Zvědavec - politicky nekorektní webzine

odrážka Blog odrážka Fórum

hledej

odrážka odebírat e-mailem
odrážka přidat k oblíbeným

odrážka verze pro PDA


odrážka Autoři
odrážka Předplatné

1 měsíc: 99,-Kč
6 měsíců: 499,-Kč

Pro předplatné (přístup ke článkům starším než 3 měsíce) musíte být zaregistrován.

odrážka Tiráž

Vydavatel:
Vladimír Stwora
[editor]
(Chcete-li mi poslat důvěrnou zprávu, zde je můj PGP klíč)

Pohledy z Evropy:
Richard Král
[Richard Král]

Spolupráce a příspěvky nejsou honorovány.

odrážka Odkazy

Osud.cz

Proti prúdu

[Pravda o 9/11]

[Ne základnám]

Český svaz mužů

[Ochránci hospodářských zvířat]

[Greenpeace]

Kompletní seznam útulků

odrážka Měnové kurzy

$1 US = 15.05 Kč

$1 CAD = 14.75 Kč

$1 AUD = 14.41 Kč

1 € = 23.57 Kč

1 £ = 29.62 Kč

1 CHF = 14.60 Kč

100 Sk = 77.94 Kč

100 rublů = 63.92 Kč

1 unce zlata = 13849 Kč

Poslední aktualizace
07.07. 06:10 SEČ


Diskuze k článku

Zelená zóna bláznovství

Příspěvků 6

17.3. 5:58

Senilní McCain...

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Viděl jsem to dnes na zprávách v živém vysílání. Nevšiml jsem si žádného hnědého fleku na jeho kalhotech, ani mokrou skvrnu v přední části. Pokud se mu stejná příhoda stala i při dnešní návštěvě, tak si zajisté dědulu již připravili pro televizní reportéry. Čeho jsem ale všiml, té jeho neprůstřelné vesty - to nešlo pominout.
Každopádně si nevzpomínám, že by děda McCain zvládnul tu "nebezpečnou" cestu v tomto roce již podruhé. Možná si tam v únoru odskočil při návštěvě Izraele? Takovou jízdu načerno - tedy za vlastní peníze a reportérům unikl. Děda se vyzná - také kdysi sloužil v armádě.

156661

17.3. 6:43

RE: Senilní McCain...

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?
Reakce na 156661

Ještě bych rád něco doplnil. Přímo z Bagdádu cestuje sen.McCain do Izraele na návštěvu holokóstního musea Yad Vashem, potom jde třiskat hlavou do zdi nářků, takže zaručeně spatříme dědulu s jarmulkou na hlavě, potom se setká se Sakozym ve Franciia a okružní výlet zakončí v Anglii. Jak si ti důchodci v Americe pocestují?
Proč nemám rád sen.McCain-a? Zákeřný pohled, uhýbavé odpovědi, nemluví pravdu v mnoha věcech, vyhýbá se v kampani zásadním věcem, v Iráku musí Amerika zůstat, i kdyby to mělo trvat sto let a poslední úchylka - prosazuje ho samotný ředitel zeměkoule G.W.Bush. To znamená - žádná změna a Amerika jede dolů do propasti.

156664

19.3. 19:41

RE: Senilní McCain...

Karel z Čech 88.?.?.?
Reakce na 156664

Situace v USA je nyní dost komplikovaná, na jednoho člověka toho je až příliž. McCain s Alzheimerem je proto pro republikány dobrá volba.

Konečně dnes se již prodávají kvalitní Pampers pleny a tak by McCain vydržel schůzi vlády v suchu.

156808

21.3. 8:31

RE: Senilní McCain...

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?
Reakce na 156808

>Konečně dnes se již prodávají kvalitní Pampers pleny a tak by >McCain vydržel schůzi vlády v suchu.
---
Tu schůzi vlády by snad ještě prospal v suchu - tedy bez vnějších příznaků - ale co potom u zdi nářků? Modlí se za zabité námořníky z USS Liberty, nebo urputně zadržuje přívaly hnědé bramborové kaše, které už "pampers" nedokáží pojmout?

Vložený obrázek

156941

19.3. 23:51

Nesrovnalosti v datumech.

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Mozna jsou ty nesrovnalosti v datumech proto, ze data navstev se taji z bezpecnostnich duvodu. Holt je to prilis riskantni, ze by nejakeho peclive vybraneho panaka mohli odkraglovat ti, co na to jeste alespon maji odvahu... [pláč]

156829

22.3. 21:44

To je dost neradostný stav, a to se ještě ani nevolilo...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Že by na tom bylo něco pravdy ? A ten Obama, co si hraje na nového Luthera Kinga ? No a o Clintonové škoda mluvit...

157058


Příspěvků: 6

17.03. 05:58 Mirda  Senilní McCain...
17.03. 06:43 Mirda  RE: Senilní McCain...
19.03. 19:41 Karel z Čech  RE: Senilní McCain...
21.03. 08:31 Mirda  RE: Senilní McCain...
19.03. 23:51 trodas  Nesrovnalosti v datumech.
22.03. 21:44  To je dost neradostný stav, a to se ještě ani nevolilo...

Vybrat pouze nové | Odznačit


odrážka Statistika

Zvědavce v posledních pěti minutách navštívilo 28 lidí

TOPlist

Tuto stránku navštívilo
1 127
lidí.