Diskuze k článku

V Torontě se vraždí

Příspěvků 138

20.8.2005 1:11

No a co ?

Robin 83.?.?.?

Když se dva perou, třetí se smněje.

(Zbytek příspěvku cenzurován. Je mi líto. Ten článek není o židech.)

66923

20.8.2005 2:43

mozna, ze to neni o zidech...

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

(Zrušeno. Článek není o židech)

66927

20.8.2005 3:12

Velice trefne ,ale zkutecnost je jina ,tam ,kde zide se dostanou do vlady.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

(Zrušeno. Článek není o židech.)

66931

20.8.2005 6:20

V severni americe jsou lidi holt vyzbrojeni

Rene Bartosek 68.?.?.?

Ano presne tak v severni americe jsou lidi vyzbrojeni, a to se urcite zadne vlade dvakrat nelibi, aby bylo mezi obyvatelstvem hromada kanonu. A kdykoliv vlada spusti pisnicku, ze se by to melo zmenit, tak ji volici poslou do haje zeleneho. Prestoze jsem ve statech sedm let tak se strelnou zbrani byl mensi problemek pouze dvakrat, jednou si znami na chalupe zastrileli z brokovnice, kdyz vystrileli naboju jak u Verdunu. Prijel sherif zkontroloval registraci zbrane, pozadal je aby byli opatrni a popral hezky den. Podruhe znamy sel na kurvy a prepadla ho banda sjetejch mexiku. Vzali si prachy ze srajtofle a sli si po svych, mel stesti takovy kver spusti ani jeden nevi jak, obvzlast kdyz v tom je chlast nebo drogy. Pokud vsak nevyhledavate "zajimava" mista v nocnim Chicago mate sanci videt pistoli pouze u policajta. Takze obyvatelstvo vidi, ze v drzeni registrovanych zbrani neni problem, takze nema v umyslu o tohle privilegium prijit. Genialni navrh resi kulove, protoze na cernem trhu si gangy za prachy z kriminality nakoupi arzenal jako na treti svetovou valku. Zrejme maji nase povedene vlady strach, aby jsme si s kverem "nahodou neublizili". Opravdu dojemna pece!!! [velký smích] [velký smích]

66953

20.8.2005 7:43

Multikulturalismus

Modráček 213.?.?.?

Editor popisuje multikulturalismus v jeho vysokém stupni vývoje. Už se opravdu nemůžu dočkat, až bude situace v ČR stejná nebo podobná a nedělám si iluze, že k tomu nedojde. Nepochybně k velké radosti Lojzodušana a jemu podobných. Humanisticko - havlistické organizace působí i u nás a jejich finanční zázemí je zjevné - T. Jelínek si musí mnout ruce. [naštvaný]

66958

20.8.2005 7:51

Není o židech,je o negrech

Mindy 160.?.?.?

[chechtot] Hele,Stworo, máte to marný.Jednak svoje židobijce neukrotíte.Je to silnější než oni [vyplazený jazyk] .A druhak stejně dřív nebo později svoji gun odevzdáte a vase bezpečí v multi-kulti korektní Nové Kanadě bude zajištovat vsudypřítomná RCMP. Na vaší ulici vychází hlídka složená z Pakoše (kanadský občan původem z Pakistánu) Cigoše (kanadský občan původem z Ostravy) a Lesboše (kanadská občanka původem z USA).Gratuluji. Radila bych vám (radím dobře,radím rád [smích] )obstarat si kuši, Rhodesian Ridgeback a letenku. [cool] .Mindy

66959

21.8.2005 0:13

RE: Není o židech,je o negrech

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 66959

Nevim jak v Kanade, ale kusi si sice koupite v USA bez probemu, ale krome privatnich pozemku s ni nemuzete zastrilet legalne ani na strelnici. Neni se cemu divit s kladkami to nabije i male dite a s optikou z toho mate tichou presnou dokonalou zbran. Pravda je trochu neskladna na rozdil od pistole. A na kratkou vzdalenost bych doporucil brokovnici, no jsem zvedavy na reakci kanadske verejnosti , kdyz se gangstri mohutne vybrojuji a v ramci ochrany lidskych prav jsou ponechani v klidu a miru policii s novym sefem, ktere je demokraticky korektni, ze se z toho chtelo plakat.

67023

20.8.2005 9:40

statistiky

zvedavej 82.?.?.?

po zavedení sběratelských zbrojních pasů by se mohli znovu udelat statistiky[smích]

66964

20.8.2005 12:47

Můj názor na zbraně a svět

Nori Kazu norikazuokamoto (zavináč) seznam (tečka) cz 213.?.?.?

Můj názor na zbraně a svět

V první řadě bych chtěl uvést, že rozhodně nejsem žádný pacifista, který lomí rukama nad tím, kolik že to vlády investují do armád a kolik se za to mohlo koupit rohlíků pro hladové černoušky v Africe.
Ale tady jde o zbraně mezi civilisty.
A pokud jde o české poměry, rozhodně říkám NE. Čím míň bude mezi lidmi zbraní, tím lépe. Nemám rád vaření z vody a proto jsem si četl nějaké policejní statistiky. A z nich jednoznačně vyplývá, že většina trestných činů je u nás spáchána s legálně drženou zbraní. Čísla mluví jasně. Zaplétat se do nepodložených úvah, že pokud je ve společnosti více zbraní, jsou pachatele již preventivně brutálnější nebo naopak že se kriminalita snižuje, protože si to každý dvakrát rozmyslí, než přepadne někoho, kdo může být ozbrojený, opravdu nehodlám. Prostě pro Česko jsem vyvodil jednoznačné závěry pouze z faktů.
Ovšem pokud jde o statistiky v Kanadě a USA, opravdu je neznám a proto nemůžu ani vyvozovat závěry.
Nejhorší, co se může stát, je uplatňování jednoho modelu na různé případy. A úplně nejhorší je, pokud si sami sobě nalháváme něco o něčí stejnosti. No, raději začnu mluvit česky a narovinu.
Vezměme si třeba Velkou Británii a Japonsko.
Jsou to vyspělé ostrovní státy s veřejnými institucemi západního střihu.
V Japonsku je tvrdě vynucován a celospolečensky podporován zákaz prakticky všech typů zbraní, nemluvě o těch nejnebezpečnějších, krátkých palných zbraních. A kriminalita je zde minimální!
Ejhle, zajásá srdce nejednoho (nejlépe levicového) Brita!
To je systém pro nás! Ovšem pokud se zajde tento nadšený občan vzápětí projít do jistých čtvrtí v Londýně či jiném větším městě, nadšení ho patrně brzo přejde. Proč? Protože Japonec má možná dost společného s Angličanem, ovšem velice málo již s většinou Arabů a černochů, kterých je narozdíl od Japonska v Británii "požehnaně".
Zbraně jsou vždy až druhořadý problém, horší je to s lidmi. Kdo si nechá vlést do kožichu vši, ten ať se nediví, že ho něco kouše. A ten kdo tvrdí, že ty vši jsou v tom kožichu už přece stejně doma jako on ten ... je na tom myšlenkově stejně jako naši vládnoucí humanisté [pláč]
A hodně lidí jako by vážně ztrácelo soudnost.
Logické by bylo naprosto otevřeně říct, že jestliže např. bombové útoky provádějí převážně snědí Arabové, pak většina kontrolovaných musí být právě snědí Arabové.
Co si ale budem namlouvat. Smějeme se Američanům a jejich politické korektnosti a přitom postoje našich orgánů směrem třeba k Cikánům si s nimi vůbec nezadají. A obecné stádium etnicko-kulturního rozkladu Západu mně přijde v západní Evropě stejné, jako za atlantikem. Třeba v Holandsku mně vážně málem tekla voda ze zubů.
Mor a neštovice na ten, snad již dnes přece jen skomírající, multikulturalismus a toleranci "...Kráceno (Editor)

66975

20.8.2005 14:48

Můj názor na zbraně a svět - ha, zkráceno, tak tady je ten konec

Nori Kazu norikazuokamoto (zavináč) seznam (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 66975

Mor a neštovice na ten, snad již dnes přece jen skomírající, multikulturalismus a toleranci "jinakosti".
Mimochodem v Torontu jsem byl před necelým rokem a musím říct, že ztrátu životního protoru pro naše lidi, pro naši civilizaci, v souvislosti s asijskou záplavou spamu všeho druhu, na mě tam dolehla ještě depresivněji než v New Yorském Chinatownu. Tam jsem to aspoň čekal. Nebýt toho, že večer vyrazili do ulic převážně bílí fanoušci na oslavu vítězství ve Světovém poháru a asiati a arabové zalezli do obchůdků, aby se přiživili prodejem vlaječek (taky jsem si koupil, přiznávám[smích]), můj dojem z Toronta by byl minimálně více rozpačitý.
Při pozdějším shlédnutí dokumentu, kdy bylo v TV Toronto vychvalováno jako kosmopolytní a tudíš vzorové město pro budoucnost, mi střídavě běhal mráz po zádech a střídavě jsem zatínal pěst.
Jen čekám, kdy začne Kanada měnit peníze. Ti bílí Britové a Francouzi na bankovkách by přece mohli vyvolávat v blízké budoucnosti již u většiny "Kanaďanů" pocit, že zásluhy o vzestup této země si bůhví proč nárokují ti kdysi tolik hojně se vyskytující bílí rasisté.
Myslím, že naši předci v hrobech začínají pořádně rotovat [pláč]66987

20.8.2005 16:17

RE: Můj názor na zbraně a svět

Martin 217.?.?.?

Reakce na 66975

Vážený pane s podivným jménem, vyjadřujete se k tématu o kterém nic nevíte.
Poučení najdete zde: http://www.strelectvi.cz/archiv/2004/1/27/14-experiment-selhal-kontrola-strelnych-zbrani-a-bezpecnost-verejnosti.html

66997

20.8.2005 17:05

RE: Můj názor na zbraně a svět

Modráček 213.?.?.?

Reakce na 66997

Naprostý souhlas. [cool]

66999

20.8.2005 17:11

RE: Můj názor na zbraně a svět

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 66999

Já si teď uvědomuji, že jsem v tom článku nedostatečně vypíchl ten hlavní problém. Totiž, že odzbrojit veřejnost, udělat z ní bezbranné ovce zcela závislé na ochraně z rukou státní moci (a jen tak mimochodem vydané všanc vraždící lůze) je sen každého pořádného diktatora. A že pokusy odzbrojit občany přicházejí od stejných stolů, kde se také jedná o odploseších, šmírování, mikročipech pod kůží a dalších libůstkách.

Autoři americké ústavy moc dobře věděli, proč v ní zakotvili právo občanů nosit zbraně.

Prostě jsem ten závěr toho článku trošku pokakal.

67000

20.8.2005 17:56

RE: Můj názor na zbraně a svět

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 67000

>Prostě jsem ten závěr toho článku trošku pokakal.
Pokakavate toho podstatne vice, pane editore.
Jakobyste nevedel, proc je vyskyt kriminality mezi cernosskym etnikem vyssi, nez jinde.
A Vase postrehy, co se tyce Vasi rodne hroudy, jsou opravdu zamorni- dalekohledove.
Ale protoze se starate o nekorektni webzine, mate na nekorektni nazor pravo, stejne jako Vas kritizujici dopisovatele. [cool]

67003

20.8.2005 18:20

RE: Můj názor na zbraně a svět

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 67003

>Jakobyste nevedel, proc je vyskyt kriminality mezi cernosskym
>etnikem vyssi, nez jinde.

Nevím. Proč?

>A Vase postrehy, co se tyce Vasi rodne hroudy, jsou opravdu
>zamorni- dalekohledove.

Dovlili bych si upozornit, že 90% článku o České republice píšou lidé doma, kteří tam žijí. Pokud jste si nevšim.

67004

20.8.2005 18:47

RE: Můj názor na zbraně a svět

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 67004

>Nevím. Proč?
Ale vite, jen se tim nechcete hloubeji zaobirat. Je to tak pro Vas jednodussi. Umet si vylit zlost na kanadskych citizens, kteri meli tu smulu, ze se narodili do podstatne horsich existencnich podminek, nez treba Vy ve vzkvetajicim socialistickem Ceskoslovensku...co dodat.Proste nemate zajem. A mate na to plne pravo.

>Dovlili bych si upozornit, že 90% článku o České republice
>píšou lidé doma, kteří tam žijí. Pokud jste si nevšim.
Dobre. Nechci se vracet k te hudebni akci,...ale Vas nazor- to je teda echt neco.
Ale klideq,...nemuzete vedet vse.

67007

20.8.2005 19:12

RE: Můj názor na zbraně a svět

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 67007

Měli tu smůlu, že se narodili do horších existenčních podmínek? Chcete říct, že jsou vlastně obětí systému?

67008

21.8.2005 3:00

RE: Můj názor na zbraně a svět

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 67008

Obet systemu nikoliv. Proste jsou jini.Maji to zakodovane v genech a tech par set let mimo rodiste jejich prapredku nic neznamena.
Jsou tzv. v prdeli, moc toho nezmuzou.Agrese, pruvodni to jev jejich chovani, je vlastne jejich slabost. Kdyby na to meli, obstaravali by si zivobyti jednodussi cestou.
Tak nenadavejte a radej apelujte na 'bile mozky' , aby vyresili za cernochy letity problem.
Ale kdyz tak vidim prispevky mistnich rednecks, tak to asi nepujde.
Jo zbabelci, kupujte kvery a strilejte ty cerne,...budete stejni, jako oni.
Vlastne jeste horsi, protoze vy vsichni mate povinnost ukazovat smer k lepsimu.Pokud ovsem nejste jen white trash.
Vse jen pro lepsi zitrky nasich potomku. Stoji to za to.

67035

21.8.2005 3:50

RE: Můj názor na zbraně a svět

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 67035

>Obet systemu nikoliv. Proste jsou jini.Maji to zakodovane v
>genech a tech par set let mimo rodiste jejich prapredku nic
>neznamena.

>Jsou tzv. v prdeli, moc toho nezmuzou.Agrese, pruvodni to jev
>jejich chovani, je vlastne jejich slabost. Kdyby na to meli,
>obstaravali by si zivobyti jednodussi cestou.

>Tak nenadavejte a radej apelujte na 'bile mozky' , aby vyresili
>za cernochy letity problem.

A co takhle je vrátit zpátky do Afriky, aby se mohli teda do-vyvinout ? Pokud nejsou schopni se přizpůsobit, tak potom jedině jim dát nóbl rezervace se vším všudy, aby nezlobili, tak nějak si to myslel ?
Já si ku..a musím taky obstarat živobytí, bohužel prací a přijde mi to normální, ale tady u těch mi připadá, že práce je pro ně až ten nejposlednější prostředek obživy, a k té kriminalitě mají nějak moc blízko. Řekl bych, že tohle je právě ten jejich "jednodušší" způsob obživy. Teda pro většinu z nich. S těma novodobýma "Římanama" je to némlich to samý. [oči v sloup]

67036

21.8.2005 8:08

RE: Můj názor na zbraně a svět

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 67036

>A co takhle je vrátit zpátky do Afriky, aby se mohli teda
>do-vyvinout ?
Oni vyvinuti jsou, ale pro mnohem zajimavejsi zivot, nez v betonove jungli, zvane velkomesto.

> Pokud nejsou schopni se přizpůsobit, tak potom
>jedině jim dát nóbl rezervace se vším všudy, aby nezlobili,
>tak nějak si to myslel ?
Takhle urcite ne.
To, ze jsou mimo Afriku,nevzeslo z iniciativy jejich predku, ale z iniciativy jinych ras.
Ty nyni maji moralni povinnost se postarat o uklid, ktery nadelali jejich predkove.
Takze zadne rezervace.Cernosi na americkem kontinentu by mohli naoplatku udelat bordel v hlavach potomkum otrokaru a udelat rezervace pro ne.
Africky styl zivota pro cernochy na jinem kontinentu ( ten,na ktery byli nasilim zavleceni )by mohl byt zajimavy experiment.Ten model, ktery jim vnutili evropane, je docela pruser pro obe zainteresovane strany.
Nezapomente, ze se do toho srabu, zvanym rasismus, bohuzel narodili.

>Já si ku..a musím taky obstarat živobytí, bohužel prací a
>přijde mi to normální...
Co jste zdedil a nosite v genofondu je normalni pro Vas. Nevnucujte to jine rase. Ta muze mit v genofondu uplne neco jineho.Umel byste cekat bez hnuti treba tyden a pak mrstne vyskocit a ulovit zvire? Houby, svalstvo by Vam ztuhlo a mozek po tydnu cekani otupel. Pro jinou rasu to muze byt zcela normalni.
Tak jak, Zdenku ? Jeste porad premyslite, kam uklidit nepohodlnou rasu? Treba ta bila je uplne v prdeli a jestli to je pravda, ukaze jen budoucnost.Ale toho my se urcite nedozijeme [cool]

67052

23.8.2005 2:08

RE: Můj názor na zbraně a svět

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 6

Konkrétně v Kanadě byli nějací otrokáři, kteří tam ty nešťastné černoušky zavlekli ? A protože jsou vybaveni pro život na savaně (oč je zajímavější než betonová džungle ?), tak mají právo vraždit a loupit ? A bílí se mají nechat za viny "svých" předků od nich nechat masakrovat ? Mimochodem, i na nejhlubším Jihu tvořili otrokáři nejvýš 3 % populace a běloši, zejména Britové, za velmi zasloužili o skončení otrokářství v Africe i Asii, které by Arabové provozovali možná dodnes. Největší hrůzu měli černoši po občanské válce v USA z toho, že budou posláni zpět do Afriky (Lincoln byl přesvědčen o nemožnosti multietnického soužití a k černošské delegaci promluvil slovy "Mnohé jste od nás vytrpěli a ani nám s vámi nebylo nejlépe..."[mrknutí jedním okem]. Jste si zcela jist, že v této záležitosti nezastáváte názory poněkud ultralevicové ?

67330

23.8.2005 11:50

RE: Můj názor na zbraně a svět

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 0

Anonyme
Protoze si obsah Vasich prispevku byva velmi presny, odpovidam i Vam.
Je jen veci uhlu pohledu na dane tema, nikoliv poukazovani na realitu, ktera se muze nekomu zdat tak trochu surrealisticka.
Abych byl konkretnejsi, tak teda...zapomenme na cernousky v Kanade a celkove v Severni Americe, degeneraci(kterou prochazeji ne vlastni vinou), jejich pohnutky a neakceptovatelny zpusob obzivy,atd....ale soustredme se na náš problem a resme to tak , jak to prislusi schopnostem cloveka, ktery nema zapotrebi poukazovat na nehoraznosti provadene jinou rasou, ale z pozice uvedomovani si vlastnich schopnosti a inteligence (at uz nabyte, ci vrozene ), resi problem po svem.
Idealni sance jak dokazat, ze se dokazeme o budoucnost svych potomku postarat tou nejelegantnejsi formou.
Jsem si zcela jist, ze ultralevicove nazory nezastavam.
Par roku jsem jsem pracoval tam, kde tato skupina ve velkem poctu zije. Pozoroval jsem jejich chovani, zvyky, komunikoval s nimi a musim rict, ze cekat na ne, az to sami vyresi, je hloupost,...ne-li silenstvi a nezodpovednost.
-----
A jeste trochu nekorektni dodatek: dost me stve, ze danovy poplatnik tento problem financuje ze sve kapsy( soc.davky ) a navic chazarska skupina investoru, tezicich na jejich(cernochu) neskonale nutnosti se ukazovat, kyne, ale neda ani cent a pomocnou ruku socialni problem plosne resit. [pláč]

Pekny den, preji [cool]

67412

23.8.2005 19:54

To je zajímavé, jaký je pan Zmatoušek rasista, když jde o černochy,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 6

ale při apologetice a velebení jiné rasy, která nadělala lidské společnosti neporovnatelně víc škody a nepříjemnosti než černoši, si může hubu umlátit. Nemohu říci, o kterou rasu jde, protože tenhle článek není o Židech.

67460

21.8.2005 4:14

RE: Můj názor na zbraně a svět

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 67035

Souhlasím. Jenomže aby se nemoc dala léčit, tak je nejprve nutno ji pojmenovat. Jenže nikdo se neodváží říct, že to mají v genech. To je totiž ta skutečná nemoc. Kdo to vysloví nahlas, je rasista. A tak se dělají opatření, která postihují nevinné slušné občany (viz to odevzdání zbraní) a která nic ve skutečnosti nevyřeší.

67037

21.8.2005 18:17

RE: Můj názor na zbraně a svět

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 67035

K reseni problemu nestaci strcit hlavu do pisku, coz zakaz publikovat ruzne statistiky na zajklade etnickem rozhodne je, ztracime tim totiz informovanost o podstate a rozsahu komplikaci. Neverim ze pokud se budou nasi lidri tvarit, ze vse je v poradku, tak jednou bude vse v poradku. Zajimave je, ze tento muj postoj je velmi infekcni u vetsiny policajtu sveta, bez ohledu na vyznani, ideologii nebo barva kuze. Maji totiz tu cest potkat odvracenou tvar multi-kulti fasady.

67111

21.8.2005 20:54

RE: Můj názor na zbraně a svět

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 67111

Ovsem velice nespravne by bylo delat vyzkumy dle rasy. Melo by se jednat o sociologikou studii, kde rasa je pouze jedno z kriterii. Hlavni je hledisko socialni, tedy zivotni uroven, rodinne zazemi a podobne. Dost mozna bysme zjistili, ze mladi cernosi vyrustaji v socialne slabsich rodinach a nejde jenom o penize, tento pojem zahrnuje mnohem sirsi souvislosti. A vubec bych se nedivil, kdyby cerni a bili kriminalnici pochazeli z podobnych pomeru...

67139

23.8.2005 2:32

RE: Můj názor na zbraně a svět

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 6

Marná sláva, geny jsou geny a prostředí (navíc v USA štědře zalévané dolary z sociálních dávek a afirmativních akcí) má vliv mnohem menší.
www.vdare.com/sailer/050213_mapping.htm

67335

14.9.2005 22:59

RE: Můj názor na zbraně a svět

nemuzu 82.?.?.?

Reakce na 67000

Souhlas. Myslim, ze pokud by byly v Evrope zbrane (konvencni, kratke, palne) pristupne podobne jako ridicak, nemohlo by na konci minuleho stoleti dojit k takovym zverstvum v byvale Jugoslavii. Moznost drzeni zbrane podle meho uzce souvisi se svobodou.

70715

21.8.2005 0:18

RE: Můj názor na zbraně a svět

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 66997

Co dodat nekdo si dal tu praci, ze me tuseni podlozil fakty.

67024

22.8.2005 13:42

RE: Můj názor na zbraně a svět

zap 65.?.?.?

Reakce na 66997

Tahle reference, co tu zminujete, je jako zrcadlovy obraz politiky NRA v Americe. Tito lide jsou napojeni na byznys vyroby zbrani a streliva a to je treba si uvedomit. Tim ze toto pisu ale neznamena, ze jsem proti dobrovolnemu ozbrojeni obcana. Kazdy, kdo se opatri v ramci zakona zbrani s tim, ze ji pouzije proti jine bytosti ale na sebe tez uvaluje ohromnou zodpovednost. Do toho bych se zrovna nehrnul.

Tak jako temer vse, i toto je 'pre-reakce'. Skutecne si myslim, v souladu s nazorem autora clanku, ze nase bezpecnost je v rukou policie a nikoho jineho. Koneckoncu jsou placeni z nasich dani.

Bandite se mohou vyvrazdit mezi sebou, nemam namitek, ALE 1)nechci, aby se to delo v mem zivotnim prostredi, 2)ti 'nejkvalitnejsi' zustanou a s temi jiz potom nikdo nehne. Ani policie.

67238

20.8.2005 20:36

RE: Můj názor na zbraně a svět

Kráťa 213.?.?.?

Reakce na 66975

Pane, víte co? Jděte se s pocijními statistikami vycpat! Policejní statistika je něco tak nebetyčně úchylného...

Představte si situaci, kdy Vám v podvečer zastoupí cestu tři až čtyři spoluobčané a začnou vám vysvětlovat, že se jim líbí Vaše hodinky a protože jsou v nouzi, tak jim máte rovněž odevzdat peněženku. A ukázat, jaký máte mobil.
Jeden z nich drží klacek (nebo trubku nebo prostě nějakou tyč), druhý drží nožík a třetímu se nějak divně stříbřitě lesknou klouby na ruce.
Vy, jsa si vědom své situace nejprve odevzdáte hodinky, potom druhému z nich věnujete svůj mobil a když saháte pro peněženku ... vytáhnete svoji legálně drženou zbraň a dva z nich sejmete. Třetí dokáže utéct.
Pro policejní statistiku jste právě spáchal trestný čin legálně drženou zbraní. Je jedno, jestli to bude kvalifikováno jako vražda nebo zabití. Je to trestný čin na té Vaší straně statistiky.
A vidíte - podle mne to žádný trestný čin není.

O policejních statistikách mám poměrně jasnou představu. Vytvořil jsem si ji podle statistiky dopravních nehod. Tam je to totéž v bleděmodrém.

67012

20.8.2005 21:46

Kamarád policajt...

Jiří Baták acegi (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 67012

...mi říkal, že musí zaznít varovný výstřel; pak že pro Vás vyšetřování dopadne mnohem lépe a pravděpodobně vyváznete s podmínkou. Tedy abych to upřesnil: musí padnout alespoň DVA výstřely. Jestli byl první ten, který mířil útočníkovi NAD hlavu nebo kousek níž, už vám nikdo nedokáže. A dále: zavolat záchranku a snažit se útočníka ošetřit (přesněji: snažit se, aby to tak vypadlo). Ono soudy už naštěstí nevynášejí tak stupidní rozsudky jako počátkem 90. let, kdy byl téměř každý takový případ kvalifikován jako "nepřiměřená obrana".

Zbraň nemám, ale o zbrojáku uvažuji. Jeden opravdu nikdy neví. Ale raději bych ji nikdy nepoužil jinde, než na střelnici.

[překvapení]

67013

20.8.2005 23:58

RE: Kamarád policajt...

Kráťa 213.?.?.?

Reakce na 67013

Zbraň nemám, ale o zbrojáku uvažuji. Jeden opravdu nikdy neví. Ale raději bych ji nikdy nepoužil jinde, než na střelnici.

Jsem na tom úplně stejně jako Vy. Mám ale moc velkou obavu z toho, že bych nedokázal situaci pro její použití správně vyhodnotit. No schválně - ti cikáni, co si nakonec odnesli moje peníze, mi před nosem žádnými zbraněmi nemávali, žádných jsem si nevšiml. Jen jich bylo asi deset. A teď - babo, raď !

67022

21.8.2005 13:16

RE: Kamarád policajt...

Modráček 213.?.?.?

Reakce na 67022

ZP si udělejte a zbraň si pořiďte. V případě přepadení cikány funguje bezvadně. I kdyby cikánů bylo dvacet a vy jste měl v pistoli prokazatelně jen jeden náboj, každý z těch cikánů si bude myslet, že ho koupí právě on. Tolik praví policejní příručka z roku 1935. [smích] Tedy z doby, kdy byla větší svoboda slova, než nyní.

67074

21.8.2005 0:21

RE: Kamarád policajt...

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 67013

Pokud mate rad psi doporucuju vam misto zbrane psa. Mozna by vas statistika umrti lidi, kteri pri sve obrane byli zastreleni vlastni zbrani dvakrat nepotesila.

67025

23.8.2005 8:31

RE: Kamarád policajt...

www.MujGLOCK.com 81.?.?.?

Reakce na 67013

Obavam se, ze "varite z vody". Poradi vystrelu jde velmi presne urcit. Velmi zive si dovedu predstavit, jak Vasi radu nekdo aplikuje a nakonec mu to jeste pritizi. Navic normalni obcan neni policista, aby musel strilet do vzduchu varovne vystrely. [mrknutí jedním okem]

67392

21.8.2005 17:12

RE: Můj názor na zbraně a svět

hostující 84.?.?.?

Reakce na 66975

Nemám rád vaření z vody a proto jsem si četl nějaké policejní statistiky. A z nich jednoznačně vyplývá, že většina trestných činů je u nás spáchána s legálně drženou zbraní. Čísla mluví jasně.
No a zde vidíte jak se dá se statistikou manipulovat!
Legálně držená zbraň-to může být třeba plaňka od plotu,sekyra,či kuchyňský nůž...
Také by mne zajímal vztah držení palných zbraní a kriminality ve Švýcarech.
Jinak souhlas-je to určitě všechno v lidech.

67097

23.8.2005 16:14

RE: Můj názor na zbraně a svět

Gangster, lupič a zlodě bezap (zavináč) seznam (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 66975

Správně, tak to ma byt. Mezi lidmi se rozmáhá nešvar vlastnit zbraně, kdejaký občan s naditou prkenicí má u sebe pětačtyřicítku a já poctivý gangster, lupič a zloděj si nejsem jistej, jestli mu náhodou nevystřelí, když ho zrovna požádám ve dvě v noci o obsah jeho kapes.My poctivý gangstři plně podporujeme snahu všech světových levicových vlád, aby vlastnění jakýchkoliv zbraní co nejvíce potíralo a nejlepe pod vysokými tresty zakázalo. Žádný slušny poctivě daně platící člověk přece nepotřebuje vlastnit zbraň, neboť se nemá čeho bát, protože si ze svých daní platí výkonnou a nezkorumpovanou policii. Nechceme nic jiného než klid na práci a při práci minimum pracovních úrazů.
Fero Horváth předseda OSGL (Odborový Svaz Gangstrů a Lupičů)
Míru zdar!

67437

20.8.2005 13:19

Musím reagovat, i když to sem nepatří

flakac 147.?.?.?

Proč cenzurujete nemístné přízpěvky? Nebylo by lepší je jenom skrýt tak aby nebyly na první pohled viditelné, ale třeba až po dalším kliknutí?

66978

20.8.2005 13:44

Dobra rada do zivota od Vas, pane Stworo!

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Já vám to prozradím. Vraždí černouškové.

Kdykoliv uvidim cernouska, tak to zakonite musi byt potencionalni vrah!
[naštvaný] Bububu, pane editore.[naštvaný]

Jesteze korektnost neni na techto strankach tak dulezita [cool]

66983

20.8.2005 18:36

RE: Dobra rada do zivota od Vas, pane Stworo!

L.T. 194.?.?.?

Reakce na 66983

Kazdy je potencionalni vrah.

Vzpominam si na jakysi pruzkum provedeny v zamori, podle nejz se pri nahodnem setkani s cernochem vice boji i cernosi [smích]

Mozna byste je mel obvinit z rasismu, nic lepsiho me jako reakce na to Vase PC placnuti do vody nenapada [smích]

67006

21.8.2005 0:27

RE: Dobra rada do zivota od Vas, pane Stworo!

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 66983

To jsou cisla statistik kriminality, 10 let starych. Byli natolik jednoznacna, ze nase vlady rozhodli, ze je nekorektni a naprosto nepripustne uvadet kriminalitu, cernochu, cikanu, hispancu..., ale diky tomu i skinu nebo neonacistu. Mamem problem a my jsme pred nim strcili hlavu do pisku, a v Torontu nam tento problem ponekud nabral na vaze. Jsem opravdu zvedavy, kde nase vlady jsou ochotny zajit, aby udrzely nad vodou myslenku multi spolecnosti. [oči v sloup]

67026

20.8.2005 14:10

Nazory 'prespolnaku' kteri ani nevi kde Toronto je..

Peter Veliky 70.?.?.?

Pane Stwora, po zverejneni tohohle articlu vidite co tu mate za prispivatele. Nekteri se do problemu cernych snazi protlacit zidy, nekteri dokonce tvrdi ze vlada sama ma primary, osobni zajem (strach o svou kuzi) aby lide nevlastnili zbrane. (Jako by tech 30.000 pistoli v Torontu, kde vetsinou ty kulky litaji mohlo ohrozit jejich grip na moc). Ha, ha , ha.
Nekdo zde nadhazuje, ze pokud vite kterym ctvrtim v Chicagu se mate vyvarovat, jste v bezpeci. Co bych mel na priklad delat ja, kdybych nedej boze do Chicaga nahodou zabloudil coby turista? To bych musel asi zajet napred na Information Center a nechat si poradit ktere ctvrti jsou bezpecne? Ukazka typicke attitude 'jen na mem pisecku'...
Nase zname firmy se i do tohoto negrovskeho problemu v Toronte snazi vmontovat zidy.

66985

21.8.2005 0:32

RE: Nazory 'prespolnaku' kteri ani nevi kde Toronto je..

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 66985

Ja myslim, ze by jste tu neprilis bezpecnou ctvrt poznal podle osunteleho a zdevastovaneho vzhledu mestske zastavby a faktu, ze jste jediny WASP siroko daleko. Velmi by jste prekvapil mistni, kdyby jste si zasel na par piv do nejakeho baru. Znamych se policajti primo zeptali jestli nekoho prisli drazdit a provokovat, kdyz sakra nejeli kupovat drogy. [mrknutí jedním okem]

67027

20.8.2005 17:52

Chcete vědět jak bojovat s politickou korekností? Švejkovsky!

Jiří Barták acegi (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Ministerstvo školství ČR přišlo s programem „Podpora romských žáků středních škol na období září – prosinec 2005“ O co jde? Jste-li sociálně slabý Cikán studující na střední škole, můžete na základě posudku "romského poradce" či sociálky dostat až 7.000,- na školné, stravné, cestovné a ubytování.

Mám jednoho takového kamaráda. Podmínky splňuje všechny - tedy až na jednu. Je bílý. ALE: podle současného českého práva není národnost objektivně stanovitelná (třeba za tatíčka Masaryka se posuzovala zcela logicky podle rodné řeči), nýbrž ryze subjektivní záležitost. Kamarád ty peníze chce. Co s tím? Prostě prohlásí, že je Cikán (pevně doufám, že nakonec nevyměkne). A moc by mě zajímalo, jak politicky korekní byrokratický aparát bude dokazovat, že žádnou dotaci nedostane, neb má nesprávnou barvu pleti. Máte-li doma středoškoláka, vyzývým Vás k témuž.

Řeknete si: 7 klacků, to by mi za to handrkování nestálo. Inu dobrá. Ale v brzké době můžeme očekávat např. procikánské kvóty na univerzitách. A vězte, že kdyby to např. u mě či mého potomka byla otázka přijetí - nepřijetí na školu, jdu do toho taky, po hlavě a hned.

Jen takhle můžeme ten idiotský systém porazit.

Link: http://www.msmt.cz/_DOMEK/default.asp?ARI=103511&CAI=38

Dále chci pochválit p. Stworu za slečnu týdne - jedná se o mimořádně chutný kusanec [mrknutí jedním okem]

67002

21.8.2005 0:34

RE: Chcete vědět jak bojovat s politickou korekností? Švejkovsky!

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 67002

Pravda a ty fotky delal machr. [cool]

67028

21.8.2005 4:19

RE: Chcete vědět jak bojovat s politickou korekností? Švejkovsky!

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 67002

Kusanec? To se mi moc líbí. No bať. Je to kusanec. [velký smích] [velký smích]

67038

22.8.2005 9:48

Pane Stwora, mohu se zeptat...

Jiří Barták acegi (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 67038

...na kterém webu jsou tak hezké slečny "ke stažení", nebo se jedná o tajemství šéfkuchaře?

Tohle je ještě hezčí, než placený hegre-archives.com

[velký smích]

67201

23.8.2005 19:05

RE: Pane Stwora, mohu se zeptat...

baba_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 67201

A co takhle něco k pokoukání pro holky?

67455

23.8.2005 23:40

RE: Pane Stwora, mohu se zeptat...

google 84.?.?.?

Reakce na 67455

>A co takhle něco k pokoukání pro holky?

ale samozrejme, ze ano!
v ramci rovnopravnosti a emancipacie!
dalsich pät rokov tu uz bude len rubrika muz tyzdna, aby sa vyrovnali krivdy spachane na damskej casti publika.

tym je Zvedavec vseobecne znamy, ze tieto vecicky podporuje od rana do vecera.
a este
-multi-kulti
-antidiskriminacne zakony
-pionierske tabory a obedy v druzine pre romsku mensinu zdarma
-prednostne prijimanie studentov z Ugandy na CVUT bez prijimacich skusiek a zasadne bez znalosti ceskeho jazyka
-podpora vystavby muzea Holocostu na Vaclavaku, zo statneho rozpoctu
-adopcie deti len pre homosexualne pary
-and last but not least: viac zien do politiky a na riadiace pozicie ..

[mrknutí jedním okem]

67499

16.9.2005 0:05

Tak to je něco :)

Nori Kazu norikazuokamoto (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 67499

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Jo jo, přesně kvůli tomu sem taky chodím [smích] [smích] [smích]

70913

22.8.2005 20:55

RE: Chcete vědět jak bojovat s politickou korekností? Švejkovsky!

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 67038

Jenom mi chybi aby se podobny mazel vlezl rozmerove na pozadi, opravdu bohyne... Az je mi lito, ze jednou zestarne a bude z ni vrascita starena, ta priroda to nejak nevychytala, nebo clovek to vychytal az moc, ze se krasne zeny a muzi podobneho veku vubec doziji, nemluve o sedavem zpusobu zivota, poholi atd...

67287

22.8.2005 21:05

RE: Chcete vědět jak bojovat s politickou korekností? Švejkovsky!

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 67287

> Az je mi lito, ze jednou zestarne a bude z ni
>vrascita starena, ta priroda to nejak nevychytala,
Ale vychytala [vyplazený jazyk]
...sem si tak jednou nasadil bryle a [překvapení]
Jj,...Matka Priroda viiii [velký smích]

67289

23.8.2005 20:03

RE: Chcete vědět jak bojovat s politickou korekností? Švejkovsky!

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 67287

>opravdu bohyne... Az je mi lito, ze jednou zestarne a bude z ni
>vrascita starena, ta priroda to nejak nevychytala, nebo clovek to
>vychytal az moc, ze se krasne zeny a muzi podobneho veku vubec
>doziji, nemluve o sedavem zpusobu zivota, poholi atd...

Jo, praví české přísloví, železo se musí kout, dokud je žhavé.

67461

20.8.2005 19:50

rasismus?

Krysa 81.?.?.?

hele´dte rasismus nerasismus, když vidím v šalině cigány, držím si peněženku! Obdobně večer na ulici, přičemž je známo, že jsou ulice kde se v noci a někdy i ve dne bojí i policajti.
Počítám, že jinde je to tak s černochy, araby či někým podobným.
Tím, že se nebude psát, že někoho okradli cigáni (či černoši) se nevyřeší to, že vás okradou cigáni nebo černoši, ale jenom se to zamaskuje.
No a pokud nebudu mít možnost mít zbraň na obranu, a s vědomím že policie je na hovno a přijede vyšetřovat až je po všem neb na prevenci se sere, si mohu být jit, že mne vykradou či přepadnou při každé příležitosti ( a nebudou mít na to legální zbraň, že.)
Jediný, co mne tedy může ochránit je dejme tomu Tokarev 7.62 a plným zásobníkem, neb pokud může předpokládat případný zloděj či přepadač, že místo pěněženky či videa dostane dvě kulky do hlavy a já místo kriminálu poděkování a diplom, tak si to rozmyslí.
Když ten samý bude vědět, že nám stát zhaftl kvéry a zavřel do skladu a že nemám u sebe ani flusbrok, tak mi poleze do baráku a přes plot kdekdo a na ulici večer bude možný vyjít leda za dohledu policie, kdyby ovšem v noci policie někam vycházela, že.
Další věcí bude to, že vláda si pak dovolí cokoli, neb jí bude jasné, že se proti ní není jak postavit, a myslím, že každému je jasné, že klidně může nastat situace kdy budete muset bojovat ne proti zlodějům či al kaidě ale proti vlastní vládě! Stačí se podívat na Paroubka, jehož kecy připomínají Gottwalda a gestikulace (včetně účesu) Hitlera...

67009

20.8.2005 22:22

RE: rasismus?

oji 194.?.?.?

Reakce na 67009

>Jediný, co mne tedy může ochránit je dejme tomu Tokarev 7.62
>a plným zásobníkem, neb pokud může předpokládat

Doporučuji větší ráži. Ne kvůli vzhledu, ale větší ráže vyvolá otřes kostry těla a ten následně vyvolá otřes nervového systému, takže útočník se už nezvedne. S ráží 7.62 do něj můžete vysypat celý zásobník, ale on po Vás furt půjde.

Doporučuji Desert Eagle. [smích] nebo HK 5.0 [velký smích]

oji

67014

20.8.2005 22:46

RE: rasismus?

Vasek flanker (tečka) 27 (zavináč) seznam (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 67014

Naboje typu tokarev 7,62mm jsou jedny z nejvykonnejsich pistolovych naboju, vyvinute jsou z puvodnich nemeckych 7,63mm mauser (pro slavne samocinne pistole mauser). Silnejsi uz jsou snad jen revolverove naboje .357 magnum. Oboje maji dostatecnou pruraznost úroti jakemukoliv beznemu typu neprustrelnych vest. To jen tak poznamka na okraj.

67015

21.8.2005 8:00

RE: rasismus?

oji 194.?.?.?

Reakce na 67015

Není potřeba průraznost, ale schopnost náboje předat energii tělu. Proto je průraznost zajímavá, ale do reálu ne tak důležitá. Kolik zlodějů chodí na lup v neprůstřelných vestáck? Ledaže by jste chodil livit poldy. [velký smích]
Agresor je zpravidla ve velkém stresu a to že ho prošijete ho nezastaví. Proto je jedním z důležitých faktorů velikost ráže. Jsou i jiné faktory, ale ty jsou myslím zakázané. [smích]

Pro výběr zbraně je důležité si uvědomit i další faktory. Velikost zbraně. Mnou zmiňovaný Eagle je hodně efektní a estetická zbraň, ale zkuste ho pořád nosit. Je to přece jen kus železa, že?
Dále můžete volit mezi revolverem a pistolí. Já bych osobně volil první. Nemusíte vybíjet zásobník takže zbraň můžete mít neustále nabitou a připravenou k použití (i v noci když spíte). Pravda je tady o něco větší šířka, ale to můžete vyvážit krátkou hlavní. Útočník přece bude dost blízko, ne?
No a poslední argument pistolářů - málo nábojů - rozbiju tím, že pokud vyplácáte šest nábojů a netrefíte se, tak je vám zbraň na nic.

oji

67051

21.8.2005 9:06

RE: rasismus?

TS 213.?.?.?

Reakce na 67051

Nemusíte vybíjet zásobník takže zbraň můžete mít neustále nabitou a připravenou k použití (i v noci když spíte). Pravda je tady o něco větší šířka, ale to můžete vyvážit krátkou hlavní. Útočník přece bude dost blízko, ne?

Dalsi vyhoda je podstatne vyssi spolehlivost. Pistole je zbytecne slozity mechanismus se spoustou modu selhani: muze nevystrelit naboj, muze se nabojnice sprajcnout ve vyhazovacim mechanismu, a oboji se stava dost casto - pry i nekolikrat s jedinou krabickou munice. To je pravdepodobnost selhani prilis vysoka na prakticke pouziti kdyz jde o krk - vteriny ztracene pokusem zbran znovu natahnout mohou byt rozhodujici.

Naproti tomu revolver nema mechanismus na vyhazovani nabojnic, takze ten nemuze selhat, a kdyz naboj selze, promackne se spoust a otoci se bubinek a mame tam dalsi, ke strelbe pripraveny, v nekolika stovkach milisekund.

Na druhou stranu, jisty nedostatek munice nepovoluje mod strelby zvany "spray and pray" (nebo tez "glocking", podle sedmnactiranneho zasobniku nekterych modelu pistoli Glock), tolik oblibeny u nekterych policejnich sboru.

67057

21.8.2005 16:02

RE: rasismus?

oji 194.?.?.?

Reakce na 67057

Sice jsem vychvaloval revolvery, ale měl jsem možnost střílet z Glocka ráže 45ACP. Byl to docela zážitek a od té doby Glock považuju za krále pistolí.

Trochu OT.
Pohyboval jsem se určitou dobu mezi fanatiky do zbraní. Jeden z mých známých byl na školení nějakého izraelského experta. Tenkrát mě zaujalo, že izraelci prosazují absolutně lehkou spoušť. Odůvodnění je takové, že v sebeobraně a akci se nejdříve střílí a pak se ptá. Bylo to hodně odlišné od "našeho" západního přístupu bezpečné střelby.

67090

21.8.2005 18:01

RE: rasismus?

Vasek flanker (tečka) 27 (zavináč) seznam (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 67090

Nutno rici, ze ja mam zkusenosti s vice zbranemi (vcetne utocnych pusek vzor 58 a sniperky Dragunov) a musim rici, ze mezi pistolemi nedam dopustit na CZ 75/85 co se spolehlivosti a manipulace tyce, zvlaste v porovnani napr. s berettami 92FS. A co se tyka pohotovosti pri strelbe, jak se tu pise, vyhoda pistole je mekka spoust, typuju, ze s revolverem bude dost obtizne se trefovat v pohybu.

67105

21.8.2005 18:22

RE: rasismus?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 67057

Kamos se pochvalne vyjadril i o Beretach, ale o Glocku mel opravdu vynikajici mineni.

67116

21.8.2005 19:27

RE: rasismus?

Modráček 213.?.?.?

Reakce na 67116

I zde platí - dle vkusu každého soudruha: [smích]
http://remtek.com/arms/sig/model/229/229.htm

67131

21.8.2005 9:38

Známe vůbec svá práva???

Martin 217.?.?.?

Reakce na 67051

V poslední době bylo vyneseno několik soudních rozhodnutí( v ČR ), při kterých byl napadený bránící se střelnou zbraní zcela osvobozen. Bohužel nejsem v této chvíli schopen doložit konkrétní případy,ale pokusím se je najít a doplnit.
Co se týče ráže a zastavovací schopnosti. Pro útočníka bude nejspíš problematické pokračovat v útoku pokud mu v hlavě zeje díra o průměru 7,62mm. Tohle železo mám,sice nic moc přesného, ale vlak se s tím zastavit dá.
Přikládám ještě adresu na miminko které si musíte pochovat abyste pochopili co je to láska.
http://www.alfa-proj.cz/APA-1-X-index.php

67060

21.8.2005 12:44

RE: rasismus?

Krysa 81.?.?.?

Reakce na 67051

Máte recht ale do Tokareva nemýlím li se jde použít vložná hlaveň ráže 9mm...

67071

21.8.2005 16:00

Právo na sebeobranu

Martin 217.?.?.?

Reakce na 67071

Pánové Kryso,Oji a další studujte a pilně cvičte třeba zde:
http://strelnice-zlin.hyperlink.cz/
http://www.valka.cz/newdesign/v900/clanek_10576.html
možná to budeme brzy potřebovat k přežití. [mrknutí jedním okem]

67088

21.8.2005 16:48

RE: rasismus?

hostující 84.?.?.?

Reakce na 67051

Nejlepší řešení je - utéct.Což se mi přihodilo a vůbec se za to nestydím.Pravda,ne vždy to lze použít.
Na druhou stranu ono to neni jen tak ,zmáčknout spoušť.Všichni nemůžou být jistí délesloužící četaři,ne? [velký smích]
Také následně u soudu se to může 'překroutit a převrátit kdoví jak' a nakonec se stanou z 'mordýřů světci(svědci?)',jak říkával Karel Kryl a vy můžete mít do budoucna vystaráno.

67093

21.8.2005 18:12

RE: rasismus?

Kráťa 213.?.?.?

Reakce na 67093

Problém je, že já už nikdy nikomu neuteču. Sice jsem schopen jít bez hole, ale o nějakém běhání nemůže být řeč. Kromě toho, s opravovanou páteří mám strach i z nějakého fyzického kontaktu. Takže ?

67108

21.8.2005 19:59

RE: rasismus?

hostující 84.?.?.?

Reakce na 67108

Zmáčknout.

67133

21.8.2005 17:53

RE: rasismus?

Vasek flanker (tečka) 27 (zavináč) seznam (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 67051

Uz si nejsem jistej, ale mam pocit, ze zbrane raze nad 12mm (kalibr .50 u desert eaglu je 12,7mm) patri v CR mezi zakazane zbrane.

67103

21.8.2005 18:15

RE: rasismus?

Modráček 213.?.?.?

Reakce na 67051

Volím pistole. Samozřejmě jde o srdeční záležitost, ale při troše cviku se pohotovostní handicap pistolí vyrovná. Pistole jsou celkem spolehlivé, pokud nejde o nějaký levný šmejd. Ohledně zastavovacího efektu se uvádí, že základním kalibrem pro vyhovující účinek je 9mm Browning. Když jsem o koupi zbraně teprve uvažoval, zanášel jsem se myšlenkou, že to vyřídím za pár grošů a pořídím si CZ 92. Naštěstí mně zkušenější kolega vysvětlil, že ráže 6,35 je příliš slabá a pro obranu naprosto nevhodná.

67110

21.8.2005 0:36

RE: rasismus?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 67009

Subway je v Chicagu hodne bezpecna, v kazdem vagone je cedulka, ze za napadeni cestujici startuje trestni sazba na 10ti letech, za zamestnace metry nebo poldu je to tvrdsi. [mrknutí jedním okem]

67029

21.8.2005 0:40

RE: rasismus?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 67009

Pravda tanky se stavaji v modernim vojenstvi dinosaury, ale v pripade obcanske valky by se mohli siknout. Mezi nami obcany zas tolik protinkovych zbrani neni, obvzlaste s dostrelem nekolik km. Mozna proto nakupuji dneska tanky. [překvapení]

67030

21.8.2005 6:35

RE: rasismus?

TS 213.?.?.?

Reakce na 67030

Mezi nami obcany zas tolik protinkovych zbrani neni...

Zde bych vzpomnel na stareho Vyaceslava Michailovice Molotova, jednoho z nejvetsich barmanu v dejinach, a jeho nezapomenutelne michane drinky.

Takova vec, kdyz nic jineho, kdyz se spravne trefi, dokaze tanku oslepit senzory. U spatne navrzenych tanku, jako byly ty ruske nebo nemecke za Druhe Svetove, i zapalit motor. Viz ofenziva ve Finsku nebo povstani ve Varsave 1943.

Oslepeny tank je sice porad tank, ale jeho bojeschopnost je vyrazne omezena. S trochou stesti muze byt posadka donucena otevrit poklop, aby videli ven, a vystavit se sniperum.

Dalsi vec ktera je u tanku docela zranitelna jsou pasy. Pokud se povede pretrhnout pas, treba vhodne umistenou IED, tank dal nepojede. Tanky jsou navic dost zranitelne z boku a hlavne shora a zespodu, a ve mestech jsou vysoke budovy.

Vzpomenme na Irak, kde se mistnim insurgents podarilo vyradit minimalne jednoho Abramse, mozna i vic.

Taky se da vykaslat se na tanky a utocit na mekci cile, napriklad na logisticke zazemi protivnika. Nepritele nezabijet, ale jenom zranovat; raneni vyzaduji mnohem vic resources nez mrtvi.

A nejdulezitejsi ze vseho je nevzdavat se predem. Maji tanky. No a co?

http://en.wikipedia.org/wiki/Urban_warfare

67044

21.8.2005 18:46

RE: rasismus?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 67044

No statistika mozna i vice nez jeden Abrams my nepripada zas tak ruzova. Na druhou stranu, kdo si dneska muze koupit Abramse nebo nemecke Leopardy, ze? No, ja jsem takovy pomalejsi. Prvni si podebatuju, pak to prelouskam v hlave a pokud dospeju k zaveru, ze je treba se dat do pohybu, slovo zpatky uz potom neznam. Tento proces u me casove muze probehnout od nekolika zlomku vteriny anebo trva dlouhe roky. Na druhou stranu tanky mi nedelaji starost, nejhorsi je ze na kazde hre jsou nejodvaznejsi divaci. Kdyz jde do tuheho zustava clovek casto osamocen, za to vam pak lidi prijdou vyjadrit sve sympatie, jakmile akutni nebezpeci pomine. Vzdyt jste prece vyjadril prece co citi a mysli si i za ne. Takze my dva nejsme pane TS lekave typy, doufejme, ze takovy jako my nebudou sedet pak v tech tancich.

67120

21.8.2005 10:55

Bůh rozdělil lidi na silné a slabé Samuel Colt jim dal rovnoprávnost

Martin 217.?.?.?

Reakce na 67009

Milý Kryso,nebudu kecat,tady máš adresu která by Tě mohla zajímat.
http://www.gunlex.cz/

67063

20.8.2005 20:06

statistiky

Krysa 81.?.?.?

Ze všeho nejvíc by mne ale zajímaly ty neustále zakazované a nepublikované statistiky, co se furt nelíbí všemožným černošským potažmo cigánským aktivistům, tj. ty, které by jasně uváděly kolik procent z nich (myslím ze všech, né ty aktivisty) páchá trestnou činnost a kolik z nich i opakovaně ve srovnání s "bílými".
Mám totiž dojem,že jediný důvod proč tak řvou, že se to nesmí publikovat a že je to rasismus, by byly ty výsledky které by vyšly...
Ostatně už mne s tím rasismem serou: pamatuju případ, co jsem viděl, když cigánka ukradla u nádraží ženské z kabelky peněženku a jeden maník ji chytil, sebral jí tu peněženku (a vrátil majitelce) a pak cigánce dal pár přes držku. Okamžitě začala na celý nádraží hulákat "aj rasíísty, rasíísty!"
Strašně jsem se divil, že jí za to nevrazil ještě jednu...

Jo..a když se tak dívám na dokumenty na Discovery, např. z amerických věznic, tak sou tam skoro samí černoši...
..že by je tam nevinný zavřeli "bílí rasisti" ???

67010

21.8.2005 0:41

RE: statistiky

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 67010

Todle krasne ukazuje film "Horem padem". [mrknutí jedním okem]

67031

20.8.2005 20:12

Jak jedni zasejou, tak ti druzi sklizi

albert 192.?.?.?

Vysledek "obohacovani" "diversitou, multikulturnosti, multirasovosti", etc. ...

Sklizeci jsou ti, kteri ve sve vlastni hlouposti a aroganci sami nabidli sva pole, jez ani sami nikdy nevybudovali ci nevyslechtili. To je diky puvodnimu daru Boha, a diky jejich vlastnim predkum, kteri tento dar po staleti ci tisicileti byli schopni udrzovat ve sve puvodni podobe : Evropane, tez znami coby nositele tzv. "zapadni krestanske civilizace", ci dnes jiz pouze jejich potomci - znami coby "bili".
Identitu "rozsevacu" a "hnojitelu" techto poli neni treba uvadet (aby tento prispevek prosel).
Matous, 13. kapitola
24. Jiné podobenství předložil jim, řka: Podobno jest království nebeské člověku, rozsívajícímu dobré semeno na poli svém.
25. Když pak lidé zesnuli, přišel nepřítel jeho, a nasál koukole mezi pšenici, a odšel.
26. A když zrostla bylina a užitek přinesla, tedy ukázal se i koukol.
27. I přistoupivše služebníci hospodáře toho, řekli jemu: Pane, zdaližs dobrého semene nenasál na poli svém? Kde že se pak vzal koukol?
28. A on řekl jim: Nepřítel člověk to učinil. Služebníci pak řekli mu: Chceš-liž tedy, ať jdeme a vytrháme jej?
29. On pak odpověděl: Nikoli, abyste trhajíce koukol, spolu s ním nevytrhali pšenice.
30. Nechte ať obé spolu roste až do žně. A v čas žně dím žencům: Vytrhejte nejprv koukol a svažte jej v snopky k spálení, ale pšenici shromažďte do stodoly mé.
37. On pak odpovídaje, řekl jim: Rozsevač dobrého semene jest Syn člověka.
38. A pole jest tento svět, dobré pak símě jsou synové království, ale koukol jsou synové toho zlostníka.
39. A nepřítel, kterýž jej rozsívá, jestiť ďábel, žeň pak jest skonání světa, a ženci jsou andělé.
40. Protož jakož vybrán bývá koukol a ohněm spálen, takť bude při skonání tohoto světa.
41. Pošle Syn člověka anděly své, i vyberouť z království jeho všecka pohoršení, i ty, kteříž činí nepravost,
42. A uvrhouť je do peci ohnivé. Tamť bude pláč a škřipení zubů.


67011

20.8.2005 23:28

RE: Jak jedni zasejou, tak ti druzi sklizi

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 67011


>41. Pošle Syn člověka anděly své, i vyberouť z království
>jeho všecka pohoršení, i ty, kteříž činí nepravost,

>42. A uvrhouť je do peci ohnivé. Tamť bude pláč a
>škřipení zubů.

Už se těším a doufám, že to nebude dlouho trvat a že se najde několik TV společností, které to budou vysílat v přímém přenosu.
[velký smích]

67017

21.8.2005 16:27

RE: Jak jedni zasejou, tak ti druzi sklizi

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 67017

Pan Sidonius:
Už se těším a doufám, že to nebude dlouho trvat a že se najde několik TV společností, které to budou vysílat v přímém přenosu.

Trvat to nebude dlouho, ovšem ty televizní přenosy budou pouze úplně zpočátku - pak dojde elektrika .. [velký smích] [velký smích] Smůla, že ?

67092

20.8.2005 23:30

plava slovenska vlada proti prudu?

google 84.?.?.?

Strelbou proti nepozvanym hostom!

Pouzit zbran proti votrelcovi vo vlastnom dome bude od januára na Slovensku mozné beztrestne. Dovolí to novy Trestny zákon. Rozdiel oproti súcasnému stavu bude v tom, ze dnes sa dá zbran pouzit az pri obrane pred útocníkom alebo hrozbou útoku. Vtedy ide o nevyhnutnú obranu.

Podla nového Trestného zákona pouzitie zbrane v súlade so zákonom nie je trestnym cinom.
Zbran proti osobe, ktorá vnikla alebo neoprávnene zotrváva v cudzom obydlí, tak bude mozné pouzit v záujme zabezpecenia ochrany zivota, zdravia alebo majetku. Aj ked nejde o nevyhnutnú obranu.

http://spravy.pravda.sk/sk_domace.asp?r=sk_domace&c=A050819_184327_sk_domace_p12

67018

21.8.2005 13:29

RE: plava slovenska vlada proti prudu?

Modráček 213.?.?.?

Reakce na 67018

Tyto legislativní úpravy Slovákům závidím. Nedávno přijali v SR zpřísňující novelu trestního zákona o sprejerství a nyní tohle. Ačkoliv u nás má ohledně graffiti také přijít úprava. Copak na to asi říkají různé multi-kulti-žido spolky? [chechtot]

67078

21.8.2005 0:57

Tak se me zda

Krakonos CDN 154.?.?.?

ze za chvili budou v Torontu behat baboons ( paviani) a kazdej z nich bude v tlame mezi zubama drzet citizenship card ( canadsky vobcanstvi) ............ [chechtot]

67032

21.8.2005 1:27

Jak nalozit s vetrelci do domu

Peter Veliky 70.?.?.?

Mily pane, pokud chcete aby Vas zakony neodsoudili zato ze jste vystrelil po vetrelcikterej Vas chtel prepadnout v Vasem baraku, musite vlastnit pistole dve.
Jednou ho strelite a tu druhou mu vlozite do jeho pesti (ovsem, az uz lezi na zemi) predtim nez mu ji 'darujete' musite z ni vypalit, aby v hlavni mela cerstve spalenej strelny prach. Tohle jsem kdesi cetl.

67033

21.8.2005 1:30

Proc o ZBRANICH?????????

cech 172.?.?.?

pokud jsem tomu rozumnel tak se prevazne mezi sebou zabijeji negri gangsteri....
coz by melo slusne lidi hrat u srdce a policii naznacit ze se ma starat o jine dulezitejsi veci.
My tomu tady v Californii rikame misdemeanor murder[smích])))a tak to taky v jistych jurisdikcich bereme.

67034

21.8.2005 8:40

Leho

kema 207.?.?.?

Prominte prispevek ktery je uplne mimo misu:
byl jsem 24 hodin pryc a kdyz jsem odjizdel, byla napravo nahore jeste anketa na tema - vyloucit nebo nevyloucit pana Leho. Bylo to tusim 54% ku 25% ve prospech pana Leho. Ted uz tam ta anketa neni.
Jak to dopadlo, muze sem Leho jeste psat?
Predem dekuji za odpoved.

67055

21.8.2005 12:57

RE: Leho

Tom 24.?.?.?

Reakce na 67055

>Prominte prispevek ktery je uplne mimo misu:
>byl jsem 24 hodin pryc a kdyz jsem odjizdel, byla napravo nahore
>jeste anketa na tema - vyloucit nebo nevyloucit pana Leho. Bylo
>to tusim 54% ku 25% ve prospech pana Leho. Ted uz tam ta anketa
>neni.

>Jak to dopadlo, muze sem Leho jeste psat?
>Predem dekuji za odpoved.

Obávám se, že hlavně vy jste úplně mimo mísu. Hlavní otázka ankety byla: "Kdo je Leho?" Pan leho se dosud neráčil vyjádřit, ačkoliv mu bylo nabídnuto, že jeho samostatný článek bude uveřejněn.

Vzhledem k lehově povaze, která si nezadá s úskočností smrdutého skunka, se ani nelze divit, že se kromě jedovatých slintů, nedokáže vyjádřit jako rovnej chlap.

Anketa, jako taková, není směrodatná v tom, zda bude lehovi umožněno zasrávat toto forum bezduchými kydy s absencí byť jen náznaku vlastního názoru.

Záleží jen a jen na editorovi, zda tohoto propagandistického šaška opět předhodí fóru. Názor editora je směrodatný a plně s ním souhlasím. Ostatně, oživte si, o kom se vlastně anketovalo. Dovolím si ocitovat pana Stworu:

"Leho, víte co? Začínáte mě už nudit. Vašich mnoho set pitomoučkých příspěvků zde, váš oportunismus, váš nezvedavec, vaše dopisování autorům zcenzorovaných příspěvků, vaše udavačství, vaše hadí povaha, to, jak jste se otřepal, aniž byste cítil sebemenší stud za ten paskvil, který produkujete, to, že teď děláte jakoby se nic nestalo, prostě všechno. Já jsem si vás tady držel tak trošku jako dvorního šaška, ale myslím, že číše mé trpělivosti se naplňuje. Kdybyste byl aspoň vtipný..." (konec cit.)

Jenom bych chtěl připodotknout: Sranda je sranda, ale srážka s blbcem je katastrofa.

67073

21.8.2005 19:26

RE: Leho

kema 207.?.?.?

Reakce na 67073

Pane Tom,
pokud vim, pan Leho je az do konce srpna na dovolene a k internetu se dostane jen sporadicky.
A ted vynatek z vaseho prispevku:

>Vzhledem k lehově povaze, která si nezadá s úskočností
>smrdutého skunka, se ani nelze divit, že se kromě jedovatých
>slintů, nedokáže vyjádřit jako rovnej chlap.
>Anketa, jako taková, není směrodatná v tom, zda bude lehovi
>umožněno zasrávat toto forum bezduchými kydy s absencí byť
>jen náznaku vlastního názoru.

Pet urazek a osobnich utoku v pouhych dvou vetach.
Jestli vas na Lehovi spis nesere to, ze dokaze napsat svuj nazor slusne.

>Jenom bych chtěl připodotknout: Sranda je sranda, ale srážka
>s blbcem je katastrofa.

Hlavne kdyz se navic jedna o hulvata. [oči v sloup]

67130

21.8.2005 21:38

RE: Leho

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 67130

Uz sem myslim jednou komentoval Vasi priposranou argumentaci ohledne urazliveho vyjadrovani. Nebudu ted zbytecne patrat ve Vasich prispevcich abych Vam dokazal, ze urazite lidi i pod tou Vasi rouskou slusnosti, i kdyz by to nebyl zadny problem. Stejne tak se vice ci mene vyjadruje i Leho, Dusan a dalsi. Nepochybne by to zvladla i cvicena opice. Nakonec staci se podivat do politickych kruhu a nebudu mit zadny problem vyjmenovat radku peknych grazlu s naprosto slusnym vyjadrovanim presne dle Vaseho vzoru. Uvedomte si, ze vetsina lidi zde na Zvedavci Vam na ten Vas radoby slusny projev kasle. Kazdeho primarne zajima to co napisete a pak az teprv jak, nektere rypaly i jak spisovne. Svym neskromnym vystavovanim sve slusnosti se projevujete pouze jako hlupak a pokrytec.

67141

22.8.2005 7:12

RE: Leho

kema 207.?.?.?

Reakce na 67141

Certe - Nemci.

V normalnim zivote nadavam jako kazdy jiny.
Jenze to, co tady predvadi par chudaku vzdycky kdyz jim dojdou argumenty je vrchol trapnosti. A jsou to skoro vzdycky lide kteri nicemu nerozumi, nikde nebyli a jen do zblbnuti opakuji jakousi propagandu.
Pri konfrontaci s chlapem ktery v tom Iraku skutecne je a neboji se o svych zazitcich napsat se pak jejich hulvatstvi projevi v plne mire.Hlavne jich musi byt hodne na jednoho a musi byt poradne daleko.
Bylo by jiste komicke sledovat, co by ti hrdinove rikali (nebo spis kvikali), kdyby si meli s Lehem povykladat mezi ctyrma ocima. [cool]

67184

22.8.2005 21:17

RE: Leho

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 67184

Dekuji za tento rovny prispevek. Az je mi lito, ze Vam musim opet oponovat. Ona pritomnost v Iraku neznamena vubec nic. Pro me osobne je Leho tim vice urazejici USA a principy na kterych vznikla, cim vic je potvrzeno, ze v Iraku za US army skutecne je. Nakonec ja sem mu to rekl uz davno. Dokonce sem diky nemu zacal skutecne citit se zbytkem naroda USA a ziskal si touhle negativni reklamou me sympatie a drzim mu nadale palce aby podobnych lidi mel krome armady(tam jsou podobni bezmozci potreba) co nejmene!

67291

22.8.2005 23:18

no kemo, clovek vas chvili nekontroluje a vy uz pisete zcesty ! clovece

Lev 68.?.?.?

Reakce na 67184

No vy jste teda charakter kemo ! Tak "leho" je vas idol, hrdina vsech hrdinu a vy o nem napisete toto:

"Jenze to, co tady predvadi par chudaku vzdycky kdyz jim dojdou argumenty je vrchol trapnosti. A jsou to skoro vzdycky lide kteri nicemu nerozumi, nikde nebyli a jen do zblbnuti opakuji jakousi propagandu."

A pak kemo, kazdy okupat, fasista, gestapak, je pro vas "hrdina" jako "leho". Stydim se za vas pane [vyplazený jazyk]

67307

21.8.2005 22:13

RE: Leho

Tom 24.?.?.?

Reakce na 67130

>pokud vim, pan Leho je az do konce srpna na dovolene a k internetu se dostane jen sporadicky.

Eh? A nesmaží se náhodou v pekle? [velký smích]

>Pet urazek a osobnich utoku v pouhych dvou vetach. Jestli vas na Lehovi spis nesere to, ze dokaze napsat svuj nazor slusne.

>Hlavne kdyz se navic jedna o hulvata.

Dvě urážky a osobní útok ve dvou větách. [velký smích] Ono i přeslušněnému mravokárci ukápne, že? [velký smích]

67145

23.8.2005 20:18

RE: Leho

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 67130

kema"
>pokud vim, pan Leho je az do konce srpna na dovolene a k
>internetu se dostane jen sporadicky.
Jo, to tady taky pozorujeme, že pro sežranta Leho je internet nejpřístupnější v bojové zóně Iráku a nejvíc mu to píše pod džihádskou minometnou palbou.

A co se Vám zdá nepřesného na Tomově poznámce?
>>Vzhledem k lehově povaze, která si nezadá s úskočností
>>smrdutého skunka, se ani nelze divit, že se kromě jedovatých
>>slintů, nedokáže vyjádřit jako rovnej chlap.
>>Anketa, jako taková, není směrodatná v tom, zda bude lehovi
>>umožněno zasrávat toto forum bezduchými kydy s absencí byť
>>jen náznaku vlastního názoru.

67463

21.8.2005 20:09

RE: Leho

Ben Hur 69.?.?.?

Reakce na 67073

>"Leho, víte co? Začínáte mě už nudit. Vašich mnoho set
>pitomoučkých příspěvků zde, váš oportunismus, váš
>nezvedavec, vaše dopisování autorům zcenzorovaných
>příspěvků, vaše udavačství, vaše hadí povaha, to, jak
>jste se otřepal, aniž byste cítil sebemenší stud za ten
>paskvil, který produkujete, to, že teď děláte jakoby se nic
>nestalo, prostě všechno.
Já jsem si vás tady držel tak
>trošku jako dvorního šaška, ale myslím, že číše mé
>trpělivosti se naplňuje. Kdybyste byl aspoň vtipný..." (konec
>cit.)

Tech nekolik set prispevku Leha, je odpoved na nekolik tisic otazek, kterymi se ho snazilo vic nez tucet "statecnych" ukamenovat. Je mi jasne, ze potom, kdyz se jim to nepodarilo urazkama, hulvatstvim a lhanim, bude vetsina z nich pro to, aby v tom mohli pokracovat. Pokud to tak bude, nevidim v tom zadnou osvicenost tech co si osvojili pravo na to rozhodovat o tom jaky nazor se smi anebo nesmi na Zvedavci publikovat. Pravo na vlastni nazor, svoboda mysleni a slusnost v diskusi se stala uz davno na Zvedavci pouze eterickou substanci. Nekdy tady trosku zasmrdi, ale okamzite se vypari. Pravdu tady maji ti co jich je vic i kdyby byla sebevic nesmyslna. Regulace jejich odpurcu cenzurou, je zde vice nez patrna. Stejny pripad jsme zde zazili s Mikinem, taky byl jeste na chvili z milosti editora pripusten, ale jen proto, aby ho bozi bojovnici mohli svym lhanim dorazit. Pokud tohle pan Stwora propusti (vim, ze svym nazorem jsem si dovolil uz prilis), jsem presvedcen, ze se ti o kterych mluvim okamzite "slusne" prihlasi.

67136

21.8.2005 21:55

RE: Leho

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 67136

>Pravo na vlastni
>nazor, svoboda mysleni a slusnost v diskusi se stala uz davno na
>Zvedavci pouze eterickou substanci.

Problem je v tom, ze Loho zadny vlastni nazor nema. Tomu odpovidalo i podezreni, ze zadny Leho ani neexistuje a jedna se pouze o recesi. Nepochybne bych ja a par dalsich lidi dokazal Leha zastoupit aniz by to nekdo dokazal zaznamenat...

>Stejny pripad jsme zde zazili s Mikinem,
>taky byl jeste na chvili z milosti editora pripusten, ale jen
>proto, aby ho bozi bojovnici mohli svym lhanim dorazit.

Opet narazim na zasadni problem a rad bych abyste se zamyslel: Ste si jistym, ze Leho nikdy nelhal nebo nemanipuloval s fakty? Nakonec jeste Vam to ulehcim: Myslite, ze Leho nelhal ani desetkrat? V kolikati procentech si myslite, ze Leho nekdy na zaklade jasnych dukazu uznal, ze se milil? Dokaze ten clovek vubec nekdy pochybovat nad svym nazorem? Nepostrada nahodou zakladni vlastnosti zdraveho intelektu jako dynamicke utvareni svych postoju a nazoru na svet obecne? Neni to nahodou klasicky demagog ustrnuly na mrtvem bode at uz zdilite jeho nazory ci nikoli?

Ja si mylim, ze jeho informacni hodnota pro zdejsi diskuze je nulova a jak uz sem rekl, imitovat by ho dokazal kazdy druhy, nakonec fantazie moc nepobral a dost se opakuje...

67142

21.8.2005 23:43

RE: Leho

Ben Hur 69.?.?.?

Reakce na 67142

>Problem je v tom, ze Loho zadny vlastni nazor nema.

To je naprosty nesmysl. Kazdy clovek ma na urcitou vec nejaky nazor. To jestli se vam libi, nebo ne, to uz je vec jina.

>Tomu
>odpovidalo i podezreni, ze zadny Leho ani neexistuje a jedna se
>pouze o recesi. Nepochybne bych ja a par dalsich lidi dokazal
>Leha zastoupit aniz by to nekdo dokazal zaznamenat...

Leha znam a vim dobre co je a kde je. Vase podezreni pro me osobne nic neznamenaji. Pokud ho vy a par dalsich lidi dokazete zastoupit, pozadejte si o US obcanstvi, vstupte do armady a jdete do Iraku udelat poradek. Dejte nam hlavne vedet, jak vam to jde.

>>Stejny pripad jsme zde zazili s Mikinem,
>>taky byl jeste na chvili z milosti editora pripusten, ale jen
>>proto, aby ho bozi bojovnici mohli svym lhanim dorazit.

>Opet narazim na zasadni problem a rad bych abyste se zamyslel:
>Ste si jistym, ze Leho nikdy nelhal nebo nemanipuloval s fakty?
>Nakonec jeste Vam to ulehcim: Myslite, ze Leho nelhal ani
>desetkrat?

Jak uz jsem predeslal, znam ho a nevim o tom ze by zde lhal vedome jen jednou. Vetsina diskusi s nim zde probiha tak, ze ty co ho prudce nenavidi, protoze ma zamestnani, ktere se jim nelibi, fanaticky vyvraceji kazdou vetu, kterou napsal.

> V kolikati procentech si myslite, ze Leho nekdy na
>zaklade jasnych dukazu uznal, ze se milil?

V kolika procentech jste to uznal napr. vy, ze si suverene osvojujete pravo soudit druhe za jejich nazory.

>Dokaze ten clovek
>vubec nekdy pochybovat nad svym nazorem? Nepostrada nahodou
>zakladni vlastnosti zdraveho intelektu jako dynamicke utvareni
>svych postoju a nazoru na svet obecne? Neni to nahodou klasicky
>demagog ustrnuly na mrtvem bode at uz zdilite jeho nazory ci
>nikoli?

Demagog rozhodne neni, prave naopak, reaguje na vase vypady pruzne, je na nem znat, ze se o deni ve svete zajima. Co se tyce Iraku, tak je primo u toho a presto se dosud po tech tisicich vypadech na jeho osobu do dnesniho dne nikdo nezeptal na neco konkretniho, treba jak vypada jeho sluzba. No ale na co se ptat, kdyyz vojak neni a Irak nevidel ani z ponorky, ze. Ovsem to, ze hazi irackym maminkam do kocarku granaty (pravda od pana Lva) a rozdava irackym detem bouchaci bonbony (zase pan Lev), vyuziva deti jako stit (pan Bartosek) to zcela samozrejme pravda je i kdyz neni vojak a neni v Iraku. Takze jeste jednou : Jak je to s tou demagogii ?

>Ja si mylim, ze jeho informacni hodnota pro zdejsi diskuze je
>nulova a jak uz sem rekl, imitovat by ho dokazal kazdy druhy,
>nakonec fantazie moc nepobral a dost se opakuje...

Takze podle vas, vetsina, ktera si preje s nim diskutovat dal, jsou pouze ti, co maji zajem o informace s nulovou hodnotou. No mozna, ze mate pravdu, ja ale napr. jsem se o Iraku od nej dozvedel vic nez od vas. Asi to bude tim, ze dam spis na vecnou, pravdivou a smyslplnou odpoved, nez na odpovedi prokladane fantazii a nenavisti tech co vedi vsechno nejlepe.

67154

22.8.2005 2:22

RE: Leho

Tom 24.?.?.?

Reakce na 67154

>Co se tyce Iraku, tak je primo u toho a presto se dosud po tech tisicich vypadech na jeho osobu do dnesniho dne nikdo nezeptal na neco konkretniho, treba jak vypada jeho sluzba. No ale na co se ptat, kdyyz vojak neni a Irak nevidel ani z ponorky, ze.

Vy si skutečně myslíte, že člověk, který neviděl Irák z ponorky (vy ano?) a není voják, je tak blbej, že se neumí ani zeptat? Těch dotazů, konkrétních dotazů na lehovu anabázi v Iráku, tady padlo přehršel. Jeden z nich:

"Jedno mě na vás, seržante Leho, ale skutečně mrzí - vy nedonikáte! Vy, ne abyste tady dal životní prostor vašemu skutečnému já v boji o přežití v nepřátelském území a dal tak Zvědavci a jeho čtenářům unikátní exkluzivitu, kterou se nemohou ani náhodou pochlubit Chromé listy Blistra Čulíka ani Viditelně zchromlý pes Óneffá, platfusové mrzáky česmédií nevyjímaje, ne. Vy ne. Vy tady kroutíte krouťákem Bušáronovy propagandy jako žíznivej kolovrátkář v Ječný ulici, když se blíží banda turistů. Vy, seržant US Army, který prohazuje klávesnici píčatoče s lahkým gulomeťom rychleji, než Baťa mrská cvičky.

Tak se trochu pochlapte, člověče Leho a napičte nám něco ze života v Iráku."

http://www.zvedavec.org/nazory_1066.htm#ptr42485

Přehlédl leho tento příspěvek? Přehlédl ho v diskuzi, která mu byla šita na míru? Přehlédli tento příspěvek, spolu s mnohými konrétními dotazy, jeho četní mluvčí? (nemusím je jmenovat, viďte, že ne?). Nenapadlo nikoho z vás, že by si leho právě na jeho vejšlapu v Iráku, založil originalitu NEZVĚDAVCE? Že byste si louskali lehovo nebytí a bytí v Iráku, právě na NEZVĚDAVCI? [mrknutí jedním okem]

67165

22.8.2005 2:49

RE: Leho

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 67165

>Přehlédl leho tento příspěvek? Přehlédl ho v diskuzi,
>která mu byla šita na míru? Přehlédli tento příspěvek,
>spolu s mnohými konrétními dotazy, jeho četní mluvčí?
>(nemusím je jmenovat, viďte, že ne?). Nenapadlo nikoho z vás,
>že by si leho právě na jeho vejšlapu v Iráku, založil
>originalitu NEZVĚDAVCE? Že byste si louskali lehovo nebytí a
>bytí v Iráku, právě na NEZVĚDAVCI? [mrknutí jedním okem]

Samé supí skřehotání a hudrování. Leho dal do jednoho svého příspěvku adresu, na které se mohla ta socialistická, štvavá chamraď přesvědčit, že jsou to fotky z Iráku, pouze chyběl obličej. Tady se někteří "stateční" dopisovatelé dožadují důvěrných podrobností určité osoby, ale sami se schovávají za nick. Takže "kušte tetičko !" Až se sám představíš, kdo jsi, tak to můžeš vyžadovat po druhých. [vyplazený jazyk]

67169

22.8.2005 4:10

Páně Zmatouškův nevyvratitelný důkaz, že je Země placatá.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 67169

>Samé supí skřehotání a hudrování. Leho dal do jednoho
>svého příspěvku adresu, na které se mohla ta socialistická,
>štvavá chamraď přesvědčit, že jsou to fotky z Iráku,
>pouze chyběl obličej.

Mohl byste mi předvést, jak skřehotá a hudruje sup? Rád bych Vás ale přitom viděl i s ksichtem.

67175

22.8.2005 5:26

RE: Leho

Tom 24.?.?.?

Reakce na 67169

>"kušte tetičko !"

[velký smích] [zahanbení]
Já te taty miluju, stlejdánku. Můzu ti rzíkat Zdení? [mrknutí jedním okem]

67178

22.8.2005 3:56

RE: Leho

Ben Hur 69.?.?.?

Reakce na 67165

S takovouhle formou dotazu, jaky tady predvadite, vas tak akorat kazdej posle do pr.... Me pripada, ze se dost snazite napodobit Kadibudku. Original stoji za velky H. a kopie je jeste horsi.

>Přehlédl leho tento příspěvek? Přehlédl ho v diskuzi,
>která mu byla šita na míru? Přehlédli tento příspěvek,
>spolu s mnohými konrétními dotazy, jeho četní mluvčí?
>(nemusím je jmenovat, viďte, že ne?). Nenapadlo nikoho z vás,
>že by si leho právě na jeho vejšlapu v Iráku, založil
>originalitu NEZVĚDAVCE? Že byste si louskali lehovo nebytí a
>bytí v Iráku, právě na NEZVĚDAVCI? [mrknutí jedním okem]

Netvrdim, ze jsem cetl od Leha vsechno, ale drtiva vetsina dotazu byla formovana tak, ze uz predem byla patrna jejich zakernost. Viz pripad kadibouda, kterym se tu kardinalne zesmesnil jeho autor tak, ze mu z toho zustala prezdivka. Na tu kadiboudu se ho ptal nejmene petkrat, takze pri tom jak je znamy svou podlosti vuci svym oponentum, kterou zakryva svou radoby vtipnou bodrosti, uz predem bylo jasne, ze je to stupidni bouda. Autor nemuze psychicky unest prohru nad tim, ze mu na to nikdo neskocil a tak uz nekolik mesicu zaplavuje Zvedavce pokracovanim ty stupidity v blahove nadeji, ze se kolo stesti otoci v jeho prospech. Neuvedomuje si pri tom, ze je cim dal tim smesnejsi.Nemluve ani o vymene nazoru mezi Lehem a Danou, ktere se z jeji strany zvrhlo v ostry vyslech se zadosti o fotokopie jeho osobnich vojenskych dokladu. Taky moc chytre, nemam pravdu ? Co se tyce Nezvedavce, ten ja v tak syrovem stavu, ze o zalozeni nejake originality se urcite v soucasne dobe neda hovorit, si myslim ja.

67173

22.8.2005 23:36

RE: Leho

leho 144.?.?.?

Reakce na 67165

>Přehlédl leho tento příspěvek? Přehlédl ho v diskuzi,
>která mu byla šita na míru?

Myslim, ze jsem prispevek neprehledl, ale nereagoval jsem. Ja o zivote v Iraku pisu nekde jinde a do Zvedavce, BL a podobnych publikaci psat clanky nebudu. Nezvedavec ma uplne jiny ucel. Jestli ma nekdo nejakou konkretni otazku ohledne zivota v Iraku, necht mi napise na mou email leho@email.com

67310

25.8.2005 7:54

RE: Leho

Tom 24.?.?.?

Reakce na 67310

>o zivote v Iraku pisu nekde jinde a do Zvedavce, BL a podobnych publikaci psat clanky nebudu. Nezvedavec ma uplne jiny ucel.

Nezvědavec a seržant US army. Hm, také mi to nejde dohromady. Nezvědavec, ano, Nezvědavec je vaše charakteristika. "Nezvedavec ma uplne jiny ucel." Účel - všechny vaše příspěvky jsou účelové. Vy nemáte Ameriku tak rád, jak tady předkládáte k uvěření, viďte že ne, Dušane Jasánku? Nehynoucí láska k úderným rýmovačkám z vás jen ukapává. Vám prostě sebrali Sovětský svaz, vidina zářných zítřků na ÚV se vám rozsypala a tak jste kartu otočil - převlíknul kabát a s veršíky Dušana Jasánka se mazlíte dál.

A seržant Leho? Když tady pan Táborský rozezněl své srandívárky a zahudnul melodii nestárnoucího hitu Bedřicha Smetany, se slovy:"Proč bychom se netěšili, když nám seržant Leho srandu dá ..." tak jste si pospíšil s ujištěním, že jste v americké armádě už 15 let. Parádní kousek pana Táborského z "Prodaného žoldáka" se vám zalíbil natolik, že jste se už za tři měsíce suveréně podepsal jako seržant Leho.

Tak co, Dušane Jasánku, ještě trváte na hodnosti seržanta americké armády?

Ještě bych vás chtěl ujistit, že jeden z posledních větrných prdů člena vaší virtuální kadibudky na mou adresu:"kušte tetičko!" mě opravdu pobavil. Zaplať pánbu, že aspoň vaši vozatajové mají smysl pro humor, když už ho nemáte vy, seržante. [mrknutí jedním okem]

67644

25.8.2005 11:28

RE: Leho

Lev 68.?.?.?

Reakce na 67165

Nezbyva, nez s vana souhlasit pane Tome. I ja jsem si zalistoval v "lehove" archivu na Zvedavci a ejhle, nez se nejaky pomyleny "leho" prohlasil ( diky panu Taborskemu ), za nejakeho serezanta v US Army, tak nam zpocatku, velmi vehementne a nic nerikajic o sve "vojenske" hodnosti a pobytu v Iraku, "leho akademik" sdelil. Pripomenu archivnimi vynatky:

Válka proti terorismu jak ji definoval E.Goldstein v Orwellově románu 1984
RE: Objektivní realita?
>Vám nestačí jako hodnověrný důkaz pro válku v Afganistánu a
>v Iráku třeba toto :

>http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=1167

Napsat pekny clanek plny polopravd a konspiracnich teorii bez zadneho opravdoveho pristupu k informacim u zdroje muze opravdu kazdy. Vsadim se, ze autor nikdy nebyl na kazdodennim briefingu novinaru v Bilem Dome, ci nemluvil nikdy s zadnym americkym politikem, at kongresmanem ci senatorem. Ja nejenze znam nektere lidi kteri byli v Iraku a Afghanistanu a probirali se archivy a tak podobne, taky jsem mel parkrat moznost mluvit se svym kongresmanem a byl jsem jeden cas take s nim v pisemnem styku. Taky studuji na univerzite a znam par profesoru, jeden z nich je pomerne dost slavny a delal vyzkum archivu ve vychodni Evrope jeste za komunistu. Tenhle profesor mel tu cest byt vyslychan jak KGB tak FBI. Krome toho ctu knizky jako Mitrochina, Churchilla a tak podobne, takze rozeznam debilni konspiracni teorie od faktu, podobne jako v tomhle clanku.

leho 31.10.04 18:01

Válka proti terorismu jak ji definoval E.Goldstein v Orwellově románu 1984
RE: Nijak nechci snižovat Vaši inteligenci...
>...ale pokud OPRAVDU dokážete rozeznat konspirační teorie od
>pravdy, NY times nebo Washington Post se o Vás poperou.

...ale nepoperou, takovych lidi je celkem dost, aspon v okruhu mych znamych vetsinou ceskych emigrantu jich je vetsina. Tyhle platky totiz taky maji vlastni agendu, nelze jim kolikrat verit nos mezi ocima, viz onech 380 tun vybusnin v Al-Qaqaa. To ze celkem dobre rozeznam bludy od pravdy vim hlavne od par profesoru jedne docela dobre university. Aby se timhle clovek dobre uzivil, musi mit aspon doktorat, na kterym samozrejme pracuju...

leho 01.11.04 00:34

Takze ted nevim, jestli ten lhar "leho", tu "universitu" v tom Iraku dostudoval, hm."Leho", aby se "uzivil" a k tomu jeste dobre !! tak potrebuje a nebo, potreboval doktorat a ne byt coby serezant v Iraku ! No ted uz nevim. Jsem v tech "lehovych" lzich tak zapleteny, jako nas vudce z Bileho domu. Zeby podobnost jen nahodna ? [zmaten]

67665

26.8.2005 11:29

RE: Leho

Tom 24.?.?.?

Reakce na 67665

>Takze ted nevim, jestli ten lhar "leho", tu "universitu" v tom Iraku dostudoval, hm."Leho", aby se "uzivil" a k tomu jeste dobre !! tak potrebuje a nebo, potreboval doktorat a ne byt coby serezant v Iraku ! No ted uz nevim. Jsem v tech "lehovych" lzich tak zapleteny, jako nas vudce z Bileho domu. Zeby podobnost jen nahodna ?

Buďte rád, že jste jenom zmatenej. Až z leha příště vypadne, že vlastně sedí v Bílém stavení, tak z vás, pane Lve, bude jelen!

67788

27.8.2005 4:21

RE: Leho

Ben Hur 69.?.?.?

Reakce na 67788

(Příspěvek zrušen. Přestaňte urážet lidi. Editor.)

67902

22.8.2005 21:47

RE: Leho

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 67154

>>Problem je v tom, ze Loho zadny vlastni nazor nema.
>
>To je naprosty nesmysl. Kazdy clovek ma na urcitou vec nejaky
>nazor. To jestli se vam libi, nebo ne, to uz je vec jina.

Prevzaty nazor, ktery si clovek osvoji je v konecnem dusledku jeho vlastni, i kdyz nevzesel z jeho hlavy. Proti tomu snad nic nemate.

>Leha znam a vim dobre co je a kde je. Vase podezreni pro me
>osobne nic neznamenaji. Pokud ho vy a par dalsich lidi dokazete
>zastoupit, pozadejte si o US obcanstvi, vstupte do armady a jdete
>do Iraku udelat poradek. Dejte nam hlavne vedet, jak vam to jde.

Ja sem to podezreni osobne nemel. Vedom si reality sem dokonce tomu i veril. Ovsem samozrejme sem o jeho zastoupeni mluvil v kontextu teto diskuze, kde by opravdu skoro kazdy dokazal imitovat jeho cernobile postoje...

>Jak uz jsem predeslal, znam ho a nevim o tom ze by zde lhal
>vedome jen jednou. Vetsina diskusi s nim zde probiha tak, ze ty
>co ho prudce nenavidi, protoze ma zamestnani, ktere se jim
>nelibi, fanaticky vyvraceji kazdou vetu, kterou napsal.

Toto je na fylozofickou diskuzi. Ono pravda=pravda a nepravda=lez. Take si nemyslim, ze by umyslne lhal. Ovsem nepravd/lzi/mlzeni ci jak to chcete oznacit, tu napsal opravdu nemalo...

>V kolika procentech jste to uznal napr. vy, ze si suverene
>osvojujete pravo soudit druhe za jejich nazory.
Ja nemam naprosto zadny problem rict narovinu, ze nejsem dokonaly, ze se dokazu milit, ze jsem casto sebekriticky, trebaze casto egoisticky nedokonaly lidsky tvor, i kdyz verim ve svuj "common sense"...

>Demagog rozhodne neni, prave naopak, reaguje na vase vypady
>pruzne, je na nem znat, ze se o deni ve svete zajima. Co se tyce
>Iraku, tak je primo u toho a presto se dosud po tech tisicich
>vypadech na jeho osobu do dnesniho dne nikdo nezeptal na neco
>konkretniho, treba jak vypada jeho sluzba. No ale na co se ptat,
>kdyyz vojak neni a Irak nevidel ani z ponorky, ze. Ovsem to, ze
>hazi irackym maminkam do kocarku granaty (pravda od pana Lva) a
>rozdava irackym detem bouchaci bonbony (zase pan Lev), vyuziva
>deti jako stit (pan Bartosek) to zcela samozrejme pravda je i
>kdyz neni vojak a neni v Iraku. Takze jeste jednou : Jak je to s
>tou demagogii ?
Lidi se ptalo spoustu(co tam vlastne dela), na tuto adresu smerovalo spoustu narazek. Jedine co sem stihl zaznamenat je to, ze nekdy sedel u vysilacky, ze nechodi na hlidky a ze prej dela v USA na stabu nebo co. Ale me je to uprime uplne fuk. I kdyby byl elitni pilot, tak je mi to uprime jedno...

>Takze podle vas, vetsina, ktera si preje s nim diskutovat dal,
>jsou pouze ti, co maji zajem o informace s nulovou hodnotou.

Myslim, ze odpoved na podobne otazky krasne popsali zastanci toho aby zustal. "sice pise hovadiny, ale ma pravo na nazor a navic by tu bez neho byla nuda"...

67295

22.8.2005 23:44

RE: Leho

leho 144.?.?.?

Reakce na 67142

>Problem je v tom, ze Loho zadny vlastni nazor nema. Tomu
>odpovidalo i podezreni, ze zadny Leho ani neexistuje a jedna se
>pouze o recesi. Nepochybne bych ja a par dalsich lidi dokazal
>Leha zastoupit aniz by to nekdo dokazal zaznamenat...

Hmm, tak to, Certe, zkuste. Mam ale pocit, ze jen tak mlzite, jak se tady s oblibou rika...

>Neni to nahodou klasicky
>demagog ustrnuly na mrtvem bode at uz zdilite jeho nazory ci
>nikoli?

Ocividne, Certe, mate z nejakeho duvodu problem s prezentaci faktu z meho pohledu. O tom, proc jsou vam blizsi dzihadiste, radeji uz moc nepremyslim...

67312

23.8.2005 21:35

RE: Leho

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 67312

>>Problem je v tom, ze Loho zadny vlastni nazor nema. Tomu
>>odpovidalo i podezreni, ze zadny Leho ani neexistuje a jedna se
>

>>pouze o recesi. Nepochybne bych ja a par dalsich lidi dokazal
>>Leha zastoupit aniz by to nekdo dokazal zaznamenat...
>
>Hmm, tak to, Certe, zkuste. Mam ale pocit, ze jen tak mlzite, jak
>se tady s oblibou rika...
Potom radsi priznam , ze mlzim. Delat ze sebe debila pro srandu ostatnim je jiste bohuliba cinnost, ale ty to zvladnes i beze me v takovych davkach, ze uz se tomu smeje opravdu malokdo. Mozna az vysumis nebo te nahodou ve ctvrte linii trefi blesk. Pak se treba ve chvilich nudy odlognu a pod tvym nickem vyplodim nektery z tvych legendarnich blabolu a treba se i nekdo zasmeje...
>
>>Neni to nahodou klasicky
>>demagog ustrnuly na mrtvem bode at uz zdilite jeho nazory ci
>>nikoli?
>
>Ocividne, Certe, mate z nejakeho duvodu problem s prezentaci
>faktu z meho pohledu.
To je prave tvuj problem. Pro vetsinu lidi jsou fakta proste fakta. Jenom ty mas potrebu je reprezentovat ze sveho pohledu a z faktu se stane naprostej zvast...

>O tom, proc jsou vam blizsi dzihadiste,
>radeji uz moc nepremyslim...
S tim si hlavu opravdu nelamej. Je skoda abyses unavoval premyslenim o me, uz tak ti to premysleni zjevne dela problemy. Nicmene k tomuto tebou omilanemu blabolu se precijen vyjadrim par vetami: Ne kazdy kdo nema rad komunisty je demokrat, ne kazdy kdo nema rad zahranicni politiku USA je dzihadista nebo komunista, ne kazdy komunista nesnasi USA, ne kazdy dzihadista by zil radsi v Rusku nez v USA, ne kazdy demokrat si preje invazi USA, ne kazdy Rus ma rad komunisty, ne kazdy USA obcan nesympatizuje s dzihadisty,ne kazdy komunista ma rad dzihadisty, ne kazdy srac z US army ma dostatecny IQ aby smysl tehle par vet vubec pochopil, aniz by v nich musel hledat pravopisnou chybu aby se mel na co vymluvit [chechtot]

-Ja sem hlasoval pro tvoje vylouceni z diskuze, protoze nejses nic nez omyl prirody a tuna letaku propagujicich nejaky sracky, jaky muzu najit denne ve schrance. I me uz omrzelo je hazet do popelnice a radsi sem vylepil slusnou formou napsano aby si ty sracky strcili do prdele...

67474

23.8.2005 22:32

RE: Leho

Lev 68.?.?.?

Reakce na 67474

Ja sem hlasoval pro tvoje vylouceni z diskuze, protoze nejses nic nez omyl prirody a tuna letaku propagujicich nejaky sracky, jaky muzu najit denne ve schrance. I me uz omrzelo je hazet do popelnice a radsi sem vylepil slusnou formou napsano aby si ty sracky strcili do prdele...
_______________________________________________

Sdilim Pavle s Tebou tentyz nazor ! Ja osobne, jsem taktez hlasoval proti "lehovi". Je mi az lito, ze ze sebe nechava delat na Zvedavci, cvicenou opici. Je to az proti lidske rase. Jinak se mi libi Pavle, Tva uprimnost a rasantnost. Jsi na dobre stope chlape ! [mrknutí jedním okem]

67480

23.8.2005 22:47

RE: Leho

leho 144.?.?.?

Reakce na 67480

>Je to az proti lidske rase. Jinak se
>mi libi Pavle, Tva uprimnost a rasantnost. Jsi na dobre stope
>chlape !

Lev posuzuje ostatni pouze dle toho, jak umi dotycni nadavat Lehovi, jelikoz jemu to uz moc nejde a asi se uz vycerpal. Mozna take hraje roli skutecnost, ze kadrovani Leha nedopada pro Lva dobre, protoze se zcela zrejme ukazuje, ze je skutecne serzant US Army a jeste k tomu v Iraku...

67484

23.8.2005 22:56

RE: Leho

Lev 68.?.?.?

Reakce na 67484

Lev posuzuje ostatni pouze dle toho, jak umi dotycni nadavat Lehovi, jelikoz jemu to uz moc nejde a asi se uz vycerpal. Mozna take hraje roli skutecnost, ze kadrovani Leha nedopada pro Lva dobre, protoze se zcela zrejme ukazuje, ze je skutecne serzant US Army a jeste k tomu v Iraku...
_____________________________________________

"leho", zase zadny dukaz, ze jste v Iraku. Ale pravdu rikajic, at jste treba na Marsu, mi je to uplne sumafuck. Ja jsem vas uz odepsal. Vy jste svoji valku prohral clovece. Pokud jste chlap a mate aspon trochu "lidske" hrdosti, tak se se svyma nazory neukazujte na verejnosti - jen dobra rada a zadarmo !

67486

23.8.2005 23:41

RE: Leho

leho 144.?.?.?

Reakce na 67486

>"leho", zase zadny dukaz, ze jste v Iraku. Ale pravdu rikajic, at
>jste treba na Marsu, mi je to uplne sumafuck.

Ale pred nejakym casem to tak nevypadalo. Jeste si urcite mnozi pamatuji, jak Lev zoufale opakoval, jak vi, ze nejsem v Iraku, ze nejsem ani americky obcan a ze ziju nekde v Kanade. Pokud tomu tak neni a v pripade, ze bych se mylil, bylo by docela chlapske priznat barvu, ze jsem se mylil. Tak udelame s tim neco, Lve...??

67500

23.8.2005 23:58

RE: Leho

Druid 84.?.?.?

Reakce na 67500

Leho, muzu se zeptat kde travite dovolenou? Doufam, ze mi odpovite po pravde, ze ano...

67504

24.8.2005 1:54

RE: Leho

Lev 68.?.?.?

Reakce na 67500

Ale pred nejakym casem to tak nevypadalo. Jeste si urcite mnozi pamatuji, jak Lev zoufale opakoval, jak vi, ze nejsem v Iraku, ze nejsem ani americky obcan a ze ziju nekde v Kanade. Pokud tomu tak neni a v pripade, ze bych se mylil, bylo by docela chlapske priznat barvu, ze jsem se mylil. Tak udelame s tim neco, Lve...??
___________________________________________________

"leho", kolikrat vam mam opakovat - schazi vam dukazy, ze jste v Iraku, nedeljte ze me i ze sebe debila. Jeste zde neni ani jeden dukaz ! A to, ze jste poslal nejakou pokakanou obalecku panu Stworovi s nejakymi razitecky, pry udajne z "Iraku", jeste NENI DUKAZ, ze v tom Iraku vubec jste.

Jen takovy "kanadsky" zertik, ktery si vymyslel muj velmi dobry kamarad ( my jsme narod koumaku, ze ano ..... [velký smích] ). Byl v laznicnich v Piestanech a nabalil tam peknou holku. Rekl ji, ze je cechoamerican. Holka mu to asi spapala a rekla mu, ze az se vrati zpet do USA, at ji napise pohled. No a muj pritel filuta, mi zatelefonoval do USA, at poslu na uvedenou adresu z USA na Slovensko pohled, tohoto zneni: " Milacku, hodne pozdravu a vzpominek jen na Tebe ........... ". No a bylo to. Holka i muj filuta kamarad byli spokojeni. Akorat ta mala chudinka holcicka byla vicemene podvedena tim pohledem z USA.

Takze "leho", ja vam taky mohu poslat pohled i z Íránu ( mam tam vyborneho kamarada - šachošejka Abdula ), ze ktereho, nam budete brzy psat sve valecne story z mirove mise. A nezapomente "leho", že Allah, je věčný ! Šalom [cool]

67513

26.8.2005 20:22

RE: Leho

kema 207.?.?.?

Reakce na 67500

>Ale pred nejakym casem to tak nevypadalo. Jeste si urcite mnozi
>pamatuji, jak Lev zoufale opakoval, jak vi, ze nejsem v Iraku, ze
>nejsem ani americky obcan a ze ziju nekde v Kanade. Pokud tomu
>tak neni a v pripade, ze bych se mylil, bylo by docela chlapske
>priznat barvu, ze jsem se mylil. Tak udelame s tim neco, Lve...??

To se pane Leho nacekate. Lev byl chycen pri lzi, tak zapira. Protoze mu nic jineho nezbyva.
Uzijte si hezky zbytek te dovolene. Kdy vam konci?

67859

22.8.2005 23:26

RE: Leho

leho 144.?.?.?

Reakce na 67073

>"Kdo je Leho?" Pan leho se dosud neráčil
>vyjádřit, ačkoliv mu bylo nabídnuto, že jeho samostatný
>článek bude uveřejněn.

Tome, ja se k clanku vyjadrim az budu mit cas, ale nevim, jestli to bude na Zvedavci. A jak uz jsem napsal, z vasich urazek si delam asi tak moc jako z minometne palby dzihadistu, tedy vubec nic...

67308

21.8.2005 15:20

RE: Leho

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 67055

>Jak to dopadlo, muze sem Leho jeste psat?

Ano.

67084

21.8.2005 15:28

RE: Leho

Adapa 81.?.?.?

Reakce na 67084

Dobré rozhodnutí pane Stwora [smích]

67087

21.8.2005 18:52

RE: Leho

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 67084

Taky jste me potesil pane Stwora, ne ze bych serganta extra postradal, ale to je nekdy cena za otevrene nazory. Jednoznacne to je dobre pro Zvedavce jako politicky nekorektni a nazorove svobodny webzin. Palec nahoru pane Stwora. [mrknutí jedním okem] [smích]

67121

21.8.2005 19:17

RE: Leho

kema 207.?.?.?

Reakce na 67084

Pripojuji se k Adapovi a k rozhodnuti gratuluji.

67129

21.8.2005 18:20

Umel byste cekat bez hnuti treba tyden a pak mrstne vyskocit a ulovit zvire?

Peter Veliky 70.?.?.?

Timhle nam chce autor rici asi, ze cernych schopnost vyskocit a mrstne ulovit znazornuje jejich prevahu nad bilou rasou.
Nekde jsem cet, ze i ty jejich velke svalove vyvinute zadky a schopnost utikat velke vzdalenosti jim jeste porad zustava z doby kamenne.
Kde sebrali/zdedili tu jejich vycuranost, sklony k sizeni pri zkouskach atd?
Pred peti lety jsem navstivil Turcs & Caicos (Karibsky ostrov).
Pri me ranni prochazce jsem dlouhou dobu sledoval cerne, jak staveli barak, ci chatu. Nemoh jsem verit jak pomalu se pohybuji. V Poledne si vemou siesta odpocinek nejmene na dve hodiny.
Kanadan, (podle dokumentarniho poradu na televizi) si tam stavel hotel mensi. Musel stavbu v puli prerusit, ponevadz mu ho cernosi opakovane zdemolovali. Jsou tak blbi ze si neuvedomuji ze takove hotely jim muze jedine prinest zamestnani a rozvoj.

67114

21.8.2005 22:52

RE: Umel byste cekat bez hnuti treba tyden a pak mrstne vyskocit a ulovit zvire?

Vladimir Sodek 62.?.?.?

Reakce na 67114

A toto muze byt jeden z hlavnich duvodu, proc bila rasa neni schopna se vyporadat s problemy, ktere na Zemi zanechali predkove. Ma ve svych radach mnoho Velikych, kteri jsou ale schopni pouze omezeneho vnimani podanych informaci, dokaze tyto deformovat a pak pouzit k rozmazavani hovna, nikolivsak toto hovno uklidit pomoci potlacenim emoci, nadnesenim se nad lidskou hlouposti a jesitnosti. Ukazat, ze bila rasa na to ma, aby ukazala smer a privedla ostatni do mist, kde bude dobre vsem.
Nas Veliky Petr poslouzil jako vzor.Tak nejak si predstavuji namysleneho emigranta z 68teho roku.Navic permanentniho nasirace, arogantniho rasisty v tom negativnim slova smyslu.
Takhle ne, ...pane Petre Veliky.
Pripoustim moznost, ze svym chovanim dosahnete toho, co Vas uspokoji.
Idealisticky kracim po jine ceste. Doufam, ze se nase cesty nezkrizi.Nemeli bychom si co rici.

67149

21.8.2005 22:32

taky jedno reseni

cech 172.?.?.?

pistole "semiauto" jsou spatna obrana zbran,pokud je naboj zasunut, tak se
vlastnik eventualne jednou postreli nebo do neceho nechtene praskne.A pokud je nutno naboj zasunout,je to prace pro obe ruce a zdrzeni tak velke(nemluve o moznosti "mischamber"[mrknutí jedním okem] ze je davno po smrti.

Mnoholeta skusenost nabizi .357 magnum v nerezi, 4+ hlaven
s nalozenym semijacket hollowpoint a prazdnou komorou pod udernikem.
takova vec v shoulder-holster-u funguje pod sako ci otevreny svetr,
vyzaduje nepatrnou udrzbu.

67148

21.8.2005 22:55

RE: taky jedno reseni

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 67148

Tohle mě docela zajímá. Co je to .357 magnum? Samozřejmě vím, že .357 je ráže, ale já myslel, že magnum je druh nábojů. A co to je semijacket hollowpoint?

Já jsem vždycky myslel, že na sebeobranu je dobrá švýcarska SigSauer.

Nemáte někde fotku té .357 magnum?

67150

22.8.2005 0:11

RE: taky jedno reseni

Ben Hur 69.?.?.?

Reakce na 67150

>Tohle mě docela zajímá. Co je to .357 magnum? Samozřejmě
>vím, že .357 je ráže, ale já myslel, že magnum je druh
>nábojů. A co to je semijacket hollowpoint?

>
>Já jsem vždycky myslel, že na sebeobranu je dobrá švýcarska
>SigSauer.

>
>Nemáte někde fotku té .357 magnum?

Pane Stvora, .357 magnum ma stejnou razi jako 38 special, to jest stejny prumer naboje, lisi se v tom, ze .357 magnum ma vetsi naloz a tim je i naboj delsi. Hlavne pro tyto strely maji i robustnejsi konstrukci. Ja mam .357 Colt King Cobra a Barrettu 9 mm, ktera ma krome hlavne cele telo aluminiove. Rozdil ve vaze obou zbrani je dost velky. Vyfotil jsem vam pro porovnani vsechny tri raze. Prvni je 9mm, druha .38 special a treti .357 Magnum. Take posilam fotku Colt King Cobra .357 Magnum na ktere je videt masivni konstrukce zbrane.

67156

22.8.2005 8:21

RE: taky jedno reseni

cech 172.?.?.?

Reakce na 67150

semijacket hollowpoint

http://www.kyimports.com/ammo/Rem357am.JPG

tady je obrazek jak cumel

Tahle kulka udela nejvic skody pri stejne energii.
O hlave nemluve,zasah na telo je povetsine terminalni a
do koncetiny je velka sance na jeji ztratu.
Je to vazna vec pro vazne situace.

67186

22.8.2005 10:10

RE: taky jedno reseni

TS 213.?.?.?

Reakce na 67150

>Tohle mě docela zajímá. Co je to .357 magnum? Samozřejmě
>vím, že .357 je ráže, ale já myslel, že magnum je druh
>nábojů.

Magnum Research je vyrobce zbrani.
http://en.wikipedia.org/wiki/Magnum_Research

.357 Magnum je 9mm naboj od nich:
http://en.wikipedia.org/wiki/.357_Magnum
http://www.nazarian.no/wep.asp?id=231&group_id=6&country_id=160〈=0

Tabulka devitek je zde: http://en.wikipedia.org/wiki/9_mm_caliber

>A co to je semijacket hollowpoint?

"Hollow point" je typ naboje ktery ma na nose dulek, taky se mu rika dum-dum. Jeho role je zabrzdit kulku pri kontaktu s mekkym cilem, prenest energii do vnitrku kulky a zpusobit jeji deformaci, coz podstatne zvetsi jeji prurez a tudiz i odpor ktery klade pri pruniku cilem. To vede k vetsimu poskozeni cile a efektivnejsimu transferu kineticke energie do cile. Take to zmensuje riziko, ze cilem prostrelime a zasahneme cil jiny, nezamysleny. Munice tohoto typu je zakazana Haagskou konvenci 1899 pro valecne ucely, ale pouziva se bezne pro sebeobranu a u policie. (Naopak pro ucely bitvy je mene vhodna, neb full-metal jacket kulky maji lepsi sanci cil pouze zranit, a o raneneho se pak nekdo musi postarat, coz zkonzumuje vice prostredku protivnika.) Tento typ munice se naopak nehodi jako protipancerovy, a i relativne slaby pancir podstatne zlepsuje prezitelnost (survivability) cile.
http://en.wikipedia.org/wiki/Hollow_point_bullet

Semi-jacketed popisuje system uzavreni mekkeho tezkeho jadra strely do odolnejsiho obalu (obvykle pomedene oceli). Na rozdil od full-metal jacket munice semi-jacketed neni obalena uplne, a tedy se pri zasahu lepe deformuje.

Zde jsou rentgenove snimky cilu zasazenych munici rozlicnou.
http://radiographics.rsnajnls.org/cgi/content/figsonly/19/5/1358

67209

22.8.2005 22:01

RE: taky jedno reseni

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 67150

Je videt, ze malo hrajete pocitacove hry, jinak byste mel jasno. [mrknutí jedním okem] Tak me napada, ze dnesni mladez vi velice dobre co rodice v xyzMartu koupili !?

67297

21.8.2005 23:46

Peter Veliky - '...arogantni rasista v tom negativnim slova smyslu...'

Peter Veliky 70.?.?.?

Popiste zde ctenarum prosim chrakteristiku '...arogantniho rasisty v negativnim slova smyslu..' a jeho protipol '.. arogantniho rasisty v positivnim slova smyslu..'
Mimochodem je videt pane Soudek ze mezi nimi nezijete, Vas nazor o nich je prebranej doslova jako s citanky. Realita je jina.

67155

22.8.2005 2:45

No, Damy a Panove,

zap 70.?.?.?

hodne se tu diskutuje, hodne myslenek je ve vzduchu, ale nevidim zadnou ktera by vystihla podstatu problemu. Podstatou problemu v Kanade, takrka ve vsem je zpusob uplatnovani pravniho systemu, konkretne pravnici (kanadsti cesi rikaji 'lojeri', coz je neskutecna zkurvenina, kterou nikdy nepouzivam).

Pravnici majici vysadni postaveni ve spolecnosti, cehoz jsou si jiste vedomi, diky svym kapricim znemoznuji spravnou aplikaci existujiciho prava. Jsou nadrazeni spolecnosti a jako banda rozmarilych hejsku si dejaji co chteji. Vymysleji nemozne problemy pro policii, rozhoduji co je politicky-korektni a napomahaji ochranovat pred potrestanim (vyhostenim) jiz zajistene bandity. Media (viz Zide, p. Stwora, je to tak!), delaji 'dobrou praci' v glorifikaci zlocinu a tak napomahaji rekrutovani novych. Tez dluzno pripomenout, ze mnoho, premnoho politiku se rekrutuje prave z tech (zasranych) pravniku. Je to ta sama banda - ruka ruku myje. Chteji, aby spolecnost mela co nejvice problemu a to jim dodava na dulezitosti a plni jejich kapsy vsivymi tolary. Jestli tohle neni zidovina, tak co je?!

Policie by jiste rada sla natvrdo a vymetla ten svincik z ulic Toronta, ale ti (zasrani) politiko-pravnici to nedovoli. Pripravilo by je to o zisk. Kurvy a idioti v havu politiku (vystizne ilustrovani soucasnym starostou Toronta Millerem) v tesne spolupraci s pravniky a medii tak znemoznuji funkci organu poradku a zakladni podminky pro prosperitu. Zeptejte se soukrome poldu, oni Vam to radi osvetli! A mimochodem, J. Fantino byl fantasticky nacelnik, ktery uz s temi podradnymi slimaky jako je Miller nedokazal zit a tak radeji rezignoval. Byl prilis cestny a nechtel se podilet v korupci. Jen aby se reklo, jak to je.

67168

22.8.2005 3:24

RE: No, Damy a Panove,

zap 70.?.?.?

Reakce na 67168

Jeste k tomu, jestli je 'strilet nebo nestrilet'.

Nedelejte si nikdo iluze. Nejste-li alespon tydne trenovani na strelnici a pripadne jste neprosli prestrelkou a prezili, nemate proti banditum v Toronte sanci. Slysel jsem jednoho (je to uz davno), pohyboval se nekdy kolem pulnoci na Queen St. (jedna z hlavnich ulic), kteremu byl tize zezadu polozen nuz na krk s pozadanim o srajtofli. Slusne jim ji predal....a prezil. Zadostiucineni je ovsem mozno dostat za pet kacek v Block-Buster. Maji tam takove veci jako Death Wish II a to pomuze.

67172

22.8.2005 6:05

RE: No, Damy a Panove,

Karel4u 207.?.?.?

Reakce na 67172

Pan Zap ma bohuzel pravdu.Z prispevku panu pistolniku vyplyva, ze si predstavuji prubeh prepadeni z uhlu ktery by je z jakehosi moralniho duvodu, nutnosti potrestani zlocince, postavil do favorable posice. To se ovsem nestane. Je to tim, ze zlodej ma vetsi praxi a nerad riskuje. Pro neho je to zamestnani a ne moznost se dobrodruzne vyzit. Verte mi, vytahnout zbran velikosti pistole 45 chce cas ktery casto pri takove prilezitosti chybi. Ja vim, ze nyni mi budou mnozi odporovat, ale je to asi jako kdyz se v hospode hadate o tom kdo by vyhral v boji: jestli polarni medved nebo Godzilla.
Problem je a to jak s cikany v Cesku, tak s Cernochy ci Mexicany v USA, ze se shlukuji v gangy. Je to tim, ze maji cas a vetsinou nemaji budoucnost. Poukazat na to by znamenalo to politicizovat. Tim, ze se gangy pocitaji jako kriminalnici jim odebira moznost inteligentniho vudce ktery by je mohl organizovat jako legitimni skupinu s problemy ktere by se mely resit. Jestli ze je budete otevrene diskriminovat, muze se toho chytit nekdo jako budouci MLK a budou daleko vetsi problemy. Proto ten opatrny pristup, tedy neni to, ze by Zide chteli aby pravnici vydelali, ale system ktery umoznuje bilym lidem aby mohli zit v pokoji a klidu.

67179

22.8.2005 4:09

'..bila rasa neni schopna se vyporadat s problemy, ktere na Zemi zanechali predkove. (?)

Peter Veliky 70.?.?.?

Napsal pan Soudek.
Neumi se vyporadat, anebo nemuze?

67174

22.8.2005 13:53

RE: '..bila rasa neni schopna se vyporadat s problemy, ktere na Zemi zanechali predkove. (?)

zap 65.?.?.?

Reakce na 67174

Bila rasa by se jiste sama se sebou vyporadala. Problem je s temi pejzatymi farizeji, ti ji to soustavne znemoznuji. Vedi proc - nese jim to! Za starych casu se darebak proste verejne obesil a basta. Nebyli pravnici a politici, puvodci vseho zla.

Stale podporuji a vymysleji nove 'civilizovane kompromisy', jen aby se nic nevyresilo. Naopak, pri neduvere, ze nedokazeme sve problemy vyresit ztracime sebeduveru geometrickou radou. Nase 'civilizace' se tak stala - necivilizovanou.

67240

13.2.2009 19:03

Pokud lumpové nebudou mít strach.

Knítač 62.?.?.?

Zbraň mám.Je to dobrý psychický blok pro případné použití.Je to slovo,které nelze vzít zpět.Na druhou stranu,pokud mi policie nebude schopna zajistit mou bezpečnost a ochránit majetek,(ukradli mi auto),tak nebudu váhat navzdory nutné a nezbytně nutné obraně,si jej chránit sám.Raději jsem však na střelnici.Pokuz zloděj půjde krást s jistotou že se mu nic nestane,tak se u nás v této oblasti nic nezmění.Až bude mít díru v noze(nejlépe),tak mu to dojde.

183658

Příspěvků: 138

20.08. 01:11 Robin  No a co ?
20.08. 02:43 trodas  mozna, ze to neni o zidech...
20.08. 03:12 Robert Nohejl  Velice trefne ,ale zkutecnost je jina ,tam ,kde zide se dostanou do vlady.
20.08. 06:20 Rene Bartosek  V severni americe jsou lidi holt vyzbrojeni
20.08. 07:43 Modráček  Multikulturalismus
20.08. 07:51 Mindy  Není o židech,je o negrech
21.08. 00:13 Rene Bartosek  RE: Není o židech,je o negrech
20.08. 09:40 zvedavej  statistiky
20.08. 12:47 Nori Kazu  Můj názor na zbraně a svět
20.08. 14:48 Nori Kazu  Můj názor na zbraně a svět - ha, zkráceno, tak tady je ten konec
20.08. 16:17 Martin  RE: Můj názor na zbraně a svět
20.08. 17:05 Modráček  RE: Můj názor na zbraně a svět
20.08. 17:11 Vladimír Stwora  RE: Můj názor na zbraně a svět
20.08. 17:56 Vladimir Sodek  RE: Můj názor na zbraně a svět
20.08. 18:20 Vladimír Stwora  RE: Můj názor na zbraně a svět
20.08. 18:47 Vladimir Sodek  RE: Můj názor na zbraně a svět
20.08. 19:12 Vladimír Stwora  RE: Můj názor na zbraně a svět
21.08. 03:00 Vladimir Sodek  RE: Můj názor na zbraně a svět
21.08. 03:50 Sidonius Zdenek M  RE: Můj názor na zbraně a svět
21.08. 08:08 Vladimir Sodek  RE: Můj názor na zbraně a svět
23.08. 02:08  RE: Můj názor na zbraně a svět
23.08. 11:50 Vladimir Sodek  RE: Můj názor na zbraně a svět
23.08. 19:54 Jiří Táborský  To je zajímavé, jaký je pan Zmatoušek rasista, když jde o černochy,
21.08. 04:14 Vladimír Stwora  RE: Můj názor na zbraně a svět
21.08. 18:17 Rene Bartosek  RE: Můj názor na zbraně a svět
21.08. 20:54 Pavel -Čert- Němec  RE: Můj názor na zbraně a svět
23.08. 02:32  RE: Můj názor na zbraně a svět
14.09. 22:59 nemuzu  RE: Můj názor na zbraně a svět
21.08. 00:18 Rene Bartosek  RE: Můj názor na zbraně a svět
22.08. 13:42 zap  RE: Můj názor na zbraně a svět
20.08. 20:36 Kráťa  RE: Můj názor na zbraně a svět
20.08. 21:46 Jiří Baták  Kamarád policajt...
20.08. 23:58 Kráťa  RE: Kamarád policajt...
21.08. 13:16 Modráček  RE: Kamarád policajt...
21.08. 00:21 Rene Bartosek  RE: Kamarád policajt...
23.08. 08:31 www.MujGLOCK.com  RE: Kamarád policajt...
21.08. 17:12 hostující  RE: Můj názor na zbraně a svět
23.08. 16:14 Gangster, lupič a zlodě  RE: Můj názor na zbraně a svět
20.08. 13:19 flakac  Musím reagovat, i když to sem nepatří
20.08. 13:44 Vladimir Sodek  Dobra rada do zivota od Vas, pane Stworo!
20.08. 18:36 L.T.  RE: Dobra rada do zivota od Vas, pane Stworo!
21.08. 00:27 Rene Bartosek  RE: Dobra rada do zivota od Vas, pane Stworo!
20.08. 14:10 Peter Veliky  Nazory 'prespolnaku' kteri ani nevi kde Toronto je..
21.08. 00:32 Rene Bartosek  RE: Nazory 'prespolnaku' kteri ani nevi kde Toronto je..
20.08. 17:52 Jiří Barták  Chcete vědět jak bojovat s politickou korekností? Švejkovsky!
21.08. 00:34 Rene Bartosek  RE: Chcete vědět jak bojovat s politickou korekností? Švejkovsky!
21.08. 04:19 Vladimír Stwora  RE: Chcete vědět jak bojovat s politickou korekností? Švejkovsky!
22.08. 09:48 Jiří Barták  Pane Stwora, mohu se zeptat...
23.08. 19:05 baba_Blažková  RE: Pane Stwora, mohu se zeptat...
23.08. 23:40 google  RE: Pane Stwora, mohu se zeptat...
16.09. 00:05 Nori Kazu  Tak to je něco :)
22.08. 20:55 Pavel -Čert- Němec  RE: Chcete vědět jak bojovat s politickou korekností? Švejkovsky!
22.08. 21:05 Vladimir Sodek  RE: Chcete vědět jak bojovat s politickou korekností? Švejkovsky!
23.08. 20:03 Jiří Táborský  RE: Chcete vědět jak bojovat s politickou korekností? Švejkovsky!
20.08. 19:50 Krysa  rasismus?
20.08. 22:22 oji  RE: rasismus?
20.08. 22:46 Vasek  RE: rasismus?
21.08. 08:00 oji  RE: rasismus?
21.08. 09:06 TS  RE: rasismus?
21.08. 16:02 oji  RE: rasismus?
21.08. 18:01 Vasek  RE: rasismus?
21.08. 18:22 Rene Bartosek  RE: rasismus?
21.08. 19:27 Modráček  RE: rasismus?
21.08. 09:38 Martin  Známe vůbec svá práva???
21.08. 12:44 Krysa  RE: rasismus?
21.08. 16:00 Martin  Právo na sebeobranu
21.08. 16:48 hostující  RE: rasismus?
21.08. 18:12 Kráťa  RE: rasismus?
21.08. 19:59 hostující  RE: rasismus?
21.08. 17:53 Vasek  RE: rasismus?
21.08. 18:15 Modráček  RE: rasismus?
21.08. 00:36 Rene Bartosek  RE: rasismus?
21.08. 00:40 Rene Bartosek  RE: rasismus?
21.08. 06:35 TS  RE: rasismus?
21.08. 18:46 Rene Bartosek  RE: rasismus?
21.08. 10:55 Martin  Bůh rozdělil lidi na silné a slabé Samuel Colt jim dal rovnoprávnost
20.08. 20:06 Krysa  statistiky
21.08. 00:41 Rene Bartosek  RE: statistiky
20.08. 20:12 albert  Jak jedni zasejou, tak ti druzi sklizi
20.08. 23:28 Sidonius Zdenek M  RE: Jak jedni zasejou, tak ti druzi sklizi
21.08. 16:27 Petr Gejdoš  RE: Jak jedni zasejou, tak ti druzi sklizi
20.08. 23:30 google  plava slovenska vlada proti prudu?
21.08. 13:29 Modráček  RE: plava slovenska vlada proti prudu?
21.08. 00:57 Krakonos CDN  Tak se me zda
21.08. 01:27 Peter Veliky  Jak nalozit s vetrelci do domu
21.08. 01:30 cech  Proc o ZBRANICH?????????
21.08. 08:40 kema  Leho
21.08. 12:57 Tom  RE: Leho
21.08. 19:26 kema  RE: Leho
21.08. 21:38 Pavel -Čert- Němec  RE: Leho
22.08. 07:12 kema  RE: Leho
22.08. 21:17 Pavel -Čert- Němec  RE: Leho
22.08. 23:18 Lev  no kemo, clovek vas chvili nekontroluje a vy uz pisete zcesty ! clovece
21.08. 22:13 Tom  RE: Leho
23.08. 20:18 Jiří Táborský  RE: Leho
21.08. 20:09 Ben Hur  RE: Leho
21.08. 21:55 Pavel -Čert- Němec  RE: Leho
21.08. 23:43 Ben Hur  RE: Leho
22.08. 02:22 Tom  RE: Leho
22.08. 02:49 Sidonius Zdenek M  RE: Leho
22.08. 04:10 Jiří Táborský  Páně Zmatouškův nevyvratitelný důkaz, že je Země placatá.
22.08. 05:26 Tom  RE: Leho
22.08. 03:56 Ben Hur  RE: Leho
22.08. 23:36 leho  RE: Leho
25.08. 07:54 Tom  RE: Leho
25.08. 11:28 Lev  RE: Leho
26.08. 11:29 Tom  RE: Leho
27.08. 04:21 Ben Hur  RE: Leho
22.08. 21:47 Pavel -Čert- Němec  RE: Leho
22.08. 23:44 leho  RE: Leho
23.08. 21:35 Pavel -Čert- Němec  RE: Leho
23.08. 22:32 Lev  RE: Leho
23.08. 22:47 leho  RE: Leho
23.08. 22:56 Lev  RE: Leho
23.08. 23:41 leho  RE: Leho
23.08. 23:58 Druid  RE: Leho
24.08. 01:54 Lev  RE: Leho
26.08. 20:22 kema  RE: Leho
22.08. 23:26 leho  RE: Leho
21.08. 15:20 Vladimír Stwora  RE: Leho
21.08. 15:28 Adapa  RE: Leho
21.08. 18:52 Rene Bartosek  RE: Leho
21.08. 19:17 kema  RE: Leho
21.08. 18:20 Peter Veliky  Umel byste cekat bez hnuti treba tyden a pak mrstne vyskocit a ulovit zvire?
21.08. 22:52 Vladimir Sodek  RE: Umel byste cekat bez hnuti treba tyden a pak mrstne vyskocit a ulovit zvire?
21.08. 22:32 cech  taky jedno reseni
21.08. 22:55 Vladimír Stwora  RE: taky jedno reseni
22.08. 00:11 Ben Hur  RE: taky jedno reseni
22.08. 08:21 cech  RE: taky jedno reseni
22.08. 10:10 TS  RE: taky jedno reseni
22.08. 22:01 Pavel -Čert- Němec  RE: taky jedno reseni
21.08. 23:46 Peter Veliky  Peter Veliky - '...arogantni rasista v tom negativnim slova smyslu...'
22.08. 02:45 zap  No, Damy a Panove,
22.08. 03:24 zap  RE: No, Damy a Panove,
22.08. 06:05 Karel4u  RE: No, Damy a Panove,
22.08. 04:09 Peter Veliky  '..bila rasa neni schopna se vyporadat s problemy, ktere na Zemi zanechali predkove. (?)
22.08. 13:53 zap  RE: '..bila rasa neni schopna se vyporadat s problemy, ktere na Zemi zanechali predkove. (?)
13.02. 19:03 Knítač  Pokud lumpové nebudou mít strach.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 746 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 0

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,40 Kč
Euro
24,28 Kč
Libra
29,16 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,46 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
18,73 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,83 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
28,02 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 379,68 Kč
1 unce stříbra
515,89 Kč
Bitcoin
896 762,79 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 019