE by mela vypadat opravdova debata. A ne zavirat odpurce.)

73268

4.10.2005 22:20

RE: Holokaustová lobby ztrácí půdu pod nohama....

Zvedavej z NY 64.?.?.?

Reakce na 73268

Kyanidovy anion je velmi nachylny k tvorbe komplexu s kovy, zejmena se zelezem. Takovy hexakyanozelezitanovy anion je slusne stabilni zalezitost. Tento muze dale tvorit nerozpustne soli, napr. berlinskou nebo Turnbullovu modr, ktere mohou v materialu vydrzet po staleti.

Jistě, to souhlasí. Mne poněkud zmátlo to odebrání vzorku ze stěn a pravděpodobně podvědomě se mi vyjevil jen ten uhličitan vápenatý....


(TAKHLE by mela vypadat opravdova debata. A ne zavirat odpurce.)

Souhlas!

73279

4.10.2005 5:20

Podivejter se na tento website a nahlednete primo do dokumentu Nurimberskeho soudu

Robert Nohejl 202.?.?.?

The Website of Carlos Whitlock Porter
MADE IN RUSSIA - THE HOLOCO$T

www.tenmax.com, downloading the entire site and studying it at your leisure. You must register the product. Specify "10 extensions", otherwise you will break the links. There are 900 files on the site. The trial version of Teleport Pro will only save 500.)
----------------
"Carlos Porter's lengthy Made in Russia: The Holocaust... [is] a compilation of the dozens of allegedly incredible or implausible
Holocaust claims advanced by the Allies - particularly the Soviets - at the International Military Tribunal... [the book] contains
photocopies and photographs of hundreds of pages of the trial transcripts and documents accepted as exhibits, allowing the reader to see for himself just how irrational some of the claims were."
Joel S.A. Hayward, THE FATE OF THE JEWS IN GERMAN HANDS, p.197

OTHER COMMENTS:
"Porter is humorous, sarcastic and bitter..." "The site is cleverly constructed..."


NOTE: The Nuremberg Trial transcript is on-line at the Yale University Avalon Project, but arranged by "days" (up to 50 pages per day); it does not retain the original pagination. The trial volumes in book form ("Trial of the Major War Criminals", 42 volumes IMT, 15 volumes NMT, 8 volumes "Nazi Conspiracy and Agression"[mrknutí jedním okem] are available from www.wshein.com, reprinted, on acid-free paper, complete, hardcover. Please note that the NMT are extracts only, and that "Nazi Conspiracy and Agression" is more or less worthless. For the complete NMT trials, one should contact the National Archives and purchase the microfilm: National Archives and Records Administration, 8601 Adelphi Rd., Room 2400, College Park, MD 20740-6001 USA, tel.: 001-301-713-7250, fax: 001-301-713-7482. The Nuremberg Trial Commission transcript (which has otherwise disappeared) is contained in ten bound volumes at the Dodd Collection, University of Connecticut.
Then, instead of entering the name of the site, "WEBSITE OF CARLOS WHITLOCK PORTER", and the address "www.cwporter.com", enter the NAME OF YOUR FAVORITE PAGE OR ARTICLE, WITH THE WEBSITE ADDRESS AND EXTENSION.
Na Zvedavci neni nutno se dohadovat,ale je nutno predlozit dukazy od tech ,co tvrdi neco jineho ,nez Vy sam. Nurimbersky soud behem casu se stal dukazem bezpravi ,ktere se spachalo na Nemeckem narode,dnes ,Amerika pocituje to ,co Nemci v roce 1930.
necht , kazdy z nas se presvedci, jaka byla doba pro Nemce po porazce,nejzajimavejsi je predpoved napsana riskym marsalem Georingem v poslednim dopise Churchilovi.

73196

4.10.2005 14:34

RE: Podivejter se na tento website a nahlednete primo do dokumentu Nurimberskeho soudu

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 73196

pane Nohejl, zeptam se Vas na jednu vec- nechcete vsechna fakta uhledne sepsat a vydat knizne? Kdyz uz mate takovy zaber a rozhled, bylo by skoda toho nevyuzit. Ucelena kniha detailne nastinenym co,jak a proc,se mi jevi jako dobre vychodisko vasich snah informovat o skutecnem stavu veci. Pouvazujte o tom. S pozdravem Brundibar

73237

4.10.2005 5:29

Estrada

albert 70.?.?.?

"podněcování k rasové nenávisti"...
Jake rasy zide ze jsou ? Obvineni lze slyset na dennim poradku, ale dosud, nikdo nebyl schopen vysvetlit ci definovat jake "rasy" tedy zide vlastne jsou.
Co teto zahade dodava jeste vice patiny je to, ze zide sami, kdyz se uzavrou sami mezi sebe (Izrael) proti sobe diskriminuji a stvou, a to na zaklade jejich rozlicnych zidovskych "ras". Napr. ortodoxni AskeNazi zide (tj. chazarskeho puvodu, zluto-bileho zabarveni, dnes zhruba 95% modernich zidu) v Izraeli diskriminuji proti zidum tmavym (arabskeho puvodu, apr. z Jemenu, Iraku, apod.) ci az cernym (Falasha z Etiopie, ti jsou uplne na "rasovem" dnu): jejich mrtve ani nechteji pohrbivat mezi ty "lepsi" zluto-bile ashkeNazi. Podobne kdysi zachazeli i v USA zide nemeckeho puvodu s temi zluto-bilymi chazarskymi zidy z Polska, ci Ruska (dnes se ta situace snad vylepsila, nemecti zide se smichali s chazarskymi zidy).
Ze by rasova nenavist ??? Nekdo by mel alarmovat JDL, ci ADL.
Mozna ze jednoho dne se dozvime to, ze i komuniste byli "rasa" ...
Jestli z Ruska, NDR, CSSR, Polska, Madarska, Bulharska, Kuby, Angoly, Ciny, Vietnamu, Severni Koreji - na tom nebude zalezet. Kdo s potomky techto smesi (misenci, mongrelove) nebude po dobrem vychazet - bude rasista ... [pláč]

73197

4.10.2005 20:10

RE: Estrada

Emma Bovary 62.?.?.?

Reakce na 73197

Nevím odkud se furt berou informace že většina dnešních Židů (95%?) jsou aškenažští Židé podle některých (Arthur Koestler) potomci turkických Chazarů.
V USA to tak asi je ale v samotném Israeli je to podle mých informaci tak půl na půl v počátcích sionistické kolonizace tam hlavně přicházeli aškenazim z Polska a Ruska ale po roce 1948 a několika arabsko-israelských válkách přišli do Israele v několika vlnách židovští přistěhovalci sefardové (černí Židé) z Jemenu, Iráku a dalších arabských zemí takže procentuální podíl aškenazů (bílých Židů) se snížil. Jiná věc je že aškenazi hrají v Israeli dominantní roli v politice a ekonomice. OT V češtině ted vyšla v nakladatelství Votobia zajímavá kniha od jednoho z židovských self-haterů prof. Israela Shahaka (1933-2001) o židovském náboženství. Shahak se narodil ve Varšavě za Hitlera byl v ghettu a koncentráku Bergen-Belsen. Po válce se odstěhoval do Israele a stal se inženýrem chemie. V jeho knížce (předmluvu napsali americký spisovatel a velký kritik amerického establishmentu Gore Vidal a palestinský intelektuál bohužel už zemřelý profesor Edward Said) podrobuje tvrdé kritice judaismus. Myslím že tato kniha se nebude líbit jak sionistům tak různým rasistům, antisemitům a náckům protože Shahak vychází důsledně z pozic sekulárního humanismu a antirasismu. Má to asi 130 stran a přečtete to hned.

73255

5.10.2005 6:29

Shahak = zid s lidskou tvari

albert 70.?.?.?

Reakce na 73255

>Nevím odkud se furt berou informace že většina dnešních
>Židů (95%?) jsou aškenažští Židé podle některých
>(Arthur Koestler) potomci turkických Chazarů.

OT V
>češtině ted vyšla v nakladatelství Votobia zajímavá kniha
>od jednoho z židovských self-haterů prof. Israela Shahaka
>(1933-2001) o židovském náboženství. Shahak se narodil ve
>Varšavě za Hitlera byl v ghettu a koncentráku Bergen-Belsen.
>Po válce se odstěhoval do Israele a stal se inženýrem chemie.
>V jeho knížce (předmluvu napsali americký spisovatel a velký
>kritik amerického establishmentu Gore Vidal a palestinský
>intelektuál bohužel už zemřelý profesor Edward Said)
>podrobuje tvrdé kritice judaismus. Myslím že tato kniha se
>nebude líbit jak sionistům tak různým rasistům, antisemitům
>a náckům protože Shahak vychází důsledně z pozic
>sekulárního humanismu a antirasismu. Má to asi 130 stran a
>přečtete to hned.

Kdyz se nekteri komuniste (bez ohledu na jejich rasovy, etnicky ci smiseny puvod) se oddelili od zidobolsevickeho mainstreamu, tak si rikali "komuniste s lidskou tvari". V pripade zidu kteri odhaluji skutecnou tvar zidu, jako treba Israel Shahak, Arthur Koestler, Benjamin Freedman, Norman Finkelstein, Henry Makow ci jini zide chazarskeho puvodu ktery se k nemu (tj. byti chazarskeho puvodu, jako vetsina modernich zidu, tj. cca 95% dnesnich zidu) bez problemu hlasi - je to "self-hating jew". Proc je neoznacovat za "zidy s lidskou tvari" ?
Snad pan Emma Bovary by to mohl lepe vysvetlit ..
[zmaten]

73346

5.10.2005 1:16

RE: Estrada

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 73197

Myslim, ze zduvodneni neni ze podnecuje k rasove nenavisti, ale ze podnecuje jen k nenavisti [mrknutí jedním okem]

A je to i celkem logicke - jakmile se uzna na vedecke urovni, ze Holohoax je proste jen Holohoax - tak dojde u hodne lidi k poradnemu narustu adrenalinu v krvi... S prihlednutim k tomu, ze se jedna o Nemecko - Nemecko, stale platici Izraeli repatriace za mrtve duse...

Dokonce bych rekl, ze vzhledem k tomu, jaky by podobne odhaleni mohlo vyvolat nepokoje (treba - vratte nam penize, zlodeji, ze?) a zvysit preference neonacistu (dyt vlastne meli pravdu, ze?) - no - zacina se mi zdat postoj vlad docela logicky zvudovnitelny.
Takovy zmeny nikdo nechce - cize bude vhodnejsi potlacit pravdu [překvapení]

Zidakum to zas hraje do noty, neuveritelny [oči v sloup]

73318

10.7.2007 12:55

RE: Estrada

Starman 131.?.?.?

Reakce na 73318

Ty v0le to je pravda.
V 2WW zemřelo hodně lidí na všech stranách, ale podle toho jak byli němci uspěšní v první fázi války, je s podivem, že tolik židů přežilo 2WW.
Židé jsou obecně dobří obchodníci a jako takoví by měli být ekonomickou elitou. (Jestli i vládnout světu to nevim, spíše bychom měli konečně najít někoho lepšího než "dravce z lidu", možná vybírat počítačem z davu podle nějakých kriterii (jako ve hře EARTH 2140))
Pravdou ale je, že izrael je financován USA a Německem (co vim) a tyto peníze potřebuje, aby evropu chránil před saracény. Buďme rádi, že se tam alespoň dokáže udržet, když už né nas plně ochránit před nájezdy (sebevrahů), infiltrace a invaze.

Sice o Holohoaxu moc nevím, je přibarvený a udržovaný při životě skupinou lidí, ale dokud bude izrael v první obranné linii pro evropu, budu stát za ním a za jeho financovánim.

Myšlenka na závěr:
Opravdu si myslíte, že je jakákoli chemikálie levnějši, než broušeni gilotýny? A taky nikdo francouze neodsuzuje, že vybili půlku francie.

139509

4.10.2005 5:35

Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pane Churchil,


Vy budete mit zadostiucineni ,ze prezijete mne a moje kamarady v nasem nestesti.Ja se necitim ,tak spatne ,abych Vam nepogratuloval,jako Vas osobni uspech ,se stastnym ukoncenim na nemz jste se osobne podilel.Vy jste udelal poradny kus prace pro zajisteni jisteho vysledku, pro Vas osobne a pro Velkou Britanii. Mohl bych byt ,tak, naivni a verit Vam, ze vse ,co jste udelal je ukazkou k znemozneni Velkeho Nemeckeho Cisarstvi, ukazkou pro lidi a jejich zidovske a bolsevicke spolecniky, kteri Vas vedli do teto valky, tak toto me prohlaseni v poslednich hodinach meho zivota mohlo byt take pohledem k prohlaseni do posledni chvile poslouzit nekomu.

Moje hrdost ,jako Nemec, jako ale i jeden z vedoucich je mi zakazano ztratit jedine slovo v ramci svetove- historie , pri jejiz dulezitost je zastinena opustenosti , jez je dana zpusobem vitezu , k me vlastni osobe.

Ackoliv , je mi zcela jasne,ze Vas zajem a Vasi administrativy je , uvrhnout Nemecky lid do nemozne situace a jednou pro vzdy je okrast o budoucnost, o moznost vlastni obrany tim, ze odstranite vsechny Narodni Socialisty a ja pridam nekolik slov k tomuto historickemu rozsudku, jez uplatnujete Vy a Vasi spojenci.

Moje poznamka jde rovnou k Vam, protoze jste sam nejlepe informovan k tomu, ze dobre vite pravou pricinu k teto valce, jez muze byt budoucnosti Evropy: naprosto odmitam Vase vyjadreni i kdyby bylo pod prisahou Vaseho nejvyssiho soudu.

Mozna,ze jsem presto neporazen, stale je zde moznost casu , povolat Vas pred tribunal historie a rovnou prohlasit Vam, protoze dobre vite , ze jednoho dne budete stat pred nim, jako muz, jez svou ctizadost, inteligenci a energii , uvrhl osud Evropskych narodu na kolena pred cizou svetovou silou.

Vas, ja oznacuji pred historii, jako muze , ktery mel tu moznost strhnout Adolfa Hitlera dolu a jeho politicke nasledovniky. muze ,jez byl schopen pozvednout ochranny stit proti invasi Asiatu do Evropy.

To, byl jeho plan na zadostiucineni k soudu WIEARSAILLSKA deklaraci na Nemecko.To se Vam prokaze byt zkazou, i kdyz Vam pomohla. Vy jste si privlastnil podminky k svemu, Vy jste znesvetil stary rad, Vy jste znemoznil posledni gigantickou moznost Nemecka k sile k zastaveni Asiatickych hord k neblahemu osudu Evropy, jako jedinemu strazci budoucnosti.

Dlouhy cas za me zotpovednosti k okolnostem k pristi budoucnosti Evropy najdete nezavisleho soudce , jez posoudi minulou krvavou valku, ktera nebude tou posledni, jez byla vybojovana na tomto kontinentu pro moznost existence techto narodu.

Vy,sam dostanete odpoved na tuto minulou krvavou valku, kdyz bude nasledovat ta pristi, jez se nebude odehravat u Volhy, ale v Pyrenejskych horach.

To je. me zbozne prani, ze Vy mozna za sveho zivota to jeste zazijete, tento den tohoto sveta , a prednostne , a zejmu v zapadnich zemich , jez budou celit horke pravde, kterou jste Vy a Vas pritel Roosevelt, ktery prodal budoucnost bolsevikum , za levny osobni uspech, pres usili nacionalistickeho Nemecka. Tento den jiste prijde , drive a nebo pozdeji a bude takovy ,ze potece krev pres Britska uz...Kráceno (Editor)

73198

4.10.2005 5:42

RE: Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 73198

Tento den jiste prijde , drive a nebo pozdeji a bude takovy ,ze potece krev pres Britska uzemi.

Ja,jsem plne presvedcen, ze toto prinese Vam, neuveritelny terror , kteremu jste utekl skrze „stesteny valky"-jejiho vysledku , ktereho jste , Vy, dosahl svym osobnim pricinenim k porazce Nemecka v teto valce a k uplnemu zdegenerovani ve svych methodach proti bojujicimu lidu, jez je te same rasy !!!!!!

Moje znalost ke zbranim a prosteredkum ,jez jste pouzil proti nam, ktere diky Vam , jste dal rovnez i pomocnou silu Rude Armade, jez padla do jejich rukou a jez mne i takto plne znemoznila .

Zde, je jistota pro Vas , v ramci Vaseho presvedceni - brzo budete psat sve pameti, ovsem budou velmi dobre , zejmena, kdyz neni nic , kdo by Vas omezil.

Vy verite, ze je to chytre podat svetu Vasi pravdu oproti historicke pravde ,z pozadi ambiciosniho pohledu k pravnickym nahledum k Vasemu postaveni , jako Brit a i jako statnika, jez je svym dilem je zotpovedny za existenci jinych lidi, nebude souzeno v minulosti a ani budoucnosti.

Ja, mam velmi dobry nazor na Vasi silu a krutost Vasi Inteligence, k vulgarni propagande ,ktera byla hlavnim duvodem k valce proti nam, jez zkoncila Vasim vitezstvim pres nas, k slave a fantasticke ukazce moci.

Ja , prohlasuji zde, s velkym zadostiucinenim, jako jeden nejvyssich vojenskych politiku a ekonomicky vedouci Velkonemecke Rise toto: Tato valka nebyla vyhnutelna, nebot politici Velke Britanie,pod Vasim osobnim vlivem a Vasich pratel, na vsech polich zajmu- jez vedli ke stalemu znemoznovani zajmu a prirodniho rozvoje nemeckeho lidu a to , ovsem bylo proti Vasim senilnim ambicim v ramci Britske nadrazenosti - k moznosti dalsi druhe svetove valky, radeji , nez se spojit ke spolecnemu uspechu pro oba staty , uznane vsemi Evropskymi narody. Ja plne prohlasuji, jeste jednou, ze vina Nemeckeho lidu v teto valce ,ktera mu byla Vami nasilim jim vnucena, je zkoncena nekonecnymi problemy v jejich narodni existenci, na ktere jste se Vy podilel a nyni pokracuje.

Prelozeni je volne ,takze ,kritici ,odpuste mi me hrichy pri teto praci,nebot jsem ji uznal za velmi dulezitou k prekladu,coz normalne necinim-nestrilejte na pianistu,dela ,co muze.

73199

4.10.2005 11:52

RE: Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi

tutinek 62.?.?.?

Reakce na 73199

Otazka pro pana Nohejla:
Reference, odkud to je?
Kdy je to napsano?

Diky

73228

4.10.2005 20:21

RE: Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi

Emma Bovary 62.?.?.?

Reakce na 73199

Roberte na rovinu vy jste národní socialista (neonacista). Jisté sympatie k této antihumanistické ideologii jsou z vašich bizarních příspěvků víc než zřejmé.

73257

4.10.2005 22:43

RE: Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 73257

To se musím pana Roberta zastat, respektive k němu a jeho názorům přihlásit. A přesto - já se necítím být "národním socialistou" ani omylem.

V Koránu je velmi dobře rozvedeno, kterak by se člověk neměl moc pouštět do posuzování druhých. Ostatně to Mohamed beztak opsal od Ježíše Krista Nazzaretského. Je to to oné staré známé "Nesuď, nebo budeš sám souzen !!" Ale ten Korán vzpomínám proto, že tam je to skutečně didakticky zcela jasně a přehledně vysvětleno, že "cesty Páně jsou absolutně nevyzpytatelné .."

A co se jednomu může jevit jako dobro, v očích druhého to již takovým dobrem býti nemusí, nemluvě již o tom, že by to přímo mohl považovat za zlo. Vše má svůj jistý zatím skrytý význam a připadá mi namyšlené sebe sama povýšit na roveň Soudce. Ostatně, navzdory "neuvěřitelnému překladu" pana Roberta [velký smích] [velký smích] lze vypozorovat, že právě toto jistý Herman Gering sděloval jistému W.S. Churchilovi !

Já jsem o takovém dopise nikdy nikde nečetl a nic neslyšel, tedy se připojuji k prosbě na pana Roberta, aby zde udal svůj zdroj. Na druhou stranu - Churchil po prohraných volbách, jsa přechodně opět "soukromníkem", se dopustil řady závažných prohlášení. Mimo jiné je pamětihodná jeho řeč ve Fultonu v roce 46 a zdá se, že jako by Hermanu Geringovi takto veřejně dával za pravdu !! [velký smích]

73284

5.10.2005 3:40

RE: Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 73257

mam ,dojem ,ze zamerne delate neco,co nema s mym uverejnenim naprosto ,co delat,co by historik -amater jsem oprpsten ,dle Vasich nazoru,jak o dnacistu,tak od komunistu atak od muslimu ,tak i od zidu, proste zdeluji historicka fakta ,ktera nemaji s mou osobou naprosto nic spolecneho. Ja nejsem ,tak zvany zid ,kteri predelavaji historii,jako komunisti zide delali vzorem Sovetsky Svaz a podle toho upravovali dejiny,komunisticke dejiny o Ceskoslovensku,jak vsichni vime ,zacali,az od revoluc ev roc e1945, aby se vyhnuli osvobozeni Plzne Pathonovou armadou a pred druhou svetovou valkou zamerne vynechali ucast Masaryka na ustaveni Ceskoslovenska, Pani Bowary ,mel jsem za to ,ze ,uz jste opustila behem roku cinnosti Zvedavce tyto praktiky.Nakonec , Vam mohu rici, ze i Churchilovi pozustalosti zcenzurovali,tak zvani historici a vsichni cturi zcela nahodou,ovsem byli tak zvani zide , dokonce i ten ,co o nem vydal knihu, co by historicky fakt-pravda, prosli chazarskyma rukama pro mozkove zavity krestanstva k jejich omezenemu mysleni,to je to ,co chcete podporovat ,stale napadat lidi a delat z nich blbce,to musite najit jine forum a ne toto,tady ,jestli jste si vsimla ,tak mimo mne je plno velmi podnetnych prispevku lidi ,jez maji zajem o pravdive zkutecnosti,tak ,jak se stali a ne tak ,jak nam je chazrsko-zidovska CHASKA PREDHAZUJE A NEBO NAS ZA NE NAPADA.
RISKY MARSAL GEORING - udelal ,zcela urcite nechtene predpoved ,jak zkonci vitezove ,co sedli zidum na prolhanou propagandu a vysledek je znam dnes, jak Amerika ,tak Britanie ,je k nepoznani a celi rasovym bourim,proc ,zide utikaji z Francie ,proc zid ese desi vysledku sve propagace o multikuturni spolecnosti,kdyz milanske ulic ev dobe volani o Alahovi se zastavi veskery provoz, tak zidum v Italii lita mraz po zadech,kdyz sklizeji ,jen to co cele roky seli.
Premyslivy zide -tak zvani, mnozi jiz vidi kone cteto cesty a tak jak Georing,vedel,ze Evropa bude pod vladou zidu a podle toho tak zkonci,jestli si osobne myslite ,ze rikam neco podle techto historickych dokumentu, co neni odpovidajici zkutecnosti,tak proc zide se tlaci do Argentiny,Chile a do Australie?
Nakonec ,americka website ,kde zide maji poznamenane "zadni vratka" ,kdyby se Americani probudili,tak to dokazuje ,ze mam pravdu ja ,co poukazuji,ze Georing mel predtuchu,jak jednou Evropa zkonci,to ,ale nema nic spolecneho se mnou.

73330

5.10.2005 4:10

RE: Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi

zap 65.?.?.?

Reakce na 73330

Hmmm. Tohle zni pekne emocionalne. Je mi lito Vas videt(cist) tak rozcileneho, p. Nohejl.

Ja bych k tomu rekl tolik. My bychom si meli doprat pohody racionalniho procesu rozpravy a to hlavne proto, abychom vysli vztric skutecnostem s otevrenym hledim a bez rozum zatemnujicich vasni. Proc by se mel nekdo citit urazen ci rozcilen z narceni, ze je 'neo-nacistou'? Nevidim k tomu jasny duvod. Prave tak by se mohl nekdo citit rozcilen a urazen byt nazvan cimkoli jinym.

Neni lepe si uzrejmit, PROC doslo k tomu, ze se vubec nekdo stal nacistou? Jake byly procesy oduvodneni a vysvetleni? Pokud si tyto veci nedokazeme vylozit jasne a otevrene (a zde si to muzeme dovolit, toto neni oficielni zdroj informaci, je to diskusni forum), pak si takovou moznost bereme uplne. Ptam se: proc? Schazi nam svoboda uvnitr nas?

73335

5.10.2005 11:23

RE: Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi

google 84.?.?.?

Reakce na 73335

>Hmmm. Tohle zni pekne emocionalne. Je mi lito Vas videt(cist) tak
>rozcileneho, p. Nohejl.

preco hned luto? co je na emociach spatneho p. Zap?
emocie doprevadzujuce diskusiu/ciny, rozhoduju o tom, ako sa nam ziskana informacia zapise do pamäti a ako s nou v buducnosti budeme vediet zaobchadzat. ci si na nu v pripade potreby spomenieme okamzite alebo nie.
aj z toho dovodu pouzivala starsia generacia pedagogicku rakosku pri vstiepovani zasad dobreho spravania sa svojim potomkom. intenzita svihu rakosky zvysovala narast cervenych flekov na prdeli, ktoryzto okamzite inicioval tlak na slzne zlazy, ktore na oplatku homonalnym utokom zmenili index ziskanej informacie z obycajnej aktivacie neuronov (kratkodoba pamät) na viazanie neuronov(dlhodoba pamät).
teda, cim dlhsia rakoska, tym dlsie udrzanie si informacie v hlavicke potomka.


>Proc by se mel nekdo citit urazen ci rozcilen z narceni,
>ze je 'neo-nacistou'? Nevidim k tomu jasny duvod. Prave tak by se
>mohl nekdo citit rozcilen a urazen byt nazvan cimkoli jinym.

nie preto, ze by to malo byt urazajuce, ale mozno preto, ze to jednoducho nie je pravda a ze to je typicka finta socialisticko-marxistickych liberalov, ked im niekto slapne na kurie oko nevhodnou, politicky nekorektnou poznamkou. nadavanie do komunistov, nacistov a inych -istov namiesto analyzy faktov.
lenze co ineho uz im zostava ako nadavanie alebo nalepkovanie, ked im na rozumnu analyzu nebolo zhora dane? [mrknutí jedním okem]

73360

5.10.2005 19:36

RE: Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 73360

Anebo kdyz rozumna analyza je presne to, ceho se boji jako cert krize [zahanbení]


A ono je to presne to, o co jde a o co jit musi, nebot polopravd, vymyslu a zidovskych lharu jsme tu meli k holohoaxu vic nez dost. Ano, naciste zpusobili druhou svetovou valku. Sice tu byl zidacky tlak, jako vzdy, ale do zbrane sli - cize promenili kidy zidu v ciny.

Napada me srovnani s Kristem. Toho zidaci take, za trest zpusobeny urazkou jejich boha, nechali ukrizovat rimany, kterym kristus nevadil, aby "vina" padla na rimany a ne na ne [oči v sloup] [zahanbení]

Je to nekorektni mysleni a dela to ze me nebezpecneho revizionistu? [zmaten]

73400

5.10.2005 4:44

RE: Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi

zap 65.?.?.?

Reakce na 73257

Pani Emmo,

na rovinu - a Vy jste internacionalni socialista, ze? Ne ze bych byl s Vami v tom ve sporu.... [cool]

73343

6.10.2005 4:12

RE: Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 73343

Dnesni svet je velmi nemocen a ta nemoc je v dusledku,ze neni dostatek pravdy ,ktera by se lidem rekla i ta pravda minulych let stale prodelava predelavani- modernisaci k ucelu dnesnich dnu.S zidy je to tak ,ze nikdy nejdou do zadne diskuse v tvari v tvar,ale okamzite ,jakmile jim dojdou dukazy a nebo oponent ma dukazy jez neni mozno zvratit , tak okamzite nastoupi oznaceni antisemitista ,rasista bily suprrasista ,fasista a jine.V TV debate se octl clovek proti zidum ,co eco vedel ze sve zkusenosti z pobytu v koncentracnim tabore ,protoze rabin razil propagandu Holocaustu ,tak rekl ,ze pred kamerama zasadne nebude o veci diskutovat,doslova rekl, ze holocaust je nediskutovatelny, to same bylo s komunismem ,ten byl take nediskutovatelny, to same je ted v USA ,kdo neni s nami ,je proti nam.Proste lhari a podvodnici nemuzou vystat pravdu,ale jsou odbornici na napadani a oznacovani lidi nazvy na jejichz vyrceni jim nikdo nedal pravo, nakonec i v tom nacizmu se myli,kdyz sam zidovsky rabin oznacil nacizmus za ubohou napodobeninu judaismu a ma pravdu ,nebot i ten hakenkraic jim udajne nacisti ukradli, nebot to byl simbol judaismu,coz najdem v novinach z roku 1933, jez se dnes ,ovsem neukazuji,to da rozum v risiku jsou biliony dolaru odskodneho.
Citlivost techto lidi ,je takova ,ze nevahaji pouzit i terrorismu tam ,kde narceni nepomaha ,vzorem je ADL v Americe.
Sveho casu ,jeden ctenar napsal ,z ebanka je vydriduch ,ze pocita lidem velke sazby za sluzby,coz bylo otisteno v novinach. Tyden bylo ticho,ale najednou prisla odpoved od administranta banky jez napadl pisatele z antisemitismu,ten , "chudak" se vubec ,ale nezminil slovem o zidech,coz dokazuje ,jak si hlidaji kazde slovo,jez by jim vadilo svou pravdivosti.
Niceho se zide tak neboji ,jak pravdy.
Dnes Americky kongreman, pan Galloway, rozhorcene prohlasil v senatu a na verejnosti,ze israelske -zidovske lzi nici Ameriku, tak ,jak se stalo udajne dodane matrialy Mossadem o Nigerijskem uranu dodanem Saddam Hussejnovi, rovnez ukazuje na jednani zidu,tech pohrobku holocaustu ,jak jednaji s Palestinskym -domorodym lidem ,za coz jsou zotpovedni i tim ,ze pres americkou vladu z kapes danovych poplatniku dostava Israel jak zbrane ,tak dolary na toto vrazdeni.Americane si to pomalu uvedomuji a take ruzne staty , proto Venesuela vyzvedla sve dolarove reservy z "americkych bank" a investovala je do Evropy, tak jak Saddam Hussein udelal a jini nasleduji jejich prikladu, dnes si mocna supevelmoc pujcuje na valku a israelske dobrodruzstvi od Ciny,kdysi meli nazev pro ni-obr na hlinenych nohach .Pani Cindy Sheeham oznacila Israel za puvodce vseho zla,coz jenom opakovala to ,co mnozi vedi uz 5 000 roku ,pocinaje anglickymi krali.

73453

4.10.2005 6:19

Problém zvaný Leho

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Tohle je off topic, snad mi to prominete.

Také máte dojem, že co jsem Leha vyprovodil před dům, něco nám tu chybí? Já ano. Ty jeho názory byly vítaným osvěžením jinak často až příliš vážných diskuzí. Něco jako rána do palice když to nejmíň čekáte. Takže jsem zapřemýšlel a nakonec ho zase uvedl zpět.

Já vím, myslíte si, že jsem šašek. A budete mít pravdu.

73200

4.10.2005 6:25

RE: Problém zvaný Leho

Tom 24.?.?.?

Reakce na 73200

>Já vím, myslíte si, že jsem šašek. A budete mít pravdu.

Ne. Vy nejste šašek. Vy jste KLAUN!!!


[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

73201

4.10.2005 10:19

RE: Problém zvaný Leho

čěf 81.?.?.?

Reakce na 73201

Šašků je! Ale klaun, pane, to je řemeslo (Werich). To je makačka, dalo by se říct, to je instituce (Horníček). Áno, instituce kultůrně-politická (W).
Tak nějak to říkali ti dva klauni ve své proslulé forbíně.

73224

4.10.2005 22:38

RE: Problém zvaný Leho

Tom 24.?.?.?

Reakce na 73224

>Šašků je! Ale klaun, pane, to je řemeslo (Werich). To je
>makačka, dalo by se říct, to je instituce (Horníček). Áno,
>instituce kultůrně-politická (W).

>Tak nějak to říkali ti dva klauni ve své proslulé forbíně.

Díky za doplnění. Přesně to jsem měl na mysli. [mrknutí jedním okem]

73283

6.10.2005 11:31

RE: Problém zvaný Leho

čěf 81.?.?.?

Reakce na 73283

(pokračování W) Ve středověku každý král měl svého klauna, který mu říkal pravdu. Protože král ji chtěl vědět, král ji potřeboval vědět, a kdo mu tu pravdu měl říct, radio nebylo, noviny nebyly (publikum [chechtot] ), kdo mu tu pravdu měl říct? Klaun královi tu pravdu řekl, král ho za to nakop -protože za pravdu se vždycky platí kopancem, to je mezinárodně uznávaná valuta-, král věděl, co vědět měl, klaun dostal, co mu patřilo... a jelo se dál, močálem černým kol bílých skal.
[mrknutí jedním okem]

73470

4.10.2005 7:47

RE: Problém zvaný Leho

TS 213.?.?.?

Reakce na 73200

>Já vím, myslíte si, že jsem šašek. A budete mít pravdu.

Zachovejte klid. Nervy muzou povolit kazdemu. [cool]

73203

4.10.2005 7:51

RE: Problém zvaný Leho

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 73200

Také máte dojem, že co jsem Leha vyprovodil před dům, něco nám tu chybí? Já ano
..........................................................................Ono se říká o dvojím měření a jednom řezání. [mrknutí jedním okem]
Někdy zbytečně okřiknete lidi, kteří si to nezasloužej.Např. nick Petros.

73205

4.10.2005 8:23

Lehovy názory...

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 73200

...ať byly jakékoli, byly jeho názory. Nevím, za co jste ho "vyprovodil před dům", můj dojem byl, že sám od sebe nikoho nenapadal a neurážel, naopak jiní zatápěli jemu. Pokud nadával, tak vždy jako reakce. Ale možná sem nechodím dost často...

73210

4.10.2005 23:39

RE: Lehovy názory...

kema 207.?.?.?

Reakce na 73210

>...ať byly jakékoli, byly jeho názory. Nevím, za co jste ho
>"vyprovodil před dům", můj dojem byl, že sám od sebe nikoho
>nenapadal a neurážel, naopak jiní zatápěli jemu. Pokud
>nadával, tak vždy jako reakce. Ale možná sem nechodím dost
>často...

Tak nejak pane Vodnik. Navic psal Leho casto o zazitcich z vlastni zkusenosti.
Libila se me take lehka elegance s jakou reagoval na urazky hulvatu.
Tech hulvatu, ktere zde nikdy nikdo "pred dum" nevyprovodi.

73294

5.10.2005 0:13

RE: Lehovy názory...

leho 64.?.?.?

Reakce na 73210

>...ať byly jakékoli, byly jeho názory. Nevím, za co jste ho
>"vyprovodil před dům", můj dojem byl, že sám od sebe nikoho
>nenapadal a neurážel, naopak jiní zatápěli jemu. Pokud
>nadával, tak vždy jako reakce.

Nepamatuji se, ze bych nekomu nadaval, snad mozna maximalne jednou dvakrat takovymu Taborskymu, Peleskovi nebo Lvovi. Jinak myslim, ze editor ma trochu jiny problem. On ma totiz problem, kdyz me tu necha, tak ja budu davat jeho propagandisticke lzi, hlavne ty o americke armade, na pravou miru a tak odhalovat zvedavcovu pravou tvar. A na druhou stranu bude take problem, kdyz me vylouci jenom proto, ze pisi mimo jine z vlastnich zkusenosti a pravdu, ktera je zcela v rozporu s fantasmagoriema v clancich. Jinak ale mozna take uz tady dlouho nevydrzim, nebot zacinam dochazet k nazoru, ze Zvedavec mi za ten cas straveny v diskuzich proste nestoji a take nehodlam tu vystupovat v roli jakehosi dvorniho saska, jak se pan editor uz jednou vyjadril. Zatim sem pisi jenom z nudy, jelikoz ted uz jenom cekam na letadlo, ktere me odveze z Iraku...

73299

5.10.2005 1:52

nezadany leho :)

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 73299

To jsou tu zas veci [oči v sloup]
Chudaka leha expeduji z Iraku, Stwora ho zase expeduje ze Zvedavce - chudaka ho nikde nechtej [oči v sloup] [překvapení] [chechtot]

Uz jsem se vicekrat vyjadril v tom smyslu, ze ma pravo na svuj nazor a ze by se takove banovani nemelo zavadet u uzivatelu, jenz nenici (treba spamovanim diskuze) diskuzi ostatnim v mire neunosne.

Je smutne, ze se tu na jedne strane docteme o tom, ze mladeho krestana Germara Rudolfa perzekuuji za jeho chemicke vyzkumy a cenzuruji jeho nazory - ale na druhou stranu tato stranka cini to same v bledemodrem!

Perzekuuje leha za jeho nazory.

Mozna by si pan Kral mel zacit psat poznamky, nebot jednou muze prijit cas na clanek o perzekuci leha [mrknutí jedním okem] [velký smích]

Strucne a jasne receno - moralni kredit Zvedavce, jenz si bere na musku perzekuci lidi, jenz svymi vyzkumy mohou zpusobit masove boure, dostal perzekuci leha, jenz muze maximalne tak zvednout hladinu adrenalinu (ci zpusobit zachvat smichu - ale smich je pry zdravy!) nekterym disktujicim, povazlivou ranu.

Kde bere Zvedavec moralni pravo poukazovat a kritizovat perzekuci, kdyz se ji sam dopousti?

Je-li ucelem clanku upozornit na fakt, ze stav spolecnosti ma k demokracii a svobode daleko, proc se Zvedavec chova stejne?

A "argumentace" o "kvalite" nazoru tady neobstoji. Kvalita nazoru je totiz subjektivni....no, budiz tato zkusenost potvrzenim argumentu, jenz jsem Vladimirovi pakrat napsal a verme, ze se z ni pouci. Tedy, doufejme [zahanbení] [mrknutí jedním okem]
Rovnez tak doufejme, ze se pouci Nemecka justice, ze neni mozno zavirat lidi za jejich vyzkumy, jenz se proste nikomu (krome - bohuzel - neonacistu) nehodi do kramu. Holt priznani-si faktu, ze svet neni cernobily - boli [zahanbení]
Budiz k Stworove obrane dodano, ze banem na Zvedavci lehovi nikterak zvlaste neublizil a zivot mu nenarusil (maximalne tak trosku casu - beztak pronudeneho v cekani na letadlo - usetril) - coz se bohuzel neda rici o osudech lidi, perzekuovanych za jejich nepohodlne nazory a vyzkumy Nemeckou justici. Snad budeme mit nyni na Zvedavci mene cenzury nepohodlnych nazoru [mrknutí jedním okem] [velký smích]

73322

7.10.2005 8:15

RE: nezadany leho :)

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 73322

>Perzekuuje leha za jeho nazory.

On ten zelenej vymatlanec ma nejaky vlastni nazory? [chechtot]
Ale vazne: diky pane Stwora ze jste nam toho joudu vratil, opet stoupne zabavnost tohoto webu a tak to ma byt!!!

73523

5.10.2005 18:13

RE: Lehovy názory...

zap 65.?.?.?

Reakce na 73299

"Zatim sem pisi jenom z nudy, jelikoz ted uz jenom cekam na letadlo, ktere me odveze z Iraku..."
----------------------------------------------------------------------

Kdo bude ted Xakru branit v Iraku Svobodu (podnikani velkeho byznysu) a Demagogii (pardon demokracii)....?

[oči v sloup] [zmaten]

73394

4.10.2005 9:50

RE: Problém zvaný Leho

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 73200

Nickname leho neni problem,
je to pouze oběť utoku Zla, znameho spise jako Brainwashing.
Nejsmutnejsi na tom ovsem je, ze osoba za nickname leho neni hlupak.
Takze muj osobni nazor je ten, ze tito inteligentni lide ve zbrani neco taji.
Myslim, ze to, co nas od nich deli, je jen vira.
Proste veri v jineho boha.
Nic vic, nic min.
P.S. Kdyby aspon priznali barvu. Ale to se pri takove hre nedela.
...teda,..aspon militantni slozky Zlych dusi to nedelaji. Nejsou tak pitomi, jako idealisti.
Kdyz se v minulosti sekaly hlavy, tak idealistum se na spalek pokladaly ze vsech nejdriv.

73219

5.10.2005 0:23

RE: Problém zvaný Leho

leho 64.?.?.?

Reakce na 73219

>Nickname leho neni problem,
>je to pouze oběť utoku Zla,

Jiste, Sodku, pokud dobro mimo jine definujete jako schopnost vybuchnout uprostred davu skolaku nebo postavit ke zdi ucitele a odpravit je davkou ze samopalu, tak jsem obet utoku zla. Ovsem v nasem normalnim svete je to ponekud obracene...

73301

5.10.2005 2:00

RE: Problém zvaný Leho

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 73301

Ehm, nechytili naaaaahodou nedavno Iracti policiste dva prislusniky SAS v civilu v aute plnem vybusniny a arabskych obleccich? [mrknutí jedním okem] [chechtot] [velký smích]

Ja vim - jeli pachat to dobro na nedalekou trznici [velký smích]

Voni ti hosi radi pachaji to dobro az do roztrhani tela [velký smích] [chechtot] [mrknutí jedním okem] [velký smích]

73323

4.10.2005 10:02

RE: Problém zvaný Leho

tutinek 62.?.?.?

Reakce na 73200

Nepromineme! [velký smích]
Tento OT jste tu pocal vy pane Stwora!
Jste moderatorem/vlastnikem/bohem.
To na vas klade zodpovednost nedelat blbiny. [velký smích]
Pan leho je narcisticky milovnik bushistanu a jeho vykriky jsou na urovni pubertaka.
Take nevim proc potrebujete ranu do palice? Potrebujete aby leho zakalil vodu proutkem, aby nasral, aby dostal odpoved?
Kvalita ne kvantita je dlouhodobe dulezita pro kazde forum.

Dekuji za slovo

PS leho se urcite vynori pod novym nickem/jmenen DS

73223

4.10.2005 13:45

RE: Problém zvaný "leho"

Lev 68.?.?.?

Reakce na 73223

>Nepromineme! [velký smích]
>Tento OT jste tu pocal vy pane Stwora!
>Jste moderatorem/vlastnikem/bohem.
>To na vas klade zodpovednost nedelat blbiny. [velký smích]
>Pan leho je narcisticky milovnik bushistanu a jeho vykriky jsou
>na urovni pubertaka.

>Take nevim proc potrebujete ranu do palice? Potrebujete aby leho
>zakalil vodu proutkem, aby nasral, aby dostal odpoved?

>Kvalita ne kvantita je dlouhodobe dulezita pro kazde forum.

>Dekuji za slovo

>PS leho se urcite vynori pod novym nickem/jmenen DS
________________________________________________

...... hm a věříte, že máte pravdu pane tutínek ? On totíž "leho", může být naprogramovaný panák. Je vidět, podle pana Stwory, že asi ?! Zvědavec musí mít někoho nervydrásajícího, jinak by asi ?! bylo na Zvědavci mrtvo. Musí to být taktéž někdo, kdo nepřekročí hranici "slušnosti" a pravidel Zvědavce a to se v podstatě "lehovi" i dařilo, až na ten častý bojkot Zvědavce, za který "leha" pan Stwora vyrazil.

Další věci je, že "návrat" "leha", může mít jiný důvod, i pozadí, který nám nemusí být vysvětlen, hm ..... [pláč] ( psssst, možná, že "leho" požadoval peníze za dotaci Zvědavce nazpět a nebo, že by se přimluvila, židovská komunita ? Kdo ví .... [velký smích] )

73233

6.10.2005 23:40

RE: Problém zvaný

Soumar 83.?.?.?

Reakce na 73233

Domníval jsem se, že leho, je virtuální entita stvořená právě panem Stworou.

73508

7.10.2005 13:08

RE: Problém zvaný

zap 65.?.?.?

Reakce na 73233

"....že by se přimluvila, židovská komunita ? Kdo ví .... )"
--------------------------------------------------------------------

Tohle je zrejme vazne mysleny vtip,

nicmene mi to pripomina pripad, kdy jednomu Ruso-zidovskemu inzenyrovi hrozilo vyhozeni za neschopnost. On to ale nejak vytusil jeste pred rozhodnutim zamestnavatele a huuups, onen zamestnavatel se z banky dovedel, ze dovoli-li si onoho pana inzenyra propustit, ztrati 'credit rating'. To je v podstate konec byznysu, kdo by mel az takovou odvahu podepsal by svuj konec.

73533

5.10.2005 2:03

RE: Problém zvaný Leho

Stojan Jakotyč 69.?.?.?

Reakce na 73200

>>
>> Takže jsem zapřemýšlel a nakonec ho zase uvedl zpět.
>>

Vazne? Hlavne aby on spat chcel, nie?

73324

5.10.2005 4:41

RE: Problém zvaný Leho

zap 65.?.?.?

Reakce na 73200

"Já vím, myslíte si, že jsem šašek. A budete mít pravdu."
--------------------------------------------------------------

Kazdy ma pravo na slabou chvilku, ale ne prilis casto. [mrknutí jedním okem]

'Uspech' Leha zavisi na reakcich ne nej. Jsou-li reakce - ma uspech a naopak. Ja na nej nereaguji a on uz na me take ne. Takze i to je forma souziti. [velký smích]

73342

4.10.2005 8:27

No možná jsem naivní....

Vodník 82.?.?.?

...ale o holokaustu zatím nepochybuji. Nepochybuji ani o plynových komorách, Leuchtnerovu zprávu jsem podrobně nečetl, Rudolf měl nějaké kontakty se sudetoněmeckými revanšisty, takže rovněž krčím rameny.

Jestli něco moje pochybnosti o holokaustu a plynových komorách vzbuzuje, tak je to bezprecendentní porušování jakýchkoli základních lidských práv a jurisdikčních procedur při zacházení s "popírači". Překvapuje mě, že samotným obhájcům nedotknutelnosti holokaustu to nedochází, jak své kauze škodí.

73212

4.10.2005 15:43

RE: No možná jsem naivní....

Misu 193.?.?.?

Reakce na 73212

Pokud jste ji necetl, neni nic jednodussiho, nez si ji precist, je na netu.
Ja osobne nejsem chemik, ale to, co je tam predlozeno, pokud to neni jenom vymysleno (a kdyby bylo, tak uz to nekdo seriozne vyvrati - doufam), ma na prvni pohled hlavu a patu. Nekde je proste neco jinak - proc fenomen holocaustu vznikl, to se da snad i v kontextu doby pochopit, ted ale mam pocit, ze opravdu slouzi uz jenom k vydelavani penez. A to veeelmi slusnych sumicek, marne premitam, jestli treba nejakeho meho pribuzneho take tehdy nesebrali, na uctu je nula...

73239

5.10.2005 2:10

RE: No možná jsem naivní....

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 73239

Dobra rada zdarmo - v Israeli se furt vynoruji nejaci ti "holohoax survivori", takze vykopejte nejakeho z hrobu a trvejte na tom, ze je to zid a ze ho zabil tabor, a jakozto prezivsi ma narok na odskodneni! [velký smích]

Takove tovarny na smrt, z nichz nikdo neunikl zivy, to je panecku neco! [velký smích]

Anebo holohoax - drasticka pohadka pro dospele gojimy [velký smích]

73326

5.10.2005 4:35

RE: No možná jsem naivní....

zap 65.?.?.?

Reakce na 73212

"Překvapuje mě, že samotným obhájcům nedotknutelnosti holokaustu to nedochází, jak své kauze škodí.'
----------------------------------------------------------------------

Presne tak. A o to tu prave jde!

Dalsi alternativa je, zakazat o tom mluvit kompletne. Ale v tom pripade co delat s temi dokumenty, co mame moznost videt na televizi? Takze, videt ano, ale premyslet o tom ne? [zmaten]

73341

5.10.2005 10:55

RE: No možná jsem naivní....

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 73341

Dam vam este jeden tip [mrknutí jedním okem] [velký smích]

Proc se asi po 9/11 casem v USA ustanovilo, ze zabery letadel, narazejicich do WTC budov, se nebudou v TV ukazovat, ze je to pro amiky prilis emocionalni a bolestive a ze je pred tim musi chranit? Nic vam neprijde divne? [velký smích] [chechtot]

73358

4.10.2005 9:53

Vedle Zundela ne

brozkeff noname (tečka) tm (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Germar určitě nebude sedět vedle Zundela. Spíš budou izolovaní od sebe, jak jen to půjde.

73220

4.10.2005 13:42

RE: Vedle Zundela ne

Tommy 195.?.?.?

Reakce na 73220

no to mas pravdu... zeby tych dvoch dali vedal seba by bola chyba....oni ich chcu umlcat,umlcat pravdu...

73232

4.10.2005 14:02

detail

A. 85.?.?.?

Jen gramatický detail:
Rudolfovy také soudy zabavily majetek - podle pravidel čj je to správně Rudolfovi [mrknutí jedním okem]

73236

4.10.2005 16:22

Všem doporučuji RUDOLFOVU ZPRAVU!

Hans 17.?.?.?

Po jejím přečtení se stává holocaust pouhou propagandou. Anglická verze je myslím na www.vho.org - dlouho tam nebude, stránka čelí silnému útoku myšlenkové policie.

73242

4.10.2005 20:24

Armes Deutschland!

Max 85.?.?.?

Kdyby to celé nebylo smutné, bylo by to k smíchu.

I když je dnes v Německu dostatek „chleba a her“, (nebo právě proto), není možné tuto zemi dnes považovat za demokratickou. Chorobná zášť tohoto zřízení vůči těm, kteří zastávají byť jen sebemenší odchýlení od „oficiálního světonázoru“ je odpudivá, jako kdysi zášť Gestapa. Vůbec se to nezměnilo, jen teď se vyznávají jiné pravdy, jiných „víťězů“…
Věřím však na příchod dne, kdy Pravda promluví…

73258

5.10.2005 2:18

RE: Armes Deutschland!

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 73258

Pravda promluvi - to urcite, casem, ale...

Napadlo vas uz nekdy, co bude PAK? [zmaten] [oči v sloup]

Ono se na tom holohoaxu mozna vsichni tak radi shodnou, protoze to tak proste funguje a nemci si musi sypat popel na hlavu, o zlocinech spojencu se nesmi mluvit a komunisticke tabory na Sibiri, proti nimz byla Osvietim luxusni 2. trida v 5-ti hvezdickovem hotelu, ty take samo neexistovaly - fasiste za vse muzou! [chechtot] [velký smích]

Kdyz vezmete lidem jistoty (reknete jim natvrdo, ze byli poslednich 60-let tvrde obelhavani a ze jim jejich vlastni vlady lhaly), tak to zatrese poradne celym systemem.
A myslite, ze ma nekdo zajem na treseni systemem?

O nikoliv.

Cize - udela vse proto, aby vse zustalo pri starem. Dyt preci staci jen tech par nepoholdnych zavrit a on si zbytek da bacha, no ne?! [zahanbení] [chechtot]

Neni jak v emerice - prezident rekne ze pak XY je nebezpecim pro stat a sup s nim na dozevoti na Guatanamske galeje. Pravda, je to stale luxisni 1. trida v 5-ti hvezdickovem hotelu proti komancovskym gulagum, ale ...
Zkratka v emerice uz na to jsou pripraveni [smích]
Musime se take pripravit. Co kdyby i nas prezident mel pravomoci kohokoliv bez soudu zavrit na neomezene dlouhou dobu? [velký smích] A k tomu este aby mohl bombardovat koho chce a kdy chce a... emerika jako vysita! [chechtot] [velký smích]

73327

5.10.2005 11:03

RE: Armes Deutschland!

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 73327

>Kdyz vezmete lidem jistoty (reknete jim natvrdo, ze byli
>poslednich 60-let tvrde obelhavani a ze jim jejich vlastni vlady
>lhaly), tak to zatrese poradne celym systemem.
a vypukne sametová (více či méně, podle toho, jak kde) revoluce.


>A myslite, ze ma nekdo zajem na treseni systemem?
Samozřejmě, že ano. Ten, kdo v daném systému nebyl připuštěn k lizu a do budoucna nemá reálnou šanci se k lizu dostat. No a pak i lidé, kteří jsou schopni samostatného myšlení a inkviziční metody jeho potlačování jim nejsou po vůli.

>Musime se take pripravit. Co kdyby i nas prezident mel pravomoci
>kohokoliv bez soudu zavrit na neomezene dlouhou dobu? [velký smích]

Náš car Paroubek již prokázal, že má na to ambice. Preventivně vyslal těžkooděnce rozehnat sjíždějící se tanečníky. Pořádek musí být a zajistího jen preventivní silná ruka, která potenciálního pachatele smete dřív, než se k činu rozhodne. Po vzoru Bušíka, který udeřil proti Talibanu dřív, než získal šanci překročit hranice Afganistánu.
Paroubek se však na rozdíl od Bušíka nesetkal s podporou naší veřejnosti, protože u nás nejsou tak vyvinuté demokratické tradice k násilnému potírání eventuálního budoucího nepřítele, jako v jisté zemi svým myšlením žijící ještě v 18. století.

>A k tomu este aby mohl bombardovat koho chce a kdy chce a... emerika
>jako vysita! [chechtot] [velký smích]
Tak to naštěstí Paroubek nemůže, protože nemá a nebude mít peníze na nákup bombardérů. Mohl by pouze čmelákama práškovat. [smích]

73359

5.10.2005 19:58

RE: Armes Deutschland!

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 73359

Radeji at je ta revoluce mene sametova, ty sametove nechavaji u vlady nepotrestane gaunery [zahanbení] [oči v sloup]

Ano, tech par co by se take chteli prizivit a par "nenormalnich vonomyslenkaru" [vyplazený jazyk] Zatim to, zdase, nestaci [zahanbení]

Paroubek je normalni grazl. Komunistickej k tomu. Nechapu, v jakem to absurdistanu zijeme, kdyz tak jednoznacne prekroceni zakona, pravomoci verejneho cinitele a jeste nevic poruseni zakona ze strany policie muze nekomu projit... [zmaten] [zahanbení]
A rad bych v tomto pripade navrhnul alternativni trest.
Ti nejlepsi z technaru, nejvetsi grazli a ranari z nich dostanou k zapujceni tezkoodene zasahove vybaveni, rozbusky a slzaky + bez cisel a beztrestnost po dobu akce zarucena. 1 abmulance, co zasahne az budou mit vsichni dost + Paroubek a velka louka.
Pocitam, ze ho zmydli tak, ze bude par mesicu na intenzivni peci, pres jeho pruzne speky a netrenovanost techanzu k biti lidi...
A rovnez pocitam, ze naslednych 10-let si ZADNY politik netroufne udelat politickou objednavku zasahu policie s mlacenim lidi. A to stoji za to, i kdyby tu svini meli ubit! [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

No, a este ze na bombardery a munici nema [chechtot] [mrknutí jedním okem] Asi musime svetu vnutit nasi stabilni korunu na platby za ropu a pak se nam zajem o korunu bude tak hrnout, ze za tisteni bezcennych papirku (korun) budeme dostavat zbozi a sluzby - no, neni to bajecna ekonomika? [velký smích] [chechtot] [velký smích]

73404

5.10.2005 4:20

RE: Armes Deutschland!

zap 65.?.?.?

Reakce na 73258

"I když je dnes v Německu dostatek „chleba a her“, (nebo právě proto), není možné tuto zemi dnes považovat za demokratickou.'
------------------------------------------------------------------------

Dalo by se tez argumentovat, ze kdyz nejakych 76% nemeckych volicu (a dano spektrum politickych smeru) se dostavilo k nedavnym volbam, ze JE demokraticke. Anebo, je to jinak?

Jak dlouho budeme cekat na 'alternativni' pravdu? Co nam brani v jeji vyrceni ted?

73338

5.10.2005 3:04

Cetl jsem tu zpravu,

zap 65.?.?.?

jeji vetsi cast(v anglictine) na netu; tehda byla jeste k mani asi pred rokem. Co me zajimalo nejvice, byla cesta Rudolfova vyvoje ve svetle povalecneho vyvoje v Nemecku. Zajimala me jeho ucast ve studentskem hnuti a ruzne politicko myslenkove proudy, jejich prolinani a pochod 'krizeni' a krystalizace. Zajimalo me to hlavne z toho duvodu, zda je mozno hledat nejakou 'paralelu' mezi dobou v 20.letech a padesatych let v Nemecku. Jak vime, Nemecko se prave tak mohlo stat v 20. letech internacionalne-socialistickou zemi.

Jeho prace byla obsazna. Cteni cele zpravy by vyzadovalo mnoho casu a k podrobnostem jeho hodnoceni 'osvetimskych dukazu' jsem se nedostal. Kdyz jsem chtel stranku (asi pred 1/2 rokem) znovu navstivit, nebyla k mani.

Proc se o tom tady zminuji... Napada me jeden aspekt a to byl, krome zminene dukladnosti a podrobnosti tez dojem velke otevrenosti (nezaujatosti) pisatele. Kazdy si jiste muze rezervovat svuj nazor, to je v poradku. Nicmene, ja vzpominam prave na ten dojem co jsem zminil. Ten clovek mi vubec neznel jako podvodnik a rozhodne ne jako fanatik.

73329

5.10.2005 3:43

No dobre, o cem je vlastne ten spor?

zap 65.?.?.?

Je o tom, ze zide, jakoz i prislusnici jinych ras zemreli v plynovych komorach a nebo, ze NIKDO nezemrel v plynovych komorach koncentraku? Koncentraky byly, o tom neni pochyb, muj vlatni deda v nich ztratil zivot, ne vsak v plynove komore. Delaly se pokusy s 'efektivnejsi' likvidaci zidu za valky, specielne na pocatku valky na uzemi USSR? Dokumenty ktere nam jsou predlozeny zda se, rikaji ano. Dokonce jsem slysel z nekterych dokumentu, ze lide meli byt vozeni v 'upravenych' autobusech s vyfukem dovnitr! Nejake dukazy...? Asi jiz ne. Pocitam, ze ty autobusy uz zrezly a rozpadly se.

Mam zato, ze jadro problemu se svedectvimi pravdivymi (ci vykonstruovanymi) NEJSOU v poctu obeti takovych zlocinnych akci. Jadro je dokazat, delo se to, ANO nebo NE? Snazi-li se p.Rudolf dokazovat jedno a druha strana pravy opak, pak to prave potvrzuje moji namitku. Je to materielne obtizne dokazat.

Proto, pro obtiznost dukazu v jednom ci druhem smeru se reseni tohoto argumentu nahrazuje - pocty obeti. Neni to tedy ani tolik vec principu, tedy ANO ci NE. Je to spise vec - KOLIK. A ty ohromujici pocty prave delaji ten ohromujici dojem. Mizerie prezivani (a umirani), ze dne na den v koncentracich musela hranicit se silenstvim. Jisteze to stalo hodne zivotu, bez komor ci s nimi. Jsou tedy ty 'komory' tak dulezite?

73331

5.10.2005 8:58

RE: No dobre, o cem je vlastne ten spor?

zalozak 202.?.?.?

Reakce na 73331

Ona ta polemika s "fakty" na obou stranach ma hodne zadrhelu. Na strane jedne zurivy fanatismus "obeti" prakticky znemoznuje historicke zhodnoceni po 60-ti letech ktere by bylo potreba. Zejmena kdyz je jasne ze propaganda ma vzdy sve misto behem valky a vyvracet nektere veci behem ni ci bezprostredne po ni je nemozne. (Viz povesti o koncentracich na Albance pri nedavnem konfliktu v Kosove)

Na strane druhe je evidentne viditelna snaha "neonacistu" vyuzit techto rozporu k obhajobe toho co se delo. Neco na zpusob... kdyz uz se vi ze jsme je "jen" odvezli do koncentraku, zavreli ale neplynovali takze uz jsme ociteni a vlastne se nic moc nestalo. Nebo hovor o tom jak nemecko bylo dotlaceno k tomu aby obsadilo 70% Evropy[smích] A s tim rozhodne souhlasit nelze.

Osobne nevidim podstatnejsi rozdil mezi tim zda nekdo pozabiji (at uz primo ci neprimo) stovky tisic ci miliony. A ze minimalne stovky tisic lidi zemrely v koncentracnich taborech a v transportech o tom pochyb neni. Zda byli zastreleni, zplynovani, ci vymreli oslabeni na tyfus ... uz je opravdu jen technicky rozdil.

Nicmene je skutecne hruzne videt bezprecedentni chovani statniho aparatu k lidem kteri maji jine nazory.


Pozn. Ovsemze take existuje jeden drsne pragmaticky pohled na mnohe udalosti ktery rika ze urcitych cilu bylo nutno dosahnout bez ohledu na cenu. (viz napriklad vyhubeni Slavnikovcu, nebo podrezani "odpurcu" Britske kralovny tusim ze Viktorie I, drsne praktiky Britskych vojsk behem povstani v Indii ci valka o zdroje ktere jsme svedky) Ale to je zase jina pohadka a tu kratkodoba historie nikdy nedokaze vypovedet.

73353

5.10.2005 13:32

RE: No dobre, o cem je vlastne ten spor?

zap 65.?.?.?

Reakce na 73353

Spravne!

A to je prave ten 'pitfall' v hodnoceni dejin. Z casoveho odstupu se zaprve jiz nic nevidi tak strasne, jak to bylo behem a hned po cinu, a za druhe, je tu vzdy ten element porovnavani z podobnou historickou skutecnosti.

Jinak receno, zavaznost techto skutecnosti se ponekud v case 'rozmelnuje'. Tim ale nejsme 'vinni' primo my, jako lide kteri posuzuji. Tim jsme popravu vineni jako lide, kteri se spatnosti dopousteji. Dnes a denne, opetovne. Jak muzeme tedy spolehlive odsoudit zlociny vcerejska, kdyz pachame nove dnes? A navic, planujeme nove na zitrek!

73379

6.10.2005 0:56

RE: No dobre, o cem je vlastne ten spor?

deu 65.?.?.?

Reakce na 73353

>Osobne nevidim podstatnejsi rozdil mezi tim zda nekdo pozabiji (at uz primo ci neprimo) stovky tisic ci miliony. A ze minimalne stovky tisic lidi zemrely v koncentracnich taborech a v transportech o tom pochyb neni. Zda byli zastreleni, zplynovani, ci vymreli oslabeni na tyfus ... uz je opravdu jen technicky rozdil.

Tak to mi vas je uprimne luto, zalozak, ak naozaj nevidite rozdiel medzi '(mozno) stovkami tisic zomretych na tyfus' a '6 milionmi umyselne zabitymi v plyne'. A ze nevidite kam tato "zamena" vedie.
Priam sa mi nechce verit, ze by niekto mohol byt az tak naivny.

73441

6.10.2005 2:58

RE: No dobre, o cem je vlastne ten spor?

zalozak 202.?.?.?

Reakce na 73441

Vidim rozdil z hlediska statistiky. Vidim rozdil z hlediska vyhodnocovani historickych faktu.

Nevidim vice nez technicky rozdil v tom zda nekoho seberou na ulici a rovnou zastreli, nebo nalozi do vagonu a prevezou do lagru kde chcipne na tyfus. Maly priklad... pokud by jste zabil 20 lidi nebo 150 lidi - jste u me porad masovy vrah (akorat pri 150-ti budete o neco vetsi).

73446

6.10.2005 3:09

RE: No dobre, o cem je vlastne ten spor?

zalozak 202.?.?.?

Reakce na 73441

Krome toho by jste si to mohl precist cele [smích]

Ja neschvaluji podporovani lzi, ci upravovani cisel jak se komu hodi. Jedna vec je lez a zejmena jeji zachovavani trestnim "zpochybnovatelu". Druha vec ovsem je ten ze at uz finalni cislo ci metoda zabiti byla jakakoliv nic to nemeni na hruznosti veci.

Opet opakuji, pokud vas zastrelim nebo necham chcipnout v drevene kulne na vysileni ci nemoc... je to porad vrazda.

73448

6.10.2005 3:59

RE: No dobre, o cem je vlastne ten spor?

Lev 70.?.?.?

Reakce na 73448

Opet opakuji, pokud vas zastrelim nebo necham chcipnout v drevene kulne na vysileni ci nemoc... je to porad vrazda.
_________________________________________________

POZOR ! je rozdil mezi : vrazdou a zabitim a umyslnym zabitim a bestialni vrazdou a ukladnou vrazdou i ukladnym zabitim [mrknutí jedním okem]

Kdyz nechate nekoho "chcipnout" v kulne, tak to nemusi byt jeste vrazda. Treba jste dal jeste sanci, tomu umirajicimu v te kulne. Jo, ze jste to udelal zamerne, tak to je jina ...... a ze jste neprivolal pomoc, tak to taktez !

73452

6.10.2005 6:29

RE: No dobre, o cem je vlastne ten spor?

kema 207.?.?.?

Reakce na 73452

>POZOR ! je rozdil mezi : vrazdou a zabitim a umyslnym zabitim a
>bestialni vrazdou a ukladnou vrazdou i ukladnym zabitim [mrknutí jedním okem]


To se mylite pane Lev.
Tech 6 milionu Zidu bylo odvleceno z jejich domovu.
Nekteri byli zastreleni primo pri zatykani, nekteri zahynuli hladem behem transportu, dalsi byli ubiti pri otrocke praci.
Velka cast zahynula v plynovych komorach, na elektrickych dratech a pri epidemiich nemoci,ktere se "zazrakem" vyhnuly jejich esesackym hlidacum.
Vsichni byli ZAVRAZDENI a vase hloupe klicky jejich vrazdu a nacismus neobhaji. [oči v sloup]

73459

6.10.2005 11:57

RE: No dobre, o cem je vlastne ten spor?

deu 24.?.?.?

Reakce na 73459

>Nekteri byli zastreleni primo pri zatykani, nekteri zahynuli hladem behem transportu, dalsi byli ubiti pri otrocke praci.
>Velka cast zahynula v plynovych komorach, na elektrickych dratech a pri epidemiich nemoci,ktere se "zazrakem" vyhnuly jejich esesackym hlidacum.

Ono by to naozaj chcelo lepsie sa pozriet, co sa vtedy stalo.
Ved napr. len z madarskych holo$$$st survivors este 60 rokov po vojne ich zije 62,000:
http://news.yahoo.com/s/ap/20050926/ap_on_re_us/gold_train;_ylt=AlpeePKUvx__qCJINu97kNQDW7oF;_ylu=X3oDMTBiMW04NW9mBHNlYwMlJVRPUCUl

73471

6.10.2005 9:31

RE: No dobre, o cem je vlastne ten spor?

zalozak 202.?.?.?

Reakce na 73452

Myslim ze netreba ztracet cas "pravnimi" definicimi cinu.

V ramci historicke "pravdy" je jiste dulezite najit konkretni cisla a potvrdit ci vyvrati napr. ony plynove komory.

Ale at uz byly plynove komory nebo ne, at uz bylo cislo obeti jakekoliv je jasne ze se jedna minimalne stovky tisic lidi (ne jen zidu!!) kteri byli odvleceni z domovu, prevezeni nekam, nuceni k otrocke praci a vezneni. Rada z nich byla zastrelena, nekteri ubiti a vetsina pravdepodobne zemrela na vycerpani a nemoce.

I kdyz se mozna zjisti ze se zplynovani nekonalo, ci ze pocet obeti je mensi valecne zlociny nacistu to v mych ocich nedela o nic mensi. Ve vasich ano?

73468

6.10.2005 12:01

RE: No dobre, o cem je vlastne ten spor?

Lev 70.?.?.?

Reakce na 73468

I kdyz se mozna zjisti ze se zplynovani nekonalo, ci ze pocet obeti je mensi valecne zlociny nacistu to v mych ocich nedela o nic mensi. Ve vasich ano?
___________________________________________

Pro Vas pane zalozak a taktez pro kulovyho kemu.

To, co jsem napsal:

POZOR ! je rozdil mezi : vrazdou a zabitim a umyslnym zabitim a
bestialni vrazdou a ukladnou vrazdou i ukladnym zabitim
[mrknutí jedním okem]

nema nic spolecneho s koncetracnimi tabory ale navazavalo to na Vasi vetu, pane zalozaku - "Opet opakuji, pokud vas zastrelim nebo necham chcipnout v drevene kulne na vysileni ci nemoc... je to porad vrazda".

Je dulezite se pri cteni NEUKVAPOVAT ! a najit tu spravnou pointu, nez nekoho krive narknu ! ze ano panove [oči v sloup]

73472

5.10.2005 19:49

'..zabery letadel, narazejicich do WTC budov, se nebudou v TV ukazovat..'

Peter velky 205.?.?.?

Bullshit !!!!
Zabery ukazuji porad. O vyroci utoku minuly mesic jsem to videl na Kanadske a US televizi nespocetnekrat.
Divil bych se kdyby ty zabery nebyly emocialni pro normalniho, citliveho cloveka! Bezte uz do pr.... s temi Vasim smajliky. Nedostavaji se Vam slova ku communication?

73402

6.10.2005 18:26

DĚKUJI :-)

Nillbert Nullingsworth 85.?.?.?

Heil hytler , Čest prci , Saláám blbejkum (nechodící se Zaškrtněte)

musim vám říct, že se nikdy víc nenasměju než tady na Zoufalci(R) [smích]
Já nevim co si představujete , že si o vás myslej normální lidi - ty za které tu "vystupujete" a za něž se tváříte že mluvíte, ale pro mne , jako pro Žida je to NEUVĚŘITELLNÁ SRANDA [smích] (vážně!) když si představim ty místečka zoufalství ze kterých se sem zbíhají ty vaše "modlitby" tak je to pro mě vždy hodina INTENZIVNÍHO SMÍCHU [smích] at už je to starý rozpadající se karavan uprostřřed australské pouště, suterénní místnustky z dosud "neodhalenými" pacienty i ten kladenský zahrádkář [chechtot] .... já nevim - VY si asi myslíte jak se vás bojíme (checht) nebo něco....čert vlastně ví co ..... ale opravdu bych vám přál mě vidět při čtení příspěvků takového nohejla apod. [velký smích] (klidně se zas vrat do sudet - stejně už tě nepoznaj)

JEN TAK DÁL!!!!

(nejlepší jsou takové ty vaše vsuvky: "všichni už dnes ví" a "bude se revidovat" apod. - ty mi vždy nahrazují takový ten umělý smích v amerických seriálech [chechtot]

73486

6.10.2005 18:48

RE: DĚKUJI :-)

hostující 85.?.?.?

Reakce na 73486

No,pokud je ti to k smíchu ,je ti přáno!
Znám ale i jiné stránky a ty jsou jen a pouze k tomu pláči [oči v sloup]

73487

6.10.2005 20:42

RE: DĚKUJI :-)

Emma Bovary 62.?.?.?

Reakce na 73486

Heil BuSharon Nille.

Pravda je že pokud Stwora zrovna něco nepřeloží sám z angličtiny a začne psát svoje vlastní moudra (hlavně pokud se zaměří na témata jako je homosexualita nebo soužití různých etnik v multikulturní společnosti) nebo ještě lépe když
dá prostor nácičkovi Královi tak je tady fakt hodně veselo ale to ještě nic není proti některým jiným česky a slovensky psaným webům v cyberprostoru
Např tyto stránky nostalgicky vzpomínajících slovenských patriotů na "staré dobré časy" Slovenského štátu pana farára Tisa www.prop.sk pobaví ještě líp než Zoufalec.
Dobrý joke je i tohle www.contras.wz.cz e-zine pomateného katolíka Nebadala kterému i dnešní zkostnatělá a ultrakonzervativní katolická církev není dost dobrá zřejmě by chtěl znovu obnovit inkviziční soudy.
Dobrý zdroj nechtěného humoru je i euroskeptický web kapitalistických svazáků www.eportal.cz a s ním několik dalších spřátelených webů osudný Mašek a no a to nejlepší nakonec www.jdl.czechian.net.

73493

7.10.2005 21:05

Ty zakomplexovaná Jarmulko (E.B.) ...

fjodor 213.?.?.?

Reakce na 73493

... tak sa javíš ako agent provokatér. Ani sa Ťa nikto na nič (ohľadne prop.sk) nepýtal, a za posledné min.dva samostatné články si s ním utieraš riť už podruhýkrát, len tak - akoby mimochodom. Aj by som sa stavil, že za to berieš prachy, keď nie ako "orgán", tak aspoň v nejakej mienkotvornej "mimovládke". Ty ty ty !!!

73551

7.10.2005 21:55

RE: Ty zakomplexovaná Jarmulko (E.B.) ...

Emma Bovary 62.?.?.?

Reakce na 73551

Za svoje názory neberu nic ani od zpravodajských služeb typu CIA,FBI,Mossad, BIS,SIS ani od NGO organizací i když přiznávám jisté sympatie k Amnesty International. Můj názor na prop je takový že zde na jedné straně vycházejí rasistické, xenofobní a antisemitské články. Je zde veleben klerofašistický Slovenský štát jako "zlatá era" slovenského národa. Můžeš se tam dočíst že skinheadi jsou správní hoši s "opravdovým narodním cítěním" a podobné zhovadilosti. Je tam propagován rasista a Ku-Klux-Klan man David Duke. Na druhou stranu občas tam dají nějaký překlad z Guardianu nebo Independentu popřípadě z antiwar.com což kvituji s povděkem. Zajímavé je že tam dokonce jednou uveřejnili překlad článku kanadské novinářky Barbary Amiel (manželka mediálního magnáta Conrada Blacka) která je silně probushovská a prosionistická. Prostě se jím to hodilo. V diskusním foru se tam pak ponejvíc slízají různé podivné existence hlavně různí pravičáčtí nacionalisté a neonacisté kteří se utvrzují ve svých konspiračních bludech. Takže shrnuto můj dojem z propu je velmi velmi rozporuplný stejně tak jako ze Zvědavce naštěstí Zvědavec na rozdíl od propu alespon neotravuje s konzervativním křestanstvím.P.S A jarmulku nosí hlavně ortodoxní židé kteří jsou mi názorově stejně vzdáleni jako konzervativní křestané takže oslovení z nadpisu je výrazem hlubokého nepochopení.

73552

7.10.2005 22:07

Abych jen nekritizovala

Emma Bovary 62.?.?.?

Reakce na 73551

třeba za tenhle článek prop.sk chválím

http://www.prop.sk/skodoradost.htm

Jen doufám že dcera v článku zminovaného neokonzervativního jestřába Davida Horowitze který demagogicky přirovnával učastníky masivních protiválečných demonstrací ve Washingtonu k "stoupencům teroristy Zarkáviho" herečka Winona Ryder nemá stejně ujeté politické názory jako tatínek. Byla by to škoda je mi celkem sympatická.

73553

8.10.2005 23:41

RE: Abych jen nekritizovala

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 73553

>třeba za tenhle článek prop.sk chválím
>
>http://www.prop.sk/skodoradost.htm
>
>Jen doufám že dcera v článku zminovaného neokonzervativního
>jestřába Davida Horowitze který demagogicky přirovnával
>učastníky masivních protiválečných demonstrací ve
>Washingtonu k "stoupencům teroristy Zarkáviho" herečka Winona
>Ryder nemá stejně ujeté politické názory jako tatínek. Byla
>by to škoda je mi celkem sympatická.

Názory sice jiné, ale občas si taky něco přikrade.Ne?

73601

6.10.2005 21:29

RE: DĚKUJI :-)

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 73486

>.... já nevim - VY
>si asi myslíte jak se vás bojíme (checht) nebo něco....čert
>vlastně ví co .....
[překvapení]
http://www.jdl.czechian.net/nnbaner.gif My nežit Nillbert Nullingsworth se nebojíme ničeho, http://www.jdl.czechian.net/jdlyelowfire45.gif
protože jsme placený provokatér.

73498

7.10.2005 0:19

RE: DĚKUJI :-)

google 84.?.?.?

Reakce na 73498

nechcem vas opravovat pan Karel z Cech, ale nilbert je nanajvys amatersky provokater. a aj slovo provokater je na jeho vypotky prehnane.
keby vsetci zidia boli taki blbi ako je on, tak by Zvedavec ani neexistoval.

73511

7.10.2005 15:52

RE: DĚKUJI :-)

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 73511

>nechcem vas opravovat pan Karel z Cech,

Již včera jsem vám dával za pravdu, ale můj příspěvek přes noc zmizel.

No tak aspoň jednu potěšující zprávu, snad nebude závadná :
Nejvyšší soud v Izraeli zakázal armádě používat lidské štíty
http://www.ceskenoviny.cz/svet/index_view.php?id=151526

73536

7.10.2005 17:18

RE: DĚKUJI :-)

Lev 70.?.?.?

Reakce na 73536

A to ten %$#@ "leho" nam chce neco vykladat i dzihadistech, kteri pry pouzivaji sve soukmenovce za "zive" stity. Nedavno, dokonce to same psal o Palestincich, ale OPAK !! je pravdou - monsieur "leho"
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nejvyšší soud v Izraeli zakázal armádě používat lidské štíty

Rozhodnutí nejvyššího soudu potvrzuje prozatímní rozhodnutí soudu ze srpna 2002, které bylo přijato po peticích dvou skupin na obranu lidských práv v Izraeli.

Navzdory tomuto rozhodnutí izraelští vojáci nadále používali palestinské civilisty jako štíty a nutili je, často pod hrozbou zastřelení, aby se přiblížili k domům, do nichž se ukryli hledaní radikálové.

Hned po rozhodnutí soudu náčelník generálního štábu armády Dan Haluc nařídil velitelům, aby okamžitě začali uplatňovat nové opatření, a pohrozil, že každé jeho porušení bude přísně trestáno.

Skupiny pro lidská práva navrhují, aby bylo považováno za válečný zločin, když budou vojáci nutit civilisty, aby klepali na dveře domů, kde jsou ukryti podezřelí, a žádali je, aby vyšli ven.

"Použití palestinských civilistů jako lidských štítů nebo rukojmí je nehumánní a znamená to porušení práva na život, na důstojnost. Je to také vážné porušení ženevských dohod a v konečném důsledku se to rovná válečnému zločinu," uvedli obhájci lidských práv.

Krajně pravicový poslanec Efraim Eitam ale rozhodnutí soudu odsoudil, protože podle něho brání armádě skoncovat s akcemi ozbrojených palestinských skupin. Podle něho tím budou izraelští vojáci vystaveni dalšímu nebezpečí.
_______________________________________________

No jo no, to ale zase nekdo napsal, kdo je antiami a antiisraeli a jeste k tomu levicak a bolsevik a zije v jinem svete, nez generalisimus "lehoff" [velký smích]

73545

7.10.2005 4:28

Neco z israelskeho tisku o Cechach.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Report: Czech businessman swindling survivors

One of the Czech Republic’s two commercial television stations reported that a local businessman is exploiting Holocaust survivors and their heirs.
The TV Prima report said Jaromir Kral offers to help clients obtain money owed them by Israeli banks in return for a 20 percent cut.

However, the accounts, which belonged to people who died in the Holocaust, are listed on the Israeli Parliament’s Web site, and the Israeli government will return the money at no cost to recipients, according to a law that should be passed by the end of this year, Prima reported. Kral could not be reached for comment.
----------------
Czech synagogue vandalized again

The synagogue in Krnov, a Czech town near the Polish border, was vandalized on the eve of Rosh Hashanah.
The perpetrators broke the synagogue’s windows and drew swastikas and anti-Jewish slogans on its walls. This marks the 11th time the synagogue has been attacked in three years. No Jews reside in the town; the synagogue serves as a cultural venue.

----------
Bush: Fight terrorism to protect Israel

America must fight terrorists because they could destroy Israel, President Bush said.
In a long address Thursday to the National Endowment on Democracy, Bush sought to explain a foreign policy that has become bogged down in the Iraq war. Bush cast Iraq as central to his war on terrorism and cited a litany of catastrophic outcomes should terrorists prevail, among them the destruction of Israel.

“With greater economic and military and political power, the terrorists would be able to advance their stated agenda: to develop weapons of mass destruction, to destroy Israel, to intimidate Europe, to assault the American people and to blackmail our government into isolation,” he said.

Do posledni kapky krestanske krve budem branit Israel. Na to konto i Nato se zapojilo do tvoreni noveho svetoveho poradku a posila 10 000 vojaku do Afganistanu, skoda ,ze Hitler neznal takove triky spojene s demokracii a svobodou narodu, neco se ,ale mel priucit ,tak ,jak rikali komuniste ,ze se zbrani v ruce ,nastoli svetovy mir, pravdepodobne ,kdyz vsichni rebelove ,partisani-terroristi , nepratele statu a lidu zkonci na hrbitove.Hesla se meni ,ale ,ucel zustava ten samy.

73521

7.10.2005 16:55

RE: Neco z israelskeho tisku o Cechach.

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 73521

Hm, první dva příspěvky jsou prostě agenturní zprávy bez jakéhokoliv náznaku hodnocení...nevidím na nich slovo špatného, vy snad ano? A ať to čtu jak to čtu, souvislost třetí zprávy s ČR nevidím ani v nejmenším...

73542

7.10.2005 17:29

"leho" vas velitel, pokud jste v Iraku, jako US vojak

Lev 70.?.?.?

Dovolte mi "leho", abych vam predstavil vaseho velitele v plne polni v roce 1983 - ruka v rukave. Mam pocit, ze vas velitel ZRADIL !! Saddama - Jidas !

http://www.hejrup.sk/image/topic/Saddam_Rumsfeld.jpg

Dnešný minister obrany USA Donald Rumsfeld si v roku 1983 potriasa v Bagdade ruku so Saddámom Husajnom. Spojené štáty podporovali bývalého irackého diktátora aj v čase, keď vo vojne s Iránom použil zbrane hromadného ničenia, rovnako ako keď nimi zaútočil na vlastné obyvateľstvo.

73546

8.10.2005 21:32

RE:

leho 64.?.?.?

Reakce na 73546

Ale Lve, zase tahle lacina propagandicka, ze? Rok 1983, to bylo vice nez pred 20 lety, Irak tenkrat chemicke zbrane jeste nepouzival a jiste, Lve, jsme neco slyseli o rukojmich v Iranu v letech 1979 a 1980 a ajatolahu Chomejnim, nebo ne?? Takze, Lve, Iran byl tenkrat jeden z nejuhlavnejsich nepratel USA a tak je celkem logicke, ze se USA budou take kamaradit s neprateli nepratel Iranu, nebo to neni logicke? On asi uz tenkrat Rumsfeld vedel, ze Saddam v roce 1990 obsadi Kuvajt, atd, atd... Zkratka, Lve, tohle je vzkutku hloupoucka anti-ami propaganda za kazdou cenu...

73581

9.10.2005 4:28

RE:

Lev 70.?.?.?

Reakce na 73581

>Ale Lve, zase tahle lacina propagandicka, ze? Rok 1983, to bylo
>vice nez pred 20 lety, Irak tenkrat chemicke zbrane jeste
>nepouzival a jiste, Lve, jsme neco slyseli o rukojmich v Iranu v
>letech 1979 a 1980 a ajatolahu Chomejnim, nebo ne?? Takze, Lve,
>Iran byl tenkrat jeden z nejuhlavnejsich nepratel USA a tak je
>celkem logicke, ze se USA budou take kamaradit s neprateli
>nepratel Iranu, nebo to neni logicke? On asi uz tenkrat Rumsfeld
>vedel, ze Saddam v roce 1990 obsadi Kuvajt, atd, atd... Zkratka,
>Lve, tohle je vzkutku hloupoucka anti-ami propaganda za kazdou
>cenu...
______________________________________________

Chytroučkej "leho", dovolte, abych pozměnil váš nick na "uhoř". Dnes už nemá Bílý dům za přítele, ani toho dřívějšího Saddama. Prostě, není si s kým potřást pravici - hmm, mimo snad Izraele, jediný "dobrý" kamarád Bílého domu
[oči v sloup]
Chtěl jsem se ještě "leho" zeptat, když tak všemu rozumíte a ještě jste k tomu pro-ami, je stále ten Írán nejúhlavnějším nepřítelem USA ?? [vyplazený jazyk]

73616

9.10.2005 13:39

Hloupoucka anti-ami propaganda za kazdou cenu...

Zvedavej z NY 64.?.?.?

Reakce na 73581

Tak on tu hloupoučkou ani- ami propagandu dělal svýho času i Washington Post?
Alianci se Saddámem dláždil Rumsfeld

Saddám Husajn v 80. letech běžně používal chemické zbraně ve válce s Íránem, když byl cenným spojencem USA a z amerického antraxu zahájil vlastní program biologických zbraní. Mužem, který v roce 1983 otevřel cestu ke spojenectví USA s Bagdádem, nebyl nikdo jiný než nynější ministr obrany Donald Rumsfeld. Napsal to list The Washington Post na základě odtajněných dokumentů ministerstva zahraničí. "Je to příklad rubu americké zahraniční politiky," napsal deník. "Je to svět, v němž lze uzavírat dohody s diktátory, někdy přehlédnout porušování lidských práv, přizpůsobit se šiřitelům zbraní, vše na základě zásady _nepřítel mého nepřítele je mým přítelem." Rumsfeld se jako prezidentův vyslanec pro Blízký východ sešel v Bagdádu se Saddámem 20. prosince 1983. Během 90minutového rozhovoru mu sdělil, že USA jsou připraveny k plnému obnovení diplomatických styků. V té době se totiž karta v tři roky trvající irácko-íránské válce začala obracet ve prospěch Teheránu, jehož vojska se přiblížila k Basře. Washington se bál, že íránský režim šíitských extremistů ohrozí spojence v Zálivu - Kuvajt, Saúdskou Arábii a další. Prezident Ronald Reagan už v únoru 1982 vyškrtl Irák ze seznamu teroristických států a 26. listopadu 1983 vydal direktivu č. 114, podle níž USA podniknou "cokoli bude nezbytné a legální", aby zabránily porážce Iráku. Její plný text je doteď utajovaný.

Shovívavost Washingtonu

Od té doby se datovala americká shovívavost. Když Rumsfeld debatoval se Saddámem, věděl už Bílý dům, že denně nasazuje chemické zbraně, aby zastavil postup Íránců. Podle dokumentů však Rumsfeld žádal zastavit tuto praxi jen jako jeden z bodů až v rozhovoru s šéfem diplomacie Tárikem Azízem. Irák pak používal chemickou munici až do konce války v roce 1988, aniž to cokoli změnilo na americké podpoře. A to dokonce i potom, co Saddám v roce 1987 na severu země chemickými bombami vyhladil vzpurné kurdské vesnice. Právě tento zločin posloužil nynějšímu šéfovi Bílého domu George W. Bushovi jako argument k odstranění Saddáma od moci. "Americko-írácké vztahy jsou důležité pro naše dlouhodobé politické a ekonomické zájmy," zdůvodnil v září 1988 zdrženlivou reakci americké administrativy náměstek ministra zahraničí Richard Murphy. Howard Teicher, tehdejší činitel prezidentovy Rady pro národní bezpečnost, později pod přísahou vypověděl, že USA v 80. letech zásobovaly Saddáma špionážními informacemi, přes chilskou společnost Cardoen mu dodávaly tříštivé bomby a kontrolovaly dodávky zbraní z třetích zemí. Šetření senátního výboru v roce 1994 prokázalo, že v 80. letech byly do Iráku s vývozní licencí amerického ministerstva obchodu exportovány desítky biologických látek včetně několik...Kráceno (Editor)

73654

9.10.2005 16:27

RE: Hloupoucka anti-ami propaganda za kazdou cenu...

Lev 70.?.?.?

Reakce na 73654

Podivejte pane Zvedavej z NY, co si myslite, ze anti-ami "leho" ( jelikoz ON !!! je anti-ami !! ) Vam/nam odpovi. Jako obycejne NIC ! A nebo napise, ze jste to vycetl z Rudeho Prava, ze jste bolsevik, levicak, anti-ami a pisete do komunisticko - fasistickeho Webzine Zvedavce. Co muzete jineho od "leha" robota, ocekavat ?! [zmaten]

Jinak, velmi dobry prispevek pane Zvedavej z NY. Diky [smích]

73664

9.10.2005 21:46

RE: Hloupoucka anti-ami propaganda za kazdou cenu...

leho 64.?.?.?

Reakce na 73654

>Od té doby se datovala americká shovívavost. Když Rumsfeld
>debatoval se Saddámem, věděl už Bílý dům, že denně
>nasazuje chemické zbraně, aby zastavil postup Íránců.

Samozrejme blbost. V roce 1983 Irak jeste nepouzival chemicke zbrane. Ale jinak zbytek prispevku, Zvedavej, nijak neodporuje tomu, co jsem tady napsal. A take je pravda, ze drtiva vetsina medii v USA taktez podporuje modni vlnu debilniho antibushismu...

73700

9.10.2005 21:59

RE: Hloupoucka anti-ami propaganda za kazdou cenu...

Lev 70.?.?.?

Reakce na 73700

Samozrejme blbost. V roce 1983 Irak jeste nepouzival chemicke zbrane. Ale jinak zbytek prispevku, Zvedavej, nijak neodporuje tomu, co jsem tady napsal. A take je pravda, ze drtiva vetsina medii v USA taktez podporuje modni vlnu debilniho antibushismu...
__________________________________________________

No jasny "leho" ! Ti "antibusiste", se datujou uz od roku 1900 [chechtot] [chechtot] [chechtot]

73704

10.10.2005 12:24

RE:

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 73581

>Takze, Lve,
>Iran byl tenkrat jeden z nejuhlavnejsich nepratel USA a tak je
>celkem logicke, ze se USA budou take kamaradit s neprateli
>nepratel Iranu, nebo to neni logicke?


Budes se divit, ale logicke to neni. Nepratele nepratel Iranu mohou byt klidne pratele Iranu. Nejak ses do toho ty moulo zase zamotal... [velký smích]

73773

7.10.2005 19:33

Dzihadisti, kteri pry pouzivaji sve soukmenovce za "zive" stity.

peter veliky 205.?.?.?

Jo, pokud Izraelci pouzivaji za zive stity Palestince, jsou chytrejsi nez Palestinci kteri pouzivaji sve vlastni. Palestinci jak vime, dokonce posilaji sve soukmenovce na 'dobrovolne' sebevrazedne akce s auty.
Drzi tech 'dobrovolniku' cleny jejich rodin jako rukojmi. Privazou jim nohy k pedalum u auta, ktere pak s dalky odpali.
Predstavte si pocit to 'sebevraha' ktery jede na army checkpoint s vedomim ze je to jeho posledni projizdka autem.

73548

9.10.2005 17:48

A to jse vycetl v kterem sionisticken platku?

tutinek 81.?.?.?

Reakce na 73548

Je to jak vystrizeno z ultra-sionistickeho http://www.masada2000.org/ kde se daji najit takove hovadiny ze to je trapne.

Jihadiste nemusi nikoho presvedcovat o sebevrazednych akcich. Pravych dobrovolniku maji habadej. Zkurveny zivot mladych lidi v Palestine je pole zaseto Israelem a jihadisti jen muzou sklizet ochotniky pro svoje akce.

>Predstavte si pocit to 'sebevraha' ktery jede na army checkpoint
>s vedomim ze je to jeho posledni projizdka autem.

Ten pocit posledni jizdy sebevraha je mi povedomy z navstevy v CR v srpnu. Nejen ze jsem jse citil jako sebevrah rizenim auta v ceske doprave, ale vsude bylo ridicu (sebevrahu) jak naseto. Predjizdeli kde se dalo, nalepili se zezadu na naraznik a pokud jsme nejeli minimalne 10-15 km/h plus predepsano, zurive blikali. [velký smích]
Dekoval jsem Bohu kdyz jsem auto vracel.

73670

9.10.2005 20:18

Dvojí standard Zvědavce

Emma Bovary 62.?.?.?

Zvědavec Král furt brečí že holocaust denieři jsou popotahováni po soudech vyhazováni z práce atd samozřejmě je to špatně ale že čeští antikomunisté chystají zákaz strany kterou volí skoro 20 procent občanů nechává tyto bojovníky "za svobodný názor" v klidu. Je to důkaz že Zvědavec není žádnou platformou pro liberální názory na rozdíl od Britských listů které se zastali po 9/11 fašisty Kopala a nyní se zastávají KSČM.

73686

9.10.2005 21:40

RE: Dvojí standard Zvědavce

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 73686

To je pravda. Nicméně si to tu aspoň můžeme prodiskutovat. Na některých serverech nelze ani to.

73698

10.10.2005 5:15

RE: Dvojí standard Zvědavce-to neni pravda ,je jen jeden stardart-pravda.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 73686

Tak ,za prve ,komunismus je judaismus a judaismus ,je komunismus,tak ,jak se zidovsky rabbin vyjadril zcela bez obalu, takze, komunisti jsou nastrojem zidu, coz nic nema spolecneho s zadnou jinou narodnis tranou,nikdo nechce patou politickou kolonu uvnitr vlastniho statu,tak ,jak se muzeme ze samotneho Israelu priucit ,ze Israel je zemi jen pro zidy-tak zvane ,ovsem.jeste jinymi slovy ,komunismus je internecionalismus jez nici narody, a jejich lasku k vlasti a uci podvratnou cinnost vzdat se svych narodnich prav ve prospech ciziho vlivu, tady ,tedy vlivu zidovskeho-chazarskeho,asiatskeho,jez nema nic s kulturou a historii Evropy nic spolecneho, komunisti,jakoby ,vedeni zidovskymi komisari v Rusku,dodanymi Amerikou zpusobyli 100 milionu krestanskych obeti a zavrazdili carskou rodinu.Jinymi slovy je treba tuto stranu zakazat pro kriminalni cinnost a nenarodni standart jez je nam vnucovan nasilim ,nebot vsude kam komunisti-tato zidovska doktrina vkrocila ,vzdy se zmocnili vlady nasilim, nikdy nevyhrali ve svobodnych volbach,jsou hnutim terroristicky ,tak ,jak vznikl stat Israel na bazi terrorismu.Kazdy ,kdo socialisuje s timto hnutim je clovek jez inklinuje k nasili a oponuje demokratickym zasadam a obcanskym svobodam jdouci az ke kriminalni,mafianske cinnosti, necht si zide nechaji tuto praxi pro stat Israel a nevnucuji tento barbarsky zpusob vlady kulturnim narodum.
Komunisti ,mnozi ,tak zvani zide se radi ohaneji demokracii ,kterou vsude nici ,az do doby ,kdy sami se dostanou do vlady ,aby nastolili totalitni system zionistickeho zidovstva, coz muzem dnes videt velmi dobre na vlade USA ,jako pred tim na "bolsevicke vlade Ruska ,kde z 520 rudych ,vsemocnych komisaru bylo vic jak 480 zidu u ostatnich se nedal urcit puvod ,ale popravci ceta cara byla cistokrevny kosher.Praktiky s volanim o demokracii i pro komunisty je opet jen nastupnim mustkem k uchopeni moci nezakonnym ,nedemokratickym zpusobem, myslim ,ze se lide maji poucit ze 100 milionu ruskeho holocaustu zpusobenym "rudymi komisari",jak Solzenicin bez obalu nazyva zidy.Pani Bowary se domaha pomoci demokracie toho nedemokratickeho nasili ,co dnes provadi proti vsem tem ,kteri kritisuji zidovstvo a terroristicky stat Israel.
Komunisticka strana je nenarodni stranou zalozena na nasili-terrorismu a je zcela kriminalniho charakteru jez preziva jen diky hlouposti demokracie a hlouposti "demokraticky smyslejicich obcanu."
Jewry, "Israel", Zionism...
Our Race Will Rule Undisputed Over The World

. Rabbi Rabbinovich speaking to an assembly in Budapest, Hungary on the 12th January 1952 stated:


"We will openly reveal our identity with the races of Asia or Africa. I can state with assurance that the last generation of white children is now being born. Our control commission will, in the interests of peace and wiping out inter-racial tensions, forbid the Whites to mate with Whites. The white women must co-habit with members of the dark races, the White man with black women. Thus the White race will disappear, for mixing the dark with the white means the end of the White Man, ...Kráceno (Editor)

73734

10.10.2005 6:04

RE: Dvojí standard Zvědavce

albert 70.?.?.?

Reakce na 73686

>Zvědavec Král furt brečí že holocaust denieři jsou
>popotahováni po soudech vyhazováni z práce atd samozřejmě je
>to špatně ale že čeští antikomunisté chystají zákaz
>strany kterou volí skoro 20 procent občanů nechává tyto
>bojovníky "za svobodný názor" v klidu. Je to důkaz že
>Zvědavec není žádnou platformou pro liberální názory na
>rozdíl od Britských listů které se zastali po 9/11 fašisty
>Kopala a nyní se zastávají KSČM.

Budouci president teroristickeho zlocineckeho statu Izrael, zalozeneho na principu zido-bolshevistickeho terorismu majici na svedomi vyvrazdeni na 100 milionu lidi (hlavne krestanu) a pak hlavne demorilizaci vladnouci az dodnes, Chaim Weizmann (chazar budhistickeho vyznani), v roce 1923 napsal madarskemu chazarovi, zionistickemu fanatiku, Theodorovi Herzlovi:
"Through revolutionary conviction thousands of young Jewish boys and girls are held in Russian prisons. More than 5000 are under police surveillance. Almost ALL are members of the Social Democratic Party. They are NOT of proletarian (worker) origin, but come from well-to-do families ... The Jewish revolutionary movement, suffice to say, has captured the masses of young people".

Ackoliv zide (chazari) tvorili 1.7% ruske populace, tak Yuri Slezkin napsal v knize "The jewish century", strana 175, "1917, some 31% of Bolshevik delegates were Jews as well as 37% of Soc. Democrats. Of 15 speakers probably 14 were Jews".

London Jewish Chronicle, April 4, 1919: "There is much in the fact of Bolshevism itself, that so many Jews are bolshevicks, in fact that the ideals of Bolshevism at many points are consontant with the finest ideals of Judaism".

Tak necht pan, ci pani (jednou pise "jak jsem rekl", podruhe "jak jsem rekla" - ze by snad nejistota sexualni identicnosti ???) Bovary si udela jasno o puvodu komunismu. Pokud ovsem, je pan/pani schopen/schopna rozumet anglickemu textu toho, co lze nalezt v historickych zaznamech ..73736

10.10.2005 17:23

RE: Dvojí standard Zvědavce

Emma Bovary 62.?.?.?

Reakce na 73736

Weizman (opravdu byl buddhista? [smích]) těžko mohl Herzlovi v roce 1923 posílat nějakej dopis když v té době byl Herzl skoro 20 let po smrti. Pro pochopení pojmů jako sionismus, bolševismsus apod doporučuji http://www.prop.sk/sionizmus_vs.htm

Jinak nevím co k tomuhle ještě dodat připomíná mi to blábolení choré mysli stejně jako předcházející reakce Roberta Nohejla.

73783

11.10.2005 2:48

RE: Dvojí standard Zvědavce

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 73783

Jen pro obcerstveni chore mysli,bych Vam chtel pripomenout ,ze tak zvani zide byli vzdy vylouceni-vyhnani z kazde zeme sveta ,kde se jen na cas usadili,az do doby ,kdy lide poznali ,jak jsou jimi okradani.Samozrejme ,ze i Anglicky kral byl "chore mysli" kdyz vyhnal v roce 1290 zidy a 300 let Anglie prosperovala,az podplacenim Cronwella se zide dostali zpet a puvodniho krale poprevili.Take Spanelsky kral byl rovnez "chore mysli",kdyz v roce 1492 rovnez vyhnal zidy pro podvody ze sve zeme ,to same Francousky kral az po Marii Terresii a v Ceskych zemich za krale Vaclava,vsichni "chore mysli" ,ovsem,takze ,ted v Australii odsoudili zidovku ktera neplatila taxu spolecne se svymi syny posilala penize do Israelu,takze ,stat okradla ,jako jeji tisicileti predchudci o 30 milionu dolaru,ale podle Vas i soudce musel byt "chore mysli",coz neni prvni pripad v Australii.
General Orders #11
GENERAL ORDERS No. 11.
HDQRS. 13TH A. C., DEPT. OF THE TENN.,
Holly Springs, December 17, 1862.

The Jews, as a class violating every regulation of trade established by the Treasury Department and also department orders, are hereby expelled from the department within twenty-four hours from the receipt of this order.*
Post commanders will see that all of this class of people be furnished passes and required to leave, and any one returning after such notification will be arrested and held in confinement until an opportunity occurs of sending them out as prisoners, unless furnished with permit from headquarters.
No passes will be given these people to visit headquarters for the purpose of making personal application for trade permits.

By order of Maj. Gen. U.S. Grant:
JNO. A. RAWLINS,
Assistant Adjutant-General.

Official Records of the War of the Rebellion, Series I, Vol. 17, Part II, p. 424.
Plea from deported Jewish citizens

PADUCAH, KY.,
December 29, 1862.

Hon. ABRAHAM LINCOLN,
President of the United States:

General Orders, No. 11, issued by General Grant at Oxford, Miss., December the 17th, commands all post commanders to expel all Jews, without distinction, within twenty-four hours, from his entire department. The undersigned, good and loyal citizens of the United States and residents of this town for many years, engaged in legitimate business as merchants, feel greatly insulted and outraged by this inhuman order, the carrying out of which would be the grossest violation of the Constitution and our rights as good citizens under it, and would place us, besides a large number of other Jewish families of this town, as outlaws before the whole world. We respectfully ask your immediate attention to this enormous outrage on all law and humanity, and pray for your effectual and immediate interposition. We would respectfully refer you to the post commander and post adjutant as to our loyalty, and to all respectable citizens of this community as to our standing citizens and merchants. We respectfully ask for immediate instructions to be sent to the commander of this post.

73862

10.10.2005 19:50

RE: Dvojí standard Zvědavce

Emma Bovary 62.?.?.?

Reakce na 73736

Dobrý článek k tomutu tématu

http://www.blisty.cz/2005/10/10/art25365.html

73803

10.10.2005 23:31

RE: Dvojí standard Zvědavce

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 73803

To je zatracene dobry clanek a nazor [mrknutí jedním okem] [smích]

Problem je, ze v demokracii nelze nic takhle smahem zakazovat, nebot to nahrava jen nalepkovacum - prohlasi, ze je to komunisticka strana a zakazou ji, kdykoliv by je nekdo ve volbach mel ohrozit.
Samo, nikdy nepriznaji, ze za preference KSCM muze PREDEVSIM totalni rozklad demokracie, spolecnosti a stav v Kocourkove, za ktery nesou plnou odpovednost... [naštvaný]

73850

10.10.2005 17:40

RE: Dvojí standard Zvědavce

Ruda 24.?.?.?

Reakce na 73686

Podivejte se pani Bovary, to ze se Britske listy zastavaji KSCM je jenom proto, ze se boji ze kdyby jednoho dne komunisti ve volbach v Cechach vyhrali, ze by si to pak mohli "odskakat".
[pláč]

73786

10.10.2005 20:10

RE: Dvojí standard Zvědavce

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 73786

>Podivejte se pani Bovary, to ze se Britske listy zastavaji KSCM
>je jenom proto, ze se boji ze kdyby jednoho dne komunisti ve
>volbach v Cechach vyhrali, ze by si to pak mohli "odskakat".

> [pláč]

To je velmi hloupý argument.

73807

10.10.2005 20:47

RE: Dvojí standard Zvědavce

Ruda 24.?.?.?

Reakce na 73807

Proc by to byl hloupy argument. Uz jsem slysel i ohlasy od clenu KSCM, ze dostanou-li se k moci, ze zavedou visa pro vsechny kapitalisticke zeme. Tak jak to bylo za bolseviku(a ani bych se nedivil).

73817

10.10.2005 21:26

RE: Dvojí standard Zvědavce

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 73817

>Proc by to byl hloupy argument. Uz jsem slysel i ohlasy od clenu
>KSCM, ze dostanou-li se k moci, ze zavedou visa pro vsechny
>kapitalisticke zeme. Tak jak to bylo za bolseviku(a ani bych se
>nedivil).

Ale no Rudo, toto je Zvědavec a ne Dikobraz. V rámci EU nejsou žádné hranice a tedy ani žádná viza. Takový nesmysl by jistě neřekl žádný komunista, jen člověk, který chce vzbudit averzi vůči KSČM a může to říci pouze tomu, kdo je zcela mimo obraz.

73823

10.10.2005 21:56

RE: Dvojí standard Zvědavce

Ruda 24.?.?.?

Reakce na 73823

Pane Karel, to jste me teda prekvapil. Ja jsem si myslel ze jsme tady na Dikobrazu [velký smích] Nekdy to tak vypada.
A k tomu KSCM, tomu nemusite verit, na to mate pravo. Jsme tady na demokratickem webu, cili si kazdy muze rict co chce(skoro vsechno). [smích]

73834

11.10.2005 11:12

RE: Dvojí standard Zvědavce

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 73834

>Jsme tady
>na demokratickem webu, cili si kazdy muze rict co chce(skoro
>vsechno). [smích]

Vždyť nic proti tomu. Vy jste uvedl tvrzení a já k němu připojil své hodnocení. Nijak na vás netlačím, abyste uváděl pouze tvrzení rozumná. Vy mi však dovolte, abych podle mého názoru hloupost označil za hloupost. Proč vaše tvrzení považuji za hloupost jsem pak racionálním důvodem odůvodnil.
Vy jste mi však argument nevyvrátil, pouze uvádíte, že si každý může napsat co chce. Tedy pravdivým tvrzením odvádíte diskuzi od tématu, že vaše původní tvrzení je očividně nepravdivé.

73897

10.10.2005 6:17

Israelsky soud svym rozhodnutim,ze okupacni armada musi zarazit praxi se zivymi stity.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Halutz orders IDF to halt"human schild" practice immidiately.
www.haaretz.com
Zde mate moznost se sami presvedcit z zidovskeho tisku,jak na tom jsme s temi ruznymi "taky" prispevky nasich prispevatelu ,kteri se snazi zatlacit pravdu a vystridat ji lzivou propagaci.Jina historka pochazi z Israelu,ktery si hlida ,kdo tam ma zit a kdo ne ,oproti evropskym narodum,kteri nedokazou to,co Israel.
Immigration police nab sisters living in Israel illegally for 30 years

By Ruth Sinai, Haaretz Correspondent

The Immigration Police has arrested two sisters from Yugoslavia, aged 67 and 60, who have been living in the country illegally for the past 30 years. The two are the most veteran illegal residents ever to be apprehended, Immigration Police sources said.

Yuliana Viliacic was arrested last week while on her way to her cleaning job in Tel Aviv. Yesterday, police apprehended her sister, Anna Topolski. Both are being held at the Immigration Police detention facility in Hadera.

According to Viliacic, both women fled abusive, alcoholic husbands. "We fled like a pair of doves to the end of the world," she said.
The two returned to their native land just once for a short visit, in 1980, to see which of their relatives were still alive. Over the years, they lost their parents and other siblings. "Only we remain; us and God," Viliacic said, adding that they have no friends - neither in Israel nor in Yugoslavia.

"She has me and I have her," Viliacic said, referring to her sister.

Some three years ago, in an effort to acquire legal status, the two approached a man who presented himself as a lawyer, who charged them NIS 4,000 for his services but failed to do anything to help them.

The two women desperately want to remain in Israel.

"We like it here. We have lived in Israel half our lives," Viliacic said. "We have no family in Yugoslavia; we have nothing there. Where will we go now?" she asked.

Jen,si ctenari pripust myslenku,ze by krestanske zeme vyhostili vsechny nekrestany, to by byl rev v zidy kontroloanem tisku o antisemitismu,ze ano?
Nakonec ,lze pripustit ,ze mnohy z rudym komisaru-rabbinu by to vyhovovalo,tak ,jak pri Nurimberskem zakonu ,ke kteremu zionisti meli zcela oduvodnenou naklonost a blahoprali Hitlerovi k jejich uvedeni,ovsem ,dnes je to zkutecnost k zapomenuti,casy se meni,ze ano?
*Eventually recognizing that complete acceptance of a universalistic ethic towards their fellow human beings could only mean serious endangerment of the "particularist" Jewish identity, liberalizing elements of world Jewry over past decades have moved to proclaim two antithetical ideas as essential parts of Jewish identity: both an allegiance to "Chosen People" Judeo-centrism and pan-human universalism. This is managed by the enduring Judeo-centric notion that distinctly Jewish hands must cling to the steering wheel of humanity itself as some form of a Jewish leadership "mission": in the pseudo-religious sphere, this is generally expressed as some version of "We Jews are fated to lead all of humanity to its ...Kráceno (Editor)

73740

10.10.2005 7:13

Dle Americkych zakonu: T Is For Traitor

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

"Treason. noun. Criminal act of betraying one's country as defined in Article II section 3 of the U.S. Constitution."

"They are the so-called neo-cons, or neo-conservatives. A compact group, almost all of whose members are Jewish. They hold the key positions in the Bush administration, as well as in the think-tanks that play an important role in formulating American policy and the ed-op pages of the influential newspapers." -Uri Avnery

The Night After: The Easier the Victory, the Harder the Peace
According to Charley Reese: "Perle, Feith and Wurmser joined other neocons in the Bush administration. Perle was especially vocal in pushing the war on Iraq. They had two pretexts: the attack of Sept. 11, even though Saddam Hussein had nothing to do with it, and the mythical weapons of mass destruction....At a cost of $200 billion and nearly 1,000 American lives (Now 2,000+) Israel did achieve its 'strategic objective in its own right' removing Saddam from power." Who does this war-without-end benefit? Not you and me. "We invaded Iraq to have a war," wrote professor Brian Foley in The Profit-Driven War. "We had a war because there are powerful interests in our country that are geared toward making money from war."

War--while not in itself treasonous, for self-defense--is worth billions to war makers. The Middle East War(s) will likely bankrupt"both morally and economically"this nation. What better definition of treason?

Any "criminal act of betraying one's country" is definable as treason. You listening George? You hear Dick? You understand Chertoff? (Notice that many neocons hold dual citizenship). You comprehend Rummy, Rice, Rove, Wolfowitz, Myers, Ashcroft, Giuliani, Gonzales, Kean, Clinton? Maybe you can escape justice in this world--your type always does--but those you betrayed await you in the next.
http://disc.server.com/discussion.cgi?id=149495;article=93085;show_parent=1
I have seen what they have done to Solzhenitsyn. I have read their biased and spiteful reviews of his book in the controlled media and witnessed their revengeful hatred of him in countless Jewish magazines, websites, and journals influential but relatively unknown to the public at large. The ruthless Jewish Power clique works to kill men in a variety of ways. With Mel Gibson, it was more public. With Solzhenitsyn, it is more personal and private. Clearly, Solzhenitsyn's writings about the Jewish leadership of the Soviet Holocaust is viewed as a grave threat to the Jewish Plan for global supremacy.
Bude Amerika muset " ztratit" miliony Americanu ,nez pochopi krutou pravdu?
The largest number of victims, Solzhenitsyn reports, were Christian believers, understandable since the revolutionary Jews despised and hated Jesus and His Chosen People, the Christians. All-in-all, about 66 million innocent people were kidnapped and eventually died a hideous death at the hands of the Jewish "Ivan the Terrible" corps.


73746

11.10.2005 6:14

Oprava

albert 70.?.?.?

Mate pravdu, pane/pani Bowary : spletl jsem si jednoho chazara s druhym (je v tom vubec nejaky rozdil ??). O kom je znamo ze byl budhistou je Ben Gurion (chazarsky zidovsky fanatik puvodniho jmena Gruen); ne Weizman.
Spletl jsem se, priznavam. Ale vy jste se se stale nepriznal/nepriznala, jste-li muzkeho ci zenskeho pohlavi? Ackoliv - me (a rekl bych i p. Nohejla) to nezajima ...

73884

11.10.2005 12:42

RE: Oprava

Lev 70.?.?.?

Reakce na 73884

pane/pani Bowary

Ale vy jste se se stale nepriznal/nepriznala, jste-li muzkeho ci zenskeho pohlavi?

albert 70.?.?.?
________________________________________________________

I ja jsem se na to tazal teto "osoby" uz nekolikrat pane alberte a nikdy zadna odpoved. Nejlepsi bude pane alberte, kdyz si u panopani Bowary urcime pohlavi sami: babochlap ! a je to. Ani to nebolelo [velký smích]

73901

11.10.2005 14:20

A neni

Aja 24.?.?.?

Reakce na 73901

to jedno, zda je Bovary muzskej nebo zenska? Nebo se vam na zenskou zda moc chytra?
V tehle virtualni debate jde o nazory, ne o obcansky prukaz ci socialni cislo.
Jak se zacnem navzajem kadrovat, to bude veselo. [smích]

73908

11.10.2005 15:22

RE: A neni

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 73908

>A není to jedno, zda je Bovary muzskej nebo zenska?
Nám skoro ano, ale madam Bovary jistě ne.


73914

12.10.2005 1:50

RE: A neni

Aja 24.?.?.?

Reakce na 73914

>>A není to jedno, zda je Bovary muzskej nebo zenska?
>Nám skoro ano, ale madam Bovary jistě ne.
>
>
>
Ono vi, jestli je On a nebo Ona. [smích]

73978

12.10.2005 1:22

RE: A neni

Lev 70.?.?.?

Reakce na 73908

>to jedno, zda je Bovary muzskej nebo zenska? Nebo se vam na
>zenskou zda moc chytra?

>V tehle virtualni debate jde o nazory, ne o obcansky prukaz ci
>socialni cislo.

>Jak se zacnem navzajem kadrovat, to bude veselo. [smích]
_____________________________________________

Mila pani Ajenko. Mi osobne se lepe pise nekomu, jako Vam na priklad, ze skoro na 80% vim, ze jste zenou a proto pisu k Vam jako k zene a oslovuji Vas v zenskem rodu. No, neni to nadherne ? To same plati i pro pany, ze jim pisu v rode muzskem. ALE !! jsem strasne zmaten a nedela mi to dobre na dusi, kdyz pisu - odpovidam nekomu, nejake "osobe", ktera v jednom a tomtez prispevku napise "byl jsem" a pak v dalsim odstavci napise "divala jsem se" a to se nestalo u teto dotycne "osoby" v prispevcich poprve.

Tady uz v podstate nejde o pohlavi, ale jen o to mizerne osloveni !! My muzi, vetsinou oslovujeme zeny galantne a muz s muzem se zase bavi trosilinku jinak, nez s zenou. A pokud by byla pani/slecna Emma Bovary muz a ja ji psal jako zene a pak se dozvedel ze je muzem tak si budu pripadat jako fagot [zahanbení] a to bych strasne nerad ! [mrknutí jedním okem]

73973

12.10.2005 1:52

RE: A neni

Aja 24.?.?.?

Reakce na 73973

Lvicku, zjednoduste si zivot, kdyz vahate a rusi vas to, hodte si ji ( ci jeho) do stredniho rodu.
Kdo vi, zda nejste Lvice. [smích]

73979

12.10.2005 3:35

RE: A neni

Lev 70.?.?.?

Reakce na 73979

Kdo vi, zda nejste Lvice. [smích]
________________________________

[chechtot] [chechtot] jo Ajenko, jsem ! S dvojitym vocasem [velký smích] [velký smích]

73988

12.10.2005 4:58

RE: A neni

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 73988

dvojity jazyk jak se take rika rozpolceny bych bral, dvojity ocas ani nahodou [chechtot]

73997

12.10.2005 4:25

Mame prece emancipaci,ze ano?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Tak ,jakepak patrani a rozhodovani ,jestli je nekdo muz a nebo zena,politici to vse vyrovnali rovnopravnosti,takze ,kdyz to nekomu nemysli,tak co na tom zalezi jestli ma kalhoty a nebo sukne.Nasi predkope vzdy rikali"Parez zustane parezem a dub ,dubem!"
Israel is occupying the minds and destroying the souls of the American people....and the "Americans" are not aware of it. toto je ukazka moderniho pojeti a ohodnoceni. Nasi politikove operuji s tak zvanou hlouposti a nechaji si tu svou hloupost dostatecne ohodnotit, nakonec se tomu rika ,ze byli chytri,kdyz se dostali k tolika penezum,ze svou hlouposti zahubili narod je nezajima.
Politici se snazi zrusit anebo zcela kontolovat internet,tedy i hlas pravdy,nebot media jsou v rukach zidu,ale ne internet:. When Twomey arrived at hotel in Geneva, he was escorted out of the UN conference room by armed guards when the invited participants objected to his presence. UN officials decided to exclude all observers from the discussion. ICANN is a UN NGO. Since ICANN was the only international Internet regulatory agency at the Summit it probably seemed strange to Twomey that he was booted out of the meeting. Outside the meeting room he contacted the media by cell phone. "At ICANN," he said, "anyone can attend meetings, appeal decisions or go to ombudsmen. And, here I am outside a UN meeting room where diplomats—most of whom know little about the technical aspects [of cyberspace]—are deciding in a closed forum how 750 million people should reach the Internet. I am not amused."
The UN is using rampant child porn and the ever-increasing volume of spam to justify its attempts to steal control of the Internet to "protect" both children and e.commerce service providers who are losing millions of dollars per week in potential advertising revenue to spammers who flood the email boxes of millions of consumers daily with unpaid ads for everything from sexual enhancements to vitamins and herbal remedies. But the reality is there is a more sinister, political, reason for the attempt to seize control of the Internet by the UN that actually has nothing to do with the United States government using the Internet as a propaganda instrument. Rather it has to do with people living in under politically oppressive totalitarian regimes being able to see that, in the United States, in Canada, Australia and England, and largely, in the other industrial democracies of the European Union, people can speak out against their governments and not be arrested or incarcerated.
Hlas lidu se musi umlcet,jak mysli nekteri dnesni Americane,co vcera jeste spali:A fundamentalist Christian President who claims God told him to invade Iraq – an act that killed more than 150,000 civilians, mostly women and children – is not that much different from a fundamentalist Islamic fanatic who claims it is the will of Allah that he send young men to America to crash airliners into office buildings and kill 3,000 plus.

Both are extremists. Both are fanatics. Both use religion as an excuse to kill people. The only real difference...Kráceno (Editor)

73993

12.10.2005 8:39

RE: Mame prece emancipaci,ze ano?

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 73993

>Tak ,jakepak patrani a rozhodovani ,jestli je nekdo muz a nebo zena,politici to vse vyrovnali >rovnopravnosti,takze ,kdyz to nekomu nemysli,tak co na tom zalezi jestli ma kalhoty a nebo >sukne.Nasi predkope vzdy rikali"Parez zustane parezem a dub ,dubem!"
Pane Roberte
Jste schopen a ochoten mi (nam) vysvetlit, jak to vlastne chodi mezi domorodymi australany cerne pleti a potomky pristehovalcu, kteri tem domorodym za ta leta nikterak nezlepsili jejich prirozene podminky k zivotu v jejich zemi?
Kdyz vidim dokumentarni zabery na tyto domorodce, tak se mi zda, ze bila ruka nechala na nich stopy bidy a rezignace.
Nemyslite, ze by meli vzit do ruky hul a vsechny bile okupanty hnat ven ze zeme svinskym krokem?
A ted to hlavni: Jak by k tomu prisli ti bili, kteri se v Australii narodili a vubec jim nepripadne, ze jsou potomky tech, kteri pokorili druhe, aby se prave jim zilo lepe.
A co ti pul na pul mix ? Berete je mezi bile, nebo je svym rasofašounským zpusobem odhazujete jako menecenne?
Neberte to , prosim, moc osobne. Ale ja zadneho Australana osobne neznam, navic tak trochu raso fašo, jako se na Zvedavci predstavujete Vy, takze ztezi mohu porovnat a pak se pokusit rict, jestli jste ten pravy a zdravy dub, nebo hnijici parez.
P.S. Dokazal byste s cernym domorodcem jist z jednoho talire, popripade mu vrele stisknout ruku, aniz byste myslel, ze je rasove pod Vami?
Prosim, napiste pravdu. Nebudu zkoumat Vas, ale jak to vlastne chodi na druhe strane maticky Zeme, protoze tady ten shit stale pachne.

74002

Příspěvků: 125

04.10. 02:00 Reinhard.Bohm  Holokaustová lobby ztrácí půdu pod nohama....
04.10. 09:47 tutinek  Holokaustová lobby ztrácí půdu pod nohama....
05.10. 00:55 trodas  RE: Holokaustová lobby ztrácí půdu pod nohama....
11.10. 19:17 kema  RE: Holokaustová lobby ztrácí půdu pod nohama....
04.10. 17:19 Zvedavej z NY  RE: Holokaustová lobby ztrácí půdu pod nohama....
04.10. 20:35 Reinhard.Bohm  RE: Holokaustová lobby ztrácí půdu pod nohama....
04.10. 21:03 TS  RE: Holokaustová lobby ztrácí půdu pod nohama....
04.10. 22:20 Zvedavej z NY  RE: Holokaustová lobby ztrácí půdu pod nohama....
04.10. 05:20 Robert Nohejl  Podivejter se na tento website a nahlednete primo do dokumentu Nurimberskeho soudu
04.10. 14:34 MedaBeda  RE: Podivejter se na tento website a nahlednete primo do dokumentu Nurimberskeho soudu
04.10. 05:29 albert  Estrada
04.10. 20:10 Emma Bovary  RE: Estrada
05.10. 06:29 albert  Shahak = zid s lidskou tvari
05.10. 01:16 trodas  RE: Estrada
10.07. 12:55 Starman  RE: Estrada
04.10. 05:35 Robert Nohejl  Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi
04.10. 05:42 Robert Nohejl  RE: Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi
04.10. 11:52 tutinek  RE: Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi
04.10. 20:21 Emma Bovary  RE: Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi
04.10. 22:43 Petr Gejdoš  RE: Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi
05.10. 03:40 Robert Nohejl  RE: Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi
05.10. 04:10 zap  RE: Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi
05.10. 11:23 google  RE: Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi
05.10. 19:36 trodas  RE: Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi
05.10. 04:44 zap  RE: Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi
06.10. 04:12 Robert Nohejl  RE: Proroctvi leteckeho Riskeho marsala letectva Georinga v dopise Ghurchilovi
04.10. 06:19 Vladimír Stwora  Problém zvaný Leho
04.10. 06:25 Tom  RE: Problém zvaný Leho
04.10. 10:19 čěf  RE: Problém zvaný Leho
04.10. 22:38 Tom  RE: Problém zvaný Leho
06.10. 11:31 čěf  RE: Problém zvaný Leho
04.10. 07:47 TS  RE: Problém zvaný Leho
04.10. 07:51 Vratislav  RE: Problém zvaný Leho
04.10. 08:23 Vodník  Lehovy názory...
04.10. 23:39 kema  RE: Lehovy názory...
05.10. 00:13 leho  RE: Lehovy názory...
05.10. 01:52 trodas  nezadany leho :)
07.10. 08:15 Pavel -Čert- Němec  RE: nezadany leho :)
05.10. 18:13 zap  RE: Lehovy názory...
04.10. 09:50 Vladimir Sodek  RE: Problém zvaný Leho
05.10. 00:23 leho  RE: Problém zvaný Leho
05.10. 02:00 trodas  RE: Problém zvaný Leho
04.10. 10:02 tutinek  RE: Problém zvaný Leho
04.10. 13:45 Lev  RE: Problém zvaný "leho"
06.10. 23:40 Soumar  RE: Problém zvaný
07.10. 13:08 zap  RE: Problém zvaný
05.10. 02:03 Stojan Jakotyč  RE: Problém zvaný Leho
05.10. 04:41 zap  RE: Problém zvaný Leho
04.10. 08:27 Vodník  No možná jsem naivní....
04.10. 15:43 Misu  RE: No možná jsem naivní....
05.10. 02:10 trodas  RE: No možná jsem naivní....
05.10. 04:35 zap  RE: No možná jsem naivní....
05.10. 10:55 trodas  RE: No možná jsem naivní....
04.10. 09:53 brozkeff  Vedle Zundela ne
04.10. 13:42 Tommy  RE: Vedle Zundela ne
04.10. 14:02 A.  detail
04.10. 16:22 Hans  Všem doporučuji RUDOLFOVU ZPRAVU!
04.10. 20:24 Max  Armes Deutschland!
05.10. 02:18 trodas  RE: Armes Deutschland!
05.10. 11:03 Karel z Čech  RE: Armes Deutschland!
05.10. 19:58 trodas  RE: Armes Deutschland!
05.10. 04:20 zap  RE: Armes Deutschland!
05.10. 03:04 zap  Cetl jsem tu zpravu,
05.10. 03:43 zap  No dobre, o cem je vlastne ten spor?
05.10. 08:58 zalozak  RE: No dobre, o cem je vlastne ten spor?
05.10. 13:32 zap  RE: No dobre, o cem je vlastne ten spor?
06.10. 00:56 deu  RE: No dobre, o cem je vlastne ten spor?
06.10. 02:58 zalozak  RE: No dobre, o cem je vlastne ten spor?
06.10. 03:09 zalozak  RE: No dobre, o cem je vlastne ten spor?
06.10. 03:59 Lev  RE: No dobre, o cem je vlastne ten spor?
06.10. 06:29 kema  RE: No dobre, o cem je vlastne ten spor?
06.10. 11:57 deu  RE: No dobre, o cem je vlastne ten spor?
06.10. 09:31 zalozak  RE: No dobre, o cem je vlastne ten spor?
06.10. 12:01 Lev  RE: No dobre, o cem je vlastne ten spor?
05.10. 19:49 Peter velky  '..zabery letadel, narazejicich do WTC budov, se nebudou v TV ukazovat..'
06.10. 18:26 Nillbert Nullingsworth  DĚKUJI :-)
06.10. 18:48 hostující  RE: DĚKUJI :-)
06.10. 20:42 Emma Bovary  RE: DĚKUJI :-)
07.10. 21:05 fjodor  Ty zakomplexovaná Jarmulko (E.B.) ...
07.10. 21:55 Emma Bovary  RE: Ty zakomplexovaná Jarmulko (E.B.) ...
07.10. 22:07 Emma Bovary  Abych jen nekritizovala
08.10. 23:41 Vratislav  RE: Abych jen nekritizovala
06.10. 21:29 Karel z Čech  RE: DĚKUJI :-)
07.10. 00:19 google  RE: DĚKUJI :-)
07.10. 15:52 Karel z Čech  RE: DĚKUJI :-)
07.10. 17:18 Lev  RE: DĚKUJI :-)
07.10. 04:28 Robert Nohejl  Neco z israelskeho tisku o Cechach.
07.10. 16:55 Vanguard  RE: Neco z israelskeho tisku o Cechach.
07.10. 17:29 Lev  "leho" vas velitel, pokud jste v Iraku, jako US vojak
08.10. 21:32 leho  RE:
09.10. 04:28 Lev  RE:
09.10. 13:39 Zvedavej z NY  Hloupoucka anti-ami propaganda za kazdou cenu...
09.10. 16:27 Lev  RE: Hloupoucka anti-ami propaganda za kazdou cenu...
09.10. 21:46 leho  RE: Hloupoucka anti-ami propaganda za kazdou cenu...
09.10. 21:59 Lev  RE: Hloupoucka anti-ami propaganda za kazdou cenu...
10.10. 12:24 Pavel -Čert- Němec  RE:
07.10. 19:33 peter veliky  Dzihadisti, kteri pry pouzivaji sve soukmenovce za "zive" stity.
09.10. 17:48 tutinek  A to jse vycetl v kterem sionisticken platku?
09.10. 20:18 Emma Bovary  Dvojí standard Zvědavce
09.10. 21:40 Vodník  RE: Dvojí standard Zvědavce
10.10. 05:15 Robert Nohejl  RE: Dvojí standard Zvědavce-to neni pravda ,je jen jeden stardart-pravda.
10.10. 06:04 albert  RE: Dvojí standard Zvědavce
10.10. 17:23 Emma Bovary  RE: Dvojí standard Zvědavce
11.10. 02:48 Robert Nohejl  RE: Dvojí standard Zvědavce
10.10. 19:50 Emma Bovary  RE: Dvojí standard Zvědavce
10.10. 23:31 trodas  RE: Dvojí standard Zvědavce
10.10. 17:40 Ruda  RE: Dvojí standard Zvědavce
10.10. 20:10 Karel z Čech  RE: Dvojí standard Zvědavce
10.10. 20:47 Ruda  RE: Dvojí standard Zvědavce
10.10. 21:26 Karel z Čech  RE: Dvojí standard Zvědavce
10.10. 21:56 Ruda  RE: Dvojí standard Zvědavce
11.10. 11:12 Karel z Čech  RE: Dvojí standard Zvědavce
10.10. 06:17 Robert Nohejl  Israelsky soud svym rozhodnutim,ze okupacni armada musi zarazit praxi se zivymi stity.
10.10. 07:13 Robert Nohejl  Dle Americkych zakonu: T Is For Traitor
11.10. 06:14 albert  Oprava
11.10. 12:42 Lev  RE: Oprava
11.10. 14:20 Aja  A neni
11.10. 15:22 Karel z Čech  RE: A neni
12.10. 01:50 Aja  RE: A neni
12.10. 01:22 Lev  RE: A neni
12.10. 01:52 Aja  RE: A neni
12.10. 03:35 Lev  RE: A neni
12.10. 04:58 Vcelicka  RE: A neni
12.10. 04:25 Robert Nohejl  Mame prece emancipaci,ze ano?
12.10. 08:39 Vladimir Sodek  RE: Mame prece emancipaci,ze ano?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 82 čtenářů částkou 18 174 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 0

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 4

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
24,31 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,43 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
18,87 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,79 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,95 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 530,22 Kč
1 unce stříbra
524,78 Kč
Bitcoin
835 608,06 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 11 211