Zakladatelka webu o bezpečnosti vakcín, zasvěcená do farmaceutického průmyslu, byla nalezena mrtvá

Emily Mangiaracinová

30.12.2020 Komentáře Témata: Očkování, Konspirace 1163 slov

„Pokud by se mi něco stalo,“ napsala Brandy Vaughanová na konci roku 2019, „bude to násilný čin a vy budete přesně vědět, kdo a proč ho spáchal.“

Brandy Vaughanovou, bývalou obchodní ředitelku farmaceutické společnosti Merck a zakladatelku webové stránky learntherisk.org, zaměřené na vzdělávání lidí o rizicích, spojených s vakcínami, nalezl její devítiletý syn 8. prosince mrtvou.

[Brandy Vau...]
Brandy Vaughanová

Podle organizace Ochrana zdraví dětí Vaughanová údajně zemřela na „komplikace se žlučníkem“, ačkoli nebyl citován zdroj zprávy, ani nebyly uvedeny konkrétní příčiny komplikací (např. prasknutí žlučníku).

Brzy po smrti Vaughanové sdílela její přítelkyně Erin Elizabeth screenshoty příspěvků, které Vaughanová uveřejnila na Facebooku v prosinci 2019, v nichž ujišťovala čtenáře, že nemá sebevražedné sklony, ani nebere žádné léky, které by jí mohly způsobit náhlou smrt.

„Byla bych raději, kdybych tento příspěvek nemusela psát... Ale vzhledem k určitým tragédiím, které se za posledních pár let přihodily, cítím, že je absolutně nezbytné zveřejnit těchto deset faktů... prosím, udělejte si screenshot, abyste měli záznam,“ napsala Vaughanová.

„Mám v tomto životě obrovské poslání. Přestože to velmi ztěžují, až je to děsivé, NIKDY bych si nevzala život. Tečka,“ pokračovala.

[...]

S odkazem na svého syna Vaughanová napsala: „Bastien pro mě znamená všechno a NIKDY bych ho neopustila. Tečka.“ Dodala, že deset let nebrala žádné léky. „Jinými slovy, neberu nic, co by mě mohlo neočekávaně nebo náhle usmrtit,“ napsala.

„Pokud by se mi něco stalo, bude to násilný čin a vy budete přesně vědět, kdo a proč ho spáchal - vzhledem k mé práci a poslání v tomto životě,“ pokračovala.

[...]

Během koronavirové epidemie se pod drobnohled dostala bezpečnost vakcín, přičemž mj. odpůrci potratů vyjádřili své znepokojení nad spojitostí vakcín s potraty.

Elizabeth také sdílela screenshot s textem, který obdržela od Vaughanové, v němž vyjadřuje obavy z možné otravy a zjevně tak odkazuje na smrt (https://thetruthaboutcancer.com/in-memory-dr-ben-johnson/) MUDr. Bena Johnsona, M.D., N.M.D., D.O. v lednu 2019.

„Je to tak zvláštní! Někdy si dělám starosti kvůli otrávení. Byl doktor Ben vůbec ženatý? Žil sám? Omlouvám se za všechny tyto otázky. Jsem kvůli tomu tak naštvaná, zejména proto, že se dokonce ani nezabýval otázkou vakcín, ale mamografem, o němž by si člověk pomyslel, že je to bezpečnější téma.“

[...]

Vaughanová, která dříve pracovala jako obchodní zástupce pro farmaceutický průmysl, pro společnost Merck, vysvětlila ve videu v roce 2015, jak začala jako aktivistka mluvit o nebezpečí vakcín a farmaceutického průmyslu. Nejprve uvádí informaci, že v minulosti zastupovala společnost Merck lékem Vioxx.

„Když vyšlo najevo, že společnost Merck falšovala údaje o bezpečnosti léků a Vioxx ve skutečnosti způsoboval dvojnásobný nárůst srdečních infarktů a mozkových příhod [u] lidí, kteří jej užívali, tak jsem si skutečně uvědomila, že v zákulisí je spousta korupce, a že když je nějaký lék na trhu, neznamená to, že je bezpečný,“ uvedla Vaughanová ve videu.

Dále uvedla příhodu z pozdější doby, kdy se během návštěvy kliniky se svým synem lékař „s křikem vyřítil z ordinace“, když ho požádala, že chce vidět příbalový leták vakcíny.

„To bylo pro mě obrovské varovné znamení, neboť jsem věděla to, co vím, z předchozího zaměstnání, kdy jsem pracovala jako obchodní zástupce pro farmaceutický průmysl. Začala jsem dělat svůj vlastní výzkum o vakcínách a jejich složkách a chybných údajích o bezpečnosti.“

Součástí zjištění bylo to, že hlavní pomocnou látkou vakcín je hliník, což pro ni bylo další varovné znamení. Když byla její babičce diagnostikována rakovina prsu, lékař zjistil vysokou hladinu hliníku v jejích tkáních. Řekl jí, že hliník, který se nachází v běžném deodorantu, souvisí s rakovinou prsu.

„Čím víc jsem se tomu dostávala na kloub, tím více jsem si uvědomovala, že vakcíny nejsou prospěšné pro veřejné zdraví. Jde opravdu o zisk farmaceutických společností. Je to v podstatě totéž, jako hrát ruskou ruletu s našimi dětmi,“ pokračovala Vaughanová.

„Dostala jsem ohromnou motivaci, abych se více pustila do tohoto boje, když jsem si uvědomila, že v zemi jsou zaváděny povinné očkovací programy [.]“

Vaughanová poté založila neziskovou organizaci 50 (c) (3) s názvem Learn The Risk (Pouč se o riziku) „v reakci na jeden z prvních povinných vakcinačních programů v rámci školského zákona - SB277 v Kalifornii,“ jak uvádí na svých webových stránek. Program SB277, který byl uzákoněn v roce 2015, „zakazuje rodičům, aby jako důvod pro odmítnutí očkování svých dětí (kvůli škole) uváděli své osobní přesvědčení“.

Když se Vaughanová vrátila z demonstrace proti SB277 v Sacramentu, poprvé zažila zastrašování, jak vysvětluje na videu z roku 2015.

Popsala, jak při návratu ze Sacramenta našla na prahu svého domu klíč od vchodu, který předtím schovala v keřích před domem. „Ještě ten den jsem nechala vyměnit zámky a o dva dny později jsem si nechala nainstalovat poplašný systém v hodnotě 3 000 dolarů,“ řekla Vaughanová.

Firma, která poplašné zařízení nainstalovala, ji později informovala, že někdo spustil alarm ve 3:45 ráno a okamžitě ho odpojil pomocí hlavního kódu, který podle Vaughanové nikdo neznal, pouze ona. Někdo vstoupil dovnitř a prošel chodbou, aktivoval čidlo monitoru a před odchodem z domu ve 3:49 otevřel a zavřel okno v jídelně.

„Po tomto incidentu jsem mluvila s několika bezpečnostními experty, kteří prováděli zastrašování pro korporace, a oni mi řekli - pravděpodobně odposlouchávají váš dům.“

Vaughanová popsala, jak o několik dní později zjistila, že její počítač, který byl ukryt nad mikrovlnnou troubou, byl přemístěn na podlahu doprostřed kuchyně. Na pár týdnů odjela z města, a když se vrátila i s kamarádkou, zjistila, že žebřík, který byl umístěný garáži, byl za oknem ložnice - což bylo jediné okno, které nebylo zakryté žaluziemi. Sousedka ji informovala, že den předtím tam ten žebřík neviděla.

Po pár dnech našla na jednom z venkovních stolů figurku kachny. „Když jsem mluvila s bezpečnostními experty, řekla jsem jim, že nechápu tu figurku kachnu. Ale pak mi došlo, že jsem měla hodně telefonních hovorů, kdy se mě lidé ptali, jestli zůstávám doma. Ptali se mě, co budu dělat. A já jsem často říkala totéž: Nezůstávám doma. Cítím se jako snadný terč (v angličtině „sedící kachna“), protože se můžou dostat dovnitř kdykoli.“

„Takže to pro mě bylo ve skutečnosti docela zneklidňující vracet se domů. Byla to jasná zpráva, opět, že mě sledují.“

„Je to docela děsivé. Po všech těch zastrašovacích taktikách je velmi těžké cítit se bezpečně a bezstarostně, ale já neodejdu - tím míním, že nebudu zticha, protože tohle jsou důležité věci a my musíme ukazovat, o co ve skutečnosti jde v povinných očkovacích programech.“

„Doufám, že budeme moci v tomto boji pokračovat. Možná jsme už tu bitvu prohráli, ale stále vedeme válku, kterou můžeme vyhrát,“ uzavřela Vaughanová.

V příspěvku na Facebooku z roku 2019 Vaughanová napsala: „Pokud by se mi něco stalo, zařídila jsem, aby blízká skupina mých přátel založila akci na GoFundMe pro najmutí týmu soukromých vyšetřovatelů, kteří zjistí všechny detaily.“

„Hodně lidí s tímto nebo podobným posláním bylo zabito, a nastal čas, aby se tyto nesmysly zastavily. Temnota nemůže zvítězit.“

Founder of vaccine safety website, ex-pharma insider found dead vyšel 15.12.2020 na lifesitenews.com. Překlad v ceně 436 Kč Zvědavec.

Známka 1.2 (hodnotilo 183)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Britská vláda přiznává: dvě injekce a kus vaší přirozené imunity je pryč27.10.21 18:30 Británie 1

Počas Španielskej chrípky 92% ľudí umrelo na bakterialnu infekciu z nosenia rúšok27.10.21 18:13 Neurčeno 0

České banky začínají podléhat teroru Green Deal26.10.21 23:01 Česká republika 5

Pravda s očkovacím utrejchem leze na porvch - vláda podepsala likvidační smlouvu26.10.21 19:51 Česká republika 3

Očkovaní: Nula protilátek. Neočkovaní: Plno. Vynesla laborantka26.10.21 18:51 Česká republika 3

Už je to tady: Covid se stal epidemií neočkovaných, tvrdí vladní loutky26.10.21 11:07 Česká republika 8

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 16

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 2

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Měnové kurzy

USD
22,16 Kč
Euro
25,71 Kč
Libra
30,45 Kč
Kanadský dolar
17,96 Kč
Australský dolar
16,65 Kč
Švýcarský frank
24,13 Kč
100 japonských jenů
19,48 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,08 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,47 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 772,43 Kč
1 unce stříbra
534,27 Kč
Bitcoin
1 304 326,71 Kč

Poslední aktualizace: 27.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 14 686