5G: Dominové kostky začínají padat

Claire Edwardsová

25.4.2019 Komentáře Témata: Zdraví 1166 slov

Dlouholetá zaměstnankyně Organizace spojených národů Claire Edwardsová shrnula celosvětový vývoj ohledně situace 5G. I když k vítězství je ještě daleko, existují velmi nadějné vyhlídky, neboť miliony lidí na celém světě se stále více angažují a zaujímají postoj k naší společné budoucnosti.

Jak zastavíte zavádění technologie v hodnotě 12 bilionů dolarů, podporované jedním z nejziskovějších průmyslových odvětví na planetě, kterou protlačuje EU, Federální komunikační komise USA (FCC) a celá OSN, a zejména ti, co umožňují WiFi, tedy Světová zdravotnická organizace (WHO) a Mezinárodní telekomunikační unie (ITU)?

Mnoho lidí tvrdí, že je to nemožné. Dokonce i když se Trumpova administrativa snaží prosadit 5G ve Spojených státech, dominové kostky opravdu začínají padat po celém světě, kdy města a celé národy přicházejí k rozumu a brzdí zavádění 5G.

Zákonodárci brzdí zavádění technologie 5G:

USA, 24. března: Úředníci v Portlandu ve státě Oregon oznámili svůj zamítavý postoj k zavádění sítě 5G ve městě a okolí, v čemž je podpořil starosta města a dva zastupitelé.

Itálie, 28. března: Florencie uplatnila preventivní princip, odmítla vydat povolení k zavádění 5G s odvoláním na „rozporuplnost a nejistotu nadnárodních orgánů a soukromých orgánů (jako např. ICNIRP)“, které „zaujímají velmi odlišná stanoviska, navzdory ohromnému množství důkazů v rámci zveřejněných studií“.

Itálie, 28. března: Jedna římská čtvrť hlasovala proti vyzkoušení 5G, přičemž se očekává, že ostatní městské čtvrti se rozhodnou stejně. Další návrhy k zastavení 5G zřejmě podají čtyři regionální rady, jedna provinciální rada a další městské rady v Itálii.

Rusko, 28. března: Ruské ministerstvo obrany odmítlo rozdělit frekvence pro 5G, což efektivně zbrzdí jakékoliv zavádění 5G řádově na několik let.

Belgie, 31. března: Belgický ministr životního prostředí oznámil, že Brusel pozastavil plány na zavádění 5G, přičemž uvedl: „Lidé v Bruselu nejsou pokusní králíci, jejichž zdraví mohu se ziskem prodávat.“

Německo, 4. dubna: Němci podepsali hromadnou petici, která má donutit německý Bundestag debatovat o 5G.

Nizozemsko, 4. dubna: Členové nizozemského parlamentu trvají na tom, že musí být proveden výzkum ohledně záření ještě před tím, než by mělo být schváleno zavádění sítě 5G.

USA, 5. dubna: Kalifornský nejvyšší soud jednohlasně schválil prosazení nařízení, vydaného v roce 2011 v San Francisku, které požaduje po telekomunikačních společnostech, aby kvůli umístění antén v rámci městské infrastruktury nejprve získaly povolení.

Švýcarsko, 9. dubna: Švýcarský kanton Vaud přijal rezoluci, vyžadující moratorium na rozmístění antén 5G, které bude platné do léta tohoto roku, kdy švýcarský Federální úřad pro životní prostředí zveřejní zprávu o 5G.

Švýcarsko, 10. dubna: Ženeva přijala návrh na moratorium na 5G, vyzývající Státní radu, aby po Světové zdravotnické organizaci (WHO) požadovala monitorování nezávislých vědeckých studií, na jejichž základě stanoví škodlivé účinky 5G.

Překonávání překážek

Pokud jde o mě, vždy mi připadalo, že jde o informační problém. Kdyby veřejnost jednoduše pochopila existenciální hrozbu, kterou představuje přijmutí vojenské zbraně jako komunikační technologie, tak by ji nepřijala.

Existují dva problémy, pokud jde o informovanost lidí. Název „5G“ je zavádějící, neboť naznačuje, že jde o jednoduchý upgrade stávající sítě 4G nebo čtvrté generace bezdrátových technologií. [A mnoho WiFi routerů má nyní „5G“ jako možnou volbu režimu, ale to v tomto kontextu znamená „5GHz“, nikoli vlastní „5G“ - je to obchodní trik, jehož cílem je normalizovat přijetí tohoto termínu prostřednictvím úmyslného zamlžování. - vydavatel]

Tento trik chytře zakrývá skutečnost, že 5G znamená zhuštění, kdy každá jednotlivá viditelná anténa bude nahrazena tisíci drobnými anténami, které budou ohrožovat lidi, zvířata a přírodu z každého koutu na Zemi a z 20 000 nebo více satelitů formou smrtících paprsků, podobných laseru, které zasáhnou nevědomé a bezděčné cíle milionkrát denně jako tichá kulka.

Druhá potíž spočívá v přísné kontrole ze strany médií. Do veřejné sféry sotva pronikne negativní hlásek o 5G, zatímco reklamní články v novinách a mnoho propagačních videí nám neustále vnucují tvrzení o výhodách.

Přesto se v průběhu jednoho roku, od té doby, kdy jsme poprvé slyšeli o hrozící katastrofě 5G, rozšířilo toto sdělení virtuálně pomocí alternativních a sociálních médií.

5G si zaslouží trestní stíhání

Od té doby, kdy americký senátor Blumenthal zasadil velkou ránu telekomunikačnímu průmyslu, neboť definitivně stanovil, že nebyly provedeny žádné bezpečnostní studie, se objevují další špatné zprávy o 5G. Minimálně 21 amerických velkoměst schválilo nařízení, omezující instalaci „malých buněk“, a mnoho z nich si účtuje „poplatky za recertifikaci“, aby to bylo pro bezdrátový průmysl neziskové.

Britský expert na mikrovlnné zbraně BarrieTrower uvedl, že 17 záhadných zemí podniká kroky, aby se vyhnuly zavedení 5G.

Zatímco EU ochotně podporuje zavádění 5G, nová zpráva EU připouští, že 5G je masivní experiment, a dále lamentuje:

„Problém je v tom, že v současné době není možné přesně simulovat nebo měřit emise 5G v reálném světě… vyvstávají obavy z možného dopadu na zdraví a bezpečnost, vyplývající z potenciálně mnohem vyššího vystavení elektromagnetickému záření 5G.“

Zpráva EU pokračuje tím, že vysvětluje nebezpečí:

„Zvýšená expozice může pramenit nejen z použití mnohem vyšších frekvencí v síti 5G, ale také z potenciálu pro nahromadění různých signálů, jejich dynamické povahy a komplexních interferenčních účinků, které mohou vznikat zejména v hustě osídlených městských oblastech.“

Navíc soud ve Francii uznal elektrohypersenzitivitu (EHS) jako nemoc z povolání, která může být také vyvolána vystavením účinkům záření, které vláda považuje za bezpečné.

Nikdo, kromě telekomunikačních společností, nechce 5G

5G začíná vypadat jako nechtěný sirotek. Každý, kdo se o této technologii dozví pravdu, se jí začne vyhýbat, jako by to byl mor. Dokonce i většina zastánců k ní nemá žádnou lásku.

Prezident Trump a jeho kolegové miliardáři z okolí Palm Beach tohle mít nebudou. Žádná z institucí EU v Bruselu nebude mít 5G (Evropská komise, Rada Evropské unie, Evropská rada a Evropský parlament). A ti, co tohle všechno umožní, OSN, WHO a ITU, to také nebudou v Ženevě mít.

Sledujte, jaká moratoria vyhlásí Washington, D.C., kde je sídlo Federální komunikační komise USA (FCC); a Mnichov, v jehož blízkosti sídlí vědecká organizace ICNIRP. Tak či onak, bude to zřejmý ukazatel toho, že hra je zmanipulovaná.

Člověk si ale klade otázku, jak se iniciátoři 5G vyhnou satelitům, které, jak se vychloubá propagační literatura o 5G, mají „pokrývat“ celou Zemi. Je možné, že se satelitní paprsky vyhnou oblastem, v nichž žijí. Nebo možná ne. Dokud nebude tento šílený satelitní plán 5G zastaven, mohou se sami tito lidé také stát pokusnými králíky v tomto masivním biologickém experimentu, stejně jako my ostatní.

I když více než deset tisíc nezávisle posouzených vědeckých studií o biologických účincích elektromagnetického záření poskytuje jasný pohled na nebývalé riziko 5G, rétorika ze strany korporátních médií nás přesvědčuje o tom, že to je ta nejskvělejší věc. Na jedné věci se můžeme shodnout: Kdybychom umožnili zavedení 5G, změnilo by to historii. Jen je škoda, že by nezůstal nikdo, kdo by to mohl oslavit.

Trend se obrací v náš prospěch, protože lidé, jako vy, drazí čtenáři, se vzděláváte a nestojíte stranou. Sdílíte informace a hovoříte s lídry. Díky vaší ochotě postavit se za život a lásku uspějeme v této velké bitvě naší doby.

5G: The Dominoes Are Starting to Fall vyšel 17. dubna 2019 na Global Research. Překlad v ceně 338 Kč Zvědavec.

Známka 1.3 (hodnotilo 101)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Články s podobnou tématikou

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 115 čtenářů částkou 23 204 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 111,16 Kč
1 unce stříbra
548,15 Kč
Bitcoin
838 497,66 Kč

Poslední aktualizace: 26.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 18 256