Diskuze k článku

Ať žijí muži!

Příspěvků 66

25.6.2005 6:56

Ať žijí muži!

Belveder pilsenaaa (zavináč) yahoo (tečka) com 64.?.?.?

Kanada je silne podkopavana levicackym feminismem.Homosexualove se tesi te nejhlubsi prizni mistniho tisku a vladnouci garnitury a prihrate feministky mistnich skolskych odboru vtloukaji do hlav mistni mladezi nesmysly o tom,jak je to skvely a spolecnosti prospesny,kdyz buzikum svolime adopci tech nejzranitelnejsich,adopci sirotku.Bude - li dekadence mistniho skolstvi upadat i nadale,kanadsti zaci a zakyne se ve skolach budou vzdelavat i o tom jak bezpecne vpichnout nausnici do penisu nebo dukladne sodomizovat partnera.

58334

26.6.2005 17:23

RE: Ať žijí muži!

TS 213.?.?.?

Reakce na 58334

Otazkou jest, zda na tom dotycni sirotci budou lepe s dvema otci, nebo v ustavu bez rodiny a s jednou vychovatelkou na dva tucty chovancu. Druhou otazkou jest, zda na tom bude spolecnost lepe s lidmi co vyrostli s citovymi vazbami na dva otce, nebo bez moznosti si zminene vazby vubec vytvorit.

58591

25.6.2005 10:42

Ať žijí muži!

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Hmmm, nechte ty chudaky homosexualy, nic vam neudelali [mrknutí jedním okem]
Ostatne jsou to take muzi.
Clanek je o tom, ze skolsky system vedeny zenami a s nesmirnym protezovanim (v USA se to deje jakbysmet) zen je spolecnosti nesmirne skolivy avede k degeneraci a upadku.

Pohlavi totiz nejsou stejna, jsou rozdilna, a at to zeny rady slysi ci ne, civilizace a technika je de-fakto monopolem muzu. Rozvoje dostahneme jen tak, ze technicke obory a soutezeni v nich bude - jak tomu vzdy bylo - temer vyhradni domenou muzu a ze muzi nebudou umele brzdeni a degradovani.


PS. me prirozene pudy opravdu vedou k nasili na zenach, ale partnerky to maji rady [vyplazený jazyk]

58343

25.6.2005 14:25

RE: Ať žijí muži!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 59.?.?.?

Reakce na 58343

pane TRODAS-i
Rozvoje dostahneme jen tak, ze technicke obory a soutezeni v nich bude - jak tomu vzdy bylo - temer vyhradni domenou muzu a ze muzi nebudou umele brzdeni a degradovani.

PS. me prirozene pudy opravdu vedou k nasili na zenach, ale partnerky to maji rady.


Ano mate to napsano spravne a nejen Vase parterky to maji rady[smích]

podle pravidla ze ty spokojene jsou zticha a ozyvaji se jen ty nespokojene!! je vysledek jaky je !

To je snad na zvlastni clanek-
VLIV NESPOKOJENYCH ZEN NA POCATKU NOVEHO TISICILETI - OD CASNEHO RANA AZ DO POZDNICH HODIN ODPOLEDNICH A PULNOCNICH!

58358

25.6.2005 18:59

Ať žijí muži!

Peter Veliky 205.?.?.?

Kanadsky Global television network bude jako prvni v Kanade vysilat teplousu 'reality' show serial, popisujici v positivnim svetle snatky teplych a lesbianek. Pritom ale dodali, ze program pobezi po 22 hodine aby se zbytecne nevirily vasne.
Kanadsti Liberalove a komousi NDP tahnou za jeden provaz v uzakoneni snatku queers.
Tech co protestuji, je zalostne malo. Co chcete po narodu, ktery 4X za sebou voli do vlady stranu ktera ma jeden prusvih za druhym, okrada obcany ruznymi danovymi machinacemi atd.
Uroven skolstvi?
Primo v nem pracuji a vidim ten upadek. Discipliny predevsim.
Uz jsme to zde pretrasali a je to 'mlaceni prazdne slamy'..
Napsal jsem do Kanadskeho CBC clanek ktery jsem zakoncil prohlasenim, ze Kanade chyby 'ruzova revoluce' podobna te Ukrajinske. Neotiskli to proto asi, ze jsem priznal Czech origin. (Ceskej puvod)

58389

26.6.2005 2:45

RE: Ať žijí muži!

Stojan Jakotyč 69.?.?.?

Reakce na 58389

Pane Petre. Z CBC vam asi neodpovedali nie preto, ze ste priznal svoj cesky povod, ale ze na Ukrajine bola 'orange revolution', tj. oranzova revolucia. Nie ruzova.

Dovolte, aby som sa pozastavil pri tomto Vasom prerieknuti. Co sa tyka tej ruzovej farby, asi sa tu jedna o tzv. Freudian slip, to jest posmyknutie jazyka, ktore prezradza Vase prave zmyslanie. Alebo, ako hovorime my, Slovaci: "prasatu sa hlavne o kukurici sniva". Aby ste si uzil tej ruzovej farby, doporucujem zajtra vyrazit na Pride Parade, festival teplosov v Toronte [smích] Snad sa tam nejakemu buzikovi zapacite [smích]

58500

25.6.2005 19:13

Ať žijí muži!

Šeďa 82.?.?.?

Omlouvám se, jen jsem to tak "přeletěl", ale nemohu se zdržet komentáře! Jako Evropan zásadně a zcela rozdílně vnímám Američany a Kanaďany! Přesto, že jak chápu, se musí občas podílet na některých zhovadilých akcích Ameriky, v zásadě jsou mi (Kanaďani) sympatičtí. Hlavně s nimi sdílím jejich vztah k přírodě! Jen mne mrzí, že nemají potřebný vliv na Aljašku! Carské Rusko to v minulosti "posralo"!Pokud feminizmus v kanadském školství má za následek, že z nich nejsou taková teroristická prasata, jak z Američanů, Bohu dít za to! - U nás je také školství "postiženo" feminismem - a teď si uvědomuji, že to nemusí být "na škodu"!

58392

26.6.2005 2:51

RE: Ať žijí muži!

Stojan Jakotyč 69.?.?.?

Reakce na 58392

(Příspěvek zrušen spolu se všemi reakcemi na něj. Jednak se odchylujete od tématu, jednak urážíte ostatní.)

58501

25.6.2005 20:49

Feminizace našeho školství a soudnictví je opravdu katastrofou a první kritika tohoto nežádoucího

Milan 85.?.?.?

stavu se objevila již před r. 1989. Feminizace školství vede k úpadku tvořivosti dětí (nejen chlapců), protože klasické ruční práce již neexistují. To přispívá k totální lenosti a nezájmu dětí o tvorbu něčeho užitečného a v dospělosti pak k neschopnosti se něco naučit. Pracovní úřady se běžně setkávají s tím, že mladí nezaměstnaní se štítí fyzické práce. K tomu přispěla i Klausova politika zbožnění salónních ekonomů, kteří v životě nepracovali a jen šustili papučemi v kanceláři. Později se přidala i záplava "právníků", které pseudoprávnické fakulty doslova zvrací v množství, jež normální společnost prostě neuživí. Naše země je tedy zaplavena ohromným množstvím lidí, kteří nic neumějí a stále rozšiřují řady nezaměstnaných a bohužel především státních úředníků, ačkoliv na druhou stranu se nedostává kvalifikovaných techniků a řemeslníků. Pracující lidé jsou postupně ochromováni stále se zvyšujícími daněmi a odvody, za něž od úředníků však dostávají méně než žalostný servis. Řešením je alespoň částečný návrat k tvořivé práci, snížení daní a propuštění tisíců ouřadů. Úředníci se však své moci ani koryt lehce nevzdají.

58410

26.6.2005 2:39

RE: Feminizace našeho školství a soudnictví je opravdu katastrofou a první kritika tohoto nežádoucího

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 59.?.?.?

Reakce na 58410

Pracující lidé jsou postupně ochromováni stále se zvyšujícími daněmi a odvody, za něž od úředníků však dostávají méně než žalostný servis. Řešením je alespoň částečný návrat k tvořivé práci, snížení daní a propuštění tisíců ouřadů. Úředníci se však své moci ani koryt lehce nevzdají.

Nespokojenost musi dosahnout takove urovne, ze nutnost reseni bude nevyhnutelna. Bohuzel pokud se situace dostane do takoveho stavu a svrabu, ze nespokojenost bude vseobecna, naprava nebude snadna. Cim pozdeji, tim hure se to bude napravovat! Plati nejen pro Canadu, ale pro vsechny takto postizene zeme !

58498

26.6.2005 9:49

RE: Feminizace našeho školství a soudnictví je opravdu katastrofou a první kritika tohoto nežádoucího

Václav D v (tečka) drozda (zavináč) seznam (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 58410

K tomu přispěla i Klausova politika zbožnění salónních ekonomů,..........
Zase jeden zbloudilý antiklausovec, čeho se již ten Klaus nedopustil. Kdyby jste byl na Filosofické fakultě při návštěvě pana prezidenta, zjistil by jste, že "vidění světa" moderních vzdělanců je již za horizontem vašeho uvažování. Školská armáda jako celek je největším neštěstím naší budoucnosti. Univerzitně převzdělaná, neustále finančně nedoceněná, hašteřivá, přebujelá, zkrátka neschopná své sebereflexe.
Nesmíte jako "originální Čech" žijící trvalé v naší krásné kotlině, dávat emigranským "odcmrndálkům" špatné informace. To je jejich webzin. My "originální Češi" si můžeme maximálně přečíst jejich životní zkušenosti. Ne jim vstupovat do polemiky. Pro nás vlastence je také velmi nepříjemné, když "přicmrdají" z ciziny a příliž se míchají do našich záležitostí.

58543

26.6.2005 20:22

RE: Feminizace našeho školství a soudnictví je opravdu katastrofou a první kritika tohoto nežádoucího

68 68.?.?.?

Reakce na 58543

Nesmíte jako "originální Čech" žijící trvalé v naší krásné kotlině, dávat emigranským "odcmrndálkům" špatné informace. To je jejich webzin. My "originální Češi" si můžeme maximálně přečíst jejich životní zkušenosti. Ne jim vstupovat do polemiky. Pro nás vlastence je také velmi nepříjemné, když "přicmrdají" z ciziny a příliž se míchají do našich záležitostí

Pane Vaclav, nemohl jste to lepe vyjadrit. Doufam, ze si to precte pan Modracek, Petge, Karel z Cech, Peleska, Trodas, a dalsi, kteri se povazuji za experty na USA a Kanadu. [smích] [smích]

58615

27.6.2005 15:01

RE: Feminizace našeho školství a soudnictví je opravdu katastrofou a první kritika tohoto nežádoucího

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 58615

Nesmíte jako "originální Čech" žijící trvalé v
>naší krásné kotlině, dávat emigranským
>"odcmrndálkům" špatné informace.

Šedesátý osmý profesore, vždyť ti emigrantští "odcmrndálkové" o žádné informace nestojí, protože již samotným vstupem na Americký kontinent se z nich stali ti nejchytřejší a nejvzdělanější lidé, co všechno vědí, všechno znají a všude byli nejmíň 2x. Vždyť to znáte sám podle sebe.

>Pro nás vlastence je také velmi nepříjemné, když
>"přicmrdají" z ciziny a příliž se míchají do našich
>záležitostí}

Není to jen nepříjemné, ale přímo škodlivé, nechat neznalé chytrolíny mluvit do našich věcí. Na tom již shořelo mnoho našich lidí i podniků. Oni ti "odcmrndálkové" totiž podle svého zvyku poradí jen tak, aby se oni sami mohli nakapsovat. A pokud je někdo přechytračí, tak řvou, že u nás nejsou chráněny jejich investice.

58745

26.6.2005 17:42

RE: Feminizace našeho školství a soudnictví je opravdu katastrofou a první kritika tohoto nežádoucího

TS 213.?.?.?

Reakce na 58410

Feminizace školství vede k úpadku tvořivosti dětí (nejen chlapců), protože klasické ruční práce již neexistují.

Jaky je rozdil mezi ucitelem a ucitelkou?
Ucitel je povolani, ucitelka je diagnoza.

Ale na rovinu. Feminizace je "red herring". Zakladni problem skolstvi, a to v celosvetovem meritku a na vsech stupnich, je orientace prevazne na memorizovani telefonnich seznamu misto na operace se vzajemnymi vztahy mezi objekty a fakty, jejich vyhledavani, a tvorivou praci s nimi (tzv. "myslet"[mrknutí jedním okem]. Jenomze kdo umi dela, kdo neumi uci. (A kdo neumi ucit, ridi.) Zaci jsou zaplavovani fakty v rychlosti se kterou nemohou delat nic jineho nez "download-dump", naucit se tesne pred zkouskou a pak rychle zapomenout aby mohli tutez operaci provest s jinym predmetem nasledujici den. A nikdo je nenauci videt vzajemne souvislosti, napr. mezi krystalovymi strukturami ktere se ucili ve fyzice a vlastnostmi oceli ve strojnictvi. Misto toho se strojnictvi preventivne zrusi a nahradi zemepisem. (Skutecny postrevolucni priklad.) Na pohlavi ucitelu houby zalezi. Vic zalezi na tom, kdo pripravuje osnovy - ale zde viz "kdo neumi ucit...". Jenomze to by se musel najit nejaky Feynmamm co by cely ten system prekopal, a i tak by se to nepodarilo prostrelit skrz ochranny byrokraticky zelezobeton co chrani uredniky kterym zmineny system poskytuje tepla mistecka s minimem mozkove prace. Nebo proto, ze lide myslejici si dovedou predstavit nejen to, ze by se zmineny System mohl zmenit, ale i to jak. Coz je to nejhorsi, ceho se papalasi boji.

Později se přidala i záplava "právníků", které pseudoprávnické fakulty doslova zvrací v množství, jež normální společnost prostě neuživí. Naše země je tedy zaplavena ohromným množstvím lidí, kteří nic neumějí a stále rozšiřují řady nezaměstnaných a bohužel především státních úředníků, ačkoliv na druhou stranu se nedostává kvalifikovaných techniků a řemeslníků.

Bohuzel. Techniku je veliky nedostatek, nejspis kvuli skolstvi (viz vyse). Misto toho je cely svet doslova kontaminovan pravniky a ekonomy, edukacnim to ekvivalentem prumysloveho odpadu jez sam o sobe neprodukuje nic, jen spotrebovava prostredky a pridelava problemy.

Fuj.

58595

26.6.2005 22:20

Ať žijí muži!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Souhlasím s článkem. Morální úpadek, jenž má původ v USA, je skutečně katasrofou. Jeho důsledkem bohužel zdaleka není jen feminizace školství, soudnictví, ozbrojených složek atd. ale rovněž rozklad tradičních hodnot, úpadek náboženství, likvidace rodin, rozšíření úchylek(homosexualita atd.) a mnoho dalších věcí. Fakt že se muži jsou čím dál tím víc zženštilejší, a ženy se naopak začínají blíž jakýmsi mužatkám, patří k těm nejděsivějším. Tato degenerace je nejrozšířenější v USA(kde to všechno začalo) a Kanadě(v ní proto, že je pod bezprostředním vlivem svého jižního souseda). USA tímto svým morem nakazili nejprve většinu Evropy a ted jej šíří do dalších částí světa. V budoucnu se budeme muset vrátit k původním hodnotám a tradicím našich předků, jinak naše společnost nemá šanci přežít. Tak jako došlo k islámské revoluci v Iránu, mělo by dojít ke křestanským revolucím v Evropě.

58633

27.6.2005 0:03

Ať žijí muži!

zap 65.?.?.?

Vite co...

Paskvilni charakter kanadskeho verejneho zivota ma mnoho tvari. Vse vsak pronika nit neprirozenosti. A neni divu: divocaci z lesu se rychle prizpusobyli americkym bratrancum a aby to dokazali, tak to trochu prestrelili.

A to temer ve vsem, vcetne te feminizace. Je ale dobre vedet, ze na dne kazdeho toho vselijakymi parfemy opatreneho kanadskeho muze drive zase jen ten obycejny kanadsky - Bobr! [chechtot]

58656

27.6.2005 7:05

RE: Ať žijí muži!

PetRIP 80.?.?.?

Reakce na 58656

Od mého kolegy dcera která chodí na gymnázium vyhrála grant a jela na rok do Usa. O co byla více nadaná na jazyky o to více pokulhávala v matematice. Když abstrahuji od toho, že se jí spolužáci ptali jestli dojela z "Czech" vlakem nebo autobusem, tak tam byla premiantem v matematice a fyzice. Kvalita středoškolského vzdělání je z mého hlediska nekvalitní. Stejný trend je i u nás. Není cílem vychovávat vzdělaný národ. Pouze tzv. elita má výběrové školy. Tím nechci říct, že vzdělání je odpíráno, ale dělňoši to mají podstatně těžší. Ženy coby učitelky tomu jenom úspěšně napomáhají. Je třeba se ptát co je cílem. Když si sám odpovím, tak se domnívám, že cílem je vychovávat stádoidní, lehce ovládatelný dav. Stačí takový pořad Nikdo není dokonalý a máme průřez národem jako vyšitý. A feminismus to jenom umocňuje, slepice chce po kohoutovi aby snášel vajíčka. Úloha ženy a muže je podstaně rozdílná a poměr sil ve školství je jasným důkazem toho jak jsou naše děti vychovávané. Kluci jsou ze své podstaty " zlobivější" a paní učitelka z nich chce mít hodné holčičky.

58700

27.6.2005 11:25

RE: Ať žijí muži!

abel 81.?.?.?

Reakce na 58700

Já vím od přítele, který učí v USA na univerzitě sociologii, kterou studoval u nás, že čeští středoškoláci mají lepší informace a obecný rozhled, než američtí vysokoškoláci. Na mně Američani taky čučeli, když jsem z paměti bez problémů vylovil nějaké datum nebo jméno, které se vázalo s dějinami USA. Jedna věc je, že Američany zbytek světa jaksi moc nezajímá, prč by taky, když jsou toho světa pupkem? A druhá věc, kdosi tady kritizoval "biflování". Jenomže chcete-li někoho naučit pracovat z fakty, umět hledat mezi nimi souvislosti, tak především ta fakta musí ovládat. Tohle naše školství naučit umělo, hlavne to rakouské a prvorepublikové, z něhož ještě pořád trošku žijeme. Ale obávám se, že bude hůř. Protože čím vzdělanější nádeníci, tím dražší, a v obecném trendu přesouvání výroby z vyspělých do méně vyspělých zemí se největší oblibě těší země, kde dělník perfektně umí svých pár operací, a jinak lautr nic. Čili takový Aziat, Afričané jak obecně známo jsou ekonomicky nepoužitelní. Jenže Azie je moc daleko, jsou tam vysoké náklady na dopravu, takže Afriku necháme vychcípat, a Evropu necháme zdegenerovat, zblbnout pomocí různých "školských reforem", aby mohla tuhle roli převzít. Toť strategie velkokapitálu, a je fakt, že u nás má opravdu nadané prosazovatele, navíc ta poslední docela roztomile ráčkuje[smích].

58716

27.6.2005 15:12

RE: Ať žijí muži!

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 58700

>Když abstrahuji od toho, že se jí spolužáci ptali jestli
>dojela z "Czech" vlakem nebo autobusem,
To se nedivím, vzláště, pokud je učil 68.profesor.
tak tam byla
>premiantem v matematice a fyzice.
No to jste se musel jistě splést, protože američtí studenti jsou na světě nejchytřejší.

>Když si sám odpovím, tak se domnívám, že cílem je
>vychovávat stádoidní, lehce ovládatelný dav.

To se v bušistánu skutečně daří. Jejich úspěchu musíme tleskat.

58747

27.6.2005 17:06

Ať žijí muži!

Jindrich Hrdlicka 24.?.?.?

Mozna je to tim, ze jsem ucil matiku a nebo treba vubec ne.A tak tenhle logicky tok me napadl:
Koreny vsech nasich problemu jsou ve vzdelani. pan Plato
Femi targetovaly pro svoji propagandu skolstvi.
Skoly jsou vuci chlapcum nepratelske. Ian Hunter
Femi nici nase mlade muze. C.H.Sommers
Kanada ma ted asi nejvic problemu. Skoly, lekarstvi,soudnictvi, imigrace.
Problemy jsou porad,ale ne do takoveho meritka. Muzou za to femi? Mozna ano,podarilo se jim zeslabit pozici muzu, ale vetsi roli v tom muzou hrat muzi, hlavne ti co se nechali zeslabit. Psalo se tady o valce pohlavi. Co je to za valku kdyz jedna strana porad utoci a ta druha ustupuje ? A pak k tomu, muzi jsou jako mafie, vybijeji se navzajem. A tak mame spolecnost kterou jsme si zaslouzili.....A polo-muzi a polo-zeny je hodne spatna kombinace.
Proc ale o tom psat ? Da se to zmnenit ? Stoji vlastne nekdo o to aby se to zmnenilo ? Je muzstvi na tom tak spatne, ze se muzi opravdu pokouseji snaset vajicka ikdyz to tak hrozne boli ? "Beda volovi kteremu vladne krava", rikal muj dedecek. Vul a krava se ale k sobe hodej a pak je jedno kdo vlastne vladne ?
A tak muj boj s femi, vlastne s blbosti, se soustreduje na soudruzku, myslim pani ucitelku, ktera dala memu atletickemu synovi dvojku z telocviku, protoze je ve sportu moc agresivni a par zaku a zacek se pry rozplakalo kdyz prohravali. To je Kanada, co ?

Jaka je moje identita, kdyz takhle pisu kanadskou cestinou, ptalo se me par emajliku.
Ja nejsem kanadan(nenarodil jsem se v Kanade) a nejsem cech (neziji v Cesku) Ja jsem jenom kanadsky obcan. A good canadian citizen. Tot vse.
A nebo jsem taky polo. A az bude v Praze soutez o nejvetsiho polo-cecha tak me prosim Vas prihlaste. To, ze merim 188cm bude urcite velka vyhoda......


58755

27.6.2005 23:57

RE: Ať žijí muži!

zap 65.?.?.?

Reakce na 58755

"Ja nejsem kanadan(nenarodil jsem se v Kanade) a nejsem cech (neziji v Cesku) Ja jsem jenom kanadsky obcan. A good canadian citizen. Tot vse."

Jindrich Hrdlicka
----------------------------------------------------------------

I ja mam na to p. Hrdlicka podobny nazor. Cechem jiz pohrichu nejsem a Kanadanem jsem se jeste nastal. Nechci to lamat pres koleno. Tudiz jsem jakysi non-descript evropan. Jinak receno kosmopolita.

K vecem toho skolstvi, pane. Zcekoval jsem to s detmi a dostal jsem nasledujici odpoved;
- devce(18+): vse je v poradku, chlapci se musi "vice snazit". O zadnych vyhodach pro divky nevim...
- chlapec(16+): neni to fer, delaji z kluku "pussies", leze mi to krkem.

Nepochybne jsem v tom s klukem, ac maji asi oba pravdu.
Jinak ale vsichni sborem vime, ze na kanadske 'vysoke'(gymplu) se to solicha... [cool]

58810

28.6.2005 3:59

RE: Ať žijí muži!

Stojan Jakotyč 69.?.?.?

Reakce na 58810

Pane zap, opat mi neda, aby som z usmevom neokomentoval Vas prispevok. Hovorite: "Cechem jiz pohrichu nejsem a Kanadanem jsem se jeste nastal. Nechci to lamat pres koleno. Tudiz jsem jakysi non-descript evropan. Jinak receno kosmopolita."

Dovolte, aby som bol uprimny: Nie ste kosmopolita. Kosmopolita je totizto, podla slovniku: "a sophisticated person who has travelled in many countries ", tj. sofistikovana osoba ktora precestovala vela krajin. Vaz by som zo sofistikacie nevinil, hlavne po precitani si niekolko vasich prispevkov.

Za druhe, vase deti tu v kanade nechodia do "gymplu". Kanadske stredne skoly sa nedelia na akademicke a aplikovane, tak ako je to zvykom v Strednej europe (gymnazium vs. priemyslova skola vs. ucnovka), vsetky deti chodia spolu do toho isteho typu skoly (high school) az do 18 rokov. Preto je uroven "high school" nizsia ako uroven gymnazii, ale vyssia ako ucnoviek.

58837

28.6.2005 22:41

RE: Ať žijí muži!

zap 65.?.?.?

Reakce na 58837

Vaz by som zo sofistikacie nevinil, hlavne po precitani si niekolko vasich prispevkov.

p. Jakobitch

--------------------------------------------------------------
Smozrejme pane, je treba zchladit si 'zahu', ze?! No budiz. V uhrnu - moje pozorovani o Vas jsou podobna....
Podivejte se jeste jednou na nazor p. Carodejnika, to Vam pomuze v sebeoceneni!
[chechtot]

58936

28.6.2005 5:13

Ať žijí muži!

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 207.?.?.?

a ze se z daneho tema v zaveru kazdeho clanku vzdy odpluje uplne jinam, vetsinou nikam, tedy do konecniku, cili riti, pouziji-li vulgo do prdele, od nas zverolekaru uslysite pouze odborne terminy anal a jeste odbornejsi anus!!!! a mnoho diskuzniku zde by tam mohlo jiti taky !!! hehehehe
a k tematu?? jo baby jsou preferovany, chlapci utlacovani, ted jsem sledoval film, kde zena socialni poradkyne na policejnim urade v usa chlapce stavi do late, ze nejsou zpusobili vykonavat radne policejni povolani, protoze jsou labilni a jine zvasty. pak je scena jak se stala spolu s osadkou muzskou obeti utoku teroristu a pica se uplne sesypala!prijemny weekend jiz v pondeli!!! hosi a diskutujte k veci, ane, ze jakotycka je vyhodnar a ja som madar!!!!
stefan

58844

28.6.2005 15:05

RE: Ať žijí muži!

Aja 24.?.?.?

Reakce na 58844

>a ze se z daneho tema v zaveru kazdeho clanku vzdy odpluje
>uplne jinam, vetsinou nikam, tedy do konecniku, cili riti,
>pouziji-li vulgo do prdele, od nas zverolekaru uslysite
>pouze odborne terminy anal a jeste odbornejsi anus!!!! a
>mnoho diskuzniku zde by tam mohlo jiti taky !!! hehehehe

> a k tematu?? jo baby jsou preferovany, chlapci utlacovani,
>ted jsem sledoval film, kde zena socialni poradkyne na
>policejnim urade v usa chlapce stavi do late, ze nejsou
>zpusobili vykonavat radne policejni povolani, protoze jsou
>labilni a jine zvasty. pak je scena jak se stala spolu s
>osadkou muzskou obeti utoku teroristu a pica se uplne
>sesypala!prijemny weekend jiz v pondeli!!! hosi a diskutujte
>k veci, ane, ze jakotycka je vyhodnar a ja som madar!!!!

>stefan

.ale no tak, Stefane, nedivejte se na politicky korektni kultuuuru a usmivejte se. [smích]
Zdravim vas Aja

58894

29.6.2005 2:33

RE: Ať žijí muži!

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 207.?.?.?

Reakce na 58894

>>ajo, vsak ja uz se jen smeju!!!
zdravi stefan

58959

28.6.2005 5:25

Ať žijí muži!

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 207.?.?.?

a vidim, ze lide ze stare skupiny zacinaji prichaet na to , ze diskuze jsou nekdy zbytecne, takze zdravim taborskeho, alberta, nohejla, pelesku, zdenka, aju a lva.

58848

28.6.2005 17:01

Ať žijí muži!

68 68.?.?.?

(Příspěvek zrušen spolu se všemi reakcemi na něj. Jste mimo mísu.)

58904

29.6.2005 13:56

Ať žijí muži!

zap 65.?.?.?

(Příspěvek zrušen spolu s navazujícími odpovědmi. Kompletně mimo mísu.)

59002

30.6.2005 17:03

Ať žijí muži!

Jindrich Hrdlicka 24.?.?.?

At zije cenzura !

Precetl jsem si "Jak psat prispevky aby prosli cenzurou" A proto nechapu pane Vladimire, ze jste nechal vsechno tak hrozne zdegenerovat....

59196

30.6.2005 18:16

RE: Ať žijí muži!

carodejnik 62.?.?.?

Reakce na 59196

>Precetl jsem si "Jak psat prispevky aby prosli cenzurou" A
>proto nechapu pane Vladimire, ze jste nechal vsechno tak
>hrozne zdegenerovat....

Chlape jeden, coho este mate malo okrem cenzury?
Policajnych kontrol na cestach?
Otlacky prstov aj vo vodicaku?
Kamery na sidliskach?
Prehliadky batoziny aj na vlakovych staniciach?

Nezda sa vam, ze ked oznacujete prispevky ostatnych "zvedavcov" za zdegenerovane, tak prispievate k zdegenerovanosti fora este viac a mal by ste tiez zostat scenzurovany?

Nechajte predsa ludi hovorit ako im narastol zobak a nebojte sa, ze si ti druhi s tym nedaju rady. Preco nedokazete zit vo svete, bez komandanta-bachara, ktory vam musi schvalit este aj WC. Slova predsa nezabijaju. Ak budete mat pocit, ze ano, tak rychlo stlacte Reset na picotoci.

Alebo, ak sa vam tak ziada cenzury, tak si urobte vlastneho "Zvedavca 2" a cenzurujte si tam od rana do vecera a od vecera do rana.

59206

30.6.2005 22:08

RE: Ať žijí muži!

Stojan Jakotyč 69.?.?.?

Reakce na 59206

Pane Hrdlicka, tu musim suhlasit s carodejnikom. Diskusia je diskusia, a nemali by sme byt prekvapeni, ze sa obcas objavia ostrejsie nazory. Cenzurovanych masmedii mame dnes k dispozicii dost a dost ...

59248

30.6.2005 20:57

RE: Ať žijí muži!

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 59196

pane Hrdlicko, zapomel ste na AT ZIJE prvni maj a rude pravo...

59238

1.7.2005 1:30

RE: Ať žijí muži!

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 59196

Poslechl jsem tě a vymazal nejméně 40 příspěvků z této konference, které se odchýlily od tématu. Doufám, že jsi spokojen. [mrknutí jedním okem]

59276

1.7.2005 9:50

RE: Ať žijí muži!

kema 205.?.?.?

Reakce na 59276

>Poslechl jsem tě a vymazal nejméně 40 příspěvků z
>této konference, které se odchýlily od tématu. Doufám,
>že jsi spokojen. [mrknutí jedním okem]

Von to zacal vsechno jakysi Seda tim, ze pry to azbuci sprasili, kdyz prodali Aljasku Spojenym Statum.
Tomu rikam slovo do pranice. [smích]

59315

1.7.2005 10:45

RE: Ať žijí muži!

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 59315

>>Poslechl jsem tě a vymazal nejméně 40 příspěvků z
>>této konference, které se odchýlily od tématu. Doufám,
>

>>že jsi spokojen. [mrknutí jedním okem]
>
>Von to zacal vsechno jakysi Seda tim, ze pry to azbuci
>sprasili, kdyz prodali Aljasku Spojenym Statum.

>Tomu rikam slovo do pranice. [smích]

Mně by ani tak moc nevadilo, když se vedou nějaké řeči nepříliš související s tématem článku, co stojí ale za povšimnutí je, že u někoho, lépeřečeno u některých, to bylo benevolentně trpěno, nechci přímo říct, že to třeba bylo i do jisté míry jakési plus, ovšem s opačným dopadem. No, snad se ledy pohly. Jen ještě taková všetečná otázka, dalo by se zjistit které to byly ty "indexové" příspěvky ? [překvapení]

59335

1.7.2005 10:12

RE: Ať žijí muži!

carodejnik 62.?.?.?

Reakce na 59276

Uff, az 40. Klobuk dole pred tou odvahou. [mrknutí jedním okem]

Len dufam, ze to Hrdlickovi bude stacit..
Dole uz niekto vyzyva aby sme zverejnili mena a adresy, mam poslat aj bankove konto?

K tym frajerom, ktori sa podpisuju vlastnym menom a nezabudnu to pri kazdej diskusii spomenut, aki su z nich kabrnaci, by som len tolko:

-nie kazdy je na dochodku alebo zije z prispevku v nezamestnanosti, kedy najvacsi postih za ucast na diskusiach by mohlo byt oznacenie za senilneho dedka.

-vo vacsine europskych krajin mame zakony, kde sa vyhadzuje z prace uz pri vysloveni slova ZID..

-nie je tazke sa podpisovat, ked sa jazdi na vlne politickej korektnosti, ze pan Sidonius, p.Valtr

-niektore divne reakcie Stworu(je ich malo, ale su) mozu tiez jedneho znepokojit, takze preco im to ulahcovat, ak by to malo tak byt

-nie som tak naivny, aby som nevedel, ze sa da identita lahko zistit, ale znova, naco im to podavat na tacke. ja osobne im to stazujem ako viem.

pokracovanie

59324

1.7.2005 10:31

RE: Ať žijí muži!

carodejnik 62.?.?.?

Reakce na 59276

pokracovanie

najdolezitejsi argument "skryvania sa" za anonymny nick, je ten, ze ta volba existuje a kazdy ma pravo, z akychkolvek dovodov, si tu srandu uzit aj s nickom "Lev", "Vcelicka" alebo "Had" a je to castou osobnej slobody, sam sa moct rozhodnut, kolko osobnych informacii do ktoreho projektu investujem. preco by mal niekomu nestacit obsah prispevku, ale potrebuje vediet, ci dotycnemu nesmrdia nohy. argumenty pana Valtra o slusnosti prispevkov a osobnej zodpovednosti, ktore prinasa plne meno, tiez nie su celkom kosher. pani AJA napriklad nikdy nenapisala nejaky prispevok, za ktory by sa musela hanbit, alebo ktory, by niekoho urazal a to sa tiez "skryva" za nickom.

ale mam pre vas riesenie. napiste peticiu p.Stworovi, nech zavedie povinnu registraciu, uvadzanie plneho mena s adresou, sexualnou orientaciou, vekom, zamestnanim (samozrejme s overenymi kopiami originalov) a je to. sam by som bol zvedavy, co to so Zvedavcom urobi.

a ja si zmenim nick na Jozko Studeny [cool]

59331

2.7.2005 6:24

RE: Ať žijí muži!

Tom 24.?.?.?

Reakce na 59331

>.... ale mam pre vas riesenie. napiste peticiu p.Stworovi, nech zavedie povinnu registraciu, uvadzanie plneho mena s adresou, sexualnou orientaciou, vekom, zamestnanim (samozrejme s overenymi kopiami originalov) a je to. sam by som bol zvedavy, co to so Zvedavcom urobi.

Taky bych byl zvědavej, co by se Zvědavcem udělala "ověřená kopie originálu" v rubrice "Pohlaví:"

59447

1.7.2005 10:32

RE: Ať žijí muži!

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 59196

>At zije cenzura !
>
>Precetl jsem si "Jak psat prispevky aby prosli cenzurou" A
>proto nechapu pane Vladimire, ze jste nechal vsechno tak
>hrozne zdegenerovat....

Tak nějak matně si vzpomínám, Jindřichu, nebyl Vy jste taky učitelskej ? Jen aby ty příspěvky prošly. [zmaten]

59333

30.6.2005 22:01

Ať žijí muži!

Jindrich Hrdlicka 24.?.?.?

Anonym je vzdycky daleko sprostsi nez to, nad cimz se pohorsuje. Anonymni jsou ubozi lide, nemocni lide s velikanskym pocitem menecenosti........ Jan Werich

A k te cenzure. Nechtel jsem nic co neni pod " Jak psat prispevky" Jestlize ale uverejnim pravidla hry a pak je nepiskam, neni to chyba hracu ale rozhodciho. A rozhodci je pan Vladimir. Piskej a vyluc, nebo z toho budes mit bordel !
Ale kdyz treba ti bordel tak moc nevadi, tak neuverejnuj pravidla a nebo je nedodrzuj a nech hrace delat co chtej.
Problem je v tom, ze slusny hraci pak nebudou hrat. Ale pak to uz neni na rozhodcim, ale na "slow Czech-Canadians" ktery by si meli sebrat balon a jit hrat na jiny hriste.

59247

1.7.2005 1:09

RE: Ať žijí muži!

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 59247

>Anonym je vzdycky daleko sprostsi nez to, nad cimz se
>pohorsuje. Anonymni jsou ubozi lide, nemocni lide s
>velikanskym pocitem menecenosti........ Jan Werich

>
>A k te cenzure. Nechtel jsem nic co neni pod " Jak psat
>prispevky" Jestlize ale uverejnim pravidla hry a pak je
>nepiskam, neni to chyba hracu ale rozhodciho. A rozhodci je
>pan Vladimir. Piskej a vyluc, nebo z toho budes mit bordel
>!

>Ale kdyz treba ti bordel tak moc nevadi, tak neuverejnuj
>pravidla a nebo je nedodrzuj a nech hrace delat co chtej.

>Problem je v tom, ze slusny hraci pak nebudou hrat. Ale pak
>to uz neni na rozhodcim, ale na "slow Czech-Canadians" ktery
>by si meli sebrat balon a jit hrat na jiny hriste.

Děkuji Vám Jindřichu za ta velice vhodná a pádná slova. Ano, když jsou ustanovena nějaká pravidla, tak by je zúčastnění měli dodržovat, a už vůbec nejvíc ten, kdo je jejich původcem. Jenže ... všechno je jinak ! A ten Werichův citát je nanejvýš pravdivý ! [mrknutí jedním okem]


59272

1.7.2005 3:02

RE: Ať žijí muži!

Aja 24.?.?.?

Reakce na 59247

Pane Hrdlicko, dovolte, abych se vam timto omluvila a prenechala zivotni prostor pro diskutujici, kteri maji jmeno a za kazdych okolnosti se drzi daneho tema.

59284

1.7.2005 3:13

Ať žijí muži!

Lev 68.?.?.?

Omlouvám se panu Hrdličkovi, že jsem zde vůbec něco napsal - Lev

59285

1.7.2005 3:54

Ironia

Stojan Jakotyč 69.?.?.?


Dufam, ze nie som jediny, ktoremu sa tato situacia zda ironicka. P. Hrdlicka nam tu napisal clanok "Ať žijí muži!", v ktorom okrem sa okrem ineho stazuje, ze: "Chlapcům jsou vymývány mozky (brainwashed), aby získali trvalý pocit viny v tom, že jejich přirozené pudy jsou něco špatného".

K clanku sa rozprudi bohata (a farbista) diskusia, a kto iny ako p. Hrdlicka sa zacne stazovat, ze sa tu porusuju pravidla a "...beeeee, pane Stwora, vymazte prispevky tychto zlych chlapcov, ktory sa tu zle chovaju".

Tak trosku rozporuplne, nie, p. Hrdlicka?

59288

1.7.2005 5:04

RE: Ironia

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 59288

>> Dufam, ze nie som jediny, ktoremu sa tato situacia zda
>ironicka. P. Hrdlicka nam tu napisal clanok "Ať žijí
>muži!", v ktorom okrem sa okrem ineho stazuje, ze:
>"Chlapcům jsou vymývány mozky (brainwashed), aby získali
>trvalý pocit viny v tom, že jejich přirozené pudy jsou
>něco špatného".

>> K clanku sa rozprudi bohata (a farbista) diskusia, a kto
>iny ako p. Hrdlicka sa zacne stazovat, ze sa tu porusuju
>pravidla a "...beeeee, pane Stwora, vymazte prispevky tychto
>zlych chlapcov, ktory sa tu zle chovaju".

>> Tak trosku rozporuplne, nie, p. Hrdlicka?

Jakotyčko, myslím že to p.Hrdlička myslel všeobecně, ale on se jistě k tomu vyjádří sám. Pravda je, že kdyby se každý autor podepsal pod svůj komentář, jistěby volil výrazy "pečlivěji", i když i tak jsou tu vyjímky. A nejpěknější kontrapunkt je dát si "hrdý" název Lev a pak hrubě urážet a špinit ostatní. Z čeho jste tak všichni připosraní, že se bojíte podepsat svá díla ? Aby Vám kamarád, nebo soused neřekl :"No, Ty sis zase pěkně cintal na pentli !" ? Hlavně si vryjte do kebule ten Werichův výrok, ten sedí jak prdel na hrnec, "udatní" bojovníci s falešnými jmény. A nejen s těmi. [cool]

Zdenek Matoušek Vancouver B.C. Canada

59293

1.7.2005 11:18

RE: Ironia

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 59293

...bojovníci s falešnými jmény. A nejen s těmi.
Vcera rano, myslim kolem pul devate, prostrelili koleno chlapovi samopalem,
ukradli mu tasku s penezi a odjeli. Stred Brna, ..podotykam.
Treti podobny pripad v kratke dobe.
Kdyz k tomu pridate nevrazivost dopisovatelu zde, na Zvedavci, starost o nezletile
deti.....

jste mistri sveta,...hrdinove v duchodu, nebo blizko

Me staci, ze me prave jmeno zna Stwora, Had, Adapa, Druid a par dalsich...
Kdyz ale nekdo bude chtit, na pivo si sednu treba i s lehem, Kemou, Lvem, Vcelickou....proste legrace neni nikdy dost.
A co,...nic.59339

1.7.2005 12:26

RE: Ironia

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 193.?.?.?

Reakce na 59339

Nejste Vy nahodou Gabriel Berdár? [vyplazený jazyk]

59343

1.7.2005 19:15

RE: Ironia

carodejnik 62.?.?.?

Reakce na 59343

>Nejste Vy nahodou Gabriel Berdár? [vyplazený jazyk]


ako ste ma odkryl?
este tam dajte aj moje telefonne cislo [naštvaný]

59394

2.7.2005 14:06

RE: Ironia

zap 65.?.?.?

Reakce na 59339

Kdyz ale nekdo bude chtit, na pivo si sednu treba i s lehem, Kemou, Lvem, Vcelickou....proste legrace neni nikdy dost.
A co,...nic.

Idealista
--------------------------------------------------------------

Pane Idealista, Vy jste 'format'. Idealista a zit v tak materialistickem svete (navazuji na onu 'prihodu' co popisujete), na to musi byt charakter! [smích]

59475

2.7.2005 18:04

RE: Ironia

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 59475

> Idealista a zit v tak
>materialistickem svete (navazuji na onu 'prihodu' co
>popisujete)...
to: Zap
Myslite ten material, co mel ten chlap v tasce a ten material. co mu prolííítnul kolenem? [velký smích]
Jsou i jine materialy,....lepsi [mrknutí jedním okem]

Třeba: živé maso, nepasterizované pivo, obarvený vosk a kaolín ( aby si to zive maso mohlo myslet, ze po externi aplikaci bude mnjyiamm [chechtot] )
Mno,...malem jsem zapomnel na THC [cool] [cool] [cool] [smích] [cool]

59489

2.7.2005 13:57

RE: Ironia

zap 65.?.?.?

Reakce na 59293

Hlavně si vryjte do kebule ten Werichův výrok, ten sedí jak prdel na hrnec, "udatní" bojovníci s falešnými jmény. A nejen s těmi.

Zdenek Matoušek Vancouver B.C. Canada
------------------------------------------------------------------

Pane Matousek, u me jste respektabilni clovek. Myslim si tez ale, ze neni nezbytne nutne, aby se mel clovek podepsat plnym jmenem k tomu, aby byl peclivejsi(jak Vy rikate) ve vyberu slov. Ja (jelikoz si mohu dovolit za sebe mluvit) Vam reknu, ze vybiram slova prave tak peclive i kdyz figuruji pod svou sifrou 'zap'. Moje prvni jmeno je mimochodem stejne jako vase. Kazdy, kdo me zna, vi o koho jde.

59472

1.7.2005 21:16

Ať žijí muži!

Jindrich Hrdlicka 24.?.?.?

Mne vzdycky zajimalo jak mnoho interpretaci muze nastat z jenom jednoho pohledu. Takze to neni to co jsem napsal ale rozlicny preklad rozlicnych lidi.
"Kdyby nebyla disciplina tak by lidi byli jako opice ve Stromovce."
Ja mam rad disciplinu. A ta muze byt i ve Stromovce. A nebo ve Zvedavci.
Podepsat, nepodepsat? Jak uz jsem jednou napsal, nepodepsany, ale slusny i treba zajimavy prispevek je jako kdyz se libate s krasnou zenou pres kapesnik. Neni to ono.
Ajo 24, piste prosim dal, prostoru je tady dost, obvzlast kdyz 40 prispevku bylo vymazano. Lev 68, diky za vasi uprimnou omluvu, ale nenechtete se mnou odradit.
Libi se my oboji, pane Valtr. Psat slusne a k veci. S panem Matouskem jsme se snazili zalozit Zvedavce 2 pro lidi co pisou slusne a k veci, ale museli jsme to na nestesti zrusit, protoze to nikdo nechtel cist a nikdo tam nechtel psat.
Nekdo zbira houby, ja zbiram vedomosti. Po tomhle clanku jsem nasel par peknejch hribku. Trodas, Veliky, Milan, 59, Drozda, TS,212, 80,a jini
dekuji za Vase komenty. Moc jsem si na nich pochutnal. A Vladimire dekuji, ze jsi vyhodil z kosiku par prasivek. Nechybelo moc a mohl jsem byt otraveny.
Dneska je DEN KANADY a tak musim jit oslavovat ikdyz posledni dobou uz nevim proc. Ale po par vypitych kozliku ten javorovy list a cesky lev tak nejak splynou dohromady.....

59406

1.7.2005 22:33

RE: Ať žijí muži!

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 59406

>Nekdo zbira houby, ja zbiram vedomosti.
Sber vedomosti, tot nutnost sama.
Kazdy dum potrebuje dobre zaklady.

Deti je sbiraji na zakladce[cool]

59412

2.7.2005 2:08

RE: Ať žijí muži!

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 59412

>>Nekdo zbira houby, ja zbiram vedomosti.
>Sber vedomosti, tot nutnost sama.
>Kazdy dum potrebuje dobre zaklady.
>
>Deti je sbiraji na zakladce[cool]

Ideále, říká Ti něco titul "Vše, co potřebuji k životu, jsem se naučil v mateřské školce", autor R. Fulghum ?

59427

2.7.2005 9:02

RE: Ať žijí muži!

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 59427

>Ideále, říká Ti něco titul "Vše, co potřebuji k
>životu, jsem se naučil v mateřské školce", autor R.
>Fulghum ?

Zdenku, asi jsi plne nepochopil podstatu meho prispevku [mrknutí jedním okem]
....kdyz on ten "zber vedomosti" k tomu tak krasne vybízel [cool]

59457

2.7.2005 4:44

RE: Ať žijí muži!

kema 205.?.?.?

Reakce na 59406


>Dneska je DEN KANADY a tak musim jit oslavovat ikdyz
>posledni dobou uz nevim proc.


Mylite se, nemusite jit oslavovat. Domovni duvernici pocitajici praporky v oknech a ucast v pruvodu jsou dnes minulosti i v Cesku.

A ze nevite proc? To je pane Hrdlicka vas problem. Emigrace jako manzelstvi - vybral jste si asi tu spatnou (zemi).

[mrknutí jedním okem]

59438

2.7.2005 5:27

RE: Ať žijí muži!

Ruda 24.?.?.?

Reakce na 59406

Pane Hrdlicka, proc by jste musel jit oslavovat. Neni to stejne vase(rodna)zeme, cili je to uplne jedno. Ja jsem napriklad natiral plot. Oslavovat jsem nesel, protoze nevim proc, jak sam pisete.

59444

2.7.2005 16:30

RE: Ať žijí muži!

68 68.?.?.?

Reakce na 59444

Pane Hrdlicka, proc by jste musel jit oslavovat. Neni to stejne vase(rodna)zeme, cili je to uplne jedno. Ja jsem napriklad natiral plot. Oslavovat jsem nesel, protoze nevim proc, jak sam pisete.

Hlavne kdyz jste zadal Kanadu aby Vas prijala a pomohla Vam v novem zacatku dalsi kapitoly Vaseho zivota, ze se Kanada neobratila k Vam zady a nesla natirat plot.

59484

2.7.2005 14:02

RE: Ať žijí muži!

zap 65.?.?.?

Reakce na 59406

Dneska je DEN KANADY a tak musim jit oslavovat ikdyz posledni dobou uz nevim proc. Ale po par vypitych kozliku ten javorovy list a cesky lev tak nejak splynou dohromady.....

Jindrich Hrdlicka
---------------------------------------------------------------

Pane Hrdlicka, i kdyz jste me opomnel(zadny problem), tak Vam timto preji pekny vikend a vse nej- ke 'DNI KANADY"! [smích]

59474

2.7.2005 17:23

Ať žijí muži!

Feliks Dzerzinskij kreml (zavináč) moskva (tečka) ru 83.?.?.?

Stworu nenavidim, ale kde ma pravdu ma pravdu [velký smích] . Feministky jsou nedojene kravy [vyplazený jazyk] !

Carry on Stworo [mrknutí jedním okem] !

59488

2.7.2005 19:20

Kanada Day

Peter Veliky 205.?.?.?

Tak jsem se vcera vecer koukal na Kanadske TV zpravy a delali v nich velkej cirkus kolem 'narozenin' Kanady.
Mimo jine, delali reportaz z sini kde prave odprisahali vernost pri prebirani Kanadskeho obcanstvi imigranti. 90% s kteryma se konalo interview byli cerne tvare anebo cerstve prichozi z ruznych post - komunisticky statu jako Albanie, Srbove atd.. Pak se televizni stab presunul na ulici kde zacali delalt interview s kolemjdoucimi, kterychzto vetsina byli ovsem imigranti. Nekteri, presto ze uz v Kanade ziji pet let i vice, ztezka ze sebe soukali anglicke srozumitelne vety. Jedna Cinanka stale opakovala '..Kanada good country..' Na vice se nezmohla. Nekdo muze namitnout 'vsak jsi byl ve stejne situaci..'. Ja tedy osobne po zakonceni sestimesicniho jazykoveho kurzu jsem se nastehoval mezi Kanadany (vetsina Cechu tez), abychom se naucili anglicky co nejdrive. Ja se jeste dnes potkavam s Ukrajinci kteri jsou zde zamozni, prisli sem po valce a jeste dodnes nemluvi plynule anglicky. To jsou ty narody, ktere maji sve vlastni kostely, kulturni haly, obchody ovesene jejich reci napisy atd. Ztravi vetsinu sveho volneho casu v kruhu svych vlastnich soukmenovcu. Cesi ne. Na neco je ta Ceska nespolupitost dobra...
Zlodejsti Liberalove dnes na televizi hrde mavaji praporky, zvedaji male deti pred kamerama a tvari se jako by byli spasitele Kanady. Fuj tajfl, jaka to hypocracy !!!

59493

2.7.2005 20:57

RE: Kanada Day

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 59493

>90% s kteryma se konalo interview byli cerne tvare anebo cerstve
>prichozi z ruznych...
No teda,...to si dovolili hodne! Mit cernou hubu a zadat o kanadske obcanstvi[naštvaný]
A ti hajzli z tech postkomunistickych zemi,...no, co ti tady...u Naaas [naštvaný]

> Pak se televizni stab presunul na ulici kde
>zacali delalt interview s kolemjdoucimi, kterychzto vetsina
>byli ovsem imigranti.
Velky div v Kanade [oči v sloup]

>Nekteri, presto ze uz v Kanade ziji
>pet let i vice, ztezka ze sebe soukali anglicke srozumitelne
>vety. Jedna Cinanka stale opakovala '..Kanada good
>country..' Na vice se nezmohla.

Treba je tam kratsi dobu,treba umi dobre varit, na housle hraje - srdce zaplesa, ...a francouzsky se ucila v Parizi a se soukromym ucitelem....třeba božsky šuká,..lépe než Gertruda z Bavor[vyplazený jazyk]

> Ja tedy osobne po zakonceni
>sestimesicniho jazykoveho kurzu jsem se nastehoval mezi
>Kanadany (vetsina Cechu tez), abychom se naucili anglicky co
>nejdrive.
klasickey ceskoemigrantskey mindrak,..no cemment [velký smích]
...a tech sest mesicu proto, ze to je doba, kdy vlada platila podporu pro emigranty.
Ale byt po tak dlouhou dobu zamestnan ve skolstvi neni v tomto pripade k zahozeni.[mrknutí jedním okem]
S lamanou anglictinou se v Kanade urcite pocita stejne jako v US a Australii,...pevne verim, Kanadu jsem ale jeste nenavstivil.[smích]

pokracovani

59499

2.7.2005 20:59

RE: Kanada Day

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 59493

pokracovani

> Ja se jeste dnes potkavam s Ukrajinci kteri jsou
>zde zamozni, prisli sem po valce a jeste dodnes nemluvi
>plynule anglicky. To jsou ty narody, ktere maji sve vlastni
>kostely, kulturni haly, obchody ovesene jejich reci napisy
>atd. Ztravi vetsinu sveho volneho casu v kruhu svych
>vlastnich soukmenovcu.
Kdybyste slyseli mluvit Nemce, Rakusaky a Cechy v jednom takovem centru nazvanem Alpine village v Kalifornii, tak byste neverili, ze tito lide ziji v USA tricet i vice let.
Naucit se jazyk je velice osobni zalezitost. A musim doznat, ze ti, co se rozhodli v 68mem, ...tak ti na tom byli dost blbe. Ale nikomu to nevadi, tak proc kritika Cinanky.
Nekdy se za takove emigranty-popichovace- tak trochu stydim. Ach jo,...mistri sveta.


> Cesi ne. Na neco je ta Ceska
>nespolupitost dobra...
Toto je jedna z nejhorsich vlastnosti Cechu v emigraci. Ale zase to postihlo hlavne ty ze 68meho.Ale zato mnoho z nich bylo nejzdraveji dravych. Ekonomicky si mnoho z nich polepsilo, to je pravda.


59500

3.7.2005 22:01

".. tech sest mesicu Kanadska vlada platila podporu pro emigranty..."

Peter Veliky 205.?.?.?

Ano, platila. Dokonce hotel v kterem jsme bydleli prozatimne, stravovali jsme se v prepychove jidelne hotelu, jen jsme podepsali co jsme snedli (pro jejich kontrolu) a tez nam vlada zaplatila letenky z Vidne do Toronta. Ty jsme museli splatit po nastupu do prace. Znal jsem par Cechu kteri se i z tohoto mirneho dluhu ($ 140.00) umeli vymotat bez placeni. Znam par Cechu kteri nastoupili praci v velkych automobilkach, vzapeti predstirali uraz a po leta zili z nemocenske, ktera byla az 90% platu.
Polaci jsou v tomhle velmi dobri, zdaleka predci Cechy v 'vychcanosti'. Ti jeste nez vubec privandruji do Kanady vedi o vsech socialnich programech, vedi ktery doktor se neda moc premlouvat aby jim vselijake ty ulevy napsal.
Pripomina mi ta jejich aktivita sluzbu u petepaku, kdy jsme vzdy rano sedeli i na zemi v cekarne (tolik nas bylo 'nemocnych'[mrknutí jedním okem] naseho lapiducha abychom se alespon na den ulili ze cvicaku.

59631

4.7.2005 10:03

RE: ".. tech sest mesicu Kanadska vlada platila podporu pro emigranty..."

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 59631

>Ano, platila. Dokonce hotel v kterem jsme bydleli
>prozatimne, stravovali jsme se v prepychove jidelne hotelu, ...
Vybral jste si bod, ktery byl standard, nepodlehajici kritice...proste tak to bylo a ne ze jste si neco vydobyli.

>Polaci jsou v tomhle velmi dobri, zdaleka predci Cechy v
>'vychcanosti'.
Polaci, dle Vasich kriterii bili evropane, se starali v dobe cekaci o tzv.varunky a Kanadu si vybirali proto, ze davala ty "varunky" nejzajimavejsi, to znamena, ze socialni jistoty byly ten hlavni duvod, proc zrovna Kanada.
O USA zadal hlavne jen ten, ktery tam mel rodinu.

V ostatnich bodech se urcite shodujeme, takze berete ty "tmavochy" zadajici o obcanstvi, anglicky mene mluvici cinanku a skupinu cechu z 68meho jako skupinu dost na penize a malomestacky orientovanou skupinu.Nic osobniho, tak nejak to fakt je a drtiva vetsina se takto chova. Svetle vyjimky existuji.

59686

Příspěvků: 66

25.06. 06:56 Belveder  Ať žijí muži!
26.06. 17:23 TS  RE: Ať žijí muži!
25.06. 10:42 trodas  Ať žijí muži!
25.06. 14:25  RE: Ať žijí muži!
25.06. 18:59 Peter Veliky  Ať žijí muži!
26.06. 02:45 Stojan Jakotyč  RE: Ať žijí muži!
25.06. 19:13 Šeďa  Ať žijí muži!
26.06. 02:51 Stojan Jakotyč  RE: Ať žijí muži!
25.06. 20:49 Milan  Feminizace našeho školství a soudnictví je opravdu katastrofou a první kritika tohoto nežádoucího
26.06. 02:39  RE: Feminizace našeho školství a soudnictví je opravdu katastrofou a první kritika tohoto nežádoucího
26.06. 09:49 Václav D  RE: Feminizace našeho školství a soudnictví je opravdu katastrofou a první kritika tohoto nežádoucího
26.06. 20:22 68  RE: Feminizace našeho školství a soudnictví je opravdu katastrofou a první kritika tohoto nežádoucího
27.06. 15:01 Karel z Čech  RE: Feminizace našeho školství a soudnictví je opravdu katastrofou a první kritika tohoto nežádoucího
26.06. 17:42 TS  RE: Feminizace našeho školství a soudnictví je opravdu katastrofou a první kritika tohoto nežádoucího
26.06. 22:20  Ať žijí muži!
27.06. 00:03 zap  Ať žijí muži!
27.06. 07:05 PetRIP  RE: Ať žijí muži!
27.06. 11:25 abel  RE: Ať žijí muži!
27.06. 15:12 Karel z Čech  RE: Ať žijí muži!
27.06. 17:06 Jindrich Hrdlicka  Ať žijí muži!
27.06. 23:57 zap  RE: Ať žijí muži!
28.06. 03:59 Stojan Jakotyč  RE: Ať žijí muži!
28.06. 22:41 zap  RE: Ať žijí muži!
28.06. 05:13 stefan  Ať žijí muži!
28.06. 15:05 Aja  RE: Ať žijí muži!
29.06. 02:33 stefan  RE: Ať žijí muži!
28.06. 05:25 stefan  Ať žijí muži!
28.06. 17:01 68  Ať žijí muži!
29.06. 13:56 zap  Ať žijí muži!
30.06. 17:03 Jindrich Hrdlicka  Ať žijí muži!
30.06. 18:16 carodejnik  RE: Ať žijí muži!
30.06. 22:08 Stojan Jakotyč  RE: Ať žijí muži!
30.06. 20:57 Vcelicka  RE: Ať žijí muži!
01.07. 01:30 Vladimír Stwora  RE: Ať žijí muži!
01.07. 09:50 kema  RE: Ať žijí muži!
01.07. 10:45 Sidonius Zdenek M  RE: Ať žijí muži!
01.07. 10:12 carodejnik  RE: Ať žijí muži!
01.07. 10:31 carodejnik  RE: Ať žijí muži!
02.07. 06:24 Tom  RE: Ať žijí muži!
01.07. 10:32 Sidonius Zdenek M  RE: Ať žijí muži!
30.06. 22:01 Jindrich Hrdlicka  Ať žijí muži!
01.07. 01:09 Sidonius Zdenek M  RE: Ať žijí muži!
01.07. 03:02 Aja  RE: Ať žijí muži!
01.07. 03:13 Lev  Ať žijí muži!
01.07. 03:54 Stojan Jakotyč  Ironia
01.07. 05:04 Sidonius Zdenek M  RE: Ironia
01.07. 11:18 Idealista  RE: Ironia
01.07. 12:26 Pavel -Čert- Němec  RE: Ironia
01.07. 19:15 carodejnik  RE: Ironia
02.07. 14:06 zap  RE: Ironia
02.07. 18:04 Idealista  RE: Ironia
02.07. 13:57 zap  RE: Ironia
01.07. 21:16 Jindrich Hrdlicka  Ať žijí muži!
01.07. 22:33 Idealista  RE: Ať žijí muži!
02.07. 02:08 Sidonius Zdenek M  RE: Ať žijí muži!
02.07. 09:02 Idealista  RE: Ať žijí muži!
02.07. 04:44 kema  RE: Ať žijí muži!
02.07. 05:27 Ruda  RE: Ať žijí muži!
02.07. 16:30 68  RE: Ať žijí muži!
02.07. 14:02 zap  RE: Ať žijí muži!
02.07. 17:23 Feliks Dzerzinskij  Ať žijí muži!
02.07. 19:20 Peter Veliky  Kanada Day
02.07. 20:57 Idealista  RE: Kanada Day
02.07. 20:59 Idealista  RE: Kanada Day
03.07. 22:01 Peter Veliky  ".. tech sest mesicu Kanadska vlada platila podporu pro emigranty..."
04.07. 10:03 Idealista  RE: ".. tech sest mesicu Kanadska vlada platila podporu pro emigranty..."

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 72 čtenářů částkou 16 804 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 0

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 15

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu07.01.22 19:08 Česká republika 6

WHO si na Facebooku naběhla na vidle06.01.22 20:59 Neurčeno 0

Viník obrovského kalifornského požáru jmenován. A ne, není to globální oteplování06.01.22 17:43 USA 1

Vakcinační voodo - po každém očkování prudce naskočí úmrtnost "neočkovaných"06.01.22 15:07 Británie 2

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
24,52 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
15,48 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
18,77 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,40 Kč
100 maď. forintů
6,88 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,16 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 067,16 Kč
1 unce stříbra
494,36 Kč
Bitcoin
917 766,29 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 143