Diskuze k článku

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Příspěvků 109

24.6.2005 0:51

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Rene Bartosek 68.?.?.?

Italove v USA i v x-te generaci tvori uzavrenou komunitu. Cely vyvoj incidentu me neprekvapuje, ani pasivni ucast policie. Jeden znamy pochazi z male vesnice okolo Orlickych hor. Taky uzavrena komunita, a navic lide v tvrdsich podminkach maji ve zvyku resit sve problemy sami. Dum si koupila cikanska rodina, lidem se to prilis nelibilo, ale vse bylo v poradku, nez doslo ke rvacce v hospode. V te jeden z novousedliku vytahl britvu, par chlapu bylo porezanych, ale nezalekli se. Barak se prodal a stehovalo se, zrejme nekam, kde ziji lekavejsi spoluobcane.

58082

24.6.2005 1:17

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 83.?.?.?

Společnost je živý organismus, který si začne pomáhat sám.
Když selže policie, dojde na lynčování. Je to neprávo,
ale právo selhalo!!
A hlavně je nutné potřebné kroky učinit již v Albánii.
Zde také selhávájí politické jednostranné kroky euroatlantických
stuktur. Vzpoměňte na konflikt v Kosovu, Srbsku a Černé Hoře.

58089

24.6.2005 2:09

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Lide v Evrope nemaji ve zvyku se kvuli pristehovalcum stehovat - oni se nemaji ve zvyku stehovat vubec.
Mam tim namysli, ze v USA amici utekli z center mest na predmesti aby se vyhnuli konfrontaci s cernochy - a to jsou US cernosi uz velmi "domestifikovany" pripad a casto i tvrde pracuji a vubec s nimi - navzdory jejich demonizaci medii - nebyva zas tak moc problemu, jako treba s Cikany, Albanci a podobnou verbezi.

A tady je treba se zastat zidu, malicko, ale preci - Palestinci casto patri mezi podobnou verbez [zahanbení] I kdyz mam dojem, ze ta "problematicka cast" Palestincu bude nekde na urovni cernochu (cize, 0,5%?), tak je v tomto pripade problem akcelerovan a na hlavu postaven tim, ze jsou to zide, jenzjsou zde v roli nevitanych privandrovalcu... [oči v sloup] [vyplazený jazyk]

A buh to rozsud... [zahanbení]

58095

24.6.2005 3:16

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Marg 208.?.?.?

Reakce na 58095

Pane Trodas,vubec bych nerekla ze Cernosi jsou na vyssi urovni a nejsou s nimi problemy. Zila jsem v jednom meste na vychode a denne rano hlasili 3-4 pripady zabiti v cernosskych ctvrtich. Ti civilizovani a vzdelani ziji casto mezi bilymi, ten zbytek travi vetsinu casu ve vezenich. Neni mezi nimi , Albanci, Araby nebo Mexicany zadny rozdil. Luza je luza a s tou bude vzdy problem at je jakekoliv rasy, (samozrejme i bile). Vetsina novodobych pristehovalcu s kterymi jsou problemy v Americe i v Evrope jsou z nejnizsich vrstev a to je ten hlavni duvod. proto treba Amerika nema problem s Asiaty, nebot vetsi procento z nich je ze strednich vrstev a maji zajem se vzdelavat a ne delat rozbroje.
Kalifornie je take tragedie. Lide se boji vychazet. Rodice uz deti prakticky nepousti si ani hrat ven, natoz aby sly do skoly pesky. Americane vsak aspon maji moznost se stehovat a koupit si dum v komunite za zdi a zavorou. V Evrope to asi tak jednoduche neni.
Take bili Americane se vesmes prizpusobili novodobe ideologii o multikulturalismu a tak moc neprostestuji. Az si vsimnou, ze jsou utlacovanou minoritou, tak bude pozde. Evropane jsou diky svym osobitym kulturam citlivejsi.

58103

25.6.2005 14:34

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

zap 65.?.?.?

Reakce na 58103

proto treba Amerika nema problem s Asiaty, nebot vetsi procento z nich je ze strednich vrstev a maji zajem se vzdelavat a ne delat rozbroje.
pi. Marg
-----------------------------------------------------------------

To muze byt Vas dojem, ale neni to tak docela pravdou. Mezi Asiaty existuje take hodne nasili, ale je provadeno skryte, uvnitr jejich komunit. Nepotrebuji 'cizince' aby je soudili. Zaridi si to sami.

58360

24.6.2005 11:26

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

google 84.?.?.?

Reakce na 58095>Mam tim namysli, ze v USA amici utekli z center mest na
>predmesti aby se vyhnuli konfrontaci s cernochy - a to jsou
>US cernosi uz velmi "domestifikovany" pripad a casto i tvrde
>pracuji a vubec s nimi - navzdory jejich demonizaci medii -
>nebyva zas tak moc problemu, jako treba s Cikany, Albanci a
>podobnou verbezi.

vy mate vase informacie z akej brozurky?? [zmaten]

Rasa, zlocinnost a násilie v Amerike
Stúdia pod názvom “Farba zlocinu”, ktorú uskutocnila New Century Foundation na základe federálnych správ o zlocinnosti (Na základe zákona Hate Crime Statistics z roku 1990 zacala FBI zbierat celonárodné statistiky trestnych cinov, „ktoré sú scasti alebo úplne motivované predsudkami.“ V roku 1997 FBI dostala údaje od 11 211 lokálnych policajnych staníc, co pokrylo viac ako 83 % populácie USA.) zistila, ze sú tu podstatné rozdiely pokial ide o násilnú zlocinnost medzi rôznymi rasovymi a etnickymi skupinami. cernosi sa, napríklad, dopústajú zlocinov voci bielemu obyvatelstvu ovela castejsie, nez belosi voci cernochom. Z priblizne 1 700 000 zlocinov s úcastou bielej a ciernej rasy, nahlásenych vlani (rok 1997), 90 % sa dopustili cernosi voci belochom, zatialco belosi voci cernochom len 10 %.

Ked sa cernosi dopústajú násilia, vyberajú si za terc belochov az v 50 - 55 % prípadoch. Ked sa dopústajú násilia belosi, len v 2 az 3 % je namierené proti cernochom.

len 20 % z útokov cernochov proti belochom sú lúpeze; zvysok su znásilnenia a fyzické násilie.
Ale to predsa musime chapat. Otroctvo, diskriminacia....., vsak viete aj sam.
Problem spociva len v tom, ze schopnost chapania sa straca umerne s velkostou noza, ktory mi trci z chrbta.

58163

24.6.2005 3:11

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pokud se chcete zastavat zidu a soudit ,kdo je verbez a kdo ne ,tak bych Vam pripomel,nez se zide dostali na vedouci mista ,ze pred druhou svetovou valkou v Berline vsech zadrzenych kapsaru co ucinkovali na nadrazich,tak 80% bylo zidu,udelejte s cikanu a Albancu vladnouci vrstvu a oni prestanou krast soukromne a budou krast v ramci zakonu a verejne a beztrestne,tak ,jak zid Adler ktery zproneveril 5.2 bilionu a sel sis ednout na parmesicu do vezeni.
Lide ,kteri toho maji dost a jdou se prat,tak se perou na spatnem miste ,maji jit do mist ,kde jsou jejich politici,kteri jim tam natahli tuhlr "pakaz" a tem sprerazet nohy a ruce ,nebot ti jsou zotpovedni za ten maler.
Nakonec si vzpomente na Kosovo,kde Albanci nezakonne prechazeli hranice a usazovali se na kosovskem uzemi ,ktere Britanie dvakrate priznala Jugoslavii ,jako jejich uzemi a ted jim naopak udelali to ze dali muslimskym albancum za pravdu a jeste je sli v ramci NATO bombardovat a dodne s okupuji tato uzemi a narizuji jim ,co maji delat a co ne ,ovsem ,ted bude situace takova ,ze i Britanie bude mit problem s emigranty a zase Jugoslavsti a jini by meli dat za pravdu emigrantum v Britanii,aby si i pani Britove ochutnali trochu te "kase ",co vari pro druhe,od Palestiny pocinaje a Kosovem konce-rozdel a panuj ,bude platit i pro Britanii.Amerika bude celit tomuto problemu velice brzo,multikulturarismus ,tak podporovany zidy ,neplati ve statu Israel,tam zide razi heslo,Israel ,zidum.
Nakonec se podivejte ,kdyz mlada protestujici studentka rekla "britanie ,Britum" a sla do vezeni,tak ,koho potrestat,pan Balir by potreboval na zadek,
Trestat se maji politici a ne chudaci.

58102

24.6.2005 11:03

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 58102

"nez se zide dostali na vedouci mista ,ze pred druhou svetovou valkou v Berline vsech zadrzenych kapsaru co ucinkovali na nadrazich,tak 80% bylo zidu"

Jak tomu mám rozumět??? Že by to židé po dvoutisíciletém spiknutí zaměřeném na ovládnutí světa dotáhli až tak daleko, že se mnozí z nich živili kapsářstvím na berlínských nádražích??? Jak, že se jim v rámci vámi mnohokrát dokazovaného spiknutí nedostalo výnosných rentiérských míst, aby mohli góje okrádat daleko rafinovanějším a pohodlnějším způsobem?

A jak mám rozumět tomu "než se dostali na vedoucí místa, před druhou světovou válkou"? Chápu správnw, že v období do roku cca 1930 se židé živili jako kapsáři na berlínských nádražích, v letech 1930-1932 se dostali na vedoucí místa a od roku 1933 začali být pronásledováni nacisty???

Pane Nohejle, vaše vlastní slova vás nejlíp usvědčují z toho, že 95 % vašich příspěvků jsou naprosto nesmyslné bláboly...

58161

24.6.2005 23:43

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 58161

To se nevylučuje, Židů bylo tolik, že se prostě nemohli všichni živit jako rentiéři. Na to bralo ohled židovské ústředí ve Francii při plánování imigrace, kdy se sledoval počet vystěhovalců, aby nebyl do dané země přiliš velký a Židé se nemuseli živit fyzickou prací, čímž by konkurovali místním dělníkům a vzbudili antisemitské nálady. Řada výrazů z jidiš zločineckého argotu pronikla i do češtiny - dělat schoře (sechore-obchodovat s kradeným zbožím), šoufl, pajzl apod.

58277

24.6.2005 6:53

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

albert 69.?.?.?

Mozna, ze nekteri maji zkusenosti s Albanci. Ja, a nejenom sam, si na ne vzpominam dost dobre z lagru v Rakousich. Konce 70.let.
Jako skupina, byla to kriminalni banda, kteri nedelali na lagru nic jineho, nez neplechu: spinu, bordel, rvali se, a kradli. Takovi o chlup "lepsi" cikani, jak chovanim, tak vzhledem. Srali na podlahu kolem hajzlu (myli ruce v hajzlich, nebyli zvykli na evropske zachody), prohazovali nehrajici TV z okna ven (aniz by otevreli okno). Spici bylo, kdyz se jednou servali s rumunskymi cigosi, rezali se vzajemne jako psi zeleznymi tycemi z rozebranych posteli - a rakouska TV to prijela natacet! Nakonec sprava lagru Albance nekam prevezla, do izolace od druhych, dneska by to urcite byl "rasismus".
Z me zkusenosti, Albanci a cikani s Evropou nemaji nic spolecneho!

58125

25.6.2005 1:46

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

zap 65.?.?.?

Reakce na 58125

"Nakonec sprava lagru Albance nekam prevezla, do izolace od druhych, dneska by to urcite byl "rasismus".
Z me zkusenosti, Albanci a cikani s Evropou nemaji nic spolecneho!"

albert -- 69.?.?.?


Znam pokracovani toho pripadu. Odvezli je do jednoho z tech 'rodinnych' taboru. Nedelali tam nich jeneho, nez v tom tabore prvnim: bordel a hnus. Dokonce pan reditel tabora jim sel na ruku. Nemel totoz rad Cechy a Polaky a to byla vetsina osazenstva tabora. Byl to jak se ukazalo, byvaly gestapak. Uprchlici tedy napsali petici na jista mista, ale konce toho pripadu uz neznam.... tedy radeji nechci znat.

58298

24.6.2005 9:02

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

kema 205.?.?.?

Albanie je zeme zbidacela zrudnou komunistickou ideologii.
Kdyby v minulosti vsichni svobodni lide podporovali protikomunistickou politiku Spojenych Statu a NATO, nemuselo k teto situaci vubec dojit.
Misto toho ale ruzni "bojovnici za mir" proti politice NATO protestovali a tak pomahali komunistum.
Nyni jsou to casto ti stejni lide, kteri pouzivaji nasili proti komunisty ozebracenym chudakum kteri nemaji co ztratit.
To by jeden zvracel. [oči v sloup]

58135

24.6.2005 11:08

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Dana 82.?.?.?

Reakce na 58135

Kemo, ti Albánci ze země zbídačelé zrůdnou komunistickou ideologií, kteří přišli do ČR v drtivé většině nechtějí normálně žít a pracovat. Jejich gangy ovládají trhy s drogama, zbraněma a prostitucí. Komunisty , USA a NATO mají u prdélky. Chovají se stejně ve všech zemích Evropy. Vůbec se Italům nedivím, viděla jsem na vlastní oči jak to tam vypadá. A kde selže stát, tam přichází ke slovu rozlícený dav. Tohle nemá nic společného s komunisty, ale s mentalitou Albánců.

58162

24.6.2005 11:38

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

abel 81.?.?.?

Reakce na 58162

Bohužel s Vámi musím souhlasit, kosovští Albánci jsou u nás komunitou s procentuálně největší kriminalitou, kam se na ně hrabou chudáci Romové. Navíc jejich nejčastější delikty jsou drogy, prostituce, zbraně, ve srovnání s nimi jsou zase romští kapsáři, zlodějíčci a hospodští rváči neviňátka. Jenže ti Albánci jsou převážně bílí, bohatí a celkem nenápadní.

58165

24.6.2005 11:34

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

google 84.?.?.?

Reakce na 58135

>Albanie je zeme zbidacela zrudnou komunistickou ideologii.
>Kdyby v minulosti vsichni svobodni lide podporovali
>protikomunistickou politiku Spojenych Statu a NATO, nemuselo
>k teto situaci vubec dojit.


A tvoj sposob argumentovat je "zbidacen" nevysvetlitelnou krutostou a nespravodlivostou prirody, ktora nevybavila vsetky svoje ludske dietky aspon priblizne rovnakou mozgovou kapacitou.

Co vsetko by si chcel este zvalit na komunistov.
Leho napriklad zije v nekomunistickom state, podla vlastnych slov uz takmer 30 rokov a napriek tomu je z neho plateny zabijak, muzov, zien a malych deti.
Ani jeho absolutna podpora NATO a USA mu v tom nepomohla.. [mrknutí jedním okem]

58164

25.6.2005 10:08

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

kema 205.?.?.?

Reakce na 58164


>A tvoj sposob argumentovat je "zbidacen" nevysvetlitelnou
>krutostou a nespravodlivostou prirody, ktora nevybavila
>vsetky svoje ludske dietky aspon priblizne rovnakou mozgovou
>kapacitou.

To je pravda, Google. Ale i pres to jsem ochoten se s tebou bavit. [smích]


>Co vsetko by si chcel este zvalit na komunistov.

No, osud Albancu kteri zili od konce druhe svetove valky pod jednou z nejhorsich stalinistickych diktatur, ten urcite.

>Leho napriklad zije v nekomunistickom state, podla vlastnych
>slov uz takmer 30 rokov a napriek tomu je z neho plateny
>zabijak, muzov, zien a malych deti.

To je jen vase domenka. Ja ani vy Leha osobne nezname.
Muj nazor je ten, ze ten pan nezabiji "muze, zeny a male deti" ale zabiji jen takove, jako jste vy.

58341

27.6.2005 13:58

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Merlin 194.?.?.?

Reakce na 58341

Opravdu se domnivate, ze ctenar google se nevejde do zadne z kategorii " muz, zena, male dite"? [chechtot]

58740

27.6.2005 15:12

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Had 81.?.?.?

Reakce na 58740

>Opravdu se domnivate, ze ctenar google se nevejde do zadne z >kategorii " muz, zena, male dite"? [chechtot]

[chechtot] [chechtot]

58746

27.6.2005 17:44

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Reakce na 58746

Co k tomu dodat ?

Já si myslím, že pravděpodobně blízko k 100% tady skutečně řádí vcelku dementní osoba, která se "podepisuje" tu Leho, tu Kema a i jinak, ale jmenuji jen ty dva excelenty, abych se někoho eventuálně neprávem nedotknul. Těch dvou jmenovaných se nelze nijak dotknout, ti mají permanentní záchvat.

58763

27.6.2005 21:18

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

kema 205.?.?.?

Reakce na 58740

>Opravdu se domnivate, ze ctenar google se nevejde do zadne z
>kategorii " muz, zena, male dite"? [chechtot]

Ano, domnivam. Kdyz nekdo napise o zabijeni muzu, zen a malych deti, obvykle ma na mysli zabijeni vsech. (I kdyz zapomnel na velke deti. [smích] )
Nenapadlo me vsak zadne slusne slovo do ktere by se hodila kategorie lidi jako je pan Google.
A nechtel jsem se pridat k mistnim kydacum hnoje a notorickym hulvatum, tak jsem to napsal takhle. [smích]

58789

28.6.2005 13:18

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Lev 68.?.?.?

Reakce na 58789

A nechtel jsem se pridat k mistnim kydacum hnoje a notorickym hulvatum, tak jsem to napsal takhle.
_________________________________________________________

Kemo, vzdyt vy jste notoricky hulvat. Vy to zde, tu vasi "slusnost" hrajete. Vy kdybyste mohl, tak nas ( oponenty ), utopite na lzicce vody. Podle me, jste nesnesitelny niceho se nestitici clovek. Hlavne velky chameleon. Vy jste musel byt poradny čípek !! za totality. Lituji vase okoli.

Toto kemo ukazuje na vas "cisty" charakter:

Muj nazor je ten, ze ten pan nezabiji "muze, zeny a male deti" ale zabiji jen takove, jako jste vy.

kema -- 205.?.?.?

Konecne jste kemo odhalil svou pravou tvář clovece. Spadate do stejne kategorie zlych krvelacnych lidi, jako vas pritel "leho". pfuj !

58876

28.6.2005 12:58

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Aja 24.?.?.?

Reakce na 58341

Muj nazor je ten, ze ten pan nezabiji "muze, zeny a male deti" ale zabiji jen takove, jako jste vy.

..ze se do toho motam, ale jakym myslenkovym posunem jste se dostal od pogromu na Albance k zabijeni "googlu"?
Vy tady diskutujete o zabijeni nekoho cloveciho, jako jini mluvi o tom, ze je treba zalejt zahradku. FUJ.


58874

29.6.2005 8:44

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

kema 205.?.?.?

Reakce na 58874

Ajo,
musim vam odpovedet kvuli tomu slovu "fuj" na konci vaseho prispevku. Pravda, pouzil ho i Lev, ale na toho se vykaslu nebot to doprovodil na rozdil od vas svymi obvyklymi urazkami. At se v lejnech vali sam, ja ho tam nasledovat nebudu.
Ajo, v kazdem konfliktu jsou zabijeny deti. Proto je nutne konfliktum branit. Kazdy z nas pak muzeme mit jiny nazor na to, jak toho docilit.
Ale obvinit verejne vojaka, ktery dela co povazuje za spravne bez jakychkoliv dukazu ze zabijeni deti je poradny hnus.
Ja pana Leha sice osobne neznam, ale pochybuji, ze by nekde zabijel lidi jen tak ze sportu.
V reakci na prispevek pana Google jsem parafrazoval vyrok americkeho vojaka, ktery byl po priletu zpet domu napaden hned na letisti neznamym pomatencem jako "vrah deti".
Ten vojak tehdy rekl "ja jsem tam nezabijel deti, ja jsem zabijel assholes jako jsi ty".
Vsimete si, ze jsem vyraz asshole v zajmu zachovani alespon jakesi urovne diskuze vynechal. [smích]

58979

29.6.2005 9:17

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 193.?.?.?

Reakce na 58979

Pod vlivem dexedrinu je mozne ledacos, ale jak sem pochopil, tak leho dikybohu pere spodky, skrabe zemaky nebo neco podobneho a ve volnem case se flaka na Zvedavci, takze je nebezpecnej leda svemu okoli svymi prihlouplymi zvasty...

58982

29.6.2005 13:00

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Aja 24.?.?.?

Reakce na 58979

>Ajo, v kazdem konfliktu jsou zabijeny deti. Proto je nutne
>konfliktum branit. Kazdy z nas pak muzeme mit jiny nazor na
>to, jak toho docilit.

Nejsem natolik naivni, Kemo, abych se domnivala, ze ve valce a okupaci umiraji jen vojaci.

>Ale obvinit verejne vojaka, ktery dela co povazuje za
>spravne bez jakychkoliv dukazu ze zabijeni deti je poradny
>hnus.

Za hnus to muzete povazovat, ale jak a koho chcete presvedcit, ze vojak nezabije civilniho cloveka, at uz muzskyho, zenu nebo dite?
Povsimnete si, ze netvrdim, ze by tak cinil zamerne.

>Ja pana Leha sice osobne neznam, ale pochybuji, ze by nekde
>zabijel lidi jen tak ze sportu.

Ja ho take neznam, ani znat nechci. Clovek, ktery tady vyhrozuje atomovou valkou nesmi patrit do okruhu mych znamych.

>V reakci na prispevek pana Google jsem parafrazoval vyrok
>americkeho vojaka, ktery byl po priletu zpet domu napaden
>hned na letisti neznamym pomatencem jako "vrah deti".

Vidite, kam jste schopen pripustit demokracii a svobodu projevu?
Civil je pomatenec (nejlepe pak levicak)+ asshole. Vojak je hrdina, ktery takove likviduje.

>Ten vojak tehdy rekl "ja jsem tam nezabijel deti, ja jsem
>zabijel assholes jako jsi ty".

>Vsimete si, ze jsem vyraz asshole v zajmu zachovani alespon
>jakesi urovne diskuze vynechal. [smích]

...pokracuju

58996

29.6.2005 13:02

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Aja 24.?.?.?

Reakce na 58996

>Ten vojak tehdy rekl "ja jsem tam nezabijel deti, ja jsem
>zabijel assholes jako jsi ty".

>Vsimete si, ze jsem vyraz asshole v zajmu zachovani alespon
>jakesi urovne diskuze vynechal. [smích]

>
Pokud si myslite, ze lehove by meli fyzicky likvidovat googly, pak je nekde problem. Bude potreba to vysvetlit tem 53% americanu, kteri si mysli, ze k okupaci Iraku nemelo dojit.
Mr Bush se vcera snazil pozvednout moralku, zada obcany USA o trpelivost a zase nerika pravdu. Do okupace zapletl 911 a prohlasil, ze ozbrojeni kombatanti v Iraku maji stejnou nenavistnou ideologii, jako Al-Qaida. To sice neni vylouceno, ale na moje gusto (a nejen moje) meni duvody k napadeni Iraku prilis casto.
Porad si myslim, ze je to FUJ.

58997

30.6.2005 5:35

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 58997

pani Ajo, pana Leha znam a verim, ze vy by ste ho take povazovala za slusneho cloveka. Nevim, zda jste se vsimla, kdyz jsem panu leho vytknul jeho "atomovou" zbran, hned mi vysvetlil, ze se nejedna o atomovou bombu. Predpokladam, ze vy, stejne jako ja, nemame znalosti dnesni vojenske techniky a tak nevime o cem vlastne pan Leho hovori. V kazdem pripade, pokud nahlednete do jakekoliv valky, nebudete mit radost z prostredku bojove techniky.
Ono je totiz jedno, jestli vas nekdo prospikuje bambusem, nebo vam posle kulku do tela, no a pokud pouzije granat nebo neco vice vybusneho zabije vice lidi. Smula je, ze se clovek jeste nenaucil, ze zlo vyvolava zlo. Je dosti mozne, ze to tak ma byt. Pokud se podivate do prirody, zjistujete, ze silnejsi zbiji slabsiho a tim pokracujeme ve vyvoji. Znova ovsem vas ujistuji, ze Leho je gentleman a scholar. Pisi vam to hlavne proto, ze si vazim vasich uvah.

59126

30.6.2005 13:00

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Lev 68.?.?.?

Reakce na 59126

Vcelicko, zenska se lepe oblbuje nez chlap, ze ano .... [velký smích] [velký smích]

59173

30.6.2005 13:24

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Aja 24.?.?.?

Reakce na 59126

Pro Vcelicku
Muzu s vami souhlasit v tom, ze je jedno, jak ve valce umrem.Savlickou, kulkou, nebo bombickou. Jedno je jiste, z historie se nikdo nepoucil a mydlit se budeme dal.
Chapu, ze osobni kontakt s nekym, da jiny obraz, nez ten virtuelni.
Ale pro me ma Leho k gentlmanovi hodne daleko, nemusim vam tady opakovat, jakymi tituly me obstastnoval a cim vyhrozoval.
Pro Lva
Proc si myslite, ze me nekdo oblbuje a ze je snazsi me "zmast", protoze jsem zenska?
Pro Kemu
ten vojak o kterem jsem se zminil byl verbalne napaden neznamym peacenikem. Nejen ze ho nezastrelil, ale dokonce mu ani nerozbil hubu. Pouze mu vratil urazku.
..to jste me uklidnil, ja fakt myslela, ze je ten chlap zastrelenej u letistni haly.

59177

30.6.2005 13:52

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Lev 68.?.?.?

Reakce na 59177

Pro Lva
Proc si myslite, ze me nekdo oblbuje a ze je snazsi me "zmast", protoze jsem zenska?
______________________________________________

Ne ne paní Ájo. Nechtěl jsem se Vás nějak dotknout a o urážce Vás, ani nemluvě. Chtěl jsem jen naznačit Včelíčkovi, že by neměl "ženský" podceňovat s tím "oblbováním". Jinak pradón paní Ájo [mrknutí jedním okem]

59178

30.6.2005 9:30

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

kema 205.?.?.?

Reakce na 58997

Ajo,
ten vojak o kterem jsem se zminil byl verbalne napaden neznamym peacenikem. Nejen ze ho nezastrelil, ale dokonce mu ani nerozbil hubu. Pouze mu vratil urazku.
Vsimnete si, ze vetsina prodemokratickych ucastniku teto diskuse nedela ani to. Nanejvyse si z tech hrubych omezencu delame legraci. [mrknutí jedním okem]

59155

29.6.2005 13:37

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Lev 68.?.?.?

Reakce na 58979

Ten vojak tehdy rekl "ja jsem tam nezabijel deti, ja jsem zabijel assholes jako jsi ty".
____________________________________________________

Doufam kemo, ze na řadu, příjdete i vy, jako civil. Smichy bych popukal [chechtot] [chechtot] Vy mate uzasne priklady. To svedci o vasi inteligenci. Proste receno, vy a "leho", jste jako kloni. Jeste dobre, ze jste se na Zvedavci sam a sebekriticky, prohlasil za "blba". V tom vam na sto procent verim.

59001

30.6.2005 9:37

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

kema 205.?.?.?

Reakce na 58874


>..ze se do toho motam, ale jakym myslenkovym posunem jste se
>dostal od pogromu na Albance k zabijeni "googlu"?

To jsem nebyl ja, ale samotny Google a jeho myslenkove a jine posuny. Ten clovek cte o Albanii, vzpomene si na Leha, prida par urazek a najednou se vsichni bavime o necem jinem.Cituji:

>Leho napriklad zije v nekomunistickom state, podla vlastnych >slov uz takmer 30 rokov a napriek tomu je z neho plateny >zabijak, muzov, zien a malych deti
>Google

59156

30.6.2005 13:07

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Lev 68.?.?.?

Reakce na 59156


>>..ze se do toho motam, ale jakym myslenkovym posunem jste
>se

>>dostal od pogromu na Albance k zabijeni "googlu"?

To jsem nebyl ja, ale samotny Google a jeho myslenkove a
jine posuny. Ten clovek cte o Albanii, vzpomene si na Leha,
prida par urazek a najednou se vsichni bavime o necem
jinem.Cituji:

>>Leho napriklad zije v nekomunistickom state, podla
>vlastnych >slov uz takmer 30 rokov a napriek tomu je z neho
>plateny >zabijak, muzov, zien a malych deti

>>Google
___________________________________________________

Kemo, ja osobne na sto procent s Googlem souhlasim. Google je clovek, ktery na rozdil od vas, vi co pise. A jeste takova vsetecna otazecka "slušňasi" kemo: vas idol "leho" se vystehoval, "jako" z Iraku. Divim se, ze mu nenesete jeho tornu, jako verny lokaj. [oči v sloup]

59175

25.6.2005 21:27

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

P.Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 58164

Google, ty jsi opravdové (cenzurováno - nadávka). Pokud Leho něco v Iráku dělá jako příslušník US armády, je to rozhodně podle směrnic americké armády a ta se chová, až na malé vyjímky, velice disciplinovaně. Ve srovnání s tím, co jste dělali vy, (opět nadávka, cenzurováno), za II. světové války, zejména oddíly Hlinkovců, je to procházka sadem rozkvetlých sakurových třešní. Podle novinových zpráv je v současné době většina obětí, mužů, žen a dětí výsledkem činnosti iráckých a hlavně arabských teroristů. A nezabúdaj "Zo Sidorom proti Židom. Šaňo Mach Židov strach", posílali jste své vlastní občany (Židy) do koncentráků a ještě jste platili německé správě za převoz, jen si vzpomeň, máš krátkou paměť, google. Naštěstí jsme vám těch pár dostojných pánov po válce pověsili a měli jsme pokračovat. A můžete to vymazat, pane Stwora.

58418

29.6.2005 12:59

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 58418

>Pokud Leho něco v Iráku dělá jako příslušník US armády,
>je to rozhodně podle směrnic americké armády a ta se
>chová, až na malé vyjímky, velice disciplinovaně.

pokial viem, bol aj Wehrmacht velmi disciplinovana armada.
Ale mate pravdu, hned za nich by som dosadil do rebricka disciplinovanosti Waffen SS a potom, hned na tretiu priecku zbabelych, fasisticko-sionistickych bratov v zbrani, zvanych US-Army. Ich najoblubenejsia zbran je gombik.
Len, co ma mat dobra disciplina spolocneho so zabijanim svadobcanov, malych deti a zien, v dobrej vietnamsko-napalmovej tradicii fasistov v US uniformach, to mi trochu unika. Snad len to ze robi zabijanie efektivnejsim.

>Ve srovnání s tím, co jste dělali vy, za II. světové války, >zejména oddíly Hlinkovců, je to procházka sadem rozkvetlých >sakurových třešní.

Ja, ani my, sme nic "nedelali"! [zmaten] Skuste byt trochu konkretnejsi!
Jediny zlocin, ktory tazi moje svedomie, bolo kradnutie kalerabov v skolskej zahrade.

>Podle novinových zpráv

akych novin?

>je v současné době většina obětí, mužů, žen a dětí výsledkem
>činnosti iráckých a hlavně arabských teroristů.

No, podla odhadov(presne cisla nie su dostupne. Sionisticka rada starsich okolo Busha, ich odporucila nezverejnovat a ani nepocitat), sa pohybuje pocet civilnxch obeti(zeny, deti, muzi) v dosledku americko-anglickych vojenskych operacii medzi 50 000 az 100 000.
Arabski partizani maju na svedomi okolo 2000 irackych obcano

58995

1.7.2005 17:55

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

P.Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 58995

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě, a já bych to jen silně doporučoval. Jsem rád, že víte, že Wehrmacht byla disciplinovaná armáda, která se chovala vůči uniformovanému protivníkovi - není možné ovšem ručit za všechny - podle uznávaných norem vedení války. Waffen SS byly zpočátku velice elitní jednotky, do kterých se hned tak někdo nedostal, jak po stránce fyzické tak i psychologické. To že došlo v průběhu války k výraznému snížení úrovně a vstupní kvalifikace, to můžete příčíst jen na vrub jak se ta válka pro Němce vyvíjela.
Je zajímavé, jak vy Slováci, stále nenávidíte židy, sionisty, fašisty (to budou asi ty vaše "hezké" osobní vzpomínky z II. světové války), a dokážete americkou armádu popisovat jako fašisticko-sionistickou bandu vrahů (Šaňo Mach, Karol Sidor by měli velkou radost).Pokud vám jde o to co dělaly Hlinkovy gardy, najděte si to sám, na netu je informací hafo (Andrej Hlinka).
Pokud jde o ztráty na životech civilistů, jsou to od konce válečných operací (červen, červenec 2003- jún či júl, abyste tomu, pastičkáři, rozuměl) velkou většinou ztráty způsobené iráckými teroristy a jejich pomocníky z jiných arabských zemí.

59378

29.6.2005 13:09

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

carodejnik 62.?.?.?

Reakce na 58418

Peshmerga, vasim demagogickym prispevkom, plnym zlce, nadavok, klamstiev a extremneho mnozstva chujovin na minimalne moznom priestore, vas radi k mozgovym velikanom typu Mykin, alebo Leho.

Ak by malo skutocne platit Kristovo: Blahoslaveni chudobni duchom, lebo ich je kralovstvo nebeske!, tak vy v tom kralovstve budete druhym zastupcom Leha. Lojza by som tipoval na prveho zastupcu. [mrknutí jedním okem]

58998

29.6.2005 15:10

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

P.Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 58998

Jelikož vám chybí argumenty, které by vyvrátily můj příspěvek, jste jen schopen to celé nazvat demagogií, extremismem, atd. Veškeré mé příspěvky obsahují data či údaje, které jsou ověřitelné nesmírným množstvím dokumentů. Na rozdíl od vás, než něco napíši si své údaje patřičně ověřím, a to z několika zdrojů. Nemám rád lidi či spíše národnosti, které kritizují Američany a mají na svém vlastním dvoře historicky, s odpuštěním, nasráno. A mezi ty, vy Slováci, určitě patříte. Máte všeobecně řečeno velice slabou paměť anebo, což je také možné, vždy si vybíráte jen to co se vám hodí momentálně do krámu. Baszd meg, Čarodejník. Toth nem member. Isten ald meg a magyart!

59008

29.6.2005 19:39

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Pavel -Čert- Němec certbox (zavináč) icqmail (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 59008

A jak hluboko jste ochoten v ramci kolektivni vine postupovat zpatky v historii? Abyste najednou nezjistil, ze mate sam "na dvorku nasrano" at uz se povazujete za Cecha, Americana ci jakoukoliv narodnost...

59047

29.6.2005 21:26

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Reakce na 59047

To je zajímavé, že se každá diskuse zvrhne na stesky "Američanů mluvících česky, či slovensky", že my Češi či Slováci, co jsme zůstali doma, tak prý my sedíme doma v teploučku a smrádečku, víme o světě kulové, nehneme pro svět ani malíčkem a jenom nadáváme na Ameriku.

Když bych tuto představu přijal jako pravdivou - to s tím smrádečkem (obrazně řečeno) - potom asi ten jednoduchý a prostý fakt vycestování a bydlení v USA je patrně alternativou k nějakému intenzivnímu postgraduálnímu studiu, zakončeném udělením titulu doktor úplně všech věd a vědomostí- !!

Tedy by mě zajímalo, kdy respektive po jak dlouhém čase se z původně stejně blbého Čecha, jako jsem asi například já, stane pouhým pobytem v USA, žutím hamburgerů, pitím Coly a intenzivním žvýkáním žvýkaček ten doktor úplně všech věd ?? [cool]

59063

30.6.2005 5:51

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 59063

pane Pedge, vase predstava o americanech je velice zkreslena, neznam mnoho svych pratel, kteri piji Coca Colu, nebo chodi na hamburgera. Zvykani je dnes take velice ojedinele. Dale myslim od vas jsem cetl, ze se americane voni vonavkama, i to se uz davno nedela, mozna, ze jeste nejaky farmar ktery nebyl dlouho ve meste pouziva kolinskou po holeni, ale mestsky clovec uz nepouziva kolinskou minimalne deset let. Na to, aby ste pochopil ameriku, musite zustat aspon pet let, take kdyz se vsimnete, skoro vsude na svete vam daji obcanstvi prave za tech pet let, vyjimka jsou svycari ti cekaji patnact let a pak kdyz domovnice rekne ze ste spatenkovej tak nic nedostanete. No a tim, ze zijete v jine zemi a prijimate nove zcela jine informace nez doma, ziskavate take vetsi prehled o zbytku sveta. V jednom mate sto procent pravdu, kazdy z nas (Cechu) ktery prijel do ameriky si z pocatku myslel, ze americane jsou debilni tupci, ovsem po case jsme zjistili, ze jsme to my. Snad se nezlobte, ze vidime ve vas, nase davne nazory.

59128

30.6.2005 18:32

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Reakce na 59128

Napsal jsem hodně, ale že se Američani voňavkují, to určitě ne ! O Američanech si nemyslím, že jsou to debilní tupci, ačkoliv z některých mých vyjádření by to i mohlo vyplynout, ale nemyslel jsem to tak primárně. Tento závěr jste udělal až Vy. S tím žvýkáním žvýkaček, uznávám - já si toho tam jaksi moc nevšimnul. Zato jsem si všimnul, že typický Američan - vycházím z představy, že jsem hlavně takové potkával - konzumuje před spaním prášky na spaní, po vzbuzení pak prášky na "nespání", prášky na posílení sebedůvěry, práška na atd - tedy je možné, že přestali žvýkat a teď již jen cucají "patáky na všechno", jo a ještě jedna věc - že snad každý Američan má svého psychologa, dokonce i američtí psi, kočky, papoušci...

Ano, to máte pravdu, člověk, jsa "přesazen" do cizího prostředí, do sebe vstřebává informace intenzivněji, než když zůstane doma a jen si o té cizině čte. Nezapomínejte však na to, že tam mám již přes 6 let dceru a hojně s ní komunikuji. A znám více lidí, kteří tam jsou. Tedy bych to s tím vstřebáváním informací neviděl pro sebe tak černě. A stýkám se tady s emigranty pro změnu z USA, kteří bydlí v Česku.

59210

30.6.2005 19:02

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

68 68.?.?.?

Reakce na 59210

Ano, to máte pravdu, člověk, jsa "přesazen" do cizího prostředí, do sebe vstřebává informace intenzivněji, než když zůstane doma a jen si o té cizině čte. Nezapomínejte však na to, že tam mám již přes 6 let dceru a hojně s ní komunikuji. A znám více lidí, kteří tam jsou. Tedy bych to s tím vstřebáváním informací neviděl pro sebe tak černě. A stýkám se tady s emigranty pro změnu z USA, kteří bydlí v Česku.

Takze nam zase rikate, ze jste odbornik na USA. Je to dobre vedet. Az budu potrebovat neco zjistit, tak vim, kam se obratit.
[smích] [smích]

59215

30.6.2005 21:23

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Reakce na 59215

Já neříkám, že jsem odborník na USA, ale to vy s jistotou na 100% nejste taky, pane !! [smích]

V zásadě se "nechávám houpat" pouze ve "spodní skupině úhlů", vrchem nikoliv. Vše si dost ověřují a co vím, to vím. Nechám se rád poučit, ale nikoliv "poučovat" v tom pejorativním slova smyslu.

Mě vždycky pobaví, když mi někdo nadšeně vykládá, jaká to byla "PARÁDA" na tom Bali ...Tahiti, Havaji, Floridě atd atp. Já pak vždy stejně nadšeně (avšak se zlomyslným podtextem) stočím řeč na Beskydy nebo Jeseníky - samozřejmě i jiné české hory. Hm, neznají, nebyli, neví. Kdybych je vysadil v mých rodných Beskydech někde v lesích pod Smrkem, nejspíše by tam umřeli hlady, neb by do civilizace pěšky nedorazili !!

Ukažte, obrazně řečeno, na někoho prstem, že tento člověk je znalcem a odborníkem na USA !!

59241

30.6.2005 20:24

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 59210

pane pegde, jsem rad, ze mate dceru v USA, dokonce, ze uz je tady sest let. Ted se jeste seznamte s lidmi, kteri neziji na hamburgerech a neji prasky od rana do vecera. Takovy Radek John zase videl jen fetaky. Prasky jak vite v americe musite platit, neni tedy normou, aby american bral prasky na vse. Podle poslednich zprav, cesi chodi k doktorovi v prumeru 15x za rok, zajiste si vzdy odnesou nejake prasky, american mozna, kdyz je lucky 3x za rok a to musi mit zdravotni pojisteni coz 40 milionu obyvatel nema. Je videt, ze ani pobyt vasi dcery v USA vam nepomaha k pochopeni teto zeme, na druhe strane jsem rad, ze jste umoznil aspon vasi dceri tuto zemi poznat.

59229

30.6.2005 21:34

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Aja 24.?.?.?

Reakce na 59229

>pane pegde, jsem rad, ze mate dceru v USA, dokonce, ze uz je
>tady sest let. Ted se jeste seznamte s lidmi, kteri neziji
>na hamburgerech a neji prasky od rana do vecera. Takovy
>Radek John zase videl jen fetaky. Prasky jak vite v americe
>musite platit, neni tedy normou, aby american bral prasky na
>vse. Podle poslednich zprav, cesi chodi k doktorovi v
>prumeru 15x za rok, zajiste si vzdy odnesou nejake prasky,
>american mozna, kdyz je lucky 3x za rok a to musi mit
>zdravotni pojisteni coz 40 milionu obyvatel nema. Je videt,
>ze ani pobyt vasi dcery v USA vam nepomaha k pochopeni teto
>zeme, na druhe strane jsem rad, ze jste umoznil aspon vasi
>dceri tuto zemi poznat.

Zcela mimo misu.
Vite, co se prihodilo v Johnovic rodine? Vim, ze jste se tu zminil, ze jste kamaradi. Uz jsem vam sem na tu udalost chtela dat link, ale nevim, jestli-by vam to nebylo takhle verejne neprijemne.Ted vypadam jak pekna drbna,co?

59243

30.6.2005 21:42

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Reakce na 59229

Blbé je, že zde na tak malém prostoru, ať řeknu co řeknu, vždy z toho a zřejmě právem, lze vyvodit, kterak nevím, neznám, neviděl jsem atd o USA skoro nic. Což až s dojemnou pravidelností a důsledností skoro všichni děláte. Budiž, vlastně souhlasím a změním taktiku. Tedy, jestli Vás to všechny, kdo mi to vše vyvracíte, bavi ...

Tady v Česku se velmi často, vlastně pravidelně, když se potkávám s lidmi a když zavedu řeč na českou historii, českou přírodu, literaturu, zvyky a podobně, setkávám až s obludnými neznalostmi vlastní rodné země. Ptám se, kdy má člověk tolik znalostí a vcítění do své vlastní země, že se dá o něm říci, že by byl odborníkem na české záležitosti ? No a Vy mě třeba přesvěčte, že v Americe je to nějak jinak. A k tomu potom, že emigranti po 10 - 20 letech jsou na tom lépe, než tuzemci "odjakživa". Nebo tamzemci ? [smích]

59245

1.7.2005 2:03

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 59128

>pane Pedge, vase predstava o americanech je velice
>zkreslena,

Sákryš Včeličko, já Vám musím trošku vyčinit. Vy taky asi nečtete důkladně, co se zde píše. Já vím někdy je toho trošku moc, ale Petge už se tady jednou, či dvakrát představil svým jménem - Petr Gejdoš, tak mu to nekomolte, jako to dělají někteří jiní "profesoři" etiky a vzorného chování. Já si o Američanech nemyslím že jsou hloupí, ale spíš je to tak, že se nezajímají o spoustu věcí jako třeba Češi a ani jim to nevadí. A další věc, proč nám, lépeřečeno Čechům a Slovákům doma, připadají naivní a hloupí je, že vyrostli a jsou vychováváni jinak, než jsme byli my. Proto bych řekl, že jsou prostě jiní, ale kdo s nimi (u nich v jejich zemi) chce žít, musí se trošku přizpůsobit, což se snad našincům daří docela zdárně. Jenže jich je daleko víc, než nás, tak je to víc vidět. Holt každej jsme ňákej ... [mrknutí jedním okem]

59278

1.7.2005 10:17

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 59278

pane Sidonius, vycineni od vas s radosti prijimam. O panu pedge vim, ze je to pan Gajdos, co by podle jmena melo znamenat, ze je cikanskeho puvodu. Nevim, mozna je to pouze nahoda, ze tento pan diky sve dceri vi tolik o Americe. No, snazil jsem se, ale jak vidim ma snaha byla mozna marnotratna[smích] No co nadelam, detma nezatopim. Pokusim se lepe cist, kdyz mi to psani moc nejde...

59328

1.7.2005 11:09

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 59328

>pane Sidonius, vycineni od vas s radosti prijimam. O panu
>pedge vim, ze je to pan Gajdos, co by podle jmena melo
>znamenat, ze je cikanskeho puvodu. Nevim, mozna je to pouze
>nahoda, ze tento pan diky sve dceri vi tolik o Americe. No,
>snazil jsem se, ale jak vidim ma snaha byla mozna
>marnotratna[smích] No co nadelam, detma nezatopim. Pokusim se
>lepe cist, kdyz mi to psani moc nejde...

Himmelhergot Včelička ! Voni mi to snad dělaj naschvál, zase to spletli, jak niknejm, tak i to příjmení. A já jim to jasně napsal v tom předchozím ártiklu, že to Petge značí Petr Gejdoš. S tím cikánským původem sou vedle, "gajdós" je maďarsky dudák, ale vono mezi náma, v tom českým "melting potu" se už ani kňour nevyzná. U nás v Brně se zase říkalo "gajgle" houslím. Ale Vy budete asi ten samé systém jako ten cuksfíra Zyka, samej žert a samá anekdota, ale když mu oznamují, že Kolařík je odkomandovanej z jeho cuku k trénu, tak hlásí druhý den zas ten samý štand, jako by se Kolařík dál válel u kumpanie a u jeho cuku. Tož dávaj si bacha. [chechtot]

59336

1.7.2005 14:23

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 59328

To už jsem tu taky psal - nejsem Gajdoš, ale Gejdoš, což ale není podstatné nejvíce. Původem jsem z otcovy strany odněkud z jižní Italie, tedy skutečně ani netuším, jak se prarodiče k tomu jménu dostali, neboť "gajdoši" byli skutečně muzikanti a tedy nejblíže by to k Cikánům mělo ! [smích]

Z matčiny strany je ta krev odněkud z Balkánu, možná ze Sedmihradska, tam je Cikánů sice více, než v Italii, ale příjmení šlo po linii otců.

Nevím, co je tak dráždivého na tom, že mám jakýsi názor na USA, nebo co ? Stejně tak bych mohl být podrážděný já, když někdo rozvádí úvahy o Česku, jsa sám 30 roků v Americe ? Ale nejsem. A to přitom - člověk, který je z vlasti dlouhodobě venku, si stále ze setrvačnosti o sobě myslí, že svou bývalou vlast dobře zná. Ačkoliv se o ní třeba ani moc jinak nezajímá. Kdežto já se o Ameriku dosti aktivně zajímám.

59354

30.6.2005 10:53

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 59008

>Jelikož vám chybí argumenty, které by vyvrátily můj
>příspěvek, jste jen schopen to celé nazvat demagogií,
>extremismem. Veškeré mé příspěvky obsahují data
>či údaje, které jsou ověřitelné nesmírným
>množstvím dokumentů. Na rozdíl od vás, než něco
>napíši si své údaje patřičně ověřím, a to z
>několika zdrojů.

blahoslaveny duch, vyhasnuteho Kurda, Peshmerga! ktore konkretne argumenty ste uviedol? Tie, ktore vam scenzuroval Stwora? Co sa tyka Slovenska, tak to je jeden z mala narodov, ktory nikdy nikoho neutlacal, nikam na cudzie uzemia sa nepchal a nikomu sa ani nemiesal do politiky. Mna nezaujima vase tvrdenie, ze si vsetko overujete, ja Kurdom zasadne neverim. Su schopni sa spolcit aj so Zidmi, aj s Americanmi, so Sadamom a aj s Belzebubom, len ked im to pasuje do kramu. a tak isto rychlo menia aj nazory. Skuste, nabuduce, tie vase overene vedomosti tu aj uviest, namiesto plutia zlcou.

>Nemám rád lidi či spíše národnosti,
>které kritizují Američany a mají na svém vlastním
>dvoře historicky, s odpuštěním, nasráno. A mezi ty, vy
>Slováci, určitě patříte.

paradny priklad prisneho uzivania argumentov. neni co dodat. koho vy mate rad si mozte nechat pre seba.

>Máte všeobecně řečeno
>velice slabou paměť anebo, což je také možné, vždy si
>vybíráte jen to co se vám hodí momentálně do

59162

1.7.2005 6:31

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

P.Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 59162

Kdybyste si ten můj příspěvek z 29.6. pořádně přečetl, panie Czarowniku, tak byste v něm našel pár údajů. Ale je vidět, že patříte mezi ty typy, které jsem poznal za své vojenské základní služby, tj. "Čítať, písať neviem, ale vojnu vam urobím". Bardzo mi przykro, szanowny panie, przyszlym razem trzeba lepiej czytač. Ja tego moze nie doczekam. Na wszelki wypadek, uklony dla žony. Bede o panu bardzo mile wspominač.

59296

1.7.2005 15:43

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

carodejnik 62.?.?.?

Reakce na 59296

>Kdybyste si ten můj příspěvek z 29.6. pořádně
>přečetl, panie Czarowniku, tak byste v něm našel pár
>údajů. Ale je vidět, že patříte mezi ty typy, které
>jsem poznal za své vojenské základní služby, tj.
>"Čítať, písať neviem, ale vojnu vam urobím".

dalsia, typicka ukazka operovania vo virtualnej realite, na sposob kurdskeho Bakaro v Europe, spojena s amaterskym pokusom o zaradenie mojej osoby do Kretzschmerovej(pardon Peshmergovej) typologie. nielenze nevydareny, ale odkryva viac o vas nez o mne, Bakaro [mrknutí jedním okem]


>Bardzo mi przykro, szanowny panie, przyszlym razem trzeba lepiej
>czytač. Ja tego moze nie doczekam. Na wszelki wypadek,
>uklony dla žony. Bede o panu bardzo mile wspominač.

vas polsky nie je najhorsi, kto to za vas v tom lagri pise? [mrknutí jedním okem]

59365

1.7.2005 19:10

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

P.Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 59365

Budete se divit, pane Čaroději, tu polštinu si píši úplně sám bez cizí pomoci, podobným způsobem si píši i celou řadu jiných jazyků, jak v latince, tak v azbuce ale i písmem arabským. V lágru nežiji, mám svůj, velice slušný a léta zaplacený dům. Jen už tak často polsky nemluvím, ale čtu pravidelně polské noviny Gazeta Wyborcza. Vzpomínám si jak jsem před lety byl součástí delegace, která doprovázela tehdejšího polského premiéra Wladyslawa Gomulku do Bratislavy. Tam v jednom velkém podniku oslavil přítomné zaměstnance slovy "Bracia Czesi...", byl z toho menší trapas, než mu bylo vysvětleno, že v Blavě jsou "Bracia Slowaci...". Zwracam sie do pana z prošba, czy pan jest przypadkiem, Wasser-Polak albo Wasser-Slowak? Przepraszam, ale brakuje mnie klawiatura polska. Isten vele.

59393

1.7.2005 23:27

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

carodejnik 62.?.?.?

Reakce na 59393

>Budete se divit, pane Čaroději, tu polštinu si píši
>úplně sám bez cizí pomoci, podobným způsobem si píši
>i celou řadu jiných jazyků, jak v latince, tak v azbuce
>ale i písmem arabským.

ja tiez, az na ten arabsky

>V lágru nežiji, mám svůj,
>velice slušný a léta zaplacený dům.

Ja tiez, len este nie celkom hotovy a nie celkom zaplateny, tym lagrom som vas chcel len posteklit za vasu slovakofobiu

>Jen už tak často polsky nemluvím, ale čtu pravidelně polské >noviny Gazeta Wyborcza.

To by mohol byt, okrem ineho, zdrojom vasich mylnych informacii
o svete.
sefredaktor a majitel: Adam Michnik, vlastnym menom Aaron Szechter
to o nom pisu sami Poliaci: arcy-bydle, sionista, polonofob, brat i syn zbrodniarzy UB i NKWD

>Zwracam sie do pana z prošba, czy pan jest przypadkiem,
>Wasser-Polak albo Wasser-Slowak?

ak uz po polsky potom "s pytaniem"

nie som ani jedno ani druhe. Naucil som sa po polsky este ako student, sprevadzanim polskych turistov.

59419

30.6.2005 11:02

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

carodejnik 62.?.?.?

Reakce na 59008

>Baszd meg, Čarodejník. Toth nem member. Isten ald meg a
>magyart!

Ten węgierski, Peshmerga, możesz sobie wepchać gdzieś, albo zostawić dla swojich małych kurdyjskich bojowników, żeby chociaż jeden z nich mogł na Balatonie sprzedawać placki i wyżywiać resztę rodziny!

59163

30.6.2005 20:10

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 59163

psa kref cholera, po polsku pan mluvi, to bardzo ladne. To pan nam takze moze pocalovat dupe. [chechtot]

59227

30.6.2005 23:26

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

carodejnik 62.?.?.?

Reakce na 59227

>psa kref cholera, po polsku pan mluvi, to bardzo ladne.

zato vy nie [mrknutí jedním okem]

>To pan nam takze moze pocalovat dupe. [chechtot]

Ja pana dupy nie pocałuję, bo ja lubię całkiem inne dupy, nie zarośnięte, nie tłuste a przede wszystkim nie męskie [vyplazený jazyk]

59257

30.6.2005 16:32

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

carodejnik 62.?.?.?

Reakce na 59008

>Nemám rád lidi či spíše národnosti,
>které kritizují Američany a mají na svém vlastním
>dvoře historicky, s odpuštěním, nasráno. A mezi ty, vy
>Slováci, určitě patříte.

paradny priklad prisneho uzivania argumentov(asi na kurdsky sposob)
koho vy osobne mate alebo nemate rad, si mozte nechat pre seba.

>Na rozdíl od vás, než něco napíši si své údaje patřičně ověřím, >a to z několika zdrojů.

a kdeze si to Peshmergo overujete, ci mate niekoho rad alebo ne? vo vlastnej hlave? tak na to by som sa, specialne vo vasom pripade, velmi nespoliehal....

>Máte všeobecně řečeno velice slabou paměť anebo, což je také >možné, vždy si vybíráte jen to co se vám hodí momentálně do kramu

odkial viete, ze mam slabu pamat, Peshmergo, kde ste si to overil?
znova paradna ukazka vasej argumentacie, akurat sa zda, ze si argumenty mylite s vlastnymi pocitmi. Skuste popytat niekoho, kto ma aspon maturitu, nech vam vysvetli rozdiel medzi pocitmy a argumentami.

59194

1.7.2005 14:47

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

P.Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 59194

Evidentně je velice složité argumentovat s člověkem, který je argumentům nepřístupný. Navíc Zvědavec není forum pro výklad dějin slovenského národa. Koho mám rád či nerad, to si sice mohu nechat pro sebe, ale v demokratické společnosti, která ještě není totálně politicky korektní, to mohu také vyjádřit. A to je přesně to co jsem udělal.
Pokud jde o ověřování, jste viditelně schopen a máte přístup k počítači a k Internetu, takže - mohu předpokládat - že si veškeré údaje dokážete, (tedy pokud máte zájem), ověřit pomocí jistých vyhledávačů (Google, Yahoo, atd.); na některé události mám osobní vzpomínky, takže nepotřebuji nic vyhledávat. O moji hlavu nemějte péči.
K té vaší slabé paměti, nemusí to být paměť slabá, ale taková ta "výběrová", něco na způsob "co se mi momentálně hodí do krámu, to použiji". V každém případě jste reagoval na můj příspěvek, tzv. "nastartoval", jako správně seštelovaná motorka, hned na první nakopnutí. Engedje meg,hogy gratuláljak a sikeréhez, Čarodějník elvtárs. A viszontlátásra!

59361

1.7.2005 15:57

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

carodejnik 62.?.?.?

Reakce na 59361

>Evidentně je velice složité argumentovat s člověkem,
>který je argumentům nepřístupný.

a este tazsie pochopit, pre cloveka, ktory nema ani paru ako argument vyzera(dal som vam navod, co s tym, spytajte sa niekoho z okolia, kto ma aspon strednu skolu)

>Navíc Zvědavec není forum pro výklad dějin slovenského národa.

nastastie. len jeden zatrpknuty Kurd to nie a nie pochopit..

>mám rád či nerad, to si sice mohu nechat pro sebe, ale v
>demokratické společnosti, která ještě není totálně
>politicky korektní, to mohu také vyjádřit.

ale nevydaval by som to za argumenty(vid vyssie)

>Pokud jde o ověřování, jste viditelně schopen a máte
>přístup k počítači a k Internetu, takže - mohu
>předpokládat - že si veškeré údaje dokážete, (tedy
>pokud máte zájem), ověřit pomocí jistých
>vyhledávačů (Google, Yahoo, atd.);

to este vzdy to neznamena, ze su vase prispevky plne argumentov ako to tvrdite vy.
aby som vam vysvetlil, ako malemu chlapcovi na aky sposob to robite vy:
Kurdi su fasisticky narod. Vygooglujte si to v internete, je tam o tom cela kopa informacii!

>O moji hlavu nemějte péči.

Ok, mna malichernosti stejne nezaujimaju [mrknutí jedním okem]

59367

1.7.2005 16:55

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

P.Peshmerga 69.?.?.?

Reakce na 59367

Pokud jsou Kurdi fašistický národ, tak jsme opravdu krevně spřízněni se Slováky. Jen s tím rozdílem, že v Kurdistánu řežeme hlavy podle islámského práva (šaríja) a na Slovensku za II. světové války Hlinkovy gardy zabíjely s požehnáním katolické církve důstojných pánů Tisa, dr. Vojtěcha (Béla) Tuka a jejich katolických pomocníků ať už slovenských či představitelů německé menšiny (pán Karmazin). Podobným, i když ne tak zvěrským, způsobem se chovaly ty dvě slovenské rychlé divize, které jste A. Hitlerovi ochotně "zapůjčili" a vyzbrojili z ukradeného československého vojenského materiálu. A musí se uznat, že jste bojovali velice dobře, až do té doby kdy Němci začali prohrávat. Pak bylo pochopitelně logičtější dát se na stranu budoucího vítěze. A také nezapomínejte, že se slovenská armáda připojila k útoku na Polsko v roce 1939 a získala pár kilometrů polského území, než vám další postup Adolf H. překazil. Existují ještě slovenské medaile za tu "odvážnou" vojenskou akci. Je to jak v té vaší hymně "...zastavme sa, BRATIA (Slovaci a Kurdi), veď sa ony stratia, Slováci (i Kurdové) ožijú..". Kezet csokolom, Čaroděj úr. Nagyon finom volt.

59372

1.7.2005 18:54

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

carodejnik 62.?.?.?

Reakce na 59372

>Pokud jsou Kurdi fašistický národ

Ja som netvrdil, ze Kurdi su fasisticky narod, ja som vam dal priklad vaseho sposobu argumentovania. Nie ste schopny pochopit ani jednoduche, nezlozene, slovenske vety...co ma len utvrdzuje v nazore, ze tie vase machrovacky cudzimi jazykmi, za vas stylizuju kamarati z lagru..

>Jen s tím rozdílem, že v Kurdistánu řežeme hlavy podle >islámského práva (šaríja)

To vam sluzi ku cti, gratulujem!
V mojom narode nie je zvykom odrezavat niekomu hlavy a pokial viem neodrezali tam nikomu hlavu aspon 100 rokov

59387

1.7.2005 19:00

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

carodejnik 62.?.?.?

Reakce na 59372

>a na Slovensku za II. světové....

tie vase vyklady dejin o Slovensku z komunisticko-sionistickej tlace ktore sa odohrali vo virtualnej historii, made in Holokost-Industry, ma vobec nezaujimaju. ked ma clovek trochu ucty sam k sebe a nevzdava sa pri hladani informacii, tak sa moze dozvediet aj to co sa skutocne odohravalo. dnes som sa napriklad dostal v Polsku ku knihe Żydowscy żołnierze Hitlera
od americkeho zida Bryana Marka Rigga, ktory okrem inneho, sluzil dobrovolne v izraelskej armade.
Ten mily chlapcisko zistil, ze vo Wehrmachte sluzilo najmenej 150 000 zidov s pozehnanim samotneho Hitlera. Tych 150 000 je dokazatelnych, odhady su okolo 300 000 zidov, ktori spolu s Wehrmachtom nahanali holofojtosov po Europe.

Pamatnu medajlu Dr.Tisovi za zachranu zidov, odstranili v Jeruzaleme az koncom 80-tych rokov, ked sa jarmulkarom zacali zbiehat sliny na odskodnovacky. A musim priznat ze ich nasa terajsia vlada odskodnuje skutocne usilovne. Kazdy rok nove miliardove sumy.


59391

30.6.2005 22:16

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Had 81.?.?.?

Reakce na 58998

> Ak by malo skutocne platit Kristovo: Blahoslaveni chudobni >duchom, lebo ich je kralovstvo nebeske!, tak vy v tom kralovstve >budete druhym zastupcom Leha. Lojza by som tipoval na prveho >zastupcu.

Ehm, i když Jste to myslel s nadsázkou, tak tento citát (jeho skutečný význam) znamená něco hódně jiného a tam předpokládám se z naší zvědavecké - debatérské bandy málokdo nacpe.

Blahoslavení chudí duchem - značí jógíny, mystiky i nesnažící se jedince, kteří ani v myšlenkách, ani v náladách, ani v pocitech, ani v činech nesměrují své snažení (nevydávají energii)k získání jakýchkoliv hmotných statků
Proto je možná přesnější vyjádření JSOU CHUDÍ V DUCHU - v té běžně neviditelné části své bytosti.
A takto "chudí duchem" se stávají i intelektuálně velmi vyspělí jedinci...59250

30.6.2005 23:36

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

carodejnik 62.?.?.?

Reakce na 59250


>Ehm, i když Jste to myslel s nadsázkou,

samozrejme

>Blahoslavení chudí duchem - značí jógíny, mystiky i
>nesnažící se jedince, kteří ani v myšlenkách, ani v
>náladách, ani v pocitech, ani v činech nesměrují své
>snažení (nevydávají energii)k získání jakýchkoliv
>hmotných statků


>Proto je možná přesnější vyjádření JSOU CHUDÍ V
>DUCHU - v té běžně neviditelné části své bytosti.

>A takto "chudí duchem" se stávají i intelektuálně velmi
>vyspělí jedinci...

mozno mi neuverite, ale viem velmi dobre o com rozpravate. mam na to este trochu iny nazor, ale zhruba s vami suhlasim.


ked uz sme pri tych mozgovych aktivitach, len tak mimochodom, zistili nejake novsie vyskumy, ze kratko pred a pri dosiahnuti orgazmu, su u zien vsetky mozgove aktivity vypnute. [mrknutí jedním okem]

59259

1.7.2005 2:24

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 59259


>ked uz sme pri tych mozgovych aktivitach, len tak
>mimochodom, zistili nejake novsie vyskumy, ze kratko pred a
>pri dosiahnuti orgazmu, su u zien vsetky mozgove aktivity
>vypnute. [mrknutí jedním okem]

Já bych se vsadil, že u některých jedinců, dochází k vypnutí těch aktivit daleko častěji i mimo orgasmus a na pohlaví rovněž nezáleží. [chechtot]

59280

1.7.2005 17:27

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Had 81.?.?.?

Reakce na 59259

>ked uz sme pri tych mozgovych aktivitach, len tak mimochodom, zistili >nejake novsie vyskumy, ze kratko pred a pri dosiahnuti orgazmu, su u >zien vsetky mozgove aktivity vypnute.

[velký smích] je to OT, ale dobrý - ano, ženský orgasmus má mnohem blíže k zastavení mysli a přenosu vědomí, než mužský.

59377

24.6.2005 11:38

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Lev 68.?.?.?

Reakce na 58135

To by jeden zvracel. [oči v sloup]
___________________________________________

Jo kemo, asi mate pravdu. Z vasich dezorientovanych prispevku se chce skutecne zvracet. Ja jsem taktez poznal Albance. Pokud je mate tak rad, tak si je vemte domu. No a jak to vypada, vy jemnocitny dobracku s tou dotaci tem irackym detem, kterym byli zamordovani rodice vojenskou agresi. Uz jse poslal nejaky ten bobik ? a nebo si nechavate pro jeden cent vrtat koleno. Podle vasi viry, by to nemylo nic zvlastniho, ze ano .... [chechtot]

58166

25.6.2005 2:01

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

zap 65.?.?.?

Reakce na 58135

"Nyni jsou to casto ti stejni lide, kteri pouzivaji nasili proti komunisty ozebracenym chudakum kteri nemaji co ztratit.
To by jeden zvracel."

kema -- 205.?


Pane Kema,

proc Vy pisete porad takove hlouposti? Uz nejste asi taky nejmladsi a porad tohle. Taky mate zasekle hodinky jako pan Petr Veliky, co?

Davejte pozor, je to zdarma co vam povim. Jsou dva druhy Albancu: ti z byvale Jugoslavie a ti z Albanie, tedy ti pravi. Ti z Jugoslavie si nemaji na co ztezovat, jednalo se s nimi jak v bavlnce. A to jsou prave ti, kteri si delaji vuci sobe tolik opovrzeni. Vpominam si s urcitosti, jak v miste jedne prumyslove stavby v CSSR jsem se ocitl pred najemnim domem kde tito vytecnici byli ubytovani. Cela louka pred domem byla poseta odpadky, vyrazena okna. Des a hruza...

Ti druzi, z Albanie, ti meli SKUTECNY kopmunizmus o kterem se nam ani nezdalo. (My jsme take zadny mimochodem nemeli, to byl jen radoby-socialisticky paskvil.) Ti v Albanii byli zvykli zit pod dresurou a pod starodavnymi kmenovymi pravidly. Setkal jsem se tu s jednim. Studoval v Anglii a tez v Kanade a drzi titul PhD, tedy doktorat. Ale, kdyz jsem s nim mluvil, stale z nej cicela jejich stara tradice. Napriklad kdyz mluvil o nejakem mistnim hlavacovi z (poprevratove)Albanie rikal o nem: "...very powerful man". A jeho hlas byl plny respektu. Tito lide jsou zpravidla ucenlivi, oddani a svedomiti. O ty tu nejde.

58302

24.6.2005 10:02

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 213.?.?.?

Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že se v Itálii pohybuje neskutečné množství Rumunů na nejrůznějších kriminálních úrovních, od žebráků v římském metru, až po kapsáře ve všech větších italských městech. Ale Albánci se zabývají vysoce organizovaným zločinem, ostatně podle některých zpráv začínají z Itálie vytlačovat původní mafiánské organizace, jako je Camorra a N'dranghetta. Albánská mafie funguje na podobném principu jako italské skupiny - na principu rodinných klanů a zákonu omerty. Albánci se také "odvděčili" strýčkovi Samovi za jeho podporu proti Srbům: [chechtot]

http://www.novinky.cz/03/83/55.html

58149

24.6.2005 11:52

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

abel 81.?.?.?

Omlouvám se lehkou off topic, ale jinam to dát nešlo, a myslím si, že jako příklad politicky korektní debility je to docela výmluvné:
http://www.novinky.cz/05/93/45.html
Žloutenka předčasně zavřela školu ve Straškově
Ohnisko nákazy by podle krajského epidemiologa Josefa Trmala mohlo být v místní komunitě sociálně slabých, kde žije asi 20 dětí.

V Ústeckém kraji se letos vyskytlo 25 případů žloutenky typu A, z toho 19 na Chomutovsku, kde ohnisko bylo ve skupině sociálně slabých občanů.

58168

24.6.2005 12:25

V tomhle subjectu vidime vzacny soulad vsech..

Peter Veliky 205.?.?.?

Alespon v necem zde budeme souhlasit jeden s druhym a ne si nadavat. Je videt ze nad vsemi problemy vystava jeden, ktery nikdo nevyresi. Albanci, Palestinci, Muhamedi produkuji pocetne potomstvo a pomalu zaplavuji svet.
Mi a nase deti produkuji nanejvyse dve deti. V Kanadskych skolach ve tridach je videt uz i ted velke procento 'cizi' tvare deti a Kanadan se nad tim nepozastavi verejne.
Nic by me neprinutilo zit napriklad v Toronte, ktere je 'domovsky' cil 90% vsech kriminalitou zatizenou visible minorities.
Tenhle subject bychom mohli zde pretrasat 'until our faces turn blue' (do nekonecna)a budeme zde mit na nase Zvedavcovske pomery vzacny soulad. ([smích]

58170

24.6.2005 13:27

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Marg/google - dekuji mnohokrat za poopraveni mych informaci o cernouscich.

Mozna... mozna ze jde u techhle mensim vzdy o to, ze se chtej mit dobre jako tech hornich 10k v CR, tak by se chteli mit dobre i oni a jsou za tim bez skurpuli.
Tim, ze vysli z bidy, se jejich dravost jen nasobi.

To je takova moje teorie, proc je s vetsinou mensin vyrazny problem vsude na svete.


Nicmene volat "Cechy Cechum" ci "Anglie Anglicanum" je pomalu nezakonne a vsichni budou hned tvrdit neco o nahnedlosti, rasismu a xenofobii [zahanbení]

Co kdyz politici zneuzivaji tyto skupiny tak, jako Cicero vyuzival pred volbami bandy grazlu a kazal o zavedeni poradku? [zmaten] [zmaten] [zmaten] Nebyl by to ten samy skvely trik? A take dobre odvedeni pozornosti - vy si reste a zabivejte se mensinami a my si budeme vladnout a rozkradat stat, no ne? [oči v sloup] [zmaten]
Me to zni az moc pravdepodobne [pláč]


Ad. Nohejl a ti kapsari - treba je to ten samy problem? Urcita kasta zidu byla u vesla a ten zbytek se snazil sec mohl aby se vysvihl, i kradenim, treba.
Ale stejne tomu moc neverim, babicka vzdy rikala, ze zidi jsou jen na kseft, jen na kseft - nikdy ne na praci. A kapsarina je prace. Vyzaduje rychle nohy, sikovne ruce a je nebezpecna. To mi na zidy nesedi... [oči v sloup]
Nemate tam omyl, pane Nohejl? [oči v sloup] [mrknutí jedním okem] [zmaten]

58175

25.6.2005 2:30

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

zap 65.?.?.?

Reakce na 58175

Ad. Nohejl a ti kapsari - treba je to ten samy problem? Urcita kasta zidu byla u vesla a ten zbytek se snazil sec mohl aby se vysvihl, i kradenim, treba.
Ale stejne tomu moc neverim, babicka vzdy rikala, ze zidi jsou jen na kseft, jen na kseft - nikdy ne na praci. A kapsarina je prace. Vyzaduje rychle nohy, sikovne ruce a je nebezpecna. To mi na zidy nesedi...
Nemate tam omyl, pane Nohejl?

p.trodas
------------------------------------------------------------------Me rikali moje rodice a prarodice to same a tem clovek asi bude verit, ac se v jednom z chatu jakasi pani Markete nad tim hrozne rozcilovala.

Rad bych zde pomohl k pochopeni pana Hokejla.
Kdyby jste cetli p. Nohejlovi prizpevky pozorneji, vedeli by jste ze:
- zide se mezi ssebou kastuji, hasteri a potiraji snad vice nez Cesi(neuveritelne, ze?)
- mezi zidi je tez dost 'chudych' (jeste mene uveritelne, ale pochopitelne uvazime-li platnost predchoziho tvrzeni)
- pozorovatele zvenci vidi vesmes jen 'spicky' te ktere skupiny.

Toto shrnuti ovsem nijak neodejima zidum jejich ambice byt pany sveta, prave naopak.

58308

25.6.2005 3:49

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

zap 65.?.?.?

Reakce na 58308

Rad bych zde pomohl k pochopeni pana Hokejla.

zap -- 65.?.?.?

Omlouvam se panu Nohejlovi za zmrzaceni jeho jmena. Neprecetl jsem si po sobe vse dost pozorne [zahanbení]

58321

24.6.2005 15:22

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Bohu žel, ale cítím, že se začínám opakovat skoro jako jistý nejmenovaný LEHO, utěšuju se však tím, že takto snad "rozčiliju" méně lidí. Totiž i tento problém je zmiňován nejen v Bibli, ale v celé řadě prorockých knih z dávné i nedávné minulosti.

Žijeme ve věku tzv. "Kali Yugy" a tento věk již končí, nechte ještě chvíli smradlavé smrdět dál a Vy čistí si svou "čistotu" hlídejte dál taky, příjde čas a každý bude pouze a jen za sebe !!

Vězte, že to co se děje, se stát muselo a musí. Karma každého svým způsobem opíše jednou - JEDNOU - definitívní kruh a každý si ten svět osahá ze všech stran. Jestli to komu pomůže, pak skutečně pomáhá modlící mlýnek ! Ač s podivem.

58188

25.6.2005 2:13

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

zap 65.?.?.?

Reakce na 58188

8"Žijeme ve věku tzv. "Kali Yugy" a tento věk již končí, nechte ještě chvíli smradlavé smrdět dál a Vy čistí si svou "čistotu" hlídejte dál taky, příjde čas a každý bude pouze a jen za sebe !!"
p. Petge*

Pokud jde o mystiku (a proroctvi) jsem ochoten verit cemukoli. Vsera jsem na (statnim, sponsorovanem) radiu slysel alarmujici program o hrozbe noveho viru(ma predbezne jmeno H5A1), ktery nas brzy postihne. Permutuje se velmi rychle, takze ac se snazi drzet krok, tale jeste nevi v jake podobe se provali. Bezny nazev je Evian Flu. V Asii uz jsou znamky jeho rozebehu. Odhaduje se, ze az dorazi do Kanady(coz bude asi otazka dnu, ne tydnu), bude 25-50% obyvatelstva postizena. Z toho poctu 10-15% muze byt smrtelnych. Tzv. SARS pry proti tomu nebyly nic...

Neco podobneho se odehralo jiz v roce 1918, byla to tzv. 'spanelska chripka'. Asi 20 milionu lidi na ni zemrelo, tedy 2x tolik co ve valce. V Americe same s ni bylo postizena nejmene 1/4 obyvatelstva.

58303

25.6.2005 18:09

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

TS 213.?.?.?

Reakce na 58303

Je to "avian flu" neboli ptaci chripka. Evian je predrazena voda.

Cinani to zvorali kdyz davali kuratum amantadin jako profylaxi. Ty H5A1 potvory na to ted maji imunitu a je potreba pouzit drazsi a momentalne silne nedostatkovy oseltamivir.

58379

26.6.2005 0:32

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

zap 65.?.?.?

Reakce na 58379

Ty H5A1 potvory na to ted maji imunitu a je potreba pouzit drazsi a momentalne silne nedostatkovy oseltamivir.

TS -- 213.?.?.?
-----------------------------------------------------------------

V Kanade je jiz k mani Tami-flu, zatim jen na predpis. Zajemci si ho mohou vyzadat u jejich lekare. Ale moc toho asi zatim nebude. Pry je to k disposici zatim zdravotnimu personalu. Pocitam, ze firma co to vyrabi si prijde na pekne prachy.

58467

25.6.2005 20:12

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Had 81.?.?.?

Reakce na 58303

>Pokud jde o mystiku

Kdybych chtěl reagovat naplno, byl by z toho pořádný odskok od tématu.
Čili jen stručně - výraz "mystika" je obecně velmi nepochopený a degradovaný.
Zkuste si někde vyhledat nějakou definici - jistě jich koluje dosti.
A tak, která bude nejvíce přísná na své stoupence ve smyslu umenšování zla v sobě samém, tak ta bude mít ke správné definici nejblíže...

58403

25.6.2005 20:42

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Had 81.?.?.?

Reakce na 58188

>Žijeme ve věku tzv. "Kali Yugy" a tento věk již končí,
Z čeho Jste čerpal?

Kalijuga(sans.) - černý věk, v němž nyní žijeme. Podle indické mytologie je to čtvrté období jedné mahájugy velkého věku; tisíc mahájug tvoří jednu kalpu, Brahmův den. Tento věk prý začal ze 17. na 18. února 3.102 př. Kristem a potrvá 432.000 let.

Juga (sans) - věk; dle indické mytologie má každá mahájuga čtyři jugy: krta, tréta, dvápara, kali, jejichž trvání odpovídá řadě 4,3,2,1.
Krtajuga byla obdobou zlatého antického věku. Božský řád(dharma) stál na čtyřech nohách, převládaly čtyři ctnosti: pravdivost, laskavost, uctívání, soucit. Lidé byli spokojeni, uctívali jednoho boha, neznali nemoci, zášť, nenávist, krutost, strach, žárlivost, hněv.

Trétajuga byla obdobou věku stříbrného; dharma stála už jen na třech nohách, dosavadní ctnosti se o čtvrtinu zkrátily. Lidé vzývali více bohů a konali oběti, aby se jim splnila určitá přání.

Dváparajuga bylo období, kdy dharma stála jen na dvou nohách, úpadek pokračoval. Vzmáhala se faleš, zloba, nespokojenost a v důsledku toho se rozšírily nemoci a ostatní zla.

Kalijuga je současný věk; dharma stojí už jen na jedné noze, z původních ctností zbyla jen čtvrtina. Svět spěje k zániku, kdy nastane Brahmova noc, období klidu.

Brahmova noc období kosmického tvůrčího klidu, trvající podle indické mytologie 4 320 000 000 pozemských roků.

Brahmův den jedna kalpa, období kosmického tvoření, které podle indické mytologie trvá stejně dlouho jako Brahmova noc, kdy Brahma odpočívá. Dělí se na tisíc velkých věků (mahájuga) z nichž každý trvá 4 320 000 lidských roků.

Brahmův rok 360 Brahmových dní a nocí. 100 Brahmových roků se pokládá za jeden Brahmův věk a trvá 311,040.000,000.000 pozemských roků. Toto období se pokládá za věčnost, jak ji chápou mudrci Orientu.

Brahma - v hinduismu analogie křesťanského Boha Stvořitele. Je perzonifikací neosobního božství, první příčinou projeveného vesmíru. Determinovaná, a proto ještě pochopitelná kosmická energie, kvalita právě na rozhraní beztvárnosti (prázdnoty) a všech stupňů stvoření.

58408

25.6.2005 21:54

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Reakce na 58408

Z čeho Jste čerpal?
Jednou dávno jsem koupil Bhagavatgítu a na základě čtení stále dokola jsem vyhledal další literaturu. Asi nejucelenější "dílko" je komplet od pana Swami Prabhupady - Šrimad Bhagavatam, což jsem koupil od jednoho vyzáblého "jogína" na trhu, byly toho dvě tašky a tak tak jsem to dosmýčil domů, bylo toho snad 30 kg !! Nejsem žádný náboženský fanatik.

Nejsem členem žádné sekty, církve ani ničeho podobného. Bibli, Korán, Bhagavatgítu aj. - čtu dokola jako moudré knihy se zájmem dobrat se uceleného náhledu na lidskou historii vcelku, tedy včetně dneška a budoucnosti.

Ty "nemožné čísla" délky věků, zde jsem rezignoval. Nevím prostě, co si o tom myslet. Zdráhám se uvěřit, že by se zde mluvilo o "věcích" v rámci této planety. V tom stejně není zcela jasno. Píšete Tento věk prý začal ze 17. na 18. února 3.102 př. Kristem a potrvá 432.000 let.

Nespecializuji se na hinduismus. Ale datum cca 3100 před Kristem je jedno z prokletých dat - viz mayské datum 3114 p.K. . Ale právě z oblasti mezoameriky vím, že tzv. "období Slunce" trvá řádově kolem 4 - 5 tisíc let.

Odtud má představa, že "konec konce" je na spadnutí. Jinak platí, že to nikdo neví, než "Otec na nebesích".

58424

25.6.2005 21:58

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Reakce na 58424

Musím zareagovat sám na sebe !! Odtud má představa, že "konec konce" je na spadnutí. Jinak platí, že to nikdo neví, než "Otec na nebesích".

To jsem totiž nenapsal přesně ! Správně má být:

Odtud má představa, že "konec konce" je na spadnutí. Jinak platí, že to nikdo neví, než "Otec na nebesích", potom ještě pan LEHO, Kema a Dušan, ti taky ví všechno.

58426

25.6.2005 23:50

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Had 81.?.?.?

Reakce na 58426

>Odtud má představa, že "konec konce" je na spadnutí. Jinak platí, že >to nikdo neví, než "Otec na nebesích", potom ještě pan LEHO, Kema a >Dušan, ti taky ví všechno.
[velký smích] [velký smích] ... tolik jedinců, co dosáhli stavu buddhy na Zvědavci ... k čemu všemu není ten internet dobrý [velký smích] [velký smích]

Vážněji - samozřejmě, že když kdokoliv z lidí realizuje všechny atributy "Otce na nebesích" - což je velmi, velmi vzácné a svět má potom velký svátek - pak tedy tento jedinec, "jenž chodí s Bohem" přímo nahlédá do propasti věků a objevuje "zavátou stezku Buddhů".
Minulost, přitomnost a budoucnost se slévají v nekončící teď a tito předávají své zkušenosti dále pro ty, jež jsou na konci smrtné noci nepoznání.
Toliko vzletně napsáno. Jinak ta "cesta ke Světlu" je velmi prozaická a vetknutá do běžného života.
To je ovšem ještě méně pochopitelné, než všelijaké výzkumy v laboratořích a bádání špičkových vědců.

Takže zpět k nadávání a usvědčování jednoho druhým v takové či onaké nedokonalosti, to nám jde lépe, než prosté tolerantnější povídání k podělení se o zkušenosti, co dělat, aby se žilo líp...

58454

26.6.2005 11:55

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Reakce na 58454

Po všech těch blábolech některých místních osvícených vševědů to Vaše povídání o vážných věcech působí jako balzám. Díky.

Položím opatrnou otázku, jste na dobré cestě ? To je velmi vážná věc ! Já toho nastudoval hodně a tedy když nic jiného, tedy vím, že stěží je něco obtížnějšího, ale mám takový vnitřní pocit, že celý proces, ačkoliv se jedná o jednorázové "překlopení stavu" má i nuance postupu. Neboť se domnívám to cítit. Z Vašeho Jinak ta "cesta ke Světlu" je velmi prozaická a vetknutá do běžného života.
To je ovšem ještě méně pochopitelné, než všelijaké výzkumy v laboratořích a bádání špičkových vědců.

to jakoby plyne, že ano.

58554

26.6.2005 13:40

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Had 81.?.?.?

Reakce na 58554

>Položím opatrnou otázku, jste na dobré cestě ?
Přestože Jste částečnou odpověď "vydoloval" z jiného příspěvku, tak něco málo odpovím: pro všechny činnosti existují jakási potvrzení, ukazatele, prostě dosažení dílčích výsledků. Za všechno příklad sportovce, který tvrdě trénuje a má ještě trochu štěstí (příznivá karma, chcete-li) pak získá medaile a ocenění atd.

Dosažení, či nedosažení všech cílů, naplnění, či nenaplnění všech přání to je jen(?) kombinace snahy s možnostmi dané nám osudem, který nám samozřejmě nikdo nedaroval, ale který jsme si vytvořili.

Pro oblast prakické psychologie - lépe mystiky - platí také pravidla a ukazatele milníků na cestě.
Hlavní ukazatele postupného zharmonizování lidské bytosti jsou v každé správné nauce(systému): umenšování a postupné vymazávání všeho negativního- vztek, lítost, smutek, nenávist, zloba, lenost, tupost aj. - a to až na úroveň podvědomí. Toto vymazávat a "dosazovat" opak: živost, činorodost, radostivost, optimismus, přejícnost, tolerance, bystrost.
A aby toto nebylo jen na vodě mají se tyto psychologické kvality vyměňovat(negativní vymazávat, pozitivní vtiskovat)v samotném fyzickém těle - to se děje tak, že si člověk stále více a více je vědom sám sebe a zároveň více a více umí manipulovat svými stavy.

A správnost? I "chyba" je správná, pokud někdo chybu udělá, pak je to jen zřejmý důkaz, že takovou zkušenost ten dotyčný ještě neměl a musel si jí projít, zažít.
Proto také se vyvíjí i tímto poznáním odstup od okolí a dění a spíše než horlivá kazatelská reakce naskakuje utajovaný soucit. Utajovaný proto, aby se soutící člověk nestal potravou jiných lidských dravců.

Sstálý úsměv okolnostem a debatám navzdory

58559

26.6.2005 14:00

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Reakce na 58559

Asi bychom si "plodně popovídali", kdybychom mohli "jit sem tam spolů na pivo(víno, sodovku)" !! Zcela jsem to při čtení až fyzicky kladně procítil [smích] , že by tomu tak mohlo být.

58563

26.6.2005 16:45

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Had 81.?.?.?

Reakce na 58563

Možné to je, při mém šmejdění po ČR můžeme zajít na nějaké bubliny, nebo na čaj..., ale abyste nebyl zklamán - i se spřízněnými "šílenci" debatuji jaksi méně.
A ověřil jsem si, že dobrý základ k plodným hovorům o "abstraktním éteričnu" přenášeném do praktického života je to, když debatující spojuje ještě něco jiného a podělení se o zkušenosti na cestě rychlení a očisty osudu, je jakási nadstavba k "normálním" tématům.

No,my bychom mohli např. po nějakém ovínění velmi moudře rozcupovávat a i jinak psychológicky rozpitvat persony přispívající do zdejších debat... [mrknutí jedním okem]

58585

26.6.2005 21:42

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Reakce na 58585

Jo ! [velký smích] [velký smích] Jsou zde dobré persony na prodrbání !

A to je taky pravda, že jako monotematicky by takové setkání nemuselo dopadnout optimisticky, to jsem si již ve více případech ověřil. Je to totiž pozoruhodné, ale alespoň na sobě to vidím jasně. Já jsem "nacpal" do hlavy nespočet knih a myšlenek a vzniklo z toho cosi, co se jen obtížně dostává ven v jednoduchých a hlavně sdělitelných myšlenkách.

V tom začíná mít jasno pouze můj mozek a ten se se mnou taky sem tam špatně domlouvá, jestli rozumíte ? Určitě ano, jde o to, že se začíná sem tam ukazovat nedostatečnost jazyka pro sdělení některých pocitů a poznatků.

Já trpím od malička jistou podivnou vlastností - prostě některé věci vím, aniž bych věděl proč a jak. Dneska toho již využívám, aniž bych nad tím bádal, v mládí to bylo trauma. Ale velmi to pomáhalo ve škole ... [smích]

Uf, je to silně OT !!

58627

25.6.2005 23:57

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Had 81.?.?.?

Reakce na 58424

>Ty "nemožné čísla" délky věků, zde jsem rezignoval. Nevím prostě, co >si o tom myslet. Zdráhám se uvěřit, že by se zde mluvilo o "věcích" v >rámci této planety. V tom stejně není zcela jasno.

To naprosto chápu. Ještě otřesnější rána je pro běžná životní měřítka první zkušenosti v ověřování si toho všeho přímo. Nikoliv jako konstrukce ega a mysli.
Taková nedůvěra a otřes bývají dobrý podklad k praktickým krokům na poli poznávání životních zákonitostí.
Mnoho zdaru v "bezpříčinném radování se".

58457

26.6.2005 11:58

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Reakce na 58457

Ano !Mnoho zdaru v "bezpříčinném radování se". To je přeně tak, to jsem měl n mysli kousek výše.

58555

24.6.2005 23:49

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Jan Vozihnůj 85.?.?.?

Před asi dvěma lety v Tv Špidla potvrdil že "Český stát" v hadráckých zemí inzeruje za peníze dańových poplatníků, že česko přijme přestěhovalce. On Špidla je vůbec posedlý verbováním přistěhovalců a to i dnes na evropské úrovni. Jen je mi divné když si nezvaná návštěva zve na návštěvu další návštěvy.
Špidlovy to očividně problém nedělá. Jediné s čím má problém, a to asi vše vysvětluje, je to že mu za války němci zabili 28 příbuzných a pochybuji že byli všichni partizáni.
Tak že jde o to, jestli v Itálii nějací "špidlové" náhodou nezvou do itálie imigranty, to by potom bylo střílení na lodě plné imigrantů dost neférové a žekl bych mnohem složitější než vyrazit se "špidlama" dveře, teda spíš hraniční závory.

58281

25.6.2005 3:27

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

On Špidla je vůbec posedlý verbováním přistěhovalců ..To je presne to ,co tvrdim ,ryba smrdi od hlavy,nasi politici nenesou naprosto zadnou zotpovednost a potom se lide biji v ulicich,kdyz zednik postavi zed a on aspadne ,tak ,bud nedostane zaplaceno a nebo ji musi postavit za sve znova ,ale ,co politici?
S temi zlodeji je dlouha historie ,coz by zde nestacilo dlouze vysvetlovat,jen zduraznim,ze zid ,co byl ministerskym predsedou Anglie rekl;ze ,nejvice opovrhovana trida -zide ,se stanou smetankou lidstva.Samozrejme vedel ,co rika a znal trosku historii,kdyz zid musel stat na praseci kuzi pred kralovskym soudcem,coz mnoho z Vas nepochopi.Rikate ,ze zide ,jen delaji kseft ,ale ten kseft byl i zlodejna a prodavani kradeneho zbozi a prekupnictvi, smelina vsemozneho druhu,jenom ne makat ,poctiva prace je mimo jejich "nabozenstvi"z cehoz Nemce mohl vzit cert a kriminalni presedent v Berline byl zid a ti vedeli ,ze maji kriti.Za desitky roku se situace obratila ,dnes pomalu "stoji krestane " na praseci kuzi pred zidovskymi soudci,tak ,daleko do dotahli,jen nahlidnete do seznamu soudcu Ameriky a jinde.Srovnejte cas ,od kapesnich zlodeji a smeliny k dnesnim billionym podvodum,v zaklade se nic nezmenilo,jen od maleho podniku jsme presli ke koncernu,okradaji nas stejne,jenze ,dnes v "modernim slova smyslu",coz mnohym Vam je tezko v nekolika radcich vysvetlit,pan Vanguard nemuze pochopit "exodus",kdyz nevi,ze zide utikali pre dEgyptani proto,ze je okradli a s lupem utikali do pouste ,aby nebyli dopadeni,nakonec ,nas majetek ukradeny komunisty-zidy je toho jen dukazem ,cesta z nadrazi do vlad statu.

58315

26.6.2005 1:17

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

P.Peshmerga - ze google je narodnosti Slovenske vas jeste neopravnuje z nej delat pravou ruku Hlinky, clovece [naštvaný] A srovnavanim okupace Iraku a Hlinkovu jste si sam nasadil korunu [chechtot]

zap - ano, revnivost zidu je znama vec a vzdy to nektery musi odskakat. Ja se onehda take moc divil tomu, ze si jisty zid, kamarad, z Israele nemuze koupit ani router (NetGear RP614), jenz jsme uz pred roky vyradili a nahradili modernejsim typem [oči v sloup] [překvapení] Ze je to pro nej moc drahe. Zrejmne se jeho soukmenovci pochazarsky snazi stahnout z kuze kazdeho? [oči v sloup] [pláč]
Dalsi zpravy o konfliktu v Prazske obci Zidovske hovori pro to same vysvetleni (zip po matce - a zid po otci, neuveritelne kastovani... [zahanbení] ). A excesy jarmulkaru na lince Praha - TelAviv jsou take znama vec [oči v sloup]
A aby toho nebylo dost, tak blizky rodinny pritel se zrovna vratil z tydenni dovolene s dcerou (dva, slovy DVA lide) v Izraeli. Onech 9 dnu ho prislo na neco pres 60 000Kc (!) a privezl si take spoustu "zajimavych" historek. Namatkou, ac je to clovek bohaty a vzdy stedry - nechava cca 5% z utraty jako dysko bezne v hopode (posledne i zmatene slecne, jenz mu zapomnela dovezt druhe pivo a chudak se musel pripominat, ze zizni...) - tak prisel rozladen z faktu, ze si kdesi v Izraeli proste dysko vzali a v znacne vysi a ani se neobtezovali aby ho urcil on. Platil tusim necelych 40 sekelu a obsluha si proste 10 sekelu nechala a nepovazovala za nutne je vracet, coz ho dozralo.
Pro neznale, plati se tam tak, ze kdyz vam donesou tacek s uctem a "slozenkou", tak do ni vlozite penize ci kartu, zase to odnesou a prinesou vam zpet drobne ci kartu.
Necekal tu drzost, ze si nekdo vezme dysko ve vysi 25% utraty, i kdyz byla mala.

Je to samo blbost ale o necem to vypovida. [mrknutí jedním okem]

58473

26.6.2005 1:23

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

PS. "Hokejl" fakt rules [chechtot] [chechtot] [chechtot] To se vam vazne povedlo, chudak... [zahanbení] [mrknutí jedním okem] [velký smích]
A babicka samozrejmne rikala "ŠMELINOU" a ne kseftem, ale toto slovo by nekteri cesi uz nemuseli znat, tak jsem sel na jistotu a kseft take vetsinou nebyva zrovna cisty, no.
Babicka mi mou upravu jejich slov zajiste odpusti, doufam [velký smích] [mrknutí jedním okem]


Jinak - Spidla je snazivej, ale bere to za spatnej konec... [oči v sloup]

A ze zid musel stat pred kralem na preseci kuzi, to je pro me novinka.

A napada me kacirska myslenka - ze se nam tato diskriminace nevyplatila - zide se este vice semkli k sobe a jeste tvrdeji se nam to snazi vratit [oči v sloup]
Asi si za to nemuzeme sami uplne, nebot Chazari si "jeli po svem" i davno pred nejakymi krali, ale urcite podil viny mame take [zahanbení]

58474

26.6.2005 1:35

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

http://www.novinky.cz/krimi/59358

Co dodat?

58479

26.6.2005 12:11

V Itálii se odehrál pogrom na albánské CIGÁNY

Robin 83.?.?.?

Inu takové statečné Taliány by potřebovali nejenom naši panslavističtí bratři na Kosově poli.
Ale takové statečné Taliány bychom potřebovali i u nás v Brně, nebot´
po naších ulicích se takové odporné verbeže jako jsou cigáni-albánci
potuluje nepřiměřené množství. Je to důsledek odporné havlárny, která
za Jugoslávské války k nám tyto albáské cigány přitáhla. [pláč] [pláč] [pláč]

58556

26.6.2005 14:42

'..V Kanade je jiz k mani Tami-flu, zatim jen na predpis..'

Peter Veliky 205.?.?.?

Jaka shoda okolnosti !
Vcera na zpravach (Kanadskych) kritizovali lekare ze si pisou jeden druhemu a svym rodinnym prislusnikum prescriptions, recepty vzajemne. Co pry je to za lekarska etiketa, kdyz mysli lekari jen na sebe. Mimochodem, jedna ta pilulka stoji zde v Kanade 5 dolaru. Lek ma zivotnost jen 5 let.
Jo, bude to sranda.
Byl jste nekdo v Toronte v tak zvanem Chinatownu? Jsou to cinske obchudky a stanky s ruznou drubezi a vselijakym podezrelym zivocistvem. Hejna much visi ve vzduchu, odpadky hazi do dvorku za kramy. Higienicka kontrolni komise se uz ani neobtezuje tam zabloudit.
SARS prinesli Cinani do Kanady z Honkongu. Prvni pripad byla cinanka ktera se vratila z Honkkongu. Umrela a s ni i jeji osetrovatele, takze moc tu SARS nepodcenujte.

58566

27.6.2005 3:08

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Krakonos CDN 154.?.?.?

Este si z Italie tu albanskou parazitni a spinavou zlodejskou verbez co je horsi jak rumunskej cigan taky pamatuju . V Italii , to uz je pekna radka let kdy sem u sebe nosil DOCUMENTO D'IDENTIFICAZIONE , me prepadli kdyz sem sel z prace do lagru 2 albanci , jeden z nich co snad byl z Moureninova sel na me s kudlou a tak sem se teda nelenil a ukazal sem jim par figlu z vojny jak je vo kudlu pripravit a taky jak se kudlou vohanet , zapich sem jim tu jejich 20 cm kudlu kterou sem tomu moureninovi vyrazil az po rukojed do mist na ktery civilizovany lidi misto travy pouzivaj toaletni papir a jak rvali tak sem je taky zkopal do xichtu do bezvedomi , uz jen za tu mou porezanou ruku .... vopozdit se tenkrat vo par vterin a byl sem neboztik !!! Je velka skoda ze se ten pogrom Italum nepoved . Tyhle zlodejsky a nasilny svoloce rozhodne zadna skoda neni a to neni rasismus , je to statement of facts co to je za verbez a neni to nazor jen muj .

58675

28.6.2005 22:50

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

zap 65.?.?.?

Reakce na 58675

Tyhle zlodejsky a nasilny svoloce rozhodne zadna skoda neni a to neni rasismus , je to statement of facts co to je za verbez a neni to nazor jen muj .

Krakonos CDN -- 154.?.?.?
-----------------------------------------------------------------

Vydim, ze dobre chapete (a i praktikujete) dobre a platne pravidlo "na hruby pytel, hrubou zaplatu". Melo by se to celosvetove oprasit a hned by byl svet hezci! [mrknutí jedním okem]

V Kanade by jste se ale udrel....

58937

29.6.2005 4:43

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Krakonos CDN ptacibirds (zavináč) yahoo (tečka) ca 154.?.?.?

Reakce na 58937

Tobe uteklo ze Canadu a dalsi zeme tou svoloci zasvinili zidi , ja si pamatuju Canadu jinak , i to ze sem nemusel zamykat ani auto . Jen se divim ze si ten zlodejskej sajrajt v ramci emigrace netahaj do Israele , jen jednou se to stalo , zidi z bejvalyho CCCP a ty sou furt bez pasu a prav za plotem emigracniho campu tak ze to vypada ze v Israeli maj svoji raubirsky svoloce s jarmulkou na makovici dost ktera se taky v ramci democracie zacina roztahovat a parazitovat po celym svete ..........

58968

1.7.2005 9:59

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

kema 205.?.?.?

Reakce na 58675

> V Italii , to uz je pekna radka let kdy sem u
>sebe nosil DOCUMENTO D'IDENTIFICAZIONE , me prepadli kdyz
>sem sel z prace do lagru 2 albanci , jeden z nich co snad
>byl z Moureninova sel na me s kudlou a tak sem se teda
>nelenil a ukazal sem jim par figlu z vojny jak je vo kudlu
>pripravit a taky jak se kudlou vohanet , zapich sem jim tu
>jejich 20 cm kudlu kterou sem tomu moureninovi vyrazil az po
>rukojed do mist na ktery civilizovany lidi misto travy
>pouzivaj toaletni papir a jak rvali tak sem je taky zkopal
>do xichtu do bezvedomi , uz jen za tu mou porezanou ruku
>.... vopozdit se tenkrat vo par vterin a byl sem neboztik

Rambo Part 5 [chechtot]
Mel jste ale radeji ty bidaky omracit ranou pesti do spanku, jako Old Shatterhand !!!!!!

59320

2.7.2005 4:01

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Krakonos CDN ptacibirds (zavináč) yahoo (tečka) ca 154.?.?.?

Reakce na 59320

Vam asi nalejval jako malymu rozum cervenej , ale indian to nebyl ...... taky to tak vypada , voni sou dva druhy lidi , jedny co se nadaj a druhy co si delaj do kalhot , vy ste z tech kterejm kdyz pride tvrdy na tvrdy to tece nohavicema na boty . Ze jo ? [velký smích]

59430

28.6.2005 3:23

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

S rasismem nemusime se moc zabyvat,zejmena ,kdyz lide uz maji vseho dost a tak si vzpominam ,co mi na vojne rikal jeden Slovak,ktery rikal ,ze se s cikanam aprilis moc "mazem",on byl z vychodniho Slovenska a tam ,jak cikan prisel do vesnice ,tak jej chlapy zmlatili,tak ,ze uz vickrat neprisel a tak i cela ,cikanska vesnice ,byla odriznuta od tech dob ,co si vyjeli do dediny na lup slepic a jineho,zaclo to hadanim z ruky a za chvili rabovanim v dome,a vysledek byl,ze "zandare "zamkli na straznici a za hodinu nikdo uz o cikanech nevedel,proste si udelali poradek a nenechali se okradat,pustosit sve domy a nicit sve zahrady,deti mohli zase na ulici a mlade holky se nemuseli bat jit ze skoly domu,kdyz cikan videl chapa v lese ,tak radeji honem zmizel a od tech dob meli pokoj,to cikanske "dorezu ta britvou" se jim za jedinou lekci vyparilo z hlavy.Ceho je dost ,je az prilis.Take prohlasil,ze i tuhle slovoc jednoho dne vymlati ven z celeho Slovenska,pujdou tam ,odkud prisli,za to jsem pozdeji zazil ,jak nam je president Novotny pritahl do Prahy na obnovu Prahy a tak i na sstavebni podnik prisel o kulturni dum ,penize ,co jim vyplatil predem zmizeli prace zadna a druhy den se jich nikdo nedohledal,jen ,pan soudruh reditel stacil nahlasit ,ze ma dostecny pocet kopacu na zemni prace a ovsem premii si take vyplatil,jen do byvaleho kulturniho domu nikdo bez satku na obliceji nechtel vkrocit a nikdo to nechtel uklidit.Pozdeji jsem byl svedkem ,jak predali cikanum nove bytovky na sidlistich,pral bych Vam videt ty byty po mesici.

58827

28.6.2005 22:52

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

zap 65.?.?.?

Reakce na 58827

Pozdeji jsem byl svedkem ,jak predali cikanum nove bytovky na sidlistich,pral bych Vam videt ty byty po mesici.

Robert Nohejl
--------------------------------------------------------------

To same poznani p. Nohejl, ktere jsem ja udelal s jugoslavskymi Albanci, jak jsem se jiz v jednom prizpevku zminil. Temhle lidem muzete dat palac a za rok je z toho zarucene pastouska.

58938

1.7.2005 1:14

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

68 68.?.?.?

Ukažte, obrazně řečeno, na někoho prstem, že tento člověk je znalcem a odborníkem na USA !!

Petge -- 83.?.?.?


Doposud ma k tomu odbornikovi nejblize Petge, Peleska, a pan Modracek.
[smích] [smích] [smích]

59273

Příspěvků: 109

24.06. 00:51 Rene Bartosek  V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
24.06. 01:17 Peleška Milan  V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
24.06. 02:09 trodas  V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
24.06. 03:16 Marg  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
25.06. 14:34 zap  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
24.06. 11:26 google  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
24.06. 03:11 Robert Nohejl  V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
24.06. 11:03 Vanguard  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
24.06. 23:43  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
24.06. 06:53 albert  V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
25.06. 01:46 zap  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
24.06. 09:02 kema  V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
24.06. 11:08 Dana  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
24.06. 11:38 abel  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
24.06. 11:34 google  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
25.06. 10:08 kema  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
27.06. 13:58 Merlin  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
27.06. 15:12 Had  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
27.06. 17:44 Petge  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
27.06. 21:18 kema  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
28.06. 13:18 Lev  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
28.06. 12:58 Aja  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
29.06. 08:44 kema  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
29.06. 09:17 Pavel -Čert- Němec  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
29.06. 13:00 Aja  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
29.06. 13:02 Aja  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 05:35 Vcelicka  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 13:00 Lev  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 13:24 Aja  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 13:52 Lev  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 09:30 kema  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
29.06. 13:37 Lev  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 09:37 kema  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 13:07 Lev  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
25.06. 21:27 P.Peshmerga  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
29.06. 12:59  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
01.07. 17:55 P.Peshmerga  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
29.06. 13:09 carodejnik  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
29.06. 15:10 P.Peshmerga  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
29.06. 19:39 Pavel -Čert- Němec  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
29.06. 21:26 Petge  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 05:51 Vcelicka  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 18:32 Petge  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 19:02 68  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 21:23 Petge  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 20:24 Vcelicka  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 21:34 Aja  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 21:42 Petge  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
01.07. 02:03 Sidonius Zdenek M  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
01.07. 10:17 Vcelicka  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
01.07. 11:09 Sidonius Zdenek M  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
01.07. 14:23 Petr Gejdoš  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 10:53  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
01.07. 06:31 P.Peshmerga  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
01.07. 15:43 carodejnik  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
01.07. 19:10 P.Peshmerga  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
01.07. 23:27 carodejnik  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 11:02 carodejnik  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 20:10 Vcelicka  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 23:26 carodejnik  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 16:32 carodejnik  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
01.07. 14:47 P.Peshmerga  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
01.07. 15:57 carodejnik  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
01.07. 16:55 P.Peshmerga  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
01.07. 18:54 carodejnik  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
01.07. 19:00 carodejnik  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 22:16 Had  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
30.06. 23:36 carodejnik  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
01.07. 02:24 Sidonius Zdenek M  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
01.07. 17:27 Had  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
24.06. 11:38 Lev  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
25.06. 02:01 zap  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
24.06. 10:02 Modráček  V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
24.06. 11:52 abel  V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
24.06. 12:25 Peter Veliky  V tomhle subjectu vidime vzacny soulad vsech..
24.06. 13:27 trodas  V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
25.06. 02:30 zap  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
25.06. 03:49 zap  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
24.06. 15:22 Petge  V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
25.06. 02:13 zap  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
25.06. 18:09 TS  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
26.06. 00:32 zap  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
25.06. 20:12 Had  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
25.06. 20:42 Had  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
25.06. 21:54 Petge  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
25.06. 21:58 Petge  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
25.06. 23:50 Had  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
26.06. 11:55 Petge  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
26.06. 13:40 Had  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
26.06. 14:00 Petge  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
26.06. 16:45 Had  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
26.06. 21:42 Petge  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
25.06. 23:57 Had  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
26.06. 11:58 Petge  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
24.06. 23:49 Jan Vozihnůj  V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
25.06. 03:27 Robert Nohejl  V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
26.06. 01:17 trodas  V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
26.06. 01:23 trodas  V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
26.06. 01:35 trodas  V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
26.06. 12:11 Robin  V Itálii se odehrál pogrom na albánské CIGÁNY
26.06. 14:42 Peter Veliky  '..V Kanade je jiz k mani Tami-flu, zatim jen na predpis..'
27.06. 03:08 Krakonos CDN  V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
28.06. 22:50 zap  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
29.06. 04:43 Krakonos CDN  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
01.07. 09:59 kema  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
02.07. 04:01 Krakonos CDN  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
28.06. 03:23 Robert Nohejl  V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
28.06. 22:52 zap  RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty
01.07. 01:14 68  V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 53 čtenářů částkou 14 305 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 15

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu07.01.22 19:08 Česká republika 6

WHO si na Facebooku naběhla na vidle06.01.22 20:59 Neurčeno 0

Viník obrovského kalifornského požáru jmenován. A ne, není to globální oteplování06.01.22 17:43 USA 1

Vakcinační voodo - po každém očkování prudce naskočí úmrtnost "neočkovaných"06.01.22 15:07 Británie 2

Dezinformátoři a antivaxeři opět proti ČT?06.01.22 12:52 Británie 3

Marta Kubišová - peklo po 3. dávce06.01.22 09:20 Česká republika 4

Neočkovaní nedokončí zdravotnickou školu. Nesmí na praxi05.01.22 21:15 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
24,52 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
15,48 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
18,77 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,40 Kč
100 maď. forintů
6,88 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,16 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 067,16 Kč
1 unce stříbra
494,36 Kč
Bitcoin
917 766,29 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 170