Nepřátelská média a násilí namířené proti bělochům

Richard Houck

7.2.2020 Komentáře Témata: Rasismus, USA 1677 slov

Zasluhují si běloši zemřít za to, že nahlas řekli „negr“? Černoši za nadšeného pobízení mainstreamových médií stále častěji odpovídají souhlasným „ano!“.

Intersekcionalita – ano, beru intersekcionalitu levici a chystám se jí vzít úplně všechno – protibělošských médií a černošských sklonů k extrémním formám násilí vytvářejí stále nebezpečnější a nebezpečnější prostředí pro bělochy.

Máme zde co do činění s dvojící skupin nepřátelských a nepřejících našim zájmům obecně: jedna na bělochy útočí se svolením a ospravedlněním druhé. Při brouzdání zprávami jsem narazil na video nazvané „Muž knokautován, protože prý nazval ženu s dítětem ‚slovem na N‘“ (zvýraznění autora).

Záběry bezpečnostní kamery z večerky ukazují podle všeho hádku mladšího bělocha s černoškou. Mladík je následně zákeřně sražen mnohem větším a starším černochem. Zavrávorá a následně inkasuje ještě několik ran.

Video zde.

Titulek odkazující na tentýž incident z jiného zdroje praví: Šokující okamžik, kdy je „bělošský supremacista“ („white supremacist“ – doslova „zastánce víry v bělošskou nadřazenost“ – pozn. DP) DVAKRÁT knokautován cizím mužem poté, co „řekl černošce s malým děvčetem ‚slovem na N‘“. Neexistuje žádný zvukový záznam, na němž by napadený běloch pronesl slovo „negr“. V článku z Daily Mail ovšem označují násilníka za „přihlížejícího“, který „konfrontoval bělocha a jednu mu vrazil“. Autor následně klade vinu na bedra bělocha, mezitím označeného za „rasistu“ (opět „white supremacist“), když píše: „Podle všeho však ve svém výlevu pokračoval, na což černoch reagoval přinejmenším dalšími třemi údery, které ho poslaly na zem“. Jako by si běloch své napadení způsobil a zavinil sám.

Podobný příběh se odehrál také ve Virginii: ve večerce 7-Eleven došlo k výměně názorů mezi běloškou a černochem. Ten skončil napadení ženy černochem a její smrtí. Pachatel se hájí tím, že ho žena označila za „negra“. 1]

Další bělošku, tentokrát v restauraci rychlého občerstvení Popeyes, zase na parkovišti „bodyčekoval“ (srazil) černošský zaměstnanec. I stanice Fox News informovala o incidentu titulkem vyviňujícím násilníka: „Zaměstnanec Popeyes tvrdí, že virální video bodyčeku zákaznice neukazuje celou pravdu“. 2] „Celou pravdu”? Podle černocha žena vyslovila ono zapovězené slůvko, které má v návalu nezvladatelného vzteku moc proměnit jinak údajně produktivní a přívětivé příslušníky společnosti v divoké surovce.

Video zde.

Záběry z centra Minneapolis ukazují, jak asi tucet černochů zaútočí na osamělého bělocha, svleče z něj oblečení, oloupí ho a šlape po něm. Místní média to označila za „spor mezi zaměstnanci“. 3] Rozhodně se nejednalo o první podobné skupinové napadení v Minneapolis. Navrhovaná řešení se však zabývají výhradně navýšením policejní přítomnosti v dané oblasti, nikoliv hlubšími příčinami. Někteří komentátoři na sociálních sítích si pohrávali s myšlenkou, že si běloch výprask jako od vězeňského gangu zasloužil, protože „možná jednomu z nich řekl negře“. Ostatní před vyslovením závěrů raději doporučovali „počkat si na přesnější informace“. „Přesnější informace“ nesjpíš v tom smyslu, že běloch možná skutečně vyslovil magickou formuli, jež dokáže z nejhlubších pekelných hlubin povolat násilné démony, což by samozřejmě celé skupinové napadení nějakým způsobem ospravedlňovalo.

S oblibou už dlouhá léta navštěvuji web World Star Hip Hop, jedny z nejlepších stránek, pokud si chcete udělat dobrou představu o „pulsujícím velkoměstě“ a o tom, co si dospívající, voliči demokratů a skuteční i teprve začínající rappeři (urban vibrancy, teens, Democrats, real and aspiring rappers: všechno oblíbené americké eufemismy pro černochy – pozn. DP) myslí o běloších. Nejsem si vědom jediného případu, kdy by se v titulku videa napadení bělocha černochem neobjevilo nařčení, že běloch vyslovil „slovo na N“. Zajímavé je také to, že video jen výjimečně zachycuje události předcházející útoku – a když už se tak stane, slovo „negr“ nikdy neslyšíme. Většinu diskutujících to ovšem nijak neznepokojuje, prostě dál nekriticky věří sdělení v názvu videa.

Pár příkladů:

  • Buran v kansaském baru nazve chlapíka slovem na N, vyvolá to rvačku.
  • Dnešní děcka jsou jak utržené ze řetězu: Parta holek si podala kluka, který jim ve školním autobuse údajně nadával slovem na N. Všimněte si surové zuřivosti těch černošek.
  • Rozčilený černoch se postavil Švýcarovi, který na webu údajně použil slovo na N.
  • Muž brutálně napaden v McDonald’s poté, co vyslovil slovo na N.

Zas a znovu tak vidíme tentýž přístup: od World Star Hip Hop i Fox News – a ode všech mezi tím.

Co o tom všem říká platné právo?

Ani použití vysoce urážlivých slov není ve Spojených státech platnou obranou před soudem.

Nemůžete tak někoho napadnout a následně se vyhnout právnímu postihu tvrzením, že vaše oběť pronesla takzvaná slova, která se neodpouštějí.

Média si této skutečnosti samozřejmě jsou velice dobře vědoma, přesto chrlí tyto zprávy s titulky, které jako by poskytovaly protibělošským agresorům jakési pseudomorální a právní povolení zaútočit. Případně mohou po napadení bělocha jednoduše říct, že jim nadával do „negrů“.

Paradoxně působí, že i kdyby snad cokoliv z toho byla pravda – tedy že by běloch nazval černocha „negrem“ a ten ho v reakci na to agresivně napadl – nebylo by právě to neprůstřelným potvrzením pravdivosti slov bělošských „zlosynů“? Jak jinak totiž nazvat impulzivního a násilnického černocha, neschopného odepřít si prožitek nebo přemýšlet dopředu? Říkejte jim, jak chcete, ale právě toto zvířecké chování stojí za masivním nepoměrem mezirasové zločinnosti.

Martin Luther King Jr. se kdysi svěřil se svým snem o společnosti, kde budou černoši souzeni nikoliv podle své barvy pleti, ale svého charakteru. Běloši to ale z drtivé většiny dělali odjakživa. Právě v oblasti černošského charakteru se však neustále objevují značné nedostatky.

Mediální mašinerie svými titulky a tónem zpravodajství, jež se snaží nahodilé útoky proti bělochům zlehčovat, se na zločinném jednání spolupodílí. V podstatě bychom je mohli označit za spolupachatele pouličních kriminálníků, kterým vnucují představu, že tvrzení o zaslechnutí slova „negr“ je platná legální obrana, takže smějí beztrestně napadnout bělochy z libovolného důvodu.

Pohled na vysoce sledované případy mezirasových trestných činů z poslední doby nám ukáže naprostou nepravdivost tohoto narativu, který vznikl a je šířen s cílem vytvořit ve společnosti ovzduší nepřátelské k bělochům, jež zpravidla nejtíživěji dopadne na ty nejmladší a nejstarší z našich řad.

  • Černošský mladík v Oklahomě vyhodil před prodejnou potravin jednoroční dítě, které matka vezla v kočárku, přímo na asfaltovou plochu parkoviště. 4]
  • Pětiletý Landen Hofman nakupoval se svou matkou v Mall of America, kde ho černošský pachatel shodil z ochozu ve třetím poschodí. 5]
  • Šestiměsíčního Leviho Cole Ellerbeho unesla z domova trojice černochů, kteří kojence následně zapálili a pohodili jeho tělíčko na kolejích. 6]
  • Čtyřiaosmdesátiletý běloch byl v newyorském autobuse městské hromadné dopravy napaden útočníkem, který dával hlasitě najevo svou nenávist k bělochům i naději, že se všichni budou smažit v pekle. Důvod útoku? Starci vypadla z rukou hůl. 7]
  • Když čtyřiasedmdesátiletý Serge Fournier vystupoval za pomoci chodítka v Las Vegas z autobusu, černoška jej zezadu strčila ze schůdků. Serge narazil hlavou na betonový chodník a následně následkům zranění podlehl. 8]
  • Devětapadesátiletého bělocha Johna Weeda na jarmarku napadli a zabili dva mladí černoši. Státní zástupce z Frederick County Charlie Smith ovšem rychle dodal, že ho útočníci „napadli kvůli dolarové bankovce, ne jeho rase“. 9]

I při pohledu z většího odstupu ukazují data jasný trend. V drtivé většině případů mezirasových zločinů mezi bělochy a černochy se jedná o napadení bělochů černými pachateli. Děje se tak v celých 90% případů násilných trestných činů mezi dvěma rasami. 10] Z celonárodního dotazování obětí trestných činů Americkým statistickým úřadem vidíme, jak znepokojivý tento údaj (90 %) je a o jak ohromný problém se jedná.

Údaje to jsou skutečně zarážející. V zemi každoročně dojde k více než 1 200 000 násilným útokům nebělošského pachatele na bílou oběť. Černoši spáchají přes půl milionu z nich, Hispánci dalších 300 000, o zbytek se dělí Asiaté a „ostatní“. 11] Nebělošské rasy napadají bělochy mnohonásobně častěji, než se stávají jejich obětmi, (ne)poměr je zhruba 20:1.

Život skoro jednoho a čtvrt milionu bělochů je tak každý rok převrácen naruby následkem vykradení obydlí, odcizení auta, přepadení nebo znásilnění barevným zločincem. Více než milion letos, milion+ vloni, předloni a tak dále. Více než deset milionů jen za poslední dekádu.

Čísla hovoří jasně. Barevní zneužívají naše lidi v masovém měřítku, zejména ty nejzranitelnější – ženy, děti a starce – zatímco média se to snaží co nejvíc skrývat, omlouvat to, co ukrýt nemohou a ještě pobízejí k dalšímu násilní zdůrazňováním ojedinělých případů zločinů bělochů na černoších a propagací obrany v podobě zaslechnutí „slůvka na N“.

Jakkoliv strašné snad může být, když běloch utrousí slovo „negr“, soužití s těmito lidmi je nesrovnatelně horší.

Poznámky

1] Adrea Swalec. Video Shows One Punch That Ended Virginia Woman’s Life After Her Attacker Claims She Called Him N-Word. NBC Washington. 27. dubna 2018. [http://archive.is/XfH3g]

2] Gaynor, Gerren Keith. “Popeyes Employee Says Viral Video of Body-Slammed Customer Doesn’t Tell Full Story.” Fox News. 14. listopadu 2019. [http://archive.is/nHVXk]

3] Raguse, Lou. “Robbery Beatdown Videos Heighten MPD Staffing Debate.” KARE. 12. září 2019. [http://archive.ph/7N7uh]

4] “Oklahoma Teen Blames Laced Marijuana after Throwing Baby in Parking Lot.” WSAV. 12. června 2019. [http://archive.ph/2lXel]

5] Bonvillian, Crystal. “Boy Thrown from Mall of America Balcony Making ‘Small Steps’ toward Healing.” Boston 25 News. 23. dubna 2019. [http://archive.li/qDTyE]

6] Moore, Hannah For. “Baby Boy Set on Fire and Left for Dead by Louisiana Railroad Tracks.” Daily Mail Online. 24, července 2018. [http://archive.is/NNMpW]

7] Mascali, Nikki M. “Man, 84, Punched on J by Straphanger Who Yelled, ‘I Hate White People’.” Metro US, Metrous, 30, srpna 2017. [http://archive.ph/ly4iO]

8] Moyer, Phillip. “Woman Seen Pushing Elderly Man off Bus in Viral Video Now on House Arrest.” 3 News Las Vegas, KSNV. 24. května 2019. [http://archive.ph/fdn18]

9] Burnett, Ava-Joye. “Teen Brothers Allegedly Assaulted 59-Year-Old Man At Frederick Fair Over $1, Police Say.” CBS Baltimore. 23. září 2019. [http://archive.is/VuKf4]

10] Kersey, Paul. “Bureau of Justice Statistics 2018 Survey of Criminal Victimization Shows Blacks Committed 90% of Interracial Violent Felonies Between Blacks and Whites.” The Unz Review. 27. září 2019. [http://archive.ph/zPPU4]

11] Bureau of Justice Statistics, National Crime Victimization Survey 2018, (Table 14, s. 13) “Percent of violent incidents, by victim and offender race or ethnicity”.

Úvaha Richarda Houcka By Any Other Name: The Hostile Media & Anti-White Violence vyšla na stránkách Counter-Currents Publishing 20. ledna 2020.

Český překlad vyšel 5. února 2020 na Délský potápěč, odkud jej přebírám.

Známka 1.1 (hodnotilo 55)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 4

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,34 Kč
Euro
27,42 Kč
Libra
30,29 Kč
Kanadský dolar
17,53 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
25,65 Kč
100 japonských jenů
22,37 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 893,59 Kč
1 unce stříbra
545,61 Kč
Bitcoin
306 757,04 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 101