Diskuze k článku

Drobná překážka na nastoupené cestě

Příspěvků 211

30.5.2005 18:33

Drobná překážka na nastoupené cestě

Modráček meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 213.?.?.?

Také si nemyslím, že by měl výsledek francouzského referenda vést k rozpadu EU. Nicméně je velmi pravděpodobné, že si evropské státy pomocí tohoto a podobných kroků nakonec zachovají mnohem větší míru autonomie, než jakou v současnosti předpokládají politologové. Francouzské "Non" rozhodně hodnotím jako pozitivní věc, i přes důvody a pohnutky, které k tomuto výsledku Francouze vedly. [smích]

54054

31.5.2005 21:55

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

n19 84.?.?.?

Reakce na 54054

mno...tak Francuzi su odteraz pre mna okrem
Norov dalsi rozumny...
Neriadit sa podla propagandy ,to nieje hocičo...
Ako by asi dopadlo referendum na Slov.?

54188

30.5.2005 20:05

Drobná překážka na nastoupené cestě

Josef 213.?.?.?

Cely vyvoj po rozsireni EU o postkomunisticke zeme potvrzuje, ze myslenka Churchilla a dalsich, ze mir v Evrope zaruci jen jednotna Evropa spratelenych narodu dostala dalsi trhlinu.
Predne nektere postkomunisticke zeme se jiz projevily, ze souhlasily s utokem na Irak
Temto zemim nejde o ideal Evropy ale jen o penize a tim nahravaji tem, kteri se spojenou Evropou nepreji.
Opet se potvrzuje v tomto globalizovanem svete, ze vladnout lze
znamou taktikou kolonialnich mocnosti ROZDEL A OPANUJ
SPOJENA EVROPA SE NEMUZE LIBIT ANI USA ANI RUSKU A JEJICH ZAJMY
MUZE ZARUCIT POUZE ROZDELENA EVROPA

54067

30.5.2005 21:52

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Reakce na 54067

>SPOJENA EVROPA SE NEMUZE LIBIT ANI USA ANI RUSKU A JEJICH
>ZAJMY MUZE ZARUCIT POUZE ROZDELENA EVROPA

Zcela souhlasím a proto jsem pro Evropskou únii. Nechci však z Evropy vytvořit další USA nebo další Rusko. To bychom si nijak nepomohli, jen z bláta bychom se dostali do louže. Jsem pro slabou centrální vládu a silnější samosprávné územní jednotky. Vzniká tady nový státní útvar a proti není na škodu, že se střetávají různé názory a různé zájmy. Výsledek referenda ve Francii za žádnou tragédii nepovažuji. Základní zásady fungování EU jsou přesně dány a další centralizace ústřední státní moci nijak nepospíchá. Jsme stále jen v přechodném období a tak nás nic netlačí. Samozřejmě však nejzákladnější funce státu by EU plnit měla. Jednotný právní řád, jednotná armáda a jednotná - centrální zahraniční politika, jednotná měna. Samozřejmě se některým lidem toto nelíbí, protože zaniknou mnohé důvody, aby naše politiky obcházeli a přesvědčovali lobbisté, aby se úplatky poskytovaly na našich úřadech. Je třeba hledat a najít přijatelnou rovnováhu. Jakmile ústava nějaký stav nastolí, bude obtížné jej změnit.

54084

31.5.2005 7:27

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Zrzek 147.?.?.?

Reakce na 54084

A vy jste pro evropskou ustavu nebo ne? Z vaseho prispevku mi to neni uplne jasne ...

Ja si myslim, ze spolecna armada, sjednocovani zakonu a dalsi se da budovat i na zaklade dohody statu za koordinace EU, nemusi nam to byt diktovano z Bruselu. Vim, ze kdyz to nekdo nadiktuje shora, je to jednodussi a rychlejsi, nez nejake vyjednavani. Ale vyjednavani je demokratictejsi a spise zohledni specificke narodni zajmy jednotlivych zemi.

Jsem take pro slabsi centralni vladu - v podstate by to mohlo zustat v dnesnim stavu, nevidim v tom problem. Jsem Cech a tim bych take rad zustal ...

54127

31.5.2005 10:42

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Šeďa 82.?.?.?

Reakce na 54084

I já souhlasím. ale není to asi tak jednoduché. Čím složitější útvar, tím více intervenčních jevů. Prostě se nevyvíjíme ve vzduchoprázdnu.Musíme vzít v úvahu např.reakci USA, tohoto světového četníka resp. teroristy, který už vynaložil značné množství prostředků pro své cíle, a určitě je nemíní spláchnout do kanálu!
A pak: na straně jedné jsou obavy malých států,aby se nestali many kteří budou za "obolus" "skákat,jak pán káže" (podle dominantních států co do rozlohy a počtu obyvatel), a chtěli by možnost intervence USA o něž by se mohli za 33 stříbrných opřít! A na straně druhé: Tendence těch velkých, které už nebaví, že jim ti malí moc kecají do "hry" (viz právo veta a pod.). Odmítnutí "pseudo-ústavy" rovněž nepovažuji za fatální stav. Doufám, že při dalších jednáních dojde spíše o rozvolnění stavu, který umožní další růst Evropy.

54136

2.6.2005 6:20

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 54136


>A pak: na straně jedné jsou obavy malých států,aby se
>nestali many kteří budou za "obolus" "skákat,jak pán
>káže" (podle dominantních států co do rozlohy a počtu
>obyvatel), a chtěli by možnost intervence USA o něž by
>se mohli za 33 stříbrných opřít!....
No vidite, pane Seda
Pokud se na to podivame ocima mistnich ceskych mocipanu,[překvapení]
tak tech pripocitanych chazarskych 10% k sume pro Jidase svědčí o tom, jak hluboko je v tech chazarech zakorenena tradice uctovat danovy desatek a ze sebe nevydat zhola nic, jako moznou protivahu za dane.
Doufam, ze ta jejich prislovecna peclivost o penize jim taky pripomene, aby vydali prijmovy doklad na celou sumu $30,- plus 10% tx.[velký smích]
Hm,...existuje nejake to interni ucetnictvi Albrigt-Havel, nebo to se jen tak nekde ulozily plne lodni kufry "bezcennych papirku", nebo se to delalo pod zn.Chemapol, nebo jinou "renomovanou" znackou?[cool]
...Ach, ty duse zaprodane.[zahanbení]
A stovky miliard dluhu na bedra jeste ani nenarozenych obcanku-budoucich volicu.
[vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk]

54368

30.5.2005 20:07

V podstatě souhlas.

Vodník 82.?.?.?

Souhlasím s tím, že francouzské „non“ může být maximálně pozastavením na nastoupené cestě. Tuto cestu nevymysleli, neschválili a nerealizují evropští voliči a já budu jen rád, bude-li se na ní pokračovat všem referendům navzdory – nikdo už se nebude moct schovávat za demokracii a za to, že „lid rozhodl“.

Souhlasím i s hodnocením situace v Římské říši – až na ty nesmyslné pomluvy Církve, která vůbec nic nepodkopávala (naopak, marxističtí historici jí vyčítají státotvornost) a kdyby pohanské antické náboženství nebylo samo v rozkladu, těžko by se tu křesťanství ujalo. Totéž platí i teď: kdyby se Evropa nadšeně nezbavovala svého náboženství, svého kulturního dědictví, tak by se tak nadšeně neamerikanizovala a nehrozila by ji ani žádná islamizace. Diocletian se marně snažil „obrátit kolo dějin“: jen nadělal spoustu mrtvých a zapsal se do dějin jako zloduch, přestože to byl opravdu schopný vládce a zasloužil se o poslední rozkvět Římské říše.

54069

31.5.2005 11:34

RE: V podstatě souhlas.

Paul paulito (zavináč) seznam (tečka) cz 199.?.?.?

Reakce na 54069

Mohl by jste mi prosím upřesnit, kterého náboženství se Evropa zbavuje ?

54144

31.5.2005 17:13

RE: V podstatě souhlas.

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 54144

Ne "zbavuje". Zbavila. Západní Evropa se zbavila křesťanství a to víceméně nejpozději v 19.stol. To, co tu máme od té doby, je až na úplné výjimky folklór, ke kterému se elita raději nehlásí.

54171

1.6.2005 1:34

RE: V podstatě souhlas.

zap 70.?.?.?

Reakce na 54171

{Západní Evropa se zbavila křesťanství a to víceméně nejpozději v 19.stol.]

Je to tak pane Vodnik, jak rikate, Evropa nema nabozenstvi.

Pricinou bylo podle meho nazoru, ze nabozenstvi(vsechny krestanske denominace) byly nejakym zpusobem spojeny se statni moci. Situace v byvalem Rakousku je toho notorickym prikladem.

Jakmile se statni moc(prevazne vytvorenim novych statu po I.S.V.) vzdala spojeni s nabozenstvimi, tato rapidne ztratila vliv na spolecnost. Neni to ale idealni stav. Vznika duchovni vakuum a to je naplneno bud materialismem, nebo prejatymi nabozenstvimi a kulty cizich, nesourodych kultur. To take pomaha Evropu duchovne rozmelnovat. V tomto ohledu myslim, ze Amerika ma pred Evropou vyhodu.

54198

30.5.2005 20:14

Drobná překážka na nastoupené cestě

Petge 83.?.?.?

Římskému (starověkému) systému ovšem trvalo ještě 160 let, než se konečně položil. Dnes žijeme rychleji, nemyslím si, že máme ještě 160 let existence této civilizace.

Ani já si nemyslím, že to bude dlouho trvat. Ba naopak si myslím, že to bude vysloveně velmi brzy !! Navíc si myslím, že první "výbuch hněvu" na té naší potápějící se "kocábce euro-atlantické civilizace" (Evropa a severní Amerika půjdou ke dnu spolů !) bude historicky vzato již "zítra" ve Spojených státech. Nebudu raději vzpomínat, že nějaký Nostradamus velmi adresně pojmenoval tu zemi, kde hněv lidu smete zprofanovaný systém a popsal i příčiny - přezadlužení a přeexploatování země !! Ne, raději to nebudu vzpomínat, tady na Zvědavci je totiž několik na slovo vzatých znalců, kteří naopak ví, že já pry nenávidím USA.

Francouzi nakonec ani přesně nevím proč vlastně řekli ne, patrně se tu ani nehlasovalo o Evropě, ale spíše proti vládě a presidentovi. Nelze ani vyloučit, že mají ještě fungující zdravý "selský rozum". Žijeme v době, která bude v budoucnosti, pokud nějaká bude, nazvaná patrně jako WW3. Proroci přesně popsali, co bude - nejlépe asi Ježíš Kristus.

54071

30.5.2005 21:39

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

kubik kubik (zavináč) ktknet (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 54071

Myslis knihu Zjeveni?

54083

31.5.2005 10:32

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 54083

Ježíš Kristus v Jeruzalémě při jedné příležitosti ukázal na Chrám a pravil - "Přijdouť dnové, v nichž z toho, nač se díváte, nebude zůstaven kámen na kameni, kterýž by nebyl zbořen".

I ptali se jej na znamení a on jim odpověděl - "Když pak uslyšíte o válkách, nestrachujte se, musí to být. Povstaneť národ proti národu a království proti království. A zeme třesení veliká budou po místech, a hladové, a morové, a hrůzy i znamení s nebe budou veliká... budou znamení na slunci i na hvězdách, a na zemi soužení národů, nevědoucích, kam se díti, když zvuk vydá moře a vlnobití... Pilně se pak varujte, aby snad nebyla obtížena srdce vaše obžerstvím a opilstvím a pečováním o tento život, a v náhle přikvačil by vás ten den."

Je to volná citace z Evangelia podle Lukáše. Mohl bych uvést více citací, schválně jsem vzpomenul Ježíše a ne třeba Zachariáše nebo i jiné proroky.

A pane Dušane, tam kousek níže, řeknu to slušně, Vy jste fakt srandista [cool] . Schválně se podívejte do archívu, jestli by jste ze všech svých příspěvků dokázal napsat desetiřádkový text, který by něco přínosného obsahoval...

54135

31.5.2005 14:44

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Petge 83.?.?.?

Reakce na 54083

Někde se mi ztratil příspěvek, zajímavé, takový byl mírumilovný ! Ne, nemyslím Zjevení, myslím Evangelia - Ježíš tam při nějaké příležitosti ukazuje na Chrám a praví - "... z tohoto nezůstane kámen na kameni ... " !!

Učedníci jsou z toho zaražení a ptají se, kdy to bude, jak to bude vypadat. Ježíš na to říká něco ve smyslu "... budete slýchat o válkách a bojích, ale to musí být ... povstanou národy proti sobě a kralovství prosti královstvi ... budou velká země třesení, budou hladomory, budou epidemie chorob (moru) a, na Slunci a hvězdách budou znamení ... atd" ! Tolik Ježíš.

A Nostradamus mluví, jako by opisoval od Sybilly - "... sýpky budou plné a přitom lidi budou umírat hladem, budou nevídané choroby, bude .. blablabla .. (a teď to příjde) a zhroutí se finanční systém kvůli dluhům, lidé se vzbouří proti vládě, až papírové peníze a akcie ztratí svou hodnotu (doslova "simulacra zlata"[mrknutí jedním okem] ... "!

Sybilla pak zlověstně mluví o "žlutém nebezpečí z východu" a o tom, že to nebude již dlouho poté, co člověk vstoupí na Lunu.

V Koránu "konec světa" začal právě vstupem člověka na Měsíc, tedy nyní nečekáme na "konec světa" ale na konec konce světa ! [smích]

54153

1.6.2005 15:28

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

mk 81.?.?.?

Reakce na 54153

No to se mi líbí citovat nějaké fiktivní postavy z doby kdy věřili že je země placatá a plácali o letu na Měsíc.Trochu zdravého rozumu.A vůbec citace všelijakých proroků,( kdy ani není doloženo že existovali a hlavně 2000 let si přidávala církev to co potřebovala), je nesmysl.

54291

1.6.2005 21:16

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Petge 83.?.?.?

Reakce na 54291

Píšete to se znalostí věci, nebo jen plácáte ? Lze to trochu upřesnit, kam myšlenkově směřujete ?

54317

30.5.2005 22:22

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

dusan 70.?.?.?

Reakce na 54071

Ne, raději to nebudu vzpomínat, tady na Zvědavci je totiž několik na slovo vzatých znalců, kteří naopak ví, že já pry nenávidím USA.

Pedge

Ale ja vubec nejsem na slovo vzaty znalec. To jen jsem si
precetl par vasich prispevku. Na znalce se obrat te na pana
Lva nebo Modracka. To jsou lide, co vedi vsechno.

Francouzi, ti vzdy museji halsovat proti. To uz je v jejich narodni povaze. To by ani jinak neslo. To uz rikal preci i
Jezis Kristus, ze ano ? Rikaval " Dejte si pozor zejmena
na ty Frantiky".

54089

31.5.2005 11:43

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54089

Francouzi, ti vzdy museji halsovat proti. To uz je v jejich narodni povaze. To by ani jinak neslo.


Proč je hned odsuzovat a vysvětlovat jejich hlasování tím, že musí být vždy proti?
Mají právo vyjádřit svůj názor stejně jako jiné státy. A oni neudělali nic jiného, než že jej vyjádřili, bez ohledu na nátlak svého prezidenta a vlády. Už samotná jejich velká účast v referendu hovoří o tom, že se skutečně chtějí podílet na tak zásadním rozhodování. My se můžeme z jejich přístupu učit o tom jak se mají občané podílet na tvorbě politiky své země.
Potom se nám nemůže stát, že v čele naší vlády bude stát Paroubek.

54147

31.5.2005 11:37

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Paul paulito (zavináč) seznam (tečka) cz 199.?.?.?

Reakce na 54071

Prosím mohl by jste sdělit, kde J. Kristus publikoval nějaká proroctví ohledně budoucnosti Evropy ??

54145

31.5.2005 18:40

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Petge 83.?.?.?

Reakce na 54145

Pan Ježíš Kristus možná mluvil i speciálně o Evropě, ale pokud reagujete na mě (Petge), potom jsem přece nenapsal, že to Ježíš myslel a řekl adresně k Evropě, nýbrž mluvil obecně o celém světě.

A formulace Vašeho dotazu mi způsobila zlehka tzv. husí kůži -" Prosím mohl by jste sdělit, kde J. Kristus publikoval nějaká proroctví ohledně budoucnosti Evropy ??*- tak nějak se mi vybavilo jednání vědecké rady.

54176

30.5.2005 21:37

Drobná překážka na nastoupené cestě

Vandal 206.?.?.?

Bylo to až tragikomické sledovat oslavu výsledku referenda "NON" davem na BBC a slyšet je zpívat Internacionálu. Něco jako Gott a Kryl zpívat "Deutschland, Deutschland" z balkonu Melantrichu v devětaosmdesátém.Předpověd výsledku francouzkého referenda mě bohudík vyšla a bohužel také rozpad Československa, kdybych se byl rád mýlil.
Berme tento výsledek jako poslední možnost osvícenější části evropské inteligence jak bez vnitřního (židovská pátá kolona)a zahraničního ZOG z Washingtonu tlaku, uspořádat věci evropské pro blaho evropanů. Amen!

54081

30.5.2005 22:25

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Josef 67.?.?.?

Reakce na 54081

Vandale!
Francie ma tri levicove strany, socialisty, komunisty a radikalni komunisty - ti posledni tvrdi, ze sebrat vsechno bohatym a rozdelit by se melo provezt okamzite.
Jestlize znela internacionala, tak se vubec nedivim. Veskera evropska politika je zalozena na tom, ze politici neustale slibuji, ze nekomu neco vezmou a daji to volicum. Momentalne uz toho moc k prerozdelovani neni, komunisti si prece svoje majetky znarodnovat nebudou.
Socialismus/komunismus nikdy nikde nepracoval a pracovat nebude, ale je to krasna pohadka pro politika to vykladat volicum a tim se zviditelnit a dostat se ke zlabu.
Josef J.

54091

31.5.2005 10:56

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Šeďa 82.?.?.?

Reakce na 54091

Pane Josef, evidentně nejste ten svatý Josef!
Nicméně bych Vás chtěl upozornit, že teorie komunismu nejsou o krádeži, ani o PŘEROZDĚLOVÁNÍ, ale o spravedlivém rozdělování! Zcela chápu, že v tom křivém kapitalistickém zrcadle, se Vám jiný systém rozdělování (než ten kapitalistický), může jevit jako krádež! Záleží na úhlu pohledu!

54138

31.5.2005 17:05

RE: Spravedlivý Šeďa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 54138

[chechtot] I pravil jsem, hoď kamenem kdo jsi spravedlivý.První kámen hodil Šeďa a udělal mi škaredé bebínko, [chechtot]

54169

31.5.2005 21:36

RE: Spravedlivý Šeďa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 12.?.?.?

Reakce na 54169

Sedo !
A kdo rozhodne co je to "spravedlive' ?? I Buh je nespravedlivy.
Komunismus/socialismus vzdy selhal a vzdy selze a nezalezi na tom kolikrat se bude zkouset v budoucnu a pod jakym krycim jmenem se to bude zkouset! Momentalne dalsi pokus socializmu se zkousi pod krycim jmenem socialne-trzni demokracie.(puvodne ekonomie, ale ta jde do kytek, tak se to zmenilo na demokracii). Vyznacuje se zvysovanim dani, zdrazovanim zbozi a sluzeb a vybicovavanim v lidech zavist a nenavist pomoci tisku, rozhlasu a TV. Josef J.

54187

1.6.2005 10:52

RE: Spravedlivý Šeďa

JC 81.?.?.?

Reakce na 54187

Bůh je jediný spravedlivý - to je tutovka.

54241

1.6.2005 1:51

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

zap 70.?.?.?

Reakce na 54138

Sed'o, trefil jste se, gratuluji

Pane Josef, evidentně nejste ten svatý Josef!
Nicméně bych Vás chtěl upozornit, že teorie komunismu nejsou o krádeži, ani o PŘEROZDĚLOVÁNÍ, ale o spravedlivém rozdělování! Zcela chápu, že v tom křivém kapitalistickém zrcadle, se Vám jiný systém rozdělování (než ten kapitalistický), může jevit jako krádež! Záleží na úhlu pohledu!

Šeďa -- 82.?.?.?


Sam bych to lepe nenapsal.
Presne tak. I system kapitalismu je system prerozdelovani. (Nekdo nejak prece musi dostat penize z me kapsy do sve, jinak by nemohl byt bohaty!) Nicmene odehrava se z titulu soukrome iniciativy a motivace, ne statni(kdyz pomineme zdaneni.)

54200

30.5.2005 22:19

Drobná překážka na nastoupené cestě

JirkaF 212.?.?.?

Škoda, že v článku není alespoň přiblížen onen konec. [zmaten] Já už jich četl několik, ale ač ve většině logických (ať ta logika byla založena na klimatických, demografických jevech, analogiích z minulosti, ...) nějak něco neštymuje. Tušení temné budoucnosti mám, to nepopírám. Ale pokud bych si musel zvolit, tak raději globální katastrofu, než nějaké "tlení".
Co se týče rozpadu Československa, to muselo být jasné minimálně rok před rozpadem snad každému co umí do pěti napočítat. [smích] Tuto událost beru jako pozitivní. Je to ten konec, z článku? Jestli ano, pak jej vítám a nevidím konec, ale nový začátek. Dokážu říct i proč, ale nechci zatěžovat kupou textu.

54088

31.5.2005 10:53

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Petge 83.?.?.?

Reakce na 54088

Zkuste zauvažovat jinak - předpokládejme, že máte velmi dobrou a reálnou představu o životě v 1)USA a třeba Německu, 2)Číně, Indii a Vietnamu, 3)Čadu, Somálsku či Mauritanii. Pořádně nad tím zapřemýšlejte, co tak asi běžní obyvatelé těch tří skupin států jeden druhému či třetímu zazlívají a co jim naopak závidí.

Potom si postupně co nejvěrněji myšlenkově představte sám sebe i se svou rodinou na jejich místě a co by jste asi dělal a jak by to nejspíše dopadlo. Teď k tomu přidejte globální změny klimatu a navazující hladomor, dopad evidentně přicházející ropné krize (oil peak) a navazující ekonomickou krizi (viz "Ekonomická tsunami"[mrknutí jedním okem].

Již nyní v tom Vašem pomyslném kotli vzniká dosti netravitelný guláš. Tedy ještě podle Retigové přidejte špetku AIDS a ptačí chřipky, trošku Eboly a malarie, dochuťte DDT a DU (depleted uranium), přislaďte aspartamem, přihoďte hrstičku místních "Hitlerů a Goebelsů", pořádně zamíchejte, zavařte, nechtě chvíli dusit pod pokličkou a můžete servírovat !
Petge

54137

31.5.2005 2:01

Drobná překážka na nastoupené cestě

deu 24.?.?.?Ved vy ste dali na jednu uroven krestanstvo (na zaciatku stredoveku) a judaizmus (dnes). To je snad trochu prisilne.

Skoda, ze ste neuviedli, na com zakladate svoje onalepkovanie krestanstva.

54103

31.5.2005 2:18

Drobná překážka na nastoupené cestě

deu 24.?.?.?Majstre Stwora, skoda, ze ste neuviedli historicke udalosti, na zaklade ktorych ste dospeli k takymto nazorom.

54104

31.5.2005 2:23

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

deu 24.?.?.?

Reakce na 54104

Akosi mi vypadol prvy odstavec, kde som citoval protikrestanske vylevy z clanku.

54105

31.5.2005 5:08

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 54105

Je me 35 let, takze jsem od tvrdeho materialismu daneho dobou a pomery totalitniho Ceskoslovenske, presel pres ruzne filosofy a vychodni nabozenske systemi( nejblize pro me chapani nadrazene bozske sily veskere materii byl taoismus ) ke krestanstvi. Formalne jsem byl katolikem od krtu, ale ma zkusenost krestanske viry neni spjata s katolickou cirkvi jako organizaci. Pri studiu bible si tezko dokazu predstavit ( a to mam bohuzel ekumenicke vydani, recky ci hebrejsky bohuzel neumim), ze by Jesis jasal nad cirkvi jako organizaci. Takze aniz bych se chtel dotknout neci viry, nezamenoval bych termin krestanstvi za Viru, kterou povazuju ja osobne za velkou a svatou vec. Omlouvam se, ze toto nema nic spolecneho s Euro ustavou.

54117

31.5.2005 23:36

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

deu 24.?.?.?

Reakce na 54117

> Pri studiu bible si tezko dokazu predstavit ( a to mam bohuzel
> ekumenicke vydani, recky ci hebrejsky bohuzel neumim), ze by
> Jesis jasal nad cirkvi jako organizaci.

Sme na tom podobne. Citim sa byt krestan, ale nemam rad dnesnu cirkev.

Mne na 'cirkvi ako organizacii' vadia najviac dve veci:
1. ustupila liberalnym tlakom
2. takmer vobec nerozsiruje Jezisovo ucenie. Da sa smelo povedat, ze uz vobec nejde o krestanstvo, ale o judeo-krestanstvo.

Oba tieto body (myslim si) vsak vobec neprichadzali do uvahy v prvych storociach nasho letopoctu, a preto som vobec nepochopil narazky autoa clanku.

54192

1.6.2005 2:05

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

zap 70.?.?.?

Reakce na 54192

Mne na 'cirkvi ako organizacii' vadia najviac dve veci:
1. ustupila liberalnym tlakom
2. takmer vobec nerozsiruje Jezisovo ucenie. Da sa smelo povedat, ze uz vobec nejde o krestanstvo, ale o judeo-krestanstvo.


Mate zrejme na mysli Katolickou cirkev, ze? Jak vidite funkci protestanskych cirkvi?

Me se to jevi do jiste miry jako vedeni 'boje o thry' s dusemi. Tim myslim, jak jsou lide v urcitych oblastech sveta, ktere byli puvodne katolizovani, preorientovani na evangelicke cirve(americkeho druhu). Katolicka cirkev se zrejme domniva, ze 'liberalizovanim' svych zazitych ritualu muze temto tendencim zabranovat. Nejsem si jist, zda se ji to podari. Mam zato, ze by si pro svoje preziti mela udrzet svoji konzervativni tvar.

54202

1.6.2005 2:47

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

deu 24.?.?.?

Reakce na 54202

>Mate zrejme na mysli Katolickou cirkev, ze?

Jasne ze mam na mysli katolicku cirkev. Ved ta je predmetom utokov, ako nam tu predviedol aj p. Stwora. Predsa v 2. a 3. storoci protestantske cirkve este vobec neexistovali.

>Jak vidite funkci protestanskych cirkvi?

Este horsie ako katolicku. Moj rebricek je jasny:
1. Ortodoxni, pravoslavni (najblizsie k uceniu Jezisa)
2. Katolici
3. Protestanti (najdalej od Jezisa)

Zachranu krestanstva vidim v znovuzjednoteni vsetkych krestanskych cirkvi na zaklade Jezisovho ucenia. Takze ani katolici, ani protestanti to byt nemozu. Snad to budu pravoslavni, ti su Jezisovi najvernejsi. Zoberte si uz len Bibliu. Tie sprostosti, ktore su v katolickych a evanjelickych citankach, nemaju s pravym Jezisovym ucenim vobec nic spolocneho. Pravoslavni, pokial viem (ale nemam priamo nastudovane), su na tom ovela lepsie.

54206

1.6.2005 14:46

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

zap 65.?.?.?

Reakce na 54206

Pravoslavni, pokial viem (ale nemam priamo nastudovane), su na tom ovela lepsie.

Zajimave pane Deu. Mel bych tomu venovat pozornost. Dik!

54281

31.5.2005 15:01

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Petge 83.?.?.?

Reakce na 54104

Bohužel nevím teď z hlavy přesně název, ani autora, ale nějaký chytrý pán napsal zajímavou knihu, jmenovala se nějak "Vzestup a pád Imperií" či tak nějak. Jsou tam rozebrány dosti didakticky symptomy, ukazující, že dané Imperium již zahájilo "sešup" do propadliště dějin. Nu, nemusíte tu knihu shánět - stačí sledovat USA.

Nemyslím to nijak ironicky, aby zase někdo neměl zkrat na myšlení ! [smích] Říkám to zcela věcně - fakticky to souvisí se ztrátou skutečných hodnot. Ve starém Římě byly symptomatické kupříkladu tzv. Lucullské hody, korupce a vůbec znevážení Senátu ze strany cezarů/augustů a v neposlední řadě žoldnéřské vojsko a vyhýbání se veřejným povinnostem občanů vůči státu.

Jestli nic podobného nevidíte v nejvyspělejších společnostech tzv. Západu, potom jsou dvě možnosti - anebo ta doba tu ještě není, anebo jste špatný pozorovatel. Když se ale podíváte na chování snobské špičky, když se zamyslíte nad tím, že bohatý Američan řekne klidně na kameru, že miluje přírodu a že strašně rád jezdí svým osmilitrovým "všechodem" a se svými psy v přírodě, atd atd, tož nevím, není tu podobnost vpravdě alarmující ?

54154

31.5.2005 23:45

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

deu 24.?.?.?

Reakce na 54154

O akom Imperiu je tu rec, prosim vas?

Krestanstvo predsa nie je risa alebo spolocensky poriadok, ale nabozenstvo a zivotna filozofia.

Ak ste chceli nieco porovnavat s dnesnym spolocenskym (ne)poriadkom zvanym honosne DEMOKRACIA alebo (tak ako autor clanku) s Rimskou risou, tak ste si mali zobrat na paskal napr. feudalizmus alebo este skor otrokarstvo. Porovnavate neporovnatelne. A zaroven krestanstvu prisudzujete (znovu tak ako p. Stwora) symptomy, ktore nevychadzaju z krestanstva samotneho, ale skor z daneho spolocenskeho poriadku alebo dokonca priameho statneho celku.

54193

2.6.2005 22:04

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 54193

Reagoval jste na mě, jsem z toho trochu zmatený - já mluvil o současné velmoci číslo 1 - USA. Jenže USA v tom fakticky nejsou samy - ačkoliv v tom jakoby "jedou" formálně jen za sebe, vytváří většina Evropy a USA s Kanadou dohromady fakticky již nyní velmi volné soustátí, spojené společnou historií, náboženstvím, vývojem a vlastně pokrevně taky. Toto volné soustátí pozorováno s velkým nadhledem bude případnými historiky za třeba 500 let hodnoceno vcelku a již nyní bychom toto společenství mohli případně nazvat "euro-atlantická civilizace".

Křesťanství je důležitým prvkem a historicky velmi významným kořenem této civilizace. Dalo by se říci, že celá loupeživá historie vývoje euro-atlantické společnosti je fakticky vyvolaná vnitřním rozporem křesťanství.
(pokračování)

54438

2.6.2005 22:05

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 54193

(pokračování)
Křesťanství je de iure založeno na lásce k bližnímu, milosrdenství, pokoře, nelpění na majetku (nehledej poklady na zemi, hledej je na nebi !!), avšak de facto bylo a vlastně stále je (!!) křesťanství motorem orgií hrabivosti Evropanů po celém světě. Ve jménu kříže tekly veletoky krve v Africe, Asii a i v obou Amerikách, byly vyhubeny celé národy, uloupena země, zničena kultura. Kdybych měl uvést příklad za všechny, potom lze uvést historii britského postupu vůči Bengálsku v 18. a 19. století, kdy Britové v podstatě doslova vyhubili desítky milionů Bengálců. Rovněž expandující USA v 18. a 19. století vyhubily indiánské kmeny, historici by se možná taky dopočítali desítek milionů obětí. Španělé s Portugalci ve střední a jižní Americe si připsali taky desítky milionů obětí "pokřesťanštění".

Toto vše se slovy o lásce a milosrdenství na rtech křesťané s požehnáním Vatikánu. Co by nějaký zastánce křesťanství chtěl říci na obhajobu ? A to je hlavní rys této naší "nepříliš bohulibé euro-atlantické civilizace", která však v současnosti již umírá !! A to autor mínil ve svém článku.

54439

3.6.2005 1:07

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

deu 24.?.?.?

Reakce na 54439

Mozno na tom nieco je, co pisete. Avsak dovolim si vas upozornit, ze historia sa vobec neodohravala tak, ako nam ju dnesni judeo-historici predkladaju. Preto by som bol opatrnejsi pri pripisovani vsetkych tych svinstiev krestanstvu.

Niekolko prikladov, na ktore tu nie je dnes priestor a ja nemam cas, avsak prebiehali uplne inac ako sa dnes tvrdi:

1. Kriziacke vypravy
2. Americke otrokarstvo
3. 1. a 2. sv. vojna

A vobec o tom nepochybujte, ze dnesnu vojnu v Iraku (ktora je hnusnejsia ako nemecka vojna v Polsku r. 1939) uz spominani judeo-historici pripisuju na konto krestanstva.

54462

3.6.2005 14:20

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

leho 84.?.?.?

Reakce na 54462

>A vobec o tom nepochybujte, ze dnesnu vojnu v Iraku (ktora
>je hnusnejsia ako nemecka vojna v Polsku r. 1939)

Deu, vy jste tedka nekde v Iraku, ze to tak s jistotou tvrdite?

54529

3.6.2005 10:46

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54439

naprostý souhlas a proto jsem také ateistka.

54506

31.5.2005 6:26

Drobná překážka na nastoupené cestě

dusan 70.?.?.?

Francouzi byli, jsou a vzdycky budou jen a jen svoji.
To uz je jejich takova narodni povaha. Oni proste musi
byt vzdy jini. Oni to taky ani jinak neumeji.

54122

31.5.2005 7:37

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 54122

>Francouzi byli, jsou a vzdycky budou jen a jen svoji.
>To uz je jejich takova narodni povaha. Oni proste musi
>byt vzdy jini. Oni to taky ani jinak neumeji.

A za to jim musíme momentálně poděkovat.
Však jsme doma otevřeli Rheinpfalz -ročník 87 a popili
>

[mrknutí jedním okem]

54128

31.5.2005 9:43

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 54122

Jo, jsou svoji. Pokud máte na mysli to, že se zásadně vyhýbají učit cizím jazykům, že v zahraničních hotelích hovoří téměř výhradně plynnou francouštinou a i když anglicky umí, mluvit tak nechtějí, že milují svou sladkou Francii, že jsou nacionalisté - zajděte si do Francouzského Institutu ve Štěpánské ulici - Praha 1... Takže to, že se jim nechce lézt do nějakého kolosu, který by jim tuto vyjímečnost a zvláštnost bezesporu narušoval lze pochopit.
A na druhou stranu lze jen souhlasit s panem Stworou, že ti nahoře si nakonec stejně prosadí svoje, jak řekl Stalin: Není důležité kdo a jak volí, důležité je, kdo počítá hlasy ( o čemž by Vám mohli hodiny povídat zástupci renomovaných společností na mapování veřejného mínění ).

54131

31.5.2005 9:43

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 54122

II.
Kam to povede ? No samozřejmě do plánovaného chaosu, třeba nechají na chvilku vylést a lomozit Le Penna, aby se pak na něj mohlo hodit všechno to svinstvo, co se tam nahromadilo doposud.
Závěr? Na to, aby mohl být nastolen NWO nejprve musí nastat pořádný chaos, v ulicích bude téct krev, nepůjde elektřina, budou váznout dodávky potravin a vody, zkolabují měny ... a pak přijde již dnes vybraný a mocnými podporovaný frája, co se může prohlásit za Mesiáše, Krista, nebo nového Hitlera. Pouze v okamžiku tohoto chaosu by se teoreticky dal změnit běh dějin, to je to nejcitlivější místo, které se nedá naplánovat, zvládnout a plně kontrolovat. Jestli lidstvo za něco stojí, tak v této hodině dvanácté zasáhne prozřetelnost a nějaké to kolečko se zadře, něaký délesloužící četař vystřelí dříve, než by měl, někde unikne nějaká informace.. a někdo šikovný se toho chytí a zvrátí naplánovaný vývoj a dojde na pravé viníky.

54132

1.6.2005 2:13

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

zap 70.?.?.?

Reakce na 54122

Francouzi byli, jsou a vzdycky budou jen a jen svoji.
To uz je jejich takova narodni povaha. Oni proste musi
byt vzdy jini. Oni to taky ani jinak neumeji.

dusan -- 70.?.?.?


Dobry pokus o popis naroda, p. Dusane! Ja bych jen dodal:

A prave tak Britove, Nemci, Rusove a ne zcela nakonci i Americane.

Pritom se o nich rika, ze jsou nachylni k socialismu, ne-li ke komunismu. V komunismu maji byt udajne vsichni 'stejni'. Neni to zajimave?

54203

31.5.2005 7:14

Drobná překážka na nastoupené cestě

digero 146.?.?.?

A vite co bylo v te ustave? Hlavni veci je ze ma posilit autoritu evropskeho parlamentu a to je aspon pro me hodne dulezite, viz zpusob prijeti evropskych patentu.

Frantikum nedekuju, ale nadavam na ne.

54125

31.5.2005 7:26

Drobná překážka na nastoupené cestě

Vitezslav Novotny vita55 (zavináč) razdva (tečka) cz 80.?.?.?

Francouzům se nedivím, že řekli NE. Copak se dá říci hybridu, který vzniká v EU. Má to mít atributy státu a taky nemá. Ani kočka ani pes. Buď to má mít nějakou formu státu (federace, …) a úřady státu, ale pak asi není potřebné mít v každém členském státu prezidenta, předsedu vlády a dva parlamenty, min. zahraničí a stovku zastupitelských úřadů. V tom případě by měl stačit úřad guvernéra a menší zastupitelský sbor podobně jako ve státech USA. Znalci poměrů v US zde by mi mohli napsat, kolik členů parlamentu má nějaký stát US s 10 mil. obyvatel. Ale vládu, presidenta a přes tři stovky poslanců, přes stovku velvyslanců atd. asi ne. A zde někde budeme u kořene věci. Byrokrati by si nejraději zachovali v jednotlivých státech zbytečná korita a v Bruselu vytvořili další. A daňový poplatníci plaťe jako mourovatí.

54126

31.5.2005 9:38

Drobná překážka na nastoupené cestě

Jedinecny 62.?.?.?

Myslim, ze ten, kto tvrdi, ze toto bude viest k fatalnemu oslabeniu alebo zaniku EU sa nastastie totalne myli.
Francuzi nepovedali nie EU/spolocnej Europe, dokonca ani ustave EU ako myslienke, ale hlavne svojej vlade, prezidentovi a momentalnemu zneniu ustavy.

54130

31.5.2005 13:17

Autor by se mel seznamit s pritomnosti

leho 84.?.?.?

Je velice uzitecne znat koreny nasi civilizace, ktere sahaji do stareho Rima a i pozdeji. Ovsem k tomu, abychom mohli pochopit deni soucasne, je rovnez treba znat pritomnost a nedavnou minulost, neboli jak vlastne nase spolecnost a stat funguji. A tady je onen kamen urazu, jelikoz autor clanku pri hodnoceni dnesni doby skace rovnou z obdobi Diocletiana do dneska aniz by vzal v uvahu obrovsky rozdil mezi tehdejsi a dnesni spolecnosti. Spolecnost totiz za ty temer dva tisice let se hodne zmenila. Pripomenme si napriklad stav tesne pred 2. svet. valkou. Americke hospodarstvi se zmitalo v daleko horsich problemech nez nyni a zeme nemela temer zadnou armadu. Politicka scena byla jeste horsi nez dnes, stoupenci izolacionismu byli tak jako dnes nesmyslni levicaci velice urvani a mnohe tehdejsi predpovedi do budoucnosti nebyly o nic lepsi, nez v tomto clanku. Myslim, ze autor je asi dost nestastny clovek, v zivote se mu asi nedari a podle toho pak vypada jeho vize budoucnosti.

54149

31.5.2005 14:26

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Petge 83.?.?.?

Reakce na 54149

To jste pane Leho napsal velmi rozšafně, za to Vás lze jedině pochválit ! [smích] Je však zvláštní, že já se s autorem prakticky v názoru na věc ztotožňuji, ačkoliv o sobě pozitívně vím, že:

1)si přesně uvědomuji, že nějakých 1750 let je setsakramentsky dlouhá doba vývoje a nelze mechanicky cokoliv z tehdejší doby aplikovat na dnešek.
2)nejsem nešťastný člověk, v životě se mi docela daří a moje osobní vize budoucnosti jsou spíše optimistické, tedy míněno pro moji osobu a mi blízké - rodinu.

Takže kde je chyba v jinak brilantní úvaze na Vaší straně ? Nemyslíte si třebas, že je možné, že tu demokracii a z toho plynoucí konsekvence, tak jak jí vidíte vy, máte nalakovanou poněkud moc na růžovo?

Jak je to možné, že takový zkušený a zřejmě velmi sečtělý, znalý a bezproblémově optimistický člověk, jako jste zřejmě Vy - soudě podle vašich příspěvků - nevidíte ty historické paralely ? Jakto, že Vám unikají docela jasné signály degenerace euroatlantické společnosti, takto fakticky reprezentované vaší novou vlastí ? Nepřehlížíte něco důležitého ?

54151

31.5.2005 15:44

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

leho 84.?.?.?

Reakce na 54151

>jako jste zřejmě Vy - soudě podle vašich příspěvků -
>nevidíte ty historické paralely ?

Ja totiz vidim uplne jine paralely, nez vy, Petge. Predevsim v minulosti pokud se snazily demokraticke rezimy uspokojit psychopaticke diktatory ustupky, vzdycky to vedlo ke katastrofe. V dnesni dobe se psychopatickym diktatorum postavime a znicime je. Ovsem drtiva vetsina demokratickeho sveta to tak nevidi a je docela mozne, ze prave proto budoucnost pro pristich par generaci nemusi byt ruzova. Ale ja presto verim v lepsi svet v blizsi nebo vzdalenejsi budoucnosti.

>Jakto, že Vám unikají
>docela jasné signály degenerace euroatlantické
>společnosti, takto fakticky reprezentované vaší novou
>vlastí ? Nepřehlížíte něco důležitého ?

Neprehlizim, ty signaly degenerace ovsem prichazeji predevsim z vlasti vasi. Porad totiz jeste jsem nebyl schopen pochopit, jak svet bez par nesmyslnych rezimu psychopatickych diktatoru je horsi, nez byl za jejich vlady...

54158

31.5.2005 16:09

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54158

Ja totiz vidim uplne jine paralely, nez vy, Petge. Predevsim v minulosti pokud se snazily demokraticke rezimy uspokojit psychopaticke diktatory ustupky, vzdycky to vedlo ke katastrofe. V dnesni dobe se psychopatickym diktatorum postavime a znicime je. Ovsem drtiva vetsina demokratickeho sveta to tak nevidi a je docela mozne, ze prave proto budoucnost pro pristich par generaci nemusi byt ruzova. Ale ja presto verim v lepsi svet v blizsi nebo vzdalenejsi budoucnos
__________________________________________________

Kde vas vede slepa vasen komisaři leho. Ono totiz, to vase ridici centrum planety Earth, zvane Bily dum, si ty psychopaticke diktatory dosazuje: Irak - Saddam, Panama - Noriega a dalsi o Africe nemluve. Vy leho, jste na tom velmi spatne. Zacnu se o vas vice OSOBNE zajimat - teste se, pa pa serzo.

54161

31.5.2005 16:41

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

leho 84.?.?.?

Reakce na 54161

>psychopaticke diktatory dosazuje: Irak - Saddam, Panama -
>Noriega a dalsi o Africe nemluve.

Jiste, hlavne v hollywoodske produkci idockych braku se vselijakymi konspiracnimi teoriemi. Geniove jako Lev si pak daji po shlednuti takove produkce 1+1 dohromady, pak se nemuzeme divit...

>Vy leho, jste na tom velmi
>spatne. Zacnu se o vas vice OSOBNE zajimat - teste se, pa pa
>serzo.

Aaale, copak, argumenty dosly, nadavat mi vypada blbe, rovnez si delat blbou srandu, tak zaciname vyhrozovat!?? Copak asi budete, Lve, delat, oprasite stare kontakty v KGB, STB nebo NKVD ci nekde jinde...???

54165

31.5.2005 21:31

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54165

Aaale, copak, argumenty dosly, nadavat mi vypada blbe, rovnez si delat blbou srandu, tak zaciname vyhrozovat!?? Copak asi budete, Lve, delat, oprasite stare kontakty v KGB, STB nebo NKVD ci nekde jinde...???
_________________________________________________________

Tak vazeny pane, pod nickem "leho", vy ktery se zde vydavate za US Army sergeant, je mizerna lez, to vite, ze ano. No a ted prozatim posledni gol, vy totiz nejste ani Americky obcan !

Sama lez pane a budte rad, ze nezverejnim vase jmeno. Dokonce na Zvedavci mate komplice. Nerad bych pokracoval dal

54185

31.5.2005 23:31

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

dusan 70.?.?.?

Reakce na 54185

Tak vazeny pane, pod nickem "leho", vy ktery se zde vydavate za US Army sergeant, je mizerna lez, to vite, ze ano. No a ted prozatim posledni gol, vy totiz nejste ani Americky obcan !

Sama lez pane a budte rad, ze nezverejnim vase jmeno. Dokonce na Zvedavci mate komplice. Nerad bych pokracoval dal


Lev -- 68.?.?.?

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Pane LEV, prosim, nedelejte si tady se ZVEDAVCE nejakou
osobni "kovbojku". Staci, ze musime tady cist vase
trapne prispevky.

54191

1.6.2005 3:25

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

leho 84.?.?.?

Reakce na 54185

Lve, ono totiz kdybyste jako detektiv za neco stal, tak objevit me mezi ceskou komunitou v USA by nebylo zase tak tezke. BTW, vy si snad skutecne myslite, ze kdyz zacnete psat tucne cerne, tak ze ty vase blaboly se promeni v pravdu? Jo a jeste dodam jednu BTW, prvni americky pas me byl vystaven na konzulate ve Frankfurtu v roce 1993. Bydlel jsem tenkrat ve Fliegerhorst Kaserne v Erlensee a do PX-u jsem jezdil nakupovat vedle Pioneer Kaserne, coz je v Hanau a kousek od Frankfurtu, kdybyste se tam chtel nahodou zajet podivat. V Erlensee kousek od kasaren je nemecky sportovi klub, kam take v 90 letech chodilo plno Cechu. Vite, jaky sport jsem tam provozoval? To necham na vase genialni detektivni schopnosti. Kamarade, takze zase vedle jak ta jedle, na jednu stranu jste mi uplne ukradeny, ale zase na druhou me uzasne bavite...

54207

1.6.2005 3:32

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

leho 84.?.?.?

Reakce na 54185

>Sama lez pane a budte rad, ze nezverejnim vase jmeno.
>Dokonce na Zvedavci mate komplice. Nerad bych pokracoval
>dal*

Lve, klidne pokracujte, zacinam se opravdu nadherne bavit. A komplice mam a to nejenom jednoho, to jste kupodivu docela uhod...Schvalne, uhodnete kdo to je??

54208

1.6.2005 3:44

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 54185


>Tak vazeny pane, pod nickem "leho", vy ktery se zde
>vydavate za US Army sergeant, je mizerna lez, to vite, ze
>ano. No a ted prozatim posledni gol, vy totiz nejste ani
>Americky obcan !

>Sama lez pane a budte rad, ze nezverejnim vase jmeno.
>Dokonce na Zvedavci mate komplice. Nerad bych pokracoval
>dal
Když už konečně uvedete jméno svoje, abych si nemusel o vás pořád myslet, že jste taky jen jeden z těch vystrašených breptů, přestože jste si dal takový nick ?

54209

1.6.2005 5:40

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 54185

prosim vas pane leff, zverejnete jmeno toho lotra, co se vydava za americkeho vojaka. Ja ho zde z duse lituju a on je to nejaky podvodnik...znate take jeho rodne cislo? Co krevni skupinu? Myslim, ze by to bylo zajimave. Ted me vrta hlavou, ja ten pan leho dal ty fotky z armady na yahoo, ze by to byl jeho znami?

54212

2.6.2005 4:44

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

kema 205.?.?.?

Reakce na 54185

Lve,
sem s tim pravym Lehovym jmenem. Jeho souhlas uz mas.
Jak dlouho jeste mame cekat?! [vyplazený jazyk] [chechtot] [smích]

54357

2.6.2005 6:09

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54357

Lve,
sem s tim pravym Lehovym jmenem. Jeho souhlas uz mas.
Jak dlouho jeste mame cekat?!
_______________________________________________

Kemo, nejsme na stranicke schuzi KSC a ja si nepamatuji, zebychom si nekdy tykali pane. To je jedna vec. Druha vec je takova, ze ac sam lokaj leho, ma zde na Zvedavci sve lokaje a vy jste jeden z nich kemo. A posledni veci, kterou vim stoprocentne, ze leho NENI Americky vojak a taktez NENI Americky obcan. Nakonec se po case lide na Zvedavci presvedci.

Taktez pan Vcelicka nanesl, ze leho zde dodal link na "jeho" fotografie z Iraku. To je dalsi lez, jelikoz leho nevidel Irak ani z rychliku. Divim se, ze lide jsou tak naivni a veri lehovi, ktery zde NENI na Zvedavci poprve. Neni problem si zmenit nick i IP adresu. Taktez se daji delat UNIKATNI fotomontaze, viz asi pred rokem a pul, udelal jeden koumak ze Zvedavce pod jmenem Řehořek, pana Stworu, coby partyzana a jeste nekolik jinych fotomontazi, ktere byly dokonce i na NEzvedavci, serveru, ktery si poridil nejaky pan mikin, za pomoci svych kamaradu.

54367

2.6.2005 6:49

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

leho 84.?.?.?

Reakce na 54367

Lve, doplnil jsem trosku album tentokrate o fotky mych kolegu, kteri jeli na pravidelnou navstevu male skoly, ktera je kousicek od nasi zakladny. Zadne velke davy, ale i tak je jasne, ze celkem nas tu v okoli maji radi. Ja jsem na poradniku na dalsi vylet, ktery ma byt na druhe strane, bliz k Tiktritu a pry se mam pripravit na daleko vetsi dav decek i dospelych, pry se nechaji velice radi fotit i filmovat. Takze samozrejme, specielne na Lva budu pamatovati. Jinak se celkem da lehce poznat, jestli jde o fotomontaze. Lve, mate me pozehnani si fotecky stahnout a predlozit expertum. A taktez mi nevadi, kdyz prozradite vsechno, co o me vite. Odkud jsem z Cech, kde momentalne bydlim a cim se tedy zivim, kdyz ne vojakovanim. Myslim, ze ty detaily jak to vypada v Hanau a Erlensee jsou docela zajimave, mozna by take nebylo nezajimave to overit, ze ano...

54371

2.6.2005 6:52

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

leho 84.?.?.?

Reakce na 54367

...zapomnel jsem zase na linku na album, tady je:

http://pg.photos.yahoo.com/ph/lehoxx/album?.dir=fe3f&.src=ph

54373

2.6.2005 7:20

Kdo je "leho" ?

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54373

>...zapomnel jsem zase na linku na album, tady je:
>
>http://pg.photos.yahoo.com/ph/lehoxx/album?.dir=fe3f&.src=ph
____________________________________________________________

Takze leho, pozdravte sve "kamarady" v Iraku. A kde jste to psal, ze se nachazite ?, hm. Vite leho, ze jsem videl jeste lepsi fotografie s detma za druhe svetove valky. I Whermacht byla slusna armada, ktera rozdavala bombony a cokolady detem na okupovanych uzemich. Goebles, by vas mel moc rad pane.

Vim kdo jste a vim, ze lzete a nejste zadny US vojak a natoz obcan USA ! A pak, i kdybych vas zde popsal od hlavy az k pate, tak by to nepomohlo ( asi !! ), jelikoz vy jste vynikajici Hollywoodsky "conman", i kdyz ne zrovna moc chytrej. Sam jste se zde nekolikrat nahytal pane a to u me vzbudilo zajem o vas - velmi osobni. Taktez, pozdravte prosim ode me sve lokaje, kteri vam verne a oddane slouzi, chudacci.

54375

2.6.2005 8:09

RE: Kdo je "leho" ?

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 54375


>Vim kdo jste a vim, ze lzete a nejste zadny US vojak a natoz
>obcan USA ! A pak, i kdybych vas zde popsal od hlavy az k
>pate, tak by to nepomohlo ( asi !! ), jelikoz vy jste
>vynikajici Hollywoodsky "conman", i kdyz ne zrovna moc
>chytrej. Sam jste se zde nekolikrat nahytal pane a to u me
>vzbudilo zajem o vas - velmi osobni. Taktez, pozdravte
>prosim ode me sve lokaje, kteri vam verne a oddane slouzi,
>chudacci.

Tak už sakra Bretschneidere kápni božskou ! Když si otíráš svou lví mordu o mě i o další dopisovatele, tak by ti to nemělo vadit i v jiných případech. To je jen samé naznačování, ale vypadá to, že víš prd. Mně osobně je to celkem luft, jestli je Leho amer. voják, nebo důchodce z Moravy. A jestli je, tak se směju ještě víc, hezky vás tady vytočil. Ale u tebe mně to víc připadá jako "Kam vítr, tam plášť". Jinak ti tykám, protože jsi jen pouhý anonym. Ta přezdívka je něco jako když si Ludvík XIV. nechal říkat "Král Slunce". [naštvaný]

54381

2.6.2005 12:39

RE: Kdo je "leho" ?

Aja 24.?.?.?

Reakce na 54375

Pane Lve, zalezi az tak moc na tom, jestli je leho vojak v Iraku, americky obcan a nebo pan Novak ze Zizkova?
Ja mu docela ten Irak verim, ale i v pripade, ze mate pravdu vy, zda se mi to nepodstatne.
Nakonec vsichni jsou tu svym zpusobem anonymni, i ti, co tu uvadeji cela jmena, vcetne adresy.
Spis snad zalezi na nazorech, zivotni filozofii, prioritach, postojich. Ty lehovy jsou zname, takze argumentujte a puste z hlavy, odkud vlastne je.

54401

2.6.2005 14:49

RE: Kdo je "leho" ?

leho 84.?.?.?

Reakce na 54375

>Vim kdo jste a vim, ze lzete a nejste zadny US vojak a natoz
>obcan USA ! A pak, i kdybych vas zde popsal od hlavy az k
>pate

Lve nemusite popisovat, stacila by nejaka zakladni bibliograficka data, odkud jsem, cim se zivim, a odkud ze vam to tak krasne lzu. Jinak jsem zase pridal nekolik fotek do alba, tentokrat je to z akce me jednotky. Jak uz jsem ale napsal, ja bohuzel na zadne akce nejezdim, tak vam o tom toho moc napsat nemuzu, mozna bych stejne asi moc toho napsat nemoh. O tyhle akci akorat vim, ze nikdo nebyl zranen ani zabit a bylo zatceno par dizhadistu.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/lehoxx/album?.dir=fe3f&.src=ph

54408

3.6.2005 7:26

RE: Kdo je "leho" ?

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 54375

pane leffe sakris tak uz nas nenapinejte, ja uz to vopravdu nemuzu vydrzet. Dival sem se na fotky pana leha a nevidim, ze by ani po zvetseni existovala nejaka uprava. Pokud mate nejake informace urcite vsichni by je radi precetli... tak honem sem s tim.
Preci nebudu litovat nejakeho "vojaka" ktery s vami sedi v prasecaku.

54489

3.6.2005 12:37

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54373

A kde je Myška Miki?

54513

2.6.2005 19:25

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

leho 84.?.?.?

Reakce na 54357

>Lve,
>sem s tim pravym Lehovym jmenem. Jeho souhlas uz mas.
>Jak dlouho jeste mame cekat?! [vyplazený jazyk] [chechtot] [smích]

Kemo, on totiz Lev je takovy zvlastni emigrant. Vsude kam jsem mezi emigranty v Americe prisel, tak jsme si tykali. Neznam zadneho emigranta, se kterym bych si vykal. Kdovi kdo Lev vubec je, jestli nas nevodi za nos a nesedi nekde v prasecaku v Hornich Kotehulkach, ze ano...

54424

2.6.2005 20:07

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54424

Kdovi kdo Lev vubec je, jestli nas nevodi za nos a nesedi nekde v prasecaku v Hornich Kotehulkach, ze ano...
_____________________________________________________

Presne tak, sedim v prasecaku v Hornich Kotehulkach a drzim se s lehem za ruku, ktery zrovna slouzi mirovou misi v Iraku .... ze ano, chrocht chrocht

54428

3.6.2005 10:58

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54424

možná je na to alergický. v ČR si tykali jen soudruzi.

54507

31.5.2005 16:45

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Petge 83.?.?.?

Reakce na 54158

Nu což, já jsem teď ani tak nemluvil o nějakých diktátorech, navíc psychopaticky založených, tedy jste zareagoval trochu vedle. Já měl totiž na mysli onu myšlenku, vyjádřenou autorem článku, že tato skoro globální lidská společnost na planetě Zemi stojí už zase jednou tváří tvář jakési době temna, jakési nové době stěhování národů.

Euro-atlantická společnost, nyní na čele s USA, předtím GB a ještě předtím Španělsko a Portugalsko (no, vzpomenu i Francouze, Holanďany, Němce, Belgičany a Italy - řeč je totiž o koloniálních mocnostech) to je společnost, která vystavěla svůj blahobyt na na zmasakrování a zbídačení zbytku světa hlavně mimo Evropu. Vám pane Leho asi nemusím říkat vše polopatě, vy to dobře víte, že ano.

(pokračování)

54166

31.5.2005 16:46

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Petge 83.?.?.?

Reakce na 54166

(pokračování)
USA z toho nemůžeme stejně jako Rusko vyjmout !! USA a tedy dnešní Američané mají za sebou masakr Indiánů na ploše zhruba 9,5 milionů km2 a země, dneska tvořící USA, byla prostě nebo sprostě (?) ukradena, s tím se nedá historicky udělat nic. To Izraelci v Palestíně měli aspoň jakési historické právo se vrátit domů, ze strany kolonistů v obou Amerikách šlo o dokonalou loupež a genocídu. Ale to jsem odbočil.

No a tak se zase jednou zdá, že se cyklus hodlá uzavřít. Ti původní zloději jsou teď poněkud ztučnělí a špatně se jim dýchá v tom jejich zaslouženém blahobytu. Ale ti žebráci by taky chtěli. A kde brát a nekrást ? To asi nepůjde, takže asi zase dojde k jakémusi přerozdělování. A ti, co by je to teď mohlo postihnout, tedy ti původní zloději, co se již k tomu nehlásí, tak ti teď nadávají do zlodějů těm, co nic nemají, neb byli okradení. Hm, jak z toho ven ? Atomovky pane Leho asi nepomůžou. Ale věřím, že ta humánní společnost zlodějů určitě vymyslí jakousi geneticko-selektivní zbraň, je třeba ty teroristy s holýma řitěma nějak zničit, co kdyby se jím to povedlo naše poctivě nakradené tentokrát nepoctivě zpětně ukrást ?

54167

31.5.2005 21:27

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

leho 84.?.?.?

Reakce na 54167

>No a tak se zase jednou zdá, že se cyklus hodlá
>uzavřít. Ti původní zloději jsou teď poněkud
>ztučnělí a špatně se jim dýchá v tom jejich
>zaslouženém blahobytu.
Ale ti žebráci by taky chtěli.
>A kde brát a nekrást ? To asi nepůjde, takže asi zase
>dojde k jakémusi přerozdělování. A ti, co by je to teď
>mohlo postihnout, tedy ti původní zloději, co se již k
>tomu nehlásí, tak ti teď nadávají do zlodějů těm, co
>nic nemají, neb byli okradení. Hm, jak z toho ven ?
>Atomovky pane Leho asi nepomůžou. Ale věřím, že ta
>humánní společnost zlodějů určitě vymyslí jakousi
>geneticko-selektivní zbraň, je třeba ty teroristy s
>holýma řitěma nějak zničit, co kdyby se jím to
>povedlo naše poctivě nakradené tentokrát nepoctivě
>zpětně ukrást ?


Petge, ten odstavec pred timhle dava temer smysl,ale tohle si ctu 3x, 4x a nejak porad nechapu, co tim basnik chtel rici. Jak ma dochazet k nejakemu prerozdelovani, presne kde a jakymi mechanismy? Ta humanni spolecnost zlodeju mame byt jako my, Americani? Dejme tomu, ze prapredci puvodnich pristehovalcu neco ukradli, tedy podle vasi logiky jejich prapotomci jsou rovnez zlodeji? A o jakych teroristech tady mluvite? Ty teroristy, ktere my likvidujeme v Iraku a take ti, kteri provedli utoky 9/11 rozhodne nebyli zadni s holyma ritema, byli to vesmes borci z bohatsich rodin a jejich organizace byly velice dobre financovane a zrovna tak tady v Iraku. O kom to tedy pisete? Ten odstavec mi pripada, ze jste napsal alespon po nekolika frtanech neceho ostrejsiho nebo alespon po 5 dvanactkach, nedava to vubec smysl...

54183

1.6.2005 7:06

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Rene Bartosek 67.?.?.?

Reakce na 54183

Ty teroristy, ktere my likvidujeme v Iraku a take
>ti, kteri provedli utoky 9/11 rozhodne nebyli zadni s holyma
>ritema, byli to vesmes borci z bohatsich rodin a jejich
>organizace byly velice dobre financovane a zrovna tak tady v
>Iraku.
Zdravim jsem bohuzel toatalne strizlivy. Trochu se vratim do minulosti. Zadny strach nepujde o kolonizaci Ameriky, ale o sedmdesata a osmdesata leta uz minuleho stoleti. John Stockwell jako autor knihy " In search of Enemies". Tenhle chlapik pochazi z konzervativniho prostredi v Texasu a je to nejvyssi sarze, tusim hodnost B-18, jenz ma odpovidat trihvezdickovemu generalu, jenz vynesla na svetlo jiste spinave pradelko made in CIA. Nebyl jsem ani v Iraku, ani v Afganistanu, ani v Iranu. Lide tehle zemi maji totiz smulu. Jedni ziji v pousti nasakle ropou, druzi pestoji zbytecne hodne maku, a treti maji vudce prilis horlive a nesmiritelne v otazkach nabozenstvi. A vsichni dohromady ingoranti zatraceni nechapou, ze nase kultura se spravedlivou lidovou demokratickou vladou, nekonzumni, ekologicky setrna, neagresivni, demilitarizovana je nejvetsi dobro, ktery by je mohlo potkat. Pritom se staci podivat na vzorove vzornou zemi primo za humny stat Izrael. Takze, lze stezi uverit, ze dva roky po blietzkriegu v Iraku povstalci, pardon teroristi, zalezi na uhlu pohledu, kladou ozbrojeny odpor. Proc J. Stockwell? V CIA existuje scenar v minulosti hojne vyuzivany, jak prinutit do valky i protivnika, jenz ma nasrano v kalhotkach. A valcit se mu smejdovi vubec nechce. Manevry v mediich pred utokem na Irak, sli presne podle prirucky. Tolik k tem borcum z bohatych rodin.

54221

1.6.2005 21:15

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Petge 83.?.?.?

Reakce na 54221

Tleskám !!
V zásadě jsem již nad tím taky uvažoval, že budu nějaký čas s panem Leho diskutovat ze všech sil z pozice neustále sílící chvály USA a všeho s tímto fenomenem souvisejícího. Prostě podle hesla, kdo chce kam, pomozme mu tam. To by bylo, aby se nakonec pan Leho nepřekecl, že USA přeci jen není tak "úplně ve zlatě".

Včera na ČT2 od 20°° do 21°° šel jakýsi film o "mediální válce" v Iraku. S potěšením bych rád slyšel od pana Leho, že to byly samé pomluvy. Neboť tam vážně mluvili sami Američani a ne tak ledaskdo. Lituji, že jsem nenahrával. Smutné. Až se Amerika probere z toho bezvědomí, to bude kocovina.

Nicméně si myslím, že Amerika není zcela ještě ztracená, možná se z té své choroby zvané "demokracie po americku" dokáže vyhrabat.

54316

2.6.2005 3:25

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

leho 64.?.?.?

Reakce na 54221

> V CIA existuje scenar v minulosti hojne
>vyuzivany, jak prinutit do valky i protivnika, jenz ma
>nasrano v kalhotkach. A valcit se mu smejdovi vubec nechce.
>Manevry v mediich pred utokem na Irak, sli presne podle
>prirucky. Tolik k tem borcum z bohatych rodin.

Samozrejme. A ja jsem kdysi na Letne v cirkuse videl trpaslika. Verim, ze za vsechno mohou trpaslici. Jsou mali, vlezou se v pohode do vetracich sachet a tak to museli byt oni. Dokazte mi, ze to oni nebyli...

54352

31.5.2005 23:27

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

dusan 70.?.?.?

Reakce na 54167

USA a tedy dnešní Američané mají za sebou masakr Indiánů na ploše zhruba 9,5 milionů km2 a země, dneska tvořící USA, byla prostě nebo sprostě (?) ukradena, s tím se nedá historicky udělat nic.

Petge

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

A vy pane pisete, ze studujete historii ? Vlice trapne.


54190

2.6.2005 21:07

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 54190

(citace pana Dušana)
A vy pane pisete, ze studujete historii ? Vlice trapne.

Co Vám připadá trapné ? Víte pane Dušane, již jednou jsem Vám naznačil, že co se týká myšlenkového obsahu Vašich příspěvků, že žádný obsah nemají. Vám asi nepomůže naznačit, vy to potřebujete úplně polopatě.

Tedy Vám polopatě říkám, že Vaše příspěvky neobsahují žádné relevantní myšlenky, ba dokonce ani irelevantní, a tedy jsou tyto příspěvky zcela zbytečné a není fakticky na co reagovat. Prosím Vás snažně - pokuste se vždy, kromě nejapných pokusů urážet, do svých příspěvků napsat i nějaká fakta, týkající se téma, byť třeba vzdáleně.

54433

3.6.2005 15:03

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Petge 83.?.?.?

Reakce na 54433

Toto anonymní ohražení se jsem napsal já, Petge. A pane Dušane, stojím si za tím.
Petge

54535

31.5.2005 21:14

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

leho 84.?.?.?

Reakce na 54166

>globální lidská společnost na planetě Zemi stojí už
>zase jednou tváří tvář jakési době temna, jakési
>nové době stěhování národů.

Rekl bych velice prazdny argument bez jakychkoliv podkladu nebo dalsiho zduvodneni. Neco na zpusob kdy drive katolicka cirkev urcila, ze Zeme je stredem vesmiru a basta, proste to tak je a dale nediskutujeme.

>to je
>společnost, která vystavěla svůj blahobyt na na
>zmasakrování a zbídačení zbytku světa hlavně mimo
>Evropu.

Jenomze to zase pisete o zalezitostech minimalne 150 let starych. Samozrejme pokud stale si chcete prihrivat polivcicku popularnimi nesmysly o masakrovani Iracanu, tak vasi argumentaci zacinam trosku rozumet. Jenomze to pak jsme zase v te zminene paralelni realite...

54180

1.6.2005 10:16

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54158

Leho, jak vy to máte všechno jednoduché.
Ať je řeč o čemkoliv tak vaše argumenty jsou pořád jedno a to samé: psychopatičtí diktátoři, velký satan, paralelní realita atd..
Zkuste vylézt konečně z té své žoldácké ulity a přečíst si jiné noviny než ty americké, psané podle přání vlády USA a zjistíte, že všechno je jinak. Vy jste názorný příklad toho co dokáže udělat mediální masáž amerického tisku na objednávku bílého domu z člověkem, který nemyslí a pouze poslouchá rozkazy .
Jen tak na okraj k vašim oblíbeným hollywodským brakům - vzhled té místnosti, kde se konají tiskovky pro novináře k válce v Iráku navrhnul a vytvořil hollywodský specialista a stála 1 000 000 dolarů. Psychologický dopad na myšlení lidí v USA se skutečně vyplatil.

54235

1.6.2005 12:54

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

leho 84.?.?.?

Reakce na 54235

>Ať je řeč o čemkoliv tak vaše argumenty jsou pořád
>jedno a to samé: psychopatičtí diktátoři, velký satan,
>paralelní realita atd..

Dano, vy uvadite slova vytrzena z kontextu, nikoliv argumenty. Kdyztak muzete uvest proc si myslite, ze Saddam nebo Taliban nebyli psychopaticti, Velky Satan je blbost, a paraleni realita je realita lidi, kteri veri necemu, co v dnesnim pozemskem svete neexistuje.

>Zkuste vylézt konečně z té své žoldácké ulity a
>přečíst si jiné noviny než ty americké, psané podle
>přání vlády USA a zjistíte, že všechno je jinak.

Ja vubec nemusim cist zadne noviny, bud sam vidim na vlastni oci nebo to vim od svych kamaradu, kteri vidi veci na vlastni oci. Nepotrebuji interpretaci nekoho, kdo duma deset tisic mil daleko, jak to vlastne je. A kdyz uz, tak si prectu neco od lidi, kteri u udalosti byli a tudiz take videli na vlastni oci, nebo tady zili a meli i osobni zkusenosti se Saddamem a cleny jeho rezimu. Od marxistickych teoretiku ja zadne zpravy cist nepotrebuji a ani nebudu.

>Vy jste názorný příklad toho co dokáže udělat mediální
>masáž amerického tisku na objednávku bílého domu z
>člověkem, který nemyslí a pouze poslouchá rozkazy .

Muzete konkretne rici a uvest priklad zpravy, ktera byla objednana z Bileho Domu? Nejedna se totiz skoro vubec o masaz americkeho tisku, ja kolikrat noviny nectu cele dny, hlavne ctu knizky a posledni rok ctu skoro vyhradne knizky souvisejici s Irakem. Ted napr. jsem docetl Blinded by the Sunlight od britskeho novinare Mathew McAllestera, nositele Pulitzerovy ceny a jednoho z novinaru, co byl tesne pred obsazenim Bagdadu zavren v Abu Ghraib. Jen tak mimochodem, McAllester je v zaveru hodne kriticky k americkym a britskym vojaku a zpusobem, jaky okupovali zemi. Zkuste treba nahlednout do teto knizky a muzete napsat proc je spatna nebo dobra.

>Jen tak na okraj k vašim oblíbeným hollywodským brakům
>- vzhled té místnosti, kde se konají tiskovky pro
>novináře k válce v Iráku navrhnul a vytvořil
>hollywodský specialista a stála 1 000 000 dolarů.
>Psychologický dopad na myšlení lidí v USA se skutečně
>vyplatil.

Oni tam vsichni chodi? A ja myslel, ze se tam vejde jenom hrstka novinaru...

54255

1.6.2005 14:34

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54255

muzete uvest proc si myslite, ze Saddam nebo Taliban nebyli psychopaticti
neomezenou mocí opojený diktátor (Saddám), nebo fanatik (Taliban)ještě nutně nemusí znamenat psychopat.
A kdyz uz, tak si prectu neco od lidi, kteri u udalosti byli a tudiz take videli na vlastni oci, nebo tady zili a meli i osobni zkusenosti se Saddamem a cleny jeho rezimu.
Být u události ještě neznamená objektivně o ní informovat, každý podává informace z té strany, které fandí.Objektivita je velice relativní pojem.
Muzete konkretne rici a uvest priklad zpravy, ktera byla objednana z Bileho Domu?
Pro vaši informaci, všechny zprávy z Iráku se denně probírají v bílém domě a ten schvaluje verzi pro tisk.

54274

1.6.2005 14:37

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54274

pokračování
Oni tam vsichni chodi? A ja myslel, ze se tam vejde jenom hrstka novinaru...

Ano, právě ta hrstka novinářů potom vytváří představu pro ostatní miliony diváků a čtenářů jaká je vlastně válka v Iráku a utváří jejich názor. Ne nadarmo se médiím říká sedmá velmoc.

54276

1.6.2005 21:52

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

leho 84.?.?.?

Reakce na 54274

>neomezenou mocí opojený diktátor (Saddám), nebo fanatik
>(Taliban)ještě nutně nemusí znamenat psychopat.

Samozrejme, ale kdo je trochu sectely, tak vi, kdo Saddam a Talibanci byli za lidi. Slysela jste nekdy jak Saddam tyral sveho psa? Nebo jak jeho synackove se osobne zucastnovali muceni a zabijeni veznu? Nebo jak "chemicky" Ali poradal kazdy mesic "demokraticka" schromazdeni rodinnych prislusniku veznu a popravenych a co se na techto schromazdenich odehravalo? Vsechno jsou celkem zname informace, tady v Iraku je v obehu mnoho DVD s mucenim a popravovanim veznu, na nekterych jsou mnozi prominenti rezimu.

>Být u události ještě neznamená objektivně o ní
>informovat, každý podává informace z té strany, které
>fandí.Objektivita je velice relativní pojem.

Jak uz jsem napsal, zrovna jsem dokoncil knizku "Blinded by the Sunlight" od Matthew McAllestera. Rekl bych velice objektivni, popisuje zazitky z Bagdadu tesne pred okupaci, sve vezneni v Abu Ghraib (jeste za Saddama) vcetne interview s cleny tajne policie Mukhabarat a bacharu po okupaci Iraku. Rekl bych velice zajimave az fascinujici. Kdyztak, Dano, muzete napsat, proc byste zrovna tuto knizku povazovala za neobjektvni.

>Pro vaši informaci, všechny zprávy z Iráku se denně
>probírají v bílém domě a ten schvaluje verzi pro tisk.

Skutecne? To jsem nevedel. A prosim vas, jak to funguje? Vzdyt v Iraku zdaleka vsechny informace Velky Satan nekontroluje, i Iracane maji tady Internet a mnoho irackych novinaru spolupracuje se zapadnimi medii a jak tohle schvaluje Bily dum, to me tedy podrzte. Vsechny zpravodajska media maji sve kontakty v Iraku, nejenom Al-Dzazira a jim podobni. Vidim, ze vy zijete take na nejake jine planete...

54322

3.6.2005 12:32

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54322

Vidim, ze vy zijete take na nejake jine planete...

Bohužel ne, ale bylo by to krásné.

54512

1.6.2005 15:00

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

zap 65.?.?.?

Reakce na 54235

Leho, jak vy to máte všechno jednoduché.
Ať je řeč o čemkoliv tak vaše argumenty jsou pořád jedno a to samé: psychopatičtí diktátoři, velký satan, paralelní realita atd..


Pani Dano, myslim, ze berete Lejho az prilis vazne!

Je-li tim ,co o sobe tvrdi(zoldakem v Iraqu), coz je tezko si predstavit uvedomim-li si, se pamatuje 68-my a narodil se v Cesku, ale budiz. Muze byt i zoldak-kontraktor. Berou i stare paprdy - nemaji dost lidi. Udajne na 30% americke okupacni sily v Itaqu jsou kontraktori(smluvnici). Jsou tez ukazatelem ekonomickeho 'rustu' v Americe, ale to je jina vec.

Nezapomente, typicka charakterova vlastnost Cechu v cizich sluzbach(jak vedel uz i Jirasek), je 'zrat vse i s chupama' dostane-li se jim prilezitost. Jinak receno, jsou ze same ochoty jeste vetsimi 'slouhy', nez se od nich zada. Lej-ho je v tom pripade primo ukazka bezprikladna. Znate prece: "zpivej pisen toho, ci chleb jis"!

54284

1.6.2005 21:27

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

leho 84.?.?.?

Reakce na 54284

>v Cesku, ale budiz. Muze byt i zoldak-kontraktor. Berou i
>stare paprdy - nemaji dost lidi. Udajne na 30% americke
>okupacni sily v Itaqu jsou kontraktori(smluvnici).

Zape, co myslite terminem zoldak-kontraktor? Vsichni americti vojaci jsou zoldaci, kteri podepsali smlouvu, ale vy pisete, ze na 30% okupacnich sil jsou smluvnici. Myslite civily nebo vojaky?

>je v tom pripade primo ukazka bezprikladna. Znate prece:
>"zpivej pisen toho, ci chleb jis"!

Jiste, Zape, a koho vy pisen zpivate? Nezpivate zadne pisne na strane demokracie, zpivate tedy pisne dzihadistu, komunistu, nacistu nebo koho?

54320

2.6.2005 9:59

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54320

LEHO , když tak čtu vaše příspěvky , tak mi silně připomínáté jednoho mého známeho, také emigranta.
Ten zase pro změnu bouřlivě hájí vše Rakouské, skutečně mne dojal, když tvrdil, že v Rakousku mají školství na velmi vysoké úrovni a jako důvod uváděl, že své dceři musí platit učitelku na doučování z Angličtiny a ona přez to proleze jen s odřenýma ušima. To, že jeho dítko prostě nemá hlavu na jazyky nikdy jako argument nepřijal. On přece namůže mít tak jazykově nenadané dítě, to škola je příliš náročná.

Řekla bych , že to je také váš problém, jenže trochu v jiné barvě.

54390

2.6.2005 13:39

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

zap 65.?.?.?

Reakce na 54390

Pani Dano,

je prece docela realne, ze cizi rozvedky maji zajem na cemkoli co vypada ze sfery oficielni propagandy. At uz je to 'vojak leho', ci kdokoli jiny, je velmi atraktivni(pro ne) umistit takoveho cloveka primo do nasi diskuze.

Ma to nekolik vyhod:
- cim otresnejsi je pripad(domnely zoldak), tim bourlivejsi je reakce zucastnenych,

- ve zlosti lide odhaluji sve 'ledvi' a tak ona prislusna instituce na na kazdeho z nas zaznam s nasimi vyroky,

- provokace je nejlepsi metoda jak vtahnout lidi s vyhranenymi nazory do konfliktu. Vsimnete si, ze 'leho' celkem uspesne vtahl do svych tenet vsechny oponenty americke agresivni politiky.

-je velmi nepravdepodobne, ze 'radovy vojcl' by byl az tak inteligentni. Bylo-li by to tak, nedovedu si pradstavit, jak 'inteligent leho' by mohl mezi nimi zit. Je to velmi podezrele.

54404

2.6.2005 16:31

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 54404

zape,
mně jsou rozvědky všech zemí srdečně ukradené.můžou si na mně sbírat co chtějí , prostřednictvím koho chtějí pokud je to baví...
nejsem bohatá a významná osoba, nemám politické ambice a jsem zvyklá říkat co si myslím, takže si můžou trhnout nohou.

54413

2.6.2005 18:04

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54413

Zdravim pani Dano. Predevsim, predpokladam, ze jste nekde, z Moravskoslezskeho kraje, neli primo z Ostravy. Libi se mi carodejko, jak zde pisete a hlavne, jako zena, mezi otrlymi chlapy bojujete. Myslim, ze mame stejnou krevni skupinu. Preji Vam pani Dano hodne stesti. S uctou - Lev [smích]

54417

3.6.2005 11:13

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54417

To si pište, že jsem od Ostravy, do Polska to mám co by kamenem dohodil.

54508

2.6.2005 19:16

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

leho 84.?.?.?

Reakce na 54404

>je velmi atraktivni(pro ne)
>umistit takoveho cloveka primo do nasi diskuze.

Zape, zatim absolutne nejzabavnejsi prispevek ktery jsem kdy cetl na Zvedavci. Ovsem, kdyz o tom premyslim vice, je to taktez velice smutne a mozna se jedna o vaznejsi psychickou poruchu, kvuli ktere by nebylo marne vyhledat ustavni lecbu.

>- provokace je nejlepsi metoda jak vtahnout lidi s
>vyhranenymi nazory do konfliktu. Vsimnete si, ze 'leho'
>celkem uspesne vtahl do svych tenet vsechny oponenty
>americke agresivni politiky.

Vsechny oponenty? V Kanade, podle vas, Zape, je 80% lidi proti Bushovi. V Cechach urcite taky hodne a take i par Cechu v zahranici si rado prihreje polivcicku na modnim antibushismu. Podle me jich musi byt dohromady peknych par milionu. A ti vsichni jsou tady na Zvedavci?

>-je velmi nepravdepodobne, ze 'radovy vojcl' by byl az tak
>inteligentni. Bylo-li by to tak, nedovedu si pradstavit, jak
>'inteligent leho' by mohl mezi nimi zit. Je to velmi
>podezrele.

Take velice smesny vyrok a na druhou stranu velice smutny. Vsadim se, ze jste v zivote nepotkal ani jedineho americkeho vojaka. Napriklad na mych ctvrtecnich lekcich arabstiny potkavam podplukovnici doktorku, ktera se stara o vyzivu americkych astronautu v Johnson Space Center v Houstonu. V Iraku ma na starosti piloty helikopter v nasi brigade. Ve svem oboru je svetovou expertkou jezdici na konference po celem svete. Tahle osoba neni v armade zadnou vyjimkou. Zape, vy proste zijete v nejakem jinem vesmiru...

54422

3.6.2005 7:44

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 54422

pane leho, tak uz kapnete bozskou, ze ste provokater a agent americke kontrarozvedky. My si pockame az nam pan leff posle fotky s prasecaku a rekne nam presne vase jmeno a vasi narodni prislusnost. Pan zap, si mysli, ze jste velice inteligentni, no ja nevim, kdyz sedite s panem leffem tak asi inteligentni moc nebudete. Urcite mnoho dopisovatelu do zvedace zajima jak ta pana leffa hrozba zkonci. Ja se osobne nemohu dockat.
Jo a nadavat na pana presidenta Bushe, neni moderni, je to obcanska povinost.

54490

3.6.2005 13:23

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

leho 84.?.?.?

Reakce na 54404

>-je velmi nepravdepodobne, ze 'radovy vojcl' by byl az tak
>inteligentni.

Zape, toto je vas nazor a neco formovalo tento nazor. Jelikoz v americke armade neni vyjimkou, ze i radovy vojak ma vysokoskolsky diplom (bakalare nebo masters), tak tento nazor jste si nezformoval podle skutecnosti. Proc si to myslite? A treba vase ostatni nazory nejsou take trosku z cesty?

54521

3.6.2005 14:28

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

leho 84.?.?.?

Reakce na 54390

>Řekla bych , že to je také váš problém, jenže trochu
>v jiné barvě.

A co je muj problem? Vy pisete o znamem a o jeho dceri. To je jeho problem a je uplne jiny, nez moje problemy. Absolutne nechapu, co to ma se mnou spolecneho. Vy porad se mnou nesouhlasite, ja se usilovne ptam proc, vysvetlim vam proc byl Saddam psychopaticky diktator, napisi vam o prikladu fungujici demokracie v Kalifornii a vy porad nic. Nejste schopna na nic konkretniho prijit. Mozna proto, ze mam pravdu a vy to porad a porad nejste schopna priznat...

54531

2.6.2005 14:35

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

zap 65.?.?.?

Reakce na 54320

Jiste, Zape, a koho vy pisen zpivate? Nezpivate zadne pisne na strane demokracie, zpivate tedy pisne dzihadistu, komunistu, nacistu nebo koho?

Ja jsem krome obcanem Ceska tez a to hlavne(tam mam rodinu) obcanem Kanady. Je zbytecne uvadet kolik 'nepochopeni' pro bushovu politiku v Kanade exisuje. Pred asi rokem a pul se pres 80% Kanadanu ostre postavilo(dle oficialniho pruzkumu, uverejneho na CBC) proti soucasnym trendum v am. zahranicni police.

Velmi silne pochybuji, ze pro odpor k politice GWB, je Kanada obsazena "komunisty, nacisty nebo dzihadisty". V teto souvislosti si take velmi cenim rozhodnuti obou, minuleho a soucasneho ministerskeho predsedy vlady se nezucastnit v irackem tazeni. Kanada nepotrebuje americkou specifikaci demokracie.

54407

2.6.2005 23:45

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

leho 84.?.?.?

Reakce na 54407

> Kanada nepotrebuje americkou specifikaci
>demokracie.*

A jak se vlastne ta kanadska demokracie lisi od te Americke, pokud pomineme socialisticke zdravotnictvi a britsky zpusob zakonodarstvi?

54451

3.6.2005 22:27

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

zap 65.?.?.?

Reakce na 54451

A jak se vlastne ta kanadska demokracie lisi od te Americke...

Podstatny a zasadni rozdil je v tom, ze Amerika svoje videni 'demokracie' vnucuje jinym, Kanada NE. A proto ma (a dela si denne nove) take ve svete tolik nepratel.

Skutecna demokracie spociva na vuli lidi te dane komunity, ne na rozhodovani mocensko-financnich kruhu daleko za oceanem...

54569

4.6.2005 3:44

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

leho 84.?.?.?

Reakce na 54569

>Podstatny a zasadni rozdil je v tom, ze Amerika svoje
>videni 'demokracie' vnucuje jinym, Kanada NE. A proto ma (a
>dela si denne nove) take ve svete tolik nepratel.


Kanada ve svete nema tolik nepratel, jelikoz na pocet obyvatel a velikosti hospodarstvi je to stat velmi druhorady a tudiz take nema zadne nepratele, protoze oni ani nevedi, ze nejaka Kanada existuje. Temer vsechny moderni vymozenosti jako Internet, GPS, letecky prumysl, media, zabavni prumysl, atd. pochazeji z USA a uz jenom ten fakt dela ve svete mnoho nepratel. Tvrzeni, ze Amerika vnucuje jinym svoje videni demokracie, je demagogie modnich antibushovskych pomatencu. Vnucuje vam v Kanade snad nekdo neco? Rekl bych ze ne, jina vec je ale kdyz nam nekdo soustavne se snazi bourat mrakodrapy a vsemozne skodit atentaty jak mimo nase uzemi, tak i na nem a prave tady prestava vsechna legrace. Ovsem ne vsichni to chapou, a mozna by radi videli zase nejake efektni zabery horicich mrakodrapu. Toho ovsem bohda nebude...

54583

4.6.2005 4:31

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 68.?.?.?

Reakce na 54583

Jezisi Kriste leho, ja vas prosim na kolenou, prestante uz konecne psat do Zvedavce. Pokud by jste chtel, tak vam s radosti nabidnu penize ( do sto tisic USD ), aby jste uz konecne odstoupil.

Vy si snad myslite leho, ze pisete tlupe idiotu a debilu na Zvedavci, ze ty vase propagandisticke nemocne bludy vam zde, kdo je normalni clovek, bude zrat. Chapu, ze jen vasi oddani lokajove, at by jste napsal cokoliv, tak vam budou verne pritakat.

Pokud jste normalni prumerny clovek, tak se i vy sam, v hloubi sve prazdne duse, musite tomu smat, co zde pisete a uvadite. Myslim, ze i pan prezident Bush Sedmilhář, by vam, za vase poplasne zpravy rad s chuti ... ( a to zde nemohu napsat, jelokoz to ma neco spoleneho s kopanou a se zadkem ).

Prosim vas leho, vysvetle mi, jak jste na priklad myslel tohle: kdyz nam nekdo soustavne se snazi bourat mrakodrapy Je to az, nezdrave demagogicke a psano pro debily ! A nebo tohle: Tvrzeni, ze Amerika vnucuje jinym svoje videni demokracie, je demagogie modnich antibushovskych pomatencu. Amerika NE !! leho, je to siroky pojem, ale Bily dum - stat ve state, pochopitelne z prikazu nadnarodnich i narodnich korporaci a k tomu jeste, urcity druh "lobistu". Ovsem ne vsichni to chapou, a mozna by radi videli zase nejake efektni zabery horicich mrakodrapu. Toho ovsem bohda nebude... Mohl by jste mi vy vysvetlit, jaky jse vy "leho" pomatenec ?

Ovsem ne vsichni to chapou, a mozna by radi videli zase nejake efektni zabery horicich mrakodrapu. Toho ovsem bohda nebude...
Po bitve, kazdy general leho, vcetne vas ! Proc jste nerval, "Toho ovsem bohda nebude... " nez vam spadly veze v New Yorku, kde jste v tu dobu sedel v Kanade ? leho ? Jo a predevsim ty horici mrakodrapy, by jste zase urcite s radosti videl sam - mel by jste aspon praci u hpozarniho sboru a nevymyslel si story o Iraku - leho, pane ! - Lev

54586

4.6.2005 5:09

RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti

Aja 24.?.?.?

Reakce na 54583

Kanada ve svete nema tolik nepratel, jelikoz na pocet obyvatel a velikosti hospodarstvi je to stat velmi druhorady a tudiz take nema zadne nepratele, protoze oni ani nevedi, ze nejaka Kanada existuje.

Asi mate pravdu, a vite, ze v Kanade docela slusne zije. Chudak Kanada, tak anonymni a neznama v tom sirem svete.

Temer vsechny moderni vymozenosti jako Internet, GPS, letecky prumysl, media, zabavni prumysl, atd. pochazeji z USA a uz jenom ten fakt dela ve svete mnoho nepratel.

Ach, vy mate skvela vysvetleni. Vsechno jste vymysleli a za to vas nekdo nenavidi..dava vam to smysl?

Vnucuje vam v Kanade snad nekdo neco? Rekl bych ze ne,

No, ze by nam zrovna vnucovali, to snad ne, ale kdyz nas prvni ministr nepodporil okupaci Iraku, ani vase stity, urazil se vas byvaly velvyslanec v Kanade, vas prezident( ten zrusil i planovanou navstevu Kanady) a vase Rice s nami take "nemluvi".

Ovsem ne vsichni to chapou, a mozna by radi videli zase nejake efektni zabery horicich mrakodrapu. Toho ovsem bohda nebude...

Kteri nekteri, pane leho? Mate tendence k excesum.

54592

31.5.2005 13:27

Drobná překážka na nastoupené cestě

Michal Te 84.?.?.?

kamkolvek prisiel krestanstvo zavladol rozklad

54150

31.5.2005 15:05

Drobná překážka na nastoupené cestě

AL 84.?.?.?

Pan Stwora to tím článkem pěkně posr... Sice je pravda že EU už existuje (společné hranice, normy a nařízení, atd) o tom není pochyb, ale jakožto že má postavení a moc směrovat čtenáře určitým směrem mě celkem překvapilo to, jakým stylem je článek napsaný. Ten článek nám v podstatě říká že je zbytečné bojovat proti EU a odmítat Euroústavu, protože stejně k tomu jednou dojde. Nebylo by lepší i tak následovat zminovaného císaře Diocletiana a snažit se tomu, i přes malou možnost úspěchu, zabránit? Že by to opravdu byla typicky česká povaha? Dnes mnoho lidí lituje že jsme němcům odevzdali klíče od našich bunkrů bez boje, tak proč opakovat stejnou chybu a zase se vzdávat?

......Kdož su bóží bojovníci a zákona jého......
(jen si vzpomentě)

....NIKDY bez boje....

SVOBODA NAVŽDY

54155

1.6.2005 2:35

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

zap 70.?.?.?

Reakce na 54155

Ten článek nám v podstatě říká že je zbytečné bojovat proti EU a odmítat Euroústavu, protože stejně k tomu jednou dojde....

Ano, ja v tom vidim take dil fatalismu na strane pisatele. Jakykoliv tvar na sebe EU bere je a musi byt vysledkem debaty, ne diktatu. Jestlize dana forma nove ustavy nevyhovovala obyvatelum Francie prosim, vyjadrili svuj nesouhlas. Nejevi se mi to nedemokraticke. Tim myslim formu, ne obsah samozrejme.

54205

1.6.2005 3:59

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 54155

Máte pravdu. Je naší povinností bojovat proti tomu i když je to marné. Ale mlčet by znamenalo kolaborovat se zločinci. Bráno z toho pohledu jsem samozřejmě rád, že to Francouzi udělali. Škoda jen, že až teď. Angličtina má na to rčení: too little too late - příliš málo a příliš pozdě.

Mělo se vytáhnout do ulic před několika roky, dokud byl ještě čas. Vypálit pár vládních budov a třeba i nechat na sebe pozvat armádu a represivní složky státu. Ale mělo se proti tomu bojovat v pravém smyslu toho slova, třeba i dlažebními kostkami a plaňkami z plotu. Protože se zločinci, kteří za tím stojí, slušně jednat nelze. Oni na nějaké petice a mírumilovné demonstrace zvysoka kašlou.

54210

1.6.2005 13:03

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

leho 84.?.?.?

Reakce na 54210

>Mělo se vytáhnout do ulic před několika roky, dokud byl
>ještě čas. Vypálit pár vládních budov a třeba i
>nechat na sebe pozvat armádu a represivní složky státu.

A co byste tim dokazal, pane Stwora? Jedine by bylo vice bezpecnostnich opatreni, ktere by spolecne s opravami zaplatil zase danovy poplatnik. Coz takhle zkusit vlastni, nenasilnou politickou kampan a zkusit tak neco zmenit? Zvedavec zacina byt celkem popularni, tak by to mozna docela slo, ne? No a kdyby pak proti vam nekdo neco delal, mely by vase argumenty daleko vetsi vahu, nez kdyz vypalite par budov. Nebo vas vzor je vypaleni Reichstagu...?

54256

1.6.2005 14:43

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54256

pokusím se vám odpovědět.
Jedine by bylo vice bezpecnostnich opatreni, ktere by spolecne s opravami zaplatil zase danovy poplatnik.
Já, jako daňový poplatník jsem zaplatila a ještě budu platit obrovské peníze za přehmaty našich úředníků a politiků, takže nějaký barák by mně asi nezruinoval.
Coz takhle zkusit vlastni, nenasilnou politickou kampan a zkusit tak neco zmenit?
Teď jste mně rozesmál, kde jste viděl, aby nenásilná politická kampaň za změnu něco někdy změnila? Jediné co by tady pomohlo je defenestrace, bohužel 15.století už je za námi.
Leho, kde je vaše řinčení zbraní?

54277

1.6.2005 21:32

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

leho 84.?.?.?

Reakce na 54277

>Teď jste mně rozesmál, kde jste viděl, aby nenásilná
>politická kampaň za změnu něco někdy změnila?

Ano, videl. Napriklad pred rokem a pul v Kalifornii vykopli guvernera, ktery uvalil na obcany spoustu novych dani a hlavne nesmyslnou dan na auta. Bylo to celkem velice nenasilne a dosahlo se vyrazne zmeny k lepsimu. V Evrope ovsem radeji palime administrativni budovy, ze ...?

54321

2.6.2005 9:51

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54321

V Evrope ovsem radeji palime administrativni budovy, ze ...?

Zdaleka ne milý LEHO, my v Evropě používáme modernější metody, my jim prostě projedeme bankovní konta, zkontrolujeme příjmy a výdaje, prolustrujeme kamarády a to by v tom byl čert, aby se něco nenašlo.

54389

1.6.2005 7:17

Drobná překážka na nastoupené cestě

kema 205.?.?.?

Ta ustava nemela prilis velkou sanci. Jsou v ni veci, ktere se nelibi lidem napravo ani nalevo politickeho spektra.
Pro me byla nejvic hruzostrasna predstava evropskeho ministra zahranici.
Pravdepodobne nemeckeho ci francouzskeho zurive antiamerickeho levicaka.Brrrrrrrrr [pláč]

54224

1.6.2005 13:08

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

leho 84.?.?.?

Reakce na 54224

>Pravdepodobne nemeckeho ci francouzskeho zurive
>antiamerickeho levicaka.Brrrrrrrrr [pláč]

Kemo, on by totiz nemusel byt antiamericky levicak, ale naopak, proamericky a takova predstava Francouzum by asi vadila o hodne vic. Ja myslim, ze francouzske odmitnuti je spis vyjadreni zklamani, ze uz neni zadna sance aby Francie mohla byt velmoci jako za Napoleona...

54258

1.6.2005 14:47

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54224

Pravdepodobne nemeckeho ci francouzskeho zurive antiamerickeho levicaka.Brrrrrrrrr


to ještě nic není, představte si na tom fleku Cyrila Svobodu, nebo Pavla Němce. To by bylo něco.

54282

2.6.2005 3:13

Drobná překážka na nastoupené cestě

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Euro Report Whips
Up German Storm
BBC News
6-1-5

A political storm has broken out in Germany over reports that the government may be distancing itself from the European single currency.
Stern magazine said that Finance Minister Hans Eichel had been present at a meeting where the "collapse" of monetary union was discussed.
The government is planning to blame the euro for Germany's economic weakness, the magazine added.
The report was dismissed by both the ministry and Germany's central bank.
But it comes at a sensitive time for Germany, as the country gears up for a possible early general election following regional poll defeats for Chancellor Gerhard Schroeder's ruling Social Democrats (SPD).

The euro dipped sharply when the report came out on Wednesday morning, hitting an eight-month low of $1.2218 by 1600 GMT.

Struggling economy

Public dissatisfaction with the government's handling of the economy is one of the greatest challenges facing Chancellor Schroeder.

His ruling SPD/Green coalition is widely expected to lose a parliamentary vote of confidence, due to be held by 1 July, which would trigger a general election.

The euro is seen as a potential source of political conflict. According to Stern, some 56% of Germans want to go back to the deutschmark.

And dissatisfaction with the single currency has proved a potent topic in the campaign ahead of this week's Dutch referendum on the European constitution.

'Absurd'

Responding to the Stern report, the finance ministry and the Bundesbank described talk of the euro's demise as absurd.

Zkraceno

54351

2.6.2005 18:18

Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Tak už sakra Bretschneidere kápni božskou ! Když si otíráš svou lví mordu o mě i o další dopisovatele, tak by ti to nemělo vadit i v jiných případech. To je jen samé naznačování, ale vypadá to, že víš prd. Mně osobně je to celkem luft, jestli je Leho amer. voják, nebo důchodce z Moravy. A jestli je, tak se směju ještě víc, hezky vás tady vytočil. Ale u tebe mně to víc připadá jako "Kam vítr, tam plášť". Jinak ti tykám, protože jsi jen pouhý anonym. Ta přezdívka je něco jako když si Ludvík XIV. nechal říkat "Král Slunce".

Sidonius Zdenek M -- ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca -- 216.?.?.?
___________________________________________________________

Ubohý Zdenečku Matouškovic, jen pozor na zdravícko. Děláte mi jen starosti, ať nemusíme jít na funerál, ať z toho soptění vás netrefí šlak. Nakonec jste už dost potrefený ..... hahaha dobréj lokaj [vyplazený jazyk] [chechtot] [chechtot]

54418

2.6.2005 20:25

Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Pane Lve, zalezi az tak moc na tom, jestli je leho vojak v Iraku, americky obcan a nebo pan Novak ze Zizkova?
Ja mu docela ten Irak verim, ale i v pripade, ze mate pravdu vy, zda se mi to nepodstatne.
Nakonec vsichni jsou tu svym zpusobem anonymni, i ti, co tu uvadeji cela jmena, vcetne adresy.
Spis snad zalezi na nazorech, zivotni filozofii, prioritach, postojich. Ty lehovy jsou zname, takze argumentujte a puste z hlavy, odkud vlastne je.

Aja -- 24.?.?.?
_________________________________________________________

Dekuji pani Ajo, za Vasi radu. Vas beru velmi seriozne a vazim si Vas. Akorat chci, trochu svetla, na konci tunelu, jak taktez pan "leho", jeste nez memel nick "leho", zde uvedl. Tim svetlem povazuji to, ze kdyz uz oblbuje nekdo lidi na Zvedavci, tak se nemusi predstavovat, ze je americky obcan a US vojak, aby pusobil zajimavejsim dojmem, nebod on takovy uz na Zvedavci byl ( narcis ), nez se prevtelil v "leha". Lituji lidi, kteri toho pana, berou vazne.

54430

2.6.2005 23:42

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

leho 84.?.?.?

Reakce na 54430

Lve, me fascinuji kreatury, ktere za minulych diktatorskych rezimu tyrali a vrazdili vezne a co oni o sobe po padu rezimu rikaji, jak byli hrdi na to co delali a jak verne pomahali sve zemi. Je fascinujici, jak tihle lide jsou naprosto mimo realitu a to se kolikrat jedna o vysokoskolsky vzdelane osoby na zapadnich univerzitach. Par jich popsal ve sve knize Matthew McAllester, napriklad sveho vysetrovatele v Abu Ghraib ktereho predstavuje pod pseudonymem Abu Ibrahim. Vy, Lve, me fascinujete podobnym zpusobem, svym totalnim odmitanim reality a vymyslenim vselijakych teorii kdo bych asi tak mohl byt a kym jsem byl nez jsem se stal Lehem na Zvedavci. Totiz je mi uplne jasne, ze vas nikdy nepresvedcim a je mi to mozna i jedno, ale jste spolu se Zapem a jemu podobnych pro me velice zajimavi zivocichove. Kolikrat kdyz o vas premyslim, tak se musim stipnout a nadechnout se zhluboka poustniho irackeho prachu, abych se presvedcil, ze vlastne v tom Iraku opravdu jsem. Vzpominam tez pri te prilezitosti na spisovatele Johna Reeda, ktery napsal slavnou knizku "10 dni, ktere otrasly svetem". On zaslepene veril idealu komunismu, ale kdyz kratce po revoluci poznal, o cem vlastne ten komunismus je kdyz videl hladem umirajici davy v Povolzi, tak se rozstonal tyfem a zemrel velice rychle. Hlavne z toho duvodu neocekavam, ze bych nekdy skalni Zvedavce presvedcil. Ono poznani pravdy kolikrat muze byt pro lidi velice nebezpecne, kdyz jejich vybajeny svet se promeni v realitu...

54450

3.6.2005 0:05

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

leho 84.?.?.?

Reakce na 54450

Lve, jeste si prihreji trosku polivcicky: Dneska jako kazdy ctvrtek jsem s kolegyni podplukovnici a jeste jednim dustojnikem pri veceri probirali, jak by se vlastne melo valcit, jestli bysme nemeli mit v Iraku vic vojaku a tak pod. Vznesl jsem ty same argumenty jako tady na Zvedavci a rozproudila se debata. Ovsem debata to byla na uplne jine urovni, jelikoz to bylo s velice vzdelanymi lidmi a jejich reakce na ty same argumenty bylo velice zajimave sledovat. Obrovsky kontrast se Zvedavcem. Skoda, ze jsme pak museli do tridy se ucit dalsich 7 pismen arabske abecedy. Ale i tak to byla velice zajimava zkusenost.

54457

3.6.2005 1:20

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54457

>Lve, jeste si prihreji trosku polivcicky: Dneska jako kazdy
>ctvrtek jsem s kolegyni podplukovnici a jeste jednim
>dustojnikem pri veceri probirali, jak by se vlastne melo
>valcit, jestli bysme nemeli mit v Iraku vic vojaku a tak
>pod. Vznesl jsem ty same argumenty jako tady na Zvedavci a
>rozproudila se debata. Ovsem debata to byla na uplne jine
>urovni, jelikoz to bylo s velice vzdelanymi lidmi a jejich
>reakce na ty same argumenty bylo velice zajimave sledovat.
>Obrovsky kontrast se Zvedavcem. Skoda, ze jsme pak museli do
>tridy se ucit dalsich 7 pismen arabske abecedy. Ale i tak to
>byla velice zajimava zkusenost.
__________________________________________________________________

Leho, vas cist je pro me utrpenim. Pokud, jak rikate, ze jste v Iraku ( coz neni vubec pravda ) a pokud tam mate polniho lekare, tak jej vyuzijte, at se muzete opet vratit mezi obycejne lidi z vaseho virtualniho Sveta. Uz jen to, ze se priblizujete na svych meetingcich ke Zvedavci, jak pisete, tak ta vase vojna a okupace Iraku zavani materskou skolkou ......oh, come on leho, come on man

54466

3.6.2005 12:07

RE: LEHOVI

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 54457

Dneska jako kazdy ctvrtek jsem s kolegyni podplukovnici ....
Teď jste, ale ujel. Nevím, kde berete jistotu, že na Zvědavci diskutují samí nevzdělaní lidé. To, že má někdo jiný názor než vy ještě neznamená, že ukončil své vzdělávání po základní škole, nebo že má IQ houpacího koně.Nedovedu si také představit, že jste v debatě s vašimi kolegy používal argumenty svých oponentů ve Zvědavci, to už spíše uvěřím tomu, že z mého kokršpaněla bude baletka.Zřejmě jste si hezky společně popovídali. Jak jinak ,vždyť všichni jste na stejné lodi, tak proč by ste mněli mít různé názory?
Určitě by bylo velice zajímavé a poučné i pro nás, tuto diskusi sledovat.Jenom nevím, jestli by mně po 10 minutách poslouchání o psychopatických diktátorech, velkém satanovi ,paralelní realitě a lunatismu nešla ta večeře rychle zpět ze žaludku na talíř.
PS. do pana LVA se navážíte zbytečně. Já si také občas při odepisování na vaše příspěvky , říkám "bože jak hluboko jsem klesla"

54511

3.6.2005 12:51

RE: Lehovi

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54457

někde se mi zatoulala odpověď lehovi, takže znovu.
Dneska jako kazdy ctvrtek jsem s kolegyni podplukovnici...
Nevím jak jste dospěl k tomu, že do Zvědavce přispívají samí nevzdělanci, nebo lidé s nízkým IQ. To, že s vámi někdo nesouhlasí,ještě neznamená, že je nevzdělaný.Dovedu si představit vaši diskusi s kolegy. Nedovedu si představit, že jste použil argumenty vašich oponentů ve zvědavci.Jistě jste se velmi dobře doplňovali, proč také ne vždyť jste na jedné lodi.Ta diskuse by byla určitě zajímavá i pro nás ostaní, jen si nejsem jistá zda bych po 10 minutách poslouchání o psychopatických diktátorech, velkém satanovi, paralelní realitě a lunatismu nevrátila tu večeři ze žaludku zpět na talíř.
PS do pana LVA se nenavážejte, i já si při odpovídání na vaše příspěvky někdy říkám : bože jak hluboko jsem klesla.

54515

3.6.2005 13:13

RE: Lehovi

leho 84.?.?.?

Reakce na 54515

>Nevím jak jste dospěl k tomu, že do Zvědavce
>přispívají samí nevzdělanci, nebo lidé s nízkým IQ.
>To, že s vámi někdo nesouhlasí,ještě neznamená, že
>je nevzdělaný.

Dano, predstavte si, oni se mnou nesouhlasili. Prave proto debata byla zajimava. Oba totiz jou velice vzdelani, podplukovnice je ve svem oboru svetovou expertkou, jak uz jsem psal, normalne pracuje v NASA v Johnson Space Center.

>PS do pana LVA se nenavážejte, i já si při odpovídání
>na vaše příspěvky někdy říkám : bože jak hluboko
>jsem klesla. >

To je hlavne zvracenou moralkou, kde dobro je zlo a naopak. Kdyz si myslite, ze je v poradku nevinne lidi zaziva peci v troubach a veset je za zebra na haky, tak se nedivte.

54519

3.6.2005 13:50

RE: Lehovi

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54519

To je hlavne zvracenou moralkou, kde dobro je zlo a naopak. Kdyz si myslite, ze je v poradku nevinne lidi zaziva peci v troubach a veset je za zebra na haky, tak se nedivte.

Já si to nemyslím a nevšimla jsem si, že by pan LEV něco takového propagoval.
Proč nám neustále připisujete názory, které tady hlásáte převážně vy?

54523

5.6.2005 12:51

RE: Lehovi

leho 84.?.?.?

Reakce na 54523

>Proč nám neustále připisujete názory, které tady
>hlásáte převážně vy?

Propagujete takove veci, kdyz tak tvrdosijne odsuzujete americkou okupaci Iraku. Je faktem, ze v Iraku se dely ve veznicich silene veci a rezim spachal na svych obcanech ty same zlociny, jako nacisticky rezim v Nemecku vcetne nasazeni chemickych zbrani proti civilistum, coz ani nacisti nikdy neudelali. Odsuzovat odstraneni takoveho rezimu znamena obhajobu jeho praktik a zlocinu, coz vy tady se Lvem a jinymi tak ochotne delate.

54680

5.6.2005 13:32

RE: Lehovi

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54680

>>Proč nám neustále připisujete názory, které tady
>>hlásáte převážně vy?
>
>Propagujete takove veci, kdyz tak tvrdosijne odsuzujete
>americkou okupaci Iraku. Je faktem, ze v Iraku se dely ve
>veznicich silene veci a rezim spachal na svych obcanech ty
>same zlociny, jako nacisticky rezim v Nemecku vcetne
>nasazeni chemickych zbrani proti civilistum, coz ani nacisti
>nikdy neudelali. Odsuzovat odstraneni takoveho rezimu
>znamena obhajobu jeho praktik a zlocinu, coz vy tady se Lvem
>a jinymi tak ochotne delate.
_____________________________________________________

Presne tak leho, vy jste dokonala osobnost. Musim jeste jednou opakovat, jelikoz jste si asi ?! nevsiml meho jednoho prispevku, kde jsem vam nabizel penize, kdyz prestanete psat do vami nenavideneho Zvedavce. Nerad se opakuji, ale vy si vskudku myslite, ze mimo vasich jen par pochlebovacu na Zvedavci, ze zbytek pisatelu, jsou deti z materske skolky, do kterych vase neuverilelne propagandisticke az fanaticke kliny, do jejich hlav, chcete nabijet. Anebo si asi taktez myslite, ze je zde na Zvedavci, bunch of idiots.

A o vasi "inteligenci", urcite zde nikdo pochybovat nebude, mily leho. Uz jste to nam zde nekolikrat predvedl, tema hromadami napisu, pry vami prectenych knih. Ne !! kolik jazyku znas, tolikrat jsi clovekem, ale, kolik napisu knih do Zvedavce napises, tak tolikrat jsi "clovekem" ! Muj posledni bod pro vasi sectelou inteligenci je, ze: INTELIGENTI NEVRAZDI !!

54681

5.6.2005 14:12

RE: Lehovi

leho 84.?.?.?

Reakce na 54681

Lve, je hrozne zajimave, ze vase prispevky bez jakekoliv informacni hodnoty editor v pohode nechava projit. Jedna se o nesmyslne zvasty a osobni utoky, i kdyz ne sproste jako napriklad takoveho Pelesky. Jen pro vasi informaci, ja se zase tak moc za inteligenta nepovazuji, to necham na jinych, takze mohu v pohode vrazdit vase oblibene dzihadisty. Psal jste, ze se povazujete za inteligentniho cloveka od prirody a nepotrebujete cist zadne knizky. Nu prosim, polozim vam tedy opakovane otazku, kterou jsem uz dal expertovi na mezinarodni pravo Petgemu, a kterou nas pan expert nechce z nejakeho duvodu zatim zodpovedet: Jsou rezimy psychopatickych diktatoru chraneny mezinarodnim pravem, zvlaste kdyz porusuji mezinarodni dohody, krvave potlacuji jakykoliv dissent uvnitr sve zeme a financuji terorismus s cilem znicit jinou demokratickou zemi?

54682

5.6.2005 15:08

RE: Lehovi

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54682

Lve, je hrozne zajimave, ze vase prispevky bez jakekoliv informacni hodnoty editor v pohode nechava projit. Jedna se o nesmyslne zvasty a osobni utoky, i kdyz ne sproste jako napriklad takoveho Pelesky
_______________________________________________

Myslel jsem si mily leho, ze si zde hrajete na tvrdeho vojaka US Army a ze nejakou tu kulku snesete, ale vy se zde zacinate psychologicky rozkladat a na takovou armadu vaseho razeni, MY !!! Americane, nemuzeme byt hrdi ! I vy jste zde nekolikrat "osobne" - pokud si jeste "osoba" rikate a nebo se za "osobu" povazujete, zautocil casto "mimo misu" na nektere pisatele a EDITOR, vas tim sitem, nechal projit, tak si prosim mily Rambo a osvoboditeli irackych deti, mucenymi krutym Saddamem nestezujte a neplakejte, ze vam zde nekdo stale ublizuje ve vami nenavidenem Zvedavci. Chcete asi timto EDITORA upozornit, at moje prispevky, mimo misu a me vypady, specialne na vas leho maze, ale VASE NECHAVA, jako priklad lidskosti, ze ano ....

Jo jo Rambo, co jste si na Zvedavci navaril, tak si to budete muset i spapat. Prijemny den v Kanade preje vam i ostatnim, vas Lev

54683

5.6.2005 15:27

RE: Lehovi

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54683

Ted jsem si leho uvedomil mily leho, jak vy me vubec muzete napadat, ze pisu, tak zvane mimo misu ? Vzdyt ja vam jen odpovidam a oponuji, k vasemu tematu ..... a to se nesmi leho ?

54687

5.6.2005 15:45

RE: Lehovi

leho 84.?.?.?

Reakce na 54683

Lve moje reakce nebyla reakce toho, ze vas nesnesu, jenom to bylo proste podiveni nad danou situaci, ve ktere vas editor nechava v pohode se vyblit nesmyslnymi zvasty zatimco on sam vyhlasil, ze prispevky bez jakekoliv informacni hodnoty bude mazat. Nic vic, nic min. Jinak kdybych vas tak nesnasel, tak bych se na vas a na Zvedavce uplne vykaslal. Jak uz jsem napsal, Zvedavec me velice bavi a zvlaste vase jistota, ze jsem v Kanade. To je proste uzasne. Uzasne take je, jak na me prime otazky nikdy neodpovite, at je to cokoliv, zatimco ja temer vzdy ano. Takze muzete hadat, co si asi o vas mysli ctenari, kteri na Zvedavce zabloudili uplnou nahodou. Jsem si jisty, ze se bavi na vas ucet nejmene tak, jak se bavim ja...

54689

5.6.2005 15:23

RE: Lehovi

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54682

Jo leho, jeste bych mel dodat: nemate nahodou vytetovane na vasem vojenskem těle: "rezimy psychopatickych diktatoru", "vase oblibene dzihadisty" a "Zeme, Velkeho Satana", odkud "jako" pochazite leho, ze ano ... ?

54686

5.6.2005 21:36

RE: Lehovi

Druid 84.?.?.?

Reakce na 54680

>Je faktem, ze v Iraku se dely ve veznicich silene veci a rezim >spachal na svych obcanech ty same zlociny, jako nacisticky rezim v >Nemecku vcetne nasazeni chemickych zbrani proti civilistum, coz ani >nacisti nikdy neudelali.

Opravdu? [překvapení] Leho, nejste vy nahodou nejaky ten "popirac" jak se tady o nich tak casto mluvi.

54731

6.6.2005 10:27

RE: Lehovi

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54680

Propagujete takove veci, kdyz tak tvrdosijne odsuzujete americkou okupaci Iraku. Je faktem, ze v Iraku se dely ve veznicich silene veci....... Odsuzovat odstraneni takoveho rezimu znamena obhajobu jeho praktik a zlocinu, coz vy tady se Lvem a jinymi tak ochotne delate.

Ale milý LEHO, nikdy jsem nenapsala, že souhlasím s tím co dělal Saddámův režim. Nikdy jsem nenapsala, že odsuzuji odstranění jeho režimu.
Já tvrdím a za tím si pevně stojím, že při útoku USA na Irák Vám vůbec nešlo o jeho krutý režim, který jste před tím mnoho let tolerovali, ale o útok na občany jiného státu za použití neexistujících důkazů(viz.chemické zbraně).O těch se mluví už spousty let. Ptám se, proč už to neudělal jeho otec v době války v Perském zálivu, kdy ho podporovaly i Arabské země? Nemohu si pomoci, ale váš argument pomoci a budování demokracie tady nějak nesedí . To je minimálně o deset let pozdě.

54801

6.6.2005 12:50

RE: Lehovi

leho 84.?.?.?

Reakce na 54801

>spousty let. Ptám se, proč už to neudělal jeho otec v
>době války v Perském zálivu, kdy ho podporovaly i
>Arabské země? Nemohu si pomoci, ale váš argument pomoci
>a budování demokracie tady nějak nesedí . To je
>minimálně o deset let pozdě.

Proc to neudelal jeho otec, ja v tom nevidim zadnou velkou konspiraci, uz jsem tu o tom psal. Hned po okupaci Kuvajtu bylo americkou vladou rozhodnuto, ze se bude budovat koalice za vypuzeni iracke armady z Kuvajtu, ne odstraneni rezimu. Myslim, ze jsem nekde cetl, ze podle zjisteni americkych tajnych sluzeb by jinak arabske staty s Americany do koalice nesly a to by byl velmi vazny i kdyz resitelny problem. No a pak kdyz se veci daly do pohybu v podobe operaci Poustni stit a Poustni boure bylo uz pozde na to, zamery menit, to by americka verohodnost utrpela daleko vic, nez v dnesni dobe. Kupodivu ale ja s vami v tomhle souhlasim, mel se rezim svrhnout uz tenkrat a nespolehat se na to, ze po valce bude tak slaby, ze ho Iracane svrhnou sami. V tomto se Bush st. hodne prepocital...

54822

6.6.2005 13:34

RE: Lehovi

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54822

Myslim, ze jsem nekde cetl, ze podle zjisteni americkych tajnych sluzeb by jinak arabske staty s Americany do koalice nesly a to by byl velmi vazny i kdyz resitelny problem.

Chcete snad touto větou naznačit, že nyní arabské státy vojenskou akci USA podporují a není zde žáden problém?

Promiňte, ale na které planetě se nyní nacházíte?

54831

6.6.2005 13:37

RE: Lehovi

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54831

dovětek
to by americka verohodnost utrpela daleko vic, nez v dnesni dobe.

Tak v tom se naprosto shodneme. Američanům po všech zkušenostech, už nevěřím ani dobrý den.

54832

6.6.2005 16:37

RE: Lehovi

leho 84.?.?.?

Reakce na 54831

>Chcete snad touto větou naznačit, že nyní arabské
>státy vojenskou akci USA podporují a není zde žáden
>problém?

Jak jste tohle vydedukovala?? Asi musite uzivat neco silnejsiho, jinak to neni mozne...

54855

3.6.2005 13:58

RE: Lehovi

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54519

>Nevím jak jste dospěl k tomu, že do Zvědavce

>přispívají samí nevzdělanci, nebo lidé s nízkým IQ.

>To, že s vámi někdo nesouhlasí,ještě neznamená, že

>je nevzdělaný.
Dano, predstavte si, oni se mnou nesouhlasili. Prave proto debata byla zajimava. Oba totiz jou velice vzdelani, podplukovnice je ve svem oboru svetovou expertkou, jak uz jsem psal, normalne pracuje v NASA v Johnson Space Center.


Tak tomu už opravdu nerozumím. Můžete mi prosím odpovědět jasně, tak aby to pochopilo i malé dítě proč si myslíte, že do Zvědavce přispívají samí nevzdělanci? Děkuji za odpověď a prosím , nemotejte už do toho světovou expertku- (věřím, že je chytrá vždyť je to žena [smích] )

54525

5.6.2005 12:42

RE: Lehovi

leho 84.?.?.?

Reakce na 54525

>Tak tomu už opravdu nerozumím. Můžete mi prosím
>odpovědět jasně, tak aby to pochopilo i malé dítě
>proč si myslíte, že do Zvědavce přispívají samí
>nevzdělanci?

Predevsim kdyz prezentuji jakykoliv argument, ve kterem jmenuji autory knizek a prezentuji jejich nazory nebo se zminim o konkretnich historickych faktech, vzdycky je ticho po pesine. Viz napriklad Petge, nabidl se mi, ze mi bude citovat odbornou literaturu a zatim ticho. Napriklad zopakuji jednu otazku: Myslite si, ze svedectvi Mayady Al-Askari, vnucky Sati Al-Husri - arabskeho Masaryka, muzete odmitnout jako propagandu? Kdyz ano, tak proc?

54679

6.6.2005 10:04

RE: Lehovi

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54679

Napriklad zopakuji jednu otazku: Myslite si, ze svedectvi Mayady Al-Askari, vnucky Sati Al-Husri - arabskeho Masaryka, muzete odmitnout jako propagandu? Kdyz ano, tak proc?

Neznám její svědectví, nemohu tedy nic odmítat ani přijímat.

54797

6.6.2005 12:40

RE: Lehovi

leho 84.?.?.?

Reakce na 54797

>Neznám její svědectví, nemohu tedy nic odmítat ani
>přijímat.

Uz jsem o ni pred casem psal a mel jsem dojem, ze jste me argumenty z knizky odsoudila jako propagandu. Mozna to byl nekdo jiny, ted uz si nejsem jisty. Pokud do teto knizky pouze nahlednete, tak si udelate jasnou predstavu jake to bylo zit v Iraku za Saddama. Take Mayada ukazuje, co si Iracane mysli o ZHN jako o duvodu svrzeni Saddama. Absolutne nerozumi tomu, jak si nekdo muze na Zapade myslet, ze kdyz se zbrane nenasly, tak okupace byla protipravni a americane by meli odtahnout. Take jim hodne vadi, ze oficielni duvod svrzeni bylo neco jineho, nez osvobozeni irackeho lidu od psychopatickeho diktatora. Jinak samozrejme ze cteni knizky je jasne, ze okupace byla pro drtivou vetsinu Iracanu osvobozenim.

54821

6.6.2005 12:55

RE: Lehovi

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54821

Jinak samozrejme ze cteni knizky je jasne, ze okupace byla pro drtivou vetsinu Iracanu osvobozenim.
_________________________________________________________

No konecne pane leho jste Zvedavcum vysvetlil, odkud ty vase moudra pochazeji a jak strasne krivi lidsky charakter. Urcite mate spatny vyber knih. Nebylo by lepsi si precist neco od Karl Maye "Jak se zilo v Cowboysku" ? Predevsim to uklidnuje.

54823

6.6.2005 13:41

RE: Lehovi

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54821

Pokusím se tu knihu sehnat a přečíst si ji. Ovšem jestli dovolíte, tak do té doby budu brát váš výklad této knihy s velkou rezervou. A to především proto, že z vašich příspěvků už dávno vím, že překrucování faktů je vaší specialitou. Bez urážky.

54835

3.6.2005 1:32

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54450

Ono poznani pravdy kolikrat muze byt pro lidi velice nebezpecne, kdyz jejich vybajeny svet se promeni v realitu...
_____________________________________________________________

Moc jste mě "leho" potěšil, co jste shora o sobě v této jediné větě, napsal ....

Jsem v šoku "leho". Vy mi čtete myšlenky a nebo dokonce znáte, ten slogan o té 100x opakované lži. Byl bych velice na vás hrdý, kdybych vás nemusel nazývat lhářem, pane.

54468

3.6.2005 13:38

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

leho 84.?.?.?

Reakce na 54468

> Byl bych
>velice na vás hrdý, kdybych vás nemusel nazývat
>lhářem, pane.

Tak kdy uz uvedete veci na pravou miru? Ne ze bych se urazil, ale nazyvat nekoho lharem ja povazuji za celkem vaznou vec. Kdyz bych tak ucinil ja, zpravidla podam velmi padny a nevyvratitelny dukaz, ze dotycny lze. Ovsem nevyvratitelny dukaz znamena u ruznych lidi kolikrat ruzne veci, mozna pro vas je to proste ten fakt, ze pisu cesky a vy si nedovedete predstavit ceskou dusi v americke armade. Mozna je to proto, ze ta ceska duse uz neni davno ceska...

54522

3.6.2005 14:27

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54522

Mozna je to proto, ze ta ceska duse uz neni davno ceska...
_____________________________________________________________

Uz jen pro ten vas vyrok, si zaslouzite, pred vami si odplivnout. Co vubec chcete u ceske komunity ? Pro me nejste nic jineho, nez zlocinec. Jste proti vsemu lidskemu. Jste nehorazny netvor.

Vasi tri ( 3 ) lokajove na Zvedavci, si preji, at uz konecne !! sdelim, kdo jste. Je zvlasti, kdyz si prectete, jak ti tri lehovi lokajove ( spolupracovnici ! ) pisou o me. Jako kdyby sedeli vedla sebe a jeden od druheho opisoval.

Vite leho, ze kdyz uz nic a nekdo si bude cist ty vase kydy a zjisti, jak dlouho jste z Ceska pryc a ze NEZIJETE !! mezi Cechy, tak vam musim rict, ze jste genius, na cesky jazyk a vubec, slovni obraty, kterych pouzivate. I kdyz se vetsinou opakujete, ale premyslite Cesky a ne Anglicky. To mi urcite potvrdi hodne Cechu, zijicich dlouhodobe mimo Ceskou republiku a ne mezi Cechy. Mimo a to je i pochopitelne leho, vasich tri pochlebujicich lokaju, tak ti, to nepotvrdi !

Jeste musim dodat, pro pana Vcelicku. A sice, i kdyz jsem zde psal o "fotomontazich" tak leho je prozatim nemusi pouzivat. Ty fotomontaze, jsem uvedl, jen jako priklad. Pan leho muze?! byt spojeny, s dodavatelem fotografii. Je to velmi jednoduche, ze ano. Videl snad nekdo pana "leha" na fotografiich, na Zvedavci ? Ja aspon ne, ale lehovi lokajove URCITE ano !!

Jedno naznacim, at se vasi lokajove uklidni - mensi sousto pro ne. A sice, tak zvany "leho", je Kanadan !


54530

3.6.2005 15:54

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

zap 65.?.?.?

Reakce na 54522

Mozna je to proto, ze ta ceska duse uz neni davno ceska...

Tak a dost kecani Lejho. Nafasovat patrony a do sluzby. Polnice uz troubi...

Lejho, my co sem pisem jsme Cesi a Slovaci. Kdyz jsi emerycan, pis do Newsweeku! Jasny? [cool]

54539

3.6.2005 16:34

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Petge 83.?.?.?

Reakce na 54539

Ten pan Leho je fakt záhadný. Už jsem to jednou psal - podívejte se do archívu, jak je ten pán plodný, on snad nedělá vůbec nic jiného, než že píše na plný úvazek do Zvědavcovy diskuze. Tak jsem já byl skoro taky tak plodný, když jsem měl chřipku a seděl celý den na PC ! A stejně jsem tak plodný nebyl, to snad ani nejde.

Nejvíce mě fascinuje, že dokáže chrlit docela dlouhé příspěvky v několikaminutových intervalech, to já bych nestihl za tu dobu ani po sobě přečíst, natož číst diskuzi a odpovídat - je to záhada.

Dále jsem si všimnul - v jednom přispěvku tady před pár dny uvedl, že svůj první americký pas dostal v roce 1993 a zase v jiné diskuzi se kasal, že byl ve válce v Zálivu již v roce 1991, což by byla tím pádem blbost. Čili pan Leho se v tom začíná lehce topit.

Sám váhám, skoro bych tedy řekl, že pan Leho je spíše skupina Leho, nejspíše skupina čtyř provokatérů s křestními jmény Ladislav, Eduard, Hynek a Oldřich, kteří pracují v žoldu nějaké US agentury za mrzký peníz a odněkud z Evropy, možná z Prahy.

Tolik k tomu, že pan Lev tady cosi taky naznačuje, škoda jen, že ne až do konce.

54542

3.6.2005 21:42

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

leho 84.?.?.?

Reakce na 54542

>Dále jsem si všimnul - v jednom přispěvku tady před
>pár dny uvedl, že svůj první americký pas dostal v roce
>1993 a zase v jiné diskuzi se kasal, že byl ve válce v
>Zálivu již v roce 1991, což by byla tím pádem blbost.
>Čili pan Leho se v tom začíná lehce topit.

Vazeny Petge, a proc je to blbost? U nas v jednotce mame nekolik cizich statnich prislusniku, jedna se predevsim o Mexikance a nekteri jsou Portorikanci, kteri i kdyz ziji na US Territory, obcanstvi nemaji. Vojaci mohou slouzit 8 let v americkych ozbrojenych silach bez americkeho obcanstvi pouze se zelenou kartou, ale uz po 3 letech si mohou pozadat o obcanstvi, a za pouhy rok po sluzbe v bojove zone. Ja slouzim v US Army od srpna roku 1989. Takze ja se v nicem lehce ani tezce nezacinam topit, vazeny Petge. Racte si tyto informace overit, jsou verejne pristupne...

54565

4.6.2005 11:27

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Petge 83.?.?.?

Reakce na 54565

Vcelku nevím, jak bych si to hodnověrně ověřil, třeba mi s tím pomůžete, co říkáte ? Ale měl bych ještě jeden dotaz, kolik Vám psaní zde na Zvědavci zabere času a jak to vlastně děláte ? Já Vás vlastně obdivuji, že toho tolik stíháte, nechcete tu "podstrčit" nějaký návod, jak na to ? Vy se učíte arabsky, chodíte se sem tam s iráckými občany radovat z dosažených úspěchů, potom zase pravidelně chodíte, jak jste sám řekl, po večerech mordovat irácké děti, přitom napíšete denně do diskuse semka třeba i 15 docela konzistentních příspěvků. Chápu, že v Iráku, kolem Tikrítu, asi nejsou žádné zábavní podniky, patrně jste svobodný, tedy času by jste mohl mít dost. Ovšem zároveň sloužíte v žoldu US armády a tá Vám asi neplatí za psaní do Zvědavce, nebo snad ano ?

Jste pro mě docela záhadou, nězlobte se na mě, že na Vás již reaguji jen takovým "lehkým způsobem", na tu demagogii, kterou překypujete, na to se nedá vůbec odpovídat. Nemluvě tedy o tom, že Vy stejně neuvádíte žádná fakta, nýbrž pouhé propagandistické "výkřiky", vlastně ani není na co reagovat, vše již bylo asi 1000x napsáno a na Vás to stejně vliv nemělo pražádný !! [smích]

54603

4.6.2005 12:58

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

leho 84.?.?.?

Reakce na 54603

>Vcelku nevím, jak bych si to hodnověrně ověřil, třeba
>mi s tím pomůžete, co říkáte

Jsou stranky jako usarmy.mil, military.com a tak dale, kde vam vysvetli, co musite vsechno mit, kdyz chcete do armady. Jste-li inteligentni, tak to zjistite lehce...

>? Ale měl bych ještě
>jeden dotaz, kolik Vám psaní zde na Zvědavci zabere času
>a jak to vlastně děláte ?

Vic nez je zdravo, vazeny Petge.

>Já Vás vlastně obdivuji, že
>toho tolik stíháte, nechcete tu "podstrčit" nějaký
>návod, jak na to ?

Musite mit v hlave o vecech jasno a naucit se psat na klavesnici jako prumerna sekretarka, tak 60-70 uderu za minutu. Uz jsem to tady psal, na tom neni nic zahadneho.

>patrně jste svobodný,

Nikoliv, jsem zenat...

>tedy času by jste mohl mít dost. Ovšem zároveň
>sloužíte v žoldu US armády a tá Vám asi neplatí za
>psaní do Zvědavce, nebo snad ano ?

Ne...

>Jste pro mě docela záhadou, nězlobte se na mě, že na
>Vás již reaguji jen takovým "lehkým způsobem", na tu
>demagogii, kterou překypujete, na to se nedá vůbec
>odpovídat.

Nemuzete na to odpovidat, jelikoz vam dosly argumenty a nemate co odpovedet. Napr. u vas signaly degenerace jsou svrzeni nejmene dvou rezimu psychopatickych diktatoru. Proc tihle diktatori byli psychopaticti, jsem vysvetlil na prikladu Saddama Dane. Naposledy, kdy zapadni demokracie se pokusily uspokojit psychopatickeho Adolfa, to vedlo k nejhorsi katastrofe v dejinach. Aspon zatim. Pokud si budeme hledet pouze sveho, ignorovat vselijake dzihady, nechame si klidne povrazdit nasich nekolik tisic nevinnych spoluobcanu, tak takove chovani nas privede do jiste zahuby. A to je chovani Evropanu, tem terorismus na jejich pude zda se nevadi, sve obcany si klidne obetuji a radeji se snazi uchlacholit dzihadisty, ze oni jsou take proti Velkemu Satanovi. Takova strategie vas privede k dalsi katastrofe, mily Petge. Jestli jste chytry a vzdelany clovek, tak budete schopny napsat nejakou souvislou myslenku, proc si myslite, ze tomu tak neni.

>Nemluvě tedy o tom, že Vy stejně neuvádíte
>žádná fakta, nýbrž pouhé propagandistické
>"výkřiky",

Ten odstavec nahore je propagandisticky vykrik? Uvedl jsem par skutecnosti a na podporu me teorie jsem uvedl jeden velky historicky fakt. Mohl jsem se rozepsat o komunismu a uvest dalsi historicka fakta, ale o tom zase kdyztak priste...

54609

4.6.2005 13:00

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

leho 84.?.?.?

Reakce na 54609

...60-70 SLOV za minutu, s tolika udery bych toho moc nevytrh...

54610

5.6.2005 21:53

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Druid 84.?.?.?

Reakce na 54610

>...60-70 SLOV za minutu, s tolika udery bych toho moc nevytrh...

Leho, uz jsem to tu zaznamenal jednou ale ted uz musim reagovat.
Co to porad mate s temi slovy za minutu? Ja jsem se taky ucil datlovat v armade (mimochodem jedina rozumna vec kterou jsem se tam naucil) a na mistra nam stacilo 240 uderu/min. Tak jaka slova to mate na mysli? Slovo "a" nebo slovo "nejneobhospodarovatelnejsimi"?

54733

4.6.2005 13:46

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Petge 83.?.?.?

Reakce na 54609

...Nemuzete na to odpovidat, jelikoz vam dosly argumenty a nemate co odpovedet. ...(celé Vaše povídání v tom odstavci a pak konec) ... souvislou myslenku, proc si myslite, ze tomu tak neni.

Neni to přece pravda, co jste napsal. USA a Velká Britanie - ostatní spojence netřeba zmiňovat, ty do toho šly snad až na Australii z čirého oportunismu - sice svrhly v Iráku Saddama, o kterém druhém diktátorovi mluvíte, nevím. Když to ale promyslím z hlediska do té doby platného mezinárodního práva, byla to přímo ukázková agrese.

Dnes to sice již není pravda, mezinárodní právo přestalo tímto platit. Zase již platí pouze právo silnějšího, paradoxně to budou USA, které na to doplatí nejvíce.

Máte v jedné věci pravdu, Evropa se nechová příliš rozumně, ona se sice ani nijak jinak chovat nemůže, dokud nebude buď sjednocená, nebo dokuď se nezačnou věci nazývat pravým jménem.

Prostě mělo by platit, že agrese je : viz "definice", demokracie je : viz "definice" atd. A ty definice budou o pravdě a ne ty kecy, které tady i Vy pane dosti často propagujete.

A ta poslední věta, tož to mi vysvětlete, co to jsou ty skutečnosti a velký historický fakt, o kterýchžto věcech mluvíte. Já to četl a nic takového tam není ! [oči v sloup]

54614

4.6.2005 21:47

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

leho 84.?.?.?

Reakce na 54614

>Když to ale promyslím z hlediska do té doby
>platného mezinárodního práva, byla to přímo ukázková
>agrese.

Psychopaticti diktatori jsou chraneni mezinarodnim pravem? Kazdy stat ma tedy pravo nakladat se svymi obcany jak chce, vyvrazdovat a mucit je jak chce, muze podporovat teroristicka hnuti po celem svete jak se mu zlibi, vyhlasovat dzihady jak na bezicim pasu, nakladat s programy UN jak chce, ignorovat mezinarodni smlouvy jak chce, atd, atd...

>Máte v jedné věci pravdu, Evropa se nechová příliš
>rozumně, ona se sice ani nijak jinak chovat nemůže, dokud
>nebude buď sjednocená, nebo dokuď se nezačnou věci
>nazývat pravým jménem.


>Prostě mělo by platit, že agrese je : viz "definice",

Definoval byste tedy valku proti nacistickemu Nemecku jako agresi? Proti jakemukoliv diktatorskemu rezimu s neomezenymi financnimi prostredky podporujicim vselijake dzihady jako agresi?

>A ta poslední věta, tož to mi vysvětlete, co to jsou ty
>skutečnosti a velký historický fakt,

Psal jsem o uspokojovani potreb diktatora Adolfa, neslysel jste o nekom takovem? No myslel jsem Hitlera, jak se spojenci ho snazili ukonejsit Ceskoslovenskem a jaksi jim to nevyslo, asi o tom nevite, takze si racte zopakovat hodiny dejepisu pate obecne. A mohu se rozepsat treba jak se v 70 letech Americane snazili ukonejsit SSSR, a zase jim to nevyslo, rudosi se rozpinali v Africe a obsadili Afhanistan a dnes uz s jistotou vime, ze planovali vyhrat III. svet valku na zacatku 80 let. Nalezene dopravni znacky a penize pro Zapadni Evropu po sjednoceni Nemecka o tom svedci velice spolehlive, mimo jine. A jeste bych mohl pokracovat, jestli chcete, nebo vam to, Petge, staci??

54652

4.6.2005 13:54

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Petge 83.?.?.?

Reakce na 54609

Já bych se Vám pane Leho pokusil zcela přátelsky pomoci se v tom orientovat, kdyby jste třeba položil nějakou konkrétní otázku, nebo vyřknul nějaké konkrétní tvrzení, tak já Vám odpovím podle svých nejlepších vědomostí a dobré vůle. Nebo Vám trpělivě vysvětlím, v čem se mýlíte. Můžu to pak třeba doložit i citacemi z odborné literatury. Kdyby jste například chtěl, mohl bych Vám přečíst z učebnice mezinárodního práva některé definice.

Nikdo Vám přece nezazlívá, že se v tom nevyznáte, hloupé ale je, že se to snažíte zamaskovat tím, že nás tady doslova omračujete neskutečnou demagogií, pronášenou s takovou urputností, že skutečně lidi raději jdou koukat na reklamy do televize, neboť se jim to zdá být méně hloupé, než se Vám to pokoušet vysvětlit.

54616

4.6.2005 14:47

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54616

že nás tady doslova omračujete neskutečnou demagogií, pronášenou s takovou urputností, že skutečně lidi raději jdou koukat na reklamy do televize, neboť se jim to zdá být méně hloupé, než se Vám to pokoušet vysvětlit.
_____________________________________________

Ano, presne tak, pane Petge. Pan leho mi totiz pripomina rusicku Svobodne Evropy za totality, kdy komuniste rikavali - poslouchejte nas, jen my mame pravdu.


54627

4.6.2005 21:54

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

leho 84.?.?.?

Reakce na 54616

>Já bych se Vám pane Leho pokusil zcela přátelsky pomoci
>se v tom orientovat, kdyby jste třeba položil nějakou
>konkrétní otázku,

Otazka c.1 na Zvedavci zatim nezodpovezena: Jakze je svrzeni psychopatickeho Saddama v Iraku spatne? Tim muzeme treba zacit...

>nebo vyřknul nějaké konkrétní
>tvrzení, tak já Vám odpovím podle svých nejlepších
>vědomostí a dobré vůle. Nebo Vám trpělivě
>vysvětlím, v čem se mýlíte. Můžu to pak třeba
>doložit i citacemi z odborné literatury. Kdyby jste
>například chtěl, mohl bych Vám přečíst z učebnice
>mezinárodního práva některé definice.

Ty definice by me hrozne zajimaly, zopakuji tedy otazku: Maji psychopaticti diktatori pravo na neomezene tyrani svych obcanu a pravo neomezene financovat teroristicka hnuti na likvidaci jinych (a demokratickych) statu? Zvlaste citace z odborne literatury me na tuto otazku velice zajimaji...Predpokladam, ze mi odpovite ano, a pak se zeptam, kdyz tedy maji to pravo, nemaji pak ty staty, na nez je podpora techto teroristickych hnuti namirena nebo by mohla byt namirena v blizke budoucnosti, pravo na likvidaci takoveho rezimu?

54654

6.6.2005 10:35

RE: Neznalost zákona neomlouvá

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54565

LEHO pokud to tedy dobře chápu, tak v době kdy jste začal sloužit V US army, byl jste ještě občanem naší země a nikoliv USA. Podle našich zákonů, nesmí občan ČR bez souhlasu příslušných orgánů ČR sloužit v armádě jiného státu. Pokud tak činí ,dopouští se trestného činu.

54802

6.6.2005 12:59

RE: Neznalost zákona neomlouvá

leho 84.?.?.?

Reakce na 54802

>LEHO pokud to tedy dobře chápu, tak v době kdy jste
>začal sloužit V US army, byl jste ještě občanem naší
>země a nikoliv USA. Podle našich zákonů, nesmí občan
>ČR bez souhlasu příslušných orgánů ČR sloužit v
>armádě jiného státu. Pokud tak činí ,dopouští se
>trestného činu.

Dano, ted jste me tedy rozesmala. Predevsim jsem se dopustil trestneho cinu opustenim zeme. No a predstavte si, po roku 89, myslim, ze to bylo v druhe polovine roku 1992, mi prisel na mou byvalou adresu povolavaci rozkaz od Ceske armady. Tenkrat jsem jeste byl ceskoslovenskym obcanem a jelikoz jsem zrovna slouzil v Nemecku, tak nebyl problem vcas zajit na vojenskou zpravu a oficielne jim oznamit, ze uz slouzim vice nez 3 roky v jine armade. Predlozil jsem jim muj sluzebni prukaz, vojacci cumeli jak tele na novy vrata, byla to opravdu velka legrace, oni si prukaz okopirovali a pak mi uz dali pokoj. Evidentne to bud trestny cin uz nebyl anebo se vykaslali na to aby mi delali problemy.

54824

6.6.2005 13:32

RE: Neznalost zákona neomlouvá

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54824

Predlozil jsem jim muj sluzebni prukaz, vojacci cumeli jak tele na novy vrata, byla to opravdu velka legrace, oni si prukaz okopirovali a pak mi uz dali pokoj. Evidentne to bud trestny cin uz nebyl anebo se vykaslali na to aby mi delali problemy.

Jestli je pravda, že jste předložil vojenské správě svůj průkaz, vojáka US army ,tak se jim ani nedívím, že "čuměli jak tele na nové vrata". Ono se totiž nestává často, že by byl někdo tak "chytrý" a přišel sám sebe nabonzovat.
Ujišťuji vás, že tento paragraf stále platí, proč vás nepopotahovali je mi záhadou. Asi si uvědomili, že nahánět vás někde po světě by nemělo smysl. Jistě předpokládám správně, že v případě vznesení obvinění z trestného činu proti vám, by vás už nikdy a nikdo nenašel.

54830

6.6.2005 16:43

RE: Neznalost zákona neomlouvá

leho 84.?.?.?

Reakce na 54830

>že "čuměli jak tele na nové vrata". Ono se totiž
>nestává často, že by byl někdo tak "chytrý" a přišel
>sám sebe nabonzovat.

Dano, on to byl rok 1992, komuniste uz davno nebyli u moci, mozna vas to nenapadlo. Take kdyz jsem si zadal o cesky pas, musel jsem uvest adresu a zamestnani. Ja jsem totiz do Cech jezdil skoro 4 roky na cesky pas. Taktez velice pochybuji o tom vasem paragrafu, jelkoz jsem slysel, jak cesti kluci se hlasi do francouzskych cizineckych legii a nic se jim nedeje.

54856

3.6.2005 22:01

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

zap 65.?.?.?

Reakce na 54542

Sám váhám, skoro bych tedy řekl, že pan Leho je spíše skupina Leho, nejspíše skupina čtyř provokatérů s křestními jmény Ladislav, Eduard, Hynek a Oldřich, kteří pracují v žoldu nějaké US agentury za mrzký peníz a odněkud z Evropy, možná z Prahy..

Mam silne podezreni, ze mate pravdu, pane Petge! I ja mam pocit, ze je to vic nez jedna osoba. Ze by trihlavy drak z pohadky? A presne jak pravite Vy a pan Lev: VYRAZIVO - zadne anglicismy. Pro nekoho, kdo zije jiz nejaky cas na Zapade(vc. me) a nerku-li prijima a vydava(???) rozkazy v americtine, se jim nemuze ubranit. Mluvnice podareneho Leha je DOKONALE CESKA(na rozdil od jeho 'duse' jak hlasa)!

Kdyby p. Leho byl dustojnik, na rozdil od vojaka-vymetace arabskych chysi(predstavte si 'intelektualni' uroven vojaku US Army v Iraku!), neni predstavitelne, jak mohl v tak kratkem casovem useku zvladnout West Point. Musel by to byt genius! A potazmo - kdyby byl genius, jiste by neslouzil v zapraskane US Army, ze ano?!

Jak jsem jiz rekl v predchozim: jsme tu pod lupou, ale to neznamena, ze bychom se meli branit sebevyjadreni. Mate moznost byt nestrani, partyzansti i neloajalni. Rikaji, ze pry mame SVOBODU, tak at ji mame! Hlavne ze nejsme patolizalove. Mame byt na rozdil od Leha na co hrdi!

54568

3.6.2005 22:31

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54568

Mate moznost byt nestrani, partyzansti i neloajalni. Rikaji, ze
pry mame SVOBODU, tak at ji mame! Hlavne ze nejsme
patolizalove. Mame byt na rozdil od Leha na co hrdi!
______________________________________________________

Presne tak pane zap. Ke vzteku, panu Vcelicky a Zdenka Matouskovic, musim vam uprimne "pochlebovat" a plne s Vama sohlasim. Predevsim je Vas prispevek fajn podany a zvlast jsem shora vytahl, konecny odstavec Vaseho prispevku, kde zduraznujete, ze mate byt na rozdil od leha na co hrdi a to je spravne - nestydet se a neslapat po sve indetite, ktera se zaprit neda ! I kdybych mel stokrat slouzit v kdejake armade Sveta, nikdy bych neslapal po svem puvodu. MEMAM SE ZA CO STYDET !!

54570

4.6.2005 13:08

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

leho 84.?.?.?

Reakce na 54568

>Kdyby p. Leho byl dustojnik, na rozdil od vojaka-vymetace
>arabskych chysi(predstavte si 'intelektualni' uroven vojaku
>US Army v Iraku!),

Uz nekolikrate, Zape, jsem zde napsal, ze neni vyjimkou, ze i prislusnici muzstva americke armady maji diplom nejake vehlasne univerzity (bakalar, masters...). Proc si myslite, ze tomu tak neni? Kolik vy znate americkych vojaku, ze muzete s jistotou rici, ze cela armada je slozena z blbcu? Cetl jste muj pripevek, kde jsem psal o podplukovnici, ktera normalne pracuje v NASA a je ve svem oboru vehlasny odbornik?

>neni predstavitelne, jak mohl v tak
>kratkem casovem useku zvladnout West Point.

Zadny West Point nemam. Ale dustojnikem se clovek muze stat i bez West Pointu, muze jit do tzv. OCS (Officer Candidate School) a nebo muze se jit do Warrant Officer School, kdy se z nej pak stane tzv. Warrant Officer. Napr. takovy Tommy Franks ve West Pointu nestudoval. K vasim idiockym domenkam, ze se skladam z nekolika operativcu tajne sluzby se uz nevyjadruji.

54611

3.6.2005 21:48

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

leho 84.?.?.?

Reakce na 54539

>Lejho, my co sem pisem jsme Cesi a Slovaci. Kdyz jsi
>emerycan, pis do Newsweeku! Jasny? [cool]

Zape, ja si budu psat do verejnych diskusi v kazdem pripade co chci, kdyz me editor necha, samozrejme. Takze sorry, budes tu muset asi strpet cizaka, kdyz me editor nevymaze...

54566

3.6.2005 13:08

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54450

Totiz je mi uplne jasne, ze vas nikdy nepresvedcim a je mi to mozna i jedno, ale jste spolu se Zapem a jemu podobnych pro me velice zajimavi zivocichove. Kolikrat kdyz o vas premyslim, tak se musim stipnout a nadechnout se zhluboka poustniho irackeho prachu, abych se presvedcil, ze vlastne v tom Iraku opravdu jsem.

Jsem ráda, že leho své oponenty zařadil, alespoň mezi živočichy. A s tím hlubokým dýcháním pouštního prachu prosím pozor. Astma je velmi nepříjemné, život ohrožující onemocnění a vás by bylo skutečně škoda. [smích] [smích]

54518

3.6.2005 1:14

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 54430

Akorat chci, trochu svetla, na konci tunelu,
>jak taktez pan "leho", jeste nez memel nick "leho", zde
>uvedl. Tim svetlem povazuji to, ze kdyz uz oblbuje nekdo
>lidi na Zvedavci, tak se nemusi predstavovat, ze je americky
>obcan a US vojak, aby pusobil zajimavejsim dojmem, nebod on
>takovy uz na Zvedavci byl ( narcis ), nez se prevtelil v
>"leha". Lituji lidi, kteri toho pana, berou vazne.

Člověče nešťastná, tak už konečně uvěďte nějaký důkaz, nebo pádný argument, abychom se mohli přesvědčit, že máte pravdu vy a ne Leho. Pořád jen mlácení suché slámy. Asi už nic jiného nedokážete. A editor stále "útlocitně" maže moje příspěvky, když se nějakým "nešetrným" způsobem dotknu vás. Opravdu, takovéhle stvoření jako vy, jen tak člověk nenajde. No, Pámbu s náma a zlý pryč ! Ještě bych dodal, že to vykání je v tomto případě vyjádření určitého "vztahu", protože tykat někomu jako je Lev, je skoro urážející. Jak už Leho uvedl, většina lidí (immigrantů) si tady v sev. Americe tyká, ale s některými to opravdu nejde.

54464

3.6.2005 1:49

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54464

>Člověče nešťastná, tak už konečně uvěďte nějaký
>důkaz, nebo pádný argument, abychom se mohli
>přesvědčit, že máte pravdu vy a ne Leho. Pořád jen
>mlácení suché slámy. Asi už nic jiného nedokážete. A
>editor stále "útlocitně" maže moje příspěvky, když
>se nějakým "nešetrným" způsobem dotknu vás. Opravdu,
>takovéhle stvoření jako vy, jen tak člověk nenajde. No,
>Pámbu s náma a zlý pryč ! Ještě bych dodal, že to
>vykání je v tomto případě vyjádření určitého
>"vztahu", protože tykat někomu jako je Lev, je skoro
>urážející. Jak už Leho uvedl, většina lidí
>(immigrantů) si tady v sev. Americe tyká, ale s
>některými to opravdu nejde.
_____________________________________________________________

Podivejte pane Matousek, komu vy tykate, tak to je vase vec a kdo vam to snasi je jeho vec. Chcete me utopit na prkotinach. Predpokladam, ze vam ve vasi kyslikove bombicce, kterou si za sebou tahnete dochazi kyslik. Doporucuji pripumpovat, pane. Vy si muzete tykat sve babicte Mathouskove. Ja jsem byl ve slusnosti vychovan a nikde ve Svete se za to nestydim, v byvalem Ceskoslovensku. A pokud si jeste dobre pamatuji a komunikuji reci, ci pismem mym materskym jazykem a toho cloveka neznam, tak mu primitivne netykam, ale ukazu mu muj respekt, k nemu a vykam mu - pane ! - Lev


54469

3.6.2005 3:20

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 54469

Ano, zcela správně, je to každého věc komu tyká, ale vy jste zase nepochopil pointu a stále se motáte kolem toho, že je Leho lhář a ne a ne uvést jeden důvod, který by to potvrdil. Jen ty vaše "geniální" úsudky a "brilantní" úvahy. A ještě k tomu tykání, tykají si lidi, kteří jsou si nějakým způsobem blízcí, či sympatičtí, ale taky, jak řekl Peroutka v jednom českém filmu jednomu soudruhovi, že taky tykáme někomu, kdo je neřád, svině, darebák, grázl, podrazák a vůbec hnusný člověk. Takže ponechám na volbě vtípeného. A už vůbec nechápu, proč bych vás měl topit, vždyť to děláte sám a nikdo vám ni nemusí pomáhat. Já bych to ale řekl poněkud ostřeji, a to tak, že si "se...e do huby".

54472

3.6.2005 5:07

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

kema 205.?.?.?

Reakce na 54469

Pane Lev (na vase prani uz bez tykani),
kdyz nerozumite panu Lehovi a Matouskovi, zkusim to polopaticky, jednoduse a holymi vetami:
pane Lev.
Neni nic spatneho oznacit nekoho za lhare.
Ale musite mit dukazy.
Vy jste oznacil pana Leha za lhare.
Predlozte dukazy.
Napiste, kdo pan Leho ve skutecnosti je.
Nebo jste lhar vy sam.

54476

3.6.2005 7:55

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 54430

pane leffe, zada vas pan Matousek, zada vas Kema, zadam vas ja a verim, ze i pani Aja by rada vedela skutecnost. Budto uz konecne napiste fakta, jak se pan leho jmenuje a kde bydli, nebo uz toho nechte a zacnete psat vlastni nazory a prestante kazdemu pochlebovat. Pokud napisu, ze neco s urcitosti vim, tak to take dolozim. [naštvaný]

54491

3.6.2005 14:32

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Aja 24.?.?.?

Reakce na 54491

Asi vas zklamu, pane Vcelicko, ale me realna identita leha (sakra, nikdy nevim, zda male, nebo velke "L"[mrknutí jedním okem] opravdu nezajima.

Spis s uzasem sleduju jeho myslenkove pochody,jeho indoktrinaci (ta musi byt realna), jeho postoje k nazorovym oponentum.
A taky se mi zda, ze je to az presprilis mimo misku. [smích]

54532

3.6.2005 17:06

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54491

>pane leffe, zada vas pan Matousek, zada vas Kema, zadam vas
>ja a verim, ze i pani Aja by rada vedela skutecnost. Budto
>uz konecne napiste fakta, jak se pan leho jmenuje a kde
>bydli, nebo uz toho nechte a zacnete psat vlastni nazory a
>prestante kazdemu pochlebovat. Pokud napisu, ze neco s
>urcitosti vim, tak to take dolozim. [naštvaný]
_____________________________________________________

Muj milovany pane doctore Vcelicko z tymu poradcu, vymysleneho pana "leha". Jen v kratkosti: vy snad jste asi jediny clovek, ktery pochlebuje jen !! svemu panovi "lehovi" ? Jinak vesmes pisatele do Zvedavce, jsou u vas hluboke nuly. Vetsinou, at je to kdo je to, tak se proste navazite, jako ten doktor Řehořek ( byvaly zverolekar ), pod jednim z poslednich krycich jmen "matej", skoro do kazdeho pisatele, ve Zvedavci.

Ano, kdyz me chcete nazyvat "pochlebovacem", fajn. Vite, clovek, ktery nedovede VEREJNE pochvalit nekoho, za dobre vykonanou praci, je obycejne "selfis", cili sobec, narcis a mysli si, ze jedine on !! co napise a nebo rekne, je to jedine a spravne !!

54543

3.6.2005 19:34

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 54543

ale pane leffe, za pravdu se clovek zlobi [pláč] clovek, ktery pise sve nazory neni narcista. Ve vasem pripade, zde na zvedavci ste jediny u ktereho jsem si vsim, ze stale nekomu z pritomnych pochlebuje. Souhlas s nejakym prispevkem, je mozny napsat i bez pochlebovani, jako VELICE SI VAS VAZIM,-JSTE URCITE VZDELANY CLOVEK atd. Pokud napisu prispevek, ze s urcitosti vim a znam identitu prispevatele ( jako ste psal o Leho) a ze s urcitosti vim, ze je lhar, ze neni vojak a neni v iraku a neni americky obcan, mohu dalsi prispevatele napinat den, ale pak kapnu bozkou.
Vy hrdiny leffe, nekoho nazvete lharem, nekoho nohsledem, ale vas osobni nazor je zridka videt. Pokud jsem vam dal duvod, ze si myslite, ze jsme prechytraly, omlouvam se. Ani ve snu by me nenapadlo, ze jsem nejchytrejsi clovek na svete na druhe strane si o sobe nemyslim, ze jsem totalni debil. Podle toho se pane leffe chovam. Ted od vas ocekavam omluvu a hlavne omluvu serzantovi Leho za podle napadeni. Tentokrat sme tvrde mimo misu ale nemyslim si, ze vase napadeni by se melo prehlednout!

54553

3.6.2005 20:03

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54553

Tentokrat jste me rozesmal pane Vcelicko. OMLUVU ?? a komu. lehovi ?? myslite si, ze se omluvim nekomu kdo neexistuje a je pro me jen virtualni ? Vy si myslite, ze se omluvim nekomu, kdo spini muj puvod - Cech, Moravak, Slezak, ci snad i Slovak ? Vy si myslite, ze se omluvim nekomu za to, ze spatne reprezentuje zemi - USA, ktera mi dala v nejhorsim case meho zivota asil a domov ? Vy si myslite doctore, ze se omluvim, nekomu, ktery pise do Zvedavce, proti Zvedavci, vy si myslite Vcelicko, ze se vubec omluvim ? Ma odpoved: Z A P O M E N T E !!, nemam za co !

54555

4.6.2005 3:11

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Sidonius Zdenek M ZdenekM (zavináč) Primus (tečka) ca 216.?.?.?

Reakce na 54555

No nic, ono se těžko dalo čekat něco jiného. Ale čím dál tím víc jsem přesvědčen, že p.Lev je, když to řeknu po našem, "zralé pro šaškec". Budeme se na něho muset zase "vyignorovat". [chechtot]

54581

4.6.2005 4:36

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 54555

to, ze se neomluvite, za sve vymysleniny a lzi, to pouze ukazuje na vasi cest. Pokud rikate ze nemate za co, ja rikam, ze nemate na to. Proste jste zbabelec a lhar.

54588

4.6.2005 4:47

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54588

to, ze se neomluvite, za sve vymysleniny a lzi, to pouze
ukazuje na vasi cest. Pokud rikate ze nemate za co, ja
rikam, ze nemate na to. Proste jste zbabelec a lhar.
_________________________________________________

.... Vcelicko, tak i vy !! mi musite dokazat, ze jsem lhar, jelikoz pokud mi to nedokazete, tak budete na urovni lharu taktez, jak muzete s jistotou tvrdit pane, ze jsem si "neco" vymyslel ? Proc tak krvave bojujete o pana leha, kdyz na zbytek veskereho osazenstva Zvedavce kydate hnuj a jste aroganti ?

Je pravdou, ze, jak jste na Zvedavci uvedl, ze jste byl s lehem na pivo, pane Vcelicko .... ?

54589

3.6.2005 12:45

Drobná překážka na nastoupené cestě

Peter Veliky 205.?.?.?

Zalezi na tom zdali pan Leho je aktivnim vojakem v Iraku? Kolik 'papiru' (mista zde) jste na spekulaci zdali je anebo neni promrhali? Co se tyce Iraku, je az moc mirnej na posuzovani Iracke bandy teroristu.
Dnes jsem cet na internetu novinach, ze nasli Al Quada prirucku, kde narizuji vsem clenum kteri se dostanou do zajeti lhat o nelidskem jednani v zajeti a tim ovsem priklonit sympatie vsech muhamedu ve svete na jejich stranu.
Ja osobne bych se moc divil, kdyby Ti americane co ty hajzle hlidaji v zajeti s nim nakladali jako v rukavickach, kdyz vidi co je to za zber. I ja mirumilovnej Moravak bych se neudrzel abych jich nekopal do zadku na kzdem kroku.
Zpet k panu Lehovi, alespon nekdo zde se snazi vyvratit ty pivni tlachy povetsinou duchodcu, kteri jsou ovlivneni komousskou propagandou ktera nad nimi visela 40 let.

54514

3.6.2005 19:33

Prirucka All Quady narizuje...

Peter Veliky 205.?.?.?

The torture and abuse of terrorist suspects is very much in the news these days, so it's interesting to note the advice on the topic found in an Al Qaeda training manual seized some time ago in the U.K. The manual says that when captured or facing trial, "brothers must insist on proving that torture was inflicted on them by State Security." Noting the utility of the open U.S. media, the manual also calls "spreading rumors and writing statements that instigate people against the enemy" one of the top-five missions of the terrorist organization.

This is not to say that torture and abuse at the hands of American troops is always a figment of Al Qaeda propaganda: The Abu Ghraib prison scandal proves otherwise. But the manual sure puts Amnesty International's newest annual report, as well as recent claims of torture, Koran desecration, and other abuse, in perspective.

Al Qaeda knows better than any organization that its success depends on peeling both Muslim-world support and U.S. public support away from the Bush administration's war on terrorism. Consider the quasi-reasoned tone Osama bin Laden adopted in a recording he allegedly made last November, calling on the "people of America" to drop their support for the president. The recording was full of contemporary and historical allusions, as is the training manual. If Al Qaeda's savvy enough for that, it's savvy enough to know that civil liberties - even the civil liberties of accused bad guys - are a hot-button issue in the U.S.

54552

5.6.2005 5:43

Drobná překážka na nastoupené cestě

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

CELEBRITIES PROTEST APA'S PLAN TO SCREEN ALL 52 MILLION U.S. CHILDREN FOR MENTAL "DISORDERS"

Celebrities Danny Masterson (That 70's Show), Michelle Stafford (The Young and the Restless) and Marisol Nichols (Blind Justice) joined civic and state leaders, parents and children who took to the streets of Atlanta in a march to protest the American Psychiatric Association's (APA) plans to screen all 52 million U.S. schoolchildren for "mental disorders," an initiative they say will swell the already epidemic numbers of children being prescribed mind-altering drugs, despite the lack of medical or scientific evidence establishing the validity of psychiatry's "disorders."
Michelle Stafford, Marisol Nichols, Danny Masterson and Jordan Masterson
There are already over 8 million children taking cocaine-like stimulants, antidepressants and other psychotropic drugs in the United States. The APA's plans for universal mental screenings of children could more than quadruple this number to 40 million in the next decade.
*Zatimco "Americane " bojuji,tak na jejich domaci fronte ,primo v USA se obevvuji nasledky teto opiove a olejove valky,kdy se musi pristi generace Americanu uspusobyt tak,aby se nebranili zadnemu rozkazu a poslusne sli tam ,kam se poslou,takze ,ne jenom Bagdad ,ale cela Amerika bude jednim velkym odbytistem drag,tak ,jak i v Australii jsou dragy na dennim programu,tak ,jak i v Evrope.
pristi generace ,musi byt generaci povolnych blbcu k provedeni jakehokoliv prani "noveho bozstva" odric spojeni v jeden celek v Evrope je odmitnutim i techto celosvetovych planu na uplnem ovladnuti lidstva.

54671

5.6.2005 16:27

Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Lve moje reakce nebyla reakce toho, ze vas nesnesu, jenom to bylo proste podiveni nad danou situaci, ve ktere vas editor nechava v pohode se vyblit nesmyslnymi zvasty zatimco on sam vyhlasil, ze prispevky bez jakekoliv informacni hodnoty bude mazat. Nic vic, nic min. Jinak kdybych vas tak nesnasel, tak bych se na vas a na Zvedavce uplne vykaslal. Jak uz jsem napsal, Zvedavec me velice bavi a zvlaste vase jistota, ze jsem v Kanade. To je proste uzasne. Uzasne take je, jak na me prime otazky nikdy neodpovite, at je to cokoliv, zatimco ja temer vzdy ano. Takze muzete hadat, co si asi o vas mysli ctenari, kteri na Zvedavce zabloudili uplnou nahodou. Jsem si jisty, ze se bavi na vas ucet nejmene tak, jak se bavim ja...
_____________________________________________________

Presne tak leho, v kazdem lidskem zivote, se najde HODNE ! nezodpovedenych otazek. Urcite i nezodpovezene otazky, proc bylo tolik roztrhanych nevinnych detskych tělíček, americkymi granaty v Iraku ... o tom jste nam nikdy pane leho nenapsal, ale krasne a barvite jste nam zde popsal i s "foto/dokumentaci" dolozil, jak si chodite "hrat" s irackymi detmi. Zato vas budou nahodni citatele ( i ti stali ) Zvedavce obdivovat a uznavat... hm.

Dal bych vam jen malou radu, pokud bude pan editor chtit, tak my dva - vy leho a ja Lev, se muzeme ze Zvedavce ztratit, jednim kliknutim editorovy mysi. Ja jsem ochoten se kvuli vam mily leho objetovat a nechat se vymazat od editora Zvedavce, pokud vase nelidske vypady, prestanou na Zvedavci existovat. Chtel bych procentualne videt na Zvedavci, aby se "spor", mezi nami dvema - vami leho a mnou Lvem, vyresil, kdo s vami na Zvedavci souhlasi a kdo ne !!
( pokracovani )

54691

5.6.2005 16:33

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54691

( dokonceni )
Dekuji vam mily leho, ze na me na Zvedavci nekaslete a ze me snasite, jak shora uvadite. Asi i vite proc - ubyva vasich oponentu, kteri vidi, ze diskuse s vami je zbytecna a tak jediny, kdo si s vami jeste na Zvedavci obces vymeni semo tamo " zdravy" nazor, je Lev, ze ano ... A proto me mate i "rad". Vim, ze potrebujete publikum a ja vam ho davam, ze ano ... - pane.

54693

6.6.2005 1:00

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

kema 205.?.?.?

Reakce na 54693

> kdo si s vami jeste na Zvedavci obces vymeni semo
>tamo " zdravy" nazor, je Lev

Pane Lev,
o jakem zdravem nazoru proboha pisete?
Vy jste zde k celemu tematu nenapsal NAPROSTO nic noveho.
To vam nema nikdo za zle. Kazdy z nas nemuze byt v Iraku primo v centru deni. Tim vic si cenim informaci od pana Leha. V politicky korektnich mediich se totiz o kazdodennim zivote v Iraku nic nedozvite. Jeste tak, kdyz nekde bouchne bomba.
Je docela normalni, ze s panem Leho nesouhlasite. Jenze to se da napsat i slusne. Vy jste se uchylil vyhruzkam, urazkam a lzi.
Kdyz jse byl znovu a znovu dotazan po dukazech, reagoval jste dalsimi urazkami.
Pane Lev - na internetu se diky jeho anonymite setkavam s lidmi jako jste vy pomerne casto.
Mohu ale s cistym svedomim rici, ze s takovou ukazkou lidske malosti a ubohosti jakou jste zde v poslednich dnech predvedl vy jsem se jeste nesetkal.

54759

6.6.2005 1:21

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54759

>> kdo si s vami jeste na Zvedavci obces vymeni semo
>>tamo " zdravy" nazor, je Lev
>
>Pane Lev,
>o jakem zdravem nazoru proboha pisete?
>Vy jste zde k celemu tematu nenapsal NAPROSTO nic noveho.
>To vam nema nikdo za zle. Kazdy z nas nemuze byt v Iraku
>primo v centru deni. Tim vic si cenim informaci od pana
>Leha. V politicky korektnich mediich se totiz o kazdodennim
>zivote v Iraku nic nedozvite. Jeste tak, kdyz nekde bouchne
>bomba.

>Je docela normalni, ze s panem Leho nesouhlasite. Jenze to
>se da napsat i slusne. Vy jste se uchylil vyhruzkam, urazkam
>a lzi.

>Kdyz jse byl znovu a znovu dotazan po dukazech, reagoval
>jste dalsimi urazkami.

>Pane Lev - na internetu se diky jeho anonymite setkavam s
>lidmi jako jste vy pomerne casto.

>Mohu ale s cistym svedomim rici, ze s takovou ukazkou lidske
>malosti a ubohosti jakou jste zde v poslednich dnech
>predvedl vy jsem se jeste nesetkal.

_______________________________________________

Pane kema, dekuji, ze mi uz netykate a taktez moc dekuji, za vasi velmi, az vzorovou Cestinu, vcetne prvotridniho slohu. Taktez dekuji, ze jste me osobne ohodnotil. Akorat, co me od vas osobne mrzi, ze jste na strane bezpravi a zlocinu, pachnem ne nevinnych lidech.

A vubec, nepripada mi to zde, jako "Three Stooges" ? Kema, Matousek a povestny pan doctore Vcelicka. Pochopitelne boss - leho !

54760

6.6.2005 2:05

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

leho 64.?.?.?

Reakce na 54760

A vubec, nepripada mi to zde, jako "Three Stooges" ? Kema, Matousek a povestny pan doctore Vcelicka. Pochopitelne boss - leho !

Zase, Lve, se uchylujete k pomerne ucinne metode zdiskreditovani solidnich lidi, ke ktere se uchylovali propagatori rezimu, ktery skoncil na smetisti dejin v nasi casti sveta koncem 80tych let. Kdyz nemam argument, tak proste z nich udelam agenty CIA, vymyslim nejake zvasty, proc jsou lhari nebo je vselijak jinak pomluvim. Celkem ubohe, ale v hodne pripadech ucinne. Pamatujete kdysi na legendarniho komentatora v Ceskoslovenske televizi Jambora? Lev mi ho z nejakeho duvodu pripomnel...

54764

6.6.2005 4:03

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54764

Vazeny pane leho, citim, ze by jste mi vse dal rozkazem. Nebyl jste naaaahodou nekde v armade ? Musite ale pochopit a zvykat si, ze nejsem ( Bohuzel, nebo Bohu dik, je jedno, co si vyberete ), vas podrizeny private. I ja se citim od vas zdiskredinovany pane, jelikoz me prirovnavete k panu Jamborovi, ktereho jsem vzdy pri jeho TV zpravach obdivoval.

Rad bych si, opet pane leho od vas precetl nejake komentare z vasi mirove mise v Iraku. Doufam, ze budou dolozeny i nejake dojemne fotografie. Nevite nahodou, kolik bylo dnes, umuceno a zastreleno civilistu ? Dekuji za vasi rychlou odpoved psano sto dvaceti SLOVY ! za minutu. Jak mile.

54773

6.6.2005 3:00

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

kema 205.?.?.?

Reakce na 54760


>Pane kema, dekuji, ze mi uz netykate a taktez moc dekuji, za
>vasi velmi, az vzorovou Cestinu, vcetne prvotridniho slohu.
>Taktez dekuji, ze jste me osobne ohodnotil. Akorat, co me od
>vas osobne mrzi, ze jste na strane bezpravi a zlocinu,
>pachnem ne nevinnych lidech.

Nerozumim vasi odpovedi, pane Lev.
Psal jsem o tom, jak jste lzive a bez jakychkoliv dukazu napadl a urazil jineho cloveka.
Tez nechapu, co me ve vasich ocich stavi na stranu "bezpravi a zlocinu pachanem na nevinnych lidech". Napsal jsem snad neco na podporu teroristu ?

>
>A vubec, nepripada mi to zde, jako "Three Stooges" ? Kema,
>Matousek a povestny pan doctore Vcelicka. Pochopitelne boss
>- leho !

Jo, je to smutne. Za normalnich okolnosti by na vase kriva obvineni reagovali jiste i ostatni ctenari. Nejen Three Stooges.
Asi ti ostatni nemaji cas. Neuvedomuji si ovsem, ze se hulvatstvi a lzi o kterych zde mluvim muze jeden den obratit i proti nim.


54767

6.6.2005 3:51

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54767

Neuvedomuji si ovsem, ze se hulvatstvi a lzi o kterych zde mluvim ...
________________________________________

Takže pane kema vy zde hovoříte ve lžích a v hulvátství ? A k tomu si to ani neuvědomujete ? ... hm, to je smutné, to je velmi smutné, pane.

54772

5.6.2005 16:38

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

leho 84.?.?.?

Reakce na 54691

>nezodpovedenych otazek. Urcite i nezodpovezene otazky, proc
>bylo tolik roztrhanych nevinnych detskych tělíček,
>americkymi granaty v Iraku

Lve, nikdy jsem na tyhle blbosti nereagoval, jelikoz se jedna pouze o dohady, nikoliv fakta. Iracka vlada vcera vyhlasila, ze civilnich obeti dzihadistu je na 12000. Tam je asi hodne tech vasich nevinnych detskych telicek. Uz jsem vam psal, ze vojaci nez jsou poslani do Iraku, absolvuji narocne cviceni s durazem na zachovani zivotu civilistu a jejich majetku. Ja jsem takovym vycvikem prosel take. Jak ten vycvik probiha, napisu priste, jestli budete chtit...

54694

5.6.2005 16:57

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54694

>>nezodpovedenych otazek. Urcite i nezodpovezene otazky, proc


>>bylo tolik roztrhanych nevinnych detskych tělíček,
>>americkymi granaty v Iraku

>Lve, nikdy jsem na tyhle blbosti nereagoval, jelikoz se
>jedna pouze o dohady, nikoliv fakta. Iracka vlada vcera
>vyhlasila, ze civilnich obeti dzihadistu je na 12000. Tam je
>asi hodne tech vasich nevinnych detskych telicek. Uz jsem
>vam psal, ze vojaci nez jsou poslani do Iraku, absolvuji
>narocne cviceni s durazem na zachovani zivotu civilistu a
>jejich majetku. Ja jsem takovym vycvikem prosel take. Jak
>ten vycvik probiha, napisu priste, jestli budete chtit...
___________________________________________________________

Podivejte se leho, muj obdivovateli a oblibence, tohle vase nynejsi vysvetleni a shora popirani mi, jako cloveku uplne staci na cely zivot. Takze pro vas lidky zivot, nemluve o detskem, je "blbost" o kterem se NECHCETE !! bavit. A k tomu tvrdite, ze to jsou "jenom" dohady. Muj dohad leho by mohl byt, ze vy vubec neexistujete, ze ano ... Zkracene a jednoduse leho, bojujete prohranou bitvu a mazete lidem na Zvedavci med kolem ust. Kdo vam to asi papa mily leho - priteli ?! Nekdo vam musel poredne vymasirovat vas "brain".

54698

5.6.2005 20:32

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54694

Iracka vlada vcera vyhlasila, ze civilnich obeti dzihadistu je na 12000. Tam je asi hodne tech vasich nevinnych detskych telicek
____________________________________________________

Ano, spravne leho, to vyhlasila "samostatna, suverenni vlada Iraku". Kdyby to ale vyhlasila/napsala Aljazeera, tak by to pak byla spinava lez - aspon pro vas.

Nakonec, nechodme daleko. Nase milovana vlada, v cele s vasim bossem GWB, nam take sdelila, ze v Iraku, jsou zbrane hromadneho niceni a proto je nutno zdemokratizovat Irak, zlikvidovat krvaveho diktatora a vstepit po utrpenich nevinnych irackych civilistu v po-Sadamovych vezenich a po vic jak sto tisic mrtvych civilistu po US invazi do Iraku a vstepit irackemu lidu, nove nabozenstvi a Zapadni moralku, vcetne Zapadni kultury !

Jen at to pane leho nepotka nas samotne ..... verite si a vasi vlade ? _ Lev

54723

6.6.2005 10:46

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54694

Uz jsem vam psal, ze vojaci nez jsou poslani do Iraku, absolvuji narocne cviceni s durazem na zachovani zivotu civilistu a jejich majetku. Ja jsem takovym vycvikem prosel take. Jak ten vycvik probiha, napisu priste, jestli budete chtit...

To mně skutečně zajímá, hlavně pasáž jak postupovat při mučení Iráčanů. doporučené metody, statistika úspěšnosti atd...

54805

6.6.2005 13:14

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

leho 84.?.?.?

Reakce na 54805

>To mně skutečně zajímá, hlavně pasáž jak postupovat
>při mučení Iráčanů. doporučené metody, statistika
>úspěšnosti atd...

To si myslite, jelikoz media jako Zvedavec do vas husti takovou modni propagandu. Radovi vojaci pokud chyti teroristy se zbrani v ruce, maji za ukol je prohledat, vyplnit formular kdy, za jakych okolnosti a kde doslo k jejich zadrzeni, zjistit pokud mozno jmeno a bydliste z jejich osobnich dokumentu, udelat inventar vseho, co meli u sebe, dat jim najist, napit a hlidat je do doby, nez si je vyzvedne vojenska policie. Vojenska policie ma prirucky na to, jak vyslychat zadrzene, v jakych prostorach je muze drzet, co tam vsechno musi byt, jake jim varit jidlo, kdyz jsou muslimove, jak zachazet s Koranem, atd, atd. Dokonce mam pocit, ze hodne z techto manualu je verejne pristupno, mozna specielne pro vas zjistim, jestli ano a kde. Ovsem metody vyslychani mohou se nekdy kvalifikovat jako muceni, je to napriklad zvysovani hlasu, oni vysetrovatele kolikrat na chudaky vezne krici, nenechaji je treba delsi dobu vyspat, kdyz nespolupracuji, a tak podobne...

54828

6.6.2005 13:48

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54828

Vojenska policie ma prirucky na to, jak vyslychat zadrzene, v jakych prostorach je muze drzet, co tam vsechno musi byt, jake jim varit jidlo, kdyz jsou muslimove, jak zachazet s Koranem, atd, atd.

Předpokládám, že tyto příručky jsou něco jako vojenská bible a platí pro všechny v US army?

Potom mi sdělte zda močení amerických vojáků na Korán a jeho splachování v toaletě , které se odehrálo v Guantanamu je jedním z doporučených postupů v této příručce, nebo zda se jednalo o akci fanatických vyznavačů výše uvedené příručky.

54837

6.6.2005 15:30

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

hostující 84.?.?.?

Reakce na 54837

S velikým zájmem sleduji tuto debatu,která se rozpoutala mezi Vámi,pani Dano,panem LEHO a panem Lvem.
Jako jedna z těch zvědaveckých,nevzdělaných existencí s nízkým IQ
(nikdy jsem neměřil,že by ale 81 ???)hluboce smekám.Před panem LEHO,či spíše před jeho zaměstnavatelem,US Army.
Totiž ,armáda jejiž 'politruci'produkují takto uvědomělé vojáky,se opravdu nemusí bát nikoho a ničeho na světě!(Kam se hrabou komunisté)
Jak vidno,s trochou kvalitního PŠM může i ta voda téci do kopce [smích]
A pane Lve,prosím Vás,Víte jak by na Zvědavci bylo bez pana LEHO smutno? [smích]

54849

6.6.2005 21:57

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

leho 84.?.?.?

Reakce na 54837

>Potom mi sdělte zda močení amerických vojáků na Korán
>a jeho splachování v toaletě , které se odehrálo v
>Guantanamu

Dano, ono se to skutecne odehralo? Napsali to v Newsweeku a to jeste neznamena, ze se to skutecne odehralo. Jen tak mimochodem, asi pred tydnem Newsweek prohlasil, ze to tak nebylo. Jak to tedy bylo? Vy to urcite vite nejlepe...

54884

7.6.2005 10:17

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Dana 82.?.?.?

Reakce na 54884

Dano, ono se to skutecne odehralo? Napsali to v Newsweeku a to jeste neznamena, ze se to skutecne odehralo. Jen tak mimochodem, asi pred tydnem Newsweek prohlasil, ze to tak nebylo. Jak to tedy bylo? Vy to urcite vite nejlepe...

Milý LEHO, nemám patent na rozum a nečtu ve hvězdách. Vycházím z toho co píší a ukazují sdělovací prostředky.
Já zcela určitě a předpoládám, že i Vy jsme v té době na Guantanámu nebyli. Beru tedy jako fakt, že to co prošlo tiskem a také ostatními médii je pravda. S ohledem na předchozí incidenty, které způsobila US army při výslýchání zajatců mi tato informace (močení na korán)připadá jako věrohodná.

54953

7.6.2005 22:14

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

leho 84.?.?.?

Reakce na 54953

>době na Guantanámu nebyli. Beru tedy jako fakt, že to co
>prošlo tiskem a také ostatními médii je pravda.

Tak vam sdelim novinu: Zdaleka ne vsechno je pravda a v tisku najdete kolikrat i sproste lzi. Dnes i vcera. Napriklad v NYT otiskovali ody na stalinovu pozemkovou reformu ve tricatych letech, pri ktere zemrelo nebo bylo zabito asi 5 az 8 milionu lidi. A takhle to pokracovalo cele ty leta, vetsinou se sice zpravy zakladaly na pravde, ale cas od casu i v elitnich mediich probehnou lzi jak kdyz "tiskne". V moderni dobe zname napr. aferu Jaisona Blaira. Pamatujete, neni to tak davno a zase to byly NYT...

55079

7.6.2005 23:12

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Reakce na 55079

Tak vam sdelim novinu: Zdaleka ne vsechno je pravda a v tisku najdete kolikrat i sproste lzi. Dnes i vcera. Napriklad v NYT otiskovali ody na stalinovu pozemkovou reformu ve tricatych letech, pri ktere zemrelo nebo bylo zabito asi 5 az 8 milionu lidi. A takhle to pokra,covalo cele ty leta, vetsinou se sice zpravy zakladaly na pravde, ale cas od casu i v elitnich mediich probehnou lzi jak kdyz "tiskne". V moderni dobe zname napr. aferu Jaisona Blaira. Pamatujete, neni to tak davno a zase to byly NYT...
___________________________________________________

Milý leho, jak vás tak v posledních dnech pozoruji, tak se stáváte, čím dál víc labilnějším. Myslel jsem si o vás, že jste muž kovaný z ocele, ale po přečtení několika vaších velmi "výstižných" příspěvků, staváte se, hodně nerozhodný. Tak si nyní uvedeme příklady, tak: shora uvádíte, o té Stalinové pozemkové reformě, že sice ty NYT noviny sprostě lžou. Ale pak, po asi třetí cigaretě, připouštite, že zase tolik nelžou. Uplně, jste mě leho mystifikoval. Připadá mi to, jak se v mé milované vlasti české řikávalo, "že se někdo s prominutím narodil ze zadku, ale pak přišla rychlá oprava, že né ! sice ze zadku, ale takový jen malý kousíček od od zadku. .....

55086

5.6.2005 16:45

RE: Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Reakce na 54691

"objetovat a nechat se vymazat" ..... omlouvam se milovnikum bezchybneho ceskeho jazyka, ze ve slove "obětovat", jsem misto 'ě' napsal 'j' a tim se stalo, ze toto slovo ztratilo na vyznamu. Dekuji za pochopeni - Lev

54695

6.6.2005 17:44

Drobná překážka na nastoupené cestě

Lev 68.?.?.?

Ja jsem totiz do Cech jezdil skoro 4 roky na cesky pas.

leho -- 84.?.?.?
_____________________________________________________

A proc jste teda z toho Nemecka, do uz "osvobozene", Ceske Rapublic od "jako" komunistu jezdivaval, po dobu ctyr let leho ? Uz tehdy jste v Cechach roztrusoval jako placeny agen CIA pro-bushistickou neokon propagandu a nebo jste do sve zeme vaseho narozeni a puvodu, ktery do konce zivota nikdy nemuzete zaprit, povidat Cechum, jak je nenavidite a ze litujete, ze jste Cechem, mily soukmenovce ? A nebo v tech Cechach sedite dodnes a ctete brakovou literaturu, z ktere pisete vase "poznatky" z mirove mise v Iraku ? [cool]

54861

7.6.2005 19:31

Znesvecovani koranu provadeno muhamedy samotnymi..

Peter Veliky 205.?.?.?

Osmdesat procen 'znesveceni' muhamedanske bible bylo provedeno zadrzenymi muhamedanskymi teroristy osobne, jen aby mohli tvrdit po propusteni ze byla ta jejich bible znesvecena.
Porad jsem dumal nad tim, jak je mozne splachnout celou tu jejich bibli do zachodu aniz byste ho ucpali. Nekteri zde jak vidim tomu veri. Co se tyce moceni na muhamedy, tez to neni pravda.
Cet jsem ve zpravach ze v soucasne dobe bezi v USA (!) pres sedesat zalob na znesveceni koranu v Guantanamo. To znamena ze jen do USA propustili americane pres 60 byvalych zajatcu. Ti maji jak je videt odvahu podavat zalobu na USA vladni jednotky u americkeho soudu.
Ted si prestavte, ze by to bylo naopak.
Jak uz jsem zde prohlasil, Americani by se meli z Iraku a ze vsech jinych zemi stahnout (vcetne Jizni Koreje)a zasobit zbranemi vsechny ty jejich kmenove sekce. Vyridili by se mezi sebou sami.

55061

Příspěvků: 211

30.05. 18:33 Modráček  Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 21:55 n19  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
30.05. 20:05 Josef  Drobná překážka na nastoupené cestě
30.05. 21:52  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 07:27 Zrzek  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 10:42 Šeďa  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
02.06. 06:20 Idealista  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
30.05. 20:07 Vodník  V podstatě souhlas.
31.05. 11:34 Paul  RE: V podstatě souhlas.
31.05. 17:13 Vodník  RE: V podstatě souhlas.
01.06. 01:34 zap  RE: V podstatě souhlas.
30.05. 20:14 Petge  Drobná překážka na nastoupené cestě
30.05. 21:39 kubik  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 10:32  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 14:44 Petge  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
01.06. 15:28 mk  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
01.06. 21:16 Petge  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
30.05. 22:22 dusan  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 11:43 Dana  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 11:37 Paul  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 18:40 Petge  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
30.05. 21:37 Vandal  Drobná překážka na nastoupené cestě
30.05. 22:25 Josef  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 10:56 Šeďa  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 17:05  RE: Spravedlivý Šeďa
31.05. 21:36  RE: Spravedlivý Šeďa
01.06. 10:52 JC  RE: Spravedlivý Šeďa
01.06. 01:51 zap  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
30.05. 22:19 JirkaF  Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 10:53 Petge  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 02:01 deu  Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 02:18 deu  Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 02:23 deu  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 05:08 Rene Bartosek  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 23:36 deu  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
01.06. 02:05 zap  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
01.06. 02:47 deu  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
01.06. 14:46 zap  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 15:01 Petge  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 23:45 deu  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
02.06. 22:04  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
02.06. 22:05  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 01:07 deu  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 14:20 leho  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 10:46 Dana  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 06:26 dusan  Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 07:37 Vratislav  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 09:43  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 09:43  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
01.06. 02:13 zap  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 07:14 digero  Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 07:26 Vitezslav Novotny  Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 09:38 Jedinecny  Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 13:17 leho  Autor by se mel seznamit s pritomnosti
31.05. 14:26 Petge  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
31.05. 15:44 leho  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
31.05. 16:09 Lev  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
31.05. 16:41 leho  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
31.05. 21:31 Lev  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
31.05. 23:31 dusan  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
01.06. 03:25 leho  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
01.06. 03:32 leho  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
01.06. 03:44 Sidonius Zdenek M  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
01.06. 05:40 Vcelicka  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
02.06. 04:44 kema  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
02.06. 06:09 Lev  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
02.06. 06:49 leho  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
02.06. 06:52 leho  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
02.06. 07:20 Lev  Kdo je "leho" ?
02.06. 08:09 Sidonius Zdenek M  RE: Kdo je "leho" ?
02.06. 12:39 Aja  RE: Kdo je "leho" ?
02.06. 14:49 leho  RE: Kdo je "leho" ?
03.06. 07:26 Vcelicka  RE: Kdo je "leho" ?
03.06. 12:37 Dana  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
02.06. 19:25 leho  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
02.06. 20:07 Lev  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
03.06. 10:58 Dana  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
31.05. 16:45 Petge  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
31.05. 16:46 Petge  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
31.05. 21:27 leho  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
01.06. 07:06 Rene Bartosek  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
01.06. 21:15 Petge  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
02.06. 03:25 leho  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
31.05. 23:27 dusan  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
02.06. 21:07  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
03.06. 15:03 Petge  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
31.05. 21:14 leho  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
01.06. 10:16 Dana  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
01.06. 12:54 leho  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
01.06. 14:34 Dana  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
01.06. 14:37 Dana  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
01.06. 21:52 leho  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
03.06. 12:32 Dana  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
01.06. 15:00 zap  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
01.06. 21:27 leho  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
02.06. 09:59 Dana  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
02.06. 13:39 zap  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
02.06. 16:31  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
02.06. 18:04 Lev  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
03.06. 11:13 Dana  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
02.06. 19:16 leho  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
03.06. 07:44 Vcelicka  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
03.06. 13:23 leho  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
03.06. 14:28 leho  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
02.06. 14:35 zap  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
02.06. 23:45 leho  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
03.06. 22:27 zap  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
04.06. 03:44 leho  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
04.06. 04:31  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
04.06. 05:09 Aja  RE: Autor by se mel seznamit s pritomnosti
31.05. 13:27 Michal Te  Drobná překážka na nastoupené cestě
31.05. 15:05 AL  Drobná překážka na nastoupené cestě
01.06. 02:35 zap  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
01.06. 03:59 Vladimír Stwora  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
01.06. 13:03 leho  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
01.06. 14:43 Dana  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
01.06. 21:32 leho  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
02.06. 09:51 Dana  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
01.06. 07:17 kema  Drobná překážka na nastoupené cestě
01.06. 13:08 leho  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
01.06. 14:47 Dana  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
02.06. 03:13 Robert Nohejl  Drobná překážka na nastoupené cestě
02.06. 18:18 Lev  Drobná překážka na nastoupené cestě
02.06. 20:25 Lev  Drobná překážka na nastoupené cestě
02.06. 23:42 leho  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 00:05 leho  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 01:20 Lev  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 12:07  RE: LEHOVI
03.06. 12:51 Dana  RE: Lehovi
03.06. 13:13 leho  RE: Lehovi
03.06. 13:50 Dana  RE: Lehovi
05.06. 12:51 leho  RE: Lehovi
05.06. 13:32 Lev  RE: Lehovi
05.06. 14:12 leho  RE: Lehovi
05.06. 15:08 Lev  RE: Lehovi
05.06. 15:27 Lev  RE: Lehovi
05.06. 15:45 leho  RE: Lehovi
05.06. 15:23 Lev  RE: Lehovi
05.06. 21:36 Druid  RE: Lehovi
06.06. 10:27 Dana  RE: Lehovi
06.06. 12:50 leho  RE: Lehovi
06.06. 13:34 Dana  RE: Lehovi
06.06. 13:37 Dana  RE: Lehovi
06.06. 16:37 leho  RE: Lehovi
03.06. 13:58 Dana  RE: Lehovi
05.06. 12:42 leho  RE: Lehovi
06.06. 10:04 Dana  RE: Lehovi
06.06. 12:40 leho  RE: Lehovi
06.06. 12:55 Lev  RE: Lehovi
06.06. 13:41 Dana  RE: Lehovi
03.06. 01:32 Lev  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 13:38 leho  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 14:27 Lev  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 15:54 zap  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 16:34 Petge  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 21:42 leho  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
04.06. 11:27 Petge  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
04.06. 12:58 leho  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
04.06. 13:00 leho  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
05.06. 21:53 Druid  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
04.06. 13:46 Petge  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
04.06. 21:47 leho  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
04.06. 13:54 Petge  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
04.06. 14:47 Lev  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
04.06. 21:54 leho  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
06.06. 10:35 Dana  RE: Neznalost zákona neomlouvá
06.06. 12:59 leho  RE: Neznalost zákona neomlouvá
06.06. 13:32 Dana  RE: Neznalost zákona neomlouvá
06.06. 16:43 leho  RE: Neznalost zákona neomlouvá
03.06. 22:01 zap  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 22:31 Lev  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
04.06. 13:08 leho  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 21:48 leho  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 13:08 Dana  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 01:14 Sidonius Zdenek M  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 01:49 Lev  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 03:20 Sidonius Zdenek M  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 05:07 kema  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 07:55 Vcelicka  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 14:32 Aja  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 17:06 Lev  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 19:34 Vcelicka  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 20:03 Lev  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
04.06. 03:11 Sidonius Zdenek M  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
04.06. 04:36 Vcelicka  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
04.06. 04:47 Lev  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 12:45 Peter Veliky  Drobná překážka na nastoupené cestě
03.06. 19:33 Peter Veliky  Prirucka All Quady narizuje...
05.06. 05:43 Robert Nohejl  Drobná překážka na nastoupené cestě
05.06. 16:27 Lev  Drobná překážka na nastoupené cestě
05.06. 16:33 Lev  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
06.06. 01:00 kema  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
06.06. 01:21 Lev  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
06.06. 02:05 leho  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
06.06. 04:03 Lev  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
06.06. 03:00 kema  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
06.06. 03:51 Lev  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
05.06. 16:38 leho  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
05.06. 16:57 Lev  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
05.06. 20:32 Lev  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
06.06. 10:46 Dana  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
06.06. 13:14 leho  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
06.06. 13:48 Dana  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
06.06. 15:30 hostující  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
06.06. 21:57 leho  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
07.06. 10:17 Dana  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
07.06. 22:14 leho  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
07.06. 23:12 Lev  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
05.06. 16:45 Lev  RE: Drobná překážka na nastoupené cestě
06.06. 17:44 Lev  Drobná překážka na nastoupené cestě
07.06. 19:31 Peter Veliky  Znesvecovani koranu provadeno muhamedy samotnymi..

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 74 čtenářů částkou 16 946 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,29 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
18,82 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,82 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 004,55 Kč
1 unce stříbra
503,75 Kč
Bitcoin
899 231,48 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 119